Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané jansmith1984

Nalezeno 1572 příspěveků, 212 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

03.05.2011 22:08

Tak nám zabili Osamu, paní Millerová

RE: Cui bono?

jansmith1984 193.?.?.?

Ano Lin, velice dobře napsané.


MLČENÍ nebo nešíření pravdu odkrývajících in-formací ZNAMENÁ SOUHLAS, stejně jako zahodit hlas při volbách znamená v souč.podmínkách ČR umožnit pokrytcům nástup ke korytům. Krásně o tomto fenomenu (v lepší společenský status doufajícího, ale zblblého plebsu) píše sociolog Keller.

Opakuju se, ale jedině AKTIVNÍ přístup může změnit něco k lepšímu a proto i odvěká snaha E/elit (nejedná se pouze o uslintané nábož.establishmenty) učinit z lidí poddajné, pasivní (vystrašené) adorující ovečky nebo jako náhradní variantu ovečky natolik rozlobené a znechucené, že upadnou do pasivity a zpacifikují se samy...[smích]

Pokud 1. možnost - adorující (milujte Bohem stanoveného panovníka, neoliberálního politika) cíl nesplní a probouzející se lidičky (které začínají být na manipulaci imunní), na ní více nezabírají, je připravena právě 2. sofi možnost.


V naší tzv. demokracii záp.stylu (založené na pokrytectví a kde se výsledky voleb ovlivňují shekely v těch správných kapsách) jde o to, aby šli volit jedině ti voliči, kteří volí S NÁMI a ty voliče, kteří by svým hlasem mohli NÁŠ CÍL, posílením OPOZICE, ZHATIT, různými skandály a brainwashingem natolik znechutit, aby zůstali doma nebo hlas jinak zahodili.

Tento systém funguje perfektně a jen díky němu se v ČR v posledních letech dostaly OPAKOVANĚ k žezlu farizejské síly, které lžou kudy chodí a následně si vytřely (a ještě vytřou) pozadí i s těmi, kteří je "státnicky" nevolili.


Jsou to právě tito tzv. akčňáci mezi námi [smích], a to i zde na Zvědavci, kteří správně naštvaní a znechucení nevolili nikoho a kteří svými, pro funkční OPOZICI, chybějícími hlasy svou pasivitou dosadili do křesel farizeje a "komiky" trojkoalice, jako svazáka Nečase, katolického seškrtávače ovcím Kalouska, spícího pravdoláskovce Schwarzenberga, patologa Hegera, Johna, Kočí, Drabka, Vondru, Drobila atd atd. atd. všechno lidi, kteří nyní velmi silně ovlvňují akčňákům budoucnost. Za svou "bojovnou" pasivitu budou nyní ODMĚNĚNI 100korunou za den hospitalizace, pravděpodobně doživotním povinným sponzoringem soukromých penzijních fondů, různými v rozporu s právem retroaktivními zásahy do rodinných rozpočtů a dalšími chuťovkami, které mají v Systémy FIAT money dopomoci kosher bohatým na úkor chudých ještě více zbohatnout.

Závěr? Jedině AKTIVITA nikoli pasivita FUNGUJE a jak píše Lin, je třeba minimálně lidem v okolí, cituji: "poskytovat informace, které máte (pokud o to stojí, samozřejmě). ...pomoci orientovat se v událostech a jejich vyděšení mírnit. Pak se můžou i oni sami naučit, jak si dát dohromady "a" s "b".

Pokud ani toto minimum neuděláme (mimo to, že nevyužijeme své volební právo a na protest i pro KSČM), svůj otrocký osud v maštalích svých ovčáků si plně zasloužíme. A Peace se všemi,

jansmith[smích]

243281

04.05.2011 19:26

Tak nám zabili Osamu, paní Millerová

RE: Qui Bono?

jansmith1984 193.?.?.?

Taky tě zdravím starý kamaráde..[smích]

Takže once more: NEVOLIT NIKOHO patří mezi PASIVNÍ a neúčinný (E/elitami velmi oblíbený) způsob, jak mohou masy "taky" projevit svůj názor na politiku. V očích některých občanů vypadá čistě, ale je tomu paradoxně přesně naopak.

U zprofanovaných neolib. E/elit je tento, bohužel NEÚČINNÝ, způsob (zahozením volebního hlasu) oblíbený proto, že se tím zbavují nežádoucí konkurence svých ODPŮRCŮ, zatímco jejich skalní voliči, kolaboranti a lokajové půjdou volit VŽDY. A při absenci hlasů PROTI mají vítězství a možnost OVLIVŇOVAT ve svůj prospěch chod společnosti (ZISKY jsou SOUKROMÉ, ZTRÁTY VEŘEJNÉ) bezpečně v kapse...[smích]

Velkým vítězstvím mas za emancipaci (které stálo v minulosti mnoho krve, obětí a strádání) bylo prosazení voleb.pravá PRO VŠECHNY (a zejména pro ženy) a tento instrument způsobil kosher E/elitám při prosazování jejich sobeckých záměrů následně nepříjemné komplikace. V současnosti nemohou toto právo VĚTŠINY, zasahovat do chodu věcí veřejných, příliš omezit (viditelně by popřeli svá prohlášení o občanské/demokratické společnosti), a tak své cíle dosahují "jinými" cestami. A to tak, že volby manipulují, občany podprahově oblbují a obelhávají a u těch, kteří by mohli volit ve SVŮJ prospěch, dosahují stav znechucení a pasivity.

Je mi jasné, že průměrný volič, který se nedokáže odpoutat od emocí a přímých i podprahových útoků sviňáren na své podvědomí psychicky STRÁDÁ, ale měl by si uvědomit, že zahozením svého hlasu ke zhoršení svých životních podmínek a své mízerii (na kterou tak nadává), paradoxně PŘISPÍVÁ.

Nepůjde-li volit, odvolí JINÍ v JEHO NEPROSPĚCH a v podmínkách volebního systému ČR (a situace, kde ještě není pravice s levicí skrze MOC a peníze do těch správných kapes jako v US tak provázaná), má stále možnost volbou OPOZICE vůči modrým strakám (trojkoalici) moc a záměry kosher Bakalů omezit ve svůj prospěch, pokud už ne přímo zvrátit. Jediný problém je, KDO je v podmínkách ČR ta dostatečně silná OPOZICE... Podle mne mezi slepými jednooký králem a tudíž zatnout tipec Nečasovondrokalouskojulínkům lze prostřednictvím ČSSD a dokonce i prostřednictvím záměrně démonizované KSČM, která je od pokrytců paradoxně očištěná, protože ti přelezli do řad tzv. pravice. Pokud by potenciální voliči neseděli posledně na prd-li a podpořili silnou opozici jako ČSSD nebo KSČM, současný Bakalův slepenec ODS, Topka a VV by MUSEL své pokrytecké NSPRAVEDLIVÉ kosher deformy hoodně omezit.


Takže TAKTO,

nebo PROSADIT uzákonění přímé demokracie,

nebo AKCE ve formě velkých demonstrací a nenásilné obč.neposlušnosti po "ghandiovsku". Nejít volit je alibistická naivita a Peace se všemi, kteří se domnívají, že tímto způsobem něco pro sebe a své děti kdy vybojují.

jansmith[smích]

243363

04.05.2011 22:37

Tak nám zabili Osamu, paní Millerová

RE: Qui Bono?

jansmith1984 193.?.?.?

I mezi zmrdy se může dostat díky správným vhozením hlasů dostatečného počtu poučených voličů "čertovo kopýtko" dube, které VĚTŠÍM zmrdům zamíchá s plány. Když lidé nesedí na prd-li a zvolí takové kopýtko s dostatečným náskokem, aby to nebylo možno snadno zfalšovat (viz. příklad falšování těsného rozdílů Gore-Bush) a je pro kosher zájmy moc špatně tím, že takový politik dostatečně neprosazuje nebo dokonce sabotuje tyto zájmy, tak se i fyzicky zlikviduje (příklady máme mezi některými US prezidenty).

V českém volebním systému se začalo jen kroužkovat a jaké problémy to pokrytcům v sestavování poslaneckých klubů přineslo jsme mohli vidět na vlastní oči. Nemusí pršet, jen když kape a nechat se porazit pasivitou je přesně to, co pokrytci u nepoddajných občanů, kteří stahují kalhoty před brodem, potřebují.


Že ta, cituji: "šaškárna" může být i pozitivně ovlivněna V ZÁJMU VĚTŠINY na úkor kosher zájmů MENŠINY můžeme pozorovat i v českém Senátu. Jak mysliš dube, že by to dopadlo v Senátu při hlasování o pravicových reformách, pokud by Senát nebyl oranžový v případě, že by ještě více lidí jako pravděpodobně ty nebo pí. Jarmila nešlo volit???

Tady máš příklad, že jít volit má smysl, protože kosher pravice díky tomu utřela a kosher média to byla nucena i patřičně otitulkovalt viz:
Oranžový Senát zařízl vizi reforem, pravicoví senátoři odešli ze sálu.

Co myslí, že by bylo v novinách, pokud by byl Senát díky vám podobným arogantně MODRÝ, příteli a kamaráde???...[smích] Máš ty nebo někdo z rodiny stavebko? Co myslíš, vrátil by ti Kalous státní podporu pokud by se ČSSD neangažovala?..[smích]


Víš Lin, to že ČSSD, přestože vyhrála volby, nemá na trojkoalici dostatek křesel ve sněmovně je přesně důsledek toho, že chybí hlasy obyčejných lidí, kteří nevolili a nevytvořili OPOZICI dostatečný náskok, který by pokrytci (kteří se vždy spojí) nepřeskočili.


Až lidi pochopí, že v jednotě je síla a ROZDĚL (nechoď volit) a PANUJ na ně přestane fungovat, tak teprve začne být hajzlíkům teprve ouzko. Do té doby jsou pro ně běžní lidé (paradoxně masochysticky s jejich příčiněním a poprávu, protože kdo chce kam....) za taoleťák. A Peace se všemi, kteří se v podmínkách ČR domnívají, že sabotováním jediné legální možnosti (voleb), jak šlápnout pokrytcům a nenažrancům na kuří oko něco pro sebe a své děti kdy vybojují.

My two cents, přátelé a kamarádi.

jansmith[smích]

243377

04.05.2011 23:16

Tak nám zabili Osamu, paní Millerová

RE: Qui Bono?

jansmith1984 193.?.?.?

Taky zdravím Kysučane a souhlasím s tím, co jsi napsal. Well done.


Jediný rozdíl mezi námi dvěma (protože oba nahlížíme pod povrch dění podobně) je v tom, že má cesta je cestou Aktivity, nikoli Pasivity.

Už jsem to napsal: nemusí pršet, jen když kape. A co je nejdůležitější, aktivita (i volební) může zamíchat i předvařenou polévkou, což pasivita neumí a jen po ovčím způsobu trpně přijímá, co ji bylo ovčáky naservírováno...[smích]


Proto je dobře, jak psala Lin, lidem vysvětlovat pozadí dějů a vazby, které za nimi stojí, aby nebyli ovcemi a dovedli se ozvat.

Jak ozvat?

To je jedno, ale OZVAT - dát NAHLAS, viditelně, nepřehlédnutelně, najevo svůj názor. Někdo demonstruje v jednom šiku s odbory, někdo se přiváže aktivisticky k plotu a někdo jde VOLIT proti pokrytcům a VŠICHNI dohromady nějak KONAJÍ ve svém zájmu a zájmu celku proti kosher zájmům menšiny.

Lidé, kteří jen mudrují, kritizují poměry a při pohledu na své příjmy a výdaje skřípají zubama a přitom sedí na prd-li a nejdou ani volit pro OPOZICI proti pokrytcům (která alespoň v rámci možností hájí jejich zájmy), protože jsou znechucení vším a všemi, jsou podle mne bloudi a stejné ovečky, jako ty, o kterých je kreslený vtip o Trevorovi. Mají pocit, že svou "pasivní rezistencí" bojují a přitom jdou paradoxně na ruku svým ovčákům...[smích]

Nehledě na to, Peace se všemi, kterým takový "odboj" vyhovuje

jansmith[smích]

243382

06.05.2011 00:23

Tak nám zabili Osamu, paní Millerová

RE: Qui Bono?

jansmith1984 193.?.?.?

Hezky jste se semkli milí přátelé a kamarádi..[smích] Nezlobím se na vás a pokud by situace nebyla vážná, byla by vaše zanícenost dokonce i legrační.


Váš problém totiž je, že jste velicí teoretici, ale v reálném životě žádné výsledky nemáte. Jinými slovy: kde nic není ani smrt nebere..[smích]

Váš naivní přístup: bojkotovat jedinou možnost, jak REÁLNĚ OMEZIT DOPAD KOSHER POLITIKY na hlavu vaši a vaších dětí (tj. jít a při volbách podpořit zastupitele, kteří budou hájit VAŠE zájmy TADY A TEĎ proti těm, kteří vás se vztyčeným prostředníčkem obírají) by měl smysl jedině tehdy, pokud by fungovala NÁDSTAVBA, o které rádi květnatě debatujete, která ale reálně nefunguje a která bez fundamentální změny Systému těžko kdy v dohledné době fungovat bude.

Kdyby se všichni ti, kteří při posledních volbách hlasovali pro OPOZICI k modrým strakám zachovali jako vy a naštvaně zůstali doma nebo hodili do urny neviditelný "protestsong", změnilo by se oproti dnešní realitě to, že všechny kosher zákony (které byly sofistikovaně připraveny k vašemu dalšímu okradení) by dnes již byly NEVRATNĚ UZÁKONĚNY a narozdíl od současného stavu by navíc díky polit.korektním médiím nikdo nevěděl, že existoval někdo, kdo si to nepřeje.


NAŠTĚSTÍ se našli voliči, kteří OPOZICI k trojkoalici (např. posledně v Senátu) podpořili a jedině díky tomu (a tedy nikoli díky vašemu mlčení) bylo mnoho pokusů, jak uzákonit vaše okrádání, na účinnosti OMEZENO a pokud by OPOZICE k modrým strakám byla i díky vaším nevhozeným hlasům silnější, pokrytci by ani neměli šanci vám je hodit arogantně do tváře.

Místo ideálu, který nejste schopni reálně uvést v život a jen o něm SNÍTE a planě DISKUTUJETE bylo okrádání běžné populace REÁLNĚ (nikoli slovní ekvilibristikou) takto POZASTAVENO.

Tedy nikoli slova a neviditelný protest, ale reálné skutky mají VÝSLEDKY.

Vy to nevidíte, přátelé a kamarádi? Vy nevidíte, že jdete na ruku těm, kteří vaší pasivitu využijí a následně si s vámi vytřou pozadí? Vy nevydíte, že pocit, že jste se voleb nezúčastnili (a že snad máte jako Pilát čisté ruce), si můžete vy a vaše zhrzené ego maximálně zarámovat? Vy nevidíte, že pokud nepomůžete ty lidi zastavit, tak vás tito lokajové banksterů bez uzardění ojedou až na molekuly a ještě se vám přitom budou smát do ksichtů???

Na základě vaších reakcí vidím, že nikoli... Dobrá. Vaše volba a váš marný a pro ovčácký Systém vítaný, neviditelný boj.


Nehledě na to, milí přátelé, Peace s vámi. Také s neúnavným editorem, který narozdíl od vás hydře (nikoli mlčením ale aktivně se vztyčenou hlavou) stále odolává a těším se na další případné disputace,

jansmith[smích]

243458

06.05.2011 13:12

Půl roku podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Čemu se divíme?

jansmith1984 193.?.?.?

Výborně shrnuto jeane.larouxi. Tak by měla vypadat výuka mladé generace na stezce poznání. Je to cesta výchovy, je to o MEMECH, jak o nich tady na Zvědavci ve své době výborně psala pí.Jarmila.

A já dodám, nezapomínejme také na záludnost kosher GENERALIZACE. Naučme se ji rozpoznat, přestaňme ji ve svém vyjadřování nesprávně používat a naučme to i své děti. Generalizace (cílené zevšeobecňování a tudíž záměrné matení plebsu směrem k realitě) je nástrojem ovládání podvědomí nevědomé a zblblé veřejnosti a jak v minulosti, tak i dnes je tzv. E/elitami (pro MOC a peníze do těch správných kapes) pokrytecky a ve jménu pravdy, lásky a údajné demokracie skrze lokaje v médiích notoricky zneužívána.

A Peace se všemi.

jansmith[smích]

243542

08.05.2011 20:41

Tak nám zabili Osamu, paní Millerová

RE: Qui Bono?

jansmith1984 193.?.?.?

Nápodobně mirdo, taky si rád přečtu tvé názory a je normální, že se nemusí ve všem shodovat.

Debata, jít za současné situace v ČR volit nebo ne, je právě ten případ a je mi jasné, že obě strany mají pocit, že jejich názor je opodstatněnější.


Nebudu to složitě rozebírat jen pro pořádek ještě jednou PŘIPOMENU, že mne osobně ZAJÍMAJÍ hmatatelné VÝSLEDKY a nikoli jen PLANÉ ŘEČI svých oponentů, které reálně NIKDY NIC pro sebe a ostatní běžné občany NEVYBOJOVALY...[smích]

Osobně raději svým volebním hlasem podpořím OPOZICI a šlápnu tím společně s ostatními stejně uvažujícími pokrytcům na kuří oko, než abych potom zhrzeně s vykulenýma očima sledoval, jak mi arogantní straky sníží skrze zvýšenou DPH životní úroveň, zdraží pobyt v nemocnici, donutí nevratně mě nebo mé děti, abychom povinně dotovali kosher vlastníky privátních penzijních fondů nebo budou dále porušovat recipročně zákony a dohody (viz. stavebko) a za hlasitého křiku o boji s korupcí se zvednutým prostředníčkem ještě radostněji prohlubovat pokrytecké rozkrádání republiky až do kosher konečného vítězství.

Já si to NEPŘEJI a proto na zhrzené prd-li NESEDÍM a kromě toho, že se o své názory dělím s ostatními, JDU a raději fyzicky volím ty, kteří to modrým strakám nejen hubou, ale praktickými činy ve sněmovnách zatrhnou nebo alespoň zkomplikují. Kdo to je jsem vysvětlil prve. A asi na mých slovech něco bude, když kromě tebe se nikdo z mých předchozích oponentů (kteří nevolí nikoho a s po Pilátovsku umytými rukami ČEKAJÍ jak to dopadne), již neozval.

Pradadoxně se jejich čekání dá přirovnat buď k židovskému čekání na Mesiáše (které je coby mýtus pokryteckého náboženství produktem lidské fantazie a tak, jak si to věřící představují nikdy nepřijde) nebo je to čekání poražence, který strčil hlavu do písku a myslí si, že za nic nenese odpovědnost.

Chápu, ale nesouhlasím a Peace se všemi,


jansmith[smích]

243748

08.05.2011 21:14

Třetí obhajovací řeč

RE: Já osobně už nepochybuji.

jansmith1984 193.?.?.?

Ahoj Médo, zdravím tě příteli a kamaráde. Už si mi tady chyběl a nedivím se, že si to nevydržel a přišel hábečka (který se po krátké epizodě coby BN-ko zase vrátil ke svému pravému nicku) podpořit.

S tím trestním oznámením si děláš legraci nebo to myslíš, s tvrzením, že jde st.zástupcům prodlužováním procesu pouze o peníze, vážně?? ..[smích] Nebo si myslíš, že to v pokryteckém Systému, který je záměrně nastaven ve prospěch vyvolených křiklounů (kteří se nesmí jmenovat a nahlas kritizovat a sedí na strožocích peněz), má nějaké trestní oznámení naději na úspěch?

Píšeš, že, cituji: "o židy nejde", nasazuješ společně s HHBB a třetím vzadu mtk na KC a přitom si jsou obě struktury rovnocenné a o židy rozhodně jde. Obě skupiny manipulují prostými lidmi stejně, jedna vzešla z druhé, mají stejného jediného Boha a řídí se dodnes deprivantským Starým zákonem, byť to kvazikřesťané s prohlášeními o pravdě a lásce popírají.

Nechci ti radit, příteli, ale brzdi [smích], aby si později nemusel tyto diskuze zase zhrzeně opustit. A Peace s tebou.

jansmith[smích]

243752

20.05.2011 21:56

Demokracie jako náboženství?

RE: Souhlasím s autorem

jansmith1984 193.?.?.?

Vojtu49 mám rád. Je to v mých očích toporně uvažující a na druhou stranu akademicky kultivovaně se vyjadřující mimoň, který nutí ostatní zvědavce aby jen neplácali, ale svá tvrzení dostatečně DOLOŽILI a fundovaně OBHÁJILI.

Jeho zvědavčí přítomnost zde je velmi prospěšná, stejně jako přítomnost HHBB ve věci ostrakizace KC a souběžné obhajoby a zlehčování vlivu košér talmudistů. Buďme vděčni, že zde v debatách tito a jim podobní diskutující vystupují, protože i v jejich v mnohém klouzajících tvrzeních jsou obsažena zrnka Pravdy, které mohou pomoci všem zúčastněným k pochopení celkového obrazu. Za sebe děkuji všem, kteří s nimi dokáží bez emocí a vlivu nezvládnutého ega nekopromisně, ale s humorem a na faktech, v souvislostech, úspěšně komunikovat.

Opět má mirda pravdu, že: Jsme zde všichni proto, abychom se od sebe učili a jako bonus bychom měli mít stále na paměti košér E/elitní snahy o "Rozděl a Panuj", které tito umocňují pokryteckou tezí, že "Pravda není pro všechny" a když, tak jen pro dostatečně vyvolené soukmenovce..[smích] A Peace se všemi,

jansmith[smích]

244429

22.05.2011 17:41

Demokracie jako náboženství?

RE: Souhlasím s autorem

jansmith1984 193.?.?.?

Snad na závěr, Vojta nemůže nikoho (ani zdravý rozum) urazit, a když, tak maximálně rozesmát..[smích]

Na 2.str. je třeba Vojtovi přiznat snahu věci rozporovat a také schopnost své oponenty (ne arogantně) popíchnout. V podstatě s jednotlivými body tvé reakce ale souhlasím, mirdo a jen zopakuji, že není užitečnějších debatérů než Vojta49 a některých dalších diskutujících, protože svým způsobem debatu prokypřují", zároveň testují sebelítost a sebedůležitost aktérů a k tomu všemu ještě nabízejí jiné úhly pohledu. Je dobré se jimi zabývat a podle možností na ně reagovat, protože to tříbí argumentaci a navíc v souvislosti se rčením: opakování matka moudrosti, jsou alespoň připomínána fakta, která by mohla být časem méně pozornými přehlédnuta.


Co se týče naší polemiky (zda-li volit/nevolit), tak se obávám, že v podmínkách ČR je varianta pasivní resistence viz. ta, kterou "šíří" paní Jarmila (a někteří další zvědavci) absolutně neúčinná, kontraproduktivní a jediní, kdo jsou z takového přístupu spokojeni a komu vyhovuje jsou ovčácké E/elity, jakož paradoxně i naivní EGA takto pasivně a bohužel zbytečně protestujících spoluobčanů. Tito spoluobčané ve své naivitě přesně naplňují program ovčáků "Rozděl a Panuj", za pomoci kterého kosher E/elity diskreditují a oslabují nepříjemné oponenty a místo, aby občané prakticky pomohli, tak svou pasivitou záměrné destrukci + - spravedlivé společnosti a sociálního státu, ubíráním hlasů účinné opozici, napomáhají.

Zajímavě se v této věci s pí.Jarmilou přetahujeme na jejim blogu a pokud chceš, můžeš mrknout: kubata,nazory.cz.

Je to legrační debata, protože i tam pí.Jarmila odmítá pochopit Podstatu problému, na který se jí podobné snažím upozornit (doporučuji prostudovat) a mou snahu o asertivní přístup dokonce přirovnala ke stokrát opakované lži obehrané desky...[smích] To jsou paradoxy, co? Nenapadlo by mne, že mne může člověk, který je na stejné palubě jako já, "přirovnat" ke Goebbelsovi..[smích] Pí.Jarmila je dle mého skromn.soudu klasickým příkladem občana zavlečeného do chaosu tak VYSOKÝCH konspirací a osidel rozumu, že na základě okolnostmi a mainstreamem vyvolávané deziluze se dobrovolně pasuje do role pitomce (totálně přesvědčeného o čistotě a správnosti svého přístupu), který bude své teze (o nutnosti ignorování jediné možnosti, jak věci legálně ovlivnit) vykřikovat i v okamžiku, kdy bude on a jeho blízcí totálně a NEVRATNĚ (košér E/elitami) zatlačeni na periferii společnosti. Opakuji: pokud nechceme započít RADIKÁLNÍ kroky, tak se jedná o jedinou možnost, jak věci legálně ovlivnit ve prospěch většiny. Lidem jako pí.Jarmila k jejich přístupu a způsobu vnímání reality tímto "blahopřeji" a Peace s nimi i se všemi ostatními,

jansmith[smích]

244491

22.05.2011 20:20

Demokracie jako náboženství?

RE: Souhlasím s autorem

jansmith1984 193.?.?.?

