Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané quido2

Nalezeno 776 příspěveků, 2 různé IP adresy

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

30.11.2011 18:29

Trojský kůň Goldman Sachs je vtahován do eurozóny

RE: Neci slepota ci zapsklost = (asi) cenzura, tu zasahla

quido2 81.?.?.?

Konkrétně zmizely všechny moje příspěvky, dále příspěvky paní Lin a přispívatele ze Slovenska, se kterým jsem vedl diskusi na téma inkarnace Ježíše a Šrí Krišny. Jakož i příspěvek René Bartoška.

257893

29.11.2011 15:35

NATO skrývá přípravy na vojenskou akci proti Sýrii

RE: NATO už nic neskrývá

quido2 81.?.?.?

Věty ze článku: Čečenci odmítli uznat bolševickou moc a dále proti ní bojovali.... Za druhé světové války okupovala Čečensko německá armáda...... V době rozkladu SSSR však Čečenci razantně vystoupili s požadavkem nezávislosti...... Čečenci vyhnáni do hor zahájili partyzánskou válku.....Ruský prezident V.Putin se netají tím, že by rád čečenskou otázku definitivně vyřešil. Dá se proto očekávat další útok proti Čečencům, který spirálu násilí jen roztočí. Dokud ruské vedení nepochopí, že řešení celého konfliktu nespočívá v tancích a kulometech....

Tento článek má podobnou hodnotu jako tvrzení, že barevné revoluce v poskomunistických státech byly dílem utiskovaných a nespokojených občanů. Je to opět dobře známá metoda matení a manipulace.

K první větě: Jaká byla příčina instalace bolševizmu v Rusku? Kdo za tímto zákeřným pučem stál? Zde je hlavní příčina nenávisti. Největší oběti tomuto experimentu však přinesli samotní Rusové. Za 2.sv. války Čečenci aktivně podporovali německé vojsko a v době rozpadu SSSR opět proti. Kdo Čečence podporoval finančně, metodicky i dodávkami vyspělé techniky je také známé.

Pak tady máme celou řadu nelidských teroristických útoků proti civilistům v Rusku a také vyjádření polního velitele Radujeva, který řekl: Kavkaz je náš, Rusové ať táhnou.

Vrchní velitel Čečenců Basájev tuto vize vyjádřil takto: Zbořená čečenská města postaví ruští zajatci. Takže to máme tak jako když nám Štětina, největší odborník na Čečnu vysvětloval, že zbraně ukořistili Čečenci v boji, včetně těch, které nebyly ani ve výzbroji speciálních složek ruské armády. Jedná se o rakety Stinger a spojovou techniku přes družice.

Mimoto,existovala tajná smlouva mezi zástupcem vedoucího Rady bezpečnosti Ruské federace Berezovským a Radujevem a Basájevem. Dle této dohody Čečenci plánovitě unášeli ruské rukojmí a Berezovský je vykupoval. Tak byla z velké části financována válka z ruského rozpočtu. A kde je dnes Berezovský? No přece v demokratické Anglii. I v rusko- čečenské válce nešlo a nejde o nic jiného než o energetické zdroje. Ne nadarmo pronesl H. Kissinger tuto větu: Veškeré energetické zdroje planety patří anglosaské civilizaci. Jde o energetické zdroje. To je celá pravda.

257828

25.11.2011 09:26

„Supí kapitalismus“: Nová bankovní katastrofa Islandu

RE: Na Islandu

quido2 81.?.?.?

Píšete: Otázka je, proč je tomu tak? Osobně jsem přesvědčen, že Mr.prezident jedná dle předem promyšleného plánu. Tento plán je obsažen v heslu siozednářů, rozdílně postupovat a společně útočit. Ono již dopředu ví, jaké další politické kroky nabídnou zmatené společnosti.

257637

21.11.2011 18:30

Film USA

RE: Až tak....

quido2 81.?.?.?

Kurňa Steve, já měl za to, že Rusové jsou jednička v baletu. No- tak se tedy dodatečně kaju. Já už z toho pomýlení asi nevyjdu. Přesto si ale myslím, že byste neměl falšovat počty znásilněných Angličanek a Američanek RA.

257455

21.11.2011 18:15

Ruské válečné lodě vstupují do syrských vod, aby zabránily útoku NATO

RE: Pro Sýrii platí stejný scénář jako pro Libyii

quido2 81.?.?.?

To vše co píšete je pravda a souhlasím s vámi. Na www.blisty cz vyšel článek s názvem: Rusko fascinováno bojem oligarchů u londýnského soudu. Zde je jasně vidět, kdo po Perestrojce drancoval Rusko. A také víme, co je napsáno v Pražské sociálně vědní studii ,která se zabývá postavením Ruska a jeho vývojem do roku 2020 s výhledem do roku 2050. Studie byla publikována v roce 2006. Ve studii je napsáno, že Rusko jako velmoc zanikne a bude rozděleno. To je přání pražských i globálních hybatelů. Pak ale, s nástupem Putina, nastala radikální změna. Rodila se těžce, ale dnes jsou již dosaženy velmi významné úspěchy v oblasti obrany Ruska a jeho spojenců. Jedním z nich je i Šanghajská organizace pro spolupráci. (ŠOS) A je toho mnohem víc. Osobně tedy nevěřím názoru, že Putin a také Medvěděv, spolupracují s globalisty.

257452

21.11.2011 10:08

Ruské válečné lodě vstupují do syrských vod, aby zabránily útoku NATO

RE: Pro Sýrii platí stejný scénář jako pro Libyii

quido2 81.?.?.?

Dávám vám za pravdu. Již první stratégové NWO Adam Weishaupt a gen.Albert Pike hovoří jasnou řečí ve vztahu k Rusku. Také již zesnulý Dr.Peter Better a profesor Beddington pokračují a rozpracovali tuto strategii. Beddington píše, že Hitler zklamal, příští válka proti Rusku musí být vedena více vědečtěji. Také PNAC navazuje na tuto ideologii. Požaduje,aby vzniklo globální americké impérium jehož vůli se budou muset podrobit všechny národy. Projekt specifikuje nezbytná opatření, která podniknou USA. Ta se týkají především vývoje nových zbraní, zmodernizování armády a zvýšení vojenského rozpočtu na 3,8% amerického národního produktu. A můžeme říci, že tyto plány se plní. Viz náklady na zbrojení USA. Válka tedy již začala rozpadem SSSR. Rusko mělo opět na mále. Naštestí v samotných USA a také v Evropě existuje silná opozice, která je proti této militaristické ideologii a to je naděje na změnu.

257399

16.11.2011 21:19

Bělorusko se připravuje na obranu proti agresi NATO

RE: Jak by mel byt nazev clanku spravny,aby lide pochopili historickou pravdu

quido2 81.?.?.?

Shodujeme se tedy na tom, že Dogonové mají ságu o tom, odkud pochází život. Já sám jsem tento příběh četl asi před 30 lety, tuším v časopisu Lidé a země. V každém případě je podivné, odkud negramotní Dogonové takové vědomosti o vesmíru získali. Jak jsem již předeslal, pro mě je směrodatná nauka Vedánty, která byla sepsána před více jak 5000 lety. Ta se nemění jako moderní astronomie.

257138

16.11.2011 14:49

Bělorusko se připravuje na obranu proti agresi NATO

RE: Jak by mel byt nazev clanku spravny,aby lide pochopili historickou pravdu

quido2 81.?.?.?

A když jste se zmínila o hvězdě Síriu, tak i o této hvězdě jsou informace rozdílné. Pro mě jsou stále seriozním vodítkem Védy, které se nemění jako moderní astronomie. Védy popisují 14 planetárních soustav v našem vesmíru a dále tvrdí, že existují mimo našeho vesmíru nesčetné další vesmíry, a uvádí další informace, které jsou pro naší současnou úroveň poznání zcela nepochopitelné. Je leké označit je za mytologii, či bláboly, ale takováto filozofie vede pouze ke zmatku.

Pokud se jedná o samotný Sirius, tak kupř.: na náhorních plošinách Mali žije kmen Dogonů. Ti si od nepaměti předávají ságu, že život na Zemi přišel ze Síria. Že existují hvězdy, které se točí kolem své osy, a druhé, které se točí kolem základní hvězdy a mimo to, i kolem své vlastní osy. A že tam, u Síria, existuje neviditelná hvězda, jejíž hmota je nepředstavitelně těžká, že kdyby se všichni lidé na Zemi spojili, tak by neunesli ani kousíček této hmoty. Jinými slovy hovoří o hmotě černé díry. Podobně hmotnost černé díry vysvětluje i současná astronomie.

Předávání ságy Dogonů se řídí přísnými pravidly. Adepti na pokračování tradice ústního předávání prochází přísným výběrem, jsou několik let trénovaní, a nesmí pozměnit ani jediné slovo ságy.

257127

16.11.2011 10:52

Bělorusko se připravuje na obranu proti agresi NATO

RE: pro pana Karla a Quida

quido2 81.?.?.?

Poslyšte Lin, já vám nakonec začnu psát zamilované emaily jako Steve. Berte to ale s rezervou, jsem už starej dědek.

Máte přehled a jako cíl vidíte pouze PRAVDU, která svou nadčasovou silou, může lidskou civilizaci zachránit. Hezky jste odpověděla panu Karlovi (reakce na 256 979): Při bližším zkoumání se objevuje, že předkládaná historie je historie kolonizace, kde poražení jsou vyhlazovaní až do úplného popření jejich existence.

Pokud se jedná o Egypt, tak jsem se ve Vedách dočetl, že jeho kořeny jsou indické. Na území dnešního Iránu se odehrála velká bitva, ve které vojska manua Veny byla poražena. Poté manu Vena s celým národem a zbylým vojskem opustil domovinu a usadil se na březích Nilu. Různí králové se svými vojsky a národy, kteří stáli v bitvě po boku manua Veny a byli poraženi, se pak uchýlili do hor Kavkazu. Lidstvo proto potřebuje novou, nekompromisní a pravdivě zpracovanou, skutečnou historii lidstva.

Mimoto existují zákony příčiny a následku, které nelze rozdrtit, spálit či zničit jakoukoli silou a násilím. Jeden z nich nám sděluje: Nedělej si plány, jak získat štěstí a zahnat neštěstí. To se ti nikdy nepodaří. Jen se Mi odevzdej." Živá bytost nepřijímá jasné pokyny Bhagavad- gity, a proto se dostává do trvalého zajetí zákonů hmotné přírody. Tím ovšem nepopírám důležitost Bible nebo Koránu. I mezi námi dvěma existují rozdíly v chápání Absolutna, přesto hájíme a hledáme pravdu. Troufám si říci, že nám jde i o dobro lidského pokolení. Žádné postranní úmysly tím nesledujem.

Takže se mějte dobře, zdraví Quido. [smích]

257121

14.11.2011 22:58

Můj vztah k Židům

RE: Geniální žid Einstein byl zejména využíván propagandisticky

quido2 81.?.?.?

S váším komentářem který se týká současné situace v ČR musím souhlasit. Je to smutný fakt. Jeho příčiny, pramen a počátek všeho je také známý, nachází se za hranicemi české kotliny. Lídlující Mařenky a pivní Pepíci jsou většinou oběti. A co víc, nemají nato, aby se z tohoto sevření vlastními silami vysvobodili. Říká se tomu vykořenění národa a má to souvislost s duší národa. Pokud má národ duši, má i vynikající, čestné, statečné a pravdomluvné jednotlivce. Ti mohou uspět pouze tehdy, jestliže je podpoří obyčejní lidé, se stejnými, nebo přibližně stejnými vlastnostmi, mimoto, musí jich být tisíce.

Kupř.: Tři internacionály proti našim svobodám (Akta Evropského informačního střediska, série 1993-4) a dosud zamlčovaná, skutečná funkce a poslání Charty 77, která byla a je pouze vykonavatelem dlouhodobého plánu NWO.

Pokud se jedná o USA, je dobré vědět, jak v dlouhodobém horizontu myslí jejich nejvlivnější ideologičtí a političtí vůdcové. Zbygniew Brzezinski píše. Plány pro budoucnost Ameriky jsou přímo spojeny s vlivem technologie a obsahují postupné budování více kontrolované a řízené společnosti. Taková společnost by byla ovládána elitou, nebrzděnou omezeními tradičních hodnot. Tato elita /tajná vláda/ by neváhala dosáhnout svých politických cílů použitím poslední moderní techniky /mikročipů/ k ovlivnění veřejného mínění a udržení společnosti pod přímým dozorem a kontrolou.

Prof. Delgádo v dopisu určenému pro US kongres píše. Pro politické ovládání naší společnosti potřebujeme program psychických operací. Jeho účelem je fyzické ovládání mysli. Každého, kdo se uchýlí od dané normy, lze operačně zohavit... Člověk nemá právo vyvíjet si svou vlastní mysl... Jednoho dne budou elektrickou stimulací mozku řízeny celé armády i generálové.

257043

14.11.2011 18:04

Můj vztah k Židům

RE: Geniální žid Einstein byl zejména využíván propagandisticky

quido2 81.?.?.?

Hezká povídka s racionálním jádrem. Bagavad-gíta (2.13):

Tak, jako vtělená duše prochází v tomto těle z dětství do mládí a do stáří, přechází také duše v okamžiku smrti do jiného těla. Moudrý člověk se touto změnou nedá zmást.

(Bg.2.16) Ti, kdo vidí pravdu, došli k závěru, že to, co je iluzorní (hmotné tělo), je pomíjivé, a to, co je věčné (duše), se nemění. K tomuto závěru došli, když studovali povahu obou.

Antihmotná a věčná částice uvnitř hmotného těla (duše), díky její přítomnosti se hmotné tělo postupně vyvíjí z dětství do chlapectví, z chlapectví do mládí a do stáří. Pak antihmotná částice opouští staré a nefungující tělo a přijímá jiné.

Tento popis živého těla potvrzuje vědecký objev, že energie existuje ve dvou podobách. Když je jedna z nich, antihmotná částice, oddělená od hmotného těla, druhá tím ztrácí veškerou užitečnost. Antihmotná částice je tedy nepochybně důležitější než hmotná.

257030

14.11.2011 14:52

Můj vztah k Židům

RE: Geniální žid Einstein byl zejména využíván propagandisticky

quido2 81.?.?.?

Vážený pane MoUdrostrak,

když lidská bytost umírá a přechází na druhý břeh řeky Vaitaraní, žádná se neměje. Lidé, kteří v duchovním vývoji dosáhli nejvyššího stupně jsou vyrovnaní a také štastni. To však neplatí o 99,9% populace této planety. Ani velké duše se nesmějí, jsou pouze vyrovnané a štastné. Myslel jste to zřejmě v přeneseném hmotném významu, který však v okamžiku smrti nemá žádnou cenu.

257022

13.11.2011 14:33

Bělorusko se připravuje na obranu proti agresi NATO

RE: pro pana Karla a Quida

quido2 81.?.?.?

Milá Lin,

nebezpečí, které se skrývá v pravdivé historii je bez přehánění katastrofální, především pro anglosaské země. Vzpomeňme generála Alberta Pike, který ve své metodice NWO naplánoval velké revoluce a tři světové války. Předpokládal také válku náboženskou. Víme, že revoluce byly dvě, Velká Francouzká a VŘSR 1917 v Rusku. Proběhly také dvě světové války. Nebezpečí třetí světové náboženské války je nyní aktuální. Je to také lpění katolické církve na dogmatech, které je do budoucna neudržitelné.

Co učí katolická církev.
Malá biblická konkordance (1953) II.vydání-Josef Štifter.
-Abrahamův příchod do Kanán r.2137 př.kr.
-První kniha Mojžíšova 1850 př.Kr. Spisy Nového zákona pak vznikly v první polovině 1.století našeho letopočtu.
-První kniha Mojžíšova kteráž slove Genesis (počátek). Obsahuje stvoření světa, prvotní dějiny člověka a národa Izraelského. Nejstarší kniha, dokument dějin.Máme zde prvotní dějiny. Mojžíš mohl čerpat zprávy z podání zachovaného. Nejsou vyloučeny ani písemné dokumenty, neboť písmo bylo známé již dlouho před Mojžíšem.

