Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané baba_Blažková

Nalezeno 2249 příspěveků, 42 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

24.10.2011 15:09

Evropa hodlá zničit tradiční rodinu a sexuální identitu

RE: Pokračování - netradiční pojetí partnerských vztahů.

baba_Blažková 89.?.?.?

Stručněji vzato, lidé jsou (jsme) tu od toho, aby(chom) pro lidi něco udělali. Něco, co bude dobré pro všechny. Jsme zodpovědní za to, jestli v Africe děti umírají hlady, jsme zodpovědní za to, jestli je náš partner s námi šťastný. Každý z nás a všichni do jednoho. Každý jsme jiný, někdo umí upéct chleba, někdo umí postavit dům. Někdo vyrobí nábytek, někdo složí písničku, nakreslí obrázek. Je toho spousta a každý něco umí. Každý je schopný udělat něco pro ostatní. I ten úředník může vykonávat svůj úřad "pro lidi".

A o tom to je. Z hlediska blízkých i z hlediska širšího obecného blaha. Já vím, že to zní jako klišé. Ale ono by fakt stačilo začít u toho "Nedělej druhým, co sám nechceš, aby dělali tobě", popřípadě "Neptej se, co můžou druzí udělat pro tebe, přemýšlej nad tím, co můžeš udělat ty pro ně". Krásně je to vyjádřeno v mottu stránek zvířecího útulku, které jsou tu v odkazech. Budu volně parafrázovat; "Bože, jak můžeš denně vidět tolik utrpení a nic s tím nedělat? - Už jsem udělal, člověče, stvořil jsem tebe."

Rodina je v tomto důležitá, aby dala dětem a všem svým členům právě onen základ k této zodpovědnosti. K tomu, aby si všichni uvědomili, že život je v prvé řadě poslání, v prvé řadě o tom, co mohu JÁ jako jedinec udělat pro to, aby byl svět lepší, spravedlivější, snesitelnější.
A je mi u prdele, jak to kdo nazve.
Každopádně v tomto jednoduchém modelu nenacházím nikde místo pro "trh bez přívlastků" spolu se všemi jeho atributy (reklama, spotřeba...)

255842

25.10.2011 10:35

Umělá opozice Nového světového řádu

Globálnost

baba_Blažková 89.?.?.?

Vy ale přehlížíte jednu zásadní věc. Problém je globální. Prostředky, které banksteři používají k vysávání reálných hodnot za pomoci potištěného toaleťáku, jsou globálně uplatňovány se zarážející synchronicitou. Bylo-li by jakékoli hnutí odporu pouze lokální, globální agitka z toho udělá marginální problém zakládající se na hnusném a sobeckém nacionalismu (kupříkladu). Proti globálnímu nátlaku je třeba globálního protitlaku, jinak je neúčinný. A že by nám mělo být podezřelé to, že byl patnáctý říjen globální? Ale jděte... vždyť i Zvědavec je globální, všichni jsme tu propojeni díky internetu a můžeme sdílet svoje myšlenky díky globálnímu propojení internetem bez ohledu na momentální pozici na zeměkouli. I vy tady tudíž globálně prezentujete své úvahy.

255906

26.10.2011 16:30

Umělá opozice Nového světového řádu

RE: Kdo poukáže na etnickou příslušnost nejhorších banksterů

baba_Blažková 89.?.?.?

No, každopádně
http://www.youtube.com/watch?v=6Q7HmhaUDr4

To jen tak pro informaci... sama netuším, co z toho nakonec (ne)bude. Ale zvědavá jsem.

255994

26.10.2011 20:36

Další válečný zločin NATO v přímém přenosu

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

baba_Blažková 89.?.?.?

Jo Madla, ta to netušila. To jo. A jak se xichtila, když se jí tady poprvé zeptali na její český původ. Kéž by se na to tenkrát vybodli, takhle jsem se za ni mohla stydět jen jako žena. Kundolíza, ta snad židovka není, to bych se skoro vsadila. [cool] U Hillary si nejsem jista, BTW, Jarmilo, Hitlary, to byl záměr nebo Freudovský překlep? [mrknutí jedním okem]

256009

28.10.2011 12:02

Occupy Wall Street? Něco tu smrdí

Je to daleko jednodušší

baba_Blažková 89.?.?.?

Historická zkušenost říká, že...
No a co? Jakmile přestaneme zkoušet udělat ze světa lepší místo, co se stane? Nechápu, proč se nihilisti typu pana Bartoše rovnou sami neodstřelí. Byl by to přeci velmi logický čin, když nic nemá smysl a ať se udělá cokoli, je to špatně.

A k tomu jeho rádoby prorockému uvažování, víte, zaujímat takováto stanoviska je jednoduché a nejbezpečnější ve světle událostí následujících, kdy se současnost stane historií. Protože když to dopadne blbě, bude nám tady náš Adámek v póze intelektuála drtit přes fajfku "Přesně toto jsem říkal," a masy neuvažujících a nepředvídajících blbečků budou vzdychat "Ach, ty moudrý Adame, intelektuále s talentem téměř věšteckým, tys to říkal, ó ano, jak jsi moudrý a prozíravý."
A naopak když by se náhodou něco změnilo k lepšímu, bude opět zač adorovat intelektuála Adama, vždyť jen díky jeho varováním se nakonec vše zlepšilo, kdyby Adamů nebylo, ó to by bylo zlé, to bychom mohli zase naletět, jako už tolikrát v historii.

Článek nemá žádnou informační hodnotu, pan Bartoš si spoustu věcí cucá z prstu a vyslovuje závěry, za které nebude muset nikdy zodpovídat, což činí zcela záměrně. Prakticky píše o hovně. Píše pro psaní samotné. Proč? Nevím, nejsem psychiatr.

256164

29.10.2011 23:21

Mámo, táto, v komoře je myš

Náš kocour loví ptáky

baba_Blažková 89.?.?.?

Vzpomněla jsem si na tu písničku [smích]

http://www.youtube.com/watch?v=OTKPiq3_Wqg

256221

30.10.2011 16:02

Mámo, táto, v komoře je myš

RE: na kočky pozor

baba_Blažková 89.?.?.?

Muckání se s kterýmkoli zvířetem je nebezpečné. Pokud nejde o zvíře, které netrpí zubním kamenem, které má pravidelně čištěný chrup, je olizování se s takovýmto mazlíčkem vždy nebezpečným hazardem.

A schválně - kolik pejskařů chodí na pravidelné odstraňování zubního kamene, popřípadě svým mazlíčkům čistí zuby? Nejednou se mi stalo, že jsem byla na návštěvě s miminem a "mazlíček" jako první začal olizovat robátku obličej. Jistěže to nebylo tím, že miminka jsou cítit mlékem, tedy jídlem, popřípadě mléčnou zvratkou, lahůdkou pro pejsánky. To bylo proto, že pejsánek miminka prostě miluje a já tomu nerozumím, protože jsem hysterka. A ty krvavé a hnisavé zapáchající stopy na plyšáčcích poté, co si s nimi pejsánek pohraje, jsou taky strašně zdravé.

Spousta pejskařů vám bude tvrdit, že psí sliny obsahují antibiotika. Není to pravda. Psí sliny obsahují lysozym, což je enzym, který rozkládá některé druhy choroboplodných zárodků a působí v kooperaci se žaludečními šťávami psa. To proto, aby pejsánek nepošel, kdykoli sežere nějakou tu dobře uleželou zdechlinu či lejno. A že oni to rádi! Jinak právě z důvodů těch, že pejsci fakticky sežerou vše a čím je to odpornější a smrdutější, tím lépe, a že drtivá většina z nich trpí zubním kamenem a následným zánětem dásní, které krvácejí a vznikají v nich hnisavá ložiska, obsahuje jejich morda koktejl, který při správně nešťastné konstelaci může způsobit i fatální důsledky.

(BTW - toxoplazmózu přenášejí i králíčci.)

256249

31.10.2011 15:12

Další válečný zločin NATO v přímém přenosu

RE: najděte si nějaký totalitní stát

baba_Blažková 89.?.?.?

Nikoli. Tady se pouze používá hlav k myšlení. Sbírají a sdílejí se zde čisté informace a tyto se tu lidé pokoušejí zasadit do kontextu ve snaze hledat pravdu. Zkuste si na půl roku vypnout TV, více se pídit po relevantních informacích (nezaměňovat za provolávání a hesla jako například "trh je svoboda" ) a pak přijďte znova.

256287

31.10.2011 23:20

Evropu čeká výměna vládnoucích skupin

RE: Výměna ano, ale nikoliv vládnoucích skupin

baba_Blažková 89.?.?.?

Klasika. Každý, kdo je jen o málo starší než já, takhle reaguje. Jestli ona někde nenastala chyba. A jestli by nebylo záhodno tu chybu napravit. Vlastně ne, to už není pro vás, teď je to na mladých. Na těch, kteří do toho půjdou mladí, blbí, naivní stejně jako jste byli vy před dvaadvaceti lety... pročež to zřejmě taky tak dopadlo. (A dnes kvůli podobným kecům zřejmě bude pokračovat.) Ačkoli - já spíše zastávám názor, že svině u koryt v roce 89 jen jednoduše měly málo, tak nás prostě prodaly. Šlo o řízený proces expanze kapitalismu pomocí jeho dnes běžných taktik. A když to nejde dobrovolně, tak se osvobozuje.

256337

01.11.2011 09:12

Vakcína Gardasil při prevenci rakoviny děložního čípku je nebezpečná a neúčinná

RE: Mozna ,ze si vubec neuvedomujete, jak je tato akce zavazna pro lidstvo.

baba_Blažková 89.?.?.?

Špatně. Do svých statistik zahrňte pouze ty, co skutečně rakovinou děložního čípku onemocní. Z těchto vyberte ty, kteří k této rakovině přišli díky oněm konkrétním HPV virům, proti nimž se očkuje. Pak si teprve z tohoto výsledku spočítejte onen koeficient poměru zachráněných proti ohroženým.
Jinak to podle těch vašich operací může vypadat, že v okamžiku, kdy přestaneme očkovat, okamžitě všichni umřeme...

Poslechnou, Vodopáde, můžou mi vysvětlit, jaktože jsem dosud neumřela na žádnou z žloutenek, na spalničky, zarděnky, příušnice, neštovice, haemohilus influenza, proti nimž se dnes očkují nemluvňata POVINNĚ?
Jaktože jsem neumřela na žádnou rakovin čehokoli, netrpím genitálním oparem, neabsolvovala jsem ptačí, prasečí ani žádnou jinou podobnou "pandemickou" chřipku, neohrozil mě rotavirus ni pneumokok?

Jak je možné, že jsem si vystačila "jen" s očkováním proti tetanu, záškrtu, černým neštovicím, obrně a dávivému kašli?

A v neposlední řadě - od kdy se u nás očkuje proti moru a choleře (na které se u nás vážně neumírá)?

