Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané baba_Blažková

Nalezeno 2249 příspěveků, 42 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

24.04.2012 22:09

Demonstrovat? Jistě ano! Ale víme, co vlastně chceme?

RE: HV

baba_Blažková 89.?.?.?

>chtěl by zadarmo půjčit každý
Zatímco úročené půjčky chce málokdo a vůbec neprocházejí schvalovacím procesem, lidé za ně nemusí ručit majetkem [chechtot]

To ostatní už vám zde vysvětloval Pavel se Lvem.

Co se mého prospěchu týče, děkuji za optání, vždy výborný.

K vašemu obchodování - to jste nám také nevysvětlil, jak to přijde, že se najednou ze směnného prostředku stane zboží; ale na to jsou vaše obzory asi příliš zúžené.

Nezávidím, nemám co. Jsem se svým životem maximálně spokojená, protože jsem se nikdy nesnížila ke svinstvu, i kdyby legálnímu; to je pocit k nezaplacení, který vy a vám podobní nikdy nepoznáte. [cool]
Závist a zapšklost čiší spíše z vašich projevů, pane. [smích]

267733

26.04.2012 11:20

Demonstrovat? Jistě ano! Ale víme, co vlastně chceme?

RE: Taková demokratická demonstrace o ničem...

baba_Blažková 89.?.?.?

Tak se zeptejte těch samoživitelek, kterým soud určil pětikilo výživného. Popřípadě více, ale tatík neplatí. Zeptejte se, co baští. Zeptejte se jich, kdo je dotuje. Kolik musí mít zaměstnání, aby utáhly byt, inkaso, jídlo, oblečení a školní pomůcky. Drtivá většina z nich musí být podporována svými rodiči, kteří mají své jisté z dob komunismu. Nebo se hodit na krk někomu dalšímu. Protože z jednoho platu to prostě utáhnout nejde. Kolik z nich se dostalo do dluhů na nájemném? Kolik z nich se upsalo lichvářům, aby je nevyhodili z domova? A jak potom pomůžou svým dětem, až tyto vyrostou? Z čeho? To, že vy to nevidíte, neznamená, že to tak není.

267813

30.04.2012 22:47

O zdraví nekuřáků nikdy nešlo

RE: To přece není e-cigareta

baba_Blažková 89.?.?.?

Děti o dovolené o hladu? Vy jste upad, ne?
Pokud jezdíte na chatu, máte tam určitě sporák, takže jaký hlad.
Pokud jezdíte po hotelích, tam jsou vyhrazené prostory, popř. se v době oběda nesmí kouřit vůbec.
A pokud jezdíte pod stan, tak k tomu patří ohniště a kotlík.

Co máte za problém?

267996

30.04.2012 23:00

O zdraví nekuřáků nikdy nešlo

Taková lehčí flame

baba_Blažková 89.?.?.?

Víte, co sejří mě?
Když jedu tramvají a na místo pro kočárek, tedy tam kde sedím já s batoletem v golfáčích, se uvelebí nějaký milovník zvěře s pořádným rafanem, tomu krz náhubek vlaje jazyk a odér shnilého masa se line po celém voze. Jsou to bakterie zánětu, co vytváří zápach, zdraví škodlivé; mnohdy i infikovaná slina ukápne. Prudí někdo? Neprudí, protože mít rád zvířátka je přece taaak hezkéé.
Ale mně to prostě SMRDÍ. Hniloba = infekce.
Naproti tomu dobrovolné vnitřní uzení je vpodstatě čistá záležitost, žádné bacily, nic, jen sterilní dým... [chechtot]

267997

02.05.2012 02:13

Pokus o poučení z minulosti

RE: židovské organizace podaly žalobu na Google

baba_Blažková 89.?.?.?

Já kdysi kdesi četla, že také ta Googlovská nápověda měli jste na mysli jednu dobu bývala dost průserová. Jakože když jste zadali "Cikáni pracují", tak mj. vyskočilo měli jste na mysli "cikáni nepracují", nebo když se zadalo "cikáni nekradou"... atd...

Ale už to spravili, už to funguje na tý konvi, konev šetří vodou. [cool]

268068

02.05.2012 17:17

Jak spolu souvisí autismus, neurologické poruchy, vakcíny, GMO, MSG a Aspertamin?

RE: myslím, že nové metody rozpoznávání poruch

baba_Blažková 89.?.?.?

A na co by kdo umíral, vy hlavo?

Máte pocit, že zarděnky, spalničky, příušnice, neštovice jsou smrtelné nemoci? Ani ten černý kašel není smrtelný! Černý kašel je nebezpečný pouze pro mimina do 6 měs. věku, kde však vlivem kojení je riziko nákazy a propuknutí tohoto téměř nulové!
Nebo se bojíte, že batole zemře na pohlavně přenosnou nemoc?
Nenechte se vysmát!

A pak si ještě srovnejte v té své evidentně nepoužívané hlavě, že účinnost vakcín je - jak v kterém případě - 5 až 10 let. Takže vy píchnete novorozeněti vakcínu k hovnu, proti nemoci, jíž se buďto vůbec nemůže nakazit, popřípadě ho nijak neohrožuje na životě, abyste totéž kolečko nejpozději do 10ti let zopakoval. Má to logiku?

Má logiku udělat z lidí doživotní otroky očkování a přeočkovávání vůči běžným dětským nemocem, na něž za normálních okolností vzniká doživotní (!) imunita?

Není on nakonec záměr někoho udělat z nás choulostivé kriply, jejichž imunita je nulová a v případě potřeby se řekne "došla vakcína" a dospělci začnou chcípat na nemoci, proti kterým by byli absolutně a nadosmrti imunní, jen kdyby je v tom správném věku byli bývali dostali?
[naštvaný]

268122

02.05.2012 17:20

Jak spolu souvisí autismus, neurologické poruchy, vakcíny, GMO, MSG a Aspertamin?

RE: narast chorobnosti svetovej populacie

baba_Blažková 89.?.?.?

Haban, neserte mě.
Nebo navrhněte model.
Jako třeba - žena je jen chodící inkubátor a nemá co kecat do záležitostí tvorů, kteří lezou z její vagíny... takhle nějak byste si to představoval?

268123

02.05.2012 19:40

Jak spolu souvisí autismus, neurologické poruchy, vakcíny, GMO, MSG a Aspertamin?

RE: narast chorobnosti svetovej populacie

baba_Blažková 89.?.?.?

Lžete a víte to.
Ono dost dobře nejde bouchat šichty v těhotenství nebo během kojení. Nejde dělat na směny, když musíte vypravovat děti do školy. Proto jsem se dotazovala na nějaký ten váš nápad. Oni totiž tito tatínkové, kteří ve vzácných případech získávají děti do péče, se o své děti sami nikdy nestarají a se skutečně výhradní péčí ve svých plánech ani nepočítají - o dítě se vždy nakonec stará družka, maminka, babička... libovolně doplňte.
Proto zde máme institut výživného a proto je tomu tak jako tomu je.

Neříkám, že vždy. Pak jsou ještě další porucháři (můj případ), kdy tatínek vyžaduje potrat a když ta svině (já) neposlechne, tak se alespoň snaží o dítě ji připravit, aby ji vytrestal. Není v rodném listě, neplatí výživné, holčička ho vůbec nezná, ale on má přece práva. Právo nenarozeného dítěte na život se neřeší, moje právo nakládat si se svou dělohou, jak uznám sama za vhodné, se také neřeší, když jsem tímto pánem byla krátce po narození dcerky císařským řezem (!) napadena ve svém bytě, tak se to také neřešilo, přestože byla na místo přivolána hlídka PČR, ale najednou je tady žádost posvěcená soudem a nezamítnutá (!) přestože otcovství tohoto pána dosud nebylo určeno. Zato už jsme absolvovali pohovor u soudního znalce z oboru klinická psychologie, zda nebude u tohoto pána přece jen vhodnější výchovné prostředí než u mne a to i přes mé věcné námitky k soudu, které zjednodušeně řečeno zněly "odkdy si může kterýkoli Jarda z ulice zažádat o libovolně zvolené dítě do péče". Jo a dotyčný samozřejmě ve své žádosti uvádí, že má maminku v důchodu, která by se o dítě postarala, když by on "nemohl".

Proč tomu tak je? Nebudu vás dlouho natahovat. Je to pořád dokola od té doby, co si jedna naivka vzala syna jednoho bývalého estébáka (hledejte Trávníčka) a ten ji mlátil tak důkladně a tak často, že už to nemohla PČR ignorovat ani kdyby chtěla (a že chtěla a moc se snažila) a tento byl přes absenci zákona o domácím násilí odsouzen. Od té doby má dotyčná ze života peklo, protože estébácké famílie mají holt ty správné konexe dodnes. A nenechte se zmást, těsně před sametem to estébák dotáhl na plukovníka, to mám od chlápka, co estébáky po sametu v rámci své funkce v místním OF řešil. BTW, taky dopadl špatně.

Nicméně to, co tu předkládám já jsou fakta, která vaše proklamace vyvrací. Vy se oháníte žvásty poruchářů a domácích násilníků typu Hodina, Fiala, Patera. Dávejte si bacha, s kým se paktujete, protože někdo by si nemusel všimnout, že nejste stejný.

268132

02.05.2012 22:18

Jak spolu souvisí autismus, neurologické poruchy, vakcíny, GMO, MSG a Aspertamin?

RE: narast chorobnosti svetovej populacie

baba_Blažková 89.?.?.?

Podobným způsobem bych mohla vyrukovat já na kteréhokoli zde se prezentujícího šovinistu metajícího kol sebe bláboly o feminacismu. Když jsou ty ženské takové ...(libovolně doplňte), tak co na ně lezete?

Ale kdo by pak poznal rozdíl mezi námi?
[velký smích]

268141

02.05.2012 22:36

Jak spolu souvisí autismus, neurologické poruchy, vakcíny, GMO, MSG a Aspertamin?

RE: narast chorobnosti svetovej populacie

baba_Blažková 89.?.?.?

Tuhle debatu sem zatáhl pan haban a vy to dobře víte, avšak navážet se do mne vám přijde jednodušší. Nedivím se, takových vás je.

Ale!!! Na lži domácích násilníků se musí reagovat (stejně jako na všechny ostatní lži), protože prostor, který je jim mediálně dopřáván je nechutný.
A Jarmila má pravdu, je to účel.
Náš stát si totiž domácí násilníky pěstuje a hýčká. Oni sice dostanou nějakou tu podmínku, ale to je tak vše. Mnohdy ve finále ještě dostanou dítě do péče a jdou pak ničit život další chudince, která se neodváží už ani pípnout, protože na příkladu předchozí partnerky vidí, jak by mohla dopadnout. A většina ženských se radši nechá mlátit do krve, než připravit o děti. Dokonce i ten týpek tady odtud z MS kraje, co zmlátil a ubodal svou ženu před očima dítěte si u soudu vymohl nařízení styku se synem ve vězení (!) A synek ho prostě musí chca nechca navštěvovat, otec má totiž práva.

Existuje snad lepší kontrola nad rozmnožovcími orgány žen, než tento systém "chlapi sobě"? Vzhůru vstříc kulturním tradicím blízkovýchodních království!


(Mohla bych vám tady z rukávu vysypat desítky takovýchto příběhů, a jména jejich násilnických ex určitě budete znát, nemám však svolení dotyčných dam a jejich soukromí respektuji.)

268142

02.05.2012 22:46

Jak spolu souvisí autismus, neurologické poruchy, vakcíny, GMO, MSG a Aspertamin?

RE: narast chorobnosti svetovej populacie

baba_Blažková 89.?.?.?

A ten příspěvek adekvátní nebyl. Já chtěla návrh řešení. Jak byste to viděl vy - bez výživného? Automatické dávky státu matkám? A jak k tomu přijdou ti slušní plátci daní? Nebo licence na těhotenství/porod udělovaná "těm správným vyvoleným párům" státní exekutivou? Pochlubte se, čekám.

268144

04.05.2012 05:04

Jak spolu souvisí autismus, neurologické poruchy, vakcíny, GMO, MSG a Aspertamin?

RE: narast chorobnosti svetovej populacie

baba_Blažková 89.?.?.?

Habane, já bych vám strašně ráda věřila, ale já sama jsem se o sobě nedávno dozvěděla, že jsem násilnická psychopatka a špína, co si ani nemění spodní prádlo, neumí vařit, nikdy neuklízí, děti krmí psími granulemi, své batole chci podřezat a pořád to zdůrazňuji, malá pořád pláče, protože jí nedávám jíst a pořád na ni křičím, že ji zabiju... To by byl matroš na nový thread v Lehožumpě. Vaše nářky mi to silně připomínají, takže se nezlobte, že mi bliká varovná kontrolka.

