Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Zorba

Nalezeno 2110 příspěveků, 60 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

16.02.2005 23:52

Vzpomínka na drážďanské peklo

Němci si to zasloužili

Zorba 212.?.?.?

Němci si to co se stalo v Dráždanech plně zasloužili, stejně jako si třeba Američani zasloužili 11.9. Němci rozpoutali válku a jako první páchali všemožné zločiny. Němci srovnali se zemí desítky měst, postavili stovky koncentráků, vypálili tisíce vesnic, masakrovali civilisty, znásilnovali, vraždili, loupili. Proto bylo sparvedlivé to co se jim ke konci války stalo. I Německá města byla srovnávána se zemí, jejich vesnice vypalovány, jejich civilisté masakrováni, jejich ženy znásilnovány a jejich majetek se stal kořistí. Dnes stojí před světem stejné nebezpečí jakým kdysy bylo Německo, tím nebezpečím jsou USA. I Američané napadají a podmanují si národy které se jim odváží postavit na odpor. I oni usilují jako v minulosti Němci o světovládu. I oni srovnávají se zemí desítky měst, vypalují tisíce vesnic, masakrují civilisty, znásilnují, vraždí a loupí. A stejně jako byli potrestáni Němci měli by být potrestáni i Američané. I jejich města by měla být srovnána se zemí, vesnice vypáleny, civilisté zmasakrováni, ženy znásilněny a jejich majetek by se měl stát kořistí. Inu potvrzují se a možná se ještě potvrdí stará přísloví: Kdo jinému jámu kopá sám do ní padá.

43632

19.02.2005 19:35

Vzpomínka na drážďanské peklo

RE: Vzpomínka na drážďanské peklo

Zorba 212.?.?.?

Máte pravdu-mezi Bushem a Hitlerem není rozdíl.
Němci si to co sejim za války stalo zasloužili. Oni začali válku, podporovili Hitlera, profitovali z války a jedině oni z ní měli prospěch. Proto si zasloužili trest, každý národ který usiluje o zotročení zbytku světa a páchá ohromné zločiny si zaslouží potrestání, platilo to o Němcích a platí to o Američanech.

43823

19.02.2005 19:37

Vzpomínka na drážďanské peklo

RE: Němci si to zasloužili

Zorba 212.?.?.?

Předchozí příspěvky byly odemne.

Zorba

43824

27.02.2005 20:32

Vzpomínka na drážďanské peklo

Vzpomínka na drážďanské peklo

Zorba 212.?.?.?

Pane Nohejl
Jak jsem psal Němci rozpoutali dvě světové války, pokusili se zotročit celý svět a zabili na 60 milionů lidí. Takže si jednoznačně zasloužili potrestání za své zločiny. Oficiální propaganda se snaží z Němců dělat beránky, takže když píšu že si to Němci zasloužili, tak je to v rozporu s propagandou. Tvrdý postoj vítězů k Němcům byl zcela v pořádku.
Hitler byl jednoznačně nejhorší zločinec a vrah dějin a Bush nebo Clinton je stejný jako on. Norimberský proces byl plně v pořádku a nacisti si zasloužili jedině provaz. I císaře Viléma II. chtěli po válce soudit, jenže on utekl.
Němci za obou světových válek proměnili ve své kolonie prakticky všechny Evropské státy. Britská politika v koloniích nebyla dobrá, ale vítězství Německa by pro kolonie znamenalo pouze výměnu jednoho pána za jiného a ještě horšího.
Němci jednoznačně usilovali v roce 1938 o podmanení naší země a kdyby jsme se jim postavili na odpor tak by nás napadli. Zrada sojenců byla samozřejmě špatná, ale bylo jednoznačně dobře že se naši muži zapojili do boje proti Němcům.
ČR je dnes satelitem USA stejně jako většina zemí a stejně jako byla v minulosti satelitem SSSR a Německa. Náš lid je ale jednoznačně proti USA, stejně jako v minulosti byl proti SSSR a Německu. Za špatnou politiku může jedině vláda.
USA jsou dnes stejnou hrozbou pro svět jako v minulosti Německo, není mezi nimi rozdíl. Bushův děna byl velký obdivovatel nacismu a jeho rodina zbohatla na obchodech s nacisty. Němci páchali zločiny a byli za ně potrestáni, stejně tak by měli být za své zločiny potrestány i USA. Lidé na celém světě dnes nesnášejí USA stejně

44378

23.03.2005 23:16

Čekáte, až se Amerika položí? Nezadržujte dech!

Porážka USA

Zorba 212.?.?.?

K porážce USA nepochybně dojde, a souhlasím s autorem že to bude trvat ještě hezkých pár let, nakonec k tomu ale určitě dojde.
Jenže USA se nepoloží(a nemůžou položit) sami od sebe tak jako SSSR. Především proto že USA jsou založeny na fungujícím sistému, a americká vládní garnitura je dost chytrá aby udržela situaci v USA udržitelnou. S USA bude třeba naložit stejně jako s nacistickým Německem. K ničemu jinému ani dnešní situace ve světě nevede. USA jsou stejně agresivní jako Německo a rovněž usilují o světovládu. Zatím se jim hlavně velké státy do cesty příliš nestaví, ale nakonec přeteče pohár trpělivosti, a až jednou nebudou mít ostatní velmoci kam ustoupit, tak se budou muset postavit Američanům do cesty se zbraní v ruce. Všechno tomu nasvědčuje, ostatně i to že v Evropě je už neuvěřitělnývh 60 let mír svědčí o tom že dříve či později bude muset přijít válka. Celý svět je dnes ovládán nesmiřitekným antiamerikanizmem, v dnešní globalizované době jsou snad USA první zemí kterou shodně nenávidí prakticky celí svět. A když k tomu přičteme že zdroje strategických surovin se rapidně zmenšují a americká agresivita se stále zvišuje, tak to jinam ani vést nemůže. USA se prostě vydali na stejnou cestu jako přednimi Německo a jinak ani dopadnout nemůžou. Ameriku tedy nepochybně čeká porážka, a ta přijde z vnějšího okolí. USA bude muset rozdrtit zbytek světa který se bude muset proti americké říši zla spojit, stejně jako v minulosti proti Německu. Amerika bude poražen až jak francoužtí vojáci rozstřílí New York, Ruští výsadkáři se vysadí na Floridě, Čínští tankisté se budou vylodovat v Kalifornii, na%B

46878

25.03.2005 23:20

Čekáte, až se Amerika položí? Nezadržujte dech!

RE: Čekáte, až se Amerika položí? Nezadržujte dech!

Zorba 212.?.?.?

Nechápu co by na mém příspěvku mnělo být vtipné. Řekl jsem to možná trochu ostře, ale podle mne současná americká politika skončí nejspíš tak jak jsem to popsal.

47092

25.03.2005 23:24

Čekáte, až se Amerika položí? Nezadržujte dech!

RE: Čekáte, až se Amerika položí? Nezadržujte dech!

Zorba 212.?.?.?

Máš pravdu že je jedno kdo bude prezidentem USA po Bushovi. At se jím stane kdokoli tak politika USA(a tedy i odpor lidí k USA) bude pořát stejná. Za Clintona byl antiamerikanizmus stejný jako dnes, při nástupu Bushe si možná někteří lidé mysleli že se to nějak změní, ale nezměnilo se nic.

47093

16.04.2005 17:28

Proč neslavím konec druhé světové války

Proč neslavím konec druhé světové války

Zorba 212.?.?.?

Konec druhé světové války by se měl jednoznačně oslavovat, nebot je připomínkou vítězného ukončení nejhoršího konfliktu lidských dějin a porážky nacistického Německa, které pro svět představovalo strašlivou hrozbu a dodnes můžeme děkovat Bohu a našim předkům že nás před touto hrozbou zachránili. Je sice pravda že brzy po porážce Německa byla jedna část Evropy zotročena komunisty a druhá část Evropy byla zotročena Američany. Německé otroctví ale představovalo mnohem horší alternativu. Navíc Američané a komunisti si podmanili jen některé státy, zatímco jiné byli po porážce Německa skutečně svobodné. Vítězství Německa by ale znamenalo porobu pro všechny národy světa. Absolutně nechápu jak někdo může zpochybnovat triumf lidstva, jehož bylo porážkou nacismu dosaženo. Hitler a jeho Německo představovali nejhorší hrozbu pro svět jaká kdy byla. Dnes tu jsou USA, které představují zcela stejnou hrozbu pro tento svět jako kdysy Německo a bude je potřeba porazit, věřím ale že po porážce USA nepřijdou žádní noví otrokáři.

49321

16.04.2005 17:39

Proč neslavím konec druhé světové války

Proč neslavím konec druhé světové války

Zorba 212.?.?.?

Rovněž nechápu proč autor kritizuje Rudou armádu-osvoboditelku. Kdo jiný mohl osvobodit naši vlast a zachránit tak nás a celý svět před nacismem? Samozřejmě že Stalin a komunisté byli zrůdy nejhoršího kalibru, stejně jako třeba Hitler,Bush,Clinton, ale obyčejní velitelé a vojáci Rudé armády byli dobří vlastenci a křestané, kteří bránili svoji vlast i celý svět a civilizaci před nacistickými arcizločinci. Proto by jsme si měli obyčejných Rudoarmějců vážit a být jim vděční za krev kterou prolili ve jménu svobody. Oni totiž nenesou odpovědnost za zločinnou politiku komunistů, oni byli stejnou obětí komunismu jako kdokoli jiný.
Na dnešní politice Ruska není nic špatného. Rusko je jednou z našich hlavních nadějí že USA budou poraženy. Rusové v Čečensku jen brání svoji zem(Stejně jako se brání Palestinci, Srbové, Iráčané). Čečenští bandité jsou jen nástrojem USA. Američané chtějí díky nim oslabit Rusko a zmocnit se kavkazských ropných polí.
S názorem na americkou politiku a US army zcela souhlasím. Za druhé světové války stály USA samozřejmě na dobré straně. Dnes ale představují USA pro svět totéž co před 60 lety Německo.

49323

18.04.2005 11:46

Proč neslavím konec druhé světové války

RE: Proč neslavím konec druhé světové války

Zorba 212.?.?.?

Pane Leho, Hitler byl poražen díky SSSR, a né díky USA. Z toho jasně plyne že Hitlerova diktatura neměla na výsledek války vliv. Mýlíte se v tom že demokracie válčí lépe než diktatury, to jaký je v dané zemi režim je vedlejší, zásadní je aby lidé věřili tomu za co bojují a aby byli svobodní. Typickým důkazem je první světová válka, v ní Německo prohrálo právě díky tomu že v něm fungovala celá řada demokratických pravidel, naopak Británie a Francie zrušili tyto demokratická pravidla(dočasně) a to jim značně dopomohlo k vítězství, někteří Britští a Francoužtí politici a generálové dokonce tvrdili že vyhráli právě díky omezení demokracie a i Němci spatřovali svoji hlavní chybu v ponechání demokratických vymožeností. Němci obě války prohráli v prvé řadě proto že byli agresory a pokusili se o vládu nad světem, USA je dnes v téže roli jako kdysy Německo a proto dopadne stejně pokud vyvolá velkou válku.
Lidé po celém světě si uvědomují hrozbu, tou hrozbou jsou USA. Celý svět je dnes proto protiamerický a veřejné mínění na celém světě je tudíž antiamerické, stejně jako bylo v minulosti protiněmecké. USA představují nebezpečí stejné jako kdysy Německo a SSSR a nepochybně budou i USA poraženy.

49510

18.04.2005 12:14

Proč neslavím konec druhé světové války

RE: Proč neslavím konec druhé světové války

Zorba 212.?.?.?

