Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané zero

Nalezeno 48 příspěveků, 3 různé IP adresy

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

23.04.2001 19:46

Eroze základních lidských práv postupuje nebývalým tempem

Nuž neviem ...

zero 195.?.?.?

... aj za tzv. "totality" sa dalo žiť a osobne mi nejaké špehovanie nevadí (namám čo skrývať). Takže naopak by mi bolo celkom milé keby už niekto konečne vyšpehoval všetkých vandalov, násilníkov, príživníkov a iných kriminálnikov a urobil s nimi poriadok (hoci aj verejne v manéži, ako voľakedy v Koloseu). Veď je to také jednoduché - pracovať nemusíš, ale zdokladuj a aj nechaj on-line preveriť do poslednej koruny, kde si zobral na s-kový méďák, vilu na Slavíne a ranč v USA (nehanbi sa, buď pyšný na svoje schopnosti a ukáž aj iným ľuďom ako na to, aby zdvihli zadky a pustili sa do budovania kapitalizmu [smích]). Horšie je, že vo väčšine prípadov by sa tam asi našli nejaké sprenevery, úplatky, daňové úniky, poistné podvody a možno aj výpalníctvo, drogy, krádeže, lúpeže a vraždy. Najhoršie však je to, že že celé toto moje naivné snenie je absurdné už len z toho dôvodu, že za celým tým špehovaním asi s najväčšou pravdepodobnosťou stoja práve tí jednotlivci a skupiny, ktoré by ním mali byť zneškodnené (alias svetovláda kriminality) - a s tým sa asi tak skoro nebude dať pohnúť ...

160

04.12.2002 21:17

Další reklama pro hlupáky

Další reklama pro hlupáky

zero 213.?.?.?

Z iného pohľadu je možné dedukovať, že mládež je pitomá. Čo s prihliadnutím k osemdesiatemu deviatemu je asi pravda.

6430

04.12.2002 22:00

Svetová prestíž na slovenský spôsob

Svetová prestíž na slovenský spôsob

zero 213.?.?.?

Výtržníkom, vandalom a iným sprayerom treba ukázať tvrdú ruku. Občasná humánna guľka medzi oči tiež nie je pre tento pseudoľudský odpad na závadu. Škoda len, že keď Angličania po svete rabovali (koloniálne zlaté časy), Slováci boli zamestnaní prácou na panskom. Dnes už je neskoro robiť ramená [pláč]

6433

11.05.2009 15:06

Lisabonský hon na Klause Zdroj: CTK

LISABONSKOU SMLOUVU NECHCEME !!! KLAUSI NEPODEPISUJ !!!

zero 80.?.?.?

Drze Klause vydírají. ČSSD ústy senátorky Gajdůškové chce obvinit prezidenta z velezrady, pokud nepodepíše. To ale Klaus nemůže udělat, protože by se dopustil toho, čím ho vydírají. Podle § 96 Velezradou pro účely tohoto zákona rozumí se jednání prezidenta republiky směřující proti svrchovanosti a celistvosti republiky, jakož i proti jejímu demokratickému řádu.
Vydírání a nátlak na státy a politiky, aby přijali LS je obrovský. Ještě jsme ale suverenitu neztratili a naděje ještě žije: ČR (chybí podpis presidenta, Irsko (bude referendum), Finsko (Alandské ostrovy jsou proti), Německo (LS je u ústavního soudu), Polsko (nepodepsal president), Velká Británie (královna neodeslala smlouvu do ratifikačního centra).

1)PETICE PROTI LS: http://www.lisabonskasmlouva.cz/index.php?menu=8&PHPSESSID=tuhrqeis7c7vrei0ntgurmatb4

2)PETICE EU PROTI LS: http://www.petice.eu/?lang=CZ

PROČ CHTĚJÍ LS: http://video.google.com/videoplay?docid=3719610459164146264&hl=cs

190880

07.08.2009 07:16

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

Z vlastní zkušenosti.

zero 217.?.?.?

Chřipku léčím výhradně bez "moderních" léčiv.
1)Pořádně se najím,to aby tělo mělo dostatek energie na zvýšení teploty.
2)Vypiju hodně sladkého černého čaje s citronem. To aby dostatek tekutin zajistil svým odpařováním,lidově pocením,udržení teploty těla v přijatelné normě.
Do 48 hodin teplota spadne na běžnou a tělo se začíná uzdravovat.
Před půl rokem jsem při zjištění prvních příznaků chřipky použil zapper a čaj. Kůra zapperem s vypitím čaje trvala půlhoďku,pak mi bylo 2 hodiny blbě a najednou během 5 minut se situace zcela otočila a cítil jsem se naprosto zdráv.Po 20 hodinách se příznaky opět vrátily,použil jsem to samé s tím samým výsledkem. Pak se nemoc už vůbec nevrátila. Léčba tedy trvala celkem 5 hodin,tu dobu jsem byl v klidu a teple. Hned nato jsem mohl jít do vymrzlé dílny,aniž bych se klepal zimou.
Před 5 lety mne obvoďák přesvědčil o nutnosti obnovení očkování proti tetanu. Měl jsem dostat postupně 3 injekce. Po první jsem měl teploty 38,5-39,5 po dobu pěti dnů,po druhé ty samé teploty po dobu 7 dnů. Spal jsem jak mimino,denně jsem vypil kolem 7-8 litrů čaje a absolutní většinu jsem vypotil. Po opadnutí teplot jsem byl slabý jak moucha a měsíc mi trvalo než jsem byl jakž takž funkční. Po této zkušenosti jsem se zařekl,že radši chcípnu,než bych se nechal dobrovolně zabít tímto sajrajtem.
Má čiperná babička se nechala naočkovat proti chřipce ve věku 84 let,před 30 lety. Po vakcíně ulehla a po pěti dnech podlehla.

197386

08.08.2009 14:20

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: Z vlastní zkušenosti.

zero 217.?.?.?

