Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Novákneu

Nalezeno 248 příspěveků, 4 různé IP adresy

Stránka: 1 2 3

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

21.06.2007 11:30

Úpadek moderní společnosti trochu jinak

RE: Naše impérium končí jako to římské?

Novákneu 195.?.?.?

Nepochopení je alfa a omegou života . Komu je lepší věřit v popisu společenské situace obecně. Básníkovi, matematikovi, dělníkovi,vojákovi ...? Vybral jsem si doktora který ve své psychiatrické několikaleté praxi trvale vyléčil 1000 případů těžkých neuróz, zjistil jejich zákonitosti a příčiny především ve společnosti. Neurotiky vyrábí tato společnost jako na běžícím páse a ani se o tom kupodivu všeobecně nemluví. To že se tato společnost vychovává potlačováním sexu je čítanková znalost, další věc je přiřadit k tomuto problematiku institutu manželství a kapitalismu, jedno bez druhýho by sotva zalapalo po dechu , ale oprotitomu v matriarchátu všechny tyto složky chybí a potvrdilo se že pokud tam není aní třídní rozdělení společnosti , tak tam lidé žijí bez neurotických symtomů , což je prakticky nebem na zemi.

137983

22.06.2007 21:53

Problém lidské populace bez servítků

Co vlastně chceme a co nechceme?

Novákneu 195.?.?.?

Je zvláštní , že ačkoliv mám ukončené středoškolské vzdělání a učili nás kde jaké bludy hlavně za socialismu , ale i nově za kapitalismu ,že ani oba druhy školních let dohromady nás nepřipravili na život jaký je. Z nového studia o psychologii a o principech ve společnosti vysvitne teprve mnoho užitečného. Např. , že komunistická myšlenka v hlavách kapitalistů je opravdu k uzoufání naivní a směšná. My tu měli jen směšné komunisty s hloupou ideologií v socialismu s kapitalistickými principy Máme už jen na málo místech planety možnost vysledovat jak vlastně komunismus funguje a kdybychom tamním obyvatelům něco plácali , že jsou nemožní, právem by se nám jistě vysmáli. A jsou to oni kteří by nám museli posílat misionáře , abychom přestali tápat v našem marasmu. Nic nedokážeme na naší společnosti změnit pokud se nezruší institut manželství, hodnota zboží a třídní společnost.
Moralisti se můžou klidně rozskočit ,ale 100% účinná antikoncepce bude nutná taky, sexualita tu totiž není jen pro plození dětí a to ani u ženy. K ničemu z uvedeného ovšem nesměřujeme , takže si můžeme představit , kde se asi nacházíme na cestě k blahobytu. Situace je o to pochmurnější , když je naopak možnost sledovat jak se na těch vzácných nedotčených místech na zemi vkrádá kapitalismus , projevuje se vytvářením manželství, příprava dědictví pro děti, omezování dětského sexu nejlépe obřízkou , protože jen některá manželství jsou vypočitatelně materiálně výhodná a tudíž vnucována rodiči. Nemohu tu opisovat celé knihy , ale je mnoho knih , které vám ve škole oficiálně prostě nedoporučí ani komunisti, ani a ani.

138105

24.06.2007 21:44

Problém lidské populace bez servítků

RE: prečo ?

Novákneu 195.?.?.?

S vaším začátkem souhlasím. K druhé části bych vám odcitoval odborníka např. Freud a mnoho jiných uvedlo , že manželství přináší více obětí než užitku. A na slobodné rozhodnutia potrebuje človek dozrieť - kdo o tom má rozhodovat jestli někdo někam dozrál? Úřad? To snad nechcete.V další části vítáte praktičnost manželství , ale kdo udělal tuto praktičnost? Pokud si odpovíte že úřady , tak souhlasím, ale nelíbí se mi to. Pořádku jsme nikdy nedocílili , tím bych se nechlubil, proto potřebujeme misionáře z indiánských kmenů , abychom se trochu konečně vyznali v našem binci. Oni by vám totiž řekli , že skušenost říká , že partneři jsou si u nich věrni i když jsou svobodní a neuzavřeli manželství . A dr. Reich řekl něco v tomto smyslu , že manželství nepřináší do vztahu nic co by se nezískalo bez něj , ale naopak manželství způsobuje rozkol bohatého vztahu.Vaše peníze a zákony ovšem nezmiňoval. S tím kondomem jste bohužel vedele, za prvé akt velmi ochuzuje (je to nouzovka)a za druhé a to nezkoušejte , ale vono se vám to tam samo vetře - zkuste souložit s permamentním strachem že dojde k k nechtěnému otěhotnění vaší partnerky. Až se to vše prokoukne , tak jistě že se bude svět vyvíjet dobře.

138330

25.06.2007 22:59

Problém lidské populace bez servítků

RE: ten Freudov výrok je překonaný?!

Novákneu 195.?.?.?

To bych bral pokud by jste mi řekl jak bylo překonáno prohlášení, které jsem od něj uvedl. On onemocněl , že nemohl nakonec mluvit. Každá fyzická nemoc ovlivní ducha. Nevadí mi , že nebyl zcela nad věcí , Reich o něm prohlásil , že sešel z cesty . Freud byl nejspíš takovej mluvčí pro média a asi si je nechtěl zprotivit.
To co píšete je zavádějící. Jednoduché vstoupit? S kýmkoliv? Z třídních důvodů, tomu jistě sám nevěříte. O církevním přístupu vím jen tolik , že z toho dělají jen teátr a nesplnitelné závazky . Co bůh spojil... , asi ulítli ,ne? To už našinci moc nežerou.
Reich svou teorii zpečetil poznatky od Malinovského , který popsal život Trobiánů.

138428

25.06.2007 23:34

Problém lidské populace bez servítků

vážený pane Radime,

Novákneu 195.?.?.?

to co píšete je katastrofa . Je to bohužel katastrofa na kterou se můžete leif dívat denně z okna i na telce , je všude. ONI vás předběhli tou NWO a vy jste s vašemi teoriemi 100 let za opicemi. Musím se přiznat , že bych neměl sílu číst vaši knihu , ale zajímalo by mě nejdřív z čeho jste to vlastně čerpal tak pekelnou kaši. Posvěcující pečeť ?! Je to jen zatížení lidí povinostmi , které nejsou dokonce ani vždy přesně specifikované, je to bezpečná cesta k neurózám a k pohodlnému ovládání lidí. To co píšete dál je nejspíš váš cestopis z nějakého pekla. Církev nás už opravdu nepase jako ovce , nás zde ne , ale moc mají slušnou ,dokoncese se cpou do politiky. V Africe se činnost církve jeví jako vedení ovcí na porážku. Zjistěte si něco o tom jak nás vedou mezinárodní firmy , budete asi žasnout a jejich písničky jistě brzy poznáte a budou se vám moc líbit. Na otázku jak omezit počet lidí nevím přesnou odpověď, ale je jisté , že společenství žijící v souladu s přírodou takovou věcí nebylo nikdy zníčeno, což se o naší brzké budoucnosti, tak jednoznačně říci nedá.

138433

26.06.2007 14:03

Problém lidské populace bez servítků

s farářema jsou těžké diskuze

Novákneu 195.?.?.?

na mou konkrétní otázku jste mi neodpověděl a tím zbytečně pokračujeme ve slepé teorii. Zjistěte si co třeba píše dr. Plzák, když je vám Freud špatný , ten doporučuje nevěru a asi by jste i zjistil proč, kdyby jste nazaujatě tak půl roku studoval psychoanalýzu. Technickou stránku přeci s lehkostí řeší zaměstnanci úřadu , nebo toho vašeho kostela , či co. Tím dětstvím , jste už blíže problému , protože právě už v dětství se potlačuje sexualita a vznikají již zde neurózy a mnozí se už zpět k duševnímu zdraví nevrátí. Společnost stojí na potlačovaném sexu a institut manželství je přímo jeho producentem. Kapitalismus bez institutu manželství je prakticky nemožný , protože by se musela komplikovaně obnovovat nějak jinak ideologie, která by jej stále jinými metodami potlačovala , protože lidi by o to samozřejmě sami od sebe neměli zájem. Neviem, čo nazývate triednymi dôvodmi. Chlape balil jste někdy ženskou? Kolem společenského postavení je obrovská mela , chudí obvykle rezignují na svých ambicích a horních 10-30 % jsou vysmátí, ikdyž většinou trochu křečovitě. Tato společnost je založena na ovládání lidí a páky jsou k tomu docela prosté , lidi si sami leští bič se kterým jsou denně biti. Psychoanalýza toto prakticky objevila k pochopitelné nelibosti některých. A jistě proto Freud již tenkrát prohlásil , že byla objevena perla , která je určena ke zníčení.Většina se objevila právě už tenkrát a později vystupovali spíše manažeři , kteří vše uváděli na "správnou" míru. Heslovitě vám sem ještě něco nového vytrhnu. Reich uvádí , že revoluce je způsobena naakumuluváním sexuálních krizí jednotlivců ke kritické hodnotě. Revoluce se však vždy mine svým účinkem - zde si je zajedno s Kv. Minaříkem uvedeného i níže. Navíc uvádí , že definitivní revoluce by musela odstranit právě sexuální potlačování a tím by lidé automaticky byli neovladatelní systémem a zároveň takto jednoduše dosáhli ideální výchovy dle představ moralistů. Při splnění dalších lehčíh podmínek již výše snad uvedených by to vypadalo takto: žádné manželské krize, žádné problémi s puberťákama, žádní uchyláci , žádní neurotici....

138479

26.06.2007 14:26

Problém lidské populace bez servítků

RE: matriarchát

Novákneu 195.?.?.?

Musím vás asi velice zklamat , ale psal jsem to již výše a pokud si přečtete práci od antropologa Malinovského , který popsal život Trobiánů , tak se dozvíte tolik o matriarchátu , že budete do nejdelší smrti litovat , že jste se tam nenarodil, pokud tedy nejste zrovna těžkej rozmazlenec dnešní doby. Vývoj druhů v psychoanalýze je zmiňován , ale kdyby to bylo hlavní téma , tak bych se jistě zcela unudil a to se mi nestalo.

138482

26.06.2007 15:36

Problém lidské populace bez servítků

RE: matriarchát

Novákneu 195.?.?.?

[chechtot] Vtipné , kdyby to nebylo až tak k pláči. Navíc je tu i silná skupina , kterým vyhovuje , když se obecně ví jen málo.

138488

26.06.2007 15:58

Problém lidské populace bez servítků

RE: prečo ?

Novákneu 195.?.?.?

Jenže vy jste asi nepochopil , že se zde jedná o jednoznačně záporné oběti. Jde o zkažená manželství , kdy lidi jsou spolu , protože musí.Jde o rozpadlá manželství , kdy následky se valí až absurdně dál a neberou konce. Jde o prostituci , která vzniká nespokojeností a neutěšeností stavu a na tomto prosperující prostitutka vám nakazí tolik lidí , kolik by jinak nikdy nakažených nebylo. Systém manželství působí enormním tlakem na děti , které nejpozději v pubertě prostě už odmítají spolupráci na pokrytectví. Od tohoto se odvíjí další oběti a sebedestrukce společnosti , protože lidi se např. obecně bojí nakažení , jakoby strach z nechtěného početí již bohatě nestačil. Prostě ten kdo nám tu zavádí pořádek institutem manželství , tak se nám postaral hlavně o to , že se tu lidem vlastně moc nelíbí.

138491

27.06.2007 06:51

Problém lidské populace bez servítků

RE: prečo ?

Novákneu 195.?.?.?

Už jsem toho o principu manželství napsal výše mnoho .Tak tedy něco z toho ještě jednou . Manželství nic přínosného nepřineslo , partneři si jsou věrni i bez něj.Kapitalismus nutně manželství potřebuje , důvody jsem již uvedl. Takže vy mluvíte o principu jako o prázdném slovu , já napsal zde mnoho praktického a věcného. Nevím jestli moralizujete, spíše jen bloudíte. Už jsem psal , že lidé mají sklon k monogamii, ale nesmí se nic nařizovat jinak nevychází z přirozenosti pochopitelně.Vývoj člověka je další obšírné téma do kterého bych se už nepouštěl , protože jestli má být založen na psychických poruchách, tak jde spíše o degeneraci, nebo zbytečné mučení zvířat, nebo zneužívání oveček pro plány určité skupiny lidí. Vynikající kniha je od Reicha Funkce orgasmu , pokud se nebudete štítit[smích]

138532

27.06.2007 13:18

Problém lidské populace bez servítků

RE: a čo ak manžel

Novákneu 195.?.?.?

Přečtěte si vše co jsem napsal ještě jednou , byly to většinou přesné , ale i volné citace z knih.Je docela možné , že když z toho něco pochopíte , že si na tuto otázku odpovíte skvěle sám. Jen naznačím , že mluvíte o katastrofě v myšlení a jednání lidí. Toto má psychologické kořeny do detailu již dávno vysvětleny a vy furt přicházíte s novými otázkami jakoby rádobyargumenty. Sám sebe se ptejte proč jsou základní potřeby často tak nedostupné. Brzy se budete nimrat v principech kapitalismu.Šetřím váš čas , že vám poskytuji hlavní souvislosti a výpisky z asi 10 knih , jak na stříbrném podnose díky Zvědavci.

138557

27.06.2007 13:43

Problém lidské populace bez servítků

RE: až na tých puberťákov

Novákneu 195.?.?.?

