Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané baba_Blažková

Nalezeno 2249 příspěveků, 42 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

01.01.2006 07:14

Jak Britské listy dohlížejí na cenzuru jinde

RE: diskusia

baba_Blažková 194.?.?.?

Radši ať to vědět nikdo nechce. Máte podezření, že máte napíchnutý tydlifon? Věřte mi, že je 80% pravděpodobnost, že ano. Tedy, upřímně - každý telefon je napíchnutý a sledovaný. Ale jenom jaksi "automaticky". Pak jsou mezi námi lidé, kteří z bůhvíjakého důvodu jsou "napíchnutí natvrdo". Překvapilo mě, že já ještě ne, když má pan editor takové problémy, jaké nám tady neustále naznačuje svou (nezbytnou) cenzurou, a já, pitomá Blažková patřím poslední půlrok ke stálicím tohot webu. Ale já tu ještě nejsem ani rok. Zajímalo by mě, zda jiní zde (déle) diskutující jsou na "černé listině". Ale myslím si, že poznat by to byli schopni jen ti, co žijí v ČR. Kdyby byl někdo zvědavý, zda je tím jedincem, kterýžto může být pro jisté složky zajímavý, byla bych ráda, kdyby se mi ozval na mejl, abychom to mohli prověřit. Bohužel - platí to jen pro lidi s bydlištěm (a telefonem) ve střední Evropě. Čistě ze statistických důvodů. By mě to zajímalo. [cool]

To je hodně blbej vzkaz, ale už to bylo vyzkoušeno, víc bych si do diskuse psát nedovolila. Nechci, aby měl pan editor problémy.

86234

01.01.2006 07:46

Jak Britské listy dohlížejí na cenzuru jinde

RE: Britske listy (2)

baba_Blažková 194.?.?.?

Jednou jsem šla takhle po ulici a všiml si mě nějaký "róm". Začal "íčovat", že je chudák róm, a jestli náhodou nemám muže skína, který by ho zmlátil (netuším, co si to šlehnul), a šel za mnou, a jebal tak dlouho, dokud jsem se neotočila, a nezařvala jsem, "Tak val do Británie, čuráku." (sorry - citace, Blahníku) V ten moment jsem se stala "bílou sviní". Zrovna v tu chvíli ovšem šli po protějším chodníku příslušníci cechu černošerifského, kteréžto jsem zavolala. Mezitím diskriminovaný jedinec zmizel. Já vyzvala tyto orgány, ať onoho člena menšinového etnika doženou a zatknou, neb se dopustil útoku na můj původ a mou rasu, ovšem dotyční orgáni se na to (překvapivě) vybodli. Takže mi z toho vyplývá, že každý "hnědočech" mě může jebat, zatímco já ani nemůžu konstatovat skutečnosti, jako je například vizáž dotyčného, jejich rozmnožovací politiku, atp. a tudíž ani říci "Ty černá >píp<". Tu žalobu mi cajti tenkrát odmítli. Ale to bylo loni. Už toho začínám mít tak akorát. [naštvaný]

86236

01.01.2006 07:52

Jak Britské listy dohlížejí na cenzuru jinde

RE: Nejde jen o etiku

baba_Blažková 194.?.?.?

Opět se nejapně vyptávám, ale proto vymetám ty diskuse, abych se dozvěděla, jaktože někdo si to lajzne a někdo ne? Kde se láme chleba a charakter? Jak poznáte objektivní zprávu (či komentář)?

86237

01.01.2006 08:04

Jak Britské listy dohlížejí na cenzuru jinde

RE: Mimo téma

baba_Blažková 194.?.?.?

Překvapivé... v pozitivním slova smyslu. Konkrétně ve vašem případě - bez urážky. [smích] Vám taky, milý Modráčku, a všem ostatním tady. Schází se tu zajímavá parta lidí, je fajn sem občas zabrousit, když už víte kdo je kdo, je to skoro jako vlézt do hospy, akorát tu nic nečepujou. Ale slízají se tu samé známé firmy. I když mě tu někteří serete názorama, jste tady. Stejně tak věřím, že i já (sem tam někoho) seru svými názory. A vo- vo- vo- vo tom to je. Přeju všem, ať je rok 2006 tím lepším, ať si ho posléze zařadíte do fotoalba s komentářem "TEN BYL HEZKEJ".
Kéž by byl.

86238

01.01.2006 08:13

Jak Britské listy dohlížejí na cenzuru jinde

RE: Dotaz

baba_Blažková 194.?.?.?

Povídá se "vox populi - vox dei" (fakt neumím latinsky, opravou mě neurazíte, ráda se přiučím).

Vám, pane čtenáři, radím jedno. Valte (po ostravsky) na Novinky. Až vám smáznou dvacátý osmý příspěvek, ve kterém se nevyskytovalo vulgární slovo, ve kterém jste neurazil žádnou menšinu, ba ani diskutujícího, ale dopustil jste se zločinu neodpustitelného, tj. menšinového, čili ne-mainstreamového názoru, ještě budete rád za (ne)cenzuru místní.

86239

05.02.2006 00:41

O rozdílnosti názorů

RE: pane Jindřichu

baba_Blažková 193.?.?.?

A když jsem máma a chci, aby mi nikdo nekecal do toho, jakým způsobem vychovávám děti, aby mi je ideově nemasírovali ve škole, aby mi do bytu nelezly sociální pracovnice jenom proto, že jim není jasné, jakým způsobem to táhnu, když neberu socku a nemám chlapa, aby se na mě nepovyšovala každá úřednická myš jenom proto, že systém je nastavený tak, že já od té myši prostě ten štempl potřebuju... abych nebyla závislá na libovůli monopolů, konkrétně distributorů elektřiny, plynu, vody, kteří si tady jenom mastí kapsu a ač se jejich zisky stále zvyšují, tak ceny stále rostou... zkátka když vlastně chci, aby mi všichni vlezli na záda?

Já vím... odstěhuj se do hor, tam si vykopej zemljanku, vykopej si studnu, pěstuj a chovej si jídlo, ale předtím odevzdej děti hezky do ústavu, protože až ti na to přijdou, tak ti je stejně vezmou, a už neotravuj, babo.

Nebo se pletu?

[smích]

91959

05.02.2006 01:55

Zdánlivá svoboda projevu

RE: Primitivita muslimu

baba_Blažková 193.?.?.?

Baví se dva školáčci, jeden vychovávaný coby křesťan a druhý žid. Ten křesťanský školáček povídá: "Tak už jsem přišel na to, čím bych chtěl být, až budu velký. Budu farářem. Budu nosit roucho, kázat lidem, sloužit mše, budu bydlet na faře a o domácnost se mi bude starat hospodyně," a na to mu odpovídá jeho židovský kamarád: "Ale to je na houby, pořád budeš mít nad sebou nadřízeného." - "Tak budu hodně studovat, třeba to dotáhnu na biskupa!" - "No jo, ale pořád budeš mít nadřízného." - "Tak zkusím trochu zákulisních intrik a stanu se arcibiskupem." - "To klidně můžeš, ale pořád budeš mít nad sebou nadřízeného." - "Tak přitvrdím v zákulisních intrikách, třeba to dotáhnu na kardinála." - "I když se staneš kadinálem, tak pořád budeš mít nadřízeného." - "Tak jedině že bych opravdu hodně intrikoval, manipuloval, pletichařil, pak bych se stal papežem." - "No, a co? Staneš se papežem, ale pořád bude NĚKDO nad tebou."
Křesťanský chlapeček chvíli uvažuje a pak povídá, "No, to máš vlastně pravdu... Bohem se asi nestanu." - "Vidíš to?" usměje se židovský chlapeček, "a jednomu z našich se to povedlo."


[mrknutí jedním okem]

91960

05.02.2006 01:57

Zdánlivá svoboda projevu

RE: Primitivita muslimu

baba_Blažková 193.?.?.?

Ono stačí vzpomenout si na ten humbuk kolem Monty Pythonovic "Života Briana".

91961

06.02.2006 01:54

O rozdílnosti názorů

RE: pane Jindřichu

baba_Blažková 193.?.?.?

