Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané jansmith1984

Nalezeno 1572 příspěveků, 212 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

23.09.2009 20:14

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

jansmith1984 193.?.?.?

Dobře Josephe. Zůstaneme u těch hadic a Peace s tebou.


Jansmith[smích]

201011

25.09.2009 22:22

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

Projev

jansmith1984 193.?.?.?

Už se těším, až si plné znění projevu přečtu (nebo alespoň odkaz na něj) v českém siomainstreamu (MFDnes, Lidovky, Týden.cz, iHned.cz, Hosp.noviny apod.)...[smích]

Počítám, že místo toho si ovce počtou jak, cituji: " Vakcína proti prasečí chřipce zřejmě vystačí pro dvojnásobek Čechů". To je bžunda, ááálelujáá.


jansmith[smích]

201091

27.09.2009 17:07

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nesoudím slova

jansmith1984 193.?.?.?

Přesně tak. Zbabělci, farizejové a lokajové se zvedli a odešli při projevu prezidenta Ahmadinejada a nebylo to poprvé.


Historie se opakuje. Nemohou jej obvinit z kacířství, podrobit útrpnému právu a ve jmény Boha úpálit, tak jej alespoň nálepkují a vyhrožují. Přímé diskuze se bojí jako čert kříže (viz konference OSN o rasizmu, kde také odešli) a jeho projev na Valném shromáždění se celý a nepokroucený v ovládaném mainstreamu samozřejmě neobjeví ani náhodou...

Bojí se SLOVA, bojí se zrcadla, které jim nastavuje jejich pokřivené huby a hlavně se bojí, že by se o ten projev mohli zajímat nevědomí občané a dokonce si jej mohli (jako tady na Zvědavci) někde svobodně přečíst.

Říkají tomu demokracie, boj za pravdu, lásku či spravedlnost..[smích][smích].


Orwell se směje, bílá je černá a černá je bílá a brainwashed ovce v ohradě, nevěda, že se blíží příjezd kamionu, který je odveze do masokombinátu, pochvalně ovčákům přibekávají.


jansmith[smích]

201189

28.09.2009 00:40

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nesoudím slova

jansmith1984 193.?.?.?

Co je s Vojtou nevím, ale nabál bych se o něj. Podle mne se zase brzy od někud vyloupne a jde jen o to, jestli přijde jako student vyššího ročníku nebo naopak u zkoušky neuspěje (proto ta odmlka) a bude ročník, jako už tolikrát v minulosti, opakovat...[smích][smích]Co se týče debaty k tématu, tak tvůj předchozí příspěvek mohu jen podepsat. Co je ale důležité, že podobné tzv. buditelské informace se díky internetu stále více a více šíří a Zvědavec je jen jeden z mnoha majáků, který je celosvětově předává.

Ono to není na první pohled vidět, ale pokud si člověk udělá čas a projde si jiné (i zahraniční) webziny, blogy a různé debaty na warez serverech zjistí, jak počet lidí, kteří začínají chápat hru, která se s nimi historicky (pro něčí zájmy a peníze do těch správných kapes) hraje, obrovsky narůstá.

Věřím tomu, že se blíží bod zlomu (doufejme k lepšímu v zájmu lidstva) a že jisté velmocenské skupiny (viz. prohlášení Rockeffelera o internetu) z toho začínají mít nepříjemný pocit. Po věky za sebe nastrkovaly živé štíty, které za ně odnášely důsledky společenských dějů a katastrov a vesele si s hubami mastnými a od ucha k uchu vysmátými vegetily nepoznány za oponou, ale ouha.

Najednou je tady doba, kdy se lidé se svobodným vědomím narozdíl od minulé doby "temna" začínají spojovat, stále rychleji navzájem informovat a tím mimo jiné stále podrobněji rozplétají náboženské a jiné mafie, které ingognito po věky tahají za nitky, kterými utvářejí životy svých nevědomých bližních. Tento pohyb již započal, akceleruje a již se nedá zastavit a jde jen o to, jestli povede ke změně k lepšímu pro VŠECHNY zúčastněné nebo k závěrečné katastrofě - Armagedonu.


Kdo si přečetl knihu Jake Horsleye "Bojovník v Matrixu - Úděl vyvoleného" si jistě připomene pasáž o Věku informací a eschatonu. Pro toho, kdo tak ještě neučinil doporučuji, aby si tento dokument (mimochodem volně dostupný na netu ke stažení i v češtině) prostudoval, a to nejlépe společně s knihami autora s nickem Gato, které v kombinaci s dalšími materiály dávají docela zajímavý (a co je příjemné optimistický) obraz.jansmith[smích]

201220

29.09.2009 14:55

Mizí i místa na zkrácený úvazek

RE: Jedna dobra rada

jansmith1984 193.?.?.?

Hezké videjko.

jansmith[smích]

201345

30.09.2009 17:34

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

jansmith1984 193.?.?.?

Vždy, když hodlám investovat nebo zhodnotit oběživo, měl bych si položit otázku: "Je má investice pasivum nebo aktivum?" a podle toho se rozhodovat.

Automobil, je školní příklad pasiva, i když pohodlí nebo jak píšeš "kvalitu života" může subjektivně samozřejmě zlepšit.


Podrobnosti např. v přednáškách Roberta T. Kiyosakiho. Byznysmen, učitel investování, který krach fin/burz. trhů předpověděl již před několika lety.
http://knihy.abz.cz/prodej/proroctvi


jansmith[smích]

201392

30.09.2009 20:50

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

jansmith1984 193.?.?.?

Já bych to zjednodušil. Dobro a zlo jsou kategorie, které si vymyslel člověk (přesněji lidská mysl) proto, aby se vůbec dokázala orientovat v realitě, kterou fyzicky či jinak žije. A když už si tyto kategorie vymyslela a formou norem jako např. desatera je hlásá do světa, neměla by DOBRO jen pokrytecky hlásat a filozofovat o něm, ale docela jednoduše jej ŽÍT.

A to už jen například tím, že začne o normách, které by měly vést lidskou rasu k harmonii a souladu nejen přemýšlet, ale naprosto prakticky, např. formou konání PRAVDY dobro, které nemůže být zároveň zlem, žít.

Jak to mám udělat? Například tím, že budu PRAVDU nejen myslet a mluvit, ale zejména konat. Průměrný člověk je systémem výchovou pro strach a sobectví (a jsme u ega) naučen pravdu, jak se mu to hodí, pokrytecky překrucovat v polopravdu nebo vyloženou lež (což je jiný výraz pro zlo), v 99% s cílem získat nějaký prospěch. Děje se tak všude. Už v myšlenkách si průměrný člověk ze strachu či nevědomosti často lže sám sobě do kapsy a pokračuje to mezi lidmi v rodinách, na pracovištích, v politice, médiích tj. kdekoli si vzpomeneme.

Největšími pokrytci a farizeji jsou v tomto smyslu paradoxně ti, kteří o dobru, pravdě a lásce kážou ostatním (kteří tzv. káží vodu a pijí víno), tedy církevní/náboženští činovníci (v čele s papežem, rabíny, arci/biskupy atd. atd, čest vyjímkám) a společně s nimi různí světští filozofové, politici (čest vyjímkám), kteří pro strom nevidí les a místo, aby věci rozplétali, tak je s poukazem na Boží slovo či mesiáše či boj za demokracii ze zištných nebo ideologických důvodů komplikují.

Jedině tak je totiž možno držet ovce (voliče) dlouhodobě v chaosu a povolnosti a to je také cesta E/elit k MOCI tj. ke světským výhodám a privilegiím.


Myslet Pravdu, mluvit Pravdu a konat Pravdu je první a relativně jednoduchý krok, jak mohu já sám na své cestě osobního růstu přispět na této Planetě k posílení Dobra.

Sáhněme si ale do svědomí. Kolik z nás místo toho o dobru a zlu raději dlouze a hluboce filozofuje (často hledá viníky svých problému mimo sebe, tím se odděluje od celku a jsme u chybně chápané Duality) a když přijde na lámání chleba, sklouzne opět do "bezpečí" klasiky nevědomého přístupu, kterým je pokrytecký přístup k Pravdě.

Už jen poctivé uplatňování těchto tří zásad v širokém měřítku stačí, aby se náš Svět začal měnit k lepšímu. Začít se změnami (klidně po malých krůčcích) musíme ale nejdříve sami U SEBE!

jansmith[smích]"Vědění bez laskavosti a poznání bez střízlivé střídmosti je k ničemu".
Don Juan

201401

01.10.2009 21:19

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

jansmith1984 193.?.?.?

Je vidět xmane, že nesleduješ diskuzi na Zvědavci dlouhodobě a tudíš posuzuješ ostatní poněkud zkratkovitě.

Mirda je tady poslední, kdo by házel všechny židy do jednoho pytle a snad trpěl nějakou rasovou, etnickou, náboženskou či jinou předpojatostí.


Nevěříš? Najdi si čas, projdi diskuzi zpětně a pak se připrav na můj tradiční dotaz, který najdeš v archivu směrem k nickům jako Vojta49, Vanguard, Osel a pod. Můžeš překvapit a odpovědět na něj dříve než ti jej položím a sám jsem zvědav, jaká odpověď to bude...


jansmith[smích]

PS:
(Protože podle ovoce poznáte je...[smích])

201483

02.10.2009 17:34

Nové imunologické adjuvanty v protichřipkových vakcínách - přínosy a rizika

RE: virus H1N1 šířen záměrně, vakcíny testovány bez adjuvans

jansmith1984 193.?.?.?

Očkování možná ano, některá pomohla historicky vymítit smrtelné nemoci ale ne očkování pro ovce a pro peníze do těch správných košér kapes jako v případě očkování proti momentálně mediálně populárním chřipkám (ptačí, prasečí a pod.)


Copak tady na Zvědavci nezaznělo spousta argumentů a odkazů, které tuto mónstr akci zpochybňují? Copak se budou stále objevovat tzv. odborníci, kteří právě tato plošná očkování obhajují?

Proč to dělají? Že by pro podobné motivy jako bývalá ministr obrany Rumsfelld (známý to bojovník za pravdu, lásku a demokracii 9/11..[smích]), který profituje na prodeji antivirotika Tamiflu? Nebo to není proto, že by byli přímo pokritci či lokaji systému, ale přes veškeré vzdělání a umný slovník jsou jen zabedněnci, kteří nechtějí vidět SOUVISLOSTI?

Nechť si na tyto dotazy odpoví každý čtenář diskuze sám a připomene zajímavé chuťovky jako např. tu, kde si firma Baxter podala patent na vakcínu proti prasečí chřipce více než půl roku před jejím vypuknutím. Obdivuhodná předvídavost! Nebo tu podle které stále více přibývá lékařů, kteří se proti této chřipce odmítají nechat očkovat.

Viz: Lékaři odmítají dát se očkovat proti chřipce


Něco tady hodně smrdí (a to nejen ve věci očkování), když i politické elity např. v ČR svou dávku vakcíny veřejně přenechávají tzv. potřebnějším. To je bžunda, co, Mr. Koubku?..[smích]


jansmith[smích]

201536

02.10.2009 22:59

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: PS

jansmith1984 193.?.?.?

Není za tím nic tajemného HHBB. Jednoduše to chce nebýt tzv. "hovado" a začít se změnou minimálně tím, že budu sám sobě i v komunikaci s druhými VŽDY říkat pravdu. A pokud se bojím (protože tady jde o STRACH a nic jiného), tak raději neříkat NIC.

Myslet Pravdu, mluvit Pravdu a konat Pravdu. Pořád je těžké to pochopit???? nebo budeme stále dokola filozofovat o tom co vlastně Pravda je a jestli to není náhodou Zlo?...[smích][smích] jen abychom si nemuseli příznat (to je to lhaní sám sobě do kapsy, kdy bílá je černá a černá je bílá), že mě Pravda vlastně nezajímá a raději se vždy nějak vymluvím, schovám za eufénismy nebo jinak využiji svou deformovanou, ale sofistikovanou lidskou mysl, abych získal profit o který mému egu v zásadě jde.

Upozorňuji, že nemluvím o polopravdách, milosrdných lžích a podobných výmluvách ega, které je používá k tomu, aby snáze ovládalo svého nevědomého hostitele.


Dalo by se to vyjádřit i jinak: Ke konání DOBRA (tj. Pravdy) stačí i to, že nečiním jiným to, co bych nechtěl aby se činilo mně. Mrkněme do Gazy a jinde po světě (např. na poměry na průmyslových jatkách a do labolatoří, kde se aplikuje např. vivisekce) jak tento princip funguje mezi farizeji (kteří mají plnou hubu pravdy, lásky, demokracie a spravedlnosti - pro moc a peníze do té správné kapsy).


Kolik minut tohoto videa vydržíš a s jakými dalšími filozofickými postuláty po jeho shlédnutí ještě přijdeš???
Earthlings / Pozemšťané (angl.titulky).
http://video.google.com/videoplay?docid=6361872964...


Ještě to stále není jasné?...[smích] Mám sem dávat nějaké další příklady ze života pro méně chápavé (či pro klouzače po povrchu) nebo je to už zbytečné...?jansmith[smích]

201542

03.10.2009 10:26

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: PS

jansmith1984 193.?.?.?

Nepsal jsem o víře Vojto, ale o Pravdě. Mimochodem už si tady zase ??..[smích]


Nedá mi to, abych se tě v souvislosti s Goldstonovou zprávou nezeptal, co říkáš na poslední informace, týkající se šetření válečných zločinů izraelské IDF v Gaze a jak USrael tlačí Palestinu, aby pod hrozbou dalších sankcí obvinění Izraele z válečných zločinů stáhla?

Pamatuješ, jak si nebyl schopen IDF a izraelské špičky za špinavosti v Gaze (např. použití bílého fosforu) svého času v našich debatách (a s tebou někteří další zvědavci jako Vanguard, Van Guld nebo Osel) odsoudit, jak jste se kroutili a podobně jako zde ve věci Pravdy jen klouzal po povrchu a filozofoval?


V jednom ze svých posledních příspěvků vyjádřil mirda dotaz, co je s tebou, že ses už dlouho neukázal a já mu odpověděl, že o tebe nemám strach, že se jistě brzy zase od někud vyloupneš a že jde jen o to, jestli se vrátíš jako student vyššího "ročníku" nebo budeš ročník jako obvykle opakovat.

A stalo se. Jsi zpět a jestli jsi postoupil uvidíme v názorech a myšlenkách tvých budoucích příspěvků. Držím ti palce a čekám na tvé vyjádření ke zmíněným špinavostem ze strany údajně demokratického Izraele v Gaze. Byly nebo nebyly to tedy Válečné zločiny na bezbraných civilistech (také ženách a dětech - upozorňuji, máme 21.st Vojto!!!) ???


jansmith[smích]

201550

03.10.2009 10:51

USA a Velká Británie platí 10 bilionů dolarů za udržení iluze o stabilitě

RE: Co dělat

jansmith1984 193.?.?.?

Výborně napsaný příspěvek kozorohu. Přesně zacílená fakta a přesně zacílené dotazy. Já jen dodám, že to vše co popisuješ jen potvrzuje názor, že mafie, která začínala kdysi někde v Itálii a v US po 30.tých letech vyměnila samopaly za bílé límečky časem prorostla do nejvyšších sfér společnosti. A to nejen v USA, zle v podstatě celosvětově a je jedno o kterou národní mafii se jedná nebo jestli se jedná o zednáře, iluminati, náboženské spolky, židovské bankéřské dynastie nebo jiné tzv. zaoponáře, o kterých se nahlas příliš nemluví a když, tak matoucím způsobem plus obviňováním z nesmyslných konspiračních teorií. (Utajení vazeb bylo vždy jejich prioritou).

Podle mne je důležité si uvědomit, že svět se globalizuje způsobem jakým se to děje (viz. snaha protlačit za každou cenu LS) i proto, aby se mohla spojovat a centalizovat moc i těchto mafií (copak korupce, zastrašování a násilí není jejich historickým způsobem práce???) a pravou podstatu dění vidí jen málokdo.


jansmith[smích]

201551

03.10.2009 17:53

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: PS

jansmith1984 193.?.?.?

I to je odpověď HHBB...[smích]

Vyloudila na mé tváři úsměv a vlastně se nedivím, že ses za ní schoval... Bavit se o Pravdě klouzáním po povrchu nelze a přímá vyjádření oponenta plané byť sofistikované filozofování odhaluje a vlastně znemožňuje.


Mimochodem, víš o tom, že vlády a zástupci údajně za pravdu, lásku a demokracii bojujících zemí v čele s USraelem vždy, když mají s oponentem (např na půdě OSN - konkrétně mám na mysli např. prezidenta Iránu) přímo o předmětu rozepře nebo tzv. jádru pudla (zde o pokrytectví západních plutokraciíí ke zbytku Světa) diskutovat, tak preventivně raději z diskuze s nosem nahoru utečou???

Stalo se i při projevu Ahmadinežáda na konferenci OSN o Rasismu v Ženevě, kde také uprchli a navíc jejich podjatá média překroutila jeho výrok o vymazání Izraele z mapy, který správně zněl: že z mapy bude vymazán izraelský sionistický režim.


Nepřipomínají ti tyto sebeobranné úniky něco?...[smích] Ty mne jako oni "Ahmyho" z extrémismu a antisemitismu neobviňuješ, ale aby ses nemusel bavit o věcech, kterých jednoduchost pro vlastní tendenci "hluboce" filozofovat nevidíš (navíc způsobem, který podle mne míjí podstatu) sis jako zástupný důvod nebavit se našel mou údajnou emotivnost neboli jaks to nazval ty: pocity a oddávaní se citům...[smích][smích]

Dobrá tedy. Není to poprvé, kdy jsme se zde na Zvědavci ve svém pohledu na realitu tak úplně neshodli a nic se neděje. Až sesbíráš odvahu (jako USrael a jeho nohsledové vůči Iránu) tak můžeme v debatě pokračovat.


Do té doby, Peace s tebou.

jansmithPS:
A pamatuj na (pro průměrného člověka k pochopení tak obtížný princip): Myslet Pravdu - Mluvit Pravdu - Konat Pravdu, který vypadá složitě a přitom je tak jednoduchý (i když v pokryteckých poměrech konzumistánu může být i nebezpečný) a který je jedním z prvních kroků k pochopení podstaty o které tak rád filozofuješ...[smích]

Ostatně to, že se tento princip neslučuje s podprahovými a pokryteckými manipulacemi Systému, který po věky určuje na Zemi ne příliš radostnou realitu většinové lidské rasy nepopírám, ale to je na jinou debatu, že?

201556

03.10.2009 18:26

USA a Velká Británie platí 10 bilionů dolarů za udržení iluze o stabilitě

RE: Co dělat

jansmith1984 193.?.?.?

Je to tebe milé Vojto že jsi neutekl a diskuzi o Pravdě (podle tebe o víře..[smích]) přenesl sem do tohoto vlákna, ale vidím, že jsi do vyššího ročníku pravděpodobně přeci jen nepostoupil.

Proč? Nuže proto, že tak, jak to bylo u tebe obvyklé v našich minulých debatách i tentokrát jsi na přímo položenou otázku (mou oblíbenou Gazu a nyní Goldstona) neodpověděl a místo toho jsi "odklouzal" do pseudobezpečí pokládání vlastních dotazů (zde na pravého Boha, barvy duhy, církve, akordy či české spisovatele).


Než ti na tvé dotazy odpovím (mimochodem tvé otázky se k pochopení Pravdy neblíží, spíše hledání její podstaty ironizují..) počkám si na výsledek zkoušky do vyššího "ročníku", kterou jsi pravděpodobně po dobu své odmlky na zdejších debatách někde skládal a kterým mohou být i tvé odpovědi na mé staronové...[smích] dotazy.


jansmith[smích]

201557

03.10.2009 23:27

USA a Velká Británie platí 10 bilionů dolarů za udržení iluze o stabilitě

RE:No přeměnily se na žen-min pi a jsou v Číně

jansmith1984 193.?.?.?

Hezká odpověď Vojtovi Lotrasi. Já se k tobě přidám až mi Vojtěch (dá li Pánbůh...[smích]) nejdříve odpoví na mé předchozí (Gaza) dotazy.

On sice raději, než by nejdříve odpověděl, pokládá své nové "únikové" dotazy, ale tady mu to tak lehce neprojde...[smích]


jansmith[smích]

201563

04.10.2009 03:23

USA a Velká Británie platí 10 bilionů dolarů za udržení iluze o stabilitě

RE: Co dělat

jansmith1984 193.?.?.?

A v tom se zřejmě Vojto shodujeme a zároveň rozcházíme. Víra, jak ji chápe průměrný člověk, a je jedno jestli bigotní věřící nebo ateista, nemusí být zdaleka v souladu s Pravdou.


Jak už to v tom našem "slzavém" údolí vypadá, každý věřící (skupiny věřících) věří něčemu jinému (záleží na době, prostředí a výchovným stimulům vychovatelů nebo tzv. pastýřů/ovčáků) a bylo by iluzorní se domnívat, že všechny i naprosto protichůdné víry se blíží te jediné tzv. objektivní UNIVERZÁLNÍ Pravdě. Ve světě, kde má prim ego a "vyšší zájmy" a nevědomé lidské mysli jsou PLNĚ v jeho moci to přeci ani není možné a z toho důvodu je většina např. náboženských věr ve srovnání s Pravdou ryzí (na strachu a dogmatech pro moc a peníze do těch správných kapes postavený, pěkně a sofistikovaně vytvořený - sorry za výraz) bullshit...

Ano, HHBB, který rád filozofuje a mnohdy s jeho postřehy souhlasím mi může namítnout, že Pravda je vždy subjektivní a že záleží na úhlu pohledu pozorovatele a že vlastně každý má ze svého úhlu pohledu svou Pravdu a že Pravda/Dobro může být z tohoto důvodu za jistých okolností i Zlem..[smích], ALE to je podle mne při hledání Pravdy/Dobra právě jen odklonem od podstaty a únikovým filozofováním, které podle mne (na rozdíl od jednoduchých, přímých vyjádření -klidně Kristových nebo jiných opravdových duchovních učitelů) nemá šanci pro svou zavádějící složitost podstaty dobrat.

Jak já vnímám Pravdu a Dobro jsem ve svých předchozích příspěvcích již naznačil a protože si myslím, že opravdová podstata je jednoduchá, odpovídají tomu i mé příměry, které k ní vedou tj.: Myslet, Mluvit a Konat Pravdu.


Projevem, který ty nazýváš, cituji: "nabubřelou výzvou" je i schopnost v běžném životě dodržovat tyto tři jednoduché (pro někoho složité) zásady (mimochodem nemůže se jednat o nabubřelost protože jsem je nevymyslel já obyčejný člověk, ale jeden z moudrých duchovních učitelů), a to třeba tím, že dokážeme věci, společenské děje nazývat bez eufénismů a pokrytectví pravými jmény a přesně o to jsem tebe a několik dalších zvědavců svým dotazem na názor ohledně invaze IDF do Gazy a posledně zprávy Richarda Goldstona již několikrát požádal...

TO BE CONTINUED

201566

04.10.2009 03:26

USA a Velká Británie platí 10 bilionů dolarů za udržení iluze o stabilitě

RE: Co dělat

jansmith1984 193.?.?.?

DOKONČENÍ:


Jaký byl výsledek nechám na posouzení všem čtenářům Zvědavce, kteří naší debatu postupně sledovali a že ani jeden z vás (mimo tebe Vanguard, Osel, Van Guld a nově xMen) se k Pravdě v otázce válečných zločinů IDF v Gaze (např. použití bílého fosforu vůči bezbranným civilistům zakázaným způsobem) evidentně nepostavil čelem je nabíledni...[smích]

Legrační je i to, jak ty můj dotaz na názor nálepkuješ vírou a dokonce máš podle všeho pocit, že se ti ji snažím, jak píšeš, cituji: "natlouct do hlavy" a aby toho nebylo málo ještě jsem podle tebe rozladěný..[smích] Ale kdepak Vojto. Já jsem naopak rád, že si zde takto vyměňujeme názory, protože to je unikátní příležitost, aby si je přečetli i další čtenáři Zvědavce a nezávislé se nad nimi zamysleli.


Jak potom ostatně s takovými lidmi jaké zde prezentuješ i ty diskutovat a filozofovat o Pravdě a jiných palčivých společenských problémech, když je jasné, že o Pravdu (tím, že ji z nějakého důvodu Nemyslí a Nemluví) zájem nemají? Až mi jasně odpovíš na můj dotaz (Ostatně po Goldstonově zprávě o tom, že Izrael prokazatelně páchal v Gaze válečné zločiny již velký manévrovací prostor nemáš), potom se můžeme na téma Pravdy nebo chceš-li Víry nebo barev duhy nebo spisovatelů dále bavit.


Tak co Vojto (hovoříš-li sám o korektnosti v komunikaci) dokážeš po uveřejnění Goldstonovy zprávy JASNÉ vyjádřit stanovisko nebo opět příjdou "klouzací" repliky o tom, že tě/vás někam tlačím???...[smích]jansmith[smích]

201567

04.10.2009 11:40

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Příliš černé barvy

jansmith1984 193.?.?.?

Jsem rád za váš příspěvek paní Jarmilo a souhlasím s vámi, že vidět věci černě je kontraproduktivní a to už proto, že si podle ezoteriků svou realitu vytváříme sami svým způsobem myšlení a druhem energie, kterou vyzařujeme...[smích]

Jinými slovy, myšlenky se dokáží zhmotňovat a ty negativní o to úporněji.


A ke Klausovi mám poznámku, že bych jej také ohledně jeho postojů k LS neglorifikoval. Ano, je to politik evropského a možná světového formátu, ale se všemi s tím souvísejícími konotacemi. Stačí si připomenout, že za jeho vlád a osobního působení proběhlo polistopadové předání moci a majetku v ČR netransparentním způsobem tzv. TUNEL (tj. na chvíli zhasněme) a je jen otázka jak hodně mohl sám tyto mafiánské metody skryté za tzv. demokratizací společnosti (proti všem zainteresovaným) tehdy ovlivnit bez toho aby ohrozil svou politickou budoucnost a jak hodně příspěvek z jeho strany byla politikou tzv. "umění možného"?!?! Navíc to byl on ve své sebestřednosti a jeho modrá strana, která přinesla do české politiky tehdy aroganci a nedávno pokrytectví viz. Smlouva s občany.


