Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Mirda

Nalezeno 2742 příspěveků, 7 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

19.01.2009 14:55

Válka a zemní plyn

RE: Judaizovani Chazari se hrnou tam kde citi $

Mirda 24.?.?.?

Člověče, dej si nějaký nick, ať je tě vidět. Máš vynikající příspěvky, ale máme tady dalšího pod č.85 (2xs), který trpí slovními průjmy a unavuje. Můžeš tímto zapadnout do ústraní a je snadné tě přehlédnout.

Už dříve jsem vedl rozsáhlou diskuzní debatu s paní Jarmilou na téma Putinovo Rusko v porovnání k rozkrádačce Borise Jelcyna. Rozhodl jsem se i přeložit "na tělo" článek, který vyšel zde na Zvědavci pod názvem "Rusko nevylučuje atomový útok". Zanechal jsem zde pro paní Jarmilu i dva odkazy na zajímavá videa, která velmi dobře objasňují situaci. Něco podobného, o čem se zmiňuješ právě ty ve svém příspěvku. Bylo tam i objasnění, proč mezinárodní média tolik útočí na Rusko a znemožňují Putina a teď i Dimitrije Medveděva před celým světem.

Možná paní Jarmila podlehla propagandě...nevím? a možná právě proto má takovou nedůvěru k Rusku. Rád bych to její přesvědčení změnil, ale doposud jsem - mohu říci - s velikým úsilím neuspěl a napíši upřímně - vzdal jsem to. Jak dalece člověk může zajít v přesvědčování jiného? Násilím to nejde. Můžeš přivést koně ke studni, ale napít se už musí sám. Proto ta moje velmi krátká reakce. Takže č.85, změň si nick a díky za osvětu. Jsi tady naším přínosem.

181430

19.01.2009 15:43

Válka a zemní plyn

RE: Blbosti, blbosti a este raz blbosti na zvedavec.org

Mirda 24.?.?.?

>Já nevím, ale ten co si bere co není jeho, vůbec nemusí mít zábrany mít prostě všechno. Tu si "zobne", tam si "zobne" a co....
-------
"Dejte mi pod kontrolu peníze státu a nezáleží na tom, jaká vláda je u moci" (Amschel Mayer Rothschild). A teď už jenom: "Dejte mi celou Zemi (planetu) a ještě pět procent navíc".

>Nakonec Hitler svým způsobem byl taky tak trochu nenajedený ten co bere. Prostě mu to vlezlo na mozek a dělo se....
-------
Hitler byl loutka sionistů. Jistěže...moc a sláva mu stoupla do hlavy aniž by si uvědomoval komu slouží. Až když Německo prohrálo válku - kterou začal někdo jiný - Hitler rozpoznal "pravidla hry", ale to už bylo pozdě. Zmínil se o tom v dopise "na rozloučenou" než spáchal sebevraždu. Sionistům se však jejich záměr nakonec podařil. V roce 1948 došlo (podvodem holocaustu a podvedením celého světa) k založení nelegálního státu Izrael. Co se nepodařilo první světovou válkou, dokázali tou druhou.

181435

19.01.2009 16:11

Válka a zemní plyn

RE: Jak je to stejné - Irák,Gaza

Mirda 24.?.?.?

Jendo, jak se říká: "naděje umírá naposled". Píšeš:

>Chci věřit, že Vojtovu vyjádření VIZ: "Je mi nesmírně líto každého zmařeného lidského života. I palestinského."........
----------
Já bych to rozhodně neviděl jako Vojtova neschopnost správného vyjádření (s tím on nemá problémy a o to je nebezpečnější). Já bych to spíše nazval: "Vojtův myšlenkový proces". Jinými slovy - nachytali jsme Vojtu na hruškách. Nedával si pozor při psaní a napsal to tentokrát upřímně - to co si skutečně myslí. Všichni ostatní v této větvi Vojtu odhalili a tak nezbývá, než na zákeřného a jízlivého Vojtíška uplatnit to "Nasredinovo evangelium".

181443

19.01.2009 16:27

Válka a zemní plyn

RE: Blbosti, blbosti a este raz blbosti na zvedavec.org

Mirda 24.?.?.?

>Tolik obětí, tolik prostředků, všechno k ničemu. Jen ti sráči v pozadí si mnuli ruce, jak krásně manipulují s celými národy.
-------------
Kdyby lidé byly prozíraví a neuplatitelní, tak by války vůbec nebyly a ani teď by nemuseli být. Psychopati však na lidské pocity, jako je soucit a morální zásady absolutně nehledí. Psychopatům, kteří manipulují lidstvo a naše dějiny už přes dvěstě let ani tak o prachy nejde. Těch si můžou vytisknout kolik chtějí a přitom my na peníze musíme pracovat. Tady se jedná o moc a proto si vytvořili to sionistické hnutí. Je to jejich armáda pro cíle NWO a jedné světové vlády.

181447

19.01.2009 19:06

Válka a zemní plyn

RE: Rusko: Kdo jsou naši Židé

Mirda 24.?.?.?

Pane kolego, zaujalo mne vaše sdělení:

>...Zvláště pak poté co se v Německu objevil Hitler a otevřel koncentrační tábory...
----------------------
Zajímám se o skutečnou historii již od té doby, co existuje internet. A pokaždě, jak vidím nějakou historickou zmínku od jiného "badatele", okamžitě zbystřím pozornost. To už je taková nemoc...za to nemohu. Proto jsem dychtivě nahlédnul do vašich stránek, abych si potvrdil a nebo poopravil svoje vědomosti. Při čtení jsem narazil na tuhle pasáž:

>Poté co Hitler vyhubil evropské Židy, hlavní část Židů ve světě zůstala pouze ve dvou zemích – v Sovětském svazu a ve Spojených státech.
-----------------------
Pane kolego, jak se tohle prosím vás stalo?

181456

19.01.2009 19:29

Válka a zemní plyn

RE: Blbosti, blbosti a este raz blbosti na zvedavec.org

Mirda 24.?.?.?

Co my víme? Možná Hitler ani nechtěl válku, ale byl do ní zatažen? Kolikrát přemýšlím, jak se mohl Hitler dostat do východního Pruska a zamezit vyvražďování německých civilistů a tím předejít válce? Poláci mu odřízli jedinou přístupovou cestu, tzv.Danzig korydor a vyvraždili v Prusku (německé území uvnitř Polska) padesát osm tisíc civilistů. Tehdejší letadla by neunesla vojenské transportéry, proto se tam musel dostat po "ose". Jak jinak?

181459

20.01.2009 01:39

Válka a zemní plyn

RE: Jak je to stejné - Irák,Gaza

Mirda 24.?.?.?

>...Každopádně jedním znakem serióznosti v debatě je schopnost neodbíhat od tématu a na konkrétní dotazy nebo námitky bez kličkování odpovídat...když nemají konkrétní odpověď na nepříjemné námitky z diskuze zmizí...
--------------------------------------
Tohle je můj případ. Já se kolikrát k počítači několik dní nedostanu a později, jak už je článek v archivu, tak ztrácím přehled. Především, když si zapomenu odfajfkovat "odpovědět poštou".

>Uvidíme, jestli Vojta odpoví na mé nepřímé otázky v tomto vlákně a pokud tak učiní, jaké stanovisko zaujme ve věci bílého fosforu v Gaze a teroristické minulosti židovských organizací viz. Irgun nebo události v uprchlických táborech Sabra a Šatíla.
----------------
Taky na to čekám. Mám celý chronologicky seřazený seznam kriminální činnosti izraelských teroristů od samotného počátku osídlování Palestiny (ještě před založením Izraele). Je to hrůza, co se tam dělo a děje...to Vojta49 neobkecá. [pláč] [smích]

181487

20.01.2009 04:06

Válka a zemní plyn

RE: Rusko: Kdo jsou naši Židé

Mirda 24.?.?.?

>Ospravedlňujem sa, pre Vaše ďalšie bádanie Vás odkážem na autora spomínanej staťe...
--------------------------
Tak tohle je úplně jiný šálek kávy. Pod hlavičkou článku je uveden autor sxq, tak jsem byl v přesvědčení, že v mojí reakci oslovuji autora. Nicméně, odkazy i e-mail jsem si uschoval a snad příležitostně se autorovi ozvu. Jenom připomínám, že v uvedeném článku jsou rozporuplné a zaváděcí informace, tak snad jediným přínosem konfrontace autora by bylo, proč píše to, co píše?

181492

20.01.2009 14:18

Jak na sionisty

RE: To by nefungovalo.

Mirda 24.?.?.?

Jendo a ostatní v této větvi. Díky za vaše připomínky a tím pádem za ujištění, že nejsem konzervativní extrémista. Zkrátka ta hnusárna nemá s uměním nic společného a je to urážka zdravého rozumu.

181545

23.01.2009 07:31

Zvědavec má dovolenou

Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda 24.?.?.?

Pokud se pan Stwora do 8. února nevrátí, tak to tady budu hlídat já. Máte se na co těšit. Vojtu49 ještě pustím, ať máme nějakou legraci, ale takový 2xs (anonym č.85), ten si už nevrzne. Nenechám přece Zvědavce zaplavit sionistickou žumpou. Na ty jeho hlody stejně není nikdo zvědavý a jenom tady unavuje. Takže bude čistka a trochu to zde zkultivujeme....samozřejmě s vaší spolupráci. Stačí ukázat prstem a já už s dotyčnýum zatočím (čti - vymažu, zlikviduji, zničím, roztrhám, rozcupuji, atd).

Pane Stwora, kde jste viděl v dnešní společnosti odpočítávat si z výplaty dny na dovolenou? Na dovolenou má každý nárok a ta je vždy (má být) placená. Jinak hodně veselých dnů a odpočinku. Hodně podařených snímků a pozor...některá děvčata vypadají na osmnáct. Tady samozřejmě myslím fotografování. [velký smích]

181852

23.01.2009 08:39

Zvědavec má dovolenou

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda 24.?.?.?

>Taky když slyším Thajsko, tak se mi vybaví, že tam muži jezdí za specifickým cílem.
---------------------
Je to tak. Vysoce postavení "pánové" (právníci, doktoři, politici) se za pár šupů jedou do Thajska rozšoupnout. A to převážně s těmi nezletilými. Naděje umírá naposled. Musíme tedy jenom doufat, že syn už tátu pohlídá a pan Stwora se nám v pořádku vrátí. Opálený a s permanentním úsměvem po nádherně prožité dovolené. Především v zimě, kdy nám tady v Kanadě právě nyní lomcují mrazy. Kdo to povídal o globálním oteplování?

>Dneska Vám odpovím na mail.
-----------------------------
Ve skrytu duše jsem doufal, že ty naše intimní vztahy neproniknou na internet. [velký smích] No...už je to venku [mrknutí jedním okem] ..........

181858

23.01.2009 09:08

Zvědavec má dovolenou

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda 24.?.?.?

Jindřichu, moje novoroční předsevzetí je: "Slušně a s respektem diskutovat na Zvědavci i s duševně poškozenými jedinci". Musím poukázat na rozdíl mezi duševně zaostalým a duševně poškozeným (propagandou). Jednou vymytý mozek = navždy vymytý mozek. To se už nikdy nezmění. Budeme si holt muset zvyknout na mozkové zvratky "siovrahů v rouše beránčím" a u 2xs na jeho nekontrolovatelné a nesmyslné slovní průjmy. Kde chybí šedá mozková kůra, tam se žádná logika nevytvoří.

181860

23.01.2009 09:16

Zvědavec má dovolenou

RE: hezkou dovču

Mirda 24.?.?.?

>mirdovi budu ode dneška říkat: Viktor čistič....
--------
Ale to platí jenom tehdy, pokud se pan Stwora nevrátí z dovolené a pan Král mi předá žezlo. Až potom nastane ta čistka. [mrknutí jedním okem]

181861

23.01.2009 18:49

Zvědavec má dovolenou

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda 24.?.?.?

>Už do mala nám vtloukají něco do hlavy. "Dojez ten oběd", "Nebuď drzý", "Vyčisti si zuby", "Poslouchej paní učitelku" atd atd. Nic nenormálního. Je to výchova.
-------
Sám jste si odpověděl. O čem je tedy řeč? Tady hodně záleži na tom, kdo jsou ty "Autority".

>Autority považují za povinnost nás vychovat a nejde jen o rodiče.
--------
Ve zdravě fungující společnosti, kdy výchova je motivována morálními zásadami a hodnotami vlastního společenského celku, potom je snad všechno v pořádku? Nemýlím-li se? Stačí se porozhlédnout kolem sebe a pozorovat stav dnešní společnosti. Komu to asi vyhovuje? V čí prospěch a v čím zájmu se uskutečňuje postupný, ale soustavný rozklad naší dnešní společnosti? Ten, kdo prosazuje národnostní cítění, kulturní tradice, morální zásady atd., je šmahem označen za neonacistu a někteří z těchto národních hrdinů, kteří poukáží na původ tohoto zla, jsou dokonce i uvězněni.

Tohle by vám mohlo odpovědět i na zbytek vašeho příspěvku, komu to duševní poškozování společnosti (vymývání mozků) nejvíce vyhovuje a proč jsem přesvědčen, že pravda je na mojí (naší) straně? Já vám to napíšu. Je to selský rozum a mnoho let životních zkušeností. Dále - nepřeberné množství přečteného materiálu a porovnávání názorů jiných lidí. Nelze opomenout ani zdejší diskuzi zde na Zvědavci. A především...mít otevřené oči.

181917

23.01.2009 21:20

Zvědavec má dovolenou

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda 24.?.?.?

