Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Ladislav Kopecký

Nalezeno 46 příspěveků, 32 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

21.04.2006 09:37

Sluneční elektrárny - proč je, krucipísek, nestavějí?

sluneční kolektory

Ladislav Kopecký 194.?.?.?

>Sluneční kolektory pro ohřev vody – totéž. Cena výroby a montáže >slunečních kolektorů převyšuje zisk. Účinnost poměrně nízká.

Běžný sluneční kolektor ohřeje 100 litrů vody za den. Jeho cena se pohybuje od 5000 Kč (sezónnní ohřev) do 10000 Kč (celoroční ohřev). Optická účinnost slunečního kolektoru je kolem 80% a snižuje se s rozdílem teplot. I v zimním období účinnost kvalitního kolektoru neklesne pod 50%. Pomocí slunečních kolektorů se dá také přitápět v přechodném období i v zimě. Úspora paliva je 30 až 40%. V Německu a Rakousku existují realizované projekty na vytápění celých sídlišť slunečními kolektory s použitím velkokapacitních zásobníků tepla.
Výrobou nebo montážemi slunečních kolektorů se v Čechách zabývá mnoho firem, ale veřejnost je velmi nevědomá a existuje mnoho předsudků (bohužel k tomu přispěl i tento článek). Více informací najdete např. na stránkách http://www.tzb-info.cz/.

Ladislav Kopecký

103960

20.01.2010 21:15

Francie obvinila Spojené státy z „okupace“ Haiti

RE: nový styl válčení

Ladislav Kopecký 85.?.?.?

The desperate, evil, Bush Nazis attack Haiti with a Tesla Earthquake machine

The recent earthquake in Haiti was caused by an earthquake machine using technology developed by Nicola Tesla, according to MI6. The earthquake machine is not HAARP as I have previously suggested but rather some sort of nuclear device, according to this source and a CIA source. The CIA source says an expedition sent to the epicenter of the Indonesian earthquake that triggered the tsunami found it to be totally lifeless one year later, something that could only be explained by radiation. “The oil companies won a war and got rights to the oil in that region and nobody even heard about it,” the CIA source said.
In confirmation of these comments, recently declassified documents show the US government planned to attack Japan with a tsunami towards the end of World War 2 by setting of a large explosion along an underwater fault zone.
The attack on Haiti was a Bush/Nazi faction response to the ongoing cut off of their financial assets, according to the sources. The attack cut undersea cables and prevented the transfer of large sums of money to South American central banks. In addition, the attack was a warning by the Nazi faction saying: “If you squeeze us too hard we will start killing lots of people.” These criminals need to be punished for these evil acts.
Multiple sources are also saying a new 911 type incident is becoming increasingly probable as financial deadlines for the Federal Reserve Board approach. One important deadline is expected at the end of this month.
The sources also say the Federal Reserve Board crime syndicate sold China the anti-missile defense technology recently announced by China. These traitors to the US are almost certainly selling other types of secret technology to China in a desperate bid to keep themselves from going bankrupt.
Meanwhile, two sources who claim connections to the Pentagon Space Command say there will be major disclosure coming soon. Since there is plenty of evidence the Nazis planned a fake alien invasion, these “announcements” (if they really come) need to be examined very carefully and skeptically.
In Japan meanwhile, a decision has been made by the secret government to put power broker Ichiro Ozawa in jail in order to prevent him from forming a dictatorship.
Events are escalating and much turmoil is predicted as the ancient secret government goes through its death throes.

http://benjaminfulford.typepad.com/

210029

21.01.2010 12:44

Jak elity ovládají svět

RE: pane editore

Ladislav Kopecký 85.?.?.?

Mám na to podobný názor jako autor tohoto příspěvku. Nám se může ze zdola zdát, že svět elit je homogenní. To zdaleka není pravda. Rvou se mezi sebou jako psi o kost. Úplně nahoru se dostane jen naprosto egoistický jedinec, jemuž nejde ani tak o majetek, ten je pro něj pouze prostředkem, jako o moc.
Doba se ale začíná velmi rychle měnit a informace, které možná platily v době, kdy kniha byla napsána, dnes již zdaleka neplatí.
Já čtu trochu jiný druh literatury, například:
Greer M. Steven:
Utajovaná pravda - zapovězené poznání

http://www.knihydobra.cz/utajovan%C3%A1-pravda-zap...

Svět není černobílý. Je rozhodně složitější a pestřejší, než se vejde do jedné knihy. Ať se autor tváří sebemoudřeji, pořád bude jeho pohled omezený. Nikdo nemá všechny informace a nemůže vědět, jak se bude svět vyvíjet dál.

210088

21.01.2010 19:30

Jak elity ovládají svět

RE: nie ako, ale čo

Ladislav Kopecký 85.?.?.?

Mýlíte se, Jarmilo. Ty elity, které teď zneužívají svou moc na úkor většiny, si ta většina vytvořila sama svou pohodlností a spoléháním se na druhé, místo aby lidé vzali svůj osud do svých rukou. Nestalo se to ovšem přes noc, ale za řadu generací. Proč některé národy mají demokracii, samosprávu a o všem rozhodují v referendech (Švýcarsko) a jiné jdou z jedné diktatury do druhé (Rusko)? Vše je v lidech. Už to tady psalo hodně lidí: my se musíme změnit, musíme se naučit spoléhat jenom na sebe a ne neustále svalovat vinu za svoji mizérii na nějaké elity. Lidé se musí probudit a svoji situaci si uvědomit. Teprve pak se něco změní. Dokud tady bude jen pár jedinců znalých skutečné situace, zatímco většina je nebude brát vážně a bude jenom koukat na televizi a starat se jen o své pohodlí, nic se nezmění. Teprve až lidem bude zle, což už se pomalu stává realitou, se lidé začnou zajímat o to, proč jsou tam, kde jsou. Teprve potom se něco může změnit.

210148

21.01.2010 22:11

Jak elity ovládají svět

RE: Existují vůbec ony Elity?

Ladislav Kopecký 85.?.?.?

Na to se nedá odpovědět několika větami. Většina lidí, kteří jsou o nějakém spiknutí elit přesvědčeni se tímto tématem zabývá řadu let. Alespoň v mém případě tomu tak bylo. Studujte zdroje na internetu, protože tato elita ovládá všechna masmédia. Můžete třeba začít u nedávné falešné pandemie "prasečí chřipky" nebo u 11. září 2001. Důkazů je všude na internetu dost. Zajímejte se třeba také o to, proč je FED soukromou společností a kdy a jak k tomu došlo. Potom ty informace porovnejte s tím, čím nás krmí média a zamyslete se nad tím, proč se některé veci z masmédií nedozvíte. To by Vám mělo otevřít oči. Pokud ne, máte smůlu.

210167

22.01.2010 00:58

Jak elity ovládají svět

RE: To nemůže být pravda

Ladislav Kopecký 85.?.?.?

