Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Zorba

Nalezeno 2110 příspěveků, 60 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

06.07.2010 23:46

Paranoia Američanů vstupuje do další fáze

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Zorba 85.?.?.?

>Okultní satanisti jsou velmi směšní, protože svým

Směšní nejsou. Existuje víc než dost důkazů že se světovládci účastní satanistických obřadů a jsou členy satanistických spolků. Ilumináti a zednáři jsou v podstatě satanistické spolky jež nenávidí tradiční náboženství jako je třeba křestanství. Dlouho jsem tomu nechtěl veřit, ale tíha důkazů mne o tom více méně přesvědčila. Ostatně se o NWO říká že má okultní základ a že se vlastně jedná o nastolení vlády antikrista nad světem(což já osobně chápu obrazně jako zničení tradičního řádu světa založeného na tradičních náboženstvích). Stačí když si třeba uvědomíte že řada osobností spojených s NWO používá zednářskou a satanistickou symboliku(i když ne vždy to je úplná pravda). A třeba Obamovo hlavní předvolební heslo puštěné pozpátku zní: "děkuji satanovi": http://www.youtube.com/watch?v=jqALdkTArqs Co k tomu dodat?

>odstraní všechna organizovaná náboženství světa, to bude
>pro lidstvo to nejlepší co se může stát.

Ovšem právě to je jedním ze základních cílů světovládců. Tradiční náboženství jako např. křestanství, islám, hinduismus atd. jsou jednou ze základních překážek k nastolení NWO. Proto se je světovládci snaží za každou cenu zničit nebo rozložit a nahrazují je sektami, jako např. New Age atd.

223429

06.07.2010 23:33

Paranoia Američanů vstupuje do další fáze

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Zorba 85.?.?.?

>Já myslím pane Antiseptiku, že s tou mašlí můžeme ještě
>počkat, a to i přesto, že světovládci až na malé výjimky,
>již ovládají takřka celý svět.

Světovládci ovládají velkou část světa, ale je zde ještě řada svobodných národů. Jak poznáme která země je v moci světovládců? Jsou to ty jež poslouchají rozkazy mocipánů z Washingtonu, Bruselu a tel Avivu.. A do této kategorie rozhodně nespadají státy jako Rusko či Čína.


>Nejprve pod rakousko-uherskými mocnáři, potom chvíli pod
>americkou oligarchií

No za první republiky jsme nebyli pod žádnou cizí nadvládou, bylo to jediné obdobý našich moderních dějin kdy jsme si vládli sami a byli jsme svobodní.

>Proč světovládci hrají divadlo? Aby ospravedlnili uměle
>vyvolané války mezi zeměmi.

Mnohem výhodnější by pro světovládce bylo definitivní nastolení NWO. Bylo by to pro ně lepší než svádět "uměle vyvolané války".


>Jsem do budoucna
>optimistická, domnívám se, že se světovládcům jejich
>tisíciletý sen zavést na celé zeměkouli jednu světovou
>vládu a NWO nikdy nezdaří.

Taky jsem optimista a věřím že se jim nepodaří ovládnout celý svět. Ovšem aby se jim to nepodařilo musí být ve světe velmi významná politicko-vojenská síla jež jim v tom zabrání. A těmito velmocemi jež světovládcům zabrání v nastolení NWO jsou podle mne právě Rusko a Čína. Kdyby byla pravda to co píšete, totiž že světovládci mají pod kontrolou všechny země a že jen hrají divadlo, pak by byla situace beznadějná, nebot by zde nebyl žádný silný stát jenž se světovládcům postaví na odpor. Podle mne však právě Rusko a Čína zabrání světovládcům v realizaci jejich plánů.

223427

06.07.2010 23:20

Paranoia Američanů vstupuje do další fáze

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Zorba 85.?.?.?

Jarmilo, kdyby byla pravda to co říkáte, totiž že světovládci ovládají všechny státy světa, včetně Ruska, Číny atd. Proč by potom stále ještě čekali se zavedením NWO? Vždyt by jim pak již nic nestálo v cestě. proč by Rusku a Číně dovolili dělat politiku jež je v rozporu s NWO? Odpověd je jednoduchá, je to pro to že ve skutečnosti nemají světovládci ani zdaleka celý svět pod kontrolou. Podívejte se třeba na Irák a Afgánistán, tamní lokální konflikty světovládci stále ještě nejsou schopni vyhrát a pravděpodobně je ani za současné situace ve světě nevyhrají. Stejně tak nemají pod kontrolou ani Rusko a Čínu, obě tyto země vedou jednoznačně antizápadní politiku a jsou naší jedinou nadějí že NWO bude poraženo. Kdyby byla pravda to co píšete vy, pak by to znamenalo že světovládci zvítězí na celé čáře a NWO bude nastoleno. Ovšem já věřím že nakonec budou poraženi. Již Quido ve svém přísvěku ke konci této diskuze popsal dokonale situaci Ruska. Za Jelcina byli u moci v Rusku prosionistické síly které pracovali na rozvracení Ruska. Ovšem Putin se jim postavil do cesty a od té doby je v tvrdé opozici proti světovládcům a alespon částečně jim narušuje jejich plány. Jeho jednoznačná antizápadní politika je toho jasným důkazem. Právě Chodorkovsky a jemu podobní měli být nástrojem světovládců ke svržení Putina a provedení podobné "revoluce" jako např. na Ukrajině. Putinovi se v tom ovšem naštěstí podařilo zabránit a Rusko je tak nadále svobodné.

223422

02.07.2010 11:56

Paranoia Američanů vstupuje do další fáze

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Zorba 85.?.?.?

Vy patrně věříte antiruské propagandě sionistických medií. Právě oni obvinují z páchání těch svinstev ruské tajné služby, ovšem neprávem. Rusko a Putin je přesně na opačné straně barikády než světovládci a jejich USA. Stačí se podívat na Ruskou politiku, která je přímo v rozporu se zájmy světovládcu. Právě Rusko je jedno z mála překážek v nastolení NWO, to je důvod proč světovládné elity chtějí Rusko srazit na kolena a dělají antiruskou politiku a šíří protiruskou propagandu.

223229

02.07.2010 11:50

Paranoia Američanů vstupuje do další fáze

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Zorba 85.?.?.?

Rusko ovšem v žádném případě nemají ti tzv. vládci světa pod kontrolou. Naopak, Rusko je jednou z mála zemí jež čelí NWO a kterou se americko-sionistickým elitám stále nedaří ovládnout. Proto pro světovládce představuje Rusko největší hrozbu a je jednou z mála nadějí že NWO bude poraženo. Máte pravdu že západ má dnes v Rusku svého hlavního nepřítele, ovšem není to žádná fikce. Díky Putinově politice nezískali sionisté a jejich poskoci nad Ruskem žádnou moc a Rusko je nadále svobodné a chrání se před světovládci a jejich plány. Cílem světovládců je porazit a zotročit Rusko a Čínu, nebot především tyto dva státy jsou tou hlavní překážou v definitivním nastolení NWO. Naopak, pokud nakonec zvítězí Rusko a další antiamerické a antisionistické státy a dojde ke zničení Ameriky, bude to zároven znamenat konec NWO a sionističtí světovládci budou poraženi stejně jako v minulosti např. Hitler.

223228

01.07.2010 22:37

Polsko připravují na válku s Německem a Ruskem

RE: Ja se polakum vubec nedivim

Zorba 85.?.?.?

Multikulti zavádějí nejen Ti levicový intelektuálové, ale především sionisti a světovládci z USA i EU. Vždyt právě USA jsou ukázkovým příkladem multikulti. Samozřejmě že muslimští přistěhovalci v západní Evropě představují jistý problém, ovšem v USA mají ještě větší problémy s hispánskými přistěhovalci a to jsou přitom křestané! Takže zde vůbec nejude o náboženství, kdyby všichni ti neevropští přistěhovalci v západní evropě vyznávali namísto islámu křestanství, byly by s nimi stejné problémy jako jsou ted. Problémem zde není náboženství, ale kulturní rozdíly mezi lidmi z různých částí světa.

223200

28.06.2010 19:15

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: potřebujeme silně věřící

Zorba 85.?.?.?

V posledních pár dnech jsem na diskuze neměl čas, proto všem odpovídám až teď. Podle mne je jasné co je to NWO. jedná se o úsilí určitých mocenských elit(at už amerických, sionistických.. je jedno jak je nazveme, je to jedna banda) jež představují ve světě USA, EU, NATO atd. o nastolení světovlády. Chtějí zlikvidovat všechny tradiční národy, kultury a náboženství a nahradit je jednou multikulturní, zdegenerovanou a snadno ovladatelnou masou.

222964

28.06.2010 19:09

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: Dick Cheney,zid,55% vlastni ze zinkovych dolu,odpoved,proc jsou zide bohati.

Zorba 85.?.?.?

Děkuji za vyjádření sympatií. Samozřejmě že každé náboženství bylo někým zneužito i ke špatným věcem. Ovšem faktem je že Evropa a s ní i celá naše kultura a civilizace je založena na křestanství a na křestanských hodnotách(láska k Bohu, vlasti, národu, rodině atd.). Stejně tak jako blízký východ je založen na Islámu nebo Indie na Hinduismu, tak i Evropa je založena na křestanství. S Židy to nemá nic společného. Naopak, dokud měly křestanské církve pevnou a dominantní pozici ve společnosti, tak byli Židé(vrazi Ježíše Krista) pronásledováni a diskriminováni(ale neříkám že to bylo správné). Teprve s úpadkem křestanství na západě začal růst vliv Židů. ostatně jedním z hlavních cílů sionistů je zničit křestanství, to bylo napsáno už v protokolech sionských mudrců. A i kdyby protokoly byly podvrh, tak to nic nemění na tom že sionistická politika je jednoznačně antikřestanská. Právě doopravdy věřící a oddaní křestané patří k největším odpůrcům NWO. Ostatně pro porovnání toho zdali je dobré aby měla křestanská církev vliv či nikoliv, stačí když porovnáme západní státy (v nichž je vliv křestanství minimální a jež jsou zcela v područí sionistů, zasažené totálním mravním úpadkem) s například Srbskem nebo Ruskem(v těchto zemích je vliv křestanství neobyčejně silný, udržuje se zde tradiční morálka a obě země jsou překážkou v nastolení světovlády mocipánů z Washingtonu a Bruselu.

222963

28.06.2010 18:56

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: Za krvavý rozpad Jugoslávie mohou západní země, především Německo.

Zorba 85.?.?.?

Zjistěte si něco o historii. To co píšu jsou jednoznačně historická fakta. Židé byli v křestanských zemích vždy diskriminováni a pronásledováni(ovšem určitě tím nechci říct že by to pronásledování bylo správné). To se začlo měnit teprve od konce 18.století s nástupem osvícenství a revolucí(např. té francouzské atd.). Čím menší byl vliv křestanské víry v jednotlivých státech, tím větší v nich měli vliv Židé. Vrcholem tohoto vývoje je dnešní situace, kdy sionisté mají téměř dominantní postavení ve světě a pomalu nastolují světovládu. A nejsilnější je jejich postavení právě v zemích jež jsou sekularizované a jež se již ani zdaleka neřídí křestanskou vírou(západní svět). Naopak země v nichž má náboženství silnou pozici se staví sionistům alespon nějak na odpor.

222961

22.06.2010 02:36

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: Dick Cheney,zid,55% vlastni ze zinkovych dolu,odpoved,proc jsou zide bohati.

Zorba 85.?.?.?

>NWO v praxi - lepší mocenskou pyramidu nenajdete
> funus

>Urbi et Orbi

>dobrovolně

>kult osobnosti

Ovšem tihle z těch fotek nemají vesměs s NWO nic moc společného. jedním z hlavních cílů NWO je ovládnutí a sražení na kolena či přímá likvidace, všech tradičních náboženství a církví, tedy i té katolické.

222539

22.06.2010 02:31

Polsko připravují na válku s Německem a Ruskem

RE: Ja se polakum vubec nedivim

Zorba 85.?.?.?

No tak taková budoucnost nás z celé řady důvodů jistě nečeká. Právě sionistická propaganda se nám snaží nabulíkovat podobné věci aby vyvolala antimuslimské nálady a aby tak získali podporu pro svou agresivní politiku na blízkém východě. Evropa je pod nadvládou mocipánů z Bruselu a Washingtonu a těm vyhovuje nastolení multikulturní společnosti(viz např. to že USA podporují vstup Turecka do EU). Pokud v budoucnu bude válka, pak to bude konflikt USA a NATO jež usilují o světovládu proti zemím jež se tomu brání(Rusko, Čína). A v Polsku se k moci nemůže dostat doopravdy křestanský národní režim dokud bude Polsko pod nadvládou západu. Takový režim by totiž ohrožoval zájmy USA i EU.

222538

22.06.2010 02:22

Polsko připravují na válku s Německem a Ruskem

Bude to jinak

Zorba 85.?.?.?

Autor článku je podle mne na omylu. Německo je přece ve vleku politiky světovládných elit jež směřují k nastolení NWO. EU je prostředkem jenž má vést k vytvoření jednotného evropského superstátu(mimo jiné toto právě Německo nejvíc propaguje) a jenž tak bude prostředkem k sjednocení světa do jednoho globálního superstátu v čele se světovou vládou, tedy k nastolení NWO. Rusko je pochopitelně proti tomu. A současný režim v Poslku, stejně jako režimy ostatních zemí EU, jen poslouchá západní mocipány. Navíc autor článku zapoměl na hlavního a nejmocnějšího hráče na světové scéně, tedy na USA. K takové válce o které mluví autor článku nedojde. Válka v budoucnu pravděpodobně dost možná bude, ovšem bude to konflikt sil jež usilují o nastolení světovlády(USA, NATO) proti těm jež se světovládě brání a nechtějí se jí podřídit(Rusko, Čína).

222535

22.06.2010 02:14

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: potřebujeme silně věřící

Zorba 85.?.?.?

Tak tedy konkretizujte ty strany, jmenujte státy, národy, osobnosti, ideologie, kdo je podle vás na které straně. Je ale nesmysl tvrdit že obě strany bojují proti NWO. Jedna strana jej obhajuje a druhá je proti němu.

222534

22.06.2010 02:11

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: Za krvavý rozpad Jugoslávie mohou západní země, především Německo.

Zorba 85.?.?.?

Ovšem v dobách sv. Pavla ještě nelze o nějakém Vatikánu mluvit. Která část vývoje světa to má podle vás dokazovat? Je samozřejmě pravda že křestanství v mnoha věcěch vychází z judaismu, stejně tak i islám. Všechna tato tři náboženství k sobě mají značně blízko. Ovšem tvrdit že křestanství nebo islám jakkoliv sloužili Židům je nesmysl. Obzvlášt tvrdit to o křestanství je přímo dvojnásobný nesmysl. Židé a křestané byli od samého vzniku křestanství jednoznačnými nepřáteli, začalo to už tím že Židé zavraždili Krista. Od té doby docházelo k neustálím střetům mezi křestany a židy a jakmile se křestané dostali k moci tak začli židy tvrdě a brutálně pronásledovat. Ostatně dodnes i po holokaustu a v době všeobecného odsuzování antisemitismu, je řada křestanů(a i některé křestanské církve) protižidovská.

222533

22.06.2010 02:02

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: Dick Cheney,zid,55% vlastni ze zinkovych dolu,odpoved,proc jsou zide bohati.

Zorba 85.?.?.?

Křestanství je základem na němž je postavena celá naše civilizace. je to základ naší kultury a je to víra našich předků již po téměř 1 200 let. Náš národ se zařadil mezi civilizované teprve s přijetím křestanské víry.
Ostatní tradiční hodnoty hájené křestanstvím jsem popsal v příspěvku o něco níž. Tak se o nich dočtete.
Jinak extrémně přecenujete vliv církve v dnešní době. KC samozřejmě jistý vliv má, ovšem ten není zdaleka tak velký jak píšete. Ve srovnání s mocí např. vámi uvedených sionistů je jejich vliv minimální. Světovládci se právě snaží církve ovládnout a srazit na kolena a zcela je podřídit svojí vůli.

222532

22.06.2010 01:53

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: Dick Cheney,zid,55% vlastni ze zinkovych dolu,odpoved,proc jsou zide bohati.

Zorba 85.?.?.?

Tady jde o to že dnešní církev má na společnost minimální vliv a ani většina věřících se na církev neohlíží. Takže rodina jako instituce upadá, bez ohledu na vyznání lidí.. Ovšem v zemích kde jsou lidé doopravdy věřící a kde má náboženství pevnou a významnou roli ve společnosti rodina jako instituce funguje mmnohem lépe než na západě a není v krizi a i ostatní tradiční hodnoty se udržují. To jsou jasná fakta, stačí si porovnat západní svět(kde má náboženství malý vliv), např. Balkánem či blízkým východem(kde má náboženství naopak velký vliv).

222530

22.06.2010 01:48

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: Dick Cheney,zid,55% vlastni ze zinkovych dolu,odpoved,proc jsou zide bohati.

Zorba 85.?.?.?

>Prosím, můžete ty tradice, které KC udržuje, napsat?

Tak ono jednou ze zásadních tradičních hodnot naší kultury na nichž je postavena celá evropská civilizace je právě křestanské náboženství. Další ze základních tradičních hodnot je vlastenectví, rodina a taky např. uznávání normálnosti v sexuální oblasti(tedy odpor k různým zvrhlím úchylkám, jako je např. homosexualita atd.), tradiční roli muže a ženy ve společnosti atd.
Aby bylo jasno, já samozřejmě vím že KC není ideální a vzhledem k tomu že tíhnu k pravoslaví, tak mám ke katolické církvi řadu výhrad. Ale to nic nemění na faktech jež jsem zde zmínil. KC stejně jako každá jiná církev, patří k hlavním pilířům tradiční společnosti(samozřejmě má tuto roli KC jen v katolických zemích).

