Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Abstrakt

Nalezeno 48 příspěveků, 33 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

11.10.2010 22:34

Odešel člověk a kamarád

Program se vymkl kontrole

Abstrakt 78.?.?.?

Možná si při tom někdo vzpomene jak funguje Organismus. Buňky, které se vymknou kontrole, mají v sobě zabudovaný (od organismu) autodestrukční mechanismus.. Jeden z důvodů se domnívat, že nás chovají jako buňky JEJICH civilizačního - lidstva - Superorganismu (Proč si myslíte je internet? - To je přece nervová soustava a její nezávislost je chorý mýtus). Je škoda když dobří lidé hynou, aby jiní mohli žít. Co všechno se ještě "musí" stát? Co všechno dovolíš? Nemám strach. Už nehodlám dál utíkat.

229838

13.10.2010 02:31

Vondro, Schwarzenbergu, jste nepřátelé míru a nepřátelé státu! Odstupte!

Demonstrace - proč?

Abstrakt 78.?.?.?

Demonstrace a podobné divadelní výstupy jsou SKORO neřešící. Pokud tedy není jediným kritériem rekrutace nových členů a dokazování si své (ne)schopnosti stávajících. Pojďte radši dělat něco už o "ne-viditelnou" úroveň jinde - např. http://forum.6f.sk/vip Pokud to tedy není na závadu vašim "vůdcům"(-a tím spíš pokud je).

229909

13.10.2010 17:40

Vondro, Schwarzenbergu, jste nepřátelé míru a nepřátelé státu! Odstupte!

Demonstrace čeho? Síly?

Abstrakt 78.?.?.?

Připomínám obezřetnost. I kdybychom se stavěli na náměstích na hlavy, co tím ZMŮŽEME? Nepřeceňujte ihned svoje "zbraně"(např. schopnosti). Odkryjeme se, vydáme za viditelně "nepřátelské"(/ať už většinovému Systému jsme a/nebo v předem prohraném boji východisko neshledávám). To, co bych uvítal.. jsou funkční vztahy. A prostě přestat točit kolečkem (práce na ničení reality) až budeme připravení roztočit svoje (zvláště ožehavé je téma PRÁVA).

229947

26.10.2010 17:57

Tajemství peněz

Pojďme se dohodnout

Abstrakt 78.?.?.?

Mám návrhy pro jiný Systém směny (jistě byste i Vy vymysleli fungující lepší než je ten stávající "peněžní systém"). Jde o to jak si to uděláme mezi sebou a dokázali bychom vyšachovat nakonec i po právní stránce "potřebu" umělých "většinových peněz"-či kreditů-respektive povolenek (přežívat) se všemy neřestmi s tím spojenými. Jenom proto, že to tak JE nebo bylo dřív neznamená, že je to jediná možnost zrovna pro mě nebo pro Tebe. [překvapení] [oči v sloup] [mrknutí jedním okem]

231055

26.10.2010 23:45

Tajemství peněz

RE: Pojďme se dohodnout

Abstrakt 78.?.?.?

Jestli až virtuální povolenky prasknou, tak dávno nebudeš mít co směňovat.

231103

27.10.2010 12:17

Pozvánka na soud

Člověk...

Abstrakt 78.?.?.?

aby furt vymýšlel jak se prosmýknout v mašinérii Systému států. Aby se furt skláněl a uhýbal, občas šel s, občas bez. Jo, kdyby nebylo silových - fyzických složek jako je armáda, policie, tajné služby a další zločinecké organizace sloužící jako ruce Státních tzv. ZÁJMŮ, tak by ty jejich zákony nemusel nikdo poslouchat, protože jsou nesmyslem a snahou aplikovat otroctví. Příliš sázíte na "Lidstvo", na množství (na "probuzení" atd.)/a jedinci tím pádem kradete jeho moc, protože kde se jinde má brát pro velkolepé globalizační plány, když nic se neztrácí ani neobjevuje, pouze přemisťuje a transformuje. Člověk a ne umělý konstrukt typu "Lidstvo"(které má jistě taky svojí hlavu, co si budem povídat..ale my to nejsme.) se má postavit a vzít si ukradenou moc nad sebou a svými záležitostmi a to sobecky a individualisticky a vlastním s-vědomím. Jo to že pak přijde likvidace tělesné schránky nebo její uvěznění pro nepodvolení se státní moci stojí za zamyšlení se jak navyšovat svoje schopnosti - možnosti ještě předtím než se tak stane. Ne bojovat, ale ubránit se a nedovolit zvůli.

231154

27.10.2010 12:36

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

Skutečností

Abstrakt 78.?.?.?

Skutečností je, že letecký provoz vypouští odporné splodiny z běžně používaných palivových směsí a nemusí jít ani o jiné úmysly než prostě "nedopatření" typu zamoření životního prostřední kdekoli jinde (např.od aut) PRŮMYSLEM. Člověk za to přímo nemůže a nenechte si namluvit vinu. Někteří mají větší zodpovědnost než jiní. Co s nimi uděláme s těmi všehoschopnými bezohlednými zločinci kteří řídí tuto civilizaci a znásilnili a vraždí přírodu a naše přirozené podmínky?

231155

27.10.2010 18:43

Pozvánka na soud

Přece

Abstrakt 78.?.?.?

Hnutím "směřující k potlačení práv a svobod občanů"..je přece zcela pochopitelně současná státní mašinérie sama a její skrytá ideologie. To je tak když se ďábel převlékl za hodného strýčka a zloděj křičí chyťte zloděje aby odvedl pozornost. Smutnou skutečností je, že dávno není žádné dobro, sloužíme už jen zlu, které ho vytlačilo a nyní všemu vládne. Vskutku ponižující. Spravedliví ať zůstanou spravedlivými(a monopolní soudy to rozhodně nejsou). Nejlepší spravedlnost je svoboda přírody, které jediné se ještě dá věřit!

231177

27.10.2010 18:49

Tajemství peněz

RE: Pojďme se dohodnout

Abstrakt 78.?.?.?

S celou "zemí" asi nevyklouzneš, ale sám či partičkou sobě-sta(te)čných možná.. Nedá se doufat v šanci prO VŠECHNY. To ani není pro všechny lidi, ale jen pro člověka, který je připraven a dokáže se něčeho i vzdát. Egoismu nás učí se štítit, ale teď je potřeba a pomohl by každému. Kvalitně strategicky připravené vyhlášení osobní nezávislosti (já stát) samozřejmě včetně vyvázání vlastního majetku z područí práva by mohlo být jednou z odpovědí.

