Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané baba_Blažková

Nalezeno 2249 příspěveků, 42 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

04.10.2012 13:01

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: Já vím, že je to osobní

baba_Blažková 89.?.?.?

1) Z čeho soudíte, že jsem rozpálená doběla?
2) Kde píšu, že se domácího násilí dopouštějí jen muži?

276465

04.10.2012 13:04

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: Já vím, že je to osobní

baba_Blažková 89.?.?.?

V kterém článku? V tom, který už neexistuje? Odkaz na ta data Národního centra pro prevenci a sledování úrazů? Děkuji.
BTW - Hodino, z čistě psychologického hlediska, proč o sobě mluvíte ve třetí osobě?

276466

04.10.2012 13:39

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

baba_Blažková 89.?.?.?

Máte pravdu, Jarmilo, že takovýmto zjednodušením by se spousta věcí vyřešila. Základní příjem je zajímavá idea, myslím si však, že by možná stálo za to vylepšit to (mimo zdanění práce strojů, která je v této teorii již popsána) ještě o nějakou centrální statistiku potřebné lidské práce, ze které by vyplývala pro občany povinnost tuto práci vykonat. Rozhodně by zanikla nepotřebná místa, kterých je nepřeberně zejména v oblasti státní správy. Zároveň by došlo k výraznému zkrácení pracovní doby. Samozřejmě by v důsledku všech změn mohla začít být považována práce kolem malého dítěte za rovnocennou práci, která by se tímto odečítala z "balíku" potřebných odpracovaných hodin na občana. Určitě by tím zanikla nutnost "házení se na krk chlapovi" a vzájemné vztahy mezi pohlavími by to vyčistilo. Jenže není vůle odstranit z partnerských vztahů závislost, díky které se tyto tak snadno deformují. Cui bono? [mrknutí jedním okem]

276469

04.10.2012 19:00

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: no, to je převratné zjištění

baba_Blažková 89.?.?.?

V tom případě jsem mužatka.

276497

05.10.2012 00:41

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: Já vím, že je to osobní

baba_Blažková 89.?.?.?

Osobně jsem za svůj život potkala jednu kráču (spřežka ze slov krá.. a ..ča), která byla a je domácí tyrankou. Kupodivu ten její ji miluje, už mají oba ku padesátce a na pohled nezasvěceným okem jde o šťastné manželství. Když ona začne vyvádět, on se zamkne (mají barák) a finito. Rozhodně nepopírám, že existují ženy tohoto druhu. A nepopírá to ani žádná organizace zabývající se domácím násilím. Potíž je v tom, že když jsem se zamykala já, pro mého drahouška nebyl problém vyrazit dveře. Bylo to v době, kdy ještě neexistoval zákon o DN a policie odmítala cokoli řešit dokonce i v případech, kdy jsem měla obličej na sračku, v bytě byly kaluže krve atd. A podotýkám, že šlo o MŮJ byt a když jsem trvala na tom, aby drahouška odvedli, že chci aby odešel, odmítli. Navrch mi ještě poradili, že když se ho tolik bojím, ať odejdu sama. Takže jsem tehdy ve dvě ráno oblékala syna, tehdy pětiletého a dcerku sotva půlroční a šla přes půl města (nic nejelo) pěšky ke kamarádce. Byt jsem opouštěla za asistence PČR. Ne, neměl v něm ani trvalý pobyt. To je ta solidarita mezi muži. Vyhodit ho nešlo, do práce nechodil... Několikrát byl řešen pro přestupek, než se policie uvolila postoupit případ prokurátorovi. Dostal podmínku nejen za ublížení na zdraví a násilí proti skupině obyvatel a jednotlivci, ale i omezování osobní svobody. Dokážete si představit, že by žena zamykala bránícího se muže v bytě? Nebo že by vyrážela dveře, když se před ní muž zamkne? Nebo že by ho doběhla na chodbě domu a zatáhla zpět do bytu?

Já vás samozřejmě mohu politovat, vím jak je hnusné, když se o sobě začnete dozvídat neuvěřitelné věci. Ten můj poruchář chodil s oblibou po hospodách, v každé dal pivo a v každé se tázal, zda mne neviděli a postěžoval si, jak to má se mnou těžké, že se pořád jen courám po knajpách a on mě musí hledat. Já v té době byla doma s dětmi, ale co už jedna nadělá, když si lidé v okolí začnou šuškat, co ona musí být za svini, když ji ten její pořád hledá po hospodách, že. A když pak nosí tmavé brýle a pod límcem se rýsují modřiny, tak nejeden soused si pomyslí, nu, není divu, však ona zaslouží, takhle se chovat k tak hodnému a starostlivému člověku. Naštěstí dnes disponuje každý mobil od podpory Javy výše přinejmenším záznamníkem zvuku. A naštěstí existuje institut vystěhování a naštěstí existují krizová intervenční centra a azylové domy.

Každopádně však poměr DN není padesát na padesát. Navíc je fyzicky nemožné, aby žena muže pravidelně znásilňovala, aby mu zlomila ruku, čelist, vyrazila zuby, aby ho svázala, když on nechce a brání se atd.

Osobně se domnívám, že ty spolky domácích násilníků s různými Orwellovskými názvy jako například Spravedlnost dětem proto tak řvou, protože se bojí. Dnes i úplná lama může pořídit video mobilem. A pochybuju, že kterýkoli so...

Automaticky kráceno

276517

05.10.2012 00:42

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: Já vím, že je to osobní

baba_Blažková 89.?.?.?

soudce by svěřil dítě usvědčenému domácímu násilníkovi byť i jen na pár hodin. Proto potřebují střídavku. Proto potřebují kvóty na střídavku v zákoně. Jo, a víte, co je na tom nejlepší? Že o dítě se pak, je-li v péči tatínka, stará jeho další partnerka (zatímco on věší lustr nebo co to ti chlapi tak důležitého dělají), vaří, pere, uklízí, skáče kolem dítěte, píše s ním domácí úkoly. Anebo nastoupí tatínkova maminka. A ráda, protože on si, chudáček, tu svini nikdy neměl brát.

K tomu střelení do hlavy - taky mi tenkrát běžely hlavou ty myšlenky. Umím to tudíž pochopit. Protože ne vždy lze odejít, když nedisponujete fyzickou převahou. Muž se v drtivé většině případů může ubránit ženě. Ale žena muži ne. Proto ty zákony o DN. Stejně tak jako se jinou optikou pohlíží na násilí na dětech. Taky by se dalo říct "ono mě to dítě vyprovokovalo" nebo "ono bylo agresívní" - a že jsou i agresívní děti, o tom snad nebudete pochybovat. Přesto jsou zákony na ochranu dětí. Kapišto? [mrknutí jedním okem]

276518

06.10.2012 11:00

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: no, to je převratné zjištění

baba_Blažková 89.?.?.?

Já jsem napsala studie. Ten finský případ tady byl už v rubrice "Na okraj", to vám trochu ujelo, kdybych váš nick neznala ze zdejších diskusí, napsala bych, že jste demagog a že to je totéž jako kdybych já prohlásila na základě jakéhokoli jiného incidentu, že je to pravidlem. Ale já váš nick znám a proto vám do demagogů nadávat nehodlám. Zatím.

276625

06.10.2012 11:15

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

Docela vyčerpávající stránka o DN

baba_Blažková 89.?.?.?

Je zde, je tam popsáno všechno a rozhodně tam nevnímám žádný genderismus. Je pravdou, že tam chybí čísla, je tam popsána pouze problematika jako taková, jak to funguje a co z toho následně vyplývá. Například to, jak je to s psychikou zúčastněných a jak je možné, že nakonec dojde třeba k vraždě. Jaká jsou schémata, jaké jsou důsledky.
A podepsán je pod ní chlap.
Je zvláštní, že pod ty stránky, na které zde byly linky coby "důkazy" podporující bláboly v článku, se radši nikdo nepodepíše.

276627

10.10.2012 19:43

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: no, to je převratné zjištění

baba_Blažková 89.?.?.?

Vy máte nějaký problém se ženami? Vy vážně věříte těm blábolům o spiknutí feministek? Jestli já beru do ruky vrtačku nebo jakýkoli jiný nástroj, který vám přijde v mých rukou poněkud nepatřičný, tak to je poté, co několikrát požádám svůj protějšek, ať tu polici pověsí, než ji batole definitivně rozláme. Stejně tak je to s kteroukoli jinou opravou v domácnosti. Protože moje "já ti to říkala, že to tak dopadne," už to pak nespraví.
A to
>Klidně ženské, vemte si vrtačky, třeba i sbíječky, běžte nosit klady na šachtě a polykat prach, když jste hloupé

to jste myslel jak? Jakože když se ženská nenechá živit od chlapa, tak je hloupá? Takže podle vás se ženy dělí na ty, co se dají koupit a na ty hloupé? Tak co vlastně chcete? Když žena vezme život do svých rukou, je to feministka. Když si dovolí spolehnout se na chlapa, tak ho využívá a je to feministka. V tom případě máme jasno a veškerá debata je zbytečná.

Ten, kdo dokončil rozklad tradiční rodiny, rozhodně nejsou feministky. Jsou to neoliberální parchanti zaklínající se mantrami "volná soutěž", "tržní hospodářství" a "konkurenceschopnost" a bavící se pak tím, jak se plebs rve mezi sebou. Jako například my dva zrovně teď. Protože být venku, tedy mimo domov, vpodstatě v aréně bez pravidel (pravidla se zde neustále mění, jak jste si možná povšiml) a doma pak z minuty na minutu přepnout do sociálně smírného režimu je poněkud schizofrenní a prakticky nemožné. Dříve nebo později z toho člověku musí hrábnout a teď opravdu netvrdím, že je to jen muž nebo jen žena. Je to systém, který jste VY dopustili. Vy, jakožto fyzicky silnější pohlaví, které právě má rodinu jako takovou bránit před vnějšími vlivy. Vy máte být na těch náměstích, zakládat sdružení, petiční výbory atd. Místo čumění na debilní kolektivní hry popřípadě sledování pořadů typu "Cokoli o Hitlerovi a jeho současnících". Jenže ono je jednodušší navážet se do slabšího. Jak typické. Nebo snad chcete nakonec, aby to byly ženy, kdo vezme ty vidle? Ale vrtačku ne-e, to jsou hloupé, co? Vzpamatujte se, člověče, a buďte konečně chlap - ne jen na hubě!

276879

10.10.2012 19:51

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

baba_Blažková 89.?.?.?

Tentokrát hřebíčkem do hlavičky, Honzo. Na outsidermedia.cz je článek o nějakém mantákovi, co vyzývá lidi, aby záměrně poškozovali volební lístky. V diskusi pod ním je pak velmi vtipná připomínka o "nedopatřením" poškozených volebních lístcích třeba během sčítání. Cui bono?

276881

11.10.2012 12:28

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: no, to je převratné zjištění

baba_Blažková 89.?.?.?

Pane Petesv, ještě pár informací pro vás a také pro ostatní zdejší "rozhořčené" muže.
Kdo je Aleš Hodina, který zde prakticky mluví sám se sebou a nejen zde? Kdo je ten pán zaklínající se mantrou "feminacismu", zakládající fake stránky a tolik propagující střídavou péči?
http://www.hodina.cz/
A že se mu daří, klukovi [cool]
http://www.in-server.cz/katalog-drazeb/drazba-722/...
CP 1:
Druh, forma a podoba cenného papíru: kmenová akcie na majitele v listinné podobě
jmenovitá hodnota Kč: 1 000
počet CP: 80 286
Odhad na 1 ks CP: 1 128
Nejnižší podání na 1 ks CP: 564

CP 2: CP 3: CP 4: CP 5: Výsledek dražby: vydraženo
Konečný počet vydražených CP : 78 336
Konečné nejnižší podání: 44 500 000
Celková cena dosažená vydražením: 71 000 000
Vydražitel: Ing. Aleš Hodina


Ne, není to o závisti, než tu někdo začne plivat. Mockrát tu probíhaly debaty o těch, co tahají za nitky, a hleďme ho.

Tak mě napadá - tady se taky tahá za nitky? Že by jeden ze záhadných sponzorů zázračně doplácejících na poslední chvíli nemalými částkami sázku na Zvědavce?

276929

15.10.2012 17:13

Volby

K volbám

baba_Blažková 89.?.?.?

Sama jsem se potkala s lidmi, kteří ještě tak před deseti lety prohlašovali, že než by to hodili rudejm, to si tu ruku radši uříznou. No, a titíž jim to teď o víkendu naházeli, pak se šli ožrat. Proč? Protože naše vládní strany nemají žádný konkrétní politický program kromě odevzdání nás do laskavé péče nadnárodních společností a bankovních domů, okradené o veškerá občanská práva. A jediné, co umí, je vyřvávat něco o rudém nebezpečí, mobilizacích a podobné slinty. Kdo nevolí nás, volí komunisty, tak zní jejich agitka. Takže voliči z toho vyvodili důsledky, otočili slovosled na ten, kdo volí komunisty, nevolí vládní strany a ukázali tímto oněm blábolilům prostředníček.
Jinak velmi podrobná a velmi erudovaná analýza je zde
http://vlkovobloguje.wordpress.com/2012/10/14/co-r...
K volební účasti - ta byla druhá nejvyšší v historii voleb do krajských zastupitelstev. [cool] [mrknutí jedním okem]

277206

16.10.2012 12:14

Volby

RE: Nie sú len dve cesty

baba_Blažková 89.?.?.?