222529

22.06.2010 01:39

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: Dick Cheney,zid,55% vlastni ze zinkovych dolu,odpoved,proc jsou zide bohati.

Zorba 85.?.?.?

Není pravda že by původní velkorodiny zlikvidovala církev. Vždyt ty zde existovaly v podstatě po celý středověk a teprve v době průmyslové revoluce byly nahrazeny moderní malou rodinou. Rozdíl je i regionální, menší rodiny se prosadili nejprve v západní Evropě, zatímco ve východní Evropě se udržovaly velkorodiny až do 19. století, někdy i déle. Takže tento proces transformace rodiny nezavinila církev. A taky bych netvrdil že malé rodiny jsou špatné, pokud totiž společnost funguje a dobře a váží si tradic a morálky, pak fungují velmi úzké příbuzenské vztahy mezi jednotlivými rodinami, což supluje do značné míry původní velkorodinu.

222528

20.06.2010 18:41

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: Vy nemáte nikoho bližšího nežli Srby.....

Zorba 85.?.?.?

>Vy nemáte nikoho bližšího nežli Srby. (typycka politicka
>propaganda)

Ovšem v tomto případě to není propaganda, nýbrž pravda, neboť bosenští Muslimové(Bosňáci) jsou ve skutečnosti poturčení Srbové, takže Srbský národ je jim doopravdy nejbližší.

222417

20.06.2010 18:37

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: Za krvavý rozpad Jugoslávie mohou nevěřící

Zorba 85.?.?.?

Jaké obě strany myslíte? [cool]

222416

20.06.2010 18:34

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: Za krvavý rozpad Jugoslávie mohou západní země, především Německo.

Zorba 85.?.?.?

Prominte že vám odpovídám až ted, ale teprve ted jsem si všiml vašeho příspěvku. No je pravda že u Katolické církve je to komplikované, slyšel jsem že její vedení údajně infiltrovali zednáři atd. Na druhou stranu mi ale spíš přijde pravděpodobné že Vatikán se jako již tradičně snaží hrát na obě strany. Dnes ve světě dominují USA a sionisté a KC se jim nemůže(a ani nechce) otevřeně postavit, proto jim musí ustupovat a přizpůsobovat se jim aby přežila, to ale neznamená že je vedení KC přímo zapojeno do nastolování NWO. Stejná situace byla např. i za druhé světové války, tehdy rovněž KC ustupovala nacistům a přizpůsobovala se jim, ale to ještě neznamenalo že byla přímo zapojena do nacistických plánů na světovládu. Tak nějak bych to viděl já. U protestantských církví je to tak že ty jsou většinou již plně pod vlivem iniciátorů NWO a jsou tudíž většinou velmi zdegenerované. Oproti tomu KC nadále pevně hájí řadu tradičních hodnot, takže podle mne ještě úplně pod vlivem světovládců nebude. Navíc řada významných odpůrců NWO v Evropě pochází právě z řad silně věřících katolíků(např. v Polsku, Španělsku, Francii..v podstatě ve všech katolických zemích). Ostatně světovládci pomalu ale jistě likvidují či se snaží likvidovat všechny tradiční církve a náboženství, tedy i na KC přijde řada.

222415

20.06.2010 18:23

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: Za krvavý rozpad Jugoslávie mohou západní země, především Německo.

Zorba 85.?.?.?

Jste na omylu když takto spojujete křestanství se Židy. Takovéto spojování je především dílem sionistické propagandy. Judaismus má ke křestanství stejně blízko jako k Islámu, spíše bych řekl že Židé mají k Islámu blíž než ke křestanství. A pro křestanství je Judaismus stejně blízký(a nebo spíš dokonce ještě vzdálenější) než Islám. Vždyt právě Židé jsou zodpovědní za ukřižování Krista. A právě křestanství pak Židy téměř 2000 let pronásledovalo a utlačovalo. Teprve sekularizace a ateizace západní společnosti a odstranění dominantního postavení církve umožnilo Židům aby měli rovnoprávné postavení a aby se dokonce prosadili do mocenských pozic.

222413

20.06.2010 18:16

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: Dick Cheney,zid,55% vlastni ze zinkovych dolu,odpoved,proc jsou zide bohati.

Zorba 85.?.?.?

Ovšem KC tradice naopak udržuje a to velmi dobře(respektive to tak dělala alespon do nedávna, ted už asi pomalu podléhá západní degeneraci). Křestanství je snad tou nejdůležitější tradiční hodnotou všech evropských národů.

222411

20.06.2010 18:01

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: Dick Cheney,zid,55% vlastni ze zinkovych dolu,odpoved,proc jsou zide bohati.

Zorba 85.?.?.?

No církev určitě nechce ovládat svět, to je samozřejmě nesmysl. To poklonkování Židům ze strany některých církví(například u nás) je způsobeno jednak degenerací daných církví, jednak také tím že křestanství bylo tradičně vždy silně antisemitské a církve vždy Židy pronásledovali, no a v dněšní době proto řada církví obrátila a uchýlila se bohužel k opačnému extrému. Za NWO stojí jedna skupina mocipánů, jejíž pevnou a významnou, né-li nejdůležitější součástí, jsou právě sionisté.

222410

20.06.2010 00:46

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: Dick Cheney,zid,55% vlastni ze zinkovych dolu,odpoved,proc jsou zide bohati.

Zorba 85.?.?.?

>jste mi nevysvetlil jak to podryvani KC.,vede k x NWO.

No to je přece očividné. Jednou ze základních podmínek nastolení NWO je likvidace všech tradičních hodnot, tedy i tradičních náboženství a církví. To co hlásají tradiční církve(tedy i katolická) je v přímém rozporu s NWO.

222383

18.06.2010 12:59

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: Za krvavý rozpad Jugoslávie mohou západní země, především Německo.

Zorba 85.?.?.?

>Když se tady začalo rozebírat to slovní spojení
>"křestansko-judaistické", tak pro pořádek musím ještě
>uvést, že jej má TOP09 dokonce ve svém Hodnotovém desateru v
>bodě č.1.:

Právě toto slovní spojení je součástí propagandy jež má u věřících vyvolat pocit sounáležitosti se Židy a sympatií k nim. Je to součást sionistické propagandy. Opravdoví Židé ve skutečnosti patřili k orientální kultuře. A křestanství má k judaismu stejně blízko jako k islámu.

222293

18.06.2010 12:54

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: Za krvavý rozpad Jugoslávie mohou západní země, především Německo.

Zorba 85.?.?.?

Jde o to že tradiční náboženství vyznává hodnoty jež jsou v rozporu s tím co prosazuje NWO. Proto musí světovládci tradiční náboženství zlikvidovat. Oni na jeho místo prosazují různé sekty a nová pseudonáboženství, popřípadě se snaží vnitřně rozložit tradiční náboženství a zbavit je původního obsahu. Viz můj příspěvek o něco níže.

222292

18.06.2010 12:47

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: Za krvavý rozpad Jugoslávie mohou západní země, především Německo.

Zorba 85.?.?.?

No organizovanost víry je přirozená věc stará jako lidstvo samo, má podle mne své pozitiva i negativa.

Ano, samozřejmě že je pravda že nábožensky založené národy kladou NWO největší odpor. V Evropě se například nejvíc staví na odpor světovládcům Srbové a Rusové, tyto národy patří k nejvíce věřícím v Evropě. Podobné je to i v jiných částech světa. Např. Palestinci, Iráčané, Afgánci, ti všichni bojují proti světovládcům se zbraní v ruce. U Poláků se odpor k NWO projevuje např. tak že tam mají velkou podporu politické strany jež silně vystupují proti světovládným plánům iniciátorů NWO. Ovšem USA a Itálie nejsou dobré příklady, lidé tam možná jsou věřící, ale jinak to jsou zcela zdegenerované a sekulární státy které již dávno opustili opravdové křestanské hodnoty. Vím že v USA se najde pár výjimek, ale ty pouze potvrzují pravidlo.
Ukázkovým příkladem toho co říkám je např. Srbsko. Tamní politické organizace které jsou anticírkevní a sekulární jsou ve službách NWO a čím víc jsou sekulární a čím víc jsou nepřátelské k církvi, tím víc jsou jednoznačně propojeny se zájmy NWO. Oproti tomu organizace a hnutí které proti NWO bojují(a mají to mimo jiné i ve svém programu jako jeden z hlavních a nejdůležitějších bůdů) jsou všechny nábožensky založené, tvoří je hluboce věřící lidé a jsou napojeni na církev, která je silně podporuje. Mimo jiné zde i samotní církevní hodnostáři(biskupové atd.) vystupují proti NWO a varují před ním.
Lidé kteří uznávají tradiční hodnoty, jako jsou náboženství, vlastenectví, rodina atd. jsou hrdí a nedají se snadno podmanit a ovládat. Oproti tomu lidé kteří jsou zdegenerovaní, bez vyšších a záleží jim jen na sobě se dají snadno ovládat, takové lidi potřebuje právě NWO.

222291

17.06.2010 17:05

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: Za krvavý rozpad Jugoslávie mohou západní země, především Německo.

Zorba 85.?.?.?

Mně se moc nelíbí užívání spojení "křestansko-judaistické". To je stejné jako spojení "křestansko-muslimské" nebo "muslimsko-judaistické". Všechna tato tři náboženství k sobě mají stejně blízko a nelze říct že by si dvě z nich byli bližší. Osobně si myslím že největší rozpory jsou mezi křestanstvím a judaismem, protože Židé zcela odsuzují a popírají Ježíše Krista a navíc to jsou oni kdo jej zavraždil a kdo má na svědomí Ježíšovu smrt.
Dále zde píšete o NWO. Je ovšem třeba si uvědomit že právě tradiční náboženství, at už Křestanství nebo Islám či jiná, jsou jednou z největších překážek pro nastolení NWO a právě jejich odstranění a likvidace je jednou z podmínek nastolení NWO. Věřící lidé oddaní svojí tradiční víře se totiž nedají snadno ovládat, víra je totiž ochránkyní tradičních hodnot(jako např. rodina, vlastenectví atd.) jež jsou překážkou pro nastolení světovlády. Právě nábožensky založené národy kladou NWO zdaleka největší odpor. Oproti tomu národy jež jsou opravdové tradiční víry téměř zbaveny, nekladou NWO žádný odpor.

222237

17.06.2010 16:54

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: Psychologové, psychiatři soudní znalci......

Zorba 85.?.?.?

Radovan Karadžić je hrdina který bránil svůj lid a svoji zem před agresí Chorvatů a Bosnáků, kteří chtěli dokončit to co nestihli jejich předci ve službách Hitlera za druhé světové, totiž zlikvidovat srbský národ v Bosně a Hercegovině. Díky lidem jako Karadžić a Mladić se jim to nepodařilo. Srbové se jako jeden z mála národů nebyli ochotni podřídit hegemonii USA a proto proti nim západ nasadil své lokaje(Chorvaty, Bosnáky a Albánce). Radovan Karadžić tedy rovněž patří k významným bojovníkům proti americké světovládě.

222236

17.06.2010 16:50

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: Psychologové, psychiatři soudní znalci......

Zorba 85.?.?.?

Nahoře jste psal o NWO a tady obhajujete Svědky Johovovi. Ovšem právě šíření a prosazování sekt, jako jsou např. právě Svědci Jehovovi, je součástí nastolování NWO, nebot se jedná jak rozložit tradiční křestanské náboženství a nahradit jej různými zvrácenými sektami. Lidé kterí postrádají pevnou náboženskou víru zděděnou po předcích se totiž dají snadno ovládat, takové lidi NWO potřebuje(ale nerad bych tím urazil ateisty [mrknutí jedním okem] ). Stačí se podívat na to že ty národy které nejvíce kladou odpor světovládcům z Washingtonu či Tel Avivu jsou právě národy hluboce věřící(např. Arabové, Rusové, Srbové, Iránci atd.). Zatímco západní země jež jsou sekulární a které jsou prolezlé různými sektami typu svědkú Jehovovích, přišli o svoji svobodu a nejsou schopny postavit se světovládcům na odpor.

222235

17.06.2010 16:43

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: Psychologové, psychiatři soudní znalci......

Zorba 85.?.?.?

>ale často homosexuálním
>sňatkům a dalším zvrácenostem, nikoliv aby žehnali návratu
>k normálu.

Tak v tomhle s vámi souhlasím. Je pravda že některé církve(protestantské) podlehli morálnímu úpadku a dekadenci, jejíž šíření ve světě je součástí plánu na nastolení tzv. NWO. Iniciátoři NWO totiž chtějí zlikvidovat mimo jiné tradiční náboženství, jako je např. křestanství a protože to samozřejmě nemohou udělat přímo, dělají to tak že církve infiltrují, ovládnou je zevnitř a pak je vedou špatným směrem, odkloní je od Boha a přivedou církve i jejich věřící na scestí. Mimo jiné tím že uznávají různé projevy morální dekadence(např. zminované snatky homosexuálů atd.). Ovšem naštěstí je zde ještě řada církví které tomu odolávají a které hájí tradiční křestanské hodnoty, jsou to hlavně pravoslavné církve a také církev římskokatolická se drží tradičních hodnot.

222234

17.06.2010 16:37

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: Šílený doktor?

Zorba 85.?.?.?

To se nedá srovnávat. Izraelci vedou vůči Palestincům agresivní dobyvačnou politiku. Zatímco Srbové se jen bránili před agresí Chorvatů, Bosnáků a Albánců(nohsledů západu).

222233

17.06.2010 16:35

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: Šílený doktor?

Zorba 85.?.?.?

Souhlas. Haagský tribunál je jen směšnou fraškou, kterou organizuje západ pro pošpinění Srbů. Stačí si vzpomenout na Miloševiće, toho nemohli odsoudit a tak ho zavraždili. U Šešelja jim trvalo několik let než se vůbec odvážili zahájit s ním proces! A u Karadžiće to bude bezpochyby zcela stejná fraška.

222232

17.06.2010 16:31

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: Šílený doktor?

Zorba 85.?.?.?

Srbsko a Izrael vůbec nemají dobré vztahy, právě naopak. Každá z těchto zemí stojí na opačné straně barikády. Zatímco Izrael je věrným spojencem USA, tak Srbové naopak vždy kladli odpor americko-sionistické hegemonii ve světě. A právě Chorvaté, Bosenští Muslimové a Albánci byli a jsou nástrojem západu jenž sloužil k podmanění nepoddajného srbského národa. Např. s Albánskými separatisty měli sionisté neobyčejně dobré vztahy a významně je podporovali. A zase Srbové měli vždy přátelské a dobré vztahy např. s palestinci nebo s Irákem Sadáma Husajna. O tom ostatně svědčí i politika nejvýznamější srbské politické strany(radikálů) kteří vždy podporovali Palestince a velmi ostře odsuzovali Izrael a stejně tak měli velmi dobré vztahy se Sadámem Husajnem. Dále prakticky všichni srbští vlastenci jsou jednoznačně antisionisticky orientovaní. Sionisté se snaží a snažili Srbsku všemožně škodit, nebot Srbové kladli a kladou odpor jejich světovládným snahám.

222231

15.04.2008 22:04

Svobodní zednáři – fantasmagorie nebo reálné nebezpečí?

RE: Vynikající článek!!!

Zorba 83.?.?.?

Nazdar!

Rád bych také svůj "výpadek" napravil a vrátil se opět k diskuzím na Zvědavci, ale nemám na to čas. Jednak se mi blíží maturita, takže mám čím dál tím víc učení. Druhý důvod je ten že už delší dobu mám vážný vtah. Takže už víc jak půl roku trávím většinu volného času se svojí holkou a na internet nemám téměř vůbec čas..

Jak jsem si všiml, tak jsi do značné míry přehodnotil své názory a to k lepšímu. Gratuluju! [mrknutí jedním okem] [cool]

Lidskost a svoboda jsou pro mne samozřejmě zásadními hodnotami bez kterých se zdravá společnost neobejde.

Také ti přeju at se ti ve všem jen daří!

159200

14.04.2008 18:33

Svobodní zednáři – fantasmagorie nebo reálné nebezpečí?

RE: Vynikající článek!!!

Zorba 83.?.?.?

Zdravím Yamato!

V poslední době nemám na internet a ani na Zvědavce téměř vůbec čas a proto ti odpovídám až teď.

Já zde nechci předkládat žádný konkrétní návrh na vyčištění společnosti od zednářů a další podobné svoloče. Způsobů jak proti danému zlu bojovat je celá řada. Jistě je třeba při očistě společnosti klást důraz na lidskost, ale i na efektivitu. Na prvním místě je podle mne vždy svoboda a přežití náároda.

159113

07.04.2008 13:43

Svobodní zednáři – fantasmagorie nebo reálné nebezpečí?

Vynikající článek!!!

Zorba 83.?.?.?

Opravdu výborný článek! Naprosto s ním souhlasím! Ještě že jsou zde v dnešní době lidé kteří nás informují o skutečném dění ve světě a o hrozbách kterým musíme čelit. Těmi hrozbami jsou zednáři, sionisti a podobná banda. Doufám že se ve Francii snad dostanou k moci opravdoví vlastenci a křestané kteří udělají ve své zemi pořádek a vyčistí ji od zednářské lůzy, která pomalu, ale jistě, ničí Francii a zabíjí Francouzský národ. A bohužel stejná situace jako ve Francii je v podstatě i ve všech ostatních bílých a křestanských zemích. Doufejme že zlo(USA, zednáři, sionisti, EU) bude poraženo a národy světa budou zachráněny před úplným zotročením zkázou!

158469

02.07.2007 22:10

Patriarchát nebo matriarchát?

RE: Jedině patriarchát

Zorba 83.?.?.?

Patriarchát bohužel přestává fungovat, není to ale vina jen mužů nebo jen žen. Je to vina morálního úpadku a degenerace které způsobují zanikání tradičních hodnot a tradiční rodiny a tradičních úloh žen a mužů.

