Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané jansmith1984

Nalezeno 1572 příspěveků, 212 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

30.03.2010 18:08

Třetí světová válka již začala

RE: Máme společnou cestu

jansmith1984 193.?.?.?

Názorový rozdíl mezi námi dvěma Médo není jen v tom, že ty společně s náboženskými a JINÝMI POKRYTCI protěžuješ (podle mne za odvěký marasmus našeho Světa spoluzodpovědnou) TEZI, cituji: že "Pravda není pro všechny" a JÁ JSEM PROTI, nebo že ty se (jak jsi použil slovo "tvrdě"...) vyjadřuješ o důchodcích a já se naopak snažím vidět Souvislosti ovlivňující jejich chování, které tebe irituje, Souvislosti, které nevidíš a o to kategoričtěji posuzuješ, ale rozdíl je i v tom, že já tebe neberu jako protivníka nebo soupeře...[smích]

Já zde chodím debatovat a pokud narazím na myšlenku nebo názor se kterým se ztotožňuji, tak se nebojím jeho nositele/nositelku podpořit. Na druhou stranu setkám-li se (podle mne) s dezinformací, klouzáním po povrchu nebo arogancí, tak mi nečiní problém takový pokus zpochybnit nebo parodovat. A od toho je (předpokládám že nebudeš proti) tento webzin.

Tento webzin (a spousty dalších debatních fór po Světě) neslouží ale jen k předávání informací a porovnávání názorů, ale k tomu co zde kdysi moudře vyjádřil přítel a kamarád mirda (a co je možná důležitější), cituji: "abychom se od sebe učili".


(Nyní bych mohl školometsky pokračovat V ČEM učili a vypíchnout zejména učení se zvládat ego a nepodléhání debatní sebelítosti a sebedůležitosti (dotčenosti), ale nechám toho, protože by to bylo jen opakováním toho, co zde v různých příspěvcích v minulosti mnohokrát, a v různých souvislostech, zaznělo).


Co je ale úsměvné, to je jak tě irituje když tě oslovím jako přítele a kamaráda (a jak ti z toho naskakuje kopřivka). Dokonce po sobě nečtu co jsem napsal a uhýbám jako slizký had, viď?..[smích] a přitom nevnímáš, že toto přátelské oslovení používám v debatě takřka s každým. Je jedno, jedná-li se o arogantního nebo vulgárního Josepha, nebo o akademicky se vyjadřujícího Vojtu, či o mirdu, mtk, Vanguarda, jiných ctěných nicků nebo naopak někoho z party kolem konkurenčního lehowebu..[smích]

K nikomu ze jmenovaných (i k nejmenovaným) necítím ani přehnanou náklonnost ani nenávist. Všichni jsou pro mne kolegové/kolegyně v debatě, se kterými se od sebe navzájem učíme a tudíž mi nečiní problém je také brát jako přátele a kamarády.


Je mi jedno jak toto mé s upřímnou energií podané oslovení cítí oni a jestli se se mnou chtějí kamarádit nebo nikoli. Nejsem zodpovědný za jejich způsob vnímání energií a reality a jediné co mohu učinit (pokud jejich ego protestuje a toto přátelské gesto jim z nějakého důvodu vadí) je použít na usmířenou další se symbolických pozdravů, kterým je Peace s tebou.


Takže Médo. I když se postavíš na hlavu, vždy pro mne budeš přítel a kamarád a vždy si rád přečtu co zajímavého napíšeš. A jak se vyrovnáš ty s "jendou" a případně s Peace s tebou je již jen a jen na tobě.


jansmith[smích]

216047

02.04.2010 19:25

Bombové atentáty v ruském metru

RE: kdo je kdo

jansmith1984 193.?.?.?

Palec nahoru quido2. Podle mne to je přesně jak píšeš. Zločiny, fakta a souvislosti je třeba vysvětlovat. A stále dokola pokud je třeba.

Nenastavuje se tím zrcadlo jen farizejům a pokrytcům nebo jak píšeš: "teroristům pera...", ale přicházejí i noví čtenáři, kteří jsou vlivem pseudoautorit zmateni nebo zmanipulováni jejich pokřivenou výchovou (ideologickým brainwashingem), čtenáři kteří se dostávají na úroveň, kdy hledají vysvětlení a odpovědi na zmatky a deformace našeho Světa a těm takový debatní přístup poskytuje prostor a materiál k hlubšímu zamyšlení.

O tom je od ega a zbytečných emocí odosobněná polemika, která před pokřivenými (podjatými nebo klouzajícími názory) NEUTEČE, ale naopak trpělivě (s nadhledem nebo lehkou ironií, asertivně a na faktech, a o to nekompromisněji) vrací debatu znovu a znovu k Podstatě. K Podstatě, kterou ne každý hledá a naopak ji často záměrně nebo nevědomě (velmi sofistikovaně nebo primitivně) zamlžuje.


Hodnota a Spirit diskuzí na Zvědavci je i v tom, že se alespoň doposud takřka vždy našla nějaká diskuzní osobnost, která se tomuto principu, tj. debaty "s každým a klidně i s provokatérem" nevyhýbala a o faktech/Pravdě někde v osamoceném ústraní "ašrámu" jen osvíceně nemeditovala...[smích]

Jedině takovým typem debaty se mohou tříbit názory a zároveň účinněji odhalovat polopravdy a vyložené lži, které v tisícileté historii lidstva někomu nepohodlnou Pravdu (podle některých náboženských i jiných sofi-pseudoautorit není údajně pro všechny..[smích]) zastírají. A Peace s nimi.


jansmith[smích]

216238

04.04.2010 19:17

Problém jménem zadluženost

RE: Víte koho máte volit

jansmith1984 193.?.?.?

Ty jsi vážně nezmar Choronzone, ale alespoň je legrace..[smích]


Už ti zde v debatách bylo různými nicky několikrát na příkladech vysvětleno, že volný trh (jak jej propaguješ ty a neo/liberálové) nikdy neexistoval, neexistuje a pokud se od základu nezmění voldemortí (pokřivenou ideologii liberalismu hlásající) Systém, tak ani existovat do budoucna nemůže.

Prostě a jednoduše to je idea, která patří z jistého pohledu do stejné kategorie jako např. komunismus a oba tyto systémy jsou možné jedině za zásadní změny přístupu, povah a charakterů jak E/elit, tak i tzv. obyč lidí, kteří takové (a jiné) systémy mají naplňovat.


Je to podobné jako se stranou, kterou ty (viz. tvé starší příspěvky) propaguješ -Stranou svobodných občanů (SSO)-, kterou ty vidíš jako jediného schopného kandidáta na vládnutí v ČR, kandidáta, který by vyřešil ekonomické a další problémy pro dobro VŠECH podle tebe nejlépe ze všech konkurentů a přitom nevidíš, že to je kukaččí vejce zprofanované strany s názvem ODS, která se na současném ekonomickém a společenském marasmu (od doby tzv. něžné) svou arogancí, podvody a pokrytectvím nejvíce podepsala.

V naší tehdejší debatě jsem ti nastínil jací výlupkové ve straně SSO (např. Payene-zradar nebo Bednář-bushista - oba nyní v předsednictvu a oba bývalí kovaní ODSáci) působí a buď si jist, že starého psa novým kouskům nenaučíš...[smích]


Mimochodem tehdy, a už je to docela dávno, jsi kategoricky tvrdil, že bývalý poslanec za ODS Payne ve SSO končí, ale jak to vypadá, tak jeho soukmenovci a zvláště ideologický leader p.Mach to ještě asi nezaregistrovali..[smích] Stále si jej totiž drží v republikovém předsednictvu a jejich web stránky to potvrzují viz:
Svobodní občané -předsednictvo

Na co se čeká? Aby mu bylo umožněno domluvit přestup k dalšímu kukaččímu vejci ODS tj. (viz. Kalousek) TOP09???

A Peace s tebou příteli a kamaráde.


jansmith[smích]

216409

05.04.2010 19:51

Maďarská naděje má jméno Jobbik

RE: Jobbik je hrozba - (1 či 2 státy)?

jansmith1984 193.?.?.?

Ano, bude to tak jak píše LaFox, tj. ve spirále. A POZOR, ještě je dobré se zamyslit nad tím, že se může jednat o spirálu nejen vzestupnou, ale i sestupnou.

Pokud půjde o spirálu vzestupnou a vědomí lidské rasy se tudíž poučilo, tak se zhůvěřilosti minulých věků a století nezopakují...[smích]

Pokud se lidé (mimochodem podobně jako v minulosti i dnes pro MOC a peníze do těch správných kapes systematicky a pomocí chybně chápané ideologie DUALISMU řádně manipulování a brainwashed) dostatečně ve své nevědomosti a ovčím syndromu NEPOUČILI, budou nuceni svou historii (viz. násilí, krev, E/elitami organizované divide et impera) zopakovat nebo může dojít i k horšímu, viz. případný, lidským zásahem náhle odstartovaný, globální armagedon.

To by byl potom kvikot přátelé, co říkáte?..[smích][smích].

A můžeme si být jisti, že nejvíce by kvičeli ti příslušníci lidské rasy s nejvíce nacpanými "panděry" a pocitem vyvolenosti a to také proto, že na rozdíl od chudého plebsu mohou v rámci modly k tzv. zlatému teleti (vzhledem na judaismu vystavěném Systému voldemortí plutokracie) materiálně nejvíce ztratit. A Peace s nimi.


jansmith[smích]

Dovětek:
Proč zmiňuji starozákonní judaismus a nikoli např. později nezneužité Ježíšovo křesťanství nebo islám??? Je to i na základě hezké definice Miroslava Zelenky z jeho knihy "Elegantní Bůh", definice která zní, cituji: "judaismus: náboženství s personifikovaným dogmaticko-materialistickým pojetím boha".

My two cents.

216460

05.04.2010 20:46

Béčkové sci-fi

RE: Rozloučení

jansmith1984 193.?.?.?

No, pokud se s tímto webzinem loučíš podobně jako se blahé paměti s aktivní politikou loučili Vladimír Mečiar (ten dokonce TV divákům v rámci loučení zazpíval) nebo Miloš Zeman (po návratu z důchodcovské Vysočiny opět objíždějící se Zemákem republiku) Choronzone, tak hádám, že se tady ještě potkáme..[smích][smích]


Nevadí, i když se pohybuješ v intencích tzv. virtuální reality, tak jsou tvé názory z jistého pohledu inspirující a co je důležité, vypadá to, že to nemyslíš zle.


Na závěr (než "utečeš" ), tak malá poznámka k p.Payenemu, o kterém jsme ve vláknech "Problém jménem zadluženost" a "Od feudalismu přes bolševismus k demokracii a zpátky" vedli podnětnou debatu.

Když jsem ti popsal jeho aktivity kolem US zradaru nebo novely 405/2000 Sb. trestního zákona, tak jsi prohlásil, že, cituji: "Na volební kandidátce SSO (Strany svobodných občanů) nebude".

Znamená to tedy, že jako řádně zprofanovaný do květnových voleb nepůjde, ale v republikovém předsednictvu neo/liberální SSO, tohoto podle mne klonu zprofanované ODS, tj. strany vyprané v perwoolu..[smích] (tento stranický turista a bývalý poslanec za ODS viz. Svobodní-předsednictvo) nadále zůstává??


A také se měj příteli a kamaráde a Peace s tebou.

jansmith[smích]

216462

07.04.2010 20:01

Třetí světová válka již začala

RE: silné podpory křeťanského světa

jansmith1984 193.?.?.?

Po delší době jsem sem zaskočil a opožděně zaregistroval tvůj příspěvek Kazaline. Omlouvám se příteli a kamaráde..[smích] Ptáš se na informace týkající se apoštola Pavla a pokud jde o zdroje ze kterých čerpám, tak to jsou ty veřejně dostupné a intuice.[smích]


Pavel z Tarsu (Šaul) je zajímavá osobnost raného křesťanství a podle mne značně kontroverzní.

PROČ??

Například, cituji:
...Svatý Pavel z Tarsu je řazen mezi apoštoly, přestože mezi původních dvanáct nepatřil a s Ježíšem se osobně nesetkal, vyjma zázraku [smích] obrácení na cestě do Damašku. Jeho zásluhou se křesťanství začalo šířit mezi pohany a stalo se světovým náboženstvím. Proto je často považován za faktického zakladatele křesťanství...


Všimni si poslední věty, viz: "Je považován za FAKTICKÉHO zakladatele křesťanství". Podle mne nikoli ale křesťanství, jak jej ve své ryzí podobě (podle všeho ovlivněn východními naukami) hlásal Ježíš z Nazaretu, ale křesťanské víry, která byla záhy po Ježíšově odstranění (židovskými farizeji, kam patřil původně i Šaul z Tarsu) postupně zdeformována a pokřivena a vlastně se od Ježíšových křesťanských ideálů (POZOR: nikoli verbálně, tam vše odpovídalo učení - ale praktickým chováním hlásání vody a pití vína), tj. opačnými skutky (v režii později vzniklého církevního establishmentu) zásadně odklonila.

PROČ??

Za prvé pro chybný sorce-code, který křesťanská víra stejně jako později islám zdědila po judaismu (Ježíš jej nedokázal odstranit, protože byl judaismem odkojen) a za druhé proto, že to tak pro MOC a peníze do těch správných kapes vyhovovalo náboženským i světským E/elitám při ovládání mas k obrazu svému.

Důkazů je celá historie křesťanství až do dneška s jejími křížovými výpravami, čarodějnickými procesy nebo upalováním za jiný než "ten správný" názor nebo poslední kauzy kolem pedofilie církevních hodnostářů.


Závěr. Šaul by hlavním ideologem křesťanství a byl to ON, kdo mu dal JINÝ spirit než Ježíš z Nazaretu původně zamýšlel viz. např. potlačení ženského fenomenu v této víře (tj, posílení nepřirozeného a agresivního patriarchátu) nebo snaha udržovat ve jménu Boha masy v nevědomosti, podřízenosti a v závislostí na tzv. vyvolených (a většinou voldemortích) E/elitách.

Dovětek. Aby nedošlo k mýlce. Nemám nic proti idejím křesťanství a lidem, kteří v jeho jménu vykonali úžasné skutky. Na svou dobu a až do dnešní doby unikátní duchovní cesta pro dobro VŠECH zúčastněných. Nikoli ale ve formě a metodě, jak byla po Ježíšově smrti (nevědomě nebo zcela záměrně) jeho tzv. "disciples" a následně Pokrytci všeho druhu prosazována. A Peace s nimi.


Měj se dobře a zde je stud.mat. i ve vztahu k Máří Magdaléně:
After Jesus

jansmith[smích]

216574

07.04.2010 20:59

Kristus na tapetě

RE: Upřesnění

jansmith1984 193.?.?.?

Dobře jsi to napsala Lin a já (aby řeč nestála..[smích]), přidám pár myšlenek z debaty (Třetí světová válka již začala) aj., které z tématem diskuze tady souvisí:
-----


.....Pavel z Tarsu (Šaul) je zajímavá osobnost raného křesťanství a podle mne značně kontroverzní.

PROČ??

Například, cituji:
...Svatý Pavel z Tarsu je řazen mezi apoštoly, přestože mezi původních dvanáct nepatřil a s Ježíšem se osobně nesetkal, vyjma zázraku [smích] obrácení na cestě do Damašku. Jeho zásluhou se křesťanství začalo šířit mezi pohany a stalo se světovým náboženstvím. Proto je často považován za faktického zakladatele křesťanství...


Všimněme si poslední věty, viz: "Je považován za FAKTICKÉHO zakladatele křesťanství". Podle mne nikoli ale křesťanství, jak jej ve své ryzí podobě (podle všeho ovlivněn východními naukami) hlásal Ježíš z Nazaretu, ale křesťanské víry, která byla záhy po Ježíšově ODSTRANĚNÍ (židovskými farizeji, kam patřil původně i Šaul z Tarsu) postupně zdeformována a pokřivena a vlastně se od Ježíšových křesťanských ideálů (POZOR: nikoli verbálně, tam vše odpovídalo učení - ale praktickým chováním hlásání vody a pití vína), tj. opačnými skutky (v režii později vzniklého církevního establishmentu) zásadně odklonila.

PROČ??

Za prvé pro chybný sorce-code, který křesťanská víra stejně jako později islám zdědila po judaismu (Ježíš jej nedokázal odstranit, protože byl judaismem odkojen) a za druhé proto, že to tak pro MOC a peníze do těch správných kapes vyhovovalo náboženským i světským E/elitám při ovládání mas k obrazu svému.

Důkazů je celá historie křesťanství až do dneška s jejími křížovými výpravami, čarodějnickými procesy nebo upalováním za jiný než "ten správný" názor nebo poslední kauzy kolem pedofilie církevních hodnostářů.


Závěr. Šaul by hlavním ideologem křesťanství a byl to ON, kdo mu dal JINÝ spirit než Ježíš z Nazaretu původně zamýšlel, viz. např. potlačení ženského fenomenu v této víře (tj. jako v případě islámu posílení nepřirozeného a agresivního patriarchátu) nebo snaha udržovat ve jménu Boha masy v nevědomosti, podřízenosti a v závislostí na tzv. vyvolených (a většinou voldemortích) E/elitách.

Dovětek. Aby nedošlo k mýlce. Nemám nic proti idejím křesťanství a lidem, kteří v jeho jménu vykonali úžasné skutky. Na svou dobu a až do dnešní doby unikátní duchovní cesta pro dobro VŠECH zúčastněných. Nikoli ale ve formě a metodě, jak byla po Ježíšově smrti (nevědomě nebo zcela záměrně) jeho tzv. "disciples" a následně Pokrytci všeho druhu prosazována. A Peace s nimi.
-----

K zamyšlení i ve vztahu k Máří Magdaléně:
After Jesus


jansmith[smích]

216577

09.04.2010 12:38

Maďarská naděje má jméno Jobbik

RE: Jobbik je hrozba - (1 či 2 státy)?

jansmith1984 193.?.?.?

Sorry za překlep v předchozím příspěvku [smích] a pro pořádek přidávám opravu:


...Dovětek:
Proč zmiňuji starozákonní judaismus a nikoli např. pokrytci později ZNEUŽITÉ Ježíšovo křesťanství nebo islám???
...

jansmith[smích]

216694

09.04.2010 13:13

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Primitivni.

jansmith1984 193.?.?.?

Ono leccos o morálce a vztahu US "gerojů" k místním obyvatelům v Avgu nebo Iráku (a pravděpodobně i jejich tzv. spojenců) vypovídají i videa natočena v ulicích Bagdádu samotnými osvoboditeli.

Je to už nějaká doba, co jsem je viděl, ale předpokládám, že kolují po internetu nadále a tak si je případní zájemci při troše snahy jistě vygooglují.

A co na nich bylo? Nejsou sice tak brutální jako záběry z vrtulníků US "osvoboditelů", kde se střílí hu hu systémem do civilistů, ale morální a etický humus je to také. (Co alianční "osvoboditelé" dokáží vůči civilistům i z bezpilotními letouny je již také dostatečně známo.)


Pokud se týká zmíněných videí, tak jsou na nich záběry z průběhu patroly po městě, kde "osvoboditelé" projíždějí v obrněných vozidlech ZA NORMÁLNÍHO PROVOZU po Bagdádu a pokud jim nějaký civilní vůz dostatečně rychle neuvolní cestu, tak jej jednoduše tzv. natvrdku vytlačí ze silnice.

Jsou tam nárazy do běžných osobáků, a to ze zadu, z boku a pod.
BUM, náraz, civilní auto sraženo nebo vytlačeno a jede se dál..[smích]


Připomnělo mi to poslední mediální kauzu managera nějakého pivovaru, který na D1 svým Superbem vytlačil z vozovky řidičku Mazdy za to, že nepředjížděla dostatečně rychle a při jeho spanilé jízdě jej zbrzdila. Naštěstí se kotrmelce a hrůzně vypadající havárie obešla bez tragických následků.


Nedivím se, že i pro takové chování se US nositelé "demokracie" nesetkávají s pochopením a že jim tleskají jen lokajští kolaboranti nebo korupčníci. A Peace s nimi.

jansmith[smích]

216698

09.04.2010 18:55

Úroda GM kukuřice firmy Monsanto v Jižní Africe selhala

RE: hrůzná realita - cesta do pekel

jansmith1984 193.?.?.?

Nedá mi to, abych krátce nezaglosoval..[smích]

Už konečně pochopte pánové "akademici" Jiří Koubku a Vojto, že firmě Monsanto a dalším tzv. košér výrobcům, kteří nekontrolovatelně a riskantně (v souladu s po věky opečovávaným voldemortím Systémem, možná pro MOC, ale rozhodně PRO PENÍZE do těch správných kapes) s GMO experimentují, nejde o bezpečné nakrmení populace, ale o ZISK až v první řadě a o nakrmení až následně za předpokladu, že to dobře dopadne. (A nedej bože, aby jejich pohnutky navíc ladily se snahami o řízenou kontrolu populace, jak varují různí NWO odpůrci).


Dovolte malé zaklení přátelé a kamarádi...[smích]

SAKRA, copak těch informací o možnosti záměrného zneužití nebo na druhou stranu nezvládnutí důsledků těchto snah na ostatní organismy v přírodě (v případě GMO plodin s možnými fatálními následky - včely? atd.) nebylo v minulosti zde na Zvědavci (ale i ve spoustě jiných nezávislých zdrojů informací po Světě) uveřejněno VRCHOVATĚ??

Copak nevidíte, že právě chamtivá snaha vydělat až v první řadě (bez ohledu na možné důsledky pro přírodu, ale i zdravý rozvoj civilizace jako celku) vede tuto Planetu pomalu ale jistě do zkázy a že dekadence se netýká jen tohoto problému, ale i systematické snahy E/elit vyprat lidičkám konzumem a záměrně podjatou propagandou mozky??


Pokud sem mohl sledovat, tak ve starších debatách zanícení propagátoři Monsanta a GMO pod sprškou protiargumentů vždy nakonec z diskusní scény vysublimovali, aby se po čase (jako i nyní) u NOVÉHO článku na toto kontroverzní téma s novými silami..[smích], ale starými paradigmaty a názory znovu objevili...[smích]

Jsem docela zvědav, jak to dopadne tentokrát, ale divil bych se pokud by tomu bylo jinak.


Rozhodně je ale správné na snahy o nekritickou propagandu GMO reagovat, protože přicházejí noví čtenáři (kteří staré debaty nečetli) a je dobré, aby i jim byl poskytnut materiál k zamyšlení.


jansmith[smích]

216740

10.04.2010 01:19

Úroda GM kukuřice firmy Monsanto v Jižní Africe selhala

RE: hrůzná realita - cesta do pekel

jansmith1984 193.?.?.?

Já ti rozumím Vojto. Jako "akademik" jsi zastáncem pokroku, ale již nerozlišuješ mezi pokrokem a pokrokem a už vůbec nebereš v úvahu, že VŠE je možno (a s fatálními důsledky pro společnost - dle historie netýká se vyvolených E/elit) zneužít.


Možná bych GMO výzkum podporoval, ale museli by jej provádět důvěryhodné autority uznávaných odborníků, kterým se dá věřit a kteří nejsou zainteresováni na ZISKU z výsledného produktu. Výzkum by musel být pro svou rizikovost organizován mezinárodně a veden velmi obezřetně.