Co bych se nečertila, to mám zadarmo... co se dětí týče, vychovávám je úplně normálně, jako taťka se starám o to aby bylo za co, a jako mamka se starám o to, aby bylo co. Tady problém nevidím. Mě vytáčí, že pomalu musím mít štempl i na to, abych mohla dýchat. Že musím mít štempl na to, že moje děti jsou OK a já rovněž. Že musím zapadnout, aby si mě moc nevšímali, protože bohužel mám co ztratit. A tvářit se, že všechno tady s tím systémem je OK.
A pak mi přiběhne kluk ze školy (v červenci mu bude jedenáct) a je celý vydivočelý z terorismu a nadšený ze skvělých US vojáků, no sorry, stačí, že mu občas musím vysvětlovat, že to co vykládaj' v TV není vždycky pravda (teď zcela apoliticky - začněme třeba blbýma práškama na praní a nejvýživnějším jogurtem na světě), copak tebe by to nevytáčelo? Na jedné straně máme squělou demokracii a na straně druhé si černoprdelníci na Slovensku můžou uřvat hlavy kvůli cvičení jógy ve školách v rámci tělocviku, tady u nás se to nikdo ani neodvážil navrhnout, a tam to stejně nakonec kvůli těm křesťanským pokrytcům neprošlo.
A pak mi tady ještě někdo tvrdí, že to, že není koho volit, je výmluva, no dovol. Podle mě volit nějaké straničky bez šance na jediné křeslo je prašť jak bouchni. A situaci to stejně nevyřeší, i kdyby to jedno malilinkaté křesílko dostali, ti "nahoře" si budou dále hrát svoje "já na bráchu", které začíná už na úrovni městských obvodů. A ani já, ani ty, jim v tom nezabráníme, lid je jenom blbé stádo, co si nechá srát na hlavu, viz volební preference, a jedince typu já je přece tak snadné semlít v soukolí. A není úniku.

92049

06.02.2006 02:07

O rozdílnosti názorů

RE: pane Jindřichu

baba_Blažková 193.?.?.?

Pane Bartošku, už jsme sice dost odbočili, ale snad nám nikdo hlavu neurve, já vám tu pro ilustraci nechám jediný malilinkatý odkázeček ohledně distribuce plynu, už jsem ho sem dávala, ale co, opakování - matka moudrosti, a opravdu to stojí za přečtení, alespoň mě to rozčílí vždy velmi spolehlivě. Článek je starý, ale problém stále aktuální.

http://libinst.cz/clanky.php?id=406

92052

08.02.2006 01:11

Riziko mluvit pravdu

RE: Básnička od J. Žáčka

baba_Blažková 193.?.?.?

Tak to jste mě, člověče, potěšil, rozhovory tohoto charakteru vedu se svým synkem celkem pravidelně, ale občas si kvůli tomu připadám jako magor, tak jsem ráda, že v tom nejsem sama. [mrknutí jedním okem]

A jestli po něm ve škole budou chtít básničku, tak už vím kterou [chechtot]

92330

08.02.2006 21:19

O rozdílnosti názorů

RE: pane Jindřichu

baba_Blažková 193.?.?.?

Ovšem to nic nemění na faktu, že jsme okrádáni monopoly, Těžkým Telekrámem počínaje a poskytovateli energií konče. Zrovna dneska ráno jsem poslouchala v rádiu, jak si energetici mnou ruce, že je zima taková jaká je, pro ty, kteří zde nejsou, je tu ku.evská zima v noci klesá teploměr běžně pod -15, před čtrnácti dny jsme tu v Ostravě měli i -27, fouká, taky je tři p.dele sněhu, jako kdyby nám tady ta zima chtěla vynahradit ty vánoce na suchu. Ti energtici jsou prý stašně nadšení z toho, jak vzrostla spotřeba plynu a elektřiny (lidem je holt kosa, tak topí), ale prý nemusíme mít "strach", že letos budou energie levnější. Taky se prý nemusíme obávat toho, že ceny porostou jako obvykle o nějakých 8 - 10%. Očekává se totiž zdražení řádově o 30%!!! Takže já už teď uvažuju o place před Imperialem s červenou kabelkou. Doufám, že nedostanu od místních dam přes držku. [pláč]

92430

08.02.2006 21:56

Riziko mluvit pravdu

RE: Pro autora: pište jen máte-li co říci

baba_Blažková 193.?.?.?

>Pokud je mi známo, výrobci cigaret jsou obviňování za to, že mají tučné zisky na prodeji drogy, která vyvolává jen těžko překonatelnou fyzickou závislost a která těžce požkozuje zdraví toho, kdo jí propadl.

Výrobci jak výrobci, ti mají v tomto oboru své zisky vcelku fixní, vezmeme-li v potaz inflaci a podobné věci.
Ale co teprve stát! Jak ten se balíkuje na spotřebních daních! Ještě že nás má tak rád, myslí na nás, a tak protože to s námi myslí dobře, zdražuje se chlast, zdražujou se cigára, zdražuje se benzín... díky, díky Ti, Velký báťuško. Neboj, nezapomenu.

92433

09.02.2006 19:41

Karikatury Proroka Mohameda

RE: jazyk jako nástroj

baba_Blažková 193.?.?.?

Ano, jistě, milý blixi, takže nyní jste nám sdělil svůj názor na Daniela Landu coby textaře, jelikož předpokládám, že je zde spousta lidí, kteří o tomto pánovi v životě neslyšeli, dovolím si pár povrchních úryvků, aby i tito byli v obraze.

Z písně Bílá Hora:

...v té malé, cizí, pitomé zemi
bez žoldu vypustil jsi duši,
v té zemi bohaté na problémy
přestalo tvoje srdce bušit,
v zadnici světa, hrdino,
zapsal jsi se jménem
do dějin,
konec nadějím
tvoje jméno rádi tady zapomenem.
Jen Bílá Hora zůstane
černou Bílou Horou
a u nás navždy vzpomene každý
na ta temná mačna nad oborou...

nebo z písně Pozdrav z fronty

...když země je rozrytá polibky děl
a hvízdání protíná vzduch,
píše ti kacíř, co do pekla chtěl
pro mámení barevnejch stuh...

nebo 1938

...pořádně to chlapy změní,
když opouštěj opevnění,
když se slavná vlajka smutně z žerdí spouští,
polož zbraň, odejdi pryč,
hlavu si chraň, odevzdej klíč,
páteře se bortí, totiž muž
sám sobě neodpouští,
poprvé a navždy už se vzdal,
dneska naposledy rovně stál...


- prostě jedna povrchnost za druhou. [oči v sloup]

92585

10.02.2006 20:23

Rozhodnutí napadnout Írán už bylo učiněno

RE: Iran neni Irak.

baba_Blažková 193.?.?.?

>Benzín je možné vyrábět nejenom z ropy, ale také i z uhlí a vlastně i z libovolných uhlovodíků

A taky z mrtvých kočiček [cool]

92761

11.02.2006 01:44

Rozhodnutí napadnout Írán už bylo učiněno

RE: Iran neni Irak.

baba_Blažková 193.?.?.?

To je blbý, já jsem loni na podzim viděla nějaký pořad o týpkovi, tuším z Němec (nějak to teď nemůžu vygooglit), který jakýmsi pro mě záhadným procesem vyráběl naftu z mrtvol, dokonce právě i ty kočičky tam padly, vím, že jsme v té době počítali vzdálenost na mrtvé kočičky, tedy jestli devět mrtvých kočiček bude dostatečné vstupní množství pro výrobu nafty, kterou potřebuju, abych dojela ze Zábřehu na Dubinu a zpět... myslím, že tak nějak to bylo. [smích]

92826

11.02.2006 01:47

Rozhodnutí napadnout Írán už bylo učiněno

RE: neverim

baba_Blažková 193.?.?.?

Tak na to si zapálím. [oči v sloup]

92827

11.02.2006 13:14

Rozhodnutí napadnout Írán už bylo učiněno

RE: Iran neni Irak.

baba_Blažková 193.?.?.?

Ale vždyť jo, pěškobusem je to přes les slabých dvacet minut, pohyb na čerstvém vzduchu je zdravý, a dokonce i ti úchyláci si dávají přes zimu celkem pokoj, to byla jenom taková nablblá úvaha [mrknutí jedním okem]

Ovšem - na straně druhé - víte vy, jakým tempem se kočičky dokážou množit?

92867

11.02.2006 13:22

Rozhodnutí napadnout Írán už bylo učiněno

RE: zidaci???

baba_Blažková 193.?.?.?