>...a hlavně se mi na těchto nových automaticky zobrazily mé přihlašovací údaje, přestože jsem na nich nikdy nebyl (na těch předchozích ano; jestli má nějaký IT expert jiné vysvětlení, sem s ním).
-------
Nejsem expert přes IT, ale vysvětlení je jednoduché. Převedli celou data-base (sakum prásk) původních registrovaných dopisovatelů/čtenářů na novou stránku.

>Takže nejedná se o židovský, zednářský, jehovistický zdroj, nýbrž o zapřísáhlé odpůrce těchto(předpokládám), anebo jde o nějakou podivnou lest.
----------------------
Lenin kdysi prohlásil: "Když chceš v totalitárním režimu vyloučit oposici, tak si ji sám vytvoř. Uspořádej hnutí proti režimu a nasaď si tam svoje lidi". Tohle mně připomíná "Chartu 77". Nechci vyvracet pravdu tvrzení v článcích, neboť ani není co vyvracet. Otázkou tedy zůstává, proč tolik výkřiků pravdy a od lidí, kteří tahle fakta jenom šeptají mezi sebou? Talmud dokonce zakazuje - pod trestem smrti - poskytnout podobné informace ne-židům.

V článku se píše, že nad vchodem Knessetu (izraelský parlement), je nápis: "Velký Izrael se bude rozprotírat mezi řekami Nil a Eufrat. Zabere Jordánsko, Sýrii, Irák, část Egypta atd...
Tak praví B_h." Jelikož tady v diskuzi máme několik dopisovatelů přímo z Izraele, ptám se tedy přímo vás, přátelé na druhé straně plotu - je to lež a nebo to je pravda? Nejedná se mi ani tak o to, co pravil Bůh, ale o ten nápis na vchodem Knessetu. Předem díky.

181923

23.01.2009 21:27

Zvědavec má dovolenou

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda 24.?.?.?

Zářný příklad propagandy vymývání mozků mládeže. Ty děcka to dělají z lásky k vlasti a přitom se jedná o vraždění jiných lidí a mnohdy i palestinských děcek, stejného věku, jako malá Sarah.

181924

23.01.2009 22:08

Zvědavec má dovolenou

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda 24.?.?.?

>Ano, výchova dělá hodně.
-------------------------
Nasredine, vidím, že jsme vypadli ze stejného hnízda. Nejen slušně pozdravit kolemjdoucí, ale podělit se s kamarádem o cukroví. "Tady máš ještě jeden perník pro Pepíčka od vedle a ne abys ho sežral sám...ty pacholku jeden" [chechtot] [chechtot] [chechtot]
>A votom to je.
--------------
Ano, respekt k autoritám. Teď to zní trochu naivně, ale pro nás autorita byl pan učitel/paní učitelka, i policie a současně mít i respekt k majetku jiných lidí. Respekt k rodičům byl vypěstován většinou příkladem, nikoliv strachem a nebo koupen nákladnými dárky. Byla to jiná doba, kdy děti ještě nevyhrožovali svým rodičům udáním k soudu za zákaz vycházek po půlnoci a nebo zákaz hraní video-games "Grand Theft Auto". O Talmudu se také nechci nějak zmiňovat. Zkrátka je to naprosto jiná odrůda vypěstovaná za dveřmi synagogy. Mimoto, jsme tady off topic se židovskou kulturou. Měli bychom raději varovat pana editora před záludnostmi nočního života na Thajlandu. [mrknutí jedním okem]

181925

24.01.2009 01:05

Zvědavec má dovolenou

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda 24.?.?.?

>Cink, cink, cink. Mirda na hrad!
---------------------------------
Cink, cink...já to beru. Popusťme si trochu uzdu fantazie a sestavme si novou vládu. Funkce prezidenta a ministrů se ruší a bude zasedat "Rada moudrých". Dvanáct mudrců bude společně rozhodovat se stejnými pravomocemi a se stejnou zodpovědností za politické, ekonomické a sociální dění v zemi. Důležité záležitosti v zemi se budou řešit jedině pomocí referenda. Jinak to nejde. Rozhodovat bude lid v přímé televizní debatě s "Radou moudrých". K tomuhle mě inspiroval Hugo Chavez v jeho nedělních televizních pořadech "Haló prezidente", kdy on sám jedná jako konferenciér a hlavní účastník pořadu. Něco ve smyslu: "Otec vlasti". Nic se neutají, všechno je na kameře. Pro nedostatek místa nemohu tady uvést celý můj pro-národní program. Alespoň tedy několik hlavních bodů.

a) S nynější vládou zrádců národa společně zatočíme. Konečné rozhodnutí prvede "Rada moudrých" a lid byde vykonavatelem rozsudku. Osobně navrhuji grázly přivázat při kolotočových atrakcích ke sloupu jako fackovací panáky. Za deset bodů na siloměru je cukrová vata, atd.

b) "Pravda a láska zvítězí". Tohle bude naše heslo a podle toho se budeme řídit, ale poctivě. Přepíšou se dějiny Českého národa, tak jak se udály. Nic se nesmí zatajovat. Jak se s tou láskou vypořádáme, aby zvítězila? To ještě nevím. Ale zase...rozhodovat bude referendum.

c) Platy "Mudrců" jsou stanoveny na úroveň průměrného platu. Za mimořádné služby pro společnost budou prémie a služební výhody. O čemž rohoduje zaměstnavatel, tzn. - celá společnost. Za tři zaviněné průsery dotyčný odchází z rady. Žádná imunita neexistuje, proto za velký průser hrozí i kriminál, stejně jako v soukromém sektoru. Nový člen se volí do "Rady" přímou demokracií a funkce se drží neomezeně, ale zase - podle výkonu práce a oblíbenosti mezi lidmi.

Pokud tohleto někomu připadá jako pohádková země...tak ano, je to Království české bez krále. Země, kde si vládne lid. A aby bylo království úplné, tak za dvorního šaška navrhuji Vojtu49, ať je alespoň srandy kopec. Ták...a teď už zazvonil zvonec a pohádky je konec. Zpátky do tvrdé reality života. [pláč] [smích]

181941

24.01.2009 02:28

Zvědavec má dovolenou

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda 24.?.?.?

>Mirdo, tak se mne zda, ze by jsi tady rad nechal...
--------
Zdání klame. Všichni mohou zůstat, ale budu neúprosně mazat příspěvky typu č.72, č.85, R.S.Pergill a jiné provokatéry, kteří si myslí, že my tady pro nedostatek času nečteme mainstream a tak nám ho tady houževnatě zanáší. To už potom nejsou diskuze a lidi to unavuje. Jen se podívej tady na Rejpala. I on znechuceně odchází.

181945

24.01.2009 05:19

Zvědavec má dovolenou

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda 24.?.?.?

>Samozřejmě jde o pěknou mystifikaci.
-------------------------------------
Jindro, znáš tohle?: "Pokud není dostatek antisemitismu, tak si musíme nějaký vyrobit". S tímto rčením na mysli jsem pročítal ten původní odkaz. Až později, když jsem nahlédnul do toho "staršího vydání" (odkaz, který zde zanechal mtk), tak musím souhlasit. Opravdu jde o místy-fikaci. Nicméně, pěkná práce. [velký smích]

181958

24.01.2009 06:03

Podivné stránky

RE: Nic nového pod sluncem...

Mirda 24.?.?.?

Poznal jsem v tom rukopis Nilberta Nullingworth-e. Známý sion-bolševik, který si vede svoje webové stránky, pokud si ještě vzpomínám www.jdltchechisheweb.cz...nebo tak nějak? Stejný text jsem četl již před několika lety na jeho stránkách. Nilbert je zákeřný ubožák, který se sem tam objevil i zde v diskuzi na Zvědavci.

181963

24.01.2009 06:52

Zhanobili naši morálku

RE: No co...

Mirda 24.?.?.?

>...dalo by se tedy rici, ze nemecky pristup byl lidstejsi. zidy privezly, probrali je a ty nehodici poslali do plynu. a bylo po kramech, neni to lidstejsi nez mucit generace tak jak to delaji zide?
-----
Karle, už jsi někdy slyšel výraz: "Lagergeld"? Z počátků existence koncentráků, každý nový vězeň byl ostříhán dohola, aby se zamezilo rozšiřování vší a poslán do karantény. Dva až tři týdny. Potom byl nasazen na pracovní úkoly. Jak později začala fronta postupovat z východu, koncentráky se začaly plnit přes únosný povolený limit Červeného kříže a od karantény se upustilo. Později spojenci vybombardovali železnici, jako jedinou přístupovou cestu pro zásobování a nedostatek potravin se projevil už na tak podvyživených vězních. Krematoria nestačila pálit mrtvá těla a tak se vytvářely hromady mrtvol až do "osvobození".

Šokující podívaná byla zachycena spojenci ve fotodokumentaci, ale ani v Churchillových, ani Eisenhowerových spisech z druhé světové války (šestidílný soubor knih), není o plynových komorách ani zmínka. Za zajímavost by stálo dodat, že při dalším postupu fronty ve směru na Berlín, kdy Nacisti začali pakovat, vězni měli na výběr. Zůstat a čekat na osvobození Rudou armádou a nebo zapakovat a prchat s Nacisty západním směrem. Proč se většina z vězňů rozhodla prchat s Nacisty mě jaksi po holocaustových průpovídkách nejde do hlavy?

Jo a abych nezapomněl odpovědět na tu otázku v první větě...
Lagergeld jsou v lágru vydávané peníze za mimořádně provedenou práci s možností je utratit v táborové kantýně, zajít si na divadelní představení a nebo dokonce i do bordelu. Tohle už není žádné tajemství. Přiznal to i ředitel holocaustového muzea Yad Vashim v Jeruzalému.

181966

24.01.2009 08:24

Zhanobili naši morálku

RE: Jsou Palestinci a Palestinci.

Mirda 24.?.?.?

Nasredine, ve spodní části svého příspěvku ses značně polepšil, tak se budu mírnit. Doplň si znalosti skutečné hostorie. Zapomeň na to, co jsme se učili ve škole v hodinách dějepisu a při rozhovorech s očitými svědky se jim dívej upřeně do očí. Je docela možné, že začnout uhýbat pohledem. Ještě něco...přestaň už nazývat válečného zločince Churchilla "Sir Winston Churchill". Rve to uši. Ač sám po matce židovského původu (Jenny Jacobson Jerome), Churchill byl ve svých veřejných projevech otevřeně zaměřen proti židům. Změna nastala až po jeho návštěvě Spojených států a bratříčkování se s F.D.Rooseveltem, rovněž židovského původu. V té době již začínaly přípravy na druhou světovou válku. Už se asi nedozvíme, kdo v Churchillovi probudil jeho "židovství", zda-li Roosevelt a nebo setkání se členem klanu bankovního domu Rothschildů, faktem však zůstává, že Churchill si začal plnit svoje povinnosti sionistické loutky.

Tady máš něco o události v Dunkirku. Polepši se kluku ušatá a nezapomeň na své slušné vychování. [velký smích]

181970

24.01.2009 08:38

Zhanobili naši morálku

RE: Jsou Palestinci a Palestinci.

Mirda 24.?.?.?

- pokračování -

Nasredine, v jednom z těch odkazů jsem pro Tebe našel zajímavou hru. Tak si to vyzkoušej. Vlevo máš popis událostí.

181972

24.01.2009 09:01

Zhanobili naši morálku

RE: Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!

Mirda 24.?.?.?

>...na Novinkách museli zrušit diskusi a už radši o jeho (Havlovém) zdravotním stavu ani neinformují.
-----------
To je škoda. Jak se potom dozvíme, kdy je čas začít oslavovat?
Vynikající příspěvek, paní Jarmilo. Blahopřeji.

P.S. Pošta mi od Vás došla, ale obálka je prázdná.

181974

25.01.2009 16:07

Zvědavec má dovolenou

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda 24.?.?.?

Vidím, že nikdo tady nerozumí legraci. Osobně jsem proti cenzuře a už jsem to tady několikrát napsal, že jediným účinným způsobem, jak se zbavit provokatérů je: "Nereagovat na ně", ale to mnoho znás (bohužel) nedokáže. Necháváme se často a zbytečně vyprovokovat.

182056

25.01.2009 16:47

Zhanobili naši morálku

RE: Jsou Palestinci a Palestinci.

Mirda 24.?.?.?

>..."Je často tradovaným mýtem druhé světové války, že Adolf Hitler nařídil v květnu 1940 zastavit německé tankové jednotky postupující k Dunkerque a tím umožnil evakuaci Britských expedičních sil (BEF) z prostoru tohoto francouzského přístavu, přičemž byl motivován snahou nezpůsobit krveprolití v řadách britských jednotek, a tím naklonit britskou vládu k uzavření míru za podmínek pro Německo výhodných".
------------
Nasredine díky za odkaz. Už se asi nedozvíme přesný důvod onoho "záhadného" strategického válečného tahu a uvedený zdroj rovněž nevylučuje diplomatické důvody. Připadá mi to, že se historie opakuje. Stejně tak i v první světové válce, kdy Británie - pro vojenskou převahu Německa - v roce 1916 kapitulovala, ale válka přece "musí" pokračovat. Proto byly vytvořeny podmínky na pokračování "HRY".

Myslím si, že operace Dunkirk byla podobná strategie. Nechci to tady rozvádět, článek je o něčem jiném. Jde mi především o to, že někteří z nás tady opět zobrazují Německý národ jako zrůdy a válečné štváče a tím jenom naháníme sionistům vodu na jejich mlýn. Až na určitá vybočení v popisu historických událostí, tak si jinak hodnotím tvoje příspěvky. Jsi přínosem do zdejší diskuze. Díky.

182063

25.01.2009 17:59

Zhanobili naši morálku

RE: Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!

Mirda 24.?.?.?