To se těžko vysvětluje. Samozřejmě elity nejsou bohové, ale smrtelníci jako my. Snahy ovládnout internet samozřejmě byly, ale zatím se jim to nepovedlo, protože internet je koncipován jako decentralizovaná síť, která je schopná fungovat, i když některé její uzly jsou vyřazeny z činnosti. Původně to byl vojenský projekt (DARPA).
Pokud jde o spolupráci elit, je to tak, že vytvořili určitý finanční systém, založený na systému soukromých centrálních bank, který všichni ctí, protože z toho mají prospěch. Funguje to tak, že tiskonou peníze a půjčují je státu na úrok. Prostě systém postavený na hlavu. Ekonomové používají odbornou hantýrku, které nikdo nezasvěcený nerozumí, a jen zastírají pravý stav věci, který je velmi jednoduchý.
Jinak ale spolu soupeří o moc. Skupina kolem Rockefellera, která vlastní zejména ropný a farmaceutický průmysl, začíná ztrácet vliv a moc. Na její místo se tlačí skupina "globálních oteplovačů", kteří se snaží vyvolávat strach a tím chtějí sjednotit lidstvo. Je to taktika všech skupin, které chtějí uchvátit moc. Vzpomeňte si na prasečí chřipku, boj proti terorismu, ještě předtím strašili komunismem, který sami vytvořili...
Zkrátka je toho hodně, o čem by se dalo psát. Kdo zná souvislosti, ví, co která událost znamená a s jakým cílem byla zinscenována. Věřte, že v politice se nic neděje náhodou.
Na závěr mám pro Vás jednu radu: Místo podobných výkřiků studujte a studujte svobodné zdroje. Jinak další debata nemá smysl.

210193

22.01.2010 11:04

Jak elity ovládají svět

RE: Zadluženost světa

Ladislav Kopecký 85.?.?.?

Dobrá otázka. [chechtot]

210231

22.01.2010 11:26

Jak elity ovládají svět

RE: Existují vůbec ony Elity?

Ladislav Kopecký 85.?.?.?

Když už se bavíme o 11. září, je třeba říci, že oficiální verze se stala neudržitelnou dokonce i pro veřejnoprávní média:

"19.01.2010 - odkaz vede na jiný server - Média
8 a čtvrt roku poté: V Českém rozhlase včera POPRVÉ zazněla pravda o 11. září 2001 DOPORUČUJEME

Včera jsme vás upozornili na vysílání zajímavého pořadu na ČRO 6 v rámci cyklu Politická literatura na českých pultech. Link vede na záznam tohoto pořadu ve formátu .mp3.

Pořad jsem si poslechl dvakrát, neboť nevěřím svým uším, co se to Český rozhlas (byť jenom okrajová "šestka") rozhodla vysílat. Dík patří všem editorům a šéfredaktorovi, který se odvážil tohle pustit do světa. A samozřejmě největší dík Radomilu Hradilovi a jeho knize Lidstvo na rozcestí . V Hledajícím si ji lze koupit ZDE. (jm)"

Takže jste totálně mimo. Ještě nějaké otázky?

210232

24.01.2010 00:24

Jak elity ovládají svět

RE: Existují vůbec ony Elity?

Ladislav Kopecký 85.?.?.?

Jestliže připouštíte, že oficiální verze má své chyby a ty neoficiální konspirační teorie lžou, kde je tedy pravda?
Buďme konkrétní:
1. Proč spadla budova č. 7, když do ní žádné letadlo nenarazilo?
2. Jak je možné, že se obě budovy složily jako při odstřelu?
3. Proč budovy padaly rychlostí volného pádu?
4. Při jaké teplotě se taví ocel?
5. Jakou teplotu dokáže vyvinout letecký benzín?
6. Kam se poděly trosky letadla, které narazilo do Pentagonu?
7. Odkud se vzaly v sutinách stopy po nanotermitu?
8. Proč se okamžitě odvážely sutiny a nečekalo se na vyšetřování?
Aby se zahladily stopy?
9. Proč útočníky nezastavila protivzdušná obrana?
10. Jak to, že někteří údajní únosci přežili, když měli být mezi oběťmi? Kdo jim ukradl identitu?
11. Kdo měl z útoku na WTC užitek? Arabové nebo Bush a spol.?
12. Jak mohli nezkušení Arabové udělat takový složitý manévr, který by nesvedl ani zkušený pilot?

Jistě mé dotazy rád a beze zbytku zodpovíte.

210406

25.01.2010 17:44

Jak elity ovládají svět

RE: Existují vůbec ony Elity?

Ladislav Kopecký 85.?.?.?

Když jsem psal ty otázky, na které jsem si v rychlosti vzpomněl, nenapadlo mě, že na ně budete skutečně odpovídat [smích]
Nebudu s Vámi polemizovat, ale sám jistě chápete, že nejste moc přesvědčivý. Těch problematických otázek je ale mnohem víc.
Přečtěte si třeba tenhle článek:
http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/4222-troje-oficialni-popreni-udajnych-telefonnich-hovoru-barbary-olson-z-paluby-letadla-11-zari-2001/
který dnes vydali na Matrixu.

Jinak úplně chápu Vaši úpornou snahu vysvětlit nevysvětlitelné, aniž bychom sáhli po nějakém kolosálním spiknutí. Ve světě, který nechápeme, se těžko žije. Buď se smíříte s tím, že všechno může být jinak než co říkají v televizi, nebo si budete muset dál nalhávat a zavírat před pravdou oči. Vůbec Vám to dilema nezávidím.

210601

26.01.2010 10:20

Jak elity ovládají svět

RE: Existují vůbec ony Elity?

Ladislav Kopecký 85.?.?.?

Když už posuzujete moji inteligenci, nechtěl byste se alespoň naučit pravopis? Jestliže Vám nedělá problém napsat "vým","fizikálních","nelíbý", jak chcete být přesvědčívý při vyvracení nějakých konspiračních teorií?
Vím, že budete říkat, že když mi došly argumenty, tak se uchyluji k podpásovkám, ale sám jste si o to řekl. V žádném případě mi argumenty nedošly, ale s lidmi, kteří ignorují fakta, se skutečně diskutovat nedá. Nejdříve jsem si myslel, že jste nějaký provokatér, ale nyní jsem nabyl přesvědčení, že za to skutečně nemůžete.

Tímto s Vámi končím diskusi.

Studijní materiál najdete zde, aniž byste musel umět anglicky:
http://911.yweb.sk/

Třeba se Vám v hlavě časem rozsvítí...

210651

28.01.2010 23:05

Zvrácený svět

RE: ale vážení

Ladislav Kopecký 85.?.?.?

Šťastný to člověk! Kéž by byl svět tak jednoduchý, jak ho vidí Emil!
Když už jste, Emile, zmínil farmaceutické firmy, co byste říkal tomu, kdybyste šel do vězení jenom proto, že jste se nenechal očkovat? Kdyby totiž neexistovali lidé, kteří se nestarají jen o sebe, jako třeba Jane Burgermeisterová, mohlo to tak klidně dopadnout. Tito, jak Vy říkáte, "frustráti" bojují i za Vás!
Takže se můžete dál veselit se svými přáteli a nedělat si starosti.

