Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané mtk

Nalezeno 1869 příspěveků, 11 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

15.12.2012 10:07

Post-imperiální Pax Americana

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

mtk 88.?.?.?

>Aristo tu aj vymenoval hlavných ídeových nepriateľov
To zní skoro jako "třídní nepřítel". Kam máš našlápnuto? [překvapení]

280620

17.12.2012 01:42

Post-imperiální Pax Americana

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

mtk 88.?.?.?

>Preformulujme teda ideového nepriateľa na Konceptuálneho oponenta [smích]
To vypadá na vstřícný a umírněný tón, ovšem po předchozím škatulkování na tvrdo:
>skúste prehodnotiť svoje bývalými formami fašistických diktatúr "preventívne" naočkované stereotypy
Mohl byste mi na názorných ukázkách demonstrovat, kde se v mých názorech projevují „preventivně naočkované stereotypy fašistických diktatur“?? Ocejchování nějakým atributem fašismu považuji za dost závažné obvinění, proto bych požádal o zevrubnou analýzu mých textů, abych měl vůbec na co reagovat. Ono cejchování (bolševikem, pravičákem, socanem, židem, agentem mossadu) je zrovna tak jednoduché, tudíž rozšířené (a pro bílou civilizaci příznačné) - jako je stupidní. Bohužel tak někdy činím také; nicméně každý takto postižený má možnost klást útočníkovi otázku: proč? Vašeho „konceptuálného oponenta“ bych bral, kdyby nepředcházel ten předchozí lapsus.

Btw. Dovolím si Vás považovat za názorově nepůvodního plagiátora (navíc opojeného svou "pravdou", to ale zdokumentuji někdy jindy, jelikož jsem agentem mossadu, mám na práci i jiné "gojimy" než je udo). Pro toto:
1. „Obr.: schéma řízení v antickém Egyptě ( prediktor1 + prediktor2 = tandem <-> faraon <-> státní aparát <-> ... )“
2. „Jestliže takto koncipovaná správa (konceptuální vláda)“
3. „Jestliže tyto dvě skupiny hierofantů (prediktorů) nedošly ve svých míněních ke shodě“
4. „Potom se však hierofantům zdála vláda pouze nad Egyptem málo a tak se zrodil „biblický projekt“ zotročení celého lidstva ve jménu boha – biblický projekt globalizace. Prvními obětmi tohoto projektu byli dávní Judejci, na které byla vložena mise šíření projektu zotročení světa“

Toto jsou ukázky z http://leva-net.webnode.cz/products/analytika-vp-s.... Tu vaši řeč, zejména terminologii, dle mého soudu, jste vyčetl z těchto (a podobných) zdrojů - tedy z ruských (ruskojazyčných?). Kupodivu jste prohlásil, že jste konkrétně tento leva-net nestudoval (dokonce jste napsal plurál - kdo vy?, je snad "udo" tým???). Rusko (jako údajná spása světa) teď "frčí", je to vidět i na autorství článků na Zvědavci: Klimov, Levašov a jiní křesťané, co teď tlačí propagandu z Východu. Tento východní stream je ohledně "pravdy" stejně tak cenný/bezcenný jako ten západní. Guláš pravdofikce, ale to Vám asi nevymluvím...
p.s. a nebuďte tak povýšený, pane

280692

17.12.2012 18:58

Post-imperiální Pax Americana

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

mtk 88.?.?.?

Tak co, dáme zase pohádku na dobrou noc? Tu o zlém židovi? Já vím, že tu máš nejradši. Tak klikni sem, a už nevotravuj. [oči v sloup]

280721

19.12.2012 14:56

USA a Rusko by mohly naplnit předpovědi mayského kalendáře

RE: maysky kalendar

mtk 88.?.?.?

Toto je kvalitní přízpěvek. [smích]

280816

19.12.2012 16:10

Post-imperiální Pax Americana

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

mtk 88.?.?.?

>Zľahčovanie, zahmlievanie, popieranie kľúcovej role tzv.židov pri systematickej fašizácii spoločnosti nepovažujete azda za kolaboráciu Mtk?
V tom případě jste fašista, dle Vaší logiky. Vy totiž, z mého pohledu, "zlehčujete, zamlžujete a popíráte klíčovou roli bílé rasy ve fašizaci společnosti - a jejího nástroje křesťanstvím, s odnožemi judaismem a islámem." Vidíte ten problém? Váš postup je typický (křesťanský??) pro mentální vnímání reality "naší" civilizace - bipolarita. Z reality se vypreparují dva principielně protikladné fragmenty, které jsou ostře postaveny proti sobě - tak zde máme boha-ďábla, dobro-zlo, pravici-levici, lidstvo-židovstvo, což vede v konečném důsledku k černobílému vnímání světa: "pokud nejsi s námi, jsi proti nám".
A vůbec to nesouvisí s fašizací společnosti, kterou pozoruji taktéž. Souvisí to s vaší mentální postdispozicí, která vede k zavádějícím závěrům - "popíráš-li klíčovou roli židů ve fašizaci společnosti, jsi fašista." Nepřítel mých názorů je mým nepřítelem. (místo:nepřítel mých názorů je nepřítelem mých názorů. tečka)

>Všetko tu je a buď to vidíme a chápeme, alebo nie, resp.nechceme vidieť a chápať.
Opět bipolarita - buďto já anebo ty. Udo vidí, chápe, ostatní nevidí, nechápou, resp. nechtějí vidět, nechtějí chápat. Zřejmě si vůbec nepřipouštíte, že byste se mohl mýlit, a přesto se podle mě mýlíte. Já si to vysvětluji tím, že jste přejal myšlení někoho druhého, jehož myšlenky Vám vyhovují; Vy si to vysvětlujete tak, že jsem na pomýlené straně fašistických tendencí, eventuelně přímo agent "něčeho". A definitivní úder tomu dá paní jarmila argumentací: "Milý hestroyi, dříve jsem vás měla ráda ..." A je vymalováno, nepřítel byl markován a pokud možno zneuctěn. Tímto odpovídám i méně Vašemu souputníku nadanému, kysučanovi.
Chtěl bych Vás upozornit, že mainstream a alterstream má jednu společnou vlastnost: davové myšlení. "Klíčová role židů ve fašizaci společnosti" je toho důkazem. Hrne se to záplavou ze Západu, z Východu. Důkazy?: "toto je žid!, anebo:
>dostatočne exaktne popisuje objektívnu realitu.
Zajímalo by mě, co je na leva netu exaktního. Žádné zdroje, žádné odkazy, pouhá konstatování typu - "Potom se však hierofantům zdála vláda pouze nad Egyptem málo a tak se zrodil „biblický projekt“ zotročení celého lidstva ve jménu boha – biblický projekt globalizace", jakožto naprosto nezdokumentovatelná prohlášení. To "vědci" z Pro Fide Catholica jsou daleko exaktnější. Stačí mrknout na poznámkový aparát Diktatury humanity J.Rothkranze zde. Tomu říkám exaktní práce - a přesto je to defektní manipulace. Vedle toho jsou věřící na leva netu chudými a neschopnými příbuznými.
No, ale proti "exaktnosti" žádný dišputát.

280818

19.12.2012 22:21

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

RE: Pohádka

mtk 88.?.?.?

>Na druhé straně - pokud by nikdo do chudých zemí neumístil výrobu čehokoliv, byly by ty chudé země ještě chudší a tamní lidé v ještě větší míře nezaměstnaní a k smrti hladoví.
Mám tomu rozumět tak, že kdyby bílej smrtihlav nechal Afriku Afrikou, tak by místní "zaostalé kmeny" zemřeli hladem? Jakože by přestali lovit? (místo vydělávání peněz?). A Indiání by před příchodem bílého spasitele také uhynuli v "nezaměstnanosti", poté, co by vyhubili bizony pro kuži, aby poté neměli co žrát? Budu plagiátorem neznámého osvíceného (rozuměj iluminovaného) vynálezce geniálního terminus technikus pro osvědčené kádry Vašeho druhu - "arijský učenec". Toť Vy. [chechtot]

280833

19.12.2012 23:46

Post-imperiální Pax Americana

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

mtk 88.?.?.?

>Za život som spoznal viacerých tzv. židov. Boli aj dobrí - aj zlí. Ale musím objektívne povedať, že tí s nie veľmi ľudskými morálnymi hodnotami prevažovali a prevažujú.
hmm. solidní výzkum, nepochybně "exaktní". No já přidám taky exaktní výzkum: setkal jsem se kdysi s jedním prokazatelným židem (totiž: dopředu jsem tím byl obeznámen) - měl na hlavě tu věc, byl siloně vousatý a tuším měl skobu, ale to si nepamatuju přesně, zkrátka škardej chlap. Konal něco jako vysvěcení znovuotevření synagoogy ve městě, takový ten lehce "poťouhlý" vousatý stařec, co mumlal jakousi cizí řečí, znělo to jak hysterické kvílení staré báby, zřejmě v tom byl i pokus o zpěv, což jsem z muzikologického hlediska obtížně dešifroval. Nikdo z přítomných netušil, co asi mumlá do etéru. Ale řekl bych, že to bylo něco ve smyslu: jesus krist ejakulát ist, gojimové našimi otroky... atp. Možná proto mi jeho řeč připadla tak vzrušená. Tolik k mému exaktnímu výzkumu. Považuji ho za nezpochybnitelný a nevyvratitelný. JuhoMorava pozdravuje Kysuce.
[mrknutí jedním okem]

280846

19.12.2012 23:49

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

RE: Pohádka

mtk 88.?.?.?