Asi budeme pitomci oba, paní Jarmilo...[smích]

Rozdíl mezi námi bude v tom, že váš protest proti Systému je založen na pasivních protestsongzích, které ničemu pozitivnímu nenapomáhají, do Systému jsou zakalkulovány a ovčákům jsou milé a v mém případě jde o neúspěšnou snahu pitomce vysvětlit i hodně inteligentním a dobrým lidem, že jsou podprahově zneužíváni a v rámci nastavení současného volebního systému situaci vlastní (stejně jako i ostatních většinových občanů), svou pasivitou ke snahám o uzákonění často NEVRATNÝCH kosher zákonů (ač jsou svým egem přesvědčeni o opaku) zhoršovat pomáhají. No, nejsem pitomec na N-tou?..[smích]

jansmith[smích]

244504

23.05.2011 00:01

Demokracie jako náboženství?

RE: Souhlasím s autorem

jansmith1984 193.?.?.?

Co jsi napsal, hezky ilustruje jemný omyl v chápání Podstaty problému, mirdo. Nevolit vůbec MÁ SMYSL až tehdy, kdy jsou, cituji tvá slova: "jiná, lepší a účinější řešení" už NALEZENA (nikoli pouze hledána) a začínají spolehlivě fungovat. Já paní Jarmile rozumím a chápu její způsob uvažování, ale cítíš tu jemnou nuanci? Odvěcí kritici se stále nacházejí ve fázi HLEDÁNÍ a bezzubých rebelií, zatímco reálné řešení k dispozici NEMAJÍ, ale to je v jejich očích (z emotivních a podle mne naivních důvodů) opravňuje odmítnout jediné prakt.řešení TADY a TEĎ, které se v možnosti uplatnění svého hlasu proti zvůli banksterů nabízí.

Nebo může ona nebo ty popsat, která, opět cituji: "jiná, lepší a účinější řešení" jsou pro použití TADY a TEĎ většinovým občanům (v době, kdy se ve zrychleném režimu uzákoňují NEVRATNÉ kosher zákony) k dispozici?????


Ona říká: nechoďte volit, ať to dopadne jak to dopadne zahoďte dobrovolně jedinou legální možnost, jak šlápnout pokrytcům a banksterům na kuří oka, buďme radějí úžasňákové v disentu - s holou pr-elí...[smích] Všichni zastupitelé jsou stejní a všichni jsou naší nepřátelé, nevěřte nikomu, všichni jsou slouhové Illuminatů a mafiánů.

Dobrá, jaké řešení na druhou stranu ale pí.Jarmila nabízí?? Podle mne je řešení pí.Jarmily (pokud nepůjdeme do nelegálních a násilných akcí) jediné, tj. planě debatovat nebo čekat na příchod nějakého mesiáše, který většinové občany od arogance a okrádání kosher E/elitami nějak ochrání...[smích]

Já říkám: pokud nemáte TADY A TEĎ k dispozici (a funkční) "jiná, lepší a účinější řešení", tak v současném systému volit CHOĎTE, nenechte se zblbnout bakalovými manipulátory (viz. klip přemluv bábu) a volte levicové zastupitele, kteří vaším jménem ve sněmovnách praktickými kroky uzákonění farizejských a často NEVRATNÝCH zákonů BRÁNÍ. Nenechte se podprahově mainstreamem zdezorientovat a znechutit a v rámci odvěkého programu Rozděl a Panuj postavit proti těm, kteří jsou na stejné palubě jako vy nebo vaším jménem prosazují proti zvůli nenažranců vaše zájmy.

Stačí ti to tak kamaráde??..[smích] Každopádně dobrá debata, která má místo v každém vlákně o demokracii. A Peace se všemi,


jansmith[smích]

To Janko: Mezi nevratné kosher zákony počítám např. snahu o oslabení sociálního státu ve prospěch bankovních kont vyvolených ovčáků např. destrukcí průběžného důchodového systému převedením do (nejraději) povinného připojištění v rámci privátních penzijních fondů (viz. problematika FIAT money a Ponziho schéma) nebo pokus o zprivatizování zdravotního systému (viz. plánované standardy a nadstandardy). Pokud budou běžní lidé proti svému zájmu volit lokaje MMF/SB nebo své hlasy zahazovat, tak k tomu v ČR nevratně dojde, viz (SiCKO) - USA náš vzor..[smích]

244526

31.05.2011 12:41

Právní stát je spoluvlastnictví občanů nikoliv kořist politiků

RE: O čem je přímá demokracie?

jansmith1984 193.?.?.?

O jakých domech hovoříte, paní Jarmilo? O starých cihlových nebo o panelových. Žijete v takovém zatepleném domě nebo jen "fundovaně" teoretizujete?..[smích]

Osobně v zatepleném domě už několik let bydlím a mohu se podělit o poznatky Z PRAXE. Jedná se o panelák s vyměněnými okny za plastová (ověř.2skla - dobrý poměr cena a výkon) a se zateplenou fasádou. Jak druhů oken, tak provedení zateplení fasád je několik druhů, a tak se mohou zkušenosti lišit, ale v našem případě je kvalitativní rozdíl mezi PŘED a PO obrovský...

Obrovsky vzrostl konfort bydlení. Násobně se zvýšilo odhlučnění z ulice a značná je ÚSPORA nákladů za topení. Ano, teplárny si rozdíl jistě časem dorovnají postupným zdražením (uhlí, ropa, plyn vše košér zdražuje), ale úspora je jednoznačná a docela lituji obyvatele domů, kteří budou díky "jednomu pitomci" bydlet v nezatepleném (neúsporném) domě a nejen po staru více topit a platit, ale po zdražení energií o to více platit navýšení.

V našem domě se společenství vlastníků domluvilo bez problémů, celá akce se organizovala za všechny byt.jednotky hromadně a financování bylo provedeno snesitelným navýšením měs.poplatku do fondu oprav (žádné sólo uvěry jedn.bytů u bank, jako v jiných případech), podotýkám, že jsme navíc jako třešničku na dortu stihli využít st.dotaci do programu PANEL !!!

Opakuji, nejen, že se celkově v domě nyní mnohem LÉPE ŽIJE, ale konstrukce domu je chráněná před vlivy z venku, rosný bod se posunul mimo vnitřní strany zdi obytných místnosti do zateplení (tudíž problémy s výskytem plísní naopak ustaly) a co se týče větrání, tak mimo normální větrání jsou okna standardně vybaveny funkcí mikroventilace. Příjemné je, že barák z venku lépe vypadá, ale stoupla i cena bytové jednotky v případě prodeje. A co se týče životnosti, tak při kvalitní montáži a dobrých materiálech je životnost zateplení na desítky let dopředu. Naopak, pokud by zateplení provedeno nebylo, klasický panelák by se za tu dobu, vzhledem ke korozi železobet.konstrukce, s velkou pravděpodobností rozpadl.


Mimochodem, neberte to jako reklamu pro zateplování, ale jako pouhopouhé sdílení vlastních poznatků. V tomto případě tudíž doporučuji (jako i v jiných) méně generalizovat a před vynesením odsudku raději více čerpat z informací a zkušeností z tzv. terénu...[smích] A Peace se všemi, kteří do zateplení za výhodných podmínek nešli - aby ušetřili - nebo aby se jim snad lépe bydlelo.

jansmith[smích]

245186

31.05.2011 19:51

Právní stát je spoluvlastnictví občanů nikoliv kořist politiků

RE: O čem je přímá demokracie?

jansmith1984 193.?.?.?

Mela nebude paní Jarmilo...[smích] [smích]

Ohledně dilematu, zda-li svůj hlas (za současné situace a za současného volebního systému v ČR) ZAHODIT nebo NE jsme už něco podiskutovali a znovu to začít opakovat asi nemá smysl. Pokud někoho zajímají argumenty pro a proti, tak si je může v naších polemikách zpětně vyhledat nebo zaskočit na váš blog, kde jsme se také lehce a přátelsky "porohovali", viz: kubata.nazory.cz.

A co se týče dilematu, zda-li se zateplováni vyplatí či nikoli, tak to jsme si také celkem vysvětlili a tak je opět na čtenáři, k jaké variantě a názoru se případně přikloní.

Mějte se fajn a Peace se všemi,

jansmith[smích]

245219

09.06.2011 18:06

Sexuální delikty páchají i ženy

RE: Nic noveho pod sluncem

jansmith1984 193.?.?.?

Hábečko je ve své obhajobě kosher pokrytců neúnavný...[smích] a jen se někde v debatách objeví zmínka o tom, že SYSTÉM (nikoli dílčí excesy) od NICH pochází a je JIMI spravován (viz. tolik oblíbené R&R Ltd. mafie, s jejich ke všemu ochotnými šábesgojím lokaji), již je zde a pokouší se je obhajovat.

Vdyť ONI jsou chudáčči malí vlastně obětmi, které velice nerady (ale s dobrozdáním a pod kuratelou SVÉHO jediného Boha Jehovy), vlastně nemají jinou volbu a vlastně jen vyplňují díru na trhu s gojímy..[smích]

ONI je (nevědomé gojímy/goje) vlastně školí a pomáhají jim pochopit sebe sama, protože ONI se již pochopili a jako odměnu od JEJICH Boha jsou za to "telátkem" průběžně odměňováni.

Tak rádi by (ONI) žily se všemi lidskými bytostmi a náboženstvími v míru a spolupráci (co energie do této ideje již např. v rámci budování státu Izrael vložili - i pozemek na budovu OSN v NY jeden jejich mecenáš velkoryse daroval), ale stále JE nikdo (tolik nad jiné vyjímečné a vyvolené) nechápe.

Dokonce i Protokoly proti nim sepsali...bléééé. A copak ONI za to mohou, že se tento pamflet tak neuvěřitelně a s léty stále více zhmotňuje??? Co na tom, že s JEJICH přičiněním, vždyť ONI za to nemohou, to všechno ta zláááá KC, která je ovládáááá a na NĚ nasazuje..., co na tom, že je jako původně polidštěná odnož judaismu (i díku farizeji Šaulovi) jejich vlastním kukaččím dítětem.


Jinak, od HHBB hezky napsané, jen se divím, že se tentokrát vyhnul oblíbenému tématu KC (katolické církve), ale možná to je jen malé sofi "opomenutí", které bude příště o to svědomitěji napraveno. A Peace se všemi,

jansmith[smích]

245738

09.06.2011 21:04

Sexuální delikty páchají i ženy

RE: Nic noveho pod sluncem

jansmith1984 193.?.?.?

Taky tě zdravím quido2 a určitě nejen jendasmithů oceňuje zde v debatách tvé a MoUdrostrakovy velmi zajímavé a inspirující vstupy a reakce.

Budou sic i tací, kteří je nemusí (dokonce i editor se nedávno ve slabší chvilce snížil k výhružkám vůči MoUdrostrakovi), ale takový už je život v jeho pestrosti. A přestože ČR není, jak píšeš, "světovým hýbatelem", stojí za to se v prospěch pozitivních globálních společenských změn Systému i zde (dokud je ta možnost) angažovat. To je totiž přesně to, co světová hydra (která je podle hábečka vlastně ubohou obětí KC), když ztrácí její lokajové v diskuzích půdu pod nohama, nerada a proto skrze své pohunky stále dokola oživuje tezi že "Pravda není pro všechny" a pokud to nepostačuje, tak nepohodlné pochybnosti (o kterých se stále více nesmí nahlas ani promluvit) kosher kriminalizuje.

A v nelehkém údělu Zvědavci za tu možnost se vyjádřit (a prostor k tomu) díky a Peace se všemi.

jansmith[smích]

245750

10.06.2011 10:47

Sexuální delikty páchají i ženy

RE: Nic noveho pod sluncem

jansmith1984 194.?.?.?

Zase je to poněkud jinak, milí přátelé a kamarádi, hade a hábečko. Had by měl (jak sám přiznal) nejen lépe číst, ale pokud chce posuzovat polemiku mezi jendou a hábečkem, tak o to pečlivěji studovat, co a jak zaznělo v minulosti (viz. různá dřívější vlákna).

Hábečko jako kovaný sofista má ve zvyku tlačit debatu jak potřebuje (TADY přitlačit, ONDE sklouznout nebo ubrat) a když je moc zle, tak na čas zmizí nebo se alespoň přejmenuje. Zkusme se zamyslet, které náboženské a vyvolené skupiny mají historicky infiltraci a přejmenovávání se za běžný přístup!!!!..[smích]

Ale nešť, k věci.

Zajímavé je, že rozdělení na "síly dobra a "zla" zde zmiňuje právě nositel teze "Pravda není pro všechny" hábečko, kdy jenda naopak říká: pozor na to, není to náhodou všechno jenda kosher banda?? (mimochodem, je to o pokrytectví a deformacích a proto se to hodí do každé debaty, klidně i v tématu o Sexuálních deliktech žen).


Náš společný přítel útočí na KC (přitom se Śaulovou kat.církví, v tezi o Pravdě jen pro vyvolené, SOUZNÍ) a stále dokola blahosklonně přechází upozornění jendysmithe, že není možno (ani férový přístup) původce pozdějších náboženských, společenských a mezilidských deformací (které se děly a dodnes pro MOC a peníze do těch správných kapes stále sofistikovaněji dějí) vydávat za oběti a běžné lidičky (které jsou právě těmito strukturami po věky manipulovány a zneužívány) označit za viníky svého údělu. Paradoxně, stejně se chovají určité dnešní politickomocenské skupiny a mainstream, kdy podle potřeb tzv. E/elit označí agresora za nositele pravdy a demokracie a oběť naopak za původce svého neštěstí (viz. situace Palestinců v Gaze, akce v Libyi, lži o Iránu a Sýrii apod., kdy se Bílá podle zájmů ovčáků mediálně ztmaví a Černá se kosher zesvětlí.

Ano, souhlasím s hábečkem, že ke změně Systému k lepšímu je nutné, aby lidé pracovali duchovně i jinak na sobě (na dotaz, co si pod tím představuje, ale náš obhájce siomafií nikdy neodpověděl), v zásadě jen mlha, vzletná slova, překrucování, blahosklonnost, toť vše.

Závěr: Pokud má tato civilizace smysluplně přežít, moudré a pozitivní změny, které narovnají záměrné defomace kosher Systému musí být pochopeny a příjít ZEZDOLA (a je jedno jak vysoko postavená osobnost nebo protestující dav je iniciují) a pro začátek by stačilo odmítnout mediální MANIPULACE a POKRYTECTVÍ zhora NĚKÝM řízeného Systému, společně s pochopením ošidnosti lokaji záměrně proklamovaného generalizování či něžně mlžících eufémismů.

A s pozdravem, Peace všem,
jansmith[smích]

245778

10.06.2011 20:50

Sexuální delikty páchají i ženy

RE: Nic noveho pod sluncem

jansmith1984 193.?.?.?

Kdybych byl na tvém místě, Hade, tak bych tu otázku (a věřím, že jsi férový člověk, sdělující ostatním pravdu a nikoli mlžení a který se možná i nemýlí) nejdřive položil tomu, kdo záležitosti duchov.vývoje člověka a tzv. práce na sobě rád v debatách naťukává, tedy přítele HHBB.

Proč se ptáš na mou osob.zkušenost a naopak zkušenosti mého oponenta a svého souznělce, velkého teoretika a sofistu hábečka (o zlepšování jeho života tím i života celého lidstva) nezkoumáš?? Jakou změnu k lepšímu prosazuje ON, kromě toho, že hlásá úplně stejnou tezi jako katolická církev (proti které nicméně tak rád brojí) O TOM, že Pravda není pro všechny? Že stejně jako jinde tato Šaulova církev vytvoří on zde v debatě obratem pera z obětí původce a viníky své mizerie a že síly, které mají farizejství a pokrytectví v rámci honby za Zlatým teletem v popisu "práce" takto upozaďuje a nepřímo obhajuje??

Jeho se ale nezeptáš, viď? Je to proto, že podobně jako on chápeš JINAK zákony Kauzality?? A podobně jako hábečko a pokrytecké establishmenty svět.náboženství viníš obyčejného člověka z problémů ve kterých žije, bez toho abys ses zaměřil na ty, kteří nevědomosti a pudovosti většinového obyvatelstva po věky kosher způsobem vy/zneužívají??

Mám to chápat tak, že se raději (jako hábečko a církve, které ON v jednom případě pranýřuje a v druhém hájí) zaměřuješ na Následky? A Příčiny už tolik nezkoumáš??

Ano, je snažší usebrat se do azylu nekonečného oceánu mystiky, ezoterična a duchovních nauk a tam kontemplovat nad stezkou hýbatele osudu, než konkrétně a na faktech pojmenovávat síly, které naprosto cíleně (pro kosher peníze, MOC do těch správných kapes a pocit vyvolenosti) hýbou osudy mediálně i jinak zblblého většinového obyvatelstva, že?? Mám to chápat tak, že podle tebe je cesta ke zlepšení součas.stavu civilizace uzavření se do svého nitra k postupnému (dá-li nejvyšší a budeme-li dostatečně pilní nebo reinkarnováni) dosažení Nirvány nebo jiného prozření a problémy této Planety budou vyřešeny?? [smích]

Není duchovní cesta (ať rychlá nebo pomalá) jen jednou z více možností, jak lidskou společnost kultivovat a není náhodou zneužívána?

A jak já zlepšuji svůj život a tím i život celého lidstva??? [smích] Možná i tím, co zde píši a také tím, že si to možná přečte někdo, koho to posune dál k zamyšlení a k prospěchu pro VŠECHNY zúčastněné. Že jen planě nedebatuju a nerozjímám, ale když je potřeba, tak zvednu pr-el a něco pro změnu nebo zlepšení stáv.situace a osvětu i prakticky učiním.


A nyní dotaz obrátíme, Hade a hábečko. Jak Vy dva, kromě povídání, zlepšujete svůj život a tím i život celého lidstva, přátelé a kamarádi? Sám sem zvědav, jestli bude následovat mlčení, sofi skluzy a bonmoty nebo naopak férová vyjádření. A Peace se všemi.

jansmith[smích]

245798

11.06.2011 13:44

Sexuální delikty páchají i ženy

RE: Nic noveho pod sluncem

jansmith1984 193.?.?.?

Dobrá, hábečko, beru, i když si opět neodpověděl na co jsi byl TÁZÁN..[smích] Za to, jsi zastoupil i přítele Hada (který, protože je možná někde v ašrámu, zatím absentuje) a kupodivu si se oproti minulosti zdržel bonmotů a katechizující blahosklonnosti, což je velký pokrok..

Víš kamaráde, Lin zde o něco dříve popsala dojem z naších polemik a vyjádřila politování nad tím, že svůj potenciál DĚLÍME, místo abychom jej (v rámci snahy o osvětu a Dobrou Věc) SPOJOVALI. Napsala to moudře a za sebe s ní souhlasím. A jestli zde na Zvědavci existuje, jak napsala, nějaká debat."elita", tak do ní, pro svou schopnost se citlivě vyjádřit a vhled do Podstaty (za "ženské plémě" ) rozhodně patří i ona. Ale o tom psát nechci.

Chci psát o tom, co jsem X krát vyjádřil již dříve. Že mnohé tvé vstupy a názory oceňuji jako zajímavé a poučné a že bych je i podepsal. Je zde z tvé strany ale jistý přístup, který to pozitivní, s čím zde jako investigativec přicházíš, deklasuje. A to je důvodem, proč jsme v oponentuře a jediné, co mne ještě zajímá, je, z jakého důvodu tyto, podle mne matoucí, názory zde protlačuješ.

Co se týče tvé do modra prolož.reakce, tak by nebyl žádný problém na ni opět bod po bodu reagovat, ale nejsem si jist, jestli to má smysl. Asi bychom se (jako v debatách s pí.Jarmilou, o smyslu zahoz. nebo nezahoz. hlasu) zacyklili ve fázi tvrz. proti tvrz. a tak nechám úsudek na vnímavých čtenářích a omezím se jen na jeden bod.

Píšeš, že, cituji: útočíš na KC jen velmi výjimečně, že jim jen neupíráš jejich zásluhy a že VYNECHÁVÁŠ židy, kde jsi je nenašel. A já tvrdím, že podprahově aktivity mafií, které se jako banksteři za židovství častečně schovávají a mnohem častěji s ním jako sionisté souzní, VYNECHÁVÁŠ víc než je objektivní, férové a sportovní..[smích] A když už je někde zmiňuješ, tak velmi často jen jako nebohé nástroje KC nebo oběti Systému, za který oni v zásadě nemohou. Což je úsměvné již z podstaty.

MoUdrostrak, R.Nohejl, mirda a další zde na faktech (nikoli mediálních, protože mainstream a vlády mnoha zemí mají pod palcem právě sioovčáci a jejich lokajové) předkládají mnoho důkazů, že nikoli KC, ale naopak siomafie tahají za nitky dnešní svět.politiky a divím se, že to ve svých příspěvcích nereflektuješ. Respektivě nedivím a ty se tedy nediv, že jsem v tvém případě obezřetný a že mi tady něco "zavání".

Závěr? Zkus měřit všem stejně (KC a judaističtí talmud-sionisté jedna banda jsou, to neznamená že přímo spolupracují, jen si rozdělili trh s gojímy/goji) a pokud označuješ za původce disharmonie a ovčáckých manýrů Šaulovu katolick.církev, tak to samé se týká (viz.ideologie judaismu, tj. jednoho Boha pro Židy a vyvolenosti) i Rothschildových, Zlaté tele a MOC nahánějících, siotalmudistů. A Peace s nimi i s tebou, přít. a kamaráde,

jansmith[smích]

245827

11.06.2011 20:13

Sexuální delikty páchají i ženy

RE: Nic noveho pod sluncem

jansmith1984 193.?.?.?

Odpověď vlastně NIKDE, Hade????? To myslíš vážně?? Teď jsi zase zarazil ty mne, příteli a kamaráde.[smích] Očekával bych od tebe, jako od člověka, který na cestě osobního (duchovního) růstu postoupil MNOHEM DÁLE než běžný průměr, větší schopnost koncentrace na psaný text a také schopnost ODOSOBNĚNÍ. Asi opravdu reakce spoludebatérů (jak si dříve poznamenal) pečlivě nečteš, protože odpověď (kterou hledáš) je v mém předchozím předposledním odstavci. Jestli tě uspokojí nebo nikoli je další věc.


Legrační na debatě s tebou je, že pokud ty prohlásíš, že můj příspěvek je pro tebe příliš těžký a plný balastu a že mu tudíž zřejmě nerozumíš, tak je to u člověka tvých kvalit (relaxacemi a meditacemi zaneprázdněného poutníka) vlastně výraz ctnosti či přednosti. Pokud bych se ale já vyjádřil o tvých příspěvcích ve stejném duchu (že jsou pro mě těžké nebo že je nečtu), byl bych u tebe za mameluka, který k pochopení tak duchovně hlubokých myšlenek ještě nedozrál. Nebo to tak není, Hade??..[smích]

Ale nic ve zlém, příteli. Docela dobře VNÍMÁM o co ti TADY v debatách JDE (fandím ti, tvé příspěvky sleduji silently dlouhodobě a jsem vlastně tvá krevní skupina). A že jsem tě maličko popíchnul?? Můžeš to brát jako zapůsobení "malého tyrana", za kterého bys měl, pro urychlení cesty vnímání, "vyšší inteligenci" naopak děkovat, protože pokud bys jej neměl, musel by sis jej někde zaopatřit.

Každopádně tě ctí, že jsi odpověděl (i když nepříliš nadšeně) na můj "return" obráceného dotazu, protože tvůj souznělec hábečko, který sám sebe jistě také počítá mezi High level diskutéry, to (jako jistě férový člověk a v jistém smyslu zdejší guru) kupodivu nedokázal. A to, ať už si to kdo přebere jak chce, o něčem vypovídá...

Závěrem, díky za ceduli, kterou si omylem přibil na vrata, která jsou naopak otevřena a končím ukázkou (v závěru) pozitivního dialogu mezi dcerou Helenkou a otcem Svěrákem z filmu "Vratné láhve" (0:28:20):

"Tati, ty nevěříš na konec světa, viď?"
"Moc ne."
"Ale počkej až to přijde. Ty budeš pěkně zaskočenej."
"Helenko, ty bys nemohla chodit na nějaký veselejší přednášky? Nebo s kamarádkou zajít na víno. Postěžovat si. Holčičko?"
"To bude dobrý (tati), ďábel slábne."


Ber to jako narážku na to, že někdy je lepší brát věci s nadhledem a že se občas vyplatí i sestoupit mezi "dělný lid" a jeho, nikoli virtuální, problémy. A Peace s tebou, Hade, také s hábečkem i všemi ostatními, příteli,

jansmith[smích]

245836

11.06.2011 20:39

Sexuální delikty páchají i ženy

RE: Nic noveho pod sluncem

jansmith1984 193.?.?.?

Nevadí hábečko, ty si napíš hadice, já si napíšu matice ..[smích] a život jde dál.........

To, že na nepříjemné a pro tebe kontroverzní dotazy neodpovídáš je už folklór, příteli a kamaráde. A je mi jasné, že "malý tyran" (jak sem níže v jiné souvislosti popsal Hadovi), který se nedá sofi udolat a míří do sfér pochybování, za které (pokud se týká naších polemik) jistá kosher entita uděluje nepohodlným klidně 3 a více roků vězení, je pro tebe těžko stravitelný.

A co se týče těch modrých plků, se kterými sis dal takovou námahu, tak díky za ni... Ale příště (až ti to opět nedá) by bylo lépe, pokud by sis dal námahu i s reakcemi na námitky a fakta z oblasti, za které tví sio-talmudističtí chráněnci nadělují přidrzlým ty "3 roky" vězení natvrdku.

