Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Vopice

Nalezeno 414 příspěveků, 203 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

15.05.2015 11:12

Druhá světová válka trochu jinak

RE: Co sa tyka

Vopice 5.?.?.?

Jsem rád, pane Tituško, že jste schopen z badatelských výšin sestoupit i mezi prosté lidi a máte starost, aby se panu Emilovi nic nestalo. Je vidět, že rodičovské pudy z vás ještě úplně nevymizely. A to se cení.

332888

15.05.2015 15:45

Druhá světová válka trochu jinak

RE: Co sa tyka

Vopice 77.?.?.?

Doufám, že jsme na tom alespoň jako tito soudruzi, kteří přestavují vrchol transatlantické kultury? Pokud ne, tak bychom na tom měli tvrdě zapracovat, co říkáte, pane Tituško?

332910

No, když to říká slovenský bigotní katolík, tak to asi musí být pravda, ne? Ten slovník je naprosto fascinující. Nedělal jste někdy profesionálně politruka?

333097

18.05.2015 10:50

Operace Gladio: Utajený příběh nesvaté aliance mezi Vatikánem, CIA a mafií

RE: polopravdy a bláboly

Vopice 192.?.?.?

Naštěstí se najde dost přesvědčených dobrých katolíků, rytířů církve, kteří přijdou papežovu stolici chránit, neboť stolice by neměla býti špiněna.

A co s tou matkou Terezou? Dnes již každý ví, že to byl odporný převlečený chlap, pedofilní a nenažraný smilník,který se tím velice dobře živil.

Tihle fanatici, co vyměnili rozum za bláboly frátera, ti mě vždy dostávají do kolen.

333098

18.05.2015 16:35

Operace Gladio: Utajený příběh nesvaté aliance mezi Vatikánem, CIA a mafií

RE: Aliance mezi Vatikanem, a CIA?

Vopice 96.?.?.?

No, tak to jsi hodně pozadu... Osvěž si vzdělání...

>USA je prevazne protestantska

Bejvávalo... Mexiko je taky protestantské?

> Kongresu, ve kterem moc katoliku neni.

Catholics are represented by 28% of the Senate for 25.9% of the population. (1.08×)
Baptists are represented by 10% of the Senate for 17.2% of the population. (0.58×)
Unaffiliated persons are represented by 3% of the Senate for 16.1% of the population. (0.19×)
Methodists are represented by 8% of the Senate for 7.2% of the population. (1.11×)
Lutherans are represented by 5% of the Senate for 4.6% of the population. (1.09×)
Presbyterians are represented by 13% of the Senate for 2.8% of the population. (4.64×)
Episcopalians are represented by 4% of the Senate for 1.8% of the population. (2.22×)
Jewish people are represented by 9% of the Senate for 1.7% of the population. (5.88×)
Latter-Day Saints are represented by 7% of the Senate for 1.4% of the population. (5.00×)
Muslims are represented by 0% of the Senate for 0.6% of the population. (0.00×)

A CIA je katolická kompletně. Třeba tady: The CIA and the Vatican’s Intelligence Apparatus

333117

18.05.2015 16:51

Jak se ekonomika propadá, narůstá válečná hrozba

RE: Erudovaný ekonom?

Vopice 95.?.?.?

>SOUHRNNÁ INTELIGENCE ÚČASTNÍKŮ TRHU O NĚKOLIK ŘÁDŮ PŘEVYŠUJE INTELIGENCI SEBEGENIÁLNĚJŠÍHO REGULÁTORA.

Ano, převyšuje a proto se největší rabování a likvidace životního prostředí odehrává hlavně ve třetím světě, kde ti "inteligentni" můžou dělat co chtějí.

Jen idioti a úplní vypatlanci si myslí, že bez regulace, tedy zákonů k ochraně životního prostředí, se životní prostředí ochrání samo, protože "inteligenti" mají na udržitelnosti zájem.

Jen úplní retardové a imbecilové nevidí rozdíl mezi průmyslovým městem v Německu a například Ostravou. Nebo třeba spotřeba vody v USA a v Evropě, kde deregulace v USA způsobila kompletní likvidaci podzemních zdrojů v některých oblastech.

A copak byste dělal s tímto, pane Vojto?

Vložený obrázek

To jen úžasný herbicid Roundap tak nějak malilinko přispívá k autismu a pokud se nepřestane používat, tak v roce 2020 bude polovina dětí v USA autisty.

Ale chápu, že to vás netrápí, oni to ti "inteligenti" nějak vyřeší, však si řeknou, že už nahrabali dost, regulace není potřeba, že? Minimálně pro blbce určitě ne.

333119

19.05.2015 14:27

Druhá světová válka trochu jinak

RE: Co sa tyka

Vopice 188.?.?.?

Je velmi milé, jak se debaty vždy začnou vinout tím směrem, kde je chce kdo mít. Jeden mluví o koncepci, druhý o nekvalitním materiálu, o tom, že to vlastně nevymysleli sovětští soudruzi, ale němečtí a američtí soudruzi, aby až se mezi sebou začnou kočkovat, tak aby retardovaný mongoloid z velké Tramtárie měl na čem jet až do Berlína, tedy pokud je cesta zrovna z kopce.

Důležité je, že to vždy nějak skončí a pak už záleží jen na tom, které straně ovládané ještírkem převlečeným za Ročilda zrovna fandí.

Pro někoho je prohra nácků a fašounů pořád tak trochu smutná záležitost, protože kdyby vyhráli, tak by tu nebyl bolševik a bylo by tu dobře. Přeci jen pro mnoho lidí včetně pana Vondry a jiných velkých myslitelů, je bolševik mongoloid ze stepi, zatímco fašoun je prvotřídně civilizovaný jedinec vhodný následování pro každého pokrokového člověka.

A dnes je prostor pro fašouny opět otevřený a mohou začít vylézat ze svých děr, v jedné ruce kříž, v druhé fotku nějakého mučedníka, buď pana Hitlera, nebo pana Bandery, opět připraveni položit své životy v boji proti mongoloidům ze stepi, valících se na vracích z tvarohu z kopců, protože po rovince to už nejede, dokonce i když na tom pracovali nejlepší američtí a němečtí inžinýři.

Samozřejmě že otázka, zda to všechno hledání má nějaký smysl, je zcela irelevantní, neboť hledání má smysl právě v tom hledání a to může být věčné, stejně jako život. Blbé ovšem je, když se nakonec přijde na to, že všichni soudruzi spolupracují a to i s těmi retardovanými mongoloidy, kterým cpou ty nejmodernější vojenské technologie, ale na druhou stranu je nutné se na nějakou tu stranu přiklonit, ideologicky se vzdělat a stát se například kovaným antikomunistou, nebo třeba antimongoloidem nebo tak něco. Teprve pak to začne zase celé dávat smysl, člověk má pro co žít, může ostatním soudruhům dobře poradit a tak to má být.

333159

19.05.2015 14:33

Jak se ekonomika propadá, narůstá válečná hrozba

RE: Erudovaný ekonom?

Vopice 188.?.?.?

Myslel jsem, že při vaší inteligenci to snadno pochopíte, pane Vojto. Víte proč nezasáhl? Protože v USA mnoho "inteligentů" zastává stejný názor jako vy, tedy že regulovat" volný trh" je rouhání a že "volný trh" se řídí sám. Ale i my se v regulované Evropě můžeme těšit na podobná svinstva, hned jakmile bude podepsána TTIP a jakmile nějaké město odmítne postavit třeba spalovnu odpadu uprostřed města, tak "volný trh" zafunguje a město zaplatí miliardovou pokutu za to, že se odvážilo stát v cestě něčemu tak úžasnému, jako je "volný trh".

333161

19.05.2015 21:35

Byl jsem v opeře

RE: Kasírovat evropou migrující sebranku , to je dnes v česku byznys.

Vopice 178.?.?.?

Tak to jste asi nikdy nepotkal české turisty a to nejen v zahraničí, ale i doma. Nebo třeba takové jidovské turisty, nebo třeba turisty, kteří cestují s CK US Army. Ty si také domorodci dost chválí, kamkoliv přijedou. Dokonce i v té konečně demokratické a svobodné Ukrajině, že? A jéje, teď jsem se vlastně dostal k té otázce, které sirky jsou lepší, jestli ty tuské nebo americké, i když jsou úplně stejné. Vy v tom máte jasno už napořád, že?

333172

19.05.2015 21:56

Banky vládnou světu. Kdo vládne bankám? (I)

RE: Jak se falšuje v USA nízká nezaměstnanost?

Vopice 89.?.?.?

Ty woe, tak to je síla. To jste si přečetl kde? O kolik že byla zvýšená minimální mzda? 150 000 nových pracovních míst? Člověče, kam vy na ty vtipy chodíte, zkuste to nějak ozdrojovat...

>Rostou výrazně mzdy ve všech odvětvích.

Tohle je opravdu hodně sprostá lež. Vidím to všude kolem sebe.

333174

20.05.2015 15:36

Operace Gladio: Utajený příběh nesvaté aliance mezi Vatikánem, CIA a mafií

RE: Aliance mezi Vatikanem, a CIA?

Vopice 213.?.?.?

>Katolici jsou jak v Americe tak I v Kanade stale vyloucena, ci tolerovana mensina

No vždyť, proto je jich v senátu jen necelá třetina.
A proto je vice-prezident katolík.
A proto je ministr zahraničních věcí katolík.
A proto je šéf CIA katolík.

Natolik jsou vyloučení či tolerovaní, že tohle bude pravděpodobně výsledek nějaké pozitivní diskriminace.

Jsi velice inteligentní a bystrý, to já hned poznám.

333197

20.05.2015 19:21

Další finanční tsunami právě začala v Texasu

RE: Velmi spekulativní článek

Vopice 77.?.?.?

Nemá smysl reagovat. Ten člověk píše naprosté krávoviny.

Například včera jsem se od něj dozvěděl že v Čechách:

vytvořilo se reálně 150 000 nových pracovních míst.
Rostou výrazně mzdy ve všech odvětvích.

333208

21.05.2015 14:42

Nastane nový pogrom židů?

RE: Práce Israela Shahaka se hluboce dotýká současné izraelské politiky

Vopice 209.?.?.?

Pane MU, já ty hlasy slyším. Dnes je mnoho lidí zmatených, ale přeci jen se občas objeví někteří, kteří ví, jak to celé bylo. Jen jde o to, přijít na to, kteří katoličtí "historici" mají pravdu a kteří ne. Já vím, občas aby se v tom prase vyznalo, ale důležité je, že existuje někdo, kdo rozhoduje o tom, co se bude dít, protože kontroluje celý svět. Asi to budou ti katolíci, kteří straší děti zlým Židem.

Vy, stejně jako já, dobře víte, že kromě Chazarů neexistovali a neexistují ani ti Židé. Je to taková pohádka, kterou před spaním vyprávěli faráři, aby trochu postrašili zlobivé děti. Žid je ve skutečnosti podobné stvoření jako hastrman nebo hejkal. Takže v televizi je sice vidět můžete, ale leda tak v pohádce.

Pište dál a ptejte se, je to opravdu dobré, skoro jako to dlouhé povídání, které jste zde shrnul pro ty méně vzdělané, co si nestudují tu "historii". Třeba je zajímavé, jak se davy Židů stěhovali z Palestiny do Polska a pak zase do Francie a pak zase zpátky do Palestiny. To bylo skoro jak to stěhování národů, viďte? Ještě že si o tom všem vedli ti katolíci ty záznamy, jinak bychom se o tom snad ani nedozvěděli a to by byla velká škoda. A ještě musíme poděkovat těm katolíkům, kteří si vedli záznamy o jiných katolících, a díky tomu nakonec všechna ta špína a lži vylezly na povrch.