To ale jak víme případ Monsanta rozhodně není a pokud bychom zapátrali do vlastnických struktur, možná bychom se velmi divili, kdo za touto soukromou firmou stojí...[smích]

V takovém byznysu nemůže docházet k omylům a chybám, které hrozí katastrofou jako se dělo např. s košér vakcinami proti prasečí nebo ptačí chřipce, viz. kontaminace nebo incident při převozu hromadnými dopravními prostředky apod.


V souvislosti s GMO a Monsantem mne napadl příklad s bývalým ministrem obrany USA Rumsfeldem (známou to personu z období 9/11, který s celou slavnou USArmy (mimochodem plnou hu hu Top Gunistů ala Tom Cruise) nedokázal ochránit několik baráků před leteckým útokem údajných nožíčkářů, ale ani vteřinu neváhal na jejich základě rozpoutat dvě vylhané korporátní války.

Tento nikdy nepotrestaný bushista je dnes (pokud se svých podílů nevzdal..[smích]) velmi finančně zainteresován např. na byznysu kolem prodeje Tamiflu a dalo by se určitě pokračovat.


Závěr příteli a kamaráde? Pokrok ano, ale nikoli pro MOC (a dle ideí zlatého telete) pro peníze do těch správných tzv. košér kapes. A Peace s tebou.

jansmith[smích]

216776

10.04.2010 01:47

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Děsivé

jansmith1984 193.?.?.?

Jasně Médo.

Pravda není pro všechny, viď příteli a kamaráde??..[smích][smích]

Nevytvářejme informační chaos a pojďme se raději bavit o jezovitech a maltezácích, případně pojďme na Zvědavci rozebírat, která celebrita koho přefikla...


Chápu, jak to s tou energií myslíš, ale pokud se o sviňárnách a kontroverzních záležitostech (alespoň na těchto nezávislých info kanálech, pokud to zatím jde) nebude hovořit, bude to právě nahrávat těm, o kterých se nemá nebo nesmí hovořit a je jedno jde-li jim po voldemortím způsobu přímo o NWO nebo jen o naplnění ideologie vyvolenosti skrze "žoky" plné tzv. košér prachů. (A teď slůvkem košér nehovořím o zločinném sionismu nebo mnohdy o nespravedlivě personifikovaných židech, ale o chamtivosti a nenažranosti na úkor jiných obecně).

A Peace s tebou.


jansmith[smích]

216777

10.04.2010 11:05

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Děsivé

jansmith1984 193.?.?.?

Hezky ses rozepsal Médo a superanon ajpina 85.?.?.? nad tebou se také přidala a já to beru pánové..[smích][smích]

Narozdíl od kolegy 85ky (který se po vzoru katechismů vodu kázajících a víno chlastajících náboženských ideologů vydal na cestu POKŘIVENÝCH podobenství a srovnávání hrušek s jabkama) se ty alespoň snažíš argumentovat a to tě ctí příteli a kamaráde.


Zareaguji odspodu.

Obyčejnou nulu a jak jsi v něm označil, cituji" "jednoho českého mystika" znám a jeho stránky kdysi podrobně studoval. Píše zajímavě a rozhodně dokáže připraveného člověka vyprovokovat k zamyšlení. Celkově je ale tento člověk podle mne mnoha svými názory lehce?? MIMO..[smích] a jeho chápání reality přesně zapadá do egomanické sféry literárně sofistikovaného zpracovávání informací a tím paradoxně diskutabilního působení na lidi a jejich podvědomí.

Pro ilustraci jeho duševního rozpoložení přikládám něco z jeho článku "Živé slovo Mesiáše":
CITUJI: (PS: Nezapomeňte na učení co jsem vám dal. Tady a teď není třeba. Tady a teď jsou všechny cíle světa. Kdo se dokáže aspoň jednou denně v tomto ztratit dojde osvobození. Opakujte si to co možná nejčastěji. V těžkých chvílích, ve strachu i v radostných chvílích.

Sepsáno za jeden jedinný den. Opravdu? Co je to den a co je to sekunda? Pchá cha cha... 28.02.2003 pchá cha cha cha obyčejným českým šumařem na sociálce ve věku necelých 29let pchá cha cha. Světe bav se.
Obyčejná Nula
)
KONEC CITACE


Ale abych se vrátil k meritu věci, který zní: Pravda není pro všechny..[smích]

Kdo naší polemiku v různých vláknech v minulosti sledoval ví o čem diskutujeme a nyní není prostor, abych všechny své argumenty opakoval.

Jen připomenu, že podobně jako v případě prve tebou zmiňovaných energií (dodávám = pozornosti, která věci posiluje) i ve věci Pravdy, která není údajně pro všechny, chápu jak to myslíš a souhlasím, že na jisté úrovní vnímání reality a jejího působení na budoucnost lidského jedince či civilizace to může tak vypadat.

NIKDY to ale nemůže být pravda na vyšších úrovních vnímání reality a to i proto, že tezi (kterou TY obhajuješ) od nepaměti prosazují právě největší pokrytci a manipulátoři tohoto světa, kdy v první linii včele s KC stojí dogmatici (a chlastači vína..[smích]) různých náboženských organizací a po boku s nimi i voldemortí tzv. vyvolené E/elity, kteří naši realitu a životní podmínky právě deformováním a odpíráním Pravdy formují skrze MOC a peníze do těch správných kapes k obrazu svému.


Znovu opakuji Médo, Pravda JE pro všechny a abychom jen neteoretizovali a někam se posunuli, tak mi na na závěr (pokud to dokážeš) vyjmenuj KTERÉ konkrétní Pravdy NEJSOU (podle tebe) tedy pro VŠECHNY a proč.

Podotýkám bez klouzání, KONKRÉTNĚ a na relevantních příkladech. A Peace s tebou.


jansmith[smích]

216816

10.04.2010 11:40

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Děsivé

jansmith1984 193.?.?.?

Pochop aristokrate, že problém není o tom, zda-li jsou Protokoly Sionských mudrců falsifikátem nebo zda-li je (jako příručku "how to"..[smích]) sepsali ti, o kterých se tak nějak nemá nebo nesmí (viz např. historie FEDu, monetárního systému, či kontroverzní vznik státu Izrael nebo sviňárny vůči Palestincům) kriticky hovořit.

Z největší pravděpodobností o podvrh JDE a informovaná komunita (nejen Zvědavců) to podle mne nezpochybňuje.


Problém je v tom, že text Protokolů se příliš NÁPADNĚ odráží v historickém vývoji naší (na judaistických, dogmaticko-materialistických základech vystavěné) civilizace (viz. posloupnost judaismus/křesťanství/islám) a pokud si jejich znění porovnáš s dnešní globálně mozky peroucí realitou, tak vidíš jasné paralely (podobnosti).

Máme tudíž dvě varianty. Ten kdo je sepsal buď budoucnost z pozice vyvoleného PLÁNOVAL (a informace unikly a nebyla jiná možnost jak je sdělit) nebo to byl někdo, kdo přesně ODHADL co se bude v budoucnu dít a jen označil síly, které SKRYTĚ a pokrytecky realizují tam uvedené záměry. A s tím mnoho nenaděláš příteli a kamaráde. A Peace s tebou.

jansmith[smích]

216821

10.04.2010 12:07

Smutný konec Mirka Topolánka

RE: Topolánek...

jansmith1984 193.?.?.?

Velmi dobře napsáno leo69. Palec nahoru.


ODS, jeho klon Svobodní/TOP09 a kukaččí vejci VV jsou přesně ty strany, které kážou vodu a chlastají víno (viz. Topolovy notorické lži, Langer nebo Toskánsko, Peyne zradar, Trautnberk-Havel restituce, Kalousek předchozí destruktivní zásahy do ekonomiky atd.atd.)

V závěsu za nimi Bursíkem a Kateřinou jaujau biomasa zdiskreditovaní Zelení a ČSSD (byť má také máslo na hlavě) je v porovnání s těmito mafiánsko korporátními "zpěváky"..[smích] podle mne čistá jako okvětí bílé lilie.

A Peace s nimi.


jansmith[smích]

216827

10.04.2010 12:34

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Primitivni.

jansmith1984 193.?.?.?

Omyl mtk.

V.Havel není "tak velkej" proto, že by, jak píšeš, i quido2 chtěl...[smích]


To, aby byl, cituji: Havel "velkej" chtěly/chtějí úplně jiné síly než většina běžných lidé v ČSSR/ČR a tito tzv. obyčejní lidé byli/jsou (jak to v zákulisní a pokrytecké politice funguje) jen postavení před hotovou věc.

To, že mi někým vlastněná (v souladu s myšlenkami Protokolů někým vedena) siomédia stále dokola tohoto humanitárního bombometčíka a probushovky orientovaného člověka glorifikují neznamená, že to já mohu ovlivnit.

To bych si musel koupit noviny nebo TV a pokusit se kontrovat tzv. jinou realitou. Když pominu peníze, je tato možnost v systému, kdy se o některých silách a SOUVISLOSTECH tak nějak nesmí/nemá hovořit (a pokud nejsi jako p.Murdoch nebo p.Lauder solventní) vůbec reálná? Zbývá cyklostyl, šeptanda nebo prozatím ring volný internet.


A ať chci nebo nechci, pokud nepřifoukne svěží vítr, tak to tak bude a já to mohu pouze pasivně ignorovat nebo si to aktivně (bez emocí a podléhání sebelítosti a sebedůležitosti) uvědomovat. A to je asi tak všechno.


jansmith[smích]

216830

10.04.2010 14:04

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Děsivé

jansmith1984 188.?.?.?

No, tys to rozsekl mtk, příteli a kamaráde..[smích]
Jednoduché jako facka? Tak se na to tedy podívejme:


I když pominu lehký blud, který staví Teorii relativity na úroveň konečné Pravdy, tak nikde není psáno, že tato teorie by neměla/nemohla být zpřístupněna VŠEM, a to i těm nejmenším nebo na druhou stranu jejím kritikům.

Navíc, proč by např. neměla být, cituji: "Pravda o teorii relativity" určena p.Grygarovi, který jako akademik (tímto zdravím Vojtu49..[smích]) a sisyfoským syndromem odkojený skeptik bude samozřejmě oponovat? Vidíš někde problém? Je to proto -a ztráta času-, že má opačný (skeptický) názor?


Už sem o tom psal v minulosti. Pravda/informace by měla být dostupna VŠEM a nikdo, opakuji NIKDO nemá ve svobodné společnosti rovnoprávných lidských bytostí (byť dočasně nevědomých) právo rozhodovat o tom, komu bude zpřístupněna o komu nikoli.

Každý jedinec k ní přistoupí v závislosti na svém stupni osobního vývoje a buď ji bude ignorovat nebo mu minimálně pomůže k pochopení SOUVISLOSTÍ, které jsou mu tzv. samovyvolenými (tj. v našem případě zprofanovanými církvemi a korporátními naháněči Zlatého telete) pro MOC a peníze do těch správných kapes odpírány.


Závěr? Oba tvé výše uvedené příklady jsou ztrátou času jen z tvého pohledu vnímání reality a pouze (záměrně nebo nevědomě) odklánějí Podstatu mimo zorné pole diskuze.

Je to odvěký přístup sofistů, kteří mnoha nebo málo slovy Podstatu míjejí, ale o to radostněji zpochybňují myšlenky, které jim osobně nezapadají do jejích vnímání reality, či jinými slovy neštymují...[smích] A když už není kam se vrtnout, tak v debatách nastupují bonmoty a různá (druhou stranou většinou snadno zpochybnitelná) podobenství nebo přirovnání, jako tomu bylo v případě háhábečka and jeho druhů nebo jak nám po věky předvádí náboženské a jiné E/elity.


Nevadí. O tom je debata, alespoň je legrace a možný čtenář, který vše případně monitoruje si má možnost (pokud má zájem a z Blesku již odrostl) porovnat myšlenky trochu jinak. Nakonec všechno a všichni směřuje k Pravdě a je jenom otázka času, kdy do ní dospějeme.


Teď ještě s čím přijde přítel a kamarád Méda (jestli vůbec) a Peace s vámi oběma.


jansmith[smích]

216847

10.04.2010 21:25

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Děsivé

jansmith1984 193.?.?.?

Je mi líto, ale dopustil ses další nepřesnosti z tvé strany v neverending seriálu naších debat mtk, příteli a kamaráde...[smích][smích]


Pochybuji, že vedu, jak jsi napsal, cituji: "monolog", protože důkazem (který registruji nejen já, ale jistě i ostatní zdejší čtenáři) JE, jak jste se nejen ty, ale i přítel Méda stihli NEJEN v tomto vlákně zapojit do polemiky s "jendou" o "Pravdě, která přeci není pro všechny" a kolika svými příspěvky doposud zareagovali..[smích] Mám ti je spočítat?

Takže tak má vypadat tvá představa mého monologu? Jsem "jedno ucho" jakou konstrukcí se nyní pokusíš z této věci vyverbalizovat a opět to (jako i v jiných věcech, viz. hábečková teze o Pravdě, kterou jsem podle tebe překroutil) ukazuje jak míjíš realitu a již se těším s čím (jako v podobných případech v minulosti zřejmě opět patřičně sofistikovaně) přijdeš.

Uvidíme jak to bude dále, ale dost bych se divil, že byste se odmlčeli a další reakce nebo záchranné bonmoty nepřidali (a to nejen proto, že jste od počátku s Médou jedno tělo jedna mysl), ale i proto, že mlčením potvrdíte neschopnost obhájit své (podle mne) deformované proklamace. Navíc mé argumenty a námitky míří DOSTI k jádru pudla a případné další čtenáře jistě zajímá, s čím na ně zareagujete.


V jedné z předchozích reakcí jsem Médu požádal, aby jasně konkretizoval, KTERÉ Pravdy a PROČ nejsou podle něj pro všechny a zatím, jak to doposud vypadá - ticho po pěšině.....

Ty jsi se na ně pokusil alespoň odpovědět svým vyjádřením, cituji: "Je to jednoduché jak facka.", ale místo toho, abys vyjmenoval příklady na které jsem se Médi ptal jsi odklouznul k Teorii relativity a p.Grygarovi..[smích]

Dobrá, když ty si tak představuješ odpověď na můj dotaz, tak v pořádku. Je to tvá volba a tvá schopnost (nebo nezájem) hovořit PŘÍMO k věci. Já ale s tvou odpovědí spokojen nejsem a pochybuji, že je s ní spokojen i případný čtenář této naší polemiky. Zkus to znovu a přidej konkrétní příklady, které reflektují téma, o kterém se zde bavíme.

Takže ještě jednou. Které Pravdy k tématu kontroverzních (jinými slovy voldemortích) E/elit apod. by tedy lidé této Planety neměli vědět, protože by jim to mohlo uškodit? Je to dostatečně jasný dotaz příteli a kamaráde??..[smích]


A aby ses nenudil, tak ještě jeden dotaz na tebe, a to v ČEM a JAK jsem překroutil háhábečkovu tezi, že Pravda není pro všechny?? Opět bez klouzání, konkrétně a na jasných důkazech či citacích.

Předem díky, těším se a Peace s tebou.


jansmith[smích]

216893

10.04.2010 21:47

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Primitivni.

jansmith1984 193.?.?.?

Jasně mtk. Tvůj blud, že, cituji: "quido2 chtěl" nevyšel, byl JASNĚ a se sluncem v duši odhalen jako zavádějící, tak sis, aby řeč nestála, po sofi způsoby vypomohl termínem, opět cituji: "aktivní ignorance"...[smích]


Nezlob se, ty jsi vážně legrační týpek příteli a kamaráde a jen tak dál, protože Zvědavce oživuješ a pokud bys na druhou stranu nepřidával i různá klouzání, tak by to bylo jistě i přínosné.

A Peace s tebou,


jansmith[smích]

216895

10.04.2010 23:13

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Primitivni.

jansmith1984 193.?.?.?

No, možná tak trochu nálepkuji Médo..[smích], příteli a kamaráde, ale rozhodně to podle mne není, cituji: "hnusným" způsobem.


Když si např. projdu tvé starší reakce na mne, tak jsou mnohdy plné mnohem drsnějších výroků a "nálepkování" směrem ke mně a nepamatuji se, že bych tě za to pranýřoval. Já to z tvé strany beru jako snahu umocnit své argumenty a když to tak chceš, tak proč ne.

Mé (jak si to pojmenoval), "nálepkování" vůči mtk je řekl bych spíše laskavé a snaží se vracet debatu od klouzání k podstatě, nic více a nic méně. A je více méně logické, že se v tomto případě, jako i v některých jiných naších polemikách..[smích] asi navzájem neshodneme.


Vadí to ale něčemu? Obě nám jde domnívám se o dobrou věc a k tomu slouží i tyto diskuze zde na Zvědavci, které podle mne nevedeme pouze pro vlastní "potěšení", ale i proto, aby se na jejich základě zamysleli i další čtenáři.

jansmith[smích]

216901

10.04.2010 23:37

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Děsivé

jansmith1984 193.?.?.?

Ale no tak, Médo.

V čem Obyčejnou nulu napadám? Každý máme nějaké duševní rozpoložení a každý jej nějak buď verbálně nebo písemnou formou vyjadřujeme.


Ty jsi vybral Obyčejnou nulu a jeho teze, aby jako autorita podpořila tvé názory a já jsem vybral zlomek z jeho obsáhlých vyjádření, abych dokumentoval, že na Světě existují nejen autority, ale i pseudoautority.

Nic více a nic méně.


Podobně jsem blahé paměti zmiňoval i jiné podle mne pseudoautority (Nietzscheho, Plzáka, Weisse, Uzla apod., možno v archivu zpětně dohledat), které do balíku nezpochybnitelných pravd často zasunou i bludy a manipulace (navíc sami svým životním příběhem své "pravdy" velmi často popírají) a bylo tomu zejména proto, aby se případný čtenář nad KAŽDOU jemu někým předkládanou autoritou v souvislostech zamyslel a až poté se případně ztotožnil s jejími názory nebo učeními. Aby byl vždy kritický a obezřetný a nikdy nesklouzl do nekritického ovčího syndromu.

Mimochodem i Krishnamurti (mimo jiné) říká, že je nutno odmítnout všechny autority - takže pořád "trapná a ubohá" příteli a kamaráde??..[smích]

A Peace s tebou.


jansmith[smích]

216904

10.04.2010 23:50

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Děsivé

jansmith1984 193.?.?.?

Kdepak Lin, žádní trpaslíci..[smích]

I tady bude pravda s největší pravděpodobností jednoduchá a žádná případná antiruská nebo jiná propaganda ji pro přílišnou okatost nemůže překroutit.


Prostě a jednoduše polský pilot polského letounu (i na základě minulých zkušeností se svým huhu prezidentem) nedokázal ze strachu před sankcemi odmítnou nátlak "hlavounů", kteří se nechtěli (pravděpodobně z prestižních důvodů) zpozdit na oficiální akci v Katyni a celkem 4x krát se pokusil o riskantní přistání přesto, že byl letovými dispečery opakovaně varován a odkláněn na náhradní letiště.

Žádné tajné služby nebo trpajzlíci, ale obyčejný lidský faktor, kdy velmi pravděpodobně lidské ego a strach konkrétních osob tuto katastrofickou havárii způsobilo a pochybuji, že výsledek vyšetřování dopadne jinak.

A to i proto, že vyšetřovací komise bude mezinárodní (PL - RU) a pochybuji, že se účastníci nebudou navzájem hlídat.

Uvidíme a Peace se všemi, kteří v tomto zbytečném incidentu zahynuli.


jansmith[smích]

216905

11.04.2010 11:11

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Děsivé

jansmith1984 193.?.?.?

Čekal jsem, jestli se pokusíš o tento argument Médo a je to tady..[smích]

Krishnamurti je pro mne autorita jako každá jiná a ani v jeho případě nečiním výjimku a každé jeho tvrzení velmi bedlivě zkoumám nejen racionálním myšlením, ale i intuicí přesně jak činím i v případě jiných autorit/pseudoautorit.

Co je ale důležité!!


Vždy je třeba rozlišit hlavní dilema, a to zda-li se v případě jakéhokoli autorova tvrzení (teze, myšlenky) jedná o autoritu důvěryhodnou (od které mohu pozitivně čerpat) nebo o pseudoautoritu, která se mne snaží záměrně nebo nevědomě zmást (viz. příklad Obyčejné nuly)

Krishnamurti ze sebe na rozdíl od Obyčejné nuly nečinil gurua, mesiáše, toho který ví vše, ale pro mne je důvěryhodný právě proto, že tento přístup ODMÍTAL a před podléháním jakékoli autoritě (a já dodávám: zvláště zmatené nebo pokrytecké pseudoautoritě) VAROVAL.

A Peace s tebou příteli a kamaráde.


jansmith[smích]

216923

11.04.2010 11:16

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Primitivni.

jansmith1984 193.?.?.?

Nemyslím si, že někoho, jak si napsal "sestřeluji" Médo, protože nelze nikoho sestřelit, pokud tak v argumentační nouzi (nebo v pocitu sebelítosti) neučiní SÁM!


Všimni si, jak se s každým tvým dalším příspěvkem stále více vzdalujeme od Podstaty debatovaného problému, kterým je náš "spor" ve věci dvou protichůdných tvrzení zda/li Pravda JE nebo NENÍ pro všechny.

Možná je to mé, jak si to nazval, cituji "sestřelování" jen snaha vrátit debatu od pokusu ji rozdrobit a uniknout jinam zpět k jádru pudla, nemyslíš?

Vzpomínáš, jak jste na mé cílené argumenty (podle mne pro nedostatek účinných protiargumentů blahé paměti) nasadili s přítelem a kamarádem hábečkem (když už nebylo možno se jinak vyverbalizovat) bonmoty a blahosklonný přístup?..[smích]


Legrační na tom je, že přesně tak se od věky chovají zprofanované náboženské a světské mocenské PSEUDOAUTORITY když jim hrozí, že by se musely bavit pro ně nepříjemným způsobem K VĚCI a pokud nemohou své oponenty přímo fyzicky umlčet, tak jej například tímto způsobem (použiji výraz, jak si to pojmenoval) "sestřelí".


Nějaký příklad? Co takhle přístup USA, Izraele a jejich lokajů ve věci veřejné debaty s prezidentem Iránu Ahmadinežádem (a dalších X historických příkladů jiných aktérů)? Jsou ochotni se s ním před TV kamerami v přímém přenosu (viz. jeho nabídka) bavit a své argumenty obhajovat nebo jej označí za nepřítele a s nosíkem nahoru debatu odmítnou?..[smích]

V tomto i jiných případech se jedná právě o struktury (voldemortí E/elity), které nechtějí, aby se jim příliš zvídavý oponent dostal pod jejich farizejskou a pokryteckou kůži a toto je jedna z jejich sofi metod, jak se kritice nebo nepříjemným argumentům ubránit a zachovat před ovečkami pro ně pohodlný a BEZPEČNÝ status quo.

Toto je přesně ten axiom o pokrytecké lži o Pravdě, která není pro všechny, Médo...[smích]


Na můj dotaz, kdy jsem se tě zeptal, KTERÉ Pravdy by se podle tebe neměl tzv. běžný člověk dovědět, aby mu náhodou neuškodily jsi žádný konkrétní příklad neuvedl a nakonec ses ve své reakci (jako obvykle) uchýlil do sféry nic neříkajícího filozofování. Ke cti mtk naopak slouží, že on se alespoň (byť mířil opět mimo Podstatu) pokusil... a jemu vlastním způsobem to navíc podal s náležitým uměleckým dojmem...[smích] A Peace s ním i s tebou milí přátelé a kamarádi.

jansmith[smích]

216926

11.04.2010 11:27

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Děsivé - pro MB a JS

jansmith1984 193.?.?.?

