Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Josef Doleček

Nalezeno 24 příspěveků, 1 IP adresa

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

20.06.2002 11:46

Jak pokořit zmrda

RE: Jak pokořit zmrda

Josef Doleček 212.?.?.?

Hm, taky jsem v jedné takové firmě pracoval

No já myslím Libore, že jsme prošli spolu i zcela speciální přípravou na boj se zmrdy a bohužel jsme dostali těžce na vyučenou. ( Banda zmrdů se jmenovala Almed s.r.o ) Ty prachy který mi (nám ) dluží nikdy neuvidím a vše bude naprosto v souladu s právem ( dle soudu - čti dle zmrdů )

2374

29.06.2002 20:47

Jsou politické strany typické svou fiskální politikou?

RE: Jsou politické strany typické svou fiskální po

Josef Doleček 212.?.?.?

Když chci,aby kravička pořádně dojila,musím jí nejdříve dát pořádně
nažrat.Jinak se dobrého a tučného mléka nedočkám.
A stejné je to s národním hospodářstvím u nás.
Je to otázka míry,kolik opravdu vrhnout prostředků do hospodářství,
ale to nechávám na úvahu renomovaných ekonomů.

Z Vašeho příspěvku naprosto nepokrytě kouká Keynesiálství, které právě využívají jako svoje náboženství socialisté.

Josef Doleček

2598

30.07.2002 10:23

Flanďáci si dávají v Torontě schůzku s mládeží

Flanďáci si dávají v Torontě schůzku s mládeží

Josef Doleček 212.?.?.?

Budu bránit právo na svobodné vyznání každého člověka, to je věc kterou je nutno říct na úvod. Ovšem budu rovněž bránit právo na svobodný názor, svobodné slovo. Proto si myslím, že svobodně vyjádřený názor na jakoukoliv církev (tedy i katolickou ) nezakládá jejím představitelům právo tento názor trestat ( nebo vyžadovat jeho potrestání od státní moci ) Již mnohokrát jsem se setkal s tímto postojem právě od představitelů katolické církve -odsuzuješ nás - jsi kacíř a my využijeme veškerých světských autorit, abychom tě milý hříšný synu ostrakizovali ( v Česku jsou toto světskou mocí představitelé KDU - ČSL ).
Oslobně považuji katolickou církev za jednu z nejdéle a nejumněji působících teroristických organizací, pokud použiji jemnější slovník, tak je to rozhodně organizace, kde potírání lidských práv je okrášleno vějičkami jako láska a dobro. Pominu-li názory na legalizaci marihuany a na pornografii ( v souvislostech se sexuálními skandály biskupů působící věru věrohodně ) je pro mne nepřekousnutelným oříškem postoj Vatikánu na antikoncepci a to i kondomy ( vcelku drsný postoj ve vztahu k počtu nakažených AIDS v Africe ). Pokud ještě přidám trvání na minulých omylech - resp. jejich zásadní neodsouzení ( hromadná vyvražďování ve jménu Boha ) a použiji ještě jemnější slovník, tak pro mne je katolická církev organizací s prehistorickým myšlením.
Řešení - totální ignorace této organizace ze strany států ( zde záměrně používám množného čísla )a postavení na roveň zločineckých organizací. ( tam kam podle mého názoru bezesporu patří).
Vzpomenu si na citaci ze Zarathustry: "kostely tak jmenu své sladce páchnoucí sluje - tam kde duše k své výši létati nesmí, nýbrž takto káže víra kněžích: "Po kolenou po schodech vzhůru vy hříšníci.

3050

30.07.2002 10:59

Flanďáci si dávají v Torontě schůzku s mládeží

RE: Flanďáci si dávají v Torontě schůzku s mládeží

Josef Doleček 212.?.?.?


Komunistum

v byvalem Ceskoslovensku davam k dobremu to, ze prosadili oddeleni
cirkve od statu.

