Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané SPECZ

Nalezeno 111 příspěveků, 20 různých IP adres

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

10.09.2006 20:20

Ahmedinejád píše dopis Merkelové

RE: Vase Excelence

SPECZ 62.?.?.?

Minimálně mě napadá toto pozitivum : Práce byla povinností a ne právem , takže to značně omezovalo výskyt flákačů kteří by si pořídili deset dětí a dál žili jen ze sociálních dávek, takoví končívali v kriminále. Samozřejmě že toto bylo také zneužíváno (jako všechno co se dalo nějak zneužít ) i proti normálním lidem ,ale v zásedě toto považuji za veliké pozitivum.

116309

28.09.2006 00:40

Jak se tohle lze naučit?

RE: ENERGIE

SPECZ 62.?.?.?

To zamrzání PC a chyby elektroniky se mi stává taky , ne když mám vzteklou náladu ,ale když se málo vyspím.
Jinak mám vyzkoušeno že zdánivě nemožné věci se dají provádět když člověk věří tomu že to dokáže a nemá při tom strach.

117831

17.10.2006 09:28

Letečtí cestující „by mohli být značkováni“

Už se vysloveně těším na povinné RFID čipy.

SPECZ 62.?.?.?

Tady na Kladně ČSAD už pár let používá karty s RFID čipy k placení jízdného , jiná karta zase funguje jako platební v Aquaparku.Čtečky
které se tu používají mají dosah tak kolem 20 cm, ale není problém s vhodným(a opravdu jednoduchým) zařízením je přečíst na 5-15 metrů , v závislosti na okolním prostředí.Když se se čtečkou projdete po autobuse , nebo kolem zastávky, máte okamžitě načtená data všech karet na zastávce.Když máte data z dostatečně velkého počtu karet, můžete si kteroukoli z nich nahrát do své karty a jezdit zadarmo. Data z čteček v autobusech se pravidelně stahují do centrální databáze, takže tam snadno zjistí nesrovnalosti ve stavu dvou "stejných" karet - například že se na ni jelo ve dvou vozidlech současně. Když ale budete dost často měnit data v kartě kterou právě používáte ,máte oproti oprávněnému uživateli jednu dost zásadní výhodu : cestujete naprosto soukromě , v databázi vás nikdo nezachytí. No a když takhle "hacknete" čip který někdo bude lidem cpát pod kůži a navíc si "zfalšujete ksicht" ,máte tu naprostou anonymitu v ostře sledovaném systému.Jstli si opravdu nějaké tupé ovce začnou dobrovolně nechávat vpichovat čipy ,začnu stavět novou čtečku. To bude prdel !

119409

17.11.2006 02:47

Tragédie, fraška, a to nejhorší teprve přijde

RE: Nik-Bushovo šílenství

SPECZ 81.?.?.?

Říká se že umírající kobyla kolem sebe kope.To samé se dá říct o výbojných křečích Bušistánského režimu.Bush (a jeho přisluhovači - i "loutkovodiči" ) ztratili kontakt s realitou. Nejsou sami , kdo je takto postižen. Stalo se to i jiným vůdcům (třeba tomu co si nechal říkat Vůdce ). Adolf Hitler ,když byl se skupinkou věrných uzavřen v bunkru pod říšským sněmem , také vydával nesmyslné rozkazy , i neexistujícím armádám ,které již byly zničeny , a stále tvrdil že válka ještě není prohraná . Rozdíl je v tom , že ti kdo vedou loutku jménem Bush mají dostatečně vyvinutou technologii k tomu , aby ve chvíli kdy jsou ukryti mimo dosah zbraní , mohli dostávat přesné a jasné informace o skutečnosti našeho světa , a tak nesmyslné rozkazy dostávají pouze existující a akceschopné jednotky [pláč] Bohužel ti , kdo tahají za nitky Bushovy loutky , mají stále ještě dost síly (peněz) k tomu , aby mohli používat svoje zbraně (média) a tak spoustu lidí udržovat v dojmu , že většina toho co koná vládnoucí režim je vlastně v jejich prospěch. O koncentráku na Guantanámu se prostě nemluví a o mnoha zcela jistě existujících se neví. Zde se nabízí Další paralela s nacistickým německem , kde většina lidí nevěděla , nebo nevěřila v existenci koncentračních táborů. (teď se opravdu nechci dohadovat o holocaustu , koncentráky prostě prokazatelne existovaly , a byli do nich zavíráni i nežidé , například jeden můj blízký příbuzný. Navíc , podle názorů , které jsem tu našel , spoustě lidí tady by likvidace židů -resp.sionistů ani trochu nevadila) Podle toho , jak se současné vedení USA vzdaluje realitě , odhaduji že se blíží konec jejich vlády. Potom buď dostanou lidé rozum (méně pravděpodobná varianta) , a nebo se k moci dostanou svině ,proti kterým je současné vedení stádem ovcí , a ti nastolí režim krutosti o které se nám nezdálo ani v hodně špatných snech ( pravděpodobnější varianta) . Vždyť to můžeme opět najít v minulosti : po nacismu přišel komunismus , a po něm dnešní pseudodemokracie.[bliji]


-"Život je příliš krátký na to ,abychom si mohli dovolit nepoučit se z chyb ostatních"

121545

29.11.2006 13:03

Jak můžeme dovolit, aby to pokračovalo?

Jak zajistit klid na tomto území ?

SPECZ 81.?.?.?

Celkem jednoduše. Stačí několik vhodně umístěných neutronových pum k dokonalé desinfekci tohoto prostoru od všeho živého. Nikdo už nebude trpět a zbytečně umírat. Jinak tam bude bordel navěky.

122497

03.01.2007 16:08

Kurvítka II

RE: Titulek

SPECZ 81.?.?.?

>Nejsem odborník, ale domnívám se, že ABS se vypne vždycky
>při sešlápnutí brzdy na doraz právě kvůli minimalizování
>brzdné dráhy. A zároveň myslím, že jestli ABS funguje nebo
>ne jde poznat i bez kontrolky.


Podivejte se na http://cs.wikipedia.org/wiki/Antiblockiersystem
Systém má zabraňovat prokluzování kol , nejvíc se projevuje při prudkém brždění.Pokud by při sešlápnutí brzdy nadoraz opravdu vypínal , nebyl by k ničemu , a jelikož by se kola zablokovala vozidlo by začalo klouzat (=delší brzdná dráha !) a výrazně by se také snížila ovladatelnost vozidla.

124650

12.01.2007 02:53

Znovu k polykání semene

Kdysi kdesi jsem četl jiný

SPECZ 81.?.?.?

článek na téma polykání semene , a ten zase tvrdil že to může zvyšovat pravděpodobnost výskytu rakoviny hrtanu , tuším že tam byla uváděna nějaká spojitost s virem způsobujícím opar ...

125420

25.01.2007 00:43

Co nám politici \"zapomněli\" říct?

Jak s tím něco udělat ?

SPECZ 81.?.?.?

Jediné řešení které mě napadá je vzpoura jako v Maďarsku.
Ve světle techto událostí už je mi jasné , proč byli po Praze rozmístěni fízlové se samopaly - aby snadno zastavili případné protestní akce.

126677

29.01.2007 22:45

Pro-radarová kampaň na plné obrátky

Na dnešní demonstraci mě opravdu naštval reportér ČT

SPECZ 81.?.?.?

Stál jsem asi dva metry od něj , když točili reportáž před vládou. Slyšel jsem ho jak kameramanovi říká :" Počkej chvíli až to tu prořídne". Z toho je vidět nechutná snaha o klamání lidí.Je z toho dobře vidět, jak naše "veřejnoprávní" televize slouží politikům !

[bliji]

127304

13.02.2007 23:57

Hledá se moderátor diskuzí

Zpět k moderování /cenzuře

SPECZ 81.?.?.?

