Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané kozoroh

Nalezeno 550 příspěveků, 388 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

24.11.2008 03:31

Frederick Töben nebude vydán z Británie do německého vězení, vyhrál

Čím dál, tím více se ozývají,tak zvaní židé,kteří vidí v holocaustu PŘÍŠTÍ katastrofu.

kozoroh 59.?.?.?

Již mnohem dříve se ozvali,tak zvaní židé ,kteří vystřízlivěli z propagace holocaustu a uvědomili si,kam to může v budoucnosti zkončit, nakonec,mnozí z nich dobře vědí ,co se stalo po 24 Březnu 1933, když židovský kongres vyhlásil válku Německu.
Rovněž mnozí pozorují změny ve veřejnosti, že značná část obyčejných lidí ,začína pod stálým borbardováním propagandy na veřejnost přemýšlet o věcech a dochází k opačnému účinku, stávají se z nich kritici lži a podvodů a tak nechtěně zapadli do řad antisemitistů, těchto neexistujících semitů.Někteří,tak zvaní židé se stali sami obětí s tak zvanou situaci,sebe nenáviděným efektem a mnozí z nich se bojí dne ,kdy to všechno praskne a pravda vyjde najevo,jako prohlášení ředitele Auschwitzu, že tak zvané komory byly postaveny dodatečně po válce.
Intelligent Jews realise that the Holo-Lie has become untenable

Avraham Burg calls on the Jews to abandon the “Titanic of Lies”. He appeals to reason in order not to drown in the rough sea of holocaust-forgery, holocaust-deceit, holocaust-fraud, holocaust-lies and holocaust-theft. He calls the so-called memory of the holocaust "a rediculous sacrilege and converts piercing pain into hollowness and kitsch".

http://www.latimes.com/news/printedition/opinion/l...
Los Angeles Times, 16.11.2008

I, kdyby pravda vyšla ve všeobecnou známost,tak se nemusíte bát,že by tak zvaní židé vratili Německu peníze za nezákonné reparace a dodávek zboží pro ,tou dobou neexistující Israel.

176603

25.11.2008 05:21

Frederick Töben nebude vydán z Británie do německého vězení, vyhrál

RE: Čím dál, tím více se ozývají,tak zvaní židé,kteří vidí v holocaustu PŘÍŠTÍ katastrofu.

kozoroh 61.?.?.?

The Monteal Gazette - August 5, 1993
ST. LAURENT - As an 11 year-old boy held captive at the Bergen-Belsen concentration camp during World War II, Moshe Peer was sent to the gas chamber at least six times. Each time he survived, watching with horrors as many of the women and children gassed with him collapsed and died. To this day, Peer doesn't know how he was able to survive. "Maybe children resist better, I don't know," he said in an interview last wee.
NEMŮŽEM NAD TÍMTO ČLÁNKEM ŘÍCI, ŽE TO JE NEUVĚŘITELNÁ PŘÍHODA, NEBOT TENTO ČLÁNEK HRANIČÍ SE ZDRAVÍM MOZKEM, KTERÝ NEUSTÁLÍM OMÝVÁNÍM MÁ BÝT ZCELA ZNIČEN, PROTO, KOMU TO NEJDE RYCHLE ,TAK SE UDĚLÁ ZÁKON ,ABY S TÍM NĚJAK HNUL, NEŽ "STADO" POZNÁ,ŽE "BAŠTÍ ÚPLNÉ VOLOVINY", OVŠEM MNOZÍ PŘEDNÁŠEJÍCÍ TO MAJÍ DOBŘE ZAPLACENO,TADY V ŽADNÉM PŘÍPADĚ NEJDE O CHARAKTER,TITO LIDÉ NĚCO TAKOVÉHO ANI NEZNAJÍ, HLAVNĚ , ŽE "MALÝ MOSHE" SE OCTNUL NA DOŽIVOTNÍ VÝPLATNÍ LISTINĚ NĚMECKA.
Nakonec jen malou poznámku"Belsen had no gas chambers." Belsen neměl ani podle svědectvý tak zvaných židů plynové komory,ale , to je přece nepodstané,tisíckráte opakovaná lež se jednou musi přece ujmout ,jako pravda a nebo snad ne.

176679

26.11.2008 01:31

Frederick Töben nebude vydán z Británie do německého vězení, vyhrál

RE: Čím dál, tím více se ozývají,tak zvaní židé,kteří vidí v holocaustu PŘÍŠTÍ katastrofu.

kozoroh 61.?.?.?

"I fully agree with General Washington, that we must protect this young nation from an insidious influence and impenetration. The menace, gentlemen, is the Jews."
(Passage of Benjamin Franklin's speech in a "CHIT CHAT AROUND THE TABLE DURING INTERMISSION," at the Philadelphia Constitutional Convention of 1787. This statement was recorded in the diary of Charles Cotesworth Pinckney, a delegate from South Carolina.)
Amerika má názorný příklad ve svých národních zakladatelích, jako general Washington, jež ve své době nemohl být napaden, jako antisemitista, nakonec , proč chodit pro příklad sem, který dnešním Američanům už naprosto nic neříká.Vezměme židokomunistického Marxe, syna rabbína, který se svými záměry židivstva vubec netajil, že tak zvaní židé se jednou zmocní celého světa,takže, dnes Argentinský president,jako francouský a novozélanský a všichni ostatní jsou jen částí tohoto plánu.

The Jewish people as a whole will be its own Messiah. It will attain world domination by the dissolution of other races...and by the establishment of a world republic in which everywhere the Jews will exercise the privilege of citizenship. In this New World Order the Children of Israel...will furnish all the leaders without encountering opposition..." (Karl Marx in a letter to Baruch Levy, quoted in Review de Paris, June 1, 1928, p. 574)
Uděláme takový finanční celosvětový zmatek,že nakonec svět přijme plán na jednu světovou vládu,rozumějte ,tu naší vladu, židovskou.
Viz J.D.Rockefeller: "Vše co potřebujeme je vše obsáhlá krize a národy budou ochotni přijmout Novým Světový Pořádek."
Nakonec , nepřemýšlejte o tom,jako doposavad,dejte si pivo, koukněte na fotbal, užívejte života, at neděláte samovyvolencům žádné potíže, myslete na Švejka a nebo strčte hlavu do písku společně s korumplovanými politiky, snad to někdo za Vás udělá, abyste se nestali otroky.Pan, Toben a jiní na to ,ovšem sami nestačí, nakonec ,ještě může mít autonehodu a jiné.

176793

28.11.2008 01:59

Pokus o poučení z historie

RE: Jsou lidé, kteří se z historie poučili.

kozoroh 61.?.?.?

Satire inspired by Michael Moore's charge that George Dubya Bush was a deserter - Dubya avoided the Vietnam War after Poppy Bush pulled strings and got him training as a pilot for an obsolete aircraft, took time off to help the political campaign of a friend of his father, and then failed to report in 1972 to complete his service in the Texas Air National Guard... in other words, Absent Without Leave (AWOL).
http://www.oakton.edu/user/~billtong/bnsp/awolbush.gif
Nejvrchnější velitel z nejvrchnějších, naváděl Saddam Hussejnovi vojáky k deserci, co by odborník na slovo vzatý, který si to prodělal sám na sobě ,když se bez dovolení "vzdálil" od své jednotky.Samozřejmě , že se mu za to nic nestalo,ale ,jiní nebyli tak "štastní" za to samé ,dokonce ,byli zatčeni mnoho roků po tom ,co desertovali, jako tento veterán ,žijící v Kanadě.
Vietnam War Deserter Arrested 38 Years on
A man was being held in a US military prison yesterday for deserting from the marines 38 years ago after being caught on the American-Canadian border amid a new drive to track down Vietnam-era deserters. Allen Abney, 56, who lives in British Columbia and who is now a Canadian citizen
http://www.buzzle.com/editorials/3-13-2006-91076.asp
http://content-4.powells.com/cgi-bin/imageDB.cgi?isbn=9781560256274
Můžete i koupit knihu, pojednávající o Bushově deserci=ISBN13: 9781560256274 Deserter: George Bush's War on Military Families, Veterans, and His Past
by Williams Ian
ISBN10: 1560256273
Zde je linka, přes kterou můžete knihu obědnat.
http://www.powells.com/biblio?PID=24230&cgi=product&isbn=1560256273

176974

30.11.2008 01:15

Temný týden

Český národ se sám sebe odsuzuje k národní záhubě.

kozoroh 61.?.?.?

Znovu a znovu se utvrzuji v tom, že, MY, jako Češí, národ si nedokážeme vládnout sami, nejsme toho schopni, už jenom z toho, že si nevážíme toho , co naši předkové obětovali pro soudržnost národa a jeho přežití, vlastenectví jsme vyměnili za pohodlné kolaboranství, snadný materialistický život z nás udělal jenom čtenáře o husitství, které v nás nezanechalo naprosto žádné stopy.
Copak neni v tomto národě jediný člověk, státník, lidový vůdce, který by dostal podporu národa k sebezachování, dřív, než pod plánem internacionalismu, jedné světové vlady se tento národ rozplyne do moře globalismu, směsice všeho možného, jehož konec bude v celosvětovém programu novodobého otroctví?
Copak, stale musíme mit nad sebou nějaký panský bič,abychom se srovnali do lajny a přestali se jako psi rvát o už dávno ohlodanou kost a přitom falešně ukazovat světu, jak jsme se dobře nažrali, ačkoliv nám kručí v žalůdku.
Cesta, kterou nás vedou naší, ale né tak docela, zkorumplovaní politici, už nám dnes ukazuje, že naši synové a dcery budou umírat za zájmy cizích mocností, stvrzeno jidašským žoldem k ožebračování jiných národu, jež brání svou národní hrdost , oproti nám, co ji již nemáme.
Kde, je, jen malý pocit zotpovědnosti k příštím generacím a nebo si myslíme, po nás potopa a ve svém materialistickém sobectví neuvažujeme naprosto dál.
Až, se program internacionalismu zcela naplní, tak, stejně ztratíte všichni, co jste, bud nakradli za komunismu na chaty a luxusní domy a nebo v rámci obchodu za kapitalismu, vše ztratíte, jedno byste měli vědět, že Spojené národy mnoho roků zpět už projednali, že soukrommý majetek, nebude existovat, až se plán globalisace uskuteční, také nebudete mít nárok na rodinu a na své vlastní potomky, komu, byste ten materialismus předali.
Kdo, věčně kouka na fotbal v TV a nebo tráví svůj čas, jen a jen po hospodách, tak, přežívá štasten, jako to Boží hovádko, bez pocitu viny a zotpovědnosti, chudí, blahoslavení duchem......

177124

30.11.2008 02:02

Pokus o poučení z historie

Poučení, jen pro ty, jež se chtějí poučit a kteří pro to něco udělají.

kozoroh 61.?.?.?

Možná, že se Vám to v tom celosvětovém prodávání informací bude zdát divné, ale, jak to mnohdy bývá zdroj pravdivých zpráv je dnes "bylinou" mezi mořem plevelu a je dnes těžké rozeznat ,kde je pravda, kde lež a kde polopravdy a vůbec zjistit, kdo je kdo, v tomto tak spletitém světě.

Ben Gurion on Pakistan, published in the Jewish Chronicle, 1967:
"The world Zionist movement should not be neglectful of the dangers of Pakistan to it. And Pakistan now should be its first target, for this ideological State is a threat to our existence. And Pakistan, the whole of it, hates the Jews and loves the Arabs.
Takže, od znalostí událostí, tak zvaného Karlovarského kongresu až po dnešní události ve světě můžem dojít k částečnému poznaní, jak se věci ve zkutečnosti mají, rozumět světovým problémům a tak, najít cestu, rozumět i našim domácím poměrům.
Proto, školství mnoha zemí omezuje učení historie a nebo učí jen malou část historie ,jež upevnuje jejich vlastní postavení ve státě a světě.
Jak, se má čtenář orientovat v tom množství zpráv, když máme dnes tolik falešné historie a tolik poplatných historiků je závislé nakolik jste schopni věnovat času ke shromaždování všech možných zpráv z celého světa, abyste po čase zjistili, co má zkutečnou cenu pravdy a co je bezcenný plevel, ale, on tak bezcenný není, protože Vám dá vědět komu věřit a komu ne a to je přínost rovněž k vašin studiím.

http://judicial-inc.biz/811ben_gurion_on_pakistan.htm

177127

01.12.2008 01:36

Temný týden

RE: To je přeci běžné pro státy odvrhující demokratické principy.

kozoroh 61.?.?.?

Ale, že se Lenin=Scrull odvděčil námořníkům za zadušení jakékoliv demokracie, odvděčil se jim v tak zvaném Kronštanském povstání, kdy nesplnil ,jejich demokratické požadavky, typicky židovské,jedny nasadit proti druhým, at se vyvraždí navzájem, poslat kozaky proti dělníkům a dělníky proti námořníkům, v tvrdém režimu,kdo neuposlechne rozkazu,tak je jedině kůlka řešením.Každý kdo věřil na "židovskou=revoluční " odměnu, tak, vždy na to doplatil, proto nemohu pochopit, že židovský vynálest komunismu stale může přežívat v hlavách užitečných idiotů,kteří po vykonání zradcovské práce na svých vlastních občanech, dostanou odměnu, jako všechny socialní a politické strany, tak zvané ruské revoluce s tak zvanými rudými komisaři, jež dokázali na "lidské kratkozrakosti" udělat 100 milionové oběti, které Trocký =Brodštein ohodnotil slovy, že Rusko utopí ve vlastní krvy, dodneska nebyl natočen jediný holocoustový film o likvidaci pravoslavného Ruska , cizí okupaci.
Nakonec i Tuchačevský se dočkal odměny za masakrování "rudých" námořníku v Kronštatu, byl, popraven později jeho vlastnimi soukmenovci, jako mnoho jiných v boji o moc nad ruským lidem. Trocky nakonec ,dle zákonu této mafie byl zavražděn na příkaz Stalina v Mexiku. To, však není zadostiučinění, to nevrátí život milionů, od ukrajinského hladu, až po tábory Gulag, lidé se stejně nepoučí a proto komunismus přežívá, jak , řekl rabbín, když řeknu komunismus,myslím judaismus a když řeknu judaismus, myslím komunismus.

177212

01.12.2008 03:24

Ruská třetí cesta

V žádném případě není tak zvané třetí cesty,náš život řízen,jen na ano a ne

kozoroh 61.?.?.?

Kdy, už začnem náš život řídit, jen na dvou slovech, ano a ne, jakékoliv uhybání problémům života přináší sebou jen další a mnohdy zcela neřešitelné problémy,kde potom,ano a ne,už nefunguje, příkladů z historie lidstva je až dost k tomu,abychom pochopili, že nějaké "švejkování" nás nezachrání, pokud samy nemáme sílu řešit věci tímto způsobem. Je to,jako lod jedoucí na skaliska, cestujíci,jež to spozorovali, nevyhnutelnou katastrofu se rychle rozhodli a mnozi skočili zavčas přes palubu do rozbouřeného moře, ti, co zůstali na lodi, tak, žádný nepřežil. Jsou chvíle v našem životě, kdy stojíme před rozhodnutím, zkočit a nebo ne, tak, jak mnozí z nás emigrovali, "bud a nebo", nic víc, nic min.
V naší národní historii, jsme za nerozhodnost platili svoji cenou na životech našich občanů. Rusko, mělo ten samý problém, šlechta nebyla schopna se sama dohodnout, navíc , žila sama pro sebe a na pracujíci lidi pohlížela s vrchu, což bylo podhoubím revoluce, což vedlo k jejich vlastní zkáze.
Český národ, už mnohokrate promeškal svou příležitost a mnohdy jsme nedotahly věci do konce, odešli jsme od započatého díla a nechali jsme se strhnout,nevydrželi jsme, nechali se zdeptat v našem přesvědčení,tou zrádnou "třetí cestou", kam jsme to dotáhli tím cinkáním kličů, když klíči cinkali na Václaváku i agenti STB a do politických stran zase nalezli komunisti.
To,nejsme,jako oni, se odráží v našich příspěvcích do Zvědavce V ČLÁNCÍCH, KAM JSME TO DOTAHLI A PODOBNĚ.
TA, TAK ZVANÁ TŘETÍ CESTA,JEN PLODÍ KOLABORANTY A JE SEMENIŠTĚM PŘÍŽIVNÍKŮ A HOŠTAPLERŮ VŠEHO DRUHU, KTEŘÍ VĚDOMNĚ NIČÍ SVŮJ VLASTNÍ NÁROD A ZCELA VYUŽÍVAJÍ SVÉ PŘÍLEŽITOSTI.
Kde,bychom byli dnes,kdyby komunistická strana byla prohlašena za stranu kriminalní,vlastizrádnou a komunisti potrestaní za věci,kterých se dopustili na lidech a nemohli by se obohatit přes privatisaci, tak by situace v Čechách byla mnohem jiná,než jakou máme dnes a nemuseli jste koukat,jak se Vám komunisti smějí do obličeje.
Komunisti sami o sobě dokázali svou podvratnou činností,že není třetí cesty,tak zvanou komunistickou disciplínou, kdo není s námi,je proti nám, proto byl komunismus tak úspěšný, málem ovládli půl světa a dodnes je činný. KOLIK LIDÍ BYLO V KONCENTRÁCÍCH Z ŘAD SKAUTŮ, SOKOLŮ, LEGIONÁŘŮ, LETCŮ Z ANGLIE A JINÝCH, JEN VYPOMENTE PANÍ HORÁKOVÉ, PROTO MŮŽEME POCHOPIT ČIN MAŠÍNŮ A JINÝCH, KTEŘÍ POZNALI, ŽE NENÍ TŘETÍ CESTY, BUD MY A NEBO ONI.

177219

04.12.2008 02:15

Panika mezi neokonzervativci ukazuje na rozdíly mezi Židy

Velmi krátký výsledek,celého toho psaní.

kozoroh 59.?.?.?

Ukazuje jen jedno, jak jen 2 procenta židů ovládají 98 procent odporu neschopných a líných Američanů na cestě k ovládnutí světa přes tak zvanou velmoc ,která je ubohou hříčkou v rukách židů,křestanský svět je úplně bezmocný proti lichvářské a korupční politice židů,tak, zvaných,kteří jimi ani nejsou,spíše je to mafianské bratrstvo,jež s podporou křestanských kolaborantů , evangeliků a jiných, dělají to, z čeho obvinovali Hitlera,že se chce zmocnit světa.Takže přešlo víc jak 60 roků a zjistíme, že Hitler nebyl tak hloupí,jak nám jej snaží vykreslit, zase, většinou kontrolovaná židovská media, což židé rovněž sami s hrdostí přiznávají.
Kolik evropských ,tak dosud ještě zvaných křestanských vlád podporuje "americkou politiku" v Afganistanu, Iraku a zásahu proti bývalé Jugoslavii,ti všichni jsou užiteční idioti židů,přes zahranicní politiku židů-" mylně označované, jako politika"Ameriky". Celý ten članek ,to jasně říká, přesto mnozí z řad křestanů si to stejně nepřiznají.
Přispěvky "Američanů"pro stát Israel,který použije tyto peníze na expansi a vraždění jiných křestanů, goyimů, vezměte přiklad Srbska,kdy křestani, vraždili křestany, pod vedenim generála Nemerovského, jinak přejmenovaného žida Wesley Clark, španělští piloti, bombardovali ortodoxní-křestanské Srbsko, není to klasická ukazka křestanské blbosti, křestanský politici se mohli přetrhnout ochotou podporovat UN, jehož klausuli napsali tři židé.
Nakonec, tak zvaní židé Vám musí otevřít oči, co je jejich celosvětovým plánem, ale ani tak Vám-nám to nepomůže,že ano?
Pařez zůstane pařezem, není nám pomoženo, protože jsme líní i myslet sami za sebe.
Na celý svět stačí těch 0.8 procent všech žijících židů, což je jich odhadem 16 milionů, aby převzali vladu nad všemi ostatními-goymi.Poslední dobou máme v křestanských vladách za presidenty tři židy,ten poslední je zvolený na Novém Zélandu.

177467

04.12.2008 02:23

Vidal: Spojené státy nikdy neměly demokracii

Američani neumějí číst,kdyby uměli,nebyli by tam,kde jsou dnes.

kozoroh 59.?.?.?

Bože odpust mi všechny hříchy, když použiji originální text, pro zachovaní originality.

"I fully agree with General Washington, that we must protect this young nation from an insidious influence and impenetration. The menace, gentlemen, is the Jews."

(Passage of Benjamin Franklin's speech in a "CHIT CHAT AROUND THE TABLE DURING INTERMISSION," at the Philadelphia Constitutional Convention of 1787. This statement was recorded in the diary of Charles Cotesworth Pinckney, a delegate from South Carolina.)

http://rense.com/1.imagesH/FED_dees.jpg

177468

04.12.2008 03:43

Panika mezi neokonzervativci ukazuje na rozdíly mezi Židy

RE: Velmi kratce ,

kozoroh 59.?.?.?

Svým příspěvkem ,jen potvrzujete co mnoho lidí už dávno zná, proto Váš přítel je tak účinný ve všech medií.
Když chcete udělat fotbalový výsledek k vašemu přání, tak podplatite , řídíte obě mužstva a výsledek utkaní není pro Vás překvapením a diváci věří výsledku, tohle je hra,kde křestani věří výsledku který je jim po desetiletí nahráván z obou stran.

"The Press of Europe is mostly controlled by Jews; the leading editors are Jews."
--Jewish writer Simon Wolf, in 1888

Američani dodnes věří na demokracii a věří,že Reservní Banka je Americá. Všechny banky jsou židovské a všechny chtějí odškodnění od vlády, z kapes křestanů.


"Jews have muzzled the non-Jewish Press."
-- Bernard J. Brown, a Jewish Chicago lawyer. From the book 'From Pharoah To Hitler'

177472

05.12.2008 12:22

Panika mezi neokonzervativci ukazuje na rozdíly mezi Židy

RE: Velmi krátký výsledek,celého toho psaní.

kozoroh 59.?.?.?

Dejme slovo židům samotným,at se o něm vyjádří,jedno je jisté,že nejčtenější kniha v Israelu je Main kamp a židé , jako takový vydali knihu,Adolf Hitler zakladatel Israelu.Nakonec 1500 ,tak zvaných židů padlo v uniformách wermachtu, co by pro věc Německa a ne mezinárodního sionistického hnutí,nejderovanější německý pilot , byl dle Nurimberských zákonů žid,nakonec general Milštein,náčelník generálního štábu,žid, měl velení nad miliony Němců.Oddělit propagandu od zkutečnosti není lehkou záležitostí.Churchil byl alkoholik a kuřak,kdežto Hitler ne.
Hitler was a messenger of God, according to the Torah-True-Jews
To The Torah True Jews Adolf Hitler was an envoy of God, sent to punish the Jews for their sins:
Protože se nenechal manipulovat, elitou světa,tak se stal nepřítelem, ti, co v Americe se nechtěli podřídit,tak byli zastřeleni, kolik,tak zvaných demokratických presidentů USA tak zkončilo?
"IT IS COMMON KNOWLEDGE THAT ALL THE SAGES AND SAINTS IN EUROPE AT THE TIME OF HITLER'S RISE DECLARED THAT HE WAS A MESSENGER OF DIVINE WRATH, SENT TO CHASTEN THE JEWS BECAUSE OF THE BITTER APOSTASY OF ZIONISM AGAINST THE BELIEF IN THE EVENTUAL MESSIANIC REDEMPTION."
http://jewsnotzionists.org/tenquestions.htm
Nakonec i Winston Churchil měl své mínění o Hitlerovi.
British leadership must not lack something of Hitler's spirit, Winston Churchill plead! [oči v sloup]
Z naší české historie se můžem poučit, kdo ze státníků pracoval pro svůj národ, aby nás učinil svobodnými a spokojenými, byli to komunističtí presidenti a nebo ti posametový,zkuste si na to odpovědět, Němci, milovali Hitlera, nebot on vyvedl národ z mizerie, komunisti ,nás naopak do mizerie,pokud jste nekradl a neměl rudý průkaz a neudával,tak nás prodali,kde komu a prodávají dodnes, už nám brzo ani Vaclavák nebude patřit a Karlštein si někdo také brzo odveze ,až přijde doba platit dluhy a nebude z čeho.Pro, koho byste byl dnes, i Rusové zjištují s podivem,že Hitler byl někdo.
Židovský premier Británie,David Lloyd George=
"Yes, Heil Hitler. I, too, say that because he is truly a great man."(2) Wrote Lloyd George in an article, published in the "Daily Express", 17 September 1936).
Čas ukáže, kdo byl dobrý a kdo ne, vítěz píše sám sobě historii,ale,čas jí přepíše.

177558

06.12.2008 01:41

Vidal: Spojené státy nikdy neměly demokracii

RE: Američani neumějí číst,kdyby uměli,nebyli by tam,kde jsou dnes.

kozoroh 61.?.?.?

Historie Ameriky a Američanů je obestřena mnohými tajemnými udalostmi.Když, čtete noviny sto let stare tak zjistíte, že jsou mnohem čtenější a zajímavější než ty noviny dnešní, kolik zpráv v novinách a kolik zpráv na TV komentovalo průjezd ruských valečných lodí Panamským průplavem,dnes již patřící čínske republice,celkem, nic moc,žádná velká zmínka a tak nahledněme zpět k tématu Američanů.
[oči v sloup] "By using the new atheist exile politics they [the Zionists] provoked and increased anti-Semitism in Europe which led to the Second World War ... The worldwide boycott against Germany in 1933 and the later all-out declaration of war against Germany initiated by the Zionist leaders and the World Jewish Congress enraged Hitler so that he threatened to destroy the Jews ..." Rabbi Schwartz from The Torah True Jews, New York Times, Sep. 30, 1997!
Jak v první světové valce ,tak i v té druhe se vždy Američani nechali nastrčit do války, je dobré si přečíst mnohé varování z řad ,tak zvaných židů Americe. Benjamin Freedman, Jewish Defector TO ŘEKL AMERIČANŮM ROVNOU,CO JE ČEKA A NEMINE. V pravé podstatě se nejedná jen a jen o Ameriku "The meaning of the history of the last century is that today 300 Jewish financiers, all Masters of (Masonic) Lodges, rule the world.
Jean Izoulet, prominent member of Jewish Alliance Israelite Universelle, 1931"
Mnoho lidí říká,že tak zvaní židé jsou chytří, já v tom žadnou chytrost nevidím,oni dělají jen to ,co mi jim umožníme dělat v našich vlastních domovech,našich zemích, v Israelu by nám rovnou řekli, že Israel je jen a jen pro židy, tam k žádnemu mnohakulturnímu míchání obyvatelstva neexistuje, takže nikdo mimo židů nemůže v Israelu žít a ani něco vlastnit.Proto Američané ztratí všechno, na co celý život dřeli, Amerika už nemůže zaplatit ani interest z půjček a žádný Obama nemůže Ameriku zachránit a tak zbývá se zeptat,kde ,ty miliony a billiony dolarů jsou?

We intend to turn Europe into a mixed race of Asians and Negros ruled over by the Jews.

Count Kalergi-Coudenhove, 1925 [chechtot]
Historie se opakuje"Busch přiznal, že Irák byl napaden na základě mylných informací"

177607

07.12.2008 03:37

OSN obviňuje Izrael, že trestá humanitární pracovníky pomáhající v Gaze

Proč stale chodit kolem horké kaše,dokud bude Israel,nebude na světě klid.

kozoroh 61.?.?.?

Co si budem namlouvat, za ty roky, stát Israel vznikl uměle bez toho,že by se někdo vůbec ptal Palestinců jestli to chtějí a nebo ne, o nás a bez nás, jako Čechačkové to dobře známe ,že ano?Israel se nikdy neohlížel na nějaké resoluce Spojených Národů, které mezinarodní židovstvo zorganisovalo pro svět, pozemek pro UN zakoupil,daroval,kdo?
Klausuli UN napsali, kdo?
Kdo,vládne v Americe, podle této nejsilnější země světa, tak , zahraniční politiku,dělá,kdo?
Představte si ,že by celé UN se z New Yorku přestěhovalo,třeba do JIžní Arábie.Představte si,že veto supervelmocí by bylo zrušeno,tato privilegia by se už neprováděla,všechny hlasy by si byly rovné.Israel by ztratil podporu amerických neoconů,co chtějí válku s Iránem.
Takže,nebudme ,naivní,co dobrovolní pracovníci provádějí v Gaze ,je jen to,co sklízí,co UN provadí celé roky od svého vzniku, když sama vytvořila tuto situaci za podpory těch tak zvaných supervelmocí.
Když, Israel, židé to mnohdy říkají zcela na rovinu o svých záměrech, ale svět mlčí a oni to říkají proto,že dobře ví,že svět bude mlčet.
Ted si prectete,co Ra`anan Gissin ,poradce a mluvci pro Arial " Reznika " Sherona,rekl v rozhovoru pro Arizona Daily Star v dubnu ,roku 2002.

"Terroristicky utok v 11 Septembru provede zmatek na Středním Východe v jednom jediném učelu- třetí světové války.My,uz bojujem tuto valku za posledních 18 měsiců, jež je započetím možnosti začít třeti světovou válku.Svět ,jde do války,a je jedno ,jestli chtějí a nebo ne.Jsem si jistý tímto.


Israel's UN Ambassador Dan Gillerman said that World War III had already begun and urged the former Allied forces from World War to act against the axis of terror, consisting of Iran, Syria, Hamas and Hizbullah.*
Nakonec,kdo řídí svět, UN a nebo Israel?
Jedno velmi působivé svou předpovědí bylo proneseno v roce 1984 , židovským autorem a anti-zionistou, Jack Berstein, jež varoval těmito slovy: "Zionisti , co vládnou v Israelu a zionisti žijící v Americe se snaží dostat U.S. podvodem do pasti v ramci války na Středním Východu, samozřejmě na straně Israelu. Oni témeř dosahli svých plánů, když U.S. Marines byli poslani v roce 1982 do Libanonu. Krev prolitá ztrátou 250 Amerických Marines ,kteří padli v Libanonu, je krví, jež kape s rukou Israelců a zionistů v Americe.
Uši, zalitý voskem nikdy nic neslyší,jsme ,jak Odysseovi plavci. [zmaten]

177696

12.12.2008 10:32

Panika mezi neokonzervativci ukazuje na rozdíly mezi Židy

RE: Velmi krátký výsledek,celého toho psaní.

kozoroh 59.?.?.?

