Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané quido2

Nalezeno 776 příspěveků, 2 různé IP adresy

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

Pane Steve, váš duch, který jsem čerpal z vašich příspěvků, mi mnohdy zlepšil náladu a pomohl mi pochopit souvislosti. Jsme si blízcí filozoficky. Nejedná se nám o boření, ale o stavění ochranného valu proti zlu, které hrozí lidstvu. Tím ochranným valem jsou pravdivé informace.

I já vám přeji pevné zdraví a čas od času trochu osvěžujícího lidského štestí. Děkuji.

220867

02.06.2010 10:06

Sionisté opět připravuji scénu pro židovský holocaust

RE: Už

quido2 81.?.?.?

Existence hypnózy a telepatie je nepopíratelná a je dokázána experimentálně. I dnes existují jogíni,kteří tyto schopnosti mají a ovládají.

Před Kali-yugou existovali v Indii bráhmánové, kteří mimo těchto schopností ovládali i osum dokonalostí (síly siddhi) jejichž popis se dnes jeví jako sci-fi. Je to oblast za ohradou hmotné přírody, která je a bude materialistům uzavřená.

Pokud existuje nějaká sedmička která stojí v pozadí světovlády, má to jeden háček. Že všechny hrůzy a zločiny, kterých se dopustili a stále dopouští konkrétní lidé, lze anulovat s poukazem na manipulaci vyšší entitou.

Historie je skutečně překroucená a mimoto, popisuje tendenčně a podrobněji pouze posledních 3 000 let-mimoto se liší dle etnika. Tento časový úsek je přitom ničím v toku času vesmíru i této naší planety.

Mohu ku př.vyhledat popis planetárních systémů. Šrímad-Bhágavatam udává, že je jich 14, včetně lokalizace ve vesmírném prostoru.

Pak je tady existence hmoty a antihmoty. Bhagavad-gíta udává, že materialističtí vědci mají zčásti pravdu, když tvrdí, že při střetu hmotného a ntihmotného světa nastane zničení. Atakdále...

Bhagavad-gíta je nejdůležitější knihou. Pokud pochopíme její učení, pochopíme též všechny čtyři Védy. Začíná se proto učením Bhagavad-gíty.

220931

03.06.2010 08:45

Nejít k volbám je výrazem osobní odpovědnosti

RE: Nejít k volbám je pohodlnost a zbavení se odpovědnosti

quido2 81.?.?.?

Klídek pane Steve.Když jsou všichni k smrti unaveni, pak teprve tehdy si zajucháme. To je náš úkol. Musíme vydržet. Na druhé straně, současné západní vzdělání se soustředilo na hmotu. Neexistuje univerzita, která by vědecky zkoumala duchovní disciplíny. Z toho důvodu se daří mnoha podvodníkům mást laickou veřejnost. Jejich výplody pouze matou . Ne nadarmo pověřil Rothschild jezuitu profesora Adama Weishaupta aby zpracoval do souboru nauku mysteriózních náboženství. V roce 1798 se v americké Philadelphii konal tajný sjesd iluminátů. Zde byla založena společnost: NEW WORLD ORDER. Jedná se o organizované matení. To co nazýváme náboženskou svobodou je ve skutečnosti hluboká nevědomost.

Filozofie je disciplína zkoumající svět jako celek, hledá skutečnou povahu věcí, snaží se řešit otázku pravého poznání a mimo jiné zkoumá i principy rozumového chápání. Světská filozofie bez vědecké základny duchovní dimenze, je nedokonalá.
No a ptáčkové a sem tam nějaké kydy jsou taky potřeba. To dává diskusi na Zvědavci štávu.

Vůbec se nevzrušujte, protože reakce panna Vladimíra byla směrována na jinou osobu.

221038

03.06.2010 09:54

Svědectví očitých svědků likvidují lži Izraele

RE: Chudák maminka s miminkem....

quido2 81.?.?.?

Paní Jarmilo. Za druhé světové kat Růžička psal na gestapo, že žádá vyšší příděl českých vlastenců k popravě aby si více vydělal.Na novinkách jsem před časem přečetl názor jedné diskutující,že pokud jsou lidské orgány ke koupi,ona by se nerozpakovala je koupit pro svého vnuka či někoho, koho má ráda.
A považuje to za zcela normální a morální.Dokonce se podepsala plným jménem.

Maďaři po zahájení války pořádali hony na Ukrajince a další nepohodlné osoby. Zastřelení se považovalo za štěstí. Bylo zcela běžné vylupování očí nebo stažení z kůže a to na veřejnosti. Tyto hrůzy popisuje Chelemendik.

Dotyčná a jí podobní patří k této skupině lidí. Nedávno tady na Žvedavci byl příspěvek, ve kterém nám diskutující sděluje, že je spokojen s humanitárním bombardováním a jinými zrůdnostmi. A povoluje nám se pos..., když s jeho názorem nesouhlasíme.

Do Zvědavce přispívá mnoho skutečných humanistů a přesto je na ně pliváno lidmi, kteří jim nesahají ani po kotníky. Bohužel.

221049

04.06.2010 18:48

Svědectví očitých svědků likvidují lži Izraele

RE: Petránek

quido2 81.?.?.?

Tak ku př. kořeny japonské císařské rodiny se datují 442 generací dozadu,tedy celkem 8 000 let zpět. Písemné záznamy na kamenných destičkách v Tibetu, posunují stáří vyspělých civilizací do období 15 000 let zpět.

Já osobně bych tím vznášením nároků na Tibet ještě počkal.

221223

04.06.2010 19:37

Svědectví očitých svědků likvidují lži Izraele

RE: Petránek

quido2 81.?.?.?

Víte pane Steve, dřív jsem zaskočený a zírám, jak se daří manipulovat lidmi. Proto takoví lidé, jako pan Vladimír a Jiří Mašek,dělají velmi důležitou práci, ve prospěch budoucnosti. Vzpomeňte si na prasečí chřipku a jak s tím zamával Maškův web. Nebýt tohoto webu, nevím nevím, jak by to dopadlo. No a že tady na tomhle webu jsou experti kalící vodu, je taky pravda.

221231

04.06.2010 20:12

Svědectví očitých svědků likvidují lži Izraele

RE: Petránek

quido2 81.?.?.?

Milá Lin a Steve. Kdepak, nárokem na Tibet, to jsem se pouze připojil k humorně laděné debatě. Dobře vím, že jste to nemyslela doslova. Horší ale je, jak píše Steve , že v dálce je opravdu slyšeti třesk mečů. Já však vnímám tento vývoj ve smyslu: Spoutám je řetězy, které sami ukovali. O tom je nejlépe přemýšlet o samotě před přicházejícím ránem, kdy jsou smysly čisté.

Zdraví Quido

221241

05.06.2010 08:51

Potřebujeme vůbec tento Izrael?

RE: Článek je v postatě totožný s články, které psali nacisté a komunisté již před desítkami let.

quido2 81.?.?.?

Milý pane (paní) Napište Cibulkovi a Šináglovi. S těmi si budete výborně rozumět. Podle Cibulky je to jednoduché, dle klíče GRU, KGB, MOSKVA,lze dosadit libovolnou osobu. Vaše názory jsou zcestné, zcela mimo realitu.

221259

05.06.2010 10:53

Za příklonem k TOP 09 neznalost a neinformovanost

RE: Nejen mládež

quido2 81.?.?.?

Nepletete se!
Gerální útok na morální hodnoty byl zahájen daleko dříve. Viz Sigmund Freud Spisy z let 1909-1913. Když cestoval lodí do Ameriky tak prohlásil: vezeme jim jed. A tak to také je. Společnost je otrávená nemorálností.

Pan Antigus 95 ve svém zhora uvedeném příspěvku píše: Až zjistí pravdu a skutečný stav věcí, potom možná dojde i u nich k nápravě?

Ano, možná dojde k nápravě, ale to bude již pozdě. Karty budou de jure rozdány. Oni budou obětí. Jako jsme v současné době do určité míry i my. Můžeme tady na netu klábosit ale zvrátit stávající systém nedokážem. Již teď je silně jištěný. Síly, které přivodí změny, se jmenují BRIC. V současné době to jde vidět na odklonu ze stávající linie u Turecka. A proto se také straší Ruskem. Tento vývoj se však zastavit nedá: Kostky jsou vrženy.

221267

05.06.2010 17:28

Za příklonem k TOP 09 neznalost a neinformovanost

RE: Nejen mládež

quido2 81.?.?.?

Zdravím vás Lin,
pokud jde o informace, tak já nejsem určitě ten správný zdroj. Podle mě je to Steve, Jansmith, a několik dalších, kteří zkřížili meče s Médou i Hestrojem.

Já jdu jinou cestou. Když jsem byl asi osmiletý, byl jsem na výletě s o osum let starší sestrou. Seděl jsem na svahu údolí, zády ke slunci. Náhle jsem uviděl auru kolem luční květinky. Udiveně jsem na to zíral a pak jsem prohlásil. Jé, ta květika má svatozář. Sestra, která stála opodál se na mě zpytavě podívala a uklidňujícím tónem a mateřsky řekla. Ale Zdenku, tam žádná zář není. Začal jsem se vztekat a zář zmizela.

Teprve po letech jsem se dostal k literatuře, která potvrzuje, že vše živé má auru. V Tibetu dokonce podle aury léčí a poznají který orgán je nemocný. Má jinou barvu než zdravý. Auru mají i staré budovy ale jinou než živý organizmus.

Tady byla také zmínka o Hilerovi a Tibetu. Dle pomlouvaného Dr.Rampy však v Tibetu nezískal žádné poznání. Duchovní elita s ním nespolupracovala. Získal jen pár podřadných šarží. Přesunul do Wehrmachtu asi 10 000 Tibeťanů, kteří do jednoho padli při obraně Berlína. Mimoto, jak je dobrým zvykem u nás na Západě, mnoho pozdějších autorů sci-fi, sprostě kopíruje, nebo čerpá z literatury tohoto autora. Je to podobné jako se slavných Charlesem Darwinwm. Ten zase opisival z Véd, ale špatně.

221290

05.06.2010 22:26

Za příklonem k TOP 09 neznalost a neinformovanost

RE: Nejen mládež

quido2 81.?.?.?

Souhlasím s vámi. Dostat Rusko do područí je jasně popsáno v prognóze Střediska bezpečnostní politiky Univerzity Karlovy. (Z roku 2006.) Rusko má být rozděleno a prakticky zanikne.

Pak tady máme Pražskou sociálně vědní studii. Miloš Balabán (2006) Postavení Ruska a jeho vývoj do roku 2020 s výhledem do roku 2050

Mnohé z toho se nevyvíjí dle těchto studií. Naopak,Rusko sílí hospodářsky , společensky a geopoliticky. Kupř.:kurs rublu. Před 5 lety stálo 100 rublů 55kč, dnes již přes 68kč. Přitom informace západních zdrojů uvádí, že za 15 let po Perestrojce, bylo rozkradeno 800 miliard USD, které skončily v západních bankách. V té době měl USD mnohem vyšší kurs.

Pak je tady Ukrajina která uzákonila, že nevstoupí do NATO. Dále již fungující celní unie mezi Ruskem,Kazachstánem a Běloruskem. Posledně jmenované přistoupí k unii 1.7.2010. Mimoto probíhá modernizace armády. Pouze současné Rusko je schopné tvrdě odpovědět na útok. Myslím si, že krutě poučené Rusko z obou světových válek, pokud bude napadeno, se tentokrát nenechá překvapit. A tohle ví i stratégové NWO.

Na druhé straně některé univerzity v USA mají zadání na vývoj biologické zbraně a pak je tu také HAARP. Je to složité a nebezpečné. Přesto mám tušení,že ke světové válce nedojde.

221319

06.06.2010 11:34

Za příklonem k TOP 09 neznalost a neinformovanost

RE: Nejen mládež

quido2 81.?.?.?

Ano. Zásadní bude jednotný postup Ruska a Číny. Je to snadno pochopitelné i pro mě. A nedělám si iluzi, že vidím do karet pouhého Bilderbergu a i ten není zdaleka nejvyšší mocenskou institucí. Nad Bilderbergem jsou židovské finanční klany, které mimo jiné kontrolují i Federální Rezervu USA.

Bolševickou revoluci financovali židovští bankéři, Schiff a Kuhn. To je dnes již všeobecně známý fakt. Zdáse, že 90 let židovlády v Rusku skončilo Putinem. Avšak i jeho, stejně jako kdysi Stalina přivedli k vládě Židé: Čubajs, Berezovskij, Abramovič. Putin je bezesporu Rus a vlastenec, to by však nestačilo na změny, pokud by neměl zkušenosti získané službou v KGB.

Lídři Ruska a Číny uzavřeli řadu dohod, Šanghajskou organiazcí spolupráce počínaje a vojenskou spoluprací konče. Rozdělili si 50 na 50 i ostrovy na řece Amuru. To jistě netěší stratégy NWO, a dělají vše pro to, aby spolupráci těchto států zničili.

Pokud se jedná o nás Čechy, Moravany a Slezany, panuje značná nejednotnost v pohledu na Rusko. Manipulace mainstream médií je bezesporu úspěšná. Já osobně, stejně jako vy, zastávám názor, že pro nás ale i Evropu, je výhodná spolupráce s Ruskem.

221352

06.06.2010 21:23

Potřebujeme vůbec tento Izrael?

RE: Jak jsem se stal nevedomky teoristou.

quido2 81.?.?.?

Tak to je síla. "Půjdeme dále. Společně. Ne proti sobě."

To je demonstrace síly ducha. Tak se vyjadřuje opravdový vlastenec. Podívejte se na oči Rona Paula. Zrcadlí se vnich jeho duše.

Je to povzbuzující!!!!

221394

06.06.2010 22:23

Za příklonem k TOP 09 neznalost a neinformovanost

RE: Nejen mládež

quido2 81.?.?.?

Jsem potěšen. Asi před rokem či dvěma, mi byl poslán email podepsaný dost velkým počtem osob, včetně emigrantů, kde bylo napsáno, že Žukov vraždil rudoarmějce a jejich rodiny. Úplně mě to šokovalo. Poslal jsem ty blitky zpět, takže ho nemám.

Něco tady stratégům nevyšlo. Myslím si, že falšování historie je součástí plánu, technologie ovlivňování vědomí prostřednictvím přímého vstupu do něj.Je to nová technologie jak směrovat emoce na určité skupiny obyvatel. Radary, satelitní sítě a masmédia jsou nástroji.

221396

07.06.2010 13:50

Za příklonem k TOP 09 neznalost a neinformovanost

RE: Nejen mládež

quido2 81.?.?.?

