Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané baba_Blažková

Nalezeno 2249 příspěveků, 42 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

24.10.2013 08:32

Opravdu chceme kmotra Babiše?

RE: Babiš je hrozný průser

baba_Blažková 85.?.?.?

Tvrdíte zde, že korporátní fašismus je levicová ideologie. Spojujete to s Babišem. A Babiš je PRO druhý důchodový pilíř (jak jinak).
K recesi - recese je normální periodicky se opakující jev. Tady však není žádná recese, tady je krize jako prase, což není nic neobvyklého ve společnosti, kde státní útvary jsou slabší než kapitalisté. Stejně tak je v takovýchto společnostech normální, že na ni dojíždějí ti, kteří ji nezpůsobili, tedy běžní občané. Levicová ideologie je silný stát nadřazený kapitálu. Atd., atd. Máte to dost domotané.

298492

24.10.2013 17:57

Opravdu chceme kmotra Babiše?

RE: pro sve svedomi....

baba_Blažková 89.?.?.?

Jo, jsem slyšela Macha, jak povídal v TV, že je třeba zrušit dávky, protože pak ženské nic nenutí zůstat s chlapama, tedy že vlastně věci jako je rodičák mohou za rozpad tradiční rodiny. Od té doby ho strašně toužím poznat osobně.

298516

03.12.2013 07:28

Domovy seniorů

RE: výchova....

baba_Blažková 89.?.?.?

Fohate, souhlas. Trochu dodám něco málo za sebe. Byly doby, kdy jsem potřebovala mámu. Ne coby dítě, vzhledem k tehdejšímu systému si nemohu stěžovat, osmihodinová pracovní doba a tak, neměla jsem nikdy pocit, že jsem zanedbané či přehlížené dítě. Pravdou je, že jsem byla velmi vzorné a nenáročné dítě. Zodpovědné a nedětské. Potíž nastal, když jsem se sama stala mámou. Mohu chápat pracovní dobu, mohu chápat leccos, moje máma se však nikdy nestala opravdu babičkou. Že prý jsem si neměla pořizovat děti. Leccos jsem tu o sobě již před lety napsala, takže budu stručná, v souvislosti s mou hospitalizací odmítla pohlídat mi děti. Jen díky tomu jsem ochutnala, co to vlastně je ta juvenilní justice. Nikdy jsem po své mámě nechtěla nic, jen jednou. Nikdy jsem si nechodila půjčovat ani "půjčovat" peníze. Nikdy jsem si nestěžovala, když mě mlátil manžel, stejně bych se nejvýš dozvěděla, že co jsem si vybrala, to mám. Jak jsem se nakonec stejně dozvěděla. Jednou jedinkrát, poprvé v životě jsem opravdu potřebovala mámu. A taky naposled. Vím, že nemám mámu. Tedy, formálně ano, ale k čemu, že. Taky vím, že dnes ta paní je ve věku, kdy si začíná uvědomovat, že by se jí hodila dcera. Že tady není navěky a že už leccos sama nezvládne. Pochopila jsem to z těch telefonátů, kterými mě letos několikrát oblažila (předtím jsme spolu nemluvily pět let), ze kterých vyplývalo, jaká jsem to svinská dcera a ať po ní laskavě nic nechci. Jsem hodná holka. Mám taky tchýni, špatně se jí už chodí, zrovna před pár týdny jsem jí byla spolu se švagrovou na baráku umejt okna. Přes léto jí pleju záhony. Teď o víkendu jedeme za tchýní péct cukroví. Když tchýně potřebuje vymalovat barák, nakluše švagr s mým drahým a já se švagrovou to tam potom uklidíme. Prostě jak už to v normálních rodinách chodí. Ještě se neví, kdo si vezme "mamku" k sobě, až už opravdu nebude moct, ale nikdo se tomu nebrání. Ona se taky nikdy nebránila, když bylo třeba pohlídat nějaké to dítě. Ne moje, protože tehdy jsme se ještě neznaly, ale v principu je to jedno. Tahle v domově důchodců podle všeho neskončí. Vím však naprosto bezpečně, komu zadek rozhodně přebalovat nebudu. Naučila jsem se nepotřebovat svou matku. To poučení mě stálo dceru. Život je otázkou priorit. Co z toho plyne? Že každý, kdo je v tuto chvíli rodičem, by si měl uvědomit, že jeho děti jednou budou těmi, na kterých bude závislý. Ze začátku jen trochu. V rovině drobných výpomocí. Nakonec absolutně. A ten konec nás čeká všechny. V tom je jediná spravedlnost života.

300218

05.12.2013 07:01

Domovy seniorů

RE: výchova....

baba_Blažková 89.?.?.?

Jistě máte pravdu, že každý příběh může mít více interpretací. Avšak...! Když váš syn bude mít třeba autohavárii a skončí ve špitále spolu se spolujezdkyní - svou ženou - taky odmítnete pohlídat? S tím, že vaše vnoučata skončí v pěstounské péči?
Jsou situace a situace. Odpustit jde téměř vše, jistě. Téměř. K příspěvku nad vámi - jak už jsem uvedla, byla jsem bezproblémové dítě. Nějak se ta výchova povedla, například v tom, že ani v nejhorších stadiích puberty bych nevypustila z úst jakoukoli invektivu vůči své matce. To se prostě nedělá. Vždycky jsem o tom byla přesvědčená. Vlastně jsem svou matku poprvé v životě poslala do prdele až letos. Kdy už jedno z mých dětí je dospělé, tedy alespoň formálně. Možná jsem to měla udělat dříve.

300304

08.12.2013 22:12

Satanův plán

RE: Satan nikdy neměl na růžích ustláno

baba_Blažková 89.?.?.?

Milá Libuše. Kdybyste nebyla tak zoufale jednoduchá, věděla byste, že v Rusku je tamější komunistická strana jedním z nejzarputilejších opozičních kritiků Vladimíra Putina. A naopak. Putin fakt nemusí komunisty. Jenže to chce přinejmenším znalost jazyků - pro začátek - a chuť číst i něco jiného než Bakaloviny či jiné reklamní letáky. Jste typickým produktem kritizovaného stavu společnosti a přesně tím nemyslícím ovčanem, které si stávající systém žádá a ke svému fungování v neprospěch většiny lidí (a ve prospěch úzké skupinky vyvolených) potřebuje. Měla byste se sebou něco začít dělat. Pokud však vám to vyhovuje tak, jak to s vámi a se společností je, naprosto nechápu, co pohledáváte zrovna tady. [velký smích] [překvapení]

300478

19.12.2013 17:18

A není úniku

RE: Nějak jsem nepochopila, proč je fluorid nebezpečný 1

baba_Blažková 89.?.?.?

Vy jste se zbláznil, člověče! V prvé řadě za komunistů měla víc jak půlka lidí nad čtyřicet v puse klapačky! Žádnými tinkturami nikdo dásně neničí, maximálně jsou magoři pacienti, kteří mají pocit, že jejich úsměv by byl hezčí, kdyby měli zuby o trochu delší na úkor dásní (existuje obor "smile design" ) a tak sami vyžadují, aby jim jejich dásně byly chirurgicky zkráceny. Jinak dásně ustupují věkem, to je prostě fakt. Také ustupují ženám v těhotenství. Do vrtačky nic vstřikovat nelze. Vrtačka je jen nástavec na motor, kapalina se používá jako chlazení a je to destilovaná voda, vkládá se celá standardizovaná nádoba do místa k tomu určeného - asi jako když měníte chladící kapalinu v autě, jenže se nic nepřelévá. Tyhlety všechny věci kontroluje hygiena několikrát do roka v každé ordinaci. Navíc zubař také občas potřebuje ošetřit, personál a jeho rodina jakbysmet, už vidím, jak doktor huláká do ordinace "sestři, je tady ten můj strejda, honem vyměňte to svinstvo za destilku."
Pokud je mi známo, tak zubařů je kritický nedostatek. Všude. Nevidím důvod, proč by si měli přidělávat práci. Já nevím, jak kdo, ale já když musím sedět v rachotě ještě v osm večer, tak jsem nasraná a je mi jedno, že ta paní přinesla flašku nebo bude o mně psát kádrový posudek.
Jinak ještě k těm zubům a dásním - mezizubní kartáčky, zubní nitě, zubní sprcha, ta je super. Nestačí jen ošmydlichat normálním kartáčkem. Krčkové a mezizubní kazy jsou to největší svinstvo a špatně se s tím bojuje. Když už se šmydlichá, tak krouživými pohyby a taky shora dolů. A minimálně jednou za rok k hygienistce, otřiskat zubní kámen. Není-li to opravdu nezbytné, tak NEBĚLIT. A jde-li o fluoridy... Ví tady někdo, co zajišťuje tvrdost (a tedy i odolnost vůči zubním kazům) zubní skloviny?

301056

20.12.2013 20:20

A není úniku

RE: Ne že by nebylo úniku...

baba_Blažková 89.?.?.?

Člověče, kdybyste věděl, jaké kejkle s vrtačkou kolem dřeně kolikrát zubaři dělají, aby nemuseli jít do enda, tak byste tady neplácal takové blbosti. Já to vím, protože jim na to dělám onleje a kolikrát za mnou dentist(k)a přijde se slovy "já vím, že ten zábrus je všelijaký, ale nechtěl(a) jsem jít příliš blízko k dřeňové dutině, abych nemusel(a) dělat endo..."
Nasraní buďte na zdravotní pojišťovny a ministerstvo zdravotnictví, chytráci. Protože od zubů se do organismu velice snadno dostávají patogeny. A přesto mají naši mocipáni pocit, že jde spíše o problém estetický nežli zdravotní.

301146

20.12.2013 20:28

A není úniku

RE: Nějak jsem nepochopila, proč je fluorid nebezpečný 1

baba_Blažková 89.?.?.?

Ano, výživa je jedním z nejdůležitějších faktorů a zejména ta prenatální. Naprostý souhlas. Což neodporuje mé tezi s klapačkami čtyřicetiletých za komárů. [mrknutí jedním okem] Musíte se více a lépe dívat. U mě jde pochopitelně o obsesi, jsem posedlý čistič. [cool]

301147

20.12.2013 20:49

A není úniku

RE: Nějak jsem nepochopila, proč je fluorid nebezpečný 1

baba_Blažková 89.?.?.?