A třeba nakonec ten mýtus o zlém Židovi nezanikne, dnes je mnoho Židů v Číně, nebo třeba v Korei, jsou šikmoocí, asi jak se tak dlouho táhli z té Palestiny až do Číny.

333271

21.05.2015 15:33

Další finanční tsunami právě začala v Texasu

RE: Velmi spekulativní článek

Vopice 141.?.?.?

Mám takový pocit, že za všeználka jste tu spíš vy, nebo ne?

Tyhle vaše tvrzení mají stejnou hodnotu jako vaše jiné tvrzení, že v Čechách rostou výrazně mzdy ve všech odvětvích?

Co si představujete pod pojmem výrazně a co si představujete pod pojmem všechna odvětví?

Například pro mě je výrazné zvýšení minimálně 10-20 %. Takže ve VŠECH odvětvích vzrostly mzdy o 10-20 %?

To je velice zajímavé, protože já všude kolem sebe vidím pravý opak a za posledních 10 let se moje mzda nejenže nezvýšila, ale naopak snížila. A to ne relativně, ale absolutně. Hned vedle v kanceláři donedávna prosperující firma musela prodat svůj vozový park, aby měla alespoň na výplaty. Můj příbuzný pracuje za plat, za který by před pěti lety ani nevstal z postele.

Nicméně když se tu pasujete do role toho, kdo všechno ví, můžete mi prosím sdělit, kdy a kde došlo k tomuto jevu?

> nebo se začnou ve velkém odpouštět dluhy a dostaví se vysoká inflace

333278

21.05.2015 16:00

Další finanční tsunami právě začala v Texasu

RE: Cena ropy - benzínu

Vopice 5.?.?.?

Někdy kolem 4.10.2014 stál litr nafty cca 36 Kč.
Z toho činila spotřební daň a DPH cca 16 Kč.

Takže zbytek pro pumpaře a dodavatele cca 20 Kč.

V době nejnižší ceny ropy (kolem 9.2.2015) stál litr nafty cca 29,5 Kč.

Takže pro pumpaře a dodavatele cca 15 Kč.

Rozdíl ceny ropy mezi těmito údaji byl cca 100%. Příjem nižší o 25%.

Samozřejmě že by mohl někdo namítnout, že jsou tam náklady se zpracováním, ale ty jsou konstantní (ve skutečnosti také nižší, neboť klesla cena energie potřebné k výrobě). Takže vstupní surovina dvakrát levnější, výstupní produkt levnější o čtvrtinu u pump.

333280

21.05.2015 16:10

Další finanční tsunami právě začala v Texasu

RE: Cena ropy - benzínu

Vopice 95.?.?.?

Ale abych byl důsledný, tak pokud nákladová položka z těch 20 Kč byla 10 Kč (což bych docela pochyboval), tak se zlevnění ropy projevilo u pump 100%.

333282

21.05.2015 16:40

Nastane nový pogrom židů?

RE: Práce Israela Shahaka se hluboce dotýká současné izraelské politiky

Vopice 176.?.?.?

Smějí, pane MU, a jak. Naštěstí tu mám obrázek pana Bandery, k němu se pomodlím a když to nepomáhá, tak se zase pomodlím k panu Jarošovi, to je takový slušný člověk, který má také problém s těmi Židy, stejně jako ho měl pan Bandera, ale naštěstí jsou i mezi těmi Židy také slušní židé (jako například filantrop pan Kolomojski) a ti mu financují tu svatou válku proti mongoloidnímu Moskalovi, takže na nás snad nepřijde z té jejich velké Tramtárie, jak se kromě vás tolik strachuje pan Dolejší a třeba i pan Fištejn (což rozhodně není Žid, protože jinak by slyšel ty hlasy).

My patříme do německého okruhu, jak správně řekl pan Šafr a s mongoloidy nemáme nic společného. Jsem si jistý, že s výše jmenovanými pány souhlasíte, protože vím, jak hodně si uvědomujete, jaké zlo a nesmírné nebezpečí číhá na východě, zlo vyzbrojené nejmodernějšími technologiemi německých, fancouzských a amerických inženýrů. Pane MU, už vás někdy napadlo, proč vlastně ti všichni inženýři tolik pomáhali rozvoji zla na východě, to si neuvědomili, jakému nebezpečí budou poté čelit? To dokonce ani církev svatá nedokázala tyto věci předvídat?

Velmi bych vás prosil, abyste své další zajímavé povídání zaměřil tímto směrem, to je jedna z věcí, které mi pořád vrtají hlavou, jak je možné, že ti, co rozhodují o všem, pořád nemají věci a ani ty inženýry pod kontrolou, možná dokonce ani ty Židy ne, když jim pořád tak pobíhají po tom světě a dokonce se dobrovolně a se vší vervou pustili do toho, aby z tohoto světa nenávratně zmizeli, což by bylo neštěstí nejen pro svatou stolici, ale i pro všechny ostatní lidi.

Snad byste nechtěl, aby z televize zmizel i pan Fištejn a další mudrci, to by bylo opravdové neštěstí, protože kdo by pak kázal o té východní říši čistého a nefalšovaného mongoloidního Zla? Copak vy nevíte, že strach je základem pokroku a také pořádku?

333288

21.05.2015 16:43

Další finanční tsunami právě začala v Texasu

RE: Ten co zna

Vopice 109.?.?.?

Ty sem nemusíš chodit, pokud tedy nejsi masochista. Jdi raději do Lehožumpy, tam je ještě všechno v pořádku, stejně jako v Globusu. Najdeš tam přesně ty přátele, mezi které 100% zapadneš.

333289

21.05.2015 16:54

Nastane nový pogrom židů?

RE: Globalni prediktor je ruska bajka...

Vopice 192.?.?.?

WOW! Prostě WOW! Ještě štětí, že je tolik zajímavých serverů, kde se nechá přečíst tolik zajímavých věcí. Zejména tyto věci mě naprosto fascinují:

>Co se tyce Vatikanu - ten jiz davno ztratil Moc a proto Politici odesli za Moci vest sve valky jinam. Dnesni Vatikan nic zvlast ideologicky neovlada

No samozřejmě že ne. Západní svět totiž vůbec není založen na ideologii, kterou tak trpělivě rozšířil Vatikán.

>Holokaust byl civilizacni očkování proti genocidě - aby bylo kazdemu jasne, ze tudy spravna cesta nevede!

Kdepak nevede! Proto také KAŽDÝ ví, že státem podporované a financované vyvraždění Indiánů, kterých bylo mnohonásobně více, žádná genocida nebyla. Proto je také KAŽDÉMU jasné, že vraždění lidí po milionech v posledních letech není tou správnou cestou, stačí se KAŽDÉHO zeptat.

Kam prosím chodíte na tyto převratné věci? Velice rád bych se také poučil.

333292

22.05.2015 14:13

Nastane nový pogrom židů?

RE: Práce Israela Shahaka se hluboce dotýká současné izraelské politiky

Vopice 37.?.?.?

Pane MU, musím se vám přiznat k takové ošlivé věci. Dříve pro mě byl pan Bandera a i pan Jaroš obyčejný nácek. Úplně stejný, jak ti vypatlaní skinhedové a fotbaloví fanoušci. Ale jeden můj starý známý mi vysvětlil, že to jsou vlastně slušní lidé, kteří sice dělají ošklivé věci, ale dělají je pro dobrou věc, tedy pro likvidaci mongoloidů z Moskvy. A když mi potom vysvětlil, že ti fotbaloví fanoušci a skinheadi, co hajlují pokaždé když se uvidí, jsou světlem v budoucnosti Ukrajiny, kde přivedli zemi konečně k pravé demokracii a prosperitě, inu, musel jsem mu dát za pravdu, opravdu jsou to slušní lidé, neboť Ukrajina kráčí nezadržitelně k západním hodnotám a ty západní hodnoty, inu, to jsou i ti fašouni a náckové.

Víte, mám pro toho svého starého známého, který sem kdysi také rád zašel mezi Zvědavce, také obrázek pana Bandery a pana Jaroše, aby si je také mohl prohlížet. Je to provedení v azurovo-žluté, podobně jako to měl pan Obama, ale v ukrajinských barvách, na pozadí je pověšený Žid a Moskal a také takový malý masový hrob a nápis je "Yes we can!" Už se těším, až mu ho předám, myslím, že bude plakat dojetím. Co myslíte, je to dobrý dárek pro nacionálního antibolševika? Neměl bych mu raději darovat letenku do Polska, kde by se mohl připojit k armádě bojující proti Moskalovi?

333391

25.05.2015 09:41

Nastane nový pogrom židů?

RE: Globalni prediktor je ruska bajka...

Vopice 69.?.?.?

Tak tohle mě opravdu pobavilo. Je vidět, že jakmile někdo začne věřit v ty bláboly, tak jde rozum zcela stranou.

> Krestanstvi prineslo predevsim moralku a Svědomí

Proboha, to si opravdu myslíte, že tohle tu předtím nebylo? To má každý normální člověk v sobě od malička. Jen "křesťani" se tím ohánějí, že na to mají monopol, ale nebrání jim to dělat pravý opak.

> Symetricke manzelstvi jednoho muze a jedne zeny.

Vztah mezi mužem a ženou také existoval před "křesťanstvím". "Křesťani" jen z toho udělali peklo, tedy zakázali sex mimo manželství pod hrozbou věčného zatracení - proto tolik lidí trpí a nakonec se z nich stávají devianti. Viz faráři, co šukají chlapečky.

> Charita a soucit...

To tu bylo dávno před "křesťantvím". Opravdu nechápu, proč si "křesťani" myslí, že to vymysleli oni. Proboha, to tu bylo odkajživa.

Zkrátka všechny dobré věci tu už byly, jen ti katolíci si to jaksi přisvojili a mají tu drzost tvrdit, že to vymysleli oni. Co láska? Tu taky vymysleli oni? To si snad může myslet jen úplnej vypatlanec.

Zkrátka - věřící odevzdávají svůj mozek výměnou za slib, že se po smrti snad budou mít dobře. Je to děs, vidět pak, co jsou bigotní katolíci schopni vyplodit za příšerné bláboly a jak si musí pořád obhajovat tu svoji psychopatickou církev.

Víra nemusí být jen ve faráře, který mi řekne, jak se dostat do nebe, naopak je tato víra řetěz, kterým se dotyčný postižený sám zbavuje svéprávnosti. Výsledky jsou pak vidět na podobných příspěvcích a říkám otevřeně, že to není hezký pohled.

333500

26.05.2015 13:23

Nastane nový pogrom židů?

RE: židé

Vopice 5.?.?.?

Pane MU, děkuji za další rozsáhlý příspěvek. Je skvělé, že boříte mantry křesťanských biblických historiků a nahrazujete je skutečnou pravdou, kterou jste vyfiltroval z pera jiných křesťanských nebiblických historiků. Rozeznat, které bláboly jsou pravdou a které sprostou lží, je velmi náročný úkol a já velice oceňuji, že pro to máte takový talent a docházíte k pravdě o které není potřeba pochybovat.

Nicméně bych pro vás měl jednu otázku. Jelikož USA je říše dobra a Rusko je říše zla, jak správně víte, chtěl jsem se vás zeptat, kdy očekáváte příchod Ježíše. Dobří křesťané v USA již vědí, že Putin je nový Antikrist a 80 % jich očekává Ježíšův návrat. 20 % dokonce ještě za jejich života. Přes 100 milionů hodných a chytrých Američanů si je jistých, že Ježíš se objeví do roku 2050. zdroj

Navíc bývalý prezidentský kandidát republikánské strany Herman Cain přišel na to, že Putin v roce 2017 zaútočí na USA elektromagnetickou bombou, jak to našel právě v Bibli. Víte o tom něco bližšího?