Podle mne téměř v každé válce je někdo dobrý a někdo špatný. Špatný je ten kdo přepadá cíze země, snaží se je podmanit, vede agresivní války a vyvražduje nevinné národy(V minulosti bylo v této roli Německo, dnes to jsou USA). Dobrý je podle mne ten kdo vede obranné války a jen brání svoji vlast a svobodu(v minulosti to byly např národy Evropy a Asie bojující proti agresi Německa a Japonska, dnes to jsou např. Iráčané, Srbové, Afgánci, Rusové a Palestinci bojující proti agresi USA a jejich poskoků.
A těch "60 let" jsem myslel jen zhruba. Přesně řečeno, USA dnes představují pro svět totéž co Německo před rokem 1939 a 1914.

49512

18.04.2005 12:23

Proč neslavím konec druhé světové války

RE: Proč neslavím konec druhé světové války

Zorba 212.?.?.?

Rusku válka v Čečensku rozhodně neprospívá, naopak, Rusové mají díky ní zbytečné ztráty a zbytečně zdevastovanou část svého území(Čečensko). Navíc Rusové nikoho neokupují, Čečensko je stejně jako pár dalších Kavkazkých republik právoplatnou součástí Ruské federace.
Ve válce v Čečensku mají jednoznačně USA prsty. Jediný komu tato válka prospívá jsou totiž USA. Díky ní Američané oslabují Rusko a zvyšuje se americká šance na ovládnutí Kavkazu, zároven by mohlo dojít k rozpadu a zhroucení Ruska, což by Američanům nádherně prospělo, na místě Ruska by pak vznikly různé americké satelity. K tomuto katastrofickému scénáři však nepochybně nedojde, Rusové se před USA nepochybně ubrání.

49513

18.04.2005 12:34

Proč neslavím konec druhé světové války

RE: Proč neslavím konec druhé světové války

Zorba 212.?.?.?

Já nikde ntvrdím že Američané nemyslí dopředu. Oni samozřejmě plánují svá dobyvačná tažení a upevnování svojí říše na desetiletí(možná i staletí) dopředu. Stejně jako jejich komunističtí a nacističtí předchůdci, jsou i Američané přesvědčeni že ovládnou svět a následně nastane konec dějin a amerika a její sistém tu pak bude na věky věků. Podrobně to ve svém díle "Konec dějin" popsal přední Americký plánovač, tuším že se jmenuje Fukuima. To že američané myslí dopředu ale nijak nevyvrací antiamerické názory(i Hitler myslel na tisíc let dopředu a jak dopadl). Američané nakonec dopadnou stejně jako nacisti a komunisti. A jejich konec dějin se ukáže stejnou utopií která bude naštěstí neuskutečněná. Národy světa se totiž nenechají nikým zotročit. A američané myslí jedině na sebe(stejně jako Němci a další).

49516

18.04.2005 12:48

Proč neslavím konec druhé světové války

RE: Proč neslavím konec druhé světové války

Zorba 212.?.?.?

Hitlera jednoznačně porazil především SSSR. Nebýt Sovětů, Hitler by vyhrál. Je fakt že pomoc západních spojenců byla pro SSSR důležitá, ale né nezbytná. O Churchilově plánu jsem slyšel, pochybuju ale že by se jim podařil. Proti SSSR táhlo víc jak 75% Německých sil, kdyby tu sílu Hitler vrhnul proti Britům, neměli by šanci. Tím nechci popírat zásluhy Británie a dalších národů, všeobecně uznávaným faktem však je že rozhodující podíl na porážce Německa patří SSSR.

A k vaší otázce, mám 18 let, a vy?

49520

18.04.2005 12:55

Proč neslavím konec druhé světové války

RE: Proč neslavím konec druhé světové války

Zorba 212.?.?.?

Já nejsem komunista a komunisty nesnáším stejně jako nacisty a amíky(jak je patrné z mého příspěvku). Já jsem pravicoví vlastenec a konzervativec.

49522

24.04.2005 21:16

Proč neslavím konec druhé světové války

RE: Proč neslavím konec druhé světové války

Zorba 212.?.?.?

USA představují hrozbu ze stejných důvodů jako kdysy Německo. Američané napadají a zotročují státy které se jim nechtějí podřídit(např. Jugoslávie, Irák, Afgánistán...). Dále Američané rozšiřují svojí globalizaci, skrze kterou přichází morální degenerace. Morální úpadek vzešlí z USA už zacvátil celou západní civilizaci a proniká i do dalších oblastí. Američané zcela nepokrytě usilují o světovládu(to je jasně patrné z jejich politiky) zcela stějně jako přednimi Němci a komunisti. Z těchto důvodů je třeba USA zastavit a porazit. Pouze tak může být svět svobodný a západní civilizace zachráněna před morálním úpadkem způsobeným USA.
A američané zotročují většinu světa, což je zcela očividné. Jakmile si Američané podrobí nějakou zem(jakýmkoli způsobem), tak se obyvatelé té země stávají americkými otroky. I náš Český národ je dnes američany zotročen stejně jako kdysy komunisty a Němci.

50462

24.04.2005 21:19

Proč neslavím konec druhé světové války

RE: Proč neslavím konec druhé světové války

Zorba 212.?.?.?

Napadení Madarska a Československa Sovětským svazem bylo samozřejmě zločinou agresí stejně jako dnes agrese USA proti Iráku nebo jugoslávii a v minulosti agrese nacistického Německa proti okolním zemím. Dnes ale dělá Rusko dobrou a obrannou politiku.

50463

24.04.2005 21:24

Proč neslavím konec druhé světové války

RE: Proč neslavím konec druhé světové války

Zorba 212.?.?.?

V 19. století jste vyhladili indiány. Jinak od roku 1950 jste se dopustili genocidy na Koreicích, Vietnamcích, Iráčanech, Srbech, Afgáncích a dalších národech. Svojí globalizací, amerikanizací a morálním úpadkem navíc ničíte valnou část národů světa(včetně našeho Českého).

50464

24.04.2005 21:46

Proč neslavím konec druhé světové války

RE: Proč neslavím konec druhé světové války

Zorba 212.?.?.?

Vy děláte chybu v tom že všechny diktatury považujete za stejné. Tak to ale samozřejmě není. Stejně tak jako existují diktatury které drtivá většina lidí odmítá, stejně tak existují diktatury které drtivá většina občanů podporuje. Proces ke kterému došlo v Evropě v roce 1989 byl samozřejmě vysoce pozitivní. Ale americké zotročování blízkého východu a dalších oblastí je stejné jako např. to ce dělali za druhé světové Němci. Po morální stránce záleží u vojáka na tom aby věřil v to za co bojuje a aby měl disciplínu. Demokratické principi jsou ve válce jen na překážku. Např. Ve vaší občanské válce severu proti jihu prohrál jih do značné míry díky individualismu a nedisciplinovanosti svých vojáků, dalším důkazem škodlivosti demokratických primcipů ve válce je revoluční Rusko z roku 1917, Ruská armáda se tehdy řídila naprosto demokraticky, vojáci si volili velitele a své nadřízené a hlasovali o tom jestli půjdou a nebo nepůjdou do boje. A Ruské armádě takovéto postupy způsobili samozřejmě katastrofu. A tokovýchto příkladů bych mohl uvést spousty.
A ted ke svobodě. Svobodný je ten národ který si vládne sám tak jak chce, bez ohledu na to jestli je v něm diktatura nebo není. Proto např. Poláci oslavují Pilsudského jako osvoboditele své vlasti i když to byl diktátor. Totéž platí o De Gaulovi-Francie, Titovi-Jugoslávie, Násirovi-Egypt a celé řadě dalších.
Uvědomte si že v dnešní době nikdo nestojí o americkou "demokracii" a pakulturu. Americké jho, to je to čeho se obává a co nesnáší celý svět.

50469

24.04.2005 21:51

Proč neslavím konec druhé světové války

RE: Proč neslavím konec druhé světové války

Zorba 212.?.?.?

Jak vám už psali, Němci se utkali s Brity před 22.6. 1941 pouze letecky. Hitler se rozhodl zaútočit raději na SSSR a proto se Británii plně věnoval jen krátce. Jinak kdyby pokračoval ve válce pouze s Brity, tak by nakonec dříve či později získal takovou leteckou a námořní převahu že by do Británie dříve či později vpadnul a pak by Briti neměli šanci. To se ale naštěstí nestalo.

50470

24.04.2005 21:59

Proč neslavím konec druhé světové války

RE: Proč neslavím konec druhé světové války

Zorba 212.?.?.?

Já proti Černochům nic nemám, a v podstatě ani Židé mi nevadí jako takový(ale je pravda že jsem jednoznačně proti agresivní a rasistické politice Izraele). Slováky mám rád, protože to jsou naši nejbližší bratři a Moraváci jsou Češi jako já(já sám jsem navíc z Moravy). Vlastenectví se vyznačuje láskou k vlasti a samozřejmě vede lidi k odporu proti těm kteří vlast ohrožují. Proto nemám rád USA(kvůli agresivní a zločinné politice) a Německo(kvůli jejich minulosti kdy nás ohrožovali stejně jako dnes USA).

50472

24.04.2005 22:02

Proč neslavím konec druhé světové války

RE: Proč neslavím konec druhé světové války

Zorba 212.?.?.?

To co píšete je sice pravda, ale stejně tak Hitlera před válkou částečně podporovali i USA, Velká Británie nebo Francie a s nimi spousta dalších zemí.

PS:Rudé Právo jsem nikdy nečetl.

50473

24.04.2005 22:30

Proč neslavím konec druhé světové války

RE: Proč neslavím konec druhé světové války

Zorba 212.?.?.?

Omyl Leho. Cíle Iráckého odboje a našeho odboje za druhé světové jsou prakticky stejné. Náš odboj nás chtěl tehdy osvobodit od cizí(Německé) nadvlády, stejně tak Irácký odboj chce svoji zem osvobodt od cizí(Americké) nadvlády. A i v tom jaké byli úmysli odbojařů za druhé světové se pletete, např. Svobodná Francie v čele s De Gaulem chtěla po osvobození nastolit diktaturu, stejně tak jako třeba Jugoslávský odboj a mnoho dalších.

50479

24.04.2005 22:34

Proč neslavím konec druhé světové války

RE: Proč neslavím konec druhé světové války

Zorba 212.?.?.?

USA byly za druhé světové na dobré straně, dnes ale představují totéž co kdysy Německo. A kdysy bylo potřeba porazit Německo aby se všude nemluvilo Německy. Stejně tak dnes bude potřeba zabránit tomu aby se díky USA všude mluvilo anglicky. To jen potvrzuje že USA jsou stejné jako kdysy Německo.

50480

07.05.2005 05:31

Je důvod být pyšný na české vojáky v Afghánistánu?

Je důvod být pyšný na české vojáky v Afghánistánu?

Zorba 212.?.?.?

Souhlasím s autorem článku. Je smutné že se naše armáda podílí na okupaci proti Afgánistánu, Iráku, Kosova a Bosny. Bohužel jsme se dostali na úroven na jaké byli ti co se podíleli na agresích Německa za války nebo na agresi proti nám z roku 1968. Každý slušný člověk musí odsoudit něco tak hrozného jako jsou tyto agrese a spoluúčast naší armády. Byla tak pošpiněna jak pověst naší armády, tak i našeho státu. Vláda, která jen slouží zájmům USA, se nezajímá o blaho naší země a názor drtivé většiny lidí, kteří nesouhlasí s vysíláním vojáků na zahraniční mise. Místo toho utrácí naše peníze a špiní naši pověst za zájmy Američanů. Je třeba tomu udělat přítrž a zbavit se takových vládních "elit". Jednou se může stát že Amíci budou okupovat a terorizovat i nás, tak jako ted jiné země.