Události v Indii, v Mumbai se dostávají do podivného světla a to hned v několika bodech, jeden z těchto bodů je , že rabín v tak zvaném Chabad domě nebyl mučen a zemřel na následky střelných ran a né jenom to,je silné podezření na konekce s Mossadem a ještě navíc mnoho dnů před útokem bylo do tohoto domu doručováno neobvyklé množství jídla, což vzbudilo podezření, že terroristi byli přechovávani zde, ale , to vše můžou být jen dohady. Mnohem, zajímavější článek je z pramenů DEBKA, jež má velmi dobré styky s armádou a bezpečnostní službou Israelu. Na israelské internetové lince je
článek- návrch, na pomoc Indii zorganisovat odplatu na Pakystánu za masakr v Mumbai s něčím podobným uvnitř Pakystánu, po překročení Pakostánsko=Indické hranice.Navrch přišel z Tel Aviv a v Delhi si myslí, že by to byla dobrá spolupráce, nebot doslova píší , Israel má velké zkušenosti s podvratnýma akcema tohoto druhu a zmizet beze stopy.Jinými slovy by Israel postrčil obě země do vojenského konfliktu a Pakystán se už ozval, že je na válku s Indií připraven.Je, zajímavé, že israel krmí holocaustem celý svět a to denně a na druhé straně by jim nevadilo udělat holocaust mezi Indií a Pakystaném, pravděpodobně vojenské zakázky na takovou válku by šli k "přátelům" do Israelu.
http://www.presstv.com/detail.aspx?id-77857§ionid-351020202
* Potom všem porozumíte tomuto materialu " Ben Gurion on Pakistan, published in the Jewish Chronicle, 1967:
"The world Zionist movement should not be neglectful of the dangers of Pakistan to it. And Pakistan now should be its first target, for this ideological State is a threat to our existence. And Pakistan, the whole of it, hates the Jews and loves the Arabs."This lover of the Arabs is more dangerous to us than the Arabs themselves. For that matter, it is most essential for the world Zionism that it should now take immediate steps against Pakistan."
Dva se perou a třetí má z toho užitek, po tom všem, kde všude má Israel své prsty nevěřím na nějaký holocaust, kdyby zkutečně existoval, tak by Israel a tak , zvaní židé, nedělali to, co dělají. Podporují války.

178024

14.12.2008 02:27

Problémy s imigranty ve školách mají i v Izraeli

RE: Zajímavé

kozoroh 59.?.?.?

Tak zvaní Židé,ale jimi nejsou,jak říká i bible.
Takže tato hra na oblbování goyimů pokračuje už celá staletí a docela se jim to daří.
Nakonec i takový židovský hrdina a spisovatel Avraham Burg ,jakožto i zakladatelNárodní Náboženské Strany,syn velmi prominentního rabína,tak,ten, konstatoval , dvě důležité věci,za což se od vlastního bratrstva nedočkal vděku.
In the Holocaust is Over" WE MUST RICE from its Ashers"jinými slovy došel k tomuto názoru, že tak zvaní židé jsou nenáviděni celým světem, že celý Israel je paralisován holocaustem a Zionismem.
Program Israelu je tichou cestou vyhubit všechny,né "židy".
"Israel is working on a biological weapon that would harm Arabs but not Jews,
according to Israeli military and western intelligence sources ... In developing their "ethno-bomb," Israeli scientists are trying to exploit medical advances by identifying genes carried by some Arabs, then create a genetically modified bacterium or virus. The intention is to use the ability of viruses and certain bacteria to alter the DNA
inside their host's living cells.

"This genetic research has clearly refuted the once-current libel that
Ashkenazic Jews are not related to the ancient Hebrews, but are descendants
of the Kuzar tribe - a pre-10th century
Turko-Asian empire which reportedly converted en masse to Judaism.
http://www.ou.org/publications/ja/5760winter/cohen...

http://www.cohen-levi.org/jewish_genes_and_genealo...

http://www.cryptojews.com/Comparing_DNA.htm
Dřív a nebo později svět pozná jak byl tak zvanými židy klamán a jak ke svému klamání používali bible.
Dokonce historici Israelu sami zjistili,že se nějaký exodus nekonal.

178104

17.12.2008 03:01

Století bankéřů

Ta historie s lordem Balfour není celá, nebot obnaší milionů lidí utrpení.

kozoroh 59.?.?.?

Kdysi, před měkolika měsíci se israelské noviny"Haaretz" hrdě pochlubily,že lord Balfour byl tajným židem a tak, čtenáři uvažuj,jak Balfour napsal dopis Rotschildovi= ve službách Británie tou dobou = a území palestiny se stalo Israelem, sami sobě,tak zvaní židé přiklepli území cizího státu,kde,tito, tak zvaní židé nikdy nesidlili.Jinak, co kdyby dva křestané si take poslali dopis a zase vzali Israelu území pro Palestínce a ovšem UN=Spojené Národy by jim to "přikleply", že to tak je správně. Nakonec, tak zvanou Balfour=skou Deklaraci napsal v roce 1917 žid ,jménem Leopold Amery.Nemusíme se ničemu divit,Americká socha svobody, je spodobněním modelu , tenkráte mladé Golden Mayerové a básen u nohou,teto židovské sochy svobody je rovněž od židovské autorky, pozemek na němž stojí UN=Spojené Národy"daroval" žid Rockefeler a tak slova israelského premiera, že si srael může koupit celý svět není žertem,když uvážíte,že 300 nejbohatších rodin světa vlastní více jak 75 procent všeho přírodního bohatství.Jeden žid , na správném místě dokaže nakrást strašně moc,jako ted ,těch 50 billionů.co "zmizelo v kapse žida Bernarda Madoff.Další zloději jsou v Israelu,co okradli v diamantech Jihoafričana,dodali podřadné diamanty a prázdné krabice.
http://www.thespoof.com/sitepics/pdi/MoneySuitcase.jpg
Mossad Pension Fund hit for $900 million in Madoff Ponzi scam
Takže ,není každý žid zloděj,ale všude tam ,kde je nějaká velká zlodějna,tak, tak zvaní žide jsou u toho.
Jenže tentokráte , žid, okradl žida a to bude zajímavé, mezi "obětmi" jeSteven Spilberg,co nám stále připomíná holocaust,Elie Weisel,co na něm tolik utržil,když se rozhodl nechat se evakuovat Němci,než osvobbodit "Rudou armádou", postižené jsou i banky a tak dále.
Takže,když to tak sledujete, tak si nakonec řeknete, že Hitlerovi za pravdu, dají tak zvaní židé sami o sobě,na to nemusí být žádný revanšista.Nakonec i v samotném Pentagonu,za krátké působení"bohem vyvoleného" nemohou najít v rozpočtu víc jak 2 triliony dolarů.
Takže,nakup světa se může zcela dobře uskutečnit, všichni křestanský političtí a náboženský kolaboranti se přetrhnou v nabídce ceny pro Israelského nákupčího,když vlastně koupí svět za naše"ztracené" peníze,nebo snad ne.
Co, ten obchod s Palestinou stál životů a ještě bude stát a ten stát Israel ,nas přijde sakramensky draho.

178294

18.12.2008 02:22

Nebezpečí světové vlády existuje

Všechno víme,všechno známe, ale do evropského chomoutu jsme vlezli.

kozoroh 61.?.?.?

Na tomto ,dole okopírovaném úvodním blogu máte dopodrobna zveřejněný plán ,jak vše bude probíhat,jde jen o to se rozhlídnout na blogu a přečíst si to ,co kde už dříve bylo napsáno.
V Americe ,profesor "Pincas" přednáší studentům lekci,jak je třeba snížit populaci této planety na minimum, to je jen 1=2 biliony lidí a sklízí z řad posluchčstva ovace za jeho starost o tuto planetu a genialní řešení, každý z těch tleskajících studentů si vůbec neuvědomuje,že by to mohl být on ,co bude takto "skastrován" s používání této planety.Kdo, budou Ti, co budou určovat,kdo se narodí a kdo ne.Kdo, budou Ti, kteří v rámci oteplení planety zničí všemožnými triky,válkami,epidemiemi,očkováním, bakteriologickými zbraněmi Afriku, zcela ji vylidní, tak,jak ted probíha AIDS, když už máme celé vesnice,kde všichni už vymřeli.Proč myslíte ,že se výzkumníci hrabou,bádají a vylepšují, ve svých laboratořích, se vzorky z mrtvých těl, obětí na španělskou chřipku, ke zdokonalení ,"této zbaně,co má v minulosti na 60 milionů mrtvých"není to pro radoby vládce světa ten zaručený prostředek vymítit neužitečné jedlíky?
Ovšem ,nová generace studentů takto nemyslí,jako, i my,když lezem ,tam ,kde bychom nikdy neměli být.
Dalším krokem globalisace je Severská Aliance,Mexiko, USA a Kanada,peníze už tisknou v Denveru,Americo.
----------------------------------------
"I can state with assurance that the last generation of White
children is now being born. Our 'control commission' will, in the
interests of peace and wiping out inter-racial tensions, FORBID
the Whites to mate with Whites. The White women MUST cohabit with
members of the dark races, and the White men with black women.
Thus, the White race will disappear, for mixing the dark with the
White means the end of the White man and our most dangerous enemy
will become but a memory.
Znova opakuji,to bylo řečeno už v roce 1952
Council of European Rabbis",ústy rabbína Emanual Rabinovich
========================

14Do budoucna nemuzete rikat, ze jste o tom nevedeli
Vse, co se deje kolem nas, neni nahoda.

Operation Vampire Killer 2000
Uz pred mnoha roky byly urcite pochybnosti, jak je vlastene ve zkutecnosti rizen tento svet. Brazilsky vedouci pro vnitrni brezpecnost to, uz nevydrzel a sel ric verejnosti, ze novy svetovy poradek je utokem na narodni armadu ,jako nejblizssi cil- coz, dal na verejnosti ve znamost pan Alex Montague.

178396

19.12.2008 04:10

Nebezpečí světové vlády existuje

RE: Všechno víme,všechno známe, ale do evropského chomoutu jsme vlezli.

kozoroh 61.?.?.?

Přečtěte si knihu od Curtis B.Dall "Franklin Delano Roosvelt=My Exploited Father =in=Law, kniha je ke stažení z internetu, prvně vyšla v roce 1968 a zde je zajímavé pojednání, jež dá čtenáři nahlédnout do zákulisí světové politiky, malou část v originálu okopíruji pro Vás.
============
manipulated the United States into three wars, where we had no business; in which we could gain nothing."[5]
To add some pertinent comments on the Sponsors of Communism and World Government, I quote Dr. B.
Bruce, "The Illuminati hold the world in economic bondage, and their Agentur dictate government's policy. . .
." Having used Nazism and Communism to remove nearly all the crown heads; having by one means and
another practically exterminated the natural born aristocracy and leaders; having brought the nations into the
bondage of usury, the directors now want to use the United Nations Organization to usher into being by
peaceful methods, if possible, a One-World Super-Government. ... The Illuminati intend to use Atheistic
Communism, and all other 'isms', up to a certain point but after the nations have been merged into an
International State, the Illuminati then intend to crown their leader King-Despot of the universe and usurp the
powers of World Government."
===============
v roce 1947 , tak zvaná Atomová komise ve svém magazínu se nijak netajila plány a doslova řekli s určitou výhružkou,nejdříve, že je jedno, jestli lidé budou chtít jednu světovou vládu a nebo ne a potom ,ukončení"Bud bude světová vláda a nebo nebude nic."Kdo byli členy atomové komise si musí každý sám už domyslet.Myšlenka na jednu světovou vládu je dnes velmi realná s přihlédnutím k tomu, že mnohé věci už jsou tak řízeny v dnešních dnech, aniž by u nás vzbudily jakékoliv podezření.Kniha je ke stažení na internetové stránce=¨thttp://vho.org/dl/ENG.
http://vho.org/dl/ENG.html
Curtis B. Dall, Franklin Delano. My Exploited Father-in-Law | 1 MB

178497

24.12.2008 02:08

Zemský ráj v nedohlednu

Vzhůru ke světlým zítřkům.

kozoroh 61.?.?.?

Napsal Joseph G.Toman,Ph.D
Original Sectret Files Publication
Preliminary Version 0.1
www.New2020.com – TomanJoseph@gmail.com

Pokud se Vám to podaří nalést a okopírovat a nebo vytisknout.Obsah je jak v češtině ,tak v angličtině.

OBSAH knihy

Co nedokonalá demokracie způsobila. 4

Vysvětlení grafů. 5

Úvod. 5

Likvidace českého národa. 7

ČR obětovaná v budoucím konfliktu. 8

Přeměna ČR v republiku banánovou. 9

Fakta. 9

Teorie stínu, Göbels, komunisté. 11

Epidemie smrtelných nemocí 12

Zdravotnictví 13

Likvidace kvalitního sociálního řádu. 14

Mexiko vzorem budoucí demokracie. 14

Tajné služby. 15

Policejní stát 16

Politika. 17

Mlčící Média. 17

Neférová justice. 18

Konspirace. 18

Ekonomika. 19

Mohli jsme se již mít mnohem lépe. 21

Ekonomický pohled, příklad K. Varů. 21

Ekonomický pohled, ČR.. 22

Česká republika, obě globalizace. 26

Pochybné výdaje a restituce. 27

Americký radar a 3. světová válka. 28

Ztráty kvůli Američanům v ČR.. 30

Vyproštění se z neokoloniálních pout 32

Politické změny. 33

Jací by měli být čeští leadeři 33

Lekce na zlepšení životní úrovně v ČR.. 34

Referendum.. 35

Kriminalita. 37

Digitální televize – proč ne HDTV?. 37

Filmová, televizní, hudební tvorba. 38

Sudetoněmecký Landsmanshaft 40

Dejme vše do perspektivy. 40

10 bodů jak vytvořit lepší svět 41

Shrnutí: konečná bitva. 42

Co musíme udělat 42

Co jiného nás může čekat?. 43

Tajné organizace, náboženství, atd. 44

Některé nutné kroky. 44

Návrat do reality

178815

25.12.2008 03:28

Zažijeme doposiaľ najväčšiu hospodársku krízu

Probíhá tichá válka neprodaktívních lidí, proti produktívním......

kozoroh 59.?.?.?

ještě lépe ke znázornění, je to válka byrokracie a elity společnosti na úkor produktívních lidí.Tady naprosto nepomůže žádný,tak zvaný ozdravění ekonomiky, když u koryta zůstanou jedni a ti samý ,co okrádají a ujídají ze společného krajíce ,ty největší kusy sousta=peněz pro sebe,samozřejmě ty se nenechají odstranit,žádnou mírovou cestou, na ně platí jen a jen násilí, jake ,oni uplatnují i na nás, ve všemožných nařízení a podobně.Co, byla francouská revoluce, v základě propastný rozdíl,co jedli ze stříbrných talířů, to nejlepší co se dalo a většina produkujících, pracujících ,zápasící o kousek chleba, bez naděje ,že zítra bude mít co jíst.
Tak , zvaná ruská revoluce ,měla ten samý základ, hladomor, zatímco jiní jedli kaviar a pili šampanské a nestarali se o ty, co "byli dole" a tak je to vždycky, ale ,co ted, v tomto století techniky,co jim,zlodějům a kriminálníkům pomohla techniky,pomoci elektrobankovnictví udělat mnoha trilionovou škodu, ktera nejde spravit.Proto mnoho lidí kroutí hlavou,jak může banka dostat státní pomoc,bez souhlasu voličů,ale podporou zkorumplovaných politiků,kteří více a méně v tom jedou také a banka si udělá "párty" za statisíce dolarů a manažéři si připíší sami sobě milionové odměny a za co vlastně?
Pokud banka krachne,tak krachne jenom k tomu aby k tomu už dříve nakradenému přidali vaše "ted už ukradené bankou" vklady navrch toho všeho.
Ti,co takhle ,tak zvaně hospodaří a dělají obchod=business, půjdou dál a dál pokud se masy lidí nezvednou ve formě revoluce, jinak by nikdy nedošlo k socialní spravedlnosti a potíraní kriminality, jak mnozí sebevyvolení tvrdí,že zákony jsou jen pro chudáky, pro ně ne ,oni ,je totíž dělají pro nás.
Kolik platíme daní,kolik povolení,kolik registrace a tak dále,to jsou všechno peníze z nichž tito moderní trupci žijí, jenže včely trupce vyštípají, od okamžiku,kdy shledají ,že jsou neužiteční,ale ,lidská společnost je desitky roků doslova hejčká, až do katastrofalního konce,tak se zdá ,že včely mají víc rozumu než lidé.

178848

30.12.2008 02:02

Vánoční poselství íránského prezidenta Ahmadinežáda lidem v Británii

Mluvit o míru,dovolávat se míru je za dané situace zločin.

kozoroh 61.?.?.?

Americké zbrojovky v tak těžké dnešní hospodářské situce jedou na plný výkon a ted ,když pomocí zkorumplovaných politiků a médií jim někdo řekne o míru,když veřejnost=občan je zastrašován, že se jedna o jeho demokracii a svobodu v ramci,tak zvané obrany techto vymožeností a te dsi někdo přijde s řečičkami o míru.Bojovat za mír,když bohatí si cpou kapsi penězi za válku je ten nejhorší zločin, všichni nacističtí generálové byl jeden po druhém propusten,jediný,kdo tam zůstal a byl později zavražděn byl Rudolf Hess, Churchil tohoto posla míru,když zbrojovky jely na plný výkon nechal uvěznit nějaký čas i v blázinci,proč?
Protože se britská veřejnost nesměla dozvědět ,že celá ta válka byla zbytečná, že ten zlý Hitler nabízel ruku k míru, proto i prví Německé bombardování Britanie přislo až po šesti týdnech bombardování Německa,proto ,Hitler zastavil pancéřovou divisi v Darkinchenu a nechal Brity odplavat zpět do Britanie, což si později vyložily media jako uspěch akce Dinamo.
Dnešní svět je spolitiky a zbrojními koncerny na té samé cestě ,lokalní války s úspěchem obchodního obratu, na základě prodat i oběma stranám náš válečný material,tak ,jak USA prodalo plyn Iraku a zároven Iranu, jak vysvíta z odtajněných materialů.
Takže, mír značí škrt přes rozpočet moralně zkorumplovaných lidí, celosvětových kriminálníků, proto v době Nurimberského procesu odsouzení průmyslový "zločinci" byli za pár měsíců na svobodě, když i Osvětim=Auschwitz a její průmyslová výstavba byla odbočkou americké firmy, proto i některé průmyslové objekty v Německu nebyly bombardovány, nebot byly majetkem amerických monopolů.Zkuste Israelcům mluvit o míru,když chtějí velký Israel, připojení všech států,co mají na svém území olej.

179215

30.12.2008 03:24

Operaci „Lité olovo“ předcházely měsíce plánování

Israel bude bojovat ,dokud nevyžene všechny Araby z jejich území

kozoroh 61.?.?.?

Israel je pohrobek Britské kolonialní politiky,byla to Britanie ,co slíbila židům stat Israel v Palestině ,aniž by se ptali Palestínců, dnes , Israel jde cestou utvořit tak zvaný Velký Israel, v podstatě oběti z řad palestínců ,jsou oběti britské politiky o nás a bey nás ,jako bzla i Mnichovská smlouva s Hitlerem.

they have repeated the very same process of killing, expelling and enslaving today’s version of the ancient Midianites, Canaanites, Amorites, Hittites, Perizzites, Jebusites, Hivites, etc of Moses’ heyday. NOTHING HAS CHANGED. The Jews of today are in effect trying to implement 21st century BC ideas in a 21st century AD world with results no different than what took place as recounted in the Old Testament.So in other words, Zionism–the idea that the “Chosen people” were promised the land encompassing modern day Palestine, Lebanon, Jordan, Syria and elsewhere and were given the commandment to expel, murder and enslave the peoples.
Hamas je organisace ,jež byla v základě utvořena ,na podlomení palestínské jednoty, " rozděl a panuj".
Let us not forget that it was Israel, which in fact created Hamas. According to Zeev Sternell, historian at the Hebrew University of Jerusalem, "Israel thought that it was a smart ploy to push the Islamists against the Palestinian Liberation Organisation (PLO)".
http://globalresearch.ca/articles/ZER403A.html
History of Hamas - Wikipedia, the free encyclopedia
In the 1970s, Hamas was built up by Israeli occupying forces as a "countergang" to the Palestine Liberation Organization (PLO) of Yasser Arafat
Prakticky,co se stalo,"sluha" se obratil proti svému panu,kterému měl sloužit v terrorisovaní arabské společnosti,tak jak se Muhadžínové obrátili v odporu proti ruské okupaci ,proti Američanům avšem jeho sluhům.

179221

31.12.2008 02:47

Operaci „Lité olovo“ předcházely měsíce plánování

RE: Israel bude bojovat ,dokud nevyžene všechny Araby z jejich území

kozoroh 61.?.?.?

6e , židé trpěli, otazkou je kteří?
Jedni sionisti dokonce vstopupili do fašistických sborů, ve svých vlastních černých uniformách do řad Italských fašistů, o tom se moc nemluví,co byl Betar.

Další klika sionistů=zionistů slíbyla podporu Hitlerovi proti Britanii ,která blokovala židovskou invasi do Palestiny, proto ,take bylo plno Britů zavražděno a King David hotel vyhozen do povětří, je známá fotografie ,umučených a nohama nahoru pověsšených britských vojáků na stromě a celé území zaminované.
Mezi těmi dvěma obdobími,o kterých ,tak zvaní židé nechtějí naprosto nic slýšet je vypovězení valky židovským celosvětovým koncilem ,24 března 1933, na tomto základě "útočník!" požadoval ,jako první ve válečném konfliktu s Německem "odškodnění? které dostává dodnes a Německo je jeho dodnes kolonii, vezměte dodavky atomových ponorek Israelu a jiné. Přihledněme k tomu,že už v letech 1886 židovský rabbín volal po zničení Německa a v Americe byl plan="Germany must perish" o úplné kastraci všech mužů,plán, na úplné zlikvidování německé rasy.
Židé trpí, I DNES ,NA UKRADNUTÉM ÚZEMÍ,OD PŮVODNÍCH OBYVATEL,KTERÉ DNES NAYÝVÁ TERRORISTY,KDYŽ JE VZHNAL Z JEJICH DOMOVŮ A CELÁ DESETILETÍ JE VRAŽDÍ,TAK,JAK VYVRAŽDILI DVA UTEČENECKÉ TÁBORY A BODOU TRPĚT I NADÁLE A VRAŽDIT I NADÁLE,DO POSLEDNÍHO PALESTINCE A POTOM PŮJDOU DÁL A DÁL A STALE BUDOU "TRPĚT".
Američané ted také přemýšlejí,jak musí ten ,žid,Madoff trpět také,kam všude zašantročil nakradených 50 bilionů a další ještě přijdou po něm, i v samotném Pentgonu se nemůžou také dopočítat peněz, takže může být další exodus z USA do Israelu, mnozí už mají letenku a povídání ,jak trpěli v USA.

179336

01.01.2009 01:03

Operaci „Lité olovo“ předcházely měsíce plánování

RE: Israel bude bojovat ,dokud nevyžene všechny Araby z jejich území

kozoroh 61.?.?.?

Mnoho lidí nečte,co vlastně israelský politici říkají a co ve zkutečnosti dělají,zde máte několik ukazek,jak se taková politika dělá na oblbnutí stáda goyimů, né politiků,ty si kupují z jejich vlastních peněz,co odsouhlasí,co by pomoc státu Israel.

“…I encourage my soldiers to rape Arabic girls, since the Palestinian woman is a slave for the Jews, and we do whatever we want to her and nobody tells us what we shall do but we tell others what they shall do…”

–or a diary entry from –‘Moshe,’ a Second Lieutenant in the Israeli army–

“…I took the Palestinian girl captive. On the first night the soldiers pack-raped her and the next day I saw fit to remove her from the world. I had the soldiers dig a shallow grave, and then I killed the 12 year-old girl with a burst from a sub-machine gun.”

–or the remarks of Christopher Hedges, American journalist on assignment in Gaza–
-----------------------------
theuglytruth.wordpress.com/2008/12/24/israel-warns-america-yet-again-there’s-“hell-to-pay”-for-not-attacking-iran/
Tenhle duchaplný výrok ,by si měl každý křestan "zapsat za uši"tak říkajic,aby konečně lidem došlo,že Hitler nebyl žádný hlupák, proto jeho Mein Kampf je nejčtenější knihou ,tak zvaných židů.
In other words, with the full blessings of every person, place or thing of measurable political power in the Jewish state including Israel’s intelligence service Mossad, Prime Minster Ehud Olmert and Foreign Minister ‘Tzippy“ Livni, what Barak was saying in effect to all the various spies, analysts, intelligence officers and diplomats working in virtually every nation of the world was that–

“If Uncle Sam does not get busy with the business of opening up a new front in our war against the Islamic world, we, the Jewish people, will detonate one of our several hundred nuclear warheads in an east coast American city that will then be blamed on Iran…” [zmaten] [zmaten] [zmaten]

Svět se s těmito moci chtivými dostane do stádia ,bud my a nebo oni.Jeden člověk, kdysi řekl,že křestani jednou postaví Hitlerovi pomník, já když ty světové čtu a vidím na TV ,co se děje ,tak bych mu dal zapravdu,že se jednou tak stane.
http://www.ynetnews.com/articles/0%2C7340%2CL-3342999%2C00.html
ynetnews: the leading source for Israel news

179384

02.01.2009 08:15

Kdy nám imponují naši vůdci

Jednou se situace obrátí a potom se budou divit,co za pogrom si sami připravili.

kozoroh 61.?.?.?

Mnozí z tak zvaných židů to dobře vědí, jak se do lesa volá, tak se i ozývá, také dobře vědí ,že Křištálová noc ,nebyla projevem antisemitismu,ale ,odpovědí za dvě vraždy, jedna za vyslance a druhá za vraždu mladého nacisty ve Švýcarsku,tedy na území neuralního statu.Včera,někdo, údajně mladý Arab střelil dva židy v Dánsku, v obchodním středisku a tak to půjde dál a dál.

In 1990 the Swedish branch of the Save the Children Fund estimated that between 50,000 and 60,000 Palestinian children had been treated for injuries; 6,500 of them were hurt by gunfire. The report, notes Victor Ostrovsky, "said most of the children killed had not been participating in stone-throwing when they were shot, and one-fifth of the cases examined showed that the victims were shot either at home or within thirty feet of their homes." [OSTROVSKY, p. 333]
Všude ve světě roste tak zvanými židy antisemitismus, proč je tomu tak, tím se nezabývají,jsou si jisti sami sebou.
Moskva=Moscow Building Manager Allegedly Promises "No Peace" for Jewish Family
(December 31, 2008)
A building manager in Moscow allegedly used antisemitic abuse against a Jewish family that lives in her building, according to a December 29, 2008 report by the Jewish.ru web site. On December 25, the head of the Jewish household asked Irina Ustinova to fix deteriorating electrical wiring on his floor. In response, she allegedly burst into his apartment and told him to, "go to Israel" and: "You live in Russia, not Israel...
Jmenujte mi jednu zem,né vládu té země,kde by lidé s nadšením vzali židovské utečence,kdyby byl Israel zničen.
Ani v samotné Americe ,s židovským presidentem Rosefelt v době počatku druhé světové války nechtěli vzít židovské cestujíci z Evropy, lod se vrátila zpět do Evropy.Po tom ,co čteme ve světovém tisku,kdo by chtěl mít takové vrahy v domě.

179444

04.01.2009 03:43

Kdy nám imponují naši vůdci

ÚROVEN ČESKÝCH POLITIKŮ

kozoroh 61.?.?.?

Last update - 02:44 04/01/2009
EU presidency: Israel ground op in Gaza 'defensive not offensive'
By Haaretz Service and Reuters
Tags: Gaza, Israel, Israel news

PRAGUE - European Union president, the Czech Republic, said Saturday an Israeli ground offensive in Gaza was "defensive, not offensive" action.

[zahanbení] [bliji] At the moment, from the perspective of the last days, we understand this step as a defensive, not offensive, action," Czech EU presidency spokesman Jiri Potuznik said.
===================
CO, K TOMU DODAT.
Historii se politici neučí,jen , polkají propagandu, hlasu lidí nenaslouchají,nebot jsou poplatni tomu, kdo jim sype do "žlabu".Politik , Vás přesvědčí v rámci své prodejnosti a bezcharakternosti,že jestli Vám někdo vrazil pár facek,takže jste ho něčím vyprovokoval,dokonce ,řekne, že jste si je zasloužil.Myslím,co si Český občan zvolil ,to má, škoda že děláme pietní akce v Lidicích a nebo v Teresíně, touto cestou politikyje to spíše šaškárna politiků, jež si v takový moment přijdou "ohřát svou polivčičku" a ukazat se narodu,jak je to dojímá,jinak ostatek dní dělají politické prasárny.
Výcvik posádek vrtulníků v Israelu, pro budoucí nasazení v Iráku a připomínání Israelcům, že už v roce 1947 jsme jim přes zákaz OSN a Britanie " pomáhali" školit příští zloděje palestínského území a tím i vrahy,dodali zbraně, vyškolil piloty,darovali letadla, výsledek byl jako vyvraždění vesnice Der Salem a mnoho jiných se dnes ,už dá nazvat ,politickou tradicí ,českých politiků.Jako malý národ,kdy se vždy hrálo o nás a bez nás,je to svým spůsobem poučné,kam ,až můžou politici dojít ve své moralní dekadenci=na Vašich rukách je krev nevinných,jste spolupachateli kriminalních činů.
Až, více a více Českých ŽOLDNÉŘŮ ztratí své životy v Iraku a Afganistanu,zatímco nikdy se otevřeně český voják nepostavil na obranu své republiky v době ohrožení, tak si udělejte výlet do pohraničního opevnění,třeba Hanička a zamyslete se o včerejšku a dnešku.
Kde, pak je dnes, Mezinárodní soud kriminalních činů,který soudil Milošoviče,kdepak je resoluce UN,kde je ,tak kritický světový tisk a protest inteligence,kde.......?

