Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Zorba

Nalezeno 2110 příspěveků, 60 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

19.07.2006 15:30

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: Posledni veto USA

Zorba 83.?.?.?

Tak to zní opravdu skvěle!!! Kéž by to byla pravda a náši Čeští nacionalisté by byli skutečně připraveni pozvednout zbraně k boji za svobodu národa. Máme za sebou první, druhý i třetí odboj, ted je na čase aby začal i čtvrtý odboj proti nadvládě USA a EU. Stačí vést jej alespon na politické rovině, pořádat demonstrace proti okupaci atd. Důležité ale je dát najevo náš odpor k okupaci a naši touhu po svobodě. Já jsem připraven bojovat za svobodu Českého národa!

110915

19.07.2006 17:37

Americká kolonie

RE: ?!

Zorba 83.?.?.?

No a? I kdyby mělo sebevětší ekonomický přínos, tak to nevyváží to že něše zem dala prostor hlásné troubě americké propagandy a zároven takvzniklo bezpečnostní risk. Kdyby tu to radio nebylo tak to naši ekonomiku určitě nepoloží a pro lidi kteří mají díky němu práci by se našlo jiné zaměstnání.

110931

19.07.2006 22:19

USA začínajú vyvíjať nátlak na Slovensko

RE: mäsáryk

Zorba 83.?.?.?

I přesto že Slovanský živel se v R-U značně rozvíjel, tak dominantními etniky byli nadále Němci a Madaři, Slované hráli druhé housle. Je fakt že vysokou funkci v R-U zastával čas od času i nějaký Slovan, ovšem Němci a Madaři byli všude dominantní. Myšlenka federalizace R-U se oběvila až když prohrávali válku, kdyby ji vyhráli tak by se určitě pozice Slovanů výrazně zhoršila a k žádné federalizaci by nedošlo. Kdyby tehdy v roce 1918 vyhráli centrální mocnosti tak jsou Češi i Slováci dodnes pod nadvládou Němců a Madarů.

Německo mělo za svůj válečný cíl nejen územní rozšíření jejich říše a zisk nových kolonií, ale též vytvoření něčeho jako "Evropská unie", která by pod Německou nadvládou združila všechny státy Evropy a skrze jejich kolonie i většinu světa. Takže Německo tehdy skutečně mělo za cíl(i když možná v dlouhodobější perspektivě) světovládu.

110957

19.07.2006 22:24

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: Posledni veto USA

Zorba 83.?.?.?

No tato aktivita je samozřejmě chválihodná, ovšem jakmile dojde na ozbrojený boj, tak je jasné že těmi kdo budou nejvíce a nejlépe bojovat za svobodu Českého národa proti Americké nadvládě jsou právě nacionalisté.

110958

20.07.2006 08:32

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: Posledni veto USA

Zorba 83.?.?.?

Uznávám že za současné situace je ozbrojený odpor asi nereálný a snad by byl i kontraproduktivní. Máme totiž možnost vést odboj politickou cestou. Ovšem kdyby vypukla válka tak je podle mne samozřejmé že bychom se měli chopit zbraní a bojovat za naši Českou svobodu proti Americkým okupantům, stejně jako naši předci jež bojovali v řadách prvního, druhého i třetího odboje.

110995

20.07.2006 08:48

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: samozrejme, ze sa israel brani

Zorba 83.?.?.?

Opravdu nechápu proč se Bovary snažíte takto zlehčovat zločiny sionistů a Izraele a naopak špinit Rusko? Opravdu to vypadá že asi budete spíš příznivkyní USraele, vzhledem k vašim ultraliberálním názorům bych se tomu ani trochu nedivil.

V Čečensku je to hrdiná Ruská armáda která spolu s loajálními Čečenci bojuje za správnou věc, za celistvost Ruské federace a svobodu a práva všech občanů Ruské federace. Naopak Čečenští banditi jsou jen žoldáky západu a USraele(at už vědomně či nevědomně). Tím co dělají slouží Čečenští banditi jen zájmům USA a sionistů.

V Palestině jsou to zase hrdinští Palestinští partizáni spolu se svými Arabskými bratry kteří bojují za dobrou věc, za svobodu Palestinského lidu proti sionistickým agresorům.

Takže pokud se diskutující na něhož jste reagovala rozčiluje nad utrpením Palestinského lidu je plně v právu. V Čečensku nám může býl líto jen neviných civilistů a příslušníků bezpečnostních a ozbrojených složek Ruské federace a Čečenské autonomní republiky.

110998

20.07.2006 08:57

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: Izraelští zločinci

Zorba 83.?.?.?

Sionisti můžou klidně věřit že jsou neporazitelní, v to věřili nacisti taky a jak to s nimi dopadlo.

Zbraní hromadného ničení bych se ale nebál, nikdo je ve velké válce v masovém měřítku nepoužije, protože by to znamenalo sebevraždu. Izraelské vedení není přece šílené, kdyby se rozhodli někoho vyhladit skrze jaderné zbraně, pak by to vedlo k protireakci a vyhlazení Izraelitů, takže je jasné že k takovému kroku by se neodhodlali. Válka se tedy povede tradičním konvenčním způsobem.

110999

20.07.2006 09:10

Britská armáda žádá posily

RE: Taliban bojuje za svobodu Afganistánu

Zorba 83.?.?.?

Lidé v těch zemích své vlády podporují, jinak by se tam ty vlády přece nemohly udržet u moci. A podle mne je nacionalistický režim lepší než západní tzv. "demokracie". Vláda v národním státě alespon skutečně slouží zájmům svého národa, zatímco většina vláda v tzv. "demokraciích" západního typu slouží jen cizím zájmům. Jaká lidská práva máte na mysli? Myslíte tím "práva" která se prosazují na západě? Jako třeba "práva" úchyláků(gayové a lezby), fetáků, kriminálníků a dalšího podobného odpadu společnosti. Já dávám přednst tradičním hodnotám a systému který sloužil slušným a normálním lidem a který nepreferoval kdejaké zvrhlíky a škůdce společnosti.

Arabové bojují skutečně hrdinsky a obdivuhodně, stejně tak jako proti USA a jejich globalizaci bojovali i příslušníci jiných národů(třeba Srbové nebo Rusové) a stejně tak bojovali i naši předci proti Německu za světových válek. Jestli někdo nebojuje jako chlap tak to jsou Amíci kteří z výšky tisíců metrů bombardují civilisty.

111003

20.07.2006 16:46

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: Izraelští zločinci

Zorba 83.?.?.?

Pane Gajdoš, nemyslím si že by někdo byl natolik šílený aby zničil celý svět. Dokonce ani ti největší šílenci(jako třeba Hitler) se neodhodlali k masivnímu použití zbraní hromadného ničení a to i přesto že byli ve zcela bezvýchodné situaci. Použití ZHN v masivním měřítku je podle mne nereálné, nebot by znamenalo sebevraždu. A který politik by byl ochoten spáchat hromadnou sebevraždu(nebo spíš vraždu) svého vlastního národa? Proč by to někdo dělal? I po té nejhorší porážcě v konvenční válce je naděje na to že jednou v budoucnu bede zase dobře(viz Německo a Japonsko, jak strašnou porážku utrpěli v roce 1945 a jak jsou na tom dnes). Po nukleární válce by ale nebylo už nic, ani porážka ani vítězství, ani lidstvo, prostě nic. Proto nikdo není blázen aby válku s použitím ZHN rozpoutal.

Alespon jsme se ale jasně shodli v tom že Sionisti se dají porazit [mrknutí jedním okem]

111051

20.07.2006 18:27

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: samozrejme, ze sa israel brani

Zorba 83.?.?.?

Samozřejmě že naprosto vážně, vždyt je to pravda. Nechápu co je tak nepochopitelného na tom že spousta lidí chápe spravedlivý boj Palestinců nebo Rusů proti Izraelským a Čečenským zločincům a banditům. Ostatně je spojuje to že Palestinci a Rusové stojí v opozici vůči USA a jejich NWO.

111062

21.07.2006 18:03

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: samozrejme, ze sa israel brani

Zorba 83.?.?.?

Jeden z diskutujících se zde již o něco níže v reakci pravděpodobně na vás rozepsal o tom jak sionisté podporovali a podporují Čečenské bandity. To že jsou Čečenci muslimové je naprosto irelevantní. USizrael má za své spojence běžně i něktéré muslimské národy, které bojují za jejich zájmy. Proč podporují USA a spol. Čečence(i když pochopitelně omezeně a skrytě) je snad nasnadě. Rusko je totiž jednou z mála zemí která je schopna účině se postavit do cesty Washingtonu a Tel Avivu v jejich snaze o světovládu. USA se tedy logicky snaží Rusko srazit na kolena a to jakoukoli v dnešní době možnou cestou. Právě válka v Čečensku velmi pomáhá Americkým zájmům. Destabilizuje totiž Rusko a pokud by se Kavkazské státy odtrhli od Ruska, USA(které by je ovládli) by získali lepší přístupy ke Kaspiku a tamní ropě. A to jsou jen některé z řady dalších důvodů proč USA stojí za Čečenskem.

