Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Zorba

Nalezeno 2110 příspěveků, 60 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

09.04.2006 22:56

Lesbický par vinen vraždou

RE: Je to strašné- a bud eto jeste strasnejsi,nez si vubec umime predstavit.

Zorba 83.?.?.?

Bohužel ale takto naše současné "demokratické" režimi skutečně fungují.

102922

09.04.2006 22:58

Lesbický par vinen vraždou

RE: Jistě jste velice zaneprázdněn Zorbo,

Zorba 83.?.?.?

Na všechny diskuze zde určitě nepřispívám. A ten čas jsem si už našel.

102924

09.04.2006 22:59

Lesbický par vinen vraždou

RE: Jistě jste velice zaneprázdněn Zorbo,

Zorba 83.?.?.?

Člověče dokážete vy někdy napsat i svůj názor a ne se jen zoufale snažit někoho urazit?

102926

09.04.2006 23:03

Lesbický par vinen vraždou

RE: Jen mě tak napadlo, ..

Zorba 83.?.?.?

Nevidím důvod proč by se ve státě s normálním režimem(který ovšem u nás není) mělo procento barevných zvyšovat. A jinak samozřejmě všichni občané státu i ostatní lidé v něm žijící jsou si rovni bez ohledu na rasu atd.

102928

Politika USA je opravdu čím dál tím horší. Jaderné zbraně sice s nějvětší pravděpodobností nepoužijí(tím by si jen uškodili) ovšem to že zaútočí na Irán je téměř jisté. Já jen doufám že se Iránci budou hrdinsky bránit, že Americkým agresorům nadělají co největší ztráty a svoji kůži neprodají lacino. Podle mne by měl zbytek světa co nejvíc podpořit Irán, nikdo z nás nemůže vědět jestli se příští obětí američanů nestaneme třeba i my(i když je to samozřejmě mnohem méně pravděpodobné než u jiných zemí). Státy jako Rusko, Čína a řada dalších(třeba i Syrie, KLDR, Bělorusko atd.) by se konečně měli jasně postavit proti americkým agresorům, takhle to přece dál nejde. Nemůžeme se nečinně dívat jak Američani vraždí nevinné lidi po celém světě a jak se stále víc blíží ke svému cíly-ke světovládě. Na americký útok proti Iránu by měli ostatní státy zareagovat stejně jako na rakouský útok proti Srbsku roku 1914 a nebo na německý útok proti Polsku roku 1939. Bohužel ale zatím asi na otevřený konflikt s USA nemají dost sil, takže k tomu zatím nedojde. Dřívě či později se to ale určitě stane, veškerý současný vývoj k tomu směřuje. A jinak doufám že valná většina lidí stejně jako dříve američanům na jejich propagandu nenaletí.

103105

Nevím jestli bude toto opatření ku prospěchu věci. Obávám se že nikoli. Mně osobně samozřejmě nevadí na Zvědavce přispět, naopak rád přispěju na Zvědavce a mám to v nejbližší době v plánu. Ovšem vemte si situaci člověka který zde diskutovat chce ale který nesouhlasí s názory Zvědavce a tudíž na něj logicky nechce přispívat. Myslím si tudíž že toto opatření povede ke snížení kvality diskusí, nebot se jich prakticky přestanou účastnit příznivci USA a pod. lidé kteří s názory na Zvědavci nesouhlasí. Diskuse se tak stanou jednotvárnými nebot zde prakticky všichni budeme antiami. Placení na Zvědavci chápu, ale je mi líto že Zvědavec je jediný web(alespon z těch které znám) jenž k takovým opatřením přistoupil. Neznám žádný jiný server jenž by měl zpoplatněnou diskusi nebo archiv. Zvědavec považuji za nejlepší server který znám a je mi tedy líto že podobná opatření povedou(alespon si to myslím) k odrazení potencionálních nových čtenářu a hlavně k jednotvárnosti diskuse. Doufám že tato opatření nijak nesníží kvalitu diskuse a návštěvnost Zvědavce, ale mám velký strach že to tak bude a vzestup Zvědavce bude ohrožen.

103117

16.04.2006 23:54

Lukašenkovi zakázali Evropu

Výborný článek

Zorba 83.?.?.?

Je to opravdu dobrý článek skvěle popisující současnou situaci ve světě. Mocipáni z Washingtonu a Bruselu se můžou přetrhnout aby zničili vše co bylo lidem po tisíciletí svaté-hodnoty jako Bůh, vlast, rodina, morálku, kulturu... A na troskách toho všeho chtějí nastolit své NWO. Jen doufejme že takových politiků kteří se oněm mocipánům odváží postavit na odpor bude stále víc. Chce to aby v Evropě i ve světě bylo co nejvíc vlád jako je ta v Palestině nebo v Bělorusku a aby se politici jako Le Pen konečně dostali k moci. Jedině tak budou USA a NWO zastaveny.

103587

17.04.2006 18:07

Dějí se divné věci

Snad to nebude zas tak strašné

Zorba 83.?.?.?

To že se umlčuje opozice uvnitř USA je jasné a očividné, je to dáno tím že agresivita a zločinost americké politiky stále nabýrá na obrátkách. Ovšem opozice proti USA ve zbytku světa je stále silnější a to i přes bezpočet omezení.
Jinak to že se Američané proti politice svojí vlády nebouří mne ani trochu nepřekvapuje, právě naopak. Považuji za zcela samozřejmé že Američané podstatnou většinou podporují zločinou politiku svojí vlády, nebot ta politika je vedena především ku prospěch USA, ovšem zároven s tím ke škodě zbytku světa.

A kdo jsou ti ONI, jak se zde ptal jeden pán. To jsou přece ti kteří organizují celou tu dnešní zločinou politiku USA a kteří usilují o nastolení NWO. Jsou to vedoucí elity z Washngtonu a jejich nohsledi z Bruselu či Tel Avivu. Jsou to lidé jako Bush, Raicová, Clinton, Sharon...

103627

18.04.2006 16:54

Homofobie 3.0

Vynikající článek

Zorba 83.?.?.?

Opravdu dobrý článek s kterým se samozřejmě ztotožnuji. Homosexuálové jsou opravdu hnusní zvrhlíci. Jinak jen dodám že ona vsuvka o lidech kteří usilují o zničení národů a jejich nahrazení beztvarou masou lidí bez identity je naprosto přesná, je to totiž přesně to o co usilují elity z Washingtonu a Bruselu snažící se nastolit ono pověstné NWO. Havel je jen jejich oddaný sluha a zrádce Českého národa. Jen si nejsem jistý jestli lze ony elity označit za výhradně levicové. Copak takový neokoni a lidi jako Bush, Raicová nebo Rumsfeld jsou levičáci? To bych rozhodně netvrdil, ovšem chápu že někdo na to má jiný názor.

103717

18.04.2006 17:24

Dějí se divné věci

RE: Snad to nebude zas tak strašné

Zorba 83.?.?.?

Nemyslím si že by to bylo nějak zvlášt podobné nebo dokonce identické. Mé příspěvky se vždy týkají přesně tématu daného článkem a i celkovou diskusí. A ve svém příspěvku na který jsi reagoval jsem psal hlavně o tom že se mi nezdá že by opozičních hlasů nějak zvlášt ubývalo(krom USA) atd. Pouze v závěru jsem odpověděl na dotaz kdo jsou ti oni jenž zde položil jeden z diskutujících. Opravdu nechápu proč, když už reaguješ, nepíšeš raději k tématu a k tomu co jsem psal já ale místo toho se věnuješ zcela nesmyslné poznámce.

103720

18.04.2006 17:33

Dějí se divné věci

RE: Zorbo,

Zorba 83.?.?.?

Já si určitě nemyslím že Bush, Raicová, Clinton a další jsou jen nějaké loutky. Určitě je ta banda mnohem obsáhlejší, ale právě Bush je dnes hlavou toho všeho a spolu se svými kumpány(známími i neznámími) to organizuje, jasně není jediný, ale je hlavní.

103722

19.04.2006 16:17

Irák: past sklapla

Správně hodnoceno

Zorba 83.?.?.?

Autor v článku hodnotí situaci v Iráku a americké pozice opravdu přesně. Situace v Iráku se nejen že nuzklidnuje, naopak je stále ostřejší. Ovšem Američani si i přesto za pomoci brutálního teroru páchaného na Iráčanech udržují jakous takous kontrolu v zemi. Odejít je pro Američany zcela nemyslitelné, něco takového nemůže udělat žádný zodpovědný americký politik, jednalo by se totiž o velkou ránu pro plány amerických elit. Samozřejmě si přeju aby byly USA poraženy, ale toho se v lokálním konfliktu ztěží dočkáme. Ovšem srovnávat Irák s Vietnamem je přece jen přehnané. Tehdejší a dnešní situace byla velmi odlišná. Ve Vietnamu ztratili Amíci 50 000 vojáků za 7 let, v Iráku jen 2 000 za 3 roky, samozřejmě je mi jasné že skutečné ztráty Amíků jsou o dost vyšší, i tak to ale určitě nebude tolik co ve Vietnamu. A ještě k civilním obětem, i přes násilí jež panuje mezi jednotlivími skupinami v Iráku je myslím si jasným faktem že drtivou většinu povražděných civilistů mají na svědomí američtí okupanti.

103789

20.04.2006 19:44

Irák: past sklapla

RE: Správně hodnoceno

Zorba 83.?.?.?

To že Iráčani nenapráskají Američanům definitivně je mi jasné. Američani budou z Iráku vyhnaní až jakmile budou vyhnaní ze všech ostatních zemí které okupují. Iráčani samotní USA neporazí, bude je muset porazit celý svět.

Co se týká vašich proroctví a podobných záležitostí tak mi připadáte hodně zmatený. Nevím co má znamenat to co píšete o Iránu nebo Číně. Jedinou skutečnou hrozbou pro celý dnešní svět jsou USA. A právě proti USA bude v budoucnu bojovat bok po boku celý svět. Irán i Čína budou spojenci Evropských národů v tomto boji. A k nějakému konci světa to určitě nepovede. Ten boj se nám jistě podaří vybojovat vítězně a Americká říše bude rozdrcena, ovšem strašným ztrátám se pravděpodobně nevyhnem.

Jinak jste mne překvapil s tím co píšete ohledně morálního úpadku, homosexuality, feminismu a multikulturalismu. K těmhle věcem jste se vyjádřil dobře a já to vidím stejně. Těch amerických zvrhlostí které přináší jejich NWO se opravdu budeme muset zbavit.

103907

20.04.2006 20:00

Irák: past sklapla

RE: Správně hodnoceno

Zorba 83.?.?.?

Tak to jsem opravdu nevěděl že Italsky se přátelé řekne "Amíci". Ano, nic přítelského na USA opravdu není, naopak, chtějí nám všem zakroutit krkem.

103908

20.04.2006 20:01

Irák: past sklapla

RE: Správně hodnoceno

Zorba 83.?.?.?

Nemyslím si že by to bylo jinak. A ani se mi nezdá že by se na toto téma nějak zvlášt změnili názory lidí kteří zde přispívají.

103909

26.04.2006 21:03

Irák: past sklapla

RE: Správně hodnoceno

Zorba 83.?.?.?

Já vím že historicky nebyli hrozbou jen USA. V minulosti tu byla třeba hrozba Německá nebo komunistická. Dnes je tu ovšem hrozba Americká a to je zcela jasný fakt. Nechápu proč zde neustále kritizujete Čínu. Jen se tím shodujete s Americkou propagandou a fakticky ji tak podporujete. Čínani sedí doma a starají se o své záležitosti, jako každý jiný národ. A co má být že je Čínanů takové množství? Zhruba stejný počet obyvatel ma třeba i Indie.