Mně se po ní oslabila funkce jater,která se projevila flíčkem na pravém spodním víčku - podle orientální diagnostiky a cestujícím atopickým ekzémem. Taky počáteční fáze lupénky,srdeční arytmie,vypadávání levé paže z ramenního kloubu,bolest zad a kloubů,růst malých kožních tukových cyst ve kterých jsou toxiny které játra nedokáží odbourat.
Od začátku letošního roku jsem proto provedl 3 jaterní kůry s pomocí hořké soli a olivového oleje,změnu PH těla pomocí javorového sirupu a sody. Dále detoxikaci podle dědka kořenáře za pomoci jeho ostropestřecové kaše a lihových bylinných výluhů. Těmito metodami se mi podařilo zprovoznit lymfatický systém,který vytlačil jedy (podle tmavého zbarvení kůže i těžké kovy) pod kůži v oblasti prsou. Okamžitě přestaly bolesti zad a kloubů. Narůstaly pigmentové skvrny,vytvořil se horký otok o velikosti dvou velkých dlaní. Hnisalo to 5 týdnů a svinstva lezly formou velkých uhrů ven. Na těchto místech se rovněž jedy uložily do kůže,která jejich vinou zestárla - stala se pergamenovou a šupinatou. Zvětšené pigmentové skvrny se hnisáním úplně rozmočily a zmizely.Loupala se a dosud se loupe. Otoky už zmizely,zůstalo 5 velkých horkých uhrů kde to ještě vře. Na to jsem si objednal měsíčkový olej,který by měl pomoct tělu vytlačit tato svistva z těla definitivně. Odhaduju to ještě na měsíc a pak ještě rok užívání ostropestřce na posílení jater. Stalo se to co jsem tušil,že tělo si pomůže samo,pokud mu nehází lékař klacky pod nohy a pokud mu nájemník těla trošku pomůže. Injekci nechci už ani vidět.

197460

09.08.2009 09:02

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: Z vlastní zkušenosti.

zero 217.?.?.?

Zapper je dobrý,pokud ho použijete hned po prvních příznacích nemoci,dokud nejsou bakterie či viry příliš rozmnoženy. S tím mám fakt dobré zkušenosti. Ostatně,podobný aparát používá i klasická medicína - elektroléčba při bolestech páteře. Kombinuji ho s asijskou medicínou,moudry dědka kořenáře,koloidním stříbrem aj. a dohromady to funguje skutečně skvěle. Podmínkou je ovšem osvojení si logiky fungování těla,která je na hony vzdálena klasické medicíně.

197481

09.08.2009 16:31

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: Z vlastní zkušenosti.

zero 217.?.?.?

Programovatelný Ravo Zapper. Nejde na něm nastavit více kmitočtů naráz,ale jeden plynule se zvyšující od nejnižšího po nejvyšší.

197492

22.08.2009 02:53

Svaz škaredých žen protestuje

Obézní,nebo škaredé?

zero 217.?.?.?

Škaredá žena za svou vizáž většinou nemůže,ale za obezitu si většina žen může sama. Ať tedy protestují doma u zamčené lednice.
Obézní hezkou ženu jsem už viděl,ale i štíhlou škaredku. Jsem ze specifikace názvu svazu žen úplně tumpachový. [zmaten]

198376

22.08.2009 09:54

Svaz škaredých žen protestuje

RE: Pěkní muži

zero 217.?.?.?

Výstižné! Hlásím se do svazu.

198385

22.08.2009 23:27

Svaz škaredých žen protestuje

RE: Žiadna recesia ale programové rozoštvávanie spoločnosti.

zero 217.?.?.?

Jak praví klasik: "Není ošklivých žen,je pouze málo vypitého vína!"

198435

13.10.2009 18:28

Ti zatraceni Íránci teď vyhrožují, že budou spolupracovat

RE: Je třeba se na to dívat i z jiné strany

zero 217.?.?.?

Ještě bych doplnil:
d)Ničení hegemonie dolaru zřízením ropné burzy,která neuakceptuje US dolary.

202364

25.10.2009 10:43

Vakcína je možná nebezpečnější než samotná chřipka

Vlastní zkušenost s vakcínou proti tetanu a řešení vedlejších účinků.

zero 217.?.?.?

Po zameškání přeočkování proti tetanu jsem měl obdržet 3 vakcíny. Po první jsem měl teploty 38,5-39,5 C° pět dní v kuse. Denně jsem vypotil 5-8 litrů čaje. Po druhé to bylo obdobné,akorát to trvalo 7 dní. Měsíc mi pak trvalo než se mi vrátila síla. Na třetí jsem už nešel. Za rok mi začala cestovat po těle vyrážka. Chvíli vypadala jako atopický ekzém,chvíli jako lupénka. Po čtyřech letech problémů a také vzhledem k dřívější smrtelně silné alergii na včelí jed, jsem se odhodlal ke třem jaterním očistným kůrám (odstraňuje jaterní a žlučníkové kameny) na bázi hořké soli a olivového oleje. Poté co jsem použil kůru za pomoci jedlé sody a javorového sirupu (změna Ph těla),mi okamžitě zmizely dlouholeté artrotické bolesti,vyrážka a začaly mi na hrudi narůstat pigmentová znaménka. Nešel jsem na kožní,dezinfikoval jsem je lihovou propolisovou tinkturou. Posléze se utvořil pod nimi otok o velikosti dvou chlapských dlaní,kolem nich se tvořily uhry a jimi vytékala lymfa plná svinstev. Používal jsem bylinné výtažky od dedekkorenar.cz. Jejich detoxikační účinek byl tak razantní,že jsem byl 3 dny lehce přiotráven toxiny,tj.slabý a apatický a můj pot strašlivě smrděl. Pigmentová znaménka úplně zmizela. Po vytečení toxické lymfy a zmenšení otoku se na tomto místě utvořila stařecká pergamenová kůže. Byla výrazně tmavší jak okolní. Někde jsem se dočetl že takto vypadá kůže intoxikovaná těžkými kovy. Ta se posléze oloupala podobně jako spálená kůže. O složení vakcín ostatně mluví na mustwatch.cz i Anita Petek.Tato léčba mi zabrala celé letošní prázdniny a po ní zmizely i dlouhodobé deprese. Rovněž jsem si postupně behem roku nechal vyměnit amalgámové plomby za plastové. Na odstranění alergie si ale budu muset ještě chvíli aktivně počkat,minimálně do doby co zmizí chronická,tj.alergická rýma.

