Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané baba_Blažková

Nalezeno 2249 příspěveků, 42 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

14.02.2021 01:14

Státní teror pozastaven pokračuje

RE: V Cesku se rozmohly konspiracni teorie o koronaviru

baba_Blažková 193.?.?.?

Rudolfe. kupte si pytlík hrachu, pohodlně se usaďte proti zdi a začněte trénovat hod touto luštěninou, když na zeď nakreslíte terč, můžete se časem dobrat i nějakých výsledků, zde však nikoli.
Petr Hampl je chytrý chlap a hlava otevřená. Také jej znám osobně.
Stejně jako tuhle Vladimíra.
Stejně jako exsoudruha Musila, tam je to však o vskutku rozsáhlé diagnóze.

V týdnu hlásil starej Blažek, že kolega z rachoty má v rodině pozitivitu. Nicméně volno si nevzal, proč taky, že. Ještě s ajťákem vzrušeně debatili u ladění kompu. Jo, na test si pak zašel, to on zase jo. Tipuju, že neustál nátlak své feminacistky doma. Na prdeli sedět ale nebude, to dá rozum. Pak dostali befelem od šéfa všichni ostatní dát se otestovat. Ajťák se vzbouřil, že on prostě nikam nejde, že zapře, že kdy s potenciálním nositelem nákazy hovořil - a běda, jestli ho někdo práskne.
Včera dorazil dotyčnému kolegovi pozitivní výsledek.
Starej Blažek se čílí, že se má trmácet kamsi na testy.
Povídám mu, starej, neblbni, zavolej si do doktora, on ti obratem pošle žádanku, nic neplatíš, navíc tady za humny ve Vítkovicích už umí testovat i bez šťourání v mozkovně (zažila jsem - hnus, velebnosti).
Zatím prská.
Já jdu v pondělí volat svému praktikovi, měla jsem tam stejně jít kvůli nepodstatné rutině, tak tam teď nepůjdu šířit potenciální brebery, nechám si vypsat žádanku a hurá na test. Snad to budu mít do čtvrtka. Ve čtvrtek mám totiž jako každý týden na programu péči o jednu těžce invalidní paní, pro kterou by nákaza byla fatální. Pro blbouny nejapné ještě jednou a pomalu, o mě nejde. Já mám tuhý kořínek. Jde o mé blízké - a ohrožené.

Jo, Číňana na vás, holoto. Jestli oni to na nás ty ludry šikmooké nakonec vskutku nevypustily schválně kvůlivá životnímu prostoru. Koukněte na ně, jak si v tom Wuchanu dneska medí. Zatímco tady se žepré bojuje za svobodu. Inu, jak pravil klasik, pěkně, kurva, pěkně.
Jen houšť a větší kapky. Nic jiného si nezasloužíme. Akorát těch děcek je mi líto.

386576

20.05.2020 22:47

Koronavirus a pofiderní čísla úmrtí

A co celková úmrtnost oproti dlouhodobému průměru za srovnatelné období?

baba_Blažková 193.?.?.?

Jakpak nám vypadá? Zvedla se?
Já odpověď znám, of course. Co vy?

379537

21.03.2020 23:30

Škandál na pobočke Slovenskej pošty

RE: Paniku už infikuje mozky mnohých....

baba_Blažková 193.?.?.?

Lombardie má nějakých 10 miliónů obyvatel. Kdy naposledy v ČR zemřelo na chřipku (rakovinu, autonehodu...) 400 lidí denně tak, jako nyní v Lombardii?

377786

20.03.2020 00:40

Škandál na pobočke Slovenskej pošty

RE: hoax, navíc průměrný věk obětí je 80 let ...

baba_Blažková 193.?.?.?

Však "nový koronavirus" zde oficiálně máme jak dlouho? Odpovím si sama, dvacet dní. Povykládáme si za měsíc, za dva. Ráda si počkám.

377685

18.03.2020 22:05

Škandál na pobočke Slovenskej pošty

RE: Paniku už infikuje mozky mnohých....

baba_Blažková 193.?.?.?

18. 3. 2020.
V Itálii za posledních 24 hodin zemřelo na Covid-19 475 lidí.
Jasně, chřipečka.

377655

13.03.2020 01:13

Bergamo v obležení: svědectví lékaře z centra epidemie

RE: Zrejme se

baba_Blažková 193.?.?.?

Antibiotika ničí bakterie, ne však viry. Samozřejmě, že se na základě oslabení organismu virem může připojit bakteriální infekce, to jsou ta známá úmrtí starých lidí v nemocnicích na zápal plic. Covid-19 však není ten případ. Zánět v plicích a následný kolaps způsobuje virus samotný, proto je to takové svinstvo, před kterým bychom měli mít respekt.

377442

13.03.2020 01:01

Koronavirus: Mnoho povyku pro nic? Nebo něco nevíme?

Netopýr?

baba_Blažková 193.?.?.?

Jen pro úplnost. Kaloň fakt není netopýr. https://zoomagazin.cz/kalon-neni-netopyr-cim-se-li...

377441

09.10.2018 09:25

Volby, volby: Mafiáni a tlučhubové mají žeň. Mirek Dušín nepřišel

RE: Škrtání kvůli bydliště u Pirátů v Praze

baba_Blažková 89.?.?.?

Omluva za to Z a přehození I a E. Hanba mi, nepřečetla jsem to po sobě. [smích]

366984

09.10.2018 09:15

Volby, volby: Mafiáni a tlučhubové mají žeň. Mirek Dušín nepřišel

RE: Výsledek hybridní manipulace

baba_Blažková 89.?.?.?

Já znám mnohé sosanské činovníky osobně. S katarzí na levici nemají aeronety a podobné nic společného. Může za to jen a pouze nedostatek sebereflexe, který zde mimochodem velmi názorně předvádíte. V Ostravě voliči předložili ČSSD účet nejrazantněji. Rykala. Ten to dostal. Počínal si ve své zastupitelské funkci arogantně? Počínal. Odtrhnul se od reality? Bezesporu. Měl vůli zatočit se šmejdy ve vlastní straně? No neměl, protože tihle šmejdi mu poplácávali po zádech a povídali, jaký je borec. A dobře věděl, která bije. Na ještě menší úrovni náš pan starosta. Dostal varování, že nemůže dělat komunální politiku se šmejdy. Jenže mu funkce zatemnila mozek. Kdyby byl trochu chytrý, zatáhne za záchrannou brzdu včas. Šanci měl. A ti, kvůli kterým odmítl naslouchat dobře míněným radám, ti, co mu mazali med kolem huby, mu teď o víkendu vrazili kudlu do zad. Ještě týden před volbami psal, blbec jeden, do místního radničního plátku o tom, že někteří zastupitelé mají přímo "vlčí hlad" po funkcích. Aniž by tušil, že nejvíce to pasuje na jeho vlastní koně ve straně. Na ty, kteří mu pochlebují a chválí "správnost" jeho kroků. Nejde se paktovat se šmejdy. Jediné, na co se u nich lze spolehnout vždy, je to, že člověka potopí, jakmile k tomu budou mít příležitost. A v politice těch příležitostí je... Že tím stáhnou ke dnu i celou stranu? To už je zodpovědnost těch na čele, že si neuhlídali "malé" šmejdy.

366983

09.10.2018 08:38

Volby, volby: Mafiáni a tlučhubové mají žeň. Mirek Dušín nepřišel

RE: S pohřbem ČSSD je tomu trochu jinak.

baba_Blažková 89.?.?.?

Je to stejné všude, v KSČM je to ještě komplikováno tím, že členská základna má průměrný věk přes sedmdesát let a grázli jsou tudíž neodstřelitelní. Na argument "já vím, že je to hlupák, egoista, arogantní hovado atd., ale já ho znám padesát let, a proto proti němu ruku nezvednu," není co říci.

366981

09.10.2018 08:33

Volby, volby: Mafiáni a tlučhubové mají žeň. Mirek Dušín nepřišel

Škrtání kvůli bydliště u Pirátů v Praze

baba_Blažková 89.?.?.?

To je hodně divné, protože tady v Ostravě se neškrtá. Tady když chcete někomu odstřelit kandidáty, tak se dotyčným jednoduše zavolá. Čekatelům na adopci zavolá starosta, že jim do toho má co mluvit OSPOD, který podléhá obci, a že vše lze zařídit, také se volá zaměstnavatelům, aby se jim oznámilo, že jejich zaměstnanec má podezřelé styky se škaredou stranou. U příspěvkových organizacích se vyhazovem z práce vyhrožuje přímo. Jeden kandidát teď odstoupil proto, že mu bylo vysvětleno, že pokud takto neučiní, exekutorská kancelář mu zruší splátkový kalendář.

Potíž z bydlištěm tu byla také, konkrétně na kandidátce ROI ve Vítkovicích. Z volební komise se volalo na Magistrát města Ostravy, kde dospěli k závěru, že to nevadí, že prostě pokud kandidát bude zvolen, tak pouze (sic!) vznikne "překážka volitelnosti", což znamená prý jin to, že nemůže být zastupitelem. Takže ihned po zvolení mu bude mandát odebrán a postoupen následujícímu kandidátovi. Z čehož jsem usoudila, že v příštích volbách postavíme v Ostravě kandidátky snů. Zkusím ukecat Gotta a tak. [smích] Jako výtah postačí.

