Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané baba_Blažková

Nalezeno 2249 příspěveků, 42 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

11.06.2011 07:47

Sexuální delikty páchají i ženy

RE: Kam mam zavolat...

baba_Blažková 46.?.?.?

[smích]

245812

11.06.2011 20:29

Sexuální delikty páchají i ženy

RE: Kam mam zavolat...

baba_Blažková 46.?.?.?

>Všimněte si , že jsem vás ani jednou neurážel, nemám potřebu tady vylejvat emoce jako vy .

Kterou emoci jsem tu teď vylila? Buďte konkrétní, prosím.

>A ten kdo pláče nad neštěstím druhého je u vás sobec?!

Mít rodinu a vychovávat děti je neštěstím? Musíte být hodně smutný člověk.

>Konstatuji fakta ve své obšírnosti a stručně , a vy mě omezeně automaticky podezíráte z něčeho co jsem nenapsal.

Myslíte to, jak zlé ženy záludně číhají v barech na nebohé potenciální platiče alimentů? To jste totiž napsal.

>Mimoto raději mám veselé psíky , kteří vše se zájmem očuchávají a jsou volný

Ať očuchávají a jsou volní, to jim nikdo nebere.

>Volní psi u baráků svých pánů jsou v pohodě oproti těm věčně v kotcích a na řetězech, ty jsou pak , když mají jednou to štěstí jako utrženi z řetězu, přesně jako bývají chlapi jak utržení z řetězu a odporně čenichají po pindě v okolí a pěkná žena se na ně nemůže ani krátce podívat, protože tihle utíplí hňupi by si to špatně vyložili.

Takže se shodnem na tom, že jsou to hňupi.

>Jestli já pláču, tak nad miliardami zničených osudů a zdevastovaných celých generací po celém světě. A jak se devastují? Jednoduše. Kord když jsou neskutečně blbí.

Na otázku začínající slůvkem "jak" by mne skutečně zajímala odpověď, vy jen konstatujete, že je někdo blbej.

>Raději tím psíkem než blbou bábou Blažkovou.

Jak jste přišel na to, že jsem blbá? Kdybych vám tu pastla printscreeny s výsledky svých testů I.Q., tak upadnete ze židle, takže připažte, hochu.
Pokud vám vyhovuje být radši psíkem, hodně se tím vysvětluje. Opět - nevypovídá to nic o mně, zato však hodně o vás.

>Jděte si po tom vašem čistém třeba do pekla ,ale tady jen melte do věcí , kterým nerozumíte.

To je věta rozkazovací? Asi ano, soudě dle tvaru použitého slovesa, avšak smysl mi poněkud unikl, pro příště bych prosila - pište za střízliva

245839

12.06.2011 17:01

Sexuální delikty páchají i ženy

RE: Kam mam zavolat...

baba_Blažková 46.?.?.?

Ještě že na fóra chodí i géniové s myšlením tak ostrým a pronikavým, že všemu rozumí a všechny odhalí, ba co víc, dokonce vidí i do hlav všem, kdož jsou on-line, kam se já nehodná hrabu [velký smích]

245877

14.06.2011 09:18

Pravici nebo levici

RE: Tři věci

baba_Blažková 46.?.?.?

Zapomněl jste na bydlení. To je ta největší zlodějina, jakou na nás tento náš úžasný systém vymyslel. [bliji]

245957

14.06.2011 09:23

Bylo by těžké vyrobit nákazu virtuálně?

RE: odpověď: nebylo

baba_Blažková 46.?.?.?

Pán měl zřejmě na mysli onu Vámi zmiňovanou skupinu virů Felicitas - také jsem toho moc nenagooglila.

245958

14.06.2011 09:42

Konopí – velká zelená naděje

RE: Zname tema

baba_Blažková 46.?.?.?

Když jsem se léčila s depresemi, po hospitalizaci mě několik doktorů odmítlo ošetřit - měla jsem papír z Prima Lázní přímo na jméno lékařky, ke které jsem spadala bydlištěm, prášky jen na tři dny. Tato lékařka mi řekla, že nemá místo, že mě nepřijme. Další lékaři zase tvrdili, že mě nepřijmou, protože k nim nespadám bydlištěm.

Kdo zažil skutečnou depresi, která se už projevuje i tělesně (ztuhlost, nezvladatelný třes, občasné záchvaty paniky), ví, co je to za hnus a dokáže si i představit, jak to působí na psychiku, když vás i lékař (!) pošle lidově řečeno do prdele. Nakonec mi kámoš ubalil špeka, trochu to povolilo, tak jsem si toho nakoupila více, prakticky půl roku jsem byla v permanentním lehkém rauši. Po té době jsem s tím sekla - žádné absťáky, nic.

Víc než rok a půl jsem to neměla v hubě, avšak je mi o mnoho lépe, na to, jak vypadá panický záchvat jsem nezapomněla avšak neměla jsem od té doby ani jeden. A ani nechlastám a nemám to v úmyslu.

Takže jsem pevně přesvědčena, že na léčbu depresí je mnohem lepší konopí nežli nějaká chemická svinstva. Už proto, že když skončíte, tak skončíte a jste přinejmenším několik let plně funkční, což na práškách nejste. Když berete chemii, nemůžete "léčbu" jen tak utnout, ona ta depka se pak vrátí téměř okamžitě. A i když jste pod vlivem oněch schválených "léčebných" preparátů, tu psychickou bolest cítíte a víte o ní, jenom nebodá tak ostře jako bez nich. Zatímco když jste na trávě, nebodá nic. V akutním stádiu intoxikace je vám to jedno a když stav přejde, ta úleva je opravdu velmi znatelná a cítíte i jak je vám den ode dne lépe.

Já nevím, jestli se to zase nevrátí, je to více než pravděpodobné, deprese je mrcha. Ale až (pokud) to nastane, nebudu se doprošovat cynických doktorů. Zavolám svému oblíbenému dealerovi. [cool]

245962

15.06.2011 09:10

Pravici nebo levici

RE: Tři věci

baba_Blažková 46.?.?.?

Jistě, pane Steve [smích] Kupředu, pravá - zpátky ni krok.
Jen mě tak trošku mrzí, že jsem to nevěděla dříve, tento týden jsem si totiž jen tak orientačně probírala staré účty a spočítala, že ve svých 34 letech jsem dosud zaplatila za čistý nájem (bez el. a plynu) celkem asi 640 tis. Kdybych byla pod mostem, tak jsem milionář [cool]

246066

15.06.2011 09:30

Pravici nebo levici

RE: Možná

baba_Blažková 46.?.?.?

Existují weby ve smyslu "daruji za odvoz", ale chtějí tam registraci, což zase sejří mě. Takže bych to s tím vaším projektem viděla optimisticky. Příklad - marně sháním už pomalu deset let cívky do starého šicího stroje. Vím, že je lidi mívají na půdách a ani neví, že někomu by se to hodilo. Nefunkční krásné staré šlapací stroje. Ten můj je plně funkční, jenže cívky jsou malé a když se k tomu dohrabou děti... inzeráty jsem si dávala, marně. No a na druhé straně se mi tu válejí nějaké PC komponenty, které jsou mi na prd. Jenže - není jisté, že ten, kdo by měl to, co potřebuju já, potřebuje to, co já naopak mám a mohu postrádat. Aby to nakonec nebylo jako v té pohádce o slepičce a kohoutkovi.

246068

15.06.2011 19:01

Pravici nebo levici

RE: Střídání ve vedení státu má své opodstatnění.

baba_Blažková 46.?.?.?

ad bod 2 - které západní velmoci?
Francie si ani neškrtla (snad si vzpomínáte ze školy na "blitzkrieg" ), Španělsko, Portugalsko, Itálie - tam byl také fašistický režim, tam se hajlovalo spolu s Ádou, takže o kom to mluvíte? Jediný, kdo odporoval, byla Británie a kdyby se USA byly bývaly nakonec přece jen nezapojily, tak šla taky do kopru. Jo, samo, že USA půjčovalo Británii na válčení a pokud je mi známo, tak Británie nemá splaceno dodnes, ale to je tak vše. Skutečným důvodem pro intervenci Američanů bylo to, aby válku Stalin nevyhrál sám, šlo o tzv. sféry vlivu. Demarkační čára byla předem dohodnutá, na čemž jsme byli ztrátní i my, když se Amíci váleli u Plzně a v Praze se střílelo. A prostý dělný americký lid do žádné války nechtěl, k tomu přece posloužil Pearl Harbor, v době, kdy už bylo jasné, že Rus žene Němce svinským krokem. Takže nelžete, toto je učivo základní školy bez ohledu na momentální aktuální režim.

246105

15.06.2011 19:11

Pravici nebo levici

RE: Zlaté časy kolektivizmu a prvobytně pospolné společnosti v jeskyních

baba_Blažková 46.?.?.?

A systém, kdy mám či musím mít spoustu nepotřebných věcí, kdy postavit si celkem slušné PC je pomalu levnější než nákup jídla na týden, je OK? Kde minimální mzda není ani na slušné bydlení natož tak na jídlo? Kde se neustále zdražují energie bez ohledu na to, jestli poptávka je anebo není? Kde vám řeknou, že se musí zdražit elektřina neboť lidé začali šetřit, tak ať se to vykompenzuje, a o pár měsíců později vám řeknou, že se bude zdražovat právě proto, že poptávka se vzhledem k uzavření jaderných elektráren v Německu zvýší? Tak jak už se mám coby spotřebitel, kurva, chovat, aby se nezdražovalo a nebrali mě u huby? Kdyš šetřím, je to blbě, když nešetřím, tak je to taky blbě! A není to o levici nebo o pravici, je to o těch grázlech nahoře, co všechno si mohou dovolit, a taky o nás, ovcích, co všechno jim dovolíme! [naštvaný]

246106

15.06.2011 19:56

Konopí – velká zelená naděje

RE: Zname tema

baba_Blažková 46.?.?.?

Jinak ještě trošku k těm "legálním" drogám

http://www.youtube.com/results?search_query=psycho...

Když už jsem v tom popisování účinků těch chemických svinstev byla, zapomněla jsem zmínit tu hnusobu zvanou Syndrom neklidných nohou - už bych to nikdy nechtěla zažít a ti blbečci v bílých pláštích si jen poznamenali, že jsem hysterka, když jsem jim to tenkrát hlásila. Tohle mi konopí nikdy nedělalo [smích] a navíc bezva povzbudilo chuť k jídlu.

246108

15.06.2011 19:58

Konopí – velká zelená naděje

RE: Zname tema

baba_Blažková 46.?.?.?

Špatný odkaz ze špatného okna - mea culpa, je to

http://www.youtube.com/watch?v=V_L5KRPoTJ0&feature...

246109

16.06.2011 20:51

Pravici nebo levici

RE: Zlaté časy kolektivizmu a prvobytně pospolné společnosti v jeskyních

baba_Blažková 46.?.?.?

Napodobuju koho?

246210

16.06.2011 21:33

Nevěřím na spontánní revoluce

RE: Mám dotaz. pokracovani

baba_Blažková 46.?.?.?

