Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Průchozí

Nalezeno 243 příspěveků, 7 různých IP adres

Stránka: 1 2 3

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

15.02.2007 17:27

Svět by mohl zastavit Bushovy zločiny výprodejem dolaru

RE: USA je třeba zastavit za každou cenu

Průchozí 213.?.?.?

"Vlastní svět"? Jak je možné vlastnit svět? Tam kde nestojí noha vojáka, není vítězství ani vlastnictví. Jak může někdo vlastnit jediný čtvereční metr mé zahrady? Jak funguje ten mechanizmus? Kdo supluje onoho virtuálního vojáka pro bankéře na pozadí NWO? Politici a jimi řízené armády a policejní síly? Nebo nakonec my všichni, kteří se ženeme za kariérami, vyššími platy, většími SUV a rozežranými domy o deseti místnostech s třemi koupelnami, trojgaráží, krytým bazénem a vlastní kuželkovou dráhou? Kde je ten základ? Z čeho pramení jejich moc? Vždyť kromě papírků NEMAJÍ V RUKOU VŮBEC NIC!
Zkuste konečně zapřemýšlet ukázat prstem přímo na ně, na skutečné škůdce a na nástroje jimiž nás ovládají, a ne na jakéhosi imaginárního Ahasvera putujícího dějinami v zástupné roli virtuálního vykořisťovatele!

Toto jsou otázky do skutečné diskuse. To, co se tady předvádí je hra intelektuálů a taky-intelektuálu se zrcátky blýskavých slov.
Jestliže je známý původce infekce, je třeba najít lék k jeho likvidaci. Pokud možno bez těch, které napadla. Nic víc a nic méně. Postup je stejný, jako při jakékoli, i hrozící, epidemii.

128844

15.02.2007 17:51

Mezi dvěma mlýnskými kameny

Je toto vůbec možné?

Průchozí 213.?.?.?

Tato diskuse skýtá dokonalý obraz naší společnosti a současně i vysvětlení příčin naší bolestivé nemohoucnosti. Dostali nás. Dostali nás tak daleko, že už se nedokážeme oprostit od nálepkování, ba, co dím, nálepky pro nás mají větší význam než obsah toho, co je jimi označeno.

V případě, že se jedná o ukradení kusu území mé rodné země je mi ÚPLNĚ JEDNO, jestli se proti tomu staví fašisté, komunisté, homosexuálové nebo dupající králíci! Ti všichni tvoří sumu bytostí obývajících tutéž zem. A smyslem jejich počínání je udržet si nad ní vládu, anebo alespoň nad tím, co z ní zbylo. Až to SPOLEČNĚ dokážeme, můžeme se klidně zase sáčkovat a škorpit... to je to, bez čeho bychom asi nedokázali žít. Nebo možná konečně pochopíme o čem to vlastně všechno je.

Jestliže tedy komunista dokáže formulovat to, co je očividné a nezbytné, nelze toho, kdo sice vidí tutéž očividnost a nezbytnost, ale přesto přechází do opozice jen kvůli politickému smýšlení, které mu nepasuje, nazvat jinak než nemyslícím hovadem (prosím editora, aby to bral jako "terminus technicus" ). Jsou to přesně tito bezmozci, kteří se vydatně a každodenně starají o to, aby rozdrobili a rozprášili do větru i ty poslední zbytky společné vůle, která z miliónů jedinců dělá NÁROD. S těmito také-spoluobčany to má moc skrytá v pozadí náramně jednoduché. Rozděl a panuj. Jak prosté a jak účinné...

Celý měsíc jsem pečlivě pročítal diskuse ke všem zveřejněným článkům. Bylo mi z toho většinou zle. A doporučuji všem těm, kteří se považují za soudné lidi, aby si je ještě jednou s odstupem pročetli a přidali něco jako shrnující vyjádření. Myslím, že ve světle nejnovějších událostí to vůbec nebude jednoduché...

128846

15.02.2007 18:02

Šest lží o Íránu, kterým byste neměli věřit

RE: Svobodny Iran

Průchozí 213.?.?.?