Pokud v dásních probíhá zánět, jsou oteklé. Jakmile se zánět vyléčí, dásně "ustoupí" - otok splaskne. Pacient subjektivně nemusí vnímat potíže, spousta faktorů projevy zánětu dásní ovlivňuje až potlačuje, například kouření - přestože samo o sobě je jedním ze spouštěčů zánětu dásní, zároveň kupodivu například omezuje krvácivost.

Nechte toho, do prkenný vohrady, s těmi vrtačkami, dělám v zubní ordinaci a sama je používám. Pohonná i chladící jednotka je součástí křesla jako takového. Nepohání se tím jen vrtačky, ale i hydraulika atd. Vrtačka je jen nástavec na celou tu srandu, nic víc. Nikam se nic neplní, není na to prostor. To by musela být vrtačka velikosti příklepovky. Bych chtěla vidět, jak by takovýmto nástrojem zubař trefoval zbrušování na fasety.

301148

20.12.2013 20:51

A není úniku

RE: Nějak jsem nepochopila, proč je fluorid nebezpečný 1

baba_Blažková 89.?.?.?

Na hojení pleti je zase výborná jarišovka. A přesto bych ji ve vlastním zájmu nepila. Asi tak. [oči v sloup]

301149

20.12.2013 21:01

A není úniku

RE: zbytečná paranoia

baba_Blažková 89.?.?.?

Tak v tom případě se divím, že jsme to všichni přežili. Osobně znám dost případů, kdy dítko zdláblo tubičku na posezení. Vlastně tím prošla většina dětí. Stejně jako spousta dětí v nestřeženém okamžiku ochutnala své hovínko. Prostě tyhlety věci se stávají a kdyby vaše tvrzení bylo byť i jen blízké pravdě, na pohotovostech by se dveře netrhly, nehledě k tomu, že na pastách by muselo být označení plus návod, jak si počínat v případě pozření, včetně oné věty známé třeba z etiket čističů WC - Okamžitě vyhledat lékařské ošetření.

301150

22.12.2013 20:48

A není úniku

RE: Nějak jsem nepochopila, proč je fluorid nebezpečný 1

baba_Blažková 89.?.?.?

http://img.docstoccdn.com/thumb/orig/118686817.png

[oči v sloup]

Odkud všechny ty hejblata vedou? Že by z té kastle po levé straně křesla?

301272

22.12.2013 20:56

A není úniku

RE: Nějak jsem nepochopila, proč je fluorid nebezpečný 1

baba_Blažková 89.?.?.?

Jo, jsem součástí strašlivého spiknutí zubařů a taky jejich sester a instrumentářek a techniků, kteří nemají nic jiného na práci než vymýšlet, jak ostatním pokazit chrup, sosat jim takto z peněženek závratné sumy, protože proč to řešit přes pojišťovny, že áno. Co taky čekat od lidí, kteří disponují strašlivými mučícími nástroji a nebezpečnými drogami. Teď bylo naše spiknutí odhaleno místními diskutéry, už jsem to hlásila centrále, budem to tu asi muset trochu pročistit, takže nevím, v jakém počtu se tu příště zase sejdete.

301273

25.12.2013 13:39

Vánoce Smolíka McFiggina

RE: Vánoce by měly být především v duchovní oblasti

baba_Blažková 90.?.?.?

Vždycky se najde nějaká sekta, která nám bude chtít ukrást slunovrat. Slunovrat by se ovšem rozhodně slavit měl, ten zimní proto, že končí dlouhé noci a začínají se prodlužovat dny a začínáme mít více slunce, což je pozitivní. Stejně tak důležitý a možná i důležitější je slunovrat letní, protože Země se v té době ocitá v nejvzdálenějším bodě na své dráze okolo Slunce a je dobře, že se pak k Slunci přibližuje zpět, co kdyby se Země jednou nevrátila, že... Stačí z hlediska vesmíru prd, malý ťuk asteroidem, průlet bludné planety a papá lidstvo. Takže slavme, že je všechno tak, jak má, že Vesmír funguje pro nás zatím stále příznivě a ten zbytek, jako jsou hladomory, světový mír apod., bychom měli být schopni zařídit, pokud se nám ovšem bude chtít, pokud přijmeme svůj díl odpovědnosti. Vesmír je v tomto stále na naší straně, den se skutečně prodlužuje a Země je tam, kde má být.
Radostné svátky slunovratu všem.

Kateřina

301364

25.12.2013 17:56

A není úniku

RE: ULTRAZVUK

baba_Blažková 90.?.?.?

Takže pomalu pro ty méně chápavé. Jistě je zde spousta majitelů zvířecích miláčků. Jak tyto veterinář zbavuje zubního kamene? Určitě to dělá proto, aby je posléze mohl vybavit implantáty, že ano.

Že kráva navrtala korunku, ano, může se stát. Je to kráva. Znám spoustu krav tady v OV. Jedna, jistá doktorka P. z Muglinova, kterou jsem PROSILA o vyspravení trojky - holt frontální úsek je frontální úsek - ještě v době, kdy šlo o sotva viditelný kazík, se mi chladnokrevně a bez anestezie vrhla na čtverku na druhé straně. Se kterou jsem neměla nejmenší problém. A ještě na mě byla sprostá, když jsem jí to odmítla zaplatit. Stává se. Bohužel. Neexistuje však nic jako systematické a záměrné ničení zubů zubaři. Že si to chtějí nechat zaplatit? Urgujte to na ministerstvu zdravotnictví. Urgujte to u svého poslance. Zajímejte se u své zdravotní pojišťovny. To, co pojišťovna zubařům dává například na amalgámy je vůči nim sprosťárna. Prakticky to ani nezaplatí materiál. Kde máte energii, nájem, plat personálu.

Pokud vám dentista způsobí újmu, stěžujte si na stomatologické komoře, od toho tu je, jen na to poněkud pozapomněla, bylo by fajn těm zaprděncům připomenout, pro koho zde vlastně jsou. Klidně podejte i trestní oznámení pro nemajetkovou újmu/újmu na zdraví. Nemůžete-li si dovolit právníka, nechte si jej přidělit soudem. Budete-li chtít nezávislý posudek, stavte se.

Ale nevymýšlejte nesmysly o tom, jak zubaři záměrně ničí chrup, aby prodali implantáty. Představte si, co by nastalo, až by celá zeměkoule měla implantáty. Co by ti zubaři asi tak dělali? [oči v sloup]

301378

29.12.2013 15:17

Dali byste si rande s nezaměstnaným?

RE: Potřísněni znaky opačného pohlaví zbytečně žijí

baba_Blažková 89.?.?.?

Ano, teď jste na to káp. Já sama například se považuji za feministku.
Takže polopatě, mým motivem je má ošklivost, popřípadě frigidita a také neschopnost/závist (závidím úžasným schopným mužům a také závidím peroxidy na hlavě a silikony v hrudníku). Ve skutečnosti, kdyby se našel hrdina, který by mi to "pořádně udělal", ono by mě to přešlo. Jenže jsem tak odpudivá, že něco podobného mi nehrozí. To je to, co jste chtěl říci? [smích]

301527

02.01.2014 12:43

Rozdělení Československa

RE: Souhlas s panem Editorem!

baba_Blažková 89.?.?.?

Zde bych se pana M. zastala. Jeho písemný projev je sice více než svérázný, ale co se humanitárního bombardování týče, nedělala bych si iluze. Máme kliku, že nemáme ropu, avšak koukat Rusovi do kuchyně, to by někteří moc rádi. Rozdělení státu bylo svinstvo a podvod na občanech. Slovenský nacionalismus byl dle mého skromného názoru rozdmychán záměrně přesně tak, jak je popsáno výše. Nedokážu si představit, jak by toto mohlo proběhnout za československého prezidenta Dubčeka. Proto byl odstaven. Jsem si však jistá, že kdyby touha některých po expanzi dál na východ byla veliká, převeliká, máme zde na krku občanskou válku. Ano, porcování medvěda nemělo za účel naši záchranu od hypotetické oranžové či jaké revoluce. Nic to však na faktech panem M. přednesených nemění. Ono koneckonců stačí juknout, co se teď děje na Ukrajině.

301769

02.01.2014 14:16

Dali byste si rande s nezaměstnaným?

RE: Potřísněni znaky opačného pohlaví zbytečně žijí

baba_Blažková 89.?.?.?

Kdyby nebylo feminismu, tak byste tady dnes takto do klábosnice rozhodně neklábosila.

301784

02.01.2014 14:21

Dali byste si rande s nezaměstnaným?

RE: Potřísněni znaky opačného pohlaví zbytečně žijí

baba_Blažková 89.?.?.?

Oni to kolikrát neumí ani ti druzí týpci, buďte klidná. Takoví ti, co když zvednou ruku, tak okolí začne slzet, neb je štípou oči. Takoví ti, jejichž nejhlubším kulturním zážitkem je místní fotbalové derby. A svou lenost pořádně se umejt zastírají tím, že "přece nejsou buzeranti."

301785

04.01.2014 23:40

Rozdělení Československa

RE: Česko-Slovensko

baba_Blažková 89.?.?.?

A proč ne?
Víte, jak říkají například Poláci Italům?
(Že se ptám. [smích] )

302035

14.01.2014 17:05

Popálená Natálka a téměř ubitý Patrik. Jak pokračují jejich příběhy?

RE: Česká nátura.

baba_Blažková 82.?.?.?

Vstupte do politiky.

302529

14.01.2014 17:08

Popálená Natálka a téměř ubitý Patrik. Jak pokračují jejich příběhy?

RE: Česká nátura.

baba_Blažková 82.?.?.?

omlouvám se, asi se trošku zakuckal skript, když klofu z toho androida. To patřilo jinam.

302531

03.02.2014 22:17

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

RE: Problém je blíž, než si připouštíme

baba_Blažková 89.?.?.?

No jo, ale když denodenně vidí v TV, slyší v rádiu, čtou v tisku, že co je české, je špatné, Češi jsou banda závistivců, smějící se bestie, kolaboranti, mordýři hodných Sudeťáků atd. atd...