"I ty tzv.mauky které prezentuje, jsou nesmysl."

Konečně jsem prozřel. Uklidnil jste mě.

221449

08.06.2010 17:16

Svědectví očitých svědků likvidují lži Izraele

RE: Petránek

quido2 81.?.?.?

Předválečné tanky Wehrmachtu:
Již v roce 1935 bylo vyrobeno 5 prototypů těžkého tanku Neubaufahrzeng.
Technická data:
délka- 6,65m, šířka 2,9m,..hmotnost 23tun,..pancéřování 13-20mm, výkon motoru 290HP,.. max.rychlost 30km/hod,..dojezd 120km,..osádka 6mužů.
K jejich nasazení došlo při invazi do Norska. Neosvědčily se pro bleskovou válku. Byla vyvinuta další řada tanků.

Od září 1938 do srpna 1939 bylo vyrobeno 140 tanků řady Ausf.D (4/BW,5/BW) Čelo věže mělo pancíř o síle 30mm
Od září 1939 do dubna 1941 bylo vyrobeno 229 tanků, které měly přídavné pancéřování na čelní desce korby. Jednalo se o přídavnou 20mm silnou pancéřovou desku. Celkem tedy 50mm.
Technická data:
délka-5,87,..šířka-2,83,..výška 2,85,..hmotnost 17,7(18,5) tuny ..výkon motoru 300 HP,.. dojezd v terénu 90km.

Nacistické Německo bylo z počátku podporováno vyvolenými, měli s ním jiné plány. Proto také kapitulace Československa.V tom máte plnou pravdu. Zednář Beneš neměl na to, aby je zadržel.

221517

08.06.2010 18:21

Svědectví očitých svědků likvidují lži Izraele

RE: z pocatku podporovano vyvolenymi???

quido2 81.?.?.?

Ba né, to právě sedí. Vše co píšete do toho zapadá. Němec měl a také posloužil k útoku na Rusko. Bez finanční podpory by Hitler nemohl vybudovat tak mohutnou armádu. Ne nadarmo se mu říkalo Rothschildův baron.

Přesto,že Německo bylo vázáno Versailskou smlouvou,pokračovalo ve vývoji zbraňových systémů. Mimo tanků i letadel. Úspěšná byla řada Messerschmit BF 109. Již v létě 1937 bylo vyrobeno 30ks BF 109 B-1 V roce 1938 se rozběhly studie aerodynamického vylepšení BF 109, které dále vylepšily kvality tohoto letounu. Tedy československé dvouplošníky se mu nemohly rovnat.

Mimoto zajímavý je i Hitlerův původ. Životopis napsal profesor Gottingenské univerzity G.Kessler. Otec Hitlera, Schickelgruber,byl nezákonným synem židovského bankéře z Grazu a jeho služky. Bankéř se jmenoval Frankenberger. Také Cardel ve své knize: Hitler zakladatel Izraele, píše, že téměř celé nejbližší okolí Hitlera sestávalo z lidí, kteří měli příměs židovské krve s vyjímkou Rohma, zabitého na samém začátku Hitlerovy kariéry. Polní maršál Milch a Eichman, dovlečeni do Izraele a popraveni, byli čistokrevnými Židy.

221520

08.06.2010 21:47

Svědectví očitých svědků likvidují lži Izraele

RE: Izraelské zločiny

quido2 81.?.?.?

Tak, a máme tady nového vrcholového experta na mezinárodní politiku.

Dokonce tam kdesi u nich skončila i celá polská vláda a již se nikdy nedozvíme, jak to vlastně bylo.

Nikoli, milá paní Jarmilo. Poláci sami mají tuto havárii důkladně vyšetřenou. Přečtěte si jejich analýzy. Zvláště vysvětlete diskutujícím, jak se podle vás falšují nahrávky černých skříněk. A dejte si záležet. Krok za krokem, tak jak společně za účasti obou stran (polské a ruské), probíhalo již od počátku vyšetřování.

Mimoto, v kokpitu se nacházeli lidé, kteří tam neměli co dělat a bezpečnostní systém několikrát vyzýval piloty aby nabrali výšku. Vy jste se tímto připojila k těm lidem, kteří za každou cenu chtějí svalit vinu na Rusko. To je ubohé a xenofobní.

Mnó-prý tu havarou plošinu v Mexickém zálivu odpálila korejská miniponorka a předtím tam také byli spatřeni putini a chavézové.
Spokojena?

221543

09.06.2010 09:28

Svědectví očitých svědků likvidují lži Izraele

RE: Izraelské zločiny

quido2 81.?.?.?

Paní Jarmilo , nejdříve vás zdravím.

Hned v úvodu ale podotýkám,že tato odpověd je poslední kterou k vám směřuji. Mezinárodní situace je moc vážná. Nebudu podporovat současný trend manipulace a matení. Víte, oni, ti skuteční profíci, mají nad námi převahu. Mají přesné informace a mají také přesné pokyny. Když taková kandidátka na prezidenta USA Palinová řekne: Rusům bych jednu škrábla, tak co k tomu dodat?

Pokud se jedná o vyšetřování pádu polského letadla, tak z toho co jste napsala je jasně vidět, že vůbec nemáte představu, jak takové vyšetřování probíhá. Cituji. Zvláštní:strach a hruza změnily jejich hlasy natolik, že je ani nejbližší příbuzní nepoznají. Jenže před tímto okamžikem, existuje celá série rozhovorů, kde byly hlasy přesně a bez pochybností poznány. Takže máme přesné znalosti, kdo v kokpitu letadla byl, kdo dělal na piloty nátlak. A tento fakt je podstatný. Jedná se o ověřeřené hlasové záznamy!!! Falšování nepřipadá v úvahu.

Já na rozdíl od vás zase Putinovi věřím. Oni totiš Rusové jsou vlastenci a dokážou se obětovat pro vyšší cíle. Nechci a nebudu vás poučovat. Pochopit Rusko vyžaduje znát podrobněji jeho historii. Jeho vítězství a prohry.

221571

11.06.2010 19:29

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: pokr.

quido2 81.?.?.?

Skutečné kořeny křestanství?
Židovský spisovatel Marcus Eli Ravage (The Century Magazin leden 1928) Odkud toto náboženství přišlo? Kdo ho vytvořil a proč?

Současná forma křestanství a především Církve římsko katolické, je ve skutečnosti aktem židovské msty. To popisuje Ravage.

Cituji Médu (reakce na 221625) V jiné literatuře můžeme dohledat,co za politiku se začalo šířit z Říma, když tento ve 4. století přijal křestanství za státní náboženství. Toto Židé nikdy nedělali. Ti berou jen pečlivě prověřené, zatímco katolíci by nejraději spolkli celý svět.

Kdo má tedy pravdu? Probíhá verbální, nesmiřitelná válka. A tak jak píšete, daří se ovlivnovat a ubíjet svými lžemi a nesmysly masy lidí. Přirozenými prostředky se lidstvo nemůže z vlivu těchto darebáků vymanit. Bohužel.

221774

12.06.2010 10:42

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: pokr.

quido2 81.?.?.?

Paní Lin, neshazujte se. Znalost duchovní nauky je katastrofická, neboť lidé jsou úmyslně mateni. Důkazem je přes 20 000 sekt a sektiček a pět velkých náboženství. Není politická vůle o nápravu. Světské vzdělání Západu nemá univerzitu, která by se zabývala vědeckým přístupem k duchovní vědě. Ale zato mnohé univerzity v Americe mají zadání na vývoj biologické zbraně. Jsme úmyslně mateni. O tom není pochyb.

Ať se to ateistům libí nebo ne, existují boží zákony, které jsou konečným soudcem lidské činnosti. Člověk má pouze částečnou svobodu a jak s ní nakládá taková je jeho sklizeň.

Křestanská náboženství jsou mladšími sestrami, původní, védské nauky. Ve druhém zpěvu Šrímad-bhágavatamu (2.4.18) ve výkladu k verši je uvedeno: Kristus a Mohamed vykonali pro lidstvo nesmírnou službu. Duchovní nauka je zjevená. Proto všechny nauky vytvořené člověkem jsou bezcenné. Kristus ustanovil náboženství, které je vhodné pro mentalitu Evropanů. Není obyčejným člověkem. Nýbrž avatár,ten, kdo sestupuje z duchovního do hmotného světa. Je projevem inkarnace Boha.

Zhoda mezi duchovní naukou Véd a křesťanstvím je zřejmá. Viz Nag-Hammádí Codex I,II. (karafa plná svitků s původními gnostickými texty) Pokud by tyto původní gnostické texty byly zveřejněny, pravděpodobně by zanikla evropská náboženství včetně židovského.

Gnoze jest zření, bezprostřední poznání. Gnos-texty jsou ranně křesťanské spisy,ve kterých je vize Otce jako autora prostoru, toho,ze kterého vznikly všechny prostory. Nag Hammádí codex I,II. Tyto ranně křesťanské spisy se shodují s původní védskou literaturou a také buddhizmem.

Historie západní filozofie spadá do doby 600 let př.Kr. Tato filozofie se dělí na pět tradičních oborů, počínaje gnoseologií. Gnoseologie je tedy věda o poznání a gnostikové jsou její znalci a hlasatelé. Gnoseologie se týká i citát v Bhagavad-gítě, který pronesl osobně Pán Krišna. Říká se v něm, že poznání znamená znát tělo a jeho vlastníka. Kšetra označuje v sanskritu pole působnosti neboli toto (naše) tělo. A kšetra-gjá je ten, kdo zná toto tělo neboli jeho vlastník. Znalost obojího představuje poznání. Tím vlastníkem je však duše, kterou materialističtí vědci včetně Darwina vyloučili, ze své, takzvané vědy.

Tímto pozdravuji i pana anonimní 85. Gratuluji, já bych nedokázal s Médou diskutovat jako vy, věcně a na výši.

221837

12.06.2010 13:17

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: Řízení světa-Satanova Synagoga

quido2 81.?.?.?

Jak píšete Lin,
V okamžiku, kdy s nimi "bližní" nesouhlasí a oponuje, vytasí se posměšky, tvrdé nadávky, a hysterické běsnění, za které by se nemusel stydět ani absolvent "Satanovy synagogy".

Jsou ještě tvrdší a daleko zákeřnější metody, které legální cestou vedou ke společenskému zněmožnění, nebo i umístění člověka do psychiatrické léčebny. Nebudu jmenovat autory těchto útoků, několikrát se takovéto útoky na tomto webu vyskytly, zaobalené do skvělé řeči.

Nevím, jak dalece v budoucnosti zůstane internet svobodný, ale toto nebezpečí zde je. Viz Martin Herzán-nezávislý výzkumník v oblasti skrývaných skutečností s publikační činností u nás i v zahraničí a jeho kniha: Totalitní světovláda. První stránka této knihy obsahuje verš Martina Luthera Kinga:

"Až se svět ohlédne za 20.stoletím,bude plakat. Ne proto, že bylo zaplaveno krutostí, ale proto, že dobří lidé mlčeli".

Doří lidé, nemlčte!

221845

12.06.2010 13:32

Kravská úvaha

RE: Jsme netvoři

quido2 81.?.?.?

Já jsem si to pro jistotu ani nepustil. Z vaší reakce vidím, že jsem udělal dobře. Také mi bylo na bli.. z příspěvku lesana.

Vazba zvířete a člověka jde dobře vidět v Tibetu. Karavany jaků vede nejzkušenější zdatný býk. Lidští průvodci k němu hovoří jako ke člověku. To zvíře vždy vykoná co po něm chtějí, ačkoli neumí mluvit a nemá vyvinuté vědomí jako člověk. Bezesporu však cítí lásku člověka a spolupracuje s ním.

221848

13.06.2010 12:31

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: pokr.

quido2 81.?.?.?

Děkuji za váš názor a pokusím se vysvětlit.
Tedy nejdříve k Darwinovi. Jeho teorie evoluce není ničím jiným, než částečným vysvětlením transmigrace duše. Darwin jednoduše převzal informace z védské literatury, ale neměl žádnou představu o duši. Rozdíl je v tom,že duše transmigruje z vodního života do rostlin a stromů, pak do života ptáků, pak následuje zvířecí život, pak lidský život, a v rámci lidského života prochází od necivilizovaného života do civilizovaného atd. Civilizovaný život lidské bytosti představuje vrchol vývoje. Tady je rozcestí-z tohoto bodu můžeme znovu sklouznout do koloběhu vývoje nebo se můžeme povznést k duchovnímu životu. Volba je na nás. To udává Bhagavad-gíta.

Nikdo nejzjistí, kdy podmíněná duše poprvé přijala hmotné tělo. Existuje 8 400 000 životních druhů- 900 000 druhů živých bytostí je ve vodě. 2 000 000 druhů patří mezi rostliny atd. Tyto védské vědomosti se neučí na žádné univerzitě. Jsou to ale skutečnosti. Botanici a antropologové by měli zkoumat Védy. Darwinova teorie organické hmoty je ve vzdělávacích institucích velice uznávaná, ale Bhágavata Purána a jiná autoritativní písma na vědecké úrovni popisují, jak se živé bytosti postupně vyvíjejí skrze různé druhy těl. To není žádná nová myšlenka, ale učitelé zdůrazňují pouze Darwinovu teorii, i když ve védské literatuře máme nesmírné množství informací o životních podmínkách v tomto hmotném světě.

Dokonalá civilizace je civilizací átmy neboli samotné duše. Civilizovaný člověk holdující smyslovému požitku se nachází na úrovni zvířat, protože zvířata se nedokážou pozvednout nad úroveň smyslové činnosti. Nad smysly stojí mysl. Civilizace mentální spekulace také není dokonalým stupněm života, protože nad myslí je inteligence a v Bhagavad-gítě se můžeme dočíst o intelektuální civilizaci. Védská literatura poskytuje různé pokyny pro různé druhy lidské civilizace, a to jak pro civilizaci smyslovou, mentální či intelektuální, tak pro civilizaci samotné duše. Bhagavd-gíta se především obrací k lidské inteligenci a vede člověka na cestu civilizace duše.

Píšete, že dnes je kompletní vývojová řada formulována do historie od dnešní podoby přírody až k tomu, jak vlastně vznikl prvotní pohyb, popř. impuls k pohybu. Hmm- já tu jistotu nemám. Skutečně se držím autoritativní původní literatury. Spekulovat o Bohu je možné miliardy let- bez výsledku.

221894

13.06.2010 17:32

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: pokr.

quido2 81.?.?.?