Čí demokracie? CO JE TO demokracie? Co je to demokracie v rodině? Jak ji aplikovat? Mohou Vás demokraticky přehlasovat Vaše tři děti, zabrat Vaši ložnici a poslat Vás bydlet ve sklepě? Ne? A proč ne? Jak jim chcete upřít toto právo? Mají tři hlasy, a Vy jen jeden, případně dva... Aha. Jsou nedospělé... hmm. Dobrá výmluva. Ale na jiné věci jsou dospělé dost, že? Můžete demokraticky rozhodovat coby dva dospělí? Hlasování může být jen 100 anebo 2x 50%... Kdo a jak si vynutí převahu? A čím? Rozumem, nebo slzami a rozkrokem?

Možná to vyzní tvrdě, ale nemít ženy plnou pusu demokracie mohly se dodnes mít jako v ráji. Dříve totiž nikdo ani na okamžik nepomyslel na to, že žena (natož vdaná s dětmi!!) půjde pracovat! Muže nesmělo ani napadnout ženění, jestliže nebyl schopen postarat se o ženu a později o děti. To všechno jste vítězně prohrály a staly se kolečky v ekonomice, která z vás pod pozlátkem emancipace sdírá kůži. A za míň, než vydělají muži. A nemylte se, vždy to tak zůstane - dokud nepochopíte, že být ženami je privilegium, které jste samy odvrhly!

Dobrý den.

128848

15.02.2007 19:04

Mezi dvěma mlýnskými kameny

RE: knedlikovy rozmer

Průchozí 213.?.?.?

Prezident Putin by měl stejnou "slabost" pro Maďarsko či Rakousko. Jestliže má být zradar, jehož účel je naprosto jasný všem soudným lidem, v České republice, těžko se o ní nemínit, když je o něm řeč. Připadá mi to celkem normální a dost logické, nemyslíte? Měl snad uvádět přibližné zemské souřadnice, nebo použít pojmu jako "však vy už víte kde..."?
Nejste náhodou právě mezi třemi mlýnskými kameny?

128852

15.02.2007 19:21

Šest lží o Íránu, kterým byste neměli věřit

RE: Obdivuhodný Irán

Průchozí 213.?.?.?

Začněte zametat před vlastním prahem. Rozhlédněte se kolem sebe... po dětské práci v křesťanských společnostech, pedofilii, prostituci mladistvch obojího pohlaví - a nemontujte se do věcí, po nichž Vám za prvé vůbec nic není, a kterým za druhé vůbec nerozumíte!

Našetřete si pět peněz a jeďte do Íránu. Pozorujte a porovnávejte. Až se vrátíte, pak mluvte. Zatím k tomu nemáte ani to nejmenší oprávnění. Pište jen máte-li co říct - to není volný glejt na papuškování.

Dobrý den.

128854

17.02.2007 00:27

Šest lží o Íránu, kterým byste neměli věřit

RE: Obdivuhodný Irán

Průchozí 213.?.?.?

Nic si z toho nedělejte. Příště se třeba narodíte s pindíkem. A pak mudrujte. [mrknutí jedním okem]

129021

17.02.2007 22:39

Ocelová pěst sionistů dopadla aneb \"Holocaust si rozvracet nedáme!\"

RE: historie

Průchozí 213.?.?.?

Holocaust = ohnivá oběť - převzato z židovské tradice.
Šlo o rituální obětování a pálení (částí) dobytka, dříve snad i lidských oběti. Můžete se o tom dočíst v Bibli. Problém je, že židovský název pro tuto oběť se dostal do našeho slovníku až přes Osvětim...

129106

17.02.2007 23:05

Svět by mohl zastavit Bushovy zločiny výprodejem dolaru

RE: radioaktivní uran???

Průchozí 213.?.?.?

Můžete to nějak doložit? (Odkazy na odborné články prosím.) Jinak je to, na rozdíl od předchozího příspěvku, jen plácání. Děkuji.

129113

17.02.2007 23:40

Šest lží o Íránu, kterým byste neměli věřit

RE: Svobodny Iran

Průchozí 213.?.?.?

Mno, vzhledem k tomu, že mi úspěšně (a jaksi sakra podezřele rychle) táhne na šedesátku, mám čtyři děti a nemám doma slepici, nýbrž ŽENU, a to Ženu s VŠ vzděláním, která si ovšem je plně vědoma toho, že je Ženou a nehodlá být mužkou ani mužatkou, a tím méně feministkou, musím se Vaší replice smát.

Asi jste měl smůlu a samici kura možná máte doma sám, jen si to odmítáte připustit.