Pokud by stačilo žě se ke kontrole příspěvků dostanu 2x až 3x během dne ,rád pomohu.
specz.x@gmail.com

128710

Sem sice v podstatě teprve "mladej cucák", ale za těch pár let co se motam tim našim bláznivym světem sem si všimnul několika dost podstatnejch věcí který se týkaj našeho tématu. Když někdo tvrdí že chlapi sou na sebe hnusný a rvou se, kdežto ženský spolu vycházej v pohodě a míru, vim že to neni úplná pravda. Lidi spolu prostě buď slušně vycházej, nebo ne a nezáleží na pohlaví. Zásadní rozdíl je v tom jak se to u koho projevuje.U žen si často na první pohled nevšimnete toho že by si vzájemně nejradši zakroutily krkem (-to je asi moc mužský vyjádření vztahu pro tuto situaci), často se dokážou vzájemně psychicky likvidovat a dělat si jedna druhý i dost krutý nepříjemnosti. Naproti tomu muži si problém podstatně častějš "řešej" tim že si daj navzájem nahubu.
Sem toho názoru že vzájemná rovnost pohlaví je potřeba, ale nikdy nebude (a nemůže bejt) úplná, už jenom z důvodu fyzickejch rozdílů. Prostě mi přijde snaha o dokonalou rovnoprávnost mužů a žen jako když někdo počítá dohromady jabka a hrušky.
Když se vrátim zpátky k původnímu tématu článku - GeM jako nástroje NWO, přiberu si k tomu úvahu o globálních problémech jako nedostatek vody, potravin, energetických zdrojů, přelidněnost, a to že svět ovládaj malinký skupinky pracháčů, napadá mě jediný řešení : "tvrdej restart".
Tim myslim opravdu globální a dlouhodobou válku vedenou konvenčníma zbraněma ve který si mezi sebou daji "nadržku" prakticky všichni se všema a moc lidí nezbyde.(a když to neklapne tak nezbyde nikdo , taky je po problému [smích] ) A ti co zbydou budou ty schopnější, ty co se uměj domluvit a pracovat na společnym cíli . Zbavený různejch degenerovanejch existencí typu homosexuálů , extrémních feministek ...(doplňte podle vlastního uvážení).
Vpodstatě vznikne nová společnost , která nějakou dobu bude schopná existence na slušnym základu, než se jim to za nějakou dobu zesere do stavu srovnatelnýho s tim dnešnim.

131225

01.06.2007 23:45

Reakce na výhrůžku „buď radar nebo povinná vojna“

Vondra vs. Schwanzerberg

SPECZ 81.?.?.?

Je zajímavé srovnat si slova pana Vondry který hovořil o "zpřetrhání spojeneckých svazků" (když si tu radar nenecháme postavit) , s tím co asi týden zpátky hrdě prohlašoval pan Schwanzerberg - "Budeme radar prosazovat i přes odpor spojenců z NATO "

136689

12.07.2007 11:44

Server eretz.cz proti Zvědavci

Tr. oznámení na eretz.cz

SPECZ 89.?.?.?

Navrhuji podat trestní oznámení na server eretz.cz
Otevřeně propaguje nacismus.
Na stránce http://eretz.cz/content/view/2732/71/ používá hákový kříž, bez toho že by měl sebemenší souvislost s článkem.
Ujme se toho někdo ?

139610

16.07.2007 19:24

Dobrodružství v Kauflandu

Důchodci se nemají zas tak špatně

SPECZ 89.?.?.?

aby museli dělat to co tu je popsáno. Alespoň ne ti co znám. Myslím si že 90% z těch "dravců" to provozuje spíš jen jako koníčka než z nutnosti.

139874

18.07.2007 18:52

Hodnocení článků

Navrhuji drobnou úpravu

SPECZ 89.?.?.?

Myslím si že by bylo lepší průměrnou známku článku zobrazovat až po "odhlasování", protože zobrazená průměrná známka může člověka podvědomě ovlivnit při hlasování.

139996

24.07.2007 21:04

Spotřeba antidepresiv u dětí vzrostla čtyřikrát

Co to udělá z dalších generací ?

SPECZ 89.?.?.?

Pravděpodobně bandu neschopných narkomanů, závislých na "legálních" (ale i nelegálních) drogách. Když někdo pro zklidnění svých stavů sahá po prášcích, proč by nezkusil sáhnout třeba po heroinu ? Zvlášť když jeho dostupnost je tak nechutně vysoká ?
Je to nejspíš jedna ze součástí NWO. Společnos ve které značná část lidí není schopna uspokojivě (a bez pomoci různých "pilulek") řešit svoje vlastní osobní problémy těžko bude nějak aktivně řešit celospolečenské problémy. Lidé nejspíš ani nebudou schopni si jich všimnout, jelikož se budou zmítat ve vlastních "maličkostech". Spolu s multikulturalismem a rozbíjením tradičních hodnot je tohle další prvek vedoucí k vytvoření tupé, snadno ovladatelné masy.

140379

16.08.2007 11:23

Darebácký stát Arktida

EMP

SPECZ 89.?.?.?

Nevim jestli iridium opravdu zesiluje EMP, nicmene i "zakladni" sila EMP po jadernem vybuchu spolehlive nici jakoukoliv elektroniku zalozenou na polovodicich, a polovodice jsou nicenz i radiaci. Ovsem elektronkam je to srdecne jedno, nanejvys zacnou trochu vic svitit nez obvykle. Takze pocitac muzu pouzit maximalne jako podlozku pod kvetinac, kdezto radio po prababicce si klidne zapnu. (samozrejme za predpokladu ze nekde sezenu vhodne napajeni, ovladaci prvky rozvodne site jsou casto polovodicove) [pláč]

141849

11.09.2007 11:45

Modlitba koní

.

SPECZ 89.?.?.?

Uz je to par let zpatky co jsem tenhle text videl viset ve staji. A je fajn kdyz je pak i videt ze tam neni jen jako ozdoba, ale ze lidi kolem koni se tim pak i ridi.

143571

21.09.2007 23:35

Akt policejní zvůle nebo něco jiného?

RE: Budíček?

SPECZ 89.?.?.?

Co ze to melo byt na tom odkazu ? Uz nefunguje.

144264

to už tady na Zvědavci asi všichni víme (soudím podle sebe). Teď už zbývá "jen" vyřešit jak to udělat aby se to dozvěděl dostatečně velký počet lidí, aby se tyto informace staly všeobecně známé.
Asi jedině pak s tím můžeme něco udělat.

148006

02.01.2008 01:33

Zločin vlastního soukromí

Zajímalo by mě,

SPECZ 89.?.?.?

jak by se britská policie tvářila na můj počítač. Používám šifrovaný filesystém, jenom kernel a zavaděč jsou v nešifrované podobě uložené na flash disku (takže bez něj je pocítač k ničemu). V případě že by po mě někdo chtěl heslo k šifrovanému obsahu hdd, budu tvrdit že na disku je akorát šum [smích]

150342

02.01.2008 11:54

Zločin vlastního soukromí

RE: Zajímalo by mě,

SPECZ 89.?.?.?

No možná bych ani sedět nešel. Vtip je totiž v tom že na disku nejsou opravdu vůbec žádné nešifrované soubory (i MBR a podobné drobnosti jsou na flash disku), takže nelze dokázat že na disku jsou vůbec nějaká data.

150377

05.01.2008 12:48

Zločinci v policejních uniformách

RE: Bizardni, nemyslite?

SPECZ 89.?.?.?

