Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Luxor

Nalezeno 730 příspěveků, 4 různé IP adresy

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

02.05.2012 16:39

Hugo Chavez může prohrát prezidentské volby

RE: Venezuela je nepředstavitelně bohatá země a uživil by ji v podstatě už jen turistický ruch.

Luxor 178.?.?.?

Hestroy, zase se ve mě trapně mýlíte. Pravdu máte jen v tom, že já nenávidím vaši oblíbenou bolševickou ideologii a za relativně nejspravedlivější systém považuji kapitalismus. A nechápu proč mi pořád podsouváte něco co jsem neřekl a snažíte se mne někam zaškatulkovat, dnes dokonce až na Nezvědavce. Levice i pravice jsou pro mě stejná pakáž, já uznávám pouze DFensovo dělení na zmrdy, vohnouty a čestné lidi. A proto si dovolím vás opravit, že Libyi nebombardovali kapitalisti, ale zmrdi. Stejně tak koloniální války nevedli kapitalisti, ale zmrdi. Takže odpověď na vaši poslední otázku zní- ANO, mýlíte se.

268120

02.05.2012 19:20

Hugo Chavez může prohrát prezidentské volby

RE: Venezuela je nepředstavitelně bohatá země a uživil by ji v podstatě už jen turistický ruch.

Luxor 178.?.?.?

Ale neee mě nezatěžujete, kdepak, já čtu rád, už od malička, tak se klidně podělte o svá zjistění, rád si je přečtu. A malou radu k tomu psaní-když jsou vám všechny "ismy" u zadku, tak se s nimi pořád neohánějte. A nikdo vás nenutí psát, že bolševici jsou svině, to já rád udělám za vás.

268130

02.05.2012 19:27

Jak spolu souvisí autismus, neurologické poruchy, vakcíny, GMO, MSG a Aspertamin?

RE: narast chorobnosti svetovej populacie

Luxor 178.?.?.?

Na hrubý pytel se dává hrubá záplata.
Habanovi dávám palec nahoru [mrknutí jedním okem]

268131

03.05.2012 08:43

Za léčebné konopí

RE: Pro a proti

Luxor 195.?.?.?

No, ono to není tak úplně pravda. Máme už přípravek Sativex, ale je smutné, že se THC v léčbě prosazuje velmi obtížně a pomalu.
Jinak článek je perfektní
http://zpravy.idnes.cz/v-cesku-se-smi-uzivat-prvni...

268165

03.05.2012 09:52

Za léčebné konopí

RE: Pro a proti

Luxor 195.?.?.?

Vy máte koukám ve všem zcela jasno. Jakákoli snaha o prodej garantované kvality je špatná, protože to dělají zlé bigfarmy. Já osobně bych raději koupil kvalitní farmapřípravek z přírodní marihuany než mít na balkoně zahradictví a v obýváku to sušit, louhovat a vyrábět masti. Beru Sativex jako první vlaštovku. Čím víc přípravků bude, tím bude levnější.

Pár dotazů:
- Jak víte, že je Sativex šmejd ? Doložte seriozně vaše srovnání.
- Jak poznáte tu opravdovou léčivou marihuanu ?
- Z čeho soudíte, že výrobce Sativexu je velká zlá bifarma ?

268177

03.05.2012 10:23

Za léčebné konopí

RE: Pro a proti

Luxor 195.?.?.?

Takže shrnuto a podtrženo víte úplný hovno, ale jste chytrej jak rádio Jerevan

268184

03.05.2012 10:32

Jak spolu souvisí autismus, neurologické poruchy, vakcíny, GMO, MSG a Aspertamin?

RE: narast chorobnosti svetovej populacie

Luxor 195.?.?.?

Jste ještě větší ubožák než jsem si myslel. Děkujte si jak chcete a můžete si k tomu i zazpívat, pěkně po vašem:
Tmy vláda je svržena,
zář rudá zalila
povodeň dělnických mas,
jen dál, rudí námořníci,
přiložte pušky k líci,
ať zazní revoluce hlas.
Hali hola, od lodi k lodi,
od fabriky k fabrice jdem,
a s otroky ruku v ruce
prapory revoluce
po celé zemi rozvinem.

268187

03.05.2012 10:55

Jak spolu souvisí autismus, neurologické poruchy, vakcíny, GMO, MSG a Aspertamin?

RE: narast chorobnosti svetovej populacie

Luxor 195.?.?.?

To jsem moc rád. Já věděl, že vás Pochod rudých námořníků potěší. Já bohužel nemohu sloužit, páč hebrejštinu neovládám tak dobře jako vy.

