Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Mirda

Nalezeno 2742 příspěveků, 7 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

19.11.2008 06:17

Jak prodat lidem podvod

RE: Áno

Mirda 24.?.?.?

Chybička se vloudila. Má být "Spybot".

176190

22.11.2008 00:23

Kudy ven ze začarovaného kruhu?

RE: Kudy ven? A otázka, jsme vůbec připraveni slyšet pravdu?

Mirda 24.?.?.?

>Jaká je Vaše víra Vojto? Co Vy a Zlo? Vadí Vám? Co je podle
>Vás Zlo, Vojto?
----------------
Nejsem Vojta, ale dovolím si odpovědět. Vojta, jako fyzická osoba - jak lze pozorovat z jeho příspěvků - je přímo ztělesněním zla. Nakonec jste to měla možnost v této diskuzi poznat sama. On nehledí na etiku diskuzí, na pocity diskutujících a ani nemůže(!) Je to jeho zaměstnání. Píše to, co má přikázáno. Slovní vazby, tvorbu vět, náměty a návrhy opisuje z pracovní sionistické příručky vydané na mlžení internetových diskuzí. Vesměs jeho příspěvky postrádají veškerou logiku a když je zatlačen do kouta, tak začne urážet oponenta a lhát.

Jeho typické: "To, co jste zde napsal/a je úsměvné". Ano jistě. Tohle může vypustit jenom provokatér, který se pro upevnění své zvrácené logiky nezdráhá použít urážek a lží. Uvedu příklad:

>>I na Vás je vidět, že se moc neohlížíte na dějiny. Jinak byste musela vědět, že žádný podstatný zvrat v lidské historii se nestal z vůle davu prostých lidí. NIKDY!
-----
A teď si přečtěte Vojtův příspěvek TADY, kde Vojta píše:

"Ze všech Vašich "úvah", pane Gdosi, trčí stále zřetelněji ono obnošené : SEBERME JIM JEJICH BOHATSTVÍ. Jste jako většina "prostých" lidí dětinsky nepoučitelný. Proč?
Vždyť přece pokusů typu "bohatým vzít a rozdat chudým" proběhlo na této planetě mnoho. Mezi jinými třeba VŘSR, Vítězný únor, Velká kulturní revoluce, Pol Potův experiment, ... Bez výjimky všechny skončily tragicky. Některé probíhají dodnes"
...

Takže...v jednom příspěvku Vojta tvrdí, že se žádný podstatný zvrat nestal z popudu prostého lidu (NIKDY) a tady najednou poukazuje na to, že prostý lid provedl revoluce pod záminkou "vzít bohatým a rozdat chudým". Tady vidíte paní Aleno, že diskuze s Vojtou je beznadějně neplodná a nenávratně vyplýtvaný čas. Doporučuji příspěvky označené "Vojta49" ignorovat.

P.S. Pokud se vám příspěvek nezobrazí, najděte si ho v článku: "Může záchranný balíček pomoci"? č.příspěvku: 172286

176497

22.11.2008 03:10

Kudy ven ze začarovaného kruhu?

RE: Kudy ven? A otázka, jsme vůbec připraveni slyšet pravdu?

Mirda 24.?.?.?

>Velmi mi lichotí, pane Mirdo, že jste se ujal role
>popularizátora mých myšlenek...
-------
Vojto, ta tvoje jízlivá úslužnost nezná mezí. Není nutné vysvětlovat co "tím básník myslel"? Je mi naprosto jasné (a nejen mně, ale i ostatním diskutujícím), proč tady ze sebe děláš šaška a pitomce. Proč si nenajdeš nějaké jiné (poctivé) zaměstnání? Proč si libuješ v podrážení nohou jiným lidem? Zesměšňuješ a urážíš ostatní, kteří mají ten "nesouhlasný" názor? (Čti: nejsou tupé ovce). Musím se držet pravidel diskuze, proto se vyhýbám osobního napadání, ale ty jsi skutečně obyčejný (samocenzurováno) a také (samocenzurováno). Asi ti je zaměstnání i koníčkem a proto to děláš? Jsi (samocenzurováno)! Já jsem reagoval na Alenu, kterou jsi ty, svým urážlivým příspěvkem málem vyprovokoval k virtuální sebevražně. Bezpochyby jsi ji však dostal do deprese a tohle byl důvod, proč jsem se ozval. Jinak na tebe už ze zásady nereaguji a žádám od tebe stejný postup. Neočekávám ani zpětnou reakci.

176505

23.11.2008 08:21

Michail Chazin: USA budú čoskoro čeliť novej Veľkej depresii

RE: Humorné a poučné - neznám autora - náhodný nález na netu

Mirda 24.?.?.?

Já bych to ještě doplnil.

7. Vesničané nemohli posbírat potřebnou částku na vykoupení opic a nabídku odmítli. Muž na ně naléhá: "To ale není vůbec žádný problém. Mám kamaráda, který pracuje pro Mezinárodní měnový fond a ten vám peníze půjčí". Jako z udělání, dorazí do vesnice vrtulník, vystoupí z něho pan Škarohlík a smlouva je uzavřena. Na námitky, že úroky jsou dosti vysoké, je pan Škarohlík ujistil, že nemusí mít z úroků žádné obavy, neboť peníze vrátí, jen co se objeví šéf a odkoupí od nich opice po padesáti dolarech za kus.

8. Šéf se už nikdy neobjevil a dluh narůstal. Úroky z úroků a splácení dluhů bylo v nedohlednu. Dluh byl převeden na další generaci a spláceli ho již i děti farmářů. Záhy si farmáři uvědomili, že už nepracují jenom pro sebe, ale především na splácení dluhů. Ani na nákup nových strojů už peníze nebyly, tak jim nezbývalo nic jiného, než si vzít další půjčku.

9. Farmáři sepsali stížnost synovi pana Škarohlíka na MMF, že už dále nejsou schopni splácet dluhy. Mladý Škarohlík jim odpověděl: "Mám kamaráda pana Lakotu a ten pracuje pro Světovou banku. On Vám určitě pomůže".

10. Pan Lakota byl velice uctivý a úslužný. Byla sepsána nová smlouva. Tentokrát farmáři prodali Světové bance svoje pozemky a polovina dluhu jim byla odepsána. Svoje políčka mohli nadále obhospodařovat, ale teď už za ně museli platit nájemné. Na splácení dluhů bylo tedy méně peněz a situace se vůbec nezměnila. Dluh neustále narůstal.

Vítejte ve světě imperiálního kapitalismu.

176563

23.11.2008 08:46

Michail Chazin: USA budú čoskoro čeliť novej Veľkej depresii

Malé upřesnění...

Mirda 24.?.?.?

Dva body k doplnění. V článku je zmínka:
>Na začiatku 60-tých rokov došlo k slávnemu incidentu v Tonkinskom zálive. Aby mohli vliezť do Vietnamu, Američania vyhodili do vzduchu svoj vlastný krížnik. To je pre nich normálne, sú už raz takí.
------
Oficielní verze zní: Severovietnamské vojenské jednotky napadly dne 2. srpna 1964 v ozbrojených člunech zn."swatow" (ruské výroby), americkou válečnou loď USS Maddox a její sesterskou loď USS C.Turner Joy. Tato událost byla důvodem k zahájení vietnamské války ve které padlo na jeden milion Vietnamců a 58 tisíc amerických vojáků. Válka skončila v roce 1968 a v tomtéž roce prezident Lyndon Johnson rezignoval na svojí funkci. Krátce po vyhlášení války začaly kolovat pochybnosti oficielní verze a samotný prezident to o rok později přiznal těmito slovy: "Já vím, že námořníci stříleli jen tak z dlouhé chvíle po velrybách a k žádné potyčce nedošlo". Napadení amerických válečných lodí byla tedy mediálně vylhaná událost.

>Island nie je krajina s obyčajnou ekonomikou, ale banka s názvom krajiny. Objem bankových aktív tu desaťkrát prevyšoval HDP. Pardon, nešlo o obyčajnú banku. Pamätáte sa ako v deväťdesiatych rokoch niektoré naše banky sľubovali 20-30 percent ročných úrokov. Kde sú teraz? Na Islande bola najvyššia úroková sadzba – 15 percent. Čistá pyramída. Všetci tam odnášali svoje peniaze. Skôr či neskôr finančné pyramídy začínajú padať. Vedzte, že Island bol pyramída „MMM.
----
Island, ostrov s necelými třemi sty tisíci obyvateli a jak je uvedeno v článku: "Banka s názvem krajiny".
Podívejme se společně
, kdo by se měl starat o blaho svých
občanů (čti: kdo by měl mít zájem udržet v zemi ekonomickou stabilitu). Islandský prezident Olafur Ragnar Grimsson si v roce 2003 vzal za manželku Dorrit Moussaieff, narozenou v Izraeli.
Vložený obrázek

Přísedící "dámu" na fotografii není nutné představovat a
obrázek můžeme nazvat: "Vrána k vráně sedá". Tady bychom mohli
mít ono napojení na MMF, ale pokračujme. Islandský ministerský předseda, Geir Haarde, ještě v březnu letošního roku ujišťoval investory, že banky na Islandu jsou solventní a v reportáži televizní stanice Bloomberg v New Yorku prohlásil: "Já si myslím, že islandské banky přečkají mezinárodní ekonomickou krizi bez problémů". Zapomněl však investory upozornit, že islandské banky jsou ve vlastnictví sionistického kabalu a investované peníze jsou postupně přesouvány do zahraničního podnikání jako soukromé "investice" bankéřů. Jiným...

Automaticky kráceno

176564

23.11.2008 08:49

Michail Chazin: USA budú čoskoro čeliť novej Veľkej depresii

RE: Malé upřesnění...

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

Jinými slovy, banky byly vytenelovány a "nikdo" neví kam. Ministerský předseda Geir Haarde jenom přihmouřil oko nad pochybnými a utajenými investicemi svých bankovních soukmenovců. "Co se dá dělat? Není to naše chyba(!) Celý svět se nyní potýká s ekonomickou krizí. Ani Islandu se to nevyhnulo", tvrdí místní bankéři a vesele si upravují kravatu a spokojeně si mnou ruce...

Šéf Mezinárodního měnového fondu pro islandské finanční záležitosti, Poul Thomsen,
oznámil na tiskové konferenci reportérům
, že částka na
finanční pomoc pro Island bude přesahovat deset miliard dolarů.
Není nutné přípomínat, komu patří MMF, ale současně je nutné si uvědomit, že peníze jsou zúročeným dluhem islandských daňových poplatníků.

A na závěr se podívejme na islandskou finanční krizi, jak nám
ji popsal jeden z "našich" houževnatých přispěvovatelů.
V článku: "Doutnák u biliardového sudu s prachem již hoří",
příspěvek
č. 173044
se můžeme dočíst:

RE: Jsme ještě málo zadluženi
Na příkladu Islandu je moc pěkně vidět, jak se dá projíst
budoucnost země. A neprojídá ji pár stovek multimilionářů.
Projídá ji drtivá většina "prostých občanů" země.


Jak může někdo tak šmahem ohodnotit krizovou situaci Islandu?
Byl to pohled do skleněné koule a nebo jen tak plkání do
prázdna a úmyslné lži? Posuďte sami.

176565

23.11.2008 17:53

Michail Chazin: USA budú čoskoro čeliť novej Veľkej depresii

RE: Malé upřesnění...

Mirda 24.?.?.?

>A Islandani?...
---
A Islanďani to všechno zaplatí. Takhle to chodí všude. Finanční pomoc nejsou jenom potištěné zelené papírky. Nakonec to vidíme v Iráku. Nejdříve všechno rozmlátí a zničí a potom jim to - za peníze z jejich ropy (čti:za peníze amerických daňových poplatníků) - zase všechno vybudují. Ale to ještě kdo ví jestli. Iráčané si je ke kohoutkům nechtějí připustit a tak asi dostanou od Halliburtonu tučný účet? René, díky za odkaz. Jenom ta fotografie mi tam chybí.

176586

24.11.2008 08:46

Michail Chazin: USA budú čoskoro čeliť novej Veľkej depresii

RE: Malé upřesnění...

Mirda 24.?.?.?

Obdivuji se technologickým zázrakům a ta letadlová loď bezesporu mezi ně patří. Jenom škoda, že se takové věci nestavějí pouze pro mírové použití, ale především pro války. Díky za doplnění, René.

176617

24.11.2008 09:10

Byla jsem na Národní třídě 17. listopadu 2008: několik úvah

Bolševik a kolaborant Havel...

Mirda 24.?.?.?

Kolik zla je ten grázl a zrádce národa ještě schopen napáchat za svého života? Až se to jednou zvrtne a tito zrádci se budou věšet na kandelábrech, tak mi dejte prosím vědět. Chci být u toho(!)

176618

25.11.2008 07:15

Byla jsem na Národní třídě 17. listopadu 2008: několik úvah

RE: Bolševik a kolaborant Havel...

Mirda 24.?.?.?

>...Také se chystám podruhé v životě vyvěsit českou vlajku, protože to bude významná pozitivní událost pro celou zemi.
-------
Taková malá soukromá oslava se nepočítá. Tohle platí i pro paní Jarmilu - příspěvek výše. Vzburcovat celý národ a jít oslavovat do ulic. Celý stát bude jedna bouřlivá oslava. I to zvonění klíčema už bude mít jiný smysl a tentokrát to bude od srdce a snadšením. Fanfáry, hudba, tancovačka, ohňostroj...zkrátka oslava, jak má být. A samozřejmě s otevřenou rakví, ať je kam házet nedopalky od cigaret a zátky od piva. Nicméně, ani plivat na chodníku by se nemělo(!)

Když se tak nad tím člověk zamyslí...co bylo a co děje nyní?
Začíná už blikat světélko poznání? Nechci tady obhajovat bolševický totalitní režim bývalého Československa, kdy vládnoucí třída KSČ používala k udržení vlastní moci stejné bolševické metody, jaké se používají dnes, ale bylo to z jiného důvodu. Nebyl za tím americký velzdoprdelismus, jak se děje nyní. Právě naopak. Celý ten bolševismus v Československu měl zabránit právě tomu, co se děje dnes. Ano vážení. Udržovaly se národní zvyky, národní tradice, česká a slovenská kultura a přitom nikdo z organizátorů a propagátorů národní hrdosti nebyl označen za "neonacistu". Jenomže a to bohužel, vybraly si na to odpudivé metody.

Někdo z vás možná namítne...no jo, ale co ty raketové základny Sovětského svazu za bolševika na našem území? Není to to samé jako nyní ten americký radar? Plně chápu podobné přípomínky a ani já osobně jsem s politikou studené války nesouhlasil. Sovětský svaz nebyl můj přítel nejvěrnější a přítel na věčné časy. Také jsem si myslel, že Rus je lovec a Amerika je jenom kličkující zajíc. A přitom to je přesně naopak. Ano...je a bylo. Už celé dvacáté století od samého počátku. Už samotné založení Československé republiky bylo z důvodů: "Rozděl a panuj". Jinými slovy: Rakousko-Uhersko bylo příliš velké sousto na ovládnutí Evropy, proto se rozporcovalo přesně podle "Salámové strategie". Nakrájelo se na kolečka salámu, které se dají lépe pokousat, než celá salámová štangle.

