Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Kysučan

Nalezeno 434 příspěveků, 3 různé IP adresy

Stránka: 1 2 3 4 5

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

04.05.2012 13:37

Za léčebné konopí

DROGY a ČLOVEK (?)

Kysučan 85.?.?.?

Ak vyhodnotíme štatisticky príspevky vzťahujúce sa na rôzne závislosti, tak skutočne triezvych názorov (to sú tie, ktorých mozog pracuje v rozlíšení celkom dobre) je ako šafránu.

Šafrán je vzácne korenie a správne používanie mozgu, čoby bioprocesora, pre správne vyhodnotenie veľmi elementárneho úkonu 1-0 alebo áno - nie je tiež veľmi vzácne.

Majstri triku z vrcholu pyramídy si po prečítaní týchto príspevkov musia naďalej mädliť ruky. Matrixový Systém pracuje naďalej spoľahlivo, v zmysle štatistického rozdelenia pravdepodobnosti ľudskej blbosti... [smích]

Ak si bude niekto nahovárať, že akákoľvek závislosť od drogy, ktorá ovplyvňuje jeho vedomie je len neškodná srandička, ktorá mu vlastne nič nespôsobuje, tak je fakt právom ELITAMI považovaný za pracovný dobytok, ktorý si nezaslúži nič iné len to, čo je mu milostivo dovolené.
Z širšieho hľadiska treba k drogám zaradiť všetky náboženstvá, ideológie, alkohol, tabák, tvrdé a mäkké drogy (tu patrí aj marihuana),mnohé farmaceutické lieky,vysokofrekvenčná hudba ai.
Prečo si myslíte, že Matrix cez Médeu (média) tak podporuje napr. drogový festival POHODA v Trenčíne? Prečo si tam dávali pravidelné dostaveníčko na "pofajčenie" V. Havel (alkoholik a bývalý silný fajčiar) a I.Radičová (alkoholička a fajčiarka)?
Preto, že to Matrix od nich vyžaduje... [smích]

Dnes nám začínajú MS v hokeji. Čo robí čarodejnica Médea? Už s predstihom láka cez alkoholických sponzorov otupené mozgy ...bary a rôzné chlastárne sa pripravujú na prílev fanúšikov, veľkoplošné obrazovky sú pripravené...stačí nasadnúť a fičíme na chlaste,cigaretách, na drogách... s nekontrolovaným vreskotom divých šeliem dosahujeme extázu. Ak vyhráme, tak extáza sa zvyšuje do stavu otupelého bezvedomia ležiaceho niekde na chodníku. Ak prehráme, tak negatívne emócie zalejeme alebo si dáme nejaký perník na zabudnutie a výsledok je takmer totožný...[smích]

Človek dostal do vienka rozum. Ak ho používa zle a nedokáže rozlíšiť, čo je dobré a čo je zlé, tak si zaslúži takú spoločnosť a takú vládu, akú má. Tá je totiž taká (a správa sa tak), ako si ju vytvára kolektívne vedomie a podvedomie členov spoločenstva - systému. Ak majú prvky systému narušené vedomie rôznymi drogami, tak podvedomo rodia narušenú spoločnosť s morálnymi defektami, čo sa aj štatisticky prejavilo na príspevkoch!

Je libo hudba, tanec a klobása - dnes už aj nejaká droga pri sledovaní športových prenosov? Nech sa páči. Vstúpte do šantánu. Pozvánky sú zdarma, platí ich totiž sám ďábel... [smích]

268299

06.05.2012 20:40

Za léčebné konopí

RE: DROGY a ČLOVEK (?)

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím René,

máte pravdu "zelí" som nikdy nevyhľadával, a ani ono nevyhľadávalo potom mňa... [smích]

Sledujem, že udo tu už profesorsky rozobral problém drog, závislosti na nich... a kde v konečnom dôsledku vedú (♀).

René, ako píšete , tak ste prešiel svoju cestu takmer do "pekla", aby ste našiel sliepňajúce svetielko na konci čierneho tunela...Venujete sa nejakej východnej mystike a začali ste znovu hľadať to, čo vám bolo dané už pri narodení. Guruovia a majsti mágovia rôznych mystických kultov tvrdia, že ak človek nemá vnútornú harmóniu, tak musí meditovať a hľadať ju. Meditáciami potom prichádza na to, kde skĺzava, čo v živote urobil zle, prečo odišiel od rodiny a svojej rodnej hrudy a prečo sa musí v cudzej krajine "trápiť"...atď.
Stav po "zahulení si" mariánky a stav pri meditáciach popisujete ako veľmi podobný...Verím tomu, pretože si takýmito postupmi otvárate iný informačný kanál k nejakému podobnému astrálnemu agregoru, ktorý potom ovplyvňuje mozog. A ten potom nemusí vyhodnocovať správne informácie Zhora, z Univerza.
Napr. váš kámoš, ktorý hulil 15 rokov a naraz prestal - má podľa vás pevnú vôľu a nemal motiváciu. Má sice tak rozhasené záda, že musí existovať na Brufene, ale závislý nie je. OK.
Čo myslíte, že ho priviedlo do stavu, že jeho zdravotný stav je taký, aký je ... a že nemal motiváciu? Aký podiel na tom má "nezávislé" zelí alebo alkohol, či niečo iné ( v zdravom tele prebýva zdravý duch, ak nie je duch zdravý, tak telo tiež nebýva na tom úplne najlepšie ) ?
Uzavieral si správny informačný kanál a otváral si iný, čím strácal tzv. intuíciu k správnej ceste životom ( 15 rokov znamená, že sa pohyboval na cyklickej špirále dolu...)?

Experimenty s psychikou človeka(?) sú nebezpečná hračka a osobne si nemyslím, že marihuana je len taká nevinná vecička.
A ani mystické východoázijské védicke kulty nevedú k správnemu typu ľudskej psychiky, ktorý je potrebný k vytvoreniu nadkritického množstva skutočných ľudských jedincov s adekvátnou psychikou, ktorí budú následne meniť svoje okolie a riadiť kolektívne podvedomie a vedomie v rodine a spoločnosti - v záujme blaha pre celé ľudstvo, na ktoré sú bioroboti typu Homo sapiens s. predprogramovaní.
A nie, ako teraz v spoločnosti prevládajúci konceptuálny Homo homini lupus...
[smích]

268438

07.05.2012 20:53

Za léčebné konopí

RE: DROGY a ČLOVEK (?)

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím René,

v podstate súhlasím. Aj védy, aj relígie popisujú skryte vlastne to isté.Ale kameňom úrazu ľudstva je, že to pravé vořechové, tak ako je to podané (s množstvom skreslení a vedomých klamstiev), prakticky nemajú šancu pochopiť.

Chýbajú im, na rozdiel od majstrov triku, správne informácie - k správnemu pochopeniu okultných praktík, ktoré de facto i de iure nemôžu ísť proti UNIVERZU, ale pre vývoj človeka alias vyššej cvičenej opičky, je im dovolené použiť rôzné unfair prostriedky. Pochopiteľne len do času, pokiaľ sa ľudstvo neprebudí zo zlého sna, ktorý si vlastne samo vytvára (pomyselný satan a s tým spojené negatívne egregory).

Majstri satanizmu s OČKOM nad Pyramídou znalostí dávkujú po kvapkách a v chronologicky presných intervaloch nižším zasvätencom z rôzných kultov od judaizmu počnúc a slobodomurármi na nižšich úrovniach pseudohumanizmu končiac.
Spirit - duch - duch svätý - osvietený (illuminát) - skryté vedomosti a praktické znalosti - chaos - alebo cielene preddefinovaný poriadok neusporiadaných členov matice ľudkov a ich vzájomných vzťahov.
H-RA s vyšším Ra naďalej pokračuje.
Pomyselný Caesar sa stáva pomaly, ale iste nahý. Ak zoberiem do úvahy dnešné deje na Zemi, tak si to začínajú uvedomovať aj podvedomia niektorých vodičov ľudských ovečiek - politickí vodcovia stáda.
Dynamika zmien sa zákonite premieta aj do ich podvedomia, aj keď sú mnohými chápadlami stále spojení s judaistickou mafiou a konajú mnoho vecí v jej záujme a pre ich zištné záujmy.

Hmota je všade, ako aj duch - spirit (ten je len prejavom hmotného nám neurčitého poľa). Prázdny priestor neexistuje. Všetko je vyplnené určitou formou energie, napr. vo forme silových polí alebo tokov energie od hierarchicky vyššieho potenciálu k nižšiemu, čo sú objektívne zákonitosti UNIVERZA (od Boha - k človeku - k živej a "neživej" prírode).
V tom zmysle negatívne energie neexistujú, existujú len toky energií, ktoré sú závislé od potenciálu danej osoby. Ak je nastavený (svedomím) na prijímanie energie, tak sa stáva "energeticky bohatším" človekom.V opačnom prípade, ak nevie prijímať správnym kanálom vyššie energie, tak svoju životnú energiu odovzdáva, v zmysle zákonitostí vesmíru.

Preto vám prajem René veľa pozitívnej energie, budeme to všetci potrebovať v nastavajúcej neľahkej dobe konverzie.

268472

08.05.2012 21:11

Norský sociolog poukazuje na spojitost mezi Breivickem a Mossadem

RE: Breivik je jako neřízená střela.

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím udo,

myslím si (viaceré indície to jasne naznačujú), že Breivik bol na svoju "misiu" pripravovaný už dlhodobo, určite nejaké tie rôčiky. A samozrejme takýchto špeciálne vyselektovaných "humanitných bombarďákov" pripravených na nejakú akciu proti Ľudstvu bude v mnohých krajinách asi celkom dosť. Sú zatiaľ do určitej doby hibernovaní a ich podvedomie môže byť následne spustené s príslušnou akciou, ktorá mu bola predprogramovaná.
Operačný tím Globálneho Niktoša vyhodnotil Nórsko a jeho predstaviteľov, ako ne-kosser, a preto sa akcia Breivik dala do pohybu.

Stoltenberg tesne po barbar reality show vyhlásil :
07:38 "Mám správu pre toho, kto útočil, a pre tých, ktorí stáli za ním," uviedol v reakcii na útoky nórsky premiér Stoltenberg. "Nikto nás bombou neumlčí, nikto nás neumlčí ani streľbou," povedal bez ďalšieho spresnenia.

Je to z chronológie hnonline:
http://hnonline.sk/svet/c1-52378660-plavali-cely-d...

Kto vlastne pripravil Breivika ?

Najväčšie skúsenosti s prípravou nájomných a hromadných vrahov má CIA, ktorá už dlhodobo pracuje na programe "mentálnej kontroly" MK/ULTRA, pôvodne na základni Atsugi. Oficiálne bol program ukončený, ale v skutočnosti bol vyňatý z pôsobnosti CIA a presunutý pod "malú CIA" v CIA, asi aby nedochádzalo k únikom nežiadúcich informácii.MK/ULTRA je už dlhšie rozšírený na MK/DELTA, ktorá riadi tento program v zahraničí mimo USA.

Ako prvý bol pripravený na misiu Oswald, čoby vrah J.F.Kennedyho (v skutočnosti na neho ani nevystrelil).Jeho mentálnu prípravu, ako aj prípravu vraha Oswalda - Jacka Rubyho (ešte si neverili, že Oswald niečo neskoršie nevybľabotá) mal na starosti tajný agent FBI a CIA démonický homosexuál David Ferry (mimoriadne inteligentný teológ, pilot, psychiater a hypnotik).
Neskôr ho tiež odstránili, keď sa dostal do podozrenia.

Ďalšiu misiu napr. zrealizoval Sirhan Sirhan pri streľbe na R.Kennedyho, ale skutočný vrah bol bývalý policajt vo výslužbe, ktorý ho zastrelil zblízka do hlavy zozadu(Sirhan strieľal len spredu). Sirhan bol špeciálne pripravený v rámci programu MK/ULTRA a asi na už kvalitatívne vyššej úrovni, keďže si vôbec nič nepamätal, ani kto ho pripravoval a prečo vôbec strieľal.Takže tam si už verili a ani ho nepotrebovali odstrániť.

Veľa podobných leitmotívov s Breivikovou akciou má mentálna a materiálna príprava Timothy McVeigha pri bombovom útoku v Oklahome v r. 1995. Ten bol do programu zapojený ešte počas vojny v Perzskom zálive.

Samozrejme je ešte mnoho a mnoho ďalšich príkladov(napr. Chapman - Lennon, Hinckley - Reagan, Koresh - Waco).
Jedno, čo však majú všetci spoločné, ako som si všimol, že pochádzajú z rozvrátených rodín. Pravdepodobne tu bude vstupenka na preniknutie "humanitných" infiltrácii do ich mozgu a následne ich ovládanie.

268517

09.05.2012 19:55

Norský sociolog poukazuje na spojitost mezi Breivickem a Mossadem

RE: Koresh - Waco???

Kysučan 85.?.?.?

Re:udo

Ja,ja...die Liebe ist die Liebe und der Teufel ist Diá-bolos... [smích]

Coin-age-boy je veľmi šikovný "mysliteľ", dokázal na 1 vytrhnutom detaile spochybniť celú krehko nasimulovanú parciálnu mozaiku.
Jeho dvojradový mozgový procesor Intel - bez ochrannej značky - ktorý vyfasoval od Tvorcu, pravdepodobne nepracuje s dostatočne veľkým rozlíšením in-formácii, ktoré spracováva.

Re:coinageboy

Z pochopiteľných dôvodov, nie je možné dať nikomu ucelenú mozaiku, a to hlavne z 2 dôvodov - všetky sklíčka do úplnej mozaiky pozná len Tvorca Univerza a obmedzený kapacitný diskusný priestor neumožňuje vyjasniť všetky aspekty danej problematiky (na to by boli potrebné stovky, ak nie tisíce hrubých kníh). Tí, čo vedia ako pavúk tká svoju pavučinu, tak chápu, že pavučina nie je dokonalá, ale nepochybujú, že veľmi dobre plní svoju funkciu...

Takže rozšírim trošku informačnú spojitosť programu MK/ULTRA s Waco a Koreshom:

► MK/ULTRA je širokospektrálny program, ktorý má multidimenzionálne použitie v oblasti "ovládania ľudského mozgu".
► V rámci neho sa využívajú špičkové poznatky rôznych vedeckých(?) tímov, napr. z Harvardu, MIT, UCLA ai., ako aj zo špičkových neuropsychiatrických inštitútov a kliník,kde sa obyčajne vyberajú vhodní adepti na nejakú "misiu".
► Z pohľadu utajenia, mnohí parciálni vedecko-výskumní pracovníci, len ťažko vedia, na akom projekte v celistvosti pracujú.
► Nitky sa zbiehajú v rukách mála osôb v rámci CIA, ktorá tieto činnosti koordinuje a riadi - cez svoju obyčajne nevedomú sieť.
► Asi je pomerne známa nedávna aféra CIA - tichú, malebnú dedinku Pont-Saint-Esprit v Gard v Južnom Francúzsku dňa 16.augusta 1951 záhadne prepadla vlna šialenstva a halucinácii - odskúšanie pôsobenia LSD v masovejšom meradle.
► Charles Manson (vrah herečky Tateovej), Sirhan Sirhan a David Koresh majú spoločné to, že sa "liečili" na rovnakej neuropsychiatrickej klinike v Los Angeles
► "Liečil" ich tajný agent CIA Dr. Louis Joyon "Jolly" West, ktorý je známy v sekcii False Memory Syndrome a tiež patrí do scientologickej sekty.
► Koresh bol taktiež len obeť "mind control" a cielene vybratý a zameraný na masové "šialenstvo" - svojho otca nikdy nepoznal a matka mala 15 rokov, keď sa narodil, bol dyslektik (jeho mozog nepracoval správne),stal sa šéfom sekty Davidiánov a prehlasoval sa za proroka, ktorý začne apokalypsu...,v rámci sekty sa zneužívali aj deti a neplnoleté dievčatá, bol fascinovaný zbraňami a ranč vo Waso vybavil takým strelným arzenálom, že odolával 51 dní.
► Podobné cielené masové sektárske šialenstvo, s ovládaným šialencom Jimom Jonesom bolo použité aj v prípade masovej vraždy a samovraždy v Jonestown, Guyana r.1978.

Atď...desiatky - stovky prípadov, mnohokrát sú tieto sekty "uvedené" do spoločnosti významnými osobnosťami, napr. nechválne známym sionistom Murdochom, alebo manželkami prezid...

Automaticky kráceno

268583

11.05.2012 21:43

Norský sociolog poukazuje na spojitost mezi Breivickem a Mossadem

RE: Blbosti ci picovinky

Kysučan 85.?.?.?

Ah jah...

Už som dlhšie čakal nejakú "pozitívnu" reakciu bývalého nicka Ten, který ví...Ten totiž vo mne vždy asocioval postavu z románu A. Clarka "Vesmírna odysea", ktorá bola nazvaná - Ten, ktorý pozerá na mesiac. Ten, ktorý pozeral na mesiac, totiž očakával informácie Zhora, aby sa mohol evolúčne vyvíjať - asi z formy Homo erectus [smích]

V našom pozemskom svete prebieha množstvo Objektívnych procesov.
Hierarchicky najvyšším je (asi) proces evolúcie človeka, od nižších foriem, povedzme ľudovo "banánovníkov" po Homo sapiens s.
Celý svet sa riadi určitými Objektívnymi zákonmi, ktoré pozemskí ľudia nedokážu zmeniť. Ak budete - Ten, který ví - hádzať dostatočne dlho kockou, tak prídete k poznaniu, že čísla od 1 - 6 budú mať rovnakú pravdepodobnosť. Je to proste Objektívny zákon, ktorý existuje úplne nezávisle od ľudskej vôle.Tí, čo spoznali tieto zákonitosti veľmi ľahko naklonili pravdepodobnosť výskytu určitého Objektívneho javu vo svoj prospech ( podvodom, médiami, čiastočnou alebo úplnou lžou).
Všetci ľudia na našej Matičke Zemi pochádzajú z nejakej Evy, ktorá podľa posledných výskumov a teórii prebývala v Afrike (asi vtedajšie najlepšie podmienky pre život vyššieho primáta - protočloveka) - chromozomálne výskumy, výskumy haploskupín...atď.
Čiže všetci ľudia na Zemi sú vlastne bratia a sestry! Preto, ak Breivik podľa Vás riešil nejaký problém, tak vôbec nechápete, že ELITA nemôže ísť proti Objektívnym zákonom, môže ich len zdržovať a odkláňať a využívať "pošukov" ala Breivik pre svoje ciele. Ľudia sú si totiž úplne rovní na bazálnej úrovni chápania... Hranice (fyzické, rečové, národné, národnostné...) boli "vyrobené" umelo, s cieľom ľahšieho ovládania a manipulovania stádom. Pravdepodobnosť, že Breivik konal len tak sám sa limitne blíži k 0. Pravdepodobnosť, že Breivika niekto riadil a materiálne, ídeovo (prácou na jeho nie príliš vydarenom a chybne pracujúcom procesore - mozgu) spolupracoval sa limitne blíži k 1.
Ak si prečítate, čo tesne po útokoch prehlásil nórsky premiér Stoltenberg a dokážete pochopiť to, čo povedal,tak ani nie je o čom debatovať (Stoltenberg je totiž zasvätená persona povedzme v Bilderberg group - a tá veľmi dobre vie o čo kráča ). Ak to nechápete (čo je zrejmé), tak musíte pochopiť, že v určitých kruhoch žiadne tajomstvá neexistujú - existujú len ľudia, ktorí sa len tvária, že nechápu, nevedia...
A evidentne nerozumiete tomu, čo je to mozaika obrazov a dejov a ako ju treba skladať.

Udo zobral svoje poslanie na našej Zemi "veľmi jemne". Aby sa nejaký Europitekus dokázal vyvíjať, tak ho treba skôr šokovať, ako hľadať to dobré, čo jeho mozog dokázal vyprodukovať a pozerať na svoju osobnú bezpečnosť. Je to taký vysoko inteligentný ľudomil, so všetkým, čo k tomu patrí...

268774

12.05.2012 00:06

Norský sociolog poukazuje na spojitost mezi Breivickem a Mossadem

RE: Blbosti a picovinky?

Kysučan 85.?.?.?

Ikke, veľmi sa mi ľúbite aj s drevokocúrom...
[smích]

Obidvaja ste totiž na veľmi vysokej duchovnej (duševnej?) úrovni. A zvieratká, tie ja mám veľmi rád...
Zvieratká s emocionálne vysokou úrovňou a miernou absenciou ratio bývajú veľmi milé a nežné, niekedy dokážu aj podať labku a nosiť, prípadne čítať nórske noviny...
[smích]

Ak nechápete, tak si to nechajte preložiť, možno vám to nejaký neandertálec preloží.Ozaj, googloš neprekladá zo slovenčiny do nórštiny?
Tak to musím jevrejovi Zuckerbergovi napísať sťažnosť, že súdruhovia v Nórsku, so správnym svetonázorom a veľmi správnym postojom sú diskriminovaní! Určite to veľmi rýchlo napraví a budete si môcť s pokojným svědomím přečíst i slovenské zprávy aneb zdělení, aby ste nezůstal blbej.

Pán Bůh Vám žehnej!

268779

16.05.2012 00:55

Norský sociolog poukazuje na spojitost mezi Breivickem a Mossadem

RE: Blbosti ci picovinky

Kysučan 85.?.?.?

Sakra práce s Vami "Ten, který ví"... [smích]

Tak za prvé: Váše kódy (slová a skladba viet) sú tak jasné, že nemusím vôbec "čmuchať", aby som takmer okamžite vedel, o koho sa jedná.
Mozog človeka má 2 hemisféry, kde tá pravá hemisféra zodpovedá za predmetno-obrazové myslenie a s ňou sú spojené emócie - inštinkty a tomu zodpovedajúce hodnotenie okolitého sveta a teda v našom prípade reakcia na môj príspevok. Toto hodnotenie je závislé od MIERY chápania sveta a svojho osobného postoja, ako hodnotiteľa (ak si niekto dal v minulosti nick "Ten, který ví - tak sa jedná o egoistický osobný postoj vnímania okolitého sveta).
Ľavá hemisféra zodpovedá za abstraktno-logické myslenie a reč. Táto ľavá hemisféra by sa dala voľne vyjadriť ako intelekt. Intelekt je spojený so schopnosťou ROZLÍŚENIA - objektívnych dejov na celom svete (obecná je len napr. škola). Táto hemisféra zodpovedá aj za klamanie a sebaklamanie( ako je to vo Vašom prípade ).
Intelekt (rozum) odlišuje človeka od zvieratka, napr. opice.

Ak budete naďalej fungovať na princípe reakcií na báze tej pravej hemisféry, tak viaceré Vaše vyjadrenia a cesta životom sa nemusí odohrávať tým správnym smerom k Človeku...
Nočná práca taktiež nie je prínosom pre správny biorytmus človeka a jeho logické uvažovanie. Ale na základe dĺžky príspevku predpokladám, že ste tomu venovali značný čas a veľkú snahu dehonestovať oponenta...Takto sa však ďaleko nedostaneme... [smích]

Musím konštatovať, že za oponu ste ešte ani náhodou nedohliadol a mám silný dojem, že ani sa moc nesnažíte tam nahliadnúť.

V Koráne sa píše: " A teraz sme My dali Mojžišovi Písmo a Rozlíšenie: Možno, vy pôjdete priamou cestou."
ROZ-LÍŚENIE je základ metodológie poznania sveta!

Svet skutočne nie je náhodná zbierka osôb a dejov, skúste o tom silne popremýšľať, pokiaľ možno v kľude - ľavou hemisférou. Niekedy človek precitne a nestačí sa diviť!

269000

16.05.2012 13:29

Norský sociolog poukazuje na spojitost mezi Breivickem a Mossadem

RE: Blbosti ci picovinky

Kysučan 85.?.?.?

Klamy a sebaklamy...

Ak váš nick mal aj druhú polovičku, tak to, čo je Vašim krédom si treba dať do nicku a neschovávať sa za anonymitu (to je určitý klam okolia a sebaklam...).Netreba to totiž chápať, ako dehonestáciu oponenta, ale snahu o to, aby niekto, ktorý si myslí, že "Ví" ,začal používať prevážne tú ľavú polovicu mozgu, ktorú mu nadelil Tvorca. No a zrážka s blbosťou, to je osobitná kapitola.
V Písme je napr. vyjadrená:
"Blahoslavení chudobní duchom, lebo ich je kráľovstvo nebeské."

Voľne vysvetlené: Ak niektorí ľudia nie sú obdarení duchom (rozumom), tak konajú nevedomo a Otec im odpúšťa a môžu vstúpiť.
Ale za svoje činy sa každý bude tak či tak zodpovedať sám...

Ak ste nevyfasoval Rozlíšenie a ani sa nesnažíte na ňom pracovať, tak potom píšete tak, ako píšete:

>Mali by ste sa starať hlavne o seba, a vlastnú sebareflexiu.
>Založili ste si tu "spoločnosť zasvetených pre zahmlievanie"
>podstatného. Tak vznikali i v minulosti rôzne tajné
>spoločnosti na podporu určitých spoločenských pozícií -
>hierarchie, akési gangy (osvety). Dnes už to možno robiť
>verejne v politických stranách. No i Internet treba udržovať
>vo falošných aktivitách, najlepšie nekonečným skúmaním
>vecí za oponou. To je vaša parketa. Ani dnes ste neprekvapil
>ničím novým.
> To "oko" je
>symbol ľudskej hlúposti a nevedomosti, hlavný tmel pre
>zahmlievanie podstaty.

To OKO je aj symbolom jasnozrivosti, ale to Vám je momentálne žiaľ asi zbytočné vysvetľovať.
Objektívna realita je Pravda. Ak sa niekto nesnaží Pravdu hľadať, tak de facto nenapĺňa svoj potenciál, ktorý Tvorca vložil do určitého tvora Homo sapiens s. a môže sa veľmi rýchlo dostať na cestu do kráľovstva - do inej dimenzie fungovania hmoty. Všetci sme ľudia, ale nie každý je človekom (udo Vás už privítal v klube opičej pracky). Vývoj - nás opíc - totiž neustále pokračuje...


>Ďakujem za rady, od povýšencov (vyvýšencov, vyvolencov)
>neberiem. Nemáte na rozdávanie, i slepý vidí.

Práveže slepý nevidí a len máloktoré vidiace opice sa dokážu roz-líšiť v zrkadle. Tie, čo to nedokážu, potom na svoj obraz zúrivo útočia, ako na konkurenta...
[velký smích]

Ale všetci sme na jednej lodi, tak skúste svojim malým kormidielkom pohnúť - tým správnym smerom!

269037

19.05.2012 20:29

Norský sociolog poukazuje na spojitost mezi Breivickem a Mossadem

RE: Blbosti a picovinky?

Kysučan 85.?.?.?

No vidíte ikke,

so Spassom to vždy ide ďaleko lepšie...
My drevokocúri sme neboli lepší individuálne, ale mali sme lepšieho kolektívneho ducha. Ak zvíťazí ľudský kolektívny duch, tak sa o budúcnosť nemusíme moc obávať (ak!!!).

Šport sa momentálne používa, ako pomerne silná emocionálna a genocídna zbraň. Odvádza ľudí od podstaty problémov ľudstva a navyše sa spája s genocídnymi účinkami viacerých drog (hlavní reklamní partneri bývajú často alkoholické firmy, média vyzývajú ľudí k návštevám barov, putík, kde si môžu vo vypätom emocionálnom stave preprať mozog...atď.). Plus je tam ešte zakomponovaný faktor zvyšovania napätia medzi národmi.

Šport je dnes forma HRY proti ľudstvu a tak ho treba aj brať. Preto, ďakujem za gratuláciu a verím, že na prvých troch miestach budú slovanské štáty (dvaja sú už istí, takže musíte zapracovať... [smích] ).

Na druhej strane treba vidieť, že vrcholový šport ľudí nenasýti a ani ich nezbaví základných životných problémov.
Preto všetko treba prijímať s mierou a ľahkosťou bytia... [smích]

PANEM ET CIRCENSES ( chlieb a hry ), heslo starorímskych vládcov na utlmenie nespokojnosti ľudu je nadčasové a využíva sa aj dnes.

269244

22.05.2012 17:26

Je řecká dluhová krize fintou, jak ukrást řecké ropné pole?

RE: proč asi?

Kysučan 85.?.?.?

Ak chce LEV niekoho "zožrať" je úplne jedno, či na ovládnutie koristi použije pravú (pravicu) alebo ľavú (ľavicu) labu alebo nejakú zmutovanú končatinu (liberáli,fašisti,pseudohumanisti..).

LEV chce svetovládu - je predsa najsilnejšie zviera na svete (v skutočnosti to samozrejme nie je pravda - ani v skrytom podvýzname symbolu).
Pred vyše 3 000 rokmi sa prešibaný LEV(znachar) z egyptských púšti, spod pyramíd pustil do programu zotročenia ľudí na planéte ZEM.
Potreboval však armádu, aby mu zabezpečila jeho vytúžený svetovládny trón.Pochopil, že bežná armáda na to nemôže stačiť, pretože aj iné zvery majú silne krvilačné armády, nad ktorými by nezvíťazil úplne a možno by aj s barbarmi prehral...

Vymyslel koncepciu, ktorú poznaním nedokonalosti človeka uviedol do praxe:
- vytvoril fantómového boha(-ov) a Talmud
- na základe Talmudu vytvoril exportný artikel - Bibliu (tzv. biblický koncept, používaný do dnešných dní)
- geneticky vyšľachtil rasu "bohom vyvoleného národa", ktorá plní jeho pokyny dodnes a dobre sa na tom, na úkor bežného národa, priživuje - tzv. superparazitizmus
- vyvolenému národu dal do rúk zvrátené Mojžišové zákony
- vytvoril tak monopol židov(sionistov) na medzinárodnú úžeru
- postupne ovládol sféry financii,kultúry,ekonomiky,informatiky a médii...
- vytvoril regionálne sekcie slúžiace jeho cieľom - USA, EÚ, NATO, Svetová banka, MMF, OSN atď.
- vytvoril pyramídu pre zasvätenie do citlivých informácii a nad ňu dal seba vo forme Vševidiaceho OKA (tým sa pasoval za Boha)
- pyramídu (hierarchiu) znalostí a skrytých vedomostí pomerne dobre preniesol do praxe vo forme rôznych slobodomurárskych a rytierskych rádov
- skryte vytvoril skutočnú vládu na ZEMI a do predných pozícii v štátoch dosadil vhodné marionety - zasvätené vždy po nejakú úroveň
- marionety medzi sebou vytrvalo bojujú o svoje miesto pod slnkom vediac, že neslúžia ľudu, ale OKU (každý vyššie postavený človek v hierarchii ktoréhokoľvek štátu a spoločnosti je do určitej miery zasvätený slobodomurár...)
- z toho dôvodu sú medzi dvoma mlynskými kameňmi: na jednej strane nemilosrdné OKO, ktoré ich cez média (nielen) neustále sleduje a na druhej strane bežný národ (v určitom priblížení skutočný Boh - Vox populi, vox dei)
- LEV (OKO) sa neustále snaží o svoj konečný cieľ, a proti sebe má len bežných ľudí, ktorí majú obyčajne len holé ruce a takmer žiaden majetok!

Napriek tomu ich stále nemôže zdolať, pretože ešte stále nepochopil, že tí bežní ľudkovia tvoria psychickú silu, ktorú nemôže nikdy poraziť!
Môže ich parciálne zabíjať, kaličiť, znásilňovať, ako to vidíme v Afganistane, Iráku, Palestíne...alebo posledne v Sýrii, ale kde je víťazstvo ???
Sionisti riadia nešťastnú púť OKA nad pyramídou.Vybraní židia, ako výkonný orgán, sa mlstne priživujú, bežní kresťanskí zombie bojujú a zasvätení "kresťania" odoberaj...

Automaticky kráceno

269448

23.05.2012 17:42

Poprava pro výstrahu

RE: Rathyáda - vrtěti psem?

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím Jarmilka,

pán s prdelkou v logu je tu na to, aby spochybňoval, odvádzal pozornosť, zahmlieval a načrtával nejakú "vhodnejšiu" alternatívu pre ovce...v záujme niekoho [smích]
Nič nové pod slnkom, stará praktika mééédialných čarodejníkov.
Otázka je, odkiaľ prdelka vlastne prišla a čo sleduje.Moc dobrého v tom asi nebude.

