Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané baba_Blažková

Nalezeno 2249 příspěveků, 42 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

13.07.2013 19:06

Korupce v přímém přenosu

RE: Ano, je to stret zajmu

baba_Blažková 89.?.?.?

Zapomněla jsem dodat to hlavní. Že díky této mediální masáži volič zase jde a hodí to těm největším zlodějům, protože má pod vlivem sračkometů typu iDěs dojem, že ti největší zloději jsou ti druzí. Tedy ti, jejichž každý prd je vláčen médii měsíce. Zatímco óbrsvinstva těch prvních se zmiňují jen okrajově a max dvěma zprávami, takže volyč za týden už nic neví, zato přesně ví, co který politik z druhé strany provedl před deseti lety.

Proto se tu tak krade.

293251

15.07.2013 00:37

Korupce v přímém přenosu

RE: Ano, je to stret zajmu

baba_Blažková 89.?.?.?

OK, odběhlo se od tématu, ale navázalo na neméně zajímavé, koneckonců, řekla bych, že svou předchozí tezi jsem ilustrovala dostatečně. Takže k vašemu
>tady je třeba se ptát, jestli za tím není úplně jinej oumysl… a to čistě devastační…
není co dodat, domnívám se. Pokud má někdo zájem, už jsem na to dříve v diskusi upozorňovala, na business.center.cz už je k mání nový občanský zákoník, ze kterého jsem měla týden nevolnost a ještě teď se mi při pomyšlení na něj svírá žaludek.
Jsou tam zajímavé paragrafy týkající se například toho, že věřitel může svou pohledávku klidně postoupit (rozuměj přeprodat) několika subjektům a dlužník je povinen pohledávku vyplatit subjektu, který jej obešle jako první. Dost dobře si to v praxi nedokážu představit, navíc subjekty se rády obracejí na soudy a soudy to odklepávají jako na běžícím pásu, aniž by se zabývaly oprávněností požadavku, to dlužník je ten, kdo je povinen uvádět věci na pravou míru, podávat námitky či prokazovat splacení a tedy neexistenci dluhu. Takže v praxi to nejspíše bude vypadat, že jednu černou jízdu zaplatí dotyčný tolikrát, kolika subjektům bude jeho dluh postoupen. Pokud nebude chtít platit, bude sedět doma na prdeli a vyhlížet po zbytek života pošťáka, aby mu nic neušlo. A odvolávat se a odvolávat a namítat a namítat - jak u blbejch na dvorku... A nikdo nic! Média nic! Dneska (včera) se Pospíšil u Moravce prsil, jak je na ten občanský zákoník hrd, coby na své téměř dítě (no jo, homokláda), socani mlčí, komanči taky, jsem snad jediná v tomhle státě, kdo ten paskvil četl? Dokonce ani nemám v povědomosti, že by exekutorobijec Čulík bil na poplach! Takže snad abych začala roznášet letáky v rámci protistátní činnosti, aby obecný lid vůbec věděl, co že se to naň chystá.

V tomto ohledu se zatím taky shodnem. Osobně radši vyhledávám styčné plochy, než ty třecí, jen na blábol prostě musím reagovat, protože když se blábol neodhalí, může se z něj bóžim dopuštěním stát axiom.

Nevěřil byste, čemu všemu věřím. Jenže já blbec navíc věřím, že lecčemu jde zabránit. Jen se jaksi ještě neumím naklonovat a v jedné osobě to prostě nejde zvládnout.

293320

15.07.2013 00:48

GSK žiada ospravedlnenie za článok „Povinné očkovanie = fašizmus v zdravotníctve?“

RE: V čím žoldu se bijí právníci?

baba_Blažková 89.?.?.?

Jde o spor, u kterého jsem si jistá, že soudy nižších instancí to odpískají, proto je nutné dopředu počítat s ústavní stížností popř. Evropským soudem. Důvod je ten, že žalovaná strana jaksi velmi úzce spolupracuje se soudy. A také to, že soudce sice může srát, že jim někdo lže, ale daleko víc je sere myš, co řve. A do toho vám nikdo nepůjde. Z důvodů, které nastínil už MŽ. Ne každý advokát si to chce posrat u magistrátu. Takže současný plán je vyrazit advokáta, projít procesem a k ÚS žádat o přidělení z ČAK. Co už... [cool]

293321

15.07.2013 10:59

V Americe činí prémie za odebrání dítěte 5 tisíc dolarů, v Evropě tisíc eur

Toto se děje i u nás

baba_Blažková 89.?.?.?

http://aktualne.centrum.cz/domaci/kauzy/clanek.pht...

- jen se o tom málo píše. Vůbec se divím, že tento případ se dostal do médií.

Nebo tento

http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-pribehy/13...

nebo tento
http://natama.cz/?sid=16&cid=16/

- špička ledovce. Když jsem se rvala s úřady já, poslala mě všechna média do háje, že prý takových jako já je spousta.

Byl ještě na netu k mání nějaký případ z jihu Moravy, kde dokonce matka dosáhla výměny opatrovníka soudem na základě námitky podjatosti tohoto opatrovníka. Zmínky o tomto případu se však záhadně vytratily. Parchanti zametají stopy. Přitom by stačila jednoduchá věc. Zavést do zákonů trestní odpovědnost opatrovníků. Kamenem úrazu je to, že opatrovníci (známé OSPODy se svými socprckami) se okamžikem, kdy je soud ustanoví, stávají účastníky řízení. Kdo tady neví, jaká výhoda je být účastníkem, tak tomu to vyložím. Může lhát, falšovat důkazy, zatajovat důkazy, manipulovat. Není svědkem ani znalcem, tudíž je za takovéto jednání nepostižitelný. Poslední dobou se tady skloňují ve všech pádech ústavní zvyklosti, dovolte mi, abych vás upozornila na to, že existují i jisté soudní zvyklosti. Tj. soud bezduše odklepne rozhodnutí, které učinil opatrovník dítěte. Opatrovník to zformuluje coby doporučení a soud to schválí.
Jak to vyřešit?
Stačí tak málo. Jednoduše vložit do Zákona o rodině paragraf o tom, že opatrovník má před soudem status svědka. Křivá výpověď, to už je jiné kafe než "jednání účastníka v dobré víře" (tento terminus technikus jsem zaslechla u soudu minulý měsíc). Nebo zformulovat zákon o opatrovnících na podobném základě jako je třeba zákon o soudních znalcích. Plus - když už tady ty soudní znalce zmiňuji - do zákona o soudních znalcích vpravit paragraf o povinnosti znalce prokázat, jakým způsobem ke svému závěru dospěl. Toto by zprůhlednilo i znaleckou činnost v řízeních trestních; leč - není zájem. Proč asi. Vítejte ve světě, kde vaše děti jsou majetkem příslušných OSPODů. Budete s tím něco dělat? Řešení jsem nastínila. Je tak složité tato prosadit?

293337

15.07.2013 11:23

Korupce v přímém přenosu

RE: Ano, je to stret zajmu

baba_Blažková 89.?.?.?

Na délku života má obrovský vliv prenatální období. Na západ od nás - tím nemyslíte Španělsko, Itálii, Portugalsko, že ne.

293340

15.07.2013 19:50

V Americe činí prémie za odebrání dítěte 5 tisíc dolarů, v Evropě tisíc eur

RE: ceník za skalp Indiána....

baba_Blažková 89.?.?.?

To už jsem zde taky psala. Kdysi, když jste někomu chtěli zničit život, udali jste jej za podvratnou politickou činnost. Dnes se chodí na sociálku, že se nestaráte o dítě.

293361

15.07.2013 21:56

V Americe činí prémie za odebrání dítěte 5 tisíc dolarů, v Evropě tisíc eur

RE: ceník za skalp Indiána....

baba_Blažková 89.?.?.?

Také jsem si to ohmatala osobně. Kupodivu z velké části v souvislosti se sexuálním vydíráním.

293368

15.07.2013 22:00

GSK žiada ospravedlnenie za článok „Povinné očkovanie = fašizmus v zdravotníctve?“

RE: V čím žoldu se bijí právníci?

baba_Blažková 89.?.?.?

Nebuďte demagog. Kdo dneska má na to, aby vybulil zálohu 20 tis.?
Jo, vlastně on může každej, že ano, stačí, když chce, vždyť trh, závistivé socky, trestání úspěšných, no jo, na to jsem zapomněla.

293369

17.07.2013 16:07

Co týden dal

RE: Mozny vyklad

baba_Blažková 89.?.?.?

Pod tohle se podepíšu. Je zvláštní, že nikoho zde nenapadne, co toto precedentní rozhodnutí přinese nám všem do budoucna. Obšancování zbývajících podniků se státní účastí. Poslanecké mandáty jsou už v tuto chvíli na prodej. Zboží jako každé jiné. Ať žije trh. Absurdní doba. Peníze jsou zboží. Voda na prodej. Vzduch na prodej (emisní povolenky). Orgány na prodej (juvenilní justice). Vládní křesla na prodej. Tohle už demokratickou cestou zarazit nepůjde. Tady už žádná demokracie není. Připijme si na zesnulou demokracii. Budiž jí země lehká. A nám taky. To až ty kliky protlačující v Evropě eutanázii z rozhodnutí třetích osob zvítězí jaksi celoplošně. Zatím jen preventivně v Holandsku hodlají od příštího roku zabíjet novorozeňata, o nichž lékaři rozhodnou že jsou až moc postižená. Zatím. Za pár let budou zabíjet dospělé postižené z rozhodnutí rodin, pak přijdou schizofrenici, pak ti, kteří mylně nesouhlasí s tím nejlepším a nejdemokratičtějším zřízením.... [pláč]

293431

18.07.2013 10:01

Nejvyšší soud s porozuměním pro kupčíky

RE: Ústavní soud nemá kdo oslovit, takže asi konec

baba_Blažková 85.?.?.?

http://domaci.eurozpravy.cz/politika/73776-poslane...
- ještě by to mohl hodit na e-bay. [cool]

293467

19.07.2013 12:54

Nejvyšší soud s porozuměním pro kupčíky

RE: Ústavní soud nemá kdo oslovit, takže asi konec

baba_Blažková 89.?.?.?

Na to bych i přiložila. [vyplazený jazyk]

293521

19.07.2013 13:03

Nejvyšší soud s porozuměním pro kupčíky

RE: Ohýbání zákonů vede ke kolapsu systému

baba_Blažková 89.?.?.?

Jo, až na to, že vyšetřovací spis je zhruba o tomto:

"My ten zákon nepodpoříme." (vyzývavý úsměv)

-"Ten zákon podpořit musíte, je to spojené s důvěrou v naši vládu, jestli neprojde, tak jsme skončili, doteď to tu držíme, ale jakmile padnem, začne se s vyšetřováním a skončíme v kriminále všichni."

-"To není naše starost. Vy si tady odkláníte ve velkém a na nás zbudou tak akorát nějaký čurdy. Patří vám to, neměli jste bejt lakomí." (ještě vyzývavější úsměv)

-"Jo taaak... Tak to počkejte, něco vymyslíme... Jenže vy jste už řekli do médií, že ten zákon nepodpoříte...!"

-"Jo, to jsme řekli, ale myslíme si, že i tak by to šlo. Měli bychom jeden takový nápad..............


......................."

(!!!) [bliji]

293523

19.07.2013 14:15

Kdo zabíjí mužství v Česku

RE: Všudepřítomný strašák feminismu

baba_Blažková 89.?.?.?