Paradoxní je, že ať se člověk rozhlédne kdekoli, tak vidí, že práce je dost. Otázka je, čím ji zaplatit. Nejlépe penězi, že ano. Ale oni prý ti podnikatelé ty peníze nemají. No, v souladu s logikou se nabízí poznámka, že nikdo nijak nepostřehl, že by byl nedostatek peněz. Spíše naopak. Takže někde ty peníze být musí. Otázkou je KDE a PROČ. No, pak takové podružné podotázečky "Kde se tam vzaly" atd. [mrknutí jedním okem]

277270

18.10.2012 12:47

Reakce na článek \"Rudé kraje aneb je KSČ(M) vůbec opozicí?\"

Rozhodně by stálo za to

baba_Blažková 89.?.?.?

Kdyby si autor trochu zagoogloval, jeho článek by byl o pár argumentů bohatší. Konkrétně - které zákony KSČM už dávno pradávno překládala (a byly smeteny nebo zpaskvilovány do nepoužitelnosti), namátkou naposledy zde - http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Komuniste-ne... - a ono toho bylo víc, jen nám to mainstream poněkud zapomíná oznamovat, dneska se mainstreamově masíruje, že komanči nic nedělali celých 22 let; je to nehorázná lež. Rovněž stojí za to, kouknout na stránkách kohovolit.eu, jak kteří poslanci které partaje hlasují.

277414

18.10.2012 19:13

Reakce na článek \"Rudé kraje aneb je KSČ(M) vůbec opozicí?\"

RE: Rozhodně by stálo za to

baba_Blažková 89.?.?.?

Tohle samozřejmě beru. A vůbec nic proti autorovi.
Mě daleko víc sere ta současná masáž, co tu probíhá, například Lipoldovy masturbace na atuálnu, rudý říjen, kam se člověk podívá atd. A jako vrchol všeho se člověk dozví z médií a to dokonce někdy i z tzv. alternativních, že za vítězství komárů může nízká volební účast (byla druhá nejvyšší), krátká paměť národa (to bych řekla, že právě naopak), pak se ještě vykládá, že vysokoškoláci zůstali doma a volili převážně důchodci (a to mají, kurva, z kterých zdrojů), poslední bašty pravičácké agitky na FB jej zahlcují Paroubkovo bradavicí (na nic jiného se už nezmůžou) a návdavkem se ještě dozvím, že komunisti jsou populární protože celou dobu nic nedělali, tudíž nic nezkurvili (viz můj příspěvek výše). Nadnárodní společnosti se kurevsky bojí, že ten jejich plán na to zotročení mas nejede tak jak by si představovali. Nuže, mají, co chtěli.

Už dříve jsem na netu zachytila domněnky, že naše Kokotlina byla určena (vyvolena) k pokusům s trpělivostí veřejnosti, neboť jsme pověstní tím, že si jako národ necháváme zpravidla srát na hlavu. Nu, vypadá to, že mají jednu z prvních reakcí. Jsem zvědavá, co bude dál. Filip dal direktivu krajským vyvolencům KSČM, že se nemají paktovat s nikým s potenciální kriminální budoucností. Modrá úderka to komentuje, že centrální direktivy už tu byly a že je to špatně, špatně, špatně. Já si myslím opak. A taky si myslím, že kdyby strany měly pevné stanovy, kdy by mohly každého parchanta, který si zadá se zákony ČR na fleku vyloučit, tak by to vypadalo jinak. Zastupitelé v krajích za ČSSD už ukázali, co si myslí o Sobotkových doporučeních. Takže snad soudruzi budou poněkud disciplinovanější.

277431

24.10.2012 11:35

Z japonského blogera českým prezidentem?

RE: a jedna otazecka na pana Stworu

baba_Blažková 89.?.?.?

Franz je v prvé řadě zakuklený černoprdelník. Přečtěte si pár rozhovorů s ním na téma české historie a budete doma. Hlavně bych se soustředila na jeho názory na to období, kdy nám sem po upálení Mistra Jana posílali z Říma jedn křížáckou hordu za druhou.

277721

24.10.2012 23:27

Z japonského blogera českým prezidentem?

RE: OT Pro pana Stworu

baba_Blažková 89.?.?.?

Nemáte smysl pro nesmysl. Samozřejmě, že nejde o Opavsko, troufla bych si vsadit se, že jde o ceduli na Rudné, takové průtahovce Ostravou, konkrétně ze směru od Havířova. Máme zde Kunčice a Kunčičky. Zbytek je "fotošop". Mně to přijde docela vtipné. Stejně jako ukazatel nacházející se v okrese Praha - západ, na němž původně stojí Rudná a Chýně a kdosi to "dofotošopoval" do podoby Nerudná Tchýně.
Nu a ještě než jsem toto vypustila do světa, tak jsem si "zamapovala" a onen ukazatel se zřejmě nalézá zde. [mrknutí jedním okem]

277787

25.10.2012 10:17

Z japonského blogera českým prezidentem?

RE: hehe,

baba_Blažková 89.?.?.?

Ty kráso, tak teď už vím, proč nikdy nedostanu práci, je-li součástí "vstupního pohovoru" psychotest... Orientačně jsem si ho pak dělala na internetu, ten placený, vpodstatě tentýž, který běžně lidem předkládají personální oddělení některých firem a dozvěděla jsem se o sobě - z negativních věcí - že jsem lehce pod průměrem, co se emoční stability týče, jinak nic, vysoká míra zodpovědnosti, samostatnost a tak... No, teď už vím, že toto není vhodná kombinace pro ideálního ovcoidního zamstnance, takoví lidé v podnicích zpravidla zakládají odbory, že [velký smích]

277812

28.10.2012 15:19

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec?

RE: to je neštěstí :D

baba_Blažková 89.?.?.?

Člověče, jenže my nežijeme v jeskyních a neopatřujeme si jídlo sběrem. My žijeme ve světě, kde už všechno někomu patří a matička Země není zdrojem obživy pro lidstvo, ale prostředkem k zotročení mas, které chca nechca vytvářejí poptávku po jídle, po bydlení. Celkem dobrý kšeft pro někoho. Nepohoršujte se nad ženami, které podstoupí ITP jen z toho důvodu, že dobře vědí, jak těžko se základní životní potřeby - tedy ty statky, bez kterých jedinec zemře - obstarávají. Pohoršujte se nad společností, která tuto situaci nejen že připustí, ale ještě ji adoruje coby jedinou možnou správnou. O pánovi TMO si myslím svoje a počítám, že kdybychom se my dva někdy potkali v reálném světě, tak to skončí příjezdem policejní hlídky (v lepším případě), nicméně v tuto chvíli jste vedle jak ta jedle. A než začnete s osobními výpady, podotýkám, že mám tři děti a že kdybych dala na tlak/názor okolí, jsem bezdětná. Nestěžuju si. Konstatuju.

278003

Švýcarsko bylo zbudováno k tomu, aby si měli vendové a vendoidi kam zašívat love. Norsko má ropu. Srovnáváte nesrovnatelné.

278016

28.10.2012 19:50

V náš prospěch je sounáležitost se všemi lidmi a bytostmi

RE: Tradícia a genetika, časť 2.

baba_Blažková 89.?.?.?

Na úkor které země zde existovala ona slovutná "pozitiva a sociální jistoty" před plyšem?
Jakým způsobem se má člověk odpojit od systému? Jakože vylezu na kopec někde v horách, tam si zbuduju srub, vykolíkuju území, prohlásím něco jako "tady je Krakonošovo" a takto odpojená budu vychovávat své potomstvo? Bez povinné a paragrafy pojištěné školní docházky? Bez plynu a elektřiny? To abych rodila častěji než jednou za pět, deset let, abych byla výkonnější než chapadélka systému, která mi mé potomstvo začnou průběžně odebírat. Tedy pokud mě dřív nezavřou za nějaké to neoprávněné užívání (krádež), kterého se bezpochyby tím prohlášením "tady je Krakonošovo" dopustím, že áno. No jo, jenže já nejsem aristokrat, já jsem ta lůza. Aristokrati mají za ušima, my lůza se jen chceme někomu házet na krk, popřípadě závidíme úspěšným. Že já se nesprovodila ze světa jakmile jsem se naučila v pionýru první slušný uzel na provaze. Hanba mi.

278021

No, tak to teda čumím.
EU může za krizi? Nemůžou za ni náhodou mezinárodně působící banksteři a zcela zcestné neoliberální dogma o tom, že peníze jsou zboží jako každé jiné, a důsledné naplňování tohoto?
EU může za bídu a nezaměstnanost? Prosím vás, člověče, jak může EU v tuto chvíli ovlivnit, kolik ze státního rozpočtu má stát kam investovat? Jak může EU za vytunelované velké podniky?
Jak souvisí naše členství v EU s kriminalitou? Nesouvisí kriminalita náhodou s bídou? Existují sociologické průzkumy, které konstatují přímou úměru mezi mírou nesouměřitelnosti ve společnosti a kriminalitou. Ale to byste musel více číst.
EU přinesla AIDS? Já myslela, že AIDS, konkrétně tedy v prvé řadě HIV se šíří pohlavním stykem, no, já se tedy AIDS skutečně nebojím (vím, s kým spím), ale vy evidentně máte nahnáno, kde bude chyba? [vyplazený jazyk]
Svrab, tuberkulóza, neštovice (NEŠTOVICE???) - hele, míra výskytu infekčních nemocí ve společnosti souvisí s úrovní zdravotnictví na straně jedné a s mírou chudoby na straně druhé. EU může za totálně rozložený český stát? Ona diriguje Drábkovsko-Kalousovskou kliku? Což souvisí i s vámi zmiňovaným školstvím, důchodovým zabezpečením (důchodový fond nám taky vykradla EU?) s dluhy a morálním úpadkem.

Ptal jste se, zda k tomu může někdo něco dodat. Jo, já dodávám, že jste asi spadl z višně. Nežerte toho Vandase tolik.

Co se NATO týče, se vstupem jsem nikdy nesouhlasila, považuji ho za zločineckou organizaci. Ale ani NATO nebylo tím, kdo nám přinesl vámi zmiňované věci. To byli naši "skoro" vlastní origoš mafiáni, kteří nám tady takřka absolutisticky vládnou.

Závěrem - kdo ještě má jakž-takž páky na ty naše velkozloděje?
Je pravdou, že EU také začíná poněkud liberálnět a nemile vycházet vstříc světuvládnoucí banksterské klice. Nicméně i tomuto lze zabránit. Informovaností, informovanou volbou. Svět se spojuje, ať chcete nebo nechcete. Informace letí rychlostí světla, i my si tady píšeme z různých koutů planety. Jen ještě umět s informacemi zacházet. Představte si, člověče nešťastná, že EU se rozpadne. Kdo na tom nejvíce vyrýžuje? Kdo vždycky profitoval na rozpadu čehokoli? Z tohoto konce se na to zkuste podívat.

278028

Dube, poněkud jste se unáhlil, ve vašem příspěvku chybí argumentace, která by si přinejmenším alespoň činila ambice vyvrátit argumenty nad vámi. Chcete tím říci, že příspěvek, na který jsem reagovala byl pravdivý???

Další věc - tady by se pořád někdo odpojoval od systému, osamostatňoval atd, s argumentem, že pokud to udělá většina lidí, tak stávající systém přestane existovat. Hm, zní to jednoduše, ale je třeba si uvědomit všechny důsledky, že jestli většina lidí na této planetě se rozhodne žít mimo stávající systém, automaticky to znamená nikoli to, že žije absolutně mimo systém, nýbrž pouze to, že vytvořila systém další, paralelní. Systém je totiž v prvé řadě souhrn pravidel, nic jiného, můžete si uřvat hlavu, nic na tom nezměníte. A ta pravidla je třeba nějakým způsobem určit. I kdyby těmi pravidly mělo být prosté desatero. Jak budete chtít dodržování onoho desatera vymáhat? A už tu máme další systém, ať chcete nebo ne. Jak zajistíte, že se nezvrhne stejně jako ten dosavadní? Stanovíte jiná pravidla pro vymáhání pravidel? A proč to neuděláte rovnou? Proč se o to nepokusíte?
Co se vám nelíbí na EU kromě blbejch pravidel? Koho jste volil do Evropského parlamentu? Co jste udělal pro změnu pravidel? Je vážně čisté odmítání systému stávajícího bez stanovení pravidel pro systém jiný řešením? Vždyť všichni chceme totéž! Jenže vy máte potřebu pouze se vymezovat vůči systému absolutním, avšak bezzubým a pasivním odmítáním bez řešení zásadní otázky co potom.
Nebo mi snad chcete tvrdit, že SYSTÉM není soubor pravidel, ale jakási neviditelná a neovlivnitelná, takřka magická síla?