203177

28.10.2009 15:40

H1N1: Genocida v přímém přenosu nebo omyl?

RE: Ještě je možné

zero 217.?.?.?

K výcviku k poslušnosti využitím strachu.

Strašák terorismu nezabral.

203490

29.10.2009 07:12

H1N1: Genocida v přímém přenosu nebo omyl?

RE: Ještě je možné

zero 217.?.?.?

Tiché zbraně jsem už četl dříve ve WM magazínu. Pod článkem je ještě odkaz na protokoly sionských mudrců. Zajímavé čtení!

203569

06.11.2009 07:38

Ďalší hon na čarodejnice

zero

zero 217.?.?.?

Jako nezaujatému pozorovateli mně v souvislosti s touto zprávou http://www.novinky.cz/krimi/183594-v-hledacku-neon... přijde zajímavé,že mimo vysoce postavených židů se objevují další mediálně známé osobnosti které konvertují k judaismu,např.Madonna. Připadá mi to jako období převlékačů kabátů za třetí říše. Poté si stačí pustit rádio a poslechnout si reklamu kterou má tato a.s. http://oz.eslova.cz/financni-poradenstvi-pro-evrop... v názvu.

Hitlerova propaganda také hlásala že všechno dělá pro Evropu. [zmaten]

204253

06.11.2009 17:47

Ďalší hon na čarodejnice

RE: Konspirace

zero 217.?.?.?

Tak nějak. Přitom každý čtenář i té nejpitomější detektivky ví,že skupina lidí podnikající jakoukoli protistátní aktivitu se domlouvá beze svědků včetně elektronických.

204301

07.11.2009 11:56

Ďalší hon na čarodejnice

RE: zero

zero 217.?.?.?

Ti kteří stáli v pozadí,si na příkladu Goebelsovy propagandy vyzkoušeli,že zpravodaje v kině nejsou tím pravým. Ale zdá se,že až masové používání televize a rádia je to pravé ořechové! [bliji]

204337

15.11.2009 12:15

Lžeme sobě i Evropské komisi

RE: Šetříme

zero 217.?.?.?

Nechce věřit se mi věřit že by tohle bylo v dnešním světě možné. [zmaten]

204819

15.11.2009 12:50

Lžeme sobě i Evropské komisi

RE: kdo je věřitel?

zero 217.?.?.?

Burkina Faso! [chechtot]
Selský rozum mi říká,že část dluhů je mezi státy a ty se dají řešit zápočtem nebo odkoupením dluhu. Největší veřitelem budou asi centrální banky,Světová banka a MMF.Už jen proto,že při vytváření nových peněz požadují vrátit ty samé částky plus úrok. Na jeho zaplacení ale nikdy nové peníze nevytvořily. Tyto peníze v oběhu jednoduše chybí a proto se staré dluhy platí novými. V poslední době už ani ty ne,protože množství peněz v oběhu stačí tak maximálně na placení úroků. Je to začarovaný kruh,ze kterého nelze vystoupit. Lze ho jedině zbořit.

204820

28.11.2009 21:14

Kleopatra

Nechcete se raději pokusit z alergie vyléčit?

zero 217.?.?.?

Nic neslibuji. Sám jsem smrtelně alergický na včelí jed. Věnuji se samoléčbě,dílčí úspěchy mám a je otázka času jestli se to podaří. Nevěnuji se žádnému léčitelskému směru,jen vykrádám nápady z nich všech. Neléčím nikoho za peníze a nemám zájem z někoho je tahat,když se dokáže vyléčit sám.

205922

15.12.2009 06:44

Spiknutí proti umění, část II

Stihnul jsem přečíst začátek článku,neboť spěchám do práce.

zero 217.?.?.?

Ale i z toho mála mi vyplývá,že židé jsou mistry v prodávání iluzí. Mistry těžící z lidské blbosti a v neposlední řadě mistry v prodeji potištěného papíru,které nosíme v peněžence. Ti co dali přednost před bankovkami přednost plastové kartě,jsou patrně jejich největšími mecenáši.

207000

27.01.2010 22:57

Datové schránky - krok mimo?

Tip pro řemeslníky uvedené v článku.

zero 217.?.?.?

Nebylo by jednodušší ŽL zrušit a zkusit to načerno? Nestálo by za to zvážit,při kterém systému živobytí (podnikáním se to nazvat opravdu nedá) je více rizik a zohlednit též pravděpodobnost jejich výskytu? Ušetřený čas vysedáváním u PC lze věnovat vypisování formulářů na sociálku a pobrat nějakou almužnu od státu,aby měli na zaplacení případného dokázaného a vyměřeného daňového nedoplatku a penále.

210810

13.06.2010 04:17

Kravská úvaha

Svůj podíl na tomto stavu mají dotace.

zero 217.?.?.?

Chovatele který požaduje dotaci nic nenutí aby vysazoval stromy - přírodní zdroj stínu,spíš naopak. Úředník který dotaci vyřizuje,po shlédnutí leteckého snímku obvykle argumentuje: "Vždyť to není louka,protože tam jsou stromy!" Zemědělec pak obvykle přepočítává stromy na pozemku aby ho úředník mohl řádně zdokumentovat. Se stromy jsou jenom problémy! Druhý zdroj - salaš nebo nástřešek stojí peníze a právě kvůli nim chovatel dobytek chová. Nejde mu o dobytek,jde mu o prachy. Tak se nedivte,že se dobytek opéká na slunci.

221883

20.07.2010 09:14

Ach ten zdravý, nekuřácký svět

Příspěvky dokonale ilustrují snadnost navěšení bulíků na nos většině.

zero 217.?.?.?