Vy se chytnete nějakých výrázů a ty rozmělníte k nepozníní. Plzáka jsem vám nabídl , protože vy mi dlužíte odpověď, jak byl konkrétní jeden Freudův výrok překonán. Freuda moc taky nemusím , ale v mnohém má pravdu do dnes. Nejlepší je posuzovat odborníky i ty z psychoanalýzy podle toho co dokázali. Např. Reich , vyléčil trvale 1000 těžkých neurotiků, vyvinul vegetoterapii , orgónterapii, vysvětlil původ neuróz , bez servítků,ve společnosti aj. Takže o jakém nebezpečí vy píšete? Kapitalismem jsem mínil princip vlastnění kapitálu a ten byl i za socialismu. To vám věřím , že jste při balení žen narazil na mnoho problémů. Taky bych vám věřil , kdyby jste řekl , že je těžké žít v manželství. Ale to tu asi nevyřešíme , děkuji vám za vaše rekce , protože bez nich bych tu vlastně odcitoval méně.

138558

28.06.2007 07:11

Problém lidské populace bez servítků

RE: aj keď sa niektoré výroky

Novákneu 195.?.?.?

To si tedy hodně fandíte! Kde berete racionální souhlasící lidi? To že souhlasí farář se divíte? Vždyť jsou to experti na manipulování lidmi . Stoupenece budhismu souhlasujícího, jsem nenašel. Nebyl to ten přívrženec Bardona? Ženy se cítí být často utlačované právem , měli by se spojit o do téhle ovládané a alibistické společnosti, by neměli porodit jediné dítě. To jsem si však jen rýpnul. Proti takové spouře stačí neúčinné,nebo drahé antikoncepce a třeba zákaz potratu a jsme zase na svým plným počtu. Husákovi vnuci si zase lehce naopak spočítají, že když je deset dežíků, tak to hodí měsíčně slušný manažerský plat.A tím máme nasazeny další umělé problémy pod pozlátkem humanismu. Patriachální řád, kdy muž nevlastní děti své ženy a naopak se stará o svou sestru a vychovává její děti , nám může být dnes nedosažitelným snem. Jako propagátora NWO, bych se rovněž přimlouval pro omezení vašich článků na Zvědavci , ale alespoň pro jednou byla trochu mela v diskuzi. Podle jiných informací , které zde ještě nepadly , nastane brzy k obrovským celosvětovým změnám a podle těchto si NWO v nové době ani neškrtne . Tím jsem vás chtěl jen inspirovat pro opuštění ovládání mas a k porozhlédnutí se po principech naší hluboké přirozenosti.

138587

28.06.2007 14:38

Problém lidské populace bez servítků

RE: aj keď sa niektoré výroky

Novákneu 195.?.?.?

Patriachální řád, kdy muž nevlastní děti své ženy ..... Omlouvám se za záměnu , má tam být matriarchální. V patriarchátu jsme nyní a doufám že brzy skončí . [smích] hezký den

138633

28.06.2007 15:58

Nemoci zvířat jako nástroj teroru

RE: Paranoia?

Novákneu 195.?.?.?

Racionální analýzy jak má fungovat, nebo jak funguje společnost vy nejste vůbec momentálně schopen .Oháníte se tu psychologickými termíny a netušíte , že jste závislý na svých nízkých pudech jako každý jiný . Pudy je nejdříve třeba pochopit. Bylo objeveno , že jde prakticky o známou teorii jing- jang, kdy pud je tvořen nabíjením , tenzí a uvolněním . Tento princip funguje při dýchání , orgasmu , svalových a psychických procecech , je všudypřítomný . A vy chcete být na tomto nezávislý. Syntézu žádoucího stavu lze učinit a pak by jste jistě zjistil , že se musí přestat s manipulací , že se lidem musí poskytnout dobré podmínky , tj. bydlení , oblečení, strava prosil bych kvalitní, mnoho volného času(neprospívá práce do úmoru- krom toho na koho děláte), a taky dostatek sexu a od dětství - nevím proč bych měl svého 5.letého syna( dceru) děsit askezí , když přirozeně cítí a chce si hrát i s ostatními. Když se tohle lidem dá s kvalitní a dostupnou antikoncepcí a pro ojedinělé nepovedené případy , které si ovšem lidé posoudí soukromě sami se povolí interrupce, tak se objevíme hned v lepší společnosti. Mnohé se dá ještě pořád zkazit , ale základ tu již určitě bude. A přirozeně se dostáváme k další věci - manipulace, zájmy skupin , třídní zájmy. Jsem nesmírně rád že existuje v dnešním světě, který je tvrdě řízen výchovou, školstvím, médiemi, zvedavec org , osud cz matrix... aj., kteří právě poukazují na chyby systému a poukazují na potlačované výzkumy, důkazy, vědecké práce, názory, zkušenosti, zprávami od jinud atd. Už jsem vám to jednou jinde napsal , vy nenabízíte nic nového , to s čím vy přicházíte tu již běží v plném proudu ,jsme stále manipulování , vždyť i to přelidnění vzniklo záměrně , aby bylo co futrovat do kanónů, nebo aby se třeba rodiče v Číně měli dobře. Možná se nám děje jen nějaké nedorozumění , ale v každém případě tu vše už je a nic nového nevymyslíme , je už třeba jen zařazovat a třídit a hodně hledat a objevovat záměrně likvidované. Zkuste si udělat svou vlastní analýzu co vše již víte a určitě to bude hodně , ale přesto co praktického vám ještě chybí. Možná přijdete na to , že vás právem v současnosti někdo označil za bezohledného manipulátora , kterých tu již máme přiliš. Třeba to taky víte a nás máte za blbce, ale to už jde jen o vaše svědomí , my jsme se přesto pobavili a paradoxně vám za to musím být, ikdyž jen velmi mírně vděčný.

138653

28.06.2007 18:28

Nemoci zvířat jako nástroj teroru

RE: nejsem zděšen, jen výsledky vidíte poněkud nejasně

Novákneu 195.?.?.?

To je teda vtipné. Žádnou revoluci tu určitě nevymyslíme. Ta jediná správná by musela odstranit potlačování sexu na kterém funguje společnost. Lidé můžou s trochou spolupráce sesazovat vlády jako např. ve Španělsku po teroristickém útoku o kterém se provalilo , že mělo napojení na tehdejší vládu. Jenže potřebné to bylo spíš v USA , než u jednoho jejich poskoka. Dobré by bylo rušit některé strany, které selhaly a zakládat nové. Polarizace světa je jasná a hlavní boje proběhnou mezi elitami. My zvládnem nejlépe čumákování na zprávy a můžeme při tom fandit našim favoritům. Rovnováha sil ve světě byla až příjemně uspávající , ale nyní se nám už někdo stará o adrenalin. Sjednocování lidstva jinak chápu jako naprostý nesmysl , protože to už je sjednoceno. Duchovní principy platí , přes jejich popírání. Lepší je když dobře fungují malé celky. Potřebovali bychom nějaké mimozemské inteligentní střely , které by odstranily naše globální pijavice , jedna z největších je zbrojní průmysl.

138671

29.06.2007 12:32

Patriarchát nebo matriarchát?

Nejdřív je třeba se v tom vyznat a pak můžete něco o tom psát !

Novákneu 195.?.?.?

Historie k němu nenalézá ekvivalent.- Vůbec nechápu proč by do toho měla krafat historie , nebo filozofie.Snad možná Marx a Engls vyprodukovali nějaké urputné úvahy jak přejít z kapitalismu na komunismus , který však jistě vycházel z toho jak žijí jiné skupiny lidí jinde na světě. Co vše je na světě možné je třeba hledat v cestopisech , nebo v antropologických studiích , ty mohou zhodnotit i život těch , kteří o tom netouží psát . Je však jisté , že vláda z hlediska výběru pohlaví je nesmysl . Může jít taky o "vládu" šamana , ale v čem vlastně chcete vládnout , když největší problém je najít jídlo a to zabere třeba 2h práce denně. Mluvit s pýchou o civilizovaném světě a zcela přehlížet způsob života např. brazilských indiánů je proboha snad nepřijatelné. Nedávno se tam papež naparoval, jak divochům církev pomohla. Jejich mluvčí jej vyvedl však z omylu prohlášením , že nejsou žádnou podřadnou kulturou a církev jim přinesla jen smrt a stále menší životní prostor. Je známo , že matriarchát funguje ještě dnes minimálně někde v Číně , tam o mnoho detailech nevím . Ale vím jak antropolog Malinovský popsal život Trobiánů. Muž nevlastní děti své manželky , naopak je jim jen přítelem a vychovává děti své sestry o kterou se také stará , řeší to mnoho problémů , kterých se my těžko zbavíme , ale přináší to jistá úskalí , která jsou podstatná ,ale ne častá , takže je zde vypustím. Důležitější je asi zmínit , že Malinovský mezi těmito lidmi žil a často jejich život popisoval z psychologického hlediska. Uvedl např. že nemají pochopitelně žádné třídní rozdělení , děti si tam užívají sexu většinou svobodně , jsou jen s tím vykazováni do pralesa. Nemají žádné problémy s pubertálními projevy , přechod dětí do dospělosti je prost u nás tak obvyklých psychických otřesů.Další velmi zajímavé popisy dětí vynechám a zmíním se o tom , že sexuální páry jsou si velmi přirozeně věrni , nemají problémy s uchylákama , jako je známe my.Pokud chtějí svůj vztah ukončit nedělají z toho problém , ale najdou si někoho jiného a žijí v poklidu dál,což u nás by tento popis značně neodpovídal. Je dobré zmínit ještě, že nežijí z hlediska vlastnění majetku a kapitálu , který byl v naší historii vždy zřetelný. I např. za socialismu , kdy komunisti hovořili o přechod na komunismus , tak byli při tom asi stejně absurdní jako dnešní kapitalisti hovořící o ekologii. V obou případech se jedná min. o to , že to není myšleno vážně. Kapitalismus se chová obecně velmi zle k lidem , jsou to jen dojné krávy a obzvláště dříve ženy. Snažit se však o nastolení spravedlnosti tím , že žena bude vládnout , tak to by jistě jen mírně změnilo taktiku elit , ale oni by sy své nové vládkyně vycvičili po svém. A destruktivní vývoj společnosti by v podstatě nezměněn vesele frčel dál. Toto je reakce jen...

Automaticky kráceno

138733

30.06.2007 19:39

Rozloučení se Zvědavcem

RE: Rozloučení

Novákneu 195.?.?.?

Podobné příspěvky jsou prošpikované nesprávně použitými pojmy jako celé články a knihy od neodborníků. Takhle se bude furt jen psát a číst a nic se nevyřeší . Matriarchát není , že je senát plný žen a ani , že je manžel pod pantoflem. Samo , že to švárovi v něčem vyhovuje a něčím taky platí, to však platí i o oné sestře . Je třeba se ptát odborníků a ne pořád hustit jen nějaké své názory.

138829

30.06.2007 19:49

Rozloučení se Zvědavcem

RE: Je to dobré

Novákneu 195.?.?.?

Film Matrix mi až tak moc nenabízí , nápady zřejmě převzal z východních nauk, rozhodně tedy nového nevymislel nic . Je to jen hezky vizuálně zpracováno. Dále pak duchovno nahradil strojem , lásku a poznání , nahradil strachem a nasilím. Opravdu tento fiml nezůstává pozadu za jinými americkými krvelačnými blitkami.

138831

30.06.2007 20:08

Rozloučení se Zvědavcem

RE: Něco je asi špatně ...

Novákneu 195.?.?.?

to zcela jistě , např. nechat se vést jen příchylností a odporem k různým povrchním názorům a přitom je neznat detaijlněji. Názor o bezceném dítěti nebudu ani komentovat. Dnes chce každý omezovat porodnost , ale ještě nedávno chtěl mít každý stát silnou armádu a vysokou porodnost, tak když už jsme jak blbci na dvorku , tak nemějme alespoň krátkou paměť. Pokud něco není z jakéhokoliv důvodu jinak , není to ještě důkaz , že něco jinak být zásadně nemůže. Je to tak třeba jen proto že nic jiného ani vidět neumíme , nechceme. Máme patriarchát a technický svět , ta technika ještě k tomu stojí za vylyž pvdel stejně ,jako pro informované (a zrovinka nerozmazlené patriarchátem) ten patriarchát a my se tu budeme bavit jako , že je to to jediné správné ?!

138833

30.06.2007 22:55

Rozloučení se Zvědavcem

RE: Škoda

Novákneu 195.?.?.?

Zajímal by mě název jediného oboru ve kterém jsou si všichni uznávaní odbornici za jedno.

138863

03.07.2007 00:38

Rozloučení se Zvědavcem

RE: Rozloučení - škoda

Novákneu 195.?.?.?

Správná otázka. Plzák má poněkud přesnější popis manželství. Podle něj jde o hru, kde jeden druhého chce porazit , nebo hrají uhlazeně dle obvikle nepřímo dohodnutých pravidel. Pokud jsou v manželství rozpory , tak někdo jiný z toho má užitek, já si myslím , že obvykle finanční. Je zajímavý , že jinou metodou došel k označení tohoto prospěcháře za bankéře. Rozkol mezi mužem a ženou je tedy pro někoho přínosný a vypadá to, že manželství jako institut a zákony přilévají jen do něj olej do ohně. Je čas zamyslet se nad naší kulturou a porozhlédnout se po světě. Systémem je produkováno tolik strachu , že si nikdo neumí nic jiného funkčního ani představit. Nedávno jste to napsala , ale já bych to položil jako otázku. Proč je dnes tak těžké docela obyčejně jen tak pro někoho žít , proč je tak snadno člověk jak kůl v plotě? Jednoduchá odpověď by byla , že celá společnost stojí za h. Já znám dost žen i můžů, kteří si samy na sebe, jak píšete, zrovna moc dobře nevydělávají. Nejhůř jsou na tom mladí lidé. Ženy makají , muži se flákají ,no někomu děláte jistě radost, ale já vím , že muži dělají často v hluku, s jedy , těžkou práci a takoví se nejčastěji oddělaj a pak jsou póvlem a pokud mají to "štěstí " a mají rodinu , tak se stávají natolik vydíratelnými v zaměstnání , že si nedovoluji ani napsat co si o tom myslím. Vím , že řešení je možné vysledovat jinde a taky to , že to tu bude spíše stále horší. Těžko sice psát něco obecně, když v jednotlivých soc. vrstvách jsou gigantické rozdíly. Chápu vaší kalkulaci kdo na tom bude hůř tak, že ženě obvykle stačí ke štěstí děťátko a vono vše ostatní už nějak poklape, chlap bude zase jen makat a bez servisu ženy a zatížen alíky a je po starostech co a jak.

