Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Kysučan

Nalezeno 434 příspěveků, 3 různé IP adresy

Stránka: 1 2 3 4 5

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

24.11.2011 23:06

Proč musel Kennedy zemřít

RE: blisty -Daniel Veselý

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím René!

Nejsou koule, jako koule [smích]

Ja Vám nechcem brať J.F.Kennedyho, ako symbol odporu proti neviditeľnej sile v pozadí.
Čo to som o klane Kennedyovcov a zvlášť o JFK prečítal. V podstate sa to dá vyjadriť nasledovnou bipolaritou:

► Na jednej strane (tak ho aj prezentovali média) usmievavý, vtipný, inteligentný a charizmatický človek a politik, milujúci svoju ženu a deti, davmi oslavovaný prezident riešiaci s prehľadom viaceré krízové situácie.

► Na druhej strane fyzický chorý človek, často trpiaci veľmi silnými bolesťami, so silnou sexuálnou deviáciou, ktorý chcel posúložiť každú peknú ženu, ktorá sa okolo neho mihla (psychická choroba),nemilujúci svoju ženu, prezident, ktorý urobil veľmi veľa elementárnych chýb, čo sa mu nakoniec stalo aj osudným (postupne zbieral černé puntíky).

Čo myslíte René, ktorá verzia je bližšia k reálnej pravde?

A myslíte si vážne, že narušil kontrolu FED (ruky neviditeľnej bankovej mafie)? Greenback-y sa nedostali ani do obehu...

Mne osobne je tiež v niektorých veciach sympatický, hoci ako Človek zlyhal...

257623

25.11.2011 19:01

Politburo über alles

RE: Nicht NUR dem europäischen Volke!

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím udo,

keďže tvrdíš, že Island je cvičný polygón (podobne ako Grécko) z viacerých hľadísk, tak som sa na neho pozrel trošku bližšie. No, myslím si, že krajina tresiek je ešte len na začiatku dlhej cesty a mnoho Sirén, Charýbd a Skillov bude ešte pripravených ich zviesť zo správnej cesty. A Kyklop ešte stále vidí (možno menej jasno, ale vidí slušne aj na Islande).
Však posúďme nasledovné údaje:
ISLAND
► 103 000 km² a cca 320 000 obyv. (= malé mesto, čo je zrejmá výhoda)
► Priem. čistá mzda v r. 2010 bola cca 1 100 EUR , ceny sú približne dvojnásobné ako u nás
► Island v r. 2008 zasiahla ťažká kríza bánk, štát ich zoštátnil a mena (ISK) skolabovala:
zatiaľ čo v r. 2007 bolo EURO za 87,6 ISK, tak teraz je 159 ISK, čiže devalvácia o vyše 80 %.
To tvrdo zasiahlo najmä bežných obyvateľov, keď následne prudko stúpla inflácia a ceny. Tí sa začali búriť a protestovať.
► HDP na obyv. klesol z 48 000 EUR(2007) na 29 900 EUR(2010), počet zahájených stavieb bytov klesol z 4 446(2007) na 317(2010)
► Island je vo všetkých spolkoch Kyklopa (NATO,OSN,ILO,FAO,MMF,WTO,...), okrem EÚ (avšak člen Schengenu) , tu však novozvolený(!) parlament po kríze v júli 2009 podal prihlášku do EÚ, hoci to podporuje oficiálne len jediná strana, ktorá dostala 30% hlasov (?)
► Prezidentom je Grimsson (prof. politologických vied) – starý matador, ktorý bol poslancom už v r. 1978 a bol i 4 roky min. financií ( blízka odbornosť v porovnaní so vzdelaním..☺). Vetoval viacero zákonov a nariadení vlády, ale aj referendum o odmietnutí Islandu platiť dane...(stará lavírujúca štruktúra Kyklopa).
► Voľby v apríli 2009 vyhrala Soc-dem. aliancia (30%), tá jediná deklaruje vstup do EÚ a po kríze získala + 3,2 % (divné).
Strana nezávislosti dlhodobo naviazaná na USA (23,5%) stratila 13 % a stratila i vládu, pretože bola u moci, keď Island skrachoval.
Ľavicoví zelení (21,5%) vznikli len v r.1999 (podobnosť napr. so vznikom Zelených v ČR) získali +7,3 % a vytvorili so socdemakmi menšinovú vládu.
Pokroková strana (14,8%) získala + 3,1% - tradičná poľnohosp. strana - odmieta vstup do EÚ
Občianske hnutie, ako nová strana získala 7,3% (to je veľmi málo na občiansku zmenu...)
Menšinová vláda je v permanentnej kríze, každá strana parlamentu má antagonistické programy a ciele, ale napriek tomu prežila zatiaľ viacero hlasovaní o dôvere. Okrem socdemakov sú všetky strany proti vstupu do EÚ (je to nanajvýš populárne...ale parlament to hravo zvládol a aj napriek výraznému nesúhlasu občanov podal Island prihlášku do EÚ...čas).
Volieb sa zúčastnilo 84,5% voličov . Vyše 90 % Islanďanov používa internet (1. miesto vo svete). Informovanosť by teda mala byť vysoká...
►Novú ústavu napísanú v podstate na podnety občanov, ktorá by mala deklarovať priamu demokraciu, musí ešte schváliť parlament ( uvidíme...)

257649

25.11.2011 19:04

Politburo über alles

RE: Nicht NUR dem europäischen Volke!

Kysučan 85.?.?.?

pokr.

► Najvýznamnejší obch. partneri sú NL (skoro polovica vývozu), D a GB
► Spor Icesave – spor s NL a GB o vklady v skrachovaných bankách, ktoré prevzal štát. Ľudia si presadili nezaplatenie týchto súkromných vkladov v 2 referendách ( štatút referenda spočiatku vetovala stará štruktúra Grimsson). Spor sa vedie o min. 4,11 mld. USD (poistná čiastka náhrad), pričom celková výška pohľadávok je 8,1 mld. USD. Momentálne skrachované banky vlastní štát, ktorý už rozpredáva v rámci čiastočnej privatizácie zdravé časti bánk (Kyklop vždy zožerie len zdravého barana, odumreté časti nechá ovciam). V súčasnosti je Island v pozícii licitujúceho a lavírujúceho hráča voči ESA, ktorá neuznala jeho argumenty (ide asi len o to, koľko nakoniec zaplatí...ako vždy ...napr. NOVA alebo Sazka).
► Island si na riešenie krízy požičal 2,1 mld. USD od MMF a 2,75 mld. USD od severských krajín a Poľska (ruskú pôžičku odmietol - ?). Bank of Iceland (národná banka) je predsa stále v rukách Kyklopa...
► V posledných 2 rokoch vláda vytrvalo "žmýka" ovčanov. Škrty boli urobené vo všetkých vládnych výdavkov (najmenej v soc. oblasti – 1,5%), dane pre ovčanov stúpli o cca 9% (daň z príjmu fyz. osôb sa pohybuje podľa výšky príjmu od 37,2 do 46,1 % (!) , ale daň pre právnické osoby sa nezmenila a ostáva 20%), DPH stúplo o 5,5 %, zvýšili sa výrazne i dane a ceny u energií, alkoholu, tabaku, ako aj iné dane...Tu Kyklop postupuje jednotne v každej krajine a Island nie je výnimkou, ovčania s mrmlaním súhlasia a moc neprotestujú...

Takže, držím Vám palce Islanďania!

257650

25.11.2011 20:07

Proč musel Kennedy zemřít

RE: blisty -Daniel Veselý

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím MoU!

>Vážený pane Kysučane, nikdo nemá "jen" černé nitro... Ani
>já, ani Vy, ani Kennedy, ani např. Íčko Langerů...

>
>Každý, kromě touze po majetku, po moci, po úspěchu,
>páchá/me i dobro. Nebo se o to (alespoň) snažíme.[smích] O tom absolútne nepochybujem!

A píšete:

"Už za Ceasera bylo řečeno, že i Císař Římský může ovlivnit jen max. 10% dění okolo sebe. V 90% je ve vleku událostí."

Osobne si myslím, že to bude ešte o niečo nižšie percento.A ak zoberiem do úvahy povedzme ČR, tak to budú možno už len promile.

A k nasledovnému:

" I proto mi Vaše poznámka ...A RuSSaci - nebuďte niekedy smiešny MoU... Veľmi dobre viete, čo je vždy v pozadí... připadá zbytečně jedovatá a nepatřičná.
Ale nezlobím se."

Som rád, že sa nehneváte, nebolo to ani cieľom (sledujem, že ste tolerantný MoU).
Ale podľa Vašej inteligencie sa nedivím, že ste moju možno štipľavejšiu (ospravedlňujem sa) poznámku U(SS)A versus U(SS)R pochopili veľmi dobre.

No a Jackie je len a len, ako mnoho ďalších "celebrít", iba mediálne vyfabrikovaný "polotovar", slúžiaci pre konzumáciu emócii davov, ktoré moc nepremýšľajú a konzumujú.
[smích]

A že dnešný svet je len Divadlo na provázku s.r.o.(Vy iste dobre tušíte koho), to s Vami plne súhlasím. Veď všetci tu na svete hráme nejakú rolu...Ale ja osobne tomuto divadlu príliš neholdujem.
Bez postavy hajzlbaby by sa napr. na SSvetovom SSummite žiaden prominent ani poriadne nevys.al...
Správne vylučovanie je totiž veľmi dôležité pre dobré fungovanie žliaz s vonkajšou i vnútornou sekréciou a je jedno, či sa to týka belocha, černocha, emeričana, žida(aj benátskeho), či rudocha... [smích]

257654

29.11.2011 20:05

Šokující pravda o tvrdém zákroku proti OWS

Naomi Wolf = feministická vlčica Rea

Kysučan 85.?.?.?

Who is Naomi Wolf?

Pochádza zo židovskej rodiny. Jej matka je antropologička a autorka knihy Lesbická komunita a otec je rumunský žid Leonard(samozrejme si zmenil meno - Ludovic) a je známy autor horrorov.
Naomi vyštudovala Yale (Skull§Bones) v obore angl. literatúra a neskôr dostala Rhodesovo štipendium(to dostávajú len nádejní adepti na klamanie ovečiek) na Oxforde.
Je to veľmi známa feministka (3.vlna feminizmu) a autorka mnohých podivných článkov a kníh, ktoré sa venujú lesbičkám, pornografii,feminizmu,potratom, sexuálnemu harašeniu ...
Pracovala ako politická konzultantka v kampaniach Billa Clintona, Al Gora alebo H.Clintonovej...(za manžela si vybrala písateľa prejavov Billa Clintona Davida Shipleya, s ktorým sa samozrejme už rozviedla).

Asi ani viacej netreba, aby si rozmýšľajúci človek domyslel, že takýto WOLF ho asi nebude informovať úplne správne... [velký smích]

Kde je teda v tomto článku problém?

Naomi "zistila" o čo vlastne hnutiu OWS ide a to jej otvorilo oči:
OWS chce, aby politika nebyla řízena penězi, aby nebylo možné na politické kampaně poskytovat neomezené sumy.

OWS chce reformu bankovního systému, aby banky by nemohly na sebe brát kvůli zisku rizika, která vytváří deriváty z čistého luftu a likvidují komerční banky a spořitelny.

OWS chce zakázat členům kongresu schvalovat zákony ovlivňující korporace ve kterých mají investiční podíl.

Ak teda o toto ide OWS, tak hnutie (to asi vzniklo spontánne) je už úplne ovládnuté, infiltrované a sleduje ciele elít, pričom využíva energiu nespokojných ovečiek.

Čiže už nie sú problémom bankári a finanční mágovia z Wall Street (o skutočných zločincoch z pozadia nadnárodných konglomerátov a bánk nikto v OWS ani nebrechol), ale na vine sú už nenažratí a skorumpovaní politici - aké prozaické a jednoduché no nie? Koľko "ukradol" Gingrich? 1,8 mil. USD. Koľko dostávajú vrcholoví bankoví kejklíři, aj keď priviedli banku do krachu (samozrejme plánovane)? 50-200 mil. USD ?
A koľko zhrabnú na úrokoch tí jednookí Kyklopovia? Bilióny USD?
Tak prečo nedať Naomi Wolf 15 000 USD, aby im slúžila...

Ovečky sú už riadne nasraté, tak prečo to nevyužiť - len námatkovo:

USA - OWS
ČR - popredný korupčník Babiš ide do politiky na vlne antikorupcie a kritike všetkých politikov (ako Naomi)
SR - iniciatíva 99% oviec predstavila svoje judaistické tváre po reklame v sionvízii Markíza (cca 220 tis. EUR/mesiac)- Sido, Radačovský,Mrázik,I.Weiss...
Ovečky, ak sa dáte stále ovládať, tak vás vždy nejaký WOLF oklame...


[velký smích]

No more comment on...

257847

01.12.2011 12:22

Šokující pravda o tvrdém zákroku proti OWS

RE: K Naomi Wolf a OWS

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím starý doktor,

pre začiatok začnem otázkou. Čo majú filmy End of America, Endgame,Zeitgeist,Ring of Power a mnoho ďalších spoločné(tzv. spinové diela)?

Napadá ma taký úsmevný ľudový vtip:Americká ústava zaručuje slobodu prejavu,nezaručuje však slobodu po prejave. [smích]

Prečo teda tí autori ako Naomi, Michael Moore, Alex Jones a ďalší voľne pobehujú po svete,nik ich výrazne neprenasleduje, robia prednášky, angažujú sa do volieb, píšu a natáčajú "konšpiračné" filmy a reportáže?
Asi jedine preto, že ich diela nehovoria úplnú pravdu, resp. pravdu podávajú tak skreslenú, že výsledný efekt je, že stádo oviec je ešte viac zmätené a už vôbec nevie, kde je košiar a bez domestikovaných wolfov si netrúfa ani premýšľať!

► End of America - kniha a film Naomi WOLF(2007-2008)

len veľmi heslovite o tomto "veľdiele":
- Naomi rada porovnáva fašistické Nemecko a Taliansko s USA (veď je židovka a tí téme fašizmus a holohoax venujú neskonale veľa času)
- zabudla v r. 2007 napísať, že nielen ríšsky snem, ale aj pád dvojičiek je false flag
- zabudla napísať, kde ako prvé vznikli koncentračné tábory
- zabudla napísať, že USA boli fašistickým štátom už dávno pred 2. svet. vojnou (Monroeho doktrína - USA ako policajný štát záp. hemisféry,eugenické programy,pokusy na ľuďoch, väzňoch, vojakoch,sila korporácii a dosadzovanie "správnych" politikov(napr. Standard Oil),Panamský prieplav,neskôr McCarthyho hon na čarodejnice...)
- odkedy fungujú tajné služby so zberom citlivých informácii na nepohodlných ľudí? - žeby sa Naomi len teraz prebudila?
- kontrola tlače je pod ktorou sebrankou (to čo vyplodila je skôr ako čierny humor)
- a dúfam, že nepochybujete, že zákon v celej histórii ľudstva nikdy nebol v prospech bežných ľudí(samozrejme treba pritvrdiť muziku, ale to sa deje po celom svete úplne plánovane)

Ľavicoví judaistickí "myslitelia" typu Naomi Wolf, či Immanuel Wallerstein (keď som si pozrel jeho tvorbu na Britských listoch, tak na mňa vyskočila reklama s Marxom, ktorý mal havlovské V-čko [velký smích] )...


OWS združuje určite veľa inteligentných a premýšľajúcich ľudí. Prečo doteraz nevyhlásili nejaké svoje desatoro, čo vlastne skutočne chcú pre ľudí dosiahnúť?

Napr. :

- ukončenie zmluvy s Federálnymi rezervami v r. 2013
- emitovanie USD, bez úrokovej záťaže
- zrušenie daňových rajov a bankového tajomstva
- zrušenie fiktívnych a špekulačných finančných nástrojov
- zavedenie mzdového stropu pre finančných a korporátnych managerov
- zavedenie registra skutočných majiteľov firiem
- požadovať platenie daní korporáciam tam, kde zisk vytvorili
- ukončenie všetkých vojen, ktoré USA vedú
- výrazné zníženie vládnych vojenských výdavkov a ušetrené peniaze použiť na rôzné skutočne ľudské rozvojové projekty
- silná demonopolizácia informačného kartelu

Ale, to by im asi skutočne išlo o život!

257962

01.12.2011 22:23

Čtyři zážitky z cesty Praha Toronto

RE: Neošmaťchané černošky

Kysučan 85.?.?.?

Čo sa na tomto Zvědavcovi človek všetko nedozvie... [smích]

Trebárs, že v GB nepoužívajú kozy a personál nemocníc sú s prepáčením ovečky s kalkulačkou,zhabané veci na letiskách slúžia výmennej šedej ekonomike, nožíky radšej do lietadiel nenosiť, nanajvýš tak na lokálkach v Afrike a milionár MoU nakupuje v duty free shopoch,podporuje indiánov a robí im reklamu ... [smích]

Ale odľahčuje to (človek sa niekedy aj zasmeje), ako to nebýva bežné u všetkých tých pochmúrnych článkov, predikcií a negatív, ktorými sme denne obklopení.Zisťujeme, že sme ľudia s množstvom podobných bežných problémov, i keď niektorí prežili aj zaujímavé story...

Babko (pokus o zjemňujúce oslovenie báby - možno iný by bol vhodnejší, ale nenapadá ma) - dúfam, že sa na mňa nehneváte, keď som Vám ostal v pamäti. Určite som nemyslel vtedajšiu reakciu s akýmkoľvek zlým úmyslom.
Škoda, že nemám ten Fakebook. Mohli by sme si možno virtuálne pokecať, pretože Vaše životné príbehy sú veľmi zaujímavé a netradičné.

Prajem dobrú noc

Kysučan

257984

02.12.2011 20:42

Poslední zpráva MAAE obsahuje pochybné informace

MAAE - koho je táto organizácia ?

Kysučan 85.?.?.?

►MAAE a Irán je už dlhoročne obohratá story
►Napadnutie Iránu je už aktuálne vytrvalo cca 5 rokov, každú chvíľku čitám, že už-už na neho zaútočime, spolu s našim kamarátom Izraelom [smích]
►Prečo Irán nemôže mať jadrové zbrane a taký Pákistán(vyskúšal ju v r. 1988) ich má odhadom 40-50
►Podľa istých vojenských odborníkov(nebudem menovať) Irán vlastní jadrovú zbraň od r. 2005...
►Irán sa po nástupe Mahmúda Ahmadínedžáda a jeho duchovného poradcu ajatolláha Mesbaha Jazdiho(radikálny mučenícky smer Mahdí), ktorý je šéf Národnej bezpečnostnej rady(predtým šéfik tajných služieb - ako ináč) stal "podivuhodným" teritóriom
►Taký Pákistán je zatiaľ ešte verný služobník, slúži aj proti bratom z Afganistanu, aj keď viaceré trenice sem tam vyplávajú na svetlo božie (prezidentom je Ásif Alí Zardárí, ktorý je vdovec, pretože jeho manželka Bénazír Bhuttová - študovala na Harvarde a Oxforde - bola v r. 2007 pre výstrahu zavraždená MI6 za spoluúčasti pákistánskej tajnej služby)
►Kto je vlastne Mahmúda Ahmadínedžáda :
- The Daily Telegraph prišiel v r.2009 so správou, že je žid
- Podľa dokumentov sa Ahmadínedžád menoval pôvodne Saburdžian. Je to tradičné meno iránskych Židov pochádzajúcich z mesta Aradan.
- Rodičia Ahmadínedžáda si podľa denníka zmenili priezvisko v súvislosti s prechodom na islam. Damien McElroy, odborník na iránske židovstvo: koncovka -džian dokumentuje, že ide o Žida, ktorý dodržuje židovské obrady.
- Ahmadínedžád nikdy nepopieral, že jeho rodina si zmenila priezvisko po tom, čo sa v 50. rokoch minulého storočia presťahovala do Teheránu.
- Iránsky blogger, ktorý žiadal objasniť prezidentov pôvod, je už dlhšie za mrežami...
►Ahmadínedžád nemá žiaden problém verejne pomenovať holohoax za podvod alebo útok z 11.9.2001 za prácu CIA a Mossadu

Cestovateľský plán skutočných autorov sionských protokolov sa začína pomaly naplňovať - boj kresťanov proti moslimom ( ktože nám ho napomáha naplňovať v Iráne?):
►Anders Behring Breivik nebol v čase útokov duševne spôsobilý, taký je záver psychiatrov(tak dokonalo ten útok, na prevážne islamských prisťahovalcov naplánoval, až ho vyhlásili za psychicky chorého...☺).Dobrý kmotor(Mossad) sa vždy postará o svojich picciotto(strelcov)
►Henry Ford: "Tento spis je příliš strašnou skutečností, aby byl vymyšlen, příliš pevně založen, aby byl pouhým dílem myšlenek, příliš hlubokým ve své znalosti tajných pramenů života, aby mohl spočívat na podvodu".
►V inom článku je tu aj "cestovateľský" plán: Lýbia,Sýria,Libanon...a IRÁN
►Tajné služby = štát v štáte = výkonná úderná a informačná základňa pyramídy jednookého KYKLOPA (pozerá na vás z 1 USD bankovky alebo aj v rímskokatolíckych kostoloch, či z mnohých filmov alebo clipov)

Nemyslím si,že im chceme znova skočiť jednoducho na udicu , keď je tam taká slabá návnada...

Automaticky kráceno

258002

02.12.2011 21:19

Syrská časovaná bomba

RE: který perverzní úchyl tohle vymýšlí!

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím udo,

ešte stále arbeituješ na africkom kontinente?

Prečo si myslíš, že Hillary C. vôbec išla do politiky?
Veď musela to všetko už doma "prežiť a stráviť" aj s Monikou L. aj s Billom aj s mnohými podvodníkmi, s ktorými spolu paktovali, ešte keď Bill bol len adept na arkansaského guvernéra?
Alebo Kyklop ovláda ich "temnú minulosť" a sú "dobrovoľne" prinútení škeriť sa ako cvičené opičky?
Ja osobne si myslím, že b) is richtisschsch?!

Čo bráni Rusom a Číňanom, aby urýchlene otvorili oči plebsu???
Viem, že Kyklop vlastní asi rozhodujúce média, ale vždy existujú formy a prostriedky, ktoré dokážu veľmi rýchlo iniciovať ľudí aj za hlbokej hibernácie Kyklopa a popri skale do jaskyne...
[smích]

Assad and co. už to asi nestihnú...

Sledujem, že si veľký optimista a veríš, že Kyklop už je starý a opotrebovaný a už dobre nevidí. Že už zožral toľkých baranov Odyseovi, že je lehce unavenej po jídle a sníva sa mu, že zajtra si dá ďalších štyroch na raňajky...
Ale on určite čítal, ako dopadol Kroisos, keď sa išiel prebrodiť cez Halys za pomoci Thálesa z Milétu.Ale je možné, že už zabudol a z Délf dostal oveľa pozitívnejšiu veštbu... [velký smích]

Kiežby...

258003

06.12.2011 18:34

Jaderná válka na obzoru

RE: Jaderná válka nebude...

Kysučan 85.?.?.?

Jaderná válka na obzoru - skutočne?
Ak by niekto patril k skutočnej vládnucej Elite chcel by "zasrať" Zem, na ktorej žije rozmanitým jadrovým odpadom ? Po takej jadrovej vojne by už možno neovládal ani svoj močový mechúr... [smích]
A takto slúži toto vojnové harašenie, aby sa niektorí vyvolenci dobre nabalili, na úkor daňových poplatníkov(bežných ľudí- vyvolenci totiž žiadne dane neplatia).

Tak, tak - pavouk asi sedí v Európe a USA používa ako svoj klacek (vyše 50% celosvetových nákladov na zbrojenie)...
To odkazované video je zaujímavé z viacerých hľadísk:

Kto sú hlavní aktéri:
ALEX JONES - americký moderátor rádiových talkshow
- filmár faktografických filmov a dokumentov (napr. Endgame)
- pravicový „konšpiračný“ teoretik
- správca portálov Infowars a PrisonPlanet
- „veľký“ americký vlastenec, ktorý si veľmi rád kopne do Ruska
- na viacerých am. weboch sú jeho portály označované ako CIA Fakes a on ako CIA rat (potkan)


HAMID GUL - starý veterán tajnej služby Pákistanu (ISI)
- veľký kamarád USA v boji proti ZSSR v Afganistane
- „otec“ Talibanu
- človek stojaci za teroristickými útokmi proti Indii v r.1989
- po prvom atentáte na B.Bhuttovu ho obvinila ako autora – o 2 mesiace ju ISI v spolupráci s MI6 zabila
- prezident Mušaráf ho nechal zatknúť, ale na tlak taj. služieb bol prepustený
- častý hosť na CNN, Al Jazeera...

Čo myslíte?
Pozriete sa do telefonného zoznamu a zavoláte si nejakého bývalého šéfika tajnej služby a on vás bude familiárne oslovovať Alex a posplietate pravdu s klamom a dáte to na konzum ovečkám.
Alebo dostanete číslo od zamestnávateľa (povedzme CIA) na ďalšieho zamestnanca v žolde (trebárs Hamida Gula) a vytvoríte talk show s rovnakým obsahom. Video má za pár dní všetky možné jazykové titulky a šíri sa po alternatívnych weboch...

Skutoční bojovníci za pravdu sú vždy prenasledovaní (trebárs revizionisti alebo protivojnoví aktivisti), ich stránky sú zakazované, diskriminované, hackované...a ich správcovia sú častými hosťami na súdoch (povedzme Stwora)...
Alex Jones je podľa mňa vyložene falošný bojovník za pravdu, ktorého napriek jeho širokej „tvorbe“ nikdo zjavne neprenasleduje.

Nie je všetko zlato, čo sa blyští!

258118

06.12.2011 20:20

Šokující pravda o tvrdém zákroku proti OWS

RE: Naomi Wolf = feministická vlčica Rea

Kysučan 85.?.?.?

Ďakujem za kompliment Jarmilka (troška sa ospravedlňujem za ten eufemizmus, ale Jarmilka mi zostalo po dobrej a milej kolegyni). Nemôžete to s chválou až tak preháňať...
[smích]

Všeličo by sa dalo napísať oveľa lepšie - a hlavne, aby sme dokázali oddeliť pravdu od lží, na čom je postavená ich mocenská pyramída.
Čo obdivujem na tých judaistkach, ako povedzme Naomi alebo Bobošíková je, že sú úžasne výkonné, tlačia sa(sú tlačené) do médií, do politiky, ovplyvňujú mnoho oviec a ak majú ešte pekný face, tak im mnohí aj uveria(!). Postupujú jednotne a to sa môžeme od nich učiť. Bohužiaľ, im len nemôžeme všeličo veriť!

Ozaj, veď my sme pôvodom skoro rodáci.Divinka je od Kysúc len čo by kameňom dohodil.Ten kaštieľ musel byť kedysi veľmi pekný. "Pekné" sú aj zvyšky po chemtrailsoch nad ním (myslím na tej veľkej fotografii)...
[smích]

Ako sa darí v dnešnej dobe potomkom šľachticov zo Slovenska v Čechách?

258123

07.12.2011 20:48

Jaderná válka na obzoru

RE: Jaderná válka nebude...

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím starý doktor,

presne tak, ako píšete: ]"Otázkou dnes je, co je a není dezinformace."
Elitári sú vždy o riadny krok popredu.
S rozvojom internetu im bolo jasné, že aj bežní ľudia (nielen špičky, tajné služby,slobodomurárskí - politici a členovia vo významných managerských funkciách, vybrané novinárske a akademické persony...) sa postupne budú dopracovávať k poznaniu pravdy, resp. k silnému priblíženiu sa k nej.

Čo urobíte? Zahltíte ich informáciami, mnohokrát pochybnej kvality. Pravdu samozrejme obalíte jemne skresľujúcimi malými lžami,čím mnohokrát dosiahnete presne opačný efekt a stádo znova naletí...
Dnes sa odhaduje, že cca 80% informácií na weboch je klamlivých a zavádzajúcich a cca 50-60% diskutérov nie sú reálni ľudia! Sú to skutoční majstri v klamaní.
Tajné služby(hlavne CIA a NSA) spravujú odhadom len v USA vyše 200 "alternatívnych webow". Informácie sa potom lavínovite šíria na ďalšie skutočné alternatívne weby a výsledkom je znova len dezinformačná pyramída tých, ktorí nás už klamú a podvádzajú tisíce rokov [smích]
Presne, ako píšete ► musíme povaliť tú "čiernu" informačnú pyramídu a z každého ich "diela" si vedieť vyextrahovať to cenné, čo tam museli zákonite povedať. Bez toho, by im totiž akákoľvek propaganda, už veľmi ťažko prešla do podvedomia a vedomia človeka. Ale oddeliť pravdu od rafinovanej lži pre mnohých ľudí nie je vôbec jednoduché!
Takže presne, ako u tajných služieb: pozorne sledovať a prehodnocovať!!!

Veď sa zamyslíme nad skutočnosťou, prečo neboli mnohí "fiktívni disidenti", ako napr. Havlovci, Dienstbierovci, Rumlovci, Šabatovci a iní, v SR napr. Čarnogurský alebo marxistický profesor Kusý mučení alebo vraždení...Skutoční disidenti(tzv. naivné a nevedomé křoví) boli kruto prenasledovaní, týraní a dlhodobo väznení!
Jednoducho, komunistické špičky cez svoje tajné služby veľmi dobre vedeli, že sa potýkajú s veľmi silnou skrytou silou, ktorá "pracuje" bez ohľadu na nejaké politické zriadenie... Takže tiež len sledovali. Václava Havla, ktorého pripravovali ako nádejného adepta a neskôr aj použili, uväznili, aby z neho urobili istého martýra a symbol protikomunistického odporu...hah. Chudák, slúži im dodnes, hoci už by nemusel.

Tu si treba všimnúť, že plánujú takých min. 20 rokov dopredu!
Keď sa niekto pritrafí, že by im mohol skrížiť plány (Dubček), tak ho jednoducho odstránia. Treba si ešte všimnúť, akým spôsobom sa to deje. Ak je to na výstrahu pre nejakých ďalších odvážlivcov, tak sa to udeje verejnou popravou (J.F.Kennedy,Benazir Bhuttova alebo Indira Gándiová). Ak je to len pochybenie a nepochopenie úlohy danej persony, tak sa to udeje nejakou "nehodou" (Dubček alebo Haider).Ak je to v nejakom širšom meradle snaha o zblíženie národov a preklenutie určitej animozity, tak spadne celé lietadlo (poľská družina pri lete do Katyne).

Smutné, ale...

Automaticky kráceno

258158

07.12.2011 23:50

Jaderná válka na obzoru

RE: Jaderná válka nebude...

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím René,

píšete, že "náš" humanista (môj určite nie, ani inštinktívne u mňa nikdy nebol) už nemôže nič, pretože sa upsal ďáblovi...
Ale môže, je to len a len na ňom! Bohužiaľ, slúži až po hrob.

Nemá potomka (ani umelé oplodnenia Dášenky nepomohli) - Vy, ako ezoterik viete, že Václavove poslanie na matičke Zemi (asi po zásluhe )definitívne končí...Ani Irena Obermannova nepomohla(aj to jej meno veľa vystihuje, pre tých, čo vedia premýšľať...) [velký smích]

Pohotovosť čínskeho námorníctva a ruskej armády:
Určite to nie je len divadlo, nemám to overené z viacerých zdrojov, tak by som to zatiaľ nekomentoval ( v pozadí, môže byť viacero verzií...).

Ad cenzúra:
Pochopiteľne sa v elitárnych kruhoch až tak nepredpokladalo(?!), že aj po mnohostrannej špecifickej "mediálnej masáži" mnohí ľudia pochopia, že povedzme Obama, Havel, alebo Sarkozy, či Merkel sú len pomerne ľahko odhaliteľné a ovládateľné "bábky systému nášho Veľkého brata"...
Ale stále je to málo...Sklamaní ľudkovia po zlých životných skúsenostiach idú voliť znova len tých istých , len v inom prevedení = novovyskakujúcich "panderlákov"(napr. TOP 09,Babiš, hnutie 99% oviec , či Obyčajní ľudia v SR...). NEPOCHOPILI! Prečo cenzúrovať internet???
Keď tak niekedy počúvam chudáka Schwarzenberga, tak mi ho je aj ľúto. Dostal sa do "politických exkrementov" a musí ešte stále verne slúžiť, aj keď by si už ako starej (trošku senilný) dědek raději pospal a užil si starobu...
Koľko % ľudí verí ešte stále nejakému náboženstvu? Koľko % ľudí číta bulvár? Koľko % ľudí sleduje sionsprávy a tie sú pre nich alfou a omegou?
Koľko % ľudí vlastne dokáže triezvo rozmýšľať a dať si určité veci dohromady a konať, ako by skutočný človek mal konať ? Napriek tomu, že máme už pomerne neobmedzený prístup aj ku kedysi hlboko utajovaným informáciam???

