Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané baba_Blažková

Nalezeno 2249 příspěveků, 42 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

16.01.2013 15:35

Miloš a Karel, profíci doby

RE: Schwarzenberg

baba_Blažková 89.?.?.?

Četla jsem kdysi jakousi knihu proroctví, tam stálo něco jako že poté, co usedne černý princ na trůn, zachvtí kontinent válka a neskončí, dokud se (černý princ) nenapije vody z Rýnu. Už je to hodně dávno, snad jsem to nijak zásadně nezkonila. Vzpomněla jsem si na to proroctví, když byl zvolen v USA Obama. Ale jak pravím, odborníkem na tyto věci je spíš autor článku. Kdyby zde byl pan Gejdoš, zřejmě by o tom uměl napsat víc než já.

282526

16.01.2013 16:16

Miloš a Karel, profíci doby

RE: Schwarzenberg

baba_Blažková 89.?.?.?

Nu, vzhledem k tomu, že Schwarzebergové se dostali k majetkům na českých územích v době pobělohorské, a není těžké spočítat si, jak to asi probíhalo, řekla bych, že ta historická zkušenost bude spíš o tom, že "silnější pes mrdá" - odpusťte vulgárnost této citace. To nemá nic společného s moudrostí.

282531

17.01.2013 16:06

Miloš a Karel, profíci doby

RE: Schwarzenberg

baba_Blažková 89.?.?.?

Vychcanější, bude ten správný termínus technikus. Což opět má s moudrostí leda H. A všichni víme, jaký význam to má pro nás, coby budoucí nevolnictvo.

282602

17.01.2013 16:57

Otevřený dopis panu Karlu Schwarzenbergovi

RE: Diskuse na úrovni

baba_Blažková 89.?.?.?

Jasně, kdo volí Karla je cool, říkali to v TV. Bohudík obzory zdejších diskutérů jsou mnohem širší.

282604

A vzhledem k tomu, že prezident je ten, kdo navrhuje ústavní soudce, vypadá to, že bude veselo. Za jásotu umělecké fronty. [bliji]

282720

18.01.2013 17:51

O Schwarzenbergově prezidentství bylo možná rozhodnuto už v roce 2008

RE: S křížkem po funuse

baba_Blažková 89.?.?.?

Mýlíte se. Ti, kteří vyjadřují knížovi v tuto chvíli podporu jsou titíž, kteří podporovali umístění amerického radaru v Brdech. Vůbec nejde o to, co ví (pokud vůbec, k čemuž bych se já osobně přiklonila). Jde jen o to, že tito lidé se vždy snažili chytit ten správný vítr, co se názorů týče, aby nečůrali nikdy proti němu. Byli by sami proti sobě. Proto vždy vyhledávají spolehlivý zadek, do kterého by se nacpali. Smrádeček, ale teploučko. O nic víc nejde.

282723

19.01.2013 12:21

O Schwarzenbergově prezidentství bylo možná rozhodnuto už v roce 2008

RE: S křížkem po funuse

baba_Blažková 89.?.?.?

Může být, avšak po anektování českých území Německem se bude o těchto věcech rozhodovat Berlíně. Němci to byli, kdo hodně tlačil v NATO, aby byl vytvořen samostatný kosovský stát. Z důvodů těch, aby se "váleční" uprchlíci necourali jen tak po Evropě. Takže jak asi se o podobných věcech v Berlíně bude rozhodovat? Otázka za sto bodů.
Pokud uchováme Českou republiku jako takovou, máme naději, že ještě někdy přijde příležitost, kdy o těchto věcech bude rozhodnuto jiak. Pokud o tom bude rozhodovat hlavní město Říše, je to v prdeli.

A než mi začnete vysvětlovat, že kníža ne-e, jaképak anektování protektorátu Böhmen und Mähren, tak si ještě jednou pusťte předvčerejší debatu Trautenberka s Milošem. Buďte tak hodní. Zejména upozorňuji na tu část, kde kníža doslova a do písmene říká, že Benešovy dekrety jsou neplatné od doby, kdy se stala součástí Ústavy ČR Listina základních práv a svobod (!!!) - jaké že to má prezident ČR pravomoci? Nenavrhuje náhodou prezident ústavní soudce? Nevydává Ústavní soud náhodou rozhodnutí, jež mají v českém právním řádu hodnotu precedentu závazného pro soudy nižších instancí? Čistě náhodou?

Já mám jasno.

282780

19.01.2013 16:09

O Schwarzenbergově prezidentství bylo možná rozhodnuto už v roce 2008

RE: S křížkem po funuse

baba_Blažková 89.?.?.?

Takže ještě jednou a pomalu jako pro blbce.
Krok číslo jedna. Prezident navrhne.
Krok číslo dvě. Senát schválí/neschválí.

Senát n e n a v r h u j e vůbec nic, nemá pravomoce, jen to odklepne nebo ne. Důležitý je první krok. A Ústavní soud nemůže fungovat, pokud není v plném počtu. Pokud by senát, jak vy říkáte oranžový, dělal obstrukce, co myslíte, jak o tomto začnou referovat naše "vlastenecká" ( [bliji] ) média?

A co udělá umělecká fronta?

282794

19.01.2013 19:27

A nemají Němci pravdu?

RE: Vyzva pre Moravakov!

baba_Blažková 89.?.?.?

Volební výsledky z MS kraje:
1. místo - Zeman, 28,77%
2. místo - Dienstbier, 18,86%
3. místo - Fischer, 17,83%
4. místo - Schwarzenberg, 14,78%

Taky jsem o tom takto přemýšlela, když jsem to viděla.

282806

19.01.2013 23:06

O Schwarzenbergově prezidentství bylo možná rozhodnuto už v roce 2008

RE: S křížkem po funuse

baba_Blažková 89.?.?.?

K tomu procesu jmenování ústavních soudců - buďte tak laskav, člověče, a přečtěte si Ústavu ČR. Neexistuje směrnice, která by prezidentovi v rámci procesu navrhování ústavních soudců ukládala řídit se názorem senátu. Potažmo cokoli konzultovat. Čímž se opět vracíme k mému předchozímu příspěvku.

Já to tedy rozvedu, to je fakt jak u blbejch v zahradě.
Kníža navrhne loajální soudce. Předsedu a dva místopředsedy. Loajální předseda soudu si vybere loajální senáty (viz Ústava, to byste měl znát).

Kurt von Sudeten vidí změnu politického klimatu a vznese restituční nárok. První instance, zamítnutí, odvolání, druhá instance, potvrzení výroku soudu první instance, stížnost Ústavnímu soudu - pohybuji se čistě v mezích řádných opravných prostředků.
Ústavní soud pamětliv slov Schwarzenbergových, jež jsem zdůraznila výše, a Schwarzenbergovi loajální, prohlásí Dekrety a právní předpisy z nich vyplývající za protiústavní, odporující Listině základních práv a svobod a máme vymalováno. Takových Fritzů je docela dost, je jich plný Landsmanschaft. Přinejmenším. Je zaděláno na průser a že jich tu během posledního tisíciletí bylo.
Klaka bude tleskat, jaký že jsme to úžasný stát, co mu nejsou lhostejná lidská práva.

Lepší je podobným průserům předcházet, než doufat, že ono snad nebude zas tak zle. Jestli vás moje poznámky o blbcích a zahradách inspirovaly k těm magorům a jiným, beru, přesto můj náhled je mnohem pragmatičtější než ten váš. Vy věříte, že to tak nebude. Já upozorňuji, že to tak může být. A poukazuji na indicie, které mě k tomuto názoru vedou. Nepovažuji vás za vyloženého magora, to bych musela za magora považovat každého, kdo se zaštiťuje nějakou vírou. Já si připadám spíše jako když přednáším svému dítěti, proč vynášet koš ještě dříve, než z něj začnou odpadky vypadávat na podlahu. A taky vždycky říkám, že to je jak u blbejch v zahradě. Bez urážky, jde přece jen o mého vlastního potomka, že ano.

282818

20.01.2013 02:14

O Schwarzenbergově prezidentství bylo možná rozhodnuto už v roce 2008

RE: S křížkem po funuse

baba_Blažková 89.?.?.?

Zeman není můj cup of tea. Ale k obdobným představám mě vede právě protlačení církevních restitucí. A Schwarzenberg byl u toho. Nemám důvod domnívat se, že by během dvou měsíců změnil osobnost. A co říká, poslouchám. Taky si vzpomínám na (nejméně) sto tisíc lidí na Václaváku a knížecí radu, ať držíme huby. Jo, Zeman je parchant. A je arogantní. Ale toto by si nedovolil. Jedna dáma na OM psala něco o tom, jak se pleistocén špatně vyjadřuje, a jak z toho posléze jeho klaka dělá problém nikoli ideový, nýbrž logopedický. O důvod víc, proč Karla ne. Ještě kvůli své výslovnosti rozpoutá válku. Dopiheletmavýho, to vám fakt ku štěstí stačí pouhá image? Hologram? To si nikdo neumí vyhledat třeba, jak jeho excelence hlasovala?

282826

21.01.2013 09:47

Nelze napravovat staré křivdy tím, že pácháme nové

RE: NEmáme se za co stydět.

baba_Blažková 89.?.?.?

Nemáte pravdu. Viděl jste učebnice dějepisu pro základní školy? Já ano. A taky jsem se tehdy rozčílila. Když jsem vychladla, udělala jsem dětem přednášku o souvislostech, kterou jsem zakončila radou, ať si toto nechají pro sebe a ve škole to rozhodně nevykládají. Možná tady i najdu svůj příspěvek na toto téma z té konkrétní doby, kdy jsem to řešila (před cca pěti lety). Nevím, proč si vymýšlíte.

282946

21.01.2013 21:54

Nelze napravovat staré křivdy tím, že pácháme nové

RE: NEmáme se za co stydět.

baba_Blažková 89.?.?.?

Já se bavím o učebnicích svých dětí, člověče, moje nejstarší robátko ještě nemá osmnáct. Bavíme se o týchž učebnicích? Vy také stejně jako moje děti spadáte do kategorie -náctiletých?

Víte, zajímá mě to z toho důvodu, že pokud máte pod dvacet, tak jste se to ve škole učili, tedy lžete. A ještě navíc můžete být mladistvý, Kája s čírem je superboží a cool a vy mu to nemůžete hodit, to je k vzteku. Být vaší mámou... No nic.
Pokud je vám pod třicet, taky jste se to už ve škole také učili, pak nechápu vaši motivaci (honorář?), nicméně stále to znamená, že lžete.
Pokud je vám pod čtyřicet, mohl jste se s touto tématikou potkat na střední či vysoké škole, tam se to probíralo taky, občanská nauka je přinejmenším na středních školách dodnes.
Pokud jste starší, měl byste být dost starej na to, abyste si na internetu vyhledal info z více zdrojů a nežvýkal tady sudeťáckou agitku, kterou na nás i bez vás chrlí mainstream. V opačném případě jste lama anebo placený agitátor.

283022

05.02.2013 17:31

Sadistické metody výchovy dětí jsou v USA naprosto normální

RE: Tohle mi nak nejde do kramu

baba_Blažková 89.?.?.?

V tom je právě ta finta. Několikrát jsem na to upozorňovala. Biologické rodiny jsou v ohrožení. Jsou diskriminovány. Pěstouni dostanou na děti dávky, o nichž si i velmi neodbytný cikán může nechat leda zdát. Můžete si to ověřit na stránkách MPSV. A to jsou dávky automatické, nevázané ani na příjem pěstounů ani bytové podmínky. Kdo by nestál o to brát jen tak bočkem skoro desítku k případnému dalšímu příjmu (či dvěma)?

Další věcí je naprostá nekontrolovatelnost orgánů OSPOD. Nemají povinnou oborovou komoru, nemají přímého nadřízeného, který by je jakkoli sankcionoval za případné přehmaty. Jedině MPSV. Už jste si někdy někdo stěžoval na ministerstvu? Orgány OSPOD se zásadně vzájemně kryjí, protože kdyby vypluly na povrch jejich chyby, nastal by společenský tlak na to, aby byly kontrolovatelné. To není v jejich zájmu. Nikoho z nich. Takže když pracovník OSPOD udělá botu, dělá se, že nic. Proto pěstouni mohou týrat děti. Jsou hájení. Jinak by vyšlo najevo, že orgány OSPOD jsou v umisťování dětí silně nekompetentní. A to je to, co nechtějí, jak už jsem zdůraznila. A nikdo se neozve, protože spousta lidí má děti, o které by mohla přijít, kdyby se na ně orgány OSPOD zaměřily. Stačí blbé opruzení, neumyté nádobí či rozházené hračky. A už se píše posudek, že vaše děti žijí v hygienicky závadných podmínkách. Prvním krokem je soudní dozor. Ten spočívá v tom, že s posvěcením soudu vám kdykoli vleze socprcka do bytu a vy ji musíte pustit. Pokud ne, děti vám odeberou okamžitě, protože "nespolupracujete". Když se odvoláváte, ohrazujete, tak také "nespolupracujete". Vítejte v začarovaném kruhu.