Téměř tisíc let před Mojžíšem, byla již uceleně sepsána celá védská literatura. Védské písemné záznamy jsou však starší o celé desetitisíce let. Na dně moře bylo objeveno potopené město Dváráka, které popisuje Šrímad- Bhágavatam a Mahábhárata. Donedávna bylo toto sdělení považováno za mytologii. Dále v Egyptě, v Nag Hammádí, byly objeveny po 2.sv. válce ranně křesťanské Gnostické spisy. Tyto spisy dokazují, že celé pasáže Bible jsou spekulativní, byly účelově sepsány později.

Také Slovansko-Arijské Védy jsou plné dokladů, nikoli pouze dohadů, neboť se opírají o dokladový materiál artefaktů. Jedním z nich je i fragment kamenné desky, která byla součástí volumerické mapy naší planety. Podle slovanského kalendáře je nyní (2011) rok 7519. Toto datování bylo zavedeno po vítězné válce mezi Arímií a Ruskem. Arímie je název starověké Číny. Vítězství bylo tak významné a finální, že předkové Rusů zvolili den podepsání mírové smlouvy- 22.října podle současného kalendáře-jako nový referenční bod počítání času.

Gnose jest zření, bezprostřední poznání. Gnos-texty jsou ranně křesťanské spisy, ve kterých je vize Otce jako autora prostoru, toho, ze kterého vznikly všechny prostory. Shoda s Vedántou a buddhizmem je v celých pasážích Gnos-textů zcela zřejmá.

Historie západní filozofie je proti Vedántě zanedbatelná. Spadá do doby 600 let př.Kr. Tato filozofie se dělí na pět tradičních oborů, počínaje gnoseologií. Gnoseologie je tedy věda o poznání a gnostikové jsou její znalci a hlasatelé.

256978

13.11.2011 11:17

Bělorusko se připravuje na obranu proti agresi NATO

RE: Jak by mel byt nazev clanku spravny,aby lide pochopili historickou pravdu

quido2 81.?.?.?

Budu se opakovat, je to ale nutné.

Slované,konkrétně Rusové, mají dokonalý artefakt, který vyvrací západní spekulativní historii. Je to nález kamenné desky, kterou profesor A.N. Chuvyrov z Baškirské státní univerzity nalezl v roce 1999 v jižní části Uralu, poblíž vesnice Chandar. Tato deska je částí 3D reliéfní mapy západosibiřské oblasti a byla vytvořena technologií která přesahuje schopnosti naší současné civilizace.

Nikolaj Levašov píše,, že deska je částí volumerické mapy a obsahuje takový stupeň detailů, jejíž zmapování vyžaduje nejméně vesmírné družice dnešních schopností.

Předpokládá se,že takovýchto kamenných desek bylo celkem 348, které dohromady tvořily kompletní 3D mapu naší planety. Drtivá většina z nich je nejspíše ztracena nadobro, poté co "prznitelé ruské historie" rozšířili svou moc na v 18-19 století nově získaná sibiřská teritoria, a zde zavedli jimi prosazovaný povolený názor na minulost.

I přesto v dokumentech z 18.století se dochovaly záznamy o existenci nejméně 200 takových desek. Falzifikátoři historie, podporovaní Romanovci, a z nichž téměř všichni byli cizinci, nikoli Rusové, zničili během 19.století téměř všechny fyzické důkazy o existenci Slovansko-Árijské Védické Říše, v té době už zaniknuvší, ale ještě o 100 let dříve všem v Evropě známé jako Velká Tartárie (Tartária Magna/Great Tartary).

Staré knihy byly zničeny a nově napsáné byly mírně "poupraveny", takže neobsahovaly žádnou zmínku o Slovansko-Arijské říši. Období před 10.stoletím v Evropě bylo prohlášeno za dobu temna, století barbarů, jež byli osvíceni teprve návratem vzdělanosti Svaté Říše Římské.

Západní historikové a politologové v tomto prznění historie vynikají i v současnosti. Především ve vztahu ke Slovanům. A pokračují i v současné době. Např. když popisují a vysvětlují barevné revoluce v poskomunistických zemích, nebo aktuálně, dění v Bělorusku. A nejsou to pouze tyto disciplíny. Týká se to i alternativních přístupů tisíciletími ověřených morálních norem a řádu, bez kterého nepřežije žádná civilizace. Qui bono?

256974

11.11.2011 13:35

Bělorusko se připravuje na obranu proti agresi NATO

Poperestrojková historie Běloruska

quido2 81.?.?.?

je převědčivým dokladem, snahy Západu o podmanění Běloruska. Kupř.: před prezidentskými volbami 19.3.2006, stálo na náměstí v Minsku stanové městečko. Převažovali polští studenti. Občané Polska a Ukrajiny se v té době aktivně zapojili do organizovaných protestů. Svědčí o tom i zatčení polského velvyslance v Bělorusku Mariusze Maszkiewicze a dalších 21 ciziců (mimo studentů),kteří se protestů zůčastnili.

V Praze byla ustavena exilová vláda Běloruska. Finančně je opozice podporována z USA, EU i z ČR, která podpořila běloruské vysokoškoláky částkou 20 mil. Podle mluvčího americké vlády je taková podpora nutná a je demokratická.

Nechyběl ani Havel(dle šotu ČT), který s malou delegací směřoval k běloruskému velvyslanectví, kam nebyl vpuštěn. Havel vhodil petici do schráky na dopisy a poučil nás, že zlu se musí čelit hned od počátku.

Také[vyplazený jazyk]RAGUE SOCIAL SCIENCE STUDIES. (Fakulta sociálních věd UK a Filozofická fakulta UK -rok 2006) Je to vlastně analýza budoucího vývoje Ruska a jeho spojenců. To nám dává představu o směřování zahraniční politiky Západu.

256925

08.11.2011 19:59

Můj vztah k Židům

RE: některé historické písemnosti k tématu

quido2 81.?.?.?

Děkuji vám za odkaz,

v odkazu jsou též podrobně zodpovězeny otázky které vznesl pan fooqqyy 88.

256802

08.11.2011 17:06

Můj vztah k Židům

RE: některé historické písemnosti k tématu

quido2 81.?.?.?

Četl jsem to již před časem, detaily si nepamatuji. Důležité ale je, že v USA tento kamenný monument stojí a že jsou na něm v osmi řečech napsány myšlenky o redukci, lépe vyvraždění převážné části lidské populace, filozofie, kterou na univerzitě učil profesor Pianka. Prosil bych tedy někoho kdo žije v USA, aby existenci tohoto monumentu potvrdil. Předem děkuji.

256796

07.11.2011 10:43

Můj vztah k Židům

RE: některé historické písemnosti k tématu

quido2 81.?.?.?

Kamenný dokument,
ve státě GEORGIA-USA, stojí kamenný dokument, na jehož povrchu je v osmi světových řečích napsáno, že lidská populace této planety bude snížena na 500 milionů.

Strach z mocných za oponou,
není fikcí. To potvrzuje prezident Woodrow Wilson, 28.prezident USA, který své občany varoval a řekl:

"Od doby,kdy jsem vstoupil do politiky, mi lidé sdělovali své názory především v soukromí. Někteří z nejvlivnějších mužů USA v oblasti obchodu a výroby se bojí někoho, bojí se něčeho. Vědí,že někde existuje moc tak organizovaná, tak zákeřná, tak ostražitá, tak vzájemně provázená, tak důkladná, tak všudepřítomná, že když ji zatracují, nemluví o ní raději ani šeptem."

256715

05.11.2011 08:32

Záhadná ruská duše

RE: úpadek musel přijít

quido2 81.?.?.?

Zcela s vámi souhlasím. Stále však existují velmi vlivné síly, které se snaží udržet světovou veřejnost v názoru, že Slované a především Rusové, jsou burani a bývalí otroci. Avšak začíná svítat nad slovanskou Antlantídou. Pokračuji výběrem ze studie Levašova.

Koncem 20.století, lidé získali přístup ke Slovansko-Árijským Védám, které obsahují mnoho velmi zajímavých informací, které byly a jsou tiše ignorovány moderní vědou. Tyto unikátní manuskripty, přeloženy do moderní Ruštiny říkají, že poslední doba ledová byla důsledkem války mezi Atlanií (Atlantídou) a Velkou Russenií. Tato válka se odehrála před o něco více než 13000 roky. Tehdy se lidé přemisťovali na velké vzdálenosti v rámci planety pomocí Vajtman a mezi planetami se přemisťovali pomocí Vajtmar. Každá Vaitmara (kosmická loď délky cca 200 km) pojmula 144 Vajtman. Nyní je jasné, že ony masivní plochy srovnané do dokonalé roviny, které jsou vidět na dříve zmíněné reliéfní mapě okolí Uralu, nejsou nic jiného, než přistávací plochy pro Vajtmary a Vaitmany. Poslední Vajtmary opustili naši planetu zhruba před 1500 lety, před začátkem noci Svaroga.

Dalším zajímavým dokumentem je Velesova kniha. Pokrývá více než 20 000 let slovanské historie. Podle slovanského kalendáře je nyní rok 7518 (2010) od podepsání mírové smlouvy v Hvězdném Chrámu. Takže ruská historie má více než 7500 let nové éry, která započala po vítězství nad starověkou Čínou v této válce. Ruský voják probodával draka pomocí kopí, nyní známý jako sv.Jiří, se stal symbolem tohoto vítězství.

Poznámka: Tibetský lama Lobsang Rampa, kterého kopírují ruzní spisovatelé sci-fi, taktéž popisuje mimo jiné i existenci obrovských vesmírných lodí, dlouhých stovky kilometrů. Takže informace o těchto obrovských vesmírných plavidlech máme i z druhé strany.

256601

04.11.2011 13:24

Záhadná ruská duše

RE: uvidíme co se s rusama stane v budoucnosti

quido2 81.?.?.?

Píšete: Čadájev píše, že Rus se sice pohybuje , ale na nějaké křivce, která nevede k žádnému cíli a je jako malé dítě, které neumí správně myslet.

To je velmi zjednodušené a nepravdivé. Ruskou historii nemůžete posuzovat podle vyjádření jednoho, nebo více zaujatých spisovatelů, kteří nemají hlubší znalosti ruské historie. Pravým opakem Čadájeva je Nikolaj Levašov viz jeho studie Zamlčená historie Ruska Levašov píše: V roce 1999 profesor A.N.Chuvyrov z Baškirské státní univerzity nalezl kamennou desku v jižní části Uralu, poblíž vesnice Chandar. Tato deska se ukázala být 3D reliéfní mapou západosibiřské oblasti, vytvořenou technologií neznámou dnešní době, a to technologií takového rázu, že dnešní civilizace by ještě stále nebyla schpna podobnou mapu vytvořit.

Tato volumerická mapa obsahuje takový stupeň detailů, jejíž zmapování vyžaduje nejméně vesmírné družice dnešních schopností. Na mapě jsou, navíc k reliéfu krajiny, zachyceny dvě soustavy zavlažovacích kanálů s celkovou délkou 12 000 km při šířce 500 metrů, a 12 přehrad, 300-500 metrů širokých, až 10km dlouhých, a až 3km hlubokých. JE vidět také ploché platformy-území srovnané do dokonalé roviny- ve tvaru (při pohledu shora) kosočtverců, poblíž těchto vodních kanálů.

Idea primitivnosti Slovanských předků byla natlučena do našich hlav, a ulpívá v mozcích ruských vědců tak pevně, že nejsou schopni ani uvažovat možnost, že nápisy na kamenných deskách jsou ve Slovansko-Árijském runovém písmu. Tyto nápisy mohou být jednoduše dekódovány a jeden ani nemusí cestovat na druhý konec světa, vše co je potřeba je porovnat tyto nápisy s runami Slovanských Véd.

Předpokládá se, že takových kamenných desek bylo celkem 348, které dohromady tvořily kompletní 3D mapu naší planety. Drtivá většina je ztracena nadobro, poté,"co prznitelé ruské historie" rozšířili svou moc na v 18-19.století nově získaná sibiřská teritoria, a zde zavedli jimi prosazovaný povolený názor na minulost.

I přesto v dokumentech z 18.století se dochovaly záznamy o existenci nejméně 200 takových desek. Falsifikátoři historie, podporováni Romanovci, a z nichž téměř všichni byli cizinci, nikoli Rusové, zničili během 19.století téměř všechny fyzické důkazy o existenci Slovansko-Árijské Védické říše, v té době už zaniknuvší, ale ještě o 100 let dříve všem v Evropě známé jako Velká Tartárie (Tartária Magna/Great Tartary).

256552

01.11.2011 14:26

Záhadná ruská duše

RE: x

quido2 81.?.?.?

Nezlobte se, ale kolik bylo Rusů ve vrcholných orgánech napsal několikrát pan Noheil a já osobně. Pro vás, pane Luxor to napíšu znovu, protože jsem přesvědčen, že jste čestný chlap.

Z 538 nejvýše postavených osob v porevolučním Rusku bylo: 442 Židů, tj.82% celého nejvyššího řídícího aparátu. Dále 1Čech, 1 Maďar, 2 Gruzínci, 3 Poláci, 3 Finové, 10 Arménů, 11 Němců, 34 Lotyšů (ty také tvořili osobní ochranku Lenina), a pouze 31 Rusů.

Je zcela zřejmé, že se v říjnu 1917 nejednalo o revoluci, ale o zákeřný puč připravený siozednáři. A samotní zednáři tuto přípravu puče v Rusku nepopírají. Mohu citovat celé pasáže jejich vyjádření, které toto zkázonosné dílo potvrzují. Asi se unáhlili. Měli naplánované další kroky na zničení Ruska a vyhlazení jeho populace. Ty však nevyšly. Plány na eliminaci Ruska a jeho občanů přiblížil profesor Beddington, Dr. Peter Beter a generál Albert Pike.

256394

01.11.2011 10:52

Záhadná ruská duše

RE: Rusové

quido2 81.?.?.?

pokračování:
chemické, fyzikální a metafyzické, jakošto na vše, co je nutné k uchování těla a duše pohromadě. Nejdůležitější je však nauka o duchovní relizaci.

Mimoto pane udo. Kniha THOUGHTS ON SYNTHESIS OF SCIENCE AND RELIGION ,ze druhého světového kongresu v Kalkatě, konaného v lednu 1997, prezentuje myšlenky nejvýznačnějších myslitelů, filozofů a vědců současné doby. Je velmi podrobná. Ještě jednou vám ji doporučuji.

256369

01.11.2011 10:39

Záhadná ruská duše

RE: Rusové

quido2 81.?.?.?

Vážený pane udo,

nezlobte se, ale my dva diskutovat nemůžem. Připomenu vám větu z mého prvního příspěvku, která se týká Kapilovy sánkhyové (sánkhjové) filozofie, což je věda, která umožňuje analytické porozumění duchovna a hmoty. Je to cesta duchovního procesu, kterou popsal pravý Kapila, a kterou mnohem později znehodnotil podvodník Kapila. Protože v Evropě dali přednost podvodníkovi a jeho spekulacím před autoritativní vědou, tak jsme tam kde jsme. Osobně se domnívám, že je to zcela chladný vypočítavý úmysl architektů matení a chaozu.

Ta věta z prvního příspěvku zní: V současné věku i vysoce postavení profesoři a vzdělaní lidé věří, že příští život neexistuje a že v tomto životě vše končí. Prosímvás, jaké rady mohou tito lidé dávat když neznají autoritativní základ.

Dále píšete, že duše je hmotná. To je milý pane udo velký nesmysl. Individuální duše- átma, je antihmotná. Mysl však hmotná je. Jemnohmotné tělo, se skládá z mysli, inteligence a falešného ega. Je to právě jemnohmotné tělo, které si bereme do příštího zrození. To potvrzuje záznam našeho podvědomí, které pečlivě zaznamenává vše. Každá myšlenka, čin nebo vjem vyvolá vibrace. Když vibrace dozní, uloží se v mysli jako nesmazatelný a nezapomenutelný záznam. To, že duše je antihmotná se vymyká materialistickým fyzikálník zákonům, ale je to holá skutečnost. Takových parnormálních příkladů je mnohem více. Velcí jogíni mohou setrvat v samádhi, pokud jim zůstanou pouhé kosti, dokonce i když jsou jejich těla pohřbena, a jejich kůže, morek, krev atd. již byly sežrány. Je mnoho příkladů jogínů, kteří byli v tranzu pohřbeni a několik dní poté exhumováni živí a zdraví. Jogí se dokáže udržet naživu v transcendentálním stavu i tehdy, když je pohřben nejen několik dní, ale i mnoho let.