Kdepak Lin. Nevím, zda-li bude Méda na to co jsi napsala reagovat, ale já pochybuji, že bys za svůj příspěvek do naší neverending disputace od mne nebo od Médi obdržela nějako "přeshubné"..[smích][smích]

Za prvé jsou tvá slova velmi podnětná a za druhé by taková reakce případného hrubiána usvědčila z dotčenosti a z toho, že si není jist sám sebou a svými argumenty.


Pěkně jsi naše teze položila vedle sebe a pokusila je sjednotit, (kloubouk dolů).

jansmith[smích]

216928

11.04.2010 11:41

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Děsivé

jansmith1984 193.?.?.?

Nebavíme se o tom, jestli Pravdu někdo vlastní nebo nevlastní, Médo. Pravda je jen jedna, i když záleží na tom, z které úrovně vnímání reality na ni shlížíme.

Naopak na naší úrovni vnímání reality jde o to, jestli Pravda (pravdivé informace) JSOU nebo NEJSOU pro VŠECHNY, jestli by Pravda měla být (jak se historicky a sustematicky v režii náboženských a světských pseudoautorit - vyvolených E/elit děje) zastírána nebo odpírána nebo volně dostupná a proč.

jansmith[smích]

216931

11.04.2010 14:34

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Děsivé

jansmith1984 193.?.?.?

Dobrá mtk..[smích]

Od "monologu", který, jak si se vyjádřil v jednom ze svých předchozích příspěvků sám pro sebe údajně ve věci "Pravda JE či NENÍ pro všechny" vedu, a který si touto svou reakcí znovu (a opakovaně) popřel (evidentně se tedy o monolog nejedná), se pokud dovolíš přesuneme znovu zpět k Podstatě...[smích]

Mimochodem je to přesně to o co mi jde od začátku.


Na úvod jen poznámka, že to nebyl pouze "jenda", kdo byl silnou opozicí velmi klouzajícím příspěvkům přítele a kamaráda HHBB blahé paměti, ale byly to i jiné kapacity, které mají legitimitu se k tématu vyjadřovat, jako např. nick mirda nebo pí.Jarmila.


Celý problém tehdy vznikl proto, že HHBB se v rozporu s realitou pustil na spanilou jízdu sofistikovaného popisu vlivu jezovitů, maltézských rytířů, tj. starověkých lóží či řádů na průběh minulé a vývoj současné světové politiky a úplně pominul vlivy dalších, MOC a PENÍZE shromažďujících skupin, které já osobně pracovně nazývám R&R Ltd. mafie.

Jestli si vzpomínáš, tak to byl mirda, který HHBB poprvé (za použití faktů a věcných argumentů) v jeho spanilé jízdě přibrzdil a na tuto zkutečnost upozornil a já jsem se tehdy přidal zejména proto, že hábečkův přístup byl přesně v intencích od věků voldemortími E/elitami prosazované teze "Pravda není pro všechny" a navíc přesně kopíroval snahy určitých mocenských E/elit dosáhnout toho, aby se ve společenské debatě o některých záležitostech NEMOHLO nebo ještě lépe NESMĚLO kriticky (a už vůbec ne na důkazech) hovořit. (Ostatně tento politicky nekorektní webzin a anabáze, kterými procházel jeho editor to jasně dokumentují...)


To, že jste se na hábečkovu "podporu" tehdy přidali nejen TY, ale i Méda mne nepřekvapilo a bylo to fajn, protože to diskuzi obohatilo.

Co už ale fajn nebylo byla skutečnost, že nejen HHBB (postupně přitlačený na argumentech do kouta) se začal uchylovat (místo věcné argumentace) k sofi filozofování a jako matoucí bible a jiné "svaté" knihy k různým matoucím podobenstvím a nakonec ke klouzajícím bonmotům, ale k této praxi jste se záhy přidali i vy dva.

Jako tehdy i dnes říkám: NEVADÍ. Nezlobím se na vás a nic to nemění na to, že jste pro mne všichni přátelé a kamarádi..[smích] (mimochodem o tom je svobodná a férová debata). Na druhou stranu se ale nemůžete pánové divit, že můžete narazit na někoho, kdo takovéto praktiky odrazí a naopak mu pomohou přidávat vodu na jeho argumentační mlýn.


Nějaký závěr? Není důvod, abys byl nešťastný mtk..[smích] Zamysli se nad CELÝM průběhem této naší, mnoha vlákny se linoucí a podnětné debaty a místo používání přemíry různých smajlíků zkus raději vidět VĚCI v SOUVISLOSTECH.

A Peace s tebou příteli a kamaráde.


jansmith[smích]

216943

11.04.2010 17:39

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Děsivé

jansmith1984 193.?.?.?

Píšeš nesmyslně nejen o monologu mtk, ale už si přitvrdil, cituji viz: "lež jako věž"...[smích]

Tak tedy dovol dotaz. BYL ochotem se HHBB (mimo své konstrukce o jezovitech) bavit i o vazbách R&R Ltd. mafií (Rothschild&Rockefeller Ltd. mafií) na směřování světového finančního systému, vzniku FEDu (následných světových hosp.krizí) a dalších tzv. košér mezinárodních bankovních institucí nebo NEBYL? Pokud ANO, uveď příklad.

To jsou totiž v mé definici (kromě jezovitů a maltézáků, které upřednostňoval on) ty další MOC a PENÍZE shromažďující skupiny.

Nebo jinými slovy příteli a kamaráde: jedná se tedy o tyto MOC a PENÍZE shromažďující skupiny, o kterých se hábečko blahé paměti byl (podle tebe) ochoten bavit??


Ve skutečnosti to probíhalo tak, že každou indicii a pokus o debatu ohledně těchto struktur odmítl (mimochodem struktur stojích i za financováním mnoha světových konfliktů a konečně i za vznikem, nejen směrem k Palestincům, sionisticky zločinného státu Izrael). Vše pravděpodobně v souladu s tezí, že o některých věcech se NEMÁ/NESMÍ kriticky hovořit a je lepší hovor naopak neúnavně tlačit zpět k maltézákům..[smích] A to vše vždy za tvého a Médova vydatného přizvukování. Nebo chceš tvrdit opak?

Ale kdyby jen odmítl nebo zpochybňoval. Jako kamufláž přidával i kouřovou clonu blahosklonných bonmotů a podobenství a už jen chybělo, aby začal jako lokaj vyvolených plácat něco o antisemitismu.


Víš mtk, sofisté svou rétoriku zdokonalují podle potřeby a když neví kudy kam, tak začnou nakonec farizejsky argumentovat tím, že Pravda JE SICE pro všechny, ale až tehdy, až do ni dorostou... A v tomto konkrétním případě a ve tvé režii, se to má týkat bloudícího "jendy"...[smích], viď?

Úžasné. Možná proto mají stejný terminus technikus ve svém repertoáru od nepaměti i světová náboženství a další (voldemortí) E/elity a možná právě proto je náš Svět kontinuálně bez velké naděje na zlepšení takový jaký je.

Tj. plný sofistů a zmatených filozofů, násilí, honby za zlatým teletem, POKRYTECTVÍ a lokajství, kterého jsou mimochodem (jako pilní a často rozverní přispívatelé) svými příspěvky osobně účastní i mnozí diskutéři zde na Zvědavci. Není čas, aby ses podíval do zrcadla, mtk?

A Peace s tebou příteli a kamaráde.


jansmith[smích]

216949

11.04.2010 18:31

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Děsivé

jansmith1984 193.?.?.?

Co to je za protimluv mtk?

Takže podle tebe pravdivé informace JSOU pro VŠECHNY, ale zároveň dle HB týmu (HHBB, Médy, mtk) Pravda pro VŠECHNY NENÍ?


Pochop už konečně rozdíl.

1.
Pokud má být Pravda pro všechny a přitom jsou pravdivé informace běžným lidem odpírány (nebo tzv. košér manipulovány), a ti, kteří je přinášejí perzekuováni a zabíjeni (jako příklad inkviziční vraždy, atentáty na nepohodlné politiky nebo aktivisty, izolace "prostořekých" osob apod.), potom rozhodně PRO VŠECHNY není.

2.
Pravda by měla být dostupna VŠEM bez rozdílu, nehledě na okolnost, jestli k ní už dorostli nebo nedorostli.

3.
O tom, komu má být Pravda předložena a jestli bude pochopena nemůže z pozice vyvolené autority rozhodovat nikdo NAHOŘE.

a konečně za

4.
Filozofické klouzání co JE nebo NENÍ Pravda je jen zástupný problém.


A to vše je přesně to, co se v režii pokryteckých náboženství a voldemortích mocenských E/elit od minulosti do současnosti (pro dosahování MOCI a peněz do těch správných kapes) za souběžného ohlupování mas NEDĚJE.


Pochopil? Pro tebe je to z mé strany kolovrátek, ale je to podle mne jediná možnost, jak ti za stávající situace tato informace (mimo ranou palicí nebo elektošoků..[smích]) možná utkví v mozku.

A Peace s tebou příteli a kamaráde.


jansmith[smích]

216952

11.04.2010 19:20

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Děsivé - pro MB a JS

jansmith1984 193.?.?.?

A to je ono mtk.

Můžeš Lin vysvětlit, proč by Pravda nemohla být pro každého, i pro toho, kdo ji nemůže (dle mínění gurua, který ji vykládá) pochopit? Kdo ji prozatím (dle toho, jak to podáváš ty) nemůže eufemisticky řečeno "vyzvednout" nebo proč by nemohla být pro tento webzin?

Kdo jsou lidé, kteří pilně přispívají, ale zároveň (pokud se dostanou pod tlak oponentů) začnou argumentovat tvrzením, že jejich Pravdy (nebo jak píšeš: spíše jiné modely jejich pravdy) pro tento webzin, cituji: "nejsou určeny"??..[smích]Proč to neřekneš přímo a vše vysvětluješ obezličkami jazykových obratů, čtení mezi řádky, dobrou vůli a podobnými úniky, a to vše jen proto, aby ses vyhnul debatám na kontroverzní témata, jako tomu ostatně bylo i v případě jezovitsko-maltézské anabáze s HHBB?

Tvůj, Médův a některých dalších problém je, že čas od času nenazýváte věci pravými jmény a když už to jinak nejde, tak utečete do bezpečí planého filozofování (nyní viz. argumentace jazykovými obraty), které zde kdysi hestroy nazval (a já dodávám jako patřičně sofistikované) "klouzání po povrchu". A když už je opravdu hodně zle, tak se přejde na bonmoty nebo blahosklonná podobenství a už jen chybí poslední záchrana, kterou je další metoda používána v nouzi i pokryteckými E/elitami, a to odchod do blahosklonného mlčení, mimochodem jak jsme mohli vidět i v případě HHBB...[smích]


No nic, vypadá to, že rezimé zůstane nakonec jako vždy na případných čtenářích této diskuzní anabáze a Peace s tebou nenapravitelný příteli a kamaráde.


jansmith[smích]

216960

11.04.2010 19:50

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Děsivé

jansmith1984 193.?.?.?

Na to se reagovat nedá Médo a naše debata pro tuto chvíli zřejmě končí...[smích]


Pokud bys místo tvrzení, že jsem Obyčejnou nulu nepochopil přidal V ČEM konkrétně, pak by to možné bylo, ale to zase generuje riziko, že bys musel reagovat na nepříjemné protiargumenty. Jednodušší je blahosklonně prohlásit, že Pravda není pro všechny nebo že do ní oponent nedorostl, viď??..[smích]

Nevadí. Už jsme tuto ke vzájemnému konsenzu málo se blížící polemiku jako i v minulosti natáhli AŽ AŽ a tak toho (zvláště proto, že stále dokola, na rozdíl ode mne, zdůrazňuješ NWO) raději necháme.Netěš se ale a společně s tebou i nenapravitelný přítel a kamarád mtk..[smích] Neznamená to, že ti celý tento pokrytecký a pro sofi filozofy vděčný problém Pravdy, která přeci není pro všechny zase někdy v budoucnu v jiné souvislosti nepřipomenu.

A do té doby Peace s vámi oběma přátelé a kamarádi.


jansmith[smích]

216963

11.04.2010 19:51

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Primitivni.

jansmith1984 193.?.?.?

I na toto, stejně jako na jiné tvé tvrzení (že jsem Obyčejnou nulu nepochopil) se reagovat nedá Médo a naše debata pro tuto chvíli zřejmě končí...[smích]


Co jiného odpovědět na zjednodušené tvrzení o údajném nepochopení bez toho, aby bylo jasně řečeno V ČEM nebo nyní o mlácení prázdné slámy než zopakovat to, co jsem ti odpověděl ve zmíněné reakci, a to, že máš ještě jednu únikovou možnost, a to blahosklonně prohlásit, že Pravda není pro všechny nebo že do ní oponent nedorostl, viď??..[smích]

Nevadí. Už jsme tuto ke vzájemnému konsenzu málo se blížící polemiku jako i v minulosti natáhli AŽ AŽ a tak toho (zvláště proto, že stále dokola, na rozdíl ode mne, zdůrazňuješ NWO) raději necháme.


Netěš se ale a společně s tebou i nenapravitelný přítel a kamarád mtk..[smích] Neznamená to, že ti celý tento pokrytecký a pro sofi filozofy vděčný problém Pravdy, která přeci není pro všechny zase někdy v budoucnu v jiné souvislosti nepřipomenu.

A do té doby Peace s vámi oběma přátelé a kamarádi.


jansmith[smích]

216964

11.04.2010 23:14

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Děsivé

jansmith1984 193.?.?.?

S Médou jsem se již rozloučil a tímto tak činím i s tebou mtk, příteli a kamaráde..[smích]

Vaše reakce na mé se jako v případě hábečka blahé paměti stále zkracují a nedivím se tomu, protože nekompromisní tah na "branku" (míněno snaha nepřipustit, aby se debata odkláněla od Podstaty) musí být bez vhodných argumentů a při nemožnosti použití profláknutých (záchranných) bonmotů stresující.


Mnoho jsme si navzájem vysvětlili (tak 20% k tématu a 80% bohužel stejně jako v minulosti padlo na rozebírání oponenta) a jako v případě Médi ani s tebou jsme se k žádnému rozumnému konsensu nedopracovali.

Pokud se týká mne, tak věřím, že soudný čtenář, který tento "duel" případně monitoroval si z našich myšlenek vybral to SPRÁVNÉ pro něj i tento Svět a že zde přibylo lidí, kteří svou svobodnou a rebelskou duší bytostně nesouhlasí s pokryteckou mlhou, kterou na této Planetě od věků realizují pokrytecké E/elity (a jim podobné a fyzicky či podprahově podřízené ovečky) se zněním: "Pravda není pro všechny". Nebo jiná sofi varianta: Pravda je jen pro ty, co pro ni dorostli...[smích]


Obvinil si mne z mnoha věcí (stejně jako Méda) a nakonec s nefér jednání a jediné, jak na to mohu zareagovat je úsměv..[smích]

Pokud je nefér jednání snaha nikomu nenahrávat mtk, nikoho (i ty co se nemají/nesmí jmenovat) z debaty nevynechávat, tak potom si tomu klidně říkej nefér jednání.


Tento náš rozhovor tudíž ukončím podobným závěrem jako v případě Médi.

Cituji:
(Nevadí. Už jsme tuto ke vzájemnému konsenzu málo se blížící polemiku jako i v minulosti natáhli AŽ AŽ a tak toho raději necháme.

Netěš se ale a společně s tebou i přítel a kamarád Méda..[smích] Neznamená to, že ti celý tento pokrytecký a pro sofi filozofy vděčný problém Pravdy, která přeci není pro všechny zase někdy v budoucnu v jiné souvislosti nepřipomenu.
)


A do té doby Peace s vámi oběma přátelé a kamarádi.


jansmith[smích]

216990

11.04.2010 23:29

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Děsivé

jansmith1984 193.?.?.?

Už sem se s tebou před chvíli rozloučil pod jinou tvou reakcí mtk, a když vidím tvou snahu "zachránit co se dá", tak ještě přidám něco na závěr, příteli a kamaráde...[smích]


Za prvé oceňuji, že se jako Méda neježíš, pokud tě přátelsky oslovuji jako přítele a kamaráda a hádám, že je to proto, že jsi (jako později i Méda) pochopil, jak je to myšleno.

Pokud jde o (jak si napsal), cituji: "židovské spiknutí" a jak mi poslední dobou předhazoval Méda o NWO, tak zde je má pozice jiná než mi oba podsouváte a je zajímavé, že jste to z mých vyjádření (jak říká V.Burian: při vašem vzdělání..[smích]) nevycítili.

Nikde jsem netvrdil, že věřím na židovská spiknutí nebo že se někdo z vyvolených E/elit pokouší o koncept MWO, jak před ním varují jeho odpůrci. Nebo ANO, mtk? Pokud máš pocit, že tomu tak je, jsem zvědav jakými citacemi či tvrzeními to případně doložíš.


Ano, o bankovních a jiných mafiánských strukturách, které se schovávají za dogmaticko-materialistickou ideologii monoteistického judaismu (rodiče to, s chybným source-code, křesťanství i islámu) a v případě státu Izrael o zločinném sionismu, který jej proloboval, se nahlas debatovat nerozpakuji a pokud se ve vláknech najde někdo, kdo tyto pokrytecké a často veřejnosti pečlivě skryté vazby bagatelizuje nebo popírá, tak jej rád a podle mne s nadhledem přesvědčím o tom, že TAKHLE NE..[smích]

Ostatně vaše svatá trojice (HHBB, Méda, mtk) a někteří další diskutéři (Vanguard, xman, přítel a kamarád Joseph, jazman, některé superanon ajpiny apod.) jsou toho důkazem.


Pokrytecká teze, že Pravda není pro všechny je v kontextu odvěkých voldemortích snah, že o některých věcech se NEMÁ nebo ještě lépe NESMÍ hovořit přesně ten případ a tudíž se nemůžeš divit, že sem si s HHBB a později s Médou (i s tebou) dal takovou práci..[smích][smích]

Bylo legrační sledovat jak se kroutíte (bonmoty a blahosklonnost vůči "jendovi" nezabírala) a jak se z této zajímavé filozofické otázky snažíte vyverbalizovat. Zvláště tvá konstrukce, kterou jsi nedávno "obšťasnil" Lin byla z mého pohledu pikantní a to čím argumentuješ výše je jen snaha o pokračování, když únik z debaty jsem vám svou (v tomto směru nekompromisní) argumentací znemožnil.

Přiznali byste totiž, že nemáte argumenty, a tak jsme se dostali až sem.


Bráníte s Médou HHBB jako kvočna kuře (jako by se tento člověk nedokázal obhájit sám) a vydrželo vám to pěkně dlouho po tom, co v souladu s metodami voldemortích E/elit (když nedokáží reagovat na nepříjemné oponenty ani je umlčet) přešel jako ONI do blahosklonného mlčení..[smích]

Nějaký závěr? Na tvůj dotaz, zda-li patříš mezi lokaje voldemortů odpovídám, že nevím. Spíše se domnívám, že nikoli, ale jak je to opravdu si můžeš odpovědět jenom ty sám.

Nashle někdy příště a Peace s tebou, příteli a kamaráde.


jansmith[smích]

216993

12.04.2010 00:03

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Děsivé

jansmith1984 193.?.?.?

Dobrá Médo. Bylo mi ctí příteli a kamaráde a Peace s tebou.

jansmith[smích]

216994

12.04.2010 09:36

Úroda GM kukuřice firmy Monsanto v Jižní Africe selhala

RE: Inženýři

jansmith1984 193.?.?.?

Perfektně sepsaná reakce JPG. Palec nahoru a díky i Renemu, za podobny přístup.


Jiří Koubek, Vojta a další "akademici" a zastánci pokroku ve jmény Zlatého telete (jakým je i GMO výzkum v režii Monsanta aj.) by si měli tyto a další reakce na jejích pomýlené vnímání Světa a vazeb v něm převést do audio formátu, nahrát na portable přehrávač a stále dokola si je (zejména před spaním a ráno po probuzení, kdy mozek přechází do/z hladiny Alfa) přehrávat.

Pokud v tom není jiný důvod, tak nejsou evidentně schopni myšlenky oponentů ve psané formě bez podjatosti pochopit, ale ani jejich smysl aplikovat na svá deformovaná a údajnou (úplatnou) vědou omílána paradigmata.


Po převedení do mn.čísla si dovolím pro oba pány a jim podobným zopakovat poslední tvůj odstavec a Peace s nimi, cituji:

(Vaše argumentace je jednostranně účelová a tudíž pošetilá. Nemoudrá. Svou energii byste měl vynakládat na sebereflexi, ne na to, co tu tak umíněně předvádíte.)


jansmith[smích]

217012

12.04.2010 10:10

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Primitivni.

jansmith1984 193.?.?.?

Koukám, jak jste se do quida2 pustili pánové aristokrate a mtk...[smích]


Quido2 se možná vyjádřil nešikovně a možná mu některá fakta ještě nejsou úplně známá, ale z jeho příspěvků je vidět, že to je (na rozdíl od jiných zdejších sofistů) poctivý člověk, který zaslouží více respektu.


A právě na takové diskutéry jako jste vy dva (viz naše minulé disputace), je tady váš přítel a kamarád "jenda"..[smích], aby vám připomněl, že žádný strom neroste do nebe a že zde existují i diskutující, kteří energii arogance nebo klouzání (vůči slabším nebo pokornějším ve vyjadřování) dokáží otočit proti jejich původcům (pro pořádek: to neznamená, že "jenda" generuje další energii arogance, kdepak, jen tu původní přesměruje vůči těm, kteří ji vytvořili - aby se zamyslili a snad i poučili).

A i o tom jsou tyto diskuze a mirda to správně kdysi popsal zhruba slovy, že jsme zde proto, abychom se od sebe učili.


A pokud jsou zmiňovány nezávislé dokumenty, které mají ovečkám otevírat oči jako ZEITGEIST atd. atd. atd. (které rád znevažuje mtk, stejně jako nevidí geopolitický vliv R&R Ltd mafií), tak doporučuji k přečtení tento článek a pro ilustraci z něj přidávám jeden odstavec.

Cituji: ("Mandelson zahájil útok proti svobodnému internetu v Británii poté, co strávil čtrnáctidenní luxusní dovolenou v rezidence Nata Rothschilda na Korfu s multimilionářem Davidem Geffenem z nahrávací hudební společnosti.") Viz: Drakonický zákon proti svobodě internetu

A Peace s vámi přátelé a kamarádi.


jansmith[smích]

217014

12.04.2010 10:38

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Děsivé - pro MB a JS

jansmith1984 193.?.?.?

Proč sem se přihlásil jako Koubek jsem vysvětlil v záhlaví svého příspěvku kurzívou.


Navíc, jako by to nebylo jedno, když se na tomto anonymním fóru motá spousta superanon ajpin a někteří tzv. košér "osvícení" diskutéři navíc mění nicky jako ponožky. Co je ale podle mne podstatné, podepsat jsem se nestyděl..[smích]

Tedy ještě jednou. Inkriminované vlákno už bylo tak dlouhé, že můj browser při mé snaze o reakci vložil do pole "Jméno" natvrdku nick a ajpinu jednoho z diskutujících a já to nemohl nijak ovlivnit nebo vymazat.