A než mi tady nějaký takový začne vysvětlovat, že je to pravda, doprdelepráce, copak ti Amíci si toho Homera Simpsona vycucali z prstu? Nebo chodili na školení k nám? Všude je to stejné, tak proč my musíme být nuceni na sebe coby národ plivat? Jaktože si to necháme líbit? Kvůli ožralému blábolilovi, který písemně vysvětloval Husákovi za totáče "rozdíl" mezi entropií a chaosem? Kterého nám zahraniční mééédia (a nejen nám) předhazují coby morální autoritu? To tady fakt žijí lidi, kterým když se řekne v červenci, že venku je minus dvacet, tak ani nepípnou, obujou v třicetistupňovém hicu sněhule a jdou odhazovat? To je fakt jak o těch císařovo nových šatech, zaplaťmarx, že alespoň autor článku se nebojí hulákat, že císař je nahý...!

303946

04.02.2014 06:29

Práce na hovno

RE: JAK JSTE DOŠLE K ZÁVĚRU, ŽE ŽIJEME V KAPITALISMU?

baba_Blažková 89.?.?.?

Hrál jste někdy monopoly? Toto JE kapitalismus ve finální fázi, kdy vítěz bere vše.
Jste demagog.

303961

04.02.2014 06:58

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

RE: Tak jako OSVČ se pokusím odpovědět...

baba_Blažková 89.?.?.?

Jj, však Británie nám svoje náklady spočítala naprosto bez skurpulí....

303964

05.02.2014 20:08

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

RE: Za Zlého Bolševíííka funguvalo vše - kromě Konssumu, toho Konssumíčka

baba_Blažková 89.?.?.?

Já nechápu, moudrá strako, co je na tom k nepochopení. Sto mužů vytvoří tábor, jedna žena domov. V té burdě skutečně byly nejdůležitější střihy na oblečení. Také blbůstky, pro které žádný chlap smysl nemá, bytový textil, jestli víte, co to je. Tomu, co se tam psalo, tehdy většina lidí prd rozuměla.
Že ženy utrácejí? No to víte, že ano. Jednak je spousta mužů hlupých, avšak málokterý slepý, a druhak - muži vnímají byt jako místo, kam se chodí vyspat. Ženy jako místo, kde budou vychovávat děti. Proto když se postavíte před dům, ve kterém bydlí jeden svobodný mládenec, poznáte bezpečně, která jsou to okna, tedy pokud dotyčný není buzna.
To jsou fakta a já vás nějak nepoznávám. Zjevně vás nějaká hodně vytočila. Přesto však se cítím povinna jemně vám připomenout, že tady tomu bordelu na kolečkách (míněn svět, jaksi globálně) nešéfují ženy. Ani otevřeně, ani skrytě. Tak neplivejte.

304132

05.02.2014 20:16

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

RE: Za Zlého Bolševíííka funguvalo vše - kromě Konssumu, toho Konssumíčka

baba_Blažková 89.?.?.?

>ony obvykle "Jarmily" zamlada touží po badatelích v "psychikách"

>ale seženou je i tehdy jen za cenu vlastního zašpiněného prádla[smích]

- Není to daleko více vypovídající o vás než o ženách???

Kdo tady pořád řeší šukačku? Ženy?

304133

07.02.2014 16:07

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

RE: Za Zlého Bolševíííka funguvalo vše - kromě Konssumu, toho Konssumíčka

baba_Blažková 89.?.?.?

Jo, jasně. Úplně jsem tady z té diskuze zvlhla.

304265

23.02.2014 12:52

Rozklíčování Janukovičovy vlastizrady

Na Broadwayi už ladí noty

baba_Blažková 89.?.?.?

na nový muzikál s názvem Julia. A mě ne a ne přejít ten pocit na zvracení.

305208

23.02.2014 20:53

Rozklíčování Janukovičovy vlastizrady

RE: Na Broadwayi už ladí noty

baba_Blažková 89.?.?.?

Dovolím si ještě trochu upřesnit. Jsou díla, která dokážou sponzory zaujmout více než jiná, jsou tvůrci, kteří vědí, jak na věc a v souladu s voláním trhu vyplnit tu správnou mezeru, načež v žádném případě neprodělat. Ano, Julie má ulito, my víme. Já osobně si o Julii nemyslím nic hezkého. Kdybych však nedělala, co je v mých silách, abych získala co nejvíce infa, i třebas protichůdného, mohla bych nedopatřením například zaujmout pozitivní stanovisko k jiné vychcané (navíc otevřeně fašounské) odbarvené k...ě z jiného místa a z jiného času, jejíž storku totálně přeonačil jistý Weber. Když dneska vidím rozněžnělé soucitné adolescence vzdychající nad kysličníkovou krasavicí, prostě ta asociace tady je. A já se klidně vsadím, že Broadway takovýhle matroš nenechá jen tak ležet, trh je trh a kysličník dobře prodává ty správné myšlenky. V hlavní roli vidím z krutého ruského vězení čerstvě propuštěnou pičinku, jež usilovně pěje duety s jinou odbarvenou k...ou. To bude nářez.

Já už snad ani nejsem zvědavá, co bude dál. Já už jen zírám. Lidé mě prostě nikdy nepřestanou překvapovat. Tím jak stále stejně skáčou na stále stejné špeky. [překvapení]
Nechte mi mé komentáře symptomů a úchylné prognózy. Jádro pudla tady shrnuli jiní. Líp než bych možná uměla já.

305233

25.03.2014 13:36

Juvenilní justice v Norsku

A přitom stačí tak jednduchá věc!

baba_Blažková 89.?.?.?

Trestní postihy za PROKAZATELNĚ zkreslené, či přímo lživé posudky od sociálních pracovníků. Žádná dobrá víra. Lhal, přičemž disponoval funkcí ovlivňující (nenávratně!!!) životy těch nejbezbrannějších. Za katr. Howgh.

307352

27.03.2014 22:15

Nová Sobotková vláda ještě horší než ta předchozí

RE: EU je cílený projekt

baba_Blažková 89.?.?.?

Jsem to právě povídala nedávno sousedce. Jak stále větší kus zeměkoule vlastní stále míň lidí. A jak jsem koukala na ty grafy, tak si říkám, že se ještě dožiju toho, až bude celá zeměkoule patřit jednomu člověku. A pak jsem móc zvědavá, z čeho mu budou ostatní platit to, co mu dluží, páč grafy taky ukazujou, že dluhy obecně pořád rostou. A dluží se čím dál větší obnosy. A čím dál víc lidí je zadluženejch. Takže to podle těch grafů vypadá, že tady bude jeden týpek, kterému patří celá zeměkoule a kupa lidí, co mu dlužej ještě další čtyři. Minimálně. To fakt nevím, jak je z nich dostane.
No, myslím si, že pak toho hajzla stejně někdo sejme i s jeho rodinou a bude na chvíli klid.

[chechtot]

307476

11.04.2014 14:29

Proč média o důležitých věcech lžou

Jistě pane ministře/premiére

baba_Blažková 89.?.?.?

Nedávno jsem měla obdobnou debatu v reálu. Ano, systém funguje. Záleži na úhlu pohledu. Můj je radikální, je o tom, že pokud je planeta schopná vyprodukovat dost jídla pro všechny a přesto někde umírají lidé hlady, systém je nefunkční a zvrhlý. Demokratický (ne radikální) úhel pohledu tvrdí - systém funguje. Zachovat systém, o to jde především. I kdyby měly děti umírat hlady. Díky, massméééédia! Vřelé díky jménem miliónů mrtvých, neléčených nemocných, vykořisťovaných i na té nejzákladnější biologické úrovni (kšefty s lidskými orgány, adopční byznys etc.)

Co na tom, že v té nemocnici nejsou pacienti? Všichni ti lidé, kteří zabezpečují její chod, by se jejím uzavřením octli bez práce! (Znalci seriálu vědí [mrknutí jedním okem] )

308304

13.04.2014 09:26

USA vyhrožují Rusku kvůli dohodám ničícím petrodolar

RE: mala otazka

baba_Blažková 89.?.?.?

Garance byly, kdyby se někdo chtěl zbavit dolarů, měl nárok na to, aby mu jako protihodnota bylo vydáno zlato přičemž směnný kurs byl pevný, neměnný. Jenže tyto garance byly jednostranně vypovězeny ze strany USA v roce 1970. Se divím, že jim to prošlo. Vlastně muselo, tehdy museli držet při sobě jako jeden muž, protože nebezpečí komunismu. Jen nechápu, že se zase musí ČR vézt v té špatné kocábce. V té hodně děravé. Dokonce proti vůli svých obyvatel (Pražáky nepočítám).

308365

13.04.2014 09:34

Evropané plánují vytvořit konsorcium a koupit ukrajinský systém přepravy plynu

Já bych na to koukla ještě z dalšího úhlu pohledu

baba_Blažková 89.?.?.?

A kdopak to stavěl?
Kdo tu stavbu platil?
A kdo se na tom hodlá pakovat?

Á kupředu pravá!

308366

13.04.2014 11:03

Kyjev zařadil zpátečku ohledně referenda

RE: Dobrá práce molodci,

baba_Blažková 89.?.?.?

Něco jako že kníže má k lidu blíže? [mrknutí jedním okem]

308369

15.04.2014 14:08

USA vyhrožují Rusku kvůli dohodám ničícím petrodolar

RE: mala otazka

baba_Blažková 193.?.?.?

Máte pravdu, že je rozdíl mezi tím, co se píše do mezinárodních smluv a co je pak realitou. Každopádně díky za pregnantní doplnění včetně zmínky de Gaulla.

308522

25.04.2014 22:11

Čtvrtá politická teorie

RE: Po demokracii nastoupí harmonie

baba_Blažková 89.?.?.?

Ti dnešní jsou naučení toužit po blikavých dotykových placatých pičovinách. Hurá, harmonie bylo dosaženo. [pláč]

309002

26.04.2014 00:54

Čtvrtá politická teorie

RE: Drobné opomenutí

baba_Blažková 89.?.?.?