Dále-co si představuju pod pojmem hmota? Celý vesmírný projev je expanzí energie Boha. Základní energie jsou tři. Vnitřní- neboli duchovní, která je počátkem a nevyčerpatekným pramenem všeho včetně energie vnější, tedy hmotné. Okrajovou se nazývá energie smíšená. Tato věda o energiích je analyticky a velice podrobně popsána ve Šrímad-Bhágavatamu. Psaná forma Vedánty se nemění již 5000 let, zatímco materialistické vědecké disciplíny kupř.: astronomie se mění neustále. V blíké budoucnosti bude překopána i věda o historii lidstva.

V literatuře Vedánty je popsáno vše a hmota velmi podrobně.Kdyby měli materialističtí vědci takové podrobné znalosti hmoty, nedělali by směšné experimenty, jako třeba když se snažili zmrazit lidské tělo, aby mohlo být v budoucnu opět přivedeno k životu. Na těle vůbec nezáleží. Záleží na duši. To je naše skutečné já.

Védy obsahují usměrňující pravidla poznání, která se vztahují na nauky sociální, politické, náboženské, hospodářské, vojenské, lékařské, chemické, fyz...

Automaticky kráceno

256366

31.10.2011 23:22

Záhadná ruská duše

RE: x

quido2 81.?.?.?

To záleží ve které zemi byste žil. Pokud byste byl Iráčan tak byste rychle měnil. V zemi je 5 mil. sirotků, jejich utrpení je nepopsatelné. Rossáhlé plochy jsou zamořeny ochuzeným uranem. To působí raketový nárůst případů rakoviny. Celkem bylo kontaminováno 350 míst. Počet obětí na životech je 1 320 110. Zatímco při sovětské okupaci zahynulo v celé ČSR asi 130 lidí celkem. Přesný počet si již nepamatuju. Nejen vy, ale i ostatní jste příliš zaujatí svým osobním cítěním a nevidíte příčiny. Kdo vlastně stál za celou tou hrůzou druhé sv. války? Do toho spadá i ten Trabant, ostnatý drát a cenzura. Mimoto, Rusové a Srbové přinesli oběti největší. I oni byli obětí.

Na příklad já mám velmi stresující zkušenost s Němci, kdy za 2.sv.války u nás doma provádělo gestapo prohlídku, zatímco Havla drndali na klíně. Kdybych posuzoval 2.sv. podle tohoto zážitku, tak bych nemohl Němcům přijít na jméno.

256338

31.10.2011 22:26

Záhadná ruská duše

RE: Rusové

quido2 81.?.?.?

pokračuji:
Máyávadíni jsou tedy zastánci neosobní filozofie, kteří si myslí, že Absolutní nemá v konečném smyslu žádnou podobu a že živá bytost je jako Bůh. Působení máyávádské filozofie je proto pro veřejnost velice nebezpečné. Máyávádský filozof též nerozlišuje mezi Nejvyšší Duší a individuální duší. Máme se proto vyvarovat jakémukoli výkladu Vedánty od máyávadínů.

Ten, kdo cokoli odmítá bez poznání vztahu k dané věci ke Krišnovi, praktikuje neúplné odříkání. Bhakti-rasámrita sidhu (1.2.256). Máyávádští filozofové sice říkají, že hmotné stvoření je iluzorní, ale ve skutečnosti tomu tak není- je skutečné, pouze představa, že vše patří lidem je klamná.

Tato naše planeta, hmotný svět je proto skutečný. Je však pomíjivý jako vše co je hmotné. Času podlehne vše, i vesmíry. Avšak i čas podléhá svému stvořiteli Nejvyšší Osobnosti Božství. Čas je jednou z mnoha energií všemocného Boha.

Zásadním omylem máyávadínů je meditace o prázdnu, která není ničím jiným než moderním výmyslem vynalézavého mozku spekulanta.

Na závěr vás tedy prosím, abyste se seznámil s již popsanou knihou THOUGHTS ON SYNTHESIS OF SCIENCE AND RELIGION a neklamal čtenáře Zvědavce.

256332

31.10.2011 13:40

Záhadná ruská duše

RE: Rusko zije ve schismatu - tenhle článek je ale nicneříkajícím mrskačstvím, ač jsem mu dal

quido2 81.?.?.?

Pane MoUdrostrak, jste pro mě stále záhadou, podobně jako tajné PSI technologie, které dovolují v globálním měřítku kontrolovat lidské myšlení, vědomí a pamět, popřípadě měnit vzorce myšlení.

Víte, ti, jež mají téměř třitisíce let praxe ve sféře-jak ovládnout svět skrytou cestou, já osobně vůbec nepodceňuju. A taky nepodceňuju vás, neboť je zcela zřejmé, že máte proti přemnohým diskutujícím zřetelný, informační náskok. Když ještě zmírníte používání slov s SS a dalších, získáte sluchu i u jiných diskutujících, které to doposud irituje.

Ke článku pana K.Bečka - Evropa:K Euroasijské unii, viz jeho věta: Ostatně Hitlera s jeho plánem světovlády také dlouho nebrali vážně. Není třeba dalšího komentáře, neboť Mr. Bečka buď nezná historii, nebo úmyslně mate. Podobně jako anonym 160, který radí mladým lidem, že mají poslouchat svoje city a nikoli magory. Kdo je magor je z těchto jeho rad zřejmé. Smysly jsou nadřazeny mrtvé hmotě, nad smysly stojí mysl, výše než mysl je inteligence, nejvýše pak stojí duše. Neví, že život plný chtivých tužeb a smyslového požitku je nesmírně nebezpečný. Dle současné kunzumní filozofie duše neexistuje a žijeme jen jednou. Skutečnost je ale jiná. Vše, tedy i hmotné, pochází z duchovní energie. Na duši proto není moudré v žádné době zapomínat. To je ale záležitost avantgardy, těch, kteří skuteční vidí pravdu, aby se o duši národa neustále starali. Je to v samotném zájmu existence každého národa. Jinak s vámi 100% souhlasím.

256282

31.10.2011 11:33

Záhadná ruská duše

RE: Rusko zije ve schismatu - tenhle článek je ale nicneříkajícím mrskačstvím, ač jsem mu dal

quido2 81.?.?.?

Pane MoUdrostrak, váš komentář je trefný. Nicméně, já osobně mám velkou radost, že se Rusko konečně probudilo a hledá duši. Je pochopitelné, že ze současného morálního marazmu, který je srovnatelný s naším marazmem, je může pozvednout pouze duchovní obroda. A velké duše v Rusku, díky Bohu, ještě nevymřely. Hmotný i duchovní pokrok musí tedy podle mého názoru, probíhat synchronně.

256274

31.10.2011 11:11

Mámo, táto, v komoře je myš

RE: na kočky pozor

quido2 81.?.?.?

Pouze upřenění. Existuje pouze jeden Bůh, naopak ale velké množství polobohů. Ty jsou většinou nesprávně označováni za Bohy. Kalí je polobohyně, hrůzná podoba hmotné přírody. Jinak védská literatura obsahuje pokyny pro laickou část veřejnosti z oblasti osobní hygieny, gastronomie, a mnoha dalších, které se dříve dodržovaly. Jedním z těchto pokynů bylo, že pes a kočka nesmí obývat prostory vnitřního domu, společně s lidmi. Zároveň jsou lidé nabádáni, aby se k domácím zvířatům chovali zodpovědně, vlídně a s porozuměním. Kupř.:pes, domácí mazlíček, může nakazit člověka škrkavkami. Poučení najdeme ve staré Francii.

256272

30.10.2011 09:52

Mámo, táto, v komoře je myš

Past na myši

quido2 81.?.?.?

Je nutno přivázet návnadu tenkou ňití. Pak žádná myš nemá šanci návnadu sežrat, past se vždycky spustí a myš zabije.

256234

30.10.2011 09:22

Evropa hodlá zničit tradiční rodinu a sexuální identitu

RE: Mnozi rodice pri sve zamestnanosti ani nepochyti,jak se svet meni

quido2 81.?.?.?

Přesně jak píšete. Nakonec to vyjadřuje i věta v Protokolech sionských mudrců: Uvolníme nebývalé kurevnictví a zničíme gojskou mládež. A vaše věta tento plíživý, a zákeřný proces destrukce hodnotí zcela přesně: Národ, jež si od jiných nechává vnutit jejich představu kultury, hyne!

Vážený pane Noheil, hájíte a říkáte pravdu. Proto jste v očích architektů destrukce haněn a zesměšňován. Semínko pravdy se však již uchytilo a roste. A to je velmi důležité a zlomové.

Přeji vám hezký den a do budoucna pevné zdraví. Quido

256233

29.10.2011 10:58

Evropa hodlá zničit tradiční rodinu a sexuální identitu

RE: Mnozi rodice pri sve zamestnanosti ani nepochyti,jak se svet meni

quido2 81.?.?.?

Zdravím vás pane Hohejl,

s vaším komentářem zcela souhlasím. Je čas, aby se dobří lidé spojili a zabránili plíživému rozkladu společnosti. Měli bychom si však ujasnit počátky tohoto skrytého rozkladného procesu.

Následující výňatky jsou z knihy Petra Bakaláře: Tabu v sociálních vědách. Židy ovládané jako Americká unie občanských práv bojovaly proti zákonům, které by omezovaly šíření pornografie (Podhoretz,1995) Pak psychoanalýza Freuda, Zweig (1981/1930,s.203) to popisuje takto:

Dnes už dávno obíhají Freudovy myšlenky zcela plynule v krevním systému doby a jazyka. Ačkoli byly ještě před 20 lety rouháním a kacířstvím, formulace jím ražené jsou dnes tak samozřejmé, že je vlastně zapotřebí větší námahy k tomu, abychom si je opět odmysleli, než aby byly součástí našeho myšlení.

Jednou z nejnebezpečnějších teorií je, že láska je sublimovaná sexualita/pudová energie. Freudovo ztotožnění lásky a sexuality mohlo být motivováno židovským postojem k manželství, který je naprosto utilitární. Láska byla pro Freuda vynálezem cizí nežidovské kultury, a proto podezřelá- její pokrytecký charakter jako maskované sexuality měl být odhalen psychoanalýzou. Spojení sexuální touhy a lásky je patrné nejen u Freuda, ale i u jeho následovníků. Jednotnou linií jejich anylýz je, že pokud se společnost zbaví sexuální represe, budou lidské vztahy založeny na lásce a vzájemné náklonosti. Toto je extrémně naivní a sociálně nebezpečný koncept.

Když se seznámíme se sexuální vědou prastaré védské civilizace tak zjistíme toto: Systém zvaný varnašráma dělí společnost na třídy bráhmanů, kšátriyů, vaisyú a šúdrů. Předkládá také soustavu samskár. Metoda zvaná garbhádhána samskára- obřad zplození dítěte- je pro vyšší složku obyvatelstva, dviji, povinná. Člověk, který praktikuje tuto metodu, je skutečně dvojzrozený. A fungovalo to. Rodily se zdravé a inteligentní děti, které byly velice pečlivě a především láskyplně vychovávány a vedeny, aby pak pokračovaly ve šlépějích svých otců. Tato společnost byla zdravá a životaschopná statisíce let. To bude v budoucnu potvrzeno. Lidské společenství této planety, naší Země, začíná upadat s příchoden Kali-yugy. Její počátek spadá do období kdy byla poprvé sepsána Vedánta, tj. přes 5000 let. Předtím psaná forma této duchovní nauky nebyla potřeba. Bráhmanové měli celou Vedántu uloženou v paměti a dokázali bezchybně vyložit jakoukoli pasáž.

V západní společnosti, která tvrdí že je vyspělá, jsou probuzeny nejnižší emoce skrze zneužívaný sex. A přitom jak píšete, neumí ochránit a láskyplně vychovávat ani svoje děti. A to je celé společnosti velmi nebezpečné, je to počátek rozkladu.

256209

28.10.2011 21:50

Evropa hodlá zničit tradiční rodinu a sexuální identitu

RE: Pokračování - netradiční pojetí partnerských vztahů.

quido2 81.?.?.?

Milý pane,

vy nechápete vůbec nic. Také pan Lhoták není můj kamarád a také netvrdím, že souložící mladí lidé jsou úchylové. Myšlenky a pokyny védské filozofie také nejsou moje moudrosti. Pouze hlupák se může této filozofii vysmívat. Jste neschopný normální diskuse. Já jsem s vámi skončil. Bavte se se sobě rovnými.

256187

28.10.2011 14:34

Evropa hodlá zničit tradiční rodinu a sexuální identitu

RE: Pokračování - netradiční pojetí partnerských vztahů.

quido2 81.?.?.?

Vaše slova: Tady se řešila především společenská forma soužití- manželství. Všichni náboženští fanatici a banksteři a zákony, ti všichni svorně tvrdí a vytvářejí společenská pravidla že manželství je správné. A když si někdo dovolí říct, že to nefunguje a že to stojí za vyliž, tak je z každé strany kamenován pokaždé jinak zformovanými argumenty s jediným cílem vše vytlačit do jediné správné formy.

Dále píšete, že Dobroděj zmínil celkem zdravé vtahy, patologi zde ještě rozhodně nic nenasvědčuje, které se ovšem především vymykají puritánskému náhledu na sex s jediným správným modelem manželství. No a co třeba reformní judaizmus, který podporuje začlenění sodomitů do společnosti v rámci judaistického hnutí a změn současné doby. Zde se přímo mluví o začlenění sodomitů do společnosti. Více židovský Talmud kult známý jako Chabad Lubavich.

Přečtěte si také článek Radima Lhotáka (Zvědavec 22.6.2007): Problém lidské populace bez servítků. Diskuse ukázala jak je současná společnost zmatená. Také občanské hnutí D.O.S.T a odvolání ministra, jasně ukazují, že společnost je ve vážné krizi. Dalším ukazatelem je obrovský nárůst kriminality. Proti roku 1938 se zvýšila 50x. Dále nárůst drogově závislých a také velký nárůst psychických nemocí, rozpadajících se manželství a neštastných dětí.

Kdybyste nežil v iluzi, tak byste si povšiml co jsem napsal o Manuových zákonech. Já to zopakuji. Manuovy zákony obsahují pravidla, která udávají pokyny jak žít jako člověk. Jedná se o vysoce vědecké základy života, ale současná společnost všechny tyto systémy zákona a řádu porušuje a stále více a více upadá. Otázka manželství, sexu, a výchovy dětí je ve védské literatuře analyticky popsána a vysvětlena. Tyto znalosti udržovaly společnost zdravou a funkční statisíce let. Historie lidstva je zcela jiná, než se nám v současné době předkládá. To odkryje blízká budoucnost. Pokud nedojde ke globální válce.

Tento hmotný svět je přirovnáván k lesnímu požáru. Nikdo nechce neštěstí, ale přesto se mu nikdo nevyhne. Nikdo nechce smrt, ale smrt přijde. Nikdo nechce nemoc, ale nemoc existuje. Nikdo nechce zestárnout-ale stáří přesto přijde. To vše přijde v rozporu s našimi tužbami a proti naší vůli. Nikdo také nejde do lesa založit požár, a přesto k němu někdy dochází, když se ve větru třou bambusové kmeny o sebe. To jsou zákony hmotné přírody.

Je proto velkou chybou, že tato současná společnost nehledá poučení ve filozofii minulých věků. To nemá nic společného s fanatizmem a modlářstvím, ale naopak, bylo by to pouze k prospěchu celé společnosti. Nebudu také reagovat jako vy, když jste vyvodil, že jsem cvok. Myslete si co chcete, podobně i já.
Ten HAARP jsem zmínil především proto, že jsou tam popsány nové, doposud nepublikované informace. Kupř.: i ta, že byl použit ve ...

Automaticky kráceno

256172

27.10.2011 16:38

A co dál, Stworo?

RE: Panu Editoru se mi spatne radi

quido2 81.?.?.?

Pane MoUdrostrak. Já jsem technik. S literární činností jsem se nikdy nezabýval. Moje názory na literární činnost tedy berte s rezervou. Cítím ale, že máte pravdu v tom, jak oslovit čtenářskou obec. Takže, podle mě, byste byl schopný poradce. No a když se pohnou ledy a lidé pošlou panu Stworovi prachy, aby přežil, budeme schopni dalších kroků.