Nemusel jsem vůbec reagovat a nechat to tak nebo (protože si rád povídám s přítelem a kamarádem mtk..[smích]) využít tuto nouzovou možnost a nechat tam needitovatelný podpis p.Koubka.

A tak se stalo.


Pokud jde o tvé pozvání na nesmyslnou schůzku, tak si myslím, že nemá smysl opakovat mé předchozí vysvětlení.

Pokud ale jinak nedáš a pohybuješ v Austrálii, tak dej vědět, kdy budeš v Port Lincoln a můžeme domluvit spicha. Vezmu si kamaráda, abych se tě nebál.

A Peace s tebou příteli a nenapravitelný kamaráde.


jansmith[smích]

217017

12.04.2010 11:00

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Primitivni.

jansmith1984 193.?.?.?

Jasně mtk. Pozooor jdu po tobě...[smích]

Jinak, co říkáš na případné setkání v Port Lincoln? Chceš to v soukromí nebo někde v hospůdce? A možná by stálo za úvahu si vzít věci na šnorchlování, jsou zde pěkné lokality.

A Peace s tebou příteli a kamaráde.


jansmith[smích]

217019

12.04.2010 12:44

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Primitivni.

jansmith1984 193.?.?.?

Tak tedy i pro tebe aristokrate. A ustup do strany, abys sis nestál na kabelu..[smích]


Lidé a skupiny, ze kterých ty děláš účelově dementy a neschopáky jsou NEPŘEDSTAVITELNĚ mocní (děkuji pí.Jarmile za laskavý termín "óbrboháči".), ale jejich faktická MOC a vliv úplně na VŠECHNO je stále vzhledem ke komplikovanosti systému a časovému faktoru OMEZENA.

Ukročil sis z kabelu aristokrate? Takže mohu pokračovat??...[smích]


Tito lidé a skupiny (a důkazů je plný internet) jsou faktickými vlastníky globálního mainstreamu (tj. ovládají lokaje v něm pracující a vytvářející veřejné mínění - viz. "Vrtěti psem".) a jediné co ZATÍM nemohou spolehlivě kontrolovat je nová (nečekaně rychle se rozvíjející) komunikační technologie, kterou je internet.

To je také důvod, proč se nezávislé dokumenty (které mtk a někteří další diskutéři ve své tzv. košér osvícenosti tak rádi zpochybňují) objevují v zásadě jen na internetu (tj. opakuji: díky technologii, která se E/elitám vymkla z kontroly).


Pokud by se tedy dokumenty série Zeitgeist, Money As Debt, SiCKO, Engame, USA versus John Lennon, 911 In Plane Site, Press For Truth, Palestine Is Still the Issue, War Made Easy, Who Killed John ONeill, ZERO Investigation Into 911 nebo třeba There is no democracy a MNOHO DALŠÍCH objevovaly pravidelně v mainstreamu (na TV obrazovkách, v oficiální DVD distribuci apod.) potom by to, co tak s hraným smíchem popisuješ, bral jako relevantní variantu.


A nyní jsme u jádra pudla příteli a kamaráde...[smích]

Ptám se. JE MOŽNO tyto dokumenty shlédnout v mainstreamu, který (jak je na faktech doloženo) v podstatě ovládají právě tito lidé a skupiny, ze kterých ty děláš neschopáky (a o kterých se tak nějak NEMÁ/NESMÍ kriticky hovořit) nebo to možné NENÍ???

Z toho vychází fakt, že se občané k nezávislým dokumentům a nezávislým informacím v případě zájmu (pokud netrpí nevratně pasivitou a ovčím syndromem) mohou dostat jedině díky internetu, který oficiální (i neoficiální) mocenské E/elity doposud nemají pod kontrolou. A ejhle, opět jsme se ve smyčče dostali zpět k problému, zda-li JE nebo NENÍ Pravda pro všechny..[smích]

Na dobudování účinné kontroly internetu se ale pracuje viz:

"(Mandelson zahájil útok proti svobodnému internetu v Británii poté, co strávil čtrnáctidenní luxusní dovolenou v rezidence Nata Rothschilda na Korfu s multimilionářem Davidem Geffenem z nahrávací hudební společnosti".) Drakonický zákon proti svobodě internetu


Tak, aristokrate.
Doufám, že data prošla a nyní si na ten kabel můžeš zase stoupnout. Nebo raději už NE?..[smích]

A Peace s tebou.


jansmith[smích]

217030

12.04.2010 13:34

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Děsivé

jansmith1984 193.?.?.?

Víš mtk, z toho co (a jak) jsi napsal o "pohledu do živých očí, tváře, mimiky" atd. vidím, že jsem se v tobě nemýlil. Že nejsi špatný člověk a že jako mnoho historicky dalších v řadě lidiček hledáš upřímně TA vysvětlení (jinými slovy TU Pravdu), kterou hledají čestní a empatičtí lidé od nepaměti.

Cítím to z tebe od počátku, co jsme se tady blahé paměti v debatách potkali a to, že si v některých věcech nerozumíme je jen etapa na naších cestách osobního růstu.


Líbí se mi tvá schopnost nenechat se chytit do nějaké ideologie a snaha zamyslet se i nad tobě nepřijatelnými názory, ale výstup z toho je v tvém případě (podle mne) stále ještě právě určitými ideologiemi a podprahovými programy v lidské mysli negativně ovlivňován.

Máš i smysl pro humor a jediné co by bylo možná dobré změnit (kromě pečlivějšího naslouchání názorům a myšlenkám, které tobě nezapadají do tvého pojímání reality) je udržet si odstup a nepodléhat jako Méda tendencím svého oponenta ubonmotovat. Nejsem tvůj mentor a dělej si co chceš, ale empatie je i o tom nenapadat v debatě (rádoby humorem) diskuzně slabší nebo pokornější, protože potom se stává, že dle zákona kauzality od někoho jiného obdržíš to stejné.

Taky se do budoucna přimlouvám za omezení rozebírání oponenta a pokud chceš použít opravdu SILNÁ vyjádření (jako např. to o tom že lžu nebo že používám manipulativní překrucovací triky), tak bych doporučoval, abys měl po ruce argumenty a nikoli jen dojmy nebo nic neříkající prohlášení.

Mnohokrát jsem ti v minulosti položil konkrétní dotaz na konkrétní věc a zkus se zamyslet, kolikrát si mi (notabene Méda) relevantně nebo vůbec odpověděl..[smích]


Chceš zjistit co jsem zač a pro píši to co píši mtk, příteli a kamaráde??

To je právě tvůj problém. Není důležitější CO píši - než CO jsem zač???..[smích] Člověku s vnitřní empatii a schopností zpracovávat VĚCI v Souvislostech to muselo být jasné takřka od počátku, co jsem se zde na Zvědavci vyskytl. Nedivím se, že člověku, který podporuje pokryteckou teorii voldemortích E/elit, že "Pravda NENÍ pro všechny" k pochopení mých myšlenek ještě nedospěl.

To ale neznamená, že je budu před tebou povýšeně (jak vůči masám od nepaměti činí náboženské a světské E/elity) schovávat, že názory a Pravdy, které jsou podle mne nezpochybnitelné nebudu bez zbytečných emocí a klidně jako kolovrátek vysvětlovat.


Ty k předávání těchto energií potřebuješ osobní setkání? Já nikoli, zvláště pokud není fyzicky možné a navíc i protože energie a myšlenky je možno sdílet i na dálku.

A Peace s tebou.


jansmith[smích]

217037

12.04.2010 14:35

Zaznamenané americké vraždění v Iráku není „ojedinělý incident“

RE: Vzkaz editora

jansmith1984 193.?.?.?

To je jich už 39 pane Stworo?

To to letí, kdo by to byl řekl..[smích] Každopádně díky za upozornění a dá-li pánbůh, tak příští měsíc s komunitou na Zvědavci se těším na viděnou.

A Peace s vámi.


jansmith[smích]

217041

15.05.2010 13:03

Nůžky se rozevírají

RE: Bohatší bohatnou, chudší chudnou?

jansmith1984 193.?.?.?

Sorry za humornou repliku, ale akademik Vojta49, přítel a kamarád není mimo pouze o víkendu, ale jak by řekl klasik: až na malé výjimky, tak nějak neustále...[smích]


Občas na tento webzin, nyní už jako silent reader, zaskočím a když jsem si prošel tuto debatu jsem rád, že se v ní vyskytují i příspěvky lidí jako Krabat nebo xyz13, protože v opačném případě by to znamenalo, že diskuzi na Zvědavci po odchodu mirdy a dalších ctěných nicků již definitivně opanovali Systémem ovládnuti záměrní nebo nevědomí "deformáti", kteří budou bez ohledu na historii, realitu a takřka jakoukoli sebereflexi hájit košér neobhajitelné - ať to stojí co to stojí.

Osobně jsem zde v opozičních debatách s různými sofisty bez nároku na odměnu strávil drahně svého času a těší mne, že když pro mne přišel čas tyto aktivity (podle mne aktivity pro dobrou věc) omezit, objevují se zde další a další zvědavci s podobným vnímáním reality jaké mám já a Spirit diskuzí na Zvědavci, zdá se, neumírá.


Takže díky přátelé za posunování štafety důležitých názorů a hodnotných informací a do budoucna držím palce.

jansmith[smích]

219376

18.05.2010 12:32

Nůžky se rozevírají

RE: pokud tohle neco dokazuje,

jansmith1984 193.?.?.?

Když to tady tak sleduju, tak mi nedá, abych za sebe nepoznamenal, že se mi v debatě na téma """úroky & lichváři a svět požírající pokrytectví - Včera Dnes a Zítra"""..[smích] tvé příspěvky příteli HHBB líbí (oceňuji jejich vypovídací hodnotu) a přesto, že jsme se v minulosti několikrát v názorech (např. ve věci vlivu R&R Ltd. mafií na globalizaci a světovou politiku a ekonomiku) střetli, tak nyní mi svými argumenty ohledně úroku a lichvy směrem ke Stanovu "josephismu" promlouváš z duše!


Než se zase vytratím, chtěl bych se ti za své dřívější zbytečné tlaky vůči tvé osobě omluvit a nejen v souvislosti s debatou v tomto vlákně jsem rád, že se nenaplnil pocit Médi Bédi, který tvrdil, že jsem tě ze Zvědavce svou úporností natrvalo vyhnal.

Tehdy jsem mu oponoval, že nelze nikoho vyhnat pokud to sám nepřipustí a dodávám, že vůči člověku, který nepodléhá sebelítosti ani sebedůležitosti to nejde už vůbec.


A bavíme-li se o nějakém příště, tak Peace se všemi v této debatě, příteli a kamaráde,

jansmith[smích]

219599

27.05.2010 19:01

Volby zla

RE: Disidenti, disidenti, malované děti

jansmith1984 193.?.?.?

Disidenti, disidenti, malované děti.

Názor, jak jej podala 85ka, je podle mne přesný. V Systému, jak je dlouhodobě košér sofistikovaným způsobem nastaven, se s pasivitou nebo bezzubými protesty ovcí počítá a je dokonce vítána. Ne nadarmo v tzv. rozvinutých demokraciích chodí volit minimum oprávněných voličů. Buď jsou spokojeni a je jim to jedno nebo jsou naopak tak znechuceni, že nejdou volit vůbec.


Ať již prázdné obálky nebo lístek s nesouhlasným textem, nic z toho nebude mít žádný vliv na výsledek voleb (nebo jak o nich bude mainstream informovat) a tyto v uvozovkách hlasy budou jen spláchnuty do nowhere.

I kdyby se, jak zde někteří navrhují, protestního přístupu lístkem s nesouhlasným textem místo kandidátky zúčastnilo (jako že bez patřičné organizace a celorepublikové propagace se tak nestane) 50 a více procent voličů, na výsledku voleb to nic nezmění, protože budou platné a konečný výsledek naopak tragicky ovlivní skalní voliči, volící podle manuálu.

Takovou volbou si pasivní/protestní voliči svým přístupem sice uleví (to je to podléhání sebelítosti a sebedůležitosti v praxi), ale fakticky podpoří a pomohou k MOCI těm, kterých dlouhodobé praktiky zde na Zvědavci kritizují. Převládnou hlasy pro zprofanované strany nebo pro jejich satelity nebo pro tzv. pravicové rychlokvašky a béčka ods jako TOP09 nebo VV.


Pokud tedy protestovat a něco změnit, tak donutit establishment ke změně volebního systému nebo když to jinak nejde volit tzv. menší zlo. Nebo když už mi vadí Paroubek (který se za hektického přispění médií stal pro jednodušší voliče čertem s bradavicí), tak raději volit nějakou kontroverzní stranu, kterou je KSČM, piráti, Zemanovci nebo klidně DSSS. Toto je aktivní protest, který mainstream neututlá a nikoli naopak.

Pokud by uvedené strany hmatatelně posílily, teprve tehdy by se Systém možná otřásl a možná, že by se i mainstream zmínil. (Minimálně by podle mne lokajům v něm "pracujícím" nic jiného nezbývalo.[smích]


Proto všem, kteří bez patřičné domluvy velkého počtu nespokojených voličů mezi sebou a včasné internetové medializace (jejíž dopad nepůjde ignorovat) hodí do urny prázdný lístek nebo jinak oficiálně neplatný hlas blahopřeji jak hezky a marně si za současně rozdaných karet a volebního systému ulevili a Peace s nimi.

jansmith[smích]

220332

28.05.2010 19:41

Končí divadelní komedie o demokratických volbách

RE: Nevolim

jansmith1984 193.?.?.?

Tak z dovolením ještě jednou, přátelé a kamarádi...[smích]

Mám pocit, že zde někteří diskutéři argumenty 85ky (stejně jako ve vlákně "Volby zla") nečetli dostatečně pečlivě.


Nebo je možná četli, ale společně s dalšími Zvědavci, kteří zde brojí za ignorování voleb (nebo co je ještě legračnější za vhození neplatného hlasu) jim uniká jedna důležitá premisa, bez které je jejich protest jen nesmyslné a bezzubé gesto.


Než tuto premisu vysvětlím, malá glosa k variantě vhození neplatného hlasu, ať již z nesouhlasným textem nebo bez něj...

1.) Znechucený volič, který s volebním systémem nebo nabídkou stran či kandidátů nesouhlasí a volby ignoruje, jejich výsledek legitimizuje úplně stejně, jako kdyby fyzicky volil. K jeho cti alespoň slouží, že na rozdíl od určitých "disidentů" [smích] alespoň nečeří vlny.

2.) Volič disident, který investuje svůj čas a energii chůzí do volebního okrsku a vhodí neplatný lístek si skrze takto v konečném důsledku neviditelný a tudíž zbytečný protest pouze vnitřně uleví a to je asi tak všechno. Ve finále ale i ON oficiální výsledky voleb legalizuje, stejně jako v případě pasivního voliče o odstavec výše.


A nyní k důležité PREMISE, kterou zmiňuji výše a která je protestujícími disidenty ignorována paradoxně stejně, jako bude Systémem následně ignorován i jejich "protest".

Způsob protestu (v košér volebním systému, jak je nastaven dnes), vhozením záměrně neplatného lístku, by měl určitý smysl jedině za předpokladu, že by se nejednalo o mainstreamem a politiky pouze snadno ignorovatelné GESTO malé skupiny nespokojených voličů a měl by smysl jedině po předběžné internetové domluvě MASIVNÍ a médii NEPŘEHLÉDNUTELNÉ voličské skupiny.

Důležité tedy je, aby taková akce byla dostatečně včas před volbami široce "medializována": musel by jí být plný internet (twittery, facebooky, blogy, komentáře v diskuzích, přeposílané emaily apod.) a i kdyby volební komise o takto upravených lístcích po volbách žádnou zprávu neposkytly, bylo by to alespoň něco, co by mainstream nemohl tak snadno ignorovat.

Jedině v takovém případě by se podle mne mohlo jednat o protest, který by svým aktivním prvkem mohl mít nějaký dopad na povědomí občanů a politiků, což se v případě pasivity nebo establishmentem a jeho lokaji lehce spláchnutelného "protestu s neplatným lístek" neděje ani náhodou.

My two cents.


jansmith[smích]

220460

31.05.2010 19:15

Nejít k volbám je výrazem osobní odpovědnosti

RE: ????????

jansmith1984 193.?.?.?

Hustone, máme problém.[smích]


Vypadá to, že někteří "disidenti" si neuvědomují, že jako zastánci pasivní rezistence zahozením svého hlasu výsledek voleb ve skutečnosti pomohli zlegalizovat.

Jako Pilát si umyli ruce (tj. dobrovolně se zbavili jediné možnosti, jak v takto košér nastaveném Systému ovlivnit poměr sil a alespoň NĚCO změnit) a předpokládám, že o to úporněji budou nadále chodit na různé webziny o Systému diskutovat a kritizovat jej. Nemá smysl jmenovat, ale někteří navíc velmi sofistikovaně.


Už to tady zaznělo, ale bez medializace a spojení značného počtu nespokojených občanů k činu (např. skrze internet), který politicky korektní média nebudou moci ignorovat, byl jejich "protest" neviditelný a v konečném důsledku zbytečný. To i díky nim se k moci dostala modrá klika v čele se zprofanovanou ODS - plus předem domluvené satelity HOP09 a VV (tj. nezávislými analytiky v předstihu avizovaná pravicová trojkoalice).


A podávat trestní oznámení? Dobrá. Kolik jich zmínění volební disidenti tedy podali, v kolika případech uspěli a jak to Systém poznamenalo? Je možno uvést konkrétní příklady? Dozvěděli se o tom v širším měřítku i občané ČR? Mělo to nějaký vliv na fungování Systému a politiku ČR?

Dokonce i zakladatel hnutí nenásilné rezistence vůči britskému establishmentu Mahátma Gándhí postupoval aktivně a s ostatními nespokojenci pouze nediskutoval..[smích] On a jeho stoupenci se mimo jiné zvedli a šli dlouhý pochod až na pobřeží, aby nabrali na břehu oceánu špetku mořské soli. O jeho protestu (kdy probudil nadkritické množství občanů) věděla celá Indie a média jej nemohla ututlat. Vedlo to k tomu, že se tehdejší Systém zatřásl a nakonec došlo k zásadním změnám.


Co se týče protestu, kdy se volby ignorují (nebo se jde a vhodí se nesouhlasný text), v našem případě o něm kromě několika zasvěcených neví NIKDO (mainstream se pouze klasicky zmínil, že účast byla druhá nejnižší)[smích] a legrační na tom je, že košér rozkrádání a odrbávání většinových občanů, které v ČR již nějaký rok úspěšně probíhá, bude gradovat a důsledky neminou ani samotné "disidenty".

Závěr?
Nevadí, že mnoho znechucených občanů nešlo volit nebo že vhodili nesouhlasný text. Nechť si každý dělá co chce, máme tzv. "demokracii". Úsměvné ale je, že to zde někteří prezentují jako protest, který by snad měl vést k oslabení Systému.

A realita? K ničemu podobnému nedošlo, určité procento disidentů si pouze vnitřně ulevilo, nedosáhlo vůbec ničeho a ještě zahozením svého hlasu pomohlo k pozicím výše jmenovanému stračímu establishmentu tz. politických recyklátů.

My two cents a Peace se všemi.


jansmith[smích]

220699

31.05.2010 22:08

Nejít k volbám je výrazem osobní odpovědnosti

RE: ????????

jansmith1984 193.?.?.?

Plně s vámi souhlasím paní Jarmilo a rozumím vaším argumentům. O tom, že podmínky voleb jsou za stávajícího Systému tzv. košér proelitářské není sporu.


Problém je podle mne jinde.

Neviditelné protesty nebo strkání hlavy do písku (a nadávání izolovaných skupin po hospodách nebo po novu po webzinech) v historii nikdy ke změně (k lepšímu) nevedlo. Nebo ano?

Co třeba debaty proti zvůli sionistického Izraele nebo probírání kontroverze 911 na internetu? Informoval o nich někdy mainstream nezávisle? Dostaly se nezávislé argumenty do širšího povědomí nevědomých a změnily názor podprahově oblbovaných občanů Planety?

Nikoli. Pouze aktivní akce rozhoupala světová média (příklad máme např. v současné humanitární flotile pro Gazu, které se zúčastnilo kromě aktivistů plno svět.osobností a novinářů) a v případě podmínek v Gaze se (pod tlakem zdola) začíná Svět zase i něco více zajímat. Povědomí lidí Planety se zase alespoň o něco více probudilo.


Jak jsem si dovolil poznamenat jinde. Nevolit nebo hodit neplatný volební lístek nemá smysl, pokud se o tom společně s odpovídajícími argumenty nedozví široká veřejnost (a nejen parta nespokojených), pokud to mainstream nemůže ututlat a pokud ovčáci nemusí začít nic vysvětlovat.

Já vím, bez změny podstaty Systému ke zlepšení nedojde, ale "boj" se vede o duše, mysl a názory nadkritické většiny obyvatelstva planety a ta se pasivitou nebo neviditelnými protesty těch, co tzv. "vědí" (navíc za ovčáky dlouhodobě vedeného a cíleného brainwashingu) k nezávislosti a kritickému přístupu neprobudí. V případě voleb navíc pasivita nebo neviditelné protesty vyhovují establishmentu a těm, kdo se v rámci jeho vazeb tlačí k moci...


Pouze můj názor, nikomu jej nevnucuji a Peace se všemi, co se nad ním alespoň zamysleli.

jansmith[smích]

220735

10.06.2010 10:21

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: Řízení světa-Protokoly sionských mudrců

jansmith1984 193.?.?.?

Sakra steve, ty si mi zase rozhýbal bránici!
[smích][smích][smích] [smích][smích][smích]

Jinak máš úplnou pravdu - hlavně nejmenovat a Shalom se všemi.

jansmith[smích]

221672

10.06.2010 11:55

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: pokr.

jansmith1984 193.?.?.?

Sleduji z povzdálí, jak jste se, pánové, do sebe pustili (dokonce došlo k i obměně sv.trojice, kdy na místo hhbb nastoupil nový člen[smích]) a jestli dovolíte, rád bych přidal malou poznámku.

(Abych p.Stworovi nepřetěžoval kapacitu neplaceného úložiště [smích], tak debatu nebudu více rozvíjet. Tato poznámka by zde myslím přeci jen ale zaznít měla.)

Podotýkám, že to z mé strany není informace nová a vlastně, jak mohou pozorní čtenáři pozorovat, se budu opakovat, ale za zamýšlení rozhodně stojí.


V honbě za souvislostmi, kdy sv.trojice bagatelizuje mocenský vliv judaistické ideologie na vývoj lidské civilizace, historii, politiku a ekonomiku a neúnavně na druhou stranu (samozřejmě velmi sečtěle, sofistikovaně a mnohdy blahosklonně a bonmoty) podsouvá případným novým čtenářům konspirační vliv starověkých řádů, lóží (viz. oblíbený vliv KC, jezovitů, maltézáků apod.) zde totiž úplně zaniká jedna podstatná okolnost.

Křesťanství a tedy katolická církev (KC) se svou krásnou ideou (pro pořádek nutno znovu vypíchnout, jak byla později mocichtivými pokřivena a zneužita - vzpomeňme například na aktivity jednoho z jejích zakladatelů, ideologa Saula_sv.Pavla z Tarsu) nevznikla ze vzduchoprázdna.

Tato náboženská víra vznikla na základech a premisách monoteistického judaismu (stejně jako o pár století později Islám) a tudíž vše, co tato dvě "nová" světová náboženství v minulosti činila a činí, je judaismem (torou, talmudem) ovlivněno a nebojím se říci infikováno.

