Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Zorba

Nalezeno 2110 příspěveků, 60 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

23.10.2006 19:37

Probouzející se ruský obr rozehrál strategickou kartu

RE: USA budou poraženy

Zorba 83.?.?.?

>A kdo by nemel rad dojnou kravu,....uz chapes?

Ty pořád říkáš že za všechny zločiny USA jsou odpovědní sionisti, já s tím z bezpočtu důvodů nesouhlasím.

>US citizens na to zvysoka....Vladnout chce pouze urcita skupina
>nenazrancu, ale ti vetsinou maji nejen US passport v kapse.

Amíci(at už ti nejvýše postavení nebo ti obyčejní) jsou přesvědčení že jsou lepší než ostatní lidi a že mají právo vládnout světu. Jejich přohloupá arogance je světově proslulá.

>Vime vubec, co dohnalo Nemce k tomu, aby ......nevime. Nejsme
>stari. A kazda z tech stran tvrdi tu svou pravdu. Krvave pres
>prsty dostal jen chudy. At uz Nemec, Zid, ci jini.....vcetne
>Rusu.

Němci tehdy chtěli ovládnout celý svět a zotročit všechny ostatní národy. Zasloužili si proto dostat přes prsty. Rusové nebo třeba Židi byli jen oběti.

>A myslis, ze jen oni usiluji? Vsichni nenazrani na tomto svete
>toto chteji. Mer stejnym metrem vsem.

Jsou to právě USA které silou svojí diplomacie a armády šíří a prosazují NWO v celém světě.

119811

23.10.2006 19:53

Probouzející se ruský obr rozehrál strategickou kartu

RE: USA budou poraženy

Zorba 83.?.?.?

Ano, Rusko by muselo být k válce přinuceno, to jste napsal správně a přesně to se stane. USA totiž svojí agresivní světovládnou politikou Rusko dříve či později k válce přinutí. Rusové se určitě nenechají a nevzdají se bez boje. Už dnes se Rusko připravuje na boj proti USA. Ostatně si stačí přečíst článek pod nímž diskutujeme a bude vám jistě jasné že válka mezi USA a Ruskem je vzhledem k politice Washingtonu nevyhnutelná.
Za studené války byli jak USA tak SSSR agresivní mocností. Dnes jsou agresivní pouze USA a navíc usilují o vládu nad světem. Rusové se pouze brání. Situace je tedy zcela jiná než tehdy. Válka bez vítězů skutečně nemá smysl, proto se povede tak aby aby vítězů bylo. Americká říše je na tom stejně jako ta Německá za světových válek a stejně také dopadne.

119812

23.10.2006 20:00

Probouzející se ruský obr rozehrál strategickou kartu

RE: USA budou poraženy

Zorba 83.?.?.?

>Zdá se, že US citizens jsou oběťmi podobné situace, jako
>Rusové po r.1917: rakovinná kosmopolitní síla ovládla a
>dusí národ, kterému jsou pak přičítány nešvary této
>rakoviny (dodnes! viz Doležal a jeho kydy o "ruském"
>kommunisme, "ruské bolševické"(sic!) říši atd.)

S tím Ruskem a židobolševiky máte určitě pravdu. Ovšem situace USA je podle mne odlišná. USA jsou na tom stejně jako svého času nacistické Německo. Za Americké nešvary jsou skutečně zodpovědní především Amíci, stejně jako za nešvary Němců byli zodpovědní sami Němci.

Jinak to samozřejmě myslím dobře a jsem rád že si to uvědomujete. Ostatně ani já nepochybuji o tom že i vy to myslíte dobře [mrknutí jedním okem]

119813

23.10.2006 20:25

Schwarzenberg ministrem?

RE: Souhlas s článkem až na Sudetáky

Zorba 83.?.?.?

Když se nepřečtete příspěvek celý tak ho nemůžete doopravdy posoudit, nebot v pdostatě nevíte o co jde.
To že se nemůžeme dohodnout se Sudetáky není naše vina. Jsou to právě Sudetáci kteří neustále vznášejí neospravedlnitelné požadavky.
O jaké nezávislost mluvíte? My dnes bohužel nezávislí nejsme, jsme bohužel stále pod cizí nadvládou-pod nadvládou USA, EU a sionistů.

119815

23.10.2006 20:28

Schwarzenberg ministrem?

RE: Souhlas s článkem až na Sudetáky

Zorba 83.?.?.?

Samozřejmě že něco takového je odsouzenihodné a špatné, ovšem musíte si uvědomit jaká to byla doba. Němci sami začali válku a jako první vraždili naše nevinné civilisty. My jsme se pouze mstili a opláceli jim to. Spravedlnost tedy byla na naší straně. Všichni Češi kteří se jakýmkoli způsobem podíleli na boji proti Němcům a záchraně Českého národa jsou hrdinové.

119816

23.10.2006 20:37

Schwarzenberg ministrem?

RE: Souhlas s článkem až na Sudetáky

Zorba 83.?.?.?

Němci se nás snažili zničit vícekrát. Poprvé už v raném středověku kdy na nás Germáni opakovaně útočili a připravovali nám stejný osud jaký postihl Slovany v dnešním Rakousku a výchdním Německu, jež byli kdysy Slovanské. Později za Husitských válek a ještě později se o to pokoušeli po třicetileté válce, toto jejich psilí bylo zastaveno teprve národním obrozením. Naposled se o to pokusili právě v letech 1939-1945.
Být bilinvgní by nám určitě neprospělo. Každý národ má mít svůj jazyk a ten si má hájit. To že Irové mluví víc Anglicky než Irsky je jejich národní tragedie. Kdyby u nás Němci zůstali tak by tvořili zhruna 30% obyvatel naší země. Na Slovensku tvoří Madaři jen 10% obyvatel. Po roce 1990 by taková ohromná Německá menšina znamenala obrovský problém. Možná by to nevedlo k válce, ale i tak by to bylo ostřejší než na Slovensku, Sudetáci by určitě chtěli autonomii a pod.(stačí se podívat na jejich nehorázné požadavky dnes kdy jsou 60 let vyhnaní, co by teprve požadovali kdyby tu zůstali). Každopádně by to pro nás byla ohromná bezpečnostní hrozba pro budoucnost. Odsun Němců do Německa určitě přispěl k míru ve střední Evropě.

119817

23.10.2006 20:39

Schwarzenberg ministrem?

RE: Souhlas s článkem až na Sudetáky

Zorba 83.?.?.?

Konkrétnější být nemohu protože tu deklaraci přesně dopodrobna neznám. Vím ale že ji Čeští vlastenci často kritizovali, myslím si tedy že k tomu jistě měli svůj dobrý důvod.

119818

23.10.2006 20:42

Co se stalo v roce 1969?

RE: NWO v praxi

Zorba 83.?.?.?

Dík za odkaz. Určitě si ty články přečtu at vím o co jde.

119819

23.10.2006 21:02

Volební divadlo

RE: Dobrý článek

Zorba 83.?.?.?

To že se kolem Pravé Alternativy motal nějaký nácek ještě neznamená že taková byla celá strana. Pravá Alternativa jako celek byla jednoznačně vynikající nacionalistická strana.

119821

24.10.2006 15:56

Volební divadlo

RE: Nooo,

Zorba 83.?.?.?

Nezaručují nic. V opravdové demokracii musí být rovné volební právo pro všechny. Lidé by měli být dosazováni do svých politických funkcí především díky svým morálním a odborným kvalitám. Podle mne by ministerstva měli řídit především na slovo vzatí odborníci a nikoli političtí hochštafleři.

119862

24.10.2006 16:00

Volební divadlo

RE: Chronologické shrnutí kauzy Pravá alternativa

Zorba 83.?.?.?

No to je sice pěkné, ovšem Reflex nelze brát vážně jako zdroj hodnověrných informací, nebot se jedná o hlásnou troubu sionistické propagandy. Reflex je ukázková židovská vymývárna mozků.

119863

24.10.2006 16:09

Volební divadlo

RE: Na tom že má každý hlas stejnou váhu

Zorba 83.?.?.?

>Na závěr si neodpustím málé rýpnutí ta strana Pravá
>Alternativa nebyla tak trochu nazi (figurky jako Hlinka, Skoupý,
>Skružný)?
>A nebyl pan Podolák na webu Antifa v sekci monitoring jako jeden
>z vůdců neonacistické scény na Jihlavsku?

Pravá Alternativa byla vynikající Česká vlastenecká strana. Jednoznačně byla proti Němcům a nacistům. Výborným způsobem hájila České národní zájmy. Obdivuhodná je ozvláště její aktivita po atentátech v USA z 11.9.2001 kdy tato strana v čele se svým předsedou otevřeně schvalovala atentáty a již tehdy její členové i vedení veřejně označovali USA a sionisty za jediné skutečné teroristy a nepřátele našeho národa. Český národ vděčí za svoji existenci právě takovým lidem jací tvořili a vedli Pravou Alternativu. Pokud se kolem ní motal nějaký pomatený nácek tak je to zcela bezvýznamné a na věci to nic nemění.
A Antifu nelze v žádném případě považovat za věrohodný zdroj. Pro tu anarchistickou bandu fetáků a budižkničemů je každý slušný člověk, vlastenec a křestan "nácek" a "fašoun". Oni dokonce označili za "nácka" i zpěváka který ve svých písních opěvoval hrdinství Československých letců v RAF!

119864

24.10.2006 16:47

Schwarzenberg ministrem?

RE: Souhlas s článkem až na Sudetáky

Zorba 83.?.?.?

Je přece naprosto přirozené že každý Český vlastenec je proti Němcům-nejhorším nepřátelům našeho národa. Nebo vy je snad máte rád po tom co nám udělali za druhé a první světové války a po tom co nám dělali více než tisíc let předtím? Už jen kvůli zrůdě jménem Hitler musí každý dobrý Čech mít k Němcům negativní postoj.
Co se týká kostela tak to mi doporučovat nemusíte, já jsem hluboce věřící křestan.
Jazyk je jednou ze základních věcí jež činí národ národem. Pokud bychom se nechali o něj připravit a mluvili bychom Německy tak by to znamenalo prakticky zánik našeho národa. Stačí se podívat jaký osud postihl Velšany a Skoty.

119869

24.10.2006 16:54

Schwarzenberg ministrem?

RE: Souhlas s článkem až na Sudetáky

Zorba 83.?.?.?

Česká země je nedílně Česká. Autonomie by znamenala nebezpečí, nebot Němci by pak byli jen krůček k odtžení, navíc pochybuju že by se kvůli autonomii zřekli svých požadavků na připojení k říši.

Ta myšlenka že bychom byli součástí SRN je nejen provokativní, ona je vyloženě ohavná a vlastizrádná. Český stát je pro nás Čechy tím nejdůležitějším co máme a za žádnou cenu si jej nesmíme nechat vzít. Nějaké ekonomické výhody jsou oproti tomu bezvýznamné. Za to abychom měli svůj stát bojovali a umírali po staletí statisíce našich hrdinných předků. Je tedy vůči nim i vůči našim potomkům absolutně nehorázné a nemravné mluvit o připojení posvátné České země k Německu. Čechy patří Čechům a ne Němcům.

119870

24.10.2006 17:02

Schwarzenberg ministrem?

RE: Souhlas s článkem až na Sudetáky

Zorba 83.?.?.?

Přímo jsem to nečetl, to je fakt. Na inspiraci svých názorů jinými nevidím nic špatného, dělá to každý a myslím že běžně.

Uvědom si že nebýt nacionalistů tak zde dne snáš Český národ neexistuje. Jsou to jedině nacionalisté kdo Čechy zachránil v minulosti a kdo je jistě zachrání i v budoucnosti.

119873

24.10.2006 17:17

Probouzející se ruský obr rozehrál strategickou kartu

RE: USA budou poraženy

Zorba 83.?.?.?

To co píšete je velmi zajímavé a určitě na tom něco bude. Ovšem jedna důležitá věc tam není. Poku si myslíte že ve světě je jedna síla jež stála za komunismem, nacismem a dnes stojí i za politikou USA, pak by jste měl napsat kdo tou silou podle vás je. Pak můžeme pokračovat v diskusi zdale máte pravdu. Myslím že tou silou budou podle vás zednáři, Židé nebo tak něco. Mám pravu?

119874

25.10.2006 16:22

Jsou USA legálně v bankrotu?

RE: sny

Zorba 83.?.?.?

Globalizace nebo amerikanizace, je to jedno nebot to vyjde na stejno. Oboje je řízeno z Washingtonu za účelem nastolení NWO. Bohužel máte samozřejmě pravdu když píšete že celý svět podléhá amerikanizaci, mimo jiné také naše České zem. USA skutečně chtějí zamerikanizovat celý svět a zatím se jim to daří. Ovšem ostatní národy a kultury světa se jen tak nenechají zotročit a zamerikanizovat. Už dnes jsou ve světě státy jež připraveny se proti globalizaci a amerikanizaci světa aktivně postavit. Dříve či později narazí USA na tvrdý odpor ostatního světa a to bude znamenat konec vašeho amerického "rozkvětu" i vaší amerikanizace a také konec USA samotných. Ostatní národy světa nejsou tupé ovce aby se nechali připravit o svoji kulturu, národní identitu, svobodu a samostatnost, naopak dříve či později nám dojde trpělivost a s Americkými utlačovateli tvrdě zatočíme.

119933

25.10.2006 16:58

Probouzející se ruský obr rozehrál strategickou kartu

RE: USA budou poraženy

Zorba 83.?.?.?

No to já raději zůstávám u klasických vysvětlení podle poznaných dějin.

Takže za komunismem stáli židovští intelektuálové, kteří jej vymysleli a s pomocí Německé vlády se dostali k moci v Rusku. Následně se pokoušeli(částěčně úspěšně) vyvážet svoji revoluci do dalších zemí. Jejich konečným cílem bylo spojit celý svět pod vládou komunistického hnutí a vytvoření beztřídní rovnostářské decentralizované společnosti na celém světě. Chtěli zničit všechny národy, kultury i státy a nahradit je jednou světovládou.

Za nacismem stáli Němci v čele s Hitlerem. Jejich cílem bylo nastolení Německé světovlády. Němci podle nich měli vládnout světu jako panská rasa a všechny národy jim bud měli sloužit a nebo měli být vyhlazeny či jinak zničeny.
Obdobné cíle měli Němci i za první světové války, i tehdy chtěli ovládnout celý svět a podřídit si ostatní národym ovšem rozdíl byl v tom že tehdy se neřídili totalitní rasastickou a antisemitskou ideologií.

