Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Sid

Nalezeno 408 příspěveků, 255 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

31.03.2007 11:28

Čína prechádza na platby v Eurách za iránsku ropu

RE: Osvobodit

Sid 84.?.?.?

( Zrušeno. Invektiva k osobě oponenta, Side. Editorka )
A určite je lepšie mať za suseda Žida loajálneho Izraelu, ako panelák plný Palestínčanov žijúcich zo sociálnych dávok, ktorý zapalujú autá a znásilnia každú nezahalenú ženu, "lebo si o to koleduje".

131955

31.03.2007 16:07

Čína prechádza na platby v Eurách za iránsku ropu

RE: Osvobodit

Sid 84.?.?.?

Vy ste zase ukázal, na akej strane stojíte. Otvoril by ste hranice, aby každý Európan makal na 10 Arabov? Je to spravodlivé? Prečo neživiť Cigánov keď Arabov áno? Keby boli všetci ako vy, belosi vymrú do konca storočia. A kedže všetko od žiaroviek po raketoplány vymysleli belosi (politicky nekorektné, ale pravdivé), pre svet by to nebolo dobré. Ani pre ten islamský.

131966

31.03.2007 16:09

Irán znižuje svoje dolárové rezervy

RE: Iranci nesjou sami

Sid 84.?.?.?

Ja cítim s ľudom proti klerikom.

131967

01.04.2007 09:17

USA: Zraněný predátor se stává nebezpečným

Začiatok konca

Sid 91.?.?.?

Myslím, že ako zranené zviera sa chovajú skôk ajatolláhovia. Ten trápny cirkus okolo Britov je taký predsmrtný kŕč Islamskej republiky. Tá je niečo ako Tretia ríša alebo Pol Potova Kambodža- projekt ktorý stál státisíce životov a mal nulový význam. Už tak niekedy v lete by mohli v televízí vysielať ako vešajú Chameneího. Ten pohlad by stál za to.

132007

01.04.2007 11:10

USA: Zraněný predátor se stává nebezpečným

RE: Začiatok konca

Sid 91.?.?.?

Neviem čo ste tým myslel, ale jasné je že Orwell bol konzervatívec a bol proti všetkým formám totality. Aj komunistickým aj nacistickým. Niečo také ako Chomejního režim si asi ani nevedel predstaviť, ale keby vedel, určite by vznikla dalšia kniha.

132017

01.04.2007 15:57

Čína prechádza na platby v Eurách za iránsku ropu

RE: Osvobodit

Sid 91.?.?.?

Duchovne je západ vyprahnutý? A čo Mozart, Čajkovský, Hemingvay Picasso a všetky tie kultúrne, umelecké a filozofické diela? Čo idei osvietenstva, ľudských práv a rovnosti mužov a žien. Čo idea práv detí. Za to že sa západ už nenechá ovládať náboženstvom, neznamená, že je duchovne prázdny. To že ide niekto do krčmy, niekto na fesťák a niekto trebárs do kostola tých ludí naplní viac ako keby museli všetci ísť do kostola/mešity.
PS: Aj slávny čínsky vodca Teng-siao Pching po návšteve Viedenskej opery povedal: "Toto je tá pravá potrava pre moju dušu. Nechápem ako som mohol celý život počúvať to naše škriekanie."

132027

01.04.2007 20:51

USA: Zraněný predátor se stává nebezpečným

RE: Začiatok konca

Sid 91.?.?.?

Takto nejako si ja predstavujem kameňovanie alebo verejné obesenie nejakého 16 ročného dievčaťa. Ona má strach, ludia čumia a mullahovua si robia niečo v nohaviciach. Hádam Orwell predsa predpovedal aj islamskú republiku.

132047

02.04.2007 00:19

USA: Zraněný predátor se stává nebezpečným

RE: Začiatok konca

Sid 84.?.?.?

Nepochybujem, že by Vám to prinieslo radosť, ale hádam nie až takú, že precvičíte pravačku? To si nechajte pre nejaký film, ak už nie je po ruke slečna.

132060

02.04.2007 15:11

Írán prokázal svou necivilizovanost

RE: Iran vcera .....

Sid 84.?.?.?

To tí študenti sú sfanatizovaní primitívi z náboženských škôl. Asi za to dostanú špeciálny zápočet v skúškovom období. Ináč ajatolláhovia sa v celej tejto afére riadne srápnili. Aj keby tí vojaci boli aj kilometer v iránskych vodách, pár pešiakov vela nevyšpicluje. Keby obvinili Britov žijúcich v Iráne, to by bolo iné. Ale keďže inteligencia ajatolláhov je limitovaná Koránom, niet sa čomu diviť.
PS: Z listu tej vojačky je jasne vidieť vetná skladba, akú by použil klerik. A oni to vypustia do celého sveta. Zasa tie limity.

132085

03.04.2007 14:09

Írán prokázal svou necivilizovanost

RE: Iran vcera .....

Sid 91.?.?.?

Demokracia tam určite nie je, lebo sám Chomejní povedal, že je to neprijateľný západný konštrukt a to čo on povedal, je pre mullahov sväté. Vláda ludu je toťiž pre fanatikov rúhaním, vládnuť má Allah. A radšej nemôcť cestovať, ako sa báť kameňovania.

132146

03.04.2007 19:34

Írán prokázal svou necivilizovanost

RE: Iran vcera .....

Sid 91.?.?.?

No rozhodne Vás tam nikto nejde kameňovať ani obesiť za to že sa s nieký vyspíte, alebo, že Vás k tomu niekto prinúti (Atefeh Rajabi R.I.P.). Keďže sa tam dejú velké protivojnové demonštrácie, je tam aj sloboda prejavu. Posledná demonštrácia za práva žien v Teheráne bola rozohnaná obuškami. Amerika má vela chýb od velkého vplyvu bigotných kresťanov na jednej stane po fundamentalistov politickej korektnosti na srane druhej. V istom zmysle ide o velmi elitársku krajinu, keď si vezmete, že za celú históriu USA sa snáď nenašiel člen kongresu, ktorý by povedal, že nechce prisahať na bibliu lebo je ateista. Všetko sú to deti z bohatých konzervatívnych rodín. A tie diskusie či sú pripravení na ženu prezidentku?- Absurdné! V Európe sa o tom nedyskutuje, ale volí (Írsko, Lotyšsko, Fínsko)a tieto krajiny fungujú velmi dobre. Samozrejme treba dodať, že pokial sa v Iráne budú vyvalovať ajatolláhovia, nebude ani len taká diskusia. A keď si vezmete reálne čísla, kolko ludí sa ročne snaží emigrovať do Ameriky a koľko do Iránu? Myslím že aj v rámci moslimov je ovela viac emigrovaných do USA ako do Iránu(ak vôbec takí sú). A na pomer Iráncov emigrovaných do USA a američanov do Iránu sa nemá význam pýtať.

132164

03.04.2007 20:05

Írán prokázal svou necivilizovanost

RE: Iran vcera .....

Sid 91.?.?.?

To čo sa píše v Biblí ma absolútne nezaujíma a to je tá výhoda sekulárnej Európy, že s tým môžem v pohode žiť. To že niečo nemôžem súdiť je dogma len tých najradikálnejších lavicových liberálov. Ináč väčšina z nich kritizuje aspoň porušovanie ludských práv. O konzervatívcoch ani nehovoriac, tí hneď povedia, čo si myslia.
Po Chomejního prevrate emigrovali zhruba 3 milióny iráncov, hlavne strednej triedy a z toho tiež zhruba 200 000 regrútov všetkých vrstiev, ktorí mali dosť rozumu aby sa nedali nasadiť ako ludské vlny proti Iraku. A to že sa niekomu cnie za domovom je prirodzené. Režim milovať nemusí.
PS: Myslíte si že aj ajatolláhovia sa držia politickej korektnosti a nesúdia život Európanov? Veď stále počuť niečo o dekadentnom západe.

132170

05.04.2007 09:35

Írán prokázal svou necivilizovanost

Tak sa to nakoniec vyriešilo

Sid 84.?.?.?