U nás ti proklatí komouši víru v Ježíšův návrat skoro vykořenili, ale jsem si jistý, že když je USA náš vzor, tak se to tady výrazně zlepší. V to doufám doufáte také. Víte stejně dobře jako já, že kultura a chápání světa má na západě daleko vyšší úroveň, než na proklatém východě. Ještě nám tu bohužel chybí mučedník typu pana Bandery a novodobý spasitel typu pana Jaroše, ale jsem si jistý, že se nakonec někdo takový objeví a povede nás ke šťastným zítřkům. Každý den musím děkovat tomu mému starému známému, že mi osvětlil jejich důležitou úlohu a já mám nyní, stejně jako on, vzory hodné každého osvícence ze západního okruhu.

Pane MU, nebojíte se, že když tu tak nezodpovědně čachrujete s biblickou historií, tak až přijde Ježíšek, nebude pro vás v jeho království místo? Opravdu, takového sečtělého a světaznalého člověka by byla velká škoda.

Mimochodem, mezi mé oblíbené modlitby patří tato, kterou mě naučil jiný můj starý známý, též pravý antimoskal, dnes pravděpodobně na frontě, po boku polské armády: "K Rusovi, stejně jako hřebci, je třeba být tvrdý. Pak tě bude respektovat. Budeš-li k němu přistupovat jako ženská cíťa (česká ženská poddanská mentalita), vycítí slabost a jednoho dne s tebou vymrdá, pochopí roli ve které ses k němu vymezil jako slabošskou. Rus, to si dobře pamatuj, rozumí jen síle. Na diplomacii kašle, to je pro něj jen nástroj oklamání protivníka (proto Putin lže jak na běžícím páse) je tak staletí vychováván. Takže odsun nebo válka jsou jedny z mála věcí, které na jeho imperiální mentalitu platí."

Zaplaťpámbů, že ti Američani se chovají úplně jinak.

333567

26.05.2015 17:10

Nastane nový pogrom židů?

RE: Nový pogrom židů už začal.

Vopice 185.?.?.?

>Kdyby nebyli oni, Bůh Stvořitel by si už jeden národ ze všech ostatních vyvolil, dal se jim poznat a pověřil k tomu, aby se stali jeho svědky, převzali zodpovědnost a byli tak všem ostatním příkladem.

WOW! Prostě WOW! Je to naprosto fascinující, co náboženství dělá s lidma.

Ale pokusme se na to podívat naprosto elementární logikou.

Starý zákon potažmo Tóra nám vcelku polopatě vysvětluje vznik vesmíru, Země a člověka. Bůh údajně stvořil člověka k obrazu svému. Svořil Žida, protože Židové (používám velké Ž přesně dle Norimberských zákonů) datují svůj letopočet od té chvíle. Je tam také vypsáno, jak Židové po sobě následovali.

Co ovšem není vysvětleno, je to, jak se na Zemi objevili další národy. To je první velká záhada. Ale tím to rozhodně nekončí.

Další velká záhada je to, že o Ježíšovi, kterým začíná druhý díl knihy, nikdy nikdo neslyšel. A to se vedly podorobné záznamy i o tom, kolik má kdo slepic. Je opravdu zajímavé, že v žádné dobové literatuře není o něm ani zmínka. Dokonce ani o těch Židech není nikde ani zmínka.

>Historicitu této dokumentace potvrzují dodnes další nové nálezy z moderní archeologie a řada ověřených sekulárních historických pramenů, nakonec i staroegyptské záznamy z vlády faraonů.

Nejsmutnější je, že tohle není pravda ani náhodou. Kdepak jste na to řišel? To říkali v kostele?

>Takzvaný "Biblický kod" se stal předmětem výzkumu znalců původního hebrejského jazyka za pomoci moderních vysokorychlostních počítačů.

Původní hebrejský jazyk? A čeho to jako brali? Z nějaké staré tóry? Ale ta nejstarší je asi 800 let stará! Tak odkud to brali? Aha, to vlastně není podstatné.

Zkrátka. Když člověk zapojí mozek a nenechá se vést učením v kostele, tak zjistí, že celá Bible je slátanina nehorázných logických nesmyslů a úplných blábolů a každý kdo se tím zabývá ať už z jakéhokoliv pohledu, je buď nešťastný člověk, který neví kudy kam, nebo pošahaný fanatik bez mozku.

333584

26.05.2015 19:18

Nastane nový pogrom židů?

RE: židé

Vopice 77.?.?.?

Pane MU, mockrát vám děkuji za ještě hbitější odpověď. Víte, teď už mi to začíná dávat smysl. Pan Putin je sice ze země zla a ze zlé imperiální mocnosti, která se roztahuje po celém světě, jak by například správně podotkl pan Dolejší. Nicméně je dobrým křesťanem a proto možná opravdu přijde vyčistit USA od proradného Jida, který sice možná byl prvním člověkem na zemi, ale od té doby, co se bůh polepšil a nechal se pokřtít, zavrhl ho jako nepovedený vzorek.

Ale trochu jste mi zase přidělal starosti s tím Radomírem, protože vím, že žádní Slované neexistovali do té doby, než je vytvořili Římané pomocí křesťanského ritu a kompletně vytvořené nové řeči , tolik podobné latině.

S těmi známými máte možná pravdu, bylo by asi lepší, kdyby měli všichni jednotný názor a konečně pojmenovali to jediné zlo, které třímá na východě, v zlé a ošklivé zemi zvané Rusko, kde žijí samí zlí lidé, kteří rozumí jen síle. Proto je asi nutné, aby západ v jednom šiku vyrazil do posledního boje, toto zlo vykořenil, všechny odsunul někam za polární kruh a teprve pak nastane ten zlatý věk, protože dobře víme, kdo v posledních letech rozputával jeden konflikt za druhý, třeba i tou agresivní pasivitou, což byla ovšem jen zástěrka.

Děkuji mnohokrát za vše, co jste zde objasnil a možná vám pošlu také ten obrázek sv. pana Bandery a jeho apoštola pana Jaroše. Pan Muzyčko už bohužel není mezi námi, to mohl být druhý apoštol, ale to se nedá nic dělat.

333592

27.05.2015 13:14

Nastane nový pogrom židů?

RE: ... o tom, co tam je, a co tam neni...

Vopice 89.?.?.?

Pozdrav Pámbů!

Prosil bych, abyste vaše tvrzení doložil relevantními odkazy, nejlépe na ty údajné zbytky Tóry z roku 200 BC, dále by mě zajímaly ty odkazy Římanů na Ježíše, nejlépe obrázky, dále by mě zajímal výtisk Talmudu z roku 200 AD.

Samozřejmě že to byl skoro zázrak, že se ty zbytky v Qumranu našly, přestože nejstarší egyptské papyri jsou staré 2500 BC, ale to samozřejmě nikoho netíží.

Jinak se nebudu opakovat, ale ten váš bůh si nemohl vybrat nikoho jiného než Židy, protože jiní lidé na Zemi ani nebyli, protože podle té vaší pohádky jidové jsou potomci Adama a Evy. Nějak jste přešel to, jak se na Zemi objevily ty další národy atd.

Také by mě opravdu zajímalo, kdy se z psychopatického sadistického boha stal ten hodnější, křesťanský. To by člověk neřekl, že se takový bůh také v čase vyvíjí, je to totiž nesmysl, ale to věřícím vůbec nevadí, ti mozek nepotřebují.

Pokud se zde neobjeví požadované dokumenty, beru to jako další hezkou pohádku, kterou si pěstují lidé, kteří svůj mozek odevzdali výměnou za slib, že se po smrti budou mít dobře. Věřící si samozřejmě bez přemýšlení rádí podpoří své bludy, protože to k tomu patří, rozvíjet to a zdokonalovat na základě dalších a dalších údajných nálezů a dekódování pomocí nejrychlejších superpočítačů.

Pravděpodobně také věříte, že se Ježíš vrátí do roku 2050, stejně jako 100 mil. amerických pámbíčkářů.

333621

10.06.2015 13:31

Bezhotovostní demokracie nebo bankovní koncentrák?

RE: Na protest proti bankovnímu teroru

Vopice 176.?.?.?

A jéje, a je tu další vtip ze základní školy. Kolik ti je? 12?
Pokud nerozumíš tématu, raději se k němu nevyjadřuj. [smích]

334403

10.06.2015 13:33

Bezhotovostní demokracie nebo bankovní koncentrák?

RE: Dôsledky zákazu hotovosti

Vopice 77.?.?.?

Velmi dobré shrnutí.

334405

10.06.2015 14:01

Bezhotovostní demokracie nebo bankovní koncentrák?

RE: Neúplné krytí bankovních závazků?

Vopice 171.?.?.?

A další várka blábolů. Už minule jsem vás prosil, abyste ozdrojoval vaše tvrzení o tom, že "v Čechách rostou VÝRAZNĚ mzdy ve VŠECH odvětvích". Dle mého je to naprostá a do nebe volající krávovina.

2012 - průměrná mzda 25.109 Kč
2013 - průměrná mzda 25.128 Kč
2014 - průměrná mzda 25.686 Kč

Reálný růst 3,3 % je výrazný růst? Aha, tak to potom jo. Zejména když na průměrnou mzdu nedosáhnou dvě třetiny lidí a růst průměrné mzdy je tažen HLAVNĚ OBLASTÍ FINANČNICTVÍ.

>170 000 lidí našlo novou práci během pouhých 1,5 roku.

No jistě... Tady ten obrázek tomu plně odpovídá.

Vložený obrázek

3/15 - 525 315 nezaměstnaných, počet míst 76 050.

Takže když si to spočítám za 18 mesíců:

9/13 - 557 058 nezaměstnaných, počet míst 41 422.

557058-525315=31743

Nevím, ale 31 tisíc mi přijde jako trochu jiné číslo než 170 tis.

>tak pouhým výpočtem vím, že když roste položka "domácí spotřeba", tak je jasné, že v celku roste životní úroveň obyvatel ČR

Ale samozřejmě, zejména pokud je to na dluh. To je velmi zdravý růst. Zadlužení je přeci jedním ze základních podmínek vysoké životní úrovně.

Jinak musím smeknout klobouk, nad tím vaším "věděním"...

334409

10.06.2015 17:18

Bezhotovostní demokracie nebo bankovní koncentrák?

RE: Takto asi nie..

Vopice 31.?.?.?

Tento příspěvek ja opět další naprostý blábol, jako obvykle. Je vidět, že v Lehožumpě lepšího "diskutéra" nesehnali.

Jestli nechápeš, co bude znamenat zrušení peněz, tak snad raději drž klapačku. [mrknutí jedním okem]

A teď už utíkej na Lehožumpu pochlubit se BenHurovi, jak jsi to "zvědavým odhalovatelům vlastní malosti podřízenosti a nemohoucnosti", ke kterým patříš, když sem lezeš otravovat, "nandal". [chechtot]

334428

10.06.2015 22:03

Bezhotovostní demokracie nebo bankovní koncentrák?

RE: Neúplné krytí bankovních závazků?

Vopice 188.?.?.?

Růst průměrné mzdy o pár stovek je VÝRAZNÝ růst platů ve VŠECH odvětvích? Už jsem ti vysvětlil, že na průměrnou mzdu nedosáhnou dvě třetiny lidí a zvyšuje ji hlavně růst mezd v bankovnictví atd. To tvůj mozeček ale asi nechápe, co?

Co by sis myslel o člověku, který vydělává 100 Kč na hodinu a po přidání by měl 103 Kč a řekl by ti, že dostal výrazně přidáno? Že je imbecil?

Nebo důchodce, který dostal přidáno 50 Kč/měsíc a radostí by jásal, jak dostal výrazně přidáno, že si může koupit dvě piva navíc. Blázen?

Co se týká tvého vřískání o nějakých nových pracovních místech, více než vládní statistika mě zajímá situace kolem mě. Se statistickými daty se dá opravdu manipulovat, ale já jsem ti tam dal naprosto konkrétní hodnoty.