51891

15.05.2005 12:15

Je důvod být pyšný na české vojáky v Afghánistánu?

RE: Je důvod být pyšný na české vojáky v Afghánistánu?

Zorba 212.?.?.?

Idealisto, já vím že i v USA se najdou rozumní a slušní lidé kteří odmítají agresivní politiku svojí země. Takoví lidé se našli i v Německu před světovími válkami, ale bohužel se jim nepodařilo zvrátit politiku svojí vlády. Pochybuju že by rozumní lidé v USA byli úspěšnější a že by se jim podařilo zvrátit politiku svojí vlády, to těžko. A navíc drtivá většina Američanů dnes podporuje agrese svojí země, stejně jako drtivá většina Němců před světovými válkami podporovala agrese svojí země.
A americké agrese jsou vedeny především v zájmu USA(tedy rozpínavé americké říše), zdaleka né všechny americké agrese totiž mají spojitost s ropou nebo sionisty.

52679

15.05.2005 12:26

Je důvod být pyšný na české vojáky v Afghánistánu?

RE: Je důvod být pyšný na české vojáky v Afghánistánu?

Zorba 212.?.?.?

Leho, USA dnes představují pro svět totéž co před víc jak 60 lety Německo a Japonsko. Tehdy bylo třeba bojovat proti Německé a Japonské hrozbě, aby se jim nepodařilo ovládnout svět. Dnes je zase potřeba bojovat proti USA a to ze stejných důvodů, totiž aby se jim nepodařilo nastolit světovládu. Před 60 lety lidé nesnášeli Německo a Japonsko a oslavovali jejich porážku, dnes lidé nesnášejí USA a jednou budou oslavovat snad i jejich porážku. Jinak americké okupace jsou dnes stejné jako kdysy okupace Německé nebo Japonské. V minulosti byli lidé proti Německým a Japonským okupantům, dnes jsou proti Americkým okupantům. Američtí okupanti jsou navíc nejhoršími v dějinách, nikdo přednimi totiž neokupoval a nevládl tolika zemím na všech kontinentech jako dnes USA.

52680

22.05.2005 21:39

Je důvod být pyšný na české vojáky v Afghánistánu?

RE: Je důvod být pyšný na české vojáky v Afghánistánu?

Zorba 212.?.?.?

Co se týká americké říše. Je snad očividné že USA si svojí agresivní politikou vytvořili skutečné mocnou koloniální říši. Americké satelity mají sice formálně samostatnost, fakticky se ale jedná o jejich provoncie řízené z Bílého domu. Už i někteří představitelé USA mluví o: "americké říši neboli impériu".
Agrese má své vůdce a zodpovedni jsou nejen oni, ale i ti kteří je podporují a v jejichž zájmu jsou vedeny. Vůdcem agrese USA je dnes Bush, podporujeho valná část Američanů(a agrese jako takové podporuje většina američanů) a jsou vedeny ve prospěch USA. Problém Palestiny je jen jedním z mnoha za který mohou USA(Izrael je jen nástojem USA a nebýt USA, tak by nic nezmohl). A jak jsem tvrdil, za agrese USA nemohou zdaleka jen sionisté. Co třeba agrese Američanů na Balkáně(proti Srbům a Jugoslávii), v Latinské Americe(proti Panamě atd.), ve východní Asii(politika vůči KLDR atd.).

53331

22.05.2005 21:42

Je důvod být pyšný na české vojáky v Afghánistánu?

RE: Je důvod být pyšný na české vojáky v Afghánistánu?

Zorba 212.?.?.?

Jak by jste chtěl popřít že drtivá většina Američanů dnes podporuje agresivní politiku svojí vlády a drtivá většina Němců podporovala své agrese za světových válek? Jeden příklad za všechny: před válkou v Iráku podporovalo agresivní tažení pouze Americké a Izraelské veřejné mínění, zbytek světa byl jasně proti.

53332

22.05.2005 21:58

Je důvod být pyšný na české vojáky v Afghánistánu?

RE: Je důvod být pyšný na české vojáky v Afghánistánu?

Zorba 212.?.?.?

To že USA přivedli na svět některé vymoženosti, neznamená že je zavrhneme jen proto že jsou z USA. Např. nacistické Německo bylo první zemí která stavěla dálnice a nikdo dnes kvůli tomu dálnice neodsuzuje. Světovláda je to že se nějaký stát snaží řídit celý svět, tedy rozkazovat všem národům světa. O to usilovali v minulosti Němci a Japonci a dnes o to usilují američané. Němci a Japonci budovali koncentrační tábory jakmile se jim někdo postavil na odpor. USA dělají totéž, také postavili koncentrační tábory v Iráku i jinde a zavírají tam lidi kteří se jim postaví na odpor(nebo jsou z toho podezřelí) a kteří tam následně umírají nebo jsou mnohdy rovnou zavražděni-viz Abů Graib, Guantanámo atd. A proti USA je třeba bojovat ze stejných důvodů, kvůli kterým lidé bojovali proti Německu a Japonsku. Tehdy lidé bojovali za svobodu a bojují za ni i dnes(i když né v takové míře). Rozdíl je jen v tom že tehdy bylo nepřítelem svobody Německo a Japonsko, dnes to jsou USA.

53333

05.06.2005 01:57

Rozpad EMU a následně EU je otázkou času, proces započal

RE: Rozpad EMU a následně EU je otázkou času, proces započal

Zorba 212.?.?.?

Máš sice naprostou pravdu v tom že USA směřují k válce proti všem. Ale proti USA se musí postavit koalice národních států. Evropská federace by byla pro nás tragédií. Být pod nadvládou Bruselu je totiž prakticky stejné jako být pod nadvládou Washinktonu. Považovat EU za ochranu před USA by bylo stejné jako když naši předci v minulosti naši předci považovali komunisty za ochranu před nacisty. Zbavit se EU je stejně důležité jako zastavis USA. A Asie pro nás představuje jednoho z hlavních spojenců proti USA.

54656

05.06.2005 02:05

Rozpad EMU a následně EU je otázkou času, proces započal

RE: Rozpad EMU a následně EU je otázkou času, proces započal

Zorba 212.?.?.?

Německo je náš tradiční nepřítel a je dobře mít se před ním na pozoru. Naši politici ovšem pouze slouží Němcům a hlavně Američanům, kteří jsou dbes stejnou hrozbou jako kdysy Německo. Odsun Sudetáků byl zcela v pořádku.

54657

05.06.2005 02:27

Rozpad EMU a následně EU je otázkou času, proces započal

Rozpad EMU a následně EU je otázkou času, proces započal

Zorba 212.?.?.?

Naprosto souhlasím s paní Petrou Edelmannovou. Doufejme že k rozpadu EU dojde co nejdříve. Pak už jen zbude zastavit rozpínavost USA, i to se nám doufejme podaří. Výsledky referend ve Francii a Nizozemsku jsou vynikající. Francouzi a Nizozemci tak uštědřili políček nejen Bruselu, ale i Bílému domu. I američtí politici totiž doufali v přijetí Euroústavy, jež byla výhodná i pro USA, nebot pomáhala(pro někoho možná paradoxně) částečně upevnit nadvládu USA v Evropě. Např. se v Euroústavě mluvilo o tom že armády Evropských zemí budou pod velením NATO(tedy USA) atd. Je potřeba abychom setřásli nadvládu Bruselu i Washinktonu. Pro existenci a svobodu našeho i ostatních národů totiž představují EU a především USA hrozbu, stejnou jako v minulosti komunismus a Německo. Nějakou dobu to ale ještě bude trvat, možná jsem pesimista, ale spíš to budou desetiletí než roky. Dnešní střední generace se toho ale určitě dožije. EU se snad rozpadne sama, horší to ale bude s USA, těm se nejspíš bude muset postavit celý svět a to se zbraní v ruce. Já ale nepochybuju o vítězství. Češi, Slováci, Evropa i celý svět nakonec budou určitě svobodní.

54659

05.06.2005 22:00

Rozpad EMU a následně EU je otázkou času, proces započal

RE: Rozpad EMU a následně EU je otázkou času, proces započal

Zorba 212.?.?.?

USA už nabraly jasný kurz, těžko si představit že by se z nich zase stala normální země která neohrožuje celý svět. Nedokážu si představit nic co by mohlo skutečně vést k obratu v politice USA. Amerika je na cestě neustálé agrese směrem ke světovládě. Na tutéž cestu se už dvakrát vydalo Německo a víme jak to dopadlo. S USA to pravděpodobně dopadne stejně. Stačí se podívat na ohromný odpor lidí na celém světě k USA. Nakonec asi budeme muset americkou agresy zastavit se zbraní v ruce, doufat ve změnu americké politiky mi připadá bláhové. Navíc by bylo nanejvíš spravedlivé aby se USA vrátilo všechno zlo které ve světě napáchaly.
Bude jen dobře když se rozpadne EU. Unie totiž představuje hrozbu(téměř stejnou jako USA) pro Evropské národy. Je potřeba setřást nejen nadvládu Bílého domu, ale i nadvládu Bruselu.

54735

05.06.2005 22:16

Rozpad EMU a následně EU je otázkou času, proces započal

RE: Rozpad EMU a následně EU je otázkou času, proces započal

Zorba 212.?.?.?

Rozpínavost USA je zcela očividná. Jen za posledních 15 let spáchali Američani víc jak 10 agresí, to je víc než SSSR za celou dobu svojí existence. Stačí se podívat na posledních pár let. 2004-agrese proti Haiti, 2003-agrese proti Iráku, 2001-agrese proti Afganistánu, 2000-agrese proti Makedinii, 1999-agrese proti Jugoslávii, 1998 agrese proti Súdánu a tak by se dalo hodně dlouho pokračovat. Vetšina agresí navíc vedla/vede k válkám. USA dnes představují pro svět totéž co v minulosti Německo a komunismus. Stejně jako oni, i USA usilují o světovládu. Dnes je pod kontrolou Bílého domu valná část světa a to většina Latinské Ameriky, Evropy, Blízkého východu a Asie. Tyto státy jsou sice formálně nezávislé, prakticky se ale jedná o americké kolonie(uvědomte si že i většina zemí Německého či Sovětského impéria byla formálně nezávislá). Američané navíc většinu těchto zemí okupují. Odnikud se nestahují a ani to nechystají. V Evropě pouze nově rozmistují síli a některé jednotky přesouvají z jedné části světa do druhé. Navíc i jejich politika je stejná jako třeba ta Německá za války. Američané se v okupovaných zemích které jim kladou odpor chovají úplně stejně jako Němci za války(viz americká genocida Iráku).

54738

05.06.2005 22:18

Rozpad EMU a následně EU je otázkou času, proces započal

RE: Rozpad EMU a následně EU je otázkou času, proces započal

Zorba 212.?.?.?

Ještě dodatek:
Irák byl hospodářským zázrakem za vlády Sadáma Husaina v sedmdesátých a osmdesátých letech. Tento rozkvět zničili až Američani.

54739

05.06.2005 23:19

Rozpad EMU a následně EU je otázkou času, proces započal

RE: Rozpad EMU a následně EU je otázkou času, proces započal

Zorba 212.?.?.?

V podstatě svámi souhlasím. Až na to že se Německo ani Japonsko od roku 1945 sice skutečně nedopustili na žádné agresi, ale podíleli se na amerických okupacích vysláním vojenských jednotek(nemyslím tím špitáli).

54744

06.06.2005 20:54

Rozpad EMU a následně EU je otázkou času, proces započal

RE: Rozpad EMU a následně EU je otázkou času, proces započal

Zorba 212.?.?.?