No, tak britskí námorníci sú slobodní. Aj napriek tomu, že ajatolláhov nenávidím, musím uznať, že britov riadne ponížili. Vyšlo im to geniálne. Ahmadinejad sa ukázal ako najväčší humanista a polka tretieho sveta mu to zhltne. Keď už je taký ludomil, mal pri príležitosti narodenia proroka Mohammeda prepustiť všetky ženy odsúdené na ukameńovanie a nezletilých odsúdených na obesenie. Ale keďže medializovaný je prípad námorníkov, ženy majú smolu.
PS: Tých námorníkov by mali doma degradovať za poníženie vlastnej krajiny tým že s Ahmadinejadom hrali tú nechutnú propagandistickú hru a rehotali sa sním do kamier. A ešte si sním aj podali ruky! Nechutné!

132280

05.04.2007 14:00

USA: Zraněný predátor se stává nebezpečným

RE: tak by som si prial...

Sid 91.?.?.?

Povedal, že Albánci sú teroristi napojení na Al- Kájdu. Iné jeho výroky o islame sú ešte lepšie. Pochybujem, že by ti ešte bol sympatický.

132285

06.04.2007 09:21

Írán propustil zajaté Brity

Poníženie pre UK

Sid 87.?.?.?

Ako som už napísal, rozhodne by ich mali degradovať za to, že pristúpili na tú propagandu. Usmievať sa spolu s Ahmadinejadom do kamier- to je poníženie vlastnej krajiny. A ajatolláhovia ajtak nemali inú možnosť ako ich pustiť. Inak by si sami spôsobili koniec.

132360

06.04.2007 15:09

Írán propustil zajaté Brity

RE: Poníženie pre UK

Sid 87.?.?.?

Veď ja súhlasím, že Briti si to dosrali sami. Ich vinov teraz vyzerá Ahmadinejad ako najväčší humanista a pritom v Iránskych basách hnije kopu ludí, ktorí čakajú na kameňovanie alebo obesenie. Tí by si nezaslúžili prepustenie pri príležitosti narodenia proroka? Problém je, že ich prípady nie sú medializované. Ahmadinejad bude zase pre pol sveta dobrodinec.
PS: Tí námorníci mali určite svoje inštrukcie, možno medzi nimi bolo aj priznanie sa, ale rehotať na Ahmadinejada sa nemuseli. Je to ako cvičené opice v cirkuse, ktoré Vám poďakujú za to, že im hodíte kus banánu.

132376

06.04.2007 19:15

Írán propustil zajaté Brity

RE: Poníženie pre UK

Sid 84.?.?.?

Naštve to len toho, kto obdivuje mullahov a zdiela ich názory na svet. Pre ostatných je to len na zamyslenie, či stojí za to podporovať akýkolvek protizápadný režim, nech sa dopúšťa čohokolvek. Lenin raz použil frázu užitoční idioti na západných intelektuálov, ktorí verbálne obdivovali Sovitske Rusko a agitovali v jeho prospech, ale vedeli málo toho, čo sa tam skutočne deje. Napríklad hladomor a masakre dedinčanov komunistickými úderkami. Ajatolláh Chameneí by sa potešil, keby vedel, kolko takých má napríklad aj v Čechách. Určite by ho to nenapadlo.

132396

07.04.2007 19:08

Írán propustil zajaté Brity

RE: Vypadá to, že Západ sehrál roli podle partesu napsanou v Teheránu.

Sid 87.?.?.?

Jeden iránsky analitik na BBC hovoril, že tá show bola viac menej určená pre arabský svet a pár západných náckov. Obyčajný Iránci sa z toho netešili, lebo si uvedomujú, ako ich ajatolláhovia zosmiešňujú a izolujú od sveta. Človek, ktorý nemá prácu a stále ho buzeruje náboženská polícia sa môže na pár pešiakov vysrať.

132457

08.04.2007 11:31

Američané nabídli Britům agresivní vojenské řešení

Rusi idú príkladom

Sid 91.?.?.?

No, ono to tak obvykle býva, že keď volakoho unesú, robí sa záchranná akcia. Rusi sa v divadle Dubrovka tiež Čečenom verejne neospravedlňovali, ale postrielali ich. Tak to treba robiť. Zároveň by to dalo ajatolláhom najavo, že si nemôžu robiť čo chcú. V roku 1980 im to síce nevyšlo, ale doba sa mení. Ešte pri tom zastreliť zopár vedúcich revolučných gárd, a zmena režimu ja tu raz dva.

132471

08.04.2007 17:32

Američané nabídli Britům agresivní vojenské řešení

RE: Rusi idú príkladom

Sid 87.?.?.?

Neverím, že zúfalstvo vedie ludí v Iraku, aby zabili desiatky presne takých istých ludí ako oni. V tom musí byť fanatizmus. A čo sa týka Iránu, tam sú zúfalí skôr slobodomyselní ludia. Veď hladanie príčin tam často stojí život (stačí si spomenúť na reťazové vraždy intelektuálov za prezidentúry Rafsandžáního).

132480

08.04.2007 22:40

Američané nabídli Britům agresivní vojenské řešení

RE: Rusi idú príkladom

Sid 87.?.?.?

Tie útoky v Iraku som vôbec nespájal s Iránom (aj keď ten určite financuje Sadrove milície). Len som chcel vyvrátiť fámy o samovražedných atentátoch ako o zúfalom čine proti vojenskej presile, ako to demagogicky prezentujú Palestínci a Čečeni. V Iraku sú to fanatici idúci proti obyčajným ľuďom.

132489

09.04.2007 11:54

Američané nabídli Britům agresivní vojenské řešení

RE: Rusi idú príkladom

Sid 91.?.?.?

Sú decká tancujúce v nočnom klube okupanti?

132501

09.04.2007 12:04

Co by měla Hillary Clintonová vědět o palestinských učebnicích

Nie sú oni Arabi?

Sid 91.?.?.?

A čo kurva sú obyvatelia West Banku a Gazy ak nie Arabi? To ani Egypťania nie sú Arabi? Arabi žijúci v Palestíne ( žijúci tam niekedy od roku 1300).
Navyše, videl som dokument o Palestínskych školách a ten to ukázal v pravom svetle. Všetci tam recitovali básničky o tom aké sú Židia opice. To nie je šírenie nenávisti? Keby to niekto povedal v Európe o Araboch, dostane 10 rokov väzenia.

132503

09.04.2007 13:16

Američané nabídli Britům agresivní vojenské řešení

RE: zidia idú príkladom

Sid 91.?.?.?

To preto lebo udatný Hizballáh striela svoje rakety spomedzi ich domov. Keby Libanonci nakopali teroristov sami, nemusela byť vojna.
PS: Vaša kontrotázka ale nie je odpoveďou na moju otázku.

132508

09.04.2007 16:30

Američané nabídli Britům agresivní vojenské řešení

RE: Pro pány Sid, Rickover a ostatní

Sid 91.?.?.?

Mne sú náhodou tý ľudoví mudžahedíni sympatický. Vedú legitýmny odboj proti islamskému režimu. Majú ľavicové a pokrokové zmýšlanie (myslím, že istý čas bola na ich čele žena) a to že ich EU a USA vedú ako teroristov je nehoráznosť. Ale myslím, že už ich EU z toho zoznamu vyškrtli. Keď považujete hrdlorezov z Hamasu za odboj, prečo dvojitý meter na mudžahedínov?

132515

09.04.2007 17:06

Co by měla Hillary Clintonová vědět o palestinských učebnicích

Reakcia na pána biskupa

Sid 91.?.?.?

Ešte reakcia na pána biskupa Tutua. Akosi zabudol, že reálny apartheid existuje v Iráne (možno preto že ajatolláhovia údajne financovali ANC?). Sú tam oddelené autobusy, metro a Ahmadinejad zaviedol ešte aj oddelené výťahy. Život ženy ná podľa práva polovičnú hodnotu života muža. To v Izraeli sa odohralo kopu samovražedných atentátov práve preto, že Arabi smeli cestovať spolu so Židmi. Politická korektnosť je niekedy sviňa.

132516

09.04.2007 21:31

Co by měla Hillary Clintonová vědět o palestinských učebnicích

RE: Ator článku záměrně lže:

Sid 91.?.?.?

100% aj môj názor!

132525

10.04.2007 09:42

Írán - nebezpečí nukleární války

Návrat Mehdího

Sid 91.?.?.?

Ajatolláhovia sa na tento konflikt pripiravujú asi dlho. Veď len potom sa múže vrátiť dvanásty imám, ktorého Ahmadinejad tak očakáva. Totalitný režim proste potrebuje nepriateľa aby stmelil obyvateľstvo, ktoré ho už ináč má dosť a chce slobodnú spoločnosť. Veď aj počas iracko-iránskej vojny povedal Chomejní-"musíme poďakovať bohu za túto vojnu, ktorá nás zjednocuje".A preto obmietal ďalších 6 rokov podpísať prímerie ktoré Saddám navrhoval od roku 1982 a to stálo životy milión Iráncov. Aj teras je náboženský nacionalizmus jediný spôsob, ako zastaviť reformné hnutie v krajine. A Ahmadinejad to dobre vie.