Jedno je jisté. Je to velmi schopný a inteligentní člověk a těžko lze rozhodnout jak dalece tehdy byl a doposud je tzv. lokajem Systému nebo skrytým "dizidentem", bez kterého by rozkrádačka národního majetku pro tzv. obyčejné čechoslováky dopadla ještě hůře...[smích]

A s tím souvisí i jeho oponentura vůči MOCNÉ squadře tlačící pokrytecky, nedemokraticky a za každou cenu LS (viz. účelové přepsání evropské ústavy po jejím prvním odmítnutí a účelové opakování referenda v Irsku).

Je to z jeho strany poctivá snaha zamezit vzniku něčeho co pravděpodobně nevzniká pro dobro VŠECH zúčastněných a nebo jen na oko hraje pseudoopozici sociálním inženýrům a bankéřům za oponou (viz. snaha o postupnou instalaci NWO), aby se v očích ovcí podpořilo zdání mediální plurality názorové svobody???Jak to v jeho případě je podle mne uvidíme v jeho závěrečných postojích. Pokud to myslí upřímně a nehraje dvojitého agenta, tak LS nepodepíše ani pod nátlakem médií, a to bez ohledu na výstup z Ústavního soudu a bez ohledu na ratifikaci, kterou by Füle a Fischer rádi viděli do konce tohoto roku.

Pokud se skloní a nakonec podepíše tak je buď zbabělec, který pro zachování dobrého bidýlka a pozice udělá co je třeba nebo jen splnil "agenturní" zadání - a v žádném případě si žádné pomníky po evropských městech (dle článku klidně až po jeho skonu) nezaslouží.


Pokud ale za žádných i vůči vlastní osobě velmi nepříznivých okolností NEPODEPÍŠE, potom to je signál, že zbabělcem, dvojím agentem ani alibistou není a jako ve své době HUS stojí i on dnes za svým názorem až do konce a dá se mu věřit i to co tvrdil a konal v minulosti.


Uvidíme, budoucnost ukáže.


jansmith[smích]

201600

04.10.2009 17:13

USA a Velká Británie platí 10 bilionů dolarů za udržení iluze o stabilitě

RE: Co dělat

jansmith1984 193.?.?.?

Kdepak Vojto, zase jsi poněkud na omylu...[smích]

Žádné sklamání nebo nevoli po přečtení tvých řádků nepociťuji. Pociťuji naopak radost, že jsi POPRVÉ po tolika naších vzájemných diskuzních výměnách (a po dlouhých porodních bolestech) konečně naplno a JASNĚ deklaroval, že se izraelská IDF DOPOUŠTĚLA (a nejen letos v Gaze, ale jak si uvedl, cituji: "i mnohokrát před tím"..) válečných zločinů.

Pokud bys tak učinil dříve a nikoli až po výsledcích vyšetřování (mimochodem také žida) p.Goldstona, který se tak nějak okamžitě stal objektem verbálních útoků ze strany sionistů a jejich lokajů, mohli jsme si ušetřit spousty strojového času a věnovat je něčemi jinému.Jedná se o velký posun v naší vzájemné komunikaci, protože nyní se pro mne stáváš důvěryhodnějším oponentem, jakkoli s některými tvými názory či vyjádřeními nemusím i nadále souhlasit.

Pro rovnováhu dodávám, že se zločinů samozřejmě dopouštěla i druhá strana v konfliktu (tedy i extrémisté nebo zoufalci na straně Palestinců), jen je třeba v takových případech VŽDY vidět, kdo je v konfliktu agresorem a kdo obětí a nerelativizovat ZLO, které páchají bojovníci za svobodu (takové jsme měli v ČR i za protektorátu, že?) se státním terorismem sionismu a lidí, kteří jej z politickomocenských důvodů využívají zpoza opony.

Pro pořádek je potřeba znovu připomenout nelegitimní vznik státu Izrael pomocí "zkorumpované" OSN způsobem, který by v dnešní době byl plně označen za terorismus (metody Irgunu, dobová i dnešní prohlášení sionistických představitelů apod.) a bohužel tento přístup i po 60letech (nejen pokračujícími zábory palestinské půdy nelegitimním způsobem) SYSTEMATICKY pokračuje.

Je toho hodne, co by se k tomu dalo říci, ale končím, protože Zvědavec a nejen on je historických a dalších informací k věci plný a kdo má zájem si je vyhledá. Navíc tě mohu těžko přesvědčovat, že tvá námitka, že se z mé strany jedná o nějaký druh Víry, je mimo realitu.

Pokud máš ale pocit, že se zde o víru jedná..[smích], tak si to klidně mysli dál, i když by mne zajímalo jako víru máš konkrétně na mysli...


Každopádně díky za tvou odpověď, oddělil ses tímto se skupiny Vanguard Ltd. a těším se na naše případné budoucí debaty.

jansmith[smích]

201634

04.10.2009 18:24

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Na jedne strane se stavi , na druhe se zase boura.

jansmith1984 193.?.?.?

Řekl bych, že jádro pudla (a indicie, kde hledat pravdu) jsou v tom, co popisuje Rene o měnícím se poměru ve zdanění občanů a korporací a nikoli co se snaží svými výplody o lůze čtenářům podsouvat Joseph o něco výše, navíc takticky..[smích] schovaný za superanon ajpinou 85.?.?.?.

Ještě chyběly emotivní nálepky o líných a závistivých sockách a už by to bylo všechno. Tj. klasický koncept zastánců modré ptákostrany (nebo tzv. pravice), kteří jediní mají údajně zájem, aby věci fungovaly a aby schopní a samozřejmě stát prosperovali. Už zapomněli, kdo byl včele nyní zadlužené ČR v době polistopadové rozkrádačky a jak pokrytecky se ptákostrana zachovala k voličům např. svou Smlouvou s občany.


Věci mají mnoho vrstev (viz. janko), které nejsou na první pohled patrné nebo co je pravděpodobnější: není zájem, aby si tzv. většina (jak napsal výše Joseph - lůza) tyto vrstvy a souvislosti uvědomila. Celý někým vlastněný mediální a další aparát na tom historicky systematicky pracuje a bylo by proti "přírodě" pokud by to v myslích běžných občanů neneslo žádané výsledky.

Prostě princip je jasný: Zisky patří NÁM, stráty zasanuje stát z veřejných rozpočtů, potažmo je zaplatí zblblí občané, a to ať již jsou pasivní nebo ne.


jansmith[smích]

201647

04.10.2009 19:46

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Teraz sa nepridám k všeobecnému odsudzovaniu LB. Snažím sa vidieť svet

jansmith1984 193.?.?.?

Josephe 85.?.?.?, tebe to fabulování bavit nepřestane???...[smích]

Nejde o rovnost mezi lidmi, že by jako měli všichni stejně. Za prvé na to tato Planeta nemá zdroje a za druhé to ani není potřeba, protože ne všichni lidé jsou stejní a každý má jiné priority i ve vztahu k plodům konzumistánu.


Jde o to, aby si byli lidé rovni jako lidské bytosti, fungovala spravedlnost (klidně sociální) a udržitelný rozvoj, který právě někteří lidé (které ty glorifikuješ) svou honbou za úspěchem, stále rostoucími košér ZISKY a HDP bez ohledu na CELEK a VŠECHNY zúčastněné popírají.

V systému, kde slabší jsou ponechání takřka napospas nenasytným a všeho schopným žralokům (navíc jsou mediálně ohlupování a mají si myslet, že křivka růstu je nekonečná) se žije z pohledu EGA opravdu dobře jen těm žralokům a jejich dobře placeným lokajům a kolaborantům, kteří ale tyto výsady musejí paradoxně postupně přesunovat za bezpečí vysokých zdí, satelitů a bezpečnostních aparátů, které je ochraňují.

To je Svět, který se ti líbí a to je ta skupina tzv. schopných, mezi kterou by ses jistě také rád dostal???

Záměrně píši dostal, protože pokud bys mezi nimi již byl, nikdy bys neztrácel svůj drahocený čas chatováním na netu (obhajováním praktik zdiskreditované ptákostrany) a jen by ses blahosklonně a s despektem k těm co hodnoty opravdu svou prací (nikoli spekulacemi a zlodějnami) vytvářejí (jistě stále radostněji) věnoval dalšímu podnikání. Nebo se z tvé strany zde jedná o charitu?...[smích]


A ke Klausovi a kupónovce, kterou ty opět vyzdvihuješ snad jen jeho SLAVNÝ výrok, cituji: "jen více takových Kožených". Nebo jej popřeš jako ten, kde Klaus mluví o "penězích, které přeci nesmrdí" nebo Havel, který se dnes nehlásí ke svému výroku o "humanitárním bombardování".

To jsou ti podnikatelé a představitelé, kteří této republice pomohli nahoru po tzv. něžné nebo jako mnozí další, o kterých se tolik nemluví ji naopak (i díky Klausům a Ježkům) rozkradli, či jak se rádo eufemisticky zjemňuje: vytunelovali, a to do státního dluhu, že se musejí samozřejmě, že? dnes oklešťovat mandatorní výdaje na úkor zblblé většiny, nikoli chytré E/elity???


Nezlob se, ale jsi legrační postava, která si svou komičnost snad ani neuvědomuje.

V jednom máš ale pravdu. Změna k lepšímu nepříjde, pokud se bude člověk stále spoléhat na jiné bez vlastního přičinění. Na někoho, který to nějak zařídí a průměrný občan bude moci v klidu dále pokračovat v utužování ovčího syndromu.

Změnu musí zahájit každý probouzející se člověk sám za sebe, i když v úplně jiných relacích, než které vidíš a propaguješ ty.


jansmith[smích]

201658

04.10.2009 20:26

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: I bez zbytečného strašení..

jansmith1984 193.?.?.?

Fillo, není správné zatracovat tzv. obyčejné lidi.


Je dobré brát v úvahu nejen, ŽE se lidé obecně "nějak" chovají (třeba pasivně, jak píšeš: u TV škrábající se v zadku), ale i "PROČ" se tak chovají a zejména, "KDO" je k takovému přístupu a "JAK" dlouhodobě (po věky) vychovává.

Pokřivená přímá a podprahová výchova je mocná zbraň manipulace a tzv. běžný člověk nevědomě a pohodlně parazitující na konzumistánu nemá v podstatě šanci ani zájem ji rozpoznat a obrnit se proti ni.

Jedině vlastní životní "kříž", který jej dříve nebo později potká jej spravidla donutí pootevřít oči a začít přemýšlet nad rozdíly mezi realitou faktickou a virtuální a pokud nepotká někoho vědomého, kdo mu v probouzení pomůže, ani tehdy souvislosti ve svém celku začít chápat nemusí a dále žije a nakonec jako tzv. "bezduch" umře ve zmatku.


Tito spoluobčané (jakkoli se jedná doposud o většinu) nezaslouží odsouzení, ale naopak soucit a pomoc, kterou jsou i tyto naše zvědavcové debaty. Nemusí pršet, stačí když kape a povědomí naší lidské rasy se většinově mění k lepšímu i proto, že éra internetu znemožnila (hodně to zlobí Mr. Rockefellera..[smích]) monopol mocných na informace.

A v tom podle mne spočívá naděje NEBO za jistých nepříznivých okolností (pokud jej podle Vesmírných lidí ovládnou tzv. černá trička...[smích]) i postupná poroba nebo možná skáza této civilizace.

Myslím, že už naše generace (nejen ty nejmladší) budou mít možnost poznat výsledek.


jansmith[smích]

201666

04.10.2009 21:47

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: I bez zbytečného strašení..

jansmith1984 193.?.?.?

Důvodem proč buditelské informace tzv. běžní lidé nechtějí slyšet a proč se ovčáků a absurdistánu ve kterém po věky žijí i militantně zastávají je právě STRACH z nejistoty, kterou přinášejí změny a hlavně NEVĚDOMOST, kterou výchovou přímo nebo podprahově přejímají od tzv. "autorit". A to od "autorit" které jsou buď samy nevědomé nebo patří mezi sortu tzv. mediálních i jiných košér manipulátorů...

A nyní slůvkem košér nenarážím na hexagramisty nebo pentagramisty a také je jedno jestli jde o manipulátory, kteří jsou v hiearchii postaveni nejvýše nebo jde-li jen o jejich lokaje a kolaboranty.


A pokud jde o kategorii "obyčejného člověka", tak tím jsme VŠICHNI bez rozdílů rasy, národnosti, etnika, vyznání nebo jak hodně máme penězmi nacpaný strožok...[smích] ... Přesnějším výrazem je "lidská bytost" a v okamžiku smrti si to uvědomí každý, i kdyby byl v životě faraonem nebo jen o své výlučnosti přesvědčený farizej.

Právě lidé, kteří si svou "obyčejnost" uvědomují a nestydí se za ni jsou duchovně mnohem výše a jsou tzv. hodnotnější než všichni ti, kteří přes piedestaly, ze kterých shlížejí na ostatní (moc a majetky, které vlastní)... a navíc se sebestředně domnívají jak jsou vyvolení a úžasní.


Lidem, kteří se ještě neprobudili nelze nic vnucovat. Mělo by to opačný účinek, a proto je při jednání s nimi na místě soucit a trpělivost, která sama obvykle odhadne jakou dávku tzv. Pravdy jsou ještě schopni (nikoli nevědomě ochotni) pozitivně zvládnout. Ve své podstatě se všichni lidé (až na deprivanty) kloní podvědomě k dobru, pravdě a spolupráci, jen někteří z nich tyto humánní hodnoty ale vědomě a nesobecky (pro brainwashing, který na ně dlouhodobě působí) praktikují.jansmith[smích]


PS:

"Vědění bez laskavosti a poznání bez střízlivé střídmosti je k ničemu".
Don Juan

201676

04.10.2009 22:32

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Prehnané obavy?

jansmith1984 193.?.?.?

Tohle si napsal pěkně HHBB a rád to podepíšu.


Jinak, nic proti filozofování. Ne nadarmo jsi to dal do uvozovek a jsem si jist, že to patřilo (správně) mně, i když si stále myslím, že je důležité se ve filozofování pro filozofování takzvaně neutopit...[smích]

A Peace s tebou a nemyslím to tentokrát ironicky.


jansmith[smích]

201685

05.10.2009 09:15

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: vzpomínám na r. 2003

jansmith1984 193.?.?.?

Ano, Zdeněk Adamec nezapadá do manipulačních vzorců Systému, do kterých někomu krásně ve své době zapadl Palach, po něm Zajíc apod.

A protože svým činem tento citlivý mladík nijak nepřispěl mocným k dosahování jejich cílů (spíše jimi podporované pokrytectví doby -pro moc a peníze do těch správných kapes- nepříjemně pojmenovával), tak se k jeho hrobu příslušníci tzv. E/elit a jejich lokajové s kyticí nikdy poklonit nepřijdou...[smích]

Naopak. Postupně se na něj úplně zapomene a přesto, že ve svém dopise světu na rozloučenou (mimochodem napsaným velmi soudně) na konci přímo poprosil, aby z něj neudělali blázna, mainstreamový plátek označil za důvod jeho sebevraždy přesně to, co psychicky narušeného člověka evokuje, totiž jeho osobní problémy. Navíc a co je důležité, neopomněl pochopitelně dodat, že z textu dopisu nevyplývá, že by měl politický podtext...

Hra na mediální promývání mozků nevědomé většiny občanstva úspěšně pokračuje a i na tomto příkladu je možno dokumentovat, jak vše do sebe krásně zapadá.


E/elity se poučily z minulosti a nepříjemné informace (jako to za totáče dělali tzv. komunisti) již úplně neblokují. V éře internetu to ani není možné, tak se přizpůsobily a jediné co potřebují je, aby každá taková pro establishment a trend doby nelichotivá informace nebo poselství bylo správně přímo nebo podprahově "očipováno".

Stačí nenápadná poznámka o konspiraci nebo v tomto případě o osobních problémech pisatele dopisu (žádná poznámka nějaké autority, že věc stojí za zamyšlení, že?) a veškerá hloubka a pravdivost sdělení je v mysli tzv. průměrného čtenáře zdiskreditována a její naléhavost z nevědomého podvědomí rychle vytěsněna.


Pokud by 19ti letý Zdeněk Adamec svým činem nějak přispěl vyšším zájmům, vše by se jako v případě J.Palacha ubíralo úplně jiným směrem. V dnešní době by Masy byly médii přímo (nebo jak se dělo za totality šeptandou nepřímo) zburcovány a následovaly by okázalé pohřební akce za účasti truchlících davů a tzv. osobností. V dnešní době bychom měli navíc možnost třeba na Nově nebo na ČT-24 s V.Moravcem a hosty..[smích] sledovat celodenní diskuze na téma co se stalo a proč.


Je to bžunda, i když tragická a těm mladým (kteří se extrémním způsobem pokusili burcovat druhé a přitom ti "správní" jen tzv. posloužili vyšším zájmům) již život nikdo nevrátí. Také je dobře, že se stále najdou lidé, kteří tyto médii a lokaji Systému postupně ignorované až zapomenuté případy (třeba v diskuzích na internetu) připomenou.


jansmith[smích]

201729

05.10.2009 16:14

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: vzpomínám na r. 2003

jansmith1984 193.?.?.?

Ano, tohle jste pojmenovala trefně, cituji: "občané podvědomě cítí, že se nic nezměnilo". Na druhou stranu ačkoli (mimo těch "šikovných" co se napakovali) cítí, že změny jdou jinam než očekávali, tak jsou v průměru již tak zpracování (brainwashed), že je to až na vyjímky k nějaké (byť duševní) akci ze strachu a pohodlnosti nepřivede.


Lide byli tehdy z Gorbyho (jako nyní z Obamy) nadšení a ti málo nebo vůbec o pozadí změn informovaní (a tudíž patřičně naivní) cinkali na náměstích klíčemi nebo aspoň u TV nastávajícímu kvasu upřímně fandili.

Věřili náhle se vylouplému Havlovi či Malému (o kterých předtím většinový národ neměl ani páru a kterým dle jejich slov nešlo o majetky a pozice - což později jako v případě bývalého prezident praktickými skutky popřeli..[smích]) a jejich projevům o tom, jak je komunisti straší kapitalismem, nezaměstnaností a drogama.?!?!

Věřili propagandě o hodné Americe, která se nás za cenu vlastního uskrovňování a obětí snaží uchránit před komunistickou rozpínavostí a až v průběhu 20ti let od tehdejšího předání moci začali pomalu chápat, že to vše byla jen pokrytecká slova kněží, rabínů a zejména karierních politiků, která je měla (jako již tolikrát v historii) nasměrovat "správným "košér" směrem, a to k souhlasu a podpoře dávno naplánovaných korporátně-mafiánských změn....


Historie a manipulace s lidskými emocemi a naivitou se cyklicky opakuje a mění se jen doba a podmínky za kterých k tomu dochází.

A protože nebyl zájem, aby tyto oranžové pseudorevoluce proběhly jako např. ta francouzská nebo bolševická krvavě, tak vše proběhlo za nadšení mas a pro bývalé vládce relativně v klidu. Jen někde s bývalými vládci (jako v Rumunsku) Systém nepočítal a byli revolučním tribunálem v několika hodinách odstraněni nebo tzv. popraveni. Vlastně i Saddáma v Iráku potkal tento osud a nebylo mu nic platné, že před tím po mnoho let s vládcí "vesmíru" spolupracoval.

Tehdy u nás stačilo jediné. Říci nabuzenému davu, provokatérům a deprivantům, aby začali označené skupiny lidí lynčovat nebo jak se později událo v bývalé Jugoslávii, aby Češi začali bojovat se Slováky a lusknutím prstů by se stalo. Naštěstí pro nás nebyl mocenský důvod společnost jako v Jugoslávii oslabit a učinit povolnou, a tak se u nás signál k násilí nevytroubil.


Vždy je třeba se nejdříve ptát "komu co prospívá", KDO (jako korporace a mafiánský kapitalismus pro moc a peníze do těch správných kapes) stojí v pozadí a to je podle mne jádrem toho, před čím se snažil mimo jiné podle mne varovat i Zdeněk Adamec.

Co k tomu říci na závěr. HHBB to dobře vyjádřil, cituji: "Lidé s tím předešlým systémem kolaborovali povětšinou naoko. S dnešním doopravdy.", ale dodávám, že i tak naděje, že lidé nakonec z ovčího syndromu procitnou, neumírá...


jansmith[smích]

201771

06.10.2009 20:30

Barroso se Sarkozym si oddechli: Třetí irské referendum nebude třeba

RE: Souhlasit ci nesouhlasit_

jansmith1984 193.?.?.?

Superanonyme 79.?.?.?, fakta po kterých voláš byla zde na Zvědavci (i jinde) v mnoha článcích a příspěvcích laiků i odborníků již mnohokrát zmíňována.

Bylo by dobré si najít čas, nejdříve si je projít a až potom se pustit do polemiky...

jansmith[smích]

201874

Zajímavě napsané mirdo.


Většina lidí, kteří se o tyhle věci zajímají dokáží s větším či menším úspěchem pojmenovat jednotlivé puzzle obrázku, ale složit je dohromady v širších historických a jiných SOUVISLOSTECH dokáže již málokdo.

Není možno získat kompletní obrázek vytrháváním "věcí" z celku a označit je za "podstatu". Když se k tomu přidá faktor Zevšeobecňování, který tak rád jako jeden z ovládacích programů oveček využívá podjatý mainstream, lokajové ovčáků a zmateně splupracující spoluobčané, plus sofistikovaná snaha přímo nebo podprahově pro MOC a PENÍZE do těch správných kapes pokrytecky manipulovat jinými, potom, aby se v tom guláši "pes" vyznal...[smích]Proto DÍKY lidem, kteří nejen jako někteří zde na Zvědavci, ale celosvětově dokáží nesobecky bez emocí a s nadhledem skládat (viz. jankův příměr) jednotlivé vrstvy informačních puzzlí a tím pomáhat postupnému vyprošťování povědomí lidské rasy z mlhy mediálně i jinak historicky udržované virtuální reality.

Tento pohyb směřuje pomalu ale jistě kupředu - k Pravdě (k Dobru), která byť je subjektivní, tak nám říká, že pokud jen nefilozofujeme pro filozofování, je jenom jedna - Univerzální.


jansmith[smích]

201936

07.10.2009 14:51

Barroso se Sarkozym si oddechli: Třetí irské referendum nebude třeba

RE: Souhlasit ci nesouhlasit_

jansmith1984 193.?.?.?

Rozdíl mezi nickem a superanon ajpinou 85.?.?.? nebo třeba 79.?.?.? (a proč je nick transparentnější) byl zde v debatách již mnohokrát vysvětlen a tak jako v prvním případě ve věci LS i tady ti doporučuji, aby sis prošel archiv.

Mnoho odpovědí na spousty nejasností a otázek jsou obsaženy už tam.


Pokud jde o LS, tak pokud se nemýlím, tak odkaz na její znění byl zde na Zvědavci zmíněn a je na každém, aby se k ni dostal. Na Zvědavci je prostor spíše pro analýzi, komentáře a názory nejen laiků, ale i odborníků a v tomhle ohledu si myslím tady nuda není ani náhodou.


jansmith[smích]

201939

07.10.2009 18:36

Ekonomické zotavení je iluze

RE: Jak je to vlastně s krizí a jejími příčinami

jansmith1984 193.?.?.?

K tomu co napsal Laskavý jenom doplním, že i tady na Zvědavci byl nedávno uveřejněn seriál článků, který lecos názorně vysvětluje, ale tyhle komplexní materiály Vojta a někteří další zdejší zvědavci nečtou, ale o to raději diskutují...[smích]

Články jsou dostupné v archivu a autorem je A.G. Marshall:1. díl - Globální moc a globální vláda: Evoluce a revoluce systému centrálního bankovnictví.

2. díl - Vznik amerického impéria: revoluce, světová válka a NWO.

3. díl - Kontrola globální ekonomiky: Bilderberg, Trilaterální komise a Federální rezervy.

4. díl - Ukování „nového světového řádu“ pod jednou světovou vládou.

5. díl – Globální válka a umírající demokracie: Revoluce elit.jansmith[smích]

201965

V čem je podle tebe HHBB jak píšeš, cituji: "ten Fullford" podivuhodná postava a co si máme (jak říkával Švandrlíkův major Terazky) "predstaviť" pod takovým to výrazom "týpek"?

Podprahově tím podsouváš názor, že Benjamin Fulford je jen dalším ze zmatených konspirátorů, kteří narozdíl od lidí (mezi které se jistě počítáš i ty?) nevědí, která bije...[smích] a že ti až tak nejde o fakta ilustruje i tvá neschopnost napsat bez chyby jeho příjmení.


Než se, jak si upřesnil - jindy, pustíš "do dalšího rozboru" možná by stalo za to nastudovat si pokud možno jeho životopis a co to je vůbec za člověka a až potom jej můžeš nálepkovat jako týpka.

Jestli je on týpek, tak je týpek i M.Moore a další světoví investigativci, kteří burcují veřejnost před (pro jisté kruhy tak výhodným) pokrytectvím Systému, který nevytvořili ti tzv. obyčejní lidé, ale jen v jeho konstrukci někomu po dlouhé věky pod strachem, s podprahově "správně" naťukávanými pudy a emocemi a často s velkou naivitou, nevědomě někdy méně, někdy radostně, pomáhali.

Jinak Fulford se narodil v Kanadě v 61ním roce v rodině diplomata (otec byl ambasadorem v mnoha zemích), pracoval léta pro Forbes, hovoří 4mi jazyky, žil dlouho v Japonsku, od mládí měl velkou empatii a vždy vystupoval proti brainwashingu běžné populace. Zajímavé je, že jeho předci patřili k vládnoucím vrstvám společnosti a pohybovali se ve vysoké politice jako např. jeho praděda, který byl senátorem...K videu, které sem vložil mirda ti přidám ještě jedno. Vydrž celou hodinu, kterou trvá a jsem docela zvědav, jak jej okomentuješ:

Benjamin Fulford - Ultimátum - 1-3 - Czech:
http://video.google.com/videoplay?docid=-512225306...