Německo je náš tradiční nepřítel od počátku našich dějin. Po celou naši historii se nás snažili zotročit a zničit a my jsme se před nimi museli bránit. Postup vůči po roce 1918 a 1945 Sudetákům byl správný, zasloužili si to, protože usilovali o porobení Čechů. Druhou světovou bylo třeba vést aby se zachovaly a osvobodily naše národy, ohrožované Němci. Že vám nezáleží na vlastním národě je velmi špatné. Národní státy jsou dobré(včetně Československa) protože zachovávají národy. Je dobře že se rozpadli otrokářské monarchie a že se jednou rozpadne i EU.

54876

11.06.2005 23:14

Rozpad EMU a následně EU je otázkou času, proces započal

RE: Rozpad EMU a následně EU je otázkou času, proces započal

Zorba 212.?.?.?

Já bych to neviděl zdaleka s budoucností světa tak černě. Může sice dojít k velkému konfliktu, možná i k třetí světové(podívámeli se na dnešní rozpínavou politiku Bílého domu, tak je nanejvýš pravděpodobné že USA směřují k tomu aby proti sobě poštvali celý svět, který se nebude ochoten podřídit americké hegemonii). Velká válka ale rozhodně neznamená že musí dojít ke konci světa nebo vyhlazení lidstva. Potencionální válku bychom nějak přežili a všechno by jsme postupně obnovili.

55762

11.06.2005 23:23

Rozpad EMU a následně EU je otázkou času, proces započal

RE: Rozpad EMU a následně EU je otázkou času, proces započal

Zorba 212.?.?.?

Lidí kteří smýšlejí stejně nebo podobně jako já(tedy protiamericky) je na světě drtivá většina(viz průzkumy veřejného mínění, demonstrace, stačí si ale promluvit třenba s obyčejnými lidmi). Pouze v samotných USA a snad ještě v Izraeli má agresivní politika USA podporu. Včeličko, představa že by USA konečně daly pokoj zbytku světa a stáhli se na své území je právě tím co si my všichni přejeme. Americká politika ale nabrala jasný kurz a ve světě už napáchala tolik zla že změna v politice USA je takřka nemožná a USA si navíc zaslouží trest za své zločiny.

55765

11.06.2005 23:27

Rozpad EMU a následně EU je otázkou času, proces započal

RE: Rozpad EMU a následně EU je otázkou času, proces započal

Zorba 212.?.?.?

Na tom že nějaký Američan žije mimo USA samozřejmě není nic špatného. Ale špatné jednoznačně je to že USA okupují valnou část světa a stále se roztahují. To se bude muset změnit.

55766

11.06.2005 23:35

Rozpad EMU a následně EU je otázkou času, proces započal

RE: Rozpad EMU a následně EU je otázkou času, proces započal

Zorba 212.?.?.?

Proč se tolik lidí stěhuje do USA? Odpověd je jednoduchá. V drtivé většině to jsou nejchudší lidé, kteří mají v USA šanci začít žít na běžné úrovní a přilepšit si. Z lásky k USA to ale nikdo nedělá. Stejně tak řada Američanů odchází do ciziny(viz Petgeho příspěvek) a navíc USA jsou zemí založenou na přistěhovalectví. Za prací a lepším živobytím se ale lidé např.stěhovali před válkou i do třetí říše. Takže to že se někam stěhuje hodně lidí nemá žádný vliv na to jestli daná zem dělá špatnou nebo dobrou politiku.

55769

01.07.2005 00:23

Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

Zorba 212.?.?.?

Zcela souhlasím s panem Stworou. Dokonale a trefně vyjádřil podstatu dnešní světové politiky a morálního úpadku. Za celou tuto katastrofální situaci do níž jsme se dostali můžou pouze USA. To právě jejich vládní elity jsou těmi mocnými které to celé organizují(globalizaci a degeneraci). Jak bylo řečeno, chtějí nastolit nový světový řád, tedy ovládnout svět. Totálně zdegenerované listvo, bez tradic, kultůry, národní identity a rodinné sounáležitosti, bude pro americké mocipány mnohem snáz ovladatelné. Já ale věřím že se jim nastolit tuto novou tisíciletou říši zla nepodaří a že dopadnou stejně jako Hitler se svými nacisty. Dnes proti nim(rozumněj proti Američanům) bojují osamoceně jen některé národy(Iráčané, Afgánci, donedávna Srbové...). Jednou ale jistě přijde den kdy se svět sjednotí proti společnému nepříteli-USA, stejně jako kdysy proti Německu, a že zastaví Americké úsilí o ovládnutí a zprznění lidstva. Tito lidé kteří to celé provádějí se ale dají snadno identifikovat, jsou to: Bush, Clinton, Rumsfeld...

59264

01.07.2005 00:31

Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

Zorba 212.?.?.?

Jinak homosexualita je zvrhlá úchylka která ve zdravé společnosti nemá co dělat. Buzeranti a Lezby by se měli léčit a provozování homosexuálního sexu by se mělo trestat nejpřísněji. Homosexualita je jen další hnus který se rozšířil díky USA, kde propagace a podpora buzíků a lezeb začala a je nejmasověji rozšířena.

59267

16.07.2005 18:11

Zhoubný multikulturalismus a islámský fundamentalismus

můžou za to USA

Zorba 212.?.?.?

Jediným vyníkem, na jehož rukách je krev Londýnských obětí, je Blair a jeho vláda. Díky svému neustálému patolízalství vůči USA udělali z Velké Británie jednoho z hlavních spolupachatelů většina Amerických zločinných agresí a to především té zatím nejspíš poslední-v Iráku. Iráčané se samozřejmě(s pomocí svých bratří) brání před agresí a výsledkem je protiútok na území agresorova hlavního satelitu-tedy USA. Američané provádějí v Iráku dnes a denně ještě mnohem bestiálnější barbarské zločiny, než jsou ty ke kterým došlo v Londýně. Angličané jsou ovšem stejně jako Iráčané a většina ostatního lidstva obětí Americké nadvlády. Až na to že Iráčané jsou přímo napadení a vražděni Američany, zatímco Britové se proti své vůli podílejí na agresi která nemá se zájmy jejich země nic společného. Je to stejné jako za druhé světové války. Tehdy byli všechny národy Evropy oběti německé agrese, bez ohledu na to jestli byli ze zemí které Němci napadli nebo které byli satelity Německa. Všechny oběti druhé světové (at se jedná o Italské civilisty kteří zahynuli při náletu spojenců, nebo o Polské civilisty které popravili Němci) padají na hlavu nacistů. Stejně tak všechny oběti dnešních agresí USA(at se jedná o Britské civilisty, kteří zahynuli při atentůtu v Londýně, nebo o Irácké civilisty popravené Američany) padají na hlavu vedení USA.

61978

17.07.2005 22:07

Zhoubný multikulturalismus a islámský fundamentalismus

RE: všechny oběti dnešních agresí USA... Pise pan Zorba

Zorba 212.?.?.?

Jestli se na této diskusi oběvuje něco opravdu hloupého, pak to jsou příspěvky těch několika proami. Na 11.9. jsem samozřejmě nezapomněl, zato vy jste asi zapomněl na to co se dělo před 11.9. Američané dávno před atentáty v New Yorku napadali a podmanovali si mnohé národy. Namátkou: bombardovali Jugoslávii(1999), Irák(1999), Sůdán(1998), bosenské Srby(1994-1995) atd. Dále napadli např. Somálsko(1993), Haity(1993), Irák(1991). Myslím že nemá smysl dál pokračovat, amerických zločinů je tolik že snad ani není možné je zde všechny uvést(např. genocidní embargo proti Iráku a dalším zemím, podpora lokálních agresivních patolízalů jako jsou Izraelci, Chorvati, Bosnáci nebo Albánci atd. atd.). Snad vám tenhle výčet pomůže pochopit že Američani vedou válku prakticky s celým světem. USA si tedy 11.9. plně zasloužili(stejně jako si Němci zasloužili to co se za války stalo v Berlíně nebo Dráždanech). Byla to odveta za všechno to neskutečné zlo a příkoří které USA způsobují zbytku světa.
Podle toho co Bush řekl jde s odbojem(který vy nazíváte "teroristy") drtivá většina světa a lidstva. USA a jejich agrese totiž podporují pouze sami Američané, nikdo jiný(tím myslím z řad obyčejných lidí, nikoli vlád). Já stojím na straně našeho Českého národa a na straně svobody, pravdy a spravedlnosti. To znamená že jsem proti USA(tím neříkám že proti Amíkům bojuju se zbraní v ruce, kdyby ale napadli nás Čechy a nebo některé z našich bratrů, pak bych neváhal a postavil bych se USA i ve skutečném boji). Zato Vy patrně stojíte na straně USA. Jako Čech by jste se měl stydět, znamená to totiž že jste kolaborant. Ti co dnes kolaborují s Amerikou a EU jsou stejní jako ti co dřív kolaborovali s Němci a komunisty. Já zase nevím jak by jste mluvil Vy, kdyby Vám Američané zavraždili někoho v Iráku nebo Jugoslávii, nebo kdekoli jinde kde řádili.
A jak jsem již psal, antiamericky je naladěná drtivá většina lidstva, takže tu vaši semi-demokracii si nezaslouží nikde, a nikdo o ni ani nemá zájem. My chceme svůj národní a svobodný stát.

62106

17.07.2005 22:25

Zhoubný multikulturalismus a islámský fundamentalismus

RE: Prijde boj mezi civilizations?

Zorba 212.?.?.?

Boj pravděpodobně přijde. Ale bude to podobný boj k jakému došlo za světových válek. Tedy svět se spojí proti jedné supervelmoci usilující o světovládu. Za první a druhé světové usilovali o ovládnutí světa Němci, dnes o to usilují Američané. Dříve či později se bude muset zbytek světa sjednotit proti stále agresivnějším USA, stejně jako se v minulosti již dvakrát sjednotil proti Německu. Bud USA porazíme stejně jako kdysy Německo(a já nepochybuju že zbytek světa dokáže porazit USA) a nebo bude celý svět otrokem Ameriky(to se ale jistě nestane, dosud nikomu se nepodařilo dosáhnout světovlády a nepodaří se to ani USA).
Na případný střet by se dalo nahlížet i jako na střet civilizací(či spíše životních směrů). Na jedné straně stojí USA představující globalizaci, úpadkový liberalismus, konzum, multikulturalismus a další špatnosti vzešlé z USA. Proti nim stojí lidé z celého světa bojující za zachování odkazu, kultury a hodnot svých předků a za další existenci svých národů.

62109

17.07.2005 23:03

Zhoubný multikulturalismus a islámský fundamentalismus

RE: Prijde boj mezi civilizations?

Zorba 212.?.?.?

Národní stát se nemusí obklopit ostnatými dráty a nemusí být chudý. Např. za první republiky jsme mněli národní stát a žádné ostnaté dráty jsme k tomu nepotřebovali a zárověn jsme byli jednou z nejvyspělejších zemí.
Jinak je potřeba zavést nový režim. Zbavit se americké nadvlády a stát se konečně svobodnými. Nový národní stát by mněl zachránit náš národ a jeho velikost. Měla by být obnovena křestanská morálka a hodnoty našich předků. Zároven by bylo nejlepší obnovit Československo. Náše národy by mněly být opět protchnuty křestanstvím a vlastenectvím. Toho lze dosáhnout jedině porážkou USA které jsou baštou ničivé globalizace. Amerikanizmus, konzum, multikulturalismus a morální úpadek které USA šíří skrze svoji globalizaci jsou bez pochyby špatné, nebot ohrožují svobodu a existenci všech národů světa.

62115

19.07.2005 21:40

Zhoubný multikulturalismus a islámský fundamentalismus

RE: Prijde boj mezi civilizations?