132567

10.04.2007 14:39

Co by měla Hillary Clintonová vědět o palestinských učebnicích

RE: Ej Smradi

Sid 91.?.?.?

Až behá mráz po chrbte, že toto je napísané po slovensky. A to sa naše ministerstvo vnútra chváli, že za rok dáme len 15 azylov. No stačí aj jeden, pokiaľ ten človek má byť podobného zmýšlania. Radšej 1000 umiernaných moslimov, ako jeden takýto. Ako ste preboha získali naše občianstvo?

132586

10.04.2007 20:41

Írán - nebezpečí nukleární války

RE: Návrat Mehdího

Sid 91.?.?.?

Tučné šluky z vodnej fajky vykorenia antisemitizmus na 100% a ajatolláhovia už nevyzerajú tak príťažlivo (Chameneí je síce v tom svojom turbane velký fešák, ale kto je raz jeblý, tak je jeblý)

132615

11.04.2007 21:25

Írán - nebezpečí nukleární války

RE: Už nechcem stáť mimo!

Sid 91.?.?.?

Ešte si zabudol poukázať na to, že sionisti pod hrozbou smrti prinútili prísť milióny moslimov do Európy. Moslimovia síce nechceli, lebo okrádať ťažko pracujúcich Európanov je vraj pod ich úroveň [smích] ale kedže sionisti sú schopní všetkého, radšej sa podvolili. A potom im ešte agenti CIA nanútili, aby požadovali zavedenie Šaríje vo svojich nových krajinách. To konzervatívny duchovní odmietali, lebo si vraj vážia európsky sekulárny právny poriadok [smích] , ale proti vyhrážkam najmocnejšej krajiny sveta vela nezmohli. V hrdinskom odpore aspoň chceli zakázať vraždy zo "cti", ale hlas z Pentagonu bol neúprosný. [chechtot]

132685

12.04.2007 22:08

Fórum proti antisemitismu

RE: Jak jsem se stal antisemitou :)))

Sid 91.?.?.?

Je absolútna sprostosť porovnávať Izrael s nacistami. Kto si o tomto probléme prečítal niečo viac, ten vie, že historicky existujú silné väzby medzi nacistami a moslimami(hlavne Palestíncami). Na začiatku je neslávne známy fanatický antisemita jeruzalémsky muftí Amin al-Huseiny. O ňom hádam netreba viacej písať. Po skončení druhej svetovej vojny vela bývalých SS-manov vstúpilo do OOP. Niektorí padli napríklad vo vojne v roku 1967 (Roger Coudroy, Karl von Kyna). Takisto egyptské Moslimské bratstvo prijalo mnoho nacistov (Johann von Leers, Hans Appler). V Egypte žijúci Otto Skorzeny financoval Alžírcov v boji proti Francúzom( za čo ho mimochodom bývalí francúzki SS-mani chceli zabiť ako zradcu bielej rasy). Palestíncom išli aj peniaze od niektorých bývalých nacistických priemyselníkov.

Takže Ein volk! Ein Umma! Ein MUhammad!

132773

14.04.2007 00:27

Fórum proti antisemitismu

RE: Jak jsem se stal antisemitou :)))

Sid 91.?.?.?

Je pravda že nacisti původne podporovali sionizmus, lebo proste chceli dostať židov z Európy. Sionisti sa pochopitelne snažili zachrániť svojich ludí, ale niektoré dohody Britov a Nemcov o prepustení Židov z koncetrákov výmenov za nemeckých zajatcov prekazil mufti alebo iný palestínsky lídri, ktorí sa Británii vyhrážali povstaním, ak prepustených pustí do Palestíny.Asi 500 000 ludí mohli zachrániť. A potom že Palestínci sú nejaké obete.

132857

14.04.2007 20:09

Fórum proti antisemitismu

RE: Jak jsem se stal antisemitou :)))

Sid 91.?.?.?

Ja som nikdy nepopieral, že niektorí lídri sionistov spolupracovali s nacistami. Ale spolupráca nacistov a moslimov bola vždy srdečnejšia a oceňovaná na oboch stranách. Egyptské Moslimské bratstvo videlo v Hitlerovi osloboditela a pripravovalo pro- nacistický prevrat v Egypte. Do muftího divízie SS Handzar rukovali dobrovolne aj Araby s Maghrebu (ináč existovala aj divízia albánskych moslimov Skanberg). Jeden z nich, Mohammed Said neskôr patril k vodcom protifrancúzskeho povstania v Alžírsku. Pri akciách nosieval prilbu SS. Ait Hamouda, masový vrah, ktorý vraždil každého Araba ktorý sa nejakým spôsobom stýkal z Francúzmi, sa tiež odvolával na Mein Kampf.

Aj líder neonacistov Ernst Remer chodil po peniaze do Sýrie. Alois Bremer, zodpovedný za desaťťisíce obetí holokaustu, žil v Sýrii pod ochranou vlády. Mossad ho aspoň zmrzačil listovými bombami.

PS: Muftí mal byť súdený v Norinbergu. Žalobu podala Juhoslávia, lebo jeho divízia sa podielala na smrti asi 80% juhoslovanských Židov. Zachránilo ho len vydieranie Ligy arabských štátov,pre ktoré ho Francúzsko, ktoré ho zatklo, nevidalo.

132908

15.04.2007 10:03

Fórum proti antisemitismu

RE: Jak jsem se stal antisemitou :)))

Sid 87.?.?.?

Termín islamofašizmus zaviedol francúzsky lavicový mysliteľ (meno teraz presne neviem) po islamskej revolúcí v Iráne. Reagoval tak na vytvorenie totalitného štátu na základe náboženstva. Niektorí intelektuáli tú revolúciu najprv privítali, ako facku západu, ale po zavedení apharteidných opatrení voči ženám a masových popravách vytriezveli.
V súčastnosti sa stále hodí na islamskú republiku a na Organizácie Hamas a Hizballáh, ktoré sa netaja rasovou nenávisťou ( Nasralláh sa raz vyjadril, že by bolo lepšie keby všetci židia prišli do Izraela, aby ich nemuseli naháňať po celom svete). Aj bombový útok na centrum v Buenos Aires to potvrdzuje.

132946

15.04.2007 18:25

Fórum proti antisemitismu

RE: Jak jsem se stal antisemitou :)))

Sid 87.?.?.?

Irán nie je fašistický kôli prístupu k Židom ale kôli tomu, že je to totalitný štát kde vládne apartheid na základe pohlavia, potláča sa opozícia, duchovný líder vládne doživotne a štát porušuje zmluvy, ktoré sám podpísal (zákaz kameňovania alebo popráv nezletilých). Celá spoločnosť funguje podla jednej ideoloógie (islamskej).
Židia odchádzajú z Izraela preto, lebo tam nie je bezpečno. Ono si totiž niekedy Palestínci pomýlia autobus z tankom. A keďže v autobusoch nie sú oddelení Židia a Arabi (ako v Iráne muži a ženy) civilisti umierajú. Problém je totiž v tom (a to tvrdil aj sám Ariel Šaron) že Izrael je vnímaný ako demokratický štát a preto od neho všetci čakajú nejaké dodržiavanie pravidiel. Od Palestíncov to nežiada nikto, lebo vedia, že ich koránoidné mozgy by aj tak nič nepochopili. A preto má Izrael zviazané ruky. Je to fér?
O to Nasralláhovom výroku som niekde čítal a ani jeho priaznivci by ho snáď nepopierali. Načo ho vykreslovať iného, ako v skutočnosti je.
Čo sa týka toho Francúza, musím to niekde nájsť.

132978

16.04.2007 00:03

Fórum proti antisemitismu

RE: Jak jsem se stal antisemitou :)))

Sid 84.?.?.?

Odporúčam prečítať si rozhovor fenomenálnej novinárky Oriany Fallaci s Chomejním z roku 1979. Pýta sa ho na apartheid, popravy aj na to, či je jeho režim fašistický. Chomejní sa to snaží vyvrátiť, ale moc mu to nejde. Stále trepe to isté. Vraj stojí za to aj jej rozhovor s Arafatom (ale ten som nečítal) a tiež s lídrom amerických čiernych moslimov Eliazom Muhammadom. Zvlášť tá časť, kde podporuje južanské rasové zákony, lebo belosi sú vraj hmyz, ktorý stvoril diabol a treba sa od neho držať ďalej.