256359

01.11.2011 10:37

Záhadná ruská duše

RE: x

baba_Blažková 89.?.?.?

NSR bylo výkladní skříní "západního stylu". Do rozvoje Německa se investovalo právě proto, že bylo nárazníkovou zónou mezi východním a západním blokem. Proto také bylo NSR velmi prosociálním státem. Je třeba věci posuzovat z dlouhodobých hledisek. (I rozvahy bank se dělají na několik desetiletí.) Po pádu železné opony šla rapidně dolů životní úroveň i v tom vašem sqělém západním Německu. Proč asi.
A ostnaté dráty a cenzuru - to mají dneska v USA taky.
Mimochodem - životní úroveň tehdy a dnes třeba konkrétně u nás je taky nutné porovnávat i z hlediska rozvoje technologií, tento aspekt mnozí strašiči komunismem (který nikdy nikde nebyl, dokonce ani v demagogy oblíbené Severní Korei) záměrně přehlížejí.

256365

01.11.2011 11:04

Záhadná ruská duše

RE: x

baba_Blažková 89.?.?.?

Já bych řekla, že z globálního hlediska (vážně!) bylo nepřípustné pro oba bloky, aby kdekoli na světě vznikla alternativa ke stávajícím systémům. Představte si, že by se v roce 1968 povedlo to "pražské jaro" bez sovětské intervence, nenechali bychom si ho ukrást, ochránili bychom se účinnými zákony. ČSSR jako taková by musela v prvé řadě klást důraz na soběstačnost, na to, aby obyvatelstvo mělo co žrát, kde spát atd. Nadále by zůstala sociálním státem v rámci tehdejších technických možností. Co asi by se stalo, kdybychom nebyli "osvobozeni" Sojuzem?

Jsme v srdci Evropy a jsme šikovný národ bez ohledu na to, co se nám média snaží vnutit. Fakt si myslíte, že existence takovéhoto státu s takovým potenciálem a s takovouto geografickou polohou je pro globální elity vůbec přípustná?

Z toho vycházejte a neobracejte se k historii, kterou nemůžeme změnit. Koukejte, v jaké prdeli jsme teď. A zkuste přemýšlet nad tím, co vy konkrétně můžete udělat pro to, aby tomu tak nebylo.

Vůbec nic ve zlém.

256371

01.11.2011 14:03

Vakcína Gardasil při prevenci rakoviny děložního čípku je nebezpečná a neúčinná

RE: Mozna ,ze si vubec neuvedomujete, jak je tato akce zavazna pro lidstvo.

baba_Blažková 89.?.?.?

Takže znova. USA má více než 300 000 000 obyvatel. Budu počítat s vašimi daty, jiná relevantní data nejsem mi v této chvíli není google schopen vyhledat a vy jste se nenamáhal mi jiná dodat. Takže 1% z 300 mil. je 3 mil., na tom se shodneme. Vašich 12 800 nových případů ročně je kolik %? Jedna promile je 300 tis., půl promile je 150 tis., 0,05 promile je 15 tis., tedy číslo, které hledáme je zaokrouhleno cca 0,004 procenta.
Tedy 0,004% obyvatel USA ročně onemocní rakovinou děložního čípku. A přesto by se rádo očkovalo. Zvláštní.

Ještě jinak. Prostým dělením se dostaneme k tomu, že jeden z cca 23 400 obyvatel onemocní rakovinou děložního čípku. Abychom to trošku "narovnali" výhradně v rámci žen, ubereme půlku. Jedna z 11 700 žen onemocní ročně rakovinou děložního čípku.
Teď pro vaši informaci data z jiného soudku.

V Indii proběhly klinické testy očkovací látky Gardasil. Byly prováděny na dívkách ve věku 10 až 14 let a zůčastnilo se jí cca 32 000 dívek. Toto mělo za následek 4 úmrtí a prokázané závažné komplikace u 120 dívek. Tedy jedna dívka z osmi tisíc zemřela a jedna z 267 měla závažné komplikace.

Věřím, že mi odpustíte poněkud ledabylé zacházení s přesnými daty, jelikož rizika a pozitiva očkování Gardasilem jsou zcela zjevná na úrovni řádů, nikoli jednotek.

Až mi předhodíte přesná data (Já fakt nemůžu zjistit, kolik obyvatel a z toho žen mělo USA v roce 1998), můžeme to přepočítat znovu. Zatím to vypadá zhruba takto:

Jedna z necelých 12 tis. žen (i kdyby "jen" z 11 tis.!) v USA onemocní rakovinou děložního čípku.
Při klinických testech v Indii jedna z osmi tisíc dívek zemřela.
Při klinických testech v Indii jedna z 267 dívek měla závažné komplikace.

Co ještě není jasné?

256391

01.11.2011 14:28

Vakcína Gardasil při prevenci rakoviny děložního čípku je nebezpečná a neúčinná

RE: Mozna ,ze si vubec neuvedomujete, jak je tato akce zavazna pro lidstvo.

baba_Blažková 89.?.?.?

A tohle taky vypadá zajímavě
http://www.superrodina.cz/2011/09/19/tiskova-zprav...

256395

01.11.2011 20:19

Vakcína Gardasil při prevenci rakoviny děložního čípku je nebezpečná a neúčinná

RE: Mozna ,ze si vubec neuvedomujete, jak je tato akce zavazna pro lidstvo.

baba_Blažková 89.?.?.?

První studie vámi předložená obsahuje pouze srovnání výskytu oněch lézí. Chybí zde přesná specifikace těchto. Je zde uvedeno, kolik žen se účastnilo studie, že neměly dřívější nález HPV a že účinnost vakcíny v závislosti na hlediscích je 95 - 98%. Není zde uvedeno JAKÁ LÁTKA byla použita coby placebo, není zde nic o vedlejších účincích. Pravdou je, že je to skutečně dvojitě zaslepená studie. V tomto případě však to je úplně šumák.

Druhá zpráva je pouze sumarizace hlášení nežádoucích účinků po dobu distribuce očkovací látky. Vůbec z ní nevyplývá, kolik distribuovaných dávek bylo skutečně použito, taktéž z ní nevyplývá, zda jde o celkové dávky (očkování se skládá ze tří aplikací) nebo jednotlivé dávky.
Spojitost s nežádoucími účinky prokázána nebyla, neboť nebyla vůbec prokazována. Hoďte sem dvojitě zaslepenou klinickou studii a nechte si agitku pro blbce. A požaduji studii, kde kontrolní placebo látkou je skutečné placebo, tedy nejlépe roztok kuchyňské soli, nikoli koktejl jedů zbavený pouze oněch "pozměněných" virů.

Narazila jsem totiž i na studie, kde bylo předkládáno, že nežádoucí účinky sice dosahují výskytu mnohdy i v řádech procent, avšak nebyly o mnoho vyšší, než v kontrolní skupině, kde bylo podáváno "placebo" - rozumějme všechna ta svinstva ale bez virů.

A ještě co se těch reportů týče - moje mimino absolvovalo tu svinskou hexakunu. Jak reagovala, to bych nepřála nikomu zažít. Horečky, neutišitelný křik, řev (to nebyl pláč), modrání atd. Klasika. Doktorka mi řekla, že to je normální reakce. O nějakém hlášení na SÚKL si můžu nechat zdát. Kdyby totiž doktoři všechny tyto záležitosti poctivě hlásili, to by se najednou ukázalo, jak to s tím očkováním ve skutečnosti je. Proč mají děti takové reakce? Je to toxická encefalopatie, otrava mozku pomocnými látkami v těchto svinstvech. Důsledky? Já vám to povím.

Mám zvláštní osobní zkušenost, můj syn, dnes už šestnáctiletý, kromě TBC, kterému se nešlo vyhnout - dali mu to už v porodnici bez mého vědomí a souhlasu - neabsoloval do dvou let žádné očkování. (Dokud se do mě nezačala montovat sociálka.) Tento klouček od deseti měsíců bravurně chodil, ve dvou letech mluvil ve větách včetně "r" a "ř". Přechod na nočníček byl absolutně bezproblémový, prostě jsem mu sebrala plínky, vysvětlila, co se po něm požaduje, trvalo to ani ne týden. Tehdy moje přítelkyně po mně dost nevraživě pokukovaly, jelikož jejich děti dělaly výhradně do plínek minimálně do tří let, v noci do čtyř i pěti let. Samozřejmě, že jsem si jako každý nekritický rodič říkala, že to je tím, že já mám geniální dítě a ony mají malé retardy.

Krátce po druhých narozeninách můj synáček absolvoval první sérii očkování. Změnil se? To si pište, že ano. Začal být nezvladatelný, hyperaktivní, vzteklý. Měl tako...

Automaticky kráceno

256410

01.11.2011 20:22

Vakcína Gardasil při prevenci rakoviny děložního čípku je nebezpečná a neúčinná

RE: Mozna ,ze si vubec neuvedomujete, jak je tato akce zavazna pro lidstvo.

baba_Blažková 89.?.?.?

Pokr.
Měl takové ty záchvaty vzteku, kdy sebou třísknul o zem, vřeštěl, různě modral a fialověl v obličeji a nebylo s ním kloudné pořízení. Jindy se zase jevil až "aspergerovsky" - nechci říci přímo autisticky. Míval "záchvaty" absolutní netečnosti, nešlo ho z nich vytrhnout, pohupoval se a říkal dokola nesmyslná slova. Opravdu mě dost děsil. To vztekání přešlo až někdy v šesti letech, já si s ním tehdy dost užila. Dodnes má diagnózu ADHD, poruchu učení, dyslexii, dysgrafii, dyskalkulii. V té době jsem byla zoufalá, jak se mi z takovéhoto malého "génia" náhle stalo to, co jsem výše popsala.

Jak vám jistě došlo, děti mám celkem tři. Mé první dceři je jedenáct. Ta byla po předchozích zkušenostech se sociálkou naočkována vzorně, křiku a horečkám po očkování jsem nevěnovala takovou pozornost, bylo to pro mě nové, neměla jsem zkušenost s reakcemi kojence na očkování a lékařka pořád říkala, že vše je v normě.
Má také diagnózu ADHD.

A moje poslední batole - to absolvovalo zatím jen dvě dávky hexavakcíny. Stačilo. Když má matka třetí dítě, už má docela zmapováno, jak se takové dítě běžně chová. A mně se skutečně nelíbilo, že pokaždé proběhl onen encefalitický křik, horečky a následná apatie spolu s promodralou a studenou pokožkou. Rozhodla jsem se, že nebudu riskovat SIDS.

A obě moje mladší a v raném věku očkované děti začaly chodit až po třináctém měsíci narozdíl od neočkovaného kluka. Starší holčička začla říkat "ř" až s nástupem do školy. Jak to bude s mou nejmenší, to nevím, ale ráda vám to za pár let povykládám.