A proč by proti sobě neměli Amerika a Evropské národy bojovat? Já nevidím jediný důvod proč ne, zato vidím bezpočet důvodů proč ano. Celá Evropa právem nenávidí USA a vidí v nich jasnou hrozbu. Amerika nás ničí a zotročuje a proto je třeba se proti ní postavit. Ostatně neexistuje žádná válka týkající se Evropy v níž by "Evropské" národy nebojovaly proti sobě.

Mé názory jsou založeny na řadě různých věcí, klidně se k tomu můžu rozepsat blíž. A co se týka budoucího vývoje tak to budete vy kdo dá jednou za pravdu mně [mrknutí jedním okem] .

104442

27.04.2006 22:32

Jsem a vždy budu demokrat!

S tímto článkem rozhodně nesouhlasím

Zorba 83.?.?.?

Asi nikoho nepřekvapí že s tímto článkem nesouhlasím. Je to jen demagogická propaganda dnešního režimu. Jsem vděčný Zvědavci že je takový jaký je a píše to co píše, je totiž jednou z mála stránek na kterých se člověk dozví skutečnou pravdu a ne jen propagandu a lži.

K homosexualitě. Jedná se o zvrhlost a úchylku která je pro naši společnost nebezpečná a škodlivá. Je jen dobře že Zvědavec homosexualitu kritizuje.

K Americké politice. USA dnes představují pro svět stejnou hrozbu jako v minulosti nacisté a boj proti USA je totéž co v minulosti boj proti nacismu. Ti kteří dnes kritizují USA a čelí jejich zločinné politice jsou stejnými hrdiny jako naši dědové jež v minulosti bojovali proti Německé agresi. Arabové a řada dalších národů se jen brání před americkou rozpínavostí.

A na závěr dodám že antiamericky orientovaní lidé dnes hájí tytéž hodnoty jako naši dědové jež umírali v boji proti nacismu, my i oni totiž hájíme svobodu, existenci národa a naši tradiční kulturu a odkaz předků. Oproti tomu takzvaní "demokrati" kteří podporují současný zločinný režim a agresivní politiku USA jsou stejnými zrádci jako ti co v minulosti kolaborovali s komunisty nebo nacisty.

104546

27.04.2006 22:46

Jsem a vždy budu demokrat!

RE: Say it ain't so, Mr Stwora!

Zorba 83.?.?.?

No to co píšeš o Iránu je podle mne značně demagogické. Iránci sedí hezky doma a jsou rádi že jsou rádi. Jestli někdo děla "neplechu" tak jedině Američaní kteří se roztahují po celém světě.

Co se týká Iráku nebo bombardování Jugoslávie tak to podle mne byly jasné agrese proti suverénním zemím.

A na závěr nesouhlasím s tím že se mělo zasahovat v bývalé Jugoslávii. Kdo má právo zasahovat v něčí zemi a dělat tam pořádky podle sebe? Nikdo.

104548

27.04.2006 22:51

Jsem a vždy budu demokrat!

RE: Uf!

Zorba 83.?.?.?

Souhlas. Taky nechápu proč se neustále mluví jen o Židovském holokaustu, jako by nikdo jiný za druhé světové nezemřel. Vždyt nacisté mají na svědomí zhruba 35 milionů Slovanů, vedle této genocidy bledne i ta Židovská. A i přesto se pořád mluví jen o Židech a o jiných obětech téměř vůbec.

104550

27.04.2006 23:04

Jsem a vždy budu demokrat!

RE: Jsem a vždy budu fašista!

Zorba 83.?.?.?

S hodnocením protektorátu rozhodně nesouhlasím. Možná bylo bezpečno, ale vyvážíto snad fakt že náš národ tehdy zažíval obdobý nejhorší poroby a útlaku, že jsme byli okupováni a nacisté se nás připravovali zlikvidovat jako národ? To rozhodně ne.

Souhlasím ale s tím že Gajda byl dobrý vlastenec, ještě lepší ale byl Kramář nebo oba Rašíni a velmi dobrý byl i Masaryk.

104551

28.04.2006 11:33

Držte si klobouky, jedeme z kopce

RE: Nebudu zbytečně připomínat Nostradama...

Zorba 83.?.?.?

Co se týká Nostrodama tak myslím že považovat jeho věštby za nějaký argument je zcela scestné. Každý věštec ho vykládá jinak a tvrdí na základě Nostrodama jiné, často zcela protichůdné věci. I tak se dá ale budoucí vývoj v nejbližších letech snadno odvodit podle současných událostí. Ano, USA se blíží k velké krizi a jistě nadejde den kdy bude americké imperium zcela rozdrceno. Ovšem občanská válka v USA jako příčina těchto událostí je zcela nesmyslným scifi. USA budou poraženy ve velké válce ostatními státy světa, či alespon těmi nejvýznamějšími.

104611

28.04.2006 11:44

Držte si klobouky, jedeme z kopce

RE: Nebudu zbytečně připomínat Nostradama...

Zorba 83.?.?.?

Nesouhlasím s hodnocením Iránského prezidenta. Je to totiž jen roduvěrný vlastenec a zbožný muž jenž slouží dobře svojí zemi a je připraven bránit svůj lid. Na tom přece není nic špatného. Přirovnávat ho k agesorovi a zločinci Bushovi podle mne vůči němu není fér. Kéž by i u nás v Evropě stáli v čele vlád vlastenci bránící svůj národ před USA tak jako je tomu v Iránu. Doufám že se toho brzy dočkáme a vlastenci se dostanou k moci i v Evropě. Je na čase abychom se USA postavili tvrdě na odpor.

104612

28.04.2006 12:01

Proti Bushovu impériu stojí sjednoceně celá planeta

Zajímavý článek

Zorba 83.?.?.?

Zajímavý článek. Se spoustou věcí souhlasím. Ovšem faktem stále zůstává že Amerika je nejen nejmocnější zemí současnosti, ale i nejmocnější říší v dějinách. Dá nám ještě hodně práce USA porazit. Nemyslím si ale že by politika Americké vlády a korporací byla v rozporu se zájmy USA, to jistě ne. Cílem USA je nastolení nového světového řádu a to se jejich vládě zatím daří. Rovněž si nemyslím že by vedení USA bylo natolik hloupé aby použilo ZHN proti Iránu, nebo lépe řečeno doufám že není natolik hloupé. Zcela ovšem souhlasím se závěrem v němž autor píše že proti USA se sjednotí celý svět. Ano k tomu jistě dojde, jiná možnost jak porazit USA ani není. Antiamerická koalice se formuje již dnes a doufejme že bude stále silnější.

104614

28.04.2006 12:07

Proti Bushovu impériu stojí sjednoceně celá planeta

RE: Když Amerika padne, pomůžeme si? - Myslím že ne

Zorba 83.?.?.?

Strašení Čínou je jen výplod americké propagandy. Vždyt není na ničem založen. Čínani nic špatného nedělají, sedí doma a starají se o své záležitosti.
Pád USA nám určitě pomůže. Nejen že se zbavíme americké nadvlády, ale ještě k tomu bude zachráněn náš národ. Cílem USA totiž je světovláda a nastolení NWO jež by vedlo k zničení všech národů, tradic i kultur zděděných po předcích. Proto je třeba bojovat proti USA a zastavit je.
Po pádu USA jistě nedojde k nástupu nějaké nové hrozby nebo supervelmoci, proč taky? Věřím že se svět dostatečně poučil. Po porážce USA bude pravděpodobně existovat několik rovnocených velmocí a malé státy budou mít dost manévrovacího prostoru pro zachování svobody a nezávislosti, tak jako tomu bylo v minulosti.

104615

29.04.2006 11:38

Proti Bushovu impériu stojí sjednoceně celá planeta

RE: Když Amerika padne, pomůžeme si? - Myslím že ne

Zorba 83.?.?.?

>Tibet atd. Přání ovládnout Tchii-Wan proti jeho vůli (s
>historickými právy neotravuj).

enže historická práva jsou tím zásadním podle čeho se určuje jaké má mít ten či onen stát území. Čím bys jej chtěl nahradit? Právem silnějšího?
Tibet je problematickou a složitou záležitostí, rozhodně bych ale kvůli němu Čínu nezavrhoval. Thaj-Wan je at se ti to líbí nebo ne vzbouřenou Čínskou provincií, stejně jako by byly třeba Sudety kdyby vyhlásili nezávislost.

>Pokud ovšem něco takového USA vlastně vůbec chtějí...

Jistě že chtějí, celá jejich politika k tomu jasně směřuje, copak nevidíš co se děje s naším národem i se všemi ostatními národy v Evropě a S. Americe.

>Nikdy něco takového nevydrželo déle než chvíli. Nikdy v
>historii!

Je fakt že situace ve světě se v průběhu dějin neustále mění, žádný trvalý stav neexistuje.

104667

29.04.2006 11:50

Proti Bushovu impériu stojí sjednoceně celá planeta

RE: Když Amerika padne, pomůžeme si? - Myslím že ne

Zorba 83.?.?.?

A kdo říká že by měl existovat nějaký světoví četník? Proč by měla Čína někam vlítnout? Čínani sedí hezky doma a starají se o své záležitosti. Jedině USA se roztahují po celém světě a pokud je nezastavíme tak nejen že budeme mluvit všichni anglicky ale zanikneme jako národ a kultura v moři amerikanizmu, globalizace a multi-kulti. Ostatně už dnes jsme pod americkou nadvládou.

Pád USA je skutečně možný jedině tak že se zbytek světa sjednotí a rozdrtí USA ve velké válce. To ovšem neznamená zánik civilizace, nebot k použití zbraní hromadného ničení jistě nedojde.

Po většinu dějin existovalo vždy několik rovnocených velmocí a malé státy měli šanci si udržet svobodu. Tak tomu bylo např. v mezi světovými válkami kdy naše zem byla svobodná. Možné to tedy nejen je ale po porážce USA i více než pravděpodobné.

>A když jsme u toho ... co si představujete pod pojmem svoboda a
>nezávislot? Cítíte se zde nějak nesvobodný? Pokud ano vždy
>se můžete odstěhovat jinam (mám takové tušení že
>přátelé v Severní koreji vás rádi uvidí) a pokud se
>cítíte závisle je to jen a jen na vás jak moc budete chtít
>se osamostatnit.

Svobodný a nezávislí je ten národ který si vládne sám v duchu svojí kultury ku svému prospěchu. A to u nás dnes rozhodně není. Náš národ je zotročen Washingtonem a Bruselem stejně jako v minulosti Moskvou, Berlínem nebo Vídní. A já chci bojovat za svobodu naší krásné České vlasti a ne někam emigrovat.

104668

29.04.2006 12:16

Proti Bushovu impériu stojí sjednoceně celá planeta

RE: Zajímavý článek

Zorba 83.?.?.?

Jenže Amerika v žádném případě sama od sebe nepadne. Jedinou možností jak zastavit USA a jejich agresivitu je možnost aktivní, a to vytvořit silné antiamerické spojenectví a čelit Americkým agresím jednotně se zbraní v ruce. USA lze porazit jedině tak jak jsme již dvakrát porazili Německo v obou světových válkách, tedy válkou. Nebo by si snad podle vás měli Iráčani říct že USA padnou stejně sami od sebe a bojovat a bránit se nemá smysl?
Rovněž se mýlíte v tom že by Američani v případě totální vojenské porážky nebyli poučeni, opak je pravdou. Američani se poučí a pochopí že jim nepatří svět a že nemají právo nám poroučet jedině jakmile budou bombardována i jejich města, jakmile se na jejich pobřeží vylodí spojenecké armády a USA budou totálně poraženy. Nic jiného si Amíci za své zločiny nezaslouží. A válka v Iráku a pod. není žádný předsmrtný výpad říše, naopak je to jen začátek Amerických agresí, USA mají vrchol své moci a síli ještě před sebou.

104669

29.04.2006 12:19

Proti Bushovu impériu stojí sjednoceně celá planeta

RE: Zajímavý článek

Zorba 83.?.?.?