Vaše poslední věta: A musí být laděna absurdně, aby strhla teenagery a jejich pedagogy, mě pobavila. Je to tak, oni dnes už i teenegři potřebují silné kafe. V jednom příspěvku jste správně napsal, že z erotiky se stala žumpa, továrna na prachy, nebo tak nějak. Jakmile muž začně myslet třetí nožičkou, je konec. A je to právě stoka současné pornografie, která je k tomu vede. A není pochyby, že to má a dále bude mít i v budoucnu, přímé dopady na osobní život mnohých.

Mějte se tedy hezky, zdraví Quido.

256114

27.10.2011 16:00

A co dál, Stworo?

RE: Pane Stwora děláte to dobře, pokračujte

quido2 81.?.?.?

Jistě že by bylo mnohem lepší, kdyby se v každém hnulo svědomí a poslal prachy. S tím 100% souhlasím. Já sám jsem důchodce a také jsem mu již dříve přispěl. Ale když pan Stwora napsal, že nechce finanční podporu od důchodců, tak jsem ji přerušil, myslel jsem, že je dost úspěšných a prachatých, kteří přispějí. No - mýlil jsem se.

Jinak v mém věku mi už moc ideálů nezbývá, jsem však přesvědčen, že nejhorší je beznaděj! Rezignovat není, především pro pana Stworu, prospěšné.

256109

27.10.2011 13:55

A co dál, Stworo?

RE: Pane Stwora děláte to dobře, pokračujte

quido2 81.?.?.?

S tím finančním příspěvkem máte pravdu. Přitom se jedná o čásky, které by kupř: Pro Sorozovu nadaci byly zcela zanedbatelné.To je rozdíl mezi "nimi" a námi.

Pokud se jedná o knihu, myslím si, že pár tisíc by ji koupilo. Měla by však významný dopad osvětový a také legislativní. Podobně jako plní osvětovou funkci články a komentáře ke článkům, zveřejněné na Zvědavci.

256095

27.10.2011 13:18

A co dál, Stworo?

RE: Panu Editoru se mi spatne radi

quido2 81.?.?.?

Pane MoUdrostarak, hluboké znalosti, které mi přisuzujete, mi nepatří. Patří Vedám. Já s potěšením konstatuji, že jste to pravě vy, kdo pohlédl za ohradu hmotné přírody a cítí nedostatky západního vzdělání. Ke škodě celé lidské společnosti. Je pošetilé popírat východní filozofii, která zde, na této planetě byla již v době, kdy Evropa byla neosídlená.

Je to také směřování společenského vývoje, které je celé lidské civilizaci velmi nebezpečné. O tom velmi fundovaně vypovídají vaše komentáře. Máte bezesporu konekce a přehled o současném dění ve světě.

Pokud se jedná o příští knihu pana Stwory, jistěže je potřeba zdůraznit absurdní pokračování celého procesu, zatímco faktografie by měla být stručná a sloužila by pouze pro orientaci. Podle mě by faktografie v této stručné podobě neměla chybět. To proto, aby i cizinci se snadno orientovali.

256090

27.10.2011 09:49

A co dál, Stworo?

RE: Panu Editoru se mi spatne radi

quido2 81.?.?.?

Dovoluji si vstoupit do vašeho monologu s přáním, aby se proměnil v dialog. Napsat knihu by pan Stwora měl. Vy byste mu ale mohl vypomoci různými detaily a důkazy z historie 20.století. Na to by stačila internetová korespondence mezi vámi. Věřím, že taktéž pomocí internet pošty by vypomohli i další odborníci a znalci. Česká justice nadělala mnoho chyb a je toho třeba využít.

Zdraví Quido

256053

26.10.2011 17:37

Evropa hodlá zničit tradiční rodinu a sexuální identitu

RE: Pokračování - netradiční pojetí partnerských vztahů.

quido2 81.?.?.?

Ale kdepak, zase mi nerozumíte. Jsou to právě Védy, které odpovídají na všechny otázky vývoje jednotlivce i společnosti, včetně sexu. Pojednávají také o příčinách štěstí a neštěstí. Tělo je pouze nástroj, s jehož pomocí se živá bytost pohybuje podle pomýlených tužeb po štěstí. Je tedy třeba se zaměřit i na duchovní stránku života.

Na Západě neexistuje světská univerzita, která by duchovní vědu učila. Proto akademik Vojta prohlásil, že Védy jsou bláboly a finanční expert ze Švýcarska s nikem "Stan", prohlásil filozofii Véd za fantasmagorii. Lidé s tituly před a za jménem si ovšem myslí, že Védám rozumí a publikují nesmysly. Největším nesmyslem je, že život vznikl z roztavené protoplazmy a následně Darwinisté, se svou hypotézou vývoje člověka.

Manuovy zákony obsahují pravidla, která udávají pokyny jak žít jako člověk. Jedná se o vysoce vědecké základy života, ale současná společnost všechny tyto systémy zákona a řádu porušuje a postupně stále více a více upadá. Tyto zákony se osvědčily jako funkční po statisíce let. Skutečnou historii lidstvo teprve objeví. Myslím si ale, že lidstvo je úmyslně klamáno. A to z důvodu moci, kdy nevelká skupina lidí usiluje o světovládu.

Zrovna dneska jsem přečetl na http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/PrintArticle/1167-haarp-pravda... větu, která můj názor objasňuje. Ta věta zní: Jakmile jednou začnete zatloukat,tak už v tom musíte pokračovat. A někomu to jde dobře. Viz 9/11. Mimoto je tam velmi zajímavé povídání o HAARPU, moderní zbrani současnosti i budoucnosti.

255998

26.10.2011 13:29

Evropa hodlá zničit tradiční rodinu a sexuální identitu

RE: Pokračování - netradiční pojetí partnerských vztahů.

quido2 81.?.?.?

Asi neumíte číst. Hovořím o zneužívání sexu. Pokud někdo považuje incest, zoofílii, pedofílii a další zvrhlosti za svobodu, tak opravdu, nechť mu je Bůh milostiv. Neboť neví, co ho čeká. I vám doporučuji abyste si přečetl příspěvky pana Noheila, co nám sexuálně svobodná a demokratická společnost chystá. A je to ještě horší než píše pan Noheil. Doufám, že umíte anglicky.

Sanhedrin 55b. A maiden aged three years and a day may be acquired in marriage by coition, and if her deceased husbend's brother cohabits with her, she becames his. atd.

Šílenství, milý pane, je naopak pedofílie,zoofílie,incest, zákony umožňující buzerantům vychovávat děti a jiné. Chtíč není nikdy uspokojen. Chce neustále více a více.

255989

26.10.2011 09:49

Evropa hodlá zničit tradiční rodinu a sexuální identitu

RE: Pokračování - netradiční pojetí partnerských vztahů.

quido2 81.?.?.?

Vážený pane Dobroděj,

kdybyste měl alespoň základní, nedeformované znalosti védské literatury, nemohl byste takovou hloupost napsat. A nejste sám,tady na Západě to není nic nového.

Védy obsahují usměrňující pravidla poznání, které se vztahují na nauky sociální, politické, náboženské, hospodářské, vojenské, lékařské, chemické, fyzikální a metafyzické, jakožto na vše, co je nutné k uchování těla a duše pohromadě. Věda o sexu je tedy v původní autoritativní literatuře důkladně objasněna. Proto, aby nebyl zneužíván. Obyčejný člověk, který neprošel přípravou mu nedokáže vzdorovat. A to ví dobře architekti NWO.

Káma=chtíč. Chtíč a hněv, jako páni podmíněné duše s ní nemají nikdy slitování. A jsme varováni, že když člověk překračuje zákony šáster, okamžitě se ocitá na cestě zkázy. Za všechno se musí platit. O tom dále analyticky pojednávají statě karmy=hmotná, plodonosná činnost a její reakce. Je zdůrazněno, že civilizace, která příliš podporuje sexualitu, je civilizací čtvrté třídy, hned za zvířaty a bezesporu ji čeká zánik. A podívejte se co je v současné době prioritou v masmédiích. Cpou nám sex i ke snídani. A také si laskavě povšimněte, co napsal pan Nohejl, jak chce tato současná situace řešit populační problém. Není nebezpečnější nepřítel, než špatně vedená mysl.

Dhammapadam, mysl 42:
Způsobit velké zlo může ti nepřítel,
nebo i nenávist.
Mnohem však větší zlo způsobí mysl,
jež špatně je vedena.

255977

24.10.2011 15:58

Evropa hodlá zničit tradiční rodinu a sexuální identitu

RE: Pokračování - netradiční pojetí partnerských vztahů.

quido2 81.?.?.?

Vážená paní,

souhrnně z vašich příspěvků na Zvědavci vím, že jste normální žena ,která v této nelehké době zůstala ženou. To vás bezesporu ctí. Píšete, že by stačilo nedělat druhým co sám nechceš, aby dělali tobě. Ano, mezi slušně vychovanými lidmi by to stačilo. Takoví lidé však o výchově nastupujících generací a tím i budoucnosti lidstva, nerozhodují. Přečtěte si prosím příspěvky pana Nohejla, který nám ty, kteří rozhodují, přiblížil.

Zdraví Quido

255844

24.10.2011 11:37

Evropa hodlá zničit tradiční rodinu a sexuální identitu

RE: Pokračování - netradiční pojetí partnerských vztahů.

quido2 81.?.?.?

Pane Dobroděj,
to, co jste zde popsal, ukazuje, kam se materialistická společnost se svojí filozofií dostala. Materialistický život znamená připoutanost k tělu a všemu, co se s ním pojí. Tato připoutanost se zakládá na chtivých touhách po uspokojování smyslů, zvláště po sexuálním požitku. Člověk příliš připoutaný k hmotnému požitku je zbaven skutečného poznání.

Za hmotnou ohradou ve které žijeme, existuje duchovní svět. Jeho existence je nepopíratelná. To, že materialisté se svou úrovní poznání a technickými prostředky jej nejsou schopni zjistit, je důkazem jejich nevědomosti a omezenosti. Nesprávně vedená mysl je tím největším zlem. O tom svědčí i současné názory na sex.

Když vzrůstá kvaliata vášně, projevuje se silná připoutanost, motivované jednání, usilovná snaha a neovladatelná touha a dychtivost. Když vzrůstá kvalita nevědomosti, projevuje se temnota, nečinnost, pomatenost a iluze. Kvality vášně a něvědomosti jsou energie hmotné přírody. Ty na psychiku člověka nepůsobí najednou, ale střídají se jako roční období. Již tato skutečnost je látka na rozsáhlou studii.

Člověk posedlý chtíčem je jak ryba chycená do sítě. Nemá úniku. Ke svým přehnaným, nebo i zvráceným patalogickým choutkám, se bude stále vracet. Nedávno jsem četl, že reformní judaizmus podporuje začlenění sodomitů do společnosti v rámci judaistického hnutí a změn současné doby. Je to také šíření náboženských zásad, kde Tóra a Talmud jsou uznávány jako zdroje práva. V roce 2009 prohlásil izraelský min. spravedlnosti Yaakov Neeman, že Tóra musí nahradit izraelské zákony. Židovský Talmud kult známý jako Chabad Lubavich ve své filozofii, pojednává o tomto tématu podrobněji. Nebo třeba dle teletextu ČT1 z 18.10.2011: LUCEMBURG- Soudní dvůr EU zakázal přijímat patenty, které předkládají ničení lidských zárodků za účelem získání embryonálních kmenových buněk. Rozsudek podle agentury DPA omezuje využívání těchto buněk ve výzkumu. Jsou-li kvůli získání kmenových buněk ničena lidská embrya,naráží to na ohradu lidské důstojnosti, míní soudce. Ve skutečnosti oba zhora uvedené příklady jsou důkazem lidské nedokonalosti.

Uvědomme si, že jakmile se probudí chtivé touhy, zničí všechny smysly, mysl, život, duši, náboženské zásady, trpělivost, inteligenci, stud, krásu, sílu, pamět a pravdivost. Původní a také nejstarší duchovní nauka této planety, Vedánta a její zákony, známé jako Manuovy zákony, spolehlivě řídily lidskou civilizaci nikoli tisíce, ale statisíce let. A podívejme se na současnou legislativu, alternativní přístupy ke všemu co bylo ještě do nedávna považováno za normální.

Vaše poslední věta: Každá jiná donucovací alternativa je úplně blbá a zcestná, protože nefunguje a obrovský nárůst rozvodů a utrpení dětí, je toho důsledkem! Jenom podtrhuje úděsnou situaci, ve které se s...

Automaticky kráceno

255833

19.10.2011 20:16

Usnesení krajského soudu, v pořadí třetí

RE: Hm

quido2 81.?.?.?

Co říkáte je půl pravdy. Nedávno jsem četl na Novinkách, že právník Fagan žaluje Karlovy vary za nějaké nezaplacené obligace, koupené v roce 1924.

Přesto, že nebyly nalezeny žádné doklady o tomto nezaplaceném dluhu města, tak mistr Fagan už vypočítal dluh, který narostl na 10 miliard. Dle Fagana je tento dluh stále platný. A co zástupci města? Ti s Faganem uctivě jednají.

Takže vše je otázkou peněz a politického vlivu. Pokud bude mít pan Slein obě páky, tak bezpochyby vyhraje. Ovšem tu druhou páku mít nemůže, to je skoro jisté.

255557

19.10.2011 13:10

Usnesení krajského soudu, v pořadí třetí

RE: Je mi vzteky ZLE!

quido2 81.?.?.?

Pusťte to za hlavu. Ten člověk Vám i nám nestojí za námahu!

255521

19.10.2011 10:54

„Velký Blízký východ“ a „Velký Izrael“ – třetí část

RE: Putin chce obnovit Sovětský svaz

quido2 81.?.?.?

Rusko nemá potřebu někomu něco brát a podnikat válečné výboje. Má vše potřebné ke svému rozvoji (surovinovou základnu, vodu, obrovské území vhodné pro život). Co ale potřebuje, je dokonalá obrana proti vnějšímu i vnitřímu nepříteli. To mohou zajistit pouze vlastenečtí Rusové a nikoli cizinci. [smích]

255500

19.10.2011 10:35

Usnesení krajského soudu, v pořadí třetí

RE: Je mi vzteky ZLE!

quido2 81.?.?.?

Pane L.C.194, on nám řekl téměř vše. Jeho záštiplná duše dostala verdiktem soudu potravu a pohlazení, své pocity vyjadřuje zcela srozumitelně. Jinými slovy, my můžeme pouze diskutovat nebo se vztekat.

255498

17.10.2011 17:48

Okupuj Wall Street a „Americký podzim“: Jde o „barevnou revoluci“?

RE: Hra na zdrzovanou...

quido2 81.?.?.?

Píšete: Až bude veškerá výroba všeho zautomatizována? Až nebude prakticky třeba ani obsluhy těchto automatů? Válka s roboty?
Všechny tyto otázky mají vyřešené Protokoly sionských mudrců.

V protokolu č.23: Omezení výroby přepychových předmětů
Aby národy přivykly k poslušnosti,nutno jich přiučiti ku skromnosti, a omezit průmyslovou výrobu přepychových předmětů. Tím zlepšíme mravy, demoralizované konkurencí přepychu. Znovu zřídíme ruční výrobu, která podkopává soukromé kapitály průmyslníků. Toto je nutno i proto, že mnohdy průmyslníci vládnou třeba i bezděčně myšlenkami lidu, proti vládě.

Nezaměstnanost.
Lid výrobce nezná nezaměstnanosti a jest spokojen s existujícími pořádky, neboli stálostí vlády. Nezaměstnanost je nejnebezpečnější věcí pro vlády. Pro nás úloha nezaměstnanosti bude dohrána, jakmile vláda bude v našich rukou.

Zákaz opilosti Opilství bude rovněž zakázáno....

Zničení staré společnosti a vzkříšení její v nové formě
Vladyka, který nahradí nyní existující vlády....

255351

Pokud máte na mysli generála Haushofera, tak ten spáchal sebevraždu 14.března 1946.

Po smrti mága Ditricha Eckarta, se ujímá formování Hitlera osobně generál Haushofer. Dále dle Součka: Jak před lety přísahal, že spáchá rituální samurajslou sebevraždu harakiri jestliže nesplní své poslání. Nejprve dýkou zavraždil svou ženu Martu a stejnou dýkou spáchal harakiri.

