Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Zorba

Nalezeno 2110 příspěveků, 60 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

28.02.2006 13:18

Haagský proces s Miloševičem:

RE: Haagská fraška

Zorba 83.?.?.?

>>Sadám Husain je obdivuhodný hrdina a bojovník za svobodu
>jehož Arabové právem milují a obdivují.<
>Vy jste se jich ptal těch Arabů?

Obrovská popularita Sadáma mezi většinou Arabů je známí faktem.

>Prosím vás proberte se. Husain je jen jeden z dlouhé řady
>provinčních třetiřadých hrdlořezů (jak říká ve filmu
>Bob Roberts senátor kterého hraje Gore Vidal) kterého
>vypiplala CIA stejně jako bin Ladena, Mobuta, Pinocheta, Suharta
>a mnoho dalších.

Tak to v Sadámově případě není pravda. Sadám se dostal k moci bez pomoci Amíků, vždyt byl v Irácké vrcholné politice již od roku 1968. Sadám nikdy nebyl ničí lokaj, spolupracoval se všemi státy pokud k Iráku přistupovali jako k rovnocenému partneru. Obdobné to bylo i s Bin Ladinem. Nejprve bojoval proti bolševické agresi v Afgánistánu a posléze proti sionisticko-americké agresi na celém blízkém východě.

95137

28.02.2006 13:20

Haagský proces s Miloševičem:

RE: Haagská fraška

Zorba 83.?.?.?

Sadáma nikdo nikam nedosadil, on se ke své funkci dostal díky vlastní píli. Popraveni by měli být pouze zločinní agresoři(Bush a jeho banda). Hrdinové kteří proti anerické agresi a NWO bojují(jako Sadám) by měli být oslavováni a následováni.

95138

28.02.2006 13:27

Haagský proces s Miloševičem:

RE: Haagská fraška

Zorba 83.?.?.?

>Bin Laden by se dal do boje se Sověty i bez CIA, peněz a
>odhodlání měl dost. Kromě něj podporovali celou řadu
>dalších frakcí mudžáhidů. Jiné podporoval zase Irán.

Souhlas, tak to bylo.

Pinocheta jmenoval do funkce sám Alliende, který se k
>moci dostal asi jako u nás Klaus k prezidentství jen kvůli
>neshodám opozičních stran a kdoví kam by Chile, kam se
>stahovaly marxistické bojůvky z celé Latinské Ameriky (ty
>také za něj jediné bojovaly), dovedl.

Já bych řekl že Aliende nebyl zas tak špatný. Ono i Pinochetova přehnaná spolupráce s Amíky zavání kolaborací.
(zde bychom mohli
>spekulovat o tom, zda by k témuž nemohla vést pozoruhodně
>tichá čínská kolonizace ČR)

Tak tohle je naprostý nesmysl. O jaké kolonizaci mluvíte? Naše zem je pouze kolonií Američanů

>někomu slíbit nezávislý stát, Jalta už je dávno pryč a
>Ronnie se v Saddámovi těžko viděl jako kdysi FDR ve
>Stalinovi. Prostě se Saddámovi nechtělo platit Kuvajtu dluhy.
>Kdyby tenkrát nevadil Sovětský svaz, mírová hráz, mohl být
>svržen vojsky OSN v r.1991 za nadšeného souhlasu alespoň 75 %
>Iráčanů a odpadly by dnešní potíže.

Kuvajt je historickým územím Iráku na které měl Irák vždy plné právo. Sadám udělal jen to co mu velele národní povinnost. USA nepokračovali roku 1991 hlavně proto že si uvědomovali mohutnou sílu Irácké armády které by museli čelit. Nebyl by to snadný blitzkrík jako před třemi lety. Amíci si prostě těžkou a dlouhotrvající válkou nechtěli kazit snadné a rychlé vítězství v Kuvajtu. Navíc Sadám měl v té době podporu většiny Iráčanů, před třemi lety ho podporovali asi už jen sunnité.

95139

28.02.2006 13:32

Haagský proces s Miloševičem:

RE: Haagská fraška

Zorba 83.?.?.?

Proč? Nechápu co vidíte na Sadámovi špatného. Nezapomínejte že většina špatností které se o něm říkají jsou jen lži a propaganda Amíků a sionistů. Rovněž nevím co vám vadí na Číně(ta už nemá s bolševiky téměř nic společného). Šešelj je vynikající nacionalista, nevím jestli vám vadí jen národovecká politika a nebo jestli i v jeho případě dáváte na nějaké propagandistické lži.
Podle mne ti co bojují proti Americkým zločincům jsou hrdinové, i když jako každý mají své chyby, ostatně i bojovníci proti nacismu měli chyby.

95141

28.02.2006 13:36

Haagský proces s Miloševičem:

RE: Ozja federalna armada

Zorba 83.?.?.?

V posouzení Milošiviće jsi naprosto vedle. Byly to právě USA které chtěli a způsobili rozpad Jugoslávie. Tudjman, Izetbegović i Rugova, ti všichni byli nástroji Američanů. Pouze Milošević a Srbové hrdinsky čelili americké agresi.

95142

28.02.2006 13:51

Ke zničené svatyni v iráckém městě Samara

RE: vsechno muze byt nekym organizovane

Zorba 83.?.?.?

Jak by tedy podle tebe dopadla? Podle mne by Amíci neměli šanci, určitě by se zmohli na řadu úspěchů, nakonec by je ale drtivá přesila armád zbytku světa jistě porazila.

95145

28.02.2006 14:14

Ke zničené svatyni v iráckém městě Samara

RE: vsechno muze byt nekym organizovane

Zorba 83.?.?.?

Francie dnes už sice není(kvůli americkému vlivu) velmocí v pravém slova smyslu, pokud se však k moci dostane Le Pen či jiný vlastenec tak z Francie znovu jistě udělá velmoc jež bude schopna bez problému bojovat proti USA.

Rusko je na vojenském i ekonomickém vzestupu a navíc má dobrou vládu. Již dnes je schopné se bez problému postavit Američanům na válečném poli.

Totéž platí o Číně(alespon u ní to nepopíráte). I ta je schopna vítězně bojovat s Americkou agresí.

Nějaké svéry vlivu jsou nesmysl. Americká politika je zcela jasná a přímá-chtějí světovládu a NWO. Jsem přesvědčen že státy jako Čína, Rusko či Francie nebudou nic takového tolerovat.

95150

28.02.2006 14:18

Ke zničené svatyni v iráckém městě Samara

RE: paranoid

Zorba 83.?.?.?

Nemluvím za celý svět, jen píšu o tom co vidím. Proč by neměl kdo litovat? Válka se samozřejmě povede konvenčními zbraněmi, použití ZHN je nesmysl. Takže nějaký armagedon určitě nehrozí.

95151

28.02.2006 14:21

Ke zničené svatyni v iráckém městě Samara

RE: paranoid

Zorba 83.?.?.?

Ne. V Rusku i Číně jsou u moci vlastenci jež hájí národní zájmy svých zemí, brání svoji svobodu, nezávislost, kultůru a tradice. Na tom opravdu nevidím nic špatného.

95154

28.02.2006 14:25

Ke zničené svatyni v iráckém městě Samara

RE: Nepůjde!!

Zorba 83.?.?.?

Vlastenci jako Le Pen, Žirinovsky nebo Šešelj jsou naší jedinou nadějí. Kdo jiný podle vás může zastavit USA? Je pravda že když vyhrají v menší zemi budou mít z počátku velké problémy. Jakmile ale bude větší počet vlasteneckých režimů, pak budou moct vytvořit silné spojenectví a jednou provždy zbavit svět nejhoršího nebezpečí: USA a jejich globalizace a NWO.

95156

28.02.2006 14:43

Bombový útok na askarijskou svatyni - další podvod?