Co vás vede k přesvědčení že se Amerika sama zničí? Vždyt je to zcela zcestná představa. USA jsou silnější než kdy předtím a jejich moc stále vzrůstá. Ekonomické problémy na tom nic nemění a rozhodně nemůžou vést k nějakému pádu Ameriky. Jedinou možností jak porazit USA je vytvoření silné antiamerické koalice jež by USA porazila vojensky.

104670

29.04.2006 13:01

Držte si klobouky, jedeme z kopce

RE: Nebudu zbytečně připomínat Nostradama...

Zorba 83.?.?.?

Pane Dr.Strangelove
To že je Amerika obklopena oceány ještě neznamená že je neporazitelná. Pokud dojde k válce mezi USA a antiamerickou koalicí(což je víc než dost pravděpodobné) tak hlavní fronty budou nejprve v Evropě a Asii nebot zde jsou rozmístěny Americké armády a jsou zde i hlavní soupeři USA. Teprve jakmile by se podařilo vyhnat US army z okupovaných zemí, tak by došlo k protiútoku na Americké území. Nejprve by bylo třeba získat převahu na moři a ve vzduchnu a vyřadit Americké flotili. Pak by mohlo začít samotné vylodění a následně rozdrcení USA.

>Vámi navrhovaná válka proti USA by měla jen jedno
>nevyhnutelné vyústění: totální nukleární holocaust.Bez
>atomovek Ameriku vojensky nikdy neporazíte,ale zároveň jejich
>použití znamená anihilaci všech.

To je omyl. Jak jsem popsal výše USA lze porazit a to i bez zbraní hromadného ničení. Ty ostatně nikdo nepoužije nebot by znamenali sebevraždu.

>Jediné řešení je začít Ameriku "dusit" ekonomicky,např.pro
>Čínu a Japonsko by to nebyl až takový problém...Jenže jsme
>opět na začátku - jakmile někdo začne byť ekonomicky dusit
>USA,tak USA odpoví válkou.A jakmile jí USA začnou
>prohrávat,vezmou s sebou všechny a všechno.Nebo se mýlím ?

Tak tady jste to vystihl přesně. Řada lidí tvrdí že USA je třeba porazit ekonomicky, to je ovšem zcela nereálné. USA by museli zůstat zcela osamoceny a ztratit všechny své satelity a to je bez války nemožné. A i kdyby k totální ekonomické blokádě nějak došlo tak by to znovu vedlo jedině k válcě, nebot je zcela samozřejmé že USA ve snaze zachránit se před pádem by rozpoutali velkou válku proti nepoddajným zemím. Nesouhlasím jen s poslední větou. I když budou USA čelit totální porážce tak ke zbraním hromadného ničení nesáhnou. Něco podobného totiž znamená jedině sebevraždu celého národa a tu přece nikdo není ochoten spáchat, dokonce ani Hitler nebyl tak šílený.

104673

01.05.2006 19:02

Jsem a vždy budu demokrat!

RE: Say it ain't so, Mr Stwora!

Zorba 83.?.?.?

A proč by to dělal? To je stejné jako se někoho zeptat co bych dělal kdyby třeba Polsko jako první zaútočilo na Německo(1939) nebo Srbsko na Rakousko(1914). Iránci určitě nejsou žádní hlupáci. Chtějí jen žít podle svého a vládnout si sami. Je na tom snad něco špatného.

Co se týká Jugoslávie. Byl to právě západ(USA a Německo) který tu válku podnítil a pomáhal ji rozpoutat. A zásah by ničemu nepomohl, akorát by na tom Srbové byli ještě hůř a Chorvati a Bosnáci mnohem líp. Takže by pomohl asi je Chorvatům a Bosnákům.

104860

01.05.2006 19:08

Držte si klobouky, jedeme z kopce

RE: Nebudu zbytečně připomínat Nostradama...

Zorba 83.?.?.?

Co je špatného na tom že si nějaký národ chrání svoji kulturu a identitu? Myslím že by to tak měli dělat všechny národy. A ti lidé které ty označuješ jako "fanatiky" jsou pro nás hlavní nadějí že USA a zločinci jako Bush a spol. budou poraženi. Stejní hrdinové jako Ahmadinejad jsou u nás v Evropě např. Karadžič, Mladič, Žirinovsky, Lukašenko, Le Pen a řada dalších.

104862

01.05.2006 19:30

Proti Bushovu impériu stojí sjednoceně celá planeta

RE: Když Amerika padne, pomůžeme si? - Myslím že ne

Zorba 83.?.?.?

Legální je ta vláda jež zvítězila v občanské válce, ne nějaká skupinka která se udržela u moci na jednom odděleném ostrově jen díky podpoře cizí mocnosti.

Okupace je vždy špatná. Ovšem vem si např. kolik zemí(kolonií) okupovali za světových válek Anglie nebo Francie, znamenalo to snad podle tebe důvod proč je nepovažovat za spojence proti Německé agresi? Totéž platí i dnes o Číně. I kdyby byli Čínané v Tibetu na krásně okupanti tak to sice neschvaluju, ale není to pro mne určitě důvod proč kvůli tomu zavrhnout Čínu jako spojence.

Co se týká většiny společenských problému dnešního světa(jako morální úpadek nebo multikulti či amerikanizace) tak za tím vesměs stojí tytéž síly jež stojí za celým NWO, tedy především vládnoucí elity USA.

Jistě že žádný konec dějin není reálný, ti kteří dnes konec dějin prosazují a myslí si že ho dosáhnou jsou právě různí američtí politici, jako třeba neokoni atd.

104865

01.05.2006 19:32

Proti Bushovu impériu stojí sjednoceně celá planeta

RE: Když Amerika padne, pomůžeme si? - Myslím že ne

Zorba 83.?.?.?

To těžko. Čínani se starají jen sami o sebe a na tom že rozvíjejí své hospodářství není nic divného ani špatného. Určitě nám pomůží v boji proti skutečné hrozbě-USA.

104866

01.05.2006 19:36

Proti Bushovu impériu stojí sjednoceně celá planeta

RE: Zajímavý článek

Zorba 83.?.?.?

Tím MY mám na mysli koalice jež bojovali za lepší svět proti Německu v minulosti a proti USA v budoucnu. Za 1 a 2 světové byli Američani na dobré straně. Dnes se ovšem z USA stalo totéž čím v minulosti bylo dvakrát Německo.

104869

01.05.2006 19:42

Proti Bushovu impériu stojí sjednoceně celá planeta

RE: Zajímavý článek

Zorba 83.?.?.?

Mýlíte se že by USA nebo Izrael v případě svojí porážky chtěli zničit všechny ostatní národy. Kdyby to udělali tak by to vedlo jedině k vyhlazení Američanů a Židů a to by jejich politici určitě nepřipustili. Ani Hitler to v tváří v tvář totální porážce neudělal ačkoli tu možnost měl.

Občané USA v naprosté většině stojí za svými politiky, vždyt dělají politiku právě pro ně a pro USA. Představa že by občané USA svrhli svoji vládu je zcela nesmyslná. USA jsou totiž jedinou zemí v níž za celou dobu existence nedošlo k žádnému převratu nebo revoluci. Takže jedinou možností je eliminace Americké hrozby zvnějšku.

104870

02.05.2006 20:58

Proti Bushovu impériu stojí sjednoceně celá planeta

RE: Když Amerika padne, pomůžeme si? - Myslím že ne

Zorba 83.?.?.?

Kdyby se to s legalitou bralo tak jak píšeš ty tak žádný režim není legální, protože většina jich vznikla svržením předchozího "legálního" režimu.

Je třeba uvědomit si kdo představuje hrozbu pro svět a kdo usiluje o světovládu. V minulosti to bylo Německo a proto bylo potřeba postavit se proti Německu a mít za spojence Francii nebo Británii. Dnes zase představují hrozbu USA a je potřeba se jim postavit a spojence máme tentokrát především v Rusku a Číně. Navíc si uvědom že dnešní politika Ruska a Číny je zcela mírumilovná a pokojná ve srovnání s politikou Francie nebo Británie v první polovině 20 století.

Ano je. Ale právě USA, neokoni a NWO jsou tím nejhorším a nejnebezpečnějším vředem jenž kdy na naší planetě byl.

104966

02.05.2006 21:11

Proti Bushovu impériu stojí sjednoceně celá planeta

RE: Zajímavý článek

Zorba 83.?.?.?

A proč by měli Američani svůj režim svrhávat? Vždyt jejich režim pro ně dělá všechno a dělá z nich pány světa, to se jim samozřejmě líbí a proto jej podporují. Vždyt 95% Američanů volilo např. roku 2000 prorežomní kandidáty a roku 2004 to bylo dokonce 99%. Nějaký převrat v USA je podle mne nemyslitelný.

Co se týká použití jaderných zbraní a vojenské taktiky jste to spíš vy kdo má mezery ve znalostech a logice. Použití zbraní hromadného ničení ve velkém konfliktu je zcela nereálné, nebot by to vedlo jedině ke kolektivní sebevraždě. Nikdo to nikdy neudělal a jsem přesvědčen že ani neudělá. Jak by si něčím takovým Američani pomohli? Nijak, jen by svoji situaci zhoršili. Dokonce ani takový fanatik jako Hitler k tomu tváří v tvář nesáhl.

A USA je možné vojenský porazit. Nebo vy si snad myslíte že by USA dokázali zvítězit nad koalicí Ruska, Číny a dalších států? Podle mne by takovýto konflikt jasně vedl k porážce a rozdrcení USA. Ovšem je mi jasné že s tímto mím názorem by nesouhlasili strátégové v Pentagonu. Stejně tak by ale ani Hitlerovi stratégové nesouhlasili s názorem že Německo nemůže vyhrát druhou světovou, a všichni víme jak to nakonec dopadlo.

104969

02.05.2006 21:17

Proti Bushovu impériu stojí sjednoceně celá planeta

RE: Jak se zda ,tak Bushovo imperuim zaznamena nechtene zmeny, k nelibosti domacich obcanu.

Zorba 83.?.?.?

Jaká rasová válka? Proč něco takového? Jen se podívejte na to které národy byli a jsou v dějinách našimi nepřáteli. Jsou to Němci, Američani, Židi... a všichni jsou bílí jako my. Oproti tomu žádní barevní nikdy našemu Českému národu nijak zvlášt neublížili ani ho neohrožovali.

A co se týká názorů pana Nohejla. Nevím proč podporuje Američany. Vždyt to jsou právě Amíci kteří páchají tolik neskutečných zločinů ve světě(Jugoslávie, Afganistán, Irák...). Oproti tomu Mexičani nic špatného nedělají. Já věřím že nám Mexičané budou vítanými spojenci v boji proti Americké agresi.

104970

05.05.2006 10:33

Politika a katolíci

Správně

Zorba 83.?.?.?

Ano, souhlasím s autorem článku že je potřeba vytvořit silnou nacionalistickou a tím logicky i náboženskou stranu jež by mohla vést náš národ ke svobodě a k přežití. Základními body programu každé takové strany by měl být nejen nacionalismus a zbožnost, ale i ostrě odmítavý postoj vůči USA, EU, NATO a sionismu, rovněž konzervativismus a tradicionalismus. Takováto strana by měla u nás vyvolat národně-křestanskou revoluci, zachránit náš národ od Washingtonské a Bruselské nadvlády a zajistit přežití národa návratem k osvědčeným hodnotám, tradicím a kultuře jež náš národ uznával po tisíciletí.

105090

05.05.2006 12:26

Proti Bushovu impériu stojí sjednoceně celá planeta

RE: Zajímavý článek

Zorba 83.?.?.?