231178

27.10.2010 23:07

Tajemství peněz

RE: Pojďme se dohodnout

Abstrakt 78.?.?.?

Asi jsme si nerozuměli: Já stát, Ty stát. Jiný státy zůstanou nebo pojedou jinou předurčenou cestou. Já nemusím, dovedu se organizovat sám se sebou dostatečně přirozeně a sám sobě vládnout, ne druhým ani "všem"[velký smích] Ta možnost tu je a vždycky bude a byla avšak ještě se člověk -jednotlivec v novodobé historii neemancipoval takovým způsobem (K čertu s revolucema! O těch není řeč.).

231196

28.10.2010 12:36

Tajemství peněz

RE: Pozvánka

Abstrakt 78.?.?.?

Za sebe nemohu se zdravým svědomím doporučit skočit do pastiček typu: TSO, ekonomickareforma.cz , Venus project, "transformace vědomí" a dalších vábniček. Nicméně tim spíš je žádoucí vědět podrobněji o co jde, seznámit se s tím. Upozorňuju, že skutečně svobodné řešení vypadá od základu jinak než tyto, které se vyznačují pouze větším zaháčkováním do Systému a větší závislostí na technice, právu, zákazech atd.- To s osvobozením nemá krom slov nic moc společného, přestože to lživě deklarují jako svoje cíle.

231224

..jak se pokoušejí vycvičit naši logiku na obavu o tzv. LIDSTVO (Kdo to má být jako?) a ne o ČLOVĚKA- jedince, který je TEN skutečně utlačovaný a likvidovaný (např. omezováním možností pro něj). Výmysl jménem chovná stanice Lidstvo ať si strčí někam. My sami každý jsme samo-státný ORGANISMUS, nikoliv až v závislosti na "lidstvu-civilizaci"-což je fakticky umělý protipřirozený konstrukt a není se čemu divit, že jsme z něj ne-mocní. Pozor na SLOVA!

231238

29.10.2010 12:29

Globalizace a militarizace: Hlavní příčiny celosvětové války proti lidstvu

RE: Všimněte si

Abstrakt 78.?.?.?

Je možné, že došlo k zavádějícímu překladu. Neznám originální článek. Je-li Humanity překládáno jako "Lidstvo", pak to nemusí být vždy v původním smyslu. Tím mohlo být např. spíše " válka proti lidskosti " - což zcela mění význam. Bylo-li tam Mankind, pak by asi šlo o pojem Lidstva jako soubor jedinců. Avšak co to vlastně je? / Typicky senzační slovní pomotávky jsou u věcí jako: UFO a "mimozemšťani" - Zaprvé to není vůbec to samé (UFO je pouze označení pro jakýkoliv předmět, který letěl a nebyl identifikován) a za druhé jako "mimozemšťané" se často překládá (zvláště ve filmech) pojem NON-HUMAN INTELLIGENCE což ale znamená "NELIDSKÁ (bez lidskosti) inteligence (čili rozlišování) a nikoli "mimozemšťani". To, že taková nelidskost se šíří jako invaze lze i pozorovat. Je to vyvoláno nastavením Systémů, pravidel hry, na kterou se tvorové snaží adaptovat.

231293

29.10.2010 14:25

Přímá demokracie

RE: Česko

Abstrakt 78.?.?.?

Není to "vládnout lidu"?

231304

30.10.2010 11:40

Přímá demokracie

RE: Česko

Abstrakt 78.?.?.?

"Lidu vláda"(3.pár KOMU ČEMU) v zrcadlovém světě "vláda lidu", tak jako tak tyranie zmanipulované většiny není to pravé ořechové. Jak se mnohonásobně ukazuje většina se ve složitějších otázkách téměř vždy mýlí. A slepý kvantitativní princip v rozhodování o kdečem (nad 50% a podobně)- aby menšina v pozadí utlačovala prostřednictvím předstrčené masy většiny nějakého jedince a určovala mu co má dělat, jak má žít a co mu dovolí, je zrada a násilí. / Mimoto jak se zdá, zde ve virtualitě jde opět o plkání a když dám výzvu kdo se se mnou chce dohodnout na pravidlech hry v našem vztahu mě a Tebe, tak nikdo nereagoval - zřejmě není skutečný zájem. Jen zdržovat. Mějme mezi sebou každý zvlášť funkční VZTAHY a rozšiřujme to a nepotřebujeme žádný stát ani rozhodování někoho jinýho o nás. Jakou mají pro mě nebo pro Tebe věci hodnotu a jaké - a máme směnu. Když máme směnu, nepotřebujeme monopolní povolenky přežívat. Všichni tu nejsme od toho, abychom pracovali na ničení světa (přímo i nepřímo prací v Systému). Jo a bacha na internet. NENÍ ANI OMYLEM TZV."NEZÁVISLÝ"-Je to vojenský nástroj, nervová soustava konstruktu Lidstvo. Nezávislost internetu je nebezpečný mýtus. Pokud to nebereme tak, že je NEZÁVISLÝ NA NÁS koncových uživatelích - čili nás nepotřebuje aby přežil. A to už jsme zas u základů řeči - je třeba se naučit znovu číst a psát a mluvit a vrátit slovům jejich skutečné významy.

231384

31.10.2010 12:50

Přímá demokracie

RE: Česko

Abstrakt 78.?.?.?

Čěfe: Nedělní chvilka poezie od Tebe na téma demokracie mě kvalitně pobavila a líbí se mi,) Jo umíš.) Přesně jsi uchopil o čem byla řeč a ještě zábavně [velký smích]

231457

31.10.2010 13:28

Přímá demokracie

RE: Česko

Abstrakt 78.?.?.?

Honza999: Ano, pouze jsem konstatoval poznatek o tom, že ve SLOŽITĚJŠÍCH (tedy ne všeobecně dohodnutých záležitostech typu kolik je jedna a jedna - ať už je matematika zcela od reality odtržený blud - mája - a nebo není) otázkách se většina obvykle mýlí. Důvodů může být více. Kdyby měla masa vlastní hlavy (ne hlavu "globální hypnózy" - kolektivního NEVĚDOMÍ), tak by možná dohlédli na celkový MODEL.. Ale kdo má na to vůli jít za svobodou, má asi zvláštní zájem na tom - pro ostatní nemá cenu se tím zabývat (podle nich). / Poe byl mistrem literatury hrůzy, která však nepramenila z působení nadpřirozených sil, ale byla výsledkem rafinované lidské zloby. Při tvorbě básní a prózy preferoval Poe racionální (ne-lidský) přístup k textu. Nejprve si stanovil konečný efekt a teprve poté konstruoval děj. Takto např. vznikla báseň Havran. Když si toto pasivní divák světa uvědomí, může vidět události v opačném gardu než se věci prezentují - od cíle (-pro který se dějí věci předchozí-) k přítomnosti. ČILI ČEMU TO POMÁHÁME NA SVĚT?