A Peace s tebou i s tvým časem. Tvůj přítel a kamarád,

jansmith[smích]

245840

12.06.2011 21:36

Sexuální delikty páchají i ženy

RE: Nic noveho pod sluncem

jansmith1984 193.?.?.?

Taky zdravím, Lin a chci říct, že není důvod k omluvě. Naopak je dobře, že do debaty zasáhla (co se týče vyjadřování a přístupu) i půvabná diskutérka...[smích] Každý hlubší pohled se cení a někdy je dobré, když se do mužského elementu vloží ten ženský co by sjednotitel, jako v tvém případě. Každopádně si nejsem jistý, jestli jde, co se týká mne a hábečka, o kočkování nebo macho souboj, či naopak o zásadní rozpor v přístupu k věci...

Pokud se týká tématu, tak MoUdrostrak popsal názor na rozdíl mezi muži a ženami a já bych doplnil, že to podle mne platí hlavně v běžné rovině vnímání.

Pravda je, že muž a žena jsou polovinami jednoho celku, společně celek vytvářejí a na nejvyšších úrovních vnímání mezi nimi žádného rozdílu není. To jen pokrytci podporovaná lidská nevědomost zne/využívá rozdílů tam, kde by v běžných vztazích měla zdůrazňovat prvky sjednocující. Rozděl a Panuj (pamatujeme přemluv bábu) pod cíleným deformačním vedením platí i zde v plném rozsahu. I když podle Vojty49 je takové chápání a přístup lidské rasy z hlediska evoluce zřejmě normální, v pořádku a asi i sportovní. Ano, má pravdu. Je to v pořádku, ale jen do chvíle, než lidská rasa jako celek postoupí na vyšší level vnímání reality a uvědomí si, že byla (i v tomto případě) zejména mediálně, nábožensky, ale i jinak (co se týče, pro MOC a peníze do těch správných kosher kapes, deformovaných mezilidských vztahů a disharmonie a utrpení z toho pramenící) manipulována.

Synergie nebo Holismus a nesobecká spolupráce (v případě lidských bytostí oproštění se od animálních pudů, instinktů a nadvlády nezvládnutého ega) JE CESTA, jak lidský druh zachránit před otroctvím nebo sebezničením, na kterém ve velké většině, pod vedením vyvolených ovčáků, úspěšně, a jak píše MoUdrostrak pivně pravicově a autocenSSurně, pracuje.

Ukázat mu cestu z pod vlivu iluze a kosher mamonu (podporovaného vadným source-codem tory, talmudu, koránu nebo bible sv.) a pokud se jako lidé nenaučíme dle zákona kauzality PŘÍČINY problémů objektivně, padni komu padni, POJMENOVÁVAT (a budeme se místo toho za podprahového vedení ovčáků a jejich lokajů zmateně topit v rozborech NÁSLEDKŮ a necitlivě generalizovat), žádné duchovní cesty, relaxační a meditační experimenty nám SAMY O SOBĚ, pro riziko odklonu k ovčáky vítané pasivitě, nepomohou a Peace s námi.


jansmith[smích]

245886

12.06.2011 23:55

Elita, „velká hra“ a třetí světová válka

RE: Nejvetsim nepritelem elit/Vrchnosti

jansmith1984 193.?.?.?

To, co píšeš, udo1, cituji: "Ak by R&R Rotschild & Rockefeller a co. mali reálnu moc, neboli by v médiách." je parametrický omyl. I kdybych se nedivil, kdyby tě hábečko v tomto názoru přiběhl podpořit..[smích]

Lidé s reálnou mocí byli vždy v médiích (nebo se o nich dobře vědělo) a to už za dob Egypta. Důležité vždy bylo, aby jejich "mediální" obraz byl v očích zblblého, zneužívaného plebsu, i lokajů a kolaborantů, maximálně pozitivní, byli řádně uznáváni, adorováni nebo zbožšťováni nebo v případě potřeby byl jejich obraz dostatečně odstrašující... Týká se i veleknězů, kteří žili čas od času ve stínu faraonů, ale někdy také naopak, jako v případě Ramesse XI. a velekněze Hrihora.


I R&R Ltd. mafie mají skrze své šábesgojím lokaje a Systém reálnou MOC, jen se změnila doba a přestože mají zájem nebýt tolik v hledáčku plebsu a užívat si více v ústraní, v nových informačních podmínkách to nefunguje, není jim to přes jejich velké úsilí, dáno. O utajení se pokoušeli i "kluci" z Bilderbergu, ale po určité době ostrouhali.
Navíc zde funguje faktor sebedůležitosti, kdy Egu lidem s jejích přístupem dělá zájem a možnost se pochlubit svými možnostmi a vyvoleností, dobře.

Pro zajímavost: Ve filmu "Muž z prvního století" s Kopeckým jedna replika o něčem názorně vypovídá, cituji:

Akademik: "Věřte mi, každá sobecída je časem vyléčitelná".
Muž z 1.st: "Co z toho budu mít?"
Akademik: "Všechny možnosti, které unesete."
Muž z 1.st: "A co z toho budu mít? K čemu jsou mi vaše možnosti, když je mají všichni"
.


jansmith[smích]

245890

13.06.2011 20:41

Elita, „velká hra“ a třetí světová válka

RE: Nejvetsim ne-pritelem elit/Vrchnosti

jansmith1984 193.?.?.?

Máš pravdu, udo1, ani s těmi velekněžími to není tak jednoznačné, jak by se mohlo zdát a to i proto, že je velmi obtížné jen z ústního podání, hieroglifů nebo NĚKÝM psaných svitků dnes rozhodnout, jak to vlastně tehdy s účastí ovčáků na podílu na reálné moci opravdu bylo. Stačí naše současná zkušenost, kdy už pár dní, měsíců a let staré události jsou podle potřeby překrucovány a falšovány (tj. historie se kosher způsobem přepisuje a některé pochyby lokaji vyvolených E/elit dokonce kriminalizovaný) a tudíž jeden musí být velmi obezřetný, jak interpretuje události několik tisíc let staré. Jinak, v tom mém příkladě šlo spíše o to upozornit, že velekněží nebyli vždy jen nenápadnými stíny oficiálních reprezentantů MOCI...


Nicméně potěšitelné je, že dilema, jak to vlastně s těmi Ovčáky vlastně bylo, je i tématem mnoha debat a rozborů zde na Zvědavci, ale i celosvětově. Problém je, že CO a JAK se (vzhledem k výše napsanému) přesně dělo nikdo s určitostí nemůže rozhodnout a většina analytiků se jen s větší, či menší přesností pouze domnívá... Teorií o oku pyramidy/pyramid, tajných spolků, řádů, lóží apod. je hafo a většina je lokaji Systému mediálně dehonistována jako konspirační. Proto je podle mne dobré se držet zdravého rozumu a intuice, a to se týká i polemiky ohledně podílů na MOCI námi zmiňovaných R&R Ltd. mafií.

Rád bych ale připomenul, že jsme se nebavili o stupni postavení R&R Rotschild & Rockefeller mafií v Pyramidě, ale o tom, zda-li mají nebo nemají REÁLNOU MOC, v návaznosti na jejich profláknutost v médiích.

A zde, ať se souhlasíš nebo ne podle mne platí premisa, kterou jsem vyjádřil prve. Tyto struktury mají skrze hebrew náboženské krytí a kosher naakumulované "oběživo" podíl na MOCI obrovský a jediný problém k diskuzi je JAK VELKÝ a JAK VYSOKO. Těžko explicitně prohlásit, že žádnou reálnou MOC nemají (protože reálně mocní se v mainstreamu nebo jinde neobjevují), když siomafie má svoje lidi takřka na všech (pro politiku, bankovnictví nebo světovou ekonomiku) důležitých postech a nejen mnoha světových vlád států a korporací, ale i takových organizací jako FED, MMF, SB atd. atd. atd. Podle mne to nástroje REÁLNÉ MOCI a VLIVU jsou, udo1 a těžko přijmout hábečkovu kricí teorii, že jsou pouhými zneužitými poskoky nebo bílými koni. Tady se se svým přítelem a kamarádem neshodnu..[smích] Hlavy mafií a jejich organizace fungují na mafiánském principu bílých límečků a "zblblí" bílí koně jsou až v úrovních daleko pod nimi (viz. CEO). A Peace s nimi i všemi ostatními,

jansmith[smích]

245922

14.06.2011 21:49

Řízený rozklad pořádku – body zlomu. Konec starého světa (I)

RE: Nekřesťanské křesťanství

jansmith1984 193.?.?.?

Nedá mi, abych nezareagoval, calimero...[smích] To, co jsi tak příkře napsal, bude asi trochu jinak, příteli... Obecně řečeno, člověk nebo jinak řečeno lidská bytost je (jak si se vyjádřil: v zásadě, ale v rozporu s tím, co jsi řekl) na mnohem výšším stupni vývoje než zvířata (zvířecí "bytosti" ), natož jednobuněčné mikroorganismy jako kvasinky, a to proto, že si od jisté doby začal uvědomovat sám sebe i abstraktno (začalo se projevovat ego) a co je pozitivní, jak jdou staletí, lidé se ve stále větším počtu z pod vlivu zděděných zvířecích pudů a instinktů osvobozují. Já vím, jde to pomalu, ale to je TA "stezka osobního růstu", jak na ní v různých variantách poukazují ti, kteří již tzv. VĚDÍ a jediný problém je, jestli tyto pozitivní změny ve vnímání lidí překročí nadkritickou hranici dříve, než dojde (ať už z jakéhokoli důvodu) k sebedestrukci druhu.

Tato Stezka je také asi i smyslem existence lidských bytostí v této naší pozemské realitě.

To jest, postupně se přestat chovat jako nevědomá zvířata (neztotožňovat se sebemrskačsky s nimi), odbourat své animální pudy a instinkty, nezvládnuté ego, svou nevědomost, chamtivost, sobectví a stále dokola generovaný STRACH a tím se pokud možno postupně dopracovat k synergii a rovnováze se sebou, se vším a se všemi.

Cest, jak toho docílit, je mnoho a překážek také. Jedna ze zásadních je snaha Ovčáků s reálnou MOCÍ (tímto zdravím udo1 [smích]) je, tyto v běžných lidičkách od předků evolučně zděděné nedostatky zne/využívat. K tomu slouží pokroucená a od Podstaty odtržena světová náboženství, kosher přímá nebo podprahová mediální i jiná manipulace, neochota říkat lidem Pravdu (vždyť přece není pro všechny, jak záměrně a blahosklonně hlásají od věků vyvolení a jejich lokajové [smích]) a tím na běžných a zblblých lidičkách (se slovy o Pravdě, lásce a dnes svobodě a demokracii) parazitovat.

Někým produkovaný Braiwashing, Mind control, média plná Pokrytectví, polopravd a vyložených lží stanovují nebo posunují pravidla a hranice, která nevědomý mozek běžného človíčka podvědomě přejímá a předává dál a jako správná ovce tento Systém krysího závodu, proti vlastním zájmům (navíc s kosher podsunutým pocitem, že si za to může sám), udržuje při životě.

Tímto neber mou nesouhlasnou reakci osobně, příteli (tvé příspěvky patří k těm zajímavým) a Peace s tebou i všemi ostatními,

jansmith[smích]

246022

15.06.2011 13:21

Bylo by těžké vyrobit nákazu virtuálně?

RE: Urcite nebylo, ale proc Nemecko?

jansmith1984 193.?.?.?

Kdysi jsem tady zvažoval, co může Zvědavce odrovnat a jestli si dobře pamatuju, tak jako hlavní důvod uvedl zásah z venku (skrze lokaje těch, kterým leží v kosher žaludcích zdejší články a nezávislé diskuze s jejich tahem na siobranku, kterou svými těly a dušemi brání) a nebo necitlivé zásahy editora, který si postupně odežene kvalitní diskutéry a zejména sympatizanty, kteří jeho webzin nejen morálně, ale co se počítá, i finančně podporují.

A v případě MoUdrostraka tady máme 2V1...[smích] Nejen, že MoUdrostrak sděluje kromě jiných i zajímavé informace a fakta, která nachytávají siomafie při pokrytectví (i když ne každý dokáže jeho osobitý styl a SS humor vstřebat [smích]), ale navíc editora nesobecky podporuje.


Co tedy vadí editorovi tak, že takto hodnotného člena zvědavčí rodiny začíná banovat? Jsou důvodem nevole odkazy na obrázky, které mohou např. zvyšovat iPodům a mobilům stahovaná data a rychlost načítání? Źe by? Není to ale (jak už to zde bylo někým vysvětleno) náhodou problém uživatelů, kteří mohou použít nastavení, které jim datový tok ošetří?

Nebo vadí něco jiného, jen se to naplno neřekne a jako důvod se označí extensivnost a nesmyslnost? Já vím, editor je také jen člověk, se svými emocemi a kladnými nebo zápornými sympatiemi, ale pokud platí PRAVIDLA, tak registrovaný pisatel si může psát bez cenzury do příspěvků nesmyslnosti (pokud nikoho nenapadá) jaké chce a navíc je věcí názoru, co je nebo není nesmyslný nebo křiklavý BULVÁR a z toho pohledu konkrétně MoUdrostrak pravidla neporušuje.


Je na editorovi, jak si svůj webzin vede, ale jestliže cenzuru, která staví nahlavu vnitřní pravidla webzinu, začne PODPOROVAT i diskuzní soupeř, přítel a kamarád HHBB (mimochodem propagátor teze, že Pravda není pro všechny - nýbrž jen pro vyvolené), který uvádí, že editorův problém chápe, podotýká že je proti mazání a jedním dechem naznačuje, že, cituji: "nekorektní mazání příspěvků předplatitelů" je vlastně součást nekorektnosti a v pořádků, tak to začíná být pro mne opravdu zajímavé...

Pokusme se být spravedliví na příkladu. Pokud je v hledáčku KC, tak ta se smí na Zvědavci, i formou extenzivních obrázků, velmi tvrdě krizitovat (vzpomeňme, kolik a jak velkých obrázků sem svého času, bez jakýchkoli výtek ze strany "vedení", postoval soukmenovec hábečka a odhalovatel katolických řádů a tajných lóží Méda Béda), ale pokud snímky začnou názorně poukazovat na skutky siomafií a jejich lokajů, náhle to začíná být problém... Z mého pohledu zde docházi k určité zvláštní dysbalanci, a Peace všem,

jansmith[smích]

246073

15.06.2011 21:04

Bylo by těžké vyrobit nákazu virtuálně?

RE: Urcite nebylo, ale proc Nemecko?

jansmith1984 193.?.?.?

To je pravda, všeho s mirdou. Tedy pardón, chtěl sem říct s mírou, milý pane editore..[smích][smích][smích]


Jenže opakuji, pokud se nemýlím, tak M. žádné interní pravidlo NEPORUŠIL a svým předplatným měl právo vkládat své (jak bylo označeno bulvární, pro mne nikoli) obrázky klidně opakovaně. A pokud jde o jejich (možná kontroverzní) obsah, tak vše je věcí názoru, a to zvláště v kontextu poznámky z jednoho starého příspěvku, kde v jiné souvislosti poukazuji na to, jak může serioznost proklamující webzin na své čelní stránce bez uzardění zobrazovat erotické až perverzní snímky (viz. ten inkriminovaný penis v rohlíku, aj.) a tvářit se, že není Bulvár.

A pokud se bavíme o pí.Merkelové, tak nepatří právě ona do skupiny vyvolených lokajů pokryteckého Systému, který je zde denně na tapetě? Zvláště, když v pozadí MoUdrostrakovy fotografie o několik příspěvků výše nejsou nějaké pomalované děti, ale modrý hexagram na vlajce jednoho nejmenovaného státu, o jehož historii (a co vedlo k jeho vzniku) se tak nějak nesmí nahlas pochybovat?

Pro úplnost je dobré zdůraznit, že mafie a pokrytci, kteří jeho protlačení po WW2 iniciovaly jsou prolezlé jako parazit v celém kolabujícím planetárním Systému, mají svoje lidi ve vládách svět.mocností, korporací a svět.finančních organizací, tragická politika středního východu je jejich dílem (nezapomínejme na různé kosher false flag operations) a raději toho nechám a jen dokončím, že nehledě na FAKTA se v příspěvcích některých zdejších nejmenovaných přátel a kamarádů objevuje názor, že jsou pouhými bílými koni katolické církve. No není to, společně s tvrzením, že Pravda není pro všechny - ale jen pro vyvolené, všechno jedna velká legrace?!?! [smích]

Legrace ale končí, když přijmeme skutečnost, že za Bulvár mohou být označeny MoUdrostrakovy obrázky, stejně jako zastánce a bigotní obhájce katolické církve může označí za zavádějící Bulvár snímky Médi Bédi (mimochodem, také velmi časté a extenzivní) a navíc, když si uvědomíme, že kde jinde by měl být NADHLED a tolerance k názorům jiných doma (pokud neporušují stanovená pravidla), než zde na Zvědavci.


Rozloučení: Dobrá, policie děkuje, zapomeňme..[smích] a pojďme sklopit svá kopí (vždyť i penis v rohlíku byl nakonec rozumně odstraněn) a za sebe doufám, že M. zůstane nad věcí a pokud "velení" svůj BAN velkoryse nestáhne, tak že se sem (ze záchodu, jak mile poznamenal přítel sofista a kamarád HHBB) příští měsíc s úsměvem a svými SS něžnostmi zase vrátí.

A Peace se všemi,

jansmith[smích]

246118

16.06.2011 11:12

Bylo by těžké vyrobit nákazu virtuálně?

RE: Urcite nebylo, ale proc Nemecko?

jansmith1984 193.?.?.?

Díky Mirdo, to co jsi napsal mi připomnělo nedávný příspěvek Lin, který měl také snahu horké hlavy spíše sjednocovat, než vzhledem ke kvalitnímu "Potenciálu" mnohých diskutujících na Zvědavci tento ke škodě probouzejících se lidí dobré vůle dělit nebo tříštit.

Nechť Perun naplní naše rohy medovinou a Peace se všemi,

jansmith[smích]

246161

17.06.2011 18:22

Pravici nebo levici

RE: Střídání ve vedení státu má své opodstatnění.

jansmith1984 193.?.?.?

Debaty s lidmi jako zde s bakim nebo jinde s Vojtou49 a dalšími je dobré vést s nadhledem a dobrou vůlí co nejdéle. Nikoli proto, že by jeden předpokládal, že přesvědčí přesvědčeného (který fakta selektuje a ty pro něj nepohodlné nevnímá), ale proto, že si je přečte spousta dalších zvědavých čtenářů.

Většinou to končí tak, že pomatenec nebo podjatec je na faktech usvědčen z omylu nebo záměrného překrucování a uteče z debaty sám...[smích]


Pokud naopak v polemice nadále (bez změny přístupu) pokračuje, paradoxně s dalšími a dalšími protiargumenty o to více pomáhá v lepší informovanosti ostatních, kteří polemiku monitorují.

Takové debaty jsou krásným důkazem, že Pravda pro všechny JE a že jen na každém záleží jestli ji unese, jak se k ní postaví a jak s ní nakonec naloží. A to buď jako hledající, který omyl uzná a změní na základě pro něj nových in-formací vnímání reality nebo jako pokrytec, který se jako lokaj kosher Systému snaží ostatními stále dokola manipulovat. Jen Ovčáci a jejich lokajové pravdivé informace pro MOC a peníze do těch správných kapes běžné populaci po věky odpírají (viz. připomínka úžasně pokrytecké teze KC, siotalmudistů a dalších: Pravda NENÍ pro všechny).


Zde na Zvědavci mají jak pomatenci, tak pokrytci vzhledem k reakcím mnoha brilantních zvědavců problém a to je dobře a Peace s nimi.


A pro bakiho. Když srovnáváš Kaddáfiho s Hitlerem, co říkáš na Kaddáfiho Zelenou knihu". Četl si ji? Pokud ne, tak stahuj:
Muammar Al Kaddafi - Zelena kniha


jansmith[smích]

246283

17.06.2011 18:36

Pravici nebo levici

RE: Střídání ve vedení státu má své opodstatnění.

jansmith1984 193.?.?.?

Oprava odkazu na Zelenou knihu:
Kaddafi - Zelená kniha

246284

18.06.2011 22:50

NATO eskaluje válku proti Libyi

RE: Většina kontra

jansmith1984 193.?.?.?

Nejdříve je třeba si přesně určit, KDO jsou TI, cituji: "zločinci a mafiáni", paní Jarmilo a pochybuji, že jsou to odbory nebo soc.demokracie jako celek. Zde totiž HÁŽETE všechny politiky a aktivisty do jednoho pytle a těžce GENERALIZUJTE, i když jinde to správně velmi odsuzujete.


Asi nemá smysl své argumenty stále dokola opakovat, ale je vidět, že jste se nepoučila a stále pokračujete v "agitaci". Mirdovi se v jistém smyslu nedivím, žije jinde a zřejmě tam, kde hlasy občanů již opravdu nemohou nic změnit.

V ČR tato situace ale zatím nenastala, stále ještě se vede boj o nadvládu kleptokracie (které síly převládnou) a pokud se jako volič neprojevíte, tak příchod kosher demokracie do ČR jen pomůžete urychlít. Stále ještě má smysl jít a svým hlasem posílit síly (polit.strany viz. pozitivní změna poměru sil v Senátu), které Bakalovým modrým strakám (tzv. trojkoalici) jejich nesolidární, mnohdy NEVRATNÉ a křehkou rovnováhu ve prospěch zbohatlíků a zahr.korporací narušující zákony odmítají. A do této opozice počítám i Odbory, které jsou poslední pojistkou (poté, co trojkoalice i díky vaší pasivitě získala ve Sněmovné pohodlnou 118ku) a masivním nátlakem mohou pokrytcům zlomit vaz. Uvidíme dál.

Jediné, co může Ovčáky zabrzdit jsou citelné akce (do toho počítám i účast ve volbách) nikoli pasivita. A když ve volbách hlasy pro dobrou věc CHYBĚLY, tak dnes akce nenásilné (demonstrace, blokády apod.) protože každá nelegální nebo násilná akce bude Systémem propagandisticky zneužita. Vážně si myslíte (viz.poslední akce), že jsou Odboráři Kalouskovi agenti?

Mirda to popsal přesně. Možnosti, které navrhujete, vám (sic) umožní, cituji: "se od toho zkorumpovaného zlořádu odpoutat", ale odpoutáte se pouze virtuálně ve vlastní mysli. Ovčáci jsou rádi, že lidé jako vy proti nim nepomohou, ale kdo to později "FYZICKY" POCÍTÍ nebudou Ovčáci nebo jejich lokajové, ale VY.

Zákon o obecném referendu a výměnu zkorumpovaných politiků nedocílíte tím, že nebudete volit NIKOHO, protože jak jsem zmínil, přijdou a ve prospěch zkorumpovaných politiků a Systému odvolí JINÍ (už se chystají legislativně okleštit i právo odborů na stávky). Ani tím, že si budete pěstovat potraviny na zahrádce, praktikovat výměnný obchod nebo si nebudete kupovat noviny a koukat na TV. Taková varianta protestů žádnou přímou demokracii nebo jinou změnu neprosadí a naopak umožní, abyste vy i další běžní občané (po přehlasování levice v parlamentu a senátu) byli jako kavky, ještě více ožebračeni.

Závěr: Takže NIKOLI NEVOLIT NIKOHO, ale JÍT a VOLIT TY, kteří tím ve sněmovnách získají nad pokrytci pohodlnou většinu. A pokud se potom proti vaším zájmům otočí, poté vystoupit silovými prostředky. První možnost jste při posledních volbách neumožnila a už voláte po možnosti druhé. No není to paradox?

jansmith[smích]

246358

18.06.2011 23:18

Pravici nebo levici

RE: Střídání ve vedení státu má své opodstatnění.

jansmith1984 193.?.?.?

Ano, babo Blažková, toto byl příklad brilantního příspěvku (výše) mnou zmíněného zvědavce, který s nadhledem nakonec nevědomého poučí, pokrytce zažene tam, odkud přišel nebo asertivním připomínáním dalších a dalších faktů rozšiřuje obzor ostatním hledajícím čtenářům.

Díky za tvé příspěvky a Peace se všemi,

jansmith[smích]

246362

19.06.2011 11:57

NATO eskaluje válku proti Libyi

RE: Většina kontra

jansmith1984 193.?.?.?

Je to trochu jinak, paní Jarmilo. Není pravda, že vaše názory nepřijímám. Naopak, příjímám je (respektuji je), ale to nemusí nutně znamenat, že se všemi i souhlasím..[smích]

V mnoha jiných názorech jsme za jedno, ale v záležitosti účasti nebo neúčasti ve volbách se neshodneme. Vy jste ve stádiu, kdy nevěříte NIČEMU a NIKOMU, jenom sama SOBĚ (generalizujete - všichni jsou pro vás skrytí agenti nebo illuminati - NWO lokajové) a to je definitivní vítězství vašeho ega. Ač jste, pokud se nemýlím, ateistka, připomínáte mi věřící, kteří se izolují od jejich každodenní reality (uzavírají se do svého nitra) a věří, že to je cesta jak změnit sebe sama a tak snad změnit (za následné pomoci vyšší moci, univerza nebo nějakého náboženského mesiáše) i svět kolem sebe.