Jistě. Znám také mnoho velmi chytrých a inteligentních Žen, které "vydělávají až se z nich kouří" (viz např. C. Rizzi), ale neznám ŽÁDNOU Ženu (všimněte si, záměrně píšu velké "Ž" ), která se pustila do kariéry, byla úspěšná a současně i šťastně vdaná a měla děti. Znám jen pár hybridů, kde muž "drží zobák", je ženou v domácnosti a děti v podstatě ani neznají matku ... To také není cíl, že ne? A to je ten lepší případ.

Jinak pláčete na špatném hrobě - já netvrdím, že v manželství může fungovat namisto vzájemného porozumění volební demokracie, jen jsem to zahnal ad absurdum, ale stejně tak je blbost mluvit o totalitě. Ale já s tím nezačal...

Svoboda jako právo každého jedince prostě končí tam, kde začíná právo na svobodu jiného jedince. Důležité je pochopit kde se tato práva prolínají a umět ustoupit v okamžíku, kdy je to potřebné. Pokud někdo stále jen ustupuje, skončí v "totalitě". Pokud neumí rozumně dočasně ustupovat, aniž by nakonec skončil u zdi, skončí u rozvodového stání. Tak je to.

129116

18.02.2007 00:30

Svět by mohl zastavit Bushovy zločiny výprodejem dolaru

RE: radioaktivní uran???

Průchozí 213.?.?.?

Je tady možná ještě jeden důkaz. Staří lékaři věděli, že do rakoviny neradno dloubat a věděli i to, že rakovinu umí zahubit uměle navozená či náhodná infekce (například sifylis).

Sumerští lékaři už před 5000+ lety například odebírali maličký kousek tkáně z okolí nádoru a aplikovali ho pod kůži v podpaží pacienta, tedy do blízkosti lymfatických žláz. Smysl jejich počínání byl naprosto jasný a prozrazuje udivující znalosti. Vzhledem k Hamurabiho zákoníku, který měl pro neúspěšné lékaře velmi tvrdé tresty, se zdá, že tato tehdy BĚŽNÁ metoda byla velmi úspěšná, jinak by ji nikdo neaplikoval.

Je to jen taková myšlenka, ale od jisté doby, která asi jen čirou náhodou souvisí s obdobím po zahájení zhovadilých jaderných testů v ovzduší a následně všudypřítomným jaderným spadem, se najednou doporučuje a provádí invazivní metoda spočívající v odstranění nádoru. Proč?

Víme, že vdechnutí nebo polknutí údajně neškodné prachové částice vyzařující záření alfa NEVYHNUTELNĚ vede k indukci rakoviny v buňkách v bezprostředním okolí místa, kde se tato částice uvelebí. Pokud zůstane, je jakákoli léčba bezzubá, protože se nejedná o "přirozenou buněčnou anomálii", ale o buněčnou anomálii vzniklou z konkrétního podnětu. Invazivní léčba tohoto onemocnění přišla, jako vše dobré ažnavěkyámen, zpoza oceánu a dnes se vlastně už nic jiného než chirurgie, následovaná záměrně navozenou těžkou otravou deriváty bojových chemických látek... pardon, léků zvaných cytostatika, vůbec neprovozuje. Pokud je shora uvedená myšlenka správná, jde o odstranění části postižené tkáně i se zachycenou částicí. Zbytek je pokus o likvidaci buněk mutovaných v důsledku působení hlavního nádoru. Dnešní rakovina se tedy chorobě z dřívějších časů jen podobá! Průběh je stejný, jen příčina jinačí.

Nezbývá než konstatovat: nebožtík Joe Vialls měl pravdu. A nejen v tomto ohledu.

129122

19.02.2007 08:09

Dopis z Cape Cod

RE: Takova spoluprace je skvela vec..

Průchozí 213.?.?.?

.. a právě mne napadl nový termín. Co takhle

VLASTIZRADAR

?

129199

19.02.2007 10:55

Dopis z Cape Cod

RE: Možná by stálo zato

Průchozí 213.?.?.?

Opravdu dobrý "nápad". To jim umožní přesunout to monstrum k nám na Moravu, což je asi předem vybrané "alternativní umístění"... ale to už je vám zřejmě šumafuk, že? [pláč]

Vlastizradar u nás prostě nesmí být postaven - nikde.