Jistě si dobře vzpomínáte, že jsem ten banner dát chtěl, jenže mě s ním diskutéři poslali do míst kam slunce nesvítí. Napsal jsem tedy alespoň nějaké články o zmrdech z VV, které jsem poslal editorovi. Ten ale bohužel nereagoval, neodepsal mi ani ať si ty texty strčím do prdele. [mrknutí jedním okem]

268191

03.05.2012 12:56

Za léčebné konopí

RE: Pro a proti

Luxor 195.?.?.?

V čem má pravdu ? V tom že radikálně zavrhuje farmaceutickou formu marihuany ? Proč by pacient nemohl mít možnost volby mezi kouřením trávy a tabletkou ? Proč nedopřát farmaceutický přípravek pro lidi, kteří nechtějí být zhulení, ale chtějí mít úlevu od potíží a ještě mít třeba možnost řídit auto ?

268204

03.05.2012 20:58

Za léčebné konopí

RE: Pro a proti

Luxor 178.?.?.?

Nauč se číst blbe. Ukaž mi, kde píši, že farmaceutická forma funguje lépe ? Píši snad někde, že homemade výrobky jsou špatné ? Já jsem pouze konstatoval, že jsem rád za možnost legálního zakoupení přípavku z marihuany. Jednak proto, že vůbec ta možnost je a jednak proto, že má jasně definované množství a je tak sníženo riziko intoxikace. Viděl jsi někdy intoxikovaného člověka marihuanou ty chytrolíne ? Jasně ty toho přece víš dost, tak mi odpověz na otázky, které jsem položil výše. Nebo neznáš odpověď, blbe ? Že by veškeré tvé zkušenosti byly jen vyhulenej mozek ? Já se o problematiku marihuany také zajímám už dlouho, dokonce jsem měl tu čest o této problematice diskutovat s prof.Hanušem, jestli ti ovšem to jméno něco říká, chytrolíne.

268249

04.05.2012 10:41

Za léčebné konopí

RE: Pro a proti

Luxor 178.?.?.?

Souhlas René. Špatně jste mě pochopil, já marihuanu nehaním, já jsem všema deseti za její legalizaci. Já začal s konopím experimentovat ještě za tvrdého bolševika. Poznal jsem druhy neučinné, druhy velmi účinné a druhy, která vás mohou zabít. Řeči o závislosti jsou záměrné desinformace, vždyť protidrogové aktivity jsou tak výnosný bysnys, jen se podívejte kam až to dotáhli zmrdíci jako Bém či Janoušek. Za nejvýznamější riziko užívání konopí považuji vymaštěné zmrdy, kteří zhulení usednou za volant a v deformováném časoprostoru se pokouší najít silnici.
Marihuana je především lék a proto její zakazování považuji za zločin. Co mě ale sere nejvíc je naše udavačská společnost deformovaná bolševikem. I toho autora článku musel nějaký uvědomělý soudruh napráskat policajtům. Takže dokud nebude marihuana v Kocourkově legální (což nebude nikdy), tak jsem vděčný za možnost farmaceutického přípravdu. Znám člověka s progresivní RSkou, kterému už zcela přestala zabírat léčba, poté co začal užívat Sativex se cítí mnohem lépe. Nebudu to rozepisovat, podobný případ jako v článku. Jen tak mimochodem ten nešťastník stále ještě nemá plný invalidní důchod, ale bere to sportovně, chápe totiž, že živit cigoše a nemakačenka je důležitější. Takže až ho příště potkám, tak mu vysvětlím, že je úplně blbej, protože vyhazuje peníze oknem a podporuje zlé, velmi zlé a špatné hypermegagigafarmafirmy. Vysvětlím mu, že musí zvednout svou línou prdel z invalidního vozíku, vzít motyku a pod oknem zasadit konopí, každej den ho zalívat a za půl roku přemluvit své slaboučké a deformované ruce aby sebraly síly ke sklizni, sušení, louhování a vyrobě mastí. Kromě toho se musí každý den modlit, aby ho nějaký místní člen lidových milicí nenapráskal na pendrekárně.

Zde je názor špičkového odborníka a člověka, kterého si velmi vážím
http://blisty.cz/art/42801.html

268291

04.05.2012 19:17

Za léčebné konopí

RE: Pro a proti

Luxor 178.?.?.?

Jako vždy se mýlíš tupounku. Kdyby ve společnosti tvořili majoritu inteligentní a čestní lidé jako Luxor, Jean, René či Dub, tak by republika vypadala úplně jinak. Kocourkov dělá z republiky právě majorita tupého lumpenproletariátu tvořená lidmi jako je prostoduchá a negramotná šestačtyřicítka.

268317

04.05.2012 19:22

Za léčebné konopí

RE: Pro a proti

Luxor 178.?.?.?

Díky za opravu odkazu.

S tou sviňskou trávou jsem se setkal za bolševika já a ještě jeden kamarád. Nevím co to bylo, ale místo pohody dělala peklo. Tradovalo se, že to tajně rozšiřují STBáci, že to nějak ozařují či upravují, ale myslím, že to byly jen legendy.