RE: Zločinné praktiky židovských intrikánů

Zorba 83.?.?.?

Mně to vysvětlovat nemusíte, já jsem jen reagoval na předchozí příspěvek. Není ale pravda že každý stát dělá politiku jež je v jeho zájmu. Třeba my: za protektorát dělal politiku v zájmu Německa, ČSSR v zájmu komunistů a dnešní ČR dělá politiku v zájmu USA. A stejně je na tom bohužel řada dalších zemí, v některých částech světa dokonce i většina.

95163

28.02.2006 14:45

Bombový útok na askarijskou svatyni - další podvod?

RE: Zločinné praktiky okupantů

Zorba 83.?.?.?

To je do značné míry pravda. I přesto by pravděpodobně rozpory mezi Iráčany nebyly zdaleka takové kdyby Amíci nepřilévali olej do ohně.

95164

28.02.2006 14:55

Ďáblovy obrázky

RE: obrázky

Zorba 83.?.?.?

Zajímaví názor. Podle mne by ale nemělo "umění" urážející naši křestanskou víru vůbec existovat.

95172

28.02.2006 15:15

Poselství

Dobrý článek

Zorba 83.?.?.?

Je to dobrý článek. Pochybuju ale že by se Americká politika změnila, respektive jsem si jist že se nezmění. V USA jsou jen dvě relevantní strany, přičemž obě hájí stejnou agresivní politiku. At bude prezidentem po Bushovi kdokoli, republikán či demokrat, bude to stejný zločinec a vrah jako dnes Bush nebo před ním Clonton. USA nastoupili jasnou cestu k podmanění světa, přičemž cestou k tomuto cíli ničí celé národy. Dříve či později přijde čas kdy budou USA zastaveny a potrestány za své zločiny. Nic jiného si nezaslouží. Hněv světa je příliš velký, miliony lidí čekají na odplatu. Američani se sami ženou do záhuby.

95181

28.02.2006 15:52

Poselství

RE: Širší souvislosti...

Zorba 83.?.?.?

Jak zde psali jiní, ani já nevěřím na ty různé apokaliptické předpovědi. Je bezpočet různých teorií o tom jaké armagedony a konce světa nás v nejbližší době čekají. Mnohdy se jedná jen o komerční záležitost. Sám jsem četl dvě knihy a v obou jejich autoři předpovídali něco na způsob konce světa.
První uvedl dokonce i přesné datum. Roku 2017 mají prý na zemi přistát mimozemštané a říct nám pravdu o našem původu(prý nás stvořili) a pak nás vést k obrazu svému.
Druhý tvrdil(podobně jako vy) že existuje nějaká planeta x která se blíží k zemi a na níž je mimozemská civilizace jež nás údajně stvořila a jež se vrací aby nás dál "učila".
A podobných teorií jsou desítky. Já žádným nevěřím, raději si odvozuji budoucnost od toho co se dnes děje a ne od nějakých fantastických teorií.

Jednu věc vám ale poradím: Napište o vaší teorii knihu. Podobné kniny předpovídající konec světa jdou na dračku, sice téměř nikoho neovlivní, ale alespon něco ze svých myšlenek rozšíříte a hlavně si hodně vyděláte.

95202

28.02.2006 15:55

Poselství

RE: propaganda na desatou

Zorba 83.?.?.?

Zkus si přečíst jeden starší článek na Zvědavci jenž hovoří o tom jak to Amíci v Iráku dělají. Vyšel tuším někdy v Listopadu. Najdeš ho v archivu. Jmenuje se mlčení okupantů. Pak možná pochopíš jak to funguje.

95204

28.02.2006 16:00

Poselství

RE: Proč tomu tak je?

Zorba 83.?.?.?

Máte pravdu. Tenhle nechutný sobecký neoliberalismus je jednou z nejhorších špatností které USA šíří a vyvážejí do světa. Je to nejhorší antinárodní ideologie.

95205

28.02.2006 16:06

Poselství

RE: Porč tomu tak je?

Zorba 83.?.?.?

Přesně tak. Máte naprostou pravdu. Právě tohle je to NWO které USA nastolují v celém světě. Chtějí všude zavést svůj neoliberalismus, morální úpadek, multikulturalismus a další svinstva. Jejich konečným cílem je svět bez národů, různých kultur a náboženství. Chtějí z lidstva udělat beztvarou masu jedinců bez minulosti a tradic ovládanou dekadentním americkým liberalismem. Právě toto je ona hrozba které dnešní svět čelí. Je třeba je zastavit a zkřížit jim jejich zločinné plány. USA musí být zastaveny.

95206

28.02.2006 16:08

Poselství

RE: Dobrý článek

Zorba 83.?.?.?

Nevím jak to myslíte?

95208

01.03.2006 19:09

Balkánská Kolumbie Kosovo na cestě k nezávislosti

Kosovo=Kolébka Srbského státu

Zorba 83.?.?.?

Albánci jsou jen prodlouženou rukou USA na Balkáně. Chorvati, Bosnáci a Albánci představují pro Balkán totéž co Izrael pro Blízký východ. Je všeobecně známím faktem že Albánci zahájili agresi proti Srbsku v zájmu a spodporou USA. Bez Amíků by nikdy neuspěli. Pak ježtě rozpoutali válku v Makedonii. USA se tak splnil jejich plán-podařilo se jim rozkouskovat Jugoslávii na spoustu malích satelitů jejichž vlády se otrocky krčí před svými americkými pány a jejichž území je poseto okupanty z NATO. Bohužel dnes je již i v Bělehradě dosazená vláda poslušná Bruselu a Washingtonu. Kosovo je již dnes plně v rokou USA a jejich Albánských nohsledů, případné vyhlášení nezávislosti by bylo pouhou formalitou. Je třeba připomenout že na Kosovo mají oprávněný nárok jen Srbové a že bylo vždy historickým územím Srbska a kolébkou Srbů a jejich kultury a státnosti. Navíc je zcela přáznačné že USA má na Balkáně stejné spojence jako nacisté za druhé světové.

95300

01.03.2006 19:11

Balkánská Kolumbie Kosovo na cestě k nezávislosti

RE: Jo, tezkotonazni navazeni do Srbska

Zorba 83.?.?.?

Přesně tak. Rovněž doufám že se u nás bude konat demonstrace na podporu Srbů. Politika USA a jejich nohsledů je inu asi to největší svinstvo s kterým se musíme potýkat od dob nacismu.

95301

01.03.2006 19:17

Balkánská Kolumbie Kosovo na cestě k nezávislosti

RE: Niekomu to naramne vyhovuje.

Zorba 83.?.?.?

Nejste pesimista ale realista. Bohužel. Srbové byli jediný evropský národ který se se zbraní v ruce postavil na odpor USA a jejich NWO. Zachránili tak čest Slovanstva i Evropy. Zaplatil ovšem strašlivou cenu. Nás všechny může utěšit fakt že to takhle nepůjde do nekonečna, dříve či později nadejde den odplaty kdy USA zaplatí za všechno zlo jež spáchali a kdy bude zároven toto zlo poraženo a napraveno.

95302

01.03.2006 19:40

Balkánská Kolumbie Kosovo na cestě k nezávislosti

RE: Člověk si prostě nevybere stranu.

Zorba 83.?.?.?

Přesně. Bush nebo Clinton, vyjde to na stejno. Mezi těmito dvěma zločinci snad není rozdíl.

95308

01.03.2006 19:41

Balkánská Kolumbie Kosovo na cestě k nezávislosti

RE: Jo, tezkotonazni navazeni do Srbska

Zorba 83.?.?.?

Ale jistě. Bolševická politika je stejné svinstvo jako politika nacistů nebo Američanů.