129200

19.02.2007 17:36

Svět by mohl zastavit Bushovy zločiny výprodejem dolaru

Film, který stojí za podívání!

Průchozí 213.?.?.?

To je dnešní Írán

http://tinyurl.com/yqx724

129210

20.02.2007 12:46

Ocelová pěst sionistů dopadla aneb \"Holocaust si rozvracet nedáme!\"

RE: Ač se mi na témata okolo sionismu a rasismu nechce mnoho reagovat,

Průchozí 213.?.?.?

OK. Znáte nějaký jiný reálně existující systém, který by potlačoval skutečné právo na chod věcí, než tzv. zastupitelskou demokracii?

Lidi lze "podplatit" jen něčím, co má skutěčně smysl. "Volené zástupce lidu" lze uplatit penězmi. Tento způsob vládnutí je pro ty, co sedí na světových penězích, velice pohodlný. Z hlediska ovládaných je to paskvil.

129258

20.02.2007 22:30

Do jaké míry je americký systém protiraketové obrany systémem obranným?

A obušek je z pytle ven!

Průchozí 213.?.?.?

http://tinyurl.com/2eth46

129286

20.02.2007 22:38

Do jaké míry je americký systém protiraketové obrany systémem obranným?

RE: Rusky radar v 2007

Průchozí 213.?.?.?

Jo. A povšimněte si prosím především toho, že tento OBRANNÝ radar stavějí NA SVÉM ÚZEMÍ a hooodně daleko od USA. Ne v mezinárodních vodách, v cizích zemích apod. A v tom je přece jen malinko rozdíl, to doufám uznáte.

U toho satelitu je pozoruhodná zejména váha, něco takového houseři nahoru nedostanou, i kdyby se posrali. Jako by tam nikdy nedostali ty hlavní díly ISS... Zatím tam navozili jen hromadu trubek - "záclonek" bez substance... [velký smích]

129288

20.02.2007 23:12

Do jaké míry je americký systém protiraketové obrany systémem obranným?

RE: Kolaborace - to je vystizne!!!

Průchozí 213.?.?.?

Tyto radary jsou extrémně zranitelná zařízení! Kopule, která je chrání, není neprůstřelná, protože by to bránilo funkci. A u radaru tohoto typu stačí poškození části pole, a je na dlouho vyřazen. Pokud dojde k poškození pole za provozu, "odejde" kompletní koncový stupeň vysílače.
Naši vojáci, kteří jezdili na ostré střelby raketami do sojuzu se tam setkali se zvláštní formou "přátelského vydírání", kterou si technici na střelnici obstarávali vodku - měli miniaturní zařízení na baterky, která zapíchli na metrové dřevěné tyčce do země někde v okolí raketové baterie. Radary zešílely... a bylo jasné, že jednotka "nenastřílí". Za pár flašek vodky pak bylo rušení vypnuto a všechno fungovalo jak mělo. A byly to právě ty nejmodernější radary, nehybné "placky", na které to tak skvěle fungovalo. [mrknutí jedním okem]

Jestliže něco takového mohli "podomácku" úspěšně slepit dohromady technici na cvičné základně, není absolutně žádný problém vyrobit a instalovat podobná zařízení v naprostém skrytu tam, odkud budou mít správnou účinnost... Mohou "spát" i deset let a stačí je pak jen na dálku oživit - a radar je k ničemu! A to je jen jedna možnost. Další je třeba speciální komando a jedna raketka, taková jaké používal Hizbollah v Libanonu...

Tím chci říct, že na takovou prkotinu není třeba plýtvat jadernými hlavicemi. Bylo by to jako o Škrhólovi a mouše na nose... [velký smích] [velký smích]

129290

22.02.2007 12:53

Jednotná perspektiva 2010

RE: Myslím, že by se příspěvek měl oběvit co nejdřív celý

Průchozí 213.?.?.?