Pravdou je, že Islanďané mají tu kliku, že jich není tolik. Je jich 340 tis. To se to už lépe ohlídá. Ale čím větší celek, tím méně transparentní politika, tím větší bordel. Hodně lidí tady už psalo o decentralizaci moci. Já právě v tom také spatřuji určitou naději. Avšak pochybuji, že by toto byly schopny všechny ovce pochopit ve všech dosazích.
A všichni víme, že současný vývoj má s námi jiné plány - otázkou je, zda mu to klapne.

246218

16.06.2011 21:40

Ilegální šíření GM rýže vylekalo čínské představitele

RE: Jak má životnost nějaká GM odolnost.

baba_Blažková 46.?.?.?

Ad Monsanto - tak prý jim to už klaplo, mají prý v USA zákonem schválený monopol na to jejich zázračné osivo, jehož následující generace už rozhodně nenaklíčí. Teď sháním linky. Ale jestli je to pravda, tak jsou Amíci v pěkném průseru.

246222

16.06.2011 21:47

Ilegální šíření GM rýže vylekalo čínské představitele

RE: Jak má životnost nějaká GM odolnost.

baba_Blažková 46.?.?.?

Jo, už to mám... byl loni v listopadu dočasně pozastaven (to jsem věděla), o měsíc později schválen, tak to mi zrovna uteklo.

Odplivující si smajlík tu není...

246225

18.06.2011 10:48

Ilegální šíření GM rýže vylekalo čínské představitele

RE: Jak má životnost nějaká GM odolnost.

baba_Blažková 46.?.?.?

Člověk jenom nestačí zírat, co všechno si lidi nechají líbit, aniž by kdokoli hnul brvou. A není to jen USA, je to i u nás. Já dobře vím, proč nemít doma TV, ale lidi to nechápou. A tak občanům USA kvůli sledování něčeho tak hodnotného jako je například zápas wrestlingu uniká, co na ně šije jejich goverment. Naši ovčané si zase pochvalují, jak ten Kalous krásně spoří a jak si uvědomují, že jeho opatření jsou nezbytná i za cenu obrovských osobních obětí (ne však obětí kohokoli z našich hořejších) a zatím se krade dál a schvalují se nesmysly, tunely a konsolidace, a ovčanstvo zatím hltá "Šeredné záda" nebo něco podobně inteligentního na TV. [bliji]

246317

18.06.2011 10:59

Konopí – velká zelená naděje

RE: Zname tema

baba_Blažková 46.?.?.?

Co se divíte? Vždyť přece "téměř osobně" znáte matku, které úřady odebraly děti "za drzost", tj. znalost zákonů ČR a trvání na jejich dodržování.
BTW - včera tu byli z OSPOD zase - hledají nějakou maminu, která se před nimi schovává asi z podobných důvodů, jako jsem to před lety udělala já, celkem mi zalichotilo, že ji hledaly u mě, kurvy jedny (sorry, nemám na to slušný výraz).

Všichni víme, že jde jen o způsoby, jak sofistikovaněji ovládat lidi. Povinnou školní docházkou to začíná, pak nastupují psychofarmaka a nakonec tu máme stádo šťastných neodporujících zombií budujících světlé zítřky.
Je-li třeba trochu agresivity, pozměníme pilulku a hurá na Bagdád, obrazně řečeno. Jak už tu kdysi dávno kdosi psal, se špekem v hubě občana by se takový novodobý führer po výkřiku "Na Bagdád!" mohl dočkat odpovědi "Nasrat!"

246319

18.06.2011 11:15

Konopí – velká zelená naděje

RE: Zname tema

baba_Blažková 46.?.?.?

Lin - jako matka a zároveň jako žena, která ví o trávě svoje, vám řeknu jednu zajímavou věc. Z mého hlediska a osobní zkušenosti má marjána prokazatelně antikoncepční účinek. Jakmile jsem s tím sekla, hned jsem v tom lítala [cool] . A myslím si, že jen magor by pokoušel kobru bosou nohou a jakkoli ohrožoval své dítě během těhotenství, avšak četla jsem o ženských, které si daly, když jim začal porod. THC zcela prokazatelně uvolňuje hladké svalstvo, takže to má své opodstatnění, já třeba vždycky rodila ztuha - nechtěl se mi otevřít cervix tak jak by měl, takže jsem si to vždy "užila". V Anglii třeba dávají maminám bezprostředně očekávajícím "radostnou událost" rajský plyn ze stejných důvodů. U nás vám nanejvýš zruší nervový systém od pasu dolů epidurálem, o čemž si myslím svoje. Holt jiný kraj - jiný mrav.

246320

18.06.2011 13:35

Konopí – velká zelená naděje

RE: Zname tema

baba_Blažková 46.?.?.?

No jo, ale Pergnerku nemůžete považovat za bernou minci [smích]

246331

18.06.2011 21:15

Ilegální šíření GM rýže vylekalo čínské představitele

RE: Jak má životnost nějaká GM odolnost.

baba_Blažková 46.?.?.?

O tomto už tady taky běžela debata, jak říkám, člověk nestačí zírat a když tohle vykládám lidem, které potkávám, tak na mě koukají jako kdybych jim vykládala nějaké sci-fi, přitom se to děje PRÁVĚ TEĎ a před našima očima, a lidé to odmítají vidět, já už nestačím zírat... Ze života - člověk aby se bál koupit děcku čokoládičku, protože skoro ve všem je soja a skoro všechna soja je GM, když už se tím láduju já, tak * se mnou, ale tohle je hnus a výrobky nemusí být povinně označeny, že obsahují GM přísady. [bliji]
Co nám tam budou cpát v dalším levelu? Aspartam je prokazatelně jed, dokonce jsem viděla pár nesmělých vlaštoviček v podobě limonád, kde je uvedeno, že můžou způsobovat hyperaktivitu u dětí, ale jinak nic, tak příští ňamka bude asi rovnou strychnin...

246351

18.06.2011 21:35

Pravici nebo levici

RE: Střídání ve vedení státu má své opodstatnění.

baba_Blažková 46.?.?.?

Po obsazení Polska (zčásti Německem, zčásti SSSR) sice Francie s Anglií formálně vyhlásily Německu válku, avšak nic jiného. Žádná válečná operace se nekonala. Termín "Podivná válka" - více viz google.
Tyto "velmoci" dělaly vpodstatě mrtvého brouka. A když Hitler ze dne na den obsadil Francii, tak se všichni divili i ušima.

ŽÁDNÁ Z TĚCHTO DVOU ZEMÍ NIKDY PROTI HITLEROVI NIC NEPODNIKLA.

Až když na Británii začaly padat bomby, pak teprve vznikl skutečný válečný konflikt a to POUZE A VÝHRADNĚ mezi Velkou Británií a Německem, kdy fakticky napadenou zemí byla Velká Británie.

Celá Evropa v té době už byla v ... víte kde.

A USA se zapojilo až když se postup fronty na východě ne že zastavil, ale až poté, co se OBRÁTIL, a to z důvodů, které známe a víme.

Váš omyl nebo neznalost, nebo co to je za diagnózu, spočívá v tom, že z vašeho příspěvku, na který jsem reagovala výše, vyplývá, že v Evropě vedla VB, Francie a USA kontinuelní válečné tažení proti Hitlerovi spolu se Stalinovým SSSR. Což NENÍ PRAVDA.

Kapišto?

246352

18.06.2011 21:41

Pravici nebo levici

RE: Střídání ve vedení státu má své opodstatnění.

baba_Blažková 46.?.?.?

Ad Mein Kampf - ten jste četl asi velmi zběžně, pakliže vůbec. Stačí si přelouskat, jak se vyjadřuje o národě "svém" a o národech jiných, včetně Slovanů. Včetně toho, že jsou dobří leda tak k otročení národu nadřazenému, tedy pro začátek. Citujte mi zde, prosím, nějakou paralelu s Kaddáfího Zelenou knihou.

246354

19.06.2011 12:49

Nevěřím na spontánní revoluce

RE: Jen Vas navedu ...

baba_Blažková 46.?.?.?

Bůh, Ďábel, Dobro, Zlo...

Víme my, co je dobré a co zlé?

Dovolte mi sem vložit dva na sebe navazující úryvky z jedné knihy (nepastuju to sem kompletně celé kvůli prostoru). René, vy ji budete jistě znát, jde o Dobrá znamení autorů Terryho Pratchetta a Neila Gaimana.

“Sám přece musíš připustit, že to bylo dost podivné divadlo,” pokračoval Crawly. “Víš, co myslím? Ukázat takhle na Strom a velkými písmeny a silným hlasem prohlásit: NEDOTÝKATI SE! To tedy vážně moc chytré nebylo, co? Rozumíš, proč ten Strom nepostavil někam na vrchol nepřístupné hory, nebo hodně daleko odsud? Když si to rozebereš, musí tě napadnout, cože to vlastně On ,měl opravdu v úmyslu?”
“Já si myslím, že je lepší to takhle nepitvat,” odpověděl mu Azirafal. “Vždycky říkám, že nemůžeš uhodnout nevyslovitelné. Jednou je tady Dobro a Zlo. Když děláš Zlo, a přitom ti řekli, abys dělal Dobro, zasloužíš trest. Ehm.”


...

“Jedna věc je na tom legrační,” ozval se Crawly. “Já zase celé odpoledne přemýšlím o tom, jestli to, že jsem jí dal to jablko, nebylo správné, to znamená, že by to byl čin dobrý. Démon se může dostat do ošklivých nepříjemností, když udělá dobrou věc.” Strčil do anděla. “To by byla psina, kdybychom to oba pochopili špatně, co? To by byl fór, kdybych já udělal dobrou věc a ty špatnou, co?”

A kdyby někdo měl zájem - mám ji v DOCu [smích]

246389

19.06.2011 20:27

Pravici nebo levici

RE: Střídání ve vedení státu má své opodstatnění.

baba_Blažková 46.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot]

Máte to marné, soudnému člověku stačí si to celé pročíst, i vy jeden úhoři.

246426

19.06.2011 22:21

Revitalizace sídliště Rochlice v Liberci

RE: Fujtabl...

baba_Blažková 46.?.?.?

To není o šíření debilismu... to je o nešíření nedebilismu. K tomu, aby se stal člověk debilním stačí, když nic nedělá, nehledá, nečte, nic se neučí, čumí na TV a přežvykuje dogmata. Naopak nestat se debilem, to chce jistou námahu. [cool]

246436

19.06.2011 22:38

Nevěřím na spontánní revoluce

RE: Jen Vas navedu ...

baba_Blažková 46.?.?.?

Mám tomu rozumět tak, že pokud se člověk svobodně rozhodne být tím hodným, nelhat, nekrást a tak dále, nemůže se pak divit, že se na něj začne lepit svinstvo, neboť ono svinstvo je tímto člověkem vlastně přitahováno (aby jej zkorumpovalo)?

Faktem je, že tímto bych si sama vlastně mohla vysvětlit hodně a osvětlilo mi to tudíž i nadcházející horizonty, no nazdar...