Je lepší a výhodnější být pěstounem než rodičem. Protože rodiče se stávají rodiči jaksi "neorganizovaně". Pěstouna doporučí OSPOD. A OSPOD přece nikdy nechybuje. Pak se můžete v klidu věnovat "revolučním" výchovným metodám. A ještě budete adorováni.

[bliji]

284318

07.02.2013 11:44

Spletl se Stwora?

RE: Tentokrát se spletla především média

baba_Blažková 89.?.?.?

Když si připočtete melodramatické výlevy o plačících holčičkách, počmárané fasády a protesty proti výsledkům voleb, já nevím, mně naskakují henleinovci... Ten modus operandi je obdobný, doufejme jen, že to nebude i obdobně gradovat.

284433

08.02.2013 16:30

Sadistické metody výchovy dětí jsou v USA naprosto normální

RE: Tohle mi nak nejde do kramu

baba_Blažková 89.?.?.?

Habane, ta problematika ve vztahu k vám je daleko rozsáhlejší. V prvé řadě - vy se skutečně domníváte, že odtrhnout dítě od matky je správné? Vůči dítěti? Někdo vždycky zůstane tím, kdo je "odtržen" od zbytku rodiny, když se vztah dvou dospělých lidí rozpadne. Tak to prostě je! Podle vás je řešením CO? Střídavá péče? Jakože dítě s baťůžkem pendlující do své plnoletosti mezi dvěma naprosto rozdílnými domácnostmi? A jak se to dítě takto cítí po roce, po dvou? Co když přijdou další děti do jednotlivých domácností? Co myslíte? Jak to potom takové "navštěvující" dítě vnímá? Co návštěvy zoologických, poutí, co dovolené atd? Může si pak kterákoli z těchto dvou rodin vůbec dovolit někam jít na nějakou takovouto akci bez "pendlujícího" potomka, aniž by to tento vnímal jakože něco podnikají bez něj, či dokonce za jeho zády? Co? Bude se tam cítit stejně doma jako dítě, které nikam pendlovat nemusí? Bude takto skutečně šťastnější? Pro koho je takové řešení výhodné? Pro rodiče nebo pro dítě? A pro které rodiče?

Žádné spiknutí proti otcům není. Já osobně, jak jistě víte, zastávám názor, že si výživné klidně každý taťka může strčit někam a pokud možno hodně hluboko. Že v prvé řadě by mělo být samozřejmostí, že péče o dítě NESMÍ srazit počujícího na samé sociální dno. Jak toho docílit? Nastavením minimálních mezd? Maximálních výší nájmů? Fuj, fuj, regulace, trestání úspěšných, bránění samoregulačním schopnostem trhu...! Zdánlivě odbočuji, ale není tomu tak, to všechno spolu souvisí. V každém vztahu, z něhož vzniknou děti, nastává situace, kdy je žena absolutně závislá na vůli muže. Tam je kámen úrazu. Protože díky tomu nikdy žádný vztah mezi mužem a ženou není rovnoprávný . Existují muži, kteří této pozice nezneužívají. Ale jsou v menšině. Jakmile je vztah založen na nerovných pozicích jednotlivců, není to vztah partnerský. Zákon o rodině snad měl v prvopočátku za účel tyto záležitosti kompenzovat. Dnes už se různými odkazy na jiné směrnice změnil v něco úplně jiného. Vy si tady pořád řešíte, co vám vyvedla vaše bejvalka. Habane, lidé se scházejí a rozcházejí. Tak to prostě je. Samice primátů pečují o mláďata. Tak to prostě je. Jaká je podle vás role muže ve společnosti? Upřímně, prosím. Myslím si, že zbytečně plýtváte svou energií na nenávist vůči ženě, která se s vámi rozešla. A myslím si, že tím plníte přesně účel, proč jsou tyto mužsko - ženské spory vůbec rozdmychávány. Vemte si takového Pateru. Domácí násilník. Potřebuje takové, jako jste vy. Potřebuje legitimizovat své násilnické sklony. Tak vymyslí občanské sdružení s orwellovským názvem Spravedlnost dětem. Na to se chytí takoví jako vy. Na heslovitost, zdánlivě jednoduchá řešení a hlavně strašáka feminacismu. A takových je tam ví...

Automaticky kráceno

284520

08.02.2013 16:31

Sadistické metody výchovy dětí jsou v USA naprosto normální

RE: Tohle mi nak nejde do kramu

baba_Blažková 89.?.?.?

A takových je tam víc. To, že rodina jako taková umírá na úbytě je důsledkem Svatého Trhu. Tržní chování proniklo do všech oblastí. Od VLKR se nám vtlouká do hlavy, že si máme konkurovat, že je to zdravé. Že kooperace je fuj. A tak si konkurují i partneři. Z nichž jeden je jaksi z biologické podstaty znevýhodněn tak a druhý zase onak. Kdo profituje nakonec? Ani jeden. Věřte mi. Zato kvete kšeft s dětmi. Protože pěstounství nic jiného než kšeft není. Už proto, že je tak velice lukrativní. Až přestane být pěstounství takto finančně výhodné, přestane být výhodný celý ten kšeft i s justiční "juvenilní" mafií v čele. Vy, bohužel, zatím tento kšeft přiživujete. Zatím ještě dost dobře nechápete, co to vlastně znamená být mužem. Ve vztahu ku společnosti.

284521

28.02.2013 21:04

Diskriminují muži ženy nebo ženy muže?

RE: Zrudna

baba_Blažková 89.?.?.?

Kecy, kecy, kecy. Úkolem ženy skutečně je rodit děti. Ale. Děti jsou jen stupidní záminka. Chtěla bych vidět jediného z vás, pánové, jak je nadšen, jaká že je ta jeho matka, jak se věnuje dětem, když by neměl na stole řízek, vyžehlené košile, když by nebylo více než jeden den umyté nádobí, záchod, vana, umyvadlo, vytřené podlahy, utřený prach, vysáté koberce... Ale v dětském pokojíčku by byla postavená spousta komínů z kostek, převyprávěno X pohádek atd. Cha cha! To vám sežerou možná blbenky pod pětadvacet.

Obsah článku a prvního diskusního příspěvku přeloženo do srozumitelna: Ženy, přestaňte nám laskavě konkurovat na trhu práce a začněte nám zase posluhovat.

BTW - jsem jediná, kdo postřehl tu demagogickou větičku v článku o tom, jak muž když pracuje, tak aby živil, zatímco žena to dělá pro osobní potřebu a když je dobře tak občas i živí? No to mě poserte, takže pánové se obětavě vzdávají obrovských úhlopříček svých TV přijímačů, zapomínají svých kamarádů, netuní své kompy, oni všechno sypou do rozpočtu rodiny. Jen ty zlé, zlé ženské si nakupují hadříky.

285588

28.02.2013 21:14

Diskriminují muži ženy nebo ženy muže?

RE: Zrudna

baba_Blažková 89.?.?.?

No, ono s tou emancipací se to má asi takto; až po tísící osmisté šedesáté prvé vytáhnete zpod postele pánské ponožky, přestože jste tisíc osm set šedesátkrát říkal, že špinavé patří do koše na prádlo a čisté do šuplíku - a říkal jste to DOSPĚLÉMU ČLOVĚKU S VOLEBNÍM PRÁVEM, pak se hluboce ukloníte památce prvních feministek a pomažete do práce jako namydlený blesk. Abyste se cítil jako rovnoprávný člověk, lidská bytost, a ne jako součást výbavy domácnosti a příležitostná matrace. [smích]

285592

28.02.2013 21:23

Diskriminují muži ženy nebo ženy muže?

RE: tedy ten váš článek potvrzuje do puntíku to, že diskriminace ženy neskončila

baba_Blažková 89.?.?.?

>Kolik znáte třeba nositelek Nobelovy ceny (nebo se dávají za fyzickou sílu?), význačných vědkyň, lékařek atd.?

A jak dlouhou historii má všeobecné vzdělávání žen?

>Ale zlatokopek shánějících sportovce a jiné movité pány, těch je mezi vámi skoro dvanáct do tuctu.

Ono je docela šichta uživit děti, živit ještě chlapa...

>Řada z vás je jistě schopná, ale kolik z vás se dopracuje nějaké pozice opravdu prací? Nejsem žádný mladík, ale opravdu pracovitých žen jsem za život poznal jen několik.

Ostatní ženy jen doma "sedí na pi.i" že áno? Celé dny nic nedělají, jen šopují nebo si lakují nehty. [mrknutí jedním okem]

285593

28.02.2013 21:25

Diskriminují muži ženy nebo ženy muže?

RE: Problém je jinde

baba_Blažková 89.?.?.?

A na tom venkově se ty ženy rovněž věnovaly výhradně jen dětem. Nepodestýlaly, nedojily, nekydaly, nevařily, nepraly, nepoklízely...

285594

28.02.2013 21:27

Diskriminují muži ženy nebo ženy muže?

RE: Jen krátce

baba_Blažková 89.?.?.?

Taky bych ocenila spolupráci. [smích]

285595

03.03.2013 15:58

Diskriminují muži ženy nebo ženy muže?

RE: Zrudna

baba_Blažková 89.?.?.?

Kdybyste věděl, člověče, jak vypadám, tak ráno neodlepíte prostěradlo. Zkuste to příště argumenty a ne osobními invektivami. Feministka je šereda a volič levice je chudej a blbej. Tzn., krásná dívka nemůže být feministka a vzdělaní lidé volí pravici. Že jsem to uhodla? [vyplazený jazyk]

285687

03.03.2013 16:17

Diskriminují muži ženy nebo ženy muže?

RE: tedy ten váš článek potvrzuje do puntíku to, že diskriminace ženy neskončila

baba_Blažková 89.?.?.?

On píše o snášení modrého z nebe, přitom jde o zcela jinou činnost vyvíjenou ve zcela jiných oblastech. Však víme.

285688

03.03.2013 19:12

Diskriminují muži ženy nebo ženy muže?

RE: Zrudna

baba_Blažková 89.?.?.?

Ale tak to má přece být, to jen autor článku a jeho přizvukovači tady blábolí o feminismu a o tom, že do práce má chodit chlap a ženská mu má posluhovat. Na mě reagovat nemusíte, já s vám fandím a to bez ironie. Jediný můj problém jsou takoví zakomplexovaní kreténi jako je autor článku a podobní, šířící obdobná moudra (třeba Lhoták, budiž mu křemíkové nebe lehké). Vy, jakožto muž, který ví, co se patří, byste měl mít s tímto ejakulátem vydávajícím se za slohový útvar stejný problém jako já.

285696

03.03.2013 22:41

Případ „bestie“ z Frenštátu pod Radhoštěm

RE: Terorismy po česku.......

baba_Blažková 89.?.?.?

Kdo je tím podivínem? Kdo to určí? Sama jsem "podivínka" - už jsem tady psala, že mám za sebou hodně nehezkou zkušenost ze vztahu. V momentě, kdy jsem tento vztah ukončila, rozdělilo se osazenstvo našeho domu na dvě půlky. Ta první, to byli ti, co si dali za cíl dostat se mi mezi nohy, když jsem už nebyla "hájená". Ta druhá půlka, to byly jejich manželky. Obě půlky svorně vůči mně nevražily, každá z jiných pohnutek. Osobně jsem toho názoru, že každé primitivní společenství potřebuje nějakého toho podivína, černou ovci, po které se všechno sveze. Každý z nás může být v určitém momentě svého života tím vyvrhelem. Připojila bych se k diskutérovi nade mnou a tu myšlenku dotáhla do konce. Nedopusťte, aby společnost, ve které se pohybujete, takto vytěsňovala jedince. Většinou jde jen o nepochopení, nechuť chápat. Každý z nás však může jít příkladem. I s tím rizikem, že bude také vytěsněn. Avšak v momentě, kdy je takových vytěsněných více, už nejde o jedince, ale o skupinu. A ta má v kterémkoli společenství rozhodně o něco (někdy o dost) lepší pozici. [smích]

285711

03.03.2013 23:07

Božská fraška

RE: Čím prispela cirkev pre vývoj spoločnosti?

baba_Blažková 89.?.?.?