Hovoří tam o své backgroundu a zazní tam i zmínka o Projektu Camelot.


Nevím jestli, jak napsal mirda, "mlžíš" záměrně nebo z nevědomosti nebo tě prostě jen baví filozofovat (pamatuješ na naší debatu na téma Pravdy?..[smích]), ale minimálně máš podle mne pravdu v tom, že tvoje příspěvky tady jsou inteligentním oživením diskuze (pozor - inteligentní ještě neznamená moudrý) a také jiným pohledem na věc.

Díky ti za ně a těším se jaké postřehy a zajímavé informace k věci (doufejme, že ne podobné Vojtěchovu stylu klouzání po povrchu) sem ještě přidáš. Třeba jsi ty ten správný člověk, se kterým se Zvědavec ve svých diskuzích přiblíží k SOUVISLOSTEM tj. k -PODSTATĚ-, po které jsi také v minulosti volal.


jansmith[smích]


PS:
V případě, zájmu o další videa s B.Fulfordem stačí říct.

202030

08.10.2009 21:39

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Teraz sa nepridám k všeobecnému odsudzovaniu LB. Snažím sa vidieť svet

jansmith1984 193.?.?.?

Hezky jsi to napsal Josephe, jen bych ti připomenul výrok, který jsi jinde ve vlákně asi přehlédl a který správně košér nezmiňuješ, tj. Klausovu podporu např. zloději Koženému viz. jeho výrok: "Více takových Kožených".


Ačkoli se někomu může jevit úžasná, problém Ježkovy/Klausovy kupónovky není jen technický (který má jistě svá diskutabilní pro a proti), ale zejména právní a s přihlédnutím k tomu co v závěru umožňovala i etický.

Prostě a jednoduše šlo o to zhasnout a bez pečlivé přípravy a přijetí potřebných zákonů, které by minimálně ty největší zlodějny znemožnily umožnit těm informovaným, aby se na státním (společném) majetku "legálně", nevratně a rychle napakovali a nějaký bonus pro společnost? Zadlužení, utahování opasků a dnes s výmluvou na krizi snaha utáhnout mandatorní výdaje, kdy na prebendy pro ovčáky nebo transportéry a nové M16 je samozřejmě peněz dost...

Atmosféra ve společnosti (legislativci) byla tehdy velmi povolná, takže by Klaus, pokud by mu na tom záleželo, byť teď může tvrdit opak, jistě vše potřebné prosadil.

Jenou větou: Aby zůstalo rozsvíceno nebyl zájem.


Samozřejmě, že bylo nutno pustit tzv. k lizu (aby se neřeklo a jako kouřovou clonu) i běžné lidí, ale tak, aby to nenarušilo ty nejhodnotnější transakce a "správné" předání majetku (pí. Jarmila zmínila jestli se nemýlím např. akcie Aera Vodochody) a aby to nebylo později právně i jinak napadnutelné. Tímto způsobem byla kupónovka připravena kupodivu dokonale. Žraloci se napakovali a ovce, které nějakou tu tisícovku a třeba i maličko více vydělaly si nyní chrupkají, jak to bylo všechno výhodné...[smích]

Důležitý je i fakt, co se později s kupónovýma knížkama dělo a jak běžní držitelé kreditů postupně dalšími legislativními machinacemi o svůj tzv. majetek a vliv v globále přicházeli.


Peace s tebou.

jansmith[smích]

202038

08.10.2009 23:34

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Teraz sa nepridám k všeobecnému odsudzovaniu LB. Snažím sa vidieť svet

jansmith1984 193.?.?.?

Jasně Josephe. Hezky, barevně a voňavě jsi to uzavřel..[smích] a Peace s tebou.

jansmith[smích]

202051

Zdá se mirdo, že se s HHBB ohledně hodnocení (B.Fulforda) shodujete. Pro něj je to týpek a ani ty bys pro něj ruku do ohně nedal.

Dobrá, možná máte pravdu oba, možná ani jeden, pro mě je důležitá jeho minulost, jeho background a co nahlas říká. Tedy, bez emocí a přílišné tendence věci komplikovat mohu těžko o někom (jako HHBB) říci, že je vypravěč s psychotickým projevem nebo naznačovat, že jeho pocit, že mu jde o kejhák je přehánění, když veřejně říká přesně to, co se E/elitám asi vůbec nelíbí. Pokud si to plkají nějací bezejmenní diskutéří po internnetu, tak dobře, ale pokud to říká někdo renomovaný, tak tady končí legrace.

Sám víš dobře a občas to připomeneš, že lidé Systému opravdu nebezpeční, pokud je nelze zkorumpovat nebo zdiskreditovat, bývají často odstraněni a JFK je tvůj velký příklad. Myslím si, že Fulford a další oponenti nadnárodní chobotnice, kteří navíc vidí za oponu, musejí přesně vědět jestli jim něco hrozí nebo nehrozí a jedna z možností jak se bránit je o tom NAHLAS hovořit.

Pro HHBB je to psychotický projev a ačkoli by na něj měl Fulford z hlediska stresu, který musí léta snášet plný nárok, žádné patologické indicie něčeho podobného z jeho projevu nečtu.


Řeknu to jinak. Fulford měl jako příslušník zlaté mládeže jedinečnou možnost si celý život v klidu užívat bohatství a protekce své famílie a on "psychotik" si místo toho vybral život investigativního novináře, který riskoval výhružky smrtí a do dnešních dnů (jako M.Moore) nepřestal nastavovat E/elitám zrcadlo.

Dva příklady co říká za všechny:
1. The 9/11 terrorist attacks were an "inside job" carried out by the US government as a false flag attack to bring about new imperial mobilization.
2. In 2009 Fulford has stated that the US, using a secret military program known as HAARP (High Frequency Active Auroral Research Program) have been able to alter the climate, and using high power microwave energy induce earthquakes including the Asian Tsunami and earthquakes in Japan and China.

A jako perlička jedno jeho vyjádření:
My goal is to counter U.S. propaganda and expose the Japanese people to the truth so that they may free themselves from the colonial yoke and use their $5 trillion in overseas holdings to end world poverty and save the environment.


TO BE CONTINUED

202054

DOKONČENÍ:


Ty si společně s HHBB vážně myslíte, že ten rozhovor s D.Rockefellerem v listopadu 2007 byl propagační ve prospěch D.R.?

Já o tom silně pochybuju a věřím tomu, že ho tam Fulford jako vlezlý novinář odchytil a protože to bylo jen 2 roky po tom, co skončil ve Forbesu, lidi od "Rockyho" a "Rocky" sám mu to interview umožnili. Stačí si všimnout, jak samotářská celebrita bohatství a moci David R. opakovaně pokukuje někam za kameru jako by očekával nějaký signál, pomoc nebo nápovědu. Už se nemohl zvednout a odejít, kamera běžela a on potřeboval zachovat dekórum. Na tom rozhovoru je vidět, že D.Rockefeller není vůbec v pohodě, že se z toho snaží nějak se ctí vymluvit a že mu Fulford situaci nijak neusnadňuje.

Píšeš, cituji: "...nastupují ty jeho lži. Mír, prosperita, demokracie, suverenita národů atd." a můžeš mi říci, co tam jako měl D.Rockefeller říkat??? Měl připomenout starší výrok o nutnosti drastického snížení populace nebo že nutnost vakcinace proti prasečí chřipce je hoax, aby se napapaly systému nakloněné farmaceutické koncerny?...[smích]


Vždyť přesně s ideály míru, prosperity, demokracie a suverenity národů šermují všichni sociální inženýři a váleční štváči (vzpomeňme na Gazu a jak vznikl stát Izrael). Už si někdy viděl nebo slyšel, aby plebsu naplno říkali, že jim jde o MOC a peníze do těch správných kapes a že až jejich tažení skončí, tak možná polovina ovcí, co jim tleskají (jako v reklamě na Hemerait...[smích]) tady už nebude???


Možná je to blázen, možná je to hráč, možná ne. Každopádně říká takřka do puntíku to, co zde v debatách říkáš i ty a další diskutující, které pro jejich přehled a úsudek mezi ovce a pomatence já osobně rozhodně nepočítám a myslím, že by se mu mělo naslouchat.

jansmith[smích]


PS:

Pro pořádek hlavně pro HHBB připomínám ještě jednou to druhé video:
http://video.google.com/videoplay?docid=-512225306...

202055

To, co si napsal o intuici mirdo podepisuji a díky za další zajímavé shrnutí o Fulfordovi.

Přivedlo mne opět k zamyšlení, jak to vlastně toho 11/9 opravdu bylo a protože to je nyní částečně OT, tak jen poznámka.


Nechce se mi věřit, že by vláda USA (Bush, Cheney, tajné služby atd.) na útocích jen pasivně spolupracovali. Vše nasvědčuje tomu, že plány na invaze do A a I byly připraveny dávno před tím a jediné co bylo potřeba, bylo pomocí nějakého šoku mobilizovat, učinit povolnou a řádně proti (na ropě sedícím) "jeskyňářům" do běla rožhavit veřejnost.

Aspoň tak chápu z kontextu tvé vyjádření "spolupracovali" a podle toho co jsi napsal a jak jsi odmítl výraz "inside job" a tím i výroky B.Fulforda a dalších oponentů oficiální verze vyšetřování usuzuji, že vládu USA z tohoto komplotu fyzicky vyjímáš a místo toho jej podle tvého přesvědčení zorganizoval a provedl někdo, kdo vládou, výkonnými složkami, tajnými službami viz. jejich nevědomost a žádná informovanost v den útoků, jen šikovně manipuluje.

Chápu to tak správně? Pokud to tak je, potom padá teorie nanotermitu a řízené demolice WTC 1/2/7, protože ten by se do budov společně s výbušninami bez přímé účasti tajných služeb a tím vlády US (Cheneyho) podle mne nedostal. Ostatně pokud se nemýlím, tak šefem Security ve WTC 1/2 byl tehdy někdo z familie Bushovců (G.W.Busch jr. musel být tedy informován) a WTC7 byla tajnými službami přímo prošpikována.

Každopádně, že Fulford hovoří o HAARP si ocenil a tudíž ten člověk je pro mne i nadále relevantním zdrojem informací a názorů.


Ještě by mne zajímal tvůj názor na M.Moora. Jedná se podle tebe tedy o férového zastánce spravedlnosti a lidských práv nebo je to podobně jako Fulford jenom levicový "blázen" nebo hráč (podle HHBB lehký psychotik..[smích]) , kterému se sice vyplatí naslouchat, ale jinak je to jen nevěrohodná figura, která pravé Ovčáky pomocí svých filmů záměrně nebo nevědomě kryje???

Zase dodám, že pokud by tomu tak v případě M.Moora bylo, těžko by mohl natočit např. SiCKO tak, jak jej natočil (kde varuje a rozkrývá na do těch správných kapes založeném košér ZISKU systém Řízené péče). A nebo to byla z jeho strany jen pro peníze krycí spravodajská hra? Jak to tedy je? Jsou Fulford a Moore jen pomatenci, kterými jako s vládou USA jen někdo šikovně, pro své vyšší zájmy, na šachovnici postrkuje a nebo je všechno JINAK???...[smích]


jansmith[smích]

202166

10.10.2009 14:44

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Teraz sa nepridám k všeobecnému odsudzovaniu LB. Snažím sa vidieť svet

jansmith1984 193.?.?.?

Máš pravdu Josephe, "Peace s tebou" se dá napsat ironicky nebo vážně.


Dá se napsat i způsobem 2v1, tj. adresát si již podle své nátury, vlastní předpojatosti nebo čistoty vlastního svědomí..[smích] sám rozhodne, jak to jeho protějšek myslel.

Úžasné na tom je, že pozdrav "Peace s tebou" se dá napsat i ironickým způsobem, ale nikoli, že by ironizoval poselství samotného pozdravu (to může být v souladu s Kristovým vzorem myšleno naprosto upřímně), ale ironie v něm zakódována může být namířena pouze proti názorům, vulgaritám a demagogiím adresáta.


Sebekriticky a spravedlivě (pro sebe) rozhodnout, jak to bylo myšleno v tomto případě je jen v tvé moci. A Peace s tebou.


Jansmith[smích]

202167

10.10.2009 17:37

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: Jak funguje platnost smluv v pravnim state?

jansmith1984 193.?.?.?

K tomu, jak napsal Rene "neotevírat" bych dodal "ale připomínat"!!!

Někteří čeští a někteří Evropští spoluobčané mají krátkou paměť a někteří ji pro majetky a peníze do těch správných kapes nemají vůbec.


Proto je třeba historické a někomu nepříliš příjemné informace (s nadhledem, třeba s humorem, ale důsledně a nekompromisně) stále připomínat, aby si někteří rádoby vlastenci, ve skutečnosti prospěcháři a kolaboranti, nemohli jak jde čas stále více farizejsky tzv. vyskakovat.

O záležitostech spojených se soužitím Němců, Poláků a Čechů v českých pohraničích (Sudetech) před, v rámci a po WW2 se zatím diskutovat může (košér ideopolicie na tyto kontroverze jako např, v citlivých věcech holokaustu ještě pod trestem embargo nevyhlásila), a tak je dobré -jak se to děje i zde- tato fakta a SOUVISLOSTI stále připomínat.


jansmith[smích]

202175

10.10.2009 21:15

Kolaps dolaru? Čeká jej „arabský naftový šok“?

RE: Vychova a vzdelani novych spojencu USA v zahranici

jansmith1984 193.?.?.?

Výborná poznámka od tapanmisra. Krásný příklad, jak si US establishment vychovává své budoucí spojence, kteří později košér Systému pomohou ZEVNITŘ rozložit nepohodlné "staré" pořádky...[smích]


Krásný příklad je mediálně známý ochutnávač kravat Gruzínský prezident Saakašvili, který podle Wiki studoval nejen ve Štrasburku, v italské Florencii na Akademii evropského práva a v Haagu na Akademii mezinárodního práva, ale i v bratrských USA na Columbia University v New Yorku a na George Washington University, což má být soukromá univerzita ve Washingtonu, D.C.

Vojenští a jiní poradci kterých za "mír a demokracii" bojujících států mu pomáhali připravovat jeho dělostřeleckou palbu na spící Cchinvali si již, předpokládám, každý zájemce najde z dostupných zdrojů sám (napovím: USA a Izrael).

jansmith[smích]

202184

K tomu co zde bylo kozorohem a mirdou uvedeno bych přidal jeden zajímavý dopis:


Citace:
Ministerstvo zahraničí

2. listopadu 1917

Drahý lorde Rothschilde,

s velkou radostí Vám zasílám jménem vlády Jeho Veličenstva, následující prohlášení sympatií s židovskými sionistickými aspiracemi, které bylo předloženo a schváleno kabinetem.

„Vláda Jeho Veličenstva pohlíží příznivě na zřízení národní domoviny židovského lidu v Palestině, a vynasnaží se, aby tohoto cíle bylo dosaženo, přičemž se jasně rozumí, že nebude učiněno nic, co by mohlo poškodilo občanská a náboženská práva existujících nežidovských společenství v Palestině, nebo práva a politické postavení Židů v jakékoliv jiné zemi.“

Byl bych vděčen, kdybyste mohl předat toto prohlášení na vědomí Sionistické federaci.

Váš upřímně

Arthur James Balfour.
jansmith[smích]


PS:
Převzato z http://audiklub.cz/prispevekt67104&sid=9024a73468d...

202224

Díky mirdo za tvůj poslední doplňující příspěvek (i za jméno Marvina P.Bushe co by šéfa bezpečnostní agentury Securacom ve WTC) a není důvod, abych se se vším, co jsi napsal neztotožnil. Detaily o činnosti M.Bushe jsou např. tady: http://whatreallyhappened.com/WRHARTICLES/911secur...

Naopak, vše co jsi uvedl beru jako relevantní a podnětné informace, které nejsou v kontradikci k ničemu, o čem se bavíme.


Pro mne je důležité, že "an inside job" ve věci útoků z 11.září nebyl ve tvých příkladech jednoznačně odmítnut a je jedno, jak hodně byl tehdejší prezident G.W.Bush přímo nebo nepřímo do děje zainteresován nebo jestli s ním "někdo" jen tzv. postrkoval jako s marionetou. Vláda není jen prezident, ale spousta lidí kolem (vice prezident Cheney, Rumsfeld atd.atd.) a pokud by Bush o ničem nevěděl (o čemž silně pochybuji, zase takový mamlas nebude), tak to z něj odpovědnost za vše co se dělo "před, při a po" nesnímá.


Pokud mají kritici a oponenti Oficiální verze vyšetřování pravdu (a s nimi i celosvětově narůstající počet občanů), termín "inside job" je plně na místě a B.Fulford s ostatními kritiky se žádného mlžení nedopouští. Druhá věc je, proč on a další nejdou více do hloubky (tak jak to děláš ty viz. tvé "šuplíky" zde), ale pro to bych měl také možné vysvětlení.

Buď tito oponenti (Jones, Moore atd.) o dalších vazbách a souvislostech nemají dostatečně obhajitelné důkazy, které by mohli ke svým tvrzením přiložit a odrazit jimi očekávaný frontální útok (není žádná legrace naplno poukazovat na vazby na sioizrael) NEBO na více šokující detaily ještě nedozrál čas a nevědomou a brainwashed veřejnost raději připravují postupně.


Možná je prvním krokem dostat i díky sharingu informací na internetu nejdříve pod drobnohled aktivované veřejnosti tehdejší hlavouny v US vládě&Co., která vydávala pokrytecká prohlášení a válečná a legislativní rozhodnutí (viz. Patriot Act atd.) a teprve až budou tito lidé vyšetřováni a USVĚDČENI rozjet další KOLO s cílem otočit reflektor i na lidi za Oponou (mastermind), na které se tak nějak nesmí ani pomyslet. (Otázka je jestli je to v US pokryteckostánu vůbec v nejbližších letech možno dosáhnout). Je evidentní, že už PRVNÍ krok se přes veškerý "křik" rodin po pozůstalých a aktivistů jeví jako běh na hoooodně dlouhou trať.

Co se týče M.Moora, tak pochybuju, že by jej někdo z lidí za oponou sponzoroval, protože výroba jeho filmů je silně nízkonákladová a pouze zadarmo na internetu prezentovány nejsou. Většinou běží v normálních kinech po světě a prodávají se i na nosičích, takže Moore může na tom být finančně (tj. i se svou nezávislostí) úplně v pohodě.


Uvidíme, necháme se překvapit jak budou věci pokračovat, důležité je sledovat "cvrkot" a souvislosti na faktech stále dopřesňovat.


jansmith[smích]

202239

11.10.2009 21:42

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: Jak funguje platnost smluv v pravnim state?

jansmith1984 193.?.?.?

Přesně tak Rene. Pokud OTEVŘÍT, tak SE VŠÍM VŠUDY, ale o tehle variantě bojovník za práva sudetských Němců Joseph, alias superanon ajpina 85.?.?.? neupustil ve svém příspěvku ani zmínku...[smích]

Jen by mne zajímalo, jestli Joseph takto havlovsko bursíkovsko schwarzenbergovsko posseltovsky agituje pouze z naivního přesvědčení (z neznalosti historie a VŠECH souvislostí) nebo je na celém tomto farizejství kolem LS také nějak hmotně zainteresován.

Nebo mu křivdím a existuje třetí možnost? A Peace s ním.


jansmith[smích]

202243

12.10.2009 14:17

Michael Moore píše Obamovi

RE: Obama si cenu zaslouží

jansmith1984 193.?.?.?

Dobře napsané Laskavý. A pokud není prez.Obama jen dvojitým agentem, tedy figura v rukou finanční a jiné oligarchie (mafie), která má jen mediálně nahradit zprofanovaného a zakrvaveného Bushe, Cheneyho, Rumsfelda atd. a v agenturních úkolech dále (stále radostněji) pokračovat, tak mu podle mne nic jiného nezbývá, než činit změny opatrně, postupně a až s narůstajícím osobním vlivem nad chobotnici důsledněji.

Ostatně si myslím, že budoucnost možná už brzy ukáže, jak dalece je tato nová "lidštější" tvář US politiky pevná v kramflecích a jestli si tu dynamitovou cenu pro dobro VŠECH zúčastněných opravdu zasloužila.


Kritizovat je lehké, ale chtěl bych vidět některé zdejší kritiky, jak by se chovali na jeho místě, zvláště, když MUSÍ spolupracovat s lidmi jako je personální šéf Bílého domu (ředitelem kanceláře - Chief of Staff), nadelegovaný prezidentův "stín", Rahm Israel Emanuel.

jansmith[smích]

202276

12.10.2009 19:49

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: Jak funguje platnost smluv v pravnim state?

jansmith1984 193.?.?.?

Výborně napsáno djb a odhaduji, že k podobnému závěru mířil v jiném příspěvku i Rene Bartosek.


Nedivím se, že tyto morální, etické a nakonec i právní argumenty nechce Joseph 85.?.?.? slyšet, ale stále si naopak (a stále dokola) vede svou o posseltovské nutnosti umožnit navrácení majetku údajně nespravedlivě potrestaným sudetským Němcům.

Uznávám, že se s tzv. Benešovými dekrety svezli i lidé, kteří nebyli nacisty nebo příslušníky hitlerjugend či nepatřili k henleinovské Sudetendeutsche Partei a nikoho nezabili a nevyhnali, ale v takovém případě je odpovídající řešení, které popsal djb o tom, že by válečné reparace "svých" (dle rozhodnutí mocností odsunutých) občanů mělo hradit Německo, a to přesně tak, jak bylo donuceno činit např. ve věci odškodnění židovských obětí tzv. holokaustu.

A pokud se bavíme o "A", tak potom musí zaznít i "B" a toto odškodnění by mělo náležet nejen židovským obětem, ale VŠEM postiženým obětem WW2, tedy i příslušníkům sovětských národů, Polákům, Čechům atd.atd.atd.


A teď se zeptám, stalo se tak nebo narozdíl od vyvolené menšiny, která inkasuje i po 60letech, ostatní oběti a jejich rodinní příslušníci tzv. utřely?


jansmith[smích]

202298

13.10.2009 09:30

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: Jak funguje platnost smluv v pravnim state?

jansmith1984 193.?.?.?

K tomu co djb napsal opět není co dodat. Ptám se: Proč je náš svět založen na deprivantském principu, kdy velmi často platí, že "zloděj křičí, chyťte zloděje"???

Proč Joseph s mlhou pokrytectví morálních principů zapomíná na to, že první kdo byl v Sudetech vražděn a kdo přišel o své domovy a byl vyhnán byli čeští občané, kteří henleinovcům a sfanatizovaným kolaborujícím Němcům (pokud se bavíme o této straně Sudet a čest vyjímkám) nijak neublížili a chtěli žít v pohraničí v klidu a míru? Proč Joseph nemluví o tom, jak je hnali s výkřiky a "českých psech" a bůhví kolik zvěrstev to doprovázelo?

Zase jako periodicky v minulosti jsme u farizejů, kteří kopou za někoho jiného než české občany a to nepopírám, že psychopati, kteří se Němcům po válce jakkoli mstili měli/mají být tvrdě potrestání.


Pro Josepha ještě jednou: Válku, se všemi jejími hrůzami a následky nijak nerozpoutal Český národ a z toho pohledu si Německý národ (Sudetští Němci, kteří po 3.říší s pocitem vyvolenosti hlasitě a freneticky volali) musí nést důsledky, jakkoli se to někomu může zdát podivné. BD bych nechal spát, ale pokud se mají otevřít, tak se vším všudy, se všemi reparacemi i ostatním postiženým národům, jakkoli se to Josephovi nelíbí a pláče, že by Němci přišli na buben...[smích]

Nepřišli Josephe. Světoví bankéří, kteří za vyzdvižením Hitleta a rozpoutáním WW2 stáli měli tehdy a mají stále dost prostředků, aby vše vyrovnali. Není ale zájem, protože by se tehdejší finanční impéria nomohla (i díky splácení válečných půjček) tak rychle nafukovat a nemohli by tak snadno vznikat ani dnešní novodobí trilionoví boháči.

jansmith[smích]

202325

13.10.2009 19:24

Ti zatraceni Íránci teď vyhrožují, že budou spolupracovat

RE: Je třeba se na to dívat i z jiné strany

jansmith1984 193.?.?.?

A co Izrael irku? Na ten jsi ve své výčtu zemí, které vyhrožují ostatním jadernými zbraněmi (tak nějak) zapomněl?


Vlastně nezapomněl, omlouvám se, protože Izrael vlastnictví zbraní hromadného ničení (jaderných) nikdy oficiálně nepřiznal a možná proto ani správně košér způsobem nepodepsal potřebné mezinárodní úmluvy, jak je (světe div se) mezi prvními jako signatář podepsal ten "nebezpečný" Irán.

Myslím, že jsi Izreal nejmenoval ze strachu, a to z podobného strachu jaký mají sioinisté, protože zloděj velmi rád vykřikuje: chyťte zloděje.Dobře příčiny proč je Irán v merku bojovníků za pravdu, lásku a demokracii ve svých třech bodech v jiném přispěvku vyjmenoval mirda.

Mrkni na něj irku a čekám, jak to okomentuješ.


jansmith[smích]

PS:
Ještě si připomeň, který bojovník za demokracii, pravdu a lásku (stát) podporoval Saddáma proti Iránu, až to vedlo k mnohaleté krvavé válce. Také nezapomeň, kteří to bojovníci za lásku, demokracii a pravdu...[smích] (státy) měli své vojenské poradce v Gruzii, aby proamerickému prez.Saakašvilimu (na západních univerzitách k pravdě, lásce a demokracii vychovávanému) v rámci jeho nočního dělostřeleckého útoku na spící jihoosetinské Cchinvalli tzv. košér radili.