210911

03.02.2010 09:55

Smrt západu na pohřebišti impérií

Obama říká Putinovi, že se USA vzdají Talibanu

Ladislav Kopecký 85.?.?.?

Obama Tells Putin US Will Surrender To Afghan Taliban
http://www.whatdoesitmean.com/index1329.htm

...When asked by Putin why the United States was seeking such a dramatic reversal in their war policy, these reports continue, Obama replied that in order to stave off a complete American military defeat, and to defend his Presidency against the Central Intelligence Agencies (CIA) al Qaida forces, he was left with “no choice” but to seek an immediate peace deal with the Taliban...

Volně přeloženo:

Když se ho Putin zeptal, proč Spojené státy udělaly tak dramatický obrat ve své politice, Obama odpověděl, že aby odvrátili úplnou porážku americké armády a aby (armáda) mohla prezidenta bránit pred CIA a Al Kajdou.

Faktem je, že před CIA varoval i senátor Ron Paul.

211340

12.12.2010 22:52

Pravice nebo levice?

Finančnická pohádka

Ladislav Kopecký 85.?.?.?

http://bnw-nwo.wz.cz/finance/louis_even.pdf

Zde je krásně vysvětleno, jak náš kapitalistický systém funguje: je založen na promitivním podvodu a rozum se vzpírá pochopit, že se jím nechala oklamat celá společnost. Opravdu to stojí za přečtení, i když pro mnohé to nebude nic nového. Zde je krátká citace:

"11. Extáze Martina Goldena
Martin je sám. Chvilka usebrání – a pak si to celé pro sebe uzavře:
“To je pro mne dobrý obchod. Tihle muži jsou dobří pracovníci, ale jsou hloupí. Jejich hloupost a důvěra jsou mou silou. Oni chtěli peníze a já jsem jim nasadil řetězy. Oni mne zahrnuli vděkem, zatímco já jsem je obelstil.
“Ach! Velký bankéři, cítím jak se tvůj génius zmocňuje mého bytí. Dobře jsi to řekl, učiteli můj: «Když mne nechají kontrolovat peníze národa, může mi být jedno, kdo dělá zákony.» Já jsem pánem Ostrova ztroskotanců, protože já kontroluji jeho peněžní systém.”
“Dokázal bych kontrolovat celý vesmír. To, co já, Martin Golden, dělám zde, to mohu dělat na celém světě. Protože já jednou z tohoto ostrova vyjdu a vím, jak vládnout, aniž bych potřeboval žezlo.”
A celá struktura bankovního systému se Martinovu duchu jeví stále radostnější."

Ještě, když je řeč o politických stranách, jeden krátký úryvek:

"15. Kontrola tisku
Martin ví, že ten, kdo kontroluje peněžní systém národa, kontroluje celý národ. Ale také ví, že aby si tuto kontrolu udržel, je třeba udržovat národ v nevědomosti a bavit ho jinak.
Martin si všiml, že mezi těmi pěti jsou dva konzervativci a tři liberálové. Toho si všiml díky debatám oněch pěti onoho večera, kdy se stali jeho otroky. Hádali se červení a modří.
A právě tehdy, Jindřich, nejméně zaujatý, navrhl shromáždění voličů, aby mezi sebou lépe vyřešili situaci tíživou pro všechny....Shromáždění, jež je nebezpečné pro každou diktaturu.
Martin se tedy pustí do plánu, jak jejich politické neshody prohloubit a zhořknout co nejvíce.
Použije svou malou tiskárnu a natiskne týdeníky: “Slunce” pro červené a “Hvězdu” pro modré.
“Slunce” v zásadě říká: Pokud již nejste pány své země, je příčina v přívržencích modré, kteří tolik lpí na velkých zájmech.
“Hvězda” v zásadě říká: váš národní dluh je dílem těch proklatých červených, ochotných k jakémukoliv politickému dobrodružství.
A tak se naše dvě politické skupiny hádají čím dál tím více a zapomínají na pravého kováře řetězů, toho, kdo kontroluje peníze, Martina."

A o tom to je...

234107

16.12.2010 09:41

Hovory na pravici

RE: Je to trochu jako Wikileaks, tato krajní pravice

Ladislav Kopecký 85.?.?.?

V případě serveru FreeGlobe bych si dovolil mírně oponovat. Objevil se tam totiž článek:
Znát souvislosti: Bolševický převrat (1.)
Autor: David Vorovka
(http://www.freeglobe.cz/Articles/308-znat-souvislosti-bolsevicky-prevrat-1-.aspx)
Zde je na ukázku jeden odstavec z článku:
"Britský premiér Benjamin Disraeli podporovaný baronem Rothschildem předpověděl první komunistickou revoluci roku 1848 čtyři roky předtím. Ve svém románu Coningsby jeho židovský hrdina prohlašuje: „Mohutná revoluce, která se v tuto chvíli v Německu již připravuje… a o níž se v Anglii dodnes tak málo ví, dozrává pod výhradním vedením Židů, kteří mají dnes téměř monopol na všechny profesorské katedry v Německu… Vidíš tedy sám, můj milý Coningsby, že svět je ovládán úplně jinými lidmi, než si myslí ti, kdož nemohou nahlížet za kulisy.“ V revolučním roce napsal Disraeli tato závažná slova (Život lorda Bentincka): „Vliv Židů je nejlépe vidět na nedávném propuknutí bouřlivého principu v Evropě. Je to vzbouření proti tradici a aristokracii, proti náboženství a soukromému vlastnictví. Odstranění semitských principů, vyhlazení židovského náboženství v mosaické či křesťanské formě, přorozená rovnost lidí a zrušení vlastnictví- tyto zásady budou proklamovány tajnými společnostmi, které tvoří dočasné vlády, jejichž jsou všude mužové židovské rasy.“
"

Sám jsem se divil, že si dovolili to otisknout. Myslím, že Zvědavci by to asi neprošlo.

234373

16.12.2010 10:07

Hovory na pravici

Ladislav Kopecký

Ladislav Kopecký 85.?.?.?

Osobně se domnívám, že systém tzv. "Západní demokracie" se časem sám rozpadne. Je totiž postaven na skrytém ekonomickém otroctví a ekonomické závislosti jednotlivce na Systému. Tato závislost vyhovuje málokomu, protože lidskou přirozeností je touha po svobodě. Technický pokrok časem vytvoří podmínky pro energetickou soběstačnost jednotlivců nebo malých komunit. Tento vývoj je však velkými finančními, ekonomickými a politickými zájmy úměle bržděn. Pokrok ale nepůjde sabotovat do nekonečna. Systém na druhou stranu dělá vše pro svou diskreditaci. Vzpomeňte si např. na korupci na nejvyšších místech nebo na chování různých lobby v čele s farmaceutickým průmyslem, který neváhá si vzít jako rukojmí zdraví a životy občanů (viz poslední "pandemie" prasečí chřipky).
Nedávno mi jeden můj známý poslal článek "Svoboda jako daň za luxus". Najdete ho na této adrese:
http://www.jinestranky.cz/clanky/2012---rok-transformace/svoboda-jako-dan-Sytemu-za-luxus.html
Dovolím si z něj citovat:
"Kdy funguje systém dobře?

