Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Vopice

Nalezeno 414 příspěveků, 203 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

13.06.2012 10:48

Řekové a Srbové se postavili „novému světovému řádu“ (II)

RE: To nám ta naděje dlouho nevydržela

Vopice 93.?.?.?

Dát dohromady tolik nečitelného balastu, to už chce opravdovou zavilost, odhodlanost, trochu toho národovectví, špetku esoterie a hlavně radosti, jak mi to jde hezky od ruky. Stejně to nikdo nečte, protože se to nedá, ale člověk se u toho tak nějak odreaguje, utřídí si myšlenky a načerpá další energii k sepisování nečitelných, ale "vědecky" znějících traktátů o nesmrtelnosti chrousta (ehm, myslel jsem znachara).

270603

13.06.2012 15:03

S měkkými protikorupčními zákony se korupce nezbavíme

RE: jak nahoře,tak dole.

Vopice 109.?.?.?

Jo takhle... Tak to jo... Netušil jsem, že věříte těmhle věcem. Tady ale končí jakákoliv diskuse, protože o víře se moc debatovat nedá. To bychom se tu mohli za chvíli bavit o posledním soudu, očistci a dalších vychytávkách.

Raději nebudu rozvádět svůj názor, že tyhle reinkarnace jsou úplně stejný způsob ovládání mas, jako křesťanství. Oni pak lidičkové jsou ochotni zkousnout kde co, když jim někdo nabulíkuje, že vyšší spravedlnost vše vyřeší za ně. [chechtot]

270613

12.07.2012 16:48

Piráti na internetu

RE: digitalizace

Vopice 31.?.?.?

Ano, jste hifista. Typické "argumenty" hifistů. Jsem si naprosto jistý, že byste nepoznal analogový a digitální záznam. Takže vaše "argumenty" jsou zcela subjektivní, nicméně je podáváte tak, jako univerzální pravdu. Což je samozřejmě úplný nesmysl. Víte vůbec, jaké má parametry gramofon? Že jeho fr. rozsah je do 15 kHz? A jaké má zkreslení reproduktor? Vždy jsem obdivoval hifisty, jak ladí kabely a zesilovače, aby měly zkreslení třeba 0.1% a pak to jde do repráků, které mají zkreslení 5%.

>odborníci vědí že např. film natočený na digitální kameru a medium je dobré protáhnout filmovým materiálem kuli atmosféře, barvám

Opravdu? A jak jste na to propánajána přišel? Vy už jste jak ti paka, co nejdřív něco natočí digitálně, pak to projedou osmistopákem a pak zase zdigitalizují. Víte vůbec, co se při tom procesu stane? Ten signál silně degraduje. Pro někoho (ne pro každého) je takovýto výsledek lepší, proto nakonec dá přednost omezenému frekvenčnímu rozsahu gramofonu.

Tím ovšem nechci obhajovat CD, které jsou ve skutečnosti pouze 14 bitová, což je málo. Ale digitální záznam 24 bitů 96 kHz je prostě zcela dostačující.

Zkrátka, příště tyto věci nevykládejte jako obecnou pravdu, ale vaši čistě soukromou preferenci.

271872

17.07.2012 14:10

Obrana hrdosti normálních lidí je nutná!

RE: hate haters

Vopice 77.?.?.?

Ty woe, nepoznáš ironii? [chechtot]

272098

19.07.2012 09:04

Obrana hrdosti normálních lidí je nutná!

RE: !!! VAROVÁNÍ!!! Od18-ti let a pouze pro otrlé!

Vopice 173.?.?.?

Máte pravdu. Myslím, že věnovat pozornost těmto úchylům a buzíkům je ztráta času. Vždyť z toho nakonec mají radost... [chechtot]

272230

19.07.2012 19:36

Obrana hrdosti normálních lidí je nutná!

RE: Jsem přirozený heterosexuál a jsem na to hrdý.

Vopice 77.?.?.?

Asi tak. Mě ti úchylní buzíci taky nevadí. Ať si do svých zadnic strkají, co je jim libo. Nicméně nechápu, proč svoji úchylku dávají tak radostně najevo. To je něco podobného, jako by se nemocný leprou radoval a dělal pochody hrdosti. Jinak chápu, že homosexualita je nemoc jako každá jiná, takže mi je těch nechutných úchylů spíše líto.

272259

27.07.2012 12:32

„Demokratická“ Amerika překonala nacistické Německo

RE: Neotravujte netII.

Vopice 31.?.?.?

Dobře jsi to napsal, soudruhu, dobře, předpokládám, že než jsi převlékl kabát, tak jsi dělal politruka. Na tvé bláboly nemá cenu reagovat, je to taková snůška nesmyslů a propagandy, že použít nějaké argumenty je zbytečné. Navíc ti nejde o pravdu, soudruhu, to je vidět z toho, jaká nenávist s tebou cloume. Ale snaha se cení. Doufám, že jsi se svými bláboly náležitě spokojen, když jsi tomu věnoval tolik času. Čest práci a příště více používej slovo propaganda, aby sis uvědomil, co máš v té své vygumované kebuli.

272555

15.08.2012 10:03

Příčiny a řešení problému chudoby Afriky

RE: Editorův dodatek

Vopice 78.?.?.?

Soudruhu, asi sis dal ráno málo zdrávasů, když ani nejsi schopný napsat čitelný text. Nevadí, zaběhni za farářem, ať ti v zákristii plně osvětlí ten humanitární a kulturní svět a dej si pozor, abys potom moc nekulhal.

273353

16.08.2012 10:18

Příčiny a řešení problému chudoby Afriky

RE: Editorův dodatek

Vopice 96.?.?.?

Myslím, že tvoje paranoia a neschopnost používat mozek došly do stádia, odkud není návratu. Navrhuji nasadit daleko silnější prášky, oprášit obrázek tatíčka Hitlera a v klidu odpočívat.

273405

16.08.2012 10:20

Příčiny a řešení problému chudoby Afriky

RE: Editorův dodatek

Vopice 96.?.?.?

Opravdu? Co takhle hodit nejaký zdroj? Ale to bys musel přiznat, že tam skoro nic neteče, že teče daleko víc z Afriky. Jenže na to je potřeba mozek a ten sis asi nechal někde při cestě pro podporu.

273406

16.08.2012 10:22

Příčiny a řešení problému chudoby Afriky

RE: cteni

Vopice 96.?.?.?

Jo, tak to máš naprostou pravdu. Pochopit význam toho, co se tou zmatenou češtinou smíchanou s morseovkou, snažíš vyjádřit, to už dá kus práce. Někdy je to vlastně docela nemožné. Ale je dobře, že o svém problému víš. Už sis dal těch deset zdrávasů?

273407

17.08.2012 15:37

Příčiny a řešení problému chudoby Afriky

RE: Pan Stvora ma absolutne pravdu

Vopice 198.?.?.?

Máte naprostou pravdu, pane Vojto,

ke stejnému závěru, jako vy, došel onehdy i jakýsi pan Hitler, který se dokonce jal aktivně tyto podlidi převychovávat v koncentračních táborech. Výsledky byly velice mizivé. Tito tupí podlidé s mizivou inteligencí (danou geny) převychovat prostě nebylo možné, přestože se jim dostalo té nejlepší péče.

Ten pan Hitler vycházel z úplně stejných zdrojů, jako vy. Ze stejných vědeckých poznatků, ze stejných brožur. I on, stejně jako vy, se snažil zjistit, jaké vlatnosti mají tito podlidé společné. Měřil jim jejich hloupé hlavy, jejich zdegenerované nosy. Tento obor zažil za jeho éry velký rozmach a dodnes z tohoto výzkumu těží mnoho renomovaných vědců, včetně těch, které uvádíte.

Jsem rád, že se nebojíte přiznat, že tuto vědu také podporujete a zcela s ní souhlasíte. Jen jste ještě úplně nepřiznal, že podporujete řešení pana Hitlera, jak se vypořádat s těmito agresivními, tupými až dementními podlidmi, s kterými se nešlo vypořádat jinak, než nechat je chcípnout v nelidských podmínkách, které si právem svojí tupostí a demencí zasloužili. Ale myslím, že jiné řešení stejně není, jako k tomuto závěru po všech vědeckých zjištěních došel i on.

Předpokládám, že je vám líto, že se jeho velké dílo nepodařilo beze zbytku naplnit, vemte si, kolik hlupáků a odporných podřadných lidí by se podařilo eliminovat a na světě by zůstali jen takoví učenci, jako jste vy. Jo, to by bylo krásně na světě.

[bliji]

273443

20.08.2012 15:42

Příčiny a řešení problému chudoby Afriky

RE: Ani se nedivím, že pánové ze Světové banky nepojmenovali pravou příčinu

Vopice 178.?.?.?

Koukám, že tě ty barevný hrozně serou. Co ti udělali? Možná bys měl navštívit dochtora, aby ti na tu kebuli něco dal. Pak se třeba přetaneš v noci potit hrůzou, že tě barevný sežerou. Ne vážně, už toho nech. Jen dokazuješ svoji nekonečnou tupost a demagogii. To, že sis jako dítě přečetl nějakou knížku o lidojedech, ještě neznamená, že jsi sežral všechnu moudrost světa.

A pokud bys chtěl začít něco vylepšovat, zkus třeba udělat něco s tou tvou češtinou, ať tu nepíšeš jak negramot. Věta začíná velkým písmenem a končí tečkou. Vykřičník stačí udělat jen jeden, ale mezera se před ním nedělá.

Vidíš? Píšeš jak cikán v pátý třídě. Ale hlavně že máš keců plnou hubu.

273601

20.08.2012 17:37

Bukvice pochodovaly Prahou

RE: Musí za nimi stát vpravdě obludná síla, když i své odpůrce přesvědčili

Vopice 87.?.?.?

Aha, tak už chápu ten váš nick. Hmm, srovnávat se s Ježíšem, to už chce kus drzosti (o pýše a nadustosti samozřejmě nemluvím, když už jste je vyloučil).

Už jste tu taky někdy napsal něco vlastního, co jste si někde nepřečetl? Že ne? To nevadí, ne každý mesiáš byl originální...

Nicméně je zajímavé, jak má každý člověk jiné vnímání:

>zákon o holokauste, zákon o zločinov z neznášalnivosti atď sú účelové zákony na objednávku, vieme aj kto to vymyslel a vieme aj komu to slúži, napoviem obyčajný ľudia to nie sú.

Pro někoho to znamená:
>že pro vaši srozumitelmou a lidskou filozofii doposud nedozrála doba

Pro mě je to omšelé plácání, pořád dokola. I kdy samozřejmě netvrdím, že pan Oracle nemá pravdu, nicméně zapomněl uvést, o jaké entity se jedná, zda jen o Znachara, nebo o něco ještě horšího.

273606

20.08.2012 17:41

Nová totalita šmírovací technologie

RE: :)

Vopice 90.?.?.?

Škoda, že jste ve své nekonečné moudrosti a rozšafnosti nenapsal, jak by se to tedy mělo přeložit. Ale to nevadí, o to asi stejně nešlo, šlo jen o to, udělat ze sebe chytráka, předpokládám.

273607

Zaplatpambu, uz 10 let jde o zalezitost nekolika malo mesicu, uz 10 let tu pan Guru pise porad to same. Nastesti uz je odpocitavani opet spusteno, jako jiz tolikrat, 20.000 hodin testovani je jiz konecne za nami, distributori cekaji a pocitaji minuty. A za rok nas pan Guru opet potesi jeho reportem, tim samym, co dnes. Jen tech testu bude o tisice hodin vice, teplota stoupne na 2000 stupnu, cena ropy poklesne na 2 dolary a vsichni budou konecne stastni. [chechtot]

Je dobre, ze nekoho tyto pohadky naplnuji. Alespon k necemu jsou dobre.

273648

24.08.2012 10:51

Americké zoufalství se vynořuje v Sýrii na povrch

RE: Ruska vojska se vynorila v Syrii driv, nez americke zoufalstvi

Vopice 109.?.?.?

Dobře jsi to napsal, Jirko, dobře. Opět jsi dokázal, že část emigrantů jsou totální chudáci, kteří si svoji frustraci léčí štěkáním omšelých hesel.

>zoldaci Asada pali do civilniho obyvalelstva hlava nehlava
>ze statisice lidi utikaji pres hranice do Turecka
A na tyhle megabláboly ji přišel jak, Jirko? To se ti zdálo? Nebo ti to říkal tvůj psychiatr?

Příště zkus napsat něco, co z tebe nebude dělat úplného trotla. Děláš emigrantům ostudu.

273802

30.08.2012 18:49

Ještě k pochodu bukvic

RE: OMYL!!!

Vopice 89.?.?.?

Tedy, musím říci, že bych v životě nevěřil, jak dokonale je možné vymýt něčí kebuli. Tento pán, který ani nezná Bibli, neboť se ptal, kde je v Bibli napsáno, že žena je podžadné stvoření, tu dokázal vyplodit ještě větší blábol. Tomuto člověku již není pomoci. Místo mozku má kříž a pokud se mu tam čistou náhodou objeví nějaká vlastní myšlenka, vzpomene si na kázání, kde mu bylo vysvětleno, že Satan infiltroval církev. To už není ani k smíchu, spíš je to děsivé. Myslím, že odborná pomoc by vůbec neškodila.

Ale nakonec proč ne. Blahoslavení chudí duchem, jak se říká.

274152

30.08.2012 18:59

Ještě k pochodu bukvic

RE: Pane Malý, prosím raději mlčte!

Vopice 80.?.?.?

A probírali ti Jehovisti také ty paradoxy, kdy ten židovský bůh nejdříve požaduje po lidech aby nezabíjeli a pak jim řekne, koho mají vyhladit? Já jen, že v tom mám trochu zmatek.