Promiňte mi můj vepřový jazyk
[smích]

246437

22.06.2011 10:20

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: Zaujimava zhoda so Slovenskym kanibalom

baba_Blažková 46.?.?.?

Já si nemyslím, že jde vyloženě o nějaké cílené útoky na práva politicky nekorektních. Spíše to vidím tak, že takovíto lidé bývají zpravidla inteligentní a velmi dobře obeznámeni se zákony daného státu. Z čehož vyplývá, že pokud je proti nim vzneseno jakékoli obvinění, je 99% pravděpodobnost, že během vyšetřování narazí na blbce (už při IQ pouhopouhých 130 prý je dotyčný inteligentnější než 98% populace). I co se nestane? Inteligent vysvětlí blbci, v čem je jeho postup chybný, které zákony či směrnice dosud porušil a na co jednoznačně má či nemá právo. A je vymalováno. Od té doby blbec, jelikož je blbcem, dělá vše pro to, aby inteligentovi dokázal, že na něj si jen tak nepřijde, neboť on, blbec, je vyzbrojen pochybnými pravomocemi a štemply. Že je během takovýchto procesů pošlapáno právo je jen vedlejší efekt, primárním účelem téměř vždy bývá v naší české kotlině hojení blbcova pošramoceného ega na úkor kohokoli a čehokoli. Zdravím blbce.

246593

23.06.2011 16:18

Světový dluh je nesplatitelný, jediným řešením je monetární kolaps

Prostá matematika

baba_Blažková 46.?.?.?

Nadpis článku - Světový dluh je nesplatitelný

Nesplatitelný? To jako že na celé zeměkouli není dostatek zdrojů k tomu, aby se vše splatilo?
Tak to bych se zeptala jinak... kde se tedy vzalo tolik zdrojů aby bylo z čeho půjčovat? Předtím byly? Nebo nebyly? Zjevně ne, takže dluh je z mého hlediska fiktivní a neexistující a nazdar-bazar. Když to takhle pojmou všichni, tedy všechny státy, tak kdo koho bude humanitárně bombardovat?

246659

23.06.2011 17:44

Světový dluh je nesplatitelný, jediným řešením je monetární kolaps

RE: Prostá matematika

baba_Blažková 46.?.?.?

To byl takový menší flame - to, že jsou dluhy penězi nesplatitelné obecně vím já, víte to vy, ví to každý, kdo se nad tím trošku zamyslí. To, že banky a finanční systém jsou největším šmé na lidi v celé historii lidstva je jasné každému, kdo používá hlavu k tomu, k čemu je primárně, jaksi od Boha, určená. Ale lidi obecně nemyslí. Tak proto ten flame [cool]

Spíše tedy očekávám vysvětlení nějakého toho "Erudovaného Ekonoma".

246665

24.06.2011 20:31

Světový dluh je nesplatitelný, jediným řešením je monetární kolaps

RE: Dluhy

baba_Blažková 46.?.?.?

Jak už jsem řekla - půvabné na současné době je to, že díky internetu si lidé mohou sehnat potřebné info a to i z nezávislých zdrojů. Proto mnoho lidí, kterým není líno si trochu zagooglovat své odpovědi naleznou. A vzhledem k událostem posledních let - počínaje krachem na WS v roce 2008 - jsou mnohé demagogické myšlenky, které byly v rámci ekonomického "vzdělávání" po léta vnucovány ovcím (včetně mne, ta móda býti vzdělancem v oboru ekonomie však kupodivu dodnes neopadla, na svou obhajobu dodávám, že to bylo výslovné přání mojí sqělé maminky) vyvráceny praxí. Ačkoli stačilo už tehdy se zamyslet nad základní zkušeností lidstva definovanou v přísloví Žádný strom neroste do nebe.

Co teď s tím? Vanguardi pořád ještě nevylezli, aby nás nehodné a selský rozum používající patřičně poučili, dokonce naše výtečnická vláda se zabývá "těžkým dilematem", do které PR agentury narvat naše peníze, aby nám vysvětlili, proč je nezbytné abychom si své opasky utáhli ještě více a to nad míru únosnou.

Škoda, že mistr Kalous s mistrem Nečasem nemají tolik odvahy, aby si své reformy obhájili sami na nějakém tom mítinku před tváří obecného voličstva. Myslím si, že tentokrát by nelítala jen vejce a oni to vědí taky. Jenže do konce jejich volebního období ještě hodný čásek zbývá a už teď je mi blivno při představě, co si tento výkvět národa českého bude ještě schopen uzákonit, aby se zbytek majetku národního přesunul do těch patřičných kapes. Lidi, na co ještě čekáte?

(P. S.: Jestli jste čekala názor nesouhlasný, vyvracející vaše teze, od nějakého toho placeného uvědomělce zde, tak to se asi načekáme, ve světle jednoznačné logiky asi došly oněm "EE" argumenty.)
[bliji]

246748

25.06.2011 00:54

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

Elita

baba_Blažková 46.?.?.?

Tady tato paní - tedy ta advokátka v článku zmíněná, mě rozváděla. V průběhu řízení jsem samovolně potratila (asi nervy), tato dáma po mně chtěla lékařské potvrzení, zdali šlo skutečně o potrat samovolný. Třešničkou na dortu bylo, když mi na závěr sdělila, že se vůbec nediví, že mě můj manžel mlátil. Není divu, že "byla odejita" do soukromé praxe, prý byla obecně takto "milá" na všechny ženy, které byly atraktivnější než ona sama (patrně skoro každá, soudě podle jejího xichtu, kterýžto jsem měla tu čest spatřit i na vlastní bulvy).

Co to může být za člověka vyplývá z toho, čím se živí dnes - krytím obchodu s drogami. Skutečně, takovíto lidé rozhodují o našich životech. [bliji]

246759

27.06.2011 20:47

Otevřený dopis - Promopro alias Vondra

RE: 20 let

baba_Blažková 46.?.?.?

Protože špatná forma může zdiskreditovat dobrý obsah. Protože podle oficiálních statistik ti, co nesouhlasí s vládou, jsou nevzdělanci nebo důchodci (prý). Nicméně pevně věřím, že kdybyste měl info o tom, kdy a kde být s těmi nabroušenými vidlemi, tak pan Řehák vám tam přinese ještě jedny do foroty. [cool]

A koneckonců já taky.

246917

28.06.2011 01:32

Otevřený dopis - Promopro alias Vondra

RE: Česko a Island?

baba_Blažková 46.?.?.?

Ten tank natřel na růžovo jistý pan Černý, zagooglujte si a všimněte si, v jaké vybrané společnosti se tento pán dodnes rád pohybuje, což svědčí o mnohém.

V té konkrétní době mu bylo málo přes dvacet, evidentně byl vychován rodiči tak jak byl vychován, evidentně se vždy pohyboval ve "vybrané společnosti". V roce 1991 to bylo už nějaký čásek po sametu (tfujtajbl), tedy toto gesto nemělo nic společného s disidentstvím či nějakou protestní akcí vůči systému, dobře věděl, že mu nic nehrozí, jen se potřeboval zviditelnit pro ty "správné lidi", aby věděli, že s ním mohou počítat. Jeho čin je hrdinný asi tak, jako když v rámci odsunu Němců někteří hrdinní Češi znásilňovali Němky. Zároveň však sehrál roli užitečného idiota, neboť režimy mají rády symboly, tedy tento byl dodán a tak dnes Vondra radostně pokvikuje nad tímto úžasným symbolem médii nám vnucovaným - bohudík však existuje ještě dost lidí, kteří v tomto počinu "s křížkem po funuse" vidí symboliku, či spíše symboličnost zcela jinou.

246927

28.06.2011 10:11

Přírodní rezervace budou osazeny GM plodinami

RE: GM marihuana

baba_Blažková 46.?.?.?

V rámci bagatelizace problematiky GM je nám podsouváno, že vpodstatě i vše, co je důsledkem šlechtitelských zásahů člověka, je GM. Umělé vpravování nepůvodních genů do organismů je však IMHO něco úplně jiného. Nevím, zda je to právě případ columbijské marjány, avšak o její modifikaci genem, který hubí škůdce, či o neklíčivosti semen, nepíšete.

246937

28.06.2011 10:15

Otevřený dopis - Promopro alias Vondra

RE: 20 let

baba_Blažková 46.?.?.?

Přesně tak, a jak pravil Churchill: "Nevěřím žádné statistice, kterou jsem si nezfalšoval sám."

BTW nějaká paní v diskusi na Novinkách se podivovala, že vláda má důvěru pouze asi 19% občanů, avšak TOP 09 by prý volilo 37% [zmaten]

246939

03.07.2011 18:08

Existují dokonalé výrobky?

RE: Německo je jediná země, ke které právě giganti z Asie zhlíží

baba_Blažková 89.?.?.?

>...každý se chová tržně, ne? až bude cena vysoká příliš, nikdo energie kupovat nebude a najdeme si jiný styl života, nebo jiný zdroj energie. dokud se nám to nevyplácí snažit se o to sami, tak tlak cen energií není ještě moc velký. to je prostě trh.

Tak mi, pane tmo odpovězte na vcelku jednoduchou otázku.
Když se rodina s dětmi začne chovat tržně a rozhodne se nemít v bytě zavedenou elektřinu, přijde k nim sociálka, co bude následovat?

247277

05.07.2011 18:59

Existují dokonalé výrobky?

RE: Ovšem Lukašenko si myslí něco jiného

baba_Blažková 89.?.?.?

Sazka je státní podnik? Tak to Hušák je státní zaměstnanec, no ne? Kurňa, tož to by se ti státní zaměstnatnci s těmi svými státními platy měli fakt poněkud uskromnit...

247402

06.07.2011 10:41

Kauza Zvědavec – jak si mě krajský soud pozval / nepozval

Jak fungují soudy, je-li "vyšší zájem"

baba_Blažková 89.?.?.?

Listopad 2008, během hospitalizce mé maličkosti

- odebrány děti z péče mj. díky argumentu OSPOD o mém údajném alkoholismu a pobytu na protialkoholní záchytné stanici.
- odvolání se proti tomuto
- oznámení pracovnicí OSPOD, že mi nebyla prodloužena nájemní smluva v obecním bytě, oznámení téhož mé matce, která na to konto vniká do bytu a odváží některé "cennější" věci.

Leden 2009

- přestěhování do podnájmu, zřízení odnosu pošty.

Duben 2009

- jeden ze soudů

Červen 2009

- návštěva z OSPODu na adrese mého tehdejšího pobytu

Září 2009

- nové předběžné opatření (bez mého vdomí, bez oznámení, tj. doručeno bůhvíkam, dozvěděla jsem se o něm až v této době), z čehož vyplývá, že už mé první odvolání ohledně předběžného opatření patrně bylo "vyslyšeno", avšak u soudu se o tomto pomlčelo, ba i pracovnice OSPOD při své předchozí návštěvě o tomto taktně/takticky pomlčely, logický důsledek - neodvolala jsem se a mj. v době, kdy jsem už věděla, že odjedu do Anglie, mohla jsem si zcela legálně posbírat děti a ukazovat na ouřady dlouhý nos zpoza kanálu La Manche.