>Co se slapek tyce , tak jsem mel moznost
>pozde v noci na ulici videt i policejni holku ktera se
>kolemjdoucim na ulici snazila prodat a za rohem ji hlidal ve
>Ford Victoria ( ghost car )policejni pasak
Vámi popisovanou skutečnost jsem jednou sledoval v jékmsi dokumentu na ČT2. Moc si to tam pochvalovali jako velmi účinnou metodu boje proti prostituci.
[bliji]

150633

11.01.2008 23:25

Pozor na americké pokusy s ovlivňováním počasí

RE: vascina citatelov

SPECZ 89.?.?.?

>precenuje moznosti vedy, od ovplyvnovania pocasia, cez
>geomagneticke zbrane az po sofistikaciu molekularnej biologie.
>nehovorim, ze sa to nestane do cca 15-25 rokov, ale momentalne je
>to len wishful thinking na oboch stranach
Uvědomte si prosím, že nám "běžným smrtelníkům" jsou známy zcela jiné technologie než s jakými se zabývají armádní výzkumné ústavy. Vojenské technologie vždy byly v náskoku několik let oproti "veřejným" technologiím, zvláště díky pečlivému utajování výsledků.

151177

15.01.2008 16:15

Zpráva o stavu soukromí světa

Označení Ruska a USA

SPECZ 89.?.?.?

Označení Ruska a USA černou barvou se mi zdá být v pořádku. Podle toho co jsem pochopil z článku výzkum srovnává hlavně kontrolovatelnost a vymahatelnost ochrany soukromí, ne množství jeho narušení na počet obyvatel. Pravidla ochrany soukromí v těchto zemích jsou přibližně stejná - blížící se nule, proto tedy černá barva. V plošném šmírování pak jasně vede USA.

151542

19.01.2008 01:18

Filipika proti multi-kulti

RE: Na co sociální dávky?

SPECZ 89.?.?.?

Proč ? Protože když kodkoli zkusí navrhnout byť jen omezení sociálních dávek, objeví se tu skupinka "ochránců lidských práv" která začne hystericky ječet že je to cílené na určitou skupinu, "to je rasízmus !!" přidá se cikánská komunita, další "aktivisté" pak toho kdo změnu navrhnul projistotu označí za nacistu, možná pro jistotu i za antisemitu, najednou "zjistí" že se kamarádí se skinhedy nebo podobnou blbost, možná ho obviní i z pedofilie...
No a kdo by o to stál ? Tenhle problém nám krapet přerostl přes hlavu. Kdyby se omezil v už v době kdy začínalo docházet ke zneužívání sociální sítě šlo by to "bezbolestně", bez větších problémů. Teď je to stále ještě řešitelné ale nikomu se do toho nechce. Nechci se dožít doby kdy se nějakému muslimskému fanatikovi podaří zpracovat cikány natolik aby tady začali páchat sebevražedné atentáty. Vzhledem k obecně nízké vzdělanosti cikánu a jejich neustálému pocitu že je jim ubližováno by to mohlo jít docela snadno ... [překvapení]

152010

05.02.2008 02:20

Podivné otazníky kolem Jana Švejnara

Proč to řešit ?

SPECZ 89.?.?.?

Buď jak buď, Švejnar je stejně nastrčený bušistánský agent. Proč by mu tedy média dělala problémy ? A to že (možná) porušil některý český zákon je přece zanedbatelná maličkost (pro prezidenta) [bliji]

153319

22.05.2008 02:33

Česká vláda uznala nezávislost Kosova

.

SPECZ 89.?.?.?

Že je "naše" vláda spolek organizovaných zločinců jsem si myslel docela dlouho. Poslední dobou mě ale přesvědčují že jsou jen banda čuráků.

161622

10.06.2008 01:45

Cokoliv, jen abychom nemuseli zpátky

Sebemrzačení nechápu

SPECZ 89.?.?.?

Být na jejich místě, raději se pokusím zmrzačit nebo zabít někoho z odpovědných činitelů. i kdybych měl počítat s tím že to nepřežiju. A teď nemám namysli "klasický" sebevražedný atentát, to je celkem k ničemu.
I když "sám si rozbít hubu" je asi mnohem jednodušší na naplánování i následné provedení.

162888

21.06.2008 13:49

Proč je dobré poslat politickou korektnost k čertu

Politická korektnost prakticky:

SPECZ 81.?.?.?

Příklad z anglie : www.novinky.cz/clanek/143042-obecni-urad-zakazal-termin-brainstorming-pry-kvuli-epileptikum.html

163638

06.07.2008 10:13

Podle tajné zprávy biopaliva vyvolala potravinovou krizi

RE: Hydrokrak dřeva

SPECZ 89.?.?.?

Pochybuju že vyrobil z pylin benzín. Ale dá se z nich krásně dělat "dřevoplyn" a tím neni problém pohánět motory. Vždyť za války se tohle naprosto běžně používalo.

164591

06.07.2008 10:13

Podle tajné zprávy biopaliva vyvolala potravinovou krizi

RE: Hydrokrak dřeva

SPECZ 89.?.?.?

no fuj, myslel jsem samozřejmě piliny [smích]

164592

18.07.2008 07:46

Komunikace s Vodafone

RE: Pro priznivce blokovaneho obsahu

SPECZ 89.?.?.?

Hmm, to je sice hezký ale obávam se že jestli dojde k něčemu podobnýmu jako plánujou kanadští ISP tak potom při použití proxiny budou na člověka koukat rovnou jako na zločince.

165619

18.07.2008 11:46

Sázka na Zvědavce je zpátky

RE: Začarovaný kruh...

SPECZ 81.?.?.?

Mě se to zobrazuje úplně stejně jako Filutovi

165633

31.08.2008 00:38

Gruzii bez Abcházie a Jižní Osetie nikdo na Západě nepotřebuje

RE: RUSKO-ČESKÁ minulost a současnost

SPECZ 89.?.?.?

Kdyby někdo dokázal zlikvidovat ( nejlépe fyzicky) současnou vládnoucí hrstku, potřeboval by ještě zablokovat funkci médií, alespoň dočasně. Znemožnit provoz všech velkých TV a radio vysílačů a zamezením distribuce tisku. Přinejmenším do doby než se zbaví těch proradných novinářských kurev které teď tak usilovně kopou za současný systém. Obsadit redakce a dosadit tam nejlépe nezávislé novináře. Jinak by se taky mohlo stát že by ti současní novináři dokázali vyvolat u dezinformované veřejnosti silný odpor k revoluci která by byla v její prospěch.
V současnosti jsme již ve stavu kdy se vládnoucího systému nelze zbavit jinak než silou. Dá se to přirovnat ke stavu kdy vás někdo chytá pod krkem a chystá se vás uškrtit, už začal mírně tlačit. Bohužel většina lidí je ve stavu kdy si říkají že se ještě nedusí, takže je vlastně všechno v pořádku. No a novinářská sebranka je schopná a ochotná lidi které právě někdo přestal škrtit přesvědčovat a přesvědčit o tom že je to špatně když je zrovna nikdo nedrží pod krkem. "Vždyť to držení pod vkrkem je pro vaše bezpečí, co kdyby se tu objevil nějaký terorista, musíme ho přece hned zadusit !!!" , prohlásili by "naši" novináři. Už by neřekli že tím teroristou bude někdo z nás ...
Další věcí která by byla velmi pozitivní na zablokování médií je i to že lidi by si po pár dnech začali informace schánět sami. Například vytvořením sítí lidí kteří by si informace mezi sebou předávali pomocí SMS nebo internetu, pomocí CB nebo radioamaterských stanic. To by lidi donutilo informace si aktivně vyhledávat, oveřovat a porovnávat různé zdroje, a ne se jen tupě spoléhat na novinky.cz a MF dnes.
A zrovna na příkladu bitvy o Osetii je velmi dobře vidět propojenost médií a vládnoucího systému.

169488

25.06.2009 11:41

Západní slabikář pro volby v rozvojových zemích

OT příspěvek

SPECZ 81.?.?.?