[smích]
http://youtu.be/0annFpEOW2E

285713

A toto nyní nebyl výlev ega? Co zde pořád řešíte? MŮJ výstřik to byl, JÁ to tam nacákal a nikdo jiný, MOJE zásluha, MOJE děti, JÁ, JÁ, JÁ... Známe chlapy, člověk se shovívavě pousměje a řekne si, však on z toho třeba jednou vyroste. Možná. Ale vaše poslední věta, ač se smajlíkem, to potuplovala. Myslím, že začínám chápat vaši ženu. Kdyby ve vás to pohrdání ženami nebylo už předtím, těžko by z vás takto vybublávalo ve vší svojí hnusobě. Řekl byste něco podobného svojí mámě? Jestli ano, tak to se k ní musel váš otec taky chovat jako pěkný hovad. Což by leccos vysvětlovalo. Kdyby něco podobného pronesl můj syn, tak i v jeho skoro osmnácti ho zlískám jak malé děcko. A pište si, že on to ví. Je tomu pár měsíců, co jsem mu to připomněla. Ani nezaprotestoval a omluvil se za své chování. A taky si pište, vy mačo, že když po mně něco chce, tak větu začíná slovy maminko, prosím tě. A nedovolí si jakýkoli projev neúcty k ženám obecně. Přestože se vestoje musím hodně natahovat, když jej chci i jen pohladit. Zaplaťmarx, už leccos pochopil a nebyla to laciná zkušenost pro nikoho z nás. A vy se styďte!

285934

Nejde o názory, tyto tendence mlátit se za názory navzájem mají právě muži, viz války, ideologické spory etc. Jde o slušné chování v prvé řadě. Vám se vychování evidentně nedostalo. Je to jen a pouze vizitka mužů, jakými vzory jsou pro své syny. Když si nechá žena líbit od manžílka svinstva, pak i ze synáčka je kretén. Hlavně že udržela rodinu. Celý ten humbuk kolem dětí je jen o mužském egu. Nebýt tohoto, neexistovaly andělíčkářky, neexistovala ostrakizace svobodných matek, vraždy nemanželských dětí. To všechno je VAŠE MUŽSKÁ práce. Nikoli žen. Těch jen do té míry, do které si to nechaly líbit z pozice fyzicky slabšího a závislého jedince. Máte na rukou tolik krve, že by se z toho jedna poblila. Čemuž je zaplaťmarx konec, děti narozené mimo "svátost manželskou" už nejsou za špinavé pankharty, svobodné matky nejsou automaticky kurvy a na dvorcích se nezakopávají novorozeňata zavražděná jen proto, že neměla legitimního otce. Žena si může vybrat. Posledních padesát let snad poprvé v historii lidstva od vynálezu exkluzívního otcovství. A je to dobře. Jen pánové teď nemůžou být veledůležití, že mají pinďoura a kdo je tím pádem víc. Tak se snaží špinavou agitací, podprahovými manipulacemi vnutit jednodušším zástupkyním něžného pohlaví myšlenku, že feminismus je fuj. Už jen ten vnucený prototyp feministky. Nevkusná, ošklivá, zakomplexovaná, frigidní. Prej. Haha. Přitom všechny ty voloviny a lá rodič jedna, rodič dva vymýšlejí muži. Hlavně buzny. Už jsem to tu psala X-krát. Jediný, kdo má z toho všeho svinstva prospěch jsou muži. Žena nikomu dítě krást nemusí. Ona už si nějaké porodí.

Co se mojí role tchýně týče, nedělaj si starosti, habane. Co si můj drahý synáček vybere, to bude mít. Narozdíl od někoho, já jsem se sebou dávno srovnaná. Jak se svým vzhledem, tak se svým pohlavím a věkem. Tudíž vím, že jsou věci, které v životě nezměním, narozdíl od vás, který se neumíte přenést přes fakt, že prdel nerodí a že si ženské míní se svými vagínami a dělohami nakládat jak uznají za vhodné, aniž by se ptaly svých ještě nedávných pánů a vládců. Přes všechno, co mi kdo v životě naprováděl, pořád bych řekla, že se mám na co v životě těšit, i když to bude šichta. Včetně role tchýně a babičky. On totiž ten život skutečně jinak chutná, když ho člověk žije tak, aby byl užitečný ostatním. I kdybych v tuto chvíli zaklepala bačkorama, je za mnou kus práce. Proto neřeším nějaké komplexy nebo nějaké směšné EGO. Narozdíl od někoho, komu evidentně chybělo pár výchovnejch.

286029

Milý Adame. Děkuji za starost, ale z čeho usuzujete na kuličku? Jsem atraktivní štíhlá drobná osoba a neustále se mě někdo snaží přesvědčit, že ke štěstí mi chybí už jen mít jeho penis mezi svými stehny. Zvláštní. Taky vnucujete místním diskutujícím stereotyp feministka rovná se šeredka. Přitom vaše nejhorší noční můra je nejspíše právě to, že tomu tak zdaleka není.

286030

Už jste si ulepil klávesnici? Vy jste od svojí matky v životě nedostal facana?

286033

Jistěže ano. Jsou toho plné knihy, točí se o tom filmy. Ale BOHUŽEL dnešní doba je doba nezodpovědných konzumentů, požíračů. A promítá se to i do vztahů. Buďme realisté. Doba byla vždycky hnusná a vždycky stavěla lidi proti sobě. To, co dnešek dělá ještě ošklivějším je to, že si MŮŽEME VYBRAT, jak se k sobě budeme chovat, jak se budeme chovat ke světu. Máme k tomu všechny informace, které potřebujeme. Nemůžeme se vymlouvat na neznalost. A lidi si vybírají TOTO. Přitom KAŽDÝ touží po tom, aby byl milován. Jenže je to považováno za slabost. Milovat a ctít svou ženu je přece nemužné, fuj. Šaríju na ně, než nám přerostou přes hlavu, slepice jedny. Slyšela jsem o chlápkovi, který pomáhal své ženě doma ve všem. Jakmile však přišla návštěva, švihnul s utěrkou, kterou zrovna držel a hrál před přáteli patriarchu. Aby nemusel poslouchat nic o podpantoflácích. Ten shovívavý úsměv není zlý. Jste přece naše děti. Každý muž se vyvinul v břiše ženy a přišel na svět vagínou. Jsem v prvé řadě matka. My ženy JSME matky. Vaše matky. A pořád jsme stavěny do role méněcenných bytostí. Co s tím? Shovívavý úsměv je adekvátní. Lepší než nesmiřitelná válka. Když na výchovu už je pozdě. [smích]

286035

Myslím si, že můj syn je právě natolik submisivní, aby vám chtěl dát přes držku za to, že se vandrujete do jeho mámy. [chechtot]

286037

24.04.2013 19:45

Kanada

RE: Bomba článok!

baba_Blažková 89.?.?.?

Nemá kdo dělat, protože všichni jsou přece yntelygenti a ekonomové. Sama jsem tím prošla, měla jsem z osmičky podány dvě přihlášky. Na ekonomku (obchodní akademii, ó pardón) a na zubního technika. Obchodní akademie tehdy rostly v Ostravě jako houby po dešti, každá otvírala po třech až čtyřech ročnících. Ještě dnes vím minimálně o třech školách jen tady ve městě. Ten zubní obor na zdravce byl na celou Ostravu jen jedna třída. Neprošla jsem talentovkama. Proč asi se dělaly JEN a POUZE talentovky a nikoli solidní přijímačky alespoň do kontextu. No přece aby se dostaly dětičky z těch správných rodin. Matematiku neošulíte. A češtinu taky ne. Jo, poznat talent z jedné kresby podle mřížky, to je práce pro kádrovače. Kdyby otevřeli třídy dvě, dostala bych se. Přijímačky na OA jsem měla obojí za jedna. Matka měla radost až na kost, tehdy to bylo prudce módní, všichni se zaklínali ekonomikou.

Všichni víme, jak to vypadá se zubaři. Jaká hoňka to je, sehnat vůbec nějakého zubaře, natož slušného. I já s tím bojuju. Byla jsem bez šance, dokonce i pro děti. Řadu let, co umřel jistý MUDr. Maderský. V tuto chvíli tedy nechápu, k čemu je ministerstvo školství. Já bych to vyřešila jednoduše. Pořád se tu prndá o dotacích škol, státních, nestátních, to je tak složité dotovat podle potřebnosti těchto oborů? K čemu mi je jako státu, že každý druhý má ekonomku? Chceš ji? OK, ale hezky za svoje. Já jako fyzická osoba nemůžu vědět, po jakých oborech je největší poptávka. Na jakou školu dát děti, aby z nich nebyli profesionální nezaměstnaní. Je v moci těch nahoře zajistit, aby byla poptávka po těch kterých odbornících uspokojena. Dohledem nad tím, jaké ročníky se kde otvírají. Oni však mají jiné starosti, že ano, víme jaké. Funkčnost státu jako takového jim rozhodně těžkou hlavu nezpůsobuje.

288759

19.05.2013 15:29

Ještě jednou k preventivní mastektomii

RE: Duše

baba_Blažková 89.?.?.?

Jarmilo, nic ve zlém, však ty víš, ale dovolím si oponovat. Muž, který opovrhne sebekrásnější dívkou a ani by se s ní nevyspal, jelikož je blbá jak vantrok, je mýtus. [mrknutí jedním okem]

290007

19.05.2013 20:25

Ještě jednou k preventivní mastektomii

RE: Duše

baba_Blažková 89.?.?.?

No jo, Dube, ale to přijde s věkem, kdy už člověk přemýšlí, jestli se mu vůbec chce. Do určitého věku nepřemýšlí, neboť se mu chce pořád. Je tam nepřímá úměra. [velký smích]

290016

19.05.2013 20:37

Ještě jednou k preventivní mastektomii

RE: Duše

baba_Blažková 89.?.?.?

Jo, taky znám pár "voňavých" dutohlavů. Ale já jsem ženská, o tom tady teď řeč není. Snad jen kdybych měla názor na to, jestli je OK nechat si vykuchat prsa a vycpat je silikonem. Což je mi v tuto chvíli volné, rakovinu zatím neplánuji. A jde-li o vylepšování jako takové, tak kdykoli se shlédnu ráno v zrcadle ještě než se učešu a než si začnu nanášet válečné barvy (tedy pakliže jdu osobně do práce), říkám si, že to je přesně to, co si ten můj zaslouží. Do práce tak ale vypadat nesmím, když už máme v názvu tu estetiku. Vypadat k světu tam máme v popisu práce a přímo nařízeno od pana doktora. To bych možná dostala padáka. [velký smích]

290017

25.05.2013 11:21

Čeští poslanci v Evropském parlamentu zradili Českou republiku

Má zde někdo odkaz na celé znění té výjimky?

baba_Blažková 89.?.?.?

Děkuji předem.

290196

26.05.2013 01:35

Čeští poslanci v Evropském parlamentu zradili Českou republiku

RE: Má zde někdo odkaz na celé znění té výjimky?

baba_Blažková 89.?.?.?

Vy si ze mě děláte kozy? Chtěla jsem přesné a celé znění té výjimky, kterou chtěl dle Vašeho článku prosadit Klaus, a kterou naši soudruzi dle vašeho článku neodhlasovali, čímž nás zradili. A vy mi tu postujete nějaké blbosti o Polsku a Británii a Grónsku a podobných. Jestli mám dělat bordel na stranické schůzi, psát dopisy poslancům etc., tak chci vědět, za co koho je-at. Moje poslední informace jsou o tom, že důvodem neschválení Klausovy výjimky byly hnusoby týkající se pracovně právních vztahů v této výjimce umně zakomponované, tudíž například pro levicové poslance neprůchozí. Já neříkám, že ten, kdo mě informoval, je spolehlivý a pravdivý zdroj. Proto jsem se dotázala zde. Takže ještě jednou. A pomalu. Byl by odkaz na celé a přesné znění té Klausovy výjimky? Předem děkuji a už mě dneska nes--te, já totiž na rozdíl od vás něco dělám, tedy přinejmenším to, že opruzuju politiky. A jestli něco nesnáším, tak jsou to informace vytržené z kontextu!
[naštvaný]

290250

31.05.2013 21:12

Lež na vašich stránkách

RE: Nějak tomu nerozumím

baba_Blažková 89.?.?.?