Nu, kliknul jsem na ip velebníčka až poté, co jsem odkomentoval, chtěl jsem to dokomentovat, že jsem nechtěl komentovat herr tmo, ale nechtěl jsem překomentovat; což se stalo až nyní. omlouvám se

280848

20.12.2012 00:03

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

RE: Vize

mtk 88.?.?.?

Já bych Vás upřesnil: láska s.r.o. A neříkejte že ne. [mrknutí jedním okem]

280849

20.12.2012 00:29

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

RE: Fiktivní svět pseudožen

mtk 88.?.?.?

Madam Blažková, co soudíte o tomto případu: bývalá žena po T.Řepkovi je nespokojená s výživným pro své děti 100 tis kč měsíčně, a chce z toho vytřískat více, protože řepka vydělal asi více než udal. Co vede člověka k tomu, že hamižně pokukuje po ještě větším (pro obyčejné lidi) než královském příjmu? Jedná se o ten óbrmatroš? Můj rozbor: omezený, ale kvalitní fotbalista si vzal za ženu omezenou ženskou. Svou omezeností a nenažraností by mohli pořádat dostihy.
P.S. to, že ve "funkcích" jsou převážně muži, svědčí jen o nedostatečném egu žen, až toto bude jednou napraveno, budou konečně i ženy stejné skety jako muži. Když v potrefeném islámu "kamenujou", tak vidíte kamenovat i ženy. Demence nechodí jen po mužích, chodí po lidech... ikdyž uznávám, že velikost svalů má s velikostí demence v dosavadní historii pozoruhodně přímý vztah ...

280852

20.12.2012 21:36

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

RE: Pohádka

mtk 88.?.?.?

>Tato reakce je tak hloupá, že se na ni nedá odpovědět.
>A pokud Evropané nenechali Afriku Afrikou, tak k tomu měli
>jistě pádné ekonomické důvody. Jen to rozhodovalo a jen to rozhoduje -poptávka, trh.
To je přesně ten důvod kritiky. Co na tom nechápeš? To že ty jsi na to hrdý, je tvůj problém a problém tvojí víry. Hlavně svou víru nevnucuj druhým - ale chápu, že to pro tebe bude složitý úkol, misionáři![bliji]
>nejlepší je blábolit za klávesnicí počítače (výdobytku PRÁVĚ TÉ ZLOČINNÉ CIVILIZACE, na niž tak nadáváš)...
Takže klávesnice mě zavazuje milovat jejího stvořitele, velebníčku? Božská to logika!
>teple díky ničení životního prostředí.
Topím dřevem. Jestli víš o zdroji tepla, které nezatěžuje životní prostředí, tak sem s tím. Jinak opět zcestná argumentace od tématu. Jak to souvisí s drancováním nerostných surovin 3.světa? Nijak.
>nalhávej, že vůbec nežiješ na úkor nějakého Afričana nebo Číňana [velký smích] Žiješ jen díky tomu, že je vykořisťuješ, přímo i nepřímo.
Částečně souhlas. Rozhodnutí jednotlivce všeho se zbavit a odstěhovat se někam do divočiny není řešení pro celou společnost. Prvním krokem je shodnout se, že něco děláme špatně.
>Vsadím se, že bys ze svého komfortu neubral nic, kdyby ti někdo řekl, co všecko máš na úkor jiných lidí světa a na úkor ničené přírody (když už to teda nevíš sám). Jsi tedy neználek a pokrytec.
Vsázet se můžeš s kým chceš, ale jediné co ti zbude, je to, že víš lautr hovno, co bych kdybych, protože mě neznáš, stejně jako já tebe. Prostě tu metáš názory typu: neználek. Vytýkáš blábolení, a sám blábolíš, typu: pokrytec.
Nějakým způsobem se pokouším, tu úspěšně, tu méně úspěšně tyto věci řešit, vykládat to křesťanským pošahancům tvého druhu je však plýtváním energie. Jsi jak ti oborníci na pravdu z pro fide catholica, co všechny nepohodlné šoupnou do pytlíku s židama...
Pomodli se do tmy, a chrápat! [oči v sloup]

280913

26.12.2012 16:58

Derivátová tsunami a dolarová bublina

RE: Skončí FED?

mtk 88.?.?.?

18.11. Soudruhu jansmithi, Vy můj věčný příteli a kamaráde, komunisty nebudu nikdy volit, i kdyby jste se na ptáka postavil. Na Okamůru Vám taky seru. 31.10. Já rovněž nevím jestli je Jenda soudruh, ale náruživě a nepřetržitě propaguje KSČM- z toho jsem usoudila, že je asi u nich.... Soudruh Jenda mě zde neustále napadá a zesměšňuje i v mé nepřítomnosti, kdy s nikým nediskutuji. 30.10. Ježíšikriste Panenko Maria skákavá, dejte už mi pokoj s těmi Vašimi kecy!!! My dva se spolu nikdy nedomluvíme, tak si mě nevšímejte a já si nebudu všímat Vás. 28.10. Tohle ovšem jansmith nikdy nepochopí, ten snad celý život bude skákat nepřetržitě těm zmrdům na špek, chodit je furt jak ten největší pitomec volit 16.4. Při Vašem robotickém stylu psaní by ztratil smysl pro humor i Jaroslav Hašek nebo Vlasta Burian- a poslali by Vás stejně jako já tam kam patříte. 15.4. Tak ale už toho všeho mám vážně dost! Neber si mě furt do huby kreténe jeden kreténskej. Já jsem žila v socialismu 38 let tak mě nepoučuj debile jeden odpornej, a nekňuč tady pořád furt dokola o tom, že je třeba volit komunisty. 12.3. Vy nijak nereagujete na žádné mé argumenty, nevedete se mnou dialog, ale stále používáte jen ten svůj monolog- čili chováte se jako ten příslovečný kolovrátek. 11.3. Jděte už do háje zelenýho i s tím svým věčným pokryteckým kamarádstvím a mírem, cvoku!!!.............konzistence vašich postojů stojí a padá s vašim prostoduchým heslem: kdo není se mnou, je proti mě. Stačilo, aby Jansmith souhlasil s přímou demokracií, a hned: "kam vítr, tam plášť". Nedal bych si s tím práci, kdyby mě to nepraštilo do očí. "Dnes" mažete med kolem huby tomu, jehož jste "včera" zavrhovala... Za osobní příspěvek OT se omlouvám.

281080

29.12.2012 12:27

Jak Trocký předpověděl balkanizaci Evropy

RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.

mtk 88.?.?.?

To je vskutku pozoruhodný seznam - zatímco Napoleon nese zodpovědnost za mrtvé během tažení Evropou, Hitlerovi je toto odepřeno, a proto je (jakožto white) na chvostu seznamu. A dělení na židy, asiaty, černochy a bělochy je grandiózní intelektuální počin. Kdyby blbost uměla létat, Nohejl a jeho zdroje by dávno překonali gravitaci a expandovali do vesmíru. [oči v sloup]

281150

30.12.2012 13:00

Jak Trocký předpověděl balkanizaci Evropy

RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.

mtk 88.?.?.?

Děkuji za důkladný rozbor. Budu potřebovat více času na zvážení všech vašich argumentů, pak se ozvu. Jste běloch, černoch, asiat nebo žid?

281188

01.01.2013 19:22

Jak Trocký předpověděl balkanizaci Evropy

RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.

mtk 88.?.?.?

Mě by zajímalo, zda sám vůbec tušíte, proč jste vstoupil do diskuze. Jádro sporu spočívá v tom, že "židé" v nohejlově seznamu jsou vedeni jako zvláštní entita odlišná od rasy černochů, bílých a žlutých. Pakliže žid je stoupenec víry a Žid je příslušníkem národnosti (rasy?), mohl byste vysvětlit vaši větu: žid/Žid je potomek náboženské skupiny? Z jakého smysluplného důvodu jste použil vícevýznamové spojení žid/Žid??? Vy ty potomky náboženské skupiny ještě nějak vnitřně dále dělíte? A bibličtí Židé jsou jen papírovou záležitostí, protože věříte v pravost bible (jo?, ne?). A poslední dotaz: příslušnost k náboženské skupině je dědičná?
Hoši, měli byste uspořádat koncil, na kterém byste jasně definovali žida, Žida a biblického Žida, aby každý uvědomělý člen klubu white power uctívačů mrtvoly přibité na kříž měl jasno, a nemusel být svědkem vašeho zesměšňování zde.

281303

02.01.2013 11:24

Jak Trocký předpověděl balkanizaci Evropy

RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.

mtk 88.?.?.?