139068

04.07.2007 10:03

Rozloučení se Zvědavcem

RE: Rozloučení..

Novákneu 195.?.?.?

Vážená paní Aleno, nečetla jste články a reagujete na pár odpůrců , které nejmenujete. Jste tímto v zásadní věci natolik neurčitá , že vašemu příspěvku doufám nepřikládáte nějakou důležitost.Váš smeč s husou taky nic moc, když se vezme v úvahu , že jste nenapadla nikoho konkrétního , ale tím pádem vlastně všechny kdo si dovolil v něčem nesouhlasit, nebo žádal v něčem vysvětlení. Vaše snaha najít rovnocenného oponenta přeci nemohla být ani zdařilá , když ste si přečetla jen pár jeho odpůrců. Vaše úvahy jsou natolik závažné , že se vašemu vztahu k článkům pana Lhotáka ani nedivím , přesto , že jste je vlastně ani nečetla. [chechtot]

139166

04.07.2007 17:39

Rozloučení se Zvědavcem

RE: Rozloučení..

Novákneu 195.?.?.?

Pokud jste vše četla a nenašla jste oponenta pana Lhotáka rovného , nebo snad rozumnějšího ani dokonce v jednotlivostech ne, tak to jste tedy případ. Je to ještě horší , než když jste prve kritizovala vlastně všechny oponenty na základě, jak uvádíte, přečtení jen několika příspěvků.Já s ledasčím i trochu souhlasím s panem Lhotákem , ale pro mě spíš jen naznačuje zajímavá témata, která pak už jen málo , nebo nepochopitelně rozvádí a ještě k tomu prošpikuje přehnaně cizími slovy. Připadáte mi s panem Lhotákem jako vzácný úkaz , kdy jsou dvě zrdcadla přesně namířená proti sobě a mezi nimi je jen trochu šumu , který si vystačíte blaženě vzájemně kopírovat do nekonečna . Nic ve zlém a užijte si to , jste tím vlastně i trochu zajímaví. [cool]

139211

05.07.2007 20:46

Nemoc českého zdravotnictví

Zajímalo by mě jestli autor zkoušel také

Novákneu 195.?.?.?

Jonášovi kapky.Autor ve starším článku uvádí , že než prošel tunelem , tak zkoušel bezvýsledku i alternativní způsoby léčby , např. akupunkturu. Dr. Jonáš má však velmi zajímavě vypracovanou diagnostiku a mě by zajímalo, zda se jí autor podrobil. Předem si myslím , že ne , protože sám jsem byl již několikrát na této diagnostice a vždy se všechny mé sebemenší neduhy, o kterých jsem věděl, potvrdili.

139259

06.07.2007 11:08

Svobodný je ten kdo zví, co to znamená, a bude na té pravdě trvat

Holt jim patříme no.

Novákneu 195.?.?.?

Tento článek je na mě asi moc právní a složitý ,ale načrtnu svou představu o svobodě a nesvobodě. Asi tři roky jsme chovali do 20 kusů kachen . Měli volný přístup k vodě ke krmivu a když byli vypuštěny dál, tak i na pastvu. Bylo vidět , že mezi sebou mají docela komplikované vztahy a nejvíc čeho si užívali , byl sex a vypadali celkem náramně spokojeně. Pokud se dočasně nepovedlo udržet dokonalý servis přísunu potravy a byli problémy , tak vznikali jakoby neurotičtí jedinci , kteří všechno odnášeli, trpěli a to dokonce dobrovolně! Podle různých cestopisů a antropologických prací , jsem si vytvořil obrázek o tom jak žijí domorodci u rovníku. Každý jednotlivec má sám za sebe dost co společenství nabídnout , nepotřebuje peníze.Nemají třídní rozdělení společnosti , neznají kapitalismus , jen jeho náznaky , když vznikají manželské páry... My žijeme naprosto jinak , od každého předchozího modelu obsahuje ten náš trochu. Žijeme jako by se o nás někdo moc , moc dobře staral a nemáme kam utéct. Mezi jakékoliv vztahy se vnucují peníze , které získáváme jako bonus za výsledky naší práce , která je velmi pochybným způsobem hodnocena zhůry. Naprosto neznáme jiný princip , než vlastnit, moderní začíná být ještě dlužit. Pokud chce někdo sex , no tak to se určitě zbláznil , ale i pro takového úchyla tu je místo a měl by se účastnit manželství se všemi jeho finančními "výhodami". Neuzavřít sňatek a žít ve společné domácnosti je také pod dohledem našich opatrovníků, takže může mít zajímavé důsledky. Připadám si , že mohu sice zvědět co je to svoboda, ale jediné co s tím zmohu, je hystericky snít o jiné planetě.

139277

08.07.2007 22:44

Svobodný je ten kdo zví, co to znamená, a bude na té pravdě trvat

RE: Peníze dohrávají roli měřítka

Novákneu 195.?.?.?

Vy si umíte nejlíp poradit sám. Jde o to , že 99% svého života můžete klidně provřískat blahem jako prase v kukuřici , ale padne kosa na kámen a zjistíte , že jste jiné souvislosti nikdy nechtěl vidět. Že je tu neuvěřitelně velké množství lidí , který si zrovinka jako vy nerochní, že jsou velmi divná pravidla na to, kdo má a kdo nemá. Že technika furt ještě nepřinesla blahobyt , který slibuje už snad staletí. Vše užitečné se zneužívá pro prospěch bohatých . Pokud je něco nerozbitné , kvalitní , tak se to ani nevyrábí , protože by na tom každý zkrachoval. To je současná situace , která musí být každému jen trochu ochotnému jasná . Pak je tu další věc ,za její popření nikdo vlastní krk nedá a sice církev zakázala znalosti o reinkarnaci a je snadné dovtípit se proč. Pokud chtěla ovládat masy , tak se musí vymýšlet vlastní pravidla a vyžší zákony se musí popřít. Nauky východu takový prohřešek nespáchaly a podle nich se každý až na vzácné vyjímky znovu narodí, zde na zemi. Bohatý třeba jako chudý a klidně i naopak. Pokud zde budou špatné podmínky, budou platit hloupé zákony a příroda bude zníčena ,tak to není příliž pěkná perspektiva znovu se sem narodit a nemít přitom moc na výběr.

139374

10.07.2007 14:48

Svobodný je ten kdo zví, co to znamená, a bude na té pravdě trvat

RE: Peníze dohrávají roli měřítka

Novákneu 195.?.?.?

Užívejte si mládí , ale nemejte se za moudrého.Pokud jste mladej nemá rozhodně přiliž smysl radovat se z nějakého zisku , protože dříve či později o všechno , nebo většinu můžete přijít, nebo v tom vašem úžasném ideálu najdete prostě trhliny , které s vámi pěkně zacvičí. Nechci vám brát ideály, když chodíte na zvědavce , tak určitě vaše podvědomí začíná pěkně vrčet na vaš plytký náhled na život jako na fotbalové utkání, kde ten kdo prohraje, tak se jen otřepe a bude doufat , že příště má třeba zase štěstí a že se vlastně zase tolik neděje. Život a příroda s námi ovšem hrají spíše než fotbal, vabank.Nebudu dlouze vyprávět jak jsem k tomu došel , ale bydlíme na chatě s manželkou a jsme rádi , že našich 35 m2 k bydlení je rozšířeno o dalších 400m2 živ. prostoru jako zahrady. Vážím si vašeho ekologického cítění , ale bohužel v našem systému je ekologie na posledním místě. Na koho budete svádět vinu , až s vámi systém , nebo pivní bozi vydrbou? Nejspíš na svou nevědomost, ale ta neomlouvá. Já se snažím nacházet viníka tohoto stavu a protože je mnohem více fandů pro bláznivý sport , než zodpovědných , tak to se světem, podle toho co vím, vypadá zatím moc bledě!

139510

11.07.2007 11:27

Nový nepřítel lidstva objeven

RE: To je najednou povyku pro nějakou energii

Novákneu 195.?.?.?

netřeba pochybovat o tom , že energie může být zdarma. Energetická krize je tedy smyšlená. Energie zdarma je přímou hrozbou pro byznis.Śnahy o úsporu jsou opravdu komické , tak jak uvádí článek. Téma je velmi široké , další věc je výroba nekvalitních a nepotřebných hovadin o zbrojení ani nemluvě ... Kdo je informovaný a to není zase dnes takovým problémem , tak musí tuto dobu považovat za absurdní. Kdy budeme jezdit na vzduch a přestaname poslouchat jenom pitomý pindy o ekologii?! http://www.hybrid.cz/auto-na-vzduch

139559

15.07.2007 10:50

Svobodný je ten kdo zví, co to znamená, a bude na té pravdě trvat

RE: Peníze dohrávají roli měřítka

Novákneu 195.?.?.?

Vážím si času, místa a slov. Mícháte doměnky , přání , nadsázky a to vám však jen umožňuje odpovídat na vše jak se vám zrovna hodí. Za svým slovem si stát nemůžete, vaše pevné kramfleky jsou jen vámi přehnaně uznávanou oporou , vaše jistoty a spokojenosti mají přibližně stejnou malou hodnotu ,jako hodnota informací ve vašich příspěvcích v porovnání s informacemi v tomto článku.

139799

28.07.2007 20:58

Zrušení víz do USA? Pro koho a k čemu?

RE: Nic nemusíme a přesto jsme v p.deli

Novákneu 195.?.?.?

17. listopadu provedli hrdinští studenti sametovou revoluci. [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]
Každá revoluce lidi ukolébá a vyčerpá a nové vedení si začne opět dělat z lidiček pitomečky. Neblázněte , vždyť jde jen o cirkus! Lidi si mohou horentním úsilím leda tak vybrečet barvu nosu toho , nebo toho kašpara . Nemusí být přeci vše stejné jako za komančů. Co by to byl za nudný cirkus? Některé svobody vám byli prodány za něco co vám bylo vzato . A až lidé budou zase jednou velmi nespokojení a nebezpeční pro vlastní vládu , tak se jim opět sehraje nový cirkus a to zase tak , že si lidé budou připadat jako původci revoluce a budou dokonce zase vinit sebe navzájem pokud něco zase nevýjde. [velký smích] Aby to nevypadalo , že zastávám pasivitu , tak to ne. Taky věřím , že tu ten radar nebude , ale je to výhra jen v malé bojůvce ve velké válce. [pláč]

140708

29.07.2007 14:01

Zrušení víz do USA? Pro koho a k čemu?

RE: Vynikající zpráva!

Novákneu 195.?.?.?

Jsi asi nepochopil ,že on tam nikdy nepojede, když jsou takoví z..di. Áť si tam jezdí kdo chce za těmi stále méně výhodnýma obchodama a za stále levnější pobyt . Naštěstí jsou i jiná krásná místa na světě. Světu by se ulevilo , kdyby většina co z USA vyráží za hranice raději zůstala doma!

140747

30.07.2007 22:29

Zrušení víz do USA? Pro koho a k čemu?

RE: Vynikající zpráva!

Novákneu 195.?.?.?

Já tam taky nikdy nepojedu a sakra se zajímám o to jak to , že naše vláda trpí jednostranné vízum a že nepožaduje totéž od amíků!Píšu o stále levnějším pobytu, tak mi laskavě neoponujte tím samým! Tady se vede taky debata o tom ať si na tom vízu klidně i trvají nadále! Klidně ať nepustí navzájem ani prezidenty! Zatímco amíci mimo své hranice zabíjejí ve velkém a mnoho lidí na světě si přeje aby zase odtáhli tam odkud přitáhli , tak bych uvítal aby si to vízum do USA udělovali třeba naprosto s nesplnitelnýma podmínkama. A většina se tomu bude jen smát. Asi se budete divit , ale byl bych radši , kdybych žádný mobil, PC a ani auto nikdy nepotřeboval. Opakuji nepotřeboval , jestli vůbec chápete význam tohoto slova. ušetřím vám námahu , kdyby jste mě chtěl napadat , že se chci vrátit na stromy. Nechtějte však po mě abych obdivoval techniku která nás jen zotročuje. Jak dlouho tu budeme například trpět spalovací motor . Najděte si ve vyhledávači motor MDI. Jak dlouho o něm budeme hlavně kvůli nenažraným amíkům jen číst?!

140824

01.08.2007 18:46

Zrušení víz do USA? Pro koho a k čemu?

RE: Tak cestovat

Novákneu 195.?.?.?

Vy máte tu největší verbež hlavně ve vládě, která problémy dle své libosti importuje pro pobavení svých lidí a exportuje pro posílení své pozice ve světě. Kdyby Německo bylo tak neschopné v hlídání si cizinců na černo tak jsou tam zcela zahlceni lidmi z východní a střední Evropy za den. A tady vím zase já o čem mluvím a protože je to principielně všude stejné, tak jsem si dovolil tu první větu.

140943

06.08.2007 12:18

Pomozte iráckým dětem

A co mám dělat?

Novákneu 195.?.?.?

To si mám jako adoptovat iráčanka? A tím jako bojovat za dobrou věc? Přiznejme si svůj alibismus a svou neschopnost. Nejvíce bychom jim pomohli svržením Bushe a jeho politiky! Sebevražedné útoky jdou ruku v ruce s takovou bídou. A bude hůř , protože ty mrchy u moci veřejně plánují použití jaderných zbraní a ještě jim za to máme tleskat.

141153

07.08.2007 16:01

Pomozte iráckým dětem

RE: A co mám dělat?