95309

01.03.2006 19:42

Balkánská Kolumbie Kosovo na cestě k nezávislosti

RE: Niekomu to naramne vyhovuje.

Zorba 83.?.?.?

???

95311

01.03.2006 19:59

Balkánská Kolumbie Kosovo na cestě k nezávislosti

RE: Kosovo=Kolébka Srbského státu

Zorba 83.?.?.?

Přesně tak. Šiptarům(Albáncům) se jejich plány v Makedonii díky podpoře jejich amerických chlebodárců velmi daří. Už ted mají v Makedonii extrémní vliv, zem má být decentralizována na poloautonomní kraje a ve velké část těchto krajů budou vládnout Albánci. Inu Albánští bandité triumfovali i v Makedonii. Heslem dnešního světa by se asi mělo stát "Kdo vleze Američanům a sionistům do Pr....e ten si může dovolit všechno.

95315

01.03.2006 20:02

Balkánská Kolumbie Kosovo na cestě k nezávislosti

RE: Jo, tezkotonazni navazeni do Srbska

Zorba 83.?.?.?

Tobě se snad nelíbí pojem židobolševismus. Pravda je značně politicky nekorektní, avšak minimálně do padesátých let přesně vystihuje ono zlo u jehož zrodu stál Mordechaj Marx.

95318

01.03.2006 20:04

Balkánská Kolumbie Kosovo na cestě k nezávislosti

RE: Niekomu to naramne vyhovuje.

Zorba 83.?.?.?

To dělám dnes? Asi zhruba tak něco. Moje Němčina je velmi slabá, pokud chceš něco říct, piš raději naším rodným jazykem.

95319

01.03.2006 20:08

Balkánská Kolumbie Kosovo na cestě k nezávislosti

RE: Člověk si prostě nevybere stranu.

Zorba 83.?.?.?

Ty obrázky vystihují situaci velmi dobře. No je fakt že demokrati vedou nejspíš ekonomiku líp. Pro nás i pro zbytek světa je ovšem mnohem lepší aby na tom americká ekonomika byla čím dál tím hůř, když budou USA slabší bude snažší je porazit.

95320

01.03.2006 21:36

Ďáblovy obrázky

RE: obrázky

Zorba 83.?.?.?

Jistě. Několik případů z USA: Jistý židovský časopis zveřejnil komiks jenž dělal z Bible pornografii, dále jakýsi malíř namaloval obraz panny Marie obklopený jej výkaly a genitáliemi. bohužel podobných hnusů se najde o dost víc. Něco podobného nemůže žádná normální společnost tolerovat. Je to útok na naši samotnou podstatu.

95333

01.03.2006 21:42

Bombový útok na askarijskou svatyni - další podvod?

RE: Zločinné praktiky židovských intrikánů

Zorba 83.?.?.?

Naši politici jsou bezpáteřní prospěcháři a ještě k tomu zrádci. Dělají politiku v zájmu svých chlebodárců z Washingtonu a Bruselu a zároven s tím nezapomínají ani na sebe. Ano, je to opravdu prů...

95334

01.03.2006 21:46

Bombový útok na askarijskou svatyni - další podvod?

RE: Zločinné praktiky okupantů

Zorba 83.?.?.?

Jistě, taky bych řekl že žádný konkrétní plán(kromě toho který popsal Vratislav) na řešení politické situace v Iráku neměli. Oni si totiž především představovali rychlé a snadné vítězství, nepočítali s tím že válka bude pokračovat, ovšem partyzánským způsobem.

95336

01.03.2006 21:55

Ke zničené svatyni v iráckém městě Samara

RE: vsechno muze byt nekym organizovane

Zorba 83.?.?.?

Jistě ta válka do jisté míry už probíhá. S Američany bojují Srbové, Iráčané, Afgánci...brzy se k nim připojí další až nakonec bude proti Americe stát celý svět. Ovšem vaše představa té války je jako z nějaké scifi. Samozřejmě to bude válka odpovídající dnešní době. Skupiny armád, armády, divize a pluky půjdou proti frontům, jiným armádám, divizím, plukům. Miliony vojáků se samopaly, bajonety a kulomety se s podporou tanků, letadel a vrtulníků střetnou s jinými miliony vojáků... Takhle vypadá moderní válka. Bohužel, ale lidé jako Bush nám nedávají na vybranou.

95338

01.03.2006 21:59

Ke zničené svatyni v iráckém městě Samara

RE: vsechno muze byt nekym organizovane

Zorba 83.?.?.?

Omyl. Netřeba se bát použití zbraní hromadného ničení. Nikdo je ve válce nepoužije nebot by jejich použití znamenalo sebevraždu. Dějiny jsou nám toho příkladem. ZHN slouží k zastrašení, nikoli k boji.

95341

01.03.2006 22:01

Ke zničené svatyni v iráckém městě Samara

RE: vsechno muze byt nekym organizovane

Zorba 83.?.?.?

Le Pen může zahájit samostatnou politiku a především obnovit vojenskou moc své země.

Takže podle tebe už nikdy nedojde k žádné válce? Pochop že ZHN neslouží k boji ale jen k zastrašení. Každý vý že jejich použití znamená sebevraždu a proto je nikdo nepoužije.

95343

01.03.2006 22:08

Ke zničené svatyni v iráckém městě Samara

RE: vsechno muze byt nekym organizovane

Zorba 83.?.?.?

Naprosto s vámi souhlasím. Americké impérium spěje ke svému hořkému konci. A ten konec přijde v totální válce jež povede ke zničení USA. Zbytek světa ovšem dovede ke svobodě.

95346

01.03.2006 22:13

Ke zničené svatyni v iráckém městě Samara

RE: vsechno muze byt nekym organizovane

Zorba 83.?.?.?

Máte pravdu. Ostatně jedním z důvodů proč Hitler rozpoutal válku byly i jeho finanční problémy. S USA to bude asi stejné. I já jsem četl články v nichž se psalo že současná světová ekonomika a finančnictví jesou nastavené na válku. Jinými slovy, pohlaváři z Washingtonu počítají s tím že válku v dohledné době rozpoutají. Nikam jinam jejich politika ostatně nevede.

95347

01.03.2006 22:16

Ke zničené svatyni v iráckém městě Samara

RE: paranoid

Zorba 83.?.?.?

Protože použití ZHN znamená sebevraždu, proto k tomu nikdo nepřistoupí a ani by nemohl.

95348

01.03.2006 22:18

Ke zničené svatyni v iráckém městě Samara

RE: paranoid

Zorba 83.?.?.?

To by se dalo napsat i o hitlerovském Německu. Jistě, do značné míry to tak je. Zásadní ale je to že ta vláda USA si vytkla jako svůj cíl podmanění světa a zavedení NWO(doufám netřeba vysvětlovat o co se jedná). A v tom je celý ten problém o který tu jde.

95349

01.03.2006 22:23

Ke zničené svatyni v iráckém městě Samara

RE:

Zorba 83.?.?.?

Doufat v přírodu nebo rozkládání ze vnitř nikam nevede. Jedinou možností jak zničit impérium je porazit ho v přímém boji, ve válce. Ohromné protiamerické nálady rostoucí po celém světě jsou jen dobrým znamením že lidé jsou na boj proti USA stále víc připraveni.

PS: Nevíte někdo jestli budou dávat ten film i u nás v ČR v kinech nebo jestli se dá nějak sehnat? Dík za odpověd.

95350

01.03.2006 22:27

Ke zničené svatyni v iráckém městě Samara

RE:

Zorba 83.?.?.?

Ano, visí to v luftě. Velká ekonomická krize jistě svět čeká. Stejně tak se blíží velký konflikt. Agresivita USA nabrala neuvěřitelných obrátek, ve své dobyvačnosti už překonali i Hitlera. A ostatní státy se na to nebudou jen tak dívat. Velká válka proti USA je nablízku.

