Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Zorba

Nalezeno 2110 příspěveků, 60 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

28.06.2010 19:09

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: Dick Cheney,zid,55% vlastni ze zinkovych dolu,odpoved,proc jsou zide bohati.

Zorba 85.?.?.?

Děkuji za vyjádření sympatií. Samozřejmě že každé náboženství bylo někým zneužito i ke špatným věcem. Ovšem faktem je že Evropa a s ní i celá naše kultura a civilizace je založena na křestanství a na křestanských hodnotách(láska k Bohu, vlasti, národu, rodině atd.). Stejně tak jako blízký východ je založen na Islámu nebo Indie na Hinduismu, tak i Evropa je založena na křestanství. S Židy to nemá nic společného. Naopak, dokud měly křestanské církve pevnou a dominantní pozici ve společnosti, tak byli Židé(vrazi Ježíše Krista) pronásledováni a diskriminováni(ale neříkám že to bylo správné). Teprve s úpadkem křestanství na západě začal růst vliv Židů. ostatně jedním z hlavních cílů sionistů je zničit křestanství, to bylo napsáno už v protokolech sionských mudrců. A i kdyby protokoly byly podvrh, tak to nic nemění na tom že sionistická politika je jednoznačně antikřestanská. Právě doopravdy věřící a oddaní křestané patří k největším odpůrcům NWO. Ostatně pro porovnání toho zdali je dobré aby měla křestanská církev vliv či nikoliv, stačí když porovnáme západní státy (v nichž je vliv křestanství minimální a jež jsou zcela v područí sionistů, zasažené totálním mravním úpadkem) s například Srbskem nebo Ruskem(v těchto zemích je vliv křestanství neobyčejně silný, udržuje se zde tradiční morálka a obě země jsou překážkou v nastolení světovlády mocipánů z Washingtonu a Bruselu.

222963

28.06.2010 19:15

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: potřebujeme silně věřící

Zorba 85.?.?.?

V posledních pár dnech jsem na diskuze neměl čas, proto všem odpovídám až teď. Podle mne je jasné co je to NWO. jedná se o úsilí určitých mocenských elit(at už amerických, sionistických.. je jedno jak je nazveme, je to jedna banda) jež představují ve světě USA, EU, NATO atd. o nastolení světovlády. Chtějí zlikvidovat všechny tradiční národy, kultury a náboženství a nahradit je jednou multikulturní, zdegenerovanou a snadno ovladatelnou masou.

222964

01.07.2010 22:37

Polsko připravují na válku s Německem a Ruskem

RE: Ja se polakum vubec nedivim

Zorba 85.?.?.?

Multikulti zavádějí nejen Ti levicový intelektuálové, ale především sionisti a světovládci z USA i EU. Vždyt právě USA jsou ukázkovým příkladem multikulti. Samozřejmě že muslimští přistěhovalci v západní Evropě představují jistý problém, ovšem v USA mají ještě větší problémy s hispánskými přistěhovalci a to jsou přitom křestané! Takže zde vůbec nejude o náboženství, kdyby všichni ti neevropští přistěhovalci v západní evropě vyznávali namísto islámu křestanství, byly by s nimi stejné problémy jako jsou ted. Problémem zde není náboženství, ale kulturní rozdíly mezi lidmi z různých částí světa.

223200

02.07.2010 11:50

Paranoia Američanů vstupuje do další fáze

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Zorba 85.?.?.?

Rusko ovšem v žádném případě nemají ti tzv. vládci světa pod kontrolou. Naopak, Rusko je jednou z mála zemí jež čelí NWO a kterou se americko-sionistickým elitám stále nedaří ovládnout. Proto pro světovládce představuje Rusko největší hrozbu a je jednou z mála nadějí že NWO bude poraženo. Máte pravdu že západ má dnes v Rusku svého hlavního nepřítele, ovšem není to žádná fikce. Díky Putinově politice nezískali sionisté a jejich poskoci nad Ruskem žádnou moc a Rusko je nadále svobodné a chrání se před světovládci a jejich plány. Cílem světovládců je porazit a zotročit Rusko a Čínu, nebot především tyto dva státy jsou tou hlavní překážou v definitivním nastolení NWO. Naopak, pokud nakonec zvítězí Rusko a další antiamerické a antisionistické státy a dojde ke zničení Ameriky, bude to zároven znamenat konec NWO a sionističtí světovládci budou poraženi stejně jako v minulosti např. Hitler.