256411

02.11.2011 10:16

Vakcína Gardasil při prevenci rakoviny děložního čípku je nebezpečná a neúčinná

RE: Mozna ,ze si vubec neuvedomujete, jak je tato akce zavazna pro lidstvo.

baba_Blažková 89.?.?.?

Pokud je vám dvacet a více, tak jste ještě unikl zázrakům moderní medicíny v této nejhorší podobě, jste naočkován pouze základním očkováním - tetanus, záškrt, černý kašel, obrna. Od roku 1978 se u nás dokonce přestalo očkovat i proti černým neštovicím prostě proto že byly na našem území vymýceny.
Dnešní děti jsou očkovány úplně jinak.

256442

02.11.2011 11:09

Vakcína Gardasil při prevenci rakoviny děložního čípku je nebezpečná a neúčinná

RE: Mozna ,ze si vubec neuvedomujete, jak je tato akce zavazna pro lidstvo.

baba_Blažková 89.?.?.?

I prd velebnosti. To, co je na vakcínách nejhorší jsou právě ony pomocné látky. Rtuť, hliník, formaldehyd, zbytkové nádorové nebo potratové buňky. Toto je jen část toho všeho, co nám do organismu vpravují, přímo krevním řečištěm. Nikdo z výrobců vakcín nemusí nikde zveřejňovat veškerý obsah látek pro vakcíny použitý. Nikde na světě nikdy neproběhla klinická studie ohledně nežádoucích účinků tzv. pomocných látek. A už vůbec ne z dlouhodobých perspektiv.

I na potravinářských výrobcích se občas dočtete např., že "může obsahovat stopové zbytky arašídů", ačkoli není v tomto výrobku prvoplánově obsažen. Protože alergie na toto je všeobecně známa a výrobci se takto jistí vůči případným žalobám. Protože projevy takovéto zdravotní komplikace jsou prokazatelné.

Jde-li o očkovcí látky, platí zatloukací režim. Dokonce ani schvalovací orgány se nemají možnost dobrat obsahu těchto preparátů. Je to totiž předmětem obchodního tajemství (sic!). A přesto schvalují. Schvalují ze stejného důvodu, jako se schvaluje spousta nesmyslných zákonů. Lobby a zase lobby (rozumějme úplatky).

Je hezké vaše srovnání s auty, avšak naprosto nesmyslné. Hodila bych lepší přirovnání - testujete kvalitu brzdových destiček. Máte auta se stejnou hmotností, stejné značky a všem ještě pro jistotu namažete gumy olejem, protože vládou schválené povinné brzdové destičky se používají jen tímto způsobem. Uvědomuju si, jak to zní absurdně, ale přesně takto absurdní to ve skutečnosti je.

K té klinické studii v Indii - může být a nemusí být. Může být pravda to, na co jste narazil vy a může to také být zastírací kampaň. Takových už bylo, nejen v případě očkování. Jenže tristní je právě to, že ani já ani vy se nedobereme relevantních informací, jo, to by se pak jinak diskutovalo. Vy byste neuvítal tak aspoň tři klinické dvojitě zaslepené dlouhodobé studie účinků veškerých svinstev, které se do nás někdo snaží dostat? Jelikož vás nepokládám za blbce, věřím že určitě ano. Ale ony nejsou, nejsou a nebudou. Zato bude zákon o povinném očkování.

Na můj vkus je i u nás v Evropě příliš mnoho případů, kdy rodiče hlásí u dětí těžké následky po očkování a toto nakonec bývá zameteno s odůvodněním, že spojitost nebyla prokázána. A kontrolní skupina dětí, které očkovány nejsou (opět) neexistuje. Přitom věřím, že by se našlo spousta rodičů, kteří by do takovéhoto výzkumu se svými dětmi šli. Dětský lékař prostě nechá v čekárně leták vysvětlující, že chybí klinická studie vývoje neočkovaných dětí s tím, že by uvítal dobrovolníky, kteří by se tohoto zúčastnili, šlo by o úplně jednoduchou záležitost, díě by prostě nebylo očkováno proti ničemu a v průběhu času by byl monitorován jeho vývoj. Za deset, patnáct let by byly výsledky.
V žádném případě se nedomnívám, že by...

Automaticky kráceno

256446

02.11.2011 11:10

Vakcína Gardasil při prevenci rakoviny děložního čípku je nebezpečná a neúčinná

RE: Mozna ,ze si vubec neuvedomujete, jak je tato akce zavazna pro lidstvo.

baba_Blažková 89.?.?.?

Pokr.
V žádném případě se nedomnívám, že by toto ohrozilo zdraví populace. Je úplně směšné, když jedno neočkované dítě nesmí do školy v přírodě, prý proto aby neohrozilo ostatní děti, přitom - jak je může ohrozit? Vždyť ty ostatní děti očkovány jsou!

U nás se ale postupuje opačným způsobem. U nás se chystá zákon, který by ukládal povinnost očkování. V případě, že se rodič nepodrobí, je lékař oprávněn hlásit toto na příslušný OSPOD. A OSPOD má pravomoc předběžným opatřením nechat dítě odebrat z péče a následně toto nechat zaočkovat proti vůli rodičů.

Mně je vždy krajně podezřelé, když se zakáže diskutovat na určité téma a zákonem se nařizuje, jak má člověk smýšlet. Nesmí se pochybovat o holokaustu, nesmí se pochybovat o očkování.
Proč? Vždyť by konkrétně mně ku štěstí bohatě stačilo, kdyby mi někdo moje obavy vyvrátil. Průkaznou klinickou studií. Kdyby mi někdo byl schopen vysvětlit, že vpíchnout do těla rtuť, hliník, formaldehyd atd. je super. Jenže toto nikdo neudělá. Oni naopak vyhrožují rodičům "Jestli se nepodvolíš naší vůli, budeš pykat a tvoje děti také."

Ano, ADHD není smrtelný. Ale zkuste někdy vysvětlit takovémuto dítěti, jinak velice inteligentnímu, trivialitu jako je písemné dělení. Takovými věcmi to začíná a končí to tím, že dítě, ač talentované, nezvládne školní docházku. A pokud ano, tak jen za cenu neustáleho utlumování dalšími výrobky farma firem.

http://www.youtube.com/watch?v=kElh5bdq3so

256447

04.11.2011 00:16

Opožděná obžaloba (na úsvitu IV. odboje?)

RE: Dobrý

baba_Blažková 89.?.?.?

2 Duanitta - bacha na některé argumenty Vložený obrázek
viz zde hezký popis technik manipulace

Vložený obrázek

256526

04.11.2011 08:07

Vakcína Gardasil při prevenci rakoviny děložního čípku je nebezpečná a neúčinná

RE: Mozna ,ze si vubec neuvedomujete, jak je tato akce zavazna pro lidstvo.

baba_Blažková 89.?.?.?

No, pane Koubku, opět nic ve zlém, ale vy se přece klidně můžete nechat očkovat proti čemukoli včetně kterékoli chřipky (ptačí, prasečí) a samozřejmě si můžete u svého ošetřujícího lékaře žádat i očkování Gardasilem, když vyjádříte své obavy z rakoviny penisu, jazyka či prostředníčku (nebo čehokoli jiného, co používáte k jistým aktivitám). Vložený obrázek

A abyste to zde nám nevzdělancům, panikářům a konspirativcům dokázal, máte také možnost sem vložit obrázky svých potvrzení od lékaře, že jste takto učinil.

Já tedy bych určitě na něco podobného byla zvědava. Vložený obrázek

256535

04.11.2011 09:21

Opožděná obžaloba (na úsvitu IV. odboje?)

RE: Dobrý

baba_Blažková 89.?.?.?

Pani Duanitto, to nebylo o vás, ale pro vás.

Je naprosto normální, pokud se chcete nějakým způsobem představit v takto anonymním fóru, já sama sem chodím někdy od roku 2005 a tak mám o některých niccích zde i komplexnější představy, s některými jsem se i setkala osobně.

Já sama sem píšu o svých osobních zkušenostech, tudíž spousta lidí tu o mně určitě má taky určitou představu.
Takže klidně pište o vašem vzdělání, mne naopak váš rozhled v těchto oblastech fascinuje.

Ale právě proto, že to tady sleduju už pár let, tak si o některých zde i myslím svoje. A někdy se i bavím tím, že právě způsob argumentace si takto sama pro sebe "analyzuju", zejména pokud se někteří diskutéři nezabývají obsahem článku, ale pouze napíší něco ve smyslu "autor je blbec" aniž by svá tvrzení zdůvodnili, popřípadě osobně zaútočí na svého oponenta v diskusi argumenty, které s tématem diskuse nemají pranic společného jako např. "vy nulo, co vy jste v životě dokázal(a), že se opovažujete zpochybňovat teze pana ministra XY".

Ostatní způsoby zcestné argumentace jsou v onom odkazu. [cool]

Omluva za OT editorovi.

256537

04.11.2011 21:43

Opožděná obžaloba (na úsvitu IV. odboje?)

RE: Pravdivá úvaha.

baba_Blažková 89.?.?.?

Optimista se domnívá, že žijeme v tom nejlepším možném světě.
Pesimista se obává, že je tomu přesně tak.
Vložený obrázek

256582

05.11.2011 10:54

Světová měna a světové dluhy

RE: .

baba_Blažková 89.?.?.?

ad 1)

Blábol, protože cena výrobku se odvíjí od náročnosti výroby. Pro srovnání - boty. Švec nad botami kdysi strávil několik dní, dnes vyjedou z linky za několik okamžiků. Tomu se říká technologický pokrok a nemůžete to tudíž takto podávat, pokud nejste demagog. Pokud zlevňuje výroba, zlevňuje i výrobek. To se stabilitou měny nemá vůbec nic společného.

ad 2)

Blábol. Světové finančnictví (včetně nákupu komodit) se dnes chová kartelově. Pokud dělá "problémy" jen jedna země, lze to ignorovat. Ale je důležité, aby těch zemí, které disponují nerostnými surovinami a chtějí si diktovat podmínky odbytu, nebylo více. Irák je exemplární případ. Libye byla další. Do Íránu se zatím nikdo nehrne, zatím si vystačí se zdroji již obsazenými. Zatím.

ad 3)

a) mohl by, ale není komu. Navíc, kdo by prodával podíl ve světovládě, že.

b) vy chcete říci, že když FED prodá vládě dluh, tak zisk z této operace má stát, potažmo jeho občané? Popište, prosím, jak tento mechanismus funguje z vašeho pohledu, rádi se poučíme.

c) Kongres a prezident jsou dávno koupení. Stejná lobby (korupce, vydírání), která prosadila deregulace finančního trhu a zákonnost obchodů s nafouknutým a pozlaceným hovnem (deriváty), prosazuje i další své zájmy naprosto stejným způsobem. Prezidenti a zákonodárci se dnes mimochodem prosazují stejným způsobem jako jiné spotřební zboží, které spotřebitel vpodstatě nepotřebuje. Masívní reklamní kampaní. Úřady a jejich zastupitelé jsou dnes jen investicí jistých skupin a pište si, že tyto skupiny si dávají velice dobrý pozor, aby se jim tato jejich investice vyplatila.

d) Na toto je už odpovězeno popisem mechanismu rozdělování koryt ve státní správě v odstavci výše.