Mohl bych připomenout i Protokoly, ale neučíním tak, protože by se strhla rozepře o jejich pravosti, a tak jen připomenu, že vše co je v nich psáno se postupně realizuje a dennodenně to můžeme pozorovat kolem sebe (odráží se to na vlivu podjatých médií vůči obyvatelstvu, pokračuje manipulativním brainwashingem někým vlastněného a ovládaného mainstremu a následně graduje v postupující erozi morálky ve společnosti, oslabování lidské sounáležitosti - pochopitelně umocňováno generalizacemi všeho druhu.

To vše za historicky neutuchajícího POKRYTECTVÍ, kdy černá je vydávána za bílou, agresor a lichvář za oběť atd. atd.


Nějaký závěr?

ZDE bych (být vámi) hledal počátky i důsledky toho, co se kolem nás děje a co zde pečlivě rozebíráte a připomenu, že politika mlžení (klouzání po povrchu), podvádění bližního svého tj. jedním slovem LŽÍ či POKRYTECTVÍ, se všemi negativními dopady na Planetu a vědomí lidiček na ní (tak rozbujelá a všemi prostředky podporovaná v judaisticko-křesťanské tzv. západní civilizaci - protože peníze nesmrdí a ZISK za každou cenu je pro ni modla) je pevně ukotvena v judaistickém (na hromadění majetku a MOCI založeném) pojímání Boha.

A Peace se všemi, kdo se analýzou jednoho defektního článku (doufejme pouze nevědomě) snaží férově o popis kompletního řetězu.


jansmith[smích]

221676

10.06.2010 23:24

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: pokr.

jansmith1984 193.?.?.?

Abych svůj pohled tedy rozvedl, Lin, tak bych měl dodat, že lidé, kteří vymysleli náb.víru judaismus (lidé z masa a kostí, stejně jako ti co sepsali toru, talmud, Starý a Nový zákon, korán atp. a jak jsi správně poznamenala, jejich učení bylo postaveno na pohanských základech a mytologii), tak tito lidé měli v genech schopnosti se přizpůsobovat vnejším podmínkám více, než ti tzv. ostatní.


Ve správnou dobu odvrhli ideu pohanských bohů, protože idea jediného boha je více cool a lépe se pomocí ní ovládají masy a že to funguje, dokazuje pozdější historický vývoj. Navíc doba byla brutální a tak stránku etiky a morálky zabalili do košér podobenství a dále se jejich prosazováním v praxi už nezatěžovali.

S příchodem učení Ježíše z Nazaretu došlo (v řadě) k další změně vnejších podmínek a následovníci původních zakladatelů judaismu (tehdy v osobách farizejů a veleknězů) museli opět konat. Nová víra (Ježíšovo křesťanství) jim totiž likvidovala monopol na vyvolenost, MOC nad ovečkami a co bylo nejméně odpustitelné, kromě pokrytectví nepříjemně kritizovala i jejich model společnosti založené na lichvě a honbě za ZT...

Co následovalo? Jako v minulosti, opět se sofi přizpůsobili a cestou mnoha falešných proroků (viz. zmíněný brutální farizej Saul z Tarsu, později známý coby zakladatel křesťanství, sv.apoštol Pavel) nově vznikající víru infiltrovali.


V případě islámu již neriskovali. Měli jej pod ideovou kontrolou od počátku a hhbb má tudíž pravdu, že se jedná, cituji jeho slova" "o novější verze židů"..[smích]

Co už zde ale "sv.trojice" nezdůrazňuje je fakt, že správně odkloněné a košér deformované křesťanství bylo tehdy, a je do dnešní doby, plně pod kontrolou následovníků těch, kteří jej kdysi (pro MOC a peníze do těch správných kapes z judaismu) vytvořili a tudíž jejich dnešní potomky (novodobé ovčáky u lizu) obhajovat a z těchto lidí, z pozadí ovládající světovou politiku a finančnictví, vytvářet nevinné oběti, které jsou jen tak nějak ve vleku NĚKOHO nad nimi, mi připadá úsměvné...[smích]

Nebo, že by si ideologicko-mocenský nástroj k ovládání mas (oveček) nechali v čase odebrat hochy z židovské KC, různých K řádů či kongregací? A pokud ano, kým tedy? A když to k tomu spělo, proč nijak nereagovali, když měli faktor času i ostatní trumfy (dokonce i Boží vyvolenost a pronikavou inteligenci) na své straně?..[smích]


Dnes a denně můžeme sledovat, jak ve svět.politice a finančnictví oni a jejich lokajové pokrytecky manipulují bližními svými, ale jak tak čtu názory některých zdejších diskutujících, tak bych je nejraději hluboce politoval a když už si od nich nechce ani pes kůrčičku vzít, tak bych jim bobečkům ublíženým nejraději odevzdal i ten základní příjem, který zde propaguje janko.[smích] Mimochodem nic proti němu.

My two cents a Peace s nimi.


jansmith[smích]

221709

15.06.2010 20:43

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: Vidím, že treba dať bodku za mnohými nezodpovedanými otázkami

jansmith1984 193.?.?.?

Pokud dovolíte, přátelé, malou vsuvku, tak bych své tehdejší vyjádření upřesnil.


Přesně jsem tehdy napsal (i když, kdo jsem, abych mohl soudit???) že, cituji: "akademik Vojta49, přítel a kamarád není mimo pouze o víkendu, ale jak by řekl klasik: až na malé výjimky, tak nějak neustále..[smích] "

Záměrně jsem tehdy použil větu "až na malé výjimky" a tím uznal, že NĚKTERÉ jeho názory mimo nebudou, stojí podle mne na racionálním základě (je tudíž dobré se nad nimi bez předpojatosti zamyslet) a Vojta absolutní "zatracení" nezaslouží.


Je, jako většina z nás, přesvědčen o své pravdě a chodí sem, aby své názory konfrontoval s ostatními. Jako všichni ostatní diskutující (kteří nejsou demagogy z povolání a nechodí sem dělat z titulu svého "pracovního" zařazení mezilidské vztahy pro MOC a peníze do těch správných kapes horší než je nutno) se zde učí poznávat svět i sebe sama a že je mnohdy mimo, je jen etapa na jeho cestě osobního růstu a odraz poznání. (Akademické vzdělání se nepočítá..[smích])

Lidem jako Vojta (ale i dalším, kteří vidí Svět optikou virtuální reality - byť jsou skálopevně přesvědčeni o opaku a to samé si myslí o svých oponentech) je třeba za jejich účast v debatách poděkovat. Nutí totiž své protějšky nejen neustrnout a tím se vyvíjet, ale také neupadnout do osidel nezvládnutého ega tj. sebedůležitosti a sebelítosti.


Paradoxně zrovna Vojta stylem svých reakcí (pokud jen sofistikovaně nepředstírá) tyto dvě vlastnosti (na rozdíl např. od útočného Josepha) ze své povahy (psaného projevu) odboural a svým způsobem jako lidská bytost pokročil dále, než by se mohlo na první pohled zdát.

A Peace s ním.


jansmith[smích]

222078

16.06.2010 22:09

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: Vidím, že treba dať bodku za mnohými nezodpovedanými otázkami

jansmith1984 193.?.?.?

Měl jsem v úmyslu se zase na čas vytratit, ale protože jsem pro férový přístup a minule jsem upřesňoval záležitost, která se týkala Vojty, tak nyní musím postupovat stejně i v případě Quida2.

Podle mne odpověděl Vojtovi dostatečně a ani celkově s informacemi neskrblil. Navíc se na rozdíl od některých diskutujících neuchyluje ke klouzání po povrchu, sofi podobenstvím apod. a naopak diskutuje na rovinu, a tak se mi tentokrát stevova ironie zdá poněkud shalom...[smích]


Každopádně akademik Vojta49 se omluvil, že bude do soboty mimo a tak si pár dní počkejme, co dalšího do debaty o "smyslu života" po svém návratu přidá.

A aby měl více materiálu k zamyšlení, tak mu sem zkopíruji fragment z jedné knihy a jsem zvědav, jestli se na Zvědavci najde někdo, kdo pozná autora.


....Když staří vidoucí řekli, že důvodem bytí je zvětšování vědomí, nebyla to věc víry nebo dedukce. Oni to viděli....


jansmith[smích]

222182

16.06.2010 23:24

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: Za krvavý rozpad Jugoslávie mohou západní země, především Německo.

jansmith1984 193.?.?.?

K tomu co napsal mtk (a pokud blisty nekecaj, kdy minimálně osvobození od daní asi dezinformace nebude, že?..[smích]) musím dodat, že je dobré zastáncům KC stejně jako advokátům siožidů kromě "A" připomenout i "B".


A totiž, že KC (jeho establishment a nikoli zblblé ovečky) pouze postupně dovedla k dokonalosti "source code", který byl do křesťanství převeden z Judaismu, tj. princip personifikovaného-materialistického Boha, jako nástroj ovládaní vystrašených a nevědomých oveček.

Pro pořádek je dobré zopakovat, že tento "defektní kód - tj.znežití špatně chápaného principu Duality", pomáhal po Ježíšově ukřižování (košér odstranění) do nově vznikající křesťanské nauky vkládat bývalý horlivý farizej, později ideologický tvůrce evangelií nové církve Saul z Tarsu, alias sv.apoštol Pavel a tento kód kromě legalizace pokrytectví také ty správně vyvolené motivuje ke shromažďování majetku - za každou cenu.

Ostatně jak to vypadá v praxi popisují zmíněné Blisty nebo třeba životní "úspěchy" mediálních magnátů p.Murdocha nebo Laudera, či momentálně velmi aktivního finančníka Sorose, tedy dalších "osobností" v řadách R&R Ltd. mafií.


Že šlo o totální odklon od původního Ježíšova (možná védami či chcete-li budhismem ovlivněného) učení a o jeho účelové pokřivení, již snad není nutno připomínat.

Takže, pokud jsou zde zmiňováni tzv. soudruzi z Vatikánu, je dobré se zamyslet nad nedávnou HHBBčkovou větou z jednoho jeho příspěvku, ve které se píše, že společně s islámem jde o, cituji hábečko "novější verze židů"...[smích]

A dodávám: podle ovoce poznáte je a Peace s nimi.


jansmith[smích]

222194

17.06.2010 10:44

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: Za krvavý rozpad Jugoslávie mohou západní země, především Německo.

jansmith1984 193.?.?.?

Co chceš dokazovat mtk...[smích]

Důkazem je vše, co se od doby raných křesťanů dodnes dělo a nadále děje. V prostředí, kde je výchova nevědomých, historie (a způsob jak ji lokajové mocných předávají dál) účelově přizpůsobována zájmům E/elit (tj. často lidí, které lze s úspěchem zařadit mezi koukolíkovy deprivanty, a co je důležité, ať to stojí co to stojí s košér přístupem ke shromadování majetku) jsou důkazy k dispozici všude kolem nás, ale jsou přemalovány politicko-ekonomicko korektním brainwashingem sil, kteří se nesmí kriticky a v SOUVISLOSTECH pojmenovat).

Některé důkazy jsou tak očividné a pro vnímání průměrného človíčka tak šokující, že ovčák pro zachování statusu quo nemusí hnout ani prstem. Stačí, když nepříjemné indicie a kritiku (cestou lokajů, kteří pro ně za peníze pracují) odkloní jinam nebo bude takové informace bonmotovat, bagatelizovat nebo neříkat nic.

Krásný příklad je v osobě knížete Trautnberka, který nedávné námitky nezávislých kritiků na aktivity skupiny Bilderberg Group v jednom předvolebním pořadu na ČTv označil za konspirační a nezapomněl připomenout, že je zastáncem, cituji: "křesťansko-judaistického" pojímání Světa.


Chceš důkazy? Celý Zvědavec je o nich. I když mnohdy v latentní formě a potřebují čas, aby je čtenář nebo většinový občan ve vlastním zájmu a zájmu lidské rasy na Planetě začal brát vážně.

Chceš po mně, abych se znovu pustil do nekonečné války se sofisty a demagogy a znovu a znovu se vracel k tomu, co zde (i jinde) bylo již tisíckrát přemleto??

Nemám na to štempl ani prostor od editora a ani čas a náladu a raději se budu spoléhat na to, že ti, kdo se vymaňují z osidel virtuální reality (a mají na to), si důkazy shromáždí sami.


Hezky je to, příteli a kamaráde mtk, popsáno v jednom odstavci jedné moudré knihy:

„Nezáleží na tom co člověk odhalí a co si ponechá pro sebe. Všechno co děláme, všechno co jsme, spočívá na naší osobní síle. Jestliže jí máme dost, pak stačí když nám řeknou jedno slovo, a změní se celý běh našeho života. Ale pokud nemáme dost osobní síly, můžou se nám odhalovat nejúžasnější moudrosti a tato zjevení v nás nevyvolají sebemenší proměnu."

A tak to je.


jansmith[smích]

222216

17.06.2010 20:03

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: Za krvavý rozpad Jugoslávie mohou západní země, především Německo.

jansmith1984 193.?.?.?

Když se tady začalo rozebírat to slovní spojení "křestansko-judaistické", tak pro pořádek musím ještě uvést, že jej má TOP09 dokonce ve svém Hodnotovém desateru v bodě č.1.:

TOP 09 je konzervativní politickou stranou, jejíž ideový program vychází z evropských tradic křesťansko-judaistické kultury. Strana ctí morální hodnoty obsažené v jejím duchovním odkazu a v jejích tradicích, stejně jako individuální lidskou svobodu. Je stranou respektující a prosazující vlastenecké ideály svobody, humanismu a právního státu.
Hodnotové desatero TOP 09


A dokonce i Thinktank pana knížete a spoluzakladatel strany p.Kalousek takto hovoří:

Chceme opřít svoji politiku o hodnoty, které jsou tu podstatně déle než my sami. Chceme akcentovat nejen právní stát, ale i vědomí právního státu. Chceme ji opřít o tradice, jimž můžeme říkat judaisticko-křesťanský kulturní odkaz. Židé a křesťané tomu říkají desatero, ale je to jakýsi etický kodex, jenž rozlišuje nejen to, co se nesmí, ale i to, co se nesluší.
Miroslav Kalousek pro deník Právo


jansmith[smích]

222250

26.06.2010 21:40

Steve Connor: Potřebujeme globální debatu o populaci

RE: INTELIGENCE

jansmith1984 193.?.?.?

Krásná odpověď Vojtovi paní Jarmilo, balzám na duši...[smích]

Jak bývají velké věci jednoduché, i když na druhou stranu zrovna akademik, přítel a kamarád, Vojta patří mezi evoluční materialisty (kteří využívají sofi vědu k ještě pevnějšímu zapouzdření se ve všeobecné virtuální realitě) jako "repa".

A Peace s ním.

jansmith[smích]

222864

01.07.2010 11:13

Volby – zpráva o stavu společnosti

RE: To chce klid.

jansmith1984 193.?.?.?

Český název:

Dan Millman: Cesta pokojného bojovníka

popis

jansmith[smích]

223144

05.07.2010 14:12

Paranoia Američanů vstupuje do další fáze

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

jansmith1984 193.?.?.?

Kdo jsem, abych mohl soudit?, ale podle mne by z diskuze měly být vylučovány pouze příspěvky útočné, vulgární nebo arogantní a pokud si to tak editor přeje, tak i ty, které překračují měsíční povolenou kvótu.

Kým je ale ten, který si z tohoto pohledu osobuje právo rozhodovat, které příspěvky sem patří a které nikoli, pokud neporušují zákon?

Editor? Dobrá. Necitlivý přístup ale paradoxně oslabuje Spirit Zvědavce jako nezávislé informační platformy -k zamyšlení- a pokud se týká abc a podobných a jejich chápání Boha a náboženství, tak pokud reagují k věci a nezpronevěřují se etickým zásadám, tak by jejich názory do diskuze, minimálně v rámci povolené kvóty, měly být bez averze tolerovány. My two cents.

A Peace se všemi.


jansmith[smích]

223345

09.07.2010 22:40

Ve jménu kuřáků!

RE: Co motivuje k zákazům?

jansmith1984 193.?.?.?

Zdravý rozum není mrtev ani nevymírá Emily...[smích] Jen je (z větší části pro MOC a peníze do těch správných kapes) pokrytecky a cíleně, za využití deformované výchovy a zejména podprahově vedené propagandy, po věky úspěšně potlačován.


Mnoho občanů, kteří v minulosti dokázali odolat stádnímu efektu, o zdravý rozum díky vyšší úrovni vnímání reality ve vztahu k politické a jiné korektnosti nepřišlo, ale v případě, že se začne jednat o jejich vlastní závislosti nebo jiné jejich osobní nedokonalosti, tak o něj (pod nadvládou svého ega, popřípadě potřeb jejich tělesné schránky) přicházejí stejně, jako v případě přístupu k politické a jiné korektnosti ty tolik opovrhované ovce.

Obhajoba kouření tabákových výrobků (v jiných případech obhajoba užívání tzv. lehkých drog apod.) je klasickým příkladem, jak sám před sebou (a samozřejmě i před ostatními) omluvit vlastní SLABOST a pokud je kupuji, tak paradoxně jak nepřímo omlouvat i podporu "silám", které na těchto "produktech" (bez ohledu na zdravotní a jiné negativní důsledky) košér a velmi dobře vydělávají.


Možná, že je přísloví o tom - že nelze vinit zrcadlo, když je křivá huba - v případě stěžují-li si na diskriminaci zastánci svobody kouření příliš příkré, ale daleko od pravdy podle mne nebude..[smích]

Každopádně, každý je svého štěstí strůjcem, stejně jako se i s REALITOU musí vyrovnat opět každý sám za sebe. Někdo to za svého života stihne, jiný nikoli, ale o tom je už život.

Motorem ekonomiky Systému, do kterého jsme se narodili je (pochopitelně až v první řadě, že?...hmm, kdo to jen prohlásil?!?) vydělávání na lidských animálních pudech a různých závislostech těla i duše a způsob, jak tento motor promazat je i umět to dobře vysvětlit a omluvit.


A tudíž Peace jak s těmi, kteří takovýto farizejský Systém tvoří, stejně jako s těmi, kteří jej, ať již "vědomě" nebo nevědomě, po věky úspěšně promazávají.


jansmith[smích]

223687

09.07.2010 23:18

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: no tak pockame az pomrou

jansmith1984 193.?.?.?

Je dobře, že se (jak v historii, tak v současnosti) stále najdou lidé, kteří se se "špínou", jak jsi napsal: "zahazují".

Je to jedna z cest, jak pomoci měnit tento Svět k lepšímu, protože pokud budou všichni ze strachu nebo ovčí pasivity mlčet a férové informace se mezi lidi nedostanou, vše pojede (bez naděje na probuzení nevědomých) v košér cyklech "úspěšně" stále dokola.

A Peace s nimi (s ovčáky, s nevědomými i s cykly).

jansmith[smích]

223692

10.07.2010 00:00

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: no tak pockame az pomrou

jansmith1984 193.?.?.?

Podle mne je jedno, čí jsou to trubadůři, já mám na mysli obecný princip. I když máš pravdu, že v tomto případě se jedná pravděpodobně o posseltovce nebo ovce, které politiku rozděl a panuj podporují.

Pokud si je jejich oponent jist svými argumenty, tak jednou z cest jak je umlčet je užívat si asertivní přístup opakovaného diskuzního odhalovaní jejich překrucování, polopravd i vyložených lží a postupně je, do doby než případně zasáhne moderátor, dotlačit do kouta, jak se zde na Zvědavci různým přemoudřele arogantním Josephům a dalším rádoby chytrákům (díky nadhledu a vytrvalosti jejich oponentů) stalo v minulosti mnohokrát.

A vvoo tom to tady asi celé je.

jansmith[smích]

223698

11.07.2010 15:40

USA cvičí íránskou opoziční Organizaci lidových mudžáhidů

RE: Nepoucitelni.

jansmith1984 193.?.?.?

Žádná optim. očekávání Rene.

Jde o pokračování tisícileté politiky rozděl a panuj. A abych přidal svůj oblíbený slogan: pro MOC a judaisticko-křesťansky-islámské košér peníze do těch správných kapes..[smích] Nic více a nic méně.


jansmith[smích]

223866

12.07.2010 15:49

Ve jménu kuřáků!

RE: hmm problém je, že existují i fanatiční zastánci kouření

jansmith1984 193.?.?.?

Nemá smysl, marinaku, stavět kouření tabákových výrobků nebo konzumaci alkoholických nápojů mimo zákon.

Kuřák a člověk navyklý na alkohol, který NEMÁ DOST OSOBNÍ SÍLY, ABY ODOLAL, bude hledat jiné cesty jak svou ZÁVISLOST uspokojit, a pokud nebude návyková látka k dispozici legálně, okamžitě využije alternativní zdroje.


Jediný, kdo na prohibici a podobných zákazech vydělá (a vzhledem k vyšším cenám několikanásobně VÍCE) je chobotnice organizovaného zločinu, kterou bez funkční a patřičně motivované policie (a funkční občanské společnosti) nelze oslabit.

Historie již prokázala, že podobné zákazy jsou bezzubé a kontraproduktivní a jediná cesta, která by mohla podle mne fungovat je dlouhodobé výchovné působení, které kromě zdůrazňovaní negativních účinků těchto drog na lidský organismus snímá z kouření a popíjení alkoholu aureolu něčeho -IN- (viz. mediální ikona Marlboro Man, který stejně nakonec "legračně" skončil na onkologii s rakovinou plic).


Pokud by (Murdochovy a další judaisticko-křesťanské) mediální a jiné výchovné kanály dnes a denně stavěly holdování těmto závislostem (ve vztahu ke schopnosti těmto i JINÝM závislostem odolávat) do roviny osobního SELHÁNÍ a prezentovaly to psychologicky moudře jako SLABOST (nikoli frajeřinu a něco cool), garantuji vám, že po čase by se přidaly i ovcemi tolik obdivované známé osobnosti a celebrity a postupně by kouření nebo nadměrnému popíjení alkoholu oproti současnosti holdovalo mizivé procento populace - nebo by alespoň chodili svou závislost uspokojovat kanálama [smích] (a ubylo by zejména mladých, kterým to nechutná, ale experimentují a stávají se závislými, na základě příkladu - viz. MEMY pa.Jarmily).


Praxe je ale jiná. Jde se cestou restrikcí, které se snaží problém málo efektivně řešit, ale přitom jej pouze tlačí do ilegality a naopak psychologicky výchovný aspekt podpořený pozitivním příkladem je (podle mne záměrně, sakra, zase mě napadají ty tolik vděčné Protokoly[smích]) upozaďován.

Jako ostatně ve všem v tomto našem farizejském Systému dyzajnovaném pro ZISK a peníze, peniaze, peněží do těch správných kapes. A Peace se všemi, kteří hledají nápravu Světa u jiných, aniž by se bez lhaní si do vlastní kapsy zamysleli sami nad sebou a začali se změnami u sebe.


jansmith[smích]

223916

16.07.2010 16:17

50. léta zpátky aneb fakta k blížícímu se politickému procesu Vondrák a spol.

RE: Neni divu - pokračování 2

jansmith1984 193.?.?.?

Dobrá debata pánové.

Mě na ní ovšem zaujal jeden legrační fakt, že oponenti, kteří zde v diskuzi stále šermují nespravedlnostmi (které se po WW2 děly od zlých Čechů sudeťákům "přestěhovaným" na základě rozhodnutí vítězných mocností z Československa do Německa) se chovají a přemýšlejí podobně ublíženě jako siožidé.

