Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Luxor

Nalezeno 730 příspěveků, 4 různé IP adresy

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

08.08.2011 19:03

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: HyperPermamegakultura

Luxor 178.?.?.?

Ale Hábéčko, nač hned tolik negativních emocí ? Nač hned tolik urážek a podrážděných nesouvislých reakcí ? Vždyť se tady především přátelsky bavíme ne ? Jakože všichni dohromady, tak nějak normálně a kamarádsky diskutujeme, ne ? Máš s tím snad nějaký problém ? Asi jo, a také asi trochu pomaleji chápeš, takže to zkusím ještě jednou, pomalu a srozumitelně. Jako v čítance do pomocné školy.
Já jsem ve svém příspěvku konstatoval, že hlavní problém zemědělství je přílišné řízení úředníky, tj. byrokracie a nedostatečné ohodnocení. Ty toto konstatování označíš jako pindy a oponuješ tím, že je v nějaké vleku uspořádání, kdy se líhnou nové komise. Takže jinými slovy říkáme totéž. Jenže ty to samozřejmě musíš komentovat slovy o debilitě, parazitech a pindech.
Potom se snažíš oslnit zcela nesouvislým konstatováním, že hospodářství musí být v souladu s prostředím, tedy udržitelné. Gratuluji k objevu, navrhnu tě na nobelovku. Je to jako bych konstatoval, že stolice musí být především pravidelná, jinak vzniknou trávící potíže. Dále je vidět, že jsi trochu zamrzlý, protože uvádíš, že zesměšňuji „udržitelný vyrovnaný systém, respektující prostředí s vědomím, že jsme jeho součástí“. Nechápu jak jsi k tomu došel. Pointa mého příspěvku byla samozřejmě jinde- v dobírání si lidské hlouposti a hamižnosti. Kromě pomalejších jedinců jako ty, to všichni pochopili.
Prosím, pokud se rozhodneš reagovat, tak se snaž mluvit k věci a neodbíhat od tématu.

250217

09.08.2011 00:35

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: HyperPermamegakultura

Luxor 178.?.?.?

Budu-li mít možnost, nejasnosti rád (za sebe) osvětlím.
.

Ano prosím osvětluj a vysvětluj. Moc si tvé nabídky považuji. Pochybuji, že se dozvím něco nového, ale rád si tvůj výklad "Udržitelného života" přečtu. A vem to tak nějak z gruntu.
Mimo jiné by mě zajímalo, zda musím mít k "udržitelnému životu" dredy a šátek s třásněmi ?

250258

09.08.2011 00:48

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: HyperPermamegakultura

Luxor 178.?.?.?

Zdravím kolego. Ne, to my si jen tak jako úplně normálně s panem diskutérem HBčkem tak jako normálně, slušně a kamarádsky diskutujeme.
Na spermakulturu mám stejný názor jako třeba výše pan Moudrostrak. T.j. bezoHHledné oblBBování lidí a odpudivé rýžování na ideálech

250259

09.08.2011 08:18

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: HyperPermamegakultura

Luxor 195.?.?.?

Tak to asi chcípnu hlady, poněvadž dredy si ze zbytků svých vlasů neupletu ani kdybych se rozkrájel.
Poslochejte HBčko, vy hned všechno ženete do extrému. Citlivá a promyšlená zemědělská výroba může fungovat a funguje. Velkostatky prosperovaly, dokonce i některá ta bolševická JZD fungovala. Ono stačí se k potravinám a přírodě chovat s respektem a citem. Permakultura je typický KREP (kopírovaný reálný europrd)
viz: http://www.dfens-cz.com/oldschool/clanek.php?clane....

250277

09.08.2011 08:36

Evropa na kraji propasti

RE: i v kultuře nad propastí

Luxor 195.?.?.?

Aha, takže když se někomu líbí něco, co se nelíbí vám, tak ten člověk je ignorant ? Hmmmm... [oči v sloup]

250280

09.08.2011 10:36

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: HyperPermamegakultura

Luxor 195.?.?.?

Ano vyprázdnit lze každý pojem. Stejně tak obrátit smysl, podsouvat nevyřčené a fikaně překrucovat. Přeborník v tomto umění je jistý pan HHBB. Ale abych se vrátil k tématu, tedy konkrétně se bavíme „o tom co je a co to je, a ne o tom, co to není a nebo co by to teoreticky mohlo být a mohl z toho ten systém udělat.“
V prvé řadě mi nepodsouvej, že bych si neuměl představit život bez průmyslové výroby potravin. To jsem nikdy neřekl. Na jídlo jsem poměrně skromný a nepotřebuji příliš. Když to jenom trochu lze, tak základní potraviny kupuji přímo od producentů. Přečti si pozorněji diskusi- poukazoval jsem pouze na to, že je pro mě samozřejmě pohodlnější si tyto potraviny koupit, než je sám pěstovat.
A k dalšímu tvému tvrzení "Že to někdy fungovalo? Omyl.“ Obdivuji tvoje černobílé vidění světa. Samozřejmě, že to fungovalo, ne všude a ne dokonale, ale fungovalo. Střídaly se plodiny, aby se půda nevyčerpala. Někdy se i nechávala půda rok ležet ladem, aby si „odpočinula“. Udržovaly se meliorační kanály, potůčky, studánky. Zachovávaly se remízky. Víme ?
A když jsi tedy ten zatvrzelý odpůrce průmyslové výroby potravin a propagátor permakultury, tak předpokládám, že jdeš příkladem a zásadně konzumuješ pouze to, co si sám vyprodukuješ. Jak to zvládáš, pohoda ?

250292

09.08.2011 10:47

Řecko propadá panice, čelí změně homérských rozměrů

RE: -

Luxor 195.?.?.?

Možná máte pravdu Vy i Saša. Ze mě trochu mluví nasranost, že kvůli "řeckému životu nad poměry" (já vím že to zní už jako klišé), budu muset Kalousovi platit ještě větší výpalné.

A ono toho je v Řecku víc. např:"problém jednorázového odstupného při odchodu do důchodu. Většina lidí dostane malou sumu deseti až patnácti tisíc eur, ale existují tací, kteří si polepší i o 150 tisíc eur!"

250294

09.08.2011 11:08

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: HyperPermamegakultura

Luxor 195.?.?.?

Mno tak tedy nevím. Lidi od kterých nakupuji já rozhodně nejsou "znásilnění". Naopak mě vítají s úsměvem a dokonce někdy i nabízí donášku až domů. Mají spíše opačný problém- zajištění dostatečného odbytu, protože prodávat domácí mléko dvaceti lidem je nad vodou neudrží. Takže by chtěli více odběratelů a tím se dostáváme kam ... ? [smích]

250301

09.08.2011 15:35

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: HyperPermamegakultura

Luxor 195.?.?.?

ježkovy voči, to snad už ani nemůžete myslet vážně [oči v sloup]

250320

10.08.2011 23:47

Řecká krize: řecký státní dluh je neplatný

RE: Proroctví palmových listů-2

Luxor 195.?.?.?

Kdepak listy, ty už jsou dávno pasé. Původní název v indiánštině "Napalmové proroctví" bylo špatně přeloženo jako "Na palmových listech". O vyplnění tohoto proroctví se postarali vizionářští, stateční, úžasní, odvážní a po všech stránkách dokonalí američtí rambové http://www.geschichteinchronologie.ch/as/vietnam/v...

250447

11.08.2011 00:03

Globální stmívání - opomíjený ekologický horor

RE: CO JE SKUTEČNOU PŘÍČINOU

Luxor 195.?.?.?

Kdo si chce ušetřit 10min času čuměním do monitoru na trhané video s protivným monotonním mručením, tak zde je shrnutí prvního „šokujícího“ videa:
mraky… mraky… střecha a mraky … mraky… kondenzační páry a mraky… mraky… strom a mraky … kondenzační páry a mraky… mraky… mraky … kondenzační páry a mraky… mraky… mraky

250454

11.08.2011 07:24

Homo consensionis – člověk konspirační

1 s hvězdičkou

Luxor 195.?.?.?