Zorba 212.?.?.?

Na to co píšeš už odpověděli Oji a Jiří. Já jen nemohu než opakovat že z USA si první republika mohla těžko brát příklad, nebot USA byly tehda(jak bylo řečeno) rasistickým státem(asi stejně jako nacistické Německo před válkou). Jinak kdyby jsme dnes dělali stejnou politiku jako za první republiky, tak by nám sem nejspíš hodně rychle napochodovala US army, dopadly bychom stejně jako Jugoslávie nebo Irák. Ty si zase přečti něco od našich národních buditelů a hrdinů(Palacký, Havlíček, Masaryk, Neruda) a možná ti dojde že kdyby dnes žili, byli by z nich největší antiami a vlastenci.
Ano, totální porážka USA je patrně jedinou cestou lidstva ke svobodě a záchraně národů. USA dnes ohrožují svět stejně jako v minulosti dvakrát Německo. Aby byl svět zachráněn před globálním otroctvím, muselo být Německo ve dvou světových konfliktech poraženo. USA dnes dělají takovou politiku, že i oni pravděpodobně dopadnou jako Německo. A úplnná porážka USA není nic nemožného. Kdyby došlo ke konfliktu USA proti ostatním mocnostem(přičemž proti USA by jistě stáli lidé na celém světě), pak by USA neměli šanci. Ostatně každý kdo se pokusil vládnout světu byl rozdrcen, jiný osud nemůže potkat ani USA.
Porážka USA(jak ti vysvětlili už Oji a Jirí) neznamená ztrátu technologií(to je naprostý nesmysl, můžěš ho vůbec nějak zdůvodnit?). Ani po porážce nacistického Německa nezanikli technologie které nacisté vymysleli.
Špatná situace Severní Koree má dva hlavní důvody: Především je KLDR neustále ohrožována USA a proto musí nadmíru zbrojit. Za druhé tu je embargo uvalené rovněž USA.

62337

19.07.2005 21:50

Zhoubný multikulturalismus a islámský fundamentalismus

RE: Prijde boj mezi civilizations?

Zorba 212.?.?.?

Ano Oji. Pochopil jste mé názory správně.

62339

19.07.2005 22:18

Zhoubný multikulturalismus a islámský fundamentalismus

RE: kdyby ale napadli nás Čechy a nebo některé z našich bratrů, pak bych neváhal a postavil bych se USA

Zorba 212.?.?.?

Náš slavný Český národ a naše milované bratry jsem zatím neměl příležitost bránit se zbraní v ruce. V roce 1968 jsem nemohl přispět k obraně, nebot jsem ještě ani nebyl na světě. Kdybych tam ale tehdy byl, tak bych se všemožně snažil klást odpor okupantům. Vzhledem k americké politice je ale pravděpodobné že potřeba branít vlast(tentokrát před Americkými agresory) tu dříve či později bude. Pak nebudu váhat a budu bránit naši krásnou Českou zem před americkými bestiemi.
Nechápu jak můžete nazívat ohavné americké zločiny spáchané na Srbech, Somálcích, Iráčanech a mnoha dalších národech "humanitárními akcemi". To máte od Havla? Ty národy se "provinili" pouze tím že bránili svoji zem před Americkou agresí. Např. Srbové se statečně bránili před agresí Američanů a jejich poskoků(stejně jako prakticky všichni ostatní). I v Somálsku můžou mít USA své zájmy: strategické postavení země u Rudého moře, hned naproti Jemen atd.

62341

19.07.2005 23:11

Zhoubný multikulturalismus a islámský fundamentalismus

RE: kdyby ale napadli nás Čechy a nebo některé z našich bratrů, pak bych neváhal a postavil bych se USA

Zorba 212.?.?.?

Já jsem antiami a hrdě se k tomu hlásím(stejně jako většina lidí na světě). Být antiamerikanista je stejně správné jako být antifašista nebo antikomunista.
Nemyslím že je něco špatného na používání těch výrazů. Jak jinak nazvat to co se stalo a děje v Jugoslávii, Afgánistánu, Iráku a jinde než americkou agresí. Jak jinak nazvat vojáky US army vraždící masově nevinné civilisty než americké bestie...atd. V souvislosti s Německem za světových válek se taky mluví o Německých agresích, Německých bestiích atd. A taky na tom podle mne není nic špatného ani falešného. Výrazy které používám jsou podle mne správné nebot označují pravdu, a tu je třeba označit pravými jmény.

62352

19.07.2005 23:26

Český svaz bojovníků za „svobodu“?

At žijí naši hrdinové

Zorba 212.?.?.?

To že se do svazu bojovníků za svobodu vetřelo pár kolaborantů s komunisty a Amíky neznamená že by svaz byl jakkoli špatný. Hrdinové kteří za války bojovali proti Německým agresorům si zaslouží věčnou slávu a úctu. To oni vybojovali naši svobodu a naše právo na život. Nebýt nich, tak by jsme tu dnes nebyli. Oni byli pro nás totéž co jsou dnes např. pro Irák jejich odbojaři proti Americkým agresorům. Je tedy samozřejmostí že je budeme mít v úctě, budeme si jich vážit a budeme si z nich brát příklad. Oni bojovali proti nepřátelům národa-nacistům, i my dnes svým způsobem čelíme novým nepřátelům národa-Amíkům. A kdybychom proti nim museli jednou bojovat stejně jako naši dědové a otcové proti Němcům, i my bychom přece chtěli aby si nás naši vnuci a synové vážili.

62353

20.07.2005 20:30

Zhoubný multikulturalismus a islámský fundamentalismus

RE: kdyby ale napadli nás Čechy a nebo některé z našich bratrů, pak bych neváhal a postavil bych se USA

Zorba 212.?.?.?

Nemyslím, podobné výrazy(agresoři, vrazy) se k označení Američanů, Němců a jim podobných používají běžně.

Jsem mladý člověk(ale už né puberták) a podle mne se můžou do diskusí zapojovat všichni lidé bez ohledu na věk. Ostatně volební právo je už od 18 let. A mím úmyslem rozhodně není poučovat starší, ale prostě se zapojit do diskuse a hájit pravdu.

62450

20.07.2005 21:01

Zhoubný multikulturalismus a islámský fundamentalismus

RE: Interview Kissinger

Zorba 212.?.?.?

Předpovídat podle Nostrodama budoucnost je nesmysl. Nostrodamus zanechal své poselství tak nesrozumitelné že jej nikdo nedokáže rozluštit. Různí vědci se jen neustále dohadují jak že to myslel a existuje nespočet různých předpovědí vypracovaných podle toho co Nostrodamus psal. Jedna z nich např. tvrdí že roku 2000 mělo dojít ke konci světa. A jak vydíte nic se nestalo. Takže jestli chcete nějak odvozovat budoucí události, tak jedině na základě logických úvah a né na základě nějakých věšteb. A logika nám říká že k velkému konfliktu došlo vždy s rozpínavou říší usilující o vládu nad světem. V minulosti to bylo dvakrát Německo. Dnes mají tuto roli USA. Takže pokud v budoucnu dojde k velkému konfliktu, tak jedině s USA. Všechno k tomu směřuje a napovídá tomu. USA se dnes chovají prakticky stejně jako Německo a Japonsko před druhou světovou(tím myslím v zahraniční politice). USA se v budoucnu sice můžou dostat do značné ekonomické krize, ale to jen nahrává možnosti že může dojít ke konfliktu s USA. Rozpínavá říše která se dostane do velkých problémů, je obvykle řeší velkou válkou, vláda USA by nejspíš postupovala právě takto. A možnost nějakých vzpour v USA je minimální, jejich vláda by situaci těžko nechala zajít tak daleko, opět by raději volili konflikt se zahraničím než s vlastními lidmi. Takže jedinou opravdovou hrozbou pro Evropu i pro zbytek světa jsou USA. A USA rozhodně nejsou nějakým bratrem pro Evropu. Evropa jako celek neexistuje. USA jsou bratrem pro anglosaské země, snad ještě pro další Germánské státy(Německo, Skandinávie), ale nemají nic společného např. s Romány nebo Slovany. Nic z toho ale nemění na faktu že USA jsou dnes nejhorším a jediným společným nepřítelem celého světa. Jestli s někým povedeme válku, tak s nimi.

62453

20.07.2005 21:31

Zhoubný multikulturalismus a islámský fundamentalismus

RE: Interview Kissinger

Zorba 212.?.?.?

Jen doplním co jsem k vašim úvahám o proroctvých napsal níže. V prvé řadě je třeba sledovat historii a současný vývoj. A ten směřuje pouze k možnému konfliktu s USA. Nostrodama nedokázal nikdo rozluštit a existují různé, mnohdy zcela protichůdné předpovědi založené na jeho textech. Takže hodně z toho co uvádíte se asi stane(krize ekonomiky, vyschnutí ropných zdrojů), ale všechno ukazje jasně na to že pokud dojde k nějakému střetu, tak pouze s USA.

62456

20.07.2005 21:40

Zhoubný multikulturalismus a islámský fundamentalismus

RE: V roce 1968 jsem nemohl přispět k obraně, protoze jsem jeste nebyl..

Zorba 212.?.?.?

Je samozřejmě fakt že naše dnešní mladá generace je(stejně jako mladí kdekoli jinde na světě) antiamericky orientovaná. I mezi starší generací je ale valná část lidí protiamerická a málo kdo mezi staršími lidmi je vyloženě proami. Opravdových proami je jen velmi málo.

62457

20.07.2005 21:46

Zhoubný multikulturalismus a islámský fundamentalismus

RE: americké bestie.

Zorba 212.?.?.?

Pro Germány(at už Američany nebo Němce) je nenávist ke Slovanům typická, nebot Germáni nedokážou unést Slovanskou slávu a velikost, a proto se vždy snažili Slovany zničit. V minulosti o to usilovalo Německo a dnes o to usilují USA. A vaše pochopení pro Německé zločiny spáchané za války na Slovanech dokonale koresponduje s tím jaký jste amerikanofil.

62460

20.07.2005 22:06

Český svaz bojovníků za „svobodu“?

RE: At žijí naši hrdinové

Zorba 212.?.?.?

1) Pár kolaborantů se do svazu vetřelo, to je ale bohužel nevyhnutelné vzhledem k tomu že svaz existoval/existuje v době panování kolaborantských režimů. Drtivá většina členů svazu jsou ale čestní a dobří vlastenci. Kvůli několika kolaborantům nemůžu odsoudit svaz který je jednou z mála skutečně vlasteneckých a významných organizací v naší zemi(např. obhajoba národních zájmů proti Sudetským Němcům).
2) Kolaborant s Amíky je ten kdo aktivně podporuje Americkou politiku směřující proti našemu národu(to znamená že jde s Amíky proti vlastním lidem). Jsou to především naši dnešní přední politici. Kolaborant s komunisty je ten kdo v minulosti aktivně a dobrovolně podporoval komunistycký režim.
3) To jste mne zcela nepochopil. Nejde samozřejmě jen o název ale i o činnost svazu, která je pokud vím, pozitivní, nebot je správně národovecká(viz. to co jsem napsal k bodu 1). Podle mne těch pár kolaborantů nedokáže nijak zásadně negativně svaz ovlivnit.

Takže ted když jsem Vám vysvětlil jak jsem to myslel(zvláště ten třetí bod), tak snad chápete že to co píšu v žádném případě není pouhý formalismus.

62463

20.07.2005 22:14

Výplach mozků v režii CNN

RE: chceme jen zit v klidu, jezisi!!! - motlidba pana Zorby

Zorba 212.?.?.?

Samozřejmě že věřím v Boha. Jsem hluboce věřící křestan(jak je z mích názorů často patrné).