ODS je na odpis, perou se už i se svým účelově vytvořeným klonem (TOP09) - jak jinak než o prachy, volby se blíží, tak pan europoslanec sestoupil mezi nás, dělný lid, aby nám vysvětlil, že ODS je dobro. Asi nás má za blbce.

290565

31.05.2013 22:09

Hrozba celosvětové sodomie

RE: uz je to tu

baba_Blažková 89.?.?.?

Pořád to opakuju a budu opakovat. Za vším hledej ženu - resp. bitku o ni, o určení/vymáhání exkluzívního "práva" na její plodnost, na její dělohu. Měla jsem a mám soukromý ideologický spor i s Vladimírem. Podle mnohých pánů tvorstva prý jsem domina. Hovno. Jen se bez nich umím obejít a mám své hranice. Mé tělo, můj chrám. Můj domov, má ulita. Není bez zajímavosti v této souvislosti podotknout, co jsem psala i Vladimírovi na téma údajného feminacismu. V celé historii lidstva existovala spousta typů společenství. V tuto chvíli převažují nad únosnou mez společenstva patriarchální. Já bych byla moc ráda, kdyby mi někdo uvedl v souvislosti s feminacismem jediný příklad matriarchálního uspořádání společnosti, ve kterém docházelo k nelidskému zacházení s muži, k selektivnímu vybíjení mužských novorozeňat atd. Já jsem ochotná vysypat z rukávu na fleku stovky příkladů v opačném gardu. To, co se děje dnes, to je přesně jen a pouze důsledek současné a tisíce let trvající nerovnováhy. Ženská v současné době musí být chlap, aby nechcípla hlady. A přito ještě vypadat jak z titulky módního časáku, jinak ji nikdo nebude brát vážně. Stěžují si muži? Sklízejí, co zaseli. Že někteří mlčky nesouhlasí/nesouhlasili? No jo. Tady se mlčky nesouhlasí s tolika věcmi... A skutek utek. Chlapi. Kde, kur.. jsou, když je člověk potřebuje? Jaktože neženou tu bandu nahoře vidlema?

290570

01.06.2013 22:58

Lež na vašich stránkách

RE: Nějak tomu nerozumím

baba_Blažková 89.?.?.?

Jo ták... my máme parlament plný entuziastů, hlavně těch s modrým ptákem na štítě, no to jsou mi novinky...
Pláčete na špatném hrobě, modroptáčku, socany nevolím, navíc jsem pracující člověk a to v dost sofistikovaném oboru, kvůli práci jsem předčasně ukončila mateřskou (jo, těžké prachy jsem brala, celých čtyři tisíce tři sta sakum pikum, to jsem teda pouštěla státu žilou, co?). No a přesto s výdělkem žádná sláva, to víte, na pracáku takových jako já jsou fronty... Že bych byla ta "potrestaná úspěšná"?

Běžte si ty svoje pravicové zvratky ventilovat někam jinam, stačí, že podobné grcky poslouchám od svého frikulínského šéfa.

290603

01.06.2013 23:10

Hrozba celosvětové sodomie

RE: uz je to tu

baba_Blažková 89.?.?.?

Má to jednu logickou vadu. Vaše polygamické vzorce nepočítají s tím, že i mezi ženami se najdou "nekvalitní jedinci" zůstávající (čistě teoreticky) bez partnera. Nebo snad ne? Nechcete mi snad namluvit, že jsme všechny úžasné a dokonalé bytosti, že ne. Nebo je to o tom, že muž na rozdíl od ženy nemá takové nároky na partnerku? Já osobně chovám velmi silné podezření, že většině mužů je jedno, na co vlezou. Ale proč mi z toho doprčic zase leze výsledek ten, že to musí být zase ta ženská, kdo se bude chovat odpovědně ke svému genofondu? [mrknutí jedním okem]

290604

02.06.2013 17:47

Hrozba celosvětové sodomie

RE: uz je to tu

baba_Blažková 89.?.?.?

Tak si holt poradí samy, milý Vojto. Na rozdíl od samečků, kteří věnují potomka svojí mamince (sestře, družce). To jste chtěl říci, že ano. [cool]

290643

02.06.2013 18:19

Hrozba celosvětové sodomie

RE: uz je to tu

baba_Blažková 89.?.?.?

Řekla bych to takhle... a opět se vrátím ke své původní tezi. Jakýkoli pokus institucionalizovat partnerský vztah, ať už formou monogamie či polygamie, měl vždy za účel kontrolu nad dělohou. Nic víc a nic míň. Forma vztahu, kterou já považuju za nejdůstojnější je tzv. dvojdomek. Jo, jsou v životě chvíle, kdy se chcete vedle Něj (Ní) budit, blá blá, ale ono to časem přejde. Jak už bylo jinými diskutéry předestřeno, ano, žena má právo, téměř povinnost, vybírat si toho nejkvalitnějšího partnera. To však neznamená, že mu bude nadosmrti dělat služku a ještě k tomu mizerně placenou. Žena má nevýhodu v tom, že po dobu těhotenství a kojení je pevně svázaná se svým dítětem a tehdy potřebuje zvýšenou ochranu. To je však asi tak všechno. V pradávných, velmi dávných dobách ji podporovala tlupa/rod, to bylo ještě před vynálezem exkluzívního otcovství. Dneska máme emancipaci a školky. Samozřejmě, že může působit nespravedlivě fakt, že zůstane-li žena s dětmi sama, je pro ni těžké z jednoho příjmu zajistit celou rodinu, zatímco zploditel může své vydělané peníze investovat třeba do posledního modelu smartfouna od Samsunga. Nemám s tím však problém. V tomto se shodnu s Jarmilou, že základní příjem by mohl být řešením. A ono se to časem utřepe. Sice nevím, co si pánové počnou, neboť mám bohaté zkušenosti s tím, jak vpadá bydliště svobodného mládence a nedokážu si představit, že by se do těchto doupat potenciální sexuální partnerky hrnuly, ale jak pravím, třeba se tím pádem vyřeší i tohle a ženská přestane být automaticky služka. Tedy jde-li o mne, já bych zrušila jakoukoli zákonem posvěcenou formu institucionalizace vztahu. Včetně svazků buzen. Vím, že jsem před cca osmi lety hovořila jinak, ale to víte, člověk zraje, získává zkušenosti... Jde-li o majetek a dědění, netrápí mě, že něčí konkrétní auto v případě smrti jeho konkrétního majitele propadne státu. Mě daleko víc sere, jak s majetkem stát nakládá. Protože pak by bylo i na ty základní příjmy, které by nás opravdu zrovnoprávnily a osvobodily. Nemyslím si, že by někdo kvůli tomu přestal pracovat. A jestli ano - tohle není zrovna atraktivní přístup k životu. [mrknutí jedním okem]

290646

02.06.2013 18:27

Lež na vašich stránkách

RE: Nějak tomu nerozumím

baba_Blažková 89.?.?.?

V tomto souhlas. Ovšem můj názor na pana europoslance to nemění.

290647

04.06.2013 23:09

Již brzy v práci zastaráte, nebo už jste

RE: Roboti podporují evoluci

baba_Blažková 89.?.?.?

Si asi taky změním nick, budu si říkat CEREC a budu vykládat lidem v předdůchodovém věku, že se mají pořád učit. BTW - taky si nemůžu ze svého platu dovolit "své" výrobky. [oči v sloup]

290822

06.06.2013 14:32

Pokud tzv. církevní restituce platí, je špatná Ústava

RE: Vše je v pořádku

baba_Blažková 89.?.?.?

Na tu charitativní činnost dostávají granty z EU. Protože vystupují jako neziskovky. BTW - neexistují azylové domy (ani ty církevní), kde by se neplatil nájem. Je to od 2 tis/měs. za pokoj. Přestože tyto církevní AD deklarují, že pomáhají klientům (klientkám) v zajišťování stravy, pravdou je, že jediné co dělají, tak klienty buzerují, kdy mohou a kdy nesmí vařit. Jídlo si klienti kupují za své. Nikdo jim nic nedá. Když nemají peníze, mají smůlu. Když jim bližní spoluklient pomůže a církevní vedení se to dozví, oba mají průser. Takže jediná třešnička na dortu u AD v režii církve svaté je to, že vás buzerují sexuálně frustrované jeptišky, nutí vás do rajónů přičemž vám nedovolí použít vlastní čistící prostředky (zkuste vyčistit zamaštěný sporák, když máte jenom hadru a kýbl s vodou, ve které je jedna kapička laciného detergentu), že vás nutí k církevním úkonům... a že dostanete autogram od biskupa, toho tlustého chlípného prasete, co se při štědrovečerní večeři ani nemohl trefit do huby, protože větší pozornost než svému talíři věnoval uslintanému zírání do mého tehdy kojícího dekoltu. [bliji]

Svoboda je o tom, moci se rozhodnout. Já jsem se rozhodla nedat jim ani Ň a mám pro to dobré důvody. Drtivá většina lidí se rozhodla nedat jim ani Ň. Ale maj to marný, dostanou to direktivou. Co by se stalo, kdyby církvím na našem území došly love? No tak by odtáhly, to by bylo škody. Jestli je však babky modlilky tak nutně potřebují, tož ať si je zacálují. Ale hezky za svoje. Já jim to dotovat odmítám.

290906

06.06.2013 14:48

Velký bratr sleduje a hlásí zpochybňovače očkování

RE: RE prosím

baba_Blažková 89.?.?.?

Andrew - vaše příspěvky jsou čím dál lepší. Máte někde blog? [smích]

290907

08.06.2013 12:20

Virtuální peníze a virtuální finanční systém

RE: Protokoly

baba_Blažková 89.?.?.?

Můžou vám vzít děti (a dát je na hraní homokládám v lepším případě, v horším je rovnou rozeberou na náhradní díly). Zákony, které to umožní, už zde máme. Jediné, co zde nemáme jsou zákony o státní službě, zákon o sociálních pracovnících/opatrovnících, zákon o soudních znalcích je neuvěřitelný paskvil (záměr?). Z čehož vyplývá, že Oni si mohou dělat, co chtějí - zákony jim to umožňují. Vy ne.

290967

14.06.2013 19:15

Zatýkají v horních patrech. Tak už to začalo? Ale kdepak

RE: Jacob

baba_Blažková 89.?.?.?

Klepe jak ratlík bych neřekla. Je nasranej. Taky bych byla. Vy si asi nepamatujete, kdo vyhrál poslední parlamentní volby, co? Dodávám, že můj hlas neměli, postup však byl nelegitimní.

291445

14.06.2013 20:15

Zatýkají v horních patrech. Tak už to začalo? Ale kdepak

RE: Kam bude po tejto kauze smerovat Cesko??

baba_Blažková 89.?.?.?

A Zaorálek provedl co, tedy krom toho, že coby puboš párkrát čichal toluen a coby adolescent pojedl psa?

291449

15.06.2013 11:31

Zatýkají v horních patrech. Tak už to začalo? Ale kdepak

RE: Jacob

baba_Blažková 89.?.?.?

V případě, že šlo o volby, kde se volí osobnosti, nikoli strany, tak ano. To jste nedefinoval (záměr?).
To však nebude ten případ, že?

291487

15.06.2013 11:35

Zatýkají v horních patrech. Tak už to začalo? Ale kdepak

RE: Taky si myslím, že to je puč ...

baba_Blažková 89.?.?.?

Hlavně jde o to, že všechno to, z čeho je kdo obviňován trestné JE. Jenže ti pánové nahoře jsou už tak oprsklí a páchají tolik svinstev (a horších), že toto je pod jejich rozlišovací schopnosti.

291488

15.06.2013 12:01

Proč bílí extrémisté nechtějí přijímat multikulturní obohacení?

Za všechno můžou cikáni! (A pošťáci.)

baba_Blažková 89.?.?.?