No a krom toho jste mi neodpověděl na mé dotazy, jak tedy byste si to představoval bez alimentů (konkrétně, prosím), co tedy mají dětičky papat a za co, a také jak byste si představoval svou péči o děti; vy byste to hodil na kterou? Na svou matku nebo milenku? Nebo si snad můžete dovolit chůvu? Tak potom mi ovšem není jasné, v čem je lepší vybulit chůvě minimálně dvě kila na hodinu (plus nachystat co budou děti papat atd.) než jednou za měsíc exmanželce na děti dva litry. Nebo byste zůstal doma a nechal se někým živit? Ale totéž vyčítáte ženám, takže o co vám, kua, gou?

Podívejte se, kam jsme se dobrali, přečtěte si ty věci níže. Jednomu zůstane rozum stát. Z čehož vyplývá, že nejde dokonce ani o ty peníze. To je normální Freudův kastrační syndrom naruby. Dejte si studenou sprchu a nenadávejte ptákům za to, že létají a vy ne. Nenadávejte ženským za to, že rodí děti a muži ne.

268275

04.05.2012 12:16

Jak spolu souvisí autismus, neurologické poruchy, vakcíny, GMO, MSG a Aspertamin?

RE: narast chorobnosti svetovej populacie

baba_Blažková 89.?.?.?

Podívejte, já mám omezený počet příspěvků. Vedle je fórum. Pokud byste chtěl něco konkrétního poradit, s něčím pomoci, můžete mi tam nechat soukromou zprávu. Já teď musím jít sepsat několik dalších žalob, stížností a doplnění, já to ještě nevzdala a ráda se podělím o zkušenosti. Pokud nejste z těch, co věří, že letos přijde konec světa, není důvod k depresi. A dávejte si fakt pozor, zrovna vy mi něco vykládejte o sociální inteligenci [cool]

268293

06.05.2012 13:26

Jak spolu souvisí autismus, neurologické poruchy, vakcíny, GMO, MSG a Aspertamin?

RE: narast chorobnosti svetovej populacie

baba_Blažková 89.?.?.?

Vážený pane tmo. Zrovinka od vás takovéhle soudy sedí. Zrovinka od vás, který své oponenty v diskusi uráží, napadá, uchyluje se k osobním výpadům absolutně mimo téma. Konkrétně vás mám otipovaného tím způsobem, že doma musíte mít hloupoučkou husičku, jinak je zle a i ta patrně bude pěkný chudák, pakliže nějaká existuje. Stačí si projít historii u jiných témat, kde jsme se dostali do názorových střetů, což s vámi vzhledem k vaší "argumentaci" není až tak složité. Dojít k něčemu podobnému v reálu, tak já ležím na zemi a vy do mě kopete a řvete něco o provokujících sviních. Nejednou při sledování vašich exhibic zde mě napadlo zakončit debatu větou "Dámy a pánové, tak takto přesně to vypadá těsně před tím, než dojde na domácí násilí".

Není můj problém, že chlapi nesnesou inteligentní ženskou. A k těm provokacím - pro postiha vašeho ražení je provokací už vůbec existence takovéhoto fenoménu. Pro zakomplexovaného blbečka je provokací, když mu řeknu "víš co, tak si to pěkně napiš na papír, co tě na mně sere, já napíšu svoje a pak to porovnáme a zkusíme na tom zapracovat". (Taky jsem za podobnou hlášku dostala přes držku. Jeho odpověď byla, já nic psát nebudu, ty jsi prostě pi*a, to mě sere.)

Můžu se tisíckrát celá pozlatit a můžu tisíckrát držet hubu. Zrovinka minulý týden jsem potřebovala vypálit rescue disc. Bootovací. Kvůli viru, který jsem nemohla vyrazit ze SVI. Samozřejmě drahý ihned, že to udělá. (Klasika - každý chlap znervózní, když se začnu hrabat v PC, cítí se ohrožen ve své chlapskosti.) Povídám mu, nepoužívej k tomu ten CD burner, to chce nějaký jiný, který umí udělat bootovací CD z image. Třeba ImgBurn. Ne. Prostě já jsem ženská, on je chlap, tak si to udělá po svým. Podotýkám, že jsme měli doma posledních pět prázdných CDček. Skurvil tři. Pak jsem se nasrala a začala skládat staré PC s vypalovačkou, které mám v kumbále, abych si to vypálila sama a dobře. Ne, drahá, já to teda udělám tak, jak říkáš. A najednou to bootovalo, kdo by to byl řek. A završil to prohlášením "To zas bude keců!" (nikdy žádné nebyly). Co je to, kurva, s váma, chlapi? [překvapení]

268425

06.05.2012 23:42

Vzájemný vztah vědomí lidí a společenského systému

RE: Cesta

baba_Blažková 89.?.?.?

Ale nepovídejte! Trojsedmerý Jan je opět mezi námi? No tak to nás potěš koště! [chechtot]

268442

08.05.2012 08:13

Ekvádor 2012

RE: Madam promiňte,

baba_Blažková 89.?.?.?

http://cs.wikipedia.org/wiki/Coriolisova_síla

268487

08.05.2012 19:33

Za léčebné konopí

RE: DROGY a ČLOVEK (?)

baba_Blažková 89.?.?.?

Překvápko.
Protože přesně tak to vidím i já.
Jen se obávám, že se tržně vybijeme navzájem dříve, než coby celek dospějeme ku vzájemnosti. [mrknutí jedním okem]

268511

12.05.2012 10:22

Dopis paní Peckové

I když na sračku dáte mašli, pořád to bude sračka

baba_Blažková 89.?.?.?

Paní poslankyně mohla vyvodit závěr, který by toho hodně vypovídal o této vládě v souvislosti s tím zvykáním si. Ale to by srala do vlastního hnízda. Ono zvyknout se dá opravdu na všechno.

Navíc je nutno podobná prohlášení brát v kontextu s ostatními, jež od těchto psychopatů už zazněly dříve.

Výkřiky typu "párty skončila" zaznívající z řad této trojkolky opravdu neberu. Jestli chce někdo platit účty za nějakou párty, tak ať tyto laskavě platí účastníci. Nevím, jak kdo, ale já na žádnou ani nebyla pozvána.
[naštvaný]

268801

12.05.2012 11:02

Česká republika je velmocí – v pornografii

RE: Habánův dodatek :)

baba_Blažková 89.?.?.?

Jo, a nejtvrdší porno jsou záběry z poslanecké sněmovny, z jednání vlády či ze senátu. Tolik čuráků (a já se toho nebojím [velký smích] ) a pičí pohromadě, to je fakt hard-core. A jebou nás a vymrdávají s námi jako to neumí ani ty nejzkušenější kurvy.
[bliji]

268808

14.05.2012 13:38

Dopis paní Peckové

RE: Normální

baba_Blažková 89.?.?.?

Možná i na spartská skaliska dojde, je to takové... tržní [cool] - vsadím se, že výhledově nám to pak zvýší konkurenceschopnost na trhu s prací [velký smích]

268910

Do toho bych šla, ale na jakou adresu?
Buďme solidární s pošťáky... ať jim to neleží na poštách...

268924

16.05.2012 16:37

Dopis paní Peckové

RE: Normální

baba_Blažková 89.?.?.?

Ale drancuje se pořád!!! [naštvaný]
Takže zatímco důchodci se přizpůsobí, páč oni jsou přece zvyklí, takže si poklesnou životní úrovní na úroveň let čtyřicátých - padesátých minulého století, však coby ne, státní rozpočet se bude dojit tak, aby naše peníze končily v těch "správných" vyvolených elitních rukou, stále dál!

http://www.youtube.com/watch?v=5rjwFtCou0w

269045

18.05.2012 21:50

Poprava pro výstrahu

RE: Čemu se divíte?

baba_Blažková 89.?.?.?

Jo, Kalous trestající (opět). Mám poněkud neodbytné déja vu.

269185

23.05.2012 09:24

Poprava pro výstrahu

RE: .Zlodějský zmetwk

baba_Blažková 89.?.?.?

http://vlkovo.bloguje.cz/928958-sojka-jmenem-peter...

269499

24.05.2012 20:12

Poprava pro výstrahu

RE: Rathyáda - vrtěti psem?

baba_Blažková 89.?.?.?

Jo.

269596

26.05.2012 23:12

Kalouskův závod ke dnu

RE: Zdejší ovčané žijí v orálně-análním stádiu, všechno jim projde břichem.

baba_Blažková 90.?.?.?

Jo, před Velkou Sametovou komunisti klavírovali lidem do hlav, ať kašlou na budoucnost, na své potomky etc. Vy jste taky asi upad na hlavičku, co?
A co ty stovky školek, samoobsluh atd., postavených lidmi v rámci akcí Z, zadarmo, v jejich volném čase? To byl vrchol sobectví, co? A nemluvte mi nic o promítání těchto záležitostí do kádrových profilů tímto způsobem uvažovali výhradně vychcaní parchanti, spousta lidí to dělala, protože prostě chtěli pro společnost udělat něco, co má smysl. Takovýto způsob uvažování se DNES nenosí.

Já navíc v tom období "přerodu" naší společnosti chodila na střední, takže si velmi dobře pamatuju tu proměnu indoktrinace, kdy zatímco předtím nám bylo kantorstvem vysvětlováno, že nejsme na světě sami, že máme být ohleduplní, že si máme pomáhat navzájem, tak o rok později tomu bylo úplně jinak, nepomáhejte si s učivem, studenti, to není vaše věc, vy si máte konkurovat...

A BTW - za politické procesy v padesátých letech může protektorát Böhmen und Mähren?
Děkuji předem za odpověď.

269751

28.05.2012 02:29

Kalouskův závod ke dnu

RE: Zásadný problém je beztrestné zadlžovanie štátu bez príčiny

baba_Blažková 89.?.?.?

Jo? Jak? Konkretizujte to, prosím.

269822

28.05.2012 12:08

Kalouskův závod ke dnu

RE: Zdejší ovčané žijí v orálně-análním stádiu, všechno jim projde břichem.

baba_Blažková 89.?.?.?

Neodpověděl jste. Má argumentace byla konzistentní, vaše odpověď toto postrádá.
Takže odpovím sama.
Pakliže tvrdíte, že za současný stav společnosti může systém, který zde byl před více než dvaceti lety, logicky z toho vyplývá, že za chyby systému stávajícího může systém předchozí.
Pak mi ovšem není jasné, proč se stejným způsobem chyby systému předchozího neomlouvají systémem, který byl ještě před ním? A dál a dál do historie, můžeme skončit u Evina jablka nebo vzpřímení první opice, jak kdo chce.

Co z toho vyplývá? Že váš argument předchozím systémem má logické trhliny. Že s největší pravděpodobností se tyto záležitosti odehrávají jaksi synchronně a když se člověk skutečně chce dobrat faktů, vidí v reálném čase probíhat příčiny a zároveň také prvotní důsledky. Jenže tentýž člověk, pokud mu vyhvouje spíše lhát sám sobě a vymlouvat se, hlavně žádnou zodpovědnost, že ano, se radši vymluví na nějaké abstrakno z minulosti, než by řešil současné konkrétno. Proč by je také řešil, když mu situace vyhovuje. Profituje a lidi, kteří poukazují na konkrétní věci, onálepkuje, popřípadě osobně napadne, viz vaše zmínka o mém údajném třídním boji (přičemž nikterak nespecifikujete, co tím vlastně myslíte).

Co se vaší kanalizace týče, pokud byla vystavěna v akci Z, co je na tom špatného? Že jste ji stavěli, abyste, cituji, "nevyměšovali na hromadu pod jabloní", to je důvod, který motivoval stavbu VŠECH kanalizací na světě. Začalo to, tuším, na přelomu 18. a 19. století, tedy z hlediska lidské existence poměrně nedávno. A pokračuje to dodnes. Tomu se říká vývoj, popřípadě rozvoj.

269837

28.05.2012 19:55

Kalouskův závod ke dnu

RE: Zásadný problém je beztrestné zadlžovanie štátu bez príčiny

baba_Blažková 89.?.?.?

V této rovině bych to připustila coby pravdivé tvrzení, pokud do toho svého plurálu nezahrnujete i mne [mrknutí jedním okem]

269867

01.06.2012 10:12

Virus „Flame“ vysvětlen: Jak funguje a kdo je za ním

RE: Jazyk, který extrahujeme z kódu...

baba_Blažková 89.?.?.?

Taky mi to není jasné - každý programovací jazyk má, pokud je mi známo, přísná a neměnná pravidla, která kdyby byla porušena, tak program nefunguje.
A stejně jako nick Fox mě zaráží, že by si nikdo nevšimnul síťové komunikace. Dokonce ani firewall. [překvapení] Já ten svůj, zejména po nedávno proběhnuvším "virovém incidentu", velebím do nebes ještě teď.

270092

01.06.2012 14:32

Virus „Flame“ vysvětlen: Jak funguje a kdo je za ním

RE: Jazyk, který extrahujeme z kódu...

baba_Blažková 89.?.?.?

To vím, ale tady se nebavíme o běžných júzrech, nebo snad ano?

270103

01.06.2012 14:36

Virus „Flame“ vysvětlen: Jak funguje a kdo je za ním

RE: Jazyk, který extrahujeme z kódu...

baba_Blažková 89.?.?.?