Jenom, co se kolečka salámu nakrájela - za vydatné pomoci dvou sv.zednářů, T.G.Masaryka a Eduarda Beneše, dvacet let poté se dveře do spižírny zaklaply a uzamčely se na celých čtyřicet let. Ano vážení. To byla ta železná opona. Zamezit vnějším vlivům v ovládnutí Evropy a napadení Sovětského svazu a následně postupně ovládnout celý svět. Vytvoření jedné světové vlády. Svět bez hranic, bez státních celků, bez národnostní příslušnosti, bez národnostního cítění a národních tradic. Tisícileté kulturní tradice a národní historie, bohaté pracovní zkušenosti a vzdělání, předávané z generace na generaci...to všechno upadne v zapomnění. Je docela možné, že i náš mateřský jazyk se změní na sionistickou hantýrku, kdy ...

Automaticky kráceno

176684

25.11.2008 07:18

Byla jsem na Národní třídě 17. listopadu 2008: několik úvah

RE: Bolševik a kolaborant Havel...

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

Je docela možné, že i náš mateřský jazyk se změní na sionistickou hantýrku, kdy mír znamená válka, svoboda znamená otroctví a na utrpení druhého je jenom radost pohledět, jelikož se to děje někomu jinému a my jsme zatím v "bezpečí".

Záleži tedy jenom na nás, jak se k tomu postavíme...zda-li s vyhrnutými rukávy a nebo s rukama v klíně. I zaprodaná vláda se dá jistými způsoby odstranit a nemusí to být zrovna dohodou.

P.S. Můj osobní hrdina se jmenuje Ramiréz Sanchéz, jinak také znám jako Carlos de Jackal. Mimochodem, jeho vlastní bratr se jmenuje Lenin. Ramiréz je narozen ve Venezuele a tohoto času tráví ve vězení (doživotní) ve Francii. Podrobnosti jsou k přečtení na internetu.

176685

30.11.2008 02:47

Hladoví obyvatelé Gazy se živí potravou pro zvířata

RE: Co hranice s Egyptem

Mirda 24.?.?.?

>Dovedete si představit kdyby odmítla podporovat výzkum Tay-Sachs Disease, kterou trpí především Židé?
--------
To by bylo kvičení(!) Okamžitě by se ozvala kanadská zednářská lóže B'nai B'rith, Kanadský židovský kongres, Anti Defamation League, Hasidické hnutí Chabad Lubawitz a působením přes kanadskou vládu by byli všichni studenti vypráskány z carletonské univerzity. Vysokoškolské vzdělání se přece v současné společnosti neumožňuje nějakým "poblouzněným" antisemitickým živlům. Ale tohle je jenom začátek, pane Sašo.

Kanadská státní pokladnička je totiž značně děravá a na důchody už prachy nevychází. Důchodový věk se zruší úplně a ať si každý na sebe vydělá. Že není dostatek pracovních příležitostí? Žádný problém. Nabízí se bezpočet společensky prospěšných prací...jako např. práce v kamenolomu, umývání oken na mrakodrapech, sbírání odpadků v železničních tunelech a natírání svodidel na rušné dálnici. Rozhodně by měli zakázat důchodcům fitness centra a přinutit je pojídat GM produkty...jinak tady bude brzy přelidněno.

P.S. to všechno byla samozřejmě ironie. Ale stejně tak, jako paní Aje (dole v reakci), je mi z toho na:
[bliji]

177130

30.11.2008 04:22

Hladoví obyvatelé Gazy se živí potravou pro zvířata

RE: Izreal potřebuje napadnout Írán

Mirda 24.?.?.?

>Teď už zbývá si přát, aby ten provokativní útok na Izrael byl nějakým nedopatřením ve svém důsledku definitivní a konečný.
-------
I tohle je jedna s možných a přípustných alternativ samotného "tvůrce" Izraele Rothschilda. Vytvořil si sionistické šelmy k uskutečnění svých plánů jedné světové vlády a jak nastane ten pravý čas, bude se muset těch šelem z konkurenčních důvodů zbavit. Proto má jako alternativní hlavní město světa mimo Jeruzalemu Moskvu, ale zatím mu ani tohle nevychází. A Prahu si nedáme. [chechtot]

177133

30.11.2008 04:31

Hladoví obyvatelé Gazy se živí potravou pro zvířata

RE: Chce to nekoho

Mirda 24.?.?.?

>Tady je neco pro vas i pro ostatni...
------
To je zajímavý. I tady se objevilo číslo šest milionů. Takže asi nelžou? Nakonec i Steven Spielberg tohle číslo uvedl ve svém filmu "Holocaust" a to už je co říct. V dokumentárním filmovém zpracování historických událostí se přece uvádí jenom pravda. A co říkají TADY?

177134

30.11.2008 04:45

Hladoví obyvatelé Gazy se živí potravou pro zvířata

RE: Nemá se o tom mluvit

Mirda 24.?.?.?

>...Slušní židé se stydí za sionistickou vládu Izraele skrývající pod rouškou náboženství nerovnost občanů a touhu po vyhlazení jiného národa.
------
Za posledních šedesát let se nic nezměnilo, jedině snad to, že Palestinci se začali bránit. John Pilger o tom natočil zajímavý a srdcervoucí dokumentární pořad. Padesát dvě minuty videa s českými titulky. Doporučuji všem ke shlédnutí.

177135

01.12.2008 19:22

Dopis Raiffeisen bance

RE: Jo, jo

Mirda 24.?.?.?

>...Vůbec se mi nelíbí jak strašná rizika majitelé bank podstupují (viz Lehmani). Proto bych se přimlouval za založení pomocných podpůrných fondů drobnými střadateli právě na pomoc ožebračeným bankéřům.
-------
Ta pomoc ožebračeným bankéřům musí být v jiné formě, než jim jednoduše cpát balíky peněz. Znáš to přísloví: "Kovářova kobyla chodí bosa"? Tak už to mezi profíky chodí. Náš zákazník náš pán a na sebe uč moc času nezbývá. Znám automechanika, který má na svém autě výfuk přivázaný drátem, aby mu neupadl. Také znám osobně několik majitelů firem na přestavby rodinných domků (house renovations) a jsou tak zaneprázdněni, že ve vlastním baráku to u nich vypadá jako na stavbě a to již několik roků. Teď jsme u těch nešťastných bankéřů.

Spytihněve, když jim přihodíš balík peněz, tak to zase vrazí do zákazníků...přesně to samé, co udělali nyní v Americe. Co takhle jim nabídnout jídlo? Potraviny nepodléhající zkáze, jako jsou třeba konzervy (kompoty, fazole, masové konzervy, atd.)? A aby se při sběru této "humanitární" pomoci nic nerozkradlo, tak jim to házet přímo přes okno do kanceláře. Jenom se nenechat odradit zavřeným oknem...při troše námahy taková konzerva i sklem proletí. Alespoň nebudou strádat a hladovět a mohou se dál starat o své zákazníky. Takže s tímto upřesněním platí:

>...Tyto fondy na pomoc bankéřům v nouzi bych upřednostnil před všemy ostatními beztak stále tunelovanými fondy.
>...to my si tady bankovnictví rozvracet nedáme…)
---
Přesně tak. Pokud si je nebudeme hýčkat my, budou si hýčkat oni někoho jiného. [mrknutí jedním okem]

177283

02.12.2008 00:09

Ruská třetí cesta

RE: Mimoradne dobry clanek

Mirda 24.?.?.?

>Jsem se až doteď domnívala, že nevolnictví bylo totéž co
>poddanství a robota.
-----
Je to totéž. Striga tady zanechala ODKAZ, kde je to uvedeno. Možná jste si už všimla, paní Jarmilo, "někdo" (příspěvek č.177305) vás tahá za rukáv a opět se snaží zabřednout do debaty s dospělými. Snad mu to jednou dojde? [velký smích]

177309

02.12.2008 17:38

Ruská třetí cesta

RE: Mimoradne dobry clanek

Mirda 24.?.?.?

>....řekla bych, že si Romy záměrně pěstují, aby tím zakryli své vlastní velkozlodějny- aby se mluvilo o Romech, nikoliv o nich.
-----
Tohle je pádný argument. Záměrně udržovat chaos ve spodních a středních vrstvách společnosti na odpoutání pozornosti od vládnoucí třídy. Střední třída se živí vlastníma rukama (hlavou) a když nastane období (krize) a už nelze nadále utahovat opasek, tak se lidé ozvou a může se to vyhrotit i v krvavé demonstrace. V tomto případě příjde vhod ta nejslabší vrstva společnosti (např.cigáni). Utne se jim sociální podpora a všechno se to semele. Jedni se pustí do druhých...všichni proti všem a vláda to bude v bezpečné vzdálenosti pozorovat na televizních obrazovkách. Přesně podle přísloví: "Dva se perou a třetí se směje".

>Jak tedy na Romy...
------
Dětem, kteří dodržují docházku do školy platit sociální stipendia. Tohle je vaše věta, paní Jarmilo. Naprostý souhlas...tohle je ta nejlepší investice do společnosti. Nejen platit dětem, ale i dospělé cigány nahnat do školy. Sociální podpora bude záviset na docházce. Vynechá školu - menší dávky. Takhle si děti vytvoří naprosto jiný obraz společenské zodpovědnosti...naučí se řádu a pořádku. To, co vidí doma, to se přenese na další generace. Zaměstnavatel, který zaměstná nejen cigána, ale i jiné sociálně slabší jedince, dostane od státu na rok hrazenou polovinu jeho mzdy. Potom se zaměstnavatel na základě získaných zkušeností a schopností pracovníka rozhodne, zda-li si ho nadále podrží za plnou mzdu.

Máte pravdu, za komunismu se tento problém neprojevoval. Pracovní povinnost platila i pro cigány a školní docházka byla povinna pro všechny. Něco se jim přece jenom podařilo.
To výše napsané jsou z části způsoby řešení zdejších problémů s indiánskou částí obyvatelstva. Nechci psát menšina - oni jsou tady totiž "domácí" na rozdíl od cigánů v Evropě.

177358

02.12.2008 18:31

Ruská třetí cesta

RE: rusko

Mirda 24.?.?.?

Já bych měl na Tebe stejnou otázku, jako má paní Striga: "Co je nevyčištěná emoce? Jak vypadá po vyčištění"?
Ale vážně. Nechoď na mne se symboly, s abstrakcí, halucinacemi a různou jinou formou meditací...i tvou poznámku (níže uvedenou) sis mohl odpustit.

>Pokud ale něco NECHCETE pochopit, nevysvětlí vám to nic a
>nikdo.
----
Tak ven s tím, ať z toho mám ten pozemský a pragmatický užitek. [velký smích] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

177365

03.12.2008 01:41

Ruská třetí cesta

RE: Mimoradne dobry clanek

Mirda 24.?.?.?

>Ta problematika s Indiány je taky zajímavá...
-----
Mám informace z první ruky. U nás tady v sousedství bydlí o pár ulic vedle ministryně federální vlády a v létě se setkáváme v parčíku při venčení psů. Když skončí diskuze na všeobecné téma (psí nebo rodinné), tak se začne diskutovat o nešvarech ve společnosti a většinou příjdou na přetřes ti Indiáni. Mohl bych tedy povídat, ale jsme v diskuzi pod článkem o třetí "ruské" cestě, tak až někdy jindy. Jak lze pozorovat z naších příspěvků, tak úspěšné řešení "cigánské otázky" existuje, jenomže není zájem ze strany vlády. A tak co jiného k tomu dodat, než tu vaši poslední větu:

>...tak ať jdou takovíhle naši představitelé do prdele.
--------
P.S. Na Vojtu49 nemá význam reagovat. On nenabízí řešení...jenom tady provokuje.

177411

03.12.2008 02:43

Ruská třetí cesta

RE: Mimoradne dobry clanek

Mirda 24.?.?.?

>Ale fuj, ja jsem ve dvojici inkvizice-heretik...
------
René, pětaosmdesátka to vystihla. Devadesátka ti podáva klacek, abys jí pomohl mlátit Lhotáka a ty nic...a co se týče toho pohlaví (chlap/baba)? Dokud si "pánové" nedáte přezdívku, ať to lze rozlišovat, tak jste jenom obyčejná čísla. A jelikož jsou číslovky ženského rodu, tak jste obě dvě baby. Tedy alespoň v češtině. Vo slovenštině hádám rovnako? I ta 85-tka je baba jenom s tím rozdílem, že devadesátka je ukecaná baba, která má ráda definice. [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [velký smích]

Nic ve zlém, paní Jarmilo. Nejsou všechny ženský stejný.

177417

03.12.2008 03:36

Ruská třetí cesta

RE: Pane 90

Mirda 24.?.?.?

>...Prostě ten výraz a 1 700 odkazů mě dorazilo.
------
Mne to taky dorazilo [velký smích] ...Já si myslím, pane Sašo, že to bude tím, že mnoho z nás tady v diskuzi ke drogám nikdy nepřičuchlo? I taková marihuanka ve větší dávce může způsobit halucinace. Již od včerejška, co jsem četl ten výtvor devadesátky o čištění emocí, nemohu se na nic soustředit, nemohu spát, nic mi nechutná ani erotické radovánky mne nelákají a jenom tápu, co to asi bude to čištění emocí? Lítám k počítači v očekávání, že nám to devadesátka objasní a ona nic(!) A navíc se ještě urazí...

Já si dovolím přijít s vlastní definicí "čištění emocí" a to přitom nejsem žádný filosof nebo esoterista.
Emoce se mohou vyčistit těmito způsoby.

a) vykoupením (úplatky nebo pozornostmi). Záleží na částce, kdy může dojít k naprostému vyčištění a nejen emocí, ale i svědomí a potom už vůbec na ničem nezáleží. Všechno začíná být lhostejné.

b) propaganda (vymývání mozků). Běžně používáno v armádě k vytvoření bezcitného a spolehlivého vraha/zabijáka - bez emocí.

c) alkoholem. Tahle metoda je naprosto spolehlivá při řešení životních problémů, ale pouze krátkodobého charakteru. Pozor(!) Nejenže může dojít k návyku na alkohol (opakované a oblíbené čištění), ale může se zvrtnout v opačné emoce, tzv. agresivní nálady. Čili v tomto případě k čištění nedošlo, pouze k dočasnému potlačení s následnou transformací emocí.

Možná mě devadesátka doplní a nebo poopraví? Já si myslím, že ona ta 90-tka je reinkarnace brouka hovnivála, který se nám tady v diskuzích vychloubá s tou svojí kuličkou jak už je veliká? [velký smích]

177420

03.12.2008 04:00

Ruská třetí cesta

RE: Pane 90

Mirda 24.?.?.?

- doplnění -

zapomněl jsem ještě na jeden způsob čištění emocí.
d) krystýr s teplou vodou. Vyčištění emocí se děje vnitřně propláchnutím zažívacího ústrojí. Doporučuje se provádět v soukromí, nikoliv na náměstí u kašny s fontánkou.