133000

16.04.2007 15:29

Fórum proti antisemitismu

RE: Jak jsem se stal antisemitou :)))

Sid 84.?.?.?

Termín prvý použil francúzsky marxista Maxime Robinson v súvislosti s Iránskou revolúciou. Vydíte, žiaden neocon. Na rozdiel od svojich kolegov hneď poukázal na totalitarizmus Chomejního.

Chomejní prežil nie napriek vojne zo Saddámom, ale vďaka nej. Chudobný a vidiecky ľud bol zfanatizovaný náboženskou propagandou. Aj k moci mu pomohlo náboženstvo lebo najskôr kritizoval len tú šáhovu činnosť, ktorá dedinčanom prospievala. Ako delenie pozemkov patriacich šiítskemu kléru pre chudobných rolníkov a vzdelávanie dedinčanov (regrúti si to mohli zvoliť namiesto vojenskej služby). A vadilo mu aj volebné právo pre ženy. O imperializme začal hovoriť až vtedy, keď potreboval podporu týchto ludí.

133044

16.04.2007 21:28

Fórum proti antisemitismu

RE: Jak jsem se stal antisemitou :)))

Sid 84.?.?.?

Asi som tam spravil chybu- Rodinson. Ale aj tak to musel byť on lebo sa mi nezdá že by to nikoho nenapadlo počas celej Chomejního hrôzovlády v osemdesiatych rokoch. Jemu to pripisuje aj jeden konzervatívny slovenský autor, ktorý o tom písal.

133050

18.04.2007 10:54

Byl to takový stín...

RE: Výborně..

Sid 91.?.?.?

V niečom máte určite pravdu, ale nie je to fenomén čisto západnej civilizácie. Napríklad minulý týždeň v Iránskej islamskej repubike skončil súdny proces so skupinou náboženských fanatikov. Zabili 18 ludí. Jedného pochovali zaživa, niektorých ukameňovali a zvyšok pobodali. Dôvod? Správali sa nemorálne. A súd ich oslobodil s odôvodnením, že ich obete boli aj tak morálne skorumpované. Pozostalí a ich právnici to ešte chcú dať na najvyšší súd, tak dúfam že uspejú.
Nepochybujem, že keby sa ten rákosník nebol sám odstrelil, v USA by dostal injekciu.Keby bol pred islamským súdom argumentoval, že tý študenti boli všetci nemravní, možno by ho boli oslobodili (možno nie verejne, ale po nejakom čase v base).

133149

18.04.2007 15:03

Byl to takový stín...

RE: autor narazil na možnou příčinu a vůbec si toho nevšiml...

Sid 91.?.?.?

Tým chcete povedať, že k takýmto jednotlivcon treba špeciálny prístu aby človek ostal nažive? To sa má kolektív prispôsobovať jednotlivcovi? A to že sa ostatní správajú inak znamená, že ich mám zabiť? Tá posledná veta by sa hodila do úst mullaha, ktrý by ho súdil pred islamským súdom a nakoniec by ho prepustil.
Ja moc nemusím diskotéky. Mám postrielať svojich kamošov za to, že tam chodia?

133166

18.04.2007 17:58

Byl to takový stín...

RE: autor narazil na možnou příčinu a vůbec si toho nevšiml...

Sid 91.?.?.?

Videl som na CNN rozhovor s chlapíkmi, ktorí s ním bývali na izbe. Bol to čistý dement. Mal imaginárnu priateľku- supermodelku, fotil si všetky spolužiačky, zisťoval si o nich informácie a sledoval ich. So spolubývajúcimi prehodil tak dve vety denne. Oni sa ho snažili dostať do kolektívu, ale nemal záujem. Myslím, že žiaden špeciálny prístup by nepomohol. Chyba je, že mu predali zbraň.

133188

18.04.2007 21:42

Byl to takový stín...

RE: autor narazil na možnou příčinu a vůbec si toho nevšiml...

Sid 91.?.?.?

Po zvážení faktov ho za dementa musí považovať každý. To čo urobil to preda dokazuje. Ako hovorila Oriana Fallaci o Chomejním- "Keď s ním bola jeho matka tehotná, mala ísť radšej na potrat". O tomto to platí tiež.

133215

24.04.2007 16:04

Židia ako vďačný objekt konšpiračných teórií po celom svete

RE: neuveritelna demagogia

Sid 91.?.?.?

1. To že Protokoly sionskýcj mudrcov je výmysel cárskej tajnej polície je všeobecne známe. Ináč ak čítate korán (ako práve teraz ja ) na každej jednej strane je niečo proti neveriacim.

2. Oslobodenie Afganistanu od Talibanu podporoval celý svet, dokonca aj milti-kulti liberálikovia. Žiadne sprisahanie nebolo treba. Podpora Talibanu si vyžaduje riadnu dávku perverznosti.

3. Čo sa týka Iránu, tak tam sa Izrael nozaj moc nevyznamenal pretože ako jediný štát podporoval(aj keď tajne) Chomejního klerikálnu spodinu. Irak proste vtedy považovali za nebezpečnejší. Dokonca aj ten Osirak vybombardovali až potom, keď sa to Iránu niekoľkokrát nepodarilo. Túto chybu je treba odčiniť a rozprášiť mullahov nadobro. Čo Izrael spôsobil, mal by aj odčiniť.

133751

24.04.2007 20:25

Jsou Izraelci krvelační?

RE: Nebral bych

Sid 91.?.?.?

Asi všetky štáty východnej Európy (možno s vínimkou Ruska) sú proizraelské. Dôvody sú tri:

1.Na rozdiel od západniarov nemáme komplex viny za kolonializmus a to nás nenúti automaticky podporovať tých tmavších a tých, čo sú vzdialenejší našej kultúre (Palestínci, Čečeni, Albánci)

2.Nie je u nás až tak rozšírená politická korektnosť (nazývanie teroristov odbojármi) a multi-kulti(akceptovanie zverstiev ako faktoru inej kultúry)

3. Odpor ku komunistickému brainwashingu (Palestínci sú obete imperializmu a podobne 40 rokov omielané veci)

Na západe začína byť lavica islamofilná, u nás (Fico, Paroubek, Zeman) rešpektujú starý dobrý lavicový sekularizmus a na multi-kulti kašlú. A ani od patriotov tipu Janka Slotu nepočuť antisemitizmus. Radšej hovorí o Albáncoch, že sú predvoj Al- Kájdy. Všetka česť!

133768

25.04.2007 18:37

Jsou Izraelci krvelační?

RE: Puvodni clanek zkresleny

Sid 87.?.?.?

Nie sú predmestia Paríža, Berlína a Londýna tiež okupované? Máme právo sa aj my brániť?

133847

25.04.2007 20:37

Židia ako vďačný objekt konšpiračných teórií po celom svete

RE: Pán Stein,

Sid 87.?.?.?

A keby mu povedali vyvez evanielikov, aj to by urobyl v záujme národa?
Ináč čo sa týka protižidovského zákonodárstva Slovenského štátu bolo perverznejšie ako to nemecké. Židia nesmú vlastniť štátnu vlajku, nesmú mať auto, nesmú mať platne s vlasteneckými piesňami, nesmú mať rádio, nesmú chodiť do škôl, Žid môže pracovať len pre Žida atď. Toto mohol Tiso zatrhnúť. A nespravil to.

133855

25.04.2007 22:49

Židia ako vďačný objekt konšpiračných teórií po celom svete

RE: Pán Stein,

Sid 87.?.?.?

Až takto do detailov mu Nemci tie zákony určite nediktovali.
Pokiaľ ide o Židov, mnohí z nich si až do deportácie neuvedomovali, že sú Židia. Cítili sa ako Slováci. A štát má existovať na to aby chránil občanov. Načo potom existoval Slovenský štát? Veď Hlinkova garda tých ludí dehumanizovala ešte pred deportáciou.
PS: Bulharský cár povedal, že deportácie nebudú, a neboli. Židia síce nesmeli študovať na vysokých školách a pracovať v štátnej správe,ale neboli voči nim uplatňované extra šikanujúce nariadenia. Na Slovensku to tak nešlo?

133864

26.04.2007 16:32

Světový den laboratorních zvířat

Aj ludia majú práva

Sid 84.?.?.?