Máte pravdu. USA dokáží vítězit nad memšími státy v lokálních válkách. Ovšem konflikt s velmocemi jako Rusko nebo Čína by vedl ke světové válce a tu by USA vyhrát nedokázali. Nakonec by to skončilo tím že by zbytky US army byly definitivně rozdrceny na Americkém území. A jsem přesvědčen že politici Ruska i Číny jsou dost chytří na to aby se navzájem podporovali a a v případě přímého ohrožení ze strany Amíků si šly na pomoc.

105097

05.05.2006 12:39

Proti Bushovu impériu stojí sjednoceně celá planeta

RE: Němci nám neškodili vždy, pane Zorbo,

Zorba 83.?.?.?

Vy asi nečtete pořádně to co píšu. Jsem proti USA právě proto že USA dnes představují pro svět totéž co Německo za světových válek a proto že třeba Bush je něco jako novodobý Hitler.

105098

05.05.2006 12:45

Proti Bushovu impériu stojí sjednoceně celá planeta

RE: Jak se zda ,tak Bushovo imperuim zaznamena nechtene zmeny, k nelibosti domacich obcanu.

Zorba 83.?.?.?

Já rozhodně nepreferuji vždy bílé. Navíc si uvědomte že bílí nejsou všichni křestani(dalšími velkými bělošskými náboženstvími jsou Islám, Hinduismus a Judaismus) a stejně tak zdaleka né všichni křestani jsou bílí. Já preferuji každého kdo brání svoji zem a svůj lid. A odsuzuji každého agresora a zločince. Proto jsem proti Američanům(agresivnímu a zločinnému národu) a podporuju Mexičany(kteří jen sedí doma a nic špatného nedělají, nikoho nenapadají a navíc Texas, Kalifornie a další patří ve skutečnosti jim a ne Američanům). Navíc si uvědomte že ne všichni Američani jsou bílí, asi 25% Amíků je barevných.

105101

05.05.2006 16:43

Politika a katolíci

RE: Správně

Zorba 83.?.?.?

Jenže nacionalisté jsou naší jedinou nadějí že USA budou poraženy. Nikdo jiný se nestaví Amíkům doopravdy na opor. Podívejte se na všechny režimi které čelí USA, všechny jsou více méně nacionalistické a vlastenecké. Nebo vám snad nezáleží na naší České vlasti? Vám nezáleží na hodnotách, tradisích a kultuře našich předků?
USA a spol se právě snaží o zničení všeho národního, tradičního a mravného. Amerika je nejprohnilejší a úpadkovým liberalismem nejvíce prohnilou zemí. Pokud USA v čas nezastavíme tak nás do tohoto bahna stáhnou sebou a to bude znamenat náš konec.
Žádní liberálové nedokážou a ani doopravdy nechtějí proti USA a EU bojovat. Jedině nacionalisté(kteří ale nemají nic společného s nacisty) dokáží zachránit naši zem před USA a EU.

105109

05.05.2006 16:51

Proti Bushovu impériu stojí sjednoceně celá planeta

RE: Když Amerika padne, pomůžeme si? - Myslím že ne

Zorba 83.?.?.?

Thaj-wan je právoplatnou součástí Číny. Ostatně drtivá většinu jeho obyvatel tvoří Čínané a i oficiální název ostrova je Čínská republika. Thaj-wan je tedy vzbouřenou provincií Číny.

Co se týká přirovnání Rakouska a Česka tak je to zcela mimo. Jediné správné přirovnání by bylo např. napsat že kdyby Karlovy Vary vyhlásily nezávyslí stát tak by na to neměli právo a staly by se vzbouřenou provincií(nebo krajem či okresem [smích] ) České republiky.

105110

05.05.2006 17:07

Strategie posledních tahů

Židé rozhodně nemůžou za všechno zlo světa

Zorba 83.?.?.?

S článkem více méně souhlasím až na jednu zásadní věc. Rozhodně si nemyslím že by Židé byli odpovědni za všechno zlo světa. To je přehnané tvrzení. Jistě mají svůj výrazný podíl na zločinech bolševismu v minulosti nebo na zločinech USA dnes, ale takoví Němci kteří rozpoutali dvě světové války byli o hodně horší. Navíc za to zlo jež v současnosti páchají USA jsou zodpovědní především Američané, Židi totiž tvoří v USA jen 2% obyvatel. Jsou sice velmi zastoupeni ve vedoucích pozicích USA, to ale na věci nic nemění. Takže odplata a nenávist světa jednoho dne postihne především Američany(tu nenávist celého světa ostatně pocitují již dnes). Židy totiž na rozdíl od Američanů dnes nebo Němců v minulosti nelze obvinit kolektivně všechny. Jsou totiž rozlezlí po celém světě, takže jakou může mít Žid žijící např. v Latinské Americe spoluodpovědnost za to na čem se podílejí jeho souvěrci ve Washingtonu nebo Tel Avivu? Vůbec žádnou. Takže obvinovat kolektivně všechny Židy a jen je za zlo jež se dnes ve světě děje je rozhodně špatné, natožpak snažit se je obvinit ze všeho špatného v dějinách. Židi jsou prostě národ jako každý jiný.

105111

05.05.2006 17:20

Fundamentalismus

Fundamentalismus není vůbec špatný

Zorba 83.?.?.?

Na fundamentalismu muslimů, křestanů nebo kohokoli jiného není nic špatného. Naopak je pozitivní nebot slouží k zachování tradiční víry, hodnot a kultury a tak slouží při zachování národa. Vláda USA nemá s opravdovým fundamentalismem nic společného. Amerika je totiž nejprohnilejší a nejzdegenerovanější zemí na světě a americký režim v tomto prznění svojí země i zemí jiných vesele pokračuje dál. Je třeba postupující morální úpadek a globalizaci zastavit. Právě fundamentalisté a necionalisté jsou největšími nepřáteli NWO a proto je mocipáni z Washingtonu a Bruselu tolik nenávidí. Můžeme být jedině ráni že nacionalismus je na vzestupu i u nás v Evropě.

105112

06.05.2006 14:58

Neoliberální zmije na prsou

Výborný článek

Zorba 83.?.?.?

Jedná se o velmi povedený článek s kterým zcela souhlasím. Neoliberalismus je skutečně jedna z nejhorších ideologií současnosti a má velký podíl na tragické situaci v níž se nacházíme. Právě neoliberálové(nebo taky neokonzervativci, není mezi nimi prakticky rozdíl) jsou ti kteří stojí v čele toho svinstva jež se dnes ve světě děje, v čele globalizace a NWO. Právě USA, bašta neoliberálů(at už Bush nebo Clinton nebo nějaký jiný zločinec, není mezi nimi rozdíl) šíří tento odporný světonázor po celé planetě pod záminkou demokracie a neváhá ho prosazovat i silou zbraní. Jejich cílem je(jak bylo v článku řečeno) zničit všechny tradiční hodnoty, národy, kultury a tak docílit světovlády, nebot lidé bez identity kteří necítí žádné skutečné povinnosti k nikomu a ničemu se dají nejlépe ovládat. Zlo neoliberalismu je prosazováno jak z Bruselu tak i z Washingtonu a svůj podíl má samozřejmě i Tel Aviv. Je třeba se proti tomuto zlu postavit bránit svobodu a vlast. Jedinou ideologií jež nás může před neoliberalismem zachránit je nacionalismus.

105158

07.05.2006 20:14

Proti Bushovu impériu stojí sjednoceně celá planeta

RE: Když Amerika padne, pomůžeme si? - Myslím že ne

Zorba 83.?.?.?

1) To je možné, ale stejně tak si třeba většina Sudetáků nepřála být součástí Československa, rozhodně jim to ale podle mne nedávalo právo se odtrhnout. A stejně je to i Thaj-wanem

2) A proč? Vláda kuomintangu tam sice byla dřív, ale byla poražena a svržena, o to jde.

>Pokud by byli Karlovy Vary přesvědčeny, že jsou samostatným
>národem, a pokud by měly vůli a sílu toto své právo
>uplatnit (to je důležité!), tak by jím prostě byly.

Ale zásadní je jestly by na to měli právo a jestli bychom mi měli právo jim v tom zabránit. Já jsem přesvědčen že naším nejen právem ale přímo povinností by bylo zachovat celistvost státu.

105234

07.05.2006 20:18

Proti Bushovu impériu stojí sjednoceně celá planeta

RE: Němci nám neškodili vždy, pane Zorbo,

Zorba 83.?.?.?

Ale vždyt já nic z toho nepopírám. Každý národ má své hrdiny. To že někdo považuje někoho za hrdinu ale ještě neznamená že ten člověk je skutečně dobrý. Jde o to kdo jen brání svoji zem a kdo je agresor. Proto Hitler i Bush jsou zločinci, nebot oba napadali a zotročovali jiné národy. Zatímco Arkan a lidé jako on jen bránili svoji vlast a proto jsou podle mne skutečně pozitivními a dobrými lidmi.

105236

07.05.2006 20:55

Politika a katolíci

RE: Správně

Zorba 83.?.?.?

Pokud ti nevadí NWO a chceš v něm žít je to jen tvoje věc a mně to nijak zvlášt nevadí. Jinak já skutečně nevidím nic špatného na záchraně Českého národa a na získání svobody. A o koncentrácích jsem nikde nic nepsal.

Já jsem toho rozhodně procestoval víc než valná část "průměrných" lidí. A taky vím od známích jak chodí na blízkém východě. Já chci aby náš národ přežil a aby jsme žili ve svobodě. Pokud jsi ty ochoten bojovat za zotročení a zničení Českého národa, tak by jsi sis měl podat přihlášku na některou ze zahraničních misí AČR nebo se rovnou přihlásit do US army. Tam ti dají možnost bojovat za ten liberalismus a demokracii proti těm tebou nenáviděným nacionalistickým režimům. Budeš pak moct šířit výdobytky demokracie a hodnoty liberalismu do celého světa. Právě se ti naskytla vynikající příležitost, Američani totiž brzo vpadnou do Iránu takže budeš moct "osvobodit" tamní lid od těch "tmářů a zpátečníků" od těch klerikálních nacionalistů. Jinak já jsem rozhodně pro boj za svobodu, ovšem "demokracii" amerického typu která u nás dnes je považuju za jednu z nejhorších věcí jež nás mohla potkat.

Že nevím co to je skutečný nacionalismus a národní stát? Vímto a to nejen z literatury a pod. ale i z osobní zkušenosti nebot jsem byl v takové zemi a mluvil jsem s lidmi kteří v jiných takových zemích rovněž byli.

USA skutečně jsou nejprohnilejší zemí a většina Evropy(tedy té východní) je konzervativnější(alespon o trochu). Právě v USA se jako první začali šířit zvrhlosti jako homosexualita nebo feminismus a také v USA jsou nejrozšířenější. V USA je např. homosexualita propagovaná už i ve školkách a rozklad rodin a tradičních hodnot tam dosáhl nejhoršího stupně. To že se tam najde pár pozitivních věcí(jako třeba šance prosadit ve školách i jiné názory na vznik člověka než jen Darvinovi a pod.) není nic oproti ostatním věcem, třeba těm jež jsem vyjmenoval.

USA je možné a přímo nutné vojensky porazit. Koalice Ruska a Číny a dalších zemí dokáze USA určitě porazit a zcela rozdrtit. Použití zbraní hromadného ničení je nereálné nebot by to vedlo jen ke kolektivní sebevraždě všech. Stejně tak je utopická představa nějaké změny režimu. Naprostá většina Američanů svůj režim podporuje a vyhovuje jim.

105239

07.05.2006 21:03

Politika a katolíci

RE: Dokonceni...

Zorba 83.?.?.?

Washington i Brusel jdou v ruku v ruce. EU představuje jednu z hlavních opor NWO, stejně jako USA. Já jsem pro koalici Ruska, Číny a Evropských zemí(a samozřejmě i dalších zemí) jež by porazila USA. A jinak než vojensky to nejde.