A dík za tip na pěstování ve skříni, to mě fakt nenapadlo.

268320

04.05.2012 21:00

Za léčebné konopí

RE: Pro a proti

Luxor 178.?.?.?

Co to plácáš ty sráči ?
Fascinuje mě, že nejvíc zlých, jedovatých slin tady na mě vždy plivou anonymové, kteří se ausgerechnet zrovínka poprvé přihlásili na Zvědavce, aby si zákeřně kopli do Luxora. Řekl bych, že se za touto plejádou zmrdů skrývá jen jedna osoba, která se mi, pod rouškou anonymity,takto podle mstí. Asi i tuším kdo jsi ty ubohý, zaprclý anonyme

268334

04.05.2012 22:05

Za léčebné konopí

RE: Pro a proti

Luxor 178.?.?.?

S inteligentním diskutérem rád pokecám. Ale se zmrdy ne, je to ztráta času. Až se neučíš číst a chápat psané slovo, tak to možná přehodnotím. Do té doby Bye

A od teď přestávám reagovat na anonymní zmrdečky, kteří se registrují jen pro rozesírání diskuse. A také na jednoho konkrétního bolševického zmrdečka, který by rád tlachal, ale došel mu kredit free příspěvků, tak to zkouší přes anonymizér.

268339

05.05.2012 11:01

Za léčebné konopí

RE: Pro a proti

Luxor 178.?.?.?

Takový gejzír lidské hlouposti a závisti ani nemá smysl komentovat. Čím větší hlupák, tím větší potřeba komentovat každý příspěvek, jako např.tupounek 46- expert "nafšecko". Tvou mysl zcela ovládá zloba, závist a bolševické rovnostářství...

268378

05.05.2012 12:47

Za léčebné konopí

RE: Pro a proti

Luxor 178.?.?.?

Díky za vaše slova příteli. Máte pravdu, diskuse s tupouny je ztrátou času.
Já marihuaně věřím. Ale ve smyslu "východním", kde se konopí nekouří, ale užívá perorálně a zevně. Na západě a obzvláště v postbolševickém Kocourkově je konopí módní vlna a kdo nehulí, tak není ani "free" ani "cool" a už vůbec ne "in" .
Já jsem vlastně před x-lety také první seznámení realizoval formou kouření, ani nevím proč, byl to nějaký vzdor proti zakázanému, doba hippíků. Ještě před asi 15 lety jsem si vyjímečně zakouřil, ale lákalo mě to čím dál méně. To otupělé myšlení, kdy si člověk připadá jako vysmátý idiot, mi začalo být strašně nepříjemné. Teď užívám trávu výhradně jako lék, především k léčbě kožních eflorescencí a mohu potvrdit, že opravdu neznám nic lepšího na svědivá zarudnutí po bodnutí hmyzem, afty, herpes- potírám olejíčkem Cannaderm od velmi zlé a špatné kapitalobighyperfarmafirmy za lichvářsko-zlodějsko-kapitalistických 60kč a funguje opravdu výborně.

268384

07.05.2012 09:35

Za léčebné konopí

RE: Pro a proti

Luxor 195.?.?.?

Pěkné povídání René. Ale ten pocit, že mozek jede na plný výkon je jen falešná iluze. Mozek možná jede na plný výkon, ale vnímání je jaksi posunuto. Člověku přijdou ohromně chytré, vtipné a důmyslné třeba i stupidní TV reklamy. Je to, jak správně píšete, spíše o tom okouzlení silou prožitku. [smích]

268456

07.05.2012 10:44

Pokus o poučení z minulosti

RE: Moje životní úroveň zase stoupá ...

Luxor 195.?.?.?

Pane Zechario... děkuji, děkuji, děkuji, fakt jsem se pobavil [chechtot]
Prosím pište víc [mrknutí jedním okem]

268458

07.05.2012 22:45

Za léčebné konopí

RE: DROGY a ČLOVEK (?)

Luxor 178.?.?.?

zeptám proč příroda tolik pracující v dynamickém vztahu s minimálníma energiema, tak marnotzratně nakládá s "prázdným prostorem"?
Já si zase kladu otázku o smyslu apoptozy (geneticky naprogramované smrti buněk). Jak to jde dohromady s evoluční teorií ? Lidský organismus by přece měl vést k postupnému zdokonalování a přizpůsobování prostředí... Tak proč už v sobě máme všichni naprogramovanou smrt ?

268474

09.05.2012 10:26

Osvobození Plzně

RE: Žádné vlajky

Luxor 195.?.?.?