Zaujímať sa o práva zvierat je pekná vec a ja to určite podporujem. Ale nemyslíte si, že napríklad ženy a deti čakajúce na popravu v Iráne si tiež zaslúžia minimálne takú podporu?

133953

26.04.2007 18:35

Světový den laboratorních zvířat

RE: Aj ludia majú práva

Sid 84.?.?.?

Vždy treba hladať prijateľné riešenie. Napríklad v Španielsku chovajú ošípané na šunku tak, že ich na 2 až 3 roky vypustia do prírodnej rezervácie, kde nemajú nepriateľov a nosia im tam aj krmivo. A potom ich odchytávajú ako z voľnej prírody. Keď si vezmete, že človek je prirodzene mäsožravý a lovec, je to prijateľné. Určite viacej ako preplnané maštale, kde zvieratá majú výbeh veľký ako ony samé a dopujú ich antibiotikami. To by mali zatrhnúť rovnako ako testovanie chemických produktov na zvieratách.

Na druhej stane priznávať opiciam (gorilám a šimpanzom) ľudské práva, ako to chceli v Španielsku je asi prehnané.

133964

27.04.2007 00:20

Jsou Izraelci krvelační?

RE: Puvodni clanek zkresleny

Sid 84.?.?.?

Náboženstvo je ale prvkom určujúcim integráciu. Mexikánovi sa stačí vzdelávať a už s ním nie sú problémy. Moslim móže aj ako vzdelaný neznášať európsku kultúru a to zabráni integrácii. Keby ste v Čechách mali toĺko moslimov ako ateistických Vietnamcov, bolo by o nich počuť. O rákosníkoch počujete iba pri raziach na falošné tenisky.
Na Slovensku napríklad uznali Bahájsku vieru za 18 registrovanú cirkev a to v)čšina ludí ani nevie, že také náboženstvo existuje. Moslimovia by sa už verejne dožadovali všeliakých výhod- napr. sviatky, školy, mešity.

134001

27.04.2007 22:36

Dopis anonymního amerického vojáka z Iráku: Oznamujeme jen desetinu svých mrtvých

Iracká islamská republika?

Sid 91.?.?.?

Tak sa zdá, že z celej tejto situácie môžu ťažiť len mullahovia. Irackí aj iránski. Pokiaľ by Američania boli nútení odísť, Irán Sadrových ludí hneď spacifikuje ( aj keď im teraz kážu robiť bordel), tí prestanú robiť bordel,potom sa porátajú zo sunitmi a keďže majú väčšinu, novej islamskej republike nebude stáť nič v ceste. Pre teokraciu už nebude problém vyhnať z krajiny Al- Kájdu (bude môcť použiť o dosť menej demokratické metódy), skončí ale sekulárna podstata Iraku, o demokracii ani nehovoriac. Chaos a zabíjanie je teda priamo spojené s Chomejního výziou islamskej revolúcie v celom regióne, ktorú chcú naplniť jeho nasledovníci (Chameneí, Ahmadinejad).

134096

29.04.2007 14:28

Jeden mrtvý při násilných střetech v Estonsku

Dvojité štandardy

Sid 91.?.?.?

Faktom ale je, že pobaltským štátom sa toleruje prístup, ktorý by sa iným krajinám vo vzťahu k menšinám neprepiekol. Vela Rosov tam ani nemá občianstvo, lebo nevedia estónsky (alebo lotyšsky, litovsky). Neznalosť jazyka ale napríklad neprekáža Turkom získať občianstvo v Nemecku. A to sú Turci kultúrne úplne niekde inde. Rusi aj Estónci sú európske národy, takže takýto prístup určite nie je namieste.

134203

04.05.2007 14:09

Rozdělení a krádež

Prečo boli križiacke výpravy?

Sid 91.?.?.?

Keďže Palestínci sú súčasťou arabského etnika, pochádzajú z oblasti ako ostatní Arabi- zo strednej Ázie. Križiacke výpravy sa konali kôli oslobodeniu Svätej zeme od moslimov. Križiaci sa však dopustili aj zločinov proti Židom- ale to je dôkaz, že tam žili aj vtedy. Nikdy počas histórie toho územia tam nebol moment, kedy tam nežili žiadny Židia. Arabi prišli do Palestíny neskôr, rovnako ako neskôr prišli Maďari do strednej Európy.

134581

05.05.2007 10:11

Rozdělení a krádež

RE: Nacisticke, komunisticke a islamisticke blaboly zavanejici antisemitismem

Sid 91.?.?.?

A prečo bol potom ZSSR pro-palestínsky?

134632

11.05.2007 21:03

Bývalý irácký kolaborant odhalil, jak Američané vyvolávají sektářské násilí v Iráku

RE: legitimita okupace Iráku je zpochybněna

Sid 84.?.?.?

Zaujímavé je , že šíiti Amíkov v roku 2003 výtali. To tomu snáď dáva nejakú legitimitu. Ak sú proti Amíkom, nemali oslavovať pád Saddáma. A čo sa týka genocídy, režim mullahov v Iráne len za prvé dva roky svojej vlády zavraždil viacej ľudí, ako v Iraku za celé obdobie sektárskeho násilia rúzne strany.

135195

15.05.2007 20:28

Právní spor: Uznejte druhou generaci obětí Šoa

RE: vzkriesenie dedičného hriechu?

Sid 87.?.?.?

To ešte uvidíte koľko generácii budú chcieť odškodnenie Palestínčania. Ešte sto rokov po vzniku ich štátu budú tvrdiť, že za všetko môže Európa a musí ich za to živiť. Vlastne to tvrdia už teraz.

135408

17.05.2007 20:53

Z cest po Izraeli a Palestině

Skurvene tendenčné

Sid 84.?.?.?

Skurvene tendenčný článok. Keby autor prišiel cez sabat do Tel Avivu, ani by to nezbadal. Jeruzalem, to je niečo iné, veď ortodoxní tam začínajú prevládať. Ani bežní Izraelčania tam už moc nechodia.
Ďalej tvrdí, že obdivuje judaizmus a je proti sionizmu. Ale s pohŕdaním sa stretne skôr od ortodoxsných Židov, ktorí Izrael neuznávajú.
Čo sa týka neochoty, tá sa nájde všade. Nech skúsi nejaký drahý hotel v Tatrách a uvidí tie ceny. A Araby rozhodne nie sú takí anielici. Nech nevštívy Arabské štvrte v Paríži a uvidí tú "ochotu a priatelskosť".
A čo sa týka oslobodenia Židov od sionizmu, tak slobodní budú hádam v šaríou spravovanom Palestínskom štáte alebo čo?
PS: Na letiskách v USA je ešte väčšia sranda.

135537

18.05.2007 14:46

Z cest po Izraeli a Palestině

RE: Skurvene tendenčné

Sid 91.?.?.?

Oni asi majú dôvod na tie baspečnostné opatrenia. Totiž v minulosti spáchali atentáty proti Izraelu v mene Palestíncov aj komunisti a nacisti belošského vzhladu (alebo japonského). Bohužial aj takýto ludia žijú v Európe (prípadne Japonsku). Preto sa nemôžu obmedziť iba na Arabov.

A to že niekoho nepustia do Iránu kôli izraelskej pečiatke je kokotnosť mullahov a nie Izraela.

135610

18.05.2007 16:10

Antisemitismus v Izraeli stoupá

White israeli union

Sid 91.?.?.?

1. Nie sú to skinheadi, ale náckovia. V Izraeli sú však aj skinheadi (sharps) a punks, a tých je určite viac, takže hádam dostanú náckovia výprask.
2. Keď nemajú radi Židov, načo do Izraela liezli? Keď tam sú tak asi majú nejaký ten židovský pôvod a ani heilovanie by ich za druhej svetovej nezachránilo. To by im mal niekto vysvetliť.
3. Som zvedavý, či mlátia aj Arabov, lebo to by aspoň malo nejaký zmysel.
4. Ak sa považujú za Rusov a chcú aby bol Izrael ruským štátom, tak ale asi Arabov tiež nemusia. Inak zaujímalo by ma ako kvalifikujú, kto je Žid a kto nie.
5. Je však fakt, že ortodoxní si niekedy bitku zaslúžia za pičoviny čo stvárajú.

135618

18.05.2007 18:03

Z cest po Izraeli a Palestině

RE: Skurvene tendenčné

Sid 91.?.?.?