95351

01.03.2006 22:52

Haagský proces s Miloševičem:

RE: Celé to nejen že není divné, ono to má svou vlastní logiku:

Zorba 83.?.?.?

Liší se jednou zásadní věcí. USA totiž usilují o porobení zbytku světa, o světovou hegemonii a to zcela nepokrytě. Jejich zájmy jsou zhruba stejné jako zájmy nacistů nebo bolševiků. Jsou to jednoduše zájmy agresora a ničitele.

95357

01.03.2006 22:57

Haagský proces s Miloševičem:

RE: Celé to nejen že není divné, ono to má svou vlastní logiku:

Zorba 83.?.?.?

K Jugoslávii ti snad žádný důkaz dávat nemusím, to je zcela očividné a nikdo(ani USA) to nepopírá. Něco jiného platí o Čečně. Komu ten konflikt nejvíc prospívá? No přece USA. Američani se tak snaží destabilizovat Rusko a srazit ho na kolena tím že vyvolají jeho rozpad na bezpočet snadnoovladatelných státečků. Samozřejmě chtějí také díky tomu získat přístup ke kaspickým ropným polím.

95358

01.03.2006 23:01

Haagský proces s Miloševičem:

RE: Já bych viděl hlavní rozdíl v tom,

Zorba 83.?.?.?

Hlavní důvod proč u nás nedošlo ke konfliktu je to že Němci byli odsunuti. Kdyby u nás v pohraničí žily 4 miliony Němců pak by jistě po revoluci byly velké problémy a dost možná i válka. Byla by z nás druhá Jugoslávie. Beneš byl opravdu genius a sním všichni kteří se podíleli na odsunu Skopčáků ze střední Evropy, fakticky nám tak zajistili mír.

95361

01.03.2006 23:10

Haagský proces s Miloševičem:

RE: V dobe konspiraci si muzem dovolit

Zorba 83.?.?.?

Asi tak že strategické podniky(Škoda, Tatra, Zbrojovky atd.) budou v našich rukách a né v rukách nadnárodních koncernů. A stát by měl vykonávat nad významnými podniky, firmami a finančními ústavy dozor aby pracovali ku prospěchu Česka a něškodili lidem.

Zamezit pronikání jejich zdegenerované pakultury se dá tak že prostě zakážeme a zrušíme všechno škodlivé co k nám natahali ze západu a co je v rozporu s naší národní kulturou. Naopak je třeba podporovat a zvelebovat vše co je tradiční, kulturní, mravné, pozitivní a národní.

Jistě i americká kultura nám dala něco dobrého, ale to už je dnes prakticky minulost, v současnosti přicházejí z Ameriky v 99% jen zkažený hnus.

95362

01.03.2006 23:21

Haagský proces s Miloševičem:

RE: V dobe konspiraci si muzem dovolit

Zorba 83.?.?.?

>Ano, Mongolsko, Madagaskar, Lybie, Island a další se už
>nemohou dočkat na tu velemocnou pěst, která ty prokleté
>Američany rozdrtí. Ovšem pouze pod Zorbovým velením.

Já bych řekl že už se celý svět nemůže dočkat až se zbaví americké nadvlády.

>Asi něco na způsob Jihoafrické republiky v době embarga ?
>Tedy být soběstační a vyrábět úplně všechno sami ?

Nebudeli vyhnutí pak ano. Určitě bychom ale našli dost zemí které by nás podpořili.

>Ty "nejlepší" výtvory té naší "národní kultůry" byly
>nejlíp vidět v dobách, kdy vládli ti, kteří to také
>bedlivě střežili a potom vznikla díla jako - Žena za pultem,
>Muž na radnici, 30 případů m. Zemana, Okres na severu, Sám
>voják v poli a spousta dalších. Takže taky něco na ten
>způsob, že ano ?

Za nejlepší výtvory naší národní kultury považuju mimo jiné krásná díla Němcové, Palackého, Havlíčka, Machara, Jiráska, Bezruče, Dyka a řady dalších. Krom nich také naši velkolepou lidovou kulturu, slovesnost a folklor. My Češi máme být na co hrdí a čeho si vážit a co ochranovat.

>Ano a nekompromisně "zabrat" i žebřiňáky a obrnit je po
>způsobu Jana Žižky. Od těch Mongolů bychom mohli dostat
>výborné luky, výměnou za těch pár žebřiňáků, třeba.

Mně tohle nepřipadá vtipné, spíš hloupé...

>Mně zase připadá, že takhle může myslet akorát "magor",
>což ale nemůžu říct na plno, protože by to nemuselo
>projít. Jinak jsem se docela pobavil a doufám, že jsem Vás
>nikterak neodradil od Vašich "veleduchých" myšlenek a budete
>nás i nadále obšťastňovat svými "strategickými" úvahami.
>[chechtot] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [chechtot] [mrknutí jedním okem]

A jak si představuješ správnou politiku ty? Jakou politiku by podle tebe měli dělat vlády jež chtějí čelit USA a NWO? To co jsem popsal dělá v současnosti každá vlastenecká vláda.

95363

01.03.2006 23:26

Haagský proces s Miloševičem:

RE: V dobe konspiraci si muzem dovolit

Zorba 83.?.?.?

>Vy by jste z fleku mohl psát politickou sci-fi jako ta poslední
>věc od Philipa Rotha
>http://en.wikipedia.org/wiki/The_Plot_Against_America

To co jsem psal je založeno na skutečném vývoji, faktech, znalosti historie a logické dedukci. Podle vás by to snad dopadlo nějak úplně jinak?

> takovou toho typu "co by bylo kdyby válku vyhrál Hitler apod"
>[smích]) to by byl ještě větši trhák než ten film co ted
>natočili Turci a v Německu ho zakázali kvůli udajnému
>"antiamerikanismu" a "antisemitismu".
>http://www.imdb.com/title/tt0493264/

Ten film mne hodně zajímá. Nevíte jestli bude v ČR v kinech nebo jestli se dá někde sehnat?

95364

01.03.2006 23:29

Haagský proces s Miloševičem:

RE: V dobe konspiraci si muzem dovolit

Zorba 83.?.?.?

Ne, je to pravda. Když třeba napíšu že v roce 1938 bylo Československo v právu a Němci byli agresoři tak to bude znamenat že mám černobílí pohled?

Junáky si neodpustím. Občas mám prstě takový, snad i trochu patetický, způsob vyjadřování.

95365

01.03.2006 23:31

Haagský proces s Miloševičem:

RE: V dobe konspiraci si muzem dovolit

Zorba 83.?.?.?

Tak s tímhle bych až tak nesouhlasil. Ustašovci byli kolaboranti kteří bojovali na straně Hitlera, zatímco Četníci byli odbojáři jež bojovali proti okupantům a kolaborantům. To nelze srovnávat.

95366

01.03.2006 23:43

Haagský proces s Miloševičem:

RE: Usa a jugoska

Zorba 83.?.?.?