A Peace s tebou...[smích]

202368

13.10.2009 21:23

Ti zatraceni Íránci teď vyhrožují, že budou spolupracovat

RE: Je třeba se na to dívat i z jiné strany

jansmith1984 193.?.?.?

A o tom to je a už to ve vlákně zaznělo.


Izrael nuke zbraně má a pokrytecky je nepřiznává, aby nemusel dodržovat dohody, které by po přiznání (aby si zachoval tvář) byl nucen podepsat a tím pádem pustit do svých zařízení mezin. inpektory - jak běžně činí Irán.

Není to podobné pokrytectví, kterého se dopouštěl v případě invaze do Gazy, kdy IDF použila v husté zástavbě proti bezbranným civilistům mezinárodními úmluvami zakázané zbraně (např. bílý fosfor), aby se potom spekulovalo, že úmluvami o válečných zločinech není vázán, protože je nepodepsal???


Nebo je podepsal a jen je tak nějak košér nedodržuje?


BTW nejde o nuke zbraně pro Irán, ale o mírové využití jaderné energie, kterou Irán jasně deklaruje a které je mu v rozporu s mezin. úmluvami USraelem upíráno. A nebo dobrá..[smích], mějte si jaderné elektrárny, ale palivo budete za draho nakupovat. Navíc s rizikem, že když se nám košér znelíbíte, tak vám příděl utneme...[smích]

Nebo irku západní demokrati a bojovnici za pravdu a spravedlnost nabízejí Iránu palivo do reaktorů ZDARMA a na dobu neurčitou?


Rozumím tomu, že se Izrael Iránu obává (asi má špinavé svědomí), navíc mirda jasně vyjmenoval další důvody proč je Irán někomu trnem v oku, ale nemel by náhodou Izrael nejdříve tzv. vstoupit do sebe a až potom farizejsky pokukovat po ostatních???


jansmith[smích]

202375

14.10.2009 16:41

Ti zatraceni Íránci teď vyhrožují, že budou spolupracovat

RE: Je třeba se na to dívat i z jiné strany

jansmith1984 193.?.?.?

Steve i mirda irkovi i Antoninusovi poskytli další faktické informace a postřehy a já se příznám, že Antoninusův poslední odstavec (on to pojmenoval: dodatek k Izraelské ivazi do Gazy) mě dostal..[smích][smích]


Jediné co jej za takovou úsměvnou propagandu omlouvá je snad jeho absolutní neinformovanost a tudíž košér zaujatost. Pokud sem přišel jako "agent" zvratky poblitého nezvědavce, tak jej už neomlouvá nic.

Dokonce i Vojta49 zde v diskuzích po dlouhých porodních bolestech nakonec uznal, že se izraelská IDF v Gaze dopouštěla na civilistech válečných zločinů (on dokonce uvedl, že nejen tehdy a to jej ctí) a náhle zde ve vlákně máme opět (sorry za výraz) "vykuka", který špinavosti v Gaze pojmenoval jako, cituji: "velice ohleduplné" a dokonce nezapomněl zmínit Varšavské geto.


Neuvěřitelné. A kdybych si nebyl jist, že zde na Zvědavci pro svou košér zaneprázdněnost nemá čas přispívat sám "velký" Netanjahu (jinak chazar jako repa), tak bych si mohl myslet, že to psal jménem nicka Antoninuse on. Stejná slova, stejné argumenty, a to bez absolutní sebereflexe a nebo alespoň s přihlédnutám na vyšetřovací zprávu OSN, kde p.Goldston IDF z válečných zločinů v Gaze bez milosti oficiálně obvinil.

Taky se do něj košér squadra v Izraeli a jinde a její lokajové hned pustili a aby tzv. dobře bylo, tak Palestincům USrael ihned "doporučil", aby se ve vlastním zájmů jakýhkoli obvinění Izraele zdrželi.


Zajímá to Antoninuse??? Ale kdepak, ten rád diskutuje..[smích] a jistě již píše další příspěvek, kde tentokrát rozebírá technické parametry mírových světlic z bílého fosforu (které jsou v husté zástavbě plné civilů na přisvícení..[smích] přeci povoleny?!?!), byť je podle jeho předchozího tvrzení Izrael v Gaze možná ani nepoužil. Jak by řekl Almighty - "blahoslavení chudí duchem".


jansmith[smích]

202455

14.10.2009 20:02

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: Jak funguje platnost smluv v pravnim state?

jansmith1984 193.?.?.?

Koukám, že si Joseph změnil superanon ajpinu z 85.?.?.? na 90.?.?.?..[smích]


Těžko říct, jestli jde (jak s ironií napsal djb) o předka nespravedlivě odsunutého sudeťáka, okradeného o dům a zemřelého v Německu v bídě, ale rozhodně používá stejné formulace jako bojovník za "pravdu" a "spravedlnost" Joseph 85.?.?.?. blahé paměti. Pro ilustraci je dobré si připomenout něco z výrazového repertoáru jeho příspěvku: chudáčku, neznáš, neumíš, spodiny, myšlenková impotence, osobní napadání.

Legrační na tom je, že člověk s takovým přístupem (kdy obviňuje oponenta z napadání a přitom se tak chová sám) se zde v diskuzi snaží vyvolat dojem, že mu jde o spravedlnost pro nevinné..[smích]


Dovedu si představit, proč lidé jako on tak hlasitě volají po urychleném podepsání LS (i zradar tady měl být přeci co nejdříve), zatímco Posseltovsko Bursíkovsko Schwarzenbergovsky útočí proti jejím oponentům (Klausovi) a proč jim tak vadí Klausova podmínka, že by se do už tak zprofanované LS musela zapracovat nezpochybnitelná doložka o neprolomitelnosti BD.


"Podle ovoce poznáte je."

jansmith[smích]

202480

14.10.2009 20:44

Ekonomické zotavení je iluze

RE: Placebo a nocebo

jansmith1984 193.?.?.?

Vojto, ty jsi mě zase "donutil" k úsměvu..[smích]

Ty si vážně myslíš, že důchodci nebo rodiče s dětmi tj. tzv. potřební občané, kteří obrátí v ruce i tu 30ti kačku (a odhaduji, že bude hůř) patří mezi ty, kteří oficiálně prosází ročně 100mld Kč?

Slyšel jsi už něco o fenomenu, kterému se říká pračka špinavých peněz a že z těch tebou uvedených herních 100mld ročně může být velká část pouze vypraná a to je také stěžejní důvod pro existenci heren, kasín apod.?


A že se najdou lidé, kteří herny, kasína, burzy, Sazku, Forex chtějí? No samozřejmě, ale rozhodně to nejsou VŠICHNI lidé, jak jsi to v souladu s klasickým principem zevšeobecňování zde podal ty.

Naopak. Většině občanů je enormní nárust těchto košér podniků jako herny a kasína buď lhostejný nebo jsou PROTI a že tím pádem vzniká tlak na zastupitele, aby je ve svých obcích zakázali nebo nepovolovali je evidentní. Kdo tlačí zastupitele, aby tento způsob podníkání tolerovali? No přece stát (roste přeci HDP, že?) a mafie, které v tom perou peníze a jako opodstatnění mají procenta na poplatek pro údajnou charitu...

A výrok, že menšina má štěstí je také výživný. Jakou menšinu která má štěstí a jaké štěstí máš na mysli? Nejsi to náhodou ty, který zde v debatách jako správný materialista periodicky kroužíš kolem filozofování o víře jako o něčem, co patří možná do ezoteriky či mystiky, ale nikoli do běžného života a nyní ti nevadí použít výraz štěstí, který tam patří také? Nebo ty jsi měl na mysli jen víru hráčů v pomyslné štěstí, že určitě vyhrají ve sportce..?


Závěr? Není to tak jak píšeš, že jsme tak VŠICHNI uzpůsobeni a že by to tak muselo být stále, i když samozřejmě cíleně přímou nebo podprahovou reklamou a mainstreamem nabrkávané animální pudy a instinkty člověka nikdo nepopírá. Lidé nejsou jak jsi napsal "stupidus" proto, že by takoví měli být z hlediska genetiky, evoluce či přirozeného výběru, ale ti méně odolní se tak chovají proto, že jsou k takovému přístupu cíleně a systematicky Systémově falešnými nebo ve výchově nevědomými autoritami pro MOC a peníze do těch správných košér kapes vychovávání a podněcování.

Házet všechny do jednoho pytle je ovládací nástroj zevšeobecňování a stavět např. reformu postupně rozkrádaného českého zdravotnictví na 30,- výpalném pro chudé doktory a lékárníky je výsměchem na entou.


jansmith[smích]

202483

15.10.2009 13:40

Ti zatraceni Íránci teď vyhrožují, že budou spolupracovat

RE: Je třeba se na to dívat i z jiné strany

jansmith1984 193.?.?.?

Je vidět Antoninusi, že se neshodneme a jak bychom také mohli, když ze strany sionistů a jejich lokajů není přes 60 let o jakoukoli férovou dohodu a snahu o pojmenovávání věcí pravými jmeny zájem.

(poznámka na příspěvek Rostislava Muchy s upozorněním na skloňování: je mi jedno, jestli se tohle jméno skloňuje podle Dia nebo někoho jiného, protože to nemá nic společného s topikem. Navíc zde v diskuzi se jedná o pouhý NICK, který nemusím skloňovat vůbec nebo naopak jakkoli...[smích]..Dodávám, že se poznámkou inzultován necítím..[smích] a z jazykového úhlu pohledu byla zřejmě na místě).Je evidentní Antoninusi, že další vzájemná debata na téma válečných zločinů IDF v Gaze (nikoli jak jsi napsal pouhých "přestřelek"...) nemá smysl a protože má fakta, fakta jiných ani apel na etické či morální normy nepřijímáš, tak ti pouze doporučím k bližšímu studiu jiný článek, který tento problém rozebírá i z jiných úhlů pohledů:

Izrael a Goldstonova zpráva
http://www.zvedavec.org/komentare/2009/10/3345-val...


Přečti si pozorně i diskuzi pod článkem a už se těším, jak se do ní se svými na první pohled seriozními, ale ve skutečnosti farizejskými názory zapojíš.


jansmith[smích]


PS:
A nediv se, že na příspěvky jako byl ten tvůj nemohu reagovat vážně, ale naopak používám ironii nebo sarkasmus. S lidmi, kteří TAKTO (navíc rádoby kultivovaně) obhajují zločiny, násilí na bezbranných civilistech (ženách, dětech atd., byť by zahynul jen jeden člověk, ale jich byly stovky) v Gaze nebo kdekoli jinde na Planetě a oblékají je do eufénismu jako byl ten tvůj, cituji: "velice ohleduplný" přístup a nejsou mimo realitu a naivní si jinou reakci nezaslouží.

Dodávám: Pokud bych o zmíněných špinavostech IDF v Gaze debatoval bez použití ironie naopak s pokrytcem, který není naivní ani neinformovaný, ale který zde jako správný lokaj pouze plní "agenturní" zadání, potom bych asi potřeboval silnou dávku Kinedrilu nebo jinou prevenci proti žaludeční nevolnosti...[smích]

Do které kategorie diskutujících patříš zatím nevím, ale jasně se to ukáže ve chvíli, kdy budeš chtít tuto debatu natahovat a jako správný "lidumil" mi doporučíš, abych si ten Kinedril nebo něco jiného na nausea vzal.

202549

15.10.2009 15:36

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: Jak funguje platnost smluv v pravnim state?

jansmith1984 193.?.?.?

Dobře Josephe. Definitivně jsi se stylem a výrazivem svého příspěvku prozradil, i když jsi "košér správným" způsobem svůj nick "Joseph" v podpisu ani jinak neuvedl.

Za tvůj podrobný elaborát ti děkuji, protože jak jsem jej pročítal, tak se můj pobavený úsměv postupně (a hlavně u posledního odstavce) rozrostl to hlasitého smíchu, a tak ti za těch cca 10min prodlouženého života ještě jednou a stále s úsměvem na rtu děkuji..[smích]


Možná to celé tady myslíš dobře, ale mám pocit, že na to nejdeš dobrou cestou. Zaprvé se stále schováváš, pravděpodobně proto abys splynul s "davem", za superanon ajpinou (mimochodem, tento termín je originál z mé hlavy...[smích] a čestně dodávám, že jsem jej nikde neopsal) a za druhé kolem sebe kopeš jako valach v říji a buď si vědom, že byť to na první pohled tak nemusí vypadat, tak výraz "valach" i "říje" jsem použil záměrně.


Víš, ja tady nechci plnit roli tvého školitele a pochybuji, že by se to člověku s tvou náturou líbilo, ale pak se nemůžeš divit, že lidé s podobným projevem jako ty zde v diskuzích již získali přiléhavé označení "pepek vyskoč" a že se čas od času potkáš z někým, kdo ti tyto okolnosti s dobrým úmyslem a bez emocí v rámci debaty o topiku připomene.

Hestroy se tě tady v minulosti za některé tvé zajímavé diskuzní postřehy a názory zastával (a možná vlastně nebyly tvoje???, protože je také napsala nějaká odvážná superanon 85ka) a byť mohl mít pravdu, tak stylem, kterým se prezentuješ si kredit a seriozní pozornost ostatních (můj rozhodně) nezískáš.

A pokud ti tady nejde o seriózní debatu bez vulgarit a napadání oponentů (nebo se jen neumíš ovládnout?), tak si buď vědom, že jsi se opět jako v minulosti jen znovu odkopal (možná proto jsi kdysi upustil od používání nicku Joseph a přešel do 85kové superanonymity?) a vážně tě tady podle mne bere opravdu málokdo.

Jak to bude dál je jen na tobě a Peace s tebou.


jansmith[smích]

202553

15.10.2009 16:39

Ekonomické zotavení je iluze

RE: Placebo a nocebo

jansmith1984 193.?.?.?

Není nutno pociťovat lítost Vojto, tak jak ji nepociťuji v diskuzích s tebou já. Přiznám se, pokud bych měl pociťovat nějakou emoci, tak by se maximálně jednalo o soucit a nastudovat si rozdíl mezi lítostí a soucitem již nechám na tobě.


Před chvíli jsem v jiném vlákně zareagoval na příspěvek Josepha (nebo přesněji řečeno jedné superanon ajpiny 85) a tak začnu podobně.

Víš Vojto, ty to tady asi taky v celku myslíš dobře. Mnoho tvých úvah a podnětů je zajímavých a je možno je brát vážně, ale mám pocit, že celkově jak po filozofické, tak lidsky morální a etické stránce míjíš méně nebo více podstatu.


A mám li odpovídat na tvé dotazy, tak na dotaz: na čem je mé přesvědčení (viz. vychovávání a podněcování) založeno mohu uvést následující: Je to přesně tak, jak si nevědomě napsal. Je založeno na zkušenostech s výchovou vlastních dětí (nebo byly někoho jiného?..[smích]) i na vědeckých výzkumech.

Rozebírat vědecké výzkumy by bylo nadlouho, ale jako příklad (pro MOC a peníze do těch správných košér kapes) negativně použité výchovy připomenu výzkumy s podprahovou reklamou i dalšími způsoby ovlivňování lidské mysli a podvědomí, které se nejen v různých košér labolatořích v minulosti zkoumaly (podle mne nadále a stále radostněji zkoumají) a byly prokazatelně vůči nevědomé veřejnosti POUŽITY.

Už jsme se na toto téma v debatě v jiném vlákně narazili, tak si znovu projdi archív a vyhledej nebo vygoogluj detaily.


K pojmu homo stupidus: Nejde o to, kdo jej první zformuloval, jestli ty nebo MUDr.Koukolík, ale o to v jaké souvislosti jsem jej ve své reakci na tebe zmínil.

Tu souvislost jsi ale, jak to u tebe bývá v diskuzích obvyklé vynechal (nebo jinak řečeno pro jistotu nekomentoval) a místo toho odklouzal jinam...[smích]


A nějaký závěr? Netvrdím, že výrok o tom, že my lidé rádi získáváme něco za nic sis vycucal z palce a ani jej nepopírám. Lenost člověka, tj. vlastnost hledat způsoby jak si život zjednodušovat a zpříjemňovat je jedním z hlavních motorů POKROKU. Jenže není jedno o jaký POKROK jde, jakými metodami, prostředky se motivuje a k jakým koncům takový pseudoPOKROK může skrze popírání etiky a morálky a udržitelného pokroku nakonec naší tragikomickou civilizaci přivést.

Aby ten konec nebyl pro většinu tzv. obyčejných lidí (pravděpodobně ale i pro ty tzv. vyvolené) tragický, proto musíme jako lidská rasa méně filozofovat a raději více, v souladu s etikou a morálkou (nikoli tou farizejsky proklamovanou), konat. Mnoho lidí mnoho čte, ale nikdy neudělají takřka nic proto, aby poznatky (o mezilidských i jiných vztazích, které získali) nějak v praktickém životě (do svého vnímání reality) APLIKOVALI a mám pocit hraničící takřka s jistotou, že to bude do značné míry i tvůj případ...


jansmith[smích]

202560

15.10.2009 19:08

Ekonomické zotavení je iluze

RE: Placebo a nocebo

jansmith1984 193.?.?.?

Poslední vaše věta, paní Jarmilo, vše vysvětlila (byť možná maličko expresivněji)...[smích]


Co se týče mého času, tak si nemyslím, že ho s Vojtou nebo s Josephem nebo s kýmkoli jiným zde ztrácím a odpověd proč tomu tak je dává právě výše zmíněná poslední věta.

Navíc "dát dohromady" na oponenta z jistého pohledu náročnější repliku pro mne není žádná vysilující časová či jiná námaha a pokud má člověk čisté svědomí a jasnou hlavu, tak to jde samo..[smích] Kdybych to chtěl parafrázovat, tak bych mohl napsat, že se u mne jedná o channeling a argumenty či myšlenky mi do klávesnice "naskakují" samy.

Teď vážně. Stačí se uvolnit (tzv. přibrzdit nebo lépe zastavit vnitřní dialog), zbavit se emocí a předpojatosti a vytvoření podobného příspěvku jako ten Vojtovi je otázkou několika málo minut.


Je to přesně o tom, co jsem zde již několikrát připomínal a co by podle mne měli mít na mysli všichni seriózně uvažující zvědavci, a to že není účelem zde s různými "agenturními" farizeji či jen nedostatečně informovanými diskutujícími v hádkách bojovat, či je donekonečna (většinou marně) přesvědčovat.

Podstata je v tom, že tito tzv. košér oponenti si neuvědomují, že byť mohou mít z pocitu osobní zanícenosti dojem, že v debatě dosahují svého nebo pokud přišli s košér motivy, že se jim daří diskuzi narušovat, je tomu právě naopak.

Svým přístupem (založeném většinou na egu a na sebedůležitosti) slouží vlastně jen jako pomyslný katalizátor ke generování dalších a dalších podnětných a ještě cílenějších rozborů a názorů k jednotlivým tématům, které webzin Zvědavec.org poskytuje (samozřejmě za předpokladu, že se najde erudovaná protistrana..[smích]) a pokud se jejich oponenti nenechají vyprovokovat nebo neutečou se slovy, že je třeba tyto provokatéry ignorovat, tak vlastně pomáhají druhé straně diskuzi zkvalitňovat a OŽIVOVAT. Navíc by podle mne upadnutí do jednotného názorového proudu debatu na Zvědavci "umrtvilo" a to i proto, že by vedlo k sebeuspokojení, k nudě a možná k myšlenkové stagnaci.


Takže pokud jde o mne, tak má "maličkost", i když to tak na první pohled může vypadat, nic ve skutečnosti přímo Vojtovi nebo Josephovi (či komukoli jinému) nevysvětluje, ale skrze ně hovoří k ostatním čtenářům majícím zájem naslouchat a kteří si ve své většině ty "perly" (čímž s vámi souhlasím), pokud budou chtít, již jistě vyberou sami.

Viděl bych to tak, že ve vláknech je možno paralelně rozvíjet jak něčí podnětné myšlenky, tak i využít něčí diskuzní "zmatenost", fabulování či přímé pokrytectví k tomu, aby podnětné myšlenky vznikaly.

A co je nebo není podnětná myšlenka nechť si rozhodne každý vážený čtenář Zvědavce sám.


jansmith[smích]

202569

15.10.2009 19:19

Váleční zločinci se stávají rozhodčími ve věcech práva

RE: Jedine reseni

jansmith1984 193.?.?.?

A tak TO JE, ať již si Netanjahu nebo zde v diskuzích lidé od Vanguard s.r.o říkají co chtějí.

Internet a sharing nemilosrdně nejen toto pokrytectví (pro větší moc a zájmy E/elit) odhaluje a již není možné jako v minulosti povědomí a názory lidské rasy 100% ovládat.

A i v tom spočívá naděje pro lidskou civilizaci na této Planetě. Uvidíme.


jansmith[smích]

202571

Pokud vím, tak kulkou zavražděni nebyli, ale copak se vraždí pouze střelnou zbraní?

Mafie vraždí střelnou zbraní nebo jinak prokazatelně pro úsporu času nebo aby tím něco demonstrovala nebo pokud jde o klasickou kriminalitu. Boj tajných služeb mezi sebou viz. Viktor Čistič z Brutální Nikity.

Pokud jde o vyšší zájmy na tzv. nejvyšších úrovních, tak vražda jako vražda vypadat nesmí a buď si jist, že tajné služby a mafie za oponou mají dost znalostí a prostředků (i finančních), aby to zaonačily pokud je zájem tak, aby tzv. dobře bylo.


Proto, jak se ti snaží naznačit mirda, se tyto sofistikované kauzy většinou provalí mnohem později než k nim došlo (a většinou proto, že promluvil někdo tzv. zevnitř) a čím je záležitost více "košér", tak se tato doba (i díky záměrně stanoveným mnohaletým lhůtám o utajování vyšetř. spisů viz. JFK) prodlužuje. I Kajínek nebo Mrázkův duch by mohli vyprávět, přitom druhý nemůže a prvního nikdo bez pomoci poslouchat nebude, dokonce ani nový proces pro jistotu neotevře.

Nikdo z veřejnosti se v dohledné době tedy nedozví (pokud nepromluví někdo zevnitř), jak to bylo např. s dopravní nehodou nepohodlného Dubčeka (mimochodem pokud by žil, tak by se Havel prezidentem stal velmi, opakuji velmi těžko), stejně jako v případě princezny Diany, která si plánovala, k velké radosti královské rodiny...[smích] to marry muslima a povít mu potomka nebo v případě Benazir Bhutto, která byla zabita při sebevražedném bombovém útoku v Rávalpindí (o pozadí atentátu, jak proběhl a kdo a proč za ním pravděpodobně stál se psalo i zde na Zvědavci). Pro tebe jako v případě 9/11 samozřejmě konspirace založené na víře, viď?


A Karel? Možná máš pravdu a zrovna on jediný zemřel přirozenou smrtí, přesto jak se nezkorumpovatelně navážel do polistopadové nomenklatůry reprezentované jedním českým, později za bushe a jeho pány kopajícím, bombometčíkem.

Něco pro ilustraci:
http://users.skynet.be/roger.romain/bush-havel.jpg


jansmith[smích]

202589

16.10.2009 08:19

Váleční zločinci se stávají rozhodčími ve věcech práva

RE: Jedine reseni

jansmith1984 193.?.?.?

Informace, které poskytuje článek, který sem dal Rene Bartosek "Konflikt na Blízkém Východě – rekapitulace" jsou zde na Zvědavci probírány v podstatě od nepaměti.

Je tam všechno, co zdejší příslušníci Voldemort s.r.o nechtěji slyšet a vidět a co by rádi veřejnosti podávali sionistickým podjatým zmanipulovaným způsobem, a to jen ze svého úhlu pohledu. I Sabra a Šatila je tam zmíněna a díky Zvědavci a lidem, na které účelové pobrékávání o antisemitismu neplatí se tyto pro sionisty a jejich lokaje nepříjemné informace stále mezi probouzející se veřejnost dostanou.


Jen podjatý lokaj Systému a nikoli jen dočasně málo informovaný člověk si svůj názor po tolika přednesených faktech neupraví a v souvislosti s tím, CO a JAK se dělo i posledně v Gaze se nad vším znovu nezávisle nezamyslí. Jen Voldemort nebo jeho lokaj může stále dokola i v diskuzích jaké vznikají zde na Zvědavci obhajovat neobhajitelné a kopat za pokrytectví, které se paradoxně obrací proti tzv. obyčejným židům, zatímco pomáhá hrát E/elitám (pro MOC a peníze do těch správných košér kapes) vabank.

Jansmith[smích]

202610

16.10.2009 08:44

Ti zatraceni Íránci teď vyhrožují, že budou spolupracovat

RE: Je třeba se na to dívat i z jiné strany

jansmith1984 193.?.?.?

Je možné Antoninusi, že máme, jak píšeš: "ke schodě v mnohých věcech blíže" a to je potěšitelné.


Je mi jasné, že (pokud to jen nehraješ) nejsi zde v debatách často a můžeš mít tudíž pocit, že jsem podle tebe ve věci Gazy málo nestranný.

Není tomu tak a pokud bys monitoroval všechny moje debaty např. s Vojtou49, přečetl by sis tam, že nepopírám ani zločiny extrémistů a zoufalců na straně Palestinců vůči Izraelcům.

Přečetl by sis ale i mé zdůvodnění proč se ty zločiny dějí (že je důležité věci vnímat komplexně a z historického hlediska), mnohem pozorněji by sis prošel i článek a diskuzi na který tě odkazuji ve svém předchozím příspěvku a ještě pečlivěji by sis pročetl nový odkaz, na který v jiném vlákně před chvíli upozornil Rene Bartosek viz: "Konflikt na Blízkém Východě – rekapitulace" - http://www.blisty.cz/art/31508.html

Uděláš to dodatečně nebo patříš opravdu do zdejší squadry, kterou jsem pracovně pojmenoval (podle nicku jednoho zdejšího zastánce sioaktivit) jako Vanguard s.r.o nebo Vanguard Ltd.???