Novákneu 195.?.?.?

Snad si nemyslíš , že mám na mysli toho dementa?! Zamozřejmě , že jde o celou politiku , kterou zastupuje a se kterou americký lid, tupě souhlasí.

141260

07.08.2007 18:13

Otrokářský systém vrcholí

RE: zapomel na Apollo

Novákneu 195.?.?.?

Svaté rozhořčení , nesvaté rozhořčení . Seznam k zamyšlení rozhodně zdaleka nebyl úplný. A co má být jako dávno vyvrácené podle vás.? Třeba čipy , jako že je jisté , že nebudou ? Nebo snad je vše překonané poznáním , že stejně r. 2012 bude vše jinak? Jste cinik a blázen , nebo se máte moc dobře a snesete nanejvýš úvahy o tom jestli si dnes dáte k večeři kaviár , nebo žraločí stejk a k tomu blondýnu, nebo brunetu za 10 táců.
K tomuto seznamu dodávám otázku. Kdo stojí o manželství jako institut? Kolika zákony , kontraproduktivních dopadů a kolik mýtů doprovází tento institut s naprosto jednostranným a zřejmým působením? Ovládat účinně lidi.
Jo a spalovacích motorů mám už několik desítek let plné zuby , chci motor MDI !Ekologie , kterou máme přeci na prvním místě, jej potřebuje mít okamžitě.

141280

11.08.2007 20:02

Americká hegemonie plodí rusko-čínskou vojenskou alianci

RE: Čína je nehodna jakéholi

Novákneu 195.?.?.?

Ani jedeno moderní uspořádání společnosti není takové aby ho mohl morální člověk chválit. Vyjímkou nejsou ani Švédsko se svým sociálním programem ani bohatý Omán ani jiné malé bohaté země a králoství. Pokud si mohou dovolit luxus pro všechny , tak jen díky odporným zahraničním obchodům ,čili jde to na úkor lidí z jiných zemí.Takže přes všechny ty rozdíly mají všichni mnoho společného co do řízení lidí a začlenění do světa. Některé podružné systémy vznikají jako reakce na agresi některé z mocností a mají daný čas ve kterém se zase rozpadnou. Trápí mě však představa , že ať je jak chce, určitá banda z toho má vždy profit a vlastně ho mají jen díky těmto uměle zdůrazňovaným rozdílům. Vždy je snaha hledat rozdíly , nepřítele a ne věci a zájmy společné pro všechny. Dnes je u nás velmi moderní zesměšňovat Rusko a Čínu. USA je pro nás vzorem na věčné časy a neuchlácholí mě tím , že se jen používají pro stejné postupy jiné výrazy, jak za komančů k SSSR. Toto vše bude nutně s globalizací kulminovat a je přece divné , že se neustále hledají vysvětlení pro agresi ikdyž s ní nikdo normální nesouhlasí. Proto souhlasím se závěrem , že spějem k jaderné válce , ikdyž si ji vehementně přeje jen pár lidí. Jde o tolik absurdností ,které se však ku podivu veřejně nerozpitvávají. Co kdyby to lidem došlo, že?

141598

22.08.2007 21:15

Hledá se vůdce

RE: zapomíná se ,

Novákneu 195.?.?.?

Ale jezdí se tam autem a právě na benzín . Na co jiného taky. Jen se neví , že je to v pekle.

142347

22.08.2007 21:44

Hledá se vůdce

Já bych vůdce raději ani nehledal, budete zklamaní.

Novákneu 195.?.?.?

Výzkum dr Reicha poukazuje mimo jiné na zásadní prvky ve výchově v našem světě . Ve svých knihách např. „Prolomení sexuální morálky“ , nebo „Manželská morálka“ detailně vysvětluje působení základních pravidel a sil ve společnosti.Touha po změně ve společnosti vzniká naakumulováním sexuálních krizí jednotlivců,příliž by to nemělo překvapit ty co vědí odkud bere člověk energii k žití. Tyto knihy snad mohou někoho také vyprovokovávat k revolučním snahám , avšak je v nich uvedeno jako varování , že každá revoluce se míjí svým účinkem. Jediná správná definitivní revoluce by byla ta, která by odstranila sexuální potlačování ve společnosti , na kterém stojí celá naše bezcenná a nebezpečná kultura. Naši dobří vůdcové , kteří jsou právě u moci tyto znalosti mají také a dobře se o náš konzum starají a zaplácávají nám tak touhu po správné změně bezceným balastem. Pokud se přece jen uschopníme pro prosazení změny , tak nám sehrají jen nějaké divadlo a my se budem dalších 20 let navzájem obviňovat kdo a která strana to spackala více. Myslím , že my běžní lidé již nejsme schopni zabránit dalšímu nepříznivému vývoji věcí. Je to o nás bez nás jako snad vždy.

142349

23.08.2007 22:09

Jak se rodí New World Order

RE: Vážený pane Škapíku

Novákneu 195.?.?.?

A co jako chcete studovat , když nebudete mít fakta. Obyčejný pravdivý údaje! Když už vám konečně jistou dávku takových údajů někdo dá , tak vy ho nazvete zločincem . Východisko nenalezne ten kdo si bude líčit jen hezkou budoucnost. To je blud, ale klidně si takovým Hitlerům, Stalinům a jiným i dnešním lhářům tleskejte. Východisko může najít jen ten, kdo ten drahokam pravdy z bláta a špíny vytáhne a ukáže světu. Ale opravdu nevím jak by to udělal, když mu média nebudou věnovat pozornost a nebo ho jen pomluví. Měl by ste si tu vaší logiku trochu srovnat! Rovněž si myslím ,jako autor článku, že situace nemá řešení.Stručně řečeno , myslím že lidstvo spěje k jadernému konfliktu , který je asi lepší než popisované ovládání lidi na hodně dlouho. A Rusko považuji za schopnou opozici , která tomuto plánovanému průběhu zabrání. Dále si myslím , že dnešní křehký ekosystém snese již jen velmi málo případných jaderných výbuchů a že s námi a s naší technikou dokonale zatočí a spláchne ji na smetiště dějin.

142460

23.08.2007 22:19

Jak se rodí New World Order

RE: Sveďme vše na novináře

Novákneu 195.?.?.?

Nelíbí se mi , že píšete tak černobíle. Vybíráte si extrémy tak aby jste ty novináře ještě litoval , nebo chválil. Mě se nechce zdát , že někdy nepodstatné chyby politiků dominují nad jejich úspěších . Já chci totální neuvěřitelný masakr v novinách a velmi tučné titulky a všude na bilboardech chci číst o zásadních chybách politiků a jaké z toho plynou pro ně důsledky a to furt a furt až do jejich vypískání a odstavení ze sceny a jejich příkladném potrestání. A toto se předpokládám nikdy nestane , protože média jsou závislá na příjmu z reklam a tedy na firmách které jsou závislé přímo na politice! Nebo firmy dělají politiku ? Ale to už je pro uvedené v tomto nepodstatné.

142462

23.08.2007 23:32

Jak se rodí New World Order

RE: Hm, hm

Novákneu 195.?.?.?

Všechny ty nuly , které uvádíte obsahuje i váš příspěvek, navíc u vás bych přidal další 0 za logiku a další 0 za neúctu! U všeho ty 0 asi poznáte , ale tu neúctu vám asi vysvětlit budu muset. Slova o příčinách a že zlo plodí zse jen zlo je totiž moudrost Budhova a vy se o něm vyjadřujete jako o omšelém šlágru. Klidně si pletete vzácného informátora , který se snaží evidentně popsat pravdu o masově propagovaných lží za někoho kdo tu šíří nenávist. Promiňte, váš příspěvek je velmi hloupý.

142467

24.08.2007 21:26

Jak se rodí New World Order

RE: PS

Novákneu 195.?.?.?

Když všemu vy tak rozumíte , tak by jste možná mohl přestat s tím vaším depresívním odmítáním a nabídnout nám skvělé řešení , které se promtně odrazí v životě nás všech. Možná nás všechny přesvědčíte nějakým božským manévrem a všichni ihned zanecháme nesmyslné honění peněz, budeme se mít rádi a jakákoliv agresivní politika hlavně světových velmocí bude zcela vyloučena a nahrazena opravdovým mírem a příkladnou spoluprácí , která se odrazí na vysoké životní úrovni celého lidstva. Za vysokou úroveň považuji , dostatek jídla , důstojné bydlení, příkladná sociální snášenlivost krátkou pracovní dobou atd.

142537

25.08.2007 11:21

Jak se rodí New World Order

RE: PS

Novákneu 195.?.?.?

Zajímavé? Díky. Já považuji informace p. Škapíka za věcné , pokud v někom vyvolávají deprese , možná dobře , pokud bude umět zaujmout nový postoj. Tím by mohlo být nevěřit novinářům! Pan Škapík popisuje to co se nedovíte každý den a sice to , že novináři vám vždy vehementně podávají vše v duchu právě probíhající propagandy. Vy proti tomu nabízíte izolovat se vnitřně proti této mocné zkutečnosti. Mocná je, přeci víte, v tom, že oslovuje všechny obyvatele s kombinací propagandy , důležitými informacemi pro život a zábavou servírovanou již od dětství. Váš bůh , nebo sebevláda je proti tomuto masově vzato nemohoucí. Psychologicky to mají naši opatrovníci velmi zmáklé ,takže vy nemůžete svými informacemi ani nabídnout nic vlivného , na tom se jistě shodneme. Mám však za to a tím jsem vás jen škádlil, že skvělé řešení právě že existuje! Je v tom , že novináři a média by zákonem a skutečně musela být nezávislá , neúplatná ! Patenty s pozitivním ekologickým planetárním významem by museli , ještě jednou museli , být okamžitě uvedeny v praxi např. motor MDI , ale je toho víc. Věda , která není výhodná pro obchodní principy a pro principy ovládání mas by nesměla být utlačována ! Musíte uznat , že pro začátek by tyto změny byli velmi , velmi radikální a hned by přicházely samovolně další a další. [cool]

142563

25.08.2007 13:17

Jak se rodí New World Order

RE: Vážený pane Škapíku

Novákneu 195.?.?.?

Zvláštní otázka. Vy snad nepotřebujete žádná fakta? Je třeba značného studia nauk , které zrovna nejsou často učebnicové na školách , je třeba studovat fakta z širokých jiných zdrojů např. jiné cizí zprávy např. německé , britské, různé alternativní zdroje a pak si teprve o té šarádě v médiích a novinách dáte dohromady nádherný obrázek! Kdyby za Hitlera lidé masově studovali zdroje od jinud a ignorovali místní tisk a rozhlas , tak by Hitler utřel nos, mělo by to dalekosáhlé zcela jiné dopady... Ta doba je tu však stále stejná, jen se hraje opatrněji a přitom nebezpečněji , jenže jak to může pochopit ten , který nemá fakta? Problémy vlastní psychiky každého mají kořeny ve výchově v dětství a ta výchova je velice na oko vřelá avšak zároveň nezvykle surová. Je třeba se rozpomenout na vlastní dětství ,zážitky, pocity ,ústrky, manipulace aj. Není to na štěstí všude na světě stejné, ikdyž je snaha o to veliká.

142569

25.08.2007 13:55

Jak se rodí New World Order

RE: ZEIGEIST SE SL. TITULKY NYNI ONLINE

Novákneu 195.?.?.?

Já děkuji Vám a lidem jako jste vy , kteří si umí sehnat a srovnat fakta a nebojí se o tom něco uceleného nebo i dílčího napsat. Té fanatičnosti se není co divit , lidé se zde musí vyjadřovat stručně , navíc často jde jistě jen o jistý druh nedorozumění. Také častěji nepíšou ti co souhlasí , ale nemají k tomu co podstatné dodat. Důkazem je velice dobrá známka a mnoho hlasujících. Dále si myslím , že váš článek je dokonce velmi málo pesimistický , protože dopady tohoto stavu , který je stále rychleji horší a horší , mohou být víc než zoufalé s ohledem na budoucí generace , nebo dokonce s ohledem na teorii o znovuzrozování a tím tedy znovuzrozování každého z nás do stále horšího životního prostředí a mizernějšího společenského uspořádání. Váš článek považuji tedy za velmi aktuální a otevřený.

142571

25.08.2007 18:28

Hledá se vůdce

RE: Kapitalismus je zákonitě konzumní,

Novákneu 195.?.?.?

o tom se snad s vámi nikdo nepře. K té vodě je nutno dodat , že v ní můžete trčet až po krk a také může být čistá , nebo závadná , že může být studená , vlažná až horká. Bude taková podle toho, kde na světě žijete a kolik máte peněz. Tolik k vašemu přirovnání, takže sám můžete jednou brečet. Jsou však i jiné možnosti , ale tím neříkám , že je to socialismus. Prostor na světě s jinými principy je již žalostně malý, ale je jako důkaz.

142575

25.08.2007 21:30

Jak se rodí New World Order

RE: PS

Novákneu 195.?.?.?

Chtít po někom, kdo nás informuje i nabídku řešení , nebo snad nejlépe , aby to autor rovnou sám nějak napravil , mi příjde jako přinejmenším neskromné. Pokud je v článku popis současného stavu správný , tj. odpovídá realitě, tak co s tím? Není to plivání ohně a síry , ale správné a závažné zpravodajství , které bych umístil do hlavních zpráv na Novu a to každý den minimálně na 15 minut až do doby kdy by se s tím něco začalo dít. A nebyl by toto snad zázrak?

142581

25.08.2007 22:46

Jak se rodí New World Order

RE: Vážený pane Škapíku

Novákneu 195.?.?.?