Právě moje náboženské přesvědčení je jednou z věcí kvůli které jsem antiami. USA totiž svojí globalizací ničí tradiční křestanskou morálku a hodnoty v celé Evropě i jinde. A to se mi pochopitelně nelíbí, nebot jsem především díky náboženství silně konzervativně a také vlastenecky založen.

62468

20.07.2005 22:22

Český svaz bojovníků za „svobodu“?

RE: At žijí naši hrdinové

Zorba 212.?.?.?

At už je ve svazu bojovníků za svobodu frekvence komunistů jakákoli, nic to nemění na faktu že mezi lidmi kteří za války bojovali za svobodu tvoří komunističtí(natožpak američtí) kolaboranti naprostou menšinu. Paní Dvořáková mi rozhodně nepřipadá jako komunistka. Naopak, má správné vlastenecké postoje. O Stránském nevím téměř nic, takže nemohu nijak zvlášt hodnotit, pokud má ale názory blízké lidem jako Havel a Židovské obci, pak ho za vlastence rozhodně považovat nelze.

62470

20.07.2005 22:29

Výplach mozků v režii CNN

RE: chceme jen zit v klidu, jezisi!!! - motlidba pana Zorby

Zorba 212.?.?.?

Ano, je bohužel pravdou že Bibli jsem zatím nepřečetl. To ale vůbec nijak nesnižuje mou víru. A ani na tom nevidím nic komického. Je přece spousta mladých křestanů kteří si dosud Bibli nepřečetli. Já jsem hluboce věřící(jak je patrné z mých příspěvků) a to že jsem Bibli zatím nečetl neznamenná že ji neznám. Znám Bibli a v ní zjevenou pravdu dobře.

62471

20.07.2005 22:40

Jak jsem si vyrazil

historka

Zorba 212.?.?.?

Ten motorista který vykládal tu historku o té rvačce musí mít opravdu hlavu totálně vymytou propagandou. Bohužel se takoví blázni najdou vždycky. Takoví jako on by museli na vlastní kůži zažít to co zažívají např. Srbové, Arabové a jiné národy jež jsou obětí Americké agrese. Naštěstí je takových vymytých mozků minimum.
Jinak drtivá většina lidí není hloupá a uvědomuje si že skutečnou hrozbou jsou pouze USA. O tom svědčí např. to že spousta Amerických turistů se v Evropě vydává raději za Kanadany, lidi se k nim potom chovají hned jinak. A v příkladech antiamerikanizmu, který mnoha způsoby projevují lidé ve všech zemích světa, by se dalo velmi dlouho pokračovat.

62473

21.07.2005 21:59

Zhoubný multikulturalismus a islámský fundamentalismus

RE: Interview Kissinger

Zorba 212.?.?.?

Já chápu že proroctví bývají různě "zašifrovaná" a pod. Stejně tak uznávám že spousta z toho co píšete se opravdu nejspíš stane. A i já věřím že existují různá pravdivá proroctví. Jenže v jednom zásadním bodu s vámi nemohu(a zdaleka nejen já) souhlasit. Ten bod se týká USA. Pokud v budoucnu opravdu dojde k velkému konfliktu(což je dost možné), pak to bude konflikt s USA. Je to jediná reálná možnost. Dojdete k ní jak logicky pohledem na dnešní zahraniční politiku USA(neustálé agrese, otevřená touha po světovládě). Tak i pohledem na minulost(celosvětové války se vždy vedli proti agresivní rozpínavé říši, a takovou říší jsou dnes USA). Jinak USA samozřejmě patří k západní civilizaci, to ale ani trochu nevyvrací fakt že USA představují největší hrozbu pro nás i pro zbytek světa(vždyt k západní civilizaci patřilo i nacistické Německo). A USA s Evropou žádní opravdoví spojenci nejsou. Vždyt se podivte. Většina Evropských zemí je pod Americkou nadvládou a okupací. A Evropané nenávidí USA stejně jako všichni ostatní lidé na světě. A stejně tak se Američané na Evropské národy dívají jako na nějaké podřadné podlidi(stejně jako na zbytek světa). Tvrdit že k takovému konfliktu nemůže dojít protože si jsou Evropa a USA kulturně blízko je nesmysl(viz Americká válka za nezávislost, kdy Američani bojovali proti svým nejbližším bratrům-Britům). Všechno ukazuje na klasický scénář, podle něhož došlo i k předchozím dvěma velkým válkám. Ostatním velmocím(Rusko, Francie, Čína) prostě časem dojde trpělivost s americkou rozpínavostí, dříve či později se postaví USA na odpor se zbraní v ruce. Většina vlád na světě i v Evropě sice bude možná zrádně podporovat USA, ale světová veřejnost je a bude antiamericky naladěná a může být pouze proti USA. Scénáře budoucnosti podporované oficiální propagandou se nikdy nevyplnili.

62626

21.07.2005 22:16

Zhoubný multikulturalismus a islámský fundamentalismus

RE: Interview Kissinger

Zorba 212.?.?.?

Já netvrdím že to co píšete se nemůže stát. Většina z toho se stát klidně může. Ale pokud v budoucnu dojde k velkému konfliktu(což je opravdu bohužel vysoce pravděpodobné), pak to bude pouze konflikt proti USA. Proč, jsem napsal už ve svém dnešním příspěvku níže.
Já nechci zpochybnovat vaše znalosti. Ale slyšel jsem názory mnoha expertů na tuto problematiku a mnozí z nich mluvili zcela protichůdně. Stejně tak mnoho expertů se snažilo rozluštit Nostrodama a většina z nich došlo v různých směrech k velmi rozdílným výsledkům. I největší expert se občas může mýlit. A já jsem slyšel příklady expertů, kteří se v něčem mýlili, a na druhou stranu obyčejných lidí kteří jednoduše dokázali na základě svých znalostí vědět kdo je pro ně hrozbou. Před válkou většina lidi vycítili že hrozbou je Německo. Dnes zase většina lidí vycítila že hrozbou Jsou USA.

62627

21.07.2005 22:33

Výplach mozků v režii CNN

RE: chceme jen zit v klidu, jezisi!!! - motlidba pana Zorby

Zorba 212.?.?.?

Proti předmanželskému sexu nejsem(ale v opravdu ctnostné společnosti by nevěsta mněla být panna). Jsem ale proti pornografii a to i na internetu.

62628

21.07.2005 22:37

Výplach mozků v režii CNN

RE: chceme jen zit v klidu, jezisi!!! - motlidba pana Zorby

Zorba 212.?.?.?

Nechápu proč si myslíte že když je někdo hluboce věřící(a to je většina lidstva), tak se musí jednat bud o psychozu nebo recesi. To chcete z psychozi nebo recese obvinovat většinu všech lidí na světě?

62629

21.07.2005 22:41

Výplach mozků v režii CNN

RE: chceme jen zit v klidu, jezisi!!! - motlidba pana Zorby

Zorba 212.?.?.?

Na vaši otázku už odpověděl Karel z Čech a já se s jeho odpovědí zcela ztotožnuji. Jen dodám že věřím v Boha(trojjediného Boha-Boha otce, Boha syna(Ježíše) a Ducha svatého). A Bibli znám a vím co je v ní napsáno, ačkoli jsem ji celou ještě nepřečetl.

62630

21.07.2005 22:51

Jak jsem si vyrazil

RE: historka

Zorba 212.?.?.?

Samozřejmě že jsem mluvil o vypláchnutém mozku u těch zmanipulovaných bláznů. USA jsou pochopitelně jedinou hrozbou pro dnešní svět. Proč? Podívejte se na jejich politiku. Je to tatáž politika kterou dělali např. Němci před světovými válkami. USA jsou hrozbou pro celý svět a to proto že usilují o světovládu tedy o zotročení celého lidstva a neváhají napanout a provést genocidu na jakémkoli národu který se jim postaví na odpor. Zároven šíří USA globalizaci která má za následek morální úpadek hlavně západu a v konečné fázi je důsledkem zánik národů. A já jsem křestan a český vlastenec, jak je z mých názorů jasně patrné.

62632

21.07.2005 22:56

Jak jsem si vyrazil

RE: historka

Zorba 212.?.?.?

Různí blázni se můžou najít všude. Drtivá většina lidí je ale naštěstí normální. A Amíky nesnáší všichni na celém světě stejně. Pár Čechů mi vyprávělo jak byli v Mexiku. Všudě museli vysvětlovat že nejsou Amíci. Jakmile je místní přestali považovat za Američany, začali se k nim chovat mile, ale dokud si mysleli že jsou Američani, tak se na ně dívali jako na vrahy(a těmi Amíci opravdu jsou).

62634

21.07.2005 23:06

Výplach mozků v režii CNN

RE: chceme jen zit v klidu, jezisi!!! - motlidba pana Zorby

Zorba 212.?.?.?

Zní to možná trochu jako protimluv. Pro upřesnění: na předmanželském sexu nevidím nic špatného v dnešní společnosti. V mravné společnosti(kterou ta naše dnešní bohužel není) by ale nevěsta mněla být panna, u ženicha není na předmanželském sexu podle mne nic špatného ani v mravné společnosti.

62636

25.07.2005 22:15

Výplach mozků v režii CNN

RE: chceme jen zit v klidu, jezisi!!! - motlidba pana Zorby

Zorba 212.?.?.?

Víra v Boha je to co člověka činí skutečným člověkem a dává lidstvu jeho morální a kulturní základy. Bůh a náboženství ukazují lidem jejich cestu životem a odpovídají na všechny otázky života. Věřit jen sám v sebe je nechutně egoistické a mravně nesprávné. Těch kteří nevěří v Boha je na světě minimum. Takže jestli by má někdo prozřít, tak to jsou ateisté.

63070

25.07.2005 22:22

Výplach mozků v režii CNN

RE: chceme jen zit v klidu, jezisi!!! - motlidba pana Zorby

Zorba 212.?.?.?

Znovu opakuju že to není protimluv. Pokusím se to opět vysvětlit. Dnešní společnost je zdegenerovaná a za současného stavu nevidím na předmanželském sexu nic špatného(ovšem jen ve zdegenerované společnosti).

V budoucnu bude doufejme obnovena mravná společnost. V mravné společnosti(která tu dnes bohužel není) by nevěsta mněla být panna. U ní by to mnělo být podmínkou, u ženicha nikoli. Proč? Protože žena i muž jsou odlišní a jejich role ve společnosti a pravidla jejich chování by mněla být odlišná.

Doufám že už to chápete. V prvním odstavci mluvím o dnešní společnosti, ve druhém o mravné společnosti která snad jednou bude obnovena.

63073

25.07.2005 22:32

Jak jsem si vyrazil

RE: historka

Zorba 212.?.?.?

No Emmo, aspon na něčem se shodnem. Je to přesně tak jak popisujete ve svém příspěvku, já bych jen dodal že takový odpor vůči USA už dávno není vlastní jen Latinské Americe, nybrž celému světu.

63078

25.07.2005 22:46

Jak jsem si vyrazil

RE: historka

Zorba 212.?.?.?