A přidej si k tomu i další nezávislý článek (a diskuzi pod ním): "Váleční zločinci se stávají rozhodčími ve věcech práva" - http://www.zvedavec.org/komentare_3345.htm?PHPSESS...


jansmith[smích]

202612

16.10.2009 13:02

Pod terorem trpaslíků

RE: Moje stanovisko k Nietzschemu

jansmith1984 193.?.?.?

Pietro ve svých příspěvcích rozebral Nietzscheho filosofii tak, aby čtenář získal představu o co jde i bez letitého studia jeho prací a za to mu díky.

Já osobně vidím problém "Nietzscheho" a mnoha dalších světových filozofů v tom, že svými úvahami (jakkoli na nich může být mnoho podnětného) Pravdu a Podstatu jen komplikují, místo aby ji zjednodušovali a tím pomáhali lidské rase k rychlejšímu pochopení co je nebo není pro ni dobré.


Pro mne je hlavním důkazem, že filozof POCHOPIL o čem to všechno JE v tom, že své úvahy a svou filozofii spojil s tzv. Dobrem a že podle něj dovedl i SÁM ŽÍT tak, aby byl vzorem pro ostatní hledající. Tedy, aby byl zdrojem nikoli komplikovaného, ale naopak snadno pochopitelného a nezpochybnitelného učení/vědění, které pokud se o něm jen nemluví, ale prakticky APLIKUJE, pomáhá lidem chápat správně realitu ve které žijí a vede je k HARMONII.

Měl by být Zdrojem učení, které je vlastně i jistým druhem VÝCHOVY k opravdové lidskosti a na všech frontách (v rodinách, ve školách, v médiích) dnes a denně usvědčovat tzv. negativní gen z pokrytectví. Usvědčovat Ovčáky (E/elity) z toho, že negativní gen v tzv. běžných lidech od nepaměti cestou svých lokajů naprosto cíleně a systémově (pro MOC a peníze do těch správných kapes) brainwashingem a různými jinými tlaky posilují.


Filozof, který sám nedokáže díky poznatkům, které na základě své inteligence a VHLEDU získal žít harmonicky a nakonec skončí jako Nietzsche vlastním přičiněním tragicky není podle mne důvěryhodným nositelem VĚDĚNÍ.

Je to podle mne jen jeden z dalších falešných vykladačů pohledu na naší realitu, kteří lidské rase na její cestě osobního růstu pomohou vlastně jen tím, že na vlastním příkladu ukáží, že ne vše správně pochopili. Pro moudrého a citlivého člověka, který dokáže přistupovat k sobě, ke svým partnerům (Světu obecně) se soucitem a bez pocitu sebelítosti a sebedůležitosti je taková deformovaná filozofie jen jednou z mnoha do sebe zaměřených propagand.

Nelze brát (jak to napsal o Nietzschem i pietro) věci OSOBNĚ (byť mohl být Nietzsche vnitřně poctivý) a myslet si, že tento přístup mi otevře bránů -POZNÁNÍ-.....[smích]A to je se slovy Forresta Gumpa asi tak všechno, co bych k tomu chtěl říci.


jansmith[smích]

202634

16.10.2009 18:39

Malicherné problémy naší blaženosti

RE: Kdo je Čestmír Hofhanzl

jansmith1984 193.?.?.?

Po přečtení článku p.Hofhanzla musím konstatovat, že je to podle mne přesně tak, jak popisuje Mirko D. Ve svých řádcích akcentovaným důrazem na Ruskou kartu a absolutním ignorováním ostatních SOUVISLOSTÍ p.Hofhanzl okamžitě zapadl mezi skupinu studovaných a inteligentních, ale ve skutečnosti nevědomých a možná podjatých ignorantů, NEBO (což je pravděpodobnější) do skupiny na Systému závislé hrané "opozice" nebo přímo všeho ochotných lokajíků.


Úžasné ale na tom je, že narozdíl od mainstreamu, kde by čtenáři brali jeho názory za bernou minci a zase by o něco přibylo "bezduchů", kteří by se na Rusko a ruský lid (v souladu s něčími zájmy) dívali mezy prsty, zde ve vlákně se okamžitě díky postřehům a faktům souvislostí ZNALÝCH zvědavců odkopal a tím, že byly zmíněný i jeho názory v jiných záležitostech (zradar), tak se v podstatě jako důvěryhodný zdroj informací k zamyšlení zdiskreditoval.


I v tom spočívá zvláštní Spirit webzinu Zvědavec.org, který na jiných fórech najdeme minimálně. Nejen že Zvědavec dává odvážně zaznít málo "košér" článkům a informacím (nemající v oficiálních informačních kanálech pro masy tzv. nárok), ale prostřednictvím mnoha zdejších vzdělaných a na propagandě nezávislých diskutujících a jejich příspěvků dokáže velmi brzy odhalit odkud vítr fouká...

Pro pamětníky je příjemné i to, že se z dluhodobého hlediska podle mne viditelně zvyšuje i kvalita a složení zdejší komunity a reakcí, které generuje. Nekompromisní, ale zároveň čtivý přístup některých zástupců této komunity vedl k tomu, že se dříve velmi hlučná skupina arogantních a vulgárních "pepků" (diskuzi rozmělňujících a je jedno jestli přišli ze sionezvědavce nebo odjinud) pro ironii, úsměv a nadhled, na který narážela, začala vytrácet...[smích]


Je to dobrý signál do budoucna a to i proto, že se tím zvyšuje (i v očích nových návštěvníků) důležitý kredit tohoto webzinu.


jansmith[smích]

202660

16.10.2009 19:49

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

jansmith1984 193.?.?.?

Zajímavá debata mezi vámi mirdo a HHBB a za sebe bych se také přimlouval, kdyby HHBB na příme otázky přímo odpověděl. Protože se podle mne dotýkaté rozklíčování PODSTATY (kterou podle mne hledá i Zvědavec.org) a nikoli jen někým vytvářené mlhy virtuální reality, těším se na možné pokračování...[smích]


Protože to ale myslím souvisí s debatou, tak sem přidám jeden zajímavý odstavec z knihy Zdeňka Rejdáka o lidovém léčiteli s jasnovidnými schopnostmi, duchovnímu ze Sušice, páteru Františku Ferdovi s titulem: "PÁTER FRANTIŠEK FERDA - ŽIVOTNÍ OSUDY RECEPTY EXPERIMENTY", kde autor na str. 176 v kapitole "Pan páter a politika" zmiňuje zajímavou informaci.

Podotýkám, že kniha je celá o léčitelství a pomoci lidem a až na tento odstavec se politikou nezaobírá.


VÝŇATEK Z KNIHY:

Vzdáleně snad jedno sdělení mohlo do jisté míry souviset s něčím, co bychom mohli spojovat s politikou. Když po měsíčním působení na papežském stolci ve čtvrtek 29. září v roce 1978 zemřel Jan Pavel I., p, páterovi to nedalo a jaksi se na to podíval. Já jsem za p, páterem přijel tentýž týden v sobotu. Ještě než jsme začali naši obvyklou debatu, tak již u branky, když mně přišel otevřít, začal sám říkat:

„Tak jsem se na to díval, předávkovali ho lékem na srdce.“
Zeptal jsem se ho:
„Nebylo to záměrně?“
Měsíční pontifikát zcela přirozeně takovouto otázku vyvolával.
Zamyslil se, a po chvilce řekl: „Snad ne?“

Více jsme o tomto tématu již nediskutovali. Za rok a půl vyšla publikace v angličtině, kde byly detailně popsány poslední hodiny, občas i minuty, papežova života před smrti. A bylo jednoznačně konstatováno, že byl záměrně předávkován lékem, který používal pro povzbuzení srdeční činnosti.

Také tam byly vyjádřeny dohady, proč se tomu tak stalo. Jan Pavel I. měl údajně 29. září 1978, tedy v den své smrti, přečíst seznam příslušníků některých loží, kteří se nacházeli ve Vatikánu a mezi církevní hierarchii. Osoba, která měla být snad uvedená na prvním místě, pak organizovala volbu budoucího papeže.

--

Jsem zvědav, co na to řeknete a jen dodám, že novým papežem byl zvolen první neitalský papež od roku 1522 Jan Pavel II (Karol Józef Wojtyła), příslušník země, kde se rozjely tzv. barevné revoluce (Polska) a kterému se přikládá stěžejní vliv na změny tehdejších politických poměrů.

S tím souvisí i osud Slobodana Miloševiće, který zemřel v Hágu (kde jako právník velmi nepříjemně uváděl do rozpaků své žalobce). Dříve než mohl vystoupit ze zásadní obhajobou zemřel ve své cele na údajný infarkt. Zajímavé je, že při pitvě se v jeho krvi našel tzv. rifampicín - látka, která snižuje účinky léku proti infarktu, což vyvolalo pochybnosti o skutečné příčině Miloševičovy smrti.


Zajímavě to do sebe vše zapadá přátelé, nebo nikoli???

jansmith[smích]

202672

17.10.2009 13:56

Pod terorem trpaslíků

RE: Moje stanovisko k Nietzschemu

jansmith1984 193.?.?.?

S tím plně souhlasím a jen dodám, že motivem pro taková jednání různých filozofů, guruů, falešných mesiášů nebo ekonomů a třeba politiků věci komplikovat je zase jen ego a snaha z toho vytěžit něco pro sebe (jinak řečeno pro stále hladové a svého hostitele často ničící ego).

Ostatně Nietzsche je právě ten případ, kdy ho jeho ego (podléhání sebelítosti a braní věcí osobně) prostřednictvím filozofování nebo možná psychické poruchy či klidně něčeho jiného (repertoár je takřka nekonečný) jako člověka zničilo.


Pokud se touto cestou vydá vojevůdce, byznysmen, politik nebo architekt NWO, který má obrovský vliv na životy ostatních, jeho EGO - NEVĚDOMÍ nebo přesvědčení o vyvolenosti nemusí zničit jen jeho samotného, ale může sebou na cestu do nowhere vzít i spousty ovcí a bohužel i těch, kteří Trevora z ohrady již následovali.


I na to mají někteří pseudoguruové vysvětlení. Pokud budeme plnit ta správná zadání těch správných autorit, tak nic co se nám negativního v životě (i přičiněním pseudovůdců a falešných proroků) stane není zbytečný průser, nýbrž nás po smrti čeká odměna království nebeského nebo se podle jiného výkladu pro další pokus znovu reinkarnujeme.

A kolotoč košér brainwashingu k upevňování moci a bohatství E/elit a jejich lokajů může na Zemi utěšeně pokračovat. A pokračovat může takřka až do nekonečna tj. do chvíle, kdy ovce na své cestě osobního růstu díky práci na sobě prohlédnou nebo Planeta na druhou stranu (jako jediné místo lidské rasy k životu) definitivně zkolabuje.

jansmith[smích]

202721

17.10.2009 19:01

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

jansmith1984 193.?.?.?

Díky mirdo za zajímavé odpověďi a musím konstatovat, že se mi líbí, jak zde na Zvědavci na sebe narážejí dvě verze o původu tzv. E/elit, které tuto Planetu s pozice pokryteckých Ovčáků na úkor zblblé většiny od nepaměti podle všech indícií ovládají. Minimálně pro to všechno dělají.


Je to nit made-in HHBB o maltézských rytířích a starobylých řádech a nit tvá o bankéřských a finančních mafiích R+R & Co. Nebo tak vaší debatu alespoň v současnosti vidím já.

Je vůbec zajímavé, že HHBB tyto chobotnice uznává a že se jako Vojta49 nepokouší vše házet na evoluci, geny a přirozený výběr...[smích] Jako protiváha je i verze Reneho, který pokud se nemýlím si také nemyslí, že by za světovým marasmem byly tzv. lidé za Oponou.


HHBB ve svém posledním dvojpříspěvku vyjmenoval huge seznam jmen a ten, pokud je pravdivý a není to jen hra je rozhodně impozantní.


Je vidět, že hledání SOUVISLOSTÍ může být i dobrodružstvím, ale nemělo by to být (přesně jak jsi napsal i ty jen dobrodružství pro dobrodružství nebo filozofování pro filozofování, ale mělo by vést lidskou rasu k hledání řešení a cest, jak se z otroctví mysli i těla (nejlépe studiem a duchovní prací na sobě) pokud možno co nejdříve vymanit.


jansmith[smích]

202730

17.10.2009 20:02

Váleční zločinci se stávají rozhodčími ve věcech práva

RE: Jedine reseni

jansmith1984 193.?.?.?

No a co Prazaku, že je Avigdor Lieberman jak píšeš, cituji "rusak privandrovaly do Izraele"?

Není to nahodou jedno? Není náhodou i tak ikonou sionistických E/elit a jeho vyjádření a aktivity jasně ukazují odkud vítr fouká?

Co říkáš na jeho výrok, cituji: "„Každý, kdo by tvrdil, že během několika let může být dosaženo dohody o ukončení konfliktu, prostě nerozumí situaci a šíří bludy,".http://www.czechfreepress.cz/index.php?option=com_...

nebo

"Izraelskí Arabi, ktorí nechcú z Izraela odísť, by podľa Liebermana mali „zložiť prísahu vernosti Izraelu, a to ako židovskému sionistickému štátu."..http://dennik.sme.sk/c/2984923/lieberman-izrael-by...


Copak tento politik nereprezentuje sionistickou politiku státu Izrael? Ty jsi vážně komik a je dobře, že přispíváš, protože tvoje příspěvky jsou přesně tím, co debata zde na Zvědavci pro oživení a další přísun informací a argumentů potřebuje. A Peace s tebou.


jansmith[smích]

202736

18.10.2009 00:06

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

jansmith1984 193.?.?.?

S tvrzením, že je to plýtváním energií nesouhlasím HHBB a jsem si jist, že pokud by neexistoval (jak si zmínil) nějaký plán, tak bys to nedělal a tím netvrdím, že by to z tvé strany musel být nutně akt vědomý.

Postupně jsi se zde na Zvědavci podle mne vyprofiloval v člověka, kterému se vyplatí naslouchat, jakkoli některá tvá vyjádření a úvahy znějí mým uším i intuici "na hraně" a nutí mě být více ve střehu.

Možná to je v mém případě i důvod, proč tě zde mám potkávat, tj. myšlenkově a názorově neustrnout a zůstat otevřený všemu novému, na první pohled málo patrnému a za normální situace nečitelnému zadním komorám vnímání.


Proto byla pro mne zajímavá i tvá poslední debata s mirdou, protože jak jsem psal jinde cítím, že právě takový přístup generovala. Ty jsi pro mne (viz. použitý termín "úrovně".) takový nick janko v jiném podání. Janko používá často výraz "vrstvy", kterému rozumí jen málokdo, který je ale možná Pravdě velmi blízko nebo na druhou stranu "tragicky" daleko.

Pamatuješ na naši debatu o Pravdě, Podstatě a Filozofování?


Když odbočím k praktickým věcem, tak to vše je i příkladem, jak superanon diskutující sami sebe coby hodnotné zvědavce deklasují. Je to proto, že znemožňují (pravděpodobně z nějaké vnitřní obavy) ostatním sledovat názorovou kontinuitu oponenta a tím si jednotlivé puzzle debaty lépe skládat. Pokud bys ty osobně zde ve vláknech pod takovou superanon ajpinou vystupoval, byl bys pro mne buď sofistikovaný (podotýkám nikoli vulgární...[smích]) Joseph nebo naopak extrémně podnětný a relevantní pisatel (vždy by záleželo na konkrétním příspěvku, kdy ty z mého pohledu relevantní s přehledem dominují).

Díky tomu, že se za takovou berličku (superanon ajpinu) neschováváš si mi umožnil poznat, že se svými názory pohybuješ někde mezi (spíše v pravo) a budu vědět, že jestli se tady na Zvědavci vyplatí někomu naslouchat a čerpat od něj pro vlastní chápání SOUVISLOSTÍ něco opravdu ZÁSADNÍHO, tak to budou lidé jako ty, mirda, plus několik málo dalších zvědavců.


Na závěr snad jen k tvému výroku, že je toto fórum nacpáno legendami a historkami.

Jestli to tak opravdu je nebo je nacpáno něčím jiným je podle mne věcí názoru a úrovně vnímání reality a většina z nás je zde ať vědomě nebo nevědomě proto, aby pochopila jak tomu je opravdu. Že se ale jen o legendy nebo mýty nejedná dokazuje kvantum současných i historicky nezpochybnitelných faktů/informací a tato fakta (společně se sharingem informací a energií, která v tom je) nám mají pomoci najít změnu a nikoli jen sofistikovaně prázdně filozofovat.

Změnu, která nám (této civilizaci obecně i naší Planetě) zároveň pomůže zvrátit postupnou (pro MOC a peníze do těch správných kapes) morální a jinou destrukci. A k tomu nám dopomáhej bůh_bůh v nás.


jansmith[smích]

202752

18.10.2009 17:29

Váleční zločinci se stávají rozhodčími ve věcech práva

RE: Páni prispievatelia, pán H./Hynek?/ - Linek, to aby sa jeho nick rýmoval :D,

jansmith1984 193.?.?.?

Pochybuju, že dostal kopačky. Spíše se košér přejmenoval, ale stejně jde tady až na tápající vyjímky pořád o stejnou legrační squadru: Vanguard s.r.o. A abych přímo nejmenoval přítele Vanguarda, tak přesnější výraz bude: Voldemort s.r.o...[smích]

A Peace s nimi.

jansmith[smích]

202781

18.10.2009 19:27

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

jansmith1984 193.?.?.?

Zdravím vás přátelé a jsem rád, že jsem se nemýlil a zajímavá výměna názorů mezi vámi pokračuje...[smích] Jak jsem psal prve, stále jsem přesvědčen, že TO, co nyní rozebíráte rozhrnuje informační vrstvy/úrovně diskutovaného více než stovky a tisíce jiných zdejších příspěvků.

Mimochodem, máš pravdy HHBB. Tvá věta o legendách zněla: "toto fórum je legendami o zlu nacpáno" a je cítit rozdíl, jak jsem to v obraně inf. hodnoty diskuze přetransformoval já viz. "jen o legendy nebo mýty se zde ale nejedná".

Mohl bych se pustit do filozofování o tom jak jsem to myslel, ale byl by to nefér únik, který si tato zajímavá debata a její aktéři nezaslouží, a tak přidám jen my two cents:Nepřeháníš, když píšeš, že v tomto fóru je legend o zlu obsaženo mnoho (například často zmiňované zlo a krev v příbězích Starého zákona), stejně jako je zde ale souběžně (nikoli v mýtech, ale na faktech a historických reáliích) popisováno i mnoho velmi konkrétního mezilidského zla a destruktivních spol. jevů.

Je tady (mimo dalších info vstupů) tedy obojí a jak jsem naznačil dříve myslím, že to je "potrava", kterou se musíme každý na své úrovni tady "prokousat", abychom pochopili, jak hodně jsme zlem na podvědomé úrovni sami ovlivňováni a kde se zhruba nachází Podstata, kterou asi většina zvědavců (lidských bytostí) hledá.


Pojetí jakým oba v debatě prezentujete své názory a informace je odlišné, kdy mirda vystupuje převážně přímo a svá fakta prezentuje naprosto cíleně, zatímco ty HHBB se ukrýváš za náznaky a jinotaje a jsi velice opatrný, abys nazýval věci, jak to férově činí mirda, pravými jmény.

Ne vždy také přímo odpovíš na příme otázky, a proto se nediv, že tvůj styl se hodně blíží stylu, který hestroy kdysi pojmenoval "klouzáním po povrchu"...[smích] a který na méně sofistikované úrovni často užívá náš společný přítel Vojta49.


Abychom se tedy v debatě posunuli kupředu, chtěl bych tě požádat o jasný názor na strukturu "chobotnice", o které se tady na Zvědavci léta diskutuje a to za využití jak časové osy, tak konkrétních jmen, vazeb a souvislostí. Žádné elaboráty, stačí hlavní struktura a jednoduchý komentář.

Mirda tak v rámci svého pojetí učinil v minulosti mnohokrát a tak by bylo příjemné podobný rozbor, pokud je to možné, slyšet i od tebe.


Přemýšlím, co by ti v takovémto transparentním popisu (máš-li jej) mohlo bránit a myslím, že pokud si zde jen sofistikovaně nehraješ se slovy nebo u tebe nejde o strach z chapadel od těch supermocných, kteří se nacházejí za mnohem neprůhlednější OPONOU než ti již demaskování (není důležité, jestli ti demaskování jsou bílé koně nebo uniklo něco co nemělo), tak by problém podle mne být neměl.

Těším se na další pokračování a jsem zvědav, jak tuto výzvu uchopíš.jansmith[smích]

202791

18.10.2009 19:45

Pod terorem trpaslíků

RE: je klaus skutecne zachrance? ad2)

jansmith1984 193.?.?.?

Dobrá výměná názorů a pohledů na věc pánové freelooku a Rene B.

Nevím, jak dalece monitorujete i jiná vlákna, ale něco podobného jako ve vašem případě zde (tedy velice na dřeň jdoucí analýza dění a na první pohled málo patrných souvislostí) a s vašim topikem úzce související, probíhá v tuto chvíli i ve vlákně: "Necháme si líbit útok na hlavu státu?" mezi mirdou a HHBB.


Mám pocit, že tyto dny se na Zvědavci z hlediska odkrývání opony děje enormně více, než za jeho mnohem delší období v minulosti.


jansmith[smích]

202792

19.10.2009 15:07

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

jansmith1984 193.?.?.?

Řekl bych mtk, že odpověď na otázku, kterou jsi položil můžeš hledat i v diskuzi mirdy a HHBB o něco výše ve vlákně.


Mirda tam popisuje, jak se vývoj od nepaměti pravděpodobně ubíral a jak se tzv. chobotnice v čase vyvíjela (podotýkám, že podle mě výraz chobotnice odpovídá, protože lidé, kteří ji v rámci tzv. E/elit reprezentují jednak s max. nasazením konspirují (tj. pro posílení MOCI a vlastního materiálního bohatství utajují vazby a spojení jednotlivých chapadel) a druhak s POKRYTECTVÍM o vyšším poslání či pravdě a lásce..[smích] používají bez jakýchkoli skrupulí i mafiánské metody jako korupci, vydírání, vraždy a cestou propagandy i přímé nebo podprahové manipulace s vědomím tzv. obyčejných lidiček - brainwashing).

Všimni si také rozdílu v pojetí HHBB, který tyto záležitosti vidí jinak než mirda, více klouže po "vrstvách" filozofování a duchovních principů a doporučuje se orientovat více na sebe sama, což by pravděpodobně dle jeho názoru podle ezoterických a duchovních hledisek mělo vést lidskou rasu k potřebné nápravě. Tzn. neposilovat svou pozorností zlo a negativní energie, ale působit právě naopak.


Na druhou stranu mirda, byť vliv a přínos duchovních aspektů a přístupů (práce na sobě) nepopírá, doporučuje (z důvodu nedostatku času, vlivem stále narůstajících globálních hrozeb) nespoléhat se v zájmu zachování lidského druhu na této Planetě jen na tzv. duchovní cestu, ale souběžně s tím doporučuje zaobírat se i praktickou stránkou věci. Tj. studiem historických a všech ostatních souvislostí a mimo jiné nekompromisně rozkrývat právě ty VAZBY, které mají být plebsu v rámci zachování MOCI a s tím souvisejícího destruktivní hry nebo "vyšších cílů" zatajeny a tím být připraven a nebýt jako ovce nakonec překvapen.


Osobně mi je mirdovo pojetí pro jeho transparentnost a jasný "ZÁMĚR" věci řešit KOMPLEXNĚ bližší. HHBB je zajímavý partner, který nutí oponenta, aby předmět zájmu obracel a zkoumal z více úhlů, ale svým pojetím klouzání po povrchu a vyhýbání se pojmenovávání indicií, souvislostí a vazeb PŘÍMO a v debatě transparentně je pro mne jako člověk méně důvěryhodný.


Tvá poslední věta je moudrá a asi bych se jí držel. Stále je ale třeba mít na paměti to, co opakovaně připomíná mirda, že hodiny pro každého z nás, potažmo pro celou lidskou rasu na této Planetě tikají stále rychleji a já dodávám, že čas je to jediné co opravdu máme a pokud si jej necháme proklouznout mezi prsty, nebudeme mít kromě profilozofovaného života nakonec NIC.

jansmith[smích]

202823

19.10.2009 15:54

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

jansmith1984 193.?.?.?

Dobře jste to shrnula pí.Jarmilo a v podstatě HHBB připomenula, aby opět nějak filozoficky "nekličkoval". Nazývat věci pravými jmény, to je podle mne i pravým smyslem a posláním těchto debat na Zvědavci.

Tato diskuze mezi mirdou a HHBB mě hodně zajímala a obávám se, že místo, aby šla dále do hloubky, naopak pomalu končí.


Svůj postřeh z toho všeho jsem chtěl napsat k vašemu příspěvku pod ten od HHBB, na který reagujete, ale nakonec jsem tak učinil v reakci na příspěvek mtk o něco níže.

Legrační je, jak HHBB mirdovi podsouvá, že pokud se na "chobotnici" nebudeme zaměřovat a tím ji živit, tak ona bude slábnout. Po duchovní stránce možná a ještě kdo ví jestli. Podle mne to je přesně ten přístup, který různé mafie, korporace a náboženští či jiní vyvolení potřebují, tj. aby dělný lid moc nepřemýšlel a příliš se nešťoural ve věcech, které mu nepříslušejí.

Kdo se moc ptá, moc se doví a nemůžeme se divit, že opravdu kvalitní vzdělání bylo vždy jen pro děti E/elit nebo pro nebojácné a nezávislé samouky...[smích]. Paradoxně za socialismu se to srovnalo. V tzv. moderních demokraciích je mezera stále větší.

HHBB říká z duchovního hlediska spoustu věcí správně, jen je třeba se v tom nezacyklit. Dobře to pojmenoval ve svých dílech a přednáškách Jiddu Krishnamurti. Ego je rafinované a pokud nebudeme pozorní, dokáže nás utáhnout na vařené nudli i skrze filozofování, duchovno a ezoteriku.