Jsem kuřák. Kouřil jsem cigarety a dostavila se dušnost a ranní kašel. Tak jsem den ze dne přestal kouřit. Neměl jsem žádné abstinenční příznaky. Bohužel pracovní vypětí a stres mne ke kouření dokopalo znovu. Později jsem se dozvěděl z mainstreaových médií,že tabák funguje jako antidepresivum. Přešel jsem na doutníky a zjistil,že výše uvedené problémy se nedostavují. Je to patrně tím,že v doutnících je méně přídavných látek jak v cigaretách a není v nich papír. Nedělám si iluze,že kouření zdraví neškodí,ale vezměte si za příklad vodu. Bez vody by nebyl život. Zkuste ale vypít větší množství vody 2-3 litry naráz. V mládí jsem zažil sázku. Dotyčný vypil 2 litry a posléze vyblil vše co v něm bylo. To ještě dopadl dobře,protože nedávno jsem se ze zpráv dozvěděl,že žena která vypila stejné množství vody si tímto přivodila smrt. Jak říkal Paracelsus,dávkování činí z léku jed. Pokud žijete na odlehlé vesnici,jedenkrát za čas se projedete po dálnici a nadýcháte se naftových zplodin,logicky vám to nijak očividně neublíží. Pokud kouříte jen u piva a sami ho nepijete každý večer,bude to podobné. Potíž nastane s pravidelností a té si jsou vědomí výrobci cigaret. Přidávají do nich látky nejen zlepšující chuť a aromáty,ale i látky zvyšující závislost. Celkem je těchto látek na dvě stě! Vrátím se k nadpisu. Pro vlády velmocí dělajících atomové pokusné výbuchy opravdu není opravdu nic jednoduššího,než vytroubit do světa že kouření vyvolává rakovinu a přitom tak úplně nelžou. Kdyby se obyvatelstvo dozvědělo o jejich genocidních pokusech dozvědělo opravdu vše,lynčovalo by je. Co ale rakovinu a jiné civilizační nemoci nevyvolává? Chodím do cukrárny,kde se čepuje skvělé pivo. Sleduju přitom tlusté ženy,závislé na cukru,které mají problém vyjít pět schodů. Tyto si svůj metabolický odpad a toxiny z jídla odkládají do tělesného tuku. Neuvědomují si,že jejich tělo se stává rovněž časovanou bombou,neboť jak toxicita těla přesáhne určitou mez,najde v něm vhodnou půdu rakovinné bujení. Podobných závislotí je dost,například denodenní konzumace prorostlého vepřového a mnoho jiných.

224524

21.07.2010 05:08

Ach ten zdravý, nekuřácký svět

RE: Článek používá nejtěžší kalibry na obhajobu kouření!

zero 217.?.?.?

Přestal jsem kouřit po 23 letech,20 cigaretách denně. U piva dvojnásobek. Nedostavily se žádné abstinenční příznaky a to mne kamarádka - kuřačka na ně předem upozorňovala,protože sama jimi trpěla.
Podobné to mám s alkoholem,piju téměř denně a když jsem kvůli antibiotikám nepil 2 měsíce,nedělalo mi to žádný problém.
Když jdu s manželkou - nekuřačkou do kopce,či si vyjedem na kole,musím na ni čekat. Tak si zapálím a počkám až mne s vyplazeným jazykem dožene.
Řekl bych,že tyto jevy jsou způsobeny patrně něčím jiným,třeba vrozenými dispozicemi a vlastní vůlí. Pamatuju,jak se kuřák Michal Horáček vsadil s nekuřákem,že nad ním zvítězí v běhu. Po měsíci tréninku mu to natřel.

224604

19.09.2010 06:02

Dopis prezidentovi od jednoho z nás

RE: Proč bych nepsal otevřený dopis politikům?

zero 217.?.?.?

Tak nějak to je.

228349

07.12.2010 17:52

Čas se zrychluje, zintenzivňují se změny a ty opravdu podstatné se blíží

RE: Výborný článek Miroslave!

zero 217.?.?.?

Dobrý názor! Já se od systému krůček po krůčku odpojuji už léta. Vím že musím být soběstačný v mnoha směrech a to nejde změnit naráz. Bohužel systém je živen absolutní převahou dodavatelů energie. Velmi důležité je,aby každý kdo se odpojit chce nezabýval tím,co mu va současném systému vadí,ale aby měl vlastní konkrétní vizi co chce.

233874

18.01.2011 07:26

Malé vítězství rozumu

Příspěvek ze Zlína

zero 217.?.?.?

V Tescu se rovněž nekouří. Reagoval jsem tak jak většina,přestal jsem do kavárny chodit. Do doby zákazu byla kavárna běžně obsazena z 50 - 90%,v době nákupních špiček nebylo možné najít volné místo. Nyní je obsazenost 10 - 30%,v předvánoční době asi 60%. Zahulené prostory mi navzdory tomu že jsem kuřák vadí,ale rád jsem kavárnu navštěvoval protože odsávání kouře bylo velmi kvalitní. Kafe s doutníkem si tedy vychutnám doma.
Řekl bych,že stav se velmi podobá odlivu zakázek řemeslníkům. V supermarketu si lze koupit nářadí,materiál,instruktážní videa a knihy. Živnostníci takto přicházejí o zakázky,podobně jako nájemci kaváren přicházejí o hosty. Je to likvidace samostaných lidí, kteří si byli schopni sami na sebe vydělat. Malou vyjímku tvoří pokrývači. Ne že by průměrný člověk nebyl schopen střechu položit,ale pokud mu dělá práce ve výškách zle,tak na střechu prostě nevyleze.

236277

18.01.2011 17:52

Malé vítězství rozumu

RE: Příspěvek ze Zlína

zero 217.?.?.?