Když jsou kolečka promazána a když zejména proudy financí tečou, jak se očekává.

To stačí. Nic víc, nic méně. Spokojenost? Co to je? Doba je zlá...

Proto v každém státě existují královsky placení informátoři a bují rozsáhlá korupce, proto se některé kauzy nechávají dlouho uměle otevřené, aby bylo „co řešit“ i o čem psát, a když už některá budí příliš velký zájem, vyřeší se odhalením pachatele, který je skutečný či dokonce fiktivní (např. Usáma Bin Ládin – z dnešních satelitů se dají lidem číst noviny doslova přes rameno, ale my stále netušíme kde vlastně je).

Drogové kartely, které denně nalézají milióny závislých narkomanů po celém světě s novým zbožím, jsou velmi pečlivě monitorovány kriminálními či tajnými službami, obvykle bez zásahu, jsou totiž další součástí dobře mazaných koleček – reprezentují zde společně s dalšími prvky společnosti jisté zdroje dalších příjmů.

Pokud by orgány kontroly neměly co dělat a byl všude klid a pořádek, proč by zde byly? Kdo by tím utrpěl?

Systém."

Hezké, že?

234375

17.12.2010 20:45

Genetické manipulácie – katastrofa genetického inžinierstva

Monsanto a nový výzkum GMO odolných vůči hliníku

Ladislav Kopecký 85.?.?.?

Budu se věnovat tématu, které bylo z těchto stránek vykázáno. A to tzv. "chemtrails" (nechápu proč). Existuje totiž mezi tímto fenoménem a GMO překvapivá souvislost. Dnes už je prokázané, že chemtrails obsahují mj. oxidy hliníku. Deklarovaným účelem je boj proti globálnímu oteplování (GO). Odborně se chemtrails říká "geoengineering". Letos na jaře proběhla v San Diegu konference AAAS, kde se o geoinženýrství mluvilo jen jako o teoretické možnosti boje proti GO. Přitom se navrhovalo rozprašovat ve stratosféře právě hliník (Al2O3) (např. David Keith). Zúčastnění vědci byli překvapeni, když zjistili, že před místem konání konference se konala demonstrace proti již probíhajícímu postřiku planety. Jedním z účastníků konference byl i novinář Michael Murphy, který průběh konference i demonstrace popsal v článku s názvem "What in The World Are They Spraying?" Svůj článek poslal jednomu online magazínu a na konec článku připojil svou emailovou adresu. Druhý den měl schránku zahlcenou svědectvími o postřiku a žádostmi o pomoc. Následovala vlna telefonních volání se stejnými žádostmi o pomoc. To bylo impulzem k natočení stejnojmenného dokumentárního filmu. Nejdříve se filmaři vydali do severní Kalifornie do podhůří Mt. Shasta, kde byla koncentrace hliníku v půdě překročena 61-krát. Tamní kyselá půda díky hliníku a dalším kovům změnila pH na zásaditější a výsledkem bylo odumírání vegetace. Tolik na úvod, který musel být trochu delší, aby i "skeptici" pochopili, že chemtrails (geoinženýrství) nejsou žádné výplody chorých mozků, ale otřesná realita dnešních dní. (Lidská slepota a ignorance jsou udivující!)
Jedním z producentů dokumentu byl G. Edward Griffin, který je dost známý (The Creature from Jekyll Island). Zde je úryvek z rozhovoru s ním, kde mluví právě o Monsantu a GMO:
"G. Edward Griffin
Zdá se, že je to nějaký průmysl, který to vytvořil, aby využil peněz daňových poplatníků k provádění sprejování obrovských rozměrů, programu globálního sprejování, aby na tomto projektu vydělal peníze a zdá se, že se vůbec nestará, jaké to má dopady. Nepokouší se provádět experimenty, aby zjistil, jestli to mohou přežít lidé nebo cokoli živého. Oni jenom chtějí ten sajrajt dostat nahoru. Potom objevíme, jak jdeme stále dál po stopě, že existují firmy, které generují geneticky modifikované organismy (GMO), osiva, modifikovaná osiva, která jsou odolná vůči hliníku v půdě. Mnoho úrody z takové půdy nesklidí a tak nyní, když zaneřádili půdu, farmáři musí kupovat semena, která byla geneticky modifikovaná, aby odolávala hliníku, jenž byl vložen do půdy, a najednou je lidstvo zcela závislé na těchto společnostech jako Monsanto a další obří zemědělské firmy. Už nejste schopen nic vypěstovat z přírodních semen. Dívali jsme se na to a je to šokující věc. Dofám, že se nepotvrdí, že je to pravda, a...

Automaticky kráceno

234446

17.12.2010 20:49

Genetické manipulácie – katastrofa genetického inžinierstva

Monsanto GMO + hliník - pokračování

Ladislav Kopecký 85.?.?.?

Pokračování:
Doufám, že se nepotvrdí, že je to pravda, ale vše zatím nasvědčuje tomu, že taková je skutečnost."

Video najdete na adrese:http://vimeo.com/16219493

Dále doporučuji článek:
Chemtrails and Monsanto’s New Aluminum Resistance Gene – Coincidence? (http://farmwars.info/?p=2927)
Chemtrails se věnuje i server FreeGlobe:
http://www.freeglobe.cz/default.aspx?CatId=7

Pro editora: Pro případ, že můj příspěvek neprojde cenzurou, jsem si jej uložil a použiju jinde s příslušným komentářem.

L. Kopecký

234448

29.12.2010 13:42

Proroctví apokalypsy

50 let je dlouhá doba...

Ladislav Kopecký 85.?.?.?

Když člověk sleduje, jak se vše urychluje, jak roste uvědomění lidí, tak lze těžko uvěřit tomu, že tento marasmus bude trvat a prohlubovat se ještě dlouhých 50 let. Osobně čekám podstatné změny do 3 let. Proč zrovna za 3 roky? V roce 2013 končí smlouva, podle níž byl na 100 let ustaven Fed. Nikdo si neumí představit, že by se tato smlouva obnovila a jelo se dál postaru. I když Amerika upadá, pořád je velmocí číslo jedna, to znamená, že zrušení Fedu ovlivní celý svět. Otázkou je, co bude po Fedu. Existují alternativy? Ano existují. Mluví se o tom, že tvorba peněz by měla být vrácena federální vládě - viz článek Peníze patří lidu, ne mezinárodním bankéřům (http://bnw-nwo.wz.cz/finance/AFP.htm). Na konci článku je zmínka o finančním systému s názvem Sociální kredit. O co jde se můžete dočíst třeba zde: http://bnw-nwo.wz.cz/finance/solution.pdf
Tento systém vymyslel na začátku 20. století skotský inženýr C.H.Douglas a byl dále rozpracováván. Letos na podzim se konala již 71. konference o Sociálním kreditu nedaleko kanadského Montrealu:
http://bnw-nwo.wz.cz/finance/konference.pdf
Nechce se mi věřit, že pan Stwora, jako kanadský občan, o této události neví.