Vzpamatujte se. Cikáni jsou nuceně usazení teprve pár generací. Mnozí z nich mají ještě generační otisk ohledně kočování v krytých vozech. Tohle je běh na opravdu dlouhou trať. Jejich hněv vůči nám - bílým - má stejně "racionální" základ jako náš hněv vůči nim. Je třeba s nimi pracovat a to formou práce terénní, nikoli vytvářením etnobyznysu. Za dobrou věc považuji upřednostňvání romských dětí při přijímání do školek. Za špatnou věc považuji to, že školek je tak málo, že je třeba někoho upřednostňovat. Jako první je třeba pracovat právě s dětmi, vytvářet jim vzory, motivovat je. Dospělí jsou už bohužel zaseklí ve špatných vzorcích chování a projevů. Vztáhnu to na nezaměstnanost - dokud bude nezaměstnanost (ta faktická) na 15ti procentech, je blbost, co blbost, je vrchol pokrytectví tepat cikány za to, že jsou nezaměstnaní.

A to vám říkám jako člověk, který bydlí v Ostravě - Vítkovicích. Jako člověk, který bydlel jeden čas coby člen jediné bílé partaje v domě plném cikánů a měl třikrát během roku vyloupený byt.

Je nutno si uvědomit, že cikáni žijí v jisté formě hierarchie, mají svou elitu, na niž byli zvyklí spoléhat ve zlých časech. V jejich kočovných skupinách, když nastal hlad, bylo právě na jejich vůdcích obstarat jídlo pro celou skupinu, byli za ni zodpovědní. Teď mají nové šéfy - nás (v přeneseném slova smyslu). Oni dělají, co umí, aby přežili. My ne. Nám se tvrdí, že trh, že trestání úspěšných, že každý má stejnou startovní čáru - lži, lži, lži. A my je žereme i s navijákem. Dobře nám tak. Ostatní jsou jen důsledky.

291489

15.06.2013 12:07

Proč bílí extrémisté nechtějí přijímat multikulturní obohacení?

RE: Za všechno můžou cikáni! (A pošťáci.)

baba_Blažková 89.?.?.?

Ještě připojím malou doušku. Jsem nevýslovně happy, že v mém stávajícím zaměstnání mi dávají výplatu na ruku. Je to už třetí zaměstnání z těch X, kterými jsem za posledních dvacet let prošla, kde mi toto tolerují. Měla jsem jednou řeč se svým šéfem, kdy mi vysvětloval svou daňovou politiku a s vážnou tváří tvrdil něco o tom, že nemíní dotovat Lakatoše. Pokud nedejbože někdy nastane situace, kdy budu tímto zaměstnavatelem tlačena ke zřízení si účtu v bance, budu nucena mu vysvětlit, koho nemíním dotovat já.

291490

15.06.2013 23:40

Vzkaz policistovi číslo 317241

A už jsi četl náš nový Občanský zákoník?

baba_Blažková 89.?.?.?

Jen pro silné žaludky, hlavně ta sekce o dlužnících a věřitelích a způsobu postupování závazků dalším osobám/subjektům.

291531

20.06.2013 06:18

Musíme platit daně? Já říkám ne!

RE: Daně nevadí, vadí parazité

baba_Blažková 89.?.?.?

>Nasi predstavitele jsou voleni

Opravdu?

291790

23.06.2013 00:36

Evropské národy v boji proti homosexualitě

RE: Je třeba si uvědomit...

baba_Blažková 89.?.?.?

Ale tady přece JE řeč o genitáliích a způsobu jejich užívání, ne? O čem jiném je to, jestli to dělám homo nebo hetero?

Někomu to možná přijde překvapivé, před cca deseti lety jsem byla pro uzákonění homoseuálních sňatků, co by ne, když se mají rádi, že áno, avšak dnes je situace jiná. Homolobby chce naše děti. A tady, kurva, končí sranda.

291999

23.06.2013 00:49

Evropské národy v boji proti homosexualitě

Tak ještě tu pedofilii...

baba_Blažková 89.?.?.?

- prý že otcové málo věnují pozornost klitorisům svých dcer a tak... http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/6254-...

292000

23.06.2013 19:53

Evropské národy v boji proti homosexualitě

RE: Je třeba si uvědomit...

baba_Blažková 89.?.?.?

Já osobně bych své dítě nesvěřila vůbec nikomu a o ostatních věcech se budeme bavit, až bude prdel rodit.

Pro ty, kteří zde používají mozek, bych si dovolila zdůraznit, že heterosexuálních zájemců o děti z dětských domovů je dost. A čekají. A nemají. Víte proč? Má to totiž zádrhel. V dětských domovech není dost dětí na míru pěstounům. Většinou jde o cikáňata, často problematická, často mentálně zaostalá. Tyhlety děti žádný pěstoun, ani homopěstoun nechce. Ani adoptivní rodič. Takže odkud se budou brát děti na míru už tak dost protěžovaným (viz stránky MPSV, pěstounské dávky) nebiologickým rodinám? No kdepak? Podívejte se pravdě do očí, zabedněnci!

A do toho homoklády, které se cítí diskriminovaně (připomíná mi to scénu z Life Of Brian, kdy Stan chce být Lorettou a bojovat za své právo mít děti, přestože nemá dělohu). Všichni víme, jak kouzelné slovíčko je slovíčko "diskriminace"- Už teď vidím srdceryvné pořady v TV, jak homopár čeká marně na přidělení blonďatého andílka, avšak nedostane jej, ne proto, že blonďatí andílci v děcácích nejsou, ale protože jsou diskriminovaní!

[bliji]

292039

24.06.2013 05:29

Evropské národy v boji proti homosexualitě

RE: Je třeba si uvědomit...

baba_Blažková 89.?.?.?

To bych neřekla. 25% je dost alarmující číslo. Spíš je mi záhadou, proč si stát takto deviantní chování hýčká. Měla bych tip. Dokud byla jakási baba Blažková týrána doma, neměla čas ani náladu na to, aby se sdružovala ve sdruženích, chodila na demonstrace, vstupovala do stran a následně se nechávala delegovat do různých akčních výborů, otravovala poslance kvůli děravým zákonům, otravovala tajemníky na magistrátech kvůli překračování pravomocí výkonných institucí atd.

Je pro systém užitečné mít vystresované a deprivované občany. Pak nemají moc času koukat, co se děje kolem, neb mají dost starostí sami se sebou.

292062

24.06.2013 09:34

Evropské národy v boji proti homosexualitě

RE: Je třeba si uvědomit...

baba_Blažková 88.?.?.?

Za své děti nesu odpovědnost. Kdyby bylo některé z nich homosexuální, rozhodně bych je nezařízla. Nicméně bych jim vysvětlila, že některé rubikony jsou prostě nepřekročitelné. Sexuální preference je jedna věc a rodinný život je věc druhá. Sexuální život a rodinný život nejsou totéž. V ideálním případě se doplňují, to je vše. Nelze dosáhnout ideálu nařízením úchylných norem.

K pěstounství - pokud jsem za něco placen, beru to jako výkon povolání. Takže mentálně postižené děti atd. odmítat, je hovadismus. Adopce jsou drobítek jiný cup of tea, tam rodič nekonzumuje tolik výhod. Nicméně bez neprůstřelného právního řádu bych se nehnala ani do tohoto. A jádro pudla spočívá v jasném stanovení povinností orgánů, které mají toto na starost včetně právních postihů, pakliže své povinnosti neplní, popřípadě pravomoci z jejich funkcí vyplývající zneužívají. Což zde chybí a to citelně. Jakmile jsou někde neomezené pravomoce, směřuje to k fašismu.

Do mých dětí se nenavážejte. Ty mají se svou duševní kondicí dost práce právě kvůli věcem, na které zde upozorňuji.

292083

24.06.2013 23:42

Evropské národy v boji proti homosexualitě

RE: Ach jo

baba_Blažková 89.?.?.?

A vy se cítíte být více zvířetem jednajícím výhradně na základě pudů nebo lidskou bytostí? Když už ospravedlňujete chování některých jedinců tím, že zvířata přece také...

292120

24.06.2013 23:51

Evropské národy v boji proti homosexualitě

RE: svoboda a křesťané

baba_Blažková 89.?.?.?

Tady nejde o to, co si homosexuálové dělají spolu navzájem. Oba souhlasí, jsou-li oba dospělí, svéprávní, no problem. Ať si užijí, ať se mají navzájem. Vždyť je to prima najít spřízněnou bytost. Ale ať do toho netahají ostatní. Toť vše. Nevšimla jsem si, že by tady někdo pořádal pogromy na homosexuály. Všimla jsem si však, že je nám homosexualita vnucována coby norma, přičemž normou rozhodně není, je to odchylka.
Jen nevím, zda se mnou budou souhlasit pánové náruživě sledující lesbické porno. Nic proti lesbičkám, jen tak trochu narážím na pokrytectví některých.

292122

24.06.2013 23:54

Evropské národy v boji proti homosexualitě

RE: latentní homosexuálové?

baba_Blažková 89.?.?.?

Zdravý rozum úřadů je oxymoron.

292123

25.06.2013 11:07

Evropské národy v boji proti homosexualitě

RE: zaklad

baba_Blažková 89.?.?.?

Pozor na výrazivo, člověče. Na dřeň osekáno, jediným úkolem muže v prvobytně pospolných společnostech bylo ochránit ženy, tedy rod, pře jinými muži. Všechno otatní zvládaly samy. Že se ženám nelíbí být pouze pasivním přihlížečem v těchto mužských hrátkách, je jen logické.

292148

27.06.2013 18:46

Evropské národy v boji proti homosexualitě

RE: Boj? Proti komu? Fiktívnemu nepriateľovi?

baba_Blažková 89.?.?.?

Předběhla jste mě. Je to o tom, že mužská sexualita je agresivnější. Proto jde-li o homosexuální útoky, mají muži bohatší zkušenosti než ženy. Jde-li o heterosexuální, tam je tomu naopak. [mrknutí jedním okem]
A dodávám, že pár lesbiček znám také, ne, že by se některé neotázaly, zda náhodou nejsem alespoň trošišinku přihřátá a zda jsem si tím jista. Ale po skálopevném ujištění, že jsem si naprosto jista svou heterosexualitou to vždycky pobraly. Co mi vyprávěli mí mužští přátelé, tak u nich to takto nechodí. Stejně jako když já coby žena pošlu otrapu do patřičných mezí. Nějak mají ti chlapi v tomto vedení kolem chmelnice či co.

292290

27.06.2013 19:36

Evropské národy v boji proti homosexualitě

RE: Je třeba si uvědomit...

baba_Blažková 89.?.?.?

Kde se navážím do cikáňat? Přečtěte si laskavě moje příspěvky pod kterýmkoli článkem zde týkající se romské problematiky, než mě začnete nálepkovat. Jo, naznačit, že jsem rasistka, když poukazuji na něco, co vám nevoní, jak typické pro demagogy.

A ještě jednou a pomalu.

Bod 1: V Británii a v Norsku je běžné, že se děti odebírají z funkčních rodin jen proto, že se někomu něco "nezdá" - zcela dle klasického přísloví o psu a holi. Tyto děti jsou zpravidla ihned svěřeny do pěstounské péče, protože ústavní péče je TAK škodlivá, že áno. Nejsou výjimkou případy, kdy pěstounem se stává ten, kdo udá rodinu na sociálce. Rodiče mohou své děti vídat max. 4x do roka. Jedna slza a mají zákaz styku, protože působí škodlivě na své děti.
V Itálii se ztratilo několik dětí adoptovaných ze Slovenska. Je více než důvodné podezření, že byly "rozebrány na náhradní díly".

Bod 2: V současné době je pěstounů dostatek, někdo si dal hodně záležet, ale pěstouni nemají děti, stále čekají, stále čekají... prý na dítě vhodné. A dětské domovy jsou stále plné. Těch, které jsem zmiňovala v předchozím příspěvku. Z čehož vyplývá, že pěstouni zde v tuto chvíli evidentně nejsou proto, aby ulevili dětským domovům. A teď se chtějí přidat ještě pěstouni homosexuální. Paráda.