Numeri 15:32-36
Jednou, když byli synové Izraele na poušti, přistihli muže, jak v sobotní den sbírá dříví. … Hospodin pak řekl Mojžíšovi: „Ten muž musí zemřít. Ať jej celá obec za táborem ukamenuje.“ Celá obec ho tedy vyvedla za tábor a kamenovali jej, až zemřel, jak Hospodin Mojžíšovi přikázal.

Deut 2:31-37
Hospodin mi řekl: „Pohleď, už to začíná! Vydávám ti Sichona i jeho zem. Začni si ji podmaňovat a obsaď ji.“ … Tenkrát jsme dobyli všechna jeho města. Každé z nich jsme vyhladili jako proklaté včetně mužů, žen i dětí. Nikoho jsme nenechali naživu. Z dobytých měst jsme si rozebrali dobytek a kořist. … Hospodin, náš Bůh, nám je všechny dal.

Deut 3:2-7
Hospodin mi řekl: „Neboj se ho! Vydal jsem ho s celým jeho lidem i s jeho zemí do tvých rukou. Naložíš s ním, jako jsi naložil s emorejským králem Sichonem, sídlícím v Chešbonu.“ … Bili jsme je, až z nich nezůstal jediný živý. Všechna jeho města jsme tenkrát dobyli. Nebylo tvrze, kterou bychom jim nevzali – šedesát měst, celý kraj Argob, Ogovo království v Bášanu. … Navíc jsme dobyli veliké množství venkovských osad. Vyhladili jsme je jako proklaté, jako jsme to učinili chešbonskému králi Sichonovi, vyhladili jsme každé město – muže, ženy i děti. Všechen dobytek a kořist z těch měst jsme si pak rozebrali.

Mojžíš se však na velitele vojska, na vůdce tisíců a stovek, kteří se vraceli z válečného tažení, rozhněval: „Vy jste nechali všechny ty ženy naživu? Vždyť právě ony na Balaámovu radu svedly syny Izraele od Hospodina k Peorovi. Kvůli tomu přišla na Hospodinovu obec ta rána! Pobijte tedy všechny chlapce. Pobijte i každou ženu, která už spala s mužem. Všechny dívky, které ještě nepoznaly muže, si nechte živé.


Ne, vlastně je to v pořádku. Tady se zcela jasně nejedná o
>podvody, krádeže a loupeže až po vraždění, čili docela normální nemorální projevy, vhodné k šíření světem spotřební společnosti, mamonu a kapitálu.

Ale on se ten židovský bůh vlastně změnil, když přijal ježíše za svého pána, že jo? Opravdu, lidská tupost nezná mezí.

274154

07.09.2012 13:07

Turecko směřuje do problémů

RE: Update

Vopice 80.?.?.?

Mnohokrát děkuji, pane Guru, za velmi zajímavý update ze světa insiderů a traderů. Je mi jasné, že zio-média budou udržovat zlověstné ticho. Proto jsem rád že se najde někdo, jako vy, kdo gojímům poskytne tyto zajímavé informace, neboť již deset let stále čekáme, až zítra, případně v průběhu několika dnů až týdnů bude uvolněn zdroj levné energie, která spasí svět.

>Rozruch a zahájení prodeje o pár týdnů později.

Jen bych rád věděl, zda tato věta, kterou tu již deset let týden co týden zveřejňujete, je již definitivní, případně až ji uveřejníte za rok, bude mít stále stejnou platnost.

A za 10 let, až se konečně ukáže, že to byl takový trik pro blbečky a naivky, zda to svedete na zlé zionisty, případně na svoji blbost. Samozřejmě, že pokud se v průběhu několika týdnů či desítek let ukáže, že Rossi není obyčejný podvodník, pak uznávám dopředu, že blbeček jsem já, ale já na to jako Vopice mám svaté právo, zatímco pro někoho s tak důležitě znějícím nickem Guru, to už by byla opravdová ostuda a potupa.

274544

17.09.2012 21:18

Komu slouží chaos prezidentské volby

RE: Ale, ale

Vopice 77.?.?.?

>Do Říma se křesťané dostali až po Kristově ukřižování, zmrtvýchvstání a nanebevstoupení

Ty woe, tak to je síla. V životě byhc nevěřil, že ještě někdo může věřit těmto naprostým blábolům. Ale kde je vymyto, tam se už rozumu nedaří. Gratuluji rodinné výchově a faráři, takhle poctivě odvedená vymejvárna se hned tak nevidí. Ale jak se říká - blahoslavení chudí duchem. Tenhle citát sedí jak prdel na hrnec.

Nicméně, pane Vodníku, vidím, že v dogmatech máte jasno, tak bych se chtěl jen zeptat, jestli k té dokonalosti, o které píšete, patří i výzvy toho vašeho židokřesťanského Boha k násilí a vybíjení celých národů, když předtím zabíjení zakázal. Nebo měl nejako ošklivou psychickou poruchu? A jestli se tento sadistický masový vrah jaksi polepšil, když poslal na Zem toho vašeho Ježíše. Z vašeho podání vyplývá, že by se měl spíše zhoršovat, než zlepšovat.

275016

18.09.2012 10:09

Komu slouží chaos prezidentské volby

RE: Ale, ale

Vopice 109.?.?.?

Jirko, jseš fakt dobrej.

>No ono se krestanstvi skutecne v Rime, ale i na celem svete zaclo sirit prostrednictvim Jezisovych apostolu az po jeho smrti. Tak si dopln vzdelani a nenapadej ty na ktere svym rozhledem nemas.

Ty si doplň vzdělání, protože jsi zapomněl napsat, že to bylo až po jeho zmrtvýchvstání a nanebevstoupení. Nicméně jsem rád, že jako ateista těmhle pohádkám věříš.

>To neni citat ty rozumbrado.

Víš vůbec, jaký význam má slovo citát? Asi jsi to za ty léta v emigraci nějak zapomněl. Nevadí, ty rozumbrado.

>Na koho? Je zreme ze ani nechapes vyznam te vety.

No, hlavně že ty, jako ateista, to chápeš. Jirko, než něco napíšeš, zkus zapojit zbytky toho, co máš v kebuli. A raději piš o tom, jak Rusáci plundrují Sýrii a masakrují tamní obyvatelstvo. To je pro tvé propagandou vytvarované "myšlení" daleko vděčnější téma. Nepleť se do věcí, kterým evidentně vůbec nerozumíš a nepoužívej slova, jejichž význam jsi zapomněl. Kapišto?

275038

18.09.2012 10:17

Komu slouží chaos prezidentské volby

RE: Ale, ale

Vopice 199.?.?.?

Pane Vodníku, rád bych získal nějaký názor na vaše tvrzení:

>Obecná metafysika vychází z toho, že co Bůh stvořil, stvořil dokonalé. Teprve postupem času, "vzdalováním se" od Boha, se stvořená realita "kazí". Všelijaké ty "evoluční modely", kde Bůh stvořil něco nedokonalého, co se pak má jaksi "vyvíjet" k dokonalosti...

Zajímalo by mě zejména, jak se vyrovnáváte s tím, že Bůh zakázal zabíjení a následně vyzývá k vyvražďování celých skupin obyvatelstva včetně dětí atd. Znamená to, že i dokonalý Bůh se časem "kazí" a stává se z něj masový vrah a sadista? Opravdu by mě to zajímalo. Ale zřejmě se pak tento židovský Bůh stal lepším, když se stal křesťanem, nebo ne?

Dále by mě velice zajímalo, odkud čerpáte své informace o tom, jak se křesťanství šířilo v prvních stoletích.

Potěšily by mě vaše odpovědi.

275039

18.09.2012 13:35

Komu slouží chaos prezidentské volby

RE: Ale, ale

Vopice 178.?.?.?

Děkuji pane Vodníku za odpověď. Trochu jsem se bál, že to budou "historické prameny" pocházející z posledních pár let, které čerpají z pramenů starých maximálně pár set let, které čerpají z Bible. Ale tak už to na světě chodí. Koneckonců, víra žádná fakta nepotřebuje. O Ježíšovi sice v dobových textech nenajdeme nic a to se přitom sepisoval i počet slepic. Na syna Boha jaksi nevyzbylo místo.

275049

19.09.2012 13:14

Komu slouží chaos prezidentské volby

RE: Ze všech uváděných presidentských kandidátů

Vopice 109.?.?.?

Dnes je to bez videa? Člověče, nedělejte v tom guláš. Editora se nebojte a dál vkládejte videa, která zcela nesouvisí s tématem. Jinak mám pocit, že něco není v pořádku. [chechtot]

275083

19.09.2012 13:26

Komu slouží chaos prezidentské volby

RE: Ale, ale

Vopice 93.?.?.?

Děkuji za odpověď. A mají ta relativně dobře zdokumentovaná fakta stejně pravdivý základ jako Ježíšovo zmrtvýchvstání a nanebevstoupení? Tedy, ne že bych o těchto zázracích nějak pochyboval, ale přeci jen, pohádky jsou jedna věc a historie druhá. A co myslíte, že se slavilo dříve? Slunovrat nebo narození Ježíše? Nekopíruje ten Ježíšův kult sluneční kult? Tak nějak zcela?

Co si dokážete představit pod výrokem Historii píší vítězové?

275084

19.09.2012 13:31

Komu slouží chaos prezidentské volby

RE: Hnusný a negativní článek

Vopice 93.?.?.?

Už dlouho jsem se takto nezasmál. Paní Marie si zřejmě myslí, že pravicový politik je zárukou morálky, ten, kdo má peníze, bude dobrý politik, protože už peníze nepotřebuje a Trautenberg je dobrý český vlastenec sledující české národní zájmy. Opravdu, najít někoho, kdo má v hlavě všech pět pohromadě, to dnes není vůbec nic jednoduchého. Ať žijí jednoduchá vysvětlení, nad kterými se nemusí přemýšlet. Člověčenství - to už jsem dlouho neslyšel. Spojit ho s těmito lidmi, to už chce kus kuráže. Gratuluji! [chechtot]

275085

20.09.2012 15:21

Je Nový světový pořádek „židovský“?

RE: Perfektni clanek

Vopice 37.?.?.?

Těšil jsem se na příspěvek pana Mnichova47, neboť jsem správně očekával, že se opět omezí na bezmyšlenkovité omílání termínu žido-ilumináti. Ale není divu, neboť žido-ilumináti jsou známí tím, že po nocích dobrým katolíkům a jiným gojímům vysávají mozek. Jak je vidět, u pana Mnichova se stavují obden, jejich vytrvalé sosání již přineslo své ovoce. Neboť trvalé sosání způsobuje neschopnost vlastního myšlení, rozum je nahrazen dogmaty, které žido-iluminátům moc nechutnají.

Jak jinak si vysvětlit, že pan Mnichov si nevšiml tohoto Makowova závěru:

>Slouží Nový světový pořádek „židovské" agendě nebo agendě elitních bankéřů? Řekl bych, že těm druhým a Židé se stali nástroji jako tolik jiných lidí.

Tedy že tento "normální, rozumný a solidní žid" označuje za zlo bankéře, jejichž většina jsou dobří katolíci.

275147

20.09.2012 15:31

Je Nový světový pořádek „židovský“?

RE: Kto by vedel vysvetliť, kto je to semita

Vopice 37.?.?.?

Aha, takže vy vycházíte z Bible a to je pro vás "historický pramen". Pak je ovšem těžké pokročit dál. To už se tu můžem bavit o tom, jestli existuje perníková chaloupka.

A jestli jsme všichni potomci Sema, pak by bylo zajímavé zjistit, kdo jsou potomci toho údajného Chama a Jafeta. Vy to víte, když víte, jak to je? [chechtot]

275149

24.09.2012 14:30

Rusko ukázalo USAID dveře

RE: Obávám se, že je dnes v USA daleko větší relativní procento obyvatel na okraji bídy, než v Rusku!

Vopice 198.?.?.?

Soudruhu Jyrko, ty náš místní ynteligente. Co kdybys své prostoduché blábolení, které zde trousí tvou propagandou vymytý mozek, přenesl ze serveru, který je určen pro normální lidi, na server, který je určen pro lidi s IQ tykve a kam tedy logicky patříš - na Lehožumpu. Tam najdeš lidi, které mají stejně jednoduché "myšlení", stejně černobílý svět a jsou stejně zakomplexovaní, jako ty. Většina jsou emigranti, takže si budete dobře rozumět. Ne vážně, je tě tady škoda, tam najdeš spoustu stejně naladěných vymytých kebulí, s kterými se můžeš plácat po ramenou a vzájemně se můžete ubezpečovat, že ty tupé krávoviny, které plodíte, jsou čistá pravda. Už sis zjistil, jaký význam má slovo "citát"? No, možná je to pro tvůj jednoduchý mozek příliš abstraktní, tak se tím raději nezatěžuj. Ale v rychlosti ti to vysvětlím. Citát je od slova citovat. Takže když cituješ (tedy doslovně říkáš) něco z Bible, tak je to tzv. citát. Chápeš to, ty prázdná kebulko?

A teď už honem na Lehožumpu, tam jim můžeš vyprávět, jak Rusové v Sýrii zmasakrovali 40.000 Syřanů. Věřím, že budeš pochválen samotným Lehem a možná ti BenHur poděkuje nějakou hezkou nadávkou.

275403

25.09.2012 09:37

Temné mraky na horizontu: Morální relativismus

RE: Snůška relativních blábolů

Vopice 178.?.?.?