V jednom vašem příspěvku také píšete, že nevíte odkud se peníze mimo těch co vezl Lenin ve vagoně vzaly, že se o tom nic nepíše. To však bylo opět několikrát podrobně popsáno v komentářích i v článcích. Poslední článek na Zvědavci má název - Režisér Oliver Stone: Bankéři pomohli Hitlerovi a nacistům k moci." Tento článek končí větou: Komunizmus i fašizmus byl vytvořen mezinárodními bankéři jako stroj na peníze, ale ještě důležitější než peníze byly pro bankéře kontrolní mechanizmy v těchto hnutích obsažené.* A tento způsob vaření a pečení různých pučů, revolucí i válek je aplikován i v současné době.

255322

16.10.2011 09:07

USA daly Izraeli zelenou pro útok na Írán, uvádějí zdroje

RE: moc tomu nevěřím

quido2 81.?.?.?

Vidím to podobně.

Zdraví Quido

255262

15.10.2011 09:00

Režisér Oliver Stone: Bankéři pomohli Hitlerovi a nacistům k moci

RE: At zkusi pan Oliver Stone natocit dnesni bankere a jejich akce dnes.

quido2 81.?.?.?

Zdravím Vás pane Nohejl,

přesto, že máte bezesporu pravdu v tom, že hlavní aktéři jsou ve článku zmínění okrajově a článek ukazuje především na vinu Hitlera, je nesporné, že debaty na téma komunizmus a obě války, které diskutující zvědavci podrobně popsali, jsou z jejich strany popsány objektivně a opírají se o fakta.

Jistě že existuje početná skupina dalších diskutujících, kteří tato fakto nepřijímají. Budou se snažit i nadále světovou společnost manipulovat a mást. Avšak pravda o skutečné historii experimentu komunizmu a obou světových válek, díky internetu získává nespornou převahu. To bezesporu mohutně ovlivní budoucí globální vývoj a nebude to žádné peříčko.

255198

13.10.2011 19:41

O morálce v tržním hospodářství

RE: Nechme hovořit vlivné politiky Západu.

quido2 81.?.?.?

Omlouvám se za nepřesný popis. Zdroj je skutečně citace z jeho prací. Ano, na netu bylo několik článků na toto téma. Nemůžu je najít. Něco více se můžeme dozvědět z práce V.Judina "Operace Barbarosa 2". Tato vize je součástí strategických plánů NWO.

255122

13.10.2011 16:48

O morálce v tržním hospodářství

RE: Nechme hovořit vlivné politiky Západu.

quido2 81.?.?.?

Ještě doplním kde najdete informace o Dr. Beterovi, o Teslovi a dalších vynikajících postavách.
http://free-energy-webpark.cz
http://peterbeter.host.sk

255118

13.10.2011 16:09

O morálce v tržním hospodářství

RE: Nechme hovořit vlivné politiky Západu.

quido2 81.?.?.?

Zdroj jsem uvedl. Je to profesor John Beddington. Je tedy třeba se seznámit s jeho pracemi. Co citují jednotlivá masmédia může být zkreslené. Základem jsou originály psané samotnými autory. Takže pokud pochybujete, seznamte se prosím s originály jeho prací.

Prof. Beddington není v této filozofii osamocen. Další postavou zaujatou proti Slovanům, a především proti Rusům,je zesnulý Dr. Peter Beter. Některé jeho články se mi zdály přímo šílené. Nakonec by vám měla stačit bývalá Jugoslávie. Co zbylo z prosperující země? Důkazů svědčících a také vyvracejících oficiálním výklady války a rozpadu bývalé Jugoslávie je mnoho. Carla Del Ponteová kupř.: vyšetřovala pomocí nelegálně získaných důkazů. viz: http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=3937
Nebo Rajko Doleček: Osudy generála Ratka Mladiče a Gorana Hadžiče.
http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/PrintArticle/1102-rajko-dolece.. A celá řada dalších.

Mimoto. Kupř: barevné revoluce v satelitních státech bývalého SSSR. Existuje celá řada zahraničních publikací, které poukazují na skutečnost, že byly řízené a financované ze zahraničí, především Sorosovou nadací. Také je dobré vědět, kde studoval prezident Gruzie Saakašvili a exprezident Ukrajiny Juščenko. Máme tedy dvě možnosti. Buď věřit oficiálním výkladům, nebo pochybovat a srovnávat. A to zatím je dovoleno.

255115

13.10.2011 10:33

O morálce v tržním hospodářství

Nechme hovořit vlivné politiky Západu.

quido2 81.?.?.?

Zbygniew Brzezinski: Kdo ovládne Euroásii,bude ovládat svět".

Profesor John Beddington ve své studii píše: Likvidace Slovanů musí být provedena na vědeckém základě a mnohem důrazněji než během WWII.

Tedy známé: Drang nach Osten - se nemění. Potvrzuje to i prognóza vývoje příštích desetiletí zpracovaná Střediskem bezpečnostní politiky Univerzity Karlovy, která byla zveřejněna v týdeníku EURO,tuším počátkem roku 2006. Mimo jiné se zde praví. Krátce před rokem 2010 padne- za použití zbraní- režim v Bělorusku. Tato prognóze byla zveřejněna před volbami prezidenta Běloruska. Volby se konaly 20.3.2006. To, že tato prognóza týkající se Běloruska nevyšla je pouze jedna prohraná bitva. Válčí se dál ale jinak, vědečtěji, jak píše prof. Beddington.

255095

11.10.2011 09:33

Romney vyzývá ke století americké nadvlády

RE: Ja jsem ten projev slysel v primem prenosu na CNN

quido2 81.?.?.?

Vážený pane p.125,
souhlasím s vaším komentářem. Lidstvo je dlouhodobě skrze masmédia manipulováno a mateno. Právě začíná dozrávat sklizeň. To ale ještě nejsou žně. Ty jsou před námi.Bohužel, na toto gansterské vedení doplatí celé lidstvo. Příčina a následek. To jsou neúprosné zákony platné v tomto hmotném světě. Přesto vidím světlo na konci tunelu.

254980

10.10.2011 10:57

Romney vyzývá ke století americké nadvlády

RE: Ja jsem ten projev slysel v primem prenosu na CNN

quido2 81.?.?.?

Vážení mistři falše. Původní, mnou postovaný web je anglicky mluvené vídeo s českými titulky. Je to přehledná hostorie od VFR a přes obě světové války až do současnosti. O žádném UFO zde není ani tuchu. Tedy končím výrokem ze známého vtipu: Po pachatelích nezbylo ani tuchy, zůstal jen puch a znak černé ruky.

254933

10.10.2011 10:01

Romney vyzývá ke století americké nadvlády

RE: Ja jsem ten projev slysel v primem prenosu na CNN

quido2 81.?.?.?

Pokud se někomu bude zdát vaše odsouzení morální úrovně a způsobu aplikace americké politiky ve světě příkré a laické a s váš výrok odsoudí, může porovnávat na http://ee.dunres.sk/clanky.php?id=225 Video má české titulky. Ve skutečnosti je to ještě děsivější než píšete.

254928

08.10.2011 09:46

Novinky v očkování

RE: Smrtelné nemoci a pandemie za pouhých 20let,

quido2 81.?.?.?

První behaviorální vědecké výzkumy byly provedeny již v roce 1882 v Anglii. Panovala čilá výměna vědeckých poznatků mezi vědci Německa a Anglie. V Německu,v Ústavu císaře Viléma byly objeveny materiály, ve kterých byla popsána metoda lékařských a psychiatrických technik, které měly spojitost s metodou ovládání mysli.

Roku 1921 byl v Londýně založen Tavistokův ústav lidských vztahů, který měl za úkol zkoumat "kritický bod člověka". Roku 1932 němečtí vědci zintenzívnili vědecké výzkumy v oblasti neuropsychologie, parapsychologie a mnohageneračního okultizmu. Přičemž ředitelem Tavistokova ústavu se stal německý psycholog Kurt Lewin.

Není tedy pochyb o tom, že Anglie a Německo jako první země, spolupracovaly ve výměně myšlenek v oblasti eugeniky-oboru "vylepšování lidského druhu" skrze ovládání dědičných faktorů při hledání partnerů. Tento svazek byl utužen prostřednictvím řádu Zlatý úsvit, tajného společenství, které se skládalo z mnoha vysoce postavených představitelů nacistické strany a britské aristokracie. Podrobněji o tom pojednává kniha Al Hidell/Joan d, Arc s názvem Konspirační čítanka.

Během 2.sv.války pokračovaly velkou intenzitou behaviorální pokusy na zajatcích, děti nevyjímaje. Při bližším seznámení běhá člověku mráz po zádech.

Po 2.sv.válce se těžiště výzkumu přesouvá do USA. Včetně přesunu všech předních německých a italských fašistických vědců- viz akci PAPERCLIP. Tito vědci pokračovali na bázi nacistického dědictví. Kupř:vysoce propracovaná metoda ovládání mysli na bázi traumat, známá pod jménem MONARCH, jako součást MK-ULTRA tuto metodu převzala CIA.

Také Martin Herzán ve své knize Totalitní světovláda popisuje vědecké programy na ovládání lidské mysli a behaviorální pokusy na lidech. Je to zcela šokující a skoro neuvěřitelné čtení. Viz str.101 LIDE PROVLÁDNÍ A TI ODSOUZENÍ. Martin Herzán také píše: Ve Velké Británii se ročně ztratí kolem 5 000 lidí, v USA je to strašlivé číslo. Statistika se týká jen dětí. Poslouchejte dobře- v USA se každý den ztratí neuvěřitelných 2 300 dětí, to je téměř milion dětí ročně a připočteme-li k tomu dospělé, lze si jen dávat ruce do tváří- atd.

A že to vlivní lidé v USA myslí vážne svědčí projev profesora Delgáda, který přednesl v r.1974 před kongresem USA:
Pro politické ovládání naší společnosti potřebujeme program psychických operací. Jeho účelem je ovládání mysli. Každého, kdo se odchýlí od dané normy, lze operačně zohavit..... Člověk nemá právo vyvíjet si svou vlastní mysl..... Jednoho dne budou elektrickou stimulací mozku řízeny celé armády i generálové. A v těchto názorech není osamocen. Podobně se vyjářil i Zbygniew Bezeziski. To ale nebudu již uvádět. Myslím si, že to stačí.

254777

07.10.2011 15:06

Novinky v očkování

RE: Smrtelné nemoci a pandemie za pouhých 20let,

quido2 81.?.?.?

I já vás zdravím pane Kysučan,

zmiňujete se o kódovaných informacích které se navzdory chemtrails dostávají do mozků lidí. Ano, ale pouze někteří z nás jsou schopni úspěšně zpochybnit, nebo i vyvrátit oficiální pravdy, které jsou ve skutečnosti nepravdami.

Příkladem je prasečí chřipka. Díky odpovědným českým profesionálům v oblasti virových onemocnění, dále díky statečné rakouské novinářce Jane Burgemaster (pravděpodobně jsem napsal její jméno nesprávně), a v poslední řadě i smrtí pokusných fretek, které test nepřežily, jsme se dozvěděli pravdu. Skončilo to spálením očkovací vakcíny (pokud se dobře pamatuji tak v ČR za 350 mil kč). A přesto je ticho po pěšině. Takto se projevuje faktická moc. Nicméně, o výsledku konečné bitvy je již rozhodnuto. No pasarán!!! Oni o tom ale ještě neví.

254741

06.10.2011 14:53

Novinky v očkování

Smrtelné nemoci a pandemie za pouhých 20let,

quido2 81.?.?.?

a to od roku 1976-2005, dávají tušit,že je něco snilého ve státě dánském. Historie nezaznamenala, nezná takový masový nárůst nemocí a pandemií v tak krátkém časovém období.

Rok 1976: Ebola, nová nemoc, která se objevila v Zaire. Nejnebezpečnější virus s jakým se kdy lidstvo setkalo.

Rok 1980: AIDS- Nové virové onemocnění, které způsobuje selhání imunitního systému. První příznaky této nemoci se objevily v Africe a několik případů v USA.

Rok 1986: BSE (bovinní spongiformní encefalopatie) nemoc šílených krav. Objevuje se roku 1986 v Anglii. Je způsobeno priony (nakažené prionové bílkoviny vyskytující se v nervových buňkách nakažených zvířat) vědomě vloženýmch do potravního řetězce člověka, skrze maso býložravců, krmených masem a kostmi chcíplých hospodářských zvířat- (masokostní moučka.) V Anglii pak ještě mořskými živočichy. Je vysloveno podezření, že se v případě BSE jedná o laboratorní mutaci nemoci Kuru-Kuru.

Rok 1983-4: Epidemie ptačí chřipky v USA H5N2

Rok 1986: Virová chřipka v New Yorku-USA.

Rok 2003-4: Kuřecí mor v Asii. Později nazvaný ptačí chřipka.

Rok 1998-9: SARS Těžké respirační onemocnění.

Rok 1993: Opět ptačí chřipka v Asii. Tento rok se opět hovoří o nemoci "šílených krav". Epidemie se poprvé objevila v Anglii. Choroba napadá mozek dobytka. Maso nakaženého dobytka se nadále prodává a umírají první lidé.

Rok 2004: Internetové noviny vyhrožují další masovou epidemií prostřednictvím smrtícího chřipkového viru.
22.října 2004 Metro,ČTK USA. Odborníci se obávají náhodného úniku smrtícího chřipkového viru (zřejmě uměle vyvinutého) z roku 1918, který tehdy zabil přes 40 milionů lidí.

29.října 2004 ČTK TV NOVA, PRIMA:
V Liběšicích se objevuje agresivní meningokok. Umírají první děti a nejohroženější skupinou jsou dívky a mladí muži do 25 let.
Tento vir byl do ČSR přivezen z Kanady v roce 1993. A to ke studijním účelům. Při převozu se ale na 14 dní beze stopy stratil. Mluvčí ČSD nebyl schopen podat logickou informaci kde se tento agresivní meningokok v té době nacházel.

Připomeňme si ještě tak zvanou prasečí chřipku, jejíž historii jistě znáte.

254643

06.10.2011 12:22

Kdo krade nejvíc?

RE: Ztráta hodnot a klinická smrt morálky

quido2 81.?.?.?

Pane Karle,

dotkl jste se procesu který se týká způsobů ovlivňování lidské mysli. Je to právě nesprávně vedená mysl, která umožňuje a dovoluje, jak píšete: patologickým jedincům vysát národ a nechat ho na pospas rozkladu.

V současné době existuje technologie na ovlivňování vědomí člověka, prostřednictvím přímého vstupu do něj. Laická veřejnost má neúplné a možné i úmyslně zmatené informace. Technologie má údajně dvě polarity. Tu, jak získat naprostou kontrolu nad populací na Zemi a druhou, která má napojení na informační pole, nepřístupné běžnému stavu vědomí. Tato pole představují informační vrstvu, ovládanou typem inteligence, o kterém mají pouze jedinci přsnější představu.

Naše vědomí má ve vrstvách pod námi (zvířata, rostliny, hmota), "také vrstvy nad námi", které si světská moc formulovala do volného výkladu duchovní nauky.

Materiaklistická věda se přes všechny obdivuhodné úspěhy poslední doby opět mýlí. Na tyto experimenty doplatí celé lidstvo. Jak tomu předejít? To je možné pouze za předpokladu, že získáme poznání o existenci duchovní částečky v těle. Materialistická věda nerozvíjí a bez důkazů popírá existenci duše v těle a není schopna tuto skutečnost pochopit. Materialisté jsou svým způsobem druh fanatiků, kteří svou spekulativní filozofii vydávají za vědu. Ve skutečnosti však postrádají duchovní poznání. A není to nic nového pod sluncem. Analytické popisy minulých věků, které popisuje Šrímad-bhágavatam, jsou téměř shodné se současností.

Zdraví Quido

[smích]

254632

Pane abc 188,

debaty o duchovní vědě a náboženství nejsou na těchto stránkách vítané. Já to respektuju a proto se omezím na zkrácené vysvětlení.

Co je správné a nesprávné a co je životu smrtelně nebezpečné, je analyticky vysvětleno ve védské literatuře. Zkráceně, na co sáhl lidský intelekt, co změnil v textech původní duchovní nauky, je osudová chyba. Následkům se nemůžeme vyhnout. Např.: védská duchovní nauka rozděluje společnost na čtyři společenské třídy neboli kasty a současný hinduizmus jich má přes třicet. Podobné je to se všemi sektami, kterých je přes 20 000 a vznikají stále nové a mimoto vzniká také zcela matoucí a mnohdy doslova jedovatá literatura. Viz kupř.: Poselství lidstvu I. a II
Availabel from Universal link: "The VOICE FROM HEAVEN" "BORUP SPIRITUAL SCHOOL", a jsou ještě daleko horší, nebezpečnější, tak zvané duchovní nauky.