Jinak si dovoluji nesouhlasit s tím, že kdyby volby něco mohly změnit, už by je zrušili. Kdyby to byla pravda, nenakupovaly by se v obvodech se zvýšeným počtem vyloučených lokalit hlasy od nepřizpůsobivých. Což nám zároveň poskytuje odpověď na otázku, proč místním "úspěšným" politikům tolik vyhovují vyloučené lokality na katastrech, jež spravují.

366980

21.06.2018 11:54

Neskutečná chudoba hudebních žánrů

RE: anální hudba

baba_Blažková 193.?.?.?

To jsem navrhovala na zastupitelstvu. Pouštět na Míráku ve Vítkovicích vážnou hudbu, aby se tam nesrocovaly na lavičkách jisté skupiny obyvatel. [velký smích] Koukám, že zdaleka nejsem originální. [mrknutí jedním okem]

364838

09.05.2018 02:00

Když nevinného obviní z harašení

Jasně

baba_Blažková 89.?.?.?

Zatímco muži nic podobného nedělají, kdepak. Inu, nedělají, když ženská ví včas, komu dát. [smích]
(To jen pro vyvážení.)

364039

05.03.2018 21:29

Válka proti mužnosti

RE: Zase ten kulturní marxismus.

baba_Blažková 89.?.?.?

Musím reagovat. Blbost je žádoucí ženskou vlastností. Málokterého muže dlouhodobě baví žena zvládající fundovaně oponovat v rámci kteréhokoli oboru, ve kterémžto by se muž rád cítil odborníkem na slovo vzatým, tedy aspoň doma.
Blbky navíc skutečně jsou schopné vlézt pod kohokoli, kdo se opentlí příslušnými insigniemi významnosti, bez ohledu na to, co je to za blba. Vedle blbky se i průměrný muž cítí býti pánem situace. Blbky prostě mají evoluční výhodu.
Jak jste si to zařídili/vyšlechtili, takové to máte. Koneckonců, nebývá to právě a zrovna zde na tomto webu v diskuzích tak častým tématem, co že je vlastně to ono důležité na ženě?
(Mozek to není, mám takový mlhavý pocit, že důležité je, aby polykala.)
Nic ve zlém.

362905

29.01.2018 09:21

Bylo to o vous, ale vyhráli jsme

RE: Za celý víkend

baba_Blažková 89.?.?.?

Stejně je to prdel, s jakou železnou pravidelností ho vždycky před volbama schovávaj.

362191

07.01.2018 17:01

Urážet náboženské symboly v 21. století je opravdu nemístné

RE: Cokoli lze prohlásit za svaté či posvátné - pokr.

baba_Blažková 89.?.?.?

...
... A už se těším, jak by si s takovouto normou poradili například pastafariáni.

Posmívání se čemukoli, to si vyhrazuji a vyhrazuji to i pro všechny lidi. Už Mark Twain psal, že smích je největší a nejúčinnější zbraní lidstva. A milý Clemens dobře věděl, o čem psal. Vidíme to denně. Lidé klidně budou házet hlasy gaunerům a podvodníkům, klidně si je vyvolí do čela a budou je podporovat zavírajíce při tom oči před jejich gauneřinami. Ovšem ani největší OVCE s kouskem zdravého rozumu nebude takto přistupovat ke směšným trapákům. A nejsměšnější a nejtrapnější jsou právě ti, kteří se neumí zasmát sami sobě. Tím více si výsměch zaslouží.

361815

07.01.2018 17:00

Urážet náboženské symboly v 21. století je opravdu nemístné

RE: Cokoli lze prohlásit za svaté či posvátné

baba_Blažková 89.?.?.?

Je-li někdo nevědomý a nehodlá se poučit, neb mu jeho nevědomost vyhovuje, přičemž požaduje býti brán vážně, pak fakticky směšný je a nic na tom nikdo nezmění. KAŽDÝ může být zesměšněn. Dokonce i já, si představte. A počítám s tím. Navíc tomu ve skutečnosti denodenně čelím, jsem komunistka s rudou knížkou a sdílím domácnost s podvratným živlem. Můj nejlepší přítel je monarchista a věřící. A věřte mi, že se spolu řehtáme všichni a všemu. A nejvíce právě symbolům, jejich vyprazdňování, posouvání jejich významu tak, aby vyhovovaly současnosti a hlavně současným potřebám, jak správně vykládat minulost. Nemám problém vyslovit třeba to, že Gusta Fučíková byla pěkná číča a ti, co se z ní snažili učinit symbol, by potřebovali teplou, studenou a do kazajky. Že Julek byl asi docela čuňas a nebál se toho, nicméně jeho kvality se projevily právě tváří v tvář situaci, kdy šlo o kejhák. Milovníci symbolů to mívají zpravidla opačně. Žijí jako ti správní "lepšolidé" a když se dostanou do mezní situace, kdy mají na vybranou zabránit kamenování či začít kamenovat, všichni víme, jak se zachovají a historický význam symbolu si následně přizpůsobí současným požadavkům. A ještě si myslí, jak jsou úžasní a chytří (protože jim to politicky myslelo, chápete, vy šmejdi!?).
Pardon, tedy toto je opravdu směšné.

Víra a symbol jsou dvě rozličné věci. Každý blbec se touží státi symbolem a každá zájmová klika vyhledává symboly, které mají za úkol odvést pozornost od pravé podstaty jejích snah a jaksi zpečetit správnost jejího počínání.
Církev svatá je největší a nejstarší nadnárodní korporace obchodující s ničím. To je fakt. Jak to má s daněmi, to by mě tedy zajímalo.
(Islám je naproti tomu ideologie, která nemá jinou ambici, nežli šíření, přetváření nemuslimů na muslimy až k naprostému potlačení čehokoli jiného, i za cenu smrti. V tomhle připomíná virus s jeho replikacemi za použití - a zničení - hostitelských buněk.)
Církev sobě za symbol vyvolila kříž. Někdy s Kristem, někdy bez. Neúcta k symbolům je normální symptom vývoje, který směřuje k osvobození se od symbolů i od jejich nositele směrem k úsudku na základě co nejobjektivnějších informací. Nedivím se, že někteří tak prskají.

Jde-li o Krista v reklamě, tedy pardon, tady to spíše zavání neoprávněným použitím něčeho (skutečně symbolu?), co si fakticky přivlastňuje kdekdo a k zuřivosti všech zúčastněných si to nelze patentovat. Nikoli hanobením.
Jestli však mají církve problém s užíváním Krista v reklamách, už dávno si měly vyřešit tuto právní stránku věci. Nátlakové a lobbystické zázemí na to mají. Jakože by bylo jasně a jednoznačně zákonem stanoveno, že užití osoby Ježíše Krista či jeho nápodoba je vyhrazena pouze k účelům náboženským. A už se těším, jak by si s takovouto norm...

Automaticky kráceno

361814

06.01.2018 22:14

Urážet náboženské symboly v 21. století je opravdu nemístné

Cokoli lze prohlásit za svaté či posvátné

baba_Blažková 89.?.?.?

A pak lidem zakázat dělat si z toho srandu. Že pitomci nejvíce nesnášejí, když si z nich člověk dělá prču, to už jsem si stihla všimnout. Čím větší pitomec, tím více touží po formální "úctyhodnosti" právě proto, že se domnívá, že pak přestane být směšný. A já jsem neznaboh a šašci zůstanou šašky i kdyby se navlíkli do ornátu.
https://www.youtube.com/watch?v=4N0YUetiYPE

Dospělí lidé, vyzrálé osobnosti, leccos snesou. Dokonce i sami ze sebe si srandu udělat umí. Nepotřebují, aby jim jejich kroky posvěcovalo stádo hlupáků beroucích se smrtelně vážně už s přihlédnutím k tomu, že všichni jsme tu jen na chvíli a pak si pro nás pro všechny přijde zubatá. Nikdo neunikne. Touto realistickou optikou nazíráno, jsme opravdu směšní všichni. [smích]

361804

30.12.2017 12:17

#MeToo? #KillToo!

RE: Feminismus jako úpadek společnosti

baba_Blažková 89.?.?.?

Přesně. Aneb vypíchni marginalitu, zaměř se na ni, založ ouřad, který ji bude "řešit". Vyhni se zásadním tématům. Úspěch a popularita tě nemine, neboť řešení nedůležitých volovin těm, co drží špagátky politických loutek, v jejich činnosti (devastace životního prostoru, vysávání prostředků zdola nahoru, přivlastňování si nepřivlastnitelného) nikterak nepřekáží. Za tuto činnost budeš loutkaři patřičně ohodnocen, zle se ti nepovede.

361691

02.12.2017 23:54

«Sexuálně nesprávné chování»: USA zachvátilo šílenství

RE: Rôzne komentáre z diskusií:

baba_Blažková 89.?.?.?

Sára by hodně čubrněla, kdyby znala italskou verzi této pohádky. Někdy v sedmi či osmi letech jsem trávila prázdniny u své pratety, tam jsem objevila knížku s vcelku nevinným názvem Italské pohádky. Mimo jiné dle této knížky Karkulka zdrhla vlkovi, když se vymluvila, že potřebuje jít čůrat. No a Růženku princ neprobudil polibkem. Bylo to popsáno jakože se do ní tolik zamiloval, až z toho Růženka tak nějak začala čekat miminko. Tento fakt ji ovšem, stejně jako dosavadní činnost princova, nikterak nevyrušil ze spánku. [velký smích] Ba ani porod samotný. Probrala se až v okamžiku, kdy novorozeně pídící se po potravě, přisálo se jí omylem k prstu, v němž měla princezna zapíchnutý onen osudný trn.
Inu, měla jsem tehdy z těch pohádek celkem maglajs v hlavince a některé technikálie mi došly až v průběhu pozdní puberty. Pravdou ovšem je, že samotná kopulace v pohádce popsána nebyla, vlastně ani nebylo uvedeno, že by nějaká proběhla. O polibku ani zmínka, možná by se to takto nakonec Sáře líbilo více. [chechtot]

361285

08.10.2017 23:18

Lithium - vláda schválila krádež století

RE: Dost.

baba_Blažková 89.?.?.?