177422

03.12.2008 04:26

Ruská třetí cesta

RE: Reakce

Mirda 24.?.?.?

Nezapomeneme.
Naprostý souhlas Méďo. Další skutečný holocaust (hovoříme-li o zničení ohněm), tak bychom mohli označit bombardování Drážďan, kdy "spojenci" Anglie a USA na dva zátahy vybombardovali bezdůvodně celé město. Ohnivý průvan se přehnal ulicemi a spálil všechno v cestě. Lidé pobíhali jako živé pochodně a uhořeli zaživa. Možný je pouze odhad obětí, který je asi 500 tisíc německých civilistů. Někteří možná namítnou, že v Drážďanech nemohlo žít tolik lidí? Město Drážďany nemělo žádnou vojensko-strategickou důležitost. Lázeňské město, lehký průmysl (továrna na výrobu cigaret) a vesměs malé obchůdky a služby obyvatelstvu. Proto se město stalo úkrytem pro civilní obyvatelstvo ze širokého okolí, ne-li z celého Německa. A toho bylo právě využito k poslednímu holocaustu druhé světové války. Vyvraždit německý národ a způsobit co největší materiální škody. Na válce se přeci musí vydělat peníze(!)

177423

03.12.2008 07:20

Ruská třetí cesta

RE: Libi se mi jak pisatel lici 'pokrokare'

Mirda 24.?.?.?

Vy jste asi nečetl ten váš vlastní vlastní ODKAZ...potom byste nemohl napsat následující:

>...O kom to bylo? O Dekabristech. Byli to odvazni intelektualove kteri vedeli, ze Rusko beznadejne zaostava a chteli jej pozdvihnout. A to byl prosim rok 1825 ne 1917. Dalsim brzdenim prirozeneho vyvoje se jen 'prikladalo' pod kotlem prave revoluce - devastujici a zneslavnujici Rusko na dlouhou dobu.
--------
Děláte stejnou chybu jako mnozí jiní "analyzátoři" historických událostí. Díváte se pouze na nepatrný výsek z historie a vyvozujete z něj "neomylné" závěry. Mohl bych to přirovnat k veliké nástěnné malbě, kdy se dotyčný (nejen vy) soustředí na malý detail a podle toho hodnotí celou malbu.

Předně...ve vašem odkazu se jasně hovoří o nově zformované skupině svobodných zednářů s centrem v Petrohradě. Vy jste je nazval odvážnými intelektuály. Historie se opakuje. Máme tady nového ruského "cara" Putina a opět se - a to zase v Petrohradě - zformovala skupila opozice s názvem "Jiné Rusko". Šéfem opoziční strany není nikdo jiný, než neocon a svobodný zednář Gery Kasparov. A o co jim jde? Dostat Rusko do politicko-ekonomické situace, v jaké se nacházelo za Borise Jelcyna. Čili opět pod nadvládu židů. Vytunelovat a ekonomicky zničit. Pro nevěřící přikládám ODKAZ. Další je TADY. Jen tak mimochodem...Michail Chodorkovský, bývalý majitel Jukosu, stejně tak i Michail Friedman (oba držitelé izraelského občanství), byli financovány z Rothschildových fondů. Nemusím snad opakovat: "Sledujme tok peněz a zjistíme, kdo má z toho prospěch"?

Zpátky do historie. Přesné datum není rozhodující, proto nebudu pátrat po odkazech ruské historie. V uvedené době 1825 (Hnutí Dekabristů a jejich vzpoura), začala probíhat nejen povstání, ale proběhlo i několik pokusů o zavraždění cara Alexandra I. Psal se rok 1814 (možná 1818?), kdy byl car Alexander I. požádán Rothschildem o možnost rozběhnout v Rusku soukromé bankovnictví. Samozřejmě, že byl odmítnut, ale Rothschild se jen tak nevzdal. Proto ti intelektuálové, říkejme jim správně - agenti Rothschilda, kteří usilovali o zavraždění cara. Avšak neúspěšně.

Co se nepovedlo tehdy, pokus se zopakoval v roce 1892 (snad 1896?). Ruský car, tentokráte Nicolas Romanov II., byl pozván do Vídně na jednání s Rothschildem (jedním z jeho synů). Zkuste někdo z vás uhádnout, o čem se na zasedání asi jednalo? Ano. Car nechtěl o soukromém bankovnictví v Rusku ani slyšet. Vysmál se Rothschildovi do obličeje, zvedl se a ještě v průběhu zasedání s celou svou družinou odešel (dnes se jim říká ministři vlády). Rothschild ještě stačil za carem vyřiknout: "První kolo jsi vyhrál, ale ta hra ještě neskončila"(!)

Nechci se tady opak...

Automaticky kráceno

177427

03.12.2008 07:25

Ruská třetí cesta

RE: Libi se mi jak pisatel lici 'pokrokare'

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

Nechci se tady opakovat, proč vznikla první světová válka a popisovat podrobnosti jejího průběhu. Záměr se povedl. Ruská bolševická revoluce se podařila a ruský car Nicolas Romanov II. byl s "celou" svou rodinou, pro výstrahu jiným "neposlušným" vladařům, zavražděn. Uvozovky ve slově s "celou" rodinou jsou přidány úmyslně, neboť stále se ještě vedou dohady, že dcera Anastázia a syn Alexejevič Romanov III. byli ponecháni naživu. V plytkém provizorním hrobě u blízkého kamenolomu jejich ostatky nalezeny nebyly. Krátce po zavraždění cara (červenec 1918) skončila první světová válka (listopad 1918).

Jenom pro doplnění. Sledujme tok peněz a kdo měl na revoluci zájem. Lenin, Trocký a jejich banda vrahounů byla financována bankou Khun&Loeb, ve vlastnictví Jocoba Schiffa, pokrevního příbuzného Rothschilda. Prameny hovoří o dvaceti milionech dolarů ve zlatě plus další náklady. Sverdlov měl připraven příkaz k vraždě a Lenin ho svým podpisem potvrdil (pokud si vzpomínám - Jakovlev a jeho banda rozkaz vykonali). Tohle byla jenom nepatrná část velmi důležitého období smutné a tragické historie Ruska. Proti očekávání však revoluce s Rothschildovým experimentem komunistického společenství nevedla k založení jedné světové vlády a Nový světový řád (NWO) se neuskutečnil.

177429

03.12.2008 16:03

Ruská třetí cesta

RE: Mimoradne dobry clanek

Mirda 24.?.?.?

>...Předevčírem proběhla ve zprávách ČT informace...
----
Přátelé...ani nevíte, jakým obrovským přínosem jste tady pro zdejší diskuze. Vy všichni, žijící doma a objektivně nás tady informujete o domácím dění. Díky za to(!) Takové, zdánlivě nepodstatné informace, které mnohým uniknou, jsou pro nás, žijící mimo republiku velice důležité kamínky do mozaiky celého hnusného politického obrazu, který se doma odehrává. Politického divadla zrádců vlasti, kteří si za jidášský bakšiš "očistili" svoje emoce a vykoupili své svědomí. Zaprodali vlastní národ do područí psychopatických dravců (to jsou ti, co vlastní, případně financují média).

Jak lze pozorovat, situace se rapidně mění. Z vlastenců se stávají extrémisté a ten, kdo si dovolí kritizovat vládu je označen za teroristu. A přitom by to mělo být přesně naopak. Jen se zeptejte Vojty49. Až si přestane hrát na bobříka mlčení, tak se nám opět ozve.

>...V prostřihu demonstrativních ukázek úajných "extrémistických" projevů řečníků DS na demonstraci padla mj. věta: "pryč se sionistickou mocí!!!"...
-----
Když už sledovat televizní zprávy, tak nejraději živé (neprostříhané) vysílání. To se člověk dozví věcí(!)...Vojta49 by mohl vyprávět [chechtot] [chechtot] [chechtot] [velký smích]

177446

03.12.2008 17:13

Ruská třetí cesta

RE: Mimoradne dobry clanek

Mirda 24.?.?.?

>P.S. Kruci, editore, co ta hrubka???? [mrknutí jedním okem] [smích]
----
Správně(!) Vulgarismy tady trpět nebudeme. [chechtot] [chechtot] [chechtot] [velký smích]

177449

03.12.2008 17:18

Ruská třetí cesta

RE: Intelekt a emócie:

Mirda 24.?.?.?

Konečně to tady někdo objasnil. "Očista zkratových emocí". Ani k tomu není potřeba láhvinka červeného. No vida...pura vida(!) Díky za odkaz.

177450

03.12.2008 17:43

Ruská třetí cesta

RE: Pane 90

Mirda 24.?.?.?

>Je to příkladem zmiňovaného očištění od emocí?
--------
Pro vraha ano, nikoliv pro společnost. Je to až neuvěřitelné, co se děje za příkoří obětem, když policie si hraje na "ochránce" zákona a pořádku a přitom je současně i obviněným. Vyšetřují sami sebe - liška strážcem kurníku.

Pane Sašo. Až teprve nyní jsem si všiml, kde je zakopaný pes. Znovu jsem si pozorně přečetl příspěvek devadesátky o pucování emocí a tady to je jeho slovy:
Přesto tentýž člověk toto chce po někom, kdo se dlouho zabýval esoterikou či filosofií, a ke svým poznatkům často přišel dlouhou a složitou cestou. Laik v těchto oborech není schopen a ochoten si připustit, že chyba může být i na straně přijímače, nejen vysílače. Jak je vidět, tak někdo si zvolí k poznání dlouhou a trnitou cestu a jinému stačí pouze lahvinka červeného a dosáhne stejného poznání. Tak tedy vzhůru k vyčištění emocí. [velký smích]

Kdyby si alespoň devadesátka zvolila nějaký nick, ať se mu dá lépe nadávat? Zase by to ale moderátor nemusel pustit. [velký smích]

177455

03.12.2008 21:52

Ruská třetí cesta

RE: Reakce

Mirda 24.?.?.?

[mrknutí jedním okem]

177461

03.12.2008 22:04

Ruská třetí cesta

RE: 12345.....

Mirda 24.?.?.?

>9/11: Blueprint for Truth The Architecture of Destruction with Architect Richard Gage.
-----------------------
Jsme sice mimo téma, ale tady je ODKAZ.(2 hodiny napětí, anglicky s českými titulky).

177462

07.12.2008 06:43

Politický puč v Kanadě

RE: Layton kanadskym Leninem

Mirda 24.?.?.?

Taková sebekritika se tady často nevidí:

>...kazdy jen trochu normalni clovek,ktery nema mozkovnu totalne zvetralou nemuze v zadnym pripade sympatizovat s Dionovo bolsevickou trojkou a pevne doufam,ze Harper obstoji a upevni svoji pozici...
----
[chechtot] [chechtot] Přečti si příspěvek dole (nový začátek) a snad se ti v té mozkovně trochu vyjasní? [chechtot]
Souhlasím, Stephen Dión (šéf Liberální strany) v tom jede společně s konzervativci (Steven Harper). Stejný plán, což je založení Severoamerické unie. Stephen Dión vehementně prosazuje daň za spotřebu energií (carbon tax), což jsou fondy na financování NWO - jedné světové vlády. BTW - v Britské Kolumbii to již prosadili.

Steven Harper byl vybrán jako budoucí kanadský ministerský předseda už v roce 2003 na zasedání skupiny Bilderberg a přitom v té době ještě ani nebyl šéfem konzervativní strany. Ta fraška s volbou šéfa pro PC partaj, mezi Harperem a Belindou Stronach, to bylo jenom divadélko "demokracie". Představení, kterému věřila většina ovčanů Kanady. Všichni ti, se zvětralou mozkovnou. Přiznám se, i já jsem to sledoval a nevědoucně jsem fandil Belindě, jelikož Harper se mi jevil jako slízák. Selský rozum mne nezklamal. Harper se totiž takto projevil už prvních pár měsíců v úřadě. Stal se z něho poslušný Bushův pudlíček. Pejsek, který udělá páníčkovi co mu na očích uvidí. Současně se takto stal válečným zločinecem. Těch (něco přes sto) zabitých kanadských vojáků v Afganistánu má na triku Harper. Je to ostuda pro Kanadu, jelikož Kanada má poslání OSN v rámci světového politického dění jako "udržovači míru", nikoliv jako armáda válečníků.

Harper je v područí a současně i nohsledem kanadských neoconců. "Kritika Izraele je projevem antisemitismu", přicmrdoval Harper na zasedání kanadské zednářské lóže B'nai B'rith(!) Nesčetné parlamentární schůzky byly vedeny tajně za zavřenými dveřmi v hotelových konferenčních místnostech, bez přístupu mediálních reportérů. Nikomu z politiků nelze důvěřovat, ale Jack Layton (šéf NDP) je jediný, který se nejen na své webové stránce, ale i veřejně na CNN staví proti založení Severoamerické unie, tzn., že je jediný v opozici zločince S.Harpera. Další aktivní a neúnavná opozice je jednoznačně Canadian Action Party (šéfka - Bonnie Fogal), ale ta nedostane už vůbec žádný mediální prostor, stejně tak jako Ron Paul v USA.

Principy demokracie zaručují občanům (nejen v Kanadě, ale i v ČR a všude jinde v "demokratických" státech), po vyslovení nedůvěry k vládě, volbu vlády nové. I já osobně jsem podepsal petici o vyslovení nedůvěry k vládě. Koalice vznikla jako odezva nesouhlasu a nespokojenosti občanů s vládou. Současně se proslýchá, že Stephen Dión odchází ze své funkce, jako šéf liberálů. Steven Harper využil vyčkávací strategie, rozpustil parlament a bude šéfovat sám. Poprvé v historii Kanady...

Automaticky kráceno

177705

07.12.2008 06:46

Politický puč v Kanadě

RE: Layton kanadskym Leninem

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

Poprvé v historii Kanady jsme se dostali do situace, kdy nikoliv parlament, ale jeden jediný člověk bude rozhodovat o politickém dění ve státě. Tím, že Harper dobrovolně neodstoupil a násilím udržuje svojí pravomoc jako předseda rozpuštěné vlády, nejenže pošlapal základní principy demokracie, ale vytvořil tímto diktátorský režim. Poprvé v historii Kanady(!).

177706

07.12.2008 07:49

Politický puč v Kanadě

RE: Nepovazuji kanadskou politiku za hodnou pozornosti.

Mirda 24.?.?.?

Datle, se vším souhlas, jenom drobné doplnění.
>...Pokud v nové zemi není součástí policejní uniformy turban, nemůže ho vyžadovat. Proc by to nemohl vyzadovat? Otazka je jestli mu to bude povoleno.
----
Největší průser na tom je, že tohle právě povoleno bylo, přes protesty většiny kanaďanů. Takže máme tady v Kanadě policii v turbanech, to se hned tak nevidí. Vlastně ano...v Indii.