Jinak, kapitalismus je taky pěkně odporná ideologie, posuzováno optikou, již jste zde nastínil. Hlásá konkurenční boj, tedy násilí, nenávist a tak.
Vlastně mě tak napadlo, jak se vám to, člověče nešťastná, stalo, jak to, že se vám přihodil takový názorový veletoč, vy, takový proklamátor eugeniky..! (Odvolávám se tímto na jednu diskusi ohledně Afrického kontinentu.) [překvapení]

309009

26.04.2014 01:26

Jak ukrajinská krize nakonec skolí anglo-sionistickou říši

RE: Motivační dekrescence

baba_Blažková 89.?.?.?

A tak jsme si na to půjčili, tak jako to dělali ti v tom druhým bloku, a výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat, ani dvacet let to netrvalo. [chechtot]

309010

27.04.2014 19:06

Čtvrtá politická teorie

RE: Drobné opomenutí

baba_Blažková 89.?.?.?

Aha, no jasně, vy jste ti skvělí a my jsme ta chátra. Škoda, že svět je poněkud prostorově omezen, že tudíž my, chátra, nemůžeme odtáhnout jinam, abyste si vy, elita, na svých stávajících postech a v setrvalých pozicích svou elitnost dostatečně užili, nejlíp s krompáčem v ruce. Je mi jasné, že Kellner, Babiš, Bakala - ti všichni dřeli od slunka do slunka, dlaně měli samý krvavý mozol etc.
Moje oblíbená postava, co se elitnosti týče, je Paris Hilton. Typická schopná dívka, která si plně zaslouží vše, co má, musela pro to hodně udělat a spoustu toho obětovat, kam se na ni hrabe nějaká závistivá socka od pásu. (A já vím, že vy dobře víte, Vojto, že já u pásu nedělám.)

Přírodní zákon a zákon džungle, pokud jej berete v potaz výhradně pro sociální interakce mezi jedinci JE totéž. Nezaměňovat s fyzikálními zákony aj. A NEMLŽIT!

Prohlašování jedinců, kteří díky svému sociálnímu postavení ani nemají šanci své sociální postavení zlepšit, za neschopné a postradatelné atd. JE eugenika. Je úplně jedno, jestli je jen necháte chcípnout hlady nebo je rovnou zeuthanasujete. Výsledek je stejný. Mrtvá bytost, která měla své sny, tužby, lásky, strachy. Své rodiče, děti, blízké, kteří ji milovali. Prý postradatelná. Tak kdo komu tady vlastně vyhlásil ten boj?

Naprosto chápu, proč tomu nerozumíte a proč se snažíte své sociopatické postoje tak zoufale obhájit.

BTW - tak jak je to s tím konkurenčním bojem? Je kapitalismus hnusná ideologie vzývající násilí nebo je to něco jiného? [mrknutí jedním okem]

309077

27.04.2014 19:18

Čtvrtá politická teorie

RE: Drobné opomenutí

baba_Blažková 89.?.?.?

Lamo, vlastně jste napsal to co já, jen jinými slovy. Na to, že jste tak mladý, jak se sám definujete, vám to docela jde. Více takových soudruhů. [mrknutí jedním okem]

309079

28.04.2014 21:51

Čtvrtá politická teorie

RE: Drobné opomenutí

baba_Blažková 89.?.?.?

>Paris Hilton má paní Kateřino jen jedna ústa. Nedokáže jimi denně vypít, zkonzumovat, vykouřit, profetovat, ... miliony. Mně spíš iritují ti, kteří NIKDY VE SVÉM ŽIVOTĚ NEVIDĚLI NIKOHO ZE SVÝCH BLÍZKÝCH PRACOVAT. Natož aby pracovali sami. Takových u nás už žijí statisíce. A denně bez problému zkonzumují (na rozdíl od Paris) za miliony. A k tomu nadělají spoustu škod. Opravdu je potřeba ještě více je motivovat k plození potomků? Potomků, které nejsou schopni sami uživit? Opravdu soudíte, že odmítání takovéhoto (stupidního) konání většinové společnosti je eugenika?

Ale pane Vojto... Z toho co ta slečna prochlastá, projebe v kasínech či jinak prošustruje za luxusní zboží, které nepotřebuje, by stejnou dobu prosperovala jedna cikánská osada. A já jsem z Vítkovic, něco si o té čtvrti přečtěte. Mě nechává naprosto chladnou, že ze své výplaty přispívám na výživu dětí, se kterými nemám nic společného. Mě daleko víc sere, že z mých daní se financují tzv. pobídky pro investory, různé odpustky daní či nájemného na státních pozemcích, záchranné balíčky pro banky, Babišova řepka atd. Ale každý máme své priority. Už jsem tu kdysi řešila, že v těch komunitách vládne tvrdý patriarchát, je zvykem ženy následovat svého muže kamkoli. Tam bych začala. Já netuším, kolik dneska stojí paklík "prášků proti děckám", vím, že před deseti lety mě ta sranda stála cca 700 ká na tři cykly. Docela drahý špás pro ty černé holky, asi - ani já bych si to za ty prachy nekoupila. A ony tím spíš nekoupí, když kasu drží jejich páni a vládcové. A věřte mi, že o tom něco vím, jak to u nich chodí.

>Jedním z nejdůležitějších přírodních zákonů je KAUZALITA. Tedy zákon, který řadí následek vždy za příslušnou příčinu. Celá tisíciletí platilo v souladu s tímto zákonem, že o nabytém bohatství vždy nejlépe rozhodoval sám jeho nabyvatel. Nikdo jiný. Co činí současné moderní vyspělé státy? Odnímají VĚTŠINU VYTVOŘENÉHO BOHATSTVÍ (formou daní) jejich nabyvatelům. A svěřují je do správy lidem, kteří sami nikdy nic pořádného nedokázali. Tedy porušují základní přírodní zákon.

V této rozplizlé směsici blbostí a nic neříkajících klišé bych si dovolila vypíchnout tu myšlenku o tom, že nejlépe s majetkem nakládá jeho nabyvatel. Ehm, jistě, pod rukama Bakalovýma OKD jen vzkvétalo a potažmo i celé Ostravsko jakbysmet. Že majitelé vždy nejlépe vědí, jak s majetkem zacházet nám během staletí předvedli i majitelé otroků. A s odpuštěním, přivlastňovat si planetu či porcovat ji na kousky a dělit mezi partičku vyvolených je IMHO stejná blbost jako přivlastňovat si člověka.

>Jak tito lidé (politici) ono svěřené bohatství spravují? Tak, že SVÉ STÁTY ZADLUŽUJÍ. Nebo snad své země zadlužují kapitalisté, boháči, bankéři, ...?

Přesně tak. Kapitalisté, boháči, bankéři v momentě, kdy jsou...

Automaticky kráceno

309129

28.04.2014 21:52

Čtvrtá politická teorie

RE: Drobné opomenutí

baba_Blažková 89.?.?.?

Přesně tak. Kapitalisté, boháči, bankéři v momentě, kdy jsou "too big to fail" natáhnou ruku do rozpočtu. Kdy to nastane, o tom rozhodne touto společností zakoupený a pověřený politik. Ale to vy víte, že ano. To ostatní jsem už napsala výše v té pasáži s tou Babišovou řepkou.

>A tak lidé Vašeho typu nemohou pochopit, jak to, že například Japonsko je (bez židovských bankéřů ) tou nejzadluženější zemí (na jednoho obyvatele) na světě.

Vojto, doprčic, vy si zase odporujete. Ukažte mi jedinou úspěšnou civilizaci či zemi, která dokázala zajistit vysokou úroveň obyvatel, čisté ulice, dostatek pomerančů na vánočních trzích atd., aniž by byla zadlužená? Či aniž by rabovala cizí zdroje? To není (jen) záležitost politiků. To je i věc systému. A bilančně vyrovnaný reálsoc vám osobně taky nevoněl, takže vy fakt blábolíte jednou tak a jednou onak, pokaždé jak se vám to hodí a zastáváte s oblibou názor, který zároveň vyvracíte, to i velmi zkušený cimrmanolog často žasne.

>Konkurenční boj je evoluční vynález, paní Kateřino. Bez něj bychom zde nebyli. Jsou lidé, např. pan Lama, který si jej plete s třídním bojem. Vy také?

Výborně, pane Vojto. Tak si představte, že já mám pocit, že mi vydýcháváte vzduch, který bych radši, aby dýchaly mé děti. Takže si vás jednoho dne v rámci naprosto přírodního konkurenčního boje najdu a sejmu vás. To myslíte vážně???
Buďto jsme v džungli nebo jsme v civilizaci. Naše technologie nám už dnes umožňují, aby se osmdesát procent lidí na planetě jen tak flákalo a přesto by nemuseli umírat hlady. Jenže někdo tady prostě potřebuje předvádět, že má největšího klacka (většinou je tam nepřímá úměra) a tak si masturbuje svoje atrofované sebevědomí tím, že stojí nad druhými s bičem a vyřvává něco o pracovních návycích, arbeit macht frei a tak...

Co se mého drahého týče, mileráda se o něj podělím s kýmkoli. I já ctím úsloví, že kdo mé pole orá... Nevím, proč bych měla žárlit, když velmi dobře znám svou hodnotu. A můj drahý ji zná taky.
Nezapomeňte, že se čtyřicítkou na krku a zkušenostmi, které mám, mám i jiné obzory než pohrávání si s genitáliemi. To je ten rozdíl mezi lidskými bytostmi a zvířátky. A mezi mnou a vámi.

309130

22.05.2014 13:20

Otevřený dopis předsedovi Poslanecké sněmovny: Odvolejte Karla Schwarzenberga

RE: Pláč nad rozlitým mlékem

baba_Blažková 193.?.?.?

Vlastizrada.

310473

22.05.2014 14:05

Tož, človíčku, hybaj k volbám!

RE: Svobodní

baba_Blažková 193.?.?.?

>Samozřejmě si Svobodní také odsouhlasili, že případní poslanci budou veškeré náhrady poukazovat na stranický transparentní účet...

Ale ale? Strana, která tolik brojí proti přerozdělování, "rovnostářství" jak oni tomu říkají, a v jejím rámci přitom funguje systém takřka komunistický? Jakože Strana sebere všem a pak s vybraným naloží dle svého uvážení?