Čo myslíte René, prečo ?

258167

08.12.2011 23:02

Jaderná válka na obzoru

RE: Jaderná válka nebude...

Kysučan 85.?.?.?

Re[překvapení]racle

Aká je spoločnosť, takí sú aj ľudia, ich politici, ich zdravie, ich konanie, ich vôľa, ich vzťahy...
Tí psychopati za oponou toto všetko už dávno vedia, a preto tomu, k ich ceste k svetovláde, "zdárne" napomáhajú - degradáciou morálky, kultúry, školstva, zdravotníctva, potravín, športu, vytváraním falošných ikon (celebrity), falšovaním správ, histórie ...atď.
Čo s tým ? Čo môže jeden človek urobiť ? Ako môže projektovať svoju budúcnosť ? Ak budeme čakať na mesiáša, tak dopadneme tak, ako píšete Oracle - tým budíčkom.
Taký malý príklad:
Pochopili ste, že dnešné komerčné "potraviny" už nie sú potraviny, ale skôr by som to nazval "otraviny". Sám proti gigantickým producentom a hypermarketom veľa nezmôžete. Ale môžete svojimi vedomosťami ovplyvniť svoju rodinu, kamarádov alebo kolegov.To môže mať potom pyramídový efekt. Prestanete kupovať "žrádlo" povedzme u McDonalda alebo od Babišovho Penamu, či Hyzy a začnete podporovať skutočne vlastných ľudí - maličkých okolitých farmárov, ktorí ešte dokážu produkovať pomerne zdravé jedlo. Čo sa po určitom čase udeje? Povedzme McDonald zavrie krám (ako v Japonsku) alebo manageri vyhodnotia vytrvalý pokles predaja ich "otravín" a na vrcholovej porade povedia šéfikom, že národ to ich "žrádlo" už nechce konzumovať.Možno prvá reakcia bude, že treba zvýšiť náklady na reklamu (Kupujte výrobky z našich regiónov = reklama Babišovho koncernu v SR).
Predaj ďalej klesá...Prichádza inovácia výrobkového portfólia a na výrobkoch sa objavujú podivuhodné nápisy:
- natur
- produkt zdravej výživy
- bez umelých konzervantov
- bez umelých farbív
- bez glutamanu
- vysoký podiel mäsa a pod.
Čo nám to vlastne predtým predávali a čo sme to vlastne jedli?

Prestanete kupovať bulvár - za chvíľku zanikne.Prestanete pozerať priblblé TV seriály - nahradia ich. Prestanete kupovať bankové produkty - banky sa budú musieť zmeniť. Prestanete chodiť do kostola, či synagógy - vyschnú príjmy.
A tak je to obrazne so všetkými aspektami života!

V štátnom rozpočte SR na r. 2012 je plán výdavkov na štátny dlh vo výške 5,4 mld. € !
To je skoro rovnaká suma, ako výdavky na školstvo(2,4 mld €), sociálne veci (1,96 mld. €) a zdravotníctvo (1,5 mld. €) dohromady!!!

Tu je zakopaná najväčšia zdochlina jednookého šakala, ktorému viacerí verne slúžia.


[smích]

258218

08.12.2011 23:51

Jaderná válka na obzoru

RE: Jaderná válka nebude...

Kysučan 85.?.?.?

Dubček sa zdá byť napriek "svojej histórii" čestným, pomerne jednoduchým človekom, ktorý mal určité zásady a s mnohými neľudskými praktikami ponovembrového režimu nesúhlasil (prepustenie väzňov,podivná privatizácia,rozdelenie ČSFR,vplyv CIA a KGB a skrytý boj o korytá...kto zvíťazil je dnes už určite jasné). Ako bývalý gen. tajomník KSČ veľa vedel zo zákulisia, ale dejinne nepochopil, že silnejší pes vždy...

Tých dôvodov, prečo ho odstránili je viacero. Napr. bývalý agent ŠtB v NDR J.Banáš (otec nosatej mediálnej hviezdy Adely v SR) píše vo svojej knihe :

Hypotéz okolo nehody Dubčeka bolo viacero, konzultoval som to s mnohými ľuďmi. Mne to najviac vychádza tak, že by za tým mohla byť ruská tajná služba, lebo Dubček mal ísť svedčiť ako svedok v procese, ktorý vyvolal Jeľcin, keď prezidentským dekrétom zakázal Komunistickú stranu Sovietskeho zväzu. Prirodzene išlo o peniaze, majetok KSSZ, niekoľko miliárd rubľov. Jedna z častí obžaloby boli aj tzv. zahranično-politické aktivity KSSZ, k nej boli pozvaní niekoľkí svedkovia. Určite viem o troch - bývalý poľský premiér Piotr Jaroszewicz, bývalý šéf komunistickej strany Afganistanu Nádžibulláh a Alexander Dubček. Dlho váhal, či tam pôjde. Nakoniec sa predsa len rozhodol, že pôjde svedčiť v neprospech KSSZ, ale už sa tam nedostal... Mysteriózne je, že Dubček mal autonehodu 1. septembra v roku 1992, zhodnou okolností na Deň slovenskej ústavy, o štvrť na desať pri Humpolci, keď sa ponáhľal do Prahy na predsedníctvo Federálneho zhromaždenia. V ten istý deň - v noci na 1. septembra bol neznámymi páchateľmi vo Varšave spolu s manželkou, dokonca aj so psom, zavraždený druhý svedok procesu Piotr Jaroszewicz. Dva týždne na to bol brutálne popravený v Kábule tretí svedok procesu Nadžibulláh. To je zvláštna zhoda okolností...

Alebo:http://lipa.wz.cz/read/dubcek.html

Či spomienky jeho talianskeho priateľa:

Množstvo ľudí na Slovensku je aj napriek oficiálnym výsledkom vyšetrovania presvedčených, že to nebola obyčajná autonehoda, ale dôkladne pripravený atentát.

Na plné ústa to povedal Vittorio Caffeo z talianskej Bologne, Dubčekov dlhoročný priateľ. Bol jedným z mála ľudí, ktorým sa podarilo navštíviť Dubčeka v čase, keď ležal v pražskej nemocnici a mohol ešte rozprávať. "Okolnosti jeho havárie sú veľmi podivné. Vie sa o tom, že sedel vzadu, keď auto havarovalo, ale už sa nevie o tom, že záchranka vzala najskôr iba šoféra. Dubčeka nechala tam. Hoci ležal neďaleko a kričal o pomoc. Sám mi o tom hovoril. "Kričal som asi hodinu, ale akoby ma nikto nepočul. A pritom som ležal od auta asi dvadsať metrov. Potom som stratil vedomie," vravel mi v nemocnici. Tvrdím, že to nebola nehoda, ale atentát," zdôrazňoval Caffeo rok po Dubčekovej smrti.

258224

09.12.2011 17:00

Co nyní udělaly centrální banky světa?

RE: Tak prej Cameron pohrdl bezpečím obřího tankeru.

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím René,

>Vo co vlastně jde? Jde o čas, darebáci kteří sní o
>světovládě, usnuli na vavřínech po pádu východního bloku.
>Samozřejmě, že vědí, že systém nekrytých peněz
>potřebuje na obnovení vitality velkou válku, ale mysleli že
>po pádu SSSR si budou moct kdykoliv se jim zachce provést
>dostatečně velký "lokální" konflikt, zničit ty co by
>odmítli šlapat dle jejich not, včetně Ruska, Číny, Indie a
>třeba Marťanů. Kdyby tady byli a nechtěli poslouchat, co se
>jím řekne. Jugoslávie, Afganistán, Irák, Libye taková
>předehra k velké tragédii.

Čokoľvek sa v politike udeje je dopredu plánované...Vôbec si nemyslím, že tí darebáci usnuli na vavřínech.Oni plánujú pekných pár rokov dopredu a takúto situáciu mali vo viacerých variantoch na plánovacích doskách. Nepodarilo sa odstaviť novú (mladšiu) vetvu KGB, reprezentovanú navonok Putinom od vesla, aj keď zaznamenali čiastkový úspech.Jednotné Rusko stratilo 12 miliónov hlasov a dostalo sa pod 50%. To je dosť, takže treba zvýšiť rétorickú agresiu...Hillary,McCain,KiSSinger a ďalší sa nechali počuť.
Putin okamžite reagoval, že drvivá väčšina obyvateľov si neželá "farebné revolúcie" a spolu s Čínou "zachrastili" jadrovými zbraňami.

Takže - intuícia mi hovorí - žiaden strach z jadrovej vojny.To si nikdo v súčasnej situácii nedovolí, pretože to by mohlo mať nedozerné následky pre všetkých, ale hlavne pre tých, čo sa už dlho živia parazitizmom ( na úkor množstva tých, čo im musí stačiť na život cca 2 USD na deň - koľko to bolo v tom videu - 3 mld. ľudí?). Oni, aj so svojou periférnou klikou, by prišli o to najcennejšie, čo ich k tomu vedie - hračka s ovcami a neskonalý blahobyt.
A stlačenie jadrového knoflíku je podľa neoverených informácii veľmi dobre zabezpečené! Nestačí len pár politických alebo vojenských psychopatov...Tam sa konečné potvrdenie dostáva až k skutočným ELITÁM a je jedno, či je to v USA, Izraeli,alebo v JAR, či Pákistane!
Ak by ste bol skutočne elitárnym hráčom, tak to predsa nenecháte povedzme na Obamovi, ktorému platíte mesačný žold 33 000 USD (3x11), alebo Foghovi Rasmussenovi v NATO, ktorý ani nevie poriadne po anglicky ??!
[velký smích]

258250

09.12.2011 23:55

Co nyní udělaly centrální banky světa?

RE: Tak prej Cameron pohrdl bezpečím obřího tankeru.

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím René,

súhlasím, že na oboch stranách sú vynikajúci "šachoví stratégovia a hráči". Tí sú vždy v pozadí a obyčajne nikdo o nich moc nevie (nanajvýš blízke okolie a aj to len niečo). Tí, čo sú na očiach verejnosti sú v hre len pešiaci (povedzme, ako píšete Vondra, alebo aj Havel, či ktorýkoľvek politik, napr. Putin bol len plukovníkom KGB). Veď takého Vondru by ste si určite nedosadil niekde, kde treba poznať ofenzívne a strategické možnosti súpera, predvídať jeho kroky, ciele, úskoky, triky, poznať jeho slabé a silné stránky. Na to sú síce analytici , ale tí vidia len parciálnu časť problému. Skutoční hráči , ktoré túto hru hrajú sú vlastne neviditeľní (ako keď hráte proti počítaču - nevidíte, kto a čo do neho inštaloval).Šach je v skutočnosti vlastne boj dvoch nepriateľov s rovnakým mužstvom na začiatku,kde určitú výhodu má ten, ktorý začína a útočí...► nepripomína vám to dnešnú situáciu? Možno len stým rozdielom, že ten biely má viacej figúr, pretože v priebehu hry už viaceré súperove získal . Ten sa potom častokrát uchyľuje k šachovaniu (slovnému chrasteniu pechotnými a taktickými zbraňami), ktoré protihráč ľahko pokryje.
Silné figúry sú vždy utajované a pracujú bez nejakého stresu v zákulisí tajných služieb → do popredia vystavujú len pechotu.
A kde je kráľ alebo kráľovna nie je úplne jasné.

Centrálne banky sú silné figúry. A ak tie začínajú konať pomerne jednotne a koordinovane, znamená to, že asi zaúradoval kráľ! Neverím, že v hre nie je viacero možných scénarov, ale situácia je veľmi nejasná a môže dôjsť k rôzným pokračovaniam, ktoré ešte teória neoverila.
Hlavní protagonisti napr.:
- môžu hru hrať na ostrí noža a ešte viac zbedačovať ľudí ( silná inflácia, až hyperinflácia)
- môžu strategicky manévrovať a povoľovať trošku uzdu a obetovať nejakého pešiaka (Grécko,Portugalsko... čiastočné odpustenie dlhov krajín...)
- môžu obetovať aj silnú figúru za cenu získania pozičnej výhody
(banky a prechod na spravodlivejší systém prerozdeľovania)
- môžu však dostať aj mat (ale to by ľudia museli pochopiť princíp hry a momentálne to tak ešte nevyzerá)

258261

14.12.2011 16:20

Zánik eura: Součást dlouhodobého plánu na globální „super měnu“ kontrolovanou bankstery

RE: Každý má právo na svou vlastní konspirační theorii :-)

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím haban,

trošku by som polemizoval s tvrdením, že určitá ELITA prišla k bohatstvu len vďaka investičným bublinám. Za tým je totiž celý komplex prvkov a funkcií spoločenského poznania, ktoré fungujú v určitých koreláciach a umožňujú ovládať nevedomú tlupu ovečiek. Tu nezastupiteľnú úlohu hrajú média, veda (niekedy skôr paveda) a systém vzdelávania (ten funguje na princípe, že ovečky treba naučiť to, čo je pre nich výhodné) a pochopiteľne aj tie, ktoré ste vymenoval, ako "úrovne abstrakcie". Táto hra je už veľmi stará a neustále sa zdokonaľuje [smích]
Levely sa zvyšujú a taktiež aj levely pochopenia hry pre bežné ovečky.
Elitárny pohľad je potom jasný ► Ak ten "dobytok" nie je schopný pochopiť, ako ho ťaháme za nohu, tak nemá právo na takmer nič iné, len na to, čo mu dovolíme. A to nehovorím o nejakej triede na nižšich spoločenských rebríčkoch (tá defacto vôbec nemá šancu sa organizovať a pochopiť viaceré šikovne skryté aspekty svojho fungovania nevedomých a užitočných idiotov), hovorím o ovečkách, ktoré majú VŠ vzdelanie a mnohí aj ďalšie akademické vzdelanie.
Ad)Virtuálna hodnota...
Hmmm...ešte stále je možné za ktorúkoľvek menu kúpiť čokoľvek na svete (u nekonvertibilných mien je to trošku ťažšie, ale dá sa). Čiže, tie meny sú ešte stále reálne = je možné za ne zaobstarať reálne hodnoty! Pochopiteľne ► adepti na globálne ovládnutie sveta ich musia držať pri živote, pretože za ne potrebujú nakupovať reálne statky. Veď od r. 2009 čítam na alternatívnych weboch, že USD sa za chvíľu zrúti a bude dobrý len na použitie na WC (nedoporučujem,papier nemá požadované vlastnosti) [smích]
A...nič. Samozrejme ani (J)E(W)URO tak rýchlo neskrachuje.
Ak by ste bol ELITA-rným hráčom, tak necháte svoju novovyvinutú hračku, ktorá slúži ako test pre ďalšie globalizačné procesy, len tak odrovnať? Ak má problémy, tak zasiahnete a pribehne na pomoc FED alebo i Japonská národná banka, či iné
[smích]

V tom zmysle je názov článku hlboko zavádzajúci (bankstri kontrolujú len svoje pieskovisko).
A Bretton-Wood(sky) systém je už dávno prekonaný a nahradený, čiže nemôže skolabovať.

A žiaden strach z 3. svetovej vojny. Pevne verím, že mnohí skutoční vodcovia ešte národných štátov(nie vonkajší politici, hoci, tí sú ich určitým obrazom), ale aj rôznych tajných služieb, či špičkových výkonných orgánov ELITY sú na takej výške spoločenského poznania, že to jednoducho nedopustia.
Teraz by im na rozdiel od 1. či 2. svetovej vojny išlo skutočne o kejhák. A to si veľmi dobre uvedomujú.

Preto sa neustále snažia dosiahnúť tzv. ROVNOVÁHU STRACHU, aj keď, čo sa týka materiálnej a sofistikovanej prevahy je situácia viac menej jasná. Určite nemusím písať,ktoré štáty za tými rovnovážnymi závažiami stoja a kto je na ktorej strane rovnováhy... [smích]

258551

14.12.2011 20:30

Nový světový řád má být vybudován na troskách Ruska

RE: nesmysl - ale všetko má nejaký zmysel...

Kysučan 85.?.?.?

Neviem, či viete aristokrat, kto je autorom(?) tohoto článku.

Takže poďme na to: Leonid Ivašov je starý matador, ktorého novodobé sionmédia nazývajú ruským jastrabom... [smích]
Je to generálplukovník a šéfik akadémie geopolitických vied. Podotýkam, že Putin bol predtým, ako ho kooptovali na "najvyššie miesto" v Sojuze len plukovník KGB... Levašov je už troška iný level. Slúži hlavne k dopracovávaniu geopolitickej rovnováhy a k "rovnovážnemu strašeniu" zbraňami hromadného ničenia.Jeho level je ešte samozrejme o niečo nižší, ako ten, kde sa odohrávajú rozhodnutia, ktoré sú navonok prezentované Ruskom(Medvedevom, Putinom alebo Lavrovom).
Keď tak čítam tie reakcie čitateľov na volebné výsledky v Rusku a Putina,Mironova,Nemcova,Javlinskeho,Žirinovskeho...☺


Rusko a jeho predstavitelia sú pod tvrdým útočným tlakom BIELEHO v šachovej geopolitickej hre. Samozrejme, že tá hra sa odohráva na úplne inej doske, ako nám je navonok prezentovaná...
Rusko v skutočnosti nemá ani JEDNEHO skutočného spojenca! Snaží sa o spoluprácu s Čínou, celkom sa mu niečo darí poriešiť aj s Indiou, s Iránom alebo Brazíliou.
Treba si uvedomiť, že keď padne Rusko, tak sme ako ovce vystavené na úplnú porážku globálnych fašistov, ktorí reprezentujú navonok skrytú ELITU pod "démonkratickou vlajkou USA alebo EÚ". Nepozerajme teraz na to, kto je alebo nie je chazar-aškenazi(v Rusku je ich cca 20% obyvateľstva - ak berieme do úvahy 1/4 genetický materiál - ktoré majú ich gény a zo slovanských štátov sú na tom "najhoršie" Čechy, kde je ich génofond zastúpený na 8-9%...). Najslovanskejší národ sú podľa genotypu Slováci a Maďari...☺

Napr. tu citovaní autori L.Ivašov alebo na druhej strane Webster Tarpley už v r. 2005 strašili vojnou s Iránom v horizonte dní...
A stále NIČ...

Tzv. teória Rovnováhy strachu v reálnom prevedení...
[velký smích]

258575

14.12.2011 22:04

Zánik eura: Součást dlouhodobého plánu na globální „super měnu“ kontrolovanou bankstery

RE: Každý má právo na svou vlastní konspirační theorii :-)

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím haban,

začnem otázkou. Who is Robert McNamara? Za vlády J.F.Kennedyho bol tajomníkom na Ministerstve obrany USA. Spolu s J.F.K. a jeho bratom riadili operáciu blokády Kuby, po tom, čo zistili, že sa im situácia absolútne vymkla spod kontroly - urazili všetky vtedajšie vojenské špičky USA!!! J.F.Kennedy predtým radšej tr.kal všetky krajšie babenky, ktoré sa zjavili v jeho okolí a na správy z tajných služieb mu tak nezostávalo veľa času. Mal tajné kontakty cez sieť agentov CCCP priamo na Chruščova, kde významnú úlohu hral práve McNamara(tiež Ír, ako pôvodný Kennedyho klan). Erotoman J.F.Kennedy prerušil na 14 dní(!) svoje súložné operácie a riadili s Mc Namarom "záchranu" USA. Vtedy sa dokonca aj vyjadril, že prvýkrát ľutuje, že bol zvolený za prezidenta...Okrem toho McNamara hral významnú úlohu pri Vietnamskej vojne a bol "špinavým" agentom General Dynamics pri zakázkach pre armádu (napr. F 111, ktoré bolo úplne fiasko voči ponuke Boeingu), viackrát bezúspešne vyšetrovaný senátnou komisiou. Za "zásluhy" bol v r. 1968 menovaný za prezidenta Svetovej banky (do r. 1981)!!!
Veríte mu, že CCCP malo už vtedy jadrové rakety na Kube? Ja nie.

IRAK

- vytvoríte CIA bábku Saddama Husseina
- nakŕmite ho zbraňami(samozrejme s pekným ziskom) a ten zaútočí na Irán, kde nemáte kontrolu
- vojna sa tiahne 8 rokov a obe krajiny silne utrpia
- potom mu oficiálne predhodíte Kuvajt (čoby provinciu Iraku), pretože ho už nepotrebujete a potrebujete sa ho zbaviť
- Saddam naletí, nabehne do Kuvajtu, a potom sa nestačí čudovať, čo následuje ► vojna v Perzskom zálive a jeho zámestnávateľ ho predal USA
- skusí vystreliť pár SCUDOV na Izrael a čaká, že sa ho niekto pre boha ujme
- smola - embargo - vycicanie Iraku
- Saddam nepochopil, podobne, ako Kaddáfi a skončil rovnako ♀

NOBELOVA CENA

- sa momentálne udeľuje len tým, ktorí verne služia SATANOVI (Elitám) a prispievajú výraznou mierou ku klamaniu ovečiek
- ak Nobelovu cenu mieru udelia povedzme Arafatovi,Peresovi,Kissingerovi,Gorbačovovi,Ahtisaarimu,Obamovi tak absolútne nepochybujte...

WE ARE CHANGE - iste silne cítite tú zmenu k lepšiemu, k mieru, k ľudskosti... [velký smích]

OBAMA nemôže takmer nič - aj keď sa ide vyčúrať, tak mu na pipíka kuká jeho osobný strážca [smích]

A absolútne nepochybujte, že každé jeho slovo do akéhokoľvek komunikačného prostriedku je zaznamenávané!

258579

17.12.2011 19:08

Zánik eura: Součást dlouhodobého plánu na globální „super měnu“ kontrolovanou bankstery

RE: Každý má právo na svou vlastní konspirační theorii :-)

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím haban,

o konšpiračných teóriach, tajných spolkoch, boji dobra a zla ...by sa dalo popísať tisíce strán. Skúsim teda len heslovite:

► V podstate sa jedná o boj o svetovládu, pod fašistickým vedením skrytých ELÍT → jeden štát, jedna mena, jedno náboženstvo, atď. ,s absolútnym zotročením ovečiek. EÚ s nevolenými predstaviteľmi na čele je taký cvičný polygón.
Rôzné celosvetovo fungujúce formácie sú už dávnejšie vytvorené, ako napr. OSN, Svetová banka,MMF, BIS, WHO...
Napr. :Určite ste si všimli, keď sa vytvorila falošná "prasačia chrípka", ako všetky krajiny pekne nakupovali, pod diktátom WHO, vakcíny (okrem Poľska - tak aj predstavitelia dopadli).
► Illumináti, slobodomurárske tajné spolky, rôzné beta, kappa, psí, omikron ...združenia, náboženské kliky, tajné služby...
Navonok sa ľuďom zdá, že moc je v rukách politikov.Málo kto však už vie, že aby niekto mohol vykonávať určitú vyššiu pol., či managerskú funkciu musí byť v nejakom tajnom spolku.Potom má vždy nad sebou nejakého vyššieho "brata", ktorý ho v určitých podstatných veciach riadi(koľko na priamo je ťažko povedať).
Tieto nie príliš humánne spolky medzi sebou normálne bojujú, kto viacej oklame ovečky a zmocní sa väčšieho balíka [smích]
Preto je aj taký špinavý politický boj. Dosadíte za politikov vhodné figúrky a tie vám potom prinášajú rôzné špinavé zlaté vajcia a hlavne ovečkám ani muk.
Napr. slobodomurárske rozkradnutie vých. Európy, obzvlášť Ruska je toho dobrým príkladom. Dosadíte V.Havla čoby rytiera Kadosha a zberáte ovocie...
USA boli od začiatku projektované, ako slobodomurársky štát (sú ich tam milióny).
► Čo hľadať a čítať. Na to neexistuje žiadne univerzálne pravidlo.Ako píšete, každý si musí to puzzle poskladať sám, pričom ten sedliacky rozum a neustále vzdelávanie a hľadanie pravdy je veľmi dôležité.
Také jednoduché pravidlo je, že tí čo sa snažia priblížiť k objektívnej pravde sú tvrdo prenasledovaní.To sa však nedá povedať povedzme o profesionálnych zahmlievačov pravdy a obyčajne agentov tajných služieb, ako Alex Jones,Lindsey Williams(obaja jezuiti),Noam Chomsky,Estulin,Chossudovsky ai.
►Úrok a deriváty
Úrok sa nedá v podstate nikdy splatiť,pretože vo svojej podstate predstavuje nevyprodukovanú hodnotu(následkom je inflácia, čiže znehodnocovanie produkcie).Deriváty slúžia na ešte väčšie a rýchlejšie obohacovanie určitej skupiny, ktorá vie, ako sú nastavené pravidlá tejto pyramídovej hry.Keď poznáte pravidlá, tak viete, kedy treba opustiť potápajúcu sa loď. Pyramídové hry sú vo vých. Európe veľmi známe.Pár stoviek mld. zmenilo majiteľov do zopár vreciek a milióny ovečiek doteraz smutne bľačí (preto ani napr. v SR nemohli byť zverejnené mená tých na zakódovanom CD, ktorí sa napakovali v BMG investe, pretože by to zatriaslo s prezidentom alebo mnohými poprednými politikmi).Pri derivátoch sa hrá...

Automaticky kráceno

258687

18.12.2011 19:19

Zánik eura: Součást dlouhodobého plánu na globální „super měnu“ kontrolovanou bankstery

RE: Každý má právo na svou vlastní konspirační theorii :-)

Kysučan 85.?.?.?

RE: Anonym 90

Charakterizoval by som to asi nasledovne: Na každém šprochu pravdy trochu!

Hlavní aktéri (len veľmi schematicky):
DAVID WILCOCK
– psychológ, spisovateľ, filmár
- ezoterik a fantasta (napr. r. 2012)
- vyhlasuje, že je reinkarnáciou proroka Edgara Cayesa

BENJAMIN FULFORD
– dlhoročný finančný novinár (klamár) Forbesu v Japonsku
-„konšpiračný teoretik“ celkom fantastických variácii
- jeho fantastické predpovede sa ...našťastie nenapĺňajú
- je pod ochranou mnohofarebného veľkého DRAKA - symbol úpadku
- pripomína mi takú komickú figúrku, ktorá slúži na novodobé strašenie a mätenie ľudí (pochopiteľne slušne platenú)
- v mnohých veciach hovorí celkom pravdu, avšak posúva ju do absurdistanu

Svojho času som Fulforda prestal sledovať, ale pamätám si jeho spoločnú fotografiu s vyškierajúcim sa Davidom Rockefellerom (žeby si prišiel pre inštrukcie ?).

Čiže máme do činenia s 2 novodobými profesionálnymi dezinformátormi, ktorí veselo vytrubujú do sveta rôzné kompiláty pravdy a lži, bez toho, aby im niekto siahal na život alebo zdravie...
To o niečom jasne vypovedá.

Nepochybujem, že keď si to ešte raz celé pozorne prečítate a zvážite pre a proti, tak nájdete niekoľko desiatok fikcií a evidentných klamstiev...
[smích]

258743

22.12.2011 21:20

A od zítra se nařizuje truchlit

RE: je načase si zase trochu poškodit image

Kysučan 85.?.?.?

Jarmilka,

Václav Havel bol len slobodomurársky pešiak, ktorý bol len na okraji šachovnice...
Slobodomurárske kruhy ho teraz "symbolizujú" a skutočná elita si mädlí brucho, pretože "požiera" aj tie pozitívne, ako aj tie negatívne emócie, čo im robí veľmi dobre! On v skutočnosti, čo sa udialo v Československu alebo následne v ČR, nemohol takmer vôbec ovplyvniť...

Sklamal asi ako ČLOVEK, ktorý už mohol na sklonku svojho života urobiť určitú retrospektívu. Nemal rodinu, potomkov, ale neurobil to.
Možno aj preto sú do určitých funkcií vyberaní ľudia, ktorých dedičný genotyp im to asi ani neumožňuje a slúžia SATANOVI až po hrob.

Osloboďme sa od negatívnych emócii. Nie nadarmo sa hovorí, že o mŕtvych len dobre. Má to určite aj veľký "spirituálny" význam.

Nechajme, nech ho súdi Najvyšší...

259311

23.12.2011 22:17

A od zítra se nařizuje truchlit

RE: je načase si zase trochu poškodit image

Kysučan 85.?.?.?

Taktiež prajem krásne prežitie Vianoc (trošku pozor, keďže to je naprogramovaný sviatok okultných elitárnych síl... [smích] ) v kruhu Vašej rodiny a hlavne veľa zdravia, spokojnosti a radosti zo života Jarmilka.
Na bohatého Ježíška ja už moc neverím a moc som mu neveril(asi intuitívne), ani ako malý sopliak. Vyhýbal som sa kostolu a spravodajskej okultnej službe (spovedi), ako sa hovorí - čert krížu... [smích]

Včera som si pozrel film Občan Havel. I keď je to cieľavedomo spracovaný film, všetkým doporučujem si ho pozrieť. Je tam jasne vidieť, že ktorýkoľvek politik je len človek, so všetkým, čo k tomu patrí. Okolo neho krúži veľa supov (obyčajne bradatých a na hlave vyplznutých judaistov), ktorí ho "štelujú".
A ak je ľahko ovplyvniteľný slobodomurársky šašek, ako píšete, tak ho vždy dotlačíte (aj pod vplyvom alkoholu) tam, kde ho potrebujete mať. Je tam veľmi dobre vidieť, aký je chudák neistý a roztrasený (napr. mnoho popísaných papierikov s inštrukciami a poznámkami, pobehovanie pred významnými návštevami...atď.), aby bol korektný a neosobný...
Silnejšie osobnosti, ako napr. Zeman, či Klaus ho dostali vždy do úzkych. Potom "bratia" alebo Špaček museli zasahovať...

Ale, ako obyčajný človek sa mi páčil. Bez nejakých vnútorných problémov by som s nim vypil nejaký Fernet alebo pivečko a podiškuroval by som s človekom Havlom a určite vo "svojej spoločnosti" bol veľmi dobrý spoločník... Myslím si, že sa dostal do "hry", kde nevidel únik a nedokázal sa toho zbaviť do konca svojho života (proste vzorný sluha - ELITÁM).
Pre tých, ktorí vidia trošku aj za oponu, je tam veľmi dobre spracovaná pasáž s Billom Clintonom (mimochodom veľmi inteligentný človek s IQ cca 160), kde je ukázané, že je to mimo vševidiaceho OKA - normálny a zábavný človek, ktorého "dostali" cez jeho podvodíky v mladosti...

Kto sa raz dostane do osídiel OKA, obyčajne už nemá veľa možností úniku. Musí proste slúžiť, a potom sa mu postarajú o určitú glorifikáciu (Havel) alebo zatratenie (Stalin, Hitler).

Verím, že Kyklopovské OKO (♥) za chvíľku vypichnú novodobí Odyseovia!

259393

25.12.2011 16:39

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: pravda a láska

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím René,

sledujem, že patríte k nemnohým (tým sa nechcem kohokoľvek osobne dotknúť), ktorí dokážu v dnešnej dobe dez-informačnej vojny pochopiť a previazať si celkom hodnotné informácie v spleti dezinformácii a klamov...

Len veľmi málo ľudí je pripravených " vidieť, počuť a porozumieť ". Ľudský mozog je zázračný strojček, ale zároveň aj ten, ktorý môže byť najviac "ošizený".

Z psychologického hľadiska nie je totiž možné niektoré nové informácie len tak absorbovať, bez toho, aby človek nezmenil zásadne svoj život. Mozog sa musí preprogramovať, musí sa zbaviť obrovského množstva balastu, ktorý sa na neho programovane nalepil počas jeho života. To nie je vôbec ľahké!
Najľahšia cesta je to jednoducho odmietnúť a pokračovať vo vychodenej ceste.
Potom je tu ďalší problém vlastného EGA, ktoré vytrvalo bojuje proti novým informáciam, proti novobjavujúcej sa "pravde".
Veľká väčšina ľudí jednoducho nechce zmeniť svoj pohľad na svet, je systémovo naviazaná na klamlivý SYSTÉM, a nedokáže sa ,alebo nie je ešte pripravená na odpojenie. Stále verí falošnej ilúzii, falošnému obrazu reality...