231459

02.11.2010 08:42

Přímá demokracie

RE: Zase jedna iluze...

Abstrakt 78.?.?.?

2 mazz: Myslím, že toto je samo-zřejmé a kdejaký člověk to ví. Ano, je úkolem rozlišovat mezi virtuálním bludem a skutečností. A peníze, právo, řeči, kultura, logika, matika, víra, media, státy, atd. to je bezhodnota, virtualita, pouze myšlené "dohody" o něčem či vnucení. I kdyby ale např. rušivý faktor jako většinové peníze nestanovoval pokrucováním hodnotu, tak podle čeho by se hodnota poznávala když by nebyl referenční základ byť i třeba náhodně určený? Souhlasím s větou: "vsichni delame jen sluzby! zadna hodnota nevznika! my hodnotu/hmotu, jen premistujem, pretvarime, tvarujem! vse delame formou služby! i dum, je jen soubor produktu(hmoty) + prace(sluzby)! Neexistuje nadhodnota (to je jen umely virtualni konstrukt)." Ovšem způsob jak je postavená věta: "a tyto sluzby primarne jako lidstvo smerujem k individuiim, misto do spolecnosti..." -poněkud favorizuje zrovna umělý virtuální konstrukt chovnou stanici a vykrvovací linku jménem Lidstvo (kterou nás učí tak zbožňovat - bránit si své vězení a katy) než skutečného hodnotného jedince člověka zřízeného samotnou velkou Přírodou. Ač se to zdá už skoro neuvěřitelné (naučeně) ještě jsou jednotlivci, které by bylo možné považovat od narození a přestřižení pupeční šňůry za samostatné organizmy, o většině lidí onoho lidstva se to však říci nedá - Ti jsou Lidstvem (a státy) vysávány od svobody, moci a degradovány nejprve na zdegenerované mravence a poté na zcela závislé buňky jakéhosi mnoho-mnohobuněčného umělého superorganismu - jako byly různé "ismi", můžeme očekávat například " pseudoORGANICISMUS ". A takový trend podporujete? Lidi nikdy nic nevymysleli líp než příroda a nevymyslí, to bych se vsadil. Je to pokrytectví, šílenství a pošetilost (zločinná "věda" a podobně).

231670

02.11.2010 16:56

Pohádka o úsporách a vládních reformách

RE: Dulezite je pravicovat

Abstrakt 78.?.?.?

Co máte furt s tim "Lidstvem"?? Co to je kdo to je a jak se TO "učí"? Lidstvo je výmysl, kterému máme sloužit a milovat ho.

231739

03.11.2010 13:07

Přímá demokracie

RE: Zase jedna iluze...

Abstrakt 78.?.?.?

Bezpractnost namísto otročiny. "Práce"-respetikve domělá potřeba pracovat na(pro/za) něco vznikla z nespokojenosti a nespokojenost vznikla z toho, že nám ukradli něco, co bylo přirozenou součástí člověka - jeho úplnosti. "Práce" je prokletím. Nikdo v přírodě kromě nás není nucen pracovat, zákonem je ŽÍT nikoli pracovat ( navíc určitě ne na pohánění této zlotřilé civilizace - což je pekelný stroj a nic lepšího). Dopracovali jsme to pro Satana tak daleko, že už se tu nedá téměř žít, maximálně ještě chvíli přežívat. To nás povede k "exodu" do virtuálního světa, což je připravováno, neboť v reálném to nebude STÁT za nic.

231832

03.11.2010 14:00

Česko Slovensko má talent?

RE: odpoved

Abstrakt 78.?.?.?

V současnosti není cenzura v úpadku a zvrácenostech, zato v tom, co se nehodí oficiální paranoidní(-teroristické) státní politice a "vědě" a "odborníkům". Vzdělanci jsou jen udělanci pro Systém - hotový výrobek, ne samostátně uvažující jedinec, ale otrok. KAŽDÝ JE NĚJAK SPECIFICKY ZNEUŽÍVÁN (ikdyž si to nemusí myslet) bez ohledu na domělou výši fuknce v predátorském žebříčku. Ano, škola, média, atd. degradují a záměrně porouchají mentální algorytmy člověků.

231834

03.11.2010 14:31

Pohádka o úsporách a vládních reformách

RE: Ad: nezaměstnaní

Abstrakt 78.?.?.?

" Krutě trestali bohové smrtelníky, kteří si nevážili bohů a božských zákonů. I Sisyfa postihl zlý trest. Musí v podsvětí valit do kopce ohromný balvan mramoru, a když jej konečně dovalí na kopec, kámen mu uklouzne a sjede ze svahu dolů. Znovu a znovu opakuje Sisyfos marnou práci a jeho utrpení se stále obnovuje a nikdy nekončí. " Není práce jako práce.. a není to to, co po nás příroda chtěla. Bojování proti přírodě a jejím zákonitostem se krutě vymstí a nelze je porazit a je zrada se o to snažit. (Tráva bude stále růst ať sekáme trávníky sebevíc, tak PROČ to dělat? - je to NÁSILÍ!)

231837

03.11.2010 16:05

Pohádka o úsporách a vládních reformách

RE: Ad: nezaměstnaní

Abstrakt 78.?.?.?

Spíše zkuste Vy aspoň jednu z definic "práce" vyplodit, díky. Na internetu jsem se nedopátral a nedá se říct, že mě to nezajímá. Akorát vím a jasně cítím, že kdyby byl člověk spokojený, nejspíš by v takovém stavu rád setrvával - to je ztracený ráj. To za naše "vědátory" dávno vymyslela Fysis - příroda. Strom roste a Vy byste to považoval za práci? Z Vašeho pohledu pokud ho zotročujete, tak asi ani - za práci pro vás. Je to ovšem násilí, to bychom neměli zastírat. Když půjdete a utrhnete si plod pro svou obživu či radost, je to práce? Jak jednoduché to je.

231844

03.11.2010 16:42

Proč Jemen? Vybírá si Západ nový cíl?