Tady je link na dokument
http://www.nwoo.org/wp-content/uploads/2017/10/Tre...
- doplnit nacionále, podepsat, podat.

360408

03.09.2017 23:36

Proč se nemáme zlobit na Angelu Merkelovou

RE: Pre autora

baba_Blažková 89.?.?.?

Howgh.

359825

31.05.2017 09:00

Bombový útok v Manchesteru: Co nevíme

RE: Jen poznámka

baba_Blažková 89.?.?.?

Dovolila bych si jen vypíchnout ten moment o tom žití vedle sebe na jedné planetě. To možná šlo, když nás bylo míň jak pětina. V rámci naší civilizace a jejích pravidel se násobné navýšení počtu obyvatel dá jakž takž ustát. V rámci té jejich nikoli. Proto i (nejen) Saúdové podporují expanzi, vědí, že věčně si ten "ropný socialismus" dotovat nebudou moci dovolit.
Doporučila bych všem pro zajímavost skouknout, jak v těch-kterých afrických zemích narostla populace od doby, kdy je tam běloši začali jezdit zachraňovat - krmit, léčit, očkovat atd. Tuhletu souvislost nám ale mainstream nenabídne.
Já nevím, odkud byl ten Salám, co se odpálil v Manchesteru. Ale to, co se k nám valí přes Středozemní moře, je právě to, čeho je nyní na daných původních územích přebytek. Ti, co je naše humánní civilizace nenechala pomřít hlady v dětském věku. Přicházejí si pro nášup.

358014

30.05.2017 10:14

Prášiví demokrati

RE: Expresívní výrazy

baba_Blažková 89.?.?.?

Souhlas. Ovšem územní plány nejsou samospasitelné, v legislativě je TAKOVÝ BORDEL, že často vůbec nic neznamenají. Na každé využití jednoznačně definované je X výjimek a často i konkrétní výjimky případ od případu. A co s tím? Další "reformy" či "aktualizace"? Tedy ještě více bordela? Tohle chce vážně převrat.

357999

30.05.2017 10:03

Prášiví demokrati

Milí spoluobčané

baba_Blažková 89.?.?.?

Je to o tom, že nikdo nechce nést zodpovědnost ani za ten nejmenší prd. Zrovna teď u nás v baráku, krásný příklad. A Kačí, co s tou naší domovnicí, ona je hrozná, věčně tu není, nic nezařídí, jen buzeruje, sousedku shora byla na radnici udat, že údajně neplatí za psa, pořád jen dělá peklo a naparuje se, jaká je důležitá domovní důvěrnice a jak převelice sedí v bytové komisi... Povídám, fajn, není nic snazšího než sundat jednu megeru. Faktem ovšem je, že někdo to dělat musí. Kdo z vašeho vchodu by to tak mohl dělat? A najednou všude samí "Jáni". Nikdo nemá čas, nikdo nemůže. Co to vůbec po nich chci. Snad ne, aby převzali zodpovědnost. A tady to začíná a končí. Já vím, co to je za mrchu. Nic by mi neudělalo větší radost než se takových lidí zbavovat. Jenže kdo to bude dělat?

A proto, milí spoluobčané, vám na radnicích šéfuje verbež. Protože většina lidí je za bukem a z bezpečné vzdálenosti a pokud možno anonymně kritizuje. Nikdo nechce s kůží na trh, málokdo má žaludek na případné neodůvodněné útoky motivované výhradně lidskou zlobou.

Teď tady "bojuju" proti jednomu svinstvu s pozemky. Chodím, mluvím do lidí. Zaplatila jsem ze svého výpisy z katastru. Prohrabala jsem se stovkami dokumentů, nastudovala zákony, vyhlášky i nařízení ministerstva udělující výjimky. Pohádala jsem se s ouřady na obecní radnici, městské radnici i na Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových. Založila jsem petiční výbor, urazila jsem místostarostu, otravuju městské zastupitele z hlavní radnice. A lidi, co se jich to týká? Co oni na to? Hádejte, můžete třikrát. Ale až tady pod okny našeho domu bude místo zahrad nálevna nebo něco horšího, protože soukromý majitel si může přece na svém vlastním pozemku dělat, co se mu zachce, tak za to samozřejmě budu zodpovědná já. Oni nic. Ani na jednání zastupitelstva nedojdou. Dokonce ani ti, co na zahrádkách hospodaří.

Tak si někdy říkám, doprdelepráce, kde jsou všichni ti angažovaní občané? Je tady hodně přes stovku partají, to jsem opravdu jediná?
(A zašlápnout osamělého jednotlivce je přece TAK snadné!)

357998

19.02.2017 20:48

Hrozba pro americkou demokracii a hybná síla chaosu ve světě?

RE: Hybná síla chaosu ve světě. Monetární systém?

baba_Blažková 89.?.?.?

Tak ne, pardon, to je jiný vyblitý blonďák téhož příjmení.

355862

19.02.2017 20:44

Hrozba pro americkou demokracii a hybná síla chaosu ve světě?

RE: Hybná síla chaosu ve světě. Monetární systém?

baba_Blažková 89.?.?.?

To je ten ksindl, co krouží kolem českého lithia? To ještě bude prima tunel v přímém přenosu, pohodlně se usaďte. Pěkně se vybarvil, ptáček. Prý filantrop. Jakmile někoho prorežimní média označí za filantropa, soudný člověk by měl mít jasno.

355861

12.01.2017 09:09

Manželství s Tunisanem

RE: Až asi na 2 diskutujúcich

baba_Blažková 89.?.?.?

No povídejte, povídejte, člověče. A přehánějte, toto by mne konkrétně od vás vskutku zajímalo. Jakpak? Z článků, co tady Vladimír čas od času postuje, mi vyplývá, že bez odmlouvání kouřit a polykat. Na požádání. Jakýpak recept pro ženy máte vy?
K tomu vybírání partnerů, no jasně, že muži si partnerky nevybírají. Vybírají si tak maximálně služky (kuchařky, pradleny, uklízečky), když už maminka jaksi není. A k tomu občas nějaké to postelové drandění, přičemž nemusí jít vždy o tutéž osobu, která zastává funkci užitečného vybavení domácnosti.
Čímž se chci omluvit všem slušným mužům, kteří na zvědavce taky chodí, akorát tady v této diskuzi mají evidentně áčko.

354951

25.12.2016 00:31

Cedrik

RE: Moc nechápu prdy a smrdy o Vánocích

baba_Blažková 89.?.?.?

Klid, Moudrá Strako... [smích]
Každý si z kteréhokoli příběhu "vyzobne" to své, čímž rozhodně nechci naznačovat, že jste nějakým způsobem zaujatý. Tohle je standardní storka o hrnci a poklici, navíc s dobrým koncem, takže více bych v tom nehledala. Buďme rádi, že to takhle dopadlo. [mrknutí jedním okem]

354329

10.12.2016 23:19

EET je ekonomická katastrofa, bude znamenat pád Babiše?

Tolika proletářů tady - a oni se mydlej navzájem!

baba_Blažková 89.?.?.?

[překvapení]

354055

03.10.2016 11:45

Obohacování

RE: zaujímavý pokus

baba_Blažková 89.?.?.?

Tady spousta lidí neumí rozpoznat sarkasmus. Těžko říci, zda jde o produkt novodobé koncepce školství nebo televizního oblbování.

352348

22.09.2016 16:40

Myslete na krále Midase

RE: Je to klasická pražská lumpárna, ale .........

baba_Blažková 89.?.?.?

Parkovné u nemocnic je kurvárna, o tom žádná. Zejména s přihlédnutím k tomu, že důchodce, co potřebují zkontrolovat vhojování kloubní náhrady, rozhodně nesvážejí zdarma či za symbolický poplatek sanity. Všichni tak nějak automaticky předpokládají, že rodina se postará, ale že ta rodina sama neví, kam dřív skočit, aby nechcípla hlady, o tom se ani nepřemýšlí. Mimochodem, nemocnice řeší kraje. Jaké že jsou odměny krajských zastupitelů (když už máme před těmi volbami)?

352076

03.08.2016 01:46

Slované

RE: Neskodilo by...

baba_Blažková 89.?.?.?

Evidentně ťukla do živého. Zajímalo by mě, kolik místních poměřovačů má alespoň splněn ten základ, co se týče stromu, domu a syna. Včetně pana autora článku. A kecy typu "a pro koho" jsou jen ilustrativní. Strom a dům už měly dávno být hotovy. Hloupé, hodně hloupé výmluvy a házení vlastní neschopnosti na někoho jiného. Ani na zlou feminacistickou výchovu to neukecáte, viz prchající zbabělci a sociálkoví připrchlíci ze severní Afriky. Tam betonově netrpí pod kuratelou zlých feministek zabíjejících v nich jejich mužný rozlet. A jak berou nemužně kramle. A jak nemužně parazitují.

351061

02.08.2016 20:46

Slované

RE: To je zase jednou lhotákovina

baba_Blažková 89.?.?.?

Vidíte, člověče, a já myslela, že proto ti arabáši zbaběle zdrhají namísto toho, aby doma bojovali, že tam mají spoustu škaredého feminismu v té severní Africe.