Pravda a láska...je falošná ilúzia! Ale taktiež je falošná ilúzia, že je za tým len jeden alebo niekoľkí konkrétni ľudia...napr. Václav Havel!
Systém vytvárania ilúzii a klamu je dnes veľmi prepracovaný a hlavne dobre živený špinavými peňazovodmi a zasvätenou sebrankou. Pochopiteľne je potom dopátrať sa alebo priblížiť sa k pravde pomerne ťažké, aj v dnešnej dome informačných technológii, keď človek v zrýchľujucom sa sociálnom čase, nemá obyčajne dostatok času zvážiť a popremýšľať o tom, čo sa mu predkladá pod nos...

Na V. Havla tu za poslednú dobu nakydalo stovky nickov, ktorí sa tu dlhodobo žiadnou podnetnou myšlienkou (ak vôbec nejakou) neprejavili...
Odpojenie od klamlivého systému nie je o tom, že sa preklopíme do iného klamlivého subsystému... [smích]

Na sklonku roku prajem všetkým čitateľom Zvědavca viac jasnozrivosti, viac pohody a zdravého životného štýlu, menej stresu a klapiek na očiach, veľa porozumenia a ľudskosti k určitým ľudským nedostatkom.

Tak, ako si budeme formovať svoje okolie, tak sa budeme mať!

Kysučan

259524

25.12.2011 19:31

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: pravda a láska

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím Oracle,

predpokladám, že si ešte mladý človek plný sily a chuti zmeniť to, čo je vo svete zlé, choré a falošné. Kľudne mi môžeš tykať, neviem prečo ma tu vytrvalo oslovujú ako starého pána... [smích]
Ja som ešte relatívne veľmi mladý človek, ktorý má ešte veľa pred sebou a menej za sebou... [smích] Ale to len na okraj.

Ilúzia, klamstvo, politici, národy atď.

Oracle, politici boli vždy spojení s vytváraním falošnej ilúzie, pretože sú za to v podstate platení skrytou formou moci!
Už si nepamätám (nechce sa mi to momentálne vyhľadávať), ktorý americký prezident prehlásil...V pozadí existuje strašná sila, tisíc krát silnejšia, ako si dokážeme predstaviť, ktorá núti všetkých sebabohatších milionárov, či politikov o nej hovoriť len veľmi tichučko, pošepky (nebude to doslovný preklad, ale to čo mi ostalo v pamäti)...
Veľmi dobre si ešte pamätám napr. "Slovensko za chvíľu bude druhé Švajčiarsko"(Mečiar) alebo "Budete mať dvojnásobné platy" (Dzurinda),"Pravda a láska, vždy zvítězí nad lží a nenávistí" (Havel)...
Proste je to len vytváranie ilúzie...
Nesúď politikov, ale systém, ktorý ich núti k takýmto vyjadreniam a činom. Iste - politik, ktorý by sa vo svojom mozgu nechcel dopracovať k určitým vrcholovým pozíciam, prakticky neexistuje!
Ale...
Chceš byť slávny, chceš "vládnuť" miliónom ľudí? V poriadku. Ale dostaneš do vienka aj obrovskú zodpovednosť...a to nie je len tak.
Sleduješ 13. komnaty rôznych "celebrít" ? Iste, aj mnohí politici a ich rodiny sú postihnuté (ale oveľa menej, ako masmediálne celebrity a športovci, ktorí "poberajú" neskonale oveľa vyššie príjmy = zodpovednosť za klamanie ovečiek).

Napr. Špaček (hlavný Havlov koordinátor) má syna, ktorý je homosexuál...(žiadne pokračovanie rodu Špaček)
Klaus má syna, ktorý je znetvorený (pokračovanie degenerácie)
Havel...žiaden potomok, ani niekoľkonásobné umelé oplodnenie Dášenky nepomohlo...(ani Obermannova nepomohla)

Predstavme si, že sa zíde na Václaváku alebo na námestí SNP desaťtisíce-stotisíce ľudí, ktorí budú kričať a štrngať kľúčami..."My vám už neveríme, klamete celý národ, choďte do čerta..." Ale, to by musel niekto organizovať a ľudia by museli pochopiť, ako sú klamaní...
Ale ani to nestačí! Ak sledujete, ako to vyzerá v Grécku alebo Taliansku, kde sa vlastne k moci dosadili nevolení protagonisti ELÍT, napriek mnohomiliónovým generálnym štrajkom, tak začnete pochybovať...

Čo myslíte Oracle, alebo aj ostatní, ako je možné zvíťaziť nad lží a nenávistí a vôbec nad "špinavou" ELITOU ?

(2 slova vypuštěna moderátorem)

259534

25.12.2011 22:37

A od zítra se nařizuje truchlit

RE: Čí image?

Kysučan 85.?.?.?

Big sister,

hovorí sa v bájach, že pokropil ho živou vodou (aby ste trošku chápal = dal mu informácie z prvej ruky).

Ak nechcete chápať "živú vodu", je to len a len Váš problém, ja s tým už nič nenarobím...

Proste nie je možné, každému vysvetľovať, zač je toho loket. I keď sa to mnohokrát snažím vysvetliť veľmi zľahka a polopatisticky, nepochopenie už nemôžem toľkokrát vysvetľovať, k tomu sa musí každý trošku " prebojovať " sám.

Skúste ešte raz, verím, že sa k podstate dostanete...

Základ je nespochybňovať určité in-formácie, ale si ich overiť!
Potom môžeme debatovať na určitej hladine poznania a vzájomne sa niečim obohatiť...
Neberte to v zlom, je to len taký návod, ako sa dopracovať k rýchlejšiemu poznaniu reality.

259542

27.12.2011 15:23

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: Pravda a Láska vs. Lež a Zlo - Hledáme odpovědi

Kysučan 85.?.?.?

LEVELY

Určite ste už viacerí videli egyptskú pyramídu s oddeleným Hórovym (alebo“ božím“) OKO-m na 1 $ bankovke.
Koľko má levelov ? Je ich tam 13 – nešťastné číslo (pre ovečky). Tá bankovka je úplne prešpikovaná symbolikou.
Máte tam zakomponovanú egyptskú (☺) pyramídu moci, dvojramenné váhy (symbol ne-spravodlivosti), kľúč (symbol moci, ovládania, tajomstva), Dávidovu hviezdu (symbol vyvolených), sovu (symbol múdrosti) a množstvo ďalších – treba si vyhľadať dobrú analýzu a trošku sa zamyslieť.
Tieto symboly sa nachádzajú na symbolickej 1 USD bankovke = USD, ako projektovaná svetová mena a peniaze, ako prostriedok k ovládnutiu tých najspodnejších levelov (= nechápajúcich ovečiek), s cieľom zabezpečiť pre OKO v konečnom štádiu vládu nad celým svetom!

Pokúsim sa o určité priblíženie pochopenia levelov poznania :

► žijete spokojne vo svojom makrosvete – pracujete, konzumujete, čumíte do TV, užívate si
► raz sa zahľadíte na pokožku svojej ruky bližšie a vidíte, že sa skladá z množstva rôznych plošiek, rýh, drobných chĺpkov...
► kúpite si silnejší optický mikroskop, odtrhnete kúsok vlastnej pokožky a pod mikroskopom pozeráte a nestačíte sa diviť. Vaša pokožka je určitý vlastný mikrosvet, ktorý si žije svojim vlastným životom – vidíte tam rastlinky, pobehuje tam mnoho podivuhodných živočíchov, objavujete skryté štruktúry, vidíte bunky a jej časti...
► idete ešte ďalej a kúpite si elektronový mikroskop a dopracujete sa až k jadru a elektrónom
► a nakoniec hľadáte tzv. božskú časticu (Higgsov bozón), ako teraz židia v CERN-e

Huh...ale som bol kedysi sprostý a naivný... A tak je to aj s poznaním myslenia človeka, jeho ovplyvňovania (politika, reklama = opakované klamanie), s poznaním fungovania prírody a spoločnosti.
Keď viete, aké know how použiť, aby ste sa so svojimi „vyvolencami“ dokázali riadiť spoločnosť - ten nevedomý dobytok (v tom majú tí rabíni, čo tu viacerí odkazujete - pravdu) a žiť na ich úkor...Dobytok potom ide na porážku a „vyvolenci“ (samozrejme len tí nie moc fundovaní) sú sem tam zholozhoaxovaní.
Tí na vyššom leveli sa len vhodne presunú (napr. Einstein alebo MoU – ov obľúbenec Lion Feuchtwanger – kto mu asi dal meno Lion...☺, ale vo svojom diele Jud Süß, ich popísal cielene veľmi dobre, asi ako rabínsky potomok Karl Marx nám dal tiež návod, ako na to...).

Alebo slobodomurárske stupne:
► 1. – 33. stupeň – gojskí slobodomurári
► 34. – 66. stupeň – judaisti
► 67. – 99. stupeň – výlučne rabíni
► 100 = to OKO ( najvyššie pozemské riadenie sveta)

Falošní humanisti (ako napr. V. Havel) sú v tej prvej slobodomurárskej skupine : „Pravda a láska vždy zvítězí nad lží a nenávistí“. Ako tu niekto správne poznamenal, ten výrok je absolútne pravdivý

259649

27.12.2011 15:27

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: Pravda a Láska vs. Lež a Zlo - Hledáme odpovědi

Kysučan 85.?.?.?

pokr.

Ako tu niekto správne poznamenal, ten výrok je absolútne pravdivý (tí slobodomurári v lóžiach, ktorí sú zároveň aj zvolenými politikmi, či vybranými funkcionármi OKA alebo vrcholovými managermi sú naučení hovoriť určité mantry, ktoré sú pravdivé, aby nemuseli znášať dôsledky...). Havel totiž nikdy netvrdil, že sa to udeje za jeho „pseudovlády“...a to, že to ovečky zle chápu, je už len ich problém. Samozrejme je to nehumánne, ale takto to funguje, aby boli ochránení od určitých postihov najvyššieho riadenia (BOH)!

Čiže vrcholoví politici = zasvätení slobodomurári vytvárajú len určitú ilúziu pre ovečky vo svojom obhospodarovanom košiari, aby vchádzali bez bázne do chrámu (ohrady) a plnili svoju nevedomú spoločenskú funkciu užitočných idiotov!
Keď nevieš a nerozumieš, tvoj postih je minimálny (blahoslavení chudobní duchom, nech ich je kráľovstvo nebeské). Ak však vieš ( si zasvätený), tvoja zodpovednosť za svoje konanie výrazne stúpa.
Chceš byť slávny, chceš byť špičkový politik, chceš byť slávny herec...OK, ak chceš (projekcia mozgu a zdedená DNA...) môžeš dosiahnuť takmer všetko, čo sa vo svete dá dosiahnuť . Ale...obrovsky stúpa aj tvoja zodpovednosť za nevedomé ovečky. To si mnohé celebrity, športovci, milionári... (čoby novodobé vzory správania...) vôbec neuvedomujú, až keď zistia, že žijú v zlatej klietke, z ktorej prakticky niet úniku (napr. Elvis Presley, Marilyn Monroe, J.F.Kennedy, M.Jackson, či Miloš Kopecký, ktorý opitý v ND v zákulisí , keď mal ísť na scénu vykrikoval = tak pracoval jeho mozog: „Ja ti ho tam našroubují, já ti ho tam dám“...☺).

Tí, čo prenikli na vyššie levely pyramídy nie sú žiadní blbci. Musia sa tam dopracovať svojimi vedomosťami, svojou vôľou (projekciou mozgu) a potom im vyšší LEVEL „vypomôže“ = dostávajú sa už do osídiel OKA...
Pyramída moci je však mimoriadne krutý PÁN...OKO vás potom neustále sleduje.a koordinuje. Musíte plniť to, čo sa od vás očakáva ! Bratia v 34. – 99. leveli sú vám za zadkom a riadia vaše kroky...Tak, ako riadili Vaškove.
Ak nepochopíte, tak „Ad mortem festinamus“ – ponáhľate sa smrti oproti....

Preto od politikov a zasvätencov neočakávajte, že príde zmena...Nie je to v hierarchickom usporiadaní moci jednoducho možné!

Musíte všetci dole, na určitom stupni poznania meniť svoje okolie!

Iná cesta bohužiaľ asi neexistuje!!!

259650

27.12.2011 21:58

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: Pravda a Láska vs. Lež a Zlo - Hledáme odpovědi

Kysučan 85.?.?.?

Big sister,

skúste sa neskrývať za anonymitu?! Veď na to určite máte...

Kto je vlastne BOH? Pod takýmto označením neznámej entity je to asi najjednoduchšie.

Ten kresťanský, alebo JAHVE, alebo ALAH, alebo Manitou...? Tých označení Najvyššieho je nekonečné množstvo...

Všímate si počiatočnú iniciatívu Jana Pavla II o zblíženie všetkých náboženstiev pod jednu strechu - Assisi? Všímate si globalizačné procesy pod kuratelou niekoľkých desiatok nadnárodných spoločností : napr. D.Rockeffeler svojho času prehlásil:
"Konkurencia je horšia ako rakovina"...atď.

Trošku sa zamyslíme.

BOH môže byť len jeden, konkurencia a plýtvanie obmedzenými pozemskými zdrojmi je úplne jasná, slobodomurársky výtvor ala konzumné a neudržateľné USA musí pomaly končiť...

ONI(▲) veľmi dobre ovládajú zákonitosti BOHA, spoločnosti a celého vesmíru.Preto sú skryté ELITY, pretože to už dávno vedia a pochopili. Svoje znalosti bohužiaľ používajú proti bežným ľudkom. Čo je ich obrovskou chybou!

ONI(▲) vôbec nechcú komunikovať s BOHOM, oni ho celé tisícročia používajú a zneužívajú!!!
BOH ste Vy, žid , kresťan, aborigén,indián, Austrálčan , Číňan, skala, tráva, celá pozemská príroda, vesmír...ONI svoje vedomosti však chcú využiť a použiť, aby mohli žiť bez problémov na úkor mňa, teba, vás a vo všeobecnosti nevedomého stáda.
Sú si však veľmi dobre vedomí, že nemôžu ísť úplne proti božskému trendu, a preto sa to celé snažia "hodiť" na polovedomú tlupu ich služobníkov na nižšich leveloch, ktorí im viacmenej slúžia = rabíni → judaisti → slobodomurári → politici → športovci → celebrity → kňazi → vedci → biznismani...
Potom tých, vyššie vymenovaných BOH postupne odmeňuje za "zásluhy" proti ľudskosti a humanite!!! To sú napr. tie tzv. 13. komnaty, ktoré sa bežne neodhaľujú.
Napr. judaisti majú 6x viac duševných porúch, ako bežná populácia (veľmi bežná je homosexualita = ich DNA už ďalej nepokračuje). Nosaté judaistické dievčatká a bradatí chlapčekovia si nedokážu nájsť partnera alebo ich striedajú, ako na bežiacom páse (herci...), alebo trpia rôznými psychickými poruchami a ich deti sú potom narkomani, sebevrahovia, degeneratívne postihnutí (trpia napr. Napoleonovským komplexom - Lenin, Stalin,Sarkozy, Putin, Medvedev, Dzurinda ...ai.).

Čiže odpoveď znie: ONI môžu pracovať proti BOHOVI a snažiť sa o svetovládu, ale...

ICH polovedomí a nevedomí služobníci, napr. povedzme Havel si to potom odse.ú = žiadne pokračovanie degeneratívneho rodu Havel...
Ale určite aj ELITA dostane svoje do vienka, len o tom moc nevieme.

Je to proste určité zákonité očisťovanie ľudského (božieho) genotypu !§!

259679

29.12.2011 17:51

Co má pro nás rok 2012 na skladě?

Adrian Salbuchi - kto príde ďalší?

Kysučan 85.?.?.?

Dnes k tomuto článku neprispejem komentárom, ale uvediem sem niekoľko otázok na premýšľanie:

1) Kto asi platí Adriana Salbuchiho a jeho kamarátov (napr. Alex Jones, či Jeff Rense) za ich rôzne, aj spoločné výtvory ?
2) Kto je šéfik zahr. redakcie Financial Times – Gideon Rachman (z r. 2009), ktorého Adrian cituje pri nasmerovaní článku k svetovláde ?
3) Sú hazardéri svetovej globálnej moci zakopaní vo vládach významných západných mocností (skutočne) ? A prečo si potom ďalej odporuje (aj keď je ešte asi ďaleko od pravdy) ?
4) Koľko % uvedeného v článku je pravda, koľko polopravda a koľko fikcia (lož) ?
5) Vidíte v článku nejaké riešenia pre dezorientované ovečky od takého fundovaného ekonóma ? // Od apríla 2009 kolovalo po alternatívnych weboch jedno z jeho videí o globálnej kríze, kde aj 1 riešenie ovečkám ponúkol ► ľudia v EÚ a USA si podľa neho mali vybrať všetky peniaze z bánk, pretože systém sa za chvíľu zrúti...//
6) Z akej dielne asi pochádzajú novodobé strašiace mechanizmy na ovečky, vo forme povedzme :RFID čipy, zrútenie USD (EURA), pandémie , depopulácia, r. 2012, UFO, príchod Mesiáša, Nibiru a ďalšie sci-fi a hoaxy?
7) Koľkí z vás ste si už DOBROVOĽNE zakúpili zopár čipov, z ktorých niektoré vás dokážu odpočúvať, sledovať alebo lokalizovať vašu polohu ...▲ ?
8) Pozná Adrian vrchné poschodia riadiacej pyramídy (FED, CFR, Bilderberg, či Vatikán sa tam asi ešte zďaleka nenachádzajú...) ?
9) Viete vysvetliť prečo má vrchný šéfik FED-u Ben Shalom Bernake ročný plat len cca 200 tis. USD, Obama len cca 396 tis. USD, zatiaľ čo kdejaký vypatlaný potetovaný futbalista zoberie 5-10 (i viac) mil. USD, alebo podvodník – riaditeľ Freddie Mac Richard Syron poberal vyše 18 mil. USD... Soros koštuje niekoľko mld. USD a o ďalších na vrchných pyramidálnych poschodiach sa ani nič moc nedozviete?
10) Aký plat by ste udelili Adrianovi Salbuchimu ?
[smích]

259786

30.12.2011 18:38

Co má pro nás rok 2012 na skladě?

RE: Adrian Salbuchi - kto príde ďalší?

Kysučan 85.?.?.?

RE: anonym 178

Ste jediný, ktorý zareagoval na môj príspevok, ktorý trošku aj núti premýšľať a dávať si niektoré informácie dohromady. Možno viacerí sa radšej nevyjadria...
Ono je oveľa ľahšie sa vyjadrovať k bidetom, záchodom a k bežnej hygiene, aj keď to beriem ako tému na koncoročné odľahčenie, ale i poučenie... [smích]
Mám totiž s tým "problémom" mnoho skúseností... [smích] Ak sa na výkonnej rade ala Commitee 13 jednalo o vážnom probléme, ktorý mal hodnotu mnohých miliónov (Sk, neskôr i EUR), tak som vždy videl sklonené hlavy alebo sklopené oči a len niekto niečo rozumné k tomu povedal. Ale ak sa jednalo povedzme o prideľovanie WC papiera na pracovníka, tak bola všeobená, plodná a tvorivá diskusia... [velký smích]

Jobs a jemu podobní majú veľa dobrých daňových poradcov,ale to len na okraj.
Na wikipédii nájdete len info, ktoré je kosher...

Povedzme pyramída illuminátov , ktorú už viacerí iste videli a dostáva "priestor" aj u novodobého bestselleristu slobodomurára Dana Browna:

Pyramida na jednodolarové bankovce je rozdělena do třinácti tajných stupňů, nad nimiž bdí vševidoucí oko, což se zjevně kryje s odkazem Písma svatého na panství Antikrista ke konci času. Také ilumináti jako John Todd nás sami ujišťují: „Oko na vrcholku pyramidy je Lucifer."

Vysvetlenie:

OKO = SATAN = BOH (Budha,Alah,Jahve...)v novodobých sfalšovaných náboženstvách = skrytá dnešná skutočná ELITA


Podle přiznání Ayn Randové, bývalé milenky Phillipa Rothschilda, má třináct stupňů mj. i následující význam:

rada 13
rada 33
klub 500,
B’nai B’rith
Grand Orient
komunismus
skotský (zednářský) obřad
(zednářský) obřad York
rotaryáni, lioni a YMCA - hlavním cílem je věroučná jednota (ekumenismus) Je třeba vědět, že vedle mnoha dalších je i tato organizace výkonným orgánem zednářského plánu na vytvoření jakési „supercírkve", která má neutralizovat různá náboženství a konfese (modré lóže)
zednáři bez zástěry
humanismus

Takže.Dnešní vami zvolení politici sa nachádzajú takmer na spodu illuminátskej pyramídy ► "modrá je dobrá" = ODS v ČR alebo SDKÚ v SR. Tam sa nachádzajú aj ďalšie politické strany, ktoré vám klamlivé média dávajú pod nos!

Komunizmus je treba chápať ako marxizmus = judaistický plán vyššieho levelu na zotročenie ovečiek (dnes napr. MoUdrostrakom ospevovaná Čína, ktorá je ešte vyšším hybridom neľudského prieniku kapitalizmu a marxizmu).

Viacerí poprední politici sa postupne dostávajú do vyšších podlaží pyramídy ( povedzme Klaus - B’nai B’rith ), ale tým sa stávajú ešte viac previazanými otrokmi pyramídy moci, z ktorej už potom niet úniku (napr. Havel)...

Len smrť vás oddelí od OKA... [smích]

259871

30.12.2011 20:34

Sociologie andělů

RE: šaman nebo neznalý?

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím abc

>Hodne sa tu na Zvedavci píše o priamej demokracii, ako o
>budúcom spôsobe vlády. Môžem vás ubezpečiť, že Boh má
>pre nás niečo lepšie a to je "priama teokracia", v ktorej bude
>Boh "každému všetkýcm". A preto sa oplatí skúmať vieru na
>Božích dôkazoch.

Ktorého BOHA vlastne zastupujete?

"Priama teokracia" je taký novodobý pojem... [smích] Dajte sem nejakú "učesanú" definíciu, čo si pod tým máme predstavovať!
A akú vieru to vlastne máme skúmať?

Alebo hovoríte len k Hebrejom ? ► 11:1 To je silne vysoké skóre, skoro by som povedal, že hral favorit s úplným outsiderom...
[smích]

Myslím si, že Žižkov zvíťazí, ale Sparta (GRECO) ho riadne potrápi. Ale kľudne je možné, že nakoniec triumfuje úplne podceňovaný Slovan ... [velký smích]

259884

30.12.2011 22:41

Co má pro nás rok 2012 na skladě?

RE: Adrian Salbuchi - kto príde ďalší?

Kysučan 85.?.?.?

Ako funguje OKO

Pred niekoľkými dňami sa dostali , ako sa hovorí, na svetlo božie, informácie, ktoré sú podľa mňa pre pochopenie skrytých dejov za oponou mimoriadne dôležité, ba priam existečne dôležité!!!

Tajná služba (pravdepodobne SIS) odpočúvala jedného z hlavných protagonistov skupiny PENTA (pentagram = vyvolenci OKA) - J.Haščáka. Máte to v rubrike Ve skratce "ITP GORILA a GORILA 1".
Nikto sa k tomu nevyjadril!!! Aké príznačné...máte pod nosom skutočne veľmi dôležité informácie a nikto si ich ani nevšimol, resp. neokomentoval (vďaka sxg, i keď som ich už predtým čítal inde), radšej sa venujete rôznym absolútne podružným témam...

Doporučujem každému prečítať povinne za domácu úlohu, aby ste pochopili, ako funguje dnešná spoločnosť, politické strany, tajné služby, prokuratúra a spravodlivosť(sic), ako sú vhodní a prepojení ľudia dosadzovaní do určitých postov, ako to asi funguje na spodných rebríčkoch pyramídy, kde pár " priamo riadených vyvolencov OKA z napr. v SR PENTA alebo J§T dokážu okradnúť s prehľadom celú krajinu!!!

Pre nezasvätených:

PENTA = SDKÚ (priame ovládanie politických nominantov, napr. ala Uhliarik, ktorý dostal správne prezývku Pentliarik, či nechválne známy finacminister SDKÚ Palacka...ale spadajú tam všetci,vrátane KDH, vrátane madam Sorosovej = alkoholičke Radičovej...v osídlach OKA a pod tlakom je to však veľmi ťažké...)
J§T = SMER ( rovnaké pravidlá, ako u SDKÚ, akurát GORILA sa ich týka len okrajovo...).Ale celkom zaujímavé informácie, ako napr. Europoslankyňa Beňová chcela rozťahovať nožičky pred každým bohatším judaistom, až si nakoniec tľapla so štvrťžidáčkom Flašíkom, ktorý dokázal okradnúť občanov SR min. o 200 mil. Sk.

Veľmi zaujímavé a podnetné čítanie a informácie, ktoré sa pravdepodobne zahrajú, ako obyčajne, do autu...

Nedivte sa, že politici pracujú proti vám, keď na takéto informácie nevznikla celospoločenská revolúcia a nevyhnala ich od válovov svinským krokom!!! Hlavné politické strany sú platené menším OKOM (niekde pod stredom pyramídy), a tak aj sa k tomu stavajú a budú v tom len pokračovať, pokiaľ sa nespamätáme a nebudeme už priamo v gete!

Budíček!!!

259893

01.01.2012 23:01

Co má pro nás rok 2012 na skladě?

RE: Adrian Salbuchi - kto príde ďalší?

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím haban,

prajem Vám a všetkým zvědavcom šťastný r. 2012.

Tento rok, ak sledujeme, aký sa mu mediálne dáva mystický, apokalyptický, cielene negatívny...rozmer bude pre ďalšie smerovanie ľudstva asi dosť významný. Ale žiaden strach, možno sa len (ne)spravodlivé váhy mierne posunú. Neočakávam žiadne katastróficke scénare, veď okrádanie ovečiek sa ďalej musí realizovať a v chaose jednoOKO(í) najlepšie vidí... [smích]

Plán OKA je rovnako platný v ČR, SR, PL, či na Ukrajine alebo v Bielorusku, len je tam určitý časový posun.

"Illuminátska pyramída", čo som tu napísal je platná asi v rangu 1.-33. slobodomurárskeho zasvätenia. Tie informácie už sa pomaly dostávajú na svetlo. Sú už pomerne ľahko overiteľné, okrem tých najvyšších stupňov - viď napr. cielený článok A.Bartoša k lóži B’nai B’rith.

OKO - rodiny - kmotrovia - výkonný management -...-ovečky

Ono je to asi veľmi špecificky previazané.

Veľmi zjednodušené porovnanie je to napr. s pyramídou modernej mafie:

Kmotor(don)
Námestník kmotra
Poručíci (obyčajne špičkoví právnici alebo ekonómovia z Harvardu alebo iných prestížných škôl)
Suttucapo alebo len capo (veliteľ desiatky soldati, ktorí majú za úlohu určitú zverenú oblasť - vydieranie, kasíno, drogy...o činnosti druhej skupiny prakticky nevedia)
Picciotti alebo soldati (výkonní zabijaci,vydierači,drogoví dealeri...obyčajne ani nepoznajú námestníka)

Ako asi viete, tak donovia mafie sú pomerne vysoko postavení slobodomurári, previazaní pupočnou šnúrou s politikmi a inými výkonnými orgánmi OKA.

Napr. známa taliansko-vatikánska lóža P-2 (teraz napr. Berlusconi): Banco Ambrosiano - Calvi, "boží" bankár Marcinkus, bankár a "spevák" Michele Sindona, sicílsky slobodomurársky padrino Stefano Bontate a americký don Gambino...
Prepojenie Vatikán-bankári-politici-mafia je tam úplne zrejmé!
Ale to sme stále len na strednej úrovni PYRAMÍDY...

Povedzme, ako u Gorily v SR :
Haščák je tak na úrovni capa, jeho poručík sedí možno v Bruseli alebo v Londone(potrebujete mať problémy so sopľavými odpočúvačmi alebo sledovačmi z SIS? - zavolá si Haščáka do svojho čistého a prevereného zámočku, dostane pokyny aj s Powerpointovou prezentáciou a odvedie povedzme tridsiatok -politici, ktorí sú "zaplatení" a vedia kto je Haščák držia hubu a natrčajú klokanie vrecko na "milodar") a don spokojne sedí pod gaštanom vo Švajčiarsku a sem tam sa zíde so svojimi 10-timi ďalšimi "priateľmi" a poinformujú sa ako sa im HRA o OKO ďalej vyvíja a komu treba pristrihnúť krídielka, alebo či netreba napr. zo Zanzibaru vytvoriť daňový ráj, aby automatická pračka na zlaté vajcia spokojne fungovala bez problémov ďalej... [velký smích]

Alebo, či si Obama a KiSSinger plnia úlohy, či príjem za hašiš z Afganistanu je postačujúci na plnenie ďalších zodpovedných úloh CIA a Mossadu...

259995

02.01.2012 17:41

Co má pro nás rok 2012 na skladě?

RE: Adrian Salbuchi - kto príde ďalší?

Kysučan 85.?.?.?

Re: Anonym 90

Taktiež zdravím v Novom roku.

Biblia je (ako takmer všetko) sfalzifikovaná (iste to tu bolo viackrát podrobne rozoberané).Určite však je tam napísaná časť pravdy, pretože ináč by to ovečky nemohli len tak "skonzumovať".

Tiež mám rád sci-fi a aj Zecharia Sitchin mi niečo hovorí...

Spýtam sa takto. BOH stvoriteľ všetkého (ten skutočný - jediný) je taký slabý, že ho porazí nejaký odpadlý jeho podriadený - SATAN, v bojovom zastúpení dobrých a zlých anjelov ? Dáva to nejakú logiku ?
A potom, keď si už tí "poctiví na Zemi" nebudú vedieť dať rady, s tými bradatými vyvolenými satanovými služobníkmi, tak príde Božia hviezdná pechota a všetkých tých "zlých" uvrhne do Tartaru a budú trpieť mukami Tantala a Sizyfa... [smích]

Veľmi pochybujem, že to tak BOH zariadil!

Objavil sa tu ďalší článok k r. 2012 od podriadeného Alexa Jonesa - píše nám Kurt Nimmo - 2012: Svět nad propastí

Aby ste viacerí mali priestor na premýšľanie nad skutočnosťou, prečo OKO vidí rovnako dobre v Jeruzaleme, Vatikáne, či USA..., tak tu vložím odkaz na stránku, ktorá obsahuje množstvo fotodokumentárneho materiálu, ktorý mnohokrát vypovedá lepšie ako písaný text.Hneď na úvodnej stránke uvidíte Alexa s rohatou symbolikou, stačí sa trošku zahĺbiť do textov a foto a možno(?) viacerí trošku prehodnotíte svoje semitské a antisemitské postoje... [smích]

http://www.spirituallysmart.com/Jones-CIA.htm

260031

02.01.2012 18:40

Co má pro nás rok 2012 na skladě?

RE: Adrian Salbuchi - kto príde ďalší?

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím haban,

trošku budem oponovať. To OKO je mimoriadne dobrej konštrukcie. Vidí trojrozmerne, možno až x-rozmerne a má schopnosť vidieť i v IR a UF spektre ► vidí všetky ľudské nedostatky a slabosti, vidí aj to, čo je bežnému človeku neviditeľné(skryté).

A preto je na hlave Kyklopa, ktorý je prapotomok Kronosa - prvého svetovládcu. Ktorý, aby sa zmocnil vlády nad svetom, vykastroval svojho otca a oženil sa so sestrou Rheou. Potom uvrhol kyklopov a hekatoncheirov do Tartaru. Neskôr ho však vlastný syn Zeus porazil a uvrhol tiež do Tartaru (revolúcia požiera svoje deti).
Zeus oslobodil hekatoncheirov a kyklopov a tí mu dali za odmenu blesky. Zeus sa stáva PÁNOM SVETA...v reáli ešte nie, ešte mu niečo chýba!