Listopad 2009

- soud konstatuje stávající stav věcí, děti odebrány, konstatován můj "prokázaný" alkoholismus, soudu předem oznámen pracovní pobyt v UK, nereflektováno, rozhodnuto v mé nepřítomnosti

Prosinec 2009

- odvolání, poukaz na lživost posudků, návrh důkazů - lékařská potvrzení, trvání na předložení důkazů o mém alkoholismu pracovnicemi OSPOD.

Leden 2010

- zjišťuji náhodou, že jsem o nájem v obecním bytě nepřišla, avšak během roku 2009 na něm narostl dluh spolu s úroky a úroky z úroků

Říjen 2010

- stání u krajského soudu, nařízeno jednání u soudu nižší instance do třech měsíců.

Současnost, tj. červenec 2010

- stále nenařízeno žádné stání

... co k tomu dodat?
Vladimírovi nebylo doručeno, že by se měl zúčastnit stání, mně nebylo doručeno ani oznámeno, že předběžné opatření je zrušeno...

KDO CHCE PSA BÍT...

247429

10.07.2011 20:22

Zbraň z vietnamské války tajně používána k mýcení amazonských deštných pralesů

Ten, kdo to udělal,

baba_Blažková 89.?.?.?

dobře věděl, co to udělá. V obou případech. V případě brazilském mne však zaráží fakt, že chemikálie AO (včetně výroby a distribuce) už dávno není celosvětově zakázána s přihlédnutím k jejím vedlejším účinkům. Hnus, velebnosti. [bliji]

247651

11.07.2011 07:30

Zbraň z vietnamské války tajně používána k mýcení amazonských deštných pralesů

RE: Ten, kdo to udělal,

baba_Blažková 89.?.?.?

Ta věc o Spolaně jemi známa. Dokonce tam došo v této souvislsti i k slušnému průseru. Co se distribuce AO týče, tipla bych na nějaký ten armádní přebytek, mohu se však mýlit.

247694

11.07.2011 07:35

Zbraň z vietnamské války tajně používána k mýcení amazonských deštných pralesů

RE: Ten, kdo to udělal,

baba_Blažková 89.?.?.?

Omluva za překlepy, píšu z jiného poče a má ta potvora o kousek "tužší" klávesnici [cool]

247695

12.07.2011 13:15

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

baba_Blažková 89.?.?.?

Máte naprostou pravdu. Nedávno zde v rubrice Na okraj byla jistá tabulka velkých finančních průserů, které kdyby se nestaly, celá ta naše slavná Res Publica by byla v plusu. A ještě jsem kdesi četla, že cedule na D1, které hlásí teplotu vzduchu a silnice, stály zhruba tři čtvrtiny částky, která se celoročně vyplácela coby rodičák pro všechny maminy na MD (bylo to před Kalouskovo deformami). A kde máme ještě mzdové náklady (ne)schvalujících ouřadů, žeano.

247776

13.07.2011 08:05

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

baba_Blažková 89.?.?.?

Abych však nebyla neobjektivní, je pravdou, že s touto (zatím) menšinou problémy bezesporu jsou. Můj osobní názor však je, že tyto problémy jsou vrchností kvitovány pozitivně z mnoha důvodů.

Prvně - cigáni nejsou ti, kteří by mohli vzhledem k jejich průměrnému IQ nějakým způsobem ohrozit stávající systém. Mohou však dostatečně zastrašit bílou (zatím) většinu, která se obává jejich kriminality, důsledek - plošná kamerizace třeba.

Za další - jsou ukázkou toho, jak se dá vcelku přežít ze sociálních dávek. Důsledek - velký bratr sáhne na dávky VŠEM za souhlasného bečení ovčanů.

Pak také jejich přístup k vzdělávání jako takovému. Důsledek - VB má bič na "drzé" bílé rodiče; zákon o narušování mravní výchovy mládeže se totiž dá použít i v případě, kdy rodič "nedostatečně spolupracuje se školou".

A našlo by se jistě spousta dalších příkladů.

A až budete někdy koukat na TV, kde cigánská rodina ve špinavém bytě naříká, jak se jí blbě žije, vzpomeňte si na mě; bělochovi už by dávno děti byly v takových podmínkách odebrány jako se například stalo jedné bílé rodině, kterým socka vysbírala děti poté, co jim barák vyplavila povodeň, ačkoli tito z toho, co jim zbylo, dali dohromady alespoň jednu obyvatelnou místnost právě pro své děti. Nebo znáte příklad, kdy by cigánům vzali dítě kvůli chybějícímu očkování jako se tomu stalo v případě "Půlnoční Bouře"?

Je to kouzlo nechtěného nebo účel?

247839

15.07.2011 12:06

Okupace Řecka bankéři

RE: Schíza

baba_Blažková 89.?.?.?

A paragraf o rozkrádání majetku v socialistickém (či kterémkoli jiném) vlastnictví...

Kdo by nám potom vládl? Vždyť by šli všichni bručet [cool]

248030

15.07.2011 17:50

Okupace Řecka bankéři

RE: Zase to nešťastné generalizování

baba_Blažková 89.?.?.?

Šikovná paralela. Vlastně z toho vyplývá, že nejsme nic víc než děvky a je to pravda. I ti, kteří tady tak zasvěceně klábosí a "mají jasno", disponují účty u bank.

248067

15.07.2011 18:12

Okupace Řecka bankéři

RE: volební demokracie

baba_Blažková 89.?.?.?

Milá Lin, mám úplně stejný pocit. Zrovinka minulý týden jsem debatila s pár známými a říkala jsem tytéž věci [smích]
- tedy že pokud stát není schopen zajistit elementární základní lidské potřeby v rámci sociálního programu, pak je takový stát k ničemu a lidi se bez něj pohodlně obejdou; k tomu, aby nám vládl zákon kyje a tesáku, státu vskutku není zapotřebí.

Zvláštní, jak ty myšlenky krystalizují do finálních podob v mnoha hlavách současně. [cool]

248076

15.07.2011 18:35

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: Pravicující xenofob Adam Bartoš promluvil...

baba_Blažková 89.?.?.?

Co je špatného na tom, že se někomu líbí bílé ženy? Mně se zase líbí bílí muži. Představa, že po mně šátrá osmahlá ruka je mi dost odporná. A Asiaté zase mají svůj osobitý pach, který mi hodně vadí.
Asi jsem xenofob(ka). A asi bych se měla začít léčit. Zvláštní - kdybych třeba měla sexuální preferenci jinou, tedy kdybych byla posedlá muži jiných ras, bylo by to OK, bylo by to cool.
Neřkuli, kdybych dokonce byla orientována na stejné pohlaví. To bych si mohla dokonce i zadovádět na nějaké té duhové demonstraci a pak otevřeně opovrhovat všemi "homofoby".

A kdyby někdo naznačil, že to není tak docela OK, že bych se měla léčit, našlo by se dosti odborníků na slovo vzatých, kteří by v tomto byli na mé straně.
Pokud však zdůrazním preferenci bělochů v tomto kontextu, je to špatně.
[bliji]

248078

15.07.2011 22:20

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: Pravicující xenofob Adam Bartoš promluvil...

baba_Blažková 89.?.?.?

Ponechám stranou váš poněkud pejorativní úvod.
Možná máte pravdu i v tom, že pokud muž řekne, že se mu líbí bílé ženy, může to zavánět rasismem. Má osobní zkušenost by to mohla částečně i potvrzovat - mnohokrát mě zaskočilo, na co všechno je leckterý schopen vlézt.

Ale není to vždy tak jednoznačné. Tím hůř, že - jak jste sám uvedl - známá veřejně působící osoba prohlašující něco podobného by se dostala do nezáviděníhodné situace. A to je IMHO špatně. Já v tom vidím dvojí metr.

V sexuální preferenci stejné rasy nevidím nic zvrhlého ani škodlivého pro společnost. To jsou ty neznatelné hranice, které se naše vrchnost snaží pro normální heterosexuální bělochy přesně vymezovat a v případě "netradičně orientovaných" naopak stírat. O tom to celé bylo, jestli jste si toho nevšiml. Je pravdou, že málokdo si dovolí takto to na plnou Ubu prohlásit, jako to udělal pan Bartoš. A mně to přijde velice pokrytecké.

A pro nepodepsaného J. M. - je to od tebe hezké a snažím se to pochopit, ale já nepotřebuju advokáta toho druhu, děkuji.

248119

17.07.2011 21:25

Okupace Řecka bankéři

RE: volební demokracie

baba_Blažková 89.?.?.?

Ona chyba je v tom, že k tomu, aby člověk mohl být osobně zodpovědný, musí být ve svých rozhodnutích svobodný a to, jak sám jistě víte, v tomto systému neplatí. Pravdou je, že všichni jsme se narodili s holým zadkem, ale každý do jiné kolíbky. Kdysi tu kdesi padlo něco jako (teď parafrázuji) moje právo vás praštit končí tam, kde začíná vaše právo nebýt praštěn. A protože člověk je jaký je, vždycky potřebuje nějakou vyšší autoritu, která mu to vysvětlí. Stát má zajišťovat přinejmenším tato práva, abychom se tu nesežrali navzájem.
Dále k té svobodě - jak už jsem řekla mnohkrát, v současným způsobem nastaveném systému se nemůžu svobodně rozhodnout, jak žít.
Musím akceptovat určitá pravidla, musím si pořizovat placené služby, které nechci. Všechno je k mání, ale jen za peníze.

Dnes už se například v USA zdaňuje to, že použiju dešťovou vodu k zalévání záhonů; s odůvodněním, že někde jinde ta voda v koloběhu bude chybět. Naopak v ČR existuje daň z vybetonované plochy (chodník, parkoviště...) na soukromých pozemcích s odůvodněním tím, že voda se nemůže vsáknout do takto upravené části pozemku a tedy stéká tam, kam by jinak nestekla, někomu jinému na pozemek. Celkem dvě odporující si teorie, ale prachy nesmrdí.
Existují základní životní potřeby jako jíst, pít, spát, dýchat, tyto jsou však postupně degradovány na "chtění" a tedy poptávku, což však NENÍ PRAVDA. Dosah takovéhoto zacházení někým s lidskými bytostmi vidíme každý den a pociťujeme i na sobě. Právě takovýmto věcem by měl stát zabraňovat. Zřejmě jde o vyprazdňování pojmů, zřejmě to, že lidská bytost chce jíst, pít, spát a dýchat aniž by za to musela někomu odvádět desátek, budou ti, kteří mají nahrabáno, nazývat "socanstvím". Ale to je dogmatismus těmito supy nám vnucený a skrz mainstream nás denodenně masírující, protože to právě těmto supům vyhovuje. Tyjí z nás, žijí z nás. Jak by napsal Bezruč, z naší krve a z našeho potu. Kdyby lidem nevzali svobodu volně se "zanízdit", kde a jak se jim zlíbí, žít z toho, co příroda/Bůh poskytuje VŠEM, lidé by je přestali potřebovat a tudíž i podporovat svými desátky ve formě daní, poplatků, úroků.
Stát je zde tedy ve formě jakéhosi dohlížitele nad oním statutem quo. Za mě a pro mě, dokud mám co žrát, dokud mám střechu nad hlavou, dokud mě nikdo netluče, je mi to u prdele. Ať si žijou ve svých barácích s bazény, ať si mají své nadstandarty. Třeba i hodinky s vodotryskem. Ale ne za cenu mého života.
A zde stát selhal.