>Čo sa týka dedičnosti členstva v náboženskom zoskupení, tak jedným príkladom je židovské náboženstvo (dedičnosť po matke) a druhým zas moslimské náboženstvo (dedičnosť po otcovi) a ani kresťanstvo nie je výhra, lebo tam zväčša niekoľko dní po narodení na vás vylejú "svätenú" vodu kňaz niečo zarecituje a ste kresťanom.
No, já hovořil spíše o té biologické dědičnosti, a vy na mě s náboženskými bláboly. Proč tím vůbec argumentujete? Mě je úplně u zadku, zrovna tak jako Přírodě, že žid je po matce, muslim po fotrovi a křesťan je cáklý nějkou břečkou, a DNA je to taky šumák. Nejedná se o dědičnost, ale o předávání hlouposti tradicií z pokolení na pokolení.
A "transformace národa na sektu"? A to má být jako co? V současnosti je dost obtížné definovat pojem národ, a vy už víte, jak se "něco" v prvním tisíciletí, o čem nejsou věrohodné historické zprávy, transformuje do sekty. Prostě vaříte z vody, a to tak divoce, že přes stoupající páru nevidíte na metr před sebe.
Další z obratů vašeho věštění z křišťálové koule: "ani čert sa v tom nevyzná"; "ktorá skončila niekde asi v 11.storočí".
Vaše "židovská teorie", to je taková ta chůze po zamrzlém rybníku v dubnu. Minimálně byste si měl vyjasnit klíčové pojmy a způsob, jakým je používáte. To ale znamená kritický postoj ke zdrojům, z kterých čerpáte - z vaší hlavy to totiž není.

281366

02.01.2013 11:42

Jak Trocký předpověděl balkanizaci Evropy

RE: Kdyz, je to vsechno jedna velka saskarna jen a jen pro smich.

mtk 88.?.?.?

>Když někdo tvrdí, že je běloch a při tom je evidentní černoch, co s tím nadělám, můžu si akorát myslet, že je to sice divná víra, ale pořád víra.
[chechtot] [cool]

281368

03.01.2013 18:08

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: K případu řidiče Smetany

mtk 88.?.?.?

Zpočátku jsem váhal, které straně dát více za pravdu, tento zevrubně analytický názor to částečně rozsekl - jedná se o to, zda systém reformovat nebo destruovat? Reforma znamená evoluční průběh, destrukce znamená revoluční průběh. Jsou revoluce dílčím hybným momentem evoluce? (lze to pozorovat v uplynulém dvoutisíciletí?) Dokáže si někdo představit náhlou dekonstrukci současného globálního (třebas jen euroatlantického) systému? Jaké mohou být důsledky rozpadu systému jeho ignorováním? Co bude fungovat a co ne? Co se může stát s miliony lidmi uzamčených v metropolích fakticky značně závislých na fungujícím systému? Mohla by stačit politicko-monetární revoluce?(= jedná se o parciální, byť ztěžejní, část systému jako takového?) Lze se poučit z minulosti? Pokud ne, jedná se o strategii "pokus - omyl"? Leckdo tvrdí, že současný systém je nereformovatelný - oč se takové tvrzení opírá? Kolik a jak rozsáhlých (neúspěšných) pokusů o reformu můžeme evidovat?
P.S. Kolik otázek ještě zbývá? [smích]

281517

03.01.2013 20:14

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: Proc amnestie?

mtk 88.?.?.?

>Ne každý má čas a náladu
Ten čas je snad (s vážnými výhradami) i přijatelný, ta nálada - to je, bohužel, přesně ten aristokratův "měšťák". Jenže ono to není ani tak o náladě, jako o schopnosti a zralosti. Většina lidu nemá na to, aby měla z vlastní vůle lepší vládu - čas si najdete, třeba nebudete spát (stojí to za lepší vládu?) - ale schopnost a zralost? Předpokládám, že jste si udělala (jako já) přibližnou statistiku z okruhu "lidu", co aspoň trochu znáte (podělte se).
Vztah k politice vynechám - účast a výsledek voleb je dostatečně patřičným argumentem. Zato bych zmínil neotřelý vztah k pet lahvi.
Zápletka: Majitelé vinařských závodů v malém městečku usoudili, že 24-ti hodinová funkce vrátného je neproduktivní, proto těmto vrátným přisoudili funkci nonstop prodejce sudového vína. Prostě si ve 3 ráno vzpomenete, že máte chuť na víno, a víte kam jet - 45kč/litr za přijatelnou kvalitu. Toto místo stalo se "čerpací stanicí" převážně domorodců. Tato čerpací stanice dodává výhradně ve vlastních obalech (1 a 2/L pet lahve, patrně z důvodu, aby si vychytralejší občané nenosili atypické naddimenzované nádoby, a nekradli [smích]..). Nepřekvapením bylo, že při své druhé návštěvě jsem přinesl ty stejné (vymyté) pet lahve ke znovu doplnění, k překvapení ovšem obsluhy - nikdo to tak totiž nedělá. Jednou naplněné pet lahve končí v komunálním odpadu (ať už tříděném či netříděném). Zřejmě se nikdo z kupujících nezajímá o vznik a zánik takové pet lahve. Můj kolega-pamětník dokládá praxi před 45 lety - během roku vyprodukovali 200litrovou nádobu odpadu, který nebylo možné už upotřebit, recyklovat atd., a ten se odvezl na skládku (jistě, vše se tenkrát dodávalo většinou v papíru). Podotýkám za rok. Tohoto kolegu však tato vědomost nikterak nenutí chovat se jinak, než je dnes běžné - nakupovat vyhazovat.
Možnosti nápravy -
1/ osvětou přimět nakupujícího k hospodárnosti
2/ zákonem přimět nakupujícího k hospodárnosti pod trestem
Třetí možnost je, že tento nakupující si najde čas a náladu, aby se takto začal chovat sám od sebe; to však nenastane, ježto se jedná o hloupého měšťáka?
Lidé se o tyto věci nezajímají buďto z důvodu, že nejsou dostatečně inteligentní, anebo, že jsou ignoranti. Vzhledem k tomu, že i ve veřejnoprávní TV jsou výzvy ke třídění odpadků - odezva není všeobecná, nýbrž výběrová. Problémy s recyklací můžete doplnit vlastní hospodárností. Podnětů na šedou kůru mozkovou je, dle mého, názoru dostatek. Co nás vede k takové ignoraci? Vrchnost? Zákony? Systém? Paraziti?
Nebo - naše obecná průměrnost?

281528

03.01.2013 20:49

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: Proc amnestie?

mtk 88.?.?.?

A ty zálohované pet lahve v Německu si vydobyli občané v demonstraci, či uvědomělou praxí přinutili výrobce ke změně strategie, anebo přišla směrnice z "vrchnosti"?

281533

03.01.2013 22:32

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: Proc amnestie?

mtk 88.?.?.?

>A co s takovými uděláte? Vezmete jim volební právo? Na základě jakých kritérií? Míra měšťáctví?
Ukazuji na limit možností volebního práva, míra blahobytu s tím nemá nic co do činění. Dalo by se říct, čím větší blahobyt, tím větší míra ignorace. Já nehovořil o lidech na pokraji nouze, či hladomoru, jestli jste obklopena pouze takovými, tak vám doporučuji zajet na Jižní Moravu. Možná jsme tu něco jako Manhattan v ČR, ale já tu vaši bídu kolem sebe nevidím. Co vidím, je přeplněné parkoviště den co den u tesca, hromadu lidí nakupujících a přežírajících se. Co je to za lidi? Že by turisté z Nového Zélandu? Ale tímto se nehodlám uchylovat k černobílé apologii čehokoliv. Vámi zmiňované problémy nezpochybňuji.
>Pane, do mě se nemusíte vandrovat.
Po Vás je mi houby, komentuji to, co píšete, ne Vás. Ale je možné, že po románových rozhovorech s habanem jste citlivější
>Příliš často si říkám, že kdyby nás takových bylo víc, co si nehodlají nechat srát na hlavu, svět by byl o něco snesitelnějším místem.
Nebyli, nejsou, a v dohledné době zřejmě nebudou. Můžete doložit "lepší" vizi?
>PET lahve?
Nebylo to primárně o pet lahvi, bylo to o schopnosti "lidu" nést zodpovědnost za své jednání
>V TV je osvěta, OK, jenže naše ekologická hnutí a naše jediná zelená strana se stihla kompletně zdiskreditovat.
Mě nezajímá zdiskreditované ekologické hnutí, mě zajímá, co udělám já, Vy, ten, ona
>Lidi jsou fakt rádi, že žijou. Aspoň trochu, aspoň nějak. Umím tomu porozumět. Já nevím, co pro ně udělat. A nemyslím si, že si zaslouží takhle žít. Nejsou špatní, jsou jen zoufalí, protože mají zdánlivě na výběr z možností Špatně nebo Špatně.
Mohla byste mi sdělit, kde žijete, že je u vás tak všeobecná chudoba? Žijete v obci, kde nejezdí auta? Která by dovážela zásoby do obchodů? Do kterých by lidé nechodili nakupovat? Mohla byste popsat předvánoční situaci u vás v obci? Obchody zkrachovaly? Všechny hospody u vás zavřeli? Ptám se vážně, protože jestli existuje taková oblast, kde většina obyvatelstva slavila narození ježíška pod mostem, chtěl bych to vědět.
>BTW - systém záloh na PETky není od věci, ale neřeší to igelitky a šampóny [velký smích]
Ano, některé věci jsou opravdu těžko řešitelné, v zásadě můžete maximálně částečně snížit dopad (odpad). Nicméně případ pet lahve byl do jisté míry metaforický příklad toho nejjednoduššího. Prostě si budeme muset počkat, až nám to vláda nařídí.
A to je jádro věci, kterou jsem zde chtěl sdělit. Souhlasíte anebo myslíte, že máme na víc?