Ao, a článek vyšel i v tištěné formě WM magazínu. Velmi zajímavý je poslední odstavec dokazující, že autor přesně ví o čem mluví, a že jeho analýza je precizní:

"Celkem, nic nového. Obvyklý fašismus, neoliberalizmus, globalizmus, mondializmus, nový světový pořádek. Nazývejte to jak chcete. Podstata je jedna - podřizování a zničení jedné civilizace, té ´nižší´ - na úkor západní. Prostředky realizace tohoto cíle mohou být jakékoliv. První zkouška - Jugoslávie, dopadla vcelku úspěšně. Vojáci pro korporace získali mnohomiliardové zakázky.
Druhá zkouška se zřejmě odehraje za horami - nejspíš to bude Irák. I když to vůbec není důležité. A určitě bude třetí, generální, asi tak v roce 2007. Naleznou nějakou nevelkou zemi a velmi vážný důvod pro úder."
A pak, promiňte, budeme na řadě my, pánové.
Chce se někdo nechat oholit?

129364

22.02.2007 13:39

O jednom protestním emailu

RE: Kapitalističští okupanti z USA?

Průchozí 213.?.?.?

Vážně, pane?

-- On nějaký kapitalista povolá do vlastní firmy jako poradce dva zm*dy z konkurenční firmy, a dá jim volnou ruku? Takže zakázku nakonec dostane právě tato konkurenční firma? Viz TATRA a zakázka do Indie?

-- On se nějaký prezident kteréhokoli státu, kromě Absurdistánu, postaral o zrušení miliardové zakázky na nákladní terénní vozidla, resp. pouze jejich kompletně vybavené podvozky s kabinami a motory s tím, že by na ně mohlo být namontováno něco, co by se nemuselo hodit Velkému Bratrovi?

Tak tohle povídejte tomu, co žere seno... má větší hlavu.

129367

22.02.2007 17:44

Jednotná perspektiva 2010

RE: Rusko v nesnázích??

Průchozí 213.?.?.?

To už dávno nesedí, je to opravdu starý článek napsaný hned po nebo v průběhu bombastické humanitární akce NATO v Jugoslávii.
Topol M1 dnes nese tři hlavice. Oproti Satanu je nahoře mnohem, mnohem rychleji, a to, včetně mobility, ho činí o hodně méně zranitelným v první fázi. Hlavice navíc nejsou pasivní, ale mohou měnit směr letu, případně jeho rychlost. To je činí v podstatě nezranitelnými vůči jakýmkoli dosud i v blízké perspektivě použitelným prostředkům obrany.
Lasery a podobné hračky jsou ve stádiu vývoje a hodí se jen jako ozdoba obálek časopisů... Pokud nejsou na oběžné dráze, neznamenají nic.

129376

22.02.2007 17:51

Jednotná perspektiva 2010

RE: plný článek

Průchozí 213.?.?.?

Ano, to je materiál, s nímž je verifikovaný překlad článku z angličtiny publikovaný před více než dvěma roky na MWM.cz. Putin ho nepochybně četl taky... [mrknutí jedním okem]
Je dobré, že to zde editor opět zveřejňuje. Některé věci by se měly opakovat stále dokola, protože se nám ve víru dezinformací často vytrácejí souvislosti.

129378

23.02.2007 16:05

Jednotná perspektiva 2010

... vše je jinak

Průchozí 213.?.?.?

Nevytrhávejte věci z kontextu. Ten citát je z konce článku, k němuž se tady diskutuje. A napsal ho Rus, který se na závěr ptá Rusů: Budeme na řadě, pánové. Necháme se oholit?

Obávám se, že my nikoho nezajímáme. Směšná zemička plná Švejků, kteří za krabičku sardinek a pár šušňů půjdou pracovat pro novéhodné pány i v neděli. Jako za protektorátu, i jako později... My nejsme "ohební". Jsme suchozemské medůzy. Zajímavá je jen strategická pozice území, na kterém se placatíme uprostřed Evropy. Šalomoun prý na podobné křižovatce mezi národy dokázal vybudovat silné a velmi bohat= království... my zde budujeme velké cizí sklady.

129432

23.02.2007 16:39

Jednotná perspektiva 2010

RE: Tento článek mě zaujal už na MWM,

Průchozí 213.?.?.?

I já ji, pane, jako čerstvě plnoletý prožil. A měl jsem vztek. A asi na rozdíl od vás jsem tehdy s těmi vyjukanými kluky hovořil. Hodně. Za prvé, byli předtím na vojenském cvičení a provedli noční přesun... Neměli ani ponětí o tom, že je to invaze! Vždyť oni zpočátku vůbec netušili kde jsou! Někteří ti kluci pak docela normálně brečeli a styděli se. Hrozně. Na spoustě míst zpočátku vůbec nechápali, proč na ně lidé, ještě týden či dva předtím tak přátelští, najednou plivou a házejí kameny.
Byly tady ovšem i speciální jednotky, jejichž úkolem bylo rozpoutat teror... smyslem toho bylo vyvolat nenávist vůči všem jednotkám, a zpětně tedy i "správný postoj" zbytku okupační armády. To se jim docela povedlo, i když ne všude.