Dej si z každý strany facku, soudruhu, ať se ti v tý prázdný kryptobolševický kebuli rozsvítí. Je fajn, že jsi puberťák, co se snaží zaujmout, ale příště své bláboly piš raději někam jinam. To, že netušíš, o čem je řeč, to ještě neznamená, že jsi coooool. Zkus se odebrat na Lehožumpu, tam se o tebe místní vypatlanci rádi postarají. Vždy uvítají někoho nového, kdo mezi ně dobře zapadne.

275442

25.09.2012 19:05

Temné mraky na horizontu: Morální relativismus

RE: Snůška relativních blábolů

Vopice 74.?.?.?

>Okolí vzniklo dříve, než pozorovatel. Tudíž díky vzniku a vývoji okolí, mohl vzniknout i jeho pozorovatel a ne naopak, jak tu tvrdíte.

Prosím o nějaký důkaz, případně důvěryhodný zdroj. Jinak považuji váš výrok za vaši osobní domněnku. A jinak, co bylo dříve? Vejce nebo slepice? Myslím, že když mi zodpovíte tuto otázku, dostaneme se i k té první.

275465

25.09.2012 19:15

Dagestán: Sýrie přichází do Ruska

RE: Presne

Vopice 37.?.?.?

Nechci vám kazit radost, ale jistě víte, že čtvrtinu ropy, kterou SA vyprodukuje, sama spotřebuje (odsolování, klimatizace). Plyn všechen a ještě dováží. Spotřeba vody na hlavu, třetí místo na světě. Prosím o jakýsi nástin toho, jak by se to budování a udržování obřích farem obešlo bez ropy, která tam dojde v roce 2030. Tedy poté, co vyschne proud peněz a zároveň přestane fungovat dodávka vody a kuřátka se v těch farmách samovolně upečou do zlatova. Nehledě na to, že ty farmy v Africe už tou dobou budou opět patřit černouškům, protože bez peněz nejsou vojáci a bez vojáků jdou diktátorské režimy samovolně do prdele.

275466

25.09.2012 20:10

Temné mraky na horizontu: Morální relativismus

RE: Snůška relativních blábolů

Vopice 77.?.?.?

>pokud tvrdím, že vše kolem je pouze v mé fantazii, znamená to, že jsem de facto bůh a mohu pouhou svoji představivostí okolní svět změnit.

Výborně. První krok máme za sebou. To, že to většina lidí nedokáže, je jen a pouze tím, že mají mozky zasrané jakýmsi učením. I když oni to dokáží, jen to není mávnutí kouzelnou hůlkou. Změna může trvat i mnoho let.

>pominu-li neexistenci důkazů v praxi (milionáři chtějí být skoro všichni, ale vidět to nejni)

Opět. Učení zakazuje dosahovat mnoho cílů. Kdyby byli všichni milionáři, tento pojem by se mohl rovnou zrušit.

>a protože je evidentní, že na této úrovni není nikdo bůh (vesmír se netočí kolem něj, ani tu není sám - což by jinak musel)

Jste si jistý? Zkuste se nad tím ještě zamyslet. Nespočívá náhodou ten fór v tom, že všechno je jedno?

>i "bůh" potřebuje pro svoji existenci nosné médium, ať je jeho forma jakákoliv, tudíž vědomí mohlo vzniknout pouze za existence nosného média

Aha, to je zajímavé, že? A není ten bůh oním médiem?

S tím právě souvisí ta otázka. Bylo dříve vejce nebo slepice?

Pokud jste schopen ji zodpovědět, máme vyhráno.

275469

25.09.2012 20:35

Temné mraky na horizontu: Morální relativismus

RE: Snůška relativních blábolů

Vopice 204.?.?.?

No, tak jak koukám, tak jsme se dál neposunuli.

>Proč jsme se tu my dva, coby píšící pozorovatelé, dnes a tady sešli je díky vzniku Zvědavci a díky vzniku tohoto článku zde - okolí.

Nevím, co mi to dokazuje. Dokazuje mi to snad jedině to, že Zvědavec vznikl proto, že se našli lidé, kteří si Zvědavec čtou. Nebo si opravdu myslíte, že vytvořením Zvědavce se vytvořili i jeho čtenáři? Takže jak to je? Vznikli čtenáři, protože vznikl Zvědavec, nebo Zvědavec vznikl jako odpověď na existenci čtenářů?

Když už mluvíte o té akci a reakci, tak co bylo akcí a co reakcí?
Vznikli konzumenti pečiva, protože vznikl pekař, nebo pekař jen reagoval na vznik konzumentů pečiva? Mohl by pekař vzniknout bez konzumentů pečiva? Ale asi jo, prostě by si jen tak pekl do zásoby, dokud by ho to nepřestalo bavit.

Přesto mi to nijak nevysvětlilo, co bylo dříve. Jestli vejce nebo slepice. Bohužel jsem s vámi o tomto nediskutoval, takže nevím váš názor. Můžete mi tedy místo obsáhlého opisování jednoduše odpověď na tuto velice prostou otázku? Jsem jen prostá vopice... Ale předpokládám, že tato prostá otázka je tak prostá, že na ní nedokážete jednoduše odpovědět, neboť vám k tomu ve vašem myšlení něco chybí. Takže je jednodušší říci, že není třeba odpovídat, že se nerada opakujete. BUM. A je vymalováno. Další argumentace netřeba.

275473

25.09.2012 20:45

Temné mraky na horizontu: Morální relativismus

RE: Snůška relativních blábolů

Vopice 74.?.?.?

Ale no tak. Jen jsem použil tvůj běžný způsob vyjadřování, takže se spíš podívej do zrcadla, kdo je "agresivni primitiv".

Přidám ti ještě pár tvých výrazů, aby ses vzpamatoval. Jsi pro mě anorchobolševik, levicový xindl, frustrovaný a neschopný levičák, paranoidní soudružka, primitivní zakomplexovaná lůza. Prostě, co tvůj příspěvek, to urážka. Asi hodně chlastáš a jsi zase úplně na kedr.

A u sis dal ty dvě facky, soudruhu? Asi ne, protože pořád meleš nesmysly. Fascinují mě blbci, kteří někomu nadávají a když jim někdo odpoví jejich slovy, rozbrečí se a připadají si hrozně ublížení. Prostě ubožáci.

275475

26.09.2012 10:43

Rusko ukázalo USAID dveře

RE: Z blahobytu a štěstí v USA vzrostla sebevražednost

Vopice 46.?.?.?

Ty náš roztomilý emigrante. Co to tu zase meleš za krávoviny? Člověče, ty musíš mít v tý kebuli opravdu nakakáno. Jinak si tvé prostoduché blábolení, které nemá s realitou nic společného, a při kterém sis samolibostí káknul do trenek, nedokáži vysvětlit. Je s tebou ale prdel, choď dál, každý server potřebuje svého Pepka Vyskočila. [chechtot]

275525

26.09.2012 17:02

Temné mraky na horizontu: Morální relativismus

RE: Snůška relativních blábolů

Vopice 109.?.?.?

Pane Dube, tak znova. Když už mluvíte o tom datovém nosiči...
Takže datový nosič je nosič dat.

Například takový košík na jablka je nosič.
Můžeme v košíku na jablka nosit vodu?

Jak vytvoříte nosič, když nevíte na co bude? Nebo to už víte? No ale pak vytváříte nosič pro něco, co už existuje. Nevím, jestli jsem takový idiot, že to nedokážu vysvětlit, ale celý fór je v tom, že nejde oddělovat to, co bylo předtím a to, co bylo potom.

Protože dle vaší logiky nemůže nic existovat, dokud to nemá nosič. Takže nejdříve vytvoříme nosič. Zřejmě univerzální, aby se v něm dalo nosit všechno. A co je to všechno?

Kapišto?

275556

26.09.2012 17:06

Rockefellerova globální chapadla odhalena v roce 1959 Sovětským svazem

RE: Nesmyslná úvaha i závěr

Vopice 93.?.?.?

No jasně. Proto byli potřeba drábové, protože nevolnictví mělo širokou podporu obyvatelstva a robotníci se už nemohli dočkat, až půjdou po své práci makat na panské. Zkus občas zapojit kebuli.

275557

27.09.2012 10:20

Izrael usiluje o válku s Íránem, aby udržel pod pokličkou 9/11

RE: Ja vás nechápu .

Vopice 31.?.?.?

Nazdar vymytá kebulko, v rychlosti ti vysvětlím tvé nesmírné pomýlení.

Jistě víš, že Izrahell nemá ústavu. Také jistě víš, že je zakázáno aby si nežid vzal židovku a obráceně. Jistě také víš, že pokud někdo chce konvertovat k jinému náboženství, tak jde do basy. Náboženské právo halacha, které se sionističtí pomatenci snaží zavést, je velmi podobné právu šária. Včetně ukamenování atd. Co se týká postavení žen, přečti si starý zákon, tedy Tóru, která je hlavním "právním" kodexem Židů (všimni si, že píši velké Ž, přesně dle norimberských nacistických zákonů, které udělali z židů Židy). Dočteš se zajímavé věci.

30. Člověk pak, kterýž by z pychu svévolně zhřešil, tak doma zrozený jako příchozí, takový potupil velice Hospodina; protož vyhlazen bude z prostředku lidu svého.
31. Nebo slovem Hospodinovým pohrdl, a přikázaní jeho za nic sobě položil; protož konečně vyhlazen bude člověk ten, a nepravost jeho zůstane na něm.
32. Stalo se pak, když synové Izraelští byli na poušti, že nalezli jednoho, an sbírá dřívív den sobotní.
33. A ti, kteříž ho nalezli sbírajícího dříví, přivedli jej k Mojžíšovi a k Aronovi i ke všemu množství.
34. I dali jej do vězení; nebo ještě nebylo jim oznámeno, co by s ním mělo činěno býti.
35. I řekl Hospodin Mojžíšovi: Smrtí ať umře člověk ten; nechať ho bez milosti ukamenuje všecko množství vně za stany.
36. A protož vyvedli jej všecko množství ven za stany, a uházeli ho kamením, až umřel, jakož rozkázal Hospodin.


Víš co to znamená? Že každý, kdo se protiví Hospodinu, bude vyhlazen. Jestli nejsi žid, pak budeš zcela jistě, jakmile se k moci dostanou náboženští psychopati.

Izrahell nepodepsal smlouvu o nešíření jaderných zbraní. Jeho státníci občas přiznají, že jejich jaderné střely míří na evropská města. Bez mnohabiliónové pomoci z USA by Izrahell okamžitě skončil. Prostě by tam neměli co žrát.

Mýty o strašlivé převaze Arabů dokazují ztráty. Poměr zabitých je 1:100 ve prospěch Izraelců.

Také jsi ve svém rozhořčení zapomněl na státy jako je Saúdská Arábie, Katar, Bahrajn a další, kde mají základy USA. Tyto státy jsou ve srovnání s Íránem hotové peklo. Postavení žen v Íránu a v těchto státech se nedá vůbec srovnávat.

Ale ty máš v kebulce jen propagandu a nedostatečné vzdělání ti brání ji překonat. Lidi jako ty jsou nepostradatelní pro rozpoutání každé války. Nechají si totiž nabulíkovat cokoliv. Není nic, co by tomu mohlo zabránit.

275628

04.10.2012 13:51

Julian Assange agent Mossadu!

RE: Diskreditace PressTV

Vopice 173.?.?.?

Ano, také si myslím, že je potřeba více takovýchto článků, kde se odkrývají různé sofistikované dezinformace. Například teprve tento racionální článek mně otevřel oči a zjistil jsem, že šediváci ani reptiliáni neexistují. A to by si mohl kdekdo myslet, že napsat tak dlouhý text o naprosté krávovině, které by mohl jen těžko někdo uvěřit (kromě naprostých pitomců), je zbytečná práce.

276471

Dva hlavní ublížení se již rozepsali o svých bolístkách. Kdyby se sepsalo to, co tu za ta léta o svém trápení napsali, bylo by to na tlustou knihu. I když by se možná jednotlivé kapitoly dokola opakovaly.

Nicméně je tu dobře vidět, jak svoji situaci vidí zhrzené ženy, proti tomu, jak to vidí zhrzení muži. A samozřejmě, žádný z nich nenese žádnou opovědnost, protože za to může to druhé pohlaví.

276472

04.10.2012 18:09

Izrael usiluje o válku s Íránem, aby udržel pod pokličkou 9/11

RE: Doba klamstiev

Vopice 80.?.?.?

Pane Oracle, zapřísahám vás, nehádejte se s tím člověkem. Pokud někdo nemá všech pět pohromadě (a to jistě nemá ten, kdo je schopen hřebík kladivem romlátit na prach), těžko se s ním můžete o něčem bavit. Ale tady pan ppppp by nám zcela jistě ukázal, jak se dá kladivem hřebík rozmlátit na prach. Je skutečně smutné, když se o naprosto jasné věci (z oceli nejde ani sebevětším tlakem udělat prach) dokáže někdo dohadovat s normálně uvažujícími lidmi. Smutné. A ještě bude něco kdákat o ohlupování národa. To fakt sedí. Samozřejmě, hlupák nikdy nepochybuje o své inteligenci.

276493

05.10.2012 07:22

Duka si ulomil kus svatého Václava – co bude na řadě příště?

Inu, pomatenci

Vopice 31.?.?.?

Pokud pomineme, že tohle může udělat jen vážně duševně nemocný člověk, stojí za zmínku připomenout, že tatíček Klaus, ten svatý to muž, jediný velikán mezi všemi, slušný člověk, který vždy říká jen to, co chce většina lidí slyšet, i kdyby se to mělo každý rok změnit dvakrát, už našel společnou řeč s katolíky.