>Cože? Tomu nějak nerozumím. Vy jste pane Mirdo nedostal mé
>psaní? No tak to otisknu rovnou zde a hotovo.[smích]
--------
Už to došlo a odpověděl jsem. Jenom si dovolím malou poznámku na vaši zmínku. Jistě to bude zajímat i ostatní distjící.

>...Ruský prezident Medvěděv má židovský původ po matce... Bizarní židovská nomádská existence bude triumfovat?
--------
Ohaduje se, že každý pátý Rus má židovské předky a u každého jednotlivce se takové "židovství" projevuje jinak. TADY je zajímavé pojednání jak se řešilo Medvedějovo "židovství" a jaké měl s tím sám problémy dostat se do vládní funkce. Jinak Havel svoje židovství nezapře a u černého knížete sám nevím. Máme důvody pochybovat?

182073

25.01.2009 18:05

Zhanobili naši morálku

RE: Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!

Mirda 24.?.?.?

- oprava -

Jistě to bude zajímat i ostatní distjící.
------
Když se maže, tak se maže. Chtěl jsem to trochu zkrátit a umazal jsem toho víc. Má být diskutující.

182075

25.01.2009 18:20

Zhanobili naši morálku

RE: Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!

Mirda 24.?.?.?

A co si o tom myslím já? Vynikající strategie Kremlu. "Drž si své přátele nablízku, ale nepřátele ještě blíže". Není nad to, mít přístup do kuchyně a vidět co se vaří k obědu. [velký smích] Putin je kouzelník. Teď bude záležet na tom, zda-li mu na ty jeho nastavené vidle naběhnou? [chechtot] [chechtot]

182078

25.01.2009 18:47

Zvědavec má dovolenou

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda 24.?.?.?

>Mirdo, ta děvčata mohou být i chlapci...
---------------
Čert aby se v tom dneska vyznal. Teď už ani nevíš kdo je kdo a s kým máš tu čest? [mrknutí jedním okem]

182080

25.01.2009 19:26

Zvědavec má dovolenou

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda 24.?.?.?

>Mirku, to byste se pekne shodil...
------
Zapomněl jsem ještě dodat. Jelikož sám jsem si vědom toho pocitu být napaden v diskuzi ubohoučkým provokatérem (znám to z vlastních zkušeností), tak místo vzájemných slovních výpadů jednoduše poslat provokatérovi v reakci "blejníčka" [bliji] a proto souhlas:

>Berte to tak ze nikdo neni nucen jim odpovidat.
Sám jsem například s Vojtou49 uzavřel vzájemnou smlouvu o neútočení a jak lze pozorovat, funguje to. On nereaguje na mne a já ho raději nečtu. Se Semerádem to bylo horší. Semerád, který si soustavně vymýšlel (samocenzura) pitomec a (samocenzura), tak ten nám tady lhal i o svém vzdělání. Přičemž se ho na to nikdo ani neptal a když ho někdo přistihl při lži, tak přiznal, že to je nedokončené. To přiznal až později, že to "nedokončené" je vlastně základní vzdělání a že skončil devítiletku v osmumnáci letech (nechali ho tam z milosti, jelikož ve hnědouhelných dolech příjímali do zaměstnání od osumnácti a nikde jinde by se neuživil). Vykopli ho tedy ze sedmé třídy. Dál se nedostal. Abych neodbočoval. Tak tenhle (samocenzura) Semerád se na člověka zavěsil a nepustil. Neustále obtěžoval v nesmyslných a (samocenzura) reakcích. Zoufalec (samocenzura). V takovém případě je snad jediné řešení zablokovat IP a je pokoj.

P.S. Petře, navrhuji tykání. Co ty/vy na to? [mrknutí jedním okem]

182082

25.01.2009 20:01

Zvědavec má dovolenou

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda 24.?.?.?

Udělal jsem si takový malý testík a ejhle...vyšlo to. Provokatéři lezou z děr. Kdyby mně editor svěřil tu velice zodpovědnou funkci moderátora, přece to tady nezačnu všem vytrubovat? To bych jednoduše inkognito mazal a mazal a nikdo, opakuji nikdo, by mne už nemohl napadat. Ani takový (samocenzura) Semerád a podobní provokatéři.
Tome, díky za podporu.

182087

25.01.2009 20:12

Zvědavec má dovolenou

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda 24.?.?.?

>....Je fakt ze ty Tvoje prasata by se na to nehodila...
----------------
Pěkně jsi to rozvedl. Jenom bych k tomu dodal, že ONI se řídí příslovím: "Když si chceš žít jako prase v žitě, tak se chovej jako prase". A proto tak i jednají.

>Jinak - ozvi se spis osobne.
-----
Nemám tvoji e-mail adresu. Napiš mi ty.

182088

26.01.2009 02:42

Zhanobili naši morálku

RE: Jsou Palestinci a Palestinci.

Mirda 24.?.?.?

>...O tom je diskuze. Diskuze není o ignorováni nepříjemných názorů oponenta....Mnohem lepší je takového oponenta dohnat slušnými argumenty a fakty nebo ironickými poznámkami k útěku z vlákna nebo ho vhodnými poznámkami nasměrovat, aby se zahltil vlastním pokrytecvím.
----------
Jendo, tohle jsme už tady jednou měli. Jedna věc je diskutovat s "neználkem" a "tápajícím" a druhá věc je diskutovat s hlídacími psy.Nedělá mi problém si připravit pádné argumenty s odkazy i s překladem článků do češtiny, abych někomu něco objasnil a otevřel mu oči i když ta příprava kolikrát zabere i několik hodin, ale rozhodně považuji za ztrátu času pouštět se do diskuze s placeným provokatérem. A těch tady máme několik. Když někdo neustále opakuje oficiální propagandu (jako např.Sid a A.S.Pergill), tak takové "oponenty" raději nechat vyšumět. Nezapomeň na to, že žijeme v době informační války a jejich úkolem je odvádět pozornost a rozmělňovat diskuze. A pokud je budeme tady tolerovat a trpět a někteří z nás "ochotných, obětavých a trpělivých" s nimi dokonce začnou diskutovat, tak si oni nejen vydělali, ale splnilo to i jejich poslání.

Tohle je zase můj názor ohledně cenzury, kterou bych také nezaváděl, ale doporučoval bych - jak jsem to tady už několikrát napsal - ignorovat provokatéry(!) Nejen se s nimi nepouštět do diskuze, ale i když reagují na tvůj příspěvek, tak hrát dočasně mrtvého brouka. Zapojit se do diskuze i na stejné téma, ale s jiným diskutujícím. Jejich neúspěch je naše vítězství a už vůbec bych to nenazval zbabělý útěk a nebo že "došly argumenty". Stačí napsat: "Diskuze s tebou nikam nevede...končím".

Jendo, tohle neplatilo na Tebe. S Tebou si pokaždé rád podiskutuji a rád čtu Tvoje příspěvky. Vesměs velice poučné, i když se nemusíme pokaždé shodovat, jako třeba nyní. [smích]

182112

26.01.2009 06:28

Zvědavec má dovolenou

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda 24.?.?.?

>...Takze majiteli tady toho serveru musite byt vdecny vy...
-------
A když majitel tohoto webu určí svoje moderátory, tak se Pražák stejně musí držet pravidlel diskuze, jinak s ním moderátor zatočí. Proč se Pražák tolik bouří, vždyť já to tady stejně nemoderuji? Petře, díky za reakci. Já už na podobné příspěvky nemám sílu reagovat. Smíchy se neudržím v křesle. [chechtot] [chechtot]

182122

26.01.2009 06:33

Zvědavec má dovolenou

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda 24.?.?.?

>S Tebou si tykat nebudu. Jeste by jsi mne vymazal ty (samocenzura).
--------------
Tobě jsem to ani nenavrhoval ty (samocenzura). [chechtot] [chechtot] [chechtot]

182123

26.01.2009 23:10

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: Izraelské řádění je mnohem horší, než co dělali nacisté

Mirda 24.?.?.?

>...putovni vystava v Nemecku to jasne dokazala.
------------------
[chechtot] [chechtot] [chechtot] Zřejmě bude hodně záležet na tom, kdo s ní putuje? [velký smích]

182197

27.01.2009 07:56

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: srovnání

Mirda 24.?.?.?

Tohle stojí za vidění...
--------------------------
Rozhodně to za vidění stojí a díky Antiseptiku za odkaz. Tohle by se mělo vysílat na každé televizní stanici včetně České televize a TV Nova, aby svět viděl to utrpení v životech Palestinců. Život horší než v koncentračních táborech. Oplocení ostnatým drátem, všude kontrolní stanoviště, střílení do bezbranných civilistů i dětí a dokonce tam byla zmínka i o těch plynových komorách. Jak jsem už napsal...horší než v koncentráku. A tak se namísto pravdivého informování o situaci v pásmu Gaza (Judea a Summaria), vysílají holocaustové povídky na vytvoření kouřové clony před očima lidí.

V uvedeném videu rozmlouvají především samotní židé a jeden z nich vykládá: "Mojí prarodiče mi řekli, že do roku 1922 zde židé žili s Palestinci v naprosté shodě. Navzájem si hlídali děti, navštěvovali se, pomáhali si na políčku...zkrátka vzájemné porozumění a přátelství, až do té doby, než začali Palestinu násilně osídlovat sionisté.

Jediné, co jsem shledal na tom videu potěšující je to, že už konečně nastává mírové hnutí a to dokonce podněcované samotnými židy Izraelci. Židi, kteří stále ještě mají v sobě tu normální lidskost, svědomí, morální zásady a soucit s utrpením jiných nevinných lidí, stejně jako všichni ostatní mírumilovní lidé. Již delší dobu si uvědomuji a je to i moje skrytá touha, že změna musí nastat zevnitř, tak jako v každém režimu. S potěšením musím konstatovat, že ta změna už nastává. Jedině samotní židé se musí vzepřít své zločinecké sionistické vládě a domáhat se ukončení té nesmyslné a ilegální rozpínavosti spojené s etnickou čistkou....genocidou Palestinského obyvatelstva.

Nemá-li zločinec nástroj k provedení zločinu, tak se zločin s největší pravděpodobností ani neuskuteční. Snad tohle bylo motivací, ale skutečnost je taková, že 1674 mladých lidí odmítlo vstoupit do IDF - izraelské okupační armády a nehodlají pro sionistickou vládu vraždit jiné lidi. 323 mládežníků za tento hrdinný čin bylo uvrženo do vězení. Tyto informace mám jednak z uvedeného videa, ale také od organizace mírového hnutí
"Židé volají po míru"
, jehož jsem sám členem.

Snad toho tolik nepožaduji, když navrhnu zdejším diskutujícím židovského vyznání, aby si vzali příklad z jejich kolegů v Izraeli? Přátelé, vyzývám Vás k následování. Podpořte Vaše mírové hnutí. Spojte se s výše uvedenou organizací a snad v dohledné době už tady nemusíme diskutovat o počtech zabitých židů a Palestinců. Vždyť je to naprostý nesmysl a nehorázný zločin proti lidskosti. My všichni i oni - na Středním východě - touží žít v míru a ve shodě. A ti z Vás, kteří žijí v Izraeli, napište svému zástupci v parlamentu [url=http://www.knesset.gov.il/allsite/QGenTxt...

Automaticky kráceno

182209

27.01.2009 07:58

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: srovnání

Mirda 24.?.?.?

- pokračování -

A ti z Vás, kteří žijí v Izraeli, napište svému zástupci v parlamentu (Knesset) a dožadujte se zastavení válečných operací. Nikam to nevede a snad se nám tímto i podaří odvrátit třetí světovou válku.
Děkuji, Mirda

182210

28.01.2009 17:29

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: Izraelské řádění je mnohem horší, než co dělali nacisté

Mirda 24.?.?.?

>...i to co nebylo zfalsovano bohate staci...
---------
Když už je jenom malá část výstavy zfalšována, neztrácí celý ten "skanzen" na věrohodnosti? Nechci v žádném případě zlehčovat zločiny fašismu, ale dívejme se na historické události z jiného úhlu pohledu. Proč došlo k válce a komu to prospělo? Proč se nám skutečná historie zatajuje a samozřejmě...jaké jsou následky "prohrané" války? Následky, které můžeme pozorovat právě v tyto dny na Středním východě a v dnešních tragických událostech(!) Možná až potom i zbytek zde přítomných diskutujících začnou lépe chápat souvislosti.
Proč jsem napsal "prohrané" války v uvozovkách? To nechám na každém tápajícím k uvážení.

182356

28.01.2009 19:12

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: Vsichni jste vedle

Mirda 24.?.?.?

>Nejsem ani zid ani sionista...
-------------------------------
Takže polehčující okolnosti můžeme vyloučit. [chechtot] [chechtot]
Zbývají nám tedy dvě možnosti pro tvoje očividné dezinformace.
a) Trucovitá povaha - v zásadě "Proti" ať se jedná o cokoliv.
b) Zavděčit se výše uvedeným...co když přece jenom jsou ty protokoly pravdivé?
add b) - prostuduj si to ještě jednou. "V nově ustanoveném NWO není s gojimy počítáno. Jenom ti, kteří na vytvoření jedné světové vlády s "námi" spolupracují, budou dobře odměněni".

Vodník i paní Aja mají pravdu. Až si to sám ověříš (číst umíš, ale jenom něco), tak tady očekávám tvoji veřejnou omluvu.
Jinak se jevíš jako slušný člověk, stejně jako my všichni ostatní. Nenávidíš násilí a to se hodnotí. Jenom se díváš špatným směrem.

182364

28.01.2009 19:38

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: srovnání

Mirda 24.?.?.?