Lidé jsou soustavně a úmyslně mateni a to i skrze různé výklady duchovní nauky. Přitom je tato lstivá metodika vydávána za náboženskou svobodu.

Na druhé straně. Vím, že mnohým upřímně věřícím a hledajícím lidským bytostem, je víra a náboženství ve kterém byli vychováni životodárnou energií, která jim pomáhá překonat mnohé životní překážky a činí je lidmi. Což nemůžeme říci o celé vrstvě lidí, kteří propagují incest, zoofílii a zcela zrůdné alternativní metody sexuálního chování. Není tedy dobré ani totalitní chování, zákazy v tomto případě nepomáhají, naopak škodí. Do budoucna je to tedy forma inteligentní vědecké osvěty.

Osobně z vašich příspěvků mám dobrý pocit a jsem přesvědčen, že jste inteligentní a slušný člověk. V této věci se však nejedná o vaši osobnost, ale o daleko vážnější věci. Současná světová společnost se nachází na osudové křižovatce. Změny budou bolestné a dalekosáhlé.

Zdraví Quido [smích]

254202

Literatura Vedánty je dostupná v češtině na této adrese:
BBT,P.O.Box 101
152 00 Praha 8
nebo:
ISKCON
Centrum pro védská studia,
Lužce 48
Karlštejn 267 18
tel: 311 516 558, mobil 736 107 009

Slovem veda se myslí veškerá védská literatura:čtyři Védy, 18 Purán, Upanišády a Vedánta sútra. Upanišády tvoří filozofickou část a je jich 108.

Čtyři Védy a jejich šest doplňků, Vedánta sútra, knihy o logice, knihy o náboženství a Purány tvoří 14 druhů učebnic určených pro vyšší vzdělání. Kalpa-sútry a Mímánsá-sútry jsou určeny ke studiu obětních metod. Mimo těchto základních autoritativních knih existuje velké množství navazující duchovní nauky, kterou sepsali mocní rišiové. Pozoruhodné jsou dlouhodobé předpovědi vývoje na této planetě, které se postupně naplňují dle předpovědí. Uvědomme si, že tato literatura je stará přes 5000 let.

Jak vidíte literatura Vedánty je velmi rozsáhlá. Nezasvěcený zájemce může být snadno zmaten. Přesto mě udivuje, jak duchovně mělká je tato doba o čemž svědčí přes 20 000 sekt a sektiček a pět velkých náboženství. Kupř: Svědkové Jehovy. Dle Wikipedie je to náboženská společnost, která vznikla v USA v 70 a 80 letech 19 století z protestantského apokaliptického adventistického hnutí. Po Argamedonu slibuje 144 000 duchem pomazaných křesťanů Boží Království.

Jak vidíte, v USA mimo vývozu demokracie pečují i o náš duchovní růst. Takže já se z přesvědčení a také díky částečnému poznání, držím tisíciletími ověřené literatury Vedánty, která mimo jiné stanoví, že: Silný sklon ke smyslovému požitku je příčinou obdržení hmotného těla. Bez úplného poznání není možné být od hmotného požitku odpoutaný a bez odpoutanosti není živá bytost schopna osvobození.

Současná civilizace se svou konzumní filozofií smyslového požitku se ubírá zcela opačným směrem. Vy hovoříte o krizi morálky a odpočítávání. Koroze kulturního dědictví si všímá i náš pan prezident a hlava katolické církve v Čechách. Po zkušenostech s privatizací je to úsměvné. Přesto je to lepší než zlomyslné lhaní a matení občanů.

254151

Objektivní vyhodnocení akademického blábolu Vojty. Dtto na příspěvek pana Oldis 81. Pokud bychom jejich myšlenky uznaly za objektivní a hodné zájmu, odsoudili bychom mnohé a bezesporu inteligentní osobnosti, kteří komentují a známkují článek. V současné době je toto skoré 191 příspěvků a výsledná známka =1.1

Pokud se jedná o odkopání, zajímalo by mě, odkud jste čerpal poznání pro svoji filozofii? Nemusíte mi odpovídat, pokud považujete tuto otázku za dotěrnou.

Na druhé straně. Přímo před očima máme nadčasovou literaturu Vedánty, která v budoucích letech bude předmětem vážného vědeckého zájmu a výzkumu. Především proto, že ukazuje lidstvu cestu vývoje, nikoli pouze přežití civilizace. Rokem 2012 civilizace této planety nekončí.

Vedánta obsahuje usměrňující pravidla poznání, která se vztahují na nauky sociální, politické, náboženské, hospodářské, vojenské, lékařské, chemické, fyzikální a metafyzické, jakožto na vše, co je nutné k uchování těla a duše pohromadě. Nejdůležitější je však jejich nauka o duchovní realizaci. Není pochyby o tom, že současný společenský model a konzumní filozofie, jde opačnou cestou proti filozofii Vedánty. A výsledky tohoto společenského modelu jsou před námi. Pokud chce lidstvo přežít, musí je vyřešit. Také bychom si měli uvědomit, že tato literatura je nejstarší na této planetě. To je v současné době spolehlivě, chcete-li vědecky - ověřené.

254142

24.09.2011 01:03

O „spoluautorech“ druhé světové války

RE: Žukov brečel, že mu chybělo 32 000 tanků, Tuchačevskij jich chtěl

quido2 81.?.?.?

Píšete: Stalina kdosi chlácholil . Dřív řídil. Ztráty 3,5 milionu vojáků za půl roku války se nedají přehlédnout. Je to ověřený fakt. Ztráty civilistů nejsou doposud přesně vyčíslené. Udává se číslo 10-15 milionů. I kdyby to byla spodní desetimilionová hranice, jsou to stále hrozné ztráty. Takto uboze vést válku? Co když to byl zákeřný úmysl o kterém doposud nevíme? Vždyt nemůžeme najít ani konsenzus na 9/11. Počkám si tedy co přinese nově zpracovaná historie. Jsou to právě Němci a Rusové a nikdo jiný, kteří mohou celou historii objasnit. Pokud bude politická vůle.

253856

23.09.2011 19:06

O „spoluautorech“ druhé světové války

RE: Není nad pamětníky, hlavně že ty německé tanky byly odlévané ...

quido2 81.?.?.?

Píšete: různí upravovači to nemají lehké. To proto, že jsou mezi námi starší ročníky nebo i pamětníci. Pokud se však podíváte na vývoj některých odborných webů, je cítit pokračující orální zpochybnování či upravené zdůvodňování, dříve jasně doložených faktů. A pokud bude tento trend pokračovat, tak za 15-20 let bude historie celkově přepsána, jak je plánováno. Strategické změny mají být dosaženy na úkor Slovanů.

253829

23.09.2011 10:24

O „spoluautorech“ druhé světové války

RE: Ervín Vás náhodou prokoukl dokonale, propagandisto ...

quido2 81.?.?.?

Vaše věta: Stalin opravdu vyvraždil (hlavně na vyšších postech) neschopné, leč zasloužilé soudruhy, převážně čekisty v uniformách, vojenské právníky apod

Já netvrdím, že udávané počty ze sovětské éry jsou přesné. Určitě ale nám pravdu nesdělí slovenští nebo západní historikové. Proto se také zpracovává v Rusku (společně s německými historiky) nová historie, která by měla být objektivní.

Vadí mi ale lidský, etický kodex. Stalin jako vůdce bankovních a vlakových lupičů věděl, že pouze mrtví jsou bezpečně eliminováni. A také víme, že to nebyly pouze vraždy vojáků, ale že tyto zrůdné metody aplikoval i na civilisty celoplošně v celém SSSR. A kdo obhajuje, nebo se snaží omlouvat tyto satanské způsoby likvidace, je lidský ubožák. Říkám lidský, protože ani zvířata v boji o existenci nejsou tak odporná.

K vašemu rozhořčení nad výpovědí generála Vlasova opisuji část, kterou jsem přečetl na http://www.palba.cz
Na německý útok nebyla RA připravena. Bez ohledu na všechny zprávy o německých přípravách nikdo v SSSR nevěřil v možnost německého útoku. Obranná opatření se naprosto zanedbávala. Tato skutečnost spolu s "idiotickým velením", byla příčinou prvních velkých neúspěchů.

Takže: nejprve čistky, potom se naprosto zanedbávala obranná opatření, přesto, že byl Stalin podrobně informovám sovětskou kontrarozvědkou o přesunech divizí Vehrmachtu z Balkánu a jejich soustřeďování na hranicích SSSR. V té době evropské zbrojovky pracovaly pro Wehrmacht a kvetl obchod s USA. Mimoto sovětské jednotky byly nedozbrojené, scházely 2/5 až jedna polovina výzbroje. V týlu, především na nádražích panoval velký zmatek. To jsou milý pane fakta.

Po napadení SSSR se ruská fronta rozpadla do jednotlivých kotlů, ze kterých nebylo úniku. Bylo to idiotické velení, které je zodpovědné za obrovské ztráty 3,5 milionů sovětských vojáků v počátku války. Následně, za půl roku stál Wehrmacht před Moskvou. Kdo je tedy schopný a neschopný jde vidět na tomto výsledku a ne na vašem hodnocení.

253789

22.09.2011 09:37

O „spoluautorech“ druhé světové války

RE: Co takhle držet se chvíli faktů?

quido2 81.?.?.?

Souhlasím s vámi paní Lin,

a je známo, že Žukov se nikdy nesmál. Byl si vědom té hrůzy, té duchovní a společenské tmy, která zahalila celé Rusko. Poprvé se začal usmívat až po porážce Berlína. Vojáci jej milovali a skládali o něm písně. Byl to také Žukov, který se vzepřel Stalinovi, když stál Wehrmacht před Moskvou, přesto, že dobře věděl, jak naložil Stalin s jeho předchůdci.

Naproti tomu se objevují články, ve kterých je Žukov označen za masového vraha, za toho, který vraždil rudoarmějce a jejich rodiny. Ubožáci co tyto pamflety píšou si jsou vědomi, že opakovaná lež se stává pravdou. Historie má být kompletně přepracována a strategické změny májí být dosaženy na úkor Slovanů. Proto taková aktivita různých šašků, amatérů a užitečných idiotů včetně úkolovaných historiků.

Takové jsou plány do budoucna. A jsou pojmenovány v různých prognózách. Kupř. anglický profesor John Beddington píše, že Hitler zpackal genocidu na východě, která v budoucnu musí být provedena více vědečtěji. A když se seznámíme s podrobnou prognózou vývoje příštích desetiletí, zpracovanou Střediskem bezpečnostní politiky Univerzity Karlovy, tak vidíme zcela jasně, že na myšlenky a učení prof. Beddingtona tato prognóza navazuje. Můžeme se v ní dočíst, že v poměrně krátké budoucnosti Rusko přestane jako vlivná země existovat, bude eliminováno.

Mějte se hezky, zdraví Quido. [smích]

253753

21.09.2011 13:59

O „spoluautorech“ druhé světové války

RE: síla není v jednoduchosti,

quido2 81.?.?.?

Aspoň že uznáváte, že Stalin byl zrůda. Píšete: že tímto krutým činem zbavil armádu neschopných bývalých dobrodruhů z NKVD a aparátčíků v armádě To je milý pane sprostá lež. Stalin vyvraždil především schopné důstojníky. Pokud se jedná o ty neschopné, jak píšete, mohli mnohem lépe posloužit jako otroci v dolech, což měl Stalin perfektně zařízené pro statisíce Rusů. A noví otroci byli vždy vítaní, nebyli ještě opotřebovaní.

Když myslíte, že jsem se vám odhalil a používám triky, tak si poslušte. Já to vidím obráceně. Také jsem analýzu Vlasova o situace na ruské frontě neopsal z plátku, ze kterého vy citujete. Pokud chcete seriozní informace, musíte přečíst velké množství informací a porovnávat. Pozdější, tak zavné studie a analýzy, zláště z této prolhané doby, je třeba soustavně třídit.

Plán napadení SSSR měl název Barbarosa a byl německým velením připraven a podepsán Hitlerem v prosinci 1940. Je to podrobná směrnice k provedení útoku. V té době, ze strany SSSR existovalo pouze memorandum o jehož realizaci mělo být teprve rozhodnuto. SSSR prostě potřeboval minimálně nejméně jeden rok, prakticky nejméně dva roky, aby jeho armáda mohla pomýšlet na útok. Blázen nebo vnitřní nepřítel však na útok pomýšlet mohl.

Dále uvádíte, že SSSR měl 23-26 000 tanků. Podívejme se tedy, co to bylo za tanky. Převažovala řada tanků BT, tj. lehkých tanků.
Nebudu popisovat všechny série a typy. Po BT1 následuje BT2,3,4, atd.

BT2-trup byl snýtován z rovných plechů které vpředu vytvářely pyramidový výběžek, který usnadnoval výhled. Bočnice vany dvoustěnné, mezi stěnami jsou umístěny závěsy na odpružení podvozku. Pancéřování maximální síla 13 mm. Bylo vyrobeno celkem 610 ks.

BT5- Konstrukce podvozku a vany nedoznává belkých změn. Má ale novou věž, ve které je umístěn 45mm kanon. V letech 1933-44 bylo vyrobeno 1621 ks.

BT7- Tank dostává silnější pancéřování-čelní pancíř korby a vany má sílu 20mm, boční stěny 15mm. Celkem v letech 1935-39 bylo vyrobeno 4612 ks.

Následovala série BT8. V letech 1939-40 bylo vyrobeno 788ks. Souhrnně převažovaly lehké tanky, které šlo zničit poměrně snadno.

Stejná situace byla i v letectvu. Původní Rata a další ruské prototypy se nemohly rovnat mesršmitům a dalším německým letadlům. Dokonalejší letadla byla vyráběna a také dokonaleji vycvičení letci, to bylo zavedeno v RA až během války.

253725

21.09.2011 09:55

O „spoluautorech“ druhé světové války

RE: síla není v jednoduchosti,

quido2 81.?.?.?

Milý pane,
pokud se jedná o výzbroj RA, tak v tom máte, mírně řečeno, zmatené a lživé informace. Odpověď najdete na odborných webech.

Píšete: Stalin se svérázným způsobem zbavil neschopných a podívejte se, jací to byli geniální stratégové, kteří dovedli válku do Berlína. O jejich kvalitách není pochyb.

Jste vůbec normální? Copak je zvykem v kterékoli armádě se zbavovat neschopných vraždami? Z toho co píšete se mi chce zvracet. Poslechněte si tedy, co napsal ve své analýze pro německé velení generál Vlasov:

Na německý útok nebyla RA připravena. Nezabezpečení obrany a idiotické velení byly příčinou drtivých počátečních neúspěchů RA. Stalin se prohlašuje za velkého vojevůdce a vyzná se ve všem nejlépe ze všech. Po čistkách je velení RA úplná průměrnost, je mezi nimi několik lepších než ostatní. Timošenko a Vorošilov jsou neschopní, Sapošnikov je starý a unavený, Mereckov je negramotný.

Jsem si jist, že pokud bude pravdivě zpracována zákeřná role Stalina, nebudeme se stačit divit. A také víme, že před tím než byl ilumináty dosazen do vůdčí role, byl znám v USA jako James z Uralu. V té době byl Stalin vůdcem bankovních a vlakových lupičů. Neměl žádné vojevůdcovské kvality a frontě se vyhýbal. Když jednou zamířil v pancéřovaném autě na frontu, tak auto zapadlo a Stalin se okamžitě vrátil do bezpečí. Jaký to byl rozdíl proti generálu Žukovovi.

Schopné velitelské kádry vyrostly během války přímo na bojišti. Rusům se jednalo o holé přežití a byli si toho vědomi. Hold v této válce patří především prostému ruskému vojákovi a že to dokázali svědčí o inteligenci a odolnosti ruského etnika.

Souhrnně - vaše komentáře jsou hloupé a matoucí.

253721

20.09.2011 19:07

O „spoluautorech“ druhé světové války

RE: Polsko malo pred WW2 vsetky predpoklady byt vernym spojencom Nemecka

quido2 81.?.?.?

Člověče, vám není pomoci.