Nový arcibiskup Duka prospěje Česku, věří Klaus
Do církevních restitucí vstupovat nechci, píše Klaus Dukovi
Duka souzní s Klausem. Je jako de Gaulle, míní arcibiskup
Duka vyjádřil Klausovi solidaritu, má obavy o demokracii v ČR
Arcibiskup Duka to se vztahem ke Klausovi přehání, říká Tomáš Halík
Duka Klausovi: Vyslovil jste přesně to, co církev hlásá a k čemu se hlásí
Halíku, jste neznaboh. Nemluvíte za Církev, vrací Hájek úder za Klause

Inu, tradiční hodnoty jsou tradiční hodnoty. Teď už asi víme, co je tím míněno. Jak je stávající systém průběžně likvidován, řešení nalezneme v Pánu, to vám povídám!

276530

05.10.2012 16:57

Bůh, víra, náboženství, církve

RE: Viera VS Ateizmus

Vopice 109.?.?.?

A vy jste zasvěcenný? A jak k tomu došlo? Dlouholetá vymejvárna od rodičů? Fascinuje mě, jak si někteří náboženští pomatenci přisvojují nárok na pravdu.

276571

05.10.2012 17:01

Bůh, víra, náboženství, církve

RE: Viera VS Ateizmus

Vopice 109.?.?.?

No, pokud někdo nemá vlastní rozum (a to tito věřící rozhodně nemají), tak nezbývá, než se s důvěrou obrátit na někoho, kdo jim všechno vysvětlí. A pak to dopadá takhle. Opravdu velmi, velmi smutné, jaké dokonalosti se nechá ve vymývání mozků dosáhnout. Nicméně proč ne, když na to mají soudruzi z Říma dva tisíce let. Jejich ovečky pak udělají cokoliv, co jim pan farář řekne. Třeba někoho podříznou, protože je to potřeba. Zdůvodnění se vždy najde.

276572

05.10.2012 18:19

Duka si ulomil kus svatého Václava – co bude na řadě příště?

RE: žaloba

Vopice 96.?.?.?

Pochválen buď pán Ježíš, až na věky, pane Pelegrine. Chápu vaše oprávněné rozhořčení. Pokud někdo někomu ukradne jeho mnohatisícovou historii, dokonale ji přepíše, obrátí ji naruby, obyvatelstvu pod hroznou smrti vygumuje mozky, měl by postižený držet hubu a šoupat nohama. To je ten správný křesťanský přístup, to už nás přeci také naučili, no ne? Nastavit druhou tvář, přetavit meče na pluhy a hlavně, nikdy, nikdy se nebránit. Neboť po smrti se nám přeci vše vrátí? Souhlasíte? [chechtot]

276575

05.10.2012 18:26

Duka si ulomil kus svatého Václava – co bude na řadě příště?

RE: Psychopati

Vopice 217.?.?.?

Neřvi. Tyhle kecy už nikoho nezajímají a opakují je do zblbnutí jen ukřivdění zakomplexovaní chudáci, jejichž "vzdělání" se omezilo na poslouchání "Svobodné" Evropy a jejich osobního černoprdelníka. Navíc meleš zcela z cesty. ŘKC vyvraždila daleko, daleko více lidí, než nějaký komunisti, kteří jsou mimochodem jejím vynálezem.

>Jak k majetku církev za staletí přišla vám nepřísluší hodnotit

Samozřejmě že ne. To vyřváváte pořád dokola, už dva tisíce let.

276576

05.10.2012 18:45

Duka si ulomil kus svatého Václava – co bude na řadě příště?

RE: protikatolická propaganda

Vopice 91.?.?.?

>V původním článku je uvedené, že tento "vytuněný" kříž zdědí jeho nástupce, což by nebylo až tak zavrženíhodné a egocentrické, jak nám to autor úmyslně předkládá.

No samozřejmě, správný katolík sebou vždy nosí kus mrtvoly.

>Není hned třeba podléhat židovské protikatolické propagandě v jejímž duchu je psaný tento článek.

Nějakou jinou básničku neumíš? Už je to fakt ohraná písnička. Ale je fakt, že rozum to nahradí dokonale.

276584

06.10.2012 15:27

Duka si ulomil kus svatého Václava – co bude na řadě příště?

RE: Nenávist ke křesťanské církvi jde ruku v ruce se zločinem, drogami a úpadkem hodnot.

Vopice 79.?.?.?

[chechtot] Pobavil jsi, Mejlo, pobavil. Myslím, že jsi to zatím napsal nejlíp ze všech náboženských pomatenců zde. Neopsal jsi to z nějaké poučné literatury, například ze Spiknutí proti církvi a lidstvu? To by sedělo. Člověče, ty jsi pěkně nenávistněj dědek, když si tak pročítám tvý příspěvky. A jestlipak už jsi se dnes několikrát osprchoval? Jestli ne, tak běž udělat to, co před sprchováním obvykle děláš. [chechtot]

276642

07.10.2012 17:22

Duka si ulomil kus svatého Václava – co bude na řadě příště?

RE: ach ty vědomosti... a ubohá úroveň...

Vopice 80.?.?.?

No vida. A už je tady. Místní hulvát a opilec Pepek Vyskočil, alias tmo, náboženský fanatik s dokonale vymytým mozkem, přišel rozdávat své "rozumy". Tmo, tak spusť, už dlouho zde nebylo nablito, tak jak to umíš jen ty. Vyzvracej své nadávky, jak to umí jen přesvědčení katolíci, kterých jsi dokonalý prototyp. Také nezapomeň zdůraznit důležitost církevní lichvy. A strč si nějakou mrtvolu do klobouku, aby ses zavděčil svému farářovi. Jsem rád, že jsi opět zde. Příspěvky máš nastřádané, takže jsem si jistý, že to tu bude jak v prasečáku, než tě editor blokne.

276697

09.10.2012 09:13

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: zatím si lidi volí své vrahy

Vopice 31.?.?.?

Pane Dydlace, hezky jste to vysvětlil. Takže koho volit? TOP 09 vám nevoní, VV nechcete, tak SZ? Taky ne? Tak ODS. To je pro vás menší zlo? Ne? Tak ČSSD! Jo jasně, no vida, už se nám to začíná rozplétat. Taky zloději? No tak co třeba KSČM? Ahá! Už jsme doma. Chápu. A pak kdo je tu debil.

276824

10.10.2012 18:38

Západ směřuje k ústupu ze Sýrie

RE: FSA

Vopice 46.?.?.?

>ale srbi sú tiež nenávistní ako zlo, práve preto že sú odkresťančení.

Myslím, že jsi touto větou perfektně dokázal, ja moc máš kebulku vymytou. Místo rozumu jen římská propaganda.

276874

12.10.2012 13:26

Dluhy

RE: Autor nezná problém úvěrové emise

Vopice 109.?.?.?

Tak a teď jste trefil hřebíček na hlavičku. Pro Vojtu je totiž to nejlepší podnikání to, když někdo chytřejší okrade hloupějšího. Například když nějaký Matusy prodá nějaké babičce vysavač za 60.000 Kč. Čím víc ji obere, tím lepší "podnikatel". Pro Vojtu se jedná o NORMÁLNÍ PODNIKÁNÍ. Silně pochybuji, že Vojta tuší, co je morálka. Vojta propaguje právo silnějšího.

Jinak samozřejmě nemá cenu reagovat na jeho naprostý a neuvěřitelný blábol, i když mě pobavily odpovědi... Vojta se prostě nudí a má potřebu své úžasné nápady sdělovat ostatním, aby se pochlubil, jak je "vzdělaný". Nic jiného za tím není.

276997

Uáááá. To je nuda. Ale zaujalo mě toto:

>práve preto si vyberú antichrista, ktorý im sľúbi nekonečné pôžitky.

A to si myslím, že vysvětluje vše a nebylo potřeba psát takový elaborát. Stačilo napsat. Jsem dobrý katolík. A zbytek by si každý domyslel sám.

276998

12.10.2012 13:33

Západ směřuje k ústupu ze Sýrie

RE: FSA

Vopice 96.?.?.?

Rozumím. Takže jedině ti, kteří přijmou našeho Pána, mohou být spseni. Je to tak?

276999

16.10.2012 18:33

Volby

RE: Nie sú len dve cesty

Vopice 62.?.?.?

Co to meleš? Četl jsi to vůbec? Nebo to není dostatečně politicky košer? Co zkusit vypnout stranickou příslušnost a zapojit mozek? Ty dvě věci nejdou dohromady. Šlo by to?

>Pokud jde o tu sovětskou invazi, samozřejmě byla nesrovnatelná a přinesla nesrovnatelně míň obětí, než humanitární bombardování Jugoslávie a nebo vývoz demokracie do Iráku a Libye.

A už jsi se zamyslel proč to tak bylo? Nebudu ti to vysvětlovat, kdybys použil mozek, asi by ti to došlo samo.

A vážně, už bys mohl přestat věřit tomu, že levice nebo pravice je lepší nebo horší. Žereš jim to i s navijákem.

277283

05.11.2012 15:25

Je Zvědavec na odpis?

RE: Přišla bída na kosáky - Spadl (snad) pravicující (český) volič s Marsu

Vopice 81.?.?.?

> Kolikrát jsem zaplatil buffetovou večeři a ani jsem nejedl, protože jsem často ani neměl hlad. Ale za ten dlouhý nos mi to vždy stálo - vyhodit peníze za věčeři pro dva zbůhdarma - nějakých těch US$ 250 s nápoji a tipy - jen tak.

To jsi opravdu takový ubožák, že si tu musíš takhle trapně honit triko? To si tím léčíš svoje zamindrákované ego, nebo co, SSoudruhu? Ty, jako přesvědčený komuniSSta by sis měl dávat bacha, abys nakonec neskončil v base, jako nějaký židovský zbohatlík. To už se párkrát stalo, tak by ses měl modlit, aby se bolševici nedostali k moci. I když, možná bys pak podle svého rasového profilu mohl chvíli krást s nima, než by se vás zase zbavili, jako obvykle. Nejseš o nic lepší, než ti, na které nadáváš, jsi úplně stejný. Tedy někdo, kdo nechá lidi na chodníku chcípat, a směje se jim s vědomím, že vyhodí večeři za 250 USD, což by dokázalo nasytit hladovějící rodinu na týden... To je hnus, se tím ještě vytahovat.

Tak zkus editorovi znovu nabídnout, že prodáš jeden ze svých mnoha baráků v Praze a peníze pošleš. Ale to ty spíš budeš jen tak žvanit a chlubit se, viď?

278412

05.11.2012 18:49

Je Zvědavec na odpis?

RE: Zvědavec je dobrý, i v současné podobě.

Vopice 93.?.?.?

Jo, to je vynikající nápad. Například: Pepa Rohlíček hrdě podporuje článek "Jak poznat Žida". [chechtot]

Ne, vážně... Tady se řeší, že platby od čtenářů ještě nejsou dostatečně anonymní (i když nechápu proč) a někdo by si sem dal reklamu přímo se jménem? I přímo v této diskusi jsou lidé, kteří odmítají platit, protože by mohli být zveřejněni.

A ty pekárny bude obíhat kdo? Editor? Nebo nějací dobrovolníci? Když už se inzerenti nehrnou sami od sebe?

Ale jinak prima zlepšovák, divím se, že to ještě nikoho nenapadlo. No, vlastně napadlo. Ve všech minulý diskusích o financování Zvědavce. [chechtot]

278439

05.11.2012 20:18

Je Zvědavec na odpis?

RE: Proč jsou jiné placené weby úspěšné?

Vopice 77.?.?.?

>Pokud vím, existují další placené weby, které s počtem platících čtenářů problém nemají.

Opravdu? Maximálně Osud, ale i tam platící čtenáři hojně mizí. Na Matrix chodí pár lidí, pro Chvátala je daleko lepší tahat peníze z bulíků, co chodí na jeho přednášky.

>Osobně obsah Zvědavce považuji za nudný, nezajímavý a předvídatelný.

Tak proč sem chodíte? Jste masochista?

>Velmi mi tady chybí kontroverzní témata jako chemtrails, manipulace s počasím, HAARP, potlačování nových technologií (např. Keshe Foundation, PESwiki) atd.

To už tady bylo mnohokrát, ještě předtím, než se Zvědavec stal serióznějším médiem než fantasmagorijní weby. Jen pro přemýšlivé čtenáře tyto věci již nejsou zajímavé, od toho jsou obskurní weby typu Osud, kde Mašek bez skrupulí servíruje každou ptákovinu jako čistou pravdu.

>Přitom by pan Stwora ani nemusel měnit své názory, mohl by klidně otiskovat články kritické vůči teorii chemtrails, čímž by vznikla velká polemika a čtenost by byla zajištěna.

Čtenost možná, platící čtenáři asi ne. Ale zajímalo by mě, za jak dlouho by se i toto téma stalo pro vás nudným, nezajímavým a předvídatelným.

>Zkrátka Zvědavec vidím jako velmi sterilní médium a pokud se nic, co do obsahu, nezmění, právem zanikne a vůbec mi to nebude líto.

No vidíte, tak jste si postěžoval a nakonec dal najevo, že vás Zvědavec nezajímá. Bylo proto nutné psát tak dlouhý příspěvek?

>V dnešní době existuje spousta zajímavějších severů a zadarmo.

Tak co vám brání jít diskutovat tam? Že by žádná, případně mizerná kvalita diskuse? [chechtot]

278444

07.11.2012 08:02

Je Zvědavec na odpis?

RE: Proč jsou jiné placené weby úspěšné?

Vopice 37.?.?.?