Dům stavíme od základu. Tím pevným a zároveň bezpečným základem je původní autoritativní literatura. Zvláště v dnešní době, kdy je laická veřejnost matena velkým množstvím falešných guruů, ubohých spekulantů a podvodníků. Neexistuje žádná dokonalejší a bezpečnější literatura, než původní autoritativní. Pokud chceme uspět v duchovním vývoji, měli bychom tento fakt přijmout.
Zvláště v této lživé a zákeřné době. Vědomí je potvrzením existence duše v těle člověka. Duše je antihmotná a věčná. Jistě žertujete vážením duše na kila. Osmý zpěv Šrímad-Bhágavatamu (8.24.51)

Materialistický falešný guru poučuje své materialistické žáky o hospodářském pokroku a smyslovém požitku, a pošetilí žáci na základě těchto pokynů pokračují ve svém materialistickém životě plném nevědomosti. Ty, Pane, však dáváš věčné poznání a inteligentní člověk, jež ho přijme, brzy dosáhne svého přirozeného postavení.

O náboženských zásadách pojednává Šrímad-bhágavatam (6.3.19)

Skutečné náboženské zásady ustanovuje Nejvyšší Osobnost Božství. Nemohou je zjistit ani velcí rišiové z nejvyšších planet, kteří jsou zcela v kvalitě dobra, ani polobozi či vůdčí osoby Siddhaloky, natož pak asurové, obyčejné lidské bytosti, Vidyádhárové a Cáranové.

Dostal jsem se na tenký led. Je řečeno, že tato literatura není určena každé živé bytosti. Chce to přípravu a studium. Pak si mohou lidské bytosti rozumět. Zrovna dnes probíhá na Zvědavci diskuse na téma školné a školství. Tato diskuse pouze potvrzuje, že mnozí lidé chápou, kam se tato civilizace se svým obrovským množstvím vzdělaných lidí, dostala.

221926

13.06.2010 19:56

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: pokr.

quido2 81.?.?.?

To si nerozumíme. Já neobhajuji katolické teorie o židozednářském spiknutí. Pouze vycházím z historických faktů. Historie Židů a katolíků je silně propletená. Obě strany mají máslo na hlavě. Jsou to však Židé, nebo siozednáři chcete-li, kteří se přímo chlubí infiltrací do katolické církve. Již jsem se zmiňoval o židovském spisovateli Marcus Eli Ravage, který "uctíval Rothschildovy (židovské bankéře) jako jimi schválený životopisec". V článku SKUTEČNÝ ARGUMENT PROTI ŽIDůM, který vyšel v The Century Magazine v lednu 1928, mimo jiné na adresu katolíků píše: Říkám vám však, že podléháte klamu. Postrádáte buď sebepoznání, či odvahu prohlédnout skutečnosti přímo do tváře a přiznat si pravdu. Nesnášíte Žida ne proto, jak si někteří z vás myslí, že ukřižoval Ježíše, ale protože ho zrodil. Váš skutečný svár netkví v tom, že jsme odmítli křesťanství, ALE ŽE JSME VÁM HO VNUTILI! OBviňujete nás z rozdmýchání revoluce v Moskvě. Předpokládejme, že toto obvinění připustíme. Co z toho? Při srovnání s tím, co dokázal v Římě Žid Pavel z Tarsu, je ruské pozdvižení jen pouhá pouliční rvačka.

Druhý článek tohoto autora vyšel v The Century Magazine v únoru 1928, s názvem: ZÁSTUPCE NEŽIDů První, kdo poznal možnosti války propagandou. Přečtete si ho, je poučný.

Obě světové války a obě revoluce jsou také podrobně zmapované. Financování i příprava byla opět v rukou siozednářů. Žid Grigorij Aronson, jehož článek vyšel v židovském časopisu "NSR" píše: Říjnová revoluce v Rusku byla prací tajných svobodozednářských lóží, dceřiných lóží židovsko-francouzské "Lóže Velkého Východu" (Grand Orient). Aronson informuje, že všichni členové Dočasné vlády, včetně Kerenského, byli svobodní zednáři. Nejedná se tedy o mou spekulaci, ale o fakta.

221933

15.06.2010 10:54

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: Vidím, že treba dať bodku za mnohými nezodpovedanými otázkami

quido2 81.?.?.?

Tečka za nezodpovězenými otázkami to určitě není.

Představitelé sekty tvrdí, že jsou pravým náboženstvím. Svoje argumenty opírají o křesťanskou Bibli a tvrdí:
- Bible je boží slovo, které je inspirované a historicky přesné.
- způsob zapsaných zpráv posiluje důvěru v Bibli

ad 1) To co zde předkládám, není odmítnutí Bible. Je to snaha poznat její skutečné kořeny. Bible není zdaleka historicky přesná. Její duchovní hodnota byla převálcována lidskými spekulacemi a touhou po moci.To dokazují zcela jednoznačně gnostické testy.

Jan Kozák ve své knize EVANGELIUM NEZNAMEHO BOHA píše: Hlavní poznatek, který z četby objevených gnostických textů vyplývá, tj. provázenost a jednota celé duchovní školy- školy pěstování člověka- od véd a buddhizmu až po ranné křesťanství, a zároveň tím i vyjevení "židokřesťanství" jako její již záměrné a zlomyslné zrcadlové nápodoby, toto základní poznání vznikající při kontaktu s gnostickými texty z Nag Hammádí Lúdrman smetává se stolu a "vymítá" ho tak od očí čtenáře a jeho mysli. O jakého "Pána" a "Boha" se přitom v židokřestanství jedná, pochopí právě ten čtenář, který se seznámí s nag hammádskými texty, neboť celý sestupný vývoj od Gnoze po židovskou Genezi je v tomto souboru nádherně doložen.

Mimo tohoto autora podrobně analýzuje duchovní odkaz Bible i Jiří Vacek v několika dílném souboru: O BIBLI A JEJÍM UČENÍ
Touto problematikou se zabývá též celá řada zahraničních autorů. Na základě těchto analýz můžeme prohlásit: Bible není historicky přesná.

ad 2)V kapesním vydání sekty svědků Jehovy POZNÁNÍ, které vede k věčnému životu je napsáno: Nejstarší část Bible pochází ze 16.století přnl. Je to ještě dříve, než se objevila hinduistická Rgveda (kolem roku 1 300 přnl.) Buddhistický "kánon Tří košů" (páté století přnl., islámský Korán (sedmé století n.l.) či šintoistický Nihongi (720 n.l.)

Tvrzení o stáří Rig-Védy je naprosto falešné. To dokazují současné archeologické výzkumy a nálezy. Město Dváraka na dně Arabského moře, satelitní snímky dnes již vyschlé řeky Sarasvatí. Védská literatura je popisuje na mnoha místech. Řeka Sarasvatí se odchýlila od svého toku po zemětřesení dávno před uvedeným letopočtem udávaným svědky Jehovými. Výzkumné práce tak posunují termín sepsání Rig-Védy přibližně do roku 3 000 přnl.

Pak tady máme zcela úsměvný popis o kulatosti planety Země: Názor, že země je kulatá, nebyl obecně přijímán ještě tisíce let po Izajášovi. Kromě toho v knize Job- zapsané před 3 000 lety- je ve 26.kapitole a v 7. verši uvedeno, že Bůh "zavěšuje zemi na ničem". Jeden biblický učenec říká: jak mohl Job znát pravdu, jež byla prokázána astronomií, totiž že země, visí, sama o sobě v prázdném prostoru, to je otázka, na kterou nemohou nalést odpověd lidé, kteří popisují i...

Automaticky kráceno

222044

15.06.2010 11:06

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: Vidím, že treba dať bodku za mnohými nezodpovedanými otázkami

quido2 81.?.?.?

pokračování:
na kterou nemohou nalést odpověd lidé, kteří popírají inspiraci svatého písma.

Již před 5 000 lety, byla ve Vedách popsána kulatost planety Země a také jiných planet, včetně jejich oběhů kolem slunce.Védy podrobně popisují celou vesmírnou situaci a udávají přesné astromomické výpočty, ke kterým se postupně dopracovala astronomie 20. století.

222045

15.06.2010 18:14

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: Vidím, že treba dať bodku za mnohými nezodpovedanými otázkami

quido2 81.?.?.?

Zdravím vás a děkuji za doplnění. Víte, já se řídím myšlenkou, kterou již před časem napsal JANSMITH : Vojta je permanentně vždy mimo. Jistě si vzpomínáte na Benešovy dekrety a Posselta. Kolik lidí se namáhalo najít schůdnou cestu pro budoucnost. Kolik to stálo potu a námahy. Jak když hrách na stěnu hází. To byl výsledek.

Nevidět 6 000 000 milionů zmanipulovaných členů Svědků Jehovy, a deformující zásahy do duchovního odkazu Bible, to je skutečným znakem stupidity. Nemám, co bych k tomu dodal.

222062

15.06.2010 20:39

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: jizni amerika pristi cil?

quido2 81.?.?.?

Rád bych vám řekl něco podstatného ke článku, ale netroufám si. Do kuchyně skutečně mocných nevidím. Nebezpečí rozsáhlé války v jižní Americe však existuje a Brazílie si to včas uvědomila.

Zdraví quido

222076

15.06.2010 22:09

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: Vidím, že treba dať bodku za mnohými nezodpovedanými otázkami

quido2 81.?.?.?

Omlouvám se Vám a panu Vojtovi za špatnou interpretaci. I na tomto příkladu je potvrzeno, jak důležitý je originální text. To platí doslova na 100% pro duchovní nauku. Každá odchylka od originálu, pronesená sebevětší světskou autoritou je zavádějící, matoucí a spekulativní. Veškeré duchovní nauky vytvořené člověkem jsou proto bezcenné.

A to mě právě u pana Vojty vadí, že i když se diskutující opírá o uznávané kapacity, jejichž duševní dědictví je nezpochybnitelné a je velkým přínosem pro budoucnost, tak toto poselství nevidí, a nebo nechce vidět. A také neznám žádnou Vojtovu vědeckou či jinou práci, kterou by obohatil společnost- mohu se však mýlit. A i kdyby něčím významným přispěl, nemá právo ignorovat autority zaváděním diskuse na jinou kolej, jak číní různí demagogové na tomto webu. Uznávám ale, že není placeným demagogem. To ho šlechtí.

Rád bych ještě dodal vaše oblíbené, Peace pro všechny. To ale není možné pro tvrdé srdce přemnohých.

222086

16.06.2010 09:21

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: Vidím, že treba dať bodku za mnohými nezodpovedanými otázkami

quido2 81.?.?.?

Dobře, budeme posuzovat, cituji vaše slova:
Védy má lidstvo k dispozici již drahný čas. A výsledky? Dle mě nic moc.

Začneme Puránami, to jsou spisy historického charakteru, celkem je to 18 dodatků Véd. Nejvýznamnější Puránou je Šrímad-Bhágavatam, celkem 12 zpěvů. Současní historici považují Purány za několik set let staré. Ve skutečnosti existují od nepaměti, kam žádné historické výpočty světských lidí a spekulativních filozofů nedosahují. Jedním z důkazů, které potvrzují, že historie je zkreslená, je i písemný záznam počátků japonské císařské rodiny. Je to přes 8 000 let. Těch důkazů ve formě artefaktů potvrzujících zcela jinou historii lidstva je celá řada. Materialistické vědní obory musí nejdříve dokázat, že jejich hypotetické teorie jsou skutečnou historií lidstva. Pak bude možná konstruktivní a přínosná vědecká diskuse.

Proč zdegradovala Indie? Indická civilizace, založená na existenci čtyř varen a ášramů, se zkazila tím, že začala záviset na cizincích neboli na těch, kdo se neřídili zásadami varnašrámy. Varnašrámský systém takto nyní zdegeneroval na kastovní systém. Kupř.hinduisté nyní hovoří o 32 kastách.
(varnašráma-dharma je védský společenský systém, založený na existenci čtyř společenských řádů a čtyř duchovních stavů) Tato prastará civilizace exisovala ve zdraví před Kali-yugou, tisíce a tisíce let. V porovnání se současnou civilizací západní hemisféry jsou její přednosti nesrovnatelně větší.

Vědecká obec se postupně zapojuje do procesu poznávání skutečné historie lidstva. Viz druhý světový kongres, pořádaný v Kalkatě v lednu 1997,jehož výsledkem je kniha: THOUGHTS ON SYNTHESIS OF SCIENCE AND RELIGION. Pokud tedy nezmáme skutečnou historii lidstva, pouze spekulujeme. Považovat Védy za dětská říkadla - no, tímto se milý pane Vojta zařazujete do stejné kategorie "MUDRCů", kteří prohlašují Védy za magořinu. K tomu nemám co bych dodal. Evoluční biologie. No prosím, tak předložte svou vědeckou verzi na vznik života. Dokažte to.

Smysl života? Ateisté si obvykle myslí, že tělo je jejich totožnost, a proto vše končí s jeho zánikem. Na základě toho si chtějí co nejvíce užívat hmotného života. Jejich teorie zní: "Dokud si živ, žij v blahobytu. Nedělej si hlavu ze svých takzvaných hříchů všeho druhu. Žebrej, půjčuj si a kraď, a jestli si myslíš, že když kradeš a půjčuješ si, zaplétáš se do hříšných činností, za které budeš muset platit, tak na takovou nesmyslnou myšlenku zapomeň, protože po smrti vše končí. Nikdo není zodpovědný za nic, co během svého života dělá. Toto ateistické pojetí života zabíjí lidskou civilizaci, protože v něm chybí poznání o pokračování věčného života.

222120

16.06.2010 21:04

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: Vidím, že treba dať bodku za mnohými nezodpovedanými otázkami

quido2 81.?.?.?

Nepřihlásil jsem se, nevím zda se to objeví. Tedy:
Tvrdíte, že Védy jsou k ničemu. To sdělte vědecké obci, která Védy dlouhodobě studuje.

ad2)Váš názor,že prastará civilizace nedokázala ubránit své věřící od cizích vlivů je mírně řečeno- nevědomost. Prastaré civilizace existovaly statisíce let v harmonii. Naše současná západní civilizace pokrývá nepatrný zlomek několika tisíc let, a nevíme, jak nakonec dopadne. Jásáte předčasně.

Védy popisují historii nejen této Země,ale celou vesmírnou situaci. Jedná se o miliony let. Čas se ve Vedách dělí na věky(yugy).Je to neustálý koloběh čtyř yug: Sattya-yuga 1 728 000 let, Tréta-yuga 1 296 000 let, Dvápara-yuga 864 000 let a Kali-yuga 432 000 let. My žijeme v Kali-yuze, věku válek a hádek.