RE: Stalo se před rokem

Abstrakt 78.?.?.?

[smích] Fakt myslíte, že figurky na týhle maličký Zemi jsou skuteční rivalové? Dělaj jen bubu, ale to je vzkaz k obyvatelstvu, skutečné elity v pozadí neznají nějaké hloupé národnostní či územněpolitické vády ( To je dáreček pro lidi dole, aby se zabavili,) ), jsou jedna klika, jedna hlava, jedna ... Jen si to možná ještě nedokážete představit.

231851

03.11.2010 17:10

Pohádka o úsporách a vládních reformách

RE: Ad: nezaměstnaní

Abstrakt 78.?.?.?

Prosím nadcházející generace člověka, aby se nezapomínalo v taktických modelech a obraně proti manipulaci na tento zákon:
NASTOLOVÁNÍ DYNAMICKÉ ROVNOVÁHY - Porušení rovnováhy vnější podmínkou(akce) vyvolá děj(reakci)směřující ke zrušení účinku akce. Takto jsme totiž mimo jiné tzv."motivováni" k neustálé "práci" a zacyklenému neúčinnému chování a chápání. Ukradli nám, co potřebujeme a co přirozeně patřilo k celistvosti člověka, krom toho otrávili jedy (i myšlenkovými) a máme tu peklo jak vymalované. Tím nás donutili pro ně "pracovat" ať přímo či nepřímo neboť člověk marně bloudí a hledá, co mu vzali a oni nabízejí po kouskách nedostatečné umělé JAKOBY NÁHRAŽKY toho a draze nám ty už pouhé iluze a cetky prodávají zpátky. Jako dobytek nás nahánějí na porážku tak, že zepředu otevřou vrátka, prásknou přes hřbet, zatímco zadní vrátka (MOŽNOSTI) uzavřou a tak to jde dál vstříc jejich cílům. Pak se nemůžeme divit, že jsme z toho ne-mocní. (Už se omlouvám, ale pište taky jiní- nehodlám porušovat nějakou přiměřenost v počtu příspěvků, aby mě pan Stwora nemusel kárat, díky za pochopení.)

231853

04.11.2010 15:29

Pohádka o úsporách a vládních reformách

RE: Ad: nezaměstnaní

Abstrakt 78.?.?.?

Ve vší úctě pane Vojta49, nesnažím se přesvědčit o správnosti. Ukažte mi kde tvrdím doslovně, že "práce nám byla vnucena". Ohledně posledního odstavce, co jste napsal, odpovím jednoduše: Nesoudím o tom. /A Co se týče předložené definice práce - Uznávám ji jako jednu z možných. Jistě, šlo by si s tím různě hrát, že např."..činnost, jejímž prostřednictvím odnímají organismy z okolního prostředí .. zdroje.." tak se dá také nazvat třeba přijímání potravy. Je to, že jíte, pro vás práce? Jako dost problematické a subjektivní se jeví: "nezbytné k uspokojování jejich potřeb" - to by si vyžadovalo nadefinování, co je to nezbytné, co je to potřeb a co uspokojování. No a pak tu máme ty tzv. zdroje. Jsou např. peníze zdroje? Je např. případ, kdy byste vykonával funkci na úřadě (podle této definice) práce? Odnímá úředník něco ze svého okolí a nezbytně tím uspokojuje SVÉ potřeby? Je úředník vůbec organismus?[velký smích] Je např. tzv. "práce za mzdu" něco jiného než "práce"?

231937

06.11.2010 18:24

Východisko z ekonomické krize

RE: pán Lhoták

Abstrakt 78.?.?.?

Dnešní pojetí "kapitalismu" má v oblibě zaštiťovat se konkurencí- Tak proč neudělat volnou konkurenci současnému dosud monopolnímu Systému? NE PRO VŠECHNY, ALE PRO NĚKTERÉ a bez omezení rozvoje, ukázalo by se nenásilnou cestou kdo chce fungovat podle jakého. Neřešte tu "ZMĚNU SYSTÉMU", který už je shnilý. Copak sedíte ve velíně Nastavení většinového Systému a můžete to ovlivnit? Pokud ne, pak je schůdnější se osamostatnit než napadat shnilé jablko. Nebuďme "vyšlechtěni" snažit se furt něco vnutit všem. Lze to založit na svobodné bázi při zachování různých variant. Ovšem- je to o dohodě (ne státu a někoho, ale mě a Tebe a dalších) jak by vlastní pojetí směny konkrétně vypadalo a PROČ (co to má poskytovat za výsledky, co má pro nás hodnotu) a jak jsme si schopni to smysluplně zorganizovat (dané monopolní peníze jako rušivý element z toho prozatím v rozumování o "Jiném subsystému pro Některé" vynechme).

232075

06.11.2010 18:35

Přímá demokracie

RE: snad se nenajde blb, který by obecný text personifikoval - - -

Abstrakt 78.?.?.?

Člověkem se nerodíme, člověkem se teprv Někteří můžou stát. Zvláště pak spojením aktivního("mužského" ) a trpného("ženského" ) principu v sobě samém (ať už máte mezi nohama to či ono) - viz. 'chymická svatba'(či Bible- to je taky dost nápadně alchymický text ať už původně byl a nebo to z něj udělali následně, originalitu nelze nyní dohledat a už vůbec ne "jedinou správnou" interpretaci ). Symbolický jazyk prosím Vás- ten neberme "doslova". Tedy samozřejmě podstata je v chápání slov - v jejich nelokalizované vnitřní - tedy "neviditelné" podstatě.

232076

08.11.2010 00:38

Manipulácia – fenomén nového sveta

Jaký model

Abstrakt 78.?.?.?

I v názvosloví ("orgány", atd.) to vypadá na použití modelu Lidstva-Organizmu po vzoru fungování Člověka-Organizmu (jak po tělesné tak po "nehmotné" stránce). Jakýsi umělý organicismus ( organicizmus ). Železnice, silnice můžou být klidně jako lymatické a krevní řečiště dopravující buňky a náklady z/do "práce" (-funkce v..), internet nervová soustava, baráky nějaká kostní dřeň a podobně. Nezdá se Vám?

232121

08.11.2010 15:47

Manipulácia – fenomén nového sveta

RE: Jaký model

Abstrakt 78.?.?.?