>V čem teda vlastně spočívá to údajné "vlastnictví" a
>soukromost Fedu?

Například v tom, že FED není výkonný orgán jako třeba ministerstvo, nýbrž organizace fungující na základě smlouvy z roku 1913.

ad 4)

To nikoho nepřekvapí. Existuje velmi hezký obrat používaný pro charakteristiku určitých inelektuálních vlastností jedince. Je to krásné české sousloví "hlava otevřená". Co to znmená, vyplývá z tohoto sousloví jednoznačně a kontext v jakém se toto užívá to ilustruje také jednoznačně. Přemýšlela jsem, jak nejlépe by se dal vyjádřit protiklad tohoto sousloví. Už vím. mo. (Popřípadě tmo).

256607

05.11.2011 11:05

Světová měna a světové dluhy

RE: .

baba_Blažková 89.?.?.?

>No a ty nečti můj příspěvek. Ty si jenom namlouváš že přemýšlíš, ale přitom máš jasno ještě než začneš číst.

Áááá cituji z dřívějšího příspěvku...

>4) Po přečtení totálního konspiračního blábolu, že DSK šel do vězení proto, že našel prázný Fort Knox jsem článek se znechucením přestal číst.

Sakra, sakra. Tady někdo zastává teorie, které aplikovány samy na sebe sebe samotné vyvrací. Měl byste udělat krok stranou, pane mo. Vložený obrázek

256608

05.11.2011 12:38

Světová měna a světové dluhy

RE: .

baba_Blažková 89.?.?.?

Tak to vyvraťte.

256617

05.11.2011 12:48

Světová měna a světové dluhy

RE: .

baba_Blažková 89.?.?.?

Toto je zářný příklad vaší argumentace. Chytrému napověz. Měla jsem tu řeč na toto téma (šlo o téma argumentace, radši to zopakuji speciálně pro vás) v jiném threadu. Zejména, cituji
>Kdyby autor napsal, že DSK zavřeli protože objevil plán na vyhlazení 90% populace, že Američani nebyli na Měsíci nebo jakoukoli podobnou blbost tak budete souhlasně radostí skákat a vyhazovat rádionku do vzduchu...
Pro ty, kterým to ušlo, znovu hážu link - manipulační manévry Vložený obrázek

256618

05.11.2011 13:27

Světová měna a světové dluhy

RE: Rusku a Cine vše hraje do karet

baba_Blažková 89.?.?.?

Tak to je psycho, pokud někomu někdo stojí za to, aby si zaregistroval takovýto nick začínající na "anti". Tady někdo někomu brnká velmi nepříjemně na citlivou strunu natolik, že se potřebuje zdánlivě vymezit vůči Moudré Strace. Dokonce i rezignuje na nějakou osobitější identitu a netrápí ho, že bez kontextu s použitou identitou je tato absolutně bezcenná.

Psychoanalytik by řekl pouze to, že jde o jistou formu ztotožnění se a tudíž nevyzrálost takovéto osobnosti. Ještě jednodušeji, takovýto jedinec nemá vlastní obzory, nýbrž pouze obzory odvíjející se od původního (anti)vzoru.

Na vašem místě, pane s nickem MoUdrostrak, bych měla radost stejnou, jako měl svého času pan Editor radost z Nezvědavce.
[chechtot]

256626

05.11.2011 15:11

Vakcína Gardasil při prevenci rakoviny děložního čípku je nebezpečná a neúčinná

RE: Mozna ,ze si vubec neuvedomujete, jak je tato akce zavazna pro lidstvo.

baba_Blažková 89.?.?.?

Pokud byste do toho šel, tak Vložený obrázek

Jinak - své názory jsem už popsala výše a nebudu se do vás navážet ohledně vašeho pobytu mimo bydleště, to může být pravda.

256636

06.11.2011 09:50

Světová měna a světové dluhy

RE: .

baba_Blažková 89.?.?.?

Zpráva o údajných falešných zlatých cihlách proběhla médii v roce 2009, dokonce se objevily tyto spekulace i v mainstreamu - ač jen okrajově, asi tak jako dnešní média prakticky ignorují hnutí Occupy Wall Street. Navíc Ron Paul vyzval ke kontrole těchto rezerv, byl ignorován.
To, že se na někoho zahraje "sexuální aféra" je v posledních letech taktéž běžnou praxí.

Já nevím nic na 100% a ve své pozici bezvýznamné spotřební jednotky ani víc vědět nemohu, avšak nebráním se myšlenkám. Informace tohoto druhu zaznamenávám a to je vše, co s nimi dělám. Nepřehlížím je však, ony se nakonec i ty největší šílenosti mohou ukázat jako fakta. Ale toto posoudí zřejmě až moje děti. Nikdy neříkám "to je peachovina, to nemůže být pravda", pokud podobně ujetá prohlášení nemohu jednoznačně vyvrátit. Nemám patent na vševědění. A i když tady třeba o některých věcech něco málo vím či tuším, neurážím své oponenty, neposílám je na Nezvědavec ani jinam, jen občas se dopouštím ironie.

Hlava otevřená, pane mo, hlava otevřená. Opakem je dogatismus.

256669

06.11.2011 09:55

Světová měna a světové dluhy

RE: .

baba_Blažková 89.?.?.?

To proto, pane mo, že s konspirací jsem se už ve svém životě potkala a dotkla se mne osobně. A pokud se "malá" svinstva vůči malým lidem na komunální úrovni prokazatelně dějí, jak to musí vypadat "vejš". Nedělám si iluze, toť celé.

256670

06.11.2011 17:28

Opožděná obžaloba (na úsvitu IV. odboje?)

RE: Kapitalismus ano či ne ?

baba_Blažková 89.?.?.?

Já bych věděla. Vymahatelnost práva a rovnost před zákonem se tomu říká.

256683

06.11.2011 19:17

Opožděná obžaloba (na úsvitu IV. odboje?)

RE: Kapitalismus ano či ne ?

baba_Blažková 89.?.?.?

Odpovědnost. Odpovědnost vládců za blbé zákony a normy, tzv. šité na míru, odpovědnost hmotná i trestní, prokázat škodu není až taková šichta. A odpovědnost soudců; když někdo je poškozen rozhodnutím českých soudů a následně je toto zkonstatováno Evropským soudem pro lidská práva a je mu vyměřena hmotná satisfakce - proč by takovéto věci měly být placeny z kapes daňových poplatníků?

256688

07.11.2011 22:20

Můj vztah k Židům

RE: Nálepkování

baba_Blažková 89.?.?.?

Howgh.

Není nad selský rozum (bez ironie) Vložený obrázek máte naprostou pravdu.

Zároveň si však myslím, že kdyby páni sociální inženýři a praxeologové a jiní podobní napřeli své síly tímto směrem se stejnou urputností jako napírají své síly k tomu, abychom kupovali krámy, které nepotřebujeme, žrali politikům jejich lži a řvali "na Baghdád!" a jiné voloviny, tak by nebylo co řešit. Určitě by to stálo za pokus. Vložený obrázek

Jo, jsem naivní. Heč. Vložený obrázek

256751

07.11.2011 22:27

Můj vztah k Židům

RE: klausovec

baba_Blažková 89.?.?.?

Ještě je mladej.

256752

11.11.2011 10:16

Vakcína Gardasil při prevenci rakoviny děložního čípku je nebezpečná a neúčinná

RE: Mozna ,ze si vubec neuvedomujete, jak je tato akce zavazna pro lidstvo.

baba_Blažková 89.?.?.?

A ten Baxter ty vakcíny začal stahovat kdy?
Až poté, co pacienti začali mít nežádoucí účinky?
Klinické studie neprokázaly nic?
Zvláštní...

256910

11.11.2011 12:15

Vakcína Gardasil při prevenci rakoviny děložního čípku je nebezpečná a neúčinná

RE: Mozna ,ze si vubec neuvedomujete, jak je tato akce zavazna pro lidstvo.

baba_Blažková 89.?.?.?

Tahali mě tu nějací trpaslíci za nohu, takže si dovoluji vzít to až teď polopaticky.
Pokud fa Baxter stáhla z distribuce 300 tis. vakcín v okamžiku, kdy tyto byly v distribuci, tj. normálně je začali píchat pacientům, to neznamená, že systém funguje, pane Koubek, nebuďte demagog. Právě naopak!!! Dokládá to pouze skutečnost, že farma firmy v čilé kooperaci s vládními zdravotními organizacemi jsou schopné napíchat nám do oběhu cokoli, když se to patřičně "prolobuje" (rozumějme uplatí).

V momentě, kdy nastává problém v běžné populaci POTÉ, co je populace očkována, je IMHO pozdě. Důsledky mohou být katastrofální a nezvratné.

Takže zrovna tento případ je pro mne dostatečně ilustrativní na to, abych došla k závěru, že systém nefunguje, že nejsme coby občané, z jejichž peněz se celá očkovací šaráda sponzoruje, dostatečně chráněni našimi volenými (prý) zástupci - že systém prostě neplní svou funkci, kterážto funkce by v prvé řadě měla spočívat v naší ochraně. Pokud takto systém nefunguje, pak nechápu, proč takovémuto systému vůbec důvěřovat. V čemkoli.

256917

11.11.2011 13:30

Můj vztah k Židům

RE: klausovec

baba_Blažková 89.?.?.?

Mám vyfoceno - musela jsem absolvovat internetový rychlokurs, naštěstí nemám vedení kolem chmelnice, takže mám pár zdařilých obrázků v rámci toho, co optický zoom a absentující stativ dovolil. Teď si ve volných chvílích blbnu s nákresy ekliptiky, třemi druhy librací etc. [mrknutí jedním okem]
Zatím bez závěru. Opticky - měsíc šejdrem; vzhledem k obzoru naležato.

256924

13.11.2011 21:51

Můj vztah k Židům

RE: klausovec

baba_Blažková 89.?.?.?

Problém je v tom, že když si představíte všechny pohyby této zdánlivě jednoduché soustavy (pro ilustraci chování Měsíce stačí úplně jednoduchý model se statickým Sluncem, nemotat do toho další plnety a představit si, že dráha, kterou Země opisuje kolem Slunce, je ve stejné rovině jako dráha, kterou opisuje Měsíc kolem Země), tak abyste nalezli "styčné body", myslím tím nějaké pravidelnosti, tak to abyste skutečně začali tesat Mayský kalendář. Protože Měsíc k prvnímu první kteréhokoli roku nikdy není na stejném místě vzhledem k Slunci, třeba. A všichni víme, že i Zemi celkem falírujou otáčky kolem osy v rámci roku. Do toho náklon osy, který nezpůsobuje jen střídání ročních období, ale zároveň i, řekněme, sinusoidní pohyb našeho stanoviště na Zemi v rámci cyklu dne a noci vůči dráze, po které Země rotuje kolem Slunce. A Měsíc rotuje kolem Země ve stejném směru jako se Země točí kolem osy, jen o dost pomaleji - ještě k tomu.