278033

Viz níže.

278036

Kolektivismem a sociálními výdaji (copak vám to všem uteklo?) se ohánějí zejména modré straky, Strejček není výjimkou. Navíc je nutno popřemýšlet, co že se to děje (pakliže se děje) v MMF - nedávno zde byl článeček v rubrice "na okraj" o myšlence zestátnění oběživa, dále je nutno připomenout, že modrá straka Nečas byl na koberečku právě u Barossa, hergot, ten měl teda načechraná pírka, jen si vzpomeňte. Ta strašně, strašně zlá Evropská unie si v prvé řadě dovoluje kritizovat naše modrofialové zloděje a ještě je za zlodějiny sankcionovat. Čímž narušuje autoritu našich absolutistických pánů u svého obyvatelstva, u svých voličů. Dokonce i mantry o rudém nebezpečí přestaly zabírat. Takže modrá straka ječí. Prima. Pro mne z toho plyne jediné. Začínám mít ráda EU. Jakmile modrý zloděj piští, že je něco špatně, mohu si být SAKRA JISTÁ, že je to pro nás v dané chvíli to nejlepší, co se nám mohlo stát.
Nevím, nakolik jsou pravdivé zkazky o tom, jak Barosso touží po evropské armádě. Na druhé straně, nebylo by lepší vystoupit z NATO a radši se angažovat v nějakém takovémto spolku v souladu s heslem "bližší košile než kabát"? Vědí tady všichni zvědavci, co že se to děje na světové šachovnici? Koho ještě zločinecká organizace NATO bude chtít "osvobodit"? A na čí úkor?

K těm daním, já jsem třeba všema deseti pro, ať jsou na území EU jednotné daně. A pro mě za mě, ať je to třeba i zakotveno v Evropské Ústavě. A ať je tato vymahatelná. Všema deseti! Protože silně pochybuju, že kterýkoli jiný národ v Evropě by se nechal dřít od své vlády tak jako my. A není, kurva, divu, že při představě, že by něco podobného bylo možné, modrý zloděj křičí. Protože to znamená konec s tunely a penězovody.

Ještě si tak poradit s nadnárodním banksterismem. Ale co myslíte, poradíme si s tím jako prťatá samostatná republička nebo bude lepší, když budou v tomto ohledu jednotně postupovat všechny státy Evropy??

A teď si představte, že by se místo rozpadu naopak pozice EU upevnila. Co to udělá podle vás s dolarem?
Opět - komu rozpad EU nejvíce pomůže?

Buďte, kurnik, realisté!

278051

29.10.2012 20:22

V náš prospěch je sounáležitost se všemi lidmi a bytostmi

RE: Tradícia a genetika, časť 2.

baba_Blažková 89.?.?.?

Paní Jano, je-li toto vaše představa odpojení, pak jsem váš člověk. Televizi nesleduju, filmy mě nezajímají, sport taky ne (chleba levnější nebude, ani kdyby Baník porazil Barcelonu), noviny nekupuju, o bulváru nevím zhola nic, tedy krom toho, že se ke mně odkudsi doneslo, že Ivetka nám chlastá/nechlastá/už zase chlastá/už zase nechlastá - čert aby se v tom vyznal - a když náhodou narazím v reálu na sereblitku, zpravidla nevím, o koho jde, tudíž vzbuzuji pohoršení.
Jenže to nestačí.
Člověk je součástí systému a živí systém každým pitomým rohlíkem, který si koupí. I kdyby chtěl být samozásobitelem, musí platit daně (z nemovitosti, z pozemku, z vybetonované plochy, z nevybetonované plochy...). Systém, který je takhle podělaný se mi živit nechce. Nechci být ani jeho součástí. Pak je tedy třeba systém změnit. A jsou cesty. Existují trestní oznámení, občanskoprávní žaloby, stížnosti, urgence. Je to běh na dlouhou trať a žere to spoustu času, což tomuto systému vyhovuje, jelikož většina odhodlaných to v polovině vzdá. Ne-li dříve. Je třeba to nevzdávat. Jinak se systém nezmění.
A ignorovat špatný systém bohužel nelze. Už kvůli dětem.

278088

Jenže ona ta globalizace probíhá i na jiných úrovních, než vy tady předhazujete. Copak vy nekomunikujete s lidmi z jiných koutů světa? Copak nemají všichni lidé vlastně tatáž přání? Už dávno jsem tu vysvětlovala, že všichni jsme jedno, jeden živoucí organismus. Sjednocování je přirozený proces. Jen je třeba tomu uzpůsobit podmínky. Je pochopitelné, že administrativa v současné podobě je neefektivní. Je totiž zastaralá. Funguje na stále stejném principu už od dob monarchie. Proto je zapotřebí nového funkčního modelu. Je třeba mít vizi a je třeba pro ni něco dělat.

Vaše modré mantry vám tady nepomůžou. Pokud berete coby neschopnost se o sebe postarat to, že nepřeperu stokilového chlapa nebo nejsem schopna ubránit se bandě sjetých výrostků a volání po vymahatelnosti práva považujete za důkaz nesvéprávnosti, tak to už je hooodně hodně daleko za hranicí demagogie. Že vy budete ten Strejček Modrozloděj?

278100

Dube, vy jste negativista. Ony ty loutky brzo doloutkujou. A vodiči nemají mnoho času. Lidé postupně začínají chápat peněžní systém, už to není s informovaností tak tragické jako před pár lety. Holt si to banksteři trochu posrali tím, že vyvolali umělou krizi za účelem navýšení svých nezasloužených zisků v době informační. Jsou jen dvě možnosti. Buďto pořádný průser v podobě rozsáhlého válečného konfliktu anebo...? (To záleží na nás. I na Vás i na mně.)

Hele, všechny nás pozavírat nebo prohlásit za blázny nemůžou. [mrknutí jedním okem]

278101

Ale děte, chlape. Německo a Francie jsou v prvé řadě země, které si nenechaly vyplundrovat průmysl. Banksterská hnízda? Od boku - Švýcarsko, Lichtenštejnsko, Monako. (Kajmany ap. řešit nehodlám.) Francie a Německo jsou v tomto obyčejní přizdisráči. Jsou obětmi zrovna tak jako my. Penězovody nevedou do Francie ani do Německa. Ty vedou do těch druhých zemí. Já budu radši, když se přerozdělí v bruseli a za mě pro mě, ať přerozdělujou. Ať se sjednotí daňové odvody, ať se sjednotí sociální politika. A co se práva týče - teď mám želízko u Ústavního soudu ČR, doufám v dobré, ale přesto jsem ráda za existenci Štrasburku.

278144

Tak v prvé řadě - EU je nástupcem EHS, které bývávalo protipólem RVHP. Nikdo je do sjednocování nenutil, ani jednu stranu, ani druhou. Tyto "obchodní unie", či jak to chcete nazvat, vznikly dobrovolně coby taková ilustrace rozdělení Evropy (a nejen té). Po rozpadu RVHP EHS v její tehdejší podobě neměla nadále smysl, proto byla kosmeticky upravena a stala se z ní EU. S výhledem, že do ní postupně budou přijaty i státy dále na východ, do té doby členové RVHP. Ofi rok vzniku EU je 1992.
Pravidla v rámci EU se neustále vyvíjejí, viz třeba Schengen, Maastricht.

Ani nás, tedy Českou Republiku, do členství EU nikdo nenutil. Pokud vím, tak bylo navíc překvapivě vypsáno referendum a sfouklo se to na první ťuk.

Jakmile jsme se tedy dobrovolně stali členem nějakého uskupení, měli bychom se na jeho chodu podílet. V tomto ohledu se dá použít i váš příměr k svazku manželskému, je volovina rozvádět se hned kvůli každé peachovině. A udržet takovýto svazek vyžaduje, vstřícnost, toleranci, nasazení, vůli. Nic takového nesleduju ani mezi lidem obecným, tedy alespoň v ČR, ani u našich politiků. Právě naopak, nějak moc podezřele jsme masírování, jak je EU zlá, fuj, fuj a ještě jednou fuj.

Tím přepráním stokilového chlapa jsem měla na mysli kteréhokoli chlapa. Nejednou mě nějaký "vyhmátl" po cestě ze zavíračky (pracovní) či rovnou za bílého dne, když jsem si sedla na lavičku v lese. Tohleto souvisí s úrovní vymahatelnosti práva (včetně trestního) a úrovní sociální, na to jsou sociologické průzkumy. Že míra nesouměřitelnosti ve společnosti je přímo úměrná s mírou kriminality. Stejně tak s tím souvisí i poflakující se partičky výrostků. A právě úkolem státu je zajistit tyto věci, stejně jako zajistit vzrůstající životní úroveň tím, že umožní vědecký výzkum, vzdělávání, zdravotní péči atd. To jsou oblasti, kde neviditelná pazoura trhu nemá co dělat.

Morálka lidí není konstantní záležitostí. Vždy je obrazem doby. A na naší době je vidět hlavně to, že rodiče se nevěnují dostatečně svým dětem. Nemají na ně čas, nemají k tomu ani finanční prostor. Přenášejí na ně své frustrace ze života bez perspektivy. Perspektivu nemají, protože naprosto netuší, jaké paskvily na zákony si na ně zákonodárci vymyslí zítra, natož aby tušili, zda si můžou dovolit nějaký větší výdaj, zda nekrachne firma, kde pracují, zda nekrachne banka, do které jim chodí výplata, atd.

Nejsem hysterická. Já tady píšu konstruktivní příspěvky. Co dělat, aby bylo lépe. To vy jste hysterický. A ještě kolem sebe kopete. Avšak chápu, že vaše představivost končí u rozbíjení. Destrukce je vždy jednodušší než budování. Je to o mentální kapacitě a duševní vyzrálosti. Bohužel to nesouvisí s věkem, protože pak byste měl alespoň nějakou naději.

278170

31.10.2012 00:19

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec?

Fotky?

baba_Blažková 89.?.?.?

Já mám fotek... Zatím nejodpudivější (z různých důvodů) týpek, se kterým jsem na fotce, je jistý Robin Hood z Čeladné. A jsem si jistá, že mě by skutečně nikdo ani zde ani v reálu nepodezíral z jakýchkoli kladných postojů vůči TOP 09. [velký smích]
Byl to navíc jejich ples a já součástí kulturní vložky, takže pokud si někdo pozval Okamuru, ať mu pokřtí cokoli, nemusí to nutně mít něco společného s jeho světonázorem. Leda bych já byla ve skutečnosti nadšenou fanynkou Trautnberka. [chechtot]

278171

Tady je velmi dobrá analýza (opět).

278181

ECB má rotačku na plný výkon stejně jako FED?

278230

Jo, jasně. Viz poslední volby teďka.

278231

Těch příčin krachu bude určitě povícero, prudký sešup dolů zahájil Reagan, díky tomu, že dolar byl i tehdy oblíbenou rezervní měnou a emitoval se tak jako se emituje dodnes, viděla bych za tím hlavně domino efekt zejména vysávání peněz a zdrojů za pomoci takto postavené bezcenné měny. Zřejmě proto bylo vynalezeno ojro.

278232

05.11.2012 11:31

Je Zvědavec na odpis?

RE: Zvědavec je dobrý, i v současné podobě.

baba_Blažková 89.?.?.?

Drsné časy. Nicméně gratuluji k miminu. Děti se rodily i za války, je smutné, že prozatímní majorita v poslední době před rodinou upřednostňuje auta, iPody, iPady, iPhony a další voloviny. Je příjemné vědět, že ne všichni v tom jedou [mrknutí jedním okem]

278389

05.11.2012 15:49

Je Zvědavec na odpis?

RE: zvedavec - trochu zmeny o drobec

baba_Blažková 89.?.?.?

Kerobe, já chodím na Zvědavce nějakých osm let. Hestroy ještě déle. Takových diskusních příspěvků jsme tu viděli neurekom. Takže tady bylo už fakt všechno. Dokonce i ten zelený design, jak kdosi navrhuje. I ty platby přes SMS. Stačí prohrabat se v archivu. A stejně tady vždycky vylezou podobní radílci. Kterým Vladimír x-krát vyšel vstříc a hovno z toho bylo.
K té anonymitě - Bělohradský v jakési svojí přednášce zmiňuje nějakého týpka, který v předválečném Německu na dotaz, zda je žid, odpovídá, že ne, načež mu teprve dochází, že v momentě, kdy takto lže, tak to znamená, že už je součástí systému, že už si s ním systém dělá, co chce. Tady má řada lidí problém s tím, že by mohli být spojováni se Zvědavcem, ale neuvědomují si, že právě tímto přístupem tuto ostrakizaci Zvědavce podporují a prakticky dále přiživují. Tedy škodí. Měli by se nad sebou zamyslet, jakou budoucnost tím vlastně pro všechny vytvářejí.