Tak já jsem hacker, představme si to. Jdu probourávat informační tunely do těžce zabezpečených kompů. A přitom jsem takový idiot, že používám názvy proměnných v perfektní angličtině (namísto nějakých "bhfxsw" ) a ještě si neodpustím komentáře a to perfektní angličtinou...

270104

04.06.2012 02:36

Virus „Flame“ vysvětlen: Jak funguje a kdo je za ním

RE: Jazyk, který extrahujeme z kódu...

baba_Blažková 89.?.?.?

S prvním odstavcem souhlas, to je to, co jsem měla na mysli.

Ad FW - jak už jsem připodotkla níže, tady není řeč o běžnýc userech, domnívám se, že jde-li o citlivé záležitosti, staví se v takových případech ochrana na míru. A já nevím, jak kdo, ale já osobně mám na tom svém zakázáno všechno, tedy nejen to, co běhá dovnitř a ven, ale i to, co se děje uvnitř, a to s velmi málo výjimkami. Vzala jsem to natolik zgruntu, že se mi ze začátku ani pomalu nerozběhl samotný systém. [velký smích] Pokud je mi známo, tak každý virus se v počítači nějakým způsobem chová. A má-li FW "problém" s tím vůbec otevřít soubor poklepem na zástupce tohoto, tak to považuji za hodně zabetonovanou ochranu. Spousta dalších věcí lze ošetřit i ručně. Jde jen o to znát systém, se kterým pracuji. Je pravdou, že jsem prudce paranoidní, ale pamatuji si, kdy jsem co instalovala, a všechno, co nemá relevantní datum, bez milosti letí do křemíkového nebe. A tuhle ruční očistu dělám minimálně jednou týdně (ne, systém ještě nepadl). V případě, že se mi něco nezdá, měním hesla. Mám k takovémuto chování pádné důvody.

Nechci zbytečně machrovat, já opravdu netuším, jak vypadá ve skutečnosti práce ajťáka, který je za podobné věci placen. Proto se - možná naivně - ptám.

270229

06.06.2012 23:37

Jak uspět v umění

To není špatný nápad

baba_Blažková 89.?.?.?

Složit nějakou ódu na Havla třeba... schválně, jestli by to úderka sežrala.
Nějakou volovinu, jako když třeba lady Dianě hráli Candle In The Wind.
Ale aby mě pak neukamenovali, až systém padne, to bych taky nemusela umět vysvětlit, že jsem si dělala prdel... [cool]

270316

07.06.2012 17:54

Exekutor na steroidech

Jak to asi je -

baba_Blažková 89.?.?.?

já si myslím, že exekutorský úřad má v databázi všechny obyvatele ČR a na základě programu pro generování náhodných čísel počítač každý den vylosuje několik jmen, k těmto automaticky vypíše obdobný formulář, tento následně vytiskne, k němu vyplivne nadepsanou obálku a příslušný úředník na konci pracovního dne jen sesbírá, co počítač vypracoval, a pošle s tím někoho na poštu.

270335

08.06.2012 00:08

Exekutor na steroidech

RE: exekuce

baba_Blažková 89.?.?.?

Takhle to nechodí. Když po vás něco chce úřad, zpravidla musíte reagovat do osmi dnů. V případě potenciálního odvolání máte 15 dnů. V případě odporu proti trestnímu příkazu máte tři dny. Zato dvojtečka:
Když podáte trestní oznámení (žalobu), tak vám soud možná ještě v průběhu roku odpoví.
Když vznesete dotaz k soudu, nemusí vám odpovědět vůbec.
Když podáte podnět k trestnímu řízení prostřednictvím PČR, zpravidla tato bude vyvíjet úsilí jen v tom smyslu, aby vám vysvětlila, že se žádný trestný čin nestal. Atd.
Na třicetidenní lhůty zapomeňte. To si Oni vždycky obkecaj. Popřípadě vám zašlou "automatickou odpověď", že vašemu podnětu chybí... (libovolně doplňte).

Prostě - někteří jsou si rovnější.
[bliji]

270353

09.06.2012 00:41

Exekutor na steroidech

RE: Exekuce na exekutora?

baba_Blažková 90.?.?.?

Zneužití pravomoci úřední osoby

270404

10.06.2012 01:21

Exkluzivní rozhovor s Jeho Eminencí pravoslavným arcibiskupem v Sebastíji Theodosiem Hannou

RE: náboženské uctívání čehokoliv

baba_Blažková 90.?.?.?

Víra je dobrá pro ty, kteří nejsou schopni poznání.

270440

10.06.2012 14:00

Exekutor na steroidech

RE: 0,--

baba_Blažková 90.?.?.?

Finta spočívá v tom, aby se "dlužník" nedozvěděl zavčasu, že něco dluží. Vzniknout dluh může jakkoli.

Zrovinka mně přišlo v pátek, že mám zaplatit jakési náklady na léčbu jakési paní, co mi přišla domů ožralá vyhrožovat, že si na mě počká, že mě srazí ze schodů, že moje tehdy čerstvě narozené miminko utopí jako kotě (byla jsem po "císaři" ). Na výzvu, aby opustila můj byt nereagovala, policii jsem neměla jak zavolat, nedisponujíc funkčním mobilem. Tak jsem paní z bytu vytlačila. Vzdálenost ke schodišti je asi 3 m. Paní sebou na chodbě hodila, začala ječet "Pomoc, ona mě bije," (znovu zdůrazňuji své tehdy čerstvě sešité břicho), pak vřískala něco o tom, že má zlomenou nohu, nakonec na mě zavolala policii (!).

Policie přijela s tím, že moje miminko odvezou do děcáku a mě na výslech. Proti tomu jsem se ostře ohradila, sdělila jsem jim skutečnost porušení domovní svobody, násilí proti skupině obyvatel a jednotlivci ve fázi přípravy a navíc jsem trvala na vyšetření dotyčné paní na alkohol. Po téměř třičtvrtěhodinovém dohadování nakonec policajt napsal rukou, že odmítám výpověď, já to podepsala - druhá možnost byla děcák pro Kačenku - a bylo. Paní křepce odhopkala přes původně avizovanou frakturu nohy do sanitky(!). Test na alkohol jí policie odmítla udělat.

O pár měsíců jsem dávala podnět k zahájení trestního řízení. Policajt řekl, OK, sepsal protokol. Při čtení jsem se opět ohradila, že nepodávám žádné vysvětlení, nýbž trestní oznámení. On na to, že tak se to dělá, že to je běžná praxe.

Teď jsem se dozvěděla, že jsem byla uznána vinnou ze spáchání přestupku. Paní byla vyslechnuta v této věci, já nikoli. Rozhodnutí mi nepřišlo. Hádejte, kde se rozhodovalo. Ano, můj oblíbený ÚMOb Ostrava - Jih. Takže v příštím týdnu mám zase o zábavu postaráno. A abych nic nevynechala - TO na mou osobu zpracovávalo oddělení PČR v OV Hrabůvce, tam, kde mi vyhrožovali, abych stáhla TO na mého nebožtíka pro neplacení výživného. Ten nebožtík, co je synem estébáka. Ten, co v září loňského roku měl nastoupit veřejně prospěšné práce - nevím co provedl - nenastoupil a dosud nesedí (!).

Jak na vás holt ta mašina sedne, máte co dělat patrně do smrti. Člověk nejen aby se bál vystrčit nos z bytu. Člověk aby se bál i ve svém bytě.
[bliji]

270455

11.06.2012 19:20

Finanční úřad dokončil vyšetřování, nic nenašel

RE: Kdo udával?

baba_Blažková 89.?.?.?

Čulík svého času psal, že Nový trestní paragraf o "křivém obvinění" je hrůzný, což takhle ho prubnout v praxi? Já se před pár hodinami vrátila z Okresního státního zastupitelství, kde jsem podávala TO pro něco obdobného... hlavně se neposrath [smích] [mrknutí jedním okem]

270507

12.06.2012 10:56

Židé v izraelském museu holokoustu: Děkujeme, Hitlere!

Vladimíre

baba_Blažková 89.?.?.?

Nechci být za hnidopicha, ale nikde nevidím doušku, že názory uvedené v článcích se nemusí vždy nezbytně shodovat s názory redakce...

270539

12.06.2012 11:23

Exkluzivní rozhovor s Jeho Eminencí pravoslavným arcibiskupem v Sebastíji Theodosiem Hannou

RE: náboženské uctívání čehokoliv

baba_Blažková 89.?.?.?

Asi se vám takhle dobře žije, Vojto, ale dobře vám tak. Ujišťuji vás, že ano, já jsem si ověřila platnost veškerých vzorců, které jsme se ve škole učili. Prostě mě to zajímalo. Ano, i Ludolfovo číslo lze do jisté míry prověřit za pomoci krejčovského metru, můžete se tomu smát, ale směšný pak budete sám se svým slepým přijímáním obecně vyslovovaných dogmat. Je pravdou, že třeba u veličin jako je dynamická viskozita platnost obecně přijímaných vzorců dost dobře bez laboratoře prověřovat nejde, ale pokud mám nějaký způsobem propočítáno, že se mi v těchto věcech obecně nelže, je velmi pravděpodobné, že v případě podobných veličin mi také nikdo kecat nebude, zejména jde-li o záležitosti ověřitelné kdykoli kterýmkoli jiným hnidopichem, který naopak tyto možnosti má. Toto bych tedy do kategorie s názvem víra nikdy nezařadila.

Víra je ta věc, která např. vede bigotní křesťany k přesvědčení, že kosti dinosaurů stvořil kdosi zázrakem jen proto, aby prověřil jejich víru. Jde tedy o přesvědčení navzdory důkazům. To je ta pravá víra.

Jsou samozřejmě záležitosti, které ověřit nelze, a věda z těchto důvodů v těchto oblastech vyslovuje hypotézy. Můžeme si v mnoha oblastech vybrat ze spousty hypotéz podle toho, kam až nás dovedlo naše vlastní poznání.
S tímto bych se obrátila i na Vodníka, já znám mnohé hypotézy o těch jeho oblíbených kvarcích etc., to ovšem neznamená, že budu volat po upálení kohokoli, kdo se odváží tyto hypotézy zpochybňovat. Říká se tomu otevřená mysl. I já sama přijímám různé tyto teorie jen coby hypotézy.
A dále bych si ještě "filozoficky" troufla připodotknout, že poznání není totéž co pochopení.

K těm dětem - když se malé dítě učí například chodit, tak ze začátku si může zkušeností ověřit, že s největší pravděpodobností si natluče. A ví to i rodič. Přesto dítě znova vstává na nohy, přesto je rodič podporuje. Viděla jsem to na vlastní oči nesčíselněkrát a vždy mě to fascinovalo. Kdyby tato touha dokázat to, co se v dané chvíli jeví nemožným, v lidech nebyla, nemuseli jsme vůbec opustit stromy.

270542

13.06.2012 02:20

Exkluzivní rozhovor s Jeho Eminencí pravoslavným arcibiskupem v Sebastíji Theodosiem Hannou

RE: náboženské uctívání čehokoliv

baba_Blažková 89.?.?.?

Pozor, Vojto, jak které ptáče [mrknutí jedním okem] (Ťuknu trošku - krmivá/nekrmivá atd). Myslete si, co chcete, ale mně pár let po sobě hnízdili na balkóně holubi, neměla jsem to srdce je zlikvidovat, tak jsem je alespoň sledovala. (Zvykli si natolik, parchanti jedni, že si vůbec nedělali násilí a lezli za mnou do bytu, musela jsem pak balkón pořád zavírat, protože mi všude srali. A přebírat nepomohli.) Tihleti teda po vyklubání fakt nechodili. Až tak za týden.
A samozřejmě, že vím, proč je tomu u dětí tak, jak tomu je. Získané teoretické znalosti lze často ověřit prostým pozorováním věcí kolem sebe. [cool]
Muchomůrku zelenou ovšem ochutnávat neplánuji. Na takové a podobné blbosti jsou jiní kádři.

270584

25.06.2012 23:31

Odcházející svět dýmek

RE: Paralela

baba_Blažková 89.?.?.?

Středověk je dobrý argument! [velký smích]
Takový... ilustrativní... [cool]

271127

25.06.2012 23:46

Slovensko má svého Breivika

RE: kdyby pojem rasizmus

baba_Blažková 89.?.?.?

Na xenofobii bych to nehrála. Kdybych byla já osobně napadena (obtěžována, okradena) x-krát za život drobnou bělovlasou stařenkou o holi, měla bych vypěstovaný reflex vůči drobným bělovlasým stařenkám o holi. Já však mám tuto zkušenost s osmahlým výrostkem a tak si vždycky snažím hlídat kabelku, když je nějaký takový v dohledu. Popřípadě přejdu na druhý chodník. Nebo si v prostředku MHD přesednu. Oni tvrdí, že je to rasismus, hm. Já tvrdím, že je to zcela racionální chování na základě dlouhodobé empirické zkušenosti. Jinak jsou mi ukradení. Kéž bych jim stejně ukradená byla i já, kdybych je nedejbože potkala v prázdném vagónu.