O tom co vydrží supermarketové zboží nemá smysl psát. Jen jsem užil podobnosti situace živnostníka - kavárníka a živnostníka - řemeslníka. Oba mají problém odvést potřebnou sumu pro nenažraný stát,který ji obratem ruky prošustruje a ještě mele cosi o utahování opasků a to už 20 let. A když mu pak stát neustále hází klacky pod nohy,u kavárníka novými zákony o kouření (v době rozhodování o živnosti počítal s tehdejšími nutnými investicemi,na řemeslníkovi dovolením prodávání laciného nářadí které nevydrží ani záruční dobu (kdo má hluboko do kapsy,radši si nějaký šmejd koupí (znám jednoho co si koupil vrtací kladivo na zpracování fůry kamene,reklamoval ho 7x a nakonec si nechal vrátit peníze)a nevyužije drahých služeb řemeslníka,protože ten musí být drahý,viz výše),svědčí to o nekompetentnosti vlády.
K nekompetentnosti patří i problém s toxickým masem z Německa. Už upozorňuje,že i přes zákaz prodeje na území ČR se sem maso dostane z třetích států. Takový stát a EU je v tom případě k ničemu,nejlepší by bylo z ní vystoupit.

236327

18.01.2011 22:37

Malé vítězství rozumu

RE: Jsem nekurak,

zero 217.?.?.?

Jsem kuřák doutníků. Rovněž zaujímám úhybnou pozici,pokud musím jednat s člověkem,a je jedno zda je kuřák či nikoli,pokud trpí počínající paradentózou a z úst mu táhne zápach žumpy. Takže vás chápu. Lidé o kterých jsem se zmínil,lze potkat všude. Od obchodů až po úřady. Jsou duševně omezení,protože si nechali nakukat že paradentóza je nemoc. Není to nemoc,je to jen příznak tragického nedostatku vitamínu C. Jinými slovy se o nich dá říci,že jsou tak trochu hloupí. Navzdory tomu že mnohým z nich figuruje před jejich jménem vysokoškolský titul. Neznám případ,že by se z hlouposti někdo vyléčil. Pokud si průměrný kuřák dá pauzu,přestane smrdět. V tom je ten rozdíl.
Někdy si říkám,zda by pro mne nebylo lepší si ještě větším kouřením nechat více otupit čich a chuť. To abych necítil příšerný smrad automobilových zplodin,smog,smradlavou kávu z plesnivé Robusty,kulér ve světlém Radegastu nadstaveným sladem z řepného cukru (to aby získal zlatavou barvu,jinak by byl světlý až moc),aromáty z patoků honosící se názvem "víno"... Mohl bych vyjmenovat seznam takovýchto pseudoproduktů a otravin na celou stránku.
A o to právě jde. Stát vytváří dojem,že "jako" něco pro ovčana dělá. Například že dbá o jeho zdraví. Aby nemusel dýchat tabákový dým. Bohužel pro nás všechny,tímto manévrem jen zastírá skutečné problémy a tím je například svolení firmám (které nám dávají práci) prodávat otraviny. Nemám pro ten humus přiléhavější název.
Třeba vám to dojde už teď. V horším případě,až začnete trpět různými nemocemi z nekvalitní stravy. Je to vaše věc.

236365

18.01.2011 22:52

Malé vítězství rozumu

RE: Vnímáme vás tak,

zero 217.?.?.?

Mluvte za sebe. Znám několik nekuřáků,kterým tabákový dým voní. Podotýkám,jsou to nekuřáci,ne odnaučení kuřáci. Každý z nich je zaměřen jinak,někdo na cigarety,jinému cigarety smrdí a voní mu doutník a jiný preferuje dýmku. Mi smrdí některé nekuřácké špeluňky,kde se line zápach upocených těl. Měl bych snad žádat jejich likvidaci?
To,že jsou vám zvířata bližší než nekuřáci o něčem vypovídá. O vaší nedostatečné komunikativnosti a pocitu ublíženosti,před kterým se utíkáte do zvířecí "náruče". Dělejte jak myslíte,ale z lidské bryndy vás zvíře nevytáhne. To může jen člověk.

236368

19.01.2011 07:44

Malé vítězství rozumu

RE: Jsem nekurak,

zero 217.?.?.?

Nezlobte se ale, pane, clonit jednu hruzu druhou se mi zda (bez snahy vas urazit, cestne slovo) jako pubertalni vyvrcholeni napadu.
V mých 46 to puberta asi už nebude. [smích] Díky tomu,že od 17 trpím smrtelnou alergií na včelí jed a neschopnosti lékařské vědy s tím něco udělat se zajímám několik let o nápravu (mám elementární znalosti od asijské medicíny až po bylinkářství) a tak o tom už něco málo vím. Trpěl jsem hromadou chronických onemocnění,častými chřipkami,s většinou jsem se dokázal postupně vypořádat a na odstranění posledních pracuji.

Pisete mi to jakoby proto, ze vedome hazu do sebe bezmyslenkovite kdeco.
Právě proto,že stát budí dojem že "jako" dělá něco pro naše zdraví,jste se nechal ukolébat tímto dojmem a patrně jste mu skočil na špek a přijímáte pseudovědecké lékařské názory na postup a prevenci při léčení chorob. Tato věda ještě žádné chronické nemoci nevyléčila,protože nechce a protože je udržovací "léčbou" živa (cukrovka a mnoho jiných).Za chvíli jdu do práce a nemám čas se rozepisovat jak na to a jaká úskalí nám nachystali vymývači mozků. Stručně,chřipkami se tělo zbavuje škodlivin (tím nezpochbňuji že je způsobují viry)a jejich častý výskyt je způsoben zaneřáděním organismu (viry v něm nacházejí živnou půdu),ať už nekvalitní stravou,ovzduším,nebo farmaceutiky a vakcínami. Po detoxikaci pomocí destilované vody,kvalitního vína,vysokých dávek vit.C a pokud možno kvalitní stravy (ideální je kterou si vypěstujete sám),nepoužívání plastů na uchovávání potravin (jsou v nich změkčovadla,v menší koncentraci - tak aby vyhověly normám) se budete dívat na kýchající a dýchavičné chřipkaře se shovívavým úsměvem. Vím totiž,jak se potraviny dělají. I zelenina se "dělá" a ovoce taky. Dříve pouze rostlo v půdě,nebo na stromě.
Nehážete do sebe bezmyšlenkovitě kdeco,jen se řídíte tím co víte a čemu věříte. Z toho co jste napsal usuzuji,že věříte například takovým blábolům,že margaríny z reklamy s přidanými vitamíny mohou chránit vaše srdce. (Pokud jsem vás špatně odhadl,omlouvám se.) Neuchrání,naopak bude to po nich ještě horší a navíc vám zadělají na častější chřipky a nemoci pohybového ústrojí a předčasné stárnutí jako padání vlasů,zubů a vrásčitost. Je na vás,zda si potřebné,mnohdy šokující informace ohledně potravy a příčinách nemocí seženete.