Ale kdepak židé, kdepak ti by se tu vzali, vždyť se stačí podívat, kdopak má ve skutečnosti v rukou třebáááá... lokální rádia [mrknutí jedním okem]

92870

11.02.2006 13:36

Rozhodnutí napadnout Írán už bylo učiněno

RE: Počátky atomové bomby

baba_Blažková 193.?.?.?

No... v rámci zachování objektivity mi nedá, abych nepoznamenala, že Hitler Slovanstvu nemaloval budoucnost příliš narůžovo, je pravda, že v Mein Kampfu bylo pár pasáží, pod které bych se podepsala, hlavně ty o zodpovědnosti vůdčí osobnosti v čele státu, ale to s těma Slovanama, to si u mě Áda celkem posral [oči v sloup]

92872

11.02.2006 13:47

Rozhodnutí napadnout Írán už bylo učiněno

RE: neverim

baba_Blažková 193.?.?.?

Těžko říci, já třeba slyšela, že pasívní kouření je ještě nebezpečnější, než kouření aktivní, to je asi výsledek dalšího z výzkumů, "vyrobeného" za tím účelem, kdyby jim náhodou ta čísla "neštymovala" tak jak by potřebovali. BTW - nepovídejte mi, že jste si v životě pasivně "nešluknul". Tak vidíte. A až vám (nedejbože) jednoho dne najdou raka na pajšlu, přestože jste v životě nevzal cigáro do huby, řeknou vám, "vidíte, za to můžou ti hnusní kuřáci ve vašem okolí". A máte to zadarmo.

92873

11.02.2006 16:07

Zdánlivá svoboda projevu

RE: mensi omyl

baba_Blažková 193.?.?.?

Povíme si za pět let, OK? Já mám už teď celkem problémy kupovat co čtrnáct dnů kružítka, pera, pravítka, tempery, plastelíny, sešity, učebnice, papuče, přispívat na různé školní akce, a to teď ještě budu platit školu v přírodě. Platit ještě školné, tak fakt vemu dětičky za ručičky a odevzdám je sama a dobrovolně státu.

92892

12.02.2006 00:18

Rozhodnutí napadnout Írán už bylo učiněno

RE: nacisticke forum

baba_Blažková 193.?.?.?

To je na mě? Podle posloupnosti by to měla být reakce na mě, ale nějak mi nedocvakává smysl vaší narážky ohledně nacistů v souvislosti s mojí osobou, vy máte problémy se čtením?

92970

12.02.2006 01:17

Rozhodnutí napadnout Írán už bylo učiněno

RE: nacisticke forum

baba_Blažková 193.?.?.?

A jéje, už mi nadávali do komunistek, do feministek, ale že jsem i neofašoun(kyně), to je pro mě naprostou novinkou, sakra, ještě se v této svojí "nové image" musím zabydlet, to budou koukat kluci skinheadský u nás v hospodě, jaký jsou proti mě "másla" . [chechtot]

92977

12.02.2006 21:57

Rozhodnutí napadnout Írán už bylo učiněno

RE: Iran neni Irak.

baba_Blažková 193.?.?.?

Ale vím [velký smích]

93100

12.02.2006 22:19

Rozhodnutí napadnout Írán už bylo učiněno

RE: zidaci???

baba_Blažková 193.?.?.?

No, konkrétně tady v Ostravě si rádia "konkurují" jen zdánlivě. Majoritní finanční podíl v každém z nich má jakási italská frima, v jejímž čele stojí lidé, řekněme, takoví... dosti neitalští (?) jak to jen definovat a nebýt přitom nařčena z antisemitismu... [zahanbení] ...lidé...
Nicméně předpokládám, že si ze mě děláte kozy a víte to sám lépe, milý trodasi.

93102

12.02.2006 23:13

Rozhodnutí napadnout Írán už bylo učiněno

RE: Kolik bylo např. zveřejněno faktů o škodlivosti tv??

baba_Blažková 193.?.?.?

V tom jsem s vámi zajedno, ale nezapomeňte na pravidelné konzumentky nekonečných telenovel. Ty (telenovely) samy o sobě mají děj dostatečně předžvýkán tak, aby i těm s nejdelším vedením došlo, kdo s kým proti komu apod., a hlavně aby v jednom díle nebylo příliš mnoho dějových zvratů, aby to ony majitelky slepičích mozků stihly do příště vstřebat. (Kdysi jsem omylem něco shlédla, potupně přiznávám.) Toto je IMHO cílová skupina oněch stupidních a do omrzení se opakujících reklam, hlavně žádné samostatné kreativní myšlení, žádná fantazie, jen seď a konzumuj, co ti Velký Brácha uchystal.

93111

12.02.2006 23:39

Test svobody projevu

RE: Velmi kratko a strucne:

baba_Blažková 193.?.?.?

To je blbě, ten s tou jadernou elektrárnou - sorry, ale má to být takto:

"Víte co se stane, až bouchnou Jaslavké Bohunice?"
"..."
"No - přehodíme si státní hymny, Slováci budou zpívat 'Kde domov můj' a Češi 'Nad Tatrou sa blýska'"

nezlobte se [mrknutí jedním okem]

93114

13.02.2006 08:48

Rozhodnutí napadnout Írán už bylo učiněno

RE: neverim

baba_Blažková 193.?.?.?

Start -> hledat -> soubory a složky -> všechny soubory a složky -> část nebo celý název souboru (?) [cool]

93187

13.02.2006 09:11

Rozhodnutí napadnout Írán už bylo učiněno

RE: neverim

baba_Blažková 193.?.?.?

No jo, bordel v počítači, nejste vy náhodou chlap? [oči v sloup] [mrknutí jedním okem]

93190

13.02.2006 13:01

Karikatury Proroka Mohameda

RE: jazyk jako nástroj

baba_Blažková 193.?.?.?

No... Krysaře jako takového kritikové hlavně spláchli jako xenofobní, nacistickou a jánevímještějakou věc, protože děj tohoto muzikálu se točí okolo nesnášenlivosti "místních" lidí a "příchozích" (v Landově pojetí tito přišli z jakéhosi ostrova, ovšem v muzikálu není definováno přesně z jakého, jen je naznačeno, že ostrov byl zničen jakousi blíže nespecifikovanou katastrofou), kteří se nikterak neasimilují, považují se za jakousi elitu, jeden z nich je dokonce starostou, a tito příchozí se "živí" především lichvou... co k tomu dodat, že.

93199

14.02.2006 13:06

Kurvítka

RE: Kurvítkové ponožky

baba_Blažková 193.?.?.?

Já bych řekla, že ponožky mají svoji vlastní planetu, stejně jako třeba propisovačky.

93342

14.02.2006 13:37

Kurvítka

Humor

baba_Blažková 193.?.?.?

Nevím, proč je článek v sekci humor, mně to vůbec humorné nepřijde. Už zase budu kuchat klávesnici. Je mi líno kupovat novou. (Kvůli drobku někde v oblasti E přeci nevyhodím dvě stovky, no ne?) A poslední týden už se ani nenamáhám sešroubovat pračku, potože ten zas.aný řemen spadne vždycky jenom když je pračka smontovaná minimálně na dva šroubky. Jak je otevřená a já u ní sedím a koukám, jak pere, tak předstírá, že je úplně OK. Jakmile ji sešroubuju a jdu dělat něco jiného... škoda mluvit. Ale u mě to nebude kurvítkama, mně to doma dělají trpaslíci (ty potvory vám vlezou všude). Soudím podle toho, že nikdy se nic ještě neporouchalo před mýma očima či za mé asistence (tedy komě počítače, co loni spadl z okna, a mobilu, co se před čtrnácti dny praštil o zeď). Taky mi záhadně mizí věci, někdy stačí jenom to, že se ohlédnu, pak kouknu zpátky, a věc, kterou jsem před chvilkou položila na stůl před sebe, už tam není. Prostě trpaslíci. Až já ty ku.vy malé chytím...!

93345

14.02.2006 14:03

Kurvítka

RE: Kurvítkové ponožky

baba_Blažková 193.?.?.?

Jé - tak vy máte doma Marťany, nějak jsem ten Váš příspěvek přehlídla, [zahanbení] jinak bych se tu tak neprsila s těma svýma trpaslíkama...

93346

14.02.2006 17:01

Karikatury Proroka Mohameda

RE: jazyk jako nástroj

baba_Blažková 193.?.?.?