Bod 3: V ČR a pravděpodobně v celé EU nejsou zákony, které by postihovaly sociální pracovníky, pokud škodí. Jak je to možné? Vždyť i policista může být zažalován pro zneužití pravomoci veřejného činitele! Ne tak sociální pracovník. V momentě, kdy se zahájí jakékoli řízení, jehož účastníky jsou děti, je sociální pracovník "zaštiťující práva dítěte" účastníkem řízení a jako takový tedy může lhát, falšovat důkazy atd. stejně jako kterýkoli jiný účastník kteréhokoli jiného řízení, včetně řízení trestního. Znovu se zeptám. Jak je to možné? Proč nemá status veřejného činitele, svědka...?
A sama si i odpovím. Je tomu tak, protože někdo chce, aby tomu tak bylo. Někdo potřebuje, aby byla rodina vydíratelná, popřípadě aby mohla posloužit coby líheň, uznají-li to ti, kteří mají skutečnou moc, za vhodné. Jakou moc mají ve skutečnosti homosexuálové?

http://www.youtube.com/watch?v=n8OeFLds3lk

http://www.youtube.com/watch?v=wxvUaU3aaug
http://www.youtube.com/watch?v=cUqY-0njs7M
http://www.youtube.com/watch?v=bSQAuxgErsc
http://www.youtube.com/watch?v=ZqIaoc4X8lw

http://www.youtube.com/watch?v=2UXoRhyTCXo

To jsem ale homofob a rasista, co!?

292294

27.06.2013 20:15

Evropské národy v boji proti homosexualitě

RE: Je třeba si uvědomit...

baba_Blažková 89.?.?.?

K těm partnerům, co spolu žijí. Je třeba definovat si pojem "normálnosti". Normálně se chová ten, kdo se chová jaksi obvykle, konformně, někde se to dokonce rozebírá i na procenta, zejména mozkozpytci z oblasti psychologie a psychiatrie jsou na normálno machři. Ta dolní mez je, tuším, 30%. Taky patřím v jistých oblastech k nenormálním, to v žádném případě nepopírám. Normální je nechodit k volbám, normální je nehasit, co mě nepálí, normální je nechtít po úřadech, aby dělaly svou práci tak, jak mají, normální je nepsat odvolání, když přijde exekuční výměr, normální je litovat se a nadávat v hospodě, ale nic konkrétního nečinit. Normální je nevěra. Normální je minimálně jednou do týdne se opít. Normální je čekat na výplatu i několik měsíců a nepodnikat žádné právní kroky. Normální je překračovat rychlost na silnici, plkat přitom do mobilu a normální je také nepoutat se pásy.

Opravdu? Možnost volby, říkáte?

Je normální agorafob? Nikomu neubližuje, taky si to nevybral... Je normální pedofil? Vždyť krom sexuálních preferencí je to člověk jako každý druhý... Je normální člověk z downovým syndromem? Je normální ten, komu chybí nohy?

U těchto případů si člověk řekne, jistě, je to jistá odchylka, mentálni, zdravotní, psychická, sexuální, ale proč je preventivně ostrakizovat, že. Souhlas. Já taky neostrakizuju homosexuály. Ale NIKDY nebudu tvrdit, že je to normální. A nechci, aby v takto nenormální rodině vyrůstaly děti druhých lidí. Tady je ta čára. Mají-li se rádi, nechť se mají rádi. Jsem skutečně člověk přející, zejména v tomto ohledu, a to bez ironie.
Podaří-li se někomu z nich otěhotnět, ať si to vyříkají mezi sebou a ať si užijí plod své vzájemné lásky. (Toto už není zcela ironie prostá poznámka.)
A koneckonců, proč ne.

Ale! Dokud systém nevyčerpá všechny prostředky pro podporu biologické rodiny, aby děti nekončily v domovech či ústavech, je absolutně zvrácené vůbec začínat takovouto debatu, zda by homosexuálové, tedy nenormální (jakože odchylující se od normálu) lidé mohli adoptovat cizí děti. A systém nemá zájem vůbec cokoli řešit. Právě naopak, viz výše. Přičemž spoustě nežádoucích jevů v rodinách LZE zabránit a mnohdy i PŘEDEJÍT. Homosexualitu naopak nijak potřít nelze, s tou se lze pouze smířit. Ne však ji adorovat.

292296

02.07.2013 11:28

My vám ten respekt k cikánům do hlav natlučeme i za pomoci obušků a vodních děl

Není to o multi-kulti

baba_Blažková 89.?.?.?

Je to o zparchantělém systému, který už dávno neplní svou funkci. Stát je v rozvalinách. Za základní životní potřeby člověk platí majlant, avšak cetky má téměř zdarma. Zlevnila elektronika. Ale vymoci právo, slušné zacházení, to prostě nelze. Zdraví, bydlení, jídlo, náklady na toto vám zlomí vaz i když berete průměrnou mzdu. Úřady úřadují jen do té míry, aby vykazovaly činnost, tedy vymýšlejí pitomé směrnice, pro občany nedělají nic. Policie si nechce pálit prsty s ničím. Policisté mají své jisté, plat, výhled na důchod. Proč se namáhat, to budou mít i když budou něco dělat, i když dělat nic nebudou. Díky tomuto v naší společnosti nefunguje žádné právo krom práva silnějšího. A silnější je ten, kdo více řve. Jednotlivce lze snadno rozdrtit v soukolí úřední mašinérie. Skupinu, která táhne za jeden provaz těžko. To je ta výhoda, kterou oproti nám cikáni mají. Vám se to nelíbí? A kdo vám za to může? Kdykoli vás onálepkují, v momentě kdy začnete o sociálním smíru, o svých právech - na bydlení, na zdravotní péči (což lze uvést do funkčního provozu), jste onálepkován coby soudruh a mééédia vám vysvětlí, že jste závistivá socka. Co uděláte? No co uděláte? Připažíte, schováte se do svého mrňavého bytečku, v lepším případě jdete okopávat rajčata. Vy přece nejste žádná socka, tak svědomitě volíte pravici, i když vám krade vaši zem pod vaší prdelí. Co dělá cikán, když sáhnete na cikána? Letí pro mačetu a řve, "Sahají na mého bratra!" Uděláte vy totéž pro svého souseda? Hovno, hovno, zlatá rybko. Tak se nedivte, poserové.

292554

06.07.2013 11:56

Řecká daňová past

RE: Jsou lepší než u nás

baba_Blažková 89.?.?.?

A co potom? Co nastane, když 90% lidí nepřijde k volbám? Kdo k volbám zaručeně přijde, to víme, ale já to pro názornost zopakuji. Ti, kteří tam sedí, popř. jejich opozice a budou volit sami sebe. Pak ještě jejich rodinní příslušníci a kamarádíčci. To bude těch 10%. Takže znova. My máme zákon, který by upravoval minimální účast voličů, která je nutná k tomu, aby volby byly uznány coby platné? Nemáme? A proč? Tlačí někdo z propagátorů neúčasti u voleb na to, aby takový zákon existoval? Jo, ono to otravování poslanců jaksi nekoresponduje s občanským pasivismem, není-liž pravdou? Nejvíce mě na tom sejří právě toto. Nikomu neberu jeho právo nevolit. Ale míň by mě takovíto pasivisté vytáčeli, kdyby neschovávali svou lenost či nechuť cokoli dělat pro své potomstvo za falešnou "vyšší" filosofii. Nic ve zlém, Jarmilo. Znáš mě.

292803

06.07.2013 12:18

Řecká daňová past

RE: kolikže mají mít k tomu Rekové DPH?

baba_Blažková 89.?.?.?

Až na to, že ten úspěch je podmíněn právě prostředím, tedy i oněmi sockami, vy hlavičko. Když slyším nebo čtu podobné blbosti, vždy se kochám představou, jak úspěšný bude frikulín na opuštěném ostrově. A jak úspěšný bude na vedlejším opuštěném ostrově Dežo. Tím více je pro mne nepochopitelné, jak je toto dosud víceméně funkční prostředí posledních dvacet - třicet let (jak kde, počítám to od jednoho "skvělého" nápadu realizovaného tandemem Reagan-Thatcher) těmi "úspěšnými" systematicky a úspěšně rozbíjeno.

292806

06.07.2013 12:26

Řecká daňová past

RE: pokoj -

baba_Blažková 89.?.?.?

A jinak - o trhu bez růžových brýlí a bez předsudků... noční můra frikulínů.
http://www.youtube.com/watch?v=qLQl4yoQRNU

292807

06.07.2013 21:29

Řecká daňová past

RE: Jsou lepší než u nás

baba_Blažková 89.?.?.?

Taky si to lze vyložit v souladu s Ústavou tak, že nevoliči dobrovolně svou neúčastí dali najevo souhlas s tím, ať za ně rozhodnou jiní. Nikdo není povinen činit ničeho, co zákon neukládá. To je z Ústavy. Taky je součástí Ústavy článek o tom, že lid dává najevo svou vůli ve volbách. Neúčastníte se - nemáte vůli. Jsou to velmi volné parafráze, ale je to tam. Dokud součástí Ústavy není přesně vymezena nezbytná percentuální účast ve volbách, smolík pacholík.

292826

06.07.2013 21:36

Řecká daňová past

RE: kolikže mají mít k tomu Rekové DPH?

baba_Blažková 89.?.?.?

Ona ta socka narozdíl od toho úspěšného zpravidla umí máknout rukama. Důvod, proč tak nečiní je ten, že manuální práce již není tolik zapotřebí a navíc za ni nikdo není ochoten platit. Nejsou peníze, respektive, víme, kde jsou, ale díky Reagan-Thatcherismu jsou tak nějak nedostupné.
BTW - socka je každý, kdo pobírá nějakou dávku? Tak to vám řeknu novinu, vaše máma určitě byla taky socka. Její podíl na vašem případném úspěchu snad zpochybňovat nechcete. Nebo ano? Na vás nikdy nikdo nepobíral přídavky? Za pobyt v nemocnici, kde jste se narodil, někdo platil? Ne? I vy vyžírko! [cool]

292827

06.07.2013 21:38

Řecká daňová past

RE: pokoj -

baba_Blažková 89.?.?.?

Švihlíková má v tomto videu pouze krátkou poznámku nakonec. Takže bych se na to na vašem místě koukla.

292828

06.07.2013 21:41

Řecká daňová past

RE: pokoj -

baba_Blažková 89.?.?.?

Takže trh se zdravím, trh s pitnou vodou atd. jsou naprosto OK? Co takhle trh s dětmi, obchod s bílým masem, trh s orgány? Taky? Fajn, alespoň víme, s kým máme tu čest.

292829

07.07.2013 22:04

Řecká daňová past

RE: Jsou lepší než u nás

baba_Blažková 89.?.?.?

Ah, brnkla jsem na citlivou strunu... A co pro to děláte, aby byl ten systém lepší, krom bušení do klábosnice?
O té srandičce kolem plyšáku mě poučovat nemusíte. Umím číst a google používám celkem s bravurou. Krom toho mám slušného pamatováka. To, že mi bylo třináct, neznamená, že jsem nevnímala, co kolem probíhá. Já jsem byla nesnesitelná oportunistka už tehdy.
A ještě jednu věc vám povím. Kdyby volby nemohly nic změnit, tak by z nich Kalous neměl takového lufta.

K té volbě - to si zkoušejte na ovce. Ovečky typu - jo, takže já tím, že jakože jenom hnípu u televíze a nic víc vlastně dělám tu onu - revoluci, no ne! Jsem já to ale hrdina! Vy jste si zvolil smrádeček a pohodlíčko a vydáváte to za ideu. Ono je to dost vyčerpávající něco dělat, že ano. A není to jen o účasti u voleb. Mně osobně to zabere minimálně jeden den v týdnu - komunikace s úřady, setkávání s lidmi, pošta. Nepočítám hodiny po nocích. Řadu let v kuse. To není o tom, dneska udělám, zítra bude hotovo. To pojíždění taky není zadarmo a doporučený dopis stojí okolo 30 ká. Takových jako já moc není. Těch, co opravdu vedou válku se systémem. Takových, co se ho snaží změnit. V tuto chvíli to však má hodnotu bezvýznamnou. Nejsme nic. Pár otrapů, kverulantů snadno rozdrtitelných mašinérií. Nic víc, než pár bzučících much. Kdyby nás bylo víc, bylo by tu už dávno líp. Jenže více je vás. K naší škodě.

292886

07.07.2013 22:30

Řecká daňová past

RE: kolikže mají mít k tomu Rekové DPH?

baba_Blažková 89.?.?.?