No to jsou mi věci... [překvapení] [chechtot]

310477

25.05.2014 10:36

Tož, človíčku, hybaj k volbám!

RE: Vyřešeno

baba_Blažková 89.?.?.?

Stejně tak jako můžete nadávat na skládku jaderného odpadu za vašimi humny, jejíž existence či neexistence byla otázkou pro místní referendum, jehož jste se neúčastnila. Jde jen o myšlenkové cvičení, avšak to, že skutečnost je taková, že vám a vám podobným se jen nechce, neokecáte, protože účast při místních referendech, kdy skutečně nejde o to, koho pošlete vydělávat, je srovnatelná s účastí při volbách, ne-li dokonce nižší. Vzhledem k rozdílné právní úpravě jsou místní referenda zpravidla nakonec neplatná právě díky nízké účasti. Díky vám a vám podobným.

Když to srovnám s popularitou všech těch klikacích online pseudopetic, jen to potvrzuje to, co stále tvrdím. Nejde o postoj. Jde jen a jen o lenost a o odmítnutí zodpovědnosti. Tento postoj "já tím nic nezměním" je typický pro všechny, kdo kupují výrobky poskvrněné dětskou prací, všechny, kdo netřídí odpad atd. A proto to zde vypadá tak, jak to zde vypadá.

310637

09.06.2014 16:37

Sekání luk

RE: Řekněme si to pravicujícně upřímně

baba_Blažková 89.?.?.?

Za reálsocu bylo vypalování luk přísně zakázáno. BTW, za reálsocu bylo taky v době kladení mláďat zakázáno volné pobíhání psů. Jinak se to nehrotilo tolik, co dnes. Mláďátko je hvězdička, dokud je bezprostředně závislé na své matce. Potřebuje ji stejně jako ona jeho. Když je dospělé a samostatné, je to opět o něčem jiném. Když máte ten příměr se psy, zkuste feně sebrat malé štěně, určitě k tomu bude lhostejná, což? Tohle jste fakt posral.

311322

17.06.2014 21:57

Pan Bezděk konečně začal pracovat na své záchraně

RE: http://www.nwoo.org/2014/06/16/americky-imerialismus-1953-2011/

baba_Blažková 89.?.?.?

Vy jste opravdu řádně zmasírovaný. Většina exekucí není z půjček, ale za dlužné výživné, nájemné, nedoplatky na energiích, na zdravotním pojištění, za jízdy na černo atd. Tedy za životní nezbytnosti, na které spousta lidí nemá. Takže záměrně a ryze ÚČELOVĚ nachystaná pastička na nás na všechny. Mnoho z exekucí je dále např. za neřádného příbuzného, nezanedbatelná část za vymyšlené věci (pokuty za smyšlené přestupky) atd. Těmto zlodějinám se daří hlavně díky tzv. fikci doručení, což je největší svinstvo v našem bezprávním systému, to si ani normalizační komunisti nedovolili. A nový OZ, to je mňamka, to se té buzně Pospíšilovic fakticky povidlo.

311808

17.06.2014 22:22

Pan Bezděk konečně začal pracovat na své záchraně

RE: jak se to stává?

baba_Blažková 89.?.?.?

Já znám ještě lepší. Jistá osoba byla ve svém bytě napadena. Útočníka se jí podařilo vytlačit z bytu a zamknout se. Osoba z bytu vytlačená sebou na chodbě třískla, začala vyřvávat, že má zlomenou nohu, zavolala si mobilem sanitku, na osobu zamčenou v bytě pak policii. Přivolaná policejní hlídka odmítla provést všem přítomným dechovou zkoušku na alkohol. Dále pak odmítla osobu v bytě převézt i s novorozeným dítětem na policejní stanici, kde tato chtěla podat trestní oznámení pro napadení, nebezpečné vyhrožování a porušení domovní svobody. Policista doslova řekl, že dobrá, ale jelikož oni nemají v autě dětskou sedačku, tak před výslechem novorozeně předběžně umístí v dětském domově (skrytá výhrůžka). Mezitím osobu z bytu vytlačenou odvezla sanitka. Zjistilo se, že noha není zlomená. Našlo se pár hematomů. Policie případ odložila a předala přestupkové komisi. Mezitím osoba, která byla ve skutečnosti napadena ve svém bytě podala trestní oznámení. Policie toto odložila s tím, že jde o tvrzení proti tvrzení, že neuposlechnutí výzvy k opuštění bytu není porušení domovní svobody etc. Druhé trestní oznámení už bylo proto podáno přes státní zastupitelství. Toto zjistilo, že je zde podezření pro spáchání trestného činu a policii donutilo vyšetřit tuto skutečnost. Policie vyšetřovala, až přišla na to, že skutečně byl spáchán trestný čin, někdo byl napaden ve svém bytě, byla porušena domovní svoboda. Avšak vyšetřovali to dlouho, velmi dlouho. Mezitím osoba podezřelá ze spáchání trestného činu uprchla do zahraničí k příbuzným, neboť se toho času nacházela v podmínce za stejný trestný čin. (Byla varována policií.) Načež policie nemohla doručit obvinění - zde fikci doručení nebylo lze použít. A jelikož nebylo obviněné osobě přečteno obvinění, bylo po dvou letech stíhání zastaveno pro promlčení. Mezitím osoba, která byla napadena ve svém bytě, byla uznána vinnou spácháním přestupku, což jí doručeno nebylo - fikce doručení - nemohla se tedy odvolat. Dostala pokutu, dostala k úhradě lékařské ošetření včetně výjezdu sanitky. A nyní přišel exekuční příkaz. Dobrý, ne? [mrknutí jedním okem]

311814

21.06.2014 13:26

Jak fungují exekuce v Kanadě

RE: Fikce doručení

baba_Blažková 89.?.?.?

Hřebejkem do hlavičky. Děkuji za pregnantní vysvětlení celé problematiky zde nakukujícím. Já jen dodám - a proto, když namítnete neúčinnost fikce doručení, soud vám to spláchne. S nějakým bláblá okolo, ze kterého vyplývá jen to, že jste se prostě měl více snažit být k zastižení. Taky zkušenost. Můžete prokazovat, přikládat důkazy, jak jen chcete. Občas si říkám, že jestli ten pámbíček je, tak mě musí obzvláště milovat, když mi dává tak štědře ochutnávat všech "radostí" tohoto světa.

312074

21.06.2014 14:06

Jak zlikvidovat živnostníka

RE: podnikatelské riziko

baba_Blažková 89.?.?.?

Poražení, dejme tomu. Mrtví jsou však neakceptovatelní. A jakmile jste takto v dluhové pasti, jste na tom ještě hůř než mrtvý.

Pro zajímavost - jak si představujete vy takového z onoho pomyslného ringu odcházejícího poraženého? Stačí mu na krk pověsit ceduli s nápisem PORAŽENÝ nebo ho přivážeme za povoz a budeme vláčet ulicemi za jásotu davů? Dostane někdy šanci k odvetě?

312076

23.06.2014 14:24

Jak zlikvidovat živnostníka

RE: podnikatelské riziko

baba_Blažková 89.?.?.?

Nejen podnikatelé. Právě že i zaměstnanci. Bavíme se o exekučních pastech a dluhových spirálách. Takže OK, nevyšlo, prohrál jsem / prohráli jsme - jde-li o celou firmu i se zaměstnanci. Jenže odvody je třeba platit pořád, nájem je třeba platit pořád, jíst je třeba pořád. Z čeho, když účty jsou obstavené?
A jak do toho zapadají zaměstnanci? No právě těmi platbami na nájemné atd. Oni vám totiž na pracáku podporu nedají, když dáte výpověď z firmy, která vám dluží výplatu. Až když vám firma dluží výplaty tři. A to už obchází exekutorská mafie, na byťáku už se to domlouvá s advokátem a spřátelenou exekutorskou firmou. Odpojují se energie a pokud máte děti (a prima sousedy), začne obcházet i sociálka. Tenhle systém je prostě nastaven k nepřežití. K nepřežití pro ty slušné.

To vláčení soudy, oblepování majetku, neustálé hlídání si zad, rozdělování majetku v rámci rodiny, prokazování, zda někdo někde bydlí či nebydlí, to je to, co jsem myslela oním pranýřováním. To bušení na sousedy různými vymahači. To, jak se ouřady střepaly povinnosti cokoli betonově prokazovat a břemeno důkazů hodily na občana. To si tak zdravotní pojišťovna například vymyslí dluh, penále a máte exekuční příkaz jen to švihne. Nepomůže prokazování ani to jednoznačné - doprdele, přece jsem hlásila, že jsem na mateřské, kde bych asi tak jinak vzala průkazku pro mimino! Přece tu mateřskou beru, stát o tom musí něco vědět! Přece je obecně známým faktem, že tady tato ZP fúzovala s druhou ZP, tudíž jim tam asi během tohoto procesu vznikl bordel, to ale není chyba má! Nezajímá. Zamítá se. Proč by si ouřada vymýšlel. Měla jste si to nahrát, paninko, když jste tam byla. Ačkoli je téměř jisté, že takovýto důkaz bychom stejně zamítli.

312192

23.06.2014 14:42

Jak fungují exekuce v Kanadě

RE: Fikce doručení

baba_Blažková 89.?.?.?

Fikci doručení nelze uplatnit pro sdělení obvinění. Bez ohledu na to, nakolik závažný je trestný čin. Stíhání se v tomto případě dle závažnosti trestného činu promlčuje. Takže (ne)obviněnému stačí včas zmizet. Naproti tomu se fikce doručení uplatňuje např. u správních pokut. Z toho vznikají dluhy bez šance na promlčení. Tohle je IMHO svinstvo, které není dobré k ničemu jinému, než k buzeraci občana úřadem. Já osobně jsem si jistá, že i kdyby mě někdo znásilnil, tak nějaký prostor pro udělení správní pokuty mé osobě se v tomto směru vždycky najde a pachateli postačí, když se bude schovávat cca tři roky, aby mu nesdělili obvinění, a pak bude vysmátý, nevinný, zatímco já budu dotovat exekutora. V tuto chvíli regulérně uvažuju o emigraci. Začínám toho fakt mít plné cvičky. Jenže, kur...nik, kam??? [naštvaný]

312194

23.06.2014 14:59

Vláda má starost - co s armádou

RE: Vojma

baba_Blažková 89.?.?.?