Pozor, paní Jano. Feministky protlačily pro ženy volební právo, právo žen dědit po rodičích, právo dědit po případně zesnulém manželovi (do té doby musel být ustanoven správce jmění), právo žen vychovávat děti po rozvodu, právo na rozvod z vůle ženy (rozvod byl do té doby možný jen z vůle muže), právo žen na vzdělávání, atd. - tedy věci, které dnes považujete za samozřejmost. Ty dnešní voloviny fakt neprotlačují feministky. Nebo vy víte něco o tom, že by v Rockefellerojc či podobné famílii šéfovala nějaká ta feministka? Bilderberg je skupina feministek? Restituentská církev jsou feministky? Kuloární dohody o proválcovávání zákonů dělají feministky? Tohleto JE mužský svět. Svět dravosti, bezohlednosti a ostrých loktů. Unisex záchody a podobné peachoviny neproválcovaly feministky. To je jen fasáda. Je to spíše o tomto:
- "Jo, tak ty ženský by chtěly více podpory v podobě mateřských školek (např.)? Ochranu před násilím? No, tak to nepůjde. Feministky zasraný. Kam bychom my, pánové tvorstva, přišli, kdybychom to ženám ulehčili a skutečně je chránili, že ano. Ještě si nakonec budou chodit do práce a tam nám konkurovat, jako by nestačilo, že mají lepší výsledky při studiu; pak si začnou rodit, kdy chtějí a jak chtějí, a to by taky mohly přijít na to, že vlastně muže k ničemu nepotřebují. Ale víte co? Dáme jim holčičí pajduláky na semafory a vykážeme to jako pozitivní krok vstříc rovnosti pohlaví. Nic to nevyřeší, status quo zůstane zachován tak jak je, a když budou moc prndat, tak jim vysvětlíme, že přesně to chtěly a že děláme, co můžeme, vždyť ti pajďuláci na těch semaforech jsou jasným a hmatatelným důkazem."

Jak to s těmi srágorami a Chlapy ve skutečnosti je, to už výše popsala trefně paní Betty. Ono těch Chlapů je pohříchu málo.

Ještě by to chtělo nesrážet Ženy. Protože Žena není to, co většina pánů chce a co si pod tímto pojmem představuje. Ta většina pánů, kteří nemají na to být Chlapy (jakože 7. pád, žádný dvojsmysl). Takže si svou nedostatečnost potřebují kompenzovat tím, že si vyhledávají slepičky, aby k nim tyto vzhlížely, načež jsou na sklonku života rozčarováni, co že to mají doma za blbou krávu, která není schopna ani na okamžik něco zařídit sama.

Z Chlapů se zpravidla stávali vůdci loveckých výprav, na kterých srágorové byli začasté pozřeni divou zvěří. Dnes už jim toto nehrozí, takže se nám poněkud přemnožili. Člověk aby pak hledal Chlapa s lucernou v pravé poledne.

293528

19.07.2013 14:16

Kdo zabíjí mužství v Česku

RE: Všudepřítomný strašák feminismu

baba_Blažková 89.?.?.?

Na druhé straně, jak je možné, že se Chlapi na všech frontách nechali převálcovat srágory? A že už před hezkou řádkou tisíciletí! Čehož důsledkem bylo zbavení žen jakýchkoli práv - pak není divu, že pokud nějaká chtěla něco prosadit, musela to být pořádná manipulátorská potvora a intrikánka, což je povahový rys, takže z toho těžko mohlo vzejít cokoli dobrého. Opravdový Chlap se přece Ženy nebojí, aby ji musel prohlašovat za méněcenného tvora - tím spíše, když prokazatelně vylezl z vagíny. Nic není černobílé, jsou srágorové a jsou husy. Ale feminismus bych z toho v žádném případě nevinila.

Ono to hlavně díky rovnoprávnosti žen nakonec dopadne tak, že rovnoprávné ženy, neodkázané na to, aby byly do smrti na někom závislé, si sakra rozmyslí, jestli se zahazovat se srágorou. Čímž vznikne tlak na muže, aby byli Chlapy. Není to o mamáncích. Je to o tom, jestli se mužům chce. Je to stejný blábol, jako kdyby někdo tvrdil, že dívka vychovaná ovdovělým otcem se nikdy nebude umět postarat o dítě. V tuto chvíli se jen srágorové díky emancipaci cítí ohroženi. Proto ty fanatické bláboly o "feminacismu". Je jen škoda, že mnozí nadějní kandidáti na Chlapy jim to žerou i s navijákem.

293529

19.07.2013 23:45

Kdo zabíjí mužství v Česku

RE: Všudepřítomný strašák feminismu

baba_Blažková 89.?.?.?

Když nejsou argumenty, použije se urážka. Pane, zvířátka jsou možná ovládaná rozkrokem. Já se považuji za lidskou bytost, nevím, jak to máte vy. Současná doba je taková jaká je, protože jejím paradigmatem je právě jen a pouze o ukájení pudů.

293564

20.07.2013 09:49

Kdo zabíjí mužství v Česku

RE: Všudepřítomný strašák feminismu

baba_Blažková 89.?.?.?

Honzíku, já mediálně zatracuju pouze to, jakým způsobem nám je servírováno naše lidství. Sex je součást vztahu, tak to je. Krom toho bychom bez něj vymřeli. Ale v současné době se nám servíruje vrchem krkem, že (nejen) sexuální uspokojení je alfou a omegou všeho. Děti ve škole se učí, že souložit bez lásky, jen tak jaksi ze sportu, je OK. Intimní sblížení muže a ženy je velká věc a přitom je degradováno jen na vzájemnou masturbaci, technickou záležitost. Lidé jsou individualizováni a ostatní je zajímají jen potud, pokud jim mohou něco poskytnout. Je jedno, zda materiální zisk nebo sexuální uspokojení. A to je špatně.

Jak to máš doma ty, je mi celkem jedno. Pokud to, že šestnáctka má deset a více sexuálních partnerů kvituješ pozitivně, tak je to s tebou ještě horší, než jsem se obávala, ale jak pravím, je to tvoje věc. Platí to i opačně, pokud muž poměřuje svou mužnost tím, kolik toho ojel, je to taky tragédie.

To, co je mi tady podsouváno, že ženské uvažují rozkrokem, je zbožné přání. Od puberty se mě někdo neustále snaží přesvědčit, že to, co potřebuju ke štěstí je on mezi mýma nohama. Staří, mladí, tlustí, tencí, kopáči, inženýři. To schéma je stále stejné. Když odmítám, že jakože děkuji za ty dary, tak jsem nejdřive namyšlená, pak frigidní, vyskytla se i teorie, že jsem lesba; úžasná je konstrukce, že někdo jako Já by měl být vděčný, že o mě projevuje zájem někdo jako On - a poslouchám to neustále v tisíci různých obměnách. To se i majetkem argumentovalo, pozemky přepisovaly, po zahradě s provazem se běhalo, někteří stáli na římsách, jiní mi ukazovali pořezaná zápěstí... Pokud já jsem ta, která uvažuje rozkrokem, pak tedy nechápu, čím uvažují tihle.

Dnes je snazší než jindy dostat se do rozkroků dívek neplnoletých, jsou k tomu holt vychovávány. Školou. Cui bono? Jo, ony, že áno. Ty holky z toho maj obrovský prospěch, že na sebe nechají lézt zoufalce. Každá z nich je náruživka s mnohonásobným vaginálním orgasmem a klepe se celá blahem a nedočkavostí už od jedenácti a její život bude plnohodnotný a uspokojivý, když si na sebe několikrát denně pustí toho, kdo si zrovna řekne. A až jí bude padesát, tak bude pořád šťastná, že kdykoli někdo cítí pnutí v rozkroku, zaklepe u jejích dveří. Protože to znamená, že je úžasná a oblíbená. To jo.

Chtěl bys některou takovou doma, Honzo? Jako matku svých dětí? Nebo by ti vyhovovalo mít takovou dceru?

A víš, co je naprosto signifikantní? Že se vztah mezi mužem a ženou zase někdo snaží degradovat. Jakože já ji ojedu a ona sklapne. Tady je vidět, jak kdo na tom mentálně je.
Já nebrojím proti sexu, v žádném případě. Já totiž věřím na lásku. Proto se to tak může duševním mrzákům, kteří si vidí maximálně na špičku svého penisu, jevit. [mrknutí jedním okem]

293589

20.07.2013 14:06

Kdo zabíjí mužství v Česku

RE: Všudepřítomný strašák feminismu

baba_Blažková 89.?.?.?

Vytrhujete z kontextu. Děláte to schválně? Já vím, že existují situace, kdy člověk aby nevypadal jako blbec, musí si jako blbec počínat. Ale dobrá, uděláme si krátký rozbor diskuse. Pán bez nicku tvrdil, že ženy ovládá rozkrok a naznačoval, že jsem sexuálně neukojená, pročež vedu tyto argumenty. To, co vy jste tu vytrhl, je právě reakce na toto. Stačí si to projít od začátku.

Pokud jsem nadhodila, že se "pozemky přepisovaly" - ano, papíry byly na stole. Nicméně žádné pozemky nevlastním. Proč? Protože tak to prostě nechodí. Nenechala bych na sebe nikdy vlézt nikoho, z koho se mi zvedá kufr. A jestli se mi z někoho zvedá kufr, tak jsou to ubožáci, kteří když nemají na to, aby někomu imponovali, tak se snaží si alespoň trochu toho "lidského tepla" zakoupit. A to přesto, že jsou natvrdo konfrontováni s argumenty typu "nelíbíš se mi, nepřitahuješ mě, nevoníš mi".

Lásku si nechávám nakonec, OK, moje víra nemá pražádnou hodnotu, jako ostatně kterákoli jiná víra. Zkušenost mě mnohokrát přesvědčila o opaku, jako ostatně kohokoli z nás, byla jsem si však vždycky jistá tím, co jsem sama cítila, a tudíž není důvod se domnívat, že by se nemohlo něco takového přihodit jaksi vzájemně mezi mužem a ženou obecně.

Co očekávám od dialogu? Argumenty, ne urážky a osobní útoky. Hans tady povykládal, jak to chodí u nich doma, čímž zřejmě hodlal podpořit argument nepodepsaného pána o tom, že ženy uvažují rozkrokem. Aniž by si pomyslel, že třeba může jít o něco jiného. Tedy o to, že v konfliktu jsou na sebe lidi zpravidla hnusní, říkají si věci, které by si normálně neřekli. Alespoň myslím, já osobně jsem nikdy žádného partnera vulgarismy neoslovovala. No, a když tohleto nastane, tak jeho žena se cítí nemilovaná, neuznávaná, nejistá, nechtěná. A že tedy v rámci usmiřovacího sexu nejde o technickou záležitost, nýbrž o sblížení. O ujištění se, že jsou pořád spolu a že k sobě patří. To je to, o čem tu pořád melduju, tady se zaměňuje intimita s tělocvikem. A sex by měl být především o vzájemně sdílené intimitě, ne o tělocviku. A nám se v mééédiích pořád tvrdí, že nejde o nic víc než neškodnou zábavu spojenou s trochou toho tělocviku. Viz mnou mnohokrát zmiňované články typu "Jak si užít nevěru", "Pořiďte si mladšího milence", "Deset zaručených způsobů, jak dosáhnout orgasmu" atd. A sexuální výchova na školách zabývající se technickou stránkou věci, neřešící však absolutně vztahy, zodpovědnost, rodičovství.

Ještě k té debatě/dialogu - já nadhodila, poukázala na obecná fakta, obrátila se do historie, vyvodila z toho závěr, aniž bych zabíhala do osobní roviny, mohl jste mi svým příspěvkem některé mé závěry vyvrátit, poukázat na jiná obecně známá fakta, vyvodit z nich závěry své a vysvětlit mi, v čem se mýlím. Tak se vedou diskuse. Nic z toho se nestalo, nikdo mě neodkázal na ...

Automaticky kráceno

293608

20.07.2013 14:07

Kdo zabíjí mužství v Česku

RE: Všudepřítomný strašák feminismu

baba_Blažková 89.?.?.?

nikdo mě neodkázal na žádné statistiky, nikdo mi nic nevyvrátil. Zato mi bylo vysvětleno, že bych si měla zašukat, aby mě to přešlo, a Honza tady psal něco o sexuálním životě dnešní mládeže. Kdybych měla posuzovat situaci opravdu JEN na základě svých životních zkušeností, bylo by to něco o zdegenerované části lidstva, násilnických hovadech (opřela bych to o statistiku) atd. Dělám něco takového? Nedělám. Buďte tak laskavi, pánové, reagujte na to, co píšu, a ne na mě coby osobu, jakkoli virtuální. [mrknutí jedním okem]

293609

28.07.2013 13:48

Kdo zabíjí mužství v Česku

RE: Všudepřítomný strašák feminismu

baba_Blažková 89.?.?.?

Bingo!

293944

28.07.2013 13:58

Kdo zabíjí mužství v Česku

RE: Všudepřítomný strašák feminismu

baba_Blažková 89.?.?.?