179591

05.01.2009 02:59

Kdy nám imponují naši vůdci

RE: ÚROVEN ČESKÝCH POLITIKŮ

kozoroh 59.?.?.?

Chceteli osvobodit Palestinu,tak nejdříve musíte osvobodit Ameriku od židů.Americká zahraniční politika je dělaná židy,Kissinger a Albrichtová,jejiž dědeček byl pravou rukou hromadného vraha Stalina , takže tato věta ,vyřčená židy samotnými by měla politikům něco říci" [překvapení] Zionist Leader Maurice Samuels: "We Jews are destroyers, and will always remain so."
===========
This explains the Jewish demand:

"In the Gentile world, it is a matter of destroying a strong, organically intolerable form of life." (Kurt Blumemfeld, Jüd. Rundschau, Nr. 39/40.)
============
Jděte do kostela a zeptejte se, zda kněží ve svých modlidbách a proslovu k veřejnosti vzpomenou vraždění křestanských Palestínců?
Jděte do Amnesty Internacional a tam se rovněž zeptejte, zda uznávají ,že Israel, uměle vytvořený OSN a Britanií, trikem tajného žida Balforda a Rotshilda o lživé bajce o lidech vybraný Bohem a biblickém národě, jež usiluje o zemi,kde nikdo nežije a zem nikoho není,zeptejte se jich,zda je nedojímají obrázky maskrovaných těl dětí.Zeptejte se svých politiků,zda vůbec za celý svůj život vůbec přečetli něco o tomto palestínském národě.
==============
The Jews must therefore either make us sick or wipe us out.

"The reason for this war has never been as clear as it is now. It is a struggle of the Jewish conception of life against the Gentile conception of life. It is the life style of the Jews against the life style of the enemies of the Jews. That is what one is fighting for throughout the world in this war." (The American Hebrew, New York, 20.12.1942)
===========
Kdysi bylo heslo v době před druhou světovou válkou,Boj za Madrid ,je bojem za Prahu, myslím, že dnes, boj za svobodnou a neokupovanou Palestinu ,je boj ,za přežití všech goyimů.
=========
In Protocol II of the Protocols of Zion we read: "Through the press we have gained the power to influence while remaining ourselves in the shade." Protocol VII states that:

‘We must compel the government of the Goyim to take action in the direction favoured by our widely conceived plan, already approaching the desired consummation, by what we shall represent as public opinion, secretly prompted by us through the means of that so-called Great Power – the Press, which with a few exceptions that may be disregarded, is already in our hands.’
[zmaten] [zmaten] [zmaten] [zahanbení]

179648

06.01.2009 02:17

Předseda židovské obce v Římě omylem vyzradil sionistický trik

Co,dělat s lidmi,ježnenávidí ,kde koho a sebe také, nevěříte?

kozoroh 61.?.?.?

Ev,S,Jana 8=44
Vy z otce dábla jste a žádost otce svého chcete činiti.On byl vražebník od počátku a v pravdě nestál,nebot pravdy v něm není.Když mluví lež, z svého vlastního mluví,nebot lhař jest a otec lži.
Jejich náboženství je zničení všeho "nežidovského",ačkoliv sami židé nejsou,je to tedy kriminalní mafie jdoucí po moci k ovládnutí světa,tak at jim kolaborančtí křestané =politici,pomáhají,kde jen můžou i v té,tak zvané "americké" politice.

Yes, there’s no doubt about it: the white race truly is, in the resonant phrase of the Jewish intellectual Susan Sontag, “the cancer of human history”.

http://www.heretical.com/ofarrell/sontag1.gif
http://www.heretical.com/ofarrell/ignatiev.jpg


“Let’s abolish this human cancer...”
L-R: Susan Sontag; Noël Ignatiev

Not that Sue’s the only Jewish intellectual to pursue that admirable white-bashing theme. There’s the former Harvard academic Noël Ignatiev too, with his crusading call for us to “Abolish the white race”, to “keep bashing the dead white males, and the live ones, and the females too, until the social construct known as ‘the white race’ is destroyed – not ‘deconstructed’ but destroyed.” Both Sue and Noël owe their insights to Karl Marx, the Jewish intellectual who taught us how to reach a better world by climbing a mountain or two of corpses and wading through a few rivers of blood.

V roce 2003 od společnosti Dimona Production Ltd vyšla reportáž do TV o akci Israelského ministerstva zdravotnictví,ktera měla za nasledek likvidováni dětí Sephardických židů pomoci tak zvané akce rengenovaní,ozáření "scalpal ringworm" a výsledkem bzlo ,že 6 000 dostalo rakovinu a nebo zakrátko zemřelo.Mnozí z nich byli maročtí židé,v podstatě,barevní židé odděleni od bílýcha, barevní odvezeni autobusem na ozáření v ramci výletu autobusem.
100,000 Radiations=A Review
http;//www.knowledgedrivenrevolution.com/Articles/200510/29_Isr_Ringworm.htm
Uveřejnění v israelském tisku
http;//www.haarety.com/hasen/spages/458044.html
Dodnes nemůže israelská vláda zotpovědět "zmizení" 4.500 jemenských dětí,což se stalo ,také v roc v 1952.Kdo byl tou dobou u vlády v Israelu?
Prime Minister - David Ben Gurion
Finance Minister - Eliezer Kaplan
Settlement Minister - Levi Eshkol
Foreign Minister - Moshe Sharrett
Health Minister - Yosef Burg
Labor Minister - Golda Meir
Police Minister - Amos Ben Gurion
The highest ranking non-cabinet post belonged to the Director General Of The Defence Ministry, Shimon Peres.

On August 14, at 9 PM, Israel's Channel Ten television screened a documentary film which exposes the ugliest secret of Israel's Labor party founders: the deliberate mass radiation poisoning of nearly all Sephardi youths of a generation.

Co,můžem ,od takových to "lidí" očekávat v Gaze,co můžem ,očekávat od takových lidí nalezlých do křestanských vlád a institucí. [překvapení]

179779

07.01.2009 10:54

Předseda židovské obce v Římě omylem vyzradil sionistický trik

RE: Teroristom ani cent

kozoroh 59.?.?.?

Vy se ohaníte slovem bolševická,ale ,co o tom víte? První komunistické noviny byly otištěny v Chicagu a podivejm ese ,byly v řeči jidiš.Trocký =Bronštein, bydlištem ve Východním New Yorku s tři sta revolucionáři,kteří když dorazili na místo určení se změnili na bolševíky,takže ta "ruskaů nebyla ruská ,ale židovská revoluce,tudiž invase židů z Ameriky změnit zákonný systém Ruska,co by se stalo,kdyby někdo dnes tímto způsobem změnit system v Israelu?
Takže ,tak zvaní bolševíci,byli ,tak zvaní židé,kteří později podle Vás podporovali palestínské hnutí,tedy,většinou ti tak zvaní rusové ve vladě ,Brežněv,žid,jinak zvaný Pingelštein,Juri Andropov,čistý Rus podle Vás ,ale ,žid Lieberman,Jalcin,ženat s dcerou Stalina=Džugašviliho=čili židovský chlapec,Suslov,hlavní ideolog bolševismu ,žid Suss,ti všichni podporovali Palestínce,protože v ramci Talmud,poštvou jednoho proti druhým,tak ,jak "socialistický tábor ,proti kapitalistickému,ale , všude u vesla židé,ti ,co se mordovali byli hloupí goyimové,co tu hru neprokoukli.Nakonec,nezapomenme na fotografii"palestínského terroristy,co měl na krku židovskou hvězdu,kterou si zapoměl sundat a také nahončí do Hamáz a když je zatkli, tak měli občanství státu Israel,co nám tady chcete namluvit,Vy, representant paté kolony,my jsme si už užili komunisty =bolševika Slánského=Salzmana,my víme ,kdo jste a co je Váš cíl,kalit vodu můžete jen pro blbce,ale , člověk informovaný se Vám může jen smát i když jste svým způsobem velmi nebezpeční každé křestanské vládě a národu.
Vraždy v Palestíně ,Vám nikdy přemýšlivý člověk neodpustí, neodpustí Vám je ani Naturay Karta=Strážci Města, ty rovněž vědí jak jste to hráli s Hitlerem, nakonec i Američané poznávají při strátě svých ůspor ,co jste zač.

179971

09.01.2009 03:55

BBC (a další média) cenzurují diskuze o Gaze

Proč by necenzůrovali, když vědí, že na povrch problému přijde britská proradnost.

kozoroh 59.?.?.?

Je to tak,pokud zalistujete v historii,než uděláte úsudek nad dnešní Palestinou a Israelem, tak zjistíte tahy britské kolonialní politiky,rozděl a panuj.Lawrence je legendarní postava arabského odboje proti turecké nadvládě a Lawrence slibuje arabským kmenům podporu Britanie,pokud budou spolupracovat v zájmech Britanie na rozbití Tureckého panství, takže ,gerilová,dnes , terroristická válka vedena britským agentem byla ve velké většině bojem Palestínců za národní svrchovanost, byla to válka na smrt,už jen překročením Sinaiské pouště a napadení železniční tratě , jež vyhodili do povětří, jež byla používaná tureckou armádou,to vše za pomoci Howeitat kmenu a mnoha jiných kmenů.Co se stalo nakonec, doma ,v Evropě,Britové přislíbili Palestínu zionistickému hnutí aniž by se většiny obyvatelstva, Arabů=Palestínců ptali.Rozdávali z něčeho,což nebylo britským vlastnictvím a židé dostali příslib o něčem,na což neměli žádné právo, nebot , dle jejich slov ,zde 2000 roků zde nebyli,ponechme stranou,že dnešních 95 procent,tak zvaných 6idů,jsou potomci Chazárů,od Kaspického a Černého moře, KDE JSOU PROVÁDĚNY DNES VYKOPÁVKY DOKAZUJÍCI PRAVOST MNOHA DOPISŮ TÉ DOBY.Takže ,než nekdo udělá úsudek komu patří Palestina,tak by měl vědět,že tam v žádném případě nepatří Israel,zkrátka,měla by si Britanie ,vzít Israel k sobě do Britanie, aby na své kůži poznala politiku,o nás a bez nás.V Palestíně byl klid ,až do doby druhé Aliya,v roce 1920,jak,tak zvaní židé říkají,kdy Askenasští,"židé", jež ani neznali hebrejsky a domlouvalise jidiš, začali nepokoje a šířit nadřazenost a nenávist a utvořili "obranou" jednotku Hagana.1921 se konal první zionistický kongres, kde se již uvažovalo o nabídce Britanie o nové židovské "vlasti" Ugandě,zde ,rovněž se Britanie neptala černochů, zda s tím souhlasí a nebo ne.1921 Už vypukla větší šarvátka mezi Araby a invasními židy,řešení situace bylo,že Britové vyzbrojili Hagana proti domácímu obyvatelstvu, příliv nových "židů" byl už znatelnější proti domácímu obyvatelstvu v roce 1938,kdy se dostavilo na 200 000 legalních a 12 000 nelegálních přistěhovalců,bez dokumentů od Britské vlády, katastrofa Palestiny započala.Hrdina,Lawrence se znechucen nad politikou Britanie se vrátil do Britanie.Semeno zrady,násilí trvá až do dnešních dnů.

180313

09.01.2009 05:42

Vraždit ve jménu Božím

Jaká byla politika katolíků před začatkem druhé světové valky a jaká je dnes.

kozoroh 59.?.?.?

1936 January 4 Ambassador Bergen in Rome writes to German foreign minister von Neurath that the Pope is protesting the violations of the Concordat by the Hitler government, and has several times threatened to bring his complaints into the open. It has taken the moderation of Secretary of State Pacelli to prevent a rupture of relations. (Lewy)
----------
1936 February 29 Cardinal Hlond declares in a public letter that "It is true that the Jews are committing frauds, practicing usury, and dealing in white slavery. It is true that in schools, the influence of Jewish youth upon Catholic youth is generally evil, from a religious and ethical point of view. But let us be just. Not all Jews are like that. One does well to prefer his own kind in commercial dealings and to avoid Jewish stores and Jewish stalls in the markets, but it is not permissable to demolish Jewish businesses, break windows, torpedo their houses..." (Lewy)
--------------
1936 June A Swiss Catholic reportedly asks children to pray for the death of Hitler. The German press quickly accuses all Catholics of being in sympathy with sedition. (Lewy)
===============
V roce 1936 , v listopadu i polští jesuiti se vyjadřili k židovskému problému,prohlášením, že musí být odděleni křestané od židovských dětí,aby nabyli nakaženy nizkou židovskou morálkou, prostě Vatikan měl odjakživa svou vlastní politiku a neřídil ničím, ani biblí,jak mohli zdůvodnit,že se modlili za smrt Hitlera, na druhou stranu řekli, co si myslí o židech.
Jaká je jejich politika dnes,když papež navštěvuje synagogy a omlouvá se židům za minule "přečiny" katolické církve, máme si to vyložit tak,že se Vatikán poddal židovskému vlivu ve světě via "Americká , zahraniční politika", jež je ted agresivitou ve všech vedených válkách. Válka roku 2009 už je odhadnuta na 136 billionů dolarů, takže ,mír nebude, rozpočet je už udělán, zbívá dostat jen požehnání,od koho asi?
Historie se opakuje,tak,co můžem očekávat od cirkve,jako celku, ačkoliv je to Babylon,katolická,protestanská,babtisti,evangelíci,adventisti,ortodoxní,jehovistická,Hari Krišna a tak dále
Christian, Jewish, Hindu, Shintoist, Jain, Baha'i, Sikh, Muslim, Buddhista stejně je celý svět jeden velký blázinec a všude teče krev.Prakticky,v minulosti a i v dnešku, nikdy církev nedokázala nastolit mír,spíše naopak, vzpomenme jen křižáckých válek, všem jim jde o jedno společné,peníze a majetek.

180318

11.01.2009 02:24

BBC (a další média) cenzurují diskuze o Gaze

RE: Proč by necenzůrovali, když vědí, že na povrch problému přijde britská proradnost.

kozoroh 61.?.?.?

Tady jde o pravo a to především.
Kdo, chce porozumět problému Palestíny a Israelu,tak musí nahlédnout do počátku krvavé historie, těchto nevítaných cizáků na Středním Východě.
V roce 1920 po druhé vlně "židovských" emiggrantůbyla ustavena ,tak , zvaná obranná jednotka Haganah.Toto jméno se "proslavilo"
v 25-tém listopadu 1940 s osudem lodi Patria ,kotvící Haifa zálivu ,pod dozorem britských vojenských úřadů,jež zamítli přistáni lodi na palestínském pobřeží. Židovští emigranti byli z Československa ,Rakouska,Madarska a Německa,kteří pluli po Dunaji do rumunského přístavu v Černém moři Tulcea a 1000 jich přešlo na lod Pacifics ,jiní,celkem 1.900 připluli lodí Atlantic a 700 emigrantů z lodi Milos,s cílem Palestína,kde ,už Britové měli francouskou lod Patria s úmyslem,odvést tyto všechny nezákonné emigranty na ostrov Mauritius v Indickém moři, kde se mělavybudovat nová židovská kolonie. Haganah propašoval dynamit na Patricii s úmyslem,dostat emigranty za každou cenu na břeh Palestiny i proti britskému odporu a po explosi v 10 hodin ráno, se v 15 minutách se 12 000 tunová lod potopila na dno Haifa zálivu,Haganah se tak stal zotpovědným za smrt 260 židů, jež mnozí utonuli, když náklad dřeva s paluby začal padat na trosečníky ve vodě.
Zbytek , asi 1700 židů byl internován v táboře Atlit, kterým bylo později povoleno zůstat v Palestině, jako základu k utvoření příštího
statu-Israel. Další byli odvezeni na ostrov Mauritius,odtud se vrátili do Palestiny až v roce 1945 s povolením lorda Gort. Malý pomníček na Patricia oběti máte v Praze na židovském hřbitově
V roce 1922 Liga Národů dala Britanii administratívní oprávnění spravovat Palestinu s příslibem Britské vlády utvoření židovského domova- national home, né státu....utvoření židovské komunity.
S povolením německých úřadů emirgovat !!!!
Jestli Vám nejde o právo Palestínců za šedesát roků, jak Vám může jít o "spravedlnost" tak zvaných židů po 2000 letech,ale ,oni nejsou ani židé, tak,jaké pravo vlastně mají, proto vraždí, protože právo nemají a oni to dobře vědí.

180531

11.01.2009 03:15

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

RE: Protože hitler chtěl vyvraždit všechny židy?

kozoroh 61.?.?.?

o, co děláte,píšete je jen opakováním celosvětové propagandy, židů, protože ti kontrolují, co se týká informací naprosto vše i učebnic do škol,proto Soros se tak angažoval v Rusku a jinde.
Za prvé, Hitler nebyl hlupak,sám Churchil se o tom zmínil a po něm mnozí jiní.Nebyl rasista na židy,tady pozor,jeho jeden z prvních SS mužů , byl Mauricius, žid ,v uniformě SS,údajně mu dělal i šoféra,jeho lékař údajně byl žid také,jeho diabetická kuchařka rovnež.
Musíte vědět,že v řadách Wermachtu sloužilo na 1500 židovských vojáků,kterým bylo povoleno v zákopech fronty praktisovat sve modlidby.Přečtěte si knihu "Hitler°s Jewish Soldiers" od Brzan Mark Rigg,zde se dozvíte ,že druhý kapitán na Bismarku,byl žid,rovněž náčelník generalního štábu generál, Milstein, jež velel milionům německých vojáků,spojenci,nevěděli,jak jej mají potrestat v rámci antisemitismu.Mnoho důstojníků wermachtu bylo ženatých za židovky,mnoho židovských veteránů z první světové války byli uynáni gestapem ,co by zasloužilý občané Německa.Prostě,jinými slovy, jsme krmeni nenávistnou propagandou,jdoucí až za hrob,nikdo se neodváží dnes něco zveřejnit o vlaku židů do Švýcarska a nebo o plavbě židů po Dunaji do Turecka a Palestíny, lež se musí živit do sta roků,než pamětníci umřou a nová generace přijme tuto lež ,jako pravdu.
Nakonec,podívejte se kolik židů se vrátilo v dnešních dnech do Německa,to Vám mnohé napoví.
Propagandisti,nemůžou uvést pravou historii,jak by to vypadalo,kdyby žáci četli,že při dobívaní Berlína našli židovskou nemocnici plnou židovských pacientů a že židé dobrovolně stavěli barikády,nebot dobře věděli,ažse dostaví "Rudá Armáda",tak nastane peklo a tak bylo znásilněno i mnoho židovek,jako miliony německých žen,na radu Ehrenburga ve vysílání pro armádu.
=============Syn se ptal ,svého otce ,umírajícího rabbína,aby mu dal životní radu a on s posledním dechem mu řekl" Vše je synu jiné , než jak myslíš.

180535

12.01.2009 03:15

BBC (a další média) cenzurují diskuze o Gaze

RE: Proč by necenzůrovali, když vědí, že na povrch problému přijde britská proradnost.

kozoroh 59.?.?.?

Židé od počátku razili ,že tato země je bez bez lidí,čemuž ovšem sami nevéřili,zejména ,když terrorem a bezmezným vražděním vyhnali na 800 000 Palestínců,po ukazce ,co se jim stane po příkladu Der Yasin masakru.V roce 1902 britanie nabídla Herzovi Ugandu, což se projednalo na šestém zionistickém kongresu, pomyslete,že všude na světě kde byla jakakoliv britská kolonie ,mohla by tato zem připadnout ,tak zvaným židům, nakonec ,proč Britanie si je nevzala domů , do Britanie,možná,že bychom se dnes učili z denního,neomylného tisku,že nikdy žádní britové neexistovali a že zde před 2000 roky byli první osídlenci,tak zvaní židé.Nakonec,nabídek bylo víc ,jeden s mnoha planů byl na Patagonii,také se uvažovalo na malou latinskoamerickou kolonii Suriam, prostě ,kolonisátoři rozdávali ,kde jen mohli,z jejich to nešlo.Samozřejmě svou roli sehrála Liga Národů,jako dnes Spojené Národy,které nikdy žadnému masakru nezabránily,at to bylo masakrování v Africe a nebo v Jugoslavii,naopak, svým rozhodnutím věci jen skomplikovaly, rovněž tak i jiné světové organisace.Nakonec, i s židovských materialů se můžem dostatečně poučit.

==================== The Jews in pre-war Germany were not demanding to have a designated area comprising about 10% of the land of Germany designated as an autonomous region for the Jews in preparation for slicing off that portion of Germany as an independent Jewish country.
===================
=A leading German shipping line began direct passenger liner service from
Hamburg to Haifa, Palestine, in October 1933 providing "strictly kosher
food on its ships, under the supervision of the Hamburg rabbinate."
===========

http://www.jewsagainstzionism.com/images/sitepics/dailyexpress1933.gif

180623

13.01.2009 03:38

BBC (a další média) cenzurují diskuze o Gaze

RE: Proč by necenzůrovali, když vědí, že na povrch problému přijde britská proradnost.

kozoroh 61.?.?.?

Za prvé,žádné vákuum nebylo po Britech,celá oblast, žila v harmonii ,Židé a Arabove žili v míru se svými sousedy,tedy PO CELÁ STALETÍ,STAROIRAČTÍ ŽIDÉ,ZDE BYLI ZASTOUPENI JEN NECELÝMI 12 PROCENTY.Malér začal,jak přišli první emigranti z Evropy,aškenáští žídé. V rámci Rotschildova plánu začali skupovat půdu,která dříve byla pro všechny,žádnou vládu nepotřebovali,všichni se starali sami o sebe.Nakonec k posouzení stačí se podívat z kolika zemí byli,tak zvaní židé vyhoštěni z evropských zemí.Vždycky,tak oplakávaný antisemitismus a pogromy byly na základě vydřidušštví a lakoty, nakonec ,dnešní Palestínské udalosti stojí za dobrý příklad ,kolik území Liga Národů "dala" Israelu a kde je Israel dnes.Nakonec i v Americe ,po ztrátě 50 billionů dolarů, budou jistě Američané štěstím bez sebe ve spolužití s židy, tam ,ted antisemitismus pokvete a pláč z řad ,tak zvaných a nevinných židů půjde celé měsíce všmi zdělovacími prostředky do omrzení.Tady v podstatě nejde o židy,ale Chazáry, pozůstatky mongolsko tureckých kmenů, jež nemají nic společného,jak s biblickými židy , tak s Palestínou,jejich pravlastí bylo území mezi Černým a Kaspickým mořem a tady je ten základní problém, "židovských lží".
================
Maimonides, Mishnah Torah, (Moznaim Publishing Corporation, Brooklyn,
New York, 1990, Chapter 10, English Translation), p. 184: "Accordingly, if we
see an idolater (gentile) being swept away or drowning in the river, we should
not help him. If we see that his life is in danger, we should not save him." The
Hebrew text of the Feldheim 1981 edition of Mishnah Torah states this as well.

180751

14.01.2009 07:17

Spravedlivý hněv Izraele a jeho oběti v Gaze

RE: Cesta k druhé historické porážce chazarů

kozoroh 59.?.?.?

Nikdo na světě neospravedlní jednaní Hitlera,tak,jak Chazáři=židé samotní,svět se zamyslí nad událostmi 60 roků nadvlády, těchto nevítaných a prolhaných ,taky židů a jejich prolhaným legendám od dob Egyptského otroctví,až po dnešní dny.Jeden čtenář v anglických příspěvcích doslova napsal, vyloučit "židy" ze všech křestanských zemí,očistit celý státní aparat,nedat jim vzdělání za peníze křestanů, proti křestanům,nebot všichni dojednoho dávají Israel na první místo ,před hostitelskou zemí, dělat to, co oni dělaji v Israeli, kdy zahraniční dělníci musí podepsat , že nebudou mít pohlavní styk s "židovkama", opačně se filipínské a jiné ženy vrací těhotné domů.Ve všech zemích, kde se chovají arogantně ,tak jim zamezit navštevnost,co by turistům a jiné,dát jim ochutnat jejich vlastních pravidel.Ale ,co s colaboranty "židů"?
Prvním kolaborantem ,je židy utvořená komunistická strana,první komunistické noviny byly vytišteny v jazyce židovském.
Vyhodit ze všech vlád politiky ,jež nepracují pro prosperitu a blaho své země a postavit je před národní soud.Očistit statní a spravní,soudní a jiné instituce z přítomnosti těchto židů,žádat odškodnění za vyvolání druhé světové války,ěč března ,roku 1933 Světový Kongres Židů vyhlásil valku Německu a tím je zotpovědný za 60 milionů křestanů padlích v této válce.
Ti,co pochybují by měli navštívit vojenské hřbitovy v Evropě a spočítat kolik uvidí hrobů s židovskou hvězdou.
Dát státu a světovému židovstvu,tu samou medicínu,jakou dávají Gozimům,zvířatům, jež se musí utratit.Zásadně poučit křestanské ženy,co to je mít známost, s tak zvanými židy.
=============
"A woman who had intercourse with a beast is eligible to marry a Jewish priest.
=A woman who has sex with a demon is also eligible to marry a Jewish priest."
="A Jewish man is obligated to say the following prayer every day: Thank you
God for not making me a gentile( a non-jew), a woman or a slave." Menahoth 43b-44a.=========
Yebamoth 59b.
Cesta k jedné světové=židovské,vládě není utopie,ale zkutečnost,kterou dnes prožíváme.

180879

14.01.2009 08:05

Spravedlivý hněv Izraele a jeho oběti v Gaze

RE: Cesta k druhé historické porážce chazarů

kozoroh 59.?.?.?

Jakoby "americký" občan Lieberman a vlivný politik radí použijte atomovou pumu proti Hamaz,přesně tak,jak "američané" proti Japonsku.Tak ,na Vysvětlenou,americkou pumu stvořili především židovští vědci, použití na Japonsko ,byl jejich zájem novou zbran vyzkoušet v "praxi".
Za druhé,tak zvaná atomová komise ,už vroce 1947=8 se dala slýšet ultimatem,ježdala světu ve známost=BUD JEDNA SVĚTOVÁ VLÁDA A NEBO NIC.
To , znamená řečí lidí s ulice=bud nás pustite k vládě nad celým světem anebo,mi s pomocí atomové pumy , vše zničíme a nebo Vás donutíme přijmout naše podmínky=tatostranka je ještě dnes k okopírování ze stranek internetu.To,co se děje v Palestíně a to ,že má Israel více jak 300 atomových pum,o ktere se dnes Spojené Staty nezajímají a přehlížejí tuto hrozivou zkutečnost,tak je třeba si připomenout slova židovského rabbína=My můžem zničit celou Evropu.

Lieberman: Do to Hamas what the US did to Japan

Jan. 13, 2009
JPost.com Staff , THE JERUSALEM POST

"A Jewish man is obligated to say the following prayer every day: Thank you
God for not making me a gentile( a non-jew), a woman or a slave." Menahoth 43b-44a.
Co, můžete chtít od takových fanatiků, kdo může zaručit ,že jednoho dne ,nepoužijí triku s atomovou bombou,jako s bombardováním lodi LIBERTY, kdo má přítele takového ražení,tak,už nepotřebuje nepřítele.

180881

16.01.2009 03:01

Válka a zemní plyn

RE: Judaizovani Chazari se hrnou tam kde citi $

kozoroh 61.?.?.?

Tmto článkem jste si odpověděl,at už vědomě a nebo ne,co vlastně byla ta "Ruská revoluce" s těmi 300 "revolucionáři"Chazary, kteří se vlastně přijeli výmstít na Ruském národě za zničení Chazárské říše a mstí se tak dodneška.Proto Trocký=Bronštein říkal ,že utopí Rusko v krvy a tak máme holocaust,aby zakryli 100 milionů obětí ruských=pravoslavných občanů, což napsal i Solženicin a mnozí předním.Ruská revoluce ,byla chazarská revoluce,invase ,židů=chazárů z Ameriky proti ruské vládě a ruskému lidu a později je použivli k terrorisování goyimů v jiných národech,tak,jak v madarské revoluci,tak i v srpnu 1968.
===========
Dr. Peter Beter
TISÍCILETÁ VÁLKA MEZI RUSKEM A CHAZARY
Odhaduje se, že 90-95% židovstva tvoří Aškenazim, kteří mají původ v proselytských Chazarech. Je to etnická směs turko-tatarsko-mongolská. Se Semity nemají společné žádné specifické genetické znaky... narozdíl od Arabů.
A noví křesťanští vládci v Rusku by s nimi také souhlasili, že sionistický stát Izrael je podvod a krutý a nebezpečný žert na účet křesťanů, stejně jako židů. Chazarský stát, před tisíci lety nazývaný "Království Židů", byl parazit žijící z poplatků vymáhaných od podrobených lidí.
================
Takový "kukuřičný dědek" CHRUŠČEV,jinak jménem Perlmuter,jež byl zotpovědný za hladomor na Ukrajině, kde došlo i ke kanibalismu.Rusko mělo jen 3% ŽIDŮ V CELÉM RUSKU ,ALE DO VLÁDY VLEZLO NA 97% A TAK TO POKRAČOVALO DÁL,TAKOVA čeka=NKVD bzli výhradně Chazáři=bolševici.Vzpomenme Brežněva s událostmi 68,on sám se jmenoval pravím jměnem Pingelstein, co ten ajiní jemu z bratrstva=mafie nadělali zločinů pod jménem "ruské vlády",která byla po pravdě řečeno chazárská , což si dnes většina lidí naprosto neuvědomuje.Proto,třeba Trockého vnuk v Israelu vraždil=vraždí dodnes, Palestínce.