Je dobře, že jsi se odkopal, už chápu, co tě vede se tu prezentovat jako naprostý magor. Volič ČSSD, obdivovatel Sobotky. To je diagnóza sama o sobě, víc už psát nemusíš. Místo "tvých" příspěvků mohu rovnou číst vyjádření Sobotky:

"Jasně se ukazuje, že pilíře vládní politiky, na kterých již 16 měsíců intenzivně pracujeme, tedy získávání nových investic, vytváření nových pracovních míst, zefektivnění čerpání evropských peněz, stabilizace úřadů práce a proaktivní politika zaměstnanosti, jdou správným směrem, a budeme v jejich plnění nadále se stejnou energií pokračovat," uvedl premiér.

Víc ti vysvětlovat nehodlám, až přestaneš věřit vládní propagandě a získáš nějaké vlastní životní zkušenosti, tak bude mít smysl s tebou diskutovat. Zatím jsi jen tlumočník vládní propagandy.

>Přesto se vláda nezadlužuje.

Například toto tvrzení je další naprostý blábol, hodný někoho, kdo nemá v hlavě mozek. Pokud 78 miliard není dluh, tak je to co?

Pokud chceš někoho poučovat a vypadat při tom jako ynteligent, zkus psát alespoň tak, abys nelhal. Napiš třeba: Přesto se vláda nezadlužuje tolik, jako vlády před ní. Pak to bude mít větší smysl a ty nebudeš vypadat jako užitečný a snaživý pohůnek systému.

334449

11.06.2015 08:04

Bezhotovostní demokracie nebo bankovní koncentrák?

RE: Neúplné krytí bankovních závazků?

Vopice 178.?.?.?

Aha. Tak teď už vážně nevím, jestli jsi prostě jen blbej, nebo jen navedej, ale házet sem změnu minimální mzdy za 8 let... Dokážeš si představit, jak za 8 let zdražily potraviny?

2007 leden 8 000
2013 srpen 8 500
2015 leden 9 200

Zvýšení platů policajtů a hasičů o 4,5 % jsou tisíce? To berou statisíce, aby 4,5 % hodily tisíce? Při platu 30.000 hrubého je to 1350 Kč. Čistého je to 1125. Dle mého to nejsou tisíce. Opravdu ne. Je to něco přes tisíc.

Ty si vážně myslíš, že nějakých cca 30 000 zaměstnanců Škodovky statisticky ovlivní výši průměrné mzdy?

Podle tvého projevu bych spíš tipoval, že to ty budeš něco jako Kalousek. Ten taky plácá samý krávoviny. Už jsem tě na to upozorňoval, ale když pro tebe je tisíc tisíce, tak jsi se moc nepolepšil. Nicméně chápu, že ve své ideologické zaslepenosti a naprostém nepochopení opravdové reality, ne té, která je prezentovaná v novinách, se od tebe nic lepšího nedozvíme. Pětipéčko si dal tu práci, aby ti ukázal, jaká je skutečná inflace, která se lidí dotýká hlavně v potravinách, to, že nechápeš, že pokles některých cen je způsoben velkým poklesem kvality, je zase jiná věc.

334475

11.06.2015 12:43

Bezhotovostní demokracie nebo bankovní koncentrák?

RE: Neúplné krytí bankovních závazků?

Vopice 176.?.?.?

>Stejně tak skok minimální mzdy o 1200Kč je makroekonomicky velmi dramatický, navíc v tak krátkém období.

2007 leden 8 000
2013 srpen 8 500
2015 leden 9 200

Zdroj: MPSV

Jaké krátké období? Neumíš číst, nebo počítat? V roce 2013 byla minimální mzda 8500. Kolik je 9200-8500? Jsi schopen to spočítat? Prozradím ti, že je to 700 Kč, ne 1200 Kč.

Pokud mluvíš o 1200 Kč, pak se jedná o zvýšení za 8 let, co dle mého opravdu není krátké období, i když pro někoho, pro koho je zvýšení hodinové mzdy ze 100 Kč na 103 Kč výrazný nárust, to může být okamžik.

Průměrný plat poskočil o 1000 Kč?

V 1. čtvrtletí 2011 - 23 144
V 1. čtvrtletí 2012 - 24 126
V 1. čtvrtletí 2013 - 24 061
Ve 3. čtvrtletí 2013 - 24 836
V 1. čtvrtletí 2014 - 24 806
V 1. čtvrtletí 2015 - 25 306

Zdroj: ČSÚ

Operoval jsi tu s obdobím rok a půl. Takže 25306-24836 = 470 Kč. Zase mi ty tvoje počty nějak nevycházejí. 470 Kč opravdu, ale opravdu není 1000 Kč.

Opakuji ti, že mě nějaké výkazy nezaměstnanosti opravdu nezajímají, jestli jsi to ještě nepochopil, s čísly se dají dělat velká kouzla.

Chceš se ztrapňovat tím, jak neumíš počítat ještě dál? Klidně, já už jsem z tebe namyšleného hlupáka udělal na 100 %.

334491

12.06.2015 10:47

Pokud USA uspějí u nalákání Běloruska a Arménie, bude mít Rusko problémy

RE: Agresivita severskych krajin nepozna hranic

Vopice 80.?.?.?

Ragovat na klasickou trollovinu nemá smysl, takže jen v rychlosti. Nezacláněj zde a táhni třeba na Lidovky, tam najdeš dostatek podobných imbecilů, kteří mají kebuli propláchlou propagandou na kost.

334562

12.06.2015 11:21

Bezhotovostní demokracie nebo bankovní koncentrák?

RE: Neúplné krytí bankovních závazků?

Vopice 62.?.?.?

Už zase blábolíš? Co kdybys nejdříve řekl, čím se živíš. Zatím studuješ a živí tě rodiče, co?

Paní Jarmila v tom má trochu zmatek, ale tobě unikají naprosto základní věci.

Místo abys byl rád, že si někdo shání práci sám a není na pracáku, tak tu vyhrožuješ Mládkem? Já chápu, že jsi nadšený straník a rád opakuješ to, co ti straničtí bossové nabulíkují, ale jinak opět meleš z cesty.

Parazitující živnostníci? Ty trubko, ty nechápeš, že nikdo neparazituje, protože pokud si neplatí sociální, tak nedostane od státu nic? Zdravotní musí platit ze zákona.

Ty si vážně myslíš, že pro všechny živnostníky by byla práce jako pro zaměstnance? A kdo by je zaměstnal? Sobotka? No, věřím, že ty tomu věříš.

Jestli nechápeš, že bez živnostníků to nakonec půjde celé do prdele, protože pokud po nich stát začne šlapat, tak půjdou na pracák, takže větší nezaměstnanost začne snižovat mzdy. To je ale špatně, nemyslíš? To žádní Mládkové ani Sobotkové nezlepší.

Už to tady zaznělo, ale živnostník může mít třeba takový malý krámek na vesnici. Já sice chápu, že pro tebe, jako pro naprostého teoretika je jeho chyba, že nevydělává tolik, aby mohl platit sociální 15000 Kč, ale ono to není jen o penězích, protože ta služba, tedy mít malý krámek na vesnici a nemuset dojíždět někam do vedlejšího města má i sociální hodnotu, tedy to, o čem Sobotkové pořád vyřvávají, aby se dostali k lizu (například takový Sobotka nikdy normálně nepracoval a dle mého je profesionální politik jen odporná pijavice), ale ve skutečnosti jim to je úplně u prdele. Ten živnostník nemůže vydělávat víc, protože jeho příjmy závisí na příjmech vesničanů a ty o vesnici evidentně víš naprosté kulové, takže všechny kecy o tom, že je to jeho chyba, jsou jen krávoviny, které opakují profesionální politici, kteří v životě nemákli.

Víš co, je vidět, že víš o životě úplný kulový, co kdybys nechal diskutovat dospělé a ty se připojil až přestaneš opakovat své stranické nadřízené?

334566

12.06.2015 20:16

Bezhotovostní demokracie nebo bankovní koncentrák?

RE: Neúplné krytí bankovních závazků?

Vopice 89.?.?.?

Takže další bláboly?

Představ si, že by ti někdo řekl: "Bezprostředně před tím, než jsem sem přišel, tak jsem se oholil." "Před půl hodinou?" "Ne, před rokem a půl." Co by sis o něm myslel? Že je debil?

Já účelově nic neuvádím, mluvil jsi o roku a půl? Mluvil. Spočítal jsem ti změnu za rok a půl? Spočítal. Tak o co ti jde? Snažíš se být opět chytrý jako rádio, ale pochop, že ani u zkoušky bys s podobnými pindy neuspěl.

Pořád nechápeš, co ti vyčítám. Třeba když řekneš, že se vláda NEZADLUŽUJE a přitom udělá sekeru 78 miliard. Co by sis myslel, kdyby ti někdo řekl, že si koupil auto a ani se nezadlužil. Jen teď dluží půl miliónu. Že je retarovaný imbecil? Nebo politik?

Prostě jsi rozmazlený fracek, který má o sobě hrozně vysoké mínění, ale přitom plácá jednu krávovinu za druhou.

Ale abys pochopil, co ti tu pořád opakuji, tak ti tu ještě jednou vyjmenuji tvé totální bludy:

>ČSSD prosadila zvýšení minimální mzdy již o 1 200,-Kč
Sám jsi přiznal, že to byla Rusnokova úřednická vláda, kdo to cca rok a půl před dalším zvýšením (podle tebe bezprostředně) zvýšil o 500 Kč, takže ČSSD prosadila zvýšení nikoliv o 1200, ale o 700.

>A platy úředníků, hasičů, policistů šly nahoru o tísíce.
To jsme si také spočítali, že kdyby to měly být tisíce, museli by brát statisíce.

>Jestliže průměrný plat vyskočí o 1000Kč
To jsme si také spočítali, že to není 1000 Kč, jelikož 25 306 - 25 128 = 178 Kč.

Teď se schváně podívej, že ČSÚ uvádí, že v roce 2013 dosáhla PM 25 128 a v roce 2014 25 686. Ano, oni tvrdí, že meziroční nárust byl 608 Kč, ale kolik je 25686-25128? 558!

No, zkus podobné bláboly u zkoušky a poletíš jak namydlenej. Opět jsi ze sebe udělal pitomce. To, že ty něco očekáváš, to ještě neznamená, že to tak je. Zkus se příště zamyslet, neházet hausnumera a třeba tě někdo bude brát vážně. Teď to nejde. Sorry.

334595

14.06.2015 20:20

Bezhotovostní demokracie nebo bankovní koncentrák?

RE: Neúplné krytí bankovních závazků?

Vopice 171.?.?.?

Blábolíš. Jednou z tebe bude perfektní politik. Plnou hubu keců, číslo sem, číslo tam, tady to přilepšíme tím, že řekneme místo tisíc tisíce, tady zase místo pár stovek to je rovnou tisíc, nárust ze 100 Kč na 103 Kč je dramatický růst, atd, atd.

Co se týká živnsotníků, vůlbec nechápeš, která bije, protože jsi nikdy nic pořádného v životě nedokázal. Zatím tě živí rodiče.

>Shrnuto, snažíš se neustále vytvářet dojem, že se ekonomice ČR ve skutečnosti nedaří

Tak mi prosím napiš, kde to vytvářím? Stačí citovat pár vět. Ve skutečnosti nesnáším, když někdo blábolí tak, jak jsem popsal. Nemám to rád. lidi, kteří to dělají, jsou buď prolhaní politici, nebo rovnou podovodníci a zloději.

334690

15.06.2015 15:33

Bezhotovostní demokracie nebo bankovní koncentrák?

RE: Neúplné krytí bankovních závazků?

Vopice 91.?.?.?

>A do obchodu se zavezu za bezín, který šel dolů o 20%.