A opět je to Pravda jen napůl. Ke změně sebe sama takové usebrání (dosažení vhledu) STAČIT může (záleží na mnoha předpokladech), ale aby to stačilo na změnu i světa kolem, to je MÁLO. Takoví věřící totiž nevidí, že hned potom musí následovat i moudré a aktivní činy navenek, které chod společnosti v rámci možností pozitivně a po praktické stránce ovlivní. Váš problém je, že nejste jako ti věřící, první změnu ignorujete a energii věnujete pouze do druhé, do snahy ovlivňovat svět kolem sebe. A to ještě velmi diskutabilním způsobem. Opakovaně jsem vám v našich dřívějších polemikách naznačil, že jste jako "bojovník", který místo aby využil KAŽDOU MOŽNOST, která se mu v rámci současných pravidel pro optimalizaci deformovaného Systému nabízí (jedna z nich je JÍT a VOLIT síly, které reprezentují vaše zájmy tam, kam váš vliv nesahá - zastupitelská demokracie), vybíráte si jen některé a bohužel často EXTRÉMY.

Soustřeďujete se buď na pasivitu a plané diskutování (kontraproduktivní agitaci NEVOLTE NIKOHO) nebo, cituji: na "nezákonné vidle". Možnost, díky které by k rizikovým občanským neposlušnostem nemuselo vůbec dojít (lokajové kosher Systému by se svými deformami nebyli v křeslech a správný bojovník by ji využil) jste vy a vám podobní svou pasivitou (chyběly vaše hlasy pro dobrou věc) SHODILA se stolu a nyní ex post hledáte záchranná řešení....[smích] Víc takových lidí jako vy (které jejich ego tlačí masochisticky do problémů, místo aby se jim jako bojovníci v rámci možnožti vyhnuli) a kosher zákony, v neprospěch lidiček jako vy, by dnes již byly, s doporovodnými říkankami, bonmoty a křivými úsměvy p.Kalouska, Hegera, Drobila atp. NEVRATNĚ uzákoněny.

Ještě jednou opakuji: s těmito vašími názory nesouhlasím, ale respektuji je. A Peace se všemi,jansmith[smích]

246385

19.06.2011 16:17

NATO eskaluje válku proti Libyi

RE: Většina kontra

jansmith1984 193.?.?.?

Točíme se v kruhu paní Jarmilo, ale alespoň má příležitost se nad naší polemikou zamyslet ještě několik lidí.

94ka připomněla odkaz, podle kterého není v ČR zákonem minimální volební účast stanovena a tento fakt jako jeden z mnoha opakovaně dokazuje, že váš pasivní protest NEVOLIT je z logiky věci ZBYTEČNÝ (paradoxně nahrává Ovčákům), protože síly, které by i díky vašemu hlasu mohly proti modrým strakám účinněji vystoupit, OSLABUJE.

Nikoli tedy jako ateistka, ale jako pohanka ve svém "svatém" zanícení rozhořčeně nevnímáte, že ani minimální počet voličů problém neřeší, protože stačí, když přijde volit jen 10k přiznivců trojkoalice a kosher zákony jsou ve Sněmovnách pohodlně a navíc s modrou arogancí prohlasovány. A myslet si snad, že dokážete zagitovat (i vzhledem k vlivu politicky korektních médií) 100% občanů je iluzorní.


Vždy někdo volit půjde a pokud to nebudete vy pí.Jarmilo, tak to bude někdo, kdo bude volit proti vám. Zopakuji to ještě jednou a snad si to přečte co nejvíce zvědavců. Váš způsob protestu je alibistický, jediné kdo má z něj dobrý pocit je vaše ego a osobně takový přístup pracovně přirovnávám k alibistickému přístupu Piláta Pontského, viz. jeho gesto umytých rukou...[smích]

Kritizujete KAŽDÉHO, ne že ne. Dokonce i Odbory jsou podle vás špatné a jako důkaz, že to tak není obdivujete Kaddáfiho, lišku podšitou, protože propaguje přímou demokracii (jediné, co by vás mohlo rehabilitovat je, že si děláte legraci.. [smích]) Nekoukáte na televizi, ale měla byste, protože vám pak unikají informace, které se týkají VÁS OSOBNĚ a nikoli vzdálené sev.Afriky. Kdy jste dnes na ČT24 mohla v Otázkách V.Moravce za účasti veřejnosti vyslechnout duel mezi B.Šťastným (poslancem za ODS), představitelem sv.pacientů, zdrav.pojišťoven a zástupkyní odborů ve věci zdravotnických zákonů. Tyto fungující systém DESTABILIZUJÍCÍ zákony (jejich smyslem je připravit podmínky pro kosher privatizaci) mají být myslím toto ponděli ve Sněmovně PROHLASOVÁNY (a to i díky vám, protože trojkoalice tam má pohodlnou většinu), ale to vás nezajímá, protože se vás to zřejmě netýká...

Co k tomu dodat, asi nic..[smích] Snad jen na závěr dotaz. Nenapadlo vás někdy, že pokud jste (v době kdy jste ještě volit chodila) svůj hlas dala propadající straně nebo straně, která vaše zájmy obhájit nedokázala, že jste asi vybrala špatně??????? a měla raději volit jinak? A tímto v tomto vlákně končím a úsudek přenechávám případným zdejším čtenářům. A Peace s vámi i se všemi ostatními, stále váš přítel a kamarád,


jansmith[smích]

246395

19.06.2011 18:20

NATO eskaluje válku proti Libyi

RE: Většina kontra

jansmith1984 193.?.?.?

Se všemi návrhy, které jsi napsal souhlasím, mirdo, a na základě tvé otázky jen závěrem doplním:


Není Pravda, že když volit PŮJDETE, nic ovlivnit nemůžete - to je poraženecký názor. Jen je třeba za stávajících pravidel v ČR volit v dostečném počtu a dobře rozhodnout. A proto pokud jsou vyhlášený volby, BĚŽTE a VOLTE zástupce, kteří v komunální politice i ve Sněmovnách vaše zájmy obhajují nebo jako opozici podporujte Odbory a důvěryhodné aktivistické organizace. Pokud volit nepůjdete nebo nebudete účinně podporovat ty, kteří se za VÁS perou, ničeho nedosáhnete, naopak umožníte, aby proti vaším zájmům kosher odvolili JINÍ. Na občanské nepokoje a chaos je čas, když všechno ostatní selže.

Správný Bojovník se dobrovolně nezbavuje ŽÁDNÉ MOŽNOSTI, která může zvýšit pravděpodobnost na úspěch nebo (i klidně malé) zlepšení. Nikdy (ani ve věci politiků a politiky) NEGENERALIZUJME. Pokud tam nejste vy, tak v politice jsou vedle pokrytců i lidé, kteří lokaji E/elit a Systému nejsou a ty je třeba vycítit a podpořit. Brečet nad tím, že se někteří nechali později koupit nebo zastrašit můžete až potom..[smích] Mainstream svou negativní, prolhanou propagandou (viz. Pravda není pro všechny) podprahovou skepsi a pasivitu nebo neúčast ve volbách běžných voličů přímo nebo podprahově GENERUJE a tím nahrává zájmům těch, kteří jej financují a ovládají (viz. Bakala&Co.).

Jak správně konstatoval quido2, při změnách režimů se jako první strhne boj o vliv na sdělovací prostředky. PAMATUJME na to a Peace se všemi,

jansmith[smích]

246408

20.06.2011 10:54

Sýrie ve varu, americká válečná loď v Černém moři

RE: Válečné hračky jdou do peněz.

jansmith1984 193.?.?.?

Opět brilantní poznámka quido2 a nedá mi, abych ji pro ilustraci maličko nedoplnil. Píšeš, že, cituji: "dominance židovsko křesťanské filozofie pomalu končí" - já se v reakci ptám, v čem ale tato pokrytecká dominance PRIMÁRNĚ spočívá (co ji dodnes udržuje v chodu) a hned si sám odpovím..[smích]

Spočívá v prosazování pokrytecké teze, že PRAVDA NENÍ PRO VŠECHNY. Teze, kterou zde na Zvědavci někteří naší nejmenovaní přátelé a kamarádi (podle jejich tvrzení pro dobro lidstva) velmi sofistikovaně a blahosklonně přímo nebo podprahově propagují..[smích]

Notoricky známý příklad: Kolik století trvalo, než dominantní židovsko-křesťanský (náboženský a jiný establishment a jejich lokajové) MUSEL na základě nejdříve pochyností a potom důkazů upustit od perzekucí za námitku, která zpochybňovala jeho dogmatické a tmářské tvrzení, že Země je středem Vesmíru? Jak dlouho tito "farizejové" znali fakta, ale směrem dolů je zadržovali? Kolik pokrokových osobností bylo tehdy za vyjádřenou pochybnost umlčeno tak, že byli mučeni a brutálně usmrceni?

I toto je jeden z příkladů, že pokrytci (ať již ti STŘEDOVĚCÍ nebo SOUČASNÍ) se svou tezí usvědčují SAMI...

Také to znamená to, že se lidstvo ať se to týká čehokoli z cíleného tmářství, brainwashingu a zastrašování (pro MOC a kosher peníze do těch správných kapes) stále více a systematicky osvobozuje a že žádné sofistikované snahy zblblou většinu stále dokonaleji ohlupovat (ať již ve jménu jediného Boha nebo honby za Zlatým teletem) nemohou definitivně uspět.

To je naše naděje do budoucna a Peace se všemi,


jansmith[smích]

246468

20.06.2011 14:13

Sýrie ve varu, americká válečná loď v Černém moři

RE: Válečné hračky jdou do peněz.

jansmith1984 193.?.?.?

Přesně tak, quido, ještě jedna poznámka na závěr.

Co se týče mnoha minulých i současných vědců, psychologů, socilogů, sexuologů, psychiatrů nebo jiných tzv. odborníků, tak mezi nimi je mnoho lokaji Systému velmi upřednostňovaných a citovaných "Autorit" a přitom se velmi často jedná o těžce pomýlené nebo podobně jako většinová masa nevědomé osobnosti.

Tyto tzv. vědecké a odborné kapacity UČÍ jiné, o čem je ŽIVOT, jak mají lidé myslet, vnímat realitu a chovat se a ve skutečnosti jsou samy rozpolcenými osobnostmi s deprivantskými projevy a tragickými životními osudy, které je nakonec usvědčují z toho, že ani jim samotným jejich POZNATKY a doporučení ke spokojenému životu NEPOMOHLY. Jak a Proč chtějí tedy poučovat ostatní. Je to pro peníze, popularitu nebo pro pocit vyjímečnosti až vyvolenosti? Pomáhají lidem nebo jimi opět jen vědomě nebo nevědomě manipulují?


Dobrý příklad je Nietzsche nebo v naších podmínkách prof.Plzák. Oba plně v zajetí ega, neuspořádaného rodinného života a osobních problémů, které měly k harmonickému životu daleko (zákonitě se to muselo odrazit i v jejich tezích) a nakonec oba končili osobními tragédiemi. Nechci je zatracovat, ale tomu se lidově říká, udělat kozla zahradníkem..[smích]

Proto pozor před každou Autoritou nebo Guruem, který sugestivně mluví o životě, o tom jak jej zvládat, a přitom sám žije viditelně nebo skrytě ve zmatku. Jestli se budoucí generace na své cestě osobního růstu nepoučí a nezasadí praktickými činy o rozpoznání těchto PSEUDOAUTORIT a o změnu stávajícího pokryteckého kosher Systému (duchovní cvičení jsou jen začátkem a předpokladem pozitivních změn), tak skončí buď v otroctví ovčáckých E/elit nebo v sebedestrukci. A Peace s nimi,

jansmith[smích]

246476

21.06.2011 22:11

Elita, „velká hra“ a třetí světová válka

RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná

jansmith1984 193.?.?.?

Právě jsem tě, udo1, vzhledem k tvým ve velké míře velmi zajímavým až brilantním příspěvkům, definitivně zařadil do (jak o něm v jiné debatě psala Lin), elitního klubu zdejších Zvědavců...[smích] Doufám, že nespychneš kamaráde, tento čestný titul máš pouze propůjčený, [smích] ale nemyslím že se tak stane, protože mi něco říká, že u člověka tvého způsobu vnímání to nehrozí..


Hodně dobře si to napsal a nedá mi, abych nepoznamenal, že náš kamarád hábečko, by se od diskutujících jako ty mohl hodně poučit.

Žádné sofi klouzání, blahosklonnost nebo bonmoty, ale férovost a rovnováha i v rozborech příčin a následků, a to i co se týče siomafií nebo jejich živých štítů obyčejných židů. Obě skupiny jsou "oděny" do nemlich té samé OCHRANY silového pole judaistického-talmudismu a Boží VYVOLENOSTI (Protokoly to zrcadlí - alelujaaaahve) a pokud má KC na hlavě rohy a na nohou kopyta, tak tyto skupiny je nemají o nic menší. A to je jasné sdělení, které mi v HHBB sioadvokátních reakcích chybělo.

Většinoví židé jsou ovčáckými E/elitami stejně manipulovaní pitomci, jako kterýkoli průměrný křesťan, muslim, pohan nebo ateista a debaty na Zvědavci by měly měřit všem stejně, i co se týče, jak si to nazval "j-elit" nebo klidně jen těch s tzv. "výkonnou mocí".

Ve věci R&R a co. jsem opatrný nejen vzhledem k faktům, ale i proto, protože vztahy mezi j-elitami a těmi, kteří mohou mít z pocice "výkonných" o jejich post zájem je dynamický. Reálná MOC (a souhlasím, ta se musí správně definovat) je velmi vrtkavá záležitost a jak to bývá v případě burzovních analytiků, kteří se v odhadování trendů pro potřeby ovcí málokdy trefí, tak stejně mohou být v těžkém omylu i specialisté, které jsi jmenoval ty...

A diky všem, kteří "jdou" po rovnováze a Peace s nimi i všemi ostatními,

jansmith[smích]

246543

22.06.2011 08:44

USA mluví o míru a připravují válku pro Súdán

RE: Pochopit pravou podstatu valek, proc lidsvo je niceno pro mamon nekolika jedincu.

jansmith1984 193.?.?.?

Ano, přesně tak, R.Nohejle. Tyto a další tvé brilantní příspěvky, by si měl, se svou obhajobou nevinných [smích] banksterů a siomafií (v rámci své práce na sobě) dobře přečíst zejména přítel a kamarád hábečko. Podle něj jsou tyto mafie pouhými obětmi katolické církve, jezuitských řádů a maltezským rytířů a jen se tak nějak v pozadí přiživují. Stále dokola operuje kolem této premisy a když přijde výzva k větší objektivnosti, tak sofi způsobem podsouvá, že jiná možnost neexistuje. Byl to on (a ještě pár dalších, jako Méda nebo ten v závěsu mtk), kdo ve svých příspěvcích exponoval KC, a kdo kupodivu zároveň podivně obhajoval tezi Ovčáků, že Pravda není pro všechny. A když se ozvaly námitky, tak je s tím, že to myslel jinak a s postojem gurua (který tzv.VÍ), kosher blahosklonně a s bonmoty odmítal.

Ideologická válka jede přímo nebo podprahově na plný plyn. Vědomí a nevědomí lokajové Systému jsou všude (i zde na Zvědavci) a pokud se spojí Mamon (honba za Zlatým teletem) s pocitem Vyvolenosti, (daný jedné nejmenované entitě podle ni nad jiné vyjímečné a talentované od JEJICH Boha jen pro NĚ a NIKOHO jiného) s pocitem Ukřivděnosti a možná Revanše a s REÁLNOU MOCÍ (tímto zdravím do jiné debaty udo1), tak zde máme konstelaci v pravdě RIZIKOVOU. Historie nás poučila, že to vede ke společenské disharmonii, k likvidaci křehké ekonomické rovnováhy, k nárustu MOCI dluhů a lichvy a to se v posledních dekádách (při dosažení "meze pevnosti" a rentability), vždy řešilo válkou a resetem Systému pro benefit Věřitelů v těch nejvyšších patrech.

Pamatujme na to, měřme ve vlastním zájmu (pro objektivní poznání Příčin a Následků) VŠEM STEJNĚ a Peace se všemi,


jansmith[smích]

246587

23.06.2011 07:29

Elita, „velká hra“ a třetí světová válka

RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná

jansmith1984 192.?.?.?

Ať tak či onak se v duchu obhajoby katolíky zneužitých židů a přesouvání odpovědnosti nese 90% tvých reakcí a zdaleka nejen v polemikách s jendou, ale i s mnoha dalšími zvědavci, kamaráde. Opravdu se v tom mám zpětně hrabat? Za Gazu, holokaust industry, popotahování editora, za vše mohou zakuklení katolíci a když v tom mají náhodou prsty Vyvolení a jejich lokajové, tak jen jako zneužíté oběti...[smích] Tak dobrá, úplnou námatkou a na blind par výstřižků z tvých nicků HBBB, BN, apod. A to nemám prostor na ukázky z polemik kolem tebou podporované teze: Pravda není pro všechny: [smích]

>>To je iluze tvořená katolickými legendisty>>Ročildové se dostali do úřadu>>A co když je i ten Murdoch dobrý katolík?>>obvykle katolíků ve službách věci věčného impéria>>Co když i ti tví tajní rokefeleři jsou vyznavači "ježíšova křesťanství">>Finanční pyramida" není rozhodně dílem>>proto na to good boys používají bad boys>>Stejně tak Morgan a většina spolku>>Židovský stát" je obnovené Jeruzalémské království,a protože je tam na špinavou práci, tak ti hodní dělaj mrtvýho brouka. Skutečnou hlavou je však Juan Carlos Bourbon>>kde jste ty "židoviny" nasbíral>>jsou tu Rockefellerové, Morgani, Rothschildové.Ale proč židi?>>FED je jen zlomeček financí>>Já ve svém okolí prakticky žádného žida neznám, natož Žida>>Často jsou stále prezentováni jako židé, ale zpravidla jimi již nejsou>>Některé (možná i většina) z uvedených rodin byly proti založení FEDu>>

Je toho mraky hábečko a Peace s tebou,

jansmith[smích]

246633

23.06.2011 11:09

Elita, „velká hra“ a třetí světová válka

RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná

jansmith1984 193.?.?.?

S tebou je to složité hábečko. Brojíš proti KC, na jednu stranu ji dáváš za vinu i skutky siomafií (banksterský mamon, lichvu, siozločiny v Gaze nebo vadný source-code judaismu, který "příhodně" ovlivnil i jeho dcery křesťanství a islám, NEVIDÍŠ). Než sis začal dávat pozor, tak si obhajoval stejný slogan, jaký používá KC a světoví Ovčáci obecně: Pravda není pro všechny, ale na druhou stranu varuješ před pogromy a v tvém okolí dokonce takřka žádného ž/Žida nemáš..[smích]

To je tedy akademický guláš, řeknu ti. Možná bys ty ž/Židy neměl hledat ve svém okolí, ale v Izraeli, ve světových finančních institucích, ve vládě a zákonodárných sborech bojovníka za pravdu, lásku a kosher demokracii USA (coby pitbula Izraele a dokonce i brainwashista Murdoch je podle tebe katolík), mezi chlapci a děvčaty z Bilderbergu atd. atd. atd. Na to, že jich je na světě v porovnání s jinými (kolik?) 2%?, tak mají ty důležité posty pod kontrolou opravdu důkladně. A výsledek toho, kam se náš svět žene???? Na to si odpověz sám, milý sofisto a kamaráde..[smích]

Těch důkazů a co se za jejich přispění děje se svět.ekonomikou a politikou bylo zde na Zvědavci (i jinde) uvedeno tolik, že jen slepý by v nich viděl jen louky katolíků. Mají pod palcem lichvu a zadlužování celých států, ale vina je podle tebe samozřejmě KC, která je chudáčky (málo inteligentní a jen maličko od Boha chamtivé) zneužívá jako sluhy a živý štít. No není to legrace? A vvoooooooo tom je celá naše pře, kamaráde. O rovnováze, férovosti (není třeba si měnit nicky a pak to kosher šikovně obhájovat) nebo o tom Pravdu šířit a nikoli její překrucování nebo odpírání prezentovat jako jistou nutnost k ochraně ovcí před sebou samými (samozřejmě, než dostatečně nepopracuje na sobě).


To jsou důvody, proč tvým konstrukcím a příspěvkům nevěřím a žádný sofismus mě o opaku nepřesvědčí.

A protože mám tento měsíc ohledně kvóty slovíno, tak do 30tého Peace s tebou i všemi ostatními,

tvůj přítel a kamarád, jansmith[smích]

246644

03.07.2011 12:07

Existují dokonalé výrobky?

RE: Německo je jediná země, ke které právě giganti z Asie zhlíží

jansmith1984 193.?.?.?

Skvěle napsané, příteli a kamaráde, MoUdrostraku....

Pro podjatého lokaje Systému nebo praviCCujícího pitomce to ale bude jako růžový hadr na býka. Ještě tady chybí hábečko, Méda a mtk, aby nám sdělili, že za vše, co se dělo a děje, může KC (katolická církev, maltézaci nebo za křesťanstvím skrytí illuminati) a že Pravda není pro VŠECHNY, nýbrž, anžto a tudíž jen pro VYVOLENÉ...[smích][smích]

A pak se divíme, že tato civilizace rotuje průběžně ve sra-kách a vždy to nakonec (pro svou kolaboraci, zblblost nebo naivitu) ods-rou ty ovečky dole.

A Peace s nimi,

jansmith[smích]

247253

04.07.2011 12:38

Existují dokonalé výrobky?

RE: První varování vám i tmo

jansmith1984 193.?.?.?

Ještě je dobré pro pořádek připomenout, že Mr.Bakala byl a pravděpodobně nadále je, štědrým sponzorem nepadnutelné trojkoalice (ODS, TOP09, VV), kterážto, včele s bratrem Kalouskem, tlačí Českou zemi tudíž na jeho objednávku (a dalších kosher Vyvolených a nenažr-ných E/elit) do riadných sra-iek..[smích]

A jestli má pravdu Rene a platí teorie o reinkarnaci, tak Peace s ním.

jansmith[smích]

247326

05.07.2011 23:08

Existují dokonalé výrobky?

RE: První varování vám i tmo

jansmith1984 193.?.?.?

Ano, "teorie".

Nechci tady rozjíždět flame, ale stejná teorie, jako všechny ostatní náboženské, ezoterické, duchovní atp. konstrukce dostatečně sofistikovaného lidského mozku.....

Nikdo TO, TAMTO nebo JEHO či ONOHO nikdy "neviděl" (samozřejmě až na farizeje Šaula, který na základě JEDNOHO údajného vidění později pomohl zdeformovat i to ryzí, co (např. ve věci z pokryteckého judaismu polidštěného křesťanství) Ježíš naivnímu a zblblému lidstvu přinesl), nikdo se ODTAMTUD nikdy nevrátil, aby mohl referovat a přesto to TEN či ONEN, zde i jinde, (na základě víry v popis jiných) ostatním předkládá jako hotovou věc...[smích]

Jak to OPRAVDU JE se VŠICHNI dovíme až v okamžiku smrti a to ještě za předpokladu, že budeme dostatečně VĚDOMÍ, NEPŘIPOUTANÍ a budeme mít na to dostatek vědomého "času". Protože jinak se to nedovíme, nepochopíme JAK TO JE, ani v tuto, pro nás na tomto tajemném světě, poslední chvíli. Věčný život v království nebeském nebo reinkarnace je stejná "pohádka" bez řešení, jako vše ostatní, co lidstvo (konkrétní známí či neznámí lidští jedinci) svými mozkovnami, pro zachování svého duševního zdraví a posílení pocitu NADĚJE (a velmi často i pro MOC a kosher peníze do těch správných kapes), doposud vytvořilo.

A tak to je správné a tak to má být, řekl by jistě Forrest Gump, pokud by na to přišla ve filmu řeč..[smích]

A všem táborům a zastáncům TOHO či ONOHO, před zahájením flame disputáte, doporučuji studium jednoho z mála filozofů a duchovních učitelů, kteří nelhali sobě ani ostatním do kapsy, a to velmi zajímavou osobnost, Jiddu Krishnamurtiho.

A Peace se všemi i s tebou 82ko,

jansmith[smích]

247410

05.07.2011 23:31

Deset tezí Thilo Sarrazina

RE: Saracén by zasloužil v EUropě gazajku

jansmith1984 193.?.?.?

Pokud ti dělá problém se tím prokousat a pravděpodobně pochopit nosnou myšlenku a Podstatu sdělení, pippoczi, tak to bude znamenat, že zmíněný text (zkratky, jinotaje) nenašly adresáta (doufejme, že ne navždy).

V tvém případě je to přesně podle hábečkovy teorie, že Pravda není pro všechny - ale jinak, než se nám hábečko snaží vsugerovat...[smích]


I ode mne příliš jinotajů, pippoczi??

Nevadí, až se přivalí HHBB a možná zde začne blahosklonně pitvat, jak to s tou teorií o Pravdě (která není pro všechny, nýbrž jen pro vyvolené) myslel a že je jendasmithů hotentot, který jej nechápe a komolí ..[smích], tak se možná k tomu (JAK to ve skutečnosti s tou Pravdou JE) dobéřeme.

A Peace s tebou, tvůj přítel a kamarád,

jansmith[smích]

247412

08.07.2011 20:43

Svaté mantry

RE: Mír nebo pokračující okupace a anexe?

jansmith1984 193.?.?.?

Dlouhé, ale dobré shrnutí, Dobroději.