Mohu říci jediné: vynikající článek.
Přeji aby vám co nejdéle vydržel racionální přístup i instinkt conspirátora, květnatý sloh i ostrovtip, faktografický přístup i instinkt, dobrosrdečnost i ráznost editora, dostatek prachů i skromnost ... prostě všechno k tomu, aby Zvědavec zůstal takovým JAKÝ JE [smích]

250470

11.08.2011 09:32

Globální stmívání - opomíjený ekologický horor

RE: Solar radiation management

Luxor 195.?.?.?

Jestli ony ty mraky v Egyptě nemohou být způsobeny tím, že letos byla vyhlášena tamta "Bezletová zóna" nad Lybií. Před 3 lety byl přece ještě Kadáfí kámoš a nebylo třeba mu nic letecko-humanitárně vysvětlovat.

250492

11.08.2011 10:02

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Shrnutí

Luxor 195.?.?.?

už se těším co vám k tomu řekne pan Steve [smích]

ale jinak jste to vyjádřil hezky

250504

11.08.2011 13:18

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Skvělá úvaha

Luxor 195.?.?.?

Tak na to vám odpovím hned i bez sáhodlouhých traktátů.
Každý člověk v určité fázi života dospěje k poznání, že život je boj a hraje se nefér.
- Začíná to záhy- třeba proč mi maminka lhala, že se mi bude ve škole líbit ? Začnou pochybnosti.
- Sakra proč bombardují tu Jugoslávii ? Vždyť jsem byl vloni se starou na Makarské a bylo to tam moc príma. (pochybnosti sílí a vkrádá se pocit, že se lže všude)
- Proč Havel kecal, že začne ráj na zemi ? (pochyby přecházejí v pocit, že s náma někdo pěkně vyjebává)
V této fázi většina lidí ustrne. Buď jim to je šumák, nebo si prostě jen řeknou, že oni stejně nic nezmění a hlavní je přece nacpané banděro a lednice plná lahváčů. Najdou se ale lidi, kteří se snaží dopídit k více informacím. Třeba náhodou kliknou na Zvědavce, nebo si od souseda půjčí VHS-ku s filmem JFK.
U slabší povahy se pak může rozjet deformovaný proces černobílého vnímání světa, který vidí konspiraci i v barvě hajzlpapíru. Těžko jim to míti za zlé, vždyť lež a přetvářka se staly běžnou součástí života .

250536

11.08.2011 18:35

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Je tu však

Luxor 178.?.?.?

Tak se mějte moc hezky. A na rozloučenou by jste mi udělal radost, kdyby jste mi vysvětlil, proč si pořád měníte identifikaci na fóru. [smích]

250567

11.08.2011 21:01

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Je tu však

Luxor 178.?.?.?

Aha ...

No tak tedy děkuji pěkně za vysvětlení. Určitou logiku to má, ale myslím si o tom svoje. Třeba já jsem vaše příspěvky dříve dokonce vyhledával, protože vaše názory byly neotřelé a měly hlavu a patu (ikdyž mě někdy vyloženě sraly [smích] ). Bral jsem to (jako vždy) s úsměvem a řekl jsem si jenom "jo jo, je prostě fakt dobrej". Moje uznání jste si pokazil až v poslední době svým blazeovaným a zbytečně rýpavým chováním. Ale to je jedno, je to vaše věc... Mějte se fajn (event.brzy nashle pod dalším klonem vaší pestré identity)

250578

11.08.2011 21:18

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Skvělá úvaha

Luxor 178.?.?.?

Jo, máte pravdu, nějak to z mého textu nebylo příliš zřejmé.
Myslím, že příčina je kombinací vlivů exogenních- obavy ze světa plného lží a přetvářky a vlivů endogenních- nedostatečný intelekt, schopnost střízlivého hodnocení reality, přílišná důvěřivost, snad i potřeba vymykat se. Když toto všechno dáte do mixéru, tak namícháte ideální živnou půdu pro vznik diskutovaného problému.

250579

12.08.2011 08:34

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Konspirace,

Luxor 195.?.?.?

Pane René, dobrý postřeh s tím čistým protichemickým oblekem. A vůbec opět velmi zajímavý kometář insidera z prostředí chemie. Děkuji za něj. Já osobně jsem tak na 50/50 zda to bylo spiknutí či ne, je tam stále příliš mnoho otazníků, myslím že až čas ukáže.

250624

12.08.2011 08:45

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Dva druhy homo, jeden,ten zakladni, co nebojuje ,ale posila tam druhe.

Luxor 195.?.?.?

Pane Roberte, vaše příspěvky čtu velmi rád. Ale že je fotka Obamy s jarmulkou- no a co ? Já jsem si ji na palici u Zdi nářků taky musel narazit. Když chcete jít na židovské posvátné místo, tak pokrývku hlavy prostě musíte mít, alespoň posmrkanej kapesník. Nedělal bych z toho ukvapené závěry.

250625

12.08.2011 09:08

Nepokoje v Londýně: Božská spravedlnost?

RE: Na YouTube

Luxor 195.?.?.?

Pane Quido, děkuji za vaše zajímavé exkurzy do historie. Čtu je jedním dechem. Přeji hezký den [smích]

250628

12.08.2011 10:41

Bouře nejnižší sociální třídy: produkt nemocné kultury

RE: Domino efekt od subkultury

Luxor 195.?.?.?

Nemalujte čerta na zeď příteli [smích]
Ikdyž brutalita cigánských gangů v ČR se opravdu neskutečně stupňuje, už se bojím jít v noci do města neobrojen.
Ach jo. Nedávno jsem viděl nějaké video o válce v Afgánistánu. Nevím už přesně co to bylo, snad to byl dokonce nějaký náborový film k americkým Rambíkům. Pointa byla v tom, že v Afgánistánu je v US armádě děsná bžunda a kdo tam nebyl, tak jeho život nepoznal tu pravou zábavu. V Afgánistánu je to totiž v prvé řadě o krásných uniformách na které letí holky, o našlapanejch posilovnách, o zábavných střílečkách na místní kozomrdy, o vzrušujících výletech vrtulníkem... a hlavně, hlavně je to o RAPu, ten nejlepší rap totiž uslyšíte jen v armádě. Po shlédnutí toho dokumentu jsem měl ještě dlouho nutkavý pocit na zvracení

250634

12.08.2011 16:13

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Dva druhy homo, jeden,ten zakladni, co nebojuje ,ale posila tam druhe.

Luxor 178.?.?.?

Proč ? Protože jsem chtěl ! Respektuji jejich zvyky. Stejně jako do mešity nejdu v kraťasech, do kostela s čepicí na palici, do restaurace v plavkách . Nevadí mi to, víme ? Kdyby mi to vadilo, tak to nedělám...

250659

12.08.2011 17:04

Bouře nejnižší sociální třídy: produkt nemocné kultury

RE: Domino efekt od subkultury

Luxor 178.?.?.?

bohužel si fakt nepamatuji. Byl jsem z toho tak znechucen, že mě vůbec nenapadlo si poznamenat zdroj.Asi 90% filmu bylo věnováno rapu a tomu jaký je úžasný komfort posiloven na US základnách v Afgánu

250669

13.08.2011 09:40

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Dva druhy homo, ten zakladni, co nebojuje, ale posila tam druhe.

Luxor 178.?.?.?

Děsím se lidí jako jste vy dva, kteří od klávesnice vynášejí SOUDY bez mrknutí oka. Chybí vám chlapci trochu pokory a životní moudrosti.

250720

13.08.2011 18:23

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Dva druhy homo, ten zakladni, co nebojuje, ale posila tam druhe.

Luxor 178.?.?.?

Nějak se nám tady poslední dobou množí demagogové. Prosím přestaňte překrucovat a podsouvat mi vaše spekulace. Je to přinejmenším neslušné

250749

13.08.2011 18:29

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Dva druhy homo, ten zakladni, co nebojuje, ale posila tam druhe.