235098

29.12.2010 17:25

Proroctví apokalypsy

RE: Bezúročné peníze - úvěry ?

Ladislav Kopecký 85.?.?.?

A Sound and Effective Financial System


Contents

At the root of evil

Douglas's three propositions

How to finance production

The financing of public works

The circulation of financial credit

The social dividend to all

Taxes in the light of Social Credit

by Louis Even

Můžeš studovat: http://www.michaeljournal.org/soufin1.htm

235111

30.12.2010 14:54

Proroctví apokalypsy

RE: Bezúročné peníze - úvěry ?

Ladislav Kopecký 85.?.?.?

Co tedy navrhujete, panu Guru? Vy věříte, že zde nějaká funkční demokracie někdy byla a že takový systém může dlouhodobě fungovat? Vy kolem sebe vidíte nějakou demokracii? Já teda ne! Máte demokracii například v zaměstnání? A to, že můžete jít jednou za čtyři roky k volbám považujete za demokracii?

235171

30.12.2010 18:45

Proroctví apokalypsy

RE: Bezúročné peníze - úvěry ?

Ladislav Kopecký 85.?.?.?

Podle mého názoru úrok vnáší do finančnictví nerovnováhu. Ideální je, když se množství peněz v oběhu odvíjí od velikost HDP. To znamená, že zde musí být nějaká centrální autorita, která na základě velikosti HDP emituje peníze. V případě rovnováhy mezi množstvím peněz a HDP se lze vyhnout inflaci. Inflace okrádá o úspory. Lépe je na tom ten, kdo má dluhy. Emitovat peníze nemůže soukromá banka, která zároveň půjčuje peníze. Takhle to je nyní a tudy cesta nevede. Doporučuji přečíst si tento článek:

http://bnw-nwo.wz.cz/finance/AFP.htm

Pro zjednodušenou představu, jak současný systém funguje, doporučuji článek Finančnická pohádka:

http://bnw-nwo.wz.cz/finance/louis_even.pdf

Když to řeknu velmi stručně, tak současný finanční systém slouží jako mocenský nástroj k ekonomickému podrobení celých národů finanční oligarchii prostřednictvím organizací jako MMF, SB atd.
A tohle se musí změnit. Kdyby neexistovalo půjčování na úrok, tyto organizace by ztratily svou moc.

235179

30.12.2010 22:02

Proroctví apokalypsy

RE: Bezúročné peníze - úvěry ?

Ladislav Kopecký 85.?.?.?

A kdo by z toho měl prospěch? O HDP se vedou statistiky i nyní, ne? Kromě toho HDP není třeba znát přesně. Uvádí se tolerance + - 3%

235190

31.12.2010 13:31

Proroctví apokalypsy

RE: 50 let je dlouhá doba...

Ladislav Kopecký 85.?.?.?

Vypadá to, že moc převezmou ti, kdo napsali toto:

"„Naši Mudrci svěří vládní žezlo jenom těm, kteří prokáží schopnost panovat
s potřebnou tvrdostí, ba bude-li to nutné, i krutostí.” (24,5)
„Opilství bude zakázáno zákonem jako zločin proti lidské důstojnosti, protože
vlivem alkoholu klesá člověk na úroveň zvířete.” (23,4)
„Abychom lid přivykli poslušnosti, musí být veden ke skromnosti. Proto musí
být omezena výroba luxusního zboží. Tím obnovíme morálku, zkaženou honbou za
marnivostmi.” (23,1)
„... Jakmile přejde moc do našich rukou, přestane také nezaměstnanost hrát svoji
dosavadní úlohu.” (23,3)"

Víte, z čeho to je? Takže se připravme na tvrdou totalitu. Já bych osobně spíš bral ten kritizovaný sociální kredit. Éra kapitalismu již splnika svůj účel, podobně jako komunismus, a bude nahrazen Novým světovým řádem. [bliji]

235242

01.01.2011 11:07

Na přelomu roku

Základní příjem

Ladislav Kopecký 85.?.?.?

Chtěl bych reagovat na Vaši zmínku o základním příjmu. Tato myšlenka není vůbec nová a již v první polovině minulého století jistý skotský inženýr C.H.Douglas vymyslel ekonomický systém Sociální kredit, jehož součástí je myšlenka vyplácet dividendu pro každého občana bez ohledu na to, zda momentálně pracuje nebo ne. Louis Even, propagátor tohoto systému v Kanadě, ve své práci "A Sound and Effective Financial System" sociální kredit obhajuje takto:
"— Komu tento reálný kredit patří?
Je to užitek pro společnost. Není pochyb o tom, že k němu přispívají kapacity jednotlivců a skupin všeho druhu. Ale bez existence přírodních zdrojů, což je dar od Prozřetelnosti a nikoli výsledek individuálních zásluh, bez existence organizované společnosti, která umožňuje dělbu práce, bez služeb jako například školy, silnice, dopravní prostředky, atd., globální produkční kapacita by byla mnohem slabší, skutečně velmi slabá.
To je důvod, proč mluvíme o národní produkci, národní ekonomice, což vůbec neznamená produkci kontrolovanou státem. Je to v této globální produkční kapacitě, že občané, každý občan, musí být schopen najít základní jistotu pro uspokojení svých materiálních potřeb."

235284

13.01.2011 21:27

Podvod zvaný úroky

RE: A není to ještě trochu jinak?

Ladislav Kopecký 85.?.?.?

"Půjčka dává penězům zrod. Splacení těchto peněz způsobí jejich zánik.
Bankéři tyto peníze vytvoří, když poskytnou půjčku. Bankéři pošlou peníze do
hrobu, když jsou splaceny. Bankéři jsou tudíž také ničiteli peněz.
A systém funguje tak, že splátka musí být větší než původní půjčka; mrtvá čísla
musí být větší než zrozená čísla; zkáza musí převyšovat stvoření.
Toto se zdá být nemožné a souhrnně to také nemožné je. Jestliže já budu
mít úspěch, někdo jiný musí zbankrotovat, protože celkově nejsme schopni
splatit víc peněz než kolik bylo vytvořeno. Bankéř nevytváří nic jiného než sumu
kapitálu. Nikdo nevytvoří peníze, které jsou nezbytné pro splacení úroku,
protože nikdo jiný peníze netvoří. A přesto bankéři požadují jak kapitál, tak
úrok. Takový systém se nemůže udržet, pokud neexistuje spojitý a stále se zvětšující tok úvěrů.
Odtud pochází systém dluhů a posilování dominantní moci bank."

http://bnw-nwo.wz.cz/finance/solution.pdf

235985

14.01.2011 11:42

Podvod zvaný úroky

RE: A není to ještě trochu jinak?