Víš, Honzo, tohleto jsou dost konkrétní a osobní záležitosti, které lze těžko považovat za nějaký, dejme tomu, obecný trend. Nicméně lze určitě najít spoustu jiných ukazatelů, jak je to s tím uvažováním rozkrokem. Já bych jeden měla. Kolik je například na území města Ostravy bordelů nabízejících služby mužům? A kolik je takových nabízejících službu ženám? Myslíš si, že by se uživil stejný počet zařízení tohoto druhu pro dámy i pro pány? [cool]

293945

28.07.2013 14:00

Kdo zabíjí mužství v Česku

RE: Všudepřítomný strašák feminismu

baba_Blažková 89.?.?.?

>po mužatkách vyjíždějí submisivní lesbičky.

Já jsem tu narážku pochopila, ale - není to oxymoron?

293946

28.07.2013 15:49

Kdo zabíjí mužství v Česku

RE: Manipulativní článek

baba_Blažková 89.?.?.?

Většinu bezdomovců vyrobili exekutoři. Ne ženy. Co děláte proti tomu, aby zde exekutoři řádili jako černá ruka? Už jste se byl zeptat svého zvoleného zástupce, jak je možné, že prošel nový Občanský zákoník? A četl jste ho vůbec?
Nadávání u piva tady provozujete vy. Jak tady dole psal mkadlec, nečekejme na hrdiny. Já bych to rozšířila o nežehrejme na stav společnosti, pokud se sami aktivně nezasazujeme o jeho zlepšení.

293950

30.07.2013 10:10

Minimální mzda nebo almužna

RE: Neomarxisitická mytologie

baba_Blažková 89.?.?.?

A zapomněl jste tady tržním komsomolcům připomenout, že takovou sprosťárnu, jako je centrální plánování, provozuje každá velká firma. Už vidím, jak třeba například McDonalds nechává své provozovny v rámci franšízy, ať si vzájemně konkurují s tím, že jen tak se na trh dostanou nejlepší výrobky a služby a firma jako taková, tedy jako celek, bude prosperovat. Jen si to vemte. Náklady na výstavbu, zařízení, logistika (porovnejme s daňovými úlevami, lákáním investorů a budováním infrastruktury)... Musím fakt pokračovat?

Nejmarkantněji je IMHO vidět absence centrálního strategického plánování ve školství. Není to jen tím, že do toho teď vidím i v rámci své práce, viděla jsem to i předtím. A x-krát jsem psala, že by mělo být zavedeno dotování výlučně těch oborů, kterých je nedostatek. To chce ale kooperaci ministerstva školství a ministerstva práce a sociálních věcí. Pro začátek.

Máme alarmující nedostatek zubařů. To je fakt, který neokecá nikdo. Jak je to možné, vždyť tady máme tak dlouho systém, který je založen na konkurenci!? (A další ke kooperaci - ministerstvo zdravotnictví.) Co však dělá náš stát? Snaží se tuto ZDRAVOTNÍ službu přesunout do jednoho pytle s fejsliftingy a silikonovými kozami.
Jaktože zalátání děravého zubu je tak málo státem/zdravotními pojišťovnami ceněno, přestože není o nic méně důležité než látání akutních traumat (klasické šití)? Díra v zubu je přece vstupní branou infekce do organismu úplně stejně jako díra v kůži! Prevence? A jak chcete provozovat prevenci, když nejsou lidi (zubaři)!? Je skutečně zdraví nadstandardní luxus? Tak potom ale nechápu, na co tam tu bandu vyžírků, kteří si říkají, že jsou státotvornými institucemi, máme. K čemu takový stát? Nejsou ničím jiným než pohůnky nadnárodních mafiánů, stojícími nad námi s bičem. Jo, Drábek. To je fakt nomen-omen.

Na druhé straně tady máme tři prdele absolventů ekonomek. Kur... s takovým ekonomickým kádrem bychom měli být ekonomickým tygrem evropy. A nejsme. Čím to bude? Nehledě k tomu, že tihleti absolventi stejně nepracují v oboru (pokud pracují), protože tolik ekonomů skutečně není zapotřebí. Je takový problém počet těchto oborů "zregulovat"? Kde se vůbec berou všechny ty myslivny, které tento obor vyučují? [velký smích]

Už zde v diskusi padlo, jaká by měla být funkce státu. Splňuje náš stát tuto funkci? Jestli ne, jak je to možné?

293995

03.08.2013 12:57

Kauza „Hitlerovy projevy“ – nakladatel chce do vězení spolu s knihkupci!

Spíše se sebranka vládnoucí bojí

baba_Blažková 89.?.?.?

aby lidé nezaregistrovali některé "podobnosti čistě náhodné". Ono je snadné mít (dnes) plné huby svobody a demokracie, když voliči nesledují jejich reálné kroky. Pro co kdo hlasuje, co naopak odmítá atd. Jak se říká - po ovoci poznáte je.

Ale lid je pořád blbej, volí podle keců, ne podle činů.

294061

15.08.2013 21:13

Zpověď předního psychiatra: pomáhal jsem vymýšlet ADHD coby nemoc

Článek k věci

baba_Blažková 89.?.?.?

Je tam zmínka o paní z USA, která odmítla své dítě krmit těmito drogami... Dítě jí bylo odebráno.

http://www.margit.cz/zlobive-deti-na-lecich/

294431

16.08.2013 21:39

Rómové v péči humanistů, aneb blížící se národní pohroma?

RE:

baba_Blažková 89.?.?.?

Spíš jde také o to, že ty ostatní, které jste zde jmenovala, lze vyhostit. Respektive, oni mají kam odejít. Mimochodem, vezměte si, jak policie jde po Vietnamcích - pěstitelích, pašerácích, překupnících... hygiena jim kontroluje jejich stravovací podniky. Je záměrem vrchnosti vypěstovat nám zde problém. Protože cikáni nemají vlast. A nemají ten pocit vlasti zde. Evidentně. Na druhou stranu jsem opravdu vytočená, jak se občané čílí kvůli upřednostňování cikáňat při nástupu do školky. Což já považuji za krok správným směrem. Jinak zde máme další nevzdělatelnou, neintegrovatelnou generaci. Maminy na mateřské střepávající se starších ratolestí by se měly chytit za nos a uvědomit si, že neřešením cikánské otázky konstruktivním způsobem, jako je tento, zadělávají na problém právě těmto svým potomkům. Nepřemýšlet v krátkodobých horizontech. O to jde. Ale o to jde, domnívám se, celkově. Ať juknete kamkoli, kde je stav našeho státu průserový (což je téměř všude), příčinou je nekoncepčnost, neschopnost vizí. Všimla jste si, že nikdo není schopen nám nabídnout jakoukoli dlouhodobou koncepci? I kdyby mělo jít jen o ideologii, tak nikdo není schopen říci, co se z toho vyvine za 30 let? Jak bude vypadat společnost? Jediný, kdo je schopen nějaké analýzy, kam že to spějem, jsou ti, jenž jsou nazýváni konspiračními teoretiky. Ale není proti těmto teoriím žádná alternativní mainstreamová vize. Proč asi? Že by konspirační teoretikové měli pravdu?

294507

18.08.2013 01:08

Rómové v péči humanistů, aneb blížící se národní pohroma?

RE: Kdo nepracuje ať nejí...

baba_Blažková 89.?.?.?

Milí lidé. Od té doby, co jsme udělali ze všeho zboží, nemáte kam složit hlavu, pokud nemáte love. Planeta Země je soukromým statkem.

294554

Proto je dobré od těch sviní nic nebrat. Ať si je strčej někam hodně hluboko. Je jen otázkou času, kdy něco podobného dorazí k nám a čím budou pobírání takovýchto příspěvků podmiňovat příště. Připraveností poskytnout své dítě coby pokusného králíka pro farmaceutické firmy? Souhlasem s odběrem orgánů v případě smrti? Atd.
Z tohoto hlediska se jeví pro některé kliky výhodné vytvářet bezprizorní lidi, odkázané na státní pomoc. Protože pak jim lze diktovat podmínky. Proto nikdo z těch mafiánů nikdy nebude řešit chudobu. Proto se ty nůžky musí rozevírat. Proto bankovní socialismus. Proto exekutorská mafie.

294648

23.08.2013 16:08

Juvenilní justice - současný fašismus

RE: Co má juvenilní justice společného s fašismem ? Fašismus naopak kladl důraz na rodinu

baba_Blažková 89.?.?.?

Násilné osvojování dětí. To mají společného. Převýchova "vhodných" dětí ve schválených rodinách. Tak neblábolte.

294778

23.08.2013 23:11

Juvenilní justice - současný fašismus

RE: Opak bývá rovněž pravdou

baba_Blažková 217.?.?.?

Právě proto, že zneužít se dá všechno, měl by mít systém páky proti takovémuto zneužívání. Což nemá.

294799

23.08.2013 23:22

Juvenilní justice - současný fašismus

RE: Co má juvenilní justice společného s fašismem ? Fašismus naopak kladl důraz na rodinu

baba_Blažková 217.?.?.?

Běžte někam, člověče. Komanči se taky montovali do výchovy, to víte že jo. Zrovna nedávno jsem to komentovala na FB, že když bylo dítě neduživé, poslal je doktor do ozdravovny. Na státní náklady. Dneska je to záminka pro odebrání z rodiny a poskytnutí tohoto dítěte k dalšímu byznysu. Systém JJ nemá se státem nic společného. Žijeme v době korporátního fašismu. Stát funguje jen jako zprostředkovatel služeb pro ty, kteří si to zaplatí. JJ je jen dalším penězovodem, je to obchod s dětmi, byznys zprostředkovatelských agentur, školení pěstounů, v neposlední řadě je na ni napojen i obchod s orgány. JJ se také zneužívá k vydírání jednotlivců. Nešlapeš, jak máš? Pošlem na tebe SS (sociální služby), však oni už něco vyštrachají. Nádherně ilustrativní je, jakou to pěknou agenturu si založil jistý pan Macela z MPSV. To není o kolektivismu ani omylem. Máte poněkud zmatené pojmosloví.

294801

24.08.2013 20:33

Juvenilní justice - současný fašismus

RE: Opak bývá rovněž pravdou

baba_Blažková 89.?.?.?

Podle průzkumů v USA, kde už pěstounská péče v té podobě, jak nám ji chtějí naordinovat zde, funguje řadu let, je 10x větší pravděpodobnost, že dítě bude zneužito, týráno, zabito atd. v náhradní rodinné péči, než v péči biologických rodičů. Bylo to v článku, na který jsem odkazovala v rubrice "na okraj" - článek se týkal dvouletého dítěte zavražděného pěstounkou poté, co toto bylo odebráno biologickým rodičům, protože rekreačně kouřili trávu. Nejde o ochranu dětí. Jde jen o byznys. Mnohdy pedofilní byznys. Tak neschovávejte hlavu do písku před fakty.

294836

24.08.2013 20:51

Juvenilní justice - současný fašismus

RE: Co má juvenilní justice společného s fašismem ? Fašismus naopak kladl důraz na rodinu

baba_Blažková 89.?.?.?

Dárečky pro děti? Co tím myslíte? Pastelkovné socanů? Ale to přece není žádný dáreček. Když chci jako stát, aby dítě chodilo do školy, a to pod pohrůžkou újmy - trestněprávního postihu, tak nechci-li být coby stát za vyděračskou svini, musím k tomu poskytnout prostředky. Nelze nařídit člověku zákonem, aby si kupoval takové či onaké výrobky, tady už jsme hluboko ve vyděračských praktikách. Proto jsou příspěvky na toto správně. Smůla je ta, že my v tuto chvíli už ve fašismu skutečně žijeme. Jsme nuceni pod různými pohrůžkami kupovat různé věci, bez nichž bychom se rádi obešli. Dokud nemáme děti, můžeme státu říct - polib mi kapsu, milý státe, strč si do pr.. svůj ČEZ, svoje předražené svozy odpadu a vůbec všechny svoje předražené zlodějské agenty s teplou vodou. Jakmile máte děti, sranda skončila. A našim fašistům je to stále málo. V UK už je běžnou praxí, že rodinám SS montují do bytů kamery, prý aby si byly jisté, zda se rodiče o děti starají dobře. Ve Skotsku už každé dítě automaticky při porodu nafasuje svého sociálního pracovníka. V Estonsku chtějí automaticky odebírat děti kuřákům. V Holandsku budou lékařská konzília bez ohledu na rodiče rozhodovat o případné eutanázii novorozenců se slabým apgar skóre. Vy si SKUTEČNĚ myslíte, že tohle lze ospravedlnit pětistovkou coby dětským přídavkem?
Není mi jasné, co myslíte servilitou vůči vládě. Že nepodepisují petice? Nechodí na demonstrace? Fakt? Všichni?