139058

02.07.2007 22:07

Patriarchát nebo matriarchát?

RE: Jedině patriarchát

Zorba 83.?.?.?

Nevím o jaké pozitivní diskriminaci žen nebo zákonem potvrzené nadvládě zde mluvíte. Jsem ale rád že odsuzujete feminismus, u vás mne to opravdu překvapuje, protože jsem si myslel že jste téměř "fanatická" feministka a i ty vaše stránky jsou neskutečně feministické. Ovšem používání výrazů jako "mužští lidé" a "ženští lidé" mi přijde stejně zvláštní a jako okoppírované od feministek.
Feminismus je špatný protože ničí tradiční rodinu a patriarchální společnost a ženy díky němu přestávají být ženami a muži přestávají být muži.

139056

02.07.2007 21:56

Patriarchát nebo matriarchát?

RE: Jedině patriarchát

Zorba 83.?.?.?

Naši civilizaci chtějí zničit americko-sionistické mocenské elity(tedy lidé jako Bush, Sharon atd.). Jejich cílem je nastoli nový světový řád(NWO), to znamená zničení všech kultur a národů a jejich nahrazení jednou multikulturní prohnilou masou které bude vládnout jedna světová vláda. takže feminismus vytvořili a šíří mocipáni z USA, EU a Izraele s cílem zničit všechny kultury(křestanskou, muslimskou i ty ostatní) a tak nastolit svůj NWO. Jsou to právě americko-sionističtí mocipáni a jejich media, propaganda a globalizace kteří urputně ničí křestanské národy a zdaleka nejen křestanské. A pokud se jim nějaký národ odmítne podřídit pak na něj i zaútočí(viz. Srbsko, Irák, Afganistán a brzy patrně i Irán).
Samozřejmě že ani v křestanství ani v Islámu a ani v žádném jiném nánoženství není pro feminismus prostor. Ani jedno z těchto náboženství nevzniklo jako protest proti tomu druhému, obě vznikly samostatně nezávisle nasobě.
takže ano, feminismus nemá nic společného s opravdovou křestanskou kulturou, ale je produktem mocipánů z USA, EU a Izraele kteří se dnes snaží vystupovat jako "západ", kteří ale ve skutečnosti západní civilizaci ničí.

139053

29.06.2007 23:23

Patriarchát nebo matriarchát?

Jedině patriarchát

Zorba 83.?.?.?

Pouze patriarchát je funkční model v jehož rámci může existovat civilizovaná společnost. Feministky se bohužel se svojí propagandou a podporou mocných západního světa snaží úspěšně patriarchát ničit a tím ničí i přirozené vztahy v lidské společnosti. Je dobře že řada národů(např. Arabové, Srbové, Rusové, Iránci atd.) odolávají ničivému západnímu feminismu který všude přichází s globalizací.

138764

27.04.2007 22:51

Jsou Izraelci krvelační?

RE: Puvodni clanek zkresleny

Zorba 83.?.?.?

S Hispánci jste na omylu. Jistě někteří se dokáží integrovat, jiní zase ne, totéž platí o neevropských přistěhovalcích v Evropě. S Hispánci mají v severní Americe ovšem stejné problémy jako s neevropskými imigranty v Evropě. A navíc zdaleka ne všichni imigranti jsou muslimové, mezi neevropskými imigranty je i řada hinduistů, Černých křestanů z Afriky atd. A se všemi jsou stejné problémy, bez ohledu na to jestli se jedná o muslimského, hinduistického nebo křestanského neevropského ilegálního imigranta.
Zdaleka nejen náboženství určuje schopnost člověka se integrovat v nové společnosti. Např. Evropský muslim(pokud o tom nevíte tak i mezi rodilímy bílími Evropany jsou muslimové) by se ve střední Evropě integroval mnohem líp než černoch-křestan z Afriky. Takže náboženství není zdaleka rozhodující.

134099

26.04.2007 23:18

Jsou Izraelci krvelační?

RE: Puvodni clanek zkresleny

Zorba 83.?.?.?

Multikulti je samozřejmě závažný problém a je třeba jej řešit. Ovšem nejde tento problém spojovat s náboženstvím. To že podstatná část neevropských přistěhovalců je muslimského vyznání je zcela nepodstatné. V severní Americe mají zase stejný problém s Hispánskými přistěhovalci a to i přesto že se jedná o křestany. Takže o náboženství zde nejde a žádná islamizace nikomu nehrozí. Hrozí nám ovšem zánik všech národů a kultur které se rozplynou v multikulti, zdegenerované, amerikanizované společnosti kterou zde Washington a Brusel nastolují. Tomu je třeba zabránit.

133996

26.04.2007 22:26

Jsou Izraelci krvelační?

RE: Nebral bych

Zorba 83.?.?.?

Mezi politikou většiny zemí západní a východní Evropy není žádný podstatný rozdíl. Většina Evropských zemí je totiž bohužel pod americkou a sionistickou nadvládou. Ovšem naprostá většina obyčejných Evropanů se naštěstí nenechá oklamat propagandou a je antiamericky a antisionisticky orientovaná.

1) No tak ty tři národy se rozhodně nedají srovnávat. Čečenci a Albánci jsou jen poskoci USA a sionistů a slouží jejich zájmům. Palestinci a stejně tak i Rusové a Srbové bojují za svoji svobodu proti americko-sionistické agresi.

2)politickou korektnost a multikulti zavádějí sionisté spolu s washingtonem a Bruselem. Je to jeden z jejich nástrojů k nastolování jejich nadvlády. Právě USA jsou největší baštou politické korektnosti a multikulti.

3)Jistě že palestinci jsou obětí cizí agrese, stejně jako Rusové, Srbové, Iráčané, Afgánci atd.

Multikulti prosazují všechny prosionistické strany, at už jsou levicové nebo pravicové a to po celé Evropě. A Slota je vynikající vlastenec který hájí svůj národ jenž ohrožují Amíci, NATO, EU a sionisti.

133990

22.04.2007 19:16

Odstraním ze Zvědavce odkazy na články z Britských listů

Dobré rozhodnutí

Zorba 83.?.?.?

Je to správné rozhodnutí. Blisty jsou podle mne silně levičácké a liberální a proto obhajují zvrhlosti jako multikulti, feminismus atd. Zdá se že Blisty si v mnoha ohledech notují s tím co prosazují americko-sionistické elity. To že tam občas vyjde rozumný článek na věci podle mne nic nemění. Blisty rozhodně nelze považovat za web jenž informuje lidi pravdivě o situaci ve světě, tak jako třeba Zvědavec. Já osobně doporučuju jako náhradu za Blisty např. tyto weby:

www.prop.sk

http://www.messin.estranky.cz/

http://cz.altermedia.info

Možná by bylo dobré tam dát jen řadu odkazů na různé stránky zaměřené obdobně jako Zvědavec.

133570

05.04.2007 17:02

USA: Zraněný predátor se stává nebezpečným

RE: tak by som si prial...-odpovědi pro Sida a Dharmu

Zorba 83.?.?.?

Uznávám že Slota se někdy choval jako hulvát, to ano, ale podstatné podle mne je že má odvahu říkat pravdu a hájit svůj národ. To o tom močení z okna jsem slyšel, je to opravdu hnus, ale taky jsem četl že to prý není pravda, že to prý byla jen propaganda která měla Slotu pošpinit, nedivil bych se kdyby to tak doopravdy bylo.
Jeho výroky byly možná ostré, ale když si uvědomíme že Madaři mají neusále tu drzost nárokovat si nějakým způsobem Slovenské území, tak si myslím že není od věci když se někdo otevřeně Madarským nárokům postaví a ukáže Madarům odhodlání bránit celistvost svojí země.

Co se USA týče, myslím že řešení ve stylu normální konvenční války je reálnější než nějaká ekonomická blogáda a lepší než jaderná válka. Položit USA ekonomicky, to zní dobře ale je to podle mne nereálné. Zaprvé pro Čínu a další státy je jistě výhodné obchodovat v dolarech, jinak by to přece nedělali. A i kdyby se dolarů opravdu zbavili, tak by tím USA pouze vyprovokovali k nové agresi(USA by se jistě bez boje nevzdali), takže by jsme se té válce stejně nakonec nevyhli. Kdyby opravdu někdo odpálil jaderné střely na všechny vojenské cíle v USA tak by to mělo mnohem horší dopad než vstup antiamerických vojska na území USA a likvidace Americké moci na jejich vlastní půdě. Ten dopad by byl horší jak pro Americký lid tak i pro nás. USA by totiž úder opětovaly a došlo by k celosvětové jaderné válce jež nemůže skončit jinak než úplným zničením lidstva a světa , což si přece nikdo nepřeje. Takže jediným rozumným řešením je podle mne vytvořit silné antiamerické spojenectví a vést proti USA konvenčí válku jež(doufejme) skončí definitivní porážkou americko-sionistické hrozby a jejich doražením na jejich území(aby byl od nich jednou pro vždy pokoj). Ekonomická blokáda nic neřeší protože by stejně skončila válkou. A jaderná válka je nesrovnatelně horší než konvenční.
Ta vůle zastavit americko-sionistickou touhu po světovládě zde je, Rusko, Čína a další menší země už masivně zbrojí a připravují se na obranou válku proti USA. Jejich vedoucí politici si moc dobře uvědomují hrozbu ze strany americko-sionistických světovládců a je dobře že jsou odhodláni ji zastavit. Takže ten den kdy někdo řekne: "A mne se zdá, a mne se zdá ze uz je cas..." přijde, jakmile to USA s agresivitou jednou přeženou.

Side, mně je sympatický nebot hájí svůj národ a odsuzuje agresivní politiku USA a NATO.

132302

05.04.2007 13:33

USA: Zraněný predátor se stává nebezpečným

RE: tak by som si prial...

Zorba 83.?.?.?

Ale vždyt já si taky nepřeju aby jakékoliv cizí armády pochodovali po cizích mšstech. Jde ale o to že v případě USA bohužel asi jiné řešení nebude. Nestačí jen agresora vyhnat z okupovaného území, musíte jej dorazit na jeho vlastním území a tak jednou pro vždy tu hrozbu eliminovat. Tak se to udělalo z Německem za světových válek a dnes je od něj pokoj.
Jistě že v Ameických městech jsou vesměs obyčejní lidé, ale ti byli i v Německých městech za světových válek. Zločiny spáchané USA po celém světě to nijak neomlouvá a hrozbu neumenšuje.
Zlikvidovat armádu a nechat na pokoji lid, to zní jistě dobře, ale bohužel v praxi je to nereálné. Armáda a lid jsou ve válce plně propojeni(např. při totální mobilizaci) a přenést válku na území agresora je jednou z podmínek absolutního vítezství. Já jinou reálnou možnost bohužel nevidím a abych řekl pravdu tak mi Amerických agresorů není líto.

Slota je mi sympatický, nevím jaké výroky máte na mysli, ale podle toho co vím tak to je dobrý vlastenec. A těmito prohlášeními o Kosovu a zločinné politice USA to jen potvrdil. Pochybuju že se na Slovensku najdou lepší politici než ti ze SNS.

132284

03.04.2007 22:33

USA: Zraněný predátor se stává nebezpečným

RE: tak by som si prial...

Zorba 83.?.?.?

>Tak by som si velmi prial, nech sa tym novodobym Rimanom uz
>niekto postavi...
>Nech im da niekto taku do rypaku, ze by sa zlozili...
>Nech si uz niekto povie:
>"A mne se zdá, a mne se zdá že už je čas...
>říct mu už dost, říct mu už dost! Vem tě ďas!
>To je náš svět... a krysý jed nechcem už brát...
>Nech už USA a jeho chorému mozočku Isralelu niekto zasadí
>takú ranu, ktorú už nerozchodí...
>Nech už je svatý pokoj na zemi...

Jednou k tomu určitě dojde. Predátor(=USA) je sice zraněný, ale ještě zdaleka neztratil svoji sílu a je jisté že v dobyvačných válkách bude pokračovat tak dlouho dokud jej někdo definitivně nerozdrtí. Naštěstí ve světě už se formuje spojenectví států které jsou připraveny postavit se predátorovi do cesty a zastavit jej. Jsou to především Čína a Rusko(pouze tyto dvě velmoci mají dost síly aby definitivně jednou provždy porazili USA) a další menší země, snad se k nim přidají i některé Evropské státy(pokud se dokáží včas zbavit americko-sionistické nadvlády). Každopádně jsem přesvědčen že sionistickým mocipánům z Wasingtonu a Bruselu se nepodaří ovládnout svět a že predátor=USA budou nakonec na hlavu poraženy stejně jako Německo za první a druhé světové. Takže podle mne se zcela jistě svět jednou spojí a USA a sionisty zastaví...armády Ruska, Číny, Francie, Iránu, Venezuely a bezpočtu dalších zemí budou nakonec pochodovat po amerických městech. Já si totiž myslím že USA nedokáží zvítězit. Otázkou podle mne jen je kdy zbytku světa dojde trpělivost a rozhodne se sionisticko-americké světovládce jednou pro vždy zastavit. Myslím si ale že během amerického útoku proti Iránu k tomu ještě nedojde.

132189

29.03.2007 15:21

Lítost muže, který svrhl Saddáma

RE: Sadám Husajn byl hrdina

Zorba 83.?.?.?

Dík za uznání [mrknutí jedním okem]
Co se týká sionistů v Americkém vedení tak si uvědomuju že jejich vliv na politiku USA je zásadní, že republikáni i demokrati jsou v podstatě jenda a ta samá prosionistická banda. Podle mne jim ale nejde jen o zájmy Izraele. Oni nevedou agresivní politiku jen na blízkém východě, ale i na Balkáně(proti Srbům), na dálném východě, v Latinské americe atd. Jde o to že světovládné elity z Washingtonu, Bruselu a Tel Avivu usilují o ovládnutí celého světa a nastolení NWO a bojují proti každému kdo se jim odváží postavit na odpor. Taky bych si přál aby lidé jako Bush, Raicová, Clinton atd. skončili před soudem, ale jen tak k tomu nedojde. Velká většina Američanů zločinný sionistický režim podporuje(jak ostatně dokazují výsledky voleb), ale uvědomuju si že i v USA jsou rozumní lidé kteří vědí o co v dnešním světě jde a kteří odszují prosionistický režim, z těch významějších např. Buchanan nebo Duke.

Taky si myslím že celou řadu bombových útoků proti civilistům v Iráku má na svědomí Mossad(nebo třeba CIA). jejich cílem je vyvolat občanskou válku a tak rozdělit odboj. Ovšem útoky na US army zcela jistě provádí hrdinský Irácký odboj.
Jinak hlavní důvody kvůli kterým se vedení USA rozhodlo dobýt Irák jsou jeho ohromné zásoby ropy, dále strategická pozice a také to že Irák je jedním z posledních antiamerických režimů na blízkém východě. Ovládnutí Blízkého východu je jedním z klíčových kroků sionistů na cestě za světovládou.

131829

28.03.2007 17:39

Lítost muže, který svrhl Saddáma

RE: Sadám Husajn byl hrdina

Zorba 83.?.?.?

Není. Irák(dříve Mezopotámie) je zemí s tisíciletou historií která má své historické území stejně jako třeba naše zem. V Iráku vznikla první civilizace(Sumer) před více než 5 000 let. Pak se zde vystřídali říše Babylonská, Asyrská, Novobabylonská, poté byl Irák pod nadvládou Persie, Seleukovské Syrie, Parthie a pak Sasánovské říše. V 7. století jej ovládli Arabové a postupně jej kolonizovali a asimilovali původní obyvatele a dali Iráku jeho dnešní jméno. Od 9. st. byl Irák a Bagdád centrem Arabského chalifátu. Samostatným Arabským státem tzůstal až do 13 st. kdy byl ovládnut Mongoli, poté přešel pod nadvládu Persie a v 16. st. byl dobyt Turky. Roku 1918 jej ovládli Britové, roku 1930 získal formální a roku 1958 skutečnou nezávislost. Roku 2003 byl Irák znovu dobyt, tentokrát Američany. tolik stručné dějiny Iráku.
Takže vidíte že Irák je historickou zemí jež má své území. Jeho součástí byl vždy Kuvajt, na přelomu 19. a 20. století byl ovšem Kuvajt obsazen Brity a ti jej od Iráku odtrhli. Iráčané to ovšem nikdy neuznali a vždy požadovali návrat Kuvajtu do svých rukou. Sadám byl tudíž plně v právu když znovu sjednotil Irák s Kuvajtem.

131784

27.03.2007 18:09

Lítost muže, který svrhl Saddáma

Sadám Husajn byl hrdina

Zorba 83.?.?.?

Neměli bychom věřit sionistické propagandě která se snaží za každou cenu pošpinit a očernit největšího syna Iráku-Sadáma Husajna. Co dělal Sadám špatně? Vždyt jen bránil svoji zem a svobodu svého lidu. Jistě byl to tvrdý diktátor, ale svojí zemi vládl dobře a za tragedie jež postihli Iráku jsou odpovědné pouze USA. V 70tých letech přivedl velký vlastenec Sadám Irák k ohromnému hospodářskému rozkvětu a lidem se žilo velmi dobře. Válka s Iránem v letech 1980-1988 byla chybou, ale nelze tvrdit že by Sadám byl agresorem v pravém slova smyslu, nebot Irácko-iránský konflikt sahá hluboko do minulosti a je těžké posoudit kdo byl v právu. Potlačování Kurdských vzpour bylo jeho přorozenou povinností, přece nemohl dovolit aby se jeho zem rozpadla. Stejně tak i naše vláda za první republiky potlačovala vzpoury Madarů(1919) a Sudetáků(1919 a 1938). Přopijení Kuvajtu k Iráku bylo zcela spravedlivým krokem, nebot Kuvajt je historickým územím Iráku a Irák se svého práva na tuto svou provincii nikdy nevzdal. Takže agresorem v roce 1991 byli ve skutečnosti jen USA. Američani pak uvalili na Irák genocidní embargo a zničili vzkvétající Irácké hospodářství. Dílo zkázy pak dovršili agresí z roku 2003 kdy Irák dobyli a válka v něm trvá dodnes. Sadám se zachoval jako opravdoví státník a bránil svoji zem před Americkou agresí. Hrdinou zůstal až do konce nakonec statečně položil život za svůj národ a stal se mučedníkem Irácké svobody(jak všichni víme byl zavražděn poskoky USA). Jedinými skutečnými zločinci jsou Bush a spol. Ostatně o tom že propaganda proti Sadámovi je zcela lživá svědčí i to že mu nebyli schopni dokázat žádný z jeho údajných zločinů a odsoudili ho jez za jeden incident v jedné vesnici. Sadám statečně bojoval proti americko-sionistické světovládě a zato mu podle mne patří dík celého světa.
PS: a různým průzkumům veřejného mínění v Iráku které provádějí západní media bych nevěřil. Dodnes bojují a umírají desetitisíce Iráckých partizánů(hlavně sunitů) za Sadáma a svobodu vlasti proti okupaci.