Tobě by vyhovovalo aby našemu národu vládli a diktovali cizáci z Washingtonu či Bruselu? Mně určitě ne. Já chci vládu našich lidí z našeho hlavního města.

Názory jaké mám já mají nejen mladí lidé jako já, ale i lidé středního věku nebo starší lidé. A stejně tak řada lidí co procestovala třeba celý svět má stejné názory. Stejně tak já jsem určitě nebyl nejdál na Slovensku a mé poznatky nejsou jen z knih. Důsledkem porážky USA by byla záchrana našeho národa a jeho osvobození. To je to oč usilujeme my národovci.

105241

09.05.2006 21:12

Proti Bushovu impériu stojí sjednoceně celá planeta

RE: Němci nám neškodili vždy, pane Zorbo,

Zorba 83.?.?.?

Mýlíte se. USA jsou možná demokratické, to ale bylo i Německo za první světové války. Zásadní věc v níž jsou USA stejné jako Německo je to že usilují o světovládu. Německo ve snaze o získání světovlády rozpoutalo dvě světové války, dnes o totéž, tedy o světovládu, usilují USA a pravděpodobně to povede k nové světové válce v níž budou USA rozdrceny. To jestly je ta či ona zem demokratická není zásadní.

105408

09.05.2006 21:18

Politika a katolíci

RE: Dokonceni...

Zorba 83.?.?.?

Ta válka jež povede k porážce USA ale nemusí a ani nemůže být jaderná, takovou by totiž nikdo nepřežil, proto se určitě bude válčit konvenčními zbraněmi tak jako dosud.

A ona i ta vláda v Praze by se měla změnit.

105409

09.05.2006 21:30

Politika a katolíci

RE: Správně

Zorba 83.?.?.?

Já si uvědomuju že pan Kevin není nějaký proami.

Jinak v tom popisu názorů a postojů liberálů a konzervativců v USA nejsem nijak mimo. Neříká vám nic jméno pana Buchanana, jednoho z nejvýznamějších kritiků Bushovi agresivní politiky, který je zároven patří k nejvýznamnějším konzervativcům v USA. A stejně tak existuje v USA řada konzervativních a ultrakonzervativních organizací jež je silně proti agresivní Bushově politice. A stejně tak je v USA bezpočet liberálů kteří podporují a dělají agresivní politiku. Viz Clinton nebo Kerry a řada dalších. Ostatně ani Bushe nelze považovat za skutečného konzervativce v pravém slova smyslu. K němu se hodí spíš označení neokonzervativec.

A co se týká lidí kteří jsou proti USA a jejich politické orientace tak jste zcela mimo vy. Jsou to právě nacionalistické režimi jež jsou USA nejvíce trnem v oku a jež jako jediné čelí americké agresi. Stejně tak nacionalisté z Evropských zemí jsou v drtivé většině antiameričtí, kdyby se dostali k moci lidé jako Le Pen a Žirinovsky tak to bude znamenat konec Americké nadvlády a jejich NWO. Jeden příklad za všechny, Většina Evropských nacionalistů vždy udržovala velmi dobré kontakty s Arabským nacionalistou Sadámem Husainem a často jej i navštěvovali a vyjadřovali mu a jeho zemi různými způsoby podporu. A tak by se dalo pokračovat.

105413

09.05.2006 21:32

Politika a katolíci

RE: Správně

Zorba 83.?.?.?

Já v tom žádný rozpor nevidím. Já odsuzuje všechny agresory a zločince i kdyby to byli věřící a patrioti(tedy např. Hitler a Bush).

105414

09.05.2006 21:58

Strategie posledních tahů

RE: Židé rozhodně nemůžou za všechno zlo světa

Zorba 83.?.?.?

No dobrá je fakt že Židi nejsou národ jako každý jiný, drží je pohromadě hlavně náboženství, jinak jsou do značné míry takový mišmaš.

Co se týhá viny. Tak Němci nesly vinu za obě světové války právem, protože to byli oni kdo je rozpoutal. Stejně tak dnešní Americkou politiku dělají hlavně Američani(i když vliv Židů je samozřejmě velký), provádějí ji Anmeričani(US army) a děja se tak ve prospěch Američanů. Vynit můžeme např. krom Američanů taky Americké nebo Izraelské Židy, ale Žid který žije někde jinde na blízkém východě, v Evropě nebo třeba v Latinské Americe přece žánou vinu nést nemůže, protože se státy páchajícími zločinnou politiku(USA, Izrael) nemá nic společného.

Co se týká zodpovědnosti Židů za bolševickou revoluci a komunistický teror, tak to samozřejmě nepopírám, to jsou prostě fakta.

A to že většina medií je pod kontrolou sionistů, Amíků a Skopčíků je mi rovněž známo.

105417

09.05.2006 22:04

Strategie posledních tahů

RE: Židé rozhodně nemůžou za všechno zlo světa

Zorba 83.?.?.?

S tím co píšete o Cigánech bych souhlasil. Jinak nikdo neříká že na politiku USA Židi vliv nemají, ano jistě že mají. Ovšem zásadní vinnu na zločinech a agresích nesou sami Američani, vždyt právě oni to dělají a právě pro sebe a své zájmy.

105421

11.05.2006 21:46

Fundamentalismus

RE: Fundamentalismus není vůbec špatný

Zorba 83.?.?.?

Za prvé by jste si měl uvědomit že náboženství rozhodně není primární příčinou válek. Když někdo jde válčit tak si vždy bere náboženství jako podporu svého snažení, ale jen kvůli náboženství nikdo neválčí.
A to že někdo má svoji víru které bezpodmínečně věří přece neznamená že kvůli tomu musí s někým bojovat. Např. já jsem hluboce věřící křestan a i přesto nemám nic proti příslušníkům jiných náboženství, mezi jinověrci mám např. i přátele a pod. Takže to že někdo hluboce věří svému náboženství vůbec neznamená že by musel mít konflikty s lidmí jeného vyznání.

105608

13.05.2006 22:42

Neoliberální zmije na prsou

RE: Výborný článek

Zorba 83.?.?.?

Národní stát představuje dobro pro celou společnost, takže není potřeba kohokoli před ním chránit. Za odlyšný názor by určitě neměl být nikdo pronásledován. Jinak násilí je sice špatné, ale bohužel mnohdy nutné. Jak by jste např. chtěl zastavit Německo za světových válek když ne násilím. Jinak to tehdy nešlo a jinak to nepůjde ani v případě zastavení americké hrozby.

105754

13.05.2006 22:46

Neoliberální zmije na prsou

RE: Výborný článek

Zorba 83.?.?.?

Neřekl bych že zas tak moc zevšeobecnuju. Dnešní panevropství není v drtivé většině případů založeno na nějakém odkazu starých monarchií, ale na neoliberalismu. A před rokem 1914 tu taky žádné panevropství nebylo, byly tu nárádní(i kydž někdy i mnohonárodnostní) státy.

105755

13.05.2006 22:49

Neoliberální zmije na prsou

RE: Hloupy clanek nacionalisty, co zaslechnul nekde na prednasce jmeno Hayek

Zorba 83.?.?.?

Nevím jaký liberalismus máte na mysly, ale dnešní neokonzervativci jsou vesměs liberálové a jejich program je stejný jako program neoliberálů. Všichni společně podporují individualismus, morální úpadek, multikulti, globalizaci, agresivní politiku USA atd.

105757

14.05.2006 10:39

Proti Bushovu impériu stojí sjednoceně celá planeta

RE: Pane Zorbo,

Zorba 83.?.?.?

Sládek i Žirinovskij jsou dobří vlastenci a hrdinové nebot brání svoji vlast před USraelem.

A Arkan byl hrdinný vlastenec kvůli tomu jak statečbě bránil svoji vlast v 90tých letech před stejnou hrozbou jaké čelí dva výše jmenovaní národovci. To že se v mládí dopustil nějakých chyb na tom nic nemění, důležité je že se polepšil a dal se na dobrou cestu.

105785

14.05.2006 10:46

Politika a katolíci

RE: Správně

Zorba 83.?.?.?

Co se týče Afgánistánu tak tam máte v podstatě pravdu. Ale u Iráku to nebyly zdaleka jen USA, ještě větší podporu v dodávkách zbraní atd. poskytl Sadámu Husainovi SSSR, dále pak Francie, Německo a Itálie, všechny tyto státy dodávali Iráku zbraně stejnou měrou a mnohdy i větší než USA. Nešlo o nějaké lokajství, pro Irák to bylo tehdy výhodné.
Jinak tvrdit že si USA vycvičili teroristy je podle mne přehnané. A my si musíme především uvědomit že jediná hrozba proti které je třeba bojovat jsou USA!!!

105786

14.05.2006 10:57

Strategie posledních tahů

RE: Židé rozhodně nemůžou za všechno zlo světa

Zorba 83.?.?.?

Co se týká dnešní politiky USA, tak já samozřejmě nepopírám že tam Židi mají velký vliv, ovšem to přece ještě neznamená že politika kterou dělají není v zájmu USA. Jejich cílem přece je aby Amíci ovládli svět a nastolili NWO. Za dnešní zločinnou politiku USA je odpovědný celý Americký národ, to že si do vedení zvolili spoustu lidí s Židovským původem je jejich mínus.

K druhé světové válce. Nevím co máte na mysli tím že Židi vyhlásili válku Německu. Vždyt Židi ani neměli žádný svůj stát. Bylo to právě Německo které vedlo tehdy stejně agresivní politiku jako dnes USA a které zaútočilo na suverénní státy, začalo vyhlazovat a zotročovat téměř všechny Evropské národy. Nejprve Československo, Polsko, pak Benelux, Norsko, Dánsko, Francii, Jugoslávii, Řecko, SSSR..... To co předvel Hitler se svými nacisty bylo to nejhorší v dějinách lidstva. Bohužel dnešní USA jsou na nejlepší cestě Hitlera překonat.

105789

14.05.2006 11:02

Neoliberální zmije na prsou

RE: Hloupy clanek nacionalisty, co zaslechnul nekde na prednasce jmeno Hayek

Zorba 83.?.?.?

Takže k vámi uvedeným příkladům. Neokonzervativci podporují individualismus a atomizaci společnosti, chtějí minimální stát, podporují absolutně volný celosvětový trh, bez státního omezování atd. Stačí se podívat na politiku vlády USA která je přesně taková.

105791

14.05.2006 20:06

Belgické kostely se mění na ubytovny pro imigranty

RE: Evropu nečeká občanská válka

Zorba 83.?.?.?

Pletete se. Asi jste pod vlivem americko-sionistické propagandy která se nám snaží neustále natloukat do hlavy podobné nesmysly. Samozřejmě žádná taková válka nehrozí. Masivní přistěhovalectví a multikulti jsou sice problém, ale zdaleka né takový a navíc se to zdaleka netýká jen muslimů. Jedinou skutečnou hrozbou pro Evropské národy i pro celý svět jsou USA a EU. Právě Washington a Brusel se snaží zničit všechny národy světa tak že je rozpustí v jedné zdegenerované, multikulturní a amerikanizované mase. Ostatní národy světa si to ale určitě nenechají líbit a postaví se USA na odpor. Válka tedy bude, bude to ovšem válka proti USA. Na boj s Amíky se ostatně již dnes připravují Rusko, Čína a další státy. Evropské národy jsou dnes bohužel velmi zdegenerované, chceme li přežít měli bychom si vzít z ostatních národů, včetně těch muslimských, příklad a stejně jako oni se držet tradic a hodnot předků a čelit americké hrozbě.

105841

14.05.2006 20:10

Belgické kostely se mění na ubytovny pro imigranty

RE: islam vs krestanstvo

Zorba 83.?.?.?