>...Nebo mi chcete rict ze indiani se pred prichodem bileho modlili pod krizema a chodili do kostela ? "nemají k ní (ke Kanadě) žádnou loajalitu ani úctu"...
----
Všeobecně mají asi stejnou, jako kdokoliv jiný, ať už zdejší Kanaďan (narozený tady) a nebo příchozí s občanstvím. Záleží na lidech. Pokud si připustíme, že Indiáni jsou tady domácí a "bílý" člověk - jako přivandrovalec - je okupant, tak nikde na světě neexistuje případ, že by se "utiskovaný" národ naprosto přizpůsobil a oddal okupantům. Dokonce i převzal jejich jazyk (angličtina). Na rezervacích se indiánská kultura, tradice a jazyky stále ještě udržují, ale Indiáni žijící ve městech už ani rána. Jsou to typičtí Kanaďané. Ani kanadskou historii a geografii neznají a o Evropě a jiných kontinentech a státech nemluvě.

>...Podivejte se na P. Martina , byvaleho PM jak loajalne sulil na taxach.
----------
Další darebák. Papírově převedl tu svoji firmu "Steamships" (parníky) na svého syna, aby se vyhnul útokům pro střet zájmů (conflict of interest) a v zápětí ředitelství firmy zaregistroval na Jamajce, aby se zase vyhnul placení korporátní daně v Kanadě. Tak tomuhle se říká ten "outsourcing", čemuž se 2xs (anonym 85) tolik obdivuje. Ušetřit na "zbytečných" nákladech (pracovních silách) a legálně se vyhnout placení daní. Příkladný tah bývalého předsedy kanadské vlády a někdo by to přitom nazval přirozená regulace trhu.

177710

07.12.2008 08:18

Politický puč v Kanadě

RE: Layton kanadskym Leninem

Mirda 24.?.?.?

Shlédnul jsem to...zajímavé video. Díky Sašo. Sleduji současně i TV zprávy a je až k uzoufání pozorovat demonstrace lidí v různých kanadských městech (Ottawa, Toronto, Calgary a Vancouver), kde lidé demonstrují za udržení konzervativní vlády. Buď mají lidi v Kanadě už natolik vymydlené mozky a nebo nám média záměrně neukáží demonstrace na podporu svržení vlády. Harper si zaslouží nakopat, ale jak to lidem vysvětlit, když internet lidi používají snad jenom na nákování a pornografii?

177711

07.12.2008 16:42

Politický puč v Kanadě

RE: Layton kanadskym Leninem

Mirda 24.?.?.?

>...V Ottawě v sobotu demonstrovalo 3000 osob za podporu koalice a pouhých 500 proti...
----------------------
Tohle je příjemné zjištění. Pokud se jim to podaří, tak Severoamerická unie se nekoná. Jack Layton to nepřipustí... to by ho museli zastřelit. Nabývám silného přesvědčení, že tohle byl ten hlavní důvod k vytvoření koalice: Sesadit vládu a zachránit Kanadu před ztrátou své suverenity a nezávislosti. Všechno ostatní už jsou jen nepodstatné záminky.

Díky za info. Člověk si alespoň vytvoří představu, která média jsou pod vlivem sionu.

177732

07.12.2008 20:25

Politický puč v Kanadě

RE: Layton kanadskym Leninem

Mirda 24.?.?.?

>Naivko. [velký smích]
-----------
Já vím, zní to neskutečně...to bylo jenom takové moje tajné soukromé přání. Stejně si myslím, že stále ještě existují lidé (i v politice), kteří mají svědomí a nezaprodají Kanadu. Myslím si, že pokud Harper vypadne, Severoamerická unie se neuskuteční.

D O U F E J M E (!)

177752

16.12.2008 04:38

Potřebujeme další stranu?

RE: NWO

Mirda 24.?.?.?

>...V tom je to parazitování - podporují ty, co by si zasloužili tresty, dehonestaci, ztrátu prestiže a moci...Je pochopitelné, že vy své soukmenovce bráníte.
------------
Nejen to, že je Vojta brání, ale on v tom jede taky. Místo toho, aby s Datlem pokračoval poctivě ve hře na židy a přihodil na váhu další várku "slušných" židů, tak začne obhajovat bolševickou revoluci v Rusku a k tomu ještě napíše tohle:
>A protože příčinou lidského zla jsou především nevědomost, omyl, iracionalita a stupidita, mohl byste být třeba příčinou zla i Vy...
-----------
Samozřejmě...jako by se Vojta samolibně shlížel v zrcadle? Slovní exhibicionista s bezmeznou dávkou jízlivostí...ztělesnění veškerého zla. "Kdo zakrývá, toleruje a nebo dokonce obhajuje zločin, stává se sám zločincem".

Všichni tady v této větvi...mtk, Jindřich, Datel, MéďaBéďa, google i paní Jarmila. Přátelé, bojujete statečně, ale nebylo by lepší podobné zmrdy ignorovat?

178226

16.12.2008 05:28

Potřebujeme další stranu?

RE: NWO

Mirda 24.?.?.?

>...Až jich bude zbývat už jen zhruba 500 mil, tak je zase hezky rozdělí, označkují, zaměstnají a budou tvrdit, že takový hlokaust se už nikdy nesmí opakovat .... [mrknutí jedním okem]
----
Velice výstižně napsáno. Jenom malinko doplním. A pokud se náhodou objeví nějaký revizionista skutečné historie a začne "oblbovat", že tady kdysi na planetě žilo dokonce přes šest miliard lidí? Takový člověk bude označen za nepřítele státu (NWO), uvrhnou ho do psychiatrického ústavu a postupně ho na stanovenou diagnózu zpracují. Bude uzákoněno, že číslo "šest miliard" se nesmí vyslovit. Aby se lidé vyhnuli nějakým nostalgickým vzpomínkám na doby minulé, slova "máma", "táta" a "rodina" budou vypuštěna ze slovníku. I výraz "sourozenci" přestane existovat, neboť již při prvním porodu bude proveden zákrok na zamezení dalšího početí, jinak by se planeta zase přelidnila. Hlavně, že už se holocaust nikdy nebude opakovat. [mrknutí jedním okem]

178228

17.12.2008 20:26

A nyní za světovou vládu

RE: Pane Bartošku,

Mirda 24.?.?.?

>Ano, dostávají. Ale s patřičným komentářem ...[chechtot]
------
To by mne zajímalo kdo to je ten Jindřich Sládek, co píše: "Ti, co nežijí v ČR jsou cizáci a nemají právo nám tady do toho kecat"? Znáš ho Jindro? [mrknutí jedním okem] [velký smích]
Takže...pardón. Už budu držet hubu. Je ale zajímavé, jak se nám Čulík na BL najednou odkopal. Když známe názor vydavatele, tak si snadno dovedeme vytvořit představu o neutralitě BL....
Kolik článků proto nebylo přijato k publikaci?????? Když je někdo pro (Lisabonskou smlouvu), tak je také pro EU a rovněž také pro totalitu vedoucí k NWO...to je bezpochyb(!)

René je příliš důvěřivý, když píše o patro výš:

>Nemyslim, ze by panove na BL stali o nejakou novou totalitu. I kdyz nejaky nova "velkofeudalni monarchie" by nekterym mozna nevadila. Ale rekl bych, ze nekterym by vadila stejne jako mne.
-----
Chaos a mlžení je jedním ze způsobů ovládnutí společnosti. Netvrdím, že to dělá René úmyslně. Naopak - tohle je ukázka, že tomu lze lehce propadnout...vzbudit důvěru a zahnat pochybnosti. Všichni bez vyjímky tomuhle můžeme podlehnout. I já osobně. Jak lze pozorovat na některých - zde uvedených příspěvcích - už se nám tady vyskytuje pár poslušných ovcí, které se na NWO dokonce i těší. Nebudu jmenovat.

178372

18.12.2008 15:45

A nyní za světovou vládu

RE: Pane Bartošku,

Mirda 24.?.?.?

>...vim, ze treba Jan Zeman mel problem nektere clanky proti LS udat na BL, a pokud muzu i posoudit, tak kvalitni clanky. Ale presto nabizi prostor i nazorovym odpurcum...
------
Články Jana Zemana proti LS jsou pro BL názorově odlišné. Takže...jak je vidět, moc prostoru tam pro opačný názor neposkytují. René...a to je jenom to, o čem víme. Zajisté bude spousta jiného nezveřejněného materiálu, o kterým ani nevíme. V BL jsem ztratil důvěru.

178459

18.12.2008 16:06

Potřebujeme další stranu?

RE: Ve svých službách

Mirda 24.?.?.?

>Paní Ajo,když já bych ten Bohémský, český, cikánský hájek taky potřebovala mít přeložený do češtiny. Zkusila jsem se včera na to dívat, ale bohužel nerozumím tomu.
--------------------------------------
Senzacechtivý reportér Alex Jones roztáhl patnáctiminutovou zajímavost na celé dvě hodiny. Viděl jsem tohle video asi tak před rokem. Koukat na video to není ono. To se musí vidět na vlastní oči. Až se nám trochu s časem uleví, tak si tam zajdeme společně na kafe. Všichni. I paní Aja a pan editor. Není to daleko od San Franciska. Severně od Santa Rosa Kalifornia po stejnojmenné dálnici "Bohemian Hwy". Všichni z nás jsme "Bohemians", takže nevidím problém, proč by nás tam nemohli pustit? Jenom malé upozornění. Po večeři je chlastačka, která se většinou zvrhne v sexuální orgie. Máme tedy dvě možnosti. Buď se vydáme na útěk a nebo se dobrovolně poddáme.
[velký smích] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

178461

18.12.2008 16:25

Potřebujeme další stranu?

RE: NWO

Mirda 24.?.?.?

>Lidem typu Vojta, alias užitečných idiotů systému je mnoho. Velká nevýhoda Vojty je to, že on ty lži a nesmysly pak prezentuje dál, s dobrou vírou, že něco ví, vždyť to slyšel v televizi, případně si to přečetl v brožuře.
-------------------------------------------
A přitom tvrdí, že Protokoly Sionských Mudrců je podvod a přesto se jimi řídí. Tohle je až nepochopitelné. Chudáci děcka, kteří mají tátu tupce(!) [chechtot] [velký smích]

178462

18.12.2008 16:33

Potřebujeme další stranu?

RE: poctivá strana podporující pravdu a svobodu je potřeba!

Mirda 24.?.?.?

>...Zkuste chvíli nepodvádět, nevymýšlet si a nelhát;
>nikam to nevede, a jste snadno usvědčitelný. Ano?
---------------
Pan 2xs často trpívá slovním průjmem. A jak to na něho příjde, tak nemá moc času přemýšlet o návalu slov, jejich významu a postavení ve větě. Holt...musí to ven a logika jde stranou. [mrknutí jedním okem]

178464

18.12.2008 16:38

A nyní za světovou vládu

RE: Pane Bartošku,

Mirda 24.?.?.?

>...Tedy pokud argument, že Čulíkovi může být jedno, co se tu děje, když tu nežije, znamená, že do toho nemá kecat...
-------
Jindřichu, pochopil jsem to a fandím Ti...Jen tak dál. [mrknutí jedním okem]

178466

19.12.2008 05:53

Zemský ráj v nedohlednu

Jsou BL nezávislé a nebo to jenom předstírají?

Mirda 24.?.?.?

O Evropské unii bylo zde na Zvědavci již napsáno bezpočet článků a ještě více příspěvků od čtenářů. Nemá tedy význam se opakovat a zdůrazňovat, že pod rouškou ekonomické spolupráce se postupně a plíživě "sjednocená" Evropa stane (má se stát - v červenci 2009) dalším monstrem k ovládnutí lidí a jednotlivých národů a dalším stupínkem k vytvoření jedné světové vlády. Jediná země členských států, které ústava povoluje k rozhodování občanů referendum je Irsko a NE je jednoznačně NE. Není tedy o čem nadále diskutovat. Proč najednou takový nátlak? Proč opakovat referundum, dokud neprojde? A co jiné státy, kde referendum nebylo umožněno? Komu tolik záleží na tom, aby se Evropská unie vytvořila? Nebudu tady jmenovat jednotlivé členy mezinárodního bankovního kartelu, kteří si myslí, že jedině oni mohou rozhodovat o lidském společenství na planetě a proto jedině ONI jsou oprávněni k založení jedné světové vlády. Pro účel této diskuze postačí, když napíši jméno alespoň jednoho jediného člověka, který usiluje o totéž. Lépe řečeno...nahání těm dříve zmíněným vodu na mlýn. Ten pán se jmenuje Jan Čulík.

Zmýlit se je lidské...ale mýlit se tolikrát? A navíc, když se jedná o žurnalistu - rádoby - "nezávislé" webové stránky? Žurnalista, který rozprostírá nabídku různých názorů a sám má názory - mírně řečeno - rozporuplné? Nejde jenom o extrémismus pana Čulíka týkající se Evropské unie a nebo napadání diplomatického jednání prezidenta Klause, ale pan Čulík se mýlí a uráží i pana Kotrbu za jeho názory. Například tady (poslední odkaz v článku):

Nesmyslné jsou i paranoidní úvahy o "vlivových" organizacích maďarského finančníka Gyorgye Sorose. Kotrba nechápe, že západní společnosti jsou pluralitní. Neumí jazyky a zná jen Rusko. V západních zemích vládne princip tzv. "clear blue water". Jednotlivé insituce či mocenská centra nejsou mafiánsky provázány jako ve východní Evropě. Při posledních amerických prezidentských volbách investoval Soros velké finanční částky ve snaze zabránit znovuzvolení George Bushe prezidentem. Potud Kotrbova paranoidní představa, že všechno americké je navzájem spojeno a od ďábla pochází. Mohl by si uvědomit, že Soros ani není původem Američan, ale Maďar. Toto je ovšem také součástí této zvláštní české xenofobie.

Tak se podívejme, co píší o G.Sorosovi třeba TADY. Že by tohle pan Čulík nevěděl? Mýlí se tedy často, ale možná i záměrně? Naskýtá se nám tedy nezbytná otázka: "Pro koho pan Čulík pracuje?"

178504

19.12.2008 17:12

Zemský ráj v nedohlednu

RE: Velmi přínosný článek

Mirda 24.?.?.?

>Ztráta suverenity by nebyla tak hrozná, kdyby se VYPLATILA.
-------
Krátce po založení Federální rezervní banky (1913), její architekt Paul Warburg prohlásil: "Nový světový řád tady bude, ať se nám to líbí a nebo ne. Otázkou pouze zůstává, bude-li zaveden se souhlasem a nebo násilím".
Pozn.: Paul Warburg byl pokrevní příbuzný Rothschilda.

Mafiánské způsoby ovládání společnosti se dějí mafiánskými způsoby. Kdo se postaví proti, je zničen (viz.Lincoln, Garfield, Kennedy). Nesmíme opomenout ani ruského cara Nicolase Romanova II., který se postavil proti plánům Rothschilda k ovládnutí finančního trhu Ruska a skončilo to bolševickou revolucí a vyvražděním carské rodiny. Mafie se příliš nerozpakuje.