131707

26.03.2007 16:47

Rakety straší před Černínským palácem

RE: Zase dvoji metr?

Zorba 83.?.?.?

>Zvaci dopis je uz uchylka, nechtene pripominajici zvaci dopisv
>roce 1968... [zahanbení] Mozna je to snad zamer, ci co...

Podle mne to alespon jasně dokazuje že ti co dnes kolaborují s USA jsou stejní jako ti kteří v minulosti kolaborovali s komunistickými zločinci nebo s Němci.

>Co me zarazi je seznam lidi jenz valecne zlocince z USA udajne
>podporuji, a sice chapu Ivan Hlase a Davida Černého, to ano,
>ale Masinovy bratry, Paumera, Zdenu Mašinovou a Hučína nechapu
>vubec a bude asi nacase si s nimi promluvit.
>Protoze pote, co je Amici zklamali s tim, ze zadny boj proti
>komunismu nebude jsem mel z knihy "Zatim dobry" dojem, ze jsou
>vyleceni [oči v sloup]

Přesně tak. Taky to tak cítím. U klasických demoliberálů a protinárodních živlů jako je třeba ten David Černý se to dá čekat. Ale u lidí kteří v minulosti hrdinsky bojovali proti židobolševismu jako např. bratři Mašínové, Hučín nebo Paumer je to opravdu překvapující. Oni na jednu stranu odsuzují současný proamerický a prosionistický režim ale zároven podporují Americké a sionistické zločince. No ale z historie víme že to bohužel není až tak ojedinělé. Stejně tak někteří z těch kteří za druhé světové hrdinsky bojovali proti Němcům, spolupracovali po válce s komunistickým režimem. Takže historie se bohužel znovu opakuje.Naštěstí to jsou podle mne vyjmečné případy.

131657

25.03.2007 22:05

Čeká nás nový světový řád, nebo Armagedon v bitvě o zdroje?

RE: NWO je nejhorší zlo

Zorba 83.?.?.?

Ano, můj výčet samozřejmě není ani zdaleka úplný. Já bych ovšem přecejen řekl že ti různí proami a židomilové jako Čížek nebo Kubík jsou zde v menšině, ale neřekl bych že to je až tak podstatné.
I já jsem si samozřejmě všiml že Národně vzdělávací institut je více méně neonacisticky zaměřen, takže se tam samozřejmě najde i nějaká ta nacistická propaganda. Ale podstatné je že je tam řada velmi zajímavých knih v nichž se člověk dozví pravdu a které nemají s neonacismem nic společného. Já samozřejmě nemám s nacismem nic společného. Jsem rovněž český vlastenec a uvědomuju si že nacismus je stejné zlo jako třeba komunismus nebo sionismus. Jinak jsem si všiml že tam jsou knihy hájící všechny možné(dnes politicky nekorektní) názory a pohledy na svět. Mně také zajímají knihy o NWO, politice USA a sionistů atd. O popírání holokaustu se nijak zvlášt nezajímám a rovněž s ním nesouhlasím, sice asi nebylo všechno tak jak se nám tvrdí, ale říkat že vůbec žádný holokaust nebyl mi přijde opravdu nesmyslné. Na ty stránky bratrství jsem se podíval, jsou opravdu hodně zajímavé, včetně knih, jen je škoda že tam nemají žádné diskuze nebo diskuzní forum.

131626

24.03.2007 21:27

Čeká nás nový světový řád, nebo Armagedon v bitvě o zdroje?

RE: NWO je nejhorší zlo-dokončení

Zorba 83.?.?.?

Zdegenerovaní a bez tradic jsme už nyní, to je pravda. Ovšem můžou za to právě ti kteří NWO nastolují, nebot zničení morálky a tradic je součástí jejich plánu.
Co se toho srovnávání týče, měl jsem tím na mysli hlavně to že je všechny spojuje usilí o ovládnutí světa.
Osvícenství a revoluce(jako ta Francouzká) zničili starý středověký feudální systém. Odstranili vládu šlechty, nevolnictví, robotu atd. Jednalo se o zásadní společenskou změnu kdy společnst přestala být feudální a začala být kapitalistickou. Mám to chápat tak že podlůe vás by bylo lepší kdyby k osvícenství, francouzké revoluci nebo průmyslové revoluci nikdy nedošlo? Já ale těmi tradicemi myslím něco jiného. Mám tím na mysli základní hodnoty kterými se řídí každá civilizovaná společnost, nikoliv nějaké společensko-ekonomické uspořádání. Těmi základními hodnotami jsou např. náboženství, vlastenectví, tradiční rodina, morálka, národní kultura atd. O to vše jsme začali přicházet teprve pod vlivem globalizace a amerikanizace(tedy v podstatě pod vlivem NWO). A národy a vlastenectví zde byli odjakživa, i když je pravda že moderní nacionalismus vznikl teprve v dobách osvícenství.
Jde o to zachránit národ a svobodu. To je to kvůli čemu bojují např. Srbové, Iráčané nebo Palestinci proti žoldákům NWO. Uvědomte si že i takové věci jako výstavba americké radarové základny v Česku, bombardování Jugoslávie, válka v Iráku a Afganistánu a další americké agrese...to vše jsou věci jež slouží k nastolení NWO. Vy s tím vším snad souhlasíte?
Pakliže vás správně chápu tak doufáte že když lidé podpoří Americko-sionistické elity v úsilí o nastolení NWO pak oni dají lidem určitou míru autonomie a lidé tak budou moct být na světové vládě do jisté míry nezávislí. Podle mne je to špatná taktika. Pro lidi kteří brojí proti NWO je hlavním cílem záchrana vlasti a její svobody. Nastolení NWO znamená zánik našeho národa, kultury, náboženství, státnosti a svobody a to je pro mne ta nejhorší tragedie. Takže podle mne je spolupráce s elitami jež usilují o nastolení NWO špatná.
Ted odpovím na váši reakci na pana Svobodu:
Něřekl bych že vlastenci viní za vše špatné sionisty. Ale je pravda že sionisté tvoří jednu z nejduležitějších, neli přímo nejdůležitější, část elit jež usilují o nastolení NWO a naše zničení. Proto je kritika sionistů zcela správná.
Člověk by měl být vždy věrný svojí vlasti. Ztráta vlastenectví je podle mne tragedií, to je přesně to co světovládci z bílého domu a jejich nohsledi chtějí, abychom zapoměli na svoji vlast a tak se jim snadno podřídili.
PS: Na vaši reakci na můj příspěvek u vašeho článku o GeM jsem už odpověděl.

131588

24.03.2007 15:35

Čeká nás nový světový řád, nebo Armagedon v bitvě o zdroje?

RE: NWO je nejhorší zlo

Zorba 83.?.?.?

My vlastenci chceme zachránit národ a svobodu, to je podle mne to nejdůležitější. A právě NWO ničí náš národ a bere nám svobodu. Proto jsme proti němu. Nenecháme se zmanipulovat. důkazem toho je podle mne to že nevěříme propagandě mocných a jejich lžím a vidíme to co se doopravdy děje v dneešním světě.

131569

24.03.2007 15:35

Čeká nás nový světový řád, nebo Armagedon v bitvě o zdroje?

RE: NWO je nejhorší zlo

Zorba 83.?.?.?

Vlády různých diktátorů a tyranů nejsou ničím novým co přinesly národní státy. Od počátku civilizace zde vždy byli různí absolutní vládci a státy byly vždy ovlivnovány nějakou ideologií, náboženstvím atd. I politika je stejně stará jako samotná lidská civilizace. Ono řízení států v minulosti(at už se jednalo o městské státy, absolutní monarchie atd.) se příliš nelyšilo od řízení států v moderních dějinách. Principy jsou stále v podstatě stejné. Národní státy jsou to co zaručuje jednotlivým národům svobodu a existenci. Naši předci vždy bojovali za to abychom zde měli svůj stát a i dnes řada národů bojuje za svobodu své vlasti(např. Iráčané nebo Afgánci) a já jim fandím.
Mýlíte se když říkáte že NWO nikdy nemůže znamenat zotročení světa. Vždyt právě to je samotnou podstatou NWO. Pokud elity ponechají jednotlivým národům svobodu pak je ty národy nikdy nebudou poslouchat. Proto musí světovládci jednotlivé národy zotročit a zničit aby je mohli ovládnout. Do značné míry se jim to daří, stačí se podívat na severní Ameriku a většinu Evropy které již jsou plně pod nadvládou světovládných elit, kterým se zde již podařilo odstranit základní hodnoty a tradice a tak z dřívě hrdých lidí udělat jen zdegenerované multikulti stádo. A totéž se snaží udělat i se zbytkem světa. Každá světovláda znamená vždy zotročení národů a následně i jejich zničení.
NWO je program na ovládnutí světa Americko-sionistickými mocipány, to zde již zaznělo. Řešení globálních ekonomických problémů je pro ně až na druhém místě(viz chování Bushe který je jedním z hlavních představitelů NWO). V prvé řadě zničí všechny národy, jejich kulturu a morálku, nebot lidé zbavení národní identity dají lépe ovládat a nastolí vládu jediné světové vlády(vládu lidí jako Bush, Raicová, Baroso, Olmert atd.). Ta elita dnes zdaleka ještě nemá veškerou moc, nebot velká část světa se před ní ještě nesklonila. USA budou proto v dobyvačných válkách pokračovat dokud americko-sionistická elita nebude vládnout celému světu. Více se o tom dozvíte např. na odkazu jež zde doporučil pan Svoboda, nebo si pročtěte archiv Zvědavce, tam je řada článků na dané téma, nebo je i řada jiných webů jež se zajímají o danou problematiku.
Národní státy možná nedokážou řešit globální problémy tak jako potencionální jedna světová vláda. Ale tady jde o to že elitám jde především o nadvládu. Nebo si snad myslíte že USA vedou své dobyvačné války aby tak umožnili řešení ekologických problémů světa? Totéž platí i o EU, jejím hlavním smyslem je likvidovat Evropské národy a pomoci tak nastolení NWO.
My vlastenci chceme zachránit národ a svobodu, to je podle mne to nejdůležitější. A právě NWO ničí náš národ a bere nám svobodu. Proto jsme proti němu. Nenecháme se zmanipulovat. důkazem toho je podle mne to že nevěříme pro...

Kráceno (Editor)

131568

23.03.2007 23:38

Čeká nás nový světový řád, nebo Armagedon v bitvě o zdroje?

RE: NWO je nejhorší zlo-odpovědi pro Karla a Radima

Zorba 83.?.?.?

Jistě že v dějinách lidstva existoval vždy nějaký systém či řád. My se zde ale bavíme o NWO, což je název pro americko-sionistickou světovládu.
My dnes nežijeme v nějakém současném řádu. Žijeme v přechodné době jež směřuje k nastolení NWO. Je zájem na lepším, (staro)novém uspořádání světa, aby byl svět zbaven americko-sionistické hrozby. Cestu k tomu vidím ve spolupráci národů a států jež jsou připraveny postavit se NWO na odpor. Po porážce NWO by mělo dojít k tomu že národy opět získají svoji samostatnost a svobodu a budou moct žít v duchu kultury a tradic předků. Ovšem každý národ by si měl vládnout samostatně bez cizí nadvlády.

Které pokusy máte konkrétně na mysli? Světový řád nastolený na celém světě znamená světovládu jedné mocenské skupiny. V moderních dějinách se o ovládnutí světa(tedy o nastolení nového světového řádu) pokusili komunisté-židobolševici, nacisté a dnes americko-sionistické elity. Jedni jsou horší než druzí a já jsem jedině rád že komunismus a nacismus byli poraženi a doufám že poražen bude i USrael. Pak zde vždy historicky byly boje jednotlivých národů(at už samostatně či v nějakém spojenectví) které usilovaly o nějaké zlepšení svojí situace. Např. udělali převrat aby svrhli nenáviděný režim, nebo bojovali proti agresirům a okupantům atd. Do této kategorie podle mne patří řada těch jež jste zminoval(Táborité, nacionalisté, osvícenští panovníci atd.). Co se nové Evropy týče, tak se opravdu divím že vám nevadí EU. Copak si neuvědomujete že EU, USA a sionisti jsou jedna a ta samá banda která náš národ i celý svět ohrožuje stejně? Pokud nedojde ke změně a vývoj bude pokračovat tak jak je nastaven pak dojde k nastolení NWO a to bude znamenat skutečnou katastrofu. Proto je potřeba USraeli za každou cenu zabránit aby své světovládné plány uskutečnil.

131555

23.03.2007 23:08

Čeká nás nový světový řád, nebo Armagedon v bitvě o zdroje?

RE: NWO je nejhorší zlo

Zorba 83.?.?.?

Pane Svobodo, myslím že jste v kritice Zvědavce, či diskuzí na Zvědavci, příliš unáhlený. Do diskuzí přispívají lidé všech možných politických orientací. Jistě, najdou se zde i příznivci sionistů jako např. Texaskycizek, Stein a někteří další. Většinu(nebo alespon valnou část) diskutujících ovšem tvoří lidé kteří si uvědomují(někteří více, jiní méně) hrozbu kterou NWO představuje a kteří jasně odsuzují USrael. Jsou to např. pánové Hastrman, Trodas, Albert1, Outofjacket, audiofil, Medabeda, Zap a řada dalších, vyjmenovavát je všechny také nebudu a pokud jsem na někoho zapoměl tak se omlouvám. Pak jsou zde také lidé(kteří jsou spíše v menšině) kteří si sice uvědomují hrozbu kterou USrael představuje, ale ne se vším všudy a v některých věcech ještě tápají, nejsou si jistí nebo poznání pravdy mají teprve před sebou. Tak nějak to vidím já. Pan Lhoták je vyjmečný v tom že na jednu stranu odsuzuje některé věci související s NWO(např. feminismus), ale zároven tvrdí že je potřeba NWO nastolit a tak se v podstatě shoduje s USraelem...s takovou názorovou koncepcí jsem se ještě nesetkal.
Každopádně ale má smysl přispívat do diskuzí na Zvědavci. Vzdejší diskuze jsou velmi kvalitní a řada lidí se může navzájem názorově obohatit. Zároven diskuze určitě pomáhají lidem poznávat pravdu(pomáhali např. i mně). A Zvědavec jako celek je vynikající web, články a informace v nich jsou prvotřídní a pomáhají lidem dozvědět se pravdu o dění ve světě. Jistě i zde se může najít článek který není zas až tak dobrý, ovšem to jsou výjimky. Přímo tento článek: "Čeká nás nový světový řád, nebo Armagedon v bitvě o zdroje?" považuji za velmi špatný, nebot schvaluje NWO, ale na jeden špatný článek snadno zapomenu, když jsou zde stovky vynikajích článků a bezpočet takových které odsuzují politiku sionistů a NWO.
Takže Svobodo, nenechte se otrávit nějakým Texaskýmčížkem a nebo jedním nepovedeným článkem.
PS: Děkoji za ten odkaz na tu knihu. Našel jsem tam celou řadu zajímavých knih. Nevíte náhodou jestli se někde nedají sehnat či objednat v tištěné-papírové podobě? Nerad totiž čtu knihy v elektronické podobě.

131554

23.03.2007 20:00

Muž s bradavicí - megaloman Paroubek

RE: Výborný článek! Odpověd pro Dramenbejse, Skleničku, Wesley a Jarmilu

Zorba 83.?.?.?

Dramenbejsi,
To co píšete o boji dobra proti zlu je asi pravda, ale s tím se patrně nedá nic dělat, tak už to chodí.
Podle mne se pravda dá najít a oddělit od propagandy, a Zvědavec patří k webům které to mistrně umí.

Skleničko,
já neříkám že souhlasím se vším co ODS v ekonomické politice prosazuje. Ale pořád je to o hodně lepší než to co předvádí ČSSD. Takže se zrušením společného zdanění manželů nesouhlasím.
Ten výrok pronesl Paroubek, ale nepochybuju o tom že Topolánek s tím výrokem souhlasil.
Registrované partnerství je dalším krokem k rozkladu tradiční společnosti a k nastolení NWO, proto píšu že se jedná o zlo.

Wesley,
O jaké propagandě mluvíte? Nebo snad není pravda to co jsem napsal? Já s tímto článkem plně souhlasím. Parounek je obyčejný kolaborant stejně jako Topolánek a to je třeba si uvědomit.

Jarmilo,
ano je to tak jak píšete. Tedy až na ty technaře, v tom by jsme se neshodli, ale to je detail [smích]

131544

23.03.2007 19:15

GeM - program na zrušení mužské pohlavní identity

RE: Výborný článek-odpovědi pro Radima a Skleničku

Zorba 83.?.?.?

Skleničko, ano řešíme zde problém a to velmi závažný.

