Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Tomáš

Nalezeno 32 příspěveků, 13 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

09.05.2002 23:25

Rodinky

Rodinky

Tomáš 146.?.?.?

zatím váš bezkonkurenčně nejhorší článek pane Stworo.Že by nedostatek inspirace?

1716

12.05.2002 14:08

Rodinky

Rodinky

Tomáš 146.?.?.?

z premis se dají dělat různé závěry.tyhle mi přišly zcestné.tolik o článku.nejde o pozitivní či negativní pohled na život - to je úplně jiná kategorie a vydá na 10 dalších a lepších článků.když už tu píši - pane Stwora, obdivuji Vás, že toho dokážete napsat tolik za ochranu práv, soukromí, svobodné volby člověka.Nemyslíte že zveřejnění mojí statické IP adresy na diskusním fóru je tak trochu porušením všeho? moje právo být anonymní (ano, je to relativní, v access_logu vašeho web serveru anonymní jistě nebudu), svobodná volba zveřejnit svoje jméno, e-mail atd..jsem na síti schovaný za firewallem a občas si pustím i ten osobní.to byste nevěřil kolik lidí se Vás během krátké chvilky pokusí oscanovat nějakou utilitkou či jen pošle balík paketů aby si ověřili že vaše adresa existuje.nebojím se DoS útoků a ani nabourání se na http či ftp.jde jen o princip.

1764

21.06.2002 08:54

Jak pokořit zmrda

Jak pokořit zmrda

Tomáš 147.?.?.?

SQĚLÝ ČLÁNEK [smích]

2387

18.12.2002 23:41

Rozhodli Irové v nedávném referendu správně?

RE: Rozhodli Irové v nedávném referendu správně?

Tomáš 147.?.?.?

Zcela zjevně oba mluvíme o něčem jiném. Netvrdil jsem, že se stát má starat o . Reagoval jsem na pasáž "Kdo chce dotace, důchody a dávky, ať si je platí, ale jejich neplacení není agresí." Má reakce nijak nesouvisela s EU a článkem jako takovým, ale jen a pouze s touto větou. Chtěl jsem upozornit na to, jak autor tímto zcela zjevným nesmyslem shazuje ostatní, byť třeba dobré, myšlenky.

Souhlasím s tím, že dotací, důchodů a dávek by mělo být co možná nejmíň. Je spousta věcí, které polykají peníze zbytečně. Chápu, že s některými dotacemi nesouhlasíte. Ale nelze zrušit úplně všechny.

Vadí vám například, že svými daněmi přispíváte na invalidní důchody ? Nebo že z Vašich daní státní moc doplácí do životního minima rodinu uklizečky a vrátného ? Je spousta lidí, kteří se živit sami chtějí, ale nemohou. Chcete "hodit přes palubu" ? Vadí vám, že syn prodavačky a zedníka může za státní peníze studovat na Vysoké škole ? Vím, kam vede centrálně plánované hospodářství. Ale také vím, že ryze tržní svět bez daní důchodů by byl velmi krutý. Nakonec by přerostl v despotickou vládu několika největších korporací. Mohl by se v extrémním případě dostat do podobného bodu, jako ve zmiňovaném románu 1984, pouze zcela opačnou cestou. Pravděpodobněji by ale skončil dělnickou revolucí a následným tuhým socialismem, který Vy nechcete a já taky ne.

Jediné, co s tím můžeme udělat, je prosazovat zlatou střední cestu a vyhýbat se extrémním řešením.

7043

19.12.2002 01:31

Rozhodli Irové v nedávném referendu správně?

RE: Rozhodli Irové v nedávném referendu správně?

Tomáš 147.?.?.?

Haha, srovnání s Kolumbií opravdu sedí. Máte pravdu, pracuje tam každý. Kdo nemůže pracovat, umře hlady. Rodiče nemohou poslat své děti na studia, protože by se neměl kdo starat o dobytek. Ale co si na poli vlasníma rukama vypěstují, to je jejich.