Historie nám napovídá, že když to nejde podobrém, tak to půjde pozlém. Možná právě proto lze pozorovat tolik "dobrovolné" spolupráce? Vzdali to snadno a bez boje. Dobrovolně si nasadili chomout Nového světového řádu a navíc ještě podávají vozkovi úslužně do rukou otěže. Za "ONI" si dosaďte vlády "demokratických" zemí a nebo i Čulíka.

>Nevýhodná je LS a ztráta suverenity pochopitelně pro těch
>"spodních 99%", pro normální občany.
----------
Těch spodních 99 procent je většina populace. Nastal čas jednat(!).

178557

19.12.2008 19:34

Zemský ráj v nedohlednu

RE: Jsou BL nezávislé a nebo to jenom předstírají?

Mirda 24.?.?.?

>Hraní se slovíčky mu jde dobře. Přesně podle Protokolů...
---------
Nikoliv podle tvaru nosu, ale podle skutků poznáte je(!)
Tohle platí i pro pisálky typu "vydavatele BL". Ne nadarmo se říká, že: "Pero je mocnější než meč", proto tedy opatrně...To, co vychází z pera Jana Čulíka se nemusí vždy shodovat se zájmy národa a ku prospěchu většinové společnosti. Už dříve jsem měl k několika článkům na BL výhrady, ale říkal jsem si: "Budiž...máme tady holt svobodu projevu a lidi si to už sami přeberou". Ano, přeberou...ale jenom tehdy, vědí-li odkud vítr věje.

178574

19.12.2008 20:22

Zemský ráj v nedohlednu

RE: NEVÍM PROČ JSOU NA ZVĚDAVCI ODKAZY NA BRITSKÉ LISTY

Mirda 24.?.?.?

>...Co když táhnou za jeden provaz? To je otázka.
----------
Když už i Zvědavec vzbuzuje pochybnosti, tak nám nezbývá nic jiného, Jindřichu, než si vytvořit svůj vlastní názor. [velký smích]
Jedna věc je, přeložené články jiných autorů na Zvědavci a druhá - a to neméně důležitá - je diskuze(!) Tuhle možnost na BL nemáš. Že by i Zvědavec podlehl sionistickému hnutí? Kde jsem to jenom četl? Když už nahlížíš pod víka kanalizace, nenech se ovlivnit svůdným zápachem. Zdání může klamat(!)

178578

20.12.2008 03:56

Zemský ráj v nedohlednu

RE: NEVÍM PROČ JSOU NA ZVĚDAVCI ODKAZY NA BRITSKÉ LISTY

Mirda 24.?.?.?

>Vlastni nazor vytvorit v kazdem pripade...
------
Tak, tak. Tak jsem to i myslel...proto ten smajlík - [velký smích]

178594

20.12.2008 10:09

Zemský ráj v nedohlednu

RE: Jak se změnit?

Mirda 24.?.?.?

Tísíce otázek, žádná odpověď a žádný návrh na řešení...

>...Pořád jen slyšíme z různých stran, že je třeba začít u sebe. Fajn. Ale kde začít ? Proč začít ? Jak přinutit ostatní aby přestali býti sobečtí a začali také ? Vždyť ke změně dojde jen pokud se změní dostatečné kvantum lidí kolem.
-----------
Za posledních dvacet let se svět kolem nás změnil natolik, že kdyby se trosečník navrátil domů z pustého ostrova, kde neměl televizi, internet a ani Mladou frontu Dnes, tak to doma vůbec nepozná. Co nás asi přivedlo k té "nadstandartní" životní úrovni, kdy regály v obchodě jsou plné zboží, ale člověk, buď na to nemá a nebo stejně neví, co si vybrat? Mezilidské vztahy ochladly a raději překročíme na zemi ležícího bezdomovce, než abychom mu podali ruku a přispěli několika korunami na jeho mizerné živobytí. Televizní stanice se předhánějí, která jako první přinese divákovi důkaz, že si Paris Hilton včera opět zapomněla obléci kalhotky. Sex na reklamě, sex v parku, sex v autobuse i v metru, sex v zaparkovaném automobilu, sex za každým rohem...sex všude.

Ale to je v pořádku. Máme tady přeci demokracii. Svobodu slova a svobodu projevu. Co by to byla za demokracie a svoboda, kdyby člověk musel v sobě potlačovat i ten nejzákladnější sexuální instinkt, neboli rozmnožovací pud? Hned první léto po sametovém podvodu mohly naše ženy vychutnat plnými doušky pocity této svobody. Pokud si dáma přála na veřejném koupališti obnažit svoji výbavu, vrchní část plavek zůstal doma a tak i pánové mohli rovněž tímto projevem svobody vychutnávat "západní styl
demokracie". Tolik očekávaný zápaďácký styl života, kterému nám komunistický režim tak dlouho bránil. Taková pastva pro oči...
a tolik zmařených roků(!)

Napsal jste:
>Komunističtí socio-konstruktéři svůj pokus o přetvoření podstaty člověka již předvedli a vedlo to víme kam.
------------------------------------------
Mohu-li porovnat - "Co bylo a co se děje nyní"?, tak to klidně mohu shrnout do jedné jediné věty: "Co se děje nyní - to nebylo...a to, co bylo, to se děje i nyní". Jinými slovy - nesouhlasíme s tím, kam jsme se nyní dostali, ale to kdysi nebylo a přitom rozkladem komunismu bolševismus nezanikl. Připomínám - nic se neděje náhodou a nikam jsme nepokročili...bolševismus je nám v patách. Nechci to nadále rozepisovat a popisovat důvody železné opony. Článek je o Čulíkovi a tohle je reakce na váš příspěvek...

Jak z toho ven? Co takhle začít sami u sebe? Tohle jsme už někde slyšeli, že jo? Já vím...společnost je už napůl v rozkladu a ryba zapáchá od hlavy již pěkně dlouho. Proč třeba nevyzkoušet metodu přímé demokracie? Domáhat se změny, psát dopisy a udání na vládu, pokud si ta banda zločinců ještě zaslouží ten hrdý název - "Vláda"? Otravovat a otravovat, dokud je čas. Organizovat demonstrace, dokud nespadne klec(!) *...

Automaticky kráceno

178603

20.12.2008 10:12

Zemský ráj v nedohlednu

RE: Jak se změnit?

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

Organizovat demonstrace, dokud nespadne klec(!) Lidé, kteří si svá práva neprosadí, žádné si nezaslouží. Vláda to sama od sebe nabízet nikomu nebude. Myslím si, že ještě není pozdě.

Rodina a s tím spojena především výchova ratolestí je základním stavebním prvekem společnosti. Klást největší důraz na výchovu dětí a obětovat tomu veškerý potřebný čas i kdyby to mělo znamenat snížení životní úrovně. Tímto začneme sami u sebe a nemusím snad ani připomínat, jak je tohle nesmírně důležité. Zabavit děcka sportem a zúčastnit se jejich zábavy. Vybírat téma
filmů a dívat se s dětmi společně na pohádky i na vzdělávací pořady. Tohle je ta nejlepší investice vašeho života, nikoliv však se zaručeným návratem. Máte však přehled o tom, co se do toho malého mozečku ukládá. Je to vaše ratolest i vaše povinost. Tohle nepíšu přímo na vás, ale všeobecně. Možná ani nemáte děti...já také ne.

Mezilidské vztahy. Nebýt lhostejný ke svému okolí a pomáhat jiným. Být upřímný, dobrosrdečný a přívětivý ke druhým lidem. Nejenže se to vrátí, ale rozjede se to jako lavina mezi další lidi a tu už nikdo nezastaví.

Uvedu příklad. Na kraji silnice stojí stařenka a bojí se přejít křižovatku. Co teď? Zastavit za přechodem a nabídnout stařence pomoc. Upřímně se na ni usmát. Babička vám musí vidět na očích, že jste jí přišel pomoct a ne, že jí chcete ukradnout kabelku. Jinak vám bábina vběhne pod kola projíždéjících automobilů a máte ji na svědomí. Těch vašich pět minut způsobilo velikou změnu
v jejím životě, na kterou již nikdy nezapomene. Babička získala opět důvěru k cizím lidem, způsobil jste jí radost a zvedl jste její sebevědomí. Babička bude mít o čem vyprávět svým soukmenovcům. Tím to však nekončí. Při návštěvě vnoučat babička všem rozdá s úsměvem bonbóny a už nebude tou starou otravnou a mizernou bábou, ale bude zase jejich babička. A tak to může
pokračovat do nekonečna. Nápadů je spousta...chce to jenom mít otevřené oči a srdce. Začněme tedy nejprve sami u sebe. Já už to dělám.

178604

20.12.2008 10:31

Zemský ráj v nedohlednu

RE: Inu, také přispěji svou troškou do mlýna, BL sucks

Mirda 24.?.?.?

>...a jestlipak vite, ze uz nejmene 20 let existuje plan, podle ktereho bude v Australii budouci hlavni stan svetove Elity?
----
četl jsem o tom, ale myslím si, že v této době tehdejší technologie patří dinosaurům. Budou muset hodně předělávat.

>...navic dokonale odzbrojeny diky masakru v Pt Arthuru (rikam tomu "australsky 9/11") nema sanci na odpor.
----
Vidím z vašeho příspěvku, příteli, že zajistě víte, že Port Arthur incident byl hoax. Sehraný právě k odzbrojení společnosti.

Jsou to dacani, ale také břídilové. Nepovede se jim to(!)...Je nás mnogo. Hodně štěstí v životě a spokojenost a zdraví celé rodině na Vánoce.
Mirda [mrknutí jedním okem]

178606

23.12.2008 19:19

Jak pokračuje politický vývoj v Kanadě

RE: Pisatel rika...

Mirda 24.?.?.?

>...Oboji, Amerika a Nemecko se zacaly probirat z krize a vzkvetaly. Nezamestnanost se rapidne snizila a narodni hrdost vzrostla. Je na to spousta pripominek po celych Statech. Je potreba se podivat.
-------------------
Je potřeba se nejen podívat, ale pochopit proč se tak dělo. Oba zmínění pánové byli jenom dosazené figurky a kdo za ně rozhodoval už víme. Už také víme, kdo "roztáčí" kola světové ekonomiky, ať už ku prospěchu společnosti a nebo naopak. Už také víme, že z obojího mají loutkaři za oponou prospěch...proč by to také jinak dělali? Viz. následky dnešní ekonomické krize. Naprosto stejná situace vznikla uměle vytvořenou ekonomickou krizí v létech 1929-33. No a potom tedy začal ten "rozkvět"(!)

>...Souhlasim, ze kanadsti bezbarvi politici delaji v podstate vsichni to same a to z toho duvodu, ze maji k ruce velmi omezeny repertoar.
----------
Ještě ti dlužím na tohle téma odpověď z předchozí diskuze týkající se náčelníka NDP Jacka Laytona. Na tvůj popud jsem si udělal menší internetový průzkum a dávám ti zapravdu. Přiznám se...žil jsem v iluzích. Jack Layton je stejný bolševik jako všichni ostatní. Sleduji světové politické dění, ale jaksi jsem pozapomněl sledovat dění na vlastním dvorečku. Kanadskou politiku vnímám více méně z úhlu pohledu jiných a potom porovnávám. Jak se to stalo?

Asi tak před dvěma lety jsem navštívil a uschoval webovou stránku NDP, kde Jack Layton hovořil o Harperových snahách vytvořit Severoamerickou unii, což on sám rezolutně odsuzoval a kritizoval a na stejné téma hovořil na CNN v pořadu Lou Dobbs "Tonight". Důvěřoval jsem mu, ale jak je vidět, jsou to všichni zaprodanci a lháři. Snad jediná důvěryhodná strana v současné době je Canadian Action Party, původně pod vedením Connie Fogal (2 min.video v angličtině). Nynější šef je Dr.Andrew J.Moulden.

Jak je vidět, máme tady v Kanadě bolševismus jak vyšitý:

Vložený obrázek

178795

02.01.2009 12:05

Rok 2008 za námi, co nás čeká v tom novém?

RE: Změna k něčemu jinému!

Mirda 24.?.?.?

>...Nehorázná drzost mocných se zvětšila natolik, že si budou zasluhovat trochu provětrat.Uvedu na konkrétním příkladu.Není možné, aby si nějací šmejdi hráli ruletu na komoditním trhu se surovinami a jednou stál barel ropy 147 USD a za několik měsíců pouze 37 USD a já platil litr benzínu jednou cca 30 korun a posléze cca 20 korun.
---------------------
Málem se to podařilo. Neustálé zvyšování ceny ropy (za barel) vedlo podle zákonů akce-reakce k nabídkám nových technologií týkajících se pohonu automobilů. Na americkem trhu byla představena vozidla na vodíkový pohon (Honda). Chevrolet využil situace a vytáhl předčasně kartu z rukávu ve formě nově vyvinutého vozu "Volt" - pohon na akumulátory. Objevily se firmy s nabídkou konverze benzínového motoru na zemní plyn. Ani Velká Británie nezůstala pozadu v nabídce vozů "na baterky".

Zákazníci se začali zbavovat velkých vozidel a Ford se nestačil přizpůsobit trhu. Výrobní linka pick-up F150 byla zrušena. Nikdo to nekupoval, neboť to mnozí nemohli uživit. Jinými slovy: "postrašili jsme je". Kdyby cena ropy nadále lezla nahoru, máme tady nové technologie pohonu automobilů.

>Průmysl obnovitelných zdrojů energií zažije raketový růst, který už "olejáři" nedokážou zastavit!
---------------------------------------
Proto ta cena ropy spadla tak rychle dolů...málem se "nám" to podařilo(!)

Konečně je tady článek, kdy nebudu OT. Bilance starého roku a předpovědi do toho nového....někde jsem si zašantročil křišťálovou kouli, tak se nechme překvapit. Přeji všem zvědavcům, administrátorům, editorům, moderátorům, autorům článků a překladatelům hlavně hodně zdraví a hodně energie po celý rok 2009. Ať nám to tady na Zvědavci ještě dlouho vydrží.

P.S. Válím se s chřipkou v posteli, proto ten útlum.
Mirda

179451

03.01.2009 05:14

Rok 2008 za námi, co nás čeká v tom novém?

RE: Plusy a mínusy

Mirda 24.?.?.?

>...oba Zeitgeisty jsou rafinované dílka architektů NWO, tak se připojuji s pochybnostmi.
--------------------------
Není to poprvé, co tohle čtu. Ať už je to jak chce, mají to ale hošani pěkně udělané [velký smích] (myslím to video - má to logiku) a také pěkně vymyšlené...ten NWO (i to má logiku).
>Cosi mi na těch dvou filmech smrdí, ale možná se mýlím...
--------------------------
To bude asi stejný podvrh, jako ty protokoly. Neuvěřitelné a přitom strašně pravdivé. [pláč] [smích]

179519

03.01.2009 06:37

Milostný příběh z období holocaustu byl podvod

RE: pod věchýtkem humoru

Mirda 24.?.?.?