Aha. Tak takto to je. Myslel jsem, že jste inteligentní člověk. Ale při vší úctě k vám musím říci, že někdo, kdo věří cokoliv Chvátalovi, který bez jakéhokoliv zaváhání je schopen pod vlastním jménem zvěřejňovat překlady jistého serveru, kde se píší podobné píkoviny, jako že Obama a jeho síly bojují s mimozemšťany, kteří bydlí v obřích bunkrech v podzemí, je dle mého názoru neuvěřitelný blb. Smutné je, že pak roznáší tento informační odpad dál, jako by to byla pravda. Jak píše Mám strach, je to něco jako kdyby někdo věřil časopisu Hrom. Dokážete si, pane Kopecký, představit takového idiota?

>Na Matrixu psali, že USB flash disk s plány na antigravitační reaktor bude ve čtvrtek předán slovenskému velvyslanci, takže to budete mít z první ruky

Proto naprosto schvaluji, že editor se chce od podobných experimentů s lidskou debilitou držet dál. Má naprostou pravdu v tom, co píše, chtěl jsem to napsat přesně tak, ale předběhl mě.

278581

09.11.2012 15:48

Politici si udělali z českého národa fackovacího panáka

RE: Nemá smysl plakat nad rozlitým mlékem

Vopice 199.?.?.?

Koukám, pane Hell, že o tom něco víte. To je ale mazec, co? Do toho by i seděla teorie, že ve WTC měli prsty Rusové.

Jedná se o Operaci Golgota. Všimněte si i toho názvu [smích]

278797

12.11.2012 13:34

Německé zlato a USA

RE: To bude rana pro Nemce,kterou zpusobi zlato,Buh sebevyvolencu.

Vopice 199.?.?.?

>Skôr to vyzerá tak, že chazari používajú zlato len ako bublinu

No, zaplaťpámbů, že ti "chazaři" mají absolvovány jezuitské univerzity.

>bez pracovitosti árijcov by pokapali ako muchy

Jo, je vidět, že jim ta hra na "hodné" a zlé" funguje, když tady sleduju některé komentáře. Mozek pak není třeba, stačí pár správně napsaných článků.

No a co se týká příspěvků pana Nohejla, můžu k tomu říci jen jedno. Pan Nohejl si našel zálibu v čtení protižidovských webů. Tam pak nachází "zajímavé" články, které zde často v originále kopíruje a občas doplní nějakým obrázkem. A to je celé.

278932

12.11.2012 16:57

Břidlicový plyn jako jablko energetického sváru

RE: Alespoň nám nezrujnují krajinu v čechách

Vopice 173.?.?.?

Krásně jste to napsal. Krásně. Dojetím jsem se téměř rozplakal.

Když už jsme u těch voleb, můžeme se podívat, jak to funguje v demokracii všech demokracií, tedy v USA. Tam byli lidé také dojatí, stejně jako já, když poslouchali vaše argumenty pořád dokola a do zblbnutí. Yes we can! Ano, všichni věděli, že můžou něco změnit, že můžou zvolit někoho, kdo přestane válčit, kdo nebude utrácet bilióny na boj proti terorismu atd.

Výsledek? Kromě slz dojetí a patetického pokyvování hlavou, že můžeme, ano můžeme, se stalo co? Všiml jste si, co se stalo? Kulový s přehazovačkou.

>Smyslem volby je zvolit zástupce, kteří ten kolektiv zastupují v určitých věcech, a uvolňují tak ostatním ruce pro jiné činnosti.

No jistě. To přeci slibuje každý poslanec, jak bude zastupovat voliče. Proto také byly schváleny restituce, přesně podle přání obyvatel. Neposlušní poslanci byli jaksi vyměněni. Zcela demokraticky.

>"Volební disidenti" si zřejmě přejí zásah boží, nebo násilný převrat.

Zatímco patetičtí volební aktivisté jen doufají v zásah boží. Tedy v to, že jednou je poslanec, kterého zvolili, bude skutečně zastupovat. Věří, že ty reklamní kampaně, které stojí stovky miliónů, jsou placeny z kapes dobrých straníků, nikoliv lidmi, kteří si ty poslance a strany kupují.

>Radši třikrát volby, byť dočasně s blbým výsledkem, a potom zákonná náprava včetně zabavení nakradeného a přiměřeného potrestání vinníků.

Jo takhle! Takže vy jste komunista. No tak to ano, pak je vše v pořádku. Jen nevím, jestli je větší blázen volební disident, nebo volič-komunista. No, stejně se můžete podívat do USA. Tam už stačí opravdu jen pár dalších voleb a se zloději bude také zameteno.

No, rozepsal jsem se, ale neuvědomil jsem si, že patříte do skupiny volebních aktivistů, z kterých se stále dokola vyklubávají docela obyčejní komunisti, kteří již cítí své šance, jak demokraticky nastolit další totalitu.

Ale jednu věc bych vám poradil. Když už máte takovou chuť něco měnit - volbou někoho, kdo vám to slíbí, co kdybyste raději zvolil jinou cestu, že to raději změníte sám? Co kdybyste místo k volbám raději občas zašel na policii podat trestní oznámení na některého z poslanců. Důvodů by se našlo spousta, ale chápu, že snadnější je to nechat na někom, kdo slíbí, že to udělá za vás, abyste se nemusel namáhat a měl volné ruce na jinou práci. [chechtot]

278939

12.11.2012 18:16

Břidlicový plyn jako jablko energetického sváru

RE: Alespoň nám nezrujnují krajinu v čechách

Vopice 199.?.?.?

Souhlasím s každým tvým slovem, dube. Obdivuji tvoji trpělivost vysvětlovat pádnými argumenty, přes které vlak nejede, něco někomu, kdo je schopen maximálně do omrzení opakovat dokola to samé, vyhýbat se skutečným argumentům, neodpovídat na základní otázky (jako například co Jeník Smisů dokázal svojí účastí ve volbách atd.).

Místo toho se opět dozvíme to samé, občas s nějakou obměnou. Inu, Jeník Smisů je něco jako MoudroSSSSSSStrak. Oba píší dokola a do naprostého zblbnutí pořád nemlich to samé, občas prohodí pár vět, přidají nějaké nové jméno do svého seznamu, ale to je tak vše.

Skutečně, obdivuji tě. A k tvé závěrečné větě, to jsi trefil do černého. Ale o tom ví Jeník své. Samozřejmě, že se od něj žádné odpovědi nedočkáš, jen opět zopakuje to, co tu napsal již stokrát. Já od něj vyžaduji stejné odpovědi, jako ty, samozřejmě bez jakékoliv odpovědi. Ale to je o Jendovi již notoricky známé.

A ty, Jeníku, náš věrný a dobrý příteli a kamaráde, už jsi podal nějaké trestní oznámení, místo toho, abys čekal na volby a na to, že to někdo udělá za tebe? Nepodal? No tak to se ale nemůžeš divit, že to je pořád v hlubší prdeli. To bys mohl také čekat věčnost, na svého spasitele, který tě konečně každé čtyři roky nepodfoukne a neudělá z tebe naprostého debila.

278943

12.11.2012 18:49

Německé zlato a USA

RE: To bude rana pro Nemce,kterou zpusobi zlato,Buh sebevyvolencu.

Vopice 128.?.?.?

A co má co dělat zlatý poklad s tím, na co tady pan anonym reaguje? Prober se! Mluvíš zcela z cesty.

278945

12.11.2012 21:17

Břidlicový plyn jako jablko energetického sváru

RE: Alespoň nám nezrujnují krajinu v čechách

Vopice 80.?.?.?

No vidíte. Jsem si to myslel správně. Vy svůj osud a osud tohoto státu necháte v rukou někoho, koho zvolíte a budete doufat, že jste zvolil toho správného. Více pro to udělat odmítáte, postarat se sám o sebe je nad vaše síly. V tom je právě ten problém "demokracie", neboť stádo se domnívá, že je někdo povede ke světlým zítřkům.

Asi je zbytečné vysvětlovat, že spousta lidí v roce 48 volila komunisty z naprosto totožného důvodu, jako vy dnes. Kam to vedlo, to už víme. I když někteří se nikdy nepoučí a doufají, že to tentokráte už konečně klapne. Můžu vás ubezpečit, že neklapne.

>Systémové změny nelze docílit pomocí trestních oznámení, zejména v době kdy se (možná) trochu probouzí orgány činné v trestním řízení.

A co kdybych vám řekl, že systémové změny rozhodně nelze docílit tím, že se místo na sebe budu spoléhat na nějakého joudu, kterého zvolím, případně ho zvolí někdo za mě (předžvýkaná kandidátka).

>Ale budete si muset zvyknout na to, že když s ničím novým nepřijdete a nenecháte si to od ostatních odsouhlasit (=VOLBY), budete nuceni přijmout chtě-nechtě to, na čem se jiní dohodnou (i za vás).

Opravdu? A vy jste docílil čeho konkrétně, na rozdíl ode mě? Dříve jsem také chodíval k volbám. Ovšem poté, co mě pokaždé obelhali, podvedli a dělali pravý opak toho, co slibovali, už za blbce nehodlám být. To ať dělají jiní cvičení opičáci. Takže buďte klidný, jsem s tím naprosto smířen. Blbců je hodně a nechají se snadno svést lacinými výkřiky, takže běhají zleva doprava a zpět, jako cvičená zvířátka.

>Takže, přemýšlejte, máte-li čím.

No, poradil bych vám to samé, ale myslím, že je to zbytečné. Vy máte svou víru, že tentokráte to dopadne lépe než v roce 1948, že komunisti jsou samí čestní a dobří lidé (když chybí selský rozum, nastupuje víra) no a když ne, tak zase příště, ještě určitě nějaké ty volby párkrát stihnete.

Za komunistů jste také chodil volit s pocitem, že něco změníte? [chechtot]

Nicméně na závěr vám prozradím, že kdybych šel k volbám, tak bych také volil komunisty, protože mi vždy vyjdou ve volební kalkulačce. Ale už vím, že když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají. A až se to zase posere, alespoň si nebudu rvát vlasy, že jsem šel k volbám a cinkal klíčema.

278956

13.11.2012 10:17

Břidlicový plyn jako jablko energetického sváru

RE: Alespoň nám nezrujnují krajinu v čechách

Vopice 31.?.?.?

Rozumím. Již vám zcela rozumím. A už také chápu, proč budete volit komunisty. Dobře se pamatuji, jak to tehdy bylo.

>Věcné by od Vás bylo ukázat, jak to u Vás v tom Opičákově či Dubíně vzkvétá jako důsledek ignorování voleb, případně tam pozvat nevěřící zvědavce.

No, spíš byste měl ukázat vy, jak to vzkvétá u vás. No nic. To jste zlehka vynechal.

>To, že je jiná situace než v roce 48 jste asi nepochopil, a že z toho plyne i jiný výsledek, to už vůbec ne. Takže Vaše závěrečné ubezpečování je pouze efektní plk.
>Nehodlám Vám tady dělat rozbory Vašich dalších plkáren...

Chápu. Pravdu máte vy. Ale raději si ji nechte pro své přitakávače. Pro mě to jsou obyčejné plky a já nehodlám dělat jejich rozbor.

>Obávám se, že Zvědavec přestává poskytovat korektní prostor pro diskusi a hledání shody.

Rozumím. Shoda by měla být tedy váš názor. Pokud má někdo jiný, nejedná se již o korektní diskusi.

>Dokud nenabídnete srozumitelnou a přijatelnou alternativu, budu volit komunisty,

Já jsem jí nabídl. Podávat trestní oznámení. Vy ovšem máte svoji pravdu, kterou se již neopovážím napadat, tedy že to udělá někdo za vás. Hodně štěstí, svěřte svůj osud do rukou komunistů.

Děkuji za vaše "podnětné" příspěvky.

278995

06.12.2012 18:56

Janečkova pozitivní evoluce – raz dva tři, show dva tři

RE: Nechápu pivní Pepíky a lídlující Mařen/ky

Vopice 37.?.?.?

To nic, to je další Vojtovina. Nejdřív tu řekne totální nesmysl, ovšem velmi "sotisfikovaně" a pak se rád zasměje své hlouposti a negramotnosti. Jako onehdy, kdy se mohl smíchy potrhat, že bezpilotní letoun je schopen letět 80 km/hod. V okamžiku, kdy mu tento fakt byl dokázán, opět se odmlčel. Nicméně mu to nebrání v tom, aby se pokaždé ztrapnil další hloupostí a pak se tomu od srdce zasmál. Inu, stařecká demence je prevít. [chechtot]

280151

11.12.2012 11:10

O čem k čertu je frakování?

Podivný článek

Vopice 87.?.?.?

Článek je splácán dohromady z polopravd předkládánych do médií společnostmi, které se chtějí napakovat na letadle zvaném břidlicový plyn a krutou pravdou o nedozírných následcích devastace životního prostředí.

K žádné soběstačnosti nedojde. O tom vykládají firmy, které potřebují peníze od investorů. Je to taková hezká plynová bublina. Tato těžba je samozřejmě nákladnější, než klasická, proto nemůže dojít k poklesu ceny.

Ložiska mohou být chvíli výdělečná, ale rychle dochází k jejich vyčerpání. Je škoda, že se lži firem, které se na tom chtějí napakovat, šíří jako věrohodná informace.

280386

11.12.2012 16:22

Americké jednotky se shromažďují na turecko-syrské hranici

RE: Rusko

Vopice 37.?.?.?

Opravdu dojemné. Také skoro pláču, když čtu tyhle demagogické bláboly založené jen a pouze na vaší VÍŘE.

> Odborníci tvrdí, že kdybychom dnes měli všechnu rudu, kterou jsme museli ZDARMA

A cena za jakou jsme uran prodávali? 1946-47 jsme 1kg uranu v rudě prodávali za 1320 Kč, v roce 1948 za 1450Kčs, v roce 1949 za 1680Kčs. To byla vůbec nejvyšší cena za náš uran v historii obchodu. Od toho roku prudce klesala a v roce 1963-64 byla 610Kčs. Vysoká cena v roce 1949 byla nadhodnocena z důvodu politických ambicí a snahou SSSR získat český uran co nejrychleji. zdroj

>Prodává nám ročně cca 6 miliard kubíků zemního plynu. Za 9,- Kč/kubík u vrtu. To je TROJNÁSOBEK SVĚTOVÉ CENY.