294838

25.08.2013 20:13

Juvenilní justice - současný fašismus

RE: Opak bývá rovněž pravdou

baba_Blažková 89.?.?.?

Rodiče byli odsouzeni za týrání svěřené osoby?

294905

25.08.2013 21:41

Akce D.O.S.T. nezuří, nesoudí, nesouhlasí

RE: chapu

baba_Blažková 89.?.?.?

Tady v tomto videu je ukázáno, jakouže sexuální výchovu mají už pro naše děti nachystánu. A kdo ji vlastně "upekl" - já to sem klidně budu postovat znova a znova, opakování je matka moudrosti, a zejména pro nově příchozí, kteří evidentně nevědí, která bije. Já to znova vidět nemusím, jsem po jídle a ráda bych, aby zůstalo tam, kde je.
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embed...

294910

26.08.2013 08:05

Juvenilní justice - současný fašismus

RE: Blažková s Emilem Robotem zas blábolí, důkazy uvést neumějí. Velmi rád si přečtu jejich důkazy o tom,

baba_Blažková 89.?.?.?

Vy si děláte srandu? Co lidické děti například? Co nešlo do koncentráku, co bylo blonďaný, šlo na "převýchovu" do reichu! To jsou historicky doložitelná fakta, vy nebožáku! Co myslíte, bylo to právem nebo neprávem? Popravit rodiče a přivlastnit si jejich děti, to bylo OK, že? Nebo vlastně ne, Hitler byl komunista, co?

294925

26.08.2013 08:15

Juvenilní justice - současný fašismus

RE: Blažková s Emilem Robotem zas blábolí, důkazy uvést neumějí. Velmi rád si přečtu jejich důkazy o tom,

baba_Blažková 89.?.?.?

http://www.pametnaroda.cz/data/witness/1766/record...

http://cs.wikipedia.org/wiki/Ležáky

http://cs.wikipedia.org/wiki/Vyhlazení_Lidic

- tady mi dovolte odcitovat wikipedii

"... Na Kladně byly lidické děti po tři dny zkoumány, nakolik jsou z „rasového hlediska“ vhodné k „převýchově“. Tři byly vybrány hned na Kladně, dalších sedm dětí mladších jednoho roku bylo předáno německému sirotčinci v Praze-Krči, ostatních 88 bylo převezeno do Lodže (polsky Łódź, německy Lodsch, v listopadu 1940 Němci město přejmenovali na Litzmannstadt), kde z nich bylo k poněmčení určeno dalších 7. Zbývajících 81 dětí bylo 2. července 1942 převezeno do nedalekého vyhlazovacího tábora Chełmno (německy Kulmhof) a tam, pravděpodobně ještě téhož dne, usmrceno výfukovými plyny ve speciálním vyhlazovacím automobilu. Dodatečně bylo na smrt do Chełmna posláno ještě jedno ze tří dětí vybraných k poněmčení hned na začátku. Po válce se přeživší děti s vynaložením velkého úsilí podařilo v německých rodinách a ústavech vypátrat a navrátit jejich příbuzným, bylo jich však pouze 17..."

294926

26.08.2013 08:32

Juvenilní justice - současný fašismus

RE: Blažková s Emilem Robotem zas blábolí, důkazy uvést neumějí. Velmi rád si přečtu jejich důkazy o tom,

baba_Blažková 89.?.?.?

A ještě jeden článek http://archiv.vlasta.cz/trinacta-komnata/2011/11/1... - to proto, že jde o vyprávění pána, který to prožil. Dnes se začínají objevovat názory, že převýchova dětí v reichu je jen mýtus. Řekla bych, že to je právě proto, abychom neviděli ty paralely. Pořád se najde dost "volímkarlů", kteří budou ochotni této nové agitce uvěřit. Mejlo, je mi vás vážně líto, pokud toto myslíte vážně a ty bláboly píšete z přesvědčení.

294927

26.08.2013 16:19

Juvenilní justice - současný fašismus

RE: Opak bývá rovněž pravdou

baba_Blažková 89.?.?.?

To je pravda. A odporné na tom je, že PO je hotovo během max. 3 dnů. A když se rodič odvolal, tak soud zpravidla odvolání projednal během cca půl roku. Stejně tak návrh na styk s dítětem atd. Na to, že zde chybí zákon, který by postihoval příliš akční (kulantně řečeno) sociální pracovníky tady upozorňuji už cca deset let. Nic se nezměnilo a naopak s novým zákonem jsou pravomoci sociálních pracovníků ještě více posíleny. Vidím to tak, že pokud si někdo (včetně báťušky Klause) honil či honí triko na poukazování na tento nový zákon o sociálně právní ochraně dětí, tak jen kalí vodu. Jen se touží zviditelnit, nic víc. Ani starý, ani nový zákon neřešil to nejpodstatnější. Co se sociálními pracovníky, potažmo opatrovníky, kteří zneužívají své pravomoci. Z čehož vyplývá - to svinstvo tady je už pěkně dlouho. Jenom až teprve nyní v souvislosti s řáděním JJ v zahraničí to konečně prosáklo. Protože jedna Blažková si může kecat co chce. Wallovi splakali nad výdělkem také. Veronika Kočová měla za sebou početnou rodinu, do té se snad už nikdo vandrovat nebude.
A taky je k zblití, že stát se paní Bórové něco podobného na Slovensku, tak po ní ani pes neštěkne. Tím jsem si jistá. Méééédia by si dala pozor. Ale poukazovat na to, že to ONI, u nás je vše OK, to mééédiím jde. [bliji]

294949

26.08.2013 16:37

Akce D.O.S.T. nezuří, nesoudí, nesouhlasí

RE: chapu

baba_Blažková 89.?.?.?

A co ta skripta, která tam předvádějí, ta jsou podle vás v pořádku? Že mají děti v rámci předškolní výchovy řešit masturbační techniky a předvádět orgastické vzdechy? (Mimo jiné)
Je to cca dva roky, co byl skandál okolo sexuální výchovy pubescentů na jedné ZDŠ - učitel chtěl po dorostenkách, aby si před ním jakože "povídaly" o tom, co a kde jim dělá dobře. DO DETAILŮ. Aby se jakože nebály popisovat svá intimní místa atd.
K čemu jsou výše uvedené věci dobré? Vždyť to je normální sexuální stimulace na veřejnosti! Je mi úplně jedno, jakými eufemismy si to dotyční úchylní pedagogové pojmenují, pro mě za mě, ať si tomu říkají třeba sexuální výchova. Já mám jasno. Kdyby kdokoli dospělý požadoval po mém dítěti něco podobného, tak socky-nesocky, posudky-neposudky, půjdu mu osobně rozbít palici cihlou. Přinejmenším.
BTW - k černoprdelníkům mám averzi. Ale já na rozdíl od naší politické galerky se mýlit nechci ani s Putinem ani s Bushem. Když někdo pojmenuje problém problémem, nebudu tvrdit, že o nic nejde, jen proto, že dotyčný není "z mého oddílu".

294950

27.08.2013 09:38

Akce D.O.S.T. nezuří, nesoudí, nesouhlasí

RE: chapu

baba_Blažková 89.?.?.?

Ad orální sex - v některých státech USA je dodnes trestné zaujímat při sexu jinou polohu než misionářskou. Také je v některých státech trestný sex s prostitutkou.

Pozdní sňatky - co to je? Ještě před nedávnem byla žena, která nebyla ve dvaceti provdaná, považována za divnou. Pozdní sexuální zkušenosti jsou daleko méně psychicky škodlivé než naopak příliš brzké. Kinsey takto eufemisticky pouze lobboval za pedofilii, nic víc.

Taky mám děti, nejstarší má osmnáct, nejmladší tři. Budu ilustrovat na příkladu toho nejstaršího - stačilo mu vysvětlit, že co si dělá se svým pindíkem je jeho věc, avšak bylo by fajn, kdyby si to nechal do přísného soukromí. Jediné, co ho kdy narušilo, bylo domácí násilí a následné kroky JJ. Je těžké jej přesvědčit, že žít normální život není výrazem pokrytectví a servility vůči autoritám, které on zažil pouze jako šikanující. Sexuální problém nemá. Jen poruchu přizpůsobení v klinickém významu tohoto sousloví.

Nikdo tady nechce nic zakazovat kromě veřejných úchylných projevů, které mohou narušit ty nejmenší a díky svojí nařvanosti a neodbytnosti jim takto prezentovat zkreslený obraz.

Sexuální vztah dvou lidských bytostí by měl být v prvé řadě o blízkosti a intimitě. Tohleto se poněkud vytrácí a je nahrazováno nějakými nároky či právy. Otázkou je, kde je vlastně ta hranice, kdo všechno má práva, protože každé právo končí tam, kde začíná právo jiného. Oni se svobodní lidé totiž taky mohou dohodnout, že budou souložit u mě v obýváku, protože jim dvěma to tak vyhovuje. Sorry, ale toto nevyhovuje mně. Takže jim to zakážu.

295006

28.08.2013 19:16

Co je to juvenilní justice

RE: Dočetl jsem zhruba do půlky...

baba_Blažková 89.?.?.?

Podle kterého zákona? CO čeká sociálního pracovníka, když se rozhodne, že napíše lživý posudek? Předem děkuji za odpověď.

295110

28.08.2013 21:35

Co je to juvenilní justice

RE: Dočetl jsem zhruba do půlky...

baba_Blažková 89.?.?.?

Jo, a ještě k tomu odvolání. Představte si, že máte půlroční mimino. Někdo vás napráší na sociálce, že vás slyšel, jak tvrdíte, že to dítě jednou podřežete. Vleze k vám socprcka, vy ji vyhodíte s odkazem na čl. 12 LZPS, ona podá návrh na PO, soud první instance vyhoví, vy se odvoláte. A čekáte. Měsíc, dva, tři... Po půl roce vám dorazí od nadřízeného soudu, že PO se na základě vašeho odvolání zrušuje (právnický terminus technikus). Z vašeho do té doby kojeného miminka je chodící roční batole, které vás nezná. Nebo druhá verze, vaše batole přiroste k srdci pěstounům a ti se jej nechtějí vzdát, sociálka je na jejich straně, pracovnice si vzpomíná, jak jste byl drzý. Takže ještě před pravomocí rozsudku odvolacího soudu dá PO nové. Se stejnou argumentací jako v prvním případě, soud se ani nenamáhá oba návrhy porovnávat - socprcky totiž mají před soudem vždycky pravdu. A znova dokola. Žádáte styk a doufáte, že během řádného líčení se vše vyjasní. Sociálka tvrdí, že styk není vhodný, protože vaše dítě k vám nechce a je setkáváním s vámi traumatizováno. Soud navrhne vyšetření znalcem z oboru psychologie, který názor sociálky potvrdí (jak jinak, když má nastudován váš spis) a navíc přiloží, že jste labilní (a kdo by nebyl, když mu vezmou dítě) a tudíž coby rodič nevyzpytatelný, což poznal podle toho, že jste nakreslil strom velmi ledabyle, narozdíl od pěstounů, kteří jsou happy a OK a navíc berou love od státu a můžou si dovolit platit 3+1 zatímco vy žijete ve 2+0, navíc odmítáte spolupracovat s institucemi, jste drzý a arogantní. Otázka za sto bodů následuje; jaká je pravděpodobnost, že vám soud dítě vrátí?

295120

29.08.2013 23:45

Akce D.O.S.T. nezuří, nesoudí, nesouhlasí

RE: chapu

baba_Blažková 89.?.?.?