Tvrzení,že před 40 000 lety neexistoval na této planetě člověk moudrý je nepodložená hypotéza. Materialističtí vědci dokáží odhalit přírodní zákony, ale nedokáží zjistit, kdo je stvořil. Védy také podrobně popisují vesmírnou situaci. Je zde také řečeno, že vesmír se zvětšuje. Moderní vědci nejsou schopni poznat ani vnitřní prostor vesmíru, natož pak prostor, který vesmír obklopuje.

ad3)Smysl života. Poslyšte pane Vojto, to ví každý začátečník studující Védy. Jedná se o duchovní růst, který by měl skončit seberealizací. Vysvětlení tohoto pojmu by zabralo několik stránek a vy jako správný materialista byste tuto vědu stejně nepochopil.

ad4)Další vaše otázky směřujte na novinky a bulvár. Já vám ocituji úryvek z příspěvku ke článku Dopis muslimům od Radovana Karadžiče, kde pan ji 90? píše: Zvláštní ale je,pominu-li šílence eugenika Freuda a jeho dceru, která potom dílo na "převýchovu" dotáhla do smrtelných konců-viz sebevražda jednoho z jí "převychovávaných" dětí, které jí půjčila americká umělkyně a hrozný osud ostatních.... Je to poučné dočtěte si to.

ad5)Nesplnil jste svůj slib, že vysvětlíte vznik života. Předpokládám, že jako správný materialista budete vycházet z materie protoplazmy. Zatím se tyto výzkumy pohybují na bázi hypotéz. Pokud uspějete budete velmi slavný.

Já osobně se s vámi tímto loučím a na vaše dotazy nebudu odpovídat. A jak říká jansmith

Peace s vámi

222164

16.06.2010 21:26

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: Vidím, že treba dať bodku za mnohými nezodpovedanými otázkami

quido2 81.?.?.?

Sem mírně nasrán, neboť mi blbnul internet a musel jsem to psát dvakrát. Jakoby ten Vojta byl zakletej. Ale nakonec se to podařilo. Víte co mě ale vždy velmi zarazí, ten jejich nebetyčně nadutý a tupý slovník, který považují za debatu.

No Peace s nimi a děkuju vám.

Zdraví Quido

222169

19.06.2010 09:51

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: Za krvavý rozpad Jugoslávie mohou západní země, především Německo.

quido2 81.?.?.?

Přesně shrnuto. Hm, pane jansmith. Vždyt vy jste vlastně nebezpečnej. Vidíte totiš za ohradu ovčanů.

Jenom bych si dovolil upřesnit větu: Ale pokud nemáme dost osobní síly, můžou se nám oddalovat nejúžasnější moudrosti a tato zjevení v nás nevyvolají sebemenší proměnu.

Skutečná a rozhodující síla je duchovní. Hrubá hmotná síla je ji podřízena ,v konečném součtu vždy prohrává. K tomu se vztahuje i výrok: Boží mlýny melou pomalu, ale jistě.

Zdraví Quido

222339

19.06.2010 12:53

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: Dick Cheney,zid,55% vlastni ze zinkovych dolu,odpoved,proc jsou zide bohati.

quido2 81.?.?.?

Pane Nohejl, hledáte zbytečně. Už jsem to zde jednou napsal. Životopis Hitlera napsal profesor Gottingenské univerzity G.Kessler . Píše: Otec Hitlera , Schickelgruber, byl nezákonným synem židovského bankéře z Grazu a jeho služky. Ten židovský bankéř se jmenoval Frankenberger.

Celé nejbližší okolí Hitlera sestávalo z lidí, kteří měli příměs židovské krve. Vyjímku tvořil pouze Rohme, který byl zabitý na začátku Hitlerovy kariéry. Polní maršál Milch a Eichmann byli čistokrevnými Židy. Další informace lze získat v Cardellově knize: Hitler-zakladatel Izraele.

Také americký autor Bryan Mock Rigg napsal historickou studii: Hitlerovi židovští vojáci. Obdržel za toto dílo prestižní cenu mezi historiky, Golby Award v roce 2003.

Ve Wehrmachtu sloužilo 150 a ve špičce až 190 tisíc Židů. Z těch obdrželo vyznamenání Železný kříž 244 Židů, jeden žid obdržel Stříbrný kříž a 19 Židů obdrželo Zlatý kříž. Dalších 15 Židů obdrželo Rytířský kříž Železného kříže a 21 generálů a admirálů Wehrmachtu mělo židovské předky.

Likvidace Židů v Německu byla selektovaná.Mnoho německých Židů přežilo válku bez újmy. Vyhlazování se týkalo především Židů z východní Evropy. Kupř.:v Německu bylo likvidováno 160 000 Židů, avšak v Polsku byly vyhlazeny 3 miliony a v Československu 277 000.

V roce 1939 byl propuštěn z koncentračního tábora rakouský žid, doktor Medicíny Jakob Rosenfeld. Odchází do Číny, kde si otvírá lékařskou praxi v luxusní čtvrti, stává se Maovým přítelem, je povýšen na generála a později se stává ministrem Lidové armády Číny a členem užšího vedení politického byra Čínské komunistické strany.

222346

20.06.2010 06:52

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: aspoň neztratit zbytky soudnosti, při tom veškerém spiknutí

quido2 81.?.?.?

Panům HHBB a anonymní 90???.
Uvedl jsem autory. Pokud jste přesvědčeni, že se mýlí, co vám brání vypracovat podrobnou studii. Možná také obdržítě prestižní cenu mezi historiky. Budu moc rád, pokud taková negativní postava jakou Hitler byl, bude věrohodně popsána.

Definice žida je jasná z Talmudu i Tóry. Já nemám co bych na tom měnil. Nacisté za druhé světové války shromažďovali údaje o obyvatelstvu. Z té doby mám doklad, že nepocházím ze smíšené rodiny. To ale nebyla žádná výhra- viz Projev R. Heydricha o plánech na likvidaci českého národa. Na Slovany by došlo po vítězné válce. Zatím, během WWII, pracovali pro Hitlera. Příkladem jsou Lidické děti. Rasová měřítka na převýchovu do německých rodin splňovaly pouze tři děti. Ty byly předány do SS rodin. Z 98 dětí nesplňovalo rasová krytéria 88 dětí. Tyto děti byly dopraveny do koncentračního tábora v Lodži kde všechny zahynuly.

Takže pokud chcete podrobnější údaje o příměsi židovské krve. Najdete je v nacistickém archívu. Já se do těchto debat nehodlám dále zapojovat.

222390

21.06.2010 19:03

Steve Connor: Potřebujeme globální debatu o populaci

RE: INTELIGENCE

quido2 81.?.?.?

Váš názor: Všichni lidé bez rozdílu se vyvinuli z předchůdce člověka.

To je pouze hypozéza, která byla již za mého života několikrát měněna. Stáří člověka kromaňonského se neustále posunovalo od 300 000 let do asi 3,5 milionu let v současné době. V sedumdesátých letech minulého století tvrdil kanadský vědec Russel, že člověk se vyvinul z Brontosaurouida, který již chodil po dvou nohách, byl vysoký asi 2m a měl holou lebku, ve které zářily velké zelené oči.

Podle dalšího vědce, Astralana, byl nazván předchůdce člověka Australopiték. V současné době to již neplatí, právě z důvodu, že byly objeveny daleko starší fosílie, nikoli pouze jakési poloopice, ale člověka homo sapiens.

Evoluční teorie stojí na vodě. Nemůžeme s určitosti tvrdit vůbec nic.
Teorie inteligentního desingu začíná tím, že uznává, že všude v přírodě je přítomna hierarchická informace, která předchází svému ztělesnění- myšlenka předchází hmatatelné skutečnosti. Jedná se o opačné pojetí vůči tomu, že svět mysli, včetně samotné vědy, náhodně vybuchl z prapůvodní polévky a inspiroval k vytvoření všech redukcionalistických zbytečností 20.století od Marxova tupého materializmu k zastavení ekologické paniky, včetně Malthusiánského strachu před přelidněním. V hodinách biologie nejsou studenti z velké části vzdělávání o matematických faktech vědy 21.století. Místo toho jsou utěšováni vírou, která se zakládá na zavedených materialistických mýtech 19.století.

222481

21.06.2010 22:46

Steve Connor: Potřebujeme globální debatu o populaci

RE: INTELIGENCE

quido2 81.?.?.?

Ano, je to již několik desítek let, kdy jsem navštívil pavilon Antropos v Brně. Tam byl v té době strom života, který znázorňoval vývoj člověka. Začínalo to právě Australopitékem. V dalších letech následovala celá řada objevů a jiných story vývoje člověka. Prostě definice pravdy je tato: Nelze nic ubrat, ani přidat. I když existují různé druhy pohledů, podstata musí být neměnná. To není splněno. Existuje řada názorů, neboli teorií. Snad mám právo se mýlit, nejsem antropolog. Rád se ale poučím.

Návštěva Michala Crema v České republice v listopadu 2001 způsobila velký rozruch zejména v kruhu českých Darwinistů. Doc.RNDr.Václav Vančata,CSc (antropolog a primatolog) praví: Když jsem si přečetl knihu Srytá historie lidstva Američanů Crema a Thompsona, vzpomněl jsem si na pohádku, jak pejsek s kočičkou pekli dort. Jenže ve srovnání s autory knihy byli pejsek a kočička naprostí břídilové.

Tady se nejedná o mou sebedůvěru a ignoraci. Zde se jedná o manipulované a matené lidstvo. Omyly,neúmyslné i úmyslné,které vzešly z kuchyně materialistické vědy by stačily vyplnit stránky silné knihy. Pokud se lidstvo nezničí globální válkou, další vývoj vědních oborů ukáže, že skuteční břídilové jsou materialisté.

222514

22.06.2010 07:49

Kolabující západní způsob života

RE: Vlci politika vede jen k vlcimu konci,jeden nakonec roztrha druheho.

quido2 81.?.?.?

Mám stejné názory na stávající společenský systém jako autor a také souhlasím s vaším pohledem na morálku:
"Dobrá, děláš obchod, ale nech žít také druhého", to bylo ještě v dobách, kdy byla jakáž, takáž morálka...Západní demokracie, zahyne svou vlastní slepostí a nemorálností k tomuto světu...

To potvrzuje i nedávné rozhodnutí Nejvyššího soudu USA, který zrušil zákaz prodávat GM semena, a existence mamutích nadnárodních společností, které jsou prý příliš velké na to aby byly zrušeny. Tyto nadnárodní společnosti a korporace prakticky kontrolují vše co brání jejich bezuzdnému vykořisťování přírody a lidských zdrojů.

222551

22.06.2010 07:56

Steve Connor: Potřebujeme globální debatu o populaci

RE: INTELIGENCE

quido2 81.?.?.?

Paní Jarmilo. Věřte mi nebo ne, byl bych rád, kdybyste měla pravdu.

222552

22.06.2010 10:21

Steve Connor: Potřebujeme globální debatu o populaci

RE: INTELIGENCE

quido2 81.?.?.?

Tak jo, potěšil jste mě.

222559

23.06.2010 07:35

Německo se navezlo do Izraele pro odepření vstupu jejich ministrovi do Gazy

RE: Příšerný překlad!

quido2 81.?.?.?

Pane Hestroy, máte jistě pravdu, že bychm měli dobře znát svůj mateřský jazyk. Zvláště žurnalisté, reportéři, spisovatelé, ti, co se psaním živí. Tam je kritika na místě.

Toto měřítko nemůžeme vztahovat na ostatní lidské bytosti, jejichž osudy jsou diametrálně rozdílné proti zhora uvedeným. To se týká především našich občanů žijících v zahraničí, ale i lidí, kteří psanou formu českého jazyka (mimo pár dopisů), za celý život nepotřebovali. K této skupině patřím i já.

Důležitější je vždy obsah. O tom není pochyb. A také tolerance. Podívejte se, vy jste kupř. ve svém příspěvku tvrdil, že jsme mohli zastavit Hitlera, neboť naše tanky měly pancíř 50 mm silný a německé pouze 10 mmm. Srovnával jste také parametry letadel. Tento váš příspěvek je zcela matoucí a mimo realitu .

Tanky řady Ausf D(4/BW,BW), čelo věže mělo pancíř 30mmm. A od září 1939 vyrábělo Německo tanky s přídavným panceřováním. Technické parametry jsem uvedl v diskusi ke článku: Svědectví očitých svědků likvidují lži Izraele.

Podobně i letadla. Řada Messeschmid BF 109. Československé dvouplošníky se jim nemohly rovnat. Zednář Beneš nemohl zastavit mocenská centra siozenářů. Byl v podobném postavení jako Havel či Vondra. Prostě Československo po Mnichovské zradě, nemělo na to aby se ubránilo. Pokud by se přesto našli silné osobnosti, které by se za každou cenu Hitlerovi postavili, posunula by se invaze do Československa o pár měsíců, než by Německo vyrobilo dostatek těžké techniky.

Nekritizoval jsem vás, protože laik má právo na chyby, diskutujeme zde proto, abychm se obohacovali. Na tomto webu je mnoho velmi kvalitních informací a o ty jde především.

222632

23.06.2010 08:01

Kolabující západní způsob života

RE: Vlci politika vede jen k vlcimu konci,jeden nakonec roztrha druheho.

quido2 81.?.?.?

Něco o tom vím, neměl jsem během svého aktivního života na růžích ustláno. Dokázal jsem přesto jít životem rovně.

I zvířata v přírodě mají dokonalejší společenský systém. To nastínil ve svém příspěvku pan anonymní 90 ?? Lidská společnost, pokud chce přežít, musí najít řešení. To mám na mysli.

222633

23.06.2010 11:37

Kolabující západní způsob života

RE: Vlci politika vede jen k vlcimu konci,jeden nakonec roztrha druheho.

quido2 81.?.?.?

To, co tady píšete je skutečnost, řešení krize kterou způsobilo a způsobuje toto destruktivní hospodářství je popsáno v Protokolech. Vypadá to tak, že nejdříve zplundrujeme planetu i lidskou morálku, dopředu však již známe řešení. Viz protokol č. 23. A lidé budou nakonec vděčni. No to jen tak pro zamyšlení. Jedná se opět o zajímavou shodu.

222646

23.06.2010 11:46

Německo se navezlo do Izraele pro odepření vstupu jejich ministrovi do Gazy

RE: Příšerný překlad!

quido2 81.?.?.?

No, chvátal jsem. V síle pancíře jsem napsal o jedno "m" více.

222647

23.06.2010 22:36

Když síla nefunguje

RE: Spravny On

quido2 81.?.?.?

Nerozumí vám. Nedovede si ani přestavit, že existuje svět za ohradou hmotné přírody a nezná skutečnou historii lidstva. Podobně jako Darwinisté,kteří nám tupě a pohrdavě kážou svoje náboženství. Nedivím se vám , že nevíte jak reagovat. Také si myslím, že je to zbytečné.