Ne to se pletete, církev za komunistů nebyla od státu odloučena ale ještě více připoutána. Je plno případů velice servilních vysokých církevních funkcionářů ( znáte film "Zapomenuté světlo" - ten je vypovídající )
Vlastně že vás to překvapuje - církev se bude snažit být vždy co nejvíce lizu, za jakých koliv okolností, jinak by ztratila smysl. Nebo jste již zapoměli, kdo že to žehnal zbraním SS?

3051

31.07.2002 09:27

Žebračka za mřížemi - ale trvalo to

Žebračka za mřížemi - ale trvalo to

Josef Doleček 212.?.?.?

Tady přeci nejde o Horváthovou ale o chování cikánů obecně. Sám jsem se v jejich druhé vlasti ( Česku )setkával téměř denně s tím jak perfektně znají zákony a svá práva. S povinnostmi je tomu naopak. Mohl bych tady psát strany NEGATIVNÍCH zkušeností s cikány, ale to by nemělo smysl.
Řešením je liberální společnost, kde je kladen důraz na volbu jednotlivce, jeho odpovědnost za tuto volbu a minimalizování vlivu státu. Už ten samotný fakt, že se prostě musím nějak živit a že mi nikdo zadarmo nic nedá a že pokud se budu živit nekale tak to schytám a to tvrdě - by mohl přispět k normalizaci jejich chování, nebo pro mne osobně k lepšímu výsledku - snížení jejich porodnosti.
Možná někomu připadne méně solidární společnost tvrdá, ale mě zase nepřipadne příliš košer dát peníze, které jsem poctivě a tvrdě vydělal cikánům a jiným "sociálně potřebným" místo toho abych mohl např.svému synovi zaplatit o něco více kvalitnější vzdělání. ( I přínos lepšího vzdělání mého synka pro stát by byl asi větší než přínost vyžraného cikána.)

3066

31.07.2002 09:29

Žebračka za mřížemi - ale trvalo to

RE: Žebračka za mřížemi - ale trvalo to

Josef Doleček 212.?.?.?

Ještě jsem zapoměl na jednu poznámku. Na severu Čech je jedním z rozšířených cikánských jmen : Čonka (czonka) . To prý v maďarštině znamená "bezruký". Za co že se kdysi sekaly ruce?

3067

31.07.2002 14:06

Žebračka za mřížemi - ale trvalo to

RE: Političtí korekňáci dostávají na zadek

Josef Doleček 212.?.?.?

Jenže normálnímu člověku, co mu cikán každé tři měsíce
vykrade auto a cikánky neustále strkají ruky do kapes na "politickou
korektnostů s prominutím sere!

Máte pravdu. Západní společnost se tímto stylem žene do záhuby. Stane se obětí vlastní politické korektnosti.

3069

01.08.2002 07:04

Žebračka za mřížemi - ale trvalo to

Žebračka za mřížemi - ale trvalo to

Josef Doleček 212.?.?.?

Tady v Čechách se říká vtip:
"Víš jak se řekne cikánsky daleko?
????
Toronto

3078

01.08.2002 08:54

Jsem zneklidněn vývojem v České republice

RE: Jsme zneklidněn vývojem v České republice

Josef Doleček 212.?.?.?

Spojení Nic-Hovno je v mnohém inteligentnéjší než Keynesiánské názory pana Pelešky.
Problém Evropy a České Republike především je v zakořeněném rovnostářství, zbytečné solidaritě bez příčiny.
Obligátní " Kdo nepracuje - ať nejí" již neplatí. Deformace myšlení se bohužel nedá zničit za jednu generaci, zvláště, když příklady ze zemí na západ od Aše jsou ve stejně pitomém duchu. Lidé ve staré dobré Evropě nejsou ochotni si koupit osobní svobodu, protože musí zaplatit pro ně velkou cenou - vlastní odpovědností.

3079

02.08.2002 07:51

co mám proti církvi a dalším skupinám

co mám proti církvi a dalším skupinám

Josef Doleček 212.?.?.?