Trojnásobek světové ceny? A co tou světovou cenou myslíte? Cenu plynu v USA? Německo má totiž podobné ceny jako my, stejně tak jako zbytek Evropy.

Vložený obrázek

Takže ten strašlivý blábol navíc zvýrazněný velkými písmeny znamená přesně co? Průměr těchto cen? Nebo vlastně cenu v USA?

A když už jsme u toho, jak je možné, že pohonné hmoty jsou téměř dvakrát levnější než v Evropě? Cožpak nemáme volný trh? Zřejmě je doprava těchto komodit výrazně levnější do USA, než do Evropy, co myslíte?

Zkrátka, Vojta se rozepsal a napsal opět velkými písmeny takové neuvěřitelné bludy, jako minule, když velkými písmeny napsal své lživé tvrzení VW NEBYL NIKDY NIKÝM tunelován.

Je opravdu smutné, kam až může dojít nechopnost logického uvažování a náhrada logiky a faktů jakousi vírou. Nicméně, pokud jsem pokaždé usvědčen z toho, že melu totální krávoviny, neměl bych si na to dávat pozor? Co myslíte, Vojto?

280393

11.12.2012 18:37

O čem k čertu je frakování?

RE: Podivný článek

Vopice 178.?.?.?

Děkuji pane anonyme za velmi podnětný a zajímavý příspěvek. Dozvěděl jsem se mnoho nových věcí, například, že když něco říká Rafe Mair, tak to MUSÍ být pravda. To je další zajímavé zjištění, skoro stejně zajímavé, jako to, že čím více lidí přijde k volbám, tím méně sviní bude ve vládě. Tady se ale člověk dozví věcí.

No a k tomu nadhodnocování významu břidlicového plynu:

"Američané přiznali, že místní plynařské společnosti uvedly veřejnost do omylu ohledně prozkoumaných zásob, a záměrně uváděly nižší výši vlastních nákladů. To vše kvůli zvýšení cen na burzách." zdroj: Břidlicový plyn jako jablko energetického sváru

"Podle informací NYT z interních dokumentů producentských společností plyne jiný obraz než z oficiálně hyperoptimistických veřejných prohlášení. I když existují některá velmi aktivní ložiska břidlicového plynu, jsou často oblopena jinými, u nichž náklady na vytěžení plynu převyšují výnos. Ukazuje se také, že množství vytěženého plynu klesá mnohem rychleji, než se předpokládalo." zdroj: Insideři: "Břidlicový plyn je investiční bublina"

"There is no doubt that the investment banking community has been the driving force behind shale production since the economic downturn." zdroj: FINANCIAL CO-DEPENDENCY: HOW WALL STREET HAS KEPT SHALE ALIVE

"Last year, The New York Times documented how gas drillers were dumping millions of gallons of irradiated wastewater loaded with toxic chemicals into Pennsylvania's rivers and streams, largely without regulatory oversight. At the same time, scientists began to conclude that America's reserves of natural gas have been overhyped. In January, the Energy Department cut its estimate of the amount of gas available in the Marcellus Shale by nearly 70 percent." zdroj:
The Big Fracking Bubble: The Scam Behind Aubrey McClendon's Gas Boom

"Shale gas supplies are overestimated, and it is not as cheap as it has been touted to be. The big reason is that shale gas wells, unlike oil wells, peter out really quickly." zdroj: "In 2008, the peak of the drilling bubble, there were at one point over 1,600 rigs drilling for natural gas in the US. During the financial crisis, the rig count fell off a cliff, then recovered a bit, but now is in free fall again. Last year at this time, there were 882 rigs drilling for gas. Two weeks ago, the count was down to 691. Last week it was down to 670 rigs (Baker Hughes)." zdroj: Shale Gas Hype: Subprime 2.0?

Nepřekládal jsem to, ale snad vám to bude stačit.

280399

12.12.2012 19:02

Americké jednotky se shromažďují na turecko-syrské hranici

RE: Rusko

Vopice 198.?.?.?

Takže to vezmeme popořadě. Dejte sem zdroj, dle kterého se veškerý uran dal SSSR ZDARMA. Jinak plácáte krávoviny a přisuzuji to vaší neschopnosti pracovat s fakty a vaší závislosti na vaší VÍŘE. Nedáte-li zdroj, budu to považovat za další z vašich lží, stejně jako tu, ke které jste se zatím nevyjádřil, tedy vaše tvrzení, že VW NEBYL NIKDY NIKÝM tunelován.

>Které samozřejmě v Evropě silně ovlivňuje kdo? No přece Gazprom.

Takže ne burza? A já myslel, že ceny plynu tedy ovlivňuje burza. Takže v celé Evropě jsou takoví idioti, že přestože by si mohli koupit z Londýna plyn za 2,80, raději ho kupují z Ruska za 9? Můžete tu ve své nekonečné "moudrosti" a samolibosti hodit nějaké smysluplné vysvětlení, kromě toho, že Gazprom chodí s flintou okolo a zastřelí každého, kdo si koupí levnější plyn?

>No bať. Vždyť ona taková dvoukilometrová studna je přece u každé české chalupy, že?

Vím, že smíchem maskujete svoji zpoufalost a nevzdělanost. Dobře, zkusím vaši tupou aroganci trochu zmírnit, i když pochybuji, že vaše mizivá schopnost logického myšlení vám dovolí pochopit jednu věc. A to tu, že když se frakováním uvolní plyn, tak stoupá vzhůru trhlinami a proto samozřejmě není nutné mít dvoukilometrové studny, jak jste si myslel. To oni i v té Americe, kde si zamořili řeky a studny, obvykle nevrtají do dvou kilometrů. Ale co vám to vlastně vysvětluji, když jsem se už přesvědčil, že jste úplně mimo a ten smích, kterým ukončujete své bláboly je taková obrana proti přijmutí faktu, že vám mozek již neslouží. A to si tu ještě dovolujete trousit své rasistické poznámky o hlouposti jiných kultur. Opravdu smutný obrázek...

Tak mi sem alespoň hoďte nějaký zdroj, který potvrdí vaše tvrzení o tom VW a o tom že jsme uran věnovali zdarma. Díky, odpověď ale nečekám.

280441

13.12.2012 08:43

O čem k čertu je frakování?

RE: Podivný článek

Vopice 199.?.?.?

Vážený pane, je mi líto, že nejste schopen číst psaný text, jinak bychom si mohli tuto rozpravu ušetřit.

Přečtěte si znovu můj první příspěvek, kde jasně píšu, že článek míchá polopravdy (spása ve formě frakování) s krutou pravdou o ničení životního prostředí.

Jelikož jsem se domníval, že napadáte můj příspěvek kvůli tomu, že nesouhlasíte s názorem, že frakování je pouze investorská bublina, nikoliv spása, jak to podává autor článku, vypsal jsem vám argumenty popírající toto tvrzení.

Nyní však zjišťuji, že se vám jednalo o životní prostředí. A co jsem napsal já? "krutou pravdou o nedozírných následcích devastace životního prostředí"

Čili. Nejen, že břidlicový plyn nikoho nezachrání, ale navíc dojde k brutální devastaci přírody. Nevím, jak bych to měl napsat srozumitelněji.

Takže ještě jednou. Co máte s mým příspěvkem za problém? [oči v sloup]

280472

13.12.2012 11:46

O čem k čertu je frakování?

RE: Podivný článek

Vopice 194.?.?.?

Děkuji za reakci.

Myslím, že si pořád nerozumíme. Jde mi zejména o toto:

>Za méně než rok „frakování“ přeměnilo energetickou oblast tak, že USA, dlouho závislé u dodávek plynu na Středním východě a Kanadě, jsou na pokraji soběstačnosti, možná již v r. 2016

Obávám se, že toto tvrzení není pravdivé, což jsem se vám snažil dokázat citací některých článků, které jsem na toto téma našel. Víte, přijde mi mimořádně smutné, když bývalý ministr životního porstředí operuje s daty, která dostal od finančníků z Wall Street. Pokud by byl opravdu informován, naopak by použil jako argument proti frakování informace o tom, že břidlicový plyn je jedna velká spekulační bublina.

Zejména se jedná o počet vrtů, kterými je břidlicový plyn čerpán. Od roku 2008 se tento počet snížil na polovinu, díky rychle se zmenšující rentabilitě těžby rychle se vyčepávajících se ložisek. To jaksi neodpovídá tvrzení o plynové soběstačnosti USA do roku 2016.

Pokud by si dal pan exministr větší práci, mohl by si tato ekonomická data najít a argumentovat zejména jimi, neboť by pak poukazoval nejen na ekologickou zátěž, ale na lež, že břidlicový plyn může být adekvátní náhradou plynu z konvenčních nalezišť a hlavně o očekávané prosperitě způsobené levným plynem, na což slyší mnoho nepřemýšlejících jedinců.

Nicméně jsem rád, že jste na můj příspěvek nereagoval kvůli tomu, že si myslíte, že břidlicový plyn je přínosný a shodneme se, že je to pěkná čuňačina, kterou mohou podporovat jen asociálové, kterým je nějaký udržitelný stav přírody zcela u prdele. Třeba těm, kteří díky momentálnímu "nadbytku" plynu tento plyn prodávají skoro zadarmo, hlavně když na tom na chvíli vydělají.

Jinak samozřejmě nejsem nějak odborně vzdělán v této oblasti, nicméně si myslím, že si vystačím s konkrétními "výsledky" tohoto omylu a selským rozumem. A jsem rád, že jste mi poskytl osobní zkušenost z oblastí, kde se tento nebezpečný experiment provádí.

A pokud si chcete přečíst to, co mě opravdu zaujalo, je to zde:
Třetí potravinová revoluce, aneb Proč nejde o průmysl, ale o krk

[smích]

280483

13.12.2012 16:10

Prohlášení a výzva Unie otců u příležitosti Dne lidských práv

RE: Dotaz na kvó - kvó - kvóty

Vopice 212.?.?.?

No, řekněme si to asi tak.

Případ 1: Muž a žena jsou inteligentní bytosti schopné domluvy = žádný problém

Případ 2: Muž je inteligentní a rozumný, žena vylízaná kráva = domluva žádná - bit je muž

Případ 3: Muž je vylízaný debil, žena inteligentní a rozumná = domluva žádná - bita je žena

Případ 4: On vylízaný debil, ona vylízaná kráva = domluva žádná - biti jsou sdřídavě oba dle situace, nálady a inteligence soudce a aktuálního rozpoložení společnosti.

Samozřejmě, že dle příslušnosti k jednotlivým případům je ublížená ta či druhá strana a pak si na různých diskusích vyměňují své ublížené názory. To platí i o ostatních věcech, které jste tu nastínila, nějaké kvóty inteligentní člověk neřeší, to řeší jen zakomplexovaní ublížení jedinci. Zdravě uvažující člověk je schopen si své věci zařídit tak, aby nešlápl do něčeho ošklivého, co si pak tahá s sebou.

280500

14.12.2012 21:35

Americké jednotky se shromažďují na turecko-syrské hranici

RE: Rusko

Vopice 199.?.?.?

Vidím, že vaše stařecká demence nabývá nebezpečných rozměrů. Už tu plácáte opravdové hovadiny, vážený Vojto.

Váš otec by z vás opravdu neměl radost. Jsem si jistý že kdyby viděl, jak se vykrucujete ze svých lží, propleskl by vás, až by se vám hlava otočila. Nebo to snad bylo vše jinak a takhle lhát vás naučil on? Pak by nebylo divu, že skončil, jak skončil. Kdo lže, ten krade... no však to znáte sám, že?

Víte, docela jsem přemýšlel nad tím, jak můžete dokola sveřepě lhát, když jsem vám již několikrát poskytl mnoho zdrojů, které naprosto vyvrací vaše bludy. Pak mi to došlo. Vy neumíte anglicky, že? No, Vojto, to, že něčemu nerozumíte a nemůžete si to přečíst, tak to ještě neznamená, že to NEEXISTUJE.

Takže znovu.

Vy jste tu tvrdil, že jsme uran do Ruska dodávali ZDARMA. Ještě jste to napsal velkými písmeny, abyste svoje "znalosti" (ve skutečnosti se jedná pouze o VÍRU) vyzdvihl. Takže opravdu to bylo ZDARMA? Nevykrucujte se a odpovězte jako chlap. Bylo nebo nebylo?

Co se týká toho plynu z Ruska. Vy jste tu tvrdil, že zlý Gazprom prodává plyn za trojnásobnou cenu SVĚTOVÉ CENY. Můžete mi tedy vysvětlit, proč si všichni nekupují plyn za světové ceny? Vaše vysvětlení jen kopíruje to, co jsem vám psal.

>Otráví se vodní zdroje a bude Vám hořet voda ve vaně? [chechtot]

Smějetete se hezky. Uznávám, že smát se své vlastní hlouposti, to už chce kus odvahy. Takže vaše tvrzení, že NEJSOU ŽÁDNÉ zdevastované vodní zdroje kvůli frakování, je další sprostá lež.

Vyvracím ji snadno, umím totiž na rozdíl od vás hledat i v anglických zdrojích. Kdyžtak si to dejte někomu přeložit, já to pro vás překládat nebudu. Naposledy vám předkládám jasné důkazy a FAKTA, i když vím, že vy fungujete jen a pouze na základě VAŠÍ VIRY.