271128

28.06.2012 21:03

Svět se zbláznil. Ten, kdo bere, diktuje tomu, komu bere

RE: Za vším stojí přirozená lidská vlastnost-chamtivost.

baba_Blažková 89.?.?.?

Přesně tak, to se musím ohradit!
Make-up, barva na vlasy, to jsou stovkové položky.

Můj drahý - on prostě toho smarfouna musel mít... (a aby mi to nebylo líto, koupil mi taky jeden, doprdelepráce, nevím, z čeho usoudil, že mi to udělá radost a budeme si spolu s těma nahovno peachovinama hrát) teď prudí, že tablet, skůtr, další auto, to staré prodáme, možná by se vlezla i lepší, větší televize, vymlouvá se na krizi středního věku, ale naprosto tím pádem netuším, která krize kteréhožeto věku jej ponoukala dosud utrácet za projektory (ten plurál je správně), televize s obřími úhlopříčkami, repro sestavy s výtlakem pomalu ku dvěma stům wattům plus subbas, který rozbíjí ledvinové kameny, a podobné hovadiny; a přitom bydlet ve smradlavém nevymalovaném holobytě. Jak říká stará pravda, mezi malými kluky a muži je jediný rozdíl. Cena jejich hraček. Nic ve zlém. [smích]

271275

30.06.2012 17:51

Svět se zbláznil. Ten, kdo bere, diktuje tomu, komu bere

RE: Za vším stojí přirozená lidská vlastnost-chamtivost.

baba_Blažková 89.?.?.?

Jo. Za magora, který bude stejné částky investovat do chlastu nebo automatů (popř. kurev). To jo. To už tu bylo. Děkuji pěkně.
[vyplazený jazyk]

271327

04.07.2012 17:52

Piráti na internetu

RE: STAHOVÁNÍ hudby a filmů JE V ČR LEGÁLNÍ

baba_Blažková 89.?.?.?

Jak kteří muzikanti. Narychlo z hlavy - Tři sestry, Abraxas... Ti to vidí opačně. Nevím, jak ofi stránky Třech sester, ale třeba na stránkách Abraxasu se dají stáhnout jejich veškeré výtvory (a asi má Slávek svého bráchu Péťu hooodně rád).

Spíš tam u těch muzikantů vidím přímou úměru - čím více vezme za koncert (písničku na akci), tím více řve o pirátech, o tom, jak ho okrádají. Kapelám, co na ně lístek pořídíte do dvou kil, je to zpravidla jedno. Podle tisíckrát ověřeného vzoru - čím prachatější, tím větší lakomec, zloděj, parchant nenažranej. Anebo naopak - ti, co nejsou nenažraní lakomí parchanti zlodějští, v životě nebudou prachatí. Což se mi jeví logičtější a stačí se rozhlédnout a jeden má hned jasno.
A nepomůže ani, když se ti zmrdi jednou za deset let sejdou, zazpívají "We are the world", pak naskočí do svých soukromých tryskáčů a odletí na svá sezónní sídla a nad kaviárovými toasty a lanýži mají squělý pocit, jakou že to udělali "príma věc".

[bliji]

271507

07.07.2012 18:40

Finanční puč v Evropě: Vláda bank, pro banky

RE: předlužené banky

baba_Blažková 89.?.?.?

No právě, v tom je ta finta. Jde o to, která banka má kterou ratingovou agenturu na výplatní pásce.
S předvolebními průzkumy je to to samé. Jsou jen součástí volební kampaně.

271644

09.07.2012 11:16

Osudový omyl T. G. Masaryka

RE: Naivni ale hezke

baba_Blažková 89.?.?.?

Někteří jsme si holt rovnější. V dnešní době kompjůtrů není pro exekutivu problém stigmatizovat kohokoli. Prostě když se přihodí cokoli v souvislosti s osobou, jež je jistým způsobem pro systém nepohodlná či nežádoucí, je nasnadě, kdo bude systémem tepán. A může se v souvislosti s touto nežádoucí osobou stát cokoli - může být i sama obětí kriminálního činu, v tom případě se důkazy prostě nepřipustí (říká se tomu nezávislé rozhodování soudů, já tomu říkám svévole) a naopak takovou osobu lze kdykoli z čehokoli obvinit, trpaslík okopávající kotníky se vždy nějaký najde, pak soudy naopak přimhuřují oči i nad okolnostmi do očí bijícími ve prospěch této osoby. Skutečně podezírám systém z toho, že u některých jmen je poznámka "jebat ho (ji) všemi možnými i nemožnými dostupnými způsoby, dokud nepadne". [bliji]

271727

10.07.2012 13:28

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

RE: Makow vyvraci sam sebe

baba_Blažková 89.?.?.?

Já bych na toto téma parafrázovala jeden příspěvek z diskuse na iDěsu; proč lidi za pravdu zavírat (jistě, existují výjimky), neřkuli upalovat, když těm nahoře bohatě stačí se na pravdu jednoduše vysrat.

271784

13.07.2012 18:59

Elitní vrazi Mossadu

RE: I když je to mimo mísu,jde zde o skutečný obraz naší justice

baba_Blažková 89.?.?.?

Chtělo by to v případech odškodňování finančně postihovat přímo zúčastněné. Když kvůli zmetkovitému zákonu proběhne arbitráž s republikou, ať platí zákonodárci. Když udělá chybu náš soud a Evropský soud pro lidská práva nařídí odškodnění, mají platit soudci. A podobně. Když se v pekárně zmrší várka pečiva, taky se to dělníkům strhne z výplat. Kamkoli nastupuje člověk do práce, podepisuje hmotnou odpovědnost. Stejnou hmotnou odpovědnost by měli podepisovat všichni! Já bych jim dala imunitu!!!

271904

14.07.2012 23:08

Elitní vrazi Mossadu

RE: Pane Stwora - off topic

baba_Blažková 89.?.?.?

Jo, já slyšela něco o nešťastné náhodě, příčina smrti - embolie díky řezné (bodné?) ráně na krku, kurnik šopa, ještěže se nemusím holit [cool] .

271928

15.07.2012 21:25

451 stupňů Fahrenheita

RE: Internet

baba_Blažková 89.?.?.?

Dobře děláte. A důkladně zálohujte, kdyby náhodou začaly jisté myšlenky klasiků mizet v paměťových dírách.

271946

16.07.2012 11:43

Nejvyšší soud: Diskuze je ze zákona zakázána

RE: Listina

baba_Blažková 89.?.?.?

Ten dodatek, který citujete není původní součástí LZPS tak, jak byla kdysi sepsána. LZPS byla zatraceně okleštěná a díky těmto dodatkům a přílepkům zcela postrádá svůj původní smysl. Což je účelem. Vezměte si jen původní teze obydlí je nedotknutelné, cenzura je nepřípustná, a jak s nimi bylo naloženo. To je jako čtyři nohy dobré, dvě nohy lepší. Jen lidi koukají a říkají si "však mě se to netýká". A já dodávám ZATÍM(!).
[naštvaný]

271981

18.07.2012 11:04

Obrana hrdosti normálních lidí je nutná!

RE: Čím to, že odpůrci tohoto festivalu

baba_Blažková 89.?.?.?

Jaká je situace v hetero rodinách? Poinformujte mě, prosím. Jsem úplně pitomá heterosexuálka a kromě toho, že neustále řeším, z čeho zaplatit základní životní potřeby pro své děti, o žádných problémech nic nevím, tak ať neumřu blbá.

272177

18.07.2012 17:56

Nejvyšší soud: Diskuze je ze zákona zakázána

RE: ÚS

baba_Blažková 89.?.?.?

Krom toho stížnost k Ústavnímu soudu běžný smrtelník ze zákona podat nemůže. Pouze prostřednictvím advokáta. A musí to stihnout do dvou měsíců od usnesení, vůči kterému podává stížnost (ještě předloni - tuším - to bylo půl roku). Zhruba před pěti lety jsem mluvila s právníkem, řekl si o dvacet tisíc "zálohu", protože prý nahlédnutí do spisu nebo sepsání návrhu (žaloby, odvolání) koštuje tisícovku, přítomnost u jednání dva tisíce, u soudu tři. No a pak se suďte. A to bylo před pěti lety.

272198

18.07.2012 23:33

Nejvyšší soud: Diskuze je ze zákona zakázána

RE: Soud

baba_Blažková 89.?.?.?

V tomto se zastanu Jarmily. Naposlouchejte si něco od Koukolíka. Začněte třeba zde. Potíž je v tom, že právě tato zastupitelská demokracie přímo podporuje vzestup právě těchto deprivantů (neřkuli přímo sociopatů) na vysoké posty ve vládách - a ten trend je celosvětový. Zjednodušeně řečeno, tento systém, tedy parlamentní demokracie, je pro ně (jako?) dělaný. Já osobně velmi silně pochybuji, že kdyby do toho měli lidi co kecat, tak se schválily letos zavedené systémy (ÚP, evidence obyvatel, registry vozidel) s Drábkem spřátelených firem. Například. A tak bychom mohli pokračovat... [cool]

272215

20.07.2012 00:07

Obrana hrdosti normálních lidí je nutná!

RE: Čím to, že odpůrci tohoto festivalu

baba_Blažková 89.?.?.?

Ale houbeles. I ty problémy mezi hetero partnery jsou uměle vyvolávány. Dneska na který blog juknu, tak se skloňuje feminacismus, misogynství je podporováno "zprávami" o tom, jak feministky ve Francii se cítí dotčeny tím, že je někdo oslovuje mademoiselle (fakt by mi stačila TV reportáž - rozhovor s radující se feministkou), popřípadě nějaký kretén se zakrnělým ptákem rozšiřuje bláboly o tom, že 99% nahlášených případů domácího násilí je lež, další magoři nařídí na semafóry panenky místo panáčků, mladí kluci jsou z toho všeho vyjukaní a preventivně svou partnerku drží pěkně pod krkem, protože co kdyby se z ní náhodou vyklubala feminacistka. A holka vidí, jak jí její miláček dýchá na záda a brzo ji to přestane bavit. Načež si miláček za bejvalkou odplivne, měl jsem pravdu, byla to feminacistka.

To, že se z mužů a žen stali konkurenti, je jen důsledkem toho, že ženy poměrně nedávno získaly přístup ke vzdělání, je pak celkem logické, že pánové se cítí ohroženi, zejména pokud je už na základní škole dívky předčí prospěchem. Dokud nebyly smíšené třídy, nebylo to vnímáno tak bolestně. A až někdy v první polovině minulého století začaly být po rozvodu děti svěřovány ženám - to kdyby náhodou haban. [mrknutí jedním okem]
Excesy jsou samozřejmě na obou stranách, existují ženy - zlatokopky, ty však lze těžko označovat za feministky, to je pěkně vratký oslí můstek.

Zákonodárci jen velmi těžkopádně reagují na změny ve společnosti, soudy se vlečou jen díky tomuto, navíc soudcové u soudů nižších instancí jsou zpravidla jen magistři, neví, neumí, proto v rodinných záležitostech soudí podle toho, jak jim poradí sociální pracovníci (ti zase mají zpravidla jen DiS, tedy nástavbu).

Bohužel, co se rodin týče, bude líp, až si pánové zvyknou, že ten menší, hebčí tvor, co jim rodí děti, není jejich služka a budou ji respektovat stejně tak, jako vyžadují respekt pro sebe. My však stále ještě žijeme v patriarchální společnosti, je to prostě zakořeněno v systémech uvažování většiny jedinců. A když nabíhá systém nový, nikdy se to neobejde bez eskapád. Ono se to utřepe. Věřím, že ano. Prostě žijeme v přelomové době, nejhorší v tomto ohledu, tedy vztahu muž - žena, už máme za sebou.
Bohužel, rodina je systematicky podkopávána i jinými způsoby, třeba systémem školství, každý pedagog má starosti, jakouže svačinku dostala Mařenka a proč nemá místo chleba se sádlem radši koblížek jako Pepíček, ty ty ty, nezdárný rodiči, že já velký pedagog tě napráším na sociálku; škola také učí děti šoustat a onanovat, ale neučí je být rodiči a zodpovědnými partnery.
Pak tu máme pánské časopisy s vnadnými dámami, které přísahají, že nejradši svačí sperma a dělají si TO osmkrát za den, také jsou zde samozřejmě dámské časopisy s články jako "jak si užít nevěru".
Okamžité uspokojován

272265

20.07.2012 00:16

Obrana hrdosti normálních lidí je nutná!

RE: Čím to, že odpůrci tohoto festivalu

baba_Blažková 89.?.?.?

Pokračování
Okamžité uspokojování potřeb. Já chci. Hned. Teď. Nic víc. Smrskli jsme se na spotřební jednotky a chrochtáme si, jak je to príma.