Za dnešní politikou USA stojí vesměs Američani(spolu se sionisty). Jejich cílem je nastoli tzv. nový světový řád(NWO) jenž bude znamenat Americko-sionistickou nadvládu nad světem. Jejich cílem je zničit všechny národy a kultury a rozpustit je v jedné zdegenerované, multikulturní, amerikanizované mase jež bude žít pod nadvládou světové vlády z Washingtonu.

Naši předci už porazili obě smrtelné Německé hrozby i neméně nebezpečnou hrozbu komunistickou. Dnes je nanás abychom porazili smrtelnou americkou hrozbu a zachránili tak naše potomky.

119938

25.10.2006 17:09

Schwarzenberg ministrem?

RE: Souhlas s článkem až na Sudetáky

Zorba 83.?.?.?

Tak to tě musím Nápovědo zklamat, nebot i já sem mladý člověk a moc dobře znám dnešní mladou generaci, nebot jsem její součástí. Vím že je pravda že dnes spousta mladých lidí myslí jen na konzum, spousta jich je zdegenerovaných atd. Ovšem máme zde i dobrý vlastenecký potenciál. Dnešní nacionalistické organizace tvoří převážně mladí lidé. A názorově mi vlak určitě neujel, nebot nacionalismus je na vzestupu v celé Evropě. Nevím kolik ti je, ale jestli budeš čekat na vymření mladé generace dnešních vlastenců, tak se určitě načekáš ještě takových 50-60 let. [smích]

119939

25.10.2006 17:42

Volební divadlo

RE: Chronologické shrnutí kauzy Pravá alternativa

Zorba 83.?.?.?

Já myslím že argumentů na obhajobu Pravé Alternativy jsem zde uvedl víc než dost. Stačí si přečíst na této diskusi mé příspěvky. Jinak podle mne je rozdíl mezi propagandou a medii jež informují alespon relativně pravdivě.

119946

29.10.2006 13:41

Probouzející se ruský obr rozehrál strategickou kartu

RE: USA budou poraženy

Zorba 83.?.?.?

>Temi "Americany" jsi zajiste myslel obcany USA, ze jo [mrknutí jedním okem]

Ano, samozřejmě.

>Kdyz uz teda pletes hrusky a jablka, bylo dobre, abys aspon
>naznacil, jak to maji s obcansstvim ti politicti krasojezdci
>vyznavajici sionismus.Treba ti to pak konecne dojde, proc jsou
>tak nablizku toho US obra. Nekteri z nich dokonce jsou rodili US
>citizens, ale cely zivot posilhavaji smerem jihovychodnim.

No je fakt že spousta významných Amerických poliotiků má dvojí občanství a nebo Židovský původ. To jen dokazuje provázanost sionismu s USA a já to nijak nepopírám. Ovšem nesouhlasím s házením veškěré vinny za politiku USA jen na Židy. Co třeba americké agrese v Latinské Americe, Evropě, dálném východě atd.? Jaké zájmy tam má Izrael? Samozřejmě žádné, tam jde čistě o zájmy USA.

>Nedejboze ale, aby sis na teto pude zacal
>"vyrizovat ucty" s mym synem, rodilym obcanem USA, zijicim tam,

Neboj, taková blbost by mně ani nenapadla.

>...jen pro ukazku : ... a vytvoření beztřídní
>rovnostářské decentralizované.....
>Takhle nepise dvacetilety kluk

A jak mám podle tebe psát? Když píšu o odborných politických věcech tak je snad logické že budu psát na úrovni. To že jsem mladý ještě neznamená že musím psát jako primitiv.

>>....jenž bude znamenat Americko-sionistickou nadvládu nad
>světem.
>A to jako dva kohouti na jednom smetisti [velký smích]

Podle mne to jsou spíš dvě hlavy stejné nestvůry.


>Nevim, koho tim presne myslis, ale pokud by to meli byt obcane
>USA (takovy Joe Average), tak ti maji v hlave uplne jine
>starosti, nez rozpoustet a prevychovavat. Ten premysli, jestli
>vydela dost na vsechny pojistky, splatky nemovitosti a dalsich

Jistě, ovšem totéž by se dalo napsat o obyčejném obyvateli Izraele nebo třeba nacistického Německa, ovšem nijak to nesnižuje vinnu daných národů.

>P.S. A uz ses zeptal sveho pana farare na to, co si mysli o tve
>nenavisti "krestanske" vuci lidem,.......v tomto pripade tvym
>politickym oponentum? Nemyslim tim lidi ze Zvedavce, ale ty u
>moci,... s pohunky v uniforme. [mrknutí jedním okem]

No já žádnou nenávist ke svým oponentům at už na Zvědavci nebo kdekoli jinde necítím. Je ovšem pravda že nesnáším současný režim a hlavně ty mocipány zý Washingtonu, Bruselu a Tel Avivu co za tím stojí. Podle mne to néní nijak v rozporu s vírou.

120267

29.10.2006 13:45

Schwarzenberg ministrem?

RE: Souhlas s článkem až na Sudetáky

Zorba 83.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot] Opravdu? A co potom lidé kteří jsou přesvědčenými vlastenci a přitom mají rodinu, pracují atd.? Takových lidí jsou miliony po celém světě. Jak si vysvětlujete jejich existenci [smích]

120268

29.10.2006 13:51

Schwarzenberg ministrem?

RE: neSouhlas s s postkomunistem

Zorba 83.?.?.?

>Proč ne ještě bych k do této skupiny co by zasloužila
>letenku bez možnosti přistání přidal i pár dalších
>světových leaderů třeba Volodu Putina.

Nesouhlasím s tím že do té bandy zařazujete i Putina. Vladimír Putin je totiž vynikající státník a příkladný vlastenec který bojuje za dobro svojí země a nedělá nic špatného. Putin a další vlastenci jsou naší nadějí že americko-sionistické NWO bude poraženo a svět zachráněn.

120269

29.10.2006 14:14

Volební divadlo

RE: Chronologické shrnutí kauzy Pravá alternativa

Zorba 83.?.?.?

Za prvé je už samo označení někoho za nácka problematické. Anarchisti tak nálepkují řadu nacionalistů. I kdyby ale všichni lidé které jste jmenoval byli skutečně nějakým způsobem spojení s národním socialismem tak podstatné je to že Pravá Alternativa měla jasně nacionalistický program hlásící se k nejlepším tradicím Českého nacionalismu a že byla samozřejmě proti Němcům a jejich nacismu. Jinak to že má někdo na sobě oblečení od určité firmy podle mne nic zásadního neznamená.

120270

29.10.2006 15:48

Tajemný ostřelovač střílí americké vojáky v Bagdádu

RE: Tady je VIDEO - záznam akcí iráckého snipera.

Zorba 83.?.?.?

>Sniper je člověk vyjímečných kvalit (myslím jako střelec).
>Podle popisu zde presentovaného - špička! Držím mu palce,
>aby zastřelil, nebo zmrzačil těch amerických okupantů co
>nejvíc! Mají tam "hovno co dělat"!

Přesně tak sedo souhlasím. Taky mu držím palce, jen at dál pokračuje v hrdinném boji za svobodu svého lidu. Stejný názor má každý dobrý vlastenec a nacionalista.

120278

29.10.2006 15:54

Tajemný ostřelovač střílí americké vojáky v Bagdádu

RE: opravdova svoboda

Zorba 83.?.?.?

USA jsou díky svému úsilí o světovládu(které vy přiznáváte) pro svět dnes stejným nebezpečím jako v minulosti dvakrát Německo a komunismus. A stejně tak budou USA poraženy. Ovládají možná většinu světa, ale zdaleka ne celý a takové státy jako Rusko, Čína a řada dalších jsou připraveny USA rozdrtit tak jako bylo v minulosti rozdrceno nacistické Německo. Ano ČR je pod "vlivem" USA, stejně jako jsme v minulosti byli pod vlivem SSSR či Německa.

120279

29.10.2006 16:04

Tajemný ostřelovač střílí americké vojáky v Bagdádu

RE: A jak na odstrelovace bude reagovat Zorba, Trodas a dalsi ?

Zorba 83.?.?.?

Tobě sionisti dokonale vypláchli mozek. Na takové nesmysly snad ani nemá cenu reagovat. Každý aspon trochu informovaný člověk se podobným hloupostem musí jen smát. Ani ty snad tomu nevěříš.

Jinak já jsem vlastenec a proti USA a sionismu jsem proto že si přeju přežití a svobodu pro svůj národ. Ty jsi podle toho co píšeš obyčejný poturčenec který kolaboruje se smrtelnými nepřáteli našeho národa-USA a sionismem. Jsi stejný jako ti co v minulosti kolaborovali s nacisty nebo komunisty.

120281

29.10.2006 16:07

Tajemný ostřelovač střílí americké vojáky v Bagdádu

RE: A jak na odstrelovace bude reagovat Zorba, Trodas a dalsi ?

Zorba 83.?.?.?

Proč by to mělo být příliš silné kafe? Já samozřejmě podporuju hrdinský boj Iráckého lidu za svobodu a gratuluju jim v jejich úspěších v boji s okupanty. Všechna čest, iráčtí odstřelovači bojují opravdu junácky.

120282

29.10.2006 19:33

Týden v Moskvě

RE: Ze cteni toho clanku

Zorba 83.?.?.?

>me napada myslenka: co je lepsi? To co bylo drive a nebo to co je
>nyni? Co je pokrok a krasa? A co je zkaza a upadek? Ty same
>myslenky se vinou diskuzemi na Zvedavci... komercionalizace, vliv
>ciziho kapitalu, domnele zpohodlneni zivota vedouci ke konzumaci.
>Je to pokrok anebo upadek (ducha a lidskosti) s kterym se tak
>tezce potykame? Pujde Rusko stejnou cestou? Poradte!

Je to určitě úpadek a nikoli pokrok. Ostatně je všeobecně známo že celý západní svět dnes podlehl masivnímu morálnímu úpadku který se navíc dále šíří a prohlubuje.

V Rusku je tomu ovšem jinak. Tam mají svůj velký vliv vlastenci a ti spolu s Putinem dělají rozumnou politiku. Chrání Ruské hospodářství a kulturu. Rusko je na tom mravně a kulturně líp než většina ostatní Evropy a doufejme že tento kladný vývoj bude v Rusku pokračovat.

120303

29.10.2006 19:43

Týden v Moskvě

Mám rád Rusko

Zorba 83.?.?.?

Článek je velmi dobrý. Rusko je na tom skutečně v mnoha ohledech lépe než zbytek Evropy, hlavně po stránce morální a politické. V Rusku je totiž vlastenecký režim hájící zájmy svojí země. Rusko je skutečně krásnou slovanskou zemí. Pozůstatky bolševismu a vliv globalizace snad budou časem odstraněny, v souvislosi se vzestupem národoveckých sil v Rusku. Rusko je na dobré cestě a doufejme že na ni vytrvá. Tato cesta je nadějí i pro další národy Evropy i jiných částí světa. Proto je taky Rusko trnem v oku Amíkům a sionistům, nebot představuje trvalou hrozbu a překážku pro jejich světovládné plány.

Nezbývá než dodat: Jen tak dál bratři Rusové, pokračujte a dále zvelebujte svatou matičku Rus.

120307

30.10.2006 17:28

Tajemný ostřelovač střílí americké vojáky v Bagdádu

RE: Tady je VIDEO - záznam akcí iráckého snipera.

Zorba 83.?.?.?

Ano, máte pravdu. Bojovat proti okupantům a agresorům je vždy třeba.

I moji předci se účastnili boje za svobodu. Můj praděda bojoval proti Němcům za první světové války a můj děda proti Skopčákům bojoval za druhé světové války.

120385

30.10.2006 17:34

Týden v Moskvě

RE: Ze cteni toho clanku

Zorba 83.?.?.?

I já doufám a věřím pane z.a.p. že pozitivní vývoj v Rusku bude pokračovat.

Samozřejmě i mně je bližší Rusko než Čína, ovšem podle mne za účelem porážky USA budou muset obě tyto země spolupracovat.

120386

30.10.2006 17:37

Týden v Moskvě

RE: Ze cteni toho clanku

Zorba 83.?.?.?

Možná, ale vzhledem k tomu jak byl režim v bývalém SSSR utužený se nelze divit tomu že valná část osob v Rusku veřejně činných má nějaký stín komunistické minulosti. To je sice špatný fakt, ovšem nic nemění na kvalitách daných Ruských politiků kteří se komunistického zla zřekli a dnes jsou proti němu.

120387

30.10.2006 21:22

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: hráči

Zorba 83.?.?.?

Celkem s vámi souhlasím, až na toho Paroubka. Jak to s ním a s těmi kartami myslíte? Paroubek je úplně stejný kolaborant jako třeba Topolánek nebo jiní "naši" vedoucí politici.

120408

30.10.2006 21:32

Putina se pokusili ve Finsku okrást

Putin je obdivuhodný státník

Zorba 83.?.?.?

Putin je skutečně velký státník a hrdina jenž nekompromisně bojuje za svobodu svojí země. Rusko je pod vedením Putina na nejlepší cestě a věci v Rusku se stále zlepšují. Nacionalisté v Rusku mimo jiné díky Putinovi stále sílí. Doufejme že Putin bude vládnout stále stejně dobře a že jej jednou nahradí ještě větší vlastenec. Rusko v čele s Putinem je jednou z hlavních nadějí světa že USA a jejich NWO budou poraženi. V článku je napsáno že ve světě probíhá neoficiální válka o zdroje(a zdaleka nejen o ně) a tato válka se časem změní na skutečnou. USA se totiž v rámci svojí touhy po světovládě a honbou za ovládnutí všech zdrojů nezastaví před ničím a Rusové se určitě nepodvolí cizí nadvládě. Není tedy divu že sionistická media Rusko tak nenávidí a neustále jej špiní.
Ještě něco k vraždě novinářky Anny Politkovské, Putin sice podle mne v tom zamíchaný asi nebude, ale to neznamená že by ta vražda byla něčím neospravednitelným. Ta novinářka byla jen služebníkem sionistů která všemi možnými způsoby špinila Rusko a Putina. Tím samozřejmě ale nechci obhajovat její vraždu.

Jinak já věřím v Boha a proto se budu za Vladimíra Vladimíroviče Putina modlit a stejně tak se budu modlit i za ostatní dobré vlastence ve světě.

At žije Putin!

120410

30.10.2006 21:38

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: Rusko - odkaz Petra I. Velikého

Zorba 83.?.?.?