Váš postreh je veľmi dobrý. Tí hnedookí bradatí súdruhovia a nosaté súdružky s patologickými mozgami a uvažovaním totiž skutočne ovládli mediálny priestor a kultúru, ako aj iné sféry riadenia stáda.
Nedávno som čítal v hodnoverných prameňoch, že v časoch ruskej perestrojky bola vzdelanostná úroveň v ZSSR asi nasledovná:
Z 1 000 chazarov malo 700(!) VŠ vzdelanie, z 1 000 Rusov cca 20, u iných národov a národností sa toto číslo pohybovalo od 50 do 70 na 1 000 jedincov. Kto potom obsadzoval vedúce pozície a v akom pomere nie je ťažké uhádnuť. Tento aspekt má 2 roviny:

1) Cieľavedomá práca chazarov na zvyšovaní svojho intelektu, podporovaná potichu sionistickými kruhmi ► to sa od nich môžeme učiť (napr. na Harvarde sa percento chazarov pohybuje nad 40 %, pričom v USA tvoria judaisti cca 2 % obyvateľstva).
2) Kozmopolitický charakter periférnej štruktúry moci v službách skrytej ELITY si vyžaduje znalosti jazykov, vysoký intelekt, pocit nadradenosti a "vyvolenosti" a materiálny chtíč.

Zhrnuté:
- na vývoji kozmopolitnej rasy sa pracuje dlhodobo
- "židovstvo" je patologická choroba zle pracujúcej vyššej nervovej sústavy a nie príslušnosť k pseudonárodu (sami Rusi napr. rozlišujú jevrejov a židov - zlodej,klamár,lakomec...zlý človek)
- ich parazitizmus a nemorálnosť je v dnešnej dobe úplne zrejmá a okatá, viď napr. Kožený, Železný, Gross, Kellner, Bakala, Bém, Babiš, hošani z PENTA Group a mnoho ďalších finančných a iných žralokov (žralok, ako predátor má veľmi zle vyvinutú nervovú sústavu a zožerie takmer všetko - tu je mééédiálne prirovnanie veľmi trefné [smích] ).
- v TV, filme, divadle, médiach sa ich počet pohybuje často až nad 80 % osadenstva
- výber do mnohých pozícii je skryte riadený (nie je to absolútne žiadná náhoda)
- proste: "Musíme si pomáhať" platí a deštruuje celú spoločnosť, pretože bohužiaľ nie sú schopní nejakej vyššej duchovnej činnosti(česť výnimkám) a sú naprogramovaní proti bežnému ľudstvu
- bežní judaisti sú však rovnakí bioroboti ako prevážna väčšina populácie na Zemi, aj keď mnohí tvoria výkonnú perifériu Globálneho predátora, skrytého za OKO.

269523

23.05.2012 19:33

Je řecká dluhová krize fintou, jak ukrást řecké ropné pole?

RE: proč asi?

Kysučan 85.?.?.?

RE:Mám strach

Informácie daného druhu sú už cca 20 rokov predmetom štúdia politológie elít na kvalitných VŠ, čiže sú medzi určitou "elitou" známe, ako aj sú známe viacerým vyššie zasväteným masonom.
Židia (správnejšie sionisti) sú výkonnou mocou LEVA(OKA), ktorý má v odbornej literatúre názov Globálny prediktor a pracuje podľa schémy prediktor-korektor. Voľne v krátkosti vysvetlené:

1) Všetky procesy odohrávajúce sa v pozemskej realite sú objektívne dané a ich priebeh sa odohráva na základe pravdepodobnosti (Boh dal človeku slobodnú vôľu, človek si teda mení pravdepodobnosť, kde bude kráčať - ktorý dej sa uskutoční).
2) Tí, čo tieto zákonitosti spoznali prví boli vysoko postavení žreci v starovekom Egypte.
3) Postupne im zachutila moc a zmenili sa na znacharov, ovládli moc v Egypte a rozšírili ju ďalej (faraóni až na malé výnimky neboli skutočnými vládcami - to platí do dnešných dní, keď viditeľní politici sú v podstate skryte ovládané figúrky).
4) Ak viete prognózovať (predpovedať s vysoku pravdepodobnosťou priebeh budúcnosti) tak, ste pánom budúceho priebehu dejov - iste Vám je známe Delfské orákulum.
5) Pochopiteľne pracujete s množstvom fragmentov systému (ľuďmi...) a ich cesty a záujmy sú rôzné, preto im musíte dať nejakú koncepciu, ideológiu, do ktorej ich uväzníte a ktorá bude slúžiť vašim záujmom.
6) Na to boli použité "sväté" písma a falošní bohovia v Talmude a následne Biblii (tzv. Biblická koncepcia, ktorá je v hierarchii riadenia Nr.1 a vedie ľudstvo do katastrófy, čo je v dnešných dňoch každému lepšie uvažujúcemu človeku už jasné).
7) Potom už len stačí korigovať priebeh procesu na planéte Zem a riadiť najbližšiu soldatesku - sionistov, rabínov a vysoko zasvätených masonov.

A nebojte sa premýšľať, v tom Vám žiaden doctor nepomôže! [velký smích]

RE:anonym 90

Tu sa jedná o lepšiu informovanosť komunity. Takže tí, čo nechápu, resp. reagujú ironicky, či vedomo negatívne sú v podstate nevedomí ľudia. Musia začať premýšľať a skladať si správnu mozaiku obrazov. Za svoje správanie si totiž každý nesie vlastnú zodpovednosť, či sa to človeku páči, alebo nie.
Neznalosť objektívnych zákonitosti vesmíru totiž zákonite vedie k určitému poškodeniu a v horších prípadoch až k zmene existencie formy hmoty.
Áno - viaceré ruské stránky a autori sú v informovanosti ďaleko popredu. Dôležité je vybrať si správnu podstatu informácii. Napr. ezotericky poňatý, vo viacerých veciach pravdivý príbeh je o putovaní Sinajskou púšťou (i keď je tam viacero diskutabilných a nie príliš korektných informácii):

http://leva-net.webnode.cz/products/egyptske-zajet...

269531

24.05.2012 21:55

Rusko platí dávky do amerického rozpočtu

RE: Možná..

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím dub,

sledujem, že ste finančne fundovaný odborník.Možno by bolo vhodné ešte dodať, že všetky centrálne banky spadajú pod BIS (Bank for Internacional Settlements) so sídlom v Baseli vo Švajčiarsku.

Pekná misia z BIS stránky :

The mission of the Bank for International Settlements (BIS) is to serve central banks in their pursuit of monetary and financial stability, to foster international cooperation in those areas and to act as a bank for central banks.

Krásne a vystižne napísané, len tá realita... [smích]

Celkom pekne to zapadá do globálnej mozaiky:

- sídlom skrytej najvyššej ELITY je práve Švajčiarsko
- jedným zo základných prvkov globálneho riadenia sú financie
- kdeže sa to prepierajú hlavne tie špinavé peniaze periférnych a nemorálnych elít?
- vyšľachtená "rasa" úžerníkov je viac menej už každému jasná
(...svojim bratom nebudeš a iným budeš dávať na úrok...)
- úžernícke poslanie plnia zodpovedne, ako aj iné významné postavania v štátnej správe (Topolánek: "Fischer, ten je žid, není gay, a uhne ještě dřív než Slamečka. To souvisí s jeho charakterem." Fisher plnil zodpovedne príkazy, tak sa stal viceguvernérom Európskej banky pre obnovu a rozvoj - sic... [smích] )
- takže banková rada akejkoľvek banky musí obsahovať len lojálnych súdruhov z prevážne vyvolenej kasty, ktorí vedia kde je ich miesto na tomto svete (v SR aj napr. pani Brigita Schmögnerová, ktorá pre plebs zvýšila DPH a iné dane a pre právnické osoby znížila výrazne daňové zaťaženie zákonite musela dostať ocenenie "Najlepší minister financií" a bola povolaná na misiu...do OSN do Ženevy).

No a Klausovi a iným podobným peniaze nikdy smrdieť nebudú... [smích]

269614

24.05.2012 23:05

Poprava pro výstrahu

RE: Rathyáda - vrtěti psem?

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím Jeníku,

Ty starej diskusnej kamaráde.

Pán s "prdelkou v logu" možno bude nejaký bývalý Méďa Béďa, ale v prvom rade podľa množstva rozmanitých príspevkov, rôznych prihlasovacích nickov a celkovej fundovanosti a prehľade skoro o každom /aj keď v spochybňovaní musí(musia) ísť ešte na školenie/ by som ho nepodceňoval. Podľa mňa sa jedná o malé kuří v-oKo, ktoré má na starosť dohľad nad blbými zvědavcami.
Keď sa pre verchušku objaví nevhodná informácia,alebo nevhodný pisateľ, ktorý zjavne poškodzuje image SYSTÉMU, tak prdelka v rôzných jeho alternáciach a vidoch rieši korekčnú spravodajskú činnosť.Musím sa pozrieť, či nejaký odborársky šéfik v ČR sa nevolá Kováč,alebo Smith... ako našepkáva oKo... [velký smích]

A je mimoriadne aktívny a mnoho napísaného mu evidentne veľa hovorí. Asi "vyšší" klon v spravodajskej službe ?!?

Ľutujem ho. V dnešnej dobe predávať svoje svedomie za obrazných 30 strieborných toliarov (dolharov) je pre neho a jeho ďalšiu existenciu krajne nezodpovedné.

No a s fatálnou obeťou Ratha na "oltár" ste Jeníku veľké terno neurobili. Nuž, ale Ty iste vieš, že Pravda vždy vyjde na povrch a aj chazarské obete , v určitých obdobiach , na nevhodných stranách barikády sú použité čoby obeť, aby tí silnejší psi mohli ďalej znásilňovať ovečky.

Zákony tlupy (stáda) a elít sú neúprosné...

269618

27.05.2012 21:33

Je řecká dluhová krize fintou, jak ukrást řecké ropné pole?

RE: proč asi?

Kysučan 85.?.?.?

Sledujem, že pod vplyvom blaho-dárnej tatranskej prírody sa aj profesor udo mení na obyčajného chlopa z valalu... [smích]

Snáď to pomôže aj zombie-démonovi Bohu(ne)milovi Prdelkovi alias Mám strach,Také se bojím, =(!)=, OIO...atď.Môže ho trošku ospravedlňovať jedine to, ak mu na 8.deň poškodili vyššiu nervovú sústavu, a tak mu ostala len prdel... [smích]

Prajem mu, aby konečne dospel a začal používať svoj Intel tak, ako mu ho Tatko naprogramoval a postupoval k normálnemu človeku a nie retrográdne k juvenilnemu nedoľudkovi.
Tu ho neospravedlní ani nejaká Bohu-nemilá pracovná činnosť.

269797

28.05.2012 12:51

Je řecká dluhová krize fintou, jak ukrást řecké ropné pole?

RE: proč asi?

Kysučan 85.?.?.?

No jo, no... anonym88,

ak sa tu budeme stále hrať na to kto je chytrejší, kdo rozumnejší, kdo dokáže lepšie iného spochybniť, robiť si prdel...atď., tak sa z dnešného spoločenského marazmu určite nedostaneme!
V určitom ponímaní ani nejde o to, či niekto verí v nejakého boha, alebo neverí, ale či smeruje k Človeku, alebo je len jeho nejaká nedokonalá imitácia.
Ak sa niekto snaží k nemu prepracovať, tak musí prestať používať určité degradatívne postupy, bez použitia faktov, vzájomných súvislostí,niečo vytrhnuté z určitého konceptu.
Ja tu na fóre tiež nesúhlasím s množstvom názorov rôzných nickov, ale nebudem ich ironizovať, zosmiešňovať, bagatelizovať, odsudzovať...ai.
Všetky procesy vo vesmíre sú objektívne dané a riadia sa určitou pravdepodobnosťou. Matematický opis rozdelenia takýchto dejov vo vesmíre je napr. Gaussovo rozdelenie alebo známa Gaussova krivka:
http://www.fhpv.unipo.sk/~majherov/gaussova_krivka...
Aj intelekt človeka je rozdelený v spoločnosti podľa tejto krivky. Tzn., že len malé percento populácie je schopné svojim rozumom - intelektom pochopiť určité deje vo vesmíre, pozemskej prírode a spoločnosti ľudí, ktoré sú len nepatrnou súčasťou UNIVERZA. Preto je veľmi dôležité na svojom intelekte pracovať, aby sa jeho obzor neustále rozširoval (bol na správnej evolúčnej krivke). Len tak potom môže pochopiť, že akékoľvek deje na Zemi sa nedejú len tak samé od seba, ale majú svoje príčinno-dôsledkové vzťahy ► aj ten Bohu(ne)milý tam samozrejme patrí.
Každý človek dostal niečo do vienka po genetickej línii, dostal fyziologické vybavenie, s ktorým môže ďalej pracovať. Je len na ňom, aké vôľové vlastnosti, aké predispozičné vlastnosti vo svojom živote využije, aby sa viac, či menej začal približovať k Človeku. Je také známe řčení - "Pravda oslobodzuje."
Pravda = Objektívna realita.
My pozemskí ľudkovia sa k pravde môžeme len blížiť, hľadať ju, snažiť sa ju nejakými výrazovými prostriedkami popísať tak, aby čo najviac zodpovedala tomu, čo sa v skutočnosti deje v danom čase a priestore.Čím sa viac bežný človiečik blíži k pravde, tým sa viac zbavuje strachu, stresu a iných negatív, do ktorého ho uvrhol zvrátený znacharský systém ► stáva sa slobodný !!!

Človek uniká z matrixu, z rôzných negatívnych egregorov, začína svet vidieť ako mozaiku, kde mu jednotlivé sklíčka pekne zapadajú a mení svoju psychiku k ľudskému typu, ktorý je spojený s prírodou, ostatnými ľuďmi a celým UNIVERZOM...

Ak som to napísal moc zložite, tak sa ospravedlňujem a prajem taktiež pekný deň.

Kysučan

269840

29.05.2012 22:08

Je řecká dluhová krize fintou, jak ukrást řecké ropné pole?

RE: proč asi?

Kysučan 85.?.?.?

Taktiež zdravím Alenka,

musím otvorene napísať, že tak Ľudsky milú a príjemnú reakciu som už dlho nečítal, a to vôbec nechcem brať do úvahy (trošku však áno), že sa to týka repliky na môj príspevok. Je z neho cítiť tu všeobímajúcu prepojenosť ľudí, pozitívnu rezonanciu z napísaných myšlienok a pochopenie, že ľudia musia začať vedome spolupracovať, aby sa postupne zbavili svojich určitých "zvieratkovských" vlastností a začali sa pretvárať na skutočného Človeka.
A kto iný, ako citlivejšie polovičky osadenstva na planéte Zem tomuto procesu môžu napomôcť a trošku ho aj riadiť (aj skryte, ak sa ináč nedá). Majú na to oveľa lepšie zmyslovejšie vybavenie, ak ho vedia správne použiť.
Preto píšte viac, aj iným, takto pekne, aby sme neboli až takí vlci... [smích]

A spomienky na babičky, duchny, praskajúci oheň v peci, či v záhrade alebo v lese, vôňu pečených zemiakov z pahreby, chuť a vôňu všelijakých dobrôt z ich dielní, čistý vzduch a spievajúcu prírodu ...vždy oblažia aj moju dušu.

Život je krásny, ak si ho sami nekazíme a vieme si ho lepšie ukočírovať a užívať. Hľadajme preto v ľuďoch to dobré, čo v nich je a to horšie skúsme nejako preklenúť. Verím, že to Dobro - Ľudskosť nakoniec zvíťazí!

Prajem do ďalších dní veľa osobnej pohody a krásnych myšlienok, ktoré vždy potešia a určite mnohým aj pomôžu v hľadaní správnej cesty.

Kysučan

269956

31.05.2012 19:49

Řekové a Srbové se postavili „novému světovému řádu“ (I)

RE: Přeci jenom jsi snílek, jak máš v názvu

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím dub,

v podstate súhlas. Globálna elita - tá skutočná a skrytá - nie maoista Barosso, alebo bilderbergián Van Rompuy, či komunistka a barónka Catherine Ashton vedia veľmi dobre, že čas je ich nepriateľ a neuveriteľne rýchlo sa kráti...
Globalizácia, ako objektívny fenomén = proces je daná Zhora a neumožňuje ani ELITE, aby mohla voči tomu bojovať (bola by odsúdená na zánik moci - riadenia). Tá sa snaží celý tento proces len využiť vo vlastný prospech, pričom sa menšie až malé ig(e)-elitky /tie, čo to celé prikrývajú a nesú/ radi zvezú a priživujú na úkor bežných ovečiek a hoviadok božích.

Isteže, budovať spoločný Európsky dóm z krajín tak rozdielných (ekonomicky, sociálne, kultúrne...) ako je Nemecko napr. v porovnaní s Rumunskom, to chce už veľkú dávku šamanizmu a neskonalého optimizmu, aby takýto model bol úspešný...
To je aj jeden z hlavných dôvodov, prečo sa momentálne ig(e)-elitky všemožne snažia vyhovieť svojim skrytým pánom povedzme v Grécku, Španielsku, či Írsku.
Európsky dóm, ktorý nemá správne základy sa pomaly bortí...
J-EWRO s vyobrazenými mostami(gesharim), s biblickými katedrálami a žltými pentagramami zažíva otrasy, ako celá globálna a chorá biblická civilizácia, ktorá je odsúdená na zánik. Ide len o to, akou formou a kedy sa tak udeje...

Pseudo-Európski fašisti teraz bojujú o svoju priazeň pod OKO-m a hľadajú všetky možné spôsoby, ako vyhovieť spoločenskej objednávke ich majiteľov (napr. Euroval 1,2...).

Teraz si môžeme položiť otázky ?
Chceme, aby sa celá chrámová loď zrútila a pritom zasiahla smrteľne všetky pokorné ovečky?
Alebo sa budeme snažiť o to, aby katedrála zostala celá, ako aj mosty(medzi národmi, ľuďmi...) a aby zmizli pentagramy moci a bežní ľudkovia by si kunst-katedrály prezerali, ako relikvie pozoruhodnej doby (ne)dokonalosti ľudského rozumu?

Z toho vyplýva ► Bojovať, proti fašistom - aj verejným, aj skrytým - a nie proti globalizácii (spájaniu ľudských dušičiek, ktoré boli globálnou mocou všakovako rozdelené, rozpoltené a rozoštvané)!

Každý - na svojej úrovni dosahu svojho vedomia (určite aj podvedomia).

270043

31.05.2012 21:10

Je příčinou problémů soudobé společnosti společenský systém nebo způsob vládnutí?

RE: Nejtvrdší režim je momentálně v Česku

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím quido,

pán NW(ooo...) je len ďalší klon, ktorý je ináč mne veľmi príbuzný aj nickom: Bojím se, Také se bojím,
=(!)=,OIO,... a množstvom anonymných de-fragmátorov. Je to proste i(e)nfant terrible dnešného Zvědavca... [smích]
Nebezpečné kuří oKo, pretože je fakt fundovaný a schopný!!!
Hľadanie Pravdy je mu tak cudzie, ako pomaranče na Sahare, ale na druhej strane musím uznať, že je to do istej miery "špičkový" klon, ktorý tu bol nasadený...nech si fiktívne NWO berie z neho príklad... [smích]

Ale ináč, medzi nami obyčajnými ľuďmi je to bohužiaľ len duševný chudák, ktorý nedostal( možno dostal, ale predáva ho... ) Roz-líšenie medzi Dobrom a Zlom...
Ľutujem ho, ako aj iných, ktorí v dnešnej dobe ešte stále chcú zostávať na pozíciach Zla...

OIO, NWO , =(!)=... ► dnes už to nie je PRDEL...hráš o svoju podstatu, ak si to ešte neuvedomuješ!

270048

31.05.2012 21:34

Řekové a Srbové se postavili „novému světovému řádu“ (I)

RE: Přeci jenom jsi snílek, jak máš v názvu

Kysučan 85.?.?.?

Hmmm...

A prečo nevyužiť včelie plasty, ktoré už boli vybudované a produkujú med, tak aby trubci boli odstavení?
Nevidím dnes problém, keď možno ani nie majorita ovečiek pochopí, že j-elitká(trubci) nemusia konzumovať...že sa to dá aj ináč.V rámci vlastného úľu je možné urobiť zmeny, ak ľudia (aj keď nie úplne vedomo) začnú kooperovať a nie čučať do TV a na Fakebook, ale vrátia sa o chybný krok späť a začnú sa spájať, tak ako im je to predurčené!

Dube, nie som zástanca rozbíjania. A ani nie som fatalista. Tí, čo dnes obsadili politické funkcie sú zasvätení blbci (v chápani ľudskosti), ale ani oni nemôžu ísť úplne proti ľuďom z ktorých vzišli...A mnohí si to už uvedomujú, a preto im treba dať pomocnú ruku, aj keď tu na Zvědavcovi asi s takou praktikou veľa popularity nezískam...

Žiadne rytie držky v Zemi nehrozí, ak si to kolektívne ľudské podvedomie nevyžiada a vlastne neodsúhlasí..!
Ak sa budeme navzájom správať, ako ľudskí trúdi a sebci, tak cesta k NWO a k Prdeli(=(§)=) je úplne otvorená...
Nech sa páči, vstúpte do šantánu...uvidíte nevídané a nepoznané...

270051

31.05.2012 23:57

Je příčinou problémů soudobé společnosti společenský systém nebo způsob vládnutí?

RE: Nejtvrdší režim je momentálně v Česku

Kysučan 85.?.?.?

Jasně pane NWO (=(§)=), som rád, že ste to pochopil...
Že protokolky (N W Ó) mají nebývalý úspéch. Že naše avantgarda v pěstitelském úsilí nikdy nepoleví, že víťězství je na dosah, jak nám rábbi pravil. Lační hledači spatřují malý problémek, Zlo pěstitelu vyplouvá na povrch, tak třeba neco dělat, okamžitě.
Avantgarda od (=(§)=) nastupuje, kvičí a šilhá... [velký smích]

Ďakujem NWO - neprosím - a skúste niekde inde, tu už ste trápny a sprofanovaný!

270061

01.06.2012 00:19

Řekové a Srbové se postavili „novému světovému řádu“ (I)

RE: Přeci jenom jsi snílek, jak máš v názvu

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím Oracle,

katedrály a mosty sú projektované na stáročia, takže bežný zub času ich nemôže zničiť!
Treba tomu pomôcť, aby ovečky pochopili, cez ktoré mosty musia prejsť, a ktorým katedrálam sa musia vyhnúť, aby ich pri zemetrasení nezasypalo...
Švajčiarska "demokracia" je len prechodný modul k skutočnej ľudskej spoločnosti, ale oproti dnešným v iných končinách je to určitý vzor.
Vzor z toho dôvodu, že skryté ELITY v tomto štáte "vegetujú" a riadia svetové zákulisia a nechcú si zo Švajčiarska urobiť ekologický a iný svinčík.
Ale je to len určitý nedokonalý typ ľudskej spoločnosti, určite sa nájdu a sú známe aj lepšie a ľudskejšie...

270064

02.06.2012 18:06

Je příčinou problémů soudobé společnosti společenský systém nebo způsob vládnutí?

RE: Nejtvrdší režim je momentálně v Česku

Kysučan 85.?.?.?

Pozdravujem Jarmilka,

v podstate až na Stalina (ten príjal účasť vo vláde, ale neskôr sa sionistom vzoprel a postupne židovskú-sionistickú synagógu rozbíjal, až ho museli v r. 1953 zamordovať) sú tieto prajavy, čo popisujete, prejavmi tzv. Biblickej koncepcie.

Talmud - Starý zákon - Nový zákon sú z rovnakej dielne, tzv. Konceptológov = staroegyptskí znachari = OKO! Žiaľ je to do dnešných dní hierarchicky najvyššie riadenie na Zemi, pretože ľudia ešte nedospeli do štádia takého vývoja, aby dokázali uriadiť Objektívne deje na Zemi vo svoj prospech. A tak tí, čo zákonitosti vesmíru ovládajú lepšie, môžu do objavenia sa lepšej a životaschopnejšej koncepcie riadiť globálne procesy.
Za pomoci vyšľachtenej a geneticky zmanipulovanej rasistickej rasy, ktorí sa nazývajú židmi, so slobodomurárskými lóžami a vybranými elitami hierarchicky umiestnenými do pyramídy moci skryte riadia chod procesov na svete - v globálnom meradle ► Cieľ je svetovláda nad otrokmi a hierarchia je aj hierarchiou beztrestnosti a amorality!

Plán je v Biblii pomerne jasne napísaný (citácie nebudú úplne presné):

- Nebudeš dávať na dlh svojmu bratovi(židovi), ani striebro, ani chlieb, ani nič iné, čo možno dať na dlh gójovi, aby vládol tvoj boh (satan), ktorý ťa požehná vo všetkom, čo robíš svojimi rukami na svete, v ktorom pôjdeš, aby si ju ovládol...
- A budeš vládnuť nad mnohými národmi a oni nad tebou vládnuť nebudú...
- Vtedy synovia gójov budú stavať tvoje steny a ich králi budú slúžiť tebe...(napr jeden z Rothschildov odpovedal na zlý kompliment na svoju adresu, že je Kráľ židov následovne :"Ja som Žid kráľov.")...
- Ale národy a kráľovstvá, ktoré ti nebudú chcieť slúžiť - zahynú a takéto národy budú zbytočné...

Talmudisticko-biblický satanizmus ide cestou svetovej globálnej tyranie a nedá sa zmeniť zhora (Stalin, J.F.Kennedy, Kaddáfi...).Dúfam, že už viacerí chápu, prečo zasvätení vodcovia národných štátov sa pokorne uberajú k Múru nárekov, či už je to Obama, Sarkozy alebo Nečas. A prečo sa tvrdo potiera akýkoľvek verejný prejav antisionizmu.Prečo úžernícka a ekonomická mafia môže beztresne vyciciavať ľudí, národy, štáty...

270162

03.06.2012 22:37

Řekové a Srbové se postavili „novému světovému řádu“ (I)

RE: Stručně, jasně a výstižně

Kysučan 85.?.?.?

No v tom to asi anonym 83 bude, že lepšie in-formácie sa horšie pre-DÁVAJÚ,pretože tie dez-informácie má každý už v sebe a ľahšie ich prijíma... [smích]

Vy ste napríklad ľahko prijal, ako krátky a vystižný príspevok anonyma 90. Ak sa hlbšie zamyslíme, tak tam nájdeme viacero pochybných in-formácii, resp. dez-informácii, vytvárajúcich chybný obraz vo vedomí človeka, ktorý sa potom prenáša do podvedomia - do pamäťového modulu a ďalšie prichádzajúce in-formácie sa potom hodnotia poväčšine podvedomo spolu s pamäťou.
Napr.:
- Lehman Brothers na vrchole pyramídy: Ak sa zamyslíte tak, ak by Bratia boli na vrchole, tak by určite neskrachovali, tak ako nekrachujú transnacionálne giganty, ako General Electric, Coca cola, Boeing, Goldman Sachs, Exxon , Microsoft...Mnohé v čase globálnej krízy ešte viac bohatnú, pretože požierajú konkurenciu a teda platí "zákon smečky" - v tom má pravdu.
- Ešte 12 - čoho ? Bánk ? Tie sú len zhruba niekde nad polovicou pyramídy a ešte samozrejme záleží, ktorému klanu patria.
- Hoci klany medzi sebou bojujú, tak sa napriek určitým antagonizmom musia neustále doplňovať a tým pádom rôzno-tvaro okrádať pracujúci dobytok, pretože v dnešnej zglobalizovanej dobe sú jednotlivé odvetia navzájom veľmi silne prepojené a krach významného hráča by im spôsobil viaceré veľké problémy.
- Bojujú o jedno miesto na samom vrchole pyramídy : Tam sa bežní gójovia, viditeľní judaisti alebo slobodomurári so svojimi firmami nemajú prakticky žiadnu šancu dostať (ani Rothschildovci alebo Rockefellerovci).Analýzy hovoria, že za OKO-m nad pyramídou sa skrýva najvyššia riadiaca štruktúra na Zemi, pravdepodobne 2x(1+10), čiže 22 najvyššie zasvätených znacharov, ktorí majú v rebríčku zasvätených stupeň 100. alebo ešte aj nad 100., v rámci tejto absolútne utajenej riadiacej štruktúry (bežní gójovia môžu dosiahnúť najviac 33. stupeň).

Dostatočne všeobecná teória riadenia, na ktorú tu odkazuje udo, popisuje človeka ako in-formačný modul a je to na pochopenie človeka skutočne práca nad sebou samým, tak ako to popisujú autori, ale pomáha otvárať oči a prepojovať si in-formácie z pamäťového modulu, ak človek dostal roz-líšenie a má určitý intelekt.

Problém in-formácii a dez-informácii by sa vyriešil, ak by sa zámerne mnohé Objektívne in-formácie neutajovali a boli by verejne prístupné. Mnohé sú podľa úrovne zasväcovania prístupné len neveľkej hŕstke ► pastierov stáda ► vodcov smečky ► judaistom ► rabínom a ► absolútnej ELITE, podľa stúpajúceho rebríčka v pyramíde moci.

A ak niečomu nerozumiete, tak sa pýtajte. Nebuďte ako v škole, keď sa učiteľka pýta žiakov, či prebratej látke porozumeli, tak sa nikdo neprihlási. Na druhý deň lietajú zlé známky a žiaci svorne tvrdia, že učiteľka je blbá, pretože im to zle vysvetlila... [smích]

Nikdo múdry z neba nespadol. A udo vie skoro všetko... [smích]

270219

04.06.2012 16:53

Je příčinou problémů soudobé společnosti společenský systém nebo způsob vládnutí?

RE: Nejtvrdší režim je momentálně v Česku

Kysučan 85.?.?.?

No, ak to tak analyzujem, tak tu máme internacionálny sionizmus v praxi, ako vyšitý... [smích]

Každý lepšie in-formovaný človek, niečo viac ako opičí sionistický skaut vyššieho intelektu vie, že Objektívna pravda sa potvrdzuje dejinami a že bežný človek môže dané aktuálne deje hodnotiť z pozície svojho svetonázoru, intelektu a skúseností.Pritom sa dopúšťa samozrejme subjektívnej chyby, pretože nie je schopný postrehnúť a vo svojom mozgu uriadiť všetky detaily Objektívnej reality, aby tomu dal rámec,za ktorý môže dať ruku do ohňa a povedať, že to je to, čo JE - EXISTUJE a nie je o tom možné diskutovať...Proste toto je OBJEKTÍVNA REALITA.

Vy priateľu - Pracující - Bohu(ne)mil Prdel ze štábu NWO (OIO,a iné identifikačné detaily vašej nemilej činnosti), který se Také bojí - hľadáte nepriateľov ľudskosti tam, kde určite nie sú!!!
Takto sa v praxi prejavuje typický sionizmus, ktorý chce stále vládnuť, na úkor pracujúceho dobytka. Používate na to rôzné intelektuálne i spochybňujúce praktiky, ktoré sú už vo vašej sionistickej praxi odskúšané a vytrénované hlavne v Rusku, i keď súhlasím, že hlavné ťažisko "sionistickej vedy a výskumu" je v USA.

No, veď to asi veľmi dobre poznáte, kto lepšie slúži Molochovi, ten sa má HEJ.Budovateľ Solomonovho chrámu, aj keď asi v pozícii nájomného přizdisráče,je na tom určite ďaleko lepšie, ako nejaká gójska dôchodkyňa Jarmila alebo starý dôchodca mysliteľ quido.
Duchovne však vás sionistických poserov u zdi (možno aj pri Múre nárekov) ďaleko prevyšujú! Hlavne v tom, že sa snažia hľadať Objektívnu pravdu, ani nie pre seba, ale pre následujúce generácie, aby takí, ako VY už nemali ďalej šancu klamať a manipulovať bežným, v podstate dobrým človekom!!!

Ste určitý "ľudský odpad", ktorý sa predáva, ako prostitútka.Ale nikdy nie je neskoro, aby ste urobil prehodnotenie a zmenil svoju sionistickú prostitúciu za ďaleko žiadanejšie ľudské vlastnosti Homo sapiens sapiens.

V tom nech Vám Najvyšší pomáha! Pre Vaše dobro...

270242

04.06.2012 19:07

Je příčinou problémů soudobé společnosti společenský systém nebo způsob vládnutí?

RE: Nejtvrdší režim je momentálně v Česku

Kysučan 85.?.?.?

Pekne, pekne sionistickí súdruhovia... [smích]

Oceňujem, že ste bdelí pri zachovávaní sionistickej pyramídy...
Žreca uda ste vyhodnotili, ako relatívne neškodného, pretože píše (in-formuje) pomerne zložito pre chápanie plebsu, a tak som jeden z vašich objavov roku ja... [smích]

To vysoko oceňujem, soudruzi. Jen tak dál, k lepším zajtrajškom... [smích]

Tomu, čo tu aktuálne písal na tento príspevok na Zvědavcovi, ako reakciu na môj príspevok, by som okamžite zobral pobádaciu zložku mzdy...
To je fakticky slaboduché.Ten Bohu(ne)mil, to bolo lepšie kafé, ten má kedy službu, alebo je to šéfik ?