No asi jsem to trochu přehnal, ale připadí mi to tak [smích]

BTW: Součástí socialismu byla také normalizace. Poznámka "Tato diskuze je moderována" mi ji tak nějak připomíná. Kdo že to tu hájil svobodu slova ? Je to trochu rána pod pás, ale nedá mi to, abych si nerejpnul.

7053

01.01.2003 23:19

Další zločinná firma v USA potrestána

RE: Vypadá to tak

Tomáš 147.?.?.?

Ufff ... můžete to upozornění trochu zvýraznit ? Všiml jsem si ho až po přečtení komentářů [smích]

7416

22.04.2003 10:01

Jak to bude s placeným obsahem

Jak to bude s placeným obsahem

Tomáš 62.?.?.?

Vladimíre, proboha, placený Zvědavec by měl být zaveden co nejdříve! Jsem přesvědčen, že zástupy géniů (viz některé příspěvky ve zdejší diskusi)by se vrhly na oficiální média a byl by klid! Neočekávejte, že zpoplatnění Vám zde většina odsouhlasí, ale byl bych v klidu. Jsem pro poplatky a větší množství článků! Tento postup se mi již v životě mnohokráte osvědčil a jestli jsem o někoho přišel, tak to byli notoričtí prudiči. Je-li projekt dobrý a o tom jsem přesvědčen, přežije.

12535

12.05.2004 20:38

Sbohem, česká svrchovanosti

Sbohem, česká svrchovanosti

Tomáš 212.?.?.?

Není co dodat...jen, že má autor 1000% pravdu...
Ach jo! [pláč]

28914

27.08.2004 09:00

Zvědavec pod útokem DoS?

RE: Zvědavec pod útokem DoS?

Tomáš 194.?.?.?

To je stará známá věc. Viry dnes falšují adresu odesílatele. Takže stačí, že někdo, kdo vás má v adresáři chytil vir, který se z jeho stroje odesílá, ale jako odesílatele vybere jednoho z adresáře daného uživatele. No a to jste občas i vy.
No a na druhé straně mají na serveru antivir, který automaticky (nesmyslně) posílá zprávu zpět odesílateloví (samozřejmě falešnému), že mu posíla vir.
Vám nezbývá než počkat, až si dotyčný vyčistí počítač od té potvůrky, popř. si vytvořit pravidlo na ignorování této zprávy.

32600

31.08.2004 09:31

Problém s vkládáním příspěvků - už je to jasné

Problém s vkládáním příspěvků - už je to jasné

Tomáš 194.?.?.?

Chapu "politiku" pana Stwory, vlastne odrazi proc funguje tento webzin a jsou zde clanky urciteho typu. Presto nechapu, proc zvolil metodu GET misto elegantni POST?
Muzete to pane Stwora objasnit?

Jinak co se tyce jinych prohlizecu, tak skutecne jsem zkousel ruzne jine. Ve vetsine pripadu byly bezproblemove a hlavne bezpecnejsi. Presto nastavaly problemy na ruznych strankach a urcite to nebylo pouzitim nejake MS syntaxe. Sam jsem psal nejake ty jednoduche webovky (rucne upozornuju, nemam rad balast ruznych editoru) a problemy byly prave v techto prohlizecich.....

Nejsem milovnikem MS zpusobu, presto jsem v praci prinucen pouzivat jejich produkty a musim priznat, ze nektere jsou k zaplakani a nektere nejsou spatne a vylozene mi vyhovuji. (mozna je to zvykem). Ono taky zalezi, CO chci s nime provozovat, ze? [mrknutí jedním okem]

32746

31.08.2004 11:11

Problém s vkládáním příspěvků - už je to jasné

Problém s vkládáním příspěvků - už je to jasné

Tomáš 81.?.?.?

Souhlasím s tím, že i jiné prohlížeče obsahuji chyby, i když ne tak kritické jako IE. Ale především Opera,Mozilla a další se stále vyvýjí a chyby opravuji. Fakt obdivuji lidi, kteří jsou ještě chopni dnes říct, že problémy jsou jen s Operou a Mozillou, já se bez IE dostanu zcela všude,včetně své banky. Zatímco explorer se v současnosti nijak nevyvýjí a stále neumí to, co je jinak běžné. A skutečně mám jako webdesigner nejvíce práce právě s Explorerem. Třeba nezvládá ani obyčejný , naprosto dementně do kazí.