111146

21.07.2006 18:11

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: samozrejme, ze sa israel brani

Zorba 83.?.?.?

Naopak jste to spíš vy Bovary kdo se hůře orientuje v problému Kavkazu. Přečtěte si můj příspěvek na toto téma jímž jsem odpovídal Vanguarovi(o něco málo níže na této diskusi). Tam jsem popsal politické, ekonomické a strategické důvody, kvůli nimž podporují USA Čečenské bandity. Nebo si snad myslíte že hrstka Čečenských rebelů dokáže po celé roky úspěšně jen tak sama vzdorovat pravidelné Ruské armádě? Jistě že ne, potřebuje podporu zahraničí a tou je podpora západu.
To že nějaký Žid dal na své stránky fotky Čečenských rebelů může ztěží o něčem vypovídat. A stejně tak to že někteří Čečenci bojovali v Afganistánu je bezvýznamné ve srovnání s geopolitickými zájmy, kvůli kterým USA podporuje Čečenskou rebelii.

111147

21.07.2006 18:21

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: samozrejme, ze sa israel brani

Zorba 83.?.?.?

>Justin Raimondo z antiwar.com nebo Noam Chomsky mají taky
>ultraliberální názory a nejsou příznivci "USraele".
>Ultraliberální názory = podporuji USA a Israel je jen vaše
>smyšlenka která nemá absolutně žádnou oporu v realitě.

V severní Americe jsou mezi odpůrci zločinné politiky Washingtonu jak liberálové, tak i konzervativci(např. Patrick Buchanan). Ovšem faktem je že to co ve světě prosazuje USrael je liberálně "demokratický" systém společnosti a hodnot, takže to že USrael šíří ve světě dekadentní liberalismus je fakt, nikoli smyšlenka(jen sepodívejte na to jak vypadají jednotlivé státy před a potom co se dostanou pod nadvládu USA).

>jako o místě kde by měla být USprotiraketová základna se
>uvažuje i o Polsku a zatím nevím o tom že by Lepper s
>Giertychem byli nějak proti.

Jsou to právě konzervativní vlastenci a nacionalisté kteří představují ve světě skutečnou a významnou antiamerickou frontu. Všechny antiamerické režimi jsou nacionalistické a vlastenecké a naprostá většina antiamerických stran je nacionalistická. Polští vlastenci jsou samozřejmě rovněž antiameričtí, problém je v tom že jejich vůdci vyměnili své ideáli za funkce ve vládě a udělali režimu neskutečné ústupky.

>Já osobně zastávám názor že Čečensko by mělo být
>součásti Ruska Čečenci si za svoje problémy mohou do jisté
>míry sami.

Tak s tím souhlasím.

Já jen kritizuji naprosto brutální počínání
>ruské armády jehož oběti byli většinou civilisté. Jen v
>první čečenské válce zahynulo cca 45 000 civilistů a to
>prosím za pouhé dva roky.

A to si jako myslíte že se dá vést válka bez civilních obětí? Je samozřejmě smutné že zahynulo v Čečensku tolik civilistů, ale válka je válka a Ruská armáda jen bránili spravedlivou věc, velkou část viny nesou především Čečenští banditi.

>Prosím vás čtěte pořádně tahle diskuse (včetně těch
>googlem postovaných fotek) není o Palestincích ale o Libanonu.

To samozřejmě vím, ovšem proti Izraeli bojují hlavně Palestinci, proto jsem nejvíc zminoval právě je.

111148

23.07.2006 18:48

Britská armáda žádá posily

RE: ...

Zorba 83.?.?.?

Nemáte pravdu v hodnocení lidí v zemích jako je třeba Afganistán. Samozřejmě i tam mají lidé všední problémy jako všude jinde. Ovšem tamní lidé dodržují tradice zděděné po předcích, váží si svoji kultury a nadevše milují Boha a vlast. Rovněž jim není ukradené jakou mají vládu.

Nechápu proč znevažujete nejkrásnější ideály a nejdůležitější hodnoty jakými národ a vlas bezesporu jsou. Po tisíciletí za ně bojovali a pro ně umírali miliony našich předků. Nedivím se ale že někomu jako jste vy jsou naši hrdinové od Zborova a Dukly ukradení i s ideály za které bojovali.

Existuje a existovalo bezpočet obdivuhodných nacionalistů kteří vždy věrně a oddaně sloužili svému lidu a peníze je nijak nekorompovali.

Vaše představa jediného práva je naprosto nechutnou utopií. Taková společnost by se velmi rychle utopila v anarchii a dekadenci. Lidé potřebují pevné vedení které je bude hájit, které je povede a které zajistí svobodu. Člověk si musí uvědomit že nežije svůj život jen pro sebe, nesmí být sobcem a egoistou, ale musí myslet na své povinnosti vůči Bohu, vlasti a rodině. Navíc vaše idea jediného práva a krajního individualismu představuje zhruba to k čemu směřuje NWO.

111260

23.07.2006 22:32

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: ...co je to za lidi ?

Zorba 83.?.?.?

Dnes je tu ovšem pro změnu americko-sionistická propaganda která vychvaluje Izrael a USA a zatracuje všechny jejich nepřátele(Srbové, Arabové, Rusové...). Jak vydím vy té propagandě věříte. Oproti tomu je zde řada lidí kteří si nenechají vymývat mozek a používají vlastní hlavu, tito lidé jsou odpůrci politiky USA a Izraele.

111270

23.07.2006 22:36

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: hrdinští Palestinští partizáni - Zorba

Zorba 83.?.?.?

Když už zde chcete něco psát o mých názorech tak si nejprve přečtěte co píšu. Já samozřejmě neobhajuju Čečenské vrahy, nebot to jsou stejní zločinci jako Izraelští nebo Američtí vrazi. Já obhajuju Palestinské partizány nebo Ruské vojáky kteří hrdinně bojují za spravedlivou věc.

111271

23.07.2006 22:44

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: Izraelští zločinci

Zorba 83.?.?.?

Ty zbraně posledního soudu by jistě nebyly použity, byla to součást závodů ve zbrojení. Teoreticky měly být ty zbraně použity teprve jakmile by bud USA nebo SSSR byly zničeny jaderným útokem protivníka. Nukleární válke je ovšem jak jsem vysvětlil o něco víš nereálná.

Izraelci můžou vyhrožovat jak chtějí, ovšem v reálu by to snad neudělali, protože by to vedlo k odvetě a tedy ke zničení Izraelců.

111272

23.07.2006 22:54

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: Malý dodatek

Zorba 83.?.?.?

Vy používáte na obranu sionistů stejné argumenty jako kdysy nacisti. Podle vaší logiky by dnes mělo České území patřit Němcům. Předci dnešních Němců totiž na území Česka žili ve stejné době kdy na území Palestiny žili předci dnešních Židů. A my Češi jsme na naše území přišli zhruba ve stejné době kdy Arabové přišli do Palestiny. Takže podle toho co píšete jsme my Češi zde v ČR jen okupanti a měli by se zde vrátit Němci-potomci původních obyvatel. Uvědomujete si jaký je to nesmysl? Takovou logikou by jste musel přestěhovat všechny národy světa a to ještě několikrát. Palestina je Palestinská stejně jako jsou Čechy České.

111273

24.07.2006 08:36

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: Izraelští zločinci

Zorba 83.?.?.?

Já jsem si rozhodně nevšiml že by nějaká vláda jednala iracionálně. I mně ovšem vadí materialismus dnešní doby, ovšem předvídat budoucnost světa podle nějakých proroctví(jako třeba Nostrodama) mi přijde jako nesmysl. Vždyt takových proroků je bezpočet, neustále někdo prorokuje konec světa a pod. a neustále to naštěstí nevychází. Proč bych si měl myslet že zrovna vy jste ze všech tisícovekl proroků a vykládaču proroctví ten který má pravdu? Vždyt i ten Nostrodamus se dá vykládat tisíci způsoby. Třeba Napoleon si podle něj vyložil že dobude Británii a Hitler s Himlerem že vyhrají druhou světovou válku. Všichni víme jak ta proroctví dopadla. Použití ZHN je podle mne nereálné z čistě logických důvodů jež jsem popsal, nějaké proroctví které si někdo kdoví jak vyloží je pro mne zcela irelevantní. Nikdo na světě přece není takový blázen aby zničil svůj vlastní lid i celý svět, ani Hitler se k tomu svého času neodhodlal, i když na to ZHN měl.