Souhlasím. Četl jsem knihu Benjamina Kurase - Jak přežít padouchy. Vřele ji doporučuji. To co pan Stwora píše ve svém článku o skupinách které kritizuje se dá zobecnit. Pro mne každá taková skupina je nebezpečná už jen proto, že omezuje moji osobní volbu (nebo se o to snaží). Církev si zřejmě z historické tradice osvojuje dodnes právo kecat do všeho důležitého. Nechápu,proč to establishment toleruje, proč jsou pro státy jaksi důležité smlouvy s pidistáty jako je Vatikán. A jak jsem už zmínil, považuji zejména katolickou církev za rovnou teroristickým organizacím, a z této logiky vyplývajíc - papež jako "masový vrah". Ne proto co dělá, ale zejména proto jakou partu vede. "Což nezaslehl tento starý světec ve svém lese, že Bůh je mrtev".

3106

06.08.2002 11:30

co mám proti církvi a dalším skupinám

RE: co mám proti církvi a dalším skupinám

Josef Doleček 212.?.?.?

Shodou okolností jsem nedávno vytáhl ze své knihovnu po dlouhé době
knížku; když už si nezkazím oči u monitoru, tak si je dorabuju u
knížky [smích].

Tož to mi ji musíš Libore někdy půjčit. Zdravím do Vídně.
Pepa

3204

06.08.2002 15:23

co mám proti církvi a dalším skupinám

RE: co mám proti církvi a dalším skupinám

Josef Doleček 212.?.?.?

Ano, hodne valek se take odvedlo pod rouskou kdovijakych cirkvi,
aniz by ty mely primo s ni co cinit. Ty cirkve vsak musely vedet, ze
jsou takto zneuzity. Ohradily se proti te "pronajate" rousce, ohradily


Cirkve bohužel morální laťku nastavovaly. Ale když ono fláterníkům nejspíš připadne normální vraždit, lhát a zneužívat malé chlapce. A propos.. není náhodou Michael Jackson americkým biskupem? [smích])

3210

06.08.2002 15:43

Holocaust - dojná kráva

RE: Holocaust - dojná kráva

Josef Doleček 212.?.?.?

tak si spocitejte vsechnu tu produkci vlajek a ceduli God bless
Amerika nebo United we stay

Ty vlajky jsou většinou MADE IN CHINA.

V souvislosti s Vaším příspěvkem mě napadla taková hloupá myšlenka. Máme Americké židy, ruské, polské - ale umíte si představit žida čínského? Už teď se popukám smíchy nad tímto zjevem.

Mimochodem, byl jsem na výletě v Karlových Varech. Vše OK, pouze jeden zážitek mám zafixovaný nadosmrti. Potkal jsem skupinku divně oblečených mladíků plivajících po budovách. Pak jsem je potkal znovu na rozhledně. Zase plivali. Dal jsem se s nimi do řeči a z nich vypadlo jak to všude stojí za ho.., jak Česko je špinavá země plná špinavých lidí ( já jsem s nimi mluvil anglicky a to že jsem Čech jsem najevo nedal aspoň jsem se něco dověděl) "Nejlepší je Izrael. Araby by vraždili, Němce taky - prostě kdekoho. Tihle inteligenti byli žiďačci z Ruska, kteří emigrovali do Izraele. Všechno nežidovské bylo špatné. Jedna moje zkušenost.
Další zážitek popisuje moje známá, která byla zaměstanankyní židovské firmy Kenvelo. Přijeli páni majitelé - partička nafoukaných žiďáků a házela za sebou prázdné plechovky od piva a nedopalky. České holky za nimi musely běhat a uklízet to. Plat.. hahaha
Takže to jsou moje v podstatě jediné zážity se židy, které mi stačily abych si na ně vytvořil názor. Mají svou povahu, mají na ní právo, ale já mám právo je nemít rád. Ne proto že jsou židi ale na základě negativních zkušeností.

3212

07.08.2002 07:19

Holocaust - dojná kráva

RE: Holocaust - dojná kráva

Josef Doleček 212.?.?.?