USA jsou jedinou hrozbou pro dnešní svět, nebot jsou stejně agresivní a mají stejné světovládné cíle jako Německo v době světových válek nebo později SSSR.
Ti, které označujete jako "sebevražedné muslimské fanatiky" jsou ve skutečnosti(tedy ti kteří bojují proti americkým agresorům v Iráku a Afgánistánu) hrdinnými vlastenci kteří brání svoji zem stejně jako naši předci bránili naši zem za války před Německými agresory.
Nevím koho označujete jako "neonacisty". V poslední době je časté označovat všechny vlastence a nacionalisty tímto hanlivím označením. Neonacisté kteří se skutečně hlásí k Hitlerovi jsou jen hrstkou bezvýznamných bláznů. Oproti tomu vlastenci a nacionalisté, jako např. Le Pen, Nikolić, Žirinovsky, Leper atd.(ke kterým se hlásím i já),jsou na vzestupu po celé Evropě a doufejme že se časem dostanou k moci. Pak teprve s USA zatočíme, jakmile by se tito vlastenci dostali k moci, vzpomínali by Amíci na Bin Ládina a Al-Kaidu jako na procházku růžovím sadem. Tito vlastenci jsou více méně stejní jako byli kdysy např. Palacký, Štefánik, Masaryk atd.
Co se týče komunistů, tak ti jsou už na smetišti dějin. Režimi na Kubě, KLDR nebo v Číně jsou už jen vlastenecké režimi které se snaží zachránit svobodu svého lidu.

63081

25.07.2005 22:51

Jak jsem si vyrazil

RE: historka

Zorba 212.?.?.?

Máte samozřejmě pravdu. USA se od bývalého SSSR nijak neliší, stejně jako se nijak neliší od Německa z dob světových válek. Rozdíl je ale v tom že dnešní USA představují pro svět ještě větší hrozbu než kdysy SSSR.

63084

25.07.2005 23:09

Výplach mozků v režii CNN

RE: chceme jen zit v klidu, jezisi!!! - motlidba pana Zorby

Zorba 212.?.?.?

Takže podle vás je drtivá většina lidí na celém světě slabá a bezmocná? Podle vás byli slabý Jan Hus, Žižka a miliony dalších kteří se obětovali pro svůj lid? Víra lidem pomáhá mimo jiné v tom že jim dává smysl života a odpovídá na celou řadu otázek. A komu že víra pomůže? Uvedu dva příklady: Léto 1917, Českoslovenští legionáři bojují u Zborova za svobodu našeho národa, mnoho z nich jde na jistou smrt a to s odvahou a radostí. Proč? Protože vědí že umírají pro svobodu svojí vlasti a že Bůh je chrání a odmění je na onom světě za jejich hrdinství. Druhý příklad je z dnešní doby: Léto 2005, Iráčtí partizáni bojují za svobodu svého lidu, mnoho z nich jde na jistou smrt a to s chrabře a radostně. Proč? Protože vědí že umírají za svobodu svojí země a že je Bůh odmění v ráji za jejich hrdinství.
Morálka a kultůra jsou s náboženstvím neodmyslitelně spjaty. I lidská historie je neodmyslitelně provázena náboženstvím. A náboženství tu bylo od počátku věků, i v době kdy nebyla církev. A náboženství tu bude vždy, lidstvo bez něj nemůže existovat.

63090

25.07.2005 23:17

Jak jsem si vyrazil

RE: historka

Zorba 212.?.?.?

Máte téměř pravdu. Až na to že za zločiny SSSR mohli komunisté. Rusko jako takové je naší bratrskou zemí. Sami Rusové byli největší obětí komunismu.
Režim v SSSR šel proti vlastním lidem. Oproti tomu režim v USA(stejně jako režimy Německa za světových válek) slouží více méně svému lidu. Za to co se děje v Iráku nebo jinde můžou v podstatě Američani a budou za to jednou ztrestáni, stejně tak za to ce se dělo za druhé světové mohli prakticky Němci a byli za to po právu vytrestáni. Za to co se dělo roku 1956 nebo 1968 ale obyvatelé SSSR opravdu nemohli, oni sami byli hlavní obětí komunismu. USA se tedy o víc podobá dřívějšímu Německu než SSSR.

63092

27.07.2005 22:27

Vesničan

Souhlas s autorem článku

Zorba 212.?.?.?

Autor článku má naprostou pravdu. Když se občas pár lidí nastěhuje z jedné země do druhé tak na tom nemůže být nic špatného. Ale umělá imigrace a vytváření multikulturní společnosti je nesmysl. Je to další důvod proč být proti USA. Jsou to totiž USA kdo do celého světa exportují všechny ty zvrhlosti. Od globalizace přes konzum a multikulturismus až po morální úpadek.

63318

02.08.2005 22:24

Vesničan

RE: Souhlas s autorem článku

Zorba 212.?.?.?

Proč být proti USA? Kromě důvodů které jsem napsal výše, jsou ty další důvody zhruba stejné, jako ty kvůli kterým byli lidé v minulosti proti Německu a komunismu. A životní úroven Amíků je mi ukradená, mně, stejně jako ostatním lidem vadí Americká agresivita a snaha ovládat celý svět, včetně naší země.

64186

02.08.2005 23:38

Právo na chuligánství nepatří mezi lidská práva

Souhlasím s panem Stworou

Zorba 212.?.?.?

Nejprve chci jen napsat že sám patřím mezi mladé lidi, jsem vrstevníkem těch co technopartistů. A i přesto souhlasím s policejní akcí proti czechteku. Mezi mladými lidmi se najde bezpočet dalších, kteří technopartisty nemají v lásce a kteří rovněž souhlasí se zásahem proti Czechteku. Takže nejde o generační problém. S technoparti nesouhlasím z následujících důvodů: Jedná se v prvé řadě o jeden ze symbolů dnešní konzumní společnosti, celé je to nejen degenerativní ale rovněž propojené s drogami atd. Techno navíc nemá nic společného s naší národní kultůrou a nemá tudíž právo na místo v České kůltůře. Když někdo chce poslouchat techno, tak at si ho klidně poslouchá a organizuje si třeba i koncerty atd. Ale at přitom neporušuje hrubě zákony(viz. drogy) a neruší extrémně okolí. Policie se nesnaží nešvary nijak vymýtit, tak je dobře že aspon někdy dělala svoji práci a zasáhla. Náš stát by měl chránit Českou národní kultůru a vychovávat v jejím duchu naši mládež. Je pravda že policie se mnohdy chová stejně nespravedlivě jako před rokem 1989, ale to není případ technoparty, to byl např. případ zásahu během zasedání MMF roku 2000 a jiné. V některých zemích jsou technoparty zakázány, to jen dokazuje že se jedná o nebezpečnou zvrhlost, která by se mněla zakát i u nás. Nemám nic proti velkým hudebním akcím, klidně at se na nich shromáždí třeba statisíce lidí a všichni at se dobře baví. Jde ale o to že by se přitom mněli dodržovat zákony a pravidla slušnosti a že by vše mnělo být v duchu národní kultůry.

64201

02.08.2005 23:54

Právo na chuligánství nepatří mezi lidská práva

Jen dodám...

Zorba 212.?.?.?

Souhlasím s panem Stworou rovněž v tom že dnes jsou vyzdvyhována různá práva, ale všichni zapomínají na povinnosti. Je to jeden z hlavních rysů dnešní zdegenerované společnosti. Práva a povinnosti jsou stejně důležité a nikdo by na ně neměl zapomínat. Dnešní společnost má velké problémy především proto že lidé zapomínají na své povinnosti. Zapomínají na to že člověk se rodí, žije a umírá pro vlast, že má žít svůj život především tak aby byl prospěšný svému národu a žil v duchu zákonů Božích. Jedinec není prakticky nic(tím neříkám že na něm vůbec nezáleží, jen říkám že jsou i mnohem důležitější věci), základní buňkou společnosti je rodina, samotný jedinec nemá téměř význam. Význam mají základní mravní hodnoty: Bůh, vlast, rodina. Sobecký konzumní individualismus, vzniklí v USA dnes díky této zloříši(Americe) zachvacuje a rdousí celý svět. Budeme se ho muset zbavit a obnovit naše tradiční hodnoty a kultůru, ohrožované amerikanizací.

64207

03.08.2005 00:01

Právo na chuligánství nepatří mezi lidská práva

Paroubek a Bublan

Zorba 212.?.?.?

Spousta lidí zde odsuzuje Paroubka a Bublana. Samozřejmě souhlasím, ale né kvůli technoparty. Zákaz Czechteku je správný. Paroubek a Bublan jsou ale odsouzenihodní z jiných důvodů. jsou to totiž zrádci kteří jdou proti vlastnímu národu a slouží cizím zájmům(USA a EU). Tak se dá bohužel popsat celá naše politická "elita". Ti kteří dnes zrazují vlast a kolaborují s USA, jsou stejní jako ti co dřív kolaborovali s komunismem(1948-1989), Německem(1939-1945) a Habsburky(před 1918).

64208

03.08.2005 23:12

Právo na chuligánství nepatří mezi lidská práva

RE: Souhlasím s panem Stworou

Zorba 212.?.?.?

Samozřejmě že ne. Trávu a další drogy nesnáším a nikdy bych to ani nezkoušel.

64467

03.08.2005 23:16

Právo na chuligánství nepatří mezi lidská práva

RE: Souhlasím s panem Stworou

Zorba 212.?.?.?

Sekta, autsider, nenávist, netolerance? O čem to vlastně mluvíte? Žádná z těch vámi jmenovaných věcí se mně nijak netýká.

64468

03.08.2005 23:19

Právo na chuligánství nepatří mezi lidská práva

RE: Souhlasím s panem Stworou

Zorba 212.?.?.?

Nevím proč bych mněl chodit do světa. Ostatně do něj více méně chodím(tím myslím že hodně cestuju). Jinak za bolševika bych byl možná disident, ale určitě né bolševický kolaborant.

64469

03.08.2005 23:25

Právo na chuligánství nepatří mezi lidská práva

RE: Souhlasím s panem Stworou

Zorba 212.?.?.?

Chodit do kostela by se sice mnělo, ale trestat nechození je nesmysl. Zato trestat porušování desatera by bylo správné a prospěšné. Potlačování náboženství je snad nejhorší zločin jaký může být. Vlastenectví je s náboženstvím neodmyslitelně spjato. Zákony musí být spravedlivé, prospěšné a na jejich dodržování se má přísně dbát.


64472

03.08.2005 23:31

Právo na chuligánství nepatří mezi lidská práva

RE: Souhlasím s panem Stworou

Zorba 212.?.?.?

Novácké pořady rozhodně nemají s Českou kultůrou mnoho společného. Do naší České národní kultůry patří např. lidové písně, tance, kroje, prostě celý krásný Český folklor. Dále pak naše národní hudba, od Smetany a Dvořáka, přes Hašlera a Kryla až po Landu a Orlík. Dále třeba naše vynikající světoznámá literatura a básnictví atd. atd.

64474

03.08.2005 23:36

Právo na chuligánství nepatří mezi lidská práva

RE: Souhlasím s panem Stworou

Zorba 212.?.?.?

Já mám taky rád písničky kterým rozumím(i když Janda a Vondráčková to zrovna nejsou). Náš premiér ale nestojí za nic. A neboj se, hulit určitě nebudu [smích]

64475

03.08.2005 23:42

Právo na chuligánství nepatří mezi lidská práva

RE: Souhlasím s panem Stworou

Zorba 212.?.?.?

Nevím co je na vlasteneckých názorech, které zastávám, špatného nebo snad směšného. To jsou vám k smíchu i Palacký nebo Kramář s Masarykem?
Jinak národní kultůra v hudbě je prostě všechna slušná Česká tvorba. Od Dvořáka přes Haška po Landu. A samozřejmě také náš krásný folklor. A folklorní akce jsou velmi populární i u nás a jsou v Evropě země kde se na nich schází i statisíce lidí.

64477

03.08.2005 23:45

Právo na chuligánství nepatří mezi lidská práva

RE: Souhlasím s panem Stworou

Zorba 212.?.?.?

Samozřejmě vím že drogy nejsou problémem jen techna, ale právě techno je drogami pověstné a jsou tam nejvíce rozšířeny. Špatné jsou všechny drogy jedno jestli heroin nebo extáze.