253704

18.09.2011 15:56

O „spoluautorech“ druhé světové války

RE: Polsko malo pred WW2 vsetky predpoklady byt vernym spojencom Nemecka

quido2 81.?.?.?

Tak debilní názor se skoro nehodí komentovat. Přesto odpovím. Po zahájení útoku Wehrmachtu byla ruská fronta rozbita a většina vojáků RA se ocitla v kotlech, ze kterých nebylo úniku. Natož pak, aby bylo možno odvlékat dobytek.

Místa největších kotlů:
Bielastok- 350 000 vojáků
Minsk- 300 000 vojáků
Kijev- 650 000 vojáků
Uman- 100 000 vojáků
Jih a tři kotle: 120 000, 80 000, 75 000 vojáků
Krym- 200 000 vojáků
Charkov- 175 000 vojáků
Smolensk 300 000 + 30 000 vojáků
Bryjansk- 250 000 vojáků
Vjazma- 200 000 vojáků
Demjansk- 100 000 vojáků
Estonsko- 100 000 vojáků

To, že Ukrajinci zpočátku vítali Wehrmach je pravda. Dobře si pamatovali hladomor na Ukrajině ve Stalinově režiji. Spodní hranice obětí tohoto hladomoru je 7 milionů. Wikipedie udává špatné číslo. Je třeba znát souvislosti. Stalin,vůdce bankovních a vlakových lupičů a masový vrah, byl pouhá loutka v režiji skutečně mocných.

Již před útokem na SSSR 22.června 1941, byla známa strategie, která v podstatě sděluje toto: Ať se Němci a Rusové bezohledně mydlí. My, tj.GB a USA, budeme střídavě podporovat jednu i druhou stranu.

Faktický obrat v přístupu USA nastal v roce 1942, kdy Leo T.Growley, vládou ustanovený správce nepřátelského majetku, zabavil na základě zákona o obchodování s nepřítelem veškerý majetek Newyorské banky UBC. Do té doby USA s Hitlerem vesele obchodovala.

253613

18.09.2011 08:32

O „spoluautorech“ druhé světové války

RE: Polsko malo pred WW2 vsetky predpoklady byt vernym spojencom Nemecka

quido2 81.?.?.?

Souhlasím, ale jsem přesvědčen, že nelehký úkol proti strategii vymývání mozků, by měla účinně zaujmout především naše kulturní avantgarda. Je toho mnoho co je před naším zrakem soustavně zkreslováno, historické a kulturní bohatství malých států je postupně, formou výuky nastupujících generací, eliminováno. Občané jsou mateni.

Zdraví Quido [smích]

253595

17.09.2011 20:15

O „spoluautorech“ druhé světové války

RE: Polsko malo pred WW2 vsetky predpoklady byt vernym spojencom Nemecka

quido2 81.?.?.?

Když jsem vás teda potěšil, zbývá mi tedy ještě cosi dodat na adresu užitečných idiotů. V min.příspěvku se zmiňuji o 4000 vypálených vesnic v Rusku a na Ukrajině. Je zdokumentované, že někteří vojáci házeli do těchto studní ruské děti. Všude kolem na kandelárech a stromech viseli oběšencí civilisté. Tak vypadala válka v Rusku a na Ukrajině. No a novodobí užiteční idioti lkají nad zlomkem tohoto utrpení, které postihlo Slovensko po příchodu RA. Asi se za zvěrstva spáchaná v Rusku modlili jejich dobří katoličtí kněží,proto jsou klidní a dokonce nám kážou o morálce.

Je to právě Slovenské národní povstání, které ukázalo, že jsou také jiní Slováci. A to má pro mě a věřímm, že nejen pro mě, velkou cenu. S užitečnými idioty se nehodlám bavit. Oni si ještě užijí. Na pořadu je Maďarsko a především osudová karma. [pláč]

253559

17.09.2011 15:09

O „spoluautorech“ druhé světové války

RE: Polsko malo pred WW2 vsetky predpoklady byt vernym spojencom Nemecka

quido2 81.?.?.?

I já vás zdravím paní Lin

a dovoluji si doplnit váš dobrý komentář aby to měl pán Kysučan ucelenější.

Tedy kdo vlastně v Rusku vládl je zřejmé z porevolučního vývoje. Z 538 nejvýše postavených osob v porevolučním Rusku bylo 442 Židů. Ten zbytek tvořili různé národnosti: 1Čech, 1Maďar, 2Gruzínci, 3Poláci, 3Finové, 10Arménů, 11Němců, 34Lotyšů a pouze 31 Rusů. Lotyšové také tvořili osobní ochranku Lenina.

Také Lenin i Stalin měli židovské předky. Lenin pocházel z rodiny Blank a Stalinův otec byl Žid jménem Gžugašvili. Tedy podle podle našich křesťanských norem byl Stalin Žid.

Rusko nebylo na válku připraveno záměrně. Stalinovy čistky v předvečer války jsou toho důkazem. Mimoto Stalin posunul celou armádu na západ, do prostoru, kde neměla vybudované obranné pozice a ignoroval požadavek zbylých generálů na vybudování nové obranné linie. Mimoto celému ruskému uskupení vojsk na západní hranici scházela 1/5 až 1/2 těžké bojové techniky. Výsledkem bylo, že po napadení postoupil Wehrmacht bez vážnějšího odporu do hloubi Ruska. Bylo vypáleno 4000 vesnic. Ztráty civilistů jsou nejasné, odhadují se na 10-15 milionů. Za pouhého půl roku bylo pobito 3,5 milionů sovětských vojáků a Wehrmacht stál před Moskvou. Tuto dobu přibližuje V.Uškujnik v knize :Kagan a jeho bek.

Rusové stáli před totální porážkou. Proto otevřeli věznice a z bývalých vězňů udělali vojáky. Byl to tak zvaný první sled. Používali se také pro průchod minovými poli. Teprve za tímto prvním sledem následovaly gardové jednotky. Pak následoval třetí sled, který byl tvořen partizány a tím co zbylo. Takže tolik k rozlišování, když se bavíme o úrovni nebo kulturnosti vojáků RA.

Mimoto, slovenské jednotky dobývaly Charkov. Hovořil jsem s bývalým slovenským vojákem, který se bojů o Charkov zůčastnil. Chlubil se mi,jak znásilňovali v Charkově Rusky. Takže nebyl to Rus kdo prvně znásilňoval. Právě proto sem velmi rád, že jsou mezi Slováky lidé, kteří rozlišují mezi užitečnými idioty a slušnými lidmi. Nebyli to slušní lidé, a to je většina Slováků, kteří zatáhli Slovensko do hitlerovské koalice. A na nacionalistickou strunu se hraje bez ustání, toho bychom si my Češi a Slováci, měli být neustále vědomi.

253548

16.09.2011 13:11

„Velký Blízký východ“ a koloniální války

RE: Není důležité,kdo je autorem, ale co říká!

quido2 81.?.?.?

Musím vám poděkovat za vaši věcnost v reakcích na různé exoty. Já na to nemám. Již při přečtení prvních vět se mi chce zvracet.

Zdraví Quido [smích]

253495

16.09.2011 13:01

O „spoluautorech“ druhé světové války

RE: Pokračovanie vojny proti Slovanom...

quido2 81.?.?.?

S vaším komentářem souhlasím. A podotýkám, že strategie "rozděl a panuj" se opírá o stále stejný základ. Rozdělit a rozeštvat jednotlivé národy, aby pak po válečných hrůzách či ekonomickém vysátí došlo k dalšímu kroku, k dokonalejšímu zotročení. Žádnou milost nečekejme. Příkladem jsou i českoslovenští letci kteří nasazovali životy za 2.sv.války. Je hezké, že nám Angličané poslali 302 uren s prstí z hrobů padlých čs.letců. Měli to přece zaplacené ve zlatě, jak odsouhlasil Beneš. Přitom, Angličané nám nezapomněli napočítat i tkaničky do bot, a to i těch letců, které pohřbil oceán. Je to jak píše václavus 84 v reakci na 253411, platit budeme ještě dlouho.

Zdraví Quido [smích]

253494

16.09.2011 12:04

O „spoluautorech“ druhé světové války

RE: Pohádka

quido2 81.?.?.?

Tak to se omlouvám a ulevilo se mi. [smích]

253490

15.09.2011 22:55

O „spoluautorech“ druhé světové války

RE: Polsko malo pred WW2 vsetky predpoklady byt vernym spojencom Nemecka

quido2 81.?.?.?

V Československu přišlo o život po okupaci 1968 něco přes 100 občanů. S Irákem nebo Jugoslávií se to nedá vůbec srovnávat.

Takto vypadaly dny v Iráku po skončení války 9.4.2003:
12.4.2003- V Mosulu po nočních nepokojích 20 mrtvých a 200 zraněných.

15.4.2003- Opět v Mosulu, Američané střílejí do davu. 10 mrtvých a zranění nejsou uvedeni. O pár dnů později je hlášen výbuch skladu munice. 40 mrtvých a mnoho zraněných.
A tak to pokračovalo až do kone roku 2003, v dalších letech takto.

Roky 2004-06:
Zpráva teletextu z 8.8.2004- Bagdád-Zabití 300 členů šiitských milicí vojáky USA není "cvivilizovanou metodou" poválečné obnovy Iráku. V pátek to řekl irácký vícepremiér I.Džaafarí. Moje reakce je negativní.,uvedl na adresu sdělení americké armády a smrti 300 příslušníků milicí.

Zpráva teletextu ze dne 8.9.2004
Falludža-Rozsáhlá vojenská operace proti povstalcům v iráckém městě Fallúdža skončila. Bylo při ní zabito 1000 rebelů a 200 zajato. Oznámil to v sobotu ministr irácké prozatimní vlády pro národní bezpečnost Daúd.

Ve skutečnosti i tato zpráva je cynická lež. Fallúdža byla srovnána se zemí, a to rok a půl po oficiálním ukončení války. Podívejme se tedy jak nám masmédia přibližovala celkové ztráty v Iráku.

Po skončení války byla dne 14.6. 2003 vydána tato zpráva o počtu mrtvých:
Civilních obětí války je 5 534 až 7 207. Tato čísla vyplývají ze studie, kterou vypracovaly skupiny amerických a britských vědců Irag Body Count.

Dne 29.10.2004 to podle studie jedné bagdádské a dvou amerických univerzit zase takto: Od počátku války bylo zabito 100 000 Iráčanů, z toho jedna třetina z oblasti Fallúdže.

Avšak v roce 2006 udávají statistiky až 740 000 mrtvých. A následně v září 2007 gen. Petraues před kongresem USA sděluje, že od roku 2003 bylo v Iráku zabito více jak milion obyvatel.

Počátkem roku 2007 irácká ministrině životního prostředí Narmín Othmán uvedla, že Američané použili při bombardování bomby s ochuzeným uranem, což působí nárůst případů rakoviny. Bylo kontaminováno 350 míst v Iráku a výsledkem je nyní 140 000 případů rakoviny, přičemž každoročně přibývá 7-8 tisíc dalších.

V roce 2007 byla vypracována další statistika počtu mrtvých Iráčanů, která udává číslo 1 320 110

253459

15.09.2011 21:41

O „spoluautorech“ druhé světové války

RE: Pohádka

quido2 81.?.?.?

To jako myslíte vážně? Mě to dřív připadá jak špatný vtip. Tedy ta vaše věta: Proč nezlikvidovat ty parazity jednou pro vždy?

Nejdříve byste musel zlikvidovat, tedy alespoň rozbít, celou strukturu tajných společností. A také legislativu nezávislých mezinárodních norem. Systém tajných společností je diverzifikován do mnoha odnoží, Freemasons, illuminati, Bohemian Grove, Skull and Bones, CFR, RIIA, Bilderberger Group, Trilateral comision a další.
Také bych vám doporučoval si přečíst článek: Příprava nájemných vrahů, který vyšel na http://www.specnaz.cz/index.php?id=35&art=490&l=0&srch=dub - ze dne 12.10.2008

253444

15.09.2011 21:13

O „spoluautorech“ druhé světové války

RE: Pokračovanie vojny proti Slovanom...

quido2 81.?.?.?

Zdravím pán Kysučan,

dobrý postřeh. Tato strategie rozdílné životní úrovně a rozdílné odměny za stejné množtví vykonané práce, je velmi důležitá, především pro udržení stability západní hemisféry.

Pokud se jedná o rozbití slovanských států, o kterých se zmiňujete, je to podobné. Menší celek se snáze ždíme. Dnes jsem četl, že pouze ČR má dluh přesahující 140 mld. kč. To je jako bonus k tomu rozdělení.

253438

14.09.2011 19:39

Je nacionalismus skutečně škodlivý?

RE: Dap

quido2 81.?.?.?

Ovšem ty máš něco navíc, tak bys měl čas od času přispět nějakým krátkým analytickým článkem.

Zdraví Quido [smích]

253353

14.09.2011 07:43

Je nacionalismus skutečně škodlivý?

RE: Ovšem eugenika není teorie o vyjímečnosti rasy,

quido2 81.?.?.?

Tak tak, milý Jane. Nikomu nic nevnucuješ. Na lidské bytosti se v současné době děje nevídaný nátlak, usiluje se o jejich duchovní i společenské vykořenění.

Měj se hezky, zdraví Quido. [smích]

253297

14.09.2011 07:24

Je nacionalismus skutečně škodlivý?

RE: národní hrdost

quido2 81.?.?.?

Píšete,že: Nejsem si jist, jestli víte proč se tak děje, jaký je cíl soudobého rozpadu myšlení.

Je to celý soubor příčin. Něco napovídají metody, kterých užívají ilumináti. Je to způsob ovlivňování lidské mysli a vědomí. Tajemství se skrývá v technologii ovlivňování vědomí prostřednictvím přímého vstupu do něj. Technologie je přístupná pouze špičkám elit a má dvě polarity. Tu jak získat naprostou kontrolu nad populací na Zemi, a druhou, která má napojení na informační pole, nepřístupné běžnému stavu vědomí. Tato pole představují informační vrstvu, ovládanou typem inteligence, o kterém mají pouze jedinci přesnější představu. Zkrátka naše vědomí má ve vrstvách pod námi (zvířata,rostliny,hmota), také "vrstvy nad námi", které si světská moc formulovala do volného výkladu duchovní nauky. A to je ta největší chyba.

253296

13.09.2011 21:48

Je nacionalismus skutečně škodlivý?

RE: Dap

quido2 81.?.?.?

Pokračování:
I otec marxistické ideologie Marx byl satanista. V rituálu černé mše, která se slouží o půlnoci, je vše, co je napsáno v Bibli zavrhnuté. Svatá jména Boha, Ježíše, Marie se čtou pozpátku. Kříž se věší hlavou dolů anebo se po něm šlape. Za oltář slouží tělo nahé ženy. Ukradená hostie z křesťanského chrámu s nápisem "satan",se používá k posměšnému přijímání. Při mši se spaluje Bible. Všichni přítomní slibují, že spáchají všech sedum smrtelných hříchů uvedených v katolickém katechizmu a nikdy nebudou konat žádné dobro. Potom následuje orgie.

Pak tady máme materialistické filozofy,jako třeba profesor Jacgues Monod, který dokonce získal Nobelovu cenu. Tento "filozof" pouze oprášil a opsal teorii, se kterou přišli tisíce let před ním materialističtí filozofové staré Indie, Čarváka a další. Nebo třeba teorie "Karma-mímansá", ta prohlašuje, že svět se točí bez řízení Boha. Říkají, že všechno se děje kvůli chtíči (káma-haitukam) Chtíč působí, že muž je přitahován k ženě a opačně.

Takže milý Jane včil mudruj a měj se hezky. Zdraví Quido [smích] [smích]

253272

13.09.2011 21:29

Je nacionalismus skutečně škodlivý?

RE: Dap

quido2 81.?.?.?

Srdečně tě zdravím Jane,

není se čemu divit, jak píšeš: Průměrný človíček si plete dojmy s pojmy průběžně. Masmédia toto matení laické populace mají přímo v popisu práce. Obyčejný člověk má svých starostí dost aby uhájil svoje místo na slunci, a nemá možnost analýzovat velké množství informací. Nutně je tedy ovlivněn propagandou. V současné době v režiji bezpochyby zkušených a inteligentních profesionálů, viz tvoje rozhovory s panen HHBB. A dále.