236392

19.01.2011 18:27

Malé vítězství rozumu

RE: Vnímáme vás tak,

zero 217.?.?.?

Ano,v poslední větě máte pravdu. Vím to o lidstvu,to ale neznamená že by se mi hnusili. Dívám se na ně shovívavě,neboť oni ještě nedospěli aspoň k nějakému poznání. Tím že se vám hnusí,si v podstatě vytváříte sebedestrukční program a vykonavatelem bude jeden z těch kteří se vám hnusí.
A pokud nemáte aspoň jednoho člověka,kterému můžete říct vše,je mi vás líto. Takový život asi stojí za starou bačkoru.

236429

19.01.2011 18:38

Malé vítězství rozumu

RE: Jsem nekurak,

zero 217.?.?.?

Tyhle říkačky ze školy jsou k ničemu. Je to typický příklad vymytí mozku už v základce.

A proč tam asi bují zánět? Tohle lékař prostě konstatuje. Víte o některém který tohle dokáže vysvětlit za použití vlastní inteligence a ne jen nabiflovanými poučkami z vysoké?

Je to kvůli Ph těla. Každý vesničan ví,že když chce vytvořit zdravý rmut na přípravu hruškové pálenky,musí kvas přikyselit,aby Ph bylo vyvážené. Pokud tak neučiní,kvas mu zničí hniloby a plísně. A stejně je tomu v lidském těle. Pokud si vit.C upravíte Ph,rozpustíte vápenné úsady které se podílejí mj.na vzniku cukrovky a navíc jako bonus obdržíte tělesné prostředí v kterém se bakteriím,které záněty způsobují, prostě nedaří.

236430

20.01.2011 06:30

Malé vítězství rozumu

RE: Jsem nekurak,

zero 217.?.?.?

Samozřejmě! [smích] Psal jsem to všeobecně,ze svého okolí znám dva muže,jednomu je 46 a vypadá jak můj děda před sedmdesátkou a druhému je 39. Vrásčitý jak před šedesátkou. Samozřejmě že jejich vnější stav odráží celkový stav těla. Osobně přestávám věřit tomu když to svádějí na genetiku,vím totiž že se stravují úplně opačně jako vy.

236460

20.01.2011 06:55

Malé vítězství rozumu

RE: Jak to vlastně je?

zero 217.?.?.?

Ano,znal jsem dost silných kuřáků kteří se dožili úctyhodného věku. A naopak můj švagr (nekuřák) bojoval s rakovinou ještě když mu nebylo třicet. Přežil (dnes je mu 59),snad díky jeho zájmu o asijskou medicínu a praktickou aplikaci. Patrně za to mohou jaderné pokusy,uštvaný životní styl,strava a farmaceutická svinstva. Moje babička se nechala očkovat proti chřipce. Píchanec dostrala dopoledne,odpoledne ulehla a za pět dní ji vynesli nohama napřed.

236462

20.01.2011 23:38

Malé vítězství rozumu

Závěr.

zero 217.?.?.?

Po přečtení všech diskuzí jsem dospěl k závěru,že tyto stupidní zákony mohou procházet parlamentem s tichým souhlasem většiny obyvatel,jen díky NETOLERANCI a BEZOHLEDNOSTI. Vzpomenu paralelu v dopravě - věčně přetřásaný zákon o "přednosti" chodců na přechodu. Zákon,v kterém není nic řečeno jednoznačně,je vykládán každým tak,jak se mu hodí. Takový zákon není k ničemu. Srovnejme si to s dopravní situací v Asii,střední a jižní Americe a jejich stručnými dopravními předpisy. Ulice plné aut a různých jiných vozidel a mezi nimi PLYNULE přecházející chodci s minimální nehodovostí. Ano,v těchto zemích jsou lidé daleko TOLERANTNĚJŠÍ, než někteří zde publikující nekuřáci. Ti jsou stejně NETOLERANTNÍ do té samé míry,jako jsou BEZOHLEDNÍ kuřáci. To samé platí o řidičích a vůbec lidech všeobecně.
Jsem kuřák,ale nezapálím si v kuřácké restauraci v době obědů,pokud v ní jsou lidé kteří právě jí. Nechci jim hulit do jídla,obvzlášť když jsou v restauraci děti. Myslím,že část lidí uvažuje podobně jako já,bohužel díky nemalému počtu BEZOHLEDNÝCH lidí souhlasí s takovými zákony všichni NETOLERANTNÍ lidé. A jen díky této naší kolektivní BLBOSTI,se vždy najde politická strana,která se takovými STUPIDNÍMI zákony zavděčí nemyslícímu obyvatelstvu.
Bezohlední a netolerantní lidé jsou průběžně vytvářeni soutěživostí západního typu ve stylu, "spěchej,nebo nestihneš zaplatit včas úvěr,hypotéku,aj". Až tento styl života pohltí výše zmíněné asijské a americké země formou různých unií,skončí i jejich "maňana" a jejich parlamenty přijmou podobné KRETENISMY, jaké řídí život nám.

236534

21.01.2011 01:00

Malé vítězství rozumu

RE: Závěr.

zero 217.?.?.?

Mně už tělo selhalo před mnoha lety. Z těch sraček jsem se dostal,ale ne díky přerušení kouření,ale hledáním skutečných příčin. Tělo se řídí trochu jinými zákonitostmi,než se veřejně prezentuje. Nikdo z lékařských a farmaceutických kruhů nemá zájem tyto zákonitosti rozšiřovat,protože by přišel o kšeft. Už léta jediným mým lékařem je zubař a občas někdo na pohotovosti,když potřebuju sešít ránu. Ale jinak máte pravdu,jednou tělo selže nám oběma a to definitivně.