278414

05.11.2012 21:26

Je Zvědavec na odpis?

RE: quo vadis Zvedavec?

baba_Blažková 89.?.?.?

Možná se pletu, možná mě někdo poopraví, ale na Vladimírově místě bych se bála takto to provozovat, celkem nedávno tady bylo pár udání Zvědavce na finančák, byl i nějaký audit. Co mi má zkušenost hovoří, je to, že kdo chce psa bít, vždycky si hůl najde a v naší kokotlině není problém zařídit předběžné opatření na cokoli, když má jeden ty správné páky, takže by se snadno mohlo stát, že při příštím udání (a že jich ještě bude) by mohl nějaký iniciativní ouřada zařídit obstavení takovéhoto účtu. Tolik i pro fohata k tomu vyvádění peněz z ČR.

278452

Další kamínek do mozaiky - http://blisty.cz/art/65899.html
To by se určitě loutkařům našich modrých loutkinů taky nelíbilo, kdyby se to rozšířilo. Tak s takovou bychom tu korporátokracii nevybudovali, soudruzi.

278553

Já jsem pouze pojmenovala to, že bez nějakého systému to nejde a je úplně jedno, jak ho pojmenujeme. Daleko více než pomazánkové máslo nebo délka banánu mě znepokojuje neoliberalistická mantra "konkurenceschopnosti". Opravdu mě děsí představa, že budu konkurovat na trhu práce rákosníkovi, co dělá za misku rýže (při vší úctě k němu) a budu donucena žít podle jeho standardu, abych byla "konkurenceschopná". Zatímco naši kmotři chtějí být ve svých kmotrovinách také konkurenceschopní třeba zrovna vůči egyptským majitelům opevněných sídel s kulometnými hnízdy (a mnozí již budují). Takovému vývoji lze zabránit jen za pomoci prosazování nějakých těch chart lidských práv či jak to nazvete, které by byly globálně platné a takto i vymahatelné. EU stále ještě nějaké sociální standardy prosazuje a jak už jsem linkovala níže (výše - nevím, kam to koplo), Francie a Německo hodlají donutit nadnárodní společnosti podnikající na jejich území k tomu, aby daně platily na témže místě, kde podnikají. Například...!
V MMF se hovoří o nových modelech fungování bank.

Jakožto realistka VIDÍM těmadlenctěma vočima, že pokud se někde nějakým způsobem brání tomu aby z nás byli otroci dělající za - za co vlastně? Za právo vůbec dýchat!? - tak je to na úrovni EU, nikoli na naší národní úrovni. Je to ostudné, ale je to tak. Jestli je tady někdo takový sebevrah, že rozkrádání a zpronevěřování národního majetku považuje za jen jakousi kosmetickou vadu na jinak krásné národní suverenitě a svébytnosti, tak já tedy ne, pánové.
Ilustračně - kde byla média, když se zpronevěřily evropské dotace a ČR za to dostala pokutu a stop těchto dotací? Jaktože se nehledali viníci ve vládních klikách? Jaktože se zase huláká jen o té "hnusné" EU? A kdože to vlastně huláká??? Co si to, kurva, nějaký modroptákovský zloděj vůbec dovoluje? Takže ještě jednou a pomalu. Radši budu součástí takovéhoto nadnároního celku, jako je sociální EU, a doufat, že průměrný Němec či Francouz si nenechá ukrást i židli zpod prdele a já se s nimi svezu, než abych se spoléhala na to, že mi moji vlast, mou domovinu, mou otčinu, budou "po svém" hájit volební disidenti a trhači lístků, či ostentativní neúčastníci jakýchkoli občanských iniciativ (protože to přece nemá cenu)!!! [naštvaný]

278590

08.11.2012 00:00

Je Zvědavec na odpis?

RE: quo vadis Zvedavec?

baba_Blažková 89.?.?.?

Aha, blamage. Holt, už to pár let nesleduju, nemám účet v bance a dá-li zákoník práce a odbory, nikdy ho ani mít nebudu. BTW, mrňavou částkou jsem přispěla, asi tak v té ceně kafe, je to za mid, takže tam nebude moje jméno, příštího zájemce taky takto přesměruju s příspěvkem sem. Ale moc jich není, bohužel, i moje práce je předmětem softwarové kriminality [mrknutí jedním okem] takže lidi to často radši někde uloupí než aby si to koupili. A zakázek na nové soubory taky moc není. Holt, krize.

278617

08.11.2012 12:31

Politici si udělali z českého národa fackovacího panáka

Podněcování

baba_Blažková 89.?.?.?

Tak, teď jsme se zde všichni, v čele s editorem, zřejmě dopustili trestného činu podle § 323 - Násilí proti orgánu veřejné moci (ve stádiu přípravy). Seru na vás, policejní šmíráci. Podepisuju a vyzývám všechny, abychom se sešli v hojném počtu 17. listopadu v Praze na Václaváku. A v další dny znova. A klidně i pochod na parlament není od věci. Kandelábrů je dost a dost!!!
Pro mimopražské - I v jiných větších městech se bude demonstrovat. Tak neseďte doma na prdeli, jde o všechno.
A kdybych náhodou do Prahy nedorazila a řešila to jen tady v OV, nenechte si to, vy v Praze, ukrást od Janečka! Jestli se pokusí postavit se vám do čela, sejměte ho někdo cihlou, šutrákem nebo dlažební kostkou, parchanta nastrčeného.

278658

08.11.2012 13:39

Politici si udělali z českého národa fackovacího panáka

RE: Máme, co si zasloužíme

baba_Blažková 89.?.?.?

Chcete říci, že například důchodová reforma není počin z typicky pravicové kuchyně? Že správnou pravicovou politikou je důchod státní? Teď se nebavíme o korupci, ta je nadstranická. Teď se bavíme o politice jako takové.

278668

08.11.2012 14:45

Politici si udělali z českého národa fackovacího panáka

RE: Dobře že restituce prošly

baba_Blažková 89.?.?.?

Děkuji pěkně, pane, s církevní dobročinností mám osobní zkušenost. Never more. Povinně nepovinné návštěvy modloslužeb, dvojí metr podle toho, kdo se modlí a kdo ne, sprosté nadávky (nikdy jsem se totiž netajila svým názorem na katolickou církev), šikana jako v kasárnách, vydírání - nepravdivá udání "na sociálku". Nádherný příklad bylo vysvětlování jednoho flanďáka, pročpak některé malé děti při bohoslužbách pláčou (Kačence bylo v té době 7 měsíců). Prý je to tím, že je v nich Satan, stejně jako v každém, kdo není pokřtěn a toho Satana bolí pobyt na "svaté" půdě.
Při všem vědeckém pokroku, za co???

278677

08.11.2012 19:54

Politici si udělali z českého národa fackovacího panáka

RE: Děti

baba_Blažková 89.?.?.?

>Zažila některá z nich na vlastní kůži, co to je přijít o děti???
Tohle přece byla tisíciletá tradice v naší civilizaci, habane, nedemagogujte zase. Až s nástupem emancipace začalo být přípustné, aby se žena po rozvodu (zavržení) mohla vůbec domáhat péče o své vlastní děti, které přišly na svět z jejího vlastního lůna. Do té doby musel muž vysloveně NECHTÍT mít cokoli společného se svými dětmi. Tak už toho fakt nechte. Stejně jde jen o obecný komplex světovládců z neschopnosti totálně ovládnout rozmnožovací proces lidí. Proto všechny ty střídavky a podobné zhovadilosti. Proto ta uměle přiživovaná závislost nositelek života. Proto ta obrovská podpora pěstounů (i homopěstounů) - přičemž by stačilo kdyby pouhou třetinu peněz, které ta sranda stojí, stát radši věnoval na podporu rodin jako takových.

278715

08.11.2012 22:15

Politici si udělali z českého národa fackovacího panáka

RE: Máme, co si zasloužíme

baba_Blažková 89.?.?.?

Jo? A jak se chcete věnovat konkrétním problémům, když se chcípá hlady? Jak chcete vůbec řešit JAKÉKOLI problémy v momentě, kdy většina populace rezignuje na vzdělání z finančních důvodů? Protože PŘESNĚ TAM to vede v momentě, kdy se naruší sociální smír. A kdopak nám to tady tvrdí, že solidarita je fuj, že sociální vymoženosti pro všechny jsou fuj, že strategické podniky v rukou státu jsou fuj, že bedlivý dohled nad tím, aby základní životní potřeby se nestaly prostředkem k vydírání, je fuj, že silný stát je fuj? HALÓ!
V prvé řadě musí být za všech okolností nastolen jistý společenský úzus, kdy nikoho nedrtí obava o holou existenci a pak si můžeme filosofovat a pojmenovávat konkrétní osoby a konkrétní problémy. Protože pak k tomu máme čas a prostor, víme? Protože když děláte 24/7 a vaše polovička taky, tak na takovéto věci kapičku nemáte čas, jestli jste si nevšim.

278729

09.11.2012 01:01

Politici si udělali z českého národa fackovacího panáka

RE: debilů je v našem národě stále dost

baba_Blažková 89.?.?.?

Existuje ve Zlíně někdo natolik vlivný a tak zuřivě nenávidící cokoli levicového, kdo by byl schopen zorganizovat podobnou akci? Jarmila ví. A já vím. Jeho umělecké jméno zní Ziggy Horváth. Organizátor akcí na podporu radaru, rozbíječ Holešovské výzvy, v dávnějších dobách také Pravého bloku, volební manažer Vladimíra Hučína, fanatický obdivovatel bratří Mašínů. Doporučuji zopakovat si novodobé dějiny, zejména kauzu Hučín. Prskla bych sem link na stránky tohoto placeného provokatéra, ale jsou mimo provoz, což mě udivilo - ještě minulý týden chodily... ten kluk ušatá se svou povedenou partičkou beztak zase něco chystá. Co jsem psala výše v souvislosti s plánovanými demonstracemi o Janouškovi a šutráku platí i pro tohoto ksindla. Takže jestli proběhnou nějaké podezřelé akce, vsadím krk, že tento agent provokatér je pod tím podepsaný.

278743

09.11.2012 12:42

Politici si udělali z českého národa fackovacího panáka

RE: debilů je v našem národě stále dost

baba_Blažková 89.?.?.?

Tak jsem to tipla správně. Na svém FB o tom ten blbínek píše.

278786

10.11.2012 09:42

Politici si udělali z českého národa fackovacího panáka

RE: Máme, co si zasloužíme

baba_Blažková 89.?.?.?

Blbost. Vždyť jde o to, jakou funkci má mít stát. Jestli je to následovník "rady starších" v rodovém svazu nebo... co vlastně?
Pak na základě neplnění funkce můžeme vyhazovat z oken. Expresívně vyjádřeno.
Pojmosloví už tu je. Pokud popíráte existenci představy, jakým způsobem by se měl stát chovat, pokud podle vás neexistuje levice/pravice, je to totéž, jako kdybyste popíral zřízení feudální, otrokářství, rodové svazy atd.

278842

10.11.2012 10:02

Politici si udělali z českého národa fackovacího panáka

RE: Vy bando jedna

baba_Blažková 89.?.?.?

Netakáčujte tady. Tady není žádnej Popelka. Představy i alternativy existují. Jen placení provokatéři jako vy si myslí, že lidi zastraší lhaním, že "to jinak nejde". Kdo jste vy, že si o sobě myslíte, že vám sežereme tu nenápadně podsouvanou myšlenku, že jsme neschopní stejně jako to tříleté děcko? Asi někdo přisátý na penězovod, co? Jeden příspěvek, jedna IP adresa. Poslal vás sem krizový štáb? Je dobré vědět, že už máte tolik nahnáno! Tak pozdravujte nejvyššího politruka, a můžete mu vyřídit, že se zde rýsují zcela konkrétní představy o tom, co s vámi a vám podobnými.

278843

12.11.2012 15:28

Vzepřela se izraelská armáda premiérovi Netanyahu?

Řečičky se řeční

baba_Blažková 89.?.?.?

Pamatuji si na pár obdobných velkohubých prohlášení Reagana z 80. let na adresu Sovětského Svazu. Je možné, že co jsem tehdy zhlédla v Televizních novinách bylo notně přibarveno agitkou poplatnou době. Ale agitka je taky v každé době, proč by dnešní doba měla být výjimkou. Spíš mě překvapuje, že se původci takovýchto velkohubých prohlášení jsou schopni udržet ve svých křeslech. Co vím, tak Ronnie byl velmi populárním prezidentem. Netuším, jak to mají Izraelci s Bendžííím. Zachytila jsem však internetovou aktivitu ve smyslu "Israel loves Iran" a naopak.

278936

15.11.2012 15:48

Rallye po českých vesnicích

RE: jen řev davu

baba_Blažková 89.?.?.?

Melete nesmysly. Společenský užitek rallye je jaký, prosím Vás? (Ostatně stejně tak jako společenský užitek kteréhokoli jiného druhu poměřování pinďourů. Ať už jde o vylezení na kopec - aniž by efektem této činnosti bylo třeba zmapování oblasti - nebo fotbal nebo závody v čůrání do dálky.)