223228

02.07.2010 11:56

Paranoia Američanů vstupuje do další fáze

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Zorba 85.?.?.?

Vy patrně věříte antiruské propagandě sionistických medií. Právě oni obvinují z páchání těch svinstev ruské tajné služby, ovšem neprávem. Rusko a Putin je přesně na opačné straně barikády než světovládci a jejich USA. Stačí se podívat na Ruskou politiku, která je přímo v rozporu se zájmy světovládcu. Právě Rusko je jedno z mála překážek v nastolení NWO, to je důvod proč světovládné elity chtějí Rusko srazit na kolena a dělají antiruskou politiku a šíří protiruskou propagandu.

223229

06.07.2010 23:20

Paranoia Američanů vstupuje do další fáze

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Zorba 85.?.?.?

Jarmilo, kdyby byla pravda to co říkáte, totiž že světovládci ovládají všechny státy světa, včetně Ruska, Číny atd. Proč by potom stále ještě čekali se zavedením NWO? Vždyt by jim pak již nic nestálo v cestě. proč by Rusku a Číně dovolili dělat politiku jež je v rozporu s NWO? Odpověd je jednoduchá, je to pro to že ve skutečnosti nemají světovládci ani zdaleka celý svět pod kontrolou. Podívejte se třeba na Irák a Afgánistán, tamní lokální konflikty světovládci stále ještě nejsou schopni vyhrát a pravděpodobně je ani za současné situace ve světě nevyhrají. Stejně tak nemají pod kontrolou ani Rusko a Čínu, obě tyto země vedou jednoznačně antizápadní politiku a jsou naší jedinou nadějí že NWO bude poraženo. Kdyby byla pravda to co píšete vy, pak by to znamenalo že světovládci zvítězí na celé čáře a NWO bude nastoleno. Ovšem já věřím že nakonec budou poraženi. Již Quido ve svém přísvěku ke konci této diskuze popsal dokonale situaci Ruska. Za Jelcina byli u moci v Rusku prosionistické síly které pracovali na rozvracení Ruska. Ovšem Putin se jim postavil do cesty a od té doby je v tvrdé opozici proti světovládcům a alespon částečně jim narušuje jejich plány. Jeho jednoznačná antizápadní politika je toho jasným důkazem. Právě Chodorkovsky a jemu podobní měli být nástrojem světovládců ke svržení Putina a provedení podobné "revoluce" jako např. na Ukrajině. Putinovi se v tom ovšem naštěstí podařilo zabránit a Rusko je tak nadále svobodné.

223422

06.07.2010 23:33

Paranoia Američanů vstupuje do další fáze

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Zorba 85.?.?.?

>Já myslím pane Antiseptiku, že s tou mašlí můžeme ještě
>počkat, a to i přesto, že světovládci až na malé výjimky,
>již ovládají takřka celý svět.

Světovládci ovládají velkou část světa, ale je zde ještě řada svobodných národů. Jak poznáme která země je v moci světovládců? Jsou to ty jež poslouchají rozkazy mocipánů z Washingtonu, Bruselu a tel Avivu.. A do této kategorie rozhodně nespadají státy jako Rusko či Čína.


>Nejprve pod rakousko-uherskými mocnáři, potom chvíli pod
>americkou oligarchií

No za první republiky jsme nebyli pod žádnou cizí nadvládou, bylo to jediné obdobý našich moderních dějin kdy jsme si vládli sami a byli jsme svobodní.

>Proč světovládci hrají divadlo? Aby ospravedlnili uměle
>vyvolané války mezi zeměmi.

Mnohem výhodnější by pro světovládce bylo definitivní nastolení NWO. Bylo by to pro ně lepší než svádět "uměle vyvolané války".


>Jsem do budoucna
>optimistická, domnívám se, že se světovládcům jejich
>tisíciletý sen zavést na celé zeměkouli jednu světovou
>vládu a NWO nikdy nezdaří.