Není to zajímavý jev? Obě skupiny (jak posseltovi sudeťáci, tak "židovyvolení" ) mají pocit nekonečné nespravedlnosti a obě skupiny by rády protistranu (za přispění generalizace a té správné politické a jiné korektnosti) nějak dotlačili k pocitu viny a ve finále je košér materiálně či finančně "vysály". Siožidé to vůči Němcům úspěšně praktikují již více jak 60 let a jejich sudetští bratři by se podle všeho ve vztahu k Čechům nyní rádi přidali.

Nejsou to tak nějak podobné (judaismem, o penězích, které přeci nesmrdí[smích], podporované) přístupy? A Peace s nimi.

jansmith[smích]

224237

16.07.2010 20:38

50. léta zpátky aneb fakta k blížícímu se politickému procesu Vondrák a spol.

RE: Neni divu - pokračování 2

jansmith1984 193.?.?.?

Přesně tak. Dobrý odkaz. Oskar Schindler, jak to tak vypadá, přesně zapadá do skupiny pokrytců, kteří pro kariéru a dobré bydlo udělají v každé době a režimu cokoli.

Dokonce tento zachránce židů dal podnět k natočení hollywoodského dojáku, který podle všeho zobrazuje všechno jenom ne pravdivé motivy.

Hezká je věta, cituji: "Jak by to bylo krásné, zbohatnout poctivě, nejlépe jako šikovný podnikatel! Oskar Schindler se o to zpočátku pokouší, bohužel neúspěšně. Což by nebylo až tak tragické, kdyby dokázal žít skromně. Ovšem náš lev salónů nejenže nemá obchodní nadání, navíc by rád žil jako král! Neřešitelná situace? Kdepak! Schindler v roce 1935 vstupuje do Sudetendeutsche Partei – politické strany, jež žádá připojení našeho pohraničí k hitlerovské třetí říši! Teď už přichází k penězům lehce. Dostává je, když německé vojenské rozvědce Abwehr pomáhá rozvrátit Československo."


Co na to zdejší debatní posseltovci se svými košér pokryteckými nároky? No, není ten náš svět jedná velká bžunda?


jansmith[smích]

224247

22.07.2010 11:02

Do války proti terorismu je zapojeno 3,100 firem a agentur, uvádí zpráva

RE: Americky general se dozvedel pravdu,az,kdyz byl na penzi-war is racket.

jansmith1984 193.?.?.?

Citace:

Doba vyžaduje jednat otevřeně. A proto je tak cenné, že jsou v židovském táboře smělí, ušlechtilí a bystří tradicionalisté, kteří se od tradiční věrnosti k židovskému náboženství neodchýlí ani o krok a odmítají „taktickou lež” svých náboženských bratří; apelují tím na nás, – nás Indoevropany, nás křesťany, nás domácí – abychom před „posledním bojem” posílili naše vlastní pozice. Je na nich všechno jiné – vypuzená a trpící Šechina je s duchovní elitou Indogermánů a věčným triumfem křesťanské církve nesrovnatelná.

Jen jedna věc spojuje naše světy: Zde na pravici, dokonce i v rozdílných táborech, existuje stejná noblesa, stejný styl cti a spravedlnosti – naopak „liberálové“ jsou oběma světům neznámí, i když se to určitě tolik netýká běžných „pravičáků” jako „konzervativních revolucionářů”, radikálních intelektuálů, tradicionalistů a náboženské elity.

Svět židovství je svět nám nepřátelský. Ale náš cit pro árijskou spravedlnost a vážnost naší geopolitické situace vyžaduje porozumět jeho zákonům, pravidlům a zájmům.

Indoevropská elita dnes stojí před titánským úkolem: porozumět těm, kteří jsou nejen kulturně, národně a politicky, ale i metafyzicky jiní. A v tomto případě „rozumět” neznamená „promíjet“, ale „zvítězit“. A to „zvítězit světlem pravdy”.My a Židé: „Rozumět znamená zvítězit“

Autor: Alexandr Dugin


jansmith[smích]

224682

10.08.2010 14:47

Příprava na třetí světovou válku, cíl Írán, 1. část

RE: Bludny kruh z nehoz neni cesta ven,cesta penez.

jansmith1984 193.?.?.?

Roberte, píšeš dobře a postuješ sem zajímavé informace k zamyšlení, ale jednoho problematického přístupu jsi se ještě úplně nezbavil.

Jak se rádo v rámci politiky "rozděl a panuj" v režii tzv. E/elit a jejich lokajů (a k tomu zneužívaného nástroje tj. ZEVŠEOBECŇOVÁNÍ - GENERALIZACE) od nepaměti děje, v tomto tvém příspěvku se dopouštíš (v tvém případě nikoli záměrně, na rozdíl od shora jmenovaných, kteří tak činí se zlým úmyslem nebo pro "košér" moc a peníze) k podprahovému podsouvání něčeho, co Pravda není.


Pokud by popis, kterým zobrazuješ lidstvo jako celek byl pravda, mezi lidmi na této Planetě by nerostl obrovský zástup těch, kteří se už odpojili nebo právě odpojují od stáda a kteří dávají stále hlasitěji a účinněji najevo svůj nesouhlas se způsobem, jakým je tato Planeta spravována.

I kdyby se jednalo jen o 20% lidstva, i kvůli nim by moudrá mimozemská civilizace, která nás možná sleduje a která jak píšeš, cituji: "vidi nase tv a nase spravodajstvi" nemohla lidskou rasu zatratit.

A dokonce ani k vůli té zblblé a stále dokola manipulované většině, protože TYTO (jak je blahosklonně tituluje církev svatá a pichlavě někteří nezávislí internetoví avatarové) OVEČKY, vnímají skutečnost a následně se vyjadřují a chovají tak jak se chovají proto, že jsou dlouhodobě vystavovány působení deformované výchovy a pochybných vzorů a tím udržovány v cílené NEVĚDOMOSTI a zmatenosti.

A co je důležité zdůraznit, děje se tak i na základě pokřiveného názoru některých přemoudřelých sofistů, kteří si v tomto případě PARADOXNĚ jedním dechem NOTUJÍ (zatímco je naoko kritizují) s pokrytci církevních establishmentů, že: Pravda přeci není pro všechny. [smích]


Jinak, všechno co jsi napsal (i připomenutí, že je dobré sledovat tok peněz - cash flow) je podle mne správné a dodávám, že pokud si nadkritická skupina lidstva neuvědomí, jak je (pro MOC a peníze do těch správných kapes) permanentně zneužívána a neukáže prstem na těch několik skupin samozvaných vyvolených (mezi kterými pro peníze nebo pod vlivem psychických úchylek, nebo pro obojí, "úspěšně" funguje určitá množina Koukolíkových deprivantů) využívajících zástupy svých všeho ochotných lokajů, potud se poměry na této Planetě k lepšímu pro VŠECHNY ZÚČASTNĚNÉ neupraví.


Závěr? Nikoli lidstvo jako celek, ale určité konkrétní skupiny v mocenských, náboženských a tudíž rozhodovacích pozicích jsou primárně odpovědny za směr, kterým se lidská civilizace, za zbytečné bolesti a opakovaného utrpení, po věky ubírá a nevědomost zbytku ovcí (navázána na strach a pohodlnou neochotu se zamyslet a změnit) jim v jejich farizejském a POKRYTECKÉM snažení pouze nahrává a vyhovuje.

A Peace s nimi se všemi.


jansmith[smích]

225956

18.08.2010 20:06

Eva Cironisová

RE: Chtěl bych jen vysvětlit...

jansmith1984 193.?.?.?

Z kapitulace Westerplatte – hrdinní obránci odcházejí z hořící pevnosti.

Foto a komentář.


jansmith[smích]

226535

20.08.2010 19:11

Písnička jako zbraň

RE: Pisnicka na zvraceni

jansmith1984 193.?.?.?

Hezky hrají chlapci hudebníci.[smích][smích]


Co je ale na tom klipu zvláště zajímavé?

Všimněme si, jaká gesta hrdinní usraelští vojáci (mimochodem stejné ovce, jako kdekoli jinde na světě), nositelé to svobody a demokracie, zdviženými pažemi a vztyčením určitých prstů (např. od 3.min) předvádějí.

A Peace s nimi.


jansmith[smích]

226617

11.09.2010 21:53

Pochyby ohledně čínské „zázračné zbraně“

RE: Dotaz

jansmith1984 193.?.?.?

Podrobnosti ve starší diskuzi na Zvědavci (12.11.2004):
Debata o ruských řízených střelách Moskit


jansmith[smích]

227927

13.09.2010 10:06

11.9. – opravdu Usamův plán?

RE: -

jansmith1984 193.?.?.?

Cituji: "Prišla doba amorálnosti v politike, kultúre aj v každodennom živote.".

Bohužel, tento přístup je tady od nepaměti, jen jak jde čas, v souladu s tezemi populárních Protokolů sionských mudrců, PŘITVRZUJE (podobnost čistě náhodná [smích]).

A není až tak důležité, jestli se jedná o padělky nebo jsou protokoly autentické a pouze prosákly na veřejnost. Jednoznačně se jedná o manuál a jízdní řád a Systém podle nich postupuje, a to bez ohledu na fakt, zdali je sepsal Mordechaj, Petr nebo Pavel.

A Peace s nimi.


jansmith[smích]

227980

15.09.2010 17:38

Evropské banky stále na pokraji kolapsu

RE: Odporucam Vam - urcite si

jansmith1984 193.?.?.?

Neale Donald Walsch

Hovory s Bohem 1,2,3
Přátelství s Bohem
Bůh, na kterého čekáme
Hovory s Bohem pro mladé
Upřímnost k Bohu
Poslové světla
Nová proroctví
Malá duše a Slunce

knihy doc
uloz.to
or
rapidshare.com
or
megaupload.com
or
edisk.cz
or
4shared.comjansmith[smích]

228155

16.09.2010 14:20

Evropské banky stále na pokraji kolapsu

RE: Odporucam Vam - urcite si

jansmith1984 193.?.?.?

Rádo se stalo.

jansmith[smích]

228201

25.09.2010 22:42

Krajský soud zrušil osvobozující rozsudek. V neveřejném zasedání

RE: Se zrusenim rozsudku souhlasim

jansmith1984 193.?.?.?

Přítel a kamarád Méda (jeden ze svaté trojice, do které jsem kdysi v rámci naších rozvětvených polemik zařadil ještě přítele a kamaráda mtk a hábečko [smích]) je vůbec zajímavý týpek. Nejzajímavější na něm a jeho dvou názorových kolezích je ale okolnost, jak se zde na Zvědavci stále dokola sofi způsobem zastávali pokrytců a strašili pogromy na vyvolené a paralelně s tím nezapomínali v očích čtenářů démonizovat katolickou církev.


Dobrá. Vznik, pohnutky a pokrytectví katolické církve (přesněji jejího establishmentu nebo oficiálních náboženství obecně, protože obyčejní pěšáci jsou poněkud jiná kategorie) a různých řádů a lóží (jezovitů, maltézáků apod) si jistě podrobný a velmi kritický rozbor zaslouží. A to i proto, že ideologie a praktiky KC mají s prvotním Ježíšovým učením společnou akorát tak VÝVĚSNÍ ŠTÍT, a bodejť by ne, když jako základ byl pro tuto víru naprosto cíleně použit (stejně jako o pár let později v případě Islámu) Šaulův monoteistický, Božsky trestající, rozdělující a panující [smích], na strachu ovcí stojící a padající - Judaismus.

Paradoxně ale zmíněná svatá trojice aplikuje ve svých příspěvcích obdobný přístup, jako po věky jimi oprávněně kritizovaná katolická církev a to tezí: "Pravda není pro všechny" a nemá smysl se znovu handrkovat o to jak je to myšleno, jestli tak, že je Pravda obyčejným lidem upírána záměrně nebo že ji nejsou ve své někým podporované nevědomosti schopni zatím pochopit, ale právo ji slyšet mají.


Zvědavec si díky editorovi zatím stále drží svůj starý Spirit právě proto, že tezi "Pravda není pro všechny" odmítá a umožňuje zaznít i velmi kontroverzním, šokujícím, oči ovcí otevírajícím informacím a navíc podporuje (stylem, jak ve své době říkával ctěný Miloš Zemanů: padni komu padni) sůl demokracie, tj. dle pravidel moderovanou, otevřenou, čtenářské diskuzi.


Stále mi tudíž není "při mém vzdělání" jasné, proč některé hájené skupiny lidí před tímto přístupem moderní internetové doby chránit. Stačí, že tak za peníze a jiné prebendy činí lokajové v někým vlastněném a tudíž ovládaném mainstreamu (Murdoch?).

Notabene, když je stále více jasné, že si za kritiku, kterou sklízejí mohou svým chováním a pokrytectvím historicky i na základě novodobých událostí z 99% sami (samozřejmě v čele se svými náboženskými a politickými establishmenty) a první, kdo by měl ZMĚNIT svůj PŘÍSTUP k bližnímu svému nejsou jejich oponenti (nebo na propagandě nezávislé webziny jako Zvědavec), ale ONI sami.


Médo, zamysli se nad tím, jestli politika tzv. "hlavně nejmenovat" a když tak ideologicky a politicky korektně, není kontraproduktivní a před tím, než znovu napíšeš p.Stworovi co dělá špatně a proč, podívej se raději do zrcátka.

A Peace s tebou příteli a kamaráde,


jansmith[smích]

228746

28.09.2010 13:08

Krajský soud zrušil osvobozující rozsudek. V neveřejném zasedání

RE: Co je právo?

jansmith1984 193.?.?.?

To co MoUdrostrak píše o knize zní hodně zajímavě a rozhodně to stojí za zamýšlení.

Na pokrytce a jejich lokaje neplatí férová obrana na v uvozovkách BOJIŠTÍCH, které kontrolují ONI (tj. např. oblast tzv. spravedlnosti - justice), na bojištích, kde si oni skrze MOC, PENÍZE nebo nepřímý vliv určují čas a zbraně kdy a jak budou použity, ale za stávajících podmínek jedině vhodně a chytře vedená medializace, kterou vyvolené E/elity nemohou účinně kontrolovat a v rámci férové diskuze zpochybnit a která v očích stále většího počtu probouzejících se a naštvaných občanů odhaluje jejich farizejství, strach lokajů, kteří pro ně pracují nedostat se do jejich nelibosti a dvojí metr údajné pravdy, lásky a demokracie používaný kdy se jim to hodí.

Castaneda v knihách o donu Juanovi a filozofii Toltéků říká, že je to skutečný BOJOVNÍK, kdo určuje bojiště, metody a čas zápasu, čímž eliminuje výhody svých protivníků, mající veškeré obvyklé výhody na své straně a nakonec je porazí. (Doporučuji).


A pro přítele a kamaráda mtk (abych neslušným mlčením nepřešel jeho usilovnou snahu reagovat výše na jendův příspěvek o "svaté trojici" - mimochodem, zmíněná "nálepka" byla použita spíše pro legraci, i když hlubší smysl nepopírám) si jako odpověď dovolím použít reakci nicka Stana v diskuzi pod článkem Sarrazin kopl do vosího hnízda, který také leccos naznačuje.


Tady je Stanova reakce - 15. 9. 2010:
On se sem ten text vyloženě hodí, s ohledem na debaty, které probíhají pod jinými články. Poslední dobou začínám mít neodbytný dojem, že politici i média jsou stále více vedeny k autocenzuře ve smyslu velmi úzce zaměřené "politické korektnosti".

Chci tím říci, že politik či mainstreamový novinář se může chovat, mluvit či psát jako dobytek, může o křesťanech, Češích, Němcích, Rusech, Slovanech či Američanech napsat takřka cokoliv sebevíce urážlivého a nepravdivého, a vše mu projde. Stačí však cokoliv, co si "majitelé pravdy" vysvětlí jako "politicky nekorektní" poznámku o ž(Ž)idech, cikánech, přistěhovalcích, homosexuálech, a má po žížalkách.

Zajímavá situace je, co se týče muslimů. Tam je to vyloženě selektivní, na jedné straně je médii a politiky vůči nim rafinovaně vytvářena atmosféra strachu a nesnášenlivosti, na druhé straně je každý, kdo začne otevřeně kritizovat chování muslimských menšin v evropských zemích, označen za rasistu a extrémistu.

Takže Sarazzin má dvojí smůlu. Jednak kritizoval přistěhovalectví z muslimských zemí, jednak kritizoval neúměrný vliv "židovské lobby" v USA i EU. A musel z hrušky dolů.
A Peace s mtk a všemi ostatními přáteli a kamarády, nejen na Zvědavci, ale i v širokém vesmíru.jansmith[smích]

228891

01.10.2010 18:23

Zabíjení pro zábavu

RE: Současné USA - zloději a vrazi !!!!

jansmith1984 193.?.?.?

Dobrá odpověď jejdovi. [smích]

Nejdůležitější na ni ale JE, že nezapomíná upozornit na ošidnost a pokrytectví ZEVŠEOBECŇOVÁNÍ (generalizace), viz. cituji: "ale abych byl korektní, 90% Američanů je v pořádku, jenom mají zločinnou vládu, zrovna jako v Izraeli, kde také není možné vystupovat proti běžným občanům Izraele, ale proti sionistické menšině!".


Je skvělé, že si stále více lidí na této planetě uvědomuje, že generalizace slouží E/elitam a jejich lokajům přímo nebo podprahově (pro MOC a peníze) k manipulaci ovcí a že se o ní začíná mluvit je i díky lidem, kteří na tento farizejský fenomen opakovaně (a trpělivě) upozorňují.


jansmith[smích]

229115

01.10.2010 22:01

Ve vyšším zájmu

RE: Pan Stwora,

jansmith1984 193.?.?.?

Zjistit adresně, které zájmy a kdo za tím stojí nelze, protože Systém má kořeny v judaisticko-talmudistickém klouzání po povrchu a pokrytectví - později muslimskokřesťanském pokrytectví. Paradoxně o to hlasitěji všemi mediálními kanály (ale s rukama od krve a dle starozákonní teze oko za oko - zub za zub) deklaruje Pravdu, potažmo lásku a v neposlední řadě demokracii.


Osobně začínám věřit tomu, co se zde neúnavně snaží nám zaujatým vysvětlit hábečko a Méda (potažmo celá "svatá trojice a děkuji ji tímto za úsilí, které konečně padlo na úrodnou půdu), že i ve věci obnovení procesu vůči editorovi (a ve finále nepohodlnému Zvědavci) nebudou v žádném případě v pozadí lokajové sionistická lobby v ČR (se svými kořeny v Izraeli a USA - AIPAC), ale že ve skutečnosti tyto jmenované skupiny a jejich lokajové jsou v tom vlastně nevinně.

Asi to opravdu bude tak jak popisuje HB, že jsou jen zmanipulovanými obětními beránky katolické církvé (jezovitů, maltezáků a dalších křesťanských lóží a kongregací v ČR a ve světě), která cestou svých agentů v justici tímto pokračuje ve svém historicky skrytém tažení vůči ž/Židům za to, že ukřižovali Ježíše Krista.

Rafinovaní jsou na to katolíci dost, protože jak jinak by svými agenty převlečenými za správně obřezané židovské aktivisty (financovanými košér R&R Ltd. penězi - mimochodem, určitě se také bude jednat o katolické agenty) dokázali teroristickými útoky na hotel King David vyhnat Brity z Palestiny a v OSN protlačit na okupovaných územích vznik všemi na střed.východě uznávaného státu Eretz Izraele.

Už tehdy před více jak 60ti lety připravovali po vzoru Protokolů (které byly sepsány jejich předchůdci) rafinovaným zatažením Iránu (který si samozřejmě proradně začal, viz. jeho jaderné zbraně) do konfliktu s Izraelem a vymazání obětního beránka z mapy světa a proto také v katolickožidovskými agenty a jejich lokaji ovládaném mainstreamu staví KC v pozadí denně veřejné mínění evropských a dalších gojímů proti ž/Židům, aby bylo možno v cestě za NWO zdůvodnit nové pogromy na nevinných, nepochopených a Bohem vyvolených.

Samozřejmě, že katoličtí agenti Netanjahu, Liberman a další se těsně před vymazáním Izraele z mapy světa přesunou do Vatikánu a budou pokračovat na nových tabulkových místech ve funkcích poradců nejvyššího na světě - papeže.

A Peace se všemi jmenovanými.


Váš jansmith[smích]

229136

04.10.2010 17:42

Fallúdža je horší než Hirošima

RE: Príma, konečně argumenty, které stojí za vyvracení!

jansmith1984 193.?.?.?

Dobrá odpověď seniorovi (nejen obsahově, ale i formou) a přestože poslední dobou příspěvky raději pročítám než aktivně reaguji, v tomhle případě mi nedalo abych ji neocenil a pro ty vnímavější nepřidal CITÁT z jedné knihy, který může některým vědátorům (a lidem, kteří mají nadřazený pocit, že Pravda není pro všechny - třeba pro to, že pro ni údajně ještě nedorostli [smích]) připadat bláznivý, který ale podle jisté filozofie vystihuje Podstatu chování většinové části zmatených lidských individuí.


--- "Všechno co děláme, všechno co jsme, spočívá na naší osobní síle. Jestliže jí máme dost, pak stačí když nám řeknou jedno slovo, a změní se celý běh našeho života. Ale pokud nemáme dost osobní síly, můžou se nám odhalovat nejúžasnější moudrosti a tato zjevení v nás nevyvolají sebemenší proměnu." ---

(Osobní síla zde není myšlena ve smyslu fyzické síly, i když zde samozřejmě existuje provázanost, a Peace se všemi)


jansmith[smích]

229317

04.10.2010 19:24

Ve vyšším zájmu

RE: Divadlo

jansmith1984 193.?.?.?

K tomu co napsala pí.Jarmila jen přidám pro ilustraci úryvek z článku Manipulácia – fenomén nového sveta


--- Bernays pri jednej príležitosti uviedol:“ sme ovládaní, naše mysle modelované, náš vkus formovaný, naše myšlienky sú nám podsúvané obvykle skupinou ľudí, o ktorých veľa toho nevieme“. Nehľadiac na to, aký postoj každý z nás zaujme, tak faktom zostáva, že takmer každý čin alebo konanie v našom každodennom živote, či už v politickej, obchodnej spoločenskej alebo etickej sfére, je ovplyvňované malou skupinou ľudí, ktorí sa veľmi dobre vyznajú v mentálnych procesoch a sociálnych zloženiach más. Sú to práve oni, ktorí „ťahajú za nitky“ kontrolujúce zmýšľanie verejnosti a ktorí brzdia staré spoločenské sily a uvoľňujú nové k spájaniu a riadeniu súčasného sveta. ---

Ještě mne v závěru napadlo, jestli tím ONI Bernays myslel a tvůrce současného hodnotového systému a vlastníky mainstreamu: jezovity nebo maltézáky.

Ale vzhledem k tomu, že naráží na ovlivňování veřejného mínění občanů USA (po Ládinově 911 [smích]) do války v Iráku a následně pokračuje nátlak donutit "pesana" konat v případě Iránu atd. a navíc když vezmu v úvahu které vyvolené bankovní elity rozjely svými košér machinacemi nejen současnou globální krizi, která má za cíl přerozdělit majetky a obyvatelstvo šokovat a učinit povolnější k nutným Patriot opatřením (co takhle určití pro média nenápadní poradci prezidenta s AIPACem za zády?), tak to asi katolíci tak úplně nebudou. Že by R&R Ltd mafie?!?!