>Ano, velmi zajimava myslenka, ale to vse zde na Zemi uz bylo pred
>prichodem (vyskytem) cloveka a v prirozene a prirodni forme
>(skaly a horske masivy, vodni toky, vitr, podnebi) a vse
>fungovalo jako celek a zive organizmy majici sesty smysl (tuseni,
>navigace).
No, jenže to by bylo přirozené pojetí organicismu, ne UMĚLÉ o kterém jsem psal.
>Zadny organismus nebyl schopen vyhubit kompletne jiny
>druh natoz znicit veskery zivot.
Dokáže - umělý jakoOrganizmus jménem Lidstvo (neplést s člověkem jako takovým - jedincem - ten je též obětí Lidstva)
>To jen clovek zde figuruje jako
>rakovinna bunka na zivoucim organismu Zeme, ktery svym
>premnozovanim a agresivnim chovanim dusi a znecistuje az jej
>zcela zahubi a tim stejne jako rakovinne bunky samy sebe v tele
>cloveka znici tim, ze zahubi hostitele, presne tak si dnes
>pocinaji bunky - clovek. Clovek je rakovinou teto planety. Bila
>rasa je jeji nejagresivnejsi formou.
Rozlišujme - ne člověk, Vy například byste planetu jistě nerad zničil a nejspíš i těžko za svého života buňky dokázal.

>Naproti tomu ruzne domorode
>kmeny ktere se naucily zit v rovnovaze s zivotnim prostredim jsou
>bunky neagresivni a nezhoubne.
Nejsou integrované do tzv.Lidstva, to bude také tím,)
Za "rakovinné buňky" můžeme být považováni z pohledu Lidstva i Někteří my "vzdorní". Zatímco z pohledu Přírody je jako plíseň ta umělá civilizace. Z pohledu člověka jednotlivce mu Lidstvo - Civilizace ukradlo moc a svobodu a tím se (Lidstvo) jaksi oživuje a sílí.

Vidíme zde před očima, že takový mnohomnohobuněčný umělý organizmus vzniká podvodem - buňky neznají celek ani účel a přesto staví ono Lidstvo. Buňky musejí umírat, aby Lidstvo ožilo a přežívalo. Tak jako dítěte se množí a regulují, roste tím Lidstvo či se stabilizuje. Je to jednoduše větší KOPIE. Předpokladem je, že buňky musejí být vypěstovány do závislosti (zdegradované a neschopné samostatné existence), PODVODEM. Pod "vidinou" zdánlivých výhod momentálních se zaprodávají (a tím i potomky). Ovšem je třeba podotknout, že i v přírodě pořád zůstaly jednobuněčné organismy, přestože jsou vedle nich i mnohobuněčné (-tedy všichni se "nesjednotili".)

Ještě k pojmu organismus - je to tuším z latinského organum nebo organon - což je něco jako soustrojí nástrojů - instrument. Koho čeho?

232161

08.11.2010 18:13

Manipulácia – fenomén nového sveta

RE: Jaký model

Abstrakt 78.?.?.?

Jak si vykládáte pane HHBB tzv. požehnání Urbi et orbi ? Já to chápu asi jako vyslovení se pro města A svět(y?) - města jsou potažmo urbanizmus ("Urbanizace je zároveň globálním procesem přeměny venkovských oblastí na oblasti městské a přeměny venkovské společnosti na společnost městskou." http://web.natur.cuni.cz/~slamak/demo.html či http://www.osn.cz/zpravodajstvi/zpravy/zprava.php?id=1301 : "Více než polovina světové populace – 3,3 miliardy lidí – bude žít v roce 2008 v
městských oblastech. V roce 2030 to bude podle odhadů již téměř pět miliard. Populace měst a velkoměst v rozvojových zemích by se měla v průběhu jediné generace zdvojnásobit. Velká část nových obyvatel budou chudí."), v městech jsou také civilio čili něco jako "občan města" a to vlastně hovoří o státech. Ty zase civilizaci a posléze globalizující pojetí - Lidstvo. / V případě "Světu či světům" nejde o planetu nebo Zemi nebo fyzický svět, ale např. virtualitu a podobné "paralelní vesmíry". Kdybych "zmodernizovaně" přeložil, co vlastně katolický (všeobecný) papež říká: " Požehnání globalizaci (s infrastrukturou civilizace) a virtualitě. " Není s podivem, že mu nestojí za požehnání např. ČLOVĚK A PŘÍRODA místo tamtoho výmyslu? HHBB není tou "tajemnou třetí nebo kolikátou opozicí" např. něco na způsob hermetismu (z určitého úhlu chápání prvky "pohanství")?

232167

08.11.2010 18:19

Východisko z ekonomické krize

RE: 7) sedmý způsob, který napadl nejen mě

Abstrakt 78.?.?.?

Můžu s troškou do mlýna? Spíš vtipně: Řešením to bude až k tomu nebude potřeba nějaká zvlášť vymyšlená matika. Cožpak nás příroda neobdařila vlastními "počítacími mechanismy" a podobně?

232169

09.11.2010 14:26

Manipulácia – fenomén nového sveta

RE: Jaký model

Abstrakt 78.?.?.?

Nemohu si pomoci[smích]..Setkal jsem se s přístupem, že "hodnota" člověka se v této společnosti (umělém sociálním organismu) poměřuje stylem: "Hlavně jestli pracuješ a platíš daně, tak si "dělej co chceš" (o morálce nemluvě)." Dále kolik už jako mladých a nevyzrálých je nuceno řešit jak vlastně "zapadnout", jak se uchytit do Systému, jak se "U-PLATNIT", "najít si "své" místo. Ten tlak někteří citlivější nevydrží a to není legrace, milí "dospělí." Tzv."trh práce" (což je vůbec zajímavý abstrakt[velký smích]) prý upřednostňuje uchazeče odoborné, specializované, dokonce velmi úzce specializované ("vědec, který si neumí uvařit čaj, ale zato umí pod mikroskopem "píchat" do buněk třeba" ). "Dělba práce?", jak by řekl "klasik"?
Ale ta analogie: "Buněčná diferenciace je koncept vývojové biologie, který představuje proces, jímž z totipotentní („všehoschopné“) nespecializované buňky (např. embryonální buňky, buňky kmenové a u rostlin meristém) vzniká buňka strukturně i funkčně specializovaná. .. V mnohobuněčných organismech musí jednotlivé buňky obvykle plnit odlišné, specifické úlohy a proto se také významně liší ve své stavbě, velikosti i metabolismu. Například v těle člověka se nalézá na 200 různých typů buněk (např. buňky kůže vypadají jinak a fungují zcela jinak než neurony), přestože vznikly dělením z jediného oplozeného vajíčka. Všechny buňky v jednom organismu nesou stejnou genetickou informaci a odlišné specializace je dosaženo jen tím, že je realizována v jednotlivých buňkách jen její část, tj. jsou aktivovány jen některé geny (označují se jako tzv. transkripční profil). Uplatňují se při tom příslušné regulační mechanismy. .. Buňky, které již jednou svou specializaci získaly ji jen těžko ztrácí a nemohou se specializovat na jiný typ buněk. Proces ztráty specializace se nazývá dediferenciace a je v současnosti předmětem intenzivního výzkumu. Nediferenciované buňky - v podobě kmenových buněk jsou potenciálně velmi významné v lékařství, dávají možnost dopěstování či opravě poškozených částí těla."( zdroj http://cs.wikipedia.org/wiki/Bun%C4%9B%C4%8Dn%C3%A1_diferenciace )Podobnost počtu "typů dierencovaných buněk" s tzv. povoláním lidí je poněkud nápadná - počet několik stovek. Pro-zraďte pro názornost jakou buňkou si Vy přejete být? Pokud teda buňkou (álkájdu ponecháme snad stranou ). [překvapení] [chechtot]