Odpovedám len sionistickým súdruhom na min. mojej úrovni, súdruhovia, poznačte to šéfovi do diáře, keď príde, potom nech odpovie.
Samozrejme na oveľa vyššej úrovni, lebo aj ja Kysučánek nie som len také .ovno, ako si myslíte VY.Ja si tiež vyžadujem, aby mi odpovedalo "hovienko" na patričnej úrovni...
[velký smích]

270246

05.06.2012 17:29

Je příčinou problémů soudobé společnosti společenský systém nebo způsob vládnutí?

RE: Nejtvrdší režim je momentálně v Česku

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím quido,

z jeho (ich - z veľkej pravdepodobnosti ich je viacej, podľa kódovania, skladby slov a iných znakov)reakcií je zrejme, že podceňovanie diskusného partnera, jeho poučovanie aj o pomerne banálnych veciach, vysoké samohodnotenie svojej osoby, degradatívna úroveň príspevkov voči oponentovi, zosmiešňovanie ai. je mu(im) vlastné.
Tým sa snaží dosiahnúť prevahu nad súperom (v skutočnosti sme skutočne súperi na vysokej priorite in-formačnej bázy okolia, ak berieme človeka, ako informačný bio-stroj a zúriacu informačnú vojnu na rôznych spoločenských úrovniach na Zemi).

Jeho snaha je deštruovať a nie konštruktívne pristupovať k hľadaniu riešenia danej problematiky. To som súhrnne nazval sionistickým ego-istickým prístupom, k čomu na prekvanie, ani nič moc nenamietal (to dosť veľa vypovedá o charaktere a duševných psychických pochodoch)...

Chyby v ľudskej histórii vždy vedú k ešte väčším problémom života bežných ľudí, pretože sionistická verchuška to vždy využije vo vlastný prospech (viď súčasná úžernícka kríza). Tak sa v priebehu celej biblickej civilizácie ťahá niť nespravodlivosti, ako daň nepochopenia morálnych a etických otázok existencie človeka. Ľudia mnohokrát platia za svoju nevedomosť, aj cenou najvyššou.
Monopol na vedomosti si chcú - všetkými prostriedkami - paraziti na obyčajnom pracujúcom človeku uchovať za každú cenu. Preto skutočne treba, aby ľudia, ktorí postupne prenikajú do tisícročia utajovaných informácii a ľudia morálne čistí a zodpovední, nemlčali a postupne začali meniť svoje okolie k ľudskosti.
Ku kolektívnej spolupráci a bezpečnosti seba, svojich detí, vnukov a ďalších generácii, tak ako je to Tvorcom predurčené.
Ego-izmus a parazitizmus "bohom vyvolených" skupiniek a rôznotvarých j-elitiek bude pomaly, ale iste končiť!
Vývoj Homo sapiens s. sa totiž nedá zastaviť, i keď sa dá po špirále ešte chvíľu zvrhnúť, v rôznorodých deformitách a zvrátenostiach ľudského vedomia a podvedomia, ako je to až do oči bijúce v dnešných dňoch zrejmé. Verme, že zdravý sedliacký rozum akéhokoľvek národa zvíťazí a odolá poslednému náporu degradácie ľudskosti - samozvancov a degenerátov!

Kysučan

270286

07.06.2012 17:50

Řekové a Srbové se postavili „novému světovému řádu“ (II)

RE: To nám ta naděje dlouho nevydržela

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím udo,

no jo, po "humanitárnom" bombardovaní Juhoslávie alebo "náhlom úmrtí" Miloševiča vo väzbe u súdneho tribunálu v Haagu, ktorý "súdi" prevážne Srbov (66 %), nemusí byť Nikolič nijak moc politicky fundovaný, aby chápal, kto je asi majiteľom jeho úradu.
Možno aj, že nevie, kto je jeho skutočným majiteľom, ale dozaista celkom dobre vie, kto predstavuje vonkajší kruh periférie, ktorá na neho dozerá v Jewnione (tento výraz si musím zahrnúť do nediplomatického slovníka... [smích] ).
Srbsko momentálne patrí do sféry znacharského nadžidovsko-slobodomurárskeho Globálneho prediktora(GP), a tak bude musieť aj konať Nikolič, aby svojim občanom neublížil. Nacionálne získavanie hlasov je jedná vec a pragmatická politika je vec druhá, z čoho bude množstvo bežnej tlupy - stáda v Srbsku asi silne rozčarované.
Pre malé národy v Jewnione asi veľa možnosti na výber nie je. Srbsko je s najväčšou pravdepodobnosťou riadené periférnou Kominternou = komunikačný interface s Globálnym prediktorom - z Berlína, ako aj Česko. Slovensko vyzerá byť skôr riadené Kominternou z Francúzska - pseudosocialisti,KDH (Čarnogurský - Grand Orient ),alebo predtým z Londonu - SDKÚ, kde táto Kominterna používa finančnú páku dislokovanú v USA (Kucej,Dzurinda - Londýnske schránkové firmy, či Soros-Radičová,IVO,OKS...).

Rusko to je veľký otáznik ?!?
Podľa všetkého GP v Rusku ešte stále drží konceptuálnu moc. Konkurenčná koncepcia stojaca za Putinom je evidentne v defenzíve, aj keď sa zviecha, ale porážky sú viditeľné a zrejmé. Skôr to momentálne vidím, ako taktické operácie na udržanie nepriateľa na dostrel a silné lavírovanie a tichá podpora tých, čo proti GP skryte bojujú a navonok sa usmievajú (Sýria je taký momentálny barometer neschopnosti ruskej koncepcie...).
Podľa všetkého, čo som si pozrel, tak Vnútorný prediktor nie je za tandémom Putin-Medvedev. A mám obavu, že tento tandém je a patrí ku koncepcii potomkov konkurenčného klanu z bývalého Chazarstanu. Aj keď to ešte nemusí znamenať úplnú tragédiu, tak semä je zasiaté a je na ruskom Medveďovi,na jeho podvedomej úrovni, ako splní svoju dejinnú úlohu?!


Vyšľachtená rasa "humanoidov" je totiž všade v globálnych štruktúrach, aj napr.v Jewnione v European Court of Human Rights (?). Niekto tu už hľadal modrooký typ Slovanov (tak snáď ten posledný z Belfastu obyčajný Deputy Registrar
- stačí rozkliknúť meno a objaví sa ten správny typ - human design, ktorý bol po vyše 2 000 rokov šľachtený, aby plnil Human úlohy, skoro, ako žiadaný, nechválne známy árijský germánsky typ...a tie mnohé rôznojazyčné chazarské mená, hmmm...to tiež veľa vypovedá o zverených úlohách v službách GP).

http://www.echr.coe.int/ECHR/EN/Header/The+Court/T...

Je obdivuhodné, ako sa vedia v tom šírom svete nájsť (ak ešte niekto pochybuje o vyššom riadení tohto sveta).
[velký smích]

270334

08.06.2012 12:25

Řekové a Srbové se postavili „novému světovému řádu“ (II)

RE: To nám ta naděje dlouho nevydržela

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím udo,

ďakujem za sprduling... [smích]

Pri tom Levašovovi som chcel len urobiť radosť príslušnému anonymovi. Bol tam celkom dobre popísaný Sinajský pochod a plánovitá kultivácia pripravovanej "nad-rasy", v náväznosti na to, čo som písal vo svojom príspevku predtým. Isteže je tam mnoho ťažkých nezmyslov a fantasmagórii...
Snáď si nemyslíš, že verím v jašterov, ufónov, krvavé satanské dynastie...a pod. [velký smích]
Ale Ok, vyvarujem sa nekorektných in-formácii, aby som ešte neprispieval k mohutnému toku dez-in-formácii, ktoré sa budú snažiť všetkými prostriedkami potlačiť a ukryť PRAVDU a stádo udržiavať v stave duševnej paranoje.

Súhlasím, že ak chcú byť politici všetkých krajín zodpovední pred svojim národom, ktorý im zveril do rúk moc (riadenie spoločnosti), budú musieť, čo najrýchlejšie kápnout božskou in-formáciou, lebo ináč ten oltár je stále pri " Biblickom Kulte GP " pripravený k prijatiu obete a bez oltára to asi moc nefunguje. No veď, ak sa nebudeš báť oltára a večného pekla, tak aká bude tvoja motivácia... [smích]
Vyššie riadenie rado používa mlynček na neprispôsobivých a nechápavých.J.F.Kennedy, Miloševič, Kaddáfi a iní nepochopili, tak krvežiznivý Oltár GP sa slastne zatriasol.

VP sleduješ už dlhodobo, takže určite máš o ňom lepšiu predstavu ako ja. Čo doporučuješ ako ďalšie na preštudovanie z jeho tvorby?


>Jou..a by the way.. za nejakého "žreca" sa rozhodne
>nepovažujem [velký smích]

Nepapuľuj! Prostý národ (kysučan) Ťa v prenesenom význame zahrnul do štruktúry národného "žreca", tak sa s tým budeš musieť zmieriť... [velký smích]
Sledujem, že pozornému oku salašného vodcu nič neunikne, pri sledovaní ovečky vykukajúcej z košiarika... [smích]
A mystika, či kabbala je mi (ako pragmatikovi) vzdialená niekoľko tisíc svetelných rokov v hmlovinách Andromédy alebo v hviezdnom systéme Síria, či Plejád... [smích]

Kysučan

270376

11.06.2012 21:14

Řekové a Srbové se postavili „novému světovému řádu“ (II)

RE: To nám ta naděje dlouho nevydržela

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím udo!

Re:"mystika" a "kabbala"
Ľudia pri pochode k Človeku budú musieť časom pochopiť, že mas-média sú vlastne masová Médealna (čarodejnícka) in-formácia, ktorá vypustená potom cirkuluje v systéme - spoločnosti, ako kaleidoskop. Masmédia sú prostriedky činnosti na spoločenské(ľudské)podvedomie. Podľa toho, kto je "šaman", sa s určitou štatistickou pravdepodobnosťou dané (dez)-in-formácie po nejakom čase prejavujú ako masový jav v živote.
V tlupo-elitárnych spoločnostiach v EÚ, USA ( aj inde ) sa táto zákonitosť sociálnej psychológie potom vďaka TV, filmom, tlači, "umeniu" ...ai. prejavuje ako fenomén strachu,amorality, komplexov,pocitu ničotnosti,slabosti ľudí,kriminality...ako to môžeme sledovať na štatistickej vzorke rôznych diskusií, aj tu na Zvědavcovi.

Málokto potom dokáže v takejto a aj historickej "mystike" a "kabbale" nájsť, čo je pravda a čo lož. Na prekvapenie tej pravdy tam býva celkom dosť a pochopil som, že bez serioznejšieho štúdia to ani nie je možné! Základom ovládania ovečiek je totiž obmedzený prístup k pravdivým in-formáciam a ten je cielene a presne dávkovaný len "vyvoleným" vo vybudovanej siono-slobodomurárskej pyramíde podľa postavenia, za účelom udržania moci Globálneho prediktora.
Podľa hesla: Kto slúži a nevie o tom, že slúži - ten slúži zo všetkých najlepšie !
(Samozrejme toto nepíšem pre Teba, ale ako vypustenú in-formáciu na bezštruktúrne riadenie... [smích] ).
Preto doporučujem všetkým čitateľom, aby sa zahĺbili do štúdia tých prác, na ktoré tu odkazuje udo. Sú totiž hodnotné pre vytváranie správneho videnia sveta, ako uceleného procesu UNIVERZA (s-troj-ovania). Nič nie je zadarmo, ani Roz-líšenie pravdy!

Re:motivácia
Koho si myslel k tomu Vis Major ako co. - Satanáša, ako
akcionára ? [velký smích]

Re:publikácie
Viaceré som si "lepšie" prečítal (tzn., že som si urobil nejaké poznámky a pri tom aj trochu premýšľal (?) , ale bude treba na tom ešte silnejšie popracovať ).Z tých spomínaných musím ešte kuknúť na dialektiku,gambit a imitačnú činnosť.

Re:reálnejší uhol
No na reálnejší a komplexnejší uhol pohľadu som zatiaľ nenarazil, aj keď samozrejme s mnohými pohľadmi kolektívneho autorstva je možné polemizovať a niektoré sú už vývojom Objektívnej reality aj trošku prekonané, resp. vývoj ukázal, že aj VP nemusí vždy trafiť pravdepodobnostný smer napredovania globálnej civilizácie.
Vidím to tak, že zmena k lepšiemu bude pomerne pomalá a bude nutné zmeniť od základu najmä vzdelávanie a informovanosť na všetkých stupňoch spoločnosti, zvlášť u detí a potenciálnych politikov.
Ináč to bude len tápanie v tme a inštinktívne hľadanie pravdy a hádanie, čo Tatko od vývojového opičiačka asi chce... [velký smích]

270509

12.06.2012 18:52

Řekové a Srbové se postavili „novému světovému řádu“ (II)

RE: To nám ta naděje dlouho nevydržela

Kysučan 85.?.?.?

Dvaja chlapci sa už ozvali.
Z toho jeden chlapec patrí k sionistickým svetoobčanom (anonym 217, podľa kodifikácie písomného prejavu, stále rovnaká nebohumilá čeliadka - hošani, chce to trošku inovatívneho prístupu a myslenia, takto len potvrdzujete, že cesta k Pravde vám je veľmi nesympatická a máte z toho silné zimomriavky... [velký smích] ).
Druhý chlapec patrí k tým, čo už sú v Salomonovom chráme múdrosti, a ten sa vyjadril v Pravde, tak ako mu je to Zhora dané, možno trošku zložitejšie pre pochopenie bežným čitateľom.

A ja obyčajný kysucký chlapec prispejem k tomu len takým nedokonalým zjednodušeným skeletom pre lepšie pochopenie (je to len veľmi zjednodušený pohľad):

► Zem, ako maličká súčasť Vesmíru bola a je riadená! V prvom rade je riadená najvyššou silou = Tvorca, Vis Maior, Boh, Alah, Manitou...rôzné pomenovania najvyššej entity v rôznych kultúrach a mýtoch...
► Tvorca dal človeku slobodnú vôľu, tzn., že mu dal možnosť výberu, kde a ako bude kráčať, ako sa bude vyvíjať na jeho Obraz. Zjednodušene je možné povedať, že ľudstvo kráča tam, kde chce ísť väčšina obyvateľov Zeme ( je to väčšinou len na podvedomej-nevedomej úrovni), kontinentov, regiónov, štátov...až po osady a jedincov.
► Ten(tí), ktorí najlepšie odhadnú pravdepodobnosť vývoja kmeňa, národa, sveta sú potom šamani, proroci, prognostici,až po hierarchicky najvyššie riadenie Zeme = Globálny prediktor.
► Globálny prediktor nie je osoba. Je to určitá štruktúra, kde sa analyticky predpokladá, že môže mať zostavu 2x(1+10). V tejto štruktúre vystupujú 2 rovnocenné tímy, ktoré majú tandémový spôsob riadenia. Tzn.,že Klabzubova jedenástka na jednej strane spája svoje schopnosti s druhou jedenástkou, pri jednom kapitánovi na každej strane, ktorý má rovnaký hlas, ako ostatní v teame.Tu platí, že 2 kolektívne mozgy sú ďaleko lepšie ako jeden!
► V ČSFR je veľmi známa skupinka z Prognostického ústavu, ktorá po "revolúcii" obsadila významné posty v nových štruktúrach. Komárek, Klaus, Dlouhý, Zeman...
Náhoda? Určite nie. Tá skupina okolo Prognostického ústavu bola dlhodobo pripravovaná sionistickými silami na prevzatie moci.
► Čiže správna pro-gnóza je základ pre analyticko-syntetický dej...Kvalitne predpoviem - prognózujem - vyčarujem, ako budú ľudia(tlupa alebo stádo) štrngať kľúčikmi, pridám pár autoritiek z bývalého režimu, ktoré chcú absolútnu zmenu, samozrejme nevedomé sionistické kruhy "umelcov zo skupinky" sú predvojom a zožnem úrodu. Komunistický (v podstate rovnaký sionistický režim,len iný vývojový stupeň) sa zosype, ako domček z karát.

270566

12.06.2012 19:04

Řekové a Srbové se postavili „novému světovému řádu“ (II)

RE: To nám ta naděje dlouho nevydržela

Kysučan 85.?.?.?

Pokr.

► Potom nasleduje majetok a "túžba". Mám 1 mil., chcem mať 10 mil., potom chcem mať 1 mld., atď.
V Biblii sa o tom píše:" Nie je možné slúžiť dvom pánom. Bohu aj mamonu". Zjednodušene povedané: Čo všetko, aké svinstvá a neprávosti voči ostatným ľuďom musím urobiť, aby som sa dopracoval k 1 mil. USD,k 1 mld. USD alebo EUR?
► Vnútorný prediktor CCCP (VP) má absolútne iný pohľad. VP predstavuje analyticko - prognostickú štruktúru v dnešnom Rusku, ktorá svoje analýzy poskytuje absolútne verejne (žiadne sionisticky pošahané autorské práva).
► Za VP stojí široký tím rôznorodých odborníkov z oblastí univerzít, akadémie vied, sociológie , histórie, matematiky, psychológie a rôznych spoločenských a prírodných vied (v prírodných vedách je jeho pozícia pomerne slabá - to je moje osobné hodnotenie).
► VP má len predikčnú schopnosť a akčnosť. Tzn., že v podmienkach Ruska môže vykonávať len činnosť "Proroka", ale nemôže meniť - korigovať akcie Ruska, a tým aj globálnej civilizácie, ktorá je previazaná s Ruskom pupočnou šnúrou.
► Ale... na základe ich predikcii, to vyzerá, že sú to odborníci na správnych miestach a majú svoje silné postavenie v chápaní nízko frekvenčných dejov (stáročia...) v spojitosti s vysoko frekvenčnými dejmi, ktoré sa odohrávajú dennodenne v našej realite...
► Čiže je to len parciálny sparingpartner vo vzťahu k GP, ale lepší asi zatiaľ nie je...

Uvidíme...

270567

13.06.2012 00:45

Řekové a Srbové se postavili „novému světovému řádu“ (II)

RE: To nám ta naděje dlouho nevydržela

Kysučan 85.?.?.?

Nie veľmi dobré dvjv (kódové označenie Jwx666)...

I keď je to už trošku lepšie kafé, ako ten ranný súdruh ...

Vidím, že skupinka má rôznorodých nadaných "mudrcov zo Sionu", ktorí poctivo a pilně analyzujú a odpovedajú...
Škoda chlapci, že sa vám tam objavujú reflexívne podvedomé slová, ako napr. kibuc...To totiž gojimov,ako napr. Kysučana,
len tak ľahko nenapadne, to už chce iné extrasenzorické podvedomé vnímanie reality...To takto nemôžete.
[velký smích]

Ono - PRAVDA vždy veľmi bolí tých, čo na nej parazitujú, veď sme vás to učili.

My pri štúdiu na vyššieho rabbiho ešte na niečo prídeme, dajte sem e-mailovu adresu a potom vás budeme informovať, škoda tu zabíjať čas na sprosté tliachanie a ohováranie, to iste uznáte - bez frflania prosím.

Práca, hlavne tá fyzická,totiž šľachtí a silne oslobodzuje ducha od všetkých nerestí a špinavostí. Treba si prečítať napr. Denník Anny Frankovej alebo Dva dni v Chujave a pozrieť sa potom do zrkadla.
Potom doporučujem ísť na naše "vyššie" školenie, veď iste uznáte chlapci, že bezhlavá kritika všetkého je veľmi podozrivá. Treba len niečo kritizovať, až do absurdna. Musíte aj niečo pochváliť, ináč nebudem s vami spokojný. Takto nemôžete pokračovať ďalej, vašeho lektora si podám a natrhnem mu prdel, ako minule tomu Bohu(ne)milovi.
Toto bol len test vašej loajality. Zatiaľ ste ma nepresvedčili, že by sme vám mali za vašu doterajšiu nekvalitnú prácu predisponovať prostriedky z našej globálnej spoločnosti Open Society Ltd.

Je mi to moc ľúto, ale chápte, že "nadčlovek" ešte nie je úplne pripravený na svoju úlohu v zmysle biblického paradoxu:
Je naivné sa dovnievať, že zlí ľudia nebudú konať ZLO.

Preto musíte zvýšiť svoju agresiu správnym spôsobom, ako sme vás to učili v Protokoloch, toto je dúfam len cvičenie, ako sa to nemá robiť. Ak niečomu ešte stále nerozumiete, tak volajte číslo...no veď viete aké.

Už ma fakt nebaví vás stále riadiť správnym smerom tovarišči!
Toto je posledná výstraha!

[velký smích]

Salam

270578

13.06.2012 15:11

Řekové a Srbové se postavili „novému světovému řádu“ (II)

RE: To nám ta naděje dlouho nevydržela

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím udo,

sledujem, že sme pod informačno-demagogickou paľbou sionistického nepriateľa na 2.-3. priorite všeobecných zbraní hromadného ničenia...
[velký smích]
Nepriateľ si uvedomuje (je preškolený), že momentálne sa "vojna" odohráva na dez-in-formačnom poli, a tak aj koná. Obdivujem koľko hláv (nickov) má Hydra, ani som si nemyslel, že je nimi Zvědavec až tak zahltený.

Svedčí to však o jednom, že blízkosť PRAVDY silne aktivizuje podvedomie nebezpečenstva a ich zvieranie konečníka v rôzno-vidných formách.
Rozmýšľam, či má vôbec význam s Hydrou komunikovať?! Ale zas na druhej strane, si môže lepšie chápajúci človek - čitateľ urobiť dobrú predstavu o vývoji jej myslenia a psychopatologických mozgových pochodoch... [velký smích]

Na druhej strane sú si vedomí, že požierajú energiu, ktorú by sme mohli využiť asi aj lepšie.

Čo navrhuješ. Je treba sa s Hydrou ďalej baviť (odpovede moc nesvedčia o intelektuálne vyššej činnosti), alebo ich ignorovať?

Hydra sa vo svojich zombie-automatizmoch bude neustále hlásiť a hľadať riešenia, ktoré pre ľudstvo nie sú riešenia, resp. riešenia, ktoré by mu mohli pomôcť hľadať správnu cestu (ak vôbec môžeme hovoriť o nejakých riešeniach z jej strany).
Cestu, ktorá by ho posunula na inú úroveň apokalypticky našliapnutej púti k samo(z)ničeniu?!

Kysučan

270614

13.06.2012 21:59

Řekové a Srbové se postavili „novému světovému řádu“ (II)

RE: To nám ta naděje dlouho nevydržela

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím udo!

Vieš (viete) veľmô dobre, že o žiadnu h-ru sa nejedná - proste je aj toto tunáka určitý polygón cvičenia a maskovania ídeí, ideológii, boj vedomí, podvedomí a nevedomí. Stále mám menší problém roz-líšiť, ktoré parciálne kolektívne vedomie mi vlastne odpovedá - či je to udo, udo1, alebo vývojovo ešte vyššie stupne... [smích]
Možno príde odpoveď, že to je jedno. Ale možno nastáva doba, aby sa vyložili karty na stôl. U Dvjv a jeho rôznorodých akčných a predcházajúcich klonov je to jasné a tam nie je o čom moc debatovať. V podstate sú pomerne ľahko de-maskovateľní. A ani sa s tým moc netaja (napr. taký nick Vopice to už má v názve, a tak intelektuálne aj vyzerajú jeho repliky alebo nečlovečie odpovede iných vidov a klonov).

Trošku premýšľam, prečo ste sa nerozhodli pre tandémový spôsob riadenia in-formačnej výmeny?!
Možno efektivita účinku by bola výrazne vyššia a lepšie in-formácie by sa bezštruktúrnym spôsobom riadenia dostali do podvedomí ľudkov a nedoľudkov rýchlejšie.
Ale samozrejme nevidím do priepasti, pretože je veľmi hlboká, ale snažím sa zohnať lampu, aby som našiel Človeka...
[velký smích]

270626

15.06.2012 13:06

Řekové a Srbové se postavili „novému světovému řádu“ (II)

RE: To nám ta naděje dlouho nevydržela

Kysučan 85.?.?.?

Ok dvjv,

budem oveľa stručnejší:

- samochvála: treba si zopakovať elementárne základy logiky a teóriu pravdepodobnosti (matematika je totiž jedna z najmenej oklamaných "vied" )
- rozsiahlosť príspevkov: to je fakt naša slabina, to ste dobre zanalyzovali. Na tom ste si postavili model spochybňovania - jednoduchý algoritmus krátkych výkrikov do tmy...
- kolega :zlá interpretácia = zlá logická väzba

Možno poznáte ščot: To sú také rôznofarebné guličky, ktoré boli prototypom kalkulačky.
Vaše guličky sú len čierne a biele.
Keď Vás bude prevážať Cháron cez rieku Styx, tak tie čierne, ktoré ste nazbieral v pozemskom živote budú padať do člna ako kamene ► Ten sa potom môže potopiť a Vy sa nedostanete do ríše mřtvych, kde sa môžete zbaviť všetkých útrap pozemského života.

Budete blúdiť po svete ďalších 100 rokov ako Ahasfer = večný žid = kozmopolitný internacionalista = sionista = amoralista a príživník = bez vlasti, bez rodnej hrudy = vyšší prvok riadenia Globálnym prediktorom = zdeformovaný ľudský nedorobok v záujme vyšších síl (riadenia) = otrok mamonu a rôzných pozemských slastí...

Memento mori

270687

16.06.2012 12:47

Řekové a Srbové se postavili „novému světovému řádu“ (II)

RE: To nám ta naděje dlouho nevydržela

Kysučan 85.?.?.?

Z vášho neobvykle(!) dlhého príspevku je do značnej miery zrejmé, že ste nič nepochopil, resp. nič nechcete chápať alebo ste platený za to "aby ste nechápal".
Bohu(ne)mile = Emile = niekoľko desiatok ďalších chameleonských premien!
Toho Chárona (byť na vašom mieste) by som sa obával zo všetkého najviac, pretože každý človek, hoci si to neuvedomuje, je za svoje činy zodpovedný!
Málokomu sa podarí sa pri stále pretrvávajúcej nevedomosti a nedokonalosti dopracovať k skutočnému Človeku a pochopiť, že jediná cesta z otroctva Mojžišovho Penta-teuchu, Biblie a iných zvrátených(upravených) "svätých" písiem je v pochopení, že všetci sme ĽUDIA.

Ak teda sa neobávate (nepochopil ste, alebo nechcete chápať) nadžidovského najvyššieho znacharstva, ktorému som prisúdil virtuálne symboly OKA = LEVA a ktoré môže vo svojej konceptuálnej moci pozametať s ktoroukoľvek skupinou judaistov, či gójov v regiónoch, národoch, či štátoch, tak mi je vás trošku ľúto.

JEDINÁ cesta z otroctva vedie totiž len únikom všetkých stád spod OKA. Či sa to týka "intelektuálneho židovstva", závislého "kresťanstva", alebo skaličeného moslimstva...
Teraz OKO vraždí a požiera moslimov, po nejakom čase možno bude na rade Izrael a jej kozmopolitická diaspóra, alebo niekto iný...

Preto vám Bohu(ne)mil prajem, aby ste sa posunul bližšie k Človeku, lebo v opačnom prípade sa môžete stať obeťou...

Prajem príjemný víkend

270703

20.06.2012 17:51

Na správné straně historie

RE: Len frázy?

Kysučan 85.?.?.?

Verím,
že dnes už pomerne dosť ľudí, ktorí premýšľajú a hodnotia svet okolo seba, ako aj globálny svet, si vie dobre uvedomiť, kto je agresor a kto je obeť.
Málokto však už vie, aké je celé pozadie globálnej civilizácie a chápe správne to, čo Sergej Lavrov pretlmočil verejnosti (z článku je zrejmé, že celý prejav pripravil veľmi skúsený tím odborníkov z rôznych oblastí života pozemského človeka).

Stanislav - ČR alebo SR (aj množstvo iných...) nemôžu mať žiadneho podobného ministra alebo premiéra, či prezidenta, ako je Lavrov. USA a EÚ totiž patria pod globálnu koncepciu NWO, tzv. Biblický projekt, zatiaľ čo Rusko táto koncepcia ešte neovláda. A tak Lavrov, alebo Putin si môžu v určitých reláciach a diplomatických hraniciach povedať čo chcú!

To znamená, že akýkoľvek prezident - premiér - minister v EÚ alebo USA (samozrejme aj v mnohých iných štátoch) je len bábka - marioneta na špagátiku a teda nesvojprávna persona pre svoje osobné vyjadrenie - svojho chápania a videnia sveta!
S rozvojom lepšej informovanosti si každý taký politik uvedomuje (viac alebo menej), že je sluha biblickému kultu a tak aj koná, pokiaľ ho k zmene konania nedonúti zodpovednosť vlastného národa, ktorá je obsiahnutá v jeho morálke na podvedomej úrovni, k morálnejšiemu konaniu. Nie v prospech globalizovaných úžerníkov a parazitov, ale v prospech bežných ľudí - bežného národa. Zatiaľ však vidíme masívne kláňanie sa politikov pred Múrom nárekov a obrovskú servilitu voči judaistickým a sionistickým parazitom = výkonná zložka moci Biblickej civilizácie. Tzn., že morálka národa je nízka, prípadne ešte degraduje a kolektívne vedomie národa umožňuje globálnemu parazitovi naďalej zneužívať ľudí pre svoje ciele.

Vypichnem pár bodov, ktoré sú obsiahnuté v prejave Lavrova, pre hlbšie sa zamyslenie:
- napätie medzi civilizáciami
- vlastný pol. a ekonomický model, s ohľadom na vlastnú tradíciu, kultúru a históriu
- "Stret civilizácii" (Huntington) - trend narastania významu na identite a náboženstvu vo veku globalizácie - demonštroval relatívne zníženie schopnosti historického Západu šíriť svoj vplyv (t.j. biblický koncept)
- globálna kríza ukázala, že v glob. podmienkách žiaden systém nemôže dominovať v akejkoľvek sfére
- globálna stabilita a hranice, ktoré nie je možné prekročiť
- najnovšie technológie šíria (dez)informácie, vrátane sociálnych sieti, s cieľom zmeniť mentalitu ľudí
- sami Sýrčania sú si zodpovední za svoju krajinu (!)
- Rusko spolupracuje s vládou, ako aj s prakticky celou opozíciou

A na záver: Niektoré recepty nebudú históriou ospravedlnené.

Ten záver hovorí, že tí, čo stoja za útokmi na Sýriu budú bratí na zodpovednosť a je len otázkou času, kedy budú súdení.
Proste - aby si každý uvedomil mieru svojej zodpovednosti za ZLO, ktoré sa koná v globalizovanom svete...

270852

20.06.2012 21:19

Na správné straně historie

RE: Lavrov to ví, je to mezi řádky...

Kysučan 85.?.?.?

Konečným cieľom GLOBÁLNEHO PARAZITA je globálne ovládnutie celého sveta. Teda nielen Ruska alebo Číny - celej planéty bez výnimky!
Tu si však nesmieme zamieňať parciálneho PARAZITA, v podobe rôzných vidov sionistickej a chazarskej mafie a ich sluhov, za skutočného GLOBÁLNEHO PARAZITA.
GLOBÁLNY PARAZIT nie je verejnosti známy (s veľmi vysokou pravdepodobnosťou sa predpokladá,podľa rôzných analýz, že jeho sídlo je vo Švajčiarsku a odtiaľ riadi svoje Biblické impérium cez sieť skrytej vlády - v podobe rôzných slobodomurárskych a judaistických spolkov, ktoré tvoria jeho výkonnú moc).
Tí zasvätenci (do rôznej úrovne) potom prenikajú do rôzného chápania Objektívnej reality, teda do čiastočne skutočného - reálneho pôvodu dejov na panéte ZEM a vstupujú do viditeľnej vlády v jednotlivých krajinách.
Ich vnímanie reality života je potom oveľa vyššie, ako chápe bežný človek, a tak národ v podstate
► rôznými skreslenými "pravdami" môžu dostať tam, kde chcú. V prírode je známy jav synchronizácie správania, kde stačí 1 - 2 % z danej populácie, aby zabezpečili akýkoľvek pohyb stáda (národu, etnickej skupiny...atď.).
Na to sa používajú kozmopolitickí judaisti, ktorí si však mnoho krát ani svoju úlohu plne neuvedomujú (ich riadiaca sféra z vyšších stupňov pyramídy samozrejme vie o čo zhruba kráča). Tí vytvárajú disidentov a "roztlieskavačov" davu - napr. VOSR, Nežná revolúcia a iné "farebné revolúcie"...atď.
GLOBÁLNY PARAZIT má možno majetok 1 mld. USD, možno 100 mld. USD, možno aj 1 bil. USD. Pre neho nie je žiaden hmotný majetok priorita! Pre neho je absolútna priorita MOC - VLÁDA - GLOBÁLNA VLÁDA.
Skutočná VLÁDA a nie imitujúca vláda, ako to vidíme bežne v politických kruhoch rôznych štátov v EÚ, či USA. Tie sa moci GP obávajú tak silne, že sú ochotní zapredať aj svoje svedomie a svoju ľudskosť a slúžia - za peniaze!