I já si uvědomuju že se svět pomalu, ale jistě blíží k válce. Je to zcela logické. Situace je stejná jako před rokem 1914 nebo 1939. Rozdíl je jen v tom že namísto rozpínavého Německa tu jsou rozpínavé USA proti kterým se bude muset zbytek světa spojit. Už ted je zde neoficiální antiamerická koalice jejíž jádro tvoří Rusko a Čína spolu s dalšími menšími státy. To oni budou proti USA bojovat jako první. V současnosti má svět(kvůli blízkovýchodní krizi) k třetí světové nejblíž za posledních několik let. Ovšem nemyslím si že by se to dostalo tak daleko. Velmoci(hlavně Rusko a Čína) se musí na válku ještě připravovat, ovšem americká agresivita je nakonec dříve či později přinutí se Američanům postavit na odpor se zbraní v ruce. Jsem ale přesvědčen že válka se povede jen konvenčními zbraněmi, masivní použití ZHN je nereálné, protože by vedlo ke zničení světa a to přece nikdo nechce.

111301

24.07.2006 08:41

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: samozrejme, ze sa israel brani

Zorba 83.?.?.?

Já vím o té problematice víc než dost. Nebo si snad myslíte že v něčem z toho co jsem napsal o Čečensku nemám pravdu?

111302

24.07.2006 09:24

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: samozrejme, ze sa israel brani

Zorba 83.?.?.?

>Předně mi není jasné co je to ten "liberálně
>"demokratický" systém společnosti a hodnot"

To je společnost taková jaká je v západních zemích, tedy společnost ve které panuje sobecký individualismu a konzum, kde se lidé neřídí tradicemi a hodnotami předků, jsou všljaké zvrhlosti a úchylky považovány za normální(např. homosexualita, porno, prostituce), masivně je rozšířeno používání drog, šíří se amerikanizace a globalizace, národní kultura je nahrazována americkou pakulturou, tradiční rodina zaniká atd. atd. atd. To vše se více méně děje nebo začíná dít ve všech zemích pod americkou nadvládou.
jestli je to jsou

> Realita je ale trochu jiná USA ve skutečnosti
>podporují i neliberální a nedemokratické režimy pokud

To ano, ovšem těchto režimů je minimum a USA pomalu ale jistě tlačí na jejich liberalizaci.

>Jen za sebe radši budu v Německu okupovaném Američany než v
>Německu Hitlerově, radši budu v Itálii osvobozené Brity a
>Američany než v Itálii Mussoliniho, radší budu v Japonsku
>okupovaném Američany než v Japonsku kde neomezeně vládl
>císař-Bůh před rokem 1945.

Samozřejmě jsem měl těmi americkými okupacemi myslel to co dělají USA v dnešní době, nikoli druhou světovou, tehdy byla naprosto jiná situace.

>Problém zahraničních intervencí není v tom že by porobeným
>zemím nutili "dekandentní liberalismus"

V Iráku, Afganistánu i Srbsku existovali před tím než tyto země upadli pod americkou nadvládu nacionalistické režimi jež hájili tradiční kulturu, hodnoty a tradice svých národů. Dnes stojí v čele Iráku politici jež jsou i přes svůj mnohdy velmi kladný vztak k náboženství proameričtí a často i liberální, i v Afganistánu je rozhodně liberálnější režim než jakým byl Taliban a v obou těchto zemích začal pomalí ale jistý proces liberalizace a "demokratizace" v americkém stylu, což je také Bushův cíl. V Srbsku jsou rovněž u moci liberálové a "demokrati" a i do Srbska se dostal jed západní dekadence a odnárodnování spolu s Americkou nadvládou. Stejné je to prakticky s každou zemí která je porobena Washingtonem.

111309

24.07.2006 09:36

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: samozrejme, ze sa israel brani

Zorba 83.?.?.?

Těch 40 let jsme byli pod nadvládou komunismu, neboli jinak řečeno židobolševismu. Ruský národ pod touto hrůzovládou trpěl mnohem víc než mi a to dokonce celých 75 let. Rusové jsou naši bratři, jsme stejná krev, jsme SLOVANÉ! Proto mám Rusko velmi rád. Rusko dnes navíc představuje jednu z hlavních nadějí že USA budou poraženy a že se podaří zabránit Amíkům a sionistům aby nastolili NWO. Rusko dnes tedy stejně jako za první nebo druhé světové války bojuje za svobodu a národní existenci a to jak svoji tak i všech ostatních národů a kultur. Rusové totiž podporují hrdinný Srbský, Palestinský, Irácký a Iránský národ v jejich boji proti agresi USA a jejich poskoků. V Rusku jsou navíc u moci dobří vlastenci a konzervativci v čele s Putinem. Navíc tam mají ohromný vliv nacionalisté a konzervativní křestané, takže v Rusku pravděpodobně dojde k národní a křestanské revoluci poměrně brzy.

At žije svatá matička Rus, veliký Ruský národ a slavná Ruská armáda!!!

PS: Já jsem Český nacionalista a pravičák

111313

24.07.2006 22:03

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: samozrejme, ze sa israel brani

Zorba 83.?.?.?

Proč by mělo být nějakým nebezpečím? Rusko vedlo po většinu svých dějin dobrou politiku a nám Čechům vždy pomáhalo. Tragický rok 1968 nevyčítej Ruskému národu, ale komunistickým zločincům. Rusové trpěli pod komunismem ze všech národů světa nejvíc. Nějaký dočasný ústup je nesmysl, Ruskem se nás snaží strašit pouze sionistická propaganda. Navíc většina národů střední a východní Evropy má k Rusku kladný vztah. A Rusko vede jasně politiku namířenou na brzdění americko-sionistické rozpínavosti.

111385

24.07.2006 22:08

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: samozrejme, ze sa israel brani

Zorba 83.?.?.?

Uvědomte si že za těch 40 let komunismu a 20 let okupace po roce 1968 nejsou zodpovědní Rusové jako národ, nýbrž komunisté. Byli to Židobolševici kdo zde nastolil komunistický režim jenž následně vedl k okupaci naší země. Rusové trpěli pod nadvládou komunistů mnohem hůř než my. Takže nechápu jak jim můžete něco vyčítat. A pro současný svět je Rusko jednou z mála nadějí že USzrael se svým NWO bedou zastaveni, takže nechápu proč Rusko a Putina odsuzujete, vždyt oni jako jedni z mála představují opozici vůči Americko-sionistické agresi.

111387

24.07.2006 22:22

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: Izraelští zločinci

Zorba 83.?.?.?

> dnešní
>svět je proti tomu před 100 léty ve stejném poměru asi jako
>ohnilý ohryzek proti krásnému zralému a zdravému jablku !

No to je sice pravda, já bych ovšem hlavní chybu viděl v úpadku morálky, tradic a kultury(to se ovšem týká vesměs jen západního světa). I ekologické problémy jsou jistě velké, ovšem tvrdit že je svět zničený mi přijde velmi přehnané. Podle mne ještě není vesměs nic ztraceno a svět bude nějak fungovat i nadále.

>Pane Zorba - tento svět je již zničený a jediná skutečná
>možnost, jak by to šlo ještě snad napravit je radikální
>řez !
Když říkám radikální řez, potom miním prakticky
>okamžitou redukci lidstva na pouhých 5 - 10% dnešního stavu a
>nekompromisní opatření udržet dlouhodobě počet lidí na
>planetě pod cca 500 milionů jedinců. A k tomu drastická
>nemilosrdná eugenika.*

Tak z toho co říkáte pane Gejdoš je mi opravdu na nic. Jak můžete přát smrt 90% lidstva. Jste vůbec člověk? Máte nějakou lidskost? Něco tak hrozného tu snad ještě nikdo nenapsal. Nějaká redukce lidstva je ten nejnechutnější výmysl jaký jsem slyšel. Planeta je schopna uživit celé současné lidstvo, jen se musí rozumněji zacházet s přírodou.

>jak jste chytrý, když napíšete, že nevěříte na
>proroctví. Ale proroctví říkají to, co skutečně žijeme. A

Opravdu a které proroctví? Na světě je bezpočet různých proroků a proroctví, jak mám poznat které proroctví je to pravdivé? Podívejte se, konec světa a podobné nesmysly předvídají všeljací proroci a šarlatáni už po tisíciletí a takových proroctví byli snad miliony a zatím žádné z nich nevyšlo, nevěřím proto že by mělo vyjít zrovna to vaše.

111390

25.07.2006 17:32

Britská armáda žádá posily

RE: ...

Zorba 83.?.?.?