Light Your Water On Fire from Gas Drilling, Fracking

Svoji přednášku o tom, že plyn je lehčí než vzduch si nechte pro prvňáčky. Tím ze sebe chytrého neuděláte, i když si to zřejmě myslíte. Nehledě na to, že nejde jen plyn, ale o toxické příměsi, které se používají a které se dostávají do vodních zdrojů. Takže zde je jeden z moha případů:

"Other documents and interviews show that many E.P.A. scientists are alarmed, warning that the drilling waste is a threat to drinking water in Pennsylvania." zdroj: NYT Regulation Lax as Gas Wells’ Tainted Water Hits Rivers

A také to chce kus odvahy opakovaně tvrdit, že VW NEBYL NIKDY NIKÝM tunelován. Velká písmena jste použil vy, abyste této hovadině dodal patřičnou váhu.

Takže zde je jen jeden z mnoha případů, jde o 280 000 000 USD.

Confession Set In VW Fraud

Myslím, že vaše další bláboly a lži již nejsou potřeba.

280586

14.12.2012 21:52

Proč vláda tají statistiku o Romech?

RE: Právo a odpovědnost

Vopice 77.?.?.?

Máte pravdu, Vojto. Jen jde o to, jestli si vůbec uvědomujete, co je ODPOVĚDNOST.

Vysvětlím vám to. Odpovědnost je například to, že když budu lhát a budu usvědčen ze lži, pak přijmu odpovědnost za svoji lež a přiznám ji. Pokud nejde o lež, ale jen o obyčejnou hloupost, i tak je odpovědností člověka (samozřejmě pokud se nejedná o negramotného cikána) svoji hloupost připustit a přiznat svůj omyl.

Dám vám jednoduchý příklad. Vezměte si, že by například existoval tak prostoduchý jedinec, který by řekl větu: VW NEBYL NIKDY NIKÝM TUNELOVÁN. Pro jistotu by to napsal velkými písmeny, aby tento blábol všichni viděli.

Pak by se našel někdo, kdo by mu tento blábol rychle vyvrátil, prostým výpisem z vyhledávače, kam by napsal VW FRAUD a vyjelo by mu tisíce různých případů tunelování VW, které skončily u soudu.

Tento prostoduchý jedinec, jehož život je založen jen a pouze na jeho VÍŘE, by pak do omrzení tuto neuvěřitelnou lež opakoval dál. Co byste mu řekl? Že přijal svoji odpovědnost, nebo je to jen mazaný cikán, který pokračuje ve svém lhaní?

No, nebudu vás trápit, myslím, že byste takového ubožáka bez jakékoliv ODPOVĚDNOSTI asi nechtěl potkat.

No a co se týká těch cikánů, myslím, že vy máte jasno, již mnohokrát jste zde vyplodil takové rasové teorie, které najdeme jen v dílech nacistických autorů. Takže si nehrajte na slušňáka a rovnou napište, že cikáni jsou podřadná rasa neschopná vlastního přemýšlení (to jsem si tu od vás přečetl již několikrát a nejen o cikánech) a jako taková by měla skončit v koncetráku (to jste tu ještě přímo nenapsal, ale myslím, že si to myslíte).

Stejně jako to píšete o Palestincích, kdy 1000 civilistů zavražděných bombami okupantů srovnáte s 1000 oběťmi dopravních nehod v ČR a pak propuknete ve svůj obvyklý chechot. Já naprosto chápu, že ti lidé pro vás jsou jen odpad. Ale možná byste to nemusel dávat tak okatě najevo. Ono by se vám to mohlo jednou vrátit a když by pak napřílad někdo zabil vašeho syna, někdo jiný by se mohl smát, že to je vlastně stejné, jako když ho přejede auto a v podstatě o nic nejde.

280587

07.01.2013 21:06

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: Přečtěte si třeba toto, samozřejmě pokud někteří z Vás vůbec umí ČÍST:

Vopice 212.?.?.?

Jo, klidně přispívej, ať je vidět, jak máš dokonale vymytou kebuli. A už jsi pochopil, co je Klaus zač? Slyšel jsi někdy o tom, že studoval na západě, když ostatní nemohli ani do Jugošky?

Slyšel jsi někdy o tom, kdo dal pokyn k založení Prognostických ústavů v sovětském bloku? Nevíš? No přeci KGB.

Do prognostických ústavů byli vybírání jen dokonale prověření jedinci. Ještě ti do nedocvaklo? Pořád nic?

Jestli umíš číst, tak si přečti, co je psáno výše. Třeba se ti v kebulce rozsvítí. A dávej si bacha, abys nepřebíral svoje myšlení z webů. Zkus občas zapojit mozek. D-fens je velký Klausův obdivovatel a ten, kdo obdivuje agenta KGB, ten je myslím kapitola sama pro sebe. Takže nakonec ten, kdo vůbec nic nepochopil, jsi ty. [oči v sloup]

281784

09.01.2013 20:43

Reakce na článek „Klausův hřebík do rakve...“

RE: Grázlové, o tom, že bude amnestie, věděli…

Vopice 77.?.?.?

Jo, to jste přehnal. Teď vás autor tohoto nadmíru "zajímavého" a "brilantně analytického" článku napadne z toho, že jste podlehl tlaku médií, které pořádají hon na hodného tatíčka Klause, starého kádra KGB, který dokázal svými líbivými kecy oblbnout kdekoho, a tím nechat rozkrást celý stát.

Ne, vážně, už si začínám říkat, že některým lidem dokáže vhodná manipulace zcela rozežrat mozek. A pak například prožívají propuštění zlých zlodějíčku, zatímco ti, co rozkradli desítky miliard si mnou ruce, jak to konečně po 8 letech natahování soudů oznamováním chřipky, dobře skouleli. A ti blbci okradení ovčani řvou kvůli čudlám, zatímco štiky jsou mimo pozornost.

281919

10.01.2013 17:33

A vy jste náčelník Papuánců?

RE: já tam sice nepůjdu

Vopice 93.?.?.?

Havloidní katolička Fisherová
Snaživý blázen Franc, který se už teď snaží zapadnout mezi ostatní svině
Zeman, který přirovnává Arafata k Hitlerovi a obsazení Palestiny k Mnichovské dohodě, ovšem ti zlí jsou Palestinci

Je vidět, že v tom máš pořádek. Pěkné... Stále dokážeš překvapit.

Tož, pozdrav Pánbů

282012

11.01.2013 21:29

Imunita prezidenta republiky

RE: Konečně normální názor.

Vopice 91.?.?.?

Máš pravdu. Ty jsi toho zářným příkladem. Vymytá kebule, která obdivuje megazloděje a agenta KGB Klause. Dá se najít větší blb?

282096

14.01.2013 14:02

Židé nejsou na vrcholu pyramidy moci

RE: Nesouhlasím

Vopice 91.?.?.?

No, tak potrefená husa zakejhala. Chápu, že pro dobrého katolíka je tohle nepřijatelné. Takže se raději drží toho, co mu do kebule nasypali soudruzi v Vatikánu. Tedy Židy.

>Vatikán netočí masové filmy

No, asi se to netočí přímo ve Vatikánu, ale jezuitské školy vyučují i tyhle věci.

>Vatikán neovládá zpravodajské agentůry.

No samozřejmě že ne. Sice to obvykle řídí absolventi jezuitských univerzit, ale jinak s tím nemá Vatikán nic společného.

Vy opravdu raději zůstaňte u těch Židů. Tam člověk nemusí přemýšlet, místo něj přemýšlí farář.

282317

14.01.2013 19:12

Židé nejsou na vrcholu pyramidy moci

RE: Nesouhlasím - A DĚLÁTE DOBŘE..

Vopice 96.?.?.?

Kde vy jste se tady vyloup? Přímo ze stránek o církvi a lidstvu a strašlivém spiknutí?

Dříve sem chodil jakýsi Biskup, ten sem psal podobné bláboly, jako vy. Pokud to nejste vy, pak se obávám, že se tato ošklivá paranoia souisející s výplachem mozku až ke ztrátě vlastního rozumu stěhuje z jedné vymyté kebule do druhé.

>Proto také jsou neustále veřejnosti předhazovány uměle vyrobené skandály!

Jo, tyhle umělé skandály jsou tu již od dob, kdy hodná a dobrá církev upalovala statisíce lidí. Už v tu dobu samozřejmě nikoho neupalovali, ale zlí židé to psali ve svých novinách, že?

Je smutné, kam až tohle může zajít. Nejdříve z dítěte vytvoří nemyslící loutku (rodiče a kněz) a následně se tato loutka bez vlastního rozumu dostane na stránky výše řečené a tam je její osud spečetěn. Zbytek rozumu vymazán a nastupuje patologická nenávist, přesně jak si soudruzi z Vatikánu přáli.

Možná byste si měl vyzkoušet, (pokud se již nestalo) trochu něžného sexu s knězem, jako se to stalo tisícům dětí, pak byste tu možná přestal podobné bláboly psát.

282353

23.01.2013 15:20

Zbyšek Pantůček píše Schwarzenbergu

No, je to slabota

Vopice 94.?.?.?

Pan Pantůček se sice rozohnil, ale jeho "dopis" je jen rozčilené vykřikování hloupostí.

Upozorňuji, že pro mě jsou oba kandidáti maximálně odporní, víceméně stejně.

Nicméně pan Pantůček se mýlí hned na začátku. Otec knížete BYL vlastenec. Jen měl trochu jinou představu o Čechách, protože byl katolík.

Kníže je především senilní dědek, co to má za pár. A nemyslím si, že by chtěl pro Čechy to nejhorší, jen je prostě také katolík.

Skutečné nebezpečí se skrývá v dobytku jménem Zeman. Ten ještě chvíli vydrží a prezidentování bere velmi aktivně. Což znamená že bude dál podporovat válčení s "teroristy", blahořečit Izrael ať udělá co udělá, bude krýt své mafiánské komplice, atd.

Co se týká sudeťáků, tak nemá knížeti co vyčítat, neboť alespoň částečně sdílí jeho názor, i když se k tomu teď moc nehlásí.

Pan Pantůček by proto měl napsat i Zemanovi, ať táhne taky do prdele.

A ještě jedna technická: já chápu, že "aby jste" zní skoro spisovně. Nicméně je to nesmysl, výraz jste vyjadřuje existenci, tedy "aby jste mohl" je něco jako "aby existujete mohl", což je samozřejmě krávovina. Ještě lépe to dokresluje příklad "aby jste byl". Takže příště abyste, kdybyste, abys, kdybys atd.

A hlavně klid. Jedna svině na hradě tu vydržela tolik let a to to byla svině ze všech největší, kádr přímo z KGB. Takže hůř může být jen těžko.

283249

23.01.2013 15:26

Havloidé útočí

Neff - senilní vypatlanec

Vopice 199.?.?.?

O tomto ubožákovi mám své mínění velmi dlouho. Už asi neví, co má psát, aby potěšil svou partičku "rádobypravicových" opiček, které tam ještě chodí. Opravdový kretýno.

283250

23.01.2013 15:34

Skutečná zvěrstva bombardování německých Drážďan

Trochu jiný pohled na celou událost

Vopice 199.?.?.?

Atomový útok Vatikánu na „českou republiku“ - Jan Kristek

"Tuto „restituci“ tak můžeme srovnat třeba s „humanitárním“ vybombardováním Drážďan, které bylo, jak dnes víme, podobně jako později bombardování Jugoslávie, ve skutečnosti simulací atomového útoku - Američané je vybombardovali jen proto, aby měli představu, jak to bude vypadat, až hodí bombu na Hirošimu. ...Na centrum města, kde by bylo epicentrum výbuchu, a tedy vysoká teplota, shazovali zápalné bomby, na zbytek města, který by byl postižen tlakovou vlnou, tříštivé bomby. (Ovšem na nádraží - k obnově města je přece třeba dovážet a prodávat hodně materiálu - ani jednu.)

A můžeme si také připomenout, že to, že Rudá armáda osvobodila Prahu až 9. května, a tedy teoreticky později, než by do Prahy mohli dorazit Američané, bylo způsobeno právě tím, že se zdržela v Drážďanech „úklidem po Američanech“ - vojáci pálili desetitisíce mrtvol na roštech z kolejnic, aby nedošlo k epidemiím (většina lidí se udusila v krytech, protože požáry města strávily všechen kyslík)."

Pana Kristka, který sem občas také zajde, velmi zdravím a vážím si jeho zajímavých článků.

283252

23.01.2013 15:39

Zbyšek Pantůček píše Schwarzenbergu

RE: Kdyz vse shrnem ...

Vopice 31.?.?.?

Možná je to něco podobného, jako když je někdo schopen napsat VW NEBYL NIKDY NIKÝM TUNELOVÁN.

Co myslíte, pane Vojto, může to napsat inteligentní vzdělaný člověk, nebo spíše nevzdělaný idiot?

Osobně bych tipoval toho idiota. A tak podobně je to i těmi průzkumy. Ono to vzdělání (což můžete vidět i na případu zmiňovaného nebožáka, co tvrdí takové nesmysly), není vždy zárukou inteligence. A inteligence není zárukou toho, že člověk není blbec.

283254

24.01.2013 17:10

Boj o hrad je psychologicko-manipulativní souboj o voliče řízený televizními moderátory

RE: Zde se otvírá zásadní problém celé

Vopice 204.?.?.?

No, tak jsi se zasmál, udělal jsi ze sebe hlupáka a doufám, že už jsi spokojený. Příště se raději nepleť do věcí, kterým evidentně nerozumíš.

283382

24.01.2013 18:53

Zbyšek Pantůček píše Schwarzenbergu

RE: Vybuch cisteho fasismu

Vopice 96.?.?.?

Když už jsme u té češtiny...