Rem - žiaden reštart a divoký boj! To k ničomu nevedie. To by si vyžiadalo pri dnešných technológiach stovky, ak nie mld. mŕtvych. Jediná ľudská cesta je v evolúcii myslenia ľudí - nekonfliktnom zvyšovaní kolektívneho vedomia charakteristík DOBRA a ZLA. Bežný človek si vždy vyberá DOBRO a tým zvyšuje svoju morálnu SILU a kolektívnu bezpečnosť a posúva ľudstvo po špirále nahor. V prípade konfliktov a krvavých dejov ľudstvo degraduje a posúva sa po vyvojovej špirále nadol - klesá jeho "rating", čo sa v budúcnosti vždy prejaví nejakými neblahými dôsledkami...
Preto pozor na akékoľvek zlostné a krvavé reakcie!

270859

21.06.2012 15:59

Na správné straně historie

RE: Lavrov to ví, je to mezi řádky...

Kysučan 85.?.?.?

Milý pán Vojta49,

som rád, že na moje "moudra" nereagujete, aspoň som zbavený určitej "povinnosti" korektne odpovedať na slušné diskusné príspevky.

Vy pán Vojta si určite viete sám zodpovedať na všetky Vaše otázky, ide len o to, ako sa vo Vašej psychike zobrazujú Vaše predstavy a nakoľko sú v súlade s Hierarchicky najvyšším riadením Zeme a Vesmíru(Tvorcom), a teda aj s Objektívnou realitou. Ak som si v minulosti prečítal niektoré Vaše príspevky tak sa mi to javí tak, že sa Objektívnu realitu = Pravdu ani moc nesnažíte hľadať!
Globálny prediktor (matematicko - štatisticky vyjadrená kategória) = globálny parazit je hierarchicky najvyššie riadenie na svete. Ak chcete vedieť, prečo chce ovládať celý svet, tak doporučujem si niečo prečítať z vyššej sociológie a psychológie, prípadne niečo povedzme z Harvardskeho projektu.
Čo myslíte, čo majú historicky spoločné napr. takí Nero, Caligula, Caesar, Alexander Macedónsky, Peter Veľký, G. Washington, Napoleon, Marx, Lenin, Hitler, Sarkozy, Bushovci, Klaus ai.?
Napoviem Vám, sú to degeneráti. Ich chybná psychika sa prejavuje aj fyzickými disproporciami, ale najmä duš(a)evnými odchýlkami - úchylkami od "normálnej populácie".

Re:MOC a VLÁDA
Sú samozrejme 2 odlišné kategórie. Uvediem príklad:
V ČR vládne kabinet pod vedením Nečasa. To je vláda viditeľná pre verejnosť. Každý lepšie uvažujúci človek vidí, že vládu v ČR majú iné skryté "tváre" v pozadí politiky, ktoré "ryžujú a parazitujú" na českej spoločnosti. V skutočnosti však zvrchovanú moc nad všetkými týmito lokálnymi elitami má Globálny parazit.Kto sa bude zodpovedať za problémy v spoločnosti v ČR? Nečas a jeho vláda alebo Bakala, Kellner, Babiš, Penta...? O skutočnej MOCI v pozadí ani nehovorím, tá šikovne prehodila zodpovednosť pre obyčajný a nerozmyšľajúci národ na plecia viditeľnej "vlády". Samozrejme zodpovednosť pred Tvorcom (Bohom) je úplne iná, milý Vojto, aj Vaša.

Re:ZLO
Napíšem tu takú učenú definíciu ZLA:
Zlo (chyba) je odklon od optimálnej tendencie vo vzťahu k jej optimálnemu priebehu, vzhľadom na odhad jeho vzťahu k cieľom Tvorcu.
Jednoducho si odpovedajte na nižšie uvedené len DOBRO - ZLO:
- akákoľvek vojna a zabíjanie
- úžerníctvo
- mafia
- klamanie a podvod
- vykorisťovanie človeka človekom
- sloboda, rovnosť
- priateľstvo a tolerancia
- láska
- nenávisť

atď.

Základný algoritmus rozlíšenia DOBRA a ZLA má každý zdravý normálny človek v sebe, pokiaľ nie je narušená alebo deformovaná jeho psychika. A to sme už v "začarovanom" kruhu celej novodobej histórie.

270898

21.06.2012 16:44

Na správné straně historie

RE: Lavrov to ví, je to mezi řádky...

Kysučan 85.?.?.?

Ahoj Dušan,

nie som nijaký odborník na védy, ale už som toho okolo nich niečo prečítal. Netreba sa určite unášať ich obsahom a hľadať v nich univerzálny liek na vyliečenie chorej, dnes už zglobalizovanej spoločnosti.
Za védami stoja znachari Východnej mystiky a za vládnucim Biblickým projektom v USA a EÚ, ktorý dominuje v dnešnom svete, stoja bývalí staroegyptskí znachari.
Realita života na Zemi sa odohráva na základe pravdepodobnostného výberu najlepšieho variantu vo vzťahu k optimálnej tendencii vývoja človeka.
Biblický projekt dostal prednosť od Tvorcu (Boha) pred védami, tzn., že je lepší pre vývoj spoločnosti a ľuďom podobných -vyšších opičiek, ako védy.
Samozrejme ani zďaleka nie je ideálny a správny. Preto všetko, čo je v ňom dobré, ako aj vo védach je možné použiť a triezvo ľudsky hodnotiť. Aby smerovanie človeka bolo k viac skutočnému Človeku - Homo Sapiens s. (rozumný), ako k rôzným druhom vyššieho primáta, ktorý si osobuje na pomenovanie človek.

V tom poslednom odstavci to pilgrimdou celkom dobre vyjadril. Ak uvážime, ako sa historicky vytrvalo, rôznymi špinavými metódami bojuje proti Slovanom, tak to veľa napovedá o tom, že veľkú pravdepodobnosť porazenia zvráteného a parazitického globálneho systému majitelia Biblického projektu cítia práve u Slovanov, v ich podvedomej spätosti s prírodou a Bohom, ich vyššou morálkou a etikou ľudského plemena. Každý národ, každá etnická skupina dostala do vienka určitý svoj "OSUD", aby naplnila svoje predurčenie. Platí za svoje chyby minulosti a podľa toho, ako sa dokáže z nich poučiť sa realizuje jej ďalší životný scénar, ktorý si sama píše a kreuje.

Krvavé scénare zanechávajú stopu na kolektívnej duši národa. ZLO sa vždy vracia ešte väčším ZLOM. Viď napr. počiatočná streľba vládnych vojsk v Sýrii do pomerne pokojných demonštácii. Aj keď v ich pozadí bol globálny kapitál, čo vláda Sýrie asi celkom dobre vedela...Ale reakcia bola ZLÁ a teraz za to pykajú prakticky všetci obyvatelia Sýrie - jední viac (až životom) a druhí menej, rozmanitými kvalitatívnymi zhoršeniami ich života!

270901

22.06.2012 10:10

Na správné straně historie

RE: Lavrov to ví, je to mezi řádky...

Kysučan 85.?.?.?

Karl Mordechaj Marx je v podstate ešte väčši ZLO-SYN, ako tí druhí a má na svedomí stovky miliónov zničených ľudských životov. Je typickým príkladom defektne pracujúcej psychiky. Skvelým príkladom degenerovaného a parazitujúceho človeka, ktorý iné hovorí a píše a ináč rozmýšľa a koná (paralela s dnešnými parazitmi je dúfam tiež jasná).

Pochádzal zo starej "zasvätenej" židovskej rodiny - jeho dvaja dedovia boli rabíni. Ak niečo viete o egregoroch, tak v podvedomí Marxa pracoval tzv. židovský egregor, ktorý je veľmi agresívny a je namierený proti bežnej spoločnosti. Jeho "nevydarenú" životnú púť sprevádzali neustále choroby, jeho deti mali permanentné samovražedné sklony a niektoré jeho deti trpeli aj hladom a zomreli veľmi mladé, ešte počas jeho života. Iste vám nemusím hovoriť, čo vám Vis Maior naznačuje, keď zomrie dieťa (je to v podstate pokračovanie toho človeka) sebevraždou, ešte počas života rodiča.
Jeho "filozofické" diela odtrhli stovky milióny ľudí cez jeho dialektický materializmus od Boha, od Pravdy. Iste je už známe, ktorý egregor prevzal historický marxizmus do svojho podvedomia, a kto s ním potom prišiel v r. 1917 do Ruska a aké to malo dôsledky. Marxizmus rozviedol do ešte diabolskejšieho plánu permanentnej celosvetovej revolúcie Trockij - Bronštejn. Našťastie to sa už nepodarilo, lebo ináč by boli na svete ďalšie stovky miliónov mŕtvych a skaličených ľudí.
A za chybný marxistický ekonomický model ľudia vo vých. Európe ešte dlho budú platiť daň, napr. aj nízkymi mzdami, na úrovni 20-30 % z výšky miezd v krajinách, ktoré tento "výdobytok" pseudosocializmu neaplikovali...

A na záver trochu iný pohľad na "skvelého mysliteľa" :

http://www.mises.cz/database/clanky/51_19_Marx%20j...

Re: Oracle

Hej, Vojta sa nezdá byť práve výkvetom ľudskej rasy. I keď na druhej strane musím aspoň uznať, že nemení svoju mimikru a niektoré jeho pohľady sú aj ľudské. Poprajme mu, aby sa čo najskôr dostal na správnu stranu rieky a neostával dlho v záplavovej zóne, pretože keď príde povodeň, tak môže mať veľké problémy... [smích]

Re:Anonym 90
Ďakujem za inšpiratívne weby, ten penta-blue, len tak na prvý pohľad môže mať niečo do seba a ak budem mať čas tak si to pozriem zbližšia. Mimozemské civilizácie nie je možné vylúčiť, ale bral by som to radšej trošku racionálnejšie. Ľudia si tak či tak budú musieť pomôcť sami...
CIA vydala mnoho tisíc druhov kníh, fantasmagórii, filmov, videí... pracujú pre ňu tisíce špičkových demagógov , "vedcov", rozmanitých odborníkov s cieľom deformovať ľudské vedomie a podvedomie...

A ináč ja nie som pán - ja som len obyčajný Kysučan [smích]

270933

22.06.2012 16:57

Na správné straně historie

RE: Len frázy?

Kysučan 85.?.?.?

dvjv!

V Koráne je taký pekný verš, ktorý sa nedostal z pochopiteľných dôvodov do množstva jeho prekladov a voľne znie:

"Tí, čo majú niesť Tóru a nenesú ju, sú podobní oslovi, ktorý nosí knihy."
Pochopiteľne sa tým myslí odvrhnutie pôvodného Mojžišovo učenia v originálnom Penta-teuchu, ktoré bolo neskôr skreslené a zvrátené. Podobne ako Biblia a ďalšie "sväté" knihy.

To je moja odpoveď na toho Putina... [velký smích]

Vy mi iste budete rozumieť.
Apropo, nepamätám si, že by sme si boli potykali Bohu(ne)mile.
Veď to poznáte, určitá elementárna slušnosť u tak inteligentného človeka ako Vy - by sa žiadala.
Ja totiž nenavštevujem bradatých novodobých "vykladačov" histórie, ktorých sem tam zazriem veselo žonglovať a klamať povedzme na programe historia.cz...
To koľkokrát hodnotím, ako hystérie.cz, rovnako ako Vaše vystúpenia tu na Zvědavcovi, ako aj Vašich "bratov a pobratimov "... [velký smích]

270950

22.06.2012 19:23

Na správné straně historie

RE: jen tak mimochodem

Kysučan 85.?.?.?

Ale, no tak udo1,

takto "fujky" alebo "crazy" sa vyjadrovať, som Ťa už dlho nezažil... [velký smích]

Ja si myslím skôr, že ten anonym193 to myslel celkom dobre a úprimne. Skôr Oracle uletel a navodil situáciu pravdepodobnostne oprávnene horšej reakcie...
Dialekticky je treba vždy hľadať príčinu a nie komentovať prepiate - dôsledok... [smích]

Ale je piatok a ešte navyše po letnom slnovrate, čo kóduje v človeku úplne iné algoritmy vesmírnych vibrácii (kmitov), takže to môže čiastočne ospravedlňovať takúto reakciu...

Sme s Čechmi na jednom záchrannom člne svetového Titanicu, ktorý sa pomaly potápa. Ak nebudeme veslovať ako stará parta, ktorá zabudla na nejaké drobné nezody, tak sa z pažeráka Skyllov a Charýbd za krásnych piesní Sirén (Médei - masmédii, ktorá zabíja svoje vlastné deti...) tak ľahko nedostaneme.

Nech nám Tatko pomáha všetkým, svoj vývojový Konštrukt
( Globálneho Satana ), zdolať...

[smích]

270959

24.06.2012 13:02

Na správné straně historie

RE: Lavrov to ví, je to mezi řádky...

Kysučan 85.?.?.?

Takže aj Vy aristo(?)krat patríte do "Armády Spásy" ?
No, keď tak čítam Váš príspevok, tak skutočne nerobíte veľkú česť svojmu nicku.

Ba - práveže židovský pôvod Marxa je jeden z tých najpodstatnejších atribútov, čo ste nepochopil, ak ste si vôbec prečítal celú veľmi serióznu analýzu Gary Northa s vyše 50 odkazmi a aspoň trochu ste sa nad tým zamyslel!

Židovstvo a judaistická ideológia sa totiž používa ako vrcholný riadiaci prvok pri globálnom riadení sveta, pomocom tzv. Biblického projektu - deformity ľudskej psychiky.

Bežný žid je geneticky vyšľachtený zombie-automat, ktorý je určený na obetovanie, keď prichádza k defektným a skratovitým neuriaditeľným (chybným) procesom. Žid je pod vplyvom veľmi silne programovaného , kolektívneho egregoru, ktorý je veľmi agresívne namierený proti celoľudskému egregoru.
To je napr. vyjadrené v analýze slovami tal. revolucionára Mazziniho, ktorý popísal Marxa ako: ..."deštruktívny duch, jeho srdce je naplnené skôr nenávisťou, než láskou k ľudstvu...mimoriadne úskočný, vychytralý a zachmúrený"...mstivý, agresívny, nezmieriteľný, nespútané ambície a túžba po moci.
Samozrejme pud sebazáchovy z pocitu ohrozenia sa potom prejavuje v kolektívnom podvedomí (je zodpovedné za 90 až 95% ľudského konania, alebo neľudského...) aj tu na Zvědavcovi - v rôznej forme, ako to udo nazval - formou gágajúcich trafených husí, ktoré agresívnou formou a dehonestáciou, nasmerovaním na "kresťanské" pseudohodnoty sa snažia pocit nebezpečia nejako odvrátiť.

Treba si uvedomiť, že ani ja, ani udo tu nevystupujeme proti židom, ako takým, ale proti prejavom ich zle naprogramovanej psychiky, proti intersionizmu v ich mysliach, proti riadiacej ZLO-vôli a amoralite vyššich riadiacich prvkov v hierarchii riadenia ZEME.
Čím skôr si to bežný človek, ktorý sa identifikuje ako žid uvedomí, že je len zneužívaným prvkom proti ľudstvu (samozrejme aj mnohé iné skupiny), tým skôr sa môže pretvoriť zo zombie na človeka a pomôcť ľudstvu v rozvoji jeho potenciálu, ktorý je tisíce rokov deformovaný v prospech "vyvolených" a samozvaných elít!
Ja sa za antisemitu určite nepokladám, ba poznám aj židov, ktorí tvrdia, že sú mojimi priateľmi (a tak celkom dobre a reálne poznám ich myšlienkové pochody a duševnú tryznu...). Môj syn má jedného z najlepších kamarádov žida a občas mu nezištne dá zjesť polovicu desiaty, keď mu matka nič nenabalí a ani mu za trest nedá žiadne peniaze (otec - nežid od nich utiekol do Oxfordu). Čo plne schvaľujem, veď treba v núdzi pomôcť blížnemu svojmu. Dokonca mu požičiava aj peniaze. Zatiaľ vždy čestne vrátil... [smích]
Ale možno sa z neho stane dobrý a poctivý človek, lebo odmieta chodiť do synagógy, napriek tlakom a trestom...
Nechce byť zombifikovaný, ako ktorýkoľvek nábožensky bioautomat!

Preto prajem všetkým, aby dokázali nájsť správnu cestu k skutočnému Človeku.

271005

25.06.2012 20:12

Na správné straně historie

RE: Pokrytectví

Kysučan 85.?.?.?

Milý mtk,

ako iste silne (súdiac podľa vašich kolektívnych prejavov) cítite, tak čas Žida, či Veľkého kameníka Solomonovho chrámu - ako zakukleného malého znachara - pomaly, ale iste končí... [velký smích]
Prichádza kolektívny ľudský DUCH!

Zakuklený, vyššie chápajúci Budovateľ Šalamúnovho chrámu múdrosti (má vysoké poznanie, ako prebiehajú objektívne prírodné procesy, ako aj spoločenské procesy, ktoré sú z nich odvodené) je aj v oveľa vyššom rangu, ako je Vami niekde spomínaný 33. stupeň v pyramidálnom usporiadaní hierarchického riadenia ľudského stáda, kde OKO každému stále pozerá na ich hrabivé prsty.
Ale na OKO zďaleka nemá a ani ho asi nevidí, len sa ho bojí ("Fischer, ten je Žid, není gay, uhne ještě dřív. To souvisí s jeho charakterem." - Topolánek).
[velký smích]

V určitom ponímaní OKO , pozerá aj na Vaše prsty mtk,dvjv,Bohumil ai... a kľudne môžete slúžiť v budúcnosti ako obete na oltár Cultsu, bez ohľadu, či ste, alebo nie ste malý zakuklený žid.

Kolektívny bežný ľudský DUCH totiž nepozná pyramídu a je v určitaj spätosti s Matkou Prírodou = Tvorcom Vesmíru oveľa silnejší, ako celá ťažko tisícročia budovaná pyramída s mnohoúrovňovými služobníkmi, až po váš nízky ranging!

A to, čo nenapĺňa úplne svoj potenciál v Prírode končí...
Takže vašu slabučkú hru plne chápem, len to hráte na odvrátenej strane histó(é)rie hošani...

Stále je ešte čas, ale sociálny a dez-infekčný čas sa pekelne blíži! Neváhajte vyskočiť z vlaku, ktorý sa rúti do nacistami uzavretého tunelu...

Ak čítate správy Médei, tak tí chápavejší naraz zastávajú úplne iné pohľady, ako to bolo v pomerne blízkej minulosti...

271117

25.06.2012 22:15

„Soukromé bezpečnostní firmy“ v Sýrii, podporují vzbouřence

RE: Sýrie je mnohem větší průser než Libye.

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím dub,

ktorých magorov máte na mysli, aby boli eliminovaní ?

Turecko je súčasť globálnej fašistickej sily - NATO, a tak predpokladám, že tureckí šéfikovia sú len malí páni vo veľkej HRE. A úctivo a "poctivo" vykonávajú svoju úlohu pešiaka na globálnej šachovnici.
V Sýrii sa hrá momentálne takticko-strategický gambit, kde výsledok je nejasný ...
Ak by sme mali možnosť nahliadnúť do svetového zákulisia, možno by sme boli aj veľmi prekvapení...
[smích]

271122

28.06.2012 20:06

Na správné straně historie

RE: jen tak mimochodem

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím udo,

pochopiteľne Tvoje chápanie a vnímanie faktov, dejov, súvislostí...je diametrálne odlišné od chápania štatistického priemeru populácie, ktorá číta a v TV vidí všeličo a sem tam napíše niečo aj tu do diskusie.
Na margo Tvojho príspevku , keď som dobre pochopil slušnú repliku, Ťa asi(?) anonym 193 vo svojom podvedomí zaradil k slovenským fašistom... [smích]
Ja osobne si napr. nemyslím, že Hitler bol nejaký génius. Skôr v jeho pozadí bolo pár geniálnych, aj finančných mysliteľov (objektívnejších vo vzťahu k realite Života), a tí dostali od Globálneho prediktora na chvíľku zelenú. A to ešte úplne nevieme, aké bolo prepojenie klanu Rothschilda - Sche(i)(c)kelgrubera - GP , vrátane vzťahov s úrovňou podvedomého ZLA voči celému ľudstvu.
Aj Obama dostal Nobelovu cenu a nejaví sa žiadnym nadpriemernym géniom... [smích]

Ty už si sa na vyššiu úroveň prebojoval rokmi práce na sebe, v spojení s kolektívnym duchom, Tatkom.... No musím sa ich bežných a nevidiacich, ktorí ešte nemajú správne roz-líšenie, trošku zastať. V tom zmysle, že sú zneučení (ako si aj mne svojho času napísal) a mnohí nemajú k dispozícii "správne" - "objektívnejšie" informácie a tak nemajú takmer žiadnu šancu veľmi pochopiť fakty v ich celostnej spojitosti. A takto útržkovite to skutočne aj od tých intelektom obdarených je len určité hádanie, čo tým aut-(t)or vedome myslel, keďže v psychike nemajú k tomu vytvorené žiadne zodpovedajúce obrazy - formácie = informácie(a obyčajne ani v operačnej a disponibilnej pamäti).Sú to pre mnohých - sakra primárne informácie.

Veľmi dobre vieš, že monopol LEV - íčat je založený na monopole prístupu k lepším (objektívnejšim) informáciam a bežná populácia je o ne voš-iz-ená.
Preto by možno bolo veľmi vhodné, keďže sa pohybujeme na prevážne českom portále, sem vložiť podrobnejšiu analýzu našich národov. Hlavne s dôrazom na kontinuitu globálneho historického procesu, v súvislosti s regionálnymi procesmi, previazanosť morálnych aspektov s osudmi národov povedzme Rakúsko-Uhorska a potom i ČSR...ČSFR ► ČR a SR.
Možno by bolo potom možné sa vyhnúť určitým národnostným diskrepanciam v budúcnosti, keby sa daná téma rozobrala do bližšich detailov ?!
Ak tu napíšeš, že "Každý národ má vládu, akú si zaslúži", tak Ti osobne garantujem, že 99,9 % populácie nevie reálnu podstatu tohto tvrdenia a možno niekto pochopí, že sa to vzťahuje na kolektívnu morálku daného národa (podľa seba súdim iných, ale možno nie som ďaleko od pravdy).

P.S. Dúfam, že sa nehneváš, že som troška oproboval skelet a "udovsku" morálku, keďže sa k Tatovi blížiš už pekných pár rôčikov...(samozrejme, že chybička sa môže pritrafiť a ani ten najlepší učiteľ nie je dokonalý, ale možno nejaké zdravé frcnutie ovečky kukajúcej z košiarika sa žiadalo - v určitej priamej, nielen nepriamej forme) [smích]

Kysučan

271271

02.07.2012 22:00

Na správné straně historie

RE: jen tak mimochodem

Kysučan 85.?.?.?

[cool] More(n) Dank [cool]

Základný problém ľudskej (alebo ešte neľudskej?) civilizácie bude v tej tisícročia deformovanej rovine - že ľudia stále ešte nechápu cez svoje zdeformované vedomie a podvedomie (a mnohí ani veľmi nemôžu, resp. nechcú...) hierarchicky najvyššie pravidlo, ktoré si menoval ako 1. prikázanie. Takto sú potom do značnej miery odrezaní od vnútorného dialógu s Tatom a pri ceste Životom potom moc ani nehľadia na tie ďalšie prikázania ...

Viď napr. podivná vnútorná otázka mon-signora Bezáka ("...čo také strašné som urobil..?" ) a hysterický kvikot Médei a petície bratov slobošov proti odvolaniu,
čo je samozrejme úplne zbytočné, ak nehľadíme na ďalšie ohlupovanie veriacich zombíkov.
Normálne ti začínam veriť, že ten "Vatikán" to možno s ľudstvom myslí aj dobre [smích]

Neboj u Tatka nebudem na teba bonzovať, ani sa na teba vyhovárať, veď aj tak by mi to bolo prdky platné... [smích]

Gramotná otázka k pomalým a rýchlym neutrónom ešte neznamená, že pýtajúci sa chápe celý princíp atómového reaktora, aj keď vyfasoval Rozlíšenie, skelet a aj Mieru.

>Myslím ale, že čitatelia fóra sú snáď už medzičasom
>dostatočne gramotní na to, aby si jednotlivé možné
>politické motívy, ich váhu a previazanosť vedeli
>identifikovať a zoradiť sami.

Tu mám trošku obavu, či si mnohí dokážu správne interpretovať napr. tento tvoj 3. dielny príspevok. Tí hysterici si to tu vedia celkom dobre zanalyzovať, odkiaľ fúka vietor, ale asi tí výkonnejší majú momentálne dovolenku !?


>Diskutovať, poučiť sa z minulosti je nevyhnutné, no
>extrémistickými tabu-fašistami nálepkujúcimi svojou tvárou
>ostatných s cieľom skryť sa v dave, sa bežní Slováci,
>Češi, Maďari, Nemci, Cigáni, Muslimi.. a ostatní(včítane
>rozumných judaistov)rozoštvávať nenechajú.

Verme, že tých rozumnejších bude pribúdať. Keď tak niekedy čítam diskusiu napr. na SME-tisku dejín, tak tých triezvych a rozumných názorov nebýva až tak veľa, zvlášť keď sa jedná o "citlivé" témy. Treba však povedať, že novodobí čarodejnici na zmätení stáda pracujú dobre a vytrvalo.

271410

04.07.2012 19:07

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

RE: Ilumináti v ČR

Kysučan 85.?.?.?

Na úvod pár úvah o autorovi (článok je ináč platená reklama knihy Makowa). Kto je Henry Makow Ph.D. ? Kanadský publicista, pôvodom zo Švajčiarska, konvertita z judaizmu na kresťanstvo, dlhoročný autor viac, či menej vydarených sprisahaneckých teórii iluminátov, ktorý si až vo veku 50 rokov dokázal založiť rodinu. Nezdá sa vám to nejaké podivné? V Živote všetko so všetkým primerane súvisí. Prečo Makow vymenil najstaršiu výpalnícku sektu za modernejší a rozšírenejší typ zombifikácie = ohlupovania bežných ľudí? Ak si niekto zakladá rodinu na starobu, tak niečo s jeho psychikou nebolo a asi nie je úplne v poriadku ?!

U judaistov obriezka na 8. deň po narodení má za následok paralýzu pravej hemisféry mozgu, dochádza k narušeniu vyššej nervovej sústavy, možno po celý zvyšok života – chybné spracovanie informácii, deformita morálky, neschopnosť hodnotenia svojho správania ► asi nemusím písať, kto zväčša stojí za klanmi úžerníkov a klamárov, TV a filmovým priemyslom, pornografickým priemyslom…
Súčasní de-formátori ľudského vedomia a podvedomia , kde patrí aj Makow, pracujú s veľkým podielom pravdy, ináč by v dnešnej době internetu boli jednoducho neakceptovateľní . Makow vytrvalo mnohé veci rôzne mystifikuje, aby sa pravda zahmlila a stratila.

Kto teda sú tí skutoční Ilumináti = „osvietení“ ?

S veľkou pravdepodobnosťou sa predpokladá, že hierarchicky najvyššie globálne riadenie sveta, ktoré symbolizuje „božie“ OKO nad pyramídou moci má štruktúru:

2x(1+10)

- táto štruktúra sa nazýva aj Globálny prediktor (GP) = Globálny parazit = Nikto = Oni…,pretože je pred svetom skrytá, aby nebola cieľom, pri ich antiľudskej činnosti
- vyprofilovala sa z úspešného managerského riadenia starovekého Egypta s tzv. tandémovým kolektívnym spôsobom výberu a predikcie najlepších riešení problémov v spoločnosti
- GP má veľmi vysoké poznanie objektívneho priebehu prírodných i spoločenských procesov
- pred verejnosťou ukryté vedomosti sú odovzdávané poväčšine len ústnou formou z generácie na generáciu
- výkonnou zložkou moci GP je jeho periféria - judaisti a rôzné slobodomurárske spolky – tí podľa úrovne zasvätenia (v podstate selekčný výber a kultivácia) obsadzujú rozmanité posty vo viditeľnej i neviditeľnej sfére riadenia
- geneticky vyšľachtený judaistický podprahový kolektívny periférny modul má už cca 3 000 rokov a spolu s biblickou ideológiou tvorí základ tzv. Biblického projektu zotročenia celého ľudstva (dnes tzv. NWO)
- bežný pracujúci ľud je pre GP len pracujúci dobytok – nástroj – otravný hmyz - nič

271508

04.07.2012 19:10

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

RE: Ilumináti v ČR

Kysučan 85.?.?.?

Pokr.

- znacharska štruktúra GP sa po opustení Egyptu usadila v starovekom Ríme a v súčasnosti sa jej sídlo nachádza už min. 300 rokov vo Švajčiarsku ( aj Makow odtiaľ pochádza, Lenin stade išiel robiť revolúciu v r. 1917 do Ruska, tu dožíva Michail Gorbačov alias sionista Garber po úspešnej realizácii rozbitia ZSSR, tu sídli aj matka všetkých centrálnych bánk sveta – BIS atď. )
- v reálnom živote štruktúru GP vidíme na futbalovom ihrisku, kde 2 jedenástky so svojimi kapitánmi a presne určenými úlohami nevedomky naháňajú satana – loptu ( preto je tak forsírovaný a podporovaný ako masový kolektívny egregor ovládania stáda ).

Čo teda tí „osvietení“ vedia, že im to umožňuje riadiť a ovplyvňovať celý svet ?
Veľmi zjednodušene:
► Vedia, že Tvorca = Boh = Vis Maior je len jeden a ten dal človeku slobodnú vôľu výberu.
► Ľudstvo ako celok stvoril Tvorca ako kolektívny supersystém, ktorý sa samoreguluje na základe systému kódovaných informácii (mozog je dekóder).
► Ak sa človek odtrhne od pravdivého zdoja informácii, tak sa deformuje jeho morálka vo vzťahu k Objektívnej realite = Pravde.
► Odtrhnutie od Pravdy zabezpečili „osvietenci“ prevážne cez skreslené a deformované náboženstvá, kde Boha nahradili rozmanitými pseudobohmi.
► Vedeli vytvoriť koncept a cez neho ovládnuť tzv. Konceptuálnu moc, ktorá je akoby „neviditeľná“.
► Vedia, že ich status v kolektívnom riadení ľudského podvedomia je veľmi vysoký, keďže dokážu veľmi dobre predvídať budúcnosť = ako sa stádo bude správať = ako sa bude diať Objektívna realita.
► Vedia, že existujú hmotné biopolia ľudstva, národov, skupín, kolektívov...tzv. egregory, ktoré sú zodpovedné za 90 – 95 % pod(ne)vedomej činnosti ľudí.
► Ak je naštrbená morálka, tak psychika človeka nedokáže správne dekódovať - rozlíšiť pravdivé informácie, čo objektívne vedie k deformovanej kultúre, správaniu a konaniu...

Čím väčší je odklon od predurčených cieľov ľudstva, národov...až po jedinca, tým je jeho osud ťažšie skúšaný = dostáva zaslúženú „odmenu“ v rôzných formách – vojny, prírodné i technické katastrófy, degenerácia, neplodnosť, homosexualita, rôzné deviácie, psychické postihnutia, choroby...a to sa prenáša aj na nasledujúce generácie – geneticky, aj egregoriálne!
Je to v podstate spätná väzba, ktorá má slúžiť k zmene morálky. Môže dôjsť aj k okamžitému prerušeniu zlej a škodlivej tendencie (smrť), alebo jedinec nebude mať pokračovanie (napr. homosexualita)...

Výsledok vidíme denne v realite Života na planéte Zem...

271509

06.07.2012 10:31

Na správné straně historie

RE: jen tak mimochodem

Kysučan 85.?.?.?

Kauza Bezák má iste viacero zaujímavých aspektov a neznámych, vrátane zákulisných aktérov. A podľa toho ako nadšene sa tejto kauze venujú presstitúti, tak ideologický boj, v dnešne rýchlo sa meniacej dobe, nám pripraví ešte nejedno prekvapenie.

Vidím, že máš informácie, ako sa hovorí "z prvej ruky", ktoré si prepojil s historickým procesom.
Ak tu máme precedens, ktorý na našich historických územiach nemá niekoľko storočí obdobu, tak to bude mať významné miesto v riadiacej matrici sekty RKC.
Tomko bol ten, ktorý neznámeho Bezáka vytiahol na arcibiskupský stolček. Pravdepodobne tam svoje zohralo štúdium Bezáka v Ríme.Ide o to aký bol zámer, a ako sa dieťa vydarilo, resp. nevydarilo ?! Tomko vo svojom veku 88 rokov je už starý matador v hlavnom štábe RKC a môžme len hádať, akú a koho víziu a ciele sledoval a sleduje? Isteže v chápaní bude asi podstatne ďalej, ako Bezák.
R.Bezák bol "vysvätený" s magickými číslami 6.6. o 15 hod.(666) a okamžite začína "čistiť" konzervatívcov. Koho Trojský koník bol ? Neplnil dobre úlohu "užitočného idiota" v liberálno-deštrukčnom modeli v spojení s kameňo-uholníkmi a mediálnymi prostitútmi?
Ak uvážime, že finančné, homosexuálne, pederastické a iné amorality cirkevných hodnostárov veľmi Vatikán neiritujú - je to predsa tolerantná a láskavá cirkev, miluje a odpúšťa svojim vinníkom - tak prečo Bezáka rýchlo šupity out?
Vznikol exemplárny prípad, ktorý na dlhší čas odradí nádejných kandidátov cirkevného liberalizmu príliš sa angažovať na poli autodeštrukcie.