"... z lidí jenom dělat cvoky, abyste líp mohli žít a půjčovat na úroky, potom domek zabavit..." - třeba...

..dušička v peří?

93358

14.02.2006 17:38

Rozhodnutí napadnout Írán už bylo učiněno

RE: Počátky atomové bomby

baba_Blažková 193.?.?.?

Arkane, vy jste vážně schýza. Někdy zírám, jak umíte argumentovat věcně, a někdy jenom zírám, jako například teď. Že vy jste si zase zapomněl vzít prášek, co? [oči v sloup]
Chjo.

93365

15.02.2006 03:23

Kurvítka

RE: Bohužel...

baba_Blažková 193.?.?.?

Nemá. Já svým dětem musím kupovat kostky průběžně minimálně každé vánoce. Je pravdou, že byly doby, kdy jsem nalezenou kostku (bosletivě se zabořivší do mého bosého chodidla) vždy zvedla a odnesla dětičkám do pokojíčku. Dnes už je situace jiná (koho by to taky bavilo denodenně deset let, že jo), při vysávání používám nástavec, který nemá problém s polykáním legokostek, snad kromě těch 10x20, že. Takže každoroční upgradování sbírky kostek je nutností. Nicméně se mi opravdu nechce utrácet za hovadiny jako jsou ti bájoniklové a herytrotlové, kde tři čtvrtiny ceny tvoří nějaká zas.aná ochranná známka a kostky by člověk spočítal na prstech. Já bych třeba uvítala minisérie legokostek jako 10 ks kostek 2x2, 10 ks 2x8... atakdále. Zabalilo by se to jenom do pytlíku a bylo by. Nebo je rovnou prodavat třeba "na váhu" tak jako šroubky. Tak, dneska to bude dvacet deka "čtyřek"... [cool]

93454

15.02.2006 03:57

Rozhodnutí napadnout Írán už bylo učiněno

RE: Počátky atomové bomby

baba_Blažková 193.?.?.?

Jj, to bude on -

Farmakoterapeutická skupina:

Antipsychotikum, neuroleptikum

Charakteristika:

Risperidón je selektívny monoamínový antagonista s výnimočnými vlastnosťami. Má vysokú afinitu k serotonínovým 5-HT2 a dopamínovým D2 receptorom. Risperidón sa viaže aj na alfa1-adrenergické receptory a s nižšou afinitou na H1-histamínové a alfa2-adrenergické receptory. Risperidón nemá afinitu k cholinergickým receptorom. Aj keď je risperidón silný D2 antagonista, čiže sa predpokladá, že zlepšuje pozitívne príznaky schizofrénie, spôsobuje menší útlm motorickej aktivity a znižuje indukciu katalepsie v porovnaní s klasickými neuroleptikami. Vyvážený centrálny serotonínový a dopamínový antagonistický účinok znižuje riziko výskytu extrapyramídových nežiaducich účinkov a rozširuje terapeutickú účinnosť aj na negatívne a afektívne príznaky schizofrénie.

Indikácie:

Rispen sa používa na liečbu tzv. psychóz. Sú to poruchy funkcií mozgu spojené s myslením, pocitmi a/alebo konaním, ako sú napr. zmätenosť, poruchy vnímania (ako je počutie hlasov neprítomných ľudí), neopodstatnená podozrievavosť, stránenie sa spoločnosti , nadmerná uzatvorenosť a silný záujem sústreďovať na seba všetku pozornosť následkom ktorých vznikajú poruchy psychickej rovnováhy, úzkosť a napätie.
Rispen sa môže používať na liečbu akútnych (náhlych) i chronických (dlhodobých) porúch. Po zmiernení príznakov ochorenia sa Rispen ďalej užíva z preventívnych dôvodov, to znamená ako prevencia pred opätovným vypuknutím ochorenia.
Rispen sa tiež používa pri ďalších ochoreniach, najmä na zvládnutie porúch správania sa, ako sú slovná a fyzická agresivita, chorobná podozrievavosť, vzrušenie a túlavosť, u ľudí, ktorí majú postihnuté duševné funkcie (napr. ľudia s demenciou).

93461

15.02.2006 13:34

„Naše“ takypolicie

RE: Silně OT přijměte moji gratulaci pane Stworo

baba_Blažková 193.?.?.?

Samozřejmě - já také navíc předpokládám, že páni redaktoři věděli o čem mluví, zejména, když tak opovržlivě okomentovali tvobu stránek ve wordu. (Ze svých zkušeností s lidmi tohoto druhu bych si troufla tvrdit, že spíše nikoli.) A nejvyšší šéfredaktor píše patrně rovnou v binárce.

93500

15.02.2006 21:16

Kurvítka

RE: Předsametová kurvítka

baba_Blažková 193.?.?.?

Ale samozřejmě, vemte si jen, jak se před nedávnem vytvářela uměle poptávka po MMSkách. I když na druhé straně - přiznám se bez mučení - poprvé (a naposled) jsem poslala MMS příteli do zahraničí, aby na mě nemachroval, kolik tam mají sněhu, bylo to nedávno, v období, kdy tady v Ostravě řádila sněhová kalamita.

93549

15.02.2006 21:19

Kurvítka

RE: Humor

baba_Blažková 193.?.?.?

I tací by se našli, nezdvořáku [mrknutí jedním okem]

93550

16.02.2006 07:16

Kurvítka

RE: Kurvítkové ponožky

baba_Blažková 193.?.?.?

Ne, ne, to je SABOTÁŽ!

93591

16.02.2006 11:43

Kurvítka

RE: Humor

baba_Blažková 193.?.?.?

Nechte si to, milý kavole, já asi budu tématicky plakat, ten počítač, co "upadl" nebyl můj, (krom toho to přežil, ani nevím, jestli z toho mám radost) na svůj počítač jsem náhodou nesmírně hodná, i když je to pomalý šmejd s malilililinkatým hadrem... na ty moje MIDI to stačí...
Ale dneska se mi pokurvila flashka, bú bú uáááá... (už brečím), já jsem na ní měla všechny svoje midky... fňuk... páč na hadr už se mi nevlezly... svině jedna, flashka dokurvená... mám ji od září, takovou jsem z ní měla radost, když jsem buzerovala dýdžeje na karaoke, že mu nechodí USB... asi ji někomu v Electroworldu nacpu do prdele, jestli z ní ty data nedostanu... [pláč]

93611

16.02.2006 16:29

Kurvítka

RE: Předsametová kurvítka

baba_Blažková 193.?.?.?

To jo, ale někdo musí prodat ty mobily s jejich podporou a s foťákem... atp.

93638

16.02.2006 20:40

Kurvítka

RE: Humor

baba_Blažková 193.?.?.?

Už jsem to vychytala... svinské wokňousy to byly, ne moje krásná milovaná flashka... začlo to tím, že se mi nepodařilo otevřít hudební soubor, a když jsem pak zavřela přehrávač, widle na flashce nic neviděly, prostě prázdno, a ve vlastnostech mi to naopak tvrdilo, že je úplně durchumdurch plná, ani bit volného prostoru... při vysunutí a zasunutí složky zase byly vidět, na flashce volných 250 mega, ale nešlo kopírovat, jakmile jsem se o to pokusila, tak zase začala dělat v systému mrtvého brouka... nakonec jsem našla soubor s "cyklistickou redundancí" [mrknutí jedním okem], který to všechno způsoboval, pak už stačilo jenom shift-delete, obsah flashky zkopírovat, flashku jsem pro jistotu ještě zformátovala a bylo [mrknutí jedním okem] Jo, a ten soubor byl původně v pořádku, zacyklil se během přesunu na flashku, jak říkám, zas*aný widle.

93656

17.02.2006 00:47

Kurvítka

RE: Humor

baba_Blažková 62.?.?.?

3n (EC - odhalila jsem tě [cool]), opravdu není nezbytné, abys tu za mě lobboval, navíc je to OT, a koleduješ si o výmaz (a já teď taky) [zahanbení]

93683

17.02.2006 22:04

Kurvítka

RE: Humor

baba_Blažková 193.?.?.?