Rád napíšu víc. Klidně bych na toto téma mohl napsat i celý článek. Takže jak to začalo? Na úvod jen dodám že všichni separatisté(Slovinsko, Chorvatsko, Bosna a Kosovo) byly financováni a vyzbrojeni USA a Německem, sloužili Američanům jež chtěli rozbít Jugoslávii.
Slovinsko: Tamní vláda vyhlásila jednostraně nezávislost a Slovinská domobrana začala útočit na kasárna vojáků JNA(Jugoslávská Lidová Armáda). Desítky vojáků JNA povraždili a mnoho jich drželi jako rukojmí. Federální vláda se pokusila proti rebelům zasáhnout silou, díky bojkotu Chorvatů a neochotě vlády byl ovšem záhy vydán rozkaz ke ztažení JNA. Slovinci následně propustili rukojmí.
Chorvatsko: Do čela Chorvatska se dostali příznivci Ustaše, už v roce 1990 začali plánovat likvidaci Krajinských Srbů(Srbská menšina v Chorvatsku, asi půl milionu lidí). Ježtě před vyhlášením nezávislost začali bandy Ustašovců útočit na Srbské vesnice a vypalovat je. Srbové se ukrývali v kasárnách JNA a Ustaše záhy rozšířili své útoky i na vojáky. Chorvatská vláda pak vyhlásila nezávislost. Krajinští Srbové následně ustavili svoji repubiku nebot se chtěli zachránit před Ustašovskou genocidou, na pomoc jim přišla federální vláda....
Takhle bych se mohl rozepsat mnohem víc a to i o Bosně a Kosovu...máte li zájem rád to udělám.

95367

01.03.2006 23:45

Haagský proces s Miloševičem:

RE: Hrdinové a zločinci na Balkáně

Zorba 83.?.?.?

No nevím, já jsem od ní četl knihu a tam neustále opěvovala Titovskou Jugoslávii a socialismus, i lidé v Srbsku o ní vesměs mluví jako o "komoušce".

95368

01.03.2006 23:46

Haagský proces s Miloševičem:

RE: Hrdinové a zločinci na Balkáně

Zorba 83.?.?.?

To rozhodně ne. Stalin byl masový vrah azloduch. Arkan se dopustil jen nějaké té menší chyby.

95369

01.03.2006 23:48

Haagský proces s Miloševičem:

RE: Hrdinové a zločinci na Balkáně

Zorba 83.?.?.?

Kdyby vám někdo vyvraždil rodinu, vesnici a chtěl by zničit celý váš národ jak byste na to reagoval? Nechtěl by jste jim to oplatit?

95370

01.03.2006 23:49

Haagský proces s Miloševičem:

RE: Hrdinové a zločinci na Balkáně

Zorba 83.?.?.?

To je hold občas můj styl vyjadřování. Jestli se ti nelíbí je to tvůj problém.

95371

01.03.2006 23:53

Haagský proces s Miloševičem:

RE: Zorbovy příspěvky jsou náhodou super!

Zorba 83.?.?.?

>Já si ho představuju s mohutným knírem, copánky, vyšívanou
>halenkou, v rajtkách s holínkami, v jedné ruce krvavý čakan,
>v druhé uťatá hlava nepřítele (nejspíš nějakého
>Američana, ale může být i Chorvat nebo Albánec). Prostě
>obraz z r.1890... [velký smích]

No, vaše představa je úplně mimo, i když se samozřejmě jednalo o nadsázku. Jsem prostě normální ve vzhledu nijak nevybočující mladý ogar. Vybočuju snad jen jedním vlasteneckým tričkem které občas nosím [velký smích]

95373

02.03.2006 00:00

Haagský proces s Miloševičem:

RE: kurc ta gleda - picka ty materina!

Zorba 83.?.?.?

To bylo na mne že?
Jestli neznáš jiný způsob vyjadřování odpovím ti stejnou mincí:

Jeb..m ti majku krvavu ustašovsku u pi..ku američku

E pa da znaš štasi-ti si jedno obično američko govno

Doufám že ostatní diskutující prominou tu trochu cenzurované vulgarity, alespon je to v cizím jazyce tak tomu snad nebude moc lidí rozumět.

95374

02.03.2006 00:02

Haagský proces s Miloševičem:

RE: Haagská fraška

Zorba 83.?.?.?

To je možné. Řekl bych ale spíš že se jednalo o dvě oddělené funkce(Sadám zastával víc funkcí naráz). Možná se ale pletu.

95375

02.03.2006 00:06

Haagský proces s Miloševičem:

RE: Haagská fraška

Zorba 83.?.?.?

Kuvajt byl vždy v dějinách součástí Iráku a ten se práva na něj nikdy nevzdal. Teprve někdy kolem roku 1900 ho odtrhli Britové kvůli strategické poloze a ropě.

Byla poražena, ale né úplně. Iráčané měli dost síly aby mohli klást masivní odpor dalšímu postupu do své země. Důvod proč USA dál nepostupovali byl mimo jiné hlavně ten že nechtěli ztratit podporu OSA a většiny spojenců.

95377

02.03.2006 00:31

Haagský proces s Miloševičem:

RE: Haagská fraška

Zorba 83.?.?.?

Příznačné pro americkou propagandu je že se snaží vytvářet falešné hrozby aby odpoutali pozornost od hrozby skutečné-sami od sebe. Nic jako nějaká Čínská kolonizace samozřejmě neexistuje. Žádného Čínana jsem tu ještě nepotkal. Celkově je ta teorie nesmyslná, viz ona údajná spolupráce Čínanů a Vietnamců-přitom je známou pravdou že se tyto dva národy nemají v lásce. Čína je pro nás jedním z hlavních spojenců v boji proti americké nadvládě.
Sadám měl původně podporu většiny Iráčanů, později si ji udržel jen u Sunnitů. A v zahraničí byl rovněž velmi poplární mezi Araby-samozřejmě ale jen mezi obyčejnými lidmi, nikoli mezi vládci.

95380

02.03.2006 00:36

Haagský proces s Miloševičem:

RE: Haagská fraška

Zorba 83.?.?.?

Co vidím na Sadámovi dobrého? To že se za jeho vlády hospodářská a životní úroven Iráku zněkolikanásobila(samozřejmě po roce 1991 nastal naprostý obrat k horšímu), to že hrdinsky bránil svobodu svého lidu před americkou agresí...
V Číně je diktatura, ovšem dobrá a osvícená ve prospěch Čínského lidu. Tibet je diskutabilní, ale nevidím důvod proč kvůli němu Čínu zatracovat.
Já jsem toho od Šešelja i jeho spolupracovníků četl i slyšel hodně a vždy jsem byl z toho nadšen, nevím co jste četl vy, ale já jsem četl rozumného národního politika.
Arkan? Proč myslíte, vždyt ho Srbové oslavují jako hrdinu.

95381

02.03.2006 00:38

Haagský proces s Miloševičem:

RE: Hmmm...

Zorba 83.?.?.?

Tak tohle slyším prvně. USA přece od počátku usilovali o rozbití a ovládnutí Jugoslávie, nebot jako celek se jim Jugoslávie podřít nechtěla. Její rozbití zapadá přesně do amerických plánů a jejich politiky. A Milošević byl vždy hrdiný bojovník proti USA.

95382

02.03.2006 09:17

Balkánská Kolumbie Kosovo na cestě k nezávislosti

RE: Jo, tezkotonazni navazeni do Srbska

Zorba 83.?.?.?

Jak dezinformuje?

95435

02.03.2006 09:23

Balkánská Kolumbie Kosovo na cestě k nezávislosti

RE: Jo, tezkotonazni navazeni do Srbska

Zorba 83.?.?.?

Jde o to že sionisté se ve studené válce postavili na stranu USA a proto byli komunisté vesměs proti nim. Je to paradox, když si uvědomíme že u zrodu komunismu i sionismu stáli Židé. Ještě na konci čtyřicátých let ale spolu bolševici a sionisti úspěšně spolupracovali, bez podpory stalinistů by Izrael nikdy nevznikl. Další historický paradox. No, alespon u zrodu nejhoršího zla v dějinách-nacismu-nestáli židé ale Němci, což je mnohem horší pakáž(aspon pro nás Čechy).

95436

02.03.2006 09:24

Balkánská Kolumbie Kosovo na cestě k nezávislosti

RE: Niekomu to naramne vyhovuje.

Zorba 83.?.?.?

No, o tvém rodném jazyku vlastně nic nevím. Žeby Japonština [smích]

95437

02.03.2006 09:33

Balkánská Kolumbie Kosovo na cestě k nezávislosti

RE: Člověk si prostě nevybere stranu.