Luxor 178.?.?.?

[smích]
No jo no, já vím, že zasloužím poplivat a ukamenovat [smích]
Když já jsem si ty kolíbající pejzaté vyvolené chtěl prohlídnout z blízka. A nelituji, byl to fakt zážitek. Šábesdekl jsem měl na hlavě jenom jednou, jinak jsem si dával na hlavu papírovej ubrousek. Už se tam znovu nechystám (stejně by mě tam už nepustili [smích] ), ale kdyby náhodou došlo na šábesdekl, tak můj průvodce v Jerušalajmošelzahav mi pak řekl, že pokrývka hlavy není nijak specifikovaná. Takže on si provokativně dá jenom ruku na hlavu a tvrdí hlídačům, že to je taky pokrývka hlavy (a vesměs mu to prochází)

250750

13.08.2011 18:33

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Dva druhy homo, jeden,ten zakladni, co nebojuje ,ale posila tam druhe.

Luxor 178.?.?.?

Opět jste to trefil přesně. Díky. Šábesdekl mi nevadil a obřezat jsem se kvůli tomu nenechal [smích]

250751

13.08.2011 20:03

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Dva druhy homo, jeden,ten zakladni, co nebojuje ,ale posila tam druhe.

Luxor 178.?.?.?

Nenapsal bych to lépe, děkuji Jane, opět vám skláním poklonu.
Víte zajímavé je, že až návštěva Israele mi otevřela oči. To neuvěřitelné pokrytectví judaismu, které jsem tam viděl, mně přimělo k tomu, abych tuto problematiku začal více studovat. Hodně mi k tomu pomohl Zvědavec a vaše příspěvky.
Pohrdavé až hanlivé příspěvky v této diskusi na moji adresu mě nechávají vcelku klidným. Kdyby jste to napsal třeba Vy, René, Moudrostrak, Vladimír, Robert, Saša, Steve (a spoustu dalších zdejších moudrých bardů) tak by mě to mrzelo. Urážky od telat jsou jen "bzučením ovádů kolem mých uší" (jak říkal moudrý Sinuhet)[smích]

250769

13.08.2011 20:13

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Dva druhy homo, jeden,ten zakladni, co nebojuje ,ale posila tam druhe.

Luxor 178.?.?.?

[smích] všechno dobrý [smích]
Já zase uznávám, že je opravdu rozdíl, když si dá na palici jarmulku obyčejnej člověk a nebo významná osoba, která může mnohé symbolizovat. Kdybych byl president, tak bych si šábesdekl na hlavu určitě nedal [smích]

Mimochodem, když už o tom mluvíme- netušíte někdo, proč stále nosí jarmulku papež ?

250770

13.08.2011 22:58

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Dva druhy homo, jeden,ten zakladni, co nebojuje ,ale posila tam druhe.

Luxor 178.?.?.?

Děkuji za milá slova Jane. A taky za odkaz na Waltariho, hned jsem si to stáhnul, je to má nejmilejší kniha.
Přeji dobrou noc či den (podle toho ve kterém koutu světa se nacházíte) [smích]

250806

17.08.2011 09:35

Příjmy a výdaje Zvědavce za červenec 2011

RE: Placené články vs. návštěvnost

Luxor 195.?.?.?

Máte pravdu. Ale stejně tak má pravdu i pan Vojta. Často je opravdu diskuse zajímavější než samotný článek. A jak na udržení webu sehnat prachy ? Už se to tady řešilo mnohokrát a nemá smysl to dokola opakovat. Vladimír má asi svoje důvody, proč se mnoho nezměnilo. Ikdyž fakt nechápu proč třeba obchod není lepší. Tedy ne že bych potřeboval nakupovat, ale kdyby bylo v eshopu něco zajímavého, tak bych to rád koupil s vědomím, že prachy jdou na Zvědavce. Ale současná nabídka je stále žalostná. Proč třeba nelze koupit archiv článků(třeba i s diskusí) na CD ? Já vím, na jednoho člověka je té práce moc, škoda...

251166

17.08.2011 12:37

Kletby, vúdú, smrt a moderní doba

RE: DoubleM

Luxor 195.?.?.?

Nemyslím si, že se nediskutuje proto, aby se diskutér "nezapletl". K článku prostě není co dodat. Je zde velmi pěkně popsána neprobádanost světa lidské psychiky. Je to prostě fakt, můžeme o tom diskutovat, polemizovat, ale to nic nemění na faktu, že psychika dokáže divy. Kdo nevěří, tak stačí třeba absolvovat kurz přecházení po žhavém uhlí

251177

18.08.2011 08:20

Příjmy a výdaje Zvědavce za červenec 2011

RE: Placené články vs. návštěvnost

Luxor 195.?.?.?

Jasně, jak říkám- na jednoho člověka je toho moc. A k tomu bojovat s lidskou zlobou a hloupostí... máte to fakt těžké. Rád bych vám nějak pomohl, ale jediné co mohu udělat je poslat občas nějaké prachy.

251234

18.08.2011 17:39

Deflace

RE: Je to ... trochu jinak

Luxor 178.?.?.?

Vcelku dobře popsáno pane Vojto a dalo by se s tím i souhlasit. Ale pod podmínkou jednoho doplňku- všechny BKN nelze házet do jednoho pytle, ale musí se diferencovat na NSTK (nešťastníky, kterým osud nedopřál na těle či na duchu) a VCR (vyčůránky, kteří zcela vědomě parazitují na druhých).
Na ty první jsem ochoten nadále platit Kalouskovo výpalné. Na ty druhé bych vzal karabáč. Dokud politici neseberou odvahu k tomuto kroku, tak to půjde v "Kocourkově v.CZ" i nadále od desíti k pěti.

251270

18.08.2011 22:10

Deflace

RE: Je to ... trochu jinak

Luxor 178.?.?.?

Mám Vás rád příteli, ale v tomto případě bych na Vojtu nebyl tak tvrdý. Jasně, často s ním nesouhlasím, ale tento jeho souhrn má hlavu-patu a neřekl bych, že je odtržen od reálného světa. Skoro bych i řekl, že má lehce vizionářský nádech. Nemluví přece o sockách, ale o tzv.budižkničemu. Nejsem ekonom a po finanční stránce by mě zřejmě obralo i malé dítě, ale rodiče mi vždy říkali, že bez práce nejsou koláče. O svůj koláč se rád podělím s těmi, kteří by pracovali rádi, ale dílem osudu nemohou. Ale ti, kteří mi z mého koláče bezostyšně a direktivně chtějí brát čím dál větší díl, ti kteří umí jenom natahovat ruku, ti kteří se ještě chlubí tím "jak v tom umí chodit", tak ty opravdu nemusím...

251290

19.08.2011 10:49

Deflace

RE: Je to ... trochu jinak

Luxor 195.?.?.?

Ale řešení, byť jen parciální, je právě v tom co jsem psal výše. Rozlišovat a postavit se k problému čelem. Stát může bez problémů utáhnout nezaměstnané, nemocné, chudé na duchu... Ale nemůže utáhnout vyčurané zmrdíky a korupčníky. Nutno změnit zákony a používat rozumu. Mateřská už nesmí být nadále výnosným bysnysem- cigošům se musí jasně říct, že šukání se sériovou výrobou polodemetnních potomků nebude nadále sloužit jako zdroj obživy. Doktorům se musí jasně říct, že když napíší záměrně lživou zprávu, na základě které získá vohnout invalidní důchod, tak přijdou o licenci a budou platit. Prostě zrušit všechny pijavice, které jsou přisáty na zhnisané státní vemeno. A najednou bude peněz dost, i na další jednotku Pandurů zůstane

251320

Nemám rád kapitalismus, ale tento článek je pouze hysterický výkřik- nepodložená, štvavá snůška polopravd a doměnek.
Zločinnost - byla vždy a bude i nadále
Rasistická policie - za tu nemůže kapitalismus, ale násilný multikulti rozvrat národů
Nepořádek - byl vždy a bude i nadále
Nedostatečné policejní rozpočty - za to nemůže kapitalismus, ale záměr vládnoucích elit

Za současný bordel nemůže kapitalismus, ale lidé- vše probíhá záměrně a přesně podle Protokolů.