>Ano,v Afghánistánu dodržují tradice,ale položte si otázku
>proč?
To že se někde dodržují tradice a jinde ne není způsobeno tím že nějaká země je či není vyspělá. Existují i vyspělé průmyslové státy v nichž se lidé více méně drží tradic a hodnot zděděných po předcích(např. Rusko, Srbsko, Čína, Bělorusko, Bahrain, Katar, SAE...). Takže úpadek tradic není dán ekonomicko-technickým pokrokem, nýbrž morálním úpadkem
>vznešenými,dalo by se říci až čítankovými slovy,měli v
>hloubi duše často naproto opačné motivy svého konání.
To si určitě nemyslím. Vyjmenujte mi pár takových pseudovlastenců, já totiž téměř žádné neznám.
>vy jste byl takový vlastenec,tak se tím stále nebudete v
>každém příspěvku ohánět,protože pokud někým skutečně aniž byste očekával
>obdivné reakce.
A proč bych se k vlastenectví nemohl čas od času hlásit? Já to určitě nedělám kvůli nějakým obdivným reakcím.
>Tímhle se dostáváme k jádru pudla.To co zde popisujete je
>podstata autoritářství.
Určitě si nemyslím že všichni autoritativní vůdci byli špatní. Hitler kterého zminujete je samozřejmě negativním příkladem, ovšem dobrými příklady obdivuhodných vůdců jsou např. De Gaul, Miloševič, Karadžič, Lukašenko, Putin, Sadám Husain, Kadáfí, Ahmandinenžád, Chomejní, Arafat, Násir, Tito, Castro, Franko, Pilsudsky, Alexandr I Karadžordževič, Metaxa, Salazar a řada dalších.
>Tedy,to co vy tu hrdě propagujete,je jen cesta do pekla,ale vy
>si to nepřiznáte.Pokud se totiž podaří zmanipulovat dost
>oveček a příjde někdo,kdo toho dokáže využít,tak tu bude
>další Duce,nebo Führer.
Jenže další firer nemusí být jen v autoritativní zemi. Podivejte se na dnešní USA a Izrael, to jsou demokratické státy a přitom se chovají stejně jako svého času Hitler. Naopak státy které jako jediné bojovali a bojují proti USraeli jsou všechny autoritativní. Německo roku 1914 bylo konstituční demokratickou monarchií a přitom rozpoutalo první světovou.
Podle mne je lepší národu oddaná vláda silné ruky, než slabošská protinárodní "demokracie".
>Lidé potřebují mít zodpovědnost za sebe a za
>svůj život.Lidé potřebují mít smysl života,mít proč tu pocit že někampatří
To ano, ovšem nic z toho není podle mého v rozporu s národním státem. Všechno to dá lidem pouze národní stát.
>chtějí někomu podřizovat(a někomu nadřizovat) a zároveň
>za sebe nemít zodpovědnost.
My nacionalisté požadujeme vládu silné ruky protože si uvědmujeme že je to jediná naděje na záchranu našeho národa.
>skutečně chcete a zdali ta svoboda bez NWO je skutečnou
>svobodou.Váš postoj vás totiž usměrní od jedné nesvobody,druhé nesvobodě.
Proč k druhé nesvobodě? Podívejte se do dnešního světa, většina dnešních svobodných zemí má autoritativní vládu, ta dokáže v dnešním světě zajistit svobodu národa nejlépe.

111468

26.07.2006 11:43

Britská armáda žádá posily

RE: ...

Zorba 83.?.?.?

>byl jím právě A.Hitler -
>vlastenectví/nacionalismus byl pro něho jeden z
>prostředků,pro něho to však nebyl pouze prostředek,on
>skutečně věřil,že němci,jako národ jsou lepší než ostatní.

Jenže tím co jste zde napsala si sama protiřečíte. Uvádíte Hitlera jako příklad falešného nacionalisty a přitom píšete že svojí ideologii doopravdy věřil. Hitler byl samozřejmě nejhorší zločinec v dějinách, ovšem nelze mu upřít že nacionálnímu socialismu doopravdy věřil a byl přesvědčen že je to pro Německo to nejlepší. To ho ovšem samozřejmě nemůže nijak omlouvat.

>tom je váš problém,vidíte buď bílou,nebo černou.Neexistuje
>pro vás šedá.Netvrdím,že vámi jmenovaní jsou skrz na skrz špatní

Já si nemyslím že bych viděl jen černou i bílou. Znám i šedou. Třeba Musolini nebyl ze začátku úplně špatný, teprve když se v roce 1938 dal dohromady s Hitlerem tak se zněj stala jasně negativní osobnost. A ty osobnosti jež jsem vyjmenoval předtím považuji za pozitivní, i když samozřejmě ne za dokonalé.

>Jistě,státy oponující USA&Iz. jsou autoritářké,sporná je
>však často jejich autonomie(Libanon)a politická
>stabilita(Irák,dříve do jisté míry Írán).

A to je důvod proč obhajuji vládu silné ruky, v dnešní době může svobodu národu a nezávislost na Washingtonu uhájit jedině autoritativní režim.

>Nejsem tak dobrá historii,ale nezačla válka Sarajevem?

Začala, ale to byla jen záminka, za válkou veskutečnosti stálo v prvé řadě Německo.

>Pouze?Myslíte,že není žádná jiná varianta?A co
>lidé,kteří se s tím nestotožňují?Dostanou 30 dní na
>emigraci?

Podle mne jsou správné životní hodnoty dané tradicemi našich předků, jsou uloženy hluboko v naší národní duši a krvi, jde jen o to je probudit dřív než bude pozdě.

>Ano,vy nacionalisté potřebujete tvrdou ruku.Já tvrdou ruku nad
>sebou nepotřebuju - mám k ní odpor.Mám své svědomí a za

Vy možná ne, ale národ jako celek ano. Jedině vláda tvrdé ruky dokáže zbavit náš národ všech zlořádů dekadence a obnovit morální čistotu a národní hrdost.

>Copak to nechápete?Autoritářství jako takové nevede ke
>svobodě.Je to stav,kdy jste někomu podřízen a zároveň
>cítíte,že jste někomu nadřízen.Svoboda to rozhodně není.

Svobodný je ten národ který si vládne sám v duchu svojí kultury a tradic a to bez ohledu na to jestli je tam režim demokratický nebo autoritativní. Podřízenost a nadřízenost je v každé společnosti nutná a nijak se se svobodou nevylučují. Nebo si snad myslíte že třeba Srbové za Miloševiče nebyli svobodní? Jistě že byli a tamní autoritativní režim na tom nic neměnil, byli svobodní protože jim vládli jejich lidé v jejich zájmu. V ČR máme demokracii ale nejsme svobodní protože nám vládnou USA a EU v rozporu s našimi zájmy. Už to chápete?

111539

26.07.2006 20:31

Britská armáda žádá posily

RE: ...

Zorba 83.?.?.?

>Promin Zorbo, ale svoboda a autoritativni vlada se vylucuji uz ze
>samotneho principu.

Tak to se mýlíš. Svobodný je ten národ jemuž vládnou jeho lidé v jeho zájmu a v jeho duchu, nesvobodný je ten národ jemuž vládne někdo proti jeho zájmu. A to vše bez ohledu jestli ten někdo vládne autoritativně nebo demokraticky. Příklad: Srbsko bylo za Miloševiče svobodné i když tam byl autoritativní režim, svobodné ovšem bylo proto že mu vládli Srbové kteří hájili Srbské zájmy a sloužili Srbsku. Oproti tomu dnes je Srbsko nesvobodné, je tam sice "demokratická" vláda, ovšem tito demokraté slouží pouze zájmům Washingtonu a Bruselu a osud Srbského národa je jim ukradený.

>Schvalne bych se rad zeptal: ktere zeme s autoritativni vladou
>povazujes za svobodne??

V současnosti jsou svobodnými zeměmi s autoritativní vládou např: Bělorusko, Rusko, Sýrie, Irán, Čína, KLDR, Vietnam, Kuba, Venezuela atd. Tam všude vládnou tamní vlády v zájmu svých národů a v duchu nejlepších tradic svého lidu. Oproti tomu většina Evropských zemí má sice demokratickou vládu, ovšem tyto vlády kašlou na osud svého národa a jen poslouchají příkazy Washingtonu a Bruselu a slouží zájmům NWO.

> Doufam,
>ze jsi fakt exot a vyjimka,

Tak to doufáš opravdu marně. U nás v Česku je sice národní hnutí zatím relativně slabé, ovšem doufejme že brzy dojde k obratu. Třeba ale v takovém Srbsku jsou nacionalisté jako já nejsilnější politickou stranou, v Rusku mají nacionalisté třetinu míst v Dumě a třeba ve Francii byl nacionalistický kandidát druhý v prezidentských volbách. A podobně jsou na tom nacionalisté i v řadě dalších Evropských zemích. A to nemluvím o tom že v mnoha státecj jsou dokonce u moci.

>predstav mi koresponduje s jednou zakazanou knizkou od pana s
>knirkem... A to se mi vubec, ale vubec nelibi.

S tím nemám nic společného, i když samozřejmě mezi nacionalismi všech národů jsou podobnosti.

111609

26.07.2006 20:32

Britská armáda žádá posily

RE: ...

Zorba 83.?.?.?

Taliban bojuje za svobodný Afganistán a za nastolení státu v duchu kultury a tradic Afganského lidu, je na tom snad něco špatného?