32755

31.08.2004 11:13

Problém s vkládáním příspěvků - už je to jasné

Problém s vkládáním příspěvků - už je to jasné

Tomáš 81.?.?.?

Ještě dodám. S tím, že autor tohoto webu je odpůrce POST, ale samozřejmě nesouhlasím, POST je v případě formulářů jasně preferovaný a generovat 5000 znaků dlouhé URL je pěkná blbost.

32756

02.09.2004 09:29

Svět je zase o malinko horší

Svět je zase o malinko horší

Tomáš 194.?.?.?

Pekne vystizene, co tak clovek nekde na pozadi citi.

Jenom takova technicka poznamka:
V bode 1. nema byt:

jeho slavná válka

ale:

jeho svatá válka. [mrknutí jedním okem]

32924

06.09.2004 15:25

Ještě k tragédii v Beslanu

RE: Ještě k tragédii v Beslanu

Tomáš 194.?.?.?

Presne o to jde, aby mel cely svet strach. Strachem se da velmi jednoduse ovladat velke mnozstvi lidi, cele masy.
Strach ma velke oci, to prece zname uz od mala.

Verim tomu, ze prichazi obdobi velkeho strachu na cele Zemi. Ma tu svuj vyznam, protoze clovek je prilis pohodlny na to, aby se zmenil. Nekdy je k tomu potreba, aby se setkal tvari v tvar se smrti, nekomu nepomuze ani to. [pláč]

To je jen takovy pohled v globalu, jinak samozrejme to, co se deje, je pekny hnus. Dokud ovsem lide nebudou ochotni zmenit svuj zpusob mysleni a celeho zivota, tak to bude pokracovat a myslim, ze to bude jeste silit...

33223

16.09.2004 12:01

Casuistry: The Art of Killing a Cat - Umění zabít kočku

RE: Souhlasím do puntíku

Tomáš 194.?.?.?

Zkousim kratky text, zase mi nejde odesilat prispevky....
A to je posilam z Firefoxu [mrknutí jedním okem]

33585

16.09.2004 12:03

Casuistry: The Art of Killing a Cat - Umění zabít kočku

RE: Souhlasím do puntíku

Tomáš 194.?.?.?

Prvni cast...

Podobne jako pan Had ve svem prispevku, myslim, ze v clanku slo trochu o neco jineho. Proste ukazat na to, ze cim se clovek syti, to z nej pak taky vychazi...

Trochu mi v tom clanku chybi vic ukazat, kam to smeruje.
Autor sice uvadi, ze bychom se meli spis "kochat" starymi Reckymi a Rimskymi dily, ale trochu zapomina, ze i tato dila velmi casto smerovala spatnym smerem.
Chci tim rict, ze na pozadi techo starych civilizaci se dely dost podobne veci, ktere se deji dnes, pouze s tim rozdilem, ze nemeli takovou techniku a tedy i media.
Vsechny takove civilizace ovsem koncily ve chvili, kdy uz nevedely, co by jeste "divakovi" nabidli. Pokud clovek ke svemu vzruseni potrebuje videt na vlastni oci vrazdu nebo znasilneni, tak uz potom neni kam jit dal a takova civilizace speje ke krachu.
Mam za to, ze historie nam o tom vypovida dostatecne.

33586

16.09.2004 12:03

Casuistry: The Art of Killing a Cat - Umění zabít kočku

RE: Souhlasím do puntíku

Tomáš 194.?.?.?

Dokonceni....

Co tim chci rict, ze pokud se clovek nepouci (mluvim o jednotlivcich, stado se poucit neda), nebude schopen se zastavit a vyjit z prostredku tohoto zbusobu mysleni, tak bude smeten spolu s touto civilizaci, tak jako byly smeteny civilizace pred nama.

33587

16.09.2004 15:21

Casuistry: The Art of Killing a Cat - Umění zabít kočku

RE: Souhlasím do puntíku

Tomáš 194.?.?.?