64478

03.08.2005 23:52

Právo na chuligánství nepatří mezi lidská práva

RE: Jen dodám...

Zorba 212.?.?.?

Mé názory jsou ovlivněny náboženstvím, ale né farářem.

Katolická církev je v něčem dobrá v něčem ne. Jednoznačně jsou správné její konzervativní názory. Její zasahování do politiky v různých zemích je diskutabilní, věčinou je správné, ale např. na Balkáně je jednoznačně špatné. Křestanská víra je bezpochyby správná a pozitivní a stejně tak křestanské církve jako takové.

Jedinec nemá význam. Význam má rodina, obec, kraj, vlast, národ, bratrské národy, lidstvo, -tedy uskupení jednotlivců.

64482

03.08.2005 23:57

Právo na chuligánství nepatří mezi lidská práva

RE: Paroubek a Bublan

Zorba 212.?.?.?

Národní kultůru v hudbě jsem popisoval na této diskusi jinde. Národní kultůra je ta kterou jsme zdědili po předcích, ta kterou jsme tu mněli v čisté podobě před sto lety. Je to náš folklor, národní literatura, básně a písně, náboženství, naše rodinné a společenské uspořádání, zvyky a tradice.

64485

04.08.2005 00:07

Právo na chuligánství nepatří mezi lidská práva

RE: Souhlasím s panem Stworou

Zorba 212.?.?.?

Ti co nevěří by neměli být trestáni, ale neměli by ani své přesvědčení nijak propagovat a nebo se snažit dělat něco proti náboženství. Stát a církev by se mněli zárověn snažit obrátit pokud možno co nejvíc lidí na víru, zvlášt by se mnělo začít u dětí a mládeže.

V Bibli jsou přikázání jasně napsaná, takže není o čem pochybovat. Zákonodárství by mnělo vycházet především z Bible(tedy víry) a tradic a také rozumu a morálky.

64488

04.08.2005 22:51

Právo na chuligánství nepatří mezi lidská práva

RE: Souhlasím s panem Stworou

Zorba 213.?.?.?


>Zorba
>Verejne soukroma otazka:
>Pozil jste, ci pozivate silne navykovou latku zvanou alkohol?
>Prevazne obsazenou v tekutinach: pivo,vino, destilaty...

Drogami myslím svinstva jako tráva, heroin atd. Alkohol k nim nepatří. Odpověd na vaši otázku zní: Ano, alkohol jsem požil a čas odčasu se ho napiju(na nějaké akci a pod.)

64632

04.08.2005 23:23

Právo na chuligánství nepatří mezi lidská práva

RE: Paroubek a Bublan

Zorba 213.?.?.?

Možná jsi mně zcela nepochopil. Já jsem psal že naše národní kultůra byla před sto lety čistá, zato dnes je zprzněná amerikanizmem a degenerací(např. když si u nás pustíte rádio, tak tam slyšíte pomalu víc angličtinu než češtinu). Bude potřeba ji očistit. Takže není potřeba dělat kdekoli tlustou čáru, jen je potřeba ochranovat to co je pozitivní, kulturní a mravné, od toho co je negativní, nekulturní a zkažené. Vámi zminovaný Landa, Orlík, folk a etno muzika patří k té pozitivní a tedy dobré kultůře. S tou komisí jsi to vystihl dobře. V národním státě by mněla vláda, ministerstvo kultůry a úřady řídit a ochranovat naši národní kultůru, udávat jí správný směr, mněli by zavrhovat špatné a vyzdvyhovat správné. A do tohoto procesu by mněla významně zasahovat církev(ale jen na naší národní úrovni, bez Vatikánu). Hudební tvorba Gotta, Vondráčkové, Elánu a Davida do národní kultůry patří.

Rodina, společnost, zvyky, tradice... To se nemění. To je stanoveno Bohem, předky a dějinami. Základní morální a společenská pravidla jsou nadčasová a zajištují přežití národa. Národ který opustí tradice svých předků a zdegeneruje je odsouzen k záhubě. Proto je potřeba abychom neopouštěli své tradice, ale snažili se je obnovovat a dodržovat. Např. rodinné příručky z dob první republiky nebo 19. století by naše dnešní rodinny mněli inspirovat. Kdyby to dnes fungovalo jako tehdy, hned by se skončilo s rozvodovostí a obnovila by se porodnost. A tak je to se vším.

Já mám konzervativní vlastenecké názory a ty může zastávat kdokoli bez ohledu na věk. Asi tě překvapím, mám 18 let. Nemyslím si ale že by bylo něco zvláštního na mém věku v kombinaci s názory. Když se podíváš např. na demonstrace vlastenců, tak tam většinu taky tvoří mladí lidi jako já. A spousta mích vrstevníků má podobné názory jako já.

64637

04.08.2005 23:35

Právo na chuligánství nepatří mezi lidská práva

RE: Souhlasím s panem Stworou

Zorba 213.?.?.?

Islámská revoluce v Iránu byla velice pozitivní událostí která neobyčejně prospěla Iránu. Stejně tak doufejmě že jednou dojde k obdobné křestanské revoluci v Evropě. I Evropské národy by se měli vrátit ke svým tradicím a postavit se na jasný odpor USA, stejně jako kdysy Iránci.
Chodit po bytech rozhodně nemám v úmyslu. Mám ale v úmyslu (možná) zapojit se do národního hnutí a tak prospět své vlasti.

64642

04.08.2005 23:47

Právo na chuligánství nepatří mezi lidská práva

RE: Souhlasím s panem Stworou

Zorba 213.?.?.?

>Pocita se kladeni otazek zpochybnujicich zakladni dogmata jako
>"neco proti nabozenstvi"? Jestlize ano, neni takovy pozadavek v
>rozporu s pozadavkem na svobodu projevu? Jak by se pak melo jeho
>poruseni postihovat - zavedenim trestneho cinu kacirstvi?

Měl by se zavést trestný čin rouhání a snad i kacířství(ovšem né ve středověkém chápání). Kladení otázek zpochybnujících náboženská dogmata bych netrestal, ale neměli by se klást veřejně ani by se neměli rozšiřovat mezi lidi, mělo by se jednat jen o soukromou záležitost nějakých okrajových skupinek. Svoboda projevu je dobrá věc, ale i ta má své hranice.

Na kterou viru?

Odpověd je snad jasná. Na tu víru která u nás převažuje. Mám tím na mysli návrat ke křestanství, bud katolickému, husitskému, evangelickéme nebo pravoslavnému.

64645

05.08.2005 13:33

Právo na chuligánství nepatří mezi lidská práva

RE: Souhlasím s panem Stworou

Zorba 212.?.?.?

Dnešní Irán je zemí která si váží tradic a odkazu předků. Zároven je zemí značně a úspěšně se rozvíjející, a na blízkovýchodní poměry rovněž zemí velmi demokratickou. A co je hlavní, je zemí svobodnou. A to vše díky islámské revoluci. Já doufám že i v naší vlasti a ostatních Evropských zemích zvítezí obdobná křestansko-národní revoluce. Díky ní by byli zachráněny naše tradice, kultůra a hodnoty zděděné po předcích. Zároven bychom se zbavili nadvlády Washingtonu a Bruselu a byli bychom svobodní. Když se podívíte na naše národní hnutí, tak je sice v současnosti rozstříštěné, pokud ale máme dosáhnout úspěšné revoluce, budeme se muset sjednotit pod jedním národním praporem. Pokud bychom se tříštili na frakce, bylo by naše hnutí-a tím i náš Český národ-poraženo. Pouze jednotni zvítězíme.

Píšete: >Ja bych se do nabozenskych revoluci moc nehrnul.

Jenže pouze nastolení pronárodního režimu může zajistit světlou a svobodnou budoucnost naší zemi, přežití národa a jeho záchranu před USA a globalizací.

Píšete: Megakorporace nebo krestanskotaliban,
>to neni zrovna lakavy vyber.

Neříkám že vlastenecká hnutí jsou jediná která dokáží porazit USA. Ale jsou to právě vlastenecká hnutí která se jako jedna zmála kladou alespon nějaký odpor Amíkům a která mají největší šanci USA porazit. Pokud nás někdo zachrání před Amíky, je mnohem víc pravděpodobné že to bude křestansko-národní režim, než režim liberálně-demokratický. A vlastenci(označení křestanský taliban považuji za lichotku a čest) náš národ zachrání, oprotitomu USA a jejich megarporace chtějí náš národ zničit.

64738

05.08.2005 13:52

Právo na chuligánství nepatří mezi lidská práva

RE: Souhlasím s panem Stworou

Zorba 212.?.?.?

>
>Ugh. Trestny cin "zpochybnovani oficielni doktriny"?
>

Zpochybnování by nemělo být trestné. Trestné by mnělo být urážení a zesměšnování náboženství.

To se zpochybnováním dogmat jsi vystihli celkem dobře. Zpochybnování křestanských a národních dogmat nemusí být trestné, nebot zjevenou pravdu nelze zpochybnit.

>
>Svoboda projevu je dobrá věc, ale i ta má své
>hranice.
>
>Kde? Tam, kde se to tomu kdo je zrovna u moci hodi?
>

Hranice musí být v každé čisté a slušné národní společnosti. Zákázána by mněla být např. propagace zločinů, úchylek, nemravnosti, rasismu a dalších škodlivých věcí.


>Jakakoliv doktrina by mela byt zpochybnovana. Teprve pokud
>zpochybneni vydrzi, mela by byt podminecne prijata - ale jen do
>okamziku, kdy se v ni objevi dira.

Křestanství, morálku, tradice, vlastenectví, tyto a další věci nelze nahradit ani zpochybnit, nebot se jedná o zjevené pravdy.

64741

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Káva pro Zvědavce

48

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 74 čtenářů částkou 16 946 korun, což je 48 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

O čem se mlčí - Jindřich Rajchl18.01.22 17:21 Česká republika 0

Majú rúška a respirátory v školách význam?18.01.22 09:37 Sierra Leone 0

Rusko stahuje své diplomaty a jejich rodiny z Ukrajiny18.01.22 07:03 Rusko 2

Soňa Peková: 15.1.2022 Lékařský dům17.01.22 22:01 Česká republika 6

Covidové zpovědi17.01.22 17:48 Česká republika 2

S pravdou ven - svědectví zdravotních sester17.01.22 17:46 Česká republika 0

Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování17.01.22 16:38 Kanada 0

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 1

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 16

NATO upírá Rusku právo veta při vstupu Ukrajiny do aliance!12.01.22 21:06 Neurčeno 11

Ivermectin "funguje ve všech fázích" COVIDu podle uniklých vojenských dokumentů americké armády12.01.22 09:11 USA 5

Vystoupili na demonstraci s vlastním názorem. Policisty čeká kárné řízení11.01.22 19:12 Česká republika 2

Fialova vláda navrhuje pokuty až 3 miliony korun!11.01.22 15:53 Česká republika 1

Gruzínský tenista náhle přerušil zápas kvůli problémům s dýcháním11.01.22 15:45 Austrálie 1

Neskutečné chucpe: Pekarová a teď i Lipavský šijou do Orbana11.01.22 15:01 Česká republika 0

Mezioborová lékařská konference - třetí díl PCR testy09.01.22 18:56 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
24,39 Kč
Libra
29,29 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
15,47 Kč
Švýcarský frank
23,50 Kč
100 japonských jenů
18,82 Kč
Čínský juan
3,39 Kč
Polský zloty
5,37 Kč
100 maď. forintů
6,82 Kč
Ukrajinská hřivna
0,75 Kč
100 rublů
27,96 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 004,55 Kč
1 unce stříbra
503,75 Kč
Bitcoin
899 231,48 Kč

Poslední aktualizace: 19.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 71 914 177