279192

15.11.2012 16:06

Rallye po českých vesnicích

RE: prosba na autora i editora

baba_Blažková 89.?.?.?

Místo čučení na TV, fotbálek, místo debilních adrenalinových sportů? Haha.

279193

13.12.2012 14:42

Prohlášení a výzva Unie otců u příležitosti Dne lidských práv

RE: je to opravdu dojemné a přeju dětem kontakt s oběma rodiči a také se všemi prarodiči

baba_Blažková 89.?.?.?

Šedivá je teorie a zelený strom života. Ten můj si šel hačnout za osm stovek měsíčně. To je likvidační? Vykonstruované z fiktivních příjmů? Ale jděte, vy brepto.

280493

13.12.2012 14:54

Prohlášení a výzva Unie otců u příležitosti Dne lidských práv

RE: nářky vydíráných otců mohou skončit přes noc

baba_Blažková 89.?.?.?

No, skončil by institut exkluzívního otcovství, což by mělo za následek to, že by taťkové přestali být popoháněni kvůli výživnému. Jelikož by tímto byli vůči ženám zvýhodněni, co se příjmů a výdajů týče, vyřešilo by se to dokrýváním ze státní pokladny. Nastala by něco jako kolektivní finanční zodpovědnost za všechny děti všech žen na území státu. Trochu nekapitalistické a netržní, pravda. Ale přesně takto to fungovalo kdysi dávno, než bylo vynalezeno otcovství. A nikdo kupodivu netrpěl žádnými syndromy zavrženého otce, což je výmysl zakomplexovanců, kteří ví, že prdel nerodí, tak konstruují kokociny. Žádná taková diagnóza neexistuje právě z mnou uvedených důvodů. Už to samo o sobě o lecčems vypovídá, nakolik jsou tito pánové důvěryhodní, když vědomě lžou.

280495

13.12.2012 15:28

Prohlášení a výzva Unie otců u příležitosti Dne lidských práv

Dotaz na kvó - kvó - kvóty

baba_Blažková 89.?.?.?

Milí pánové, mám dotaz. Pořád čtu na diskusích, jak jsou špatné kvóty ohledně účasti žen např. v politice nebo ve vedení velkých firem. Bak, bak, bakané je to. Prý. A není to diskriminace, kdepak, fujtajbl, je to tím, že ženy jsou prakticky neschopné obsazovat takovéto funkce, na rozdíl od pánů tvorstva, těch úžasných obrazů Boha samotného.

Ale titíž pánové chtějí kvóty na péči o děti, protože to, že děti jsou svěřovány zpravidla matkám, JE diskriminace, tfuj tfuj, tfujtajbl. A muži jsou stejně schopní jako ženy ve všech ženských otázkách, to jen ženy nejsou schopné toho, co muži...

...Hele, lítá tu nějaký oxymorón, kde se tu vzal, parchant jeden??? [chechtot] [chechtot] [chechtot]

280496

13.12.2012 18:28

Prohlášení a výzva Unie otců u příležitosti Dne lidských práv

RE: Dotaz na kvó - kvó - kvóty

baba_Blažková 89.?.?.?

Přesně tak. Nemám problém s tímto pohledem na věc.

280506

14.12.2012 12:17

Prohlášení a výzva Unie otců u příležitosti Dne lidských práv

RE: je to opravdu dojemné a přeju dětem kontakt s oběma rodiči a také se všemi prarodiči

baba_Blažková 89.?.?.?

Koho urážím? Čím, proboha?
Vy v prvé řadě lžete. Pokud má povinný příjem z práce X dejme tomu v regionu Moravskoslezském, nikdo mu nebude započítávat příjem Y, který by měl v Praze. Nikdo nikomu neříká "změňte zaměstnání". Soudy však naopak přihlížejí k tomu, pokud oprávněný (oprávněná) podá žádost o výživné či zvýšení výživného dejme tomu dne 1. 4. 2011, v květnu 2011 přijde povinnému pozvánka k soudu a povinný se ještě téhož měsíce jako z udělání ocitne bez práce.

Je pravdou, že soudy nižších instancí si s oblibou usnadňují práci tím, že nepřihlížejí ke všem okolnostem, ale to platí na obě strany a záleží na tom, jak se magistr vyspinká. Od toho máme institut odvolání. Soudci jsou nedovzdělaní nedoukové, kteří mnohdy ani neovládají spoustu paragrafů. Mně takhle jednou počítali fiktivní příjmy z nemocenské, na kterou jsem nedosáhla kvůli tomu, že mezi mým posledním zaměstnáním a onemocněním uplynula lhůta delší než je 40 dní. Ale to zřejmě nebude případ těchto neplatičů.

Já si beru krimnálníka? Nejsou argumenty, tak jdete do osobní roviny? Klasika. Styďte se, člověče, je to laciné a primitivní. Já bych mohla napsat vám, proč jste si vzal krávu, ale neudělala jsem to. Proč? Protože narozdíl od vás mám jistou úroveň a své postoje jsem schopna si obhájit, aniž bych někoho urážela. Z čehož vyplývá, jakým způsobem VY řešíte neshody. Napadáním oponenta. Z čehož vyplývá další věc, ta vaše bývalka asi nebude taková kráva. Asi to bude tošičku jinak, než zde prezentujete.

Tak soudní znalec dostal šok, jo? Vy budete asi skutečně "matroš". Víte, co je to v psychologické praxi tzv. "zrcadlení"? Nevíte? To je způsob komunikace psychologa s vyšetřovaným, předstírání empatie, kdy vyšetřovaný pak pojme k psychologovi důvěru a vykecá na sebe i to, co by normálně nikomu neřekl. Svatá prostoto.

Na stránky "otců" jsem koukala kdysi dávno, děkuji, nerada zvracím. Až bude na stránkách těchto zhrzených a zneuznaných zakomplexovanců prohlášení o tom, že se tvrdě distancují od domácího násilí a že odmítají poskytovat podporu pravomocně odsouzeným domácím násilníkům, pak uvěřím, že je to o otcovství a ne o misogynii.

280559

15.12.2012 13:57

Prohlášení a výzva Unie otců u příležitosti Dne lidských práv

RE: je to opravdu dojemné a přeju dětem kontakt s oběma rodiči a také se všemi prarodiči

baba_Blažková 89.?.?.?

Moje interpretace jsou konstatováním praxe. Vaše interpretace nejsou ani interpretacemi ani konstatováním. Jsou to pohádky na dobrou noc o ZLÉM, ZLÉM feminismu, který prý tu někde je, pro ostatní typy mužů (v tomto případě), kteří nemohou existovat bez toho, aby své table házeli na nějaké absraktum, nejlépe skupinu obyvatel. Je jedno, jestli jsou to cikáni nebo přistěhovalci nebo ženy.

Pokud chodíte na pívo se soudními znalci a máte na to, abyste utratil 10 litrů za hovadiny, tak na tom asi tak blbě nejste, abyste musel být neplatič. A záměrně zdůrazňuji, že hovadiny, protože vánoční dárky jsou sice hezká věc, ale dětičky potřebují mít střechu nad hlavou, potřebují školní pomůcky, potřebují být v teple, potřebují papat atd. Ne to, že jednou za čas udělá někdo gesto granda v rámci záchvatu otcovství.

To, že je někdo něčím udiven, taky znamená prd. Mě například nepřestávají udivovat tatínkové, kteří dají výpověď v práci jen proto, aby jim nebylo z čeho počítat výživné. Nepřestane mě udivovat postoj ve stylu "sobě sice uškodím, ale hlavně uškodím někomu dalšímu a to je to, co se počítá". Každý se holt divíme něčemu jinému a mnohdy prakticky nevycházíme z údivu.

O kriminalizaci jste tady mluvil vy, já jen odpověděla. A takových případů je spousta. A většinou jde jen o pár stovek. Navíc při existenci tolik kritizované a absurdní záležitosti, jako je účinná lítost, což v praxi znamená, že když tatínek jednou za půl roku pošle stovku, tak se mu houby stane. Ale oni někteří nepošlou ani toto. Oni si radši půjdou sednout, no, tak ať tedy jdou, nechápu, proč zrovna takovým děláte advokáta.

280630

18.12.2012 07:14

Prohlášení a výzva Unie otců u příležitosti Dne lidských práv

RE: je to opravdu dojemné a přeju dětem kontakt s oběma rodiči a také se všemi prarodiči

baba_Blažková 89.?.?.?

Nestydím se ani trochu, nemám důvod. Ono si stačí chvilku počkat, popřípadě argumentačně přitlačit a tatíčkové se propálí sami, oč jim ve skutečnosti kráčí. Je tady jeden takový, ten si stěžoval, jak byl oloupen o děti a najednou přiznal, že vlastně styk s dětmi má. Bez tohoto přiznání by totiž nemohl plivat na svou bývalku, tentokrát o tom, jak ona ty děti blbě vychovává.
Jestli dáváte trochu pozor, tak jste si musel všimnout, že já osobně se k výživnému nestavím nijak radikálně - neplatíš, neplať, ale pak se do nás neser. Sereš se? OK, jak chceš.
Že vy jste byl popotahován coby neplatič, to je logické, pokud byste přestal platit třeba hypotéku, taky ponesete důsledky. Tak to prostě chodí. A to je bydlení základní životní potřeba. Co naděláme.

Měl byste se coby muž radši soustředit na to, co.je opravdu důležité. Například řešit to, proč většina mužů není schopna (ne vlastní vinou) uživit z běžného platu rodinu. Tím byste pomohl spoustě dětí. Jenže kopat do ženských - obrazně míněno - je jednodušší. A o děti přece nejde. Kdyby šlo, svět už dávno vypadá jinak. Pro zajímavost uvedu jeden podstatný statistický údaj; zatímco oficiální nezaměstnanost je 9 až 10 % napříč populací, tak mezi samoživitelkami je to jen 5%. Ilustrativní, není-liž pravda?

280740

19.12.2012 10:11

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

Hrom píše: Čtyřmetrová žížala ušktila zemědělce

baba_Blažková 89.?.?.?

Jiný odkaz než na server pravda.ru by nebyl? Děkuji.

280800

19.12.2012 10:16

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

RE: Hrom píše: Čtyřmetrová žížala ušktila zemědělce

baba_Blažková 89.?.?.?

Jo, ještě mi tady chybí odkazy na známé fake stránky našich misogynů, tedy Hodiny a jeho partičky, coby relevantní zdroj informací, copak to, haban má po noční a ještě spinká?

280801

19.12.2012 19:55

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

RE: Hrom píše: Čtyřmetrová žížala ušktila zemědělce

baba_Blažková 89.?.?.?

Ne, já mám na mysli stránky jako feministka.com a obdobné.

280826

19.12.2012 22:55

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

RE: Fiktivní svět pseudožen

baba_Blažková 89.?.?.?

Všechno špatně. Už kdysi jsem marně pátrala, jak to s těmi feministkami je, protože s některými organizacemi (např. DONA) jsem v čilém kontaktu a v životě jsem nepotkala jedinou feministku, která by třeba měla problém s oslovováním slečno/paní nebo toužila po unisex záchodech.

Tady na zvědavci se strašně strašilo zlým feminismem v souvislosti s harasmentem. Stalo se co? Stalo se hovno. Nikde nevidím ty davy nebohých mužů odsouzených za to, že někomu podrželi dveře.

Stejně tak se strašilo, jak bude institut vykázání v souvislosti s domácím násilím zneužíván. Zatím čtu nářky, jak ubožátka kvůli jednomu chycení pod krkem, či kvůli jedné facce... Straší se tu tím, že ženské si prý samy udělají monokla, aby mohly ubohého muže vypovědět z bytu. Kdyby se něco podobného stalo, jsem si jista, že místní "zvědavci" by byli první, kteří by linkovali podobné kauzy. Takže opět hovno hovno, zlatá rybko.

Tenhleten článek je blbost z oříšku královny Mab, tipuju, že o povolení zveřejnit překlad už požádal Mašek nebo Wojnar. Chybí mi KDO to navrhnul, KDO to schválil a podepsal, KDY se tak stalo, KDY se o tom bude jednat, KDE se o tom bude jednat, plus předběžný návrh této směrnice on-line.

Už dávno jsem psala, že incidenty typu dame/mme navrhují a schvalují určité osoby, které nemají s feminismem nic společného, a účelem je feminismus diskreditovat. To, co by ženám opravdu pomohlo, to je neprůchodné, ale voloviny jo, dáme jim to sežrat ženskejm jedněm. Rovnoprávnost ocamcaď pocamcaď. Kolikrát jen v životě jsem sama slyšela hlášku "Jsi moje žena a budeš poslouchat".

Je smutné, že muži ovládaná média se snaží ženám vnutit představu, že feministka rovná se škaredá ženská, která trpí nedostatkem sexu. Takže hloupější nanynky samy na tenhleten špek ochotně skáčou a skandují fuj fuj feminismu. Kdybych chtěla být svině, postnu sem pár citátů doktora Bartáka. Ale bylo by to stejně zkreslující jako ten blábol, co si říká článek.