Zdraví Quido

222676

23.06.2010 22:42

Když síla nefunguje

RE: čeština

quido2 81.?.?.?

Tak tak:
Ještě bych doplnil výrokem Ross Hedvička, že praotec Čech byl homosexuál a jsme v obraze.

zdraví Quido

222677

24.06.2010 00:36

Když síla nefunguje

RE: Spravny On

quido2 81.?.?.?

Není politická vůle aby ovčané znali skutečnou historii lidstva. Postupně se však dovídáme utržky. Kupř.[velký smích]ružicové snímkování započaté po roce 1972,určené ke studiu zemědělských oblastí, odhalilo dnes již vyschlou řeku Sarasvatí, na mnoha místech popisovanou ve védské literatuře. Tato řeka měla mnoho přítoků a také zavlažovací kanály, které zavlažovaly rozlehlou oblast. Do této doby západní věda považovala její existenci za mysticizmus.

V roce 1981 raketoplán Columbia snímkoval velké pouště. Byly odhaleny říční koryta na Sahaře, nyní ukrytá až pod 5m písku.

Pak je tady potopené město Dváráka. V indickém státě Gudžarát, u pobřeží současného města Dváraky byla použita podmořská archeologie. Ta odkryla existenci prastarého přístavního města ,které se též nazývalo Dváráka a které je podrobně popsáno ve védské literatuře. Zde, ze dna moře bylo vyzvednuto na povrch mnoho artefaktů, které potvrzují fakta uvedená ve Vedách. Potvrdilo se,že existovala jednotná civilizace Indus-Sarasvatí, a urbanizmus, tisíce let dříve než uvádí západní historie a archeologie. Také byl vyvrácen mýtus o árijské civilizaci.

Obrovské množství údajů, jež uvádí prastará védská literatura ,se shoduje se současnými vědeckými závěry, a rovněž ukazuje na vysoce vyspělý vědecký obsah této literatury. Ohromné kulturní bohatstství tohoto vědění má pro současný svět velký význam.

Pokud můžu radit, tak začněte studovat védskou literaturu. Knihu Skrytá historie lidstva si určitě kupte. Stojí to za to.

Zdraví Quido

222682

24.06.2010 00:55

Německo se navezlo do Izraele pro odepření vstupu jejich ministrovi do Gazy

RE: Příšerný překlad!

quido2 81.?.?.?

Ano, ale to ještě generál Svoboda neznal celou pravdu, která vyšla najevo až po Gorbačově perestrojce. Lenin a Stalin, byli nástroji siozednářů. V Americe Stalinovi říkali James z Uralu. Je naivní se domnívat, že by osamocené Československo mohlo tyto mocné hybatele zadržet. Tak jak říkáte. Předhodili nás jako buřt dobrmanovi.

222683

24.06.2010 09:49

Rusko stojí před geopolitickými výzvami 21. století

RE: Rusko neni SSSR

quido2 81.?.?.?

Zdravím,
Putin musel přijít aby zachránil Rusko. I prostí Rusové to ví, a intuitivně cítí. Proto tak velká a stabilní podpora. Tak jako se v nejtěžších chvílích druhé světové války vynořil z davu vysokých důstojníků generál Žukov, podobně i doposud neznámý Putin. Myslím si, že mu po smrti postaví pomník.

Přidávám odkaz na další zajímavou osobnost Ruska. Je jím ruský astrolog Pavel Globa. Ten předvídá, že v roce 2014 se lidstvo těsně přiblíží k začátku třetí světové války. USA jako světová velmoc zanikne, dtto Evropská unie. Namísto ní se objeví několik sjednocení zemí. Země Pobaltí a Skandinávie vytvoří Severní unii, která se stane dědičkou Hanzy. Francie,Španělsko a Itálie vytvoří Jihoevropskou unii. EÚ bude možná ještě existovat, ale jen formálně- na papíře. Jestliže Ukrajina nepřežije krizi, čeká ji rozpad na tři části. Do roku 2014 budou na Ukrajině existovat de fakto dvě nezávislé jedna na druhé administrativy, se zachováním formální jednotnosti území. Přibližně jako nyní existují v Moldavsku. Východní federace nebude poslouchat Kyjev a de fakto se stane součástí Ruského impéria. Krym se zase stane ukrajinským Čečenskem.

222702

24.06.2010 13:12

Když síla nefunguje

RE: Spravny On

quido2 81.?.?.?

Třídění informací podle jejich smyslu- to nestačí. Je nutné zapojit do tohoto procesu všechny vědní obory- a kordinovaně. Není ale politická vůle. Posuďte sám.

32 627 přnl.-hypotetický počátek Egyptských dějin. Dějiny lidstva, potažmo předků Egyptanů, sepsané egyptským knězem Manethónem 1 (cca 304-282 přnl.)- zaznamenávají chronologicky dějiny od roku 30 627 let přnl. Spis se jmenuje AEGYPTIACU (Egyptské pamětihodnosti) a byl sepsán řecky.

25 225 přnl. Vláda bohů,či moudrých praotců s nimiž se radili sami bohové z nebes trvala v Egyptě celých 13 900 let.

Podle staroegyptského historika Manethó vládli bohové na březích Nilu plných 13 900 let. Nil, bájný Styx tekl Saharou ve zcela jiném korytě, odjinud a jiným směrem. To odpovídá současnému kosmickému výzkumu.

Manethó dále tvrdí, že to byli bohové, kteří si pro vlastní pobavení stvořili tvory nahánějící hrůzu. Lidé s kozími stehny a rohy na hlavě a s kopytem na noze, býky s lidskou hlavou a naopak, lidská těla s býčí hlavou. Nebo lidské tělo s rybími ploutvemi, nebo lvi s lidskými hlavami atd.

Tomu se říká genetické inženýrství a tady Darwinisté mají velký vzor. Po Indii je to tedy druhý ucelený a písemně zazanamenaný zdroj, který posunuje stáří lidské civilizace do hlubin pravěku.Potřebujeme tedy odkrýt skutečné dějiny lidstva.

222714

24.06.2010 16:34

Když síla nefunguje

RE: Spravny On

quido2 81.?.?.?

Vidím, že jste spřízněná duše. Nám nejde o urážky současné vědy. Přáli bychom si, aby konečně již skončila doba zkostnatělého výkladu lidských dějin. To se však může podařit pouze tehdy bude-li politická vůle tyto otázky komplexně řešit.

Zničení písemných záznamů z Jukatánu a jižní Ameriky, to je opravdu velká a nenahraditelná škoda.

Zdraví Quido

222727

24.06.2010 17:33

Rusko stojí před geopolitickými výzvami 21. století

RE: Rusko neni SSSR

quido2 81.?.?.?

Z vaších řádků čiší nenávist a ubohost. Vůbec nevíte o co se jedná. Nejraději bych na vaše šílené názory vůbec neodpovídal. Tedy pouze krátce.

Protislovanská strategie je vyvíjena nejméně 200 let. Generál Albert Pike, ve svém dopise Společnosti moudrých mužů Sionu popisuje, jak ovládnout svět pomocí tří světových válek a velkých revolucí. Těmito skupinami byli Rusové označeni jako národ určený k likvidaci (BOGEYMAN). Byl to Pike, kdo navrhl, aby byl zorganizován komunizmus, nacizmus, politický sionizmus a další mezinárodní hnutí s cílem podnítit tři světové války a nejméně dvě větší revoluce. Tady je příčina všech běd.

Marx psal Komunistický manifest pod dohledem jedné skupiny iluminátů a profesor Karl Ritter z Frankfurtské univerzity psal antitézi pod dohledem jiné skupiny- atd. Říjnová revoluce 1917 v Rusku a dalších 90 let vládli v Rusku siozednáři. O tom existuje celá řada písemných i verbálních důkazů,které podávají samotní siozednáři. Prostý ruský člověk byl pouze obětí.

Z poslední doby anglický profesor John Beddington vypotil podobnou vizi. Dle něj, Hitler zpackal genocidu na východě, která v budoucnu musí být provedena na vyšší vědecké úrovni a více tvrději. To však nebude genocida, ale vývoz svobody.Vy patříte do jeho stáje. Naštěstí lidé na Západě, a také v USA, si uvědomují, kam je tato nenávistná politika vede. Mimoto o zbrojním průmyslu Ruska nemáte ani zdání. Na další vaše šílené názory nebudu reagovat. Pište si co chcete.

222729

24.06.2010 22:43

Rusko stojí před geopolitickými výzvami 21. století

RE: Rusko neni SSSR

quido2 81.?.?.?

Pane Steve díky,
protislovanská strategie není hoax, je to živé téma a týká se i nás Čechů, Moravanů a Slezanů. Nejsme ani náhodou za vodou.Bylo mi trochu smutno, že musím tomu člověku odpovídat zrovna já. Musel jsem se přinutit. Zvedl jste mi náladu. Toto je potřeba. Dobří lidé nemohou v této nebezpečné době mlčet. Tak, jako byla vytvořena téze a antitéze pro ideologii marxizmu, je také naplánováno, že celá historie bude přepracována neboli zflašována v orwelovském duchu. Otroctví je svoboda, válka je mír. Jsem zvědav zdali vám odpoví ohledně literatury ze které čerpal, pokud ano, tak se dozvíme kdo jsou autorové další lživé téze neboli antitéze.

David Icke napsal, že součástí strategie a taktiky NWO jsou tři důležité body.
-a)odstranění nežádoucích osob,případně organizací, které mohou
být hrozbou pro NWO
-b)dosazovat do konkrétní a silové pozice předem vybrané jedince
,kteří jako "nástroj" moci jsou zárukou realizace programu
-c)syntetické prosazování "virtuálních, ale i reálných hrozeb" (války, bombové útoky a teroristické akce,ekonomický kolaps), aby společnost sama žádala takové změny ve společnosti, které jsou ve skutečnosti programem NWO.

Dále Protokoly sionských mudrců, protokol č.23, který dlouho předem má vypracovaný návrch na konkrétní řešení zplundrované přírody a morálky. Zde se přímo píše, že se zruší monopoly a zavede ruční výroba. Tak bude vyřešena nezaměstnanost. Další pasáže se týkají nápravy morálního stavu společnosti. Žeby opět náhoda?

222761

26.06.2010 11:32

Deepwater Horizon – jak vypadá nejhorší varianta vývoje

RE: My vlastně nevíme, co skutečně ropa je , jak vzniká a jakou má funkci v plášti Země.

quido2 81.?.?.?

Je to jak píšete. Přestože většina geologů zastává teorii biogenního původu ropy, nepodařilo se doposud předložit důkaz. Pokračují labolatorní, experimentální pokusy. Pak tady máme ještě další teorii která je antibiotická. A dokonce i třetí, kterou můžem považovat za sci-fi.

Lobsang Rampa napsal, že ropa je mimozemského původu. Země se srazila s planetou velikosti Marsu, na které byly moře nafty.Tyto moře nafty za další miliony let, kdy se znovu tvarovala planeta, penetrovaly do různých hloubek. Srážka totiž vytrhla kus planety Země, ze které vznikl náš současný měsíc.

222844

27.06.2010 09:00

Když síla nefunguje

RE: A KDYZ SILA FUNGUJE ..

quido2 81.?.?.?

Zdravím pane Nohejl,
přestože zde na Zvědavci zveřejňujete výroky nejvlivnějších siozednářů a nic si nevymýšlíte, mnozí lidé je přehlíží, jakoby neexistovaly. Nebo se s nimi ztotožňují. Téměř při každé diskusi požadují nové a nové důkazy, kterých jste pouze vy sám zde na Zvědavci zveřejnil velké množství.

Nejsou to vaše myšlenky a názory, ale zcela jasně deklarovaná vize a vůle siozednářských elit. Tyto elity věří vizi svých velmistrů, že budou nakonec úspěšní. V časově omezeném období již úspěšní jsou a ještě krátce budou. Dokonce i védská literatura, (nebudu teď hledat) v předpovědi budoucnosti uvádí, že nevédská rasa získá dočasnou moc v euroatlantickém prostoru.

A teď se vrátím k začátku vašeho článku. Kdyby tomu tak bylo, jak píšete, tak už by tu tisíc roků nebyli Tady pane Nohejl je třeba posuzovat vývoj na planetě Zemi-potažmo plodonosnou činnost lidských bytostí, vesmírným časem I tisíc let je v toku vesmírného času, pouhý záblesk. Příčina a následek. K tomuto zákonu se vztahuje výrok, boží mlýny melou pomalu, ale jistě

Za své hříšné plononosné činnosti vždy zaplatíme. At již během našeho životaˇ, to se jedná o jednotlivce, nebo po uplynutí delšího časového období, což se vztahuje na země a celé civilizace. Jak praví Védy:
Tento hmotný svět je odraz světla v temnotě.* Paní Lin to instinktivně cítí. Je třeba oslavovat a ochraňovat život. Ne smrt.

Jinak díky za vaše informace.

222880

27.06.2010 12:21

Když síla nefunguje

RE: A KDYZ SILA FUNGUJE ..

quido2 81.?.?.?

Jako v té písni:Všichni žijeme na žluté ponorce. Já bych nikoho neupředňostňoval.

222893

27.06.2010 12:28

Když síla nefunguje

RE: A KDYZ SILA FUNGUJE ..

quido2 81.?.?.?

Zdravím vás Lin,
To je pro vesmír krátké zastaveníčko , tak to také je. Mějte se fajn.

222894

29.06.2010 12:21

Alabamská policie pracuje při měsíčku pro BP jako bezpečnostní služba

RE: A jejej, zase rejpal... Omlouvám se...

quido2 81.?.?.?

Nechte toho. Naši krajané, kteří dlouhou dobu pobývají v cizině, nám poskytují mnohem hodnotnější a vyzrálejší pohled na dění ve světě, než briliantně gramaticky dokonalý projev bla bla bla kecálků.

Vážení krajané v zahraničí. Jste potomci husitů: Nepřátel se nelekejte a množství nehledte. Pište jak dokážete.

222996

30.06.2010 08:09

Skupinka Romů brutálně zbila třináctiletého hocha

RE: Tady je dukaz,ze blbost se dedi.

quido2 81.?.?.?

Zdravím a sděluji, že jste mě vyprovokoval abych nezůstal v klidu a vyjádřil se k tomuto problému. Tedy podle mě, současné společenské klima, jeho negativa, mají hlubší a především skryté základy. Vše začíná u nesprávně vedené mysli, a konkrétně u sexu. Se sexem je to jako s ohněm. Dobrý sluha ale zlý pán. Analytické vysvětlení tohoto základního problému podává Bhagavad-gíta. Viz kapitola třetí. Ocituji pouze dvě sloky (3.36)+(3.37):

Arjuna řekl: Ó potomku Vrsniho,co člověka žene k tomu,aby páchal hříšné činy-dokonce aniž sám chce-jako by k tomu byl nucen silou?