251325

19.08.2011 16:32

Deflace

RE: Je to ... trochu jinak

Luxor 195.?.?.?

Takže řešením situace je ... (nedokončil jste myšlenku a nenavrhl řešení)

Můj návrh možná opravdu nebude stačit, ale nemá smyslu hořekovat nad tím, že to možná nebude fungovat věčně, když se to ještě ani nezkusilo. Moje základní teze je "návrat selského rozumu, morálky a spravedlnosti" do společnosti. Když toto bude fungovat, tak věřím, že se budeme mít lépe.

251335

19.08.2011 17:32

Žijeme v době fragmentarizace

RE: Rozpad = zdroj

Luxor 195.?.?.?

Třeba to poslal poštovním holubem, který při letu hrdinně padl do atlantiku na ptačí chřipku. Kdepak pane editor, z toho už se nevykroutíte, jste nejen popírač, ale už i vyložený zpátečník a Zvědavec je brzdou prokrokových myšlenek [oči v sloup]

251337

19.08.2011 22:52

Zkušenost se Stworou

-

Luxor 195.?.?.?

„Uznávám, že autor někdy volí ostřejší výrazy a je poněkud agresivní“

Hmm, tak to jsem dosud asi měl poněkud zkreslené představy o významu slov „ostřejší výraz“. Jen tak namátkou- zde je prosím hitparáda výroků jednoho nejmenovaného diskutéra:


- … zvratky jsou proti tvé prolhané a cynické produkci zde doslova voňavá záležitost. běž se jako dobytek vloupat do cizího domu, nažer se ukradených hostií a ožer se cizím vínem. a ještě se tím pochlub... je aspoň lépe ilustrováno, z jakého rodu ožralých zhovadilých primitivů pocházíš…

- …tvůj děda měl po zásluze dostat asi mnohem víc. třeba by z toho přišel o rozum, pak by jako kripI nežaloval, tvoje babka by si ho jako retarda nikdy nevzala, a tím, že by nevznikl nějaký z tvých rodičů, byl by svět osvobozen od zbytečné existence morálnícho i mentálního ubožáka. možná ne jednoho pokud máš sourozence...

- …nevzdělaný balvan nebo opilý/zfetovaný člověk nebo retard nebo nějaký potomek špatného emigrovaného čecha…

- …jsem to psal proto, že jsem chtěl hlupáčky malinko zorientovat.

- …no vidíš, zas jen držkuješ a držku strkáš do cizích věcí…

- …myšlení není předností ani koníčkem skoro nikoho zde, jen tupé blábolení…

- …zdejšímu samovládci, deformujícímu realitu pomocí cenzury jsem se rozhodl ze zásady nepřispívat, za jeho postoje k jiným názorům (přičemž nekvalitní plebs si hýčká)...

- a také jsem také narazil v diskusi na zajímavý text :
(Cenzurováno. Opět urážíte diskutující. Poslední varování. Editor.)

251359

20.08.2011 00:01

Zkušenost se Stworou

RE: -

Luxor 195.?.?.?

Ale to nic, to já jen tak pro pobavení (už kolikrát ani sám nevím kdy píšu vážně a kdy sarkasticky)- je to Váš web a respektuji Vaše moderování, vaše cenzura se mi jeví jako vcelku citlivá. I od pejzatých diskutérů se občas dozvím něco zajímavého. Od tlachalů se dozvím prdlajs, akorát ztrácím orientaci ve spleti příspěvků. Mě osobně je Tmo vcelku ukradenej, jeho příspěky prostě přeskakuju, ale chápu lidi, které to znechutí a odradí.

251373

20.08.2011 00:05

Zkušenost se Stworou

RE: -

Luxor 195.?.?.?

Ne ne, já to blbě napsal- ta poslední věta o cenzuře není aktuální, ale je to také výňatek z archivu diskuse, kdy už zřejmě obsah byl tak drsný, že byl cenzurován

251374

20.08.2011 02:09

Zkušenost se Stworou

RE: -

Luxor 195.?.?.?

Že já vůl se tady vůbec někoho zastával. Mohlo mě napadnout, že na mě nějakej ublíženej, zamindrákovanej človíček taky zákeřně něco vytrhne z kontextu a vylepí. Tak jo, všichni do mě, začneme si všichni na sebe vytahovat co kdo řekl.

Jen pro úplnost- ta moje zmiňovaná věta (z diskuse o AIDS) byla vynesena na vaši adresu, protože jste dost ubohým způsobem dehonestoval české lékaře, a jak se následně potvrdilo, aniž jste o tom něco věděl. A když jste byl vyzván k diskusi pod tlakem faktů, tak jste se začal trapně vymlouvat "že nemáte čas", "že se vám text zmizel" . Všimnul jsem si, že tohoto zbabělého útěku a výmluv užíváte často. Prostě jste si jenom tak plivnul, ufouknul tlak z pneumatiky vaší nenávisti a pak utekl jako školáček. A zcela záměrně jste zde umazal pokračování věty, kde jsem psal, že to "nebudu rozvíjet, protože to je offtopic a editor by se právem zlobil". Ach jak podlé vytržení z kontextu.

A mimochodem, pod vaší 46-kou v tom stromu diskutoval také známý převlékač identit, jistý pan HBčko. Ale to je "určitě" jen shoda náhod, protože HBčko se zařekl že už sem hodit nebude, poněvadž se mu tady všichni smáli, že ho má malýho [smích]

251379

20.08.2011 02:45

Zkušenost se Stworou

RE: Hm

Luxor 195.?.?.?

mravný člověk si stojí za svým názorem

No to je sice hezké, ale podívejme se pravdě do očí- kolik z nás tady má odvahu vystoupit pod pravým jménem ?

251381

20.08.2011 09:15

Zkušenost se Stworou

RE: -

Luxor 195.?.?.?

Ach jo. Jasně, jste lepší, jste prostě jednička. Dopředu se omlouvám všem, že já jsem za bolševika také studoval- tedy jsem prokazatelně vystudoval za dělnické, tedy VAŠE peníze. Do konce života se už budu chovat tak, abych splatil tento obrovský dluh lidu. Možná se i navždy zřeknu výplaty ve prospěch strany a vlády. Prostě budu to mít pořád na paměti a samozřejmě uznávám, že mě to zavazuje k tomu, abych do konce života makal jako otrok, bez nároku na adekvátní odměnu a dodržování zákoníku práce. Napsal jsem to správně ?
Diskuse s vámi je velmi deprimující. Vaši ubohou argumentaci, podlé napadání a překrucování nemám zapotřebí. Asi si dám taky nějakou dobu pauzu

251388

20.08.2011 11:39

Zkušenost se Stworou

RE: -

Luxor 195.?.?.?

Děkuji pane MoUdrostrak. Děkuji za povzbuzující slova, potěšil jste mě.

http://www.tribune.cz/clanek/21327-doktor-jako-ins...

251400

20.08.2011 16:30

Zkušenost se Stworou

RE: -

Luxor 195.?.?.?

Trochu se mi to rozleželo v hlavě a vše si ještě jednou přečetl. Proto bych chtěl na vaši adresu říci ještě poslední 2 věty:
I přes názorové rozdíly uznávám, že jsem v diskusi o AIDS nevolil zrovna vhodná slova. Pokud se vás to dotklo, tak bych se vám rád omluvil.

251416

20.08.2011 16:31

Zkušenost se Stworou

RE: -

Luxor 195.?.?.?

Přesně řečeno Jane [smích]

251417

20.08.2011 19:08

Zkušenost se Stworou

RE: -

Luxor 195.?.?.?