Áno, ovce začínajú viac mylieť a hodnotiť situáciu.Pre drvivú väčšinu však platí, že viera = pravda, a tak nádej na zdravé prehodnotenie nie je možné príliš očakávať. Všetko si to asi žiada nejaký vývoj.
Rozkol taktiež neočakávam, aj keď mediálni žoldáci prikurujú pod kotlíkom. Možno pridávaním energie do matrice RKC spôsobia pravý opak až sa ovečky začnú z premnožstva negatívnej E prebúdzať z delíria kultového opiátu... [smích]

Prečo prisudzujete tomuto prípadu až taký ďalekosiahlý dopad a prečo priamy dopad na F ? Okolité krajiny chápem a iste to potrasie tekvičkami cirk. hodnostárov aj ďalej.
V dnešnej zrýchlenej dobe možno aj Tatko rýchlejšie osvieti ovečky a manipulačné a zombifikačné techniky pomaly budú prestávať plniť svoju antiľudskú úlohu.

I keď, ani väčší priekak, ako zvykneš písavať, nie je možné vylúčiť. [velký smích]

271581

18.07.2012 18:36

Obrana hrdosti normálních lidí je nutná!

RE: Společnost je skutočne nemocná!

Kysučan 85.?.?.?

Môžeme si položiť otázku, prečo pri rôznych gay pride parádach, či otvorenej propagácii rôznych sexuálnych deviácií zo strany fašistických mediálnych prostitútov ( ospravedlňujem prostitútky – tie predávajú svoje telo, na rozdiel od morálnej novinárskej spodiny, ktorá predáva svoju dušu ) politici, „morálne“ duchovné autoriti alebo pedagógovia zaryte mlčia, resp. ešte tieto zvrátenosti podporujú ?

Qui bono ?

LGBT (skratka z angl. – Lesbians, Gay, Bisexual, Transgender ) je v posledných desaťročiach živený masmédiami ( masová dez-informácia na riadenie ľudí ) a objektívne sa ukazuje, že je to globálny jav, pre ktorý je najlepšie pomenovanie ídeový internacizmus. A keď je niečo globálne, tak projektanti a kontrolóri obyčajne majú globálne ambície...

Jedným z hlavných cieľov je zničenie inštitútu rodiny v národných kultúrach, pretože sa tak vytvára predpoklad na absolútne zotročenie ľudí.. Predstaviteľom LGBT je cudzia akákoľvek kultúra rodinného života. Podmienky k tomuto globálnemu fenoménu boli vytvorené „sexuálnymi revolúciami“ v 60. – 70. rokoch min. storočia. To bola globálna kampaň, ktorá smerovala na masové rozrušenie inštitútu rodiny v bežnom národe a strednej triede cestou zničenia spoločenskej morálky a vytvorením a akceptovaním zvieracích inštinktov v psychike ľudí, ako normy.
LGBT je teda len logickým pokračovaním rozvratu morálky a psychiky tento krát pod heslom: „ Sexuálnej slobody, rovnosti a tolerancie k zvrátenostiam“ !
Bol vytvorený aj „Medzinárodný deň boja s homofóbiou“ ( etymologicky zámerne deformované slovo – predsa žiaden normálny človek nemôže mať strach z homosexuálov...). Ten je 17.5. a tento dátum bol vybratý preto, lebo 17.5.1990 bola homosexualita vyňatá z medzinárodnej klasifikácie chorôb.

Áno – homosexualita a ďalšie sexuálne deviácie sú choroba – choroba duše = psychiky ! Príčin je pomerne veľa, ale to je na dlhší analytický rozbor.
Základom zvráteného správania sú neľudské typy psychiky, kde psychiku treba chápať ako informačno-algoritmický systém a u LGBT predstaviteľov je morálne štandardná psychika rôzne poškodená. Je známe, že viaceré tajné slobodomurárske spoločnosti, „kreatívne“ TV, či iné organizácie si do svojich radov automaticky berú LGBT členov...
Z rôznych štatistík je zrejmé, že dochádza k prudkému narastaniu týchto zvrátených komunít v spoločnosti. Z toho vyplýva, že spoločnosť je morálne (duševne) i fyzicky chorá = u ľudí dochádza ku genetickým mutagénnym zmenám - až na úroveň živočíšnej psychiky homosexuálnych jedincov.
LGBT komunita zahŕňa do seba v prevážnej väčšine predstaviteľov tzv. sociálnej „elity“ a prostý národ je zastúpený len veľmi zriedka (napr. niektoré primitívne kmene žijúce v lone prírody homosexualitu vôbec nepoznajú).

272199

18.07.2012 18:41

Obrana hrdosti normálních lidí je nutná!

RE: Společnost je skutočne nemocná!

Kysučan 85.?.?.?

Pokr.

S rozvojom „chorej“ civilizácie v rozvinutých krajinách, hlavne Západu, dochádza k vytváraniu čoraz väčších komunít a ich skrytosť sa začala meniť a nové defektné skupiny vystúpili z tieňa a začali bojovať o transformáciu spoločenskej morálky. Tento proces však Globálny prediktor nenechal nepovšimnutý a samovoľný vývoj sa zmenil na kontrolovaný a riadený proces.

Vytvorila sa tzv. LGBT sieť kozmopolitného charakteru ( podobnosť s výpalníckou judaistickou morálnou spodinou je čisto náhodná – prečo nevyskúšať osvedčené vzory, že áno ) s transnacionálnymi a nadnárodnými subkultúrnymi prvkami. Toto dáva možnosť manipulovať spoločnosťami na globálnej úrovni.
Súčasná „medecína“ nedokáže vyliečiť prevážnu väčšinu LGTB jedincov, ako je to u iných obetí totalitných ideológii. Inými slovami: LGBT sieť je oveľa stabilnejší systém manipulovania so štátmi, ako internacionalizmus, multikulturalizmus ai.
LGBT je teda agresívny globálny program zameraný na morálny rozvrat „naturalov“ a musí byť pre zdravého človeka morálne odporný! Je to agresívna kozmopolitná invázia do matríc a egregorov človeka ( podvedomia jednotlivcov a spoločnosti ). Bežný človek nie je v stave chápať túto agresiu, ale má právo byť od tohto ochránený. A toto je proces sociálnej hygieny a nie porušovanie „ľudských práv“ , ako to tvrdia mediálne papagáje v žolde.

Globálny program zasiahol aj tzv. židov v Izraeli. 19.4.2012 došlo k absolútnemu prevratu hodnôt judaizmu. Za rabínov sa budú môcť od budúceho roku prijímať aj predstavitelia gayov a lesbičiek. To odporuje Talmudu i Starému zákonu. Napr. rabínom – ideologickému učiteľovi judaizmu sa mohol stať len ten, ktorý získal príslušné vzdelanie a vytvoril rodinu!
Hold, Globálny prediktor, ašpirant na svetovládu - je nadžidovský a akákoľvek nácia je mu ukradnutá...

Riešenie problému LGBT určite nie je cestou fyzickej likvidácie v duchu starozákonných noriem. Tento problém môže byť riešený len prechodom k inej forme života civilizácie, kde sa zásadne zmení psychika členov spoločnosti a LGBT komunity sa štatisticky významne stanú takmer nemožné. Táto amorálna politika môže byť neutralizovaná a vykorenená len rovnakou globálnou alternatívnou politikou. Nie teda politickým nasledovaním procesu degradácie civilizácie, v duchu vtipu:

Žid chce utiecť z Ruska. Na vízovom oddelení sa ho pýtajú: „Abram Mojsejevič, prečo chcete odísť z Ruska? Čo sa vám nepáči ?“
Abram hovorí: „Mne sa nepáčia vaše postoje k homosexualite“.
„Aké problémy, veď s týmto je to všetko v pohode“.
Abram sa poškriabe po brade a hovorí: „ Pozrite sa na tendenciu – za Stalina sa za homosexualitu strieľalo, za Chruščova a Brežneva väznilo a nútene liečilo a teraz sa to stalo normou! Tak a ja teraz chcem odísť z tejto krajiny, pokiaľ sa to nestane záväzné...“ [velký smích]

272200

24.07.2012 17:49

Obrana hrdosti normálních lidí je nutná!

RE: !!! VAROVÁNÍ!!! Od18-ti let a pouze pro otrlé!

Kysučan 85.?.?.?

Isteže sa dá s niektorými vašimi úvahami anonym 85 súhlasiť, ale možno by tiež nebolo na škodu, predtým ako niečo začnete tvrdiť, sa v danej problematike troška lepšie zorientovať.

Tzv. sexuálna orientácia indivídua je komplex anatómie tela (viditeľnej a vnútornej), biochémie organizmu, štruktúry jeho biopoľa a biopoľovej fyziológie ( posledné 2 súčasná pseudoveda ignoruje ).
Pohlavie jedinca sa zadáva geneticky v procese počatia. Tu treba chápať, že geneticky mechanizmus nie je len chromozomálny aparát a mitochondriálna DNA, ale tu vstupujú aj biopoľové procesy - individuálne i kolektívne.
Medzi genetickými a biopoľovými komponentami existujú určité vzájomné vzťahy, ktoré sú v mnohom podmienené morálno-eticky a vychádzajú za hranicu chápania dnešnej medicíny a biológie!

Preložené : Najvyššie pravidlá Vis Maior hovoria o nemožnosti pokračovania daného genetického materiálu pri vážnych morálnych pokleskoch rodičov,predkov = prerušuje sa chybná vetva ( niečo podobné je aj neplodnosť ). Ezoterici tomu hovoria negatívna karma.

Okrem toho sú pri homosexualite ai. psychických sexuálnych deviáciach aj ďalšie faktory vzniku:
- V procese vnútromaternicového vývoja alebo v čase rastu dieťaťa sa objavia nejaké škodlivé vonkajšie faktory - ultrazvuk plodu, fajčenie, lieky, GMO potraviny, ekológia, aditíva do potravín a nápojov ai., ktoré neumožnia správne zrealizovať bezchybný genetický program vývoja organizmu.
- Tzv. kultúrny vplyv k prechodu k homosex. komunitám - túžba vyskúšať všetky rozkoše sveta pod tlakom inštinktov stáda, ak človek prebýva v takomto prostredí.
- Nedostatok geneticky naprogramovanej averzie k perverznej sexualite ( napr. v genetickom kóde je tiež zakódovaná informácia, ktorá zabraňuje sexuálnej žiadostivosti k vlastným potomkom ).
- Zmeny psychiky pod tlakom traum alebo psychotropných látok, čím dochádza k poškodeniu psychiky v rôznej miere.

Kultúrny vplyv a v menšej miere prechodné poškodenia psychiky sú liečiteľné aj dnešnou "paramedicínou". Jedinec však musí silne chcieť a "umenie" psychiatra musí byť dostatočne veľké.

Od 50-tych rokov min. storočia dochádza vo "vysoko civilizovaných" krajinách Západu k akcelerácii sex. deviácii. Príčina leží v spôsobe a morálnych aspektoch danej spoločnosti!
Proste spoločnosť je chorá. Zvyšuje sa štatisticky podiel ľudí s neľudskými formami psychiky, a preto tolerancia odtiaľ potiaľ.

A treba si uvedomiť, že títo nešťastníci sú zneužívaní temnými silami v pozadí na globálnom rozvrate klasickej rodiny a spoločnosti, čo sa prejavuje aj v politicky nebezpečných rozhodnutiach.

Preto pozor na propagandistické mýty o neškodnosti týchto komunít, ich tolerancii, vyšším právam na úkor bežných ľudí...atď.!

272443

Dnešné OH, ako aj iné vrcholové športové udalosti nemajú s klasickým zmyslom športu (zvyšovanie fyzickej kultúry tela spojené so zlepšovaním zdravia, a tým aj zlepšovaním duševných činností) už veľa spoločné.
Dnes je to hlavne špecifický významný spôsob riadenia prvkami socio-kultúrnej magie (inžinieringu). Na OH, MS vo futbale, či Tour de France "čumia" miliardy oviec, čo je pre zakulisných globálnych adeptov na svetový "trón" krásne veľké a tupé stádo vhodné na porážku. [smích]

Militarizáciu OH v Londone treba vidieť z inej úrovne, ako je napísaný článok.

Môžme si položiť niekoľko základných otázok:
1.Komu slúžia OH v dnešnom prevedení a v Londone?
2.Čo hovorí symbolika týchto OH?
3.Koho(čoho) sa organizátori boja?
4.Prečo Alžbeta II vystupuje pri otvorení ako komparzová slabo platená "herečka" skákajúca s padákom z vrtuľníka [velký smích] ???

Dnešné OH v Londone sú obrovský okultný rituál na počesť 22 (=2x11) Majstrov Temnoty tohto sveta. London patrí spolu s Washington D.C. a Vatikánom k špecifickým hlavným interface na kódovanie pokynov Majstrov k viditeľnému svetu, pri plánovanej ceste k svetovláde. Majstri majú radi prastaré symboly, a potom vidia, že poslušní lokaji zodpovedne plnia svoje úlohy:

Logo OH - SION
Izaiáš 60:14 ..."Budú ťa volať Mesto Hospodina, Sion Svätého Izraela."
Aj hlavná bezpečnostná služba G4S pochádza zo "svätého" Izraelu, aj keď nevie splniť predpísané úlohy...
Prvý, kto odhalil rébus loga - Rik Clay bol "zasamovraždený"...
Maskoti - jednookí kyklopovia (predátori, ktorí žerú živých ľudí) majú na sebe viacero znakov Majstrov:
Vševidiace OKO- symbolizuje tiež priamo Majstrov a nachádza sa aj na 1 USD bankovke, ako aj v kostoloch, kde symbolizuje okultného boha, za ktorého sa Majstri skývajú, a ktorého zakomponovali do "svätých" písiem. Ďalej na nich nájdeme napr. pyramídu, Sion, pentagram, srdce, slnko...
Mená sú veľmi zaujímavé a netradičné - Wenlock a Mandeville. To anglicky kryptológovia rozanalyzovali ako : WE UNLOCK MAD DEVIL (odomkli sme šialeného diabla).
Osvetlenie olymp. štadióna vytvárajú situačné pyramídy s oddelenými vrškami, ako na 1 USD bankovke = Majstri pochádzajú z Egypta.
LOH v Londone sú XXX. v novodobej histórii:
X = 22. písmeno gréckej abecedy = GP = 2x11 Majstrov
► X. LOH v Los Angeles v r. 1932 prvý krát použili dnešný stupeň víťazov, ktorý symbolizuje - pyramídu
► XX. LOH v Mníchove v r. 1972 - bolo obetovaných (akože ináč) 11 izraelských športovcov jednookému kyklopovi
► XXX. LOH London v r. 2012 - uvidíme, ale niečoho sa pri okultnej oslave Majstrov boja...

A kráľovná impéria GB Alžbeta II nám vlastne len potvrdila, kde je jej miesto v dnešnej reality show - po boku Jamesa Bonda... [velký smích]

272699

01.08.2012 23:49

Dluh federální vlády se pátým rokem po sobě zvyšuje o více než o bilion ročně

RE: Dluh je ten nejlepší prostředek k ...

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím udo,

Popíšte teda prosím cez vaše vnímanie symbolov pojem "NIČ", alebo "NULA". Zrovna tak priestor bez hmoty. Pozor, vákuum je tiež formou hmoty, 5.agregátnym stavom. Neznamená teda, že keď je v nejakom priestore vákuum, ze tam nie je nič. Na to prosím pozor pri zostavovaní Vašeho modelu! Tento problém sme spolu s kolegami z iných katedier neraz riešili.

Na ktorú katedru a kedy môžem prísť na prednášku? [smích]

Alebo musíš (-te) vymývať naďalej študentom gebuľky einsteinovskými pojmami Hmota - Energia - Čas a Priestor?
V tom prípade - Nemám zájem... [smích]

No možno sa už aj na Slovensku, či v ČR na materialistických okultných školách učí napr., že:
► Vesmír má príčinu svojej existencie.
► Tvorca vesmíru je bez príčiny, začiatku, zmeny (času, priestoru) a je nemateriálny.
► Tvorca nemá začiatok svojho jestvovania, pretože je nezapríčinený a je nemenný.
► Tvorca je nemateriálny, pretože všetko, čo je materiálne sa nejakým spôsobom mení na subatomárnej,atomárnej a molekulárnej úrovni.
► Tvorca stvoril vesmír z ničoho (hoci Ty píšeš, že vyzerá byť večný, ale načo by potom bolo vnuknutie Genesis ?).
► Tvorca je nesmierne inteligentný (ak sa to dá tak nazvať), pretože podmienky vesmíru obsahujú až neuveriteľne presné naladenie (fine-tuning), ktoré smeruje k inteligentnému usporiadaniu elementov a fragmentov vesmíru.
► Tvorca riadi celý vesmír a každý dostane také riadiace informácie, aké si zaslúži svojim konaním.
atď...

Otázkou je aký je zámer-cieľ a či a aký bude koniec ?

Už aby sa objavil nejaký ďalší kolektívnym ľudstvom vymodelovaný Filip IV Pekný a Niktošom a ich okultistom nabúral ich prefíkaný kreditno-finančný systém, aby sme sa pohli trošku veselšie ďalej...
[velký smích]

272831

03.08.2012 21:08

Křížová výprava na východ

RE: to je daleko starší

Kysučan 85.?.?.?

Zaujímavý pohľad na h-is-tóriu (dejiny podľa Tóry) dvjv.
Iste vám takýto článok prišiel veľmi vhod, pretože je zdá sa zameraný nie na hľadanie súvislosti vo vzťahu k objektívnej pravde, ale na jej zahmlievanie... [smích]

Fond Strategickej Kultúry, odkiaľ je prevzatý článok N. Mališevskeho - ináč je to pomerne plodný tmavooký a tmavovlasý "Rus"), nejaví veľkú snahu po objektivite a podľa mňa patrí k masmediálnemu novodobému "ruskému" oligarchickému prúdu. Bolo by zaujímavé vedieť pozadie financovanie tohto Fondu.

Ak sa na historicky proces pozrieme cez prizmu globálneho procesu koncentrácie výrobných prostriedkov = moci , tak pri určitom priblížení môžeme svet rozdeliť na 2 skupiny:
1. Stádo - široké masy s obmedzenými informáciami a vedomosťami.
2. Úzky kruh - s určitými monopolnými informáciami, ktorého poslaním je riadiť.

Už v starom Babylone, Mezopotámii a Egypte bolo rôzné vzdelanie pre úradníkov a nižšiu kastu kňazov a pre vyšších zasvätených vo vnútornom kruhu. Biblický projekt ovládnutia sveta touto "elitou" s určitými monopolnými informáciami vzišiel z Egypta a s vytvorením "skupinky nomádov" z delty Nílu prešiel cez 42 ročný proces šľachtenia pochodom cez Sinai do Judeji.Tu sa skryla do kmeňa Léviho. Aj v starej Judei boli iné vedomosti pre plebs(Tóra,Talmud a letopisy) a diametrálne odlišné od poznania Levitov, ktorí prenikali do Sanhedrinu - židovskej veľrady.Taktiež aj kresťanská cirkev mala v stredoveku iné informácie pre radových pastierov ovečiek a pre vyšších zasvätených.

Preskočíme pár tisíc rokov:
Čo sa zmenilo? Takmer nič.
Zasvätený kruh periférie Globálneho prediktora - parazita (2 jedenástky tandémneho riadenia starovekého Egypta) sa skladá z rôzne zasvätených judaistov a slobodomurárov, ktorí svoje monopolné (skryté) informácie využívajú na skryté riadenie stáda a svoje vlastné obohacovanie, na úkor bežného pracujúceho a nerozmýšľajúceho dobytka.
Napr.:
Francúzska buržoázna revolúcia - murári Solomonovho chrámu múdrosti
USA (vznik a riadenie) - murári(protestantská riadiaca elitka) a najmä od 20. stor. judaisti
VOSR - judaisti a miestne lóže
Rozpad vých. Európy - judaisti a miestni zasvätenci
Financovanie: judaisticko-internacionálna masonská úžernícka periféria
Hlavné riadenie: nadžidovská a nadštátna Hlava 22,na ktorej počesť teraz v hlavnou sídle svetového masonstva v Londone sa predvádzajú okultné hry a dochádza k nabíjaniu akumulátorov egregoriálnej mágie.

Kto najviac zbohatol ( = úspešne egoisticky riadil ) rozpad Ost bloku?
ČR:Kožený, Kellner, Bakala, Babiš, Komárek, Dospiva, Vítek...
Ani jeden sa nejaví rímskym katolíkom... [smích]

Rusko:úspešne rozkradli Chodorkovskij, Abramovič, Nevzlin, Gusinskij, Berezovskij, Deripaska, Prochorov atď. za opitého úsmevu gója Jeľcina, tiež nevyzerajú byť byzantskými "pravoslávnymi" katolíkmi... [smích]

Hmmm..

272917

04.08.2012 20:14

Křížová výprava na východ

RE: to je daleko starší

Kysučan 85.?.?.?

Neťahajte stále tie falošné a skreslené informácie spolu s oslíkom dvjv. Môže sa stať, že tvrdohlavý oslík sa spravodlivo nas.rie a kopne vás do citlivých miest... [smích]

Možno by to však pomohlo, aby ste si uvedomil skutočnú ( keď sa vám nepáči objektívna ) realitu a začal rozmýšľať pre koho vlastne svojou kaleidoskopickou ( často fiction ) tvorbou pracujete.
Chápem, že v každom ideologickom režime sú kolaboranti s fašisticko-byrokratickou režimnou klikou a peniaze predsa nesmrdia, ako nás múdro poučil Titus Flavius Vespasianus.
A ovečky predsa treba smerovať žiadaným smerom alebo v nich vzbudiť zmätok a stádovité správanie a myslenie, aby dobre zamaskovaný mierumilovný, humanistický, tolerantný, večne nenažratý, démonkratický kossher vlk - mal ľahšiu prácu... [smích]

Shalom

272958

04.08.2012 21:24

Křížová výprava na východ

RE: to je daleko starší

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím Oracle,

ak sa trošku vyznate v symbolike, tak to vyzerá tak, že 2 x 11 hláv naďalej stojí za globálnym riadením sveta. Nič vo svete sa nedeje náhodou a dá sa z viacerých znakov a symboliky - na ich počesť zo strany "zasvätených" - logicky vydedukovať ich existencia v tzv. svetovom zákulisí.

Skupina 2 x (1 + 10) bola v starom Egypte elitárnou skutočnou skrytou riadiacou mocou, ktorá tandémovým spôsobom dokázala po vyše 2000 rokov stabilne udržovať a rozvíjať danú kultúru a spoločnosť. Každý jedinec v jedenástke sa špecializoval na určitú oblasť (niečo podobné, ako dnes odborný minister) a mal rovnako hodnotný hlas pri rozhodovaní ako šéf skupiny 11, v rámci kolektívnej Hlavy 22.
Špecialista v danej oblasti (bol dlhodobo pripravovaný a zasväcovaný do utajovaných informácii) potom rozpracoval riešenie , v oblasti do ktorej bol zasvätený. V druhej 11 - ke to bolo obdobné. Klamať bolo zakázané a v podstate to nemali ani zapotreby - samodisciplína na vysokej úrovni. Dialekticky sa dopracovali k riešeniu nejakého problému. Mohla vzniknúť aj remíza, keď jedna jedenástka mala iný názor ako druhá. Vtedy pravdepodobne muselo byť prijaté iné (objektívnejšie) riešenie. Ich poznanie objektívnych zákonitostí bolo a je na veľmi vysokej úrovni. Len škoda, že to egoisticky využívajú vo svoj prospech a v prospech "vyvolenej" pyramidálne usporiadanej kasty judaistov a masonov, ktorí vytvárajú ich výkonný a riadiaci aparát na zber shekelov a strihanie oviec.

Napr. symbolika ich egregoriálneho ovládania procesov, pomocou číselnej Miery:
Pri matricovom 11 - kovom riadení pádu dvojičiek ►
CIEĽ: 2 veže WTC 411m vysoké = 2x11
11.9.2001 = prvá 11
254. deň v roku = 2+5+4 = 11
111. dní do konca roku
Prvé lietadlo American Airlines Nr. 11
Na palube 92 ľudí = 9+2 = 11
Na palube 2. lietadla bolo 56 ľudí = 5+6 = 11
Posádka lietadla 2 piloti + 9 personál = 11
Záchranná služba v USA má číslo 911
atď.
A že ovládajú niektoré "paranormálne" technológie je veľmi pravdepodobné.

272962

07.08.2012 18:22

Křížová výprava na východ

RE: to je daleko starší

Kysučan 85.?.?.?

Ahoj udo,

bol som pracovne i teplotne prehriatý, ale ako vidím, tak Ty si v poslednej dobe mimoriadne "plodný" ... [smích]

Ďakujem za doplnenie - upresnenie - rozvinutie myšlienok. Isteže sa čísla, kódy, symboly...atď. dajú nájsť všelikde(?), kde ich niekto chce nájsť. To sa so starým sociologicko cult-urologickým "mágom" nebudem prieť. [smích]
Ak ich však niekde býva neprimerane veľa s vysokou frekvenciou opakovania a udalosť má globálny význam na desiatky nasledujúcich rokov, tak cieľový stavový vektor v systéme Niekto nastavil a spustil ďalší parciálny podprogram, s využitím svojich znalosti vesmírnych zákonov Miery. Tu si samozrejme znova nabije príslušné vyschýňajúce energetické egregorové polia, ktorých je majiteľ i manager.


>Nebezpečenstvo "numerológie, veštenia, ezoteriky, mystiky,
>mágie a okultizmu,.." býva v neznalosti súvisiacich
>objektívnych dominantných pravidiel a bezpečnostných
>mechanizmov.

>Na druhej strane by sa mal o tieto veci kaźdý zaujímať,
>keďže to patrí k jeho potenciálu a ide asi o najmocnejší
>nástroj s-trojenia, tvorenia "osudu". Preto zo strany
>samovyvolencov tá úporná snaha o mystifikáciu(z gr.skrytie)
>uvedených technológii a ich princípov.

Ale poďme od teoretizovania k reálnemu Životu - pár mojich nedávnych osobných skúseností s "mystikou" a HNR:

1.Dcéra mala okultným školstvom stále ešte značne deformovaný názor na otázku, čo bolo prvé - sliepka, či vajce. Snažil som sa jej hlbšie vysvetliť základné pravidlá Najvyššej hry. Úplne som ju nepresvedčil. Hneď následne v noci mala sen, že jej horí izba a celá je v plameňoch. Prišiel záchranca v podobe mojej osoby a plamene zahasil.Paradoxne mi nikdy o svojich snoch nerozpráva, takže spätná väzba zafungovala... [smích]

2.Riešil som vážnejší životný problém, ktorý sa za daných okolností javil byť ťažkým orieškom. S ľahkosťou bytia som to nechal na Vis Maior a onedlho riešenie prišlo "samo", zhmotnené v podobe môjho starého priateľa, s ktorým som sa mnoho rokov vôbec nevidel a neboli sme ani v kontakte.

3.Svojho času premýšľam, že toto a toto by moja žena mala urobiť a vybaviť. Ani nie do minúty mi zvoní mobil a žena mi oznámi, že presne to ide urobiť a vybaviť. Keďže mám v rodinnom egregore najvyšší status ( vedome nepodlieham matriarchátu - len naoko ), tak viaceré veci sa mi darí riešiť na diaľku bez vyslovenia jedinkého slova... [smích]

Takže, čo môže dokázať taká Hlava XXII so svojimi znalosťami objektívnych pravidiel v systéme MIM?!
Hmmm...

Ináč ďakujem udo za viaceré in-formácie (spätná väzba [smích] ).
Skutočne som si poriešil viacero zásadných vecí a zbavil sa niektorých neduhov. Vrelo každému odporúčam - neegoisticky sa napojiť na Najvyšší systém.
Bez akýchkoľvek pochýb to umožňuje výraznú pozitívnu zmenu kvality života človeka i jeho okolia.

273111

07.08.2012 19:56

Křížová výprava na východ

RE: to je daleko starší

Kysučan 85.?.?.?

Vidím, že podstatnú časť Vám už udo odborne vysvetlil. O celej problematike, aby to človek adekvátne pochopil by však bolo potrebné napísať niekoľko kníh - preto sa pýtajte.

Takže len veľmi zjednodušene a heslovite:

Riadenie = ovládanie = moc
Každý človek niekoho riadi (min. seba) a zároveň je riadený.
Najvyššie riadenie je Vis Maior = Tvorca = Boh...
Najvyššie pozemské riadenie predstavuje tzv. Globálny prediktor(GP) = Hlava 22, o čom tu v tejto téme bola širšia diskusia.
Nižšiu úroveň globálneho riadenia pod Hlavou 22 predstavujú tzv. židia a slobodomurárske lóže.
Až potom nasleduje úroveň riadenia svetových regionálnych blokov či štátov - EÚ, USA, Rusko...
Treba teda pochopiť, že národní politici v ČR, či SR sú 4. až 5. triedni "riadiči" a nerozhodujú o žiadnych dôležitých otázkach (-izmoch, ideológiach, fin. systéme...).
Riadenie treba teda chápať ako hierarchické procesy, kde subjekt nemôže zmeniť hierarchicky vyšší proces (podobne ako v ozbrojených silách: armáda - divízia - pluk - rota - čata, nemôže rota zmeniť fungovanie pluku, direktíva musí prísť z vyššej inštancie).
Riadenie môže byť štruktúrne (direktívne) a bezštruktúrne (nepriame). GP používa na cca 95% nepriame riadenie a spoločnosť sa akoby samoriadi v prednastavenom systéme.
Tento globálny systém sa nazýva aj Biblický koncept(projekt), keďže jadrom riadenia sa javí biblia.
V tomto koncepte má GP tzv. Konceptuálnu moc - najvyššiu.
To, čo vidíme navonok si môžete predstaviť ako matriošku alebo cibuľu. Navonok vidíte svetových politikov, ktorí "akože" riadia danú krajinu, či blok, ale v skutočnosti len danej funkcii prepožičiavajú tvár, ale majiteľom je skrytá matrioška, atď. až sa dopracujete k tej poslednej = Vis Maior, ktorého sa
GP snaží imitovať.
Aby bolo možné globálne ovládnutie sveta potrebujete ľudí, ktorí budú mať kozmopolitný charakter (tzv. židia) alebo sú zasvätení do určitých informácii (masoni). Tí sú vzájomne poprepájaní a otvorene či skryto plnia zverené úlohy.
Za plnenie svojich úloh dostávajú časť ukradnutých a korupčných shekelov.
Masonstvo vzniklo vo Veľkej Británii, keď bola globálne impérium. Za dátum jeho oficiálneho vzniku sa považuje 24. jún 1717, keď sa v Londone spojili štyri lóže do prvej veľkolóže.
Okultné hry - olympijské hry sa v starovekom Grécku usporadúvali v auguste alebo septembri na počesť boha Dia. Keďže GP imituje Najvyššieho - tak LOH sú okultný podnik na jeho počesť.
Egregoriálna mágia- egregor si je možné zjednodušene predstaviť ako povedzme magnetické pole (nevidíte ho, ale viete, že existuje a má hmotný charakter). Je vytvárané určitým kolektívom ľudí, čiže je to biopole, ktoré je nabíjané emóciami = energiou ľudí. Moderná paveda to posúva do ríše okultizmu, pretože cez tieto biopolia sú riadené a ovládané celé skupiny, národy, veriaci...

Automaticky kráceno

273113

10.08.2012 15:29

Křížová výprava na východ

RE: to je daleko starší

Kysučan 85.?.?.?

Ahoj udo,

súhlas - každý lepšie uvažujúci človek by mal čo najskôr prezrieť hru globálnych samozvancov (tí lokálni asi ani poväčšine moc nevedia o čo sa hrá - i keď sa miera chápania zákonite neustále zvyšuje) o odrezanie od Vis Maior.

Ináč sa asi bude ľudstvu ťažšie pohnúť zo status quo, ktoré v dnes už zglobalizovanom svete bolo nastavené vďaka neznalosti a pohodlnosti premýšľať a hľadať podstatu svojho JA...

Podmienky, zmenou logiky sociálneho správania, boli nastavené z dielne VM, ide len o to, ako rýchlo to ľudkovia pochopia, alebo či bude potrebný ďalší závit po vývojovej špirále.