Jediné celkem vysvětlující videjko jsem našla zde, koho baví stejně jako mě napínat si svou představivost až k prasknutí, tak nechť ještě shlédne toto - ale ničemu to nepomůže [vyplazený jazyk] .

Svoje fotky Měsíce sem v tuto chvíli nepostnu, protože jsem zapomněla foťák u příbuzných, kam jsem se na tento víkend v rámci malování bytu se svou larvou byla nucena uchýlit [smích]. Hlava skopová. Jsem. Musíte mi prostě věřit, že během dvou dnů se relativní pozice měsíčního kotouče vzhledem k horizontu přeškobrtla o dobrých 90°. Ale závěr nevyvozuju zatím žádný, asi si ze všeho nejdřív začnu doma v obýváku hrát s pingpongáčema, abych to kompletně pobrala. [cool]

257001

14.11.2011 00:39

Islámské bankovnictví: zpátečnictví nebo inspirace? – I. díl

RE: Úrok je nezbytný

baba_Blažková 89.?.?.?

>Zopakujme si to. Potlačení úroku znemožní mezičasové
>směrování zdrojů a bude způsobovat rozvrat v dělbě práce.

Popište mi, prosím, mechanismus tohoto. Prostě tak, ať to pochopím i já. Fráze si nechte pro svého zákazníka nebo voliče. Děkuji předem.

257007

14.11.2011 21:05

Bělorusko se připravuje na obranu proti agresi NATO

RE: MO je vtipálek

baba_Blažková 89.?.?.?

Všichni skáčou (používám vaše pejorativum) jak IMF píská. Na všech kontinentech. A někteří skákající zvládnou ve vzduchu i kotrmelec.

257035

14.11.2011 21:27

Bělorusko se připravuje na obranu proti agresi NATO

RE: Jak by mel byt nazev clanku spravny,aby lide pochopili historickou pravdu

baba_Blažková 89.?.?.?

Tyhle rituály?

257037

15.11.2011 09:12

Konec zázračného léku

Oponentské studie

baba_Blažková 89.?.?.?

Nápad s oponentskými studiemi vůbec není od věci. Je třeba si však uvědomit, že distribuce nového léku v dnešní době zdaleka není uvedení nového funkčního léku na trh. Jde jen o další fázi testování. Přijde čas, kdy bude stačit "vypočítat", že farma výrobek je supr dupr a šup s ním mezi lidi. Však lidí je jako sraček, Kefalíne, že. Vakcinace proti prasochřipce byla první vlaštovkou. (Ještě že jsem se tenkrát v Anglii těhotná nenechala ukecat navzdory kopání masových hrobů!)

257055

15.11.2011 14:21

Kam se ztratili lidi?

RE: Manuální práce...

baba_Blažková 89.?.?.?

Zapomněl jste tam uvést, proč sežrat generálního a jeho náměstka bylo v poho. Protože narozdíl od uklízečky nikomu nechyběli, respektive nikdo si jejich nepřítomnosti nevšimnul. [cool]

257066

15.11.2011 17:14

Konec zázračného léku

RE: Oponentské studie

baba_Blažková 89.?.?.?

V prvé řadě jde o jednu jedinou zásadní věc. Informovaný souhlas s léčbou (nebo pseudoprevencí). Když budu vědět, že je to buď hop nebo trop, buďto to zabere nebo skončím pod kytkama, určitě půjdu i do klinicky ne příliš ověřené léčby. Mám děti. Ale když jsem zdravá, nic mi není, tak nevím, proč bych měla být nedobrovolně subjektem hrátek farma firem. A moje děti jakbysmet.

257079

15.11.2011 17:41

Kam se ztratili lidi?

RE: Kam zmizeli lidi?

baba_Blažková 89.?.?.?

Takových blbců znám taky dost, někteří maj i VŠ tituly. Kecat nabiflované poučky, to by jim šlo, čím více cizích slov (ke kterým neumí ani nalézt český ekvivalent), tím lépe. A když se jich slušně zeptáte, jak to myslí, tak vám řeknou, že byste to nepochopil(a). Ale když si smáznou v počítači nějaký System volume information a pak vám zoufale volaj, že se jim to podělalo, a vy jim během primitivní obnovy popř. malého reinstalu chcete vysvětlit proč to už nikdy nedělat a jak to popřípadě napravit, řeknou vám, že na tyhlety lekce nemají čas.

Osobně se domnívám, že největší průser je ten, že dneska lidi "obsluhujou" systémy, kterým ani za mák nerozumí. Stačí se podívat do naší vlády.

BTW - kdysi se v autoškolách učilo, z čeho se skládá takové auto a jak funguje. Základy fungování motoru nás učili na základce ve fyzice. Myslíte si, že toto se dělá i dnes? Pochybuju. Mimochodem jsem chodila s jedním podobným výplodem současného vzdělávcího systému a ten vůl neuměl ani vyměnit stěrač na autě. Prostě mu bylo shnilo myslet, taky proč, papír na hlavu (maturitu) měl, což byl jeho celoživotní cíl a vyšší ambici neměl. A když dneska hovořím se svými vrstevníky, mám vážnou obavu, že jde o celospolečenskou "epidemii".

257082

15.11.2011 17:51

Islámské bankovnictví: zpátečnictví nebo inspirace? – I. díl

RE: Úrok je nezbytný

baba_Blažková 89.?.?.?

Dobře shrnuto. Já bych ještě připodotkla, že odstavec o pekaři, který půjčku narozdíl od snílka nedostane, je blbost už třeba proto, že bance je šumák na jakou volovinu půjčuje, hlavně když dlužník nasmlouvanou částku (s úroky či bez) splatí.

A navíc soukromé osoby nemohou jen tak poskytovat úvěry. Kam bychom takto přišli, kdyby si každý mohl nakládat se svými penězi jak se mu zlíbí bez účasti schválených košer finančních ústavů?

257083

15.11.2011 19:25

Kam se ztratili lidi?

RE: Kam zmizeli lidi?

baba_Blažková 89.?.?.?

Poslouchejte, Zuzanko. Já rozumím vaší zášti vůči mně. Pokud je vaše osobnost limitována záležitostmi jako jsou zloba, závist, vlastní neschopnost a toto všechno je ještě korunováno klimakteriem a celoživotně šeredným xichtem, je mi jasné, že jediného uspokojení, kterého dosáhnete je orgasmus po odeslání něčeho podobného.
A ty kecy o tom chlastu si zde nechte, dokumentaci ohledně onoho jsem pověsila na FB - veřejně ke shlédnutí každému, tak se neztrapňujte.

257088

15.11.2011 20:35

Kam se ztratili lidi?

RE: Kam zmizeli lidi?

baba_Blažková 89.?.?.?

Jestli víte o nějakém lékaři, který tvrdí něco jiného než co mám v rukou já, není problém hodit link, Zuzanko M. [mrknutí jedním okem]

257095

15.11.2011 20:45

Kam se ztratili lidi?

RE: Kam zmizeli lidi?

baba_Blažková 89.?.?.?

Já jsem pro, špinit se ale nenechám. Nezlobte se, omlouvám se všem.

257097

15.11.2011 22:25

Kam se ztratili lidi?

RE: Kam zmizeli lidi?

baba_Blažková 89.?.?.?

Vůbec nevíte, o co gou, pane Kysučan. Jestli máte FB, jukněte semhle - nemusíte ani chtít být mým "přítelem", mělo by stačit, že jste přihlášen. Pokud nemáte FB, poproste někoho, kdo jej má, ať vám ty obrázky stáhne. Mně to nevadí. Čím více lidí to uvidí, tím lépe, více, než jak se stalo, už mi nikdo ublížit nemůže.
Já bych k tomu dodala pouze Jarkovo "Jistěže na světě nakonec zvítězí pravda, ale až dokáže to, co dokáže lež".

257109

16.11.2011 21:08

Konec zázračného léku

RE: Povesi nekdo Maria Böhme za tu sprostou lež?

baba_Blažková 89.?.?.?

Bohužel, zdravotní pojišťovny fungují tak, že jim je centrálně přikázáno státem, potažmo ministerstvem zdravotnictví, co proplácet a co nikoli. Pojišťovna sama moc prostoru pro nějaké to autonomní rozhodování nemá. Pro ilustraci - kdysi jsem u jedné pracovala, šlo o zaměstnaneckou pojišťovnu, která registrovala v té době pouze zaměstnance a jejich rodinné příslušníky. Byla to hezká idea, taková tržní, kdy se předpokládalo, že od zaměstnanců tato pojišťovna vybere na odvodech daleko více než od sociálních připadů a tudíž si bude moci dovolit proplácet i nějaké ty "nadstandardy". Bohužel po cca roce či dvou si kdosi všimnul, že zatímco zaměstnanecké pojišťovny jsou v zisku, VZP se tak tak drží. Takže se udělala příslušná změna zákona o tom, že i zaměstnanecká ZP musí pojistit kohokoli. Doslechla jsem se tehdy, že jednání na nejvyšších místech předtím vypadalo zhruba takto: Buďto budete pojištovat každého, kdo o to projeví zájem nebo ne, avšak pak se váš zisk vezme a přerozdělí mezi vás a VZP. (Bylo to v první polovině 90. let.)

257137

18.11.2011 00:56

V Íránu probíhá operace CIA zaměřena na poškození zbrojního programu

RE: Co se (ne)děje na Zvědavci?

baba_Blažková 89.?.?.?

O to nejde. Jde o to, že čím hůře se vyvracejí vaše argumenty, tím více trpaslíků okopávajících vaše holeně se náhle vyrojí. Většinou jde o zakomplexované magory, kteří nejsou schopní oponovat vám věcnou argumentací v diskusi, tak se přesunou do osobní roviny. Stylem, který jsem tu nedávno popisovala paní (slečně) Duanittě. Nebo naopak potkáte v životě pár magorů, kteří jsou tak moc posedlí vaší osobou (asi k tomu mají důvod), že jsou schopni o vás "vystalkovat" cokoli, včetně vašich oblíbených www stránek.
Každopádně jde o to, že proti těmto věcem se člověk čas od času cítí bezmocý a jeho "Tak dokaž, že lžu, ty debile," může někdy působit arogantně.
Já jsem taky kdysi uzavírala sázky. Sázela jsem se u sebe v bytě se sociální pracovnicí, že nenajde žádnou "polorozpadlou obuv", která byla nahlášena bůhvíkým coby symptom mé špatné péče o děti. Ta swině do toho samozřejmě nešla. A stejně tak do podobných sázek zde nepůjde ten osočující pán. A stejně jako moje chování je kádrově posouzeno a orazítkováno příslušnou institucí coby arogantní, Vy jste zde odsoudil bez ověření jen proto, že máte svou potřebu, svou touhu po uspokojení tohoto druhu. Nevypovídá to nic moc o pánech "ve při". Ale docela hodně o Vás.