Nejvyšší Pán,Osobnost Božství,pravil: Je to jen chtíč,Arjuno, který se rodí ze styku s hmotnou kvalitou vášně a později se mění v hněv a který je v tomto světě všepohlcujícím hříšným nepřítelem.

A nyní se podívejmě na bavičská masmédia a tiskoviny, co se konkrétně v oblasti sexu a sexuální výchovy v současné době děje. Doslova, je podporován a rozdmýcháván oheň, který již v současné době ničí nejdůležitější lidské vlastnosti: odříkání, čistotu , milostivost a pravdivost- a tím i charakter člověka. A výsledky jsou tyto: proti roku 1938 se kriminalita v ČR zvýšila 50x. Zvláště odporné jsou sexuální zločiny na dětech. Za tento stav jsou v první řadě odpovědni ti, kteří tento svět řídí. Teprve ve druhé řadě neštastné lidské bytosti, které nemají na to aby spalující oheň touhy překonali. Ostatně bez boží pomoci to není možné. Statistika uvádí, že asi 8% mužů a téměr stejné procento žen, provozuje sexuální praktiky se zvířaty. Především Darwinisté boha zavrhli a pumpují nám do hlavy svou vykonstruovanou hypotézu. Je proto nutné aby byla politická vůle zapojit koordinovaně všechny vědní obory, tak, abychom se v sebepoznání posunuli trochu dál.

223044

30.06.2010 09:49

Skupinka Romů brutálně zbila třináctiletého hocha

RE: Tady je dukaz,ze blbost se dedi.

quido2 81.?.?.?

Tady je důkaz, že blbost se dědí. Já si to také myslím.

223049

30.06.2010 12:07

Skupinka Romů brutálně zbila třináctiletého hocha

RE: Tady je dukaz,ze blbost se dedi.

quido2 81.?.?.?

Já nikoho neodsuzuji. Dokonce ani vás. Naopak, přeji si aby politický establišment nejmocnějších zemí, změnil svůj postoj a zahájil koordinovaný vědecký výzkum.

Také mi vadí, jak urážíte věřící. Doufám, že se někteří k této věci vyjádří.

223056

01.07.2010 08:45

Skupinka Romů brutálně zbila třináctiletého hocha

RE: Tady je dukaz,ze blbost se dedi.

quido2 81.?.?.?

Vážený pane, posouváte debatu na vyšší úroveň, tak, jak si zaslouží. Globální společenské klima vyžaduje nové přístupy. Životně důležité základy, jako je víra a věda, jsou spojené nádoby. Současná civilizace má finanční , technické a vědecké prostředky posunout poznání, tak, aby byla schopna civilizovaně přežít a pokračovat ve vývoji. K tomu je právě potřeba, aby politický establišment místo zbrojení podporoval vědecký výzkum. To jsem měl na mysli.

Zdraví Quido

223135

01.07.2010 18:10

Pravda o situaci v Severní Korei

RE: Severni Korea byla vzorem

quido2 81.?.?.?

Jsem ochoten připustit, že jste poslancem vzdálených civilizací, které se rozhodly-zachránit lidstvo..

Tak to bude mít na výběr. Védy uvádí, že existuje 400 000 rozdílných druhů lidských bytostí.

Zdraví Quido

223177

01.07.2010 18:35

Pravda o situaci v Severní Korei

RE: Severni Korea byla vzorem

quido2 81.?.?.?

Tak já to zkusím. Pak se domluvíme. Ve vztahu ke mně žádný dluh nemáte. Jste jeden z těch kdo nemlží a máte zajímavý,mírně ironický a dobře mířený přednes.

223182

02.07.2010 13:44

Paranoia Američanů vstupuje do další fáze

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

quido2 81.?.?.?

Tomu, co zde píšete, odpovídají i fakta z doby vlády Jelcina.
V té době vládlo v Rusku šest nebo sedum bankéřů:

Aven, Berezovskij, Gusinskij, Potanin, Smolenskij, Fridman, Chodorkovskij. Kromě nich ještě hlava administrativy prezidenta Čubajs, Volonin a dcera prezidenta Taťána Djačenko. Podle židovského zákona Halache je dcera židovky židovkou. Jelcinova žena je židovka.

Dále za Jelcina byl předsedou vlády žid Fradkov. Prezident firmy OAO Gazprom- žid Miler. A dále, Gusinskij byl majitelem 4 televizních programů NTV. Emigroval do Izraele. Chodorkovskij, který se za Jelcina zmocnil sibiřské ropy a plynu je ve vězení. Berezovskij je izraelským občanem od roku 1993 a emigroval v roce 2000 do Londýna.

Anatolij Čubajs hrál roli "Lazara kaganoviče", neboli stínového lídra. Za jeho předsednictví v Komisi státního majetku v roce 1996 přešlo 60% ruského bohatství pod kontrolu Židů. Čubajs je členem Bilderberského klubu.

Mimoto Rusko za prezidenta Putina splatilo dluh vůči MMF.
Výčet dalších faktů svědčících v prospěch vašeho názoru je mnohem rozsáhlejší.

223232

05.07.2010 10:25

Paranoia Američanů vstupuje do další fáze

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

quido2 81.?.?.?

No právě, předpokládali, že Rusko nesplatí dluh vůči MMF ani za sto let. To je opravdu důvod k nas....

223333

08.07.2010 08:05

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: Pokud by slo o zabijeni na nacisticky zpusob?

quido2 81.?.?.?

Plně s vámi souhlasím René a doplňuji:
První vyhnání z českého pohraničí provedli Němci. Ze Sudet bylo vyhnáno přes 700 000 Čechů a majetek jim byl zabaven. Tito vyhnanci postupovali do vnitrozemí. Vyjímkou nebyly oběti na životech a fyzické násilí. Na zabraném území řádili němečtí ordneři, kteří surově mlátili a vyháněli české občany. Vybrané lidi odvlékali na obsazené území a protiprávně zabírali český majetek.

Berlím si svévolně určil tak zvané páté pásmo, které nebylo stanoveno ani v Mnichově. Pouhých 10 dnů po podepsání Mnichovské dohody, okupovali Němci okolí Vrchlabí, Hostinnného, Rokytnice nad Jizerou a Jablonce nad Jizerou.

24.listopadu 1938 došlo ke druhé etapě záboru, který pohltil desítky obcí v okolí Jilemnice a vysokého nad Jizerou. Jednalo se o spojení Liberce a Trutnova, kterému stála v cestě česká enkláva táhnoucí se od Žalého podél Jizery až k Raisovým pasekám nad Jizerou. Toto ryze české území tvořilo oblast o rozloze 140 km2 ažilo zde 22 000 českých obyvatel, Všichni byli vyhnáni. V pohraničí byly přes noc zrušeny všechny české spolky a instituce. Došlo k naprosté a nelítostné germanizaci. Těm Čechům kterým Němci dovolili zůstat, museli bezpodmínečně přijmout německé občanství a zařadit se do Třetí říše.

V současné době je cca přes 80% českých novin v německém vlastnictví. A k tomu výroky Havla. Uvedu pouze jeden: S minulostí se musíme vypořádat, ať to stojí co to stojí. A měli bychom se omluvit sudetským Němcům.

Na slavnostní večeři německého prezidenta, která byla pořádaná na Havlovu počest bylo pozváno pouze 70 význačných hostů.
Havel svévolně udělil vysoká státní vyznamenání těmto Němcům:
Řád bílého lva: Richard von Wizsacker.. Řád T.G.Masaryka III.třídy -Antje Vollmerová.. medaily za zásluhy získali: Karel Brožík, Johana von Herzogenbergerová a Herbert Werner.

A abych nezapomněl: Z USA nám sdělili, že Havel není obyčejný prezident. Takže, pokud máme ještě nezávislou inteligenci, měla by toto období řádně zpracovat, aby naše nastupující generace měly jasno.

223493

08.07.2010 11:30

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: V současné době je cca přes 80% českých novin v německém vlastnictví.

quido2 81.?.?.?

No, nechtěl jsem to říkat na plno. Je to jako s Karlovými Vary, když se tvrdí, že majiteli jsou Rusové. Falšováním historie by se však měli zabývat především nezávislí historici, vojáci, sociologové a další - abychom nežili v iluzi a lži.

223503

08.07.2010 12:01

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: rozděl a panuj

quido2 81.?.?.?

němci proti čechům slováci proti madarům srbové proti chorvatům srbové proti albáncům francouzi proti muslimům židi proti palestincům atd

Ano, to je strategie NWO. Jenže, k tomu, aby pravda a láska skutečně zvítězila je ještě dlouhá cesta. Zase zklamu skalní a neústupné materialisty. Bez jemnější vědy, tedy vědy duchovní ,tohoto vznešeného cíle není možné dosáhnout.

223507

08.07.2010 12:10

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: Pokud by slo o zabijeni na nacisticky zpusob?

quido2 81.?.?.?

Zkoušel jsem info kanál nassmer, zobrazilo se:webová stránka nebyla nalezena, pak ještě že již nexistuje rád bych si to přečetl.

223508

08.07.2010 19:24

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: Pokud by slo o zabijeni na nacisticky zpusob?

quido2 81.?.?.?

Jste úplně mimo. A je zbytečné vám něco vysvětlovat. Nebyli to Češi kteří byli příčinou WWII, přesto byli Sudety obsazeny a Češi vyhnáni. Mohou se lišit cifry, které uvádějí počty vyhnaných ale základní fakt se nemění. Také si dobře pamatuji nacistickou okupaci a řádění gestapa. A mimoto, osobně jsem neměl a nemám s komunisty nic společného.

Říkáte, že omílám opakované lži. Tak si prostudujte celou anabázi kolem Benešových dekretů a pak argumentujte. Expertíza právníků Evropské komise, která zkoumala Benešovy dekrety a došla k závěru, že dvanáct těchto dekretů týkajících se odsunu sudetských Němců již není v platnosti. Naproti tomu Posselt 5.4.2002 ve Vídni prohlásil: "Je mi líto,že se při posuzování dekretů postupovalo z české strany zřejmě metodou praní na růžovo".

V měsíci březnu 2002 se také objevily letáky se sloganem: "Sudety byly a zase budou německé". A nakonec, když se podařilo vyšachovat Zemana při volbě prezidenta, byl to německý tisk, který s uspokojením tučným písmem oznamoval Evropě: Konec plebejce

Jaké cíle se sledovaly po okupaci svědčí mimo jiné:
Výnos vůdce a řížského kancléře ze dne 16.března 1939 o protektorátu Čechy a Morava.
Projev R.Heydricha o plánech na likvidaci českého národa.

Myslím si, že diskuse s vámi je ztráta času. Povídejte si co chcete.

223543

08.07.2010 19:34

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: Pokud by slo o zabijeni na nacisticky zpusob?

quido2 81.?.?.?

Aby mě Hestroy nesprdl: přesto byly Sudety obsazeny.

223545

08.07.2010 21:37

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: Pokud by slo o zabijeni na nacisticky zpusob?

quido2 81.?.?.?

No vidíte Lin, jste šikulka a přinejmenším o pět příček výše než Tydlimydli a spol. Jak sděluje Steve, postupujete bez ztráty květinky. Je to jak píšete. Falšování historie podle "požadavků doby" je celkem rutinní záležitostí.

Víte, vždycky mě fascinuje, jak vedou diskusi Posseltovci. Je dokázané, že nás Němci chtěli vyhladit. To je krok za krokem pečlivě rozpracováno v projevu R. Heydricha. A přesto, někteří Němci mají tu drzost vykládat něco o zákonech, plebiscitu ,morálce a právu. A co je ještě horší, mají spojence mezi námi Čechy.

V dubnu 2004 Havel při své návštěvě Itálie nám vzkázal, že nemáme přenášet hlasování o platnosti Benešových dekretů do poslanecké sněmovny. Podle něj se jedná o výbušnou situaci. Pak odlétá na Maltu k ozdravnému pobytu. Již v neděli 7.4.2002, je zveřejněn program ČSSD. Dále pak společné prohlášení Gúntera Verheugena a Miloše Zemana. Dekrety prezidenta Beneše patří do minulosti, prohlásil ve čtvrtek před novináři člen Evropské komise pro rozšíření G.Verheugen. Tohle však "slušní a tolerentní" Posseltovci neslyší. Není zde snaha o kompromisní řešení. Z toho musíme vycházet a bránit se. A k tomu potřebujeme silné Rusko. Bylo to Rusko, kdo nás zachránil před genocidou. Na to bychom neměli zapomínat.

223558

09.07.2010 07:54

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: Pokud by slo o zabijeni na nacisticky zpusob?

quido2 81.?.?.?

Chyba tisku,omlouvám se: V dubnu 2002 Havel při návštěvě Itálie!!!

223598

09.07.2010 08:53

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: Pokud by slo o zabijeni na nacisticky zpusob?

quido2 81.?.?.?

Kdepak, čerpám z historického odkazu čisté rasy: Sídlo říškého protektora, Černínský palác,Praha, 2.října 1941
Projev Reinharda Heydricha o plánech na likvidaci českého národa
A nyní,pánové,několik myšlenek o konečném řešení,musí s sebou přinést toto:
1.Tento prostor musí být jednou definitivně osídlen Němci. Tento prostor je srdcem říše a nemůžeme trpět,to ukazuje německý vývoj v historii,aby z tohoto prostoru přicházely znovu rány dýkou proti říši. Nechci však snad říci o konečném poněmčení tohoto prostoru: pokusíme se tedy ted podle staré metody poněmčit českou verbež, nýbrž říkám docela střízlivě: začíná to věcmi, s nimi můžeme už dnes maskovaně začít. Abychom získali přehled o tom, kdo z lidí v tomto prostoru je schopen poněmčení, musím provést soupis v rasově národnostním smyslu. To tedy znamená, že musím získat nejrůznějšími metodami, nejrůznějšími oklikami příležitost, abych jednou ohodnotil veškeré obyvatelstvo z hlediska rasového a národnostního. At už pomocí rentgenu, prohlídkami ve škole, nebo tím, že rasově přezkoušíme mládež při zdánlivém uložení pracovní služby. Musím mít celkový obraz národa a pak mohu říci, tak a tak vypadá obyvatelstvo. Jsou to takoví a takoví lidé:jedni jsou dobré rasy a dobře smýšlející, to je pak jednoduché, ty můžeme poněmčit. Potom máme ostatní, co stojí na opačném pólu:jsou to lidé špatné rasy a špatně smýšlející. Ty musíme dostat ven. Na východě je hodně místa. Atakdále. Vy sám se poučte a pak období WWII kritizujte a poučujte. Mimoto po skončení války dostali utajení příslušníci a spolupracovníci SS příkaz aby penetrovali do vznikajících řídících institucí poválečného Československa. Mnozí byli úspěšní. Mimoto vaše argumenty o komunizmu jsou scestné. Buď nevíte o co se jedná, nebo úmyslně matete.