Re:hrátky s čertem

High society v CIA,Mossade,či bývalej KGB (následovník je FSB) alebo aj iných "tajných" službách je vyberaná "elita" lepšie uvažujúcich egoistických jedincov, ktorých "naučeným" cieľom je do určitej miery ochrana Biblického konceptu za každú cenu. V tom sa mi ani Putin & Co. nejaví o moc lepšie, ak beriem podporu "pravo"slávnej cirkvi a boj dvoch koncepcií, kde biblická má stále navrch. Aj keď koncepcia, ktorá je zobrazovaná navonok tvárou Putina vyzerá byť ľudskejšia, ale...

Určite však pracovníci v žolde CIA, Mossadu, či FSB nevyzerajú v svojich "mystických" schopnostiach byť nad úrovňou imitátorov Vis Maior.
A keď si zoberieme "ľudskú" zodpovednosť za hodenie atómových bômb na Hiroshimu a Nagasaki, tak hlavná - strašná zodpovednosť je na 33.(3x11) prezidentovi USA Trumanovi alebo na skrytých konceptológov, či niekde inde parciálne rozfázovaná?
Podobne pri 11.9. 2001 nie je možné zodpovednosť prifakliť G.Bushovi Jr., ktorý asi tiež veľmi nechápal (a ani doteraz asi plne nechápe...), čoho je "spoluautorom" a čomu prepožičal tvár idiotos. Asi preto ešte žije...

Bezpečnostné pravidlá VM však v daných kruhoch sú v politickom pozadí lepšie "ošetrené", ako u hercov, spevákov, či právnikov... A tak tí, čo nevedia (nikto ich to nenaučil) ako vyjsť zo svojej "neľudskej" role tvrdo platia za svoju neznalosť - samovraždami,duševnými chorobami, rôznymi nešťastiami...

Život jedinca je najlepší barometer jeho "úspešnosti", ako dokázal svoje poslanie od VM pretaviť do svojho života v kruhu svojej rodiny, blízkych a okolia. Ak niekto má väčšie problémy so svojim okolím, dostáva automatickú spätnú väzbu, že niečo robí nevhodne a musí zmeniť svoje myslenie a konanie.

Ale ako píšeš, to je na dlhý príbeh Homo sapiens sapiens a jeho vývoja k skutočnému Človeku. Minimálne od obdobia "mystickej" Atlantídy a nasledovníkov rasy " vládcov" a " pracujúceho " náradia, či dobytka alebo hmyzu ... [smích]

Snáď sa k skutočnému Človeku dopracujeme aj v dnešnej generácii... A tú "atlantickú civilizáciu" pošleme do kelu... [smích]

273213

10.08.2012 17:55

Zdokonalování metody „barevných revolucí“

RE: Barevné revoluce

Kysučan 85.?.?.?

Hmmm...

Klaus , Fisher, Zeman...a iní.
Môžeme sa spýtať Pavel prečo sa jedna servilná vláda strieda za druhou a chodia sa potom "udrieť" o Múr nárekov.
Myslíte si, že za to môže Tel Aviv, či Sion ?

Z určitého pohľadu je asi úplne jedno, kto bude prezidentom ČR. Izrael je na svetovej globálnej šachovnici len pomerne nedávno vytvorený kôň. V skutočnosti ani (v šachovej terminológii) nedosahuje hodnotu koňa, len strategicky lepšie postaveného pešiaka. Je to falošný KôŇ - asi ako ten v Tróji... [smích]

Bežní izraeliti-judaisti sú rovnaké "hlúpe" ovce, ako ktorákoľvek skupina, národ, národnosť ... vo svete, ktorej sa nechce moc premýšľať a berie Život taký, ako sa jej podsúva.
Sú používaní ako zástierka skutočným plánovaným dejom vo svete. Pochopiteľne, tí šikovnejší a snaživejší judaisti-sionisti sú využívaní v zmysle Izaiášovho zákona ako výpalnícka skupina, prípadne v židovskom remesle (kulturologickej výmene riadiacich informácii, čoby hlavnej forme globálnej informačnej vojny v sfére devastácie ľudského vedomia a podvedomia) = herectvu a "umeniu", ako falošná spoločenská skupinka na predprogramovanie bežnej populácie na neľudské a pochybné ciele. Drvivá väčšina to robí nevedomo, s určitou mierou vedomých osobných výhod a kolaborácie s daným režimom a ideológiou.
Využívajú sa pritom určité genetické a predprogramované stereotypy, ako to tu bolo neraz spomenuté. Aby sa zachoval vyšší rating "vyvoleného" národa nebol v žiadnom holohoaxe obetovaný nejaký vyššie postavený židovský kozel. Zomierali len bežné judaistické ovce - napr. posledne pri útoku v Bulharsku.
Isteže, pokiaľ sa v nich neprebudil človek, alebo nesiahali na vyšší piedestál (napr. Jicchak Rabin a neželaný mierový proces...).

Skutočný programátor dejov určite nie je v Jerusaleme alebo v Tel Avive...! To by už snáď každý, kto sa na Zvědavcovi pohybuje dostatočne dlho a má chuť premýšľať o tu napísaných faktoch, nemal pochybovať.

Ak však nebudeme vidieť ďalej, ako sa nám to multimédia, či alternatívne média(v dobrej viere robia kozla záhradníkom) snažia nahovoriť, tak skutočne nemáme právo na to, aby sme mali prezidentov, vládu a ľudských zástupcov takých, ktorí by mohli vytiahnúť ľudstvo z dnešných exkrementov...

A to myslím úplne vážne.

273217

30.08.2012 18:46

Míří Mitt Romney k postu prezidenta Spojených států?

RE: Mitt

Kysučan 85.?.?.?

Karel,

Mitt alebo Barack Obama jedno jest...

Sú to vždy starostlivo vybraté figúrky, kde sa predpokladá, že budú plniť vopred určené úlohy a kde hlavným cieľom je vybudovanie nového svetového poriadku, ktorý je dlhodobo plánovaný a znamenal by úplné zotročenie ľudí.
Tu USA boli už dávno slobodomurárskymi silami z francúzskeho ( vtedy lídrujúceho prostredia skrytej vlády) projektované ako náhrada za bývalú globálnu veľmoc - Great Britain, ktorá už nemohla plniť z viacerých dôvodov svoje globálne úlohy navonok ( v svetovom zákulisí sú však odtiaľ ťahané viaceré motúziky).
Samozrejme mnohí, ako dnes, by si to ani moc nevšimli...a budú tvrdiť, že to tak "náhodou" prišlo, že:

- Čína (ako novodobý vzor "socialistického" NWO - takmer bezprávni otroci pracujú ako dobytok, často 14 až 18 hod. denne, v podmienkach hodných feudalizmu a úzka nomenklatúrna "elita" sa usmieva a ich majitelia majú majetky presahujúce 1 mld. USD ) sa pomaly stane svetovou veľmocou Nr.1
- svetovo bežná 10 až 30 % nezamestnanosť je výsledkom neschopnosti jednotlivých vlád
- extrémna zadĺženosť krajín, ktorá ide na úkor bežných ľudí a kde veľké korporácie sú "socialisticky" sanované zo štátnych rozpočtov je výsledkom neschopnosti politikov
- homosexuálov, parazitov, cigánov, judaistov a iné morálne zvrhlé skupiny treba chrániť a v masmédiach ich predstavovať ako výkvet inteligencie, vôle po úspechu, slobode,...ktorých bežný národ prenásleduje, závidi im, nechce im priznať nadštandardné práva atď.
- stredná trieda postupne mizne a splýva s "chudobou" a mierou úspechu je bezbrehý individualizmus, založený na "konzumných princípoch" je len v individuálnej schopnosti daných jednotlivcov
- USA je výkvet "demokracie" a treba si z nich brať vzor...
Atď...

Pochopiteľne, ak by budúci prezident USA nechápal a náhodou by začal v ňom "rašiť" človek, tak by mal postarané o komfortnú smrť, ako napr. J.F.Kennnedy. To však už v dnešnej informačnej dobe nikto z "vyvolených" politikov nikde neriskuje a jednoducho hrá svoju nepríliš ľudskú partitúru a čaká, či sa ľudia náhodou nezobudia-nepreberú a nezačnú masovo poukazovať na hlavné zdroje ich nešťastia...

U Obamu do určitej miery hrozí, že v 2. volebnom období by mohol ukázať aj nejaké svoje "ľudskejšie prvky", ako ho načapali viackrát média, pri jeho vyjadreniach...
A preto sionmédia teraz preferujú Mitta, hoci asi ani Barack by to pri dnešnom ešte stále pretrvavajúcom žalostnom (ne)vedomí ľudstva moc neriskoval...

A tak podobne ako v ČR, či inde vôbec nezáleží, aká hlava - ako klon Hlavy XXII. - bude sedieť v prezidentskom paláci a následne bude čučať na malých žiačikov, či usmievať sa na známkach...
Na minciach v EÚ už hierarchovia nebývajú, už sú tam len nemenné pentagramové hviezdičky J-EW(U) UNIONU... [velký smích]

274151

05.09.2012 22:29

Přední ekonom: Island to udělal správně … A všichni ostatní to dělají špatně

RE: zpět k prosperitě

Kysučan 85.?.?.?

Ra(o)-skoľ-nik-ov,

ja by som navrhol "arizáciu" majetku sionistom, rozkol-nikovom, démo-kritom, židobolševikom, židoiluminátom...aj iným hyenám ľudstva.
Historicky to malo veľmi dobré dôsledky pre ekonomiku bežného národa, napr. v Slovenskom štáte, ale aj inde...
Pochopiteľne sú to "nacistické myšlienky"... [velký smích]
Ti nacionálni socialisti však mali aj vo viacerých veciach pravdu a z toho si treba vziať ponaučenie.
Ak by si ktorýkoľvek národ zobral späť majetok získaný na jeho úkor úžerou, burzovou špekuláciou, drogami a inými prostriedkami démon-kracie, tak by určite nemal problémy s nijakým sociálnym problémom dneška.
Vôbec netreba "loviť" nikoho, len si vziať to, čo ľuďom zákonite patrí a čo vytvorili svojimi vlastnými rukami a hlavami.

Ak mi popredný židovský "ekonóm", laureát Nobelovej ceny (v posledných dobách - cena za najlepšie oklamanie bežného ľudstva) súdruh Stiglitz bude tvrdiť, že Island to urobil správne...a iní špatně, tak by som ho ako nositeľa Nobelovej ceny okamžite "zastrelil":
Kde bol doteraz ???
Žil na tejto planéte, alebo ju len vyžieral ?
Prečo "veľký" nobelovský ekonóm nevidel o kúsok dopredu?
Načo sú ľudstvu takýto nobelisti???
Čo sleduje svojimi vyjadreniami takýto ľudský odroň ... [smích] ?

Viac kontroly, viac regulácie ... a aby sa to neopakovalo - najlepšie nejaké svetové inštitúcie, svetová centrálna banka a mena v "správnych" kosher paprčiach...

Quo vadis, domini? Quo vadis, orbis?

274421

10.09.2012 21:54

Přední ekonom: Island to udělal správně … A všichni ostatní to dělají špatně

RE: zpět k prosperitě

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím dub,

hlboké hmmm...?!

Trošku nerád sa vám pletiem do debaty, ale vlastne prečo nie, ak to má smerovať k niečomu, čo by mohlo trošku zmeniť výhybku... [smích]

Isteže terminologický aparát uda a používané vyjadrovacie prostriedky nie sú zďaleka pre všetkých (obávam sa, že na Gaussovej krivke len nepatrné štatistické nevýznamné promile z horného meridiánu nad 130 plne chápe, čo chce povedať, pretože to predpokladá znalosť mnohých analytických prác, filozofických škôl, mnoho vedomostí,z ktorých sú mnohé za obzorom dnešnej pavedy...atď.).
V podstate aj ja som mnohokrát hádal (a niekedy aj teraz), čo chcel autor všetko povedať v napísanom - v prste ukazujúcom na Mesiac...

Dosť ma prekvapilo, že práve Vy dub ste sa stal tvrdým a nekompromisným oponentom...

Ako si teda Vy predstavujete "novú spoločnosť"?
Máme tu príklady z krajín ako napr. Grécko, či Španielsko, kde svetové fašistické zákulisie vytunelovalo do kosti národ, ľudia sa búria a výsledok je nijaký...Nanajvýš vyššia nezamestnanosť a priťahovanie slučky okolo gágorov...
Čiže celý systém žido-kresťanskej civilizácie (Biblický projekt)v USA alebo EÚ je plánovaný ako katastrofický - apokalyptický. Dnes v ňom žijeme a politické j-elitká nám "akoby" nedávajú žiadnu nádej na zmenu k lepšiemu...

Chcete robiť ozajstnú revolúciu ? Kde máte zo svetového zákulisia platených Che Guevarov,Leninov, Trockich, Castrov alebo Václavov Havlov? Chcete pri pive - pár dobrodruhov zmeniť systém ?
To už dnes snáď nie - ani sám tomu neveríte...

Systém je veľmi silne nastavený, klobúk dolu pred znacharmi, ktorí ho naprojektovali a naďalej udržiavajú pri živote. Predstavili vám ho vo svojom starodávnom sídle, odkiaľ mnohokrát ovplyvňovali chod svetových dejín - Londone - aj pri otváracom aj pri zatváracom ceremoniáli LOH - Fénix znova vzlietal z popola(chcel som tu dať aj link, ale už zmizol...☼)!

A zas, ako po mnohokrát: Homo homini lupus

Ja ozaj vidím cestu len v e-volúcii dub. Iná cesta bohužiaľ neexistuje, na to sú vo svojich neľudských a manipulatívnych technikách tí, čo ovládajú svet až moc dobrí v chápaní zákonitostí tohto sveta!

274653

12.09.2012 23:22

Přední ekonom: Island to udělal správně … A všichni ostatní to dělají špatně

RE: zpět k prosperitě

Kysučan 85.?.?.?

>Pochvala patrí naozaj skôr ko-legom, či ko-logu, ak chápeš.
>Inak..aj vlci(tak, ako židia, či voldemortský nadrabinát)
>nám idú v mnohom príkladom, ako správne múdro povedal pred
>pár mesiacmi v detskej relácii Zvedavci na rádiu
>Devín(Slovenský rozhlas)jeden z členov OZ Vlk.

Igen,i-gen...

Mať okolo seba dobrých navigátorov je na nezaplatenie. O tom by mohli mnoho hovoriť napr. viacerí vzdušní i námorní vlci, keď nevedeli nájsť správnu cestu...
Ak zoberieme tú pomerne dlhú vývojovú dráhu od katastrofálneho zániku Atlantídy, cez Mojžiša, Iesusa a ďalších, až do dnešnej doby, tak musím uznať, že vlčí nadrabinát si viedol celkom úspešne vo vytváraní hmly na cestách a necestách hovoriaceho dobytka, či náradia.

A napriek tomu, že tu máme technickú barličku (ako zvykneš písať) vo forme internetu, tak s hľadaním správnej cesty to mnohí majú aj tak ťažké a cez húštinu a hmlový opar de-magogov často nevidia les a inštinktívne s nimi lomcuje zlosť a iné pudy.
Asi ani OZ Vlk nevidel nikdy slobodného vlka voľne pobehovať v prírode... [velký smích]

Ono ani na "r-evolúčnom" Islande to ešte nebude také rúžové, ako to prezentujú alternatívne weby - vlci a ich nadháňači tam stále pomerne pevne držia opraty v rukách. A ako vidia a chápu pravdivú životnú filozófiu zástupcovia ľudu je ešte ťažko vôbec hodnotiť (a pochopiteľne islandský národný egregor).
Evolúcia myslenia je predsa len dlhodobý nízkofrekvenčný proces a začiatky vyššej vývojovej špirály obyčajne nebývajú ľahké.

Vlci a tzv. židia a ich rozmanití pacholci sa neustále snažia udržiavať im prospešné parazitické status quo. Veď kôň ešte stále ťahá, ovce síce mečia, ale nič im to nie je platné. Bradatí súdruhovia, démonkrati a liberasti žmýkajú z bežného národa, čo sa dá, prípadne doporučujú čistý heroín, ako zdraviu prospešný liečik na rôzné neduhy, ako napr. judaistický liberast Poliačik ( asi už značne poškodená psychika ).

Ale každý tu má svoje miesto a je sa od nich niečo možné naučiť, ale z mnohých si netreba brať príklad... [velký smích]

Dub nechce reformovať, Poliačik chce deformovať, Ty & co. sa chcete potichúčky vkradnúť judaistom do košiara, Fico chváli Nemcov za pozitívny prístup k Eurovalovu, Putin kvituje, že Mitt je správny, priamy chlap, ktorý sa dokáže otvorene vyhrážať ruskému medveďovi...

Veď v tomto "šašovskom" cirkusovom svete je radosť žiť. [velký smích]

274712

14.09.2012 17:02

Úpadek Západu: Tragédie nebo komedie?

RE: Tragédie nebo komedie?

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím rem,

s niečim, čo tvrdíte sa dá súhlasiť, s niečim menej a časť je prebratá dezinformácia, obyčajne s "alternatívnych" webov.

V prvom rade Paul Craig Roberts nie je až tak neznáma figúrka a už dlhodobo píše proti USA a Izraelu. Prečo? A prečo mu nikto nedá po hube alebo ho neprenásleduje, ako sa to stáva mnohým skutočným disidentom a bojovníkom za pravdu ?
No preto, že je v "správnom" masonskom spolku, ktorý hľadá ( a ohlupuje ovce ) - pre svojich majiteľov z rangu nadštátneho svetového zákulisia lepšie podmienky pre ich svetové globálne záujmy. Iste uznáte, že USA a Izrahell sú už moc sprofanovaní v očiach lepšie vidiacich oviec, a tak na dobytčom trhu ich cena neustále klesá, tak ako aj hodnota US dolaru.

Ben Shalom Bernake alebo Super Mario sú len pred ovce nadstrčené figúrky - tváre pre uvoľňovanie emócii oviec.
FED - je najvýnosnejšia privátna banka na svete, ktorá si za cca 200 000 USD ročne kúpila židovskú tvár Bena Shaloma Bernakeho. V skutočnosti je to len pomerne slabo platený druhoradý manager. Ak si pozriete ročné platy špičkových managerov Rothschildovských a Rockefellerovských bánk, tak tie sa pohybujú v desiatkách mil. USD, podľa výsledkov kvality úžery,lobingu a "šikovnosti". Tam sa totiž predpokladá aj "kreativita" - tvorivosť a ľstivosť v oklamaní oviec, národov a štátov pri dosahovaní ziskov!
U FED-u a ECB ide len o tragikomickú úlohu hlavného herca "vierohodne" podať a "predať" čučiacim ovciam ďalšiu emisiu obeživa, na to stačí len lepší rétorický prejav, nízka morálka protagonistu a určitý stupienok v príslušnej masonskej lóži...

Hodnota 1 USD emitovaného v r. 1913 v čase presunu právomoci z Kongresu na FED (vydávať do obehu americký dolár) je dnes necelé 2 americké centy a bude samozrejme ešte klesať, s postupnou emisiou ďalších USD. Obdobne je to aj u J-EWRA, ktoré od r. 1999 stratilo cca už 20 % svojej vnútornej hodnoty.

Nadžidovskí vládcovia sveta - sú aj nad ktorýmkoľvek bankovým sektorom - nie sú vôbec hlúpi a sledujú svoju líniu globalizácie a centralizácie moci do čoraz menšieho počtu nadnárodných konglomerátov, vrátane bánk. Čiže - FED a ECB sú len nástrojom, v žiadnom prípade nie rukami a už vôbec nie Hlavou XXII, ktorá hýbe svetom a dejinami!

Nesmiete rem hádzať všetkých Amíkov a EUropakov do jedného vreca. Mnohí už precitli do reality a začínajú tušiť odkiaľ fúka vietor Božskej prozreteľnosti a celkom dobre chápu význam celého procesu globálneho koncentrovania moci.
Ak však stádo nechápe a nechce prejaviť svoj rozum a vôľu, chce byť vedené a ovládané, tak novodobí fuhreri to len vítajú.
Kde sú protesty Occupy Wall Street ? Aké priniesli globálnej, či US civilizácii výdobytky ?
Ako sa ku globálnej úžere stávajú vlády jednotlivých štátov je vidieť denne v TV alebo novinách...

274827

14.09.2012 17:17

Úpadek Západu: Tragédie nebo komedie?

RE: Tragédie nebo komedie?

Kysučan 85.?.?.?

pokr.

Vrelá podpora a vítanie kvantitatívnych "uvoľňovaní" a Euroválovov...
Proste stádo ešte stále zostáva na pozíciach na - porážku, tak ako je mu to dlhodobo naprogramované svetovým zákulisím. Bude ďalej strihané a rezané vyššou infláciou, nezamestnanosťou, zhoršovaním životných podmienok atď.

Cieľ Globálnej vlády je jasný - posunúť ovce tam, že samé budú chcieť globálnu vládu, globálnu menu, globálnych fuhrerov a fašistov...
Na tom pracujú masmééédia, politický analytici, guruovia, náboženskí hierarchovia, slobodomurárske a nadačné spoločnosti a rada ďalších nebohumilých spolkov v žolde...
Myslím si však rem, že dnes je už ľudstvo na trošku vyššej informačnej (duchovnej - egregoriálnej) úrovni a pokiaľ nezašibe určitým personam v rozhodujúcich krajinách, tak žiadna globálna tragédia nehrozí.
Vidíte sám, kde vedú vyprovokované náboženské rozbroje - ak chápanie ľudí prekročí náboženský status a tí pochopia, že majú len jedného Boha, ktorý ich chce dostať do pozície skutočných ĽUDÍ, tak drvivá väčšina nešťastí (vrátane fyzických a psychických chorôb) zanikne "akoby" samo od seba.

Mnohí politici hrajú divadelnú hru úmernú chápaniu a morálke svojich voličov, aj keď k tomu mám aj ja vážne výhrady a viacerých beriem ako zlo-dejov...
Pri celostnom chápaní kolektívneho ľudského ducha a jednoty všetkých dejov na Zemi - však bude musieť ľudstvo zmeniť najprv seba, aby si zaslúžilo lepších zástupcov - politikov a následne lepší a spravodlivejší svet a planétu Zem, ktorá má už citeľné krvavé rany...

274828

14.09.2012 19:31

Přední ekonom: Island to udělal správně … A všichni ostatní to dělají špatně

RE: zpět k prosperitě

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím dub,

ja vás plne chápem: Ak predpokladáte, presne podľa etymológie slova re-forma, že len zmeníte formu a nie obsah, tak k žiadnemu kvalitatívnemu deju nedôjde. V podstate ani re-konstrukce nepridáva novú kvalitu.
A demolice bez alternatívy by tiež s veľkou pravdepodobnosťou viedla k anarchii a chaosu.

Tak sa spýtam:
1. Máte(máme) nejakú kvalitatívne, komplexne a ľudsky vyššiu prepracovanú alternatívu riadenia v nepríliš intelektuálne zdatnom stáde ( tu zahŕňam aj lokálnu "elitu", ako špecificky druh stáda) ?
2. Máte(máme) k tomu, aby novú kultúru ľudskej spoločnosti, pevne uchopili nové kádre (ľudské zdoje - riešia všetko - nielen fráza personálnych šéfov globalizovaných ideológii a firiem) a dokázali by ju "predať" bežným ľuďom, ktorí veria na množstvo vyfabrikovaných mýtov a očividných klamstiev ?
3. Máte(máme) páky, aby sme presvedčili dnešnou civilizáciou rôznorode narušených a deformovaných ľudí, že svetonázorová filozófia jedného jediného Boha (= agregátneho Tvorcu Vesmíru a Zdroja informačného toku a riadenia), rovnosti a slobody človeka je to, čo privedie ľudské opičky k rozumnému chápaniu svojej existencie na planéte Zem, keď celý pozemský život žili v klamstve a deformovaní ich ľudskej podstaty?
Pozn.: Ak sa tu uvedie téma fajčenia, alkoholu, drog a sexu, tak tu máte vyjadrenia "ľudí", ktorí tu ináč nikdy nič poriadneho nenapísali...
4. Máme - okrem internetu - masovokomunikačný prostriedok na jednoznačné a pravdivé ovplyvňovanie a "napravovanie" deformovanej intelektuálnej činnosti stáda, aby pochopili ako sú klamaní a mystifikovaní ?

Atď...

Nemáme...A preto sa fašistickým Globalizátorom stále darí: Ľuďom podobní ešte stále neprekročili svoj prah vedomia a myslenia...

Ale doba sa rýchlo mení a netreba byť až takým skeptikom. Jedno "zhnilé" jablko dokáže zničiť celú úrodu...Pevne verím, že sa toho dožijem... [velký smích]

Klíčky hnilobných procesov na "židovských" hostiteľoch sú už trvalo zasiate, treba ich len preniesť na vyššiu GMO úroveň a skáza žido-kresťanskej Biblickej civilizácie bude veľmi rýchla - ako MOR (HO)! [velký smích]

274836

14.09.2012 23:11

Úpadek Západu: Tragédie nebo komedie?

RE: Tragédie nebo komedie?

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím rem,

neviem kto je autocenzúrne CML ,ale dnes už je dokonca hocikde možné písať úplne otvorene, takže nepoužívajte autocenzúru... [smích] , ba dokonca je to žiadúce ju nepoužívať. Autocenzúru prenechajte mediálnym prostitútkam, politikom a iným deformátorom ľudského vedomia, či nevedomia...

Globálna sila - vláda nie je už dnes úplne tabu, hoci sa zo všetkých síl snaží byť skrytá - anonymná. Preto sa aj na jej popis v analytických prácach používajú slová ako Nikto - podľa oslepeného Polyféma hrdinským Odyseom, ktorý kričal ostatným kyklopom, že ho oslepil Nikto, alebo Globálny prediktor -predátor.
Ak by sme išli ďaleko do predhistórie dnešnej civilizácie, tak sa s veľkou pravdepodobnosťou dostaneme k Atlantíde, ktorá bola zničená zásahom Vis Maior. Podľa dochovaných mýtov tam vládla rasa "vládcov" a zbytok bol "pracujúci dobytok", ktorý bol v postavení absolútnych otrokov. Po globálnej katastrófe pred cca 13 000 rokov došlo k takmer absolútnemu zničeniu vyspelej civilizácie, s takmer úplnou deštrukciou kolektívnej pamäte ľudstva - egregorov. Tí, čo prežili zrazu spadli do doby kamennej - úroveň vyspelejšieho zvieraťa (viaceré filmy a knihy z dielne masonov, ktorí dostali určité kvapky múdrosti to popisujú celkom vierohodne). Zachránili sa však aj viacerí z vyššej rasy "vládcov", ktorí potom plnili civilizačnú funkciu a boli bežným stádom považovaní za bohov...viď mnohé Eposy a "sväté" knihy.
Dnešný stav na Zemi - analyticky sa predpokladá, že sa potomkovia pôvodných hierarchov-zasvätencov snažia obnoviť stav z doby Atlantídy (vedome, aj podvedome), pričom ovládajú mnohé techniky, ktoré sú dnes braté ako sci-fi - telepatia, telekinéza, teleportácia ai.
Východzí stav dnešných skrytých globálnych vládcov sa predpokladá v Egypte, odkiaľ sa ich projekt, ktorý zvíťazil nad Východným - védickym rozšíril do západneho sveta a defacto ovládol svet. Je označovaný ako Biblický projekt.
Na Atlantídu poukazujú viaceré názvy - NATO - severoatlantícká organizácia, atlantická spolupráca, spojenectvo...atď.
V opozícii sú znacharské klany Ruska a Východu.
Zatiaľ Biblický projekt víťazí, pretože základ je položený na agresívnej úžere a kultúre, ktorá sa v rámci informačnej vojny vnucuje "spacovávaným" národom.

Informačná - svetonázorová - ideologická vojna tu prebieha už vyše 3 000 rokov a je to tzv. studená vojna (celkom dobre známy výraz z komunistických dôb). Je to vývojovo oveľa vyšší stupeň vojny ako tzv. horúca vojna za použitia klasických zbraní. Tá sa používa len v prípade, že už rase "vládcov" z rôznych príčin prihorieva...Tu sa USA používajú ako svetový policajt.
Pochopiteľne "management" USA je zasvätený do určitých tajomstiev z lóžových inštrukcií, a tak ani moc nehrozí, žeby v podstate "normálni" ľudia vo vláde USA (ináč spoľahlivo vyberaní) mohli prejaviť iný názor, ako ten...

Automaticky kráceno

274854

18.09.2012 17:43

Úpadek Západu: Tragédie nebo komedie?

RE: Tragédie nebo komedie?

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím anonym90 - skúste sa aj "zhmotniť" do nejakého nicku, veď to nič nestojí a aj bytosti pohybujúce sa po tejto planéte vyfasujú vždy nejaký kryptonym... [smích]

Sidorov a ezoterická agenda:

Bol by som trošku opatrný, keď sa niekde objaví nejaká "ezoterika", i keď , čo som to tak narýchlo pozrel je tam veľa pravdy, ale aj hlbokých machinácii s ľudským vedomím.
V podstate Sidorov a kol. patria k Východnej védickej mystike, ktorá prehrala svoj boj o "svetovú korisť" so Západnými znacharmi Atlantídy, ktorí teraz určujú chod dejín.
Keď niekto prehrá - znamená to, že nedostal podporu ZHORA, pretože jeho model - alternatíva je pre ľudstvo horšia, ako ta víťazná.

Atlantída a vysoko vyspelá civilizácia:

Historický dejepisný mýtus, ktorým sa kŕmia detičky, študenti a iné na človeka podobajúce sa opičky má stovky, ak nie tisíce trhlín - zopár najvýznamnejších:

► Už starodávne mapy presne popisovali pobrežia kontinentov, čo s takou presnosťou bolo potvrdené až kozmickým snímkovaním zo 70-80 rokov minulého storočia.
► Mapa tureckého admirála Piri Reisa z r. 1513 obsahuje aj presný relief Antarktídy, ale bez ľadového príkrovu, čo bolo potvrdené až kozmickým snímkovaním - čerpal zo zdrojov dávno p.n.l.
► Grónsko = Greenland - starodávny názov a ich mýty popisujú krajinu ako krásnu, teplú a zelenú.
► Sfinga a pyramídy moderná paveda situuje do cca 3000 rokov p.n.l., avšak mnohé egyptské obelisky, ktoré plnili úlohu slnečných hodín vykazujú odchýlku cca 15 stupňov zem. šírky.
► Vyhynutie mamutov nemá žiadne "pavedecké" vysvetlenie, hoci sa dnes nachádzajú obrovské kolónie ich klov na jednom mieste, často i dochované zvyšky, vrátane ich žalúdkov s rastlinnou potravou. Dokoncu sú záznamy, že "sibírčania" ich v permafroste našli a konzumujú ich mäso, ako z mrazničky (ochutnali aj mnohé vedecké expedície).
► Noeho(Atlantídsky znachar,ktorý sa pripravil na katastrófu) koráb z Biblie: Mnoho svedectiev o jeho nájdení na úpätí Araratu:
- Letec Roskovickij v časoch 1. svet. vojny tvrdil, že na úpätí horského jazera na Ararate videl polozatopený veľký koráb.
- Následne bola zorganizovaná ruská expedícia (oblasť Araratu vtedy patrila Rusku) a bol objavený drevený koráb s dĺžkou 125m, šírkou 25 m a výškou 15 m, ktorý už bol značne rozobratý.Expedícia urobila fotografovanie korábu, jeho premeranie a zobrala z neho vzorky materiálov. No po návrate do Petrohradu už v porevolúčnych časoch boli členovia a materiály na základe príkazu Bronštejna-Trockého jednoducho zničení...
- V r.1959 bol koráb znova objavený už vrastený do ľadovca pri snímkovaní tureckým letectvom.
- Potom boli k nemu vyslané viaceré expedície a časť artefaktov bola vystavená v r. 1985 v New Yorku.

275052

18.09.2012 18:00

Úpadek Západu: Tragédie nebo komedie?

RE: Tragédie nebo komedie?

Kysučan 85.?.?.?

Pokr.

- CIA už leteckým snímkovaním o objekte vedela od r. 1949 a všetko uložila do archívov a oficiálni Turci - mlčia (ako ináč, veď, tiež sú v masonských lóžiach).
Atď.