To vysvětlování adolescentovi bylo už dávněji - někdy na začátku školní docházky. Teď je ještě venku docela teplo, takže bych řekla, že je OK. A právě mi došlo, proč furt chodí v té dekovce, i když je venku přes 20°. [velký smích] Vidíte, to mě nenapadlo. [zahanbení]
Se svým drahým si taky občas vyjedem na výlet, dokonce i nejmenší mládě berem s sebou, nemám o sexuální život svého synáčka strach. Horší to bude mít v zimě. [velký smích]

Což ovšem neznamená, že nerozbiju palici cihlou každému, kdo by chtěl mojí nejmenší housence ve školce vykládat nějaké úchylárny. [mrknutí jedním okem]

295234

30.08.2013 17:22

Co je to juvenilní justice

RE: Dočetl jsem zhruba do půlky...

baba_Blažková 89.?.?.?

http://aktualne.centrum.cz/domaci/kauzy/clanek.pht...
http://wikipedie.blogspot.cz/2010/07/veronika-koco...
http://dialog.ihned.cz/c1-53176510-vedu-se-statem-...
http://respekt.ihned.cz/c1-36264050-unest-dite-je-...

- nejvíce mě baví, jak se mnozí snaží nám namluvit, že agenda JJ přichází teprve s novelou zákona o sociálně právní ochraně dětí a honí politické body na tom, že proti ní brojí. A kolik se najde pitomců, kteří jim to baští. [chechtot]

295274

03.09.2013 06:06

Progresivní daň je zločin

Republika?

baba_Blažková 89.?.?.?

Když už jsme si tedy ujasnili, čím ČR není, tak bychom také mohli začít přemýšlet nad tím, čím tedy je.

295429

06.09.2013 08:51

Írán, nikoliv Sýrie je skutečným cílem Západu

RE: geneticka linie Cechu .... a ktera?

baba_Blažková 89.?.?.?

K těm energiím - slyšela jsem historku o jednom kostele, konkrétně kostele v Ludgeřovicích (okres Hlučín, tzv. Prajzka, kousek od Ostravy). Nikde jsem to nevygooglovala, vyprávěl mi to jeden místní, že se to tam traduje.
Původně měl kostel stát na nedalekém kopci. Pod oním kopcem prý se kdysi nacházela jakási pohanská svatyně. Takže na kopec se navozil všechen materiál potřebný k zahájení stavebních prací. Žádná sranda, povozy, koně, lidská síla a tak. V den, kdy měly začít první stavební práce, první kopnutí do země, se však náhle zkazilo počasí, zvedl se silný vítr a bylo jasné, že se blíží bouřka. S dopadem prvních těžkých kapek se lidé na staveništi začali balit, mnozí zmokli ještě cestou dolů. Počasí bylo stále horší a horší, bouře sílila, v noci nastalo něco, co by se dalo nazvat božím dopuštěním. Nikdo nevycházel ven, protože venku řádil orkán. Do rána se bouře utišila a když pak lidé vyšli ráno ven, zjistili, že všechno, co bylo na kopci bouře smetla. Kupodivu škody byly minimální, jenom to, co bylo na kopci, se nyní nacházelo právě na místě oné dávné pohanské svatyně. Takže se pokrčilo rameny, že tedy nahoru už to znova tahat nebudou, navíc situace by se mohla opakovat... A tak prý onen kostel stojí tam, kde stojí. Na místě, kde se kdysi nacházela pohanská svatyně. Je to historka předávaná "per huba", nemohu ručit za její pravdivost, rozhodně však je hezká a místní si ji vyprávějí k nelibosti představitelů církve svaté dodnes. [smích]

295659

07.09.2013 13:13

Kváskový chleba

Koulení

baba_Blažková 89.?.?.?

Díky své anabázi v pekárně jsem se naučila ten správný "gryf" - pořádné utažení těsta. Oplatilo se mi těsto nechat nakynout a znova utáhnout/zakoulet několikrát po sobě. Nejlepší chleba se mi povedl kdysi zcela nedopatřením [smích] - měla jsem rozděláno, asi teprve dvakrát zakouleno a přišel pan domácí, že má v nedaleké hospůdce jakési jednání, ať jdu s ním, že zve a že za dvě hodiny budeme zpátky. Utáhla jsem těsto, hodila na ně utěrku a za sedm hodin jsme byli doma jako na koni. [velký smích] Tak jsem ho ještě jednou překoulela, nechala hodinku ležet a šoupla do trouby. Chlebík byl fantastický.

295739

08.09.2013 15:34

Kváskový chleba

RE: stwora, proč lžeš?

baba_Blažková 89.?.?.?

Někdo rád vdolky, jiný holky. Já třeba nesnáším chleba, ač doma dělaný, ve tvaru cihly, vyklopený z "domácí pekárny", postrádající jakoukoli strukturu a drobící se. Chlebové těsto si utahuju průběžně právě kvůli té struktuře. Aby se nedrolilo a nelámalo, když na něj mažu máslo (to opravdové). Věnuji se tomu pouze jako elév, pravda, ale zato nějakých skoro dvacet let. Metodou pokus - omyl. Co dělají pekaři, kteří jsou za to (dost mizerně) placení, mi visí víte kde. Navíc o tom něco vím, jak už jsem psala, v pekárně jsem pracovala. Co to kecám. Ve dvou.

295773

18.09.2013 08:47

Rouhání

Moc bych si muslimy neidealizovala

baba_Blažková 85.?.?.?

Nedávno jsem kdesi četla, že např. v Egyptě je 90% žen obřezaných. To není moc dobrá vizitka pro muslimské muže.

S tím kroužkováním však naprosto souhlasím. Jsem ráda, že díky tomu, že jsem se začala opravdu aktivně angažovat, začínám poznávat, who is who.

296312

19.09.2013 11:10

Maďarsko schválilo ústavní změny, EU se zlobí

Jaké kroky podnikl Orbán a koho nasral, to všichni víme

baba_Blažková 217.?.?.?

Mimochodem většina z jeho kroků je mi velmi sympatická.
Mě by však spíše zajímalo, jak je možné, že je toto možné. Do Evropského parlamentu se přece konají pravidelné volby. Sami si volíme své zástupce, kteří mají v rámci EU hájit naše zájmy. Tak kde jsou? Pro mě není složité si představit, že se tam dostávají lidé stejným způsobem jako do parlamentu našeho, parlamentu ČR. Lidi jsou blbí a nepoučitelní. Vztáhnu to na naše současné volby. Kalousek má zase zákaz vycházení. Stejně jako před volbou prezidenta ČR - víme, jak to dopadlo, jak těsné to bylo, a jak na kampaň "dobroty barela" ovce slyšely. A zase se najde dost idiotů, kteří mu to hodí. Plus důležitá věc - lidé, kteří z takto nastaveného systému profitují, ti k volbám rozhodně půjdou, protože oni vědí, kdo bude hájit jejich zájmy. V rámci kampaní se nám nakecá, že jaksi z globálního aspektu, ehm, jejich zájmy jsou i našimi zájmy, neboť alternativa není možná. A dělný lid z mně nepochopitelných důvodů doufá, že se přiblíží "elitám" tak, že bude volit stejně jako ony, že tím jaksi pozvednou svůj sociální status. Z čehož vyplývá, že tam máme sebranku hájící zájem jen velmi úzkého okruhu lidí. Krize skončila, avšak jak pro koho. Většina lidí jde finančně do kopru a zisky nadnárodních firem a korporací lámou rekordy. Tohle jsme chtěli, tohle jsme si zvolili, tak to tady máme. Proč se divíme?

Já stále trvám na tom, že vzhledem ke stávající globalizaci, nemáme jako jednotlivé národy šanci a měli bychom si to uvědomit. Proto bychom měli dávat kurevského bacha na to, kdo nám šéfuje. Z dopuštění našich národních vlád se rekrutují různí ti nevolení komisaři. Ale s tím, jak se dotyčné vlády dostávají k moci, máme leccos společného a neseme za to zodpovědnost. Stejně tak máme na triku to, kdo nám šéfuje v rámci EU. Volíte do Evropského parlamentu rozbíječe EU? Tak toto je výsledek, díky. Protože právě tito rozbíječi nemají nejmenší zájem na funkčnosti EU ku prospěchu většiny lidí. Už jste někdy přemýšleli o tom, že by bylo možné, aby EU byla taková, jakou ji chceme? Ne? Příliš krkolomná úvaha pro ovčí hlavy?

Že se divím. Rozbíjet je vždycky snazší než budovat. Podílet se na něčem a přijmout zodpovědnost, to je pro většinu ovcí příliš. Nadávat je jednodušší.

296419

19.09.2013 11:12

Maďarsko schválilo ústavní změny, EU se zlobí

RE: At

baba_Blažková 217.?.?.?

Až budeme všichni Havel, tak Obermanka veme kramle, protože tolik velikánů po kupě prostě nedá (není z mojí hlavy).

296421

19.09.2013 13:28

Maďarsko schválilo ústavní změny, EU se zlobí

RE: Jaké kroky podnikl Orbán a koho nasral, to všichni víme

baba_Blažková 217.?.?.?

Francouzi mají nyní svých starostí až nad hlavu - s privatizací svých vlastních strategických odvětví. Francouzi pláčou, protože Francouzi si mysleli, že jich se to netýká, že drancovat se budou jen zemičky poněkud východněji. On Francouz si poněkud neuvědomil, že nadnárodní kapitál se s nikým nebratříčkuje. Francouzský občan navíc není občan český, tam se demonstruje jak na běžícím páse. Snad si i francouzský občan uvědomí, že nese svůj díl zodpovědnosti. Je třeba stále informovat. Je třeba neuzavírat se tady v kokotlině a něco dělat. Já vím, že to zavání internacionálou. No a? [mrknutí jedním okem]

296433

19.09.2013 13:33

Maďarsko schválilo ústavní změny, EU se zlobí

RE: Jaké kroky podnikl Orbán a koho nasral, to všichni víme

baba_Blažková 217.?.?.?

EU není jen Británie a Německo, ač se to tak může jevit. EU je plná nasraných zemí a zemiček. V tuto chvíli s Maďarskem v čele. Je na nás, voličích, jestli chceme připustit svou odpovědnost, což znovu zdůrazňuji. Nesnáším kecy typu já nic, to oni, zejména od lidí, co nic nedělají, jen nadávají u TV zpráv a svou frustraci si pak hojí na internetových fórech, ve kterých však se ani slůvkem nezmíní, co ONI udělali pro to, aby tomu tak nebylo. Chodit do práce nestačí. Jak už bylo tisíckrát v různých obměnách parafrázováno, k tomu, aby ti parchanti vyhráli stačí, když ti slušní nebudou dělat nic, maximálně tak nadávat na internetových fórech.

296435

19.09.2013 19:21

Maďarsko schválilo ústavní změny, EU se zlobí

RE: Pryč z EU a NATO

baba_Blažková 217.?.?.?

Však počkejte, jak budou v pohodě, až půjde dolar do kopru. A on půjde. Jediný způsob, jak tomu zabránit, je třetí světová. Nikoli na US území, of course. [mrknutí jedním okem]

296467

To se jako autor ptá, která strana je ochotná znárodňovat?

296727

24.09.2013 21:44

Najde se strana, která zabrání odírání občanů na vodném a stočném?

RE: Dotaz

baba_Blažková 89.?.?.?

Děkuji všem výše za reakce. Já jen poslední dobou nevěřím svým uším bez ohledu, zda to, co slyším, mému uchu lahodí či nikoli, tak se radši přeptám, když něco nevím.

Ti, kteří mě znají ze zdejších diskusí, znají i mé názory, takže některé reakce byly zbytečné, spokojila bych se s prostou odpovědí ano/ne/jak komu a co etc.

Už mnohokrát jsem zde psala o tom, že jsou oblasti života, ve kterých neviditelná zlodějská pracka nemá trhu co dělat. To jsou ty, které přímo souvisí se životem, tedy ty, kde člověk nemá alternativu kromě smrti. Ať už hladem, chladem nebo nemocemi, můžete mě doplnit. Budu jedině ráda.

Také bych coby stát znárodnila každou banku, která mě bude prosit o finanční injekce. Buďto toto nebo ať si pro mne a za mne zbankrotuje. Sobotkovy vize státní banky v tomto ohledu nepovažuji za špatný nápad, bez ohledu na to, jaký je můj názor na tohoto klotového matadora.