Zorba 83.?.?.?

Žádný štváč nejsem, jen upozornuju na hrozbu. Jsou to USA kdo ženou svět do války, stejně jako Německo před rokem 1939 a 1914. Já na to jen upozornuju a přeju si aby se zločinné plány Američanů nevydařili. Dnes máme na vybranou: Bud se postavíme USA se zbraní v ruce a budeme bojovat, nebo se podřídíme a staneme se jejich otroky, přičemž ztratíme vše co bylo našim předkům drahé. Já na to říkám: Bolje rat nego pakt, Bolje grob nego rob(přeloženo: Lepší válka než pakt, lepší hrob než otroctví).

PS: Použití ZHN se bát nemusíme, válka se může vést jen konvenčními zbraněmi.

95441

02.03.2006 09:37

Balkánská Kolumbie Kosovo na cestě k nezávislosti

RE: Člověk si prostě nevybere stranu.

Zorba 83.?.?.?

Máme na výběr: Bud americká despocie které se všichni podřídíme a jež povede k zániku našeho národa a kultury, nebo válka, jež bude zajisté strašlivá, né ale tak jak píšeš nebot použití ZHN je nesmysl, válka povede jen ke zničení USA a k naší svobodě.

95443

02.03.2006 09:39

Balkánská Kolumbie Kosovo na cestě k nezávislosti

RE: Člověk si prostě nevybere stranu.

Zorba 83.?.?.?

Přesně, když nic neuděláme stanou se z nás otroci už napořád a naše děti a vnuci nás budou za naši nečinnost proklínat. Jedinou možností jak Amíky zastavit je asi už jen válka, nikdo se ale nemusí bát nukleárních zbraní nebo jiných ZHN, jejich použití je nereálné, nikdo by k nim nemohl sáhnout.

95444

02.03.2006 09:42

Balkánská Kolumbie Kosovo na cestě k nezávislosti

RE: Člověk si prostě nevybere stranu.

Zorba 83.?.?.?

Souhlas. Když Amíci opravdu ovládnou svět a nastolí NWO tak to povede k zániku světa tak jak ho známe, už nebudou žádné různé národy, kultury, jen beztvará zdegenerovaná zotročená masa. Tomu je třeba zabránit za každou cenu.
PS: Použití zbraní hromadného ničení se bát nemusíme, k tomu určitě nedojde, jejich použití je nereálné.

95445

02.03.2006 09:48

Balkánská Kolumbie Kosovo na cestě k nezávislosti

RE: Ano, Kosovo bude nezavisle a Srbsko este viac oslabene

Zorba 83.?.?.?

Máš pravdu. Důvod proč Rusko zatím nechává Američanům všude volné ruce je ten že zatím není dost silné aby si mohlo dovolit přímou konfrontaci. Pomalu ale jistě Rusko sílí a dříve či později se Amíkům bude muset postavit. Přijde den kdy Rusko a další státy nebude jen nečinně přihlížet jak si Amíci rozšiřují své impérium.

95446

02.03.2006 09:50

Balkánská Kolumbie Kosovo na cestě k nezávislosti

RE: Jo, tezkotonazni navazeni do Srbska

Zorba 83.?.?.?

To máš pravdu, je fakt že Hitlerovi pomohli paradoxně částěčně k moci i židé. Stejně tak ale židobolševikům na čele s Leninem pomohli k moci zase Němci. Takže byli alespon fifti fifti a navzájem si pomáhali [smích] No ono je to možná spíš k pláči

95447

02.03.2006 09:53

Balkánská Kolumbie Kosovo na cestě k nezávislosti

RE: Niekomu to naramne vyhovuje.

Zorba 83.?.?.?

Zatím jsem se ještě nedíval, takže nevím, ale určitě vám dám vědět [cool] Já jsem jen napsal kritiku do diskuse, takže uvidím. Jinak mně v tomhle hodně překvapili. Na první pohled se mi ty stránky zdáli jako politicky nekorektní a pak jsem si tam najednou všimnul takového propagandistického článku. Zajímalo by mně jestli je to u nich pravidlo nebo výjimka?

95448

02.03.2006 10:11

Poselství

RE: Ježíši Kriste, panenko Maria skákavá!

Zorba 83.?.?.?

Podobné okultní s prominutím "nesmysli" se šířili vždycky. Podle mne je Iránský prezident úplně normální člověk. Dále, v každé době se našla spousta lidí kteří tvrdili že přijde konec světa, jak vidíme dosud se to nikomu nevyplnilo, proč myslíte že u vás by to mnělo být jinak? Ano, něco ve vzduchu určitě visí, ano, po 60 letech míru se opravdu blíží velká válka. Bude to válka proti USA jež se neůprosně hrne za svým cílem-světovládou. Po té válce bude svět jistě hodně jiný, ale k příchodu nějakého armagedonu, mesiáše nebo mimozemštanů [velký smích] jistě nedojde.

95451

02.03.2006 10:13

Poselství

RE: Ježíši Kriste, panenko Maria skákavá!

Zorba 83.?.?.?

Nebojte se. Žádný konec světa zcela určitě nebude. Od jakživa se našli lidé kteří ho předpovídali pro nejbližší dobu a lidstvo tak přečkalo už snad stovky konců světa [mrknutí jedním okem] to jistě nebude jinak.

95452

02.03.2006 10:19

Poselství

RE: Ježíši Kriste, panenko Maria skákavá!

Zorba 83.?.?.?

Já si z toho srandu nedělám, určitě existuje něco mezi nebem a zemím. Jenže nic se nemá přehánět. V dnešní době existují snad desítky teorií o tom že v nejbližších desetiletích dojde ke konci světa, které mám věřit? Který prorok a věštec je ten pravý? Já prostě na konec světa nevěřím.

95455

02.03.2006 10:30

Poselství

RE: Širší souvislosti...

Zorba 83.?.?.?

Pěkně napsáno Pavle, určitě na tom bude hodně pravdy. Až na ten konec světa. Jsem zcela určitě přesvědčen že se žádný neblíží. Znovu opakuju: V každé době se najde bezpočet lidí kteří předvídají různé teorie o konci světa. A nikdy k úplnému vyplnění některé z nich nedošlo. Podle mne tomu tak bude i v naší době.

95458

02.03.2006 10:41

Poselství

RE: Ježíši Kriste, panenko Maria skákavá!

Zorba 83.?.?.?

Tak s tímhle bych do značné míry souhlasil. Ano blíží se vyčerpání zdrojů surovin(proto se taky USA snaží na poslední chvíli jich co nejvíc ovládnout). Jakmile ropa atd. dojdou bude se lidstvo muset 1) uskromnit 2) najít jiné zdroje energie. Jednoznačně to ale lidstvo nějak přežije a to bez větších šránů. Horší to bude s válkou. Velká válka se určitě blíží a to z tohoto důvodu: USA usilují o vládu nad světem a zbytek světa si to nedá líbit a dříve či později se Americe postaví. Souvisí to i s těmi surovinami, jedním z hlavních motivů USA je ovládnout právě zdroje energie. I to válku ovšem nakonec nějak přežijem, povede jen ke zničení Amerického impéria. Takže nás v budoucnu nečeká ani procházka růžovým sadem, ani nějaká apokalipsa.

95461

02.03.2006 10:43

Poselství

RE: Proč tomu tak je?

Zorba 83.?.?.?

No já si myslím že s tím neoliberalismem jste to sice napsala celkem správně, ale neméně správně to napsal i skup. Neoliberalismus není ale zdaleka jediné svinstvo které k nám USA a jejich globalizace přináši...

95462

02.03.2006 10:50

Poselství

RE: Proč tomu tak je?