Radime,
Jistě že jsme svoji kulturu již prakticky ztratili. Zlikvidovali ji titéž lidé kteří usilují o nastolení NWO, nebot nastolení globální nekultury je jednou ze základních podmínek pro nastolení NWO. Každý národ má právo na svůj stát, jedině tak může zajistit svoji svobodu. Ekonomika je v moci nadnárodních subjektů a proto jim tu moc musíme vzít a chránit národní hospodářství. Problémy globálního charakteru mohou řešit jednotlivé národní státy tak že budou spolupracovat, závažnost problémů je k tomu patrně dotlačí.
Tím že říkáte že NWO je nutnost jen nahráváte Amíkům a sionistům v jejich touze po ovládnutí světa(=nastolení NWO). Vy se v podstatě smiřujete s jejich světovládou a jen doufáte že ta světovláda bude snesitelná. Jsou zde ovšem síly které jsou připraveny postavit se NWO na odpor a které hrdinsky bojují proti jeho nastolení za svobodu svých národů. Těmi silami jsou např. Iráčané, Srbové, Palestinci, Afgánci a řada dalších. Proti NWO vystupuje i řada zemí jako např. Rusko, Čína, Venezuela, Irán atd. takže ta naděje že porazíme NWO tu je. Nikdy nikomu se nepodařilo ovládnout svět a já věřím že se to nepodaří ani Americko-sionistickým elitám. Uvědomte si že pokud je budete v nastolení NWO podporovat tak se prakticky stáváte kolaborantem(ačkoliv to jistě myslíte dobře). Stejně tak totiž i v době kdy nám hrozila nacistická nebo komunistická světovláda, se našli lidé kteří byli přesvědčeni že nacistům či komunistům nelze zabránit v ovládnutí světa a že je lepší s nimi spolupracovat a pokusit se vybojovat pro své lidi co nejlepší postavení. Takové uvažování se ale ukázalo vždy jako liché a i v případě NWO to jistě bude stejné.
Národní státy zde jsou od počátku civilizace a stejně tak i národy a vlastenectví. Za šířením pakultury, dekadence, odcizení atd. stojí právě elity jež usilují o nastolení NWO, nikoliv národní státy.
Ten článek jsem četl a v mnohém s ním nesouhlasím. Krvavé války zde byli i před osvícenstvím a revolucemi, válčili i císařové a papežové. Navíc ten článek fakticky volá po návratu do středověku. Vám by to vyhovovalo?
Jak jsem řekl, NWO znamená naše zotročení a zánik, proto s ním nesouhlasím a žádná historická zkušenost jej nemůže ospravedlnit.

131539

22.03.2007 22:39

Čeká nás nový světový řád, nebo Armagedon v bitvě o zdroje?

RE: NWO je nejhorší zlo-dokončení

Zorba 83.?.?.?

Lidí kteří vnímají svoji identitu v národním státě a žijí podle kultury a tradice svých předků je víc než dost. Právě tito lidé jsou nejhorší hrozbou pro NWO. Pravda, v Evropě jich je menšina(nejvíc jich je asi v Srbsku, Rusku). Ovšem na blízkém i dálném východě a v latinské Americe je jich stále ještě naprostá většina. USA a sionisti tam totiž stále ještě pořádně nerozšířili své jedy jako multikulti, globalizace, dekadence atd. Jak obnovit tradice a morálku v Evropě? Tak že odstraníme to co nás o tradice atd. připravuje. A připravují nás o ně světovládné elity, nebot zdegenerovaní lidé bez tradic a morálky se dají snadno ovládat. Moderní národní státy nezlikvidovali tradice, kultury atd. To vše zde existovalo i s moderními národními státy. O své tradice a kulturu začala Evropa přicházet teprve před zhruba 40-30 lety(východní teprve před zhruba 15 lety) pod vlivem globalizace, amerikanizace atd. tedy jevů jež souvisí s NWO a jež šíří elity. Právě národní státy tradičně chránili kulturu a svobodu svého národa. Nevím proč moderní národní státy vnímáte tak negativně, podle vás snad byly lepší feudální státy jež jim předcházely?
PS: Na váši reakci na můj příspěvek k vašemu článku o roli mužů a žen ve společnosti odpovím asi až zítra, dnes už nemám čas.

131484

22.03.2007 22:38

Čeká nás nový světový řád, nebo Armagedon v bitvě o zdroje?

RE: NWO je nejhorší zlo

Zorba 83.?.?.?

Radime, odpovím na tento váš příspěvek i na ten o něco víš.
Samozřejmě je fakt že myšlenka "univerzalismu", tedy sjednocení světa je stará jako lidstvo samo. Vždy této myšlenky využívali různí tyrani toužící po světovládě. At už Alexandr Veliký, staří Římané, Čingischán, Habsburkové, Napoleon, Němci za první a druhé světové války nebo komunisté-židobolševici. Ti všichni chtěli sjednotit svět a nastolit jednu světovládu. Dnes se o to snaží Americko-sionistické elity. Pokaždé se ale jednalo o zlo. Obzvláště moderní dějiny to dokazují. At už se jednalo o světovládu nacistů nebo komunistů nebo dnes o americko-sionistickou světovládu(NWO). Vždy to znamenalo zotročení a ničení suveréních národů.
Vy chcete obnovení kultury, tradic a našich kořenů. Já chci totéž. Je ovšem třeba si uvědomit že za ztrátu našich tradic a prznění kultury můžou právě ony elity a jejich NWO. Odstranění všeho tradičního a národního a vytvoření jedné šedé celosvětové masy bez identity je jedním ze základních cílů NWO.
Pokud vás dobře chápu, tak v podstatě říkáte že si sice hrozbu ze strany oněch světovládných elit uvědomujete, ale myslíte si že boj proti nim je marný. Říkáté že nejlepší je s elitami nebojovat, nýbrž s nimi spolupracovat a tak docílit toho že NWO bude pro nás obyčejné smrtelníky snesitelnější. Vycházíte z přesvědčení že NWO se nedá porazit a navíc má i mnohá pozitiva. Pochopil jsem vás správně? Pokud ano pak vám musím říct že takové uvažování se rovná v podstatě kolaboraci(tím se vás ovšem nechci nijak dotknout). Stejně totiž uvažovala i velká část lidí kteří kolaborovali s nacisty a s komunisty. Např. za protektorátu byla taky řada lidí přesvědčena že Hitlera a jeho nový řád nelze porazit a že pro Český národ bude lepší když bude s nacisty spolupracovat a tak dosáhne toho že mu nacisté ponechají jakous takous autonomii a dovolí mu existovat. Samozřejmě byl tento postoj naprosto chybný. Ukázalo se že nejlepší bylo proti Němcům bojovat a tak dosáhnout osvobození a záchrany Českého národa. A stejné je to i s NWO. Řešení podle mne není ve spolupráci s elitami v naději že ty nastolí jakési NWO s lidskou tváří. Řešení je takové jaké zvolili Srbové, Rusové, Palestinci, Iráčané a další. Oni se totiž chopili zbraní a proti NWO bojují. A já věřím že zvítězíme a NWO společnými silami porazíme.
Ted odpovím na váš druhý příspěvek.
Lidí kteří vnímají svoji identitu v národním státě a žijí podle kultury a tradice svých předků je víc než dost. Právě tito lidé jsou nejhorší hrozbou pro NWO. Pravda, v Evropě jich je menšina(nejvíc jich je asi v Srbsku, Rusku). Ovšem na blízkém i dálném východě a v latinské Americe je jich stále ještě naprostá většina. USA a sionisti tam totiž stále ještě pořádně nerozšířili své jedy jako multikulti, globalizace, deka...

Kráceno (Editor)

131483

22.03.2007 22:03

Čeká nás nový světový řád, nebo Armagedon v bitvě o zdroje?

RE: NWO je nejhorší zlo-odpovědi pro Karla a Radima

Zorba 83.?.?.?

Karle,
No dobrá, jste odpůrcem NWO které ve světě nastolují Americké a sionistické elity. To je ostatně jasné asi každému kdo zná vaše názory. Ale překvapil jste mne tím že sám voláte po nastolení nějakého jiného NWO. Co tím máte vlastně na mysli? Výraz NWO se používá pro americko-sionistickou světovládu, proto si myslím že bude lepší když pro uspořádání světa které považujete za nejlepší budete používat jiný výraz, aby nevznikl dojem že jste příznivcem NWO.
To co svět potřebuje je zastavení USraele a zabránit jim v dosažení světovlády(tedy nastolení NWO) v tom se snad shodnem? Podle mne po porážce USA a sionistů bude nejlepší když si jednotlivé národy budou vládnout samostatně a svobodně, budou mít své vlastní státy a budou hájit svoji vlastní kulturu a svébytnost.
Pana Radima a jeho článek jsem pochopil tak že tvrdí že NWO(tedy americko-sionistickou světovládu) je třeba podpořit a spoluprací s elitami je přimět aby ten svůj NWO polidštili. A s tím nesouhlasím. Jak jsem řekl já jsem proto abychom zabránili USraeli v dosažení světovlády, nebot jejich světovláda(tedy NWO) by znamenala naše zotročení a zánik.
První křestané nebo utopičtí socialisté apd. usilovali o zančně odlišné věci, nijak nesouvisející s NWO.
Uvědomte si že ti co bojují proti USraeli(Srbové, Iráčani, Palestinci, Afgánci atd.) bojují za svobodu a přežití svých národů. To je to oč tu v prvé řadě jde. Nikdo nebojuje za nějaké humání NWO(co si pod tím pojmem vlastně představujete?).
Ted reaguji na vaši reakci na pana Alberta.
Pan Albert má naprostou pravdu když říká že pro lidstvo je nejlepší "starý světový řád". Ten totiž není původcem dnešního stavu světa. Ti kteří jsou zodpovědní za katastrofální situaci v níž se nacházíme jsou ti samí kteří vytvářejí NWO. Oni uměle vyvolali většinu dnešních zásadních problémů(např. multikulti, morální úpadek, globalizaci std.) aby mohli lépe a snáze ovládnout svět. Odstraněním NWO odstraníme zároven i většinu našich zásadních problémů.
Zmínil jste něco v tom smyslu že EU by se měla podílet na vytváření nějakého nového uspořádání světa. Uvědomte si ale že ti co stojí za EU patří do stejné bandy jako sionisti a neokoni a všichni dohromady organizují NWO.
Politická a ekonomická integrace světa jen předchází integraci kulturní a etnické. Všechna tato zla jdou v ruku v ruce a zavším tím stojí jedna a ta samá elita amerických, sionistických a bruselských mocipánů.
Civilizace zanikají jakmile zdegenerují a opustí základní hodnoty na nichž vznikly.
A největšími nepřáteli pro USrael(tedy pro ty kteří organizují NWO) nejsou podle mne přírodní národy, ale naopak civilizované národy které se odmítají podřídit nadvládě Washingtonu.

131477

21.03.2007 22:02

Čeká nás nový světový řád, nebo Armagedon v bitvě o zdroje?

NWO je nejhorší zlo

Zorba 83.?.?.?

Nový světový řád(NWO) je nejhorší zlo a hrozba které lidstvo čelí. Autor článku si patrně plně neuvědomuje o co jd, jinak si nedovedu vysvětlit jak může něco takového jako NWO podporovat. Tenhle článek jenž ospravedlnuje(ačkoliv to autor snad tak nemyslel) zločinnou politiku USA a světovládné cíle Amerických a sionistických elit je přímo hrozný. Je třeba si plně uvědomit co NWO znamená a kdo za ním stojí. Jak jsem již napsal NWO chtějí nastolit Američtí, sionističtí a Bruselští mocipáni, nebot to bude znamenat jejich nadvládu nad celým světem. NWO znamená zánik všeho co bylo našim předkům po všechny věky svaté. Bude to zánik všech národů, kultur a ras, zánik suveréních států a náboženství, zánik všech tradičních hodnot, morálky a rodiny. NWO znamená že se lidstvo přemění v jednu multikulturní, zdegenerovanou, konzumní a egoistickou masu, jež tak bude snadno ovladatelná a jež bude žít pod nadvládou světovládných elit. A co se zdrojů týká tak i na to světovládci z bílého domu myslí a ovládnutí všech zdrojů je rovněž jejich cílem. NWO je podle mne ještě horší než komunismus nebo nacismus. Tvrzení že NWO je neodvratné a že jediným řešením globálních problému nám podsouvají sionistická media a tato tvrzení samozřejmě nejsou pravdivá. Je třeba si uvědomit že právě nastolení NWO je hlavním cílem zločinců jako Bush, Rumsfeld, Raicová, Clinton, Sharon a jejich nohsledů, doufám že ty zločince nechce nikdo informovaný podporovat. A hlavní politické a mediální síly jež prosazují NWO u nás jsou kolaborantské partaje jako ODS, ČSSD atd. a media jako NOVA, ČT, MF dnes atd. Já jsem jedině rád že jsou zde státy které jsou připraveny postavit se NWO na odpor, jako např. Irán, Rusko, Čína atd. Všechny ty agresivní války jež USA vedou a vedly(proti Srbům, Afganistánu, Iráku atd.) jsou jen jedním ze způsobů jak prosazovat NWO. Každý kdo se zajímá o tuto problematiku mi snad dá zapravdu, ostatně weby jako Zvědavec nebo např. prop a řada jiných jasně odhalují zločinnou podstatu NWO a zločince kteří jej nastolují. Snad si to ani sám autor článku neuvědomuje, ale tento článek je v podstatě obhajobou zločinné americko-sionistické politiky. Obhajobat v současné době NWO je stejné jako ve 30tých letech obhajovat nacistický nový řád a nebo za studené války obhajovat světovládu komunistů. NWO je prostě nejhorší hrozbou které čelíme nebot znamená naše zotročení a zničení.

131385

20.03.2007 20:44

Muž s bradavicí - megaloman Paroubek

RE: Kam zmizela kačenka?

Zorba 83.?.?.?

Pane Dramenbejsi. Nesouhlasím s vámi. Zvědavec je podle mne jednoznačně stále stejně výborný web jako kdykoliv v minulosti. Je stále stejně politicky nekorektní. Po bok masmedií se nezařadil ani náhodou. Masmedia jen poslouchají své sionistické pány a šíří jejich propagandu. Zvědavec oproti tomu odsuzuje zločinnou politiku Americkéch elit, sionistů a jejich NWO. Nevím co máte na mysli tím bojem dobro se zlem. Ovšem dnes k tomu svým způsobem dochází. Je zde boj antiamerických vlasteneckých sil(které podle mne představují dobro) proti zlu(americko-sionističtí mocipáni). A rozhodně si nemyslím že by Zvědavec stavěl na propagande, naopak je jedním z nemnoha webů na Českém internetu na nichž se můžeme dočíst pravdu a fakta o dění ve světě.

131296

20.03.2007 20:16

Muž s bradavicí - megaloman Paroubek

Výborný článek! Paroubek je odporný kolaborant

Zorba 83.?.?.?

Já narozdíl od některých jiných přispěvatelů s tímto článkem plně souhlasím. Článek je velmi dobrý a děkuji za něj. Paroubek je skutečně jen obyčejný megaloman, bažící pomoci, navíc je to stejný kolaborant jako všichni ostatní vedoucí politici v ČR. A ještě k tomu dělá Paroubek šílenou levičáckou socialistickou politiku. Je třeba si uvědomi že mezi kolaboranty jako např. Paroubek, Topolánek, Kalousek, Zeman, Bursík atd. není žádný podstatný rozdíl. Všichni to jsou prostě stejní zrádci a je jedině dobré je kritizovat. To že některé věci v článku jsou podobné tomu co hlásají masmedia je zcela irelevantní. Paroubek je totiž stejným představitelem tohoto zločiného režimu jako jakýkoliv jiný politik. Je sice pravda že Paroubek v současnosti prosazuje referendum v otázce základen. Ale je třeba si uvědomit že to dělají jen z populistických důvodů. Kdyby Paroubek a ČSSD vyhráli volby tak dnes obhajují základny stejně jako ODS. Paroubek je obyčejnou loutkou USA a EU, o tom ostatně svědčí i jeho výrok: "USA a EU jsou hnací silou pokroku ve světě". V době kdy byl předsedou vlády tak napáchal řadu škod, snad největším zlem které má na svědomí bylo to že protlačil registrované partnerství. A co se ekonomické politiky týče tak musím uznat že ODS má mnohem rozumější ekonomický program než levičácká ČSSD.

131293

20.03.2007 17:55

GeM - program na zrušení mužské pohlavní identity

RE: Výborný článek

Zorba 83.?.?.?

>Díky, opravdu se mi také zdá, že celý ten trend je řízený
>snahou vůdčích sil světa udělat z nás všech
>manipulovatelnou masu zženštilých a mechanických slepic v
>zájmu NWO.

Ano přesně tak to je.

Ovšem v NWO(ani kdyby bylo nějak upravené či pozměněné) nevidím žádné řešení ani naději do budoucna. NWO znamená zánik našeho národa i kultury a to je podle mne nejhorší tragedie. Já nevidím žádnou šanci jak být v rámci NWO svobodným člověkem. Podle mne je nejlepší nadějí pro řešení našich problémů zabránění nastolení NWO a následně by si každý národ udělal pořádek u sebe doma.

131287

18.03.2007 22:48

GeM - program na zrušení mužské pohlavní identity

Výborný článek

Zorba 83.?.?.?