111610

26.07.2006 20:59

Britská armáda žádá posily

RE: ...

Zorba 83.?.?.?

>Vážně?Ale snad víte kam německo přivedl?Snad víte,že
To že Hitler neuspěl a jeho politika nakonec znamenala pro Německo tragedii ještě neznamená že byl ve svém přesvědčení falešný. Hold mu to v co věřil naštěstí nevyšlo.
>titulu svého autoritářtsví a centralizace moci.Moc korumpuje
Možná, ale to přece ještě neznamená že každá moc, neboli vláda je špatná. Jsou prostě vlády špatné, stejně jako vlády dobré. Třeba Masaryk vládl dobře, Hácha, Husák a Havel nikoli.
>sáhodlouhou polemiku.Co jsme za národ?V naší krvi se mísí
>Hunové,Turci,Slované i Germáni(snad i kousek Vikinga by se tam
To že některý národ se často míchal s jinými ještě neznamená že nemá celistvou národní tradici a kulturu. Navíc mi Češi jsme vesměs čistí Slované, u nás bylo míšení poměrně omezené.
>Ano,já ne ...ale národ ano?V tomhle tkví jedna z podob
>nesvobody autoritářství.Nemáte možnost volby a pokud se
Jsou určitá pravidla která prostě musí každý dodržovat, tam opravdu možnost volby není, kdybychom ta pravidla zrušili nebo neobnovili tak se národ dostane do dekadence a anarchie a nakonec o svobodu přijde. Právě pravidla zajištují svobodu.
>moci,hromadění majetku,zatýkání,mučení a vraždění
Takže po pořádku. Centralizace moci je logickým důsledkem nastoletí tvrdého režimu. Hromadění majetku, to je zase logický výsledek výměny elit po převratu. Každá elita je zároven bohatá a každá elita která nově nastupuje přebírá majetek té předchozí. Zatýkání, popravování a hlavně mučení je sice samozřejmě špatné, ale někdy to hold jinak nejde. Jde o to jestli to provádí někdo kvůli dobrým nebo špatným cílům. Pokud jsou popraveni zločinci je to v pořádku, pokud nevinní je to samozřejmě zločin.
>(avšak i kultura se neustále vyvíjí v závislosti na spoustě faktorů)
To ano, jsou ovšem určitá železná pravidla jež platí všude a po všechny věky.
>Lidé jsou manipulovatelní a pokud to není někdo nad
>nimi,kdo je manipuluje,tak to jsou peníze = moc = korupce a tím
Jde o to co chápete jako manipulaci. Mně připadá že odsuzujete všechny vlády a režimi at jsou jakékoli, já ale říkám že stejně jako jsou vlády a režimi špatné, tak existují i dobré.
>Podřízenost a nadřízenost se se svobodou vylučují.
Ovšem v úplně každé společnosti jsou lidé nedřízení a jiní zase podřízení. Žádná lidská společnost bez toho nikdy neexistovala, ani ta prvobytně pospolná, i tam byli určití vůdci, stařešinové a šamani kteří stáli v čele tlup a rodů. Takže kdyby byla svobodná jen ta společnost v níž by nikdo nikomu nevládl a nic nespravoval, pak by svoboda vlastně nikdy neexistovala, protože žádná společnost bez nadřízených a podřázených nikdy neexistovala. Já tedy tvrdím že hierarchie se se svobodou nevylučuje.

111614

27.07.2006 16:48

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: samozrejme, ze sa israel brani

Zorba 83.?.?.?

Emmo, to jakou mám politickou orientaci vím určitě nejlíp já sám. A já jsem pravicový nacionalista a konzervativní křestan. Bez ohledu na to co mi vyjde v nějakém politickém kompasu který sestavoval kdoví jaký liberál. Ostatně všechna hnutí ke kterým mám blízko jsou běžně označována jako krajně pravicová.

111726

27.07.2006 17:29

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: Izraelští zločinci

Zorba 83.?.?.?

Jistě žě ekologické problémy jsou dnes značné, ale pokud se lidstvo uskromní a naučí se s přírodou šetrněji zacházet(jako že dříve či později bude stejně muset) pak nebude žádný velký problém aby planeta uživila i větší počet obyvatel planety než je ten dnešní. Porodnost by se měla snižovat jen v rozvojových zemích. Národy západu naopak vymírají a zde je třeba porodnost zvýšit, jinak se naše společnost zhroutí a zanikne. Takže planeta může mít klidně i víc obyvatel než dnes, jen je potřeba začít se chovat k přírodě rozumně a chránit ji.

111731

27.07.2006 17:37

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: Izraelští zločinci

Zorba 83.?.?.?

>totiž není žívot, ale pouhá vegetace. A totiž takhle nějak dnešní lidstvo
>vegetuje - poslední dobou si toho již přec jen sem tam někdo

Neřekl bych že lidstvo jen vegetuje, podle mne žijeme plnohodnotný život.

>nad námi všemi" Vám naprosto vážně říkám - dožijete se
>brzy toho, že Vám moje slova nebudou připadat jako nelidská

A proč? Zase jste vyčetl nějaké moudro od Nostrodama?

>jak chcete,
ale ne moje slova jsou zde zrůdností, tou
>zrůdností je celé lidstvo tak, jak se vymklo z řádu
>Přírody, nebo řikejte si tomu jak chcete, třeba z Božího
>řádu !

Lidstvo se podle mně nijak zvlášt nevymklo. Jistě současný vývoj je problematický a budeme se mudet dříve či později začít chovat šetrně k přírodě.

>Ovšem ne všichni lidé jsou takto stižení slepotou. Boží
>zákony jsou zdánlivě přísné, ony ale vůbec přísné
>nejsou ! Jsou to
ZÁKONY !!* Pane Zorba, jak prosté.

Kterí Boží zákony máte na mysli?

111733

29.07.2006 12:34

Britská armáda žádá posily

RE: ...

Zorba 83.?.?.?

>Skutečně?I když svá řešení,přestože mu generálové doporučovali něcojiného?
Ano i přesto. To že nedal na rady generálů bylo způsobeno jeho přehnaným sebevědomím.
>místo na západ,šel jen na východ do ruska?Myslíte,že
>Německo prohrálo?Já bych dost váhala...
Určitě by prohrálo. Německo by patrně dokázalo porazit osamocené západní spojence(Británii a USA) nedokázalo by ovšem porazit SSSR. Němci na to prostě neměli.
>Nemluvím o jednom nebo dvou stech letech nazpět,mluvím o
>všech genech,které v nás jsou od dob stěhování národů.
Já ale mluvím o tomtéž. Náš národ zažil v posledních několika staletích paradoxně určitě o hodně víc míšení s jinými národy(hlavně s Němci) než v době stěhování národů. Tehdy jsme se ve větší míře mísili hlavně s jinými Slovanskými národy a kmeny. S Germány a Kelty jen málo, protože prostor Čech a Moravy před naším příchodem opustili.
>Jinak,jaká jsou ta určitá pravidla dle vás?Vyjmenujte
Tak např. že člověk nemůže krást, dopouštět se násilných trestných činnů, neměla by existovat prostituce a pod. nemůže obcovat se zvířaty, lidmi stejného pohlaví, dětmi atd. nesmí fetovat a ani s drogami jakkoli obchodovat a pod. měl by se chovat mravně, manželé by si měli být věrní a držet rodinu pohromadě, měl by si vážit důležitých institucí ve společnosti, ženy by měly být milujícími matkami a manželkami a hledět si svých povinností v manželství, muži by měli zase např. sloužit na vojně atd. měl by si hledět svých povinností vůči Bohu a vlasti...... určitě se toho najde ještě celá řada.
>To za prvé.Za druhé máte názorný příklad v EU,která moc
To je pravda, centralizace moci skutečně nemusí být způsobena jen tvrdým režimem.
>Chyba.Majetek je cestou k moci,k ovládání a mnozí pošetilci
To je fakt, ovšem stejně tak může být i cesta k moci zároven cestou k majetku. Jde o to aby politici nedělali svoji práci pro peníze nebo pro moc, ale pro svůj lid.
>Počátky monopolů a kapitalismu jsou patrné už v 15.století.
To si nemyslím, i ve středověku a starověku existovali lidé bažící po bohatství, i tehdy byla hrabivost a pod.
>Zlem ku dobru?Použitím zla se stáváte sám zlý.
Ale jinak to občas nejde. Co měli dělat spojenci za druhé světové? Měli se bez boje podřídit Hitlerovi aby nebyli "zlí". Zlo představuje vždy agresor a zločinec, ten kdo jen brání svoje představuje dobro, i když při té obraně musí holt občas dělat nějaké ty nepěkné věci.
>Vzpomeňte na Ghándího,on použil skutečnou cestu dobra.
Ano, ale mohl tak učinit jen díky okolnostem. Britové si v té době nemohli dovolit povstání v Indii a tak raději dělali ústupky Ghándímu. Kdyby Britové neustupovali Indům, tak by nakonec přišly ke slovu zbraně, naštěstí k tomu ale nedošlo.
>Souhlas.Avšak,tahle věta příliš nezapadá do kontextu
>celého odstavce,který jste napsal.
Pro

111890

29.07.2006 12:41

Britská armáda žádá posily

RE: ...