181154

16.01.2009 05:06

Válka a zemní plyn

RE: Jak je to stejné - Irák,Gaza

kozoroh 61.?.?.?

Kdyby Chazárové,tak ,dnes zvaní židé a nebo Israelci, v Rusku v době revoluce nelezli a nekradli území Palestíncům, tak nemuseli být žádné ztráty na jejich životech.Když mi zloděj leze oknem do mého domu a já jej vyhodím,tak , podle Vás má zloděj právo si stěžovat.V minulosti,tak zvaní 6idé žalovali Německý narod z odpovědnosti,že neznemožnili Hitlera, takže za holocaust padá odpovědnost na celý Německý národ,jak je to se židy po celén světě dnes,cítí zotpovědnost za vražění Palestínců,domácího obyvatelstva?
Britský židovský právník ukazuje,že se Israel ve své vražebné kriminální činnosti schovává za holocaust,jako ospravedlnění svých činů.
Kde, je dnes ,Evropská unie, která se zastavala Albánců=muslimů,proti Srbum a bombardovala "utočníka", proč dnes nebombarduje útočníka jež vraždí Palestínce?
http;//www.haaretz.com/hasen/object/pages/
Israel using Holocaust guilt to continue Gaya op, says British Jewish MP.
Ta drzost v dnešních dnech od israelského ambassadora David Peleg v Polsku, při "smutečním obřadu" v době ,kdy pohrobci holocaustu vraždí Palestínce,co by okupační jednotky.
Bolivia se rozhodla přerušit dipolomatické styky s Israelem a požaduje za tuto genocídu domácího obyvatelstva postavit vládu Israelu před mezinárodní Kriminální soud, rovněž by židovská armáda měla být odsouzena na základě Nurimberských procesů s tím ,že se nesmí se přihlédnout v rámci obhajoby k tomu,že oni jen plnili rozkaz a následkem toho byli mnozí němečtí vojáci pověšeni.Kde máme ty, jež světu předkládají zakony a práva ustanovená v ŽENEVSKÝCH PROTOKOLECH,když Israel používá zakázaných fosforových bomb, jak v druhe světové válce Amerika a Anglie proti německému obyvatelstvu,dnes je to mnohem horší,nebot za křestanské peníze v USA se dají bomby pro Israel,který je použije proti křestanům v Palestíně, chybí jen papežské požehnání,jak nad atomovou bombou na Hirošimu, ta požehnání od cirkve dostala.
Proč vůbec ,vojáci z křestanských zemí bojují v Iraku a Afganistanu pro petrodolar a tak postraně napomáhají státu Israel.
Nakonec ,lze připomenout čtenářům zprávu, že Mossad je namočen v pokusu o převrat v Turecku,není země ,kde by neměl své prsty,kdzž tam má svou pátou kolonu,jež všude pro něj pracuje.
Mossad behind Ergenekon plot
http;//whiteraithe.worldpress.com/2009/01/06/report-mossad-behind-ergenekon-plot/
Zotpovědnost na jednání státu Israel má z největší části Britanie ,která se zasadila o utvoření státu Israel v 2 listopadu 1917 v Balfour Declaration=in Palestina of a national home for the Jewish people.

181157

18.01.2009 00:56

Válka a zemní plyn

Vraždění se stalo státním náboženstvím.

kozoroh 61.?.?.?

židovský rabbín volá po úplném vyhubení Palestínců, Al Ahram,10-16 dubna 2008. (náboženství státu Israel)

"Všichni Palestínci musí být zabitý, muži, ženy, kojenci a i jejich zvířata."Tak, toto je naboženské přesvědčení, jež před týdnem pronesl rabbín Yisrael Rosen, jež je ředitelem Tsomet Institutu,náboženský institut pro studenty a vojáky v oblasti osídlování na Západním Břehu=West Bank, tento článek otiskl židovský Haaretz 26 Dubna.
Nyní pro autentičnost, část anglicky ,z projevu tohoto rabbína.
http://globalfire.tv/nj/08en/jews/genocide.htm

Na vysvětlenou ,slovo Amelekites ,značí všechny nežidovské obyvatele, to samé jako Goyim, divoké zvíře, jež musí být utraceno.Je s podivem kolik politických goyimů se klaní, těmto "taky lidem". kolaborují s nimi,udávají své spoluobčany a šíří jejich "naboženské" zákony a prosazují jejich práva ,nad práva svých občanů.
"A rabbi debates God and defeats Him. God admits the rabbi won the debate."
Baba Mezia 59b.

Israelis annually take part in a national pilgrimage to the grave of Simon ben
Yohai, to honor this rabbi who advocated the extermination of non-Jews.
(Jewish Press, June 9, 1989, p. 56B).

Může vůbec tento naboženský fanatik, rabbín Ysrael Rosen a celý Israel mluvit o antisemitismu a nutit křestanské národy, aby přijali zakon proti nenávisti, který už mnozí političtí kolaboranti uvedli ve svých zemích ve skutečnost na potlačováni demokratických práv a svobody slova, jež si osvojují právo nad domácím lidem, tak, jak nad Palestínci.
Nejsmutnější je, že "křestanská Amerika", za křestanské dolary , vyzbrojuje Israel na vraždění křestanů.
==============
At the head of those supporting his opinion is Rabbi Mordechai Eliyahu, the leading religious authority in Israel's religious national current, and former chief Eastern rabbi for Israel.
The opinion is issued by the "Association of Rabbis of the Land of Israel" and states that Jewish religious law permits the bombing of Palestinian civilian residential areas if they are a source of attacks on Jewish residential areas

181306

18.01.2009 04:25

Na koho hodit atomovku?

Už od počátku vývoje atomové bomby,věděli, že ji použijí k vydírání.

kozoroh 61.?.?.?

Stock Photo [ One world or none;] a report to the public on the full meaning of the atomic bomb. (reprint, 1946) (ISBN: 1595582274 / 1-59558-227-4)
http://isbn.abebooks.com/mz/md/74/59/md1595582274.jpg
H.H. Arnold,Hans Bethe,E.U,Condon,Albert Einstein, Irving Lanmuir,Walter Lippmann, Philip Morrison,Eugene P.Wigner,Harold Urey,Leo Szilard, Harlow Shapley,Frederick Seitz,Lois Ridenour a J.P. Oppenheimer, ti se vyjádřili už v roce 1946,BUD JEDNA SVĚTOVÁ VLÁDA ANEBO NIC.Tak si každý z Vás domyslete ,co tím mínili, mne to připadá,NEPUSTITELI NÁS DOBROVOLNĚ KE "KORYTU",TAK MY VŠECHNO ZNIČÍME,tedy s použitím atomové bomby ,kterou vynalezli a odzkoušeli na Japonsku.Bude MÍR,jen,když nás necháte vládnout.Nebudou války,protože my budem nejsilnější.Tak,to je jedna úvaha.
======================
To quote Menachem Begin, the former terrorist and Israeli Prime Minister:

"Our race [the Jews] is the Master Race. We are divine gods on this planet. We are as different from the inferior races as they are from insects. In fact, compared to our race, other races are beasts and animals, cattle at best. Other races are considered as human excrement. Our destiny is to rule over the inferior races. Our earthly kingdom will be ruled by our leader with a rod of iron. The masses will lick our feet and serve us as our slaves."
================

Adolf Hitler,Main Kampf,první část,kapitola druhá,strana 46, Murphy Edition.
"Should the jew,with the aid of his Marxist and greed, triumph over of this world,his Crown will be the funeral wreath of mankind, and this planet will once again follow its orbit through ether, without any humen life on its surface,as it did million of years ago
===========
To, je hrozná předpověd ,ale ,lidstvo, jak se zda nevyhne, Isael má více ,jak 300 atomových bomb a nikdy nebyla udělána žadná mezinárodní kontrola,kdo by si jí z řad dnešních politiků by si to vůbec troufnul,ža ano?
Přemýšlejte.

181311

19.01.2009 01:48

Na koho hodit atomovku?

RE: Už od počátku vývoje atomové bomby,věděli, že ji použijí k vydírání.

kozoroh 61.?.?.?

Svět se dostává do rukou dobrodruhů a "naboženských" fanatiků, jejiž "náboženství" vlastně zpočívá v zotročení jiných lidí aon sam se učinit pánem nad jejich životy,se vším všudy a to ,za jakoukoliv cenu.Obrana proti fanatismu,často bývá fanatismus jiných,jež spočívá v beznaději a vyhlídky do budoucna,je to obrannýakt proti aktu útočnému, vis ,muslimské živé bomby.Nakonec, k posouzení této tak nejasné situace vlivem kontroli nad zdělovacími prostředky,tak, přesto,někdy se máme možnost něco zajímavého souvisící s našimi životy dozvědět.
=========
A mood that became part of mainstream: "Jews are destroyers. They aren't after their own long-range advantage. Long-range they want the earth plunged into a Dark Ages of endless poverty. This is why the jews must be killed. They are rats eating the grain and the brain of the world."

http://www.jewishchronicle.org/article.php?article_id=10692 - Thursday, October 9th, 2008
===========
Z amerických médií překvapuje toto poznání"

[ NBC ] said in a statement. The network said the Sandlers had called to complain about the clip, and the tagline "People who should be shot" was removed, along with a reference to "corrupt activities."
"There is definitely a fear among certain Jews in this industry," said a Jewish employee with a top New York investment bank who asked that his name be withheld.
Jews are destroyers. They aren't after their own long-range advantage. Long-range they want the earth plunged into a Dark Ages of endless poverty. This is why the jews must be killed. They are rats eating the grain and the brain of the world."
===========
Svět se dřive a nebo později dostane na rozcestí,bud oni a nebo my.Hrstka mocných proti zbztku světa ,který už tak bude decimován, at už pod jakoukoliv záminkou,na snížení populace,záchrana planety před oteplováním ,jak prohlašuje profesor Pinkas v Ameirce.Aby se lid i přes denní vymívání mozku nevzbouřil a hlavně nesjednotil proti elitě fanatiků,tak pomoci fluoridu ve vodě a vedení lokalních válek budou takto zabranovat,aby člověk měl čas sám pro sebe se zamyslet, to se odstraní strachem a nebo Hollywoodskou "kultůrou".Už dnes probíhají akce na kontrole dětí ve škole z rukou psychiatrů,jež předepisují dragy pro děti,co by příští generace poslušných blbců,s tím souvisí i pokusy s lidskými zárodky a bunkami, to ,vše je v rámci jedné světové vlády.
Hlavní je z těchto mnoha programů na otroky,že ,když to nepůjde jejich cestou,tak je zde ta poslední možnost a tou je nukleární válka,proto to hledání planety kam by elita světa se bezpečně ukryla v případě holocaustu,jimi organisovaý pro tuto celou zemi.Vše souvisí se vším,kdo má zotpovědnost k příští generaci,tak svým způsobem trpí,štastný ten jež svůj mozek utopí v pivě a nebo čuměním od rána do večera na sport=blahoslavení chudí duchem.

181396

19.01.2009 02:34

Život ve vypůjčeném čase v ukradené zemi

Zločiy Israelu a tak zvaných židů jsou kryty holocaustem.

kozoroh 61.?.?.?

Pna Avraham "Avrum" se narodil 19 Ledna 1955 a členem israelského parlamentu=Knesset,mluvčím Jewish Agency pro Israel a dřívější mluvčí koordinator v parlamentu a ten říka sám o sobě ,že je čas přiznat pravdu o holocaustu,této monstrozní lži,které se používá k dalšímu lhaní a k omluvě za vraždění jiných lidí; Avraham Burg calls on the Jews to abandon the “Titanic of Lies”. He appeals to reason in order not to drown in the rough sea of holocaust-forgery, holocaust-deceit, holocaust-fraud, holocaust-lies and holocaust-theft. He calls the so-called memory of the holocaust "a rediculous sacrilege and converts piercing pain into hollowness and kitsch".
I believe Israel must move away from trauma to trust, that we must abandon the "everything is Auschwitz" mentality and substitute for it an impulse toward liberty and democracy.
http://www.latimes.com/news/printedition/opinion/la-oe-burg16-2008nov16,0,1029195.story?track=rss
Los Angeles Times, 16.11.2008
===================´
Golda Meir pronesla 8 března 1969, zde není nikdo a nic, jako lidé Palestíny...když přijdem my,tak je vyhodím even a převezmem jejich zemi.Prakticky oni neexistují.
======================
Tadz je anti=semitismus,nacisti,Hitler, Auschwitz,byl to jejich omyl snad ?Vidíte, máme jednu věc, my jsme přišli,abychom vzali jejich zem.Proč by to tak měli přijmout?
Odpověd od Nahum Goldmann v Le Paraddoxe Juif=The Jewish Paradox,str.121=122.
============
"We must use terror, assassination,Intimidation, land confiscation, and cutting of all social services to rid the Galilee of its Arab population."
David Ben=Gurion, May 1948, to teh General Staff, From Ben=Gurioan , A Biography, by Michael Ben=Zohar.
===========
Israel udělal několik prohlášení,kde si opravnuje zasáhnout kdekoliv na celém světě proti všem ,jež jsou proti židům a tak svět měl možnost se seznámit s politickýma vraždama v Kanadě,Thajsku,Německu, Novém Zélandu a jinde, mnohé vraždy nikdy nebyly objasněny. Vlády těchto zemí ,ani moc neprotestují,že občané s příslušností těchto státu jsou obětí, israelských vražd,poslední akce se odehrala ,co by špionážní afera na N. Zélandu, jestli pamatujete.

181397

21.01.2009 03:32

Zhanobili naši morálku

Jen, chvilkové zamyšlení.

kozoroh 59.?.?.?

Kritika židů nad vraždami původních obyvatel Palestíny,Palestína sama,jež se scvrkla na malý kousek půdy,Gaza, která se stala největším koncentračním taborem.Dobrá, mnoho příspěvků chce nápravu věci a poukazuje na morálku, což dnes ,zní směšně ,svět, nikdy žádnou morálku neměl.My, Češi,jsme se nedokázali mnohokrate vyrovnat s morálkou,zejména,kdybychom při morálním vyrovnání museli šáhnout do vlastní kapsy,jen si vzpomente po Sametove revoluci na tahanici s majetkem emigrantů, když emigrant měl ve svém zabaveném domě bývalého STB,komunistu, tak ,jaký byl výrok=demokratického soudu, ale i reakce veřejnosti.Takže,jaké řešení pro židy a Palestínce ,když Liga Národů a mocenská síla Britanie,zde ,vůbec nemůžem poukázat na moralku,byla to největší kolonialní říše vybudovana na násilí, nemorálně dali území Palestinců židům,kteří jen se zachytili,tak začali vraždit.Nebot sila ,je jediný zákon,proto dodnes máme "superpower country",přitom,údajně jsme si rovni.
Mysleme, že by někdo za zločiny židů z řrad českých politiků udělal to ,co v minulosti 130 zemí,kterí vyhostili, všechny ty, Lustingi,Vaculíky, Franky, a jiné, takový politik se ještě nenarodil a ždé jsou si toho vědomi a proto jsou tak neomezeně drzí,zejména ,když jsme dokázali se zbavit našich médií,která jsou jejich živnou půdou na ovládání celého světa,když oni dělají jen to ,co mi jim od samého začátku umožnujeme, my jsme vlastně okupovanou zemí také,ale ,není to moc viditelné, jen koukněte na Vaše TV a zjistíte na ,co se koukáte,co učí Vaše děti,co dělá politiku ČECHŮ,která je v podstatě židovská,jak v Britanii,tak v USA a tak jinde,kde není,tam oni přijdou s bombama, dřív a nebo později.
Anglický král, dnes by byl největší,kouzelné slovo=antisemitista vyhnal židy a v době ,kdy je tam měl vydal Magna Karta,kde vdova ,nebyla povinna platit dluhy židům, nebot král věděl ,že úpisy jsou sfalšovány a tak nenechal děti vdovy neomezeně okrást, kde ,máte ochranu dnes,před židovskými bankami,kde ztratíte své úspory,penzi a jiné.
Až dostanou veškerou moc světa do svých rukou,celý nežidovský svět bude jedna , velká Palesina, nebot,naši politici tomu napomáhají a občanstvo svou korupcí národní myšlenky take,nalejme si čistého vína, ale, nebudme z něho opilí, na opilosti židé vždy vydělávali,vzpomente na Podkarpadskou Rus, kdo, vládl přes kořalku na vesnici.Drzou silou,židé udělají Velký Israel, kde jsou zahrnuty všechny arabské země jež mají olej, myslíte ,že v tom něco Spojené Národy udělají? Myslíte ,že se změní politika USA s novým presidentem?Myslíte,že my sami se změníme ve svém myšlení?
Svět je stále džungle.

181625

22.01.2009 03:51

Zhanobili naši morálku

Proč příliš, každý dostane to ,co si zaslouží

kozoroh 61.?.?.?

Obsah Vašeho příspěvku je příliš sebemrskačský.Vím ,nevím,jedno je jisté ,že naší piloti helikoptér byli na istruktaží v Israelu a zde se náš důstojník předvedl Israelcům ,co by tradicí, kterou oni by měli pamatovat,jak jim Československá republika pomohla vyškolit židovské piloty proti Palestíncům a jak jim dodala,darovala na to letadla z Anglie, tak , jak je to dnes ,když Palestínci hazí kamením na tank,tak v tom roce "pomoci" Arabové ještě měli pár pušek s ládováním zepředu, takže , my, naši politici, my, jako stát, My , jež jsme porušili nařízení OSN o nedodávání zbraní Israelcům,co si máme o sobě myslet?
Jedna hrozná válka zkončila a druhou jsme šli podporovat, podporovat , Ty, jež tu válku vyvolali a která nás stála 60 milionů křestanů, protože si celosvětový židovský kongres usmyslil zničit Německo,že podle něj neskákalo ,jak oni, necelé jedno procento ,pískali.
Najděte si 24 March 1933 The Daily Express a tam si to přečtěte, kdo vlastně začal druhou světovou válku, mimo jiné je zde ještě něco navíc ,z doby, kdy Hitler byl ještě na "houbách".
===Jen,malá poznámka o knize ,jež vyšla mnohem dřív , už v roce 1879, mnohem dřív, než svět vůbec tušil a věděl ,že jde do první světove války,už mnohem dřív židovský rabbin volal po zničení německého národa.
1879: Wilhelm Marr publishes "The Victory of Jewry over Germany " and establishes modern anti-Semitism.=============
Jako jednotlivci a jako národ jsme zotpovědni,za to co děláme.Tak ,dnes svět soudí i Ameriku,tak, svět soudí i Israel, tak , židé, Israelci viní celý svět ,že měl něco dělat pro záchranu židů a že celý německý národ je vinný a celý západní svět je obžalován také tímto způsobem,dokonce chtěli odškodnění,že Amerika nebombardovala koleje do Auschwitzu,že je za holocaust vinna také, jenže v Israelu proces s Dr. Kostlerem odhalil jiné věci,které se nehodí do propagandy,takže byl za několik dnů zastřelen,nebot ani obyčejní "židé" nesmí vědět pravdu, to by potom pramen přijmů za holocaust náhle vyschnul, možná , že by začal téct opačným směrem ,za vyvolání války,ohrožení míru,kriminální čin proti lidstvu, nevím jestli goyim je pro židovstvo , lidstvo, tak ,jak bylo řečeno v Nurimbergu.

181721

22.01.2009 04:15

Nové koště dobře mete anebo opravdu změna?

Pozoruhodné je pozorovat, americkou tradici přísahy na Bibli.

kozoroh 61.?.?.?

Každý americký president přísahá na Bibli,tedy i Ti "špatní presidenti",kteří začali vraždit Iráčany, vraždit Afgánce, s desaterem na rtech ,nezabiješ,nezalžeš,což ten už dříve odpřísahlý George Bush přiznal, že to byl omyl, že žádné zbraně hromadného ničení nejsou,tedy i tím , umožnil popravě Saddam Hussejna, mimo těch statisíců Iránců a před tím sankce ,jež připravili o život víc jak 500 000 dětí v Iráku,vše ve jménu Boha a Bible, s tím,že ve své zpovědi řekl, Bůh , mi řekl......
Takový odpřisahlý Clinton si asi těžko vzpomene na WACO, kde pod účinkem plynu uhořeli nevinné děti, křestanské děti.K čemu vlastně slouží ta tradice ,přísahat na Bibli, byla tady Korejská válka,po ní Vietnamská a prakticky na celém světě nebylo jednoho mírového dne od konce druhé světové války,aby se někde nebojovalo pod požehnáním nečeho s přísahou na Bibli,jež je braná i ke všem soudním jednání,co by základ něčeho, co stejně nefunguje, protože se stále válčí a stale je někdo někde mordován.
=======================
Obama`s left hand, with wedding ring visible , is placed on President Lincoln`s Inaugural Bible as he takes the oath of office --PŘECE ,TOHO ZASTŘELILI TAKÉ, JAKOŽTO I KENNNEDYHO.
Divná to země ,s divnou tradicí,co myslíte?

181723

24.01.2009 01:48

Nové koště dobře mete anebo opravdu změna?

Proces na dělání lidí blbce pokračuje.

kozoroh 59.?.?.?

Obama, nové koště ,ale se starou násadou.
Je pozoruhodné se dívat ,né jenom na tradici přísahy na bibli,ale i na mluvu a "myšlení" politiků, tedy i presidenta Obama.
Zahájení presidenské funkce po boku se všemi medii je velkolepé, ale , kdo se zamyslí ,co Obama říká ve zkutečnosti?
Přednes jeho myšlení o krisi na Středním východě, hodnotí takto; Budou pracovat na urovnání konfliktu spravedlivým soudem situace a Israel má právo na svou existenci.
To, je krásná diplomatická mluva,že ano?
Jedným dechem mluví o spravedlnosti a zároven, že Israel ( útočník a okupant ) má právo na obranu, to je co, to nedokáže říci jen tak někdo.
Jinými slovy a mnohem jednodušeji, bez diplomatických kliček, Israel, uměle vytvořený stát za pomocí terrorismu, bez souhlasu Arabů byl umistěn pomocí Anglie doprostřed arabských národu, ma stejná práva ,jakožto domací domorodci, které vraždil.
Ještě jinak, lupič, který vlezl do vašeho domu a nehodla se z něho vystěhovat, má stejné pravo na dům, jako ten, co jej stavěl a vše platil.
Politici vynášejí rozsudek nad situací o jejiž posadí naprosto nic nevědí a nebo ani nechtějí vědět, když už jedné straně přislíbili svoji podporu. Takto ,chtějí nastolit řešení,spravedlivé, ovšem podle nich, zloděj a jeho obět, na stejnou úroven. To je to,proč celý svět je v jednom velkém bordelu, nebot prakticky není spravedlnosti,špatná spravedlnost není naprosto žádná spravedlnost.
Možná až by Obama se stal Palestíncem a před jeho očima postříleli celou jeho rodinu, možná, že by pochopil, ale to samé s jeho poradci, ketří svým původem by se nikdy nedostali na palestínskou stranu, spíše na tu druhou stranu, nebot je to druhý Israel v Americe, který si hraje na obět a když nemůže mít privilégia ,tak, aspon volaji po rovnosti mezi okradeným a zlodějem v rámci,tak zvané spravedlnosti.
V podstatě jde tisíckráte opakovanou lží dokázat práva Israelu na uloupené území a všicni poslušní Quinsingové jim v tom mají dopomoci. Hamaz má být přinucen celým morálně skorumplovaným světem.Proč mlčí historici, politici, kteří vědí pravdu, že tam uměle vytvořený stát Israel nepatří?
Co, Vatikan, který ví ,že nejsou "bibličtí židé",ale Chazáři.

181944

24.01.2009 02:42

Inaugurace 2009: den truchlení

Jaká, je sestava vlády, při 2 procentech židů v celoamerické populaci.

kozoroh 59.?.?.?

Friday, January 23, 2009
Obama’s cabinet is 70% Jewish plus other 30% consist of non-Whites
Department of State
Secretary-designate: Hillary R. Clinton (1/4 Jew)
Department of the Treasury
Secretary-designate: Timothy F. Geithner (Jew)

Department of Defense
Secretary: Robert M. Gates (Jew)

Department of Justice
Attorney General-designate: Eric H. Holder (Token Negro)

Department of the Interior
Secretary-designate: Ken L. Salazar (Jew)

Department of Agriculture
Secretary-designate: Tom J. Vilsack (Christian Zionist and a Crypto Jew)

Department of Labor
Secretary-designate: Hilda L. Solis (Wetback)

Department of Health and Human Services
Secretary-designate: Tom A. Daschle (Crypto Jew)

Department of Housing and Urban Development
Secretary-designate: Shaun Donovan (Jew)

Department of Transportation
Secretary-designate: Ray H. LaHood (Arab)

Department of Energy
Secretary-designate: Steven Chu (Chink)

Department of Education
Secretary-designate: Arne Duncan (Crypto Jew)

Department of Veterans Affairs
Secretary-designate: Eric K. Shinseki (Chink)

Department of Homeland Security
Secretary-designate: Janet Napolitano (Jewess)

http://thejewishconspiracyexposed.wordpress.com/2009/01/23/obamas-cabinet-is-70-jewish-plus-other-30-consist-of-non-whites/
Posted by The_West on 1/23/2009

181947

25.01.2009 14:35

Inaugurace 2009: den truchlení

Jaká je sestava Britských politiků k Israelu?

kozoroh 59.?.?.?

Below is a list of officials of the “Friends of Israel” groups in the Labour, Conservative and Liberal Democratic parties. It is by no means exhaustive. Conservative Friends of Israel, for example, say that about 80 per cent of the party’s MPs and MEPs belong to the group.

Labour Friends of Israel
Chair
Andrew Gwynne MP

Vice Chairs
Andrew Dismore MP
Louise Ellman MP
Gary Titley MEP

Policy Council
Stephen Byers MP (Chair)
David Blunkett MP
Lord Foster of Bishop Auckland
Lord Foulkes of Cumnock
Adam Ingram MP
Denis MacShane MP
Alun Michael MP
Don Touhig MP

Convenor
Anne Snelgrove MP

Parliamentary Executive
Fabian Hamilton MP
Sharon Hodgson MP
Joan Humble MP
Eric Joyce MP
Ashok Kumar MP
Stephen Ladyman MP
Andrew Miller MP
Dan Norris MP
Nick Palmer MP
Terry Rooney MP
Dari Taylor MP

Chair (House of Lords)
Baroness Ramsay of Cartvale

Peers
Lord Archer of Sandwell
Lord Clarke of Hampstead
Lord Clinton-Davis
Lord Davies of Coity
Lord Glenamara
Lord Haskel
Lord Janner of Braunstone
Lord Macdonald of Tradeston
Lord Mitchell
Lord Turnberg
Professor Lord Winston
Lord Wedderburn of Charlton QC
Jsou na světě politikové kteří pracují pro zemi ve které žijí?

182048

25.01.2009 14:39

Inaugurace 2009: den truchlení

Levá strana a nebo pravá,všichni jsme přátelé Israelu= pokračovéní

kozoroh 59.?.?.?

Conservative Friends of Israel
Director
Stuart Polak

Political Director
Robert Halfon

Projects Director
Stephanie Leven,

Research Manager
Nathalie Tamam,

Secretary
Julie Tamir,

Membership Secretary
Charlotte Polak,

Parliamentary Group
Chairman
James Arbuthnot MP

Vice Chairmen
Sir John Butterfill
James Clappison MP

Secretary
David Amess MP

Officers
Alistair Burt MP
Lee Scott MP
Theresa Villiers MP

Chairman of Conservative Friends of Israel Europe
Timothy Kirkhope MEP

Honorary Officers
President
Baroness Shephard of Northwold

Vice Chairmen
Jeremy Galbraith
Betty Geller
Lord Taylor of Holbeach
Stanley Cohen
Michael Heller

Vice Presidents
Sir Timothy Sainsbury
Lord Lane of Horsell
Sir Michael Latham
Lord Sanderson of Bowden
Lord Steinberg
Lord Thomas of Gwydir

Executive Board
Richard Harrington (Chairman)
Lance Anisfeld
Lorraine da Costa
Jonathan Gough
Andrew Heller (Hon. Treasurer)
Steven Kaye
Edward Lee
Howard Leigh
Stephen Massey
David Meller
Jonathan Metliss
Gary Mond
Stephan Shakespeare
Barry Welck
Hilda Worth

Liberal Democrat Friends of Israel
President
Sir Alan Beith MP

Chair
Cllr Monroe Palmer

Vice-Chair
Gavin Stollar

Secretary
Matthew Harris

Treasurer
Alexander Gilbert

Policy and Research Officer

We call on our readers to do the following

Contact the above-mentioned Friends of Israel and ask them to justify their support for Israel’s murder of Palestinian civilians, its occupation of Palestinian territory, its blockade of Gaza in order to bring down the democratically elected representative of the Palestinians, Hamas, and its continuous colonization of occupied territories with American, European, Russian and other Jewish settlers. You can find out the contact details of MPs by clicking here or here

182049

26.01.2009 02:29

Gaza: „Viděl jsem, jak izraelský voják zastřelil dvě mé malé dcerky“

Přečtěte si necenzůrovaný a nebo upravený talmud a potom pochopíte.

kozoroh 61.?.?.?