Omlovám se za totálně OT příspevek , ale chci reagovat na příspěvky čtenáře/ky Wilonix pod článkem "Nejprve si přišli pro nacisty", ale kdybych odpověď vložil pod tento článek totálně by zapadla. Wilonix se tam zmiňuje o velmi zajímavé knize (http://zvedavec.org/nazory_3203.htm#ptr193034) ale z důvodu obav o bezpečnost autora nechce udávat název knihy ani jméno autora. Jelikož však autor tuto knihu prodává na internetu a provozuje webové stránky www.specnaz.cz můžu s klidným svědomým prozradit že autorem je pan Marek Chlíbek a popisované knihy se jmenují
1. Záškodník - příručka jednotek SPECNAZ/ techniky skrytého přežití v týlu nepřítele
2.Vlkodlak

Ještě k článku nad touto diskusí: je tak přesný že prostě není co dodávat.

193984

25.06.2009 23:29

Západní slabikář pro volby v rozvojových zemích

Další krátký "slabikář", poněkud obecnější.

SPECZ 81.?.?.?

# Al-Kajda je všude. Jejími jedinými zadrženými a identifikovanými příslušníky však dosud vždy byli pouze agenti CIA, Mossadu, MI5 a podobně.
# Největší teroristické útoky poslední doby byly pečlivě naplánované a připravené. A to jako bezpečnostní cvičení tajných služeb v zemích, kde k nim došlo.
# Prakticky veškeré existující peníze jsou ve skutečnosti dluh. Na úrok.
# Existuje skupina Bilderberg. Neexistuje však žádné tajné spiknutí.
# Máme právo na svobodu slova. Za pokus o jeho dovolání však hrozí trestní postih.
# Máme právo volit. Nemáme právo zvolit.
# Žijeme ve stavu zvýšených bezpečnostních opatření. Stát se jimi chrání před slušnými občany.
# Nikdo dnes přece nestaví koncentrační tábory. Ty už totiž dávno stojí.
# Existuje jedna pravda. V pochybných případech je pak jedinečnost její verze zaručena trestním právem.
# Média nezávisle a přesně informují o aktuálním světovém dění. Často i v předstihu před událostmi samými.
# Naše myšlenky nám nepatří.

převzato z článku www.freeppies.org

194016

22.07.2009 19:13

Včelí medvídci jsou neonacisté

Divím se že ještě nezavřeli autory těchto videí:

SPECZ 81.?.?.?

Alles gute - 1940
Česká soda - prací prášek áriec
Česká soda - Škoda Henlein

196201

23.07.2009 00:30

Včelí medvídci jsou neonacisté

RE: Nemate nekdo tu pisnicku v mp3

SPECZ 81.?.?.?

V mp3 nevim kde jsou, ale můžete si to vytáhnout z videa na youtube:
Zde a nebo bez přihlouplých pravopisných chyb Zde

196217

23.07.2009 00:35

Včelí medvídci jsou neonacisté

RE: Divím se že ještě nezavřeli autory těchto videí:

SPECZ 81.?.?.?

Vážně ? To jsem nevěděl, docela mi to vrtalo hlavou. Ale i tak, kdyby to zkusili natočit dneska ČT by jim to asi jentak neodvysílala ...

196218

Nevíte někdo kde se dá stáhnout ten "megafon" ? Ne že bych chtěl někoho podporovat, ale docela by mě tenhle kousek SW zajímal...

196220

23.07.2009 07:24

LPA jako e-klon „radikálního literárního kritika“ Koniáše

RE: Takové

SPECZ 81.?.?.?

Zanikají i základní humanistické a altruické instinkty – v Gaze je stříleno do těhotných žen a malých dětí – a česká masmédia ani politiky to nepobouří! Infrastruktura je zde zničena téměř po vzoru Lidic, a „pravda s láskou“ jsou hluchoněmé. - to bylo myšleno v Gaze a ne u nás ! Přečtěte si to pořádně. Chápu že v jednu ráno na tom člověk s přemýšlením a pozorností bývá poněkud hůř ...

196228

29.07.2009 01:47

Byl jsem u výslechu

Noční návštěva PČR

SPECZ 81.?.?.?

Pane Stwora, myslím si že ta noční návštěva dvou příslušníků byla spíše projevem "policejní sklerózy" než cíleným zastrašováním.
Usuzuji tak na základě mé asi dva roky staré zkušenosti s policejní sklerózou:
Můj soused pan P. který bydlel na opačné straně chodby byl zatčen a umístěn do vyšetřovací vazby v Praze-Ruzyni. Dozvěděl jsem se to od jeho manželky. Asi o 14 dní později jsem u vchodu do domu potkal dva policisty a ti se mne ptali jestli nevím kde je pan P.
Když jsem jim řekl že je "pod zámkem" na Ruzyni, poděkovali mi a odešli. O dalších 14 dní později zvonili u dveří mého bytu jiní dva policisté a ptali se jestli nevím kde je pan P. "Už měsíc ho máte ve vazbě a před 14-ti dny jsem to říkal vašim kolegům". O další tři týdny později: bouchání na dveře- že neuhodnete kdo tam stál a koho hledal ? [smích]
A takhle to chodilo celých 8 měsíců, každé 2-3 týdny hledali policisté pana P. ...

196558

29.07.2009 02:27

Máme se připravit na válku s Romy?

To blbě dopadne

SPECZ 81.?.?.?

Obávám se že pokud by opravdu došlo k tomu co autor nazývá "válka s romy" , schytají to nejvíc ty slušnější a přizpůsobivější z nich. Protože ty hajzlové o kterejch je článek budou hodně držet spolu a v případnym otevřenym boji nedaj kůži tak lacino jako ty slušnější který se neperou a který tim pádem nemaj v tomhle oboru takový zkušenosti.

196561

03.08.2009 09:56

Samota moderní doby

RE: Nejdrazsi Mr. Lischka

SPECZ 81.?.?.?

Byl jsem se v tom kriminále podívat (praha-ruzyň), a je tam podstatně míň kamer než ve městě kde bydlím ...

197104

07.08.2009 21:28

CIA a Mossad propagují v severním Iráku hlásání evangelia

RE: Útržky

SPECZ 81.?.?.?

Zkuste hledat tzv Dullesův plán, jet to hojně citováno v různých komunistických materiálech, například TADY

197438

06.11.2009 13:33

Vnitřní dokument IBM zdůrazňuje 100% jistotu plánované pandemie

RE: mnoho povyku pro nic

SPECZ 193.?.?.?

Chřipka si vesele mutuje pořád, je několik desítek mutací do roka, ovšem jen některé mutace jsou významěji odlišné a životaschopné. Mutuje takhle už hodně dlouho, ale teprv letos z toho někdo dělá problém. Verze AH1N1 má menší úmrtnost než obyč. chřipka. Docela mě dostává jak média vyšilují kvůli 80ti mrtvým na chřipku na Ukrajině. Vzhledem k počtu nakažených kolem půl milionu se úmrtnost pohybuje kolem 0.016%, no neni to k smíchu ? Kdyby to byla úmrtnost v řádech procent tak bych to chápal, ale tohle je fakt šílenost.

204286

01.12.2009 09:06

BIS zoufale bojuje všemi prostředky o svou existenci

2000 nábojů se zásobníky ?

SPECZ 193.?.?.?

Tak snad 2000 nábojů v zásobnících, nebo 2000 zásobníků s náboji, ne ? Jinak mi to moc nedává smysl.

206056

03.12.2009 12:36

Pozvánka na hlavní líčení

RE: Hodně štěstí

SPECZ 81.?.?.?

Nemáte tak úplně pravdu. Obviněný může být souzen i podle zákonů které vešly v platnost až později než kdy došlo k posuzovanému skutku, je-li toto pro obviněného výhodnější.