236543

21.01.2011 16:43

Malé vítězství rozumu

RE: Příčiny chorob

zero 217.?.?.?

A neuvažoval jste o háhražce za ty ryby? Kvůli tomu že z oceánů se stává stoka a teď v nich přibyly ještě rozpouštědla ropy v Mexickém zálivu. Asi jediné maso co se bude dát jíst i nadále je zvěřina.
Ale to jsem odbočil. Já se stravoval hrozně - naučené rodinné návyky. Teprve zdravotní stav mne donutil změnit jídelníček. Protože jsem občas nucen se stravovat po hospodách a chtěl jsem čistící proces urychlit,piju destilovanou vodu. Dvě - tři deci denně s kvalitním vínem. Piju ji teprve tři měsíce a toto je první zima po dvaceti letech kdy mne nebolely klouby a záda. Rovněž žlučový šutřík se přestal ozývat. Důvod je prostý,měkká voda rozpouští anorganické usazeniny,převážně nadbytečný vápník. Pokud jíte ve větší míře ovoce a zeleninu,voda v nich obsahuje koloidní roztok minerálů který je k užitku organismu,nemísí se s tuky a neusazuje se ve střevech,cévách a na povrchu buněčných stěn. Rostliny rostoucí i v hodně minerální půdě mají schopnost nadbytek minerálů odfiltrovat. Extrémní tuto schopnost má tamaryšek,roste i ve slané vodě. Minimální má borůvka a broskvoně. Tyto na vápenatém podloží trpí chlorózou,to je název "nemoci" kdy se jim ucpávají rostlinné cévy minerály a listy schnou od žilnatiny směrem ven k okraji listů. Kdo jí hodně rostlin a jejich šťáv,ten si čistí tělo od usazenin. Může i víno,protože z jedné molekuly etanolu vzniknou 3 molekuly chemicky čisté vody. Nesmí to ale přehánět,aby si neodvápnil kosti. Pokud k nim přidá maso,neděje se nic katastrofálního,akorát ho nesmí být moc. A pokud maso,tak radši divočinu,což ryba je. Otázku jejich konzumovatelnosti v poslední době nechávám stranou. Chovaná suchozemská zvěřina je napájena většinou studniční vodou a ta jim způsobuje ty samé minerální úsady jako člověku. Když tohoto masa jíme větší množství,tyto úsady přijmeme za vlastní,ty nám změní Ph směrem k zásaditému a v tomto prostředí se velmi dobře daří všem bakteriím,většinou pro naše zdraví nepříznivým,kromě lactobakterií,které mají raději kyselé prostředí.
A k vaší poslední větě. Kdo se těchto úsad zbaví a tím si změní Ph těla,tomu nebují v těle záněty,plísně,kvasinky a jiné breberky, které svými metabolity nám ještě více otravují naše tělo. A v čistém těle - zdravý duch,tj.optimistický navzdory těm všem křivárnám co se dějí ve světě. Zdravý mozek opět vysílá řídící signály k našim orgánům (životní síla čchi),a ty lépe čistí naše tělo. Je to takový pozitivně začarovaný kruh. A abych to ukončil,jen zdravé tělo je schopné podat slušný pracovní výkon. Sexuální též a z něj plyne další chuť do života! [smích]

236569

21.01.2011 22:31

Malé vítězství rozumu

RE: 4 zero

zero 217.?.?.?

Na druhou stranu,když se motor nenažere,může dělat tak akorát duševní práci. Na fyzický výkon je nutné kapánek zúžit cévy a zvýšit tím tlak krve potravinami typu jang,tedy nejlépe soleným červeným masem. Jinak by se mu z námahy a nízkého tlaku zamotala šiška a nic by neudělal. Praktický příklad ze života. Švagr,svého času vegetarián, nám pomáhal při zpracování dřeva v lese. Motal se tam jak vítr v bedně,spíš zavazel a už před polednem spolehlivě házel držku pokaždé když zakopl o kdejakou centimerovou větvičku. Kometoval to jadrným:"Kurva,toto není práce pro vegetariána!"
Podobně Reinhold Messner o sobě tvrdil že je makrobiotik. Když se plahočil po horách či pólech,cpal se špekem. Když odpočíval doma v teple,jedl ovoce a zeleninu.
Nic není černobílé a záleží životním stylu a práci každého jednotlivce. A samozřejmě na klimatických podmínkách. Kdyby se Eskymáci krmili zeleninou,čistě hypoteticky,tak by zmrzli.

236595

21.01.2011 22:38

Malé vítězství rozumu

RE: Příčiny chorob

zero 217.?.?.?

Můžu se zeptat jestli máte vlasy?

236597

23.01.2011 01:11

Malé vítězství rozumu

RE: Příčiny chorob

zero 217.?.?.?

Tato problematika není tak jednoduchá,aby se dala vystihnout úplně formou krátkého článku. Rozklad alkoholu skutečně probíhá tak jak jste ho popsal. Nicméně středomořské národy léčí pálení žáhy a jiné neduhy malým množstvím vinného balsamikového octa. Takže vlastně část této reakce probíhá v sudech. Při zrání alkoholu,zejména u destilátů dochází k oxydaci acetaldehydu na neškodný aldehyd. Patrně je tomu částečně tak i v lidském těle. Co se týká vyšších alkoholů,bezpečnější jsou destiláty. Ale studie potvrzují vyšší dožitý věk u pijáků vína. Na obsah vyšších alkoholů má obrovský vliv kvalita kvasného procesu.
Konzumace většího množství masa způsobuje kyselost organismu,ale díky tomu že tento požitý organismus byl živý,krmen kolikrát bůhvíčím,nemusel být zcela zdravý co se týká zejména jater a ledvin,většinou obsahuje značné množství metabolitů se kterými výše uvedené orgány si neporadily a organismus je uložil do tkáně,nejvíce do tuku jakožto velmi dobrého rozpouštědla.
Jak přesně tyto mechanismy fungují by mohly vysvětlit nové výzkumy. Do těch se ale nikdo nehrne,protože z nich nekouká ani koruna a ještě ke všemu by se posléze mohlo přijít na to,že farmacie je úplně k ničemu,když na prevenci a léčbu chronických onemocnění stačí vhodná volba stravy a bylinky.