Vojto, abych odpověděl, tak musím porušit naši smlouvu o vzájemném neútočení. Začal jsi to ty, tak poslouchej.
Nebudu ti vyvaracet ty tvoje sarkastické výkřiky. Na to jsem si už zvykl a zajistě i ostatní zdejší čtenáři. Předně...doplň si vzdělání, týkající se vzniku sionismu a události ohledně vzniku Palestiny. Potom snad i ty pochopíš? Možná se i zastydíš za své projevy a přidáš se k nám.
Uvažuj o tom. Mirda


>A ti z vás, kteří žijete v pásmu Gazy, napište svým
>předákům. Napište jim, že další válku už nechcete. Že
>už si nepřejete strádat kvůli jejich krvavým ziskům. Že
>ještě nikdy a nikde na světě nebyla vedena válka, v níž
>jedna strana trvale už 60 let prohrává a přitom
>iracionálně trvá na úplném zničení protivníka. Napište,
>že už nejste ochotni nasazovat své životy, zdraví i majetek
>za prosazování jejich stupidního cíle.

>
>Děkuji, Vojta49

182366

29.01.2009 00:11

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: srovnání

Mirda 24.?.?.?

Co je na tom sarkastického? ? ? ? ? ?... Prvně si přečti odkaz, který jsem v příspěvku shora zanechal a potom můžeme spolu diskutovat. Jinak i tahle odpověď má v sobě značnou dávku sarkasmu. Zřejmě to skutečně bude ta tvoje povaha? Pokud máš opravdu zájem něco udělat pro smír, tak se v tom druhém odkazu zaregistruj a staň se skutečným bojovníkem a nejenom "nahubě". Jsem zvědav, co mi na to odpovíš? Nemusíš být Arabem, ani židovského vyznání.

Dychtivě očekávám tvoji reakci na příspěvek dole od "jansmith" a dej si záležet. Žádné dvojsmyslné a nebo vyhýbavé odpovědi, jinak jsme spolu opět skončili a smlouva o vzájemném neútočení pokračuje.

182381

29.01.2009 02:52

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: jsou horší

Mirda 24.?.?.?

Vynikající připomínka, Nasredine a jsem rád, že jsi se o tomhle zmínil:
>Neříká Vám nic "taktika spálené země"?
------
Dovolím si to trochu rozvést, ale nejprve pro pochopení událostí si ujasněme, kdo nám tady na zemi režíruje novodobé dějiny a to už od období napoleonských válek, včetně války "severu proti jihu" (Konfederace a Unie), kdo zorchestroval francouzskou revoluci, židobolševickou revoluci v Rusku, první i druhou světovou válku a jiné lumpárny tragických světových politických událostí. Stejná skupina lidí, která financovala bolševickou revoluci v Rusku, rovněž financovala nacistickou stranu Německa. Jeden z Rothschildů v Anglii financoval generála Wellingtona a jeho brácha ve Francii financoval Napoleona.

Jak vidíš, Nasredine, všechno je dlohodobě a důsledně naplánováno a v několika různých alternativách a po několik generací. Nic se neděje náhodou. První světová válka byla rozpoutána za účelem vytvoření státu Izrael a úspěšného provedení Ruské revoluce, včetně zavraždění ruského cara s celou jeho rodinou. To byla pomsta a současně i výstraha, jak to dopadne, když se někdo vzepře požadavkům klanu Rothschildů. Součástí plánu bylo i rozložení Rakousko-Uherské říše. Všechno se podařilo, až na to založení státu Izrael. Proto se krátce po válce rozjely plány na vytvoření podmínek k rozpoutání druhé světové války. To se provedlo na Versailské "mírové" konferenci v roce 1919. Podotýkám, plán byl - zatáhnout Německo do války (včetně případného totálního zničení) a vytvořit podmínky pro založení státu Izrael.

Tentokráte nic nebylo ponecháno náhodě, ale znáš to...už jsme tady spolu měli debatu o události "Dunkirk", takže jak je vidět, někdy se věci vymknou z rukou a nejede se přesně podle plánu. Stejně tak i ta "Taktika spálené země", jak jsi správně upozornil a překvapuje mne, jaký máš přehled. Válečné zločiny fašistů měly být použity pro vytvoření poválečné kompenzace. Čím větší zločiny, tím větší kompenzace. Proto se na fašouny svedla i událost v Katyňském lese a hromadný hrob ve Vinici, což byla "důsledná" práce NKVD. Bylo toho mnohem, mnohem víc, ale hledáním odkazů a s překladem článků bych se sem na několik dní nevrátil. Čili...on ten Stalin v tom měl přece jenom prsty. Nějak mi do toho zapadá i "heidrichiáda", především proto, že naši hrdinové byly vyslány z Anglie.

Během Norimberského soudu (divadelního představení pro veřejnost, když víme, kdo to organizoval) se řešily i zločiny vypálených vesnic, čili "taktika spálené země". Tam, kde postupovala fronta Whermachtu, tam se objevovaly vypálené vesnice a byli vyvražděni všichni obyvatelé. Dotyčný velitel byl za tyhle zločiny odsouzen k trestu smrti, ale než byl rozsudek vykonán, objevily se důkazy, že v uvedené lokalitě fronta vůbec neproběhla a ač se to bude zdát neuvěřitelné - vzhledem...

Automaticky kráceno

182387

29.01.2009 02:55

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: jsou horší

Mirda 24.?.?.?

- pokračování -

...objevily se důkazy, že v uvedené lokalitě fronta vůbec neproběhla a ač se to bude zdát neuvěřitelné - vzhledem k zaměření soudu - obžalovaný byl zproštěn viny. Objevili se i svědkové, kteří se zachránili a potvrdili řádění místních zločinců (údajně chazarského původu), kteří v předpokládaném směru fronty přepadávali vesničky, znásilňovali ženy, ukradli co se dalo a celou vesničku zapálili. Zdá se to téměř, jako by to bylo na objednávku. To bychom asi tak měli k té taktice spálené země. Další vyšetřování uvedené "taktiky" nepokračovalo, aby se tím náhodou nezpochybnily i jiné zločiny a celá aféra proto vyšuměla do pozadí. Ale tohle jsi jistě věděl, jinak bys to tady nezmiňoval. Podmínky pro založení státu Izrael však byly vytvořeny, čili druhá světová válka "splnila" svůj účel.

182388

29.01.2009 05:14

Absurdistán se představil entropou

RE: Nevím jak Vy, ale já ...

Mirda 24.?.?.?

>Mirdo, toto není můj příspěvek.
--------------------------------
[chechtot] [chechtot] A proč to říkáš zrovna mně? Můj nick není "piss" a nikdy bych si takový nick nedal. Nasredine, domnívám se a také doufám, že došlo k nějakému nedorozumění. Jinak to jde s tebou s kopce. [chechtot] [chechtot] [chechtot] Příliš mnoho historie unavuje a i koně přizabije. [velký smích]

182391

29.01.2009 18:44

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: srovnání

Mirda 24.?.?.?

Jendo, obdivuji se tvojí trpělivosti a vysoké úrovni diplomacie v reakci na Vojtu49. Dovolím si vstoupit do diskuze a odpovědět na několik tvojích dotazů.

>Add 1. Souhlasím s tvou tezí, že Izrael je dle mezin. práva legitimní stát.
---------------
Absolutně není! Tady zaměňujeme výraz "legální" a "legitimní".
Stát Izrael byl vytvořen na základě podvodu, čili nemůže být legitimní (právo podložené morálními zásadami za všeobecného souhlasu všech zúčastněných stran).
O legálním konceptu lze rovněž pochybovat(!) Vezmeme-li v úvahu znění Balforské deklarace, na základě které byla Palestina vyjmuta z britského mandátu a předána do drápů prezidentovi světové sionistické federace "baronu" Rothschildovi. Tady je doslovný překlad:
Balfourská Deklarace, Úřad zahraničních věcí
2. listopadu 1917

Drahý Lorde Rothschilde,
V zastoupení Vaší nejvyšší vlády Vám s potěšením předávám následující prohlášení s kladným vyřízením židovské sionistické žádosti, které bylo schváleno vládním shromážděním.

"Vaše nejvyšší vláda kladně rozhodla o zřízení židovského národního domova v Palestině a s nejlepšími úmysly se bude podílet na úspěšném vytvoření uvedeného projektu.
Je nutné podotknout, že jakákoliv občanská a náboženská práva existujících ne-židovských společenství, nesmí být porušována.
Stejně tak, práva a politická orientace, kterými mohli příchozí židé disponovat v jiných zemích.

Byl bych vděčný, uvědomíte-li o této Deklaraci Vaši Sionistickou Federaci.

Váš důvěrný
Arthur James Balfour
Ministr zahraničních věcí Velké Británie
(bývalý britský předseda vlády)
Tady je odkaz. Nemusím snad ani podotýkat, že podmínky této deklarace jsou porušovány soustavně, již od předání deklarace, do dnešních dnů. Pokud platnost deklarace nebyla zrušena, tak stát Izrael nemá právo z důvodů porušování deklarace na svoji existenci. Jedná se potlačování práv a svobod nejen Palestinců, ale i obyvatel jiného náboženského vyznání žijících v Izraeli. Domnívám se, že si tohle sionistická vláda Izraele plně uvědomuje. Proto můžeme slyšet téměř ve všech veřejných projevech, kde ospravedlňují své teroristické útoky, následující slova: "Promiňte, že se bráníme...Sousedé nám odmítají uznat právo na existenci...Naše sebeobrana je pouze reakce na útoky teroristů" atd.,atd..., tohle však všichni už velmi dobře známe...pardon, zapomněl jsem na Vojtu49. Jak vyplývá z jeho příspěvků, Vojta asi nemá vůbec ponětí, o čem je řeč?????


>Je zajímavé sledovat, jak byla Británie spočátku proti vytvoření státu Izrael, ale postupně svůj názor změnila. Nestalo se tak náhodou zejména pro vzrůstající vliv rodu Rotschildů, který svými (vyspekulovanými) penězi vše postupně v Brit...

Automaticky kráceno

182435

29.01.2009 18:48

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: srovnání

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

>Je zajímavé sledovat, jak byla Británie spočátku proti vytvoření státu Izrael, ale postupně svůj názor změnila. Nestalo se tak náhodou zejména pro vzrůstající vliv rodu Rotschildů, který svými (vyspekulovanými) penězi vše postupně v Británii na úkor Arabů a původních obyvatel Palestiny v Británii a OSN proloboval?
-----------
Tahle situace se vyskytla několikrát. Porovnal bych to k váhám, kde na jedné misce je názor a odpor světové věřejnosi (včetně některých členů britské vlády) a na druhé misce je vliv klanu Rothschildů, potažmo sionistické organizace. Připomeňme si, že Palestina byla po pádu Ottomanovy říše britskou kolonií. Jaký je rozdíl mezi kolonizátory a okupující armádou Izraele? Kolonizátoři udržují v zemi zákon a pořádek a okupanti toto porušují. Došlo to až tak daleko, že teroristické organizace, jako Stern gang (Irgun) a Haganah, již od samotného počátku "zalidňování" Palestiny (čti - vyvražďování původních obyvatel), začaly vyvražďovat i samotné kolonizátory. Proto ten útlum v povoleném osídlování. Před vypuknutím druhé světové války si Velká Británie vyhradila limit nových osídlenců (myslím, že to bylo 70,000). V roce 1942 vyšel zákaz deportace židů do Palestiny (tzv. Bílá listina). Tady bych viděl vliv sionistů k úmyslnému ponechání židů v Evropě na pospas fašistům a k následnému vydírání Německa za tyto zločiny. Ale to už by byla jiná kapitola a o podrobnostech se nebudu rozepisovat.
Existují stovky článků skutečné historie a doufám, že nás (celý svět) ta pravda jednou začne mlátit do očí. Vojta49 se bude divit.

Děkuji za reakce v této větvi i paní Jarmile a Jindřichovi. Všiml jsem si, že Vojta v mezičase odpověděl, ale už musím valit, nemám čas si to přečíst a pokračovat.

182436

30.01.2009 02:39

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: Izraelské řádění je mnohem horší, než co dělali nacisté

Mirda 24.?.?.?

>Někdy se až bojím pravdy o WWII...
------
Mohu říct, že mám celkem obstojný přehled o událostech WWII., i o těch, o kterých se nesmí hovořit [chechtot] [chechtot] a stále ještě objevuji další nové a nové informace. Ač to zní až neuvěřitelně, tak mnohem šokující byly události až po válce. Život je příliš krátký na to, abych přestal číst...nechci umřít v nevědomosti. [velký smích]
P.S. Tome, co jsem slíbil brzy pošlu. Nezapomněl jsem.

182479

30.01.2009 06:32

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: srovnání

Mirda 24.?.?.?

Vojto, odpovídáš přesně podle očekávání a když Tě kdokoliv z nás chce přimět k samostatnému myšlení a schopnosti si vytvořit logický názor, tak odpovíš toto:

>Lituji Jene, ale je to má chyba. Už několikrát v minulosti jsme spolu diskutovali (třeba na téma rovnost lidí). Vždy to skončilo podobně, jako dnes. Na Vaší (s prominutím) fanatické víře se "svou jedinou a svatou pravdu", nepřipouštějící sebemenších pochybností. Ještě stále věříte, že máte pro lidstvo stejnou cenu, jako měli třeba Einstein nebo Mozart? ...Bohužel. Vám vůbec nejde o to, dozvědět se něco nového. Naopak. Vy prahnete po jediném. Potvrdit a upevnit si tu "svou jedinou, pravou víru".
------
Jak sám vidíš, nikam jsme se nedostali. Stejné si o Tobě myslí většina z nás (abych byl konkrétní - většina diskutujících v této větvi, včetně mne). Tak tedy: zůstaň si zabedněncem a jak sám píšeš:

>Já patřím Jene k lidem, kteří dávají přednost dnům svátečním. Proto je pro mně každý nový den svátkem. Svátkem poznání. [smích]
-------
Svatá prostoto. [chechtot] [chechtot] [chechtot]
Žij si tedy v té své sladké nevědomsti a snaž se neunavovat ostatní. Jediným přínosem této diskuze bylo pro mne poznání, že Ty nejsi provokatér, ale úplně obyčejný cvok.