Ladislav Kopecký 85.?.?.?

Souhlasím s tím, že problém je v úroku, ale není to jen problém morální. Znepokojivé je také to, že takový systém je nefunkční, resp. může fungovat jenom do té doby, dokud ekonomika roste a lidé si berou nové úvěry. Jakmile si lidé (a především firmy) přestanou půjčovat, začne být v oběhu nedostatek peněz, protože splacený úvěr se už do oběhu nevrací. Takže řešení vidím takové, aby emisi měny měl v kompetenci stát, který bude tisknout peníze nezatížené úrokem podle velikosti HDP. Jestliže měnu emituje soukromá banka, která zároveň půjčuje státu na úrok, takový stát se dostane do područí této banky. Tímto způsobem byly zotročeny rozvojové země (a nejen ty). Takhle to ve světě bohužel funguje a nechápu, proč to někdo stále nemůže pochopit.

236029

27.02.2011 12:22

Na Blízkém východě se budou znovu rozdávat karty

RE: Konečně může dojít ke znormálnění vztahů na Blízkém východě

Ladislav Kopecký 85.?.?.?

Možná je to ještě trochu jinak:

"20. ledna 2011 banka Zitouna, první islámská banka, byla zabavena centrální bankou Tunisu (Rothschildy). Banka vlastněná Sakherem El Materi, třicetiletým zetěm svrženého tuniského vůdce Zine El Abidine Ali, byla dána pod „kontrolu“ centrální banky. Materi je v současné době v Dubaji. Tento krok přišel poté, co bylo 33 členů klanu Ben Aliho zatčeno za zločiny proti zemi. Státní televize ukázala údajně zabavené zlato a klenoty. Švýcarsko zmrazilo aktiva Ben Aliho rodiny také."

Jde o poslední odstavec v článku

Západní bankéřšké klany se pokusily převzít moc nad Arábií a Afrikou! Úspěšně? (1.)

který si můžete přečíst zde:

http://www.osud.cz/zapadni-bankerske-klany-se-pokusily-prevzit-moc-nad-arabii-afrikou-uspesne-1

238727

12.04.2011 20:00

Stanislav Křeček, sčítání 2021: Policie na to u vás doma dohlídne!

RE: 2021 ???

Ladislav Kopecký 85.?.?.?

Pokud vím, je v tomto státě náboženská svoboda. V "tomto prostoru" zákony tohoto státu neplatí? [bliji]

241644

12.04.2011 21:17

Stanislav Křeček, sčítání 2021: Policie na to u vás doma dohlídne!

RE: 2021 ???

Ladislav Kopecký 85.?.?.?

Mě by ten zcenzurovaný příspěvek docela zajímal. To nás pan Stwora považuje za blbce, kteří si sami nedokážou udělat názor? Zřejmě se domnívá, že nás musí chránit před zhoubným vlivem náboženské propagandy různých individuí, protože my hlupáci bychom zřejmě nemuseli tento podlý záměr prohlédnout a klerikálům bychom mohli sednout na lep. Jestli takhle uvažuje, měl by raději přemýšlet o tom, Zvědace zavřít (jak to udělal mnohokrát, když mu "sázka" nevyšla) a najít si normální práci, což by asi byl (v jeho věku) problém.

241653

28.07.2011 09:06

Breivikův čin pod Occamovou břitvou

RE: Port Arthur - ucme se z historie!

Ladislav Kopecký 85.?.?.?

Taky jsem toho názoru, že by to musel být superman s nadpřirozenými schopnostmi, aby tohle všechno dokázal sám. Neříkám, že nevraždil, ale někdo mu musel vydatně pomáhat. Možná si ani neuvědomoval, že byl někým zneužit. (Hitler si taky myslel, že zachraňuje svět a byl pouhou figurkou na šachovnici vyšších zájmů.) Rozhodně mu někdo musel pomáhat. Je také zajímavé, že jeho internetový profil vznikl 5 dní před tím masakrem. Více v článku na D-FENS:

http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2011072501

Souhlasím tedy s tím, že závěry pana Stwory jsou unáhlené, založené na neúplných informacích a nedomyšlené.
Vždy se ptejme, CUI BONO? Je náhoda, že nikoli odpůrcům NWO, ale naopak jeho strůjcům? Těch náhod je poslední dobou nějak moc, nemyslíte?

249291

28.07.2011 10:57

Breivikův čin pod Occamovou břitvou

RE: este je tu jedno vysvetlenie editorovho postoja

Ladislav Kopecký 85.?.?.?

V tomto případě se musím pana Stwory zastat: Takové nízké pohnutky bych mu v žádném případě nepřipisoval. Spíš se jedná o přehnanou snahu o serióznost, která občas může být kontraproduktivní. Odůvodněné spekulace mohou být blíž pravdě než striktní držení se faktů a nedostatek fantazie.

249300

29.07.2011 13:35

Breivikův čin pod Occamovou břitvou

RE: Port Arthur - ucme se z historie!

Ladislav Kopecký 85.?.?.?

Vladimíre, vidím, že se do toho začínáte pěkně zamotávat [smích] Pro osvěžení paměti se podívejte do diskuse pod ten první článek.
"Jsem pro trest smrti – a vykonat ho rychle":

"25.7. 2:39
RE: No... jdete na to zhurta
Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?
Reakce na 248869

>Nezlobte se, ale... Koukl jste na všechny dostupné informace?
Ano.

>Vy skutečně pokládáte Andersův masakr za čin sólo vraha?
Ano."

Já tedy rozhodně pro "trest smrti hodně rychle" nejsem. Spíš bych byl pro veřejný proces. Asi bychom se dozvěděli něco, co nemáme vědět. Proto proces bude s vyloučením veřejnosti.
Takže jsme logicky dospěli k názoru, že to nemohl provést jeden člověk, a nyní zbývá udělat jen krůček k názoru, že za tím jsou tajné služby nejmenovaných států. Podobně jako v Port Arthur nebo v Oklahoma City.

249389

13.08.2011 11:09

Homo consensionis – člověk konspirační

Jsem konspirační teoretik a nestydím se za to.

Ladislav Kopecký 85.?.?.?