Nechte si tu ironii, milý Zdeňku. Já jsem nikdy netvrdila, že rozumím počítačům. A když mi widle něco tvrdí, mám prvotní tendenci jim spíše věřit, právě proto že v tomto oboru netrpím přehnanou sebedůvěrou. (Ano, já vím, že tu máme ještě Linux, ale pod Linuxem si nerozběhnu ani Cakewalk, ani XG Works -ty jsou navíc dělané původně pro Mac). Pominu skutečnost, že Linux je pro mě docela španělská vesnice a je mi líno učit se v něm chodit. Tedy spíše na to nemám čas. A když mi tedy wokna hlásí, že prostě data (moje vlastní práce za poslední dva roky - no jo, MIDI files jsou docela mrňavý, kdybych tam měla uložené zálohy třeba grafiky, to by bylo jiné kafe, ty bych tam nenarvala) z flashky nedostanu, je to pro mě dostatečný důvod k panice. Už proto, že to nejsou tatáž data, která bych mohla získat zpět třeba od lidí, pro které jsem to dělala. Člověk se holt učí celý život, a proto na těch souborech průběžně neustále pracuju, a stále je co zlepšovat. Vy mi třeba zase neporadíte ohledně Sysex dat, definování stop a kombinací kontrolerů. Už proto, že vás to nejspíše nezajímá. Já se zase nehrabu v BIOSu, ani v nastavení systému jako takového. Protože jsem prostě lama. Ale narozdíl od spousty ne-lam, které všemu rozumí, a rády se v tom hrabou, mi počítač nevykakává modrou smrt, nevybuchují mi kondíky na mainboardu (klepu na dřevo) a nežhaví se mi procesor nad kritickou hodnotu. Squencery mi běhají v rámci možností tohoto kompu, tzn. trvá jim to nějakou tu chvilku, než se rozběhnou (asi o 8 vteřin déle, než by to trvalo na kompu běžného pařana), ale jinak bez problému, internet mi to čte, co ještě chtít více? Ultrarychlý špičkový drahý komp, na kterém budu moci "pařit" i ty nejnáročnější 3D střílečky? Zbytečná investice, dle mého názoru.

93783

17.02.2006 22:30

Kurvítka

RE: Pozor take na doktory!

baba_Blažková 193.?.?.?

O lékařské péči mi nemluvte, zejména s těmi zubaři máte absolutní pravdu, z vlastní zkušenosti i ze svého okolí znám spoustu případů, kdy zubař "zachraňuje" zub, který už zachránit nelze, když jej po čtvtém převrtávání a čištění kanálků prosíte, aby tu mrchu bolavou vyškubnul, udělá vám přednášku, jak to dělá pro vaše dobro, navrhuje různé drahé a neproplácené materiály pro výplň, sbírá si bodíky od pojišťovny, aby vám o dva roky později stejně tu resekci provedl.

93787

18.02.2006 03:07

Kurvítka

RE: Pozor take na doktory!

baba_Blažková 193.?.?.?

Tak by vás prostě zaškrtili nebo umlátili [mrknutí jedním okem]

93827

19.02.2006 02:10

Pivo z pytle ven

RE: nejsem pivar, ale

baba_Blažková 62.?.?.?

Vy máte asi na mysli Krušovice, google, tak to já opravdu nemusím... ale já jsem tady, doma, v České republice, nicméně Krušovice jsem pila v několika různých hospodách, a posledních 5 - 6 let se to nedá... ještě tak tmavé, ale jinak je to příšerná břečka. Možná ještě víc než Starobrno. I když je to asi věc názoru. Plzeň jako taková je holt Plzeň, ale asi mám sprostou držku nebo co, já jsem odkojená Nošovicemi, a Radík je Radík. [smích]

93936

19.02.2006 02:31

Kurvítka

RE: Humor

baba_Blažková 62.?.?.?

Já budu předstírat, že vám to baštím, OK?
A flaškou bych se naformátovala, to zas jo, takový brain-reset by se šiknul, už jsem příliš dlouho střízlivá, pak to tak vypadá... [zahanbení]

93938

19.02.2006 03:16

Bude Kožený propuštěn na kauci?

RE: Kozeny bude kandidovat do EU parlamentu

baba_Blažková 62.?.?.?

třeba nemají manžely, což je částečně výhodné, alespoň se čas od času dostanou ke kompu, aniž by tam někdo prováděl nějakou "záslužnou" činnost jako je třeba střílení vesmírných monster nebo vyhrávání druhé světové... sakra, copak je vysedávání u kompu výhradně mužskou záležitostí??? Božínku, ještěže nemám doma nějakého blbečka, který by mi to předhazoval...

93941

19.02.2006 03:49

Bude Kožený propuštěn na kauci?

RE: Kozeny bude kandidovat do EU parlamentu

baba_Blažková 62.?.?.?

Pan Stwora ten svůj comment máznul asi proto že se mu stýská po vášnivých diskusích na toto téma... vzhledem k tomu, že tam ten dodatek byl, dámy se držely poněkud zpátky [mrknutí jedním okem]
... jen vyslovená domněnka

93942

19.02.2006 05:17

Pivo z pytle ven

RE: nejsem pivar, ale

baba_Blažková 62.?.?.?

Tak to bude asi těma Ostravskýma rypákama, já Krušovice NERADA a neznám ve svém okolí nikoho, kdo by je rád. Tmavé pivo nevyhledávám, je to jen jedno ze dvou zel, co se Krušovic týče.
A tu poslední narážku pomíjím s velkorysostí sobě vlastní [mrknutí jedním okem]

93947

02.03.2006 19:04

Tajemné Havlovy restituce

RE: Zcela off topic

baba_Blažková 193.?.?.?

Nemravný a nekulturní bych neřekla, ale přinejmenším nevkusný dle mého názoru skutečně je. Ještě výživnější by ovšem bylo, kdyby dotyčný subjekt se nacházel zobrazen přímo na titulní stránce knihy, pro "člověčata", která ještě neumí číst, ať i ona jsou účastna tohoto kulturního prožitku. Přemýšlím o sepsání knihy, jmenovala by se "Piča" a není možná aby s takovýmto hard-core názvem nepředběhla v prodejnosti "cudnou" Vagínu. [oči v sloup]

95555

04.03.2006 05:44

Tajemné Havlovy restituce

RE: Zcela off topic

baba_Blažková 193.?.?.?

>Ovsem nazev dle Vas, by zajiste nevkusny byl.

Docela pokrytecké, nemyslíte?

95763

04.03.2006 05:53

Tajemné Havlovy restituce

RE: Zcela off topic

baba_Blažková 193.?.?.?

>Nejak to sklouzlo mimo Havla.

Třeba ani ne... to jsou ty podvědomé asociace. Článek o Havlovi, tak se diskutuje o víte čem. [mrknutí jedním okem]

95764

04.03.2006 06:02

Tajemné Havlovy restituce

RE: Polopornografie - hrozba lidstva

baba_Blažková 193.?.?.?

S čímže to?

95765

04.03.2006 13:56

Tajemné Havlovy restituce

RE: ??

baba_Blažková 193.?.?.?

Havel je prostě kapitola sama o sobě. Připomnělo mi to jednu scénku z F. R. Čechovy Dívčí války, kde božský moudrý pěvec Lumír ze sebe po pádu ze stromu sype úvahy jako "Není z vlka hostiny, když sršáň sosnu klátí" (doufám, že to cituju správně), načež kdosi, zaslechnuvší tuto "moudrost", prohlásí, "Ten Lumír se musel pořádně praštit do hlavy, anebo to bylo tak chytré, že jsem to nepochopil."
Existuje spousta studovaných blbců, kteří rádi zatleskají každé kravině, třeba jen proto, že se jaksi tleskat hodí, vždyť kam se člověk podívá, tleskají všichni, no ne? Vždyť nedávno jistý dotyčný studovaný blbec četl recenzi v časopise (který nečíst je společenským prohřeškem), kde se psalo, jakýže úžasný dramatik je ten Havel. A když to tam psali, a všichni to říkají, tak to prostě musí být pravda. Budeme tedy tleskat.

Anebo se spolehneme na vlastní selský rozum, a nějak už se srovnáme s myšlenkou, že svět se zbláznil. (To je ta náročnější alternativa, která nemusí mít vždy nutně něco společného s egoismem, už proto, že člověk je tvor společenský a ví, že v rámci přežití je lepší zůstat součástí stáda.) Pak se ovšem taky může stát, že si začneme říkat, že to není samo sebou a začneme se ptát proč. Zde nastává okamžik, kdy už je jen krůček k paranoie.

95792

04.03.2006 16:30

Tajemné Havlovy restituce

RE: Zcela off topic

baba_Blažková 193.?.?.?