206218

07.12.2009 09:16

Oficiální sexuální věda

Nechápu

SPECZ 193.?.?.?

Jak se to na tyhle stránky dostalo. Větší volovinu jsem ještě nečet. Dočet sem to celý, čekal jsem že na konci bude něco jako Apríl, ne bo tak a teď vážně , a ono nic ...
A mam otázku na Kozoroha: můžete uvést link na originál zprávy UNICEF ? Zkoušel jsem to vyhledat, ale podle výsledků mi to připadá spíš jako hoax.

206445

11.02.2010 14:30

Ministr Kocáb představil a podpořil projekt Červené tlačítko

Portál pro anonymní ohlašování přestupků a porušení zákona policii

SPECZ 193.?.?.?

[bliji] http://www.prestupky.oziveni.cz [bliji]

Kam se hrabe červivý tlačítko ....

212284

18.03.2010 08:27

Co je špatně s Izraelem?

Co je to za nesmysl ?!?

SPECZ 193.?.?.?

"Jedním z jeho problémů /Izraele/ je, že se po staletí situuje do role neustálé oběti" To je přeci nesmysl ,když existuje od roku 1948 nemůže něco dělat "po staletí". A nebo je jinej letopočet a jí si toho nevšimnul ...

215263

19.03.2010 10:37

Asimilácia začína

Já bych se to klidně učit šel.

SPECZ 193.?.?.?

V duchu hesla "poznej svého nepřítele". Ale to bych se měl začít učit jinej jazyk, radši nebudu řikat kterej, aby mě nikdo nemoh obvinit z anti-něčeho.

215365

29.03.2010 08:44

Problém jménem zadluženost

Blbost našich politiků, nebo plán někoho v pozadí ?

SPECZ 193.?.?.?

Přemýšlím jestli za dluhem stojí pouhá blbost a nenažranost našich lokálních (j)elit, nebo jestli je to cíleně podporováno zvenčí s cílem ve správný čas nechat ekonomiku zhroutit.
Pokud by to byl plán, jeho cíl by trefně vystihovala část textu písničky od kapely Orlík :

"Když maj lidi hlad a nemaji co žrát,
přijde ňákej debil, začne je burcovat.
Tam za vysokou zdí, se potom stříleji,
polejvaj se benzínem a pečou v oleji... "

215939

01.04.2010 09:08

Pentagon používá Haiti jako výcvikový prostor

Rozumný postup.

SPECZ 193.?.?.?

Je to jeden z mála efektivních způsobů jak snižovat ztráty v Afgánistánu. Čerství nováčci mají nejvyšší úmrtnost v každém konfliktu, pokud maj možnost se "otrkat" v místě kde už neni tak bezpečno jako doma v kasárnách, je to pro ty kluky jen dobře. Haiťanům , řekl bych, to nijak neubližuje.
Jiná věc je že USA v Afgánistánu nemaji co dělat, ale to je jiná část problému.

216122

02.04.2010 12:02

Pentagon používá Haiti jako výcvikový prostor

RE: Rozumný postup.

SPECZ 193.?.?.?

Jistě, nejrozumnější by bylo neprovozovat žádný vleklý konflikt, v Afgánistánu ani kdekoliv jinde. Ale to USA z nějakého důvodu nechtějí, nebo nemohou.
V tom okamžiku mi přijde rozumnější když projdou, byť podle vás cynickým výcvikem. Nerad se amíků zastávám, ale v tomhle případě musím nesouhlasit s vaší větou: "Neumím si představit, kdyby např. po velkých povodních v ČR místo pomoci (k obově) dorazily nějaké armády a na zpustošeném území si udělaly výcvikový trenažér. ", protože oni tam napřed trochu a mizerně, ale přeci jen pomáhali.
Mimochodem, doporučuji k přečtení článek o Haiti před zemětřesením

216207

02.04.2010 15:01

Pentagon používá Haiti jako výcvikový prostor

RE: Rozumný postup.

SPECZ 193.?.?.?

JJ, díky za info. Krátce řečeno, Haiti je neopravitelně na kaši. Neopravitelně z pohledu lidí kteří mají vazbu na ty co to tam podělali. A ti ani opravovat nechtějí. Na bídácích se nejsnáz vydělává a těžko se budou bránit. Je to hnus.
Ale i tak trvám na tom, že trénovat tam vojáky před odesláním do Afgánistánu je rozumné opatření, které zabrání zbytečným ztrátám. Obyvatelstvo Haiti i Afgánistánu má američany stejně v "oblibě", jen na Haiti neni každej vybavenej kalašnikovem už od kolíbky.
Politiku USA ve světě považuju za humus, ale proti těm lidem který posílaj vraždit po světě nic nemam. Dokonce ani svobodník Keith Cobb mi nevadí, on nemůže za to že je tak blbej a zmanipulovanej, tomu se podlehne snadno.
Stejně jako nemám nic proti severokorejci který je ochotný věřit tomu že když Kim-Ir-Sen házel po nepřátelských vojácích šišky, dopadaly na ně granáty. Oba jsou obětí systému.

216221

02.04.2010 17:37

Pentagon používá Haiti jako výcvikový prostor

RE: Rozumný postup.

SPECZ 62.?.?.?

Ne, nenapsal jsem že tam jeli pomáhat, napsal jsem že tam i chvíli pomáhali, a to je podle mě dost zásadní rozdíl. Zkuste příště jemněji rozlišovat význam slov než začnete používat urážlivé výrazy.

216233

03.04.2010 02:22

Pentagon používá Haiti jako výcvikový prostor

RE: Rozumný postup.

SPECZ 81.?.?.?

"Myslíte, že US nemohou neprovozovat války ? Buďte ubezpečen, že nechtějí, ne že nemohou. "
Na to odpovídám: Nemohou nechtít, protože to nechtějí sionisti.
"Neumím si představit, kdyby např. po velkých povodních v ČR místo pomoci (k obově) dorazily nějaké armády a na zpustošeném území si udělaly výcvikový trenažér. "
Věta je věcně v pořádku sama o sobě. S realitou nesedí jen ta drobnost že napřed pomáhali (kvalitu teď neřeším) a až pak si z toho udělali trenažér, a to už přeci jen je rozdíl, i když to zjevně byla jen zástěrka , zdůvodnění přesunu které přišlo vhod.
Rozhodně se nezastávám toho co USA dělají ve světě, američtí vojáci nemají co dělat kde jinde než v americe. Ale pořád trvám na tom, že z pohledu těch co jsou posíláni do afgánistánu (a které beru TAKY JAKO OBĚTI us systému) je předběžný výcvik na Haiti rozumným opatřením jak snížit jejich ztráty na životech.

216273

03.04.2010 11:45

Pentagon používá Haiti jako výcvikový prostor

RE: Rozumný postup.

SPECZ 81.?.?.?

"Prestante premyslet vojenskym mozkem."
Nemůžu. Jinej nemam.

216300

03.04.2010 11:59

Pentagon používá Haiti jako výcvikový prostor

RE: Rozumný postup.

SPECZ 81.?.?.?

Ano, vědí do čeho jdou. ALE jsou velmi intenzivně přesvědčováni a věří tomu, že jdou dělat dobrou věc. Proto je beru jako oběti, oběti podvodu.
S prostorem kde cvičit určitě USA nemají problém, ale o tom to není. (tím reaguji i na příspěvek č. 216221).
V případě cvičení na Haiti nejde o prostor, jde o to aby si navykli na situaci že se denně pohybují mezi spoustou lidí kteří je nenávidí, Haiti je z tohto pohledu "Soft verze Afgánistánu".
Žádná okupace mi nepřipadá legální, Hait, Irák,Afgánistán,Palestina, všechno je to svinstvo.