Rozumné dávky alkoholu působí povzbudivě na psychický stav a motorické funkce, odstraňují strach a úzkost.

To ano,ale po čase se dostavuje absťák a úzkostlivý ustrašenec potřebuje vyšší dávky a tak padá na dno. Pokud je dotyčný svým rozumem pochopit proč trpí úzkostmi a strachy a zbavit se jich třeba za pomoci psychologa či životního stylu,nepotřebuje pak alkohol k přežití a užívá jej v rozumné míře. Pokud se mu podaří změnit své myšlení od negativního k pozitivnímu,mění rovněž svoji realitu k lepšímu,tím zažívá více štěstí a jen ten pocit ovlivní jeho elektroproudy v těle které se postarají o lepší funkci orgánů a celku. Ale to už jsem v některém minulém příspěvku psal.

236657

23.01.2011 01:32

Malé vítězství rozumu

RE: Ach jo........

zero 217.?.?.?

Za celý život jsem byl 1x v nemocnici, když jsem si vlastní blbostí zlomil nohu.

Z této vaší věty vyplývá v kontextu se zbytkem přípěvku,že kouření může způsobit akorát blbost,že?
Ale nic ve zlém,jsem taky kuřák a nedalo mi to abych si z nás neudělal srandu. [chechtot]

Taky jsem si všiml podezřele dlouhověkých kuřáků a jak zde někdo psal,největší sranda je to,že i když se takový člověk dožil tak požehnaného věku,ve statistice se objeví v kolonce "úmrtí následkem kouření".

236659

18.03.2011 07:04

Bílý dům hodlá přitvrdit zákon o autorských právech

Zákony o autorských právech jsou důkazem zvrácenosti naší civilizace.

zero 212.?.?.?

Jsou jen možností,jak vydělat velké prachy na jednom produktu.

Ti kteří se tímto živí,by nemohli svůj produkt vymyslet,kdyby nevyužili společného "duševního vlastnictví" naší civilizace. Kdyby nevyužili škol kde se společné duševní znalosti vyučují,nevymysleli by nic.

Nebo zná snad někdo jedince nedotčeného základním vzděláním, který si dal nějaký svůj produkt zaregistrovat?

239734

18.03.2011 18:37

Bílý dům hodlá přitvrdit zákon o autorských právech

RE: Ochrana autorských práv?

zero 212.?.?.?

Za chvíli to tu bude jak v pohádce O pyšné princezně. Budem si chodit zapískat do Miroslavovy země. Nevíte kudy se do ní jde? [překvapení]

239783

24.03.2011 07:53

Bééé! Já nechci nové auto!

Už stařičká Mazda E2200 měla své mouchy.

zero 212.?.?.?

Měl jsem ji v naftové verzi a věčně u ní pískal indikátor vody v palivu i když pravidelný chod motoru nasvědčoval opaku. Prodal jsem ji jen kvůli otravnému pískání a od té doby jezdil pouze s evropskými auty,které tento výmysl neměly.
S těmi novými auty je to holý fakt,upozornil mne na to automechanik.

240196

25.03.2011 07:01

Intervence v Libyi: Hnaná ropou nebo humanitarismem?

RE: Zajimave cteni - koalice utocniku je pred rozpadem

zero 212.?.?.?

Dalším důvodem je kontrola těžby ropy a její vazby na dolar. Touto kontrolou lze snáze řídit její cenu a prodloužit agónii dolaru. Cena ropy může být spouštěčem další krize a z krize lze snadno vydupat další válečné konflikty. Prodloužená agónie dolaru umožní další tištění nekrytých peněz za které lze uskutečnit další vojenské výpady,třeba v Íránu,tzn.opět kontrolu těžby ropy. Tím se kruh uzavírá a takto lze postupovat až do té doby,než budou obsazeny všechny státy (Venezuela aj.) s významnými ropnými ložisky. Kontrola většiny ropy na Zemi způsobí upevnění moci. Poslušné státy budou poníženě škemrat o příděly ropy. A zbývající producenti ropy jako SAE a Rusko proti tomu neudělají nic,pokud bude cena ropy dostatečně vysoká.

240267

Káva pro Zvědavce

37

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 75 čtenářů částkou 13 073 korun, což je 37 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 1

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 2

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Počty zemřelých loni a dnes09.10.20 15:21 Česká republika 6

Studenti na slavné Karlové univerzitě chtějí "bezpohlavní systém"09.10.20 00:10 Česká republika 2

Byla pandemie plánována?08.10.20 21:48 Neurčeno 8

Hoří, hoří a ne a ne spadnout08.10.20 21:23 Jižní Korea 11

Vláda tvrdě zpřísňuje opatření. Na 14 dní se zavřou ZOO, bazény, posilovny, kulturní i sportovní akce08.10.20 16:43 Česká republika 7

Zákon o šmírování internetu vojáky prošel dál08.10.20 15:37 Česká republika 0

Už je to tady: Očkovaní na covid nebudou muset nosit roušky08.10.20 13:19 Česká republika 6

FB smazal Trumpovi 2x příspěvek, ve kterém píše, že chřipka je horší než covid07.10.20 10:35 USA 2

Zločin proti lidskosti06.10.20 21:22 Německo 0

Prymulovi jen tak přistál na účtu milión korun06.10.20 09:50 Česká republika 3

Petice proti náhubkům, testům na covid19 a dalším opatřením04.10.20 17:58 Česká republika 11

Švédsko otáčí? Nechce krimigranty z Řecka03.10.20 14:22 Švédsko 0

Měnové kurzy

USD
23,14 Kč
Euro
27,26 Kč
Libra
29,97 Kč
Kanadský dolar
17,55 Kč
Australský dolar
16,31 Kč
Švýcarský frank
25,43 Kč
100 japonských jenů
21,93 Kč
Čínský juan
3,46 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,47 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 995,32 Kč
1 unce stříbra
566,92 Kč
Bitcoin
272 028,25 Kč

Poslední aktualizace: 20.10.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 220 035