Vy to vidíte skutečně hodně zmasírovanou optikou. Pokud nejsou minimální mzdy na té úrovni, aby z nich bylo možno zaplatit alespoň jednopokoják včetně inkasa, plus žrádlo, plus hygiena a nějaké ty hadry od čongů, dostáváme se do začarovaného kruhu. Zaměstnavatelé radši zaměstnají Ukrajince, kteří budou chrápat v bývalém skladě; dvacet lidí v jedné místnosti, no problem, tihle mu navíc ve firmě rozhodně nebudou zakládat odbory nebo se pokoušet vyjednávat o mzdách jakýmkoli dalším způsobem. Ten zaměstnavatel vždycky radši zaměstná Ukrajince, který je ještě snadněji vydíratelný, ještě více bezbranný než našinec. Když juknete do inzerce "práci nabízí", tak je to z 90% dealeřina nebo telemarketing.

Ten příměr k matkám byl záměrný. Z vašich tezí vyvozuji, že lidé s příjmem pod určitou mez jaksi nemají právo mít děti. Protože pak se stávají automaticky sockami, všechno to dokrývání do životního minima etc, jen nekličkujte a neuhýbejte. Socku buďto berete nebo ne.

Až na trhu práce nastane situace ta, že je nutné zavírat provozy jen proto, že nejsou lidi, potom můžete kecat něco o sockách v tom smyslu, v jakém to tady podáváte. Tedy že někdo radši bere sociálku, než aby šel pracovat. Tady prostě nezaměstnanost je přes deset procent, s tím nehnete. A byla by stejně vysoká, i kdyby zde nebyla jistá minorita.

Rodiče a prarodiče těch, co jsou dnes na socdávkách tady postavili nejeden barák, elektrárnu, nejednu silnici, vykopali nejeden výkop. A věřili, že to dělají pro lepší zítřky. Dnes se na příští generace zvysoka s... I na ty současné. To vy ovšem nevidíte.

292887

09.07.2013 09:53

Dozví se papež František o tzv. církevních restitucích?

RE: Dozví se papež František o tzv. církevních restitucích?

baba_Blažková 89.?.?.?

Rozhodně by nějakým způsobem reagovat měl. I kdyby jen slovy. Z toho by bylo alespoň jasné, za co vlastně kope. Já osobně jeho dosavadní výroky schvaluju, ale to neznamená, že se do budoucna nemůže leccos změnit, však to známe; když ptáčka chytají...

292965

09.07.2013 10:18

Řecká daňová past

RE: Jsou lepší než u nás

baba_Blažková 89.?.?.?

Řeknu ti to takhle, Jarmilo. Napíšu ti to když tak do maila. [smích]
Někteří chodí sem a tak jako mají poněkud problémy se mnou coby reálnou zrzavou bestií, tak spojit si ji ještě s tímhle nickem, trefí je šlak. Což by možná byla sranda, ale teď se to nehodí.
Ten tvůj poslední odstavec - já bych to otočila ještě jinak. Až udělám, co je třeba, tak mi bude jedno, co je kolem. Ten cíl není až tak nereálný. A že mě vyrazej, no oni mě možná vyrazej ještě dřív, na to jsem příliš beran, abych byla ovečkou. S tím jsem srovnaná už dávno a na obdobný přístup jsem zvyklá. Vždyť jsem žena. [mrknutí jedním okem]

292968

09.07.2013 10:50

Řecká daňová past

RE: kolikže mají mít k tomu Rekové DPH?

baba_Blažková 89.?.?.?

Ty vaše antikoncepční pilulky zdarma, to se mi líbí. Jsem si jistá, že i mnohým holkám z jistých komunit by se to líbilo. Pár takových znám, už jsem to zde psala, že něco jako rovnoprávnost v určitých společenstvech nehrozí a ženy tam mnohdy mají téměř status majetku. Některé z toho dělají ctnost a budou křičet, že tak je to správné, ale je to jen proto, že nemají možnost volby, ač to z našeho pohledu vypadá jako sci-fi. Dejme jim možnost volby. A tohle by byl dobrý začátek.

Nemůžete lidskou společnost přirovnávat k životu zvířat. I u nich jsou modely různé. My nejsme individuální jednotlivé rodiny, které se mezi sebou rvou o žvanec. Ač někteří se snaží takto lidskou společnost vytvarovat, všichni víme proč. My jsme nástupci rodových klanů, širší rodina. Kde právě solidarita vždy hrála prim, jinak by rod neobstál. Mimoto, když bych byla dejme tomu fena schopná leccos ulovit a postarat se tak o svůj vrh nehrozí mi, že za nějaký čásek přijde dejme tomu medvěd a řekne, hele, ty jsi lovila to a to, ale to je všechno moje a teď tě za to sežeru. Teda ono se to teoreticky stát může, ale pokud jsem schopná fena, tak se tomu budu umět vyhnout. A navíc, když má medvěd plné břicho, nemá důvod se mou nicotnou existencí vůbec zabývat. To je ten rozdíl mezi zvířaty a lidmi. To, že někdo má plné břicho a přesto chce žrát víc než potřebuje on a jeho potomstvo, je vlastnost lidská. Vy dobře víte, že planeta je schopná nás v tuto chvíli uživit všechny. Problém je, že by pak někteří nemohli mít v garáži tři rolls-royce, čtyři maserati a na svém soukromém letišti parkovat soukromou letku tryskáčů. A tak nám podsouvají blbosti o trestání úspěšných (daněmi) a o sociálním darwinismu, který jste tu vpodstatě předestřel i vy.

Odtud se odvíjí i diskuse o minimálních mzdách, kdy vy mylně předpokládáte, že ten, kdo zaměstnává lidi, vlastně nabízí službu. Pak bychom se nakonec mohli dobrat k tomu, že bychom měli makat a ještě za to platit.

Ten můj poslední odstavec jste zcela dle mých předpokladů vůbec nepochopil. Je to o vzájemnosti a o spoluzodpovědnosti za systém, který vytváříme. Ale možná je to jen nad rámec vašeho rozhledu. Dejme tomu Temelín. Začal se stavět za komárů. Ti dělňasové tam věřili, že to dělají nejen pro svou mzdu, ale taky proto, aby bylo dost elektřiny, s tím, že jí bude dost i pro jejich děti a vnoučata. A že dělají správnou věc, která má smysl. Dnes se ten smysl vytratil. Záměrně nám ho vzali a zredukovali nás na lidské zdroje. To je současná nemoc naší civilizace. A od té se odvíjí i ten sociální darwinismus v kontrastu s voláním po solidaritě, které není tak minoritní, jak by se mohlo zdát při četbě mainstreamu.

292975

09.07.2013 10:54

Řecká daňová past

RE: pokoj -

baba_Blažková 89.?.?.?

Ale ano. Bourání státu, říká vám to něco?

292976

09.07.2013 11:12

Řecká daňová past

RE: V české demogracii je běžné platit daň z nulového příjmu. Daň za to, že je člověk na živu.

baba_Blažková 89.?.?.?

To s tím vytržením se mi nezdá. Extrakce je zákrok na pojišťovnu, včetně anestezie. Můj zubař to má taky tak. S tím, že je možno objednat si zákrok u specialisty, který prý škube zuby se stejnou lehkostí jako kdyby otrhával okvětní plátky růže. A cena je právě oněch 1600 ká. Neposoudím, já řekla, pane doktore, vy máte mou důvěru, směle do toho. Žáden cizí chlap mi nebude šahat do huby. Ač jsme se u té dolní osmy zapotili oba dva a trvalo to tři čtvrtě hodiny, ba i slza mi ukápla, přestože anestezií se nešetřilo a byla jsem pod ATB (při čtvrté injekci přímo vyvrtanou dírou do zubu už mi sestra hlídala puls). Na druhou stranu - zubaři nejsou, to vím. I já mám toho svého jaksi protekčně v rámci, dejme tomu, zaměstnaneckých benefitů. Proč nejsou? Protože nesystémovost, nesystematičnost a centrální plánování státu je fuj fuj. No tak se nedivme.

292979

09.07.2013 11:15

Řecká daňová past

RE: pokoj -

baba_Blažková 89.?.?.?

Myslím si, že se mi v tuto chvíli nechce. A že třeba pro vás to zapotřebí není. Což je pozitivní. Jak se říká - chytrému napověz, není-liž pravdou?

292980

09.07.2013 20:35

Řecká daňová past

RE: Jsou lepší než u nás

baba_Blažková 89.?.?.?

Už to tady zkoušíme pár tisíc let? OK, ale dnes máme mocný nástroj - internet. Ten tu není pár tisíc let. Dneska člověk nemusí být právník, aby si nastudoval zákony, počínaje občanským soudním řádem a legislativními procesy jako takovými konče. A v tom je ta finta. Jak pravil soudruh Lenin. Učit se, učit se, učit se. [mrknutí jedním okem]
Ačkoli dlužno dodat, že Oni mají pořád náskok; ten se však stále zmenšuje.

Není to o supermanství, nezesměšňujte. Je to o tom do mrtě využít svých práv. Která zatím ještě máme. A o která přijdeme, jestli budeme pasivní. Jak se říká - k tomu, aby ti zlí vyhráli, stačí, když ti dobří nebudou dělat nic.

293003

09.07.2013 20:41

Řecká daňová past

RE: Jsou lepší než u nás

baba_Blažková 89.?.?.?

Na zvědavec chodím už skoro deset let, vy hlavičko. O tom to asi bude. Ale to by se někdo musel podívat pořádně. Nebo záměrně vytrhujete informace z kontextu a zkreslujete fakta? To vás naučil váš nadřízený vrchní politruk? Že posílám pochvalu, skoro jako když Mladá Fronta tiskne. [mrknutí jedním okem]

A netykejte mi. Nepásli jsme spolu husy. Tady si dospělí tykají jen po vzájemné dohodě, burane.

293004

09.07.2013 21:05

Řecká daňová past

RE: V české demogracii je běžné platit daň z nulového příjmu. Daň za to, že je člověk na živu.

baba_Blažková 89.?.?.?

To je normální, že pokud ti trhají problémový moudrák, tak to k...evsky bolí. Hlavně dolní, tam je silnější vklínění do čelisti, mohutnější kost. A jakmile je v dásni navíc zánět, je tam díky tomu mnohem kyselejší prostředí než obvykle a rychle se tak odbourávají ty účinné látky v injekci, proto pak nezabírá. A (mimo jiné i) proto se správně takovýto zákrok má pokrývat antibiotiky. Navíc hrozí vstup zánětlivých bakterií přímo do krevního řečiště a tím rovnou do srdce, nagoogluj si endokarditidu, pěkné svinstvo - a hlavně smrtelné. I proto jsi pak byla celá schvácená. To nebylo z rentgenu, ale z toho, jak se ti rozlila lokální infekce v dásni či na kořeni zubu krví, pěkně do celého těla, díky otevřené ráně. Prostě; zuby - pohroma huby, jak pravil Jára Cimrman. Někdy se tomu nevyhneš, ale ten Morávek bude asi pěkné hovado, to, co ti tu píšu, ví každý poskok kolem křesla.

Omluva editorovi za OT. [zahanbení] Cítila jsem se povinna reagovat na tu záležitost s rentgenem, ať nevznikají zbytečné konspirace tam, kde k nim není důvod.

293007

09.07.2013 21:18

Lživá státní reklama na 2. pilíř penzijního spoření

Taková malá reminiscence

baba_Blažková 89.?.?.?

Za komančů někteří stateční vykládali, že to radši vstoupí do h¤vna než do strany. Dneska bych tento obrat směle použila v tomto případě. Radši vstoupím do lejna než do druhého pilíře. ZaplaťMarx, že ta masáž se mě teď už netýká.

293008

10.07.2013 19:53

Dozví se papež František o tzv. církevních restitucích?

RE: houbaři celého Československa,spojte se..

baba_Blažková 89.?.?.?

Dokud někdo neproválcuje další zlodějský zákon.

293046

11.07.2013 14:14

Korupce v přímém přenosu

RE: Ano, je to stret zajmu

baba_Blažková 89.?.?.?

Protože je nemůžou strašit komunistama. Protože na ně mééédia nechrlí denodenně, že pravice je cool i když krade, že pravici volí vysokoškoláci a vůbec "lepší lidi" a "levičák" tam není nadávka. Tak proto se tam nekrade tolik jako u nás.

293099

11.07.2013 20:26

Korupce v přímém přenosu

RE: Ano, je to stret zajmu

baba_Blažková 89.?.?.?

Ah, tady má někdo vedení kolem chmelnice. Tak dobrá. Speciálně pro pana Bubina a jiné s rozhledem améby, tedy ostatní sektářsky modrofialové volyče.