232224

09.11.2010 20:13

Manipulácia – fenomén nového sveta

RE: PS

Abstrakt 78.?.?.?

Vím to, člověk - jedinec má na víc než být buňkou nějakého umělého konstruktu závislý na rozhodnutích jiných a technice. To, co právě může člověka podepřít je pro někoho asi paradoxně (protože se snaží OD NÍ osamostatnit) příroda. Proto je systematicky likvidována, aby nebylo úniku a přišli jsme o tuto možnost. To nejlepší co můžete v této konstelaci udělat je vzít do zodpovědnosti kousek země a zachránit např. užitečné staré odrůdy stromů a pak dalších plodin a dát jim pravokořennou svobodu, protože to jsou pilíře. Když zachráníme je, oni pak zachrání nás. Bankovek se nenajíte drazí a z gumové stravy, co VYRÁBĚJÍ specializované složky Lidstva budete ne-mocní a závislí na dodání a libovůli od těchto složek, právě tak jako buňky Vašeho těla na tom, co s nimi zamýšlíte (Chudinka buňka, kdybych byl lotr, tak nějakou MŮŽU vzít a zahodit a ona zhyne.) "ŠOKUJÍCÍ" ODHALENÍ JE, ŽE PŘÍRODA NÁS NEPOTŘEBUJE, KDEŽTO MY JI ANO. Rájem obvykle nenazýváme zastavěné velkoměsto, ale zapomenutá nebo nedostupná či jinak před průmyslem a zlo-činnou PRACÍ nedotčená a chráněná místa. To je bohatství, to je HOJNOST. Kde je hojnost, netřeba se chovat "konkurenčně" a nevrle. Přátelé hojnost přírody dokáže "permakulturně" zajistit svobodu. Svoboda je otázka vůle (volní, volný, volit,..) a možností (hojnosti, schopností - moci, atd.). Nenechte se mást - nutnost omezuje svobodu.

232238

10.11.2010 00:20

Pohádka o úsporách a vládních reformách

RE: Ad: nezaměstnaní

Abstrakt 78.?.?.?

K tomu lze jen dodat: KAM JSME TO DOPRACOVALI! [oči v sloup]

232244

10.11.2010 16:12

Ankara prohlásila Izrael za hrozbu pro Turecko

Proč útočit na člověka

Abstrakt 78.?.?.?

A není to nakonec jedno, jestli se ten označuje tak a tamten jinak, to si maj za to vydloubnout voko nebo co? Jeden jak druhej, jak třetí jsou každý specifickým způsobem zneužití a mnohdy o tom nemají potuchy. Za nitky jim v hlavách pak tahá implantovaná nenávist od jejich vůdců a těch, kteří vědí víc. Stop násilí na všech stranách, zanícené tkáně společenského Organismus nechť v poklidu spočinou. / Ehm, Palestinci jsou ve skutečnosti geneticky židi. Kdežto dnešní izraelité ve větší míře nikoliv , avšak "výchovou"(já aplikované výchově říkám týrání zvířat-dětí), slovy, určitým jakoby vědomím toho kdo že jako jsou, "sounáležitostí", informacemi, které je formují a dalšími faktory jsou silně přesvědčeni, že jsou Židé (a myslí, že tak Židé mají vypadat, chovat se,atd.) -není to však jejich myslí, nebohých jedinců! U toho jsem si vybavil animovanou "pohádku" Doba ledová, kde je mamutice přesvědčená, že je vačice. To SYSTÉM - ukažme si na něj! To je pravý a globální viník.

232275

14.11.2010 17:20

Manipulácia – fenomén nového sveta

RE: Jaký model

Abstrakt 78.?.?.?

HHBB: Z područí práva ( "římského" ) jak se vymanit ? Žádám Vás o nápovědu- je to pro mě osobně zásadní a nikdo mi na to dosud nedokázal podat PRAKTICKOU radu. Prostě mezinárodní a jakékoliv cizí než "moje přirozené právo" neuznat a informovat o tom někoho? Nebo lépe pracovat na něčem takovém v utajení? Nebo jinak? Mohl by mě pak ale jakýkoli stát zabít či zbavit takto nabyté svobody uvězněním jako zatoulaný dobytek? Jak se bránit jako člověk. Díky.

232408

15.11.2010 01:13

Manipulácia – fenomén nového sveta

RE: Jaký model

Abstrakt 78.?.?.?

A Vy jste kdo "sedmdesátosmičko"? Prosím Vás, jak ten odkaz souvisí se současným "právem"?

232412

17.11.2010 14:17

USA - HOMOSEXUÁLI vychovávajú zo svojich detí homosexuálov - tvrdí ŠTÚDIA

Dovoluji si upozornit

Abstrakt 78.?.?.?

ZVĚDAVČE, přemíra článků destruktivního provokativního typu nad články typu spíše konstruktivních inspirací a úvah. Jen se na to podívejme - dštít síru, svrab a neštovice, strach a nenávist, ale k čemu to je takovýma věcma nás zabavovat?

232503

19.11.2010 23:47

Zastírání krize

RE: Ldi nemají rádi. když se jim říkají nepříjemné pravdy.

Abstrakt 78.?.?.?