Začněme dnešním představitelem Israelu, paní Tzipi Livni, jaký ona může mít vstah k ostatním goyimům, zejména k Palestíncům, když ví ,jako každý tak zvaný žid ,že jsou na ukradeném území.Tato "dáma" je dcerou Eitan Livni, který byl operačním šéfem terroristické organisace Irgun Zvai Leumi, která tou dobou bojovala proti Britům ,kteří tou dobou od Ligy Národů měli mandát na administratívní spravování Palestíny.Tak,teda "tatínek" paní Tzipi Livni byl společníkem terroristů ,kteří vyhodili do povětří King David hotel v Jeruslému, kam propašovali třaskavinu v lahvích od mléka,zahynulo na 91 lidí a k tomu i čtyři židé, co tam byli zaměstnáni.Tou dobot také tito terroristi umučili k smrti dva britské vojáky a okolí jejich těl ,jež vysely na stromech zaminovali.Samozřejmě jeden z těchto terroristů se stal prvním ministerským předsedou státu Israel, takže ,"tradice" zde je.
Irgun ve spolupráci s Stern gang zmasakrovali 254 Palestínců v roce 1948 , ve vesnici Deir Yassin, prostě, vraždění je zcelanormální činnost těchto holocaustových dědiců, takže , sudme, co dělal Irgun Zvai Leumi a jeho společník na vraždy, Stern Gang a ted k tomu přidejte Hamas, co by obyvatele této země ,jež se brání na malém kousku svého území proti,zbraním dodané "křestanskou" Amerikou, jiní , říkají židy okupovanou Amerikou na vraždění goyimů a je jedno jestli jsou muslimové a nebo křestani, pro stát Israel a paní Tzipi Livni v ramci rodinné činnosti naprosto jedno.
Pozoruhodné je to.že těch 3 bilionů ročně, co je "darováno" státu Israel z kapes danových poplatníků,křestanů Ameriky na zabíjení křestanů v Palestíně.
Není divu,že Ariel Sheron řekl 3 October 2001, "My, židé kontrolujem Ameriku a oni to dobře vědí", na , což poukázal i senátor William Fulbright.
Nedivte se ,na Harvard universitě , židovský profesor před roky prohlásil,že je čas "Abolish the white race"=zlikvidovat ,bílou rasu".
PALESTÍNCI NEMŮŽOU DŘÍVE DOSTAT NEZÁVISLOST, AŽ AMERIKA , DOSTANE SVOJÍ.

182109

28.01.2009 01:56

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: ...Už jste někdy slyšel o hloubkovém rengenu,který ukáže......

kozoroh 61.?.?.?

vše co je v podzemí a hlavně ukáže zda zemina byla narušena ,nějakou vykopávkou a nebo něčím jiným,taková mašinka ,už byla použita i některých koncentračních táborech a zaznam ukazal,že v těchto místech,kde údajně mají být pohřbeni tisíce těl,žádná těla nejsou a narušení zeminy nebylo, takže i v Babím Jaru se doposavad neodkryly žádné hromadné hroby, jen se propaguje ,že tam jsou. Také je známa politika Stalina,jež z ohrožených území nechal židy evakuovat hlouběji do Ruska.Hitler na žádost vlády USA propustil všechny židovské příbuzné Roosevelta a Baruch do USA. Je velice dobře známa historka odjezdu vlaku v rámci humanitarního programu,židovských dětí do Anglie, takže ,né všude byly ukrutnosti,nakonec ,k dnešnímu Israelu a to co udělali v Gaze se to nedá přirovnat,tam hladem ničí původní palestínské obyvatelstvo,před očima celého světa.Druhou věcí je ,což tak zvaní židé přiznávají, že mnoho popravených nacisty,nebylo popraveno z hlediska jejich"židovství", ale ,co by partytáni,jen si přečtěte paměti zakladatele lovce nacistů a budete překvapen,třeba částí,jak si udajně podřezal žili a oni jej dali do nemocnice SS a take ,jak dělal na opravě železničních vagonů,kde měl vlastní kancelař a pro osobní ochranu mohl nosit pistoli,Weisenthal, celkem ,třikrate změnil svou výpověd,ale první výpověd je stale na světě a v archivech Nurimberského procesu.
Mnoho,těchto trpitelů,už bylo usvědčeno ze lži,tak,jak mnozí podávali"pravdivé" svědectvi,že Dachau a jinde,byly plynové komory, až je musela židovská "historička"Deborah Lipstadt opravit,že to tak není,ale ,kolik takových dodnes pořadá přednáškys těmi samými lži a inkasuje posluchače, proto dnes největší ranu dal Vatikán, když prohlásil,že se otazka holocaustu bude diskutovat.Takže ,ten nediskutatelný holocaust se stane celosvětově diskutatelný,tak,jak fosforové bomby,nebyly použity a ted už přiznávají,že byly použity, ale s dodatkem ,v ramci mezinárodních norem,ktere Israel nikdy nepodepsal,tak ,jak kdysi bolševické Rusko,nebot to jsou stále jedni a ti samý,až pravda vyjde plně najevo,tak jak se zachová zbytek světa proti těmto lhářům.
=================
"I fully agree with General Washington, that we must protect this young nation from an insidious influence and impenetration. The menace, gentlemen, is the Jews."
(Passage of Benjamin Franklin's speech in a "CHIT CHAT AROUND THE TABLE DURING INTERMISSION,"

182290

29.01.2009 03:30

OSN:

Odměna za" farisejství "nás nemine, o to se oni postarají.

kozoroh 59.?.?.?

To,co se stalo v Gaze je velkým poučením.

Armádní rabbín okupační Israelské armády , Shlomo Aviner v akci, před útokem na Gazu rozdal vojákům letaky,kde jsou nanávistné rady, že každý Palestínec je smrtelným nepřítelem,každý,ženy, děti,starci,civilisti a zároven nabádal vojáky nemít naprosto žadný ohled na mezinárodní práva.
http://www.independent.co.uk/news/world/middle-east/army-rabbi-gave-out-hate-leafle....
Israelské internetové noviny haaretz, 26 Ledna ,uveřejnily rovněž rabbínské prohlášení "We will show no mercy on the
cruel. Tedy, žádné smilování nad někým, proto Israelská vláda ustanovila tým právníků na obhajobě všech zločinů,před , případným mezinárodním soudem, jež se židovští vojáci dopustili.
http://www.independent.co.uk/multimedia/archive/00119/Rabbi-Avi-Ronyki_119549t.jpg
Již mnohem dříve jsme měli možnost číst vyhrožování rabbína, že Israel v rámci své atomové síly může vyhladit všechna velká města Evropy.
Ted, profesor,Martin Van Crevel v Israelu,rovněž říká v pátečním Jerusalémkém vydání novin, že, v odplatě holocaustu, vyhladíme miliony Němců a ostatních Evropanů.
"My máme sedmset nukleárních hlavic a raket, které můžem poslat všemi směry, třeba na Řím. Většina evropských měst jsou cílem našeho letectva. Jeho hlavním úmyslem, je hromadná deportace Palestínců i bývalý premiér Arial Sharon chtěl všechny deportovat, všechno si můžem dovolit, naše armáda není třetí nejsilnější,ale, druhá nejsilnější na světě.
Proto si dovolí používat fosforových bomb proti civilistům, jakožto i nových tříštivých bomb a v Libanonu clusterové bomby,depleted uranium, jejich Mossad může zasáhnout, kdekoliv a proti komukoliv, jež je určen k odstranění, k zavraždění.
Závěrem musíme poděkovat , presidentu Francie, tolik starostlivýmu Sarkozimu,nebot to byla Francie ,co umožnila Israelcům atomovou elektrárnu a sestavení první atomové bomby. Poděkovat můžem i českým politiků, těm z roku 1948, co proti předpisům OSN vyzbrojili Israel a vycvičili jeho piloty a v novém vedení,těch , dnešních ,co se kamarádičkujíse židy a nutí české občany nepřímo bojovat za židovské zájmy, válka v Iraku a v Afganistánu, oni se vám židové v Israelu odvděčí,jak si můžeme výše přečíst, nebot Talmud říká," Zabte i ty nejlepší z goyimů.
Nakonec, osud Ruska, 100 milionů mluví sám za sebe, pro ty, jež chtějí slyšet.Ten,co zachranoval židy, tak, později jej odměnili, zavraždili=The Assassination of Count Bernadotte

182389

30.01.2009 11:25

OSN:

RE: Odměna za

kozoroh 61.?.?.?

Nemůžu pochopit Vaší cestu myšlení,myslíte z posice židů,nehazejte všechny do jednoho pytle, přitom ,tak zvaní židé neříkají všichni křestané nejsou špatní, ale , říkají rovnou,že i nejlepší kolaboranti křestanů dojdou židovské odplaty do jednoho, tedy nedělají rozdíl,dobrý křestan a špatný křestan,všichni jsou špatní a na víc ,všichni né židé jsou nepřáteli ,tak zvaných židů a tudíž musí být všemi prostředky zlikvidováni.Mimo,toho,Israel je stát ,ale v žádném případě národ,takže jejich rozhodnutí likvidovat všechny nežidovské příslušniky j eakce mafie ,která hodla se zbavit všech nemafiánských příslušníků, toto byste si měl v základu uvědomit.
Zkuste na své zahradě vztrhat jen nějakou část plevele,co uvidíte za týden, to je politika státu Israel, tenhle "zahradník" vytrhá všechen plevel.
Nakonec ,slova rabbínů k židovským vojákům to tak říkají zabíjejte všechny,všichni jsou Vaši nepřátelé, jestližčé jste jemnocitní,tak předneste své přání lidskosti rabbínům, al ené v Israelu,nemusel byste se vrátit,tak ,jak mnozí před Vámi.
Nakonec by Vám zcela pomohlo mluvit s někým z Palestíny, abyste poznal,kde vlastně stojíte.Soucitnost a humanita je dnes vykládána v Israelu,co by lidská slabost.Nakonec , rabbíni to jasně říkají a co oni říkají je v Israelu zákonem,tento stát je nábožensky řízen,nedáteli nán vedení světa do našich rukou,tak Vás zničíme i kdybychom při tom měli být zničeni sami, zamyslete se, zatím na to máte čas, později to možná nepůjde,bude pozdě.
Viz J.D.Rockefeller: "Vše co potřebujeme je všeobsáhlá krize a národy budou ochotni přijmout Novým Světový Pořádek."
SWISS private banks are estimated to have lost at least £2.5 billion in Wall Street veteran Bernard Madoff’s alleged $50billion (£33 billion) fraud.
Pár,tak zvaných židů zničí světovou ekonomiku,sami,se stanou nejbohatšími lidmi světa a, kdo má peníze ten vládne, už vidíte ,jak čeští politici ,k těmto kriminálníkům lezou po kolenou si vyslouži jidašský bakšíš.Od z...ku s rudou hvězdou,přejdou k ....ku s bílou hvězdou.

182510

01.02.2009 02:22

OSN:

RE: Odměna za

kozoroh 59.?.?.?

Divím se, jak to můžete dělat tak komplikované pro čtenáře Zvědavce, stačí krátká rovnice.ANTISEMITISTI JSOU VŠICHNI TI ,CO JE ŽIDÉ NEMAJÍ RÁDI.
Do každé země kam vkročil ,třeba jen jeden,co se sám označuje za žida,tak ,okamžitě v té zemi vznikl antisemitismus, jakmile mu nevyhověli ,co požadoval.Jinak ,semita ,je označení pro stěhovaví,pastevecký národ ,jako jsou Palestínci a Beduínové, což Aškenacký a Sepratistický " ŽIDÉ" NEJSOU, TUDIŽ,NEMŮŽE BÝT NA NICH UPLATNĚNA KRITIKA ANTISEMITISMU,KDYŽ NEJSOU SEMITI.
Jinak, Vás mohu ujistit , že v očích,tak zvaných židů zemědělství je pro ně tím nejhorším a nejpodřadnějším zaměstnáním, jaké ,kdy je mohlo potkat, najděte mi jediného amerického farmaře jež je ,tím samozvaným židem.
Co se týká Israelu ,tak tam v Kubicech museli provozovat zemědělství nebot z kraje jejich existence se neměli na kom přiživovat, proto všude ve světě v jiných zemí,zemědělské produktz jsou doménou židovské spekulace a vytváření cen na kterých bohatnou,aniž by priložili ruku k dílu.Dokonce ,řemesla prováděné židy byly jen v 1=2 procentech hostitelských národech,za to doktoři,právníci víc jak 50 procent,bankéři, pomalu 90 procent,nakonec rodinné bankovnictví Rothchildů je dokonalou ukázkou.Proto se lidé smějí nejkratčímu vtipu světa Žid, horníkem.
Ale,k věci, pokud budem soudit ve jménu,tak zvaného antisemitismu, tak si musíme uvědomit,že tak zvaní židé byli vyhnáni ze všech zemí světa a to někde několikráte za sebou, to nemá nic společného s nenávistí k jejich samourčení ,ale k jejich chování, ktere se odráží v Israelu samotném, když i peníze za holocaust ukradli šmelinářští advokáti většinou do svých bezedných kapes a to nepřihlédneme k tomu,jak tyto peníze byli podvodem získány, tak,jak se stalo ve Švýcarsku, DALŠÍ DOBROU UKÁZKOU JE HISTORIE TAK ZVANÉHO "ZLATÉHO VLAKU Z MADARSKA"kde nemůžou vysvětlit,jak projel vlak plný zlata, pod nacistickým vedením skrz obklíčenou Budapešt,aby nakonec osvoboditelé, Američani,vlak vykradli.Samozřejmě,žalovali Americkou vládu a s náhradou škody,s podrobným popisem ,co tam všechno bylo i když majitelé udajně byli mrtví.

182668

03.02.2009 02:50

OSN:

RE: Odměna za

kozoroh 61.?.?.?

Vřele doporučuji k náhlédnutí a zauvažujte ,nakolik je tento plátek satiry pravdivý.

http://www.forward.com/workspace/assets/shonda-valley-012809.jpg

182891

05.02.2009 03:55

Jak na sionisty

RE: To by nefungovalo.

kozoroh 61.?.?.?

http://globalfire.tv/nj/graphs/ahmaria.jpg

Tady je někdo ke kterému se za žádnou cenu nemůžou rovnat a tak na něj hází svoji lživou propagandu, kde se jen dá.
"Mother Mary with the Holy Child Jesus Christ"Olejový obraz na plátně malován v roce 1913 Adolf Hitler

http://globalfire.tv/nj/03en/history/whowasah.htm
Historii nemůžem posuzovat,jak nám jí předkladají dobře placení lháři,ale ,podle skutků "oběti" této propagandy,která se mění ,jako čtyři roční období.

Lord Rothermere was an admirer of Adolf Hitler. He addressed him as 'My dear Führer', 'Your Excellency' and 'Adolf the Great'. ... Mail readers were told the German Jews had brought Hitler's persecution on themselves.

Express, London, Monday
February 21, 2005, page 6
===========================
The call in Europe
Sarkozy (France), Merkel (Germany) and Blair (Great Britain) are all calling for a New World Order.

On January 7, French President Nicolas Sarkozy ( jew )said that "In the 21st century, there it is no longer a single nation who can say what we should do or what we should think."
---------------
For the Trilateral crowd, the game is about over. The recent reemergence of original members Henry Kissinger, Zbigniew Brzezinski, Brent Scowcroft and Paul Volker serves to reinforce the conclusion that the New International Economic Order is near.
-------------------
I toto ,tak zvané "umění" se stane universálním uměním,tak ,jak mezinárodní holocaustový den, vše slouží k tomu,aby nastoupila jedna světová vláda a ta nám nakonec řekne na co se máme dívat a na ,co ne.Válka je mír a lež je pravdou,otroctví je svoboda=Orwel.

183064

05.02.2009 05:14

S Obamou nepřichází žádná změna

Když Vám jména hráčů nic neříkají,tak se podívejte na jejich skutky

kozoroh 61.?.?.?

Hlavní hra, je v základě ,kdo je kdo a co dělá a co říká, ale ,hlavně ,co dělá.
Najděte si tuto linku "Forward .com" a potom zkuste natukat
http;//www.forward.com/articles/14148/
a měli byste najít hlavní nadpis říkajicí toto=The Obamas Have a Rabbi in the Family,
Takže to je jasné a nemusíme psát žádný další komentář,že ano?

http://globalfire.tv/nj/graphs/obongo.jpg
Whatever the Lobby demands, I shall pay, because I am in Office to serve - to serve "The Lobby
Thain was CEO of Merrill Lynch, the big brokerage firm. On a good day, Merrill is worth zero. A week before it was about to go out of business, Thain sold this busted bag of financial feces to Bank of America for $50 BILLION.

I'd say that's worth a bonus.

But it gets better. When the bag broke and another $5 billion in losses were discovered at Merrill, Thain went to the U.S. Treasury and got ANOTHER $20 BILLION to cover Bank of America's bad financial bet -- from us, the taxpayers.
*The ownership of the 12 Central banks, a very well kept secret, has been revealed: 1. Rothschild Bank of London 2. Warburg Bank of Hamburg 3. Rothschild Bank of Berlin 4. Lehman Brothers of New York 5. Lazard Brothers of Paris 6. Kuhn Loeb Bank of New York 7. Israel Moses Seif Banks of Italy 8. Goldman, Sachs of New York 9. Warburg Bank of Amsterdam 10. Chase Manhattan Bank of New York.Takže,křestanské peníze z kapes křestanů se dají židovským bankám, proč ne ,kdýž americký občan na to nic neříka,že ano?

183069

06.02.2009 03:29

Jak na sionisty

RE: To by nefungovalo.

kozoroh 59.?.?.?

Tento,tak zvaný židočech, není prvním ve svém podvratném "uměnií", vše v rámci Talmud, jak zničit vše co je bílé civilisace a křestanské a opravdu se snaží.Židovský Hermann Nitshen , v Rakousku,předved křestanům ,to ,co dnes celosvětově dělá holywood.
Pohled na ženy, ovšem křestanské, jak jinak ani nemůže být, gratuluji všm ženám ,které maji styky se židovstvem i jako manželky,nebot nevědí co je "šiksa"

http://www.globalfire.tv/nj/graphs/madelblut.jpg

Jak se lidé modlí k Ježišovi,velice , poučné s nahledem na křestanstvo, umělecká prasečina roku 1998.

http://www.globalfire.tv/nj/graphs/nitschjesus.jpg

Ježiš Kristus pod krvácejícím prasetem,utvořeno opětně v roce 1998.Kristus , ukřižován zároven s prasetem.

http://www.globalfire.tv/nj/graphs/kreuzpig.jpg

Tahle galerie by měla být stabilní pro všechny ty židovské,tak zvané, patolízali, rovněž to být povinné jako holocaustové museum pro školní mládež a politiky a take ti ,jež na půdě kostela hlásají o vyvolené rase.
Ženy,křestanské, provdané za tak zvané židy , by měli mít vstup zdarma, aby přišly na to ,jaké mají socialní postaveni v židovském světě.Prznění kultůry křestanstva je hlavním záměrem tak zvaného židovstva a promítá se do všech oblastí kultůry a školství, nakonec , filmy hollywoodu jsou tou pravou ukázkou , co mají za záměry.

183192

06.02.2009 04:29

„Jsme schopni zničit všechna evropská hlavní města“

RE: Je to nejspis propaganda

kozoroh 59.?.?.?

Uspávejte se v pohodlnosti myslet,ale , dřív si uvědomte,než židé měli vlastní atomovou bombu,tak, přes USA si ji vyzkoušeli na Japoncích, jestli to nevíte ,tak v USA atomový vědci, všichni židé, proto i manželé Rosembergovi byli souzeni,že tajemstvií atomu předali sovětským židům,kteří mimochodem , bez atomové pumy zlikvodovali 100 milionů křestanů,pravoslavných rusů i s carskou rodinou a zasloužili se o hladomor na Ukrajině,jen 8 milionů mrtvích a dali křestanům možnost přežití v podobě kanibalismu,ale o tom a o jiném asi nevíte.
To ,není napoprvé, kdo křestanům a nebo bílé civilisaci předpovídá "židovský trest,odplatu" za údajný holocaust,Israel je nabožensky řízen a Talmud , a sandrihem ,tam vládne plnou silou,takže i rabbín se nechal slyšet, jaký trest nás čeká,co by goyimi,tedy, zvířata jež se musí utratit, i nejlepší z goyimů musí být uracen.
============
The weekly magazine Focus quoted the Roman historian Tacitus: "'They consider everything unholy that we consider holy', he observed, expressing amazement that the Jews 'hate all other peoples as their enemies'." (Focus, 38/2001, p. 130)
==========
The following quotation appeared in the newspaper La Montagne on 8 January 2009: "The Zionist-American axis has bombed German children with phosphorus, bombed the Japanese with atomic bombs, bombed Vietnamese children with Agent Orange and bombed Iraki children with depleted uranium.
===========
How foolish are the non-Jews who do not take these threats seriously! [zmaten]

http://globalfire.tv/nj/graphs/jewish_genocide_gaza2008.jpg

Nakolik se ve svém úsudku mýlite , byste našel v článku,kdo začal druhou světovou válku,která stála křestany na 60 milionů životů a tak slova Israelského generála ,který doslova řekl,my uvalíme na křestanský svět třetí světovou válku,at se jim to libí a nebo ne.
Lenost myšlení zabíjí víc ,jak všechny atomové bomby.
1880 rabbín Reichorn in Le Contemporain, July 1 1880 řekl=We shall drive the Christians into war by exploiting their national vanity and stupility, they will them massacre each other, this giving room for our own people.
Už , víte proč jsou čeští vojáci v cizích zemích?

183194

07.02.2009 03:31

Jak na sionisty

RE: To by nefungovalo.

kozoroh 61.?.?.?

Malá informace pro křestanské ženy,jsem si jist ,že o takových věcech ,jako židovský zákon nikdy nečetli, jaké je postavení křestanské ženy k židovskému muži.Mnoho politiků vůbec nemá tušení,jakým směrem se křestanská civilisace ubírá.
http://jesus-messiah.com/html/noahide.html
[oči v sloup] A very holy religion
"This does not imply that sexual intercour-se between a Jewish man and a Gentile woman is permitted - quite the contrary. But the main punishment is inflicted on the Gentile woman; she must be execu-ted, even if she was raped by the Jew: 'If a Jew has coitus with a Gentile woman, whether she be a child of three or an adult, whether married or unmarried, and even if he is a minor aged only nine years and one day - because he had wilful coitus with her, she must be killed, as is the case with a beast, because through her a Jew got into trouble."

Israel Shahak, Jewish History, Jewish Religion, Pluto Press, London 1994, p. 87/88, (ISBN 0 7453 0818 X).

Takže se nedivte ,jestliže zjistíte takové zkutečnosti,jakože Americký stát přijal židovské zákonz do svého právního systemu.
That the Seven Noahide Laws are first found in the Talmud, speaks enough to any man of intelligence, that they were fabricated as a scheme to destroy Christianity. The Noahide laws exclude the Gentiles from an equality with Jews.The mere existence of the Noahide Laws places the unbelieving Jew in a superior position and gives them an advantage over Gentiles, by forcing Gentiles to join the Talmudic Jewish religion or be killed.
A, tady jsou výsledky.
Rabbi Mordechai Yomtov does not commit a sin if he rapes non-Jewish children according to the Jewish laws.
A , navíc i organisace spojených národů nasleduje USA vládu.
It is unknown if these Noahide laws have been voted into law in any other nation. It is unknown if these Noahide laws have been secretly incorporated somehow into the laws of the United Nations.
http://jesus-messiah.com/html/noahide.html

183271

08.02.2009 04:25

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Čeští politici

kozoroh 59.?.?.?

Nejenom čeští politici,ale, američtí také a důsledek je všeobecně známí a projevuje se v tak zvané "židovské drzosti", jež nemá hranic a zde je důkaz,jak mluvčí Israelu smýšlí o "superpower"všemocné Americe, stádo volů, by řekl politik,který by nebyl znečištěn v kalhotách.
"Another Israeli spokeswoman, Tzipora Menache, stated that she was not worried about negative ramifications the Israeli onslaught on Gaza might have on the way the Obama administration would view Israel. She said 'You know very well, and the stupid Americans know equally well, that we control their government, irrespective of who sits in the White House. You see, I know it and you know it that no American president can be in a position to challenge us even if we do the unthinkable. What can they (Americans) do to us? We control congress, we control the media, we control show biz, and we control everything in America. In America you can criticize God, but you can't criticize Israel."
[zmaten]
Oni,se ničeho nebojí,nebot vládnou i Spojeným Národům,jehož klauzuli napsali tři židé, socha Svobody je podle modelu Golden Mayerove, takže i básen na jejím podstvci je od židovky rovněž a všichni ,kdož nejsou židé jsou skrytě nazývani goyimové a nebo Amálkové a co s nimi udělají ,při jejich blbosti a patolízalství, je zde ,oni,se ničím netají, proč by, když řeknou hlavu na špalek,tak se křestané postaví do fronty."All of the Palestinians must be killed; men, women, infants, and even their beasts" cries the religious opinion of Rabbi Yisrael Rosen, the director of the long-established Tsomet Religious Institute. He wrote that Palestinians are like the nation of Amalekites, who attacked the Israelite tribes led by Moses on their way to Jerusalem. He stated that the Lord sent down in the Torah a ruling that allowed the Jews to kill the Amalekites, and that this ruling is known in Jewish jurisprudence. [oči v sloup]
Antisemitismus je zástěrkou na antikřestanství.
Israeli educators, scholars, and politicians, openly, advocate the annihilation of all Palestinians. Dr. Nachum Rakover, a legal scholar, opined "They voted for killers and sent them to kill us
http://rense.com/general84/spokes.htm
Israeli Spokeswoman Brags
About Controlling America

183326

08.02.2009 04:51

„Jsme schopni zničit všechna evropská hlavní města“

RE: Je to nejspis propaganda

kozoroh 59.?.?.?

Je možné zaslat linku a nebo přímo stránky,co by důkaz,nebot jsem četl o německém vývoji atomové pumy, ale , Hitler to údajně zarazil, údajně na to nevěřil, ale na druhé straně nechal svědectví, kde , říkal, jestliže svět padne do židovských rukou, tak Ti udělají takovou katastrofu,že Země se stane mrtvou planetou, jako je měsíc, o čemž se můžete přesvědčit Mein Kampf,Můj zápas.Kapitola druhá, záver, říká,ZVÍTĚZÍLI ŽID,SE SVÝM MARXISTICKÝM VYZNÁNÍM VÍRY NAD NÁRODYSVĚTA,JEHO KORUNOU BUDE POHŘEBNÍ VĚNEC LIDSTVA A TATO PLANETA POPUTUJE VESMIREM ZASE BEZ LIDÍ, JAKO KDYSI PŘED MILIONY ROKY.
Takže, vyhrožování židovských rabínů,israelských generálů a profesorů nejsou žádné plané řeči u piva.Israelský generál,RA`ANAN GISSIN, poradce Arian Sherona ,řekl,TŘETÍ SVĚTOVÁ VÁLKA PŘICHAZÍ A JE JEDNO ,JESTLI CHCETE A NEBO NECHCETE
Každopádně děkuji,za jakýkoliv historický material v této věci.
===========
"All of the Palestinians must be killed; men, women, infants, and even their beasts" cries the religious opinion of Rabbi Yisrael Rosen, the director of the long-established Tsomet Religious Institute.
[překvapení] ." Rosen stated that Amalekites are not a particular race, but rather all those who hate and oppose the Jews; Christians and Muslims.

183327

10.02.2009 02:47

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Čeští politici

kozoroh 61.?.?.?

Existuje, můžetese sám přesvědčit na israelských novinách, zde Vám dám linku,kde to vše najdete,jsem si jist, že židé, jako v mnoha jiných případech nic před námi, křestany netají i to ,že ,nam jednou "zakroutí krkem".
sraeli Spokesperson: We control stupid Americans - PS3Forums
I did a quick google search and as far as I can tell there is no Israeli Spokesperson named Tzipora Menache. It appears that this was entirely fabricated by the site linked by ...

www.ps3forums.com/showthread.php?p=3807082#post3807082 ·

Jinými slovy,křestanská společnost přijala význam a tím i tresty za antisemitismus ,ale ,zcela selhala přijmout výraz antikřestanství.Možná ,že se to přime až "in memorium", když už bude po všem.
=====
Israeli Spokesman Says 'We Control Stupid Americans' | Wake Up From ...
From the Pakistan Daily "Another Israeli spokeswoman, Tzipora Menache, stated that she was not worried about negative ramifications the Israeli onslaught on Gaza might have on the ...

www.wakeupfromyourslumber.com/node/10553 ·
Když je pro ně Amerika blbá, tak ,jsou blbý,také země ,jež nasledují její politiku,tedý,její,ale ve zkutečnosti israelskou, takže všichni křestané válčíci pro Ameriku= Israel,jsou blbci a hlavně jejich politici,co je tam poslali.
Prostě je to ,jak v té říkance, VŠICHNI SBOREM, ZA TÍM PRVNÍM VOLEM.Evropské společenství a NATO by mělo trochu přemýšlet,co si asi o nich myslejí jinde, možná Americani si říkají,jsme blbci,ale , máme větší blbce ,co nás následují.

183437

11.02.2009 04:27

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Čeští politici

kozoroh 61.?.?.?

Tady máte tu manipulaci se zprávami,ale , pravdou je, že Arial Sharon š October 2001 přesně řekl to samé, že Israel plně kontroluje Spojené Státy,takže si udělejte úsudek, takže ,jestli paní Tzipora Menache je a nebo není, o tom se mužem tahat celé hodiny, v podstatě výroky Israelu a různých rabínů a jiných říkají otevřeně,"jak , nás mají rádi".Ale ,přesto na Haaretz udajně je zmínka o této paní=Found 18 results for search Tzipora Menache speech
http://www.haaretz.com/hasen/pages/SearchEn.jhtml
Takže ,dotyčná osoba existuje!
Co si dovolil Arian Sharon, proč by to neřekla paní Tzipora Menache,že ano?
==========
Ariel Sharon - Wikiquote
Ariel Sharon. “Arabs may have the oil, but we have the matches.” .... don't worry about American pressure on Israel, we, the Jewish people control America, ...
sv.wikiquote.org/wiki/en:Ariel_Sharon
========
Human animal mentioned by Abramovic refers to the Judaic religious belief that Jews are Gods chosen people; the elite and the pure-blooded, while all others (non-Jews, Goyims, gentiles) are animal souls incarnated into human bodies to serve the Jews.
============
It seemed that Jewry led the Pope into the Vatican’s forum like a performing circus horse

Triumphant Jewry, quoted by Reuters: "Jews tell Vatican: Holocaust denial is a crime." WJC President Ronald Lauder made the pontifex understood that he better take care in future: "We now believe that our message has been understood." Lauder gloated about the power of the Jewish controlled world media by cynically adding: "The controversial debate of the past three weeks has had a positive impact." (Reuters.com, 09.02.09)
Jak se zdá ,tak kontrolují pomalu vše,tak,proč by paní Tzipora Menache se nemohla pochlubit,jak vše mají pod kontrolou, každopadně se podívám na israelské linky, zda tam nebude doslovný text, který v základě nic nemůže na věci změnit.