Jsem plnoletý ovčan s volebním právem. Pravicuju jak vzteklý. Poctivě sleduji televizní sračkomety, čtu Lidovky a Mladou Frontu, věřím psanému a spolu s redaktory se moc bojím bojím, že se vrátí ten zlý komunismus. Páni redaktoři jsou vzdělaní lidé, oni vědí vše, lépe než já, veďte mne, páni redaktoři, bez vás bych byl slepý.

Koukám, jak se tunelují podniky (např. Poldi) a řeknu si, to nic, hlavně, že tu nemáme ten henten komunismus, to se máme.

Z kupónovky se vyvine taky tunel, Kožený na Bahamách, Kocáb údajně finančně v pr... a já říkám, to nic, jen více takových Kožených, hlavně že tu nemáme ten komunismus.

Začíná nezaměstnanost, objevují se bezdomovci, sem tam nějaký umrzne a já říkám zase, to nic, hlavně že už tu nemáme ten komunismus.

Zjistí se, že modří mají nějaký problém, že prý tajná konta, podezřelí sponzoři. Ale já jdu na náměstí spolu s Bílou Luckou a křičím, Vašku, to nic, jsem s tebou, jen díky tobě tady nemáme ten komunismus!

Je čím dál těžší platit byt, inkaso, žrádlo je třikrát dražší a já pořád, to nic, hlavně že tu není ten zasraný komunismus.

Kauzy LTO, sudy v Orlíku, neva, důležité je, že tu nemáme komunismus.

Objeví se křišťálový Standa, a já, no jo, vždyť to pořád říkám, levicová pakáž, no ještěže tu nemáme ten komunismus.

Drobil, Promopro, Casa, Kalouskovy vražedně kvalitní padáky, Železný, Lauder, podplácení poslanců, Kubice a jeho krabice, církevní prostituce, S-karty, selhávající systémy centrální evidence, platby u doktorů, platby v nemocnicích, školné, rodiny s dětmi melou z posledního a já zase, neva, to neva, hlavně že tu není komunismus!

293119

12.07.2013 08:56

Korupce v přímém přenosu

RE: Ano, je to stret zajmu

baba_Blažková 89.?.?.?

Je hezké, že pan Bubin není voličem žádné z parlamentních stran, přesto je rozhled pana Bubina více než evidentně ovlivněn méééédii. Protože se stejnou logikou by se dalo tvrdit, že za to, že tady byl před '89 režim takový, jaký byl, může bezochyby fašismus a Protektorát Böhmen und Mähren. Nikoli komunisté. [mrknutí jedním okem]

293149

13.07.2013 13:32

GSK žiada ospravedlnenie za článok „Povinné očkovanie = fašizmus v zdravotníctve?“

RE: V čím žoldu se bijí právníci?

baba_Blažková 89.?.?.?

Nebude. Bude ho ukecávat, aby článek stáhnul, aby se omluvil, bude mu vysvětleno, že tak to prostě chodí a takto je to u nás prostě zvykem. Leda by mu pan Fillo nabídnul částku nad pět desetinných míst. Kterýmižto částkami lidé tohoto typu zpravidla nedisponují. Proč?
A dostáváme se kolečkem pěkně zpátky k myšlence v článku ohledně toho korporativismu, který IMHO skutečně je horší než fašismus. [cool]
BTW - hovořím z vlastní zkušenosti, taky se soudím s právnickou osobou, až na to, že na omluvě trvám já a důkazy jsem předložila nevyvratitelné. Obhajobou žalované strany je to, že oni nevěděli, netušili, bylo to omylem, nedopatřením, byli dezinformováni další osobou, jednali v dobré víře atd. Přestože mám právníka, celé řízení si prakticky vedu sama, včetně výslechu svědků, čtení důkazů, formulace žaloby atd. Od začátku jsem ukecávána, ať se na to vys...
Jak pravím. Horší než fašismus. A ta předposranost většiny je až šokující. Nechápu, jak si někdo může myslet, že když se přizpůsobí daným podmínkám (i za cenu jistých ztrát), tak ty podmínky se jednoho dne samy od sebe zlepší. Prostě mi nad tím zůstává rozum stát; asi si vezmu pytlík hrachu a budu ve volných chvílích trénovat u zdi.

293220

13.07.2013 17:00

GSK žiada ospravedlnenie za článok „Povinné očkovanie = fašizmus v zdravotníctve?“

RE: souhlasím s povinným očkováním

baba_Blažková 89.?.?.?

Co to tady píšete za nesmysly? Chcete říci, že pokud vy máte dítě, které je očkováno např. proti černému kašli, tak může nastat situace, kdy tento stejně dostane? Mohl(a) byste načrtnout mechanismus, jak tato hypotetická situace může nastat? Můžete to klidně ilustrovat i na jiné nemoci, proti které se očkuje. Chci to po vás z toho důvodu, abychom si ujasnili a vymezili pojmy a abych vás donutila připustit, že o účinnosti očkování by se dalo s úspěchem pochybovat. Jdete do toho? [mrknutí jedním okem]

P. S.: Nejvíce by mě pobavila žloutenka typu B. Pohádka o tom, kterak si děti ve školce mezi sebou tuto nemoc roznáší nechráněným pohlavním stykem nebo sdílením feťáckého nádobíčka by mi při sobotě určitě zvedla náladu. [cool]

293233

13.07.2013 17:43

Jak funguje dnešní svět

RE: Nepsal to pan Lhoták?

baba_Blažková 89.?.?.?

Zapomněla jste vypíchnout jednu zásadní věc. Upřímně doufám že jen pouhým nedopatřením. A tou je ta, že když se v psí smečce alfa jedinec nažere a je syt, nažerou se i ti ostatní. Narozdíl od alfa jedinců či rádoby alfa jedinců ve společnosti lidské. Tam se ten magor bude cpát a bude hromadit a bude mamonit a bude hamounit a bude koukat, jak kolem lidi umírají hlady a ani to s ním nehne, protože kdyby se měl dělit, ač syt (!) bylo by to ono okřídlené, pravicí definované"trestání úspěšných". A to je právě jeden z mnoha důvodů, proč není a nemůže být mezi lidskou a zvířecí smečkou nikdy žádná analogie.


Pan Ponkrác má pravdu, jen to měl možná pro vás vyjádřit ještě nějakou tou hyperbolou. Principem autorských práv je to, že člověk třeba složí písničku a tu pak prodává. Když se líbí, lidi kupují. Někteří však nekupují, nýbrž stahují zadarmo, či v případě prémiových sdílecích stránek za nějaký ten poplatek, čímž čistě hypoteticky připravují autora o zisk, který by vznikl tím, že si ten, kdo si jeho písničku stáhl, tuto koupil. Z mého hlediska je to nesmysl, říkám to jako máma od dětí, která by za takovou volovinu, která se nedá ani namazat na chleba, ani se v tom nedá máchat prádlo, nedala zlámanou grešli. V první půlce devadesátých let, kdy mě ještě muzika zajímala, jsem byla do určité míry ochotná si i zakoupit nějaké to CD, pokud mě silně zaujalo. Za celý svůj život jsem si koupila jen pár CD nebo DVD, spočítala bych to na prstech. Důvodem byla jejich cena. Kdyby stály třetinu, zřejmě bych si jich byla bývala koupila třikrát tolik. Proč nestojí dnešní novinky reálnou třetinu toho, co novinky před dvaceti lety? Vždyť CD jsem schopna si natočit už i já v domácích podmínkách za použití free softwaru! Nehledě na reálnou cenu nosičů, ve které je navíc již promítnut autorský poplatek bez ohledu na to, že jsou třeba prázdné! Tak kam všechny ty peníze jdou? [mrknutí jedním okem]

A dodávám, že jsem běloch, který nenadává na cikány, že nepracují. [cool]

293239

13.07.2013 18:05

Korupce v přímém přenosu

RE: Ano, je to stret zajmu

baba_Blažková 89.?.?.?

Dobrá, tak prvorepublikový kapík s jeho hladovými demonstracemi, vysokou dětskou mortalitou, finišovaný protektorátem? Tak je to lepší, pančelko? [mrknutí jedním okem]

293241

13.07.2013 18:58

Korupce v přímém přenosu

RE: Ano, je to stret zajmu

baba_Blažková 89.?.?.?

Myslím, že v pár věcech se shodneme. V takové podobě, do jaké to u nás v osmdesátých letech dospělo, by systém byl zřejmě neudržitelný, nicméně objevovaly se myšlenky, které měly potenciál i v rámci tehdejší ideologie. Druhá věc je protekcionismus, který tu ovšem máme i dnes a díky kterému jakkoli dobrá myšlenka je často předem odsouzena k zániku. To není specialitou české kotliny, toto se děje po celém světě, jen nám se to zde servíruje, že to je nějaké české specifikum. Kdyby tomu tak, jak zde nastiňuji, nebylo, nestával by se např. ze současného hegemona světové politické scény pomalu a jistě totalitní stát ničící navíc svou fiskální politikou globální ekonomiku, což je třešinka na dortu.
V čistě hypotetickém případě, že namísto převratu tak, jak proběhl, by zde došlo k pozvolnému přerodu po vzoru čubovského družstevnictví, stačilo by si počkat, až se západní blok sám sesype pod tíhou svých dluhů, neboť veškerý jeho předstih oproti nám plynul právě z těchto. Pak zde ovšem vzniká otázka, jak by ten systém, který by všemi těmi finančními krizemi, které vidíme dnes, procházel daleko dříve, tedy již v devadesátých letech, reagoval, jak by se choval vůči nám, svým současným vazalům. On nás už předtím Gorby takříkajíc hodil do ringu, těch co kdyby je spousta. Pravděpodobně toto uvolnění trhů západním korporacím tímto způsobem bylo nezbytné, je možné, že ve vzduchu visela hrozba, že bychom mohli být humanitárně zdemokratizováni a Velký Bratr Sojuz by ani nepípl kvůli hrozbě jaderného konfliktu. Například.

Stejně tak se shodneme, že není důvod se domnívat, že socani ve vrcholných pozicích nejsou stejní zloději (v tuto chvíli latentní) jako modří ptáci. Komáry nevyjímaje. Lze snad jen doufat, že pokud se dostanou k moci, tak vědomi si otevřeného antilevičáctví masmédií si nedovolí žádnou sviňárnu.

Můj předchozí příspěvek byl hlavně o tom, že se zde krade v tak vysoké míře právě proto, že když se zlodějin dopouští pravicový politik, média jej nelynčují tak, jako si smlsnou, když se téhož dopustí politik z levé části politického spektra. Mnohdy média dokonce tyto zlodějiny zprava omlouvají, kryjí. Proto se tu tolik krade. Penězovody vedou hlavně ze státního, podíl korupce na regionální úrovni je i v součtu nepoměrně menší než na úrovni vládní - bráním se použít slovo centrální. A když někdo na toto chování lumpenpravice upozorní, je ihned levičák, komunista, marxista, ohrožovač demokracie. Nedejmarx, má-li dotyčný kritik v rukávu systémové řešení, které by přistřihlo křidélka všem zlodějům bez ohledu na barvu partajního dresu. Pak může být taky fašista, extrémista, líná závistivá socka atd.

293247

13.07.2013 18:59

Korupce v přímém přenosu

RE: Ano, je to stret zajmu

baba_Blažková 89.?.?.?

Takže u nás se rozkrádají eurofondy do takové míry, že se z toho zahraničním delegacím mlží brejle (hovoří se o více než 80% případů chyb, zanedbání atd), ale média mlčí. Zahraničí o nás píše jako o žumpě na Vltavě, je šokováno jaké zlodějiny se dějí na vládní úrovni, ale naše média mlčí a v současné době hlavně pějou ódy na odcházejícího modroptáka Přesčase, který především je za toto zodpovědný. Proč zase přikrývají svinstvo? Kdyby něco podobného proběhlo v režii oranžových nebo rudých, tak už mobilizují!

Proto se tu TAK krade.

293248

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Káva pro Zvědavce

5

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 12 čtenářů částkou 1 726 korun, což je 5 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 4

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,50 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,51 Kč
Australský dolar
15,76 Kč
Švýcarský frank
24,52 Kč
100 japonských jenů
19,95 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,54 Kč
100 maď. forintů
6,98 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,42 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 130,28 Kč
1 unce stříbra
507,18 Kč
Bitcoin
1 082 188,30 Kč

Poslední aktualizace: 4.12.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 70 554 902