Napríklad útok na letisko Lod v roku 1972 spáchali japonskí komunisti ktorí spolupracovali s LFOP Georga Habbáša. Alebo v júli 1976 sa na únose lietadla z Atén podielali Palestínci spolu s Frakciou červanej armády (RAF).
Dobre o prepojení rôznych druhov teroristov píše napríklad Paul Johnson.

135633

19.05.2007 11:43

Z cest po Izraeli a Palestině

RE: Oslavy v Jeruzalémě? EU se zlobí!

Sid 91.?.?.?

Je jasné, že ak Palestínci dostanú svoj štát, vyvraždia sa sami. Budú totuž musieť ventilovať všetok ten fanatizmus a nenávisť. Ja by som im štát preto dal ihneď.

Čo sa týka Jeruzalema, treda zbuldozérovať Al Aqsu, lebo Palestínci nebudú mať pokoj, kým bude stáť.

135663

25.05.2007 11:24

V Ženevě hořela synagoga, policie hledá žháře - antisemitu

"Švajčiar Ali"

Sid 91.?.?.?

Pokiaľ to niekto zapálil úmyselne tak to asi antisemitský útok bol. Veď prečo by niekto zapaloval synagógu, keby nemal rád napr. Arabov?

Čo sa týka páchatela, je možné, že to bol nejaký v rámci multi-kulti úspešne neintegrovaný "Švajčiar" mimoeurópskeho pôvodu a moslimského vyznania. Veď oni aj tak úspešne prebrali agendu aj aktivity nacistov.

136140

26.05.2007 20:26

V Ženevě hořela synagoga, policie hledá žháře - antisemitu

RE: Ano samozřejmě, jednalo se o

Sid 87.?.?.?

Presne tak, stačí sa pozrieť na to aké sympatie k islamu má napríklad terorista Šakal. Palestínci ho vždy zaujímali viac ako európsky proletariát.

136207

29.05.2007 20:12

Český premiér označil palestinský odboj za barbarství

Rešpekt

Sid 84.?.?.?

Konečne niekto vyslovil to, čo si myslí celá Európa (aspoň jej stredná a východná časť) ale nemá odvahu to vysloviť. Veru v západnej Európe prešpikovanej moslimami a politickou korektnosťou by to bolo zložitejšie, ak nie politická samovražda.

Oproti takým idiotinám ako "utrpenie palestínskeho ľudu" alebo "extrémisti na oboch stranách" je to fakt zmena. Treba si to vážiť.

Čo sa mi páči na Čechách je že s tým súhlasí aj ľavica (Zeman). A vlastne u nás asi tiež. Keď bol Fico v Izraeli, tiež sa s Arabmi moc nebavil.

136385

01.06.2007 12:30

Český premiér označil palestinský odboj za barbarství

RE: Norsko

Sid 91.?.?.?

Sympatie západniarov k teroristom vážne nepoznajú hraníc. Aj Briti dlho dávali azyl všelijakým Čečenským hrdlorezom, ale moslimovia ich od útoku neušetrili.

Možno pár kassamov na nejakú škôlku v Oslo a Nóri by zmenili názor.

136637

01.06.2007 19:16

Český premiér označil palestinský odboj za barbarství

RE: Norsko

Sid 91.?.?.?

Myslím si, že aj kopu moslimských prívržencov Al Kájdy by Vám za tvrdenie, že ju založili USA a Izrael podrezali hrdlo.

Nebobaj sú všetci imámovia, čo kážu proti západu platení USA? Aj tí, čo strielajú amerických vojakov v Iraku?

136672

02.06.2007 14:18

Český premiér označil palestinský odboj za barbarství

RE: Norsko

Sid 87.?.?.?

No, každopádne si myslím, že mullahovia v Iráne tiež veria na návrat imáma Mehdího a jadrová zbraň im v tom dopomôže. Na vrcholných miestach v islamskej republike sú totiž ľudia, ktorých nevychovali revolučné gardy a fundamentalizmus, preto im vtom nebude mať kto zabrániť. Všetkých správnych dôstojníkov zastrelili v roku 1979.

Bush si môže myslieť čo chce, ale že bude niekam strielať jadrové zbrane je asi tak pravdepodobné, ako že to bude robiť Slovensko. Vo svojej krajine nie je neobmedzeným pánom.

Možno Al Kájdu založili USA. To ale neznamená, že teraz nezakročia, keď sa utrhnú z reťaze.

Na to aby človek podporoval zvrhnutie zvrhlíkov z Talibanu a zosadenie iránskych mullahov, nepotrebuje propagandu. Fundamentalisti sa diskreditujú sami.

136717

07.06.2007 20:36

SME zavádzajúco informuje o terorizme

RE: Neuveritelne...

Sid 84.?.?.?

Keby sa tak jednalo so všetkými, nebolo by ich toľko v Európe.

Alebo navrhujete platiť mu doživotné odškodné a privisť sem celú širokú rodinu?

137138

Demokracia predsa nie je len o voľbách. Je o volení strán rešpektujúcich demokraciu. Ani v Európe sa volieb nemôže zúčastniť každá strana (napr. v Západnom Nemecku boli zakázaní komunisti a vo viacerých štátoch nacisti). Hamas sú fanatici volajúci po zničení susedného štátu. K voľbám nemali byť vôbec pripustení.

Ale nech si Palestínci volia koho chcú, západ nemá povinnosť im dávať peniaze. A vládu fanatikov si pekne užijú. Myslím, že chuligáni Baníku Ostrava majú také heslo: Ať si každý fandí komu chce, ale bude za to pykat.

137824

20.06.2007 08:45

Ve skutečnosti spáchali puč ti, kteří odmítli výsledky voleb

RE: Hamasstan

Sid 91.?.?.?

Oni a im podobné národy chcú prachy vždy.

137878

20.06.2007 08:51

FOTOREPORTÁŽ: Židé věrní Tóře truchlí nad vytvořením sionistického státu

Hryzú ruku čo ich kŕmi

Sid 91.?.?.?

Ultraortodoxní asi zabudli, že celý zvyšok izraelskej spoločnosti prispieva na to, aby mohli celý deň študovať Tóru a živiť svojich dvadsať detí. Oni totiž zásadne nechodia do práce a sú oslobodení aj od vojenskej služby.Som veľmi zvedavý kto by ich živil v Palestínskom arabskom štáte. Boli by radi, keby ostali nažive.

137881

20.06.2007 09:02

Situace v Gaze a podivný postoj českých politiků

S Hamasom na večné časy

Sid 91.?.?.?

Čo sa týka pojmu islamofašizmus, už som tu voľakedy písal že ten pojem vymisleľa ľavica v súvislosti s Chomejního Iránom a to na 100% sedí.

Čo sa týka kompromisov s moslimami, západné štáty ich už narobili dosť. Výsledok? V Británii sa ročne stane okolo 300 vrážd "zo cti", a v niektorých francúzskych a nemeckých mestách sú pomaly no-go zóny pre belochov. Týmto smerom sa má vydať aj stredná a východná Európa? To má Topolánek previesť 10% českého štátneho rozpočtu pre Hamas?

137883

20.06.2007 18:49

Ve skutečnosti spáchali puč ti, kteří odmítli výsledky voleb

RE: o čom je tu vlastne reč...

Sid 91.?.?.?

A prečo sem nedáte fotku ako sa Palestínci ohadzujú vnútornosťami dvoch izraelských vojakov ktorí zablúdili na Západnom brehu?

Alebo, keď im fandíte, dajte nejaké fotky v ich prospech. Napríklad Palestínca s transparentom: I am an Arab and I want Islamic Jihad to stop killing Jews! Ale také asi neexistujú, takže smola.

137919

21.06.2007 11:23

Ve skutečnosti spáchali puč ti, kteří odmítli výsledky voleb

RE: o čom je tu vlastne reč...

Sid 84.?.?.?

Mňa len prekvapuje, že keď sa stal Jorg Heider členom rakúskej vlády (teda jeho strana), liberálne kruhy v Európskej únii vyzývali na bojkot Rakúska. To isté by sa bolo pravdepodobne stalo keby francúzske voľby demokraticky vyhral Jean Marie LePen. A tí istí ľudia zároveň hovoria, že treba rešpektovať vôlu Palestínčanov.A to Heider a LePen narozdiel od Hamasu nikoho nevraždia.

137981

21.06.2007 11:29

Co je zločinem nenávisti?

Vražedná politická korektnosť

Sid 84.?.?.?