Tihle inteligenti byli žiďačci
z Ruska, kteří emigrovali do Izraele. Všechno nežidovské bylo špatné.
Jedna moje zkušenost.

Ještě dovětek - Ruská mafie je mnohdy Ruská židovská mafie - kontrolující pohyb drog po Evropě. Státu Izrael to nějak zásadně nevadí.

3240

12.08.2002 11:06

Pasivní kouření a odhalená pravda o jeho škodlivosti

RE: Pasivní kouření a odhalená pravda o jeho škodl

Josef Doleček 212.?.?.?Připomíná mi to statistiky ohledně škodlivosti některých potravin.
Všimli jste si, jak se to čas od času úplně převrací? Jeden z
nejzářnějších příkladů byl pravděpodobně špenát.

Libore, ty už nekouříš [smích]) ?

Jo a s těmi statistikami je to tak všeobecně: když potřebuju něco sepsout, tak si dokážu najít milion + jeden relevantní důkaz. Když budu to samé chtít vyvrátit, tak si dokážu najít stejný počet přesně opačných argumentů.

Jo a k těm americkým zákonům - onehdá jsem četl že v jednom U.S. městečku mají zákon zakazující vosám přelet nad tímto městem. Zajímalo by mě kdo ho vymyslel, kdo ho kontroluje a jak se takový zákon vymáhá.
Nebo rozhodnutí U.S. soudů ve prospěch paní co vrazila kočku sušit to mikrovlnky - nebyla prý na upozorněna v návodu. Tímto verdiktem se inteligentní US soudce dostal na inteligentní úroveň té krávy co neví že se v mw troubě nic živého nesuší.

3324

12.08.2002 11:13

Pasivní kouření a odhalená pravda o jeho škodlivosti

RE: Pasivní kouření a odhalená pravda o jeho škodl

Josef Doleček 212.?.?.?

.

Je hanbou pana STWORU, že zneužíva svoju webovú stránku na propagáciu
drog (cigariet).

Stwora len potvrdzuje starú známu pravdu, "Drzosť a bezohľadnosť
fajčiarov je nekonečná !"

To snad nemyslíte vážně pane kolego!!!
To že někdo poukáže na přehnanost nějaké snahy přece není možné brát jako propagace. Když budu obhajovat právo občana si přečíst třeba Mein Kampf, což si myslím že je opravdu právem každého, tak přece ještě nejsem fašistou!!

Já si osobně raději zakouším marihuanu, nestydím se za to a pokud mě někdo bude za moje soukromě rozhodnutí napadat, tak ho budu brát jako absolutně netolerantního člověka. Mimochodem - nejste náhodou odnaučený fajčiar?
Co takhle chlast - ten berete? Jo - tak to budete nejspíš narkoman!! ( přesně dle vaší logiky )
Howg. Domluvil jsem. Prajem hezké ranko na Felvidéku.

3325

26.08.2002 08:43

Rady vnoučeti

Rady vnoučeti

Josef Doleček 212.?.?.?

až na to pivo a jointa je to hezký. Děkuju a po vyjmutí toho, čemu by nerozměl posílám synovi na jeho E-Mailovou adresu.

3625

03.09.2002 07:55

Západní školství mýtů zbaveno

RE: Článek v dnešních Guardian

Josef Doleček 212.?.?.?

65% dětí do 14 let není schopno jmenovat ani jednoho skladatele
klasické hudby. Pouze 14% tuší, že Mozart a Beethoven psali hudbu.
http://www.guardian.co.uk/arts/quiz/questions/0,12161,784915,00.html
Odkaz na článek zde:

Povídal mi můj kamarád: byli jsme se synem v Praze, syn navštěvuje osmou třídu ZŠ a na Václavském náměstí prohlásil na adresu Svatého Václava: to je Karel IV., vůdce husitů co skočil do Vltavy na Šemíkovi.
To jsou znalosti, se kterými bych měl já na škole značný problém, dnes se to tak nebere. To že nevíš nic o Svatém Václavu je bohatě vykompenzováno znalostí C+ a Java Script ( tak je to i v případě onoho synka mého kamaráda, který toho ví o počítačích nebetyčně více než já.)
Jenže já se můžu ve společnosti bavit o čem chci, mohu citovat ze Zarathustry a to bez obavy že by společnost prskala přidušeným smíchem.