Já chápu, že přijít během pár desítek let o absolutní moc nad jinou skupinou lidských bytostí, kdy v rámci tradic tomu po tisíce let bylo jinak, je velmi frustrující. Chápu, že pánové neví, jak být chlapy, protože do relativně nedávna jim k tomu, aby se tak cítili, stačilo velmi málo. Jenže to je prostě další krok ve vývoji opice směrem ke skutečné lidské bytosti. Čas prázdného povyšování se a vlastnění jiných lidí holt skončil. Co takhle být chlapem a svou energii využít k přeměně světa v lepší místo pro všechny? Budete mít plnou podporu nás, žen, tím jsem si jistá. [mrknutí jedním okem]

280838

19.12.2012 22:57

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

RE: Vize

baba_Blažková 89.?.?.?

To se nikdy nestane. Ještě pořád existují věci jako je láska a na tu je každý krátký. [smích]

280841

19.12.2012 23:38

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

RE: Fiktivní svět pseudožen

baba_Blažková 89.?.?.?

Ale houby. Poměr idealistek mezi ženami je stejný, ne-li větší než poměr idealistů mezi muži. Ženy si navíc nemají co poměřovat. Pokud se některé porůznu vylepšují silikonem, je to jen důsledek poptávky. Je dost hloupých mužů, ale málokterý je slepý. Jde-li o funkce, z nichž plyne moc, tak tady snad všichni víme, že touha po moci jako takové, je právě tím motorem ženoucím dotyčné obého pohlaví do oněch funkcí. Zřejmě proto je v těchto funkcích žen tak málo. A když se některá vyskytne, tak to je pak óbrmatroš. Musí holt obstát mezi svými vlky. [smích]

280844

20.12.2012 11:07

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

RE: Fiktivní svět pseudožen

baba_Blažková 89.?.?.?

S potraty nemá feminismus nic společného. Pokud by existovalo něco jako základní příjem, popřípadě by se zrušil institut exkluzívního otcovství, jak se zmiňoval anonymní diskutující v diskusi pod článkem zhrzených oplodnitelů, vyřešil by se i problém s umělými potraty. Neznám ženu, která by si "užívala" fakt, že byla okolnostmi nucena přerušit své těhotenství. Naopak jsem sama osobně zažila debatu typu "půjdeš na potrat, kurvo jedna". Takže mícháte jabka s hruškama. Kdybyste chtěl být pravdivý, musel byste zmínit pohlavní selekci usmrcených plodů v Indii, Číně, Pákistánu a jinde. Musel byste zmínit zavražděná novorozeňata ženského pohlaví v Asii a Africe.

Že nikdo neprotestuje, když, cituji, jejich "sestry "vrazdeny bombami a strileny vcetne jejich deti ? Co to kecáte? Levicové političky protestují velice silně, loni jsem sem postovala v souvislosti s "osvobozováním" Libye velice emotivní článek jedné feministky, který byl právě o tom, jaký dopad celá tato věc bude mít na místní ženy. Feministické organizace jsou proti jakémukoli násilí, dokonce na svých stránkách nabízejí i pomoc týraným mužům, což o jejich mužských protějšcích v opačném gardu říci nelze. To se týká i násilí na globální úrovni, avšak tyto názory nejsou politicky korektní, takže na iDěsu si to nepřečtete. Ke Kundolíze a Hitlary jsem se vyjádřila už výše. Pohádky a knihy žádná feministka neřeší, poptávala jsem link a přesnější info, dokonce i pod původním článkem - a nic.

S tím nakupováním jste opět vedle jak ta jedle. Která žena potřebuje mít poslední model mobilu, nejdelší úhlopříčku TV, nejvýkonnější komp, aby mohla pařit střílečky? Kdo co nakupuje? Já vám povím tradiční spor, který probíhá u nás doma. Pořád a pořád dokola. Aviváž do prádla je "zbytečné utrácení". Co na tom, že se to pak líp žehlí, některé věci se ani žehlit nemusí. Škrobení prádla je taky zbytečné utrácení, co na tom, že škrob prádlo nejen provoní, ale i impregnuje, zbytky kůže a dalších věcí, které se v lůžku vyskytnou, se pak z ložního lépe vyperou a ložní vydrží i dvacet let. Totéž platí o záclonách, zůstávají déle bílé. Ale to jsou zbytečnosti a já zbytečně utrácím prachy za peachoviny. Naopak, takový nový tablet, to by byla investice, drahý touží po tabletu, sní o tabletu, když zahlédne tablet, musí si na něj alespoň šáhnout. Každý měsíc proběhne slovní roztržka o tom, že jsem "zase zbytečně utratila šedesát korun" a pak spustí o tom, že auto sice ještě jezdí, ale bylo by třeba nové. Věřte mi, že je velmi těžké ubránit se pak představě, jak někomu rozbíjím tablet o jednu "spořivou" kebulku. Tolik k tomu nakupování. Víte vy vůbec, co je to spotřební zboží?

280880

20.12.2012 11:23

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

RE: Vize

baba_Blažková 89.?.?.?

Hele, mám děti v pubertálním věku. Já vím, cloumají s nima hormony, ale sama si to pamatuju, učí se nakládat s láskou. Ty přípony jsou věci, které sem přinesla tržní ekonomika. Je to špatně. I se svým skorodospělým (papírově) synáčkem jsem o tom hovořila. Že dnes se na školách neučí rodinná výchova, péče o dítě. Dnes se učí, jak si zašoustat a nechytnout tripla. Jak se nevázat, jak odkládat rodičovství, co to jde. Tohleto si nevymyslely feministky. Nezávazné šoustání je politika, která vyhovuje mužům jaksi od přirození. Je těžké vysvětlovat takové věci mužům, ale touha po dítěti, po rodině, je ženám vrozená. Je to chování stejně pudové jako u jiných pudů. Sama si vzpomínám, jak to se mnou třískalo okolo dvaadvaceti. Připravila mě na to moje matka, takže když to nastalo, nebyla jsem zaskočená, jen mě udivilo, jak je to silné. Jenže dneska se dětem vnucuje, že to jsou jaksi nevhodné záležitosti, toužit po rodině, po dětech je nevhodné, nezodpovědné, ubohé. Jsou to ženy, kdo se přizpůsobuje. S muži třískají jiné věci. I sám Jan Werich psal, že ženská si daleko snáze o jistých věcech řekne "však ono mi to neuteče", narozdíl od muže. Takhle jsme prostě naprogramovaní, zadrátovaní. Když do toho vstoupí láska, nastávají kompromisy, což je fajn. Tohle zprivatizovat nejde.

280882

20.12.2012 11:39

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

RE: Vize

baba_Blažková 89.?.?.?

Vojto, to, co zde píšete, je možná pravdivé, ale nefér. Navíc pohlavní rozmnožování zajišťuje rozmanitost, je prospěšné pro odolnost druhu vůči nemocem, nepřízni prostředí atd. Já se na muže dívám jako na lidi, ne jako na podřadný druh. Pravda, jsou dětinští, když je sklátí rýmečka, člověk by je zabil, mají "potřebu" nákladných hraček... Ale byla by to bez nich nuda. Nejde být jen zodpovědný, je třeba si občas hrát, popustit fantazii, odpoutat se, jen tak člověka napadnou věci, které ho dosud nenapadly, jen tak je možný například technický pokrok. Muži a ženy se mají doplňovat. To jen tady se píše o tom, že ženy by měly poslouchat, podporovat (rozuměj sloužit). Schovávají se za výmysly, přitom jde jen o sexuální frustraci, protože neumí souložit s rovnoprávnou partnerkou, potřebují mít ten pocit pána a vládce. Protože rovnocenná partnerka by jim mohla říct, twl, to teda stálo za houno, zatímco služka by si to nedovolila. A tak si vymýšlejí strašné historky o strašných feministkách, aby na svou stranu dostali další muže. Klasická politika strašením. V globální politice je strašákem terorismus, sexuální frustráti straší feminismem. A chlapi pak plýtvají energií na soupeření se ženami, místo aby přijali svou roli toho, kdo chrání rodinu před vnějšími vlivy, v dnešní době před asociální politikou. Měli by se sdružovat v odborech, měli by se zajímat, co dělají poslanci. Ale oni radši buzerují tu svoji doma nebo prudí tady. [smích]

280885

20.12.2012 12:26

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

RE: Fiktivní svět pseudožen

baba_Blažková 89.?.?.?

Jo, děti jsou strašný svině. Co tak je vyhubit?

280892

20.12.2012 15:39

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

RE: Fiktivní svět pseudožen

baba_Blažková 89.?.?.?

Ne, jde o to, že jen určitému typu žen se věnuje mediální pozornost. A teď se, prosím, zamyslete, kdo vlastní která média. Feministky to nejsou.

280899

20.12.2012 15:52

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

RE: Vize

baba_Blažková 89.?.?.?

>Jenže lásku způsobují hormony a dneska se každá ženská
>dopuje hormonální antikoncepcí. A následkem toho nemá
>premenstuační syndrom jednou za měsíc ale 10 dní v měsíci.
>Kdo to má vydržet?

>A když to svinstvo vysadí, tak ji ten princ co si ho našla pod
>vlivem HA začne smrdět. Nebo naopak. Protože HA mění
>hodnocení a vnímaní pachů. Normálně jí chlap smrdí den,
>dva v cyklu.

Souhlas, i ty dopady na životní prostředí jsou otřesné. Ale, upřímně, habane, co tedy takhle používat kondom? Víte, co to je, přesvědčit chlapa, aby si ho vzal?
>
>Další faktor je ten, že každá ženská očekává, že bude
>mít v manželství stejnou nebo větší životní úroveň než
>u tatínka. Což v době rozpadlých rodin, které si už
>nepomáhají jako dřív, a velké diferenciace příjmu dosáhne
>jem málokdo.

To si cucáte z prstu, už proto, že - kolikpak to procent dnešních pubertálů pochází z rozvedených manželství, vy "u tatínka"...! [velký smích]

>Takže pak každá brzy začne hledat toho správného prince,
>který ji to zajistí. A začne vytloukat ložnice. Když jich
>nasbírá pět, je pro manželství odepsaná, protože to už
>většině chlapů vadí. Na sex ne, ale jako partnerku a matku
>svých dětí takovou ženskou nechtějí. Proto je dneska tolik
>starých "slečen" a svobodných matek. Kterým se nesmí říkat
>"slečno" protože si v padesáti připadají trapně.

To je taky blbost. Co je která zač, je vidět už v průběhu puberty. Tomu svému pubertálovi to pořád říkám. Když ti padne do oka ta, která tě osloví větou "pojď si zašoustat," tak se potom nediv.


>Můžete změnit myšlení, ale lidskou přirozenost těma svejma
>pipinama nepřečůráte. I když jste si na to vymyslely ten
>fenynismus.

To platí pro obě pohlaví. Od toho jsme lidské bytosti, abychom se nerozhodovali na základě toho, co nám velí rozkrok. Přesto znám jen málo žen, které si dokazují svou hodnotu tím, od kolika mužů se nechají poskákat. O mužích totéž říct nemůžu. Za celý svůj život jsem narazila tak na dva, tři, kteří se mi nesnažili dostat mezi nohy. A rozhodně drtivá většina z těchto sběratelů sexuálních zkušeností nechtěla vztah.

280900

20.12.2012 16:06

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

RE: Vize

baba_Blažková 89.?.?.?

Další zvláštností je, že si o ty různé věci musím říkat cizím. Do toho svého můžu hustit, argumentovat, a nic. Ale ten můj zase třeba pomáhá v jiných domácnostech, takže ono se to srovná.

Na to jsem přišla někdy v pětadvaceti, že to tak funguje. Pokud potřebujete jako ženská třeba sletovat stuďák na výstupu ze zesilovače, je úplně nejlepší, když toto téma nadhodíte v přítomnosti dvou a více mužů, přitom se ještě zatváříte jako naprostý idiot, povzdechnete si, jak jste bezradná slabá žena, zakmitáte řasami a sklopíte zrak, pokud ovládáte i něco jako uzardění, máte vyhráno. Oni se ti pitomci pomalu servou, kdo má lepší páječku a tak... Vysvětlete mi, jako muž, proč nestačí normálně požádat. Jednoho. [chechtot]

280901

20.12.2012 23:36

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

RE: Fiktivní svět pseudožen

baba_Blažková 89.?.?.?

Určitě existují. Ale to nemá nic společného s feminismem. Navíc je vědecky dokázáno, že zmalovaná, silikony vyspravená, nalepenými vlasy a nehty disponující (prý) sexbomba zaujme muže snáze než "holka do nepohody" [smích]

280922

20.12.2012 23:41

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

RE: Vize

baba_Blažková 89.?.?.?