281539

03.01.2013 22:56

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: Proc amnestie?

mtk 88.?.?.?

1. řešení se neosvědčilo 2. řešení je praxe dodnes. 3. řešení v současnosti je přihlouplá utopie (anebo předmět brzkého zázraku či předaleké budoucnosti)
4. řešení: Jsem pro. Zrušíš peníze ty anebo já? Hodíme si penízem? ...
Mě to vychází tak, že pokud ten segment, kterému říkáme elita, přijde k rozumu, tak tady na té planetě nějakým způsobem přežijeme (anebo dojde k výměně degenerátů za stravitelnější formu "elity"..), pokud ne, tak se vrátíme do doby kamenné, což je pro lidský druh taky snesitelná varianta. Nemám důvod sdílet mesiášské názory, že lidstvo procitne ze zabedněnosti. Až se to začne projevovat, začnu o tom uvažovat. A jestli máš elementární potuchu o tom, jak zrušít peníze, sem s tím, jsem celej ucho.

281542

04.01.2013 01:49

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: Proc amnestie?

mtk 88.?.?.?

> Předmětem diskuse bylo původně, zda jsou Češi flákači a zloději. Já jsem přesvědčena, že nikoli, ale že si někdo dává sakra záležet na tom, abychom nabyli přesvědčení, že je tomu tak.
Ano, téma se poněkud přesunulo jakoby o level výše - já se nerad účastním diskuze, co Češi "jsou" anebo "nejsou" (bonmoty o flákání a kradení mají nulovou informační hodnotu), zajímá mě, co "lidé" jsou a nejsou (pochopitelně v mantinelech toho, že nejlépe mohu pozorovat Čechy), s tím, že lidé v USA, Německu, Česku, Japonsku mají parciálně odlišný přístup řekněme ke všemu, zároveň však mají podstatné společné rysy. Vaše teze (kvůli které zde diskutuji) - "čas a nálada" lidu obecného něco řešit - mě implikuje obraz, že tzv. "elita" a "ten zbytek" jsou dvě oddělené věci. Já se domnívám, že se jedná o (až nepříjemně) spojité nádoby. Jestli (čechomoravané) máme horší vládu než Němci nebo Švédi, tak se taky ptejme, v čem jsme sami horší. Jestli celá euroatlantická vláda stojí za prd, tak si položme do hloubky otázku, co jsme vlastně zač. Já totiž nevěřím, že oni "paraziti" jsou jiného druhu. Jsou stejného druhu, jen jsou jednak v pozici "parazitů", a jednak zřejmě více inklinují k parazitismu. Nedokážu to vjadřít procentuelně ani dát statistiku, je to můj nejasný dohad. Spiknutí jakéhosi biblického národa považuji za uhozený výplod stejně uhozených ideologických konstruktérů.
Ostatní Vaše texty jsou na diskuzi při osobním setkání (výsledky po vlastní zkušenosti jsou nedocenitelné), důsledná konverzace přes psaný text na omezeném prostoru vede většinou k nedorozumění nebo stop od editora.
Vyjasnění názorů přes mail je nicméně solidní kompromis [smích]

281553

04.01.2013 23:28

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: Přečtěte si třeba toto, samozřejmě pokud někteří z Vás vůbec umí ČÍST:

mtk 88.?.?.?

>jediné co zůstane, bude zlegalizovaný majetek v řádech miliard stbáckých kámošů svině z hradu, naprostá deziluze občanů a pár pseudoantikomunistů, co budou pořád dokola chválit pana prezidenta, bolševického grázla, jehož jediný úkol z KGB je totální rozvrat společnosti, její deziluze z "kapitalismu" a následné navrácení k bolševismu, tentokráte světovému (Operace Golgota).
Já vím, že tichá voda břehy mele a častá krůpěj kámen proráží, ale jen houšť a větší kapky! ... Tak vlku do toho, ať se za kočárem práší. Synu! děláš to dobře, zabavit dav i umělce... [velký smích] [velký smích] [velký smích] [cool]

281628

06.01.2013 17:56

Nicolas Sarkozy nařídil zavraždění Hugo Chaveze

RE: Již

mtk 88.?.?.?

Ten chlap má ručičky, jakoby ho právě pustili z koncentráku, sotva by udržel špuntovku, natož kulomet. [chechtot]

281718

07.01.2013 20:42

Přišlo emailem - měli byste vědět

RE: Rusko a Čína se cítí podvedeni, když jim Západ na půdě OSN lhal, ohledně Lýbie, že budou

mtk 88.?.?.?

hergot chlape, dopište to. [mrknutí jedním okem]

281781

10.01.2013 23:56

Klausova amnestie dává velkou logiku

RE: Samé kecy.. a už 22 let !

mtk 88.?.?.?

>No já po zkušenostech z posledních let už teď budu volit JENOM Komunisty. Protože ti zmrdi toužící po moci, už od nich všichni odešli a založili si svoje vlastní "Ovčansko demagogické" nebo "Šokiálně demagogické" klany.
No jasně! Zbyli už jen poctivci z prognostického ústavu (stejná líheň s Klausem, Zemanem, Dybou, Komárkem) Ransdorf s Dolejšem (korupčníkem) nebo estébák V. Filip. Kuté charaktery!! Z bláta do louže, ode zdi ke zdi ... komu není rady, tomu není pomoci [oči v sloup] [oči v sloup]

282037

12.01.2013 11:24

A vy jste náčelník Papuánců?

RE: já tam sice nepůjdu

mtk 88.?.?.?

vytáhni si destičku z palice, která ti ze světa dělá mihotání obrazovky "černí proti bílým", ať si konečně můžeš vytvořit vlastní názor. Ač nemohu říct, že s aristokratem zcela souhlasím, je to pořád zajímavější než ty tvoje zvratky odkoukané od souseda. A zřejmě sis nevšim, že aristokrat se k volbám chystá, tak co to meleš o volebních disidentech? To jsou jen takové ty tvoje obvyklé nanicovaté kecy z principu, když se objeví někdo, koho nemáš rád, žejo? Chudáčku ... [oči v sloup] [oči v sloup]

282110

12.01.2013 18:51

A vy jste náčelník Papuánců?

RE: já tam sice nepůjdu

mtk 88.?.?.?

Máš tam Zemana proti Knížeti, dám ti chvalitebně, protože výbornou dávám lidovým novinám
páteční lidovky: Tip LN
1.Zeman
2:Kníže
3.Fischer
4.Dienstbier
5. Franz
6. Roithová
A titulní strana velkým písmem (skoro jak název deníku): "Černý kůň voleb" a obrovská fotka aristokrata ze Schwarzenbergu. [velký smích]
Už sháněj hlasy pro Zemana. [mrknutí jedním okem]

282124

13.01.2013 00:23

A vy jste náčelník Papuánců?

RE: já tam sice nepůjdu

mtk 88.?.?.?

Skutečně reagujete na ten příspěvek? Ať čtu jak čtu, tak tam nečtu nic intelektuálního ani pseudointelektuálního, ale celkem jasně a srozumitelně vyjádřený postoj k daným věcem. Bodrý postoj (nezatížený dogmatismem) koreluje se skutečně "příšerným stylem v jedné větě", ale to je věcí preference. Někdo třeba preferuje akademicky uhlazenou mluvu o ničem, ale to je "vo ničem" ... nepřeceňoval bych formální stránky sdělení. Spíš bych řekl, že jste nedostatečně pochopil to, co bylo napsáno, což může souviset s tím, že aristokrat celkem cíleně dráždí myšlení v zajetých kolejích, klubové myšlení, akademické žvanění, a kdoví co ještě...
Na Godotovi jste naháněl body, dělal ramena, a přitom spadl do akademického žvanění

282142

15.01.2013 00:08

Židé nejsou na vrcholu pyramidy moci

RE: Proč ty konspirace

mtk 88.?.?.?

Konspirace musí být, ikdyby na chleba nebylo.

282383

15.01.2013 02:12

Židé nejsou na vrcholu pyramidy moci

RE: ŽIDÉ NA VRCHOLU PYRAMIDY MOCI JSOU..!

mtk 88.?.?.?