257209

23.11.2011 00:35

Sametové rozkradení republiky

RE: Snadna pomoc !

baba_Blažková 89.?.?.?

Jenže tyto státy jsou v EU. A tudíž, pokud EU jakožto dnes už nekontrolovatelný moloch v područí banksterů usoudí, že se jim situace začíná vymykat z rukou, může tato EU nasadit onačejší páky. A kdyby se pak náhodou i přesto tyto neposlušné státy rozhodly chovat podle vůle svého lidu a nikoli podle direktiv EU, tzn. vystoupit, tak na takovéto je tu další páka. Taková humanitární. Známe z praxe.

257520

23.11.2011 00:51

Sametové rozkradení republiky

RE: Nejste na pana Jardu moc přísní?

baba_Blažková 89.?.?.?

Tohle jste napsala hezky, Lin. Taky si myslím, že pan Jarda (pokud nekecá) nebude zlý člověk. Jenže bohužel nevidí dál do budoucnosti, než do nejbližšího Ježíška. Já si myslím, že ten přespříští nám to ukáže. Že lidi skutečně uvažují v příliš krátkodobých horizontech stejně jako naše vlády, čímž se mnohé vysvětluje. A skutečně jen málokdo si uvědomuje, jakou budoucnost chystá svým dětem, vnoučatům. Bytostem, které budou dál časem nést jeho odkaz.

Všimla jsem si, že s různýma "scifíčkařema" je na tato téma daleko kloudnější debata, protože oni mají představivost. Oni si dokážou představit, kam to povede, pokud se to bude vyvíjet tímto konkrétním daným směrem. A dokážou si představit i různé "efekty motýlích křídel", které v horizontu dekád jsou schopny kopnout směr dějin úplně jinam. A víte co, mnoho z těchto, se kterými se stýkám, jsou bývalí voliči ODS (pro zajímavost). Nevím, zda jejich hobby je příčinou nebo důsledkem. Jen to tak předkládám k zamyšlení. (Ještě je tak přesvědčit, že ČSSD taky není zrovna ideální volba.) [cool]

257521

23.11.2011 01:03

Sametové rozkradení republiky

RE: profesor Keller

baba_Blažková 89.?.?.?

Kdyby Keller založil politickou stranu, pak bych já osobně byla velmi nedůvěřivá, neb by pro mne jeho dosavadní činnost začala dávat pro něj velmi nepříznivý smysl. Už to, že se kamarádí s různými pochybnými individui v rámci nějaké té CESTY je pro mne krajně podezřelé. Utěšuji se však tím, že se nevyhýbal pozváním na různé jiné pochybné a (vůči němu) zneužitelné akce, a tudíž může skutečně dělat to, co dělá z čirého entuziasmu - jakože pravda zůstane pravdou bez ohledu na to, zda ji bude hlásat člověk stojící na mramorovém podstavci anebo na hromadě hoven.

257523

27.11.2011 10:15

O strachu

RE: Strach jako hybný moment evoluce ?

baba_Blažková 89.?.?.?

Taky mám někdy v tomto případě obavu, jestli jde o skutečnou lidskou bytost nebo jen o poněkud sofistikovanější software. Protože podle těchto eugenických postulátů dotažených ad absurdum by nikdo z nás nepřežil ani tak běžnou věc jako je dětství, včetně tohoto pána.

257723

27.11.2011 22:23

Sametové rozkradení republiky

RE: Nejste na pana Jardu moc přísní?

baba_Blažková 89.?.?.?

Znám drastičtější případ. Tady kousek ode mne. Jánské koupele. Dnes už se tam ani nedá normálně nabrat voda z pramene. Byla jsem tam nedávno. [pláč]

257752

29.11.2011 21:07

Privátní zisk, zničený občan, vytunelovaná res publica

RE: Komunistické zdravotnictví – bída, svrab a popravy důchodců

baba_Blažková 89.?.?.?

Americké zdravotnictví na vás!!!

[cool]

257850

01.12.2011 00:15

Čtyři zážitky z cesty Praha Toronto

Neošmaťchané černošky

baba_Blažková 89.?.?.?

To je tak když se jedna volovina sejde s jinou. V Amsterodamu asi mají zkušenost s tím, nakolik ochotně si která etnika (či náboženské skupiny) nechají sahat na svoje ženské. Dneska je to leckde zjevně dotaženo do extrému, setkala jsem se s tím v UK, nemám důvod se domnívat, že v NL by to mělo být jinak. Dobrá, budu konkrétní, muslimové nemají rádi, když se jim sahá na ženské a aby to náhodou nezavánělo nějakým rozdílným přístupem, paušálně se to vztáhne na všechny. Škoda, že spolu s Vladimírem v tom hloučečku nepoddavších se nebyla také nějaká běloška. Pak by můj závěr, který z toho vyvozuji, stál na ještě lepších základech.

Ale proč o tom píšu; v UK se mi přihodila Kačenka (dnes má patnáct měsíců), takže jsem měla možnost setkat se s tamějšími zvyklostmi co se sledování těhotenství týče. Stručně řečeno, vlastně se nijak nesleduje. Radši. Muslimové by se mohli nasrat. A že jich tam je. To znamená, že když zajdete k doktorovi, že jste pregnant, tak vám řekne, že OK, zeptá se vás na periodu, spočítá podle sdělených dat pokročilost stavu a dál nic. Žádná koza, žádná zrcadla, žádné šátrání v útrobách.
Když vám chce vyluxovat hrudník stetoskopem, vždycky přes svetr (v UK je zima [vyplazený jazyk] ). Jo, maximálně vám nabídnou prasečí chřipku v injekci.

Já pak měla i problém, dost strašidelný, krvácivý, tak jsem šupajdila do špitálu a - zase nic. Žádná koza, žádné šťourání v útrobách. Akorát mi nainstalovali kanylu do žíly, odebrali krev z druhé ruky (asi aby jí to nebylo líto) a pak - jak jsem později pochopila - se odebrala lékařka (měla "ťafku" mezi očima, takže asi hinduistka, čert ví) do své pracovny s kalkulačkou. Zřejmě blbě počítala, protože mi pak přišla oznámit tragickou zprávu a tázala se, jakým způsobem bych si přála potratit, zda abortivní tabletou nebo chirurgickým zákrokem. Asi si každý dokáže představit, jak mi bylo, tedy jsem nebyla nijak zvlášť komunikativní na toto téma. Naštěstí než se rozhodlo, kdosi to po ní patrně přepočítal a tak za mnou přišla s big apologize.

Tak jsem si tehdy říkala, jestli by fakt nebylo rozumnější pořádně se mi pěkně po našemu porozhlídnout tam, kam slunce nesvítí. No jo, jenže když on je ten klasický ultrazvuk přes břicho v prvním trimestru poněkud nepřesný a vaginální by mohl nasrat muslimy.

Z čehož vyplývá, že muslimské ženy by klidně mohly pod hábity schovávat bombu a nikdo by ani necek (ne že bych je z těchto úmyslů podezírala). Vivat absurdistán.

257934

01.12.2011 00:26

Čtyři zážitky z cesty Praha Toronto

RE: Neošmaťchané černošky

baba_Blažková 89.?.?.?

A ještě k těm bombám - měla jsem tu čest cestovat přes kanál až domů autobusem (ó hrůzo). Tak mě napadlo, že odpálit pěkně autobus v tunelu by mohlo být možná ještě efektivnější, než letadlo ve vzduchu. A přesto nás nikdo nerentgenoval ani nešacoval. Zvláštní. Ale myslím si, že oni na to brzo přijdou, teď jsem tady hodila vlastně pár klíčových slov, on si s tím ten šmírovací software poradí a nějaká osvícená hlava už něco vymyslí.

A omlouvám se, jestli jsem se svým předchozím poněkud černohumorně laděným příspěvkem dotkla něčího jemnocitu a chtěl by mě na základě toho diagnostikovat. Třeba Kysučan - bez urážky - vzpomínal, že mě cosi žere. Jo, je to tím, že mně už udělali všechno, akorát mě kupodivu ještě nikdo nikdy nezabil (jenom trošku při... [mrknutí jedním okem] ). Každý se s tím vyrovnáváme po svém, a vlastně oni to nepochopili ani profi mozkodlabové, že ne každý je ochotný se nad sebou ubrečet, zejména když má před sebou ještě dost věcí, které je třeba udělat. Takže tak. [cool]

257935

01.12.2011 00:41

O strachu

RE: Strach jako hybný moment evoluce ?

baba_Blažková 89.?.?.?

Otrockou práci už na nás mají taky nachystánu. Drábek se rozhodl, že vytvoří dalších 35 tisíc míst pro nevolníky, čo to táram, nezaměstnané vedené na úřadech práce, kteří by chtěli podporu. Zamýšlela jsem se, jak je chce vykouzlit, popřípadě proč na těchto místech nepracují lidé normálně v rámci standartního pracovního poměru. Že já mám vždycky takové nablblé a nevzdělané úvahy.

No, a samozřejmě jeho Drábstvo nezapomnělo také zmínit, že jde o to, aby nezaměstnaní neztratili pracovní návyky. Jo jo, na holotu se musí přísně.
(A hlavně masívní biče, Rimmere, masívní biče.)

257937

01.12.2011 22:13

O strachu

RE: Strach jako hybný moment evoluce ?

baba_Blažková 89.?.?.?

Mně to fakt poslední dobou přijde, že se mezi sebou trumfujou, kdo s náma bude více vyjebávat, co všechno si necháme líbit.

257983

02.12.2011 11:39

Čtyři zážitky z cesty Praha Toronto

RE: Neošmaťchané černošky

baba_Blažková 89.?.?.?

Nejsem vztahovačná, pane Kysučan, takže si s tím vůbec nelamte hlavu. [smích]

257990

07.12.2011 01:49

Čtyři zážitky z cesty Praha Toronto

RE: Pane Stworo, pokud označujete letištní kontrolu jako gestapáky,

baba_Blažková 90.?.?.?

>Odbavovana zavazadla se rentgenuji a "ocichavaji" zarizenimi, ktere by mely odhalit trhaviny.

A jak je to s jiným kontrabandem nevíte? Mně se totiž omylem podařilo převézt nějakou tu trávu - našla jsem ji pak v kabelce zapadlou za podšívkou, fakt jsem si myslela, že už ji nemám, že už "padla", pak když jsem ji po pár týdnech objevila, měla jsem z toho smíšené pocity - na jedné straně opodstatněnou radost, na druhé straně jsem si říkala, ty bláho, kdyby to tehdá našli, to moh bejt průser...