Také ovšem nelze pominout oblast školství, zrovna toto (už zase, chjo) řeším i v rámci osobního života na stupni nejnižším, tedy předškolním. Maminky u nás chtějí lyžák pro sotva se dobatolivší robátka. Že prý by i připlatily. Osobně mi to přišlo jako hodně velká drzost, neboť dámy mají možnost umístit své robátko ve školce soukromé a těmto zařízením bych nikterak nebránila v jejich činnosti. A o umístění poupátka svého ve státním zařízení (kvůli práci, ne proto, abych si doma mohla válet šunky a nikdo mě u toho nerušil) jsem musela hodně bojovat.
Mnohokrát jsem zde psala o otvírání specializovaných ročníků na středních a vysokých školách podle potřeb trhu práce, což by mělo být v přímé kompetenci ministerstva školství, které by mělo úzce spolupracovat s ministerstvem práce a sociálních věcí. Což bohužel tržní komsomolci nechápou, oni mají pocit, že to za ně vyřeší ona dobromyslně nás fackující ruka trhu (díky, Škraloupe).
Tedy mělo by být školství státní, dotované, reagující na potřeby nás všech, plus školství soukromé.

Bydlení je asi jednou z nejbolavějších oblastí. Rozhodně by měl existovat nějaký standard, na který by měli lidé nárok, nemusel by to být standard absolutní, stačil by relativní. Podle velikosti rodiny atp. To, že se stát zbavil většiny bytového fondu byla největší broskvovina, kterou kdy kdo mohl udělat. Dneska, když se soukromé ubytovny zavážejí "přespolními" aby majitelé těchto zařízení dojili stát z dávek, přičemž nikdo kromě nich z toho nijak neprofituje, je toto opět aktuální. Nehledě k tomu, že bych se konečně dozvěděla a měla to úředně na papíře, jak velký a jak zařízený byt musím mít, když v něm chci vychovávat děti bez nebezpečí, že mi je nějaká akční juvenálka bude chtít sebrat pod záminkou nevyhovujících podmínek.

Jídlo, pití, bez toho umřeme, bez toho nelze být. Leccos by se dalo vyřešit minimálními mzdami, ale považuji to za k...

Automaticky kráceno

296765

24.09.2013 21:47

Najde se strana, která zabrání odírání občanů na vodném a stočném?

RE: Dotaz (pokračování)

baba_Blažková 89.?.?.?

Leccos by se dalo vyřešit minimálními mzdami, ale považuji to za krátkozraké. Protože kolem toho budou při každém zvyšování vzhledem k inflaci a jiným proměnným vždycky boje. Tabulkové mzdy pro státní zaměstnance se mi zatím jeví jako docela průchozí. Co se mezd v soukromém sektoru týče, tam bych spíš vymyslela nějakou korelaci mezi výší zdanění podnikatelského subjektu a mzdami jeho zaměstnanců. Spočítat to tak, aby dotyčný subjekt věděl, že co ušetří na mzdách, to naleje do daní. Určitě by to šlo.

Na vodu jako takovou by se mělo pohlížet jako na nerostné bohatství. A jako s takovou s ní zacházet. Bez ohledu na to, jak se s nerostným bohatstvím obvykle zachází (zatím). Mělo by to být bohatství národní, tedy naše. A stát by je měl spravovat ku prospěchu nás všech, nás občanů, našich dětí a vnuků. S přihlédnutím k tomu, že zde budeme chtít i nadále žít, čímž se dostáváme k otázce ekologické. Tedy žádné předání za babku nějakému vykukovi typu Bakala, který po sobě nechá doslova spálenou zemi, když se rozhodne, že nést podnikatelská rizika jej nebaví.

Sakra, už teď to začíná znít jako volební program a na to zde není dost prostoru. BTW - rady a připomínky vítám. Jo, a nashle příští rok v komunálkách.
[mrknutí jedním okem]
Kateřina

296767

25.09.2013 07:58

Najde se strana, která zabrání odírání občanů na vodném a stočném?

RE: Dotaz

baba_Blažková 89.?.?.?

Tohle by i přes tento prasečí výrok Nejvyššího soudu mohl řešit mj. i zákon o majetkovém přiznání v té podobě, jak ho předkládali ti, jejichž jméno se nesmí vyslovovat. Nemyslím socany.

296783

26.09.2013 22:02

Hrátky kolem horníků

RE: skoro před dvaceti lety...

baba_Blažková 89.?.?.?

K tomu, abyste měl nárok na rekvalifikační kurz, musíte být na pracáku minimálně půl roku. Buďte si jist, že do té doby vás pod nějakou tou záminkou vylejou. Mimoto, ty kurzy, co se nabízejí, jsou většinou totálně k hovnu, protože je pořádají spřátelené firmy přisáté na státní cecek. Nechápu například, proč za tytéž prachy, které za to stát vybulí, nehradí např. řidičské kurzy nebo jejich rozšíření. Vlastně chápu. Stát není zaopatřovací ústav.

296876

26.09.2013 22:10

Hrátky kolem horníků

RE: Pane bože.......

baba_Blažková 89.?.?.?

Jaký fond, co fond! Všichni havíři by měli své odstupné povinně vložit do druhého pilíře! Howgh! [mrknutí jedním okem]

296877

27.09.2013 14:47

Hrátky kolem horníků

RE: Kecy

baba_Blažková 89.?.?.?

Okay, tak spešl pro vás; horníci, které znám já, mají zpravidla přinejmenším družstevní byt nebo byt v OS. Rozhodně nejezdí otřískanou feldou nebo čím to, mají na to, aby si kdykoli pořídili slušné auto na lízačku. Nechlastají o nic více než kterýkoli jiný člověk v kterékoli jiné profesi. Víte vy, například, jak chlastají lékaři? Herci? Ale o tyto profese autor článku obavy nemá, jak zvláštní. Horníci jsou pověstní tím, že mají pádnou ruku, bodejť by neměli, jsou zvyklí ruce používat. Horníka není radno poučovat o tom, že trestání úspěšných a neviditelná ruka trhu. Asi tak. [smích]

296923

29.09.2013 09:16

Soudci juvenilní justice se podílejí na trhu obchodování s dětmi

Účelem je nastolení světového koncentráku

baba_Blažková 90.?.?.?

Kdy se budou děti odebírat rodičům se "závadným" politickým myšlením a naopak jedinci servilní vůči Systému se stanou pěstouny. Tím se závadné názory eliminují již v zárodku a nastane zlatý věk globalismu, kdy bude celé lidstvo v jednom šiku velebit korporativismus. Primitivnějším obyvatelům se potomstvo ponechá, neboť tito nejsou schopní a ani ochotní jakkoli toto dění ovlivnit, viz Orwellovi proléti.

Dalším krokem bude licence na porod.

297018

30.09.2013 17:15

Soudci juvenilní justice se podílejí na trhu obchodování s dětmi

RE: Nadávat nám nepomůže.

baba_Blažková 89.?.?.?

Je blbost chtít tohle zařadit do programu strany, když volební program musí projít sérií schvalování na více úrovních. Jak dlouho vy vnímáte tento problém? Několik měsíců? Týdnů? Víte o tom, že 90% populace nevěří v existenci tohoto fenoménu? Já osobně těžce opruzuju různé poslance a funkcionáře, abych je na existenci tohoto jevu upozornila, zdůrazňuji všem, že chybí zákon, který by trestně postihl škodivší sociální pracovníky, tudíž si tito mohou dělat, co chtějí, a zhusta tak i činí. Každý vám řekne, "A proč by to dělali?" Nejvíce mě v tomto zklamali socani. Zejména někteří. Nejvíce vstříc mi naopak vyšli komunisti. Hasta la victoria siempre! [mrknutí jedním okem]

297066

30.09.2013 17:23

Soudci juvenilní justice se podílejí na trhu obchodování s dětmi

RE: Nadávat nám nepomůže.

baba_Blažková 89.?.?.?

Jo, pravice, ta zklamala totál. Nebudu zveřejňovat jména. Jsou to jistí kovaní praví pravicoví, za práva otců se bijící a nebezpečí feminismu v každé druhé větě zdůrazňující pánové. Oni si totiž nebudou špinit ruce s feministkami jako jsem já.

297067

30.09.2013 18:05

Soudci juvenilní justice se podílejí na trhu obchodování s dětmi

RE: u nas

baba_Blažková 89.?.?.?

http://www.hledamerodice.cz/prirucka-ja-pestoun.ph... - aneb vstup do našich řad! (To nevypadá na to, že by se program měl zmrazovat)

Dostaneš více než kdy dostane kterákoli samoživitelka a bez dokládání složenek -
http://portal.mpsv.cz/soc/ssp/obcane/pestounska_pe...

297069

01.10.2013 08:53

Soudci juvenilní justice se podílejí na trhu obchodování s dětmi

RE: Něco mi tu nesedí

baba_Blažková 89.?.?.?

Ale lze. Moiry, probuďte se. Já toto prožívám už více než osm let a stejně dlouhou dobu na to upozorňuji. Na to, že OSPODy mají obrovské pravomoce a žádnou trestní odpovědnost, čehož často zneužívají. Mnohdy jen k zastrašování, ale pokud narazí na někoho, kdo vypadá, že by se mohl začít účinně bránit, neb k tomu má odhodlání i intelektuální předpoklady, udělají všechno, aby jej zničily. Jak to funguje? Posudky, posudky, posudky. Posudek sociálky je důkaz. Pro rodinné soudy to tak funguje. Posudek sociálky NELZE jakkoli napadnout. Sepsat lživý, tendenční či zkreslený posudek NENÍ TRESTNÝM ČINEM. OSPOD je ÚČASTNÍKEM ŘÍZENÍ, takže NENÍ TRESTNĚ POSTIŽITELNÝ ZA KŘIVOU VÝPOVĚĎ. V tom je celé jádro pudla. OSPOD NENÍ POVINEN PROKAZOVAT pravdivost svých posudků a tvrzení. A pokud vy jako rodič nechcete přijít o dítě, musíte vyvracet každý blábol, který OSPOD napíše, přestože je to v rozporu s nálezem Ústavního soudu - říká se tomu svévole soudů. A ani když všechno poctivě vyvrátíte, nemáte vyhráno. Soud "volně hodnotí důkazy" a může se prostě rozhodnout, že bude věřit tvrzení sociálky o tom, že jste dejme tomu narkoman, přestože soudu předložíte veškerá možná lékařská potvrzení, že tomu tak není. Sociálka klidně bude říkat, že jste agrestivní psychopatická osoba, která je napadla při poslední návštěvě - a když budete o krok napřed a předložíte soudu nahrávku oné situace dokazující opak, jednoduše ji zamítne (obdobná věc se mi stala). Tady soudy o ničem nerozhodují. Soudy jen legalizují rozhodnutí sociálních pracovnic, jen je posvětí. V tom je celý kámen úrazu.

Ještě než k celé věci došlo, kontaktovala jsem všechna veřejnoprávní i neveřejnoprávní média. Chtěla jsem, aby přišli ke mně domů, aby byl záznam o tom, jak vypadá můj byt, dle posudků nevyhovující, špinavý atd. Chtěla jsem, aby natočili mé "zanedbané" děti, aby viděli lidé na vlastní oči, jak se odebírá krásná, čistá, výborně se učící, milovaná a milující holčička. Nikdo do toho nešel.

Když jsem byla nedávno u soudu, kde jsem se pokoušela žalovat nezákonnou činnost OSPOD, bylo mi řečeno, že z posudků vyplývá... blá blá. Že malá tehdy a tehdy neměla přezůvky, tehdy a tehdy neměla svačinu, dle posudku prakticky nenosila pomůcky, úkoly atd - takto to z nich vyplývalo. Když jsem poukazovala na to, že nikdy neměla ani třídní důtku, kterou jsem já měla na základce za zapomínání několikrát, soudkyně mi doslova řekla, že mám být škole VDĚČNÁ za to, že nepostupovala tímto způsobem.

V pátek u mě byla sociální pracovnice. Nová tvář. Už má na kontě první výživný posudek. Zatím žádná deprivace atd, ale: Dítě se vyhýbá očnímu kontaktu, matka tvrdí, že její chování je normální... Ptala jsem se jí, co tím sleduje, kdo ji úkoluje. Ona na to, že to je přece u malých dětí normální, že jsou ...

Automaticky kráceno

297101

01.10.2013 08:54

Soudci juvenilní justice se podílejí na trhu obchodování s dětmi

RE: Něco mi tu nesedí

baba_Blažková 89.?.?.?