Jsem rád, že se najdou témata, na kterých se shodneme [smích]
Přeji pěkný den

251431

20.08.2011 20:54

Zkušenost se Stworou

RE: -

Luxor 195.?.?.?

Kéž by tomu tak někdy bylo i v Kocourkově-CZ, snad se toho moje vnoučata jednou dožijí

251444

20.08.2011 22:38

Zkušenost se Stworou

RE: -

Luxor 195.?.?.?

Já myslím, že toho bude i více, na čem se lze shodnout. Ale, jsou holt témata, která jsou pro mě osobně trochu citlivější a někdy se při nich nechávám unést, což mi jistě neslouží ke cti.
Ted se teprve musime prat - hledat a objevovat - tak na to už se těším [smích]

251458

21.08.2011 15:33

Dopis, který potěšil

RE: Ano

Luxor 178.?.?.?

Ano to máte velkou pravdu pane. A je to od nich moc hezké. A opravdu se nejedná o jednoduché a nenákladné operace. Třeba vytažení israelské kulky z hrudníku dítěte je práce skoro na hodinu. Ošetření spálenin od israelských bomb, to máte skoro 2 hodiny, ošetření vymlácených zubů od rambíků z IDF to je taky dobrá hoďka. Ano, jsou moc hodní a milí. Ať žije Israel !!! UUrrrrááááá

251496

21.08.2011 15:36

Dopis, který potěšil

RE: Malý údiv

Luxor 178.?.?.?

A pan soudce evidentně neví která bije [pláč]

251497

21.08.2011 21:35

Dopis, který potěšil

RE: Ano

Luxor 178.?.?.?

Tak, správná poznámka Vladimíre. A přitom taková transplantace, to není jenom tak, to není jako vyměnit lauf u Merkavy. Na to potřebujete laboratoř, různé mašinky, léky, rabín pak musí provést rituální upgrade nečistého arabského "materiálu" na košer verzi- a to vše prosím pěkně zadarmo. Jo a nemyslete si, sehnat takového "dobrovolného" dárce taky není tak snadné jak se může laikovi zdát. Pak je taky ještě potřeba poslat felčary na školení do Kosova a to taky stojí nějaký ten šekel. A toto všechno mají Palestinci fakt zadarmo. Opravdu, nic za to Israelci nechtějí. Teda jenom občas nějaký ten kousek palestinské půdy- ale to je přece to nejmenší co můžou chtít. Stejně tam nic neroste, nic tam není, jen vyjeté koleje od Caterpillarů. Palestinci jedni oškliví, nevděční
http://www.zvedavec.org/vezkratce-5292.htm

251532

21.08.2011 21:46

Dopis, který potěšil

RE: Malý údiv

Luxor 178.?.?.?

No tak jo, přiznávám jsem asi fakt blbej- jsem tady zřejmě jedinej,kdo nepochopil logiku a souvislost vašeho příspěvku na pana Pantůčka.

Mimochodem pane Zbyšku, smekám před Vámi svůj klobouk...

251535

22.08.2011 08:32

Dopis, který potěšil

RE: Je cas opustit Zvedavce.

Luxor 195.?.?.?

Já vás nechápu, skoro to vypadá, jakoby jste to udělal záměrně- pod článkem, který se týká něčeho úplně jiného, rozjedete provokativně diskusi o Israeli, začnete se navážet do majitele webu a když nejsou odpovědi podle vašeho gusta, tak místo protiagrumentace, začnete dělat ublíženého jako malé dítě...

251571

22.08.2011 09:19

Izrael se podle bývalého vedoucího NSC připravuje na válku s Egyptem

RE: Vo nic jinyho Israelitum nejde ....

Luxor 195.?.?.?

Skoro bych se vsadil. že "bezletová zóna" bude rozšířena i na Egypt. Nějaký důvod už se najde. Potom na Syrii, Jordánsko, no a pak už zbývá jen henten zlobivý Irán

251573

22.08.2011 10:04

Izrael se podle bývalého vedoucího NSC připravuje na válku s Egyptem

RE: ale prosim Vas

Luxor 195.?.?.?

Ano prosím, demokracie se musí šířit i kdyby na chleba nebylo. A směr je pořád jeden- na východ...

251575

22.08.2011 12:43

Zkušenost se Stworou

RE: -

Luxor 195.?.?.?

Přesně tak pane. Většinou to bývá tak, že ti co nejvíce plivou na zdravotnictví, utíkají do špitálu pofoukat bebínko s každou kravinou. A pak si ještě stěžují, že jim zlý doktor neudělal to či ono vyšetření, že nenasadil nejmodernější lék XY, že jizva je moc velká, televize na pokoji moc malá a že sestřička vynesla mísu o 30 vteřin později než bylo požadováno

251587

23.08.2011 08:54

Zkušenost se Stworou

RE: -

Luxor 195.?.?.?

Ale nejste vztahovačnej, dokonce s vámi částečně souhlasím. Tedy v tom, že by měl být každý odměňován podle výsledků práce a ne podle toho jak strana a vláda rozhodne. Polemizovat bych si dovolil s vaším tvrzením, které jsem si interpretoval tak, že lékaři záměrně prodlužují léčbu a nejde jim o vyléčení pacienta. Tomu nevěřím a nikdy jsem se s ničím podobným nesetkal (ikdyž nevylučuji ojedinělý případ třeba nějakého zvráceného ambulantního lékaře). Víte, ono to ani nemá moc logiku, protože současný systém je nastaven jednoznačně: „léčit efektivně, ale co nejlevněji a co nejkratší dobu“. Každý lék navíc a každý den na lůžku navíc stojí prachy, které nemocnice nedostane od nikoho zaplacené.
Jediná situace, která hrozí ( a někde už to tak i funguje) je stav, kdy je tak málo personálu, že léčba se stává chaotickou a neefektivní.
Možná se ale mýlím, asi by bylo dobré uvést nějaký příklad, kdy je podle vás terapie vyléčitelné nemoci záměrně prodlužována

251630

23.08.2011 09:42

Katarský Hollywood a invaze žoldáků do Tripolisu

RE: Vrchnost a Shabes/GOJ/im se nestiti zadne zvrhlosti

Luxor 195.?.?.?

Mooc hezká fotečka pane MoUdrostraku.
Z aktuálního dění v Libyi mám v hlavě totální guláš. Ale jedno vím jistě- mainstreamu nevěřím. Vždy si vzpomenu na "slavnou" reportáž Jitky Obzinové
http://konspirace.cz/jitka-obzinova-vypravi-o-tom-...

251632

23.08.2011 11:24

Zkušenost se Stworou

RE: -

Luxor 195.?.?.?

Poslušně hlásím, že jsem se právě vrátil z oční kliniky,kde mi z oka vytáhli trám jako prase. A také poslušně hlásím, že už budu hodný. Moc hodný.
A slibuji dnes přede všemi, jako jiskra jasná,
že na 85-ku nebudu už reagovati, aby byla šťastná.

Btw: pro pana 85- i přesto, že jsem vám v onom stromu vše vysvětlil a omluvil se, tak jste se do mě pořád navážel.
Howgh

251638

23.08.2011 11:40

Zkušenost se Stworou

RE: -

Luxor 195.?.?.?

nemam cas na uzitecnejsi veci

Tak to jste napsal přesně [chechtot]

251640

23.08.2011 15:10

Katarský Hollywood a invaze žoldáků do Tripolisu

RE: Lháři

Luxor 195.?.?.?

No tak alespoň už máme všichni jasno o co tady vlastně šlo, že. Dokonce to včera v Hydeparku přiznal i blízkovýchodní zpravodaj Szántó.
Ikdyž na rusáky nemám nejlepší vzpomínky, tak ode dneška budu tankovat už jenom u Lukoilu a česko-slovenských benzinek.
http://www.blisty.cz/art/59906.html

251656

23.08.2011 16:10

Katarský Hollywood a invaze žoldáků do Tripolisu

RE: Prolhaná Česká televize už se neštítí ničeho!