248199

18.07.2011 10:23

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: -

baba_Blažková 89.?.?.?

V Africe jsou lidé promiskuitní. Mezi chudými Afričany vládne obrovská promiskuita. Souvisí to s obecnou mentalitou těchto. Když si vzpomenete na zvěrstva páchaná v rámci občanských válek (nejkřiklavějším příkladem je Sierra Leone), právě toto je odpovědí. Promiskuita je dalším průvodním jevem mentální vyspělosti těchto jedinců. Napíšu to expresivně a patrně budu nařčena z rasismu, ale je to o tom, že někdo sotva "sleze ze stromu" a už dostane do ruky mašinkvér. My Evropané jsme naší současnou kulturou tlačeni k toleranci k odlišnému, ať už jde o jiné kultury či rovnoprávnost pohlaví. Tam nic podobného není. A je fakt, že čím nižší úroveň "duchovní" vyspělosti, čím vyšší úcta k opačnému pohlaví, tím nižší promiskuita. A naopak.

Zvířátka jsou hnána pudy, člověk se snaží nebýt těmito tolik ovládán.

K AIDS - zkratka znamená syndrom náhlého selhání imunity. Imunita se vám může zhroutit z mnoha důvodů. I pitomé očkování se může stát jednou z kapek, které naplňují pověstný pohár. Ani transfuze nejsou úplně OK, přece jen vám v těle koluje cizorodý genetický materiál. ATB - taky pěkné svinstvo. A co všechny ty poruchy imunitního systému projevující se různými alergiemi?
Otázek je víc, jednoznačnou odpověď neznáme.
Já jdu googlit [mrknutí jedním okem]

248231

18.07.2011 15:52

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: -

baba_Blažková 89.?.?.?

Mělo tam být "čím vyšší úroveň" atd.
Sry, sama jsem pár dní po transfúzích a nějak to špatně zvládám [cool]

248266

18.07.2011 18:02

Kameny s doporučeními v Georgii

RE: Nejspornější bod

baba_Blažková 89.?.?.?

Já jsem svým okolím často považována za fašouna, ale kam se na vás hrabu! Jen víc takových "osvícenců" jako jste Vy. Hitler by z Vás měl radost.

248271

19.07.2011 10:18

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: -

baba_Blažková 89.?.?.?

Co se mého partnera týče, pevně věřím, že je hnán láskou, když mě nechá ležet, uvaří oběd, zajede do obchodu, přebalí dítě; teď, když jsem díky svému zdravotnímu stavu poněkud fyzicky indisponovaná - a jsem mu vděčná, že po mně teď nechce sex, ani mnohými muži tolik oblíbené "tak když nemůžeš, aspoň mi ho vykuř". Jedná pudově? Je stejný jako to zvířátko?

Vy jste v Africe nepotkal AIDS, to samozřejmě může být pravda. To, o čem jsem psala v přípěvku výše, je především o promiskuitě, kterou se primitivnější kultury vyznačují všeobecně. (Vy píšete o lepře, malárii... utekla mi souvislost.) U nás máme taky takovou "kulturu". A nehraju na to, že cikánka musí být do svatby panna. Bavíme se o tom, že cikán být panicem nemusí. V primitivních kulturách není žena považována za člověka a nemůže si dovolit luxus svobodné vůle v čemkoli. Podle toho je s ní zacházeno a taky je takto "používána". Muži primitivního zaměření obecně staví potřebu pohlavního ukojení nad vše ostatní bez ohledu na následky. A zeptejte se prostitutek, jak "rádi" používají kondom ti naši "kulturní běloši". Pak si udělejte obrázek o "přírodním muži", který ví, že má AIDS, ale stejně odmítá před svou nemocí chránit svou ženu (své ženy), protože ona je JEHO OSOBNÍ VLASTNICTVÍ, se kterým může zacházet, jak se mu zlíbí.

248345

19.07.2011 10:38

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

baba_Blažková 89.?.?.?

Zajímavý pro mě byl v tomto ohledu případ zpěvačky Hanky Zagorové, která bojovala od mládí s nemocí krve. Pomohl jí až nějaký léčitel s bylinkami. Je o tom pořad 13. komnata na webu ČT. Zvláštní. Pro mě zajímavé, protože moje krev taky není nic moc [cool] . A bojuju s tím odmala, dosud. To je hezká řádka let na to, abych si mohla být jistá, že klasická alopatie je v tomto případě k hovnu. Teď po transfuzi jsem byla asi 3 dny OK, jenže v těchto chvílích mi není nijak zvlášť - uzliny, bolesti svalů a kloubů, celková schvácenost. Asi se mi bijou ty různorodé genetické materiály v krevním řečišti, těžko říct, ale evidentně tudy cesta taky nevede, tedy pro mě.

248349

19.07.2011 10:51

Kameny s doporučeními v Georgii

RE: Má to hlubší smysl.

baba_Blažková 89.?.?.?

Když stačí permanentní hlad, tak jak si vysvětlujete přelidněnost Indie?

248351

19.07.2011 20:09

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

baba_Blažková 89.?.?.?

Pane Mou. Uvedl jste špatné příklady.
Cukrovka 1. typu je autoimunitní onemocnění, tělo začne z neznámých příčin likvidovat buňky slinivky břišní zodpovědné za tvorbu inzulínu. Propuká ve velmi raném věku ještě před nástupem pohlavní dospělosti (!). Nelze vyléčit a podávaný inzulín je pouze substituce.

Cukrovka 2. typu, tak s touto mám zkušenost téměř osobní. Můj přítel se z ní dostal. Jak? Tak jako k ní přišel. Objevila se mu v souvislosti s obezitou. Takže shodil pomalu čtyřicet kilo a cukrovka se vytratila. Existují výzkumy, které potvrzují, že nejde o žádnou náhodu nýbrž pravidlo.

Zápal plic - já osobně jsem jakožto magor jeden přechodila, naštěstí slabší. (BTW - jaké je antonymum ke slovu hypochondr?) Osobně to vidím jakože šanci 50:50 a mně to tehdy vyšlo. Spíše se domnívám, že dnešní člověk bere ATB kvůli každé kravině a jediný důsledek je oslabení imunitního systému plus rezistence bakterií. Ale jak říkám - já jsem magor. Naposledy jsem si šla k lékaři pro ATB před více než třemi lety, když mě v plesové sezóně postihl zánět hlasivek, byla středa a já doktorovi řekla, že v sobotu musím zpívat. Jelikož mě za ta léta zná, ani se nepokoušel mi to vymlouvat, napsal jakési čtyři tablety a bylo. Domnívám se, že člověk se zdravým imunitním systémem je schopen zvládnout i infekci typu zápal plic.

Anémie - srpková anémie je genetická záležitost, červené krvinky mají prostě špatný tvar a tak nevážou kyslík. Ostatní anémie mohou mít původ různý, od špatné funkce kostní dřeně (získané či dědičné) až po hormonální dysfunkce spojené s funkcí ledvin. Moje anémie má patrně původ v častých zánětech ledvin, kterými jsem trpěla coby dítko v souvislosti s nedovyvinutými chlopněmi v močovém měchýři (které se mi do puberty samy dovyvinuly) popřípadě s drastickou léčbou těchto zánětů, která mi na nějakou dobu mj. odrovnala slinivku.
Anémie se alopaticky neléčí, pouze se podává železo coby substituce. Mám však v plánu zjistit něco více právě o těch bylinkách, ten případ paní Zagorové mě zaujal.

Alergie jsou poruchy imunity. Mechanismus těchto určitě ovládáte. Tak podotýkám jen, že příčiny spatřuji v příišné "zhýčkanosti" lidského jedince v prostředí téměř sterilním a zároveň ve zbytečně vysoké proočkovanosti i proti tak triviálním záležitostem jako jsou třeba neštovice apod.

Shrnutí závěrem; kromě zápalu plic moderní medicína nic z toho, co jste uvedl, neumí vyléčit. A některé "nemoci" by člověka ani nepotkaly, kdyby nebyl blbej.

248393

19.07.2011 20:19

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: AIDS, KONDOM a snížení porodnosti

baba_Blažková 89.?.?.?

Nebojte, však ono je dost škaredých pohlavních nemocí, před kterými kondom nikoho neochrání. [cool]

248395

20.07.2011 20:30

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

baba_Blažková 89.?.?.?

Tak teď asi budu hodně drsná, zejména když jsem pod jiným článkem přirovnala pana Evropana k Hitlerovi. Ale. Jak už jsem napsala k diabetu 1. typu, začne se projevovat ve velmi raném věku, bez léčby by se jedinec ani nedožil pohlavní dospělosti (nemnožil by se, neměl by podobně postižené potomstvo). Hnusné, ale pravdivé. Krom toho je o dost vzácnější než diabetes 2. typu, za který si mohou postižení sami.

Gangrény jsou ohavné záležitosti. Avšak třeba konkrétně cukrovkář, když chytne do rány infekci, je vcelku v háji i s antibiotiky. Na druhé straně alternativní léčbou gangén jsou přece muší larvy, to msíte vědět, jste jistě inteligentní člověk. Jde o to věc podchytit včas.

S alergiemi na mě nechoďte, mně našli v šestnácti x alergií při tom jejich píchacím testu a to žádné potíže nemám (je mi 34). Víte, co si myslím? Že zrovna toto je taky obrovský kšeft. Ale já jim ty jejich prášky nežeru a ani žrát nebudu, taky na co? Neslzím, nekýchám, nemám vyrážku ani astma. A baštím všechno na co mám chuť, zejména "nezdravé" věci. Jo, a kouřím.

Jsem přesvědčena, že spousta alergií je způsobena nezodpovědným očkováním, zanášením lidského organismu chemickými svinstvy a kulturami vypěstovanými na potratech.

Uštknutí hadem není nemoc. Když zbaštím muchomůrku zelenou, taky to není nemoc.

A s anémií na mě taky nechoďte, jednu takovou mám. Kdybych si mohla v této době jen tak naspat svých dvanáct hodin denně a menses si odbýt doma v poklidu, aniž bych se musela honit za výdělkem, tak by mi ani tolik nepřekážela v běžném životě. Otázkou je, co je normální běžný život. To, co tu žijeme IMHO nikoli.

248495

20.07.2011 20:43

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

baba_Blažková 89.?.?.?

Opravdu je mi líto, patrně vás rozčílím, ale potlačit příznaky nerovná se vyléčit. Je rozdíl mezi lékem a substitucí, tedy náhradou něčeho, čeho se organismu nedostává (popřípadě potlačením něčeho, co přebývá), avšak ve zdravém organismu by bylo v přiměřené míře. Fakt.