Ak ste videl film Diablov advokát, tak tam je veľmi dobre spracovaná sonda do ľudského svedomia (podvedomia,nevedomia), ako to asi vyzerá v praxi:
Ste úspešný absolvent Harvardu - dostávate skvelý job - peniaze sa stavajú voči vášmu svedomiu - kurvičky túžiace po peniazoch,sexe sa začínajú okolo vás točiť - predáte svoje svedomie, svoju rodinu za peniaze a sex... ► SATAN (OKO) vás úplne ovládol a stávate sa súčasťou HRY, z ktorej obyčajne nie je návratu a len smrť vás potom od OKA oddelí...
Potom, ak ste bol verným služobníkom, tak z vás podobní zapredanci vytvárajú SYMBOL (KULT) a vypravujú vám lode s kvetmi po Labe alebo idú premenovať letisko. Keď sa napr. pozriete na Kocába a trošku si pozriete jeho životnú (ne)cestu, tak vám musí prísť zle...
Máte pravdu, žijú v kleci, ale obyčajne len oni vedia, ako to na nich dolieha a ako musia trpieť.
Ale možno ani moc netrpia a užívajú si,ako povedzme J.F.Kennedy alebo aktuálne Berlusconi - 8 až 11 kurvičiek poteší, aj keď OKO vidí...
Sem tam sa to moc nevydarí, ako napr. u žida Strauss-Kahna, ale...
Môžme si položiť otázku: Akých to zvrátených vlastne ľudí (Kronosov,Zeusov) si dosadzuje OKO do popredných funkcií?

To príslovie by som skôr obrátil: " Si múdry, ako ďaleko si schopný dovidieť".
V tom dedovom ponímaní je to moc negativistické... [smích]

260035

04.01.2012 17:59

Co má pro nás rok 2012 na skladě?

RE: Adrian Salbuchi - kto príde ďalší?

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím abc,

ďakujem za cirkevný výklad Biblie (= Božieho slova), ktorá bola stáročia upravovaná, prepisovaná ,ideologizovaná atď. Skvelé Božie slovo dokaličené nedokonalými ovečkami...
Vyše 2 000 rokov žido-kresťanského biblického konceptu Vám dáva za pravdu, že treba sa zveriť Stvoriteľovi... [smích]
Čo to stále častejšie počúvam od kruhov námestníka (ne)Boha na Zemi Ratzingera?
Ein Reich - Ein Volk - (Eine Bank) - Ein Führer

Takže tak... No super vymyslené!


> Toto je váš najväčší
>problém aj všetkých zvedavcov, ktorý o inšpirácii Biblie
>pochybujú. Keby ste toľko času ako venujete svojim blábolom
>venovali štúdiu Biblie, boli by ste na tom omnoho lepšie. Ale
>vám to vyhovuje, lebo by ste nemali o čom písať.

Škoda, že Vás abc popri štúdiu "Božieho slova" nenaučili aj určitým elementárnym pravidlám slušnosti voči oponentom .
Myslím si že, témy Biblia a holohoax sú nekonečné a stále je možné nájsť zdroj akejkoľvek inšpirácie pre blaho ovečiek a hlavne VLKA v rouchu beránčím...
Milióny zneužitých detičiek, upálených čarodejníc, zneuctených ľudí, stovky miliónov zabitých ľudí v boji proti križiakom, Inkom, Indiánom, moslimom...3 mld ľudí, ktorá musí vyžiť z menej ako 2 USD na deň...Boh mi vnukol, aby som napadol Irak (Bush Jr.) alebo aktuálne...Boh vytvoril USA...atď. To všetko má na vine SATAN, že abc?
Kde je SATAN už mnohí Zvědavci vedia alebo aspoň silne tušia...

[velký smích]

Čo som sa však už naučil mimo Biblie je to, že s ľuďmi Vašej kategórie je prakticky zbytočné polemizovať. Buď to robíte nevedomo (vtedy Vám aj skutočný BOH odpustí), alebo to robíte vedomo (cielene na Zvědavcovi). Veď moje príspevky alias bláboly vôbec nemusíte čítať a môžete pevný duch viery posiľovať trebárs na Sme, alebo .týždeň, alebo na Magnificate, či inde.

Ďakujem za diskusiu

Kysučan

260149

04.01.2012 18:37

Rozděl a panuj

RE: ceski nacionalisti

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím lucifuge,

ach jaj...

Ten článok p. Víta je veľmi zlý, ba vedie až k tomu, že tí, čo by mali držať pospolu proti spoločnému nepriateľovi sú ním rozoštvávaní na nacionálnej báze. A to vôbec neberte tak, že som Slovák!
Nie je to aj trošku účel(ovo) napísania takéhoto paškvilu? Okrem množstva nepresností, nepochopenia plánovaného vývoja v Európe, podstrkovania jednoduchých (ne)právd, či poloprávd , autor absolútne necitlivo rieši rôzné problématické veci, ktorým (asi) vôbec nerozumie.
Ani sa mi tento paškvil nechce nejak podrobnejšie komentovať, pretože by si to vyžiadalo možno 5-6 príspevkov.

Dám tu len jednu rozvitú otázku ( blízku našim národom ):

Na Slovensku vládl nacionalista Mečiar a v Čechách pragmatik Klaus. Nakonec se oba domluvili a ke dnu 31. prosince 1992 rozdělili náš stát na dva samostatné státy. Udělali to bez souhlasu lidí.

Myslíte si, že tí dvaja vyššie spomenutí v článku mohli niečo ovplyvniť ? Čo myslíte, s akým predstihom sa plánujú takéto veci, ako je rozparcelovanie Vých. Európy?

260154

12.01.2012 19:50

Církev nemá žádné právo na restituce

CIRKEV

Kysučan 85.?.?.?

Čo je vlastne a komu slúži akákoľvek cirkev?

Je to tajná spoločnosť?

Odpoveď znie ÁNO. Je to tajná okultná spoločnosť, slúžiaca na ovládanie ovečiek...Rímsko-katolícka má však v dnešnom svete určitý primát.
Kde sú dnešné sídla skrytej moci:
1)USA - Washington DC - silový prvok ovládania sveta
2)GB - London City - finančný prvok ovládania sveta
3)Vatikán City - spirituálny prvok ovládania sveta

Iste budú viacerí namietať, že pokyny určitým "svetovým" personám idú z Jeruzaléma alebo z Tel Avivu...Kto však stojí za Tel Avivom? Mohol by židovský štát vzniknúť, ak by to určité skryté ELITY nechceli?
Určite nie. Vo svete sa nič nedeje náhodou.Ani Obama, ani Sarkozy, ani Putin nie sú tam, kde sú len tak zo svojej vôle, niekto musel vždy prikývnuť, aby tam boli. A tomu potom slúžia, ale bežný ovečkatý ľud to nie je...☺

A ani náboženstvá nevznikali len tak, že si pár jedincov povedalo, že teraz založíme nejakého Jahveho alebo Ra alebo Jupitera, či Baala.Všetko má svoj vývoj, svoju históriu a genézu.

Ak vstúpite do ktoréhokoľvek chrámu "božieho", tak na vás pozerá stovky, ak nie tisíce okultných symbolov. Napr. OKO, trojuholníky(pyramídy), hnevajúci sa boh, všelijakí pochybní svätí vo výklenkoch, ukrižovaný Iesus s nápisom I.N.R.I., všelijaké P-čka,slniečka,kríže,hadi,draci,lebky a kosti atď.
Myslíte si, že nejakí USA židia tie mnohé tisícročia staré okultné symboly umiestnili na dolárovú bankovku ?

Skúste sa pozrieť do ktorehokoľvek lepšieho kostola svätej cirkvi rímskej a objavíte tam množstvo symbolov, ktoré sú symbolmi dnešných slobodomurárskych, ale aj globalných finančných, či priemyselných spoločností.

Má teda cirkev právo na reštitúcie?

Samozrejme, že má. Ona to právo nikdy nestratila, pretože svojimi nevedomými a polovedomými vyššie zasvätenými ovečkami sa v každom režime snažila o to isté, ako slobodomurárski zasvätení politici, ktorí sú na očiach verejnosti.
T.j. oklamať a udržovať ovečky v stave určitej nádeje a hibernácie.Zatiaľ, čo VLK(OKO) má plné brucho a žere všetko, čo mu príde pod nos. Teraz mu dajú nažrať v ČR, potom prídu na radu
ďalší maltézski alebo nemeckí rytieri, či iní...

Ovečkám ostanú len lebky a kosti (Skull§Bones=symbol Ozirisa, boha mŕtvych), ak sa pomerne rýchlo nespamätajú!
Irak, Afganistan alebo Lýbia sú toho posledným príkladom...[naštvaný]

260855

16.01.2012 20:35

Finanční internacionála útočí na Maďarsko

RE: Koordinácia a kooperácia s Maďarmi, Nemcami,..

Kysučan 85.?.?.?

Ahoj udo,

vo veľkej väčšine musím súhlasiť. Treba využiť sily tohto ZLA pozitívnym smerom, keďže všetci sme na jednej lodi, ktorá sa uberá na plytčinu, ak už nie je na nej...
Preto skutočne netreba rozvíjať akúkoľvek nacionálnu nevraživosť, pretože bežní ľudia sú všade rovnako vyciciavaní, ako ovce s už prázdnymi vemenami...☺
A to môžem trošku vyhlásiť, pretože už zopár rokov kooperujem s niekoľkými bežnými ľuďmi v Maďarsku (taký nedokonalý cezhraničný LET systém) a poznám ich bežné problémy, ktoré sú diametrálne odlišné od viacmenej šovinistickej politiky maďarského establishmentu. Mnohí majú rovnaké existenčné problémy, ako je to v SR, či CZ alebo inde.

Ad politici: Skús mená nejakých zodpovedných a odvážnych politikov v HUN, CZ, PL a SK, nech sa niečo podučím.> Horné
>sadzby doživotia bez možnosti zníženia trestu by však mali
>dostávať aktívni iniciátori a len kľúčové
>novinársko-bankstersko-politicko-úradnícke zombiautomaty.

>(4) Odňatím slobody na desať rokov až pätnásť rokov sa
>páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1

>a) a spôsobí ním škodu veľkého rozsahu, alebo
>b) ako člen nebezpečného zoskupenia.

Napr. FED dosiahol v r. 2011 pri výnosoch 83,1 mld USD zisk len 76,9 mld USD!
Oproti tomuto globálnemu strojčeku na peniaze je "naša" PENTA len taký mladý šimpanzík... [smích]

Ozaj, ak si dobre spomínam, svojho času si tu napísal, že ...počkajme ako sa to vyvinie, všetky strany majú určité materiály a ...zdá sa, že Pentagramička je priamo riadená GP...
Odkedy si vedel o ušku, ktoré sa nazvalo Gorila? Vieš niečo o ďalších uškách (SMER je podozrivo ticho...)?

Ak už teraz nedôjde k určitým exemplárnym riešeniam a trestom, tak bude ťažko očakávať nejakú pozitívnu zmenu v dohľadnej dobe.
VLCI budú ďaleko opatrnejší a ohlodajú ovce až na kosť, vedomí si svojej určitej "imunity"...

261184

17.01.2012 16:05

Finanční internacionála útočí na Maďarsko

RE: padam od smiechu

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím udo!

>Maď-ari sú nám navyše etnicky veľmi príbuzní. Je to
>poturčené (pomaďarčené?) zväčša pôvodné obyvateľstvo
>karpatskej kotliny-kraja u hôr, medzi horami, gorami= U-horska,
>či podľa južných Slovanov U gorska. Sú to naši bratranci,
>ktorím bol nanútený iný-vzdialený jazyk. Jadro kočovníkov
>bolo použité na dlhodobé účely európskej globalizačnej
>politiky a tiež z veľkej časti podprahovo zneužité

Podľa posledných výskumov haploskupín sú Slováci a Maďari najslovanskejšími národmi(mitochondriálna DNA, dedená po matke)...! Geneticky majú Maďari oveľa bližšie k Slovákom, ako napr. Slováci k Čechom.

>Treba sa pýtať s čím u Orbána súhlasiť, s čím nie a aké
>alternatívne, ďalšie kroky by mal spraviť. Tak je nevyhnutné
>vychovávať aj našich politikov a keď sa s existujúcim
>reprezentačným(?) materiálom ďalej ísť nedá, bude treba
>vzbudiť(vychovať) viac chápajúcu a morálne vyššiu vlnu
>politikov nových. To je zároveň odpoveďou na tvoju dolnú
>otázku Kysučan.

Ďakujem za filozofickú odpoveď, ktorá veľa hovorí a zároveň nehovorí nič...☺

Vy ako think-thank máte určite na kvalitnú analýzu krokov, ktoré urobilo Maďarsko individuálne. Je len škoda, že sa k viacerým podnetným krokom nepripojili (ne)zodpovední politici v SR, ČR, či PL...

Keďže sme v téme útoku OKA na HUNGARIU, tak uvediem, čo sa mi na krokoch "Orbánovej vlády" obzvášť páči(iste budeš súhlasiť, že Orbán ako persona tie kroky nevytvára a je tam cítiť určitý rukopis silnejších bratov v pozadí globálneho virvaru...):

► Vlastníctvo pôdy a vodných zdrojov je v ústave zakotvené, ako národné dedičstvo.

► Ročný úrok nad 30 % bude trestným činom (ešte pomerne slabota).

► Centrálne určovanie výšky poplatkov za vodné, stočné a odvoz odpadkov.

► Jednorázové splatenie hypoték v CHF a EUR s kurzami hlboko pod trhovými, s povinnosťou komerčných bánk ich akceptovať, a tým pádom prerobiť (napr. kurz HUF/EUR bol určený na 250, pričom sa aktuálne pohybuje okolo 310...V dobe väčšiny vzniklých pôžičiek bol pod 200 HUF).

► Manželstvo je spojenie muža a ženy.

Aký to rozdiel napr. v porovnaní s pseudokresťanskou, modrou slobodomurárskou SDKÚ v SR, ktorá svoju predvolebnú kampaň v Modre nezačala nejakou peknou slovenskou ľudovou piesňou, alebo V dolinááách..., ale satanistickou skladbou od AC/DC - Highway to hell !

Ale všetko so všetkým primerane súvisí. A tak dúfam, že pôjdu veľmi rýchlo do pekla... [velký smích]

Takže sa teším na vašu analýzu posledných maďarských krokov proti globálnemu predátorovi, ktorá by mohla napomôcť aj budúcej vláde SR, aby bola odvážna, proľudská a zodpovedná a vyhla sa chybám, ktoré maďarská vláda ešte stále robí (vedomo, či nevedomo ?)...Chybám a kontraproduktívnym krokom, ktoré robia som sa radšej nefilozoficky vyhol.

261231

19.01.2012 14:50

Kubánská raketová krize, pokračování

RE: USA versus EU je len HRA

Kysučan 85.?.?.?

Ako už vieme, tak plány ELÍT globálneho rozsahu dostávajú ucelenejšie rysy už niekoľko desaťročí pred ich uskutočnením. Niečo z blízkej histórie:

► Predstava vytvorenia EÚ bola na zasadaní Bilderbergu prezentovaná už v r. 1957 (v hlavách elít musela byť už dávno predtým).

► Mapy povojnového usporiadania po II. WW (pomerne presné) sa objavili ešte pred jej vypuknutím a pomerne presné, ešte počas nej.

► Vytvorenie slobodomurárskych USA, ako globálneho imperátora a presun viditeľnej moci z GB na USA – to je už o storočiach projekcie...

Symboly $ a € - majú v sebe zakódované (mimo iného) aj sionizmus, capital transglobálnych firiem, sionistických klanov, bánk, cesty bohatstva z juhu na sever a z východu na západ, cesty zároveň symbolizujú rozdelenie sveta (kedysi znak USD boli 2 zvisle priamky pretínajúce S, teraz je tam už len 1 – asi predpokladaný koniec cesty USA ► Čína ?).
Ak si tieto dva symboly spojíte, tak sa dopracujete k už skoro uzavretej 8 = cesta k svetovláde sa pomaly uzatvára...

► Vízia globálnej meny a globálnej centrálnej banky sa objavuje už niekoľko rokov (aj Benedikt XVI čoraz častejšie volá po takýchto inštrumentoch). Čiže môžeme si tipnúť o koľko desaťročí sa globálna mena stane realitou.

Napr. na stretnutí G8 v r. 2009 nám globálnu menu predstavil ruský(!) medvedík – Dmitrij Medvedev:

http://www.freepub.comehere.cz/vsechno/medvedev-pr...

Čo je vidieť na tom obrázku (skrytá komunikácia elít cez média):

G – starý okultný symbol slobodomurárov = geometrio, gnozis, god. Ináč boha nazývajú murári ako Veľkého architekta vesmíru ► teda niečo iné, ako fantómových bohov, ktoré predkladajú ovciam !

8 – geometria (dokonalosť) spojená s očakávaným prekrytím symbolov $ a € a uzavretím kruhov = globálne ovládnutie sveta

Medvedev – prečo práve on? - je veľmi symbolické a nechávam priestor na premýšľanie

Minca – Unity in Diversity s 5 hviezdičkami a TEST = zatiaľ len testovanie

SME súčasťou HRY.
Ak ste na pyramíde dostatočne vysoko, tak ovládate povedzme ratingové agentúry, média, politikov a politických krikľúňov ala SoroSS, či KiSSinger. Vsadíte do projektu povedzme 10 mld USD, použijete na menový pár EUR/USD páku povedzme 1:100 a projekt spustíte. Za pol roka znížite kurz z 1,45 (leto 2011) na povedzme 1,3 EUR/USD a máte 100 mld USD. Potom cestu obratíte a znížite rating USA a spustíte rovnakú karavánu strachu a ekonomických nobelistov a guruov ala Stiglitz , Rogoff, či Roubini, ktorí budú vykrikovať o kolapse USD...atď.
Potom už len rozmýšľate, koľko dáte na novú jachtu, kde si kúpite nový zámok, koľko odložíte pre CIA a Mossad, koľko dáte do neziskoviek, koľko dalajlámovi, koľko satanistom, koľko Obamovi a mormónovi Romneymu a novým disidentom ala Havel v Bielorusku alebo v Sýrii, či Mjarnmarsku.

261351

19.01.2012 20:34

Kubánská raketová krize, pokračování

RE: USA versus EU je len HRA

Kysučan 85.?.?.?

Ak odkaz nefunguje skúste (tam je toho však napísané podstatne menej):

http://www.cez-okno.net/clanok/medvedev-ukazuje-no...

Ešte pre doplnenie obrázku - teraz som si všimol, že je tam aj rok hore nohami a celý ho zámerne nevidieť (2060 alebo 2080?)... [smích]

261374

20.01.2012 17:00

Kubánská raketová krize, pokračování

RE: USA versus EU je len HRA

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím udo,

HRA je H-RA (Hórus-Ra)... [smích]

"Neziskovky" sú výraznou špecialitou a špecifickosťou VLKA v rouchu beránčím alias JUP-itera, či Ozirisa. Boh mřtvych cez zapredancov jeho kultu nás denne presviedča, že láska je vraždenie, sloboda je otroctvo, vojna je démonkraticky prostriedok na dosiahnutie mieru a poprípade, že peniaze nesmrdia...

Neviem adekvátne posúdiť, či špičkové "neziskovky" narábajú s ešte väčšimi rozpočtami ako veľké banky alebo menšie štáty.Z oficiálnych informácii najväčšie vlčie nadácie pracujú s rozpočtami 10 až 50 mld USD (napr. nadácia Billa a Melindy Gates, Rockefellerova nadácia...).Ich "bohumilá" činnosť je orientovaná poväčšine na eugenický fašistický program so širokým záberom degradácie humanity. Ale súhlasím, že miera chápania skutočnej reality je vlastne aj príčinou, že takéto organ-izácie ešte môžu fungovať a pod pláštikom nevinnej ovce sa tváriť, že chcú veľa dob-Ra ( aj malá a neskúsená Červená karkulka VLKA odhalila, čudujem sa, že starí corgoni ešte stále nič nevidia, hoci keď ukázali gorilu, tak niektorí pretreli svoje oKo...).

Svojho času nie príliš inteligentný George War(l)ker Bush prehlásil (nebude to úplne presný citát):" Ak by ľudia vedeli, čo to vlastne robíme, tak by nás obesili na prvý strom"...

Ja mu plne verím... [velký smích]

Ad arabi, muslimovia: Prachy sú prachy... a momentálne asi ani najlepšie náboženstvo na svete veľa nezmôže a je do určitej miery vedomo paralyzované.
Každá "revolúcia" prináša len väčšie utrpenie pre bežné ovečky (viď nárast nezamestnanosti a chudoby v dnešnom Tunisku, či Egypte, ale to si teraz hovoria aj mnohí kľúčikári nežnej rev-evolúcie). Zato štáty, ktoré robia rektoskop OK-U (zasvätené a kooperujúce kráľovské dynastie, napr. v Maroku, Saudskej Arábii, Jordánsku, či emíri v Kuvajte alebo Dubaji)sa s týmto fenoménom až tak nepotýkajú a nemajú až takú obavu o svoj kejhák = CIA a Mossad pracujú na rozvrátení iných, napr. aktuálne Sýrie, či Iránu.

Homo homini lupus je dnes hlavné motto novodobých šakalov v žolde Ozirisa a jeho syna Hóra.

Amonov baránok boží nech im svieti, nech ich duše odpočívajú v pokoji...Fujtajbl... [smích]

261408

20.01.2012 19:58

Útok ve stylu „Pearl Harbor“ bude záminkou pro válku s Íránem

RE: brainwashing na veľmi slabej úrovni

Kysučan 85.?.?.?

Ajajaj AIA,

len veľmi rýchlo som to prebehol. Už dlho som sa nestretol s tak úbohou znôškou malinkej pravdy a strašného blábolu...

Vôbec sa nečudujem, ak to niekde aj niekto vydal v ČR. To je totiž "odpad" najhrubšieho zrna, ktoré dokázalo preniknúť do tlače a na alternatívne weby!!!

Ale mnohí kabbalisti, ktorí tu na tomto webe veľmi "slušne" vystupujú by tomu vedeli dať zelenú...V tomto vedomom blábole však nesedia ani základné historické udalosti, ktoré si môžete ľahko overiť, pretože to už nie je možné skamuflovať a oklamať...(a tých sú tam desiatky len po cca 5 min. prebehnutí)!

Voči tomuto "dielu" nejakého Jan van( [smích] ) Helsing sú rozprávky veľmi inteligentným dielom ľudovej múdrosti a tvorivosti... [velký smích]

261423

27.01.2012 09:52

Superkonspirační teorie o lidské oběti

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím René,

sledujem, že ste "odhodil" časť svojho EGA (prihlasovacie meno).

Vo všeobecnosti je farmaceuticky priemysel (áno - je to priemysel, ktorý generuje vysoké zisky) a vakcinácia, ako jej súčasť, pomyselným bojom DOBRA a ZLA. To ZLO v našom prípade je maskované konaním fiktívneho dobra. Veľmi dobre opísal praktiky v tomto nie príliš humánnom odvetví John Virapen v knihe: Nežiadúci účinok SMRŤ.
Nepochybne však tento priemysel aj zachraňuje životy ľudí.

BOH dal človeku slobodnú vôľu.
Ak je človek nešťastný,materialisticky založený, nevyrovnaný a nevedomý,tak choroby na seba nenechajú dlho čakať.Začne konzumovať liečiky, s obavy pred kdečím si necháva pichať rôzné vakcíny a neustále sa so svojimi chorobami (on si je ich príčinou) k svojmu "nevedomému" lekárovi vracia a pomáha celému systému generovať ZISK. Veľmi dobre to opísal, aj svoju cestu poznania, MUDr. Ján Hnízdil - jeden z mála lekárov, ktorý si svoj titul zaslúži:
http://dolezite.sk/MUDrJan_Hnizdil_jeden_z_mala_le...

Je na každom človeku, aby si zvolil svoju cestu, pátral po príčinach svojich chorôb, či nedostatkov...
Nemnohí potom zistia, ako boli klamaní a ako prestať podporovať, alebo aspoň minimalizovať, akúkoľvek nehumánnu činnosť.Ide to však len cez spoznávanie duality celého vesmíru a svojho JA.
Môže sa vám podariť zistiť, že k svojmu šťastiu mnoho matérie nepotrebujete a farmakologický priemysel a lekárov už takmer vôbec nie, pretože sa stanete vlastným lekárom!

Ináč - najšťastnejší ľudia na Zemi sú na ostrove Vanuatu. Tam domorodí obyvatelia žijú ako jedna veľká rodina! [smích]

261740

27.01.2012 15:37

Hong Kong, země vybudovaná na opiu

HONG KONG je len maličká súčasť HRY

Kysučan 85.?.?.?

S čím sa v dnešnom svete čoraz bytostnejšie stretávame je boj DOBRA a ZLA.

Málokto dokáže preniknúť cez čoraz silnejšiu a nepreniknuteľšiu pavučinu ZLA, ktorá nás obklopuje, pretože ZLO je veľmi rafinované a dokáže sa už takmer dokonalo maskovať za najlepšie skutočne ľudské vlastnosti - za DOBRO.

Pre viacerých nebude prekvapením, že koexistencia DOBRA a ZLA je vlastne božím programom oddelenia zrna od pliev...
T.j. vývojový program zdokonalenia ľudí na základe chybovosti ich konania...Celý vesmír je vlastne postavený na dualite.

Napr. sa zamyslíme nad skutočnosťou, prečo je vo Vatikáne na námestí sv. Petra egyptský obelisk (znázorňujúci falus = penis), ktorý slúži na oslavu boha Ra (dovezený z Heliopolisu), uprostred veľkej zahrádky - kruhu, ktorý znázorňuje ženský pohlavný orgán = vagínu.
Máte tu dualitu vesmíru, ako vyšitú (tandém). V náboženstvách však máte svätú trojicu. V tom rímsko-katolíckom je to Otec(Boh) jeho syn(Iesus) a duch svätý (bez mena)...
[smích]
Ajajaj, ako primitívne nás klamú tí ELITÁRI...

Vysvetlenie je veľmi prozaické. Že ste tu na tomto svete môžete vďačiť otcovi, matke a BOHU...Čiže správne by tá kamuflovaná biblická triáda mala znieť otec(falus) - matka(vagina) - syn alebo dcéra (ich plod lásky)... [smích]

Ale to len na úvod k HONG KONGU a iným skrytým "záhadám". A aj trošku k inému pochopeniu a otvoreniu očí sem vložím asi najlepší internetový súhrn v skratke,ktorý som našiel, a ktorý sa týka skrátených komentov vídeí, ktoré boli v poslednej dobe vytvorené človekom (aj keď s niektorými sa dá polemizovať a doba už ukázala, že nie sú vždy úplne presné):

http://movie.subtitlr.com/subtitle/show/497644

Verím, že to trošku pomôže pootvoriť oči, ako sa vyvíja ZLO, za posledné roky...Dáva nám však všetkým priestor na to, aby sme sa jasne vyhranili a určili si ďalšiu cestu!

261755

27.01.2012 20:47

Superkonspirační teorie o lidské oběti

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím Jarmilka,

nechajte pána Koubka (s veľkou pravdepodobnosťou MUDr. a možno aj CSc., či DrSc. - v službách ...), je to jeho cesta.Podľa toho ako odborne sa prejavuje, ešte nenašiel správnu cestu k pravde...
Ale zároveň množstvom oponentských príspevkov, ktoré poukazujú na jeho podivuhodné "odborné" znalosti, ktoré sa snažia obhájiť prakticky neobhájiteľné mŕvolky, objavujúce sa za farmakokoncernami,či GMO producentmi veľa vypovedá a ukazuje trošku správny smer, kde by sa ľudia mali uberať.

Ja hovorím, že viacej takýchto Koubkov (Kožených...), aby mohli ľudia precitnúť a pochopiť...

[smích]

Môj syn mal taktiež alergie, ale som ho dokázal psychicky preprogramovať a teraz je takmer tejto "civilizačnej choroby" zbavený (objavujú sa mu len občas podivuhodné útvary po imunologických detekčných vpichoch = telo ich s veľkou pravdepodobnosťou ešte po mnohých rokoch nedokáže vylúčiť - asi ako vakcinačné adjuvanty plné podivuhodných chemických látok).Vtedy zapracovala mimo môjho vedomia úzkostlivá maminka, pretože vedela, že by som s tým nesúhlasil. Ale po učitej dobe nelepšiaceho sa stavu pochopila. Samozrejme som mu všetky antialergiká vyhodil dávno do koša...

A...vôbec mu nechýbajú, ako aj iné liečiky "modernej" medecíny novodobých medicimbalov... [smích]

Dobre nastavená psychika, životná pohoda , bez závisti voči materialistom, bez prehnaného ohovárania chýb iných ľudí a odpustením všetkých pokleskov, ktoré sa voči vám dopustili iní, je kľúčom k zdravému a plnohodnotnému životu Vás a Vašich detí.

Vaše deti sú vlastne Vaše priamo prepojené telo a na nich sa obyčajne prejavujú viaceré nedostatky ich rodičov (napr. dedičné choroby sú dobre popísané, ale prakticky úplne utajované sú dôsledky nepríliš humánnych vlastností a činov ich rodičov a forma trestu, ktorá sa prejavuje na potomkoch - judaisti nech sú nám výstrahou).

Prajem pekný víkend

Kysučan

261775

30.01.2012 16:39

Hong Kong, země vybudovaná na opiu

RE: HONG KONG je len maličká súčasť HRY

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím udo,

určite sa na viacerých veciach zhodneme, aj keď Tvoj kód sa číta podstatne ťažšie, ako povedzme Da Vinciho kód...
[smích]

H-Ra DROGY A SEX

Nuž asi tak, ako píšeš – všetko je na povrchu a zasväteným členom kultu Amon-Ra (sociálnopatologickí kulturálni inžinieri) postačilo dobré pozorovanie a pochopenie javov v prírode a medzi ľudskými ovečkami.
U naturálnych polyteistov napr. ovládal svoje ovečky šáman (ten ktorý vie), ktorý bol defacto kňaz, liečiteľ, čarodejník, či prorok v jednej osobe. Každý si ho uctieval a bál sa ho aj načalnik kmeňa. Dokázal ovečky dostať do tranzu (zmena stavu vedomia) a poprípade aj do katalepsie, čo je napr. aj symptóm miznúceho kokaínového opojenia. Šaman bol ako veľmi silná osobnosť pre ra-amonistov nebezpečný, a preto bolo treba jeho polyfunkciu rozdeliť do viacerých parciálnych subfunkcií , a tak vznikli funkcie, ako napr.:
► „boží služobník“ = kňaz – duchovný pastier oviec, oddeľujúci ovečky od TATKA
► lekár – človek oddeľujúci duševný a fyzický rozmer človeka
► novinár – mééédiálny čarodejník a klamár
► športovec a muzikant – človek uvádzajúci ovečky do tranzu
► holy-woodsky režisér – svätý „prorok“ vedúci ovečky do záhuby
► slobodomurársky mafistofeles – obchodník a distribútor drog na potrebné zblbnutie baranov
► bordeldáma – spája drogy a platený sex a prerušuje cestu k TATKOVI

atď.

Dnes už je verejným tajomstvom, že v obchode s alkoholom a drogami boli zapletené viaceré kráľovské a šľachtické rody, či použijúc Steveho kód – havelovskí obchodníci. Napr. Monacké kniežatstvo bolo svojho času ako jedno z hlavných drogových prekladísk a distribučných centier na svete. Preto aj po zásluhe šéfikovi dali titul knieža...
[smích]
Viceprezident USA má napr. v hlavnej náplni svojej funkcie koordináciu drogového dealingu po svete (Afganistan, Sicília, Panama, Kolumbia...).

Nuž TATKO asi už bude troška naserkošený, nevieme však kedy jeho program má expiračný dátum. Ak však uvážime, že čas je relatívny a neexistuje...tak si dáva riadne na čas... [smích]

261936

31.01.2012 14:48

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Hmmm

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím Dap,

pán "psychológ" Henry Makow (podľa priezviska pôvodom asi ruský chazar) patrí do čeľade CIA Rats (psychologické operácie proti ovečkám). Je to konvertovaný judaista(s tým sa ani neskrýva) a spolu s Noamom Chomskym a ďalšími patrí podľa ich "bratov" k tzv. "sebazničujúcim sa židom"... [smích]
Ale nikdo ho neprepadol, nevyrazil mu zuby, ani mu nepodpálil dom...Je pod ochranou vševidiaceho OKA.
Server savethemales.ca patrí CIA...