Toto sa deje občas aj v Európe. Keď príslušníci neeurópskeho etnika niekoho zabijú, kopu mimovládnych organizácii hneď argumentuje, že sú z inej kultúry, že žijú v ťažkých podmienkach a podobné sprostosti. Aj keby desať veľkých černochov zabilo nejaké dievča, našli by sa ľudia čo by tvrdili, že ich určite rasisticky urážala a oni sa len bránili. Pri politickej korektnosti začína ísť o život.

PS: Tie výhovorky platia aj pre Palestínsky terorizmus.

137982

22.06.2007 10:16

Izraelská uroložka na návštěvě USA: „Dali mne do plynové komory“

Moslimovia na letiskách

Sid 84.?.?.?

Tento článok iba dokresluje absurditu niektorých súčasných opatrení v USA. Keď tam priletíte, svetlovlasí Poliaci a Slováci stoja v radách na všeliaké prehliadky, ktoré väčšinou vykonávajú Araby, černosi a Indovia. Proste "loajálny" občania USA.

Ak ju kontrolovali práve takíto "moslimskí bojovníci proti terorizmu", šikanovanie na základe jej izraelského občianstva je pochopiteľná.

138058

22.06.2007 15:00

Izraelská uroložka na návštěvě USA: „Dali mne do plynové komory“

RE: Moslimovia na letiskách

Sid 84.?.?.?

Moslimovia ale väčšinu týchto praktík prebrali a doviedli ich do dokonalosti.

Navyše vtedy Židia nemali inú možnosť. V okupovanej Európe išlo ich ľuďom o život a Briti regulovali prisťahovalectvo (pokiaľ ide o prípad tej lode). Je však pravda, že ich k tomu prinútili Arabi, ktorí sa vyhrážali pro-nacistickým povstaním.

Ale to ste nejako odbočili, ja som hlavne poukazoval na nezmyselnú buzeráciu belochov.

138077

25.06.2007 15:12

Krize v Gaze - made in Izrael

Made in ajatolláhovia

Sid 87.?.?.?

Zaujímavé, že samotný Palestínci priznávajú, že prsty v tom majú ajatolláhovia z Teheránu. Podporovali dokonca militantov proti vôli zosadeného premiéra Haniju.

Inak ale sú Palestínci ako každý iný moslimský národ. Nemôžu byť jednotní donekonečna. Nech si dajú pohube, aspoň si potom budú viacej vážiť mier.

A vojna medzi nimi určite príde aj po eventuálnom vzniknutí štátu. Keď chcú jedny teokraciu a druhí sekularizmus, inak to nejde.

138376

25.06.2007 21:45

Krize v Gaze - made in Izrael

RE: Delaji si z nas blazny

Sid 87.?.?.?

Presne tak! Pomaly budú viniť západ aj z toho, že bijú svoje ženy a že je tam teplo.

Je čas, aby sa predsedníctva v EU chopila nejaká východná krajina (napr. Poľsko alebo Česko) a bude koniec dotácii pre teroristov z povolania.

138414

26.06.2007 10:06

Nové zprávy z Afghánistánu

Nebrať zajatcov

Sid 84.?.?.?

Najlepším krokom by asi bolo stiahnuť vojská z Iraku (aspoň nejaké) a posilniť frontu v Afganistane. Afgánske hory sa musia vyderatizovať od tých krýs v turbanoch. Ak totiž obsadia nejaké mesto, určite zmasakrujú každého, kto sa Afganistan pokúsil trochu modernizovať (napríklad učitelia, čo učia dievčatá čítať a písať, alebo niekto, kto tam stavia kanalizáciu). Ten ich úchylný starovek sa nesmie vrátiť a myslím si, že väčšina Afgáncov si to uvedomuje.

PS: Keď si človek uvedomí, aký pokrokový bol Afganistan v sedemdesiatych rokoch a čo sním porobili tí fanatici, asi bude najlepšie nebrať zajatcov.

138467

26.06.2007 16:08

Nové zprávy z Afghánistánu

RE: Nebrať zajatcov

Sid 84.?.?.?

Keby som bol, tak Taliban zbožňujem, lebo do Európy posielali najlepší materiál. Nech si neveriaci psi štofnú.

138492

26.06.2007 16:17

Krize v Gaze - made in Izrael

RE: Dotaz pro autora článku:

Sid 84.?.?.?

Krížové výpravy boli nutnosťou v období, keď sa konali. Ako Európan by ste sa za ne nemali hanbiť , ale brať ich ako súčasť histórie.

Pokiaľ viem, ospravedlňovali sa za ne iba multi-kulti liberáli. A zapadá to medzi ich ostatné názory.

138494

26.06.2007 17:41

Nové zprávy z Afghánistánu

RE: Nebrať zajatcov

Sid 84.?.?.?

Veď ja viem, že pôvodne podporovali mullahov USA a nie som im za to vďačný. Na vine bola politika republikánov- podporovať každého, kto nie je komunista. Ale Bush je neocon a to je niečo iné.

A to, že sa tam ťažko bojuje neznamená, že treba obyvateľstvo znovu nechať napospas tým zarasteným dementom.

138502

02.07.2007 12:47

Holocaust a jeho čtyřmilionová varianta

A čo teraz?

Sid 91.?.?.?

A čo keby ich aj bolo menej? Čo sa tým mení? Štát Izrael vznikol z vôle OSN a holokaust v tom hral iba vedľajšiu úlohu.

Ja napríklad neverím v nejaké zabíjanie na Západnom brehu a v Gaze. Politicky korektné médiá sa snažia hrať na city, aby sme ešte stále boli ochotní moslimov tolerovať v Európe a živiť.

Autor by ešte mohol vysvetliť, kam zmizli celé židovské štvrte v mestách Poľska a Ukrajiny.

138993

02.07.2007 16:56

Osvobození Íránu

Ajatolláhovia musia preč

Sid 91.?.?.?

V Iráne je údajne až 70% populácie mladšej ako 30 rokov. Takíto ľudia nemôžu byť naveky ovládaní bandou senilných dementov s pedofilnými sklonmi.

Obyvateľstvo Iránu zmýšla pokrokovejšie ako okolité moslimské štáty, a predsa im ajatolláhovia vnucujú kameňovanie, bičovanie, popravy nezletilých, manželstvá od 9 rokov a medzinárodnú izoláciu. Keby západ pomohol pár bombami na ajatolláhov a revolučných gardistov, možno by si obyvateľstvo urobilo vlastnú "Nežnú revolúciu".

Navyše pádom mullahov by o peniaze prišli aj Hamas, Islamský džihád, Hizballáh a Sadrovi fanatici. Takže šesť múch jednou bombou!

139012

02.07.2007 17:47

Osvobození Íránu

RE: V okamžiku

Sid 91.?.?.?

Myslím, že Chirac, ešte keď bol prezidentom, to povedal úplne naopak. Myslíte, že budú ajatolláhovia ochotní vymazať aj svojich milovaných Palestíncov a mešitu Al Aksa? A čím, keď ich jadrový program je údajne "mierumilovný"?

139023

02.07.2007 22:00

Osvobození Íránu

RE: V okamžiku

Sid 91.?.?.?

Na druhe strane Izrael jadrové zbrane má, takže by mohol trochu vypiecť napríklad Qomm, ktorý je továrňou na mullahov a ajatolláhov. Pár Madrás by ľahlo popolom a Irán je ihneď slobodný.

139055

03.07.2007 18:52

Osvobození Íránu

RE: V okamžiku

Sid 87.?.?.?

Skvelý dôvod je napríklad to, že Irán sa stal novodobou Kominternou. Riadi a financuje islamských fanatikov v Palestíne, Libanone, Iraku a Sudáne. Mnoho politológov tvrdí, že problémy na Blízkom Východe vyrieši Palestínska nezávislosť. Skôr to ale bude odstránenie mullahov.

Ale dostatočným dôvodom je aj to, ako sa správajú k vlastnému obyvateľstvu.

139134

04.07.2007 08:41

Vlk navštívil prezidenta Bushe, aby se poradil, jak zachránit ovci

Spoločný štát- sprostosť

Sid 91.?.?.?

Pokiaľ ja viem, mier by tam nebol tak či tak. Nenávisť k Židom začal propagovať Muftí Amin Al Huseini ešte v 30tych rokoch, keď tam Židia utekali z nacistického Nemecka.