Konkrétně - jsem si jistá, že se nikdy nedožiju dne, kdy mi lékař oznámí "Gratuluji, Kateřino, jste vyléčená z anémie, už nemusíte baštit ty hnusné kapsle třikrát denně".

Chápete?

248497

21.07.2011 08:50

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

baba_Blažková 89.?.?.?

Já o koze a vy o voze.
Tyto "nemoci" jsou následkem něčeho,nikoli primárním problémem. A alopatie je vyléčit neumí. Pouze potlačit projevy.

248537

21.07.2011 14:56

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

baba_Blažková 89.?.?.?

O to se s vámi nepřu [smích]

A ani si nestěžuju.

Přinejmenším však musíte připustit, že spousta nemocí jaksi vymizela se zvýšenou úrovní hygieny, třebááá... mor.

248566

21.07.2011 20:45

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

baba_Blažková 89.?.?.?

Možná u některých diskutujících. Já tvrdím, že nic není jednoznačné. Jediné, co mě na klasické alopatii skutečně rozčiluje je to, že nemohu ovlivnit, proti čemu své dítě dát či nedat očkovat. Jinak si samozřejmě nemyslím, že na komplikace, které mě postihly předminulý pátek by postačil heřmánek a vyležet. A oceňuju doktora, který mě neukecával, ať ležím ještě týden ve špitále, i když diagnóza by na to byla, a musela jsem přísahat, že nebudu hned zítra skládat uhlí [smích] . Vztah doktor - pacient by měl být vždy o dialogu. Ačkoli si plně uvědomuji, že já jsem prachmizerný pacient. Věřím svému tělu a své intuci, taky věřím ve svůj imunitní systém a i když mě občas sklátí bacil, neležím nikdy déle než tři dny. A to maximálně 2x do roka bez návštěvy lékaře. Naopak můj "nebožtík", ten pořád kňoural, jak je mu zle, jak mu svět křivdí, hýčkal si svoje "smutky" a domnělé křivdy a "na hadře" byl skoro pořád. A vo vo tom to je... Ta veselá mysl - půl zdraví má rozhodně něco do sebe. [mrknutí jedním okem]

Tady ta diskuse byla (alespoň z mojí strany) pouze o nešťastně zvolených příkladech.

A stále si stojím na tom, že člověk sám svou vůlí a svým chováním může ovlivnit hodně, především své zdraví.

248606

22.07.2011 12:03

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

baba_Blažková 89.?.?.?

>A skoro se mi nechce věřit, že by vás nějaký doktor ukecával, ať ležíte v nemocnici o týden déle. Teď je trend pacienta co nejdříve vykopnout z nemocnice pryč, poněvadž léčba stojí špitál prachy

Pane, já tam byla s komplikovaně probíhajícím spontánním abortem, málem jsem vykrvácela, když jsem si volala sanitu, tak to už jsem stěží mluvila. A domů jsem utíkala hned druhý den po všech zákrocích, to jsem si doslova vybrečela. Kvůli roční dcerce.

248671

22.07.2011 14:08

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

baba_Blažková 89.?.?.?

Nešlo o revers. Z domova jsem měla důrazný zákaz podepisování jakýchkoli reversů ze zřejmých důvodů [cool]

248683

23.07.2011 09:46

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

baba_Blažková 89.?.?.?

Já nikdy netvrdila, že v mnoha ohledech nejsem magor.

Na druhou stranu - opravdu naslouchám tomu, co mi říká moje tělo. A když říká, že to bude OK, beru to tak. Párkrát mi i řeklo, že to OK není, já to zaslechla a zařídila se podle toho, díkybohu. Vždycky, když jsem čekala miminko, tak jsem si s ním "povídala". V tomto posledním případě se mnou "nemluvilo" - nevím, jak to popsat. Takže jsem byla připravená, že to nemusí dopadnout.
Když jsem čekala Kačenku, zvažovala jsem i alternativu porodit doma. Tři týdny před termínem se frekvence jejích pohybů velmi snížila. Trošku se sem-tam pohla, ale bylo to jiné, nemeškala jsem, utíkala jsem do nemocnice a dobře jsem udělala. O půl roku později mi vyprávěla jedna paní, že měla taky podobné pocity, ale nevěnovala jim pozornost. Až dokud když pohyby nevymizely úplně. A to už bylo pozdě.

Je třeba poslouchat, co nám naše tělo (duše?) říká.

248773

23.07.2011 12:46

NATO bude v Libyi poraženo

RE: O co jde bylo jasné hned

baba_Blažková 89.?.?.?

A nelze se nezeptat - jak to vlastně bylo s Olafem Palmem? Taky celkem ticho po pěšině...

248787

24.07.2011 20:05

NATO bude v Libyi poraženo

RE: O co jde bylo jasné hned

baba_Blažková 89.?.?.?

Protože v tomto ohledu ještě nemá vlastní názor, pastuju jednu připomínku z diskuse na Aktuálně. Přijde mi zajímavá.

Kurt Nimmo, 23. 7. 2011
Nedlouho před událostmi v Norsku vydalo americké Ministerstvo pro domácí bezpečnost propagandistické video http://www.infowars.com/dhs-video-characterizes-white-americ
ans-as-most-likely-terrorists/ , charakterizující bílou americkou střední třídu jako teroristy a členy „bílé al-Kajdy“, což je termín vytvořený k tomu, aby si lidé spojili obrázek islámské teroristické skupiny vytvořené americkou CIA s „pravými extrémistů v Americe.
Video amerického ministerstva je součástí vládní masové hysterické kampaně „Vidíš něco? Řekni to.“, následující po zprávě tohoto ministerstva uniklé do médií v r. 2009, která označuje libertariány a zastánce Druhého pozměňovacího zákona za teroristy a pravicové extrémisty.
Údajný pachatel norského bombového útoku a střelby je popisován jako pravicový extrémista a bývalý člen populární politické strany, která na sebe nahlíží jako na „stranu libertariánského lidu“ s ideologií zaměřenou na klasický liberalismus.
Anders Behring Breivik byl podle novinových zpráv také členem Progress Party (Strany pokroku) http://www.reuters.com/article/2011/07/23/us-norway-killer-idUSTRE76M1P420110723 . Byl členem od r. 2004 do 2006 a v její mládežnické verzi od r. 1997 do r. 2007.
Preambule platformy Strany pokroku označuje organizaci za populisticko-libertariánskou a za její hlavní cíl je prohlašováno snížení daní a zásahů vlady. CFR http://www.foreignpolicy.com/a

248853

24.07.2011 20:06

NATO bude v Libyi poraženo

RE: O co jde bylo jasné hned

baba_Blažková 89.?.?.?

*nemám

248855

25.07.2011 18:56

Jsem pro trest smrti – a vykonat ho rychle

RE: Souhlas s p.Stworou

baba_Blažková 89.?.?.?

Tak to preventivně vystřílíme všechny, ne? Však on si je pámbu přebere.

249000

27.07.2011 11:00

Islandská krize a následná „revoluce“ Díl I.

RE: Peníze jsou až na prvním místě! Báječný článek na Britských listech

baba_Blažková 89.?.?.?

Tak ještě jeden, takový "upgradovaný".
Paní učitelka v hodině občanské výchovy se ptá dětí, jak mají rády pana Kalouska.
Hlásí se Anička:
"Já ho mám tak ráda, že si ho dám vytetovat na prsíčko a až mi začnou růst, bude se zvětšovat."
Hlásí se Mařenka:
"To já si ho nechám vytetovat na bříško a až budu čekat děťátko a poroste mi bříško, poroste i on."
Hlásí se Pepíček:
"Tak to já si ho nechám vytetovat na pinďoura. Pak půjde do piče nebo do prdele nebo bude viset."

249205

27.07.2011 18:05

Pochopení federální „dluhové krize“

RE: No clovek nemusi byt ani ekonom aby vedel

baba_Blažková 89.?.?.?

Teď by mě zajímala odpověď na zcela záměrně kravskou otázku.
Když jde vygooglit dluh ČR, když jde vygooglit dluh USA, proč nikde není k mání bilance MMF?
Možná blbě googlím, když tak někdo hoďte link, prosím.

249238

27.07.2011 20:49

Ještě jednou masový vrah Breivik

V každém případě

baba_Blažková 89.?.?.?

Je to slušná kouřová clona.

Lidé se rozhořčují nad obludností Breivikova činu, konspirují, snaží se dopátrat příčin, jiní by zase lynčovali...

A nám tady zatím řádí Mafie ve vládě, ekonomika USA jde do kopru...

249253

01.08.2011 14:14

Masová psychóza v USA

Je to o lidech, kteří se cítí být "pacienty"

baba_Blažková 89.?.?.?

Člověk normálně reaguje na podněty ve svém okolí. Něco ho bolí, něco ho mrzí, něco ho sere. Ale nemůže s tím nic dělat. Je naprosto normální, že tyto podněty se kumulují tím, jak je člověk potlačuje, aby příliš nevyčníval. Když už toho má právě akorát, může udělat pouze dvě věci. Buďto zatočit s příčinami anebo "implodovat" - nervově se zhroutit. Pokud nechce zažít onu implozi a vidí, že k ní neodvratně spěje, nechá si zobání napsat zavčasu. Pokud už implodoval, zobání dostane v rámci stabilizace. Zatočit s příčinami totiž bývá zpravidla nad lidské síly jednotivce. Nebo si to alespoň myslí - je mu to denodenně podsouváno; svět je v pořádku, takhle to má být, to ty máš problém.

A tak společnost místo aby zvedla zadky a zatočila s problémy, které se nás všech niterně týkají, spokojeně zobe.
Problémy už tolik nezasahují, vždyť ono je to vlastně jedno, zatím žiju, zatím dýchám, zatím mám co jíst, sedím v teple a zítřek ještě nenastal. Ten budeme řešit zítra.

Velice žádoucí pro kalousky (eufemismus), kteří si tím pádem dělají s našimi životy, co chtějí, a společnost s rozostřeným vnímáním na to kašle.

Až se pomyslné společensko-sociální nůžky rozevřou natolik, že budeme dostávat lístky na základní potraviny, abychom jim nevychcípali a mohli na ně od nevidím do nevidím otročit, nedílnou součástí tohoto asociálního programu budou i lístky na "zobání". Občane, spolkni piluli a hlavně se nestarej, co mezitím vyvádíme my, vrchnost.

249643

02.08.2011 13:03

Česká republika nemá účinný protikorupční zákon

RE: Pan Babáček to pořád ještě nepochopil.

baba_Blažková 89.?.?.?

>temi samymi obcany co zvolili dnesni skvely parlament korupcniku

Jo? ODS vyhrála volby? TOP 09 vyhrála volby?

To je jen další ilustrace toho, jak to u nás funguje. Občane, vol si koho chceš, my se tam stejně dostanem - s tvým hlasem nebo bez něj.

249716

02.08.2011 16:57

Česká republika nemá účinný protikorupční zákon

RE: Pan Babáček to pořád ještě nepochopil.

baba_Blažková 89.?.?.?