Počítám, že mluvíš o dnešku.

Průměrné ceny Natural 95:

od 1.1.2015 35,90 Kč
od 1.1.2014 35,70 Kč
od 1.1.2013 36,10 Kč

průměr 35,9 Kč

Dnešní cena

32,88 Kč

Takže ne pokles o 20 % ale o 8,4 %. A ceny dál rostou.

A tak je to u tebe se vším. Už začínám chápat, kde hledáš zdroj svého optimizmu. Prostě si upravuješ realitu tak, aby byla veselejší. Taky způsob.

Opět opakuji, že pokud nezačneš udávat přesné údaje, jsi tu jen pro legraci. Ty OSVČ parazite. Jestli si daně počítáš tak, jako tu házíš ciframa, tak se nedivím, že máš pocit, že platíš víc, než ostatní OSVČ. Mládka na tebe! [chechtot]

334725

07.07.2015 15:04

Řecko může opět zachránit Západ

RE: Základným zlom celého systému sú úroky.

Vopice 31.?.?.?

Je smutné sledovat, jak náboženství člověku úplně sežere mozek. Nejsmutnější je ovšem to, jak tito postižení jedinci dokáží tvrdit, že:

>Mám jen nastudováno mnoho důležitých informací, které dávají přehledný výsledný obraz a snažím se přemýšlet zcela nezávisle, nenechat se ovlivňovat stereotypy

Tito jedinci o sobě samozřejmě vůbec nepochybují a i kdyby jim někdo tisíckrát vyvrátil jejich bludy racionálními argumenty, tak se jen otřepou a začnou je opakovat znovu dokola, protože mají pocit, že čím víckrát to řeknou, tím větší je to pravda.

Opravdu smutné. [pláč]

336156

07.07.2015 15:15

Řecko může opět zachránit Západ

RE: Pane Bože to byl blábol

Vopice 31.?.?.?

Už jsi dozvracel? Jestli ano, tak si příště zkus vybrat jiné místo, třeba Lidovky, tam zapadneš.

Pro někoho trochu inteligentnějšího, než jsi ty, jen dodám, že to půjčování byla docela obyčejná rozkrádačka, kdy si tzv. elity podplatí pár tzv. politiků, kteří si od nich půjčí, rozkradou to a pak to nechají platit daňové poplatníky, které obelhali a kteří z toho neviděli ani pětník.

Tak ať to zaplatí osobně ti, kdo si ty prachy půjčil, ne? Chápu, že tohle už je na tebe moc složité, tak to raději nebudu moc rozvádět. Je to něco, jako kdyby si starosta u vás v Horní Dolní půjčil na obec peníze, ty utratil za svoje krávoviny a po tobě by pak chtěl, ať to zaplatíš. Taky bys tak kvičel, jako teď?

336162

07.07.2015 15:19

Jak Říše vrátí úder

RE: Klin klinem

Vopice 31.?.?.?

Stejně je zajímavé, jak Umlauf Varoufakisovi věří a Lauterbachová ne. Teď opravdu nevím, co si mám myslet, obou si vážím.

336163

08.07.2015 16:36

Řecko může opět zachránit Západ

RE: Řecko může opět zachránit Západ

Vopice 176.?.?.?

WOW, ty se ale umíš pochválit. Jsi fakt dobrej. Opravdu, beru tě. Sice vůbec nechápeš, co jsi právě vyplodil za hovadinu, ale máš už leta na to, abys mohl sice strašně machrovat, ale na druhou stranu být zcela mimo. Takže jinak. Už jsi zaplatil Kalouskovu složenku?

Vložený obrázek

Nezaplatil? Tak potom dlužíš dost peněz i přes to svoje machrování o neúprosnosti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vidíš, umím ještě víc vykřičníků než ty, bambulo. [vyplazený jazyk]

336215

08.07.2015 18:03

Řecko může opět zachránit Západ

RE: ten kdo řídí armagedon

Vopice 89.?.?.?

>které jsou jistě bohu Stvořiteli odporné!

Jojo, přesně tihle psychopati, co vždy dobře věděli, co je oné imaginární entitě odporné a co ne, vraždili lidi po miliónech a vůbec jim to nepřišlo divné. Samozřejmě že to byli psychopati, kteří o sobě nikdy ani na zlomek sekundy nezapochybovali, ostatní neustále poučovali, co je dobře a co je špatně, když s nimi někdo nesouhlasil, tak ho buď upálili nebo mu donekonečna opakovali, že ničemu nerozumí, když jim bylo fakty dokázáno, že káží naprosté bludy, tak fakta přešli a dál opakovali své bláboly, do naprostého vysílení. Je naprosto fascinující tyto lidi sledovat, jak zaměňují racionalitu s iracionalitou a vůbec jim to nedochází.

Ještě bych dodal, že pokud dám někomu svobodu, tak po něm těžko můžu požadovat, aby dělal to, co mu budu diktovat. Pak to totiž není svoboda, ale tenhle "detail" psychopatům samozřejmě zcela uniká. Stejnou "svobodu" pak dávají svým potomkům a to je to trestání hříchů po celé generace. Pokud programátor robotovi napíše manuál jak má "žít", těžko pak může mluvit o nějaké svobodné vůli robota.

A ještě bych dodal, že pokud chci někoho poučovat, tak bych měl o prolematice vědět alespoň základy, když chci učit matematiku, tak bych měl umět počítat, když chci mluvit o statistice, tak bych měl znát správné údaje, když chci mluvit o duchovnu, tak bych měl alespoň tušit, co to je, nikoliv si o tom něco přečíst a pak si myslet, že tomu rozumím. Na druhou stranu chápu, že kde chybí přirozená inteligence, musí nastoupit biflování, které pak vede jen k opakování.

336217

10.07.2015 18:30

Kolaps finančního systému: Tragédie nebo vykoupení?

RE: Původně jsem to psal trolům na ac24, ale sem to sedí rovněž 1/2

Vopice 109.?.?.?

Ty woe, co to je? Čeče, než příště něco napíšeš, tak se zkus vážně zamyslet, zda jsi schopen porozumět psanému textu. Neznáš ty blbečky, pro které je argument do diskuse ten, že někoho označím za bolševika nebo rusomila? Tak k těm tady kytička promlouvá. Nebudu tě zbytečně tepat, asi jsi byl trochu nadrátovanej, když jsi to psal, tak si přečti co kytička opravdu napsal, znovu a pomalu, třeba ti to dojde. [chechtot]

336317

13.07.2015 11:54

Proč Tsipras zradil

RE: ČSSD zrazuje lidi?

Vopice 89.?.?.?

Díky za další politickou agitku. Doufám, že jsi za to alespoň placený, když to tu tapetuješ u každého článku. Ještě dej vědět, co s těmi, kteří jsou odporní tomu tvému bohu stvořiteli a máš dnes odpracováno.

Těším se na další famózní tapetu u dalšího stránku.

Mimochodem, už jsi se naučil počítat?

Dnes mi výrazně zvýšili mzdu ze 100 Kč/hod na 103 Kč/hod. Tak významný růst už jsem dlouho nezažil, půjdu se někam rozšoupnout. [chechtot]

336468

13.07.2015 14:53

Pozadí řeckého dluhu

RE: Meyssanovi clanky jsou fundovane,

Vopice 5.?.?.?

Také mě ten pán pobavil. Je to něco jako výroky typu: "Ti politici musí být úplně blbí, když povolí vstup statisícům islámských přistěhovalců do EU."

336477

14.07.2015 13:53

Důvod, proč má euro na kahánku

RE: Evropska rodina, kde jeden tuneluje druheho s usmevem na rtech.

Vopice 62.?.?.?

Kolik MJ je potřeba k sublimaci oceli, pane Inžinýre?

336539

14.07.2015 16:50

Konec svobody projevu ve Španělsku

RE: sila

Vopice 77.?.?.?

To ste napísali naozaj pekne, súdruh.

Povedzte súdruh, čo vy si predstavujete pod takým slovom komunismus? V Severnej Korei je naozaj komunismus?

336543

04.08.2015 19:37

Zvědavec má novou tvář

RE: Nové rozhraní

Vopice 69.?.?.?

Ani jsem nečekal, že bys tu řekl něco jiného. Příspěvek, na který reaguješ, je sice úplná hovadina, protože míchá hrušky s jabkama, ale je důležité, že jsi správně zařazen.

Jak souvisí to, že někdo okrade dalajlámu se Zvědavcem, proboha?

Příspěvek, na který reaguješ, se snaží naznačit, že když bude na obrázku jablko, tak nezáleží na tom, jak hezky bude namalované a že je v konečném důsledku jedno, jaký dojem z něho člověk má. Což je samozřejmě totální krávovina.

Jinak by se to dalo říci také tak, že když by byl Zvědavec na obrazovce písmem tak malým, že by bylo nečitelné, tak je to jedno, protože je to pořád Zvědavec.

Nebo kdyby například Karel Gott přišel o hlas a jen by sípal a ty bys po jeho koncertě moudře vyprávěl, jak byl ten koncert skvělý, protože na hlase nezáleží, důležité je, že to byl Gott.

Navíc dalajláma je obyčejný vobejda a dalajlámu z něj skutečně dělají jen ty šaty a uklánění se při každé příležitosti. Pokud si pan michald myslí, že dalajláma je nějaký nadčlověk, tak to opravdu není, kdyby neměl tu "funkci", tak by o něm michald v životě neslyšel. Takže jeho přirovnání kulhá na všechny čtyři.

Už ti to začíná docházet? Pochybuji.

337555

06.08.2015 20:06

Zvědavec má novou tvář

RE: Nové rozhraní

Vopice 46.?.?.?

To se nedivím, protože bys musel zapojit mozek, ne jen snaživě kývat hlavou.

337655

06.08.2015 20:14

Zvědavec má novou tvář

RE: Nové rozhraní

Vopice 46.?.?.?

To se nedivím, protože jsi budhista začátečník. Pravděpodobně jsi viděl "7 let v Tibetu" a dle toho soudíš, jak to v Tibetu bylo. Jinak doufám, že si uvědomuješ, že bez té "funkce" by dalajláma vůbec nebyl, takže "funkce" dělá dalajlámu, což jsou v překladu ty šaty, i když je možné, že tvé naivní představy ti to pochopit nedovolují.

Mimochodem, jistě víš, že dalajláma byl vlastníkem tibetských otroků, kteří nejen že ho museli krmit, ale i mu odevzdávat své děti, aby mu posluhovaly.

Ten dnešní už to tak mít nemůže, protože mu to Číňani zakázali, tak jen snaživě objíždí svět a tváří se jako slušný člověk.

Co se týká formy, tak forma je stejně důležitá jako obsah, to tě na základní škole neučili, když jsi odevzdával domácí úkol? Na druhou stranu se dnes na formu moc nedbá, krasopis se už dávno nevyučuje a podle toho to také tak vypadá.

Nebo ty chodíš ve špinavých hadrech, aby vyniklo tvé pravé já? Jestli ano, pak to beru.

337656

01.06.2016 01:34

Dejte si pozor, co si přejete: Rusko je na válku připraveno

RE: Objektivita

Vopice 109.?.?.?

Jestli věříš těmhle hovadinám, pak už si o "vyvoleném" národě nedělám žádné iluze, protože tomu může věřit jen naprostý idiot. [oči v sloup]

Ale my víme, že ty jsi tu vlastně placený, takže ze sebe idiota alespoň neděláš zadarmo, ve výsledku tedy nula od nuly pojde, jestli mi rozumíš. [chechtot]

349065

01.06.2016 01:35

Dejte si pozor, co si přejete: Rusko je na válku připraveno

RE: Objektivita

Vopice 109.?.?.?

[chechtot] Snaž se víc! Tohle je trapas.