183498

12.02.2009 03:50

Biskup hájí své právo zpochybnit holocaust

Jak,bíla populace a nebo křestanská se zlikviduje sama do sebe.

kozoroh 59.?.?.?

Nevěříte ,tak si přečtěte toto na internetu
http://rense.com/general85/ropes.htm
Jen malá část članku,ale ,velmi poučná,jak britský občan ve své vlastni zemi, je potrestán za vírok, pro dobro jiné země,pro ,politickou patolízavost,kolaboranství, tak ,jak i v USA přivzali židovské Noahidické zákony do zákonodárství USA,což už se nedá říci ,že je to křestanská země,posudte sami,ze samotného židovského přednesu=Non-Jews who (1) reject all idolatrous ideas and accept the kingship of the One G-d, (2) accept the priesthood of the Jewish people as the guardians and teachers of Torah,=jinými slovy se všichni musíme předělat na židy a kdo ne! The Noahide laws will give enforcement authority of the death penalty for worshiping Jesus, and the death penalty for confessing and holding in admiration the doctrine and
.http://www.noahide.com/7laws.htm

Apparently, gym staff and members heard him shout "fing Israelis, fing Jews," and also that Israeli soldiers should be "wiped off the face of the earth." He was probably viewing infants and mothers whose homes were decimated, maybe bloodied men carried from exploding walls during the 22-day siege that destroyed the homes of 30,000 Palestinians and killed more than 1,330. Yeah, that could provoke a reaction.
Canadians also, like the British and Dutch, squirm in the torturous grip of their own federal hate laws, with conservatives trying to repeal its harshest points.
Western nations into Soviet-style police states where citizens face jail time if they speak their minds! [zmaten]
Takže ,volte politiky prožidovské,odměny z rukou Vašich vlastních bezpečnostních a soudních orgánů se dočkáte.Takhle se velmi šikovně likviduje svoboda slova.

183574

14.02.2009 02:50

1929: znovu po 80 letech

I Britská královna se otázala ,kam ty peníze jdou a nedostala odpověd.

kozoroh 61.?.?.?

Kde, je ta " Greatest Depression?
Kde je?
To,jen další zlodějna,vlivných a mocných na billionech lidí jež vlastní svým vlivem peněz.Příkladně ,dům stal jen před pár měsíci 80.000 dolarů a spekulanti s nemovitostma ,cenu vyhnaly na
350. 000 a tak ,dnes ,když nemůžou dostat tyto peníze , za tuto cenu, hlasí "ztrátu" 270.000 dolarů, rozdíl v cenách je neviditelný balík peněz, jež chtějí zviditelnit zkutečnými penězi=odškodněním na ruku, né nějakou bezcenou papírovou s cifrou.
Ve zkutečností tito gansteři mají zlaté žně ,posudte samy.
Takový John Mack, pro svou banku dostal na "záchranu"9 bilionů dolarů od Japonské MITSUBISHI a Morgan Stanley dostal od USA vlády 10 bilionů,takže,co by Mack nenapsal bonus za poslední dva roky 1.6 milionů.
Další "poškozenec", Robert Kelly,vedoucí New York banky, po obdržení podpory od US vlády v 3 bilionech si Kelly ohodnotil svou činnost přijmem 20.1 milionu dolarů.
John Stumpf v US bance, Wells Fargo, obdržel od US vlády na 25 bilionů, ale to mu nebrání pobírat příjem 22.9 milionů, dle , svého vlastního ohodnocení.
Takže, mnozí z těchto poškozených, ted čelí tomu, jak kongresu USA zdůvodnit nakup soukromých letadel a nákladných "odměn" až po velké a nakladné mecheche se všemi spoluvedoucími.
Nedělejte si starosti, že by někoho zavřeli a nebo, že by musel peníze vrátit, to v žádném případě, takto ,"spravedlnost" mocných nepracuje, jak, jedna bohatá paní kdysi řekla," Zákony jsou jen pro chudé"
`Here`s the problem...people really hate you,`US bankers told-THE INDEPENDENT.

Příklad pro dnešek na přemýšlení.
Když, v rámci světové deprese jste nucen prodat dům, tak, kdo jej koupí, když údajně obchod jde špatně?
Peníze nemizí, nestrácí se, ze světa, (z Vašich účtů,vkladů ) jen vystřídají jednu kapsu za druhou.

183674

14.02.2009 03:10

Biskup hájí své právo zpochybnit holocaust

Byl holocaust Arménců,ted , Palestínců a dnes je výročí Dráždan

kozoroh 61.?.?.?

[img]http://rense.com/1.imagesH/drezs2_dees.jpg[img]

183676

14.02.2009 05:41

1929: znovu po 80 letech

RE: I Britská královna se otázala ,kam ty peníze jdou a nedostala odpověd.

kozoroh 61.?.?.?

Jak,nam, úplně znčeho nic "zmizelo 550 billionů dollarů z elektronického bankovnictví, tak ,jak nás "informuje"republikánský senátor Paul Kanjorski z Pennsilvanie na http://www.youtube.com/watch?v=_NMu1mFao3w
Prostě do toho elektronického bankovnictví jste mohl napsat , jakokoliv častku,přímo astronomickou a vydělávat na procentech této neexistující částky, samozřejmě , že ti ,jež tuto částku !ztratili" dostanou od presidenta Obama odškodnění v patřičné výši.To je jen začátek,nebot, ted nastane "pláč " pro triliony dolarů, jakmile bankéři zjistili,jak se jim štědře sype do "koryta."Učel dolaru , je nabourat celosvětovou finanční struktůru, tištěním peněz , bez podkladu je devalvace dolaru,který je stále , přes toto tisknutí peněz uměle=záměrně udržován při životě, ačkoliv jeho pravá cena ,není ani na zapálení si cigarety, vzpomínáte na perestrojku a jak klesl ruský rubl, to samé se nesmí opakovat s dolarem,ačkoliv by to byl zcela zákonný proces finančního světa.
Následek úplného pádu dolaru,může být,revolta v ulicích, nařízení stanného práva, hlad, úplné zhroucení zdravotnictví, revoluce,občanská válka a jiné.
Jen Evropská centrální banka odhaduje ,že by potřebovala 32 trillionů dolarů,což, je ?
EIR Special Report, The Eurasian Land Bridge (1977) EIR, Washington, D.C.
* Thickness of a one hundred dollar note = .141 millimeters
Therefore $100,000 = 1000 notes = 141 millimeters
“ 1 million = 10,000 = 1.4 meters
“ 1 billion = 10,000,000 = 1.41 kilometers
“ 1 trillion = 10,000,000,000 = 1410 kilometers
= 100 trillion = 1,000,000,000,000 = 141,000 kilometers
Face to face eleven and three quarters times around the Earth. Weighing one million tonnes. End to end 100 trillion = 158 million kilometers. 74,365 times around the Earth at the equator. Now that’s inflation.
combined wealth of the Rockefeller family in 1998 was approx (US) $11 trillion and the Rothschilds (U.S.) $100 trillion.

183679

15.02.2009 01:15

1929: znovu po 80 letech

RE: I Britská královna se otázala ,kam ty peníze jdou a nedostala odpověd.

kozoroh 61.?.?.?

source url: http://www.gwb.com.au/gwb/news/banking/rothchild.html

Accounting for the Rothschild Wealth and Influence

Morton (1962) noted that the Rothschild wealth was estimated at over $6 billion US in 1850. Not a significant amount in today's dollars; however, consider the potential future value compounded over 147 years!

Taking $6 billion (and assuming no erosion of the wealth base) and compounding that figure at various returns on investment (a conservative range of 4% to 8%) would suggest the following net worth of the Rothschild family enterprise:


$1.9 trillion US (@ 4%)
$7.8 trillion US (@ 5%)
$31.5 trillion US (@ 6%)
$125,189.1 trillion US (@ 7%)
$491,409.0 trillion US (@ 8%)


To give these figures some perspective consider these benchmarks:

A little of $300 billion US buys every ounce of gold in every central bank in the world (see John Kutyn's estimate (http://www.gold-eagle.com/gold_digest/kutyn111597.html).
U.S. M3 money supply August 1997 was $5.2 trillion
U.S. debt is currently $5.4 trillion.
U.S. GDP (1997; 2nd Q.) is $8.03 trillion.
George Soros' empire is worth an estimated $20 billion.

Pro přehled si prostudujte toto http://www.iamthewitness.com/doc/The.Rothschild.Octopus.htm
Jinak,mají tolik peněz,že se to ani zpočítat nedá.Jen ,jejich dům,tedy jednoho z Rothschildů [zmaten] mistress” of the Ascott House, the 3,200-acre Rothschild family
O , jejich bohatství se pějí písně,carská vajička,
http://edition.cnn.com/2007/WORLD/europe/11/28/faberge.auction/index.html#cnnSTCVideo
Peníze všude ,kam se jen podíváte.
where over the last three years assets have surged to $14 billion from $2 billion. (Last year, the fund was up 50 percent before fees, an astonishing return given its considerable size.) In 2005, Mr. Rothschild was paid $80 million in compensation [zmaten]

183730

16.02.2009 02:23

Biskup hájí své právo zpochybnit holocaust

RE: Holocaust

kozoroh 59.?.?.?

Holocaust,jako takový je už vyřízená věc u mnoha přemýšlivých lidí i z řad mnoha ,tak , zvaných židů, kdyby křestanské vlády nebyly zkorumplované a na výplatní listině židů,tak, by už žádný holocaust neexistoval,momo Arménského, ruského a ukrajinského, ale ,je tu proto,aby lidem zalepil oči od těch mnohem tragičtějších holocaustů.Kdo , nevěří,tak at se přesvědčí sám od sebe,kolik filmů je natočených židy,jako Spilberg a Hollywood o holocaustu,více ,jak 2.500,kolik filmů je natočeno o hladomoru a kanibalismu na Ukrajině, žádný, a to Vám má dát pohled, co je pravým účelem propagandy, zastřít zkutečný holocaust, těmi,co jej způsobyli.
Svého času,tak zvaný lovec nacistů,kterého v SS nemocnici zachránili před smrtí vydal brožůrku,že Saddam Hussein má plynové komory na likvidaci židů, ta ukazka je ještě dnes na linkách internetu, sprostá lež,ale on dostal Nobelovu cenu, za ty lži a z holocaustu si udělal business=obchod ,nadosmrti,všude jej vítali a oslavovali,ačkoliv mnoho jich na sobě nedalo znát ,že ví ,že je podvodník,prostě se přidali k té hře médií a proradných politiků a pseudohistoriků,když i v dobách komuismu jsme tleskali učitelce ,jež se vrátila z Ruska a tvrdila ,že za polárním kruhem "Mičurinci",ají rajčata a dole v kořenech to rodí brambory ve věčně zmrzlé půdě, naslouchající akademici,ani nepípli a všichni věděli,že je to nemožné a že to je lež,ale "plavali s proudem" a inteligence národa byla ,však ,víte kde? A, tak je to dodnes s tak zvanou židovskou propagandou , ve které se vezou politici,kostel, všeho druhu,akademici a lidé, kteří to prožili a prodávají ,"SVÉ" očividné svědectví,které se vidá knižně a sfilmuje se to,Vybraní komedianti,dostanou Oskara, akademicky se to ohodnotí,jde to do historie a knih pro děti,povinně se to musí vidět,zejména školy,však to znáte s návštěvou musea Lenina, udělí se ceny a ze lži se udělá další lež a tak i profesor Finlkštein si říka ,co je moc ,je moc.Mimo,jiné se čeká na něčí nesouhlas,odpor,který se musí s kolaboranty okamžitě likvidovat,pomocí převzatých přání na tresty pro "liknavé a nevěřící", moderní inkvisice,pan Weisenthal udajně vystopoval Eichmana,ale, Mossad ,sam o sobě prohlásil,že pan Weisenthal vůbec neměl tušení,kde Eichman je, což nevadilo,aby nepobral finanční příspěvky na pokračování v lovu,beztoho,že by mu někdo do očí řekl,že je lhář a tak komedie pokračuje, dnes už si nikdo nevzpomene na brožůrku,jak Hussein bude plynovat židy, dle programu nacistů, král je mrtev,at, žije král,pana biskupa utlučou k smrti ,jeho vlastní vrstevníci,jen,aby nepřišli o dobře placena místa a celá Svatá Stolice už ted je morálně zneschopněná ve styku s tak , zvaným židovstvem,papež ví pravdu, že keř nemůže rodit brambory a rajčata ve zmrzlé půdě,ale ,nemá odvahu opustit své dobře pozlacené křeslo,oproti, obžalovanému bisku...

Automaticky kráceno

183817

16.02.2009 05:38

Finanční expert Michail Chazin: „Ekonomika padne na dno v dubnu! Kdy se zvedne?“

.Ted,jde ,jen o to,aby ten tichý ostrůvel v rámci závisti nezměnili v Hirošimu

kozoroh 59.?.?.?

že krize Rusko nepostihne, že Rusko zůstane bezpečným přístavem, tichým ostrůvkem=Ted,jde ,jen o to,aby ten tichý ostrůvel v rámci závisti nezměnili v Hirošimu,tak,jak před tím ve světových krisích přišli s "dobrou válkou"jak,Angličané říkají.
===============
The richest 400 Americans — that’s right, just four hundred people — own MORE than the bottom 150 million Americans combined. 400 rich Americans have got more stashed away than half the entire country!
===================
Abychom, pochopili mechanismus tak musíme něco znát o bankovnictví a například to,jak banka,legálně, s povolením státu, může sumu 100 dolarů několikráte použít.
Příklad.
Pepík si pujčí od banky 100 dolarů v napsaném šeku a banka mu dá úrok 10%,takže vrátí 100 dolarů a 10 dolarů v penězích.
Banka ,tedystále má svých 100 dolarů, ty nedali Pepíkovi do rukou,jen ,napsali úřední dokument,jež ,říká,tento kus papíru representuje 100 dolarů a každý přijme tento šek,co by 100 dolaru v penězích,snadné pochopit,že ano?
Ale,v postatě banka stále má svých 100 dolarů,který si přijde vypůjčit "Karel" a proces se opakuje,tou dobou za karlem ,přijde další a další,takže banka na tech 100 dolarů, půjčí všem a to několika násobně a všichni s úrokem 10%, když jich je natěch 100 dolarů v bance 10 zákazníků,tak vrátí bance 10%X 10 zákazníků 100 dolarů, jako má banka stále pod rukou a půjčuje je stále dalším a za původních 100 dolarů,od navratných peněz 10 zákazníků dostane 1000 zpět.
Stále si myslíte ,že v takovém "bankovnictví" banka prodělá.Banka ve svém depositáři má jen malý vklad,peněz pro malý obchod,ačkoliv v číslech rozdaných půjčel má biliony.Už se stalo,že zákazníci chtěli hromadně všechny své úspory zpět,né napsaný papír se sumou,ale ,hotové peníze,prvních pár jich bylo vyplacených,dalším řekli,že už nemají pro ně hotové peníze a banka zavřela dveře, ačkoliv ,ve v půjčených penězích byla "velmi bohatá".
==========
Mně ,osobně ,to připadá,že celý ten humbuk s krachem ,je vlastně akce ,kdy světová elita s napakovanými kufry plných hodnot, né peněz,se odebere na doživotní dovolenou a deprese zamete po nich stopy jejich předešlého vyděračství a oni v pohodlí a klidu stranou všeho ,klidně dožijí,zatímco světem bude rádit hladomor a válka.Když se pozorně podíváte do novin =zpráv a zjistíte ,jak v těchto těžkých dobách se sami sebe odměnují miliony a ještě navíc si nechaji dát z kapes danových poplatníků další miliony a nakoupí se osobní trisková letadla,ostrovy a farmy a jiné,tak,kde je ta recese? Myslím ,pro ně, těch 400 nejbohatších rodin světa vlastnící 75% všeho nerostného bohatství.
Myslíte si ,že neuložili svůj,takto ,legalní lup" do obrazů ,šperků a mnohem jiného, co má stále svou cenu,zatímco nám ,v rámci "finanční krise" vezmou úspory a důchody" a střechu nad hlavou a budoucn...

Automaticky kráceno

183832

17.02.2009 08:25

Finanční expert Michail Chazin: „Ekonomika padne na dno v dubnu! Kdy se zvedne?“

RE: .Ted,jde ,jen o to,aby ten tichý ostrůvel v rámci závisti nezměnili v Hirošimu

kozoroh 59.?.?.?

Všude není strach, co přijde, taková IMF banka se rozhoduje prodat 403 tuny zlata, dobrý obchod ,že ano?
Otazkou je ,kdo bude asi ten kupující, v mnoha případech při prodeji zlata nikdy neuvedli jméno kupujícího,takže, určitá část lidí bude mít poplach,aby jim "zlaté tele" neuniklo do nezotpovědných rukou.
Jinak , Vás mohu ujistit ,že pohyh pejzatých byl zjištěn v Chile, kde se to jimi přímo hemží, take mají zájem o Tasmanii, ale v Chile jsou ,prý ,jako doma,je na to pěkný článek s nadpisem "Patagonia belong to the Jews"
http;//www.kawher.info/wpr/hate-mail/patagonia-belongs-to-the-jews
Takže jisté pohyby tu jsou, jak víme z historie, tak ,mnozí židé už byli v Československu , než se Hitler dostal k moci,ale , při plabiscitu se nam odměnili tím,že se hlásili k německé národnosti,což stalo nás dost ztracených obcí ,jež přešly pod německou správu.Je známo,že dost židů chce ven z USA, ale do Israelu se jich moc nehlásí, Israel dostává příliv židů zejména z Evropy,kde jim hoří půda pod nohama , vlivem ,tak zvané muslimizace Evropy a tak není divu,že se našel článek,kde se hovoří o muslimské demonstraci,kde volali"židé do plynu.Takže ,jejich politika o multikultůrní společnosti a práva menšin se jaksi zvrkla proti nim a ještě k tomu si zjistili , že 31 % evropanů považují židy vinné za tento hospodářský chaos, který jde celým světem.
Jews to the Gas" DENMARK: 'JUST KILL JEWISH"
I call out the Jews at CBS and the men of conscience at CBS who saw but did not run the Death-to the-Jews marches across the world but ran this Arab/Islamic bile. You are GUILTY! J'Accuse of aiding and abetting the second holocaust. You ran those dangerous lies that blood libel our people at the same time the world is licking its lips, salivating at the coming of the next Jewish genocide -- in a long, ugly history of many.
Nechtěl bych být v "jejich kůži", nebot heslo,jak se do lesa volá,tak se ozývá, může dojít k naplnění a oni toho mají dost,co komu vše provedli.
CBS 60 MINUTES JEWISH BLOOD LIBEL: THEY SHOULD BE INDICTED FOR INCITEMENT TO SECOND HOLOCAUST
Nazi propaganda took a sharp turn last night. CBS 60 Minutes set the stage for President Hussein and his Arab point man George Mitchell to put the screws to Israel.

183954

18.02.2009 12:54

Jak český stát pečuje o své děti

To není rodinná tragédie,to je v podstatě tragédie vymírajícího národa.

kozoroh 61.?.?.?

Mnozí řeknou, ano to je špatné ,ale ,né všechny rodiny mají takovou potíž.BUDELI RODINA Z KŘEMENE,BUDE ,NÁROD Z KVÁDRU.O , to tu v postatě jde ,udělat příští generaci "zambíí", úplné blbce ,závislé na drogach a feministicky dominující s heslem,po nás potopa.At přijde v ČECHÁCH , jakákoliv vláda ,tak " zdědí administratívní systém a ten , vlastně řídí funkci národa, byrokraty nenadchnou nějaké cíle národa a vůbec národní myšlení a tak je to i s rodinou,potíže v rodině ,zlatý důl pro byrokraty,mrtvoli se nepočítají,od dob,kdy vzali právo muže v rodině a zaseli semeno rovnoprávnosti=feminismu, tak začal rozklad rodiny a tím i národa,kdo si to nechce uvědomit,tak je slepí a hluchý, morálka se stala cizím slovem,ukazkou je případ z Anglie ,dvanáctiletý otec a hlásí se další dva ,co dokazují ,že s matkou dítěte měli rovněž sexualní kontakt.Křestanství,bílá populace ,rodina ,je ve smrtelných křečích,kdo se bud estarat o děti,až odejdou jejich rodičové ,jež byli vzchováni v určitých morálních zásadách a jednoho , dne , tu nebudou,aby podali záchranou ruku,tak ,mám těžkou představivost,co se bude dít s takto volně s narozenými dětmi, prakticky , bezrodičů.
Přečetl jsem si článek,kde se říká,že vlastně muslimové zachranují Evropu od katastrofy, shodou okolností běžel film o křestanských a muslimských školách a rodinách a mohu Vám říci,že MY , co by křestané, v kázni,morálce a snaze se naučit ,jim nesaháme ani po kolena ,pokud se nejedna o privátní školu, jen pro vyvolené a bohaté.Teprve ,ted jsem pochopil ta slova o záchraně, muslimské školy nemají problém s dragama, natož kouření,žadné předčasné těhotenství,žádné nasilnosti na školním dvoře,žadný alkoholismus a jiné. Co , byste volili, křestanskou školu a nebo muslimskou?
Jak, ochránit své děti a svá vnoučata,co by babička a dědeček,když politici absolutně nemají zájem na zdravém jádru národa, už ,jen v tom,že když to jádro bude zdravé ,tak bud ekritické k jejich politické práci,takhle se stádem na dragách nemají žádné potíže, Televise a politici,společně s byrokraty, jdou jednou a tou samou cestou,jak v národě ,tak,dnes , celosvětově, vlastenectví změnili ve fašismus a jako takový jej nebudou podporovat, internacionalismus, v jedné světové vládě splni jejich dlouhodobí sen,že každý jeden z nich bude sedět naté židli nejvyšší,tak,co je mu do rodin,jeho rodina má to nejlepší z nejlepšího a kázen je tam nekompromisní,když na to platí,s tím spodkem společnosti nemají vlastně nic společného,jen ,v dobách voleb se musi "snížit k masám" ke znovuzvolení.Muslimové můžou být nařčeni z fanatismu,tak,jak kdysi katolíci,protestanti,ale v zakladě lidstvo nemělo takový nihilistícký rozpad, jako má dnes a tento proces urychluje ,za nic nezotpovědní politici i se svým dědictvím=byrokracií.

184048

19.02.2009 01:43

Jak český stát pečuje o své děti

RE: To není rodinná tragédie,to je v podstatě tragédie vymírajícího národa.

kozoroh 59.?.?.?

Vážená paní,zeptejte se svého vlastního táty a dědečka,jaký byl život dříve a dnes,co znamenalo manželovo rozhodnutí.
Důkazy najdete i ve statistice ,kolik bylo rozvodů před druhou světovou válkou a kolik jich máta dnes,když se lidé vůbec rozhodnou uzavřít manželský svazek,pro mnohé je to hudba minulosti,bez návratu.
Výsledek byl viděn ve vedení rodin,ženy, ve většíně případu vedli domácnost,takže rodina měla čerstvé jidlo a bezpečí domova ,přes děti byl přehled, dnes ,děti jsou sami doma ,bez dohledu a vísledek máme v kriminalitě dětí,škola ,respektoval a rodiče ,dnes ,rodiče musí respektovat školu, jako nástroj ,vladnoucí vrstvy,která má řes media 24 hodinovou kontrolu nad dětmi.Kultůra byla úplně něco jiného, než dnes s holywoodskýma příšerama anebo ,jak tunel ,potkal pomerač a jiné nesmysly, které dělají děti úplně nedětské,plní jim hlavy volovinamia na konci školního systemu je to,co se v zakladu řeší na této lince.To by byla dlouhá debata a všechny feminstky by tahli do boje,ale, v podstatě ,co si udělaly,vybojovaly,to dnes mají a je to vidět všude kolem mně kam se jen podívám, morální škoda a rozvrácené rodiny jsou neopravitelné a následky se čím dál ,tím více ukazují a bud eto rok ,od roku ,horší.Představte si situaci,že by Vám něco manžel nařídil a Vy byste bez odmluvy respektovala jeho nařízení, to je dnes ,úplně něco nemyslitelného.Když se podíváte do historie počátku komunismu,tak si přečtěte,jak ženy chtěli všude na pracovištích nahradit muže a povedlo se ,co měl muž finanční příjem pro celou rodinu,tak, peníze rozdělili,tím,že mu část výplaty vzali a dali ženám, potom přišly údernice a to byl počátek toho,co máme dnes,koncem je zkutečnost,děti bezrodičů,oba musí pracovat, v rámci pokroku, které si ženy vybojovaly,vzpomente projevů Fučikové a Hodinové =Spurné, jak řvaly do rádia, jak v rámci budování socialismu, nahradí muže ve všech odvětví průmyslu.Dnes ,už máme ženy,které v rámci "kariéry" nechtějí mít děti,aby nepřišly o místo,nemyslíte ,že to je sobectví a proti přírodě,když její přírodní poslání se změní v obchod, především, materialismus , nad jejim posláním, mnohé takto můžou mluvit o štěstí,nebot její rodiče nebyli takto postiženi.

184091

20.02.2009 01:04

Jak český stát pečuje o své děti

RE: To není rodinná tragédie,to je v podstatě tragédie vymírajícího národa.

kozoroh 61.?.?.?

Vážená paní,snad mi nechcete tvrdit,že v celku se nic nezměnilo, příkladem Vašeho dědečka,že společnost odjakživa byla taková.Vemte si jenom rozdíl v tom,kolik máme nezaměstnanosti,přitom by stačilo polovinu žen dát do domácnosti a tím by se i snížila kriminalita ,jak dorůstající mládeže ,tak ,dětí, myslíte ,že by to bylo špatné řešení?Proces destrukce společnosti,předpověděla židovka Emma Goldmanová,přítelkyně Blank=Lenina,když prohlásila ,feminismem zničíme křestanské rodiny,to bylo už v letech 1917, na to ,bolševici zrovnoprávnili ženy,že vyhlásili zákon o "znárodnění žen"všichni muži ,všem ženám a všechny ženy všm mužům, po pravdě řečeno,s tím začli ve Španělsku, za občanské války,kde se ženské navlíkly do mužských kalhot,zdá se to být k smíchu,ale k smíchu to není.Jistě je Vám známo,že bolševici odvezli tisíce dětí ze Španělska do Ruska a už nikdy,nikdo onich neslyšel, státní výchova,ovšem.
Dnes Británie dává dvanactiletým už antikoncepční prášky a ve třiceti budou mít mnohé rakovinu.Chemie v jídle,zamořené ovzduší,voda a jiné,nemůžem se divit,že plno dětí ve škole ,bez drag se nemůže učit,pernamentní pacient psychiatrů, nadosmrti,když dostanou prozac,tak vraždí.
6ena v domácnosti ,byla svou paní,nebyla otrokiní,to "soudružky" řvaly, osvobodte se od kuchyně,ale ,ve své odbornosti zapoměly poradit ,kdo tu práci v domácnosti udělá,když oba dva jsou v práci.Pohledte na mládež,gang,s žiletkami přepadnou mladou maminku a když jim nedá paníze=na dragy=a nákup , tak jí rozřežou nemluvně,tady by měl tátův řemen ,co dělat,nemyslíte.Čtrnáct roků=né Váš dědeček,ale "smrad"nakažený AIDS s dítětem v ruce,spí to po hřbitovech,a po letech beznaděje tahle lidská troska, přijde k rodičům,aby se o ní postarali,když sociální pracovníci dosáhli svého ,společně s politiky, co jí podali,tak zvaně pomocnou ruku a ted ,jdi k rodičům a neroznašej AIDS a nebo nepoužívej injekční stříkačky ,jako zbran na vydírání paněz od náhodných chodců a nebo dětí jdoucí ze školy.
Jedna žena ,doslova řekla,že by chtěla ,aby čas,kdy manžel byl hlavou rodiny, se , ta doba vrátila a výsledek?
Dostala plno výhrůžek ,poštou a telefonem,že jí zabijí.
Politici jsou si dobře vědomi,co by jim to udělalo,kdyby rodina,byla rodinou a ne to,co máme dnes.Dítě ve škole prohlásilo,že má čtyři tatínky, paní učitelka to nemohla pochopit,ale poznáním ,že dotyčná maminka ma čtyři děti s každým jiným mužem, kam to touhle cestou dovedem,ke znárodnění žen bolševického stylu?
Jděte se podívat do muslimských a židovských rodin a budete překvapena, jinak,neberte to nijak osobně ,píši o úpadku národa ,úpadku křestanské společnosti,destrukci,bílé civilisace, hledme na celek a jeho výsledného efektu, v Americ ena to mají osm zámků na dveřích,aby jim ta demokracie a svoboda "neutekla".

184194

20.02.2009 01:38

Jak český stát pečuje o své děti

RE: rodina

kozoroh 61.?.?.?