Atlantída bola zničená pravdepodobne kozmickou katastrófou (starodávne mýty napr. tvrdia, že Mesiac a Venuša sa na hviezdom nebi nenachádzali). Zem postihli obrovské výbuchy zemskej kôry a obrovské cunami, vysoké až vyše 1 km a tie zmietli takmer všetko. Došlo k veľkým posunom pevnín - napr. Egypt, Sibír, Grónsko ai. 15 stupňov na sever, Antarktída na juh do dnešnej oblasti južného pólu, Zem zmenila póly.
Zachránili sa len tí, čo boli veľmi vysoko položení alebo pripravení (vierohodne sa predpokladá, že vtedajšia masonská verchuška o približujúcej sa katastrófe vedela vopred).Dodnes sa predpokladá, že pôvodný genotyp človeka a iné artefakty zostali zachované v Himalájach...
Aj Thule, čoby okultný nacistický podnik, ktorý porodil Hitlera sa vo veľkom zaujímal o Himaláje a Tibet...A Václav Havel tiež často vítal pseudo Dalaj-lámu...☼
Severoatlantická aliancia, ako následník starodávnej Atlantídy sa snaží ovládnuť svet - veľkí hráči v zákulisí hýbu veľkými národmi a malí (napr. v ČR a SR) len pritakávajú a boja sa čokoľvek povedať proti. A obyčajne sú zahrnutí v reglementoch masonských nadštátnych lóži, čiže takmer žiadne nebezpečie zo zvolených štátnych predstaviteľov nehrozí...pokiaľ sa ľudia nezobudia... [velký smích]

275053

18.09.2012 21:33

Říjnové překvapení a „carterizace“ Obamy

RE: Nechci si hrát na chytrého

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím steve,

taký pesimizmus od nášho milovaného havlobijca som predsa len neočakával... [smích]

Venda a Webster G.T. to sú predsa "bratia", ktorí vždy chcú pre ľudstvo len to najlepšie, najlepšiu démon-grrráciu, slobodu a humanitné bombardovanie, sú proti Zionu a všetkým ich poskokom... [velký smích]

Ešteže máme Webstera Tarpleya - starého playera..., ktorý nám všetky zákulisné svetové nitky odhalí a ovce len blekocú, že už je im Ámen, že už tu máme rok 2012 a už je tomu šmitec...

Webster alebo aj Alex (Jones) sú už starí ojeb.vači (ojebbabrávači), snáď im už veľa ľudí moc toho, čo tvrdia neverí:

Webster nás už zabavil pred cca 10 rokmi výnimočným videom o kompletnej agende na vyhladenie ľudstva pod GB vodcovstvom.
Alex takmer každoročne zasvätene hovorí o svinstve USA a Izraelu a veľmi rýchlom útoku na Irán.
Obaja tvrdia, že USA politika je riadená z Izrahellu a všetci americkí politici sú jen loutky (čo je do určitej miery pravda).
A teraz nám Webster tvrdí, že film Innocence of Muslims je dielom tajných služieb (čo s najväčšou pravdepodobnosťou je skutočne tak) s cieľom dosadiť do "vedenia" USA mormóna Mitta Romneyho, ako pokrvného brata židovského Izraelu - ale to je už na smiech.

V celej histórii USA boli judaistami viac podporovaní Demokrati, ako Republikáni.
Ale podstatu veci to vôbec nemení, že každý US prezident a všetky hlavné politické strany v USA sú len marionetami vyšších judo-masonsko-mafistických kruhov, plniace úlohy, ktoré sa od nich očakávajú od temnej svetovej globálnej vlády.
To Webster ani Alex nikde nevytrubujú, ako aj nikde v ich dielach nie je spomenutý finančný úžernícky systém, ako jeden z prostriedkov na riadenie štátov a más a na ich porobení a úplnom zotročení.

Predsa sú len nejakými "lepšími" masonmi a nebudú všetko vešať ovciam pod nos. No nie ?

[velký smích]

275062

20.09.2012 20:39

Úpadek Západu: Tragédie nebo komedie?

RE: Tragédie nebo komedie?

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím Anonym 90,

ako vidím, tak udo to už skoro všetko "poriešil"... [smích]

Snáď len troška polemiky na vysvetlenie jeho tvrdení:
"Bohovia logicky neexistujú. To je pravda."
a
"Väčšina prírodných národov až po veľké "náboženstvá" sa však zhodujú v tom, že nejaký bezobrazný "veľký duch, Al-la-h, Boh", alebo niečo tu existuje."

To treba chápať tak (ak si to správne vysvetľujem...), že rozmanití bohovia ako sú prezentovaní ľuďom v ezoterike, náboženstvách a v rôznych prostriedkoch vymývania mozgov - reálne neexistujú. Boli Niekým zámerne vytvorení!

Cieľom mystifikátorov za oponou je deformovať ľudské vedomie = vytvorenie chaosu v prijímaní správnych informácii z toho zdroja, ktorý sa javí byť Tvorcom tohto vesmíru, t.j. toho, ktorého je možné rozmanite označiť, či už ako Stvoriteľ = Boh = Alah = Jahve = Manitou...atď.

Čiže to zhrniem:
Najvyššie riadenie vesmíru (Boh) existuje a jeho cieľom je vytvoriť z človeka skutočného Človeka, tzn. jeho námestníka na Zemi.
A tak človeku je súdené sa vyvíjať, aby pochopil na čo tu je a na čo bol vytvorený. Podľa toho, ako sa mu to darí - dostáva spätnú väzbu vo svojom živote a v živote svojich blízkych.

Akákoľvek viera v rozmanitých náboženských bohov, dobrých a zlých UFO-nov, "jašterov", mystiku, kabalu, rôzne kulty, vrátane tých védickych, či biblických... má za následok, že človek s malým "č" sa dostáva do príslušných informačných biopolí (egregorov), ktoré si sama príslušná skupina ľudí vytvára a ktoré sú (resp.môžu byť) ovládané "managermi", či "majiteľmi" týchto biopolí.
Tým zostáva do určitej miery odrezaný od správneho informačného toku od svojho Tvorcu, čo môže mať až veľmi neblahé osobné dôsledky, ako aj neblahé následky pre kolektívne deformované vedomie - okolia - skupiny - národu, až po celú civilizáciu (príkladom je spomínaná Atlantída).

A na čo najväčšiu morálnu deformácia ľudstva a odklon od správneho informačného toku hrajú tí "zasvätenci" v svetovom zákulisí, na čele s Hlavou XXII = Globálnym prediktorom, ktorý má na Zemi najvyššiu, tzv. Konceptuálnu moc.
Neustále - už tisícročia vytvárajú mohutný informačný šum, v ktorom sú mnohí (drvivá väčšina ľudí - len cca 4 až 5 % ľudí štatisticky nie je možné vnímať ako ovce) viac, či menej stratení...

Tak...a už len odhodiť všetky viery a z biblickej kultúry nabraté deformity a hurá k skutočným synom Slnka (nie ra-bínom), až k Slnku osvietenia...☼

275172

21.09.2012 15:53

Je Nový světový pořádek „židovský“?

RE: hmm

Kysučan 85.?.?.?

Ah jah Mnichov...

Ak ste skutočne taký "antižidovský", tak si treba naštudovať, na aký účel vlastne slúžil Cyklon B a kde je jeho reálna pravda použitia v Konzlageroch...atď.

Alebo...
Čo sa mi zdá oveľa pravdepodobnejšie, tu slúžite ako volavka anti-jew nálad, s následných vysvetľovaním ad absurdum z dielne ídeových deformujúcich spriaznencov typu Bohumila, Také se bojím, =(!)= , OIO, dvjv a iných ( podľa kódov ich príspevkov takmer identických persón) transformérov Pravdy, ktorí sa snažia potom odvrátiť hrozbu z prezradenia skutočnej úlohy tzv. židov a hodiť to celé na pseudokresťanov rôzneho druhu... [velký smích]

Na podstate veci to nič nemení - patríte k deformátorom ľudského vedomia (či nevedomia), s cieľom uškodiť bežnej populácii. A je jedno, či to robíte vedome alebo čiastočne nevedome, presne podľa Hegelovskej tézy a antitézy...

To, čo tvrdíte je značne nedostatočné - až choré - a vaši kvázi oponenti sú na rovnakej vlne nevalnej chudoby ducha a raz-umu...

Snáď aj k vašim kruhom zaveje vánok Božej prozreteľnosti, pravdy a spolupatričnosti človeka...☼

275245

21.09.2012 20:47

Úpadek Západu: Tragédie nebo komedie?

RE: Tragédie nebo komedie?

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím Jarmilka,

boli na tú dobu mimoriadne vysokí a bielej pleti. Ich majestátny vzhľad, vysoká postava a vedomosti ich predurčili byť bohmi v daných civilizačných centrách, žili niekoľko násobne dlhšie, ako dobytčí plebs, ktorí civilizovali.
Boli aj dobrí aj zlí - odtiaľ máme dobrých a zlých bohov...☼

Ak chcete niečo bližšie o vládcoch Atlantídy, tak doporučujem si prečítať:
- Platon: Timaeus a Critias, kde v novodobej "histérii" prvý píše o Atlantíde - prebraté informácie, ktoré egyptskí žrecovia (ako ináč) porozprávali Solónovi
- epos Mahábhárata
- Graham Hancock: Stopy Bohov
- Imanuel Velikovskij - Worlds in Collision (Svety v kolízii)
- Т. Н. Дроздова, Э. Т. Юркина “В поисках образа Атлантиды”

Môžete si potom urobiť vlastný obraz a názor o niektorých historických dejoch na planéte Zem.

275265

01.10.2012 18:14

Přímý útok na prezidenta

RE: Psychologickou analýzou lze dokazat Klausova vkastizrada

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím Roderick,

veľmi dobré krátke zhrnutie do 3-och bodov. Poďme na ten relevantný bod 3:

S Vašim hodnotením V. Klausa nemôžem úplne súhlasiť, pretože jeho osoba (tvár) je v politickom postavení vlastnená (čo on veľmi dobre vie) tou "neznámou rukou", ktorá ho vytiahla až na piedestál českej politickej scény a neustále ho sleduje, ako svojho otroka.
On sa síce troška vzpína, ale keď národ nedostatočne chápe globálny historický proces, tak veľa nemôže ani na staré kolená...:
1. Globálna svetová vláda je skrytá a mnohoúrovňová - funguje cez svoje lokálne periférie.
2. Vyššie periférie sú taktiež ukryté pred bežným stádom a ich manageri sú sústredení vo vyšších rabínskych a masonských postoch a riadia nižšie vybratých ľudí.
3. Nižšie periférie sú v rôznych stupňoch zasvätenia a často vstupujú do politiky, resp. do vrcholných orgánov korporácii - napr. V. Klaus je často spomínaný v súvislosti s judaistickou masonskou lóžou B'nai B'rith - Synovia zmluvy.
4. Ak bežné stádo chápe poslušnú hierarchiu povedzme rímsko-katolíckej kresťanskej cirkve, tak podobná poslušnosť je vyžadovaná v hierarchii masonských lóži a judaistov (skvelým príkladom je napr. Jan Fischer - nádejný kandidát na budúceho vášho prezidenta - zákonoposlušný žid).
5. Ak ste teda oduševnelý karierista, peniaze vám nesmrdia, ste navyše ešte inteligentný a výrečný, tak vám nič nebráni, aby ste sa nestali kameníckym bratom chrámu Solomona.
6. Potom si na vás spomenie aj opitý Václav (Havel) pri vyberaní postov v rámci dejchánku Občianskeho fóra (pochopiteľne mu ho jeho nejaký kuklovod predtým pošepkal) a máte najprv ministra financií a potom, keď sa osvedčí postupuje ďalej.
7. Celá skrytá pyramída je postavená na veľmi jednoduchom dvojbitovom režime vo vzťahu k nejakej verejne známej persóne:
áno - podpora, financie, blahobyt... / nie - pošpinenie, prenásledovanie, problémy...
8. Vyššia a finančne zazobaná periféria až na mále výnimky (snaha po iluzórnej moci, zviditeľnenie sa ai.)nemá potrebu dávať svoju tvár na opľúvanie verejnosťou a vyberá si svojich ťažných politických "bielych koňov", ktorých môže kedykoľvek utopiť, či poslať k ľadu...

Atď.

Václav Klaus podľa všetkého dostal výstrahu najvyššieho stupňa:

Pozri, my môžeme "sparalyzovať" tvoju ochranku, ktorá by mala konať automaticky (podvedome) a zastreliť ťa kedy chceme.
Moc kvákaš pre našu vec - "zmluvu". Ak sme ti odpustili určité prehrešky v globálnom riadení počasia (glob. otepľovanie vplyvom človeka), vytváranie určitej opozície pre plebs pri globalizácii EÚ (Lisabonská zmluva), tak tvoje vystúpenie v OSN, ktorá je náš krycí globálny útvar, už bolo trošku veľa (Sýria a globálne ťaženie proti islámu a širšie perspektívy - s čím asi bojujú opozíčnici v Sýrii a v ďalších arabských krajinách - odkiaľ majú zbrane, financie a podporu)...

...

Automaticky kráceno

275987

01.10.2012 20:23

Co stojí za globálním zotavením akciového trhu?

RE: Ta poslední věta je buď hloupoučká nebo zákeřná

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím Nikdo,

možno predsa len niekto...

Vypichol ste posledný bod - ktorý jednoznačne hovorí o tom, ktoré ciele sledujú stránky podobné globalresearch.ca.
Im podobných je dnes s mnohými autormi, ktorí prezentujú svoje deformované analýzy a pohľady na globálne dianie už stovky, ak nie tisíce a sú neustále pretriasané na alternatívnych weboch, ktoré akoby vytvárajú opozíciu oproti hlavnému toku deformovaných informácii.

Kde je teda vlastne realita dneška:

► Globalizovaný svet (podľa predstáv skrytej globálnej vlády) je presne v duchu diel vyššieho slobodomurára Orwella - podobne aj mnohí iní "vynikajúci" spisovatelia vedeli z masonských kruhov, čo sa vlastne pre ľudstvo pripravuje (preto aj sa dnes o nejakom "posratom" Orwellovi učia detičky na strednej škole).
► USA ako dnešný svetový policajt z viacerých dôvodov pomaly stráca podporu svetového zákulisia (Globálneho prediktora).
► NWO alebo Nový svetový poriadok je chápaný vo vyšších masonských a judaistických kruhoch, ako komunistický. Treba chápať, ako pseudokomunistický - podobne ako v prvopočiatkoch Sovietskeho Ruska, kde judaistická nomenklatúra obsadila takmer všetky významné posty v riadení a bežný národ nemal takmer žiadne práva.
► Zákony o antisemitizme a revizionizme asi mnohí poznajú aj dnes a vo veľkej miere napodobňujú obdobné zákony z r. 1918 v Rusku, kde za "antisemitizmus" hrozil trest smrti.
► Kozmopoliti - internacisti a judaisti sú dnes pripravení kedykoľvek prevziať moc a svojim agresívnym egregorom vstupujú do života takmer každej krajiny.
► Globálnemu predátorovi sa veľmi pozdáva čínsky model riadenia stáda a preto je veľmi preferovaný v mnohých "intelektuálnych", pseudoekonomických a iných kruhoch.
► Realita života hovorí o hlbokej deštrukcii života (vrátane ekonomiky), čo je samozrejme cieľom, aby ľudia prijali ešte horší scénar pod krásnymi heslami.
► Burzy, akcie, ceny zlata ai. sú dlhodobo manipulované najväčšími hráčmi v rulete. Tí, čo sú vo vyšších rangoch pyramídy nemôžu v rulete prehrať...Reálne dochádza k deštrukcii spoločnosti a celé sa to drží nad vodou emisiou ďalšieho nekrytého obeživa.
► Bohatí zasvätenci ešte viac bohatnú a bedač ešte viac chudobnie, ale cieľ je stále rovnaký: globálne zotročenie človeka.
► V podstate sa sleduje, aby ľuďom bolo až tak zle, že budú ochotní prijať a podporiť nových Führerov, na úkor ich rozmanitých slobôd, ktoré si doteraz v globálnej informačnej vojne vybojovali.

Ale netreba vôbec zúfať, pretože pravdepodobnosť vývoja - akéhokoľvek - je daná štatistickou pravdepodobnosťou - aj u človeka. Ak človek pochopí morálne kritéria svojho vývoja, tak sa dostane do vyššieho vývojového stupňa.
Ak nepochopí, tak bude zas chvíľu viac zotročený...

Pretože si to zaslúži.

275998

01.10.2012 20:51

Přímý útok na prezidenta

RE: Psychologickou analýzou lze dokazat Klausova vkastizrada

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím anonym 90,

nie je to nič tajuplného, vždy obyčajne stačí čítať bežnú sionistickú tlač a vidíte ako zmýšľa nižšia periféria GP...(preto tam prihodili vyjadrenie vyššieho masona Obamu) [velký smích] :

http://zpravy.idnes.cz/klaus-a-zasah-v-syrii-0r7-/...

276000

03.10.2012 15:06

Co stojí za globálním zotavením akciového trhu?

RE: Ta poslední věta je buď hloupoučká nebo zákeřná

Kysučan 85.?.?.?

Hmmm...don aristokrat!
Tiež si myslím, že by vám neuškodilo trochu viac používať rozum a poštudovať s bratmi v klube... [smích]

Ak by som bol judaistický rabín, tak nepíšem na Zvědavcovi, ale do Wall Street Journal alebo nejakého Hebrew News. Alebo vykrikujem to, čo si myslí Globálny predátor a jeho vyšší zasvätenci - typu: Všetci góji sú len dobytok...Sú tu na to, aby nám "vyvolenej" kaste slúžili a odovzdávali nám nimi ťažko(fyzickou prácou) zarobené "shekely" na burze, či cez úžeru, alebo dane apod.

Globálne organizovaná pyramída tu už bola uvedená. Ale pre zopakovanie, ako je riadený a hierarchicky usporiadaný systém globálnej vlády, podľa stupňov zasvätenia do istých (len nevyhnutných informácii):
1.-33. rang : masoni z radov gójov a nižšie zasvätené judaistické persóny s horším rodokmeňom
34.-66. rang : len geneticky čisté a preverené judaistické línie
(tu je možné začleniť napr. klan Rothschildov)
67.- 99. rang : výlučne rabíni (napr. sa genetickými výskumami zistilo, že všetci rabíni pochádzajú od jediného predka po mužskej línii ► ich genofond medzi nimi je oveľa podobnejší, aj keď sú stáročia vzdialení tisíce km od seba, ako genofond vo vzťahu k diaspóre, kde žijú a žili ich predkovia !)

100. Globálny prediktor (predpokladá sa , že aj v tejto prísne utajovanej štruktúre je ešte diferenciácia a tí NAJ dosahujú vedomosti a okultno-mystické schopnosti v rangoch nad 100).

Trošku na spestrenie, aby ste chápal, že aj aristokrati sú len vyšší typ zvieraťa:
Zasväcovanie do lóži je podľa vzoru stredovekých "bratov" z rytierských a mystických rádov (cieľ je stále rovnaký - globálna svetovláda). Zasväcovanie do rytierského rádu prebiehalo za pokľaku novica a na pravé plece mu jeho nový majiteľ položil meč (penis)= podriadenie psychiky zasväcovaného pod vyššieho paviána.► V stádach paviánov (ľudstvo je v podstate tiež len určitý druh stáda) totiž najsilnejší samec môže kedykoľvek beztresne vytiahnúť, ukazovať , či na iného samca položiť penis... [velký smích]


>musím tě ale zklamat komunismus není judaismus ale
>křestanství
>a ten bolševický (sovětský nebo jak správně píšeš
>pseudokomunismus) který se velmi podobá katolicismu z doby
>přelomu středověku a novověku se svým pronásledováním
>heretiků nábženskými válkymi a svatou inkvizicí

No hej, ako sa babe prisnilo, tak sa jej zachcelo... [velký smích]

Píše do USA agent kpt. M. Schuyler 1.3.1919:..."Je zrejme nemúdre povedať toto nahlas v Spojených štátoch, ale boľševické hnutie je a od svojho začiatku bolo vedené a ovládané ruskými Židmi najhoršieho typu..."Komu bola zverená misia GP v rámci marxistického projektu je dúfam dnes už každému jasné. Spomeniem len vodcov :
Lenin (Uľjanov - 1/4 žid po matke Blank,doma hovoril jidiš,manželku mal židovku)
Zinoviev (Apfelbaum - ináč tiež aj člen B'nai B'rith )

276312

03.10.2012 15:16

Co stojí za globálním zotavením akciového trhu?

RE: Ta poslední věta je buď hloupoučká nebo zákeřná

Kysučan 85.?.?.?

Pokr.

Sverdlov (Yankel)
Kamenev (Rosenfeld - ináč tiež aj člen B'nai B'rith )
Lurie (Larine)
Steklov (Nakhamkes)
Kaganovič
Radek
Trockij (Bronštejn) - člen viacerých lóži a s najväčšou pravdepodobnosťou persona napojená priamo na Globálneho Predátora, ktorého úlohou bolo zrealizovať permanentnú komunistickú revolúciu v celom svete. Za nesplnenie úlohy sa mu jeho najvyšší zamestnávateľ odmenil v emigrácii v Mexiku zaseknutím alpského(švajčiarskeho) cepínu do hlavy. Sídlo GP je totiž vo Švajčiarsku... [smích]
V apríli 1918 bolo z 384 sovietskych komisárov len 13 Rusov, ale vyše 330 židov, z ktorých bolo vyše 90% emigrantov, ktorí prišli vykonávať zverené masonské úlohy.

Nevyzerá to milý aristo, že by ten pseudokomunizmus bol kresťanský, hoci hlavný ídeový vodca Marx bol konvertita z judaizmu na kresťanstvo, no jeho dvaja dedovia boli rabíni... [velký smích]
A keďže už čo to vieme o genetickom následí a rodinných egregoroch, tak vieme aj posúdiť - prečo choré myšlienky vznikajúce v "chorých" správne zasvätených hlavách, následne dostávajú úžasnú podporu a vedú ľudskú civilizáciu čoraz hlbšie do ľudského marazmu!

Šéfikovia v príslušnom klube pozerajú aj na vašu tvorbu aristo, tak sa snažte zlepšiť a nepísať mnohé kraviny - to je odporúčanie v dobrom, pretože ináč to má aj iné , pre vás nie práve blahodárne následky.

276313

03.10.2012 18:31

Ještě jednou můj názor na Klause

RE: Ach jo.

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím Jarmilka,

tu prvú Vašu vetu by som chcel trochu korigovať.
Celý politicky svet si predstavte ako divadlo na oklamanie čumiaceho stáda, aby ho bolo možné ľahšie ovládať(riadiť) a strihať (parazitovať na jeho práci), bez toho, aby si uvedomilo priamu podstatu - kto vlastne, za akým účelom a prečo obsadzuje daných hercov do jednotlivých rolí.
U hercov (politikov) však musíte vidieť a chápať aj ich ľudský rozmer - sú to tiež ľudia so všetkými chybami, slabosťami, ale aj kladmi a prednosťami. Čiže nie je možné len čierno-biele videnie ako správne píše dub.
Zopár príkladov:
Keď Bill Clinton premenil Oválnu pracovňu za Orálnu (s Monikou Lewinskou), tak svetu jasne ukázal, že jeho typ psychiky je zvierací (dominujú v ňom inštinkty a pudy) a aj to bol jeden z dôvodom prečo si ho vybrali (okrem iného má IQ vyše 160 a je rétoricky veľmi zdatný).
Niečo podobné už bolo u J.F.Kennedyho, kde dievčatká a prostitútky chodili do Bieleho domu sa "kúpať" s Johnom (bazén do Bieleho domu si objednal až JFK), pričom jeho manželka Jackie bola často len pár metrom odtiaľ na vyššom poschodí. Sexuálne kamarádky chodili špeciálnym vchodom s jeho pobočníkom, mimo kontroly ochrankou JFK. Keď mu to Edgar Hoover (ináč homosexuál s neľudskou démonickou psychikou) vyčítal, že sa s nimi delí o niektoré štátne tajomstvá a tiež ho takto môže ktokoľvek zavraždiť mu odpovedal:..."Ja som fatalista. Som presvedčený, že nie je nijak možné zabrániť človeku ochotnému obetovať svoj život, aby sa dostal až k vám a zabil vás." - viď "atentát" na V.Klausa...Už vtedy bol prezident sledovaný a odpočúvaný - v dnešnej dobe to už nie je absolútne žiaden technický problém.
U Václava Klausa je dominantná tzv. démonická psychika, ktorej základnou črtou je individualizmus, egoizmus, túžba po úspechu, ovládanie biorobotov(zombie automatov - vykonávajú predprogramované činnosti kultúrou ▬ TV, tlač, vzdelanie, viera ai. automaticky bez intelektuálneho zhodnotenia - tu patrí napr. aj bežné židovské alebo iné náboženské stádo )a ľudí so zvieracou psychikou.
Zhrniem to:
Výber hercov je taký, že vstup do vysokej politiky ľudí so skutočnou ľudskou psychikou je v Západnej civilizácii (biblickej) prakticky nemožný, pretože kultúra dominujúca v spoločnosti to neumožňuje (skutočná ľudská psychika sa vytvára už od prenatálneho veku a musí byť dobudovaná v čase pred pohlavným dozrievaním - prechod k nej počas ďalšieho života je ťažká práca nad sebou samým po celý ďalší život a je podmienená správnymi informáciami a vôľou prebudovať svoje stereotypy myslenia...☼).

Takže svetové zákulisie (GP) má už značne uľahčenú prácu, pretože si vyberá z jedincov, ktorí majú viac, či menej narušené správne chápanie sveta.
GP pre svoj projekt globálneho ovládnutia sveta vytvoril hierarchiu zasvätení s príslušnými nevyhnutnými informáciami.

276336

03.10.2012 18:43

Ještě jednou můj názor na Klause

RE: Ach jo.

Kysučan 85.?.?.?

pokr.

Ctižiadostiví, ambiciózni a intelektuálne zdatní jedinci sa prakticky automaticky dostávajú do vyššich stupňov hierarchii v rôznych oblastiach.
Mnohé ponuky sa neodmietajú(?), a tak vstúpia do lóže, potom do politického divadla, až sa tvária ako premieri, či prezidenti.
Zároveň sa počas jazdy na vrchol dozvedeli, že sú len čatármi alebo rotnými, či rotmajstrami v globálnej armáde a chyby vo vojne sa neodpúšťajú. Preto nemôžu vystupovať proti kapitánom,plukovníkom a už vôbec nie proti generálom, nebodaj proti maršálovi.

Treba porozumieť, že svet je mnohoúrovňovo - hierarchicky riadený, od najvyššieho riadiaceho prvku, ktorý nazvime Vis Maior.
Iste každý chápe, že družstvo (povedzme ČR) nemôže zmeniť čatu(EÚ), ani rotu (USA) a plukovníci sedia v rôznych žido-masonských lóžiach a tajných službách a majú perifériu všelikde
po svete, ktorá sa chce mať dobre za služby vykonávané proti ľudstvu. A generálov, či maršála vôbec nepoznajú (hierarchicky najvyššie riadenie sveta)...

Na druhej strane si politickí manageri plne uvedomujú, že pracujúci dobytok, ktorý si ich vybral potrebuje jesť aj piť a trošku sa mať lepšie, aj keď je mnohorako vyciciavaný rôznymi parazitmi. Preto mnohokrát musia robiť rôzné kompromisné riešenia. Podľa toho ako chápu lokálnu a globálnu situáciu, ako dokážu pred vyššími parazitmi obhájiť silu a chápavosť pracujúcich nástrojov, sa danému štátu darí alebo nedarí, pričom sú neustále pod dohľadom (sledovaní, odpočúvaní...) a nikto z nich nevie, či aj medzi jeho najbližšími spolupracovníkmi nie je nejaký Judáš, resp. niekto, ktorý chápe viac ako on a v skutočnosti riadi šéfa (častokrát sa na riadenie mužských politikov používajú ich manželky, cez podvedomú závislosť muža na žene a rodinný egregor - napr. Gorbačov, Clinton a i židovské manželky V.Klausa alebo Gašparoviča tiež nebudú mať nezanedbateľný vplyv, cez tzv. agresívny židovský egregor, ktorý je naprogramovaný proti celému ľudstvu ).

A ak by náhodou vážnejšie pochybili, tak môžu očakávať aj nejakú nehodu, ako správne píšete.
Z toho pohľadu treba oceniť aj to málo dobrých vecí, ktoré urobia pre bežný plebs, ktorý nie príliš chápe nuansy a procesy globálnej politiky a hierarchické systémy riadenia.

276337

09.10.2012 15:42

Co stojí za globálním zotavením akciového trhu?

RE: Ta poslední věta je buď hloupoučká nebo zákeřná

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím exDIAs,

Globálny prediktor je kolektívny "orgán", ktorý len imituje Boha, a tak ako ja alebo Vy sú ONI z mäsa a kostí a majú rovnakú DNA ako ktorýkoľvek človek na planéte Zem.

Vďaka svojmu vysokému poznaniu objektívnych dejov vo vesmíre predstavujú hierarchicky najvyššie riadenie na Zemi.
Historicky - pre pochopenie - musíme ísť k analýze duchovných kultúr od šamanizmu cez znacharstvo až k tzv. biblickej kultúre, ktorá cez Biblický projekt riadi dnešnú Západnú civilizáciu.
Výsledkom ich pôsobenia je, že dnešní exo-politici sú len 4.-5. triedni herci v globálnom divadle...

Som momentálne v časovom strese, ak Vás to zaujíma, tak sa môžeme k tomu vrátiť podrobnejšie neskôr.

276841

10.10.2012 18:46

Co stojí za globálním zotavením akciového trhu?

RE: Ta poslední věta je buď hloupoučká nebo zákeřná

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím exDIAs a L.C.,

skúsim veľmi zjednodušený pohľad na GP (mnoho bude zamlčaného, t.j. nevysloveného, pretože to neumožňuje široký rozsah danej problematiky).

Ako tu už bolo neraz uvedené, tak Globálny prediktor predstavuje štruktúru 2x(1+10), čiže 22 najvyššie zasvätených person (znacharov).Každá 11-ka má v čele najvyššieho hierarchu a ten má k dispozícii 10 špičkových profesionálov pre rôzne oblasti života ľudstva. Bežných ľudí pokladajú za hmyz, pracujúci dobytok, či pracovné náradie...Ich poznanie, vôľa, schopnosti riadiť ľudské stádo sú ďaleko za bežnými vedomosťami a schopnosťami, ktoré sú dostupné bežnému človeku v existujúcom systéme vzdelávania a kultúry.
Predstavte si to povedzme ako schopnosť nejakého majstra, či guru vo východných mystikách, kultoch, či sektách, ktorí sú schopní ovládať cez rôzné "paranormálne" schopnosti svojich členov a mnohokrát ich zmanipulovať aj k samovraždám...No ich schopnosti sú ešte na ďaleko vyššej úrovni.

GP pracuje pri riešení nejakého globálneho problému v tzv. tandéme ► 2 najvyšší hierarchovia vstupujú po konzultáciach v príslušných 11-kách do dialógu a nachádzajú optimálne riešenie (ak je remíza pri hlasovaní, t.j. 11:11, tak sa vypracuváva iné riešenie - každý u GP má rovnocenný hlas).
Táto štruktúra riadenia bola tisíce rokov veľmi úspešná v starovekom Egypte. Keď GP opustil Egypt, tak sa v 20. dynastii dostal do kolapsu a následnému krachu.
Po opustení Egypta sa na nejakú prechodnú dobu prejavil v Judei v podobe 2 rabínov na čele Veľkej Synagógy okolo r. 230 p.n.l..Neskôr nevýznamná Judea zohrala rozhodujúcu úlohu v "príchode a odchode" Krista v staroegyptskej znacharskej hre(globalizačnom projekte) ► historický judaizmus, či kresťanstvo je z rovnakej dielne - dielne GP a doteraz je daný projekt aktívny a stále úspešný...
Mení sa len fasáda, sem tam forma a usmievaví divadelní herci, ktorí cez rozmanité signály (obyčajne rukami) vyjadrujú svoju podriadenosť globálnym vládcom (napr. Merkelová veľmi často ukazuje spojením rúk pyramídu, či vševidiace oko). Následie a podriadenosť potomkom staroegyptských znacharov sa často symbolizuje pyramídou - 1 USD bankovka, Mitterrandova pyramída pred Louvrom alebo Havlova pyramídka na Pražskom hrade...

Ak sa pozriete do akejkoľvek učebnice dejepisu, či známej historickej knihy, tak tam nikde nenájdete vplyv slobodomurárov, judaistov, či nebodaj rabínov a GP na historické dejinné procesy. Prečo ???
Odkryli by sa totiž reliefy globálneho procesu koncentrácie moci a formy riadenia stáda cez štruktúry GP.
GP je nadštátne a nadžidovské globálne riadenie sveta, ktoré využíva oi. aj predprogramované defekty v judaistickej psychike na zotročovanie ľudí (judaistom totiž bola určená v biblickom projekte úloha riadiaceho výkonného aparátu - periférie GP, za čo poberajú podiel z nakradnutého a výpalného).

276875

10.10.2012 18:50

Co stojí za globálním zotavením akciového trhu?

RE: Ta poslední věta je buď hloupoučká nebo zákeřná

Kysučan 85.?.?.?

Pokr.