Zorba 83.?.?.?

Asi jen další kolaborantská organizace. Je smutné že zneužívají i naši křestanskou víru, alespon je vidět že i v tomhle jsou stejní jako nacisti.

95466

02.03.2006 10:53

Poselství

RE: Porč tomu tak je?

Zorba 83.?.?.?

A co je na tom divného. USA jsou přece nejvíce multikulturní zemí na světě, jsou přímo baštou multi-kulti, a šíří tento nesmysl do celého světa. Multi-kulti je věc kterou Američani všude hájí a prosazují. Je to jeden z mnoha důvodů proč být proti USA.

95467

02.03.2006 10:55

Poselství

RE: Porč tomu tak je?

Zorba 83.?.?.?

>To je fakt. Evidentně jde o degradaci národů a občanů na
>pouhé ekonomické jednotky. Člověk bez národního zázemí je
>snadno ovladatelný. Je pouhé malé, bezvýznamné, lehce
>smazatelné číslo.

Přesně, vystihl jste to naprosto správně.

Přesto si myslím, že USA nejsou tím
>ztělesněným zlem, které o výše popsané usiluje. Jsou pouze
>jeho nástrojem.

To je možná pravda, ale je to asi jako s nacistickým Německem. Mnozí taky tvrdili že Německo je jen Hitlerovím nástrojem, možná to tak bylo, ale to nic nemění na tom že Němci Hitlera podporovali a stejně tak dnes Američani podporují svůj režim.

95468

02.03.2006 10:58

Poselství

RE: Porč tomu tak je?

Zorba 83.?.?.?

USA možná jsou jen nástroj, ovšem Američani jsou ti kdo tu zločinnou politiku prosazují a podporují, takže i na jejich hlavy padá vina, stejně jako padala vina na Němce za politiku nacismu, možná byli jen nástrojem zla, avšak oni to zlo podporovali a prosazovali.

95469

02.03.2006 11:07

Poselství

RE: Dobrý článek

Zorba 83.?.?.?

Tak tohle je vážně "ujetá" teorie(nic ve zlém), vy máte těch různých teorií o konci světa asi víc. A kdo jsou podle vás ti ONI-mimozemštani, nějací tajní spiklenci, nebo nějaké nadpřirozené bytosti? Já bych spíš sázel na klasiku, na to co už tu bylo. Jde o to že americká říše chce obsáhnout celý svět, chce stále ovládát nová území, suroviny, chce prostě veškerou moc na zemi. No a zbytek světa si to nedá líbit a proti USA se postaví. Takže takový konflikt nás čeká. Podle mne je to mnohem pravděpodobnější než že např. v roce 2017 přiletí k zemi neznámá planeta a nějací mimozemštani povedou lidstvo tam či onam... a takových teorií je hafu. [velký smích]

95471

02.03.2006 11:10

Poselství

RE: Dobrý článek

Zorba 83.?.?.?

Pane Gajdoš, také mám pro vás dobře míněnou radu. Napište o těch vašich teoriích knihu. Podobné knížky popisující různé konce světa a podobné věci jdou na dračku. Zůročíte tak svoji práci a určitě hodně vyděláte(i když o to vám asi moc nejde).

95473

02.03.2006 11:13

Poselství

RE: Dobrý článek

Zorba 83.?.?.?

Znovu potvrzujete že jste zaspal dobu. Vy jste důkazem toho že u vás velmi zafungovala americká propaganda jež nás všude obklopuje a to i v tom Právu(dříve Rudém). Jinak já nemám jak je snad všem jasné s bolševiky nic společného.

95474

02.03.2006 11:15

Poselství

RE: Dobrý článek

Zorba 83.?.?.?

Přesně tak, konec Amerického impéria i sionismu je na blízku.

95475

02.03.2006 11:18

Poselství

RE: Dobrý článek

Zorba 83.?.?.?

A o co jde vám? Pan Albert má naprostou pravdu. I já jsem hluboce věřící a zároven s tím přesvědčený antiami. USA jsou nepřítelem jak našeho národa tak i naší křestanské víry. Zlobu zasévají jedině USA a jejich vládní garnitura a oni ji také sklidí.

95476

02.03.2006 11:24

Poselství

RE: Je to tak trochu naivny pamflet.

Zorba 83.?.?.?

A jak jinak by jsi chtěl bojovat proti okupaci? Iráčané proti okupantům bojují naprosto správně, i my jsme stejně hrdině bojovali proti nacistickým okupantům za války.

95477

02.03.2006 11:28

Poselství

RE: Muze byt statistika pravdivym ukazovatelem?

Zorba 83.?.?.?

Ta statistika je možná přehnaná ale tak nějak to bude. Inu, Američtí vojáci jsou na tom stejně jako kdysy vojáci Wermachtu a SS. Taky páchají ty nejhorší zločiny jaké můžou být a věří že je to tak správně. Ovšem na každého jednou dojde. Odplata postihla Němce a postihne i Američany. Doufám že se jednoho dne budou Američani kát za své zločiny tak jak to dnes dělají Němci.

95478

02.03.2006 12:41

Haagský proces s Miloševičem:

RE: Celé to nejen že není divné, ono to má svou vlastní logiku:

Zorba 83.?.?.?

Američani za každou cenu potřebují nějakého strašáka jenž odvede pozornost od skutečné hrozby. Bod je tím strašákem Rusko nebo Čína nebo Arabský svět nebo kdokoli jiný. Čína nedělá nic špatného, nikoho nenapadla ani nevede žádné dobyvačné války. Čínané jen sedí doma a dělají rozumnou politiku-usilují o zvelebení svojí země a nechtějí aby jim do jejich záležitostí kdokoli mluvil.

95486

02.03.2006 12:45

Haagský proces s Miloševičem:

RE: Celé to nejen že není divné, ono to má svou vlastní logiku:

Zorba 83.?.?.?

Nejen že mají logický motiv(ta válka prospívá jen USA) ale zároven podporují Čečenské bandity morálně(viz podpora kterou jim dává západ) a rovněž i finančně atd. Např. organizují ve své nové provincii Gruzii výcvyk banditů a to pod přímím vedením CIA, zároven je částečně zásobují zbraněmi atd.

95487

02.03.2006 12:54

Haagský proces s Miloševičem:

RE: V dobe konspiraci si muzem dovolit

Zorba 83.?.?.?

To jsou názory jež zastává každý národovec a konzervativní křestan.

Ne? Tak se podívej na jejich filmy, hudbu(klipy) a kulturní projev vůbec(reality shou a pod.). To všechno má svůj původ v Americe tam to začalo a odtud se to rozšířilo a šíří do dalších zemí.

Co je mravné a pozitivní? Stačí se podívat na naši tradiční národní kulturu a naše zvyky. A samozřejmě také z Bible. Tam se dozvíme co je dobré a jaká je správná cesta.

95488

02.03.2006 13:13

Haagský proces s Miloševičem:

RE: V dobe konspiraci si muzem dovolit

Zorba 83.?.?.?

Co se týká spisovatelů jež jste vyjmenovala, jistě i oni jsou dobří a známí. Např. Haškův Švejk patří mezi mé nejoblíbenější knihy. Pro nás ale není zásadní jaký má ohlas dílo ve světě, nýbrž jaký má vliv na náš národ.

K tomu článku na Blistech. Ta teorie je samozřejmě nesmyslná. Do určité míry na tom samozřejmě něco bude, ale celkově je to blud. Je pravda že společnost která je mravná a drží se tradic předků nemá zároven problémy s bojovností svých mužů a s jejich odhodláním umírat za vlast. Tak třeba roku 1914 se muži a chlapci všech Evropských národů hlásil dobrovolně a s nadšením do armády a radostně obětovali své životy za to v co věřili. Myslíte si snad že v té době byla drtivá většina mužů sexuálně frustrovaná? Dnes v době morálního úpadku by reakce mužů na válku(a to i spravedlivou obrannou) nebyla určitě zdaleka taková. Co třeba zakladatel fašismu Musolini, ten byl přímo sexuální mašinou, hotový Don Chuan. Jak on zapadá do té teorie? Prostě a jednoduše sex nemá s mravní silou mužů a jejich odhodláním sloužit vlasti téměř nic společného.