Ta vaše gay komunita není žádný ostrov klidu tady v tomhletom ohledu. Navíc právě v těchto se nejvíce šíří pohlavní choroby všeho druhu, homosexuálové prostě JSOU mnohem promiskuitnější, to mi jako stabilní zázemí pro děti nepřijde.

A kromě toho - už jsem to kdysi psala - nejde o to, aby mohli děti adoptovat homosexuálové všichni. Jde o gaye. To jsou ti, pro které se podobné zákony chystají. Tedy pro muže. Protože žena - lesba to nepotřebuje. Prostě projednou zatne zuby a má (dítě). Muž si může ukřičet hlavu, vymýšlet klonování a stejně to bez ženy nejde. Také proto ta obecně rozšířená misogynie, kterou vám tu popisuji. Navíc, ta potenciální možnost svěřování dětí do péče cizím lidem jednodušší cestou - za pomoci nového, "lepšího" zákona - je opět jen a jen bičem na potenciálně neposlušné biologické rodiče. To by tak hrálo, aby někdo vychovával protistátního živla. A ženy jsou v tomto ohledu pro systém daleko větším nebepečím. Nejsou tolik náchylné k tomu nechat se ovlivňovat pomocí sexuálních asociací a krom toho jen ony samy mohou kontrolovat svou porodnost (zatím).

Pokročili jsme od dob, kdy muž jednoduše praštil ženu kyjem po kebuli a jsme v časech, kdy se muž musí snažit, aby ho žena chtěla. Já vím, že to není lehké. Ale určitě je tento proces pro lidstvo ozdravný. Třeba nakonec přestane mít člověk tak obrovskou zálibu ve válčení a násilí obecně a nastanou nové, klidnější časy. I (hlavně) pro naše děti.

272267

20.07.2012 12:46

Obrana hrdosti normálních lidí je nutná!

RE: Čím to, že odpůrci tohoto festivalu

baba_Blažková 89.?.?.?

Ale prd (opět) - pěstounství je v prvé řadě obrovský kšeft. Jen velmi málo lidí děti skutečně osvojuje se vším všudy, právě z těchto důvodů. A to nemluvím o tom, že dětským domovům stát vyplácí na jedno umístěné dítě částky trojnásobné. O tom se málo ví, takže až vás někdy na ulici zastaví někdo s chřestící kasičkou jakože přispějte na dětské domovy, pošlete ho do pr...
A pak začne něco Drábkův asociální spolek vyřvávat o zneužívání dávek pro rodiny s dětmi. To je další podraz na rodinu jako takovou. Kdyby stát přispíval stejnou měrou biologickým rodinám, nebylo by zapotřebí dětských domovů, takto štědře dotovaných ze zákona. I já znám ze svého okolí případy, kdy matka přišla kvůli své finanční situaci o bydlení, tak odezdala své děti do klokánku. Na blití. Možná její děti budou mít "štěstí" a budou svěřeny do pěstounské péče, kde už nebudou finančně strádat, protože toto stát zajistí. Určitě budou nadšené, že sice nemohou být s maminkou, ale chodí ve značkových hadrech a mají svůj vlastní playstation atd.
Nehledě k tomu, že se připravuje zákon o tzv. profesionálních pěstounech a tady už bych bila na poplach. Protože to vidím stejným způsobem jako kolega Kysučan. Nejdřív zakázáno, pak povoleno, nakonec vyžadováno. Kdysi se stát do dětí vůbec nesral, pak začaly chodit sociální pracovnice a rodinám pomáhaly, v současné době spíše rodinám škodí a odtud je k zabavování dětí automaticky (pokud rodič neprokáže - co? Loajálnost systému? Agilitu?) už jen krůček. Ještěže už budou připraveny ty armády profesionálních a pečlivě prověřených pěstounů. [bliji]

K těm lesbám, ano, potřebují chlapa, protože je to jednodušší než přemlouvat nějaký vědecký tým k partenogenezi [mrknutí jedním okem] .
Ale upřímně - na jak dlouho? Pět minut? Sedm? [velký smích]

Jinak, poslední odstavec - souhlas.

272278

20.07.2012 19:47

Lži média fabrikují události

RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným

baba_Blažková 89.?.?.?

Vojto, to děláte schválně? Těhotenská cukrovka se rozvíjí u čtyř až deseti procent těhotných žen a na vině jsou hormony produkované placentou, zejména růstový hormon, který zatěžuje matčinu slinivku. Zdravá ženská slinivka si s tímto hravě poradí, vždyť ženské tělo je přímo stvořeno k tomu, aby nosilo plod. Já osobně jsem nikdy v těhotenství zvýšený cukr neměla. A moje první dvě dětičky měly porodní váhu přes čtyři kila. Jen ženy, které mají nějakým způsobem špatně fungující slinivku, v těhotenství trpí cukrovkou. A ona se jim navíc právě kvůli té špatně fungující slinivce posléze - v pozdějším věku - rozběhne i bez těhotenství. Takže stavíte na hlavu fakta a překrucujete je.

A když už jsme u toho, tak cestou k přežití tvora tak křehkého, jako je člověk je nezbytný právě altruismus. Mateřství jako takové je toho nejzářnějším příkladem. Protože šlo-li by o sobectví v prvé řadě, tak žádná žena by nikdy dobrovolně neobětovala svou práci, svobodu, luzný zjev jen proto, aby dala život další bytosti. Vnímáte to? Ona DÁVÁ. To je mi sobeckost.

Další rovinou je to, co tady bylo už mnohokrát řečeno. Bez lidského společenství, vy individualito jedna, by i ti "úžasní a úspěšní" byli v pr... jak Baťa s dřevákama. Kde by bez tohoto davu bezejmenných byly všechny sereblitky, kde by byli burzovní hráči a vůbec všichni ti samozvaní správci našich statků?

Nemotejte do toho lásku a žárlivost a už vůbec ne základní zajištění rodiny. Hamižnost znamená chtít mít více, než jsem kdy schopen využít. Tam je ta mez. Ale to vy dobře víte, jen tady ze sebe děláte kašpara, abyste výchovně působil na nevyhraněné mládežníky.

272288

21.07.2012 14:03

Nejvyšší soud: Diskuze je ze zákona zakázána

RE: Soud

baba_Blažková 89.?.?.?

Nic není jen černé nebo jen bílé. A extrém je vždy špatně. Absolutní svoboda je blbost, do extrému dotažená by to mohla být i kupříkladu svoboda kdykoli kohokoli podřezat. Stejně tak absolutní uniformní kolektivismus dohnaný do pohodlnosti Prokrustova lože. Oba tyto myšlenkové proudy se rády opírají o tzv. sociální darwinismus ve smyslu eugeniky nejhrubšího zrna. A myšlenky, které zde předestíráte jsou toho příkladem. Člověk by v prvé řadě měl vycházet ze svého lidství. To je to, co je opomíjeno. Až se bude každý člověk cítit spoluzodpovědný za kažé bezpráví, ač se ho přímo netýká, pak bude lidstvo jako celek nakopnuto tím správným směrem.
Současný systém však vzývá kult absolutně odlišný, zodpovědnost je nulová. A vím o čem mluvím, pamatuju si to ze školy, jak se změnila indoktrinace studentstva po změně režimu. To byly řeči jako nepomáhejte slabším spolužákům, uvědomte si, že oni jsou vaše konkurence. Tam bych viděla počátek a tam je to třeba změnit.

272306

23.07.2012 23:26

Obrana hrdosti normálních lidí je nutná!

RE: Čím to, že odpůrci tohoto festivalu

baba_Blažková 89.?.?.?

Chlapi nemají právo na svoje dítě, ženy nemají právo na svoje čůrání ve stoje a do dálky. Aha, už mi to došlo, co to vlastně v té Bruseli tenkrát vymysleli.

272404

23.07.2012 23:34

Obrana hrdosti normálních lidí je nutná!

RE: Čím to, že odpůrci tohoto festivalu

baba_Blažková 89.?.?.?

Kde brečím, vy (autocenzura, urážku si libovolně doplňte sami)? Začtěte se laskavě do statistik, jak to vlastně je s rodinami s dětmi, já jen konstatuju stav a vy jste ničím konstruktivním do diskuse nepřispěl, jen se tu po mně vozíte, ó to jste chlapák. Úplně jsem z toho sedla na prdel.

272405

28.07.2012 08:32

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

RE: Teda editore, neblbni!

baba_Blažková 89.?.?.?

Odsouzený grázl Horáková (třeba)?

Zapomněla jsem se předtím zalogovat, omlouvám se.

272587

28.07.2012 14:01

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

RE: Trest smrti je neospravedlnitelný,

baba_Blažková 89.?.?.?

Anebo na nás zaútočí talibáni anebo na nás spadne meteorit. Právě z důvodu toho, že ani na režim se nelze spolehnout, bych byla s tím trestem smrti opatrná. BTW, to, že bych devianty kastrovala jsem snad psala, ne? Nejsou žlázy, není testosteron, nejsou násilné sklony (popřípadě se minimalizují).

272613

28.07.2012 14:24

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

RE: Teda editore, neblbni!

baba_Blažková 89.?.?.?

A Jarek Nohavica za komančů zpíval "Aby nekradlo se, uřež lidem, hojhoj, ručičky, aby nezdrhali za kopečky, hojhoj, nožičky."

A vlastně, co řešit, nejlepší pro naše obecné blaho bude vrátit se k moudrosti eugeniky, řešit to totální prevencí a všechny potenciálně predisponované jedince eliminovat. Začneme cikány, černochy, tam je vysoká kriminalita, takže žádná škoda, colateral damages jsou přípustné, vezmeme to přes muslimy, pak budeme pokračovat odspodu v souladu se sociálním rozvrstvením, až nám zbudou jen elity a nejposlušnější z poslušných oveček, kteřížto jedinci stejně volali po depopulaci, no to jsme to krásně sfoukli.
[cool]

272615

28.07.2012 14:35

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

RE: proč berete streptokokům život penicilínem ? kdo vám dal právo ?

baba_Blažková 89.?.?.?

(Cenzurováno, neurážejte)
A ještě k tomu sociopat, hezky argumentujete, krásně se odkopáváte.
Je tomu právě naopak, milánku, jen sociopat může cítit uspokojení nad smrtí jiného člověka. Jen totální sociopat se o sobě domnívá, že je natolik dokonalý, že si může dovolit určovat, kdo má právo žít a kdo nikoli.

272616

28.07.2012 18:31

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

RE: Trest smrti je neospravedlnitelný,

baba_Blažková 89.?.?.?

Obratně jste se vyhnul mé druhé větě z předchozího příspěvku. A vlastně i té poslední.
Důležité je řešit příčiny poruch chování. Existují na Zemi komunity, ve kterých násilná činnost prakticky neexistuje. Je třeba obrátit se pro řešení právě tam. Patologické chování má téměř vždy počátek v patologickém výchovném prostředí. Vždy jde o extrémy. Extrémní benevolence či extrémní přísnost - týrání.
Je v technických možnostech lidstva toto vyřešit. Není však vůle. Taky proč, když ti, jež se považují za elity si sedí v rezidencích se soukromými ochrankami a obšancovaní ostnatými dráty.

272627

28.07.2012 21:09

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

RE: Teda editore, neblbni!

baba_Blažková 89.?.?.?

Dítě mi nikdo nezavraždil, v tomhle jsem asi klikař. Jen jsem si prožila několik let brutálního násilí. Ten hajzl dostal jen podmínku. Kdyby měl naráz schytat i jen čtvrtinu rán a kopanců, které mi kdy uštědřil, tak to nepřežije. Mám pár jizev na těle, spoustu na duši. A taky zákalek ve sklivci levého oka (holt - pravák), který mě silně rozčiluje, protože cestuje a v těchto dnech ho mám přímo uprostřed zorného pole. Jsou to věci, které mi nedovolí zapomenout. Přesto tomu zmetkovi nic podobně násilného nepřeju. Byla bych pro tu značku na zadnici. Aby ty další věděly. On ten život musí žít. Nikdy nebude mít normální vztah, nikdy ho nikdo nebude skutečně milovat. A i kdyby ano, on tomu nikdy nebude věřit, tudíž si to nevychutná ani jen jedinou minutu svého života. Vždycky jej bude ovládat jen zloba. Nikdy nepozná krásu vzájemného láskyplného vztahu. Už dávno je vytrestaný životem tím, co se mu děje v jeho pošahané kebuli.

Jsme-li u těch dětí, kdo vraždí děti? Sexuální devianti, zvrácenci. Ani tak bych je nenechala "legálně vraždit" systémem. Už jsem to tu psala. Kastrace. A taky jsem nikdy nikde nepsala o tom, že vězni si nemají platit svůj pobyt ve věznicích. Jsem pro, aby pracovali, proto jsem i proti sekání končetin. [mrknutí jedním okem]
Zbytek je o prevenci. O (ne)láskyplném prostředí, ve kterém vyrůstají děti. V neposlední řadě i o tom, jestli jsou rodiče vydíráni a stresováni systémem na milión způsobů či nikoli. Jestli mohou žít v důvěře v život sám či nikoli. Tam bych hledala řešení.