Řekl bych že Rusko chce za svého spojence jak Evropu tak i Čínu. Putin jistě chce aby antiamerickou koalici tvořili jak Rusko a Čína tak i státy Evropy a dalších částí světa. Čína je již dnes jasným spojencem Ruska. U Evropy se to říct nedá, zde s Ruskem do jisté míry spolupracují jen Francie a Německo. Evropa se stane jasným spojencem Ruska a Číny pouze v případě že se v Evropských zemích dostanou k moci nacionalisté. To je velmi pravděpodobné. Jakmile k tomu dojde, bude Evropa skutečně pevným členem antiamerické koalice a dny USraele budou sečteny.

120413

30.10.2006 21:48

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: Rusko - odkaz Petra I. Velikého

Zorba 83.?.?.?

Já bych jen tu debatu o imperiálním Rusku trochu uvedl na pravou míru. Jistě že každá velká mocnost se občas dopustila něčeho nepěkného, to platí hlavně o Británii a Francii, o Rusku také, ovšem Angláni a Francouzi mají přecejen víc másla na hlavě. Jediné říše které se v moderní době projevili jako smrtelná hrozba pro celý svět a jež usilovali o světovládu jsou tyto: dvakrát v minulosti Německo(světové války) a dnes USrael, taky mezi ně patří i SSSR, ovšem zločiny SSSR nelze připisovat na vrub Ruskému národu, za ty zločiny byli zodpovědní jedině židobolševici a těm přece nešlo o Rusko, ale jen o jejich zvrácenou komunistickou ideologii. Sami Rusové byli nejhorší obětí komunismu.

120414

30.10.2006 21:57

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: ?

Zorba 83.?.?.?

Putin je dobrý nebot jen brání svoji zem a svůj národ a jeho svobodu na tom přece nemůže být nic špatného. Putin v Rusku tržní ekonomiku a podnikání nijak neoslabuje, naopak posiluje roli trhu v Ruské ekonomice. Ovšem není nic špatného na tom že tento trh chrání a nedovolí aby jej ovládli nadnárodní koncerny. A to že Ruské ropné bohatsví vyrval z rukou Židů-poskoků USraele a navrátil jej Rusku taky není ničím špatným, naopak. Díky Bohu za Putina, on je štěstím nejen pro Rusko, ale i pro celý svět.

120419

30.10.2006 22:02

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: hráči

Zorba 83.?.?.?

Podle mne je mezi Putinem a Paroubkem diametrální rozdíl. Paroubek je totiž sluha USraele který zrazuje svůj národ, zatímco Putin je vlastenec který slouží svému národu. Klaus je něco mezi, je to jediný z našich politiků kterého lze hodnotit kladně, nebot často zaujímá rozumná vlastenecká stanoviska a dovoluje si kritizovat USA a EU.

120421

30.10.2006 22:09

Reforma voleb – do třetice všeho dobrého

Reforma voleb ale nestačí

Zorba 83.?.?.?

K všeobecné nápravě poměrů u nás a k záchraně národa reforma voleb z daleka nestačí. Je třeba mnohem víc. Potřebná je úplná změna režimu. Svržení současného demoliberálního režimu a nastolení vlasteneckého jež bude myslet na zájmy národa. Je tedy třeba provést přímo revoluci. Těch reforem a změn které naše společnost potřebuje je bezpočet.

120423

30.10.2006 22:12

Reforma voleb – do třetice všeho dobrého

RE: Pravice versus levice

Zorba 83.?.?.?

Nemyslím si že by to bylo tak jak píšete. Menší volební účast podle mne pravici nenahrává a v mediích jsou shodně zastoupeny jak názory ODS tak i názory ČSSD. A co se týká registračních pokladen, tak ty jsou určitě špatné a doufejme že nebudou zavedeny, znamenají totiž jen další buzerování a rujnování obyčejných lidí, poctivích živnostníků. A snížení daní by bylo taky velmi přínosné.

120425

31.10.2006 17:25

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: Putin je obdivuhodný státník

Zorba 83.?.?.?

Souhlasím že Putin neudělal zdaleka všechno co je potřeba. Nevím jestli znovu sjednocení Ruska s bývalími republikami SSSR je dobrý krok, některé bývalé republiky by totiž byli určitě proti a třeba takové pobaltské státy určitě chtějí jednoznačně zůstat nezávíslé. Jinak ale je třeba v Rusku časem zahájit opravdovou křestanskou a národní revoluci a já věřím že k tomu dříve či později dojde.

Ovšem s vašimi tvrzeními ohledně Číny nesouhlasím. Čína je jednoznačně součástí antiamerické koalice a již dlouhou dobu prohlubuje své úzké spojenectví s Ruskem. Viz. nepřátelství mezi Čínou a USraelem(Thaj-wan atd.) společná Rusko-Čínská vojenská cvičení a pod. Dnes je situace zcela odlišná než v 60tých a 70tých letech, tehdy se Čína chtěla zbavit nadvlády Moskevských bolševiků a proto spolupracovala s každým kdo jim mohl pomoci, tedy i s USA. V dnešní době je ale Čína jasným spojencem Ruska a dalších antiamerických zemí a stojí v opozici vůči NWO. Čína je jedním z budoucích hrobařů NWO.

120515

31.10.2006 17:31

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: Putin je obdivuhodný státník

Zorba 83.?.?.?

Jenže to co píšete se vesměs týká minulosti. Jistě že bolševismus má mnoho společného s NWO, ovšem dnešní Čína se již Maoismu vzdala a je jednoznačně naconalistickým režimem uznávajícím tržní ekonomiku. Čínská vláda omezila porodnost, nebot byla v číně přehnaně velká a způsobovala problémy, dnes již Čína porodnost výrazně neomezuje.
Jinak SSSR se svým komunismem představoval pro svět obdobnou hrozbu jako dnes NWO a proto bylo jen dobře že padl. Stejně tak bude dobře až jednou padne i NWO. A nejen Rusko, ale i jeho spojenec Čína stojí proti NWO. Jedny z mnoha příkladů že tomu tak je jsem vám uvedl v předchozím příspěvku na toto téma na této diskusi. Ostatně fakt že Čína je proti USA a sionismu uznávají snad všichni.

120517

31.10.2006 17:34

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: Putin je obdivuhodný státník

Zorba 83.?.?.?

Podle mne Čína zas tak velkou hádankou není. Čína je jasnou součástí antiamerické koalice a spojencem Ruska, Iránu i dalších zemí. Doufejme že i Evropské národy se k této koalici časem připojí. Až dojde k válce tak to budou nakonec především armády Ruska, Číny a řady dalších zemí které rozdrtí USA i s jejich NWO.

120518

31.10.2006 17:38

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: '..Putin je vlastenec který slouží svému národu...'

Zorba 83.?.?.?

A není snad pravda že Putin je dobrý vlastenec a že oddaně slouží svojí zemi. Je fakt že KGB byla zločineckou organizací, ale to že k ní Putin patříl ještě neznamená že je špatný. Důležité jsou jeho činy dnes, ne to kde v minulosti pracoval. Putina dnes podporují hlavně pravičáci-nacionalisté(jako třeba mimo jiné já) takže tvá tvrzení o tom že každý kdo simpatizuje s Putinem je levičák jsou zcela nesmyslné.

120520

04.11.2006 19:15

Týden v Moskvě

RE: Ze cteni toho clanku

Zorba 83.?.?.?

Řekl bych že to platí všude v bývalém východním bloku.
A to heslo již neplatí, dnešní režim má jiné: "Se Spojenými Státy na věčné časy a nikdy jinak". Doufejme že ty věčné časy budou v případě USA stejně "věčné" jako v případě SSSR.

120668

04.11.2006 19:34

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: Putin je obdivuhodný státník

Zorba 83.?.?.?

> Dnes jsou co se týče
>přepadání zemí na druhé straně zeměkoule o poznání
>čilejší a zdaleka se tím nezachrání tolik demokracie

Který stát je podle vás v přepadání jiných na druhém místě ve světě? Pokud máte na Mysli Čínu tak jste na omylu, nebot ta je zcela jednoznačně nejmírumilovnější ze všech velmocí.

120670

04.11.2006 19:50

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: Putin je obdivuhodný státník

Zorba 83.?.?.?

Čínští vojáci v USA? Tak to slyším opravdu poprvé. Můžete k tomu říct něco bližšího? Připáda mi to zcela neuvěřitelné. Jinak pochybuju že by Američani povstali proti svojí vládě a NWO. Proč by to dělali? Vždyt jim NWO jen prospívá a dělá z nich pány světa.
Jinak Čína je jednoznačně antiamericky orientována. To že má úzké obchodní vztahy s USA na tom nic nemění. Vždyt i takové Německo mělo před světovými válkami úzké obchodní vztahy se státy s nimiž později válčilo. To že by se Čína ve třetí světové válce postavila proti USA je zcela jasné. Stačí se podívat na politiku obou zemí. Čína je dnes spojencem Ruska, jejich vztahy jsou snad nejlepší v dějinách, stačí jen zmínit společná vojenská cvičení atd. Dále Čína podporuje antiamerické režimy ve světě(Irán, KLDR, Venezuelu...) a staví se ostře proti Americkým agresím. Stejně tak Čína podporuje protiamerický odboj v Iráku a Afganistánu, v roce 2001 dokonce bojovali elitní jednotky Číny v Afganistánu na straně Talibanu. Americkým spojencem v jižní Asii je Pakistán jehož vláda je otevřeně proamerická, oproti tomu Indie je nezávislá a neutrální, tradičně má úzké vztahy s Ruskem.Čína je jednou z hlavních a klíčových zemí antiamerické koalice, to všeobecně uznávají jak příznivci tak i odpůrci USA.

120671

04.11.2006 19:55

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: Putin je obdivuhodný státník

Zorba 83.?.?.?

Souhlasím s vámi, ovšem nepochpil jsem jak to myslíte s tím nacionalismem. USA nemají se skutečným nacionalismem nic společného a jsou to právě nacionalisté ve světě jež jsou nejvíce antiameričtí. Právě Putin je vynikající nacionalista a vliv nacionalistů díky němu v Rusku roste. Oproti tomu USA šíří ve světě demoliberalismus a globalizaci jež jsou pravým opakem nacionalismu.

120672

04.11.2006 20:06

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: '..Putin je vlastenec který slouží svému národu...'

Zorba 83.?.?.?

Jací levičáci Mirdo? Vždyt to jsou právě odpůrci Zvědavce kteří neustále Zvědavce označují za "levičácký" a tím se jej snaží špinit. Já sice nevím jaké konkrétní názory má ten či onen přispěvatel do diskuse, ovšem když si projdu články jež na Zvědavci vycházejí tak jsou v naprosté většině pravicové(vlastně si nevzpomínám na jediný levicoví článek který bych zde četl) a z toho jasně vyvozuji že Zvědavec má k pravici mnohem blíž než k levici. Ostatně nezaujátí lidé(tedy ti kteří nejsou odpůrci Zvědavce) jej vždy hodnotí jako pravicový. Stejně tak odkazy jež vedou na Zvědavce a nebo jež jsou na Zvědavci jsou vždy z jiných pravicových WEBů.
A tou stranou barikády máte na mysli co? Když se podíváte do světa tak nejvíce antiamerické jsou vetšinou (ultra)pravicová hnutí a většinu opravdu významných antiami tvoří taky pravičáci. Oproti tomu mezi příznivci USA jsou pravičáci i levičáci zastoupeni stejně. Když roku 2003 Bush vpadl do Iráku, tak dvě ze tří vlád jež ho nejvíce podporovaly byly levicové. A podobných příkladů je celá řada.

120674

04.11.2006 20:14

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: Dmitrij Medveděv

Zorba 83.?.?.?

Podle mne by měl Putin předat moc některému z předních Ruských nacionalistů. Byl by to nejen správný, ale též logický krok vzhledem k stále rostoucímu vlivu nacionalistů v Rusku. Např. Žirinovskij nebo některý další nacionalista by byl jistě výborný prezident Ruska a s NWO by rázně zatočil. USA a sionisti by jen těžko vydýchali nacionalistu v Kremlu, nebot někdo takový by se stal hrobařem jejich NWO. Rusko potřebuje nějakého vynikajícího a roduvěrného vlastence v čele jenž konečně zahájí naplno národní a křestanskou revoluci v Rusku a bude se podílet na porážce USraele. Putin pro to připravil dokonalé podmínky, je třeba jich využít.

120675

04.11.2006 20:16

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: Dmitrij Medveděv

Zorba 83.?.?.?

Jistě že Žirinovskij je vynikající vlastenec a byl by dobrým prezidentem jenž by se podílel na záchraně svojí vlasti před NWO. Ovšem nevím proč se jej snažíte pošpinit označením za feministu. On je samozřejmě dobrým konzervativním křestanem a nacionalistou.

120676

05.11.2006 11:50

Uf. Vypadá to, že se Zvědavec bude muset znovu stěhovat

RE: jak snizit traffic

Zorba 83.?.?.?

>Sice jste vybudoval pekny portal, ale v podstate na nic.

Jak na nic? Zvědavec je vynikající WEB jenž jistě pomáhá řadě lidí otevřít oči a ukazujejim co se doopravdy děje ve světě. Zvědavec je na Českém internetu jednou z mála "politicky nekorektních" stránek a je tudíž nesmírně důležitý.

120712

05.11.2006 11:53

Uf. Vypadá to, že se Zvědavec bude muset znovu stěhovat

A jak to řeší jiné stránky?

Zorba 83.?.?.?

Zajímalo by mne jak podobné problémy řeší jiné weby. Třeba takový Dfense, neviditelný pes, Blisty, Altermedia, prop atd. Ještě jsem si totiž nevšiml že by některý z nich měl podobné problémy, ani že by měli problémy s financováním(tedy pouze vím o tom že Blisty nějaké peníze vybírají). Na druhou stranu je ale fakt že trochu znám pouze prop a altermedia kam občas chodím(trochu taky blisty), ty ostatní weby jež jsem uvedl vlastně ani moc neznám.

120714

05.11.2006 12:33

Ad: Je to střet civilizací

Střet civilizací je samozřejmě nesmysl

Zorba 83.?.?.?

Výborný článek který jasně ukazuje na pravdu a fakta. Střet civilizací je samozřejmě nesmyslý výmysl sionistické propagandy, kterým chtějí USA a sionisti zmást lidi a získat některé na svoji stranu. Informovaní lidé těm nesmyslům samozřejmě nevěří, každý člověk s trochou informací může ten blud zvaný "střet civilizací" vyvrátit. USA a sionisti se prostě neustále snaží vymýšlet falešné hrozby aby tak odvedli pozornost lidí od skutečné hrozby kterou představuje NWO. Proto americko-sionistická media neustále démonizují Islám, Srbsko, Rusko, Čínu atd. O tom že Izraelská tajná služba a nejen ona má na svědomí řadu provokací není pochyb. Je to jasné a zcela to odpovídá zločinné povaze sionistů.