Zorba 83.?.?.?

>Souhlas.Avšak,tahle věta příliš nezapadá do kontextu
>celého odstavce,který jste napsal.

Proč myslíte? Podle mne do něj zapadá.

>Jakékoliv snahy o změnu mínění jedince za osobním
>účelem,nebo účelem organizace(vlády,státu...),bez ohledu na
>skutečná fakta.

Takto chápaná manipulace je sice špatná, ovšem někdy je potřebná a užitečná, když slouží vyšším cílům. Ovšem mělo by se k ní přistupovat jen vyjmečně. Ovšem osvětu kterou by prováděl národní režim nelze označovat za manipulaci.

>Bingo,bod pro vás.Samozřejmě,že se žádným současným
>státním zřízením nesouhlasím.

A jaké státní zřízení by jste si přála? Existovalo někdy v historii nějaké takové?

>Já by to řekla jinak:jsou vlády lepší a jsou vlády
>horší.Dobré vlády nejsou.

Podle mne ovšem existují a existovaly vlády jejichž politika byla jasně dobrá a pozitivní, nebot sloužila zájmům národa.

111892

29.07.2006 17:45

Britská armáda žádá posily

RE: ...

Zorba 83.?.?.?

>Šamani byli ovšem spojení s duchovním světem,k tomu neměl
>každý tu schopnost.

Dnešní obdobu tehdejších šamanů představuje církev a kněží, ti by měli ve společnosti hrát stejnou úlohu jako tehdy různí šamani.

>Stařešinové mají zkušenosti a moudrost,tu získává
>většina z nás zráním,avšak nejsou autoritou díky
>síle,nebo penězům,ale duchovním bohatství.

Tak by to mělo být i ve správném a dobře fungujícím státním zřízení, kde by roli těch stařešinů měli převzít různí ministři, poslanci, vysocí úředníci atd.. Někde to tak je i dnes, ovšem bohužel spíš vyjmečně.

>A vůdci?Máte-li na mysli třeba válečné vůdce,tak ti mají
>své opodstatnění v době války(která je stejně obvykle
>nesmyslná),v míru jsou nepoužitelní,ba snad i nadbyteční.

Říká se že mír je jen příprava na další válku takže tito váleční vůdci(generálové, maršálové, admirálové) mají opodstatnění jak v době míru tak i v době války.

>Pravidla hry vládnou(nepř.nestrkej hlavu lvu do chřtánu -
>zjednodušeně).Vláda musí probíhat systémem většinové
>shody,ne nařízením elit.

Já bych to spíš řekl tak že vláda(at už vládne demokraticky nebo autoritativně) by měla mít podporu většiny lidí v zemi.

>"demokratických" systémech a v kapitalismu.V tomhle směru se
>právě přikláním ke kooperaci,ale kooperace zkrátka není
>možná,když většina dnešních lidí touží po majetku a
>hlavně po tom mít ho jen pro sebe.Takové lidi není možné
>přimět dělat něco pro jiné,nebo nedej bože pro něco,co
>bude sloužit všem.

To že někdo touží po hmotných statcích(např. chce mít pěkný dům, dovolenou u moře, výborné auto atd.) není samo o sobě špatné, je to přirozené, ovšem špatné je pokud se touha po hmotných statcích stane prvořadým cílem a hodnotou něčího života a když kvůli penězům zapomene člověk na všechny ostatní, důležitější věci. To že nějaký člověk se chce mít dobře ještě neznamená že by nebyl ochotný dělat něco pro společnost.

>To ne,ale už to samo o sobě je chůze po tenkém
>ledě.Hierarchie je nerovnováha moci a ta může nebo nemusí
>skončit maximální mocí v minimálním počtu rukou.

Nejde o to kolik lidí má jakou moc, ale jde o to jak s tou mocí nakládají. Já osobně budu raději žít pod vládou jednoho moudrého, schopného a svojí zemi oddaného vůdce, než pod vládou bandy neschopných, zkorumpovaných a kolaborujících "demokratů".

111936

29.07.2006 17:51

Britská armáda žádá posily

RE: tak uz se konecne priznejte, Zorbo

Zorba 83.?.?.?

>ze si tu delate z ctenaru kozy.

Samozřejmě že nedělám, to že se těmito poznámkami snažíte zdiskreditovat mé názory jen ukazuje na to že sám máte nedostatek argumentů.

>Ale jestli se nechcete priznat, tak nam aspon napiste, kdo je to
>ten "Afgansky lid".

Jsou to všichni obyvatelé Afganistánu, tedy příslušníci všech tamních národností.

>Vzhledem k tomu, ze talib znamena neco jako seminarista v
>islamskem pojeti a v Talibanu byli temer vyhradne Pashtuni, skoro
>bych rekl, ze se jednalo o snahu usurpace moci extremistickou
>mensinou proti vuli lidu.

Paštůnové a určitě i řada příslušníků ostatních Afgánských národů Taliban plně podporovali a podporují jej i dnes. Ovšem je fakt že některým jiným tamním etnikům se Taliban nelíbil a proto kolaborovali s USA.

111937

30.07.2006 09:20

Chmurná tradice pokračuje

Czehtek je hnus

Zorba 83.?.?.?

Výborný článek. Naprosto souhlasím s tím že žádné akce jako Czehtek a pod. by se neměli konat. Nechápu jak je možné že to je u nás legální, když dokonce i ve zkaženějších západních zemích to nepovolili. Czehtek je jen místem kde se jde vyřádit banda zdegenerovaných fetáků, úchyláků a anarchistů. Prostě samá svoloč a odpad společnosti. V každém kulturním státě by takovou bandu okamžitě rozprášili, pouze na dekadentním západě(USA a EU) může takováto sebranka v klidu existovat a u nás dokonce můžou pořádat nějaké technopárty. Navíc je to co dělají a propagují v naprostém rozporu s naší Českou tradiční kulturou a s křestanskými hodnotami. Existence podobné svoloče a jejich pseudokultura jen podrývají už tak dost oslabený národ a ničí naše zdravé základy a naději národa-mládež. Něco podobného jen napomáhá sionistům a Amíkům v uskutečnování jejich plánů na likvidaci a porobení národů. Není divu že sionistická media všemožně obhajují a propagují tu chásku a ty jejich technoparty.
A ta fotka těch dvou úchyláků na konci článku je dobrá, protože alespon díky ní každý může vydět jak ta banda z technoparty vypadá a jak se chová. Prostě je to hnus co mezi normálními zdravými lidmi nemá co dělat.

112018

30.07.2006 09:40

Britská armáda žádá posily

RE: ...

Zorba 83.?.?.?

>Jo, uz chapu v cem vznika mezi nami nazorovy rozpor. Ja povazuji
>za svobodny narod, kde kazdy jednotlivec svobodne vladne nad svym
>zivotem v ramci vseobecne platnych a smysluplnych zakonu.

I když je ten národ pod cizí nadvládou? Třeba jako dnes my Češi.

>pokud se mi nelibi styl vlady mohu svobodne zbalit kufry a jit o
>stat dal.

Tak proti tomu nic nemám, ostatně většina autoritativních zemí cestování neomezuje(krom bolševiků). Jinak cestování omezují mnohdy i demokratické státy(víza a pod.).

Ty povazujes za svobodny narod, kde si nejaky maly
>Adolf muze s narodem svlobodne delat co se mu zamane a rikat
>ovcim ze je to v jejich zajmu a nikdo kolem mu do toho nekeca...

Ne, já považuji za svobodný národ jemuž vládnou jeho vlastní lidé v duchu jeho tradic, kultury a odkazu předků, to není nic co si vymyslí nějaký "malý Adolf" to je dáno tisíciletími našich dějin. Za to ty považuješ za svobodný národ který se utápí v dekadenci a anarchii a který po sobě nechá šlapat bandou sionistů a Amíků.

>Diky, uz jsem zazil pred rokem 1989. Ty jsi jeste mlady, podle
>toho ze jsi ted zmaturoval te tipuji na rok narozeni 1987.

Ano, jsem ročník 1987.

112019

30.07.2006 10:01

Britská armáda žádá posily

RE: ...

Zorba 83.?.?.?

>zivota prezil v totalitnim state, V
>state, kde moudri vladcove urcili treba i to, ze nase mesto
>potrebuje na den 11 400 bochniku chleba a 7550 rohliku.