Pokud se obsah knihy s anatomickým názvem ve skutečnosti nezabývá anatomií dotyčného ogánu, je to jen snaha o upoutání pozornosti. A to dost plytká. Kdo by odolal, že. A nazývání věcí pravými jmény nemusí být vždy nevkusem. Záleží na pointě. Buďto to "chytnete" nebo ne [mrknutí jedním okem]

95819

05.03.2006 05:43

Tajemné Havlovy restituce

RE: solidární chucpe cestou k proslulosti

baba_Blažková 193.?.?.?

Bingo!

95942

05.03.2006 06:38

Balkánská Kolumbie Kosovo na cestě k nezávislosti

RE: Niekomu to naramne vyhovuje.

baba_Blažková 193.?.?.?

http://www.funpage.cz/foto/reklamy/reklamy75.jpg

bez komentáře

95943

05.03.2006 17:56

Tajemné Havlovy restituce

RE: Zcela off topic

baba_Blažková 193.?.?.?

>Jedině patriarchát je opravdu správný, mravný a kulturní.

Ehm, ehm...

96037

06.03.2006 13:47

Tajemné Havlovy restituce

RE: Zcela off topic

baba_Blažková 193.?.?.?

Důvody, které vedly Zorbu k jeho závěrům jsou, pravda, jiné než moje. Nerada to připouštím, ale někdy i špatné pohnutky můžou vést ke správným výsledkům. (Tady se také dopouštím pokrytectví, vidíte to? Nikdo nejsme dokonalý [smích] .) Já jsem svůj postoj k názvu dle mého ilustrovala dostatečně tím "podobenstvím" [mrknutí jedním okem] o píči, i tím, že jsem se nezmínila o obsahu, ale přesto vyjádřila naději, že prodejnost takovéto knihy by mohla být docela vysoká. Protože lidé jsou prostě takoví. Jak řekl děda Valerián v Básnících - Ať jeden řekne sebevětší blbost, vždycky se najde někdo, kdo tomu zatleská. Čímž se dostáváme zpátky k Havlovi [mrknutí jedním okem]

96166

06.03.2006 13:56

Tajemné Havlovy restituce

RE: Zcela off topic

baba_Blažková 193.?.?.?

Jestli to nebude taky trochu tím, že ti Češi se fakt neumí chovat. Jistě - existují i vyjímky, ale jejich počet je na úrovni statistické chyby.

Ale ano, jistě, pánové - a málem bych zapomněla, všechny se vyskytují tady na Zvědavci [mrknutí jedním okem]

96167

06.03.2006 14:02

Tajemné Havlovy restituce

RE: Saudek a jeho umělecká vyvalená prdel

baba_Blažková 193.?.?.?

Povíme si za takových 10 - 20 let. Idealismus je krásná věc, ale potomstvo jím nenakrmíš.

96168

06.03.2006 14:03

Tajemné Havlovy restituce

RE: Saudek a jeho umělecká vyvalená prdel

baba_Blažková 193.?.?.?

Pseudofilozof.

96169

07.03.2006 01:26

Vietnamci v Čechách: Opravdu jen nešvar?

RE: Mimoradne hloupy clanek

baba_Blažková 193.?.?.?

Jde hlavně také o to, že například moje dětičky rozbijou stejně tak vietnamské botičky jako botičky značkové. Krom toho rostou, takže to máme každé jaro dvakrát po 300 až 500 ká za "normální" boty (střevíce), dvakrát tatáž částka za botičky sportovnějšího charakteru, na léto přikoupit sandálky, na podzim někdy vydrží botičky z jara, někdy ne, zimní botičky už jsou poněkud nákladnější, taky nesmíme zapomenout na papučky a jarmilky. K tomu enormní spotřeba ponožek a v zimě rukaviček (fakt je asi žerou), já osobně nevím, co bych si bez těch rákosníků v tomto ohledu počala.

Na druhé straně to, o těch drogách je fakt, to mi vyprávěl můj přítel od robokapů, jak jim "vybírají" ty jejich doupátka, že o tom se málo mluví, a taky se neopomněl zmínit o spoustě velmi mňamkoidních nemocí, které tito lidičkové mají, zejména ty pohlavně přenosné... a taky různé exotické parazity...http://zerospeed.net/smiles/vomit-smiley-023.gif
Oni sice působí čistě, ale sama si vzpomínám, jak jedna moje lehce retardovaná přítelkyně dostala kdysi od svého asijského přítele stánkaře jeho kšiltovku, a pak se velice divila, jak přišla k těm vším (ty naštěstí nebyly vyloženě exotické).

96286

07.03.2006 15:33

Vietnamci v Čechách: Opravdu jen nešvar?

RE: Mimoradne hloupy clanek

baba_Blažková 193.?.?.?

Vy jste ale takový idiot, že to nemá obdoby. V dnešní době, kdy běžná mzda nepokryje pomalu ani náklady na bydlení (myslím, že nemusím neustále opakovat, že žiju sama, živím SAMA dvě děti, a navíc v Ostravě, jo, a abych nezapomněla, všichni jsme běloši) mi něco vykládejte o mém přístupu k obuvi.
Ale jestli vás opravdu tolik mrzí stav nožiček mého potomstva, zkuste třeba napsat Škromachrovi nebo tak někomu a nehojte se na mně. Já jsem šťastná pokaždé, když vím, že moje dětičky nebudou muset chodit bosky.

96337

08.03.2006 17:51

Vietnamci v Čechách: Opravdu jen nešvar?

RE: Mimoradne hloupy clanek

baba_Blažková 193.?.?.?

Na toto téma jsem se už s pár lidmi tady chytla, vždycky vyletím, když je někdo moc uvědomělý a ryje do něčeho, o čem ví kulový, sere se mi do rodiny a zejména jde-li o chlapa. Každý má svoji diagnózu, moje je tato. [mrknutí jedním okem]
Příště budete vědět. [smích] Nic ve zlém.

96530

08.03.2006 19:15

Tajemné Havlovy restituce

RE: Zcela off topic

baba_Blažková 193.?.?.?

Já bych spíše uvítala nějaký model a-la včelí úl.

96558

08.03.2006 19:16

Tajemné Havlovy restituce

RE: Zcela off topic

baba_Blažková 193.?.?.?

A kdo mě zná, tak ví, že si rozhodně nedělám srandu.

96559

08.03.2006 20:39

Tajemné Havlovy restituce

RE: Zcela off topic

baba_Blažková 193.?.?.?

Tak se mi můj dlouhý příspěvek ztratil někde ve virtualitě. OK, takže znova.

>Děláte chybu že srovnáváte člověka se zvířetem. A taky nechápu co myslíte násilným ovládáním reprodukční svobody.

Co takhle princip známý z kolektivních her a sice "nedáš - dostaneš"?

>Opravdu? Tak se podívejte na ženy vládkyně-Kleopatra, Marie Terezie, Kateřina II, Viktorie, Margaret Thatcherová...

Vidíte - jak donebevolající! [mrknutí jedním okem] Aby žena uspěla v mužské společnosti, musí být ultramegamrcha. Jinak to prostě s vámi nejde.

>Podle mne je přirozené a správné že muži mají ve vzdělání přednost. Je to logické nebot muž je živitel rodiny, zatímco žena se má starat o domácnost.

Vy máte očividně nějaký zdravotní problém někde mezi vnímáním reality a jejím kritickým hodnocením. Ukažte mi jediného živitele rodiny. Myslím opravdového. To je takový ten, co pracuje a buduje si kariéru, aby zajistil svou rodinu. Nikoli, aby si pořídil nákladnější komp, luxusnější auto či atraktivnější milenku. A než se do mně pustí místní bezesporu bezchybní a naprosto úžasní živitelé rodin, dopředu upozorňuju, že beru argumenty jen od těch, kteří si v posledních čtyřech měsících nepořídili nic nového do svého kompu.

>Pouze patriarchát umožnil vznik lidské civilizace. Společenstva žijící v Matriarchátu byli vždy jen primitivní, nikdy nevytvořili vyspělou kulturu.