>A v kritickem bode prijde nekdo, kdo rekne TED. Problem je spise
>KDO je ten nekdo a PRO KOHO hromadily majetky.
No přeci pro NÁS - kolébky demokracie, kapitalismu, globalizace, komunismu, průmyslové revoluce, kolonialismu, IT technologie, expanze ... je toho ještě jistě mnoho, co jsme a ještě budeme. Proč se tak hloupě ptáte? Euroasioatlatnická civilizace si vytyčila program, který s úspěchem hrne vpřed a systémovými opatřeními dosáhla na mnoha polích globálních výsledků ala NWO. židé jsou židé a moc (i majetky) jsou naše. A lepší už to (zatím) nebude.[smích]

282397

V jednom z předchozích článků jste Editore bezprostředně reagoval na výsledek voleb 1.kola a "nepochopitelnost" tohoto výsledku jste přisoudil zmanipulovaným volbám. O něco jste pokročil. Kníže drtil na sociálních sítích a jinde, a mediální tisk v předvečer voleb ho posadil do sedla černého koně. Obojí mohlo sehrát tu větší, tu menší roli. Na druhé straně se snažil Zeman, a rétoricky Fischera "přejel". A máme tu dva protikladné reprezentanty. Ti, co "ví", komu a čemu tito dva slouží, ať mlčí (protože neví nic), ti co stále přemítají o tom, komu a čemu tito dva slouží - ať své rozpravy ukončí ne dřív, než těsně před eventuelní jejich volbou.

282653

18.01.2013 20:19

O Schwarzenbergově prezidentství bylo možná rozhodnuto už v roce 2008

RE: S křížkem po funuse

mtk 88.?.?.?

>Skutecne to nikdo necekal.
Nepřehánějte.
http://www.lidovky.cz/tip-ln-zeman-jde-dal-fischer...

282739

24.01.2013 00:20

Zbyšek Pantůček píše Schwarzenbergu

RE: Jak vojebat vojební klání?

mtk 88.?.?.?

Tak nám ještě, ty chytráku, prozraď, ve prospěch koho se bude manipulovat?? To je zase materiál... Za oběma kandidáty stojí obrovské mocenské aparáty (oba dva jsou tudíž nevolitelní!!), takže ani jeden tábor si "nelajzne" něco manipulovat, protože ten druhý by mu to zřejmě vyšťoural. Vám konspirátorům matka konspirace vygenerovala zřejmě o konspirační kolečko navíc ... A jestli se tady už neukážeš, tak se stane nanejvýše to, že si lidstvo může do kolonky "Na Zvědavci mlčících blbů" připsat čárku. Toť vše.

283305

24.01.2013 14:33

Zbyšek Pantůček píše Schwarzenbergu

RE: Kdyz vse shrnem ...

mtk 88.?.?.?

>Ti takzvaníobyčejní lidé mají vlastně zdravý selský rozum, mají
>normální instinkty. Pouze neumí věci často formulovat atd.
Ten zdravý selský rozum spočívá ve volbě M.Zemana? To má být vtip?
Z vaší rámcové definice "vzdělané inteligence" je lecos použitelné, avšak na tak malé ploše vypořádat se s tak složitým problémem vede k fatálním zjednodušením.

283363

24.01.2013 14:52

Zbyšek Pantůček píše Schwarzenbergu

RE: Jak vojebat vojební klání?

mtk 88.?.?.?

Co kdybyste vzala partu svých známých s kamerama, obšancovali pár okrsků v Praze, to by v tom byl vážně čert, abyste nenatočili alespoň jedoho bisáka, dovedete si představit tu průkazní hodnotu takového dokumentu? Pak byste to vtipně okomentovala a poslala na Zvědavce. Ten by hromadně táákto vyvalil oči, a v nekontrolovatelném návalu božského vytržení nad fatálním odhalení by se patrně rozletěl na miliardy bitů ...

283364

24.01.2013 18:32

Zbyšek Pantůček píše Schwarzenbergu

RE: Jak vojebat vojební klání?

mtk 88.?.?.?

jen by mě zajímalo, jak mají ošéfované, aby podplacení školníci v hospodě drželi hubu, nebo jsou školníci infiltrovaní zednáři?? Netušil jsem, že by mohlo spiknutí dorazit až do základních škol. A co obchody s potravinama? Stále se musím učit... [oči v sloup]

283387

24.01.2013 19:23

Zbyšek Pantůček píše Schwarzenbergu

RE: Jak vojebat vojební klání?

mtk 88.?.?.?

[naštvaný] njn, to mělo být pod příspěvkem č. 283371. Omlouvám se, ale jinak jsem vážně čistej. [mrknutí jedním okem]

283395

25.01.2013 18:04

Zbyšek Pantůček píše Schwarzenbergu

RE: Jak vojebat vojební klání?

mtk 88.?.?.?

>Pak by výše nastíněné pochybnosti o regulérnosti voleb odpadly.
Probůh, a co byste pak dělali?

283475

25.01.2013 20:07

Zbyšek Pantůček píše Schwarzenbergu

RE: Jak vojebat vojební klání?

mtk 88.?.?.?

Tedy: konečně něco duchaplného. [velký smích]

283487

26.01.2013 00:49

Zbyšek Pantůček píše Schwarzenbergu

RE: Jak vojebat vojební klání?

mtk 88.?.?.?

Kdybys hlídkoval u volebního okrsku a lapal bisáky, tak nepotřebuješ nic zkracovat.

283504

26.01.2013 11:12

Zbyšek Pantůček píše Schwarzenbergu

RE: Zbyšek Pantůček - signatář Akce DOST

mtk 88.?.?.?

Celá ta Klausova kavalerie to ještě nebalí, morální rozvrat společnosti ještě není dokončen. Ještě se od té devastující chátry máme na co těšit.

283532

26.01.2013 12:37

Zbyšek Pantůček píše Schwarzenbergu

RE: Kááárl nebo Milošek?

mtk 88.?.?.?

Taky se přidávám se souhlasem. Jen bych zapolemizoval s tím výběrem možností vývoje. Pokud lze Zemana nějak spojovat s destruktivní Klausovou epochou, pak si kladu otázku, zda ten rozklad ještě je vůbec akcelerovatelný... [mrknutí jedním okem]

283541

27.01.2013 13:49

Tak tedy Zeman

RE: Chtěl bych něco napsat,

mtk 88.?.?.?

Tak neobjektivní diskuze tu už dlouho nebyla, oslava vítězství údajně "menšího zla", dokonce odvážná vyjádření o "vyhrané bitvě". Jistě, tzv."Klausoidé" vyhráli bitvu proti tzv."Havloidům". Hurónský vítězný řev zvědavců umocňuje tragikomický paradox - netouží zvědavci čirou náhodou po změně systému? Oba kandidáti přitom ztělesňovali "kupředu, za každou cenu kupředu, ni krok zpět". Inu, i Zvědavec je jen pouhá ohrada, sice malinkatá, s nevšedním nátěrem, ale se zcela typickými obyvateli.

283711

03.02.2013 16:45

Světová válka tiskařských strojů

RE: A co se divíme?! JůYsEj má velký problém, tak bude řešit svět:-)

mtk 88.?.?.?

>- Kdo je hlavním odpůrcem plánu?
No přece Oracle.

284219

05.02.2013 20:50

Exkluzivní rozhovor s náměstkem Státní dumy Jevgenijem Fedorovem

RE: .. vynikajici clanek !

mtk 88.?.?.?

"Putin všechnu svou činnost vede v rámcích Koncepce spravedlivého uspořádání života. Proto budoucí rozvoj lidstva leží právě v rámcích vysoké morálky a spravedlivosti, ačkoliv bude třeba překonat ještě mnoho překážek."

Koukám, že už máte svého Mesiáše. To se my "druzí" asi máme na co těšit, co?

284328

05.02.2013 22:48

Exkluzivní rozhovor s náměstkem Státní dumy Jevgenijem Fedorovem

RE: .. vynikajici clanek !

mtk 88.?.?.?

Nemám žádného mesiáše, jsi zklamán, steve? Nechci tady ani katolické, ani pravoslavné ani židovské (ale to je to nejméně pravděpodobné) boží království. A ani žádné jiné. Přál bych si, aby lidé hledali společné zájmy, které jim nediktují náboženské mozkové výplachy. A Putina tipuju na budoucího velekněze východního křesťanského impéria (včetně ČR) [chechtot]

284332

05.02.2013 23:30

Exkluzivní rozhovor s náměstkem Státní dumy Jevgenijem Fedorovem

RE: .. vynikajici clanek !

mtk 88.?.?.?

Bohužel, je to tak. K rozumu snad budou muset přijít ti nahoře, ti dole na to totiž nemají ani teoretický potenciál, se mi někdy zdá. A číst ty zvratky je někdy zábavné. Stejně tak jako je důležité prolítnout katolíky, tak i jejich mocenské rivaly na východu, aby člověk našel tu univerzální křesťanskou "vzteklinu" po moci. Slovy herce L.Peška (alias arciďábla z Hrátky s čertem): "Celý svět shrábnu do svých pařátů!" Nebo tak nějak. [mrknutí jedním okem]

284336

05.02.2013 23:44

Exkluzivní rozhovor s náměstkem Státní dumy Jevgenijem Fedorovem

RE: .. vynikajici clanek !

mtk 88.?.?.?