120719

05.11.2006 12:44

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: '..Putin je vlastenec který slouží svému národu...'

Zorba 83.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot]
Opravdu vtipná definice pravice a levice.
Samozřejmě že to tak není. Existují jak pravicové a levicové vlády tak i pravicová a levicová opozice. Třeba u nás ještě před pár měsíci vládla levice(Paroubek) a v opozicvi byla pravice(ODS Topolánek).

120720

05.11.2006 13:01

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: Dmitrij Medveděv

Zorba 83.?.?.?

>Kvůli těm fackám co v Dumě vrazil jedné kolegyni. To je
>ironie jestli vůbec znáš to slovo.

O tom případu jsem slyšel. Asi si to zasloužila, předpokládám že Žirinovského nějak vyprovokovala a on neváhal bránit čest a pravdu i těmito nepřiměřenými prostředky. Jinak ironii samozřejmě znám.

>Dokonce tak dobrým

Ano velmi dobrým. Nějaká interwiu je zcela irelevantní. Stačí se podívat na jeho návrhy zákonů. Např. před dvěma lety navrhoval trest smrti pro homosexuáli, dále předkládal zákon který měl upravovat oblékání žen(který měl zajistit aby se ženy oblékaly slušně a mravně jako dobré Rusky a křestanky)a taky navrhoval zrušení Leninova mauzolea a pohřbení Lenina(čímž chtěl zasadit poslední ránu té bolševické zrůdě). Bohužel žádný z těch zákonů neprošel, ovšem není všem dnům konec a nacionalisté jsou stále významější. Právě takový lidé jako Žirinovskij jsou noční můrou pro NWO, nebot představují jeho pravý opak.

>Žirinovskij byl velká hvězda tak někdy kolem let 1993-95 kdy
>dokonce jeho strana vyhrála volby ale bylo to vlastně k ničemu
>protože Rusko je spíš prezidentská autokracie než
>parlamentní demokracie. Dneska už jen tak příštipkaří. Za
>SSSR udajně vystudoval jakousi jazykovou školu kam měli
>přístup jen hodně prověření. Taky se spekuluje o jeho
>konexích na Mossad uměle vyolávaný antisemitismus měl
>podporovar rychlejší odchod ruských jevrejů do Eretz Jisrael.

Je fakt že Žirinovskij byl nejúspěšnější v první polovině 90sátých let kdy vyhrál parlamentní volby, jeho vliv později klesl. Ovšem od nástupu Putina k moci začali Ruští nacionalisté(tedy i Žirinovskij) znovu posilovat a dnes už mají třetinu křesel v Dumě a jejich vliv stále roste a Putin je jasně podporuje. Za SSSR nebyl Žirinovskij nijak významný. A s Mossadem nemá nic společného(to jsou jen lži jež ho mají pošpinit). Žirinovskij je jedním z největších nepřátelů sionismu v dnešním světě a bude to bud on nebo lidé jako on kteří jednou rozdrtí NWO a sionismus.

120722

05.11.2006 13:05

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: Dmitrij Medveděv

Zorba 83.?.?.?

Žirinovskij i Slota jsou vynikající politici a vlastenci jež slouží zájmům svého národa. Doufejme že jejich vliv poroste. My Češi můžeme pouze závidět vám našim Slovenským bratrům že máte v parlamentu nacionalisty. Já vám k tomu gratuluji, škoda že to tak není i u nás.
Jinak pokud vím tak i Žirinovskij pracoval v rozvědce. Jinak svojí politikou prokázal svoji oddanost Rusku a nehynoucí lásku ke svojí Ruské zemi. Podle mne je to vynikající kandidát na post Putinova následníka.

120723

06.11.2006 18:06

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: Dmitrij Medveděv

Zorba 83.?.?.?

Jistě že to myslím zcela vážně. D. Medveděva neznám takže nemohu posoudit jeho kvality, ovšem podle toho co píšete by to mohl být dobrý prezident. Podle mne by měl Putina v Kremlu nahradit některý z vynikajících Ruských vlastenců, jako např. Žirinovskij atd. Důvody jsou jasné. Takový nový prezident by měl v Rusku konečně naplno zahájit národní a křestanskou revoluci a dokončit tak Putinovo dílo. Zároven by měl prohlubovat a posilovat antiamerickou koalici(spojenectví s Čínou a dalšími státy) ve světě a tvrdě vystupovat proti USraeli.

120827

06.11.2006 18:09

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: Dmitrij Medveděv

Zorba 83.?.?.?

Vyděl, je to opravdu děs jak tenhle režim zasahuje proti svým odpůrcům. S bolševiky si opravdu nezadají. Doufejme že i u nás získají vlastenci značný vliv a že tenhle prohnilí proamerický a prosionistický režim co nejdříve padne.

120828

06.11.2006 18:13

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: Dmitrij Medveděv

Zorba 83.?.?.?

Jistě že bojuje za svoji Ruskou vlast a že je oddaným Ruským nacionalistou. To že v jeho žilách koluje jen půlka Ruské krve na věci nic nemění. A to že je napůl Žid taky nic neznamená. Důležité je to že je jasným odpůrcem sionismu a součástí i přítelem antiamerických a antiizraelských sil ve světě.

120829

06.11.2006 21:10

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: Putin je obdivuhodný státník

Zorba 83.?.?.?

Uvědomělí Američané? Jistě vím že takoví tam jsou, ovšem tito lidé v USA tvoří asi tak 1% obyvatel. Naprostá většina Američanů svoji vládu podporuje, nebot se jim líbí představa že budou pány světa a že vnutí svoji pakulturu a demoliberalismus celému světu. V posledních volbách roku 2004 volilo prorežimní kandidáty(Bushe a Kerryho) 99% Američanů. Vláda USA bude sice určitě potlačovat vnitřní odpůrce, hlavně z řad uvědomělých dobrých křestanů, ovšem těch mnoho není.
Jinak k povstání a odporu proti NWO ve světě jistě dojde, ovšem nikoli v USA. Řada zemí ve světě(včetně Číny) bude bojovat proti NWO a jsou to právě Američtí vojáci kteří NWO všude šíří a bojují za něj.
Čínští(a zdaleka nejen Čínští, možná i ti Indičtí) budou USA obsazovat a drtit Amíky na každém kroku, ovšem pouze proto aby tak Čínané a další zničili a porazili NWO.
Čína se s USA rozchází snad ve všem(stačí si vzpomenout na Thaj-Wan atd.). Důvod rozhodnutí ohledně KLDR je to že Čína patrně nechce aby KLDR měla jaderné zbraně. Důvod je jasný, USA by pak měly záminku k útoku a okupaci KLDR a to by pro Čínu byla těžká rána.
Vím že USA v poslední době usilují o spolupráci s Indií, ovšem jejich klíčovým partnerem v oblasti je nadále Pakistán. Většina lidí a analitiků považuje Indii za jasně neutrální a je i hodně těch co si myslí že Indie je či bude součástí antiamerické koalice.

120835

06.11.2006 21:15

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: '..Putin je vlastenec který slouží svému národu...'

Zorba 83.?.?.?

>Zorbo vite co si myslim...?
>Ze jsou oba (Parub & Topol) dve strany te same mince. Nikdy NE ta
>prava alternativa. A tak to dospelo uz ve vicemene vsech tzv.
>demogratickych zemich. Myslim, ze se mnou nebudete zasadne
>nesouhlasit.... nebo se mylim?

Nemýlíte se. Samozřejmě v tom máte pravdu. Vládne nám jedna banda bez ohledu na to že se dělí na víc politických stran.

>A k tomu Putinovi? To je rarita, prozatim. Velka zeme jako je
>Rusko si rarity muze dovolit. [smích]

Naštěstí nejen Rusko. Takových rozumných politiků je ve světě díky Bohu stále ještě relativně hodně a v některých zemích jsou i u moci(Rusko, Čína, Bělorusko, Libye, Irán, Syrie, KLDR, Kuba, venezuela a snad se najde ještě pár dalších).

120836

07.11.2006 17:16

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: Zorba je vlastenec který slouží svému národu...'

Zorba 83.?.?.?

Nemějte strach, vašemu synovi jistě nic nehrozí [mrknutí jedním okem] Já se nikomu nesnažím ublížit.
Jinak věřím že jsem dobrý Čech, vzhledem k mému národoveckému přesvědčení a uvědomělosti.

120884

07.11.2006 17:33

Uf. Vypadá to, že se Zvědavec bude muset znovu stěhovat

RE: A jak to řeší jiné stránky?

Zorba 83.?.?.?

Díky za informace.

Jinak kdyby Čulík přirovnal tu svou sbírku k sbírce na Národní divadlo bylo by to opravdu směšné. Je sice fakt že Blisty uvádějí celkem dost politicky nekorektních informací jež se běžně nedozvíme, ovšem celkově jsou na můj vkus nechutně liberální a levičácké.

120887

07.11.2006 17:37

Uf. Vypadá to, že se Zvědavec bude muset znovu stěhovat

RE: jak snizit traffic

Zorba 83.?.?.?

Nevím čemu se smějete, Zvědavec je jedním z mála webů v Češtině jěž píšou pravdu a zaměřují se na to o čem oficiální media mlčí a proto je velmi důležitý a prospěšný. Samozřejmě je takových Českých webů ještě pár(sám jich znám asi 5) ale žádný podle mne nedosahuje kvalit Zvědavce a navíc i těch 5-6 webů je dle mne stále málo.

120888

07.11.2006 20:27

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: '..Putin je vlastenec který slouží svému národu...'

Zorba 83.?.?.?

A proč bych podle vás nemohl o sobě něco tvrdit a zaujímat politická stanoviska? Vždyt volební právo mají lidé od 18 let, což je důkazem toho že i mladí lidé mohou mít a mnohdy mají své politické názory. To že je někdo mladý ještě neznamená že nemůže mít své pevné přesvědčení. Stačí se podívat do historie, najdete bezpočet příkladů které vám dokážou že i "štěnata" mohou hrát v politice svoji velkou úlohu a že se s nimi musí počítat. Např:
-Alexandr veliký měl pouhých 20 let když se stal králem Makedonie a zahájil svoji slavnou karieru jež z něj udělala jednoho z nejvýznamějších můžů historie.
-Octavianus měl teprve 19 let když se stal jednou z předních osobností Říma, stoupal strmně vzhůru až se nakonec stal jako Augustus prvním Římským císařem.
-Johanka z Arku měla teprve 17 let když se stala formální vůdkyní Francouzké armády v boji proti Angličanům, měla zásadní podíl na vítězství Francouzkých zbraní.
-Jeden z velitelů Pražské revoluce roku 1848 měl teprve 19 let.
A takových příkladů jsou v dějinách spousty.
Takže Sodku, nepodcenujte štěnata [mrknutí jedním okem] [smích]
A taky nevím co máte na mysli tím bolševickým našeptávačem a neustálím omýláním frází o nějakém bolševismu a pod. Mé názory a způsob vyjadřování jsou zcela běžné mezi dnešními nacionalisty a antiami, asi to nechcete vzít na vědomí.

Pánové Mirdo a Z.A.P.e, dík za podporu a pochopení [mrknutí jedním okem] [cool]

120905

07.11.2006 20:33

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: Zorba je vlastenec který slouží svému národu...'

Zorba 83.?.?.?

Asi jste mne v některých věcech nepochopili. Já rozhodně nechci někomu ubližovat, takže ničímu synovi z mojí strany žádné nebezpečí nehrozí. Nechápu jak na to pan Sodek přišel. Takže jak vidíte nechci ublížit ničímu synovi tudíž netahám za špatný provaz.

120906

08.11.2006 20:46

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: '..Putin je vlastenec který slouží svému národu...'

Zorba 83.?.?.?

Alexandra velikého za svůj vzor nepovažuji. Jeho politika jistě nebyla příliš dobrá.
Politika církví možná nebyla vždy ideální, to ale podle mne neznamená aby někdo kvůli tomu zavrhoval víru v Boha a chození do kostelů.
Ve svém hodnocení dobrého křestana se mýlíte. To že jsem hluboce věřící neznamená že se mám zlu podvolovat bez boje. Naopak proti zlu se má bojovat, to nás učí naše křestanská víra.
Hippis mi nejsou nijak simpatičtí, ovšem jejich odpor k agresivní politice americké vlády je třeba ocenit.
Bolševismus a nacionalismus jsou dvě zcela odlišné ideologie. Bývalí molševici dnes kolaborují s demoliberálním režimem, zatímco nacionalisté jsou nejlepšími odpůrci obou těch zločinných systémů, bolševismu i demoliberalismu.
Mýlíš se v tom že by ze mne bývalí režim někoho vycvičil. Kdybych v té době žil tak bych byl určitě tvrdým antikomunistou.
A to vaše varování ohledně původu jen dokazuje že se v nacionalismu vůbec nevyznáte. Bezpočet nacionalistických vůdců v minulosti i současnosti nemělo ve svých žilách čistě krev svého národa, to je zcela běžné a přirozené. Pár příkladů za všechny: Václav II byl na půl Madar, Karel IV byl na půl Francouz, Božena Němcová na půl Němka, Gajda byl na půl Černohorec, Masaryk byl na půl Slovák atd. Podobné je to i v zahraničí, i tam je řada nacionalistů, mnohdy významných, kteří nemají 100% krev národa k němuž náleží. Takže vidíte že taková situace je zcela běžná a normální a není nijak na závadu.

120947

08.11.2006 21:59

Uf. Vypadá to, že se Zvědavec bude muset znovu stěhovat

RE: jak snizit traffic

Zorba 83.?.?.?

>Jé, Zorbo, no tak, ne každý to vidí jako ty...

Já vím. Ale jsem přesvědčen že mé hodnocení je správné.

>Měl bych jeden OT (ale zde snad ne hrubě OT) dotaz na
>editory...nejde mi fórum. Přihlásím se, ale nic se
>nenačte...najedu na nějaký thread, ale nic tam není. Je to
>chyba fóra, nebo to může být něco u mě (ale nikde jinde
>žádný problém)...nebo jsem vyloučen? [naštvaný] (pak ale že
>funguje přihlášení...).

Nejsi sám, já mám ted taky takový problém. Na forum se normálně dostanu, registruju se, ale žádná diskuze z fora se mi nezobrazí.