Za chvíli přiběhne hábečko a tak nějak od lesa doplní, že za vše co popisuješ nemohou sionisté s jejich judaistickou ideologií o vyvolenosti od JEJICH Boha, o velkém Eretz Izraeli (že Protokoly jsou podvrhem KC, a to jak věrně se realizují je jen blábol, který má očernit nevinné), že to vše co popisuješ (a mnoho dalšího) je strategickým dílem KC (katolické církve, maltézáků a jezovitů), kteří svými dlouhými prsty záměrně vytvářejí z Ž/židů nevinné oběti a cíl pro příští pogromy (vše pro dosažení konečné dominance katolické církve na Zemi a MOC a kosher peníze do správné kapsy) a také jistě nezapomene sofistikovaně poznamenat, že Pravda není pro všechny, nýbrž anžto a tudíž jen pro Vyvolené a že jendasmithů je zmatený hotentot, který jej nechápe, ubližuje mu a měl by raději pro záchranu Světa (a Nošovic) pracovat na sobě...[smích][smích][smích]

A zdar jeho práci a Peace s ním, ať již přiběhne nebo vydrží ta muka a nepřiběhne.

jansmith[smích]

247570

11.07.2011 16:55

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: zajímavé

jansmith1984 193.?.?.?

Hábečko, příteli a kamaráde, zase jsi se zapomněl kosher a po talmudistsku podepsat???? ..[smích]

Nestyď se za svůj (chápu, již lehce "profláknutý" ) nick a namísto sofi klouzání a kličkování kolem Ž/židů raději konečně vysvětli svůj názor na opodstatněnost, často zde probírané, teze: PRAVDA NENÍ PRO VŠECHNY. Je tedy nebo není (podle tebe) Pravda pro všechny a pokud NENÍ, tak v jakém smyslu slova???

Na tvůj sofi rozbor (nebo únik mlčením ), čeká a těší se tvůj oponent, přesto kamarád,

jendasmithů[smích]Dovětek na závěr:
Tvá odpověď (NEodpověď) HHBB (bonmoty a blahosklonnost si ponech od cesty) bude posuzována i s přihlédnutím k odstavci, který o něco výše do svého příspěvku vepsal zvědavec L.C. 194.?.?.?

cituji a podotýkám, že slovo "Žid" bych zaměnil za sousloví "kosher Sionista" nebo "obhájce siomafií":

(Nikdy se nedal žádný Žid zbavit svého názoru.
Čím více jsem se s nimi přel, tím více jsem poznával jejich dialektiku. Nejprve počítali s hloupostí svého protivníka a pak, když nebylo východiska, prostě dělali hloupé ze sebe. Když jim to nepomohlo, tak správně neporozuměli, nebo přeskočili ihned na jinou oblast, říkali pouhé samozřejmosti, nebo je přijali a zase ihned převedli na podstatně odlišnou látku. Při přistižení se odpovědi vyhnuli a nic přesného nevěděli. Ať člověk zaútočil na takového apoštola kdekoli, v ruce zůstal medúzovitý sliz. Ten tekl mezi prsty, aby se v příštím okamžiku zase spojil dohromady. Jestliže ho člověk porazil zničujícím způsobem a on pozorován okolím nemohl jinak než souhlasit a zdálo se, že se člověk dostal alespoň o krok dál, byl nazítří údiv veliký. Žid ze včerejška nevěděl už ani to nejmenší, vypravoval svůj starý zlořád, dělal jako by se nic nestalo, nemohl si vzpomenout vůbec na nic kromě toho, že správnost svého tvrzení včera dokázal.
)

247733

12.07.2011 00:03

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: zajímavé

jansmith1984 193.?.?.?

Naopak HHBB, BN, , Mgr. Jemelíku, Petře Křivý a bůhví s kolika nicky (NEnicky) zde ještě vystupuješ, příteli a kamaráde hábečko...[smích]

Tvá reakce (NEreakce) přesně odpovídá popisu Žida (přesněji řečeno kosher Sionisty, či obhájce siomafií), jak jsem jej převzal z příspěvku L.C. 194.?.?.?

a není tedy divu, že (podobně jako talmudisté) měníš podle potřeby identitu a podobně jako oni (v debatách na téma Ovčáků a Vyvolených E/elit) obracíš pozornost (např. při zmínce kosher banksterů nebo siomafií) ke katolické církvi nebo maltézákům a tedy JINAM, aby, nedejJehovaaaa, goji/gojové začali náhodou podrobněji rozebírat i stále profláknutější účast Vyvolených a jejich lokajů...[smích]


Proč na dotaz, který jsi generoval jedním svým starým příspěvkem (a nyní budu ještě jednou citovat: při přistižení se odpovědi vyhýbají a nic přesného nevědí) NEODPOVÍDÁŠ a činíš následující .. opět cituji: nebo přeskakují ihned na jinou oblast, říkají pouhé samozřejmosti, nebo je přijímají a zase ihned převádějí na podstatně odlišnou látku?????????

Co je tak závadného na dotazu týkající se pokrytecké teze, že Pravda není pro všechny, že na tento jednoduchý, ale pro zachování této civilizace zásadní dotaz (jako veliký kritik praktik KC) nedokážeš (ani sofistikovaně, natož jednoduše) odpovědět?


Takže, klidně NIC dalšího NEDODÁVEJ, protože tvá odpověď - NEodpověď byla dostatečně výmluvná sama o sobě. Jsem si jist, že tvůj přístup registrují i ostatní diskutující a Peace s tebou, příteli sofisto a kamaráde,


jansmith[smích]

247744

12.07.2011 08:07

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: Dluhy, dluhy a zase jen dluhy

jansmith1984 193.?.?.?

Snad to i "Madona" [smích] pochopí a snad se hned poté začne zamýšlet i nad tím KDO, které SKUPINY nebo KONKRÉTNÍ lidé, jako lokajové Systému nebo přímo Ovčáci, stojí za zmíněnými institucemi.

Zda-li jsou tyto kosher instituce prodlouženými pařáty KC, jezovitů, či maltézáků (v souvislosti s debatou - NEdebatou s přítelem a kamarádem hábečkem) nebo v naopak jejich náboženských soukmenovců (na judaistické teorii o Vyvolenosti od JEJICH jediného Boha a opodstatněnosti honby za nekonečným Ziskem a Zlatým teletem] banksterských siomafií!?!?!?

Vše přesně v intencích "Padni komu padni", jak o tom ostatně kdysi v jedné ze svých úvah psal i editor tohoto (na pokrytectví a lžích o Pravdě, která NENÍ údajně pro všechny, nýbrž JEN pro vyvolené) nezávislého webzinu, p.Stwora.


A Peace se všemi,

jansmith[smích]

247758

12.07.2011 16:58

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: zajímavé

jansmith1984 193.?.?.?

Nechci nic vyšťourat, kamaráde hábečko...[smích]

Jen upozorňuji na fakt, že měníš svou identitu v souladu s pokyny pokryteckých siotalmudistů v Protokolech Sionských mudrců. V Protokolech, které jsou podle tebe jistě podvrhem (nejlépe podvrhem katolické církve a jezovitů) vůči nevinným (v jejich vlastních očích vůči podřadným gojům jen "maličko" [smích] VYVOLENÝM a stále dokola obětovaným Ž/židům) a že své chování, ve věci měnění identity (stejně jako ONI) v této i jiných věcech, bagatelizuješ....


Není celá naše "dlouhá" debata - NEdebata jednou velkou legrací a precedensem zároveň, HHBB??..[smích]

Je náhoda, že se zde, nejen ve své rétorice proti (i tak dostatečně zprofanované a pokrytecké) KC chováš STEJNĚ, jak judaistickým ovečkám při obraně víry a siomafií doporučují Protokoly SM nebo je to z tvé strany úlet???

Je náhoda, že se v debatě s neodbytným jendousmithem chováš stejně, jak popisuje o něco výše nick L.C. 194.?.?.?, tj. nasadíš nejprve sofi inteligenci a když to nezabere, tak přes bagatelizaci a blahosklonnost přejdeš (jako ONI) nakonec do kosher mlčení nebo odkloužeš JINAM???

Ty tu, do očí bijící, PODOBNOST (při svém guruismu a pronikavě sofistikované inteligenci) nevnímáš, hábečko???!!!??!!..[smích]

Já ji vnímám a se mnou (odhaduji) množina dalších zvědavců, kteří na tento webzin chodí i proto, že není možno je sofi způsobem a po talmudovsku, tak snadno utáhnout na vařené sofisionudli, či jiné nudli...


Nevím, jak u ostatních, ale u mne jsi "skončil" již drahně tomu nazad a jediná možnost, jak se můžeš férově rehabilitovat, je bez vytáček, bonmotů a katechizující blahosklonnosti odpovědět na opakovaně položený dotaz - co si myslíš o výroku, že Pravda není pro VŠECHNY .

Vím, že ti to neulehčuji, ale je to, vzhledem k předchozím okolnostem, tvá poslední šance vysvětlit, které HODNOTY a POSTOJE zastáváš, kamaráde, a za jakým účelem zde diskutuješ. A ať už to dokážeš a odpovíš nebo nedokážeš a neodpovíš, Peace s tebou,


jansmith[smích]

247793

12.07.2011 18:08

Cíl: zničit svobodný internet

RE: cvičení svého Stále(Minulosř+Prítomnosť+Budúcnosť)

jansmith1984 173.?.?.?

Kromě toho, co jste vyjmenovali, vážení pánové, přátelé a kamarádi, je na cestě osobního růstu (a poznání nikoli virtuální reality) důležitý ještě jeden nezbytný předpoklad. Předpoklad, o kterém sofistikovaná (upozorňuji, že inteligence NENÍ ekvivalentem moudrosti) lidská mysl (ego) neví, nevnímá jej a kterým nedisponuje, viz. citace z jedné nejmenované knihy:

"Všechno co děláme, všechno co jsme, spočívá na naší osobní síle. Jestliže jí máme dost, pak stačí když nám řeknou jedno slovo, a změní se celý běh našeho života. Ale pokud nemáme dost osobní síly, můžou se nám odhalovat nejúžasnější moudrosti a tato zjevení v nás nevyvolají sebemenší proměnu." Don Juan.

A Peace se všemi,

jansmith[smích]

247798

12.07.2011 21:37

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: zajímavé

jansmith1984 74.?.?.?

Ani tentokráte jsi NEODPOVĚDĚL, příteli (vím proč, tušíš komplikace) a tentokráte si se pro změnu pokusil (na kosher způsob) "zahrát" to na malou pokoru svého oponenta..[smích] Ty si neuvědomuješ, že naší debatu ve více vláknech, již relativně dosti dlouho monitoruje značné množství ostatních zdejších přátel a kamarádů? Nebo je máš za tupce, kteří si nedovedou spočítat 1+1???


Co se týče identity, tak i v tomto případě je tvůj pokus vykličkovat úžasný, ale bohužel pro tebe opět zavádějící.

Nebavíme se totiž o SKUTEČNÉ identitě, ale o identitě, která umožňuje sledovat názorovou kontinuitu jednotlivých debatujících v čase. Ti féroví, kteří si stojí za tím co ostatním sdělují a nemají důvod klouzat, ji nemění - proč taky?

Podrobněji: Princip střídání identity (po usvědčení z podjatosti nebo např. obhajoby siomafií a snahy o zneprůhlednění debaty) je naznačen v Protokolech Sionských mudrců a na základě tvé tendence se zastávat Vyvolených se nedivím, že se těchto instrukcí (jako HHBB, BN, , Mgr. Jemelík, Petr Křivý apod.) držíš. Na jednu stranu brojíš proti, jistě pokrytecké, KC a na druhou se chováš stejně jako její ideologičtí protivníci - judaističtí talmudisté viz. výše popis nicka L.C. 194.?.?.?...

Nezdá se tí to zajímavé, hábečko???

Jistě nezdá, protože přesně (jako ONI) kopíruješ L.C.éčkem citovaný přístup a každý, kdo nás monitoruje si to může zpětně ověřit. Samozřejmě až na přítele a kamaráda, bojovníka za Pravdu, lásku a demokracii, aristokrata...[smích] BTW, naplňujícího svou podporou teze pokrytectví a záludnost propagujících Protokolů stejně vrchovatě...


A protože to je plně V SOULADU s tímto topikem (Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně), znovu opakuji svůj dotaz: co si myslíš o výroku, který vyplynul z jedné tvé starší reakce, že Pravda není pro VŠECHNY????

Stále namáš dost "SÍLY" nebo odvahy, aby si se dokázal férově vyjádřit??? (dle dopakovaně uváděného citátu: "pokud nemáme dost osobní síly, můžou se nám odhalovat nejúžasnější moudrosti a tato zjevení v nás nevyvolají sebemenší proměnu" ).

A co se týče tvého odkazu, tak všem (v případě zájmu) doporučuji si (pro rovnováhu, kterou má vesmír rád) přečíst mou reakci pod tvým odkazovaným příspěvkem, viz: napsal i toto.


A Peace s tebou i všemi sofisty, debatní kamaráde,


jansmith[smích]

247813

13.07.2011 00:11

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

jansmith1984 193.?.?.?

Není pravda, že se "lid" chová jako dobytek, aristokrate. Lidské bytosti jsou na vyšší duchovní úrovni a ve vývoji mnohem dále než DOBYTEK a nemohou se tudíž (ve smyslu, který naznačuješ) jako dobytek chovat. Naopak, ten v očích některých E/elit málo vyvolený a v nevědomosti a závislostech uměle udržovaný "lid", je do pozice vystrašeného a zmateného dobytka po věky Vyvolenými Ovčáky průběžně a cíleně manévrován a o tom JAK to FUNGUJE je i 90% debat na Zvědavci... Fotka s Trevorem je jen názorná mnemotechnická pomůcka, aby si lidé, fakt o kterém hovořím, uvědomili...

Lidé jako ty evidentně nejen sympatizují s pokrytci (viz. podpora obhájců siomafií, lokajů dýmů Pravdy, lásky a demokracie (jak fungují vidíme názorně na mainstreamovém in-formování o dnešní Libyii), ale navíc rádi sofistikovaně GENERALIZUJÍ, vše v souladu s Protokoly a záměry těch, kteří podle jejich tezí (ať již jsou Ž/židovští sionisté nebo nikoli) kormidlují dějí na této Planetě.


Užij si to, ale buď si vědom, že pokud podobně jako tvůj guru hábečko občas nezměníš nick [smích], budeš o to bedlivěji sledován a tvé kosher výroky (patřičně "vyzbrojenými" zvědavci) usměrňovány na pravou míru.


A Peace s tebou i všemi spřátelenými sofisty, příteli a debatní kamaráde,
tvůj přítel a debatní kamarád,

jansmith[smích]

247824

13.07.2011 01:12

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: PS

jansmith1984 193.?.?.?

Tak tady jsi. A jak je tvým zvykem (course) "filozofuješ", hábečko, kamaráde. ..[smích]
Už sem myslel, že jsi opět na čas ze Zvědavce odklouzal??

Ale k věci:
Píšeš pěkně. Po guruovsku. Učesaně. Vyjadřuješ se rád (podobně jako přítel a kamarád Had) v tvém případě mimo jiné, ke všemu, co je tak nějak "neuchopitelné", ale je možno to v případě kosher zájmu také bohužel sofistikovaně zneužít. Občas i hezký smajlík blahosklonně (viz tvá předchozí reakce) nasadíš..[smích]

ale teď vážně:

K čemu byla pokora a odpuštění, cituji: "sobě/mě" a svým katům např. Mistru J.Husovi v Kostnici, když nehledě na to skončil na hranici a pro NĚJ to znamenalo GAME-OVER??? Bylo to proto, že neměl dost OSOBNÍ SÍLY, aby jako bojovník (viz. don Juan) se Systémem systémovým lokajům nepodlehl? Nebo to měl být akt sebeobětování pro dobro Světa - a Nošovic? [smích] Zajímavá úvaha a jinotaj, co říkáš, kamaráde? [smích]

A vše došlo tak daleko proto, že si dovolil ODMÍTNOUT praktiky a pokryteckou tezi kosher Ovčáků, že Pravda není pro všechny. Mimochodem tezi, kterou TY zde podprahově (byť lehce neuchopitelně) propaguješ a pokud jsi na ni tázán, stejně jako v Husově době Vyvolení Ovčáci z řad KC, na dotaz, který se ptá na její smysl, NEODPOVÍDÁŠ... No, nediv se, že se tomu směji a nedám TI pokoj, ty můj siošmudlo...[smích]


Jak jsem psal před chvíli tvému advokátovi a příznivci "dýmů krásy" aristokratovi: užij si to, ale pokud nezměníš nick, budeš o to bedlivěji sledován a tvé kosher sofistikované (filozoficky a duchovně podbarvené) výroky patřičně "vyzbrojenými" zvědavci (pro benefit a práci na sobě VŠECH zúčastněných) korigovány na objektivnější míru.

A Peace s tebou, kamaráde, tvůj přítel a debatní kamarád,

jansmith[smích]

247825

13.07.2011 13:24

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

jansmith1984 79.?.?.?

Vidíš, aristokrate, na tvé reakci můžes NÁZORNĚ sledovat, jak je naše vnímání rality rozdílné...[smích]

Ty zůstaneš můj debatní přítel a kamarád bez ohledu na to, jestli s tebou souhlasím nebo naopak nesouhlasím. Emoce nebo antipatie do těchto debat nezatahuji. Život nechávám tz. plynout a tobě doporučuji, abys ses to naučil také. Duchovní učitelé tomu říkají nepodléhání sebelítosti a sebedůležitosti. Ostatně, co si o tom myslí, se můžeš zeptat i svého gurua a souznělce hábečka.

I když na druhou stranu pochybuji, že ti hábečko nebo dnes Mgr. Jemelík 199.?.?.? (viz jeho příspěvek nad tebou), kromě FÁDNÍ rady o Práci na sobě něco důležitého pro tvůj osobní růst sdělí. Pokud jde o hlubší myšlenky, tak kosher způsobem ze strachu z polemiky NEREAGUJE, jak to ostatně mohou ostatní zvědavci sledovat ve věci teze: Pravda není pro VŠECHNY. Asi čeká, že gojím zapomene o čem s ním "včera" diskutoval..[smích][smích]

Kamarád hábečko kopíruje zatracované Protokly zatraceně svědomitě i tím, jak se v důkazní nouzi pokouší svého oponenta (jeníkasmithů) onálepkovat z bolševických manýrů, jako by nevěděl, že bolševismus je produktem judaistických siomafií, a to i proto, kolik Ž/židů (a šábesgojímů/gojů) zastávalo vysoké funkce v komunistických vládách, NKVD a světe div se, kolik jich běžně fungovalo coby oficíři v nacistické armádě. Dnes fungují kosher způsobem v MMF, SB, vládě USA atd. atd. atd.

Stále opakovaně se zde potvrzuje, že popis Ž/žida od nicka L.C. 194.?.?.? z debaty o Lichvě a hyenismu banksterů, viz: Banksteři (já bych neřekl Ź/židů, ale spíše šábesgojím obhájců sionistů) se přesně shoduje s chováním HHBB zde na Zvědavci.


A Peace s tebou i sním, příteli a kamaráde,

jansmith[smích]

247864

13.07.2011 14:27

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

jansmith1984 217.?.?.?

Vidím to podobně MoUdrostraku.

Zvědavec či p.Stwora si zaslouží, aby měl podporu nejen psychickou, ale i finanční a to vše i přes některé "úlety", které zde náš vážený editor občas (jako člověk chybující) předvádí...[smích]

Také jsem si vyzkoušel, jaké to je být ustřižen v jedné staré debatě s přítelem sofistou a kamarádem hábečkem (HHBB). Mně tehdy nebyly vyčteny příliš veliké obrázky, ale naopak sklon k tlachavosti [smích] a co mi pomohlo se nad to přenést, bylo pochopení, empatie a smysl pro legraci. Samozřejmě (jak sem napsal jinde aristokratovi) dobré je i nepodléhat sebelítosti a sebedůležitosti, ale to je na jiný topic.


PODSTATNÉ JE, že je editor vnitřně člověkem férovým, že nese odvážně a nesobecky kůži na trh (přes nepochopení mnoha zblblých oveček) a že mu jde o dobrou věc, popularizaci spravedlnosti a integrity.

Pokud ze Zvědavce odejdou lidé jako ty nebo mirda, quido2, udo1/2, Rene B, Lin nebo Baba Blazkova, Oracle, Jarmila aj., tak SPIRIT Zvědavce ve společensk.prostředí (kde Pravda není pro všechny, nýbrž jen pro Vyvolené) velmi utrpí, a to by byla škoda.

A Peace se všemi,

jansmith[smích]

247872

13.07.2011 14:42

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

jansmith1984 78.?.?.?

Jednoduchá otázka Antiseptiku:


Jsi součástí lidské rasy? Pokud ANO a přesto o ní (viz. pracovní označení lid) generalizujícím způsobem smýšlíš jako o DOBYTKU, potom jsi stejným DOBYTKEM jako všichni ostatní lidé... To tě nenapadlo, viď, příteli a kamaráde?

Smýšlíš tak o sobě? Nebo máš z pozice nad jiné Vyvoleného o sobě vyšší mínění než zasluhují všichni ostatní a tudíž si oprávněn takto paušálně kritizovat? A pokud o sobě smýšlíš jako o DOBYTKU, proč to tedy řešíš a účastníš se polemik v podobných debatách jako je tato? Proč to nenecháš být a jen v klidu nepřežvykuješ, kamaráde?..[smích]


Zamysli se nad tím a také si vyhledej staré debaty, kde se probírá, proč se většinový člověk chová jak se chová, co jsou to MEMY, co brainwashing a pro MOC a peníze do těch správných kosher kapes cílená manipulace a zneužívání anim.pudů a instinktů mas.

A Peace s tebou,

jansmith[smích]

247874

13.07.2011 19:32

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Vzkaz autorovi

jansmith1984 137.?.?.?

Dovolte přátelé i mou poznámku. To, co napsal Luxor, odráží můj jeden starý příspěvek, kde popisuji, co by podle mne mohlo způsobit fyzický zánik Zvědavce nebo podstatné oslabení jeho SPIRITU (který mimochodem nespočívá primárně v článcích, ale více v debatách čtenářů)...


První možnost je jasná. Stalo by se to zásahem lokajů SioSystému, tedy odsouzením editora za popírání holokaustu nebo jiného -kaustu- a kosher uvalení devastující fin.pokuty...[smích]

Jako druhou možnost jsem tehdy označil necitlivé zásahy editora (nebo moderátora) do chodu webzinu (buď barevná hudba v grafice nebo diskutabilní cenzura), které postupně VYŽENOU kvalitní diskutující (notabene ty diskutující, kterí tento webzin podporují finančně) a vše nasvědčuje tomu, že se k tomu pomalu schyluje.

Nebo co jiného je snaha o punishment MoUdrostraka, na který, pro zjevnou nepřiměřenost, reaguje i kamarád Luxor a který vidím jako nefér i já??


Zamýšlím se nad tím, proč je editor zrovna vůči MoUdrostrakovi tak komisní až striktní (když někteří zdejší arogantní "syslové" jsou často dlouho tolerováni). Čím jej tento jeden z nejhodnotnějších, zábavných a pro mne jeden z nejzajímavějších zdejších diskutujících tak "krká", ža jej neváhá dokonce BANOVAT a PROČ?????

Možná je to proto, že je editor již unaven a pokouší se o postupné "učesání" diskuzí, aby tato nekrkala vůči němu z kanálů vylézající Vyvolené - a osobně bych se tomu NEDIVIL. Ony ty "výlety" na soudní přelíčení, žádnou velkou kratochvílí nebudou...[smích]

Na druhou stranu ale vzniká riziko, že tak, jak se p.Stwora stal (možná nechtěně) členem elitního klubu "bojovníků" proti TMÁŘSTVÍ a POKRYTECTVÍ (kde podle mne patří i český reformátor J.Hus) a tím se zapsal do historie a ofic.análů (Zvědavec má udajně zápis i na Wiki), stejně tak může o tuto pozici v očích svých příznivců přijít výměnou za více klidu a přihrbení se.

Nemohu vědět, jestli je to tak jak sem naznačil (netvrdím, že to nemůže být i jinak a editorovy kroky mohou pramenit i z jiného popudu) a pokud nám to nesdělí, zůstane to jeho osobním tajemstvím...[smích] Každopádně výčitky o off-topicu nebo neadekvátních obrázcích NEBERU, to je přílíš nizký důvod, důvod, který mi u člověka editorova formátu nesedí.


Jako jendasmithů doufám, že dojde ke smíru (pro dobro VŠECH zúčastněných), či jinému konsenzu a narážím tím i na apel, který v jedné debatě napsala Lin, o spojení SIL a nikoli o jejich tříštění. A Peace se všemi, váš přítel a kamarád,

jansmith[smích]

247903

14.07.2011 09:14

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

jansmith1984 193.?.?.?

Ano hábečko, tvé příspěvky se nesou přesně v intencích kluzkých Protokolů...[smích]


Jako např. ZDE, cituji: "Lid není schopen sebereflexe a proto je jako DOBYTEK".

Tedy vzít nevědomým ovečkám i to málo sebedůvěry, který jim po všech průplacích ještě zbývá, hodit všechny do jednoho kosher pytle, udělat jim guláš v hlavě a také Pravda NENÍ pro všechny...,viď??