351053

31.07.2016 00:09

Slované

To je zase jednou lhotákovina

baba_Blažková 89.?.?.?

Pan Lhoták si jen zase zapisuje své vlhké sny o "tradiční vůdčí roli" muže. Vpisuje svá zbožná přání do virtuality v marné naději, že se snad jednou změní v realitu a on zadupe nožičkama na podřadnou bytost zvanou žena, která ho prostě bude muset poslechnout a basta, vždyť na co jiného mu narost, že...
A teď k věci. Slované byli kmen (národ??? [mrknutí jedním okem] ) polyteistický. Měli božstva ženská i mužská, ve vztahu byli rovnoprávní. Se svými sférami vlivu, of course. Mužskou "nadřazenost" (chochorocho), v té podobě, jak o ní pan Lhoták sní, sem do těchto končin dotáhla až náboženství abrahámovská, monoteistická.

Když vidím, jaká sebranka se na nás valí z oblastí, které jsou prakticky kolébkami těchto náboženství, děkuju Perunovi, že žiju tady a že ani dva tisíce let monoteistické vymývárny neudělaly z našich mužských takové dobytky. Když nepočítám to zdejší koloritní virtuální poměřování si pinďourů, kdo je větší chlapák, rozuměj, kdo lépe vysvětlí souhlasně mručícímu zbytku, že ženské jsou fakt ale fakt slepice. Jak malí kluci. [smích]

350998

15.07.2016 18:43

Kdo seje vítr, sklízí bouři

Rozhašené po druhé světové?

baba_Blažková 89.?.?.?

Vladimíre, po druhé světové válce jsme byli etnicky homogenní stát. Nevím, jak jinde v Evropě. Němce, kteří se namočili (cca 90 %), jsme odsunuli, cikány nám Hitler skoro vybil. Ano, byli jsme traumatizovaní, ale semknutí, a do budoucna jsme hleděli s nadějí a s odhodláním, že to, co se stalo, se nesmí nikdy zopakovat.
...
Dnes se na budoucnost bojíme pomyslet...

350453

15.07.2016 01:04

USAID a americká nadvláda

RE: pro Babu blažkovou (deprese)

baba_Blažková 89.?.?.?

Je to otázka postoje. Pravdou však je, že například postoj, že jsem to já, kdo řídí svůj osud, je v otrokářské společnosti nežádoucí. [smích]

350417

15.07.2016 00:59

USAID a americká nadvláda

RE: pro Babu blažkovou (deprese)

baba_Blažková 89.?.?.?

Svoje jsem k tomu odkomentovala na příslušném místě. [mrknutí jedním okem]

350416

11.07.2016 10:18

Člen CFR vyzývá elitu, aby „povstala proti tupým masám“

RE: deník české kur.y

baba_Blažková 89.?.?.?

Pravda. Zrovna nedávno jsem četla rozsudek se spoustou překlepů a gramatických chyb (špatné skloňování přívlastků v delších souvětích). Tak si říkám, jak mohou ti soudci chápat smysl zákona, když kolikrát evidentně ani nechápou smysl vět. A jak to tak po nich čtu, tak mám taky kolikrát potíž rozklíčovat, co vlastně chtěli vyjádřit. Tedy kromě toho, že rozhodují a tudíž tomu cirkusu tady šéfují.

350319

30.05.2016 09:41

CIA spojuje George Sorose s teroristickými bombovými útoky

Možná budu chvíli za pitomce, ale:

baba_Blažková 89.?.?.?

Tady byly nějaké bombové útoky? Pamatuju si, jak nám kdosi podpálil barák v srpnu 1988, v den (noc) onoho "slavného" výročí, ale bylo mi příliš málo na to, abych se zajímala, zda to byla součást nějaké větší akce, takže vy, kdo jste starší, o co, sakra, gou? Díky.

348986

24.05.2016 21:47

Prostě, zabil jsem svého otce

RE: Výběr partnera; znalosti a logické myšlení

baba_Blažková 89.?.?.?

>Na školách, by měli především vyučovat psychologii, výběr partnera (žena-muž), partnerské vztahy (vztahy mezi ženou a mužem), místo žvástů o holožvástu, hitlerožvástu a sametožvástu.

Jsem pro. Nějakou tu rodinnou výchovu by to skutečně chtělo. Dnes se naše děti učí tak leda techniku koitu. Včetně, řekněme, méně tradičních praktik. Proč někoho ctít, milovat, respektovat. Máme se tu navzájem leda tak j*bat. Ve všech (i přenesených) významech tohoto verba.

348803

24.05.2016 21:41

Prostě, zabil jsem svého otce

Znám to i v obráceném gardu,

baba_Blažková 89.?.?.?

kterak se nám soudí o děti takoví, například, náměstci primátora či hejtmana. Tradiční nepotismus, je velmi poučné znát to ze všech stran. Ale taky k poblití.

348802

11.04.2016 21:16

Dnešním vzorem dětí je poseroutka

RE: Se vzory je potíž v každé době

baba_Blažková 89.?.?.?

Přesně. A já bych k tomu přidala Goscinnyho Mikulášovy patálie. To byl vzor!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

347615

09.03.2016 16:21

Doktora Rogozova udal Jan Čulík

RE: Takže k

baba_Blažková 89.?.?.?

Asi mají stejného stomatologa (ten se zabývá i čelistními deformitami). Z hlediska profesionála - jeho zubní laborant je dobytek. [mrknutí jedním okem]

346626

04.03.2016 23:50

Masivní rasistická kampaň na Twitteru zaměřena na oplodňování bílých žen

RE: OPRAVDU?

baba_Blažková 89.?.?.?

Ale to, že se nám žene na Evropu pohroma, přece nezpochybňuju. Avšak pohroma to je především pro ženy. Někteří pánové tady by však naopak, dle průběhu diskuze soudě, měli být nadšení. Stačí, když všichni hromadně konvertují, vyhlásí šaríu (pořád je jich v zákonodárných orgánech drtivá většina) a konečně si mohou začít plnit své vlhké sny, opět - vzhledem k tónu diskuze - mi nějak uniká, v čem mají pánové problém. Mohou nás konečně začít zamykat doma, hodit na nás pytle, sebrat nám volební právo, děti, zakázat řídit auto, omezit dědičné právo, beztrestně nás bít, znásilňovat, tak o co gou? Jakože je ti příchozí přeperou? A po tom všem, co tady čtu, mě to má dojmout?

346357

04.03.2016 12:01

Masivní rasistická kampaň na Twitteru zaměřena na oplodňování bílých žen

RE: =RE: OPRAVDU?

baba_Blažková 89.?.?.?

Šel do toho. A když viděl, nebál se o tom mluvit.

346321

03.03.2016 19:11

Masivní rasistická kampaň na Twitteru zaměřena na oplodňování bílých žen

RE: OPRAVDU?

baba_Blažková 89.?.?.?

Upřímně? Moje mentální kapacity nestačí na to, abych byla schopna pochopit, jak vůbec k této invazi mohlo dojít. Ale já nejsem mamma Merkel. Možná ona sama je konzumentkou obdobných pornofantazií. Dočkejme času. Jsem fakt zvědavá na to, jak těm klukům ušatejm německejm dopadnou volby, předběžné průzkumy nevypadají optimisticky, avšak respondenti toho kolikrát nažvaní... A já se jim ani nedivím. http://usti.idnes.cz/strach-v-clausnitz-z-migrantu...

346275

03.03.2016 19:05

Masivní rasistická kampaň na Twitteru zaměřena na oplodňování bílých žen

RE: OPRAVDU?

baba_Blažková 89.?.?.?

Díky, ppppp. Za slušnou a věcnou, prakticky veřejnou odpověď.
Pro ty, co toto neumí - já nikde netvrdím, že ženské by to dělaly líp. Netvrdím ani to, že nikoli. Ono totiž čím více člověk ví a vidí, tím více i ví a vidí, kolik toho ještě neví a neviděl. A chce to koule připustit, že něco nevím. Říkal mi jeden kolega obskurní politik, že prý je mám, no nevím. (Zřejmě neumřu přirozenou smrtí.)

Jediné, co tvrdím, je to, že co si kdo navaří, to má. A že každý z nás má možnost zkusit tlačit z druhé strany dveří - zde parafrázuji Františka Ringo Čecha. Poraženectví, nedostatek vizí, nedostatek sebekázně a neschopnost přijmout svůj díl odpovědnosti, to je to, co nás jako civilizaci zničí. Nájezdníci jsou jen důsledkem. Nikoli příčinou.

346273

03.03.2016 13:47

Masivní rasistická kampaň na Twitteru zaměřena na oplodňování bílých žen

RE: OPRAVDU?

baba_Blažková 89.?.?.?