Tak tohle je naprostá demagogie. Nechápu co tím chcete říct ani jestli vůbec víte o co tam v Turecku šlo. Jednalo se o etnický konflikt Řeků a Turků, Řekové vyhnali ze své země Turky a Turci zase Řeky(tím došlo k úbytku oněch 17,5%). Já jinak fandím Řekům a to mimo jiné proto že jsou tradičně Antiameričtí, narozdíl od Turecka v němž mají USA jakous takous oporu [mrknutí jedním okem]

105842

14.05.2006 20:15

Belgické kostely se mění na ubytovny pro imigranty

Uvědomte si, v přistěhovalectví nejde o náboženství

Zorba 83.?.?.?

Chtěl bych jen napsat aby si někteří čtenáři a diskutující uvědomili že nelze zaměnovat problém masivního přistěhovalectví s islámem. Zdaleka ne všichni přistěhovalci jsou muslimové. Podobný problém mají s přistěhovalectvím i v USA, kam se masivně stěhují Hispánci. Je to stejný problém jaký má západní Evropa a to i přesto že Hispánci jsou všichni křestané. Takže tady vůbec nejde o náboženství, ani v Evropě ani nikde jinde. Masivní přistěhovalectví je sice problém, ale není to problém nejhorší, dnešní svět má řadu problémů stejných a i horších.

105845

16.05.2006 21:28

Neoliberální zmije na prsou

RE: Hloupy clanek nacionalisty, co zaslechnul nekde na prednasce jmeno Hayek

Zorba 83.?.?.?

>Jak neokonzervativci podporuji individualismus(ci minimalni
>stat)?

Podporují ho jak ideologicky(tedy v tom co hlásají a šíří po světě, demoliberalismus atd.) a taky svojí faktickou politikou, viz. např. neustálé snižování daní, likvidování sociálího systému, minimální utrácení státních peněz na školství atd. přenechávání stále většího prostoru nadnárodním koncernům a soukromému sektoru atd.

>Neokonzervativci v zadnem pripade nepodporuji volny svetovy
>trh(to by jim napr. nevadilo jaka mena je pouzivana pri platbe za
>ropu etc.).

Tak proč by jinak podporovali všemožné integrační procesy(NAFTA, EU atd.) a instituce jako MMF nebo Světová banka a globalizaci vůbec.

>Neokonzervativci se chovaji imperialne tj. narokuji veskere
>vyhody a zdroje pro USA. Co to ma, prosim, spolecneho s
>liberalismem?

Ano neokonzervativci se přesně tak chovají, s liberalismem to ale není nijak v rozporu, nebo si snad myslíte že liberálové nemohou být agresivní a panovační. Přesně takový jsou jak neokoni tak i neoliberálové.

>Co mate proti podpore individualismu (ackoliv trvam na tom, ze
>neokonzervativci ho nijak nepodporuji)?Co Vam vadi na minimalnim
>statu?Stat je mimoradne spatny hospodar a pricina veskerych
>valecnych konfliktu.

Individualismus se podílí na rozkladu tradičních hodnot a společnosti, individualisté myslí především na své JÁ a nikoli na vyší hodnoty. Dále minimální stát znamená ztrátu národní suverenity a možnosti národa aby si sám vládl. V takovém státě jsou pak různé nadnárodní instituce a koncerny vlivnější než vláda státu. Nemyslím si že by byl stát špatný hospodář. A myšlenka že jemožná lidská společnost bez státu je utopií jež byla vlastní jak komunistům tak i dnes neokonům a neoliberálům. A i když zde neexistovali státy tak i přesto byly války, vedly je různé kmeny apod.

>Tezko si dovedu predstavit jak napr. Hitachi napadne vojensky
>Intel ...

[zmaten] [zmaten] [zmaten] Tuhle vaši poslední větu asi nějak jsem nepochopil.

106052

18.05.2006 21:51

Dopis íránského prezidenta Ahmadínežáda Bushovi

Ahmadínežád je hrdina

Zorba 83.?.?.?

Iránský prezident Ahmadinežád je hrdina a vynikající vlastenec. Iránci mohou být štastní že v jejich čele stojí takovýto obdivuhodný státník, jenž hájí svobodu svého národa a existenci tisíceleté kultury svého lidu. Hájí zcela správně tradiční hodnoty a víru svojí země. Iránci dělají jedině dobře když se řídí heslem "cizí nechceme, svoje nedáme". Kéž bychom i my měli za prezidenta takovéhoto vynikajícího vlastence. Naštěstí jsou národní síli na vzestupu v celé Evropě a doufejme že i Evropa bude brzy plná vlád a státníků stejných jako je např. Ahmadínežád, v Evropě to jsou Le Pen, Žirinovskyj, Šešelj a řada dalších. Pokud by k tomu došlo(a já doufám že k tomu doje), pak by to znamenalo konec USA a jejich NWO.

106333

18.05.2006 22:08

Belgické kostely se mění na ubytovny pro imigranty

RE: Kdepak propaganda, pane Zorba

Zorba 83.?.?.?

Já jsem ve svém pojetí světového vývoje rozhodně nijak nezaostal. Mýlíte se v tom že 20. století patřilo USA. To rozhodně ne. USA jsou zcela dominantní silou teprve posledních 15 let a jsou stále na vzestupu. USA představují se svojí globalizací a NWO nejhorší hrozbu v dějinách, jsou stejní jako v minulosti nacisti nebo komunisti. Celý svět právem nenávidí USA. Už ted vzniká koalice Ruska a Číny a dalších zemí proti USA, doufejme že se k nim přidají i národy Evropy a další. USA jsou totiž pro nás jediným opravdovým nebezpečím proti němuž je třeba bojovat. Stačí se jen podívat na to jakou dělají politiku, roztahují se po celém světě a neustále vyvolávají konflikty. Věřím že si národy světa nenechají líbit americkou nadvládu a dříve či později se proti USA postaví.
Co se týká přistěhovalectví. Uvědom te si že se to zdaleka netýká jen muslimů, je tu i řada jiných přistěhovalců. S multikulti se samozřejmě musí skoncovat, je to jedna z věcí kterou nám zde vytvořili Amíci a jejich přistěhovalci. Je to podobný problém jako kolonialismus a přistěhovalectví Evropanů do kolonií v té době. I tenkrát si spousta lidí myslela že to povede ke kdovíjakému konfliktu a nakonec se to obešlo bez závažnějších problémů. No a dnešní multikulti společnost je ještě méně problematická než tehdy koloniální a určitě nepovede k nějakým ohromným krizím.
My bychom si měli spíš vzít příklad z národů blízkého východu, Asie a Latinské Ameriky, ty národy se totiž drží svých odvěkých tradic a hodnot a nepodléhají zhoubnému vlivu americké globalizace.

106334

18.05.2006 22:14

Belgické kostely se mění na ubytovny pro imigranty

RE: islam vs krestanstvo

Zorba 83.?.?.?

Jste to spíš vy kdo by si měl zopakovat historii a fakta. Já jsem totiž nemluvil o válce Řecka za nezávislost, já jsem mluvil o Řecko-Turecké válce jež se odehrávala právě na počátku 20tých let 20 století. Takže předtím než začnete někoho poučovat si raději sám nastudujte základní fakta a historii.

106335

18.05.2006 22:24

Belgické kostely se mění na ubytovny pro imigranty

RE: Uvědomte si, v přistěhovalectví nejde o náboženství

Zorba 83.?.?.?

Ano jsem to já [mrknutí jedním okem]

106338

20.05.2006 16:38

Belgické kostely se mění na ubytovny pro imigranty

RE: islam vs krestanstvo

Zorba 83.?.?.?

>po skonceni tohto turecko-greckeho konfliktu, podla zmluvy z
>Lausanne z 1923r., o vymene obyvatelstva, zostalo v Turecku 150
>000 krestanskych Grekov, na oplatku zase v Grecku (zapadne
>Tracko) 110 000 moslimskych Turkov.

>dnes, je v Tracku (Grecko) tych moslimskych Turkov 250 000 a
>pocet Grekov v Turecku sa zmensil zo 150 000 na 1500. slovami
>tisicpätsto.

No to je sice pěkné, ale nevím co tím chcete říct nebo naznačit. Jinak většina obyvatelstva se přesunula právě po této válce, ti Turci co zůstali v Řecku a Řekové co zůstali v Turecku byli menšinou.

106500

20.05.2006 17:02

Belgické kostely se mění na ubytovny pro imigranty

RE: USA jsou momentálně jedinou supervelmocí a dobře to vědí

Zorba 83.?.?.?

>Proto se chovají jako nejsilnější světový hráč - oni jím
>totiž jsou. Je to prostě imperiální mocnost jakou byla svého
>času např. Británie, Francie, Španělsko nebo do jisté míry
>i Rakousko-Uhersko. Představte si, že stojíte v čele
>takového státu. Opravdu byste neměl chuť uplatňovat sílu
>své ekonomiky, své armády, svého pohledu na svět, o kterém
>jste nepochybně v dobré víře přesvědčen, že je ten
>nejlepší možný?
Zásadní rozdíl je ale v tom že USA usilují o světovládu, tedy o ovládnutí celého světa. O to přednimi v moderní době usilovali jen Němci a komunisti. Oproti tomu v době kdy byli nejvíce významnými státy Franicie, Británie nebo Španělsko existovalo více rovnocených mocností, nikoli jediná supervelmoc. Bush a spol jsou možná v dobré víře přesvědčení o tom že to co prosazují je správné, ovšem to byli Hitler i Stalin taky.
>mesiáškým syndromem; USA tedy vnucují jiným zemím svoje
>pojetí demokracie stejně jako dříve "v dobré víře"
>Britové šířili mečem pokrok, Francouzi ideály své
>revoluce, Sověti komunismus a Španělé křesťanství...
Lépe by bylo napsat že USA vnucují světu své pojetí demokracie stejně jako předtím Sověti(nebo lépe řečeno Židi) své pojetí socialismu a Němci své pojetí národního(nacistického) státu. Britové a Francouzi nikdy neusilovali o vládu nad celým světem. Jedinou výjimkou je asi Napoleon u Francouzů, tam ale šlo spíš jen o vládu nad Evropou. A u Španělů to byla sice touha po světovládě, ale ta byla hlavně cílem Habsburků jako dinastie.
>bych na Vás ale jeden zásadní dotaz: myslíte, že by bez
>vlivu USA zbankrotoval komunismus ve Východním
>bloku? Já jsem přesvědčen, že nikoliv.
Tak to si nemyslím. USA určitě výrazně přispěly k pádu komunismu, ovšem komunismus by se podle mne nakonec zhroutil i bez nich protože se jednalo o nefunkční společensko-ekonomický systém.
>SSSR si ve své době "zasloužil" za své chování vůči vlastním lidem i porobným
>státům nesrovnatelně více nenávisti, než dnes USA.
USA se k porobeným zemím chovají mnohdy hůř než bolševici. A USA dnes nenávidí celý svět, takovou nenávist nezažil ani SSSR.
> Netleskám nekriticky
>Washingtonu, ale dominance Číny,
Jak jste přišel na to že Čína by měla být nějak agresivní? Čína je nejvíce mírumilovnou mocností ze všech, naposled válčila v 70tých letech a není ani nebyla nijak zvlášt expanzivní.
>nám A proti globalizaci nic zásadního nemám. Mj.
Nejde o internet. Jde o to že globalizace umožnuje ničení všech národů a kultur a amerikanizaci a zprznění celého světa.
>Negativně samozřejmě vnímám rostoucí vliv korporací
> (sledují stejné cíle), ať jsou původem americké, japonské, nebo
>třeba německé...
Ano chovají se stejně, ale většinou slouží stejným zájmům a cílům, nastolení NWO.

106502

20.05.2006 17:12

Dopis íránského prezidenta Ahmadínežáda Bushovi

RE: Ahmadínežád je hrdina

Zorba 83.?.?.?