Když si moje bývalá americká přítelkyně pozvala kamarády ze Seattlu ( vysokoškolsky vzdělané ) tak přijeli a divili se: kde máte povstalce? kde jezdí ty povozy ( byli vybaveni informacemi , že v Česku je plno povozů ), pak byli fascinováni, jak je možné že v takovém malém městě máme katedrálu - vysvětlil jsem jim že je to jen kostel [smích])) a takových tady bylo už před 400 lety habaděj.

Nechci nic hodnotit, jen ukázat na rozdíl mezi všeobecným vzděláním a určitou specializací a k čemu je dobré mít přehled. Když něco ťápne američan hloupého o Česku , tak to pochopím ( Ruku na srdce, kdo z Čechů si vzpomene na rozdíl mezi Uruguayí a Paraguaí, či na hlavní město státu Washington ) ale aby základy české historie, kořeny vlastního národa nevěděl tuzemec - to je na pováženou.

3756

03.09.2002 08:11

Západní školství mýtů zbaveno

RE: školství dosud mýtů nezbaveno

Josef Doleček 212.?.?.?

Děkuji za zajímavé postřehy.


Oba vyukove systemy maji sva pozitiva i negativa a

nedomnivam se, ze jeden ci druhy je VYRAZNE lepsi.


Přesně tak. Každý systém má něco do sebe. Osobně se domnívám, že
(navzdory tomu,co jsem napsal) je ten západní systém lepší.

Já si také myslím, že systém, který má možnost rozvíjet studentovy postoje, neblokuje jeho názory je lepší. V mnoha českých školách učitelé vyžadují jen nabiflované znalosti, bohužel bez souvislostí. Já osobně studoval chemickou průmyslovku v Ústí nad Labem a díky tomu, že byla odkladištěm politicky nepohodlných odborníků a skvělých lidí v jednom se mi dostalo skvělého vzdělání. Často jsme spolu s profesory diskutovali a profesoři po nás VYŽADOVALI umět, nikoli mít naučené. Dodnes jsem jim za to vděčen.

3757

05.09.2002 08:50

Polyamory for dummies

RE: Polyamory for dummies

Josef Doleček 212.?.?.?

Nenávidím cenzuru a omezování
názorů kohokoliv, pokud je schopen je vyjádřit slušně.
To rád slyším, doufám, že si za těmito slovy stojíte.

proti bezpravi, komunismu a rasismu. Tedy na opacne strane naz Vy.
jsem se mu napsat, a zjistit, jestli vi,s kym ma tu cest. Nenapsal
jsem mu o
Vas nic spatneho ani nepravdiveho. Jen jsem mu doporucil nekolik
vasich
Předpokládám, že pan Ulč není desetileté děcko a pokud umí identifikovat písmenka a chápe, co znamenají poskládaná za sebou tak určitě nepotřebuje Vaši nápovědu. Pokud se rozhodnu někam přispět, tak si nejdříve zjistím kam, nebo se může stát že se stanu přispěvatelem webu s dětskou pornografií či výtvoru stupidních nácků.
To že pan Stwora presentuje své názory odlišné od oficiálního pohledu establishmentu je jeho právo, dokonce záslužná věc. To že si vyhrazuje právo korigovat povahu presentovaných pohledů ( a myslím že to nedělá často a navíc to dělá kultivovaně) je rovněž jeho právem. To že jeho názory jsou takové jaké jsou je taky jeho právo, stejně jako je právo zmiňovaného establishmentu si realitu pro ovečky ( dělný lid ) upravovat podle své libosti tak aby ovládací efekt byl co největší. Nikdo z nás nežije a žít nebude v dokonalém světě, neboť každý znás má o tomto jinou představu a stejnou událost může hodnotit jinak.