Luxor 195.?.?.?

Tak tak pane Vojto. A protože v Libyi nikdo z nás nežil, tak holt každý věříme něčemu jinému. Někdo pevně věří Barackovi či bývalému agentu Mossadu Sarkozymu a někdo zase věří třeba Susan Lindauer.Já se počítám k těm druhým
http://www.czechfreepress.cz/valky/susan-lindauer-...

251659

23.08.2011 19:46

Novináři, kteří se propůjčí k válečné propagandě, musí být voláni k zodpovědnosti

RE: Zajímavé je, že článek dští oheň a síru

Luxor 195.?.?.?

Jejda Udo, nekažte mi náladu, Lasicu mám moc rád. Copak řekl/provedl ?

251675

23.08.2011 19:49

Izrael se podle bývalého vedoucího NSC připravuje na válku s Egyptem

RE: A co jiného by asi měl Izrael dělat?

Luxor 195.?.?.?

Hezky řečeno pane. Hlavně ta poslední věta.

251676

23.08.2011 19:57

Katarský Hollywood a invaze žoldáků do Tripolisu

RE: Víra versus pochybnosti

Luxor 195.?.?.?

Pane Vojto, já jsem pouze KONSTATOVAL, že vy věříte variantě "A" a já věřím variantě "B". Mohl by jste mi tedy prosím vysvětlit, jak jsem se na vás obořil, že "Hloupě nevěříte" ? A násilím vás nutil uvěřit ? No nic, to já jen, abych vědel a byl příště ještě opatrnější

251677

23.08.2011 21:38

Katarský Hollywood a invaze žoldáků do Tripolisu

RE: Víra versus pochybnosti

Luxor 195.?.?.?

Víte Mirdo, já si na Vojtovi cením, že dokáže komunikovat slušně a snaží se argumentovat. Občas mu to ujede, jako třeba teď, ale komu z nás se to nestalo (zrovna já mám co povídat [smích]). Já si inteligentních oponentů považuji protože dokáží argumentací rozšiřovat obzory. Když argumentuje logicky a věcně, tak si poupravím názor, a když argumentuje blbě tak se tím jenom ujistím o správnosti svých domněnek. Myslím, že oponenti jsou nezbytnou součástí každé diskuse a jen na málo místech je diskuse tak kultivovaná jako na Zvědavci (a zřejmě také proto tak leží lehožumpákům v žaludku)

Btw- už jsem vás tu dlouho neviděl, jsem rád, že jste zpátky. A copak asi dělá kamarád Anonymous, že se tady neukáže...

251690

23.08.2011 21:57

Novináři, kteří se propůjčí k válečné propagandě, musí být voláni k zodpovědnosti

RE: Zajímavé je, že článek dští oheň a síru

Luxor 195.?.?.?

Tak to mě opravdu moc mrzí. Ale stejně... pořád se na něho budu rád koukat (třeba můj oblíbený film "Vážení prátelé, ano").
Díky za info

251696

23.08.2011 23:14

Novináři, kteří se propůjčí k válečné propagandě, musí být voláni k zodpovědnosti

RE: Zajímavé je, že článek dští oheň a síru

Luxor 195.?.?.?

Rozumím...
Děkuji za vyčerpávající informaci

251702

24.08.2011 13:23

Bátoriáda: z tragédie tragikomedií

RE: Ceska politika - vynikajici TV show

Luxor 195.?.?.?

Jo pánové, tak to je těžké dilema. Narozdíl od pana 46, mě ty zrůdy serou ukrutně a trávení mám díky nim prachšpatné.
A zůčastnit se dalších voleb ? Za sebe říkám- NE, NE, NE. Seru na ně. Před rokem jsem tady taky vkládal naděje do Holek Prodejných a odsuzoval jsem ty co nechodí k volbám. Rok uplynul a kdo teď vypadá jako debil- já, nebo ti co k volbám nešli ? Ano správně - já... A do smrti budu litovat, že jsem jim ten svůj hlas dal.

251740

24.08.2011 15:51

Bátoriáda: z tragédie tragikomedií

RE: Ceska politika - vynikajici TV show

Luxor 178.?.?.?

@JanSmith
No jo kamaráde. Jenže já tenkrát naivně viděl tu opozici právě v Holkách Veřejných. Nebo jakou alternativu opozice máš na mysli ? Snad ne komouše ?! Tfujtajksl, pámbusnámiazlépryč

@Janko
Už se těším na článek. Já jsem po volbách také napsal článek o VV. Ale když jsem ho po sobě četl, tak jsem zjistil, že počet sprostých slov přesahuje 30% textu, tak jsem to Vladimírovi nakonec neposlal [smích]

@Steve
Opět díky za velmi důležitou a dobře napsanou poznámku [smích]


P.S.1: Omlouvám se, že oslovuji všechny v jednom příspěvku, ale všiml jsem si, že už tady mám za srpen příliš mnoho příspěvků. Vím, že ležím hodně lidem v žaludku a chci dát také prostor jiným, takže už budu psát jen minimálně.

P.S.2: Nechtěl jsem se vměšovat do diskuse o vykání, poněvadž mi to je celkem jedno. Kdo chce ať mi tyká (od spřízněných duší mne to i potěší), kdo chce vykání tak s tím nemám žádný problém a beru to jako společnenskou normu

251751

24.08.2011 18:55

Katarský Hollywood a invaze žoldáků do Tripolisu

RE: Víra versus pochybnosti

Luxor 178.?.?.?

Pane Vojto. Nechtěl jsem už reagovat, protože už mám tento měsíc hodně příspěvků, ale rozhodl jsem se udělat ještě vyjímku (snad se editor nebude zlobit). A to ze dvou důvodů:
1. Poděkovat vám za vstřícný přístup. I soupeři na kolbišti by si na závěr turnaje měli umět podat ruce a oprostit se od negativních emocí
2. Chci se zcela distancovat od výše reagujícího přispěvatele Peptalkin. Moje názory jsou vesměs diametrálně odlišné od vašich, ale pokud neškodíte světu, tak respektuji právo každého na vlastní ideje. A pokud soupeřit v diskusi, tak rytířským způsobem a ne plivanci a podpásovkami

251765

29.08.2011 12:09

Nebezpečné očkování proti rakovině děložního čípku - vakcíny Gardasil/Silgard a Cervarix

RE: Farmaceuticka loby opet vitezi

Luxor 195.?.?.?

Ehm, v čem je její přínos nepopiratelný ?
Naopak jeden z největších úspěchů lobby zdravotnických firem je právě provádění robotických operací prostaty (které jsou 4-násobně dražší proti klasické)

252138

30.08.2011 08:52

Čas život zachránit - a čas nechat umřít

-

Luxor 195.?.?.?

Pěkný článek. Jenže to na věci bohužel nic nemění. Všeználek Hnízdil sice vypadá opět jako borec, ale ta stará doktorka co řekla "nechejte ji umřít" za toto rozhodnutí mohla taky jít do basy. Dokud se v Kocourkově nezmění právní rámec, tak toto neetické prodlužování umírání bude pokračovat i nadále.
Wolker to vystihl krásně ve své básni- smrt není zlá, zlé je umírání...

252210

30.08.2011 09:16

Lež a nenávist musela zvítězit nad pravdou a láskou

RE: ..a teď

Luxor 195.?.?.?

Proto třeba debaty zde již sleduji méně a méně a přispívám také méně a méně. Jaká škoda, že...

No to tedy škoda je. Zrovna vaše příspěvky čtu moc rád [pláč]

252213

31.08.2011 07:53

Bárta + VV

-

Luxor 195.?.?.?