258133

09.12.2011 21:05

Jaderná válka na obzoru

RE: Jaderná válka nebude...

baba_Blažková 90.?.?.?

Proč se snažit o něco dobrého? Přece pro děti!!!

Možná to je ten důvod, proč nepřizpůsobivá individua jsou státem ve své plodnosti prakticky protěžována (jejich ponětí o budoucnosti je minimální, viz R a K strategie), zatímco myslící majorita (zatím) je systémem tlačena k tomu, aby potomstvo pokud možno vůbec neměla, protože pak chybí motivace věci zlepšovat pro všechny, přesně tak, jak to popisujete vy...?

258258

12.12.2011 15:30

Nyní je čas připravit země o suverenitu

Asi mi bude muset nějaký Erudovaný Ekonom vysvětlit

baba_Blažková 89.?.?.?

Jak držet vyrovnaný rozpočet, když se nic nevyrábí.

258390

12.12.2011 23:49

Nyní je čas připravit země o suverenitu

RE: Strategie mrtvého koně:

baba_Blažková 89.?.?.?

Určitě to psalo spousta lidí, ale mně se vybavil Mark Twain, ten také tvrdil, že humor je největší zbraní lidstva.

Jen si to představte... nějaký ten vládní představitel obhajující své nesmyslné teze... a namísto pískotu - smích.

Jinak ta záležitost s tím chcíplým koněm a ono shrnutí - bravo.

258419

18.12.2011 20:21

Havel

RE: Jen bych řekl

baba_Blažková 89.?.?.?

Spolupráci s StB musel Havel mj. podepsat proto, aby mohl být podmínečně propuštěn včas - aby to stihnul ve správné době na správný balkón, za správný kecafon.

258768

18.12.2011 21:26

Havel

RE: cenzura na Respektu

baba_Blažková 89.?.?.?

Taky jsem už dneska jednu cenzuru pod havločlánkem v mainstreamu chytla [smích]
Ačkoli jsem se spíše svezla s větví jednoho z přispěvatelů vyskytujícího se i zde, kterého tímto zdravím. [cool]

258791

18.12.2011 23:00

Pochopení atributů konzumně tržního matrixu – přichází čas probouzení

RE: Konkurence

baba_Blažková 89.?.?.?

Kdo je v čem lepší, to se pozná už ve škole. Jenže dítka jdou ze školy zpravidla tím směrem, který je zrovna "IN" - velmi ilustrativní je v současnosti počet lidí se SEŠ - nikoli tam, kde by mohla v rámci svého oboru být dobrá a leccos zlepšit. Nelze také pominout faktor rodiče realizujícího se skrze dítě tím, že "pro ně vybere to nejlepší".

Když se vyřeší toto, i to ostatní pak už půjde líp.

258820

19.12.2011 08:31

Havel

RE: Už konečně vím, pro jaké ubožáky je tenhle server

baba_Blažková 89.?.?.?

Vězení se šampaňským a kaviárem bych brala taky (viz jeho Dopisy Olze).
V tom jeho kriminále se mu vedlo líp, než se dneska vede průměrnému pracujícímu člověku. I než se vedlo průměrnému pracujícímu člověku tehdy. A to je co říct.
Svoboda je krásná věc. Ale ona tady nebyla tehdy a není ani dnes. A je jedno, jestli vám ji vezmou jaksi rovnou, nebo zprostředkovaně ekonomickým nátlakem.

A kdybyste chtěl žvanit něco o banánech, jak mají vám podobní ve zvyku, pad doporučuju ochutnat dnešní jídlo chudých - topinku s banánem (dneska totiž zase neseženete opravdový česnek). Bon apetit.

258864

19.12.2011 08:35

Havel

RE: úžasně smutné

baba_Blažková 89.?.?.?

Svatá prostoto.

258866

19.12.2011 09:15

Symbolika Havlovy smrti aneb Komu zvonila hrana?

RE: Důvod nenávisti

baba_Blažková 89.?.?.?

Na náměstích se taky začalo cinkat až v době, kdy krysečky věděly, že už jim nic nehrozí, neb v okolních státech bylo již vymalováno.

Snad proto tytéž krysečky jsou v těchto dnech zalezlé doma a nikde necinkají, přestože se tu na ně chystá nová otrokářská společnost.

258867

19.12.2011 09:16

Symbolika Havlovy smrti aneb Komu zvonila hrana?

RE: Stalinovo úmrtí

baba_Blažková 89.?.?.?

Tentokrát to nebude fronta na maso, ale fronta na pracáku.

258868

19.12.2011 20:30

Havel

RE: socha Lucifera-Světlonoše

baba_Blažková 89.?.?.?

když mu jej podávala Veš Krnová

258955

19.12.2011 23:23

Symbolika Havlovy smrti aneb Komu zvonila hrana?

RE: tak, a teď už jenom

baba_Blažková 89.?.?.?

Jojo, někteří se prostě dodnes radši "mýlí s Bushem, než by měli pravdu s Putinem", myšleno (nejen) metaforicky. A vo vo vo vo tom to je.

258975

20.12.2011 08:49

Zastavme tyranov v Slobode zvierat

RE: Pokrytectvo dnešnej doby

baba_Blažková 78.?.?.?

Nejde ani tak o přetvářku jako o penězovody. Zřídit nadaci, to je dneska kšeft, pane. Jen si to představte. Přece, když už sám sebe jmenujete do čela takovéto nadace a zaměstnáte svoje kámoše, nebudete za to snad brát minimální mzdu, to byste byl blázen, no ne? Takže si fondy dárců pěkně podělíte, za něco nakoupíte nezbytné prostředky (auta, výpočetní techniku, pronajmete kancl u spřátelené realitky za nemalý bakšiš) a moooooožná, když něco zbude, obdarujete nebohé, jejichž jménem se zaštiťujete.
[bliji]

258996

20.12.2011 08:54

Symbolika Havlovy smrti aneb Komu zvonila hrana?

RE: byvaleho presidenta bych osobne do tramvaje nenutil

baba_Blažková 78.?.?.?

Když může Štrougal, co by nemohl Havel?

258997

20.12.2011 18:13

Symbolika Havlovy smrti aneb Komu zvonila hrana?

RE: Jaká symbolika? Čeká nás to všechny...

baba_Blažková 89.?.?.?

Kdysi běžel seriál Sever a Jih, byla tam jedna scéna, jak je Patick Swayze coby jižan na návštěvě u svého severského kamaráda, který mu ukazuje, jak žijí dělníci (svobodní). Vpodstatě šlo o to, že ti dělníci tam žili oproti většině otroků jižanů ve strašných podmínkách.
Ten kapitalismus asi lidskou tvář fakt nemá.

259047

20.12.2011 18:15

Symbolika Havlovy smrti aneb Komu zvonila hrana?

RE: byvaleho presidenta bych osobne do tramvaje nenutil

baba_Blažková 89.?.?.?

Jste mi s tou korunou připomněl... až se bojím zeptat, abych nedejbože někoho neinspirovala... myslíte si, že nám ho začnou razit i na mince?

259049

20.12.2011 18:33

Symbolika Havlovy smrti aneb Komu zvonila hrana?

RE: tak, a teď už jenom

baba_Blažková 89.?.?.?

Jo, já Havliádu zažila, takže si to pamatuju všechno. A taky je mi už dost na to, abych naletěla na kecy. Kdysi sem chodil jistý týpek, rád nám kázal z výšin své blahosklonnosti, nám pomýleným (v zásadě nikdy nic zásadního neřek). Ale říkal jednu pravdivou věc. Po ovoci poznáte je. Za člověka nehovoří kecy. Dokonce ani to, co oněm nakecají druzí. Za člověka hovoří činy.

A já neviděla nic. Já jen slyšela kecy, kecy, kecy, chroch, ehm, chrrrr, pravda a láska, kecy, kecy, chrrr, kecy, hýk, humánnost, kch kch kch, kecy, kecy, svoboda, erghgrr, demokracie.

Vlastně blbost. Viděla. Pozvolný, až téměř sametový, privatizační puč. Likvidaci domácí produkce. Odliv národního majetku do soukromých rukou. Likvidaci obyčejného člověka, který neměl žádnou jinou ambici, než jen obyčejně žít.
Těmadle vočima [překvapení]

Asi tak.

259052

20.12.2011 18:35

Symbolika Havlovy smrti aneb Komu zvonila hrana?

RE: je mi zle

baba_Blažková 89.?.?.?

Ti, co nás nešli v osmašedesátém osvobozovat.

259053

20.12.2011 23:07

Symbolika Havlovy smrti aneb Komu zvonila hrana?

RE: byvaleho presidenta bych osobne do tramvaje nenutil

baba_Blažková 89.?.?.?

No, já jsem o tom přesvědčena. Letos na jaře se tu kdesi na Zvědavci tradičně nadávalo na vládu (tuším, že to bylo v rubrice Na okraj) a řešilo se, jak dostat lidi do ulic.
Tak jsem vzpomněla jeden z mých obíbených Murphyho zákonů, zákon úspěšného politika - "vyber si vhodný dav a postav se mu do čela". No a napadlo mě, že by bohatě stačilo, až bude banda na Staromáku v rámci finále MS v hokeji; tam nahnat tak deset - dvacet dobráků/provokatérů a není boha, aby se ten dav nedal do pohybu požadovaným směrem.
Takže se letos žádné finále nekonalo, skončili jsme bronzoví. Možná náhoda, ale vsadím se, že příští rok tomu bude taky tak. Asi bych občas radši měla držet jazyk za zuby (prsty od klávesnice). [mrknutí jedním okem]
Ne nadarmo se asi říká mlčeti zlato. [velký smích]

259092

21.12.2011 14:41

Symbolika Havlovy smrti aneb Komu zvonila hrana?

RE: je mi zle

baba_Blažková 78.?.?.?

Jasně. A ti, kdo byli nejvíce proti vstupu vojsk Varšavské smlouvy na naše území byli kosovští Albánci, žeano.
Takže jsme je museli od těch zlých Srbů osvobodit. Bombardováním civilních cílů v Bělehradě.
A ještě kontrolní otázka, žákyně Vítová.
Jaké bylo hlavní město Jugoslávie?

259144

21.12.2011 14:55

Symbolika Havlovy smrti aneb Komu zvonila hrana?

RE: trn

baba_Blažková 78.?.?.?

A v současné době je bohatství planety rozdělené podle čeho? Podle důležitosti pro planetu/lidstvo? Podle zásluh o planetu/lidstvo?
Ještě tu spusťte nějakou pohádku o kosácích, opičácích nebo silnějších psech. Vyprávějte zde lidským bytostem tu o tom, že zvířecí chování je to pravé ořechové.