Ani sa nečudujem, že sa Vám chce z jeho psychopatických zvratkov zvracať... [smích]
Už len ten úvod - 50 ročný psycho(jung)mann si ide zakladať rodinu...A ďalej ani nekomentujem, pretože by sa mi chcelo zvracať tiež.

Ich HRA je veľmi zákerná (viď napr. hodnotenie článku 1,3).Ale myslím si, že zdravo a sedliacky uvažujúci človek túto špinavú hru hravo prehliadne...

Veď čo by sme tu my normálni samčekovia robili na tomto svete? Súložili so zvieratami ako v Starom zákone alebo vlastné ženy predávali egyptským (jewropejským) monarchom alebo splodili syna s 90-ročnou Sárou a potom ho chceli zabiť (Izák)? [smích]

262005

31.01.2012 18:31

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Hmmm

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím anonym62,

obyčajne neodpovedám anonymom (veď prečo hovoriť k bútľavej a bezmennej vŕbe), ale Vy píšete pekne a spisovne po česky, aj po slovensky (čiže dedukujem, že ste nezabudol na svoje korene a ste učenlivý... [smích] ).
Dokonca ste ma aj svojho času upozornil, že oslovenie babko(Blažkovej) je nie príliš vydarené... [smích]
Keď chápete, niekedy je prostriedok účelom a niekedy naopak a zasa oslovenie baby(čítaj bejby), či baba nie je adekvátne, a preto tam bol predtým - pokus... a blabla → účel to splnilo, ak chápete...(a to nehovorím, že babenka /= familiárne oslovenia rúčej žienky/ Blažková, ktorú život tvrdo preskúšal a niekde nasmeroval tu svoje životné peripetie musí rozobrať, aby sa jej dušičke uľavilo a zároveň boli mementom pre ostatných - všetko so všetkým patrične súvisí...).

Osobne mám veľmi ďaleko od krvavočerveného videnia...Ba takéto videnie zo svojej podstaty človeka hlboko odsudzujem. Ja len upozorňujem z akej "dielne" takéto články vychádzajú, aby sa ľudia zorientovali a začali používať svoju bohom danú výbavu...A v čom ten článok škodí? Myslíte tu otázku úplne vážne?
Keďže ste mi správne vytkol nepresnosť..."sebanenavidiaci" , tak skúste len tak ad hoc urobiť slušnú analýzu takéhoto pofiderného článku a ja potom budem robiť kritika na voľnej nohe... [smích]
Aby ste urobil kvalitnú a pre seba "nezáväznú" analýzu musíte byť veľmi zdatný, dostatočne v problematike podkutý a chce to veľa času. Čo obyčajne veľa smrteľníkov, ktorí sa musia živiť aj ináč, ako vypisovaním rôzných pofidérnych článkov a reakcií, rutinne len tak nedokáže.


>Ale aj keby všetko to, čo im vyčítate, bola pravda, musíte
>uznať, že občas aj oni potrebujú pustiť pravdu von, aby
>ovečky prilákali k dojičke a strihačke (ako to robil napr. P.
>Schutz na SME.sk - prorezimne noviny dnes s nulovym vplyvom na
>verejnu mienku).

Tomuto nie moc dobre rozumiem. Akým - im ? Pravda a klam sú dve roviny, ktoré sa sem tam prelínajú, resp. sa pohybujú veľmi blízko. A SME je ešte stále "mienkotvorný", na ktorom fičí množstvo ľudí a sem tam, keď zablúdim na diskusiu k nejakému článku, tak mám dojem, že ich práca je veľmi "vydarená" a ovečky ešte stále nevedia, kde je ich košiar...

262031

31.01.2012 18:50

Hong Kong, země vybudovaná na opiu

RE: HONG KONG je len maličká súčasť HRY

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím udo,

keď si už správne načal naše končiny ► Turecko a Kosovo (tak k tomu mám 2 osobné trošku úsmevné - René mládenca príhodi a skúsenosti.
Turecko je jediná islamská krajina v krvilačnom spolku Kyklopa (NATO) ! Zaiste nemalú úlohu tam zohrali „bratia“ označovaní ako Dönmeh ( premenoval som ich na transvestitov ).
Kryptohavlovci sú rozlezení po celom svete a plnia svoju netatkovskú úlohu a mnohí by sa čudovali , keby vedeli ich skutočné počty... (len námatkovo - v SR napr. Lipschütz ► nie Lipstein, to bola len paralela ☺, či Ha-rabín, alebo paneuropan Czernogurszky).
V sicílskom mafistickom žargóne boli osoby privážajúce surové ópium označovaní ako „turci“, potom nastúpili „chemici“ a konečný tovar kupovali „bratanci“ ( američania , s obyčajne sicílskymi predkami). V 70. – 80. rokoch sa „investovaný“ milión zhodnotil na 10 až 15 miliónov podľa kvality, pričom obrátkovosť bola aj 20 krát za rok... S Tureckom mám spojený aj svoj jediný fyzický kontakt s drogou. Kamarát z gympla bol ešte za socíku na cyklistickom sústredení v Turecku, a keďže mu v Carihrade na každom rohu ponúkali heroín, tak si 1 balíček kúpil a v náhradnej galuske ho prepašoval. Potom nám ho slávnostne predviedol, pokyvkali sme hlavami a „talizman“ sme mu nechali nedotknutý...

Turecko už pochopiteľne nezodpovedá dnešnej zrýchlenej dobe, a preto bol vytvorený „multifunkčný hnisavý a jedovatý“ vred na tele Európy ► KOSOVO
Bola vybudovaná ďalšia vojenská základňa Kyklopa v Európe ► Bondsteel (James Bond a Stalin v konjunkcii). Hlavný drogový program: nakládka – Bagram, čiastočná vykládka – Bondsteel, konečná vykládka – Fort Lauderdale.
Pred nejakým časom som hral šachy na nete s kosovským občanom (tuším nick Avocati), ktorý písal celkom slušne po slovensky, tvrdil, že študoval 2 roky v SR a potom i obchodoval s našimi firmami. Časom som z neho vytiahol, že pracuje v Bondsteel a nakoniec sa ma pýtal, či nekúpim kvalitný heroín, že o nejaký ten mesiac bude na Slovensku...
Drogy pochopiteľne hrajú v hre OKA významnú úlohu. Priemerný vek dožitia narkomanov fičiacich na tvrdších drogách sa pohybuje okolo 27 rokov, nehľadiac na devastáciu ich blízkeho okolia a rodiny. Veď nie len tak z dlhej chvíľky si dlhé roky madam Radičová a mister Havel chodili „pofajčiť“ na „renomovaný“ drogovo-tranzový festival Bažant POHODA v Trenčíne, určený na deštrukciu mladej generácie...No a maestro organiza-torro Kaščák je z rovnakej línie bohu(ne)milých „havlov“.

Na dôvažok si mi dal ešte domácu úlohu...Budem sa musieť na ňu zodpovedne pripraviť, aby som nepohorel na skúške formácii, ktoré Ty už máš v malíčku . Predpokladám, že si nemyslel Havla s kratkými gačurami (služobníka), ale hebrejského Hevela (Ábela). V tom prípade si musím po dlhých rokoch znovu prečítať biblickú skazku o bratovražde i podumať...

262035

01.02.2012 17:51

Hong Kong, země vybudovaná na opiu

RE: HONG KONG je len maličká súčasť HRY

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím udo,

no čím viac premýšľam nad tým pomerne jednoduchým biblickým príbehom Kaina a Ábela, tak ma napadajú čoraz fantastickejšie prepojenia ( tie tu pre istotu neuvediem ). Snáď sa niečo podarilo...
[smích]

Identifikácia predprogramovaných dejových postáv:

BOH – požaduje od svojich vnukov obeť, prijíma rituálnu krvavú zápalnú obeť od Ábela, ktorý obetoval najtučnejšie nevinné zviera (barana) a ohrdol plodmi zeme od Kaina, nechal Ábela zabiť Kainom, preklial a vyhnal Kaina a dal na neho znamenie → Kaina tak môže každý zabiť (sic) , ale privodí si na seba 7- násobnú pomstu...
Otázka teda znie, kto je týmto biblickým bohom?
Absolútna láska, duchovná, najdokonalejšia bytosť nachádzajúca sa mimo priestor a čas, stvoriteľ a spasiteľ človeka ? Hmmm...tak, ten to asi nebude.
Náš TATKO nepotrebuje obete a krvavé ( či už zvieracie alebo ľudské) už tobôž nie. Nenechá predsa zabiť svojho vnuka a druhého označí a vyženie...takto žiaden správny dedo nekoná!
Čiže máme do činenia s krvilačným, krutým, súdiacim a trestajúcim bohom. Takto môže konať len boh zla, temnoty, smrti, krutosti...Z tých mýtických asi najlepšie označenie tejto entity sedí na semitského boha – MOLOCHA alebo BAALA (symbol krutosti, zápalných obetí, najmä ľudských - šoa...vo všeobecnosti boh požierajúci svoje deti).

ÁBEL
– symbol nevinnej obete. Je pastierom (podobne ako patriarchovia a otcovia Izraela, napr. i Dávid), čo evokuje, že krvavé obete sa budú regrutovať z potomkov týchto pastierov.
Ábel poslúchol Molocha a obetoval mu to najlepšie, čo mohol – tučného barana. Tu bude aj spojitosť s obetovavanými nevinnými baranmi (nevedomí ľudkovia), ako aj s obetovaným Iesusom (Baránok boží, ktorý sníma hriechy sveta). Samozrejme človek, keď sa narodí tak žiaden hriech nemá a je čistý, ako ľalia – programovanie pocitu hriechu medzi ovečkami (ale to už bolo začaté u Adama a Evy).
Moloch nezakročil pri zavraždení Ábela – nechal ho obetovať, má krv rád (vie predsa už dopredu, ako bude Kain reagovať).
Ábel bol pastier oviec, veselo si pri nich popiskoval = oveľa ľahšia pracovná činnosť, ako u Kaina, ktorý v potu tváre musel drieť na poli, aby mal nejakú úrodu. To mi evokuje myšlienku, že Molochovi budú obetovaní tí, čo prichádzajú k hmotným statkom ľahšou cestou, pretože sa stávajú obeťami závistlivých a zneuznaných Kainov (Kajínkov).

KAIN – symbol bratovraha, zla v človeku (je v biblickej koncepcii počatý z diabla...) → roztáča špirálu násilia a krvavého vraždenia pod taktovkou Molocha . Je vyhnaný a stáva sa Ahasverom, ktorého je možné kedykoľvek zabiť...Čiže je tiež len obeť ! A kedykoľvek môže byť obetovaný, keď bude mať krvilačný boh smrti hlad...


Ad Gorila: No, keď si pozriem kto sa mi to za 99 % baranov prihovára , napr. Mgr. Alena Dušatková, prezidentka Byzantských rytierov Svätého hrobu v Jeruzaleme...

262147

01.02.2012 17:54

Hong Kong, země vybudovaná na opiu

RE: HONG KONG je len maličká súčasť HRY

Kysučan 85.?.?.?

...bývalá riaditeľka Akadémie Istropolitana (tam vidím aj hrob aj Jeru-šalim...) a poznám pozadie kryptohavla I.Weissa a tok špinavých peňazí na kampaň, tak tu je to jasné.
U „Obyčajných ľudí“ vidím Mojžiša na čele kandidátky, potom 6.66 je Eugen Korda, č. 9 je bananista a komická figúrka na provázku z Kozej – Hlina, a nakonci je úderka od trojských koníkov, so štvoricou ich prismrdávačov + vymývač mozgov Ra-kús a záver obsadil TV manekýn...Celkom obyčajní ľudia ...ďakujem neprosím.
Norika to už je o najspodnejších pudoch ľudskej ríše a Anka Belousovová nemá žiadnu šancu.

Čiže zostávajú už len starí „zlodeji“... Žiadna politická zmena totiž pre takmer rovnaký dav zákonite nepomáha ( SaS, SOP, ANO, či VV alebo TOP09 sú toho pomerne čerstvým príkladom...).
SMER jednoznačne vyhrá, ide len o to, koho si vyberie, alebo či si bude môcť vybrať.
Asi budeš súhlasiť (a v tom držím Lipšicovi palce), že treba niečo vyšetriť a niektorých potrestať, pretože ináč tu skutočne môžu kryptoši vyvolať veľké vášne, ďalší Klondike a nebodaj aj to najhoršie. Keď tak čítam niekedy diskusie v SME, ktoré to programovo rozvirujú (veď patria k rovnakej sekte Dönmehov), tak mnohí nemajú ďaleko k rôznym pitomostiam, ale objavujú sa tam aj sporadicky triezve hlasy.
Normálnemu človeku je jasné, že zlo sa len zlom odpláca a násilie plodí len ďalšie násilie a pomalé uťahovanie oprátky ovečkám. V tom sa Moloch veľmi dobre vyzná, a keď už nič nepomáha tak prídu hošani z oSSadu a niečo zinscenujú...

262149

02.02.2012 20:17

Dračí tanec v Negev

Prichádza červený DRAK

Kysučan 85.?.?.?

Pred očami sa nám vyvíja nový globalizačný fenomén – dračí hybrid = ČÍNA, a keďže sa vo svete nič nedeje náhodou, tak...

Zopár faktov:
► počet novodobých otrokov – 1,35 mld, z toho cca 800 mil. v produktívnom veku (veľmi slušná produkčná základňa)
► oficiálna miera nezamestnanosti – okolo 10 %, skutočná sa pohybuje nad 20 %, pričom mnohí pracujú len sezónne
► cca 10 % ľudí žije pod hranicou biedy
► cca 2/3 Číňanov nezarába ani 100 USD mesačne (priemerný zárobok sa udáva 1500 USD za rok)
► v mnohých otrokárňach sa pracuje12 – 14 – 16 i viac hodín denne (skvelý „komunizmus“...)
► Čína je 2. najsilnejšou ekonomikou sveta
► podľa časopisu Forbes najvplyvnejším mužom sveta je čínsky prezident Chu Ťin-tchao, ktorý vykonáva takmer diktátorskú kontrolu nad 1,35 miliardou ľudí, jednou pätinou svetovej populácie. "Na rozdiel od západných náprotivkov môže Chu presmerovať rieky, budovať mestá, uväzniť disidentov a cenzurovať internet bez zásahov otravných byrokratov a súdov."

Čína = ráj pre biznismanov, elitu, špekulantov...peklo pre bežných obyvateľov. Čína je model, ako si predstavujú vládci za oponou globalizovaný svet. Ak sa plánovane zrútili „komunistické“ režimy vo vých. Európe a v ZSSR, tak čínsky model ostal zachovaný a neustále je plánovane akcelerovaný...

Trošku aktualít pre úvahu nad skrytými väzbami:
► V nov. 2011 uskutočnil návštevu Číny Obama – kláňal sa tam tak hlboko(!) Chuovi, že by sa za to nemusel hanbiť ani rímsky edil, keď predstúpil pred caesa-ra, mnohokrát sediaceho na tróne (čítaj hajzlíku), čo bola celkom bežná prax
► Obama sa 14.2. stretne v Bielom dome s čín. viceprezidentom Si-Ťin-pchingom = na Obamu stačí čínsky viceprezident
► Momentálne škemrá (žiada o pomoc) v Číne Merkelova → odpoveď Číny ...“ Čína pravdepodobne nekúpi veľké množstvo eurobondov, kým Európska únia nepreukáže väčšiu jednotu v reforme svojho finančného systému.“
► Kto zlikvidoval Kodaňský summit o klimatickom podvode ? - samozrejme Čína, pričom s Obamom rokoval úradník(!) : Při vyjednávání v pátek v noci se čínský premiér Wen Jinbao osobně vyjednávání neúčastnil a vyslal úředníka z čínského ministerstva zahraničí, aby seděl proti Obamovi. Diplomatická urážka to byla zjevná a byla brutální, stejně jako to, že nejmocnější politikové světa museli sedět a čekat, zatímco čínský delegát šel vedle telefonovat se svými "nadřízenými". [smích]
► Pri delení koristi v Iraku získalo najbohatšie ropné pole Rumaila konzorcium BP (Rothschild) a China National Petroleum (asi polovica aktuálnej ťažby Iraku), ďalšie polia ťažia čínska CNPC, či SINOPEC.Pre koho to vlastne museli americkí rambovia vyzabíjať vyše 1,3 mil. Iračanov ???
Hmmm...
Uvidíme, ako sa bude deliť korisť v Líbyi a ako sa budú vyvíjať „nové výšiny“ vzťahov s „bradatými súdruhmi“ ...

Automaticky kráceno

262379

06.02.2012 22:07

Hodnocení hrozeb pro vojenskou bezpečnost Ruska

RE: Co dělali doteď ? Spali ? ...Nepriateľ nikdy nespí

Kysučan 85.?.?.?

Ak sa pohráme troška zjednodušene so symbolikou, tak možno začneme trošku tušiť, prečo armáda RF nakupuje techniku od predátorov a kto stojí v pozadí...

Čo má spoločné Pentagon a armáda RF?

Globálny parazit, ako spomína udo, nepozná hranice štátov a vo forme lokálnych fašistických spolkov operuje hocikde na svete.
Symboly týchto spolkov majú logá napr. v tvare pyramídy, slniečka, oka, či pentagramu (napr. Pentagon, alebo teraz v SR pretriasaná Penta).

PYRAMÍDA - OKO - PENTAGRAM = staroegyptský symbol boha Hóra

Na vlajke USA je pentagramov plná spústa, na vlajke ZSSR bol 1 veľký krvavý a žlto orámovaný, na vlajke EÚ ich je 12 žltých a okrem iného znázorňujú zemegulu (našťastie ešte nie sú spojené, ešte im niečo chýba...).
Zatiaľ čo z vlajky Ruska pentagram zmizol, armáda RF si ho doteraz ponechala ako svoj odznak = vplyv globálneho fašistu tam bude ešte asi veľmi silný.

USA Globalwaffen SS sú "vydareným" pokračovateľom tradície, metód a technológie ich školiteľov, čo u ruskej armády nie je možné povedať (tuším mt-svk tu dala aj odkazy s obrázkami, ako armáda RF pomerne žalostne vyzerá).

A ako prišli školiteľské kádre do USA už asi viacerí čítali (tu si treba všimnúť, že už v r. 1942 vyjednával budúci šéf CIA Dulles s nacistami vo Švajčiarsku a pracovalo sa už na pláne proti Stalinovi):

http://www.krvavavojna.estranky.cz/clanky/letectvo...

Hold, na ceste k svetovláde je potrebné využiť všetky prvky matice, ktoré človek vymyslel, bez akéhokoľvek ohľadu...
A znefunkčnenie armády súpera, či určitá závislosť je len veľmi vítaná príležitosť, ako nechať slniečko vykukovať troška viacej spoza pyramídy... [smích]

262735

07.02.2012 21:27

Hodnocení hrozeb pro vojenskou bezpečnost Ruska

RE: Co dělali doteď ? Spali ? ...Nepriateľ nikdy nespí

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím dub,

treba to brať ako úvahu. Nepochybujem, že ruský generálny štáb je na výške, ako aj český, či iný.
Ale:
Napr. v ČR má napadajú kauzy Tatra, Pandur, CASA, či Gripeny, v SR napr. MOKYS od izrael. firmy, či vojenské člny bez motorov, nakúpené drahšie ako rovnaké s motormi,takmer nefunkčné izraelské vysielačky alebo aj kauza "Dzurindovej skupinky".
Myslíte si, že v Rusku to bude ináč? Historicky je v Rusku mnoho miliónov Dönmehov, niektorí majú impéria v mld USD,niektorí z nich kupujú a predávajú zbrane a zbraňové systémy...Nikdy neviete pre koho pracujú (aj Stalin radikálne čistil generálny štáb). Niekedy ani inteligentný gen. štáb a inteligentný vodca veľa nezmôže.
Neraz som čítal vyjadrenia mnohých ruských vyslúžilých generálov, čo tvrdili, že stav je niekde až žalostný a mali podozrenie, že sa tak deje do určitej miery zámerne. Isteže aj financie hrajú svoju úlohu. A po odchode Jeľcina sa všetci nestratili do USA, GB, či Izraelu...Sú tam a akú hrajú úlohu, ukáže až čas.

262785

09.02.2012 22:18

Tak už to víme

RE: je to problém

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím Kateřinko,

vyhnem sa tým sprofanému osloveniu babko, či bejby... [smích]

Pravica a ľavica...jin a jang...dobro a zlo...boj protikladov...atď.

Vox populi, vox dei (Hlas ľudu, hlas boží)!

Čoho sa méédiálny dei(samozrejme ten nepravý,ktorý poslal Médeu, aby uspala draka = ľud, obyčajných ľudí) bojí?:

► aby si ľudia mysleli, že sú len obeťami svojich tiel
► aby ľudia boli zmätení a dezorientovaní, aby nevedeli čo musia zmeniť
► aby ľudia boli dezinformovaní a bez potrebných informácií
► aby ľudia boli rozdelení a neustále bojovali medzi sebou
► aby ľudia boli nezodpovední a naozaj si mysleli, že za nich môže niekto rozhodovať
► aby ľudia boli zúfalí a v beznádeji, vtedy im môžete dať svoje odpovede a oni budú počúvať

A potom prídu "štúdie" a následné články nevedomých, alebo skôr zmanipulovaných pisálkov, ktoré sa predkladajú ovciam na konzum...
[smích]

Niekedy mám dojem, že tých manipulatívnych méédiálnych článkov novodobých "čarodejníkov" tu exponenciálne pribúda...
Niekedy to diskusie dávajú na pravú mieru, niekedy, keď je ťažká téma ani nie.

V USA - v šľachtiteľskej stanici novodobej demokracie (čítaj démonkracie)sa cielene vyvinuli iba 2 strany...

Jedna má vo svojom logu slona a druhá osla (somára,mezka)...
Obidve sú však z jedného Diogenovho súdka. Ide len o to, či sa "ľud" cíti byť slonom v porceláne alebo oslíkom... [smích]

262919

10.02.2012 19:12

Návštěva slovenské delegace v Sýrii

RE: NEPRAVDIVE INFORMACIE

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím AD,

ak žijete v Sýrii, mohli by ste uviesť aj iné informácie, ktoré sú v dnešnej dobe veľmi potrebné pre osvetlenie dejov, ktoré sú skryté za dezinformačnou oponou.Vymenoval by som napr., čo sú pravdivé a čo nepravdivé informácie...

Vyhľadal som si informácie o slovenskej delegácii v Sýrii, ktorá sa uskutočnila 11. - 18.12.2011.Ten článok mi totiž ihneď pripomínal účelový "taký česko-slovensko-havlovský" kompilát a ani to video nebolo nejak "v poriadku".

Narazil som pritom na skvelé video, ktoré si myslím, že pomôže mnohým, aby pootvorili oči a prenikli za špinavo vytváranú hmlu, ktorou sa nám snažia méédia zastrieť správne videnie sveta okolo nás.Mnohí sa tu snažia diskusnými príspevkami uviesť viaceré veci na správnu mieru, ale 1x vidieť je lepšie, ako sto krát prečítať...

Snímam klobúk pred Veľkým muftim v Sýrii. Je to mimoriadne vzdelaný človek, so všetkým, čo k tomu patrí!!!
Ak by služobníci "satana" v podobe povedzme Benedikta XVI (Ratzingera), či loutky dalajlámu a iných ha-rabínov povedali verejne len 1/10 toho, čo povedal verejne mufti, tak sa PYRAMÍDA s OKOM zrúti neuveriteľne veľmi rýchlo!

Odysseova cesta trvala vyše 20 rokov a v prenesenom slova zmysle bola aktivovaná operáciou globálnych fašistov pod rovnakým názvom - operácia Odysseus pri koristníckom prepadnutí Líbye a pokračuje ďalej. Teraz je na rade Sýria, potom Irán...
Cestovateľský plán podvrhnutých sionských protokolov sa začína naplňovať = vyvolanie 3. svetovej vojny, medzi kresťanstvom a islámom, s anihiláciou židovského národa umelo implementovaného na ich rozhranie.
" Skvelá " myšlienka ich skutočných autorov! Ich predikcie sú založené na hlbokom chápaní ľudskej nedokonalosti - hamižnosti, chorobnej ctižiadostivosti, nevedomosti a klame.

Prosím pozrite si video Veľkého muftiho, hlboko porozmýšľajte, čo vám chce ten Človek povedať...A šírte to video ďalej, aby za chvíľu už nebolo neskoro!
Aby ho zastavili, zabili mu aj syna. Jeho si netrúfli zabiť...Myslím si, že skutočný BOH ho do určitej miery chráni.


http://www.youtube.com/watch?v=ihmDssi2-IQ

263001

14.02.2012 17:50

Komu a čemu slouží autorský zákon?

RE: Stáhnout snad knihu můžete, ne?

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím pán Koubek,

>Jsou mnohem horší pijavice než ředitelé nakladatelství.

Myslím si, že určite sú a to mnohem...
Prvé miesto podľa mňa obsadili suverénne úrokoví "špecialisti", ktorí dohnali dnešné ľudstvo k hlbokému dilematu, či pokračovať v dnešnej mafistickej forme "krvného obehu" (čítaj peňazí), alebo , či už nie je čas na zmenu. Každá kríza je príležitosť, ak sa jej chopia správni ľudia...Ale, ako to tak vidím, tí dobrí a skutočne správni ľudia sú stále cielene hibernovaní...

Popredné miesta určite obsadzujú farmakologické a gentech firmy , ktorých ste žiaľ hlbokým zástancom.Zatiaľ, čo tí prví majú na svedomí stovky miliónov ľudských životov, tak tieto sa zatiaľ pohybujú len v rádoch miliónov obetí(možno už desiatok). Svojho času som spolupracoval s poprednou svetovou gentech firmou a tak som mal možnosť preniknúť trošku do zákulisia.Mal som možnosť nazrieť do testov rôzných popredných globalizovaných firiem. Nechcem ľudí strašiť, ale slúžime týmto globálnym fašistickým spolkom len ako pokusní králici...Mnohokrát si svoje "zverstvá" vyskúšali priamo na ľuďoch a dotiahli to až k masovej aplikácii, keď sa určité výdobytky zámerne zveličujú a negatíva zámerne hlboko bagatelizujú ( výsledkom sú "nové civilizačné" choroby, ako autizmus, detská cukrovka, hyperaktivita, rozmanité rakoviny, alergie už takmer na všetko, neplodnosť, nárast homosexuality a rozmanitých duševných porúch...).
Pochopiteľne knižní vydavatelia sú niekde na konci rebríčka, keď sa ich obete počítajú pomerne ľahko len na obyčajnom sčote...

Tu sa v skutočnosti hrá o úplne niečo iné, čo Vy veľmi dobre viete!

Tu sa hrá o to, či bude vôbec možné nejaké pravdivé informácie šíriť ďalej, alebo tu nastupia len rôzné klony spravodajských služieb ala Alex Jones, Henry Makow, Noam Chomsky, Medical Journal, Wall Street Journal, Pravda, Rudé Právo, Mladá Fronta, či rozmanitý bulvár a vydavateľstvá pod správou globálneho frontu proti ľuďom a ľudskosti!

Ame(o)n!

263222

14.02.2012 20:32

Návštěva slovenské delegace v Sýrii

RE: Komentář k článku o slovenské delegaci na návštěvě v Sýrii

Kysučan 85.?.?.?

Milá Dita,

z Vášho príspevku mám skôr dojem, že Dita znamená :
Dez - info - territorial - agent

Dobrí agenti pracujú dnes s náplňou 80-90% pravdy a zbytok tvorí camouflage. Výsledkom je, že ľudia reagujú podľa pravdepodobnostného vektora príslušnej spravodajskej služby. Ono (nie Yoko) to nakoniec vyznieva tak, že ovečky uveria novým kamuflátorom na alternatívnych weboch.
U vás je to skôr tragikomické ► treba ešte navštíviť veľa kurzov manipulácie oviec. U nicka AD (Anno Domini), ktorý sa k tejto téme podobne, ako vy , vyjadril až "prvý" krát pri svojej sesii na Zvědavcovi to bolo o niečo vierohodnejšie...(samozrejme takýto pri diskusii, ani neodpovedajú).
Fujky...

Pri Sýrii sa v skutočnosti hrá o veľmi veľa!

Ak Lýbiu nechali Rusko a Čína zožrať globálnemu predátorovi (uvidíme, ako sa mrchožrouti podelia o korisť), tak pri Sýrii to už tak nie je.
Čiže ide o veľa. A to z viacerých hľadísk. Samozrejme netreba Rusku a Číne veriť, že im ide len o "obyčajnú" Sýriu.
Sýria sa zdá byť aramejským kľúčom (Jesusovym) k Odyseovej ceste a Trojskemu koňovi (ten sa presúva z Tróje do Homsu)...
Prelomenie kľúča bude mať nedozerné následky na celú planétu.
Bude to mať za následok eskaláciu násilia plánovanej vojny civilizácii (pseudokresťanstvo versus islám).
Tu významnú úlohu hrá pôvodom "havlovský" štváč svetovej verejnej mienky v Iráne = Ahmadínedžád.

Verme, že Sýria to ustojí, i keď to bude veľmi veľmi ťažké!

263232

16.02.2012 19:09

Komu a čemu slouží autorský zákon?

RE: Stáhnout snad knihu můžete, ne?

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím AIA

V dnešnej dobe informačných technológii nie je už možné pravdu úplne skryť, písať len klamstvá. V minulosti, keď čítať a písať vedela len úzka skupina ľudí(šľachta,kňazi,filozófi,umelci...), tak ovládať ovečky bolo úplne jednoduché. Pravda bola skrytá a ovečkám božím boli poskytnuté len tie informácie, ktoré vyhovovali a ostatné sa starostlivo ukryli (mnohokrát aj za symboliku, ktorú ovládali len zasvätení - toto ináč platí aj v súčasnosti, keď cca 90 % utajených informácii medzi skrytou elitou sa vymieňa priamo pred vašim zrakom...) [smích]

Dnes sme konfrontovaní úplne opačným protipólom = informácii exponenciálne pribúda, čiže ľudia sú pomaly rovnako dezorientovaní, tentokrát nadbytkom informácii, ako tomu bolo kedysi.

Na tom sú založené tzv. psyops (psychologické operácie) tajných služieb a hlavných médii kontra ovládané ovečky. Veď je to úplne jednoduché:
Do kotlíka hodíte pravdu (čím viac, tým lepšie a ovečkami konzumovateľnejšie) a primiešate korenie a mandragoru (lož a skrytý "jed" ). Zamiešate a podávate... [smích]
Za veľmi krátky čas bude nové video povedzme Alexa Jonesa na takmer všetkých alternatívnych weboch (častokrát už na 2. deň sú opatrené titulkami,s množstvom jazykových mutácii).
A ovečky, ktoré sa už prestávajú obávať pekelného ohňa, sa začínajú bať plodov Alexovej práce...napr. už dlhodobo straší s FEMA kempingom aj s pripravenými rakvami, nukleárnou vojnou, Iránom, hájikom u Bohemiansov , vírovými depopuláciami...atď.

Uvediem tu niektorých najznámejšich dnešných mystifikátorov (mnohí si tam svojho určite nájdete):
Alex Jones, Noam Chomsky, Amy Goodman, Jeff Rense, Naomi Wolf, Michael Moore, Daniel Estulin, Aaron Russo, Benjamin Fulford, Webster Tarpley, Henry Makow, Jesse Ventura, David Icke, Michael Tsarion, David Wilcock, Eckhart Tolle, Paul Craig Roberts...

Napr. A. Jones: http://www.spirituallysmart.com/Jones-CIA.htm

Noam Chomsky: http://drewnathan.blogspot.com/2007/02/noam-chomsk...

Ak sa niekto z vyššie menovaných kdekoľvek objaví, tak treba zbystriť pozornosť a začať používať mozog na vyššie obrátky... [smích]

263466

16.02.2012 22:18

Komu a čemu slouží autorský zákon?

RE: Stáhnout snad knihu můžete, ne?

Kysučan 85.?.?.?