Pokud VV svůj program mysleli vážně, tak neměli jít do koalice s těmi, proti kterým bojovali a měli zůstat v konstruktivní opozici. Jejich cílem byla pouze obligatorní koryta. VV se vědomě podílejí na hospodářské i morální devastaci ČR. Zcela zdiskreditovali svoje hlavní motto- boj proti korupci. A to úplně nejhorší, čím se provinili, je zrada voličů. Když nová strana takto brutálním způsobem zklame, tak už lidé nebudou věřit novým stranám- a tento sekundární efekt jejich zrady jim neodpustím nikdy. Plným právem si zaslouží, aby skončili v propadlišti dějin a každý si před poslanci VV odplivnul.

Moje hodnocení jednotlivých protagonistů VV:
Bárta- chytrej zmrd
Klasnová- chytrá zmrdka
Peake- hloupá zmrdka
Kočí- karieristická megazmrdka
Dagmar Navrátilová- neuvěřitelně tupá zmrdka (typický příklad, jak se i naprostý hlupák může dostat do vysoké politiky)
Josef Dobeš- chytrej a poměrně čestnej chlap, jenže tak trochu přizdisráč
Radek John- nevím co si oněm myslet
Zapomněl jsem na někoho ?

252259

31.08.2011 07:58

Znásilnění Libye

RE: Není někde nějaká demonstrace - i kdyby 10 lidí..

Luxor 195.?.?.?

Pánové vážně nechápu proč se do Duanitty tak agresivně navážíte ? A kde berete jistotu, že volila "prasata typu Svarcnberk" ?

252261

31.08.2011 12:18

Bárta + VV

RE: -

Luxor 195.?.?.?

Už vím na koho jsem zapomněl. Na slizkého zmrdečka Babáka. Ale ten jako jediný už sklízí ovoce svého chování. Včšera totiž doštal po čuni a pšišel dva žuby.
Závěrem bych rád vyslovil své poděkování a uznání statečnému majiteli BlueLightBaru a popřál mu hodně úspěchů v jeho dalších výchovných aktivitách. Kdyby to bylo v mé moci, tak bych ho povýšil na správce parlamentní nálevny a nominoval na řád svatého Mašína.

252274

31.08.2011 14:19

Bárta + VV

RE: -

Luxor 195.?.?.?

Díky za reakci vám i panu AIA777.
Nejsem škodolibý člověk, ale souhlasím s vámi, že u některých lidí platí- čím více tím lépe [smích].
A hospodskej má moje uznání, myslím, že právě zahájil čtvrtý odboj...

252280

31.08.2011 17:37

Bárta + VV

RE: -

Luxor 178.?.?.?

Jééé, vy jste taky zakomplexovaný obludný primitiv, tak to já se k vám přidám. Můžu ? Vezmu si sebou harmoniku a zazpíváme si [smích]

252289

31.08.2011 17:44

Bárta + VV

RE: -

Luxor 178.?.?.?

Nápad to není špatný, ale... Myslím, že by to brzy dopadlo tak, že vrchním dispečerem "Úřadu proplácení úplatků" by byl zvolen Kalousek, Šnajrd by mu dělal poradce, kníže Hajánek koordinátora, Bárta technické zázemí, a centrálu by řídil sám velký Venca-Chrhla-Pravdoláska

252290

01.09.2011 09:41

Bárta + VV

RE: -

Luxor 195.?.?.?

Víš Janko, ono je to těžké. Já už neposuzuji politiky podle řečí, ale podle činů. A na žádné pozitivní činy ze strany VV si nemohu vzpomenout. Jestli tě něco napadá, tak mi pomoz. Rád bych viděl věci tvou pozitivní optikou, ale nenacházím ani jediný bod z jejich programu, který by dodrželi. A nejsem člověk, který by jen kritizoval u piva- snažil jsem se poukazovat na nepravosti a řešit je, ale zjistil jsem, že to je ztráta času. Hned po volbách byli všichni v euforii a já jsem jim už tenkrát psal, např.aby nebrali špinavé peníze od Bakaly, protože i debil pochopí, že za to bude něco chtít. Psal jsem jim x- krát, upozorňoval jsem na falešnou Kočí, Humla, ptal jsem se proč se diskreditují s lidmi jako Švejnar, Stránský, Zieleniec... Ptal jsem se proč upřednostňují prachy před intelektem a charakterem (viz Babák, který si funkci u VV prostě koupil). Hádej kolikrát mi odpověděli ? Správně, ani jednou. Jakmile se usadili u koryt, tak jim to začalo být jedno a na voliče hodili bobek. No a fraška jménem senátní volby už byla jen smutnou tečkou. Nedá se jim věřit.
Mrzí mě, že mě teď vidíš jako pitomce. Nicméně možná jsem nepochopil skryté posleství tvého článku. Zkus mi tedy říci stručně a jasně, jaké pozitivní výsledky na VV vidíš. Možná svůj názor potom přehodnotím.

252340

01.09.2011 23:15

Bárta + VV

RE: -

Luxor 195.?.?.?

Janko, ani už se mi nechtělo reagovat, protože Oracle to výše vystihnul poměrně přesně. Ale na vysvětlenou ještě poslední reakce na téma VV.
Opravdu nechápu tvoji nezlomnou víru v Bártu a spol. Holt jsem asi zatím nedosáhl takového stupně "osvícení" jako ty. Byť nejsem pragmatik, ale spíše idealista, tak tvé ideje a jasnozření prostě nemohu sdílet. Ono to totiž bude asi tím, že u VV už vůbec o žádné ideály nejde, protože žádné nejsou. Respektive byly, ale vysrali se na ně. Místo skládání účtů voličům jenom žvaní, vysvětlují a zase žvaní. Ale žvaní velmi pěkně. Apelují na voliče, apelují na stranickou základnu, apelují na odpovědnost, apelují na to, že je nutné vidět věci komplexně, předkládat návrhy, pracovat aktivně a sebevědomě , naslouchat, spolupracovat, uplatňovat principy, sjednocovat a hlavně, prosím pěkně hlavně KOMUNIKOVAT. Komunikovat stranicky, komunikovat napříč politickým spektrem, komunikovat dovnitř, komunikovat otevřeně, komunikovat rozhodně, komunikovat ideově, komunikovat cíleně, komunikovat srozumitelně, komunikovat uvědoměle, komunikovat konstruktivně , komunikovat demokraticky. Prostě komunikovat a vykomunikovat. Vrcholná rebelie pak nastavá v x-tém razantním prohlášení zamračeného Johna, že takhle tedy jako už dál ne, že situace je nepřijatelná, že neustoupí už ani o píď a že raději vystoupí z koalice. Za dva dny pak trapně blekotá, že stejně v podstatě o nic nešlo a že se tedy obětují a koalici podrží. Ach jaká strašná oběť. Ať už jdou do hajzlu i s tou jejich „komunikací“, takové mlácení prázdné slámy jsem neslyšel ani při pindání politbyra UVKSČ. Já už nechci poslouchat výmluvy proč to či ono nešlo, proč zase museli ustoupit, já chci vidět činy a výsledky...

252384

02.09.2011 08:58

Bárta + VV

RE: -

Luxor 195.?.?.?

Tak jo Janko. Zkusím přistoupit na tvé metafory. Tvrdíš, že neměly sekery, ale jen slova. Já už dávno nemám mladickou „horkou hlavu“, ale v tomto případě tvrdím, že oni tu „sekeru“ měli. Nebyla velká, ale byla ostrá jak břitva. Jenže oni se tvářili, že mají jen dřevěné šavličky a místo razantního útoku raději od prvopočátku jen zbaběle mávali bílým praporem. Říkáš, že s malým vojskem se nedá válka vyhrát. Já tvrdím že ano. Pořádnej Blitzkrieg může zmrdům způsobit citelné ztráty, ze kterých se taky už nemusí vzpamatovat. Jenže VV raději zvolili taktiku vyjednávání a ústupků. A do generality nezvolili nadšené vlastence, ale lidi, kteří si zaplatili funkci. A nezaplatili ji proto, že by chtěli bojovat, ale proto, že se jim líbilo slušivé zlaté brnění. Jenže už v první bitvě musel maršál rozdávat tučné obálky, protože mu generálové chtěli přeběhnout na druhou stranu.
A že nepoznám taktický ústup ? Ale jo Janko, tak blbej nejsem. Jenže když vojsko ustupuje pořád, tak se tomu říká prohra. Neboli tvojí terminologií můžeme použít líbivější název- taktický ústup do předem připravených pozic.[smích]
V dnešní hektické době nelze vyčkávat, nic neuzraje, ale spíše vyhnije a přemění se ve smrduté sračky.
Ale jinak přeji hezký den a ... všechno dobrý.