Ty si pleteš vládu silné ruky se státem řízenou ekonomikou. Já jsem pro vládu silné ruky, ovšem zároven s tím jsem proti státem řízené ekonomice jež byla v komunistických zemích. Já jsem pro tržní ekonomiku, ovšem bez nadnárodních koncernů a bez supermarketů, naopak by měl stát podporovat živnostníky, malé a střední podnikání, podnikatelům(ale samozřejmě nejen jim) by se měly snížit daně, velkou podporu by měl dostat venkov a rolnictvo. Stát by měl ovšem do ekonomiky rozumně zasahovat, měl by mít kontrolu nad strategicky důležitými podniky(zbrojovky atd.). Stejně tak by měl existovat sociální stát, ovšem s rozumem tak aby podporu dostali jen opravdu potřební, dále by měla být úplně zlikvidována nezaměstnanost(každý by měl mít práci) atd. Takto by měla vypadat ekonomicko-sociální politika v národním státě.

>Zivot byl nalinkovan na kazdem kroku. Mel si urceno do jake
>zakladni skoly budes chodit, na jakou stredni pujdes a zda pak
>budes moct na vysokou. Muj tata zazil jeste umistenky

Samozřejmě že podobné bolševické nesmysli bych nezaváděl. Školy by v národním státě mohly být jak státní, tak i církevní a soukromé. Rodiče(a později student sám) by samozřejmě rozhodovali sami o tom kam své dítě pošlou. Ovšem stát(a spolu s ním i církev) by dohlíželi na školství a na to aby byli z dětí vychovaní skutečně plnohodnotní členové společnosti, dobří křestané a vlastenci, k tomu by měla sloužit i jednotná mládežnická organizace, kde by bylo povinné členství(např. Sokol, Junák atd.). Mládež by měla být vychovaná v duchu nejlepších tradic a hodnot našeho národa.

>Dekuji, uz jednou jsem zazil. A uz jsem to tady par krat napsal.
>Osobne mi je stejne proti srsti vlada zidozednaru jako vlada
>klerofasistickych nacionalistu...

A jakou vládu si tedy přeješ? V dnešní době snad jiná alternativa není. Tkz. "demokratické" režimi jsou vesměs všechny pod vlivem USA, zatímco všechny režimi jež jsou nezávislé na Washingtonu jsou nacionalistické.

112021

30.07.2006 10:09

Britská armáda žádá posily

RE: ...

Zorba 83.?.?.?

>Ach Jezisku na krizku. To je vyber. Z toho cos napsal bych
>souhlasil jedine s Ruskem.

Zvláštní, přitom mezi Putinem a Lukašnkem není prakticky žádný rozdíl.

Ale povazovat za svobodnou KLDR, kde
>se povinne delaji spartakiady a skladaji oslavne pisne na
>velikeho Kima,

V KLDR vládnou Korejci v zájmu a duch Korejského národa, proto jsou svobodní, i když jsou tam samozřejmě velké ekonomické problémi, to ale na věci nic nemění.

Belorusko, kde celou opozici zavrou preventivne
>pred volbami do vezeni,

Lukašenko jen chrání svoji zem před poskoky USA a EU, kteří chtějí z Běloruska udělat další kolonii USzraele.

nebo Kubu, kde Fidel z krasne a
>prosperujici ostrovni zeme udelal svym experimentem rozpadajici
>se rezervaci prolezlou korupcii, kde je to uz kazdemu jedno...

Fidel Kubu osvobodil od Americké nadvlády a Kuba za jeho vlády dosáhla největšího rozvoje, patří k nejvyspělejším zemím střední Ameriky.

>Byl jsi v nektere z tech zemi aspon par dni? Ne jako turista
>kteremu ze zamcenyho autobusu ukazou jen to co smi videt, myslim
>mezi lidmi v te zemi ? Asi ne, protoze to by jsi potom toto
>nenapsal.

Ano, byl jsem opakovaně v Srbsku v době kdy tam panoval autoritativní nacionalsitický režim(Miloševič) a dobře tu zemi i tamní lid znám.

112022

30.07.2006 10:21

Britská armáda žádá posily

RE: dokonceni

Zorba 83.?.?.?

>A mame to tu zas. NWO, NWO, Bla bla NWO.

Proč ti tak vadí výraz NWO? Nebo snad chceš tvrdit že žádné neexistuje?

>Jana Slotu znam osobne, Zirinovskeho jsem videl kdyz tady byl. To
>je tak asi tva liga.

Ano, a zdaleka nejen oni, ale třeba i Le Pen, Šešelj a další.

I kdyz s tvymi nazory na misto zeny ve
>spolecnosti by te asi oba poslali do pryc.

To těžko, názory nacionalistů jsou v tomto prakticky vždy shodné, podle toho co vím tak i oni mají na místo ženy ve společnosti konzervativní pohled, hlavně Žirinovskyj.

Kdyby Heider nebo Le
>Pen rekl nahlas jen polovinu z toho co tady pises ty, jejich
>vlastni by je roztrhali v zubech...

Jejich vlastní určitě ne, liberálové ti asi ano. Nacionalisté jako Le Pen a pravděpodobně i Haidr mají samozřejmě nacionalistické a konzervativní názory, tedy stejné názory které zde zastávám i já. Ovšem vzhledem k demoliberálnímu systému a mediím nemůžou všechno co si myslí a co mají v plánu říkat nahlas. Proto nemůžou mluvit tak otevřeně jako zde já. Jinak moje názory se shodují s názory ostatních nacionalistů jako Le Pen, Žirinovskyj, Šešelj a řadou dalších.

>Nic, krome nazorove zhody na reseni mnozstvi problemu treba
>pomoci lagru...

A kde jsem mluvil o lágrech? Jinak svoloč a odpad společnosti jako fetáci, úchyláci, kriminálníci a pod. si stejně nic jiného než izolaci od společnosti nezaslouží. Nebo tobě snad nevadí že na každém rohu se poflakuje nějaký drogový dealer nebo pedofil který může ohrožovat děti a pod.?

112023

01.08.2006 17:32

Britská armáda žádá posily

RE: ...

Zorba 83.?.?.?

>Kdyby Německo útočilo jen na východ(což byl původní
>záměr),tak by válka jistě dopadla jinak a my bychom nejspíš
>mluvili německy a psali švabachem.

To těžko. Hitler by nikdy nedokázal rozdrtit SSSR, vyslal proti němu maximum sil Německa i svých vazalů a stejně byl poražen. SSSR by dokázal porazit Hitlera i osamoceně.

>Shrnu to takto.Kloníte se ke křesťanům,tedy znáte jeden
>nejjednodušší zákoník Desatero ,nic víc a nic méně
>není třeba.

Ale je třeba. Desatero je součástí Bible, jako základní kámen na němž je třeba stavět zákonodárství je třeba brát celou Bibli, desatero je bez ní nesrozumitelné a vytržené z kontextu. Kromě Bible je třeba brát zřetel i na tradice vycházející z naší kultury.

>Jsme u jádra pudla,jak toho docílit?Jak toho docílit v
>civilizaci(tzv.západní a "vyspělé" ... [chechtot] ),která v
>součastnosti staví na kapitalismu a striktním
>materialismu?

Je třeba ukázat lidem jiné hodnoty než jsou ty materialistické, znovu je vrátit k národním a křestanským hodnotám.

Dokud budou lidé dychtit po majetku,protože
>věří,že jim přinese štěstí,potud budou politici pracovat
>především pro sebe.

To že nějaký člověk chce dosáhnout nějakých statků, neboli majetku není samo o sobě špatné(kdo by nechtěl mít dům, auto, počítač atd.) špatné je pokud se dychtění po majetku stane pro člověka tím absolutně nejdůležitějším.

Řešením není zníčit majetek,ani
>rovnostářství(nikdo nemá nic),ale ukázat lidem jak jsou
>klamáni,aby sami pochopili co má skutečnou hodnotu.

To ano, tak jsem to myslel i já.


>Jistě,skrblíci byli vždy.Ale jde o podstatu
>kapitalismu.Vydělej peníze>investuj je dále a to vše,abys
>měl větší zisk.

To že se někdo snaží úspěšně podnikat a zvyšovat zisk není podle mne špatné samo o sobě, je to přirozené. Špatné je když má někdo peníze a zisk jako svoji prvořadou životní hodnotu.

>To je příliš zjednodušující.Zlo může být třeba
>lichvář,který vám v "dobrém" půjčí,ale peníze chce zpět
>do měsíce a se 40% navrch.

Samozřejmě, zlo má řadu podob.

>Ano,máte pravdu,ale jsem si jistá,že tohle Ghándí
>věděl(nakonec v Británii studoval) a proto zvolil právě
>cestu pasivního odporu.Kdyby byly okolnosti jiné,možná by
>učinil jinak,to se už ale nedozvíme.Ghándího smrt však
>ukázala,jak riskantní je jít cestou dobra.

Riskantní to je. I já si myslím že Ghandí nebyl žádný idealista, ale že dobře věděl co dělá a co je pro Indii nejlepší.