I když jako skrytí agenti ve službách KC (viz. Netanjahu s Libermanem [smích]), vlastně proč ne, že?


Navíc, opakovaný nátlak hydry na editora, který je generován faktem, že si dovolil převzít články obnažující farizejství KC tudíž jasně ukazuje na vliv skrytých katolíků, a Peace s nimi.


jansmith[smích]

229324

05.10.2010 10:28

Ve vyšším zájmu

RE: Divadlo

jansmith1984 193.?.?.?

Je to tak. Kdybych chtěl pokračovat v dělání legrace, tak bych musel napsat, že je až neuvěřitelné, kde všude mají hábečkovi katolicí (jezovité a maltézáci) svoje obřezané agenty, pomocí kterých se snaží nevinné vyvolené v očích gojímské veřejnosti zdiskreditovat a vyvolat proti ním další pogromy za to, co učinili Ježíši Nazaretskému. Hezký příkladem by v souvislosti s vyvoláním globální košér krize byla pravděpodobně i "katolickými rukami ovládána" Goldman Sachs Group, Inc. [smích] a FEDem, IMF, WB atd. lze takřka do nekonečna pokračovat.


Rád bych ale ještě na závěr zejména ve vztahu ke "svaté trojici" (HB atd.) něco uvedl na pravou míru. Aby nedošlo k mýlce, nemyslím si totiž, že náboženské establishmenty světových košér církví (košér, protože vznikly na judaistických základech, na judaistickém prototypu Boha a na ideologii obsahující od počátku vadný source code) v těch světových sviňárnách pro MOC a peníze do těch správných kapes nejedou a že za vším stojí (chráněna vyvolenou ideologií a pohrůžkou antisemitismu) jen R&R Ltd mafie.

Pozor, tak to není a tady by tudíž došlo k velkému, ale opravdu velkému [smích] nedorozumění.

Naopak. Děkuji hábečkovi, Médovi i mtk, že na praktiky zejména KC upozorňují, jen by ve svém zaujetí neměli vynechávat a podprahově ochraňovat i ostatní zájmové subjekty (pracující po vzoru mafiánských struktur možná ještě rafinovaněji - pro ilustraci košér záměny identity/jmen jako např. v případě frontmana Mayera Amschela Bauera - Rotschilda), které mají oddělování se, pokrytectví, dualismus trestajícího Boha a návod na hrabání majetku pod sebe (na rozdíl od soucit a spravedlnost hlásajícího křesťanství) vepsáno už ve svých svatých manuálech - viz. starý zákon, tora nebo talmud.


Nějaký závěr? Zvědavec by měl být nekompromisní a adresný vůči VŠEM pokrytcům, parazitům a pomatencům bez rozdílů a pokud nemá přijít o svůj SPIRIT, tak v žádném případě některé samovolně vyvolené (Systémem hájené) skupiny (v zájmu košér mainstreamem praktikované politické korektnosti) nevynechávat a nepřenášet pozornost probouzejících se (jak se děje v případě jezovitů a maltézáků) jednostranně, a bez reflektování vývoje, jinam.

Zatím mne "svatá trojice", že ji jde o rovnováhu, nepřesvědčila a že ji jde o padni komu padni už vůbec ne. Tím ale neříkám, že jejich příspěvky odmítám. Naopak, jsou velmi podnětné a rozhodně vedou vnímavého čtenáře k zamyšlení. A Vvooo tom to tady na Zvědavci podle mne všechno JE.

(Abych nezapomněl, v tom odkazu vypadlo "l" na konci a proto nezafungoval. Omluvám se za chybku a zde by měl být už funkční: Manipulácia – fenomén nového sveta)


A Peace se všemi.

jansmith[smích]

229373

05.10.2010 19:06

Ve vyšším zájmu

RE: Divadlo

jansmith1984 193.?.?.?

No, původně jsem chtěl nechat přítele a kamaráda hestroye vybublat bez toho, abych na něj reagoval a jeho frustraci tím zbytečně umocňoval. [smích]

Nemělo by to smysl i proto, že podle toho co sepsal s velkou pravděpodobností můj příspěvek ve svém svatém a jistě korektním zápalu ani pozorně NEČETL a už vůbec ne jej tudíž měl možnost NEZAUJATĚ vstřebat jeho poselství.

Ale potom co se zapojil Ľubomír přece jen na něco zareaguji, a to na, cituji: "kolik židů se asi schází v Bilderbegu? Máš nějaké tušení? Asi to budou všichni, včetně našeho knížete, že?".


Takže, počty E/elitářských ž/Židů, nebo za peníze a jiné prebendy pro ně pracujících lokajů, budou v Bilderbergu, vzhledem k jejich chameleonství a konspiraci, asi tak stejně dohledatelné jako jména lidí a sioskupin, které tlačí skrze justici do soudních sr-ček editora Zvědavce a na toto téma se tady už domnívám se diskutovalo dostatečně.

Pokud se ale bavíme o (jak to hestroy mile formuloval) cituji: "našem knížeti", tak zde bych si dovolil skromně upozornit na bod č.1 Hodnotového desatera strany HOP09, které je kníže předsedou a kde se píše, že ideový program jmenované strany vychází z evropských tradic křesťansko-judaistické kultury.Hodnotové desatero TOP 09

Judaismus je zde pomlčkou pevně spojen s křesťanství a jestli je kníže více křesťanem nebo judaistou již není z podstaty věci rozhodující i proto, že pokřivené křesťanství (které má s Ježíšovým učením společnou akorát tak líbivou nálepku) čerpá ze stejných kořenů jako Šaulova krvavě matoucím způsobem Dualistická a jak tvrdí a mají pocit vyvolení také z Boží vůle jediná vyvolená, ideologie judaismu. [smích]

Tihle lidé (jako např. kníže nebo členové R&R Ltd. mafií) budou čímkoli, co jim umožní podíl na MOCI nebo v souladu s učením talmudu na shromažďování peněz/majetků pod sebe a jak to funguje v praxi dokazuje mimo jiné i přesun těchto "ksichtů" ze strany, která se v očích občanů odkopala a přestala byt správně košér (KDU/Zelení) do účelově vytvořené nové strany - zde pro oblbnutí ovcí HOP09 -, jako v případě chemika a dnes odborníka na ekonomii a košér rozpočtová opatření Mr.Kalouska (původně KDU-ČSL) a samozřejmě i přítele (kovaného bušisty) V.Havla Mr.K.Schwarzenberga (člena skupiny Bilderberg group., původně Strana Zelených).

A Peace s nimi,


jansmith[smích]

229399

05.10.2010 20:04

Fallúdža je horší než Hirošima

RE: Už mě unavujete, ale vyčerpám na vás svůj příděl příspěvků.

jansmith1984 193.?.?.?

Seniore, zase mi to nedalo a neber to jako neúctu příteli a kamaráde, ale jsme na internetu, a tak ti budu tykat stejně jako tak činím i v případě seniora, přítele a kamaráda Vojty49. Mimochodem, ne že by to nebylo jedno, ale nejste dvojníci? Podle podobného stylu vyjadřování by to docela odpovídalo. [smích]


Vraťme se ale k Podstatě. Píšeš o nelásce k Americe a přitom si neuvědomuješ nebo záměrně přehlížíš, že z jistého pohledu ani tak nejde o to KOLIK bylo DU, wolframu nebo bílého fosforu ve Faludži USraelem a jeho spojenci použito. Navíc nejde, jak píšeš generalizujícím způsobem o Ameriku, ale o konkrétní E/elity a jejich lokaje, které ji na úkor většinových Američanů jako parazit vysávají. Hlavně ale adresně nejmenovat, viď?

Práce profesora Busbyho a tyto debaty mají spíše upozorňovat probouzející se, že armády osvoboditelů a nositelů pravdy, lásky a demokracie používají v civilních zástavbách a proti civilistům, bez ohledu na ohrožení a collateral nevinného civilního obyvatelstva (pro tebe seniore žen a dětí - viz. např. útoky bezpilotních letounů), nehumánní a zakázané bojové prostředky, podobně jako se dělo dle výsledků oficiálního vyšetřování soudce Goldstona i v případě bojových akci košér Izraelské IDF v Gaze.

Všechny lethal zbraně a nejen ty, které smetou bezbranné civilisty jsou nehumánní, ale pokud deklaruji snahu pomáhat místnímu obyvatelstvu ke svobodě a bránit jej před násilím extrémistů, tak jsem na stejné morální úrovní jako údajný protivník proti kterému bojuji (a aby toho nebylo málo, tak navíc i košér pokrytec) když použiji bílý fosfor, kazetové bomby, či testuji léky na vězních jako v Guatemale viz. Americké lékařské testy nebo pokud po zkušenostech v Jugoslávii znovu použiji byť jediný granát (munici) na bázi ochuzeného uranu (Irák, Falludža).

A Peace se mnou.


jansmith[smích]

229404

06.10.2010 09:40

Fallúdža je horší než Hirošima

RE: manipulace ?

jansmith1984 193.?.?.?

Přesná a výstižná odpověď waterfallovi.


Já jen briefly dodám, že o tom, jak jsou vyvolené E/elity ochotny vyslechnout jiný názor než jejich vlastní (tj. správně mocensky a politicky korektní) můžeme vidět NEJEN na příkladu posledního zasedání valného shromáždění OSN, kdy delegace USraele a samozřejmě i podřízených lokajských delegací (mezi nimi s hrdě servilním výrazem i křesťansko-judaistická delegace ČR [smích]) při vystoupení velmi nepohodlného prezidenta Iránu demokraticky opustily sál, a to aniž jej na oficiálnímu fóru, mimochodem k tomu určenému, alespoň vyslechly.

Že by teze zdejší diskuzní "svaté trojice" o tom, že Pravda není pro všechny, byla opravdu na místě?? [mrknutí jedním okem]


Tak totiž vypadá demokracie v režii pokrytců, farizejů, koscher vládců mainstreamu a zejména zbabělců, kteří se ale na druhou stranu na cizích územích staví s krvavými rukami zabíjením civilistů (Vietnam s proslulým Agentem oringem a napalmem nestačil?) v očích ovcí do role osvoboditelů. A komu ani tento příklad nestačí (protože slouha Systému to za peníze nebo jiné prebendy samozřejmě nevidí) k tomu, aby začal samostatně uvažovat a přestal být onou ovcí, tak potom Peace s ním.


jansmith[smích]

229431

06.10.2010 10:31

Ve vyšším zájmu

RE: Divadlo

jansmith1984 193.?.?.?

Ano hábečko, budeš mít pravdu, že v justici, jak píšeš, cituji: "dělají lidé jako jinde", ale ti lidé v justici (pokud na tom nemají osobní zájem), pracují na malé výjimky vždy na nějakou (politickou, zde v případě editora košér korektní) objednávku. Ani se jim často nemusí nic nařizovat, protože ze strachu o dobré bydlo pracují na principu autocenzury, kterou v praxi aplikují tak, aby vyhověli a neznelíbili se vrchnosti.


A nyní se položme na otázku. [smích] Pokud by tento vliv a politická korektnost shora neexistovala, chovali by se ti lidé stejně nebo spíše podle práva nebo v nejlepším případě podle svého svědomí?

A položme se na ještě jednu otázku. [smích] Přináší nápravu světských nespravedlností lidská pasivita a to jak vyučuje nejen katolická církev (kterou zde mimochodem vaše "svatá trojice" tak často kritizuje) trpné přijímání světského údělu nebo nikoli? Nejste v tomto s katolickou církví (stejně jako v případě teze, že Pravda není pro všechny) čirou náhodou tak trochu zajedno? A pokud ano, co vás k tomu vede? A pokud tedy ne, proč kritizujete něco, co sami podprahově podsouváte?


Není opravdu lepší, jak nás přesvědčuje historický vývoj a vzory odvážných historických osobností, na původce nespravedlností a parazity upozorňovat a tím lidem (kteří nejsou s pokrytci spříznění) pomáhat, aby si uvědomili Podstatu Souvislostí, které je manipulují a poté vývoj i v synergii s ostatními probouzejícími se (dle zásady dobra pro všechny zúčastněné), aktivně ovlivňovali??

A to se v malém děje i zde na Zvědavci a to je také důvod, proč je tento webzin v hledáčku nejen majitelů Pravdy, ale i různých zatím nevědomých "pomatenců", kteří přes všechna fakta stále obhajují praktiky IDF nebo např. činy voj.demokratické koalice po Ládinově 911.


Můžeš si zde psát co chceš, ale podle mne to je kromě práce na sobě jediná cesta, jak se nejen duchovně, ale i fyzicky vymanit z důsledků virtuální reality, která nám je pokrytci nebo samovyvolenými pro MOC a peníze do těch správných kapes systematicky a s výhledem na neradostný závěr pro plebs, podsouvána.

A Peace s nimi i s námi.


jansmith[smích]

229434

06.10.2010 20:19

Ve vyšším zájmu

RE: Divadlo

jansmith1984 193.?.?.?

Byla by to legrace, o čem se tady tak "učeně" bavíme hábečko příteli a kamaráde, kdyby to nemělo tak zásadní důsledky na naše životy a životy naších blízkých (a lidské rasy obecně), ale bohužel je tomu naopak.

V jednom jsme si podobní. Oba dokážeme celkem bravurně vyargumentovat to, o čem se domníváme, že je to z nějakého důvodu relevantní (i když ty budeš pravděpodobně přesvědčen, že to dokážeš lépe, viď, skromný kamaráde??? [smích]) a možná jsme si podobní i v tom, že na rozdíl od Médi dokážeme zvládat svoje emoce. V jednom důležitém jsme ale naprosto odlišní.

Zatímco já se snažím přibližovat k Podstatě maximálně transparentně a nazývat věci pravými jmény, ty na to jdeš přesně v souladu s katolickou ideologií (kterou paradoxně tak rád pranýřuješ) tj.tzv. od lesa, cestou jinotajů, podobenství, navíc rozborkou oponenta a vše v součinnosti s klouzající obhajobou farizejské teze, že Pravda není pro všechny - protože ji nechápou. V tom ti Méda přizvukoval a abych nezapomněl, tak v závěsu za vámi cupitá ještě ten poslední do "třetice".


Budu končit, protože jsem se zde poslední dobou vyskytoval až až, ale na závěr malý dovětek k tvé poznámce, cituji: "protože snad nějak poslouží óbrbohatým judaistům?" a "nechme pokrytce skrývat, oni jsou takoví".

Za prvé, nevím, jak dalece jim různé štvanice (NEJEN na Zvědavce) poslouží, ale že jim na tom košér ZÁLEŽÍ a že pro ně pracuje celosvětově armáda přímo nebo autocenzurou ovládaných lokajů v jimi ovládaném mainstraemu (nejen v justici) to popřeš za použití Klausova velice, ale opravdu velice [smích] TĚŽKO. A na tvé: "nech pokrytce skrývat co skrývají" snad jen poznámka, že pokud by se tak chovali Hus, Ghándí nebo Martin.L.King jr. a v dnešní době armáda probouzejících se novodobých avatarů, tak by nás měli už definitivně koupené nebo po ovčácku správně ochočené.


Takže, dělej si dál CO a JAK uznáš za správné, ale rozhodně sem přispívej nadále (když už Méda přes několik nenaplněných vyhrůžek nakonec zdá se přece jen definitivně vyemigroval), protože tvoje a mtkovy reakce jsou pro pochopení celkového obrazu také v lecčems přínosné.

Takže těším se někdy v budoucnu na další debaty a Peace s tebou příteli,

jansmith[smích]

229473

15.10.2010 11:49

Plné znění projevu íránského prezidenta Ahmadínežáda před VS OSN 13. října 2010

RE: Klíčová otázka

jansmith1984 193.?.?.?

Velké věci bývají jednoduché a mazz se k tomu, cituji: "Buh neni ani nad nami, ani pod nami, ale je v nas..." maximálně přiblížil.


Monoteismus v podstatě vyučuje, že Bůh je od člověka ODDĚLEN, že není jeho součástí...

Podle tohoto náboženství má být Bůh NĚCO mimo člověka, nějaká vyšší moc, bytost, náboženskými ideology přivedeno do absurdity to je lidskými emocemi obdařena personifikovaná bytost (samozřejmě mužského pohlaví - z toho vychází p.Lhotákem obhajovaná patriarchální podřízenost ženy na muži), bytost která dlí někde na nebesích..[smích]

Monoteistická náboženství jsou založena na špatně pochopeném (nebo pravděpodobněji v počáteční fázi vzniku sofi ZNEUŽITÉM) principu DUALITY, který počal ovečky cestou svých proroků vyučovat JUDAISMUS (pohanští bohové přestali vyhovovat) a který jej jako chybný source-code předal později do vínku i svým dětem: křesťanství a islámu.

Snaha Ježíše největší deformace judaismu oslabit (skrze jeho původní, východními naukami ovlivněné, křesťanské učení) byla v zárodku jeho odstraněním farizeji (prostřednictvím Piláta) zdeformována a pozdějšími proroky (např. ideologem Šaulem z Tarsu - aka sv.apoštolem Pavlem - s Ježíšem se údajně nikdy nesetkal) zpětně přizpůsobena na podmínky nově vznikající (opět sofi manipulující) nábož.ideologie.


Z toho pramení většina deformací, se kterými se (postupně si pravdu uvědomující) lidská rasa ve svých dějinách musela a nadále musí v bolestech vyrovnávat a do chvíle než ovečky (prací na sobě - nikoli posilováním ega a přejímáním virtuální reality) pochopí, že Bůh (ať jej chápeme jakkoli) JE V NÁS, že Bůh je společně s ostatními lidmi a bytostmi jejich NEDĚLITELNOU součástí (stačí si to jen UVĚDOMIT, nikoli pokračovat v košér oddělování se), dotud budou v pokrytectví (a pokrytci podsouvané honbě za zlatým teletem - pro MOC a peníze do těch správných kapes) strádat.

A Peace s nimi.


jansmith[smích]

230036

16.10.2010 20:58

Plné znění projevu íránského prezidenta Ahmadínežáda před VS OSN 13. října 2010

RE: Klíčová otázka

jansmith1984 193.?.?.?

Vždy píšu co si myslím, janko...[smích]

Není tady prostor, abych se pouštěl do "učených" disputací (ty si šetřím na přítele a kamaráda hábečka [smích]), ale pokud se nemýlím, tak jsem použil formulaci, cituji: "nikoli posilováním ega" a nemám tudíž pocit, že by tam tvrdil, že člověk ego nepotřebuje.

Běžný člověk, který se nepohybuje na poněkud jiných úrovních vnímání se bez ega neobejde. Jde jen o to, jak dalece nevědomě se nechá svým vlastním EGEM a nezvládnutými EGY ostatních lidí OVLÁDAT (zneužívat). Tedy ještě jednou - Člověk postupující na cestě osobního růstu by se neměl věnovat aktivitám ego posilující, ale spíše naopak...

Je to stále dokola - o podléhání sebelítosti or/and sebedůležitosti, skrze nepochopené a nezvládnuté EGO - myšlenkami obaleného principu lidské mysli. A mimochodem pěkně o těchto a dalších "přidružených" záležitostech píše např. Castaneda nebo Paul Brunton, potažmo český mystik a filozof Eduard Tomáš - například.

A Peace s nimi.


jansmith[smích]

230134

17.10.2010 14:14

Plné znění projevu íránského prezidenta Ahmadínežáda před VS OSN 13. října 2010

RE: Klíčová otázka

jansmith1984 193.?.?.?

Chytání za slovíčka by ti šlo tmo, ale to bude asi tak všechno...[smích]

Je jasné, že vyjádření: "monoteismus vyučuje" jsem myslel přeneseně, a že jsem měl na mysli ideology, kteří v rámci monoteistických náboženství působí. Stejně jako bibli a další tzv. svaté knihy, jejíž přirovnání a podobenství si může kdokoli vyložit jakkoli, a to třeba podle toho jak se vyspal, co by rád zdůvodnil nebo na koho má pifku.

Na bibli bylo zde v diskuzích již napsáno mnoho kontroverzních vyjádření, tak je asi nemá smysl opakovat. Snad jen, že to je (a nejen starý zákon) kompilát X krát přepisovaných, škrtaných, upravovaných mýtů, přirovnání a podobenství, které po tisíciletí sloužily a stále slouží ideologům k ovládání oveček a nikoli k jejich osvobození.

Nač psát věci jednoduše a po Pravdě, když se vyplatí to dělat opačně, že? Propaganda, strach, slepá víra a rozpor mezi SLOVY a ČINY je to, oč tu běží a podle toho vypadá i náš křesťansko-judaistický svět. Ne nadarmo vzniklo křesťanství a islám z judaismu.

Biblické spisky jistě obsahují mnoho morálních pravidel a správných návodů a je jistě dobře že vznikly, ale v praxi nejsou ani jejími vykladači ani věřícími (až na tristně sporadické výjimky) dodržovány a to se týká i Boha v nás. Není divu, Ježíš hlásal jinou církev a víru než nakonec za přispění košér ideologů vznikla a např. budhismus o Bohu a personifikovaném Otci ani nehovoří. Alespoň v jeho jméně nemusel páchat taková zvěrstva na humanitě a zdravém rozumu, jak činí skrze pokrytectví mocných, jejich lokajů a zmatenost věřících ovcí (pro MOC a peníze do těch správných kapes) největší světová monoteistická náboženství. Jedině snad hinduismus se trochu odrodil..[smích]

Hezký rozbor bible najdeš tady: Kdo napsal Bibli? (1/4)

A Peace s tebou.jansmith[smích]

230155

18.10.2010 09:26

Plné znění projevu íránského prezidenta Ahmadínežáda před VS OSN 13. října 2010

RE: Klíčová otázka

jansmith1984 193.?.?.?

Souhlasím tmo, další reakce necháme na jindy, příteli a kamaráde. Ty se do té doby zklidníš a já budu mít čas si postavit něco z merkuru...[smích]

Jen co se týče pojmu "ideolog" ve vztahu k pojmu "teolog", který tě tak zaujal, tak tam je vysvětlení podobné jako v případě tvého rozrušení nad mým slovním obratem "monoteismus vyučuje".


Výraz "teolog" je v širším či užším významu ten, kdo mluví o Bohu či ten, kdo se zabývá teologií (česky též bohoslovec) a "náboženský ideolog" je v rámci naší debaty podle mne ten, který z pozice klidně teologa jednoduché náboženské myšlenky (neboli pro duchovní růst lidské rasy a faktickou svobodu hodnotné myšlenky víry) ZNEPŘEHLEDNÍ (v praxi škrtá a přepisuje) a co je PODSTATNÉ přimíchá mezi ně spousty účelových mýtů, polopravda a vyložených lží (tj. hlásá "svaté" bludy, které mají brnkat na emoce či závislosti ovládaných oveček a zaměstnat je balastem) a tímto zmatkem přímo nebo podprahově jako vykladač zneužít virtuální realitu (pro MOC a peníze do těch správných košér kapes) k udržování lidí v nevědomosti - podřízenosti na vrchnosti (rozděl a panuj), tedy nikoli aby je od vlivu ovčáků osvobozoval...

To je případ bible i dalších tzv. svatých knih, mezi které počítám i toru, talmud nebo korán a dokladem jsou celé na judaismu vystavěné lidské dějiny, které mají rozpor mezi slovy a činy v programu...