Děkuji, není to nezbytné, spoustu věcí jsem se naučila sama jakožto správný podivín. Mě osobně ty hrátky už nebaví. Nepotřebuji si nic dokazovat takhle unfair způsobem. Jen ještě jeden poznatek - ještě jsem nepotkala chlapa, který by třeba štrykoval (což občas dělám taky). [chechtot]

280923

21.12.2012 10:29

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

RE: Fiktivní svět pseudožen

baba_Blažková 89.?.?.?

Nemá, byla to jen odpověď na příspěvek nade mnou, nevytrhujte z kontextu. Ostatní je to, co jste dovodil z mylného předpokladu.

280951

21.12.2012 10:32

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

RE: Fiktivní svět pseudožen

baba_Blažková 89.?.?.?

Četla jsem ten článek, četla jsem i originál, poptávala jsem zdroj i pod originálem. Originální článek neobsahuje zdroj, jen odkaz na článek v ruštině. Článek v ruštině také neobsahuje odkaz na zdroj. To mi stačí, abych si myslela, že někdo lže.

280952

21.12.2012 10:35

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

RE: Hrom píše: Čtyřmetrová žížala ušktila zemědělce

baba_Blažková 89.?.?.?

Vy je znáte lépe. Jsou minimálně ještě jedny, o kterých vím, podobného charakteru. Také existují stránky jednoho bývalého psychologa (přišel o licenci), který píše obdobné bláboly, to už máme troje a to jsou jen ty, o kterých vím. Propagovat je zde nebudu, jsou zde slabomyslnější jedinci, kteří by je mohli považovat za téměř písmo svaté. Vy však zajisté víte, o čem mluvím.

280953

21.12.2012 12:22

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

RE: Fiktivní svět pseudožen

baba_Blažková 89.?.?.?

To je jen váš způsob vidění žen. Nejste objektivní a své životní zklamání svalujete na něco většího, než jen na to, že to prostě vám dvěma neklaplo. Kdybych já byla jako vy, tak píšu, že všicni chlapi jsou násilníci. Ale já nemám komplexy. Nejste už ani k politování, jste srandovní.

280963

28.12.2012 20:31

Psychiatrické léky spojeny s 90% případů střelby ve školách

RE: Masoví vrazi byli vychovávni pouze matkou

baba_Blažková 89.?.?.?

Dovolila bych si připomínku, že stejně tak spoustu vrahů, zabijáků, vychovali prarodiče. Už jsem tu psala, že mám zkušenost s domácím násilím. V obou případech, kdy došlo na rány pěstí, byli pánové prakticky vychováni prarodiči. Nebyli jim svěřeni do péče, spíše šlo o přístup k matce "Ty jsi mladá, ty tomu nerozumíš." Jeden z nich pocházel ze tří dětí, byl nejstarší. Ani jeden z jeho mladších bratrů neměl problémy se zákonem, ani ve vztahu. Oba slušnou kariéru, spokojený vztah. Jen ten konkrétní, nejstarší má spoustu záznamů v rejstříku trestů, ba i zkušenost s vězením. Neustále bez práce, neustále bez domova, padesátka na krku. Ten, který byl jedináček, má rovněž pestrý trestní rejstřík a problematické vztahy se spoustou násilí dodnes. Jediné, co mají tito dva společného je právě ten fakt, že jejich rodičům byla permanentně podrývána autorita, nakonec rezignovali. V tom hloupém věku, cca do 3 let. Já sama jsem si se svou matkou prožila něco podobného. Navíc pak to domácí násilí. Nebudu se zde moc rozepisovat o svém synovi, pořád doufám, že mu snad ještě mohu pomoci. Ale dost se děsím, co s ním bude. Nicméně ten stav, že já řeknu hot a má matka čehý trvá dodnes. Je jedno co řeknu. Vždycky je to špatně. A syn toho využívá, lavíruje. Když se pohádá s mou matkou, přijde za mnou. Když se pohádá se mnou, utíká za babičkou. Taková soukromá "střídavka" (zdravím Hodinu). Máme se na co těšit. Všichni. Dobře vám tak.

281129

02.01.2013 15:20

Každá lidská emoce je nyní klasifikována jako duševní porucha

To je jen půlka pravdy

baba_Blažková 89.?.?.?

Ono je psychickou poruchou i třeba to, že se bráníte. Když si nenecháte od systému nakálet na hlavu, podáváte odvolání, námitky, jste případ pro psychiatra. Pokud si dovolíte zpochybnit jakoukoli samozvanou rádoby autoritu, jste prostě blázen, protože "normální" člověk takto nejedná. Říkají tomu paranoia kverulans.

Když si přes tohle všechno uchováte jakž takž zdravý rozum, nehroutíte se a neprojevujete se nikterak hystericky, řeknou o vás, že máte plochou afektivitu. To je vlastně taky diagnóza. Když se naopak projevíte emotivně, jste emočně labilní. Někdy se dokonce tyhlety věci sejdou v jednom posudku, mnohé závěry se vzájemně vylučují. Ale psychiatrie (psychologie) je v tomto úžasně cimrmanovská, autoři psychologických posudků mohou naprosto v klidu zastávat názor, který zároveň vyvrací.

No, a když už jsem u toho, tak podle zákona o soudních znalcích není znalec povinen dokazovat, jak ke svému závěru dospěl. V psychologii existují tzv. projekční metody, kdy vyzkoumají, nakolik jste normální, podle toho, jak nakreslíte strom. Na internetu se k tomuto flákají manuály, které vypadají asi takto: Pokud zkoumaná osoba nakreslí větev takovou a takovou, znamená to, že se podvědomě bojí. Zároveň to však může znamenat, že se naopak ničeho nebojí, ani podvědomě. Je nutno vycházet z kontextu. No, a kontext se hodnotí podobným způsobem, hlavně se však do výsledku promítá osobnost psychologa. Polopaticky řečeno, pokud je psycholog labilní a váš strom mu připomene něco nepříjemného, napíše posudek o tom, jak jste nepříjemní. Přičemž vaše podvědomí může být naprosto OK, vám vaše kresba přišla příjemná a možná by stejně tak i připadla komukoli jinému. Sestavování psychologických posudků je prakticky stejné šarlatánství jako sestavování horoskopů. Podala jsem si takto jednu psycholožku u soudu. Vlastně nic neřekla, jen blábolila fráze, které neměly hlavu ani patu, jelikož však používala doktorskou hantýrku, znělo to strašně učeně a slabomyslným jedincům to takto stačí (asi jako Havlovy pseudointelektuální úvahy). Mám záznam, ale v tuto chvíli se mi zoufale nedostává času. Každopádně to pak hodím na youtube i s titulky, aby bylo všem jasné, jak to ve skutečnosti funguje.

Psychologie je pavěda bez jasných pravidel a jako taková byla je a bude vždy zneužitelná a zneužívaná.

281387

02.01.2013 21:01

Bude hůř než za Husáka. Proč?

RE: Vzhůru k NWO

baba_Blažková 89.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=E34IizNSmJ4

Předem upozorňuji, že to není nic pro vysokoškolsky vzdělané voliče pravice.

281404

03.01.2013 15:29

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: Proc amnestie?

baba_Blažková 89.?.?.?

>mozna si uvedomil ze zkazeny a prolezly hnusem sme my vsichni.

Mluvte za sebe, člověče.

281484

03.01.2013 16:30

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: Proc amnestie?

baba_Blažková 89.?.?.?

Nesouhlas. Potkávám se s dost lidma. Většina z nich jsou poctiví a dobří lidé. Zato od sametového průseru neustále poslouchám, co jsme my Češi za svině. Slyším to v TV, slyším to v rádiu, čtu to v mainstreamu. Jakoby nás někdo chtěl cíleně programovat. Přesto má osobní zkušenost hovoří opak - i s přihlédnutím k mým vlastním nestandartním zážitkům - lidi nejsou fundamentálně zlí. A můžou si voliči našehopánaknížepána uřvat hlavu. A hlavně Menzel, ten si může klidně i vysrat oko.

281489

03.01.2013 17:36

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: Proc amnestie?

baba_Blažková 89.?.?.?

Je to nastavením pravidel, Mordechaji. Jsou lidé, kteří nerezignují, patřím k nim, je nás více. Je pak ovšem na nás i více vidět. Ne každý má tu odvahu hraničící se sebevražedností. Většina lidí chce jen v klidu žít, vychovávat děti, pěstovat své koníčky. To nemá nic společného s tím, jestli jsou nebo nejsou špatní. Oni si jen spoustu věcí neuvědomují jako například to, že jsme v přesile, že když se vzepřem všichni, nic s námi nenadělají. Anebo jsou daleko chytřejší než já a mají pravdu v tom, že ta samozvaná elita má páky na to dostat nás všechny, i třeba za cenu krajních řešení jako je například "humanitární" bombardování. Nevím. Já na rozdíl od vás si neosobuji právo odsuzovat. Ani se nepovažuji za něco více.

Takže noch einmal, pravidla určují nikým nevolení, samovyvolení parazité. A jak známo, parazité jsou schopni zničit prosperující organismus. A nezáleží ani v nejmenším na jejich počtu. Jsou-li dostatečně agresivní, stačí jich jen pár.

281505

03.01.2013 18:48

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: Proc amnestie?

baba_Blažková 89.?.?.?

Aristokrate, já jsem ovšem připustila, že se mohu mýlit. Ten, kdo se tu pasoval do role toho úžasňáka, ojedinělého úkazu v morálním bahně (žepré) většiny, to jsem nebyla já. Trošku připažte, míváte často dobrý úsudek, ale zrovna teď v tuto chvíli jen poněkud samoúčelně rýpete.

Ne každý má čas a náladu rozkódovávat, co nám to vlastně média sdělují. Ne každý má čas a náladu probírat se tisíci a tisíci stránkami všech těch zákoníků a vyhlášek, jejich novel, výkladů, judikátů. O tomto bychom měli být coby občané pravidelně informováni, ale nejsme. Jak je to možné?

Na úklid takového bordelu je třeba extra silný žaludek. A ten má málokdo. Většina lidí se bojí, když vidí, jak snadno by mohli být semleti. Nikdo nechce být tím, na koho je vidět. Neodvážila bych se to nazvat pokrytectvím. A pokud ano, tak výhradně z očí do očí konkrétním lidem. Nedovolila bych si generalizovat. Neznám story každého občana ČR. Ale slyšela jsem jich hodně dost šílených, aby to vydalo na knihu. Proto nikdy nebudu chtít být v jakékoli partičce se samozvanými soudci, posuzovateli a odsuzovateli.

Vy mně taky. [vyplazený jazyk]

281524

03.01.2013 20:41

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: K případu řidiče Smetany

baba_Blažková 89.?.?.?

Ona se mohla naprosto v pohodě sama rozhodnout "nandat mu to" pěkně demokraticky. Protože soudy jsou tzv. nezávislé. Tedy i samosoudci. Mnohdy jsou tak nezávislí v hodnocení důkazů, že člověk jen zírá. Úplná nezávislá scéna. Nicméně mohou si to dovolit. Jsou neodvolatelní.

281531

03.01.2013 21:27

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: Proc amnestie?

baba_Blažková 89.?.?.?

A co s takovými uděláte? Vezmete jim volební právo? Na základě jakých kritérií? Míra měšťáctví? No - a co potom s ultra alternativci? Pane, do mě se nemusíte vandrovat. Já jsem ta, co podala civilní žalobu na Statutární město jako takové. Bez bázně a hany. [mrknutí jedním okem] Zatím je to ve fázi té, že jsem byla zproštěna nemalého soudního poplatku. Soud uznal mé nároky za potenciálně oprávněné. A nedělám to pro zábavu a skutečně mě to nebaví, jenže někdo holt musí. Příliš často si říkám, že kdyby nás takových bylo víc, co si nehodlají nechat srát na hlavu, svět by byl o něco snesitelnějším místem.

PET lahve? To si pište, že mě to sejří. Ale co s tím nadělám? Já doma nasávám jen velmi zřídka a když už, tak sudové víno ne-e. Takže PETky nijak neuplatním. Jo, piksle od šampónů (na tu moji hřívu jich padne), od sirupů (nakupuje je drahý), igelitky - to mně pije krev. Zrovna dnes jsem zjistila, že máme doma fakt přeigelitkováno. Ale co s tím, když někteří nejsou schopni si vzít igelitku z domova? To mám pořád buzerovat? Myslíte, že mě to baví?