Spojil jsem v te své reakci na mtk nekomplikovanou formou takzvaně přijemné s užitečným..[smích] a tímto zvu jak vás, tak HHBB a mirdu, abyste na to mrkli. Pokud tato debata neumře a mirda s HHBB budou v zájmu dobré věci pokračovat, rád se sem zase vrátím.

jansmith[smích]

202828

19.10.2009 20:16

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

jansmith1984 193.?.?.?

Zajímalo by mne HHBB, proč se stále zaměřuješ na podružnosti a to co je důležité odsouváš v debatě do pozadí. Chceš se rozboru jádra pudla, který přesně pojmenovala i pí.Jarmila z nějakého důvodu vyhnout? Už jenom chybí, abys odklouzal k ironii a nakonec z debaty utekl, stejně jak jsi vyhrožoval při naší dřívější disputaci o Pravdě.

Mne opravdu více zajímá (i když filozofování a duchovní pojetí je také důležité viz: např. Nietzsche v jiném vlákně..) jaké jsou vazby, které jste s mirdou v dřívějších příspěvcích napíchli a zejména, která skupina E/elit, JAK a PROČ (podle vás dvou) globálně dominuje. Jinymi slovy je tou "řídicí" silou, hýbatelem nebo jakkoli to sám třeba nazveš... Nebo nic takového neexistuje a mirda a další zvědavci a odborníci tady a jinde po světě vaří z vody???

To by ale musel vařit z vody i A.G.Marshall, který ve svém posledním příspěvku tady na Zvědavci tyto záležitosti (zase jinými slovy) rozebírá viz: http://www.zvedavec.org/komentare/2009/10/3348-imp...

Zkus postudovat.


Je to přesně jako s tím tvým výrokem o zlu, který jsem já ve své reakci na tebe pouze jinými slovy (s důrazem na jiné souvislosti) převyprávěl a ty jsi v reakci sklouznul k hodnocení o povrchnosti..[smích]

Klidně si to mysli, ale pokud se tedy v tomto případě bavíme o té tzv. chobotnici, tak copak můj výklad není s tvým v podstatě totožný, i když opět převyprávěný jinými slovy?

Budeme se tady přetahovat o slovíčka a formulace, zatímco na podstatu a tudíž důvod, pro který tady předpokládám všichni jsme (a proč jsem se zde zapojil i já) zapomeneme?

Já tedy nezapomenu a jen ti pro pořádek připomenu, že tebou vypíchnuté emoce či vlastnosti, cituji: obdiv, strach, závist, nenávist, zloba, servilnost atd. jsou právě tím projevem pozornosti nebo jinými slovy zaměřováním se, kterým (jak si správně zmínil) tu "chobotnici" jako nevědomé lidské bytosti živíme. Důležité jako "B" je ale připomenout, že i kdybychom se jako většinoví lidé takto nechovali, tak ona by nezmizela. Naopak by fungovala úplně stejně nebo možná maličko jinak, ale rozhodně, jak nás učí dějiny vesele a "stále radostněji".


Nějaký závěr? Samozřejmě, že se zde jak říkáš nejedná jen o hru s penězi, ale v prvé řadě o hru s duší a že pokud na to přijdeme, můžeme se od těch, co zachází s mocí i leccos přiučit a případně i leccos překonat, tedy hlavně sebe.

Podstatné ale není vyslovit po hlubokém filozofickém zamyšlení toto moudro, ale právě tak jak se o to pokouší mirda a další nezávislí, nekompromisně rozklíčovávat VAZBY, které za tím stojí (které nám všem mají zůstat skryty) a což je podle mne to, čemu ty se evidentně vyhýbáš.


jansmith[smích]

202841

19.10.2009 21:08

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

jansmith1984 193.?.?.?

Co takhle ubrat smajlíky HHBB.?..[smích] Pokud je pravda jak stále zdůrazňuješ, že to není osobní, tak proč stále kroužíš kolem podstaty, která zde byla v začátku debaty mezi tebou a mirdou naznačena jako (sorry za vyjádření) "slepice kolem flusu"?

Abys mne zase nechytal za slovo, tak podotýkám, že vím jak to lidové rčení správně zní, tedy: "skočit po tom jako slepice po flusu" a převyprávěl jsem jej záměrně, protože ty se podstatě debaty (jako ta "má" slepice kolem flusu), také v kruzích vyhýbáš.


Pokud ti jde jak píšeš o názorové klání, tak v pořádku, ale ber na vědomí, že já (a počítám, že i mnoho dalších zvědavců) do názorových klání nechodí pro to adrenalinové nebo pro někoho egouspokojující klání, ale proto, abychom si porovnali názory a posunuli svůj "slučovací bod" žádaným směrem.

Ty tak ale činíš minimálně (pokud vůbec) a spíše rád, jak již ti bylo nejen mnou dříve řečeno, kloužeš filozoficky (nebo duchovně?) a patřičně sofistikovaně po povrchu. Ty tomu říkáš po vrstvách/úrovních a ještě si to v jednom ze svých příspěvků zhodnotil, jako správný přístup. Možná by ses měl přidat k některým dnešním politikům, kteří dokáží také udělat s bílé černou a naopak a vždy odpovědět (viz. tvá poslední reakce na mne), aby tzv. dobře bylo...[smích]

Dokonce podsouváš mně i mirdovi nějaké čistky, ačkoli v tomto směru ani od jednoho z nás něco podobného ani vzdáleně nezaznělo a jediný důvod, který mě pro to napadá je ten, že ti primárně vadí naznačované linky na R+R&Co. Možná se podvědomě obáváš nějakých nových pogromů proti "vyvolené" rase a máš pocit, že budou silou myšlenky světových diskutujících přivolány. Pokud to tak je, tak věz, že ani mou ani mirdovou myšlenkovou energií být přivolány nemohou, protože my tímto směrem neuvažujeme. Prohlašuji to i za mirdu a jsem si jist, že se mnou souhlasí.Nechme ale toho a znovu tě vyzývám, aby ses vrátil k podstatě debaty, která zahajovala toto vlákno a přímo odpověděl (pokud odpověď znáš) na dříve položené dotazy.

To je podle mne férový přístup a pokud toto dokážeš, tak s tebou budu (budeš-li mít zájem) velmi rád v budoucnu smysluplně filozofovat, a to slibuji o čemkoli, co uznáš pro sebe za zajímavé. A nestane-li se nebo z této debaty utečeš, nevadí. Tato polemika patřila z mého pohledu rozhodně mezi ty nejzajímavější a těším se, až zase vklouzneš do nějakého jiného vlákna.


jansmith[smích]

202844

19.10.2009 21:34

Váleční zločinci se stávají rozhodčími ve věcech práva

RE: Jedine reseni

jansmith1984 193.?.?.?

Výborně Rene. To je radost pro mé "staré" oči číst tvé příspěvky..[smích] Jen Houšť a Větší kapky, protože to je podle mne jediná cesta, jak dále odhalovat pokrytectví zdejší Voldemort s.r.o skupiny, nastavovat ji zrcadlo a posunovat tím povědomi lidské rasy vpřed k vědění.


Není dobré je ignorovat, stejně jako je nelze umlčet zbytečnými emotivními výpady. Jediné co na ně platí jsou asertivní a opakované reakce plné dalších a dalších faktů, které nemohou zpochybnit a které paradoxně svým nevědomým přisluhováním ovčákům dále generují.

Jediné jak mohou reagovat je buď z diskuze utéci nebo stále dokola opakovat své tendenční názory, kterými si ale tvář před ostatními zvědavci nezachrání. Mnoho relevantního již bylo totiž řečeno a většina (i nových) čtenářů Zvědavce slepými a hluchými ovcemi rozhodně nejsou.


jansmith[smích]

202846

20.10.2009 01:33

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

jansmith1984 193.?.?.?

Dobře HHBB. Definitivně jsme se v kruhu dostali tam, kde jsme se pohybovali již dříve, a tak je čas končit.


Přiznám se, že jsem byl zvědav, jestli překročíš svůj stín a v souladu s tím, co jste s mirdou začali rozkrývat v tomto vlákně tzv. více přitlačíš na pilu.

Že se tak nestane poznal Mirda docela záhy (a šel se moudře věnovat jiným záležitostem) a pokud jde o mne, máš pravdu. Chtěl jsem tě "utahat". Částečně úspěšně, protože jsi přinejmenším upustil od ironických bonmotů a začal se bavit seriózněji, ale celkově to nic pozitivního nepřineslo.

Mohl bych naši disputaci (jako ty) ironizovat a rozmělňovat, ale už v úvodu vlákna jsem poznamenal něco v tom smyslu, že si toto téma (pro jeho důležitost) plus aktéři zaslouží seriózní přístup a to platí.


Pro mne je rozhodující fakt, že jsi mi nic podstatného k tématu ani v závěru NEŘEKL (ačkoli je zřejmé, že ty své příspěvky prodchnuté duchovní filozofií vidíš jinak) a to, že tě přišel podpořit (a způsobem, kterým to formuloval) i Joseph, byť věřím, že to myslel upřímně ukazuje, že ani ty ani on pravé odpovědi (přesvědčeni o opaku) nehledáte.

Hledáte prostor pro rozprávění (nikoli na dřeň jdoucí hledání) plus realizaci ega, který má pomoci podpořit vaše vnímání "reality" (a připomínám odkaz na J.Krishnamurtiho, který záludnost ega vysvětluje podrobněji). Pokud jste ale nuceni pohybovat se mimo své chodníčky a odpovídat k věci (nikoli jen duchovně či jinak filozofovat) odklouzáváte. Tedy, nyní mám na mysli jen tebe, protože Joseph se svým krátkým doporučením nestačil tak dalece vyprofilovat...[smích]


Takže, také již stručně. Před časem jsem se s tebou loučil pozdravem Peace s tebou a upřímně zdůraznil, že není myšlen ironicky. Není myšlen ironicky ani tentokrát, i když je mi nyní už jasné, že jsme energii, kterou bychom si na naší cestě osobního růstu mohli pomoci kupředu, vyčerpali.

Nevadí. Jak tebe, tak mne čekají další setkání, která nás posunou, i když mi něco říká, že ty již nikoho takového ve své "jasnosti" nepotřebuješ. A tak tedy ještě jednou (do "příští války"..) nyní už naposledy HHBB (i se slovy mého oblíbeného Forresta Gumpa, že je to asi tak všechno, co bych k tomu mohl říci) Peace s tebou.

jansmith[smích]PS:
Ještě jsem si všiml tvé krátké (opět nic neříkající a opět smajlíkovsky plné) reakce na mne v jiném místě tohoto vlákna, která začíná slovy: "Ah, ještě tady...". Odpověď máš zde a protože se s Josephem loučíš dobré noci, nechť vás tedy oba (při tom nasvěcování..[smích]) koušou blechy celou noc...[smích]

202855

20.10.2009 14:28

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

jansmith1984 193.?.?.?

Dobrá sebekritika HHBB. Problém je, že ani zmínka o přecenění tvých schopností se ti nedá věřit jako upřímná.


Rád (jako tvůrci evangelií/Bible, místo abys věci nazýval pravými jmény) používáš jinotaje, přirovnání a podobenství, ale stejně jako Bible jimi čtenářům (hledajícím) pochopení neusnadňuješ, ale z pragma důvodů naopak znesnadňuješ. Problém tohoto přístupu spočívá v tom, že podobenství, jinotaj či přirovnání si ve své podstatě může každý vyložit po svém, podle svého úhlu pohledu a co je projevem POKRYTECTVÍ i podle zájmů svých nebo zájmů těch, které z pozice lokaje záměrně nebo nevědomě zastupuje.

Došlo k tomu i v tomto vlákně, kdy se původně na dřeň jdoucí debata záhy změnila na filozofování a od hledání podstaty sklouzla. Sám si odpověz kdo z aktérů tento trend nastoupil a snahu svých oponentů o návrat k "jádru pudla" vždy sofistikovaně odrazil.


Paní Jarmila znovu jasně "vypíchla" o co tady v debatě jde, tedy o praktické hledání odpovědí na pokrytectví a problémy lidské civilizace a jediné čeho se jí od tebe dostalo bylo další přirovnání..[smích]

Dobrá, nic proto tomu. Jen by to nesmělo být přirovnání zavádějící a přesně jako celá tvá prezentace v tomto vlákně odklouzávající od otázky Cui bono?.


A abych nehovořil v náznacích, tak nyní konkrétně:

Zvířecí ovce, která nám slouží jako přirovnání k ovci lidské jistě být ovcí chce, i když to neřeší a jen svůj život na nevědomé zvířecí bázi žije.

Co si ale ani na té nevědomé zvířecí bázi rozhodně nepřeje je, aby byla držena někým v houfu (v ohradě), aby byla v rozporu s volností v přírodě exploatována někým, kdo si osobuje z pozice inteligentnějšího tvora rozhodovat o jejím bytí či nebytí (tj.člověkem) nebo aby k tomu, aby bylo dosaženo její poslušnosti byl využíván donucovací prostředek, kterým je ovčácký pes.

Cítíš ten rozdíl HHBB?


Podobné je to u lidských ovcí. Lidská bytost si nepřeje žít svůj život jako ovce, která je těmi vyvolenějšími stále dokola manipulována a zneužívána a pokud s tím na nevědomé bázi souhlasí, tak jedině proto, že je tak od nepaměti (pro MOC a peníze do těch správných kapes) VYCHOVÁVÁNA!

Aby mohla svůj osud jak správně píšeš ZMĚNIT a přestala ovcí být, musela by mít ty SPRÁVNÉ informace a motivaci, která by ji k tomu vedla.

Tou motivací je správná VÝCHOVA, která je od nepaměti Ovčáky dávkována lidem deformovaně. Ovčáci totiž velice dobře vědí, že pokud by lidské ovce prozřely, skončila by jejich vyvolenost v pozicích ovčáků nebo honících psů-lokajů.


A rozkrýt, kdo je tím Ovčákem je i smyslem našich debat zde. Nikoli utíkat se (viz ego a varování Jiddu K.) k filozofování duchovním mlžením nebo jinotajům a tím Ovčákům VŠE na věčné časy a nikdy jinak usnadňovat.

jansmith[smích]

202879

20.10.2009 16:00

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

jansmith1984 193.?.?.?

Přemýšlím Josephe, jak dalece jsou tvé reakce a přirovnání zde myšleny upřímně a jak dalece máš snahu jimi podněcovat lidské Vědění tj. snahu dobrat se Podstaty nebo jak dalece jen jako věrný souputník HHBB sofistikovaně nefilozofuješ.

Hodně mi svým projevem připomínáš jednoho nejmenovaného zvědavčího přítele p.V a u superanon ajpin jeden nikdy neví...[smích]


V zásadě je to ale jedno, a tak pojďme k té dřeni.

Podstata sdělení, které jsem směřoval na HHBB je ta, že duchovní přístup hledání sebe sama a chápání světa kolem nemůže být podle mne využíván izolovaně na vnějších okolnostech a pokud je využíván samoúčelně, tak působí ještě více zavádějícím způsobem.

Jako správný ilumináti..[smích] se snažíš, jak jsi napsal: "nasvěcovat" pochopení jiných a paradoxně nebereš v úvahu jejich myšlenky a zkušenosti, které skrze diskuzi tobě i jiným sdělují. I to je v pořádku, každý diskutuje a používá takové argumenty, jinotaje, fakta a přirovnání, jak to odpovídá jeho myšlenkovému zaměření a způsobu, kterým vnímá realitu.

Co v pořádku není, je ale jak působí na druhé (zejména na ty, kteří ještě tápou a jsou tzv. vurnelable různým sofistikovaným mlžením nebo oklikám) a čemu svým působením ať již záměrně nebo nevědomě pomáhají.


HHBB se zde v mých očích vyprofiloval jako nedůvěryhodný "filozof" a nejen že jsem mu to férově řekl, ještě jsem mu to na praktických příkladech zdůvodnil. Předpokládám, že si naší polemiku sledoval, a tak je na tobě jestli se mnou souhlasíš nebo ne.

Předpokládám ale, že se mnou souhlasit nebudeš, protože stejně jako to udělal HHBB ve své fabulaci (kdy podsouval, že bychom mirda a já snad mohli mít něco společného s nějakými čistkami), tak ty jsi k tomu přilepil naprosto absurdní obvinění z exorcismu a jak jinak bez toho, abys vzal do úvahy fakta a VŠECHNY vstupy, které jsem tobě i HHBB poskytl.


Nevadí, těžko od lidí s podobným smyšlením a přístupem jaký zde oba prezentuje očekávat zdravý rozum a snahu věci ZJEDNODUŠOVAT, když ani jedno ani druhé přesně těm silám, které mají exorcismus jako ovládací nástroj ovcí (tj. různým zprofanovaným náboženstvím a podobným planetárním OVČÁKŮM) není vlastní.

Má logika (a pro jistotu jsi nezmínil INTUICI, že?), kterou se snažím dostat na dřeň se ti nezdá a proto raději pomáháš vnucovat tu, která nemá věci (jak jsem psal prve) zjednodušovat, ale naopak zmatenost a podřízenost tzv. běžných lidí na manipulacích mocných/vyvolených POSILOVAT.

Dobrá, každému co jeho jest. Pro pořádek si ještě vyhledej mou poslední reakci na "sebekritiku" HHBB pod reakcí pí.Jarmily, protože tam je ještě několik souvislostí, které platí i na tebe a nemá smysl, bych je tady opakoval. A Peace s tebou.


jansmith[smích]

202885

21.10.2009 13:08

Dolar se nezhroutí

RE: Rozumny nazor

jansmith1984 193.?.?.?

H.Linku, když už si zmínil zemní stroje Caterpillar, které budou mezi jinými výrobky podle tebe USA jako velmi výkonné a úspěšné dále vyvážet do světa, tak by bylo taky dobré pro pořádek připomenout, že Caterpillar buldozéry jsou upravovány do obrněných verzí a exportovány do Izraele, kde je chrabrá IDF souběžně v Gaze i jinde (jako ty úspěšné zbraně na bázi bílého fosforu) používá k demolicím palestinských obydlí a devastaci palestinských olivových hájů.

Věděl si o tom nebo si na to při své AGITCE amerického exportu tak nějak košér zapomněl?


Firma Caterpillar se postupně dostává do velké světové nepopularity a svou technologickou účast na genocidě a izraelských sfiňárnách v Gaze a jinde se snaží omlouvat výmluvami, že za nic nemůže, že pouze plní požadavky zákazníka.

Úžesné Linku, co říkáš? Předpokládám, že tebe tato fakta nevzrušují a jako správný příslušník zdejší Voldemort s.r.o skupiny to budeš omlouvat svobodným trhem a bratrskou pomocí těžce zkoušenému Izraeli, který se cestou chrabré IDF..[smích] a mossadu touto specializovanou obrněnou verzí buldozeru Caterpillar brání na palestinských plantážích (a na okupovaných palestinských územích) palestinskému terorizmu.

Mrkni např. na tohle:
Caterpillar sued over Gaza death - "firm broke international law by selling specially armoured bulldozers to Israel knowing the machines would endanger lives."
http://news.bbc.co.uk/2/hi/middle_east/4354097.stm


Je to analogie s WW2 a Hitlerem, kdy US firmy dodaly (nikoli za Hitlerovy osobní úspory, že?..[smích], ale za finance německých soukromých bank vlastněných Voldemorty) speciální aditiva do leteckého petroleje, bez kterých by chrabrá Luftwaffe seděla na prdeli v hangárech a účinná letecká podpora chrabrého Wehrmachtu by se nekonala). Samozřejmě, že tehdejší za pravdu, lásku a demokracii bojující US vláda o ničem nevěděla, že?, asi jako nic nevěděla o chystaném leteckém útoku Japonců na Pearl Harbour a samozřejmě úplnou náhodou z přístavu těsně před útokem vyvedla nejdůležitější válečná plavidla.


Zkus si najít ve slovníku výklad pojmu farizej (pokrytec) a lokaj (Systému) a podívej se na sebe do ZRCADLA.


jansmith[smích]

202937

21.10.2009 19:35

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

jansmith1984 193.?.?.?

Zneužitelnost pocitu tvé varianty "štěstí" je čitelná Josephe a jak jsem již zmínil jinde, je to přesně ten přístup, který Ovčáci, různé ekonomické a jiné mafie, deprivanti v rozhodovacích funkcích a veřejnosti skrytí Voldemorti i pomocí pastorační činnosti zprofanovaných náboženství v občanovi (věřící a pokorné ovečce) pěstují a cíleným systémem pokřivené výchovy a propagandy už několik tisíc let upevňují.


Krásně jak to funguje popsala zde ve vlákně ve své reakci na HHBB pí.Jarmila a zde máš pro zamyšlení kopii:

(Velevážené ovce nepátrejte po svých ovčácích - to vám nepřisluší. A když už chcete znát mermomocí pravdu, tak vězte, že vás řídí támleten černý pes, co vás pořád honí po loukách, nikoliv ten stojící vzdálený chlap s holí v ruce. Proti nějakému bezpráví řízenému seshora se můžete bránit tak, že se budete chovat v ohradě vzorně a pěstovat svou duši. Pokud vás černé psisko začne nahánět na nějaká jatka (války, revoluce), tak se nevzpírejte a nebraňte, předveďte mu, jak jste duševně proti němu na výši.)


Já jen dodám, že nemám nic proti duchovnímu přístupu, který pomocí různých starodávných, ale i moderních mentálních technik umožňuje vědomou práci na sobě. To vše je v pořádku a na naší cestě osobního růstu žádoucí a účelem toho všeho je právě otevřít své vnímání reality a osvobodit svou mysl (zapozdřené podvědomí) od různých závislostí a manipulací, kdy STĚŽEJNÍ manipulací, kterou by si měl každý za svobodou a nezávislostí jdoucí člověk uvědomit je brainwashing vládnoucích E/elit a jejich lokajů vůči tzv. zmatené a na ovládacích technikách bezbranné většině.

Cesta ke štěstí Josephe nespočívá v ovčímu přístupu a např. egem řízené pseudomeditaci nebo pokřivené autosugesci, která virtuální realitu (kterou nevědomá a v duševním zmatku dlící, tedy zranitelná a na propagandě závislá, lidská ovce prožívá) ještě posílí.


Štěstí, které nabízíš ty je pseudoštěstí "duchovně rozzářené" a šťastné ovce, která si jeho falešnost (viz. vtipný popis pí.Jarmily) uvědomí až v okamžiku "stříhání" nebo porážky a někdy ani tehdy ne.

To, o co zde v diskuzích na Zvědavci mezi těmi vědomějšími primárně jde, je dokud je čas tzv. rozklíčovat, které síly a Voldemortí skupiny to stříhání a porážky lidských ovcí historicky (zpoza Opony pro MOC a peníze do těch správných košér kapes) stále dokola organizují a vědomým přístupem, pomocí čestných Autorit humánním způsobem přetvořit fungování lidské rasy v přijatelné pro VŠECHNY (opakuji Josephe VŠECHNY) zúčastněné tak, aby závist, nenávist a strach (tedy animální pudy a instinkty ideologiemi i jinak pro benefit tzv. vyvolených v lidičkách posilované) přestaly na této Planetě v myslích lidí a jejich životech dominovat.


jansmith[smích]

202955

21.10.2009 20:34

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

jansmith1984 193.?.?.?

Teď jsi mě dostal HHBB. Můžeš mi řící, jak jsi přišel nato a čím? že tě jenda a mirda tlačí do profilu, jak jsi se vyjádřil, cituji: "ulhaného, slizkého, povrchního a vůbec sofistikovaného mlžiče-manipulanta davů, planého tlachala a hada"???


Nezlob se, ale doposud jsem tě bral za oponenta, se kterým sice mnohdy a s úsměvem na rtu nesouhlasím, ale jinak se s ním dá, protože má určitý přehled a působí dojmem člověka nad věcí diskutovat. Tímto sebestředným výrokem jsi mne ale přesvědčil, že odolnost na sebedůležitosti a sebelítosti pouze předstíráš a z toho důvodu je tvá informační nedůvěryhodnost zde ještě markantnější.

Problém je ten, že jde o nezbytné vlastnosti potřebné k tomu, aby jeden mohl nezaujatě a s potřebným nadhledem pronikat i do hlubších vrstev/úrovní problematiky a pokud v diskutujícím tyto vlastnosti, jakými jsou sebedůležitost a sebelítost převládají (ale rád se pro potěchu ega do debat sofistikovaně zapojuje), potom mu nezbývá (je-li pod tlakem) než se utíkat právě k těm náznakům, jinotajům nebo podobenstvím tj. i rádoby duchovnímu filozofování, kterého problém je, že si jej každý (při dostatečné dávce inteligence) může vyložit podle své potřeby.

To je v praxi to hestroyovo "klouzání" po povrchu, které ty sice odmítáš, ale které zde (a nejen ty) více méně praktikuješ.


Jedno tě ale ctí. Sice až na základě nekompromisního nátlaku svých protihráčů..[smích] místo útěku jsi nabídl návrat někam k podstatě debaty - předpokládám tak, jak byla započata v úvodu tohoto vlákna. Dobře tedy, vraťme se tedy na úplný počátek a na úvod zkus specifikovat co bylo tím zmíněným předmětem a o co tobě (jak jsi mirdovi připomenul větou o původu J.D.Rockefeller nebo J.P.Morgana) tedy šlo.

Snad sem mirda, pokud není zaneprázdněn jinde, ještě zaskočí a na tvůj poslední příspěvek nějak naváže. Docela by mne zajímalo, jestli došlo z tvé strany k obrácení "sv.Augustýna", které pomůže debatu přiblížit k "jádru pudla" a nebo nikoli a rozloučíme se tím, že zůstane vše jak bylo.


jansmith[smích]

202959

21.10.2009 21:09

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: To v Maďarsku:

jansmith1984 193.?.?.?

Teď jsi promluvil jako Vojta49 prostej člověku...[smích]


Podívej se do jiných vláken, kde se diskutují skryté SOUVISLOSTI toho, co se probírá zde viz. např. vlákno "Necháme si líbit útok na hlavu státu?" a potom ti možná dojde, že ti, jak píšeš "prostí lidé" to, cituji: "prostě chcou" právě proto, že jsou k takovému přístupu Systémem, mediální a jinou propagandou (tzv. brainwashingem a sofistikovaným nabrkáváním animálních pudů a instinktů) dlouhodobě a systematicky pro MOC a peníze do těch správných kapes VYCHOVÁVÁNÍ.