120954

09.11.2006 17:46

Uf. Vypadá to, že se Zvědavec bude muset znovu stěhovat

RE: jak snizit traffic

Zorba 83.?.?.?

Pro mne je Zvědavec nejen zajímavý, ale také především jedním ze zdrojů informací které se v oficiálních mediích nedozvíme. A s články jež zde vycházejí v naprosté většině souhlasím(asi tak z 95%-99%).

>Jak píše paní Aja, když se dá Reply, tak jsou příspěvky
>vidět...ale jinak ne. Ani SZ mi nejdou. Ale teď koukám, že
>jde poslat nové příspěvky...nu, nechám to odborníkům.

Jo, taky jsem na to přišel.

121019

09.11.2006 18:19

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: Putin je obdivuhodný státník

Zorba 83.?.?.?

V hodnocení Číny její blízkosti k NWO se mýlíte. To že Čína má tradici absolutní vlády podle mne nic důležitého neznamená, stejnou tradici má i Rusko a snad kvůli tomu nebudete tvrdit že i Rusko je součástí NWO. USA má k NWO zdaleka nejblíž, nejen že je centrem těch co ve světě NWO nastolují, ale především proto že právě USA jsou nejvíce zdegenerovanou, multikulturní, demoliberální a kosmopolitní zemí. Navíc taková globalizace a amerikanizace jež umožnují nastolit ve světě NWO mají svůj původ právě v USA. Oproti tomu Čína je prakticky opakem toho co chce nastolit NWO, nebot se jedná o zdravou národní pospolitost kde se lidé ještě stále řídí tradičními hodnotami a opravdovým vlastenectvím. NWO se nejsnáze podvoli právě obyvatelé severní Ameriky a Evropy, nebot právě oni jsou nejvíce pod vlivem globalizace, amerikanizace, morálního úpadku, multikulti a dalších škodlivých jevů. Nevím co podle vás mají kibuci a další formy společného zemědělského hospodaření společného s NWO. A předehrou k NWO byla společenská revoluce(v oblasti sexuality, postavení žen, homosexuálů, barevných a dalších menšin, systému hodnot atd.) jež začala právě v USA a odkud se šíří do celého světa.
Co se týká Mao Ce Tunga, určitě to byl velký zločinec, ovšem řád jenž chtěl ve světě nastoli on byl spíš řád komunistický, nikoli dnešní americko-sionistické NWO.
Já zase nechápu proč se neustále snažíte spojovat Čínu s NWO a omlouvat USA. Stačí se podívat na to odkud se šíří zlořády jež umožnují nastolení NWO ve světě(z USA) a kdo silou zbraní i diplomacie a organizováním převratů nastoluje NWO ve světě, jsou to samozřejmě opět USA.

121026

09.11.2006 19:48

Obrací se karta?

Demokraté a Republikáni jsou stejní

Zorba 83.?.?.?

Nic zásadního se nezmění nebot republikáni a demokrati jsou jen dvě strany téže mince. Takže k žádné důležité změně nedojde a Americká politika bude stejně zločinná jako dosud. Demokraté chtějí stejně jako republikání nastolit ve světě NWO, prosazují tůdíž stejnou agresivní a dobyvačnou politiku. Stačí si vzpomenout na Clintona a jeho bandu. V čem se lišili od Bushe? V ničem. Je to jedna a tatáž banda a lidi ve světě nesnášeli Clintona stejně jako dnes Bushe. Až bude v bílém domě sedět demokrat budou ho lidi nesnášet stejně jako dnes Bushe. At už budou stát v čele USA demokrati nebo republikáni na politice USA to nic podstatného nezmění.

121036

09.11.2006 20:30

Obrací se karta?

RE: Dva konce jedné hole.

Zorba 83.?.?.?

>Ono to v článku zaznělo. Neo-liberálové a neo-konzervativci
>jsou jako dva konce jedné hole. A je víceméně jedno, který
>nás zrovna mlátí.

Přesně tak. Vyjádřil jste to naprosto trefně. Demokrati i Republikáni jsou jedna a ta samá banda která prosazuje stejnou zločinnou politiku.

Jen bych dodal že války a "humanitární" bombardování vedou neoliberálové(demokrati) a neokonzervativci(republikáni) zcela stejně. I když budou u moci demokrati tak budou vést agresivní dobyvačné války stejně jako dnes republikáni.
A šíření morálního úpadku mají na svědomí republikáni stejně jako demokrati. Je to součást NWO a to podporují obě strany stejně. Potraty jsou samozřejmě nechutným vražděním nenarozených dětí a genocidou. Sionisti(a nejen oni) tímto způsobem vraždí a oslabují porobené národy. Např.u nás je tímto způsobem každý rok zavražděno 10 000 ještě nenarozených Čechů. Stejně zvrácená je i propagace a šíření homosexuality a dalších úchylek, prosazování feminismu, multikulti, amerikanizace a odnárodnování. To vše je součástí NWO a to vše tudíž prosazují jak demokrati tak i republikáni. To že řada republikánů v USA vystupuje proti interupcím a manželstvím homosexuálů je výceméně jen způsob jak získávat hlasi konzervativněji založených voličů. Nic to ale nemění na tom že základní součástí světovládné politiky USA je právě šíření a prosazování všech těch víše vyjmenovaných hnusů ve světě a to bez ohlebu na to jestli jsou u moci republikáni nebo demokrati.

121043

10.11.2006 17:20

Kdo vlastně prohrál volby v USA?

Pan Král má naprostou pravdu

Zorba 83.?.?.?

Výborný článek, pan Král vystihl situaci v USA dokonale. Je známím a samozřejmím faktem že republikáni i demokrati v USA jsou stejní a že dělají stejnou politiku. Jdou za společným cílem a tím je vláda USA nad světem. At jsou u moci republikáni nebo demokrati tak je politika USA stále stejně agresivní a rozpínavá. Takže těmito volbami se ve skutečnosti vůbec nic nezměnilo. Celé je to jen divadlo pro veřejnost. Politika a cíle USA budou nadále zcela stejné. Až z bílého domu odejde Bush a nahradí ho nějaký demokrat tak se rovněž nic nezmění. Jediný podstatný rozdíl bude v tom že celý svět přestane nadávat na Bushe a neokony a místo nich bude nadávat na nějakého demokrata v bílém domě a na neoliberály. Politika USA se prostě nezmění, moc v Americe třímá jedna zločinná banda která se jen na oko dělí na republikány a demokraty ale ve skutečnosti tahá za jeden provaz.

121120

10.11.2006 17:38

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: '.Zorba je vlastenec který slouží svému národu...'

Zorba 83.?.?.?

Musím přiznat že vliv sionistů na politiku USA je něčím o čem jsem dříve mnoho nevěděl, ostatně jako většina lidí. Teprve na Zvědavci(a i jinde) jsem se dozvěděl o ohromném vlivu sionistů na politiku USA. Ovšem i Američané podle mne nesou odpovědnost za politiku svojí vlády, stejně jako Izraelci nesou odpovědnost za politiku svého vedení, nebo Němci nesli za obou světových válek odpovědnost za politiku svých vlád.

>Ano "štěňata" hrála politickou úlohu v historii, ale musíme
>si uvědomit, jak se do té hry dostala. Panování získali buď
>sňatkem nebo dědictvím
>Jistěže jsou vyjímky a lze najít dvacetiletého diplomaticky
>schopného a rozvážného člověka, ale to jsou skutečně
>vyjímky.

Ano, to máte pravdu.

>Až teprve životní zkušenosti vybrousí charakter a vytvoří
>předpoklady k rozumnému rozhodnutí. Jak se říká: chybami se
>člověk učí, ale pokud možno chybami druhých a také se jich
>vyvarovat. A na to už je potřeba životních zkušeností.
>Takže učit se a hodně štěstí, pane Zorba. [mrknutí jedním okem]

Jistě, většina státníků dosáhla své plné velikosti až ve zralém věku, ovšem do politiky se zapojovali obvikle od mládí.

121122

10.11.2006 18:02

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: Putin je obdivuhodný státník

Zorba 83.?.?.?

Tedy to s tou Austrálií je pro mne novinkou, čekal jsem že světová vláda bude sídlit v USA, ovšem kdo ví, možná že bude i v té Austrálii. Ostatně světovládcům na sídle určitě zas až tak nezáleží.

Ano, je mi jasné že žádná země nemá šanci podmanit si celý svět. Ovšem vždy se našli lidé kteří věřili že jejich zem to dokáže. V minulosti to byli vůdci Německa, nejprve Vilém II a pak Hitler. Dnes si to zase myslí vůdci USA. Řekl bych že na to chtějí jít salámovou taktikou, tedy obsazovat jednu zem po druhé. Ostatně většinu světa mají více méně pod kontrolu již dnes. USA jsou nejsilnější zemí světa a jejich moc naopak roste. Síla USA se v žádném směru nezmenšuje, je ovšem pravda že se zvišuje síla zem íjež stojí proti NWO, tedy Ruska, Číny a dalších. Ovšem nepochybuji o tom že USA jsou přesvědčeny že se jim s využitím sil spojenců podaří NWO nastolit a svět podmanit. I já jsem stejně jako vy přesvědčen že USA budou poraženy, ovšem jsou zde miliony lidí kteří si myslí opak(včetně Bushe a spol). USA jistě hledají spojence,z významných zemí je podporují především Velká Británie, Japonsko atd. Proti nim stojí státy jež vytvářejí antiamerickou koalici jež bude stát proti NWO, to jsou Rusko, Čína atd.

>Víte vůbec co NWO Znamená?
>1. Zrušeníé států
>2. jediná světová vláda
>3.Zrušení národů
>4.Zrušení manželství a zavedení úplné promiskuity
>5.zrušení soukromého vlastnictví a jeho nahrazení
>vlastnictvím kibucovým (víte doufám co jsou kibucy). To se
>nebude týkat nejbohatších sionistů, ti si svůj majetek
>ponechají.
>6. Zavedení jediné světové měny, později úplné zrušení
>peněz a zavedení bezhotovostních plateb
>7.Zrušení dědictví (to se nebude týkat sionistů)
>8. Zrušení všech náboženství kromě judaismu, jehovismu,
>mormonství, scientologie, adventismu, satanismu, sikhismu apod.

Ano vím co NWO znamená a je mi známo že obsahuje všechny body jež jste vyjmenoval. Já bych vás jen doplnil ještě o tyto:
9. Zavedení jediného světového jazyka-Angličtiny a jediné světové kultury(americká pakultura)
10. Podpora a šíření všech možných úchylek(hlavně homosexuality) čímž bude rozložena tradiční společnost a rodina
11. Zrušení ras a vytvoření jediné multikulti rasy(i když váš bod 3 to v podstatě také obsahuje)
Možná by se dalo najít pár dalších věcí.
Jen o tom rušení soukromého vlastnictví jsem nikde neslyšel, mohl byjste rozvést jak přesně to myslíte. Řekl bych že NWO bude v ekonomice znamenat spíš jediný neomezený celosvětový trh ovládaný nadnárodními koncerny.

>Aby mohlo být dosaženio těchto cílů bude třeba vyhladit
>přes polovinu lidstva, aby zůstalo jen 2 až 3 miliardy lidí

NWO je s úspěchem nastolováno už ted a žádné masové vyhlazování lidí nepotřebuje. Genocidy jsou spíš následkem válek vedených za nastolení NWO.

121123

11.11.2006 16:24

Obrací se karta?

RE: Dva konce jedné hole.

Zorba 83.?.?.?

>Počet potratů naštěstí od roku 1989 trvale klesá.

To je samozřejmě dobře, ovšem klesá jen za cenu morálního úpadku v jiných věcech. Ovšem každý provedený potrat je zločinem a vraždou, je tudíž potřeba proti nim bojovat i když jejich počet mírně klesá.

>mne zajímalo jak by jste vysvětlil že řádově daleko víc
>potratů na počet obyvatel neni třeba ve "zkaženém a
>dekadentním" Holandsku ale podle vás v "zemích držících se
>tradiční kultůry" jako je Rusko nebo Bělorusko.

Už vám to bylo vysvětleno. Stejně jako na západě stáli za schvalováním a prosazováním potratů sionisté, tak na východě za nimi stáli židobolševici. Potraty se stali jedním z prostředků uskutečnování zvrácené ideje komunismu. Židobolševici tímto způsobem oslabovali a ničili podmaněné národy. Lidé v tamních zemích si ovšem na potraty natolik zvykli že už se pro ně stali všeobecně přijatelnou součástí života. Ovšem vlastenci už proti potratům tvrdě bojují a v Rusku již byli přijaty zákony jež potraty velmi omezují. A největší počet provedených potratů na počet obyvatel je samozřejmě v USA, baště globalizace a NWO.

>Jistě potrat sám o sobě je nemorální a bylo by dobře kdyby
>nebyly vůbec, ale jediné řešení je sexuální výchova a
>snadná dostupnost antikoncepece a ne návrat k puritánské
>sexuální morálce jak za královny Victorie.

Jsem rád že uznáváte nemorálnost potratu. Ovšem nevím jakou sexuální výchovu propagujete, patrně dekadentní. A antikoncepce taky není žádným požehnáním, její masivní používaní a rozšíření podporuje dekadentní chování a hlavně vede k snížení porodnosti. A v dnešní době znamená snižování porodnosti záhubu národa. Proto demoliberální systém antikoncepci masivně podporuje. Je ale pravda že přehnané šíření antikoncepce je pro demoliberály až druhořadou záležitostí, viz USA kde jsou někteří republikáni proti ní any si tak získali podporu konzervativněji orientovaných voličů.

121176

11.11.2006 16:28

Obrací se karta?

RE: Dva konce jedné hole.

Zorba 83.?.?.?

Napsal jste to velmi dobře a správně. Snad to bude pro Bovary dostatečné vysvětlení.

Souhlasím s tím že ty komunistické režimi jež se zbavili Židů ve vedení byli méně krvavé a tudíž snesitelnější. Ovšem to nijak nemění nic na tom že byli nadále zločinné a špatné a že je dobře že se zhroutily.

>Breznewom(tiez oslavil v svojom 13 roku svoje Bar mizwa), koncom

Takže Brežněv byl taky Žid? O tom jsem dosud nic neslyšel, ale určitě bych se tomu nedivil.

121177

14.11.2006 20:04

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: Putin je obdivuhodný státník

Zorba 83.?.?.?