Aj tesne po skončení vojny Arabi útočili na Holokaustom zdevastovaných Židov, ktorý si preto museli vytvoriť obranné oddiely ako napr. Hagana. Existencia ich štátu sa stala nutnosťou.

V prípade, že by existoval spoločný štát Židov a Arabov, Židia by na to doplácali. Museli by Arabov živiť, čo by spomalovalo ich hospodársky rast a ich západný spôsob života by ohrozoval islam.

139162

04.07.2007 21:13

Vlk navštívil prezidenta Bushe, aby se poradil, jak zachránit ovci

RE: Spoločný štát- sprostosť

Sid 91.?.?.?

Áno, mal tam byť trpný rod ale aj tak to musí byť všeobecne jasné. Palestínci nemajú čo stratiť (v rámci kultúry a hospodárstva) a spojením s Izraelom by len získali.

139224

05.07.2007 08:57

Vlk navštívil prezidenta Bushe, aby se poradil, jak zachránit ovci

RE: Dnes rano...

Sid 91.?.?.?

No ja som o tom dobrovoľníctve tiež rozmýšľal ale neviem na základe akých kritérií tam berú. Nebolo by odveci to zistiť.

139246

05.07.2007 09:08

Mossad kouzla zbavený

Treba čítať

Sid 91.?.?.?

Ja som jednu knihu o Mossade čítal. Veľmi dobrá. Vysvetľovala mnoho vecí. Napríklad prečo bol Izrael nútený vstúpiť do vojny v Libanone (1978 a 1982) alebo okolnosti operácii proti teroristom v Európe. Opisuje aj evakuácie Židov z Afriky (poučné pre tých, čo obviňujú Izrael s aparteidu). Treba najskôr čítať, ak sa má človek k niečomu vyjarovať.

139247

07.07.2007 13:05

Vlk navštívil prezidenta Bushe, aby se poradil, jak zachránit ovci

RE: Dnes rano...

Sid 91.?.?.?

Stačí si spomenúť na všetky svinstvá, čo postvárali, a ten kohútik bude páliť sám od seba.

A moji rodičia a deti by s koránom a kalašnikovom určite nebehali, preto si to určite nepredstavím.

139306

07.07.2007 15:57

Vlk navštívil prezidenta Bushe, aby se poradil, jak zachránit ovci

RE: Dnes rano...

Sid 91.?.?.?

Prečo sa všade omiela Deir Jasin, keď Palestínci zabíjali židovských prisťahovalcov už od dvadsiatych rokov? Myslím, že počet zabitých sa vyrovná počtu Palestíncov zabitých v roku 1948. Židia preto vytvorili Haganah alebo Irgun. Bola to len ich odpoveď.

A čo masakry Izraelských civilistov v období 1978-1982 a 1994-1996? Na tie ani Izrael adekvátne neodpovedal, aj keď mohol.

Druhá svetová vojna dokazuje, že odboj sa dá viesť aj civilizovanejším spôsobom. Aj keď v prípade Palestíncov sa dá o odboji hovoriť iba vo veľmi málo prípadoch.

139313

07.07.2007 16:41

Vlk navštívil prezidenta Bushe, aby se poradil, jak zachránit ovci

RE: Dnes rano...

Sid 91.?.?.?

Pokiaľ nacistov a Izraelcov porovnávali moslimovia, dalo sa to pochopiť, lebo o Druhej svetovej vojne hovno vedeli. Ale Európan ktorý pozná históriu priemyselného vyvražďovania a detailného rasového zákonodárstva by také debiliny vypúštať nemal. Môžete snáď porovnať zastrelenie nejakého chumaja čo hádzal molotovove koktejly so splynovaním 300 detí pol hodinu po príchode do tábora?

Ináč o vzájomnej náklonnosti nacistov a islamistov som tu už popísal dosť. Stačí viac čítať.

PS1: Som si napríklad istý, že od roku 1948 po súčastnosť zomrelo menej Palestíncov ako ľudí za prvé dva roky vlády mullahov v Iráne.

PS2: Hovoríte o kolonizácii ale všimnite si, že pri čítaní historických kníh sa z územím Palestíny stretávate ako:
- s Izraelským kráľovstvom
- so židovským územím pod rímskou správou
- so židovsko-kresťanským územím napadnutým moslimami.
O nejakých Palestínskych Araboch sa dozvedáte až v dvadsiatom storočí.

139323

07.07.2007 17:27

Vlk navštívil prezidenta Bushe, aby se poradil, jak zachránit ovci

RE: Dnes rano...

Sid 91.?.?.?

A pri koľkých atentátoch od roku 1994 zahynulo viac Arabov ako Židov? Pokiaľ ja viem, nejakí Arabi zahynuli akurát pri atentáte na reštauráciu v Hajfe v roku 2001. Ale to je len jeden z mnohých.

139328

07.07.2007 19:12

Vlk navštívil prezidenta Bushe, aby se poradil, jak zachránit ovci

RE: Dnes rano...

Sid 91.?.?.?

Myslel som to inak. Behom prvých dvoch rokov vlády mullahov v Iráne bolo popravených asi 8000 ľudí. Bolo toľkoto Palestíncov zastrelených od roku 1948? Asi nie. A vy prezentujete Izrael ako nejaké extra zlo a o mullahoch nehovoríte nič? To je nejaká obmedzená humanita.

139336

08.07.2007 12:37

Vlk navštívil prezidenta Bushe, aby se poradil, jak zachránit ovci

RE: Dnes rano...

Sid 91.?.?.?

Ja si aj tak myslím, že tam demokracia je. Napríklad v roku 1982 musel Sharon odstúpiť z postu veliteľa jednotiek v Libanone, kôli zabíjaniu v Palestínskych táboroch, s ktorým nemal nič spoločné. Bolo to čisto kôli tlaku verejnej mienky, lebo komisia zriadená najvyšším súdom dokázala jeho nevinu.

Alebo napríklad Najvyšší súd zakázal niektoré vyšetrovacie praktiky Schin Beth. Považoval ich za nehumánne, aj keď mohli od teroristov získať dôležité informácie.

Navyše, v Izraeli sú slobodné voľby a obyvateľstvo si môže zvoliť aj strany, ktoré by sa od Palestíncov nechali fackať a robili im všelijaké ústupky. To že to nerobia je vďaka ich inteligencii.

Žijú tam Aškenázi, Sefardi, Etiópania a aj Araby majú svoje práva. Bolo toto všetko v Nacistickom Nemecku?

139359

08.07.2007 19:21

Vlk navštívil prezidenta Bushe, aby se poradil, jak zachránit ovci

RE: Dnes rano...

Sid 91.?.?.?

Čo sa týka Ariela Sharona, myslím si že spolu s Mohamedom Rezom Páhlavím to boli asi najvýznamnejší a najinteligentnejší politici 20-teho storočia.
Na zabíjaní v Sadre a Šatile sa nepodielal. Zorganizovali to kresťanskí Arabi a mali na to dôvod. Palestínci totiž rozpútali v Libanone občiansku vojnu ktorá zničila tento vyvíjajúci sa štát a navyše zavraždili kresťanského prezidenta Bašíra Djamaila. Palestínci nikdy neboli vďační štátom, ktoré ich prichýlili. Kráľ Husajn ich musel z Jordánska vyhnať lebo sa pokúšali o prevrat a to čo robia teraz v Libanone tiež niečo o nich hovorí.
To čo Sharon robil ako vojenský veliteľ sa nejako nelíši od činnosti jeho kolegov v armádach USA, Ruska alebo Francúzska. A čo stvárajú moslimovia proti svojim menšinám (Kurdom v Iraku alebo Bahájcom v Iráne) ani netreba rozprávať.

Inak som rád, že ste pripustili svoje sympatie k nacistickému Nemecke v období 1933-1934. Všimol som si, že ľudia so sympatiami k nacistickému Nemecku majú zároveň sympatie aj k Palestíne.

139371

Stránka: 1 2 3 4 5

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 28 čtenářů částkou 7 460 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Trocha humoru na téma postižení korona-vymýváním mozků04.12.20 09:47 Česká republika 0

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa s čs titulky03.12.20 10:51 USA 9

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Měnové kurzy

USD
21,83 Kč
Euro
26,47 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
17,08 Kč
Australský dolar
16,21 Kč
Švýcarský frank
24,47 Kč
100 japonských jenů
20,96 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,37 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 158,18 Kč
1 unce stříbra
528,26 Kč
Bitcoin
412 730,77 Kč

Poslední aktualizace: 5.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 57 115 515