Co blázníte, člověče, já bych šla hned. I nedostatečný výcvik je lepší než žádný. A navíc se může hodit. [mrknutí jedním okem] Co umíte, to vám nikdo nikdy nevezme. A koneckonců - http://www.parlamentnilisty.cz/arena/tema/Zeny-puj... [chechtot]

312195

23.06.2014 15:22

Vláda má starost - co s armádou

RE: Naprostý souhlas - zrušit armádu

baba_Blažková 89.?.?.?

Můj drahý to vystihl, budu jej tedy citovat (copy&paste z jiné diskuze):
"nepamatuju stát za který bych chtěl bojovat. Nepamatuju MOBI"
"nepamatuju ministra, který by měl mou úctu. záleží proč bych měl bojovat a proti komu. proti hitlerovi i za komunisty i za top 09.( pokud by je modrokrevník nepřetáh pod vlajku). proti rusum jen kdyby vyloženě útočili. (jako fini). proti vyhlazení či islamizaci i s Dukou v čele státu. (a pak bych se poblil.) Tyhle kecy jsou možné jen akademicky. Pokud by došlo ke skutečnému ohrožení, asi bychom to viděli jinak. Nicméně se obávám, že v případné mele nebudem úplně bez viny. A to už je něco jiného."

312197

28.06.2014 12:12

Vláda má starost - co s armádou

RE: Já bych to udělal jednoduše

baba_Blažková 89.?.?.?

Přesně tak. Kdo dal komu právo. Co je komu do toho, jestli kdo umí obsluhovat mašinkvér nebo ne. Co je komu do toho, jestli daný člověk umí číst, psát, počítat. A vůbec. Evidentně mu není jasné, že existují lidé, kteří nechtějí vůbec nic vědět, znát a umět. Pro nikoho cokoli udělat. Uznat jakoukoli svou odpovědnost za cokoli. Kupředu, pravá. [mrknutí jedním okem]

312412

03.07.2014 11:19

Vláda má starost - co s armádou

RE: Já bych to udělal jednoduše

baba_Blažková 89.?.?.?

To vy jste ten, kdo si naběhl, děťátko. Já jsem napsala na toto téma nedávno článek s názvem Právo nevolit. Jde v něm zhruba o to, že by každý nevolič musel povinně odevzdat hlasovací lístek s textem o tom, že si zvolil nevolit. Jsem pro povinnou účast, ne pro povinný výběr strany. Jsem pro povinnost umět číst psát a počítat. Jsem také pro státní maturity, které IMHO jediné zaručí, že maturanti něco budou umět, donutí to školy a pedagožstvo skutečně učit a ne jen "masturbovat a zpívat Yellow submarine", jsem pro povinnou znalost nejméně dvou cizích jazyků (romštinu do toho nepočítám) jsem pro zkrácení pracovní doby a posílení práv zaměstnanců, jsem pro znárodnění strategických podniků, jsem pro státní správu nerostného bohatství a zákaz privatizace tohoto, jsem proti privatizaci zdravotnictví, jsem proti vstupu soukromého kapitálu do věcí jako je poskytování energií a vody. Jsem pro potravinovou soběstačnost. Taky jsem mimochodem proti alimentům, jsem přesvědčena, že celý stát by měl fungovat jako taková širší rodina a že každý by měl být schopen uživit ze svého jednoho příjmu bydlení a aspoň dvě děti. K tomu všemu, bohužel, potřebuju armádu, kdyby mě kvůli takto "totalitnímu" systému chtěl někdo osvobodit a dovézt mi nějakou tu demokracii. Efekt by byl spíše charakteru psychologického, to si plně uvědomuji, ale i tak je to lepší provozovat takový systém s vojensky vyškoleným obyvatelstvem a dostatkem zbraní, které bych takovémuto obyvatelstvu, v případě importu demokracie odkudkoli, rozdala. Hovořím poněkud hyperbolicky, vím, ale doufám, že je pochopeno.
(Zatím kandiduju jen do obecního zastupitelstva. [mrknutí jedním okem] )

312585

03.07.2014 12:17

Vláda má starost - co s armádou

RE: Já bych to udělal jednoduše

baba_Blažková 89.?.?.?

Ano, máte pravdu. Nicméně, ten výcvik se skutečně hodí, to nelze popřít. Za koho a proti komu kdo hodlá/bude bojovat, to je koneckonců otázkou svědomí dotyčného. Taky je pravdou, že překvapivě slušná řada mých známých má nějakého toho předka, který např. obléhal Stalingrad - jo, to je ta "Prajzka". Vše je relativní a nakonec se stejně vždy dostaneme k základnímu problému, zdali účel světí prostředky a kdopak světí ty účely. Stále však považuji za lepší nebýt jen lidským zdrojem. Víte, jak to je. Když se obyvatelstvo bojí vlády, je to tyranie. Když se vláda bojí obyvatel, je to - ? A oni se nás, kur... nebojej, nebojej, a tady se ještě přicmrndává, že jakože taky proč. Proč přijmout zodpovědnost. Jako malé děti. On to někdo vyřeší za ně. On to patrně někdo ví líp, jak na to. A taky že jo. A pak se všichni diví. Že to bylo vyřešeno zrovna touto cestou a zrovinka v rozporu s jejich zájmy. Ale to neva, protože to ne MY, to ONI.

312588

03.07.2014 12:19

Vláda má starost - co s armádou

RE: Já bych to udělal jednoduše

baba_Blažková 89.?.?.?

To už spousta lidí dělá. Neuráží mě to, právě naopak.

312589

08.07.2014 12:15

Konstantin Knyrik: Je bezodkladně nutná jakákoli reakce Ruska!

RE: Proč zase Rusko? Co udělá Česko? Co uděláš TY?

baba_Blažková 193.?.?.?

Jakože co jste provedl Vy?
Uvědomte si, že všichni jsme jedno. Jedna jediná entita, jedna duše. Čas v jiných dimenzích tak, jak ho známe, neexistuje. Takže ten Ukrajinec třeba provedl jen to, že v jiné ze svých inkarnací byl blahosklonným Fohatem. [mrknutí jedním okem]

312903

27.07.2014 11:06

Jak jsem málem přišel o Sofii

RE: Nechápu proč článek vyšel

baba_Blažková 89.?.?.?

Aha, zase vedení kolem chmelnice. Tak ještě jednou. Když občan C. nedoloží úřadu vyúčtování, dostane kulové. Pokud má přeplatek, odečte se mu to z toho, co by od úřadu dostal. Pokud mu úřad spočítá, že mu má doplácet (dejme tomu k rodičáku a přídavku - počítá se celá rodina) nějakých osm tisíc měsíčně a přeplatek byl 24 tis., dostane následující tři měsíce kulové a radu, ať přijde za čtvrt roku. Comprende? [mrknutí jedním okem]

314139

02.10.2014 20:30

Setkání čtenářů Zvědavce a předvolební meeting

Přeju hodně štěstí

baba_Blažková 89.?.?.?

A užijte si to, kluci. Já to mám z OVy poněkud z ruky, navíc dost starostí s předvolebními akcemi tady. Ať už je to za náma, celkem mi ty volby začínají lézt krkem. Držím palce a voličům přeju šťastnou ruku.

318410

12.10.2014 18:10

Volby do Senátu: Byla to pro mne úžasná zkušenost

Vladimíre, neklesej na mysli. Třeba jen nebyla ta správná konstalace.

baba_Blažková 89.?.?.?

U mě lépe. Nemířila jsem tak vysoko. V tuto chvíli jsem v obecním zastupitelstvu, hlavně díky preferenčním hlasům. Nebýt jich, nedostanu se tam. Musím se hlavně v prvé řadě pořádně rozkoukat, jsem politik začátečník a rozhodně si nemyslím, že jsem sežrala všechnu moudrost světa. Navíc jsem mrňavá hubená ženská, která už svým zdánlivě křehkým zjevem provokuje každého zakomplexovaného kreténa, aby se po ní svezl. Uvidím, co se bude dít. Uvidím, co budu moci pro lidi udělat na této úrovni. A pak uvidím, co dále. Třeba na komunále zůstanu. Třeba půjdu dál. Rozhodně je to zajímavá situace. Tolik tady z "dálného východu" ČR.

318955

14.11.2014 18:47

Hysterická kampaň proti Zemanovi pochází z dílny amerického velvyslanectví

RE: výmysly zhrzených bolševiků, leč pamětníci vědí své

baba_Blažková 89.?.?.?

To má své logické opodstatnění. Jednak to, jež bylo výše již naznačeno, jednak - laskavě si uvědomme, že v ČSSR bylo vzdělání zadarmo. A to naprosto. Nafasovali jsme učebnice, sešity, dnes musíme vše kupovat i v rámci základního vzdělání. Školství, to je obrovská státní investice do budoucnosti. Když nepočítám excesy typu některých RSDr, je pravdou, že tehdejší vzdělanost národa mnohem věrněji kopírovala mentální předpoklady populace. A ti, kteří vystudovali, vystudovali za nemalé státní peníze. Není divu, že režim neviděl rád, když pak tyto znalosti byly zúročovány jinde než doma. Proto i ty mnohé obstrukce u "politicky nespolehlivých" - čím větší pravděpodobnost, že dotyčný zdrhne za kopečky, jakmile obdrží diplom, tím nižší pravděpodobnost, že mu režim k tomuto diplomu bude jakkoli pomáhat.

321054

15.11.2014 14:14

Hysterická kampaň proti Zemanovi pochází z dílny amerického velvyslanectví

RE: výmysly zhrzených bolševiků, leč pamětníci vědí své

baba_Blažková 89.?.?.?

Emile, nezoufejte. Z nějakého dopuštění jsem byla zvolena do místního zastupitelstva. Na preference. Takže to tu způsobilo menší rozruch. Trochu se tam porozhlídnu a uvidím, co dál. [mrknutí jedním okem]

321081

27.12.2014 06:37

Ještě jednou Stephen Leacock

Vladimíre,

baba_Blažková 89.?.?.?