Re: jansmith

Myslel som si (no jo no, viem, že myslieť znamená h.ovno vedieť), že Vy ste už ako sa hovorí nad vecou a dokážete lži rozpoznať, resp. pri pochybnostiach si ich overiť.

Napr. M.Moore: Od neho som si pozrel svojho času filmy Fahrenheit 9/11 a Sicko. Pri tom prvom na prvé pozretie som tých klamstiev napočítal celkom dosť, teraz by ich už bolo na desiatky (človek sa neustále učí konfrontovať pravdu).
Veď len zvážte, že multimilionársky filmový producent natočí "štvavý" film o Bushovi a veselo zarába ďalšie milióny...
Skúste natočiť pravdivý film o Havlovej ceste životom a ponúknite ho hociktorej TV a stavím sa, že sa stanete milionárom v počte hodín, ktoré si odsedíte, ak to prežijete ešte počas natáčania... [smích]

Tu je len taký stručný výčet jeho mystifikačnej úlohy (samozrejme si treba uvedomiť, že on pracuje pre OSLA = Demonkraticka partei USSA a bude dosť vysoko v murárskej hierarchii):

http://www.lokutus.cz/635334-michael-moore-by-zasl...

E. Tolle: toho som nikdy nesledoval, ale svojho času som sa od neho do niečoho začítal, a keď som tam videl r. 2012, prechod do 4. dimenzie, vzostup vedomia...tak som ani nepokračoval, pretože by som si pripadal ako na stránkach bývalého majiteľa bordelu Maška - osud.cz... [smích]

Re: AIA

Chce to možná ešte niekoľko rokov štúdia a konfrontácie pravdy a lži AIA (žiadne obavy r. 2012 určite nekončíme). A čo sú pomluvy a čo pravda (resp. jej značná časť) si musíte vyfiltrovať Vy sám vo vlastnej hlave. Myslím si, že mnohé info, ktoré ste Vy nazval pomluvy sú slušné analýzy a treba s nimi pracovať a zapojiť ich do kontextu dejín, prečítaného, diskusií, analýz...
Ale nič v zlom. Na svete máme miliardy veriacich ľudí a každý verí iným bohom , svätým a rôznym prorokom. Tých, čo ste vymenoval berte ako cvičených "prorokov". Začnite tým, že si pozriete ich životopis, ich diela a začnete rozmýšľať, prečo sú tam kde sú a prečo píšu(hovoria) to čo píšu, kto ich platí a prečo ešte žijú(!)... [smích]

263485

17.02.2012 18:55

Komu a čemu slouží autorský zákon?

RE: Stáhnout snad knihu můžete, ne?

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím Honzíku,

snáď nechcete mystifikovať Vy mňa, ako aj ďalšich čitateľov
[smích] [smích] [smích]

Treba ešte Honzo študovať ďalej, aby ste sa dopracoval k tomu, aby Vaše argumenty boli bez overovania veľmi vierohodné, čo samozrejme ani zďaleka nie sú!
Vôbec nie je dôležité, či M.Moore je alebo nie je murár, ale čo v jeho tvorbe je lož, klam, podvod...(chytáte sa malých mušiek, ktoré nie sú v jadre veci podstatné).
Ako som písal...dobrý mystifikátor pracuje s 80-90 % podielom pravdy. U Moora je to podstatne menej, ale Vám to evidentne nevadí. Ani, prečo to robí, čo tým sleduje a ako to asi vplýva na bežných ľudí. Tí si povedia...no jo no, ten Michael má pravdu, že pri tom ich mnohými malými a veľkými klamstvami dostal do omylu je pre Vás bezpredmetné.
Ani sa mi nechce k tomu ďalej niečo písať. Michael Moore je vo všeobecnosti veľký klamár a podvodník a ktokoľvek chce si môže nájsť na internete desiatky dôkazov a videi ako klame a mystifikuje...

Prečo to robíte Vy je otázka? Nebudem na ňu odpovedať...
[smích]

Čo sa týka Tolleho. Máte pravdu, s jeho dielami ma nič nepúta.
Na druhej strane však celkom dobre poznám analytikov, ktorí sa danou problematikou zaoberajú a tam je jasne zaradený.

Malý úryvok z jeho tvorby:

"Zajímavé je, že se můžete dívat na někoho či na něco, ať je to cokoliv, a víte, co to je, bez jakéhokoli jména či nálepky ve vaší mysli, aniž by něco vyvstávalo jako myšlenka. Takže se seznamujete s odlišným způsobem poznání věcí a lidí – poznání, které není pojmové, není myšlenkové.
Přijde den, kdy se tohle bude učit ve škole jako jedna z nejdůležitějších věcí. Ne jedna z nich, ale ta nejdůležitější věc v růstu vědomí lidské bytosti. Protože tím překračujete své založení, či vzorce svého založení, které vytvářejí osobu vašeho Já, pocit svého Já. Vaše Já se ještě příležitostně může prosadit a převládnout, ale vy jste už dosáhli rozhodujícího bodu a jste schopni existovat jako čistá svědčící přítomnost. To je nádherné, největší věc, která se vám může přihodit.
A pak jste schopni si ji udržet i tváří v tvář nějakému nepokoji kolem sebe. A už dále neživíte nevědomost nebo šílenost světa. (Jakmile totiž reagujete, živíte opět šílenost světa.) To je léčení v hlubším slova smyslu. Léčíte svět, bez myšlenky ."

Liečte svet jansmith radšej nejakou progesívnou myšlienkou, pretože i myšlienky sú hmotné = zhmotňujú sa vašim konaním, v našom prípade napr. písaním... [smích]

Ďakujme E. Tollemu za jeho veľmi "moudré" slová...

Amen

263557

17.02.2012 21:47

Kolaps současné civilizace

RE: Názor(spôsob skladnia faktov) a vnímanie(osobný postoj) M.R.

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím udo,

>Otázkou zostáva, prečo je postoj M.Rupperta tak
>histericko-apokalyptický a komu tým slúži?

>..netvrdím samozrejme, že to M.R. robí plne vedome..

No jasne. Safety first...
[smích]

Kto je Michael Ruppert?

Keď som ho zadával do vyhľadávača Google (číta už myšlienky... [smích] , tak sa mi po vyplnemí Michael Ru...objavil na 1. mieste) = Michael R. je už Lumen (čítaj osvietený)! Môžme si len položiť otázku prečo ?

Michael je bývalý dôstojnícky policajt (a že policajti sú hlúpy...), ktorý pracoval v DEA (protidrogové oddelenie) v LA a ako 55 ročný sa stal autorom From The Wilderness, kde popísal ako veľký odborník praktiky CIA, drog (tu súhlasím), ekonomiky, korupcie a alternatívne teórie na útoky 11/9.
V r. 2009 sa stal odborníkom (film Collapse) na takmer všeobecnú apokalypsu , kde nechýbajú mnohé strašiace katastrofické vízie vlastné novodobým strašiakom z tajných služieb (časť je uverejnená v tomto článku).
V r. 2006 bol veľký "odborník" M. Ruppert obvinený zo sexuálneho obťažovania a ušiel do Venezuely...Potom zaplatil pokutu 125 000 USD atď...

Chudák nevedomý (polovedomý), nevie pre koho pracuje, peniaze berie v ktorejkoľvek krajine a snaží sa ľudstvo poučiť o strašnom konci ku ktorému kráča...

Takže takto sú ti polovedomí vhodení do víru udalostí?

Ja viem, že Ty VEDOMÝCH berieš len na špičke PYRAMÍDY, ale potom treba plebsu poskytnúť dobre chápateľnú paralelu, aby si nemysleli, že Ruppert je ten, čo koná v záujme bežných ľudí, pretože chce ľuďom niečo povedať a ukázať im správny smer (to je samozrejme lož, pretože pravdepodobne dobre vie, že peniaze od strýčka Sama neprichadzajú len tak sami od seba, pretože je dobrý spolupracujúci policajt so samoštúdiom o oil peaku a iných výsostne odborných témach...hmmm).
Čiže slúži a vie asi celkom dobre definovať KOMU. Možno nevie komu ten KOMU slúži...

[smích]

263571

19.02.2012 23:09

Komu a čemu slouží autorský zákon?

RE: Stáhnout snad knihu můžete, ne?

Kysučan 85.?.?.?

Honzíku,Honzíku... [smích]

Skúsim to takto. Komu slúži Hollywood ? Alebo komu slúži Steven Spielberg trebárs s filmom Schwindlerov zoznam? Komu slúžia masmééédia ? Komu slúži stále z tisícich stránok pretriasaný holohoax ? Obyčajným ľuďom ? Hmmm...
To je masívne masírovanie oviec klamlivou propagandou! A tá odjakživa slúžila elitám! Jedno z 10-tich prikázaní hovorí aj o tom, že NEOKLAMEŠ blížneho svojho...Oviec sa to samozrejme netýka...
[smích]

A komu slúži M.Moore, ktorého Holy-wood ocenil mnohými cenami?
Vo filme Fahrenheit 9/11 mu napočítali 69 lží. V filme Sicko, ktorý "mnohým ľuďom otvoril oči" je to napr. takto:
http://www.be-something.com/2007/06/27/a-list-of-l...

Nechávam to na uvážení čitateľov, či jeho klamstvá slúžia bežným ľuďom alebo je vedomý(polovedomý) kooperant s lokálnymi ELITAMI, ktorý ku svojim desiatkam mil. USD prišiel vďaka poctivej a svedomitej práci pre blaho tých, ktorí jeho tvorbu sledujú!

A E. Tolle a ani tí ďalší páni ma skutočne neoslovujú a nebudem sa nimi zaoberať ( pretože by mi to zaberalo čas ), s odvádzaním ľudí od skutočne dôležitých vecí...Ale každý si dnes môže vybrať, čomu chce veriť... [smích]
A vôbec si Honzíku nemyslím, že mám přemudřelou mysl. Ja tiež hľadám a učím sa, ale akékoľvek lži ma už ako človeka moc neoslovujú, pretože sú starou základnou metódou práce tých za oponou (viď napr. média, politici, náboženstvá, história, novodobí guruovia...atď.).

Ale súhlasím, že na vrchol vedie veľa ciest. Mnohé sú ťažké a mnohé extrémne ťažké, pretože vedú cez čistú ľudskú dušu, bez klamstiev, zavádzaní, mätení , a tak sú vystavení častým ľadopádom, lavínam a niekedy aj yetimu... [velký smích]

A peace so všetkými a samozrejme aj s Tebou Honzíku.

Kysučan

263683

21.02.2012 22:21

High-Tech podvod v Homs?

RE: Sýrie

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím Honzíku,

>Oni se z toho z přehledem vylžou, Lin, a pokud to z nějakého
>důvodu nepůjde, tak budou dělat mrtvého brouka a brainwashing
>pojede, jako by nic, laze dál, protože bežné "ovce", které
>by mohly neco zachytit, rychle zapomenou.....[smích]

>
>Vždyť to tak v souladu s tezemi Protokolů lokajové Systému a
>mediální prostituti (čest vyjímkám) dělají od nepaměti a
>je jedno, jestli jsou Protokoly padělky nebo ne, protože to
>podle nich v reálném životě (který tak upřednostňuje nad
>duchovnem kamarád Kysučan) funguje...[smích]

Výborne! Veru tak to funguje.
Dr. Goebbels nie nadarmo študoval, keď ako Reichsminister pre propagandu prehlásil:
"Stokrát opakovaná lož sa stáva pravdou."

Prečo by to nemalo ďalej platiť. Vidím Honzíku, že som Ti utkvel trvalo v pamäti (duchovní učitelia hovoria, že treba žiť v prítomnosti a netreba sa do minulosti vracať, pretože si tým človek ubližuje - to je len taká mala rada duchovného heretika... [smích] ).Herr Goebbels radí klamať veľmi často, hneď som si spomenul na držiteľa Oscara (za klamanie), o ktorom sme viedli debatu. Ale poznajúc príslovie o dvoch tvrdohlavých osloch, tak ako slabší som ustúpil a nechal to tak. Teraz vidím, že dub veľmi dobre odhalil nitky a "motív" !
Duchovní učitelia tiež hovoria, že myšlienky si človek musí strážiť, nemyslieť negatívne a ak sa niečo zle stalo, tak sa netreba zlostiť a svojho "zlého oponenta" stále spomínať = sťahuje to potom čakry a karma priťahuje zlo...
ÁÁ... ešte ma napadlo, že duchovní učitelia už blízko deliacej dimenzie hovoria, že všetko je DOBRO (len neviem , či som to dobre pochopil, možno by som toho Tolleho mal začať študovať).
Potom už len vstúpiť do inej dimenzie, o čo sa nám bez problémov postarajú spriatelené dobré armády NATO alebo dobrí chlapci z tajných služieb, či spolupracujúcej mafie...

Sýria je dnes popri Iráne téma goebbelsovskej propagandy č.1.
Čiže, lži bude pribúdať, aby došlo k vyhrotenie situácie, zvyšeniu chaosu, rozvratu morálky a aby platení povstalci dostali väčšiu odvahu k vnútornému rozkladu štátu. Možno ani intervenčný vojenský zásah nebude potrebný a vojna sa vyhrá na dez-informačnom poli.Potom stačí zopár "havlov" a ďalší démonkraticky štát bude v centrále pyramídy odfajknutý, ako splnený čiastkový plán. Homs je dnes kľúčom k Sýrii!

A mier v srdci všetkým, aj nepriateľom a aj Tebe Honzíku... [smích]

263808

24.02.2012 19:27

Stojí USA (i Západ) před revolucí?

Kto dnes môže urobiť revolúciu v USA ?

Kysučan 85.?.?.?

Dnes už vieme, že za každou revolúciou ( radikálnou zmenou ) stojí vždy v pozadí nejaká temná iluminátska ( čítaj osvietená ) sila. Napr. Veľká francúzska revolúcia, Americká vojna za nezávislosť, VOSR, „nežná“ revolúcia alebo rôzne farebné revolúcie, či tzv. Arabská jar.
Aby mohla vôbec akákoľvek „revolúcia“ vzniknúť, musí byť v pozadí vždy nejaký „osvietený“ mozog, ktorý organizuje a skutočne riadi veci v zákulisí, v hlbokom utajení ( chápe a ovláda zákonité procesy na matičke Zemi – že pri tom sem tam zahynie pár miliónov ľudí, to sú pre neho len straty nevedomého dobytka...). Viditeľní a čiastočne informovaní organizátori ( obyčajne slobodomurári a judaisti ) slúžia ako pomocníci = vodcovia svojho stáda. Nevedomé ovečky potom tvoria tú mohutnú potrebnú masu, ktorá ide za vodcami stáda a poprípade štrngá kľúčikmi...Hlasné trúby tých osvietených ich potom presvedčia, že Víťazný február alebo Nežná revolúcia bola dielom ľudu... [smích]
Nič na svete sa nedeje náhodou. Ak šľachta bola brzdou ďalšieho pokroku, tak sa zrealizovala franc. buržoázna revolúcia, potrebujete vytvoriť dominantný štát bez národnostných a iných väzieb – vytvoríte USA s pokrokovou ústavou, potrebujete odskúšať nový model ovládania ľudí – urobíte VOSR, je komunizmus vo vých. Európe už brzdou zlodejských globalizačných procesov – spustíte vlnu nežných a farebných revolúcii ( s Čínou máte iné plány – tam komunistické otroctvo zachováte )...atď.

USA boli projektované ako slobodomurársky štát, ktorý mal prevziať dominantnú úlohu Veľkej Británie, ktorá už z viacerých hľadísk nemohla túto úlohu zvládať.George Washington, jeho
vrchní velitelia, Jefferson, Franklin, Lincoln boli vysoko postavení slobodomurári, to je dnes už viac menej známe. Samozrejme tí, ktorých vidíte dnes ako zástupcov USA tam patria tiež ( dnes sa odhaduje, že v lóžiach v USA je cca 2 mil. ich obyvateľov – mnohí len radoví ).

Kto je však šéfom USA ? Obama to asi nebude... [smích]
Pozrime sa trochu na základnú symboliku, ktorá veľa vypovedá o tom, odkiaľ pochádzajú tí, ktorí v skutočnosti ťahajú nitky za svetovou oponou ( len pre zaujímavosť, označenie web je totožné, ako názov najnižších staroegyptských kňazov na mocenskej pyramíde = spôsobilí ):

Vlajka USA : 50 pentagramov ( v čase vzniku ich bolo 13 = číslo symbolizujúce moc,silu) , ktoré sú starým slobodomurárskym magickým symbolom boha Hórusa (aj Šalamúnov kľúč)
Znak USA (veľká pečať) : pyramída s vševidiacim ( Hórovym) okom , orol (Fénix), 13 pentagramov vytvárajúcich Dávidovu hviezdu, 13 listov, šípov, úrovni pyramídy...atď., nápis Novus ordo seclorum – nový poriadok vekov (NWO) a Annuit coeptis – on schválil započaté.

263947

24.02.2012 19:31

Stojí USA (i Západ) před revolucí?

Kto dnes môže urobiť revolúcie v USA ?

Kysučan 85.?.?.?

Edgar Hoover, ktorý bol šéfikom FBI od r. 1924 do smrti r. 1972 ( nedovolil si ho odvolať žiaden prezident, pretože mal spis so „špinavými“ informáciami na každého významnejšieho Američana ) prehlásil:
„V mocenských kruhoch neexistuje žiadne tajomstvo, len ľudia, ktorí sa tvária, že nič nevedia.“

Pred časom bolo v masmééédiach v móde hnutie Occupy Wall Street. Jednou z postavičiek, ktorá toto hnutie spolufinancuje je „financminister“ farebných revolúcii Soros. Veľkým speakerom OWS je obtlstlá postavička Michael Moore, ktorý „okupuje“ Washington, Flint, Denver, San Francisco, Portland, NYSE...
Alebo preferovaný republikánsky kandidát na prezidenta – mormón Romney ( Mormóni očakávajú znovuzriadenie Siónu - Nového Jeruzalema - práve na americkej pôde v Independence v štáte Missouri. Mormónske obrady sú sčasti upravenými obradmi slobodomurárov.).

Takže, čo myslíte. Kto pri dnešnej vzdelanostnej úrovni bežných Američanov môže urobiť revolúciu v USA a koho na zákonite prichádzajúce zmeny používa ? Kto ovláda Šalamúnov kľúč ?

Tak , ako to vyššie napísal michallll – bez evolúcie myslenia bežných ovečiek to asi nepôjde...
[smích]

263948

25.02.2012 22:41

Rusko čelí po volbách „hrozbě oranžové revoluce“

RE: Zlatý Putin

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím Honzíku,

sledujem, že ako volebný agent si veľmi presvedčivý... [smích]

Tak nám zdeľ, koho budeš voliť Ty v ČR (prosím mená), prípadne by si volil v SR, aby sme sa aj my ostatní dozvedeli, kto nie je pokrytec, kto to bude s bežným plebsom myslieť úprimne a dobre, nedá sa skorumpovať a nebude kooperovať a kolaborovať s mocnými tohto sveta. Kto vlastne podľa Teba nie je lokaj kosher SYSTÉMU?

Kto bude dodržiavať prísahu a bude rozhodovať podľa svojho vedomia a svedomia?

P.S.:Niekedy to totiž vyznieva, že buď ich vedomie je nízke alebo svedomie mizerné... [smích]
A je jedno, či sú pri moci modrí, červení alebo čierni, stále to vyzerá, že slúžia niekomu za hranicami štátu.Iným, ako tí, ktorí ich volili.

263996

27.02.2012 16:40

Stojí USA (i Západ) před revolucí?

RE: Kto dnes môže urobiť revolúcie v USA ?

Kysučan 85.?.?.?

Re: anonym 85

No jo anonyme ( alias ten který ví – a asi už zabudol, čím bol) vo viacerých veciach sa mýlite.
Z Vášho príspevku je celkom zrejmé, že u Vás evolúcia od opice po skutočného človeka ešte musí zapracovať, ale nič v zlom. Niekedy umiernená irónia je prospešná, ale sarkazmus, by mal so slovníka skutočného človeka zmiznúť.

Ak by ste sa chcel trošku povzdelávať, tak doporučujem nasledovné knihy:
Manly P. Hall : The Secret Teaching of All Ages, 1928 ( Tajné učenie vekov )
The Secret Destiny of America, 1944 ( Tajný osud Ameriky )
Allen E. Roberts : The Craft and Its Symbols, 1974 ( Spoločenstvo a jeho symboly )
Freemasonry in American History, 1985 ( Murári v americkej histórii )
Robert A. Cambel : Our flag, or the Evolution of the Stars and Stripes, 1890 ( Naša vlajka alebo vývoj hviezd a pruhov )
Thomas Paine : Common Sense, 1776 ( Zdravý rozum )
Age od Reason, 1794 ( Vek rozumu )
Antony C. Sutton : America s Secret Establishment..., 1983 ( Americká tajná vládna moc... )

Napr. jeden z otcov zakladateľov USA Thomas Paine v Common Sense napísal : „ Biblia a Zákony sú bremenom pre svet, dedičný hriech , opis Ježiša Krista ako Božieho Syna a jeho smrť, spasenie pomocou tých nezvyčajných prostriedkov sú všetko rozprávkové výmysly, pochybné vzhľadom na múdrosť a moc Všemohúceho. Jediným pravým náboženstvom je deizmus, čím myslím vieru v jediného Boha a napodobenie jeho morálneho charakteru alebo riadenie sa podľa toho, čo nazývame mravnými cnosťami.“ ( r. 1776!)

Ďalej som nič nepísal o symboloch na 1 USD bankovke...
Veľká pečať ( znak USA ) bola tvorená 6 rokov ! ( 1776-1782) a podieľali sa na nej 3 komisie a 14 tvorcov. Napr. prvá komisia bola zložená z Franklina, Adamsa a Jeffersona a pracovala najprv z biblickými a klasickými motívmi, vrátane „detí Izraela v púšti“...
Na 1 USD bankovku sa dostala až v r. 1934, kedy Franklin Roosevelt (murár 32. stupňa) navrhol, aby Veľká pečať bola umiestnená na bankovku. Roosevelt bol nadšený znázornením vševidiaceho OKA, ktorý je zobrazením Veľkého architekta vesmíru ( síl, ktoré ovládajú tento svet ). Tento národ (USA) bude v plnej sile svojej moci schopný prevziať vedúcu úlohu medzi národmi, a tak nastolí – nový poriadok vekov!
Antony C. Sutton napr. vo svojom diele Americká tajná vládna moc opísal základnú filozófiu organizácie na dosiahnutie absolútnej moci – ak ovládate náprotivok (napr. ovce, národ), ovládate podstatu výsledku...

264070

27.02.2012 16:42

Stojí USA (i Západ) před revolucí?

RE: Kto dnes môže urobiť revolúcie v USA ?

Kysučan 85.?.?.?

Nič vo svete sa nedeje náhodou. Jednotlivé komunity
( domácnosti, spolky, weby, národy...) sú permanentne monitorované , vyhodnocované a riadené. Podľa toho, kde evolúcia alebo degresia postúpila sa ordinujú liečiky novodobými „vykladačmi pravdy“. Zatiaľ teda snívať o nejakej „skutočnej“ revolúcii je ozaj len sen, stále riadený tými, čo skutočne vedia (to bol aj zmysel môjho príspevku ).

Na záver: Najprv sa netreba báť ( ani svojho nicku - ten který ví ), potom sa treba vzdelávať, potom treba meniť seba a svoje okolie, dosiahnuť vyššiu mieru pochopenia vecí a dejov, zbaviť sa rôznych náboženstiev a dogiem, začať veriť jedinému Bohu, že to myslí úprimne a dobre (napriek hrôzam, ktoré denne vidíme) a konať tak, aby ste sa cítil ako človek a nie ako zviera (opica)...

264071

28.02.2012 19:27

Stojí USA (i Západ) před revolucí?

RE: Kto dnes môže urobiť revolúcie v USA ?

Kysučan 85.?.?.?

Re 2: anonym 85

Tento Váš príspevok je zlý, ba ešte horší ako ten predtým. Evidentene máte problém porozumieť určitým veciam, sarkazmus je Vám vlastný, vzdelávať sa nechcete, všetci sú hlupáci a tárajú nezmysly... Asi neviete ako fungujú zákony vesmíru (prírody), či od nich odvodené spoločenské alebo ekonomické zákony.
A ste pomýlený v mnohých veciach:
- skúste si prečítať, čo je mantra, skôr ako to slovo použijete
- ja nie som postihnutý žiadnym náboženstvom a nie som apoštolom
- Boh môže byť objektívne len jeden
- užitočnosť knihy môžete posúdiť, až keď si aspoň niečo z nej prečítate a viete pochopiť, čo je tam napísané (darmo budete čítať o diferenciálnych rovniciach, keď máte problém pochopiť obyčajnú rovnicu)
- mnoho tajomstiev už je odhalených a mnohé ešte čakajú na odhalenie, aby, ako píšete, ovce mali možnosť prestať byť ovcami (mnohé knihy, ktoré popisujú alebo sa bližia pravde nemajú žiadnu publicitu a reklamu, resp. ich nezoženiete a častokrát majú problémy ich autori)
- slobodomurárov so svojimi symbolickými gestami, symbolmi na nich a v pozadí máte dennodenne na očiach, ak pozeráte TV a čítate noviny (napr. poprední politici a skrytá elita komunikujú priamo pred Vašim zrakom, mimo Vášho vedomia)
- na 1 USD bankovke je tých symbolov oveľa viac ako na Veľkej pečati
- tí, ktorých ste spomenul, ako blbcov, či tárajov boli mimoriadne inteligentní ľudia, ktorí vedeli, "odkiaľ fúka vietor"
- a zastávam názor, že dobrý človek by nemal mlčať

A bolo by toho za tie 2 Vaše príspevky ešte oveľa viacej.
Chce to skutočne len chcieť...stať sa človekom ten který ví.
Nikto iný to za Vás nemôže urobiť. Ale ak chcete zostať opicou, ja Vám v tom brániť nebudem, môžem Vás nanajvýš poľutovať.

Nikdy však nie je neskoro!

264153

01.03.2012 11:39

Stojí USA (i Západ) před revolucí?

RE: Kto dnes môže urobiť revolúcie v USA ?

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím Honzíku,

Ty starej diskusnej kamaráde. Ty si ešte stále nevylial vaničku aj s tým Fat Man(om)???... [smích]

Škoda, že si nezačal citáciou, hneď toho prvého diskusného príspevku:"one thing that both conservatives and liberals agree on , Michael Moore is an annoying idiot."
Ale hneď z vrchu tej stránky OWS - zaťatá pěst dělnické třídy udeří ...The revolution continues worldwide!
Kde som to už videl a počul? Žeby sa konečne začala permanentná celosvetová revolúcia Leva Trockeho?
Osoba Miška Mouru, ktorý kade chodí tade klame, je celkom v súlade s programovým zameraním tých matrixačov, ktorým slúži pre ich ciele.
Ako asi vyzerá chudáčik z 99 % oviec:
http://newsbusters.org/blogs/noel-sheppard/2011/10...
Je tam tiež veľmi zaujímavá diskusia, kde ma zaujal napr. príspevok:
"The reason Michael Moore is adored by the useful idiots of OWS is because his fellow travelers in government, academia, Hollyweird, and the MSM hold him up as an icon for their Marxist revolutionary agenda."

Alebo Miško, ako bojovník proti korporáciam a veľký moralista je akcionárom(spolupodielníkom) týchto spoločností,ktoré veľmi často kritizuje (napr.diabolske firmy ako Halliburton,Pfizer, GE, AOL, McDonalds...)a je tam toho viacej, čo vypovedá o jeho charaktere:
http://archive.newsmax.com/archives/articles/2005/...

Honzíku, mne ten Miško pripadá čoraz viacej, ako užitočný bohatý idiot (cca 50 mil. USD), ktorý plní zverenú agendu, tvári sa ako ľudomil a pritom zavádza ovečky, ktoré mu skáču na lep. Pochopiteľne, aby sa vydával za beránka, musí neustále klamať...Veď zaiste chápeš, že Matrix sošky Oscara neudeľuje len tak hoci komu.

Na záver slova pesničkového klasika:
"Beránka vlkům se zachtělo.
Bratříčku, zavřel jsi vrátka? Bratříčku, nevzlykej neplýtvej slzami ...

Česť práci a mier všetkým, samozrejme aj Tebe Honzíku...


[smích] [velký smích]

264349

01.03.2012 15:35

Stojí USA (i Západ) před revolucí?

RE: Kto dnes môže urobiť revolúcie v USA ?

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím udo,

naši južní bratanci si sem tam uľavia - az angyalát, a kutyafáját neki...
[smích]
Gratulujem k objavu nového veľkého slovenského „filozofa“ , ktorý síce nemá správny rytmus života (Pa-trik sa javí ako nie príliš dobrý vzor pre mladé nevedomé opičky), ale s tými slovami je možné len súhlasiť.
Tiež som si všimol Tvoje pojednanie o Karlíkovi Marxovi s Miškom Kesudis, kde si „trpel syndrómom nemilosrdnej sebakritiky (autoregulácie?)“, že si tomu venoval mnoho príspevkov, aby Miško pochopil, že nie si až tak moc zmätený, nepripravený, nevidiaci ...
Aspoň že anonym 90 nás má rád...
[smích]
Nechcel som sa vám pliesť do debaty, ale Marx je veľmi zaujímavá kontroverzná historická postavička, opletená rôznymi mýtmi, ktorá bola použitá a v konečnom dôsledku priniesla Molochovi vyše stovky miliónov obetí. Marx kritizoval nemilosrdne všetkých okolo seba, takmer všetky jeho významnejšie diela mali v názve kritiku ( patrí tam aj Kapitál: kritika politickej ekonómie, 1867), ale zabudol kritizovať seba.

Preto konštruktívna kritika a sebakritika áno, avšak kritika s červeným súknom pred očami vedie často krát k deštrukcii logického myslenia kritika, a kritizovaný sa o sebe dozvie veci, ktoré by ho ani vo sne nenapadli a sú ďaleko od reality (učedník – asi učeník, fara, vychrlý- asi vychrtlý...). A keď sa niekomu šliapne ešte na jeho idol (modlu), tak to niekedy býva ako rozprava s náboženským fanatikom o negácii jeho Boha. Ale takí sme my opičiačkovia na planéte Zem. Anonym 85 to v princípe na počiatku asi myslel celkom v dobrom, len potom skĺzol k zvieracim inštinktom...
Ozaj, keď si už narazil na liberálov a konzervartívcov a máš styky s predstaviteľmi špinavého divadla, ktoré sa nazýva politická scéna. Aký máš názor na :
- SaS – Sulík – Kočner
- 99 % oviec a ich podvodíky
- Obyčajní ľudia – Matovič – detektor – odchod vyvolencov a podlampáčov
- SMER – Babiš a celkovo "sponzoring" politických strán

Vďaka za prípadnú odpoveď

Kysučan

264379

02.03.2012 20:03

Stojí USA (i Západ) před revolucí?

RE: Kto dnes môže urobiť revolúcie v USA ?

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím udo,

nooo niekedy musím sňať klobúk, čo všetko "kybernetickí filozofi" = lodivodi po ceste k múdrosti( taký voľný preklad ) ovládajú.
To, že pre Teba je slovo vlastne určitý kód som si už zvykol a snažim sa ho lúštiť... [smích]
Ale, že poznáš aj Pat-(t)rik-ovu tvorbu ma prekvapilo. Ja len z negatívnych reakcií na jeho osobu, zo strany mojich detí (nevplýva na nich podvedomo dobrým pocitom, že predstavuje to, čo by bolo pre mladú generáciu prínosom). Potom som si spomenul, že si svojho času písal, že veľa pracujete s deťmi. Iste (Patrik) pozná mééédia aj z iných stránok, ako bežný smrteľník a súhlasím, že všetko dobré(ľudské) u ktoréhokoľvek človeka treba podporiť. Všimol som si, že nerád hodnotíš určitých ľudí, pretože by si musel vyjadriť svoj aktuálny postoj a hodnotenie daného okamihu, radšej to skôr filozoficky posunieš do nejakej polohy (isteže existujú aj zriedkavé výnimky).