216302

21.04.2010 08:40

Drogování kojenců a batolat psychiatrickými léky

Nechápu rodiče

SPECZ 193.?.?.?

těch dětí, že jsou ochotni své malé těmahle sračkama krmit. A jak proboha může někdo tvrdit že dokáže diagnostikovat nějakou komplexnější psychiatrickou poruchu u dvouletýho caparta ?

217567

23.04.2010 09:33

Novodobá inkvizice?

RE: Tak nevím

SPECZ 193.?.?.?

Zrušit trvalé bydliště sice jde, ale je to k ničemu.
Exekutor to dotiž může vybrat "kdekoliv kde se DOMNÍVÁ že by povinný (čili dlužník) mohl mít majetek", opakuji, "kdekoliv kde se DOMNÍVÁ "!!!!!, tzn např. u rodičů povinného, nabo například jen u nějakého jeho známého kterého dlužní často navštěvuje !!!
Navíc zrušení trvalého bydliště nemá vliv na to, že dopisy s výhružkami exekucí vám budou chodit na vaši adresu nadále. Mám tenhle problém s otcem, dělá dluhy jak to jen jde, a i když má trvalé bydliště uvedené na radnici (jelikož se nikde nepřihlásil), tak výhružné dopisy chodí i nadále. Protože s otcem máme totožná celá jména, dostávám na poště i jeho doporučené dopisy a mám šanci se tak včas bránit, tím že věřitelům sdělím jeho skutečnou adresu. Ale stejně čekám kdy mi to tam exekutor přijde vybrat. Ale pak asi dostanu 15 let za vraždu provedenou obzvlášť brutálním způsobem ...

217760

27.04.2010 09:40

Produkujete vlastní potraviny? Podle návrhu nového zákona je to trestný čin

Potlačování soběstačnosti.

SPECZ 193.?.?.?

Pro systém jsou nejnebezpečnější nezávislí lidé. Ono jde těžko vyhrožovat někomu kdo má vlastní dům, kus lesa a pole, studnu.
Elektriku mu můžete ustřihnout, to je asi tak všechno co mu můžete udělat "běžnými prostředky vydírání". Takový člověk není otrokem systému, a systém chce mít otroky ze všech, proto chce jakýkoliv projev nezávislosti potlačit.
Ale nastupuje to plíživě i u nás. Víte někdo jaký šílený papírování je s tim když si chcete udělat na pozemku novou studnu, nebo nedejbože na kousku potoka který teče přes váš pozemek chcete zřídit malou vodní elektrárnu pro vaší potřebu ?
Odejdete z úřadu s pocitem že jste nejspíš extrémně nebezpečný terorista, blázen, vůbectakovejnějakejdivnej a že vlastně můžete bejt rád že vás hned nenechali zavřít.

218071

27.04.2010 10:10

Produkujete vlastní potraviny? Podle návrhu nového zákona je to trestný čin

RE: Potlačování soběstačnosti.

SPECZ 193.?.?.?

ANo, nějaké minimální papírování by bylo OK, ale když se vás úřednice snaží přesvědčit že když máte vodovod, nepotřebujete studnu a proto vám to povolení nedaj, a přitom naprosto kašle na to co je v zákoně ...
Add MVE: neměl jsem namysli klasickou koncepci hráz+turbína a regulaci toku, ale jen "kolečko" strčené do potoka které kroutí starým elektromotorem, výstup asi 80W (ono to není moc, ale je to na výstupu pořád, narozdíl od nějakýho zasr. solárního panelu), a tím potok neohrozím ...

218079

09.05.2010 13:17

Je Ezra Pound nepublikovatelný?

Drobná technická poznámka

SPECZ 193.?.?.?

Issová nikde v klipu 3,14ču neukazuje, alespoň ne tu svojí.
Pouze se na chvíli za ní "na zdi" objeví nějaká ilustrace, zřejmě z nějaké učebnice.
Když už to používáte jako argument, měl by jste být přesný.

218998

12.05.2010 10:20

Kyrgyzská tulipánová revoluce v prdeli, kam dávno patřila

RE: Jen poznámka

SPECZ 193.?.?.?

Chápu to tak že podle vás teda neni tulipánová revoluce v prdeli, ale je v hajzlu ?
No to je teda vážně zásadní rozdíl ...

219157

19.05.2010 15:54

Mozart jako zbraň

Mosquito

SPECZ 193.?.?.?

Ta pískající ohavnost se najde i v praze, často chodim kolem a pěkně mě to srštve. Slyšim to sice jen velmi slabě ale i tak je to zvuk kterej jde pěkně na nervy.
Je to tady na tom baráku. (fotka je ale z doby kdy tam zařízení ještě nebylo.)

219673

31.05.2010 20:53

Brutální útok na mírový konvoj v mezinárodních vodách

Demonstrace proti postupu izraele - policie v téměř stejném počtu co demonstranti.

SPECZ 81.?.?.?

Neměl jsem čas , jen jsem po staromáku proběhnul, ale co mě zarazilo byla opravdu vysoká koncentrace policie na místě. Stranou od náměstí stály 3 "antony", plně obsazené těžkooděnci, přímo na náměstí dalších 5 aut, v ulicích okolo náměstí pak další 4 auta PČR. V ulicích kolem náměstí jsem pak zaregistroval čtyři nebo pět čtyřčlenných hlídek PČR, tyto ale nebyly ve standartní uniformě ale v taktických vestách. Dále jsem rozpoznal dvě dvojice policistů v civilu, u třetí si nejsem 100% jistý, byl tam i jeden policista v civilu samotný. Znám je z jiných demonstrací, buď chodí s kamerou nebo někde kde na ně není moc vidět provádí lustrace účastníků.
Překvapuje mě tak velká policejní přítomnost na tak malé akci.

220722

01.06.2010 08:47

Brutální útok na mírový konvoj v mezinárodních vodách

RE: Taky se mi to nelíbí ...

SPECZ 193.?.?.?

-muslimové nemají důvodu s námi mít konflikt
ehm, až na to jak jsou někteří z nich "naprogramovaní koránem"
-A čím nás hodlají napadnout ?
Oni už začali, nechtěj vyhrát pomocí zbraní, ale pomocí děloh jejih žen. Jednoduše se nás chystaj přečíslit.

220782

01.06.2010 12:41

Brutální útok na mírový konvoj v mezinárodních vodách

RE: Taky se mi to nelíbí ...

SPECZ 193.?.?.?

Pokud nemáte na mysli "běžného imigračního úředníka", tak s vámi souhlasím.

220813

01.06.2010 14:47

Brutální útok na mírový konvoj v mezinárodních vodách

RE: Něco z Protokolů

SPECZ 193.?.?.?

Nemáte někde odkaz na kompletní zdroj ? Nebo víte kde sehnat papírové provedení ?

220833

15.06.2010 08:52

Kravská úvaha

SPECZ 193.?.?.?

Já teda nevim jak krávy, ale koně bejvaj nejzdravější ti kteří jsou celoročně ve volném výběhu. Nevadí jim ani opravdu velké mrazy, v horku je ale lepší když můžou někam do přístřešku.
Myslim si že krávy na tom budou obdobně, a udělat jim nějakej přístřešek by nebylo od věci. Ony to sice vydrží i bez něj, přežijou, ale mohlo by se s nima taky zacházet trochu jako s živym tvorem, a ne rovnou jako s kusem masa. Bohužel, to se dneska moc nenosí, v době kdy se hůř než s dobytkem zachází s lidmi, kdo by bral ohledy na dobytek ? Vždyť to by se pak i lidi mohli domáhat slušnýho zacházení a to by se přeci nehodilo, ne?

222040

18.06.2010 09:08

Netanyahuv psychiatr spáchal sebevraždu

Humor

SPECZ 193.?.?.?