Ty musíš být telepat. Tento týden jsem Leacocka vzpomínala. Ještě než nastal ten Mikulášský. A teď jsi trefil i tu povídku. Evidentně se začínám lepšit. [mrknutí jedním okem]
A jinak samozřejmě příjemné prožití Saturnálií.

324077

07.02.2015 18:46

Národní demokracie ke slovenskému referendu o rodině

RE: Neomarxismus.

baba_Blažková 89.?.?.?

Má to ještě další rovinu. Dehonestuje to Marxovy myšlenky, protože těch se nadnárodní kapitál bojí více než islámského extrémismu. Proč asi. [oči v sloup]

326572

08.02.2015 13:34

Referendum v našom ústavnom systéme

RE: Kdyby volby mohly něco podstatného změnit, tak by je komunisti už dávno zakázali.

baba_Blažková 89.?.?.?

Ano, mohl. Nevím, jak to dělají na celostátní úrovni, ale na té komunální to funguje následovně: První volby si zaplať. Natvrdo a sprostě. Ber to jako investici. Máš čtyři roky na to, aby sis přizpůsobil státní správu k obrazu svému. Čím neschopnější šéf odboru, tím manipulovatelnější, tím vděčnější. Nemusíš ho hned úkolovat. Jelikož je to neschopný idiot, dříve či později udělá botu. Přikryj ji. A bude za tebe dýchat. Sem tam mu dej čuchnout, líznout k zmanipulované zakázce. On a jeho rodina ti v příštích volbách dají preferenční hlasy. Navíc i svým přátelům, kteří se o dění veřejné nezajímají, vysvětlí, kdo je tady simply the best kandidát.

326609

08.02.2015 18:10

Referendum v našom ústavnom systéme

RE: Kdyby volby mohly něco podstatného změnit, tak by je komunisti už dávno zakázali.

baba_Blažková 89.?.?.?

První závadný předpoklad je ten, že elitu si vychováme. Elita vykrystalizuje sama. Ale ne v systému, kde je víc jak půlka lidí na hranici chudoby. Proto je pro některé žádoucí, aby tento uměle vytvořený stav nedostatku byl setrvalý.

326629

14.02.2015 20:54

Referendum v našom ústavnom systéme

RE: Kdyby volby mohly něco podstatného změnit, tak by je komunisti už dávno zakázali.

baba_Blažková 89.?.?.?

Já ale skutečně nemám na mysli podmínky, které zde nastiňujete, když zmiňujete Habsburky. Každý z nás je talent na něco jiného, jen někteří v životě svůj talent neuplatní kvůli sociálním podmínkám. A jiní si naopak tituly nakoupí, neb mají bohaté pápínky. Estébácké mládí by si taky neškrtlo, kdyby ty podmínky zase nebyly deformovány jinak.

327106

08.03.2015 22:18

Úskalí v problematice povinného očkování

RE: Máte jeden problém, ingnorujete fakta

baba_Blažková 89.?.?.?

Já nejsem proti očkování absolutně. Já jsem pouze pro odsun očkování proti dětským nemocem (je řeč o MMR, že ano?) do doby před nástupem puberty. A to pouze proti těm nemocem, které dítě neprodělalo. Jak jsem ostatně napsala. I když odpadne argument autismu - na to mám však příliš mnoho případů v blízkém okolí - stále mám ideologický problém v podobě balíkování se farmafirem přeočkováváním nemocí, na něž vzniká po prodělání přirozená imunita -> odpadá příležitost k zisku.
Chlap nejsem, můžete si mě nagůglovat. Jsem tak reálná, že z toho má spousta chlapů noční můry.
Argumentujete vůči něčemu, co nebylo napsáno, a ještě to prokládáte svými vlhkými fantaziemi.

328721

08.03.2015 22:22

Úskalí v problematice povinného očkování

RE: ! nesmysl

baba_Blažková 89.?.?.?

Kauza Půlnoční bouře. Nagůglujte si.

328722

08.03.2015 23:26

Úskalí v problematice povinného očkování

RE: Máte jeden problém, ingnorujete fakta

baba_Blažková 89.?.?.?

Je dobré si taky něco zjistit o tom, v jakých civilizačních poměrech se umírá na dětské nemoci.

328730

09.03.2015 20:38

Úskalí v problematice povinného očkování

RE: Máte jeden problém, ingnorujete fakta

baba_Blažková 89.?.?.?

https://childhealthsafety.wordpress.com/graphs/ - tam jsou grafy, jak nám klesala nemocnost a v souladu s tím i úmrtí na dané nemoci. Kupodivu stejné jsou grafy např. u tyfu, kurdějí (což není nemoc, že) nebo růže - tedy záležitostí, proti kterým se neočkuje. No, a pak tady je ještě jeden zajímavý článek o tom, co se stalo, když v Karáčí rozdali mýdlo a vysvětlili domorodcům, jak ho používat http://lecivacesta.webnode.cz/news/studie-ukazuje-.../.
A ještě k těm vašim lokálním epidemiím - jo, to vím, všichni byli šoking, jak je to možné, že očkované děti dostaly příušnice. Tuším, že šlo tehdy o Rakousko. Pokud máte na mysli něco jiného, dodejte data a odkazy.

328807

01.04.2015 10:35

Výpověď mládí: Seru na vás

RE: Výpověď mládí: Seru na vás

baba_Blažková 193.?.?.?

Potíž je v tom, že už dneska (a už pěkně dlouho) z jedné výplaty neutáhnete nájem, inkaso, jídlo, oblečení drogérii, dopravu do práce. A Drábeček by chtěl, aby někteří dělali zadarmiko. Co by to asi udělalo s cenou práce dále? Co by to asi udělalo se situací na trhu práce jako takovou? Já vám řeknu přesně, co. Veškerá práce by byla zrušena, všichni bychom skončili na pracáku a to, co děláme za plat, bychom dělali za to, že nám stát zacáluje zdravko a socko. Že to zrovna Vy nevidíte, je Váš prob.

330249

01.04.2015 10:43

Výpověď mládí: Seru na vás

Myší utopie

baba_Blažková 193.?.?.?

Čtěte. Schválně jsem použila link z pravého prostoru, abych nebyla nařčena z komunistické agitky. Jen nevím, jestli to pomůže. Ono je to totiž o tom, zda s vámi coby lidskou bytostí společnost počítá, zda se cítíte být součástí, nebo vám dává okolí od samého začátku vašeho bídného života ostentativně najevo, že i kdybyste chcípal, je to tady každému jedno.
http://pravyprostor.cz/mysi-raj-a-upadek-spolecnos...
Hlavně že tu někteří měli prdel ze spartakiád.

330251

01.04.2015 19:33

Výpověď mládí: Seru na vás

RE: Myší utopie

baba_Blažková 89.?.?.?

Ano, samozřejmě, apríl - článek z ledna. Když nečtu, tak nereaguju. Ale jestli reagujete, protože máte pocit, že já mám pocit ignorace, tak na to snad už ani není co napsat. Nic není vzdálenějšího pravdě. Jsem v centru dění tak, jak jen jsem schopna časově zvládnout.

330315

01.04.2015 19:41

Výpověď mládí: Seru na vás

RE: Myší utopie

baba_Blažková 89.?.?.?

Člověče, četl jste to po sobě? Kromě toho, institut exkluzívního otcovství je vynálezem pánů, nikoli dam. (Byly dokonce i doby, kdy se tvrdilo, že vlastně dítě celé je dílem muže, žena je jen jakýsi dočasný příbytek, dnešními slovy by se dalo říci živý inkubátor.) Zbytek jsou úplné a naprosté bláboly, vy matriarcháte. Ode mne máte ze slohu za pět. Ani hlava ani pata.

330317

01.06.2015 12:15

Z hlediska vyššího principu mravního zabití okupanta není zločin

RE: Jak tomu člověku pomoci?

baba_Blažková 193.?.?.?

http://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-v...

- europoslankyně a zaměstnavatelka dvou asistentů z rodiny nechvalně proslulé Mrencové promluvila.

333862

01.06.2015 12:34

Z hlediska vyššího principu mravního zabití okupanta není zločin

RE: Problem Je

baba_Blažková 193.?.?.?

Soudruzi teď mají spoustu práce, příští rok jsou konference a sjezd. Straničtí funkcionáři teď celí vyděšení čekají na náznak z ÚV (sezóna podkuřování voličům zatím ještě nezačala), aby se mohli urychleně přizpůsobit, aniž by si uvědomovali, že právě teď je ta chvíle, kdy by měli upírat svůj zrak především k členské základně, protože to jsou právě ti, kteří jim ke křeslům buďto (znova) pomůžou anebo jim pomůžou tato opustit. [mrknutí jedním okem]

333863

01.06.2015 12:37

Z hlediska vyššího principu mravního zabití okupanta není zločin

RE: na co dristat

baba_Blažková 193.?.?.?

Zkuste se zeptat tady [velký smích] [velký smích] [velký smích]
https://www.kscm.cz/nasi-lide/krajske-rady/moravsk...
A pak dejte vědět, jak jste dopadl. Podrobnosti. [mrknutí jedním okem]

333864

03.06.2015 19:32

Z hlediska vyššího principu mravního zabití okupanta není zločin

RE: na co dristat

baba_Blažková 89.?.?.?

Ale rozhodně byste zvedl některým tlak. [mrknutí jedním okem]

333961

19.06.2015 16:14

Zkouška

RE: Naivita nezkušeného

baba_Blažková 89.?.?.?

Tohleto jste měl na mysli?
Jarkovo Pokání

335096

20.06.2015 13:42

Zkouška

RE: Nezamestnany neznamena, ze nicim nejste

baba_Blažková 89.?.?.?

Přesně. Je to stigma - žádoucí stigma. Když mě řešila znalkyně, která měla za úkol prokázat, že když stokilový chlap mlátí pětačtyřicetikilovou ženu, je to naprosto v pořádku a znamená to, že by jí měly být odebrány děti a následně být svěřeny jemu, prakticky se neřešilo nic jiného, než to, zda jsem zaměstnaná (byla jsem na mateřské), když jsem byla zaměstnaná, tak kde, jak dlouho atd. Zajímalo by mě, jak by se ta pizda tvářila dnes, když dělám v zubní ordinaci a sedím v zastupitelstvu, zatímco pan "Másmůlunaženy" sedí v kriminále za něco úplně jiného kvůli někomu úplně jinému. Ach, ti soudní znalci.