Pane Mirda,jsme na stejné lince a s námi tisíce, těch ,kteří před zkutečností nezavírají oči,jdeme do novodobého otroctví.
Nakonec , i anglický mluvící svět vidí toto nebezpečí ," morální rakovinu rodiny".Posudte sám=Christian/conservative watchdog groups are sounding the alarm against unprecedented TV sex and profanity now luring girls aged 12-17. The CW television network’s Gossip Girls show, according to Parents TV Council:

…glamorizes casual sex and drug use among teens…There has been a prolonged, graphic sex scene between two teenaged characters…drugs and drinking are presented as glamorous, easy to obtain, and part of everyday life…Storylines have featured…threesomes among teens and teenage girls having sex with adults. Also included have been multiple scenes of teens drinking, smoking pot and having sex…Parents on this series are also portrayed as distant, uncaring, and are depicted as using their children for personal gain and not seeming concerned about their welfare or happiness. There’s a religious motivation behind this attack. CBS and Warner Bros., partners in CWTV, are Jewish media giants. CBS, founded by William S. Paley (Palinski) in 1928, has always been under control of strongly pro-Zionist Jews, including present owner Sumner Redstone (Murray Rothstein). The owner of CBS until 1995 was a devoutly Orthodox Jew, Laurence Tisch.
===========
To,jsou denní zprávy= Blood splashed on bus driver in assault.Claiming to have an infectious disease, a man splashed his blood on a Sydney bus driver during a nasty assault, police say.The man has been described as being of Caucasian in appearance, in his late teens.
Za chvíli na světě nebude místo,kde byste mohl mít rodinu v bezpečí a nemusel se loučit způsobem, že ,jestli jdete do zaměstnání,že po návratu budou všichni v pořádku a nebude nikdo chybět.Dnes, jít do obchodu nakoupit je riskování života, jakožto i cesta do školy pro děti.
V Australii,ted mají žháře, přes dvěstě lidí uhořelo hroznou smrtí,co myslíte ,že mu udělají?
Když bude "psychicky" zatížen,tak jej dají na léčení.

184197

21.02.2009 03:10

Jak český stát pečuje o své děti

RE: To není rodinná tragédie,to je v podstatě tragédie vymírajícího národa.

kozoroh 61.?.?.?

Než Vám odpovím,tak,Vám připomenu,že sama jste si odpověděla ,co jste za ty roky získala,almužnu za 4000 korun,nebylo by lepší být doma ,ve svém ,s dětmi a mít opravdu rodinný život a děti radostné mládí a spokojenost manžela,žadné stresy,honičky,blázinec na kolečkách,lítaní a cestování z jednoho konce měta na druhý a ještě letět na nákup,to je jen úvaha.
Vrátit ženy do domácnosti,to ,už tady bylo,byly na to vychované,životně připravené,byl to jejich cil,muž věděl co má dělat a ona také,kde je její pole působnosti.
Jenže ted,to nejde,proto je to tragédie národa,rodiny,světa.Kdo by je dostal zpět,ty jež berou peníze v kancelářích,za nic,ty by jej roztrhali na kusy, jedině neúprosný diktátor by možna,dokázal odvrátit zkázu, ženy samy o sobě nemají sílu a natož přesvědčení to uskutečnit, proto je to katastrofou, která se obrací proti ženám samotným a tresty jsou kruté, nejvíce na tom doplatí děti,příští generace žen ,bude,co?V TV pořadu studentka bezostzchu řekla ,že jejím cílem je mít sex s 2000 muži, popravdě ,kriticky,za dnešní situace ,kdy je svět plný AIDS, má vůbec mozek?
Je ,vůbec dostatek lidí ,kteří by si uvědomili,jak hluboce jsme klesli,jsou vůbec ženy,které by kriticky přehodnotily stávající tragédii,která se ještě časem prohloubí,aby ,oni samy přiznaly,jdeme špatnou cestou,snadná cesta do "pekla" obtížná k pravdě.Máme výročí pana Darvina, vývoj živočišstva, on viděl v přírodě ,jak je veden život zvířat, jak stádo koní následuje svého vůdce, ale, člověk se v této zásadní věci odlučuje sam od sebe od přírodních zákonů,tak,jak moderní žena chce kariéru a né děti a nebo na "stará kolen" dle hollywoodského stylu adoptuje černouška.Mnohé ženy,mají muže jen na krátký čas,jako ,oplodnovatele,jakmile má děti,muž je vystrnaděn z rodiny,už ,jakýmkoliv způsobem,kdo by tohle mohl napravit, nikdo,škoda je uělaná a škoda se každým dnem prohlubuje.Dejte si otazku,proč politici podporují mladé holky k sexu a proč svobodné matky mají státní dotace na jejich,staromodně označené,nézřízený život,kde ,nakonec ,stat,politici,přebírají funkci rodičů.Spojené Národy vzdali brožůrku pro latinskoamerická děvčata,aby se předešlo předčasnému otěhotnění,aby měli pohlavní styk se zvířaty=ještě dnes to najdete na internetu,jaké to bude ,až bude ta jedna světová vláda?
Není cesty zpět,protože ženy ani nechtějí.raději zničí svůj národ, své rodiny,pro své nezotpovědné zájmy,tak to je,nic ,víc,nic mín.Muži nemají tu sílu,kterou bz měli mít,tady není kompromis,tady je otazka přežití. Darvin poznal,že v přírodě ,každý druh bojuje o své přežití,život je neutuchající boj o existenci a má svá pravidla,které lidi neošídí,příroda se mstí na lidech za jejich odpřírodnění.

184273

22.02.2009 03:41

Jak český stát pečuje o své děti

RE: To není rodinná tragédie,to je v podstatě tragédie vymírajícího národa.

kozoroh 61.?.?.?

Paní Jarmilo, Vy jste přehlidla ,co jsem napsal,že ta situace ,co je dnes ,není napravitelná,není řešení a ani to nikdo nechce řešit,mnohým to takhle velmi dobře vyhovuje,i když v podstatě zkončíme katastrofou.
Sama píšete toto důležité poznání= [oči v sloup] To bylo dobře, neexistovala infanticida mláďat, o mláďata se starala celá tlupa. Rodinou byla celá tlupa.RODINOU BYLA CELÁ TLUPA,TAKE, JE I OTCEM VŠECH DĚTÍ, A SPÁVU NAD NIMI PŘEBÍRÁ STÁT.
V roce 1935 bylo napsáno=hundreds of thousands and even millions of beggars and homeless children throng the streets... hundreds of thousands condemned to banishment and forced labour... Soviet propaganda speaks of "a paradise of children that contains the happiest youth in the world". The real state of the case however shows us millions of unsupported children, the existence of child labour and even the death penalty for children.Porovnejte to s dnešním světem,kdy rano městem táhnou tlupy dětí, na dragach a alkoholu,hledajícií další obět.Zrovna ,dnes je v USA članek,jak 11 letýzastřlil milenku svého otce jež byla v osmém měsíci těhotenství.Toto théma by nebylo nikdy vyčerpáno a proto nemá cenu o tom dále diskutovat,nebot lidé pohřbili ve svém sobectví a meterialismu ,to ,co se nazyvalo Vyšší Princip,za který bojovali a umírali naši předkové,který jsme prodali,tak říkajíc za babku, tak ,jak se celé Čechy rozprodali,že nám vlastně nic už nepatří, to jsou věci pro mnohé lidi, nepochopitelné,tak,jako i moralní rozpad společnosti.
Zmínila jste se o mužích,že nechtějí mít děti a nechtějí se ženit,kdo by se hrnul do manželství,aby , rozvodem o všechno přišel a ještě navíc zjistil,že dítě ani jeho dítětem není.Muž ,platil deset roků výživné,pak, zjistil DNA testem,že není otec ,tudíž byl svoji ženou okraden v nespravně placeném otcovství,ztrátou domu a jiného, myslíte si ,že ta žena ,vrátila mu peníze?
Podivejte se na McCarty, jak je ženskými a soudem ,spravedlivě ,dle zákona okrádán,každá přijde s čím? A , odnaší miliony, to si myslíte ,že tohle,ten zlatý=rozvodový důl by chtěli změnit,kolik sebevražd mužů po takovém spravedlivém rozdělení nastalo,co myslíte?Kdyby každá měla dostat s čím přišla do manželství,tak,nemáme rozvody.Kdyby každá za nesprávně určené otcovství ,byla souzena za podvod,tak ,nám armáda právníku za čas vymře hlady.
Jak, píši,toto théma by bylo na tisíc roků a stejně bychom nikam nedošli, protože, většina lidí ani nechce, proto máme tuto katastrofu společnosti, vyhynulu Astékové, Omeové, Majové,proč né i křestané, každopádně děkuji ,za Váš podíl příspěvků do debaty.

184315

23.02.2009 02:32

Jak český stát pečuje o své děti

RE: To není rodinná tragédie,to je v podstatě tragédie vymírajícího národa.

kozoroh 61.?.?.?

Já, Vám nejsem jednostranný ,jak si myslíte,co vidím a co nevidím,já soudím ,jak jen historicky dokazuji,co se stalo a nasledky jež následovaly, to nebyl jen revoluční převrat v rodině ,to byl převrat v celé společnosti,ale ,ženy v tom viděli osvobození od práce v kuchyni,muži v tom viděli zmatek a nepořádek v domácnosti a nejistoty v manželství.Já byl svědkem,kdy muži bránili svým ženám,nenasledovat politiku komunistů na 100 procentní zaměstnanosti žen, v mnohých rodinách byla revoluce a následovaly rozvody,ty se ještě zvýšily po zavedení nočních směn v továrnách a už to jelo, mnohé ženy nebylo možno v domácnosti udržet,za žadnou cenu,obrat nastal,kdzž se to stalo zákonem a mnohé poznaly,že si vlastně vybojovaly dvojí práci,za to jim soudruzi dali kytičku v březnu a bylo to vyřízeno,zbytek roku "dřely , jako koně".Všechno ostatní ,co píšete je pravda ,ale ,to už je jen následek, krákozrakosti ženského hnutí.Jestliže, píšete ,že dnešní rozvody nejsou moc dobré pro ženu,já zažil,že za komunismu,žena v rozvodu udala u soudu manžela ,co by protistatní živel a nebylo jich málo,co si odpikali trest, za zradu manželky,ale ,jak píšu ,to jsou následkz a byrokrati=stát na tom vždy vydělal a dostal tak přes feminismus rodinu pod kontrolu.Můj známí se rozvedl,kde ,ona dostala vše,co měl a u soudu jej udala ,že dělá melouchy,ačkoliv ,on je dělal,protože ona chtěla koupit si drahý kožich a z normálního platu to nešlo,to ,vše jsou následkz,jádro věci je to ,že škoda je udělaná a není řešení,normální cestou se tato katastrofa nespraví,to by možná vzalo dalších sto let ve výchově nové generace a na tu ,když dnes pohlednete,tak Vám spíše lítámráz po zádech,než nějaký dobrý pocit.Zde ,dívenka na zákay od otce ,že nesmí večer ven =lítat po ulicích=odpověděla ,když mne nepustíš,tak ,řeknu na policii,že jsi mne v koupelně ošahával,bylo jí 13 roků,velmi pohotová a chytrá dívenka,že ano.
Avšak,sledujme ,hlavní záměr politiků, ve Spojených Národech a jinde, ty ukazují a dávají tušit ,kde definitývně zkončíme,co za příští generaci budeme mít,to je to nejdůležitější,otazkou je kde ykončí i ta feminisace,doufám ,že né v posledních pokusech se 70 letýma maminkama ,uměle oplodněné, za velké všimné,naším výzkumníkům a sociologům.
Povinné očkování děvčat, které se ted vehementně prosazuje,co by pro jejich dobro,ovšem ,je také jeden trik od Spojených Národů,jako,ten sex se zvířaty, možná,jak píšete ,zkončíme tím šimpanzím způsobem rozmnožování,to je opravdu dobrý příklad pro lidstvo,Darvin by se divil,kam naše evoluce = vývoj,spěje ,zpět k šimpanzům,doufám,že sám za sebe ,ještě umřu ,jako člověk,neé ,jako šimpanza nebo orangután, po mně potopa,bez mého přičinění,co si uděláme, to budem mít.

184375

25.02.2009 02:18

Monsanto využívá různé cesty, jak znemožnit používání nemodifikovaných semen

RE: Nekvalitní (p)otraviny

kozoroh 59.?.?.?

Není nad takový piškotový dortíček plněný čokoladovou pomazánkou,zejména chutný pro děti.Takže ,můžem číst řadu čísel,jež representují přídavky na konzervaci,a barevnost,chut a jiné.
450,500,322,471,472B,477,415,450A,330, 202,155,171,102,133,124,123, prosím,to je skladba chemikálií jen jednoho dortíčku a když máte knížku na chemické KODY,označení,tak můžete číst.330 citrusová kyselina,napomáhá kažení zubů,171 je ve většině světa zakázán,102 je označen ,jako nebezpečný ,způsobuje bolení hlavy a astma, 123 je dokonce rakovinotvorný,500 může způsobyt průjem,Takže ve vašem žalůdku, za přispění vašich kyselin v žalůdku dosáhnete ,že máte MOLOTOV"V KOKTEIL plný chemických reakcí.
Příkladně označený prvek E211,který je znám ,jako "sodium benzonate",jež se používá,aby se zboží nekazilo a stále vypadalo čerstvé,representuje 74 billionů výdělek pro společnosti dělajících limonády,sodium benzonate se dělá "benzoic" kyseliny.
"název chemikálií používám z anglického originálu".
Mnoho lidí neví ,že třeba takový 102 je velmi nebezpečný jestliže člověk tou dobou používá aspirín.422 má škodlivý účinek,pokud je někdo v kondici vysokého krevního tlaku.
Možná,že někdo z řad čtenářů by ještě tuto knihu sehnal
ISBN 0=85091=477=9
The New Additive Code Breaker, napsal Maurice Hassen a Jill Marsden, Lothian Publishing Company Pty Ltd,prvně vydáno v roce 1989,třikráte opakované vydání.1999,1991.
Doufám,že poznáním zkutečnosti,co jíme a co pijem ,nedojdeme hromadné hladovky,než si nakoupit rakovinové chemikálie, už takhl eje po světě plno rakoviny.

184510

26.02.2009 11:21

Monsanto využívá různé cesty, jak znemožnit používání nemodifikovaných semen

RE: Nekvalitní (p)otraviny

kozoroh 59.?.?.?

V budoucnu,bude i důležitá změna spotřebitele,jen , aby se udržel při životě musí projít "peklem" očkování,některé děti dostanou v rozmezí několka týdnů,více ,jak několik desítek injekcí.Posudte samy.
http://www.informedchoice.info/cocktail.html
Vaccine Manufacturer Microbes Antibiotics Chemicals / Heavy Metals Animal ByProducts
Acel-Immune DTaP
diphtheria - tetanus - pertussis Wyeth-Ayerst
800.934.5556 diphtheria and tetanus toxoids and acellular pertussis adsorbed formaldehyde, aluminum hydroxide, aluminum phosphate, thimerosal, and polysorbate 80 (Tween-80) gelatin
Act HIB

Haemophilus influenza
Type B Connaught Laboratories
800.822.2463 Haemophilus influenza
Type B, polyribosylribitol phosphate ammonium sulfate, formalin, and sucrose
Attenuvax
measles Merck & Co., Inc.
800-672-6372 measles live virus neomycin sorbitol hydrolized gelatin, chick embryo
Biavax
rubella Merck & Co., Inc.
800-672-6372 rubella live virus neomycin sorbitol hydrolized gelatin, human diploid cells from aborted fetal tissue
BioThrax
anthrax adsorbed BioPort Corporation 517.327.1500 nonencapsulated strain of
Bacillus anthracis aluminum hydroxide, benzethonium chloride, and formaldehyde
DPT
diphtheria - tetanus - pertussis GlaxoSmithKline 800.366.8900
X 5231 diphtheria and tetanus toxoids and acellular pertussis adsorbed formaldehyde, aluminum phosphate, ammonium sulfate, and thimerosal washed sheep RBCs
Dryvax
smallpox
(not licensed d/t expiration) Wyeth-Ayerst
800.934.5556 live vaccinia virus, with "some microbial contaminants," according to the Working Group on Civilian Biodefense polymyxcin B sulfate, streptomycin sulfate, chlortetracycline hydrochloride, and neomycin sulfate glycerin, and phenol -a compound obtained by distillation of coal tar vesicle fluid from calf skins
Engerix-B
recombinant hepatitis B GlaxoSmithKline 800.366.8900
X 5231 genetic sequence of the hepatitis B virus that codes for the surface antigen (HbSAg), cloned into GMO yeast aluminum hydroxide, and thimerosal
Fluvirin
Medeva Pharmaceuticals 888.MEDEVA 716.274.5300 influenza virus neomycin, polymyxin beta-propiolactone chick embryonic fluid
FluShield
Wyeth-Ayerst
800.934.5556 trivalent influenza virus, types A&B gentamicin sulphate formadehyde, thimerosal, and polysorbate 80 (Tween-80) chick embryonic fluid
Havrix
hepatitis A GlaxoSmithKline 800.366.8900
X 5231 hepatitis A virus formalin, aluminum hydroxide, 2-phenoxyethanol, and polysorbate 20 residual MRC5 proteins -human diploid cells from aborted fetal tissue
HiB Titer

Haemophilus influenza
Type B Wyeth-Ayerst
800.934.5556 Haemophilus influenza
Type B,
polyribosylribitol phosphate, yeast ammonium sulfate, thimerosal, and chemically defined yeast-based medium
Imovax
Connaught Laboratories 800.822.2463 rabies virus adsorbed neomycin sulfate phenol red indicator human albumin, human diploid cells from aborted fetal tissue
IPOL
Connaught Laboratories 800.822.2463 3 types of polio viruses neomycin, streptomycin, and polymyxin ...

Automaticky kráceno

184736

27.02.2009 06:17

Signoraggio nebo-li panské – a frakční rezerva

Logicky vzato banky nemůžou krachnout,jen uloží svoji loupež někde jinde.

kozoroh 59.?.?.?

Abraham Lincoln, 1861=1865,co by americký šestnátý president si znepřátelil banky vydáním státních peněz, tak zvané zelené dolary a tím nad sebou vynesl rozsudek smrti, to nemohlo projít, city of London,finanční centrum kontrolované Rotschildy si nenechali ujít pravidelný milionový výdělek a tak prodloužená ruka bankéřů 14 dubna 1865,atentátníkem John Wilkes Booth ukončili pro ně zhoubný proces s tím,že by Američané si tiskli peníze, dle státního hospodářství.Třicátý=pátý president,John F Kennedy 1961=1963 udělal tu samou chybu,že se chtěl osamostatnit a vzmanit se z rukou bankéřů a stát postavit na vlastní peníze,bez zadluženosti bankám a tak v Dallasu 22 listopadu, 1963 byl ukončen jeho život a dodnes je vlastně neobjasněno,jak se věci zběhli,každopadně vražda Lee Harvey Oswald atentatníkem Rubisteinem neukončila podezření na světové banky,jak v případu LINCOLNA.Toto je varování všem americkým prasidentům.
Přemýšlejme na zprávou,že z ničeho nic ,v elektronickém bankovnictví "zmizelo" 50 billionů dollarů a nikdo neví jak?
Přemýšlejme nad zprávou,,že US manažéři jsou souzeni,že v roce 2004,podvodně od svých finančních zákazníků zpronevěřili na 900 millionů dollarů,ale ,přišlo se na to ,až ted ,kdy máme finanční celosvětové problémy,protože ,finančnictví přešlo ve všech směrech na globalisaci, a nebo,lépe řečeno,globální okrádání, bankám to tak dlouho vyhovovalo a dnes od okradených danových poplatníků si nechají dát "výpomoc státu",tedy ,z kapes ,těch okradených,co se nemůžou bránit,politici,banky a média,to je dnes nadnárodní kartel.Bernard Madoff za zpronevětu 50 billionů trpí v domácím vězenía jeho dva synové ,pokračují v"práci", Paul Greenwood a Stephen Walsh to dotáhli v podvodech na 554 millionů dolarů, tihle ,vyvolení,elita národa, ti přece nemůžou krachnout, zejména ,když stát pomůře milionama a oni si okamžitě zvýší odměnu, milionech dolarů a nákupem soukromých letadel a jiným.Když tahle hra ,čísel ,běží desitky roků a politici jim vždy byli nápomocni,když oni,zase ,pomohli politikům ve volbách ,aby byli opětně znovuzvoleni a tak to jde stále dokola a ještě k tomu se najde praní špinavých peněz,styky s prodejem drag,prodej zbraní a jiné.
Prakticky,v této,tak technické době par zlodějů,dokáže zničit,zcela zničit, znemožnit, celosvětový finanční systém, tak dokonale ,že , legálně ,veškeré hodnoty lidstva ,vlivem jejich astronomických přijmů přejde do jejich rukou a volby politiků bude jen zábavný pořad pro "slepé a nedoslýchavé".
Vzpomínám na Barandovský dětský film, Milionář jež si chtěl koupit slunce a mám dojem ,že nejsme daleko od pravdy.
Takže ,hlavní otazkou je, jestli svět,globálně má ještě tu silu s těmito finančníky=kriminálníky zatočit a nebo jim podlehneme,nebot nás ožebračí o všechno,co jsme doposud vlastnili a nastolí novodobé otroctví Orw...

Automaticky kráceno

184854

28.02.2009 02:18

Signoraggio nebo-li panské – a frakční rezerva

RE: Logicky vzato banky nemůžou krachnout,jen uloží svoji loupež někde jinde.

kozoroh 59.?.?.?

To není ,jedni vykopou díru a druzí ji zaházejí,to je jinak,jakmile zboží nejde na odbyt a na ulici roste proletariát nezaměstnaných,tak se vymyslí konflikt ,kde se hraje na strunu vlastenectví a nebo ve jménu Boha a poštvou se dva národy proti sobě a ostatní se stejnými problémy se přidají na jednu a nebo druhous tranu,tak se ONI zbaví nežádoucího proletariatu,který by se jim doma bouřil,když by viděl panstvo jezdit v kočárech a na druhou stranu,co se válkou rozbije ,to se zase postaví,atkže na tom jednou vydělá válečný průmysl,který přejde na mírovou výrobu a všude se dělá,aby se to později zase rozbilo.Takže,když jsme měli první světovou válku,tak bratři Wartburgové si Evropu rozdělili,jeden platil a bral procenta za Rakousko,Německo,Italii a druhý bratr financoval a bral procenta za spojence,tedy Anglii,Francii a USA, to je valka bank na účet blbců,pozdějších hrdinů k další,příští propagaci války,bankéři si nahrabou a lidé nesou ztráty na životech a majetku.Proto není divu,když německý diplomat si ulevil řed rudým bolševickým komisařem,že je rád ,že válka zkončila i když Německo je v ní poražené a byl překvapen reakcí bolševika,který mu řekl, my, už máme přípravu na příští válku,která bude hroznější než ta ,co právě zkončila.Jak ,řekl americký generál,válka to je " WAR IS A RACKET
by Two-Time Congressional Medal of Honor Recipient
Major General Smedley D. Butler http://warisaracket.com/
Bohatství Ameriky je z velké části založeno na válkách mimo území USA a to samé ,kdysi Velká Británie.
Když nahlídnete do odtajněných archívů USA,Státního departmentu,tak shledáte ,že jedovaté plyny,zbraně hromadného zabíjení dodávaly USA ,jak Iranu ,tak Iraku,když byly ve válce a potom dodatečně ,aby si umyli ruce prohlásili Saddam Hussejna ,za válečného zločince,USA měly 22.000 pounds Phosphorous Fluoride připraveného k exportu do Iráku, tak,kdo je válečný zločinec, kdo vzdělává na mrtvolách?
Jediné,čeho se bojí,je to ,kdyby došlo k takové válce ,která by se odehrávala přímo v Americe, to by pro business a banky byla pohroma,ale ,k tomu dojde dříve nebo později, nebot se zbrojí na všech stranách, můj známý říkal,jak politici mluví o míru ,tak se připravují na válku.V dnešních dnech pracují na tom ,aby křestanský svět dostali do války se světem muslimským,pro blaho a potřeby Israelu a Ameriky.Hospodářská krise ,většinou vyústila v konflikt na kterém chudáci ztráceli a bohatí vydělávali, pan generál Smedley to poznal sám na sobě,čemu sloužil,kde je jádro pravdy,pod horou propagandy.
V bolševickém Rusku,5/nora ,1918 se stát odloučil od církve, Bush se odloučil od církve v těchto posledních letech svého presidenství,to mnohé napovídá,že ano?

184987

05.03.2009 06:12

Jak si Wall Street zaplatil vlastní pohřeb

Neviděl bych to jako pohřeb ,spíše trik, vyklidit bojiště s plnými kapsami.

kozoroh 59.?.?.?

Jestliže, IMF nabízí ,že dá do prodeje 403 tun zlata, tak ,asi chudobou netrpí, ačkoliv se o této bance říká,že byla ustavena na "pomoc ,zemím třetího světa", že by při té pomoci ,tolik zlata nahrabala , je mi trochu divné, ted je ještě otazka ,kdo v této ,tak neblahé situaci,skoro ,všichni bez peněz,těch 403 tun zlata koupí, z toho množství chudáků,bank,které žebrají o podporu z kapes danových poplatníků.
Ještě k tomu,že by IMF prodala zlato za dolary,co se tisknou ve dne v noci ,bez přestávky, jež se drží podvodem na uměle tvořené hodnotě, při tom dolary už nechtějí ani od turistů v Indii a jinde.Takže na jevišti se žebrá, ale , v zákulisí se vesele kšeftuje o čemž nám noviny,jinak, všude přítomné nenapíší jedinou kloudnou zprávu a přitom jde o triliony dolarů.
V jednom čase ,senzační zprávou o úpadku finančnictví, nám řekli,že se náhle "ztratilo" z elektronického finančního systému na 550 billionů dolarů, kdo věří na pálení bankovek na hromadě,tak ,může věřit i této zprávě, na druhé straně ,žena v bance zjistila,že jí někdo přidal na její bankovní konto 130 milionů dolarů, takže si udělejte přestavu,co se asi děje v zákulisí,co nemůžem vidět , v tom "bazaru peněz",kde se musi kševtařit,krást,podvádět ,že ani svátky nemají čas držet.Vláda ,dá peníze bankám a banky dají peníze ve volbách na zvolení těch politiků,co zase dají peníze bankám a tak to jde stále dokola, peníze se neztrácejí ,jen jdou z jedné kapsi do druhé.Vláda uloží daně lidem a lidé platí banku za služby.Banka obdrží"pomoc od vlády" a bankéř si vyplatí sám sobě na 30 milionů dolarů a svým podřízeným po milionu a společně to za
600 000 dolarů v luxusním hotelu oslaví,pana bankéře ještě navíc odmění darem luxusního soukromého "letadélka" a ještě se může banka ozvat,že podpora od vlády na jejich úpadku byla nedostatečná, občas ,myslím na francouskou revoluci a gilotínu.

185638

07.03.2009 00:16

Jak si Wall Street zaplatil vlastní pohřeb

RE: Neviděl bych to jako pohřeb ,spíše trik, vyklidit bojiště s plnými kapsami.

kozoroh 61.?.?.?

Kdo, má zbohatnout,čili,kdo na krisi vzdělá obrovskou sumu peněz a kdo má zchudnout,který ,už pomalu ,tak nic nemá?
Odpověd najdeme ,pokud pozorně čteme a sledujeme z mnoha zdrojů.jak je vlastně tato hra hrána a kde je jí konec,ze zkušenosti z předešlých krisí,to zkončilo válkou,když mocní viděli,že proletariat začíná reptat a vyustilo by to v revoluci,tak se našlo řešení,uniforma a odchod na "jatka",kdo ,přežil,tak posloužil co by "hrdina" pro další kanonfutr na tu další válku,nakonec ,denním koukáním na naší TV nic jiného nevidíte, než "hrdiny".Situace je o to horší,že na každého 31 Američana , je jeden,co je za mřížemi,kriminalita stoupá,tedy, u těch ,co moc peněznemají,pro ně není domácí vězeni a kosher jídlo.
Takže,dnes Washington oznámil,že USA má na kuponech pro potraviny na 32.8 milionů občanů,zatímco ,ti, "nahoře" se horem ,dolem ,odměnují za "úpadek ,jejich banky,pojištovny a jiné".V Britanii ,už se dali ,rovněž na tisknutí peněz,což USA dělají ve třech tiskárnach ,bez přestávky po sedm měsíců a namlouvají světu,že je to tak v pořádku,ačkoliv,kdokoliv jiný, kdo by tisknul peníze ,bez záruky ve zlatě a nebo jiném,tak by jeho měna rapidně devalvovala, ale ,jak je vidět zde ,tak i proti , přírodním zákonům finančnictví,jaksi , devalvace "zamrzla", což bz se dalo nazvat ,celosvětovým finančním podvodem.Igor Panarin ,v Rusku , věří, že to dolar nevydrží a rupne v tomto roce, takže zase ,možná uvidíme obrázek z let třicátých ,kde , německá žena ,rozdělávala ohen v kamnech bezcennýma markama.
Můžem tedy skolovat ,ve všech pádech,kradem,krademe, atd...
ted odhalil v Británii,že i tak zvaná podvodná aristokracie ,málem vykradla elektronicky banku o 229 milionů, takže ,"krise" má i blahý účinek,nebot ukáže občanovi,že se vlastně krade všude ,kam se jen podívá,jen rozdíl je v tom,že jedna ,krádež je business,obchod a je legální a druhá krádež,nevím ,proč, je nelegalní,proč takové rozdíly,kdyžmáme tu demokracii a všichni,údajně jsme si rovni.
============
Nakonec ,předpověd pro kozoroha.
Horoskop na pátek 6. 3. 2009
Kdyby vás někdo pořád k něčemu nenutil, byl by den idylický. Naneštěstí pro vás se najde pár odvážných, kteří mají dojem, že vás po chvíli přemlouvání přetáhnou na svou stranu a učiní si z vás mocného spojence. Večer sice poznají, jak se mýlili, ale to už budete mít pusu skoro vymluvenou.

185866

08.03.2009 04:57

Jak si Wall Street zaplatil vlastní pohřeb

RE: Neviděl bych to jako pohřeb ,spíše trik, vyklidit bojiště s plnými kapsami.

kozoroh 59.?.?.?