223611

09.07.2010 09:34

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: no tak pockame az pomrou

quido2 81.?.?.?

Skoro bych se klonil k názoru, že jste placený provokatér. Vaše výrazivo: čecháček, lůza, křivák, zloděj, chudinko,nebo věty: jako malé krysy, obrozený čecháček, český hajzl,hodnotné lejno a pod., a pak neustálé podsouvání ideologie komunizmu, s jejímž zrodem nemají Češi nic společného, to svědčí o tom, že ač v anonymitě, znáte a zneužíváte současný monopol moci v ČR. Qui bono?

223619

09.07.2010 09:57

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: Pokud by slo o zabijeni na nacisticky zpusob?

quido2 81.?.?.?

Je to jak píšete. Na jedné straně nezakrytá a urážlivá argumentace Posseltovců a na druhé straně opatrná oponentůra Čechů. Česká společnost je silně narušená. I já mám osobní zkušenosti ze současné doby, vlády demokratůry, které si v ničem nezadají a mnohdy i překonávají, hyenistické praktiky doby komunizmu. Postupy těchto útoků jsou však více propracované, prostě více profesionální.

Zdraví Quido

223623

09.07.2010 18:35

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: no tak pockame az pomrou

quido2 81.?.?.?

Pane Steve, konečně jsem se dostal na Zvědavce. Víte, kdyby šlo jen o toho záštiplného a zlomyslného člověka, tak by se o nic nejednalo. Jsem přesvědčen, že se s námi(národem) hraje opět zákeřná hra. Rád bych se mýlil. Mám osobní zkušenosti z této doby demokratury horší než z doby komunizmu- a doba komunizmu pro mě nebyla ani zdaleka procházka růžovým sadem.

223656

09.07.2010 23:41

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: no tak pockame az pomrou

quido2 81.?.?.?

Pane Steve, oba se snažíme přispět k řešení složitých mezilidských vztahů a porozumění mezi národy, ovšem tak, abychom my Češi nakonec nebyli obětí. S Posseltovci to je a bude i dále velmi těžké. Co by asi tito lidé dělali, kdyby došlo k podobné situaci jako v Jugoslávii? Těžko domyslet, když již teď z nich odkapává surovost a bezohlednost - neochota ke kompromisu. Doutná v nich touha po revanži, kterou ke své i naší škodě, stále přiživují. A divil byste se jak hluboce a skrytě v nich tato touha doutná. Mám to ověřené. Koneckonců nám to předvedli ve zhora uvedené debatě. Řešení těchto problémů by měli mít na zřeteli vlády. Co nám však předvedl Haagský soud pro bývalou Jugoslávii ve mě důvěru nevzbuzuje.

Bývalá žalobkyně haagského tribunálu Carla del Ponteová a její pomocnice z té doby F. Artmanová již v roce 1999 věděly o zvěrstvech páchaných na Srbech v Kosovu a přesto mlčely. A Ponteová o tom posléze napsala knihu. Tady s flintičkama nic nenaděláme. Do hry o Česko by se měla vložit naše nezávislá inteligence, pokud ještě nějakou máme. Zatím jsme pouze přívěškem velkého kolosu a musíme poslouchat, včetně nehorázných urážek.

Zároveň zdravím paní Lin. Máte opět pravdu. Mám frontový deníček mého otce legionáře. Vedli si dobře, nebáli se a v bitvách vítězili.

Oba vás zdraví Quido

223697

10.07.2010 07:49

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: no tak pockame az pomrou

quido2 81.?.?.?

Beneš je zvláštní osoba našich dějin a tak se z jeho chování vyvozuje ledaco.

Beneš byl zednář s vazbou na Francii. Nacizmus charakterizoval ve svém projevu 14.12.1945 takto:

" Přijde brzo chvíle, kdy tito viníci se budou před sebou samými a před světem očištovat z toho, co v těchto letech napáchali. A budou tomu sami věřit, až tyto své nové lži budou přednášet. Říkal jsem při jiných příležitostech, že máte všechno zaznamenat, a povědět, co jste zažili ve svých vězeních a koncentračních táborech. Ne snad proto abyste nám všem řekli o svém utrpení, ale proto, abyste se mohli znovu bránit, až oni začnou s touto "očištovací kampaní...Že začnou-o tom buďte přesvědčeni. A konečně přijdou opět, aby od očištění přešli k útoku. Bude to nová reakce, která opět spojí útok na pokrok sociální, s útokem na naši svobodu národní a lidskou."

Jsou to prorocká slova . Mimoto, je zde zcela jasně vidět rozdíl v politické orientaci Beneše a pravdoláskového Havla.

Zdraví Quido

223706

10.07.2010 17:46

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: Pokud by slo o zabijeni na nacisticky zpusob?

quido2 81.?.?.?

Škoda jen,že ten projev kopírujete z českobolševických zdrojů

zdro:http://members.tripod.com/-Klempera/heydrich.htm
Související literatura - Zdeněk Veselý[velký smích]ějiny českého státu v dokumentech, Victoria Publishing a.s.,1994,ISBN 80-85605-95-3 str.367 až 373

Nyní máte možnost oponentace. Obraťte se na autory. Chápu, že pravda je pro Němce trpká. Ale musíte to ustát. To je nejrozumnější- ovšem podle mě.

Česká příjmení ve Vídni- to není nic nového. Bylo R-U, mnoho Čehů ve Vídni pracovalo nebo sloužilo. Jako poněmčení tato jména nevnímám. I v současné době rozlišuji mezi normálním Němcem a fanatikem.

223778

10.07.2010 18:26

Ve jménu kuřáků!

RE: Ve jmenu logiky

quido2 81.?.?.?

Já věděl, že vidíte do budoucna. No posuďte sám.

"Absurdní ideologie je, že rodina má mít výhody, protože plodí děti, na rozdíl od homosexuálních párů. To je pojetí rodiny jako teletníku, jako místa, kde se připouštějí býci ke kravám, aby byla teleta," uvedl Havel.

Glosa III. Autor: Zdeněk Patrick
http://smit.wz.cz

223783

11.07.2010 00:00

Ve jménu kuřáků!

RE: Ve jmenu logiky

quido2 81.?.?.?

Změnit životy lidí k lepšímu

To se nám může- Slovanům, podařit pouze tehdy, když budeme skrytě a systematicky pracovat na legislativě, která se v křiváctví vyrovná legislativě našich odpůrců. Slované se často radují a jásají nad drobnými výhrami, zatímco anglosasové , nebo lépe ilumináti a jejich organizace, pracují systematicky a skrytě. Pak teprve přijde úder. Příkladem je práve Mezinárodní soud pro bývalou Jugoslávii v Haagu a u nás nejmenovaný pán.

Přeji si, aby naše nezávislá inteligence pracovala na dokonalosti práva, které bude efektivně chránit prosté občany před podlými útoky a zákeřností. Na předním místě pak rodinu, jako základ společnosti. Je mnoho sil, které pracují na rozkladu společnosti a vykořenění národa. Pokud se to nezastaví, dopadneme jako národ špatně. Říkáte, že bachaři vám byli neskonale sympatičtější. To se nedivím, ale to už je pozdě. Také si všimněte některých nezakrytých a skrytých útoků při diskusi na Zvědavci. Přihořívá. Abychom nedopadli jako Srbové.

Zdraví Quido

223805

11.07.2010 07:53

Ve jménu kuřáků!

RE: Ve jmenu logiky

quido2 81.?.?.?

Jako samostatný národ vzdycky dopadnou Češi špatně, protože si ve své historii žádnou svobodu nevybojovali, nýbrž vyškemrali. To je na nezávislou existenci zoufale málo.

S tou historií je to zcela jinak než píšete. Nebudu se s vámi přít.
V současné době je však důležitější strategie směřující do budoucnosti.

Nepatřím žádné církvi, přesto věřím, že existuje Bůh Všemohoucí, ke kterému patříme ve své neznečištěné duchovní podobě, a ke kterému se nakonec vrátíme.

Předně bych přestal útočit na katolickou církev a přitom bych pracoval na legislativě chránící rodinu a občana. Myslím si, že s katolíky je možná domluva. A všimněme si, kdo systematicky hraje na strunu antagonizmu a nepřátelství.

223822

14.07.2010 19:23

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: Pokud by slo o zabijeni na nacisticky zpusob?

quido2 81.?.?.?

Už jednou jsem provedl opravu překlepu. Další příspěvky ji odsunuly takže uvádím znovu: V dubnu 2004 Havel při návštěvě Itálie nám vzkázal,... (to je špatně)

Má být: V dubnu 2002 Havel při návštěvě Itálie nám vzkázal,.. Tento Havlův pokyn poslanecká sněmovna nerespektovala a již v neděli 7.4.2002, je zveřejněn program ČSSD.

224066

25.07.2010 11:25

Soud se Zvědavcem, aktualizace, červenec 2010

RE: Zajímavý pamflet od Šmelhause

quido2 81.?.?.?

Lidé, kteří inklinují k hyenizmu a nemají schopnosti měnit svět, jsou vždy znežiti při revoluci, puči nebo válce. Koncentrační tábory mají vždy dostatek dozorců, mučitelů i hrobníků. Loutkaři znají metody jak je využít ve svůj prospěch. Masmédia mají v současné době k dispozici řadu osvědčených metod jak mást laickou veřejnost. Kupř. fotomontáž.

Jistě si vzpomínáte na snímek velmi vychrtlého muže stojícího za dráty sběrného tábora v Bosně. Pozadí snímku je zamlžené takže ostatní vězni nejsou vidět v detailu. Později se prokázalo, že tento vychrtlý muž Fikret Alič, dostal peníze za pózování a poté odjel do Švédska, kde si léčil tuberu. Komentář ke snímku zněl: "Takto Srbové mučí své zajatce". Podobné je to i s celou historií a současným společenským vývojem. Laická veřejnost je systematicky a úmyslně matena. K pochopení těchto faktů je dobré se seznámit se stránkami webu Ladislava Kopeckého Jak funguje svět, které jsou ke shlédnutí na internetové adrese: www.volný.cz/I_kopecky

Upozorňuji na přednášku Myron C. FAGAN: Ilumináti a Rada pro zahraniční vztahy, kde je podrobně popsán složitý politický vývoj světové společnosti dvacátého století. Současní diskutéři na Zvědavci typu Ruppert82 a Kroneos89 jsou ubozí břídilové, nenávistně zahledění do vykonstruovaných historických lží. Avšak, dopřejmě jim svobodný projev.

224846

26.07.2010 12:23

Soud se Zvědavcem, aktualizace, červenec 2010

RE: Zajímavý pamflet od Šmelhause

quido2 81.?.?.?

Stránky pana Kopeckého jsou dostupné, avšak článek: Ilumináti a Rada pro zahraniční vztahy (Myron c.Fagan) je z nějakého důvodu blokován.

Další web,který přinesl tento elaborát (má to 25 stran) byl zveřejněn na http://www.matrix-2001.cz/prispevky/exkluzivne/ iluminati/iluminat.. , také není v současné době dostupný.

Nechci se ukvapovat, jsem počítačový analfabet a naučil jsem se ho ovládat proto, že je to šikovné a užitečné.

Rád bych vám nějak pomohl, ale sám jsem v koncích.

Zdraví Quido

224908

27.07.2010 20:21

S mezinárodním právem je konec, podmínky diktují USA!

RE: Pravo ma vitez , ktereho dosahl bezpravim, porazeny je bez prava

quido2 81.?.?.?

Pravdivé až děsivé, přitom v mnohých konkrétních osudech prostých nemajetných občanů,je dopad práva silnějších ještě úděsnější. Česká společnost je bezpochyby cíleně, společensky rozbitá.


Pane Roberte, jste probuzená lidská bytost, neděláte machra a chtěl byste toto vaše prozření sdělit bojícím se a stístěným, a těm, kteří mají čisté srdce. To chtěl i Mistr Jan Hus. O pravdě říkal toto:

Hledej pravdu,slyš pravdu,uč se pravdu, miluj pravdu, mluv pravdu, drž pravdu, braň pravdu až do smrti. A vidíte, jak o něm smýšlejí v současné době jisté kruhy, skupiny lidí.

Zdraví Quido

225002

29.07.2010 10:15

Střední třída v USA se rychle zmenšuje. A zde jsou statistiky, které to dokazují

RE: Veskere zlo prameni z moznosti kumulovat moc

quido2 81.?.?.?

Btw.védské znalosti.. neviem,či sú védy až tak indické.. je to inak v bájách+-po celom svete od grécka cez mexiko,peru,pacifik,astráliu,až po sibír a spomínaný sumer,či egypt.

Posunul jste debatu na vyšší úroveň. Zde nám však naše dosavadní znalosti nestačí. Jsou útržkovité a mnohdy zmatené. Počátky lidstva může odhalit pouze koordinovaný přístup všech vědních oborů. To ovšem vyžaduje značné finanční náklady a kladnou politickou vůli velmocí.. Místo zbrojení vědecký výzkum.

V současné době je světová veřejnost zahlcena obrovským množstvím spekulativních teorií téměř na jakékoli téma. Nejen obyčejný člověk, ale i lidé s nejvyšším vzděláním jsou zmateni. Myslím si, že je to účel, metodika NWO. A i kdybych se mýlil, tak máme k dispozici Védy, které obsahují vše, co kdy člověk může poznat. Naučíme se z nich jak pozemským věcem, tak i duchovní realizaci. Obsahují usměrňující pravidla poznání, která se vzathují na nauky sociální, politické, náboženské, hospodářské, vojenské, lékařské, chemické, fyzikální a metafyzické, jakožto na vše, co je nutné k uchování těla a duše pohromadě.

Pokud se jedná o Egypt a jeho civilizaci, tak je ve Šrímad-Bhágavatamu popsána velká bitva, která se odehrála na území dnešního Iránu. Zde utrpěl Manu Vena velkou porážku a poté se z celým národem přesunul ke břehům Nilu. (Pokud si to dobře pamatuju, tak myslím, že první faraon se jmenoval Manes). Mnozí jeho spojenci-taktéž poražení králové, se uchýlili do hor Kavkazu. Je tedy jasné, že pravěkou historii lidstva doposud neznáme a není politická vůle abychom prozřeli.