To s těmi kibuci a rozdělením lidstva je opravdu zajímavá teorie. Samozřejmě souhlasím že bude existovat(ostatně do jisté míry již existuje) jedna úzká vládnoucí elita, tvořená hlavně sionisty, ovšem myslím že ta elita se bude snažit být "neviditelnou" to znamená že se bude snažit aby rozdíli mezy zotročenými lidmi a vládci nebyli nijak zvlášt patrné a aby mezi lidmi panovalo zdání rovnosti a demokracie. Jinak NWO bude samozřejmě znamenat naprostou atomizaci společnosti, zánik rodin, promiskuitu atd. Co se kibuců týče, nevidím v současném vývoji nic co by nasvědčovalo tomu že by někdo chtěl zavést "kibucovou" společnost. Já osobně nevidím důvod proč by v NWO neměla existovat např. města.

Co se týká snižování populace, souhlasím že to bude součást NWO, ovšem nemyslím si že by bylo nějak zvlášt drastické. NWO má jistě v úmyslu národy světa zničit, ovšem tak že je podlomí morálně a způsobí jejich rozplynutí v multikulturní zdegenerované mase, k přímému vyhlazování podle mne sáhnou spíš vyjmečně. A k snižování počtu lidí určitě dojde šířením dekadence, homosexuality, antikoncepce, interupcí a pod.

Jinak bych neřekl že mezi neoliberáli a neokonzervativci je nějaký zásadní rozdíl. Morální úpadek a to co jej představuje podporují více méně oba směry a dobyvačné války rovněž vedou jak neoliberálové tak i neokoni. Ovšem k masivnímu použití zbraní hromadného ničení nedojde, nebot to by znamenalo zkázu i pro USA a tedy pro celé NWO.

S tou neplodností je to velmi zajímavá teorie. Kdo ví třeba to tak bude, vůbec bych se nedivil kdyby to tak doopravdy bylo. Jinak snižování Evropské populace a podpora imigrace z neevropských zemí je samozřejmě součástí NWO. Sionisti a spol tak ničí tradiční národy a snaží se vytvořit jednu nultikulturní zdegenerovanou masu.

121411

16.11.2006 22:59

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: Putin je obdivuhodný státník

Zorba 83.?.?.?

Nemyslím si že by nic nebylo jisté a vše byli jen spekulace. Podle mne je dnes více méně jasné co NWO znamená a jak bude vypadat. Jistě, nikdo z nezasvěcených to neví 100%, ale z větší části se to odhadnout dá, viz body které jsme zde oba uvedli, o těch myslím nelze pochybovat.

Já si myslím že to s těmi kibuci bude přinejmenším hodně přitažené za vlasy. Jak jste správně podotkl, představa že sionisté a spol zruší v USA města a naženou jejich obyvatele do nějakých komun je skutečně nereálná a iracionální. Proč by to dělali? NWO se podle mne mnohem líp prosazuje mezi obyvateli velkoměst, navíc světovládci budou jak píšete potřebovat průmyslovou výrobu. Rovněž zrušení soukromého vlastnictví mi nějak nedává smysl. Trend jenž ve světě prosazují světovládné USA a jejich globalizace je zavedení jednoho neomezeného celosvětového trhu ovládaného nadnárodními koncerny. Tak podle mne bude vypadat ekonomika v NWO.

O teorii trvale udržitelného rozvoje jsem slyšel. Je samozřejmě potřeba chránit životní prostředí, ovšem rozvojové státy a země třetího světa mají plné právo pokračovat ve svém rozvoji a dosáhnout úrovně vyspělých zemí. Ostatně se jim to relativně daří. Světovládcům ovšem vzestup donedávna zaostalých zemí nevyhovuje.

Samozřejmě že NWO nemá žádné bohulibé úmysly. Jeho hlavním cílem je totální světovláda a zotročení lidstva. Taky vím že leckteří konspirační teoretici jsou dost mimo. Já osobně hodně nesouhlasím s těmi co hlásají že zde existuje nějaké světové spiknutí jehož počátek sahá někdy na přelom 19 a 20 století(podle některých dokonce až do století 18 či ještě dál) a které stojí za dnešním NWO. Tito teoretici vidí za NWO Židy, zednáře atd.(což je v podstatě správné) ovšem nevidím důvod proč počátek NWO vidět někdy kolem roku 1900 či 1800. Podle mne je poměrně jasné že program dnešního americko-sionistického NWO musel vzniknout někdy po druhé světové válce a s jeho plným prosazováním v ekonomice i kultuře bylo započato v letech 60tých, plně se pak rozvinul po roce 1990.
Za úplně nejbláznivější ale považuji ty konspirátory co do NWO motají dokonce mimozemštany, nějaké jiné dimenze nebo nadpřirozené síly. To už je opravdu v zásadě šílené.

V tom že by světová vláda byla utajována jsme si nerozuměli. Samozřejmě vím a je mi jasné že světovládci se se svými záměry příliš netají a že každému kdo umí číst mezi řádky a má informace musí být více méně jasné co se v dnešním světě děje. Američtí politice se se svými záměry a plány skutečně příliš netají a snaží se nám namluvit že NWO bude něčím pozitivním. Takže si můžeme udělat obrázek o tom jaký úděsný osud lidstvu naplánovali.

121538

20.11.2006 20:46

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: Putin je obdivuhodný státník

Zorba 83.?.?.?

No, já bych to řekl asi tak že v posledních 200 letech existovalo několik ideologií a plánů na nastolení světovlády. Mám tím namysli úsilí o ovládnutí světa Němci(nacisty), komunisty(židobolševiky) a Američany(sionisty).

Co se týká Weisthaupta, z jeho ideologie vycházeli(či se s ní shodovali) jistě do značné míry komunisté a dnes sionisté. Ovšem přímou spojitost bych tam neviděl. Weisthaupt a spol neměli žádný skutečný vliv, byla to jen taková parta teoretiků.

O nastolení světovlády se příko pokusili dvakrát Němci a to během světových válek, jejich nový řád ovšem neměl s dnešním americko-sionistickým NWO příliš společného v oblasti teorie(jejich ideologie byli odlišné) ovšem v praxi se projevovali a projevují shodně v tom že vedou nekompromisní dobyvačné války a mají kapitalistický systém.
Další skupinou jež se pokusila zmocnit světovlády byli komunisté, jejich ideologie v teorii má dost blízko k dnešnímu NWO. Nakonec se ale SSSR zhroutil v důsledku nefunkční ekonomiky.
Třetí stát jenž se snaží o nastolení světovlády jsou USA. Právě Americké vedení a sionisté stojí za dnešním NWO. To sice ideologicky vychází z různých dřívějších skupin, ovšem USA jako takové začali o světovládu usilovat teprve po skončení druhé světové války, takže dnešní NWO se začal profilovat teprve po roce 1945. Naplno se NWO začal projevovat v 60tých letech a definitivní podobu získal jak píšete za Bushe staršího a Clintona.

Takže určité ideologické základy dnešního NWO sahají jistě hluboko do minulosti, ovšem dnešní NWO tak jak jej známe vznikl postupně teprve po druhé světové válce kdy se USA začaly ucházet(s podporou sionistů) o světovládu a začali šířit ve světě globalizaci a další špatnosti jež vedou k nastolení NWO.

121818

22.11.2006 16:25

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: hráči

Zorba 83.?.?.?

Podle mne by v čele našeho národa měli stát dobří Čeští vlastenci. Bohužel u nás dnes nemáme žádnou silnou nacionalistickou stranu, snad se to ale brzy změní.
Paroubek je stejný kolaborant jako Topolánek a jako vůbec celá naše politická "elita". Když si ale odmyslím zahraniční politiku a podívuse jen na politiku vnitřní a ekonomickou, tak musím jasně konstatovat že ODS a Topolánek mají rozumný, realistický a pozitivní program(v oblasti ekonomiky, školství atd.), zatímco ČSSD jen praktikuje demagogii. Tím samozřejmě ODS neomlouvám, jsou to kolaboranti, ale jejich program je i tak mnohem lepší než program socanů. V zahraniční politice jsou obě strany stejně vlastizrádné, v domácí a ekonomické politice má ODS jasně rozumné názory.

122005

22.11.2006 20:53

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: Putin je obdivuhodný státník

Zorba 83.?.?.?

Já mám ale na mysli úsilí o světovládu-tedy o ovládnutí světa. A o to se v moderních dějinách pokusily jen tři ideologické směry. Nejprve Němečtí imperialisté-nacisté a komunisti a dnes o to usilují USA. Nikdo jiný o světovládu v moderních dějinách neusiloval a tvrdit že po ní každý touží je zcestné. Nevím do jaké míry o světovládu usiloval Westhaup, jisté ale je že nikdy nezískal skutečnou politickou moc, takže svůj případný pokus o světovládu nemohl nikdy realizovat. A už vůbec nechápu proč vynikajícího vlastence a odpůrce NWO Putina obvinujete, Putin nedělá nic špatného, jen brání svoji zem a jeho jediným cílem je svoboda a přežití Ruského národa.

122023

22.11.2006 20:57

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: Putin je obdivuhodný státník

Zorba 83.?.?.?

Tomu bych nevěřil. Proč by USA chtěly vyhladit černochy? K něčemu takovému neměla americká vláda žádný důvod. A to že se černoši nakazí AIDS mnohem snáz a častěji než běloši je asi způsobeno tím že ta nemoc pochází z Afriky.

122024

24.11.2006 22:34

Multi-kulti learning

RE: Všem zvědavcům

Zorba 83.?.?.?

>Vůbec všem zvědavcům, kteří jsou zvědaví i na jiné
>názory než jsou ty publikované na dogmaticky omezeném
>Zvědavci, doporučuji ke studiu odborné, věděcké a
>nezaujaté zdroje:

Nemyslím si že je Zvědavec dogmaticky omezený. Naopak, Zvědavec hlásá a brání pravdu.
Spíš vy mi připadáte příliš ovlivněný sionistickou demoliberální propagandou která špiní vše co je národní a křestanské.

>Motto: "Proč je třeba separovat podřadné rasy od té
>naší vyvolené"

Nevšiml jsem si že by zde někdo tvrdil že běloši jsou nadřazeni ostatním. V tomto článku i v řadě jiných jde o kritiku zhoubné multikulti. A tato kritika je zcela v pořádku. Sionisté a spol prosazují multikulti aby tak zničili všechny národy a rasy a rozpustili je v jedné multirasové mase. Proto je kritika multikulti zcela správná a v pořádku.

>Motto: "Virus HIV stvořil a rozšířil americký
>imperialista"

Slyšel jsem o této teorii, ale zatím jsem neslyšel dost důkazů které by potvrzovali její pravost. Vlastně ani nevidím důvod kvůli kterému by USA toto nemoc šířily. Osobně tomu nevěřím. Ovšem na Zvědavci jsem nečetl žádný článek který by tuto teorii propagoval.

>Motto: "Homosexualita - nemoc, kterou je třeba
>vymítit"

To je svatá pravda. Homosexualita je společnosti škodlivá nemoc a úchylka. Její šíření je součástí morálního úpadku který pomáhá Amíkům a sionistům v nastolování NWO, tedy v rozleptání a zničení zdravých národů a vytvoření jedné zdegenerované multirasové masy kterou budou moct snadno ovládat. Homosexualitu je tedy potřeba vymýtit, aby již nadále nemohla ničit náš národ. Ovšem sionistická propaganda se nám samozřejmě snaží vnutit představu že homosexualita je normální a pozitivní, což je samozřejmě lež.

>Motto: "GMO je nástroj zlých imperialistů proti
>bezbranným rolníkům"

Nevím, osobně jsem se o tuto problematikou nijak nezajímal.

>Motto: "Kouření je fajn. A skoro vůbec zdraví
>neškodí."

To si nemyslím. Já bych spíš řekl že Zvědavci jde o kritiku přehnaného potírání kuřáctví. Jistě že kouření je škodlivé, avšak jeho současné potírání je dle mne pokritecké vzhledem k tomu že řada jiných mnohem horších zlozvyků je tolerována a podporována.

122217

27.11.2006 21:04

Alexandr Litviněnko – nafouklá bublina nebo skutečně otrava?

RE: Smrt Litvinenka a Anna Politkovskaia

Zorba 83.?.?.?

Přesně tak, napsal jste to zcela správně. Je všeobecně známo že lidé jako Berezovski, Politkovska, Litviněnko byli a jsou pouhými poskoky sionistů a USA a jejich nástrojem v protiruském tažení. Čečenští bandité jsou skrze ty kreatury skrytě podporování sionisty a Američany.

At už stál za Litviněnkovou smrtí kdokoli, je jasné že této události západní media zneužívají k ostré protiruské propagandě. Litviněnko zradil svoji zem a dal se doslužeb vrahů vlastního národa, pokud jej tedy Rusové skutečně za jeho zradu potrestali pak na tom není nic špatného ani odsouzenihodného.

A ještě bych měl dodatek k hodnocení Ruska v článku. Samozřejmě nelze než souhlasit že Putin hájí zájmy svého národa a brání Ruskou svobodu. Ovšem podmanování východoevropských národů v minulosti bylo pouze dílem bolševiků a dnešní Rusko již s tímto zločinným programem nemá nic společného. Putinovi jde jen o záchranu vlastního národa.

122383

28.11.2006 17:18

Putina se pokusili ve Finsku okrást

RE: Putin je obdivuhodný státník

Zorba 83.?.?.?

Co se týká Jezuitů a Britského imperia, tak nevím nic o jejich napojení na Židozednáře, ale možné to je. jen u těch jezuitů mi to přijde nepravděpodobné vzhledem k antisemitismu katolické církve. A podle vás existovala nějaká vlivná židozednářská klika už od 16 století? Mně to přijde přehnané. Vždyt v té době byli Židé vytěsněni zcela na okraj společnosti a jejich vzestup začal až s příchodem osvícenství a průmyslové revoluce. Jinak Britské imperium jistě ve svých rukách shromáždilo ohromnou moc, ale k světovládě neměli nikdy tak blízko jako Němci, bolševici či dnes USA. Ono se dá říct že i Napoleon svého času svým způsobem usiloval o světovládu nebo přinejmenším o vládu nad Evropou.

Nepopírám že diverzanti mohli mít na rozpad SSSR nějaký vliv, ovšem nemyslím si že by byl až tak zásadní. Vždyt i SSSR posílal své diverzanty na západ do USA a těm se nepodařilo zorganizovat nějaký pád USA. A to ostražitost a ochrana před špiony byla na západě mnohem menší než na východě. Takže(ačkoli vliv diverzantů nepopírám) padá hlavní vina za rozpad SSSR na nefunkční komunistickou ekonomiku. Každopádně můžeme být štastní že komunistický SSSR se i se svým imperiem rozpadl, ačkoli je fakt že americko-sionistické imperium není o nic lepší.