To to je skutečně vynikající článek. S autorem plně souhlasím. Dokonale popsal skutečné záměry feminismu a jeho zvrácenou podstatu. Já jen doplním pár věcí a uvedu pár souvislostí. Kdo a proč prosazuje ve světě onen GeM a propaguje všude zvrácený feminismus? Odpověd je podle mne jasná. Jsou to mocipáni kteří chtějí nastolit nový světový řád(NWO). Aby mohli nastolit NWO musí zničit tradiční společnost a vše co bylo našim předkům po všechny věky svaté. Musí zničit samotné základy každé lidské civilizace aby tak mohli přeměnit lidstvo na masu multikulti zdegenerovaných otroků kteří se dají snadno ovládat a žijí v iluzi falešné svobody. A právě odstranění přirozených rolí mužů a žen a smazání rozdílů mezi pohlavími je jedním ze základních předpokladů jak zničit tradiční společnost a nastolit NWO. Proto mocipáni a jejich poskoci všude tak masivně propagují feminismus a tzv. "rovnoprávnost" spolu s multikulti, homosexualitou, konzumem a dalšími věcmi jež ničí naši společnost. Bohužel se jim to zatím velmi daří. Nejvíce tento feministický jed zamořil USA, Kanadu a západní Evropu, ovšem pomalu se silně uchytil i ve zbytku Evropy a jiných částech světa. Je třeba si uvědomit že to co feminizmus prosazuje jsou jen zvrhlosti jež ničí naši společnost a že jedinou nadějí na naši záchranu je návrat k tradiční společnosti a tradiční roli žen a mužů. Muž má být hlavou a živitelem rodiny a žena mu má být věrnou a oddanou manželkou pečující o děti a domácnost. Tak to vždy bylo a tak je to správné. Bohužel mocipáni z Washingtonu a Bruselu s pomocí programu jako je GeM nám naši společnost pomalu ale jistě ničí.

131152

16.03.2007 19:50

Tragedie tuctu ďábelských mužů

RE: Islam proti vsem

Zorba 83.?.?.?

Proč sem přicházejí imigranti? Odpověd je jednoduchá. Z ekonomických důvodů, prostě se v Evropě žije lépe než v Africe. To o těch imánech jsem neslyšel. Ale zásadní je že vytváření multikulti pomáhá Amíkům a sionistům v ničení a zotročování národů a v nastolování NWO. Zatím svoji zhoubnou multikulti a morální úpadek rozšířili "jen" v severní Americe a většině Evropy. Ale není pochyb o tom že chtějí multikulti a dekadenci všířit po celém světě. To je jeden z důvodů proč obdivuju Araby, Srby, Rusy, Iránce, Čínany atd. oni totiž narozdíl od nás nejsou hlupáci a nedovolí sionistům aby u nich nastolili multikulti a rozšířili dekadenci.

130966

15.03.2007 22:10

Jak jsme se dočkali budoucnosti

Je to tak

Zorba 83.?.?.?

Ty tři romány bohužel naprosto trefně popisují situaci dnešní společnosti v USA i v zemích jež jsou pod americkým vlivem. Vždyt ty tři romány lze více méně považovat za popis NWO.
Nejvíc podle mne popisuje a a vystihuje současnost román Aldouse Huxleyho Brave New World. Je fascinující jak někteří spisovatelé dokáží dokonale odhadnout budoucnost:
"vše splnilo už o šest století dřív – umělé oplodňování, geneticky modifikované plodiny, výzkum kmenových buněk, promiskuitní rekreační sex, zánik manželství a rodiny a epidemické používání léků i ilegálních drog za účelem úniku před úzkostí, frustrací a zklamáním"
To je bohužel přesný popis dnešních společností jež jsou pod americko-sionistickou nadvládou. Doufejme jen že se nám podaří nepříznivý vývoj zastavit a zachránit tak svět.

130891

15.03.2007 17:45

Carter a útočící hejno

RE: Carter pobozny hnup a nejhorsi prezident USA?

Zorba 83.?.?.?

Cyniku vy jste patrně příliš ovlivněn sionistickou antiarabskou propagandou. O ovládnutí Evropy a světa usilují pouze USA a sionisti. To co píšete o muslimech a Arabech jsou jen výmysli a překroucené polopravdy šířené sionisty. Cílem sionistů je vyvolat tak antiarabské nálady a ospravedlnir své vlastní agrese. Zavádění multikulti v Evropě a masový příchod neevropských přistěhovalců do Evropy je samozřejmě špatnou věcí. Uvědomte se ale že to neznamená žádnou islamizaci, to je naprostý nesmysl, nebot jen část přistěhovalců v Evropě tvoří muslimové a s křestanskými imigranty jsou stejné problémy jako s muslimskými. Nastolování multikulti je jedním ze způsobů kterým chtějí sionisté zničit národy. Muslimové netvoří žádný jednotný či jednotně vedený celek. Různé muslimské národy mají své zájmy a muslimský svět je stejně rozdělený jako křestanský. Ty oblasti konfliktů jež jste vyjmenoval spolu vetšinou vůbec nesouvisí. Je třeba abychom si uvědomili že našimi jedinými nepřáteli jsou americko-sionističtí mocipáni a abychom nevěřili sionistické propagandě. Arabové, Rusové, Srbové, Iránci, Čínané...ti všichni jsou našimi spojenci v boji proti americko-sionistické světovládě.

130882

14.03.2007 21:31

Tragedie tuctu ďábelských mužů

RE: Islam proti vsem

Zorba 83.?.?.?

Přesně tak! Napsal jste to zcela trefně. Na blízkém východě mají ještě pořád normální a zdravou společnost, zatímco západ je pod vlivem demoliberálních prosionistických režimů zdegenerovaný. Měli bychom si vzít ze zemí blízkého východu příklad a stejně jako oni se bránit vlivům amerikanizace a globalizace. Odsouzenihodné je proto pouze společenské uspořádání západních zemí, jež jsoz zotročeny sionisty a neokony a dalšími demoliberáli kteří ničí západní bílé národy a nastolují NWO. Základní instituce každé společnosti-rodina-je v západních zemích téměř zničena a přirozené společenské rozdíly mezi muži a ženami jsou prakticky smazány. To vše je špatně a to vše(spolu se ztrátou morálky) ničí naši společnost.

130826

14.03.2007 18:43

Negroponte jako cestovní ředitel

RE: Svobodná Latinská Amerika

Zorba 83.?.?.?

Tak v tom případě jsi mne nepochopil. Podle mne je Iránský vlastenecký režim stejně dobrý jako např. vlastenecký režim ve Venezuele. Kéž by i v čele naší země stáli přesvědčení nacionalisté, oddaní svému lidu a hájící svobodu a kulturu svého národa, tak jako v Iránu, venezuele atd.

130817

13.03.2007 21:02

Tragedie tuctu ďábelských mužů

USrael proti všem

Zorba 83.?.?.?

Článek je dobrý, ale myslím že v některých věcech příliš zjednodušuju. V prvé řadě USA nevedou své dobyvačné tažení jen proti muslimským zemím blízkého východu, nýbrž proti všem zemím které se jim nechtějí podřídit. Dále je třena zdůraznit že za zločinnou politikou USA nestojí jen neokoni. Američtí republikáni a demokrati jsou jedna a ta samá banda zločinců kteří dělají stejnou agresivní politiku. Clinton byl stejný zločinec a vrah jako Bush a demokrat který patrně Bushe vystřídá v bílém domě bude určitě pokračovat v dobyvačné politice a svět jej bude nesnášet stejně jako dnes Bushe. Stačí když si vzpomeneme na Americké agrese proti Srbům za Clintona a k bombardování Iráku a Sudánu a agresi proti Somálsku a Haity, všechny tyto zločiny byly spáchány Clintonem. A i Bush starší byl stejný agresor(viz agrese proti Iráku(1991) a proti Panamě). Takže je vidět že nástup Bushe a neokonů k moci v roce 2001 a jejich politika nebyla ničám převratným, ale jen logickým pokračováním dosavadní politiky amerických elit.

130752

13.03.2007 19:37

Negroponte jako cestovní ředitel

Svobodná Latinská Amerika

Zorba 83.?.?.?

Je dobře že stále víc zemí Latinské Ameriky se staví na odpor USA a snaží se svrhnout americkou nadvládu. Osvobodili se už Venezuela a Bolívie a jak se zdá tak se k nim možná připojí i Ekvádor. Je paradoxní že Američani své imperium upevnují a rozšiřují na blízkém východě, ve východní Evropě a v Asii, ale v Latinské Americe se jim imperium rozpadá. Bohužel, ale Washington to tak určitě nenechá a udělá vše aby bouře v Latinské Americe potlačil, at už organizováním různých pučů(jako na Ukrajně nebo Gruzii) či přímo vojenskou invazí. I přesto je ale vyvoj v Latinské Americe pozitivní, nebot se tam k moci dostali opravdoví vlastenci a dobří křestané(např. Chavez) kteří brání svobodu a existenci svého národa. Doufejme že i u nás v Evropě dojde k podobné serii antiamerických revolucí jako v Latinské Americe. Bylo by skvělé kdyby se i Evropští vlastenci (jako Le Pen, Šešelj a Nikolić atd.) dostali k moci a osvobodili své národy od nadvlády USA a sionistů. Jsem rád že nacionalistická hnutí jsou v Evropě na vzestupu a doufám že se stejně jako v Latinské Americe dostanou k moci. Něco takového by bylo velkým posílením antiamerické koalice a velkou ranou pro americké a sionistické světovládce.

130741

12.03.2007 18:32

Mitsubishi

RE: Tak jsem si myslel, ze se tomu D-fensovi ublizilo

Zorba 83.?.?.?

Šok to úpro mne nebyl, jen mne překvapilo že na D-fensovi jsou články z obou stran barikády, na druhou stranu si ale uvědomuju že na internetu se dá najít opravdu cokoliv, takže to zas takové překvapení není. Já mám rád weby jež píší pouze pravdu o americké a sionistické politice, jako např. Zvědavec, prop a pod. nebot si myslím že jsou potřebné jako protiváha proamerické propagandě jež je ve všech masmediích. Weby jako D-fens podle mne spíš zmatou lidi kteří se snaží poznat pravdu a fakta, na druhou stranu ale chápu že takové weby někomu vyhovují a nic proti nim nemám. Osobně dám ale každopádně přednost vlasteneckým webům, které pomáhají lidem poznat skutečná fakta o světě(např. o NWO atd.). Je pravda že diskuze na Zvědavci jsou do jisté míry omezené, ale určitě si nemyslím že by zde byla nějaká velká cenzura. Pokud vím tak z diskuzí byli vyloučeni asi jen 4 přispěvatelé a smazány jsou čas od času jen vyloženě urážlivé nebo zesměšnující příspěvky, občas i příspěvky vysloveně provokativní.

Ten pohled na Čížka svým způsobem může takový být, ovšem stejně tak proti sobě stáli např. Čeští a Němečtí vlastenci za světových válek. Mezi lidmi jež jsou antiami(jako třeba já) a lidmi kteří podporují USA a sionisty(jako Čížek) je ovšem zásadní ideologický rozdíl. Přesvědčení odpurci USraele jsou totiž vesměs vlastenci kteří usilují o záchranu a osvobození svého národa, kultury atd. Zatímco opravdoví příznivci USraele naopak podporují globalizaci světa a vše co souvisí s NWO.
Jinak za první světové to byli Němci a rakušáci kteří chtěli uskutečnit jakýsi tehdejší NWO a byli tehdy ve stejné roli jako jsou dnes USA. Jejich porážka pak umožnila osvobození našich národů.

Já vidím hlavní rozdíl mezi námi v tom že já odmítám vše co sebou přináší NWO a USrael(nejen multi-kulti jako ty, ale i morální úpadek, rozklad tradičních hodnot atd.). Rozhodně nesohlasím s tím že bych podlehl nějaké nacionalistické propagandě, naopak se snažím hájit pravdu.

130637

11.03.2007 19:56

Mitsubishi

RE: Tak jsem si myslel, ze se tomu D-fensovi ublizilo

Zorba 83.?.?.?

Já jsem si taky všiml že na D-fens jsou články všech možných názorových směrů a proudů. Mnohem víc se mi líbí Zvědavec a jemu podobné weby(např. prop) které píší jen pravdu o zločiné politice USA. Na D-fensovi se sice určitě najde dost dobrých politicky nekorektních článků, ale stejně tak se tam najdou i nesmyslné články, které vypadají jako nějaká špatně pochopená západní propaganda. proto se mi D-fens příliš nelíbí. Jinak člověk který by se názorově shodl se mnou by se ztěží mohl shodnout i s Čížkem. Já a Čížek představujeme dva naprosté protipoly a opaky. Já jsem vlastenec, odpůrce USA, sionistů a NWO. Oproti tomu Čížek je typický proamerický demoliberál, který podporuje NWO, a sionisty se vším všudy. Já jsem přesně na opačné straně barikády jako Čížek, vy jste patrně někde mezi(na jednu stranu kritizujete politiku USA a sionistů, na stranu druhou vám nevadí některé věci které způsobují(např. morální úpadek, multikulti a některé jevy související s NWO).

130579

09.03.2007 19:47

Evropský stát, ano či ne?

RE: Nik

Zorba 83.?.?.?

Za NWO zcela jsně stojí americké a sionistické mocenské elity, je to jejich plán na ovládnutí světa. Co se zdrojů týká tak v tomhle mají světovládci jasno, chtějí je urvat všechny pro sebe(tedy pro USA). Populaci chtějí světovládné elity snižovat a o životní prostředí se příliš nestarají. Naši kulturu ztrácíme pouze díky vlivu západních mocipánů(tedy těch co chtějí nastoit NWO) a jejich globalizaci a amerikanizaci. Rusko a Čína stojí jednoznačně proti USA a NWO. USA budou muset ostatní mocnosti nejprve porazit a podmanit a pak teprve dosáhnou světovlády. A Moskva s Pekingem jim svoji kůži jistě neprodají lacino. Souhlasím samozřejmě s tím že je správné vrátit se k tradičním hodnotám, morálce, vzájemnosti a kultuře našich předků. Ovšem podle mne jsou to právě národní státy v jejichž rámci je to jedině možné(samozřejmě ovšem takové státy musí mít dobrou vlasteneckou vládu). Uvědomte si že rodové či kmenové uspořádání společnosti je jen určitou vývojovou fází kterou už máme za sebou. Z kmenů vždy vzniknou národy a z nich národní státy. My Češi jsme přešli z kmenové vývojové fáze do fáze národu a státu v 10 století. Podle mne nejsou národní státy vůbec v rozporu s tradiční kulturou a morálkou, právě naopak, morálka i kultura i vzájemnost a svornost existovali vždy i v národních státech, teprve dnes to vše(včetně národních států) začali likvidovat světovládci. V NWO rozhodně nebude místo pro žádné tradice, morálku ani opravdou kulturu. Nějaké obnovení kmenů(tedy těch malých společenství) je možné snad jen kdyby bylo NWO nastoleno a po několika staletích by se zhroutilo... Ovšem mnohem lepší je podle mne zastavit NWO už ted, zabránit jeho nastolení a tak zachránit náš národ a obnovit naši kulturu, morálku atd.

130484

09.03.2007 17:32

„Americký útok je základem naší existence“

RE: Řekl bych že USA nakonec zaútočí-Odpovědi pro všechny

Zorba 83.?.?.?

Co se týká způsobů boje jež používá Palestinský odboj. Je třeba si uvědomit že Palestinci tím co dělají pouze odpovídají na sionistickou okupaci a genocidu. Když např. spojenci za války bombardovali Německá města tak si taky nemohli vybírat koho zabijí. Byla to prostě válka a odveta. Stejně tak si ani Palesinci dnes při svých atentátech nemohou vybírat. Prostě musí bojovat ve válce jež jim byla vnucena. Sionisti si taky neberou žádné servítky. Tak to bohužel ve válkách chodí.
Já nepochybuju o podpoře jíž se mezi Iránci Ahmadenižád jistě těší.
Podle mne je dobře že se Ahmadenižád odvažuje veřejně a otevřeně kritizovat sionismus. I kdyby to nedělal, tak USA jeho zemi nedají pokoj, jejich jasným cílem je ovládnutí Iránu.

130476

08.03.2007 21:27

Evropský stát, ano či ne?

RE: Nik

Zorba 83.?.?.?

Takže tím chcete říct že nastolení NWO je nevyhnutelné? A že je to řešením globálních problémů lidstva? Já nevím jestli je nastolení NWO nevyhnutelné, osobně ale věřím že k tomu nedojde a že NWO (i jeho strůjci z Washingtonu, Bruselu a Tel Avivu) bude poraženo. Já jsem jednoznačně odpůrcem nového světového řádu, nebot by jeho nastolení znamenalo zánik našeho národa i kultury. Uvědomte si navíc že NWO není řešením problémů současného světa, podle mne je to právě NWO které je největším problémem dnešního světa a které zároven způsobuje většinu problémů. A jsem rád že zde stále ještě jsou národní státy(jako např. Irán, Rusko, Čína, Venezuela atd.) jež se dokáží postavit světovládcům na odpor. Jistě, díky tomu odporu některých národních států je nastolování NWO mnohem bolestnější a pomalejší, ale podle mne je dobře že některé státy se jim staví na odpor, nebot je zde díky těm odvážným národním státům alespon nějaká naděje že NWO bude zastaveno a poraženo.

Nemyslím si že by v těch superstátech a v následných spojených státech světových byl nějaký velký prostor pro svobodu a autonomii lidí(tedy záleží hlavně na tom co si konkrétně ten či onen člověk pod těmi pojmy představuje). V jednom celosvětovém superstátu dojde ke smíšení všech kultur, národů a ras do jedné multikulti, prohnilé a amerikanizované celosvětové společnosti, což je tedy podle mne špatně. Ostatně je to přesně to co si ty elity nahoře přejí.

130428

08.03.2007 17:39

„Americký útok je základem naší existence“

RE: Řekl bych že USA nakonec zaútočí-Odpovědi pro všechny

Zorba 83.?.?.?

Ten článek jsem si přečetl. Je zajímavý, ale nesouhlasím se závěrem kde se tvrdí že prý hlavně kvůli Ahmadenižádovi hrozí válka USA s Iránem. Ve skutečnosti měli Amíci v plánu dobýt Irán již dávno. Dále jsem přesvědčen že většina Iránců svůj režim podporuje(ačkoliv možná ne ve všem). Stejně tak většina Iránců podporuje jaderný program svojí země.