Zpráva je v kategorii humor, mělo by to být označeno výrazněji. Doufám že jste to nikdo nebrali moc vážně, cenzura by takovou zprávu z izraele nepustila zrovna snadno.

222273

11.08.2010 09:21

V USA začíná ostudný politický proces s patnáctiletým „teroristou“

Táké jsem ochotný

SPECZ 193.?.?.?

V případě napadení našeho území cizí armádou jsem ochoten vyrábět bomby a jiná zařízení která by MOHLA způsobovat smrt, poškození nebo alespoň blbou náladu nepřátelských vojáků. Zavřete mě za to ?

225980

11.08.2010 22:20

V USA začíná ostudný politický proces s patnáctiletým „teroristou“

RE: Táké jsem ochotný

SPECZ 193.?.?.?

Vodu ne, to se dá příliš snadno zprovoznit. Radši cukr [smích]

226037

13.01.2011 09:16

2011: báječná, nová dystopie

Pane Stora, to snad nemyslíte vážně ?

SPECZ 193.?.?.?

Tento článek vyšel 30.12.2010 v britských listech a vy ho zařazujete do placeného obsahu ?

Doufám že se jedná o omyl.

http://www.blisty.cz/art/56400.html

235945

13.01.2011 09:42

2011: báječná, nová dystopie

RE: Pane Stora, to snad nemyslíte vážně ?

SPECZ 193.?.?.?

Já věřím tomu že je to chyba, a pokud na přečtení někdo použil předplatné že mu bude vráceno ...

235948

13.01.2011 09:43

2011: báječná, nová dystopie

RE: Pane Stwora, to snad nemyslíte vážně ?

SPECZ 193.?.?.?

A omlouvám se za ten překlep v príjmení pana Vladimíra, psal jsem ve spěchu.

235950

13.01.2011 12:52

2011: báječná, nová dystopie

RE: Pane Stwora, to snad nemyslíte vážně ?

SPECZ 193.?.?.?

No, on je volně k dispozici. Na adrese kterou jsem udal ve svém prvním příspěvku [smích]

235957

13.01.2011 14:40

2011: báječná, nová dystopie

RE: Pane Stora, to snad nemyslíte vážně ?

SPECZ 193.?.?.?

Tak je pravde že jsem články vzájemně neporovnával po textové stránce, ale jen podle obsahu který jsem si přibližně pamatoval.

235963

A co třeba jen slovo nekorektní šoupnout do uvozovek ?

237137

19.03.2011 19:40

Druhé rozhodnutí okresního soudu a odvolání státního zástupce

Zhovadilost českého soudnictví

SPECZ 85.?.?.?

Dozvědět se o svém vlastním soudu z novin, to je opravdu prasárna. Zřejmě by se vás nejraději pokusili odsoudit tak aby jste o tom nevěděl a ještě tak zmeškal lhůtu na následné odvolání. Kam se podělo právo na spravedlivý proces ? Možná by nebylo na škodu sepsat nějakou stížnost proti postupu soudu a zaslat jí dostatečně vysoko (?Štrasburg?).
Držím vám palce, a jakmile to bude možné tak i přispěji.

.

239834

19.03.2011 19:44

Druhé rozhodnutí okresního soudu a odvolání státního zástupce

RE: Články víry

SPECZ 85.?.?.?

Novodobé kacířství se nevyznačuje útokem na boha, jeho zákony nebo proroky. V dnešní době
chrání moderní inkvizice někoho jiného. Modelme se .. Ó ŠOA jenž jsi 6 milionů, plus mínus
500 000 ale ani o jednoho méně, posvěť se výklad tvůj, buď vůle tvá jakož i v TV tak i v novinách ..

(* text jsem od někud sprostě ukradl, už ani nevím komu, ale přišel mi celkem příhodný k situaci)

239836

24.03.2011 21:19

Bééé! Já nechci nové auto!

RE: nejen auta

SPECZ 78.?.?.?

Pár tisíc takových (i menších) součástek už jsem vyměnil, je to jen otázka cviku a je potřeba na to vidět - takže buď dobrý zrak a nebo slušnou lupu, na menší součástky pak mikroskop. Je pravda že na některý součástky v telefonech je mikropájka moc velká, používá se proud horkého vzduchu.

240242

24.03.2011 21:23

Bééé! Já nechci nové auto!

RE: nejen auta

SPECZ 78.?.?.?

Typicky nejvíc poruchovými součástkami ve spotřební elektronice jsou elektrolytické kondenzátory. Dělaj je ukrutně mrňavý a ukrutně ošizený, takže časem ztratí kapacitu a obvod končí ...
Podívejte se na staré kondenzátory TESLA vyrobené kolem roku 80. Jsou asi pětkrát větší než současné typy. Když ale změříte kapacitu takového kondenzátoru (který je klidně i přes 30 let starý), pořád má kolem 80% jmenovité kapacity. Současné typy kondenzátorů mají po třech až pěti letech 20% jmenovité kapacity, některé i dřív, pokud jsou nastaveny většímu teplotnímu namáhání ...

240243

24.03.2011 21:39

Bééé! Já nechci nové auto!

"nové" auto

SPECZ 78.?.?.?

Nedávno jsem si pořídil "30 let nové auto" VW T3 v obytném provedení. Kolik to má najeto nikdo neví, protože na milionu kilometrů se zaseklo počitadlo ..
Krom zadních dveří které jsem vyměnil, je auto bez rzi, a je dělaný opravdu poctivě. Mam dojem že až se dnešní auta rozpadnou, moje bude ještě jezdit.
K prohlédnutí je třeba na videu tady.

240244

29.05.2011 18:25

Jak jsem málem dostal přes hubu

RE: Pěkná blbost!

SPECZ 81.?.?.?

Takhle zní názor tupé ovce. Nezlobte se na mě, nemyslím to nijak zle, ale lepší výraz pro to nenacházím. Stát chce po svých ovečkách aby neuměly kousat. A mnoho z nich to s radostným bečením splňuje. Co si myslíte že tam tak asi PČR vyřeší, pokud se bude vůbec obtěžovat tam dorazit ?! Nic. Nevyřeší naprosto nic. Přinejlepším ho legitimují, a tím to skončí. Jak mu to zabrání v tom aby svou činnost opakoval ? Jak mu v opakování jeho činnosti zabrání že budete dělat jako že nic, ohnete hřbet a obarvíte si trenky na hnědo při představě že by se vám taky mohlo něco stát ? Cožpak nechápete že o svobodu a bezpečí je potřeba neustále bojovat, protože jinak o ně přijdeme ? Když necháme různé pochybné existence aby si tu s námi dělaly co se jim zachce, a řešení nechámwe na "hodném tatíčkovi státu, který nás bude všude vodit za ručičku", tak nás jak různí ksindlové, tak i ten stát velmi, velmi rychle o svobody připraví. Občas je potřeba riskovat. Můžete se zkusit dotknout hvězd, a riskovat při tom padnete z výšky na hubu. A nebo se můžete celý život opatrně plazit po zemi, raději pomalu, aby se vám nic nestalo. Nejspíš pak opravdu budete v bezpečí, ale nikdy ničeho nedosáhnete.

245050

29.05.2011 22:52

Jak jsem málem dostal přes hubu

RE: Pěkná blbost!

SPECZ 78.?.?.?

"Té paní s kočárkem se v zásadě nic nedělo"

-Ten člověk jí zjevně obtěžoval, ale bála se mu to dát najevo.
A kdy se podle vás začne něco dít ? Až když jí začne osahávat, nebo je podle vás lepší počkat až jí znásilní ?

"Takže „hrdinství“ pana Stwory neobdivuji, jen bezdůvodně napadl ..."

- Přečtěte si ten článek ještě jednou a pořádně. Pan Stwora nikoho nenapadl, jen toho člověka slušně požádal aby paní přestal obtěžovat, tento pak málem napadl p. Stworu ...