Já žádnou jinou a lepší alternativu proti NWO nevidím. Tedy podle mne je jedinou alternativou (ultra)nacionalismus. Znáte snad nějaký režim který by se se zbraní v ruce postavil na odpor proti Amíkům a jejich NWO a který by nebyl nacionalistický? Já nikoli. Ti kteří doopravdy bojují proti NWO jsou většinou nacionalistí a jen nacionalistí mají šanci NWO porazit. Ostatně nacionalismus je pravým opakem toho co představuje NWO.

Vy byjste raději žil jako otrok mocipánů z Washingtonu a Bruselu, než jako hrdý Čech ve svobodném národním státě?

Svět by vypadal mnohem lépe, především by byla poražena agresivní a války vyvolávající supervelmoc USA a jejich NWO.

Bush je především agresor a prosazuje NWO, proto je pro mne stejný jako třeba Hitler nebo Stalin.

106504

20.05.2006 17:14

Dopis íránského prezidenta Ahmadínežáda Bushovi

RE: Ahmadínežád je hrdina

Zorba 83.?.?.?

To je jediné co dokážete napsat? Na žádné argumenty se pravděpodobně nezmůžete.

106505

27.05.2006 17:17

Dopis íránského prezidenta Ahmadínežáda Bushovi

RE: Ahmadínežád je hrdina

Zorba 83.?.?.?

Rozhodně si nemyslím že by se jednalo o stejný hnus. Podle mne představuje NWI zlo a (ultra)nacionalismus dobro. Zní to možná pateticky, ale vyjádřit to takhle mi připadá nejjednoduší. Nacismus a bolševismus byli obě agresivní ideologie, dnes je agresivní jen NWO, většina nacionalistů se totiž stará jen o svůj národa a nesnaží se nikoho podmanit.

107085

27.05.2006 17:26

Dopis íránského prezidenta Ahmadínežáda Bushovi

RE: Ahmadínežád je hrdina

Zorba 83.?.?.?

Libertariáni se proti NWO možná taky staví, ale samotné NWO představuje liberalismus nejhrubšího zrna, takže mezi nimi nevidím moc velký rozdíl. A navíc libertariáni nemají šanci USA porazit, to dokážou jedině nacionalisté.

Národ pro mne není nic abstraktního. Je to naopak jedna z našich nejdůležitějších a nejposvátnějších hodnot a institucí. Likvidace národů je právě jedním ze základních cílů NWO.

USA se sami rozhodně neporazí, budeme je muset porazit my, tedy ostatní národy světa, tak jako jsme porazili již dvakrát Německo.

Neříkám že každý nacionalista je dobrý, třeba Hitler rozhodně dobrý nebyl. A Stalin byl bolševik.

>Budte hrdy sam na sebe a sve ciny [smích] .

To jistě ano. Ovšem stejně tak je třeba aby byl člověk hrdý i na svůj národ a vše co národ představuje.

107087

02.06.2006 17:31

Le Pen ve Francii stále posiluje

Le Pen je hrdina

Zorba 83.?.?.?

Výborně! Je skvělou zprávou že národní hnutí ve Francii včele s vynikajícím vlastencem a junákem Le Penem je na vzestupu. Doufejme že se konečně dostatnou k moci a tak bude zahájena národně-křestanská revoluce ve Francii. A nejen zde. Plamen revoluce snad zachvátí další Evropské státy a i tamní vlastenci se chopí moci povedou svůj národ ke svobodě a k záchraně života. Le Pen by ve Francii konečně udělal pořádek a Francie by se stala jednou z hlavních opor antiamerické koalice. Mocipáni ve Washingtonu, Bruselu a Tel Avivu by sice udělali vše aby se ho zbavili, ovšem Evropští vlastenci by našli věrné spojence v Rusku, Číně a řadě dalších zemí. Nástup nacionalistů k moci ve Francii a dalších Evropských zemích by jistě znamenal začátek konce pro Americkou říši a jejich NWO. Bush, Baroso, Sharon a celý ten mezinárodní gang musí mít pořádný strach když se dozvídají že nacionalisté jsou stále silnější. Takže nezbívá než doufat že se nacionalisté konečně dostanou k moci. Začít ve Francii je přímo ideální.

107546

02.06.2006 17:33

Le Pen ve Francii stále posiluje

RE: ...

Zorba 83.?.?.?

To víš že mám. Stačí si přečíst můj příspěvek k tomuto tématu zde dole.

At žije Le Pen!

107547

02.06.2006 17:36

Le Pen ve Francii stále posiluje

RE: Dvojnásobnou radost

Zorba 83.?.?.?

O velkých úspěších Srbských nacionalistů samozřejmě vím a doufám že se i oni časem dostanou k moci. Věřím že národní revoluce je uskutečnitelná a že k ní dojde. Ostatně vlastenci jsou na vzestupu v celé Evropě.

107548

06.06.2006 16:40

Le Pen ve Francii stále posiluje

RE: Le Pen je hrdina

Zorba 83.?.?.?

No já jen doufám že se Le Pen přecejen nějak k moci dostane. Stačí aby získal co největší podporu v kombinaci s nízkou volební účastí a třeba bude mít reálnou šanci vyhrát prezidentské volby. A až nebude moct vést národní hnutí dál, tak snad na jeho místo nastoupí jiný, nový vůdce.

107797

16.07.2006 12:09

Americká kolonie

Pan Král má naprostou pravdu

Zorba 83.?.?.?

Plně souhlasím s autorem článku. Naše zem je skutečně pouhým vazalem a kolonií Washingtonu a Bruselu. To musí vidět snad každý. Nadvláda Washingtonu je stejná jako v minulosti nadvláda Moskvy, Berlínu nebo Vídně. A ted nám ještě hrozí okupace americkými jednotkami. Pokud zde postaví tu svoji základnu pak to pro nás bude znamenat prakticky totéž co rok 1968 nebo 1939. Nejhorší je že to co jsou oficiálně představováni jako naši spojenci(dnes USA, v minulosti SSSR a Německo) jsou ve skutečnosti vždy naším nejhorším nepřítelem. Doufejme že se Americké nadvlády zbavíme a budeme konečně svobodní tak jako třeba za první republiky. USA představují pro náš národ smrtelnou hrozbu a je potřeba se této hrozby za každou cenu zbavit.

110637

16.07.2006 12:25

Zničit Severní Koreu dokud je slabá?

Naprostý souhlas s článkem

Zorba 83.?.?.?

Autor článku vystihl situaci v dnešním světě zcela dokonale, souhlasím s ním na 100%. Je to přesně tak jak říká, USA chtějí ovládnout svět a tvrdě a nekompromisně jdou za tímto cílem. Rozpoutali kvůli tomu už řadu válek a povraždili miliony lidí po celém světě. USA nepředstavují stejnou hrozbu jako v minulosti Německo za světových válek a bolševici, USA dnes totiž představují hrozbu ještě větší, jsou nejhorší hrozbou jaké svět kdy čelil. Naštěstí si to již dnes řada zemí uvědomuje a dávají dohromady koalici která se bude moct postavit USA na odpor. V čele antiamerické koalice stojí Rusko a Čína a přidávají se k nim další státy. Je jen otázkou času kdy se pověstný pohár trpělivosti přelije a kdy se antiamerická koalice postaví USA na odpor se zbraní v ruce. Jak bylo řečeno Amerika není nejsilnější a bude zcela jistě rozdrcena a na hlavu poražena. Národy zotročované americkými zločinci se konečně dočkají svobody a odplaty. Já osobně si myslím že čím dřív najdou ostatní státy odvahu se proti USA spojit tím líp. Situace sice ještě zcela nedozrála, ale je nadslunce jasné že k tomu dříve či později dojde.

110638

Je to jen další sionistická agrese proti Arabům kteří pouze bráni svoji zem a své domovy. Kdoví jak to bylo s tím únosem těch dvou vojáků, jasné ale je to že Hizballah je plně v právu když vede boj za svobodu své vlasti a za pomoc svým ohroženým bratrům v Gaze. Na tom že Sýrie pomáhá svým napadnutým Arabským bratrům rovněž není nic špatného, právě naopak, je to jen dobře. Izrael představuje pro blízký východ totéž co svého času pro Evropu představovalo nacistické Německo.

110639

16.07.2006 13:04

Britská armáda žádá posily

Taliban bojuje za svobodu Afganistánu

Zorba 83.?.?.?

Já doufám že Afgánci v čele s hrdiným hnutím Taliban budou pokračovat v boji za svobodu svojí vlasti a záchranu svého lidu a kultury. Kéž by i u nás v Česku byl takový Český Taliban který by bojoval za svobodu naší České vlasti a záchranu Českého národa a kultury. Doufejme rovněž že Afgánští partizáni budou mít širokou mezinárodní podporu tak jako jejich Iráčtí spolubojuvníci ze strany Ruska a Číny. Zvláště Rusové by to měli Amíkům oplatit za ta 80sátá léta. Ostatně se všeobecně ví že Rusové a Čínané nejen že antiamerickým silám všude ve světě dodávají logistickou a finanční podporu a také je zásobují zbraněmi, ale dokonce elitní jednotky Rusů a Čínanů dokonce občas bojují přímo proti Američanům. Rusové tak například bojovali proti Amíkům v Kosovu v rámci Jugoslávské armády a Čínané zase rovněž s Amíky na straně Talibanu. Je jen dobře že se Rusko a Čína takto připravují na svůj vlastní budoucí ozbrojený střet s USA.

110641

17.07.2006 09:44

Americká kolonie

RE: Pan Král má naprostou pravdu

Zorba 83.?.?.?

To že je naše zem dnes jen vazalem a satelitem Washingtonu a Bruselu je snad zcela očividné. "Naše" vládní kruhy jen poslouchájí západ a řídí se příkazy různých Amerických a jiných západních potentátů, zájmy naší země a osud národa jsou jim zcela ukradené, jde jim jen o to dobře sloužit svým americkým, sionistickým a Bruselským šéfům. Stačí aby ve Washingtonu zapískali a "naše" vláda začne hned poslušně skákat do amerického ritmu. Viz. např. posílání vojenských jednotek na různé mezinárodní mise, americká okupace naší země která nás v brzké době čeká, neuskutečněný prodej Věry do Číny a řada dalších věcí. Washington a Brusel nám prostě vládnou prakticky stejně jako svého času Moskva, Berlín nebo Víden. Nadvláda USA je o to horší že spolu s jde ruku v ruce globalizace jež sebou nese ničení naší národní kultury a morálky, našich křestanských tradic atd. USA a EU u nás šíčí dekadenci, multikulti, odnárodnování... Tím dochází k postupné likvidaci našeho národa a pokud se nadvlády USA a EU nezbavíme pak dojde běhěm 100 let k zániku našeho národa.
Co se týče názory většiny tak většina lidí u nás určitě je více méně protiamerická, roste i počet těch co si uvědomují hrozbu sionistů a EU. Ovšem nacionalisté jsou u nás stále v menšině, to je fakt.

110706

17.07.2006 09:50

Americká kolonie

RE: Naše zem je skutečně pouhým vazalem a kolonií Washingtonu pise Zorba

Zorba 83.?.?.?

Náš národ byl mnohokrát v dějinách svobodný a já věřím že se svobody ještě někdy určitě dočkáme. Naposled jsme byli svobodní za první republiky. Předtím jsme byli svobodní před rokem 1526 po větší část středověku, výjimkou byli jen krátké epizody jako třeba okupace Moravy a Slezka Madary za Jířího z Poděbrad nebo předtím okupace našich zemi Braniborci krátce po bitvě na Moravském poli atd. Od vzniku naší státnosti se nám dařilo většinou udržovat si svobodu, z kopce to jde až od bitvy u Moháče kdy nám naopak téměř nepřetržitých 500 let vládnou různí cizáci, jediným delším údobým svobody v novověku je pro nás první republika.