Nevím co máš na mysli tou svojí poslední větou. Kdo by měl něco takového dělat? Tvrdot že neco takového dělají Palestinci by bylo scestné. Palestinské útoky na jakékoliv Izraelské cíle jsou jen nutnou odpovědí na sionistickou agresi.

130418

07.03.2007 21:06

Evropský stát, ano či ne?

RE: Nik

Zorba 83.?.?.?

>Mám obavu, že Nik má naprostou pravdu. Nový světový řád
>je program elity na globalizaci a ovládnutí celého světa v
>zájmu možného řešení globálních otázek celé planety.
>Až vznikne, budeme se divit, jak hladce se začne manipulovat
>nová atomizovaná a lidsky bezprizorní společnost neschopná
>se organizovat názorově ani v odporu, jaká nepopulární
>opatření vejdou v život v zájmu snižování populace, její
>spotřeby a ekologického chování. Jenomže je snad jiná
>cesta, jak odvrátit současné směřování lidstva k
>sebezničení v přemnožené a stádně dezorientované podobě?
>Ta elita z nás postupně nadělá spokojené, asociální a
>nemyslící nanoboty a sama se utvoří jako nový lidský druh,
>o jehož budoucnost má samozřejmou starost.

Stímhle vaším příspěvkem plně souhlasím(tedy snad až na ten konec s tím novýl lidským druhem...). Ale potom nechápu jak můžete podporovat vznik Evropského superstátu. Vždyt EU slouží oné světovládné elitě a mocipáni z Bruselu jsou její součástí. Integrace evropy a vytvoření Evropského superstátu je jen jedním z důležitých kroků k nastolení NWO(nový světový řád). Takže v tomhle směru si protiřečíte. Podporovat EU je podle mne totéž jako podporovat NWO.

130353

07.03.2007 19:48

Evropský stát, ano či ne?

RE: Jasné NE evropskému superstátu-odpovědi pro Skleničku a Hastrmana

Zorba 83.?.?.?

Já jsem taky pro spolupráci Evropských států, ale jen na základě rovnoprávnosti a zachování suverenity. Jsem jednoznačně proti vytvoření jakéhokoliv superstátu.
Co je špatného na záchraně světa když je svět ohrožen?
Je fakt že se dá s každým spolupracovat dokud nás neohrožuje. Ovšem EU nás ohrožuje stejně jako třeba USA.
Jak to myslíš že nemám žádné pořádné důkazy? Mám jich víc než dost, stačí jen když upřesníš jak to myslíš.

130347

07.03.2007 17:28

Demokracie jako prodej zkaženého salámu

RE: Lepší systémy zde jsou-odpovědi pro Skleničku a Skepse sama

Zorba 83.?.?.?

Je mi jasné že žádný režim není ideální. Pro mne je ale režim v Rusku velmi dobrý a vývoj v Rusku je pozitivní, nebot v Rusku jsou na vzestupu vlastenci kteří chrání svoji zem před USA. Navíc je Rusko(spolu s Čínou) naší jedinou nadějí že USA budou zastaveny. Samozřejmě že nesouhlasím s přítomností žádných cizích vojáků a cizích vojenských objektů na našem území. A "naše" media šíří masivní protiruskou propagandu. takovou propagandu šíří proti každému kdo se odváží postavit USA na odpor.

130336

07.03.2007 17:17

Zklamal jste mě, pane prezidente

RE: Máme snad někoho lepšího?

Zorba 83.?.?.?

Myslím že nepřeháním, pamatuju si na jeden díl Sedmičky na Nově, kde byl jako host Klaus a kde mimo jiné prohlásil že se význam 11.září přecenuje a že to nebyla zas až tak převratná událost. A to bylo v době relativně krátce po 11.září, kdy všude panovala kolem oněch událostí šílená mediální masáž a kdy nám propaganda neustále tvrdila že to byla absolutně převratná událost po které svět již nikdy nebude takový jak předtím [smích] a podobné nesmysly.

Uznávám že jeho návštěva v USA působý velmi podlézavě. Na druhou stranu se tak chovají všichni "naši" politici a Klaus se narozdíl od ostatních dokáže aspon čas od času narovnat a zachovat se rozumně. Nebo podle vás je snad v naší vrcholové politice někdo kdo by funkci prezidenta zvládal lépe než Klaus? Já osobně jsem toho názoru že ačkoliv Klaus není nijak zvlášt dobrý, tak je pořád tím nejlepším(nebo nejméně špatným) co nám "naše" vrcholová politika může nabídnout.

A co se týká té antimuslimské propagandy, na kterou reagoval Sklenička. Pamatuju si na Klausův výrok kdy prohlásil něco v tom smyslu že Blízký východ nepředstavuje pro západ hrozbu. To jen svědčí o tom že Klaus má rozum a občas mocipánům dokáže odporovat.

130335

06.03.2007 21:45

Zklamal jste mě, pane prezidente

Máme snad někoho lepšího?

Zorba 83.?.?.?

Co se týká toho hypotetického rozhovoru mezi "jimi" A Klausem tak si myslím že to tak nějak být mohlo. Ovšem na druhou stranu si musíme položit otázku, máme ve vrcholové politice někoho lepšího než je Klaus? Bohužel nemáme. Naši vrcholní politici jsou samí kolaborant, jeden horší než druhý a Klaus z nich ze všech zrazuje zdaleka nejmín. Jistě že si nemůže dovolit (a patrně ani nechce) otevřeně se postavit na odpor světovládcům, na druhou stranu ale dělá alespon něco. Uvědomme si že to byl Klaus kdo otevřeně kritizoval a odsuzoval válku v Iráku, kdo se postavil proti registrovanému partnerství, kdo vždy tvrdě kritizoval EU, kdo kritizoval i onu hysterii kolem 11.září a taky odsuzoval antimuslimskou propagandu. To všechno jsou velká pozitiva. Vzpomenme kteří další lidé(krom Klause) kandidovali na prezindenta, byli to lidé jako Jan Sokol, Zeman, Pithard atd. jeden horší kolaborant než druhý, ti by vesměs byli stejnými absolutně loajálními poskoky západu jako Havel. Proto si myslím že můžeme být rádi že je prezidentem Klaus, nebot představuje menší zlo. Jistě že Klaus není žádný skutečný vlastenec, na druhou stranu se ale dokáže světovládcům z Washingtonu a Bruselu čas od času alespon nějak postavit a to je podle mne důležité. V žádném případě neříkám že je Klaus nějakým vynikajícím politikem či státníkem, ale myslím že je tím nejlepším co nám "naše" vrcholová politika může nabídnout.

130249

06.03.2007 20:34

Evropský stát, ano či ne?

RE: Jasné NE evropskému superstátu-odpovědi pro Skleničku a Hastrmana

Zorba 83.?.?.?

Skleničko,
četl jsi vůbec můj příspěvek? V něm jsem popsal jak je to doopravdy s EU. EU a USA jsou totiž jedna banda a dělají obdobnou politiku s cílem nastolit NWO. Pokud bude integrace Evropy úspěšná, pak dojde i k integraci celosvětové jež povede k vytvoření nějakých spojených států světových. To bude znamenat ovládnutí světa mocipány z Washingtonu, Bruselu a Tel Avivu. Takže podporovat EU je totéž jako podporovat USA a sionisty. Pokud se jim jejich cíle podaří naplnit, pak to bude znamenat zánik našeho národa a naše zotročení. To by sis přál?

Hastrmane, ano je to tak jak říkáte. Překážku pro nastolení NWO představuje krom Číny také Rusko. Doufejme že se jim společně s některými menšími svobodomyslnými státy podaří USA a sionisty porazit a zachránit tak svět před NWO.

130243

06.03.2007 17:13

Demokracie jako prodej zkaženého salámu

RE: Lepší systémy zde jsou-odpovědi pro Skleničku a Skepse sama

Zorba 83.?.?.?

Skleničko,
ČT2 a její "dokumenty" pro mne rozhodně nejsou důvěryhodným zdrojem informací. Uvědom si že naše masmedia(ČT, NOVA, PRIMA, MF HEUTE atd.) jen slouží zájmům západu a píší a vysílají tak jak si jejich chlebodárci přejí. já sám jsem viděl nedávno na ČT2 dokument o Srebrenici, byla to protisrbská propaganda. A stejně tak si pamatuji na dokumenty o Putinovi který jsem tam viděl asi před rokem a i ten byl dle mne jasnou propagandou. Takže "naše" masmedia pro mne důvěryhodná určitě nejsou.
To s bojkotem amerického zboží a s nepůjčováním peněz zní sice dobře, ale dle mne je to neuskutečnitelné. A to proto že většina zemí je dnes více méně pod nadvládou USA, těch několik málo antiamerických zemí by toho bojkotem moc nedokázalo. A i kdyby k tomu bojkotu doopravdy došlo tak na něj USA určitě reagují rozpoutáním velké války, udělají totiž cokoliv aby se zachránili. Proto bych řekl že zastavit expanzi USA půjde bohužel jen silou.

Skepse sama,
O tom případu s tím starostou a novinářem jsem neslyšel.
Vím že postavit se proti USA by pro nás bylo problematické a dnes je to i nereálné, ale určitě by to dle mne bylo dobré.
Rusko a i ty další menší státy se na boj proti USA připravují, jednou k tomu patrně dojde. Čína na USA závislá nijak zvlášt není a je součástí antiamerické koalice.
Chápu že jsou země jež chrání svoji kulturu, tradice a víru před globalizací a amerikanizací. podle mne jsou ty země na tom určitě mnohem lépe než západní země jež jsou pod nadvládou sionistů, jež musí snášet multikulti, morální úpadek, zánik tradičních hodnot, toleranci homosexuality, úpadek rodiny, konzum, amerikanizaci atd.
Možná že je na tom Venezuela ekonomicky za Chaveze o něco hůř než předtím, nevím je to možné. Ale i tak je lepší byt svobodný a neposlouchat Washington, i když za cenu zhoršení ekonomiky. O Moralesovi samozřejmě vím a jeho politika je mi sympatická.
Takže tobě nevadí nastolení NWO? To znamená zánik národů, ras, náboženství a přeměnu lidstva na jednu zkaženou multikulti masu pod nadvládou Washingtonu a Tel Avivu. Pokud ti to nevadí jak říkáš pak nechápu proč jsi(stejně jako já) proti dobyvačné politice USA a sionistů, vždyt oni chtějí ve světě udělat přesně to co ty zde schvaluješ. Všechny ty války a zločiny jež ve světě páchají dělají proto aby získali světovládu a nastolili NWO. Měl by sis to uvědomit. Tvůj postoj mi připadá schizofrenní.

130226

06.03.2007 16:35

Genocida v Srebrenici

RE:Odpovědi pro Skleničku a Sida

Zorba 83.?.?.?

Je jedno jestli Židi Palestinu skultivovali nebo ne. Okupace je vždy špatná. Ostatně naše České pohraničí taky vapadalo mnohem líp když tam žili Němci, ale bylo by nesmyslné na základě toho tvrdit že nás Němci měli okupovat.
Já nevidím na činech Palestinského odboje nic špatného, podle mne hrdinsky brání svoji zem.
Vytvoření socialistického Židovského státu byl původní cíl sionismu. Dnešní sionismus už je o něčem jiném a je zcela jasně jedním ze strůjců NWO. Je to zcela jasné vzhledem k tomu kolik Židů a sionistů a jejich nohsledů je zastoupeno v Amerických administrativách, stačí když si uvědomíte jak velký vliv má sionistická lobby(AIPAC) v USA. To že dnešní sionisté stojí za NWO je zcela nepopiratelný fakt.
Nepochybuju o tom že většina Iránců je antisionistická a že podporuje svého prezidenta. Málo která zem má takové štěstí že v jejím čele stojí takový státník jako je Ahmadinežád v Iránu.

130223

05.03.2007 23:17

Demokracie jako prodej zkaženého salámu

RE: Lepší systémy zde jsou-odpovědi pro Skepse sama a pro Matouška

Zorba 83.?.?.?

Skepse sama
129830
1.Těch společných zájmů se jistě najde mnohem víc. Jinak ale v zásadě souhlasím že by menšina ani většina neměla trpět či být omezována.
3.Podle mne je celý současný systém špatný a měl by se změnit.
129847
1. V pořádku tak tady jsou odkazy na články jež hovoří o pozitivní politice Ruska, Iránu a Venezuely(jsou v Češtině):
http://www.zvedavec.org/clanky_1924.htm?&rok=2007
http://www.zvedavec.org/clanky_1841.htm?&rok=2006
http://www.zvedavec.org/clanky_1833.htm?&rok=2006
http://www.zvedavec.org/clanky_1804.htm?&rok=2006
http://www.zvedavec.org/naokraj_1802.htm?&rok=2006
http://www.zvedavec.org/clanky_1778.htm?&rok=2006
Zvědavec podle mne rozhodně není jednostraně zaměřený, ale je naopak jedním z mála zdrojů pravdivých zpráv o dění ve světě.
2.Do boje je žene jak láska k vlasti(která je trvalá) tak i nenávist k nepříteli(která trvá vesměs jen po určité období)
129849
1.Jde o to co máš těmi svinstvi na mysli. Jinak podle mne to nemá rozvědčík na cestě k funkci prezidenta o nic těžší než člověk živící se jakoukoli jinou prací.
2.Židi žili v Palestině ve stejné době kdy u nás žili Germáni, takže jejich "právo" na Palestinu je stejné jako "právo" Germánů na naši zem. Jinak podle mne se tomu problému dá dobře porozumět a já jsem jednoznačně na straně Palestinců a uznávám jejich právo na celou jejich vlast.
3.Rusko není okupované ale je bezprostředně ohrožované USA a sionisty, kteří jej chtějí zničit a každý Rus který jim v tom pomáhá je zrádce.
3.Zdrojů mám spousty. Musíš konkretizovat věc která tě zajímá, abych věděl na co konkrétně ti mám poslat odkaz.
4.Za osvobození vděčíme všem spojencům, ale nejvíc Rusům(Americká pomoc nebyla rozhodující). Jinak byla pro nás druhá světová určitě vítězná.
129862
Pokud se agresi USA nepostavíme(a to i násilně) pak nás Amíci ovládnou a nastolí své NWO(což znamená zánik samotného našeho národa). Tomu je třeba zabránit. Podle tebe by např. Iráčané proti Amíkům neměli bojovat? Čelit Americké agresi se dá a důkazem toho jsou Rusko a Čína jež se spolu s některými dalšími státy připravují na případnou válku proti USA.
Jistě že novináři mají právo psát jak chtějí, ale nemají právo zradit svoji zem a podílet se na jejím zničení.
STB pro nás znamená přecejen něco jiného než KGB pro Rusy.
Podle mne ty mnou jmenované dobré státy jsou opravdu dobré(i když jistě ne dokonalé).

Matoušku,
Tak proč na mne reaguješ když nechceš diskutovat? Jak vidím nedokážeš mé argumenty vyvrátit a tak jen útočíš na mou osobu. Lidí kteří mají názory stejné jako já je víc než dost. S fašismem nemám nic společného.

130136

05.03.2007 17:45

„Americký útok je základem naší existence“

RE: Řekl bych že USA nakonec zaútočí-Odpovědi pro všechny

Zorba 83.?.?.?

V tomto jednom příspěvku odpovím všem kteří reagovali na můj příspěvek.

Skepse sama, máš pravdu že těch záminek se najde víc než dost. Bush má problémů v Iráku tolik že si myslím že si patrně další dobyvačnou válku nebude moct dovolit. Ale na druhou stranu kdo ví, rozhodně možnost že na Irán Amíci zaútočí ještě za Bushe nevylučuji. Každopádně si myslím že je jisté že Amíci na Irán dříve či později zaútočí. Ale neřekl bych že by odpálili na vlastním území jadernou bombu aby měli záminku, podle mne si najdou záminku jinou, méně hroznou.
A ovládnutí Iránské ropy Amíky by pro Čínu bylo jasně nevýhodné.

Sid, převrat organizovaný CIA nemá v Iránu šanci na úspěch. Možná až po bombardování, ale i o tom pochybuji, takže Amíci si patrně budou nakonec muset podmanit celý Irán silou. Na životech Iránců ovšem Amíkům určitě nezáleží.

Dharma, já vím že výpočty kdy se co stane nebývají 100% spolehlivé. Nemyslím si že USA zaútočí na Irán už v dubnu, ale rozhodně nevylučuju že na něj zaútočí ještě za Bushe(v takovém případě se ale nestáhnou z Iráku). Myslím si že si patrně najdou jinou záminku, naaranžování atomového výbuchu podle mne nemají za potřebí.

Kant, myslím si že USA mají na to dobýt Irán, ovšem vzhledem k válce v Iráku by to byla zbytečná obtíž navíc a proto budou jak říkáš patrně Irán nejprve bombardovat a k pozemnímu útoku dojde později. Pokud by pozemní Iránská armáda vstoupila do Iráku aby tak odpověděla na Americké bombardování pak myslím že by ji US army určitě porazila(vzhledem ke své převaze), takže Iránci by tak ničeho nedosáhli. Čína ani Rusko se podle mne v nejbližší době otevřeně na stranu Iránu nepostaví, zatím se musí totiž na válku proti USA stále připravovat, řekl bych že na to budou připraveni až za pár let.

130106

05.03.2007 16:41

Genocida v Srebrenici

RE:Odpovědi pro Skleničku a Sida

Zorba 83.?.?.?