[velký smích] [velký smích] [velký smích]
Hele, za mě, mezi ženskýma je spousta slípek, nemám problém to uznat. Jenže pořád jsou to slípky obětavé, prostě ženská vždy obětovává víc, riskuje víc sebe. Zatímco pánové nemají problém hazardovat s životem nejen svým, ale i druhých. Nevyčítám to nikomu, jsme takto zadrátovaní jaksi od přirození. Ty odkazy, co tam Vladimír v tom článku dává, vždyť to je jen normální porno. Míň sledovat porno by to chtělo. Ženské jsou obecně při volbě partnera pragmatičtější než muži. Vždyť tady kolikrát byly diskuze na to téma, jak jsme vychcané a jdeme po penězích. Zatímco mužům o prachy nejde, těm jde o lásku (myšleno sex a hlavně bez jakýchkoli závazků). [oči v sloup]

Někdy mi připadáte, pánové, dost legrační. Já umím pochopit, že veškeré vaše konání je ovlivněno vašimi genitáliemi více než je tomu u žen. Neříkám, že ženy to tak nemají. Jen jsou rafinovanější, umí momentální rozpoložení upozadit. Umí i "nedat" v situaci, kdy by hrozně moc rády daly, pokud vyhodnotí, že takto je to strategicky výhodnější. Pravdou je, že jste mnohem bezbrannější. Stačí ukázat vám kousek pověstného uchcaného masa a veškeré plány a strategie jdou stranou - teď musí proběhnout zásun. Za to ale nikdo nemůže. A už vůbec ne ženy.

K černouškům - nechávají mě ledově chladnou. Koneckonců, já mám svoje odrozmnožováno. Možná některé nanynky může fascinovat ta přímočarost, s jakou někteří osmahlejší pánové tvrdí, oč jim jde, co já vím. Kdybych však použila stejný myšlenkový vzorec jako pan autor, pak podle nabídky pornografických témat bych usoudila, že černoši jsou jen špičkou ledovce. To tady máme vibrátory a šukací stroje, mimozemské inseminátory, mezidruhový sex... Tady si vážně někdo myslí, že jsme programováni pornem? Já si spíš myslím, že tady si někdo těžce spletl porno s realitou. A kdyby míň času trávil sledováním porna, možná by udělal sám pro sebe lépe. Přinejmenším pro své duševní zdraví.

Sakra, to jsem zase jednou přímočará. Teď jsem zvědavá, jak se s tím popere fantazie místních "náruživých diváků" jistých tématických kanálů. Jestli ze mě udělá svinskou frigidu, lesbu nebo... ale jo, napíšu to. Nebo kurvu. A editora upozorňuju, že sama vůči sobě snad vulgarismus užít mohu, ne? Už to, že jsem nepoužila v souvislosti se sledováním porna slovo honimír, by mohlo být oceněno. [chechtot]

346239

02.03.2016 17:33

Masivní rasistická kampaň na Twitteru zaměřena na oplodňování bílých žen

RE: OPRAVDU?

baba_Blažková 89.?.?.?

Hovoříte mi z duše, Stanislavo. A nevěřila byste, jak neskutečně neschopní jsou i v té politice. Toto, celý tento svět, je jejich vizitka. Zajděte si schválně za vašim starostou a zeptejte se ho na krizový plán pro obec. Přístup k pitné vodě, nouzové ubytování, kryty atd. Houby. Zato dobře bude vědět, v kterém šupleti má insignie, protože naparovat se, já jsem velký alfa samec (ha ha), to by jim šlo. Zeptejte se ho, jakou má pro obec vizi. Jaké jsou potenciálně zužitkovatelné zdroje, jak vidí obec za cca dvacet let. Jedinou vizi, kterou to má, je, že se bude snažit udržet ve své politické funkci i za cenu odstranění tazatelů jako jste vy. Na nejnutnější předstírání činnosti má sekretářku. A až bude ten váš doma prndat, jak je to všechno na pendrek, jak on by věděl, pošlete ho tam. Řekněte mu, ať jde do toho, sepíše si to, založí hnutí... Obskurní hnutí mívají na komunále zvuk. 99 % do toho nepůjde. Blbě kecat a litovat se, je totiž jednodušší.

346153

18.11.2015 00:18

Žaluji vás

RE: Tak nám ten další sedumnáctej listopad zase pěkně v teple uběhl,

baba_Blažková 89.?.?.?

Jarmilo, znova, jak donutíte jednotlivé kandidáty, aby sami sobě nehodili hlas? [mrknutí jedním okem]

341987

17.11.2015 16:03

Prosluněná poznámka k imigraci

RE: Neni to tak jednoduche jak by se mohlo zdat

baba_Blažková 89.?.?.?

Co je špatného na tom, že nás tu bude méně? Děkuji za odpověď.

341969

07.10.2015 17:07

500 milionů rukojmích

RE: Politika

baba_Blažková 89.?.?.?

Jak kteří. A když se ozvem, tak nám stádo otluče o hlavu, že chceme zase zadrátovat hranice. Za mě - ano, moc bych teď chtěla zadrátovat hranice, mám pro to pádné důvody. [mrknutí jedním okem]

340367

19.09.2015 19:38

Nový trend v porno průmyslu: ponižování bílého muže

RE: je to i důsledek feminismu a emancipace ?

baba_Blažková 89.?.?.?

Pěkně. A to jsem fakticky nepsala já. No a když to doženu do důsledků z toho vyplývajících, tak se potom taková ženuška nasss..štve a jde si na tu pomyslnou barikádu stoupnout sama, aby troubovi na příkladu ukázala, že to jde, jen se musí chtít. Načež je označena za zlou feministku, kterážto ovlivňuje negativně sebevědomí současných i budoucích mužů, má vliv na to, že feministické vzory atd. A nejspíš má i sexuální problém, buďto je frigidní nebo lesba, popřípadě nenávidí muže jaksi obecně a od přirození.

339728

19.09.2015 19:28

Nový trend v porno průmyslu: ponižování bílého muže

Pořádné porno

baba_Blažková 89.?.?.?

- to vám povídám. Jestli opravdu chcete vidět skutečnou pornografii, dejte se na politiku. Takové defilé genitálů jinde jen tak neuvidíte. A jeden větší než druhý.

339724

20.08.2015 22:04

Zakažte výrazy „chlapec“ a „děvče“, žádá homosexuální lobby

RE: marxisté holt nechtějí jen

baba_Blažková 89.?.?.?

Možná vám pan Nikdo nad vámi prozradí, kohopak to citoval svou první větou. Ať tady ze sebe zbytečně neděláte blbce.

338400

20.08.2015 21:59

Zakažte výrazy „chlapec“ a „děvče“, žádá homosexuální lobby

Tentokrát to nebyly zlé feministky?

baba_Blažková 89.?.?.?

Vždyť to říkám celou dobu. Je sice pravdou, že pár pomatených dam se poflakovalo nedávno na jakési pride, ale to byly zjevně regulérní lesby. Heterosexuální feministka dobře ví, že to je pořád dokola stále tentýž boj o její dělohu.

338398

03.08.2015 01:18

Zvědavec má novou tvář

RE: Konečně

baba_Blažková 89.?.?.?

Mám Microsoftí mobil, s androidem jsem skoncovala před pár měsíci, doufám, že se ten můj smaží v křemíkovém pekle, z čehož vyplývá, že nemohu hovořit za androidisty. Starej cosi prndal, on má androida, ale jak pravím, u mě na mobilních widlích dobrý.

337479

03.08.2015 01:12

Zvědavec má novou tvář

RE: Konečně

baba_Blažková 89.?.?.?

(možná by bylo fajn tlačítko "nahoru" ) [mrknutí jedním okem]

337478

02.08.2015 23:11

Zvědavec má novou tvář

Konečně

baba_Blažková 89.?.?.?

To logo, které konečně lícuje s hlavním textovým polem. Vladimíre, kdybys věděl, jak mi to pilo krev... K novému designu nemám výhrad. Pěkné, jednoduché ikonky, hezké rozbalovací lištičky, příjemné fonty, žádné přehnané serepetičky. Na stránkách se výborně orientuje. Na widlích v mobilu mi to taky chodí pěkně, moji oblíbení smajlíci zůstali, filozofie způsobu vkládání příspěvku zůstala, diskuze je stále stejně dobře přehledná, co víc si přát? Palec nahoru. [smích]

337471

28.07.2015 23:38

Čína se zbavila půl bilionu dolarů

Populační boom

baba_Blažková 89.?.?.?

Cituji z článku: "Vytvořilo to populační boom… populační boom vzešel z dluhu. Je to neuvěřitelné."

- to jako v Indii (například)?

337260

27.06.2015 18:50

Opět předmětem vlídného zájmu tajné policie

RE: Základní pravidlo je třeba dodržet.

baba_Blažková 193.?.?.?

Přesně. Pokud nepošlou ofi pozvání s odůvodněním, kašlat na ně. Taky mě tak už pozvali, ovšem oni si to zoficializovali, prý "upřesnění trestního oznámení" - které jsem podávala já. Když jsem se dostavila, bylo mi vyhrožováno šikanou "My si pro vás dojdeme kamkoli i s klepety, my totiž můžeme kdykoli kohokoli zadržet! My víme, že zpíváte na večírcích a svatbách! Takže teď nám to tady buďto podepíšete nebo si vás z těchto akcí budeme pravidelně vyzvedávat, normálně vás pokaždé sundáme z pódia a dáme vám želízka, aby účastníci viděli, s kým mají tu čest! Vy už si nezazpíváte!" Historka stará cca tři, čtyři roky. Zdravím na policejní služebnu do Ostravy - Hrabůvky. Zdraví vás vaše oblíbená zastupitelka. Nezapomněla jsem, hoši! [mrknutí jedním okem]

335639

25.06.2015 00:20

Zkouška

RE: Zdiskreditovat 'Soudniho Zanlce

baba_Blažková 89.?.?.?

To si jen malujete. Znalec sdělí, že dle zákona není povinen bláblá a můžete se jít klouzat.

335392

21.06.2015 21:01

Zkouška

RE: Zdiskreditovat 'Soudniho Zanlce

baba_Blažková 89.?.?.?