349066

01.06.2016 01:36

Dejte si pozor, co si přejete: Rusko je na válku připraveno

RE: Objektivita

Vopice 109.?.?.?

Ty woe, vy jste se dneska rozjeli, jedete přesčasy? [chechtot]

349067

01.06.2016 01:40

Dejte si pozor, co si přejete: Rusko je na válku připraveno

RE: RF vs. USA

Vopice 109.?.?.?

Je mi naprosto jasný, že kdyby ten samý týpek podesáté znásilnil tvoji manželku, hledal bys chybu v ní... Pokud nechápeš, co tím myslím, tak v podstatě nemáš způsobilost se k čemukoliv vyjadřovat. [chechtot]

349068

01.06.2016 01:53

Dejte si pozor, co si přejete: Rusko je na válku připraveno

RE: Objektivita

Vopice 109.?.?.?

[chechtot] Čeče, tvůj kolega Sasha Cohen je alespoň vtipný, protože je jasný, že si dělá prdel. Nicméně se nasměju stejně, přestože z jiného důvodu! [chechtot]

349069

01.06.2016 10:43

Dejte si pozor, co si přejete: Rusko je na válku připraveno

RE: Objektivita

Vopice 192.?.?.?

> Bendu,nebo Langšádlovou v parlamentu...

Spíš v Knessetu, ne? Tomuhle trotlovi nemá cenu nic vysvětlovat, maximálně se člověk může od srdce zasmát.

Tenhle člověk je sem nasazenej v rámci "boje proti ruské propagandě". Odpovídá tomu blábolení přesně podle "sayanim" příručky.

Jedna věc mě na tom těší. Je vidět, že sionisti už mělou z posledního, když nasazují takové neuvěřitelné idioty s ještě debilnějšími příručkami. Těmhle neskutečným blábolům už totiž nemůže věřit nikdo, kdo nemá IQ tykve. [chechtot]

Doporučuji nic nevysvětlovat, je to ztráta času. Vy za to placený nejste.

349086

01.06.2016 10:48

Dejte si pozor, co si přejete: Rusko je na válku připraveno

RE: Objektivita

Vopice 192.?.?.?

Naprosto jste nepochopila, proč to tady ten člověk píše. To snad ani není možné, že byste si i na malou chvilku mohla myslet, že ten člověk to sem píše proto, že tomu věří... Proč by si dal takovu práci (i když oni to mají předpřipravené) s vypisováním takových bludů zrovna tady na Zvědavci? Vždyť může jít třeba na LŽidovky, kde se může s ostatními přesvědčovat o tom, že mají pravdu. Kdepak, tenhle člověk šíří "evangelium" zde, protože sem byl přiřazen.

No a s tou slušností, nevím nevím, jestli má cenu být slušný k lidem, kteří chtějí rozputat další válku s milióny mrtvých.

349087

10.06.2016 10:55

Švýcarsko se zřeklo životního komunismu

RE: Základní příjem je další ideologickou lumpárnou loutkovodičů

Vopice 46.?.?.?

Ty woe! Ty jseš schopnej napsat jednu větu, která dává smysl a druhou větu, která je naprostá hovadina. Na jednu stranu se tu oháníš pejzatejma, který kritizuješ a na druhou stranu používáš jejich argumenty. Myslím, že v tom máš docela slušnej guláš.

Takže pominu ty prostoduché bláboly, které tvoří 70% tvé produkce zde a zaměřím se na poslední větu.

Jelikož z tvého psaní usuzuji, že se řadíš k těm schopným a silným, pak si samozřejmě můžeš votvírat hubu na ty slabé a neschopné, to má svoji logiku, ale možná se najde někdo, pro koho ty budeš slabý a neschopný, tohle posuzování je dost relativní. Pro pejzatýho jsi jen cvičená opice, i když ty máš o sobě asi jiné mínění.

Nebo si dovoluješ soudit, kdo je v absolutním vnímání ten silný? Jestli jo, tak si dej studenou sprchu a táhni do prdele.

Stamilióny lidí byly vyhubeny jen proto, že nějaký imbecil rozhodl o tom, že jsou slabí a neschopní (například Indiáni v Americe, kteří si ovšem žili naprosto spokojeně do té doby, než tam přišli nýmandi tvého typu).

> Žádné spravedlivé rozdělení peněz a statků neexistuje a vůbec nejhorší zlo v dějinách právě vždy natropí touha po rovnostářství.

Ano, dnes již skoro neexistuje, ale to ještě neznamená, že neexistovalo před zničující římskou filozofií. Ty to posuzuješ jen v rámci tohohle systému, kterej je naprosto zkurvenej. Sice mluvíš o rovnostářství, ale nějak sis nevšiml, že do toho "rovnostářství", tedy spíše načančané bídy uvrhli lidi ti, co potřebovali mít víc, než ostatní. Takže většina lidí má hovno nutné k přežití a zbytek mají ty svině, které ty nazýváš andělskými bytostmi. A ten rozdíl byl vytvořen jen a pouze tím, že si přivlastnili přírodní zdroje, které mají patřit všem.

349434

10.06.2016 11:02

Švýcarsko se zřeklo životního komunismu

RE: V čom je vlastne rozdiel?

Vopice 46.?.?.?

Opět v tom máš guláš, jako obvykle.

>Bylo by to jen další zvýšení moci státu
Konkrétně jaké, když by odpadlo mnoho zákonů, na jejichž základě se stanovují sociální dávky? Naopak by ubylo úředníků.

>podpora všelijak nepovedených jedinců a snadno se množících lehkoživků odevšad
Ti, co dostávají sociální dávky, ti by na tom byli úplně stejně jako teď. Ti, co je nedostávají, by měli o trochu více a rozhodně by kvůli tomu nepřestali pracovat.

S přátelským [bliji]

349435

10.06.2016 12:51

Švýcarsko se zřeklo životního komunismu

RE: Základní příjem je další ideologickou lumpárnou loutkovodičů

Vopice 185.?.?.?

Zajímavé. Tipoval jsem tě na člověka s alespoň průměrným IQ, nicméně to co tu předvádíš, se nedá nazvat jinak než naprosté blábolení...

Když už mluvíš o tom "rovnostářství", dokážeš ho definovat alespoň tak, jak ho chápeš ty? Mám pocit, že naprosto netušíš, o čem jsem mluvil, ale zřejmě to bude mít nějakou dlouhodobější příčinu, pravděpodobně tvoji neschopnost chápat širší souvislosti.

>Stamilióny lidí bylo vyhubeno proto, že byli naivní jak opice a zrovna tak "chytří".

Doufám, že tenhle [bliji] nemyslíš vážně. Protože pokud ano, pak jsi pravděpodobně pejzatý jedinec. Ti nebyli vyhubeni proto, že byli hloupí, ale proto, že to nebyli psychopati. Nebyli to psychopati, kteří mají potřebu ničit vše živé jen tak pro nic za nic, případně pro peníze.

Jak tak na tebe ale koukám, tak vzhledem k tomu, že jsi schopen tu v podstatě vytrubovat jakousi změkčenou nacistickou ideologii (pejzatou), tak se domnívám, že jsi také psychopat. Tím pádem ovšem naše další "diskuze" není možná, protože normální člověk se s psychopatem prostě nedomluví, protože psychopat postrádá to, co člověka dělá člověkem.

A ty se o loutkovodičích raději nevyjadřuj, protože od nich ve způsobu myšlení nelišíš naprosto v ničem.

Shalom! [chechtot]

349440

14.06.2016 16:39

Švýcarsko se zřeklo životního komunismu

RE: Mateřské a domácí práce

Vopice 62.?.?.?

Tenhle prostoduchý žvást jsi vymyslel sám? Je mi tě v té tvé omezenosti docela líto. Ne kecám, není... [chechtot]

349542

15.06.2016 21:28

Pošetilé Řecko se nyní připojuje k plynové válce NATO

RE: Nepřesnosti ve článku

Vopice 109.?.?.?

Pane Dube, s tímhle člověkem není radno se dohadovat. On totiž všude byl, všechno viděl, všechno zná. Trubky sám odlévá, projekty vymýšlí. Zkrátka, věřte tomu, že i tentokráte má pravdu, jako vždy. [chechtot]

349560

15.06.2016 21:44

70 let od svržení atomových bomb na Hirošimu a Nagasaki

RE: zkrátily bomby válku?

Vopice 109.?.?.?

There was a lot of pressure on Truman to change his surrender terms. It was at Casablanca that Roosevelt and Churchill basically agreed on, the demand of unconditional surrender.

Almost all of Truman’s close advisors told him that if they wanted to expedite Japanese surrender, they would have to change the surrender terms minimally to let the Japanese know that they can keep the Emperor system, keep the Emperor. As Douglas MacArthur’s Southwest Pacific Command said in a report, an intelligence report in November of 1945, “Hanging of the Emperor to them would be comparable to the crucifixation of Christ to us. All would fight to die like ants.”

http://eng.the-liberty.com/2015/5897/

349561

16.06.2016 09:17

Pošetilé Řecko se nyní připojuje k plynové válce NATO

RE: No co se divíte

Vopice 37.?.?.?

Předpokládám, že si ani neuvědomuješ, jakou strašnou hovadinu jsi napsal. Asi moc posloucháš rádio a televizi, kde ti to takhle vysvětlili, ale ve skutečnosti je to daleko složitější. No, vysvětlovat ti to nebudu, ty si rád vystačíš s nějakým blábolem, než bys zapojil mozek. Nakonec dopadneš na držku sám, když jsi takhle mimo. To je tutovka.

349571

17.06.2016 08:57

Rusko-íránská aliance v Sýrii na křižovatce

RE: Pokud Írán vpustí Západ na Rusko, je do Vánoc ruským presidentem Khodor kovskyi

Vopice 163.?.?.?

Ty woe, co jsi to zas vyplodil za nesmysly? Ty jsi typický gaučový generál.

Putin zřejmě dělá to, co je potřeba. Snaží se získat co nejvíce času. Jsem si naprosto jistý že vzhledem k tomu, že ty o detailech víš naprostý kulový, on dělá to, co je v daný okamžik nejvýhodnější.

349601

17.06.2016 09:07

Rusko-íránská aliance v Sýrii na křižovatce

RE: Zkrátka a dobře

Vopice 163.?.?.?

No, to je sice naprostá hovadina, ale budiž. Možná jen nesleduješ situaci, takže ti prozradím, že Írán rozhodně nemá zájem na tom, aby se vedle něj vyprofiloval wahábistický stát, který se začne rozrůstat i na jeho území. Kdo si myslíš, že je jednou z nejdůležitějších sil v Sýrii? Hizballáh. Kdo platí Hizballáh? Írán. Komu už zemřelo několik generálů v Sýrii? Íránu.

Rusko válka v Sýrii zatím nestojí moc, je to pro ně v podstatě výcvik v bojových podmínkách, vyzkoušeli si nové zbraně, také své zbraně pěkně prezentují před světem, takže došlo k opravdu výraznému nárustu prodejů ruských zbraní. To jim snadno nahradí náklady na syrský konflikt a ještě zbyde, nehledě na to, že zabíjet wahábisty je pro Rusko rozhodně lepší v Sýrii, než třeba v Čečně.

Zkrátka tvoje "zhodnocení situace" je jen a pouze tvůj dojem. Vzledem k tomu, že na veřejnost proniká jen minimum informací, fascinuje mě, s jakou jistotou plodíš podobné závěry.

349602

17.06.2016 12:53

Pošetilé Řecko se nyní připojuje k plynové válce NATO

RE: No co se divíte

Vopice 62.?.?.?

Prosimtě, když vo tom víš hovno, tak se k tomu raději nevyjadřuj! Vopakuješ jen bláboly, co vokolo toho proběhly v televizi. Řecko bylo záměrně zadluženo, aby mohlo být vydrancováno. Tvá inteligence na to ovšem zřejmě nestačí.