V tomto článku jsem se dokonale poznal: věřím, že globální oteplování způsobené člověkem je vědecký podvod (plně se ztotožňuji v tomto ohledu s V. Kremlíkem), dále věřím v existenci globálního programu geoinženýrství, kterému se lidově říká chemtrails. (O spiknutí v případě Breivika skoro nemá cenu se zmiňovat - o něm může pochybovat opravdu jenom ignorant.) Dále věřím, že nám jsou zatajovány důležité vynálezy v oblasti nových energetických technologií. Doufám, že editorovi nebude vadit, když si trochu přihřeju polívčičku a uvedu zde adresu svého webu o free energy: http://free-energy.xf.cz/.
Zvědavec naštěstí není středem vesmíru, ale existují i jiné alternativní weby, takže mám kde čerpat informace. Zrovna nedávno jsem objevil díky serveru Osud.cz zajímavého člověka jménem Nikolaj Levašov. Překlady jeho knih a článků jsou zde: http://leva-net.webnode.cz/, jeho osobní web najdete na http://www.levashov.info/index.html.
Tím, že pan Stwora na Zvědavec nepouští některá témata, ukazuje jen svůj omezený rozhled a netoleranci k názorům ostatních. Jako kdyby měl pocit, že čtenář není svéprávný a nedokáže sám posoudit, zda předkládaná informace je pravdivá. Pan Stwora chce pořád čtenáře vodit za ručičku a říkat, čemu má nebo nemá věřit. Poslední dobou sem proto chodím stále měně a sháním informace jinde. Nedovedu si představit, že se může najít někdo, kdo je ochoten, za zdejší informace platit! Kdybych byl nucen volit mezi placenými weby, potom bych jednoznačně dal přednost Osud.cz. Je tam sice spousta nesmyslů, ale dají se tam najít i hodnotné informace a nemám tam pocit, že se mi někdo snaží předepisovat, co si mám myslet.

250727

14.08.2011 15:00

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Jsem konspirační teoretik a nestydím se za to.

Ladislav Kopecký 85.?.?.?

Já panu Stworovi právo dávat si sem, co uzná za vhodné, neupírám, Konečně, je to jeho web. Jenom se pak nemůže divit a brečet, že jeho podnik je silně prodělečný. Ale je to jeho boj. Jak už jsem napsal, já se bez Zvědavce obejdu a bez problémů nacházím zdroje informací, které mi vyhovují.
Pokud jde o vaši kritiku mého webu, na toto téma se s vámi nehodlám bavit. Ze zkušenosti totiž vím, že přít se s lidmi vašeho typu je zbytečné a je ztrátou času.

250907

27.10.2011 11:24

Arabské jaro

RE: Evropa byla (a zatím je) slepice snášející zlatá vejce

Ladislav Kopecký 194.?.?.?

Plně souhlasím, že Evropa je jen přívěsek Ruska. A má to historické kořeny. Víte, co to byla Velká Tartárie?

http://www.youtube.com/watch?v=lj2fGlHdp40

http://leva-net.webnode.cz/products/posledni-noc-svaroga-1-/

256071

05.11.2012 13:40

Je Zvědavec na odpis?

Proč jsou jiné placené weby úspěšné?

Ladislav Kopecký 194.?.?.?

Pokud vím, existují další placené weby, které s počtem platících čtenářů problém nemají. Pokud vím, existují - kromě Zvědavce - další 3 servery, které za informace požadují platit: Maškův Osud, Chvátalův Matrix a Chelemendik. Být panem Stworou, analyzoval bych, čím se liší od Zvědavce a podle toho bych obsah rozšířil o témata, která dokáží přitáhnout zájem čtenářů.
Osobně obsah Zvědavce považuji za nudný, nzajímavý a předvídatelný. Objevuje se zde pořád dokola několik témat a když si přečtu titulek, dopředu vím, o čem článek bude. Velmi mi tady chybí kontroverzní témata jako chemtrails, manipulace s počasím, HAARP, potlačování nových technologií (např. Keshe Foundation, PESwiki) atd. Přitom by pan Stwora ani nemusel měnit své názory, mohl by klidně otiskovat články kritické vůči teorii chemtrails, čímž by vznikla velká polemika a čtenost by byla zajištěna. Článek na toto téma napsal nedávno pan Kremlík (a já jako věřící v manipulace s počasím a v chemtrails s ním hrubě nesouhlasím).
Zkrátka Zvědavec vidím jako velmi sterilní médium a pokud se nic, co do obsahu, nezmění, právem zanikne a vůbec mi to nebude líto. V dnešní době existuje spousta zajímavějších severů a zadarmo.

278404

05.11.2012 15:39

Je Zvědavec na odpis?

Učte se u konkurence!

Ladislav Kopecký 194.?.?.?

Zdá se, že můj minulý příspevek do diskuse ťal do živého, takže pan Stwora neměl odvahu ho uveřejnit.
Zde je soft verze. Doufejme, že tentokrát cenzurou projde:

Pane Stworo, zamyslel jste se nad tím, proč jiné placené weby prosperují? Učte se u nich!

278413

05.11.2012 21:14

Je Zvědavec na odpis?

RE: Proč jsou jiné placené weby úspěšné?

Ladislav Kopecký 85.?.?.?

Tak proč sem chodíte? Jste masochista?

Abych řekl pravdu, otevřu si Zvědavce, přečtu titulky a zase odejdu. Málokdy mě něco zaujme natolik, abych přečetl celý článek. Je to většinou 100x přežvýkané téma a mlácení prázdné slámy.

To už tady bylo mnohokrát, ještě předtím, než se Zvědavec stal serióznějším médiem než fantasmagorijní weby. Jen pro přemýšlivé čtenáře tyto věci již nejsou zajímavé, od toho jsou obskurní weby typu Osud, kde Mašek bez skrupulí servíruje každou ptákovinu jako čistou pravdu.

Mě zajímají i témata, která jsou, řekněme, na hranici uvěřitelnosti: chemtrails, volné energie, konspirační teorie... Ve společnosti se za pravdu považuje to, na čem se shodne většina. Jsou jedinci, kteří z tohoto rámce vybočují a jsou většinovou společností pokládáni za podivíny, blázny, apod. Občas se ukáže, že někdo z nich měl pravdu. V tom případě se z blázna najednou stane génius. Kdyby se všichni lidé drželi v bezpečné vzdálenosti od všeho, co většina považuje za "fantazmagorii", žili bychom dodnes v jeskyních. Proto si vážím lidí, jako je Mašek, Chvátal a provozovatel serveru OrgoNet, přestože s nimi často nesouhlasím. Naopak si méně vážím pana Stwory, protože se drží jen osvědčených "pravd" a není schopen překročit svůj stín.

Vopice, máte přiléhavý nick. Jste taky tak chytrý?

278450

06.11.2012 04:33

Je Zvědavec na odpis?

RE: Proč jsou jiné placené weby úspěšné?

Ladislav Kopecký 85.?.?.?

Velmi bych uvítal, kdyby se tady objevovaly např. informace o íránském vědci Mehranu T. Keshe. Poslední dobou mě zaujala tato videa:
Keshe INTRODUCTION:
http://www.youtube.com/watch?v=zXSEEuhYJPQ
The Hidden Reason To Attack Iran ?:
http://www.youtube.com/watch?v=R3g_RBWiadE&feature=related
Dále, nedávno vznikl nový web Nezdraví.cz:
http://nezdravi.parlamentnilisty.cz/default.aspx
Téma zdraví zde taky postrádám.
Zkrátka, je toho hodně, co se tady neobjevuje a mohlo by. Název "Zvědavec" je velmi slibný, ale skutek utek.
[oči v sloup]

278485

06.11.2012 13:01

Je Zvědavec na odpis?