Já jednu viděl, na místní základní škole. Ale jinak jsem byl včera totálně zhnusen- utekl jsem z hukotu města za klidem do jedné rekreační oblasti. Procházel jsem se a ze všech stran bylo slyšet jen sekačky, motorové pily, drtičky větví a cirkulárky. Na jedné zahradě si už od rána mládež ožírala držky a měli u toho disco na plné pecky. Měl jsem pocit, že jediný, kdo s úctou vzpomíná na oběti války, jsem já... Je mi smutno

268538

09.05.2012 12:37

Ekvádor 2012

RE: Paní to

Luxor 195.?.?.?

Zdravím pane Leicester. Využiji příležitosti se zeptat znalce poměrů. Který měsíc doporučujete jako optimální k výletu do Ecuadoru ? (s přihlédnutím na co nejpříjemnější klima a minimum turistů )
díky
omluva za offtopic

268546

09.05.2012 13:06

Ekvádor 2012

RE: Paní to

Luxor 195.?.?.?

Děkuji za odpověď. Láká mě hlavně příroda- prales, pobřeží, ale také ty památky. A taky přiznávám... ty nádherné jihoameričanky... to jsou nejkrásnější ženské na světě [smích] . Škoda, že už jsem zadanej [pláč]
Díky

268551

09.05.2012 13:31

Ekvádor 2012

RE: Paní to

Luxor 195.?.?.?

Teda, Steve, vy máte na všechno odpověď [velký smích]
Já ale násilí nerad. Spíše se pokusím partnerce vysvětlit, že by rozšíření naší rodiny o nové prvky měla brát jako multikulturní obohacení [mrknutí jedním okem]

268556

09.05.2012 14:28

Ekvádor 2012

RE: Paní to

Luxor 195.?.?.?

Mnohokrát díky za vyčerpávající odpověď. V takovou vstřícnost jsem ani nedoufal, je to od Vás milé.
Měli jsme jet s partou- kámoš to celé organizoval, ale nakonec to krachlo. Takže teď stojím před dilematem zda jet sám, či vůbec ne. Já totiž „no hablo espanol”. Každopádně jestli pojedu, tak první kam se podívám bude Loja [smích]
Nechci už dál zlobit editora offtopic příspěvky. Takže, když budete tak laskav, tak to video prosím na: mr.cairo@seznam.cz
díky

268562

10.05.2012 08:40

Osvobození Plzně

RE: Žádné vlajky

Luxor 195.?.?.?

Jen totální sociopat může třídit oběti agresora. Já se klaním před všemi, kteří bojovali proti okupantům a je mi jedno jestli to byl rus, amík nebo hotntot. Klaním se před sověty, kteří bojovali proti Němčourům v jejich svatém „boji za lebensraum“, klaním se před čechy co bojovali proti rusákům při jejich zákeřné „internacionální pomoci“, klaním se před palestinci co umírají pod zbraněmi IDF v jejich svatém „boji za boží vyvolenost“

268618

10.05.2012 08:42

Osvobození Plzně

RE: Žádné vlajky

Luxor 195.?.?.?

No tak to mě opravdu nepřekvapuje, ty na to přesně sedíš primitive. Nechápu zvrácenou mentalitu psychopatů, kteří svou nenávist vůči mé osobě, ventilují i v tak pietním tématu jako je poklona obětem války, jen to potvrzuje jaký jsi zmrd

268619

10.05.2012 15:34

Osvobození Plzně

RE: Žádné vlajky

Luxor 195.?.?.?

Tak zkus přemejšlet vopičáku

268652

11.05.2012 07:05

Osvobození Plzně

RE: Žádné vlajky

Luxor 195.?.?.?

No tak to už je teda síla !

Poslední dobou zde nedělám nic jiného, než že odrážím agresivní útoky zdejší bolševické kliky. Už mě to nebaví. Proto jsem se rozhodl, že končím na Zvědavci. Takže přátelé a kamarádi- mějte se fajn. S mnohými z vás mi bylo ctí a velkým potěšením diskutovat
Luxor

268701

15.05.2012 10:37

Osvobození Plzně

RE: Žádné vlajky

Luxor 195.?.?.?

Díky. Taky si říkám, že agresivní primitiv, který píše „plyvat či zvýřata“ mě nemůže rozházet. Ale už toho je moc. Takový gejzír nenávisti co kesudis vypouští, to už je příliš, úplně se mi z toho sevřel žaludek. Nechci se hádat, chci diskutovat, ale přitom se nechci nechat neustále urážet zdejšími komouši.
Každopádně děkuji za Vaši podporu (Erwine ?).
A na rozloučenou :
http://www.youtube.com/watch?v=p4aw6bm4228

268950

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
21,94 Kč
Euro
26,24 Kč
Libra
29,32 Kč
Kanadský dolar
16,92 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,19 Kč
100 japonských jenů
21,02 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,32 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,77 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 153,71 Kč
1 unce stříbra
501,25 Kč
Bitcoin
426 318,99 Kč

Poslední aktualizace: 1.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 56 940 355