Úžasná generalizace, podložená berličkou akademicky sofistikované kosher filozofie, od člověka, který zde dokonce podpořil úlet editora při cenzuře M, který také patří mezi hábečkovy názorové oponenty.

Prostě, rétorika a vyjadřování se podle potřeby, ale dlouhodobý cíl jednoznačný. Filozofické etydy na jakékoli téma, ale hlavním zájmem je (v případě, že přijde debata na bankstery a siomafie) obrátit pozornost od Vyvolených kupčíků, penězoměnců nebo veřejné mínění deformujících mediálních magnátů (jako Murdoch), ke KC, maltézákům a jezovitům (dokonce i Murdoch je podle HHBB katolík vyslaný KC k nasazování na Ž/židy - obřezanost a vyvolenost od Jehovy zde zřejmě nefunguje).

Viď, kamaráde sofisto??..[smích] Jen pokračuj ve své ctěné práci, je to pohodlná příležitost to zrcadélko pro sebereflexi nastavit i tobě. A Peace s tebou, tvůj přítel a debatní kamarád,

jansmith[smích]

247937

14.07.2011 14:34

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

jansmith1984 80.?.?.?

Vidíš, tvá reakce smazána NEBYLA, hábečko (BNko, , Mgr.Jemelíku, Petře Křivý apod)....[smích] Tvůj sofismus (sofi-inteligence) je dobrý tak akorát ke kosher umluvení v argumentování méně zběhlých oponentů (tj. jak radí talmudisté: udělat z nich tupce nebo odklouzat), ale jak je vidět, v jiných případech ti žádnou výhodu nedává. Špatně ti poradil i v této věci, protože (jak si se chybně obával) ke smazání tvého (dalšího z řady supersofi) příspěvku nedošlo - tj. editor jej nijak neblokoval.


Co je ale ilustrativní, i v něm pokračuješ dle pokynů Protokolů (viz. podobná citace nicka L.C. 194.?.?.? z vlákna: Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně), protože se, jak citace popisuje, snažíš odvést pozornost opět JINAM, než bylo těžištěm púvodní debaty (nebo zmizet, aby ses opět jako by NIC objevil v jiné debatě).

Místo, aby ses ČELEM vyjádřil k argumentům, které na příkladech ukazují tvou tendenci přenášet zodpovědnost za činy globálních siomafií (viz. banksterský MMF, SB, FED, zbrojní-farma korporace, mediální Murdochové apod.) na katolickou církev, jezovity a maltézáky, tedy do NOWHERE, tak tentokrát hledáš únik v převedení pozornosti na MoUdrostrakovu argumentaci k tech.záležitostem Zvědavce.

A pokud se bavíme o KC, tak ti zde bylo mnohokrát zdůrazněno, že byť je KC svými činy a pokrytectvím řádně zprofanováná a žádné zastání ze strany (na brainwashingu a propagandě nezávislých) občanů nezasluhuje, stejný přístup a pozornost je třeba uplatnit i vůči ostatním kosher náboženským ideologiím, kdy judaismus (se svou torou, talmudem a svou údernou pěstí SIONISMEM a svými šábesgojím LOKAJI - a z toho vzniklý kosher stát Izrael), je zváště pikantní...[smích]


Stále kličkuješ JINAM, kamaráde. Když chceš ale tedy sofi debatovat, tak PROČ se tobě nepříjemným tématům VYHÝBÁŠ???

KDY nám všem konečně sdělíš svůj sofi názor na farizejkou tezi, že PRAVDA NENÍ PRO VŠECHNY?? (s reakcí na téma DOBYTEK si neváhal ani sekundu..[smích]

Mnohokrát si byl tázán, ale jak se ukazuje asi nikdy, viď??? A to vše pravděpodobně proto, že tušíš komplikace od sofismem neumluvitelného jendysmithe, který ti žádné sioklouzání neodpustí a stále tě vrací k jádru pudla.


A Peace s tebou, legrační a zároveň tragikomický, příteli a kamaráde,

jansmith[smích]

247959

14.07.2011 18:24

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

jansmith1984 193.?.?.?

S čím ti mám dát pokoj, kamaráde hábečko (BNko, , Mgr.Jemelíku, Petře Křivý atp.)? S Murdochem? Co měla tvá fotografie Murdocha s Mahonym naznačit??..[smích]

Když jinak nedáš ... KDO z těch dvou protagonistů předávání řádu má delší kosher pařáty? Jsou to banksteři, mediální magnáti (jako Murdoch) nebo katoličtí hlavouni (jako Mahony)? Můžeš z té fotky usoudit, kdo koho ovládá, kdo koho korumpuje nebo kdo komu podlézá??..[smích] To, že si ten řád Murdoch od Mahonyho koupil za $10 millionů donaci ti uniklo? Je to jen další v řadě z tvých pod j.smithovým tlakem vyprodukovaných sofi-úniků a opět patří mezi ty kosher.


Závěr: Uvedená fotografie nevypovídá vůbec o NIČEM. Záleží pouze na tom, jak ji kdo použije a jak si ji vyloží, přesně jak se o to na stránkách Zvědavce i v jiných záležitostech pokoušíš Ty a jak si se o to kdysi pokusil i ve věci polemiky o 12ti žlutých hvězdách na okně jednoho nejmenovaného chrámu. Pamatuješ?...[smích]

A víš PROČ ta fotka nevypovídá vůbec o ničem?

Protože zmíněný katolický řád je možno (mimo jiné) udělit v podstatě komukoli (manažeru, boxeru, bankéři, dirigentu, a klidně i rabínovi, VIZ. například rabínu Leonu Klenickemu. či Leonu Klenickemu.. A nebyl sám, řád Order of St. Gregory the Great dostal ještě jeden rabín, také specialista na mezináboženské vztahy: Mordecai Waxman.

BTW, co si o udělení toho ocenění Murdochovi myslí vox populi si můžeš přečíst ZDE: Rupert Murdoch Is A Papal Knight.Nezkusíš se raději vrátit ke "zdroji" a konečně obohatit tuto komunitu o názor na pokryteckou tezi, kterou ovečkám razí Ovčáci a jejich lokajové (jak z katolické, tak judaistické strany), o tom, že Pravda není PRO VŠECHNY.??


Stále více se usmívající a ve stále větším očekávání, tvůj přítel a debatní kamarád,

jansmith[smích]

247972

14.07.2011 18:57

O anglo-saských kořenech německého nacismu

RE: založení Izraele hlavním důvodem války

jansmith1984 193.?.?.?

Přesně tak a jak by jistě dodal debatní přítel HHBB alias hábečko: veškeré tehdejší geopolitické, ekonomické a vojenské kroky (jako předpoklad pro vznik státu Izrael), bez jakéhokoli napojení na sionisty a bez vědomí k pogromům předurčených Ž/ž-sionistů, zorganizovala KC, jezovité a maltézáci. A Peace s nimi,

jansmith[smích]

247974

14.07.2011 21:55

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

jansmith1984 79.?.?.?

Klidně se pod své repliky podepisuj, aristokrate. Usnadníš tak orientaci v debatách.

Já vím, hábečkův příklad měnění identity na kosher způsob táhne, ale pokud se nemýlím, tak si před časem slíbil, že to dělat nebudeš, příteli a kamaráde,

jansmith[smích]

247976

14.07.2011 23:02

Politici mají shodné povahové rysy se sériovými vrahy

Politici mají shodné povahové rysy se sériovými vrahy

jansmith1984 193.?.?.?

Omluvám se všem za vsuvku, ale NENÍ Pravda, že, cituji doslova: "Politici mají shodné povahové rysy se sériovými vrahy".

Správně mělo být napsáno:

NĚKTEŘÍ POLITICI mají shodné povahové rysy se sériovými vrahy...

Proč? Protože u první verze se jedná o záměrnou nebo nevědomou podprahovou GENERALIZACI. Klasická to metoda manipulátorů a pokrytců, jak hodit, v očích nevědomé většiny, VŠECHNY politiky (aktivisty, cikány, židy, podnikatele, státní úředníky atpod.) do jednoho pytle. Tím na první pohled obraz zjednodušit, ale zároveň paradoxně dění ve společnosti znepřehlednit a skórovat. Tedy občany dle metody Rozděl a Panuj rozdělit. V čase voleb občany navíc deprimovat a znechutit, protože mnoho z nich by svými hlasy mohlo v opačném případě (využitím historicky krvavě vybojovaného volebního práva) podpořit pro Ovčáky nepříjemnou politickou OPOZICI. V českých podmínkách například OPOZICI proti Bakalovým modrým kosher strakám a tím zkomplikovat mnohdy nevratné reformy...

Mimochodem malá odbočka: víte přátelé, jaká křestní jména dál svým dětem finančník a sponzor trojkoalice, kosher miliardář, p.Bakala?..[smích] a kam svou rodinu odstěhoval?


Ale zpět k tématu. Výše popsana GENERALIZACE v rukou PR pokrytců (a lidí, kteří si ji neuvědomují) cíleně mate a ovlivňuje některé citlivější a emotivnější spoluobčany, kteří ve svém svatém zanícení potom nejsou schopni rozlišovat a v čase voleb potom ve zmatku svůj hlas (v prospěch těch, kteří určitě volit přijdou a samozřejmě PROTI jejich zájmům) zahazují a ještě z toho mají (po Pilátovsku s tzv. čistě umytýma rukama) dobrý pocit...[smích]

Generalizace (zevšeobecňování) je jedním ze základních nástrojů lokajů Systému k manipulování mas ve prospěch vládnoucích E/elit a její ROZPOZNÁNÍ a ODMÍTNUTÍ je jedním z prvních kroků na cestě odpojení se z kosher Matrixu.

A Peace se všemi,

jansmith[smích]

247983

15.07.2011 00:06

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

jansmith1984 184.?.?.?

Tak ty máš i smysl pro humor, hábečko? To oceňuji.

Tak ty chodíš s Jemelíkem a Křivým na kuželky, kamaráde?..[smích] A co kolega "nic"? Na toho si zapomněl? Ten s vámi nechodí??..[smích]

Fakt dobrý, to se ti povedlo, ale zklamu tě, příteli a kamaráde. Tohle krytí ti v polemikách se mnou bude k ničemu. Je mi jedno, jak se podepíšeš, s jakým vysvětlením sem lidi jako ty ze synagogy pošlou nebo mezi kolika kolegy si nick HHBB (a pod kolika IP adresami) při střídání "směny" předáváte... Mé reakce budou konzistentní a odpověď na dotaz, co si myslíš o tezi, že Pravda není pro všechny, ti budu pokládat průběžně. Buď odpovíš (co ti jistě dopředu způsobuje nepříjemnou kopřivku) nebo ať ostatní vidí, co za čertovo kopýtko a s jakým přístupem, či sofi-rozumy, sem přichází.

Jinak, proč by Murdoch nemohl dostat od katolického kosher hodnostáře ocenění. Už si zapomněl, že jej dostali i židovští rabíni? Za prvé si jej od něj koupil (viz. 10mil USD) a za druhé Šaulova KC pochází ze stejné záhrádky jako judaismus. Navíc teze Protokolů jsou přesně to, co Murdochovo impérium a stát Izrael na Planetě Zemi, po faktické stránce (viz. genocida v Gaze), či mediální (viz. mainstream) realizuje. Navíc, ty se radami v Protokolech, svým chováním v diskuzích, také přidržuješ, takže, jak pro Murdocha, tak pro tebe (Křivého, Jemelíka a "nic" ) platí: Podle ovoce poznáte je.

A Peace s tebou,

jansmith[smích]

247988

15.07.2011 10:54

Drzost OS Romea je ohromující

RE: 24 komentářů od začátku měsíce

jansmith1984 178.?.?.?

Beru na vědomí vaše decentní upozornění p.Stworo a jsem za něj vlastně rád... Tento měsíc se svými vstupy končím. Ještě jsem uvažoval o napsání reakce k článku o A.Bartošovi (Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají), ale už to nechám být.

Snad jen pro Vás, že články Adama Bartoše rád čtu (je dobře, že se navzájem podporujete i na kyberprostoru) a v mnohém s ním souhlasím. Jak už to ale v životě bývá, na základě jeho minulosti a některých současných diskutabilních vyjádření se členem jeho adorujícího fanklubu nestanu...[smích]


Článek mimochodem jasné odpověděl i na mou úvahu, z jakého důvodu jste tak ostrý na MoUdrostraka. Nejsou to primárně velké obrázky nebo nekonzistentnost, které vám vadí, ale je to evidentně jeho jasná i verbální vyhraněnost vůči V.Klausovi (viz. p.Bartošovi, jako velkému obdivovateli V.Klause jistě velmi nepříjemné, opakovaně používané narážky na profesora BigTunela atd..[smích]) a to je u editora tak významného a na polit.korektnosti nezávislého webzinu jako je váš, "kaňka" na férovosti.


Závěr: A.Bartoš a jeho názory zaslouží stejnou OBEZŘETNOST, jako mainstreamové zdroje informací, které on sám SPRÁVNĚ kritizuje. Adama bych pracovně přirovnal k Pavlovi z Tarsu, který dlouho pracoval pro Systém, později prozřel a jako "správný" křesťan začal hlásat to "správné" slovo Boží, ale v konečném důsledku slovo Boží deformuje v Principu stejně (viz. Eurabia nebo některé jeho výroky), jak to v rozporu s Ježíšovým záměrem ve své době (záměrně nebo nevědomě) v jiných souvislostech činil i sv. apoštol Pavel (aka farizej Šaul).

Příkladem pro obezřetnost vůči tezím A.Bartoše je i faktická chyba (nemyslím si, že se jedná o překlep), kdy ve větě použil výraz, cituji: "Máme otrokářskou mentalitu" a přitom měl zřejmě na mysli slovo "otrockou mentalitu". Jedním škrtem pera učinil podprahově z obětí otrokáře (v tomto případě z nepozornosti), a to paradoxně stejně, jako se o to snaží v jiných souvislostech po věky naprosto cíleně i kosher E/elity (pravdoláskovci jsou jen jední z lokajovů Systému) skrze své placené mainstreamové jidáše.

Dáli nejvyšší [smích], tak na viděnou příští měsíc a Peace se všemi,


jansmith[smích]

248021

17.07.2011 12:54

Okupace Řecka bankéři

RE: Och, Lin, dnes se nějak ne a ne shodnout :-)

jansmith1984 193.?.?.?

Také to, co napsala Lin, podepisuji a protože to je podle mne důležité a i když jsem slíbil, že přijdu (dá-li pánbů [smích]) zase až příští měsíc, tak ode mne přeci jen malá ironická vsuvka, kterou občas, pro "potěšení" místních kosher sofistů, "opepřuji" některé své reakce:

KDO tedy jsou TY SÍLY, které zpoza buku pracují systematicky, skrze politické, legislativní a ekonomické zásahy, na rozklížení sociálních států a vazeb mezi lidmi? Aby (jak bylo prve řečeno) ukojily svůj komplex méněcennosti, opodstatnily sebevědomí, které jim tlačí do hlavy JEJICH zvrhlé náboženství, síly které opovrhují i těmi, které používají jako živé štíty a které chtějí být vnímány jako oběť, ale přitom (při užívání plodů honby za Zlatým teletem a napojených pletich) nechtějí trpět???

Jsou to opravdu JEN a POUZE síly (jak se zde mnohokrát pokusil, bohužel pro něj ne příliš úspěšně, prosadit přítel sofista a kamarád HHBB - alias hábečko, plus jeho agenturní krytí: Jemelík, Křivý a atpod.), síly, za kterými podle něj stojí primárně KC (katolická církev), jezovité a maltézáci??

Nebo je to parametricky úplně někdo jiný (byť ze stejné líhně pokrytectví a tezí, že Pravda není pro všechny), kdo se pomocí svých Lokajů v mainstreamu (i jinde - tento webzin je příkladem [smích]) snaží o odvádění pozornosti od svých pletich. Tak, jak činí globálně i ve věci cikánské karty, různých -kaustů- a pod.???

KDO to tedy JE a PROČ tak činí a KAM to povede, pokud se většinová společnost včas neprobudí A (dokud není nevratně pozdě) NEUZDRAVÍ???


A Peace s Ovčáky nad jiné bohatšími a vyvolenými, i s jejími všeho schopnými, dobře zaplacenými i dobrovolnými Lokaji, i všemi ostatními,

jansmith[smích]

248187

25.07.2011 19:59

Jsem pro trest smrti – a vykonat ho rychle

RE: No... jdete na to zhurta

jansmith1984 193.?.?.?

Hezky, a jak jsi napsal "smutně" [smích], si pozdravil a rozebral Breivickův profil, hábečko, kamaráde. Čekal sem, kdy se k tragedii v Norsku, a jak, vyjádříš a nemusel čekat dlouho. Škoda, že mám přečerpánu měsíční kvótu, protože jinak bych si s tebou zase rád "popovídal", příteli..[smích]


Každopádně, co jsi napsal stojí za úvahu, dokonce i přemýšlivá a citlivá Lin tě pochválila. Jen mi v tvých řádcích chybí malý DETAIL, který jsi v Breivickovu profilu tak nějak kosher NEZMÍNIL a ten zní: "Breivicka, jako sympatizanta se státem Izrael a sionisty, velmi iritovala podpora Norské společnosti (a socialistů) v záležitosti Palestinských snah o samostatný stát".


Před časem si zde umístil (nebo to byl tvůj klon Jemelík s Křivým??) [smích] společné foto Murdocha a kardinála Mahonyho, které mělo ukázat Murdocha jako věřícího katolíka, pamatuješ? Co tedy říkáš na následující dvě zprávy:

1. -- „Svobodný svět dělá hroznou chybu, když se uchylujeme k přesvědčení, že tohle není náš boj. Koneckonců izraelský národ bojuje s tím samým nepřítelem, jako my: s chladnokrevnými zabijáky, kteří odmítají mír... kteří odmítají svobodu." (Bojovník za „svobodu médií" Rupert Murdoch při přebírání Národní ceny pro lidské vztahy, kterou v roce 2009 dostal od Amerického židovského výboru.)

2. -- Proizraelské organizace se obávají Murdochova pádu.
Murdoch se považuje za oddaného stoupence Izraele a před časem například prohlásil, že se ve světě vede permanentí válka proti Židům. I proto ho jako velkého spojence vnímají proizraelské lobbistické skupiny ve Spojených státech i jinde ve světě.


Tak, jak je to v souvislosti s výše napsaným a v souvislosti s naším starým sporem (co bylo dřív, slepice nebo vejce [smích]) v případě brainwashed Breivicka? Opět jej podle tebe "vyslala" KC (nyní zednáři), aby ukázal na chudáky opakovaně obětované Ž/židy a Izrael pro příští pogromy?

A nebo je vše JINAK a Breivick je false flag sionistů k vyslání signálu těm, kteří by mohli, jako v Norsku, nejen kritizovat jejich kosher politiku, ale ji i praktickými kroky narušovat??


Byť na tebe nemohu reagovat, tak tvé milé sofi kličky by mne (a jistě nejen mne) zajímaly, poděl se. Tvůj přítel a kamarád,

jansmith[smích]

249014

02.08.2011 11:04

Reakce na článek \"Breivick není superman\"

RE: Obvyklý konspirátor ?

jansmith1984 193.?.?.?

Výborná analýza na téma konspirátorů, hábečko, cituji tvá slova: "i tento pěšák byl vybrán, naočkován, připraven a použit, aniž by měl vůbec páru o tom, čemu vlastně poslouží...". Ve tvé jistě brilantní uvaze chybí ale pokračování a totiž, v debatách některými diskutéry tak často z nevědomosti nebo ZÁMĚRNĚ?, opomíjené "B".

Kdo je tedy podle tebe, ten "ONÝ", který Breivicka vybral, naočkoval, připravil a použil????, příteli a kamaráde.


Rád zde v debatách verbálně a na fotografiích popisuješ intriky a vazby KC (kat.církve), která společně se svými nohsledy nasazuje na nevinné a historicky obětovávané altruistické Ž/židy, připravujíce tím ve společnosti atmosféru příhodnou pro další pogromy, ale o druhé straně POKRYTCŮ (z tvé strany) ANI SLOVO - "Mum's the word" ...[smích]

Ano, kdysi jsi na dotaz odpověděl něco v tom smyslu, že nezmiňuješ Ž/židy (já dodávám sionistické Vyvolené a bankstery) tam kde je nevidíš a na to máš jistě právo. Možná proto nebyla ani v této tvé úvaze zmínka o tom, že Breivick BYL / JE brainwashed sympatizantem se sionismem a státem Izrael a že NEJEN jej (ale i síly, kterými byl, cituji: naočkován, připraven a použit) pravděpodobně velmi iritovala propalestinská politika Norské vlády, v návaznosti na kosher aktivity (hodného) Izraele.


Takže na základě výše uvedeného zde máme několik pracovních verzí:

1. sólista Breivick, pracující absolutně sám, ale NĚKÝM / NĚJAK vnitřně indokrinován
2. Breivick sám nebo s kumpány konající pod agenturním vlivem KC (zednářů), aby nepřímo a podprahově nasměroval pozornost světové veřejnosti na Ž/židy
3. Breivick sám nebo s kumpány konající pod agenturním vlivem tajné služby jednoho nejmenovaného, dle západních Murdochových médií nejdemokratičtejšího (za Pravdu, lásku bojujícího) státu stř.východu (nebo tajných služeb jím zpřátelených států)
4. ?
5. ?
6. ?

Nečekám, že by ses (ať už férově nebo na sofi způsob) vyjádřil kamaráde, ale skrze tebe oslovuji ostaní Zvědavce a přidávám link k zamyšlení: Link Between Breivik and Israeli Mossad.


Neber to tak, že do tebe jen rejpu, kamaráde [smích], ale přijde čas, kdy Pravda bude opravdu Pro všechny, milý sofisto... A Peace s tebou,

jansmith[smích]

249704

05.08.2011 13:39

Kaddáfí je v Libyi silnější, než kdy předtím

RE: Kdo to zaplatí ??

jansmith1984 193.?.?.?

Já vím, kamaráde hábečko (sorry za oslovení, které tě dle tvých reakcí nezaslouženě irituje), že Ž/židy (přesněji mossad a sionisty), jak si se explicitně vyjádřil, nezmiňuješ tam, kde je nevidíš a více tě zajímají aktivity KC (katolické církve, jezovitů a maltézáků). Stejně jako jsi se stále nevyjádřil k tématu "Pravdy, která, dle Vyvolených, NENÍ pro všechny. A raději zde ostatní hledající okouzluješ svými hluboce brilantními sofipříspěvky, které, jak to v podobných případech bývá, viditelně nelžou, ale Pravdu a vodítka také neviděly ani z rychlíku..[smích]


Zatímco v debatě o Breivickovi jsi připustil, že mohl být někým, cituji: "naočkován, připraven a použit", hned na to si se kosher způsobem vyhnul odpovědi (nebo alespoň úvaze) na téma KÝM.....

Proč? Je Pravda natolik relativní, že podle sofistů vlastně neexistuje??[smích] Bude tomu tak i v debatách na téma Libye?


V tvém případě je to podle všeho zbytečné (ještě chybí, abys mne nějak kulantně na Tidliti způsob obvinil z protiizraelských názorů a antisemitismu), ale reakci na tebe využívám k oslovení ostatních zvědavců dvěma (s tématem KDO, CO, KTERÝ, ČÍ souvísejícími) odkazy:

1. Kdo spáchal 11.září - UBL, Bush či Mossad? Důkazy.

2. Al-Kájda je 100% operace Pentagonu - cze titulky.


A Peace s tebou, s pozdravem: sofismu zdar, tvůj přítel a kamarád,

jansmith[smích]

249917

06.08.2011 13:42

Kaddáfí je v Libyi silnější, než kdy předtím

RE: Kdo to zaplatí ??

jansmith1984 193.?.?.?

Ty postrádáš cokoli k věci, hábečko?? To je vážně legrace, kamaráde...[smích]

Ostatně, jestli je to jak píšeš, tak s těmi dojmy jsme potom na tom stejně. Jediný rozdíl mezi námi je v tom, že ty si libuješ v sofistikovaně matoucí rozplizlosti, která má podle mne za cíl uvádět do chaosu neprobuzené podvědomí některých zvědavců (předhazuješ jim komplikované sofi udičky, aby se zacyklili a přehlédli jednoduchost problému) a já narozdíl od tebe argumentuji jednoduchým způsobem FAKTY, ODKAZY a DOTAZY, které se na konkrétních příkladech přibližují Pravdě.

Pravdě, která, PODLE TEBE a určitých Vyvolených, není pro všechny...


Ty to samozřejmě popřeš. Námitky a fakta, která se ti nehodí do krámu ignoruješ, na dotazy kosher neodpovídáš a když je nejhůř, tak zmizíš nebo nasadíš své nicky Jemelíka s Křivým..[smích]

Připadá mi to tak, že když tady v minulosti dostali "napráskáno", a byli odvoláni, někteří méně inteligenčně a argumentačně "obdaření" zástupci lehožumpy, tak centrála zareagovala obměnou těchto "čertů druhé kategorie" za samotného "dr. Solferna"..[smích]

Kdo neví o koho jde, tak podrobnosti ZDE.


Jak debatovat se sofistou, který reaguje větou, cituji: "K tomu se nedá asi nic říci"???? a v dalších svých příspěvcích a vláknech pokračuje, JAKO BY NIC, v předchozím kurzu??? [smích] (podobně se na nižších úrovních, v jiných souvislostech, občas, chová přítel a kamarád Vojta49).