Takže v rychlosti, jak dobře se mají v tom Řecku, ty tydýte:

– Infant mortality increased by nearly 50%, mainly due to increase of deaths of infants younger than one year, and the decline of births by 22,1%. Infant mortality increase: 2.65% in 2008 and 3.75% in 2014

13% of population did not receive medical care or treatment
15.4% of population did not receive dental care of treatment
4.3% of population did not receive mental health care services
11.2% did not take the prescription medicine prescribed by doctors.

http://www.zerohedge.com/news/2016-06-16/austerity-kills-bank-greece-admits-greeks-health-deteriorating-life-expectancy-shrin

349626

17.06.2016 12:55

Pošetilé Řecko se nyní připojuje k plynové válce NATO

RE: Je to uplne lkogicky krok

Vopice 62.?.?.?

Proboha, kam vy Slováci na tyhle strašný hovadiny chodíte?

349627

V anglličtině to tak píší. Ne každý ví, že americký bilión je ve skutečnosti miliarda.

Následující výňatek i vysvětluje, kde se vzalo to obrovské zadlužení Řecka (i když pár pitomců si i zde myslí, že to Řekové prožrali, protože jim to řekli večer ve zprávách). Pokud by Řecko nenakupovalo od USA, Německa a Francie zbraně, tak by žádný dluh nemělo! Kdopak je k těm nákupům asi přinutil? Že by jejich vláda = Goldman Sachs?

Který jiný stát EU je neustále ohrožován Tureckem? Proč EU nepomůže Řecku s jeho bezpečností, aby nemuselo za zbraně vydávat 7% HDP, zatímco Německo 1%?

Vložený obrázek

No other area has contributed as heavily to the country's debt mountain. If Athens had cut defence spending to levels similar to other EU states over the past decade, economists claim it would have saved around €150bn – more than its last bailout. Instead, Greece dedicates up to €7bn a year to military expenditure – down from a high of €10bn in 2009.

"Germany became Germany partly because for 62 years it did not have to think about military expenditure," said Angelos Philippides, a prominent economist. "For a long time Greece spent 7% of its GDP on defence when other European countries spent an average 2.2%. If you were to add up that compound 5% from 1946 to today, there would be no debt at all," he said. "It's vital that if the European Union wants to speak about fair deals it should at least guarantee Greek borders [with Turkey] so the country can bring down military spending to 2.2%."

https://www.theguardian.com/world/2012/apr/19/greece-military-spending-debt-crisis

349629

22.06.2016 09:28

NATO říká, že nyní má důvod pro útok na Rusko

RE: Autor je ignorant nebo omezenec

Vopice 195.?.?.?

V klidu, dědo. Nerozčiluj se. Co jsi přesně myslel touto větou?

>Proti cyber-attack a odpovídající odpovědí cyber-defence a vlastní cyber-attack.

Četl jsem to několikrát tam i zpátky, ale moc smyslu mi to nedává...

Vtip je v tom, jak jsi správně pochopil, že soudruzi z NATO právě smíchali dohromady virtuální a reálný prostor, což má svoji logiku, protože zahájit válku lze samozřejmě cyber útokem, kterým lze například vyřadit protiraketovou obranu, že?

To, že oznámili, že to nyní považují za stejné riziko jako pozemní nebo letecký útok, se dá snadno v budoucnosti použít jako záminka pro vojenskou "odpověď", přičemž každý, včetně tebe, ví naprosté kulové, zda k nějakému cyber útoku došlo nebo ne.

Je mi jasné, že v tvých letech to již máš problém pochopit, stejně jako většinu ostatních věcí, neboť tvé myšlení utvářené v 70. letech se od té doby nezměnilo.

349833

22.06.2016 13:00

NATO říká, že nyní má důvod pro útok na Rusko

RE: Autor je ignorant nebo omezenec

Vopice 217.?.?.?

Dědo, neblázni! Mluvíš z cesty...

1. no, tak to bylo opravdu jen malé upsání
2. bohužel se to nedá říci o tobě
3. "decision to formally consider cyber operations a military domain" jo, to přesně sedí k tomu, co jsi napsal
4. tady už vůbec nevím, o čem mluvíš
5. no, myslím, že naivní jsi především ty, jestli si myslíš, že to nejde, pravděpodobně proto, že máš spojené hackování pouze s internetem
6. když je ti 60, jsi pro mě děda
7. to ti tak budu věřit, ty už máš názor dávno pevně vytvořený - to, co si přečteš azbukou, to je pro tebe lež, takže enechápu, proč to tady vytahuješ, asi abys byl "nestranný", že?

[chechtot] Už dlouho jsem se tak nezasmál...

349840

22.06.2016 17:16

NATO říká, že nyní má důvod pro útok na Rusko

RE: Autor je ignorant nebo omezenec

Vopice 198.?.?.?

Jejky, soudruh se nám rozčílil!

No, možná ti není 60, ale dle tvých příspěvků tipuji, že za bolševika jsi dělal politruka a teď jsi jen obrátil kabát. Což je dle mého nanejvýš pravděpodobné.

Jelikož ani nevíš, jaký je zdroj článku, raději se s tebou nebudu hádat. Už to je důkazem toho, že jsi naprosto mimo.

Ano, svět se mění každou vteřinou, ale tvé názory se nemění, takže jsi výsledný stav nazval přesně.

Líto ti mě být nemusí. Opravdu.

A ještě se tě zeptám... není tě tu škoda? Třeba na Lidových novinách bys skvěle zapadl mezi své ostatní soudruhy! [chechtot]

349847

23.06.2016 14:08

Sýrie – Ruský překvapivý útok prolomil Kerryho zdržovací taktiku

RE: věčná válka.

Vopice 178.?.?.?

Proboha, co to je za blábol? Koukám, že sis někde něco přečet a teď si připadáš strašně chytrý. No, možná bys měl tyhle starosti přenechat dospělým. Detaily ti vysvětlovat nebudu, evidentně si vystačíš s málem.

349873

23.06.2016 14:17

Windows 10 si prostě nainstalovat musíte!

RE: Wokna jsem vysadil stejne jako Ceskou televizi (uz pred 7mi lety)

Vopice 178.?.?.?

No, tím, že jsi napsal masox, jsi ze sebe udělal toho pubertálního adolescenta, o kterých jsi mluvil jinde.

Jo, to byl vlastně fór... No jo, tak to jo. To je ale legrace! [chechtot]

349874

23.06.2016 15:15

NATO říká, že nyní má důvod pro útok na Rusko

RE: Autor je ignorant nebo omezenec

Vopice 185.?.?.?

No, a jak ohodnotit někoho, kdo si myslí, že kybernetický útok může být veden jen přes internet? Donald Cook byl připojený k internetu, když mu vyřadili elektroniku? Nebo jak jsi to myslel? [chechtot]

Prozradím ti jedno tajemství. K tomu, abys mohl rušit nějaké zařízení, případně ho rovnou zlikvidovat, tak k tomu nepotřebuješ internet.

349876

23.06.2016 15:26

NATO říká, že nyní má důvod pro útok na Rusko

RE: Situace je svým způsobem napjatá, ale především v ekonomice.

Vopice 185.?.?.?

Prozradím ti tajemství. Nikdo nemůže mít moc, pokud nemá tajnou službu. Bez tajné služby se nemůže žádná moc udržet. Peníze v tom nehrají žádnou roli. Tajná služba žije svým vlastním životem a není síly, která by jí plně ovládla.

Jo, dnes si každej myslí, že tajná služba je třeba KGB nebo CIA nebo něco podobného, ale co třeba taková katolická církev a její jezuitské odělení?

Takže tajná služba samozřejmě politiky řídí, kdo si myslíš, že řídil třeba Norriegu?

349878

24.06.2016 11:44

Neuvěřitelné! Peklo vydalo, co pohltilo

RE: naivka

Vopice 91.?.?.?

Hlavně že ty vidíš dál než je tvůj nos...

Takový "odborník" jako jsi ty, má jistě co říci. [chechtot]

Na rozdíl od tebe pan Stwora vypíchl nejdůležitější důsledky vystoupení VB z EU, ty jsi vyplodil jen další zbytečný blábol.

Mimochodem, Holandsko bude následovat...

349910

24.06.2016 13:27

Neuvěřitelné! Peklo vydalo, co pohltilo

RE: Prvý z kola von!

Vopice 86.?.?.?

To je velmi zajímavé čtení. Skoro jak od odborníka. Jen by mě zajímalo, co zde tartus napíše za pár let, když se vůbec nic nestane. Podle mě to přejde jako by nic a opět bude trousit svá "moudra".

>Ak briti budu zdržovat vystoupení z EU

Takže oni se rozhodli vystoupit, aby dál zůstali v EU? Brilantní analýza!

Co já vím, tak jejich odchod bude zdržovat EU, ale tartus má zřejmě přesnější informace.

349921

26.07.2016 17:33

Endgame po česku

RE: Autor tohoto článku ...

Vopice 37.?.?.?

Jestli je Maru fanatický štváč, pak ty jsi beze vší pochybnosti fanatický imbecil. No, spíš to bude platit i bez té podmínky. [chechtot]

350875

26.07.2016 17:39

O strachu

RE: Poznamky...

Vopice 37.?.?.?

> Mame velmi ROZUMNOU vladu, ktera dela presne to, k cemu jsem ji zvolil.

[chechtot] Pořád jsem se divil, jací retardi je zvolili. Díky za příklad takového retardovaného voliče.

> Na druhou stranu se situcace obycejnych lidi postupne ale viditelne zlepsuje.

Tak tohle může napsat jen někdo, kdo to nemá v hlavě v pořádku, takže to sedí.

> Takze svym hloupym bojem si nevazite mirneho rustu s umirnenou levici, cimz nas zenete zpatky do naruci mafianske pravice...

Jo, jasně, takže tahle banda nejsou mafiáni. No, opět je to výrok hodný pacienta psychiatrické kliniky.

Celkově musím říci, že už dlouho jsem se tak nezasmál!!! [chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot]

350876

15.09.2016 09:36

Patnáct let po 9/11, nikdy nekončící válka

RE: pane PětiPé ...

Vopice 185.?.?.?

> Dost mi treba vadí, že sem treba Hestroy zverejní velkou fotku jakoby oranžového tekoucího železa, a ostatní pak musí číst a hledat, aby pochopili, že ta barva je kamufláž, a že tekoucí ocel tak ani náhodou nevypadá.

Dokážete do vyhledávače zadat text "roztavená ocel" a zobrazit obrázky? Zkuste to. Jestli tam najdete bílou, šup sem s ní. Vy sám jste mluvil o tom, že foťák to nedokáže sejmout. Tak o čem to proboha mluvíte? To vy jste začal o oceli a o tom, že nemá takovou barvu! Pokud je na fotce WTC baráku oranžová vytékající hmota a my víme, že foťák roztavenou ocel bíle nezobrazí, co to vlastně dokazuje? Že to není ocel?

Přečtěte si ještě jednou celou diskuzi, podívejte se na video a ke svému úžasu zjistíte, že o oceli vytékající z budovy jste začal mluvit vy!!! Nikdo jiný tu o tom nemluvil, jen vy. Ani ta paní na videu o tom nemluvila. Ta paní naopak tvrdila, že není možné, aby se tam ta ocel roztavila, vy ovšem tvrdíte, že ona mluví o tom, že se tam tavila ocel, přestože ona tvrdí, že k tavení oceli je potřeba více kyslíku, přičemž vůbec nemluví o tom, jestli to má být v zóně tavení. Každé malé dítě ví, že oheň vysoké teploty bez kyslíku nedosáhne, což je to, co ona říká, že v tom baráku ani náhodou nemohla být teplota, která taví ocel.

To vám ovšem nijak nebránilo, abyste jí k vůli tomu napadl tvrzením, že k tavení oceli musí být teplota daleko vyšší.