>- Vy máte bráchu?
------------------
Bush přiletí do Anglie a ptá se královny: "Jak to tady v Británii děláte...u nás v Americe je krize jako prase a Vy jste tady v Británii v pohodě"? Víš Georgi, odpovídá královna...musíš se obklopit chytrými lidmi, jako my tady...a zavolá Tonyho Blaira. "Tony, dám ti otázku. Tvojí rodiče mají ditě, ale není to tvoje sestra a ani to není tvůj bratr. Kdo je to"? To jsem přece já, odpovídá s úsměvem Tony Blair. Bush nahodí opičí úšklebek, poděkuje a poučen zkušenostmi z Anglie začne oťukávat své podřízené v Bílém domě.

Hned druhý den osloví na chodbě Dicka Cheneyho. Hej Dick...dám ti otázku. "Tvojí rodiče mají dítě, ale není to tvoje sestra a není to ani tvůj bratr. Kdo je to dítě"? Dick se chvíli drbe na plešce a potom procedí mezi zuby: "Georgi, to musíme zjistit. Tady v Americe žádné dítě nesmí zůstat pozadu, ani opomenuto. Já to vyšetřím". Richard Perle nemá tušení, Zbygniew Brzezinski jak by smet. Henry Kissinger se ne a ne probrat z komatu a na dotazy nereaguje. Dick jde smutně do pracovny prezidenta a přmýšlí, jak to Bushovi vysvětlí, že nezná odpověď, když se na chodbě potká s Condolízou Rice.

Condy, Ty mi pomůžeš...dám Ti otázku. "Tvojí rodiče mají dítě, ale není to tvoje sestra a ani to není tvůj bratr. Kdo je to dítě"? To jsem přeci já, odpovídá Condolíza Rice. Dick je štěstím bez sebe, že nepříjde o zaměstnání a letí do prezidentské kanceláře. "Už to vím...už to vím", křičí ještě ve dveřích. "To dítě je Condoleezza Rice"! Bush nasadí výraz chytrého opičáka a vyhrkne: "Špatně ty pitomče...takové lidi jsem si nasadil do administrativy a proto to takhle dopadlo. To dítě je Tony Blair"(!) [chechtot] [chechtot] [chechtot]

179520

03.01.2009 19:49

Milostný příběh z období holocaustu byl podvod

RE: pod věchýtkem humoru

Mirda 24.?.?.?

>Tak dosla rada i na nejchytrejsi osobu ve Vajthausu.
---------
Dobrý vodníku...Nejenže existuje neviditelná ruka trhu, ale ona existuje i neviditelná ruka diplomacie. Teď je mi už jasné, proč černokněžník tolik jásal při příletu Condolízy do Prahy. Nezáleží na potřepání rukou, ale na stisku. Všimni si na fotografii její pravé ruky. Ehud Barak musí být z toho stisku a prstokladu pianistky v tranzu(!) [mrknutí jedním okem]

179555

08.01.2009 14:23

Země mafiánů, svatá válka židů a strašák ruského démona

RE: hlavonožci.

Mirda 24.?.?.?

>Co se týká vlivu rodičů, jejich děti většinou pokračují v nastaveném standardu. Vy si sice myslíte, jak jste tu zdůraznil, že rodiče na své děti nemají žádný vliv, ale já s tím nesouhlasím.
-------------
Četl jsem článek o výpovědi člověka, který byl vyslýchán na gestapu a udavač gestapa se snažil mučením vynutit ze zatčeného příznání. Už si nepamatuji, zda-li to byl Havlův strýc a nebo jeho otec (článek jsem četl před několika lety), ale malý Václav Havel byl přítomen výslechu. Dotyčný ležel krvácející a v bolestech na zemi a těsně před odchodem vyšetřovatelů, malý spratek Havel si odskočil do ležícího muže několikrát kopnout.

>...Pochopte, že ten, kdo obhajuje zabíjení je podle mě dobytek a zmetek!
---------
Jindřichu, hlavonožci tohle nepochopí. Zločinec obhajuje zločin, ale tohle je přece jejich poslání... Oni už ze zásady budou zastávat opačný názor i když by se jednalo o obhajobu genocidy.

>Už jsem vám to vysvětloval jednou, záměrně to odmítáte pochopit, tak to zkusím znova...
--------------------------------
Snad by bylo i rozumnější na takové zločince a pitomce nereagovat. Oni se ty chobotnice časem sami odplíží.

>...Nechtějte, abych vás zařadil do téže skupiny.
--------------
On se tam zařadil sám.

180191

08.01.2009 14:48

Kdyby Hamas neexistoval

RE: Ještě jste zapoměli dotat, že žerou malé děti.

Mirda 24.?.?.?

Paní Jarmilo, ono je to naprosto zbytečné s takovým odpadem diskutovat. V této době, kdy povolali posily do IDF na genocidu palestinských obyvatel, tak záložáci do věku 55 let museli také nastoupit. Ústředí teď nemá nic inteligentnějšího na rozrývání internetových diskuzí, tak nám sem nasadily tenhle plebs. Hrůza(!) S tím se nedá ani diskutovat.

180195

08.01.2009 15:57

Kdyby Hamas neexistoval

RE: Světová nadvláda Izraele

Mirda 24.?.?.?

René, nemohu si pomoct, ale já v tomto článku vidím sionistickou propagandu. Je to sice jisté vyjádření empatie k židům a soucit s utlačovaným národem, ale odpůrce našeho nepřítele nemůsí být pokaždé přítelem naším. Píšeš:

>Kdyz jsem to cetl poprve...
----------------------------
Zaměřme se při čtení nejen na myšlenku, ale i na důvod, proč Wallace Shawn píše to, co píše. Hlasitě odszuje zločiny sionismu, ale přitom si - jen tak mimochodem - poopraví rozpadávající se domeček z karet, který byl vystavěn právě sionisty.

>...Zide jako narod zdaleka presahuji sionismus jako zidovskou
>odrudu fasismu. A siomismus jako fasiticky smer logicky ma sve
>priznivce i mimo etnicky ramec.
----------
Židé jako národ? [velký smích] Možná kdysi, před dvěma tisíci lety, ale to byli jiní židé - semitští. Dvanáct kmenů a ten třináctý (říká se mu také ztracený), to jsou ti dnešní chazaři. Promíchaní se vším, co se pohlo a připletlo se to do cesty. Nikoho tady nepomlouvám, to jsou fakta. Rothschild si vytvořil strategii ovládnutí světa a jak již známe z historie, opět zneužívá ke svým cílům ty, kteří jsou vždy ochotni spolupracovat. Takhle vznikl sionismus. Takhle vznikl stát Izrael. Všechno pod Rothschildovou taktovkou. Až později - ve druhé polovině minulého století - příšli s tím "národem". Jakmile je matka židula - dítka jsou pokaždé žíďata. Z toho se už nevykroutí. Judaismus se stal dědičný? To jsou mi věci.

Zákon "Návratu domů". To se objevilo teprve v sedmdesátých létech, jenom proto, aby si sionisti zaplnili nakradená území. A zase - židé byli k tomuto tahu zneužiti. Především ti asimilovaní. Netušili do čeho lezou. Ozvalo se v nich to jejich "národnostní cítění". Opustili svoje domovy, kde se narodili. Opustili svoje přátelé (teď už je nazývají gojim) a až později, jak se usadili v satanášově doupěti, až potom se jim rozbřesklo a uvědomili si, že bylo s nima zase vydrbáno. Holt, kdo se nepoučí z historie, tak je odkázán si ji znovu zopakovat. To, co se nám odvíjí v současné době před očima, není nic jiného, než:...Historie se opakuje.

180212

08.01.2009 16:26

Kdyby Hamas neexistoval

RE: Světová nadvláda Izraele

Mirda 24.?.?.?

Další ze skvostů z pera Reného Bartoška. Pěkně jsi to napsal René. Blahopřeji. [mrknutí jedním okem]

180219

08.01.2009 16:50

Kdyby Hamas neexistoval

RE: Ještě jste zapoměli dotat, že žerou malé děti.

Mirda 24.?.?.?

>Ahoj Mirdo, to jsi napsal hezky [smích]
----------
Doháním a hodně mi toho uteklo do archivu. Já si zase hodnotím tvoje příspěvky, Jindřichu. Jen tak dál a více takových. Jsem rád, že ses tady na Zvědavci objevil. [mrknutí jedním okem]

180222

09.01.2009 06:27

A kdy nám řekne Schwarzenberg pravdu?

RE: Trautenberg

Mirda 24.?.?.?

>Ani bych se nedivil když zpívá jejich písničku.
-------------
A tady je ta ruka, která mu sype drobečky:

Vložený obrázek

180319

09.01.2009 07:10

BBC (a další média) cenzurují diskuze o Gaze

RE: Proč by necenzůrovali, když vědí, že na povrch problému přijde britská proradnost.

Mirda 24.?.?.?

Kozorohu...velice informativní a vyčerpávající příspěvek. Vidím, že jste nabitý vědomostmi. Jenom drobná oprava:

>1921 se konal první zionistický kongres, kde se již uvažovalo o nabídce Britanie o nové židovské "vlasti" Ugandě...
--------
První sionistický kongres se konal v Bassel ve Švýcarsku v r.1897. Kongres vedl jeho tehdejší prezident Theodore Herzl. Následující prezident byl v roce 1905 (pokud si pamatuji) jmenován Vladimír Jabotinský a Herzl osobně vyslovil rozhořčení, jaké to zrůdy se tlačí do řad sionistů. Rok 1905 byl také rozhodujícím předělem, kdy po neúspěšném a potlačeném pokusu o bolševickou revoluci v Rusku následovala silná a nucená emigrace ruských chazarů. Tato emigrační vlna zasáhla především Německo a USA. Rokem 1905 začíná silná židofikace Spojených států.

V době předání Balfourské deklarace v roce 1917, byl prezidentem světového sionistického kongresu samotný ďábel "baron" Rothschild. Na tomto místě bych rád upozornil, že jelikož izraelská sionistická vláda nedodržuje podmínky balfourské deklarace, stát Izrael je tudíš ilegální státní zřízení.
Nabízí se nyní otázka: "Kam s ním"?

Kozorohu, není co jiného dodat...snad jen, ukažte se tady častěji.

180320

09.01.2009 08:28

Lživé ticho těch, kteří vědí

John Pilger...

Mirda 24.?.?.?

Australský nezávislý žurnalista John Pilger natočil před pětadvaceti lety tento video-dokumentární záznam (52 minut s českými titulky). Objektivně zobrazena situace izraelsko-palestinského konfliktu a silně doporučuji ke shlédnutí především Sidovi, Vanguardovi, Zaidanusovi, A.S.Pergillovi, Vlastimilu Jandovi, Semtexovi a dalším zdejším nevědoucím, zaslepeným a neustále tápajícím dopisovatelům (Vojtu jsem záměrně vynechal. S Vojtou už nic nepohne...). Výše uvedení: konečně máte možnost vidět onu tragickou situaci na vlastní oči, tak žádné mlžení a obhajování neobhajitelného.

Všiměte si především výpovědí samotných židů, žijících v Izraeli a také Ehuda Baraka, dnešního ministra války. Za posledních pětadvacet let se absolutně nic nezměnilo, jenom to, že se používají mnohem účinnější (vražednější) zbraně. [pláč]

180321

09.01.2009 13:56

Lživé ticho těch, kteří vědí

RE: John Pilger...

Mirda 24.?.?.?

>Opravuji - výše zmíněný dokument s odkazem je: Dokument britského novináře a dokumentaristy Johna Pilgera z roku 2002.
-----------------
Díky za opravu a doplnění (všem tady v této větvi). Viděl jsem to už dříve a mám tušení, že John Pilger sám říká, že: "Tento dokument jsem natočil před pětadvaceti lety". Při uvádění odkazu v mém příspěvku jsem si jenom zkontroloval, že odkaz je funkční, ale opětně jsem ho již nesledoval. UŽ si ani nepamatuji, kde jsem četl, že Pilger je Australan, ale pamatuji si na sto procent, že jsem to někde četl. Omlouvám se za mlžení. [velký smích]

180358

09.01.2009 14:11

Lživé ticho těch, kteří vědí

RE: John Pilger...

Mirda 24.?.?.?

Ano, je to tam vpravo uvedeno (2002, britský žurnalista). Máme asi oba pravdu. Udělal jsem si malý průzkum a John Pilger je skutečně Australan a v roce 1960 odešel do Británie.

180359

09.01.2009 14:40

Lživé ticho těch, kteří vědí

RE: John Pilger...

Mirda 24.?.?.?

>Už jsem si říkal, že je to divné, že by ses zmýlil, Mirdo...
--------
S přibývajícími léty se může stát, že člověk zapomíná. Velmi dobře si pamatuji, že jsem jako mladý proháněl děvčata, ale už si nevzpomínám proč? [velký smích]

180367

09.01.2009 16:02

Lživé ticho těch, kteří vědí

RE: Protesty už začínají i v Kanadě....

Mirda 24.?.?.?

>Vcera v Montreale v jedne ze synagog probihalo shromazdeni na podporu Izraele...
------------------
V květnu tohoto roku se koná koneference odborů pracovníků veřejného sektoru "CUPE" (Canadian Union of Public Employees), kde se bude řešit mimo jiné také "Návrh č.50", ale to pouze v tom případě, že toto rozhodnutí bude odhasováno přibližně jedním stem členů výboru. Hlasování proběhne na zasedání CUPE 19. února ve Winsdor Ontario. Co představuje "Návrh 50"?

Bojkot veškerého zboží "Made in Izrael", distancování se od teroristických akcí Izraele, sakce Izraele za teroristické aktivity, pokračování v bojkotu, dokud se Izrael nestáhne z okupovaného území a nebude v regionu spravedlivé mírové řešení.
Návrh 50 s největší pravděpodobností obsahuje padesát bodů. Odtud název.

"Návrh 50" byl inspirován mezinárodním společenstvím akademiků (univerzitních profesorů), kteří na protest proti izraelskému terorizování Palestinců, odmítli akademickou spolupráci s izraelskými univerzitami (vhodné následování). Prezident univerzity Ryerson v Torontě, Sheldon Levy s takovým řešením nesouhlasí. Pokud však Izrael bude pokračovat s terorizováním svých sousedů, profesor Sheldon Levy si bude muset na protesty zvyknout.
Podrobnosti ZDE.

180378

09.01.2009 17:03

Lživé ticho těch, kteří vědí

RE: John Pilger...

Mirda 24.?.?.?

>super film ale keď hovoril ten šaronov hovorca či kto...
-------
To je nynější ministr války, Ehud Barak. Na záznamu vypadá poměrně mladý, proto si myslím, že byl film skutečně natočen před pětadvaceti lety a editován a zveřejněn byl až v roce 2002.
Na těch jeho výpovědích je znatelné, jak tito sionisté uvažují. Podle nich to tak musí být. Palestinci musí být vyhlazeni. Přesně podle jejich plánu na vytvoření "Velkého Izraele" (Eretz Israel). Území mezi řekou Nil(Egypt) a řekou Eufrat(Irák). Tak jak to znázorňuje izraelská vlajka. Davidova hvězda mezi dvěma modrými pruhy - dvě řeky.