Soudní znalec není povinen sdělovat, jak ke svým závěrům dospěl. Na to tady máme zákony. To by se vám tak líbilo, sebranko, kdybyste mohli zpochybňovat znalosti znalců! [vyplazený jazyk]

335184

20.06.2015 13:42

Zkouška

RE: Nezamestnany neznamena, ze nicim nejste

baba_Blažková 89.?.?.?

Přesně. Je to stigma - žádoucí stigma. Když mě řešila znalkyně, která měla za úkol prokázat, že když stokilový chlap mlátí pětačtyřicetikilovou ženu, je to naprosto v pořádku a znamená to, že by jí měly být odebrány děti a následně být svěřeny jemu, prakticky se neřešilo nic jiného, než to, zda jsem zaměstnaná (byla jsem na mateřské), když jsem byla zaměstnaná, tak kde, jak dlouho atd. Zajímalo by mě, jak by se ta pizda tvářila dnes, když dělám v zubní ordinaci a sedím v zastupitelstvu, zatímco pan "Másmůlunaženy" sedí v kriminále za něco úplně jiného kvůli někomu úplně jinému. Ach, ti soudní znalci.

335132

19.06.2015 16:14

Zkouška

RE: Naivita nezkušeného

baba_Blažková 89.?.?.?

Tohleto jste měl na mysli?
Jarkovo Pokání

335096

03.06.2015 19:32

Z hlediska vyššího principu mravního zabití okupanta není zločin

RE: na co dristat

baba_Blažková 89.?.?.?

Ale rozhodně byste zvedl některým tlak. [mrknutí jedním okem]

333961

01.06.2015 12:37

Z hlediska vyššího principu mravního zabití okupanta není zločin

RE: na co dristat

baba_Blažková 193.?.?.?

Zkuste se zeptat tady [velký smích] [velký smích] [velký smích]
https://www.kscm.cz/nasi-lide/krajske-rady/moravsk...
A pak dejte vědět, jak jste dopadl. Podrobnosti. [mrknutí jedním okem]

333864

01.06.2015 12:34

Z hlediska vyššího principu mravního zabití okupanta není zločin

RE: Problem Je

baba_Blažková 193.?.?.?

Soudruzi teď mají spoustu práce, příští rok jsou konference a sjezd. Straničtí funkcionáři teď celí vyděšení čekají na náznak z ÚV (sezóna podkuřování voličům zatím ještě nezačala), aby se mohli urychleně přizpůsobit, aniž by si uvědomovali, že právě teď je ta chvíle, kdy by měli upírat svůj zrak především k členské základně, protože to jsou právě ti, kteří jim ke křeslům buďto (znova) pomůžou anebo jim pomůžou tato opustit. [mrknutí jedním okem]

333863

01.06.2015 12:15

Z hlediska vyššího principu mravního zabití okupanta není zločin

RE: Jak tomu člověku pomoci?

baba_Blažková 193.?.?.?

http://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-v...

- europoslankyně a zaměstnavatelka dvou asistentů z rodiny nechvalně proslulé Mrencové promluvila.

333862

01.04.2015 19:41

Výpověď mládí: Seru na vás

RE: Myší utopie

baba_Blažková 89.?.?.?

Člověče, četl jste to po sobě? Kromě toho, institut exkluzívního otcovství je vynálezem pánů, nikoli dam. (Byly dokonce i doby, kdy se tvrdilo, že vlastně dítě celé je dílem muže, žena je jen jakýsi dočasný příbytek, dnešními slovy by se dalo říci živý inkubátor.) Zbytek jsou úplné a naprosté bláboly, vy matriarcháte. Ode mne máte ze slohu za pět. Ani hlava ani pata.

330317

01.04.2015 19:33

Výpověď mládí: Seru na vás

RE: Myší utopie

baba_Blažková 89.?.?.?

Ano, samozřejmě, apríl - článek z ledna. Když nečtu, tak nereaguju. Ale jestli reagujete, protože máte pocit, že já mám pocit ignorace, tak na to snad už ani není co napsat. Nic není vzdálenějšího pravdě. Jsem v centru dění tak, jak jen jsem schopna časově zvládnout.

330315

01.04.2015 10:43

Výpověď mládí: Seru na vás

Myší utopie

baba_Blažková 193.?.?.?

Čtěte. Schválně jsem použila link z pravého prostoru, abych nebyla nařčena z komunistické agitky. Jen nevím, jestli to pomůže. Ono je to totiž o tom, zda s vámi coby lidskou bytostí společnost počítá, zda se cítíte být součástí, nebo vám dává okolí od samého začátku vašeho bídného života ostentativně najevo, že i kdybyste chcípal, je to tady každému jedno.
http://pravyprostor.cz/mysi-raj-a-upadek-spolecnos...
Hlavně že tu někteří měli prdel ze spartakiád.

330251

01.04.2015 10:35

Výpověď mládí: Seru na vás

RE: Výpověď mládí: Seru na vás

baba_Blažková 193.?.?.?

Potíž je v tom, že už dneska (a už pěkně dlouho) z jedné výplaty neutáhnete nájem, inkaso, jídlo, oblečení drogérii, dopravu do práce. A Drábeček by chtěl, aby někteří dělali zadarmiko. Co by to asi udělalo s cenou práce dále? Co by to asi udělalo se situací na trhu práce jako takovou? Já vám řeknu přesně, co. Veškerá práce by byla zrušena, všichni bychom skončili na pracáku a to, co děláme za plat, bychom dělali za to, že nám stát zacáluje zdravko a socko. Že to zrovna Vy nevidíte, je Váš prob.

330249

09.03.2015 20:38

Úskalí v problematice povinného očkování

RE: Máte jeden problém, ingnorujete fakta

baba_Blažková 89.?.?.?

https://childhealthsafety.wordpress.com/graphs/ - tam jsou grafy, jak nám klesala nemocnost a v souladu s tím i úmrtí na dané nemoci. Kupodivu stejné jsou grafy např. u tyfu, kurdějí (což není nemoc, že) nebo růže - tedy záležitostí, proti kterým se neočkuje. No, a pak tady je ještě jeden zajímavý článek o tom, co se stalo, když v Karáčí rozdali mýdlo a vysvětlili domorodcům, jak ho používat http://lecivacesta.webnode.cz/news/studie-ukazuje-.../.
A ještě k těm vašim lokálním epidemiím - jo, to vím, všichni byli šoking, jak je to možné, že očkované děti dostaly příušnice. Tuším, že šlo tehdy o Rakousko. Pokud máte na mysli něco jiného, dodejte data a odkazy.

328807

08.03.2015 23:26

Úskalí v problematice povinného očkování

RE: Máte jeden problém, ingnorujete fakta

baba_Blažková 89.?.?.?

Je dobré si taky něco zjistit o tom, v jakých civilizačních poměrech se umírá na dětské nemoci.

328730

08.03.2015 22:22

Úskalí v problematice povinného očkování

RE: ! nesmysl

baba_Blažková 89.?.?.?

Kauza Půlnoční bouře. Nagůglujte si.

328722

08.03.2015 22:18

Úskalí v problematice povinného očkování

RE: Máte jeden problém, ingnorujete fakta

baba_Blažková 89.?.?.?

Já nejsem proti očkování absolutně. Já jsem pouze pro odsun očkování proti dětským nemocem (je řeč o MMR, že ano?) do doby před nástupem puberty. A to pouze proti těm nemocem, které dítě neprodělalo. Jak jsem ostatně napsala. I když odpadne argument autismu - na to mám však příliš mnoho případů v blízkém okolí - stále mám ideologický problém v podobě balíkování se farmafirem přeočkováváním nemocí, na něž vzniká po prodělání přirozená imunita -> odpadá příležitost k zisku.
Chlap nejsem, můžete si mě nagůglovat. Jsem tak reálná, že z toho má spousta chlapů noční můry.
Argumentujete vůči něčemu, co nebylo napsáno, a ještě to prokládáte svými vlhkými fantaziemi.

328721

14.02.2015 20:54

Referendum v našom ústavnom systéme

RE: Kdyby volby mohly něco podstatného změnit, tak by je komunisti už dávno zakázali.

baba_Blažková 89.?.?.?

Já ale skutečně nemám na mysli podmínky, které zde nastiňujete, když zmiňujete Habsburky. Každý z nás je talent na něco jiného, jen někteří v životě svůj talent neuplatní kvůli sociálním podmínkám. A jiní si naopak tituly nakoupí, neb mají bohaté pápínky. Estébácké mládí by si taky neškrtlo, kdyby ty podmínky zase nebyly deformovány jinak.

327106

08.02.2015 18:10

Referendum v našom ústavnom systéme

RE: Kdyby volby mohly něco podstatného změnit, tak by je komunisti už dávno zakázali.

baba_Blažková 89.?.?.?

První závadný předpoklad je ten, že elitu si vychováme. Elita vykrystalizuje sama. Ale ne v systému, kde je víc jak půlka lidí na hranici chudoby. Proto je pro některé žádoucí, aby tento uměle vytvořený stav nedostatku byl setrvalý.

326629

08.02.2015 13:34

Referendum v našom ústavnom systéme

RE: Kdyby volby mohly něco podstatného změnit, tak by je komunisti už dávno zakázali.

baba_Blažková 89.?.?.?