Každý si nemůže najít stejná fakta , není tu vždy ten kdo vám je bude servírovat a NWO už vůbec ne! Fakta se chovají jako energie , každý jich má určité kvantum s určitým chováním. Takže není divu , že každý reaguje na určitou zprávu jinak , ale tím že si něco vybere a nějak je vyloží , tak tím už je může zpracovat správně, nebo špatně. Jak poznáte toho správného pracovníka s fakty od špatného? Einstein prohlásil: "Nevěřte vědcům co říkají , ale věřte tomu co dělají."

142582

26.08.2007 09:25

Jak se rodí New World Order

RE: PS

Novákneu 195.?.?.?

Skvěle, opravdu svěkle. Spletl jste si však dobu , váš přístup je skvělý třeba ve staré Indii, ale v dnešní jakoby demokracii by s vámi zatočili , že by jste nestačil ani mrkat.Na zlo , které je pro mnohé sotva znatelné je potřeba okamžitě razantně reagovat. Tu odvoláním politika, tu předčasnými volbami a ne být zkostnatělý a volit furt ten samej šmejd, jak je tak moderní i pro takové teoretiky jako jste vy! Napište o tom článek a uvidíte jak vás rozcupujou i s vašema semínkama v diskuzi. [vyplazený jazyk]

142599

30.08.2007 23:20

Mají muži méně práv než ženy?

RE: Výsledky feministické deformace společnosti a jejího právního řádu

Novákneu 195.?.?.?

Výborně , co takhle si říci , kdo za to vlastně nemůže! Nemůžou za to indiáni , kteří byli vymláceni , kým? Nemůžou za to černoši , jejichž kultůra byla zcela znetvořena. Nemůžou za to australští domorodci, kteří se rozhodli radikálně snížit svou porodnost , protože jim byl sebrán domov. Nemůžou za to indové , číňani, ani Japonci, protože dálný východ má značně odlišnou kulturu . Můžou za to ti bezmocní mrzáci, kteří sotva uživí sami sebe co jsou furt v práci , pro dobro jiných ? Takže? Nezůstali náhodou hlavně ti , co sám jmenujete? [chechtot]

142888

30.08.2007 23:40

Mají muži méně práv než ženy?

RE: Výsledky feministické deformace společnosti a jejího právního řádu

Novákneu 195.?.?.?

Co když je to naopak? Co když za to mohou příliš svědomité ženské ? Svědomité v tom , že musí dosáhnout dokonalého manželství , tj. důstojného postavení. To proto aby zabezpečily své potomky , jak jinak než dokonale, ikdyž zákonitě na úkor jiných. Tu svatbu odmítá dnes kde kdo . Dnes nespokojeně mohou brečet, jak matky , tak otcové , tak bezdětní - stále častěji impotentní , tak děti s jedním rodičem, tak řádná ještě celá rodina v krizi. Co když v té burkové době budou ty samé svědomité ženy zřejmě požadovat obřízku své dcery , protože je to společensky významné. Takže se hezky dále hadejte ženský a chlapi mezi sebou nadávejte si a ubližujte si navzájem co nejvíce , řešte finanční spory a neumejte se navzájem ani vystát a proč? Kdyby jste totiš si nedej bože byli velmi blízcí chápali navzájem své PRIMÁRNÍ potřeby a užívali si spolu dokonce pravidelně bez finančněspolečenského implantátu nebyli by jste zvládnutelní a to váš majitel, kterému zobete nenažraně z ruky přeci nechce.

142892

26.09.2007 00:54

Bílí budou v roce 2027 „menšinou“

RE: rasová nesnášenlivost

Novákneu 195.?.?.?

Kapitalismus, konzum a nucený růst za každou cenu z nás samotných udělal hlavního odpůrce vlastní rasy. Normální člověk? Vlastní rasa? Většina akcí už je natolik vzdáleno potřebám přírody a vlastním potřebám lidí , že zrada vlastní krve je zaběhnutý standart. Jsme sami proti sobě - globalizujeme a přitom máme k sobě navzájem stále dále - meleme o ekologii a přitom příroda mizí před očima , alespoň toho kdo používá oči - zvyšujeme stále životní úroveň a přitom makáme stále více a přitom furt jen bydlíme, jíme , oblékáme se a máme nějaký ty auta a nic moc víc . Bydlíme stále více v jedech , jsme stále více alergický, nemocný, neplodný . Co tady vlastně má cenu podporovat? Děti si mohli jakž takž dovolit ještě moji rodiče , my si nedovolíme ani jedno dítě , zatím a s rizikem , že to později už nepůjde . Minimálně tedy podporujeme naše potomky tím , že je sem ani netaháme.

144498

02.10.2007 14:35

Přibylo těch, kteří nemají

RE: Sláva, Zvědavec funguje!:)

Novákneu 195.?.?.?

I já jsem podnikal a mohu říct , že mám k tomu vlohy, hezky mi to šlo a brzy bych měl také na ten činžák. To vy však zapomínáte jaký je trend dnešní doby , měl by to vědět i ten nejblbější ekonom. Jde o to , že k podnikání musí někdo dát podmínky a zakázky, jde tedy o politiku vlády a o mezinárodní politiku. Je zcela evidentní (pro někoho méně) , že se tyto podmínky berou malým na úkor velkým. Mě zakázky vzali a nyní mou práci dělají levněji turci. Takže já si činžák nekoupím , ale za ušetřený peníze si ho koupí zadavatel této práce, jenže on už činžáků má dost , takže tímto způsobem si holt každý rok koupí nový model sporťáku a já budu denně makat na rohlíky a benzín do auta abych mohl mastit do a z práce. I to podnikání je tedy o dávání a i kapitalisti toto slovo skloňují denně ve všech pádech a o vlohách či schopnostech se mohou vést jen blbé kecy. Když vám nikdo zakázku nedá , tak se vám změní barvy světa hned.

144793

02.10.2007 15:19

Přibylo těch, kteří nemají

RE: Sláva, Zvědavec funguje!:)

Novákneu 195.?.?.?

Tento systém získává rapidně jiné vlastnosti a je stále nebezpečnější ikdyž se mluví o prosperitě a svobodě. Nebude brzy před ním kam utéct a o revoluci nebude možno vůbec hovořit. Napadá mě zatím jediný způsob, jak tento systém zničit dřív než začne být dokonalým otrokářstvím. Nejde o můj nápad , jde o popis toho co se samovolně děje a sice nedát mu děti. Všichni víme , že se porodnost ve vyspělých státech snižuje a počet lidí se udržuje importem. Za určitou dobu nutně dojde k problémům které umožní revoluci podporovanou všemi třídami společnosti. Do té doby však máme velké rezervy k propadu do velmi špatných poměrů , příkladem jsou státy jako Bulharsko , Rumunsko aj. Obranu v těchto neutěšených poměrech vidím v tom , že lidi prostě přestanou být ambiciozní , budou vždy raději nedělat , nenervovat se , jakmile dostanou nadřízeného , který je začne honit , doporučuji okamžitě ho vyštípat. Pro ty co mají přes to budovatelské choutky podotýkám , že většina výrobků mají úmyslně krátkou životnost , většina jich je zcela zbytečných a o ekologii , která bude brzy takto v kelu se jen mluví.

144798

02.10.2007 18:21

Přibylo těch, kteří nemají

RE: Sláva, Zvědavec funguje!:)

Novákneu 195.?.?.?

Jak nepomůže? To teprv uvidíte co dokáže vyhnití za živa. Nebudou lidi , kteří si tento systém budou přát.

144817

02.10.2007 18:48

Přibylo těch, kteří nemají

RE: Máme co jsme chtěli...

Novákneu 195.?.?.?

Čirá spekulace o tom kdo by byl , kdyby někdo nebyl a jaká pravidla by byla, kdyby tato nebyla. Mamon a manipulace mohou být zakázané metody , oni i do jisté míry i jsou...

144818

04.10.2007 23:43

Všichni Rusové náhle opustili reaktor Bushehr v Íránu

RE: To není možný

Novákneu 195.?.?.?

Můžete být dál v klidu, generálové na všech stranách mají daleko propracovanější techniky a postupy včetně toho že vás ve 3. sv. uspí krásnými slovy o míru a demokracii a útok vám vylíčí jako humanitární bombardování a osvobozování, pokud vás tedy rovnou neuspí na vždy, ale třeba i pomalu působícím jedem. Lidé častěji právě že nezmoudří , žádná válka je doposud nepoučila dostatečně natolik, aby bylo zbrojení zcela zakázáno , mám podezření , že jaderná energetika je tu jen proto , aby bylo možné vyrábět jaderné zbraně a ovládat vlastní lid.To stejné nebezpečí tkví v genetice, výzkum by měl probíhat zcela izolovaně a ne nám ho servírovat rovnou na stůl v neověřené formě. Přitom jakékoliv jiné zdroje energie jsou prostě potlačovány, tak jak se zmínil Segal na konci filmu Aljaška v plamenech. Nejezdí tu ve velkém auta s motorem MDI, na tepelných čerpadlech se zase jen kapsují nějaké tlusté svině, klimatizace s účinným výměníkem jsou katastrofálně předražené až k hranici rentability, sluneční energie není uchovávána, tak jak by to šlo. Nízkoenergetické domy jsou předražené ... Tak jako lidé věřili tupě Hitlerovi , tak i dnes jsou stejně lehce dál ovládáni. Spěte dál a nenechte se rušit nápady , že se bude snad válčit v Iráku , nebo dnes již v Iránu , nebo příště ve vašem městě. Jak by se to mohlo stát?

144946

05.10.2007 11:06

Všichni Rusové náhle opustili reaktor Bushehr v Íránu

RE: Američani prohrajou

Novákneu 195.?.?.?

Optimismus kypí na všech stranách. U někoho ten , že doufá , že nic neuvidí [chechtot] Viděl jsem před léty v televizi dojemného vysoce postaveného US manažera, jak světu vysvětloval , že se musí začít dobře v Iráku hospodařit aby oběti , které válka přinesla nebyly zbytečné. Optimismus je koukám nebezpečná záležitost. [vyplazený jazyk]

144977

07.10.2007 10:46

Jak jsem málem zapálila chrám Sv. Víta

RE: Nechci autorce brat viru, ale...

Novákneu 195.?.?.?

Věda a vědecké postupy jsou jediné , které dokáží usvědčit blázny , nebo manipulátory ze lží , kerými sledují konkrétní cíle. Manipulátoři byly vždy mezi vlivnými a bohatými a s tím často nelze nic dělat. Není tedy divu , že Ježíšovo evangelium bylo zneužito a pokrouceno vlivnými osobami. V dnešní době nelze odsuzovat vědu za to co se děje , ale je třeba odsuzovat dnes a deně ve všech hlavních zprávách na celém světě ty kteří tuto vědu využívají pro svvůj prozpěch a pro rozšiřování vlivu a to je křesťanská západní společnost. Lidstvo mohlo díky vědě již dávno ze sebe shodit jho otročiny uvaléné přírodou a lidmi samými. Již dávno mohla být ekologicky využívána energie (výzkumy Tesly) , již dávno mohly být zakázány jaderné zbraně a elektrárny na celém světě, mohlo být zakázáno jakékoliv zbrojení , dlouho již se tu mohl používat k pohonu motor MDI , ale i jiné např. rezonanční motor, magnetický motor aj. Takže závěrem bych položil otázku, už víme co chtějí mocní křesťani a jaké informace chybí ostatním lidem?

145073

07.10.2007 13:10

Jak jsem málem zapálila chrám Sv. Víta

RE: Nechci autorce brat viru, ale...

Novákneu 195.?.?.?

Za to vy, by jste se za všechny chyby křesťanství postavil s hrdostí. To by dnes však neudělal ani papež. [bliji]

145075

07.10.2007 13:41

Jak jsem málem zapálila chrám Sv. Víta

RE: Pozitivni a negativni pohled

Novákneu 195.?.?.?

Pro všechna vaše uvedená tvrzení platí to samé - mají velmi daleko k pravdě." [chechtot] [vyplazený jazyk]

145077

07.10.2007 21:21

Jak jsem málem zapálila chrám Sv. Víta

RE: Nechci autorce brat viru, ale...

Novákneu 195.?.?.?

Musím poněkud zklamaně a suše konstatovat , že v druhé větě jste zcela za jedno s názorem, který jste ovšem prve kritizoval.Nic nového jste koukám nevymyslel , nevím čím jiným by jste chtěl zapíchnout co nejvíc nepřátel , snad ne špejlí a světlo intenzivní opravdu způsobí zánět spojivek , tak jako je opravdu historicky a i dnes doložitelné , že křesťanství je nástrojem k ovládání mas. Ani v těch následujících vaších větách nejsme spolu ve při. Na to jak jste se prve napřahoval, jsem tedy čekal jinou pecku. [velký smích]

145097

07.10.2007 22:33

Všichni Rusové náhle opustili reaktor Bushehr v Íránu

RE: To není možný

Novákneu 195.?.?.?

Podle filmu , který jsem jednou viděl ,Nostrdamus prohlásil , že se za cca 5OO let najde jeden člověk , který jeho předpovědím porozumí. Jste to snad vy? [zmaten]

145099

08.10.2007 23:17

Jak jsem málem zapálila chrám Sv. Víta

RE: Nechci autorce brat viru, ale...

Novákneu 195.?.?.?