Tipujete špatně, z toho webu jsem toho pročetl dost, a vždy vyberu ty největší perly hlouposti, nadutosti, přebujelé fantazie či manipulace. Sorry, ale misíz Levašova, co o sobě prohlašovala, že skrze záhrobí zprostředkovala "fatální odhalení" o J.Kristovi, že "byl ukřižován kolem r. 1000 a určitě to nebyl žid" (je mi fuk kým byl, protože téměř jistě nebyl vůbec), a kvůli tomu byla údajně odstraněna (zřejmě Vatikánem?) - je pro mě tak nedůvěryhodná osoba, stejně jako celý web .... že se o tom vlastně ani už nehodlám bavit. Mějte hezký den.

284340

06.02.2013 13:19

Spletl se Stwora?

RE: Co mají společného

mtk 88.?.?.?

>"Na jedné straně je dobře, že se nepřátelé naší země demaskují, je lépe o nich vědět a nebýt později překvapen (bylo by dobré, kdyby někdo pořídil seznam)"
No po tomto vyhlášení muselo logicky přijít markování čarodějnic.
Je třeba být skutečně stále ve střehu, ikdyž (konečně) zvítězilo také jednou i dobro:
>"Zločinné snahy tzv. elit narážejí na přirozený odpor u všech slušných lidí světa, takže jim občas také něco nevyjde nebo vyjde později. To zřejmě byl i případ posledních prezidentských voleb v ČR"
Je to vlastně legrační. [mrknutí jedním okem]

284372

07.02.2013 12:10

Exkluzivní rozhovor s náměstkem Státní dumy Jevgenijem Fedorovem

RE: .. vynikajici clanek !

mtk 88.?.?.?

>Ako v tomto kontexte chápať Vaše A-dios A-non-im?
Musím si říct o více šekelů, za těch pár drobných se to nedá dělat, váš geniální rentgenový inetelekt dokáže rozklíčovat všechny moje tajné kódy, které běžné ovce nedokáží odpreparovat. Jste nadmíru obtížný soupeř, musím se vrátit do centrály, probíhaj tam teď školení nových metod infiltrace. Něco si našprtám a pak ... pak Vám ukážu!! [naštvaný] [mrknutí jedním okem]

284436

07.02.2013 23:28

Demokracie, terorismus a tajný stát - 6.díl

RE: Nesmysl

mtk 88.?.?.?

[cool]

284467

07.02.2013 23:56

Demokracie, terorismus a tajný stát - 6.díl

RE:

mtk 88.?.?.?

A co nám o bří makabejských sdělují nebiblické prameny?

> Proč se rabíni k této tradici moc nehlásí, je patrné již z obsahu těchto vyprávění.
" přináší nové náboženské myšlenky" v 2.knize makabejské??
Ty podrobnosti by to právě chtělo, je to pekelně [velký smích] zajímavé a ožehavé téma. Globální pediktoři a "biblické projekty" z levanetu mě tu s-rou. [smích]

284469

08.02.2013 10:35

Exkluzivní rozhovor s náměstkem Státní dumy Jevgenijem Fedorovem

RE: .. vynikajici clanek !

mtk 88.?.?.?

To zní rozumně.

284499

08.02.2013 10:45

Exkluzivní rozhovor s náměstkem Státní dumy Jevgenijem Fedorovem

RE: .. vynikajici clanek !

mtk 88.?.?.?

>Historie vzniku KOB je poměrně zajímavá, na konci 80. let bylo v SSSR rozhodnuto vypracovat analýzu možných scénářů rozvoje do roku 2005, byla vytvořena pracovní skupina sestávající převážně z důstojníků mořské flotily, byl jí dán bezprecedentní přístup do archivů a mnoho času. Protože prognózy jsou tím přesnější, s čím delším časovým úsekem nazpět pracují, tato skupina pracovala s časovým intervalem několik tisíc let nazpět.
Co mi to jen připomíná ... tuším toto
Patrný rozdíl, pochopitelně, je v provincialitě. No, já bych řekl, že na té golgotě něco bude ...

284500

08.02.2013 19:16

Exkluzivní rozhovor s náměstkem Státní dumy Jevgenijem Fedorovem

RE: .. vynikajici clanek !

mtk 88.?.?.?

>Išlo asi o poslednú snahu skupiny špecialistov a dôstojníkov zachrániť a rozvinúť pozitívnejšie hodnoty bývalého systému v sovietskej sfére poslednej fázy devastačnej studenej(info) vojny.

Hlavní stan KGB po r.1990: "Hoši, nějak se nám to rozpadlo, prdíme na to, jdem na ryby."
Putin: "Já eště chvilku zůstanu, můžu?"
Hlavní stan KGB: "Dělej si, co chceš, a už nevotravuj!"
[mrknutí jedním okem]

KGB ten projekt rozjela, a jestli ho opustila (nebo se dostala na 2. kolej), tak na takové tvrzení nemám dost odvahy, a už vůbec ne informací. Odpadlý agent byl tak maximálně Litviněnko, a moc toho nakecat nestihl. Asi tušíte, na koho narážím. Tak či onak jsme teď Východu díky Zemanovi zas o krůček blíž. Vyhodnotit to nesvedu (tuze moc proměnných) a dál nedohlédnu.

284532

11.02.2013 19:58

Vrtěti psem 2. díl

RE: K cirkvim

mtk 88.?.?.?

"Člověk nemůže být bez Boha. Bez Boha nelze vůbec být."

Jste ochoten připustit, že mohu být bez boha?

"Proto Bůh nevrátil padlé lidi k sobě násilím, ale začal je postupně připravovat k přijetí jeho plánu spásy. Vedl a duchovně pěstoval jeden vybraný národ (Izrael), kterému se zjevoval a učil jej."

To máte na mysli toho bezcharakterního sobeckého "dobráka" ze starého zákona?

"Bez odpuštění hříchů člověk nemůže být spasen čili nemá přístup k věčnému blaženému životu v nebeském Božím Království, kam nemůže vejít nic nečistého, nic poskvrněného hříchem. Člověk je však ve stavu, kdy není schopen nehřešit - všichni jsme zhřešili a stále hřešíme. Jedinou možnou cestou ke spáse je tedy získat od Boha odpuštění hříchů - a to se děje skrze Ježíše Krista v Jeho Církvi. Bez odpuštění hříchů nemůže být nikdo spasen - to je klíčová teze křesťanského učení."

Co se stane s těmi, co neuvěří? Peklíčko? Nechci ani peklo, ani Krista, ale vaše církev rozhodla za mě, jak dobrotivé. Já nepřeji peklo nikomu, ale lidé jsou asi různí.

"Historie bez pochybností dokládá, že pravoslavná církev pochází od svatých apoštolů."

Tam kde končí pochybnosti, končí obvykle rozum.

"Římsko-katolická církev svévolně opustila rodinu pravoslavných církví, když římský patriarchát přerušil v roce 1054 křesťanské společenství s ostatními čtyřmi patriarcháty a proklel je."

A J.K. vám to někde vyjevil, že je na vaší straně? Nebo to napsal zase nějaký apoštol? Anebo prostá dedukce? Co když je Kristus na straně římských katolíků?

No, první 2 kapitolky, a stačilo.

284661

12.02.2013 12:55

Prezidentské volby 2013 výpověď o stavu společnosti

RE: když má člověk ještě pamět...

mtk 88.?.?.?

>ALE věřím že bude náš prezident v příštím období
Ano! To bude konečně a definitivně ten pravý, z prostého lidu [oči v sloup]

284715

12.02.2013 23:03

Prezidentské volby 2013 výpověď o stavu společnosti

RE: když má člověk ještě pamět...

mtk 88.?.?.?

Ano, pane Andersone ... je to nejen možné, ale i nevyhnutelné .... [mrknutí jedním okem]

284748

13.02.2013 20:42

Reakce na článek "Co s cikány"

jednostranné

mtk 88.?.?.?

Tito lidé naopak na rozdíl od nás umí žít! Já sám to neumím. Jsem jen novodobým otrokem.
Nemluví pak ze spousty lidí jen závist, nad cikánskou ideologií života? Umět se smát i v této zatraceně těžké době?

Autor ale nevzal v potaz, že toto "umění" žít předpokládá fungující společnost, ve které podstatná část jsou oněmi "novodobými otroky". On by Cikánům asi rychle přešel ten smích, pokud by se takto "žít" rozhodla i ta většina, že jo. Je třeba přehodnotit jak bohémský, tak otrocký způsob života. Ty věci spolu přímo úměrně souvisejí. Některým by trochu práce mělo přibýt, některým zas ubýt.

284798

14.02.2013 01:16

Zákaz psychotronických zbraní teď závisí na Rusku a Číně

RE: co čeká obsluhu

mtk 88.?.?.?

>http://www.youtube.com/watch?v=bSSWnXQsgOU&feature...

To "sprejující" letadlo natočil pilot bojové stíhačky? A co tam dělal? Válečná letadla se po obloze nepohybují jen tak zbůhdarma. Máte k tomu nějakou hypotézu?

284812

14.02.2013 01:33

Za papežským pučem je peněžní skandál

RE: Možno áno, možno nie...

mtk 88.?.?.?