180381

09.01.2009 17:20

Lživé ticho těch, kteří vědí

RE: John Pilger...

Mirda 24.?.?.?

>A kolik ti je, Mirdo, jestli se mohu zeptat? S velkým
>úžasem jsem zjistil, že....
----------------------------
A neřeknu a neřeknu....Jindro, to by bylo příliš mnoho překvapení v jeden den. Napiš mi řádek do pošty, ať se seznámíme. Klidně mi tykej. Na vykání si nepotrpím a btw, jsme tady stejně jedna velká rodina.
P.S. omlouvám se moderátorovi za O.T. Doufám, že nedostanu po ušiskách? [velký smích]

180382

15.01.2009 07:09

Spravedlivý hněv Izraele a jeho oběti v Gaze

RE: ten podtitulek politicky nekorektní webzine sedí

Mirda 24.?.?.?

>...horliví překladatelé zřejmě ani neví, že zveřejněním
>překladů porušují platný autorský zákon, že?
-------
No a co má být? Na placené weby ti dají přístup k článku po zaplacení předplatného a ty tady opruzuješ za-dar-mo (abych použil jankovu mluvu). A nebo také na-dar-mo. Téměř nikdo nemá u článku céčko v kroužku. Hlasatelé pravdy naopak mají zájem na tom, aby se pravda šířila mezi lidmi rychle a bezplatně. Nemyslíš? Jak jinak se má naše plneta probudit a jednat? Asi bude načase si pořídit jinou pokrývku hlavy(!)
Hestroy odhadl úroveň tvojeho příspěvku na deset šekelů...já dávám jeden a půl. Shalom.

181056

15.01.2009 07:44

Spravedlivý hněv Izraele a jeho oběti v Gaze

RE: Křesťané

Mirda 24.?.?.?

>...jeho produktem kromě nesmyslů o spasiteli který nikdy nežil mluvíme o Ježíši Kristovi, jež je stejně fiktivní jako velká část bible...
----------------
Tohle byste měl vysvětlit cikánům. Prapůvodním obyvatelům Egypta. Ti zase tvrdí, že Ježíš jim před "odchodem" přikázal: "Nic nedělejte a počkejte až se vrátím". Ani byste nevěřil, kolik cikánů tohoto Ježíšova přikázání poslechlo.

>...Navíc je to pro vás zcela neřešitelný problém přejali jste celý židovský blázinec ale neuvědomili jste si že tím jste se stali objetí toho blázince....
-------------
Máte pravdu. Judaismus je mnohem starší než křesťanství (odhad-5 tisíc let) a zase, křesťanství je starší než Islám. Mohamed se údajně narodil někdy kolem roku 560 našeho letopočtu. Bible byla napsána úmyslně s otevřeným koncem. Kolik interpretů, tolik různých interpretací. Četl jsem už několikrát, že obě tato následná náboženství byla vytvořena k ovládnutí lidí a to právě tím etnikem, které jako první přijalo judaismus, z čehož (vyčteno) vzešlo křesťanství, Islám atd....Je tam spousta podobných pasáží (např, desatero přikázání), až na to, že pasáže pro židy se vztahují pouze na židy, nikoliv na ostatní lidi. Na ostatní lidi (goim) se pohlíží jako na dobytek a na hmyz (Arabové) a jako s takovými je s nimi nutno i jednat. Na druhou stranu Ježíš nabádá: "Když dostaneš facku, usměj se a nastav druhou tvář...nevracej ji". Komu asi záleželo na tom, aby se člověk nebránil a oddal se ponížení?

181059

15.01.2009 07:56

Spravedlivý hněv Izraele a jeho oběti v Gaze

RE: NWO Update:

Mirda 24.?.?.?

Má to být o něco dříve - 2012.

181061

15.01.2009 14:39

Spravedlivý hněv Izraele a jeho oběti v Gaze

RE: PERGILL, dopouštíš se trestných činů - hanobení a potlačování práv a svobod!!!!

Mirda 24.?.?.?

>Zeptám se vás přímo, vy provokatére, který tu šíří náboženskou a rasovou nesnášenlivost.
---------------------------
Jindro, já si myslím, že my jsme provokatéři už tím, že my na takové sionistické hovadiny vůbec reagujeme. A.S.Pergill je známá figurka z Eurabie.cz a tam si navzájem vymývají mozky s propagandou nenávistí proti muslimům. Ti, co dokáží stvořit několik souvislých rozvinutých vět pak vyberou a pošlou je rozeštvávat jiné internetové diskuze. Tohle jsou ti kybernetoví bojovníci, jak tady kdysi trefně uvedl mtk. A s největší pravděpodobností je to i jejich zaměstnání. To znamená, že za každou reakci na jejich příspěvek mají trošičku šekelů navíc (prémie) a my jich v tom právě našemi reakcemi přímo podporujeme. Proto navrhuji:

Nejprve oťukat a zjistit zabarvení, případně počet mozkových závitů. Tohle je proveditelné i sledováním reakcí jiných pisatelů. Nezavrhuji podporu jejich oponentů (na naší straně ohrádky). Nikoliv však nekonečným počtem příspěvků v reakcích. To nikam nevede. Potom se diskuze zvrhne ve vzájemné přesvědčování, je-li např. obloha světle modrá a nebo částečně zamračeno. O tohle jim totiž jde(!) Odpoutat pozornost od problémů.

Jiná kategorie jsou pisatelé s nedostatkem mozkové kapacity na pochopení tématu. Ale i tohle se dá snadno zjistit a po několika reakcích musí být jasno, má-li význam pokračovat. To máš jako s tím starým koněm: Ať ho mlátíš jak chceš, už ti nevstane. Ale i tihle se nám jeví jako provokatéři. Víš Jindro, my jsme vychováni podle zásady: "Pomáhat bližnímu svému" a tobě i mně a ostatním to nedá, abychom nepodali pomocnou ruku mentálně zaostalým jedincům naší společnosti. Znám ten pocit, ale zase...pouze do určitých mezí. Musíme se neustále prodírat dopředu a nenechat si podrážet nohy a nechat se tahat za rukávy. Saša - jak lze pozorovat - má pro to slabost - pomáhat i těm, kteří o to nestojí.

Jako příklad ti mohu uvést Vojtu49. Beznadějný případ. Nebudeme tady přece dohánět to, co zanedbali jeho rodiče.
Takový Nasredin - tam je ještě šance. U něho stačí doplnit si trochu znalosti z historie a je na správné cestě v boji proti bezpráví, proti násilí...zkrátka v boji za lepší svět.

A na závěr Jindro...neprovokovat provokatéry(!)
[mrknutí jedním okem]

181099

15.01.2009 19:30

Jak na sionisty

RE: Ach jo

Mirda 24.?.?.?

>...Za II.WW nebyli masakrováni semité. Hitler se do oblastí, obývaných semity nedostal, skončil před Kavkazem.
-------------------------------------------------
Nasredine, nedívej se na historické události způsobem: Co se stalo, ale proč se tak stalo a kdo z toho měl prospěch. Potom se ti vytvoří obraz historie z naprosto jiné perpektivy. Slibuji zaručený výsledek(!) Uvidíš to ve zcela jiných barvách a ušetříš se zbytečnému ztrapňování výkladem událostí "očitých svědků".

Článek není o historických událostech druhé světové války, tak až příležitostně někdy jindy. V tomto máš pravdu:

>Ztotožňování antisemitismu s protižidovstvím, přinesli až chazaři, po II.WW.

181123

15.01.2009 20:12

Jak na sionisty

RE: Nejlepší postoj ze všech

Mirda 24.?.?.?

>...Plán tvůrců NWO byl právě dostat do Evropy muslimy, kteří mají představovat rozbíjející, rozkladný faktor...
------------
Zaměřme se na příčinu problému a snažme se tomu předejít a nikoliv se třást již nyní z potencionálního nebezpečí. Filipe, sám sis odpověděl a je vidět, že znáš strategii "temných stínů v pozadí". Ano, tohle jede přesně podle jejich plánů - "Náboženské války ke zničení civilizací", tak jak je známe doposud. Jak to ale teď vysvětlit těm muslimům, kdy se mají začít bouřit? Několik dalších přispěvovatelů nás tady straší s nebezpečím Islámu aniž by si uvědomili, že všichni z nás, ať už židé, muslimové, křesťané, budhisté, ateisté a jiní věrci a bezvěrci, tak my všichni jsme odkázáni k vyhubení. Psychopatičtí parazité, kteří si samozvaně usmysleli zasednout do křesla a parlamentu jedné světové vlády, tak právě tito parazité jsou přesvědčeni, že k zachování životaschopnosti planety je nezbytně nutné udržet lidskou populaci na max.500 milionů kusů (otroků k jejich službám). Jakékoliv číslo navíc odčerpává zbytečně přírodní zdroje.

Filipe, proto navrhuji žádné rozeštvávání a je nejvyšší čas se konečně sjednotit.

181124

16.01.2009 00:13

Jak na sionisty

RE: To by mne pane Stworo zajímalo

Mirda 24.?.?.?

>Také se necítí nadlidmi.
-------------------------
Jinými slovy, jsou to normální lidé. [mrknutí jedním okem] Výstižný popis muslimské části populace. Pod tohle se mohu podepsat a jenom bych doplnil v reakci na paní Bowary:

>...a ropní magnáti ze Saudi Arabie a SAE mají peněz jako šlupek.
-------------------------
Spojené Arabské Emiráty a Saudská Arábie jsou spojenci neoconců. Už jsme tady měli na Zvědavci článek o OPEC-u, kde byly prokázány vazby na kartel bankovní pyramidy a to jsou právě ti, co určují světové ceny ropy. Henry Kissinger je v roce 1959 donutil prodávat vlastní ropu za US dolary (odtud název-petrodolary) a Bush starší nalákal královskou rodinu SA do investorské (válečnické) skupiny The Carlyle Group. A aby nezůstalo jenom u potřepávání rukou, syn královské rodiny (jméno jsem zapomněl) si vzal za manželku nějakou vlivnou babu sionistické organizace a navíc židovského původu. A když už víme, jak to chodí s dědičností tohoto náboženství, tak jim tam postupně nastane židofikace královské rodiny.

181146

16.01.2009 04:28

Spravedlivý hněv Izraele a jeho oběti v Gaze

RE: PERGILL, dopouštíš se trestných činů - hanobení a potlačování práv a svobod!!!!

Mirda 24.?.?.?

>...Jak byste definoval nacistu, použijte radši to, co sám cítíte, ovšem můžete se i podívat do slovníku.
--------------
Mohu-li se vmísit? Národně-socialistická strana. Nádherná myšlenka a vlastenecká ideologie, která byla zneužita americkým židovským kongresem, světovým sionistickým kongresem a nově založenou organizací "Světový židovský ekonomický kongres". Obě později jmenované organizace byly pod vedením právníka z New Yorku Samuela Untermyera. Dne 12. března 1933 všechny zmíněné židovské organizace vyhlásily Německu válku. Byl to ekonomický bojkot německých výrobků. Tato akce měla vyvolat silné antisemitické nálady Němců a vytvořit podmínky pro masovou emigraci židů do Palestiny. V historických pramenech je tohle nazváno "První výstřel druhé světové války, který ji vyvolal". BTW...to asi víte, že druhá světová válka byla rozpouána právě na vytvoření podmínek k založení státu Izrael. Málem se jim to nepovedlo, kdyby se nepřičinili Poláci a kteří ji skutečně rozpoutali. Zase ovšem na nátlak Winstona Churchilla a F.D.Roosevelta, ale i tito dva jmenovaní byly pouze loutky bankovního kartelu a domu Rothschildů.

Už ani nevím, v jakém to článku tady diskutujeme, ale určitě to nebude o druhé světové, tak toho zanechám. A co se týče vaší zákeřnosti? Každý z nás jsme jinačí a ani já nesnáším pohled na prameny krve, zabité lidi (především děti), násilí a zločin. Proto se přikláním k panu Sládkovi. Četl jsem tu diskuzi "Ve zkratce" i jinde tady pod článkama, a připadá mi to, že vy, nejen, že to omlouváte a bagatelizujete, ale vy se v tom přímo vyžíváte. Holt každý jsme jinačí.

181156

16.01.2009 13:05

Jak na sionisty

RE: To by nefungovalo.

Mirda 24.?.?.?

>Máte to nějaké popletené, v přímé demokracii by lid
>nemusel volit Matušku...
-------------------------
Má to popletené a nejen to. Ten dotyčný/á ani neví, jaký je rozdíl mezi mužským a ženským rodem. Je to přihlášeno jako "Bubílková" a píše to v mužském rodě. Navíc "TO" (pisatel/pisatelka) nemá ani ponětí, co znamená přímá demokracie. Holt...hlavně, že je transvestita spokojen/a s tou iluzionární demokracií. Až se "TO" dozví, co se chystá, tak jemu/jí spadne hřebínek, ale to už bude pozdě.

181188

16.01.2009 13:19

Jak na sionisty

RE: Proboha ziveho

Mirda 24.?.?.?

>Myslíte IVAne, že Kašpar píše přímo z Tel Avivu?
----------
Kašpar nepíše...Kašpar slintá. Jenom co povolali na "bojiště" záložáky, tak si Ústředí nasadilo na rozrývání internetových diskuzí kašpárky a teď se tady smíchy neudržíme. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

181192

16.01.2009 13:51

Podíl kola na poničení člověka

RE: Ne kolo, ale objev ohně.

Mirda 24.?.?.?

>...nezapomente, prosim, pridat paku, ta je taky "pekny svinstvo".
----------
Já bych k tomu přidal i splachovací záchod. To už je taky pořádná rozežranost. [smích]

181201

16.01.2009 19:43

Jak na sionisty

RE: To by nefungovalo.

Mirda 24.?.?.?

Jindřichu, nemusíme se pokaždé shodnout a přesto můžeme zůstat kamarádi. Píšeš:

>...jsem si jistý, že lidé na západě budou schopni jeho dílo ocenit. Tisíce "umělců" neustále vytváří něco...
--------------
Ani lidé na západě takovou slátaninu a pro mnohé i urážku (Rumunsko jako toaleta?) nechápou jako umění. Viděl jsem to v televizi a četl o tom i na netu. Vyvolá-li umělecké dílo úsměv na tváři, tak to ještě neznamená, že se to líbí.

>Přemalování tanku na růžovo? Copak tank je nějaká památka?
------
Proto patří do musea a ne na pedestál do průčelí náměstí a nebo ulice. Osobně neuznávám zbraně jako "umělecké" dílo a nebo jako hračky pro děti.

>Nebo snad chcete obnovit komise, které budou hodnotit umělce, nakolik jsou umělci? To už jsme tu měli.
-------
Zacházíme z jednoho extrému do druhého. Za totality to byly slátaniny propagandy, jinak jsi neuspěl a teď tady máme slátaniny všeho druhu. Došlo to až tak daleko, že na umělecké výstavě pro veřejnost se objevil obraz, namalovaný menstruační krví (myslím si, že to bylo ve Francii). V poslední době se stává "populární" umění anatomie - kostlivci zemřelých lidí.
Myslím si, že nějaká komise etiky by rozhodovat měla co je ještě přípustné a co už je perverze.