182489

30.01.2009 07:07

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: jsou horší

Mirda 24.?.?.?

Zajímavý odkaz a zajímavá diskuze uvnitř. Díky Nasredine. Jak vidím, tak počty obětí se v každém zdroji liší. Zdalipak víš, že i tohle byl jeden z důvodů války? Snížit lidskou populaci. Gojim vraždí gojima a "vyvolení z vyvolených" si počítají kolik jim ta válka vynesla. Čím více zničené infrastruktury, čím více zničené vojenské techniky, čím více zdemolovaných budov, čím více...atd., tím déle se budou splácet půjčky vládám u všech zúčastněných stran a navršené úroky tu splátku protáhnou na desítky let. A gojim to ze svých daní zase zaplatí. Možná jsi o tom nečetl, ale to vraždění pokračovalo i po válce. V knize "Jiné ztráty" se uvádí, že spojenci (USA a Británie) dlouho po kapitulaci Německa zavraždili odhadem 4 miliony Německých civilistů a válečných zajatců. Děly se hrůzné prasárny, kterým se ani nechce věřit, že by tohle "vítězové" byli schopni udělat. Nechci však zabíhat hlouběji do tématu, přestože zde hovořím o těch samých lidech - zločiny sionistů.

182492

30.01.2009 07:34

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: srovnání

Mirda 24.?.?.?

My jsme zkrátka vyrůstali na jiných morálních zásadách, paní Jarmilo. Proto nás utrpení jiných bolí. Ale ten ovád...(chtěl jsem napsat hovado, ale moje novoroční předsevztí diskutovat s Vojtou slušně mi v tom brání)...tak tedy ten ovád musel vyrůstat na Talmudu, jinak to není možné? Ještě štěstí, že se takových psychopatů za jednu generaci nenarodí tolik a stále ještě dobro převládá nad zlem.

182494

31.01.2009 16:15

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: srovnání

Mirda 24.?.?.?

Pro zachování posloupnosti diskuze, reaguji na příspěvek od "jansmith" tady.
--------------------
Jendo, v podstatě není co dodat. Napsal jsi to výstižně a pravdivě. Je jednoznačně vidět, že problém bude, ať už záměrně a nebo z nepochopení na straně Vojty49. Nechci napsat "jako vždy", protože jsem stejně jako Ty doufal, že se ve Vojtovi probudí něco, čemu my říkáme svědomí a skutečný (pravdivý) náhled na světové události a uvědomí si, co je pro nás pro lidstvo vitálně důležité k přežití a zachování naší civilizace.

Z nějakého neobjasnitelného důvodu Vojta tuto naší snahu nazývá "VÍROU", kterou my tady prosazujeme s očekáváním, že se k nám Vojta přidá. Budiž...nazvěme to klidně i vírou. Ano, je to naše víra v lepší svět. Svět bez válek a bez násilí. Víra, že lidstvo se jednou konečně vymaní z tohoto, pro mnohé "neviditelného" otroctví a dobrovolně a nevědomky nezabředne do toho nového, které je už pro nás plánováno v blízké budoucnosti. Komu nic neříká "pracovní" název - Nový světový řád a Jedna světová vláda, ten asi skutečně nikdy nepochopí souvislosti a je přesvědčen, že to jsou ti druzí, kteří trpí halucinacemi.

Na závěr jedna Vojtovina k zamyšlení (přeneseno shora uvedeného Vojtova příspěvku):
>...Ještě stále věříte, že máte pro lidstvo stejnou cenu, jako měli třeba Einstein nebo Mozart?
---
Neplatí zde náhodou přísloví: "Podle sebe soudím Tebe"? Přátelé, uvědomujeme si vůbec, že se nám tady v diskuzích pohybuje "Legenda" současnosti? Zatím "bohužel" nepochopena.

182620

01.02.2009 05:30

Nabucco přenechme Verdimu

RE: Elektrické vozidlo EV1...

Mirda 24.?.?.?

>Připusťme raději ve svém naivním optimismu naději, že se k nám časem ještě někdo přidá.
-------------------------
Já v tom jedu s vámi. Nejen já, ale i dalších osmdesát zájemců usilujících o nákup elektrického automobilu, vyrobeného firmou Gneral Motors (GM). Poslední várka k sešrotování v počtu pouze už jenom 79 vozů sedí zaparkována na oploceném parkovišti v Kalifornii. Projekt elektrického vozidla EV1 byl zahájen ve druhé polovině devadesátých let. Ford následoval se svým modelem Ford Ranger pick-up. Všechna vozidla jsou funkční prototypy schopny silničního provozu a dokumentace a výrobní linka je připravena k sériové výrobě. Stejný osud sešrotování potkal plně elektrickou Toyotu RAV4, vyrobenou v japonské filiálce ve Spojených státech.

Skupinka demonstrantů s připraveným šekem a s návrhem k odkoupení elektrických vozidel EV1 byla odmítnuta se sdělením, že GM nehodlá zahájit výrobu těchto vizidel pro nezájem veřejnosti. Paradoxně u oploceného parkoviště bylo více zájemců, než zaparkovaných vozidel určených k sešrotování. Mimochodem... stát Kalifornie, kde byly vozy vyrobeny, má velmi přísné ekologické předpisy týkající se znečišťování ovzduší a koncepce elektrického automobilu by byla vítaným řešením ke zlepšení životního prostředí, nehovoříce o značné úspoře energie (paliva). Natankování by znamenalo připojení vozidla na zásuvku s elektrickým proudem. A právě tady jsme narazili na kámen úrazu.

Silná lobby nadnárodních ropných korporací si "nějakým záhadným způsobem" dokázala prosadit, že se elektrická vozidla nebudou vyrábět. Více ZDE.(v angličtině) V odkaze jsou dvě devítiminutová videa, ze kterých jsem vytvořil krátký výcuc pro napsání mého příspěvku.

182675

01.02.2009 05:47

Nabucco přenechme Verdimu

RE: Tohle vypada jako zajimava vecicka.

Mirda 24.?.?.?

>Zajimava analyza.
------------------
Ano je zajímavá, ale autor Petr Petržílek často v článku poukazuje na škodlivost kysličníku uhličitého CO2. Na jeho vliv při vytváření skleníkového efektu v naší atmosféře a také potažmo jeho vlivu na globální oteplování. COŽ JE NEHORÁZNÁ BLBOST. Nemyslím si, že autor mlží úmyslně. Zkrátka neví a nebo to je překlad zamlženého článku (nevšiml jsem si).

182676

01.02.2009 08:30

OSN:

RE: Odměna za

Mirda 24.?.?.?

>NEMŮŽE BÝT NA NICH UPLATNĚNA KRITIKA ANTISEMITISMU, KDYŽ NEJSOU SEMITI.
-------
Kozorohu, já bych tohle malinko poopravil. Lépe bude znít: Nemohou se ohánět antisemitismem a nebo nemohou uplatňovat kritiku vůči sobě jako projev antisemitismu. Jinak ta definice sedí: "Antisemita je každý, koho židé nemají rádi".

Se zaklínadlem antisemitismu přišel jako první Theodor Herzl, prezident Světového sionistického kongresu. Rothschildův agent Herzl začal připravovat plány na vytvoření státu Izrael, které byly tématem na prvním zasedání sionistického kongresu v Basilei ve Švýcarsku (r.1897). Palestina byla vybrána jako jedna z několika alternativních území a proto se uplatnil hoax s tzv. "právem návratu domů". Izrael je Rothschildův agresívní spratek "vycvičený" jako nástroj k založení jedné světové vlády s hlavním městem Jerusalem. Pro tento účel byly rozpoutány obě světové války a nakonec se to Rothschildovi v roce 1948 podvodem podařilo. Nebudu zabíhat do historie a vraťme se k té frašce zvané "antisemitismus".

Jak ale naplnit Palestinu židy, kteří se narodili v různých zemích světa a byli různých národností? Měli domov tam, kde se narodili. Vesměs asimilovaní do společnosti a o stěhování do neznámé "pouště" neměli zájem. Židovství bylo pro většinu z nich pouze náboženské vyznání, nepočítaje v to ty, tzv."vyvolené", kteří si navzájem z generace na generaci vymývali a stále ještě vymývají mozky Talmudem, aniž by si uvědomovali, že právě tímto se stávají zranitelní a zneužitelní. Jako vysvětlení pro tuto strategii "výuky" je použito zaklínadlo antisemitismu, které bylo již několikrát v historii použito sionisty k zalidnění Palestiny. Samotní židé tvrdí: "Musíme držet pospolu. Je nás málo a tohle je jediný způsob přežití, když nás celý svět nenávidí". Člověk takto zpracovaný a ztvárněný snadno propadne uměle vyvolaným projevům antisemitismu.

Četl jsem dostatečné množství článků pojednávajících o této sionistické strategii zneužití židů. Tyto články byly napsány vesměs samotnými "bývalými" sionisty, kteří se z důvodů morálních zábran a výčitek svědomí rozhodli přestoupit do mírového tábora lidského společenství. Bývalý sionista a agent Mossadu, Victor Ostrovský napsal velice výstižnou knihu: "Klamem a lstí vedeme války", kde se člověk seznámí se zákeřnými a zrádnými tahy sionistické agentury izraelské tajné služby Mossad. Z historických událostí uvedu jednu vesměs známou epizodu sionisty uměle vyvolaného antisemitismu. Tato událost měla vyvolat v židech strach z nacistického režimu a přinutit je k emigraci do Palestiny. Tato událost se v historických záznamech nazývá: "Křišťálová noc".

P.S. Kozorohu, vidím, že jsi tady na Zvědavci nová "tvář". Máš zajímavé a velice informativní příspěvky a jsi přínosem do zdejší diskuze. Díky.

182680

01.02.2009 18:35

Nabucco přenechme Verdimu

RE: Tohle vypada jako zajimava vecicka.

Mirda 24.?.?.?

René, díky za odpověď. Je toho na mne trochu moc. Budu si to muset ještě několikrát přečíst.

182714

02.02.2009 03:43

Nabucco přenechme Verdimu

RE: Elektrické vozidlo EV1...

Mirda 24.?.?.?

>Take zalezi na cene elektromobilu.
-------------------------------
A ta cena se nasadí tak vysoko, že si takový vůz normální smrtelníci nemohou pořídit. Výrobce prokáže veřejnosti "dobrou" vůli a zájem o pokrok a ochranu životního prostředí, vyrobí se dvěstě kousků pro management a rodinné příslušníky ředitelství a výroba se zastaví se zdůvodněním, že nebyl zájem veřejnosti. On totiž ten zájem skutečně nebude, když si každý spočítá, že to, co ušetří na benzínu za deset let, tak pětkrát tolik vrazí navíc do pořizovací hodnoty vozu.

>EV1 bylo ohavne auto, podobajici se detske hracce. Podobne dopadla Honda s vozem pripominajicim botu.
-------
Vodníku, krása je pomíjivá. Především tehdy, když máš hlouběji do kapsy. Ta Toyota RAV4 je už docela přítulné vozítko.

182760

02.02.2009 04:15

Nabucco přenechme Verdimu

RE: Elektrické vozidlo EV1...

Mirda 24.?.?.?

>Nebo se zase mýlím?
--------------------
Ne tak docela. Možná Vás překvapí, pane Kramáři, že v období té nejvyšší ceny za ropu ($150,- za barel), tehdy nám ta neviditelná ruka trhu nabídla několik alternativ levného přesunu z bodu "A" do bodu "B". Vozovky se zaplavily malými skůtry, inzeráty nabízely konverzi vozů na zemní plyn a na propan. Viděl jsem i nabídku elektromobilu. Honda nabídla trhu vozidlo na vodík (měli jsme tady o tom na Zvědavci diskuzi). Jenže potom ta cena ropy spadla a jsme zase tam, kde jsme začali.

Nechci tady zavádět v diskuzi nějaké spiklenecké teorie, ale s tím farmaceutickým závodem v Opavě, to je skutečně na pováženou. Především, když se ví, odkud se vynořil majitel. Doporučoval bych, zaostřit si dalekohledy a pozorovat, co se tam vyrábí.... [velký smích] Hlavně sledujte tok peněz a kdo má z toho prospěch. Tohle nás už v minulosti pokaždé přivedlo k pachateli. [velký smích]

182768

02.02.2009 06:00

Nabucco přenechme Verdimu

RE: Tohle vypada jako zajimava vecicka.

Mirda 24.?.?.?

René, veškeré ty úvahy a polemiky o zdrojích energie a jejich alternativách jsou "naprd". Ta sluneční energie, kterou zmiňuje jansmith v příspěvku shora, za použití současné (známé) technologie je sice lákavá, ale stále ještě neekonomická, vzhledem k pořizovacím nákladům. Podotýkám - na výrobu elektrické energie z Fotovoltiakových článků nepotřebuješ nezbytně sluneční světlo, ale pouze světlo. To znamená, že slunce nemusí zrovna svítit 24hod. denně. Pracuje to i za podmaraku.

Průser je totiž v tom, že tady máme ropu a ta se musí prodat stůj co stůj. Pamatuješ? - Miliony nádrží na čtyřech kolech a nebo miliony spokojených dělníků ve fabrice? Už jsi to sám nakousnul - nebýt té zatracené lobby. Četl jsem na toto téma dosti článků a to i o pracovnících z výzkumáku, kteří ztratili práci, jelikož výzkum byl už skoro dokončen a tak se nemohlo (nesmělo) pokračovat. Jednalo se o energeticky soběstačný rodinný domek. Postaven, vyzkoušen, zdokumentován a vypracován projekt pro masovou výstavbu. A tím to skončilo.