To je presne ono. Pompeje jsou dalsim prikladem. Bylo to velmi vyspele mesto, v te dobe jedno z nejmodernejsich. Lide tam zili ve velkem blahobytu a uz nevedeli co by.
Az jednou vyjimecne foukl vitr jinym smerem nez obvykle a zrovna bouchla sopka a civilizace byla ta tam jeste s jednim mestem kousek vedle.
Kdo zavcasu z toho neutekl, byl pohrben taky.
Stejne tak nam o tom vypravi pribeh Lota ze Sodomy a Gomory, a dalsi a dalsi...
Vsechno to pro nas zustalo v historii, abychom byli za vcasu varovani!

33596

17.09.2004 11:50

Casuistry: The Art of Killing a Cat - Umění zabít kočku

RE: :o) :o) :o)

Tomáš 194.?.?.?

Abych poukazal na to, jak se spatne zachazi se zviraty na jatkach, nebudu zabijet sousedovic kocku. Ale zajedu na jatka a budu se snazit natocit skutecnost!!!
A pokud chteji udelat kontrast, tak muzou ukazat, jak se s takovymi zviraty zachazi pekne nekde na alpskych loukach nebo treba na ceskych a pak to strihnout na ty jatka.

Mimochodem: urazeni druhych si nechte na nekde jinde...

33625

04.10.2004 15:30

Zvědavec se opět převlékl

Zvědavec se opět převlékl

Tomáš 194.?.?.?

Zmena se mi libi, ale taky bych to trochu zjednodusil a hlavne sjednotil. Je to trochu moc rozhazene, jak barevne, tak i krivkove.
Zkuzte se trochu zamyslet na zjednoduseni. Optimalni je vetsinou kombinace dvou nebijicich se barev, ci odstinu. Ale taky nejsem grafik, tak Vam tady mozna nekteri poradi vic.
Vsak Vy uz si vyberete [smích]

34280

11.10.2004 15:19

Byl jsem požádán o vyjádření...

RE: Byl jsem požádán o vyjádření...

Tomáš 194.?.?.?

> Pro mně je to jasný: emigroval Václav Havel? Neemigroval.

Nevim jak Uhl, ale Havel mel dobry duvod zustat doma, protoze mel dobre kontakty v zahranici a taky videl dost do pozadi cele zalezitosti.
Takze mu stalo za to, si "chvili" pockat - cekal na nej nejen Barandov...

Lide, kteri byli ochotni opustit svou rodinu a majetky pro vyssi idealy, jsou pro me hodnotnejsi, protoze nechali za sebou kus sebe. To dokaze malokdo. Zvlast pokud nema zadnou jistotu, ze tam na druhe strane to bude skutecne lepsi. Nerikam, ze takovi byli vsichni, mnozi pred necim utikali (zakon, nestastna laska...).

34691

14.10.2004 10:58

USA hodlá známkovat země podle úrovně antisemitismu

RE: USA hodlá známkovat země podle úrovně antisemi

Tomáš 194.?.?.?

Je velice legracni, kdyz antikrist vola na antikrista, ze je antikrist. [smích]
Take je velice dulezite si uvedomit, o cem tam vlastne Jezis mluvi, kdyz mluvi, ze jsou z otce Dabla. Ale to by bylo na delsi rozebrani, ktere sem nepatri.
RKC byla vzdycky proti Izraelcum a vzdy se Rim snazil ztraceny Jeruzalem dobyt zpet. Vpodstate jde zase jen o mocensky boj, ktery trva uz staleti a RKC si k tomu zneuziva pasaze Bible, aby tak presvedcila sve ovecky a take jine cirkve, ktera chce dostat zpet pod sva kridla...

34944

14.10.2004 15:52

USA hodlá známkovat země podle úrovně antisemitismu

RE: USA hodlá známkovat země podle úrovně antisemi

Tomáš 194.?.?.?

No myslim,ze uz je docela dlouho vedecky dokazano, ze cela lidska populace je z jedne zeny. Takze pokud to byla zidofka... [smích]

34957

06.01.2005 16:06

Zločincem snadno a rychle

RE: Zločincem snadno a rychle

Tomáš 194.?.?.?