Jó , to si můžeš stěžovat u papeže , že je náboženství osobní cestou . Kdyby jsi byl ženou , tak ti zakáže potrat , ikdyby jsi jej sto krát chtěl. Kdyby jsi byl černochem v Africe tak ti doporučí nepoužívat kondom - skvělý nápad. Kdyby jsi byl Wariakem v Amazonii , tak by jsi si vychutnal jeho nedávný chvalozpěv na to , že Ježíšova cesta tamním indiánům přinesla osvobození. Tak by se dalo pokračovat a ani bych nemusel příliž překračovat rámec současnosti . Takže neblbni pro mnohé jsi jen obyčejným a poslušným šašourem právě ty a za každý prohřešek ti přísluší trest , nejsem právníkem abych věděl byť jen odhadem jejich počet , ale stále se zvyšuje. Jen úplná naivka si může myslet , že osobní přesvědčení, rozhodnutí a cesta je velmi vzdálená od všech druhů manipulace. Touto debatou co předvádíte není možno ani dojít k tomu co to ta manipulace vůbec je . Lehce se může kdokoliv stát její objetí a to nejsnáze v hiearchickém smyslu a také se tak vlastně dnes a denně každému děje. Není zapotřebí hledat organizátory, ale jistě budou vysoko. Nejprve je třeba zjistit jak je možné ovlivňovat lidi (a to od dětství !) a pak to porovnat s tím co se děje. Může to být zajímavé. Manipuluje se pravidly a zákony a jejich dodržování musí být stíháno trestem . To vše může mít více podob , svět je v tomto naštěstí ještě jakž ,takž rozmanitý. Mimochodem Hadašová prohlásila na volbě Miss , že muslimské ženy mají více práv než ženy u nás. Od vš studentky práv zajímavé prohlášení do televize!

145151

09.10.2007 23:12

Jak jsem málem zapálila chrám Sv. Víta

RE: Nechci autorce brat viru, ale...

Novákneu 195.?.?.?

Více souhlasím s vraždou z milosti , než s vraždou za trest. Vražda totiž není výchovný prostředek , ale vraždou z milosti lze ušetřit nezměrné trápení .Toto téma mě nechává klidným , protože předpokládám , že většina rozumných lidí není proti potratu a většina jich je proti trestu smrti . Stejně se nakonec budete hádat s lékaři kdy , že to bytost je už bytostí, ale vy si třeba zachovávejte život každé vaší spermii, rozum nelze od náboženských fanatiků , který nezajímá logika očekávat. Co se týká obrany vůči muslimům ve středověku přečtěte si knihu "Tajemství a hříchy temlářského řádu" hezky a zajímavě napsané , né tak fanatické jak od stranických horlivců.Píše jasně , že všechna křižátská tažení nebyla na obranu , ale na zvýšení významu a moci církve, včetně té poslední výpravě ,kdy byli posláno 10 000 chlapců a všichni zemřeli na strádání za pochodu. Co se týče kondomů - já vím , podle vás má i v tom papež pravdu. Lepší by bylo kdyby bílá rasa nikdy v životě nezačala pomáhat ani černochům ani indiánům , všude je to díky nim tak rozdělaný , že se to dokupy už nedá. I s tím filmem Apokalypto jste jen hloupě naletěl. Z indiánů se tam dělá kretény , kteří se vraždí jen proto že je zatmění slunce, jenže oni počítali s kalendářem na 100. tisíce let a jejich předpovědi popisují vniknutí bělochů ,ale mnohem realističtěji než to vaše "vítání". Čemu věřím a nevěřím , to vám asi těžko vysvětlím , mám rád nezaujatost , respektování faktů , tvrzení založená na logice a jen o takové autority mám odvahu se opírat. [mrknutí jedním okem]

145196

10.10.2007 22:46

Jak jsem málem zapálila chrám Sv. Víta

RE: Nechci autorce brat viru, ale...

Novákneu 195.?.?.?

Už jsem četl moderní názor , že obřízka se dělá z hygienických důvodů. [velký smích] Dříve nevěděli při tom o hygieně nic tak světoborného, samozřejmě, že by si kvůli tomu řezali části těl. Z výsledků jistého bádání vyšlo však na povrch , že obřízka , havně u děvčat způsobí tak velké trauma ze zákroku , že odmítnou zájem o sexuální hrátky. Tato změna chování je velmi evidentní a zamozřejmě , že se využívá pro výchovné účely a pro zvýšení hodnoty nevěsty , která si zachovala pannenství pro toho svého pravého (i finančně výhodného ) ženicha. Osobně by mě zajímalo zda je lepší takováto zmrzačená a výchovou zlomená manželka a nebo rebelka , která rodičovskou výchovu ignoruje. Dále dedukuji , že tento způsob výchovy se používá na světě tam , kde děti prostě mají dost volnosti. U nás tato morbidnost není nutná , protože dítě je nesrovnatelně více pod dohledem rodičů a stačí jim jen říct něco nepříjemného na adresu jistých zájmů a je to v pucu. Děti u nás jsou vůbec přímo i v pohybu omezovány stále více spolu s tím jak přibývá populace ve městech a vzhledem k tomu ,jak se v nich žije a vzhledem k načí PC kultůře. U nás tedy vzniknou zrovna tak výchovou zlomené ženy jako ty ženy , které si užily díky svým rodičům obřízku. Zatímco kritizujeme jiné státy za obřízku a div , že jim kvůli tomu nevyhlašujem válku , samy se ve věci dětské sexuality chováme velmi drsně a pokrytecky a zrovna tak vypočítavě.

145261

21.10.2007 14:51

ČEZ tiskové prohlášení k zvýšení ceny elektřiny na rok 2008

RE: A co takhle volná energie?

Novákneu 195.?.?.?

Nepropadej zbytečně panice. Zadej si do vyhledávače motor MDI . Česká akademie věd se uschopnila k tomuto také vyjádřít a vysoukala ze sebe článek se závěrem , že je to moc dobré. Na světě existuje vlastně jen samá volná energie , má jen různě hospodárné způsoby na její přeměnu a různě komplikované způsoby. Z hlediska bysnysu je tato komlikace velmi vítána , umožňuje prodej něčeho na co má každý nárok zdarma. Takový komunismus se nám však nesnažili servírovat ve své době ani sami komunisti. Jinak dnes se za nekřesťanské , nebo spíše právě že křesťanské peníze, prodávají tepelná čerpadla. Ta mají ekonomičtější provoz, než větrné elektrárny. Nedávno existovala možnost vyrábět nevybytelné baterie , ale prý se nakonec ruská firma nedohodla s kanadským sponzorem. Všeobecně v naší společnosti s kapitalistickým principem platí, že se musí vyrábět jen takové věci , které mají co nejnižší životnost a nejnižší užitnou hodnotu a neumožňuje osamostatnění v ničem. Co dodat? Práci čest, ikdyž je nelogická i neekologická !

145733

22.10.2007 00:01

ČEZ tiskové prohlášení k zvýšení ceny elektřiny na rok 2008

RE: A co takhle volná energie?

Novákneu 195.?.?.?

Levná energie je každá - ovšem jen pro někoho. [smích] Při poskytnutí volné energie (neočekávám silné zdroje en. , ty tu již jsou takřka neomezené)by se velmi změnil trh s ropou , jaderná energetika by se hodila dále už jen a jen pro zbrojení , dýchalo by se nám lépe... Velcí by se zřejmě mezi sebou domluvili na tom,co nám místo toho budou draze prodávat. Něco by jistě našli. To že bychom měli levný provoz na některé činnosti , neznamená , že by nám to ostatní takto taky věnovali , systém by mohl zůstat stejný.Je možné , že by pak bylo jen výraznější na jakých podvodech a manipulacích je založen, ale někteří by byli jistě dál slepí. Naše situace má velmi široké spektrum problémů , jakoby jen o tu levnou energii ani nešlo . Tento systém jen využívá možnost prodeje jinak bezcených věcí . Není to tak, že by byl skutečný nedostatek energie , který by nás tak dalece omezoval ,že by to vylučovalo spokojený život, ve smyslu uspokojování životních potřeb. To by např. Eskymáci museli jen nepřetržitě kvičet utrpením. Kapitálové potřeby jistých jednotlivců naproti tomu uspokojit nelze nikdy. Co se týká zmíněné zodpovědnosti, tak ta skutečná se právě v současnosti projevuje velmi poskrovnu,důkazem je, že na ní lze v médiích nepřetržitě vidět jen parodii.

145754

22.10.2007 11:04

ČEZ tiskové prohlášení k zvýšení ceny elektřiny na rok 2008

RE: A co takhle volná energie?

Novákneu 195.?.?.?

My jsme manipulováni a kontrolováni již několik tisíciletí. Říká se tomu samozřejmě kultura, výchova ,úděl, povinnost, pořádek, poslání aj. Takže pokud budem očipování , tak mnozí budou pro a velký rozdíl to pro ně v životě ani nebude , snad jen to ulehčení života- nemusí vytahovat peněženky , pasy ,OP, klíče, zdrav. karty , rodné listy , nebudou se muset obávat okradení , aj. podobné výhody.Krávě je přeci taky jedno jestli ji vyženete na pastvu s číslem , nebo bez. Mnozí budou mít i pocit , že se o ně konečně někdo řádně stará. Zatím se tato možnost připravuje a vždy je vše jen jednou z možností. Já doufám , že vyhrajou zcela jiné možnosti a sice že se zavede komunismus , ale pozor , ne takový o kterém se bude jen mluvit. V pralesích domorodci žijí v jakémsi prakomunismu , který se tam přirozeně udržuje dlouho jen tím, že mají vše co potřebují , včetně vyspělých léků a nikdo jim tam vlastnictví nezavádí. Např. na ostrově Bora Bora - jde o luxusní turistickou oblast , kde prý domorodci žijí v matriarchátu a říká se mu kult dětí. My v oblastech , kde trpíme zimou, bychom opravdu potřebovali pomoc dobré techniky, abychom dosáhli na jejich životní luxus, spočívající v životě pro život a ne pro práci , nebo jiné povinnosti dané nějakým úřadem. Zatím máme spoustu zbraní a k tomuto luxusu máme velmi daleko. Mocnosti , které chtějí takový svůj pořádek s očipováním zavést budou jistě muset svádět boj s konkurenčníma mocnostma , nebo vyžším zásahem a co to způsobí se již brzy mnozí znás dozví , pro mnohé to může znamenat jen jakýsi záblesk a konec - tak nějak vypadá výbuch bomby z blízka , ne? Budhismus učí přeci o tom že čas je jen přelud, tedy že čas sice prožíváme , ale on není , vždyť i věda říká už něco podobného. Proroctví a předpovědi jsou tedy asi snadná pro toho , kdo se v těchto věcech vyzná. My se však jistě neprohřešíme ani proti těmto vyšším poznatkům , když budem pátrat po tom co škodí jakýmkoliv bytostem a hlavně co přináší štěstí všem bytostem.

145766

23.10.2007 21:09

ČEZ tiskové prohlášení k zvýšení ceny elektřiny na rok 2008

RE: Je to jinak

Novákneu 88.?.?.?

Ještě navrhni , že maloodběr v Praze by mohl stát desetinu oproti cenám na vesnicích , protože je to v Praze rentabilnější , ne? [oči v sloup]

145809

24.10.2007 07:16

Politika a my - aneb pane krotiteli nebylo toho už dost?

Takový článek tu měl být dřív

Novákneu 88.?.?.?

Přes 10 let už buduji lepší zítřky . Nějaký čas jako Gastarbeiter v Německu a nějaký čas taky jako podnikatel. Člověk by si myslel , že při tak prudkým rozvoji všech vědeckých disciplín a takové robustní modernizaci výroby by měla za tu dobu být výrazná změna k usnadňování práce , zkracování pracovní doby a k vyžším výdělkům. Ve všem zmíněném však potvrzuji opačný trend! Normy ve výrobě se zvyšují , stále míň lidí musí udělat víc práce , to na co jsem doposud vydělal, tak to už bych prostě znovu nezopakoval, už jen kvůli rostoucím cenám nemovitostí. Robustnější zisky tečou jen nejbohatším. Nějaký čas se už zařizuji jinak - dělám co nejméně . Jestli mám mít 2 nebo 3 tisíce víc k měs. platu , ale za dvojnásobek práce ,na to opravdu už kašlu. Lituji jen , že jsem dnešní vědomosti neměl už dřív ,přinejmenším bych si šetřil víc zdraví a příkladem bych propagoval snižování norem , nejlépe do úplného zkolabování toho "božského" menežmentu. Kde manažer normu už nezvýší, tam tento účel může splnit partnerka jako jako násobitelka společných výdajů . Za takový přístup bych jistě od ní sklízel méně obdivu, ale snad bych to vyrovnal vzděláním. [velký smích]

145821

24.10.2007 15:43

Politika a my - aneb pane krotiteli nebylo toho už dost?

RE: nic noveho

Novákneu 195.?.?.?

Marx psal hrozně tlustý bichle, takže se nedivým , že málo kdo tomu kdy rozuměl, ale v beztřídní společnosti jsme nikdy nežili , vždy byla kariéra - vážná možnost postupu až mezi smetánku, někde na vrcholu a v tom je to naprosto stejný. Jen bylo víc těch, co měli stejné málo. Komunisti, tedy podle mne, jen žvatlali o příchodu komunismu asi jako dnes kapitalisti těžce rodí ekoligické záměry. Třída organizující dříve zrovna tak jako dnes, buzerovala třídu pracující - žádný rozdíl. Beztřídní společnost by v našich komplikovaných přírodních podmínkách byla zajímavá. Východní nauky hovoří o technice a vědě jako o magii a že je velkým prohřeškem západu , že jako s magií zachází velmi neopatrně , protože ji dává každýmu i prakticky zločinci k dispozici. Tvrdí že techniku ano , ale s dostupností, jen jejích sladkých plodů pro každého. A vědci by měli být nejvyžším uzavřeným postem , protože nesou zodpovědnost jako magici. Myslím , že i Marx nevymýšlel komunismus na čistě bílým papíře , ale že okopírovával způsoby žití domorodců a lepil do toho nutnou technickou a logistickou podporu. Vždy bude možnost vše změnit , komunismus je jako možnost zakódována do vesmíru , stejně jako možnost nenasytného vlastnění, tj. kapitalismu. Tyto principy lze kdykoliv znovuobjevit vědecky. Dnes jsou již desetiletí tyto věci známy, ale zatím jen leží ladem někde po šuplíkách.

145845

24.10.2007 20:33

Politika a my - aneb pane krotiteli nebylo toho už dost?