Re:politické strany
Po toľkých "školeniach a lekciach" by Tvoja konkrétna odpoveď neslúžila ani tak mne, ako prípadne iným čitateľom (potenciálnym /ne/voličom v SR). Asi by im bolo čo to vhodné a zrozumiteľné povedať k aktuálnej situácii.A nevidím lepšieho!
Ty ideš až k jadru cibule (samozvaným otrokárskym mudrcom z Heliopolisu ). Myslím si, že predsa by len bolo treba najskôr poodhaliť vrchné vrstvy cibule, ktoré sú v priamom kontakte s bežnými ľuďmi, aby sa troška vedeli zorientovať.
Samozrejme, ak vychádzame z poznania, že všetky pol. strany sú len adaptačné moduly rovnakého konceptu, tak nie je o čom hovoriť. Ale ľudia musia žiť dnes, zajtra i o rok... Niekedy je u nich aj dôležité, ako budú žiť, pretože u mnohých je to už na hranici prežitia.A evolúčna zmena, ak budem optimista, je beh min. na strednú trať (2 generácie).
Celkom sa mi páči Budajova Zmena zdola, ibaže asi na parlament nedosiahne.
Skôr ma význam ozaj ísť od malých samospráv a tlačiť tých, čo sa prejavia ako silní a morálne schopní ľudia, čoraz vyššie. Ale to potrebujú mať aj podporu oviec a v nezanedbateľnej miere aj zvýšenú mieru ich chápania (peniaze, pekná vizáž, vzletné slová...často krát víťazia).

Voda síce vzlína zo spodu, ale vie napáchať aj pekné škody. Preto treba budovať kvalitnú izoláciu od nekalých vôd...
[smích]

264519

06.03.2012 23:53

Stojí USA (i Západ) před revolucí?

RE: Kto dnes môže urobiť revolúcie v USA ?

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím udo,

vďaka za stručnú analýzu. Škoda, že p. Stwora neuvedie aspoň nejaký seriál (tých 2 000 strán by sa dalo za nejakých pár rokov slušne zvládnuť...ale asi nie je /osvietená/ vôľa, a tak budeme čítať plody práce rôznych mystifikačných klonov, kde obyčajne hľadať pravdu je dosť obtiažne a trpia tým skoro všetky alternatívne weby).
Som v súčasnosti v pomerne silnom časovom strese.
Prihlásim sa, ako mi to situácia umožní, mailom.

Kysučan

264798

13.03.2012 20:31

Stojí USA (i Západ) před revolucí?

RE: Kto dnes môže urobiť revolúcie v USA ?

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím udo,

už kričím - už som pomerne rédy.Nemal som posledné obdobie moc vydarené (svokra odišla k Veľkému Manitouovi), ale tak to už vo svete chodí a treba pracovať a žiť ďalej...

Re:Kosser paprčky
Hej, hej, bolo by veľmi žiadúce, aby aj v SR alebo ČR novodobé, neustále hľadané správne kladivo na čarodejnice konečne dobre uderilo po správnych paprčiach(i kosher). Možno ešte lepšie by bolo aj po papuli, aby sa mozgové synopsie kosser prisluhovačov prepli k ľudskejšim asociáciam. A tí Unter(ober)scharffüreri und Balamuten(jonglieren)füreri už mávajú zajačie bobky (napr. ľudkovia pracujúci v Pentagramičke hovoria, že je tam momentálne neuveriteľné "dusno" [smích]...).

Re: dzedzina, či valal a príroda

S troškou nostalgie spomínam na mladé léta mého života v krásnej takmer nedotknutej kysuckej prírode. Na chytanie pstruhov v bystrinách, na zbieranie húb, na poľovnícke postriežky s mojim otcom, na pozorovanie života v prírode, ktorý si žije svoj vlastný divoký život (spolu s otcom som robil fenologické pozorovania pre SAV), na brodenie sa metrovým snehom ku krmelcu, aby sme pomohli životu strednej a vysokej zveri v našich lesoch.
Duch prírody je proste nekonečný...
No a ľudová tvorivosť, tá je úplne neobmedzená. Sem tam mojim detičkám zahrám niečo ľudové a rytmické na gitare(niekedy i vlastnú improvizovanú verziu) a vidím, ako im to vylúdi spontánny úsmev a zahrajú im správne žilky... [smích]
Dokonca som ich navnadil na pekné pesničky mojej mladosti, a tak ich vôbec neinšpirujú satanistické a degradujúce tvorby ala Lady Gaga, či Madona alebo rôzne slovenské klony novodobých opičiakov.

Ako sledujem, Ty si tiež nejaký byzy? (od 7.3. žiaden príspevok)

Ak si v poho, pošlem Ti maila.

Kysučan

265181

13.03.2012 22:43

Americká statistika

RE: Individuální odboj

Kysučan 85.?.?.?

Honzíku, Honzíku (alebo Jeníku),

klesol si skoro úplne v mojich očiach. Zatiaľ som Ťa považoval len za určitého fundovaného klona ČSSD (v podstate je jedno, či plateného alebo nie), ktorého výsoSStnou témou je obhajoba volieb a vlastne legalizácia(zatiaľ) práva vládnutia skrytej absolútnej menšiny (Tvojimi slovami KOSHER/MATRIXU), nad drvivou väčšinou (poväčšine nič netušiacich oviec), prostredníctvom politických strán. Veď už dávno prenikli na web informácie, že pol. strany si platia svojich diskutérov... [smích]

Ale vytiahnúť do boja s figúrkou, ako je Rudolf Vaský je ako hrať šachy s pešiakom a kráľom proti kráľovi a dáme (aj bez kamélii)! Obdivujem, že MATRIX už musí používať aj takú vulgárnu (a prepáč) i duchom neveľmi obdarenú figúrku, akou je R.Vaský a vlastne aj celá strana Právo a spravodlivosť (sic!!!) s KOSSHER ZLODEJOM Petrom Puškárom na čele (ináč jeho sestrička robí v KOSHER TV Markíza hlavnú politickú komentátorku)...

Fujky fujky Honzíku!

Veeeľmi zle si trafil. Pokiaľ takýto (s prepáčením tajtrlíci) budú mať siahodlhý priestor na mítingoch organizovaných KOSHER ENKLÁVOU, tak s Pánem BOHEM Jeníku... [smích]

Ale vlastne mi to tak pripadá, že Ty si tu vlastne na to, aby si spochybňoval to správne a vyzdvihoval to falošné.

Ale mýliť sa je ľudské Honzíku, veď to poznáš. Duchovní mistři hovoria, že všetko je dobré. Netreba žiaden názor druhého spochybňovať, pretože spochybňuješ vlastne BOHA a to sa neodpúšťa a jedincovi sa to v zlom vráti...Ale musíme svet začať liečiť bez myšlienky ala Tolle. Potom nám bude hoja ďunďa hoja Jeníku! A prepracujeme sa k anizotropnému vesmíru do inej duality a dimenzie... [velký smích]

265188

16.03.2012 16:03

Americká statistika

RE: Individuální odboj

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím Honzíku,

snáď už v dnešnej dobe nikto vzdelanejší nepochybuje, že každý politik, novinár (nadradený prvok nad politikou),rečník na tribunách,bankár,CEO,disident,cielený mystifikátor, pseudodisident na webe Zvědavec...pracuje s veľmi vysokou dávkou pravdy!
Veľmi dôležité však je, čo k tej pravde je primiešané, v akej miere a kde to má koncový bod(vektor) pochopenia pre cieľovú skupinu.Tebe určite nemusím vysvetľovať, ako to celé funguje, pretože ...

Ako asi funguje spoločnosť planéty opíc na Zemi so svojimi ovcami, polovedomými vodcami a vedomou maličkou tlupou, ktorá ovláda celé dianie je nadškrtnuté v tejto štúdii:
http://www.naturalmagic.cz/psychika-pul-zdravi/61-...

A Vesmírni lidé dorazí Jeníku až vtedy, ak zistia, že už nič iné nepomáha...ani Tolle s nehmotnou myšlienkou [smích]
Ale Ty veľmi dobre vieš, že to tak nefunguje a že žiaden guru, ani politik nemôže nič zmeniť, pokiaľ sa nezmení stádo (ovce).

Preto Ťa prosím o prehodnotenie Tvojho postoja, hľadanie styčných bodov medzi tebou a napr. Jarmilou, dubom, hestroyom...atď.

Ak sa budeme "vyžívať" v odlišnostiach Jeníku, tak sa k ničomu pozitívnemu skutočne nedopracujeme!

A samozrejme mier a lásku ku každému skutočnému človeku plne podporujem!

Kysučan

265347

16.03.2012 17:57

15. březen a dluhový protektorát

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

Kysučan 85.?.?.?

Honzíku(Jeníku),

skutočne si ma trošku po dlhej dobe rozosmial. Ak by to, čo si napísal bolo k zasmiatiu...Žiaľ nie je!
Múdrosť a schopnosť prenikúť do tajov a zmyslu života (filo - ľúbiť a sofia - múdrosť) nie je ohraničená vekom, ale schopnosťou (pochopením) daného jedinca pochopiť zákony vesmíru (univerza), v pochopení (rozlíšení) pravidiel, kde by sa mali odohrávať naše (ľudské) kroky a určite to nie je v "strieľaní" na obete, ktoré si(nevedomo - polovedomo?) si už vopred vybral!
Koľko času a úsilia musíš tomu venovať, aby si nás presviedčal o opaku úplne banálnej veci, ktorú človek menom René Descartes jednoducho vyjadril slovami:
"Cogito ergo sum"

Prajem Ti, aby si našiel správnu cestu.

Kysučan

265353

16.03.2012 20:57

15. březen a dluhový protektorát

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím Honzíku,

humor mám veľmi rád, pretože oblažuje dušu a smiech ten je úplne najlepší liečiteľ všetkých neduhov a chorôb (kde sa hrabú všetky chemické a psycho liečiky novodobých farmakokoncernov).
A ejakulácia, to je úplne to najlepšie, čo bolo TATKOM vymyslené... [smích]
Len škoda, že to najlepšie (pochopiteľne aj s predohrou, hlavnou aktovkou a vyvrcholením)► to, čo vlastne umožňuje nejaké pokračovanie akéhokoľvek rodu si trošku "zhovadil".

Stále podľa mňa nenachádzaš správnu cestu...Obviňuješ všetkých naokolo, že nechápu, sú disidenti bez myšlienky,bezzubý, nechápavý...atď.

Jeníku, čo keby si TY trošku sestoupil a urobil určitú retrospektívu...Veľmi by to pomohlo Tvojmu EGU, ktoré je veľmi vysoko (neprimerane vysoko Jeníku). Možno môžeš, možno nie. Nikoho nechcem súdiť. Len mi je Ťa úprimne ľúto, pretože by si skutočne so svojim prehľadom mohol pomôcť správnej VECI.

Ty, však čakáš (a bezmilostne búšiš do všetkých trošku lepšie uvažujúcich, a vyčítaš im detské chybičky krásy a prehliadaš, že môžu mať za svoje odžité roky oveľa lepší názor a pohľad na reálny svet, ako Ty...) ► kedy sa zmenia ostatní.
Napr. starí skúsení borci boli vo všetkých "primitívnych" kmeňoch medzi starešinami daného kmeňa = múdrosť predkov sa prenášala cez skúsenosti a vedomosti. Neboli sprostí a hlúpi tí naši predkovia. Ako aj nie sú v danej množine tí, čo ich permanentne obviňuješ a neustále ich "zmysluplne" degraduješ a manipulatívne oslovuješ...Niektorí, "vyššie" uvažujúci jedinci to už nezvládnu a píšu koniec, hotovo, šmitec...niektorých ešte stále (opakovaním ich nickov) privádzaš k reakciám a potom sa s nimi hrajkáš... [smích]

Si proste vyhranený huncút (bez toho krúžku nad u - Jeníku). Niekedy síce narazíš (napr. na uda) a tam uznáš kvality súpera a ďalej nepokračuješ.

Takže doporučujem, ak to skutočne myslíš úprimne a vážne, aby si sa dokázal naladiť aj na nôtu Tvojich oponentov.
A hlavne aj prehodnotiť svoje(?) videnie sveta...

Veď vieš, nikto učený z neba nespadol...Čo keď niektorí sú trošku (o milimiliprd) popredu a lepšie vnímajú svet (realitu) okolo seba?

Hmmm, možno to stojí za pouvažovanie?!? Samozrejme, ak je Ti to samoregulatívne umožnené...

Kysučan

265360

Pozdravujem najvyššiu úroveň konšpirátorov na Zvědavcovi...

[smích]

Dotýkaš sa (s dubom) veľmi nebezpečnej hraničnej témy, a to vedomia vesmíru a jeho ovládania (univerza = vesmíru), poznávaním frekvencií,torzných polí (pamäť,informácia),vákua (pamäť celého vesmíru)... ► síl čísiel, symbolov, agregorov ...

Ak uvážime, že i elektrón, alebo ktorákoľvek častica jadra atómu má pamäť...tak hľadanie bozónu(božskej častice) v CERN-e dostáva úplne inú podobu a zmysel, ktorý je bežnému konzumentovi skrytý.
Samozrejme je mu skrytá aj reč a sila čísel, radov, symbolov, názvov operácii ..., moc nad ich vedomím, podvedomím a i ...nevedomím...
Torzné polia sú asi(?)vysvetlením celého tvorenia (stvorenia, s-trojenia) vesmíru. Práce Bella, Bohma, Sarfattiho, či Bridgmanna nemajú veľku publicitu. Zato čiastočne(fatálne) chybná teória relativity Einsteina alebo Big - Veľkého tresku...má zelenú, najvyššiu prioritu.
Svojho času som si myslel, že hlavné centrá skrytej moci (napr. Vatikán) sú určití vládcovia nad skrývanými tajomstvami, a tým pádom nad bežnými ľuďmi(ovečkami). V katakombách Vatikánu sú skryté a hibernované celé tisícročia ľudských poznatkov a obetí Molocha...
Súhlasím však s teóriou, že ani pápež nie je úplne zasvätený do skutočných tajov vedomej KLIKY(OKA), ktorá pozná a ovláda dianie na Zemi. Nič to však nebráni tomu, aby sme si mysleli, že koná v prospech ľudí, čo podľa mňa asi veľmi dobre vie. Samozrejme, že najlepší AGENS (agent) je ten, ktorý o svojom poslaní ani vôbec nepochybuje a je presvedčený o svojej pravde, ale to už sa dostávame k Tvojej obľúbenej téme samoriadenia...
V celej histórii ľudstva však vystupujú poslovia...dobrých, či zlých správ...Algorytmy sú jasné a tobôž podporené správnymi poslami.
Nič sa nedeje náhodou a aby určité persony "neskĺzli"..., tak ich riadime i priamo (úplne stačí pár percent). Tí inteligentní totiž ani viac nepotrebujú, aby si uvedomili, že slúžia...

My obyčajní ľudkovia (podľa duchovných majstrov sú to tí, čo majú min. 400 reinkarnácii = 2400 až 2800 rokov /to sa dostávame do starého hierofantického Egypta aj s genetickou pamäťou/ a je im dovolené vidieť aj veci, ktoré sú TATKOM pre nižšich ľudkov úplne skryté...niečo na tom bude), ktorí k životu nepotrebujú veľké hmotné statky a majú snahu naplniť ľudské poslanie na Zemi, im to trošku kazíme.

Ovládačom sa obyčajne stačí už len pekne škeriť do médii a kričať wow... [smích] Alebo vyťahovať staroveké amfóry z Čierneho mora, či chytať ryby do pol pása nahý na Sibíri...

Tak tak...ovečky(ryby) sa chytajú na rôzné udice. Musia však prísť na to, kto je rybár...
A i keď pre Teba, či duba je to úplne jasné a jednoduché, tak pre mnohých je to stále španielska dedina. Ako si svojho času trefne poznamenal: Za vyše 2 000 rokov sa takmer skoro nič nezmenilo...

265577

21.03.2012 23:09

15. březen a dluhový protektorát

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

Kysučan 85.?.?.?

Sledujem, že ste anonym46 (alias ten který ví) zmenil aj IP adresu a rozhodol ste sa tu nás viacerých diskutérov kádrovať...Evidentne sa Vám nepáčime (ja obzvášť)... [smích]
Veď to asi poznáte. Pravda vždy zákonite vychádza na povrch. U Vás sa to nedá veľmi skryť, pretože používate takmer rovnaké kódy celkom dobre identifikovateľné...Ale to len na okraj.

Žial všetci sme len ľudia, dopúšťame sa viacerých chýb a omylov, ale tí šikovnejši sa dokážu z nich poučiť a tí ešte vnímavejší sa učia z chýb druhých.
Čo sa týka R.Vaského, tak v mojom príspevku, na ktorý ste narážal citoslovcia neboli použité ?! Trošku poznám Vaského tvorbu aj napr. Tretiu cestu, jeho vyjadrovacie postoje voči oponentom, jeho stranu...atď. Snáď viem aj trošku posúdiť v čom má pravdu, v čom sa mýli a čo je možné z toho celého očakávať (prečo je používaný).Niekto ho nazval šašom, niekto exotom...Ja hovorím, že je to vo svojej naivite nebezpečný človek, ktorý je využívaný určitou skupinkou pre nie práve najlepšie riešenia ( vykrikovať verejne o zabíjaní a volaní po krvi, ale to by som sa už opakoval...).

Ak však urážam Váš jemnocit a Vaše videnie sveta, tak s tým veľmi nič moc nenarobím. Všetko je to však vo Vašich rukách, ako sa hovorí (alebo v hlave).
Najjednoduchšie riešenie je nečítať moje príspevky ► ja tiež napr. nemám chuť čítať Rushdieho Satanské verše... [smích]
Potom existuje aj cesta, že obmedzíte kritiku (kritizovať a hľadať chyby na druhých vie skoro každý) a začnete premýšľať:
- aj napr. nad tým, prečo ste tu, prečo sa skrývate za anonymitu, kde sa asi nachádza pravda, kto ju tu na fóre asi najviac odokrýva...a tak.
No a záver by bol už o zmysluplnom tvorení...

Negáciou sa veľa vecí nedá vytvoriť, i keď negácia negácie je...,ale to už predbieham.

265654

22.03.2012 16:14

15. březen a dluhový protektorát

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

Kysučan 85.?.?.?

Hmmm...Anonyme, Anonyme46...atď.!

Ja sa na Vás predsa vôbec nehnevám, ani nehľadám smietku vo Vašom oku, ani nič iné... [smích]
Ba aj kritizovať a kádrovať ma môžete (aj ostatných), koľko sa Vám len uráči. Ja tu však nie som na to, aby som sa prednostne zaoberal reakciami na Vaše príspevky. Tak by som to nejako chcel uzavrieť:
► Ak aj používam nejaké expresívne prostriedky komunikácie viem komu ich adresujem, akú má asi úroveň vnímania, ako asi načrel do bezodnej studnice múdrosti (isteže, pri určitom chápaní to u viacerých má neblahé následky a mnoho vecí a slov sa dá vyložiť rôzne i fatálne a je potom treba veľa vysveľovať...).
► Nikto nie je imúnny voči chybám a omylom a i ja čoraz viacej spoznávam, že v zmysle Sokratovho :"Viem, že nič neviem" - voľne preložím v duchu - človek rozumný (Homo sapiens sapiens) si čoraz viac uvedomuje, že stále sa niečo môže naučiť, že múdrosť je bezbrehá...takmer nekonečná.
► Učte sa (aj na tomto fóre) od múdrejších...(mňa zo zoznamu úplne vylúčte).
► Ak chcete však stále ostávať na pozícii cvičenej nie veľmi rozmýšľajúcej opičky, tak mi je Vás ľúto (to som Vám už raz napísal, zatiaľ nevidieť pokrok...)...Všetci sa nejak vyvíjame, stále ide o trend, či je to v pozitívnom alebo v tom negatívnom smere.
► A kľudne sa prihláste pod akýmkoľvek nickom, netreba sa obávať takmer ničoho...Anonymovia nie sú obyčajne veľmi vydarená skupina ľudskej fajty (určite to z reálneho života poznáte).

A ak ste sa nakoniec rozhodol pre TVORENIE, tak môžme celkom pekne rozobrať R.Vaského "Tretiu cestu":

Aké sú podľa Vás silné a slabé stránky Vaského tvorby? Kde sa nachádzajú hrozby a nebezpečenstvá jeho koncipovaného diela? V čom má pravdu a kde sa prepadáva do omylov ? Čo z jeho diel je možné považovať za prospešné ľuďom a čo je neprijateľné? Čo môžme ako ľudia podporiť a čo konštruktívne skritizovať ?

Skúste nejakú takú analýzu vytvoriť, i keď doba už o niečo predbehla vydanie. Potom to dialekticky v širšom dialógu môžeme pekne rozobrať.

Snáď sa niekedy dopracujeme aj k tej kázateľni...

Tam však chodia len tí čo chcú, tí čo skutočne vedia (alebo aspoň tušia, ako napr. ja) tam nechodia... [smích]

Ale to je už iná rozprávka.

P.S.:

Skutočne sa na Vás nehnevám, slobodne a bez akýchkoľvek problémov môžete všetko...Len chcieť...To je niekedy to najdôležitejšie. Myšlienka robí divy, ba aj zabíja, zraňuje, oblažuje a pomáha...Vždy záleží na uhle pohľadu!

265682

23.03.2012 00:04

Jak jsme nevychutnali návštěvu CN Tower

RE: Nevzdělanost je pasem (propustkou) k moci...

Kysučan 85.?.?.?

Milá hera,

čo povedať po prečítaní Vášho príspevku...
Tak najprv, že Héra bola v starogréckej mytológii manželkou boha Dia a zároveň určitou patrónkou manželstva a z-rod-enia.
Slováci sa z-rod-ili - to je fakt dejín. Mnohým národom sa to pod silou, ktorá je namilosrdná a krutá vo svojej podstate, zatiaľ pri dnešnom vnímaní sveta nemôže podariť...A o tom, že sme sa zrodili, ako svojbytný štát, určite nerozhodovali Slováci...O to bolo väčšie moje prekvapenie, že sa tak stalo. Časom som pochopil, že podstatou bolo rozdrobiť a do určitej miery paralyzovať slovanské etniká vnášaním určitej neznášanlivosti, škodlivej súperivosti a iných nie veľmi ľudských vlastností medzi detí národov a národností (najvypuklejšie sa to prejavilo v býv. Juhoslávii) a v rozdrobenosti a chaose ich lepšie "povysávať" a ovládnuť!!!
Napr. Baskovia, Škóti, Valóni, či Flámovia alebo mnoho národov, či etník v bývalom ZSSR, ale aj v Indii, či Číne zatiaľ nemôže mať svoj štát. Nemôžu si spravovať svoj "chlievik".Ale tam je záujem úplne iný.
Ak nám prajete viacej cigánskych starostov a vyťahujete staré a bolestivé miesta spoločnej histórie, tak konáte nevedomú nadprácu práve pre tých, čo si mädlia ruky, ako nás dokázali zas jedenkrát rozdeliť a z toho koristiť! Nemci sa spojili, pričom slovanské národy sa rozdrobili!? Cui bono ?

Cigánsky problém nie je len problémom Slovenska. Je to po mnohé generácie v podstate pre dnešné obdobie neriešiteľný, vo svojej skrytej prapôvodnosti umelo vytváraný problém v celej Európe, ktorý má viacero dôvodov a takmer žiadne rozumné riešenia. Iste si veľmi dobre pamätáte, ako utekal V. Havel riešiť zeď do Ústi (ak si dobre pamätám).
Zákony EÚ a mnohé nadnárodne ustanovenia a dohovory (ktoré sme povinne museli implementovať) neumožňujú s týmto etnikom v podstate zmysluplne pracovať. A navyše sa fondy EÚ pre ich " umelú resocializáciu " veľmi rýchlo a potichučky rozkradnú.
Ak Vás osobne nezaujíma, či tieto Vaše riadky Slováci pochopia, tak mi je Vás osobne veľmi ľúto. Nehovorte prosím za ostatných Čechov. Možno viacerí vidia aj za horizont, ktorý je Vám trošku skrytý.
Všetci sme ľudia.
Jeden spisovateľ aj napísal knihu :"Všetci ľudia budú bratia".

Pokúste sa rozmýšľať v týchto intenciách...Nie v tom, čo nás rozdeľuje, ale v tom, čo nás spája.
Takto len konáte nevedomo prácu pre tých, čo nás rozdelili a snažia sa urputne, aby sa to prehĺbilo, pretože cítia, že v spolupatričnosti ľudských obetí(národov) je zakódovaný ich zánik, ako nevolených samozvaných vládcov!

265696

26.03.2012 22:13

Jak jsme nevychutnali návštěvu CN Tower

RE: Nevzdělanost je pasem (propustkou) k moci...

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím Smoker,

nemal by si tak odpovedať dáme, i keď jej reakcie sú emotívne ladené a evidentne jej škodí bezmyšlienkovité konzumovanie mediálnych "právd" ( potom absentuje logické spracovávanie mediálne podávaných informácii ). Nebudem však na ňu reagovať, pretože z mojej strany určite nejde o oblbovanie. Snáď na to niekedy príde aj sama (aj keď do titulky to napísala veľmi dobre a správne).

Čo sa týka projektu spájania Slovanov. Akú máte predstavu v hlavách ? To môže však byť len 1. krok, pretože to nemôže stačiť. Obeťami sú totiž všetky národy a národnosti, preto je potrebné sa spájať skôr na základe pochopenia proti čomu sa bojuje. V tomto chápaní je tu udo asi za trest...keď musí čítať a odpovedať na to, čo sa tu premelie [smích]

A ozaj. Ten nick smoker neznie moc slovansky, a pritom máme toľko krásnych írečitých slov a názvov (aj príslušných ekvivalentov)... [smích]

265934

27.03.2012 16:59

Synarchie: Skrytá ruka za Evropskou unií

Neviditeľná ruka Boha ?

Kysučan 85.?.?.?

Zem je len veľmi nepatrná súčasť vesmíru.

V celom vesmíre platia určité zákony UNIVERZA. Tieto zákony sú dané a nemenné (ľudia môžu robiť čokoľvek, ale nedokážu ich zmeniť).Od nich sú určitým priblížením sa k UNIVERZU (k Najvyššiemu riadeniu celého vesmíru) človekom vytvorené zákony, ktoré popisujú menej, či viac presne tieto zákonitosti = poznáme prírodné zákony, spoločenské zákony, ekonomické zákony ...
Ľudia postupne prenikajú čoraz viac do týchto zákonitosti...Kepler, Newton, Bohr, Planck, Einstein, Morgan, Fermi, Fleming, Hubble, Turing...atď.

Na našej matičke Zemi však existuje určitá kasta alebo ELITA, ktorá tieto zákonitosti UNIVERZA spoznala už veľmi dávno a snaží sa ich využiť vo svoj prospech. Cieľ je jasný - SVETOVLÁDA.

Vytvorenie EÚ je určitý zákonite daný prvok v celom vývoji ľudstva. Určite to nie je prvok, ktorý by bol proti zákonom UNIVERZA.
Človek je tvor, ktorému UNIVERZUM nadelilo slobodu...slobodu v myslení, v rozhodovaní, v konaní...ELITY jednoducho nemôžu ísť proti zákonom UNIVERZA, môžu ich však manipulatívne využívať pre svoj prospech. Čo sa deje už pekných pár tisícročí.

Slobodomurárske (voľnomyšlienkárske - to je obrovský pokrok, oproti tmárstvu náboženstiev) kruhy sú zasvätené do mnohých zákonitostí UNIVERZA, samozrejme vždy záleží od úrovne zasvätenia a služobníctva, toto utajované poznanie využívajú a používajú. Obyčajne nie v prospech bežných ľudí, ale v prospech skrytých ELÍT, ktoré defacto riadia celé spoločenstvo na Zemi.
Napr. taký Mitterand alebo povedzme bližší Vašek Havel predstavujú určitých zasvätencov kultu ELÍT. Tento článok veľmi dobre popisuje, ako sa vytvára a ako pôsobí takáto utajená klika v pozadí svetových udalostí. Tí však, aby sa prepracovali k takémuto postaveniu musia sa k nemu dopracovať svojimi vedomosťami, snahou, chápaním (i keď mnohokrát sú tiež len bioroboti postavení - predstavení do role pre plebs).

Treba teda pochopiť, že všetci sme ľudia jedného UNIVERZA (Boha) a EÚ je v súlade s jeho cieľmi: Aby všetci ľudia boli bratia a sestry (toto poznanie ELITY veľmi dobre ovládajú a neexistuje voči nemu opravný prostriedok, pretože by si potom nemohli nárokovať na titul ELÍT).
V skrytej podstate ide o to, akú formu bude mať EÚ, alebo pripravovaná (zákonite) nazvime to Svetová Federácia, ktorá zavŕši proces globalizácie a umožní každému na Zemi sa prezentovať, buď ako človek alebo nejaký humanoid na príslušnej škále poznania .

Jediné, čo nám ostáva je, aby sme bojovali za "ľudskú tvár" budúcich zmien na Zemi, aby sme podporili to, čo je ľudské a nedali možnosť tým, čo si z toho chcú urobiť svoj CHLIEVIK s ovládanými ovcami.
Ignorujte negatívne predprogramované vízie médii, prorokov,biblických katastróf... Verte, že vy vo svojich hlavách (mozgoch - prijímačoch a vysielačoch) máte kľúč k riešeniu všetkých problémo...

Automaticky kráceno

265988

29.03.2012 17:15

Vynořující se infrastruktura policejního státu nového světového řádu

Pán H. Makow je stará strašiaca FIRMA

Kysučan 85.?.?.?

Čo nám vlastne chce týmto článkom konvertovaný žid na kresťanstvo (to nie je chyba v programe jeho riadenia, skôr cieľ) povedať a prečo ?
Že všetko je "šmírované" ? Iste. To už (dúfam) všetci vieme, alebo aspoň tušíme! Napr. sme si mohli v poslednej dobe vypočuť konverzácie medzi Sulíkom a Kočnerom v SR alebo medzi Bémom a Janouškom v ČR, alebo medzi Obamom a Medvedevom...
V dnešnej dobe je to už holý fakt, že všetko je monitorované a sledované...A samozrejme vyhodnocované a používané ako spätná väzba na riadenie a ordinovanie liekov pre chorú spoločnosť!
Na to boli už vynaložené desiatky mld. USD a bude to len rásť, pokiaľ sa spoločnosť oviec bude triasť... [smích]
Musíme si uvedomiť, že v dnešnej technologicky vyspelej spoločnosti vaše súkromie, myšlienky , maily, príspevky sú permanentne sledované (napr. mám tu už viacero ponúk na kontakt na nejakú mailovú schránku, avšak keď potom oslovím týchto kontaktérov, tak z nich buď vôbec nič nedostanem alebo sa odmlčia ...systém pracuje, ale nedokáže generovať správne reakcie na reálneho človeka a vtedy vyskakuje ERRoR...).
Čiže. Akonáhle niečo napíšete (aj na Zvědavcovi - ten však určite nemá najvyššiu prioritu radenia, riadenia a rozhodovania), tak je to umelou "inteligenciou" zaznamenané a môže to byť kedykoľvek použité (viď napr. Topolánek alebo sexuálne hrátky Berlusconiho atď.).
Žiaden strach, ako nám tu predprogramovane píše pán Makow z CIA. Strašiace mechanizmy na ovečky sú už veľmi dávno účinnou schémou ich riadiacich praktík po mnohé tisícročia...
Žiadne FEMA campy von Alex Jones, alebo
13 satanských dynastii von Dejvid Icke, alebo Bilderberg story von Estulin, či iné parciálne programy na odvedenie pozornosti...to sú takmer identické programy líšiace sa len hĺbkou prepracovania, strašiacej sily a strachu z nepoznaného...
V skutočnosti ich sila(ELÍT) je veľmi obmedzená a neskutočne nízka v ich kvalite ľudskosti, ale neskutočne vysoká v ich chápaní nedokonalostí ľudí,chápaní vyššich dejov poznania objektívnej reality (zákonitosti vesmíru), slabého vedomia a skutočnej sily ľudí (kolektívneho vedomia a podvedomia)...
Ak máte svedomie čisté, tak žiaden strach pred nastávajúcimi dňami, rokmi...
Deň nevolených ELÍT a ich vedomých (tých je veľmi málo), polovedomých(tak tam by tie čísla už dosahovali možno milión) a nevedomých spolupáchateľov na Zemi pomaly prichádza...
Modely ich prognozovania budúcnosti sú veľmi nestále, dostávajú sa do turbulencie. Ich elitárne vybratí jedinci (politici,Makowovia...,novinári, slobodomurári...) už momentálne výzvy UNIVERZA nevedia zvádať.
Ale stále sa smejú, mysliac si, že kytice kvetov,naprostasté TV seriály a správy... ľudská hlúposť... je nekonečná.
Mýlia sa!