Judaizmus ako jediné "náboženstvo" umožňuje voľne meniť náboženstvá, mená, ideológie..., ale daný jedinec stále zostáva v zasvätenej diaspóre "správnym" židom (napr. Marx, či v SR známy "židovský politológ" prof. Kusý, ktorý bol najprv "kresťan", potom ideologickým vodcom marxizmu v KS, keď sa nepodaril puč v r. 1968, tak sa stal "disidentom", v časoch prevratu sa stal demokratom, odmietol post premiéra - pred V.Mečiarom a teraz je vyhláseným politickým demagógom...).

Vzťah GP a Vis Maior:
GP "beží" na Božom dopustení. Tzn., že pokiaľ ľudstvo ako celok nemá lepší projekt pri svojom ďalšom vývoju k skutočnému Človeku, tak je z pozície Vis Maior podporovaný ten projekt, ktorý je najbližšie jeho cieľom. To je zatiaľ Biblický projekt z dielne GP, aj keď nie je príliš ľudský a je tlupo-elitárny.
Tlupa bez myslenia a prehodnocovania následuje "elitárnych" vodcov, pastierov stáda, celebrity, rôzných hierarchov a prenecháva svoje osudy do rúk GP a "elitárnych" zasvätencov.
Podstatou tohto tlupo-elitárneho systému je, že pre plebs a rozmanitú hierarchiu zasvätených sú určené diametrálne odlišné informácie, s maximálnou snahou o odrezanie bežného človeka od Vis Maior (rôzné náboženstvá, kulty, sekty, vzdelávací systém, masmédia...).
Ak teda GP funguje ako hierarchicky najvyššie riadenie na Zemi, tak má svoje opodstatnenie a pripúšťa sa jeho konanie pre vývoj (evolúciu) ľudí. Ľudia sami si vyberajú svoju pravdepodobnostnú cestu. A tak - ak pochopia, čo chce od nich Vis Maior, tak pôjdu do vyššieho levelu.
Ak nepochopia, tak status GP a jeho rozmanite zasvätenej čeliadky zostane zachovaný a ľudstvo bude naďalej trpieť rôznymi neduhmi...

276876

12.10.2012 15:11

Co stojí za globálním zotavením akciového trhu?

RE: Ta poslední věta je buď hloupoučká nebo zákeřná

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím exDIAs,

mám chvíľku voľného času, tak len heslovite:

- Vis Maior nemení to, čo prichádza s ľuďmi ► ľudia si sami určujú ako sa chcú vyvíjať (ako hlboko prenikli do tajov objektívna)
- človek dostal do vienka intelekt, aby sa odlíšil od zvieracej ríše, aby sa mohol vyvíjať, učiť a naberať skúsenosti, aby sa stal skutočným Človekom.
- Je plánovaný na obraz(vzor) Vis Maior a má sa stať na Zemi jeho námestníkom.
- Všetko na Zemi má svoj význam - to, čo je nepotrebné a nespĺňa svoj potenciál v "krutom" procese vývoja hynie, keďže je neživotaschopné. Tzn., ak tu VM trpí činnosť GP, tak to má svoj význam, podobne ako povedzme cigáni, či homosexuáli ai. (môžete to chápať ako spätnú väzbu nevydarenej evolúcie daných spoločenstiev a jedincov).
- GP má civilizačnú funkciu ► jeho poznanie objektívnych (to znamená človekom neovplyvniteľných dejov) nízkofrekvenčných a vysokofrekvenčných procesov je veľmi vysoké už tisíce rokov.
- Snáď by ste nezveril hlavnú managerskú funkciu na planéte Zem do rúk ľudí, ktorí neovládajú zákonitosti vesmíru?!
- Ľudstvo sa dá pri určitom priblížení chápať ako jeden organizmus s množstvom hierarchických úrovní ► úroveň VM → egregor GP → egregor ľudstva ako celku → egregor regionálnych civilízacií...až po egregor rodiny.
- Objektívne zákony vesmíru hovoria, že GP už stratil predikčnú schopnosť(už len koriguje - napr. s vývinom atómovej zbrane sa stal rovnakým rukojemníkom ako Vy, či ja, a preto musel korigovať - odovzdanie informácii a aj štiepnych materiálov do rúk vtedajšieho ZSSR na vytvorenie rovnováhy - to sa dialo pod plným vedomým Roosevelta a transfér zabezpečovali masonské a židovské kruhy ) a objektívny zákon sociálneho času hovorí, že za chvíľu stratí aj svoju dominanciu.
- Taktiež aj v informačnej oblasti už dávnejšie stratil GP svoju absolútnu nadvládu ► S objavením sa internetu si každý, kto sa snaží napojiť na systém VM nájde zodpovedajúce informácie a dokáže postupne oddeliť pravdu od lží.
- Monopol GP na špecifické znalosti je prakticky zrušený (hoci predpokladám, že ešte má viacero prekvapení v kešeni...☼).
- Musíte pochopiť, ak napr. v SR sa vyše 80% ľudkov hlási k nejakému náboženskému kultu, 30 - 50% pozerá nejaké degradatívne show, vyše 90 % neprekročí rámec bežných predprogramovaných mééédiálnych správ a TV manipulácie...atď, čo má vlastne VM podporiť, keď dal človeku intelekt a on ho nevie použiť, resp. ani sa o to nesnaží???

Netreba byť pesimistom exDIAs (ani ja však nie som veľký optimista v krátkodobom časovom horizonte)a treba konať ľudsky, morálne a s určitým svedomím k okoliu. Výsledky sa pomerne rýchlo dostavia, ak budete konať a tvoriť aspoň v čiastočnom súlade s cieľmi VM.

Aj veľký snehuliak vzniká z malej guľky, ktorú vytvorí jeho tvorca... [smích]

277004

12.10.2012 19:31

Morální degenerace Ameriky

RE: Jak

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím Oracle,

veď toľko nestraš zvědavcov... [velký smích]

Realita,aj napriek tomu, že to vyzerá zle-nedobre je iná, ako sa nazdáva plebs a altermééédia. Tie už totiž tiež (podvedome a nevedome) idú v hlavnom prúde strašenia ovečiek...Komu to asi prospieva?
Určite tiež komoditným maklérom na ktorých stránku napr. odkazuješ -Lembros Commodity Advisors → kupujte komodity,zlato ai... [velký smích]

Už v Starom zákone sa pri doktríne úžery judaistom radí, aby každých 50 rokov anulovali dlhy...No nenažranosť, niekedy robí iné rozhodnutia...
Dnes sa v najhorších prípadoch odpúšťa len časť dlhu, aby úverový stres pokračoval a k moci sa dostali správni ľudia(?). Viď napr. Rusko po r. 1991, či teraz Grécko.
Globálna centrála Oracle môže emitovať prakticky akékoľvek množstvo obeživa ľubovoľného názvu (prirodzené ochranné zákonné mechanizmy boli odstránené), ak...Ak nezasiahne morálny ľudský faktor!
Nie je až taký problém v jednotlivých krajinách, či J-EU(W) UNIONE si dať schváliť masonskými bratmi nejaký nový zákon - napr. kvantitatívne "uvoľňovanie" typu USA, či záchranné operácie typu JEW-UNIONU - ESM 1,2...XY.
Ak to nepomáha, vždy je tu možnosť záchrannej brzdy v zmysle doporučenia Globálneho prediktora v Starom zákone!
Stres ovečiek sa zvyšuje. GP brzdí bezuzdnú spotrebu a príjmy aj v krajinách, ktoré mal v obľube.Ovce sú pod tvrdým diktátom inflácie a zhoršovania životných podmienok.Alternatívni korešpondenti a periféria GP zvyšuje tlak na bezuzdný liberálny kapitalizmus s cieľom aby vystresované ovečky bľačali o Číne a Rusku.Aby prednostne Čína bola ich vzorom...Qui bono ?
Môžeš mi Oracle (alebo aj dub, či iní) povedať pár dobrých (skutočne dobrých - neidealizovaných) faktov, v čom je režim v Rusku alebo v Číne lepší pre bežných ľudí, ako v USA alebo Záp. Európe?

Žiadna panika, žiadne revolúčne aktivity nikdy neprospeli bežnému národu, ktorý sa necháva neustále oje.kávať.
Len konštruktívny dialóg s kvázi vládnucimi elitami, na úrovni poznania hlavných príčin dnešného stavu môže dať oporu bežnému neelitárnemu ľudstvu - aj pri rokovaní s masonskými bratmi vo vládach → že už dospeli, že oblbovaniu už bude koniec, že HRA je už u konca, lebo už pyramída strachu a moci nefunguje...
Potom masonskí bratia (pochopiteľne, ak ich národný egregor bude dostatočne na výške a budú cítiť silnú podporu národa a nebudú až tak veľmi skorumpovaní a kompromitovateľní) budú mať argument na ochranu svojich životov pred GP → že ich národ už vie a chápe,že už nie je možné ho už takto klamať...
GP and Co. potom prídu pravdepodobne s inou variantou, ale to už bude ďalšia skladba z ich albumu...

277018

15.10.2012 20:00

Co stojí za globálním zotavením akciového trhu?

RE: Ta poslední věta je buď hloupoučká nebo zákeřná

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím exDIAs a L.C.,

vďaka udovi sa vám dostalo odborného vysvetlenia od "starého sociologického mága" [smích]
Ja len čo to pridám:

Dobro vs. Zlo
Pri určitom pohľade a chápaní žiadne Zlo neexistuje → je len odklon v určitej miere od optimálnej tendencie predurčeného smerovania planéty,ľudstva,národa...indivídua.
Ako príklad použijem úrok:
Z jedneho pohľadu úrok predstavuje základný nástroj zotročenia ľudstva už po vyše 3 000 rokov a z druhej stany je mocný akcelerátor ved.-techn. rozvoja - do významnej miery oslobodil človeka od rozmanitej otrockej práce a umožňuje materiálne lepší komfort života.
Čiže z určitého pohľadu je ho možné vnímať ako absolútne zlo, z ďalšieho ako "nevyhnutné" zlo, z iného ako spoločensky prospešný nástroj a z pohľadu úžerníckeho bankára a jeho suity ako dobro...
Vždy teda záleží na uhle pohľadu a morálneho postoja hodnotiteľa.

GP zaviedol do praxe inštitút úroku,naprogramoval ho ako nástroj svojej moci, infikoval judaizmus ako svoju výkonnú zložku, ktorá ho doteraz ovláda a riadi a ovce si pokorne berú úvery, a potom často pri finančnom strese prežúvajú suchý chlieb, v horšom prípade z kontajnera.
Kto predstavuje väčšie "zlo":
- ten, čo ho uviedol do praxe?
- ten, čo ho riadi a nekresťansky parazituje?
- ten, čo celý ten systém umožňuje a berie si úver?
Alebo → aký je podiel proporcionálnej viny na tomto "zle" ?

Alebo príklad USA ako svetový policajt:
GP cez svoje štruktúry založil a ovláda USA, ktoré používa ako silovú mocenskú páku vo svete.Iste je vám známe, aký význam sa tam prikladá prieskumom verejnej mienky (tu platí:Vox populi, vox Dei).Ak by bežní američania výraznou väčšinou nepodporili úlohu svetového policajta svojho establishmentu, tak by s rôznými vojenskými a vykorisťovateľskými akciami mal Houston vážny problém...
Ale to by museli mať chuť premýšľať, vzdelávať sa a byť morálne na výške.Znova sa môžeme zamyslieť, aký je podiel viny GP a ostatných ?!

GP a morálny kredit
V počiatkoch a ani teraz GP nie je jediný, kto sa snaží ovládať globalizačný proces koncentrácie moci. Asi nikto na Zemi nie je schopný posúdiť, či jeho konkurencia by voči bežnému ľudstvu nebola ešte horšia. Napr. je známa krutosť Japoncov , či Číňanov z dôb ešte nedávnych. Možno aj preto nebol od VM podporený védicko-znacharský projekt Východných mystických kultov.
Musí prísť komplexne vyspelejšia alternatíva, ktorá dostane od VM podporu, a to je zase naviazané na zvýšenú morálku ľudstva.

Čo môže urobiť obyčajný človek?
Život sa javí byť večný.Fyzickým skonom vyzerá byť, že vedomie(duša) nekončí → zážitky ľudí, ktorí boli v klinickej smrti alebo na hranici života a smrti fyzického tela (napr. aj Reinhold Messner pri sólo výstupe na Mt. Everest).

277219

15.10.2012 20:10

Co stojí za globálním zotavením akciového trhu?

RE: Ta poslední věta je buď hloupoučká nebo zákeřná

Kysučan 85.?.?.?

Pokr.

VM každému človeku dal svoju jedinečnú úlohu (isteže potomok cigána,žida,kráľa, či GP bude mať diametrálne odlišnú misiu v živote) a záleží na jeho intelekte a slobodnej vôli, ako napĺňa potenciál, ktorý mu bol predurčený. Podľa toho ako napreduje v živote dostáva spätnú väzbu v podobe spokojného plnohodnotného života alebo rozmanitých aj ťažkých fyzických či psychických chorôb, nehôd,veľkých problémov až po predčasnú smrť. Ak nespĺňa výrazne svoju misiu, tak VM prerušuje jeho niť života, čo je zase spätná väzba pre jeho okolie.

Obyčajný človek teda PREDOVŠETKÝM musí nájsť v sebe vôľu a pracovať nad SEBOU samým:

1)Musí si vo vlastnej psychike ozrejmiť existenciu VM a pochopiť svoju misiu → ak bude pracovať v aspoň lepšom súlade s VM, tak jeho chyby sa budú časom odstraňovať.
2)Mal by pochopiť globálny historický proces, čo je to riadenie, aký vplyv má in-formácia, ako sa riadi človek, inštitúty, štáty v kultúrnej a ekonomickej oblasti.
3)Mal by si vytvoriť určitý poriadok vo vlastnej psychike a ochranu pred cudzími vplyvmi okolia na jeho psychiku, naučiť sa ovládať svoje emócie a zmysly.
4)Musí pochopiť, že jazyk je kód a myšlienka a slovo sú "mágia", ktoré dokážu meniť hmotu a ľudí.
5)Mal by v sebe prebudiť cit k Miere → chápať pravdepodobnostnú maticu možných priebehov procesov a stavov tak, aby cítil bezprostredne egregoriálne procesy, aby nemusel vymýšľať rôzné modely priebehu reality na základe informácii, ktoré mu natláčajú média a internet.
6)Snažiť sa žiť podľa svedomia v dialógu s VM.

Potom bude schopný meniť postupne aj svoje okolie a môže ho morálnym spôsobom aj egregoriálne ovládať (podobne ako to robí GP v globálnom rozsahu) v prospech všetkých ľudí, aj "zlých"... [smích]

To je však práca na celý život!

277220

16.10.2012 20:10

Co stojí za globálním zotavením akciového trhu?

RE: Ta poslední věta je buď hloupoučká nebo zákeřná

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím exDIAs,

začnem citátom z najmenej skreslenej "svätej" knihy:
Korán (13:12)- "Boh nemení to, čo prichádza s ľuďmi, pokiaľ ľudia nezmenia to, čo je v nich."

Už zakladateľ obuvníckeho impéria Baťa pri Veľkej hospodárskej kríze intuitívne chápal, že podstatou ekonomickej krízy (vo všeobecnosti platí, že akejkoľvek krízy ľudstva, aj dnešnej) je nízka morálka ľudí.
Ľudstvo (štát,národ,...rodina) je oveľa viac duchovne (egregoriálne - biopoľovo) prepojené ako si myslíte a o čom súčasná paveda vytrvalo mlčí alebo to zosmiešňuje.
Biopole - je nositeľ všetkého informačno-algoritmického zabezpečenia správania sa človeka a zahŕňa psychiku človeka, vrátane jeho pamäte a intelektu.
Človek vedome koná len asi 5% svojej činnosti, zbytok robí podvedome v automatizmoch, ktoré sú riadené z jeho biopoľových-egregoriálnych úrovni, na ktoré je napojený. Vedome je človek schopný prijať len málo informacii, zatiaľ čo podvedomie je prakticky neobmedzené a "nahráva" obrovské kvantum informácii.
Uvediem príklad z odbornej štúdie hrôzostrašných niekoľkostometrových pádov horolezcov od prof. Heima: Padajúci prežije behom niekoľkých sekúnd spätne celý svoj život.Zažije všetky dôležité životné chvíle a svoju vlastnú rolu v nich. Spomína si aj na nepatrné detaily svojho života. Všetko sa mu zdá príjemné a povznášajúce, necití strach a pri nárazoch ani fyzickú bolesť (výkriky vo filmoch, hrôza ai. je ako ináč stará praktika filmárov na zvýšenie napätia a vytvorenie ilúzie).Jeden z preživších si spomenul počas pádu, že ako 5 ročný stratil nový vreckový nožík, ktorý nenašiel.Počas pádu až vtedy "videl", kde mu vlastne spadol! A mnoho ďalších príbehov, kde podvedomie nahrá do pamäte biopoľa, ale vedomie človeka to nezachytí...


Zhrniem to:Každý národ má vládu, akú si zaslúži → ako morálny je na egregoriálnej úrovni (tam sa zachytáva akákoľvek informácia a určití ľudia majú prístup aj k informáciam z textov, ktoré boli dávno zámerne spálené...), a to platí aj o celom ľudstve.
VM, ako už písal udo, je absolútna logika. Vy ani ja nemáme prístup k informáciam na základe ktorých VM stanovuje a hodnotí vplyv či už GP alebo iných skupiniek, či národov, pre ďalší vývoj ľudstva. To, že existujú a riadia svet oviec však vypovedá, že tu plnia svoju misiu, či sa nám to páči alebo nie.

Zmena môže byť len vôľovými vlastnosťami ľudí, aby sa in-formačne a vedomostne dostali na čo najvyšší stupienok v hierarchii prístupu k pravdivým in-formáciam a v morálnej Miere ich použili.
Niet vôle, niet človeka.

Ináč na svetonázorových pozíciach typu reptiliánov, mimozemských civilizácii, či nejakých iných satanských dynastií nie je dobre a zdravé dlho zostávať, aj keď mimošov nie je možné apriori vylúčiť.

Ľudstvo si tak či tak bude musieť pomôcť samé, nikto iný to za neho nevykoná!

277286

05.11.2012 16:18

Americké volby: Budou mrtvé duše a hacknuté volební stroje?

RE: 2 hlavy jednoho draka

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím Saša,

vždy, kde sa dvaja "bijú" víťazí ten tretí - ten, čo je v úzadí a rozhoduje o tom, ktorého "borca" chce mať na "čele"... [velký smích]

Voľby v USA sú vysoko sofistikovaná divadelná hra pre plebs, s prvkami komédie,ľúbivých dekorácii, dramatickej zápletky a tragického rozuzlenia pre bežného američana ( ináč po zásluhe, ak berieme do úvahy ich podiel kolektívnej viny za všetky zverstvá, ktoré sú páchané pod pláštikom démonkrácie "slobodných" individualistických USA).

Obama je globálny projekt, na ktorého Globálny prediktor (ten tretí v pozadí) uložil určitú misiu, ktorú zatiaľ zďaleka úplne nenaplnil. Preto som presvedčený, že globálny projekt Obama bude ďalej pokračovať. Metódy, inštrumenty, masmédiálne pozadie ai. sú len doplnkom ku globálnej hre.

V podstate je možné povedať, že vo svete existuje necelých 400 globálnych klanov (mafisticky najvyššie zasvätených rodín),ktoré určujú do určitej miery globálnu politiku. Vo všeobecnosti platí, že v časoch ekonomických kríz sa dostávajú k "moci" tzv. demokrati, resp. sociálni demokrati = viac kozmopolitné elementy globalizačnej politickej nomenklatúry.

Preto hlasujem jednoznačne za:

OBAMU ... [velký smích]

P.S.: Ak správne pochopí svoju dejinnú úlohu, tak by to malo svetu pomôcť, ale to predpokladá pochopenie zo strany plebsu...
A nielen amerického !

278418

05.11.2012 21:37

Sir Winston Churchill: sionistický hrdina

Sir Winston Churchill

Kysučan 85.?.?.?

Winston Churchill,
ako ktorákoľvek historická osobnosť je podobne ako Václav Havel ai. hodnotená verejne → len cez prizmu slobodomurárskeho pohľadu (preto aj to známe gesto V = Victory) na danú personu.
Iný pohľad je politicky nekorektný a Catrina Steward, to má v podstate v mene, že slúži - a vytvára mýtus...

Veľká Británia je kolíska slobodomurárskych lóži a dodnes sa z Londonu (hlavný intercom Globálneho prediktora a jeho masonskej periférie) riadia aj USA a iné neoliberálne kapitalistické krajiny. Nástrojov je veľa, ale spomeniem len 2 verejne známe vo finančnej oblasti (tzv. prvky bezštrukturálneho finančného riadenia):

LIBOR
Cena zlata

Obidva, ako tu na Zvědavcovi už bolo uvedené, podliehajú obrovskej manipulácii svetových masonských klanov.
Svojho času Winston Churchill bol nie veľmi významná figúrka v masonských lóžach Albionu.Bol to len prostý vykonávač vôle jemu nadriadených a vyššie zasvätených "bratov". Podobne ako Honza Fischer dnes - bol len tajtrlík a poslušný vykonávač príkazov vyššieho levelu (veľmi dobrá online charakteristika z úst brata Topolánka: " Fischer, ten je žid, není gay, uhne ještě dřív...") ).

Great Britain a jej masonské zákulisie stálo za zrodom Hitlera a akcelerovalo ho v zbrojení - pritom pomohli už vtedy významné masonské kruhy v Novom svete, ktoré významne investovali a pomáhali rozvíjať Nemecko (samozrejme, aby Rusko moc nezaostávalo, tak významné koncerny a bankové korporácie pomáhali a investovali aj tam ).
Následne Hitlera (Schicklgrubera - po babke = vyberač príspevkov židovskej komunity) nasmerovali proti židovskej komunite a Rusku = ruským židom, pričom nacistická špička mala v mnohom sama židovské korene (Hitler, Himmler, Goebbels,Eichmann a množstvo iných).
V červenom Rusku bolo evidentne vidieť, ako sa židovské klany pekne postupne požierali a zabíjali, tak prečo nevyužiť ich kanibalskú schizofréniu ďalej...nicht war? [velký smích]

Churchill bol len bežný jocker, ktorý bol použitý, a preto samozrejme musí byť oslavovaný...
Preto aj z historických jockerov rangu Vaška Havla treba robiť "humanitné a nadľudské" ikony, pomenovať po nich všetko čo sa dá, aj letisko,aj buzerplatz, aby ovce mali kde chodiť bľačať.
A keď to nestačí, tak vždy je tu Oswiecim a iné kultové miesta, ktoré majú v gojimoch vyvolávať neustále výčitky svedomia, ako mohli dopustiť, že takýto výkvet ľudskej kultúrnej úžerníckej civilizácie dopustil voziť obyčajnými (dobytčími) vagónmi na práce v 3.Reichu na pomoc svojim skrytým bratom v ich snahe o globálne ovládnutie sveta...

[velký smích]

Chytrejší vždy zvíťazí a tu sa javí sionista Churchill takmer na rovnakej úrovni ako sionista Stalin.
Súdruhovia v kibucoch a ješivach v Izraeli majú stále problém v identifikácii Who is who...
A rabíni, ktorí odpoveď poznajú, pretože sú v horných vrstvách riadiacej globálnej pyramídy moci, im to vôbec neuľahčujú .

278455

13.11.2012 20:22

Politici si udělali z českého národa fackovacího panáka

RE: Nemá smysl plakat nad rozlitým mlékem

Kysučan 85.?.?.?

Ahoj udo,

ak môžeš, privítal by som link na to video, pokiaľ sa Ti ho podarí vyhľadať v archíve.
Vopred - vďaka.

Máš nejaké bližšie analytické informácie k biblickej vražednej mat(r)ici, ktorá dňa 2.11.2012 (piatok) na biblickú pamiatku zosnulých zabila 4 (2.11. = 2+1+1) ľudí a 12 zranila pri Kuri-manoch ?

Je tam podozrivo veľa numer-ov 1 a 2, piatok, "oslava" mŕtvych...
A taktiež neustála negatívna projekcia sionmédii ohľadom tragédie + bývalý najlepší minister financii EÚ ( [velký smích] ), teraz "riadiaci" aparátčik dopravného molocha, ktorý dlhodobo nadmerne požiera prostriedky Slovákov, oddychuje počas tragédie v nebiblickom raji multimilionárov v Dubaji - tiež veľa vypovedá.

Alebo, žeby :...ako bolo na počiatku, tak nech je i teraz?
Ako si Ni(e)kto praje?

[smích]

279018

15.11.2012 19:48

Politici si udělali z českého národa fackovacího panáka

RE: Nemá smysl plakat nad rozlitým mlékem

Kysučan 85.?.?.?

Ahoj udo,

audio som bez problémov skačal - vďaka. Keďže to má vyše 1 hod., tak som si to zatiaľ nechal na čas nerušeného pokoja.

Predpokladať, že persóny na viditeľných postoch aj "všemocných" špičkových služieb, sú mimo kontroly a riadenia skrytého zakonšpirovaného zákulisia je logicky ťažko predpokladateľné. Viď súčasné "cvičenie" so "šéfom" CIA Dejvidom H. Petraeusom a masmééédialne mekotanie a zahmlievanie "populárnym sexuálnym šumom".

Re:Ku-Rim-any

Áno, aj ni(e)kým milovaný Rím je tam možné dešifrovať.
Čakal som, že sociokulturologickí kolduni v SR už danú problematiku riešia ako z rukáva, ale vidím, že trigger points matrix nie je len tak ľahké dešifrovať...
[smích]
Preto asi sú ešte stále Grossmeistri z Egypta v poznaní a chápaní utajených techník a prejavov VM supersystému stále ešte neprekonaní, aj keď VM má konečné slovo a "trestá" za nepochopenie...


>"Na Izidin oltár Tučný šiel dar
>a masku zory Kleopatre dal."

Kvitujem snahu o čo najvyššiu prioritu informačných prostriedkov všeobecných zbraní hromadného ničenia... [velký smích]

"Rovný rovného si hľadá."

Moderná rozprávka na sychravé novembrové večery:

Kde bolo tam bolo, v jednom obyčajnom kráľovstve žil jeden Janko. Od počiatku mu bolo súdené prebývať v labyrinte sveta a ráji duše. Nedokázal však odolať Mámeniu, pretože mu sudičky pririekli symboly Jupitera, Marsa a Taurusa. Obzvášť Taurus z Wall Steet sa mu páčil, aj kentaurus so svojou polozvieracou povahou mu bol blízky. Doteraz však nič netuší o Mino-Taurovi.
Cestami necestami sa pretĺkal životom, aj starú babu Jagu ošmekol,aj národ ogabal. Počarovalo mu však stvorenie, ktorému bol ochotný dať všetky svetské statky, aby zažil inšpiráciu, extázu a lásku. Urobil z nej novodobú Kleopatru v maličkom kráľovstve. Tá mu však na oplátku doteraz nedala Ariadninu niť, aby sa dostal z bludiska.
A tak Janko doteraz blúdi v spletitých chodbách Mínosovho paláca a míny nevníma...

Obaja majú neveľmi dobré biopoľové následníctvo. Ivanka - mnoho rozvedených predkov,multikulti,rodinné vraždy,predkovia ako Miroslav Válek a komunistický veľvyslanec Zlobin (aký je svet prepojený - od Zazlobina sme sa dostali až k potomkovi Zlobina [velký smích] ).
Snáď nájdu správnu cestu.

Ináč dík za ra-du.
Toto "zašumenie" lesíka ber len ako bežný informačný šum, ktorý som podvedomo zachytil zo zapnutej markízy padlých anjelov,píšuc predchádzajúci príspevok. Takéto de-informačné šušťanie už beriem ako karneval (i keď Karné...).

[smích]

279204

03.12.2012 17:33

Hlavolam Gaza (II)

RE: Palestina se stala 194 statem ve Spolecnosti narodu.

Kysučan 85.?.?.?

Aj keď z vašimi tvrdeniami sa dá po určitú úroveň súhlasiť dvjv, tak ako celok by som to nazval "nízka" pilotáž v zavádzaní tlupy, ktorú ste nazval "lid".
[smích]

L'état c'est moi! - samozrejme platí len pre neveľkú hŕstku skutočných Globálnych politikov, ktorí rôzne ideológie, náboženstvá,skamuflovanú históriu,dnešný pyramidálny fin. systém,genocídne prostriedky a vojensko-priemyselný komplex uviedli do života a úzkostlivo to celé pyramidálne žido-masonsky "ošetrujú", aby tlupa nechápala, čo sa to vlastne na matičke Zemi deje.
[velký smích]

Veľmi v skratke etapy informačnej vojny vedenej už tisícročia proti ľudstvu:

1.ZAVEDENIE GLOB. SYSTÉMU - do národných štátov je zavedená periféria Globálnych parazitov(GP) - židovstvo, ktoré vedie skrytý nástup na celej fronte národného organizmu:

- uchvátenie monopolu na predaj alkoholu a tabaku = ničenie zdravého genofondu národa a hromadenie finančnej moci
- uchvátenie fin. systému štátu cez mechanizmus úroku a finančné machinácie globálnej úrovne s následným vytvorením súkromných centrálnych bánk
- uchvátenie informačno-ideologických štruktúr štátu a následné zavádzanie cudzej ideológie, čo je obyčajne modifikácia judaizmu pre gojimov = základom je ovládnutie tlače,R a TV vysielania a kultúry
- uchvátenie akademickej vedy = zvrátené učenie o človeku, spoločnosti, histórii ai., s cieľom ukrytia pravdivých informácii cez formovanie lživých stereotypov systémom akademických autorít
- uchvátenie systému vzdelávania a nasadenie "talmudizmu", miesto rozvoja tvorivých schopností človeka.

2. PRECHVAT RIADENIA - keď sú už vytvorené podmienky realizáciou vyšších bodov, tak sa "aktivuje" žido-masonská periféria GP, čo sa navonok javí ako nepokoje, vzbúra, revolúcia, občianska vojna (teraz napr. Sýria).Tu sa v prvom rade rieši zničenie domácej "elity". Zavádza sa mechanizmus plurality názorov, ktorý rozštiepi ľudí na množstvo názorových prúdov. Zároveň sa cielene vyberá nová "elita" z žido-masonskej periférie GP a ídeovo blízkej predajnej domácej "elity".

3.ZAVEDENIE "DEMOKRACIE" - cieleným jedom plurality názorov (ako je to vidieť skvelo aj tu na fóre) sa spoločnosť štiepi podľa nacionálnych, sociálnych, teritoriálnych, náboženských a iných príznakov. Všetky skupiny sa potom zrážajú medzi sebou podľa princípu Divide et impera! Hlavná úloha v tejto fáze je vytvoriť mnohostraníckosť a nájsť vodcov strán, ktorí potom budú pásť svoje stádo baranov.

4. PERIODICKE "OBREZÁVANIE" ELÍT - plní 2 základné ciele:
a) Udržiavať "elity" v napätosti, aby si nenamýšľala že pracuje dobre a ak pochybí, tak sa vykoná rituálne "obrezanie" hlavičky.
b) Zvýšenie kvality riadenia zničením vládnucej "elity", čo sa zabezpečuje umelou aktiváciou sociálnych protestov "oviec", až po fyzickú likvidáciu. Aktívne sa využívajú faktory semitizmu a antisemitizmu.

279916

03.12.2012 17:35

Hlavolam Gaza (II)

RE: Palestina se stala 194 statem ve Spolecnosti narodu.

Kysučan 85.?.?.?

pokr.


5. FAKTICKÉ ZNIČENIE NÁRODNÉHO ŠTÁTU - štát pod cudzím riadením sa rozsypáva a prichádza "humanitárne" vojsko na ochranu "demokracie".

Záver je už prozaický - nastáva plné dojenie štátneho stáda aj za pomoci nadštátnych korporácii a bankových štruktúr.Stádo je čoraz zadĺženejšie, úbohejšie, berú mu kvalitnejší salaš,miesto pastvy už má len také preparované chemické seno, pije nejakú zafarbenú brečku, aby z neho mohol byť (aký taký) úžitok v produkčnej dobe života, tak ho musia umelo udržiavať pri živote paramedicínou...a niektoré čriedy radšej páchajú samovraždu od hladu, beznádeje a bolestí.

Takže nie banky sú nadbytočnou účtovnou položkou globálneho systému GP súdruh dvjv, ale ĽUDIA.

Rímsky klub to už dávno vie.
A vy v klube ste na tom ako ?

279917

Stránka: 1 2 3 4 5

Káva pro Zvědavce

63

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 22 170 korun, což je 63 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 5

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 1

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 2

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Měnové kurzy

USD
21,90 Kč
Euro
26,20 Kč
Libra
29,14 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,19 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 175,25 Kč
1 unce stříbra
496,96 Kč
Bitcoin
396 342,70 Kč

Poslední aktualizace: 29.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 56 876 735