Běžní lidé se dlouhodobě chovají přesně tak, jak jsou ekonomickými stimuly, cestou za nekonečným HDP a různou přímou nebo podprahovou propagandou vedeni a že to nejsou nikdy oni, kdo na tom TYJE je nabíledni.


Paroduješ politiky jako chudáky, ale většinu z nich bys měl parodovat jako lokaje právě toho Systému, který oni jen jeho architektům (patřičně hmotně i jinak motivováni) pomáhají uvádět v život a mnohdy tím balancovat na hraně katastrofy, která pokud k ní z nějakého důvodu dojde, opravdové Ovčáky za kontrolovaných okolností nikdy nepostihne. A pokud se tak stane, tak jedině proto, že se jim situace vymkne z rukou a např. prostřednictvím nevyhratelné WW3 si definitivně nebo na dlouhá staletí (tisíciletí) vypustí rybník...[smích]


To jak se zde vyjadřuješ přesně dokumentuje, že jsi charakterově a povahově přesně tím člověkem, kterému jsou (jako Voldemortům ve vedení Planety) zájmy CELKU (harmonie lidských vztahů) lhostejné a jehož EGO z něj nakonec při vhodné konstelaci udělá Ovčáka nebo lokaje nebo obyčejnou lidskou myš, které humánní hodnoty jako etika a morálka nic neříkají.

A pokud to tak v tvém případě skutečně je, tak Peace s tebou.


jansmith[smích]

202961

22.10.2009 10:29

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: To v Maďarsku:

jansmith1984 193.?.?.?

Je to přesně jak píšeš sxq a dobře to vyjádřil i Peptalkin. U vás na Slovensku se tomu říká kokotológia a v Čechách se lidi, kteří manipulují pro vlastní většinou přip-sraný benefit ostatními (a když jsou zatlačení do kouta, tak pobrekávají, že se proti nim všichni spikli) nazývají Ovčáci nebo lokajové těch ovčáků a nebo lidské myši.

Profesor MUDr.Fr.Koukolík nazval určité procento lidské populace jako deprivanty a řekl bych, že mnoho těchto Ovčáků, lokajů a lidských myší (hrabající bez kouska etiky a morálky a bez empatie k CELKU jen pod sebe) jsou právě těmito deprivanty.


Nick Prostej člověk (nebo jinak přejmenovaný Joseph nebo jeho klon...[smích] coby ajpina 85.?.?.?) potvrdil, že k takovým lidským myším nemá daleko už tou svou legrační reakcí na můj příspěvek.

Jeho nezajímá co jsem se mu snažil sdělit a že by se nad tím měl ve vlastním zájmu hluboce zamyslet, ale jeho zajímá kolik má jansmith roků a dětí. Svatá prostoto...[smích]

Podle všech znaků klasický, po povrchu klouzající a odhalený diskuzní "deprivant" a věřím tomu, že pokud bychom se bavili o Gaze, tak by se svou obhajobou sionistické zvůle nadšeně přidal ke zdejší skupině Voldemort s.r.o. Aspoň jeho názory a přístup k diskuzi tomu plně nasvědčuje.


Ještě k primáři Koukolíkovi. Dobrý materiál ke zkouknutí je zde:

Vzpoura deprivantů...o špatných lidech, skupinové hlouposti...
http://video.google.com/videoplay?docid=-289994371...
nebo tady
http://niniveskal.blogspot.com/2008/04/vzpoura-dep...


jansmith[smích]

202987

22.10.2009 11:54

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

jansmith1984 193.?.?.?

Výhoda debat na Zvědavci spočívá v tom, že si každý může v rámci stanovených mantinelů říkat co chce a v rámci svých schopností a morálních a charakterových předpokladů jak chce.


Je jasné, že opoziční názorové proudy na sebe budou v přeneseném slova smyslu narážet a že se zde budou manifestovat různé metody jak názor (či jak rád připomíná Vojta49 - něčí víru) nebo jak říká mirda a jansmith: do očí bijící a neobhajitelné pokrytectví, prosadit.

V tomto vlákně se naplno ukázalo, jak se dá reagovat v případě, pokud by měla debata směřovat k informacím, které jsou pro určité mocenské skupiny a jejich lokaje nepříjemné. Je to odklon od tématu nebo lidově řečeno "jádra pudla" a snaha to nějak sofistikovaně nebo filozoficky/duchovně tzv. umluvit. K tomu slouží všechny ty berličky, které pokud se zneužívají, tak debatu neobohatí ale svedou na scestí nebo definitivně zmrazí.

Nebudu je tady znovu vyjmenovávat, ostatně byly mnohokrát připomenuty a tak za sebe toto vlákno zakončím tak, jak obvykle v podobných případech činím, a to vyjádřením optimistického názoru:


Něco se mění. Celosvětově (i díky sdílení nezávislých informací na netu) stále přibývá lidí, kteří si začínají podobně jako generace před nimi uvědomovat, že s naším Světem není něco v pořádku. Narozdíl od předchozích nábožensky i jinak manipulovaných generací tento fakt již ale neberou jako nezbytný životní úděl tohoto slzavého údolí, po jehož dostatečně poslušném prožití nás čeká navždy "království nebeské", ale v zájmu svém a svých potomků se stále pozorněji začínají zamýšlet, proč tomu tak je a "Cui bono?"

Každá reklama, každá hláška FEDu, každé doporučení farma koncernu a jejich dealerů, každý výrok politika nebo i propagandistickoideologická obhajoba ovčáckých aktivit zde v diskuzích NAHLAS byť podprahově tuto otázku vyzařuje a poměr mezi Ovčáky a jejich lokaji, kteří se ji snaží zamluvit k poměru těch, kteří ji stále neodbytněji opakují se pozitivně mění.

A nejen to. Nejen zde na Zvědavci, ale na spoustě webzinech po celém světě tyto debaty monitoruje kvanta probouzejících se čtenářů, kteří si tyto antagonistické rozepře pročítají a na základě názorů, které vyzařují a svých zkušeností pátrají po nezpochybnitelných faktech a z nich si tvoří vlastní názor.


A vvvoooo tom to je. Něco se mění a je to cítit ve vzduchu, byť různí Josephové, Vojtové, aristokraté (ó jak příznačný to nick..[smích]) a podobní pasáci se stále snaží udržet dojem, že Ovčák támhle na kopci neexistuje a ovce ve skutečnosti ovládá (jak trefně poznamenala pí.Jarmila) jen ten pobíhající černý pes.

A s Trevorem a slovy Forresta Gumpa (že je to asi tak všechno, co bych na závěr této debaty chtěl říci..[smích]) se pro tentokrát definitivně loučím.


jansmith[smích]

202991

22.10.2009 19:10

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

jansmith1984 193.?.?.?

Nezlob se HHBB, ale to, co jsi sem fiknul (dokonce jsi nezapomněl připomenout jak zde mirda a spol. nafukují tvůj negativní profil, že ano?..[smích]) jsou s prominutím zase jenom sofistikavaně podané kecy.


Když už jsem se ale tady v minulosti opakovaně angažoval a snažil se tě, jak si to nazval ty "utaháním" rozmluvit (a vypadá to nadějně, protože sem stále přispíváš), tak také ještě něco ode mne:


Jednu věc jsi (v rámci svého "klouzavého" info dávkování) pojmenoval přesně a vlastně tím konečně přímo potvrdil své názorové souznění s Vojtou49 (s jeho teorií o evoluci, genetice a přirozeném výběru, která údajně stojí za marasmem a pokrytectvím tohoto našeho Světa) a formuloval to větou, cituji: "Právě ta představa Velkého nepřítele dokáže dokonale vymýt mozek."


Postupuješ podobně, jak to dělá cestou lokajů někým vlastněný a ovládaný mainstraem, který rád do cílené snůšky různých zavádějících a od podstaty odvádějících výroků zařadí pár nezpochybnitelných informací a tím podprahově ty podjaté, pokrytecké nebo přímo lživé v podvědomí nevědomého čtenáře tzv. legalizuje.


Jak s tebou tedy komunikovat, když se jádru přiblížit nehodláš a raději opět, jako ve své dřívější odpovědi pí.Jarmile, zkoušíš další lehce zpochybnitelné ovčí přirovnání???


Proč místo toho PŘÍMO a JASNĚ nepopíšeš svůj pohled na příčiny odvěkého zneužívání obyčejných lidiček (primitivních kmenů, aboridžinů, africkýck otroků, běžných občanů) těmi impéria budujícícími mocnými na vrcholcích pyramid? Proč tedy jasně v obraně těchto mocných a sofistikovaně inteligentních vyvolených neřekneš, že si za svou bídu, války, genocidy a tragedie mohou běžní lidé sami a v souladu s tím co v jiném vlákně prohlásil vojtovec s nickem "prostej člověk", cituji: to "prostí lidé prostě tak chcou"???

Proč přímo a jasně neřekneš, že neexistují místní i globální (korporátní a jiné) síly, které lidmi záměrně pro MOC a peníze do těch správných košér kapes přímo či podprahově manipulují a tomu odpovídá odvěká struktura VÝCHOVY lidských ovcí, která primárně způsobuje, že se posilují jejich závislosti a nevědomost a chovají se jak se chovají? Proč neřekneš, že za minulé i současné finanční krize nemohou bankovní kartely a jejich skrytá politika s jakou ovládají cestou svých lokajů politiku viditelnou a nejen tu monetární? Proč jasně neřekneš, že problémy z tohoto a z dalších mocenských nenažraností si generují běžní lidé sami?


To by byl fér přístup HHBB, i když bys tím tady v debatách samozřejmě jako férový zvědavec ihned skončil a musel by ses dle Josephova a příkladu dalších pokrytců přejmenovat nebo raději vstoupit do "bezpečné" superilegality nějaké superanon ajpiny...[smích]

To Be Continued:

203002

22.10.2009 19:10

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

jansmith1984 193.?.?.?

DOKONČENÍ:A pokud mocné Voldemortí bankovní dynastie, které dle mnohých historických faktů a indicií infikovaly dřívější panovnické, církevní, řádové mocenské struktury jsou jen pomýlenou představou vymytého mozku o Velkém nepříteli, tak JAK je to tedy s tvou dřívější narážkou na Maltezské rytíře, Jezuity apod.??

Jsou tedy potomci těchto, Templářů a jiných řádů tou celosvětovou mocenskou globalizační silou, která historicky využila (zkorumpovala) vznikající bankovní struktury R+R&Co. (viz. vznik FEDu a pod.) směrem k NWO nebo nejsou??


Nebo to vše organizují samy nevědomé a málo se modlící..[smích] masy, aby umožnily vyvoleným se mít v tomto našem "slzavém údolí" stále lépe a radostněji a aby si samy mohly čas od času v nějaké lokální nebo globální válce tak nějak vesele a radostně zabojovat a umírat??

Asi ano HHBB viď? Vždyť oni ti obyčejní lidé to (jak prohlásil "prostej člověk".) vlastně tak chcou......


Místo toho, abys tedy JASNĚ (na faktech jak to dělá mirda) pojmenovával věci pravými jmény, tak sofistikovaně a s tebou několik dalších zdejších diskutujících děláš evidentně vše proto, aby se reflektor za oponu nepodíval a když, tak aby si nevědomý zvědavec myslel, že to je projevem vlastní pomýlenosti (tj. výsledkem nějakého povahového defektu) a raději by se měl s pocitem studu ponořit do svého nitra a hledat zodpovědnost za každodenní sfiňárny zbrojních, farmaceutických, oponářských korporací a dalších mafií sám v SOBĚ.

I Joseph podobně jako ty doporučuje se za oponu nedívat a zaměřit se na, cituji: "kruh svých blízkých a šťastný a plodný vyrovnaný život" a hledání pravdy, spravedlnosti a humanity přirovnává, cituji: "k celoživotnímu rozkrývání chorobně žárlícího manžela" nebo k exorcismu... On vlastně i HUS a další buditelé byli takoví nenávistní exorcisté, že?


Úžasné, jenže oba zapomínáte, že probuzená práce na sobě a postupné dosažení vnitřního klidu (zbavení se závilosti na sebedůležitosti a sebelítosti, které viz. můj předchozí vstup tobě HHBB jednoznačně nic neříká) umožňuje právě POKRYTECKOU mocenskou virtuální realitu na faktech a SOUVISLOSTECH (jak činí mirda a další zvědavci) celosvětově (nikoli jen tady na Zvědavci) rozkrývat a že se síly, které podle tebe asi neexistují nakonec zvednutí opony neubrání.

Otázka je, jak velká to bude rána a jak hodně ta o prebendy a požitky připravená "kobyla" bude kolem sebe kopat.


Mnoho sil a "úspěchů" do dalšího filozofování HHBB a těším se na další ovčí přirovnání a Peace s tebou.


jansmith[smích]

203003

22.10.2009 21:08

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

jansmith1984 193.?.?.?

Na přímý dotaz přímá odpověď mtk. Jinak ten příměr o návratu do ringu beru, i když já to vidím spíše očima mirdy, který kdysi prohlásil, že jsme tady v diskuzích (na internetu) proto, abychom se od sebe učili, nikoli spolu bojovali.


Ale k dotazu. Protože se snažím věci vidět jednoduše, tak Internet je lapidárně řečeno reliktem studené války a v dnešní zatím relativně svobodnou formu komunikace se vyvinul ze snahy zajistit, aby jednotlivé vojenské stupně strategického velení byly spolu schopny komunikovat i v případě jaderné války, kdy by mnoho komunikačních pojítek (např. z důvodu elektromagnetického impulzu) bylo zničeno.

Tento v počátcích technicky na první pohled složitý, ale ve skutečnosti relativně jednoduchý a takřka nezničitelný komun.prostředek byl pro civilní použití podle mne uvolněn proto, že ti, kteří o jeho budoucnosti rozhodovali cítili, jak je to úžasně výdělečná záležitost z hlediska komerčního využití.

Příčinou jeho rozvoje nebyly opět nějaké altruistické ideje, ale snaha na tom vydělat a "rizika" s tím spojená si tehdy uměl představit málokdo. Tj. ani Voldemorti ne. Naopak ti, jako obchodníci cítili jeho úžasný potenciál a když s léty a jeho zpřístupněním veřejnosti zjistili, že k vůli němu ztrácejí monopol na informace, bylo na účinnou regulaci z psychologických a politických důvodů pozdě.


Samozřejmě, že E/elity cestou lidí, kteří pro ně pracují nic neponechávají náhodě a vždy se přizpůsobují situaci. A tak ani nyní nezůstal internet jejich pozornosti ušetřen a snahy o jeho regulaci se pod různými záminkami realizují. A nejen o regulaci, ale internet je stejně jako mobilní a jiné sítě využíván k monitorování globální komunikace na různých úrovních a toto mnitorování je automatizováno.

Prakticky vzato, opravdová anonymita v okamžiku zavolání mobilem (možná jen s předplacenkou na jedno použití) nebo připojením na net neexistuje a jen machři se dokáží po netu pohybovat tak, že jsou za běžných podmínek anonymní. Pokud by ale někomu o někoho opravdu šlo, tak i machr by měl s anonymitou problém.

Z toho pramení snaha anonymní předplacenky z trhu vytlačit a nemůžeme se divit, že D.Rockefeller někde údajně prohlásil, že takhle to s internetem dále nepůjde. Uvidíme. Je to jako s tou žábou a uvařením v kotli. Razantní akce je pro přílišné odkopání se Ovčáků neprůchodná, a tak se pojede zvolna...[smích]


Podle mne je internet z hlediska sdílení na oficiální moci nezávislých informací (přes množství balastu a dezinformací) nechtěný "dar z nebes", který by mohl (pokud je ještě čas) pomoci v probouzení globálního povědomí lidstva. A jako správný optimista dodávám, že pokud je už pozdě a jedeme tzv. samospádem, tak si internet po dobu toho "samospádu" (někteří vědomě) můžeme s humorem i jinak užívat.


Takže asi tak.

jansmith[smích]

203011

22.10.2009 22:47

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

jansmith1984 193.?.?.?

Jasně HHBB, rychlost s jakou klesáš z dosahu jádra debaty se zrychluje že by se to snad už ani sklouznutím nazývat nemělo, ale spíše myšlenkový a intelektuální propad.

Dokonce si ani svůj vlastní závěr neumíš vymyslet. Nevadí, tenhle od "Gumpa" je dobrý, vtipný a pro zvýšení kvality debaty máš v rámci shareware licence povoleno jeho 10ti násobné použití...[smích]

Jinak je vidět, jak se stále vyhýbáš odpovědnosti (viz tvé off-topic příspěvky) a jedině s největší pravděpodobností ješitnost tě nutí sem občas něco upustit nebo tvými slovy: fiknout.


Když už ses chytil těch australských aboridžinů, tak ti doplatili na přístup západní civilizaci také, ale měli štěstí alespoň v tom, že si na zřejmě jakž tak osvícené australské vládě vymínili nedotknutelnost některých oblastí Austrálie a tamní skupiny tam žijí bez konkaktů s tzv. civilizací relativně postaru a spokojeně doposud.

Ti, kteří se pokusili asimilovat do bělošské komunity narazili na klasický přístup vyvolené sebestředné (Britské) bílé rasy a dokonce ani dnes nemají rovná práva s bílými přistěhovalci (byť to byli původně převážně trestanci) viz tento úryvek:

(Today the Aborigines are in trouble. Many have left the their traditional lifestyle, and have moved to suburbs. There is a 40% unemployment rate in many Aborigines populations, in part because Aborigines are widely discriminated against which causes some people not to hire them. Even the police and government discriminate against aborigines. In many places bars are segregated into different parts for Aborigines or Aborigines aren't served at all. Some progress was made recently when an Aboriginal woman was voted into Australia parliament. But like the similar situation with African Americans in The United Sates recent history, Australia still has a long way to go before Aborigines have equal rights.)


Co říkáš HHBB? Málo se modlili a málo se meditačně i jinak soustřeďovali na své nitro a duchovní přístup, protože jinak by jim Všemohoucí (jako v případě bílých věřících oveček) jistě pomohl.

K budováni a obraně západního životního stylu a k obraně GB/US/IL demokracie BUĎ připraven - VŽDY připraven.


Stačí ti to tak HHBB a necháme toho nebo místo návratu k "jádru debaty" (který je evidentně v nedohlednu) s pokryteckým plácnutím zase odkloužeš někam jinam?

jansmith[smích]

203017

23.10.2009 09:47

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: To v Maďarsku:

jansmith1984 193.?.?.?

Bereš si věci moc osobně prostej člověku a nechtěl jsem tě naštvat.


Jediné o co mi šlo bylo, aby ses zamyslel nad tím jak uvažuješ a jaké myšlenky a názory potom vypouštíš mezi ostatní. Myšlenky mají energii a ty negativní nebo pokrytecké se dokáží velmi nepříjemně zhmotňovat.

Nechci ti opakovat, že není vůbec důležité kolik má jansmith roků nebo dětí a jestli má holou prdel místo zlatých cihel nebo jestli je materiálně zabezpečený nadprůměrně (což asi je, prtože jinak by nemohl věnovat tolik času těmto debatám a místo toho by musel "fedrovat" 14hod denně někde v kolbence...[smích])


Nejde o inteligenci, protože i lidé velmi prostí (a ti většinou paradoxně mnohem více než ti tzv. inteligentní) dokáží citem rozpoznat co je správné a co z hlediska mezilidských vztahů (etiky, morálky, obyčejné lidské harmonie)správné není a podle toho se chovají. Právě proto jsou velmi často právě oni (tj. tzv. obyčejní lidé obecně) těmi inteligentními za mamonem se honícími tzv. vyvolenými "deprivanty" různými způsoby zneužíváni a co je vrcholem pokrytectví, mají navíc Ovčácky pokřivenou výchovou vnucený pocit, že to tak je správné, že to tak má BÝT.

NEMÁ prostej člověku a aby si to lidé (lidské bytosti) bez rozdílu inteligence uvědomili (inteligence totiž není vstupenkou k moudrosti), k tomu pomáhají i tyto debaty na Zvědavci a kdekoli jinde po Světě. Pomáhají i k tomu, aby si lidé uvědomili pokrytecký přístup Ovčáků a jejich lokajů k většinové populaci, kteří se tváří, jako by jim na ostatních záleželo, ale ve skutečností myslí 99% svého času jen svůj vlastní benefit (prospěch). Ostatně pí.Jarmila to názorně ve své reakci na tvůj příspěvek popsala a já ji za to děkuji.


Pokud si tedy nabyl dojmu, že se snažím nad tebou dominovat, tak nikoli. Bavím se s tebou úplně stejně, jako s kýmkoli jiným tady a nepřeji si nic jiného, než abys se nad tím co bylo řečeno bez pocitu sebedůležitosti a sebelítosti zamyslel, stejně jako si uvědomil, že mamon nebo hromada cihel nejsou vstupenkou ke spokojenému životu.

jansmith[smích]

203034

23.10.2009 10:14

Vakcína je možná nebezpečnější než samotná chřipka

RE: Otázkou není

jansmith1984 193.?.?.?

Podle mne je také třeba rozlišovat očkování a očkování. Některá očkování prokazatelně pomáhají a negativní a možné vedlejší účinky jsou v porovnání s ochranou před smrtelnými nemocemi zanedbatelné.

S očkováním začali moudří lékaři dávno před tím, než tuto profilaci novodobé košér farmakorporace přetvořily ve výnosný byznys a že to dobrý byznys je dokazuje i to, jak se kolem něj slétají různé lidské myši ve vysokých funkcích, jako např. bývalý ministr obrany USA Rumsfeld ve vztahu k Tamiflu.


Problém je, že nenažrané košér farmakoncerny a jejich vlastnící v pozadí mají snahu prosadit očkování jako povinné i tam, kde to je velice diskutabilní, jako v případě mediálně nafukovaných chřipek jakou je ta ptačí nebo prasečí. Dokonce i reklama na očkování proti te sezónní je pro zisk do těch správných tzv. košér kapes neodbytná a že tato očkování statisticky nic neřeší již reklama pro ovce nezmiňuje.

Dobrý článek na toto téma je zde:
Jaké jsou zkušenosti s účinností očkování proti chřipce?
http://zdravi.doktorka.cz/jake-jsou-zkusenosti-s-u...


O adjuvantech a nebezpečných přísadách bylo již řečeno dost a nechci spekulovat, jestli jsou tam záměrně pro tzv. vyšší cíle?!?! Že to ale smrdí dokumentují i reakce vysokých politiků (vysokých, ale přesto lokajů), kteří očkování doporučují a když už se nechávají demonstrativně proti prasečí chřipce očkovat, tak mají zvlášť ošetřenou vakcinu, která se plebsu nedostane.

Viz. článek tady na Zvědavci: "Německá vláda v čele s Merkelovou dostane jinou vakcínu, než zbytek populace".


Legrační je i to, že pokud to ještě platí, tak česká vláda a kol. se očkování vzdala ve prospěch tzv. potřebnějších. To je bžunda, co?


jansmith[smích]

203036

23.10.2009 10:45

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

jansmith1984 193.?.?.?

Myslím že si to uzavřel moudře mtk.

Jinak, to co HHBB, Vojta a další pseudoezoterici nechtějí chápat (a možná záměrně zde často hrají, jak si správně poznamenal piškvorky) je, že samotné studium a sběr informací (byť ty informace jsou často negativní a depresivní) nemohou osobu (která je tzv. vědomá si souvislostí a nad věcí) nijak negativně ovlivnit a tato osoba tudíž tu tzv. chobotnici svou mentální energií nijak neživí. Naopak.

To jsou přesně ti lidé, kteří tady na Zvědavci, ale i jinde POKRYTECTVÍ našeho Světa diskutují. Navíc na faktech a nezpochybnitelných informacích rozkrývají (na první pohled sofistikovaně skryté) VAZBY, které za tím od nepaměti, dle dokázaných a často zamlčovaných historických reálií, stojí.


Ten, kdo svou mentální energií tu pomyslnou, ale v rámci naší reality zároveň velmi reálnou chobotnici živí jsou právě ti nevědomí a brainwashed lidičkové, které by HHBB, Vojta a někteří další zdejší diskutující rádi (možná pouze nevědomě a že si rádi povídají) v té nevědomosti udrželi.

Proč to dělají naznačil někdy dříve i mirda a já jen dodádám: Peace s nimi.


Internet je dobrý nástroj, jen je třeba jej užívat s rozmyslem a nedopustit, aby propaganda a demagogie, která je na něm např. formou mainstreamu Ovčáky a jejich lokaji navěšena člověka ovládla do STRACHU, nenávisti nebo nevědomí. Pokud jej člověk použije na své cestě osobního růstu, ke studiu jiných a poznávání sebe sama, tak je to pro něj ten "boží dar".

Proto s tebou souhlasím, že je škoda, že nikdo na "fiknutý" výklad o latinizaci (kde jak jsi poznamenal se to hemží samým jezuitou, řády a jinými neřády...) nezareagoval a že to neudělal ani "duchovní pastor" a jinotajník HHBB o něčem jasně vypovídá.


jansmith[smích]

203039

23.10.2009 16:51

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

jansmith1984 193.?.?.?

Ano, byznys je košér byznys i co se týče internetu (a Wall Street nebo Forex by mohl vyprávět) a proto D.Rockefeller a lidé, kteří to mají z pozice lokajů v popisu práce již přemýšlejí, jak internet za výdělečného a nepřerušeného provozu (pokud se týče pro NĚKOHO nepříjemně svobodymyslných názorů) účinně kontrolovat.


Co se týče jádra debaty tohoto vlákna, tek je vidět, že se od Josepha a HHBB již těžko nečeho zajímavého (kromě pobrekávání nebo opisování viz. Gumpův výrok..[smích]) od nich dočkáme a mou předchozí reakcí na mtk a nyní na tebe mirdo přecházím jinam.