Tyto knihy jsou nevědomému človíčku dobré jen v počáteční části cesty poznání, neboli jako pomůcka na tzv. DLOUHÉ CESTĚ a v okamžiku, kdy si člověk uvědomí, že Pravda v nich je ideology (možná nevědomě nebo spíše ZÁMĚRNĚ) zdeformována do bezvědomí [smích], tehdy je připraven pro cestu KRÁTKOU a pokud vytrvá, tak na jejím konci možná nalezne skutečnou SVOBODU.

Podstata na závěr: je to problém monoteismem zneužitého nebo v lepším případě nepochopeného (a v praxi chybně hlásaného) principu DUALITY.

A Peace s tebou tmo,


jansmith[smích]

230193

K řečenému bych pro dokreslení jen přidal zajímavý názor z jedné diskuze, který opět v jiné souvislosti a jinými slovy připomíná chybný source-code judaismu (neboli obecně monoteismem chybně vykládaném principu DUALITY), který byl k velké radosti ovčáků náb.ideology (nevědomě nebo spíše záměrně) dále "rozpracován" a vložen i do křesťanství a o něco později i do islámu:

deb - 18. 10. 2010
Bůh má tolik tváří, kolik mu jich umíme dát - z našeho pohledu nemůže být jiný než takový, jakého ho (individuelně i "obecně" ) umíme chápat. Dokud to zůstává v rovině teologie a filosofie, je to v pohodě, jakmile ale někdo začne své pojetí Boha (a své pojetí jeho přikázání či přání) prosazovat do praxe, pak sakra záleží na tom, jestli je ten Bůh krutý a žárlivý, a žádá oko za oko, zub za zub, nebo je-li soucitný, laskavý a chce, abyste svého bližního milovali jako sebe samého. A dokonalé zmatení jazyků nastává tehdy, když první pojetí Boha prosazuje "křesťanská" církev. HELP

A Peace se všemi,


jansmith[smích]

230202

18.10.2010 23:08

Plné znění projevu íránského prezidenta Ahmadínežáda před VS OSN 13. října 2010

RE: Klíčová otázka

jansmith1984 193.?.?.?

Takže definitivně poslední reakce tady na tebe tmo. Už zazněla v předchozím mém příspěvku a zhušťuje všechno, co jsem tady na Zvědavci doposud na téma Bůh, a co se v jeho jménu na Zemi pod vlivem E/elit a jejich lokajů doposud událo, kdy napsal.


Protože judaismus, křesťanství nebo islám nejsou jedinými duchovními naukami na této Planetě (a přesto si na výklad o Bohu, "skromně" [smích] a v rozporu se svými prohlášeními často, viz. historie násilných obrácení na tu jedinou "správnou" víru krvavě, uzurpují monopol a exkluzivitu):

"je to problém monoteismem zneužitého nebo v lepším případě nepochopeného (ale v praxi ideology, teology, kněžími, rabíny nebo chceš-li muslimskými duchovními do myslí věřících přímo nebo podprahově chybně vysvětlovaného) principu DUALITY."

Principu, který lidi v rámci politiky rozděl a panuj rozděluje a umožňuje je pocitem, že nejsou součástí celku, ale od Boha a ostatních lidí oddělenými individualitami, košér zneužívat. Ostatně příkladem je judaismus, který je svým důrazem na vyvolenost nad ostatními od Boha pověstný.

A Peace s tebou, tmo,


jansmith[smích]

230211

19.10.2010 00:24

Malá úvaha o pyramidách

RE: Totéž už jsem tu psala

jansmith1984 193.?.?.?

Sakra, zase překračuju měsíční kvotu..[smích] Snad nedostanu od editora čočku, jak se stalo od voličů Bártovi z VV..[smích], ale ještě na tebe hábečko zareaguju. Čte se to hezky, co píšeš, ale podobně jako v Bibli i v tom co ve svých příspěvcích píšeš průběžně ty vidím podobně jako ve "svatých" knihách vložený chybný source-code.

Jistě máš hodně pravdy v tom, že, cituji: "Svět své oko stejně nemá, je ve fázi chaotického přerodu a jisté síly zase chtějí svůj hierarchický sytém, chtějí, abychom uvěřili v existenci NWO, v nějaké očko na vrcholku, ve skrytou moc tajemných sil, ve svou vlastní nicotnost a bezmocnost." Pokud se ale budou zneužívání, ale probouzející se lidé chovat jako ovce a mechanismy a příčiny PROČ a KÝM jsou zneužíváni nebudou studovat a učit se z nich, tak nemají šanci něco v dohledné a smysluplné době změnit k lepšímu. Možná za tisíc let a to již zde naše judaisticko-křesťanská košér civilizace, pro svou sebestřednost a špatně skrývané sobectví a chamtivost, ani nemusí být.


Dříve tyto možnosti neměli lidičky vůbec, byli absolutně v rukou demagogů a mocných ideologů. Dnes se ale poprvé v historii poměr sil mění a už to tady v debatách zaznělo. Monopol na Pravdu a informace narušil nečekaně a raketově zatím neregulovatelný internet, a to také dává naději do budoucna, že to povede konečně k nevratnému překlopení nadkritické množiny občanů Planety a nastanou změny, které odstaví od moci ovčáky, tebou správně zdůrazňovanou lichvu a mnou správně zdůrazňované pokrytecké farizeje.

Nikoli věšením na kandelábry a jak jste zde s Médou strašili pogromy, ale informovaností a adresností při prosazování změn jak uvnitř, tak navenek. Politika "hlavně nejmenovat" a nechat to s vírou, že se to zlepší SAMO tzv. vyhnít je naivní (podobně se chovají egem ovládání kritici Systému a na protest nejdou volit a tím jej s úsměvným pocitem disentu pomáhají udržovat v chodu) a je to přesně to, v co ovčáci chtějí, aby ovce uvěřily.

Končím a Peace s námi oběma,


jansmith[smích]

230213

19.10.2010 13:02

Malá úvaha o pyramidách

RE: Totéž už jsem tu psala

jansmith1984 192.?.?.?

Čočka od editora zatím nepřišla [smích], a tak ještě poznámka:

Máš pravdu hábé, že by se ten judaismus (a mafie, které jsou pod jeho ochrannou známkou a ochranou schovány) neměl přecěňovat, všechno souvisí se vším a vazby jsou komplikovanější.

Ale ani podceňovat nebo bagatelizovat, jak to děláš ty, drahý příteli a kamaráde..[smích]

A to jak z faktického hlediska, tak ani z filozofického. Snaha ovládat mysl a konání tzv. obyčejných lidí zde existuje od nepaměti (viz. zneužívání lidských animálních pudů a instinktů) a postupně se globalizuje. Nástroje se vyvíjejí od prvních lidských komunit POSTUPNĚ a jedním z nejúčinnějších jsou - postupně na základě konkrétních kroků, konkrétních lidi a konkrétních skupin zdokonalované - peněžní vazby, mezi mnoha např. ladění úroků, košér lichvy atd. (obecně tzv.cashflow). Problém je, že jsou mechanismy tohoto nástroje (tak zásadního pro chod planety a koncentraci MOCI) znepřehledněn a jeho původci a správci chráněni před oficiální pozorností autocenzurním přístupem někým vlastněného mainstreamu (za všechny uvedu p.Murdocha), tj. košér principem "hlavně nejmenovat" a když, tak v rozporu se skutečnou realitou.

Judaismus a jeho dítka (křesťanství a islám, prostředníctvím jejich vlastních establishmentů a lokajů) mají zásadní vliv na uspořádání a chod této Planety a žádní Babyloňané či Atlantiďané do toho již hovořit nemohou (možná jezovité, či maltézáci [smích], ale i ti se vývojově zařadili mezi ty košér).

MOC a vliv byly v čase předány, kumulují se v nových rukou (s průběžně dopřesňovaným cílem) a žijí pod zásahy nových ovčáků vlastním, dobře opečovávaným, životem.

Nehovořím přímo o NWO. Nikdo neví jak to s tímto fenoménem doopravdy je. Hovořím o filozofii, na které je vystavěn judaismus (zneužívající chybně interpretovaný princip DUALITY), na který jeho dítka: křesťanství a islám úspěšně navázala (byť deklarují, že oni NE) a který se dá vyjádřit jednou větou: Chci celý Svět a ještě 5% navíc.

To je to, o čem se musí mezi probouzejícími diskutovat a nikoli pasivně čakat, jak se to samo, postupnou duchovní prací lidiček na sobě, nějak [smích] vyřeší. Nevyřeší, takhle ne. To je totiž ta DLOUHÁ duchovní cesta. Problém je, že celospolečenské děje akcelerují a na DLOUHOU duchovní cestu již nezbývá mnoho času. Notabene, když je paralelně k dipozici i KRÁTKÁ, plus k tomu nástroje probouzejícího se vědomí, jako cesta uvědomování si nebo veskrze světské sdílení necenzurovaných informací a tím snad konečně vyčlenění se ze stáda.

A tak to podle mne je,


jansmith[smích]

230240

19.10.2010 19:52

Malá úvaha o pyramidách

RE: Totéž už jsem tu psala

jansmith1984 193.?.?.?

Hábečko na jendusmithe pro jistotu nereaguje [smích], a tak mu tady něco hodně dobře napsaného vložím prostřednictví vás, paní Jarmilo a předpokládám, že to bude zajímat i vás a ostatní:


Světu vládnou psychopati. - Kateřina Březová

Malá část na ukázku o čem je řeč:
---Psychopati, prostřednictvím své schopnosti intuitivně rozpoznat sobě rovné, také rychle stoupají po společenských stupíncích a shlukují se okolo pák moci společnosti, kde jejich celospolečenský zlý vliv metastázuje.

Následný ‚negativní výběr‘ vede k dosazování dalších psychopatů a dalších patologických deviantů nižšího stupně, kteří jsou přístupní jejich záměrům a to do doby, dokud se nedosáhne kritického množství lidí s patologickými poruchami, čímž se zrodí “patokracie”.

Patokracie přežívá díky pocitu ohrožení ze strany společnosti normálních lidí. Zůstat na vrcholu je pro panovníky tudíž klasickým problémem „být či nebýt.“ Tudíž biologická, psychologická, morální a ekonomická zkáza většiny normálních lidí se pro patokraty stává ‚biologickou‘ nezbytností. Mnohé prostředky slouží k tomuto cíli, počínaje koncentračními tábory, včetně válčení s neústupným dobře vyzbrojeným protivníkem, který zdevastuje a oslabí lidskou sílu na něj vrženou: synové normálního muže, vysláni bojovat za iluzorní „vznešenou věc“.

Jakmile jsou vojáci bezpečně mrtví, jsou prohlášeni za hrdiny, kteří budou oslavováni v písních a stanou se tak užiteční pro vychování nové generace oddané patokracii a vždy ochotné zemřít pro její ochranu.
---

A další zde: Světu vládnou psychopati.


jansmith[smích]

230261

20.10.2010 14:48

Malá úvaha o pyramidách

RE: Totéž už jsem tu psala

jansmith1984 193.?.?.?

Taky si myslím, že je ten článek dobře napsaný, ale podstatné na něm je, že podob.úvah (od různých lidí) značně přibývá. Globál.povědomí lidstva se díky sdílení informací formuje a mění k pochopení Podstaty. Lidé začínají původce svět.problémů pojmenovávat a to je přesně to, co by tzv. E/elity a jejich lokajové rádi nějak košér ukočírovali.

Paradoxně filozof hábečko provádí svými příspěvky přesně to, za co sám kritizuje katol.církev a ve vztahu k jendovi se chová přesně jako mocenské E/elity k oponentům. A jde tak daleko, že dokonce legračním užitím výrazu "košér" dokonce košér způsobem nakukuje do jeho kapsy..[smích]

Pokud by tomu tak nebylo, tak by nemohl stejně jako na judaistické filozofii postavená Katol.církev Pravdu zabalit do spousty vzletných, ale klouzacích slov (i když je fakt, že svá přirovnání a podobenství poslední dobou hb omezil[smích]) a nabádat probouzející se, aby farizeje a pokrytce sdílením nezávislých a hodnověrných informací aktivně nestudovali, nesnažili se je pojmenovávat a místo toho podprahově původce a viníky sviňáren, které se v ČR i jinde po světě historicky dějí, hledá ve většinové populaci. To ONI mohou za chování svých ovčáků, je to tak? (a možná i proto se do sporu s nim blahé paměti zapojil i přítel a kamarád "mirda" a Peace s ním).

Ano, má pravdu, tzv. obyč.lidé jako ovce na základě strachu, nevědomosti a podléhání někým přiživovaným závislostem (animálním pudům a instinktům) pomáhají status quo, v souladu s plánem, udržovat v chodu, ale jen orientací na sebe, sebeobviňováním se, meditacemi či modlením pozitivní změny nepřivolají.

Práce na sobě ANO, to je ta DLOUHÁ duchovní cesta, ale zároveň je třeba pracovat na KRÁTKÉ, do které je možno přiřadit i studium SOUVISLOSTÍ a vazeb sil, které manipulují pro MOC a peníze do těch správných kapes ovečkami (Tak jak to po tisíciletí ukazuje vztah judaistické filozofie, údajně danou vyvoleným od Boha, k majetku a penězům: tj. CHCI CELÝ SVĚT A JEŠTĚ 5% NAVÍC), o kterém zde hábečko podobně jako vyvolení které obhajuje, také tak nějak nerad přímočaře hovoří.


A co dělají E/elity a svět.ovčáci, když jsou oponenty zatlačeny do kouta nebo jim docházejí svaly a argumenty?? Nejdříve se své kritiky a oponenty snaží nějak zpacifikovat (např. korupce, diskreditace či odstranění) a když nic z toho nelze použít, tak přestávají s oponenty "důstojně" komunikovat a počkají, až to vyhnije.

A to je přesně to, co zde nedávno ve vztahu k jendovi ukázal i přítel a kamarád hábečko. A je to kupodivu stejný přístup, který vidíme i na E/elitách USraele ve vztahu k Iránu - které, kdyby měly debatovat a obhájit před veřejn. své pokrytectví a lži proti přímým námitkám Ahmadinežáda, tak raději "demokraticky" odejdou.

A Peace s nimi i s přít. a kamarádem hábečkem.


jansmith[smích]

230320

20.10.2010 15:03

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

RE: Francouzi zdvihli prapor svobody

jansmith1984 193.?.?.?

Velmi přesně vyjádřeno. A tohle by si měl pozorně přečíst i přítel a kamarád hábečko, který podle všech indicií nehledá původce zmíněných jevů v "hráčích" s mocí, ale ve většinové populaci, která si za "sračky" ve kterých je často nucena žít může zřejmě sama, asi proto, že se málo "modlí"...[smích] a místo, aby se snažila těmto mocenským strukturám porozumět, tak by podle košér filozofa hb měla, jako za dob největšího vlivu KC, držet "kušnu" a kontemplovat.


jansmith[smích]

230325

21.10.2010 11:36

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

RE: Doplnění editora je nesmyslné a egoistické

jansmith1984 193.?.?.?

Protože čočka (ala Bárta[smích]) od editora stále nepřichází, tak přidám svůj názor:


Podle mne není náhoda, že pánové mtk a hábečko sdílíte názor editora (kterého si vážím, ale kterému se za jeho stanovisko podivuji), který demonstrace a snažení odborů odsuzuje. Je jasné, že Editor je znepokojen cestov.komplikacemi, za které mohou zlé odbory, které podněcují občany ke stávkám, ale tady jde přeci o VÍC, než jen o bezchybný chod dopravního Systému.

Znamená to, že někdy Systém kritiku na Zvědavci zaslouží a jindy nikoli?!?!

Psal jsem o tom v naších polemikách, ale hábečko a jeho stín mtk (Méda emigroval) kritizují sv.církev (KC) a straší pogromy na vyvolené, ale ve své podstatě sdílejí metody KC ovládání lidí. Nemám nyní na mysli podobný styl výkladu (tj. matoucí a snadno převratitelná přirovnání a podobenství), ale HLAVNĚ snahu ovečky, lidi, občany, udržet v podřízenosti, klidu a pokoře, které ovčákům umožňují se sofi a košér způsobem přizpůsobovat siuacím a udržovat status quo.


Dříve na protestující proti zvůli mocných (a je jedno jestli deprivantů nebo "jen" mafiánů a lokajů) posílali mocní nábož.ideology (víra v Boha a pokora - protože váš pán, kníže vám byl dán od Boha [smích]) nebo je rovnou rozsekali šavlemi (viz různé poddanské bouře, např. nevolnické povstání v Bezdružicích v roce 1680).

Dnes na to mají E/elity a jajich lokajové jiné ideology a jiné sil.složky, která už sekají šavlemi méně, ale cíl je stejný. Zpacifikovat poddané (byť v tzv. demokracii se tomu říká jinak), ale HLAVNĚ způsobit STRACH a ROZKOL v řadách nespokojených s tím co se děje.

Stále znovu a znovu přichází ke slovu politika Rozděl a panuj, kdy se mediálně i jinak (skrze provokatéry) mají v první řadě zdiskreditovat ODBORY (tj. v demokracii jediná síla, která má potenciál dát "poddané" dohromady a vytvořit z nich sílu, kterou nejde vyvolenými bohorovně ignorovat), když už mlčení a arogance nezabraly.

Ano, mlčení na námitky a kritiku je jedním z nástrojů mocných a jako příkl. jsem v disputaci s hábečkem (který jej také rád používá) uvedl přístup USraele k Iránu bohorovným odchodem ze sálu na valných shrom. OSN (organizace, která je k demokr. a svobodné diskuzi údajně předurčena a má problémy řešit spravedlivě pro dobro VŠECH zúčastněných, nikoli politicky korektně dvojím metrem).


I já souhlasím, že ve Francii se v přeneseném slova smyslu bojuje i za vyčkávající Čechy a doufám, že doba oproti minulosti pokročila a oponenti Systému a jeho lokajů se nenechají vyprovokovat k neuváženému násilí, které opět E/elity zneužijí proti myšlence odporu.

Jak jinak maji občané ve Francii i jinde ve světě dát ovčákům najevo, že to přeháněnějí a že je čas k dialogu?? Pouze učenými disputacemi na Zvědavci nebo duchovními kontemplacemi???.[smích]

A Peace s nimi,


jansmith[smích]

230407

22.10.2010 10:14

Malá úvaha o pyramidách

RE: Totéž už jsem tu psala

jansmith1984 193.?.?.?

Jestli mi dneska po ránu něco udělalo upřímnou radost, tak skutečnost, že si se tady zase objevil, mirdo, příteli a kamaráde..[smích]

Říkal jsem si, že jsi asi zaměstnán na nějakých jiných projektech a na debaty tady ti nezbývá čas nebo energie a zároveň vzpomínal na Spirit a názory, které jsi tady prezentoval a občas v debatách i připomněl tvůj moudrý výrok o tom, že jsme tady proto, abychom se od sebe všichni učili.


Z toho nevyjímám ani přítele a kamaráda hábečka, Médu a mtk, od kterých jsem já osobně načerpal mnoho zajímavých postřehů, ale to neznamená, že je zároveň nepodrobím kritickému zkoumání, které bych ale nenazval bojem, ale pouhopouhým mírovým nastavováním zrcadla.

Tato, jak v legraci uvádím: "svatá trojice" si zde může povídat cokoli, ale pokud se chová STEJNĚ jako ti, které kritizuje (viz.jimi, podotýkám legitimně, pitvána katolická církev - mimochodem dítě peníze a vyvolenost hlásajícího judaismu) a jedním dechem sofi filipikou, kterou podprahově obhajuje ovčáky, nabádá čtenáře/občany/ovečky (stejně jako KC) k podrobení se, k pokoře a zaměřením se na sebe, nikoli na pojmenovávání souvislostí a konkrétních vyvolených vazeb a ovčáků, tak potom je něco shnilého ve státě "danském" (v jejich přístupu) a pro mne jsou tito oponenti svým způsobem pokrytečtí a nedůvěryhodní.

A ty se mirdo zatím měj, zase se ozvi a Peace s námi se všemi.


jansmith[smích]

230540

22.10.2010 21:24

Malá úvaha o pyramidách

RE: Totéž už jsem tu psala

jansmith1984 193.?.?.?

Tady s tebou souhlasím příteli a kamaráde. KC samozřejmě nacucala kde co..[smích] Vždyť křesťanství je víra košér "zdokonalována" a předávána ideology, a Ježíšovým snahám o reformaci judaismu se bryskně, i díky Šaulovi vyhnula. Problém ale je, že staro/novožidovství (judaismus) být mladšími deriváty, jak jsi napsal: výše zmiňovaného, nemusí.

Předně, koncept judaismu (viz. chybný source-code DUALISMU) mohl existovat již před Mitrou (ostatně hinduismus je také jiná forma stejně monoteistického náboženství jako judaismus, křesťanství nebo islám), ale důležité je, že koncep jednoho Boha, v hinduismu i více Bohů - odděleného/oddělených od všeho ostatního (byť abc to popírá) a zejména od lidským bytostí (i lidských bytostí mezi sebou, i vůči jiným bytostem vyskytujících se na Zemi - což je lidem vkládáno do hlav monoteismem) se line všemi těmito náboženstvími a to (klidně od období mitry) je prapříčinou všech problémů, kterými se lidská rasa skrze nevědomost nebo záměrně někým zneužívaných evolučně zděděných animálních pudů a instinktů, pro MOC a později peníze do těch správných kapes, potýká.


Nelze proto pranýřovat katolickou církev a stejným, ne-li přísnějším způsobem nepranýřovat i pokrytecký judaismus a v rámci judaismu i ideology a E/elity, které se dříve i dnes za něj (tj. vyvolenost, pohrůžku antisemitismu) košér skrývají.

A toho, ať si to přiznáš nebo ne, se ve svých příspěvcích, akcentem na KC (jezovity, maltézáky) a bagatelizací judaismu (těch co se za něj skrývají) dopouštíš košér způsobem i ty příteli a kamaráde.

Navíc, přístupem, který využívají i monoteistická náboženství. Tj. Pravda, nikoli virtuální, je jimi (klidně stokrát cenzurovanými a upravovanými svatými knihami) znepřehledněna a obalena do spousty vzletných slov, mýtů, přirovnání a podobenství a tak jednoduché pravdy a zásady vnímat a v praxi dodržovat obyčejným lidičkám, v rámci brainwashingu, přímo nebo podprahově znemožňují.

jansmith[smích]

230607

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 104 čtenářů částkou 16 005 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 7

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 2

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

To je vlastenec a ne jak jej líčí media15.11.20 21:55 USA 2

Rozvrat vzdělanosti národa v přímém přenosu15.11.20 21:17 Česká republika 10

Soud rozhodl, že nařízení nosit roušky venku bylo nezákonné13.11.20 19:03 Česká republika 4

Od Prymuly k Blatnému. Aneb z bláta do louže13.11.20 16:27 Česká republika 3

Trump bojuje jako lev. Vyhodil vedení Pentagonu. Na iDnes z toho šílí11.11.20 23:26 USA 6

Jak je to se zahlcenými krematorii covidovými mrtvými v Ostravě10.11.20 10:43 Česká republika 3

Městský soud bude posuzovat zákonnost nošení roušek09.11.20 19:50 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,96 Kč
Euro
26,14 Kč
Libra
29,32 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,15 Kč
Švýcarský frank
24,11 Kč
100 japonských jenů
21,02 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,08 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 630,91 Kč
1 unce stříbra
510,23 Kč
Bitcoin
411 870,71 Kč

Poslední aktualizace: 25.11.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 56 720 772