Pokračování
Ona na to, že to je přece u malých dětí normální, že jsou nedůvěřivé k návštěvám, bláblá. Já na to, vy jste ale nenapsala "dítě je normální". Ona, že to je snad jasné. Já na to, že není a že to považuji za další útok na svou rodinu z jejich strany. Koneckonců soud to citoval přesně v tom smyslu, že malá je vlastně už teď psychicky narušená. Atd. atd. Mám to na záznamu. Mohu dát k dobru. A to nechodím po hospodách, prakticky nepiju alkohol, mám prestižní zaměstnání. Jenže jsem smolař, šlápla jsem jim na kuří oko. Že jsem to neměla dělat? To mám jako strpět, aby mi lezli do bytu, kdykoli si zamanou, a tomuto přizpůsobit svůj život? Sorry... takhle žít nechci.

297102

03.10.2013 13:50

Soudci juvenilní justice se podílejí na trhu obchodování s dětmi

RE: Něco mi tu nesedí

baba_Blažková 89.?.?.?

Dobře, tak jinak. Tzv. zanedbávání dětí. Široký pojem. Kolikrát do roka smí dítě zapomenout přezůvky, svačinu, libovolnou pomůcku? Od kterého okamžiku je to zanedbání? Je mírou to, zda za to dítě dostane třídní/ředitelskou důtku, popř. sníženou známku z chování? Jaké oblečení má dítě nosit do školy, aby rodič nebyl nařčen, že dítě chodí v zanedbaném oblečení? Je škola povinna toto zdokumentovat, pokud to chce hlásit nebo je rodič povinen každou takovouto hlášku rozporovat? Jak rozporovat posudek "chodí špinavý a zanedbaný"? Je rodič povinen pořizovat každý den foto svého dítěte, aby mohl do budoucna případné takovéto lživé posudky rozporovat? Je rodič povinen doprovázet svého potomka každý den do školy, aby si byl jist, že dojde včas a po cestě se nikde nezdrží? Co všechno je rodič povinen škole platit? Který zákon to definuje?

Co všechno je rodič povinen mít v lednici, aby nebyl nařčen, že nezajišťuje důsledně výživu dítěte? Existuje takovýto seznam? Jak velký byt musí mít každý, kdo chce mít vlastní děti? Existuje zákon, který by stanovil, že rodič je povinen zajistit dítěti takový a takový civilizační standard?

Pracovníci OSPOD jsou prý povinni takovéto hlášky prověřovat. OK. Má rodič jakoukoli páku donutit socprcku, aby zkontrolovala dítě ve škole, jak je oblečeno, nachystáno atd. včetně pořízení fotodokumentace? Má rodič páku na to, aby donutil sociální pracovnici přebrat oblečení a říci konkrétně, ke kterým svrškům má výhrady, jako že jsou nevyhovující? Má rodič vůbec nějakou možnost obrany?

A znova (pořád dokola, fakt jak u blbejch) - kdo zahajuje řízení? Kdo je opatrovník? Jaký má opatrovník status před soudem? Plyne z funkce opatrovníka i trestní odpovědnost? Jaké má opatrovník povinnosti? Jsou tyto vymahatelné?


Takže: Tak jako se kdysi chodilo udávat na StB, dnes, když vám chce někdo zkomplikovat život, udá vás na sociálce, že ubližujete dětem. Lze tomu zabránit? Podle mého ano, důsledným vymáháním povinností opatrovníka, jejich přesným stanovením a stejně tak přesným stanovením toho, co si sociální pracovník dovolit nesmí. Udání není důkazem. Posudek není důkazem. Důkazy by měly být výpisy z vysvědčení dítěte, lékařské zprávy, fotografie atd. Už jste někdy viděli sociální pracovnici, jak shromažďuje důkazy? Ne? Jak to? Vždyť pravomoci na to mají? Proč je to jen právem a nikoli povinností? Jak je možné, že si vystačí se slohovkou typu wordovská šablona k tomu, aby zahájili odebrání dítěte a zařídili předběžné opatření - odebrání dítěte? Proč je RODIČ tím, kdo musí předkládat důkazy o své nevině? Proč si rodič nevystačí s obdobným posudkem, ale musí podávat opravdové a skutečné důkazy jako jsou ty, které jsem výše jmenovala? Nemělo by to být naopak?

297279

03.10.2013 18:13

Soudci juvenilní justice se podílejí na trhu obchodování s dětmi

RE: Něco mi tu nesedí

baba_Blažková 89.?.?.?

A chcete vědět, jak to začlo? Začlo to tím, že mi sociální pracovnice řekla, co si to dovoluji mluvit s ní takovýmto tónem. Chtěla jsem po ní, ať zkontroluje věci mých údajně zanedbaných dětí. Nechtěla to udělat, že prý není povinna, tak jsem ji slušně požádala, ať okamžitě opustí můj byt nebo na ni zavolám policii a zažaluji ji pro porušení domovní svobody.

Vlastně ne, začlo to tím, že paní učitelka chtěla 80 ká na kalendář s fotkou dítěte a holčička mi přišla domů s již vymytou hlavinkou a mluvila něco o "památce na celý život" načež jsem učitelce napsala, že za pomoci šablony ve fotošopu jí tu volovinu vytisknu u sebe doma za desetinu ceny. Pak přišla holčička s tím, že paní učitelka říkala, že má nosit čepičku (byl teplý říjen viz http://forum.amaterskameteorologie.cz/viewtopic.ph...), načež já jsem nechala paní učitelku pěkně pozdravovat s tím, že by mě zajímalo, co mají děti nosit při minus dvaceti. Načež přišla moje dcerka ze školy s tím, že paní učitelka říkala, že na mě zavolá sociálku. Což já jsem kvitovala poznámkou, že ať si paní učitelka poslouží, protože od sociálky stejně neberu žádné peníze. Načež mě navštívila sociálka s tou pohádkou o zanedbaném dítěti. Stačí vám to takto pro ilustraci? Příliš neuvěřitelné? Dodám, že jsem opravdu atraktivní osoba. Že jsem štíhlá, mám všechny zuby (osmičky šly do háje až letos), zdravé vlasy, dobře mi rostou nehty, umím se obléci. A umím používat věty s podmětem i přísudkem, také znám spoustu zákonů, které umím citovat z hlavy, když na to přijde. Kterou učitelku či sociální pracovnici by to nenasralo?

297294

03.10.2013 21:23

Soudci juvenilní justice se podílejí na trhu obchodování s dětmi

RE: Něco mi tu nesedí

baba_Blažková 89.?.?.?

Pakliže si ta podosoba osobuje právo kdykoli mi lézt do mého bytu, pak sorry. Můj dům, můj hrad. Má ulita, mé intimno. Někdo jim musí ukázat, kde je jejich místo a kdo komu poskytuje službu. Státní fašismus se rodí z připosranosti ovčanů, mylně vydávané za moudrost. Jak již vidno všude kolem, kamak že jsme to s tou pseudotolerancí dotáhli. Kdyby nebyli lidé připosraní, nedosáhlo by to nikdy takovýchto rozměrů.
Ani kdybych byla nezaměstnaná blbá šeredná trubka, tak nikdo nemá právo narušovat mi mé soukromí jen proto, že nemám za hrbem nařvaného kreténa, který mě možná za zavřenými dveřmi mlátí. Zvláštní je, že dokud nás ten parchant šikanoval - v mém bytě, podotýkám - z čehož má můj syn následky dodnes, tak bylo všechno v pořádku. Přestože jsem to hlásila. Jakmile jsem se zvedla natolik, že jsem dospěla k názoru, že toto fakt nemám nadále zapotřebí, a zbavila se násilníka, najednou jsem problémová osoba. Takže je to asi o tom. Není to o egoismu. Je to o sebeobraně. A o rozlišování, kdy jde o nutné zlo a kdy jde již o pusté masturbování ega osob disponujících funkcí umožňující a ze své zákonné podstaty kryjící jakoukoli špinavost. Když jsem se postavila na odpor násilníkovi, slíbila jsem si, že už nikdy nikomu nedovolím nic ani vzdáleně podobného. Navíc ze zkušeností obdobně postižených žen vyplývá přímo to, že domácí násilí je těmito juvenálními orgány prakticky podporováno. A - jak už jsem řekla - toto změním. Prostě nasrali špatného bělocha.

Násilí ani šikana by neměly mít ve slušné společnosti místo. A já nevím jak vy, ale já bych chtěla žít ve slušné společnosti. Už kvůli svým dětem a jejich dětem. Pokud vám stávající stav vyhovuje, přímo se na něm podílíte. A to neokecáte.

297302

04.10.2013 17:48

Soudci juvenilní justice se podílejí na trhu obchodování s dětmi

RE: Něco mi tu nesedí

baba_Blažková 89.?.?.?

A ještě dodatek, protože poznámka o samoživitelkách může asociovat nesprávné závěry. Má dcera nebyla svěřena svému otci. Mně však také ne. Juvenilní justice v celé svojí kráse. Děkuji za pozornost.

297363

15.10.2013 16:34

Právo nevolit

RE: Právo nevolitele neboli nevolníka

baba_Blažková 89.?.?.?

Tam je právě ta drobná nuance, kterou jste nepostřehl. Oni ti poslanci mají také právo nevolit/zdržet se hlasování. Ale oni do toho parlamentu alespoň dorazili, aby to dali najevo. Co (ne)volič?

297913

15.10.2013 16:48

Právo nevolit

RE: Volit nebo nevolit - be or not to be

baba_Blažková 89.?.?.?

To mě moc mrzí, Jarmilo. Protože jsem pochopitelně myslela i na tebe. Jak by se ve volebním studiu na ČT vyjímalo, kdyby v onom "koláči" bylo skutečné množství těch, kteří aktivně nevolili, nikoli z toho důvodu, že se jim nechtělo dojít do volební místnosti, ale prostě z toho důvodu, že není koho. Třeba bychom zjistili, že je to opravdu velká spousta lidí. Třeba by to tyto lidi rozhýbalo k nějaké další činnosti. Třeba. Jenže k tomu je třeba, aby lidi v prvé řadě přijali svůj kus zodpovědnosti za to, jak ten svět vypadá. Aby se s tím naučili žít, že prostě tu zodpovědnost mají a musí mít. Tohle by mohl být první krok. Když chcete po dítěti, aby přijalo svůj díl zodpovědnosti za to, jak vypadá váše společné bydlení, taky nenecháte ze začátku rozhodování, jestli uklízet bude nebo nebude, na jeho libovůli.
Jediná další cesta je, jak už to tady zmínil někdo jiný v diskusi, revoluce. Násilná. To přece nechce nikdo z nás. No, samozřejmě je tu ještě třetí možnost. Když přijmu, že nic nemá cenu, nic nemá smysl, protože nic neovlivním, tak přichází v úvahu ještě sebevražda.

297914

15.10.2013 16:59

Právo nevolit

RE: Průměrný plat politikům

baba_Blažková 89.?.?.?

No, opět nepochopení. Měla jsem na mysli to, že počet aktivních nevoličů by prostě bylo číslo, se kterým je nutno počítat. A co vy víte, třeba by k vám přibyli i další - z řad voličů "menšího zla". Třeba by se zjistilo, že je tady masa hrubě nespokojených lidí, se kterou je nutno počítat. A zjistili by to nejen Oni, ale věděli bychom to i My. Jelikož toto Vás nenapadlo, myslím si, že to co tady předvádíte jsou jen kecy někoho, kdo byl načapán v nedbalkách.

297915

15.10.2013 17:04

Právo nevolit

Tak já nevím

baba_Blažková 89.?.?.?

Asi jsem blbá nebo co, ale copak já tady někoho nutím hodit hlas někomu? Já tady přece naopak říkám, ano, nevoliči, dejte najevo svou vůli nevolit, aspoň se tímto aktem hezky distancujete od lenochů, odlišíte od marodů, lidí v kómatu a tak. Proč vám to tolik vadí?

297917

15.10.2013 17:16

Právo nevolit

RE: Proč není možno volit zvláštním lístkem,

baba_Blažková 89.?.?.?

Dobře, mohla by tam být dobrovolná kolonka pro vaše případné dodatky. [cool]

297918

15.10.2013 19:30

Právo nevolit

RE: Pardon?

baba_Blažková 89.?.?.?

No, a od toho by tam byl ten lístek o tom, že se zdržujete hlasování. Co není jasné? Že vy jste přečetl jen nadpis a perex a hurá do mě?

297928

15.10.2013 19:33

Právo nevolit

RE: Právo nevolitele neboli nevolníka

baba_Blažková 89.?.?.?