Tak bychom si mohli posvištět další pravidla:

Již víme, že se nepíše by jste, ale byste, jak jsme si vysvětlili v mém příspěvku na konci diskuse.

Takže přejděme k malým a velkým písmenům. Prezident se nepíše s velkým P, Pan se nepíše s velkým P, německá média se píší s malým n.

Jinak je to víceméně v pořádku. [mrknutí jedním okem]

283393

19.03.2013 17:15

Z amerického snu se rychle stává noční můra

RE: k poznámce editora

Vopice 198.?.?.?

> Vaše představy o fungování světa jsou poněkud infantilní, pane Aristokrate.

No, myslím, že to není nic proti jednomu infantilnímu věřícímu, který tu byl schopen 100% tvrdit, že VW NEBYL NIKDY NIKÝM tunelován. Ten nebožák byl zralý na blázinec, i když věřící si to nikdy nepřipustí. Bohužel zde vyplodil podobných tvrzení mnohem více, naprosto v rozporu s realitou, ale to tak nějak souvisí s tím, že věřící nepoužívají rozum, ale rádi dávají svou víru najevo.

Poslední větu nemá cenu komentovat, protože je to naprostý blábol nereflektující reálné souvislosti. Vysvětlovat tyto souvislosti věřícímu samozřejmě nemá smysl.

286679

23.03.2013 18:06

Po deseti letech: Váleční zločinci z Iráku stále na svobodě

RE: Nevědomost...Desorientace...

Vopice 185.?.?.?

Ty woe!!! Tak tohle tady už dlouho nebylo! Možná to překonává i samotného Biskuppa a jeho klona Pepka Kartů. Tak dokonalý příklad totálního vymytí mozku a místo logického rozumu nasazené bláboly ze Spiknutí proti církvi (a samozřejmě lidstvu), to už muselo dát dost práce a "poctivého studia" "pravdivých a děsivých" zjištění dobrých katolickcých autorů, kteří k smrti nenáviděli vraha svého Pána.

Co je vlastně zapotřebí k tomu, aby se člověk mohl začít považovat za arijského učence? Za prvé zbavit se vlastního rozumu. Za druhé opovrhovat logikou. Za třetí se usilovně modlit zdrávas.

>Otřesná úroveň znalostí. Prameny, studie ať už španělské, německé, francouzské, ruské, polské, italské, atd., o židovsko-zednářské otázce existují a vycházejí ve velkém už 250 let!!!

Samozřejmě. Je to jedna "myšlenka", kterou od sebe "árijští katolíci" neustále opisují. Brát těch 250 let jako DŮKAZ, to samozřejmě může jen někdo, kdo nemá všech 5 otčenášů pohromadě.

>Především od 19. století (většinou v Německu) vydávají židovští a zednářstí autoři doslova tuny protijezuitských škvárů!

Škoda, že jste neocitoval zdroj, ale ten my přeci víme, že? Jedná se o jednoho z největších árijských učenců, dobrého katolíka a magistra teologie Johanna Rothkranze.

>Je vidět, že nevíte nic a problematice absolutně nerozumíte.

Jo, to je pravda. Aby člověk porozuměl, musí si nejdříve přečíst všechna důležitá díla ze Spiknutí.

A to nejen od dobrých katolíků, ale i od panenky Marie, která v La Salettě roku 1846 prohlásila: „Řím ztratí víru a stane se sídlem Antikrista.

Panenka Marie Fatimě také řekla: „Nakonec bude triumfovat moje neposkvrněné srdce.“

Je vůbec možné zpochybňovat tak vědecký, logický a historický výrok maminky našeho Pána? Je vůbec možné pochybovat, když důkazy pocházejí přímo od svatých?

To by si měli uvědomit všichni neznalí neznabozi, kteří poslouchají tzv. židovské učence, jejichž slovo proti slovu panenky Marie nemá samozřejmě vůbec žádnou hodnotu.

Proto věřte panu Suxxovi, má to první ruky! [chechtot] [chechtot] [chechtot]

Víc takových Biskuppů, Peků Kartů i Suxxů. Jsou mnohem zábavnější než jiní árijští učenci, jako jsou například pan Nohejl, který také zajímavě píše, ale chybí mu patřičné náboženské zapálení, bez kterého samozřejmě rozšiřovat pravdu, kterou nám zjevila panenka Marie, nejde.

286969

23.03.2013 18:22

Houžvičky

Co píše pan Stwora je čistá pravda!

Vopice 204.?.?.?

Pan Klaus je slušný člověk a každý by si ho měl vážit. Jen díky němu se máme tak dobře, protože věděl, že je potřeba zhasnout a zbavit se národního majetku za pakatel, protože peníze kazí lidi. Naštěstí mohl tajně studovat na západě v době normalizace, převezl tím jak STB, tak KGB, neboť se infiltroval do jejich struktur, aby je mohl po revoluci rozložit. Díky tomu věděl, jak to chytře po revoluci zařídit. Proto naprosto souhlasím s pane Stworou, že tento zahraniční student, který pracoval v soudruhem Andropovem založeném Prognostickém ústavu spolu s dalšími perspektivními kádry, zaslouží právem obdiv, stejně jako mnoho jiných poctivých a pracovitých členů STB a KGB, kteří se usilovně snaží zlepšit život nám, obyčejným smrtelníkům, například i tím, že konečně osvobodí neprávem stíhané soudruhy.

286972

23.03.2013 19:33

Po deseti letech: Váleční zločinci z Iráku stále na svobodě

RE: Reakce na

Vopice 37.?.?.?

Pozdravpámbů! Teď jsi mě dostal. Samozřejmě, že se s tebou nemůžu srovnávat, protože ty to máš z první ruky, od panenky Marie!

No, vidím, že komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí. Možná v kostele, ale ani tam si člověk nemůže být jistý, od té doby, kdy se zlovolný a potměšilý žid chopil moci nad církví a lidstvem.

Více tvé naprosté bláboly nebudu komentovat, s dětmi nemá cenu se hádat a s náboženskými pomatenci už vůbec ne.

>Já měl na mysli doslova statisíce možná miliony svazků různých autorů (myslím těch, kteří se židovsko-zednářskou problematikou zabývali celý život) znalců, kteří od sebe nepotřebují opisovat.

Proto si přežvýkej své miliony svazků a nezapomeň se modlit od rána do večera, jak píšou na tvé oblíbené stránce. A bacha na faráře, víš že může být infikován světovým zednářstvem!

Jseš fakt dobrej. Zatím jsi překonal všechny tydýty, kteří sem občas zajdou. Dokonce i samotného Biskuppa. Piš dál, je pořeba více historických faktů založených na svědectví panenky Marie!

286979

23.03.2013 21:48

Po deseti letech: Váleční zločinci z Iráku stále na svobodě

RE: Reakce na

Vopice 95.?.?.?

Tvá skvělá čeština (ačkoliv jsem tu záplavu faktů, logických argumentů a dalších důležitých sdělení musel chvíli luštit) tě usvědčuje z toho, že jsi velice vzdělaný člověk, zejména v historii, znalostech problémů a života vůbec.

Nicméně bych se tě rád zeptal na jednu věc. Když komunismus budují jezuité, jak sis tu minule málem ukáknul blahem, jsou to jezuiti rudí a jsou to tví soudruzi? Nebo je tam ještě nějaký složitější systém, kdy je budovatel komunismu rudý a kdy už ne?

Taky ti fandím. Tvé argumenty jsou skoro stejně neprůstřelné, logické a inteligentní, jako tady pana Suxe. A samozřejmě, tvůj písemný projev je na nesrovnatelně vyšší úrovni, než ten můj, je vidět, že jsi zřejmě i dokončil základní školu a tvé kvíkvé (jak jsi velmi vtipně označil) bude zřejmě i mírně převyšovat průměr.

Dej si za mě 10 zdrávasů a 20 otčenášů. A vážně si dávej bacha na faráře. Opravdu to může být úkladný a pomstychtivý převlečený Žid!

286989

23.03.2013 22:06

Americký outsourcing: Když je pravda potlačována, země umírají

RE: Pravda je největší nepřítel hloupých a chudých ateistů

Vopice 68.?.?.?

Vysvětlovat takto jasné věci někomu, kdo je úplný a naprostý trotl a plácá bláboly, za které by se styděl i retardovaný jedinec, je házení perel sviním. Nechte ho být, třeba jednou zmoudří, až padne na hubu a až mu bude víc než 25. Tihle pravicoví bolševici jsou ještě mnohem horší, než ti levicoví. Ti alespoň neplácají úplné kokotiny.

286991

24.03.2013 21:02

Po deseti letech: Váleční zločinci z Iráku stále na svobodě

RE: Vítězná cihla...

Vopice 80.?.?.?

Víš co? Už nic neříkej. Tyhle pindy plácají hoši jako ty - tedy dobří katolíci, kteří nenávidí žida za zavraždění vašeho pána - jako přes kopírák. Je vidět, že chodíte všichni na stejné stránky a kebuli máte vymytou totožně. Viz:

>Musíte zapomenout bláboly, které vám v hodinách dějepisu pindala paní učitelka a přestat sledovat židozednářské pindy v židovizi

To vás naučil kdo? Takyjeden? Ten zase používal výraz talmudvize. Hoši, kdybyste alespoň neopakovali pořád dokola ty samé bláboly. Kdo vás to učí? Váš farář? Bacha na to, ale od posledního koncilu je to samej zakuklenej žid!

>A tyto exkrementy vy a vám podobní do zblbnutí opakujete!!

A co opakueš do zblbnutí ty a tví kámoši dobří katolíci? Žid už ti sežral celej mozek, jak to tak vypadá.

>Ale to je pro tupá gojská zvířata moc složité a tak plivou na vše, na co namíří hebrejský pařát! A tak si vlastně zaslouží přítomnou roli zdegenerovaných konzumních blbečků!!!

No, jestli jsi tupé gojské zvíře, tak budiž. Ten, kdo nevěří na nějaké židy, tomu můžou být i gojové ukradení.

Běž raději studovat milióny svazků vědecké literatury o zlém židovi, načti si Klimova, abys věděl, kdo je židovský degenerát a udělej si samoprověrku, abys zjistil, jestli náhodou nejsi také židovský degenerát. Klimov totiž ve své práci, kterou tobě podobní považují za čistě vědeckou, píše, že největší antisemiti jsou stoprocentně židovští degeneráti, kteří jsou až 6 krát zlejší, než zbytek populace.

A až příště budeš odpovídat, zkus tlačítko reagovat, ať máme v té plodné diskusi pořádek!

287048

24.03.2013 21:13

Po deseti letech: Váleční zločinci z Iráku stále na svobodě

RE: Reakce na

Vopice 77.?.?.?

Bubine, přiznej se, že jsi Takyjeden? Už sis dal dvacet zdrávasů?

Jinak je samozřejmě směšné, co tu vy bigotní katolíci píšete, ale opakovaný vtip přestává být vtipem a neustálé omílání stejných frází začíná být únavné.

Takže co jste tu už řekli a co není potřeba opakovat:

- zlí zednáři a mezinárodní žid od dob francouzské revoluce špiní katolickou církev a hodné jezuity

- máme zapomenout na to, co říkala paní učitelka, neboť se jedná o bolševickou propagandu

- mezinárodní židovstvo infiltrovalo církev svatou, od té doby to jde s ní z kopce a ti faráři, co šukají malé chlapečky, jsou ve skutečnosti obřezaní

- talmudivize či židovize všem gojům vymývá mozky a hebrejské pařáty se snaží svůj dobytek držet zkrátka

- o strašlivém židozednářském spiknutí byly sepsány miliony vědeckých svazků

- kdokoliv kdo tyto věci zpochybní a začne se dožadovat faktů, je zakuklený proradný Žid, nebo alespoň sayani

Když vypustíte tyhle věty, zbyde vám vůbec něco ke kvíkání? Asi ne, žáno?

287050

27.03.2013 09:54

Transformace společnosti prostřednictvím minisystémů sestávajících z transformačně naladěných lidí

RE: Deviace pro ziskuchtivé proškrtávače rádoby blahobytné

Vopice 83.?.?.?

Říká se, že opakování je matka moudrosti. No, u tebe to bude zřejmě obráceně. Proč tu píšeš dokola pořád to samé? Ty samé věty? Nebo to opravdu generuje nějaký skript?

Druhou možností je to, že už toho bereš moc. Nevím co to je, jestli jen chlast, ganja, kokain, nebo něco ostřejšího? Jsi smutný případ.

287219

21.04.2013 20:55

Kanada

RE: sice kravu nekupji celou,ale jinak to souhlasi

Vopice 96.?.?.?

Ale on to přeci tak musí psát! Jako téměř každý emigrant, i on je ublížený a k vlasti cítí už jen strašlivou nenávist. I kdyby to byla nastokrát pravda, co napsal autor článku, tak tito zapšklí emigranti to ani nemůžou přiznat, protože by pak byli za blbce! Stačí se podívat na jinou partu emigrantů, kteří nejsou o nic chytřejší, tedy idioty z Lehožumpy. I ti budou tvrdit, že hovno v Kanadě nesmrdí a pokud ano, tak určitě lépe, než v Čechách. Je to vlastně to jediné, co jim zůstalo. Nadávat na Čechy.

288585

Stránka: 1 2 3 4 5

Káva pro Zvědavce

56

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 120 čtenářů částkou 19 700 korun, což je 56 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 1

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 1

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
21,93 Kč
Euro
26,15 Kč
Libra
29,32 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,21 Kč
100 japonských jenů
21,10 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,98 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 642,06 Kč
1 unce stříbra
508,58 Kč
Bitcoin
374 951,67 Kč

Poslední aktualizace: 27.11.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 56 797 530