Jedině tak, že se připomenou teze Protokolů, tj. manuál ke zmatení pitomých gojů/gojímů, následuje smích a poté další fakta, příklady a neodbytné DOTAZY, které jejich kosher přístup "doktorům Solfernům" znesnadňuje.


Nelíbí se ti propojení dění v Norsku s děním v Lybii a jinde ve světě, kamaráde??? Nelíbí se ti odkazy na zájmy, vliv a DLOUHÉ PRSTY sionistického Izraele (mossadu) na jejich puppet a wardoga USA, který ovládají a raději bys předhazoval KC a jezovity??


Smůla. Názorů a článků, které tyto vazby diskutují se nezbavíš a čím více je budeš ignorovat, tím více se budou (a také se tak celosvětově děje) šířit. Pokud si jej nepřečtou takoví jako ty, nevadí. Díky debatám s tebou se najde i zde dost zvědavých, kteří tak učiní, viz. následující: Bratia o útokoch v Nórsku.


A Peace s tebou,

jansmith[smích]

249959

07.08.2011 15:02

Kaddáfí je v Libyi silnější, než kdy předtím

RE: Kdo to zaplatí ??

jansmith1984 87.?.?.?

Přesně tak, kamaráde quido2.

Věci jsou málokdy takové, jak se jeví na první pohled a v politice a v mezilidských vztazích (kde kosheristé manipulují dle tezí Protokolů goji/gojímy) to platí dvojnásob.


Debaty na Zvědavci jsou v MALÉM to, co se děje celospolečensky ve VELKÉM. Jsou zrcadlem odvěkých snah lokajů pokryteckého Systému manipulovat fakty a sofistikovanou rétorikou nadělat naivním pitomcům v hlavách gulášovou polévku s uzeninou..[smích]

Když čerti "2. kategorie" se svými manipulcemi neuspějí, tak nastupují čerti "1. kategorie" a pokud neuspěje ani pojistka nejvyšší, tj. sofista a přední kolaborant s evil Systémem "Dr.Solfernus", tak se v našem světě celospolečenská diskuze přehluší nějakým traumatem. Jako např. False Flag teroristickým útokem nebo včasným přesunem FIAT peněz do zlata s následným krachem na komoditních burzách nebo Forexu, či krvavým vývozem ropo-idní kosher demokracie ve jménu havlovy Pravdy, Lásky a Demokracie do Avghu, Iráku, Jugoslávie, Lybie, Sýrie (dále jak je libo - protože Saudy nebo Bahrajn si rozvracet nedáme) a když se plebs, přes to všechno, stále drze DOTAZUJE, tak vše jistí nějaký dobře řízený globální konfliktík a následný resetík, jakými byly ve své době WW1/WW2 apod...


Také s tebou souhlasím, viz: Qui bono? a také, Quo vadis?. Nejprve se plebsu sofistikovaně předhodí původce problémů a cesta pro sociální inženýrství, kolonialismus, ovládnutí zdrojů a přepisování map je otevřena. Tak byli tzv. obyčejní židé obětování sionisty pro zdůvodnění vzniku pokryteckého státu Izrael, obyčejní Rusové a další sovětské národy pro implementaci kosher komunismu nebo v jiných souvislostech musely původní národy krvavě ustoupit konkvistě nebo kolonistům. Atd atd atd....

A přítel a debatní kamarád HHBB??? Ať se snaží svůj obraz a rétoriku jakkoli "žehlit", tak jeho tendence měnit nicky, neochota bavit se o kosher Vyvolených a v nouzi sklouzávání k blahosklonnosti a bonmotům nebo do zbabělého mlčení, jeho "orientaci" a blízkost k sofistikovanému pokrytectví (a tím nedůvěryhodnot) dostatečně prokazuje. A Peace s ním..[smích]


Ná závěr citát: "Kdo se nedokáže poučit z historie, si ji dle kosher manuálů zopakuje",
plus dva další zajímavé odkazy:

1. Tarpley o Syrii: Dávejte pozor na podvody a výmysly!
2. Pomalý rozklad hasbary v Americe

jansmith[smích]

250032

07.08.2011 15:37

Role muže a ženy v rodině

RE: Teda pane Lhoták,to teda koukám...! :)

jansmith1984 137.?.?.?

ŠKODA, že mí předřečnící nepochopili, co se jim Lin v otázce monogamie snažila sdělit a už vůbec si neuvědomují, jakým problémem jsou pro lidskou bytost (na její cestě osobního nebo chcete-li duchovního růstu), její nezvládnuté ANIMÁLNÍ pudy a instinkty (či nezvládané ego)... (Upozorňují, že pokřivené a kosher křesťanství patří do samostatné kapitoly o pokrytectví).

On, mezi námi, tyto kategorie a důsledky, ve své podstatě (viz. některé jeho názory) chybně chápe i p.Lhoták, ale i on patří mezi ty, kteří podle mne úspěšně postupují na své cestě osobního růstu a tudíž zaslouží do určité míry shovívavost.


Docela bych to rozebral podrobněji, ale musím si šetřit měsíční kvótu pro reakce na vstupy jednoho místního kamaráda Dr.Solferna... a tudíž se omlouvám a někdy příště, přátelé...[smích][smích]

Každopádně všem doporučuji, aby Lin (pokud něco přidá) znovu POZORNĚ vyslechli, počítali tzv. do deseti a do chvíle, než se dopracují k tzv. "vidění", se raději zdrželi kategorických soudů. A Peace se všemi - váš přítel a kamarád,

jansmith[smích]

250036

07.08.2011 20:01

Kaddáfí je v Libyi silnější, než kdy předtím

RE: Kdo to zaplatí ??

jansmith1984 193.?.?.?

Nápodobně, příteli Dr.Solferne... a neber se tak vážně, milý příteli..[smích]

Je mi jasné, že na moje argumenty a dotazy se TĚŽKO odpovídá (stejně jako Bibi nebo Liebermann, ač jejich sofismus je také úžasný, nedokáží férově obhájit okupaci Palestiny, státní terorismus Izraele v Gaze nebo opakované budování nezákonných židovských osad - viz. Protokoly ruleeeeeeees).


Pokud mlátím prázdnou slámu JÁ, tak potom TY ji mlátíš dvojnásobně a jediný rozdíl mezi námi je v tom, že ty jsi do debat (v rámci střídání neúspěšných, ústředím odvolaných a popravených, čertů 1.kategorie - kteří nahradili dříve ještě neschopnější čerty 2.kategorie - foto viz: předchozí příspěvek), zapojil "berličku" vysokorychlostního sofismu.

Nic jiného než mlčení, NEBO tuto tvou, také málo vypovídající (a jako obvykle laze klouzající) reakci jsem od tebe na základě zkušeností ani neočekával, kamaráde, a tak přišel čas přestat ostatní v tomto vlákně obveselovat. Ty budeš jistě rád. NAVÍC editor je nevyspytatelný a kvóta se krátí, tak si ji pojďme uspořit pro případné setkání nad dalšími tvými, jistě pravdu hledajícími, příspěvky..[smích]


Do té doby si rozmysli odpověď ve věci tvrzení katolických nebo judaistických VYVOLENÝCH, že "Pravda NENÍ pro všechny" (natož pro pitomé joje/gojímy) a Peace s tebou. Tvůj, na tvou jistě zajímavou úvahu o Pravdě stále čekávající, a pozitivně naladěný, kamarád,

jansmith[smích]

250073

07.08.2011 22:54

Kaddáfí je v Libyi silnější, než kdy předtím

RE: Kdo to zaplatí ??

jansmith1984 193.?.?.?

"Nic takového k tématu tam není" řekl rabí, aby se vyhnul odpovědi na téma Pravdy, která údajně není pro všechny. A cinkaje měšcem dodal:

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti, nechť žije Jehova (יהוה) a kosher pokrytectví těch, kteří jsou JIM povýšení nad ostatní, Amen.


A Peace s tebou, kamaráde,

jansmith[smích]

250107

08.08.2011 22:11

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: Krameterhof

jansmith1984 193.?.?.?

Tak co, Dr.Solferne, kdy vyjevíš svůj názor na "PRAVDU, která není pro všechny"??? a kdy se dočkám tvého jistě zasvěceného rozboru??? ..[smích]


Koukám, že si se místo přímé odpovědi (po vzoru Protokolů) přesunul JINAM, dnes do debaty o Permakultuře a žongluješ slovíčky jako v debatách s quidem2, nyní s Luxorem nebo MoU (kdy tvoje zrcadlo Jemelík/Křivý ti tentokrát pod nickem ppppp zdárně sekunduje).

Líbí se ti Permakultura? Ty si nečetl nadpis? (Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři) a nevidíš, že i její prosazování smrdí Protokoly? Za chvíli, kdo vystoupí proti zneužité a deformované Permakultuře a začne vysvětlovat, jak se věci doopravdy mají, bude označen za popírače. Už jen chybí, aby Permakultura byla podobně jako 4%menšina propagována Pride pochody..[smích] Tím netvrdím, že mi buzíci vadí..[smích] Ať se přátelí a užívají si, vždy tak činili. Ale ať se veřejně a velmi často vulgárně nenatřásají před ostatními a v souladu s Protokoly a podporou shabesGojím politiků nepovyšují úchylku a rozklad rodinných a přirozených partnerských vztahů na normální a přirozené chování.


Ale vraťme se k tvým příspěvkům. Není načase být konečně konkrétnější?

Ptám se tě tímto, KDO tlačí svět a gojímskou populaci do morálních a ekonomických sraček, do kterých se evidentně řítí? Je to podle tebe tak, že Nikdo? Protože ovce si za své problémy mohou samy a měly by více číst toru a pracovat na sobě??..[smích] Nebo je za tím Vojtova evoluce a lidská přirozenost? Nebo je to tvá oblíbená KC a maltézáci? Nebo začne přihořívat a budou to ještírci, kteří ovládají světový bankovní Systém a politiku a po WW2 protlačili skrze London City vznik státu Izrael? A kterým žádná sofi lež a Pokrytectví k obrání a zblbnutí gojů/gojímů není dost dobrá???


Zkusme to tentokrát přes SOLŽENICINA a jeho knihu "200 let pospolu". Nevypadá to, že by koshertisté dopustili, aby byla opakovaně vydávána. Solženicin se v ní totiž objektivně zabývá historií rusko-židovských vztahů v letech 1795–1916 a v letech 1917–1995 (2 SVAZKY). Po jejím přečtení zjišťujeme, že "Kagan" není žádná konspirace, ale čirá pravda a dovídáme se mnohem více detailů o genocidě Slovanů... Co myslíš doktore, proč není po jejím vydání o Solženicina zájem, proč není k mání a proč zmizela?


Popis zde: kosmas.cz

a pokud má někdo zájem, tak ke stažení je zde: 200 LET POSPOLU.

V Rusku pak vyšla kniha V.Uškujnika Kagan a jeho bek vydaná v zahraničí ještě v sovětských časech.


A Peace s tebou, kamaráde a věrný debatní obránce siomafií,

jansmith[smích]

250247

09.08.2011 12:28

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: Krameterhof

jansmith1984 193.?.?.?

Hábečko, kamaráde, alias Dr.Solferne, není třeba, aby ses podepisoval jako Jemelík nebo Křivý - HHBB také ujde ..[smích]


Na druhou stranu jako Jemelík si mne značně pobavil. Pokud tě irituje, že tě oslovuji jako přítele a kamaráda, tak snad sem to v minulosti DOSTATEČNĚ vysvětlil. PROSTĚ a jednoduše pro mne budeš debatní přítel a kamarád bez ohledu na spory a nepochopení, které naše polemiky generují a pokud bychom se někdy (což je z různých důvodů málo pravděpodobné) fyzicky setkali, tak bych tě ani neobčůral, ani nezulíbal..[smích] Jsi pro mne jednoduše kamarád protivník do diskuze, se kterým občas souhlasím (ale často pro příklon k sofismu a pokrytectví nikoli) a také tě vnímám jako lidskou bytost v určité etapě cesty osobního růstu, která mi NIJAK nevadí a se kterou se navzájem obohacujeme. Ty se mne na revanš snažíš v očích ostatních kosher způsobem popsat jako solitéra bez partnerky, neschopného navázat vztah s druhým pohlavím a který si na Zvědavci kompenzuje své komplexy. Dovol malý dotaz: Korektní homouš, tahající za pinďoura chlapa by ti na druhou stranu nevadil, kamaráde? [smích][smích]

POCHOP, že je úplně jedno CO JSEM ZAČ. Podstatné je, jaké názory zastávám a to je jediné, o čem se tady můžeme v rámci možností (pokud možno s humorem) PŘÍT. Nedokážeš to? Kroutíš se? Zastáváš se podprahovou dialektikou velmi sofistikovaně a neprůhledně kosher Vyvolených a pokud se ti argument debatního soupeře nehodí do not, tak na něj nereaguješ a přeskočíš dávat rozumy JINAM?? No, není to přesně (v minulosti obohacen blahosklonností a bonmoty) tvůj přístup, příteli??

A abych byl konkrétní, tak jako příklad mohu uvést můj poslední podnět o Solženicinovi (200 LET POSPOLU), kde se hovoří o Ž/židech a který si přehlédl jako "dělnickou třídu". Copak má debatér tvého formátu zapotřebí vyhýbat se dotazům a jasným odpovědím???

ASI ANO. V pořádku, dělej si co uznáš (pro tebe) za vhodné, ale "malého tyrana" se v osobě jendysmithů [smích], pro pobavení jeho i možná ostatních zvědavců, jen tak nezbavíš.

Závěrem poznámka k Permakultuře. Nemám nic proti férové a nedeformované obhajobě a příklonu k Permakultuře. Bohužel i tato oblast lidské činnosti (stejně jako multikulturalismus, práva menšin, glob.ekonomika, atd. atd.) - NEZŮSTÁVA, pro MOC a peníze do těch správných kosher kapes, ušetřena zájmu a zásahů drobných i globálních pokrytců a v tom smyslu byly myšleny mé předchozí řádky.

A Peace s tebou, i s Jemelíkem, Křivým i s , hábečko,

jansmith[smích]

250306

09.08.2011 12:40

Řecká krize: řecký státní dluh je neplatný

RE: A co odpovědnost voličů?

jansmith1984 193.?.?.?

Výborná poznámka mkadleci. Doufám, že si ji přečte a okomentuje i přítel a kamarád HHBB, alias Jemelík, Křivý atp... A Peace s ním,

jansmith[smích]

250310

09.08.2011 20:01

Řecká krize: řecký státní dluh je neplatný

RE: A co odpovědnost voličů?

jansmith1984 193.?.?.?

Poctil jsi svou přítomností další vlákno HHBB, alias hábečko, Jemelíku nebo Křivý? Kdepak, ač to stavíš sobě vlastním způsobem opět do sofi složité polohy, tak ono to bude zde i jinde ve své podstatě jednoduché.


Stačila mi chvilka, abych si "prolustroval" JewishEncyclopedia.com (Talmudic Department), na kterou svým obrázkem s textem odkazuješ a okamžitě mi bylo jasné, že info, které nabízíš, jsou (stejně jako TY) nedůvěryhodné (a to, ať již je tam psáno cokoli).

Stačí se podívat na seznam ctihodných Patronů zmíněného zdroje kosher informací a je vymalováno. Přesně v souladu s Protokoly. Ono nestačí ovládat světová média a lokaje ve vysoké politice (viz. podle tebe katolíka židovského původu Murdocha), ale je třeba poskytnout plebsu vlastní encyklopedie, to vše v souladu s Vyvoleným názorovým proudem..[smích]

Malý výběr z mecenášů tohoto jistě objektivního zdroje informací ZDE:

Rothschild, D. M. Chicago, Ill.
Rothschild, Edward L. Philadelphia, Pa.
Rothschild, Jacob New York City
Rothschild, Jacob Cawker City, Kan.
Rothschild Meyer D. New York City
Rothschild, S. F. Brooklyn, N. Y.
Loeb, Solomon New York City
Felix M. Warburg (Deceased).

A u Felixe M.Warburga malá třešnička na dortu:
As a result of his philanthropic activities, a new Jewish village established in Mandate Palestine in 1939, Kfar Warburg, was named after him. Map showing boundaries (in red) of the proposed Jewish state, as suggested by the Zionist representatives at the 1919 Paris Peace Conference, superimposed on modern boundaries.

A porovnej si jména mecenášů s vlastníky a koordinátory FEDu.


Jak říkal Bolek ve filmu Kurvahošigutntág: Podle hábečka su strážce papežovy pokladny a "TEĎ SI VÁS VŠECHNY KŮŮŮŮŮPÍÍÍM".
Ostatně, to se právě teď děje v přímém přenosu....


A Peace s tebou i s tvými příspěvky, kamaráde,

jansmith[smích]

250339

09.08.2011 21:59

Nepokoje v Londýně: Božská spravedlnost?

RE: Na YouTube

jansmith1984 193.?.?.?

Přesně tak, quido2, výborné shrnutí.


Jsem zvědav, jestli jej okomentuje přítel a kamarád HHBB (alias Křivý či Jemelík). Kličkuje před jeníkemsmithů jako Kanaánský čuvač z jednoho vlákna do druhého, tak se snad podělí, akademik.

Ještě mi dluží nějaké odpovědi z předchozích debat, tak se na něj těším. Nehledě na jeho restíky, Peace s ním,

jansmith[smích]

250345

10.08.2011 18:53

Nemocný kapitalismus a co s ním

RE: Jen malá poznámka

jansmith1984 193.?.?.?

Přesně tak LaFoxi. Je to přesně tak, jak upozorňuješ.


Snaha o ZMATENÍ POJMŮ a kde to jen jde, používání kosher GENERALIZACE (zevšeobecňování), je metoda, která v souladu s učením Protokolů Sionských mudrců má za cíl udělat v hlavách plebsu (a zejména v myslích gojů/gojímů, na které sekta kosher Vyvolených pohlíží spatra) guláš s párkem...[smích]

Jde o to, ROZDĚLIT JE a obrátit proto sobě, aby se třetí mohl někde bokem usmívat (mnohokrát jsem se hábečka - alias HHBB, Jemelík, Křivý, xB Browser, - ptal: KDO TEN TŘETÍ podle něj JE?. Bohužel bez úspěchu[smích]).

Aby bylo jasno, těmi, kdo se bokem usmívá, nemám na mysli obyčejné židy. Ti byli v minulosti a jsou i dnes stejné manipulovatelné ovce, jako všichni ostatní. Druhá věc ale je, že mlčí, že jim takový stav ve velké většině velmi často vyhovuje. A to podle mne proto, že pocit patřit k tzv. vyvolenému národu, okořeněnému pocitem sebelítosti za učiněná příkoří, společně s pocitem sebedůležitosti, strachu a revanše (viz starozákonní oko za oko), je tak masochisticky příjemný, že mu odolá málokdo z nevědomých.

Zmatení pojmů se týká i postupné snahy vítězů o přepisování historie, jak o tom píše quido2 ve vlákně "Nepokoje v Londýně: Božská spravedlnost?". Do toho je třeba započítát snahy o destrukci negojímské společnosti skrze propagaci úchylek, jako např. homosexuality (Prague Pride 2011), k tomu chaotická implementace multikulti a využívání (kde to jen jde) politické korektnosti, a dobré je i pamatovat na to, co zde často připomíná Robert Nohejl citátem nejmenovaného rabína, že válka s islámem se křesťanům nevyhne.


A tím se v kruhu vracíme k tomu, co jsi napsal, tedy pro ty POMALEJŠÍ zvědavce:
Žádný komunismus neexistoval. Jednalo se o deformovaný socialismus. Tečka.

Stejně jako do ČSSR nevtrhli Rusové, ale když už, tak Sověti a vojska států Varšavské smlouvy. Potažmo Stalin nebo Brežněv nebyli ti zlí Rusové, ale kupodivu Gruzinec s Ukrajincem. A Peace s nimi,

jansmith[smích]

250411

11.08.2011 07:42

Homo consensionis – člověk konspirační

Slibuji, co jsem slíbil.

jansmith1984 193.?.?.?

Možná bychom měli ty výroky s dovolením dopřesnit..[smích]
Pokud máte na mysli konkrétní výrok, cituji: "Odvolávám, co jsem odvolal, slibuji, co jsem slíbil", tak tato replika zlidověla po tom, co ji vyslovil Král (Stanislav Neuman) v pohádce "Pyšná princezna" (1952 - od režiséra Bořivoje Zemana, Námět: Božena Němcová, Oldřich Kautský, Henryk Bloch).

Já bych tedy z toho konspirátora Wericha vynechal..[smích]. Ten ale zanechal další zajímavé citáty, jako např.: "Kde blb, tam nebezpečno", kterýžto výrok bych po tom, co je Dow Jones - 4,62 % (nejníže od září 2010 a sešup pokračuje), lehce pozměnil na konspirativní variantu: "kde kosher pokrytec a kupčík, tam nebezpečno". A Peace se všemi,

jansmith[smích]

250474

11.08.2011 16:52

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Je tu však

jansmith1984 193.?.?.?

Doufám, že si to s tím odchodem (zabalením to tady) nemyslel tzv. For Good, kamaráde, ale že si měl na mysli jenom toto vlákno.

Byla by škoda, kdybys to tady opustil, HHBB, protože tvoje indicie a odkazy na KC (katolickou církev) nebo nyní tovaryšstvo jsou velmi zajímave a pro pochopení spletence, o kterém se tady průběžně diskutuje, jistě potřebné. Pokud bys pokračoval v komentářích, tak informace o té druhé zájmové skupině Ovčáků (na druhé straně pomyslné barikády, mezi které počítám siomafie, bankstery a kosher kupčíky, když ty je tak nějak nevidíš [smích]), by k vybalancování stavu jistě dodali ostatní diskutující a rovnováha ve "Vesmíru" (i v diskuzi) by zůstala zachována.

Ještě jsem se chtěl zeptat, pokud opravdu odejdeš for good a neodpovíš na můj dotaz ohledně Pravdy, kterí není pro všechny, jak to bude s Jemelíkem, Křivým, xB Browser a . Vezmeš je s sebou nebo tě tady budou nadále "zastupovat"?? [smích] Zajímam se o to jen proto, abych věděl, jestli ten zmatek a kosher měnění nicků a IPin bude pokračovat a Zvědavec toho nezůstane ušetřen ani do budoucna.


A protože jsme ve vlákně o konspiracích ANO - NE, nebo Pravda ANO - NE, a jsou-li nebo nejsou-li konspirační teorie jen chymérou pomatenců, či jsou konspirace mocných za oponou naopak reálnou hrozbou pro zblblou většinu, tak si dovoluji ostatním zvědavcům nabídnout další zajímavost v souvislosti s Breivickem: David Duke - Sionistický Terorismus v Norsku.(CZ titulky)

Všech zde přítomných (i hábečka) přítel a kamarád, jansmith[smích]

250557

11.08.2011 19:59

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Je tu však

jansmith1984 193.?.?.?

Takže opravdu odcházíš, hábečko, kamaráde??


Ne, že bych to tady v debatách bez tebe nevydržel, ale byla to s tebou legrace, a ta mi bude chybět..[smích] Málokterý kosher diskutující tady měl takové charizma jako ty a málokterý byl na tak vysoké intelektuální úrovni. Ne nadarmo jsem tě postupně přirovnal k Dr.Solfernovi (pamatuješ?) a je jedno, jestli tě vyslala lehožumpa nebo si zde byl sám za sebe), kdy ačkoli to bylo z mé strany myšleno jako legrace, tak po zkušenostech s tvým stylem komunikace a klouzajícím užíváním slov, obsahovalo toto mé přirovnání i hlubší podtext... [smích]

NA ROVINU (když už tedy nebude příležitost si věci vyříkat) ti říkám, že z tvé strany stačilo vynechat blahosklonnost a bonmoty, omezit jistou guruidní přezíravost a místo toho raději projevit ochotu bavit se i o "HRÁČÍCH" (které údajně nevidíš), k tomu velkoryse odpovídat na nabídnuté otázky (pamatuješ na nezodpovězenou tezi o Pravdě, která NENÍ podle vyvolených pro všechny???) a můj přístup k tobě by byl mnohem shovívavější a o poznání méně nekompromisní..[smích] Je fakt, že jsi vydržel déle než kamarád joseph blahé paměti. Možná i proto, že ti vypomáhaly další tvé nicky jako Jemelík, Křivý, xB Browser a anonymní a s tím souvisí i problém měnění identity.

Na mé narážce o změnách IP-in si se lapil do vlastní pasti, hábečko, ty můj malý sofisto..[smích] Celou svou bagatelizační odpověď si kosher způsobem zúžil pouze na fenomen IP (točil se kolem slušnosti a používání proxiny a přecházení mezi různými počítači) a přitom ti musí být jasné, že PODSTATA mířila JINAM. V debatách totiž nejde o číselnou IP adresu, ale o NICK, který při férovosti diskutujících (kteří nemají důvod se kosher zapírat), umožňuje vnímat kontinuitu oponenta a také (jak kdysi poznamenal mirda) umožňuje nemluvit do prázdého šuplíku.... [smích]

Nick je totiž na fóru pro každého diskutujícího z vlastního rozhodnutí jedinečný, bez ohledu na to, z které ajpiny přistupuje a neměnný nick je také TO, o čem se tady z hlediska elementární MORÁLKY a ETIKY (čas od času) s některými kosher návštěvníky dohadujeme. Jistě je TOBĚ i ostatním kdo tohle čte jasné, o čem a PROČ hovořím a tudíž to nebudu (viz. možnost dohledat v archivu) dále pitvat.