Kriminální a válečný zločinec, G.W.Bush, na jednom ze svých proslovů "Address to the Union" (Oslovení spojenectví) oznámil, že zvyšuje dotace na výzkum alternativních zdrojů energie (bouřlivý potlesk) a krátce na to, uvedený projekt zrušil. Odkaz bych mohl i najít, pokud je ovšem funkční. Loutka "prezident", nejmocnější muž na planetě si plní svoje povinosti. Už tady máme ropu a ta se musí prodat. Vysoká poptávka by snížila pořizovací cenu (takhle by to mělo být, nikoliv obráceně) a tak by se věnovali státní dotace (i bezúročné půjčky) majitelům domků na pokrytí střechy slunečními panely a jeden malý větrníček na střeše garáže a máš barák nezávislý na vnějších zdrojích. A tohle je právě ten průser.

Jak už sám víš, energie je všude okolo nás. Hmota = energie. Na co chytneš, tam je uskladněna energie a to nemluvím jenom o prvcích radioaktivních atomů (izotopů). I tento výzkum je úmyslně potlačen. Působením radiové frekvence na nádobu s vodou, nastane štěpení (rozklad) molekul vody na prvky vodíku a kyslíku. Velice jednoduchý proces a s dodáním nepatrného množství energie. Viděl jsem to na videu. Domnívám se, že japončíci používají stejný princip ve své "vodíkové" Hondě, namísto rozkladu vody elektrolýzou. No uvidíme, co nám přinesou dny příští, ale s revolucí nepočítám...spíše s NWO. Vládnou nám psychopati a pitomci a co jiného lze od nich očekávat?

182778

02.02.2009 16:46

Nabucco přenechme Verdimu

RE: Tohle vypada jako zajimava vecicka.

Mirda 24.?.?.?

Jendo, není co dodat. Díky za tvůj "Input". [mrknutí jedním okem]

182840

02.02.2009 23:06

Nabucco přenechme Verdimu

RE: Tohle vypada jako zajimava vecicka.

Mirda 24.?.?.?

Chvilku pockat s implementaci a misto toho se venovat vyvoji.
------------
Pane kolego??? [velký smích] Vždyť je o tom diskuze. Někdo jiný rozhoduje čím se bude topit, někdo jiný rozhoduje co nalejeme do nádrže automobilů a nakonec i někdo jiný rozhoduje, co si položíme na talíř k večeři. Budeš se divit, co se v poslední době objevuje za jedy na regálech potravinářských obchodů. Vraťme se však k "Nabuccu", o čemž je článek. Jenom jsem chtěl vyvrátit tu Tvoji logiku: "Chvilku počkat s implementací"..., přestože ty odkazy jsou zajímavé a lákavé, ale jak jsem už výše napsal - je tady někdo jiný, kdo rozhoduje o výzkumu a vývoji.

Očividně jsme se nechtěně a snad i nevědomky dostali do termodynamiky. Píšeš:

>A kde se vezme energie na stepeni O-H vazeb? To co dostaneme spalovanim vodiku je rozdilova energie vazeb H-H a O-O vs vazeb O-H. Pokud by se tahle energie dala ziskat vickrat aniz by se dovnitr predtim nejak vlozila, neboli pokud by slo vodu rozstepit pridanim mensiho mnozstvi energie nez odpovida rozdilove energii prislusnych chemickych vazeb, meli bychom cyklus produkujici energii z niceho - a to je podle zakonu termodynamiky zhola nemozne.
------------------------------
Absolutně pane kolego!!! Tohle totiž do zákonů termodynamiky vůbec nepatří. Nejsou to ani chemické vazby, ale molekulární a zde již hovoříme o kvantové fyzice. Příkladem v mém předchozím příspěvku jsem chtěl poukázat na to, jaké nepřeberné možnosti se mohou na lidstvo "sesypat" jen tak shůry. Zadarmo! Stačí jenom natáhnout ruku a vědět kterým knoflíkem otočit. Knoflíkem radiofrekvenčního generátoru a vnější změnou frekvence kmitání atomů, ze kterých se skládá všechno živé i neživé okolo nás a nakonec i lidské tělo, můžeme dosáhnout zajímavých změn materiálů a to i materiály naprosto jiných vlastností. Bez mechanického, tepelného a nebo i chemického ovlivnění.

Od psychopatů a samozvaných vládců na naší planetě však NEmůžeme očekávat zájem o technologie prospěšné pro lidstvo a jakýkoliv výzkum a vývoj se nasměruje právě na jeho zotročení. Jako příklad uvedu působení radiových frekvencí na lidský mozek, kdy lze dosáhnout zajímavých a neskutečných odchylek v chování člověka (beránek/vlk/dravá šelma). Nebezpečná zbraň v rukou psychopatů a tohle už je úspěšně odzkoušeno a v používání.

>>Viděl jsem to na videu.
>Nesnazil se tim videem nekdo vycucat z kavek penize a "vyzkum"? Nebylo by to poprve.
------
Máš pravdu. Nebylo by to poprvé, ale když já něco sleduji, tak s patřičným soustředěním a pokud je potřeba, tak i opakovaně. Mám-li pochybnosti, nebudu to vtahovat do diskuze na Zvědavci jako fakta. BTW, jak jsi na tom se samovzděláváním ohledně 9/11? Stále ještě "vyhrává" NIST? Pokud se hodláš vyjádřit - jelikož jsme mimo téma "Nabucco" - stačí ikonka:
a) už je mi to jasné - [velký smích]
b) palačinky mi vyhovují - [zmaten]

182878

03.02.2009 04:12

Odhalené podvody: Matematika

RE: Matematika je presna veda

Mirda 24.?.?.?

>...V jinych slovech, kde neni treba plytvat energii a dodavat dukazu, neb jiz od zacatku tvrzeni je zname ze tvrzeni je pravdive.
---------
Hned jsem si to myslel. Tomu se ovšem neříká matematika...tomu se říká: "Židovské počty". Tady jsme se dostali daleko mimo logické uvažování, kde normální pozemské rovnice pozbývají platnost a důležitý je jenom výsledek.
Pura Vida.

182899

03.02.2009 14:42

Odhalené podvody: Matematika

RE: Pitomost

Mirda 24.?.?.?

Matematika už není jedním z hlavních nosičů vody,
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Ale byla(!)


Janko si tady z nás dělá šoufky a jistě moc dobře ví, že tuto funkci přebrala historická nauka a tak tedy:
"Historická nauka (dějepis) je jedním z hlavních nosičů vody".

182936

03.02.2009 15:26

Odhalené podvody: Matematika

RE: nula z nuly pojde

Mirda 24.?.?.?

"dále musím dosáhnout pomocí zákona, že majetek je nedotknutelný...tedy, že moje nula je nedotknutelná. To se podařilo a pochybovače utluču jeho nulami = dluhy".
-----------------
Dále musím vyloučit konkurenci vydávání falešných bankovek pod pohrůžkou tvrdého a přísného trestu. Jenom já (FED) má zákonem zaručené právo na vydávání falešných, ničím nepodložených bankovek.

182939

03.02.2009 15:31

Odhalené podvody: Matematika

RE: autor blázen?

Mirda 24.?.?.?

>>Vetsi blbost sem fakt necetl.
----------------
Zdá se, že dotyčný sice umí číst, ale jenom něco. Možná by stačilo podívat se na jméno autora příspěvku a všechno je rázem jasné. Není to náhodou "Hustý Týpek"?

182940

03.02.2009 15:39

Odhalené podvody: Matematika

RE: Pitomost

Mirda 24.?.?.?

>...hlavni vodonosicka, nejaka Novakova Anezka z Horni-Dolni.
---------
Anežka z Horní Dolní to už taky nedělá. Hlavním nosičem vody je skutečně historická nauka. Paní Ajo, už jste někdy slyšela v hodině dějepisu, jak učitel říká : "Samá voda....samá voda"?

182943

03.02.2009 15:58

Odhalené podvody: Matematika

RE: Pitomost

Mirda 24.?.?.?

>Ne, ten nas rikaval: Sama ruka, sama noha.
-----
Ano, ale to bylo v hodinách tělocviku. Vědomosti jsou buď jako voda a nebo také jako oheň. Říká se : "Přihořívá...přihořívá... Hoří".

182945

04.02.2009 05:13

Nabucco přenechme Verdimu

RE: Tohle vypada jako zajimava vecicka.

Mirda 24.?.?.?

Jendo, netušil jsem, že posloucháš za "dveřma". [velký smích]
K objasnění mojí předchozí diskuze s TS. Asi tak před rokem jsem s ním diskutoval na téma 9/11 a jak jsi jistě vytušil z mých dotazů, tak tento "náš" TS tvrdošíjně a neodbytně obhajoval teorii NIST, jako by mu šlo o život. Tím, že mi doposud neodpověděl, tím mi potvrdil, že mu vyhovují ty palačinky (palačinkový efekt). Mohu se však mýlit...možná to není on a nebo horečně zapnul v sebevzdělávání a odpověď ještě příjde. [velký smích]

Škoda, že jsme už sklouzli do archivu. Je to velice zajímavá diskuze a jelikož se takhle sami sebe šidíme o názory jiných, navrhuji počkat na podobné téma a pokračovat později kolektivně. Díky za inspiraci k diskuzi Jendo a sejdeme se zase jindy a jinde. [mrknutí jedním okem]

182988

04.02.2009 05:50

Odhalené podvody: Matematika

RE: Pic..ina

Mirda 24.?.?.?

Vezmeme-li v úvahu, že hmota=energie, dokážeme si vůbec vypočítat, kolik energie se skrývá v zobrazeném pozadí? [velký smích]

Vložený obrázek

182990

04.02.2009 06:31

Odhalené podvody: Matematika

RE: stejně budeme potřebovat nějakého matematika - už kvůli Echelonu

Mirda 24.?.?.?

>Požádala jsem Wikipedii o zpracování hesla Echelon, a ona to
>udělala - a velmi dobře.
-------------------------
Wikipedie někdy kecá. [chechtot] [chechtot] , nebo-li je editována z vyvolené perspektivy. Echelon je jenom název a co se skrývá pod deklem snad neví ani Halliburton, který to má(?) instalovat.
Použití je mnohaúčelové a stačí jenom přepnout knoflík a máme z hlídacího radárku nebezpečný nástroj na ovlivnění chování lidí, případně zatomizování všeho živého ve specifikovaném okruhu.
Kateřino, neztrácejte kvůli tomu hlavu. Obama a jeho tlupa neoconců teď mají jiné starosti a na radar se doufejme zapomene. [mrknutí jedním okem]

182991

04.02.2009 06:59

Odhalené podvody: Matematika

RE: Tak tohle bylo prekvapko,

Mirda 24.?.?.?

HUMOR je to jedine jak prezit a jeste si to vychutnat. Diky kazdemu, kdo ho pestuje.
--------------------------------------
Souhlas a já se přidávám. [mrknutí jedním okem]

182993

04.02.2009 12:39

Odhalené podvody: Matematika

RE: Tak tohle bylo prekvapko,

Mirda 24.?.?.?

>Hanba matematikům - vivat životu!
----------------------------------
Nezacházejme zase do extrémů, pane Kramáři. Ať žije matematika a ať žije humor. Matika byla vedle fyziky můj nejoblíbenější předmět. Později se k tomu přidala elektronika a to poměrně záhy na mé životní pouti. Takže k mým praktickým zkušenostem, kdy jsem si už v šesti letech postavil fungující "krystalku" a ve třinácti čtyřlampový "superheterodyn", tak později ve škole jsem se naučil, proč a jak to pracuje. V technických předmětech toho nejde tolik obkecat...tomu musí člověk rozumět. Však to znáte... my dva jsme kolegové z oboru.

Ještě k tomu humoru. Ríká se také, že: "Humor je kořením života" a bylo rovněž "vědecky" prokázáno, že humor život prodlužuje. Máme hnedle několik důkazů v přírodě. Podívejte se například taková Jepice. Ta se vůbec nezasměje a sám to vidíte - žije pouze 24 hodin. No, není to smutný ten jepičí život?

Čím více se seznamujeme s tou nespravedlností kolem nás, tím více na nás doléhá úzkost a někdy dokonce i zlost, že s tím moc nenaděláme. Zvláště čtením článků tady na Zvědavci, kde se to podává tak, jak se to ve světě "uvaří". Nezabalené do těstíčka. Jen tak, plnými doušky a v plné nahotě. Je to vidět v diskuzích. Na někoho to doléhá více, na někoho méně a někdo si v tom dokonce i libuje a hledá pro zločiny ospravedlnění (máme jich tady v diskuzích několik). Jako kompenzaci po těžce stravitelné večeři potřebujeme nějaký sladký zákusek a tím je humor. Ano, potřebujeme více humoru. Smát se, radovat se a s úsměvem vesele vkročit do století nového společenského řádu - NWO. A jsme zase u těch extrémů. Hanba NWO. [mrknutí jedním okem]

183010

04.02.2009 18:33

Nabucco přenechme Verdimu

RE: Tohle vypada jako zajimava vecicka.

Mirda 24.?.?.?

[mrknutí jedním okem] ....beze slov.

183026

05.02.2009 03:05

Výrobky, výrobci, prodejci..a kam to povede

RE: Také jedna

Mirda 24.?.?.?