Ano, mohl. Nevím, jak to dělají na celostátní úrovni, ale na té komunální to funguje následovně: První volby si zaplať. Natvrdo a sprostě. Ber to jako investici. Máš čtyři roky na to, aby sis přizpůsobil státní správu k obrazu svému. Čím neschopnější šéf odboru, tím manipulovatelnější, tím vděčnější. Nemusíš ho hned úkolovat. Jelikož je to neschopný idiot, dříve či později udělá botu. Přikryj ji. A bude za tebe dýchat. Sem tam mu dej čuchnout, líznout k zmanipulované zakázce. On a jeho rodina ti v příštích volbách dají preferenční hlasy. Navíc i svým přátelům, kteří se o dění veřejné nezajímají, vysvětlí, kdo je tady simply the best kandidát.

326609

07.02.2015 18:46

Národní demokracie ke slovenskému referendu o rodině

RE: Neomarxismus.

baba_Blažková 89.?.?.?

Má to ještě další rovinu. Dehonestuje to Marxovy myšlenky, protože těch se nadnárodní kapitál bojí více než islámského extrémismu. Proč asi. [oči v sloup]

326572

27.12.2014 06:37

Ještě jednou Stephen Leacock

Vladimíre,

baba_Blažková 89.?.?.?

Ty musíš být telepat. Tento týden jsem Leacocka vzpomínala. Ještě než nastal ten Mikulášský. A teď jsi trefil i tu povídku. Evidentně se začínám lepšit. [mrknutí jedním okem]
A jinak samozřejmě příjemné prožití Saturnálií.

324077

15.11.2014 14:14

Hysterická kampaň proti Zemanovi pochází z dílny amerického velvyslanectví

RE: výmysly zhrzených bolševiků, leč pamětníci vědí své

baba_Blažková 89.?.?.?

Emile, nezoufejte. Z nějakého dopuštění jsem byla zvolena do místního zastupitelstva. Na preference. Takže to tu způsobilo menší rozruch. Trochu se tam porozhlídnu a uvidím, co dál. [mrknutí jedním okem]

321081

14.11.2014 18:47

Hysterická kampaň proti Zemanovi pochází z dílny amerického velvyslanectví

RE: výmysly zhrzených bolševiků, leč pamětníci vědí své

baba_Blažková 89.?.?.?

To má své logické opodstatnění. Jednak to, jež bylo výše již naznačeno, jednak - laskavě si uvědomme, že v ČSSR bylo vzdělání zadarmo. A to naprosto. Nafasovali jsme učebnice, sešity, dnes musíme vše kupovat i v rámci základního vzdělání. Školství, to je obrovská státní investice do budoucnosti. Když nepočítám excesy typu některých RSDr, je pravdou, že tehdejší vzdělanost národa mnohem věrněji kopírovala mentální předpoklady populace. A ti, kteří vystudovali, vystudovali za nemalé státní peníze. Není divu, že režim neviděl rád, když pak tyto znalosti byly zúročovány jinde než doma. Proto i ty mnohé obstrukce u "politicky nespolehlivých" - čím větší pravděpodobnost, že dotyčný zdrhne za kopečky, jakmile obdrží diplom, tím nižší pravděpodobnost, že mu režim k tomuto diplomu bude jakkoli pomáhat.

321054

12.10.2014 18:10

Volby do Senátu: Byla to pro mne úžasná zkušenost

Vladimíre, neklesej na mysli. Třeba jen nebyla ta správná konstalace.

baba_Blažková 89.?.?.?

U mě lépe. Nemířila jsem tak vysoko. V tuto chvíli jsem v obecním zastupitelstvu, hlavně díky preferenčním hlasům. Nebýt jich, nedostanu se tam. Musím se hlavně v prvé řadě pořádně rozkoukat, jsem politik začátečník a rozhodně si nemyslím, že jsem sežrala všechnu moudrost světa. Navíc jsem mrňavá hubená ženská, která už svým zdánlivě křehkým zjevem provokuje každého zakomplexovaného kreténa, aby se po ní svezl. Uvidím, co se bude dít. Uvidím, co budu moci pro lidi udělat na této úrovni. A pak uvidím, co dále. Třeba na komunále zůstanu. Třeba půjdu dál. Rozhodně je to zajímavá situace. Tolik tady z "dálného východu" ČR.

318955

02.10.2014 20:30

Setkání čtenářů Zvědavce a předvolební meeting

Přeju hodně štěstí

baba_Blažková 89.?.?.?

A užijte si to, kluci. Já to mám z OVy poněkud z ruky, navíc dost starostí s předvolebními akcemi tady. Ať už je to za náma, celkem mi ty volby začínají lézt krkem. Držím palce a voličům přeju šťastnou ruku.

318410

27.07.2014 11:06

Jak jsem málem přišel o Sofii

RE: Nechápu proč článek vyšel

baba_Blažková 89.?.?.?

Aha, zase vedení kolem chmelnice. Tak ještě jednou. Když občan C. nedoloží úřadu vyúčtování, dostane kulové. Pokud má přeplatek, odečte se mu to z toho, co by od úřadu dostal. Pokud mu úřad spočítá, že mu má doplácet (dejme tomu k rodičáku a přídavku - počítá se celá rodina) nějakých osm tisíc měsíčně a přeplatek byl 24 tis., dostane následující tři měsíce kulové a radu, ať přijde za čtvrt roku. Comprende? [mrknutí jedním okem]

314139

08.07.2014 12:15

Konstantin Knyrik: Je bezodkladně nutná jakákoli reakce Ruska!

RE: Proč zase Rusko? Co udělá Česko? Co uděláš TY?

baba_Blažková 193.?.?.?

Jakože co jste provedl Vy?
Uvědomte si, že všichni jsme jedno. Jedna jediná entita, jedna duše. Čas v jiných dimenzích tak, jak ho známe, neexistuje. Takže ten Ukrajinec třeba provedl jen to, že v jiné ze svých inkarnací byl blahosklonným Fohatem. [mrknutí jedním okem]

312903

03.07.2014 12:19

Vláda má starost - co s armádou

RE: Já bych to udělal jednoduše

baba_Blažková 89.?.?.?

To už spousta lidí dělá. Neuráží mě to, právě naopak.

312589

03.07.2014 12:17

Vláda má starost - co s armádou

RE: Já bych to udělal jednoduše

baba_Blažková 89.?.?.?

Ano, máte pravdu. Nicméně, ten výcvik se skutečně hodí, to nelze popřít. Za koho a proti komu kdo hodlá/bude bojovat, to je koneckonců otázkou svědomí dotyčného. Taky je pravdou, že překvapivě slušná řada mých známých má nějakého toho předka, který např. obléhal Stalingrad - jo, to je ta "Prajzka". Vše je relativní a nakonec se stejně vždy dostaneme k základnímu problému, zdali účel světí prostředky a kdopak světí ty účely. Stále však považuji za lepší nebýt jen lidským zdrojem. Víte, jak to je. Když se obyvatelstvo bojí vlády, je to tyranie. Když se vláda bojí obyvatel, je to - ? A oni se nás, kur... nebojej, nebojej, a tady se ještě přicmrndává, že jakože taky proč. Proč přijmout zodpovědnost. Jako malé děti. On to někdo vyřeší za ně. On to patrně někdo ví líp, jak na to. A taky že jo. A pak se všichni diví. Že to bylo vyřešeno zrovna touto cestou a zrovinka v rozporu s jejich zájmy. Ale to neva, protože to ne MY, to ONI.

312588

03.07.2014 11:19

Vláda má starost - co s armádou

RE: Já bych to udělal jednoduše

baba_Blažková 89.?.?.?

To vy jste ten, kdo si naběhl, děťátko. Já jsem napsala na toto téma nedávno článek s názvem Právo nevolit. Jde v něm zhruba o to, že by každý nevolič musel povinně odevzdat hlasovací lístek s textem o tom, že si zvolil nevolit. Jsem pro povinnou účast, ne pro povinný výběr strany. Jsem pro povinnost umět číst psát a počítat. Jsem také pro státní maturity, které IMHO jediné zaručí, že maturanti něco budou umět, donutí to školy a pedagožstvo skutečně učit a ne jen "masturbovat a zpívat Yellow submarine", jsem pro povinnou znalost nejméně dvou cizích jazyků (romštinu do toho nepočítám) jsem pro zkrácení pracovní doby a posílení práv zaměstnanců, jsem pro znárodnění strategických podniků, jsem pro státní správu nerostného bohatství a zákaz privatizace tohoto, jsem proti privatizaci zdravotnictví, jsem proti vstupu soukromého kapitálu do věcí jako je poskytování energií a vody. Jsem pro potravinovou soběstačnost. Taky jsem mimochodem proti alimentům, jsem přesvědčena, že celý stát by měl fungovat jako taková širší rodina a že každý by měl být schopen uživit ze svého jednoho příjmu bydlení a aspoň dvě děti. K tomu všemu, bohužel, potřebuju armádu, kdyby mě kvůli takto "totalitnímu" systému chtěl někdo osvobodit a dovézt mi nějakou tu demokracii. Efekt by byl spíše charakteru psychologického, to si plně uvědomuji, ale i tak je to lepší provozovat takový systém s vojensky vyškoleným obyvatelstvem a dostatkem zbraní, které bych takovémuto obyvatelstvu, v případě importu demokracie odkudkoli, rozdala. Hovořím poněkud hyperbolicky, vím, ale doufám, že je pochopeno.
(Zatím kandiduju jen do obecního zastupitelstva. [mrknutí jedním okem] )

312585

28.06.2014 12:12

Vláda má starost - co s armádou

RE: Já bych to udělal jednoduše

baba_Blažková 89.?.?.?