Co tím chci říct. Obyčejní vojáci, branci, ne profíci, jsou v každé armátě úplně obyčejní a většinou zoufalí lidé, kteří mají na světě jen jednu jistotu, a tou je jejich jednotka a kamarádi. Není nic jednoduššího, než tohle stádečko vystrašených lidí ovládnout a změnit na nelítostnou zbraň. Na této psychologii fungují armády, a s takovými lidmi se vedou války. Za války nemohou vojáci, příslušníci nějakého národa, ale politici, ti, kteří je zvolili, a pak ti, kteří vypracovávají "vojenské doktríny". Méně už pak generalita, která se snaží plnit úkoly a příkazy politického vedení za co nejmenších ztrát. Je-li vrchní politik současně vrchním velitelem armády, je to téměř vždy katastrofa! Viz Hitler, Bush a podobní šílenci, kterých bylo v dějinách dost.

Těžko mluvit o vysávání, součty pd čarou ukazují, že přítomnost okupační armády naopak v mnohém pomohla tehdejší normální i šedé ekonomice. Například všechno, co u nás postavili stavěli za své a nakonec to tady zůstalo. A velmi dlouho jsme platili ve srovnání s okolním světem směšné ceny za energii. Bohužel. Zdrželo to náš technický vývoj, ale záměr v tom nebyl.

Tím vším se nechci nijak zastávat jakékoli invaze a okupace libovolné země cizí armádou. Jen jsem chtěl uvést věci na pravou míru; nejsou jen černé a bílé, či modré nebo červené. Rusko není SSSR a nic podobného se nebude opakovat. A proto jsem tenkrát přeložil a zveřejnil ten článek. Stavět záležitost s EXTERITORIÁLNÍ americkou základnou proti tehdejší "bratrské pomoci" jen z trucu je přinejmenším zaslepené.

Je to úplně o něčem jiném: velký blbec s dlouhým klackem se chystá jít zjistit, jestli jsou sršni doma. A spousta jiných blbců tomu hodlá zblízka přihlížet.

Půjdete se na to také podívat?

129433

23.02.2007 16:52

Do jaké míry je americký systém protiraketové obrany systémem obranným?

RE: Od konce WW2 Američané bombardovali 21 zemí, dokonceni 2.

Průchozí 213.?.?.?

http://blatanttruth.org/foreign.php

129435

23.02.2007 17:34

Jednotná perspektiva 2010

Kolik týdnů ještě zbývá?

Průchozí 213.?.?.?

http://www.voltairenet.org/article145412.html

129437

24.02.2007 01:07

Jednotná perspektiva 2010

RE: Nemyslím si, že by Amíci chtěli někoho ovládnout ...

Průchozí 213.?.?.?

Ano Nasredine, tohle s čistým svědomím kdykoli podepíšu.

129450

24.02.2007 09:59

Jednotná perspektiva 2010, část II.

RE: Pán je žvanil

Průchozí 213.?.?.?

Pane Bartošku, já vždy myslel, že ty články čtete než k nim napíšete nějaký názor. Ano, tento článek byl napsán těsně po vybombardování Srbska, anebo ho autor psal ještě pod čerstvými dojmy během něj. PŘEDPOVÍDÁ v něm mimo jiné US invazi do další země a správně tipoval Irák, a navíc předpovídá ještě jednu invazi s rovněž smyšlených vážných důvodů do další země, jako test, předtím než bude napadeno Rusko. Vychází tedy ze stavu, který po sobě zanechal Jelcin A JEHO SHRNUTÍ I ODHAD TOHO, CO BUDE NÁSLEDOVAT JE VELMI PRECIZNÍ.

Zkuste si skočit na předchozí část článku, je tam link na mwm kde ho najdete celý. Přečtěte si to, a PAK pište. Jindy Vám to docela jde. [mrknutí jedním okem]

129457

24.02.2007 10:52

Jednotná perspektiva 2010

RE: Tento článek mě zaujal už na MWM,

Průchozí 213.?.?.?