To, co tady vyhlašujete vy, je vendeta. A víme, jak taková vendeta končívá.

Brožová jednala na objednávku, dostala zakázku, která se neodmítá. Vy byste odmítl? Vážně? Když jste všichni tak morální, kde se tedy vždycky braly ty davy kamenující upalované kacíře?

272640

29.07.2012 11:02

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

RE: Já bych začal sekat části těla

baba_Blažková 89.?.?.?

Myslíte třeba tyto země?

272678

29.07.2012 11:20

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

RE: Trest smrti je neospravedlnitelný,

baba_Blažková 89.?.?.?

Když se podíváte na statistiky zločinnosti v jednotlivých zemích a zároveň na životní úroveň v širším hledisku - je-li společnost co se příjmů týče spíše vyrovnaná, či jsou ony pomyslné nůžky více rozevřené - zjistíte zajímavou věc. Čím markantnější rozdíly mezi nejbohatšími a nejchudšími, tím vyšší zločinnost. Takže já za sebe tvrdím, že na vině je celý systém. Že systém je špatný a toto jsou jeho plody. Systém nedává rovné šance všem a mohou si neoliberálové uřvat hlavy, ale je tomu tak. Tento systém je frustrující, takže plodí frustráty. A pak je pro pobavení plebejců ještě zabíjí. Hnus. [bliji]
Já jsem pro změnu systému [vyplazený jazyk] [mrknutí jedním okem]

272681

29.07.2012 14:34

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

Shrnutí

baba_Blažková 89.?.?.?

Odejmout život další lidské bytosti je fundamentálně špatné. Je nebo není? Kdo tu polemizuje a relativizuje? Zastánci nebo odpůrci?

Změna režimu může nastat, ano, a proto si musíme dávat pozor na režim, který by chtěl trest smrti znovu zavést. Právě proto, aby už nikdy nedocházelo k justičním vraždám.

Přírodní výběr? Rakovinné buňky? Jsme bytosti obdařené vědomím a schopností zhodnotit dosah svých činů nebo jsme zvířátka, mravenci, buňky? Kde se stala chyba? Jsme geneticky disponováni být špatní? Nebo nás formuje prostředí ve kterém žijeme? Opět bych zdůraznila menší míru zločinnosti v silně "rovnostářských" státech. (!)

Tenhle citát je taky chuťovka:
>Na 100% vím, že by mě trest vraždy od některých skutků odradil.
Aha, takže pana petesv, zastánce, neodradí to, že svým činem někomu ublíží. Jeho neodradí to, že ostatní mají také svá práva zrovna jako on. On se chová slušně (pokud se chová slušně) jen proto, že má STRACH chovat se jinak. Kdo je vadný? Kde je chyba?

Na závěr si dovolím parafrázovat Villona - Lidé pro lidi na Zemi vytvořili tisíce druhů pekla. Proč se nikdy nikdo nepokusil vytvořit ráj?

Proč souhlasíme s životem podobným zápasu v aréně (hospodářská soutěž, konkurenceschopnost a jiné neoliberalistické slinty) a neděláme nic pro to, aby celé naše okolí, město, kraj, stát bylo spíš podobné "širší rodině"? Vždyť základ naší společnosti je právě v rodových svazcích postupně se zvětšujících a slučujících, tak co máte, kurnik šopa, všichni pořád za úchylnou potřebu nad někoho se povyšovat a s někým se poměřovat? Neřkuli dovolit si rozhodovat o právu na život?

272687

29.07.2012 21:46

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

RE: Já bych začal sekat části těla

baba_Blažková 89.?.?.?

Jak jste z mého linku přišel na mou zakomplexovanost, chlape? Tohle video nesouvisí s feminismem, to souvisí s úrovní takovéto společnosti, s tím, že je běžnou praxí vnucovat slabším svou vůli za pomoci násilí. Utínání končetin a podobné zhovadilosti jsou normou právě v zemích, kde platí zákon kyje a tesáku, tam byste skutečně žít nechtěl.
Nebo vám se to líbí? Co je špatného na feminismu? Co je špatného na tom, že se ženy teprve cirka sto let v našich zemích mohou vzdělávat? Co je špatného na tom, že zhruba stejnou dobu mají konečně volební právo? Co je špatného na tom, že mohou vlastnit zhruba stejnou dobu majetek? Pro vás je feministka (v tom pokrouceném pejorativním významu, který mu zakomplexovaní muži přiřkli) každá, která vás uválcuje argumenty, popřípadě převýší intelektem a teď nemluvím o sobě, protože vás neznám, váš nick vidím prvně.

Oprostěte se laskavě od svého pinďoura, fakt vám ho nikdo nezávidí, i když to prohlásil porouchaný Sigmund a zkuste mi vyvrátit moje tvrzení, že vámi adorované země jsou země násilné, kde mnohé formy násilí jsou nejen tolerovány, ale mnohdy i podněcovány a vyžadovány. Kde utínání čehokoli, bičování, kamenování apod. jsou společenskou zábavou. Dokážete si představit, že by něco podobného vyhlašovali kněží u nás? (Povím vám sladké tajemství - oni to kdysi dělávali. To by vám vyhovovalo?) [mrknutí jedním okem]

Jo, a ještě PS: Věta, jakou začíná váš příspěvek je jednou z typických "zbraní" z arzenálu manipulátora. Jejím účelem je, aby se objekt manipulace "zamyslel sám nad sebou" a zanaříkal nad tím, že už jej manipulátor nemá rád. [chechtot] Další - třeba v pracovně-právním vztahu je "Dosud jsem si vás vážil, ale..." nebo v defektním vztahu oblíbená "Já jsem si myslel, že ty jsi jiná (jiný) než ostatní, ale..." atakdále, atakdále.

Zkoušejte si to laskavě někde jinde. Je to příliš laciné.

272705

29.07.2012 22:20

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

RE: Shrnutí

baba_Blažková 89.?.?.?

Trest smrti byl zrušen, neboť se stala součástí naší Ústavy Listina základních práv a svobod. Listina základních práv a svobod je IMHO dobrá věc. Jenže jak šel čas, přibývaly do ní různé dodatky podobně jako v Orwellově Zvířecí farmě. Najednou není cenzura nepřípustná, najednou není obydlí nedotknutelné, najednou občan nemá právo na důstojný život, najednou nejsou nucené práce až tak od věci... čekám jen na podobný další paskvil do této Listiny právě k bodu týkajícímu se trestu smrti.

Co se přiměřené obrany týče, tam to zdaleka není tak, jak předestíráte. Soudy velice pečlivě přezkoumávají - a zejména v případě usmrcení útočníka! - zda byla obrana adekvátní, zda nešlo útočníka zneškodnit jinak. Mimoto, nikdy na sebeobranu takovýto čin neuhrajete, pokud již nebezpečí bezprostředně pominulo. Například když někoho zastřelíte na útěku.

S těmi vyvolenými vrahouny, tak jak je popisujete, máte samozřejmě pravdu. Ale je nutné si uvědomit, že oni jednají z podobných pohnutek, ze kterých vy tady tolik hájíte trest smrti. Že jde o nějaké vyšší dobro. Viz zombie Madlenka.
Je to celospolečenský problém a společnost jako taková se nezmění, dokud se nezmění jednotlivci. A jak je vidno, pořád je ještě ve společnosti dost jedinců, kteří se domnívají, že násilí lze za určitých okolností ospravedlnit. Takže snad v příštím životě, pokud mě to teda nekopne někam do středověku. [smích]

272707

30.07.2012 08:11

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

RE: Já bych začal sekat části těla

baba_Blažková 89.?.?.?

Vážně tohle chcete?
Vložený obrázek

272718

01.08.2012 19:13

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

RE: Teda editore, neblbni!

baba_Blažková 89.?.?.?

Vodníku, bavíme se o systému, kde platí takzvaná "nezávislost soudce", či jejich "právo na svůj právní názor", já a spousta dalších tomu říkáme jednoduše svévole. Soudce není povinen zkoumat důkazy, které jsou mu předloženy, pokud se rozhodne, že je zkoumat nebude. Je to jeho právo. Sama jsem na to narazila, když jsem si na podobné jednání stěžovala předsedovi soudu (soudím se už od roku 2007!) Jediné, co je napadnutelné, jsou procesní chyby. A když se soudce rozhodne ignorovat jednoznačná fakta, není to procesní chybou, je to jen projevem jeho "nezávislosti". A o tom, že se soudci chovají jako hovada, protože jsou nepostižitelní, ani na chvíli nepochybujte. Jediné, co tu jejich "nezávislost" ještě může ovlivnit, je úplatek nebo hrozba ztráty místa. A vy byste do rukou takových ... svěřil moc nad životem svým nebo svých bližních? Vy musíte být dobře naivní.

272820

17.08.2012 16:26

Příčiny a řešení problému chudoby Afriky

RE: Pan Stvora ma absolutne pravdu

baba_Blažková 89.?.?.?

V jakém věku ta paní ta cikáňata adoptovala, milý Vojto? Děkuji předem za odpověď.

273444

17.08.2012 16:42

Příčiny a řešení problému chudoby Afriky

RE: Pan Stvora ma absolutne pravdu

baba_Blažková 89.?.?.?

Už nemusíte, Vojto. Vy jste ale skutečně kecálista, jen co je pravda. Z toho, co jsem si nagooglila, jsem vlastně zjistila, že moje názory i sama paní Tereza Boučková sdílí. Takže citát z knihy Rok kohouta:

„V miminkách, od počátku nemilovaných, do ústavu odložených, se za první rok života vyvine citová vazba jen na flašku s mlékem. Na nic lidského. (...) Naučí se neulpívat. Tyhle děti neměli ke komu přilnout. Přilnuly tedy jen ke své potřebě fyzického uspokojení.“ (...)

A já si dobře pamatuju, jak byli kluci ubozí. když jsme je dostali. Jak nereagovali na lidský hlas - jako by byli hluší. Jak se za hlasem ani neotočili. Jak nesledovali člověka, ale jenom láhev se sunarem. Jak šíleli, když viděli láhev a nemohli pít, protože mléko muselo trochu vychladnout. Jak se drásali do krve, jak si chtěli utrhout uši, když jsem je na minutu opustila, jak jsem s nimi musela chodit i čurat, aby ihned nepropadli sebezničující panice...

Jak je nelitovat?

Jak je nemilovat?

Jak netoužit dát jim zameškanou lásku?"

A včil mudrujte, mudrlante. Vy taky vytrhujete z kontextů jen to, co se hodí. Ale snad to neděláte ze zlé vůle, zřejmě jste se tímto tématem nijak zvlášť narozdíl ode mne nezabýval a vystačíte si s tím, co vám předžvýká někdo jiný, aniž byste se pídil, zda ten dotyčný náhodou nevynechává informace, které by vás mohly dovést k jinému názoru, než je předžvýkavcem zamýšleno. Nic ve zlém. Dávejte si na to pozor.

273445

18.08.2012 11:08

Příčiny a řešení problému chudoby Afriky

RE: Pan Stvora ma absolutne pravdu

baba_Blažková 89.?.?.?

Ale tyto, řekněme, rizikové skupiny, přece nežijí skutečně "s námi", pane P. Předpokládám (doufám, že správně), že narážíte na černochy v USA a jejich kriminalitu. Oni žijí ve svých mikrosvětech, kde jsou pravidla opět nastavena jinak. Říká vám něco pojem segregace? Jak je to dlouho, co byla zrušena? Za další - skutečně mají matky v těchto komunitách plnou podporu pro to, aby se věnovaly jen a pouze a výhradně péči o své děti? Skutečně nepřicházejí děti v těchto komunitách do styku s násilím v jakékoli formě? Jak je to tam s domácím násilím?
Úplně stejně (a se stejnými důsledky) to funguje v jiných uzavřených komunitách, ať už jde o muslimské přistěhovalce nebo naše cikány.
Řešení? Ty prachy, co jsou vydány na etnobyznys bych vrazila do lidí, dobrovolníků, terénních pracovníků. Ty jejich svébytné komunity v našem světě bych zrušila. Jakýmkoli způsobem, tady není místo pro falešnou humanitu. Určitě znáte ze svého okolí případy, jak to vypadá, když je jedna cikánská rodina v široširém okolí a jak to vypadá, když je cikánů plná čtvrť. A pak by se mělo začít pracovat s mladými rodinami. Neustále do nich docházet, radit mladé mamince, povzbuzovat ji. Tlačit na mladého tatínka, aby dodržoval pravidla. Mluvit, nabízet pomoc, nevzdávat to při dílčích neúspěších. A výsledky se dostaví. Ne však hned, to je ten průser. Jak už jsem psala, tyhlety věci se projeví až přes další generace. To je chyba našeho současným způsobem nastaveného systému, našich modelů uvažování. Že pokud nemáme výsledky nejpozději ihned, považujeme snahu za marnou. Je tady na těchto stránkách i citát o těch stromech, co pod nimi nikdy nebudeme sedět (velmi volně parafrázováno). Naše horizonty nejsou delší než jednotlivá volební období. Co budujeme? Kam směřujeme? Jaký svět chystáme pro naše vnuky?
Takhle se na to dívejte. Až se na to bude takto dívat většina lidí, začne tady být konečně k žití.