>Opravdu se obávám, že jste příliš konzervativní...
------
Takže jsme tady s paní Jarmilou zatím dva konzervativci.

>Myslím, že Černému se to povedlo dokonale.
------
Ano...podvod, jak vydělat peníze.

181240

17.01.2009 13:19

Jak na sionisty

RE: To by nefungovalo.

Mirda 24.?.?.?

>Aby byl pan Černý ještě víc neotřelý, tak by mohl udělat plastiku, kde ruský medvěd z jedné strany a strýček Sam z druhé strany vykonávají velkou tělesnou potřebu na Izrael.
-------------
Takhle jsem se už dlouho nezasmál... [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]
Máte talent na představivost a vyjádření většinového názoru, paní Jarmilo. Jsem přesvědčen, že takové karikatuře by tleskala 2/3 populace planety a ostatní by se potají uchychtávali...

Jendo, díky za vyjádření svého názoru. Ano jedná se především o etiku a vzájemnou toleranci, což u lidí "bez kapuce" zřejmě nelze očekávat. Příspěvek od pisatele 193 mi potvrdil moje podezření.

Jindřichu, souhlasím...sto lidí, sto různých chutí, sto různých zájmů. Ale také stokrát vzájemného respektu. Jednoho času jsem dělal DJ na zábavách (jen tak mimo zaměstnání). Styl hudby jsem nastavil podle věkové většiny přítomných v sále a sem tam jsem to proříznul "klasikou pro dřive narozené" a nebo country music. Nikomu se nezavděčíš. Naučil jsem se však vyhovět pouze těm, kteří si slušně vyžádali "svou oblíbenou" skladbu. Na výkřiky: "Co to zase hraješ"? byla odpověď: "Jedu podle pořadníku. Co by to mělo být, až tuhle sérii skončím"? 99 procent ani nevědělo, co by chtěli zahrát, jenom se jim nelíbil ten styl hudby a potřebovali si pouze ulevit. A já u knoflíků jsem byl ten hromosvod.

181277

17.01.2009 18:15

Izraelští vojáci se vydávají za bojovníky Hamásu

RE: Oni se nestydí

Mirda 24.?.?.?

Zase jeden z velmi informativních příspěvků od Saši. Díky. Chtělo by to však překlad těch anglických pasáží, ať si každý vytvoří skutečný obraz. Většinou se tady hned objeví poznámka (anglické texty nejsou povoleny pravidly Zvědavce - moderátor). Tímto nesnižuji kvalitu vašeho příspěvku pane Sašo, ale měli bychom respektovat čtenáře z domova a věnovat malinko více času překladům. [mrknutí jedním okem] Oprávněná kritika nás vede k dokonalosti. Nic ve zlém. Mirda

181291

17.01.2009 18:27

Izraelští vojáci se vydávají za bojovníky Hamásu

RE: Stara finta

Mirda 24.?.?.?

>Tohle delali jiz borci-Otto Skorzeny a Alfred Naujocks ,kdyz jako SS, prevleceni za polske vojaky, vlitli na nemecky vysilac Gleiwitz a vytvorili zaminku k prepadeni Polska.
------------
Doporučuji si doplnit historické vědomosti z jiných zdrojů. Ani Wikipedia není v tomto věrohodná. I ten nápis na opasku "GOTT MIT UNS" má zcela jiné pozadí. Nehažme všechnu špínu na poražené. To už za nás udělala vítězná strana, což jsou západní spojenci, kteří rozpoutali válku. První výstřel druhé světové války zazněl již v roce 1933. Nebudu zabíhat do historických událostí, článek je o něčem jiném, tak až příležitostně. Budete se divit...všechno bylo jinak.

181292

18.01.2009 07:39

Izraelští vojáci se vydávají za bojovníky Hamásu

RE: Stara finta

Mirda 24.?.?.?

>Máte na mysli WJC? World Jewisch Council?? a z něj výsledek...vyhlášení války Německu ? [mrknutí jedním okem] Ale to by jste pisateli měl sdělit,aby to věděl,že Německo nebylo první,které vyhlásilo válku,ale že to byli -Khazar-Ashkenaci...
--------
Ano, přesně tuhle událost jsem měl na mysli. Jsme tady ale O.T. diskutováním o historii druhé světové války. Jenom tolik, že ta událost v Gliwitzích byla hloupě vymyšlená záminka. Na druhou světovou válku bylo zaděláno už na Versaillské "mírové" konferenci (1919) a to především anexováním východního Pruska, kdy v podstatě část německého území bylo uvnitř Polska. Na válku se připravovali spojenci již dva roky před jejím zahájením. V podstatě už to celosvětové ekonomické embargo vahlášené Německu byla jejím počátkem. Jak potom mohli "spojenci" vědět, co se stane v Gliwitzích 1. září 1939? Že ano? Tady logika trochu pokulhává.

Ale k článku. Akce "předstíraného nepřítele" (false flag operations) je typickým manévrem agentů Mossadu už od samotného počátku násilného osídlování Palestiny od období Balfourské Deklarace. Připomínám, že tehdy ještě neexistoval stát Izrael, ani organizace Mossad, ale vraždy a teroristické výbuchy vykonávané předstíraným nepřítelem byly na denním pořádku. Typické akce zákeřné šelmy a to ve smyslu: "Dva se perou a třetí se směje". "Ať někdo jiný válčí ve tvůj prospěch". Proto se také provedla teroristická akce událostí 11. září 2001 a falešné stopy ukazovaly na Araby. Více o akcích "předstíraného nepřítele" TADY (anglicky, ale velmi zajímavé).

181313

18.01.2009 14:42

Válka a zemní plyn

RE: Jak je to stejné - Irák,Gaza

Mirda 24.?.?.?

>Moc hezky obrazek obrneneho buldozeru D9.
---------------------
Tak mne napadlo....pořídit si několik takových a až začnou stavět v Brdech ten radar, tak jim to v noci "buldíkama" rozšťouchávat. A dělat to tak dlouho, až je to přestane bavit a vypadnou. [velký smích]

181334

18.01.2009 15:06

Válka a zemní plyn

RE: Jak je to stejné - Irák,Gaza

Mirda 24.?.?.?

>A co jste čekal?
--------------
Tak mně to připadá, že ti "bez kapuce" museli dostat na ústředí školení. Začíná se objevovat ta jejich nová strategie. Nejdříve poukáží na tu jejich "nezaujatost" při psaní příspěvků např. - Taky se mi nelíbí, co židi dělají, ale ti Palestinci...Ne, že bych souhlasil s tím, co židi dělají, ale zásadně nemohu pochopit ty Palestince... Konečně tady máme "v rámci objektivity" určitou oposiční úroveň, až těměř antisemitismus z druhé strany. [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

181338

18.01.2009 15:23

Válka a zemní plyn

RE: Jak je to stejné - Irák,Gaza

Mirda 24.?.?.?

>Na takovou akci vám ale US goverment D9s zadarmo nedodá jako jim.
----
Úplatky dokáží neuvěřitelné divy...Kšeft je kšeft a stačilo by málo. Podplatit přímo šéfa stavební firmy a on už ty buldozéry přiveze i s tím stavebním materiálem. Takhle má zajištěnou zakázku na desítky let. A ty Blackwater helikoptéry? Stačí se vloudit v noci do hangáru a pokroutit jim vrtule. Ti se už do ČR nikdy nevrátí. [velký smích] Budou mít strach.
Není umění bojovat silou - ale jak vidíte - chce to i trochu diplomacie.

181340

18.01.2009 16:23

Válka a zemní plyn

RE: Jak je to stejné - Irák,Gaza

Mirda 24.?.?.?

>Zlatej Vojta49...
------------------
Až mne teď mrzí, že jsem se do Vojty tak pustil. Tyhle "pražákoviny" skutečně nemají konkurenci. [chechtot]

181342

18.01.2009 20:41

Válka a zemní plyn

RE: Jak je to stejné - Irák,Gaza

Mirda 24.?.?.?

>...ale kdyby si přečetl předtím tenhle nesmysl, tak by si jen odplivl. Váš projev je sice víceméně kultivovaný, nicméně jste stejný lhář, jako každý jiný sionista.
--------------------------------------
Pravda, všiml jsem si toho až po mojí reakci. Vojta49 však nezklamal, projevil se přesně podle očakávání. Zákeřný a jizlivý poturčenec horší Turka. Pražákoviny jakbysmet.

181373

18.01.2009 20:50

Válka a zemní plyn

RE: Blbosti, blbosti a este raz blbosti na zvedavec.org

Mirda 24.?.?.?

>Nejde o to, aby někdo ten plyn měl, jako o to, aby ho někdo jinej neměl...Co by to pak bylo za koncentrák?
---------
I já to takhle vidím. Trefa do černého. [mrknutí jedním okem]

181375

19.01.2009 01:33

Spravedlivý hněv Izraele a jeho oběti v Gaze

RE: PERGILL, dopouštíš se trestných činů - hanobení a potlačování práv a svobod!!!!

Mirda 24.?.?.?

Nějak mi uniklo, že tady dlužím odpověď.

>...Nechápu, co je nádherného na národně-socialistické ideologii, když něco takového vychází i z podobné pavědy jako je eugenika.
---------
My všichni máme tendence pro jednu špatnost šmahem odsoudit funkční celek. To jednou můj kamarád po prohýřené noci tvrdil, že Rumunky v posteli nestojí za nic. A to měl jenom jednu a ta byla jeho první. A stejně si myslím, že byl natolik opilý, že asi už ani nemohl. Tak nějak to bude i s tou Eugenikou. Já osobně bych to nespojoval s národně-socialistickou ideologií. Tady mícháte třešně a melouny dohromady.

Kdyby totalita za komoušů nebyla totalita, ale domokratické národně-socialistické zřízení - jak bychom to mohli klidně nazvat - tak při troše snahy s využitím naších schopností a typického českého talentu a při důrazu na zvýšenou motivaci k lidskému uvědomění, tak si myslím, že takové zřízení je to jediné schopné k přežití naší lidské civilizace. A to skutečně nefandím komunistům a nikdy jsem jím nebyl.

Ten předchozí odstavec bylo jenom porovnání k politické situaci dnešních dnů a sám jistě víte, kam to spěje.

>Jakou jinou reakci byste očekával, když se k moci dostane muž jež ve své knize neustále napadá Židy, odsuzuje je a priori jen proto, že jsou Židé.
--------------------
Na základě mých historických znalostí získaných za posledních deset let (nikoliv z učebnice dějepisu, ale z internetu), na tohle vám nemohu upřímně odpovědět. V Německu se za takový názor v tyto dny zavírá. Kam jsme se to jenom dopracovali a komu tolik záleží na tom, aby pravda nevyšla najevo? Možná i tohle má něco do činění s konečným řešením židovské otázky? Jenom malá nápověda. Konečné řešení židovské otázky byly nucené deportace židů do Palestiny a to ještě na popud a značné podpory světového sionistického kongresu a židovských organizací. Založení státu Izrael byl také důvodem obou světových válek. Samozřejmě i mimo jiné důvody, ale tady se už asi názorově rozcházíme? Vy na "pohádky" přece nevěříte.

>Já osobně se v těch mrtých dětech nevyžívám...
--------
Ale omlouváte teroristické akce IDF a to samo o sobě už svědčí o charakteru člověka(!) Dole v příspěvku (myslím, že v reakci na Sašu) jste napsal: "operace IDF". Tady jsme u toho. Pro vás to jsou "operace", ale pro většinu lidí světa to jsou válečné zločiny a genocida největšího kalibru.

181394

19.01.2009 03:00

Válka a zemní plyn

RE: Jak je to stejné - Irák,Gaza

Mirda 24.?.?.?

>...až budou Gumídkové dle nové strategie muset se skřípajícíma zubama a obráceným kufrem psát:...
----------------------------------
[chechtot] [chechtot] Budou se muset přizpůsobit světonázoru... [velký smích] [chechtot] Už teď to mají tak průsvitné až to mlátí dveřma. Tolik self-hating samobijců jsme tady na Zvědavci ještě neměli... [velký smích]

181399

19.01.2009 03:21

Válka a zemní plyn

RE: Jak je to stejné - Irák,Gaza

Mirda 24.?.?.?

>To snad ani nemuzete myslet vazne. Takze ti mladi Izraelci co bojuji za svou zem a jsou v armade, se v Izreli nenarodili a stari, kteri se tam narodili nechteji vladu, ktera je chrani? To je opravdu brilantni uvaha.
----------------------------
Tak to je a s tím se už budeš muset smířit. Zavalím Tě další šokující informací. Žido-sionisti z Austrálie jezdí na dovolenou do Izraele ze zábavy a sportu střílet na palestinské civilisty. To je ale prasárna, že jo?

>Izrael je demokraticky stat...
-------------------------------
Panenko skákavá, svatá prostoto, hubo nevymáchaná...kde jsi na tohle přišel? Psali snad o tom v JerusalemPost?

181400

19.01.2009 05:13

Válka a zemní plyn

RE: Jak je to stejné - Irák,Gaza

Mirda 24.?.?.?

Pane Sašo, kdybyste nebydlel tak daleko (tuším, že někde v Kanadě?), tak bych vás přijel obejmout. Promluvil jste mi z duše. Pokud se ten vřed sionismu nevyřízne hned v zárodku, tak stejné boje - jako je nyní genocida Palestinců - se rozšíří do celého světa. Tak jak je to v plánu na vytvoření NWO a jedné světové vlády. Jsou to pěšáci Rothschildova bankovního kartelu. Soustavným vymýváním mozků z generace na generaci se stali poslušným a spolehlivým nástrojem k ovládnutí světa a k zajištění Rothschildova trůnu. Co můžeme od psychopatů očekávat?

181402

19.01.2009 05:22

Válka a zemní plyn

RE: Judaizovani Chazari se hrnou tam kde citi $

Mirda 24.?.?.?

>Už skoro Rusko? Já myslím, že už ho dávno mají.
-------
Málem se jim to podařilo.

181403

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 89 čtenářů částkou 16 142 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 5

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 2

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 1

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 5

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 8

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 3

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 5

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

WHO vydáva nové odporúčania týkajúce sa úpravy ľudského genómu17.09.21 18:24 Evropská unie 1

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 7

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 2

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 3

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 1

EU Vyšetřování: Miloš Zeman nešířil Putinovy lži, přiznala BBC. Lži šířila pražská kavárna17.09.21 11:23 Británie 1

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 10

Měnové kurzy

USD
21,63 Kč
Euro
25,39 Kč
Libra
29,56 Kč
Kanadský dolar
16,98 Kč
Australský dolar
15,71 Kč
Švýcarský frank
23,45 Kč
100 japonských jenů
19,73 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,49 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 452,09 Kč
1 unce stříbra
496,11 Kč
Bitcoin
934 463,93 Kč

Poslední aktualizace: 22.9.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 69 332 951