Ouha. Promiňte, že jsem Vás okradl o Váš cenný čas, pane. Neuvědomil jsem si, že patříte k těm, s nimiž nemá smysl diskutovat, protože mají to své a od toho nehodlají ustoupit.

Ale přesto. "Spojenečtí vojáci"... [velký smích] [velký smích] [velký smích] Myslíte tu hurá partu, co se setkala se zlenivělými německými tatíky, co se celou válku váleli ve Francii? A přesto, díky úplně neschopnému US velení, které ty kluky hnalo bez rozmyslu na smrt, protože z politických důvodů POTŘEBOVALI vysoké ztráty, způsobili amíkům dost velké ztráty?
Pane, kdyby se tihle "spojenci" s touhle taktikou setkali s tou silou, kterou před sebou tlačili z východu Rusové, nezbyl by z celé spojenecké invazní armády ani mastný flek. Proberte si trochu historické záznamy. Myslím ty skutečné, ne heroické žvásty.

129459

24.02.2007 11:26

Jednotná perspektiva 2010, část II.

Který pán je žvanil?

Průchozí 213.?.?.?

Ten link na MO CR je mrtvý.
Tady jsou ty bombardéry. Kam se hrabe Concorde... [mrknutí jedním okem]

http://www.youtube.com/watch?v=qxky4ku__K0

129460

02.03.2007 01:21

Jednotná perspektiva 2010, část III.

RE: Střely...?

Průchozí 213.?.?.?

A na tomhle chcete bazírovat? Tohle má být podstatný argument, kterým chcete shodit obsah celého článku? Ale jděte... Hledáte vši, a jak známo, vši hlavou nehýbou. Ale nakonec, vždyť ono je to jedno. Ztrácejte si svůj čas jak Vám libo... Je jen váš.

129771

07.03.2007 02:01

Zklamal jste mě, pane prezidente

RE: Klaus bude muset sekat dobrotu

Průchozí 213.?.?.?

Hmm. Možná, že je lepší když se teď stáhne. V druhém termínu už nemůže usilovat o třetí, a proto si pak může dovolit říct mnohem více, než dnes; padni komu padni.
Nevidím ostatně nikoho kdo by ho mohl nahradit, vy všichni tady ano? Třeba ráčkující kníže?... A pokud ho někdo nahradí, bude opět muset "brát ohledy", protože před sebou bude mít další termín... To by se mělo zrušit. Druhý termín je u nás k ničemu, protože tak či tak, prezident u nás má, všeobecně vzato, trochu jinou roli a jiné možnosti než v USA, Francii nebo i Rusku. V podstatě nemůže vůbec nic. Tak vocode?

130268

07.03.2007 02:04

Zklamal jste mě, pane prezidente

RE: Prezident

Průchozí 213.?.?.?

Hmm. A Slováci?

130270

07.03.2007 02:07

Zklamal jste mě, pane prezidente

RE: Americka Armada

Průchozí 213.?.?.?

Jirásku, nezaváděj tady Temno.

130271

20.03.2007 14:35

Tragedie tuctu ďábelských mužů

RE: Pane editore, pani editorko

Průchozí 213.?.?.?

Tomu nerozumím Vladimíre.

Je nutné se někomu zavděčovat???

131276

23.03.2007 14:10

Ekologie je kardinální problém doby

RE: reseni, hlavni myslenka, pls help

Průchozí 213.?.?.?

Není co nechápat.
Prostě chtěl říct: berte věci jak jsou. Když se na člověka řítí tsunami, měl by vzít nohy na ramena a mazat na kopec. Je to sice primitivní, ale jediné rozumné. Shora pak může sledovat jak hanebně tonou vědci snažící se s kalkulačkami spočítat energii valící se vlny... a s nimi i všichni pitomci, kteří čekali na to, jak se tyto "autority" vyjádří. [velký smích]

131524

23.03.2007 15:29

Ekologie je kardinální problém doby

RE: Zapadni civilizace - jedina cesta

Průchozí 213.?.?.?

Jinak řečeno: Úřady vznikají k podchycení a likvidaci problematiky, které by nebylo kdyby někoho nenapadlo tyhle úřady zřídit.