110707

17.07.2006 09:57

Zničit Severní Koreu dokud je slabá?

RE: Stale provokace k hledani novych moznosti k vedeni valky,at uz pod jekymkoliv obvinenim

Zorba 83.?.?.?

Více méně svámi souhlasím. Jen k tomu Principovi. Gavrilo Princib byl Srbský národní hrdina který statečně zlikvidoval Habsburského utlačovatele. Byl to stejný hrdina jako třeba Muhamad Atta který vedl atentáty proti Americkým zločincům z 11.9.2001.
A až bude nějaká velká válka tak pochybuju že by někdo použil zbraně hromadného ničení, k ničemu by to nevedlo, byla by to jen sebevražda a proto to snad nikdo neudělá.

110708

17.07.2006 10:13

Britská armáda žádá posily

RE: Taliban bojuje za svobodu Afganistánu

Zorba 83.?.?.?

Co se týká Rusů tak ano. Na jedněch internetových stránkách jsem našel pár článků o Ruských jednotkách které po boku Srbů bojovali proti Američanům v Kosovu i jinde. Adresa těch stránek je www.komentar.co.yu Jsou ovšem v Srbštině. Stejně tak je známím faktem že Rusové(např. Kozáci) bojovali na straně Srbů i ve válkách v Bosně a Chorvatsku proti tamním americkým poskokům. Informace o Čínských elitních jednotkách jež bojovali proti Američanům na straně Talibanu mám pak z knihy o elitních jednotkách. Momentálně tu knížku u sebe nemám takže vám nemohu říct její přesný název.

110710

17.07.2006 18:26

Britská armáda žádá posily

RE: Taliban bojuje za svobodu Afganistánu

Zorba 83.?.?.?

V tom co nějaká vláda oficiálně říká a co ve skutečnosti dělá bývá často rozdíl, to si uvědomte. Ve světě politiky je zcela běžné že nějaká vláda zaujme určité stanovisko a pak dělá pravý opak. Takže i když Čínská vláda oficiálně Taliban neuznávala tak to ještě neznamená že jej nepodporovala. Je samozřejmé že se Čínanům nemůže líbit představa že Američané rozmístí své jednotky i na východní hranici Číny(v Afganistánu), stejně jako jim určitě vadí šíření americké moci. Je tedy zcela logické že Talibance podporovali a podporují. A co se týká těch jednotek bojujících na straně Talibanu proti Amíkům tak se mělo jednat o elitní útvary Čínské armády. Šlo nejen o pomoc Talibanu, ale i o to vyzkoušet si ozbrojený střet s Američany. Název knihy klidně dodám, ale nebude to hned.

110744

18.07.2006 08:01

Britská armáda žádá posily

RE: Taliban bojuje za svobodu Afganistánu

Zorba 83.?.?.?

Já zase nevidím důvod proč by Čína nebo jakýkoli jiný antiamerický stát nemohla spolupracovat s Talibanem. Mají totiž nejen společného nepřítele. Je fakt že vnitřní uspořádání obou režimů bylo a je značně jiné vzhledem k odlišným kulturám, ale to hlavní mají společné, oba režimi totiž chtějí zachránit svobodu, tradice a kulturu svých národů před USA a jejich globalizací.

110791

18.07.2006 08:05

Britská armáda žádá posily

RE: Taliban bojuje za svobodu Afganistánu

Zorba 83.?.?.?

To že si Rusko stále víc váží svých dávných tradic a odkazu předků je jen dobře, takže růst vlivu Kozáků je velkým pozitivem. A rovněž kozácký "svérázný život a vlastní zákony" považuji za velmi pozitivní, je dobře se řídí obyčeji a tradicemi svých předků a ne nějakým liberálním "právem" jaké je na západě.

110793

18.07.2006 08:30

USA začínajú vyvíjať nátlak na Slovensko

Výborný článek

Zorba 83.?.?.?

Je to výborný a pravdivý článek. Přesně ukazuje jak se USA snaží diktovat celému světu a jak se chovají ke svým vazalům(jako třeba ke Slovensku) když si dovolí udělat občas něco co se Amíkům zrovna dvakrát nelíbí. Doufám že SNS se bude snažit dělat vlasteneckou politiku, i když mám strach že jejich vstup do vlády nebyl zrovna tím nejlepším krokem.
Jinak to že Židé vždy spolupracovali s Madary a také s Němci proti nám Slovanům je známí fakt. Židé jsou stejnými nepřáteli Slovanstva jako třeba Němci nebo Madaři. A i ten příklad z článku o Židovi co pojmenoval svého psa "Masaryk" aby tak urazil našeho tehdejšího prezidenta jasně ilustruje povahu většiny Židů. Nejprve jedna ruka s Madarskými a Německými utlačovateli Slovanů a později zase vůdci bolševického útlaku namířeného opět proti nám Slovanům.

110794

18.07.2006 16:03

USA začínajú vyvíjať nátlak na Slovensko

RE: mäsáryk

Zorba 83.?.?.?

Mýlíte se. Židé za první světové války podporovali Rakušany a Němce a naopak v řadách dohody byly silné protižidovské tendence. Nějaké jednotné zednářstvo které by šlo za nějakým cílem je podle mne minimálně v té době nesmyslem. Vždyt třeba za občanské války ve Španělsku bojovali členové zednářských loží na obou stranách a podobné to bylo i jinde. Zednáři jsou samozřejmě špatní, ale dávat jim za vinu všechno zlé je nesmysl. A klín na naší vlajce nemá se zednáři nic společného. Zánik Rakousko-Uherska byl jedině pozitivní událostí, nebot umožnil osvobození řady národů. A Německo za první i druhé světové představovalo stejnou hrozbu pro svět jakou dnes představují USA.

110814

18.07.2006 17:48

USA začínajú vyvíjať nátlak na Slovensko

RE: Je to výborný a pravdivý článek ujistuje Zorba

Zorba 83.?.?.?

Napsal jste to za mne. Je vidět přispěvatel Prdel opravdu nemá v podstatě co říct a jen nesmyslně popichuje. Asi se na nic víc nezmůže, ono popichovat je totiž o hodně jednoduší než psát normální argumenty.

110822

19.07.2006 09:21

Brání se Izrael, nebo útočí?

Izraelští zločinci

Zorba 83.?.?.?

Izrael představuje dnes pro blízký východ totéž co v minulosti nacistické Německo pro Evropu. Sionisté okupují Palestinskou zem a Palestinci mají plné právo se bránit, stejně jako jsme se bránili mi před nacistickou okupací. Akce Izraele namířená proti Gaze i proti Libanonu je jen sprostou agresivní válkou. Ostatní státy by měli jít napadeným Palestincům a Libanoncům na pomoc stejně jako šli roku 1914 na pomoc napadenému Srbsku nebo roku 1939 napadenému Polsku. Naštěstí už řada zemí dostala rozum a uvědomuje si americko-sionistickou hrozbu. Rusko a Čína doufejme zaujmou vůči Izraeli a USA co nejtvrdší postoj, pokud sionisté zahájí agresi i proti Syrii a Iránu.

110877

19.07.2006 09:40

USA začínajú vyvíjať nátlak na Slovensko

RE: mäsáryk

Zorba 83.?.?.?

Důvod proč se Německá media a Sociální demokrati na konci války stavěli proti pokračování války otevřeně a otevřeně svůj antimilitarismus propagovali je ten že v Německá vláda ponechala značnou svobodu slova mediím a i odborům a dalším institucím, zatímco Dohodové státy tyto demokratické instituce maximálně omezili. Proto mohli v německu novináři psát co chtěli(a psali proti válce) zatímco v zemích dohody byli silně omezeni vládou a museli psát to co se jim řeklo. Židovská Sociální demokracie v Německu byla na začátku války proválečná a proto ji Německá vláda neomezovala, zatímco ve Francii jejich Židovští soudruzi vystupovali proti válce a pochopitelně s nimi vláda v Paříži zatočila. Dohodové státy považovali Židy kteří v nich žili za potenciální hrozbu pro své válečné úsilí a vždy v nich viděli proněmecký živel(viz. Draifusova aféra ve Francii). Oproti tomu Němci a Madaři s Židy spolupracovali a viděli v nich spojence. Vždyt jim taky pomáhali dostat se k moci v Rusku tím že financovali Židobolševiky. Úplně jasná je situace v Rusku kde se s Židy nikdy nemazlili. Myslím tedy že ačkoli Židé byli skutečně na obou stranách, tak jednoznačně podporovali Německo a jeho válečné úsilí. Výjimkou je samozřejmě konec války kdy se proti válce postavila celá levice v Německu, at už ji tvořili Němci nebo Židé.

A v první světové šlo o to že Německo usilovalo o světovládu. Němci se tehdy pokusili ovládnout Evropu a tak i celý svět. Vždyt kdyby vyhráli tak by jsme my Češi zůstali pod nadvládou Němců a Slováci pod nadvládou Madarů. To by se vám líbilo? Podle mne je tedy jasné že hrozbou bylo Německo. Vždyt i naši předci v legiích bojovali za naši svobodu proti Německu.

110878

19.07.2006 09:44

USA začínajú vyvíjať nátlak na Slovensko

RE: mäsáryk

Zorba 83.?.?.?

Je to tak. Co se týká Balfoura tak to byla spíš jen malá epizoda. Sionisté byli ochotni přidat se ke každému kdo vyhraje. Na začátku války sázeli na Německo. Ostatně vždyt taky sionističtí kolonisté v Palestině bojovali za války loajálně v řadách Turecké armády, pro kterou představovali výraznou posilu. A Britové v blízkovýchodním konfliktu stáli až do 50tých let na straně Arabů, které podporovali i za první války mezi Izraelem a Araby v letech 1948-1949.

110879

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Káva pro Zvědavce

41

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 53 čtenářů částkou 14 305 korun, což je 41 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 0

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 0

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 15

NATO upírá Rusku právo veta při vstupu Ukrajiny do aliance!12.01.22 21:06 Neurčeno 11

Ivermectin "funguje ve všech fázích" COVIDu podle uniklých vojenských dokumentů americké armády12.01.22 09:11 USA 5

Vystoupili na demonstraci s vlastním názorem. Policisty čeká kárné řízení11.01.22 19:12 Česká republika 2

Fialova vláda navrhuje pokuty až 3 miliony korun!11.01.22 15:53 Česká republika 1

Gruzínský tenista náhle přerušil zápas kvůli problémům s dýcháním11.01.22 15:45 Austrálie 1

Neskutečné chucpe: Pekarová a teď i Lipavský šijou do Orbana11.01.22 15:01 Česká republika 0

Mezioborová lékařská konference - třetí díl PCR testy09.01.22 18:56 Česká republika 2

Šílená vláda vymyslela další paskvil - pracovní karanténu07.01.22 19:08 Česká republika 6

WHO si na Facebooku naběhla na vidle06.01.22 20:59 Neurčeno 0

Viník obrovského kalifornského požáru jmenován. A ne, není to globální oteplování06.01.22 17:43 USA 1

Vakcinační voodo - po každém očkování prudce naskočí úmrtnost "neočkovaných"06.01.22 15:07 Británie 2

Dezinformátoři a antivaxeři opět proti ČT?06.01.22 12:52 Británie 3

Marta Kubišová - peklo po 3. dávce06.01.22 09:20 Česká republika 4

Neočkovaní nedokončí zdravotnickou školu. Nesmí na praxi05.01.22 21:15 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
24,52 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
17,12 Kč
Australský dolar
15,47 Kč
Švýcarský frank
23,49 Kč
100 japonských jenů
18,80 Kč
Čínský juan
3,38 Kč
Polský zloty
5,40 Kč
100 maď. forintů
6,87 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,17 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 031,31 Kč
1 unce stříbra
493,09 Kč
Bitcoin
932 260,06 Kč

Poslední aktualizace: 16.1.2022 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 71 881 239