Skleničko,
já jsem neříkal a ani neříkám že bych dával přednost domluveným snatkům před snatky z lásky. Ale at se ti to líbí nebo ne tak faktem je že v době kdy u nás byly domluvené snatky časté byla instituce rodiny mnohem silnější a funkčnější než dnes, vinu za úpadek rodiny ovšem určitě nedávám snatkům z lásky a ani nikde neříkám že by se snatkům z rozumu mělo dát přednost před snatky z lásky.
To o té výchově dětí zkus říct nějakému Palestinci(který zná tamní prostředí) a nebo jakémukoliv jinému příslušníkovi ohroženého národa. Jak by se podle tebe měli zachovat palestinci tváří v tvář permanentní sionistické agresi? Měli by se snad poddat bez boje a smířit se s cizí nadvládou? Uvědom si že militantní výchova je v každé zemí jež čelí agresi a musí se bránit a byla i u nás za první republiky v době kdy jsme byli ohroženi Hitlerem. A nemám na mysli žádné vymývání mozků.
Takže to "přidělování" a "vymývání" jsem ti už vysvětlil.
Takže tobě by nevadilo NWO? Tedy svět v němž by byly zničeny všechny rasy, náboženství, národy a kultury a byly by nahrazeny zdegenerovanou, amerikanizovanou, multikulti, barevnou masou lidí ovládaných jednou světovou vládou.

Side:
Absurdní to patrně je, ovšem věřím že když už rodina domlouvá snatek tak ho domlouvá zodpovědně aby to dopadlo dobře. Každopádně je faktem že v Iránu funguje základní stavební jednotka společnosti-rodina-bez problémů, oproti západním zemím. To je myslím důležitější než to kolik tam je či není domluvených snatků.
No podle toho co vím o výchově Palestinců já tak mi připadá poměrně v pořádku(vzhledem k situaci v níž Palestinci jsou).
Ten rozdíl mezi tím Marokáncem a Palestincem je naprosto zásadní. Marokánec je ve Francii přistěhovalcem a tak se musí přizpůsobit tamní společnosti, pokud bude dělat problémy pak má Francie právo jej vyhostit. Stejně tak je Žid přistěhovalcem v Palestině(to že tam Židé žili před 2000 lety na tom nic nemění). Jenže ten Žid je mnohem horší protože si v Palestině vyhlásil svůj stát a začal vyhánět, vyvraždovat a okupovat původní Palestinské obyvatelstvo. Na tom že se Palestinci věnují v prvé řadě boji není nic divného, nic jiného jim totiž vzhledem k sionistické agresi nezbývá.
Sionismus byl původně levicoví, ovšem je fakt že v posledních desetiletích začali převažovat více méně pravocoví sionisti, ovšem jedná se prakticky vždy o liberály a nebo o pseudokonzervativce. A multikulti podporují zcela určitě(pakliže ho někteří vyjmečně nepodporují jedná se jen o dočasnou taktiku) nebot sionisté se podílejí na nastolení NWO a jedním z jejich prvořadých cílů je nastolit všude multikulti. Ostatně prakticky všechny prosionistické režimy podporují multikulti.

130099

04.03.2007 23:34

Demokracie jako prodej zkaženého salámu

RE: Lepší systémy zde jsou-odpovědi pro Skleničku a Skepse sama

Zorba 83.?.?.?

Skleničko,
Ti novináři psali jasnou protiruskou a prozápadní propagandu. Navíc nikdo neví určitě jak to bylo s jejich vraždou, nikdo nemůže tvrdit že za tím určitě stála Ruská vláda.
Podle mne není řešením být neutrální. Svět dnes stojí před Americkou hrozbou a ta je stejně nebezpečná jako dřívější hrozba nacistická či bolševická. Proto je třeba se této hrozbě postavit. Naštěstí je zde antiamerická koalice a podle mne bychom se měli připojit na její stranu a po jejím boku bojovat za záchranu světa před NWO. Myslím si že je to čestnější a správnější než být neutrální a nijak nepřispět k boji za svobodu. Koalice menších států zní možná dobře, ale podle mne by taková koalice nedokázala nad USA zvítězit, alespon ne dnes kdy je velká část menších států pod americkou nadvládou. Podle mne budou k vítězství nad USA a sionisty zcela jistě muset přispět mocnosti jako Rusko, Čína a jiné.
Já nemám příliš rád fantasy, takže Tolkien a jeho Pán prstenů mne nikdy příliš neoslovil.

Skepse sama,
Já se ztotožnuji s naprostou většinou článků zveřejnovaných na Zvědavci a nevidím na tom nic zvláštního.
Třeba takový zrádce Chodorkovski je vězněn na základě práva a spravedlivého soudu.
To že islám je o dost mladší než křestanství ještě neznamená že nereprezentuje tradice daného regionu. Ostatně ve starověké Persii či Parthii se tehdejší tradice od těch současných Iránských příliš neliší.
Jinak vidím že jsi silně ovlivněn protiiránskou propagandou. Na tom že Irán chrání svoji víru a kulturu není nic špatného. My bychom měli dělat totéž. jinak ty tvé řeči o ukamenování jsou zcela nesmyslné a směšné.
Degenerací mám na mysli to jak Evropa a vůbec celý západ opouští své tradice, kulturu, víru atd. a nahrazuje je demoliberálním pseudohodnotami a multikulti zkaženou společností.
Kdyby Chavez poslouchal USA pak by si mohl dělat ve Venezuele vládnout jakkoliv aniž by ho Amíci ohrožovali. Tím že se jim postavil na odpor a dělá politiku jež je Venezuele prospěšná podle mne dokazuje že je dobrým vlastencem. A vymanění se z Amerického vlivu je podle mne pro Venezuelu jasné plus.
Takže ty souhlasíš s tím co chtějí se světem provést USA a sionisté? Tedy s vytvořením jedné multikulti prohnilé společnosti pod nadvládou jedné světové vlády? Já jsem každopádně proti tomu a morální úpadek je jasnou degenerací.

130016

04.03.2007 20:35

Genocida v Srebrenici

RE: Neco si pripomenme , nebot, cas pracuje pro lhare a ne pro pravdu.

Zorba 83.?.?.?

Jde o to co máš na mysli tou rovnoprávností před soudem. já jinak s takovou rovnoprávností souhlasím, ale každý si pod tím pojmem může představovat něco jiného. Co se týká výběru manžela, tak i v tradičních Evropských společnostech měli rodiče vliv na výběr manžela a domluvené snatky z rozumu převažovaly nad snatky z lásky. Stejně tak vím že i v Iránu určitě jasně převažují domluvené snatky, ale nevidím na tom nic hrozného. Iránské rodiny fungují mnohem lépe než rodiny v západním světě, nebot na západě instituce rodiny zcela upadla, nikdo si ji neváží atd. Takže i kdyby byly nakrásně všechny snatky v Iránu domluvené, tak pořád Iránské rodiny fungují dobře a správně plní sviji společneskou úlohu a to je podle mne důležité.
Myslím že vím co máš na mysli tou výchovou v Palestinských školách. Pokud je nějaký národ vytrvale ohrožen jiným pak je logické ža má na školách militantní výchovu jež připravuje děti k boji za vlast proti agresorovi.
Uvědom si že multikulturní společnost ve světě prosazují v prvé řadě sionisté a USA. Multikulturní společnost mi velmi vadí a je to jeden z důvodů proč jsem antiami a antisionista.
Nějaké ty stránky jsou nepodstatné. stejně tak stránky jež podporují Srbsko a Rusko, podporují zároven i Hizballah a Hamas. Důležití je mezinárodní politika a geopolitická situace a dle ní je jasné kdo je na čí straně. Albánci a Čečenští banditi slouží USA a sionistům jako jejich nástroj.

129993

04.03.2007 19:57

Evropský stát, ano či ne?

Jasné NE evropskému superstátu

Zorba 83.?.?.?

Souhlasím s názory jež zde uváděli (anonymní)Nik a Hastrman. EU a sjednocení Evropy do jednoho superstátu je přesně tím co chtějí světovládci a sionisté a jedná se o jeden z kroků na cestě k NWO. Stejný význam mají i obdobné integrační struktury v Americe(např. NAFTA), v Asii či Africe, pouze v Evropě to zašlo zatím nejdál. Podle plánů světovládců má patrně dojít nejprve k vytvoření spojených států evropských, afrických, asijských atd. a nakonec k vytvoření spojených států světových s jedinou světovou vládou ve Washingtonu a tak dojde k nastolení NWO. Ostatně základním cílem nastolení světovlády je zničení národních států(což znamená zničení národů a jejich kultur), jsou to právě jednotlivé národní státy jež jsou zárukou existence našeho národa a jež jsou trnem v oku světovládcům. Tvrzení že EU nějakým způsobem omezuje moc USA je mylné. EU a USA jsou jedna ruka, jistě nějaké rozpory zde jsou ale ty jsou ve srovnání se společnými cíly nepodstatné. Pouze díky velkému vlivu tradičně antiamerické Francie je politika EU čas od času v rozporu s politikou USA, jinak se ale jedná o jednu a tu samou bandu. Nejprve je třeba připomenout jak nesmyslně euroúředníci omezují životy obyčejných lidí(např. předpisy na velikost okurek a pod.). S USA mají elity EU společné hlavně to že pomáhají šířit multikulti, morální úpadek, globalizaci a amerikanizaci, což je rovněž součást nastolení NWO. Dále je třeba si uvědomit že prakticky celá Evropa je satelitem a vazalem USA a sionistů(výjimkou je pouze Francie a občas i Německo či Řecko).
Takže ti kdo podporují EU proto že si myslí že by mohla být protiváhou USA dělají zásadní chybu, nebot EU a USA představují v podstatě stejné zlo a jsou spolu(jak jsem ve svém příspěvku uvedl) jedna ruka.

129988

04.03.2007 00:32

Demokracie jako prodej zkaženého salámu

RE: Lepší systémy zde jsou-odpovědi pro Skepse sama a pro Skleničku

Zorba 83.?.?.?

Skleničko, dokončení:
129855:Neprotiřečím si, to jen ty jsi mne nepochopil. Já nevím jak to bylo se smrtí těch novinářů, ale vím že to byli zrádci Ruska a poskoci sionistů.
KGB jistě svého času nebyla dobrá, ba právě naopak. Ovšem to že je někdo jejím exčlenem z něj podle mne nedělá špatného člověka.
Já vím že žádná strana není úplně čistá. Ale pro mne jsou prostě země antibushovské koalice těmi dobrými a já s nimi sympatizuji.
129857: Omyl. S lidmi pravicově a konzervativně orientovanými se zde vesměs vždy shodnu.

Jinak vám oběma doporučuji si přečíst příspěvek od Antiseptika který je zde dole. Podle mne vyjádřil problém(o němž se zde bavíme) velmi dobře a trefně a já s ním souhlasím.

129951

04.03.2007 00:31

Demokracie jako prodej zkaženého salámu

RE: Lepší systémy zde jsou-odpovědi pro Skepse sama a pro Skleničku

Zorba 83.?.?.?

Skepse sama a Skleničko, tady odpovím na několik vašich příspěvků. konkretně to jsou příspěvky číslo 129830, 129847, 129849 u Skepse sama a u Skleničky pak číslo 129862, 129855, 129857. To aby v tom bylo jasno [smích]

Skepse sama,
129830: Co se týká té většiny národa, mám tím na mysli základní zájmy na nichž se většina obvykle shodne(pokud chceš mohu konkretizovat)
Potírání soukromého vlastnictví v roce 1948 bylo v rozporu s národními zájmy.
Systém je nastaven tak aby každé 4 roky vítězily prorežimní strany. A národ je ohlupován propagandou, proto se zatím proti režimu příliš nebouří.
129847: Jestli chceš tak ti dám odkazy na články v nichž se dočteš o pozitivní politice Ruska, Iránu či Venezuely. Začni třeba na Zvědavci, zde je na toto téma řada článků. Já vycházím právě z těch nezávislých informací a ne z propagandy oficiálních medií.
Kdyby nebylo vlastenectví tak by USA a sionisti už dávno ovládli celý svět. Ale právě láska lidí(např. v Iráku, Palestině, Srbsku atd.) k vlasti způsobuje že nejsou ochotni se smířit s cizí nadvládou.
Angličtinu neovládám, takže na ten tvůj odstavec o fašismu v angličtině ti nemohu plnohodnotně odpovědět.
129849:To že byl někdo rozvědčíkem ještě neznamená že má špatný charakter.
Sionisti nemají právo okupovat Palestinu. Arabové ji obývají zhruba stejnou dobu jako my Češi naši zem a jejich právo na Palestinu je stejné jako naše právo na Českou zem.
Je rozdíl mezi novinářem a zrádcem. I u nás odboj za protektorátu zlikvidoval novináře-kolaboranty.
Argumentů mám víc než dost. Jestli chceš abych ti uvedl své zdroje tak se zeptej konkrétně a já ti je samozřejmě prozradím.
Za vítezství v druhé světové vděčíme hlavně Rusům.

Skleničko:
129862:Tobě se nelíbí režimy v Rusku, Iránu či Venezuele, budiž, mně se naopak líbí. A kdo má tedy podle tebe čelit agresi USA? Já respektuju že se ti režimy v Rusku atd. nelíbí, ale uvědom si že pouze oni jsou naší nadějí že USA budou zastaveny.
Hitler mi vadí především proto že to byl agresor, jeho národnost je vedlejší.
Práce těch novinářů byla jasně prozápadní, o tom mluvila i naše oficiální media. Jestli chceš zkusím ti najít linky na weby které o tom informovaly podrobněji.
Já do Srbska jezdím každý rok a znám samozřejmě spousty Srbů. Jistě že i mezi nimi jsou liberálové atp. Ovšem naprostá většina Srbů je silně tradicionalisticky založena a to i velká část tamních demokratů. A podle posledních voleb zastává 28% Srbů stejné názory jako já(jedná se o ty kteří volili Radikální stranu).
Pokud víš co je fašismus pak ti musí být jasné že žádný fašoun nejsem. Nevím proč máš za potřebí mne takhle pomlouvat. a nebo je podle tebe fašoun každý kdo sympatizuje s Putinem.
129855:Neprotiřečím si, to jen ty jsi mne nepochopil. Já nevím jak to bylo se smrtí těch novinářů, ale vím že to byli zr

129950

03.03.2007 19:23

Genocida v Srebrenici

RE: Neco si pripomenme , nebot, cas pracuje pro lhare a ne pro pravdu.

Zorba 83.?.?.?

Side,
Vás feminismus asi příliš ovlivnil. Já jsem příznivcem tradičních rolí mužů a žen ve společnosti i v rodině. Všichni naconalisté mají na postavení mužů a žen víceméně stejné názory a je jedno jestli se jedná např. o Iránský režim a jeho příznivce a nebo o Evropské nacionalisty. Postavení mužů a žen je totiž ve všech patriarchálních společnostech více méně obdobné. Muž má byt živitelem a ochráncem rodiny a žena se má v prvé řadě starat o děti a domácnost. tak je tomu ve všech tradičních kulturách a mně tento model vyhovuje. Pokud jste vy příznivcem západního amerikanizovaného modelu "rodiny" v němž jsou prakticky setřeny rozdíly mezi mužem a ženou a žena se namísto rodiny věnuje primárně kariéře, zatímco muž je např. na mateřské tak je to jen vaše věc. Já ovšem nesouhlasím s tím aby USA a sionisté skrze svoji globalizaci vyváželi tento západní dekadentní model "rodiny" do celého světa a Iráncům přeju aby si své tradiční uspořádání rodiny a společnosti zachovali.
Izrael nemá žádné právo okupovat Palestinu a pro blízký východ představuje stejnou hrozbu jako svého času nacistické Německo pro Evropu. Palestinci nejsou nějakou bandou fanatiků, jsou jen dobrými vlastenci kteří brání svoji zem a svobodu.
Tím Bruselem jsem měl na mysli krom EU i NATO. Jinak většina zemí EU je poslušnými satelity USA. Jedinou výjimkou je Francie a trochu také Německo. Díky jejich vlivu není politika EU jednoznačně proamerická, je spíš neutrální(není ani pro ani protiamerická). Ovšem špičky EU prosazují obdobný program multikulti a dekadence který prosazují také světovládci z Washingtonu a Tel Avivu, proto jsem psal že tvoří véce méně jednu bandu.
Co se týká těch Ajatoláhů. Vy si snad myslíte že když mají nějaké dva národy stejné náboženství tak že musí nutně spolupracovat? Tak tomu ovšem není. Stejně jako spolu nespolupracují všechny křestanské národy tak spolu nespolupracují ani všechny muslimské národy. Opak je pravdou a většinu válek mezi sebou vedou národy se stejným náboženstvím. a jak jsem řekl Irán je součástí antiamerické koalice, zatímco Bosnáci, Albánci a v podstatě i Čečenci spolupracují s USA.

Skepse sama,
Čečenci mají svoji vlastní autonomní republiku kterou Rusko plně uznává, to stačí obyčejným lidem, ovšem banditům nikoliv.
Jinak informace o spojení Čečenských banditů se CIA a sionistů mám většinou z různých webů(nejvíce z prop.sk) a trochu také z televizních satelitních programů. Jinak je to i logické, nebot boj Čečenských banditů proti Rusku jasně nahrává zájmům USA.

129923

03.03.2007 14:02

Demokracie jako prodej zkaženého salámu

RE: Lepší systémy zde jsou

Zorba 83.?.?.?

dokončení:

Jarmilo, a co jsem tedy podle vás zač? [smích] Světovládcům jde přesně o to abychom zapomněli na svoji národnost. a Londýn je zkaženější než Praha.

Jožine z bažin, ty moudré vládce jež věrně sloužili svoji zemi jsem již vyjmenoval v tomto svém příspěvku vyjmenoval. a jinak si zopakujte historii a zjistíte že naši předci za národ mnohokrát bojovali.

129894

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Káva pro Zvědavce

5

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 12 čtenářů částkou 1 726 korun, což je 5 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 4

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,50 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,51 Kč
Australský dolar
15,76 Kč
Švýcarský frank
24,52 Kč
100 japonských jenů
19,95 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,54 Kč
100 maď. forintů
6,98 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,42 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 130,28 Kč
1 unce stříbra
507,18 Kč
Bitcoin
1 106 030,80 Kč

Poslední aktualizace: 5.12.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 70 555 090