131529

23.03.2007 15:33

Ekologie je kardinální problém doby

RE: budoucnost

Průchozí 213.?.?.?

Vidím, že ta svíčka nebyla u Mariánského kostela zapálená zbytečně.
Amen.
-------------------------------------------------
(tlustá čára)
-------------------------------------------------
Něco k počtení a přemýšlení

http://www.bibleufo.com/terribletruth12.htm

131530

06.04.2007 17:09

Írán propustil zajaté Brity

Právě bylo v rádiu...

Průchozí 213.?.?.?

... že britští námořníci úplně změnili výpověď. Teď tvrdí, že přiznání, že se nacházeli v íránských vodách, bylo vynuceno pod hrozbou sedmi let strávených v íránském vězení. Rovněž prohlásili, že s nimi v zajetí "bylo zacházeno velmi tvrdě".

Netěšil bych se. Zmrdiplán pokračuje... ale přepady se uskutečňují až když je nový Měsíc. Zloději a vrazi se nejraději plíží potmě.

132383

06.04.2007 18:59

Írán propustil zajaté Brity

RE: Právě bylo v rádiu...

Průchozí 213.?.?.?

http://us.cnn.com/2007/WORLD/meast/04/06/iran.sail...

132395

03.05.2007 14:28

Zbláznil se Havel?

RE: Havel se nezblaznil

Průchozí 213.?.?.?

Kvůli miliardovému kšeftu s operátory mobilních sítí.

134495

08.06.2007 02:25

Na čem stojí strategická rovnováha USA-Rusko?

RE: divide et impera

Průchozí 213.?.?.?

Je to tak. Sledoval jsem ruskou televizi, Putin to osobně vysvětlil. Dubya vypadal po rozhovoru mezi čtyřma očima jako zmoklá slepice. Byl to geniální a naprosto přesně načasovaný a úplně nečekaný tah...
Teď věci stojí takto:
- Když nabídku odmítnou, bude to diplomaticky neúnosné;
- když nabídku přijmou, stratí xicht... a pravý účel celé akce s radarem padá do vody;
- Tupolánek a spol. se mohou jít picnout (a to je asi nejlepší na tom všem)...
Na závěr zpráv ruská TV ukazovala nabízený radar... vidí až do Skotska a na druhé straně ... je prostě geniálně umístěný.
Azerbajdžánský prezident se nechal slyšet, že jeho národ bude hrdý, jestliže bude moci přispět k míru ve světě... o věci se údajně dozvěděl teprve včera. Rychlá dohoda, což?

137156

09.06.2007 03:32

Na čem stojí strategická rovnováha USA-Rusko?

RE: divide et impera

Průchozí 213.?.?.?

Pane, Vy asi také hned skočíte na každou kok*tinu, že?... Azerbajdžánský radar vidí od Nové Země po Indické moře a na druhé straně od Sachalinu až do Skotska a Irska. Příslušný šot, včetně grafu pokrytí, ukazovali na ruské TV. Příliš brzy jste se chytil falešné informace, určené k "snížení ceny" ruské nabídky. Také jsem ji četl, je to směšné.
(Felgenhauer said the massive Gabala radar was designed to detect the launch of missiles from submarines in the Indian Ocean, and is fixed facing south. "It was never intended for and cannot be used for missile defense," he said...) Doufá, že Rusové nezveřejní podrobnosti o skutečném dosahu tohoto zařízení? To už ale udělali. Proti tomu je plánovaný US kopačák v Brdech druhý odvar z brambor!
Hadi už se svíjejí a syčí... Jestli Dubya tuhle nabídku odmítne, je naprosto jasné, oč jim ve skutečnosti jde - o největší (a poslední) základnu strategických surovin na světě. Hádejte, kde to je?

137225

01.04.2014 22:03

Jak (ne)přicházejí peníze

Není dneska

Průchozí 94.?.?.?

náhodou apríl?

307716

Stránka: 1 2 3

Káva pro Zvědavce

56

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 120 čtenářů částkou 19 700 korun, což je 56 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 1

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 1

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
21,93 Kč
Euro
26,15 Kč
Libra
29,32 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,21 Kč
100 japonských jenů
21,10 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,98 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 642,06 Kč
1 unce stříbra
508,58 Kč
Bitcoin
374 951,67 Kč

Poslední aktualizace: 27.11.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 56 796 652