Zaměňujete příčinu s následkem. Muži by nikdy nepřipustili jakoukoli formu byť i jen spolupráce se ženami. Je to v tom klasickém a neustálém zneužívání fyzické převahy. V momentě, kdy vývoj společnosti směrem od prvobytně pospolné, překročí určité stadium, zvyšuje se pravděpodobnost, že to fyzicky zdatnější jedinci vezmou "pevně do rukou". Máte to v krvi a my s tím nic nenaděláme. Jediné, co s tím můžeme dělat je to, že vám odmítneme rodit děti (což už dneska jde, ještě před pár stoletími to bylo nemyslitelné). Pošleme tím sice celou civilizaci do pekel, ale je to vaše civilizace. Vaše vizitka. Ne naše.

>Planeta není přemnožená, stačí se podívat do Evropy-ta příno vymírá. Svět bez válek je jen utopie. A žádný konec světa nás jistě nečeká.

Viz výše. Ve společnostech, kde ženy znamenají sotva více než v otrokářských společnostech otroci, tam je ta porodnost opravdu ukázková. Zvláštní.
Svět bez válek jde. Jenže než na to vy, muži, přijdete, tak se tu vymlátíte. Protože vás to prostě baví.


>Úpadek reprodukce není příčinou nýbrž důsledkem morálního úpadku. A znovu opakuju že reprodukce jak je na západě vede k vymírání, tedy reprodukce ostatních oblastí(kultur) je správná.

Ještě jednou - reprodukce nekvete, protože už nemusíme. (Opět srovnej s jinými kulturami, kde holt musí, i kdyby nechtěly.) A vám nestojí za to udělat něco proto, abychom chtěly. Tedy k čertu s celou tou vaší slavnou civilizací.

>Tak v tomhle...

Kráceno (Editor)

96582

08.03.2006 20:43

Tajemné Havlovy restituce

RE: Zcela off topic

baba_Blažková 193.?.?.?

>Tak v tomhle s vámi naprosto souhlasím. Ovšem pevné partnerské svazky muže a ženy jsou právě to co přinesl patriarchát, v matriarchátu byla sexuální anarcgie, žádné pevné svazky.

Pevné svazky, které přinesl patriarchát bych rozhodně nenazvala partnerskými. Když tak si váklad slůvka "partnerství" najděte v naučném slovníku a poté srovnejte s tím, jaký model soužití muž - žena jste nám tady od samého počátku zavedli.

96584

08.03.2006 20:46

Tajemné Havlovy restituce

RE: Zcela off topic

baba_Blažková 193.?.?.?

*výklad, pochopitelně.

96585

08.03.2006 20:56

Tajemné Havlovy restituce

RE: Zcela off topic

baba_Blažková 193.?.?.?

Proboha živého, Zorbo, povězte mi, v čem je prostituce tak zločinná? Vždyť to je obyčejný obchod. Zločin je obchod s bílým masem, moderní otrokářství, prodej dětí za účelem zneužívání, to jsou zločiny. Jak to můžete srovnávat s obchodním vztahem prostitutka - zákazník? Jo, když ona ta prostitutka místo domluvené služby zákazníka uspí, okrade, tedy to je zločin. Když zákazník služeb prostitutky čerpá, aniž by je zaplatil, to je zločin. V obou případech jde o podvod. Ale jinak... jak už jsem řekla.

96587

08.03.2006 20:57

Tajemné Havlovy restituce

RE: Zcela off topic

baba_Blažková 193.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot]

96588

08.03.2006 21:08

Tajemné Havlovy restituce

RE: Zcela off topic

baba_Blažková 193.?.?.?

Pokud za tradiční morálku považujete vysedávání v hospodách, chytrácké řeči o slepicích, domácí násilí, atd., pak tedy ano, v tom jsou Češi narozdíl od západu hodně tradicionalističtí.

Pokud za zkaženost a degeneraci považujete slušnost, dvornost, která není vlezlá, pomáhání s domácími pracemi (i třeba to pitomé dávání přednosti chodcům - srovnej řidič Čech / cizinec - doporučuji) atd., pak tedy pravda, směrem na západ jsou muži nesmírně zdegenerovaní.

96589

08.03.2006 21:28

Tajemné Havlovy restituce

RE: Saudek a jeho umělecká vyvalená prdel

baba_Blažková 193.?.?.?

O těch tradičních hodnotách už jsem vám psala. Děkuji, nechci. Radši budu držkou rýt zem, ale bez toho, aby mi někdo vykládal, jak je pro mě nepostradatelný, jak mě živí, jak mám držet hubu, atakdále.

96596

08.03.2006 21:48

Tajemné Havlovy restituce

RE: Saudek a jeho umělecká vyvalená prdel

baba_Blažková 193.?.?.?

Já vím, já vím... i v dnešní době si mohu gratulovat že s touto svou šťastnou povahou jsem se dožila relativně vysokého věku. [mrknutí jedním okem]

96602

08.03.2006 22:06

Je ptačí chřipka opět dalším hoaxem Pentagonu?

RE: Tamiflu

baba_Blažková 193.?.?.?

No, to je tak akorát pro NĚ a jejich famílie. Akorát nevím (v případě, že by nějaká pandemie ptačí chřipky skutečně nastala a Tamiflu překvapivě zabíral), kdo na NĚ potom bude makat. [cool]

96607

08.03.2006 22:15

Je ptačí chřipka opět dalším hoaxem Pentagonu?

RE: Congratulations

baba_Blažková 193.?.?.?

[smích]

96608

08.03.2006 22:26

Poselství

RE: Muze byt statistika pravdivym ukazovatelem?

baba_Blažková 193.?.?.?

>To musi mit tedy Americane pekne vymyte hlavy.

a to oni zasejc jo...

96609

09.03.2006 01:24

Poselství

RE: Muze byt statistika pravdivym ukazovatelem?

baba_Blažková 193.?.?.?

Jak který, OK, pane Sodek? Už jsem byla upozorněna, že někteří to mohou vztáhnout na sebe, a třeba zrovna ti, které jsem nemyslela. Vás jsem nemyslela, pane Sodek, OK?

96619

09.03.2006 15:48

Poselství

RE: Muze byt statistika pravdivym ukazovatelem?

baba_Blažková 193.?.?.?

Marjá, tak TO na mě sáhnout, tak týden nevylezu z vany. http://zerospeed.net/smiles/vomit-smiley-003.gif

96663

09.03.2006 15:50

Poselství

RE: Muze byt statistika pravdivym ukazovatelem?

baba_Blažková 193.?.?.?

Až si pro mě přijedou, dám ještě naposled vědět [velký smích]

96664

09.03.2006 18:30

Vietnamci v Čechách: Opravdu jen nešvar?

RE: Mimoradne hloupy clanek

baba_Blažková 193.?.?.?

To je právě ta zvrhlost současného trhu. My jsme se učili grafy nabídky a poptávky - už je to hezká řádka let - nicméně si dobře vzpomínám na poučku, že je-li určitý produkt za určitou cenu neprodejný, musí se jít s cenou dolů. Byly tam různé příklady, dokonce i o černém trhu byla řeč, kde nám pan profesor Uherek, mj. dost chytrý chlap, názorně demonstroval, jaké důsledky to má, když se toto pravidlo nedodržuje. Tedy například, když bylo zboží nedostatek, ale lidi jej chtěli, nicméně cena byla uměle tlačena dolů, vznikal s nedostatkovým zbožím trh černý, kde cena vpodstatě odpovídala poptávce. Určitě si sám vzpomenete na období před "sametem".

Druhým extrémem je stav současný. Vemte si jen obyčejné zastavárny. Vy si koupíte korektně dejme tomu mobil za tři klacky, nicméně za měsíc si připadáte jako magor, protože zjistíte, že ač je dotyčný předmět nepoužitý, v záruce, má nárok na veškerý servis s tím spojený, tak ho prostě za cenu, která by se vám alespoň trošičku vyplatila, neprodáte, ani kdybyste se posral. A tak to máte se vším. Těžko říct, kde udělali soudruzi z NDR chybu. [zmaten]
Tedy - já to vím, vy to víte, jde o vyloženou "general system failure", ale bohužel, není k dispozici žádná alternativa, ani žádný "Escape". [pláč]

96704

10.03.2006 05:28

Čo je to rasizmus?

RE: No cteni je to hodne, ale ja jsem si vybral toto;

baba_Blažková 193.?.?.?