122446

04.12.2006 19:38

Tlustoprdky

RE: Ze Zvědavce se stal nepěkný bulvár!

Zorba 83.?.?.?

Petře Montagu, nejprve reaguji na to co jste psal ve svém předchozím příspěvku.

Současný vzhled Zvědavce podle mne není rozhodně nijak bulvární, myslím si že je to povedevé vylepšení.

A co se týká internetového obchodu na Zvědavci, tak jste asi nepochopil princip obchodu. Cílem obchodu je vidělat a obchodník si může stanovit ceny jaké chce a je pouze na zákaznících zdali koupí či ne. Ceny mi rovněž nepřipadají nijak předražené. Já nakupuji značkové zboží(trička, džíny...) a nemyslím si že by tričko např. za 300 kč bylo něčím úchylným. Nikdo vás nenutí to zboží kupovat. Pokud se vám nelíbí cena zboží tak to jednoduše nekupujte, stěžovat si prodávajícímu na to že má drahé zboží mi připadá nesmyslné.

>(začalo to naprostým nepochopením "akce
>CzechTek", možná si ještě pamatujete na ty nesouhlasné
>příspěvky v tehdejší diskuzi a pokračovalo to např.
>sprostými výpady a názory vůči homosexuální komunitě
>zároveň se zhoršila i úroveň některých článků

Tak s tím zcela nesouhlasím. Podle mne se úroven Zvědavce neustále zvyšuje a to i úroven článků. Tvrdá kritika nechutnosti jako je CzechTek nebo zvrhlostí jako je homosexualita je zcela správná a je jen dobře že Zvědavec tyto špatnosti odsuzuje. Právě takovéto pozitivní a politicky nekorektní články dělají Zvědavce Zvědavcem a jsou důvodem jeho úspěchu. Já mohu říct pouze jediné: Jen tak dál Zvědavče!

Co máte na mysli tím Matrixem a významem roku 2012? Pokud se chcete odkazovat na nějaké věštby a nadpřirozené síly tak tím tím své názory pravděpodobně jen zdiskreditujete. Lepší je zůstávat nohama na zemi.

122780

05.12.2006 20:30

Tlustoprdky

RE: Ze Zvědavce se stal nepěkný bulvár!

Zorba 83.?.?.?

>Fakt? Opravdu? Tak jak je možné, že např. ti Vietnamci
>prodávají hodně věcí mnohem levněji a pořád na tom mají rozumný zisk.

Vietnamci mají relativně malé náklady a proto mají i nízké ceny. Je to způsobené mimo jiné kvalitou zboží atd. Když má nějaký podnikatel větší náklady tak je logické že své zboží prodává dráž.

> A doufám, že mi nebudete tvrdit,
>že smyslem podnikání je maximalizace zisku za jakýchkoliv
>podmínek.

Nebojte se to vám tvrdit nebudu.

>A jaká značka na tom vašem takzvaně "značkovém" zboží je?
>Made in China? [chechtot] Vy si vážně myslíte, že když nějaký
>výrobce na oblečení našije např. "Made in Levis", že to je
>něco lepšího?

Podívejte se, já vůbec neřeším jaká je značka na tom či onom zboží. Já si prostě kupuju to zboží které mi vyhovuje. A se značkovým zbožím mám mnohem lepší zkušenosti než se zbožím od Vietnamců.

>Mimochodem nechci tady moc mluvit o vymytých mozcích (nebo mi
>to editor zcenzuruje) ale váš příspěvek má jednu ZÁSADNÍ
>chybu. Není v něm napsáno žádné rozumné zdůvodnění,
>proč si myslíte, že CzechTek nebo homosexualita jsou
>zvrhlosti. Tu definici, že výše uvedené věci jsou zvrhlé
>jste vymyslel vy sám?

Nevymyslel jsem ji sám a když chcete tak vám klidně napíšu proč se jedná o zvrhlosti. Czechtek je projevem dekadence jenž je zcela v rozporu s národní křestanskou kulturou. Homosexualita je zvrhlá úchylka jež se podílí na rozkladu tradiční společnosti. Šíření podobných zvrhlostí je součástí globalizace a demoliberalismu a dochází tak k nastolování NWO. Cílem americko-sionistických světovládců je totiž rozložit a zničitnárody i s jejich kulturou a hodnotami. Vymytý mozek má spíš ten kdo věří liberální a sionistické propagandě jež všude šíří a ospravednuje homosexualitu a další podobné zvrhlosti.

>jaký je rozdíl mezi "osobním názorem" a "skutečnou pravdou"?
>Nebo vy považujete každý váš osobní názor (na který máte
>samozřejmě právo) za obecnou pravdu, kterou ani nemusíte
>nijak zdůvodnit?

Ten rozdíl znám a své názory klidně a bezproblémů zdůvodním(což už jsem ostatně udělal).

122881

05.12.2006 20:47

Tlustoprdky

RE: Ze Zvědavce se stal nepěkný bulvár!

Zorba 83.?.?.?

>už předem nejlépe víte, ža na Matrixu jsou nějaké věštby
>a nadpřirozené síly aniž jste si nějaký článek odtamtud
>přečetl.

Podle toho co píšete to bude ještě horší. Tvrdíte že na Marsu je nějaká vyspělá mimozemská civilizace, že filmy jako Star Wars nebo Matrix jsou v podstatě realitou, nebo že existují skřítci, víly a rusalky...a dotoho ty keci o vaší duchovní cestě atd. Taky jsem si přečetl pár vašich textů na které jste zde uvedl odkazy a byla to snad ještě větší síla než to co jste psal zde na této diskuzi. Spíš by jste se uplatnil jako autor sci-fi, bylo by to lepší než propagovat bláznívé představy o tom že Amíci napadli Irák aby získali nějaký přístup k mimozemštanům a pod. A to ani nemluvím o tom že si v řadě věcí protiřečíte.

Zvědavec píše zcela správně, vyvíjí se pozitivně a umožnuje lidem poznat pravdu a skutečné dění v dnešním světě. To co zde hlásáte vy jsou ovšem bludy ze světa scifi a fantasy které nikdo seriozní nemůže brát vážně. Ale jako autor sci-fi si můžete dobře vydělat.

>napřed nějakou infomaci podrobně prostuduji a teprve potom si
>na ni udělám příslušný názor.

To já dělám zhruba taky.

Berte to tak, že jste na
>jisté informace ještě, řekněme, nevyspělý. Ale to už je
>vaše soukromá věc, jenom nezapomínejte, že za své svobodné
>rozhodnutí nesete taky plnou zodpovědnost. Za pár let se
>uvidí, kdo má pravdu.

Tak to jsme nevyspělí asi všichni, až na hrstku lidí s scifi fantaziemi jako např. vy. Já samozřejmě souhlasím s kritikou USA, sionismu a bojem proti NWO a všech jevů které s tím souvisí(multikulti a morální degenerace).
Ale řeči o UFO, skřítcích a nějakých duchovních sférách nebo něčem podobném vyvolávají silnou nedůvěru a jen málo kdo je může brát vážně.
Alespon že lidé jako vy mají zálibu v různých "věštbách". Já nepochybuji o tom že roku 2012 se nestane nic co by potvrdilo bláznivé teorie o UFO a pod.

122883

07.12.2006 14:27

Tlustoprdky

RE: Ze Zvědavce se stal nepěkný bulvár!

Zorba 83.?.?.?

>Vidím, že každý z nás žije v nějakém úplně jiném
>světě, za pár let se uvidí, která verze byla ta pravá a
>která byla pouze Matrixem. Však to sám uvidíte, mějte se
>zatím fajn.

No to je asi fakt. Vy si myslíte že všichni my kteří jsme nohama na zemi žijeme ve skutečnosti v nějakém Matrixu. Já s tím samozřejmě nesouhlasím. Názory jaké mám já jsou ve světě všeobecně rozšířené a ve spoustě zemí jsou většinové. Oproti tomu vaše teorie o UFO a duchovnu jsou okrajovou záležitostí, sice zde vždy byly, ale nikdy se neprosadily ani nepotvrdily. A až přijde ten rok 2012 tak snad pochopíte a uznáte že jste věřil(věříte) bludům. Stejné to bylo i srokem 2000, tehdy taky řada šarlatánů a samozvaných proroků věštila že se blíží kdoví co(konec světa a pod.) a k ničemu samozřejmě nedošlo.

>to je pořád váš soukromý názor a ne to zdůvodnění,
>které po vás chci. Což si takhle zjistit, jak homosexualita
>vzniká, že je to genetická záležitost, kterou nikdo nemůže
>ovlivnit.

Není to zdaleka můj soukromý názor. Obdobný názor na homosexualitu převažuje ve většině zemí světa a ještě před asi 15 lety byla homosexualita na seznamu nemocí. Je fakt že řada homosexuálovů se se svojí úchylkou už narodí, to je ale nijak neospravedlnuje. Navíc dnešní rozšířenost homosexuálního chování je způsobena propagandou sionistických medií a demoliberálními režimy, které homosexualitu všude propagují a tak vytvářejí prostředí v němž se řada lidí rozhodne pro homosexuální styl života.

>Ne, to není SOUČÁSTÍ globalizace, ta globalizace a politici
>pouze zneužívají některé aspekty homosexuality a mnoha
>jiných věcí k prosazení vlastních zájmů. Homosexualita
>sama o sobě je v tom úplně nevinně. Homosexuální člověk
>(např. gay s lesbičkou) bude mít v 99,9% heterosexuální
>děti (homosexualita není dědičná) a proto nepředstavuje
>absolutně žádné ohrožení pro heterosexuální společnost.

Jenže to co píšete nevyvrací to co jsem psal já. Ano, homosexualita zde byla i před nástupem globalizace i NWO, jenže v té době byla homosexualita správně považována za nemoc a úchylku a byla potírána. Teprve s nástupem globalizace a NWO začala být homosexualita nejprve tolerována a pak i propagována. Proto lze právem říct že homosexualita(stejně jako celá řada dalších protispolečenských jevů) je součástí globalizace. A to ještě nemluvím o tom že homosexualita a její telerance a propagace nesmírně pomáhá americko-sionistickým světovládcům v uskutečnování jejich cílů. Homosexualita tudíž ohrožuje společnost, nebot se zásadním způsobem podílí na morálním úpadku a tím i na ničení národa.

123029

09.12.2006 18:12

Tlustoprdky

RE: Ze Zvědavce se stal nepěkný bulvár!

Zorba 83.?.?.?

>Milý Zorbíku,možná byste měl místo čtení vlastenecké
>literatury číst i světovou literaturu.Homosexualita byla,je a
>bude a v dřívějších dobách byla tolerována(antický Řím
>a Řecko,ale i pozdější období,i když se o tom až tak
>nemluví).To jen ubožáci se stále potřebují proti něčemu
>vymezit a určit si svého nepřítele,který je obvykle v
>menšině,protože je snadné být na té straně s převahou.

Já samozřejmě vím že homosexualita byla tolerována v antickém Řecku a Římě. Je dobré vědět k čemu to vedlo. Každý národ existuje tak dlouho dukud je věrný hodnotám a kultůře svých předků. Jak řekl Masaryk: "státy existují potud pokud se drží hodnot na kterých vznikly", totéž ještě víc platí o národech. Pokud je nějaký národ zdravý a mravný, pak má budoucnost, jakmile ale zdegeneruje a opustí hodnoty předků a morálku, pak je odsouzen k zániku. Anitické Řecko i Řím zanikli protože byli zdegenerovaní, to je jediný skutečně zásadní důvod proč tyto civilizace padly. A homosexualita a její tolerance byli samozřejmě součástí morálního úpadku. Ve zdravém a mravném národě nemůže a nesmí být homosexualita tolerována. Národy západu jsou dnes zachváceny morálním úpadkem který vzešel z USA(tam to v 50tých a 60tých letech začalo) a který je v mnoha ohledech horší než ten ke kterému došlo v Antice. Pokud se včas nevrátíme k osvědčeným hodnotám a tradiční kultuře, pak zenikneme. A zánik národů je přesně to oč ONI usilují, proto taky podporují všechny jevy destabilizující společnost(především tedy degeneraci).

Tím jsem vám taky vysvětlil proč jsem já(a bezpočet dalších lidí) odpůrcem homosexuality. Nemusíte chodit daleko, stačí aby jste si přečetla vynikající články na Zvědavci jeý se týkají homosexuality a kde je vysvětleno jak a proč je homosexualita nebezpečná. My totiž chceme zachránit náš národ a chceme žít v normální zdravé společnosti. To je ten důvod proč vystupuju proti všem zvrhlostem jež ohrožují naši společnost, tedy i proti homosexualitě.

123160

09.12.2006 18:16

Tlustoprdky

RE: Ze Zvědavce se stal nepěkný bulvár!

Zorba 83.?.?.?

Společnost ohrožuje a ničí celá řada jevů. Homosexualita patří k těm hlavním a nejviditelnějším. Ovšem i rozklad rodin a demonizace rodinného života patří k jevům jež mají velmi negativní vliv na naši společnost. Vysoká rozvodovost je skutečně velmi nebezpečný jev.

123161

09.12.2006 19:36

Za demokracii a lidská práva…

Demokracie a lidská práva

Zorba 83.?.?.?

O americkou pseudodemokracii a "lidská" práva která jen chrání zločince a všelijaké zvrhlíky není třeba stát. Země v nichž je pronárodní vlastenecký režim jsou na tom mnohem líp. I u nás by bylo dobré nahradit vládu pseudohumanistických posluhovačů USA vládou dobrých vlastenců a křestanů oddaných národu. Jsou to právě nacionalistické režimy které jsou pro USrael nejhorší noční můrou.
Jinak si myslím že neustále omýlání řečí o demokracii a lidských právech způsobý spíš diskreditaci těch pojmů a ideálů.

Pár poznámek k článku:
Despekt a pohrdání k západním národům necítí jen národy Asie, Afriky a Latinské Ameriky, ale také některé ještě stále mravné národy Evropy(tím myslím národy z Balkánu a východní Evropy). Navíc to pohrdání není způsobeno jen falešným mluvením o demokracii a lidských právech, ale hlavně tím jak je západ zprzněný a zdegenerovaný, to je důvod proč kulturní a mravné národy pohrdají severní Amerikou a západní Evropou.
A taky nesouhlasím s házením celého západu do jednoho pytle. Tím národem který nese odpovědnost za to zlo jež se dnes ve světě děje jsou Amíci. Ostatní národy západu jsou jen stejnou obětí USA jako jiné národy. Evropa je prostě pod Americkou nadvládou stejně jako třeba Blízký nebo dálný východ či latinská Amerika.