95490

02.03.2006 13:15

Haagský proces s Miloševičem:

RE: V dobe konspiraci si muzem dovolit

Zorba 83.?.?.?

Dík za odpovědi. Snad se mi to podaří někde shlédnout.

95491

02.03.2006 13:18

Haagský proces s Miloševičem:

RE: V dobe konspiraci si muzem dovolit

Zorba 83.?.?.?

Když jsme u té Palby, alespon jde na Zvědavci vidět jak vypadá pravá diskuse. Každý má právo vyjádřit svůj názor at je jakýkoli.

95492

02.03.2006 13:23

Haagský proces s Miloševičem:

RE: V dobe konspiraci si muzem dovolit

Zorba 83.?.?.?

S těmi komunisty to je fakt. I mně jsou partizáni zdaleka nejsimpatičtější. Ideologii měli lepší Četníci, ale způsob boje a čest jsou důležitější, no a v tomhle měli navrch partizáni. Četnici ovšem bránili svoji vlast a byli proti Hitlerovi, zatímco Ustaše bojovali na straně nacistických agresorů. To je ten zásadní rozdíl.

95495

02.03.2006 13:31

Haagský proces s Miloševičem:

RE: Haagská fraška

Zorba 83.?.?.?

Kdyby nám někdo odtrhl Sudety a udělal by z nich "samostatný" stát aby je mohl sám ovládat a těžit z nich, tak by podle mne nebylo nic špatného na tom kdyby o pár desetiletí později Česká vláda získala zpět ztracenou provincii.

Tak jak je podle tebe možné že se Irácká armáda jež v té době patřila k nejsilnějším na blízkém východě dala na ústup po pouhých dvou dnech(1991) zatímco tatáž, ovšem mnohem slabší armáda dokázala čelit Američanům v Iráku celé 3 týdny? To přece nemá logiku. Jistě, ztráty Iráku v roce 1991 byly drastické, avšak nadále byli schopni klást účinný odpor, nakonec by byli samozřejmě poraženi, ale pro Amíky by to nebylo snadné.

95498

02.03.2006 13:41

Haagský proces s Miloševičem:

RE: Haagská fraška

Zorba 83.?.?.?

Tak tobě vadí kapitalismus? U tebe mně to opravdu překvapilo.

Ale existuje. Někdy je lepší žít pod vládou jednoho moudrého vůdce, než pod bandou neschopných a korumpovaných "demokratů". Podívej se třeba na Jugoslávii, jak se jim žilo za Tita a jak se jim žije dnes za "demokracie".

O Tibetu nemám dost hodnověrných informací abych mohl opravdu posoudit o co tam jde. I kdyby ale byla pravda že tam Čínani nemají co dělat, tak bych kvůli tomu Čínu nezavrhnul. I Francie nebo Británie utlačovali za světových válek řadu národů v koloniích, bylo to špatně, ale nebyl to důvod abychom v nich neviděli spojence proti Německé agresi.

Nejde o to co kdo v kom vidí, jde o to co kdo dělá. A Arkanovi činy ve válce jsou skutečným hrdinstvím.

95500

02.03.2006 14:46

Ke zničené svatyni v iráckém městě Samara

RE: vsechno muze byt nekym organizovane

Zorba 83.?.?.?

Že ne? Tak se podívej na všechny války jež byly a jsou sváděny dnes i v nedávné době, na organizaci armád atd. To co jsem popsal je prostě dnešní styl válčení.

95510

02.03.2006 14:53

Ke zničené svatyni v iráckém městě Samara

RE: vsechno muze byt nekym organizovane

Zorba 83.?.?.?

Ale dávají a to víc než dost. Např. za druhé světové měli všechny velmoci dostatek ZHN jež by postačili k úplnému zničení. Samozřejmě k jejich použití nikdo nesáhl, ani když byl zahnán zcela do kouta, ani Hitler když byl obklíčen ve svém bunkru k nim nesáhl. Jejich použití by se totiž rovnalo sebevraždě. Stejně tak ani Irák tváří v tvář totální porážce v roce 1991 nesáhl ke ZHN. Proč asi? Protože jejich použití by jim nijak nepomohlo, jen by vše zhoršilo. Takže ani USA i když budou před totální porážkou, nesáhnou ke ZHN nebot jejich použití by jim v ničem nepomohlo, vedlo by to jen k nepředstavitelnému zhoršení jejich situace. Nikdo přece není blázen. Jak říkám, ZHN je tu jen kvůli udržování rovnováhy a zastrašení a né kvůli aplikaci ve skutečném boji.

95512

02.03.2006 14:58

Ke zničené svatyni v iráckém městě Samara

RE: vsechno muze byt nekym organizovane

Zorba 83.?.?.?

Samozřejmě že Francie už nemůže být tak významná jako v minulosti, ale určitě může svůj současný význam zvýšit tak že se otevřeně vymaní z amerického vlivu a povede samostatnou protiamerickou politiku. Francie může svoji vojenskou moc určitě ještě zvýšit a to o hodně, nevím přesně, ale podle mých informací má současná Francouzká armáda asi jen 300 000 vojáku a né víc než cca 5000 tanků. To je pro takovou zemi velmi málo. Francie má potenciál vybudouvat armádu jež bude mít 1,5 až 2 miliony vojáků a odhadem tak 10 až 15 tisíc tanků. Před takovou armádou už by se Američani jistě třásli.

95514

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Káva pro Zvědavce

51

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 78 čtenářů částkou 17 746 korun, což je 51 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Údajný vynálezce mRNA vakcín Malone málem zemřel po vakcíně proti COVIDu19.01.22 22:39 USA 0

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Jan Kodeš k aféře Novak Djokovič19.01.22 08:08 Česká republika 5

O čem se mlčí - Jindřich Rajchl18.01.22 17:21 Česká republika 0

Majú rúška a respirátory v školách význam?18.01.22 09:37 Sierra Leone 0

Rusko stahuje své diplomaty a jejich rodiny z Ukrajiny18.01.22 07:03 Rusko 2

Soňa Peková: 15.1.2022 Lékařský dům17.01.22 22:01 Česká republika 6

Covidové zpovědi17.01.22 17:48 Česká republika 2

S pravdou ven - svědectví zdravotních sester17.01.22 17:46 Česká republika 0

Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování17.01.22 16:38 Kanada 0

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 1

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 16

NATO upírá Rusku právo veta při vstupu Ukrajiny do aliance!12.01.22 21:06 Neurčeno 11

Ivermectin "funguje ve všech fázích" COVIDu podle uniklých vojenských dokumentů americké armády12.01.22 09:11 USA 5

Vystoupili na demonstraci s vlastním názorem. Policisty čeká kárné řízení11.01.22 19:12 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,40 Kč
Euro
24,28 Kč
Libra
29,16 Kč
Kanadský dolar
17,11 Kč
Australský dolar
15,46 Kč
Švýcarský frank
23,37 Kč
100 japonských jenů
18,73 Kč
Čínský juan
3,37 Kč
Polský zloty
5,37 Kč
100 maď. forintů
6,83 Kč
Ukrajinská hřivna
0,75 Kč
100 rublů
28,02 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 379,68 Kč
1 unce stříbra
515,89 Kč
Bitcoin
896 762,79 Kč

Poslední aktualizace: 19.1.2022 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 71 926 172