273459

18.08.2012 23:01

Příčiny a řešení problému chudoby Afriky

RE: Pan Stvora ma absolutne pravdu

baba_Blažková 89.?.?.?

Kolikátá generace VŠ studentů to je v dané rodině? Kolikátá generace žijící podle našich standardů? Já jsem zastánkyní teorie, že limity lidských intelektuálních schopností jsou mnohem dále, než se obecně soudí. Chce to jen ty věci, které jsem už zmínila. A je v moci současné lidské společnosti přinejmenším negativní jevy eliminovat. Opět - je to běh na dlouhou trať. Ne na jedno volební období. Opakuji, že výsledky se dostaví, ale až u dalších generací. Je v naší moci položit základ. Čím dříve začneme, tím dříve budou výsledky. Třeba už u generace mých pravnoučat.

Toho vašeho Lysenka neznám. Já kdybych byla mým debatním odpůrcem, tak bych na sebe vytáhla jiný, daleko těžší kalibr - toho magora, který chtěl převychovat chlapečka na holčičku poté, co mu doktoři omylem ufikli pinďoura. Ale je fakt, že tady se teď neřeší sexuální identita.
Zpátky k Lysenkovi - třeba má pravdu. Mě osobně práce těší. Jo, člověk se nadře, ale udělá kus práce, udělá něco pro ostatní. A jsem přesvědčená, že kdyby na to tímto způsobem bylo nahlíženo, tak by (opět - já se už opakuju) svět vypadal jinak. Jenže altruismus se nepěstuje. Proč? Komu a proč vyhovuje více banda sobeckých debilů? Vraťme se však k té výchově dle Lysenka. Já jeho teorie neznám. Ale moje nejmenší dvouleté poupátko, které jsem dosud ochránila před jakýmikoli násilnými vlivy z okolí by tohoto pána mohlo zajímat. Měl byste vidět, jak se snaží s vysavačem, jak ukládá boty, šampóny v koupelně, krade mi hadry a vytírá atp. Přitom kromě běžného úklidu hraček po ní nic podobného nechci. A to ještě velmi jemně, přesvědčuji ji, že takhle poskládané je to hezké a chválím a chválím. Asistuje mi při "prádlování" a spolu k prádlu čicháme, jak krásně voní. Děti se učí nápodobou. Ne příkazy. A vzhledem k tomu, že můj drahý je poněkud čuně, tak já to holt musím kompenzovat. Holčička to vidí. Ona to považuje za prima hru, baví ji to. A bude ji to bavit do té doby, než jí někdo "vysvětlí", že práce je eklhaft. Snad k tomu nedojde. Mimochodem, práce JE základní životní potřebou člověka. Nebo vy snad vyržíte jen tak sedět a čučet? To ani nestavíte letadýlka? Nekreslíte nesmyslné obrázky? Nešťouráte se ve spotřebičích? Nevymýšlíte, jak lépe ustavit nábytek? Nejšťastnější na světě jsou ti lidé, jejichž práce je jejich koníčkem. I to lze na tomto světě zařídit. Tisíc lidí, tisíc koníčků. Vy se jen na všechno díváte dost podivnou optikou. Není to vaše vina. Tak nás to učí, že je to správné. Nevěřte jim.

273483

19.08.2012 10:13

Příčiny a řešení problému chudoby Afriky

RE: Pan Stvora ma absolutne pravdu

baba_Blažková 89.?.?.?

Dramatika Brechta bych sem netahala. Dramatik Havel taky vypustil do oběhu hafo blábolů.
K té paní - já jen odcitovala z knihy cizí slova. Jiná, nežli jednostranně zaměřený Vojta.
Ona se ta citová deprivace projevuje právě rozporuplnými reakcemi. Tím "nejmenším" projevem může být například histriónská porucha osobnosti. Takvý člověk vás prakticky nenávidí za to, že vás miluje. Je na vás rozčílený za to, že nemá proč být na vás rozčílený. Atd. Původ je v nedostatku mateřské lásky a jistoty maminčiny náruče. Dobře uložený vadný stereotyp "nikdo mě nemá rád, všimnou si mě až když budu hodně ječet".
Já pořád nechápu, co komu není jasné.

273517

23.08.2012 10:46

Jaká demokracie?

RE: Trosky dnesni demokracie ,demokracii nejsou v zadnem pripade

baba_Blažková 89.?.?.?

Staré Řecko byl v prvé řadě systém otrokářský.

273751

23.08.2012 11:05

Církevní restituce jsou nespravedlivé a nemravné

RE: Restituce majetku 17 církvím

baba_Blažková 89.?.?.?

Tady je ten nález Ústavního soudu, je to pdf. Teď poněkud váhám, kdo je demagog. Dovoluji si citovat druhý odstavec nálezu;

Dlouhodobá nečinnost Parlamentu České republiky spočívající v
nepřijetí zvláštního právního předpisu, který by vypořádal historický
majetek církví a náboženských společností, je protiústavní a porušuje čl.
1 Ústavy České republiky, čl. 11 odst. 1 a 4, čl. 15 odst. 1 a čl. 16 odst. 1 a
2 Listiny základních práv a svobod a čl. 1 Dodatkového protokolu
k Úmluvě o ochraně lidských práv a základních svobod.


Já tam nikde nevidím, že by ÚS tvrdil, že je nutno katolické církvi poskytnout dar. Já tam vidím, že je třeba tuto záležitost právně ošetřit - zákonem - a to je IMHO rozdíl. Když se parlament rozhodne vydat zákon, který by hovořil o tom, že církev jakožto zájmová organizace nemá nárok na nic, bude to dle mého názoru v souladu s nálezem ÚS.

Mimo to mi přijde z lidského i právního hlediska úchylná aplikace lidských práv na instituci. Nevšimla jsem si, že by součástí naší Ústavy byla nějaká Listina základních práv organizací.

K těm socanům - já je sice nevolím, ale v tomhle mají pravdu. Když se osekají kudrlinky a nepodstatnosti, pak osekáno na dřeň je to přesně tak, jak znázorňují ony billboardy.
[naštvaný]

273757

23.08.2012 11:09

Jaká demokracie?

RE: Trosky dnesni demokracie ,demokracii nejsou v zadnem pripade

baba_Blažková 89.?.?.?

Přesně. Doufala jsem, že k tomuto závěru někdo dojde, aniž bych musela vše polopaticky vysvětlovat. Daleko snáze totiž člověk přijme a zapamatuje si to, co pochopí, vydedukuje "sám". Jste chytrý kluk, Sašo. Já tam tu analogii vnímám také.

273758

23.08.2012 17:01

Manželstvo ako právny vzťah

RE: Takovy elaborat a pri tom nic noveho

baba_Blažková 89.?.?.?

V tom, že jde jen o to, že
>v pripade smrti biologickeho rodice by dite od narozeni vychovavane timto parem mohlo skoncit treba v decaku, prestoze existuje dospely clovek, ktery ma zajem ho zaopatrit, a s kterym ma uz vybudovany citovy vztah
pěkně kecáte. Internet je plný spekulativních článků o tom, jak by si homo pár rád osvojil dítě z děcáku, ale legislativa mu v tom brání (plus srdceryvné pojednání o tom, jak jsou děcáky plné ubohých dětí, které díky vadné legislativě nemohou být svěřeny do láskyplné péče homopáru, popřípadě ekonomická analýza, kolik na tom ušetří stát).
Do toho se uvažuje o institutu profesionálních pěstounů.
O podpoře biologické rodiny nic. Žádné mediální public relation, žádné plány vlády v odpověď na toto. Zato jsme masírováni bajkami o cikánech coby zneužívačích dávek, kteří si dělají z "výroby dětí" byznys. Qui bono?
Já tvrdím, že stát touží po institucionalizaci výchovy dětí. Snem každého diktátora je odebírat děti z rodin a indoktrinovat jim ty "jedině správné" názory a vzorce chování už od narození. Jedno jakou formou. Jestli institutem pěstounů nebo za pomoci užitečných idiotů - agilních homopárů.

K zamyšlení - myslíte si, že třeba Vandas by se někdy mohl stát profi pěstounem? Čistě akademicky - já si o tom pánovi myslím taky svoje.

273771

23.08.2012 20:25

Manželstvo ako právny vzťah

RE: Takovy elaborat a pri tom nic noveho

baba_Blažková 89.?.?.?

>Nechapu jak by bylo mozne indoktrinovat spolecnost prostrednictvim nechtenych deti z ustavu.

Ne všechny děti, které jsou v ústavech, jsou nechtěné. Z hlavy případ tzv. "vlčích dětí", případ "Půlnoční bouře".
Už jsem mnohokrát opakovala, že znám osobně maminu, která se soudí o své děti v děcáku, kde se octly poté, co ona je odevzdala do klokánku - ohavné vztahy s rodiči, skončila na ulici, chtěla je tam umístit pouze dočasně, než vyřeší svou situaci. Soudí se už tři roky. Pak bych doporučila prostudovat jurisdikáty pod klíčovými slovy "odebrání dítěte" a koukal byste, jak často a jak rády OSPODy nechávají zabavovat děti kvůli naprostým volovinám jen proto, aby ukázaly, kdo je tady pánem. A jak šokujícně nečinné jsou v případech, kdy se skutečně něco děje - domácí násilí, zneužívání, týrání.

>Jak s tim souvisi Vandas nechapu. Ja jen muzu rict, ze ho nikdy volit nebudu, jestli by byl vhodny pestoun netusim, ale mam o tom sve pochybnosti.
Právo být biologickým rodičem ale má, ne?
Zatím.

273780

27.08.2012 17:38

Ještě k pochodu bukvic

RE: ...pokračování

baba_Blažková 89.?.?.?

Přispěju svou troškou do mlýna. Samozřejmě, že mě napadlo, postnout sem lehce kousavý dotaz, proč mám bana. Ovšem jelikož tady se pořád něco mění, popřípadě se "plánují" změny, tak jsem jen pokrčila rameny, řekla jsem si, že se blíží konec měsíce, vybraná je sotva půlka cílové částky, tak ses asi nasral. Já s tím prd nadělám, navíc je to tvůj web a kdyby ses rozhodl, že jednoho dne se na této stránce místo článků objeví přes celou stránku fotka holé prdele, je to tvá soukromá věc. Tolik k té poznámce jakéhosi chytráka o pastýři a ovečkách.
BTW - vypadá to, že v sobotu ráno tu bude zase zavřenej krám, škoda.

273969

27.08.2012 23:33

Ještě k pochodu bukvic

RE: Pane Malý,

baba_Blažková 89.?.?.?

No jo, ale co s nima? Neplatiči výživného posledních pár let dostávají maximálně tak veřejně prospěšné práce. Žádný soudce je nepošle do krymu - nevěřte všemu, co tvrdí Fiala, Hodina, Cihlář a podobní; zpravidla domácí násilníci. Jenže oni ti neplatiči výživného na to hážou bobek. Na veřejně prospěšné práce se vykašlou, nenastoupí, výživné neplatí dál. Tak co s takovejma? [zmaten]

273984

29.08.2012 20:53

Ještě k pochodu bukvic

RE: Pane Malý,

baba_Blažková 89.?.?.?

>Podstatou mého komentáře k pochodu bukvic bylo mj. upozornit na upřednostňování úchylek před podporou běžné rodiny, která však v tuto dobu podporu potřebuje. Bohužel se běžné rodině státní, ani jiné podpory nedostává, naopak,
Ano, to bezesporu, jukněte sem
>stát na rozbíjení rodin jenom vydělává a dělá si zbytečnou agendu, jak soudní, tak státně zastupitelskou, policejní a vězeňskou
Ve skutečnosti, vzhledem k tomu, co jsem odkazovala, tomu tak vůbec není, zkuste se zamyslet, proč. Jste přemýšlivý člověk, tak tlačte.

>Vždy je jednoduší splnit tabulky produktivity stíháním neplatičů výživného, než odhalováním skutečné kriminality, tam hrozí i osobní msty a další rizika, jako především vysoká nákladovost.
To je taky pěkná blbost, statistiky o neplatičích hovoří jinak a zkušenosti oprávněných rovněž.

Jen bych si za sebe troufla připodotknout, že jde-li o mě, ať si klidně to výživné všichni nechají. Ale ať se potom laskavě neserou do toho, jakým způsobem vychovávám děti. BTW, taky by nebylo od věci pořešit otázku, je-li možné uživit rodinu coby jedna osoba z běžného platu, mám tím na mysli medián, nikoli ty jejich zmanipulované průměry.

>Je-li 20% vězněných neplatiči špatně stanoveného výživného dokážete si představit jaká agenda tomu předchází, když navíc tvrdíte, že je žádný soudce do vězení nepošle?