123169

09.12.2006 23:40

Tlustoprdky

RE: Ze Zvědavce se stal nepěkný bulvár!

Zorba 83.?.?.?

Dášo, váš styl diskuze se plně projevil když jste na můj příspěvek odpověděla ve stylu: "je super se po ránu takhle zasmát" To jen dokládá že daným věcem nejen nerozumíte, ale že nedostatek vlastních argumentů nahrazujete různými posměšky a pod. To co jsem napasl jsou totiž fakta a pokud nemáte žádné argumenty proti a nejste schopna diskuze pak nechápu proč na mne vůbec reagujete. Měla by jste si zjistit něco o NWO, o degeneraci a mulitikulti, o úloze jakou v těchto procesech hrají sionisticko-americké vládní elity a media. Stačí si jen pořádně pročíst články na Zvědavci, tam najdete řadu informací a faktů které vám osvětlí to o čem píšu.

A ted k věci. Vy si snad myslíte že společnost bez rodinného života bude fungovat? Rodina je prostě základní stavební kámen každé společnosti a útok na rodinu je útokem na celou společnost. Jedná se o přímo posvátnou instituci kterou musíme chránit a nesmíme dovolit její zánik, jinak zanikneme s ní. V současnosti se instituce rodiny nachází ve velké krizi.
A co se demonizace týče, stačí když se podíváte na media která neustále kritizují všechny tradiční hodnoty a instituce, tedy i tradiční rodinu.

123189

11.12.2006 17:35

Tlustoprdky

RE: Ze Zvědavce se stal nepěkný bulvár!

Zorba 83.?.?.?

Nejprve k tomu Římu. Měla by jste pozorněji číst. Já nikde netvrdím že Řím padl pouze kvůli homosexualitě. Řím padl kvůli morálnímu úpadku, tedy kvůli tomu že opustil tradice a hodnoty svých předků a zdegeneroval. A součástí morálního úpadku samozřejmě je homosexualita, její šíření a tolerance. Morální úpadek měl ovšem v Římě zcela jiný průběh než ten který postihl nás dnes. První projevy dekadence lze pozorovat již ve 2 st. př. Kr., pak se to samozřejmě stupnovalo a prohlubovalo a vyvrcholilo to pádem zcela zkaženého Říma. Ostatně i samotní Římané považovali za hlavní příčinu zániku svojí civilizace morální úpadek a stejný názor zastávali i moderní historici ještě před pár desetiletími, pouze současní demoliberální historici o tom mlčí. A Římská civilizace není zdaleka jediná která zanikla kvůli morální degeneraci.

Já si v ničem neprotiřečím, to spíš vám chybý hlubší pohled a znalosti problematiky. Morální úpadek začal v USA a právě USA jsou právem považovány za nejprohnilejší zemi světa. Byly to právě USA kde začal morální úpadek v 60tých letech, tehdy došlo v Americe k nástupu dekadentního feminismu, zpochybnění tradičních hodnot, tolerance a šíření homosexuality, rozpad tradičních rodin, šíření pozitivní diskriminace, legalizace a masivní rozšířenost potratů atd. USA jsou nejzkaženější i dnes, homosexualita, feminismus, drogy a multikulti jsou tam masově rozšířeny, zcela tolerovány a považovány za normální, zatímco většina těchto jevů byla v mnoha evropských zemích ještě před 15 lety tabu či dokonce trestná. V USA je např. homosexualita propagována již ve školkách! Je tam nejvíc pornografie na světě atd. Takových příkladů je bezpočet, stačí se podívat např. na Americké filmy a seriály a je jasné jak je Amerika zkažená. To co jste uvedla vy jsou spíš výjimky potvrzující pravidlo, navíc ty bokovky jsou zakázány jen v jednom městečku. A to že někteří republikáni zastávají některá tradicionalistická stanoviska je způsobeno že chtějí na svoji stranu nalákat i konzervativnější rodiče. Navíc nemají nic proti homosexualitě jako takové(někteří významní republikáni mají k homosexualitě pozitivní vztah) oni jsou jen proti manželstvím homosexuálů. Skuteční konzervativci v USA(Buchanan, David Duke) vystupují ostřě proti neokonům. A to že USA šíří ve světě dekadenci(a tedy i homosexualitu) je fakt. Stačí když se podívat na vývoj zemí jež se dostanou pod nadvládu USA, ihned se v nich začne homosexualita tolerovat či propagovat. Klasickým příkladem toho je např. Srbsko, klidně se o tom rozepíšu podrobněji jestli chcete abych vám to názorně ukázal. A taky se podívejte na sionistická media která homosexualitu neustále obhajují a propagují. Totéž činí i produkty amerického filmového průmyslu. Uvědomte si jaký vliv má na svět americká globalizace a jeké "hodnoty...

Kráceno (Editor)

123285

11.12.2006 17:50

Tlustoprdky

RE: Ze Zvědavce se stal nepěkný bulvár!

Zorba 83.?.?.?

Dokončení:
Uvědomte si jaký vliv má na svět americká globalizace a jaké "hodnoty" šíří. A v neposlední řadě si zkuste uvědomit co to je NWO a jaké jsou jeho cíle(i když to asi kvůli svému liberalismu nedokážete či nechcete). Pak snad možná pochopíte jakou politiku americko-sionističtí mocípáni dělají a proč ji dělají.

Existují určité hodnoty a normy jež jsou nadčasové a jsou společné každé fungující zdravé společnosti. Jestli chcete tak vám napíšu které to jsou, aby jste mi líp rozuměla. Omáčka se mění ale jádro je všude více méně stejné.

Za prvé neokoni jsou asi stejně "konzervativní" jako "naše" ODS nebo KDU-ČSL. A stakovými "konzervativci" nemám nic společného.

Jinak fantasta nejsem. Názory a postoje jaké mám já zastávají miliony lidí v Evropě i ve světě. V Evropě je řada politických stran s velkou podporou jež mají názory a postoje jako já a ve světě dokonce ještě existuje několik nacionalistických režimů, což znamená že zastávají stejné postoje jako já. A právě tito nacionalisté jsou největšími odpůrci USA a bojovníky proti NWO. Oproti tomu vaše politická orientace je nejasná, řekl bych že nejblíž máte k anarchismu. A právě tenhle váš anarchismus nikdy neměl žádné reálné výsledky, nikdy nedosáhl svých cílů a ani neměl masovou podporu. Cíle a ideologie anarchistů a liberálů jako jste vy jsou velmi podobné tomu o co usilují americko-sionističtí mocipáni a jejich NWO. Oproti tomu nacionalismus jenž vyznávám já je pravým opakem NWO a pouze vlastenci jako jediní kladou ve světě USA účinný odpor a dokáží USA jednoho dne porazit. Lidé s vašimi názory proti Americké nadvládě nic nezmůžou, oproti tomu jedinná hnutí která proti americké moci doopravdy účinně bojují jsou ta k němž se hlásím i já.

123287

11.12.2006 18:12

Tlustoprdky

RE: Ze Zvědavce se stal nepěkný bulvár!

Zorba 83.?.?.?

>Zorbo, můj styl diskuse s vámi je naprosto adekvátní.
>Vy totiž nediskutujete. Vy se nesnažíte naslouchat a
>polemizovat, jen donekonečna omíláte tytéž vyčtené
>"moudrosti", kterým navíc sám nerozumíte. Ještě z vás
>nevypadla jediná kloudná vlastní myšlenka.

Nemyslím si že bych neměl žádnou vlastní myšlenku. Na druhou stranu je fakt že mé přesvědčení není jen mé, ale že jej zástává bezpočet lidí po celém světě. Já jsem totiž vlastenec a je logické že jiní vlastenci mají názory stejné či obdobné. A vůbec mi nevadí že články nař. na Zvědavci či na jiných Webech nebo knihy mé názory potvrzují a já se jimi inspiruji. Naopak to jen potvrzuje že mám pravdu. Čemu podle vás nerozumím?

>jsem vám to už psala. Jste LEHO v jiném kabátě. Nic víc,
>nic míň.

V čem? Proč si to myslíte? Víte důležité je jen to jaké má kdo názory a přesvědčení. A mé přesvědčení je prakticky pravým opakem Lehova. To spíš vy byjste s Lehem našla v nejednom tématu společnou řeč. Můj světonázor je pravým opakem toho Lehova.

>Co se týče toho smíchu po ránu. Zorbo, přečetl jste si
>vůbec jakou ptákovinu jste to vlastně napsal? Tak si to
>čtěte tak dlouho až vám to dojde. A nechtějte slyšet můj
>argument, nepotěšil by vás.

To co jsem napsal je pravda a jsou to fakta.

>Nemusíte mě poučovat o NWO, americké politice atd. Umím
>číst a psát a na rozdíl od vás také přemýšlet. Neberu
>jako dogma to co se mi předloží a donekonečna to
>nepapouškuju, aniž bych vůbec věděla o čem je řeč. Což
>je právě váš případ.

Podle vašich názorů usuzuji že bud nevíte nebo nechcete vědět co je NWO. To že se shoduji v názorech(a inspiruju se) s řadou jiných vlastenců podle mne neznamená že neumím přemýšlet. Je přece normální že lidé se ovlivnují. Pokud na Zvědavci či na jiném webu je článek jenž dokonale a správně popisuje dění v dnešním světě pak nemám problém říct: to je pravda a přihlásit se k tomu. Zvědavec má pravdu a popisuje skutečné dění v dnešním světě. To že mé názory jsou shodné s názory řady jiných lidí ještě neznamená že jen papouškuju. A v čem prosím vás nevím o čem je řeč? Ke kterému mému názoru se toto vaše tvrzení vztahuje? Váš problém je ten že jste zatvrzelá liberálka(možná snad i levicová) a proto odmítáte přijmout řadu faktů a skutečností jež jsou v rozporu s vaším liberalismem.

123290

11.12.2006 18:31

Tlustoprdky

RE: Ze Zvědavce se stal nepěkný bulvár!

Zorba 83.?.?.?

>No a je to tady zase.
>Já proti rodině nic nemám, ale nepřeceňujte ji. Kdysi
>společnost fungovala na základě příslušnosti k tlupě, nebo
>klanu, nebo rodu. Ale fungovala vždycky. Každá společnost
>vzniká, rozvíjí se , stagnuje a zaniká. To je koloběh
>života a vy s tím nic nenaděláte. Rodina podle Kondelíků
>tady už prostě nebude a NWO s tím nemá nic společného.

Společnost fungovala na základě tlupy či klanu v dobách pravěku a kmenového uspořádání. Ovšem každá civilizovaná společnost měla rodinu jako svůj základ. Jistě že každá společnost vzniká a zaniká. To ale snad neznamená že se smíříme se svým zánikem. Podle mne bychom měli bojovat za své právo na život a za to aby zde náš národ byl ještě za tisíc let.
Když tvrdíte že NWO nemá nic společného s rozpadem tradičních rodin, tak se podívejte na to v kterých zemích k tomuto rozpadu došlo. Jsou to ty země jež se dostaly pod americko-sionistickou nadvládu(tedy pod vliv NWO). Není to náhoda? I u nás tenhle proces začal po roce 1990, tedy jakmile jsme se dostali pod vliv USA, sionistů a jejich globalizace. Tato fakta myslím svědčí o věci zcela výmluvně, a to ani nemluvím o tom že zánik tradičních rodin a atomizace společnosti je jednou ze základních podmínek nastolení NWO.

>Ještě jsem nečetla, neslyšela, ani neviděla v médiích kritiku
>tradičních hodnot a rodiny. Zase jste někde něco, přečetl ,
>a zřejmě nepochopil.
>Buďte konkrétní.

Tak to opravdu nechápu jak jste si toho mohla nevšimnout. Ve všech mediích jsou věci odporující tradiční rodinně a hodnotám. Všude se např. propaguje tzv. rovnoprávnost, říká se že by muži měli dělat ženské práce a ženy jsou prosazovány do mužských rolí a funkcí, propagují se např. muži na mateřské atd. Zároven je propagována homosexualita a registrované partnerství a další obdobné zvrhlosti jsou vydávány za zcela normální. Ospravedlnována a schvalována je i vysoká rozvodovost(i to se bere jako zcela normální a správné), manželství je neustále bagatelizováno atd. atd. Těch příkladů by se dalo uvést nepočítaně.

123294

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Káva pro Zvědavce

41

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 53 čtenářů částkou 14 305 korun, což je 41 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 0

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 0

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 15

NATO upírá Rusku právo veta při vstupu Ukrajiny do aliance!12.01.22 21:06 Neurčeno 11

Ivermectin "funguje ve všech fázích" COVIDu podle uniklých vojenských dokumentů americké armády12.01.22 09:11 USA 5

Vystoupili na demonstraci s vlastním názorem. Policisty čeká kárné řízení11.01.22 19:12 Česká republika 2

Fialova vláda navrhuje pokuty až 3 miliony korun!11.01.22 15:53 Česká republika 1

Gruzínský tenista náhle přerušil zápas kvůli problémům s dýcháním11.01.22 15:45 Austrálie 1

Neskutečné chucpe: Pekarová a teď i Lipavský šijou do Orbana11.01.22 15:01 Česká republika 0

Mezioborová lékařská konference - třetí díl PCR testy09.01.22 18:56 Česká republika 2

Šílená vláda vymyslela další paskvil - pracovní karanténu07.01.22 19:08 Česká republika 6

WHO si na Facebooku naběhla na vidle06.01.22 20:59 Neurčeno 0

Viník obrovského kalifornského požáru jmenován. A ne, není to globální oteplování06.01.22 17:43 USA 1

Vakcinační voodo - po každém očkování prudce naskočí úmrtnost "neočkovaných"06.01.22 15:07 Británie 2

Dezinformátoři a antivaxeři opět proti ČT?06.01.22 12:52 Británie 3

Marta Kubišová - peklo po 3. dávce06.01.22 09:20 Česká republika 4

Neočkovaní nedokončí zdravotnickou školu. Nesmí na praxi05.01.22 21:15 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
24,52 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
17,12 Kč
Australský dolar
15,47 Kč
Švýcarský frank
23,49 Kč
100 japonských jenů
18,80 Kč
Čínský juan
3,38 Kč
Polský zloty
5,40 Kč
100 maď. forintů
6,87 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,17 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 031,31 Kč
1 unce stříbra
493,09 Kč
Bitcoin
932 260,06 Kč

Poslední aktualizace: 16.1.2022 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 71 881 314