Proto si byl pro mne v zásadě sioakrobat, který přesně jako zblblý nebo úplatný mainstream (vyber si) míchá guláš informací dílem z Pravdy a dílem ze sofi polopravd, okořeněný neochotou jít do (pro někoho) nepříjemné hloubky, a používá i vyložené LŽI.


Na rozloučenou: DOBRÉ ČTENÍ O PODSTATĚ kosher SYSTÉMU, mezi nickem tecka a Rominj:
Na to by jsi mel asi prijit sam.

A Peace s tebou příteli a kamaráde HHBB. Navždy tvůj přítel a kamarád,

jansmith[smích]

250573

11.08.2011 20:22

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: žádám príšte jansmitha o korektnost

jansmith1984 193.?.?.?

Dobrá, ppppp 78.?.?.?, omlouvám se a škrtám tě ze seznamu hábečkových nicků..[smích] Ještě mu zůstává Jemelík, Křivý, xB Browser a ... Pokud se ohradí i tito diskutéři, tak škrtnu i je. Obávám se ale, že anonymní podpis už hábečkovi zůstane, protože nepředpokládám, že by se ohradil.

A Peace s ním i s tebou. Tvůj kamarád,

jansmith[smích]

250576

12.08.2011 14:24

Nemocný kapitalismus a co s ním

RE: Jen malá poznámka

jansmith1984 193.?.?.?

On to v podstatě již vysvětlil přítel a kamarád Neznámý 91.?.?.?, Erwine. Já jen dodám, že komunismus byla idea, ke které se společnost skrze určité přechodné fáze (socialismus) měla teprve postupně dopracovat.


Ústřední myšlenka mé předchozí reakce ale není o tom, jak se který režim jmenuje a podle čeho, ale UPOZORŇUJI V NÍ na fenomen podprahové manipulace bližních svých Ovčáky a jejich Lokaji skrze GENERALIZACI (zevšeobecňování), plus cílené matení pojmů a klouzání po povrchu.

Debaty zde na Zvědavci jsou v malém to, co se děje globálně (např. skrze někým vlastněný mainstream) na planetární úrovni (rád vždy při podobné příležitosti vzpomenu hábečkova kosher katolíka Murdocha nebo u nás kosher podnikatele Bakalu..[smích]) I zde na Zvědavci je dost příchozích, kteří čtou příliš rychle a nepozorně na to, aby vnímali o čem je řeč, uníká jim smysl slov, výrazů a významů (tím nemyslím přímo tebe) a dělají potom mylné závěry a zároveň s nimi sem chodí sorta takových, kteří ví přesně o čem je řeč, ale z nějakého důvodu způsobují matením pojmů (a dojmů) ostatním málo pozorným (nebo málo vědomým) v hlavách guláš s fazolkami..[smích]


To je to to poukazování na zlé Rusy jako Stalin nebo Brežněv, ve skutečnosti to byl Gruzinec s Ukrajincem nebo ti zlí Rusové, kteří v 68mém obsadili ČSSR, kdy skutečné účastníky této invaze jsem již popsal prve. Kdo? a skrze které Lokaje se stále dokola pokouší postavit proti sobě Slovany se můžeme úspěšně dohadovat, protože kosher "Rozděl a Panuj" je zdá se nesmrtelné...

Ale v okamžiku, kdy zde někdo spojí jméno nějakého dřívějšího nebo současného politika (finančníka a pod.) s chazary, popíše na důkazech jeho příklon k sionismu a za jeho gojímské jméno připíše pro úplnost jeho jméno židovské a na faktech poukáže, co to je za POKRYTCE, hned je stejnými lidmi odsuzován nebo nálepkován antisemitismem nebo alespoň někde v kotě potichu skřípají zubama..[smích] Kritici leseb a buziků, kteří by nejraději chodili po Praze manifestačně NAZÍ jsou analogicky obviňování z homofobie, a nechť si každý dosadí další příklady.

A Peace s nimi,

jansmith[smích]

250650

12.08.2011 21:04

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Každý businessman... si vsadí na kauzalitu jevů

jansmith1984 193.?.?.?

Dobrá poznámka, ke které bych zvědavcům přidal pro zajímavost k nahlédnutí následující článek: Dvojí občanství: Ke komu jsou loajální?

a jména a funkce některých hlavounů jako např:

- Paul Wolfowitz
- Henry Kissinger
- Robert Zoellick

A Peace s nimi,

jansmith[smích]

250691

12.08.2011 22:05

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: žádám príšte jansmitha o korektnost

jansmith1984 193.?.?.?

Dobře Petře Křivý, jsi další koho škrtám ze seznamu hábečkových nicků a omlouvám se, že jsem tě s Dr.Solfernem spojil..[smích] Tady je vidět, že se nevyplácí měnit nicky nebo vystupovat jako anonym, protože to pak vyvolává nedůvěru a může docházet ke zbytečným nedorozuměním..[smích]

Na druhou stranu se nezlob, když ti řeknu, abys šel s tím antisemitismem tzv. "do pryč" [smích] a raději si nejdříve nastudoval co tento termín znamená a které skupiny občanů historicky patří nebo nepatří mezi semitské národy. Pokud bych byl, jak podsouváš, antisemita, musel bych vystupovat proti Palestincům (kteří jsou, když si půjčím slovenštinu: "semité jako repa" ), a to jsi v mých reakcích jistě nevyčetl, příteli a debatní kamaráde.

Netrefil ses ani ve svém tvrzení, že editor zvěřejnil článek, který otevřeně zpochybňuje Shoah (שואה) neboli nacistický holokaust, protože k tomu nedošlo. V článku se jednalo pouze a čistě o upozornění nad některými technickými nesrovnalostmi a kosher machinacemi s oficial.čísly obětí, které by některé zájmové skupiny (které nesmíme tak nějak jmenovat) rádi uzákonili a v rámci kosher demokracie POCHYBNOSTI a snahu dobrat se objektivní Pravdy TRESTALI.

Závěrem, pokud se týká mého kamarádského vztahu k ostatním diskutujícím, tak přesné není ani tvé tvrzení, že se o něj (jak jsi napsal) snažím, spíše tak každého vnímám, a to bez ohledu na vstřícnou nebo podrážděnou reakci (kdy u podrážděné reakce jde z velké části o libování si v sebelítosti a sebedůležitosti).


A kdybys náhodou fyzicky nebo na netu potkal hábečka, tak ho pozdravuj a Peace s tebou, kamaráde,

jansmith[smích]

250695

13.08.2011 10:59

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Dva druhy homo, jeden,ten zakladni, co nebojuje ,ale posila tam druhe.

jansmith1984 193.?.?.?

Vy jste se tady pustili do Luxora, přátelé a kamarádi a co když je v jeho případě všechno maličko jinak??...[smích]


Prostě chtěl jako turista v rámci poznávacího zájezdu navštívit (mimo nežidovské památky) i zeď nářků nebo nějako jinou židovskou pamětihodnost (jako třeba hřbitov nebo synagogu) a až na místě (po hodinách cesty autobusem a prohlídkách bezp.orgány sionistického státu) zjistil, že podmínkou ke vstupu je souhlasit s nasazením jarmulky. U turisty to dopadne tak, že i když mu zima na hlavu není[smích] a celkově se mu takový nepřímý nátlak nelíbí, tak mávne rukou a svolí.

Jiný příklad: Pokud je turista neislámského náboženství k prohlídce mešity vůbec vpuštěn (je to nevěřícím vůbec povoleno??), tak si také musí sundat boty a jít naboso. Nebo to tak není?


Ordinery návštěvník tuto symboliku tak nebere a nad hlubším smyslem se nezamýšlí. Jiná situace je v případě POLITIKA nebo jiné VIP osoby, který souhlasem s vystavením jarmulky na hlavě deklaruje sympatie, servilnost a jak to zde někdo naznačil: podřízenost k režimu a hostiteli, kterého v rámci oficiální cesty navštívil (viz. jarmulka na hlavě a Havel, Žantovský, herec Tomáš Töpfer a dlouhá řada dalších).

Na tuto symboliku je třeba pohlížet komplexněji, protože podobně jako má obřízka osobám "vlastního kmene" stále připomínat kam patří, kterému Bohu se klanět a komu v rámci smlouvy s tzv. Bohem reportovat.[smích], tak jarmulka na hlavě nežida symbolizuje v očích tzv. Vyvolených výsledek jejich vlivu a moci nad těmi, kteří dobrovolně (nebo z obavy odmítnout či obyčejného karierismu) jejich symboly propagují.

Samozřejmě, že tento podtón nikdy oficiálně nepřiznají a Vyvolení vše dokáží skrze své náb.ideology a lokaje vysvětlit, ale to neznamená, že to tak není.

Na závěr je dobré si připomenou posloupnost a kořeny, kdy nositelem diskutabilního monoteismu se ve své době stává judaismus, z něj později vzniká (Šaulem a dalšími kosher ideology) deformované křesťanství, které Ježíšovo učení zdiskreditovalo a nakonec následuje poslední do party: islám. Takže jako obvykle platí: Rozděl si i sféry vlivu, vyper skrze náboženství nebo jiný "...ismus" plebsu mozky", a Panuj.

A Peace se všemi,

jansmith[smích]

250726

13.08.2011 18:48

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Dva druhy homo, jeden,ten zakladni, co nebojuje ,ale posila tam druhe.

jansmith1984 193.?.?.?

Ty to bereš moc natvrdku, velká sestro..[smích]


Prostě to ber tak, že se tam chtěl Luxor podívat a podprahový smysl šábesdeklu (byť jej chápe) je mu jako obyčejnému turistovi šumák... Navíc, z jeho reakcí v diskuzích vyznívá, že to je férový člověk se zdravými názory, který nemá zapotřebí být servilní nebo se před někým hrbit, a tak bych naopak odhadoval, že je natolik nad věcí a tolerantní, že ctí zvyky prostředí, do kterého jako cizinec vstupuje a že inkriminovanou jarmulku na hlavě bral a bere pouze jako folklór.

Na tomto případu je vidět, jak i taková relativně "ptákovina" z dílny tzv. Vyvolených dokáže nevyvolené (jak je označuje MoU: shabesGOjim) postavit proto sobě, rozhádat a pokud by se to ten třetí dozvěděl, ještě by z toho mohl mít kosher bžundu..[smích]


Takže Peace navzájem, Big sestro, tvůj přítel a kamarád,

jansmith[smích]

250756

13.08.2011 21:01

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Dva druhy homo, jeden,ten zakladni, co nebojuje ,ale posila tam druhe.

jansmith1984 193.?.?.?

To je dobrý přístup, Luxore, kamaráde. Žádne hanlivé reakce nebo pohrdavé příspěvky nemohou člověka (který je nad věcí a nepodléhá sebelítosti nebo sebedůležitosti) rozhodit..[smích]

Za prvé proto, že je legrace sledovat, jak někteří diskutující reagují a za druhé mnohé z těch prudších povah si na počátku neuvědomuje, že přestřelili. Nejlepší reakcí na podobné rozmíšky je humor a jasná, těžko zpochybnitelná argumentace. Oponentu, který si uvědomil, že se zachoval z nějakého důvodu nespravedlivě to pomůže na jeho cestě osobního růstu a pokud je dostatečně vnímavý, tak podobnou chybu příště již neudělá. A pokud se jedná o nějakého kosher sofistu, který rád klouzání po povrchu a námitky jej iritují (nebo jak se občas děje o nějakého zmateného prudiče), tak ten nakonec sám (nebo zásahem editora) opustí "kolbiště".

Mimochodem, pokud si měl na mysli Sinuheta od Waltariho, tak pokud by měl někdo zájem, je ke stažení v pdf ZDE.

A tímto se v této polemice loučím a Peace se všemi,

jansmith[smích]

250779

16.08.2011 09:51

O co šlo na Prague Pride

RE: za účastníka Pochodu pro rodinu ...

jansmith1984 193.?.?.?

Když jsme u těch výrazů, tak "agresivní pasivita" zní taky pěkně...[smích]

jansmith[smích]

251116

18.08.2011 20:33

Žijeme v době fragmentarizace

RE: Rozpad = zdroj

jansmith1984 193.?.?.?

Zajímavě napsané, Janko, kamaráde. Díky. Nevím, kolik zvědavců se nad tvým příspěvkem bez emocí, dostatečně nezaujatě, POZORNĚ a bez vlastním egem podepřené kritiky zamyslí, ale doufám, že jich bude s časem přibývat. Osobně nejsem obdivovatelem a následovníkem žádných Autorit (přesnější výraz je pseodoautorit), občas před jejich pomýleností nebo pokrytectvím varuji, ale to neznamená, že si neprostuduji s čím přicházejí a s jakými přímými nebo podprahovými nástroji manipulace pracují...[smích]

Proto mohu za sebe zodpovědně prohlásit, že z tvých řádků faleš pseudoautority necítím a zvláště některé určité body, tvé řekněme úvahy, si dovoluji doporučit k hlubšímu zamyšlení.

Zajímavá je informace, že editor tvé autorské články odmítá zveřejnit. Pověst Zvědavce by podle mne určitě nezhoršily [smích] a možná mnohé návštěvníky v něčem i lehce "nakoply". Možná editora odrazuje jejich jistá složitost k pochopení, možná jsi v naší éře uhlí, páry a elektroniky [smích] přišel s myšlenkami, které patří až do věků následujících (až lidé zejména duchovně více pokročí), ale tak už to v tom našem Světě chodí. Viz lehká paralela: (Vesmír v čekárně).


Závěr? Sám jsem zvědav, kolik reakcí a souhlasných či nesouhlasných polemik zejména tento tvůj příspěvek vyvolá a pokud editor mezi plebs nepropustí ani tvé "lehčí verze" článků, tak tvé úvahy a reakce na reakce je v diskuzích jistě nahradí.

Držím ti palce, a Peace se všemi,

jansmith[smích]

251283

18.08.2011 20:48

Libye, NATO a prolhaná západní média

Prolhaná západní média

jansmith1984 193.?.?.?

Strhující projev o pravé tváři americké pomoci okolnímu světu.
Dahlia Wasfi - Český dabing

jansmith[smích]

251286

20.08.2011 11:25

Zkušenost se Stworou

RE: Co vadí na TMO více?

jansmith1984 193.?.?.?

Ono to je tak, Lote, že tady by to měl mít ze strany editora i ostatních těžké každý hrubián, jako tomu bylo v minulosti i v případě notorického vulgaristy josepha (nyní to vypadá, že jej úspěšně zastoupil tmo), a to bez ohledu na to s čím přichází. Tedy, je-li (chceš-li) pravičák, levičák - horňák nebo dolňák..[smích]

Není žádnou tragedií, když se v debatě v rámci slušných a férových mantinelů lehce přitvrdí (aspoň je legrace[smích]), ale určité hranice by si měl diskutující uhlídat. Rozhodně není správné používat vůči oponentovi vulgární nadávky nebo se zaměřovat na jeho osobnost. Co patří mezi standardní komunikaci je upozornění na neférovost diskuzního PŘÍSTUPU protivníka, na jeho (jak říkávám s nadsázkou: kosher) vědomě skryté ZÁMĚRY a zejména zdůraznění problematických ČÁSTÍ jeho výroků, se kterými přímo nebo podprahově deformuje FAKTA.

Dobře to popsala Lin. Každý diskutující si zde svým slovníkem a výrazivem vytváří v očích čtenářů o sobě obrázek a podle tohoto obrázku je možno usuzovat i na relevanci a férovost názorů a informací, které předkládá (s tím koresponduje i používání jednoho nicku pro transparentnost a tím možnost vnímání kontinuity).


Ne nadarmo se tzv. pravicově zaměření diskutéři (obhájci spravedlivé ruky trhu a pokryteckého USraele) uchylují k obroublostem mnohem častěji, než jejich oponenti. Zaprvé mají velké vzory v některých svých pravicově zaměřených panácích ve vysoké politice (tzv. Lokajích kosher Systému). Zadruhé je silně irituje, pokud si s jejich (jak to popsal někde MoU: "poučkami" ) dovolí někdo nahlas nesouhlasit (a ještě je na faktech a důkazech zpochybňuje) a v neposlední řadě mají tito tržní pseudoguruové tendenci podléhat velmi silnému vlivu sebedůležitosti a sebelítosti.

Je na moderátorech, aby podobné týpky vychytávali. Na diskutujících, aby na takové projevy buranství, pro dobro tohoto Webzinu (pokud jsou adminem přehlédnuty), s humorem, ale nekompromisně, reagovali a na VŠECH, aby se zmíněné sebedůležitosti a sebelítosti neoddávali.

Peace,

jansmith[smích]

251397

20.08.2011 11:58

Zkušenost se Stworou

RE: -

jansmith1984 193.?.?.?

Je malá poznámka..[smích]

I zde v debatách o lékařích je jasně vidět politika kosher ekonomů a kosher politiků (typu Kalousek, Nečas, Heger, Sašenka Mašínův odznáček a mopslík Vondra, Julínek, Šnajdr, Tluchoř atd.) t.j. ROZDĚL SPOLEČNOST (tzv. zlblou většinu, protože kosher menšina kooperuje) a v klidu TUNELUJ.

Jak je to dávno, co dva mopslíci kosher Systému, Martha Issová a Jirka Mádl, přemlovali bábu??? [smích]

A Peace s nimi,

jansmith[smích]

251402

20.08.2011 17:50

Zkušenost se Stworou

RE: Co vadí na TMO více?

jansmith1984 193.?.?.?

Pokud mají zájem o debatu na nějaké téma minimálně dva aktéři, Lote, kamaráde, tak bych řekl, že lze polemiku vést jakýmkoli způsobem. Je jen na účastnících, jaké výrazivo použijí, jestli poruší nebo neporuší stanovená pravidla a jestli jejich vzájemná výměna názorů zaujme (vtáhne do problematiky) i ostatní čtenáře...

Že se v debatách na politická, ekonomická (FIAT money, Ponziho schéma atpod.), ale i jiná témata používají eufemismy, slang, bonmoty, přirovnání, nálepkování na levici a pravici a občas i výrazivo tzv. "na tělo" je asi přirozené (proti gustu žádný dišputát) a inteligentní člověk si to dokáže přebrat a adekvátně reagovat. Důležité ale je, aby tyto debatní prostředky nesklouzly do žumpy nebo nenapomáhaly klouzání po povrchu (což je jeden starý hestroyův výraz pro mlžení a pokrytectví)...[smích]

Takže, pokud chceš diskutovat s tmo nebo s kýmkoli jiným na jakékoli tebou vymezené téma, tak žádný problém, platí ale premisy viz. výše. A pokud máš pocit, že oponent nechce spolupracovat, tak bych to být tebou neřešil a skrze něj svými názory, fakty (nebo odkazy) hovořil k ostatním návštěvníkům. Odhaduji, že spousta lidí debaty monitoruje tzv. silently a nehledě na to si podle nich cizelují svůj názor na věc.

Toť můj vhled a Peace se všemi,

jansmith[smích]

251427

20.08.2011 18:24

Zkušenost se Stworou

RE: Co vadí na TMO více?

jansmith1984 193.?.?.?

Co s tím udělám, Vojto?? Pokud mluvíš o tykání, tak přesně to, co obvykle... V klidu a s lehkým nadhledem vysvětlím svůj přístup (mimochodem opakovaně, protože jsme to tady v minulosti již probírali - pamatuješ?) a jak si to do budoucna přeberou ti zvědavci, kterým tykání v otevřené diskuzi vadí, je již jejich exkluzivním a čistě osobním problémem..[smích][smích]


Takže. Pokud jde o mne (jendusmithe), tak já v anonymních diskuzích tykám VŠEM diskutujícím, bez rozdílu jejich nicku (nebo kosher nenicku), věku, pohlaví, vzdělání, barvy vlasů, společenského postavení nebo příslušnosti k politické straně a pokud jde o chlapy, tak i co se týká délky pinďoura...[smích]

Pokud jde o vykání, tak chápu jisté společenské konvence a naopak spořádaně vykám všem, kteří zde PROKAZATELNĚ fungují pod svým skutečným jménem tzv. fyzické osoby, jako je např. editor, pí.Jarmila nebo předpokládám p.Lhoták.

Podle mne platí to, co jsem zdůrazňoval již dříve. Zde na Zvědavce bychom si neměli chodit leštit Ega a posilovat pocit sebedůležitosti (sebelítosti), tj. řešit, co si o nás myslí nebo jak nás vnímají ostatní. A protože jsme si zde jako anonymní diskutující VŠICHNI ROVNI, neměli bychom mít se vzájemným tykáním problém. Ergo kladívko: kdo chce ať vyká, kdo chce ať tyká.

A pokud někomu jeho pocit sebedůležitosti neumožňuje se nad takovéto virtuální nepohodlí povznést (místo problému tykání se raději doporučuji zaměřit na OBSAH debaty a ARGUMENTY) a když sám tykat nadokáže, tak přede svědky prohlašuji, že jeho jednostranné vykání jendovismithovi nijak nepřekáží a nijak jej za něj nebude sankcionovat..[smích]

S pozdravem, tykání zdar a Peace se všemi, tvůj přítel a kamarád,

jansmith[smích]

251429

24.08.2011 09:06

Zkušenost se Stworou

RE: -

jansmith1984 193.?.?.?

Ty si to moc bereš Big sestro...[smích]


Když už si se se svým výrazivem, jako "exkrement" a "lísání" zapojil, kamaráde, tak si pojďme ukázat, jak je na této lehce ujeté polemice o tykání legrační několik okolností.

Za prvé, už na ZAČÁTKU vlákna se tady začalo směšovat tykání/vykání týkající se běžného života a anonymních internetových diskuzí, což je podle mne podstatný rozdíl. V běžném životě a v rámci tzv. obecného (naučeného) konsenzu, který, jak víme, podléhá změnám[smích], se sebestředné lidičky zaměřují více na to, co je odlišuje/rozděluje/podřazuje/nadřazuje nad ostatními a vykání je jedním z projevů, kterým to žárlivé a sebestředné EGO manifestuje.

Nic proti tomu. V běžném životě to tak funguje a jeník to respektuje (a to i proto, že cituji: "bojovník zdi nebourá, ale přeskakuje" )...[smích]

Tady v debatách se ale pohybujeme v úplně jiné dimenzi (někdo by řekl virtuální) a tedy se nediv, že způsob komunikace jendysmithe vůči ostatním se od té konvenční (tzv. face to face) může lišit. Mimochodem, interpunkce a diakritika s tím nemá mnoho společného, protože o zmateném EGU nic nevypovídá a naopak je žádoucí, protože usnadňuje porozumnění danému textu.

Za druhé, i na Zvědavci existuje množina diskutujících, kteří svým oponentům PEČLIVĚ vykají, ale vypovídací hodnota jejich názorů je slušně řečeno diskutabilní a možná by udělali lépe, kdyby se místo vykání soustředili na Podstatu problému..[smích]

Tak jako MoU na jiném místě vysvětlil svá (některé kosheráky velmi iritující) SS, tak i já opakovaně vysvětlil svůj postoj v této věci a jestli nebudeš nic namítat, tak debatu o vykání tímto považují za uzavřenou.


A dáli pánbů a editor, tak v nějaké příští rozmluvě se těším naviď... A Peace s tebou, tvůj debatní přítel a kamarád,

jansmith[smích]

251721

24.08.2011 10:51

Bátoriáda: z tragédie tragikomedií

RE: Ceska politika - vynikajici TV show

jansmith1984 193.?.?.?

Dobrá poznámka, 46ko...[smích] Souhlasím s tebou a dodávám, že jedním z nástrojů, jak většinový plebs rozhádat, postavi proti sobě, proti svým zájmům (viz. zblbni pitomce a Rozděl a Panuj) je, jej znechutit, udělat mu v hlavě guláš (viz. naplňující se teze kosher Protokolů) a docílit, aby buď volil proti sobě (v ČR podpořil kosher modré pokrytce: ODS-Znečase, Mašína Vondru, VV-Rajona, TOP09-prskajícího pravdolásku knížete a vztyčeného prostředníčka Kalouse) a nebo, když už, tak NEŠEL VOLIT VŮBEC.

Když ovce nepůjde volit vůbec a bude místo toho plkat na internetu nebo nadávat v hospodě (a po volbách kňučet, jak jak to jde všechno do prde-e), tak to je pro ovčáky vůbec nejlepší varianta, protože volební statistiky pak ukáží, že ovce sociální a spravedlivější stát vůbec nechtějí a superhrubá mzda, dokončení zbytků tunelování nebo v lékařství kosher standardy a nadstandardy je to s čím souhlasí.


Výborně, každému, co jeho jest a Peace se všemi,

jansmith[smích]

251727

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 3

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Měnové kurzy

USD
21,76 Kč
Euro
26,28 Kč
Libra
29,20 Kč
Kanadský dolar
16,81 Kč
Australský dolar
16,05 Kč
Švýcarský frank
24,20 Kč
100 japonských jenů
20,85 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,91 Kč
100 maď. forintů
7,37 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,68 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 381,06 Kč
1 unce stříbra
515,46 Kč
Bitcoin
403 089,46 Kč

Poslední aktualizace: 2.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 57 008 079