A proc se prodavaji noze? Vzdyt je mozno je pouzit na zraneni nekoho, dokonce zabiti?

Aspon u nas bezny obcan vi, ze laser je nebezpecny a na kazdem ukazovatku je napsano: Pozor na oci!

39815

26.04.2005 08:33

Proč neslavím konec druhé světové války

Proč neslavím konec druhé světové války

Tomáš 81.?.?.?

Autor snad zapomněl, kdo tu válku rozpoutal.

50647

26.04.2005 09:32

Proč neslavím konec druhé světové války

RE: Proč neslavím konec druhé světové války

Tomáš 81.?.?.?

[smích]

50657

26.05.2005 11:51

Přišlo emailem z USA

Přišlo emailem z USA

Tomáš 84.?.?.?

Mozna, ze z toho roku 1990 pak vzniklo neco takoveho [smích]

Toto je údajně skutečná odpověď v testu střední úrovně z chemie na univerzitě ve Washingtonu. Odpověď jednoho studenta byla tak "hluboká", že se profesor rozhodl podělit se o ni s kolegy na internetu.

Otázka Extra (Bonus): "Je peklo exotermické (uvolňuje teplo) nebo endotermické (absorbuje teplo)?"

Většina studentů napsala své domněnky na základě Boylova zákona (plyn se ochlazuje, když se roztahuje, a zahřívá se, když je stlačován) nebo nějakou variantu. jeden student ale napsal toto:

Nejprve musíme vědět, jak se hmota pekla mění v čase. Potřebujeme tedy vědět poměr, ve kterém duše přicházejí do pekla, a poměr, ve kterém z něj odcházejí. Myslím, že můžeme předpokládat, že duše která se dostane do pekla, již nevyjde. Tudíž neodchází žádná duše. Pro představu, kolik duší přichází do pekla, se podívejme na jednotlivá náboženství v dnešním světě. Většina z nich tvrdí, že kdo není příslušníkem dané církve, přijde do pekla. od okamžiku, kdy existuje více než jedno náboženství a lidé nepatří do více než jedné církve můžeme předpokládat, že všechny duše přijdou do pekla. Na základě poměru mezi natalitou a mortalitou můžeme očekávat, že počet duší v pekle exponenciálně roste . Nyní se podívejme na poměr změny objemu pekla, protože podle Boyleova zákona pro udržení stejného tlaku a teploty musí objem růst úměrně k počtu přijatých duší.

To nám dává dvě možnosti:

1) Jestliže se objem pekla zvětšuje pomaleji než v poměru, v jakém přicházejí duše do pekla, teplota a tlak pekla porostou, až peklo vybuchne.

2) Jestliže peklo roste rychleji než v poměru k přicházejícím duším, teplota a tlak budou klesat, až peklo zmrzne.

Která z možností je správná? Jestliže přijmeme postulát, který nastolila Tereza v prvním ročníku, čili "Dříve bude v pekle zima, než se s tebou vyspím" a se zřetelem k tomu, že se mnou vyspala včera, musí být správná varianta číslo 2, peklo je tedy nepochybně exotermické a již zmrzlo. Závěr této teorie je, že pokud peklo zmrzlo, nepřijímá další duše, zaniklo a zůstalo pouze nebe, což je důkaz boží existence, který vysvětluje, proč Tereza včera v noci křičela "Ach můj Bože!"

Tento student jako jediný dostal 10 bodů.

53600

01.06.2005 08:55

Kdo ovládá Ameriku?

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Tomáš 82.?.?.?

Jednoduše a logicky vysvětleno.A bohužel to není jenom Amerika.Podívejme se na naší politictou scénu.Tam jich je taky dobrých 70procent a taky to podle toho vypadá.At je to pravičák nebo levičák jejich modlou je jenom mamon a moc.

54230

03.06.2005 22:50

Na Klause mi nesahejte

Na Klause mi nesahejte

Tomáš 85.?.?.?

I přesto že již 22 let žiji v ČR musím s vaším článkem na 100% souhlasit [smích] Rád bych se zeptal všech nenávistných odpůrců V.K. kdo by podle vás měl vykonávat jeho funkci?