2 Praotec ČECH: Přesně tak - ukazujou směrem z bláta do louže. Avšak alespoň i jen to, že je možnost alterNATIV má určitý psychologický dopad (už jen ten fakt více.. než jednoho monopolu). Mám taky jeden.. od základu jinak vymýšlenej Systémek "hospodaření". Nezdá se ale, že by byl už zájem třeba se i jen dovědět víc a hlavně spoluutvářet něco takového jiného. [zahanbení] Vtípek nakonec: Zastírání krize to je asi něco jako popírání holokuastu ne?[velký smích]

232699

26.11.2010 22:08

Alternativních zdrojů v češtině a slovenštině ubývá – všiml si někdo?

Změnit styl práce

Abstrakt 78.?.?.?

S troškou do mlýna páni a dámové,) Jak se vyjádříte k možnosti, že by se "předplácely" (nemusí jen penězi, ale i jiným přispěním) články. Na jaké vždy téma či oblast "přezkumu" by se naskytlo dostatek prostředků, takové by se zpracovalo a poté zdharma těm, co už předplatili by byl výsledek přístupný, zatímco nezúčastnění by je měly nadále zpoplatněny. VIZTE, ZATÍM ZVĚDAVEC NENÍ ZDROJEM , KTERÝ INFORMACE V ČLÁNKY TVOŘÍ A VYSÍLÁ, NÝBRŽ PRAČKOU INFORMACÍ POTULUJÍCÍCH SE KDOVÍ ODKUD A PŘEDEVŠÍM PODLÉHAJÍCÍ CIZÍMU " ČASOVÁNÍ " - čili přemílání tzv."aktuálních" (podle tzv. momentálního dění - čímž se manipuluje pozornost) někým v té konstelaci nastolených témat, což se ovšem nemusí krýt s našimi potřebami. Vyjít trochu mimo čas (i když šlo o překlady a podobně, tak se dá najít kdeco zpětně a vytáhnout to do zpracování) a překročit svůj stín. Také by pravděpodobně ubylo množství (Zpřehlednění, Zmírnění rozmělněnosti, Zklidnění), kterým jsme spíš zahlceni než že by to k něčemu bylo. Děkuji.

233159

28.11.2010 20:31

Alternativních zdrojů v češtině a slovenštině ubývá – všiml si někdo?

RE: Změnit styl práce

Abstrakt 78.?.?.?

Je Zvědavec nemocný? Nehodnotím, pouze jsem napsal cosi z čeho si kdo chce a umí, může něco vzít. Údajně má pan Vladimír asi 2 či 3 problémy, pokud jsem si všiml: 1.) Provoz tohoto času momentální FORMY Zvědavce si i kvůli právním podmínkám a ekonomickým, kterým podléhá, vyžaduje nemalé prostředky. 2.) Podle mnohých tu má zajímavější hodnotu cosi jako ona "diskuze" - ta ale na druhou stranu přetěžuje databáze. 3.) Nejen tyto starosti působí únavně a kdoví jestli ne i určité "vyhoření". CO JSOU PLODY - VÝSLEDKY ZVĚDAVCE? Za co se má platit? Je-li web nástroj (Náš nebo my jeho? Či ideálně oboustranný? - to by ovšem vyžadovalo určité hermetické uzavření a vymezení ponejprv - jako u např. "družstev" - kde je účastník zároveň majitelem, zároveň pracovníkem a zároveň spotřebitelem - a družstvo je rámec a nástroj), pro koho slouží tento? - Uvítal bych větší vliv čtěnářů na obsah (Tím spíš pokud za to mají něco vydávat, tak mají vědět co a proč "kupují".), tak aby pokrýval jejich potřeby. A též zohledňoval, že někteří už povyrostli.. A přesto není tenhle Projekt strukturovanější (stále nižší dívčí - vhodné pro "hledačské novice".). Také rozšíření sortimentu jako je eshop a podobně by stálo za zvážení, ale zase s otevřením se pro skutečné zapojení jednotlivců i mimo hlavní tým provozovatelů. Také konstruktivnější zaměření - čili ne převážně na vyvolávání "blbé nálady nad stavem světa", ale nápady, práce na vyřešeních atd. Také něco hmatatelného či "komunitnějšího". Krizi přetavit ve výhody. Na závěr si šťouchnu: Alterstream má cosi příbuzného s drogovou závislostí jejich konzumentů na přísunu "své" pravidelné dávky emocí a zdánlivého "zadostiučinění". Na druhou stranu touha po osvobození se stala fenomenálním smyslem života pro současné (dřívější nevím - to nemůžu PAmatovaT) generace člověka.

233333

Pane Vladimíre, můžem si Vás i s celým Zvědavcem koupit? (Cena?) Máte zkušenost, Jméno, obdiv za zásluhu a udržení, vybudoval jste technickou formu, jste zřejmě "duchovním otcem" tohoto Projektu a v tom Vám patří čestné místo. Krom toho - pokud se to ještě dá považovat v globalizovaném světě, kde není kam "utéct", za výhodu - jste převážně (a současný server) v Kanadě (Jak to vnímám, dočasně se "elitáři" houfně přesouvají spíše do oblasti Australské - to by mohlo být "bezpečnější" DOČASNĚ -"VZPOMEŇME" NA LÁKÁNÍ DO AMERIKY - tzv. za Svobodnými.. a dnes je to po pár generacích.. odstrašující příklad aplikace "sofistikované totality" a s tamními "vymazanými" obyvateli bych si to nevyměnil- jsou také obětí.)

Vaše dítko se však potřebuje rozvíjet a ne se těžkopádně potácet nad propastí a jen samo sebe se ptát -"být či nebýt", dá-li se to tak brát? Jaké jsou důvody k tomu nepustit do toho nás další "menší zvědavce"? Třeba bychom dokázali pomoct, ale něco za to chceme, to je samozřejmé. Autor(/ři) se často obtiskuje(/jí) do Díla. Chcete a dokážete nést stále sám břímě i v některých v souvislosti se Zvědavcem pro Vás nadbytečných zodpovědností?

Co například vyzkoušet pro začátek ustanovit nějaké "pracovní skupinky" ze zdejších účastníků, kteří by se sami přihlásili - řešitelů v počtu 3-6 . Zadarmo by výsledek poté prezentovali, čistě ze zájmu (prozatím). Zadejte otázku a odpovídající data a zapojte lidi, schválně co by takové skupinky vyplodily a jak by se organizovali. Nejde tu o "zaručené pravdy" nýbrž něco se naučit (případně odnaučit[velký smích] )a cosi podnítit a vyzkoušet si.
Ovšem OSOBNĚJŠÍ přístup! Ne pouhé tlachání a to platí i pro tento můj návrh. Rád bych dostal konkrétní a přímou odpověď.
V dnešní době vítězí spíše aktivita než černá pasivita.