>...Má někdo jiné zkušenosti?
-----------
Ne s tím, ale s jelimanama z jelimanova [chechtot] [velký smích]
Jinak jsem kdysi dělal servis pro filmový průmysl a pro zvukové nahrávky v terénu je snad nejlepší cívkový nahrávač "Nagra Kudelski", vyráběný ve Švýcarsku. Tehdy ještě digitální zvukový záznam neexistoval. To byly ty počátky MIDI, ale jinak všechno bylo analog. Přenosná Nagra byla bratru za 25 tisíc doláčů s kódem časové základny (time-base code). Proto si to mohli dovolit jenom ti filmaři, jelikož se jim jednalo především o kvalitu a spolehlivost. Nagra je (byla) světová špička, ale cena tomu také odpovídala. Psal se rok 1985.

183063

05.02.2009 04:06

Výrobky, výrobci, prodejci..a kam to povede

RE: Postrehy o kvalite zbozi

Mirda 24.?.?.?

>...Kdyby jste kuprikladu pili to "ceske pivo" co se dodava do Kanady, rekli by jste ze je to jen uboha napodobenina toho co Česi delaji a piji v Evrope.
-----------------------------
Nevěř tomu, že by Plzeňský pivovar dělal specielní pivo na zakázku do Kanady a navíc horší kvality. "Vyrobeno a plněno - Plzeňský Prazdroj as. U Prazdroje 7, 304 97 Plzeň, Czech Republic". Dále čtu z nálepky: "Pilsner Urquell, PLZEŇSKÝ PRAZDROJ od roku 1842". Chutnal výborně (láhev je prázdná). V obchodě Liquor Store je na regálu česká vlaječka a mají tam i jiné druhy. V Ontáriu se vyrábí (vyráběl) v licenci Zatý bažant a možná ta kvalita bude odpovídat zdejším pivům. Nemohu posoudit. Naposledy jsem to "zkušebně" nasával asi před deseti lety a cítil jsem podstatný rozdíl od těch kanadských.

183065

05.02.2009 06:30

Výrobky, výrobci, prodejci..a kam to povede

RE: Také jedna

Mirda 24.?.?.?

DAT (Digital Audio Tape) was never truly digital. DAT technology was developed for Video Recorders as helical scanning rotary heads. Later on implemented with PCM (Pulse Coded Modulation) for DAT - preserving hi-fi exceptional quality. This is called pseudo-digital. At the same time digital CD was introduced to the market but not yet with a recording feature and therefore DAT prevail in favour among musicians to these days.

183072

06.02.2009 05:14

Výrobky, výrobci, prodejci..a kam to povede

RE: RE. PCM

Mirda 24.?.?.?

Všechno má svoje výhody a nevýhody a máš pravdu vodníku:
>...V dnesni dobe lide zapominaji co kvalitni zvuk ma byt...
--------
Kdo si v dnešní době sedne v obyváku do křesla a pustí si klasiku, kdy ti ze surround sound (šest repráků + subwoofer) hraje ve tvém soukromí celý orchestr? Zvuk se musí nejen slyšet, ale i cítit na celém těle. Znáš ten pocit, kdy ti při poslechu nabíhá husí kůže a všem ostatním v baráku vstávají vlasy hrůzou na hlavě? Takže to vlastně prožívají všichni.

Je jiná doba. Miniturizace napěchovala celou diskotéku oblíbených písniček do čipu zavěšeného na krku. Kvantita vytlačila kvalitu, ale to už je ta naše uspěchaná doba a je to tak ve všem. Vyjádřovat se k akustickým parametrům a ke kvalitě novodobých audio hraček snad nemá ani význam...je toho tady plná diskuze. [mrknutí jedním okem]

183195

06.02.2009 05:48

Výrobky, výrobci, prodejci..a kam to povede

RE: Také jedna

Mirda 24.?.?.?

>Ja nemluvim o tom, jaky byl trh s pocitaci v Cesku. V USA byla rada IBM clonu a komponentu k postaveni vlastniho pocitace.
---------
A co je tady tohle za nesmysl? Na 286 jsi toho sám moc neposkládal. Nebylo totiž co a nebylo jak. Jedině snad power supply sis mohl sám vyměnit a taky elektrickou šňůru. Potom jsi měl na výběr buď jeden 5 1/4" floppy drive a nebo dva. [chechtot] [chechtot] [chechtot] A to hovořím o zdejším severoamerickém trhu. Nechej toho machrování, už jsi s tím trapnej. [oči v sloup]

183199

06.02.2009 06:38

Odhalené podvody: Matematika

RE: Pic..ina

Mirda 24.?.?.?

>Milý Mirdo....
---------------
Pane Kramáři, zanechte prosím tyto zdvořilostní útoky. Já jsem jednoduše Mirda a Ty jsi Jiří...platí? Když mne ta moje kopretina osloví "drahý", tak z toho většinou kouká nějaké to šoférování. "Co takhle přeložit ten sobotní nákup na dnešek, DRAHÝ a při té příležitosti"...Ale takový už je život. Ten dělá to a ten zas tohle a naprosto nezávisle na skryté energii v dámském zadečku. Hanba NWO! [mrknutí jedním okem]

183204

06.02.2009 08:16

Bin Ladin získal kontrakt na železnici v Saudské Arábii

Tak se na to podívejme...

Mirda 24.?.?.?

Tady, na severoamerickém kontinentě se šmahem ruší železniční doprava, protože to není údajně ekonomické. Nákladní kamióny zajedou až na místo a přivezou náklad k zákazníkovi do dvorečku. Odpadá dvojí nakládání a vykládání. No budiž, jaksi to dává smysl. Ale proč se potom zrušila i osobní přeprava a navíc, aby se železnice již zpátky nevrátila, tak se vytrhaly i koleje. Tohleto však už smysl nedává. Nestojí za tímto zase ta ropná lobbyistická banda? Vůbec bych se nedivil.

Právě v této "ustrašené" době, kdy odbavení na letišti pro mezinárodní let přihodí navíc dvě hodiny čekání, proč raději neskočit na vlak? Spojené státy kupují od Saudské Arábie ropu pro kamiónovou a osobní přepravu a Saudíci si sami pro sebe staví železnice. Tak se na to podívejme.

Když už přišla řada (zmínka v článku) na toho jeskynního vousatého poustevníka, kterého si vycvičila CIA (Cocaine Import Agency). Máte někdo o Osamovi Bin Ládinovi informace? Jak se mu daří? Nikoliv proto, že bych ho chtěl za odměnu 25 milionů dolarů polapit, ale už jsem se setkal se dvěma rozličnými informacemi, že Bin Ládin už není mezi živými.

a) Benazir Bhutto v TV interview oznámila, že Bin Ládin byl v roce 2002 zavražděn.
b) v internetovém článku jsem četl, že Bin Ládin byl v roce 2001 hospitalizován v Pakistánské vojenské nemocnoici a podlehl své infekční chorobě ledvin.
c) může někdo doplnit, vyloučit a poopravit? Uvítám i Binovu adresu a telefonní číslo.

183207

06.02.2009 15:43

Výrobky, výrobci, prodejci..a kam to povede

RE: Me jeste zadna motherboard neodesla

Mirda 24.?.?.?

>...Hurvajz od Vas bych si nenechal zapnout ani elektrickou snuru do zasuvky ani kdyby jste chrestil antistatickymi naramky na rukou jako habeska tanecnice...
----------------------------------
[chechtot] [chechtot] René, moc pěkně napsáno. Každý slovo sedí. [velký smích]
>...Dusevni utrpeni vyvolavaji i neketere vase prispevky, ktere prosli pres moderatora jako je tento.
------------
Už ani v hlavní centrále žumpovního ředitelství se s ním nikdo nebaví, tak si přišel vylepšit pocit ukřivděného sebevědomí sem. [velký smích]

183240

06.02.2009 16:15

Výrobky, výrobci, prodejci..a kam to povede

RE: Také jedna

Mirda 24.?.?.?

>Znam hodne lidi, kteri maji Lamborghini a jezdi s tim jenom po meste, kde nemuzou dat pedal na podlahu. Proc to maji?
-----------
Tohle mi připomíná žvatlání v mateřské školce. "Můj táta je pilotem velikánských letadel a co dělá tvůj"...[velký smích]

>...A doba je zla Mirdo a...v tomhle pripade, plati mlceti zlato.
-------
Víš René, při čtení takového hnoje mi to kolikrát připadá, že to hošani dělají schválně. Hrají ze sebe pitomce. Máme hodně příkladů v historii, kdy byla jako první vyvražděna inteligence a tak je docela možné, že tohle je jejich strategie sebezáchovy (přežití).

183242

06.02.2009 17:43

Odhalené podvody: Matematika

RE: Pic..ina

Mirda 24.?.?.?

Nelze jinak, než souhlasit. Zvláště s tou poslední větou:
>...Neboť i její síly jsou schopni příslušníci tzv. národa vyvoleného zneužívat.
---------------------
Kde nezabere úplatek, tam se nastaví krásné pozadí. Právě jsem dočetl historické pojednání o překrásné a talentované hraběnce Věře Černínové, agentce tajné služby, která byla nasazena do "služeb" Rakouského císaře ke získání tajných historických dokumentů z první světové války inkriminujících Hitlera. A kupodivu to byl Himmler a Hayndrich, kteří chtěli Hitlera tímto politicky znemožnit. Ale jsme v diskuzi o matematice, tak to uzavřu tímto tvrzením: "Historie je jedním z hlavních nosičů vody". Hanba NWO!

183247

06.02.2009 18:33

Výrobky, výrobci, prodejci..a kam to povede

RE: Také jedna

Mirda 24.?.?.?

>Ja se divim, ze jsi v tehle diskuzi byl Mirdo "docela potichu"...
-----------
Dostal jsem se k tomuto článku poměrně pozdě, když už tady bylo asi 150 příspěvků. A když jsem viděl ty "pražákoviny", tak jsem naprosto ztratil zájem se zúčastnit.

>...vzdyt to je tvuj obor a zivotni konicek.
------------
Se vším, co "krysatec" uvedl v článku mám osobní zkušenosti a vesměs to už bylo probráno i v diskuzi. Proto jsem se nechal odradit sdělením: "Pište jen, máte-li co říct". Jakmile se diskuze změní v žumpu, tak raději hraji mrtvého brouka. [velký smích] [velký smích]

183251

06.02.2009 19:29

Výrobky, výrobci, prodejci..a kam to povede

RE: Také jedna

Mirda 24.?.?.?

>Mirdo, kdyz uz jses tak chytrej, tak by jsi mel vedet, ze 286 mel 3.5 inch floppy disk. Jinak jsi mohl menit hard disk a RAM.
-------------
Komu není s hůry dáno, tomu není pomoci [chechtot] [chechtot]
Ale nezoufej, poradím Ti. IBM/AT 286 neměl 3.5" floppy drive. Ten se objevil až na 386. Jinak tento počítač byl navržen s tzv. pevnou architekturou, čili moc vlastního kutění nepřipouštěl. Bill Gates osobně oznámil veřejnosti: "Máme tady ten nejposlednější výkřik výpočetní techniky. Další vývoj už není potřeba".

Máš pravdu, vnitřní hard drive 10MB byl později nahrazen 20MB a RAM paměť měla možnost rozšíření. Já osobně jsem si pořídil 30MB external hard drive s "interface" deskou pro 286, ale to už se objevil na trhu 386. Dělal jsem nějakou dobu ve firmě UNISYS na main frame v technické výstupní kontrole, takže něco o tom vím. IBM/AT-286 jsem tehdy používal v práci i doma.

183254

07.02.2009 02:04

Výrobky, výrobci, prodejci..a kam to povede

RE: RE. PCM

Mirda 24.?.?.?

>Dnes je stejne tezko najit spravny hi-fi obchod.
------
Vodníku, tady si ťuknul hlavičkou přímo na hřebíček. [chechtot] O tom je právě tento článek. Málokdo vrazí do kvalitního zařízení hromadu peněz, když "čína" je za čtvrtinu. Díky za odkaz. Všiml jsem si tu recenzi na elektronkový zesilovač. Je vidět, že se polovodiče doposud v kvalitě přenosu/zesílení zvuku nevyrovnají. [mrknutí jedním okem]

183266

07.02.2009 02:31

Výrobky, výrobci, prodejci..a kam to povede

RE: Také jedna

Mirda 24.?.?.?

>Sorry, tady je ten link:
PS/1
Není to jednoznačné, že tam je 3 1/2" drive. Velikostí na fotografii se jeví větší a navíc v popisu to nezmiňují. Takže jsme došli k závěru, že stejně kecáš. Před pětadvaceti lety 3.5 inch drive neexistoval. Diskuze s Tebou unavuje a už se sem nevracím, lháři.

183269

07.02.2009 04:59

Bin Ladin získal kontrakt na železnici v Saudské Arábii

RE: Tak se na to podívejme...

Mirda 24.?.?.?

Pánové, samá voda...samá voda. Polapení Bin Ládina nebylo vůbec v plánu. Ať už hraje karty s černým prezidentem v Bílém domě a nebo se fláká na plážích na Havaii, odtajnění přísně tajných dokumentů bude provedeno až za padesát let. Takže si ještě budeme muset počkat. Na každém šprochu, pravdy trochu a já si myslím, že už nežije.

Celý ten hon na teroristy je jenom vymyšlená pohádka na vedení nekonečných válek. Válek proti teroristům, kdy nepřítele není vidět. Nepřítel může být kdokoliv. Nezbedný stát, neposlušní občané, nevhodné náboženství a jenom to kóšer je přípustné a to ještě mnohdy ke zneužití nic netušících a nepřipravených židů, jak se už mnohokrát stalo v historii.