Přesně tak. Kdo dal komu právo. Co je komu do toho, jestli kdo umí obsluhovat mašinkvér nebo ne. Co je komu do toho, jestli daný člověk umí číst, psát, počítat. A vůbec. Evidentně mu není jasné, že existují lidé, kteří nechtějí vůbec nic vědět, znát a umět. Pro nikoho cokoli udělat. Uznat jakoukoli svou odpovědnost za cokoli. Kupředu, pravá. [mrknutí jedním okem]

312412

23.06.2014 15:22

Vláda má starost - co s armádou

RE: Naprostý souhlas - zrušit armádu

baba_Blažková 89.?.?.?

Můj drahý to vystihl, budu jej tedy citovat (copy&paste z jiné diskuze):
"nepamatuju stát za který bych chtěl bojovat. Nepamatuju MOBI"
"nepamatuju ministra, který by měl mou úctu. záleží proč bych měl bojovat a proti komu. proti hitlerovi i za komunisty i za top 09.( pokud by je modrokrevník nepřetáh pod vlajku). proti rusum jen kdyby vyloženě útočili. (jako fini). proti vyhlazení či islamizaci i s Dukou v čele státu. (a pak bych se poblil.) Tyhle kecy jsou možné jen akademicky. Pokud by došlo ke skutečnému ohrožení, asi bychom to viděli jinak. Nicméně se obávám, že v případné mele nebudem úplně bez viny. A to už je něco jiného."

312197

23.06.2014 14:59

Vláda má starost - co s armádou

RE: Vojma

baba_Blažková 89.?.?.?

Co blázníte, člověče, já bych šla hned. I nedostatečný výcvik je lepší než žádný. A navíc se může hodit. [mrknutí jedním okem] Co umíte, to vám nikdo nikdy nevezme. A koneckonců - http://www.parlamentnilisty.cz/arena/tema/Zeny-puj... [chechtot]

312195

23.06.2014 14:42

Jak fungují exekuce v Kanadě

RE: Fikce doručení

baba_Blažková 89.?.?.?

Fikci doručení nelze uplatnit pro sdělení obvinění. Bez ohledu na to, nakolik závažný je trestný čin. Stíhání se v tomto případě dle závažnosti trestného činu promlčuje. Takže (ne)obviněnému stačí včas zmizet. Naproti tomu se fikce doručení uplatňuje např. u správních pokut. Z toho vznikají dluhy bez šance na promlčení. Tohle je IMHO svinstvo, které není dobré k ničemu jinému, než k buzeraci občana úřadem. Já osobně jsem si jistá, že i kdyby mě někdo znásilnil, tak nějaký prostor pro udělení správní pokuty mé osobě se v tomto směru vždycky najde a pachateli postačí, když se bude schovávat cca tři roky, aby mu nesdělili obvinění, a pak bude vysmátý, nevinný, zatímco já budu dotovat exekutora. V tuto chvíli regulérně uvažuju o emigraci. Začínám toho fakt mít plné cvičky. Jenže, kur...nik, kam??? [naštvaný]

312194

23.06.2014 14:24

Jak zlikvidovat živnostníka

RE: podnikatelské riziko

baba_Blažková 89.?.?.?

Nejen podnikatelé. Právě že i zaměstnanci. Bavíme se o exekučních pastech a dluhových spirálách. Takže OK, nevyšlo, prohrál jsem / prohráli jsme - jde-li o celou firmu i se zaměstnanci. Jenže odvody je třeba platit pořád, nájem je třeba platit pořád, jíst je třeba pořád. Z čeho, když účty jsou obstavené?
A jak do toho zapadají zaměstnanci? No právě těmi platbami na nájemné atd. Oni vám totiž na pracáku podporu nedají, když dáte výpověď z firmy, která vám dluží výplatu. Až když vám firma dluží výplaty tři. A to už obchází exekutorská mafie, na byťáku už se to domlouvá s advokátem a spřátelenou exekutorskou firmou. Odpojují se energie a pokud máte děti (a prima sousedy), začne obcházet i sociálka. Tenhle systém je prostě nastaven k nepřežití. K nepřežití pro ty slušné.

To vláčení soudy, oblepování majetku, neustálé hlídání si zad, rozdělování majetku v rámci rodiny, prokazování, zda někdo někde bydlí či nebydlí, to je to, co jsem myslela oním pranýřováním. To bušení na sousedy různými vymahači. To, jak se ouřady střepaly povinnosti cokoli betonově prokazovat a břemeno důkazů hodily na občana. To si tak zdravotní pojišťovna například vymyslí dluh, penále a máte exekuční příkaz jen to švihne. Nepomůže prokazování ani to jednoznačné - doprdele, přece jsem hlásila, že jsem na mateřské, kde bych asi tak jinak vzala průkazku pro mimino! Přece tu mateřskou beru, stát o tom musí něco vědět! Přece je obecně známým faktem, že tady tato ZP fúzovala s druhou ZP, tudíž jim tam asi během tohoto procesu vznikl bordel, to ale není chyba má! Nezajímá. Zamítá se. Proč by si ouřada vymýšlel. Měla jste si to nahrát, paninko, když jste tam byla. Ačkoli je téměř jisté, že takovýto důkaz bychom stejně zamítli.

312192

21.06.2014 14:06

Jak zlikvidovat živnostníka

RE: podnikatelské riziko

baba_Blažková 89.?.?.?

Poražení, dejme tomu. Mrtví jsou však neakceptovatelní. A jakmile jste takto v dluhové pasti, jste na tom ještě hůř než mrtvý.

Pro zajímavost - jak si představujete vy takového z onoho pomyslného ringu odcházejícího poraženého? Stačí mu na krk pověsit ceduli s nápisem PORAŽENÝ nebo ho přivážeme za povoz a budeme vláčet ulicemi za jásotu davů? Dostane někdy šanci k odvetě?

312076

21.06.2014 13:26

Jak fungují exekuce v Kanadě

RE: Fikce doručení

baba_Blažková 89.?.?.?

Hřebejkem do hlavičky. Děkuji za pregnantní vysvětlení celé problematiky zde nakukujícím. Já jen dodám - a proto, když namítnete neúčinnost fikce doručení, soud vám to spláchne. S nějakým bláblá okolo, ze kterého vyplývá jen to, že jste se prostě měl více snažit být k zastižení. Taky zkušenost. Můžete prokazovat, přikládat důkazy, jak jen chcete. Občas si říkám, že jestli ten pámbíček je, tak mě musí obzvláště milovat, když mi dává tak štědře ochutnávat všech "radostí" tohoto světa.

312074

17.06.2014 22:22

Pan Bezděk konečně začal pracovat na své záchraně

RE: jak se to stává?

baba_Blažková 89.?.?.?

Já znám ještě lepší. Jistá osoba byla ve svém bytě napadena. Útočníka se jí podařilo vytlačit z bytu a zamknout se. Osoba z bytu vytlačená sebou na chodbě třískla, začala vyřvávat, že má zlomenou nohu, zavolala si mobilem sanitku, na osobu zamčenou v bytě pak policii. Přivolaná policejní hlídka odmítla provést všem přítomným dechovou zkoušku na alkohol. Dále pak odmítla osobu v bytě převézt i s novorozeným dítětem na policejní stanici, kde tato chtěla podat trestní oznámení pro napadení, nebezpečné vyhrožování a porušení domovní svobody. Policista doslova řekl, že dobrá, ale jelikož oni nemají v autě dětskou sedačku, tak před výslechem novorozeně předběžně umístí v dětském domově (skrytá výhrůžka). Mezitím osobu z bytu vytlačenou odvezla sanitka. Zjistilo se, že noha není zlomená. Našlo se pár hematomů. Policie případ odložila a předala přestupkové komisi. Mezitím osoba, která byla ve skutečnosti napadena ve svém bytě podala trestní oznámení. Policie toto odložila s tím, že jde o tvrzení proti tvrzení, že neuposlechnutí výzvy k opuštění bytu není porušení domovní svobody etc. Druhé trestní oznámení už bylo proto podáno přes státní zastupitelství. Toto zjistilo, že je zde podezření pro spáchání trestného činu a policii donutilo vyšetřit tuto skutečnost. Policie vyšetřovala, až přišla na to, že skutečně byl spáchán trestný čin, někdo byl napaden ve svém bytě, byla porušena domovní svoboda. Avšak vyšetřovali to dlouho, velmi dlouho. Mezitím osoba podezřelá ze spáchání trestného činu uprchla do zahraničí k příbuzným, neboť se toho času nacházela v podmínce za stejný trestný čin. (Byla varována policií.) Načež policie nemohla doručit obvinění - zde fikci doručení nebylo lze použít. A jelikož nebylo obviněné osobě přečteno obvinění, bylo po dvou letech stíhání zastaveno pro promlčení. Mezitím osoba, která byla napadena ve svém bytě, byla uznána vinnou spácháním přestupku, což jí doručeno nebylo - fikce doručení - nemohla se tedy odvolat. Dostala pokutu, dostala k úhradě lékařské ošetření včetně výjezdu sanitky. A nyní přišel exekuční příkaz. Dobrý, ne? [mrknutí jedním okem]

311814

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Káva pro Zvědavce

5

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 12 čtenářů částkou 1 726 korun, což je 5 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 4

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,50 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,51 Kč
Australský dolar
15,76 Kč
Švýcarský frank
24,52 Kč
100 japonských jenů
19,95 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,54 Kč
100 maď. forintů
6,98 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,42 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 130,28 Kč
1 unce stříbra
507,18 Kč
Bitcoin
1 106 030,80 Kč

Poslední aktualizace: 5.12.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 70 555 877