266076

11.04.2012 19:36

Nový Mandela

RE: Veselé

Kysučan 85.?.?.?

Táto odpoveď je ako smutné Vánoce a Veselá Veľká noc... [smích]

Ale pán OIO 85 či 46 , neskôr možno niečo iné ► "vyzerá" celkom vierohodne (možno člen nižšej skupinky Sanhedrinu,ale to by bol trošku presvedčivejší... [smích] ).

Na takú, pomerne vysokú úroveň poznania histórie,to vyzerá skôr ako porucha programu:
1) Náhodná
2) Cielená

>> na akej úrovni chápania by si so mnou mohol súhlasiť
>na žádné, bylo by to to jako souhlasit s výtahem v paneláku
>uprostřed lesa [mrknutí jedním okem]

Hmmm...To hovorí veľmi veľa... Aj s nepriateľom sa dá súhlasiť na určitých veciach ľudskosti (humanity). Toto vyzerá skôr ako absolútna negácia, vysoké EGO, cielené spochybnenie...

Anonymovia, obzvlášť tí, čo menia svoju IP adresu ako ponožky sú veľmi "vítaná kasta" pri utváraní správneho obrazu sveta... [velký smích]

Hallelujah (UNIVERZUM=BOH=LÁSKA a PRAVDA=... vždy zvíťazia)

Samozrejme si to netreba zamieňať s havlovskými a inými klonmi rovnakého konceptu pôsobenia na ovečky...

266760

11.04.2012 23:25

Nad knihou o Stalinovi

RE: Chci se optat

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím Jeníku,

Ty starej volebnej agitátore.Skoro si pri čítani Tvojho príspevku pripadám ako v tých filmoch z C§K monarchie... [smích]

No Kasparov by to asi nebol, hoci ako šachista bol vynikajúci.Mal skvelú stratégiu aj intuíciu, ale ako politik. Nič moc, skvelý mozog a chorá kosher politická stratégia (predajná - so zlým vnímaním ruskej duše = kolektívneho ruského podvedomia).
Gorbačov by to asi tiež nebol, ten Rusov predal za 30 stříbrnejch tolaru ( a naviac mal povedomie Raisinho mopslíka a taký sa moc v Rusku nenosia a ešte im zaviedol aj perestrojku a prohibíciu...fujky fujky).
Asi ani Žirinovskij by to nebol, hoci pri jeho "skvelých" ťahoch vodkonárodoveckých mi pripomína slovenského Slotu (určite má svoje spriaznené duše v určitých kruhoch, podobneho razenia).
Chodorkovskij, ten bručí pre výstrahu ruským jevrejov v ťurme, tak ten tiež nie.
Ziuganova podporujú asi len starší (pseudokomunizmus im v podvedomí silne rezonuje - nevedia sa zorientovať v novom chorom Rusku), tak ten, hoci má oproti vyššie menovaným výrazne silnejšiu podporu, tak asi tiež by nevystúpil na pomyselný OLymp.
Prochorov, nová hviezda oligarchov nemá určite v bežnej ruskej duši veľké sympatie...
Snáď len intelektuál Kurgyňan by mal určité šance. A možno by to bola určitá zmena na ruskom politickom nebi, i keď proti skrytej sile ELÍT, ktoré sa snažia dostať Rusko na kolená, by to bez podpory síl, ktoré stoja za tandémom Putin-Medvedev bolo asi tiež bez nároku.

Jeníku, tu si treba uvedomiť jednu dôležitú vec ( čo Ty samozrejme veľmi dobre vieš). Čechy a Slovensko sú malé krajiny, ktorých politická reprezentácia je vždy rektoskopická (= vie do značnej miery koho výberom sú tam, kde sú). Je prakticky úplne jedno, či je pri korýtku práve ODS alebo ČSSD, alebo v SR, či je to SDKÚ alebo SMER...Smerovanie je zlé, objektívne zákonite zlé, pretože plnia len rolu intelektuálnych pajácov (slabých pešiakov v šachovej hre), neplnia rolu skutočnej humanity = človečenstva.
To je obrovský rozdiel oproti Rusku, ktoré, i keď túto partiu hrá s čiernymi figúrkami a je stále v defenzíve, tak predstavuje jedinú skutočnú silu, ktorá odoláva tlaku (Čína a iní sú len slabý sparingpartner) tých, čo stoja hlboko skrytí za svetovými dejinami.

Zhrniem to. V Rusku sa hra o Orwellovský štát (málokto vie, že Orwell bol vysokozasvätený murár, ktorý čerpal pointu svojich kníh z určitých utajených informácii, niečo podobné ako súčasný bestsellerista Dan Brown). Preto sa aj súčasné detičky učia o Orwellovi a knihy a sfilmované diela Dana majú obrovskú popularitu (niečo podvedomo rezonuje v tých nevedomých ľudských gebuľkách...). V ČR alebo SR sa pri voľbách hrá len o to, ktorá periféria parazitov bude u korýtka.

Skús rozvíjať nejakú ľudskejšiu tému, ako sú voľby a zúčastnení bábkoherci (= nižší úradníci v hierarchii ELÍT) a ich parazitujúce strany (okultné kluby n...

Automaticky kráceno

266780

14.04.2012 00:31

Nad knihou o Stalinovi

RE: Chci se optat

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím Jeníku,

- ako to bolo v určitom kultovom filme:" Nepotěšil jste mně, ani já vás nepotěším."
[smích]

Jeníku, my všetci spoločne si nesieme rücksack na chrbte...
Realita je jasná. Máme chorú spoločnosť (-sti), pretože máme chorých ľudí. Ľudia bývajú chorí fyzicky a bývajú chorí psychicky. Telo nie je možné oddeliť od psychiky = sú v jednote bytia, existencie.Nie nadarmo sa hovorí, že v zdravom tele je zdravý duch!
Spoločnosť môžu zmeniť len ľudia. Ľudia, ktorí majú zdravého ducha a ten šíria okolo seba a ten sa premieta do kolektívneho podvedomia, pretože vedomých (skutočne vedomých) ľudí je ako šafránu a tí ešte obyčajne majú problém pochopiť, že všetci na tejto Zemi musíme dýchať "rovnaký" vzduch a piť "rovnakú" vodu...atď. Ba dokonca nemôžu pochopiť, že skutočný komunizmus (spoločná komunita ľudí)t.j.
nie pseudokomunizmus, podľa marxistických ideológov v duchu skrytej ELITY - je to, čo by malo byť "zdravému" človeku jasné...
Diogenes: Hľadal skutočného človeka za bieleho dňa lampou. Alebo jeho citácie: "Kto je tu kráľ a kto žobrák?"
Diogenes sa ani na prahu smrti nevzdal svojej lampy. Ktosi sa naňho obrátil: „Zomieraš. Povedz nám o človeku, ktorého si hľadal. Tvoj život sa končí. Podarilo sa ti nájsť skutočného človeka?“ Mystik s námahou otvoril oči a odvetil: „Nie, nenašiel som naozajstného človeka. Som však šťastný, že mi zatiaľ nikto neukradol lampu.

Toto vyjadruje dnešné politické strany (udo to nazval adaptačné moduly biblickej-chorej koncepcie).
A pritom milý Jeníku som nikdy netvrdil, že v ktorejkoľvek politickej strane sa nenachádzaju tí, čo sa skutočne chcú stať ľuďmi a pomôcť ostatným v stáde, aby sa naplnilo to, čo je tvorovi pod latinským označením Homo sapiens s. predurčené!

Ty si ešte na polceste a obhajuješ prakticky neobhájiteľné. O vnímaní sveta (Objektívnej realite) sa môžme pobaviť neskôr.
Nikto nie sme neomylní a tobôž už nie pravdu hovoriací, pretože tú my bežní smrteľníci môžeme spoznať až po určitom čase...


Zakončím to havlovským (ja na rozdiel od viacerých na tomto fóre si myslím, že to vtedy myslel úprimne a dobre...a ajhľa kde sa dostal(sa to dostalo) ► malé elitky sú vždy len úctivými služobníkmi veľkých ELÍT a tie ...nechávam otvorené...).

Pravda a láska vždy zvítězí nad lží a nenávistí!

Kysučan

266905

16.04.2012 12:22

Nad knihou o Stalinovi

RE: Chci se optat

Kysučan 195.?.?.?

Zdravím René,

tlupo-elitárny hierarchický systém je prebratý z prírody a svojim princípom je živočíšny, s primiešanými prvkami démonizmu.

V hierarchii tlupy vie každý dobre odhadnúť, kto je väčší samec a ktorému je nutné sa podriadiť. V prípadoch, že sa niekto cíti byť silnejším dochádza ku konfrontácii.Preto mágovia tlupy vymysleli napr. hodnostné slobodomurárske označenia, aby príslušná tlupa bola zorientovaná...Ak teda príde na návštevu do Prahy 33.stupeň (3x11) povedzme Bush, tak rytier Kadosh (Havel) asi ekvivalent 26.stupňa pokorne skloní hlavu a počúva príkazy... [smích]

Rusko je iný klan, ako ten, čo je reprezentovaný USA. Tieto klany medzi sebou bojujú o moc. Samozrejme každý hľadá spojencov, ale princíp tlupy je platný aj tu. Ide len o to, ktorý je spravodlivejší voči bežným ľuďom pri delení bohatstva Zeme a ten podporiť a pozorne ho sledovať, aby sa nezvrhol.
A samozrejme sa zo všetkých síl snažiť (každý na svojej úrovni sadiť semienka dobra), aby sa napr. peniaze stali tým, na čo boli určené, teda obeživom na uľahčenie obchodnej výmeny a nie ako úžernícky tlupo-sionistický prostriedok na ovládanie stáda.

Lepší než hledat dokonalého člověka je položit si otázku: Kdo skutečně jsem? Jsem tělo, emoce, myšlenka? Nebo jsem spiritualní bytí Boží inteligence, lásky a síly?

Teraz nemám veľa času k rozvinutiu týchto otázok, ale niekedy sa môžeme pri vhodnej tému k tomuto vrátiť a hľadať odpovede.

Kysučan

267034

16.04.2012 22:13

Nad knihou o Stalinovi

RE: Chci se optat

Kysučan 85.?.?.?

Jeníku, Jeníku...

Ja som až moc "reálny človek" (aspoň sa ním snažim byť), aby som lietal niekde medzi, ako sa hovorí, nebom a zemou.

Ak niekto zomiera nepochopený v určitých historických dobách, je upálený (Hus), umučený, brutálne zavraždený, znásilnený, znásilňovaný (ako povedzme tu na fóre Kateřinka Blažkovie), tak niečo nie je v poriadku. Ten človek nepochopil dejinnú súvislosť (dlhodobé procesy UNIVERZA), v súvislosti s jeho existenciou krátkeho života (krátkodobé evolúčne procesy príslušného jedinca), nepočúval tzv. svoj vnútorný kompas.
Niečo v jeho osobnom živote bolo(je) zlé (alebo ešte pretrváva, ak sa jeho situácia nezlepšuje).To sa týka aj celých skupín = stád = tlup = národov.

Veď si polož sám sebe otázku. Chceš, aby Tebe osobne ostatní klamali, prenasledovali Ťa, nepekne Ťa pomenovávali...atď.
Máš veľa kritických oponentov, s ktorými bojuješ svojimi intelektuálnymi prostriedkami, pričom podľa mňa nemáš pravdu (vo viacerých veciach a názoroch sa neblížiš k pochopeniu Objektívnej reality = UNIVERZA) a preto ŤA kolektívne podvedomie odvrhuje, nechce s Tebou komunikovať (t.j. výmena informácii na vedomej úrovni).

Ty sám na to musíš prísť, svojimi zmyslovými prostriedkami. Nie je možné všetko prepočítavať cez peniaze, slávu, víťazstvo nad oponentom...Treba kooperovať na ľudskej úrovni , nie na úrovni cvičeného zvieraťa, ktoré chce dominovať (z rôzných pohnútok).
Nikto nie sme dokonalý, veď sme len evolučný vývojový typ vyššieho primáta (podľa darwinizmu), môžeme sa mýliť. Ale to neznamená, že svoje zlé stránky budeme recyklovať a propagandisticky a programovane predkladať ovciam. Výsledok v nesúhlase sám iste vidíš!

Snáď nechceš ostať na úrovni intelektuálnej opičky?

Ty máš na viac, ale to musíš zásadným spôsobom zmeniť svoj svetonázor!

Vyhradený evolúčny čas tlúp končí.
Pomaly, ale iste bude prichádzať do popredia skutočný človek, to dobré, čo bolo do biorobota, ktorý sa ma vyvíjať - inštalované
.

Veď si to otvorene priznajme, že každý vo svojom osobnom živote hrá niekoľko divadelných úloh...
Podľa toho, ako falošne a s akým publikom, je potom po zásluhe odmeňovaný (čoby ako chybný vzor pre ostatných nevedomých ľudí, t.j. bežných ovečiek = cca 95 % populácie - platia zákonitosti Gaussoveho rozdelenia pravdepodobnosti).

Tu platia zákony UNIVERZA absolútne a viditeľne ( 13. komnaty celebriťiek, smutné konce diktátorov, mafiánov...pričom sa prenášajú aj na potomstvo - napr. mafián Joe Kennedy a tragický osud takmer celej jeho rodiny a mnoho mnoho ďalších tragických osudov opičiek, ktoré ašpirovali na titul človek rozumný, nie je výnimkou ani Havel, či Hitler, ktorému UNIVERZUM nenadelilo potomkov = pokračovanie chybového genetického materiálu ...).

Kysučan

267074

20.04.2012 16:12

Malá abeceda politické ekonomie

RE: A velká abeceda politické ekonomie...

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím Esmate,

prečo si myslíte, že sa nedá nič robiť? Kto má veľkú moc? Kto to vlastne ovláda všetky média, banky, súdy...?
Niekto neznámy, alebo...si to robia ľudia sami ?

Každý na svojom piesočku, vo svojom okolí môže niečo zmeniť k lepšiemu. Ak budeme viacerí vykrikovať, že nič vlastne nemôžeme, tak sme tu na tejto planéte milý Esmate - úplne zbytoční! A tým pádom nemôžeme priniesť nijaký pokrok, len degresiu vo vlastnej mysli a v mysli okolia. A právom môže ELITA povedať, že táto čeliadka je tu úplne zbytočná a môže byť eliminovaná (po zásluhe Esmate, pretože, ak niečo neprináša "pridanú hodnotu", tak zákonite končí...).

Preto by som všetkým, aj katastrofikom, aj teoretikom, aj nihilistom, aj realistom doporučil, aby sa pozreli vo svojom okolí, čo môžu zmeniť (v rámci určitých morálnych kritérii, ktoré by normálny človek mal mať v sebe).

Každý môže k lepšiemu zmeniť svoj vzťah min. k svojej blízkej rodine, k svojim susedom, k svojim spolupracovníkom (spolužiakom)...To už bude robiť divy. Tak budete pozitívnu myšlienku rozvíjať vo svojom okruhu, ako rôzné pyramídové HRY. A pyramída moci je postavená na neznalostí človeka vo svoje vlastné schopnosti (chýbajú mu správne informácie a je zahlcovaný chybovými a od podstaty odvadzajúcimi informáciami...).

Takže, ako ste správne poznamenal, netreba sa ničoho báť! Treba pozitívne myslieť a v tom sa snažiť naočkovať aj svoje okolie.

Ak budeme všetci bedákať, že nič nemôžeme zmeniť, že katastrófa je nevyhnutná, tak si to vlastne sami vytvoríme! A tí, čo budú nasledovať po nás budú mať cyklicky ďalšie kolo možností to riešiť a zmeniť.
V tom je Objektívny proces (Vesmíru = Boha = UNIVERZA) neúprosný vo vývojovej špirále Homo sapiens s. (známe je napr. ak si nepochopil svoje dejiny, tak ti ich dá UNIVERZUM zopakovať znova...).

Čiže pozitívne myslenie, dobrá morálka a etika vo vzťahu ku všetkému na Zemi (k ostatným ľuďom, zvieratám, živej i "neživej" prírode) je kľúč k riešeniu všetkých problémov ľudstva!
Tí, čo ovládajú dnešný svet to veľmi dobre vedia, a preto sú tam kde sú. Riadia procesy, ktoré sú v prospech ľudstva v jeho vývojovej špirále...Ak však postrádajú celkový ľudský rozmer, tak tí, čo ich nahradia, budú mať od UNIVERZA zelenú a planéta Zem sa zmení na nepoznanie.

Žiadne katastrófy prosím, ani zabíjania, ani vojny ľudstvu nehrozia, ak si to samé nevyvolá!

Skúste myslieť v týchto intenciách a uvidíte aj vo svojom okolí obrovský pokrok min. v medziľudských vzťahoch, v pohľade na realitu života, na celkový pohyb...

Stačí tak málo. Aj Kalouskovi podať ruku a povedať mu, že ste ho pochopil, že je len figúrka v silách mocných a spýtať sa ho, ako to je možné zmeniť. On to totiž asi celkom dobre vie posúdiť a myslím si, že aj dobre poradí...
[smích]

267315

20.04.2012 20:21

Malá abeceda politické ekonomie

RE: A velká abeceda politické ekonomie...

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím hank,

no nejakú zámernú snahu a špatné úmysly by som úplne nevylúčil. Pretože určitá klika zase veľmi dobre vie (dostalo sa jej kvalitného vzdelania = pomerne dobrých informácii), kde je logika peňazí, koho a čoho sú nástrojom. Isteže, z druhej strany musím čiastočne súhlasiť, že ľudia nad nimi do určitej miery stratili kontrolu. To sa týka aj ELÍT a jej prisluhovačov, ktorí v rámci samoregulácie spoločnosti z toho koristia, ako ktorákoľvek mafia, a teraz už len nedostatočne koordinujú to, čo im nakoniec asi zlomí krk...

Musím úplne súhlasiť, že cesta smerom k svojbytným spoločnostiam (svoj-bytný, ako sám sebe pánom)a je úplne jedno ako ich nazveme, či družstvo alebo ľudská spoločnosť dobrých duší...(samozrejme bez akýchkoľvek náboženských väzieb) je cesta, ktorú treba preferovať.
Tu každý, kto nie je úplne lenivý, môže urobiť veľa pre dobrú vec. Aj keď žije v meste, či v Prahe, alebo Washingtone. Treba napr. podporiť tých ľudí, čo sa snažia vyprodukovať kvalitné potraviny svojou bežnou prácou bez použitia protibiologických prostriedkov - odmenou kupujúcim bude nielen dobrý pocit, ale aj vyššia kvalita zdravia (aditíva do potravín sú tichými prostriedkami genocídy),mimoriadne dobrá chuť a postupné narušenie úžerníckeho monopolu...
Ak to ešte ľudia dokážu na bártrovej úrovni, tak je to ešte ďalšie plus, aby došlo k zlomeniu sionistickej chrbtice dnešnému úžerníckemu fin. systému.
Podporovať okolitých skutočných pracujúcich ľudí a nekŕmiť nenásytné konglomeráty, ktoré bohužiaľ fungujú antiľudsky a proti prírode Zeme, aj keď boli stvorené v dobrej viere človekom, pre jeho vyššie blaho...
Ľudia sú v skutočnosti vlastnými vrahmi svojej ľudskosti, pod vplyvom zvrátených ideológii. Iste si veľmi dobre mnohí pamätajú slová V.Klausa o neviditeľnej ruke trhu, ktorá všetko zariadi. Dôsledky dnes vidíme. Peniaze nesmrdia. Ale tie dnešné smrdia a mimoriadne silno, nech si pán Klaus alebo iní poslušní lokajovia vykládajú, čo chcú... [smích]

Peniaze netreba odvrhnúť. Boli vytvorené pre blaho ľudí. Treba zmeniť ich charakter tak, ako boli pôvodne myslené. Tu ale musí dôjsť k zásadnej zmene morálky a etiky,k vyššiemu chápaniu ľudí tých dejov, ktoré sa odohrávajú zákonite ► vo vesmíre , na globálnej šachovnici sveta a dejov, ktoré sa odohrávajú v ich regiónoch ( trebárs v EÚ ).
A táto cesta bude alfou a omegou ďalšej existencie ľudstva. Pevne verím, že racionálnou, v prospech celej ľudskej spoločnosti a všetkých tvorov a "netvorov" na planéte Zem.

Aj netvor musí dostať šancu byť tvorom... [velký smích]

267331

24.04.2012 15:22

Odpojování Američanů od matrixu

RE: Propagácia procesu optimalizácie fašizmu?

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím udo,

už si tu dlhšie ničím neprispel, skoro som sa zľakol, že si dlhšie (ako je obvykle) oslavoval Pesach a natieral si "vyvoleným" baránkovskú krv na veraje ich obydlí, aby ostali ušetrení... [smích]

Paul Craig R. je už pomerne "stará známa firma" zo syndikátu trúb novodobých fašistov, ktorí "hľadajú cestu", ako znova previesť ovečky cez Červené (krvavé) more do Zasľúbenej krajiny...
Samozrejme veľmi dobre tuší, že nemilosrdné OKO z pyramídy moci všetko vidí a stále mu pozerá na prsty, a tak aj vo veku 73 rokov je stále v HRE a hľadá pre OKO, čo najlepšie riešenia. Veď za to je vlastne platený, no nie ?
Paul Craig R. bol v r. 1981-82 jeden z významných spoluautorov tzv. reaganomiky, ktorá antijánošikovky bohatým (zlo-dejom) ešte pridala a chudobným ešte viac zobrala.
Charakter a informačné biopole sa za života človeka len veľmi ťažko prefázujú a Paul je toho pomerne vydareným príkladom ► parazitizmu na ovečkách, ich klamaní, smerovaní a riadení k určitému cieľu.

Čína sa dnes javí, ako úspešný fašistický variant, ktorý preukazuje pozoruhodnú stabilitu v podmienkach informačno- izolovanej a cenzúrovanej juhovýchodnej Ázie a dáva sa ovečkám za vzor "ekonomického" modelu (fujky fujky...škoda, že nemôžem nájsť spätne video, ktoré asi pred 3 rokmi zverejnili bojovníci za ľudské práva z Francúzska a ktoré ukazuje obrovskú devastáciu a vykorisťovanie bežných Číňanov, kedy by sa nemusel hanbiť, ani žiaden feudál - 16 hodinová práca, neľudské podmienky vo výrobných podnikoch, všade samozrejme komunistické heslá a krvavé symboly (pentagramová hviezda, kladivo, kosák...) s kapitalistickými heslami typu: "Uvedom si, že keď nebudeš dobre pracovať, tak na tvoje miesto čaká ďalšich 50 iných" )...
Preto má Čína u Palka Robertsovie zelenú. On už mnoho rokov kritizuje USA a Izra-hell, čiže je lepšie informovaný o cieľoch a zámeroch OKA ► Patrí k špičke verejne vystupujúcich predstaviteľov NSA (National Security Agency), čo je skrytá, lepšie informovaná a hierarchicky vyššia tajná služba, ako je prefláknutá CIA.

Ako vidím, tak novodobí "mágovia" majú zelenú aj na weboch, ktoré vlastne bojujú za oslobodenie ovečiek spod jarma Biblického konceptu. A v podstate si takmer vôbec neuvedomujú, že mu vlastne slúžia...
Skutočne sú dobrí a vzdelaní tí psycho(pati). Vedia, čo sa žiada a ako sa ovce naháňajú opätovne a znova do košiara. Niet divu, majú k dispozícii informácie, o ktorých bežný človek nemá šancu ani zakopnúť a opäť sa cyklicky dostáva bližšie a bližšie k svojmu apokalyptickému zombie osudu... [naštvaný]

267696

24.04.2012 18:26

Odpojování Američanů od matrixu

RE: Propagácia procesu optimalizácie fašizmu?

Kysučan 85.?.?.?

Zdravím dub,

isteže platí známe "Člověk míní... a ten Najvyšší..."

No ale ten dal takýmto vlastne Robertkovcom zelenú...Pokiaľ bežní ľudia nepochopia..., tak títo rôzne asi-milovaní paraziti dostávajú hierarchickú prednosť, pretože sú v avangarde pokroku a vývoja človeka (alias vyššej opice)!
"Nepotěšil jste mě(nepochopil si ma) ani já vás nepotěším (pretože si HO nepochopil, budeš musieť sa ďalej vyvíjať).

Cyklus, špirála vývoja, jednoducho pokračuje. Nepochopili ste prednosti socializmu - komunizmu (i keď marxisticky pokriveného), tak si to po špirále musíte znova zopakovať...

Ľudová múdrosť našich predkov hovorí: " Všetko zlé je na niečo dobré". To isté vlastne, len inými slovami hovoria mnohí ezoterickí mystici a ich kázatelia (Všetko je dobré...atď.).

V čom je potom vlastne problém ?

Že ľudia, napriek rôznym barličkám, ktoré im napomáhajú k pochodu, stále nepochopia, kde majú s nimi kráčať...
Iste to tu už nemusím rozvirovať, že cca 95 % ľudí sú ovce (dal som tu už odkaz na štúdie, ktoré to potvrdzujú), ovce sa vždy pod vplyvom Médei budú chovať štatisticky tak, ako si Médea praje (95 %-ná spojitosť s vývojom ľudského nevedomia, podvedomia...).

Aj keď strácajú fiktívne pozície tieto rôzné klony, nevidím v realite života, že by strácali absolútnu pôdu pod nohami. Stále ešte majú mnoho vecí v zálohe (pracuje s nimi nevedomo, polovedomo mnoho kooperantov na rôznych hierarchických úrovniach)...

A sila korupcie - peňazí, sexuálnych výstrelkov a deviácii, blahobytného života na úkor iných - to je stále silný argument, kde v príslušnom poradí pracujú tajné služby, na pokrivení charakteru aj do určitej miery dobrých ľudí.

Realita života je taká. Aká bude budúcnosť, si vo svojom nevedomí(polovedomí) ľudia volia vo vlastných hlavách...
Projekcia budúcnosti je len a len v mozgoch (reálnych spracovávateľských centrách informácii - zhora) ► komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí...

267717

25.04.2012 21:25

Odpojování Američanů od matrixu

RE: Propagácia procesu optimalizácie fašizmu?

Kysučan 85.?.?.?

Re:anonym 95

Milej,zlatej

Človek sa vyvíja. Najprv sa učí sedieť, potom chodiť a hovoriť, potom začína spoznávať svet okolo seba a učí sa od svojich blízkych a okolia.Potom nastupujú učitelia a učí sa čítať a písať (skús si z tohto pohľadu po sebe prečítať svoj príspevok, ako pekne si to, vo svojom rodnom jazyku, gramaticky správne napísal... [smích] ).
Postupne spoznáva svet a učenie pokračuje. Niekto sa nedopracuje ani k riadnemu ukončeniu povinnej školskej dochádzky, a potom dosť často hrá úlohu poberateľa nejakých dávok. Tí usilovnejší pokračujú v raste ich vedomostí až do nejakého bodu, ktorý je pre nich strop a povedia si, že ďalej už nebudú pokračovať a vykonávajú nejaké povolanie, venujú sa svojim koníčkom, rodine,športu, čumia do telky a nadávajú, alebo chodia na pivo a nadávajú kolektívne na všetko možné, len nie na seba. Neprekročia prakticky nikdy pomyselnú ohradu určenú pre ovce.
Ale sú v spoločnosti ľudia, ktorí neustrnú a škrabú sa po pyramíde čoraz vyššie (mocenskej,kariérnej,vedomostnej...).
Pracujú na sebe. Preto sú mnohí v podstate už dedkovia, ako napr. Soros, Brzezinski, či pisateľ tohto článku Paul Craig Roberts tam kde sú a neustále pracujú na zverených úlohach z hierarchicky vyšších úrovni ich lóži,tajných služieb... Samozrejme, z tohto pohľadu musíme dať morálku a etiku ich správania bokom.
Akí ľudia teda môžu riadiť nejaký veľký podnik, tajnú službu alebo štát? Tí, čo neprekročia svoj tieň, alebo tí, čo dosiahli určité vzdelanie a chápu veci tak, aby svoje riadiace funkcie mohli vykonávať a obstáť pred majiteľmi týchto funkcií?
Veď si zober smoker, že kto riadi(l) štát na Slovensku - doc. Fico, doc.Gašparovič, prof. Radičová...
Aj cvičená figúrka v USA = Obama má ukončený Harvard.

Za udom sú desaťtisíce strán v mozgu "nascanovaných" kvalitných informácii + ďalšia externá pamäť. Mám sa od neho stále čo naučiť a diskusia s ním ma neustále obohacuje.Treba sa učiť od múdrejšich smoker a netreba to chápať, že sa jedná o nejaký diskusný boj. Z Tvojho príspevku som veľmi nezmúdrel a nič mi nepriniesol, ak chápeš.

Je aj také pekné slovenské príslovie:

"Desaťkrát meraj (čítaj) a raz strihaj (píš)."

267786

Stránka: 1 2 3 4 5

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 110 čtenářů částkou 18 543 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Vážení čtenáři,

Do konce měsíce zbývají tři dny a my máme vybráno jen něco přes polovinu. Zatímco ceny všeho (a platy) rostou, dobrovolné příspěvky na provoz Zvědavce jsou stále menší. Pokud tento trend bude pokračovat, nebudu schopen udržet tento server v provozu. K nemalé radosti těch, kterým je Zvědavec trnem v oku.

Ve zkratce

Nemyslete si, že v Austrálii lidé něčeho stávkováním dosáhli27.09.21 21:28 Austrálie 0

Draze vykoupená výhoda očkování…27.09.21 17:25 Česká republika 2

Česko objedná bez výběrového řízení v Izraeli rakety, které nikdo nepoužívá.27.09.21 16:40 Česká republika 1

Tak se to podařilo. Zeman podepsal. Americká chátra vyšachovala Rusy z dostavby Dukovan. 27.09.21 16:18 Česká republika 5

Reflex má další důkaz, že servilní úředníci píší nezákonná opatření na Babišovo přání27.09.21 15:05 Česká republika 2

Připravujeme žaloby o náhradu újmy za duševní útrapy našich dětí proti hlavní hygieničce-připojte se!27.09.21 14:56 Česká republika 0

Německá volební urna27.09.21 14:44 Německo 2

Kouřením proti coronaviru27.09.21 13:18 Neurčeno 0

Následky rozhodnutí EU dopadne na občany tvrdě již tuto zimu. A tím to bohužel neskončí26.09.21 08:07 Evropská unie 1

Pre tých, ktorí ešte veria na tzv. demo - voľby 25.09.21 22:17 Německo 0

Lékař ze záchranky kandiduje za Volný blok25.09.21 22:00 Česká republika 0

Více než 90% nových případů COVID-19 v Izraeli pochází z řad plně očkovaných osob25.09.21 14:13 Izrael 5

Očkovací teror pro zahraniční studenty25.09.21 10:42 Česká republika 1

Takhle se říká ne tyranii! Australané se postavili proti policejnímu státu24.09.21 18:44 Austrálie 1

35 000 neočkovaných řidičů kamionů bude blokovat od 27. září Itálii24.09.21 18:40 Itálie 1

Klimatičti alarmisté demonstrují v Praze24.09.21 15:45 Česká republika 3

Svědectví lidí po vakcinaci24.09.21 15:00 Izrael 9

Nový návrh zákona by omezil podporu v nezaměstnanosti pro ty, kteří byli propuštěni kvůli odmítnutí očkování24.09.21 11:40 Izrael 0

Patnáctiletý "hoch" ubodal v Sasku o rok starší dívku24.09.21 11:26 Německo 0

Až na konci roku Němci odstaví tři tisíce megawattů v jaderkách24.09.21 09:12 Německo 3

Měnové kurzy

USD
21,74 Kč
Euro
25,42 Kč
Libra
29,80 Kč
Kanadský dolar
17,24 Kč
Australský dolar
15,87 Kč
Švýcarský frank
23,46 Kč
100 japonských jenů
19,55 Kč
Čínský juan
3,37 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
7,10 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,99 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 040,45 Kč
1 unce stříbra
491,40 Kč
Bitcoin
926 119,65 Kč

Poslední aktualizace: 28.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 69 433 384