335132

21.06.2015 21:01

Zkouška

RE: Zdiskreditovat 'Soudniho Zanlce

baba_Blažková 89.?.?.?

Soudní znalec není povinen sdělovat, jak ke svým závěrům dospěl. Na to tady máme zákony. To by se vám tak líbilo, sebranko, kdybyste mohli zpochybňovat znalosti znalců! [vyplazený jazyk]

335184

25.06.2015 00:20

Zkouška

RE: Zdiskreditovat 'Soudniho Zanlce

baba_Blažková 89.?.?.?

To si jen malujete. Znalec sdělí, že dle zákona není povinen bláblá a můžete se jít klouzat.

335392

27.06.2015 18:50

Opět předmětem vlídného zájmu tajné policie

RE: Základní pravidlo je třeba dodržet.

baba_Blažková 193.?.?.?

Přesně. Pokud nepošlou ofi pozvání s odůvodněním, kašlat na ně. Taky mě tak už pozvali, ovšem oni si to zoficializovali, prý "upřesnění trestního oznámení" - které jsem podávala já. Když jsem se dostavila, bylo mi vyhrožováno šikanou "My si pro vás dojdeme kamkoli i s klepety, my totiž můžeme kdykoli kohokoli zadržet! My víme, že zpíváte na večírcích a svatbách! Takže teď nám to tady buďto podepíšete nebo si vás z těchto akcí budeme pravidelně vyzvedávat, normálně vás pokaždé sundáme z pódia a dáme vám želízka, aby účastníci viděli, s kým mají tu čest! Vy už si nezazpíváte!" Historka stará cca tři, čtyři roky. Zdravím na policejní služebnu do Ostravy - Hrabůvky. Zdraví vás vaše oblíbená zastupitelka. Nezapomněla jsem, hoši! [mrknutí jedním okem]

335639

28.07.2015 23:38

Čína se zbavila půl bilionu dolarů

Populační boom

baba_Blažková 89.?.?.?

Cituji z článku: "Vytvořilo to populační boom… populační boom vzešel z dluhu. Je to neuvěřitelné."

- to jako v Indii (například)?

337260

02.08.2015 23:11

Zvědavec má novou tvář

Konečně

baba_Blažková 89.?.?.?

To logo, které konečně lícuje s hlavním textovým polem. Vladimíre, kdybys věděl, jak mi to pilo krev... K novému designu nemám výhrad. Pěkné, jednoduché ikonky, hezké rozbalovací lištičky, příjemné fonty, žádné přehnané serepetičky. Na stránkách se výborně orientuje. Na widlích v mobilu mi to taky chodí pěkně, moji oblíbení smajlíci zůstali, filozofie způsobu vkládání příspěvku zůstala, diskuze je stále stejně dobře přehledná, co víc si přát? Palec nahoru. [smích]

337471

03.08.2015 01:12

Zvědavec má novou tvář

RE: Konečně

baba_Blažková 89.?.?.?

(možná by bylo fajn tlačítko "nahoru" ) [mrknutí jedním okem]

337478

03.08.2015 01:18

Zvědavec má novou tvář

RE: Konečně

baba_Blažková 89.?.?.?

Mám Microsoftí mobil, s androidem jsem skoncovala před pár měsíci, doufám, že se ten můj smaží v křemíkovém pekle, z čehož vyplývá, že nemohu hovořit za androidisty. Starej cosi prndal, on má androida, ale jak pravím, u mě na mobilních widlích dobrý.

337479

20.08.2015 21:59

Zakažte výrazy „chlapec“ a „děvče“, žádá homosexuální lobby

Tentokrát to nebyly zlé feministky?

baba_Blažková 89.?.?.?

Vždyť to říkám celou dobu. Je sice pravdou, že pár pomatených dam se poflakovalo nedávno na jakési pride, ale to byly zjevně regulérní lesby. Heterosexuální feministka dobře ví, že to je pořád dokola stále tentýž boj o její dělohu.

338398

20.08.2015 22:04

Zakažte výrazy „chlapec“ a „děvče“, žádá homosexuální lobby

RE: marxisté holt nechtějí jen

baba_Blažková 89.?.?.?

Možná vám pan Nikdo nad vámi prozradí, kohopak to citoval svou první větou. Ať tady ze sebe zbytečně neděláte blbce.

338400

19.09.2015 19:28

Nový trend v porno průmyslu: ponižování bílého muže

Pořádné porno

baba_Blažková 89.?.?.?

- to vám povídám. Jestli opravdu chcete vidět skutečnou pornografii, dejte se na politiku. Takové defilé genitálů jinde jen tak neuvidíte. A jeden větší než druhý.

339724

19.09.2015 19:38

Nový trend v porno průmyslu: ponižování bílého muže

RE: je to i důsledek feminismu a emancipace ?

baba_Blažková 89.?.?.?

Pěkně. A to jsem fakticky nepsala já. No a když to doženu do důsledků z toho vyplývajících, tak se potom taková ženuška nasss..štve a jde si na tu pomyslnou barikádu stoupnout sama, aby troubovi na příkladu ukázala, že to jde, jen se musí chtít. Načež je označena za zlou feministku, kterážto ovlivňuje negativně sebevědomí současných i budoucích mužů, má vliv na to, že feministické vzory atd. A nejspíš má i sexuální problém, buďto je frigidní nebo lesba, popřípadě nenávidí muže jaksi obecně a od přirození.

339728

07.10.2015 17:07

500 milionů rukojmích

RE: Politika

baba_Blažková 89.?.?.?

Jak kteří. A když se ozvem, tak nám stádo otluče o hlavu, že chceme zase zadrátovat hranice. Za mě - ano, moc bych teď chtěla zadrátovat hranice, mám pro to pádné důvody. [mrknutí jedním okem]

340367

17.11.2015 16:03

Prosluněná poznámka k imigraci

RE: Neni to tak jednoduche jak by se mohlo zdat

baba_Blažková 89.?.?.?

Co je špatného na tom, že nás tu bude méně? Děkuji za odpověď.

341969

18.11.2015 00:18

Žaluji vás

RE: Tak nám ten další sedumnáctej listopad zase pěkně v teple uběhl,

baba_Blažková 89.?.?.?

Jarmilo, znova, jak donutíte jednotlivé kandidáty, aby sami sobě nehodili hlas? [mrknutí jedním okem]

341987

02.03.2016 17:33

Masivní rasistická kampaň na Twitteru zaměřena na oplodňování bílých žen

RE: OPRAVDU?

baba_Blažková 89.?.?.?

Hovoříte mi z duše, Stanislavo. A nevěřila byste, jak neskutečně neschopní jsou i v té politice. Toto, celý tento svět, je jejich vizitka. Zajděte si schválně za vašim starostou a zeptejte se ho na krizový plán pro obec. Přístup k pitné vodě, nouzové ubytování, kryty atd. Houby. Zato dobře bude vědět, v kterém šupleti má insignie, protože naparovat se, já jsem velký alfa samec (ha ha), to by jim šlo. Zeptejte se ho, jakou má pro obec vizi. Jaké jsou potenciálně zužitkovatelné zdroje, jak vidí obec za cca dvacet let. Jedinou vizi, kterou to má, je, že se bude snažit udržet ve své politické funkci i za cenu odstranění tazatelů jako jste vy. Na nejnutnější předstírání činnosti má sekretářku. A až bude ten váš doma prndat, jak je to všechno na pendrek, jak on by věděl, pošlete ho tam. Řekněte mu, ať jde do toho, sepíše si to, založí hnutí... Obskurní hnutí mívají na komunále zvuk. 99 % do toho nepůjde. Blbě kecat a litovat se, je totiž jednodušší.

346153

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Káva pro Zvědavce

48

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 102 čtenářů částkou 16 740 korun, což je 48 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V průběhu 1 týdne zemřeli 4 piloti Britských aerolinek - shoda s očkováním je nepotvrzená23.06.21 23:03 Británie 2

Britové provokují v Černém moři23.06.21 16:55 Británie 0

WHO: Děti by zatím neměly být očkovány proti Covid-1923.06.21 09:54 Evropská unie 6

Chystajú sa protesty pred domami farmalobistov Krčméryho, Jarčušku a ďalších22.06.21 21:20 Slovensko 1

Demonstrace euroskeptického spolku Odchod proti žalobě EU na ČR a Polsko22.06.21 21:15 Česká republika 0

Jourová: EK nebude čekat na rozhodnutí soudu a začne trestat "neposlušné" státy hned22.06.21 18:27 Evropská unie 3

Jourová vymyslela Kodex, který od roku 2023 poskytne nástroj na ekonomickou likvidaci provozovatelů nepohodlných serverů22.06.21 12:09 Evropská unie 1

A už to jede: proti zakleknutí „českého Floyda“ se chystá demonstrace!22.06.21 11:14 Česká republika 3

Romea pláče: cikánský Floyd se (zatím) nekoná...21.06.21 22:30 Česká republika 5

Jan Hnízdil: Očkovací mašinérie ulhané vlády jede i přes úmrtí dál21.06.21 22:16 Česká republika 0

Prodejte své zdraví či život. Nabízíme 500 Kč21.06.21 19:56 Česká republika 5

Očkování. Jak chránit dítě a jak je to s informovaným souhlasem nezletilých - právní rozbor21.06.21 02:00 Česká republika 1

Toxikologička volá po okamžitom zastavení očkovania proti covidu: Mohli by sme potenciálne sterilizovať celú generáciu21.06.21 01:47 USA 0

Rodiče, přečtěte si tento dopis od lékařky, pokud uvažujete o očkování svých dětí21.06.21 01:34 Česká republika 1

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 7

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 10

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,24 Kč
Euro
25,38 Kč
Libra
29,69 Kč
Kanadský dolar
17,29 Kč
Australský dolar
16,12 Kč
Švýcarský frank
23,17 Kč
100 japonských jenů
19,16 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,27 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 955,65 Kč
1 unce stříbra
555,29 Kč
Bitcoin
712 996,88 Kč

Poslední aktualizace: 23.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 67 580 973