Doufám, že si toto vlákno projde hodně nezávislých zvědavců a je na nich, aby si sami zhodnotili, zda-li se od skupiny kolem Hábečka (kromě jejich rádoby duchovních mouder, útěků od topiku a snahy stále mlžit a klouzat po povrchu) něco opravdu, pro pochopení SOUVISLOSTÍ, dozvěděli.


A se všemi "klouzači" se loučím svým oblíbeným pozdravem: Peace s vámi přátelé.

jansmith[smích]

203059

23.10.2009 17:45

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: To v Maďarsku:

jansmith1984 193.?.?.?

To je fajn HHBB, že si se zase objevil. Těšil jsem se na tebe a jsem zvědav, jestli se tvé vstupy a naše případná polemika konečně dočká něčeho hmatatelnějšího, než tomu bylo ve vlákně "Necháme si líbit útok na hlavu státu?", kde se pro tvou evidentní nechuť jít pod povrch nezadařilo.


Jendův věk jsi trefil takřka na den (nebo na rok nebo na dekádu?..:[smích])) a tak je myslím čas přestat psát v debatách "oslavné ódy" na janasmithe a vykrucovat se a raději se pustit do analýzy nebo syntézy? (vyber si) diskutovaných informací a souvislostí. Co říkáš?

Nebo opět zdejším zvědavcům společně s tvým dvojčetem Josephem nepřímo doporučíte, aby se za oponu nedívali, protože to je pravděpodobně ztráta času a jak si se vyjádřil, cituji: "Právě ta představa Velkého nepřítele dokáže dokonale vymýt mozek."??


Ještě je tady další možnost, že kromě podobenství, jinotajů a přirovnání, lidem, kteří mají zájem se něco dovědět, blíže popíšeš metody duchovního růstu a práce na sobě, které tak rád ve svých příspěvcích (bohužel po "guruovsky" mlhavě) zmiňuješ.

Ale prosil bych bez klouzání, konkrétně, s přímými odkazy a praktickými příklady, když už podle toho co podsouváš klasická syntéza, analýza nebo porovnávání nezpochybnitelných historických faktů (jako jedna z cest) k pochopení stavu našeho Světa a Voldemortího marasmu (kterým je po věky E/elitami obšťastňován) podle tebe člověka nepřivede.

Jen buď tak hodný a neuteč pokryteckým výrokem, že si tyto prožitky a pochopení musí realizovat každý sám a že zkušenosti a rady jsou nesdělitelné. To by byla již opravdu bžunda na entou..[smích]


Uvidíme a sám jsem zvědav s čím přijdeš a kam zdejší debaty, jak si se vyjádřil: posuneš...


jansmith[smích]

203065

24.10.2009 11:51

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: To v Maďarsku:

jansmith1984 193.?.?.?

Přečti si ještě jednou můj předchozí příspěvek HHBB, kde paroduji tvoji snahu stále dokola klouzat po povrchu, stejně jako parodují tvou legrační snahu odhadovat můj věk..[smích] či jinak stále "jendu" lustrovat a kde ti navrhuji, abys toho konečně zanechal a FÉROVĚ se bavil k Tématům, tj. směrem k "jádru pudla".

Schválně se zkus zamyslet nad tím, jestli si se ve svém odhadu jendova věku trefil (podobně jak jej "prostej člověk" podle sebe velmi "bystře".[smích] spojil s číslovkou v mém nicku.) a pokud jsou i ostatní tvé predikce stejně relevantní, tak "potěš pánbůh"..[smích]


Stejně jako 99% tvých klouzavých vyjádření a duchovních kliček se jedná jen o balast, kterým se snažíš od počátku své přítomnosti zde v debatách na Zvědavci odklonit probíranou podstatu někam mimo nebo možná jen realizovat své ego a že to tak je prozrazuje i tvá neschopnost odpovídat na konkrétní otázky.

Joseph, Vojta a někteří další ti v tom (seč jim inteligence a možná agenturní zadání? umožňuje) lidově řečeno "přicmrdávají" a to je přesně to, co paradoxně pomáhá právě ty skryté světové Voldemortí vlivy a snahy LOKALIZOVAT a pro poučení stále více se probouzející lidské rasy (na faktech a nezpochybnitelných informacích) např. zde v debatách DEMASKOVAT.


Můžete se snažit jak chcete HHBB, ale proces o nazývání věcí pravými jmený celosvětově již ZAPOČAL (a to v DOBRÉM a nikoli, jak se tady snažité podsouvávat, tj. podle vás destruktivně) a každá vaše další a další snaha jej v polemice přibrzdit, odklonit nebo přímo zastavit generuje jen stále silnější úsměv.

Je mi jedno, jestli za vás mluví POKRYTECTVÍ, které je vlastní právě těm Voldemortím silám ve vedení různých NEJEN bankovních korporací a jejich lokajům!! nebo jestli jste jen slepí a hluší k tomu, co se kolem vás (ve světové politice i jinde) nyní DĚJE a zejména v minulosti viz. historické reálie DĚLO.

Klidně ve svých klouzavých a pseudoduchovních AGITKÁCH pokračujte, protože to nejen diskuzi oživuje, ale zejména jako magnet přivolává mnoho dalších a dalších na oficiální pokrytecké "pravdě" nezávislých informací, které jako PUZZLE ten celkový OBRÁZEK pro prospěch CELKU a nikoli jen E/elit skládají.


A k tomu vám dopomáhej bůh a Peace s vámi.

jansmith[smích]

203093

24.10.2009 20:55

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: To v Maďarsku:

jansmith1984 193.?.?.?

Ty jsi vážně zajímavý týpek HHBB...[smích] Copak ty podobně jako Vojta nečteš to, co ti jiní ve svých reakcích sdělují? Naoko hlubokomyslný filozof a znalec duše, schopný svě názory a myšlenky obhájit, ale ve skutečnosti???


V minulosti jsem tě bral za zajímavého diskutujícího (přesto, že jsem s tebou mnohokráte legitimně nesouhlasil), protože jsi se tak vyjadřoval a protože jsem předpokládal, že se od tebe dovím něco co ještě nevím nebo něco, co mě nasměruje správným směrem. Alepoň jsi se tak tvářil a sugestivně podsouval, že patříš mezi ty, kdo by mohli tzv. "VĚDĚT".

NIC z toho se k mé "lítosti" nepotvrdilo a až na velmi sporadické vyjímky jsou tvé příspěvky bohužel jen sofistikovaným a často přemoudřelým plácání do větru, přesně jak jsi to předvedl ve svém posledním legračním bonmotu o Caps Locku.


Copak tě ani trochu hanba nefackuje? Ix krát jsi byl vyzván a nejen mnou, abys mluvil k věci a pokud se chceš tady férově bavit, tak poskytoval relevantní informace a relevantní názory K VĚCI. Aby ses jako farizejové ve svatých knihách neutíkal k filozofování pro filozofování, k jinotajům a lehce ohnutelným přirovnáním.

Výsledek?

Nic, Nula, Zero, blátičko nebo duchovní (lidově řečeno) slinty a když jsi byl požádán, abys např. své duchovní náznaky rozvedl a pro ostatní koho by to mohlo zajímat konkretizoval, nijak si nezareagoval.

Zase NIC, NULA a zase ÚNIK, přesně jak to předvádíš po vlnách takřka od počátku své existence v těchto debatách. Mirda to jako ztrátu času vyhodnotil ihned, ale já stále doufal, že z tebe ještě něco podnětného vypadne a metodou "utahání tě" jsem tě k tomu opakovaně vyzýval. Jako bych se tady s tebou v minulosti již setkal. Nebyl to ale jiný nick? Styl vyjadřování je totiž velmi podobný. Nechci soudit, ale co proběhlo doposud tomu hodně nasvědčuje.


Chápu editora, že tvé příspěvky, které už k tématu neříkají absolutně NIC (viz. ten poslední a několik před ním) do vlákna pouští. Jsou sice off-topic a měly by být v diskuzi nemilosrdně označeny jako bezobsažné, ale editor je pouští, protože možná jako já doufá, že své náznaky a jinotaje ještě přetavíš do polemiky, která bude konečně zajímavým zdrojem informací pro ostatní.


Stane se? Nebo pustíš další bonmot ala Caps Lock? Nebo zmlkneš úplně?

A končím větou ze svého předchozího příspěvku: A k tomu ti dopomáhej bůh a Peace s tebou.


jansmith[smích]

203142

24.10.2009 21:33

Hodlá Amerika napadnout do 3, 4 let Rusko?

RE: Z jineho uhlu.

jansmith1984 193.?.?.?

Přesně jak napsal Rene. Rusko se po Jelcinovi vymklo slibně se vyvíjející kontrole, podobně jako se svého času kontrole vymkl dříve s US spolupracující a neocony podporovaný Saddám Husejnů.

Narozdíl od Saddáma a relativně lehce zpacifikovatelného Iráku je Rusko opravdový medvěd, který mimiku neukazuje, který ale mnohokrát v historii ukázal, že i když jako dobrák nebo naiva snese hodně, tak vždy jen DO ČASU. Zdrojů, lidského a duchovního potenciálu na to má dost a právě ty zdroje (nerostné a jiné) jsou podle viditelných indicií tím "magnetem", který Voldemorty do blízkosti Euroásie přitahuje.


Vzpomínají si dnešní rusobijci, kteří jsou po polobotky zaboření v pozadí dnešního USraele, jak jejich předci byli o nějaké to století před tím zabořeni do pozadí např. Napoleona (přeneseně Mayer Amschel Rotschilda, který košér spekulacemi za napoleonských válek vytvořil své košér impérium) a před několika desetiletími v pozadí Adolfa Hitlera, který byl opět financován a podporován těmi správnými Voldemorty??

Kdepak, oni nezapomněli, jen je jim stydno na to vzpomínat a navíc se opájejí představou, že tentokrát (s tou správnou strategiíí, nejlépe SkyNetem na orbitě a štítem v Evropě) to určitě vyjde.


Vzkaz pro ně: Podle mne nevyjde milí lokajové Voldemortů a pokud ano, tak bohužel pro lidskou rasu to bude tzv. 100%. Tj. že se zakouří i po vaších polobotkách a také prde-ích, kde jste zabořeni a u kterých hostitelů doufáte, že vás ve svých krytech ochrání...[smích]


jansmith[smích]

203145

24.10.2009 22:53

Vakcína je možná nebezpečnější než samotná chřipka

RE: odpoved pre Marjura

jansmith1984 193.?.?.?

Zase souhlas mtk. Lidské tělo má k dispozici vše potřebné, aby se udrželo v dobrém zdrav.stavu a pokud mu do toho negativně nezasahuje pomýlený "mozek" člověka (tj. jeho prohřešky proti správné životosprávě a živ.stylu, plus nadměrný stres, ať je jeho příčina jakákoli) tak by se průměrně měli lidé v dobré kondici dožívat 120let. Není to chyméra, takoví lidé existovali a možná existují i bez výdobytků alopativní medicíny i dnes.

Geneticky i jinak je na to člověk vybaven, i když samozřejmě genetické mutace a chyby nebo znečišť.prostředí, které negativně zasáhnou mnohem dříve (někdy před narozením) se také nedají vyloučit.

V zásadě jde o analogii na NWO a vlivu tzv. Voldemortů, kteří podle někoho neexistují a podle jiných dle evidentních důkazů existují naopak VELMI.


Voldemortí Systém, který nás skrze propagandu a nesprávnou a pokřivenou VÝCHOVU od dětství ovlivňuje přistupuje k lidskému zdraví stejně jako ke všemu ostatnímu. Brainwashingem podněcuje k zdraví poškozujícím závislostem (pro peníze do těch správných kapes, rostoucí HDP a MOC) a nejdříve vede většinovou populaci k sebepoškozování, aby ji potom za peníze jako dobrodinec nabídl prostředky jak se léčit a KRUH se uzavírá.

Věřím tomu, že HHBB, Joseph nebo Vojta vidí věc jinak a podle nich je vše jinak, ale myslím, že důkazů je tolik, že to takto interpretovat mohou opravdu, opakuji opravdu velmi těžko...[smích] Podotýkám, že to co jsem napsal je z hlav mnoha velmi vážených odborníků a duchovních učitelů a že netvrdím, že moderní medicína (zejména traumatologie a chirurgie atd.) není pro nemocné velkým dobrodiním.


O něco níže to diskuzní přítel HHBB (jak on rád) bonmotuje Rumsfeldem, jako by nevěděl, že právě bývalý ministr obrany USA Rumsfeld je na byznysu např. z Tamiflu VELMI finančně zainteresován. V podstatě se zde na Zvědavci v uvozovkách motáme kolem jediného slova a tím je farizej nebo pokrytec. Slova, kteří mají někteří snahu zasunout za oponu a které jiní naopak na důkazech akcentují.


V jiném vlákně jsi se zeptal na tu latinizaci, ale button k reakci již nebyl k dispozici a tak krátce zde:

Nevypovídá to o ničem. Ani že to jsou nesmysly, ani že to je pravda, spíše to bude tak jak si naznačil. Nikdo z diskutujících si s tím nevěděl rady a nejvíce paradoxně ten, který s tím do debaty přišel, tedy HHBB. Správně jsi napsal, že jde o Pravdu a nikoli o to jestli jinotajník HHBB mlží nebo něco odkrývá.

Podle mne jde o to, že na hledání musí být vždy ochota jít k podstatě, a to bez pokrytectví a snahy se předvádět. V té debatě, ke které se nyní vyjadřuji k tomu nedošlo a je na tobě a dalších případných čtenářích abyste si zhodnotili, kdo k podstatě mířil a kdo se sofistikovaně "jádru pudla" vyhýbal. Možná když budeme trpěliví, tak jinde se nám nakonec odpovědi dostane.....


jansmith[smích]

203149

24.10.2009 23:23

Hodlá Amerika napadnout do 3, 4 let Rusko?

RE: rozum do hrsti, kolego

jansmith1984 193.?.?.?

Krásná svodka 87ko. Jistě by se sem dalo přidat dalších tisíc odrážek, které by to co jsi vyjmenoval dále rozvinulo, ale bylo by to k něčemu?

Těm, kteří nejsou brainwashed tyhle věci připomínat není třeba a těm, kteří žijou v nevědomí virtuální reality nebo v pozici lokajů Voldemortů (jinými slovy mafiánských E/elit) a mají pocit, že žádní Voldemorti neexistují a jedná se jen o výplod chorého mozku také ne, protože oni jsou k faktům (nejen k soudobým, ale i historickým) indiferentní - neteční/lhostejní.


Kdepak. Je dobře, že si sem ta fakta v odrážkách postnul, protože takové nezpochybnitelné informace (a dělá to tak zde více zvědavců jako Rene, mirda a další) není možno ignorovat a pokud se je někdo pokusí zpochybnit, jen tím ukáže sám na sebe jako na ignoranta nebo právě toho lokaje USraele tj. přeneseně Voldemortů v jeho vedení a za Oponou.

Tím chci vypíchnout, že je důležité vždy nazývat věci pravými jmény a nikdy nedopustit generalizaci (zevšeobecňování), které tak rádi, jako ovládací nástroj plepsu používají právě ty sofistikované a velmi výřečné E/elity.

Tedy žádní Američané, Židé nebo Rusové nebo že prostí lidé to tak chtějí. Vždy jde o konkrétní lidi, konkrétní mocenské a zájmové skupiny a konkrétní jména a adresy jakkoli je snaha je nejmenovat a pokud možno vhodnou propagandou a pokrytectvím udržet mimo reflektor.


jansmith[smích]

203152

24.10.2009 23:49

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: Jak je snadné stát se psychopatem?

jansmith1984 193.?.?.?

Vojto, i když jinak jsi pro mne od jisté doby legrační oponent a reagovat přímo na tebe nemá smysl, tak skrze tebe sdělit svůj názor dalším pokud budou mít zájem smysl má, a rozhodně se to vyplatí.

A za tyto tvé impulzy tedy díky.


Takže. Dívat se na svět otevřenýma očima znamená mimo jiné i to, že člověk který to dokázal se vyvázal z virtuální reality, ve které byl původně nesprávnou VÝCHOVOU od narození a Voldemortím brainwashingem chycen a tzv. VIDÍ i souvislosti, které nejsou člověku ve virtuální realitě dlícímu na první pohled patrné.

Problém není jen v tom, že takový nevědomý člověk patří do kategorie tzv. pasivní a zneužívané lidské ovce, ale že při "správné" konstelaci za svého Ovčáka a tudíž parazita bojuje a lidi (kteří VIDÍ dál a jako Trevor jej informují, že mimo černého psa je tady ještě ten chlap s holí) je dokonce schopen fyzicky i jinak ohrožovat.

Lapidárně řečeno, pokud máš Vojto otevřené oči a jsi přesvědčen, že vidíš, tak ve skutečnosti vidíš jen to, co ve své knize popsal i Jake Horsley ve své knize Bojovník v Matrixu - Úděl vyvoleného.

Ale to přeci víš, na tohle jsem tě již upozornil dříve několikrát. Nebo neupozornil???..[smích]


Na ostatní tvé dotazy reagovat nebudu, protože to jsou jen od podstaty klouzající "bláboly" a těmi můžeš oblažovat své souputníky HHBB nebo Josepha.


jansmith[smích]

203153

25.10.2009 00:57

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: Stále dokola

jansmith1984 193.?.?.?

Ta bezmoc Rostislave pramení i z toho, že většina filozofů a mudrlantů dokáže popsat jen důsledky, ale příčiny (jak já říkám jádro pudla) již ne a nebo jen velmi mlhavě či pokrouceně.


Někdo moudrý pojmenoval zákon příčiny a následku a tady v debatách se debatují hlavně ty důsledky následků...[smích] Bavit se ale bez vlivu ega a podléhání sebedůležitosti a sebelítosti tzv. na dřeň o příčinách již dokáže málokdo.

Je evidentní, že náš svět je takový jaký je ne proto, že by si ho takový přála tzv. většina. Pokud maličko nahlížíme do historie, ale i s přihlédnutím k tomu co se děje nyní a kam to spěje, tak pokud nejsme slepí a hluší tak vidíme, že náš Svět a lidi v něm jako na opratích od nepaměti ovládají jen určité stále koncentrovanější mocenské skupiny. Pochopitelně.

Debaty zde na Zvědavci, pokud nejsou záměrně odkláněny pomalu ale jistě míří k pojmenování těch historicky (a stále menších) mocenských skupin a nejen k pojmenování těch skupin a mafií, ale co je důležitější i konkrétních lidí na špicích pyramid. Můžeme spekulovat jestli je těch pyramid více a kolik, ale že je systematická snaha je spojit do jedné je neoddiskutovatelné.

Debata na toto téma probíhá na Zvědavci v různých obměnách opakovaně a vždy to nastartuje oponenturu mezi lidmi jako HHBB&Co., kteří razí ideu, že žádní Voldemorti, kteří se snaží MOC na Planetě soustředit do "jedněch" rukou neexistují a lidmi s opačným smýšlením, kteří před tím varují a Voldemorty pojmenovávají.


Bezmoc je kontraproduktivní. Ovlivnit TO můžeme zejména tím, že se nenecháme uspávat k pasivitě sofistikovanými klouzači jako HHBB, kteří problémy světa staví na lidské povaze být ovcí a řešení vidí v duchovních cvičeních, které problémy na Planetě pravděpodobně vyřeší a naopak se budeme cíleně (samozřejmě kromě duchovní a jiné práci na sobě) vzdělávat i v záležitostech ryze praktických, tedy na faktech a důkazech, a to i v těch KDO konkrétně, které síly a JAK postupně tuto MOC nad Planetou a pomocí zdokonalovaného Systému soustřeďují.

Je žádoucí takto načerpané informace a dovednosti dále předávat ostatním zájemcům a o tom jsou i debaty zde na Zvědavci i jinde po Světě.


Jestli má pravdu HHBB nebo lidé s opačným smýšlením není pro přežití lidské rasy rozhodující. Pro přežití lidské rasy ve svobodě je důležité rozpoznat CO je POKRYTECTVÍM a KDO nám jej jako nevědomým a brainwashed lidským bytostem od nepaměti a stále sofistikovanějí dávkuje. Tento Voldemortí Systém živí tzv. obyčejní lidé, ale řídí a zdokonalují jej pouze ti E/elitáři nahoře.

To je ta příčina, která je určitými kruhy a jejich lokaji ZÁMĚRNÉ bagatelizována a bez které se není možno posunout dále ani s Planetou plnou duchovně osvícených, ale jinak plně Ovčáky ovládaných bytostí.

jansmith[smích]

203159

25.10.2009 01:16

Hodlá Amerika napadnout do 3, 4 let Rusko?

RE: Z jineho uhlu.

jansmith1984 193.?.?.?

Mě si neunavil janko a přečetl jsem si to dokonce.


S tím co popisuješ jsem se v jiných variacích a maličko jiných souvislostech již v minulosti setkal a tudíž by mne nenapadlo to shodit se stolu, byť věřím, že někteří nejmenovaní oponenti by tak ve své sebestřednosti učinili okamžitě a střelhbitě...[smích]

Od jisté doby vím, že svět ve kterém žijeme nemusí být tou skutečnou realitou a jak se k té skutečné realitě a vrstvám dostat, o tom jsou i duchovní návody a myšlenky těch moudrých.


Každý, kdo na cestu ke skutečné realitě (nikoli udržení te virtuální) vykročil a uvědomil si, že pozorovaný objekt se může měnit podle zaměření pozornosti pozorovatele je vydávání soudů ve věcech, které popisuješ velmi opatrný (jestli by tak vůbec učinil) a je otevřený všem alternativám.

jansmith[smích]

203161

25.10.2009 19:32

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: Stále dokola

jansmith1984 193.?.?.?

Já bych to opět zjednodušil HHBB.

To, že je náš Svět řetězcem příčin a následků je JEN JEDNOU z nabízených interpretací našeho Světa. Tento princip mají ve svém pojetí Světa některá světová náboženství a duchovní směry a jestli je právě TATO interpretace Pravdivá (tj. není virtuální) je od nepaměti předmětem zájmu lidské mysli, filozofů, ideologů, teologů, ovcí a samozřejmě číhajících Ovčáků s černými psy (viz. Trevor a dřívější popis pí.Jarmily).

Různé interpretace (jakou je i křesťanská verze království nebezkého nebo východní re/inkarnace) mají primárně dávat lidičkám NADĚJI a při správném podání zajistit závislost racionální, ale "slepé" lidské mysli na takovém učení a tím u ní dosahovat poslušnost a ovladatelnost a z toho pramenící materiální a jiné výhody pro ty, kdo tato učení ovečkám pokrytecky nabízejí. (V jiném vlákně byl speciálně pro Vojtu49 podrobněji rozebrán rozdíl mezi VIDĚNÍM a viděním..[smích]).

Dnes a denně vidíme důsledky zneužití těchto učení světovými oficiálními (já říkám zprofanovanými) náboženstvími a abychom negeneralizovali, tak historicky konkrétními lidmi v jejich mozkových trustech.

A opět jsme zde na Zvědavci u tak často zmiňovaných Voldemortů a Ovčáků, kteří se staví do pozic osvícených a zachránců Světa, ale ve skutečnosti tento náš Svět pokřivenou a nesprávnou VÝCHOVOU, manipulacemi, POKRYTECTVÍM, polopravdami a vyloženými lži negativně (pro MOC a peníze do těch správných kapes) ovlivňují. Jinak, jedna má soukromá definice pokrytectví zní: že se hlásá voda a pije víno, či že se ve jménu pravdy a lásky košér podvádí a vraždí.


Pokud zmiňuješ ego a že bolí, tak jen upřesnění, že ego nebolí (opět se jedná o záměrnou nebo nevědomou misinterpretaci). Je to proto, že nezvládnuté ego (jako negativní princip nevědomé lidské mysli) naopak bolest svému nevědomému hostiteli způsobuje.

Tedy jinými slovy přerostlé EGO působí (většinou bohužel negativně) na lidské závislosti, otevřené či potlačené emoce, animální pudy a instinkty a cestou nabrnkávání principu sebedůležitosti nebo sebelítosti svého hostitele ovládá.

Ego je jako pomyslný rarášek a pokud je důsledné a jeho hostitel na sobě nepracuje a svou závislost NEVIDÍ, potom může svého hostitele dovést až k sebedestrukci. V jiném vlákně jsem zmínil Nietzscheho, který byl na první pohled význačný a mnohými uznávaný filozof, ale ve skutečnosti poznatky, které nabyl nepochopil (nedokázal je pozitivně využít) a nakonec byl svým egem terminován.


Podle mne by se lidské bytosti neměly (tak jak je od nepaměti snaha) nechat zavést na scestí rádoby filozofování a raději se snažit dívat na sebe, na ostatní, na lidské vazby, různá učení a Svět ve kterém žijí "selským rozumem" a vždy mít na paměti citát Cui bono?


jansmith[smích]

203207

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 104 čtenářů částkou 16 005 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 7

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 2

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

To je vlastenec a ne jak jej líčí media15.11.20 21:55 USA 2

Rozvrat vzdělanosti národa v přímém přenosu15.11.20 21:17 Česká republika 10

Soud rozhodl, že nařízení nosit roušky venku bylo nezákonné13.11.20 19:03 Česká republika 4

Od Prymuly k Blatnému. Aneb z bláta do louže13.11.20 16:27 Česká republika 3

Trump bojuje jako lev. Vyhodil vedení Pentagonu. Na iDnes z toho šílí11.11.20 23:26 USA 6

Jak je to se zahlcenými krematorii covidovými mrtvými v Ostravě10.11.20 10:43 Česká republika 3

Městský soud bude posuzovat zákonnost nošení roušek09.11.20 19:50 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
22,02 Kč
Euro
26,15 Kč
Libra
29,40 Kč
Kanadský dolar
16,91 Kč
Australský dolar
16,19 Kč
Švýcarský frank
24,15 Kč
100 japonských jenů
21,05 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,14 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 714,14 Kč
1 unce stříbra
510,34 Kč
Bitcoin
424 563,87 Kč

Poslední aktualizace: 24.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 56 717 935