>že to už za tú peknú funkciu nestojí?
Božího vyslance na Zemi a majitele výsadního práva na Pravdu vy degradujete na pouhého obdarovaného "pěknou funkcí"? Docela dobrý vtip. Přestože článek může být také jen spekulující kachna, důvod odchodu bude nejspíš jiný, než uvádí slovutný teolog. Vatikánu se nedoporučuje věřiti půl slova. Řekl bych, že v hektické době zdrhá z boje, ale na relevantnější soudy ponechme více času. [mrknutí jedním okem]

284813

14.02.2013 18:47

Za papežským pučem je peněžní skandál

RE: Možno áno, možno nie...

mtk 88.?.?.?

>Jak jsem uvedl v clanku v dnesni odpovedi na clanek nikdo nevidel letadla se vlajkami Vatikanu vrazdit lidi anebo rabovat historicke pamatky
Hákové kříže na německých letadlech za WW2 vám nestačí? Ono je vždy lepší nastrčit někoho druhého, aby si to ovečky potom náhodou nevyložili jinak ... ale nenechte se rušit ve spánku.

284869

14.02.2013 19:27

Za papežským pučem je peněžní skandál

RE: Možno áno, možno nie...

mtk 88.?.?.?

>A strašně jsem rád, že mám konečně příležitost se někoho zeptat, co je dobro a která idea plodí nekonečné dobro a ráj.

Pokusil bych se o fragment: mysli za sebe, věř za sebe, a na základě toho konej za sebe.
necháš-li se organizovat (v myšlení, víře i konání), začne se to často ubírat tou horší cestou. [mrknutí jedním okem]

284875

15.02.2013 00:20

Za papežským pučem je peněžní skandál

RE: EVROPSKÝ parlament, Vatican a Šelma 666

mtk 88.?.?.?

aha, jakože po matce zdědil židovskou víru s malým "ž"?? To je fakt dobrý. Oni ti židé a Židé jsou v těch křesťanských mozkovnách tak semletí, že je dnes potíž nalézt opravdového -ida! Hoši, sami si to bortíte. [velký smích]

284898

15.02.2013 14:14

Za papežským pučem je peněžní skandál

RE: EVROPSKÝ parlament, Vatican a Šelma 666

mtk 88.?.?.?

takže "žid" je "člen klanu". Předpokládám náboženského klanu. V momentě, kdy se zřeknu členství v tomto klanu (=víry), přestávám být židem. Takže Vojtyla, pokud se necítil být členem tohoto klanu (to já nevím), tak nebyl žid, a jeho (údajně) "židovčí" matka s tím nadělá akorát prd. Ta teorie by mohla být správná, vy si možná jen neumíte představit, že se "židé" mohou svého židovství zříci, protože platí-li vašeho "klanová=náboženská" teorie, stačí pouhé rozhodnutí nebýt členem a cejch je smazán; pochopitelně nikoliv v očích ultrakatolíků. Ale to je spíše o duševní chorobě.

284929

15.02.2013 15:42

Za papežským pučem je peněžní skandál

RE: EVROPSKÝ parlament, Vatican a Šelma 666

mtk 88.?.?.?

>To uz podla tejto Tvojej logiky existuje aj budhisticky narod, moslimsky, krestansky, pravoslavny...
Já sice zpochybňuji existenci židů jako národa, ale nebudu vaší bujaré fantazii klást překážky.

284933

20.02.2013 13:36

Přední genetik: Lidská inteligence zvolna upadá

RE:

mtk 88.?.?.?

Ano, to by na světě nezůstala jediná hrající kytara... [mrknutí jedním okem]

285202

23.02.2013 18:31

Bolševický převrat (I)

RE: prevrat

mtk 88.?.?.?

špína na špíně neulpí ...

285344

23.02.2013 18:40

Pěšáci, trpaslíci a papež ve falešné falklandské válce

RE: Clanok priemerny, preklad katastrofalny

mtk 88.?.?.?

A pokud zadáte do vyhledávače český výraz "dělový člun", tak vám vyleze toto http://cs.wikipedia.org/wiki/D%C4%9Blov%C3%BD_%C4%...
V češtině pojem dělový člun nemá ve smyslu vrtulníku žádný zaužívaný význam. Myslím, že tu šlo o češtinu a překlad. Ale hlouběji jsem nebádal.

285345

26.02.2013 00:15

Bolševický převrat (I)

RE: prevrat

mtk 88.?.?.?

Asi tak. Stalin konal to, co bylo dobré pro Stalina (a Sovětský Svaz), a na "dědičnost po matce" z vysoka prděl, své odpůrce kosil hlava nehlava, žid nežid. A pokud (geneticky) Židé jsou výplod křesťanského ďábla, tak je to o těch "stalinových slipech". Je zajímavé, že ruský skladatel Rachmaninov (aristokrat, emigrant, odpůrce bolševického režimu) byl vzat na milost právě díky Stalinovi, jenž o něm prohlásil: "eto patriot!". Stalin v prvé řadě hájil ruské
(své?) impérium. "Spiknutí proti tykvi" měl zřejmě na háku. Ikdyž... kdoví, kdo mu broukal na dobrou noc ... [mrknutí jedním okem]

285422

26.02.2013 21:32

Židé Haredi konfrontují zmilitarizovaný sekulární sionistický stát

RE: a co nyní pro nás

mtk 88.?.?.?

Budeme honit židy, ikdyby na chleba nebylo. [mrknutí jedním okem]

285478

26.02.2013 21:42

Kolik stojí místo pro Kosovo v OSN?

RE: ponižování Slovanů

mtk 88.?.?.?

>ty sice píšeš o jakémsi "takzvaném židovství" celé elaboráty, ale těžko říci, co si pod tim vlastně představuješ a koho tim vlastně myslíš...
Nemáš nastudovaný "biblický projekt", tak nevíš. A vo tom to je. [mrknutí jedním okem]

285479

26.02.2013 22:01

Kolik stojí místo pro Kosovo v OSN?

RE: Slovania, židia a spol.

mtk 88.?.?.?

>Nájdi v sebe ľudskosť
Za pár dní máme svolanou radu užšího výboru placených diskutérů, insiderů mossadu, nedaleko Tel Avivu. Navrhnu grémiu, aby doporučilo agentu Raskolnikovovi učiti se, ehm, jak jste to říkal? lidskosti? Bude to přetěžký úkol (je to totiž netvor, ten rozkol), ale je možné, že pár šekelů navíc dodá patřičnou motivaci. Myslím, že by to mohlo fungovat, nasadíme "lidskost", a touto lstí a klamem zmateme všechny bohabojné, kteří si budou myslet, že Bůh nás přemoh. Ale my zvítězíme! A to vše jen za pár šekelů navíc ... Díky za vnuknutí, pánbůh ti to zaplatí věčností (=navěky budeš honit žida nesrozumitelnými traktáty; ... no fuuuj! [chechtot] ..), ja jdu sepsat ten návrh ...

285481

28.02.2013 21:54

Případ „bestie“ z Frenštátu pod Radhoštěm

RE: znamená to, že když prohrajeme soud, když zažijeme nespravedlnost,. vybijeme celý dům?

mtk 88.?.?.?

Každý je zodpovědný za své činy (krom mentálně zcela nezpůsobilých). Netřeba namítat, že člověk spáchající takový čin, lze být nazván bestií (osobně bych se tomu ovšem spíše vyhnul). Zároveň je však třeba studovat pohnutky, za kterých se v člověku zrodila "bestie". Řekl bych, že deviantní chování jistých lidí vedlo k vytvoření deviace u dalšího. Ten člověk v sobě zřejmě našel to nejhorší, co v něm bylo - dílem vnějšího tlaku, dílem vnitřní dispozice (indispozice?). Nezdravá společnost bude stále více produkovat takovéto "bestie" - jednání některých lidí zahnaných "do kouta" bude nepředvídatelné. Zdravá společnost nepředvídatelné chování slabších jedinců zásadním způsobem snižuje.

285600

28.02.2013 22:38

Boj o ruskou centrální banku

RE: ...

mtk 88.?.?.?

čili rubl s vševidoucím (kristovým) okem na jednorublové bankovce. [mrknutí jedním okem]

285603

28.02.2013 22:59

Libyjská „demokracie“ dva roky po válce NATO

RE: Malo to vyzerať inak, Vatikán nefunguje?

mtk 88.?.?.?

>"Každá strata ľudského života so sebou prináša smútok. Svet nemôže oslavovať smrť človeka, aj keď to bol zločinec", povedal ghanský kardinál.
Nu, ghanského kardinála bych tipoval na kontinentozrádce, páč Kadáfí byl africkým králem králů, a to není jen tak ledaskdo. Což zřejmě Hillary Clinton, narozdíl od ghanského kardinála, nepochopila (ve své - zřejmě - trapně neinformované radostné reakci) - totiž že úhlavní nepřátele na nejvyšší úrovni je třeba ctít. US management toho zřejmě nechápe daleko víc - ne tak ovšem bohem zastrčený chrámek sv. petříka kdesi, v kolébce, čehosi... žejo. [mrknutí jedním okem]

285606

08.03.2013 23:46

Projev prezidenta Klause na rozloučenou

RE: projev kikiny

mtk 88.?.?.?