To je samozřejmé, ale proč ti dotyční štěkají na nějaký výmysl, kterému dali i pejorativní označení feminacismus? Proč nejdou do ulic a neřeší to gro? Proč neřeší to, že celé to naše tržní hospodářství je prostě jen bouda na blbce, aby se mezi sebou servali ať už coby konkurenti na trhu práce nebo ve vztahu?

>Statistiky však tvrdí, že ČR má na obyvatele 2x větší počet odsouzených než třeba v sousedním rakousku, kde však ze 40% kriminály plní cizinci, zatímco v ČR si vystačíme sami. Zřejmě jsme národ kriminálníků, žádných muzikantů, to bylo snad za minulého totáče. Neseme-li navíc dědictví ze socialismu - nezreformovanou justici a OČTR, které jsou opět ze zemí EU na obyvatele nejpočetnější, nemyslíte, že tyto lukrativní pracovní místa se právě tito státní zaměstanci snaží každodenní činností uhájit? A jsme opět u voličské základny vedoucích stran a začarovaného perpetum mobile.
Je to hlavně o životních podmínkách. Chudej Rakušan se má pořád lépe než Čech s průměrným příjmem.
>Jsou-li Vámi citované osoby domácí násilníci, potom je násilníkem každý muž
e? Tak tohle jsem fakt nechytla
>a lze dovozovat, že jste také otce nepoznala.
osobní útok, manipulativní, nereaguji

>Podstatou problému je tedy rozbíjení rodin a poškozování nezletilých dětí jednostrannou výchovou matek, která při vší úctě, nemůže být obojetná a vytváření tak dalších generací poškozených ...

Automaticky kráceno

274083

29.08.2012 20:54

Ještě k pochodu bukvic

RE: Pane Malý,

baba_Blažková 89.?.?.?

pokr.
>Podstatou problému je tedy rozbíjení rodin a poškozování nezletilých dětí jednostrannou výchovou matek, která při vší úctě, nemůže být obojetná a vytváření tak dalších generací poškozených deprivantů, kteří mají co dělat s harmonizováním pouze osobních problémů namísto harmonizování nemocné společnosti.
V prvobytně pospolných společnostech to v rámci rodových svazků hravě zvládli. Mužský vzor je bezesporu důležitý. Institut exkluzivního otcovství však byl zaveden výhradně kvůli majetku, ničemu jinému.
>Pak není divu, že podobné pochody nemají s účastí problémy.
To s tím nesouvisí.

Závěrem ještě dodám to, co říkám pořád. Je spousta mužů (neříkám, že většina), kteří se ještě nepřenesli přes emancipaci žen a tak vzývají tzv. tradiční hodnoty křesťanské zhruba v tom smyslu, jak je zde citoval pan Křivý, kterému tímto děkuji. Krásným příkladem byl pan Lhoták, který nikdy neopomněl ve svých článcích zmínit chabou mentální kapacitu žen. Naštěstí jich ubývá. Možná v průběhu příštích desetiletí či staletí všichni dospějeme k závěru, že milovat a být milován je lepší než vlastnit a být neupřímně obdivován. Emancipace žen jen odhalila celkovou vadnost vztahů všeobecně. I k tomu musí lidé dospět. Jako celek. A já doufám, že se tak stane. Snad už moje děti se toho dožijí.

274084

29.08.2012 22:17

Ještě k pochodu bukvic

RE: OMYL!!!

baba_Blažková 89.?.?.?

Jo, kdyby jenom dva.

274089

30.08.2012 10:36

Líza

RE: ach jo

baba_Blažková 89.?.?.?

Mně to nepřišlo divné. Mně to přišlo přímo zvrácené. Zejména s přihlédnutím k tomu, že k takovému zákroku dala jednoznačný popud ŽENA! Chce se mi blít. A Vladimíre, ty jsi se v tomto zachoval jako bezcharakterní alibista.
Proč to ta kočka nedala? Pokud jí stanovovali dávku anestezie podle váhy, je to jasné i idiotům. Další faktor je naprosto odlišné složení krve v době březosti - hormony a tak. Po takto brutálním zákroku hormony strašlivě rychle sletí, do toho anestezie v krvi a průser je na cestě. A ten veterinář asi bude taky pěkné prase, že vůbec k takovémuto zákroku přistoupil. Hledala jsem odkazy na sterilizaci v březosti (i v AJ) a nikde ani zmínka. Vypovídající.
Dagmaře kup kožich z persiánu, udělá jí to určitě radost. Kam se hrabe norek na nenarozená jehňata vyříznutá ze zabité březí ovce a stažená z kůže.
[bliji]

274127

30.08.2012 13:23

Líza

RE: ach jo

baba_Blažková 89.?.?.?

http://www.kocky-online.cz/clanky/problematika-ane...
- je tam popsáno více způsobů.
Každý z nich nese riziko to, že vlastně nikdo neví, jako množství anestetik v krvi koluje. Anestezie se ještě dlouho po zákroku odbourává s ohledem na stav ledvin a jater zvířete. Ztráta krve, ztráta hmotnosti, do toho dramatický pokles hormonů pohlavních, hormonů souvisejících s březostí. Hovoříme o čtyřkilovém zvířeti a přesnosti dávkování anestetik na mikrogramy. Nikoli o šedesátikilovém tvorovi.

Váš druhý odstavec - Vy jste upad? Císařský řez se dělá ve spinální anestezii. Nikoli v anestezii celkové. Proč asi. Neodebírá se při něm děloha ani nic jiného. Dítě zpravidla váží méně než je průměr (průměr je 3,25). Váhové úbytky jsou percentuelně úplně jinde než u kočky, když už to srovnáváte. Ne každá žena váží při porodu šedesát kilo jako já. Tedy řekla bych, že skoro žádná.

>pak je ovšem zajímavé, že v poslední době jej zdravotníci preferují, indikují to jako bezpečnější variantu než přirozený porod, a mnohde se to těhotným snaží nanutit při jakémkoli náznaku možných komplikací přirozeného porodu ...
Lež jako věž. Jak je císař bezpečný a nakolik je lepší než přirozená cesta vyplývá už z toho, že po císaři putuje žena na JIPku a dítě do inkubátoru, zatímco po fyziologickém porodu na normální oddělení šestinedělí často i s dítětem.
Navíc demagogicky srovnáváte nesrovnatelné už vzhledem k těm váhovým (ne)poměrům.

Z čeho usuzuji, že je veterinář prase? Z toho, že věci, o kterých zde píšu a o kterých je i odkazovaný článek měl vědět a důrazně upozornit na rizika.
Utnout život takovýto způsobem je prasárna. Neexistuje nic jako méněcenný či postradatelný život. Ale na to budete muset ještě o kousek vyrůst.

Díky za odkaz.

274133

04.10.2012 02:31

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

Já vím, že je to osobní

baba_Blažková 89.?.?.?

A reagovat na takový blábol je házení hrachu na zeď.
Přesto si dovolím vypíchnout pár fakt:
1) Autorka je vystudovaná ekonomka, o problematice ví hovno (tedy pokud se za její identitu s jejím laskavým svolením neschovává sám Hodina)
2) Celý článek je tvrzení podložené (opět) leda hovnem
3) Odkaz níže ve fóru postovaný nickem jjj vede na fake stránku agresorka.cz, založenou pravděpodobně Hodinou nebo Paterou nebo někým podobným z té jejich povedené partičky. Tento odkazuje na další článek údajně ze stránek Českého svazu mužů, nacházející se však na týchž stránkách, který tato svá tvrzení opírá o tento citát,
Reprezentativní výzkumy dokládají více než jasně a ve velkém počtu: těžké fyzické násilí mezi partnery je rozděleno mezi muži a ženami přibližně stejně. Pouze ty studie, které se spoléhají na selektivní údaje veřejně zaznamenaných případů (a metodicky tak nemohou zaznamenat případy nezveřejněné), prezentují více žen jako obětí a více mužů jako původců násilí.
jistého prof. Michaela Bocka, jenž zazněl na jakési jeho přednášce, tedy jde o názor opřený (opět) o hovno. Google nám dále poví, že tento pán je vlastně taková německá obdoba našeho Luboše Patery, například. Jen o něco vzdělanější. Dále je zajímavé, že na stránkách Českého svazu mužů se tento článek nenachází.

Nu, asi si taky založím cca patnáctero stránek, budu tam publikovat výmysly a tyto se budou vzájemně potvrzovat vzájemnými odkazy, však na to mám celý zbytek života, a představa, že ho strávím užíráním se a vymýšlením si je přece tolik lákavá! (sarkasmus) To je fakt těžká porucha, ten člověk.

Rozhodně mi zde chybí odkazy na seriózní výzkumy. Na stránkách například o. s. KOORDONA jsou statistiky, v těchto je uvedeno, na jakém vzorku populace byl průzkum učiněn, kolik se ho zúčastnilo lidí, jakého pohlaví atd. KOORDONA mimo jiné taky nedávno dělala průzkum mezi studenty ohledně partnerského násilí a čísla vyšla velmi zajímavá a v rozporu s tvrzeními v článku, jak překvapivé. Stejně tak to je i se zahraničními statistikami, více - méně korespondují s těmi našimi. Lze argumentovat tím, že tyto statistické průzkumy většinou dělají tzv. feministické organizace. Není tomu tak, v zahraničí (západním směrem), na rozdíl od naší zaprděné kokotliny, se touto problematikou zabývají i seriózně. Existují studie zaštítěné například WHO (taky feministická organizace, aha), které rovněž popírají obsah článku.
Takže závěr - silně manipulativní, dalo by se možná dokonce říci, že i lživý článek. Stručně - výmysl, blábol, výmysl, blábol, výmysl, blábol, akorát tady na závěr, to je snad jediná výjimka, tam jsou dva bláboly vedle sebe.

Jo, ještě chybí odkaz na stránku toho psychológa bez licence, co tvrdí, že 90% domácího násilí spáchaného na ženách je výmysl (a jest...

Automaticky kráceno

276395

04.10.2012 02:32

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: Já vím, že je to osobní

baba_Blažková 89.?.?.?

Jo, ještě chybí odkaz na stránku toho psychológa bez licence, co tvrdí, že 90% domácího násilí spáchaného na ženách je výmysl (a jestli to platí i naopak, tedy pro násilí spáchané na mužích se radši ani nepochlubil). Nebo by taky byla fajn douška, že ten Chocholoušek o tu licenci přišel kvůli zlým feministkám. To by mě skutečně pobavilo.

276396

04.10.2012 02:39

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: no, to je převratné zjištění

baba_Blažková 89.?.?.?

>Na rozdíl od ČR existují ve vyspělých zemích profesionální místa na univerzitách, kde se uceleně, dlouhodobě a ideologicky neutrálně touto problematikou zabývají skuteční odborníci. Jejich výsledky jsou v příkrém rozporu s feministickými ideologickými "studiemi", které jsou zmanipulované od začátku do konce a mají jasné ideologické zadání.

Šup sem s odkazy na ty studie. Angličtina nevadí. Občas v nich zapátrám, protože mě to zajímá mj. i z hlediska psychologického (PTSD and so on), ale zatím narážím jen na ty, jak říkáte, "zmanipulované". Tak ať neumřu blbá. Děkuji předem.

276397

04.10.2012 12:49

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: no, to je převratné zjištění

baba_Blažková 89.?.?.?

Napsala jsem pouze, že prof. Bock prezentoval svůj názor, nikterak neopřený o statistiky. To je osobní výpad? Mně jako osobní výpad spíše přijde vaše poznámka o mojí proříznuté chlebárně, ale asi je to tím, že jsem jen žena a navíc feministka. [velký smích]

Z vašich namátkových odkazů:

Goldberg, W. G., & Tomlanovich, M. C. (1984). Domestic violence victims in the emergency department. JAMA, 251, 3259-3264. (A sample of 492 patients <275 women, 217 men> who sought treatment in an emergency department in a Detroit hospital were survey regarding their experience with domestic violence. Respondents were mostly African-American (78%), city dwellers (90%), and unemployed (60%). Victims of domestic violence numbered 107 (22%). While results indicate that 38% of victims were men and 62% were women this gender difference did not reach statistical significance.
Například.
Ve vámi odkazovaném článku statistická data chybí jakákoli, je to pojednání o tom, jak zlé ženy zneužívají azylové domy. Žádné odkazy na studie, odbornou literaturu, nic.

Vámi zmiňovaná kniha Scheidungsvaeter je vědeckou publikací?

Jste fakt srandovní.

A teď budu počítat, kolikrát v diskusi padne na mou adresu slovo "feminacistka". [velký smích]

276464

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 1

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 9

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,55 Kč
Euro
25,59 Kč
Libra
29,77 Kč
Kanadský dolar
17,33 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,55 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 233,15 Kč
1 unce stříbra
560,71 Kč
Bitcoin
784 853,54 Kč

Poslední aktualizace: 18.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 67 438 356