252400

02.09.2011 13:21

Gerald Celente: Žádné daně, žádný sex. Jen válka!

RE: Se zbraní v ruce

Luxor 195.?.?.?

Jářku Karel Kuttelwascher, František Peřina, Josef František, Alois Vašátko atd, to byli ale idioti, že ? Oni šli ti blbci dobrovolně nasazovat krk proti Hitlerovi.
Teda pane Lesove, některé vaše příspěvky se mi líbí, ale nad některými mi zůstavá rozum stát...

252415

02.09.2011 14:53

Gerald Celente: Žádné daně, žádný sex. Jen válka!

RE: Se zbraní v ruce

Luxor 195.?.?.?

Nenapsal bych to lépe. Moc mě potěšilo, že jsou ještě lidé jako Vy. Děkuji za Vaše slova

252423

05.09.2011 09:08

Gerald Celente: Žádné daně, žádný sex. Jen válka!

RE: Se zbraní v ruce

Luxor 195.?.?.?

Jo pánové, máte pravdu. Je to fakt velké dilema. Jsem si jist, že bych rozhodně nešel dobrovolně do armády, které by veleli lidé jako Picek, Vondra and comp... Ale jsem patriot a chci bránit svou milovanou vlast. Ikdyž si někdy říkám, jestli to má vůbec smysl. Včera jsem chtěl strávit klidnou neděli na zahrádce. Jenže klidu nebylo- ze všech stran řvaky sekačky, drtiče větví a zapnutá rádia na plné pecky. Dnes ráno jdu do práce- chci vyhodit lahve do tříděného odpadu, jenže kontejner na sklo je totálně plný. Nějaký dobytek tam v noci tajně narval dvě staré pneumatiky a v kontejneru na plasty je zase nějaká suť ze stavby. Tak jdu do auta- na čelním skle rozpliznutý čerstvý zelený chrchel. Ach jo, nějaký "hrdina" se zase pomstil cizímu autu. Jedu do práce a pozoruji další staré pneumatiky, které se přes noc záhadně objevily v příkopu u silnice. Na kruhovém objezdu do mě málem napálí nějaká blonďatá kráva v audině a ani nemá snahu se omluvit. A teď sedím u PC a kladu si otázku- chci bojovat a položit život i za takové lidi ? Je to vůbec ještě moje vlast ? Fakt nevím, jsem znechucen.

252528

05.09.2011 09:23

Gerald Celente: Žádné daně, žádný sex. Jen válka!

RE: Se zbraní v ruce

Luxor 195.?.?.?

Máte pravdu. Hitler by určitě nesebral lidem nářadí z rukou. Naopak, by jim to nářadí rozdal a jako bonus okovy.
Panebože co já se tady všechno nedozvím [bliji]

252531

05.09.2011 12:32

Gerald Celente: Žádné daně, žádný sex. Jen válka!

RE: Se zbraní v ruce

Luxor 195.?.?.?

Diky pane. Opět jste přesně vystihl moje pocity. Já jsem byl ráno nějak deprimovanej z lidí a pak taky z některých zdejších magorů, kteří tady téměř velebí Hitlera. Hnus. Ale pohled z okna na rozkvetlou louku a váš příspěvek mi zase vlily trochu pozitivní energie do žil [smích]

252538

06.09.2011 09:43

Romové I. část

RE: JAK DÁL?

Luxor 195.?.?.?

Kdo je pak uživí ? On už se někdo najde. Když parazit vysaje a zničí svého hostitele, tak se jednoduše přesune jinam.
Řešení je jediné- změnit rámcové podmínky tak, aby parazitům nevyhovovaly (a to samozřejmě neplatí jen pro cigány). Ale bude mít současná vláda odvahu takové kroky udělat ? Odpověď už jistě známe [pláč]

252556

07.09.2011 08:15

Gerald Celente: Žádné daně, žádný sex. Jen válka!

RE: Se zbraní v ruce

Luxor 195.?.?.?

díky [smích]

252617

07.09.2011 08:43

Romové I. část

RE: JAK DÁL?

Luxor 195.?.?.?

No komunisti tomu možná byli nejblíže, jenomže nezapomínejme, že Husák je sem natahal. A právo na práci je sice hezká věc, ale všichni si pamatujeme, jakým způsobem tu práci dělali (v zájmu zjednušení textu se omlouvám za generalizaci).
Já jsem zásadně proti nějakému násilnému vystěhovávání atd. Opakuji, že základní je odstřihnout parazity od zdrojů a oni se pak sami přemístí na jiného hostitele.
Provedl bych:
1. Zásadní redukci porodného a příspěvků na děti u lidí, kteří si z toho dělají živnost
2. Důsledně potírat kriminalitu
3. Pomoci těm solitérům, kteří se chtějí dostat z gheta, aby se vzdělávali a pracovali

252618

07.09.2011 10:26

Romové I. část

RE: JAK DÁL?

Luxor 195.?.?.?

To máte naprostou pravdu. Jenže ty demonstrace by museli být v masovém měřítku, což je asi pořád ještě iluzorní. Pokud to budou jen ojedinělé, malé akce, tak se bude vládě nadále dařit je diskreditovat formou spontánních, či nastrčených idiotů, kteří budou křičet zvrácenosti jako "cigáni do plynu, oživte Hitlera" . A z toho budou paradoxně opět profitovat cigáni. [pláč]

252628

08.09.2011 07:14

Romové I. část

RE: JAK DÁL?

Luxor 195.?.?.?

Víte, strašně moc bych si přál, aby jste měl pravdu. Ale já už začínám ztrácet tu "Čapkovskou" víru v člověka. Dnes jsem si k vstávání zapnul rádio a co neslyším. Že náměstí a restaurace se plní lidmi, zapalují svíčky, vlna solidarity se vzedmula na facebooku, lidé vytvářejí sbírky... Rekl jsem si, to není možné, je to konečně tady, lidé oteřeli oči, toto bude konečně ono lidové povstání nebo přinejmenším nová vlna národního obrození. A pak hlasatelka dodá "ano národ pláče nad tragicky zemřelými hokejisty..."
Přátelé, já taky pláči, ale nad hokejisty, ale nad českým národem [pláč]

252695

08.09.2011 07:38

Romové I. část

RE: JAK DÁL?

Luxor 195.?.?.?

oprava : ale NE nad hokejisty, ale nad českým národem

252699

08.09.2011 12:18

Tyrani na troskách

RE: hmm..

Luxor 195.?.?.?

Jenom 90% ?
Já jsem přesvědčen o Inside Job na 99.99%, přičemž ta jedna promile se vztahuje na možnost, že to je akce marťanů

252735

08.09.2011 16:12

Tyrani na troskách

RE: hmm..

Luxor 195.?.?.?

A sakra.
Jelikož Brooklyn neznám, tak jsem si to hodil do googlu a ... no zkrátka a popravdě řečeno, jsem si ty ufouny představoval trochu jináč. Nejsou zelení, ale černí a místo tykadýlek mají na hlavě slušivé beranice. Hold člověk se pořád učí [smích]
http://www.protisedi.cz/article/williamsburg-brook...

252760

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
21,94 Kč
Euro
26,24 Kč
Libra
29,32 Kč
Kanadský dolar
16,92 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,19 Kč
100 japonských jenů
21,02 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,32 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,77 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 153,71 Kč
1 unce stříbra
501,25 Kč
Bitcoin
426 318,99 Kč

Poslední aktualizace: 1.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 56 940 546