I ten J.Cimmrman by stál za úvahu. Jen jestli by náhodou experti jako pan Robin (snad ne R.D. z Brna?) nebo pan Krieg nevyjevili jeho pravé jméno : "Izrael Cimmrmanowitz" tak dobře skrývané tajemnými přisluhovači sionu.

54571

19.09.2005 13:35

Tanečkáři

Drahá Mindo,...

Tomáš 82.?.?.?

Drahá Mindo,
ve svém infu máš napsáno, že jsi "úspěšná podnikatelka". Dovol, abych ti připomněl, že za možnost být podnikatelkou vděčíš do značné míry partě nevzhledných mániček, která za minulého režimu prudila a prudila a prudila. Nechávali se policií mlátit, zavírat, pronásledovat a kdo ví co ještě "jen" proto, že chtěli takové abstraktní vymoženosti jako, svobodu slova, shromažďování, atd.

Mýlíš se v tom, že technaři dělají to, co dělají, proto, aby si jich všiml jakýsi rodič vtělený do státu a věnoval jim pozornost v podobě policejního výprasku. Během roku proběhnou v Čechách desítky techno party, většinou bez výrazného povšimnutí policie. Kvůli tomu se také obvykle konají na odlelých místech. Kdyby šlo skutečně o to získat pozornost, tančilo by se spíš např. na Václavském náměstí, než kdesi uprostřed lesů nebo polí, nemyslíš?

Svoboda znamená, že lidi mohou dělat i věci, které se ti nelíbí a ty jim to nemůžeš zakázat. Pokud jim to budeš moct zakázat, nebude svoboda. Tak jednoduché to je.

Takže, co si vybereš, úspěšná podnikatelko Mindo: techno nebo znárodnění?

Rozmysli se, rozmysli...

71533

23.11.2005 15:25

Máme stále čas?

RE: Dinosauři, savci, lidé - pořád to kolotá...

Tomáš 84.?.?.?

Taky nechápu, jak lidé stále mohou věřit těm bajkám o miliónech let.
Holt demagogie ve školství udělala svoje. A tak jak kdysi všechny učili, že země je placatá a všechno se točí kolem člověka, pardon vesmír kolem země, a všechny kdo to nevyznávali chtěli upálit, tak tak je to dneska s demagogií kolem miliónů let.
Zkuste lidem kolem sebe říct, že na to nevěříte!

Takových vykopávek je totiž spousta, akorát se o nich nemluví, protože by to podkopalo víru většíny "vědců".

79796

06.12.2005 17:58

Podivný případ Jiřiny Šiklové

Jiřina

Tomáš 147.?.?.?

Pro mě se paní Šiklová dostatečně odhalila v pořadu na ČT24 po nedávných nepokojích ve Francii. Věty jako "Je třeba počkat až se mezi mládeží objeví nějaký ideový vůdce a přednese požadavky abychom jim je mohli splnit, či jim ustoupit - ať už je to odvolání vlády nebo cokoli" nebo "nacismus, fašismus, nacionalismus, to je vlastně jedno, je to to samé" a další perly mě dostatečně zvedli ze židle. To, že byla tato feministka a zastánkyně multikulti ve straně od roku 56 mě osobně nijak nešokuje, spíš se divím, že tam není do teď.

82118

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Katalog Ikea nevyšel. Kvůli černochovi s číslem31.10.20 10:04 Neurčeno 0

Stanné právo až do 20. listopadu30.10.20 17:03 Česká republika 5

Ve francouzském Nice útočil muslim ve jménu víry29.10.20 21:39 Francie 1

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 6

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Měnové kurzy

USD
23,38 Kč
Euro
27,30 Kč
Libra
30,27 Kč
Kanadský dolar
17,55 Kč
Australský dolar
16,43 Kč
Švýcarský frank
25,47 Kč
100 japonských jenů
22,34 Kč
Čínský juan
3,49 Kč
Polský zloty
5,91 Kč
100 maď. forintů
7,43 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 930,26 Kč
1 unce stříbra
552,84 Kč
Bitcoin
323 576,46 Kč

Poslední aktualizace: 31.10.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 605 069