RE: nic noveho

Novákneu 195.?.?.?

Je vám 60 a byl jste v Rusku? Asi ne , tak jak můžete tvrdit co je utopie a co kde je a není. Vy sám vytváříte utopii svým názorem, kde nabízíte řešení pro živé lidi s ambicemi , závistí a snahy a lenosti. Není třeba vymýšlet nic nového , zbytečně se namáháte. Bohužel vás asi zklamu tím, že neustále se na lidech dělají pokusy a platí se za ně stále víc. Z komunismu slepou uličku udělali za socialismu , proto to však vaše tvrzení nemusí být universální pravdou. Přál bych vám živou konfrontaci s nějakým šamanem o tom co je to utopie a brzda vývoje. [bliji]

145860

24.10.2007 21:56

Politika a my - aneb pane krotiteli nebylo toho už dost?

RE: A co dál?

Novákneu 195.?.?.?

Když znáte jen hloupá řešení , neznamená to ještě , že dobrá neexistují. 1.Politici začínají tam, kde se na ní lidé navazují a jednají podle ní v hierarchickém smyslu asi jako třeba nějaká Geltrůda kdysi vzhlížela k Faterovi a jednala v jeho prospěch , třeba jako poslední dělnice , ale vychovávala dítě a pusobila na okolí a patřila tím k armádě s neslavným koncem. Takže i ona jednala politicky , také jí by jste zastřelil? Já ne , já bych jí poučil o jejím omylu. 2.Bohatým zákony opravdu moc nehrozí , takže váš příklad kulhá na obě nohy. Pro začátek by stačil na všechny stejný metr. Např. odvolatelnost a možnost příkladného potrestání politika. 3. Konečně něco včem s vámi mohu souhlasit . Ano zrušme zbytečnou práci , která nám nedává jídlo , bydlení , která přináší jen slabý užitek ať už v kanceláři , nebo ve výrobě.
------
Zjistit co je špatně je prvním krokem k nápravě , ale horší je když budou všichni jak tehdy ta Geltrůda, kterou tehdy nikdo nepoučil.

145865

25.10.2007 12:46

Politika a my - aneb pane krotiteli nebylo toho už dost?

RE: Jasně - zpátky na stromy!

Novákneu 195.?.?.?

Vy toho evidentně nechápete a nevidíte mnohem víc a ani nejste první s kritikou , jak si myslíte. Vyčkejte času jako husa klasu , co jiného vám napsat. Vaše názory se budou jistě časem měnit s přibývajícími negativními zkušenostmi , nebo v lepším případě s přibývajícím rozhledem. Nejblbější a velmi častá cesta životem je od optimismu mládí k pesimismu stáří.

145890

25.10.2007 21:09

Politika a my - aneb pane krotiteli nebylo toho už dost?

RE: nic noveho

Novákneu 195.?.?.?

To proto , že ignorujete jiné kultury, které mají mnohotisíceletou tradici . Fungují na jiných než kapitalistických principech , které vy slepě považujete za jedinečné, jako jediné moudré a správné. Jinak by jste nemohl tvrdit že beztřídní společnost nikdy neexistovala a z toho vyvozoval nějaké vaše závěry. Máte před očima jen to co se děje v Evropě a sev. Americe. Jiné oblasti na světě vypovídají i o jiných skutečnostech , než zde u nás běžných. Např. v Tibetu se za zaměstnání považovala i mystická práce, ani si neumíte představit co to do důsledku znamenalo. Pak jsou tu různí domorodci. Jestli si myslíte , že se jedná o podřadné záležitosti , jste na omylu.

145914

25.10.2007 23:51

Politika a my - aneb pane krotiteli nebylo toho už dost?

RE: nic noveho pro tebe

Novákneu 195.?.?.?

Si jsi dal Dvě na ex a nyní přeceňuješ své vlastní fantazie? Hádat se na této úrovni, kdy nabízíš jen své doměnky nemá smysl. Vždyť ty vidíš kolem sebe jen špičku tvýho nosu. Nemluvil jsem o kněžích, ale o mysticích. U některých domorodců není třídní rozdělení a šaman se stará o jiné věci , než dávat mzdu za práci .Tuto sázku bys prohrál. Rovnost lidí prosím tě ani nepropaguj, je to tvá vlastní ujetina, stejně jako rovnostářský systém o něčem tak primitivním tu nikdo ani nediskutoval. Třeba tím někoho inspiruješ. Podle mě sis jen ve své fantazii našel extrém k tomu málu co víš. Ale gratuluju k tak dlouhému souvětí, v Rusku by jsi za to dostal jistě jedničku. Tady se přeci jedná o něco ůplně jiného, ale to se můžeš dočíst ve článku , pokud jsi ho četl. To co vedelo k osobnímu úspěchu nebyla lenost , chtivost , poživačnost , to jmenuješ jen naopak brzdy osobního rozvoje . K úspěchu vede naopak touha , nadšení a zaujetí pro věc a pro lepší já. Všechny ty vlastnosti co jmenuješ mívají právě ti, co jen ztravují své okolí a přináší mu zkázu. Úkolem normálních lidí je působit na vládu silným odporem, pokud jedná v souladu s takovým bludem , který jsi právě napsal!

145919

25.10.2007 23:58

Politika a my - aneb pane krotiteli nebylo toho už dost?

RE: nic noveho

Novákneu 195.?.?.?

Nejspíš nás revoluce brzy čeká a obávám se že bude i krvavá a opět zbytečně. Já tím vědcem nejsem , to tě zklamu , ale rád občas někdy nějaké cituji. Děkuji , že jsi to zřejmě poznal. Jediná revoluce , která by byla uspěšná, by musela odstranit sexuální potlačování a hodnotu věcí. Možná víš kdo to prohlásil? Spíš ne , ale já mám z tebe zase pocit , že už jsi to dlouho neměl.

145921

26.10.2007 07:27

Politika a my - aneb pane krotiteli nebylo toho už dost?

RE: nic noveho

Novákneu 195.?.?.?

Kdo neví o čem je řeč jsi ovšem ty , je mi líto. Já toho rozhoně vymýšlím míň než ty. Místo fantazírování, kdyby jsi se mě normálně zeptal, tak ti třeba i velice konkrétně odpovím . Takže si dej zase dvě na ex , já jdu také po svém.

145937

26.10.2007 08:28

Politika a my - aneb pane krotiteli nebylo toho už dost?

RE: nic noveho pro tebe

Novákneu 195.?.?.?

Žiješ ve velice ubohém světě . Měl by jsi začít číst něco hodnotnějšího, než tipuju to na nějakou přihlouplou manažérskou příručku . Možná máš i talent a že by se pak s tebou mohla vést solidní diskuze. Zatím ahoj. [chechtot]

145938

26.10.2007 08:05

Politika a my - aneb pane krotiteli nebylo toho už dost?

RE: nic noveho

Novákneu 195.?.?.?

V Indii Gandiho podporovali , protože je to jiný národ , uznává jiné hodnoty. U nás by někdo takový jako on asi neměl šanci, mohl by snad i brzy obávám se dostat kulku. Naše společnost je vice rozpolcená, zblblá, nejednotná, příšerně pod pantoflem. [smích] Kupodivu však i Indie má společnost založenou na potlačovaném sexu. Vlastně se revoluce v našich podmínkách bojím, protože se lehce dosáhne přesně pravého opaku, než se původně zamýšlelo.Po té poslední se komunisti dostali k takovým korytům o kterých se jim snad ani nikdy nezdálo. [pláč]

145939

27.10.2007 02:13

Politika a my - aneb pane krotiteli nebylo toho už dost?

RE: nic noveho pro tebe

Novákneu 88.?.?.?

Bohužel kladež pokud vůbec naprosto špatné otázky. Takto se nedozvíš nikdy nic hodnotného. Nemáš nad čím se zamýšlet , když neznáš fakta. Logika tu není sama pro sebe , logicky se dá jen pracovat s informacemi . Ty předvádíš jen odmítání informací , které jsi si ani nenechal vyložit a pokud jsi něco evidentně blbě pochopil , tak se za to ani nemíníš omluvit . Opravdu ztrácíš takto jen čas.

145978

27.10.2007 07:29

Politika a my - aneb pane krotiteli nebylo toho už dost?

RE: nic noveho

Novákneu 88.?.?.?

Jsem velmi zvědav které změny předstihnou které .Jestli ty pozitivní (rostoucí vzdělání, uvědomění,pokroky ve vědě)předběhnou negativní(stále větší finančně-politické provázaní světa , že už ani takřka není kam emigrovat, zhoršování počasí z jakéhokoliv důvodu, zneužívání vědy pro obchod a voj. pol. na úkor zdraví a svobody lidí i živ. prostř.), nebo naopak. Nebo zasáhne jiný vliv, jako je uvedeno v majském kalendáři o r. 2012. Jsem také zklamán tím jak se dnes informace převrací lehce naruby a vůbec nic proti tomu nezmůže to , že lidé jsou , nebo mohou být informováni z jiných zdrojů. Ať už se to týká politiky, nebo dosažených vědeckých objevů snad ve všech vědních oborech. Dnes mediálně nejživější případ je s radarem , Většina jej nechce a vláda jede po svém, dále kdyby lidé přijali informace o něm svědomitěji , bylo by proti radaru ještě mnohem větší procento lidí. Pokračovat lze takto dál přes nebezpečné technologie, komerčně nepochopitelně velmi rozšířené až po nepochopitelně předražené až zcela potlačené technologie , které jsou konečně neškodné. Věc , která je tímto sice také zmíněna , ale zaslouží zdůraznění je zároveň odpovědí na vaší nedávnou otázku , na kterou jsem vám přímo neodpověděl. Tak tedy ještě jednou sice přímo, ale zase jen stručně jinak to tu nelze. Jiná věc , která umožní ovládání mas kromě peněz a myslím i lépe než očipování je potlačení sexu při výchově. Považuji to s dnešníma vědomostma za naprosto zásadní a je to takřka celosvětová záležitost. Nelze to tu probrat, je to však známá věc z psychologie dá se vyhledat. Ale nejcenější info mám od dr. Reicha z knih , které nejsou v čj. V čj. je od něj jen Funkce orgasmu - doporučuji velmi. Toto potlačení je samoreproduktivní manželskou výchovou dětí a funguje již tisíce let za všech podmínek. Lidé o tom ani neví , jak účinně vytváří právě ty ovce , kterými jsme i my . Vás považuji za velmi informovaného . Přesto i člověk v této konkrétní věci znalý má velký problém se tohoto výchovného bloku zbavit , jestli je to ovšem vůbec ve významném % populace možné. Jednotlivec , kterému se to povede je pak ovšem stejně sám v cizím světě, takže splodí potomky opět postižené. Už toto je tisíce let fungující neuvěřitelně výkonné perpetummobile.

145986

28.10.2007 23:30

Politika a my - aneb pane krotiteli nebylo toho už dost?

RE: nic noveho pro tebe

Novákneu 195.?.?.?

Opravdu mě svými romány poněkud více zaměstnáváš, já čekal , že se mě už dotýkat nebudeš , jak si sliboval. Nechci to celé pročítat znovu , něco asi opomenu vyvrátit, nebo napravit nedorozumění. Nemysli si ,že provádíš nejlepší analýzu na světě.Tu práci si dali před tebou už jiní. Pokud provádíš sledování světa a člověka ,tak jako diskuzi se mnou , tak se ani nedivím , že důležité informace se před tebou raději sami schovají. [smích]) Umím si představit , že jsi profesí až střední manažer , možná parťák dělníků , nebo mistr . Postrádáš diplomacii a chrlíš buzeraci, kterou už zrovna nemusím. Možná dokážeš lidi přímět aby pracovali ne na 100 , ale na 120 % , protože tě zhora přesvědčili , že je to nutné. Umím si představit, jak bys jim to odkyvoval do roztrhání, ale víc takto kvalitními schopnostmi asi nedovedeš ikdyž jak tvrdíš víš jak funguje vesmír. Já ty tvoje neskromné teorie chápu a nemůžu za to , že jsi se s lepšíma asi nesetkal , nebo je ignoruješ. Mě komunismus šokoval v životě mnohokrát svou zrůdností, svým významem jako opozice pro jiné zrůdnosti a v poslední řadě tím, jak toto slovo bylo použito nesprávně pro něco co tu v EVROPĚ ani nebylo. Opakuji ,že komuisti o komunismu jen kecali , tak jako se dnes kecá o demokracii , která je ovšem jen prodejnou děvkou co se dá tomu s vyšší nabídkou. Taky jsem psal a ty jsi to zcela vynechal , že píšu o EXISTUJÍCÍ beztřídní společnosti domorodců, kteří ovšem nemají žádnou kulturu , kterou je vhodné ignorovat a považovat dokonce za utopii. Z jejich hlediska je jistě naše kultura utopií zcela jistě , protože my se možná brzy urevolucujeme k smrti , ale oni pojedou stále stejně. Budou stále mít beztřídní společnost, bez ohledu na tvou nepochopitelnou potřebu jakési rovnostářské společnosti, kde mají všichni stejně rostlé údy nebo co. Vědomostní mezery máš v tomto ty! Přiznávám ovšem , že mě tato fakta rovněž šokovala a raději beru již pojmy jako komunismus , ale i současné nové pojmy opatrněji , než tak jak jsou momentálně zažité. Pak jsou tu ještě jiné principy , zmínil jsem Tibet , ale toto téma jsi zaonačil blbým směrem. Máš však pravdu v tom , že bych se měl věnovat něčemu jinému, sám nemám moc chuť psát tady takovou čítanku faktů o věcech, které si každý může najít sám. Asi jsem byl naivní a čekal reakce , které by se větvily do podrobností. Mám jisté zájmy a aktivity, které jsem nezmínil a afektní obecné debaty mě příliž nenaplňují. To ovšem neznamená že si občas rád nadále nezadiskutuji na Zvědavci , zatím lepší místo na netu neznám.[smích])

146033

29.10.2007 23:32

Politika a my - aneb pane krotiteli nebylo toho už dost?