>takže suma sumárum klausi běž a hlavně se už do veřejného života nevracej neděkuji [smích]
Tak jako se už dlouhá léta hovoří o Zemanovi v roli prezidenta, tak už i dnes začíná prosakovat návrat Klause do stranické politiky. Myslím, že s námi ještě není hotový. [překvapení] Nějaké návrhy? No, Zeman shodí vládu, a v nastalém chaosu se jí Klaus zhostí. A tímpádem jsme v Říši. A v řiti. [mrknutí jedním okem]

286050

>Jsem atraktivní štíhlá drobná osoba

>a neustále se mě někdo snaží přesvědčit, že ke štěstí mi chybí už jen mít jeho penis mezi svými stehny.

Narcistní paranoia...
Další prosím! [mrknutí jedním okem]

286061

09.03.2013 18:18

Za největší nebezpečí považuje Zeman kmotrovské mafie, neonacisty a novináře

RE: klíčová věta projevu

mtk 88.?.?.?

Aha. Já myslel, že svou modlitbu adresoval Bohu. Asi špatně slyším a čtu.

286088

09.03.2013 18:33

Za největší nebezpečí považuje Zeman kmotrovské mafie, neonacisty a novináře

RE: klíčová věta projevu

mtk 88.?.?.?

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/zive-vysilani/vid...
čas 9:00. Chtělo by to asi novou definici pojmu "ateista". [chechtot] [chechtot]

286091

14.03.2013 15:59

Otevřený dopis panu Miloši Zemanovi

RE: NEUVĚŘITELNÁ NAIVITA!!!

mtk 88.?.?.?

>které v celém světě plní fundamentální poslání: naprosto >vyhladit křesťanství
Ale to vůbec nezní špatně! Jo, zlomit tíhu okované křesťanské boty (se všemi judo-islamo-deriváty), to by se planetě ulevilo.

286314

14.03.2013 20:23

Otevřený dopis panu Miloši Zemanovi

RE: NEUVĚŘITELNÁ NAIVITA!!!

mtk 88.?.?.?

Hele odpočiň si josef, a pokochej se pohledem na své soudruhy křesťany, kterak máchají své vygumované hlavičky v řitním potrubí nacistů. Vy jste jedno tělo, že?
http://www.blisty.cz/art/66298.html
Gott mit ihnen. [bliji]

286324

15.03.2013 00:31

Otevřený dopis panu Miloši Zemanovi

RE: NEUVĚŘITELNÁ NAIVITA!!!

mtk 88.?.?.?

džuzepe lefébvře, už se na nás nehněvej, že nechceme věřiti v jednoho pána, a raději nám sděl tvůj dojem z jezuity na papežském stolci? Po 2.vatikánském je prý všechno špatně, takže i argentinec je židoiluminát? ONI vám infiltrovali i ty jezuity? To jste v "Pro fide Catholica" takoví sráči?

286339

15.03.2013 12:10

Otevřený dopis panu Miloši Zemanovi

RE: NEUVĚŘITELNÁ NAIVITA!!!

mtk 88.?.?.?

Tak povídej, učenče, jsem jedno ucho.

286369

15.03.2013 17:58

Otevřený dopis panu Miloši Zemanovi

RE: NEUVĚŘITELNÁ NAIVITA!!!

mtk 88.?.?.?

Ta hrůza na té prostřední foto je torzo plastové figurýny, anebo kdysi živý odmítač jediné pravé víry katolické/fašistické? [překvapení]

286396

15.03.2013 17:59

Otevřený dopis panu Miloši Zemanovi

RE: NEUVĚŘITELNÁ NAIVITA!!!

mtk 88.?.?.?

figuríny ... [oči v sloup]

286397

To je naprosto logické. V momentě, kdy sledujete jediný cíl - růst, tak potřebujete odbyt. Auta s životností 20 let jsou neperspektiví. Vzrůstá tlak na čím dál kratši obnovu vozového parku. Navíc automobilky dnes vydělavají spíš na prodeji náhr.dílů a servisu, než na prodeji aut. Mám vw caravelle model T4 1998, motor této káry v pohodě nahrčí 500 000km a více. A stačí mrknout na bazary, T4 s najetými 400 000km jsou dražší než nové modely T5 s podstatně menší kilometráží. Můj soukromý odhad je, že držáky se dělaly tak do roku 2002. Ekonomika postavená na hlavu.

286450

17.03.2013 16:10

Papež Washingtonu?

RE: Iný pohľad.

mtk 88.?.?.?

>Nemáte dojem, že krešťanstvo je židovský produkt na ovládnutie bielej rasy?
Nemáte dojem, že křesťanství je produkt bílé rasy na ovládnutí světa? [chechtot]

286520

17.03.2013 16:27

Otevřený dopis panu Miloši Zemanovi

RE: Bolševický smrad.

mtk 88.?.?.?

>snad jedině kdyby se otevřely vatikánské archivy to bychom se dozvěděli věci [mrknutí jedním okem]
Jestli je něco konspirace, tak právě nepřístupné archivy vatikánu. Co tam ten obskurní spolek kultu smrti asi tutlá? Patrně podrobné návody jak vtloukat židy do hlavy. [smích]

286522

17.03.2013 17:58

Otevřený dopis panu Miloši Zemanovi

RE: Bolševický smrad.

mtk 88.?.?.?

>Stranu TOP09 potom můžeme označit - i pro její perverzní důraz na "odpovědnou" finanční politiku (a nic jiného) - za výlučně židovskou

>V tomto kontextu již opravdu netuším, co se tu neustále omílá za bonton o spojení katolicismu a fašismu,

Já se vám nedivím, protože přeceňujete roli židů. Stále jen koukáte na bič, místo abyste se podíval na toho, kdo ten bič drží.

286526

17.03.2013 18:34

Otevřený dopis panu Miloši Zemanovi

RE: Bolševický smrad.

mtk 88.?.?.?

>Když všude může být holokaust, proč by všude nemohl být žid? Ha? [smích]
A našel jste ve vesmíru nějaké místo, kde je žid, holokaust a není tam "křesťan"? To je jako hledat rybu bez rybníku.

286528

18.03.2013 15:59

Superstár

RE: Ale vždyť hvězdy koncertují

mtk 88.?.?.?

Jasně, samé davidovy hvězdy:
http://www.youtube.com/watch?v=eZ4Kpc0aUS0
http://www.youtube.com/watch?v=22UbnkPTHxY
http://www.youtube.com/watch?v=335doeal5zU

italská katolička Madonna (jako Marie) v den katolického svátku "Navštívení Panny Marie" 31.5. 2012 navštívila centrum židovského živlu Tel Aviv, kde s ní židi pěkně oslavili Pána

286577

18.03.2013 16:22

Superstár

RE: Jen 4 akordy dokola a máte HIT

mtk 88.?.?.?

I elita si vystačí jen s 2 "akordy":
https://www.youtube.com/watch?v=uv_2x6JmuaE
Navíc, metaforicky, proč chtít po davu, aby si před spaním předčítal Platónovy spisy v originále?

286580

18.03.2013 19:22

Superstár

RE: Ale vždyť hvězdy koncertují

mtk 88.?.?.?

Předpovědi pana Guru mají toleranci +- 250 let. Musíme být trpěliví. [velký smích]

286594

21.03.2013 17:57

Šílenost úsporných opatření

RE: Šílené to skutečně je, ale jinak

mtk 88.?.?.?

[chechtot] [chechtot]

286845

21.03.2013 23:38

Po deseti letech: Váleční zločinci z Iráku stále na svobodě

RE: 2 GuzzepeCarta

mtk 88.?.?.?

Lefebvristický židobijec katolický psychopat (možná občanským povoláním) jest pan ovce Josef Karta. Vono je to jen vo tom (hezky česky), k jakému stádu ta ovce náleží. A stáda jsou od těch zcela nejmenších (ultrakatoličtí psychopati, kabalisti, džihádisti) až po ty největší - polovědomé až nevědomé následovníky svaté trojice kristova učení: kristo - judo - islo. A není třeba nikoho platit - jejich fanatická víra (pominutí mysli?) je jejich dostatečnou odměnou. Až tito se uzdraví, čekejme lepších zítřků.

286868

22.03.2013 16:32

Po deseti letech: Váleční zločinci z Iráku stále na svobodě

RE: Nejmocnější je

mtk 88.?.?.?

Aristokrat vám rozkopnul bábovičku, soudruzi? Tak si udělej novou, budulínku, formiček máte habaděj u soudruha lefebvra. Chceš kapesníček na soplíček? [chechtot]

286894

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 3

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Měnové kurzy

USD
21,76 Kč
Euro
26,28 Kč
Libra
29,20 Kč
Kanadský dolar
16,81 Kč
Australský dolar
16,05 Kč
Švýcarský frank
24,20 Kč
100 japonských jenů
20,85 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,91 Kč
100 maď. forintů
7,37 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,68 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 381,06 Kč
1 unce stříbra
515,46 Kč
Bitcoin
403 089,46 Kč

Poslední aktualizace: 2.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 57 007 014