Kdo se postaví proti vlastní vládě, ten je terorista. Kdo v případě ohrožení odmítne povinné očkování, ten je terorista. Kdo začne klást nepohodlné otázky, ten je terorista. Jinými slovy - Amerika - jak se zdá - je plná teroristů a proto se jich musí Amerika zbavit. Nedávno se objevily v americké armádě dotazy, kdo je schopen a ochoten střílet do vlastních občanů? A pro ty, kdo se vzepřou, pro takové teroristy jsou v Americe už vystavěny koncentrační tábory.

Abych se nevzdaloval daleko od tématu článku...Bin Ládin je loutka - ať už živý a nebo mrtvý - (mějte však na paměti - kdo se zeptá, ten je terorista). Takže loutka Bin Ládin nás bude ještě dlouho strašit, dokud tady nebude jedna světová vláda a potom? Potom ho už nikdo potřebovat nebude. Hanba NWO, pryč se sionismem! "Člověk se narodil svobodný a nezávislý a jako svobodný a nezávislý by měl žít a vést šťastný život ke svému prospěchu a ku prospěchu celé společnosti" (J.F.Kennedy).

183274

07.02.2009 16:47

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Čeští politici

Mirda 24.?.?.?

>...Ale mlácení prázdné slámy mě fakt nezajímá.
---------------------
I to mlácení prázdné slámy může vyvolat kladnou odezvu. V této zapeklité době, když si kdokoliv dovolí kritizovat Izrahell, tak se vystavuje mafiánským sankcím Mossadu. Kolik máme případů zavražděných politiků, kteří si tohle dovolili? Přitom bylo vyšetřování rychle ukončeno se závěrem: "Byla to sebevažda" a už nikoho nezajímalo, jak je to možné se sám zastřelit dvěma výstřely do týlu?

Já si myslím, že i to mlácení oprázdné slámy může zahlodat jiným lidem do svědomí? Poukázat na zločiny sionismu o kterých masová média ani nešpitnou. O kterých žurnalistické prostitutky zarytě mlčí. A tak vyzývám všechny ostatní: "Začněmem všichni stejným způsobem mlátit tu prázdnou slámu". Možná to ostatním konečně otevře oči a svět se probudí a začne jednat!

183298

08.02.2009 03:26

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Čeští politici

Mirda 24.?.?.?

>Také bych to tak viděl.
-----------------------
Průser je v tom, že si mládežníci zvolili název své strany, který - mírně řečeno - obrací oči v sloup. A není se čemu divit. Po čtyřiceti letech prožité totality se slovo "komunismus" moc dobře neujalo. Ale máme nějaký výběr? Když se informovaný člověk podívá směrem na západ, co vidí? Amerika se zmítá ve smrtelných křečích! Takže přece jenom měli ti komunisti v něčem pravdu, když nazvali svého "protivníka" : "Zahnívající kapitalismus"...a kupodivu, už to skutečně začíná být cítit.

V Německu jdou knihy Karla Marxe (komunistický manifest) na dračku. Poptávka převyšuje nabídku a dodatečný dotisk nestačil uspokojit zájem veřejnosti. Takže...vážení. Držte si klobouky. Řítíme se zpátky do diktatury proletariátu.

183324

08.02.2009 08:52

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: srovnání

Mirda 24.?.?.?

Opravdu si doposud nejsem jistý, zda-li Vojta jenom provokuje a nebo si tady hraje na pitomce. Ale je docela i možné, že si ani tak moc nehraje. Sám nevím a on to nikdy nepřizná a nebo si to neuvědomuje. No, budiž. Vraťme se k tomu Izraeli. Píšeš:

>...ale po tolika letech už to jaksi rušit ani nelze.
------------
Čím víc o tom člověk uvažuje a čím víc sleduje tamnější situaci, tak kdyby to byl jenom hrad v pískovišti, tak rozhodně rozmetat, zlikvidovat, zrušit, zničit a začít znovu a už pořádně. Tohle totiž nikdy neskončí. Jistě nemusím připomínat, že se Izraeli říká Rothschildland - přeloženo - satanášovo doupě. Izrael a sionismus jsou pouze další dvě figurky na Rothschildově šachovnici a bude-li potřeba, budou obětovány. Teď jde o to, jede-li všechno doposud podle plánu a nebo si už rozpustilý spratek sionismu dělá co chce.

Dát všechno do pořádku by znamenalo zrušit FED a zrušit vliv mezinárodních bankéřů. Každá dotace, každá zásilka zbraní, to jsou jenom další peníze na úrok těm výše uvedeným. Zrušit jakoukoliv finanční podporu. Postupovat stejně jako s Německem po první světové válce, ne-li přísněji. Zrušit armádu a zrušit zbraně. I policii stačí jenom pendrek, tak jak to je v dnešní Palestině. Profesor Tel Avivské university, Šlomo Sand už vypracoval pravdivou a věrohodnou historii židů a Izraele, takže se mají z čeho učit. A málem jsem zapomněl na to nejpodstatnější a to, zrušit sionismus. Vymydlené mozky nechat vyvětrat a snad tak za dvě až tři generace nastane skutečná změna. A potom už jenom žít společně a ve shodě tak, jak to bylo před nástupem sionismu. Mám na mysli více návrhů, ale to všechno je stejně jenom utopie, takže si nechám tyto sny na dobrou noc. [mrknutí jedním okem]

183331

08.02.2009 09:30

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: jsou horší

Mirda 24.?.?.?

>Prostě seš lhář, Mirdo !
---------------------------
Můžeme si to zrekapitulovat. Zahrajme si spolu na holocaust a přímo v Osvětimi. Ten protiletadlový bunkr, který byl po válce předělán na plynovou komoru tam ještě je. Ty zajistíš židy a já někde seženu odvšivovací prostředek cyklon B. Možná ho ještě vyrábí v Rothschildově továrně na chemikálie IG Farben, jako za války? Máme na to rok a půl a uvidíme, kdo tady lže? Uděláme si takový malý revisionismus. Ale moment. O tom se přece nesmí mluvit a holocaust se už nikdy nesmí opakovat. To znamená, že se to už nikdy nedozvíme. Škoda. Nezbývá tedy než si doplnit vědomosti a potom cancej. Zaručeně se budeš se divit a asi i padneš na hubu? Všechno bylo jinak a s těmi blejníky opatrně, ať si nepobryndáš košili.

P.S. Pánové tady dole ve větvi, díky za doplnění. Obávám se, že to Feldovi stejně už asi nepomůže.

183333

08.02.2009 09:41

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: srovnání

Mirda 24.?.?.?

Tohle mi tady uniklo. Rovněž mne těšilo, Jendo a těším se na další utkání. [velký smích]

183334

08.02.2009 16:06

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Čeští politici

Mirda 24.?.?.?

>To ako vážne? Hmm...Dá sa to ale pochopiť, idú na nás fakt zlé časy. A východiská sa rysujú tak dve: Diktatúra proletariátu alebo nevoľníctvo až otroctvo.
---------
Četl jsem o tom a měl jsem to takto do mojeho příspěvku napsat. Takže s určitostí nevím. Možná nám to náš google doplní až si udělá čas a přestane "zhrnovat". [velký smích]

>Nevylučujem tretiu možnosť, ale pre tú asi zatiaľ nemáme
>vhodné meno. Dejiny sa opakujú v špirále, nie v kruhu.
---------
Ta třetí možnost se nazývá NWO. Dostal jsem se na několik veřejných fórums a jsou toho plné diskuze. I v diskuzích pod článkama v internetových magazínech. Jméno Rothschild už zdaleka není tak utajené, jak to kdysi bývávalo. Čím více lidí otevře oči a budou vědět, co se chystá a kdo za tím stojí, tím větší máme nadějí, že se jim to nepodaří. Za JIM si dosaďte (Rothschild a jeho banda Bilderbergers). Vždyť to už na nás zkouší od roku 1917.

Další alternativa a snad jediný způsob zachování naší civilizace (kromě otroctví), by mohlo být sociálně demokratické zřízení. I o tom se vedou diskuze pod články se stejnou tématikou. Profesor Noam Chomský na svém webu "savethemales.com" tohle rozebírá (přestože nezhrnuje). Prof.Chomský je jedinečný člověk. Vysoce inteligentní a má obrovský přehled a životními zkušenostmi podložené názory. On je náš reflektor do budoucnosti a já mu fandím.

183344

08.02.2009 16:31

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Čeští politici

Mirda 24.?.?.?

>Problém je v tom pane Mirdo, že pravdu má Nobody, když napsal, že bychom si měli neustále a pořád uvědomovat, že ke strategii vládců světa patří, že si řídí i svou opozici.
-----------
Asi mi něco uniklo. Kdo je to Nobody? K té řízené opozici. Tohle už kdysi prohlásil Lenin a já jsem to zde v diskuzi uvedl. Naprosto do této strategie zapadá "Charta 77" a zcela správně - jak je uvedeno ve Vašem příspěvku - je dobré mít tohle na paměti. Zpět k tomu mlácení prázdné slámy.

>...Proto to jejich protestování proti něčemu je vždycky takové vlažné a nanicovaté, proto je to vždy jen takové mlácení prázdné slámy, jak já to nazývám...To samé komunisti - jsou na straně Palestinců, ale jen tak vlažně a naoko, aby se neřeklo. Jen tak trošku a přiměřeně...
-------
Pěkně vyjádřeno paní Jarmilo [mrknutí jedním okem] a skutečný záměr se asi nikdy nedozvíme? A jak jste dále napsala:

>Jen ať lidí vidí, že zde máme tu demogracii, kde si každý svobodně vyjadřuje svůj názor.
-------
I tohle je jedna z možností...bízká budoucnost nám napoví.
[mrknutí jedním okem] [smích]

183346

08.02.2009 18:17

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Nacista Falk zase boduje:

Mirda 24.?.?.?

Pěkně jsi to Pergillskýmu nandal, Nasredine. [velký smích] Oni (Pergillský) to mají skutečně pořádně domotaný. Ale motají se stále dokola, jako by si pes honil svůj vlastní ocas. Alespoň víme, co od Pergillského očekávat a navíc tady máme i trochu zábavy.

183352

08.02.2009 18:39

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Nacista Falk zase boduje:

Mirda 24.?.?.?

Jindro, já si myslím, že Pregillský to má v hlavě jenom pomotané propagandou. Vsadím se, že kdybychom seděli s Pergillským společně v hospodě u piva a někdo z nás vytáhl maňáska Bin Ládina a udělal na Prgillského: HUH, HUH, HUH, tak Pergillský zbledne a vystrašeně s sebou praští pod stůl a ani na záchod se neodváží odejít. Snad ho to jednou přejde? [mrknutí jedním okem]

183354

08.02.2009 23:22

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: Smutné číst příspěvky plné naočkované nenávisti proti Němcům

Mirda 24.?.?.?

>Obecně řečeno se Sven Hedin obdivoval Německu...a ze svých cest sepsal knihu, v níž k nacistickému Německu projevoval otevřený obdiv.
--------
Dívejme se na historické události z jiného úhlu pohledu. Nic se neděje náhodou. Všechno je předem připraveno a předem naplánováno a to v několika variantách. Někdy něco nevýjde a tak se vytvoří podmínky pro variantu č.2. Takhle byla naplánována první i druhá světová válka. Německo bylo již od počátků dvacátého století technologicky nesvyspělejší zemí v Evropě a samozřejmě poskytovalo tímto záruku splácení reparací. Připomínám, že války byly financovány na obou stranách stejnými lidmi a v případě totálního zničení "nepřítele", vítězná strana se zavazuje za vyrovnání dluhů (nákladů války).

Četl jsem článek pojednávající o WWII., kde byly probírány tajné informace o tom, že Německo mělo být druhou světovou válkou zničeno úplně a na jeho místě měl vzniknout židovský stát Izrael. Ale tohle byla varianta č.2 a to pouze v případě, že Palestina jim nebude na zasedání OSN schválena. Jistě si teď dovedeme představit, jak by se "soused" Izrael choval ke svým sousedům v Evropě a především vůči Československu?

Už jenom samotná skutečnost, že se nesmí bádat a ani hovořit o historických událostech, to už samo o sobě naznačuje, že to, co se nám předkládá, jsou vesměs vymyšlené pohádky a navíc chráněné zákonem. Copak je tohle za nesmysl v jedenadvacátém století? To už samo o sobě popírá předhozené příběhy a tím se současně znevažují skutečné zločiny, které se nepochybně staly, ale nikdo tomu už nebude věřit. Proto se konají ty putovní výstavy a stavějí se holocaustová muzea a znovu a znovu se předvádějí obecenstvu hrůzy druhé světové války. Jakmile se jednou objeví prokázané lži, představení končí a opona jde nahoru. Lidé tomu přestávají věřit - ale současně - tím více začnout bádat a hledat alternativní informace.

Nebudu zabíhat do podrobností. Jenom jsem chtěl tímto poukázat, že národní socialismus a německý národ má stejný podíl na hrůzách války, jako všichni ostatní zúčastnění, ale především ti, kdož válku naplánovali. Nacismus jako ideologie se stále těší značné oblibě a to právě ve svaté zemi.

183370

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Káva pro Zvědavce

72

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 115 čtenářů částkou 25 260 korun, což je 72 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Čiperka Prymula ukradl tváře herců na soukromou kampaň26.01.21 23:07 Česká republika 1

Vakcína od Astra Zenecy má prý jen 8% účinnost26.01.21 11:16 Německo 8

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 3

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 7

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Měnové kurzy

USD
21,45 Kč
Euro
26,05 Kč
Libra
29,45 Kč
Kanadský dolar
16,87 Kč
Australský dolar
16,59 Kč
Švýcarský frank
24,15 Kč
100 japonských jenů
20,69 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,73 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,45 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 731,05 Kč
1 unce stříbra
546,05 Kč
Bitcoin
686 402,31 Kč

Poslední aktualizace: 26.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 60 141 470