A vy zase mezi občana/voliče a voleného zástupce. Tam bude asi ten zakopaný pes.

297929

15.10.2013 20:11

Proč jsou zubní implantáty tak drahé?

To srovnání je dobré

baba_Blažková 89.?.?.?

Taky mě napadlo, že za to, co (ne)vrazím do zubů, bych mohla mít prsa jak svýho času Pamela. A to prakticky kritizuju do vlastních řad.
Ono je to hlavně o tom, že zuby, když začnou bolet, tak bolí kurevsky. A ono vás to k tomu zubaři prostě donutí.

Ono se nám obecně tvrdí, že hlavně hygiena, správná technika čištění atd. Jenže - víme všichni, jak to je například s osmičkama. Na prd zuby, kolikrát ani nedorostou úplně, pod dásní jsou nevyčistitelné, pro bakterie však přístupné, aspoň že ta extrakce je na pojišťovnu, že... Jenže podobně je to i s horními dvojkami - a ty už jsou vepředu. Přičemž není ničím vyjímečným, když se na těchto nedostatečně vyvine sklovina, jsou prostě evolučně "na ústupu" stejně jako třeba malíčky u nohou s jejich nefunkčními pseudoklouby. Nebere se v potaz, že pacienta třeba doktoři v dětství cpali antibiotiky, což mu poškodilo sklovinu (a zdaleka nejde jen o antibiotika tetracyklinová, to je obecně rozšířený nesmyslný axiom, jak ukazuje praxe), kde máme v US oblíbenou fluoridaci všeho, čehož vedlejší účinek může být fluoróza zubů a - opět - křehká sklovina. Pak také třeba úrazy - zlomenou nohu vám taky opraví.

Je to prostě celé o tom, že se prostě ví, že když je nejhůře, tak prostě lidé jsou ochotní syslit, aby na ty zuby měli. Už proto, že zuby na rozdíl od žaludečního vředu jsou vidět. A cítit. A lidé všech věkových kategorií se chtějí usmívat, líbat. Je tudíž obecný trend pohlížet na toto odvětví medicíny jako na kosmetiku. Přičemž se však dobře ví, že z nemocných zubů se šíří nemoci do celého těla, pacienti zhusta mívají problémy i jiného druhu, mající počátek v bakteriální infekci, kdy vstupní branou pro tyto do těla byly právě zuby. Prostě škoda mluvit.

297932

15.10.2013 21:27

Právo nevolit

RE: Pardon?

baba_Blažková 89.?.?.?

Tak zkuste založit stranu, která si dá do programu změnu volebního systému. Třeba zrovna na bázi toho, který ještě do relativně nedávna propagovala Jarmila. Nebo pro začátek zvolte stranu, která slibuje referendum. Pokud vím, tak např. Vašík Klausů se nikdy netajil tím, že volič je příliš blbej na to, aby měl nárok referendovat, on to ovšem řekl zaobaleněji, že ano. A až tady ten zákon o referendu mající slušnou formu bude, pak můžete pořádat petice, tlačit na uspořádání referenda a třeba něco změnit. Jsou zde státy, kde se žije mnohem lépe než u nás. Kdyby to bylo tak fatální, tak už zde dávno nejsou.

297938

15.10.2013 22:22

Právo nevolit

RE: Pardon?

baba_Blažková 89.?.?.?

Všichni, celý svět, generuje dluh. Čímpak to bude? Kdo je věřitelem? Tohle už je otázka mezinárodní politiky, tlaku kupříkladu europoslanců na změnu této. Řekněme třeba na změnu politiky MMF. Nebo prosté nepodporování dolaru coby rezervní měny, ostatně nechápu, že se to neudělalo už v onom roce 1971. Jenže těžko můžeme chtít, aby europoslanci na někoho tlačili, když ani nechodíme k volbám. Ten gordický uzel určitě rozplést jde, jen je třeba s tím začít po malých krůčcích. (Stejně jako s nimi začali oni, vzpomínáte?) Jenže tady se odmítají už i ty malé, ty úplně první, které by mohly být průchodné, z důvodů zástupných a mnohdy i vylhaných. Prostě nejen naše vlády, ale už i občané uvažují v krátkodobých horizontech. Já klidně utáhnu opasek a zatnu zuby, když budu vědět, že cca za dvacet let se to díky malým krůčkům, které děláme, otočí. A kdybych věděla, že se toho nedožiju, tak si aspoň řeknu, že to dělám pro svoje děti. Jenže takhle evidentně uvažuje málokdo. Chuj s děckama. Ať si to vyřeší, jak umí. (Ať chcípnou.) I když vinni současným marasmem jsme my.

297943

16.10.2013 07:49

Právo nevolit

RE: Pardon?

baba_Blažková 89.?.?.?

Všichni víme, kam tečou peníze. Vědí to i Francouzi, vědí to Španělé, vědí to Begičané, vědí to Slováci, Maďaři, všude po Evropě se zvedá vlna nevole. Právě proto jsem pro zachování EU. A pro občanský tlak na změnu. Strany, které volíme do EP mají možnost vytvářet v rámci tohoto frakce, jednoznačně artikulující zájmy svých občanů. Průser s elektřinou je průser náš, tedy ČR. Špatná politika naší vlády.

297964

17.10.2013 09:19

Právo nevolit

RE: Hypoteticky

baba_Blažková 85.?.?.?

Ono záleží, jak na to koukáte
http://vlkovobloguje.wordpress.com/2013/04/07/pohl...
- spoustu věcí se v mainstreamu nedočtete, ale to vy víte.

298034

18.10.2013 19:43

Jablka

RE: to jsou spíš případy vrozeného kreténismu

baba_Blažková 89.?.?.?

Vesničko má středisková [smích]

298108

19.10.2013 23:48

Pravice, či levice aneb Čeho se bojíte nejvíce?

RE: Ať chcete nebo ne,...

baba_Blažková 89.?.?.?

Chcete tím naznačit, že Rockefeller je komunista?

298194

19.10.2013 23:52

Pravice, či levice aneb Čeho se bojíte nejvíce?

RE: Svobodná či kontrolovaná společnost?

baba_Blažková 89.?.?.?

Aha, takže privatizace byl levicový počin. To jsou mi věci.

298195

20.10.2013 00:09

Právo nevolit

RE: Boha jeho!!

baba_Blažková 89.?.?.?

Jarmilo, mladý naiva, který si myslí, že sežral všechnu moudrost, jde a hodí to knížovi.
Život mně osobně dal přes držku tolikrát a v tolika podobách, že většině z místních diskutujících by to dostačovalo na útulnou vypolstrovanou místnost v nějakém příjemném psychiatrickém zařízení. Možná i na nějakou tu sebevraždu. A vím, o čem mluvím, když říkám, že sebevražda není ničím jiným, než formou rezignace. A v důsledku je to nakonec stejné.

Já se nehodlám nechat, to je vše. Neurážej mě tady řečmi o naivitě. Vím toho o životě víc než leckterý důchodce. Jen mám ještě nějakou tu energii. To je ten rozdíl mezi námi dvěma. V ničem jiném. Mně se ještě chce a jsem patřičně nasraná. Ty jsi rezignovala. Což je při tvojí inteligenci škoda, ale máš nárok. I já jsem to jednu dobu chtěla vzdát. Než jsem si všimla, jak na to ti, kteří mě do té situace dostali, čekají. Jak jsou celí lační, kdy už konečně padnu. A přesně o tom to celé je. Stejně tak je to i se systémem. Ten současný je právě tak nastaven, aby většinu lidí uštval, uvláčel. A daří se mu to. Bohužel.

298196

20.10.2013 09:24

Pravice, či levice aneb Čeho se bojíte nejvíce?

RE: Rozdal samopaly

baba_Blažková 89.?.?.?

Vždyť to je to, o čem v článku píšu, Mlho.

298222

20.10.2013 09:29

Pravice, či levice aneb Čeho se bojíte nejvíce?

RE: Ať chcete nebo ne,...

baba_Blažková 89.?.?.?

Ale prd. Bez regulací by nás sežrali už dávno. Cílem každého kapitalisty je zlikvidovat konkurenci a získat monopol. Takhle to funguje.

298223

20.10.2013 09:43

Právo nevolit

RE: Boha jeho!!

baba_Blažková 89.?.?.?

Narazila jsem svůj malý a bezvýznamný život jako podobenství na celkovou situaci. Nic víc v tom nehledejte.
Máte pravdu, že výchova mladých je tristní. Ale já - ač matka - s tím nejsem sama schopná nic udělat ani u svých vlastních dětí. Tlak vrstevníků, společenská atmosféra, způsob výuky na školách, to jsou mocné faktory, se kterými rodič celkem prd nadělá. To nešťastné na tomto je právě to, že toto řešit lze, avšak v dlouhodobých horizontech. To, že já se teď zvednu, dejme tomu udělám petici proti nějakému zákonu, seženu patřičnou sílu lidí atd - to sežere moře času. A i když se mi nakonec povede prosadit to, co chci, efekt se dostaví až v generaci, která mě nezajímá. A generace následující to bude zase bourat, pokud je nebudou učit důkladně ve školách, proč to vlastně celé bylo a jak to vypadalo předtím. A ani to nezaručuje, že se tomu uvěří a stejně se to zase nevrátí do starých kolejí. Stejně jako dnes lidé nevěří tomu, že směřujeme zpět k feudálnímu systému (to je ta optimističtější varianta). Ale tenhle boj se nesmí nikdy vzdát.

298224

20.10.2013 09:50

Právo nevolit

RE: Boha jeho!!

baba_Blažková 89.?.?.?

>Reknete mi proc trvat na majetu pokud neslouzi mi ?

Protože za nájemní byt 3+1 dají 7 tis. měsíčně, inkaso další čtyři. Takže těch 300 tis., které potřebují, nasypou za ani ne tři roky do chřtánu cizím lidem, čili v důsledku ušetří leda h.

Vy si myslíte, že vám sociálka nechá děti v bytě 0+1? Naivo.

298225

20.10.2013 14:39

Pravice, či levice aneb Čeho se bojíte nejvíce?

RE: Ať chcete nebo ne,...

baba_Blažková 89.?.?.?

Člověče, ale tady už monopol JE! Jména ve finančních skupinách, které prakticky vlastní majetek v hodnotě několika zeměkoulí jsou stále tatáž! A hezky dlouho! A nějak nevidím, že by to na lidi mělo vliv, Kalousci pořád meldujou něco o trestání úspěšných a debilové to po nich opakují!

298251

20.10.2013 14:44

Pravice, či levice aneb Čeho se bojíte nejvíce?

Taky dobrý

baba_Blažková 89.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=WuKRTmesYN4

- Strategie a lá tři chlapi v chalupě [smích]

298252

23.10.2013 06:40

Odmítněme nadvládu parlamentních prostitutek

RE: Ale lidé si to přece takto přejí

baba_Blažková 89.?.?.?

Přesně tak.

298428

23.10.2013 16:03

Odmítněme nadvládu parlamentních prostitutek

RE: Ale lidé si to přece takto přejí

baba_Blažková 89.?.?.?

Hele, lidi volí xichty a gesta. Ani nečtou volební programy. Takže asi opravdu CHTĚJÍ druhý důchodový pilíř, když to chtějí naházet Andymu. Například.

298459

23.10.2013 20:24

Opravdu chceme kmotra Babiše?

RE: Babiš je hrozný průser

baba_Blažková 89.?.?.?

Druhý důchodový pilíř je levičácká ideologie? Kristovanoho!

298466

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Káva pro Zvědavce

61

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 105 čtenářů částkou 21 389 korun, což je 61 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 0

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 0

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 2

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Zomrel Milan Lasica (†81): Odpadol na koncerte, oživiť sa ho už nepodarilo!19.07.21 07:48 Slovensko 3

Festival v Cannes se snažil dohnat Ameriku...18.07.21 13:13 Francie 1

Měnové kurzy

USD
21,79 Kč
Euro
25,67 Kč
Libra
29,96 Kč
Kanadský dolar
17,32 Kč
Australský dolar
16,01 Kč
Švýcarský frank
23,72 Kč
100 japonských jenů
19,75 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,60 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,53 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 368,06 Kč
1 unce stříbra
550,65 Kč
Bitcoin
832 680,87 Kč

Poslední aktualizace: 26.7.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 68 614 847