Jeho odpoved potvrdila moje predpoklady. Nemel tuseni kam pise, a
podle
svych slov se "doslova zhrozil".
Pan Ulč nevěděl kam píše? Větší blbost jsem dlohou neslyšel. Je vůbec svéprávný, že potřebuje Mikina jako poradce?

3784

06.09.2002 08:19

Minuta ticha za Napster - a ne jen za něj

Minuta ticha za Napster - a ne jen za něj

Josef Doleček 212.?.?.?

Nedávno jsem četl v novinách jak jakýsi Ústav pro mentálně postižené děti pořádal pro NĚ diskotéku. Dověděla se to OSA a vyměřila jim poplatky za veřejnou produkci zombíků: Gott, Vondráčková, David ap.
Na tom všem se balíkuje jen omezená skupina zombie ( výše zmínění + Janeček, Svoboda, Janda, Zagorová, Wagner ap.)
Před 5 lety jsem pořádal rockový koncert a vystupovali tam mladé kapely s vlastními skladbami a představte si OSA tam vyslala takového dědulu s tím, že bych měl zaplatit. Na otázku za co? odpověděl, že peníze jdou na podporu začínajících skupin a interpretů. Poslal jsem ho do pr.... a nedal mu ani korunu.
Ptal jsem se mnoha začínajících kapel, zda někdy dostali něco od OSY jako podporu, vysmáli se mi. Naopak jue OSA otravuj , když náhodou někde zahrajou převzatou písničku od Nirvany aj ( pochybuju, že Kurt Cobain byl na výplatní pásce OSY [smích])
To je ta MAFIE o níž mluvil Rejžek a co mu způsobilo soudní problém. Jsou to Jandové, Janečci, Goťáci a podobné komunistické stvůry které vylezli z hrobů aby zkazili českou muziku, infikovali ovce ( dělný lid ) a tahali z nich kopy peněz za s prominutím sračky typu ( James Bond, já jsem James Bond )

3793

06.09.2002 09:07

Minuta ticha za Napster - a ne jen za něj

RE: Minuta ticha za Napster - a ne jen za něj

Josef Doleček 212.?.?.?

Pepo, tobě se nelíbí božský Kája? [smích])))

No to rozhodně nelíbí. A nejde o něj, jde o způsoby, jakými se udržuje na "špici" Vsadím se že kdyby natočil vopruz roku ( to v podstatě dělá ) tak bude stejně nadosmrti zlatým slavíkem. Fuj.

3796

13.09.2002 09:32

Klonované myši mají stovky abnormálních genů

RE: Klonované myši mají stovky abnormálních genů

Josef Doleček 212.?.?.?

Pane Peleško - skvělé. Chtěl jsem napsat něco ve stejném duchu, ale byl jste rychlejší a lepší!

I když dodám ještě jednu myšlenku, nad kterou se je nutno zamyslet. A.Hitler kdysi napsal že pro nac.soc.stát je důležitější mít zdravé silné jednince kteří jsou pro stát větším přínosem, než duchem bohatý slaboch.

Prosím, mějme tato slova na paměti, pomáhání přírodě v přirozeném výběru je stejně nebezpečné jako bránění mu v něm. Rozdíl je jen v rychlosti dopadu.
Josef Dolecek alias Spiteful Evilman ( pro ty kdo mě znají odjinud )

3906

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 97 čtenářů částkou 16 036 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 2

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 5

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 10

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Měnové kurzy

USD
22,94 Kč
Euro
27,21 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,48 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
25,37 Kč
100 japonských jenů
21,91 Kč
Čínský juan
3,43 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,45 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,10 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 627,05 Kč
1 unce stříbra
564,23 Kč
Bitcoin
301 234,98 Kč

Poslední aktualizace: 24.10.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 345 029