Že vy budete brácha Vojty nebo tma? Nová zdánlivě sofistikovaná diskutující "tvář" na Zvědavci, paráda, jsme poctěni zájmem vašich nadřízených. [cool]

Ta rétorika o vyděračství je pro jisté kruhy také velmi typická. [oči v sloup]

259145

21.12.2011 16:58

Symbolika Havlovy smrti aneb Komu zvonila hrana?

RE: trn

baba_Blažková 89.?.?.?

Celý způsob života lidí je pošahaný, pane Vojto. Úplně celý. Ale vy sám velice dobře víte, jaký mám na tohleto názor, jen se mě snažíte opět zatáhnout do podružných debat.
Základní teze je "co sám nemáš rád, nedělej druhým". Ono z toho vpodstatě i jistým způsobem vyplývají kodexy všech možných náboženství (mimo satanismus a jeho odnože).
Bolestí tohoto světa je touha mocných po unifikaci všech jedinců, kterážto má jediný účel - snazší ovladatelnost.
Kdyby bylo kam před tímto zdrhnout, už jsem tam, to se spolehněte.

259150

22.12.2011 23:36

A od zítra se nařizuje truchlit

RE: skola je zaklad

baba_Blažková 89.?.?.?

Udělá to, pak ještě něco podobného (nepřispěje na nějakou dobročinnost, zkritizuje rozdávání letáků pojišťovny Allianz ve škole nebo něco obdobného), a letí na něj ze školy udání na socku, že dítě chodí zanedbané a špinavé a že nenosí svačiny. Vsaďte se.
[bliji]

259316

26.12.2011 21:50

Nebe pro nás, peklo pro jiné

Peklo

baba_Blažková 89.?.?.?

Peklo je prázdné, ďáblové jsou mezi námi.
W. Shakespeare

259591

27.12.2011 00:37

Nebe pro nás, peklo pro jiné

RE: Peklo

baba_Blažková 89.?.?.?

Moje ne. Petice podepisuju, na demonstrace chodím, poslance otravuju. Ale nikoho podobného neznám. Proto říkám, čím hůře, tím lépe. Lidi obecně jsou buďto lhostejní nebo připosraní. Jo, na internetovývh diskusích, to jsou všichni frajeři.

259614

28.12.2011 12:07

B´nai B´rith a Česko(slovensko)

RE: BRAVOOO! skvela praca p. Bartos!

baba_Blažková 89.?.?.?

Inkvizice. Ještě že se už neupaluje na hranici. Těch by bylo.

259713

30.12.2011 17:13

Malá záchodová úvaha

Bidet je dobrá věc

baba_Blažková 89.?.?.?

Zejména přihlédne-li člověk k tomu, že pánové bývají v inkriminovaných partiích poněkud osrstěnější. Tam je toaleťák málo.
Nicméně i já jakožto dáma se radši ještě důklaně osprchuju. Zde je výhodou, když máte "postaru" záchod sloučen s koupelnou. Když ne, holt se musí běžet do koupelny s kalhotami na půl žerdi.

Ale ten pocit je... k nezaplacení. Pokaždé, když třídím prádlo do pračky, na to myslím. Znáte to, dámy, kakaová skvrna... oni ti naši chlapi jsou asi fakt čuňata. O to šíleněji pak působí takoví ti "šampónci", moderně metrosexuálové, kteří si holí podpaždí, holí si chlupy vepředu nad pinďourem, vykládají něco o tom, že je to hygieničtější, ale mezi půlkama mají prales a, ehm, kaštany.

Bývám docela ostýchavá v těchto věcech a skutečně netuším, jak svému sluníčku naznačit, že umývání zadečku není procedura určená jen miminkům. Jo, už jsem částečně docela obrnklá na to, abych pronášela věty jako "Kdy sis naposled stříhal nehty,", "Na nohách se nehty stříhají taky, ty čuně," popřípadě "Uši jsou taky tvoje," nebo volání do koupelny "Mejdlem! A použij houbu, ať z toho mejdla zas neobírám chlupy, je to nechutné! A než z té vany vylezeš, tak se pořádně osprchuj! A když nacákáš, tak to po sobě vytři! A tu hadru vymáchej a vyždímej! Ať to tam pak nehnije!" (Hovořím o pánovi pětačtyřicetiletém. Ale na svého šestnáctiletého kloučka jsem posledně hulákala totéž.)

Chválím editorovi přístup k hygieně tohoto druhu, koneckonců se říká, že "kulturu národa poznáš podle záchoda".

Jenže nám se sem bidet nevleze... [pláč]
To neukecám. Leda se přestěhovat...? [cool]

259863

30.12.2011 20:19

Malá záchodová úvaha

Dva k tématu

baba_Blažková 89.?.?.?

Na pánské toaletě stojí tři u pisoáru. První dokončí své dílo a jde si umýt ruce. Na osušení rukou použije papírové utěrky. Spotřebuje jich asi deset, dokud z rukou neutře každou kapičku vody. Otočí se k ostatním a říká "My z Philipsu jsme vedeni k tomu, abysme všechno dělali extrémně dokonale." Druhý již také skončil a také si umyje ruce. Utře si je však pouze do jedné papírové utěrky, využívajíc každý milimetr čtvereční volné plochy. Otočí se a povídá: "My ze Siemensu jsme vedeni k tomu, abychom všechno dělali nejen extrémně dokonale, ale i extrémně efektivně." Třetí skončí svou práci a odchází. Cestou ke dveřím přes rameno prohodí: "My chlopi z Třineckych železaren si nechčijeme na ruce."

Přijde Ukrajinec k doktorovi, že má strašnou zácpu. Doktor ho důkladně prohlídne, pak ho otočí a vší silou nakopne do zadele. Ukrajinec zaskučí, ale hned letí na záchod. Pak přijde zpátky do ordinace a chce vědět, co to mělo být. A doktor říká "Příště, až budete srát na stavbě, si neutírejte zadek papírem z pytle od cementu."

259882

31.12.2011 14:08

Co má pro nás rok 2012 na skladě?

RE: Přelidnění?

baba_Blažková 89.?.?.?

Z vašeho příspěvku vyplývá, že jen díky existenčním starostem běžného člověka nemá běžný člověk alespoň čas chovat se jako dobytek. To je hodně scestné uvažování, které vlastně nedostatek zdrojů povyšuje na faktor "charakter tříbící". Je to hovadina. Nevím, jak kdo, ale já osobně, kdybych nebyla takovýmto systémem nucena k boji o "chléb vezdejší", bych mohla třeba svůj koníček, což je hudba a výroba podkladů, rozvinout ještě lépe a poskytovat "plody své práce" zadarmo. Proč ne, stejně to dělám hlavně proto, že mě to baví. A koneckonců, když mi napíše malá holčička, kolik by stálo... a že to má do školní soutěže... udělám to. Zadarmo. Už se to párkrát stalo. A těší mě, že někomu svou prací udělám radost. Taky bych znova začala malovat. Ale hlavně (!!!) bych byla se svými dětmi. Měla bych čas na každou jejich úvahu a myšlenku, ne jen na řešení problémů. Myslím si, že takovýmto způsobem by se vyřešily i různé patologické osobnosti. Prostě by přestaly existovat patologie plynoucí z nedostatku lásky rodičů, z nedostatku času, který na ně rodiče mají. A to by mohlo pro začátek nové éry lidstva být až dost.

259912

31.12.2011 14:11

Co má pro nás rok 2012 na skladě?

RE: Přelidnění?

baba_Blažková 89.?.?.?

Uveďte mi jeden jediný racionální důvod, proč tady ještě strašíte vy.

259913

31.12.2011 14:14

Co má pro nás rok 2012 na skladě?

RE: Lidí je sice hodně

baba_Blažková 89.?.?.?

Jo, třeba v Africe, tam takových mužů je...

259914

06.01.2012 19:04

Francouzští farmáři budou muset platit za používání vlastních osiv

RE: Každý pravicující Pepík či lídlující Mařenka

baba_Blažková 89.?.?.?

Nedávno jsem v diskusi na iDěsu četla zajímavou definici uvažování "pravičáka". Patrně se mi to nepodaří odcitovat to přesně, ale asi zhruba takto:

Když se pravicové straně daří, je to pravice. Když se pravicové straně nedaří a kapitalismus jde do kytek, je to zničehož nic levice.

Ten pán vás musel znát, Vojtěchu.

260276

06.01.2012 19:19

Řecko v chaosu

RE: Pokud banka

baba_Blažková 89.?.?.?

Však proto nám ten individualismus tolik glorifikují.

260279

06.01.2012 19:25

Řecko v chaosu

RE: kvalita informací

baba_Blažková 89.?.?.?

To mě nepřekvapuje. Já už jsem z toho vymývání mozků a evidentních lží v TV tak utahaná, že už jim pomalu nežeru ani tu zlou Jižní Koreu.

260280

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 101 čtenářů částkou 17 396 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Následky rozhodnutí EU dopadne na občany tvrdě již tuto zimu. A tím to bohužel neskončí26.09.21 08:07 Evropská unie 1

Pre tých, ktorí ešte veria na tzv. demo - voľby 25.09.21 22:17 Německo 0

Lékař ze záchranky kandiduje za Volný blok25.09.21 22:00 Česká republika 0

Více než 90% nových případů COVID-19 v Izraeli pochází z řad plně očkovaných osob25.09.21 14:13 Izrael 3

Očkovací teror pro zahraniční studenty25.09.21 10:42 Česká republika 1

Takhle se říká ne tyranii! Australané se postavili proti policejnímu státu24.09.21 18:44 Austrálie 1

35 000 neočkovaných řidičů kamionů bude blokovat od 27. září Itálii24.09.21 18:40 Itálie 1

Klimatičti alarmisté demonstrují v Praze24.09.21 15:45 Česká republika 3

Svědectví lidí po vakcinaci24.09.21 15:00 Izrael 8

Nový návrh zákona by omezil podporu v nezaměstnanosti pro ty, kteří byli propuštěni kvůli odmítnutí očkování24.09.21 11:40 Izrael 0

Patnáctiletý "hoch" ubodal v Sasku o rok starší dívku24.09.21 11:26 Německo 0

Až na konci roku Němci odstaví tři tisíce megawattů v jaderkách24.09.21 09:12 Německo 2

I obhájci obviněných ze zločinů nenávisti půjdou za katr23.09.21 12:55 Česká republika 2

Jak reagovali američtí astronauti, když měli přísahat na bibli, že se skutečně procházeli po měsíci23.09.21 08:31 USA 3

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 17

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 2

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 1

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 7

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
21,71 Kč
Euro
25,44 Kč
Libra
29,71 Kč
Kanadský dolar
17,16 Kč
Australský dolar
15,76 Kč
Švýcarský frank
23,51 Kč
100 japonských jenů
19,60 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,52 Kč
100 maď. forintů
7,13 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,88 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 987,72 Kč
1 unce stříbra
486,95 Kč
Bitcoin
916 278,38 Kč

Poslední aktualizace: 26.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 69 403 706