225102

29.07.2010 16:51

S mezinárodním právem je konec, podmínky diktují USA!

RE: Pravo ma vitez , ktereho dosahl bezpravim, porazeny je bez prava

quido2 81.?.?.?

Ó, vy jste opravdu chytrej. Chladnou vodu na hlavu doporučuji zase já vám- a také trochu méně nadutosti.

V gruzínském dialektu znamená slovo Džuga, obyvatel ostrova Džu. Jsou to portugalští Židé , kteří přes Irán došli až do Gruzie. Označení Džuga, obyvatel ostrova Džu, bylo používáno jako označení přistěhovalých Židů. Později bylo zavedeno v Gruzii používání příjmení. Od té doby se potomci těchto přistěhovalých Židů nazývájí Džugašvili-synové ostrova Džu. Stalinův otec se jmenoval Džugašvili, tedy byl potomek přistěhovalých Židů a povoláním švec jak píše pán Noheil.

Lenin a Trockij za svého pobytu v USA neměli žádné zaměstnání, avšak vždy měli dostatek peněz. Noc co noc Trockij tajně navštěvoval sídlo Jacoba Schiffa a pak ještě před rozedněním shromažďovali pobudy z východní čtvrti New Yorku. Všichni z nich byli ruskými uprchlíky a pod vedením Trockého procházeli výcvikem. Schiff financoval všechny Trockého aktivity.

Potom Trockij náhle zmizel a s ním přibližně tři sta vycvičených pobudů. Ve skutečnosti se všichni plavili na Schifově lodi na schůzku s Leninem ve Švýcarsku. Na této lodi bylo také 20 milionů dolarů ve zlatě, které byly později použity na financování puče v Rusku. V očekávání příjezdu Lenin ve svém úkrytu ve Švýcarsku uspořádal večírek. Hosty tohoto večírku byli vysoce postavení muži. Mezi nimi plukovník Edward Mandel House, mentor Woodrova Wilsona, a což je ještě důležitější, Schifův zvláštní a důvěrny zpravodaj. Dalším z očekávaných hostů byl Warburg z Warburgova bankovního klanu v Německu. Kromě toho zde byli Rothschildové z Londýna a Paříže, dále Lithenoth, Kaganovič a Stalin (který byl tehdy vůdcem vlakových a bankovních lupičů). Byl známý jako "Jesse James z Uralu."

225115

29.07.2010 20:40

Střední třída v USA se rychle zmenšuje. A zde jsou statistiky, které to dokazují

RE: Veskere zlo prameni z moznosti kumulovat moc

quido2 81.?.?.?

Pane HHBB 85, vyšší úrovní debaty myslím oproštění se od idiotických výrazů a zcela zcestného hodnocení Véd a další duchovní literatury, jakož i zlehčování významu nalezených artefaktů. Příklady idiocie: Védy jsou magořina ,bajky pro dospělé, nebo podsouvání černé magie vúdú. To už je úplně k smíchu. Kdyby tito lidé chápali duchovní,vědecký a mysteriózní odkaz Véd, něco takového by nemohli vůbec vyslovit. Tedy k vyšší úrovni poznání můžeme dospět pouze koordinovaným vědeckým výzkumem.

Dosavadní vědomosti jsou roztříštěné. Bez důkladné anylýzy historie lidského rodu tyto namyšlené ubožáky nelze porazit. Kupř. v současné době znovu frčí, že země je dutá. Na počátku teorie o duté zemi stál kapitán pěchoty USA Cleves Symnes. Za WWII to byli Bender a Hóbiger. Bender prohlásil teorii o duté zemi za ryze německou. Ještě fantastičtější byla teorie o světovém ledu Hanse Hóbigera. To popisuje Souček v knize: Nebeské detektivky, senzace, záhady. Současná doba ve svým spekulacích daleko překonává i tyto fantasty a to není dobré.

Pokud se jedná o kordinovaný vědecký přístup, tak bohužel, schází na úbytě. Právě kvůli penězům. Podívejte se, potopené město Dváráka bylo objeveno již před WWII. A co bylo ze dna moře do těchto dnů vyzvednuto? Moc toho není. Přitom Šrímad-Bhágavatam uvádí, že město rozkládající se na několika ostrovech mělo 900 000 velkých paláců. Naproti tomu výdaje na zbrojení, pouze jediné země USA, jsou téměř tak velké, jako zbytku světa dohromady. Bojíte se darmožroutů ,když dá lidstvo peníze na vědecký výzkum? Já ne. Desetkrát se to vrátí. Podívejte se co se děje v současné době kolem nás. Kolik darmožroutů se dobře živí v tomto stagnujícím a upadajícím společenském systému. Podívejte se také na různé sportovní a jiné šou, co to stojí peněz, a co to lidstvu dává.

Chceme-li se dostat (lidstvo) dál, a porozumět životu, musíme uznat existenci nefyzikální inteligence.Bohu neporozumíme pouze studiem hmotných elementů. Není pravda, že je její existence neprůkazná. Jsou mezi námi nemnozí, kteří s touto existencí jsou v neustálém styku. Doba ještě nenazrála, aby promluvili. Pokud jste upřimný, tak musíte uznat, že materialistická věda tajemství života neodhalila a současný společenský systém kolabuje.

225126

30.07.2010 09:10

Střední třída v USA se rychle zmenšuje. A zde jsou statistiky, které to dokazují

RE: Veskere zlo prameni z moznosti kumulovat moc

quido2 81.?.?.?

Vážený pane,nezklamal jste mě. Jste věcný,nejste fanatik. S oběma vašimi příspěvky souhlasím. Mimoto, jste lépe vybaven na debaty s nepochybně vyspělými guruy matení. Já takové schopnosti nemám. Doslova cítím odpor k reakci. To však není dobré. Je třeba odpovídat. Byl bych rád, kdybyste do budoucna tady na Zvědavci pokračoval.

Zdraví Quido

225158

01.08.2010 11:36

Spomienka na Kysuce

RE: Jaka dan je dostatecne vysoka?

quido2 81.?.?.?

Je jen na nás,jaké deputáty si volíme a co jim dovolíme, aby z našich statků a světu komukoliv zašantročili!

To bych si také přál. Avšak:1985 Shengenská dohoda ,paragrafy 92 až 118 vyžadují po státech, aby zakládaly elektronické výstavby archívů a počítačově zpracovávaly osobní informace o svých občanech. Zpočátku na komunální úrovní, později na úrovni světové. Paragrafy 5,25,29 až 38 preferují společenský rasizmus, uspořádání občanů do kategotií nežádoucích osob na základě jejich příslušnosti, rozumové úrovně, ideologie, společenského působení.

1986-Bavorsko. V rámci programu destrukce státních útvarů při přípravě celosvětového globalizačního otroctví byla ve spolupráci s německými bankovními experty připravována československými komunisty rozluka české a slovenské měny. Za ČSSR byl vedením této přípravné fáze pověřen ing.Kyselka. Po rozpadu Československa pak v roce 1993 byl zástupcem guvernéra České národní banky ing. Tošovského. (viz:http://smit.wz.cz/zrcadlo/view.php?cisloclanku=2009072901)

Polistopadové vlády a parlament ČSR byly složeny z 50% z komunistických agentů. První nekomunistický ministr vnitra Judr Richard Sacher , předal kompletní svazky StB a kompromitujících materiálů tak zvaného fondu z signatářům charty 77. Poté byly likvidovány ty svazky, které kompromitovaly chartu 77 a osoby, které se v té době ujaly vlády v ČSR. Na těchto "krycích akcích" spolupracoval s Havlem. V televizním přenosu Sacher prohlásil, ža ale neví, zdali byly tyto kompletní svazky StB do archívu vráceny. Ale teď už jsme za vodou. TopO9 a VV nás zachrání.

225347

01.08.2010 13:14

Spomienka na Kysuce

RE: Jaka dan je dostatecne vysoka?

quido2 81.?.?.?

Díky. Je vidět,že jste informován podrobněni. Já jsem se po sametu musel starat především o vlastní přežití. V té době jsem neměl čas na jakékoli studium politických souvislostí. Že se privatizace tak zvrhne, s tím jsem opravdu nepočítal. V době, kdy soudruzi a pokročilí občané privatizovali celé továrny, jsem udělal účetní chybu ve výkazu hospodářského výsledku. Ačkoli se tato chyba finančně nedotkla daně odváděné státu, udělil mi finanční úřad pokutu 31 000 kč. Osobně jsem (ještě jako zaměstnanec) zprivatizoval malý talířek s nápisem firmy u které jsem pracoval. Stále však nelituju, že jsem nevyužil situace.

Velmi mě ale vadí, že někteří poturčení Češi jsou horší Turka. A proto mě zajímá Zvědavec, protože zde, na tomto fóru,se scházejí lidé, kteří jsou a dále chtějí, zůstat Čechy. Co horšího by nás mohlo potkat než vykořenění.

225353

01.08.2010 19:07

Spomienka na Kysuce

RE: Jaka dan je dostatecne vysoka?

quido2 81.?.?.?

Pane HHBB 85. Již po přečtení vašeho prvního příspěvku jsem nabyl dojmu,že jste inteligentní šedá eminence, vždy dobře informovaná. Zhora uvedený příspěvek také dokládá, že se stýkáte s lidmi, kteří jsou ve společenské hierarchii na vysokých postech. Mám tedy z vašeho příspěvku dojem, že jste nalil čistého vína. A také jste mě rozesmál konstatováním,že Sacher je rozvědčík. To sem nevěděl. Pokud je to tak, byla pro Sachra pouhá maličkost "říci pár upřimných slov do televize," aby zmátl veřejnost.

Čestmír Hofhanzl v článku ze dne 31,3,2004: Jak funguje dnešní česká politická scéna, píše o změně politické aktivity komunistů. Od té doby se plantážnický projekt ještě více vypiloval.

Samozřejmě že si přeju aby se naše společnost stabilizovala a prosperovala. Avšak pochybuju, že nám to bude dovoleno. Předpokládám, že jsme v politické orientaci podstaveny vyšším, mimorepublikovým organizacím. To, čeho jsem byl svědkem po sametu a co jsem osobně prožil, mě učinilo velmi nedůvěřivým. Nedělám si žádný patent na svoje myšlenky, budu naopak rád, když se budu mýlit.

225385

01.08.2010 19:16

Spomienka na Kysuce

RE: Jaka dan je dostatecne vysoka?

quido2 81.?.?.?

Ach jo. Tohle ještě scházelo. Já su taky Moravák, ale, i z mé rodiny žije půlka v Praze. Prosímvás, Praha je plná Moravanů a Slezanů. Neklesl jsem tak nízko, abych se zabýval takovými ubohostmi. Pod pojmem Čech jsem měl na mysli malou lidskou skupinu pouhých 10 milionů lidských bytostí, skládající se z MORAVANů, Slezanů a Čechů. Vidíte, že jsou Moravané na prvním místě.

225386

01.08.2010 20:04

Spomienka na Kysuce

RE: Jaka dan je dostatecne vysoka?

quido2 81.?.?.?

Dovolte mi pane Médo Bédo abych to vysvětlil. Doufám, že vás neodradí příměr, který si vypůjčím z Védské literatury.

Původní védská společnost měla pouze čtyři společenské řády, nebo kasty a to: bráhmana, kšátriya, vaisya a šúdra.
ad1) člen třídy intelektuálů,kněží. První védský společenský řád.
ad2) válečník či státosprávce. Druhý védský společenský řád.
ad3) zemědělec a obchodník a další různá zaměstnání. Třetí společenský řád
ad4) dělník, čtvrtý společenský řád

Tedy pan HHBB podle mě patří do prvního společenského řádu, je to takový guru vědění i matení. Zatímco vy jste válečník a ve znaku byste měl mít meč.

225394

02.08.2010 09:46

Spomienka na Kysuce

RE: Jaka dan je dostatecne vysoka?

quido2 81.?.?.?

No tak, pane Médo, zkuste nemávat šavlí a být trochu vstřícnější. V případě pana HHBB, zrovna tak jako u vás,jsem použil přirovnání a to bez úmyslu urážet. Pokud si projdete příspěvky pana HHBB a vaše, pak reakce na ně,tak zjistíte, že nejen já, ale i další diskutující s vámi mnohdy nesouhlasí. Na druhé straně jste oba mnohdy pochváleni. Včetně mě, ačkoli o tom nevíte.Nezlobte se, ale já osobně mám dojem, že konkrétně u vás došlo ke změně. Dříve jste byl více východní, nyní více západní ideolog. Hm-jak pravil Sokrates. Dvě vládnoucí síly jsou v člověku: Přirozená žádostivost rozkoší a vyzískané přesvědčení jdoucí za tím nejlepším. Kupř.vaše vyzískané přesvědčení je,že systém guruů je pokleslým pozdně hinduistickým jevem. Máte podezření, že ke změně došlo v režii křesťanů, stejně jako ISKCONU. No vidíte, vycházíte ze západní filozofie.Stoupenci této filozofie si myslí, že pouze oni vidí pravdu. Nebudu to rozvádět, ale zde s vámi rovněž nesouhlasím. Proto prosím,nehledejte zákeřnou dehonestaci tam, kde není. To jste přehnal.

Brahmán nebyl guru.Hm-guru je vlastně duchovní učitel. Pokud nevychází a neučí dle učednické posloupnosti pravých duchovních učitelů tj: parampary, není pravým guruem. Brahmána má více funkcí. Může být rši-mudrc,nebo áčárya, jak píšete,ale také grihasta(grhasta)-ženatý muž žijící usměrněným životem. Je to druhý duchovní stav v systému varnašrámy. A dokonce může být i generálem na bojišti.

Pokud se jedná o to k čemu se hodí meč, jak postujete. Tak zde Alexandr Makedonský a autor příspěvku, neví, o co jde. Jedná se o uzel v srdci. Hmota a duše jsou spolu svázány falešným egem. Toto svázání se nazývá uzel v srdci hrdaya-granti neboli ztotožnování se s hmotou. Tímto ztotožnováním jsou postiženy všechny podmíněné duše, utahuje se nadměrnou zálibou v sexu. Současní moderní bačové ví, jak na ovčany. Proto nám cpou horem dolem sex ve všech podobách.

Pokud vám připadám zmaten, tak nic nenamítám. Klidně si vaše přesvědčení podržte. Co na tom záleží.

225435

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 1

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 9

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,55 Kč
Euro
25,59 Kč
Libra
29,77 Kč
Kanadský dolar
17,33 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,55 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 233,15 Kč
1 unce stříbra
560,71 Kč
Bitcoin
784 853,54 Kč

Poslední aktualizace: 18.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 67 438 881