Taky jsem optimista a věřím že se jim nepodaří ovládnout celý svět. Ovšem aby se jim to nepodařilo musí být ve světe velmi významná politicko-vojenská síla jež jim v tom zabrání. A těmito velmocemi jež světovládcům zabrání v nastolení NWO jsou podle mne právě Rusko a Čína. Kdyby byla pravda to co píšete, totiž že světovládci mají pod kontrolou všechny země a že jen hrají divadlo, pak by byla situace beznadějná, nebot by zde nebyl žádný silný stát jenž se světovládcům postaví na odpor. Podle mne však právě Rusko a Čína zabrání světovládcům v realizaci jejich plánů.

223427

06.07.2010 23:46

Paranoia Američanů vstupuje do další fáze

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Zorba 85.?.?.?

>Okultní satanisti jsou velmi směšní, protože svým

Směšní nejsou. Existuje víc než dost důkazů že se světovládci účastní satanistických obřadů a jsou členy satanistických spolků. Ilumináti a zednáři jsou v podstatě satanistické spolky jež nenávidí tradiční náboženství jako je třeba křestanství. Dlouho jsem tomu nechtěl veřit, ale tíha důkazů mne o tom více méně přesvědčila. Ostatně se o NWO říká že má okultní základ a že se vlastně jedná o nastolení vlády antikrista nad světem(což já osobně chápu obrazně jako zničení tradičního řádu světa založeného na tradičních náboženstvích). Stačí když si třeba uvědomíte že řada osobností spojených s NWO používá zednářskou a satanistickou symboliku(i když ne vždy to je úplná pravda). A třeba Obamovo hlavní předvolební heslo puštěné pozpátku zní: "děkuji satanovi": http://www.youtube.com/watch?v=jqALdkTArqs Co k tomu dodat?

>odstraní všechna organizovaná náboženství světa, to bude
>pro lidstvo to nejlepší co se může stát.

Ovšem právě to je jedním ze základních cílů světovládců. Tradiční náboženství jako např. křestanství, islám, hinduismus atd. jsou jednou ze základních překážek k nastolení NWO. Proto se je světovládci snaží za každou cenu zničit nebo rozložit a nahrazují je sektami, jako např. New Age atd.

223429

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Káva pro Zvědavce

41

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 53 čtenářů částkou 14 305 korun, což je 41 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 0

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 0

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 15

NATO upírá Rusku právo veta při vstupu Ukrajiny do aliance!12.01.22 21:06 Neurčeno 11

Ivermectin "funguje ve všech fázích" COVIDu podle uniklých vojenských dokumentů americké armády12.01.22 09:11 USA 5

Vystoupili na demonstraci s vlastním názorem. Policisty čeká kárné řízení11.01.22 19:12 Česká republika 2

Fialova vláda navrhuje pokuty až 3 miliony korun!11.01.22 15:53 Česká republika 1

Gruzínský tenista náhle přerušil zápas kvůli problémům s dýcháním11.01.22 15:45 Austrálie 1

Neskutečné chucpe: Pekarová a teď i Lipavský šijou do Orbana11.01.22 15:01 Česká republika 0

Mezioborová lékařská konference - třetí díl PCR testy09.01.22 18:56 Česká republika 2

Šílená vláda vymyslela další paskvil - pracovní karanténu07.01.22 19:08 Česká republika 6

WHO si na Facebooku naběhla na vidle06.01.22 20:59 Neurčeno 0

Viník obrovského kalifornského požáru jmenován. A ne, není to globální oteplování06.01.22 17:43 USA 1

Vakcinační voodo - po každém očkování prudce naskočí úmrtnost "neočkovaných"06.01.22 15:07 Británie 2

Dezinformátoři a antivaxeři opět proti ČT?06.01.22 12:52 Británie 3

Marta Kubišová - peklo po 3. dávce06.01.22 09:20 Česká republika 4

Neočkovaní nedokončí zdravotnickou školu. Nesmí na praxi05.01.22 21:15 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
24,52 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
17,12 Kč
Australský dolar
15,47 Kč
Švýcarský frank
23,49 Kč
100 japonských jenů
18,80 Kč
Čínský juan
3,38 Kč
Polský zloty
5,40 Kč
100 maď. forintů
6,87 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,17 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 031,31 Kč
1 unce stříbra
493,09 Kč
Bitcoin
932 260,06 Kč

Poslední aktualizace: 16.1.2022 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 71 881 603