245073

01.06.2011 01:31

Jak jsem málem dostal přes hubu

RE: Pěkná blbost!

SPECZ 193.?.?.?

V tomhle konkrétním případě je volat policii dost neefektivní. K tr.činu, ba ani k přestupku nedošlo. Není co vyšetřovat, takže není co zahazovat do koše. V tomhle případě otrapu policie může tak nanejvýš vykázat z místa, nic víc. Navíc, než na místo dorazí, může být po všem, a pak je volající tak leda za trubku.

Teď trochu obecněji, ne ke konkrétnímu případu. Pokud lidé budou je tupě přihlížet a nic nedělat, mají nejrůznější gauneři volné pole působnosti. Pokud ale budou lidé v tomto směru aktivní, a budou sami problémy řešit (+ volat policii v okamžiku kdy už na řešení sami nestačí), tak si každý rozmyslí "dělat někde bordel".
Víte čeho se nejvíc bojí většina pachatelů násilných trestných činů ? Ne snad toho, že by je dopadla policie, ale toho že jim to jejich oběti (+ lidé okolo jejich obětí - rodina-známí, kolemjdoucí) nějak vrátí. Když například grázl, který se rád pere, náhodně napadá lidi na ulici, nebo třeba na diskotéce, bude mít strach z toho že ti kdo uvidí jeho nesmyslný útok ho vzápětí napadnou, tak prostě útočit nebude. Bude mí strach z trestu který přijde velmi rychle. Z policie mít strach nebude, ta dorazí až když už bude bezpečně daleko. Takže z občanského hlediska je pro společnost daleko výhodnější když se dokáže chránit sama, a teprve tam kde to nezvládne, tam teprve má nastoupit policie.

Vaší poznámce o (ne)ukájení se moc nerozumím. Pokud však myslíte ukájením to že někdo upozorní jiného na nevhodnost jeho chování a požádá ho aby tohoto zanechal, tak se nadále takto "ukájet" budu i nadále a celkem rád, jen o tom nebudu na webu psát články ...

K zbavování svobod: O svobody nás připravuje nejen stát, ale i ty různé pochybné existence. Můžete se bezpečně projít v pátek kolem půlnoci skrz matiční ulici v Ústí, nebo například podchodem u hlavního nádraží v Praze ? Nemůžete. Proč ? Hrozilo by vám tam napadení/okradení/možná i zabití. Zde by bylo možno namítnout že i přes to se můžete svobodně rozhodnout na uvedená místa v uvedenou dobu. Srovnejme to ale se státem. Můžete se svobodně rozhodnout neplatit daně ? Můžete. Co se ale stane ? No napřed vás nejspíš někde zatknou, odsoudí a uvězní. Čili proti Vám stát použije nějakou formu násilí. Zřejmě jinou formu než feťáci v podchodu, ale pořád je to použití násilí. Čili pohrůžkou násilím nás jak stát, tak různé pochybné existence zbavují svobod.

Vámi prezentované postoje,nespoléhat se sám na sebe, ale čekat až něco policie vyřeší, je jako čekat až vlky odeženou ovčáčtí psi. Případně to co jste uvedl ve svém prvním příspěvku "Nebo nedělám nic a jdu si po svém", to je podle mě postoj ovce.

245236

01.06.2011 02:25

Jak jsem málem dostal přes hubu

RE: Pěkná blbost!

SPECZ 193.?.?.?

Nejde jen o morálku, ale i o osobní odvahu. S tou je to u ovcí taky mizerný. Další problém v tomhle směru je atomizace společnosti a sobeckost. Viz. tři pruty Svatoplukovy ...

245239

02.06.2011 18:14

Jak jsem málem dostal přes hubu

RE: Klobouk dolů, ale dávejte na sebe pozor!

SPECZ 193.?.?.?

Umět útočníka nezlikvidovat, to není jen o filozofii, je to i čistě praktická záležitost. Občas je potřeba útočníka nezlikvidovat, ale zlikvidovat jen útok. Na to se hodí některé šetrně proveditelné pákové techniky. Kamaráda takhle napadla opilá ženská v baru. Kdyby dělal jen kravmagu, asi by moc nevěděl co s ní, přeci jen jí nechtěl ublížit. Takhle jí jen "jemně" podkopnul nohy, zachytil pád, otočil jí břichem na zem, zakleknul na záda a podržel ruku v páce přes svoje koleno. Mezitím dorazila nějaká kamarádka té ženy s kbelíkem studené vody v ruce, polila jí a byl klid [velký smích]

245341

03.06.2011 15:37

Jak jsem málem dostal přes hubu

RE: Klobouk dolů, ale dávejte na sebe pozor!

SPECZ 193.?.?.?

" V idealnim pripade dokazat utocnikovu hrozbu zneskodnit bez zraneni a zbytecne bolesti."

Nesouhlasím.
Bez zbytečného zranění ano, to je v pořádku. Ale bez "zbytečné" bolesti to nepůjde. Jakákoli technika, aby fungovala, musí útočníka bolet. Musí. Jinak je k ničemu.

245404

22.06.2011 16:02

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

Spis

SPECZ 193.?.?.?

Nebyl by někde k přečtení (anonymizovaný) spis ? Protože z vlastní zkušenosti vím že "nevinných" jsou věznice plné. A vzhledem k tomu že člověk tam má neskutečně moc času na přemýšlení, tak často dovede vymyslet opravdu věrohodně znějící lži. Ale je pravda že ve vazbě se najdou i opravdu nevinní, přitom režim vazební věznice je daleko větší pakárna než výkon trestu.

246613

22.06.2011 16:04

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: Viděl jsem oba v záznamu a myslím si, že uvedený zločin nespáchali.

SPECZ 193.?.?.?

Dvě mrtvoly se do kufru felicie vejdou naprosto s přehledem. Kdysi jsme s kamarády jeli v kufru čtyři ...

246615

23.06.2011 08:54

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: Spis

SPECZ 193.?.?.?

Mám na mysli vyšetřovací spis. Trodasův advokát by ho měl získat poměrně snadno. Víc lidí může najít víc chyb a nesrovnalostí ...
Samozřejmě by bylo nutné spis důkladně anonymizovat.

246637

30.06.2011 14:56

Izrael hodlá schválit zákon vyžadující, aby Palestinci platili za demolici svých domů

Paralela s třetí říší ?

SPECZ 193.?.?.?

Pokud vim, pokud za Hitlera někdo náhodou dosáhnul propuštění z koncentráku, taky musel platit za "převýchovu"....

247050

11.08.2011 10:00

Homo consensionis – člověk konspirační

Shrnutí

SPECZ 193.?.?.?

Kdybych měl shrnout celý článek jedinou větou, tak prostě řeknu:
"Je důležité umět pochybovat."

250503

19.10.2011 09:15

NSA nabízí miliardy za vyřešení odposlechů Skype

Je to nehorázná pitomost

SPECZ 193.?.?.?

Nemůžu to bohužel nijak doložit, ale na vlastní oči jsem viděl v provozu systém který používají české bezp. složky k odposlechu hovorů a IM přes skype.

255489

29.11.2011 00:07

NATO skrývá přípravy na vojenskou akci proti Sýrii

RE: válka

SPECZ 193.?.?.?

Přípravy na válku jsou čas od času přerušeny.
Obvykle nějakou tou válkou.

257807

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 84 čtenářů částkou 18 584 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Neurčeno 2

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 5

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 7

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,55 Kč
Euro
26,10 Kč
Libra
29,44 Kč
Kanadský dolar
17,05 Kč
Australský dolar
16,69 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
20,81 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 242,18 Kč
1 unce stříbra
553,76 Kč
Bitcoin
747 059,38 Kč

Poslední aktualizace: 20.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 59 824 621