233438

30.11.2010 07:59

Alternativních zdrojů v češtině a slovenštině ubývá – všiml si někdo?

RE: Co na to rict

Abstrakt 78.?.?.?

KOMU to radíte.._jak se "má vylepšit" monopolní FÁJNenšl systm?? [velký smích] Státu? Státům? Nadstátům? Či tzv. mezinárodnímu společenství či institucím? Jsem zvědav jak Váš hlas poslechnou - nic proti. Myslím, že byste také mohli upnout svou KONcentraci blíž k sobě i sobě navzájem a při zemi u základů směny A VZTAHŮ, potřeb a vůbec zdrojů a obecně HODNOT a rozvoje - od jedinců, kteří si to můžou organizovat mezi sebou.

233443

01.12.2010 17:10

Alternativních zdrojů v češtině a slovenštině ubývá – všiml si někdo?

RE: Co na to rict

Abstrakt 78.?.?.?

2 pavelh14: Je nepřijatelné až odpudivé to "něco cosi - ať už by se z toho vyklubalo cokoli" prosazovat takto despotickým způsobem. (Jak se píše v klasické četbě "Protokolární" zhruba ve smyslu: "Stačí když souhlasí s našimi slovy, činy jsou věc jiná.") To Vás takhle naučili jednat s lidmi nebo se snažíte to něco cosi zdiskreditovat či spíše dopředu utopit JINÉ snahy směrem vlastních systémů hodnot, hospodaření, produkce, směny a spolupráce, aby si u každé snahy pak lidi říkali "jáj, to je zas další "něco jako ta ekonomickarefomra" ?

233553

15.12.2010 21:45

Je čas pomáhat

Nic se neztrácí a nic nepřibývá?

Abstrakt 78.?.?.?

"-/Pokud shledáme, že nic se neztrácí a nic nepřibývá, akorát přeměňuje. Efekt bezohledného zneužití ekonomiky.. ze které vypadlo "započítání" dopadu na ekologii - ekosystém a jednotlivce, je ten, že jsou skutečně hodnotné věci přetransformovány do iluzorních virtuálních čísel (většinových peněz) či nám a našemu ekosystému škodlivých látek, kterých se pak obtížně zbavuje(me). Přitom jde o to nejen je recyklovat či neplýtvat, ale hlavně vůbec je nevyrábět (-s nepřirozenými příměsemi). (Né vážně.. jak planetu přeměníme, tak na ní bude- když bych to vzal do extrému, tak si musíme položit otázku: Chceme mít planetu "z robotů a plastových krámů" nebo s fungující přírodou a člověkem?) "Doba plastová" je v plném proudu, zvláště pro méně movité. Mimochodem se vyluhují plasty i ve vodovodním potrubí ze kterého máme pít!
/-Pak je něco nelogického na tom, jak se většinou chápe tzv. ekonomický zisk - kopíruju z wiki - myslím, že pro ilustraci stačí prvních pár vět: "Zisk je jedním ze základních ekonomických pojmů. Počítá se jako rozdíl mezi výnosy a náklady. Dosahování zisku je jeden z cílů fungování podniků a firem; hledání zisku je jednou ze základních charakteristik kapitalismu." (Podotýkám- kdyby to někomu nebylo jasné- že nejsem primárně proti 'kapitalismu' - ostatně je to jen pojem a různě překrucovaný i v praxi i v interpretaci.) Nějak využít se dá kdeco.
/-/ Pokud připustíme, že nic se neztrácí a nic nepřibývá, pak rozdíl mezi výnosy a náklady by měl být nulový a tudíž by se nejednalo o zisk ve výše uvedeném smyslu. Toto napravuje ekonomie+ekologie zpátky spojené do zřejmě původní ekonologie (kdysi relativně dávno byla totožná např. i astrologie a astronomie - i v pojmenování bylo jedním - astrologií) - nezříkající se zodpovědnosti a snažící se rozumět látkovým a energetickým tokům v souvislostech."

234339

17.12.2010 13:13

Genetické manipulácie – katastrofa genetického inžinierstva

Malá soutěž

Abstrakt 78.?.?.?

Kdo vymyslí jídlo (potravinu nikoliv OTRAVINU) u něhož není potřeba použití rostlin, částí rostlin a pomoci rostlin - ať přímé nebo nepřímé (pro krmení zvířat).

234433

27.12.2010 18:41

Genetické manipulácie – katastrofa genetického inžinierstva

RE: Malá soutěž

Abstrakt 78.?.?.?

Děkuju za účast[smích] Ještě jsem chtěl podotknout, že můžu-li se vyjádřit za Přírodu (jaký jiný hlas-jazyk má použít?), tak NEPŘEJU SI GENETICKÉ PRZNĚNÍ a vůbec hrabou se do těhle věcí NÁSILÍM! Píchnout do buňky se prostě nemá, protože věc nesprávnou poznáte snadno podle toho, že alespoň zpočátku klade odpor (např. buněčná stěna nebyla stvořena pro Vaše experimentování, ale např. aby buňku chránila a vymezila atd atd.). Z "vědců" jsou služební zločinci na předních místech. Jestli myslíte, že máte co "vylepšovat" na Životě, tak předpokládáte, že se tu nedalo žít dřív, ale je to naopak - někteří z vás škodili a pokračujete dál a pak nepřebíráte za to zodpovědnost - kdy pověstný "zpětný ráz" který následuje po nepatřičném činu či jedovatém chápání přehazujete v souladu s pravidly černé magie na nevinné (zloděj křičí chyťte zloděje), Důsledky by měly patřit jen a jen Vám(-měli byste si to vyžrat sami, co sejete.) ale milosrdnost příliš zahalila a oddálila jejich dopad. Vyrábějte si sami třeba GMO,ale jezte to jen Vy sami! Přiznejte sobě i ostatním, že jste seLhali.

235023

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 84 čtenářů částkou 18 584 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 2

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 6

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,51 Kč
Euro
26,10 Kč
Libra
29,44 Kč
Kanadský dolar
17,05 Kč
Australský dolar
16,72 Kč
Švýcarský frank
24,20 Kč
100 japonských jenů
20,81 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
29,32 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 258,99 Kč
1 unce stříbra
557,29 Kč
Bitcoin
736 708,69 Kč

Poslední aktualizace: 21.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 59 840 297