Nevím, jestli chápete, jak je to absurdní...

351860

15.09.2016 13:17

Patnáct let po 9/11, nikdy nekončící válka

RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně

Vopice 176.?.?.?

No jasně, soudruhu. Co se týká toho odhalení falešnosti videa, které jsi tu slavnostně předložil, inu, jsi fakt borec. Hned se mi rozsvítilo.

Jinak samozřejmě nemá cenu komentovat ubohost toho videa, toho slavného odhalení falešnosti toho videa, ani ubohost toho, že jsi to sem s takovou pompou vložil, aby sis dokázal, jak strašně jsi mazaný.

Tomu se člověk může opravdu jen smát. [chechtot][chechtot][chechtot]

351864

21.09.2016 16:23

Patnáct let po 9/11, nikdy nekončící válka

RE: pane PětiPé ...

Vopice 109.?.?.?

Tenhle blábol, kromě své prostoduché blbosti i zcela zbytečný, jsi vymyslel sám, nebo ti s tím někdo pomáhal? Jestli jsi ho vymyslel sám, tak jsi na sebe jistě moc hrdý. Ukaž to i mamince, aby tě pochválila. [chechtot]

352045

21.09.2016 16:32

Patnáct let po 9/11, nikdy nekončící válka

RE: pane PětiPé ...

Vopice 109.?.?.?

Takže jste správně poznal, že ta paní, když mluvila o kovu, mluvila ve skutečnosti o oceli. Ne, to vlastně ten údržbář, jehož postava se v této diskusi objevila poprvé. Už to dává smysl.

> Lépe se také podívejte, co jsem napsal na adresy paní Kathy, prece jsem ji citoval zde:
>Ta neví ani jakou má tekoucí ocel barvy, když mluví o tom, že tekla po stenách

Ale ona o tom nemluví. V tom je ten problém. Podívám se tedy lépe. Pořád o tom nemluví.

>Argumentuju, že tekutá ocel a kyslík, nebo vzduch shorí zpátky na železnou rudu.
Ale ona nemluvila o tom, že je potřeba přivést kyslík k oceli, ale že je potřeba pro hoření, díky které se vytváří teplota nutná k tavení (ale to vědí i malé děti, že bez vzduchu není ohně a bez ohně není teplota).

Doporučuji přečíst si všechny vaše příspěvky chronologicky, aby vám bylo konečně jasné, že jste nereagoval na žádné video, ale na hlasy ve vaší hlavě.

352046

21.09.2016 21:30

Myslete na krále Midase

RE: Celosvětový systém a Saša má problém v chápání!

Vopice 185.?.?.?

To, že jste to nepochopil, asi ničemu nevadí. [chechtot] Léčitel má samozřejmě pravdu.

352052

22.09.2016 11:12

Američani se pořád usmívají – jako roboti

RE: Pan Stwora můj příspěvek zřejmě nepustí, ale stejně.

Vopice 163.?.?.?

Proč by ti ho nepustil? Pokud chce nějaký "antikomunista", synáček stbáka, ze sebe udělat debila, editor mu tuto možnost rád nechá. Obzvlášť pokud se jedná o tak povedený blábol, který vy "Mejlové" opakujete v diskuzích jak přes kopírák.

Hele, "Mejlo", proč ty sem vlastně lezeš? Pokud to nemáš placený, tak musíš bejt hodně zatrpklej chudák, když sem butně potřebuješ ventilovat ty "moudra" co se ti motaj v kebuli. Zkus to třeba na Lidovkách, tam podobných ukřivděných debilů najdeš hned celou hromadu, ty imperialistický vynáleze. [chechtot]

352064

22.09.2016 11:20

Rusko nemá na Západě spojence

RE: Už jsem to tady psal

Vopice 163.?.?.?

V této teorii jsou vážné logické trhliny. Proč by tedy Rusko už dávno nebylo pod globální vládou? Nebylo by nakonec jednodušší drancovat jednotlivé státy bez války? Správně jsi poznamenal, že utahovat přezky se dá i bez války (v zájmu bezpečnosti, boje s terúren m atd.)

Takže se nad tím ještě jednou pořádně zamysli.

352065

22.09.2016 11:26

Rusko nemá na Západě spojence

RE: Partneři z reálného světa

Vopice 163.?.?.?

To je naprostá hovadina, ale budiž. Asi neznáš to, co pronesl předseda vlády Piotr Stolypin - Dejte Rusku 20 let míru a nepoznáte ho!

A teď mi najdi těch 20 let, kdy na Rusko nikdo neútočil.

352067

22.09.2016 21:08

Rusko nemá na Západě spojence

RE: Partneři z reálného světa

Vopice 209.?.?.?

Aha, jo, jasně, útočit se dá jen zbraněmi, že? Nasazení vnitřního parazita, to ti nic neříká? V současnosti na Rusko nikdo neútočí? Ty ekonomické sankce, to je asi jen taková legrace.

Dneska se války vedou zbraněmi jen tehdy, když je potřeba rozmlátit infrastrukturu, aby bylo možné půjčit na rekonstrukci. Dnes se vede válka z 80% informačně, 15% ekonomicky a zbytek zbraněmi.

Čečna... Slyšel jsi o tom někdy? Dagestán... Arménie... Gruzie... Pořád nic? Ukrajina... Zase nic?

Takže když nevíš, že na Rusko v posledních dvaceti letech někdo útočil i vojensky, asi je zbytečné o tom dál debatovat. Že zrovna ty mluvíš o nějaké víře... [chechtot]

A kdy že jsi tam byl naposledy? Před dvaceti lety? [oči v sloup]

352082

27.09.2016 13:23

Ženy dobrovolnice v „Džungli“ u Calais mají sex s více uprchlíky denně

kvalitní příspěvek

Vopice 192.?.?.?

Důležité je, že politickou linii držíš ty, nasazený trolle. Za komoušů jsi byl v STB, teď jsi v Útvaru pro ovlivňování veřejného mínění. Myslíš, že tvé prostoduché a stupidní příspěvky mají nějaký význam? [chechtot]

352185

Už začínám chápat, proč ženské neměly volební právo.

352186

30.09.2016 20:24

Ten, kdo váhá, je ztracen. A Rusko zaváhalo

RE: blabol

Vopice 178.?.?.?

Proboha... Já bych osobně řekl, že blábol je tvůj "příspěvek".

352285

30.09.2016 20:26

Ten, kdo váhá, je ztracen. A Rusko zaváhalo

RE: S klapkami na ocich na sber tesinskych jablicek

Vopice 178.?.?.?

A je tu další ubohý výpotek nasazeného trolla. Číst tyhle bláboly, to je za trest. Kdyby alespoň vybírali na ústředí někoho,kdo má IQ alespoň 80. Tohle je fakt slabota. Dokup si kus mozku, retarde. Nebo raději celý.

352286

30.09.2016 20:30

Ten, kdo váhá, je ztracen. A Rusko zaváhalo

RE: S klapkami na ocich na sber tesinskych jablicek

Vopice 178.?.?.?

Osobně si myslím, že reagovat na takového idiota nemá smysl. Stačí si přečíst, co vyplodil za nehorázný blábol... [bliji]

352287

03.10.2016 12:26

Šimon Peres nebyl žádný mírotvůrce

RE: Mirotvurcem byl preci Yasir Arafat

Vopice 46.?.?.?

Tak ses tu vyzvracel, idiote? Koukám, že na ústředí opět došly kádry s IQ nad 80, takže sem posílají pologramotné retardy.

Mimochodem, tu odpudivou nenávist, co v sobě chováš, to je nějaký následek toho, jak tě rodiče od malička nepřetržitě trýznili za tvoji vrozenou debilitu? Nebo to souvisí s tím, co ráno probíráte na poradě, předtím než vám přidělí, na který server máte jít otravovat?

Ubožáku. [bliji]

352349

07.10.2016 10:58

Morálka Václava Havla a jeho rodiny

RE: Mašínové na rozdíl

Vopice 176.?.?.?

Hochu, tak jestli to, co jsi tu vyzvracel, myslíš vážně, tak musíš mít v kebuli úplně nasráno.

>Postavili se zlu bez ohledu na jeho podobu, bez ohledu na své vlastní bezpečí, bez ohledu na nejisté vyhlídky na vítězství.

Takže se postavili zlu tak, že okradli účetního. Jejky, ten byl ale opravdu hodně zlý.

Pak zapálili několik stohů, aby zlu ublížili. Ta sláma patřila lidem z vesnice, kteří byli orpavdu hodně zlí.

Pak dobrovolnému hasiči (který byl také hrozně zlý, protože chtěl hasit požár) vystřelili oko.

Pak se sebrali a zdrhli za hranice.

Suma sumárum tu tedy máme dva mrtvé policajty, přičemž jeden byl svázaný a omámený podříznut jako podsvinče, jednoho zavražděného účetního, jednoho těžce zraněného dobrovolného hasiče.

Jak se to projevilo na oslabení nebo zničení režimu? Naprosto nijak.

Proto ty tvé nablblé kydy o hrdinech, které někdo někdy bude potřebovat jsou postavené na hlavu, pokud někdo ukradne peníze, aby mohl UTÉCT, tak to těžko bude hrdina, ale pro hloupého zbabělce tvého ražení... inu, vrána k vráně sedá.

A teď se soudruhu pochlub, jak jsi bojoval se systémem ty...

352461

10.10.2016 11:22

Dopis vojáka ze Sýrie

RE:

Vopice 37.?.?.?

Já prostě miluju bigotní slovenské dobré katolíky. To je prostě něco k popukání, vidět, jak náboženství člověku sežere mozek. [chechtot]

352523

10.10.2016 11:30

Dopis vojáka ze Sýrie

RE: Zamyšlení nad válkou

Vopice 37.?.?.?

Pane Vojto49, buďte rád, že jste v důchodu a k současné situaci na pracovním trhu se raději nevyjadřujte. Vůbec netušíte, jak to dnes funguje, když jsou ve vedení firem buď buzíci, nebo naprostí idioti. Ti si chopné lidi pod sebe prostě nevezmou, důvod vám vysvětlovat nebudu, třeba na něj přijdete sám. Dokonce i když šéf není idiot, vezme často někoho, kdo umí věci dobře okecat, než udělat.

352525

10.10.2016 12:04

Morálka Václava Havla a jeho rodiny

RE: Mašínové na rozdíl

Vopice 46.?.?.?

Já bych to ukončil tím, že jsi úplně vypatlanej a blábolíš naprosté nesmysly. Co ale čekat od bývalého STBáka, že?

352526

10.10.2016 12:08

Morálka Václava Havla a jeho rodiny

RE: Mašínové na rozdíl

Vopice 46.?.?.?

Hochu, tobě ta senilita už taky úplně sežrala mozek. Je to smutné vidět někoho, kdo naprosto nechápe, co se kolem něj děje a ještě se k tomu vyjadřuje.

Měl by ses soudruhu zamyslet nad tím, který systém ve své historii nelikvidoval své odpůrce. Pokud sem hodíš jediný příklad, teprve pak můžeš něco plácat. Můžeš třeba začít s USA, tam je rozdíl mezi mrtvolami mnohořádově větší. Pokračovat můžeš s VB, Francií...

352527

Stránka: 1 2 3 4 5

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 3

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Měnové kurzy

USD
21,76 Kč
Euro
26,28 Kč
Libra
29,20 Kč
Kanadský dolar
16,81 Kč
Australský dolar
16,05 Kč
Švýcarský frank
24,20 Kč
100 japonských jenů
20,85 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,91 Kč
100 maď. forintů
7,37 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,68 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 381,06 Kč
1 unce stříbra
515,46 Kč
Bitcoin
403 089,46 Kč

Poslední aktualizace: 2.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 57 009 111