Pak tady máme duchovní nauku. Kde se vzalo, tu se vzalo, přes
20 000 sekt a sektiček a k tomu pět velkých náboženství. Včil se v tom vyznej. Ovšem v tomto se vyznat je jednoduché pokud člověk získá skutečné poznání. To velké množství sekt a sektičet je jednoznačně výplodem znečištěného ega člověka. Tyto sekty jsou zcela zbytečné. Prohlašovat jejich existenci za náboženskou svobodu je stejný omyl, jako že homosexuální páry, poté co si dají pusinku a zakoupí děťátko, mohou vychovávat zdravé potomstvo.

I další zavedené duchovní nauky vznikly poměrně nedávno. Kupř.: Rosikruciáni. Ještě před rokem 1598 byl pojem Rosikruciáni neznámý. Počátky tohoto hnutí se datují do roku 1614 v dnešním Německu. Hlavou tohoto spolku měl být jakýsi Christian Rosenkreutz. Teprve v roce 1866 založili Rosikruciáni v Londýně "Vysokou školu metropolitní". A v současné době je k dispozici jejich rozsáhlá litetura, která je zcela zavádějící.

Svědkové Jehovy, je sekta ještě mladšího data vzniku než Rosikruciáni. Tvrdí, že jsou pravým náboženstvím. Ve své knížěčce s názvem: Poznání které vede k věčnému životu, tvrdí,že Bible je vědecky přesná. Podívejme se tedy na některá tvrzení.

Nejstarší část Bible pochází ze 16.století přnl. Je to ještě dříve než se objevila hiduistická Rgveda. Podle nich prý kolem roku 1 300 přnl. To je ovšem naprostý blud, který je v současné době vědecky vyvrácen. Důkazy ve formě artefaktů, základů paláců, zbytků staveb a jiných důkazů, poskytlo starobylé potopené město na dně Arabského moře. Název města je Dváráka. Celá védská literatura včetně Rg-védy je téměř o tisíc let starší, než duchovní nauka křesťanů.

Pak v té knížečce píši, že v době, kdy si většina lidí myslela, že země je plochá, prorok Izajáš o ní mluvil jako o "kruhu" (hebrejsky chug, což zde má význam "koule". Izajáš 40:22
Je to opět polovičaté a nepřesné tvrzení. Ve Vedách je podrobně popsán celé vesmír a čtrnáct planetárních soustav, tisíc let před Izajášem. Písemně zaznamenané Védy uvádí přesné astronomické výpočty o 5 000 let dříve, než si takové výpočty dokázali moderní materialističtí vědci vůbec představit.

Pak tady máme ještě celou řadu fanatických sekt, jako třeba japonská Óm Šinrikjó a víme co provedla v tokijském metru. Nebo třeba Satanisté. I otec marxistické ideologie Marx byl sata...

Automaticky kráceno

253271

13.09.2011 19:28

Je nacionalismus skutečně škodlivý?

RE: Protimluv

quido2 81.?.?.?

Souhlasím. Tak to přesně je . [smích]

253264

13.09.2011 19:17

Je nacionalismus skutečně škodlivý?

RE: národní hrdost

quido2 81.?.?.?

Vážený pane,

ono se nejedná pouze o několik milionů Čechů, ale o Slovany jako celek. Proto je nutné objektivní sebeurčení Slovanů, opírající se o zachované písemné a jiné faktografické materiály, které nestačily hordy cizáků spálit zničit a to především v Rusku. Dosavadní historie dle anglosaských univerzitních zdrojů, týkající se Slovanů, je úmyslný a cynický falzifikát. Slovanské národy, které jsou v současné době v Evropě, mají společný základ.
Slované mají být na co hrdí včetně své řeči, především však na duchovní rozměr prapůvodní slovanské civilizace. To jest hodnoty, kterou současné lidstvo potřebuje k přežití bez apokalypsy.

Kdo má zájem o poznání skutečných dějin Slovanů, musí začít u ruských autorů a z našich třeba Zdeňkem Patrickem ,viz jeho web:
http://smith.wz.cz
Zrovna jeho poslení článek Lebor Gabala Erenn, hovoří k věci.

253262

13.09.2011 09:29

Je nacionalismus skutečně škodlivý?

RE: národní hrdost

quido2 81.?.?.?

Hledat kořínky slov na to asi ani tady nejsou lidi...

Slované mají ohromující historii, která je úmyslně falšována. Také jejich řeč dokazuje, že byli více sjati s přírodou a uměli ji naslouchat. Ku příkladu české slovo cinká a takových slov je víc. Anglosaské jazyky tuto jemnost nemají.

V Rusku se již objevují publikace, které zamlčovanou historii Slovanů popisují. Jedním z těchto autorů je Nikolaj Levašov.
http://leva-net.webdone.cz/products/zamlcena-historie-ruska/
Na internetu jsou zveřejněny tři díly této publikace.

253230

12.09.2011 16:04

9/11 po deseti letech – stále čekám

RE: Jak to tedy bylo doopravdy?

quido2 81.?.?.?

I tak by to nebylo nijak lehké. Nutné by také bylo spolehlivé zázemí, schopné odolat jakémukoli způsobu napadení.

253177

01.09.2011 15:28

Bárta + VV

RE: -

quido2 81.?.?.?

Steve,
ve svém revolučním vývoji jste mě předstihl což je zjevné z vašeho komentáře. Zmiňujete se o korupci, která bude další disciplínou na OH. Co říkáte tomuhle?

OH 2004 v Řecku: Nad Akropolí kroužila vzducholoď vybavená nejmodernějším odposlouchávacím zařízením a jinou technikou. Nebe dále střežila vojenská letadla. Na zemi hlídalo bezpečnost tisíce ozbrojených policistů a také tisíce vojáků. I ČR vyslala do Atén protichemickou jednotku, které podléhaly další chemické jednotky. Mořské hlubiny hlídaly ponorky s nejmodernějším vybavením a na hladině hlídkovaly letadlové a další lodě.

Nevím jestli čtete Védy, ale faktem je, že všechny myšlenky na dosažení štestí pomocí hmotných smyslů stojí na klamném základě. Všechno je jinak. Civilizaci západní hemisféry zvoní umíráček. Bude ale ještě hodně mrtvých.

Zdraví Quido

252355

01.09.2011 10:09

Bárta + VV

RE: -

quido2 81.?.?.?

Zdravím Steve,

je očividné, že procházíte revolučním vývojem. Panzerfaust je mnohem účinnější než flintička, o které jste se zmiňoval při našem dialogu. [smích]

252345

01.09.2011 09:51

Bárta + VV

RE: Dobrý článek, ale neúplný.

quido2 81.?.?.?

Ano, i tak se to dá pojmout, že tedy ve vesmíru nejsme sami. Víte pane Janko, ve Vedách je popsáno čtrnáct planetátních soustav, které existují v našem vesmíru, tj. v galaxii mléčné dráhy. Mimoto existují i jiné vesmíry. Čím víc toho materialistická věda bude vědět, tím více se bude přibližovat k poznání, že mnohé hypotézy, které zplodila, jsou pouhé spekulace. Příkladů omylů vědy je mnoho, z těch nejnovějších vyjímám BOSON. Z článku na
http://czech.ruvr.ru/2011/08/26/55231591.html

Tajemství vzniku vesmíru je i nadále veliké. Hledání záhadného Higgsova bosonu, elementární částice, díky níž se objevila ve vesmíru hmota, nebylo úspěšné. A to znamená nejen, že chybí odpověd na otázku jak vznikl vesmír, ale i že může být fundamentální věda zrevidována.

252344

01.09.2011 09:34

Bárta + VV

RE: Dobrý článek, ale neúplný.

quido2 81.?.?.?

Nebudu zakrývat, že vaše filozofie je mi blízká. Masmédia jsou žíly a cévy kterými proudí krev civilizace. Tato média a zábavní průmysl jsou doslova jedovatá. Souvisí to s faktem, že mysl může způsobit degradaci člověka. Nesprávně vedená mysl je největším zlem. Už jsem tady jednou psal, co ve své knize ČIN napsal americký revolucionář J.Pubin. Smíchali jsme mladost, hudbu, sex, narkotika a duch buřičství se zrádcovstvím a takovéto kombinaci nelze odolat. Dále je zneužívána věda. Dnes už je to celá řada programů, které slouží ke kontrole a další k jeho přímému zotročení nebo selekci. Je proto zákonité, že mnozí se stanou obětí. Tyto programy jsou vyvíjeny aby se později realizovaly. Příkladem je VŘSR v Rusku 1917.

Z 538 nejvýše postavených osob v porevolučním Rusku bylo 442 Židů. Dále 1 Čech, 1 Maďar, 2 Gruzínci, 3 Poláci, 3 Finové, 10 Arménů, 11 Němců, 34 Lotyšů a pouze 31 Rusů. Také si připomeňme, že několik měsíců před začátkem války v Iráku, byla v sousedním Maďarsku připravována exilová vláda, tak zvaný Šalabího národní kongres. Podobný scénář byl připraven i pro Bělorusko. A mohli bychom ve výčtu loutkových vlád dlouho pokračovat.

Pane Kysučan přeji vám přesto pěkný den. Zdraví Quido.

[smích]

252339

31.08.2011 16:58

Bárta + VV

RE: Dobrý článek, ale neúplný.

quido2 81.?.?.?

Takové otázky musíte směrovat na kováře. Oni, pokud vám vůbec odpoví, stejně neodkryjí celou strategii. Já konstatuji to, co je v současné době známé. Prostě ing. Kyselka vedl přípravnou fázi rozluky československé měny za ČSSR. V roce 1993, po rozluce na Českou a Slovenskou republiku byl jmenován zástupcem guvernéra České národní banky ing. Josefa Tošovského. Tyto věci jsou známé.

Jednalo se o rozpad celého komunistického impéria. Pokud chcete znát víc, kupte si knihu Konspirační čítanka All Hidell/Joan d´ Arc

252286

31.08.2011 07:44

Bárta + VV

Dobrý článek, ale neúplný.

quido2 81.?.?.?

Jedná se o moc v Evropě. Proces,jak bude Evropa řízena, začal již v roce 1985 Shengenskou dohodou. To vysvětlují praragrafy 92 až 118. Zde se hovoří o elektronické výstavbě archívů a informacích o občanech. Nejdříve na komunální a později na světové úrovni. Pak jsou tam paragrafy 5,25,29 až 38, kde jsou tříděni občané do kategorií podle rasových,ideologických, rozumových a jiných měřítek.

V roce 1986 v Bavorsku- pokračuje tento program se zaměřením na státní útvary. Ve spolupráci s československými komunisty byla připravována rozluka československé měny na českou a slovenskou. Za ČSSR byl vedením této přípravné fáze pověřen ing. Kyselka, který jak víme po rozpadu republiky působil jako zástupce guvernéra České národní banky.

Je to hra skutečně mocných. Jestliže je Bárta kladný hrdina, tak mu držím palce. Nemá ale žádnou šanci, pokud v centru, tj.v Bruselu - nedojde ke změně strategie.

252258

25.08.2011 09:12

Bátoriáda: z tragédie tragikomedií

RE: Mně už připadáte snad nějak nametení nebo blbí!

quido2 81.?.?.?

Poslyšte Steve, váš humur mě silně ovlivňuje.
Asi se stanu PYOŃIREM

Ale aby nám samotným neujel vlak. Operuje se se strachem a bezmocí obyčejných lidí. Nedávno vyšly na Novinkách.cz články o brněnském gangu (http://www.novinky.cz/krimi/241725-inspekce-proveruje-kauzy-ex..) Cituji větu, která se vztahuje na jednoho člena gangu:
Údajně odkládal některá oznámení a podání vydíraných podnikatelů a občanů,kteří se dostali na mušku policejního gangu. A dále věta o celé skupině: Přičemž organizovaná skupina páchala zločiny už od roku 1998,takže podle informací Práva není vyloučeno, že s gangem spolupracoval ještě někdo další.

Toto je nový fenomén. Policie ve službách soukromých osob. K tomu není třeba co dodávat. Jde z toho opravdu strach. A vím o čem mluvím. Mám osobní zkušenosti.

251814

22.08.2011 10:29

Dopis, který potěšil

RE: Je cas opustit Zvedavce.

quido2 81.?.?.?

Ano, END OF ZIONISM = PEACE.

251579

21.08.2011 09:40

Deflace

RE: Stava se to , co bylo receno pred staletimi a nebo desitkami roku.

quido2 81.?.?.?

Jistě že vám rozumím pane Nohejl. A také rozumím těm, kteří velké množství argumentů, které jste uvedl ve vašich příspěvcích na Zvědavci, ignorují, nebo povýšeně zavrhují. Je to stále stejná strategie manipulace a matení. Přesto přihořívá.

Nedávno jansmith v jednom příspěvku uvedl soubor: Federální rezerva (http://bnw-nwo.wz.cz/conspiracy/fed.htm)
Zde je dokumentováno, že zajetí laické populace v okovech lsti a lži je mocné, zvláště v USA. Na deváté straně zhora uvedeného souboru čtemě: Proč naši předkové bojovali proti FED.
a následuje známý výrok, který je přisuzován Amshellu Rothschildovi, Dejte mi kontrolu nad měnou národa a nebudu se muset starat o to, kdo tvoří zákony!" A o to přesně jde.

Zdraví Quido [smích]

251478

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 110 čtenářů částkou 18 543 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Vážení čtenáři,

Do konce měsíce zbývají tři dny a my máme vybráno jen něco přes polovinu. Zatímco ceny všeho (a platy) rostou, dobrovolné příspěvky na provoz Zvědavce jsou stále menší. Pokud tento trend bude pokračovat, nebudu schopen udržet tento server v provozu. K nemalé radosti těch, kterým je Zvědavec trnem v oku.

Ve zkratce

Nemyslete si, že v Austrálii lidé něčeho stávkováním dosáhli27.09.21 21:28 Austrálie 0

Draze vykoupená výhoda očkování…27.09.21 17:25 Česká republika 2

Česko objedná bez výběrového řízení v Izraeli rakety, které nikdo nepoužívá.27.09.21 16:40 Česká republika 1

Tak se to podařilo. Zeman podepsal. Americká chátra vyšachovala Rusy z dostavby Dukovan. 27.09.21 16:18 Česká republika 5

Reflex má další důkaz, že servilní úředníci píší nezákonná opatření na Babišovo přání27.09.21 15:05 Česká republika 2

Připravujeme žaloby o náhradu újmy za duševní útrapy našich dětí proti hlavní hygieničce-připojte se!27.09.21 14:56 Česká republika 0

Německá volební urna27.09.21 14:44 Německo 2

Kouřením proti coronaviru27.09.21 13:18 Neurčeno 0

Následky rozhodnutí EU dopadne na občany tvrdě již tuto zimu. A tím to bohužel neskončí26.09.21 08:07 Evropská unie 1

Pre tých, ktorí ešte veria na tzv. demo - voľby 25.09.21 22:17 Německo 0

Lékař ze záchranky kandiduje za Volný blok25.09.21 22:00 Česká republika 0

Více než 90% nových případů COVID-19 v Izraeli pochází z řad plně očkovaných osob25.09.21 14:13 Izrael 5

Očkovací teror pro zahraniční studenty25.09.21 10:42 Česká republika 1

Takhle se říká ne tyranii! Australané se postavili proti policejnímu státu24.09.21 18:44 Austrálie 1

35 000 neočkovaných řidičů kamionů bude blokovat od 27. září Itálii24.09.21 18:40 Itálie 1

Klimatičti alarmisté demonstrují v Praze24.09.21 15:45 Česká republika 3

Svědectví lidí po vakcinaci24.09.21 15:00 Izrael 9

Nový návrh zákona by omezil podporu v nezaměstnanosti pro ty, kteří byli propuštěni kvůli odmítnutí očkování24.09.21 11:40 Izrael 0

Patnáctiletý "hoch" ubodal v Sasku o rok starší dívku24.09.21 11:26 Německo 0

Až na konci roku Němci odstaví tři tisíce megawattů v jaderkách24.09.21 09:12 Německo 3

Měnové kurzy

USD
21,74 Kč
Euro
25,42 Kč
Libra
29,80 Kč
Kanadský dolar
17,24 Kč
Australský dolar
15,87 Kč
Švýcarský frank
23,46 Kč
100 japonských jenů
19,55 Kč
Čínský juan
3,37 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
7,10 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,99 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 040,45 Kč
1 unce stříbra
491,40 Kč
Bitcoin
926 119,65 Kč

Poslední aktualizace: 28.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 69 433 979