Jak, vůbec může fingovat hospodářský a finanční systém naroda,tedy 98 procent všeho obyvatelstva ,když všudech na klíčových a životně důležitých místech sedí lidé,kterí vesměs podporují jiný stát, než Ameriku.Nakonec ten ,tak zvíhodnovaný stát a jeho představitele se sami nechají dobře slýšet do těch hluchých uší Američanů.
====================
Israeli Spokesman Says We Control Stupid Americans PDF Print E-mail
Written by www.daily.pk
Sunday, 01 February 2009 01:09
"Another Israeli spokeswoman, Tzipora Menache, stated that she was not worried about negative ramifications the Israeli onslaught on Gaza might have on the way the Obama administration would view Israel. She said 'You know very well, and the stupid Americans know equally well, that we control their government, irrespective of who sits in the White House. You see, I know it and you know it that no American president can be in a position to challenge us even if we do the unthinkable. What can they (Americans) do to us? We control congress, we control the media, we control show biz, and we control everything in America. In America you can criticize God, but you can't criticize Israel.
=============
Nakonec i bývalý premier Israelu ,prohlásil to samé.Nakonec,vše je v souladu s Talmudem,takže i příští politici Israelu, nezmění svůj postoj.
================
"Economic crises have been produced by us for the goyim by no other means than the withdrawal of money from circulation." - Protocols of Zion - 20

"Every time we do something you tell me America will do this and will do that . . . I want to tell you something very clear: Don't worry about American pressure on Israel. We, the Jewish people, control America, and the Americans know it." - Israeli Prime Minister, Ariel Sharon, October 3, 2001
====================
Jestli si někdo z Vás myslí,že to je na Američany moc,tak, bych jim připomenul právě začinající jednaní pana Bernie Madoff,židovského kriminálníka jež je v domácím vězení, za ,jen dokázaných 50 billionů dollarů co zašantročil, jeho ,dva synové pokračují v " obchodě". Kolik , takových,jakoameričanů dokáže zcela zničit finanční systém Ameriky, ale i ostatní země světa,to ,ovšem nemyslím Israel.
================
THE ROLE OF THE HOUSE AND SENATE IN SERVING ISRAEL NOT AMERICA
89 SENATORS URGE PRESIDENT BUSH NOT TO HAMPER ISRAEL
November 16, 2001
-----Sec. of State John Foster Dulles quoted on p.99 of Fallen Pillars by Donald Neff

The long history of bipartisan Congressional support for Israel led former Secretary of State James Baker to call the Congress "The Little Knesset" after Israel's Knesset (parliament) in Jerusalem. Congress's embarrassing and unpatriotic display of allegiance to a foreign country that is dependent on American largesse and support is the unknown scandal to the American people

"The Israelis control the policy in the congress and the senate."

-- Senator Fullbright, Chair of Senate Foreign Relations Committee: 10...

Automaticky kráceno

185992

09.03.2009 03:23

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: Pro Mirdu a djb

kozoroh 61.?.?.?

Mám ,něco pro paní Jarmilu,co se vstahuje k právům žen a emancipaci a výchově dětí,aby se sama přesvědčila,že to ,co ženy "vybojovaly", má své hluboké kořeny v nich samých.
http://www.henrymakow.com/why_we_celebrate_communist_fes.html
http://www.henrymakow.com/march8-poster.jpg
http://www.henrymakow.com/march8-poster.jpg
Můžem se bavit o výchově dětí do nekonečna,ale, základem bude ,že se ženy, samy o sobě nechtějí vrátit tam ,kde byly jejich babičky a tím pádem situace mládeže zůstane nezměněna a budem mít osmi=desitileté vrahy,děti.Mládež pod vlivem vlád,politiků je vedena sensitívně k "záchraně planety", ale , zcela bez citu ke svému lidskému okolí.Doufám ,že propagační plagáty na bolševickou oslavu dne žen udělá aspon trochu jasno,kde ,leží ten zakopaný pes.

186037

11.03.2009 03:46

Už zase straší s nukleárním Íránem

Od doby vynálezu atomové bomby jsme strašni.

kozoroh 59.?.?.?

Žijeme celá desetiletí ve stínu této hrozby,za komunistů to byla,"atomová bomba ,zbran míru", v tak zvaném demokratickém světě se to stalo předmětem vyhrožování a nátlaku na ty státy ,co jí nemají,stala se politickým vydíráním.Už od roku 1948, tak zvaná atomová komise,dala najevo svou větou,"Bud bude světová vláda a nebo nic" hrozbu,jak bude atomové bomby použito, nemusím už ani psát ,kdo byli členové této komise,Oppenhauer, Leo Szilard ,Einstein,Feynman a jiní,v šak si vzpomenete i na manžele Rosenbergovi a jiné, proto i dodnes ,jak profesor ,tak rabbín prohlásili,že můžou zničit celou Evropu,což davá tušit jejich cestu mýšlení a použití této zbraně,"když nám nedáte co chceme, tak......"
Zatímco svět krmí propagandou,kdo je s atomovou bombou světu nebezpečný a proti komu bychom měli zakročit,preventivní uder, politika Bushe,má být tou další zárukou míru,když je zničíme,yatímco druhý je může mít a nemusí být ničen a v mediích se ani o něm nemluví.
Tak,Teherán ,udělal "americké propagandě" škrt přes rozpočet,ačkoliv to mu nebude nic platné,stejně mu budou vyhrožovat,protože chtějí. Takže ,Teheránské překvapení spočívá,že turistům otevřeli přístup do atomové elektrárny v Bushehr v období svátků Nowroutz,což je 21 Března. Irán touto dobou má zkušební provoz generátoru na 500 megawatů,takže,když mohou turisti,proč né členové světové atomové komise,to dá rozum, že ano?
http://www.metimes.com/Security/2009/03/09/iran_opens_bushehr_to_tourists/cceb/
Kolik, turistických israelců , pod všelijakými jmény a oblečení, se tam propašuje je otazkou, každopádně do Daimon elektrárny se turistická návštěva neuskuteční,nebot ani ta zmíněná komise , tam nikdy nebyla a ani se tam nikdy nedostane, na to vemte jed.
Jak, se s touto turistickou sezonou vyrovná " americký" propagační tisk, tak,jak při zbraních hromadného ničení za doby Saddam Hussejna , poslali mu tam přs UN žida=inspektora a i on,přes náklad 900 milionů dolarů,nic nenašel za 16 měsíců hledání,to je ted otazka do budoucnosti, ale ,nic moc si od toho neslibujme, tihle bubeníci války, jsou sami od svého bubnování hluší.V celkovém poměru ovzduší ve světě ,kde ,kdo zbrojí,Čína zvýšila o 15 procent svůj plán na zbrojení,zbrojí ,kde ,kdo.
Nakonec ,podívejte se samy,jak je doopravdy zájmem politiků,udržet mír ve světě.
http;//www.rense.com/general24WWIIIiscoming.htm
Lidstvo ve své "inteligentní" podstatě nedokázalo,od dob ukončení druhé světové války, jeden ,jediný den míru,aby se ve světě nestřílelo.
Kolik,generací lidí se narodilo v ovzduší atomové hrozby a tak není divu,že i Bulharská věštkyně předpověděla třetí světovou válku na rok 2010, což nemůže být nic těžkého,když se stále zbrojí,tak ,jednou k té válce musí dojít,znáte to s tím žbánem a jeho uchem, takže, Iran, Korea a nebo jiný stat, vše je otázkou času,ale , st...

Automaticky kráceno

186260

12.03.2009 01:48

Představte si

Na blogu to máte dopodrobna napsáno,jen nebýt líný si to najít.

kozoroh 61.?.?.?

Do budoucna nemuzete rikat, ze jste o tom nevedeli
Vse, co se deje kolem nas, neni nahoda.

Operation Vampire Killer 2000
Uz pred mnoha roky byly urcite pochybnosti, jak je vlastene ve zkutecnosti rizen tento svet. Brazilsky vedouci pro vnitrni brezpecnost to, uz nevydrzel a sel ric verejnosti, ze novy svetovy poradek je utokem na narodni armadu ,jako nejblizssi cil- coz, dal na verejnosti ve znamost pan Alex Montague.


Takze se muzem docist, ze existuje mapa, ktera byla utvorena v Londyne v roce 1952 pod planem, tak zvaneho uskupeni, “World Association of Parlamentanians for World Governmant” jez, se rozhodla a dala ve znamost urcitym lidem, jak bude svet rizen v nejblizsich rocich, jak elitni oddily armady bude ridit sest oblasti Spojenych Statu Americkych a Kanady, coz vlastne bude prima okupace jednotkami UN, jez budou rizeny timto Svetovym Parlamentem, ktery nebude volen,ale bude dosazen vybranymi osobnostmi pro tento internacionalni ucel a mnozstvim lidi bude Asie ve vedouci posici.
=====================
U.S. Concentration Camps: FEMA and the REX 84 Program
There over 800 prison camps in the United States, all fully operational and ready to receive prisoners. They are all staffed and even surrounded by full-time guards, but they are all empty. These camps are to be operated by FEMA (Federal Emergency Management Agency) should Martial Law need to be implemented in the United States and all it would take is a presidential signature on a proclamation and the attorney general's signature on a warrant to which a list of names is attached. Ask yourself if you really want to be on Ashcroft's list. The Rex 84 Program was established on the reasoning that if a "mass exodus" of illegal aliens crossed the Mexican/US border, they would be quickly rounded up and detained in detention centers by FEMA. Rex 84 allowed many military bases to be closed down and to be turned into prisons.
attachment:/3/attachment3.gif
===========
Když si ty dvě věci dáte dohromady,tak dostanete výsledek,co nás čeká a co nás nemine.

186364

12.03.2009 02:31

„Chas“ Freeman: Co se v Americe nesmí říkat nahlas

RE: Jak se jmenuje kniha

kozoroh 61.?.?.?

ZUNDELSITE - LEUCHTER REPORT - TABLE OF CONTENTS
A Report on the Alleged Execution Gas Chambers at Auschwitz, Birkenau and ... Letter from Fred Leuchter to Alpha Analytical Laboratory, dated March 9, 1998 ...
#
www.zundelsite.org/english/leuchter/report1/index.html - 6k - Cached - Similar pages
#
#

Results for: Fred Leuchterem Report
#
OBĚTI HOLOCAUSTOVÉHO TERORISMU
- [ Translate this page ]
a německé verze Leuchter Report #1. Walendy byl mnohokrát vláčen před soudy. ... Fred Leuchter. Zatčen a vězněn v Německu. Finančně zruinován. ... laboratoří Dr. Jamesa Rotha ze vzorků půdy a zdiva Leuchterem přivezeného z Auschwitzu do ...
www.radioislam.org/czech/czech_20070.htm

186366

13.03.2009 03:39

Představte si

RE: Na blogu to máte dopodrobna napsáno,jen nebýt líný si to najít.

kozoroh 61.?.?.?

Tak,zvaní židé,nám křestanům a nebo, lépe řečeno, bílé populaci,za kterou se oni z taktických důvodů mnoze nehlásí,tak ,nám mnohé věci říkají tak zvaně polopatě a přesto,není žádný ohlas,to nemůžem chtít od politiků,těm nějaký národ naprosto neleží na srdci,kdýž jim někdo slíbí na platu víc ,třeba v Patagonii,tak, to místo vezmou a nebo,pseudohistorikům,těm jde udržet si židli a vždy jít s proudem,takže ,pravdu nám mohou říci,jenom ,tak zvaní židé,za což zapomenem poděkovat a mnohé "užitečné idioty" to nijak "netrkne".
==================
http://rense.com/general85/an.htm
The Jewish people as a whole will become its own Messiah. It will attain world dominion by the dissolution of other races, by the abolition of frontiers, the annihilation of Monarchy, and by the establishing of a World Republic in which the Jews will everywhere exercise the privilege of citizenship. In this New World Order the Children of Israel will furnish all the leaders without encountering opposition. The governments of the different peoples forming the World Republic will fall without difficulty into the hands of the Jews. It will then be possible for the Jewish leaders to abolish private property, and everywhere to make use of the resources of The State. Thus will the promise of theTalmud be fulfilled. In which it is said that when theMessianic time is come, the Jews will have all the property of the whole world in their hands.
--Baruch Levi, Letter to Karl Marx, La Review de Paris, p574, June 1st. 1928
===============
Vše se splnuje plánovitě ,krok , za krokem v roce 1922 bolševický vůdce Selenkov řekl v Moskvě tyto prorocká slova do budoucnosti.
[překvapení] My musíme utvořit ovzduší proti vlastenectví a proti rasismu bílých lidí. My , musíme znemožnit nacionalismus=vlatenectví a hrdost na vlastní rasu, ta se musí stát zcela bezvýznamnou a slovo rasismus se musí stát velmi špatným slovem.
===========
Jak, jsme na tom dnes?
Když někomu řeknete rasista,tak je zle,ale ,když někomu řeknete ,že je zloděj,tak ,je to pro něho pomalu vyznamenáním.Takže příprava na jednu světovou vládu musí být nejdříve provedena v mysli milionů "ovcí", jakožto nezbytný krok k jejich " bezpečnosti". A, to všemi prostředky.
=========
. "The aim of the counterfeit State of Israel, is to get the United States of America involved in a war in the Middle East --The Rev. Gerald K. Smith. "The Cross and The Flag" every two weeks from 1969 through 1975.

186439

14.03.2009 02:40

„Chas“ Freeman: Co se v Americe nesmí říkat nahlas

RE: Tohle moc, ale moc špatně dopadne

kozoroh 61.?.?.?

Na Boha moc nespoléhej,nebot toho samotného znemožnila církev,"boží zástupci" jsou k nerozeznání od "bohem Vzbraných" ,které tak vehementně všude prosazovali a prosazují dodnes,papež ,jako rabbín mají jednu a tu samou čepičku,jinými slovy,co chci naznačit,že Bůh je v lidech a to by si lidé měli uvědomit především.Že to špatně zkončí,jak by i jinak mělo zkončit s touhle fanatickou mafií hladovou po světovládě za každou cenu,"bud ted, a nebo nikdy".Komunisti strašíli lidi uranovými doly a katolická církev peklem,strach je nástrojem k ovládání mas=stáda,pokud ,"stádo" samo od sebe se vymkne být stádem,bud volí pohodlnost života a nebo , bojuje za svá práva a nenechá se oblbnout vlivnými,naopak ,"ustřihne jim křidélka".
Ted , máme na "obloze=vesmíru" v "božím království", jak se vždy zdůraznovalo novou raketu s dalekohledem k hledání nové planety na způsob Země, k čemu to tak může asi být dobré pro nás?
Pokud by takovouplanetu našli,tak by "samovyvolení" tam odlítli a za sebou pro zbytek goyimstva by nechali peklo nukleární války.
The life of a Goy and all his physical powers belong to a Jew. --Apohl, Die Polem p20.
"Jewish blood is NOT the same as the blood of a goy." --Rabbi Yitzhak Ginsberg.
Pokud budem usuzovat ze zkušenosti, historie,né propagandy,tak, na základě uvedení druhé světové války, "ruské revoluce,kanibalismu na Ukrajině a dnešní Palestině dojdeme k výsledku,že se stádem užitečných idiotů,moc šance na naše přežití nezbývá.ŽIDÉ, SAMI O SOBĚ SE NEDOKÁŽOU UBRÁNIT,ABY ZNOVU NEBYLI POUŽITI K NOVÉMU HOLOCAUSTU.
==============
Jedno velmi působivé svou předpovědí bylo proneseno veřejnosti, zcela otevřeně v roce 1984, židovským autorem a anti-zionistou, Jack Bersteinem, jež varoval těmito slovy Ameriku: "Zionisti , co vládnou v Israelu a zionisti žijící v Americe se snaží dostat U.S. podvodem do pasti , v ramci války na Středním Východě, samozřejmě na straně Israelu. Oni téměř dosahli svých planů, když U.S. Marines byli posláni v roce 1982 do Libanonu. Krev prolitá ztrátou 250 Amerických Marines, kteří padli v Libanonu, je krví, jež kape s rukou Israelců a zionistů v Americe.
2)

186539

15.03.2009 02:54

Dvojí bluf Bernarda Madoffa

Soudní šaškárna na kterou se dívá celý svět a už předem ví ,jak to dopadne.

kozoroh 59.?.?.?

Jsou Američané hloupí a nebo ne ,se ukáže v tomto případě,škoda ,že to s Madoffem prasklo o mnohem dřív,mohl ,tak dostat ještě od vlády finanční výpomoc ,jako mnoho ostatních podvodníků.Tak dojde na slova Israelské mluvčí,že Američani jsou hlupáci?
=========
Tzipora Menache
said 'You know very well, and the stupid Americans know equally well, that we control their government, irrespective of who sits in the White House. You see, I know it and you know it that no American president can be in a position to challenge us even if we do the unthinkable. What can they (Americans) do to us? We control congress, we control the media, we control show biz, and we control everything in America. In America you can criticize God, but you can't criticize Israel."
===========
Už došlo k tomu,že se jedná o víc ,jak 80 bilionů dolarů a take se přišlo na to ,že Bernarda Madoffa neinvestoval peníze,kam ,teda ty prachy zmizely, v ovzduší rychlého přiznání viny,proč ne ,když těch slíbených 115 roků nikdy neodbude v kriminále,při jeho 70 letech a šikovnosti obhájců,tak do Vánoc může být doma.
Uvažujte takto = Tlouška jedné sto dolarové bankovky je = .141 millimeterů.
Částka $100,000 dolarů ve 1000 papírových bankovkách je = 141 millimeterů
“ 1 milion dolarů ve 10,000 papírových bankovkách je = 1.4 metrů
“ 1 billion dolarů ve 10,000,000 papírových bankovkách je = 1.41 kilometerů
Kdyby v hotových penězích 80 bilionů zašantročil,tak pracoval na 112[cool] Km dlouhé řadě peněz, což je věc pro normálníh člověka nepředstavitelná práce,takže, Madoffa určitě na takovou"práci" nebyl sám ,co je zarážející ,že jeho synové a jeho žena ,pokračují v "obchodním podnikání", nikdo z Američanů si takovou otázku zatím nedal a soud se vůbec nezmínil o něčem takovém,kde teda ty peníze jsou a kolik "dobrovolníků" mu v tom pomáhalo?
Každopádně ,další vývoj bude zajímavý a dá konečnou odpověd světu ,jestli paní Tzipora Menache má pravdu a nebo ne.
Po obdržení odpovědi se můžem dočkat,že v tom Američané nejsou sami, určitě jedna země do toho nebude zatažena a to bude ovšem stát Israel.

186583

16.03.2009 01:38

Židovská otázka

Holá pravda je úplně jinde,historie nás učí,pokud ji neodmítáme sami o sobě.

kozoroh 59.?.?.?

Dostojevského pojednání, je vlastně historický dokument své doby a svědčí o naivitě ruského národa a Dostojevského samotného, ve smyslu assimilovat židovstvo. Dostojevský zcela určitě nečetl Talmud, pak by plánům židovstva rozuměl, že, tak zvaní židé nestojí o nějaké "přátelství a rovnoprávnost", nebot jejich cílem je uplatnit jejich agresívní zákony nad nežidovským obyvatelstvem, zotročit jej, natož, aby se přes smíšená manželství, s ostatním nežidovským obyvatelstvem, jak, víme, rabbíni sami prohlašují, že smíšená manželství s nežidy jsou horší než holocaust.
Nakonec , z historie Ruska víme, že car umožnil vzdělání židů a odplata byla atentatem na něj a pozdějším vyvražděním celé carské rodiny, mimo jiné i 100 milionů obětí židovského nájezdu z Ameriky,New Yorku ve formě revoluce. Dostojevský by dostal jiný nahled na židovstvo, kdyby věděl, že podstata těchto tak zvaných židů je v Chazárech, mongolsko=tureckých kmenech, jež byli svou krvežíznivostí známý až v Evropě, Zlaté hordy, jež svou činností a nemilosrdenstvým šířili strach všude, kde se oběvili.
Rusové a Dostojevský si neuvědomují, že podle hesla, kdo, nezná svou minulost, nemůže budovat svou budoucnost, se plně vztahuje na ně, na Rusko, že je po celá staletí nepřítel čislo jedna , odplata, za zničení Chazárské říše a zde je mnohonásobný důvod odplaty od doby osmého století, od přestrojených chazárů za židovstvo.
Vezměme v úvahu, že Trocky=Bronštein s tak zvanými 200 revolucionáři, přijel dělat odplatu=revoluci proti carovi a jeho národu. Proto i dnes, přes Ameriku, můžeme sledovat vojenské obkličování Ruska, za použití propagandy terrorismu a učelu 11 Septembra. Povšímněte si manévrování NATA k hranicím Ruska s použitím dřívějších států Varšavské smlouvy v rámci"amerických zájmů=chazárských".
Jedno je jisté, že by Dostojevský nevycházel z údivu v jakém stavu je dnešní svět, pod tak zvanou" Washingtonskou zahraniční politikou."

186617

19.03.2009 02:06

Německo 1940, Izrael 2009

Touto linkou je vlastně řečeno vše

kozoroh 61.?.?.?

http://www.jewsagainstzionism.com/zionism/jewishwa...

Kdo,komu, by měl platit odškodnění?

186858

20.03.2009 05:36

Elie Wiesel má problém

Tady jde předevšín o kšeft a to pak jdou žerty stranou,že ano?

kozoroh 59.?.?.?

Na Elie Waisel si jen tak nepřijdete,kšeft je kšeft,když učtuje přednášku o "holocaustu" a za 45 minut si řekne 24.000 dolarů spí se v nejlepším hotelu,tak ,takový kšeft si přece nenechát eutect,až ,už je nařčení jakékoliv.Nobelovu cenu dostane i lhář a vůbec se divím ,že neexistuje Nobelova cena za lhaní,pan Elie Weisel má těch to problémů vicero,zejména popisováním jeho vězenského života v "mlýnech smrti",ktere v několika rozdílních desetiletích ,rozdílně ,vždy, pravdivě, popsal,až se z něho stal profesionál.Tohle ,přece známe z období komunismu,jakmile v přednášce padlo svolo Lenin,tak všechno se stalo pravdou a svět dnes je postaven už na této jedné alternatívě a nehodlá z ní ustoupit,ty ,co dělali komunistickou propagandu,dělají dnes celosvětovou a proto budem povinně slavit holocaustový den a dětí,školy povinně jezdit do Osvětimi a poslouchat přednášky mnoha jiných Weiselů.Takže je jedno ,jestli Wiesel je Wiesel a nebo ne.
Základem bude účel vlivu na stádo a k tomu patří tučná odměna ,za úsilí přesvědčit,po dobrém a i po zlém,oboje programy už zakořenily v celosvětovém programu,jedné světové vlády, s jedným názorem ,na všechno.Pan Wiensenthal se také chtěl soudit Skrajským,ale,změnil vemi rychle svůj názor.Jak,říkám,když jde o peníze a o ty vždy jde především,tak ,všechny žerty stranou, to bude mít zajímavý vývoj,ale ,nečekejte zázraky,zázrak bude ,když se pisatel dožije požehnaného věku, jestli dřív neutrpí ztrátu paměti, což může být i jeho osobní štěstí.

186906

20.03.2009 05:57

Amerika je nevolníkem Izraele

RE: Našel jsem na netu jeden příspěvek, který mne zaujal a který je dost výstižný - nejsem autor

kozoroh 59.?.?.?

“Then when the Lord your God brings you to the land he promised your ancestors Abraham, Isaac, and Jacob to give you –“ a land with large, fine cities you did not build, houses filled with choice things you did not accumulate, hewn out cisterns you did not dig, and vineyards and olive groves you did not plant – and you eat your fill.” (Deuteronomy: 6: 10 -11).
Tady se to jasně říká,nic nebudou dělat a přesto jim bude všechno patřit,po přečtení ,že pan=kriminálník a podvodník Madoff zpronevěřil kolem 80 billionů dolarů,které jsou záhadou,kde vůbec jsou a o kterých se zatím ví,tak je jasné,že jednou takovému obchodníkovi se naskztne příležitost ,že si koupí ,legálně , celý svět,v Britanii je na prodej celá vesnce,tak,pročné celý,po uši až zadlužený svět u těch "obchodníků".
Uvažujte ,takto,EIR Special Report, The Eurasian Land Bridge (1977) EIR, Washington, D.C.
* Thickness of a one hundred dollar note = .141 millimeters
Therefore $100,000 = 1000 notes = 141 millimeters
“ 1 million = 10,000 = 1.4 meters
“ 1 billion = 10,000,000 = 1.41 kilometers
=========1 billionje teda 1.41 kilometrů,Medoff nakradl na 80 billionů,což dělá v řadě bankovek s hodnotou 10,000.000 cestu 112.8 Km a máte možnost krásnéturistikypodél řady peněz.
=============
The richest 400 Americans — that’s right, just four hundred people — own MORE than the bottom 150 million Americans combined. 400 rich Americans have got more stashed away than half the entire country! Their combined net worth is $1.6 trillion
Problém je ten,že ta společnost,co je v americké společnosti zastoupena jen 2 procenty, tak ,v žebříčku nejbohatších je jich tam celá polovina.Všude na světě ,kam se dostavili ve větším množství,tak ,vždy hostující zemi přivedli na buben, vykradli a posunuli se dál a tak to dělají po staletí.

186907

21.03.2009 02:12

Amerika je nevolníkem Izraele

Né, jenom Amerika,celý nežidovský svět je jejich nepřítelem= žid. rabín

kozoroh 61.?.?.?

'You are fighting a religious war against gentiles': What rabbis told Israeli soldiers in Gaza war
By Mail Foreign Service
Last updated at 6:07 PM on 20th March 2009
http://www.dailymail.co.uk/news/worldnews/article-...
==============
Svého času americký vlatenec,pan Walter White zpovídal v roce 1976 žida Harold Rosenthal,který za značnou částku peněz mu říkal,jak celosvětové židostvo naloží s Gentals, což je stejné označení jako goyimové,Amalkové a jiné,ve zkratce se všemi jež nejsou židé,tedy,antihumanisti,ačkoliv gental u nich není člověk, tedy humanista.Nejlepší na celém rozhovoru bylo to,že mu nakonec pan White řekl,jestli se nebojí ,že toto vše může dát veřejnosti ve známost.
Na to, se Rosenthal rozesmál a řekl mu do očí,"Ty myslíš ,že ti tvoji spoluobčané budou věřit,co jim říkáš,naopak ,sám sebe přivedeš se s nimi do potíží."
Ponechme čtení " tak zvaného "The Rosenthal Document" a přečteme si ,co dnešní rabbíni Israelu tvrdí svým "hrdiným" vojákům ,co "bojovali" v Gaze,zamysleme se ,co Spojené Narody vytvořili k budoucnosti světa a celého křestanského světa,kde se můžem dočíst,že za desatero přikázání ve státě KENTUCKY, tedy v křestanské Americe ,soudce,Coffman, udělil pokutu 400.000 dolarů za poslaní tohoto dokumentu a hledejme schodu,mezi Rosenthalovým povídáním,babínovým a dnešním dění ve světě.
Edmund Burke ,řekl" Jedna věc na které peklo triumfuje je, když dobrý člověk nic proti tomu nepodniká.
http;//www.guardian.co.uk/world/2009/mar/18/kentuc....
-----------------
Pan Harold Rosenthal svoji svoji spověd zaplatil životem, při leteckém neštestí,odvezla jej živého sanitka a nikdo o ní nic nevěděl,mluvil,až příliš mnoho,nebot každý , z tak zvaných židů,kdo vyjeví=prozradí, křestanům tajemství talmud,je odsouzen k smrti.

186961

Stránka: 1 2 3 4 5 6

Káva pro Zvědavce

27

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 46 čtenářů částkou 9 438 korun, což je 27 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 0

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 4

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 3

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 2

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Ne, to není Švédsko - migranti řádí v Berlíně11.04.21 11:05 Německo 0

Mengele Arenberger v akci11.04.21 09:18 Česká republika 3

Zajímavá úvaha o nelogickém postupu v případě COVID10.04.21 15:15 Česká republika 7

Pokrová radnice v Budapešti vztyčila duhovou sochu Svobody v BLM pokleku. Vydržela 24 hodin09.04.21 12:27 Maďarsko 1

Colorado: Vakcinační síť Covid vakcín Johnson & Johnson byla uzavřena kvůli nežádoucím účinkům09.04.21 08:00 USA 0

Odsouzení muslimové znovu před soudem09.04.21 04:30 Turecko 0

Guvernér Floridy: Nebudeme zavádět vakcinační pasy. Rozdělovat občany na základě vakcinace je chyba09.04.21 03:38 USA 0

Evropský soud pro lidská práva:Povinná vakcinace dětí je v demokratické společnosti nezbytná09.04.21 03:16 Evropská unie 3

„Více než 4 tisíce vojenských cvičení“: Ministerstvo obrany zahájilo kontrolní prověrku ozbrojených sil08.04.21 23:42 Rusko 1

Michigan: Úředníci vyšetřují 242 plně vakcinovaných lidí, kteří onemocněli Covidem-19 - tři zemřeli08.04.21 15:10 USA 5

Zavádění vakcinačního pasu porušuje Norimberský kodex - je formou nátlaku08.04.21 13:19 Evropská unie 2

Babiž si přivedl dalšího globalistu - z bláta do louže08.04.21 11:49 Česká republika 4

WHO nesouhlasí se zavedením vakcinačních pasů - zatím08.04.21 10:43 Evropská unie 2

Měnové kurzy

USD
21,72 Kč
Euro
25,93 Kč
Libra
29,84 Kč
Kanadský dolar
17,31 Kč
Australský dolar
16,56 Kč
Švýcarský frank
23,57 Kč
100 japonských jenů
19,89 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,68 Kč
100 maď. forintů
7,21 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 862,44 Kč
1 unce stříbra
550,62 Kč
Bitcoin
1 377 883,02 Kč

Poslední aktualizace: 13.4.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 64 037 195