RE: Proč jsou jiné placené weby úspěšné?

Ladislav Kopecký 194.?.?.?

Omyl, já si nepřeju vůbec nic, pokud jde o Zvědavce. Jen jsem nabídl svůj pohled. Uznávám, že nejsem typický konzument zdejších zpráv. Jak jsem už psal výše, osud Zvědavce je mi lhostejný. Je pouze jedním z médií, která (z povzdálí) sleduju. Pokud pan Stwora chce, aby si Zvědavec na sebe vydělal a stal se pro pana Stworu jakousi trafikou, měl by se řídit poptávkou čtenářů, protože je to byznys jako každý jiný. Tohle pan Stwora zřejmě nechápe stylizuje se do role jakéhosi mesiáše a pravděpodobně si myslí, že když Zvědavec zanikne, bude konec světa. Nebude! Jen si bude muset najít nějaké normální zaměstnání jako my všichni ostatní.

278514

06.11.2012 14:52

Je Zvědavec na odpis?

RE: Proč jsou jiné placené weby úspěšné?

Ladislav Kopecký 194.?.?.?

Proč si myslíte, že "Keshe je blbost"? Co o něm víte? Pokud se mu budete věnovat tak dlouho jako koukání po obloze, ručím Vám za to, že změníte názor! Mám zkušenost, že nejskeptičtější jsou lidi vůči tomu, o čem nic nevědí.

278529

06.11.2012 19:18

Je Zvědavec na odpis?

RE: Proč jsou jiné placené weby úspěšné?

Ladislav Kopecký 85.?.?.?

Máte pravdu, Zvědavec není ta pravá platforma pro diskusi o Kesheho nadaci, antigravitaci a volné energii. Jen jednu poznámku: Na Matrixu psali, že USB flash disk s plány na antigravitační reaktor bude ve čtvrtek předán slovenskému velvyslanci, takže to budete mít z první ruky [smích] Opravdu si neumím představit, že by to bylo celé kolosální podvod. Keshe přece není hlupák, aby něco takového udělal. V každém případě se brzy dozvíme pravdu, protože na prosinec je plánována veřejná demonstrace Kesheho technologie.

278548

06.11.2012 19:34

Je Zvědavec na odpis?

RE: Este jedna vec mi napadla - pamatate? V Jednote je Sila!

Ladislav Kopecký 85.?.?.?

Ono něco takového jako "ve zkratce", jak popisujete, existuje. Ten web se jmenuje "Iné správy" a najdete ho tady: http://www.inespravy.sk/
Pochopitelně je zadarmo a má mnohem širší záběr než Zvědavec.

278550

07.11.2012 04:40

Je Zvědavec na odpis?

RE: Este jedna vec mi napadla - pamatate? V Jednote je Sila!

Ladislav Kopecký 85.?.?.?

Na Vašich bývalých stránkách visí stále velmi závažná kniha Eustace Mullins: Tajemství Federální Rezervy s přeloženou první kapitolou. Co Vám zabránilo překlad dokončit?

Šíře zájmů. Slovníkem pana Stwory: Protože se teď zajímám o takové nesmysly jako chemtrails, antigravitace, volné energie a Kesheho nadace [smích] Nedávno jsem například překládal titulky k filmu Why in the World Are They Spraying? Nyní překládám titulky k dlouhému videu o Kesheho nadaci. Mám pocit, že informací o FEDu máme již dost a není třeba toto téma donekonečna přežvykovat. FED skončí jako překonaný i bez našeho přičinění. To bude pro pana Stworu učiněné neštěstí: O čem pak bude psát?

278577

07.11.2012 06:09

Je Zvědavec na odpis?

RE: Proč jsou jiné placené weby úspěšné?

Ladislav Kopecký 85.?.?.?

Vidím, že se diskuse posunula do osobní roviny. Osobně si o panu Stworovi nic špatného nemyslím. Netvrdím o něm například, že je agentem Mossadu, i když živí "antisemitismus", což se sionistům náramně hodí do krámu (vidina nepřítele stmeluje jejich řady). Myslím si, že pan Stwora se jen točí v bludném kruhu svých paranoidních a pesimistických představ o světě a přitahuje k sobě podobně postižené a navzájem se utvrzují o zlém světě kolem nich. V podstatě se jedná o uzavřenou sektu, která je však odsouzena k zániku, neboť svět není takový, jak si oni představují. (To je trochu problém i pana Maška, ale tam přece jenom se čas od času objevují střípky naděje.) Pro pana Stworu bude nyní stále těžší mít klapky na očích, protože svět se mění a nové technologie jsou za dveřmi.
Abych si po vzoru pana Stwory taky rýpnul: Starého psa novým kouskům nenaučíš...

P.S.
Šedivá, nudná grafika vypovídá o mnohém. Není to znak serióznosti, jak se pan Stwora mylně domnívá.

278579

Káva pro Zvědavce

38

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 74 čtenářů částkou 13 361 korun, což je 38 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Tak se povedlo. Rusko je z tendru venku19.04.21 19:41 Česká republika 6

Mobilizace vlastenců proti novodobé cenzuře 19.04.21 12:21 Evropská unie 0

Pokus o státní převrat v Bělorusku odhalen18.04.21 10:28 Belorusko 5

Na výbuchu ve Vrběticích se podíleli ruští agenti, Česko vyhostí 18 diplomatů 17.04.21 21:02 Česká republika 16

Francie přijala drakonický zákon zakazující zveřejňovat foto policajtů16.04.21 18:47 Francie 4

O tom, co můžeme říkat, bude rozhodovat Evropská unie16.04.21 18:17 Evropská unie 1

Sítě 5G16.04.21 08:42 Neurčeno 6

Německo: Soud zakázal povinné nošení masek, rozestupů a testování žáků15.04.21 20:28 Německo 3

Kúdela dostal za rasismus deset zápasů14.04.21 23:51 Británie 5

Testování lidí ve firmách bylo nezákonné14.04.21 23:27 Česká republika 1

Další a další zhovadilosti14.04.21 19:56 Česká republika 2

Moskva 11. 04. 2021 - Obchodní komplex Ochotnyj rjad14.04.21 11:09 Rusko 2

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 5

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 10

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 4

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 4

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Ne, to není Švédsko - migranti řádí v Berlíně11.04.21 11:05 Německo 0

Měnové kurzy

USD
21,57 Kč
Euro
25,94 Kč
Libra
30,14 Kč
Kanadský dolar
17,20 Kč
Australský dolar
16,73 Kč
Švýcarský frank
23,55 Kč
100 japonských jenů
19,95 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,70 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,27 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 222,68 Kč
1 unce stříbra
556,39 Kč
Bitcoin
1 180 837,78 Kč

Poslední aktualizace: 19.4.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 64 318 110