Pouze tam, kde není úspěch za každou cenu, i za cenu lidských životů, neprávem glorifikován.
Mohlo by to být i u nás, ale chce to příklady, vůli a čas (a v prvé řadě jednoznačný zákon).

Jen nevím, jak to souviselo s faktickými volebními výsledky.

249726

02.08.2011 18:34

500 milionů otroků dluhu: Evropská unie je neofeudální kleptokracií

RE: Je čas na.rat těm ku.vám do huby...

baba_Blažková 89.?.?.?

Jak chcete odmítnout platit daň z příjmu, v případě, že jste řadový zaměstnanec, kterému toto automaticky "odebere" už mzdová účtárna vašeho zaměstnavatele?
Pokud však znáte cestu, sem s ní - určitě ji bude mnoho ochotně následovat.

249729

02.08.2011 18:37

500 milionů otroků dluhu: Evropská unie je neofeudální kleptokracií

RE: Neverim

baba_Blažková 89.?.?.?

Pravdou je, že po zaplacení všech povinných "životních standardů" vám z průměrné mzdy (jste-li sám) skutečně zbude mnohdy jen těch 50 Kč na den.

249730

02.08.2011 18:40

Česká republika nemá účinný protikorupční zákon

RE: Pan Babáček to pořád ještě nepochopil.

baba_Blažková 89.?.?.?

http://jozefm.webovastranka.cz/forum/88/117?message_quote_form=117&message_rows=3&page=0

249731

02.08.2011 18:44

Česká republika nemá účinný protikorupční zákon

RE: Pan Babáček to pořád ještě nepochopil.

baba_Blažková 89.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=OAdXxE_uHlg&feature=related

249732

02.08.2011 18:55

Česká republika nemá účinný protikorupční zákon

RE: Pan Babáček to pořád ještě nepochopil.

baba_Blažková 89.?.?.?

Naše společnost v současné době spěje jednoznačně zpět k feudálnímu systému - tak jak je teď nasměrována.
Vše, co mělo být objektem veřejného zájmu, je neustále divoce privatizováno, což s veřejným zájmem nemá nic společného.

Vzhledem k tomu, že i přesto, jak dopadly volby, byla vláda ustavena tak, jak byla, nelze se nedomnívat, že tento proces je řízený (otázka je kým KONKRÉTNĚ).
Je jen ilustrativní (opět), že vládu jmenoval zrovinka ten pán, který "nezná pojem špinavé peníze".

Co by bylo, kdyby je druhá věc.
Na kdyby bychom si tu mohli hrát donekonečna. Ale stalo se to, co se stalo a ten, kdo není úplně zabedněný, vidí, kam to vede, a tedy i Qui bono (což je zároveň odpovědí na otázku PROČ).
Ať žije kníža Schlafenberg!
[bliji]

249733

02.08.2011 20:27

Česká republika nemá účinný protikorupční zákon

RE: Pan Babáček to pořád ještě nepochopil.

baba_Blažková 89.?.?.?

Na širší analýzu nemám čas, ale možná kdybych na to dostala grant... [cool]

249736

02.08.2011 21:36

Česká republika nemá účinný protikorupční zákon

RE: Pan Babáček to pořád ještě nepochopil.

baba_Blažková 89.?.?.?

Ušetřili bychom za Vondru, Drobila a drahý zvukaře. A to není málo. Dokonce je to víc, než kolik byly za poměrné období před Kalousovým škrcením veřejných rozpočtů výdaje na sociální dávky, mateřké, přídavky atd.

249740

02.08.2011 21:39

Česká republika nemá účinný protikorupční zákon

RE: Pan Babáček to pořád ještě nepochopil.

baba_Blažková 89.?.?.?

Koaliční potenciál vítěze voleb - no jo, když se každý zaklíná, že s komunistama do toho nejde, tak to máte těžký... Zároveň to vypovídá o aroganci našich mocipánů, že (opět) kašlou na to, koho občané volí.

249741

03.08.2011 02:05

Česká republika nemá účinný protikorupční zákon

RE: Pan Babáček to pořád ještě nepochopil.

baba_Blažková 89.?.?.?

Už jsem to sem vkládala před cca deseti minutami jako samostatný thread, ale někam se to ztratilo - to jsem blázen, Vladimíre - tak ještě jednou extra pro vás, čochtane.
Jsou toho dva kusy.

Chlapík přepadne Kalouska a křičí na něj: "Dej mi všechny svoje peníze!!!" Kalousek na to úplně klidně: "Víš, kdo já jsem?" - "Nevím, ale dej mi všechny svoje peníze!!!" - "Tak já ti to povím. Jsem Miroslav Kalousek, ministr financí..." - "Jó??? Tak to mi naval všechny MOJE peníze, ty hajzle jeden!!!"

- - -

Český ministr dopravy se zastavil na návštěvě u svého německého kolegy.
Vidí, že má v garáži Ferrari a Lamborginhi, má velkou vilu, všude luxus...
Čech se diví jak může takto žít, odkud má tolik peněz. Německý ministr říká:
"No to máš tak, vidíš tam tu dálnici?"
"Vidím."
"Tak měla být široká 20 metrů, ale stáhl jsem ji na 19 m. No a z toho, co jsem ušetřil, si takto žiji."
Po roce přijede německý ministr do Čech a vidí zámek místo vily, kolem rozlehlý park, helikoptéru. Udiveně se ho ptá, jak vydělal tolik peněz.
"No, to máš tak, vidíš tu dálnici?"
"Nevidím."
"No vidíš!"

Zdroj politikahumorem.webnode.cz

249750

04.08.2011 12:27

Česká republika nemá účinný protikorupční zákon 2.

RE: Musím panu Babáčku rozkopnout iHned a iDnes jeho Pre/Ambul/i

baba_Blažková 89.?.?.?

No jo, ale drobné nuance tu jsou v tom smyslu, že neznám žádného bývalého komunistického prominenta, který by měl poté, co skončil svou politickou kariéru, nakradeno tak, jako naši současní prominenti.
Může to mít dvě příčiny. Buďto skutečně nekradli tolik (přece jen - byl tu zákon o rozkrádání majetku v socialistickém vlastnictví), anebo se ostýchali dávat tak ostentativně najevo, jak skvěle si žijí z původně veřejných prostředků.
V obou případech to hodně vypovídá o panoptiku zmrdů, kteří se v čele naší republiky vystřídali od pověstného sametu - ta jejich nabubřelá arogance a iluze beztrestnosti, to je více než plivnutí do tváře běžnému občanovi a daňovému poplatníku (který to nakonec zacáluje).

249832

04.08.2011 18:42

Česká republika nemá účinný protikorupční zákon 2.

RE: Musím panu Babáčku rozkopnout iHned a iDnes jeho Pre/Ambul/i

baba_Blažková 89.?.?.?

To samozřejmě nelze popřít.
Víte ale, co je na tom nejlepší?
Když už nic jiného, tak fakt mám pocit, že lidé spolu opět začínají nalézat společnou řeč. Že začínají vidět to, co neviděli ještě tak před třemi lety, což není dlouhá doba. Že ti, kteří mi tehdy nadávali nad sklenkou do komunistek, dnes připouštějí, že v mnoha ohledech jsem měla a mám pravdu. Že začínají více vidět, co je spojuje, než to, co je rozděluje.
Líbí se mi i atmosféra zde, kdy diskuse se málokdy tříští do nepodstatných témat.
Dokonce se mi líbilo i to - Vladimír odpustí [smích] - jak většina diskutérů nesouhlasila s trestem smrti pro Breivika, že se nenechali strhnout emocemi, ale pokoušeli se o analýzy, jakkoli mnohdy krkolomné, prostě mám pocit, že lidé jsou dnes jaksi "stažení v sobě" a bedlivě pozorující, co se kolem děje. Že si dávají setsakra pozor na to, aby se nenechali zase uvrtat do nějakého toho plyše.
Je dnes mnohem snazší poznat na diskusích provokatéry a placené diskutéry. Jejich rétorika se nemění (banány, hajzlpapír, kolik stojí televize) a argumentace jejich odpůrců je naopak čím dál sofistikovanější (když nepočítám některé nezletilé blbečky, co si hrají na revolucionáře, avšak odpusťme jim, jsou ještě mladí - vždyť já sama mám šestnáctiletého syna a asi by z něj padala podobná "moudra" a možná, že někde i padají, aniž bych to věděla).
To, že nespokojenost v řadách občanů sílí, že dotyční dokonce umí správně pojmenovat problém, je něco nového. Já jsem spíše člověk pocitový a intuitivní, proto vám mohu bez nadsázky říci, že to doslova cítím. Ještě to nemá úplně jasné kontury, ale rýsuje se to. I vy sám, i já sama, jsme příkladem - určitě jsme si zde párkrát šli po krku [smích] . Dnes více hledáme a méně "masturbujeme" svá ega.

Doufám jen, že tentokrát to (myslím tím my všichni) neproserem.

249854

04.08.2011 18:59

Česká republika nemá účinný protikorupční zákon 2.

RE: Zákon a ještě i úřad?

baba_Blažková 89.?.?.?

A fakt si myslíte, že by třeba nepomohlo, kdyby museli veřejní činitelé každoročně zveřejňovat, jak jsou na tom s majetkem?
Mohlo by to mít dvojí funkci - jednak odradit ty, kdož by se na ony posty hnali právě s vidinou různých "malých domů" (jakože po moravsky "dom" nikoli staveb) a jednak pak pro kontrolu, zdali nám ti naši funkcionáři nějak podezřele nebohatnou...
Já nejsem bůhvíjaký lumen, jen se snažím tlačit na myšlení, a tak tlačím a tlačím... [cool]
Ono odsoudit něco v zárodku je snadné, ale co tak zkusit něco vymyslet, nějaké řešení? I kdyby bylo sebenaivnější, vždyť nejsme úplní blbci a konfrontací názorů bychom se snad k něčemu kloudnému mohli dobrat, no ne? Vždyť se to týká nás všech. [smích]

249856

04.08.2011 19:06

Kaddáfí je v Libyi silnější, než kdy předtím

RE: Kdo to zaplatí ??

baba_Blažková 89.?.?.?

Jó, kupování loajality obyvatel...
No nežijeme my si převelice, že na nás naši mocipáni něco tak laciného ani nezkoušejí?
[cool]

249857

05.08.2011 00:45

Česká republika nemá účinný protikorupční zákon 2.

RE: Musím panu Babáčku rozkopnout iHned a iDnes jeho Pre/Ambul/i

baba_Blažková 89.?.?.?

Vlezte mi na záda oba, nikoho tu nestírám a to, že reaguju na to, co uznám za vhodné, to tady snad dělají všichni, tak wo co gou? [překvapení]
Nebo je tu někde nějaké vlákno končící větou "Blažková, kde seš, tohle mi teda vysvětli babo!" na které bych měla reagovat? A jestli jo, tak to sorry, já ale holt občas mívám na práci i jinší věci než smrdět tady. [cool]

249880

05.08.2011 01:01

Kaddáfí je v Libyi silnější, než kdy předtím

RE: Kdo to zaplatí ??

baba_Blažková 89.?.?.?