To je možné, nicméně bylo by fajn, kdyby si konečně "někteří" uvědomili, že já, inteligentní běloch (vyprošuju si nablblé komentáře na téma mojí inteligence) nemůžu za to, že oni jsou černí trotli.
I když - nutno uznat, černý dement zní urážlivěji než bílý intoš, ač obě slovní spojení pouze popisují faktickou situaci. Navíc to krásné všeobjímající a všeřešící slůvko "rasismus"... kdo by odolal, že.

A víte co, dobře nám tak.

96765

10.03.2006 16:56

Strana zelených – správná volba?

RE: Spousta argumentů

baba_Blažková 193.?.?.?

Máte patrně na mysli tyč ebonitovou.
Eben - dřevo, ebonit - pořádně zvulkanizovaný kaučuk [mrknutí jedním okem]

96796

10.03.2006 17:01

Čo je to rasizmus?

RE: kto vie?

baba_Blažková 193.?.?.?

Njn, ale stejně si nemyslím, že by dnešní "bratři" toužili po návratu do Afriky, dohnáno do krajnosti. [oči v sloup]

96799

10.03.2006 17:02

Čo je to rasizmus?

RE: Autor velmi chybně míchá

baba_Blažková 193.?.?.?

Film Mistři brán z tohoto úhlu pohledu je propaganda.

96800

11.03.2006 20:11

Čo je to rasizmus?

RE: kto vie?

baba_Blažková 193.?.?.?

>Rasizmus je neznalost, je to strach, je to nejistota sam se sebou.

Tady bych se jako rasistka ohradila - to nemá s neznalostí nic společného. Tu bandu cigánskou jsem začla nesnášet právě na základě zkušeností, kterých jsem nabyla během svého bydlení v jejich milé společnosti v Ostravě - Vítkovicích. Tisíckrát jsem na podobných fórech zdůrazňovala, že do té doby jsem byla velký idealista, dokonce jsem se na zkušenost s tímto etnikem těšila, a věřila jsem, že budeme dobrými sousedy. [zahanbení]
Tedy - rasismus v této podobě je reakce na zkušenosti, normální obranný mechanismus. Když potkáte za svůj život stovky cigánů a nevzpomenete si na jediného, který by vás neokradl, či se o to alespoň nepokusil, je to pouhá statistika. Běžně se každý den dělají statistické průzkumy na různá témata a vyvozují se z nich patřičné závěry, tak proč zrovna konkrétně toto mé chování na základě mých osobních statistických zkušeností je nazýváno rasismem?

Jo - rasismus je strach, na tom se spolu možná shodnem, já když vidím v tramvaji cigána, mám strach, že mi probere kapsy. Opět na základě zkušeností. Když je tma, já jsem venku, a vidím hlouček cigánů, mám strach, že mě oberou, podřežou, znásilní atp. Nejsem magor, abych k nim šla na přátelský pokec, spíše se jim obloukem vyhnu.

Nejistota sám se sebou? Hm, až budu mít u pasu devítku, pravda, budu si jistější sama sebou, a nebudu se jich tolik bát. Jediné, čeho se budu bát, že až na mě který z nich sáhne a dostane to z mojí devítky rovnou mezi blinkry, tak budu nařčena z rasově motivovaného útoku. [naštvaný]

96959

12.03.2006 06:22

Čo je to rasizmus?

RE: kto vie?

baba_Blažková 193.?.?.?

OK, teď pouze pro přesnost, jak jsem se tam octla (v tom prostředí s jinými prioritami)?
Jde-li o černochy, dobrá, coby rasa se neoctli na americkém kontinentě dobrovolně, ale nyní tam dobrovolně žijí. Nelze donekonečna týt z historických křivd, ať už jsou skutečné, či nikoli.
Jde-li o cigány, ty sem nikdo netahal, nezval. Před jejich tlupami se zavíraly městské brány. Za první republiky byly přísně hlídány a evidovány. Krásný zákon z r. 1927 - viz odkaz http://www.odpor.info/index.php?id=6&clanek=317&PHPSESSID=1ce4651b358d0034fa26b0fef3f3249f , moje rasistické srdce se na něj jen směje.

A teď ještě nějakou pointu - pozitivní diskriminace těch pologramotů mě sere. Serou mě vládní programy na jejich podporu, které nejsou pro bělochy. Serou mě uměle vytvářená místa na míru té verbeži (dělali teď u nás na obvodě nábor terénních sociálních pracovnic, požadavek - výuční list, znalost rómského jazyka výhodou, to nesnese komentář), sere mě Giňa i Věra Bílá, kteří nafasovali svoje dávky bez okamrknutí dávkové pracovnice, zatímco já se s nima musím doslova rvát o zasrané dětské přídavky, sere mě, že cigánka položí cigáně dávkové pracovnici na stůl a má vystaráno (rozuměj - přiklepnuto), zatímco já bych se se svými hezkými bílými dětmi už pravděpodobně nikdy nesetkala (holt černejch jsou plné děcáky, běloši jsou zde úzký profil) a pak ve finále v prostředku MHD slušně požádám cigánku, aby laskavě vyndala tu svoji černou špinavou pracku z mojí kabelky - a už jsem (zase) ten padouch já. [naštvaný]

97006

12.03.2006 19:50

Čo je to rasizmus?

RE: kto vie?

baba_Blažková 193.?.?.?

Jak?

97081

13.03.2006 05:17

Miloševič je mrtev

RE: Byla to sprostá vražda

baba_Blažková 193.?.?.?

Pro tajné služby je v dnešní době tím nejmenším problémem "naočkovat" vám infarkt. Ale nevěřte tomu, že pokud by tomu tak skutečně bylo, že by po sobě kdokoli nechal jakýkoli hmatatelný důkaz. Já bych spíše šla po těch ostatních indiciích. Hlavně mě zaráží ta doba, kdy ho našli (v kolik se nosí snídaně?). A taky to, že ač se dnes na první infarkt umírá zřídka, tak Slobo to má za sebou překvapivě rychle. Docela extrémní druh infarktu. Můj děda, když měl první infarkt, tak mu bylo nejdřív hrozně zle, klasické příznaky (znáte to, pálení na hrudí, do levé paže vystřelující bolest, atakdále) měl až po nějaké době. Těžko říct, jestli to bylo čtyři - pět minut... Moje máma mu tenkrát volala sanitu, přijeli za nějakých dalších patnáct - dvacet minut... a děda to přežil. A takový top vězeň, jako Miloševič, s vězeňskou stráží vždy po ruce, se nedovolá pomoci... přinejmenším podivné. [oči v sloup]

97206

13.03.2006 20:29

Miloševič je mrtev

RE: Máte pravdu Vodníku

baba_Blažková 193.?.?.?

No, něco pravdy na tom bude, s tou televizí, ovšem pak to pánové nedomysleli. S těmi koncesionářskými poplatky.

97282

13.03.2006 22:24

Miloševič je mrtev

RE: Máte pravdu Vodníku

baba_Blažková 193.?.?.?

Bráno z tohoto úhlu pohledu ano. Šachová partie. OK.
Ale co potom s lidma, kteří televizi nemají? A ještě k tomu, svině jedny, neplatí poplatky? [mrknutí jedním okem]

97306

14.03.2006 00:52

Miloševič je mrtev

RE: Máte pravdu Vodníku

baba_Blažková 193.?.?.?

Jenže to, kdo je, a kdo není blázen, určuje vždycky ten, kdo stanovuje pravidla.

97369

14.03.2006 01:05

Miloševič je mrtev

RE: Máte pravdu Vodníku

baba_Blažková 193.?.?.?

Výborně, to se mi ulevilo, že nejsem sama ten magor, který netuší, kdo vyhrál týtý, jak se jmenujou Vyhulení (já jsem do minulého týdne ani nevěděla že to zase běží [zahanbení] ) a tak... [vyplazený jazyk]

97370

14.03.2006 03:29

Německo již měsíc stávkuje

RE: Zas ty širší souvislosti ??

baba_Blažková 193.?.?.?

Bylo to i zde a na WM je už dokonce v češtině [mrknutí jedním okem]

97385

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Káva pro Zvědavce

5

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 12 čtenářů částkou 1 726 korun, což je 5 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 4

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,50 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,51 Kč
Australský dolar
15,76 Kč
Švýcarský frank
24,52 Kč
100 japonských jenů
19,95 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,54 Kč
100 maď. forintů
6,98 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,42 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 130,28 Kč
1 unce stříbra
507,18 Kč
Bitcoin
1 106 030,80 Kč

Poslední aktualizace: 5.12.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 70 555 542