V TV je osvěta, OK, jenže naše ekologická hnutí a naše jediná zelená strana se stihla kompletně zdiskreditovat. Jak může být někdo zelený a zároveň pravičák? Není to oxymoron? V naší kokotlině jsou možné neuvěřitelné věci. A do toho ještě soukromí exekutoři. Lidé čím dál více mají neradi naši zem, jsou frustrovaní, neuvažují v horizontu desítek či stovek let, po která se bude rozkládat odpad, protože oni si nejsou jistí, zda třeba už zítra neskončí pod mostem, že se někdo blbě vyspinká. Já opět narazím na Bělohradského, který popisoval jakousi situaci okolo zavírání fabriky kdesi v Itálii; že prý ta fabrika strašně ničila životní prostředí, že prý v okolí fabriky byl markantně zvýšený výskyt rakoviny. Nicméně místní protestovali proti zavírání fabriky s argumentem, že na jedné straně možná dostanou rakovinu, pokud fabrika zůstane, každopádně však s daleko vyšší pravděpodobností budou hladovět, pokud se fabrika zavře. Tady hledejte odpovědi na zdánlivé ignorantství. (Ale my máme pravičácké zelené!!!) Lidi jsou fakt rádi, že žijou. Aspoň trochu, aspoň nějak. Umím tomu porozumět. Já nevím, co pro ně udělat. A nemyslím si, že si zaslouží takhle žít. Nejsou špatní, jsou jen zoufalí, protože mají zdánlivě na výběr z možností Špatně nebo Špatně. A sračkomety metají. (A bojujeme proti hrozbě komunismu a dokud nevychcípáme hlady, budeme bojovat proti hrozbě komunismu, seč nám hlasivky stačí.)

(P. S.: Nápady na konstruktivní řešení jsou vítány. Klábosení do klábosnice nic nevyřeší. BTW - systém záloh na PETky není od věci, ale neřeší to igelitky a šampóny [velký smích] )

281534

04.01.2013 12:11

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: Proc amnestie?

baba_Blažková 89.?.?.?

Lidé nejsou stejní ve způsobech, jakými reagují. Jinak jsou víceméně stejní ve svých tužbách a přáních. Tak bych to shrnula. Ano, je to nepříjemné, ale jsou i rozdílně mentálně či fyzicky vybaveni k řešení různých problémů. Pokud se někdo cítí být o něco chytřeší nežli ostatní (a ono tomu tak často i objektivně bývá), pak k tomuto může zaujmout celkem tři postoje. Buďto využít své výbavy ku prospěchu ostatních méně "šťastných", také může mentální "nedostatečnosti" těch ostatních využít výhradně ve svůj prospěch anebo se na to vybodnout, problémy ignorovat, nikoho nezneužívat, nikomu nepomáhat, hrát si na svém písečku a o ostatní se nezajímat, předstírat, že nejsou. Čímž se dostáváme opět k filozofování a skutek utek. Děláte něco vy? Já ano. Pokud vy také, máme šanci. Ignorováním problémů se ještě nikdy žádný problém nevyřešil. [mrknutí jedním okem]
A mailováním také ne. I když si plně uvědomuji, že tady dost natahuju trpělivost pana editora. Já jsem mizerný mailovač, nejsem schopná napsat ani PF na FB [velký smích] . Moje privátní korespondence sestává většinou ze stížností, námitek, žalob etc., bohužel, což mi dost užírá odhodlání psát i jiné věci. Diskuse mají výhodu, že si je čtou i jiní a je zde naděje, že pokud se vyskytne kvalitní myšlenka, i třeba jen její základ, může padnout na úrodnou půdu.

K tomu spiknutí - pokud máte důvod domnívat se, že patříte k nějaké skupině lidí, tak chtě nechtě budete vždy cítit větší sympatie k této skupině a od toho se vše odvíjí. Je jedno, jestli jde o národ, etnikum, či jestli vás spojuje podobný osud či zájem (koníček). To tak prostě je. I když spiknutím bych to přímo nenazvala.

281590

07.01.2013 00:54

Každá lidská emoce je nyní klasifikována jako duševní porucha

RE: To je jen půlka pravdy

baba_Blažková 89.?.?.?

No, pravdou je, že jsem jedné Mgr (asi jsem jí srala i tím oslovováním "paní magistro", nemohla jsem si pomoci) řekla, že pokud je tenhleten na všech úrovních mafiánský systém normální, pak jí klidně podepíšu, že jsem blázen. Takže mi udělala diagnózu přiměřenou svému raněnému egu. [velký smích]
Taky je pravda, že jsem párkrát silně narušila skupinovou terapii, ale ne až tak docela úmyslně, jen jsem trošku vysvětlila terapeutovi, jak funguje deprese, všichni pacienti, kteří se do té chvíle nechali mást jeho hloupými naučenými frázemi a byli v relativním klidu, propukli v pláč s tím, že mám pravdu já... Kruté? Nemyslím si. Strašákům je třeba postavit se čelem. Asi zhruba podobné věci, jaké píše ten člověk v odkazu, který sem postovala JanaX, kopnu ho sem znova, http://www.oslikuv.net/skola/cl034.htm - ten člověk to popisuje velmi přesně. Zajímavé je, že jsem taky trpěla panickými záchvaty, tak jako on, a vlastně jsem se s nimi vypořádala sama svou vůlí, prášky jsou na hovno. Dělaly se mnou strašné věci, deprese se prohlubovaly, panické záchvaty se zhoršovaly a do toho tzv. syndrom neklidných nohou, o kterém jsem se až později dozvěděla, že existuje, když jsem tenkrát symptomy popisovala lékaři, tak na mě koukal, že si něco vymýšlím. Blbec. Co dodat?

Pan Kadlec popisuje, že 62% určuje normálnost/normu. Avšak. Kdo má IQ nad 120 je inteligentnější než 80% populace, kdo má IQ nad 130 je inteligentnější než 98% populace. Každopádně to zjevně není "normální". [smích] Vím, jaká numera byla naměřena mně, nebudu se planě chvástat, nechám si to pro sebe. Většinu zdejších pravidelných diskutérů považuji stejně za daleko inteligentnější, než jsem já sama. Blázen vedle blázna. Jsem v dobré společnosti. [smích]

281745

07.01.2013 10:58

Každá lidská emoce je nyní klasifikována jako duševní porucha

RE: Nádhera

baba_Blažková 89.?.?.?

No, tři králové jsou dost dobří, zejména pokud jste na to byli dva. Já se zmohla pouze na toto (dostala jsem jako všichni za úkol referát na oblíbené téma, děvčata většinou řešila aromaterapie, popřípadě jak nám zlátne na podzim listí). Bylo to hezké vidět, jak se deprese včetně čerstvě přivezených pokusů o sebevraždu válejí smíchy, dala jsem si tenkrát hodně záležet na přednesu s kamennou tváří, i psycholog se kousal do rtů. Ale stejně mi to nepomohlo, věděli, že na mě je třeba si dávat pozor. A čím populárnější jsem byla mezi ostatními pacoši, tím otevřenější nevraživost jsem sklízela ze strany personálu. C'est la vie, hlavně to nebrat osobně. [cool]
Když jsem pak odcházela, děkovaly mi i staré babky, do kterých bych to neřekla, popravdě mě to zaskočilo, neměla jsem pocit, že bych podnikala cokoli, za co bych zasluhovala nějaké speciální díky.
Jo, a z těch nejhorších sraček, když antidepresiva nepomáhala, mě nakonec vytáhlo THC. Pálila jsem to asi půl roku. Ale to chce taky asi osobní ukázněnost brát to jako lék, ne jako únik, a pak se na to vybodnout, když už to není třeba.

281761

07.01.2013 13:12

Bude hůř než za Husáka. Proč?

RE: Vzhůru k NWO

baba_Blažková 89.?.?.?

To je prima, že jste prakticky naznačil, že když chce člověk slušně žít, tak v této rozkradené republice je vůbec zbytečné se o to pokoušet. Velmi pvzbudivé.

281765

08.01.2013 09:38

Obyčejný rasismus

To není o sockodávkách

baba_Blažková 89.?.?.?

Zde rodina dostala dlouhé peníze od konkrétních lidí, kteří jí poslali ze svého a dobrovolně. Takže, řekla bych, tolik k charitě, která prý je podle různých liberálů lepší než tabulkové sockodávky.

281802

09.01.2013 11:13

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: Přečtěte si třeba toto, samozřejmě pokud někteří z Vás vůbec umí ČÍST:

baba_Blažková 89.?.?.?

Řekla bych, že naprosto v pohodě. Já sama se pohybuji minimálně po třech IP - mám wi-fi na mobilu i NTB, občas hlídám děti skorošvagrové, občas "brigádničím" u skorotchýně. To nemluvím o tom, že občas muzicíruju a většina těch hospod poskytuje připojení přes wi-fi zdarma. V mém mobilu je seznam čítající asi dvacet bezdrátových sítí, ke kterým jsem se za poslední rok připojila. Jak prosté, milý Watsone.

281870

09.01.2013 21:16

Reakce na článek „Klausův hřebík do rakve...“

RE: Paráda a zase bečíme

baba_Blažková 89.?.?.?

Klídeq... mě sere Pružínský a sral mě i Ruzyně. Akorát že druhý jmenovaný snad mohl jednat tak, jak jednal, vlivem své intelektuální zakřiknutosti - bez ohledu na to, že se z něj porevoluční média snažila intelektuála udělat. Venca Lahváč byl prostě s odpuštěním pitomej. Nedokázal si spočítat jedna a jedna. A věřil svým pochlebovačům pohádky o své intelektuální nadřazenosti, v rámci kterých mu byly podsouvány rady, jak kráčet coby státník, jehož budou soudit dějiny. Venca Propiska ví dobře, co dělá, ale je zase limitován svou poruchou osobnosti, v rámci které se domnívá, že je tak geniální, že jeho záměry my, podřadní, nikdy neodhalíme. A semo-tamo zakalí vodu volovinou pro zmatení obcenstva. No, a pak se z toho někteří Zvědavci mohou zVencnout a nerozumí panu prezidentovi. Teda někdy.

Jinak souhlas.

281920

10.01.2013 19:29

A vy jste náčelník Papuánců?

K tomu vzhledu

baba_Blažková 89.?.?.?

Jde o to, co člověk očekává. Vladimír zmínil fyzickou krásu, mohl to však dotáhnout lépe. Pánové, když budou vybírat děvčata, taky budou jejich vzhled kriticky hodnotit podle toho, co od nich očekávají. Pokud se budou chtít životem prokalit a prosouložit, určitě jim nebude vadit holčina opírsingovaná na všech možných i nemožných místech, s fialovými vlasy či rovnou pořádným čírem a nápadnou kérkou. Zřejmě nebude mít žádný z nich problém toto stvoření pravidelně souložit, vymetat s ním rockové festivaly či techno párty. Váhám však, zda by takovouto slečnu chtěl do domácnosti rozvedený pán s dítětem ve své péči coby stálou partnerku.

Zde mi přijde zvláštní ten psychologický moment, kdy k volbě prezidenta prý (zcela zjevně) není nutné přistupovat se stejnou zodpovědností jako k volbě životního partnera. Vzhled není nejdůležitější, pravda. Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí. Rozhodně však přístup k vlastnímu vzhledu leccos napoví.

282025

13.01.2013 17:08

Volební divadlo – první kolo

RE: ...

baba_Blažková 89.?.?.?

Stejně jako když se "namátkou" vybírají kontrolní vzorky petičních archů [velký smích]

282202

14.01.2013 14:01

Zle matičko, zle

RE: Pane Libore

baba_Blažková 89.?.?.?

Protože se bojí přijmout zodpovědnost.
Proto potřebují "autority". A ty takzvané autority zase potřebují své obdivovatele. Je to symbiotický vztah. Bohužel.
Lidé kdyby začali přemýšlet, tak by museli chca nechca připustit svůj díl odpovědnosti za marasmus nejen v našem státě, ale i v globálním měřítku. Kdykoli čepují u benzínky palivo, museli by myslet na ropná pole na africkém kontinentě, na blízkém východě; museli by se nad sebou pozvracet. Proto ta selektivní slepota, proto to utíkání se k autoritám. K těm takzvaným. Oni vědí, že přežvykují lži. Doublethink v praxi. Mně osobně z toho na zvracení je už hezkou řádku let.

282316

16.01.2013 13:03

Miloš a Karel, profíci doby

Schwarzenberg

baba_Blažková 89.?.?.?

Nevím, Janko, MZ je parchant, ale z KS mám já osobně husí kůži. Vy jste přes ty ezoterické věci. Nemůže to nakonec být on, ten černý princ na trůnu, který se napije vody z Rýnu? Má to koneckonců blíž, že ano...

282515

16.01.2013 13:05

Amnestován!

RE: Odvedl jste skvělou práci

baba_Blažková 89.?.?.?

Vyšší soudy tomu tady ale taky nešéfují.

282516

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Káva pro Zvědavce

61

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 105 čtenářů částkou 21 389 korun, což je 61 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 0

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 0

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 2

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Zomrel Milan Lasica (†81): Odpadol na koncerte, oživiť sa ho už nepodarilo!19.07.21 07:48 Slovensko 3

Měnové kurzy

USD
21,79 Kč
Euro
25,67 Kč
Libra
29,96 Kč
Kanadský dolar
17,32 Kč
Australský dolar
16,01 Kč
Švýcarský frank
23,72 Kč
100 japonských jenů
19,75 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,60 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,53 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 368,06 Kč
1 unce stříbra
550,65 Kč
Bitcoin
832 680,87 Kč

Poslední aktualizace: 26.7.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 68 619 257