RE: nic noveho pro tebe

Novákneu 88.?.?.?

Nazval bych to spíš drzým egoistickým sosákem , než klackem , který bych použil na něco jiného. Tvé odpovědi jsou především zbytečným románem , protože dlouhé a ani nereflektuješ partnera , ale ty snad ani partnery v životě nemáš, krom těch nejlepších (tvých nadřízených). Na vše chceš slyšet jen vlastní odpověď. Je to taková tipycká nemoc lidí v řídící funkci. Doba takové lidi produkuje , tato doba nás od sebe opravdu odlučuje navzájem, přestože máme možnost si tu třeba takto psát přes kontinenty ,mluvíme stejným jazykem, o tom samém a přesto si nerozumíme. Kdo a co to z nás dělá , si tady už asi nenapíšeme, myslím , že je to škoda.

146103

29.10.2007 23:59

Politika a my - aneb pane krotiteli nebylo toho už dost?

RE: nic noveho

Novákneu 88.?.?.?

Právě vám o kousek výš živě ukazujeme, jak kráčíme po internetové strastiplné cestě. [smích] Myslím , že nás to bry z toho konce tunelu všechny i s takovými týpky jako 2xs vystřelí.

146105

30.10.2007 14:51

Politika a my - aneb pane krotiteli nebylo toho už dost?

RE: nic noveho pro tebe

Novákneu 195.?.?.?

Ano obhajoval a stále si zbožňuješ kapitalismus a svýho továrníka a nezačíej to popírat. Svou vinu za pracovní situaci v Asii mají kapitalisti u nás a dokonce primární. Mít nákupku z Číny za korunu a tady prodávat ve velkém za 500,- to by se líbilo každýmu bezcitnému monstru. Další továrník s lepšími pracovními podmínkami právě že není, mají všude stejné móresy. Zaměstnávat tam chtějí za míň, jak za minimální mzdu , jen škoda , že je tak vysoká. Já několik takových kreténů osobně dobře poznal , nejsou to lidi a ty jsi zřejmě opravdu hlupák , že je tak žereš. Já se zase ptám proč ty lidi nejsou raději doma za mzdu , než aby zbytečně vyráběli bezcené kraviny , záměrně nekvalitně, aby byl zajištěn stálý odbyt! Lépe to však pochopí technický typ a to ty asi nejsi. My jsme otroky strojů , místo aby stroje otročili nám. Kolik je tu lidí zaměstnaných v potravinářství, že zrovna kvůli němu nutně potřebujem kapitalismus - to jsi se tedy trefil! Kolik lidí sedí zbytečně po kancelářích. Pc i tiskárny jsou stále rychlejší a kancelářských je stále víc! Stále míň dělníků dělá víc práce . To považuješ za pokrok a socialistické? Všichni jsme furt v práci a na výsluní techniky je jen pár horních % populace , tak to je ovšem zoufalé a ne pokrokové! V těchto podmínkách věřím , že i továrník je často v těžké situaci, já jim být nechci, ale ani litovat ho nebudu! On ví jaké podmínky dává svým dělníkům a že na jeho místě vživotě být nechce!

146137

30.10.2007 18:55

Politika a my - aneb pane krotiteli nebylo toho už dost?

RE: nic noveho pro tebe

Novákneu 195.?.?.?

Já bych se nebál říct , že nadnárodní firmy nemají vůbec žádný ohled na rovnost, sociální blaho a nikdy neměly. Já jsem od Marxe četl jen nějaké citace a něco o něm slyšel. Ale jsem si jist , že vše čisté je zde snadno překrouceno, nemusela to být od něj jen reakce, jak kašel na infekci - měl rostě vědomosti. Máme je my? My žijem neustále v extrémech , pokud se kolem nás dějí a já válku prostě za extrém považuji i kecy o pokroku a přitom tady musim furt koukat na socky.

146152

30.10.2007 22:57

Politika a my - aneb pane krotiteli nebylo toho už dost?

RE: nic noveho pro tebe

Novákneu 195.?.?.?

To snad abych byl rád, že se o mě někdo tak zajímá. To však mám naději, že to čteš co píšu a ne že nečteš. Ty však jen nevíš jak odpovědět. Já ti tu tvojí velkou vilu na předměstí vůbec nezávidím, ani nic jiného. Nestojím o tvůj respekt, mě stačí odstup od těch co nemusím. Používej taky jiný výrazy , než já , připadám si jak se školákem. [velký smích]

146166

31.10.2007 12:53

Politika a my - aneb pane krotiteli nebylo toho už dost?

RE: nic noveho pro tebe

Novákneu 88.?.?.?

Drzý jsi ty . To je to opakování. Kloučku.

146186

31.10.2007 12:50

Politika a my - aneb pane krotiteli nebylo toho už dost?

RE: nic noveho pro tebe

Novákneu 88.?.?.?

No vidíš jak to hezky čteš do konce , ty se jen za to stydíš. Ano, cíl je jen v dosažení zisku , nyní si ještě zjisti na úkor čeho všeho. Jsi možná průměrně slušný občánek naší společnosti, ta podle toho taky tak vypadá , ale těší mě , že to nebude již dlouho udržitelné. Ty chceš mít stejně jen u mě poslední slovo viď, ty kluku ušatej?

146190

31.10.2007 18:06

A nenecháme vám ani ten čas...

Zrádné teplo domova.

Novákneu 88.?.?.?

Naprosto souhlasím - smyslem zpochybňování stálých hodnot je lidi vykolejit. Vzít jim jistoty. Zajímavé informace jsou o tom jak se hroutí hodnoty domorodců v Astrálii i jinde. Tam je nejlépe vidět co se stane , když se napadnou všechny uvedené sloupy. Jsou z nich socky , ani neumí pořádně zužitkovat to málo co dostávají . Pijí hodně alkohol a místo jídla pijí často kávu, peníze utrácejí třeba na cestování přes celou Austrálii kvůli pohřbu. Jsou zcela zdecimovaný i zdravotně.Vše původní se jim odebralo a nové odmítají. Dnes jsou odstrašujícím příkladem jak snadno lze člověka zlikvidovat. Dá se to porovnat s účinky výchovy děti u nás a začíná to již porodem. Každá věc a vedení , kterou si běžný rodič už ani neuvědomí má velký vliv na malého člověka , nic není zapomenuto. Už od mala se zeznamuje s uvedenými sloupy a stojí za debatu jak se zachází s jeho důvěrou , přirovnal bych to k dramatu až k tragédii, než láskyplnému a příznivému startu do života hodného člověka.

146202

31.10.2007 23:01

A nenecháme vám ani ten čas...

RE: Hodně řečí, ale informace žádné.

Novákneu 195.?.?.?

Najít viníka je jedna věc podle mě zatím nudná, jenže důležitější je určitě přijít na to, jakými mechanizmy se toto a podobné děje. Může to být zajímavé a velice komplikované. Ta absurdita s posouváním času je jen třešnička na dortu v tomto článku , ale jinak i ten způsob měření času je záměrně někým vymyšlený zrovna tak a ne jinak a tak je to se spoustou jiných věcí. Za jeden (je jich mnohem víc) dobrý způsob školení považuji , třeba roční dovolenou v úplně jinak zařízené společnosti a pěkně se tam zapojit. To je pěkná petelice do návyků. Otázka zní , jestli nám to systém vůbec umožňuje? Máme svobodu, ale je mnoho pojistek aby toto bylo až nemožné. Slabým odvarem by mohlo být přirovnání s bývalým cestováním na západ ze socialistického bloku.

146218

02.11.2007 02:02

Civilizace skončí, když se lidé přestanou obávat následků svých činů

Spalovací motor zakázat , motor MDI povolit

Novákneu 88.?.?.?

a to už mohlo být před 5. lety!

http://www.tipcar.cz/auto_na_vzduch__prijede_z_indie-2672.html

Lidi by se měli uschopnit pro akci. Blbost našich vlád už volá do nebes!

146274

04.11.2007 12:13

A nenecháme vám ani ten čas...

RE: Zrádné teplo domova.

Novákneu 88.?.?.?

To je příkladný útok na nesvéprávnost rodiny. Další útoky se běžně vedou na muže tak , že není co závidět jeho roli otce a manžela. Žena na tom lépe moc taky není. Avšak nesouhlasím že se jedná o útok na rodinu jako institut. Naopak institut manželství je neustále upevňován, právě že až do monstrózní podoby co do zákonů a co do manželství homosexuálů. Dále je vedena snaha, aby rozvod byl stále těžší a nepříjemnější . Pro úplnost dodám co si myslím o dalších uvedených sloupech. Já osobně netoužím po tom abych žil v národě , který nekriticky zvýrazňuje jakési společné hodnoty se západem. Nemám zájem o růst tohoto národa na úkor jiného, především levným nákupem pracovní síly a přír. bohadství z ciziny. Je to cesta udržování rozdílu a cesta permamentní války s jinými národy.Dále víra , která nemění život jednotlivce nemá smysl. U nás je snad působivá jen víra v to , že se o nás vláda dobře ve všem postará. Víra, jak je známa v Tibetu, kdy je zdrojem poznání a počátkem cesty , která se proměňuje ve fyzické oproštění jednotlivce z tohoto světa se u nás nepěstuje. V tradici jsme velmi bohatým národem. Tradičně se věnujem obchodu, který již dávno přerostl rodinný a národní velikost. Nicméně jde o úskostnou tradici dědictví majetku , firmy, statku, i třeba jen rodinného domu. Jako rasa se tradičně věnujem válkám a jako národ oddaností velmocem. Jediné plus vidím v tradici uchovávání vědy , která má však často co dělat se systematickým útlakem panujícího režimu. Snad nejvýraznější naší tradicí je hluboké respektování prostituce, kdy ta nejkřiklavější je prodej atraktivní dívky/ženy do luxusního poměru, třeba jinak nevábného dědy. Cennější tradici, než ty naše vidím např. na východě v předávání dovedností a výrazných schopností v bojových umění. V každém případě si cenním zachovávání tradice jiných na jiném území v čemž bílá rasa zcela selhala. Nedivým se tedy hýbání času , ani jiným horším nesmyslům. Za nejbolestnější považuji , že odborníci jsou bráni jako hlupáci , kterým se vehementně znemožňuje samostatné jednání a že lidé mají díky médiím blíž k manipulacím politiků , než k zajímavějším řešením.

146428

06.11.2007 00:27

Udělejte něco pro svou dceru – dvojčátka firmy Merck: Gardasil a Silgard

RE: Ono by, jako prevence, úplně stačilo...

Novákneu 88.?.?.?

Jasně, křesťané měli už dávno provádět askezi nepřetržitě bez vyjímky celý život a nejenom ji doporučovat a nutit jiným. Já bych mladým vůbec nezáviděl. Ale pokud toužíš ošoustat každou , můžeš začít, nevadí když se ti to nepovede, můžeš se o to alespoň pokusit.

146524

07.11.2007 13:24

Zadostiučinění?

RE: dohoda

Novákneu 195.?.?.?

Teda pane , klobouk dolů. Jsem si jist , že je dobře , že tehdy nebyla revoluce krvavá. Ono by stejně v každém případě muselo dojít k mnohým dohodám , které by lidi nesměli znát. Dnes už o tehdejším podvodu každý, kdo chce, ví a na nic se nikdo nezmůže. Možná bychom mohli být dnes víc hrdi na svou tehdejší akceschopnost, možná bychom dnes nebyli židovskými přisluhovači, možná bychom nelezli tolik do zadnice USA , ale stejně bychom se jako stát museli nechat poslušně nějak zařadit a možná by se dnes chudá většina měla jen o malinko líp. Nejsem zastánce revolucí , protože se na ní spotřebuje příliž mnoho energie , která není hodna výsledku. Jde jen o vybouření naakumulované nespokojenosti jednotlivců ve společnosti. Existuje jen jedna definitívní a správná revoluce , už jsem tu o tom psal a nerad bych se opakoval a znovu zapadl do výkladu pojmů, no a k takové máme opravdu velmi daleko. Nebyla to jen vaše neschopnost a držel bych se zásady Moriheje , že zabití není výchovný prostředek. Jsem rád , že nebylo žádných tísíců obětí a jsem nerad , že jsme stále více zneužíváni ideologií.

146633

07.11.2007 22:30

Zadostiučinění?

RE: dohoda

Novákneu 195.?.?.?

Pro vydírání při jednání se musí použít nutně pravda? Nám se sem dává radar také s tím , že nás má ochránit ,přes opačné tvrzení odborníků.
Revolucí a válek Evropa zažila tolik , že bychom měli tou vámi zmiňovanou mravní čistotou svítit na dálku. Vyvražďování nikdy nezabralo pro odstranění nespravedlnosti.Po každé takové akci je normálním lidem hůř, za úspěch nepovažuji zlepšení poměrů pro 5 nebo 10 %.
A v těch sračkách budem vždy , protože ani nevíme co jsou to ty naše zájmy. Vždy je nějaký patriot vysvětlí tak , že dalších 20 let jen zíráme na to, co to tu zas máme. Vypadá to , že tu nejlepší revoluci bude muset za nás udělat sama příroda a vrátit nás do doby kamenné.

146673

Stránka: 1 2 3

Káva pro Zvědavce

55

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 89 čtenářů částkou 19 409 korun, což je 55 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 3

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 2

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 6

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
26,08 Kč
Libra
29,47 Kč
Kanadský dolar
17,00 Kč
Australský dolar
16,66 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
20,74 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,75 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
29,05 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 031,68 Kč
1 unce stříbra
553,24 Kč
Bitcoin
668 425,07 Kč

Poslední aktualizace: 21.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 59 853 185