Milej zlatej, tady je věcí, co nám nikdy nikdo nezaplatil (a nezaplatí).
Mne jen zaujal ten obrat "kupování si loajality obyvatelstva", protože to je... těžko říct, co to je - Orwellismus to ještě není, ale už mi to zavání. Sakra, jak já bych strašně chtěla, aby si ta naše banda tam nahoře kupovala moji loajalitu (a stejně tak i vaši a veškerého obyvatelstva včetně našeho potomstva), dopiheletmavýho, Bože odpusť. [cool]

Jo TAMTO byl ten "stěr"? Tak to mi nedošlo (nežiji tímto fórem, mám i jiné starosti), no takže tady jsme se patrně názorově rozešli jako Mao s Leonidem [velký smích]

249881

05.08.2011 12:17

Kaddáfí je v Libyi silnější, než kdy předtím

RE: Kdo to zaplatí ??

baba_Blažková 89.?.?.?

Mně šlo hlavně o to, že v Libyi se neprohání žáden magor se zlatým samopalem jako v tom filmu s Nikim Cagem, nikdo nikomu neseká končetiny atd.
Přesto se vojensky intervenuje zrovna v Libyi a argumentuje se "nelidským" režimem. Ale jinde, kde je režim neúměrně horší, NIC.
Samozřejmě, že jde o ropu. Vždycky jde o ropu. Naše civilizace je závislá na ropě. Povídal mi jednou můj drahý, že než by slevil ze svého životního standardu, tak to radši ať zatřelí pár plukovníků. A já jsem možná naiva, ale s takovýmito postoji nemůžu souhlasit, nechutná mi být součástí civilizace, která vede takovéto výbojné války. Protože toto není ničím jiným než výbojnou válkou naší loupeživé civilizace. To se radši vrátím ke kamnům a k uhlí, mně to neva, štípat dřevo taky umím. Auto nemám, nemám ani řidičák. Nezajímají mne argumenty "dojíždění do práce" atd. Tak by se holt nedojíždělo. Nedostatek paliva (nebo jeho neakceptovatelná cena) by náš život "zpomalil". Byli bychom více závislí na tom, co se děje v našem bezprostředním okolí, a nemyslím si, že by to bylo na škodu, ba právě naopak. Nebudu tady rozvádět tyhlety své, pro mnoho lidí hodně ujeté, myšlenkové pochody. Mně nevadí skromný život. Daleko více mi vadí, když mi někdo diktuje, jaký způsob života je ten jediný správný.
A ještě jednou - nepopírám, že jsem naivní idealistka a možná taky trochu slepice. Já nemám vysoké cíle. Pro mě je největším štěstím vychovávat děti a starat se o běh domácnosti. A když mi k tomu všemu ještě drahý pochválí oběd... je něco hezčího?

(A domnívám se, že v tomto se shodnu s každou jinou "slepicí" v Libyi. Tyto však teď díky našim nárokům mají úplně jiné strosti, bohužel.)

249909

06.08.2011 20:46

Permakultura - životní styl budoucnosti

RE: U nás nesmysl

baba_Blažková 89.?.?.?

Nevím, kdy to začlo chodit, ale před třetí odpolední tady v ČR asi tak do půl čtvrté minimálně (pak jsem se na to vyprdla, velebnosti) mi to nechodilo lautr vůbec.
A předevčirem to tež mělo jakesyk vypadky. [pláč]

249967

06.08.2011 21:27

Kaddáfí je v Libyi silnější, než kdy předtím

RE: Kdo to zaplatí ??

baba_Blažková 89.?.?.?

>Jak debatovat se sofistou, který reaguje větou, cituji: "K tomu se nedá asi nic říci"???? a v dalších svých příspěvcích a vláknech pokračuje, JAKO BY NIC, v předchozím kurzu??? (podobně se na nižších úrovních, v jiných souvislostech, občas, chová přítel a kamarád Vojta49).

Může to být i takto [smích]

http://www.youtube.com/watch?v=hfanHHLUaQI

Každý máme právo se mýlit (nebo se vyvíjet).
Ale já jsem naivní idealistka a mám taky právo se mýlit. [cool]

249971

06.08.2011 21:39

Role muže a ženy v rodině

No vida

baba_Blažková 89.?.?.?

Žádné alimenty, žádné střídavé výchovy, žádné bláboly o tom nakolik je žena vpodstatě méněcenná.
Lhotáku, faktem je, že role muže a ženy jsou rolemi specifickými, nezaměnitelnými; každý má na tomto světě svůj úkol. Vy byste nepřežil porod (možná by vás odrovnala i poněkud výživnější menstruace) a já bych zase nešla se sbíječkou do čelby. Tak to prostě je. Na tom se s Vám shodnu i já, počkám si, k čemu dospějete příště.
Jen koukám, pozoruju a komentuju.
Vaše máma z Vás možná nakonec bude mít radost.

249972

06.08.2011 21:58

Stanové městečko u New Jersey

RE: Krize v USA se prohlubuje,počet příjemců potravinové pomoci stoupá a dnes činí již 46 milionů osob.

baba_Blažková 89.?.?.?

No, já nevím... na burzách prej to teď padlo na rekordní hodnoty z r. 2008, takže se nedomnívám, že optimismus je v tomto ohledu na místě. [cool]

249975

06.08.2011 22:17

Stanové městečko u New Jersey

RE: Co dementálně hýbe Českem: změna pravopisu

baba_Blažková 89.?.?.?

Jsem nedávno psala na Ústav jazyka českého při AV ČR ohledně té svojí "oblíbené" výjimky. Zajímalo mě, proč výjimka, když v principu jde o něco, co je vyjmuto z celku, tedy někdy i (nedokonavě) vyjímáno, stejně jako může být něco přejímáno nebo objímáno a máme zde přejímku i objímku - dokonce i jímku.

Bylo mi odpovězeno, že se slovo výjimka řeší stejným způsobem jako výčitka.

Tak jsem napsala, že výčitka pro mě není argument, neboť neznám žádnou čitku ani čítku, ani žádnou občítku či přečítku ani nic podobného, stejně jako neznám žádnou přéjimku, óbjimku ani jimku jako takovou, že tedy výčitka může být v tomto ohledu vyjímkou z pravidel - a že jich teda máme fakt hodně.

No a na toto jsem se už odpovědi nedočkala... asi to tam fakt šéfuje nějaká pýča.

[chechtot]

249977

08.08.2011 01:15

Role muže a ženy v rodině

RE: neschopné líné

baba_Blažková 89.?.?.?

Proč provokujete?
Víte co, jeďte na exkurzi do Ostravy, je tam taková jedna pekárna, kde se peče Mariánskohorský chleba. Řekněte si tam o práci v horním patře "u koblih". Pracují tam samé ženské. Chlapi tu dřinu za ty prachy zpravidla nevydrží. A to je jen jeden z mnoha příkladů.

A ty kecy o brnkačce porodů a běžných potratech si taky nechte. Jak správně podotkl(a) diskutující pode mnou, kdysi na to ženské velice často umíraly a já takhle málem umřela před několika týdny (zanechala bych po sobě tři siroty) - miminko ve mně umřelo a potrat nastal někdy ve 14. t. t. - to už není žádná prdel a lá silnější perioda.
A ještě pro představu - poprvé jsem rodila 12 hodin, podruhé 25 hodin a potřetí muselo mimčo ven "císařem", tak mi nevykládejte nic o pár hodinách a nečumte na nablblé komedie jejichž vrcholem zpravidla bývá spěšný porod (potkává ve skutečnosti jen asi tak 5% žen).

A taky vím, jak se jmenuje ta smrtelná nemoc mužů na 7 písmen. (Rýmečka.) Ale já jim to neberu, jsou tak stavění, nemají ty prahy bolesti nastavené tak jako my. [cool]
A nenavážím se, nezobecňuju. Jsem už totiž dospělá. Vy ještě evidentně ne, Lhotáka to ještě čeká, ale už je na slibné cestě - narozdíl od vás.

Mohla bych tady taky ještě vytáhnout "argumenty" jako domácí násilí (prožité, přežité avšak bohužel stěží zapomenutelné), které potká statisticky 20% ženských. Proč to nedělám? Protože to nepovažuju za argument. Pokud bych všeobecně tvrdila "všichni chlapi jsou idioti", shazovala bych tím sama sebe, protože jak už z výše napsaného vyplývá - taky jsem si s nimi zadala.

Takže pokud máte problém se svou ženou, že dřete jak Bulhar a ona to patřičně "nedocení", není to chyba ženských, je to vaše chyba. Protože přes to všechno se nakonec stejně dožadujete kňouravě přístupu mezi její stehna - což? Ona ta ženská je sice (libovolně doplňte), ale teď velí penis.
V mém životě nejeden vztah, který slibně začínal, skončil poté, co jsem řekla svou oblíbenou větu "neurážej přede mnou svou bývalku, když jsi na ni lezl, tak ti nevadilo, že je to, co říkáš, takže to vypovídá leccos spíše o tobě než o ní."

No, a vo- vo- vo tom to je.
[smích]

250112

08.08.2011 01:21

Role muže a ženy v rodině

RE: Tento citát taky stojí za to:

baba_Blažková 89.?.?.?

Se divíte? Plné časáky různých návodů jak na lesbický sex, jak si užít nevěru, kolem silnice billboardy s reklamama na erekci, mužům se zase vtlouká do palice, že ženské touží po análním sexu, grupen sexu... a nikde žádná reklama na zodpovědnost. Děti se svěřují institucím, mámy nemají čas, tátové už vůbec ne, no a nakonec že prý ona ta interrupce vlastně není vražda.
Já už se nedivím ničemu.
Hnus velebnosti, sodoma komora.

250113

08.08.2011 01:24

Role muže a ženy v rodině

RE: Teda pane Lhoták,to teda koukám...! :)

baba_Blažková 89.?.?.?

Ono je to trošičku jinak - ta zvířátka a lidé nízké úrovně uvažují způsobem "zničit cokoli, co stojí mezi mnou a ukojením mého pudu".
Duchovně vyspělé lidské bytosti uvažují "pokud uposlechnutím mých pudů někomu ublížím, je to špatné, tak to se na to radši vybodnu."

Zjednodušeně řečeno speciálně pro vás.

250114

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Káva pro Zvědavce

61

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 105 čtenářů částkou 21 389 korun, což je 61 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 0

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 0

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 2

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Zomrel Milan Lasica (†81): Odpadol na koncerte, oživiť sa ho už nepodarilo!19.07.21 07:48 Slovensko 3

Festival v Cannes se snažil dohnat Ameriku...18.07.21 13:13 Francie 1

Měnové kurzy

USD
21,79 Kč
Euro
25,67 Kč
Libra
29,96 Kč
Kanadský dolar
17,32 Kč
Australský dolar
16,01 Kč
Švýcarský frank
23,72 Kč
100 japonských jenů
19,75 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,60 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,53 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 368,06 Kč
1 unce stříbra
550,65 Kč
Bitcoin
832 680,87 Kč

Poslední aktualizace: 26.7.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 68 615 606