112312

01.08.2006 17:43

Britská armáda žádá posily

RE: Doplnění

Zorba 83.?.?.?

>Snad ano,přesto myslím,že je to špatně zvolená
>cesta.Možností je mnoho a manipulace,tak jako zlo vyvolává
>další reakci protistrany(v současné době spíš zavírání
>do kriminálu).

To ano, ovšem někdy to jinak nejde. Třeba v době války si jen ztěží může vláda dovolit ukazovat lidem skutečnou realitu frontových bojů a pod.

>Navíc,jak se říká,s jídlem roste chuť.A někdo,kdo
>manipulace využil si může říct,že když to fungovalo v
>tomhle případě,tak to může fungovat i v případě jiném.

To je nebezpečí, ovšem je třeba mít důvěru ve vedení a jeho čestnost.

>Obávám se,že to je na rozsáhlý popis.Snad ani sama nemám
>ucelený obraz,spíš mám velmi dobrou přestavu o základních
>kamenech "státního zřízení".Podle toho co říkáte chcete
>stavět na troskách(nebo snad základech [zmaten] )toho co už tu
>bylo.

Ano, to je jediná cesta jak zachovat náš národ a naši kulturu.

Má představa je stavět na "zelené louce".Jakýkoliv
>systém,který vzejde ze současných hodnot se dříve nebo
>později ocitne na výchozím bodě,tedy tam kde začal.

Možná, ale nějaká zelená louka je v podstatě nereálné, vždy budete muset alespon trochu navázat na něco z minulosti. Nevím co myslíte tím výchozím bodem, podle mne je ovšem prvořadým úkolem každého Čecha úsilí o zachování Českého národa.

> Mohla bych vám nastínit mou hrubou představu o tom,jak by to
>mělo fungovat,ale pravděpodobně(a do jisté míry
>oprávněně,pohledem z dnešní reality)mi vytknete,že má idea
>je naprosto utopická.

Těžko říct, když ji neznám, ale podle toho co jste zde dosud psala budete mít k utopii určitě blízko. Důležité je uvažovat reálně a v rámci možností, toužit po něčem utopickém nemá smysl.

> Pokud má přijít změna,musí přijít od samotných lidí a
>mám strach,že jinak,než razantním způsobem(přírodní
>katastrofa,globální válka,hladomor,...)to zkrátka není
>možné. Navíc,když se podíváte na současnou situaci ve
>světe...ono to prostě ani jinak než katastrofou dopadnout
>nemůže.

Ano razantní změna bude muset přijít. Právě proto obhajují vládu silné ruky, jedině ta je schopna přijmat revoluční rozhodnutí. A současná situace ve světě skutečně směřuje k velké válce, rozpínavost USA totiž bude muset dříve či později narazit na silného protivníka(Rusko, Čína atd.)

>V té obecně známe historii pravděpodobně ne.
>Kde ji vzal,to nikdo neví.Raději se o tom taktně
>mlčí.

Tím chcete říct že v Americe podle vás existovala nějaká ideální společnost?

>Snad za dob Lucemburků,ale dost bych váhala,zda v takové době
>bych chtěla žít.

A v čem se vámi zminovaní Lucemburkové liší třeba od Přemyslovců nebo první republiky? Podle mne dobrou vládu nepředstavují zdaleka jen Lucemburkové, i dnes je zde řada dobrých vlád.

112313

01.08.2006 19:06

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: Izraelští zločinci

Zorba 83.?.?.?

Přečetl jsem už desítky knih, Bibli jsem v ruce samozřejmě držel. Nevím o jakých hovadinách zde mluvíte, raději zkuste argumentovat. Netvrdím že je vše v pořádku, ale stejně tak netvrdím že se blíží nějaký konec světa nebo nějaký podobný nesmysl.

112316

01.08.2006 19:13

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: samozrejme, ze sa israel brani

Zorba 83.?.?.?

Vy ale všechno posuzujete jen podle názorů na ekonomiku a to je podle mne chyba. Politologie označuje jako radikální pravici vždy hnutí nacionalistická, různí pravicoví liberálové jsou jen napravo od středu. Všechny vámi jmenované nacionalistické politiky lze podle mne označit jako krajně pravicové(kromně Lepera a Lukašenka) i když jejich ekonomické názory mají poměrně blízko k levici. Ekonomika ovšem není zdaleka vše.

112317

01.08.2006 19:30

Chmurná tradice pokračuje

RE: Czehtek je hnus

Zorba 83.?.?.?

Veřejné plovárny jsou samozřejmě něčím úplně jiným než technoparty. Jinak je děs že se normální lidé musejí na veřejných místech setkávat s různými zvrhlíky a jejich oplzlostmi(myslím tím např. líbající se osoby stejného pohlaví atd.).

112318

01.08.2006 19:34

Chmurná tradice pokračuje

RE: Czehtek je hnus

Zorba 83.?.?.?

I bouření se proti autoritám by mělo mít své meze a nelze jím omlouvat požívání drog a pod.

Jinak já mám 19 let, ovšem mé názory odsuzující technoparty a lidi kteří se jich účastní nejsou mezi mími vrstevníky nijak vyjmečné.

112319

01.08.2006 19:42

Chmurná tradice pokračuje

RE: Czehtek je hnus

Zorba 83.?.?.?

>A ty jsi snad normální zdravý člověk???

Ano, považuji se za slušného, normálního a zdravého člověka.

Ty, který se na
>jedné straně oháníš křesťanstvím a na druhé bys stále
>někoho rozprašoval, omezoval, zakazoval, zavíral, násilně
>převychovával...

Na potírání zločinů a zla nevidím nic špatného ani nic co by bylo v rozporu s křestanstvím.

>Co si myslíš? A myslíš? Kolik znáš technařů? Podle čeho
>je soudíš? podle excesů malé menšiny, které uvidíš v
>televizi, protože to je tzv. "zajímavé"?

Soudím je podle toho co o této skupině a jejich pseudokultuře vím z vlastní zkušenosti a ze zkušenosti mojich vrstevníků.

Jinak ještě dodám že diskuze bez urážek a nadávek je podle mne určitě lepší.

>Je mi z takových jako jsi ty špatně...

Takže ti je špatně ze všech vlastenců? To by ti potom bylo špatně asi i z legionářů nebo odbojářů z druhé světové, i to byli lidé s vlasteneckými názory kteří si vážili tradic a kultury národa.

112322

01.08.2006 19:46

Chmurná tradice pokračuje

RE: Czehtek je hnus

Zorba 83.?.?.?

>Neodpustím, madam. Pravda je pravda, i když nemusí znít
>vašim uším libozvučně. Takové, jako Zorba, moc dobře
>znám. Klidně si to cenzurujte, ale já si to neodpustím,
>pardon mi.

Jak moc dobře znáš? A co o mně vůbec víš že mne takto soudíš?

>Ostatně jsme zas u toho...přečetla jste si příspěvek
>toho...Zorby? Ten příval urážek na lidi, které evidentně
>nezná?

Koho jsem urazil? To je stejné jako kdybych napsal např. že příslušníci Wermachtu nebo US army v současnosti jsou zločinci a někdo by pak říkal že je urážím. Já to ale nemyslím jako urážku a nikoho nechci urazit, jen chci napsat svůj názor na určitou skupinu.

112323

01.08.2006 19:52

Chmurná tradice pokračuje

RE: Czehtek je hnus

Zorba 83.?.?.?

Já jen nechápu proč má někdo v diskusi potřebu někoho urážet nebo si přes urážky dělat "dobře". Já diskutuji abych vyjádřil svůj názor a rozhodně nemíním se snižovat k urážkám.

PS: Nikdy jsem vás úmyslně neurazil, pokud vás uráží některý z mích nacionalistických názorů, pak to není moje chyba.

112324

01.08.2006 19:59

Chmurná tradice pokračuje

RE: Czehtek je hnus

Zorba 83.?.?.?

Překrucujete mé názory. Já chci jen usilovat o záchranu našeho národa a svobody před Usraelem. To je celé. Jinak uznávám že církev toho ve středověku(a nejen tehdy) měla na svědomí hodně špatného. Stejně tak ale představuje řadu pozitivních hodnot.

112326

01.08.2006 20:11

Chmurná tradice pokračuje

RE: Czehtek je hnus

Zorba 83.?.?.?

>Kdyz ja napisu, ze Zorba je klerofasista a nacionalista, ktery by
>vsechny odlisne nejradeji vrazil do lagru nebo jinak
>"prevychoval",

Nacionalista jsem, za klerofašistu se nepovažuju. Já určitě nechci všechny odlišné zavírat do lágru, já jen chci aby Český národ přežil a aby žil ve svobodě.

Ale kdyz Zorba na zaklade par
>fotek otistenych v senzacechtivych mediich a jedne tendencni
>fotky od pana Stworu posuzuje 30 000 lidi a pouziva pri tom
>vyrazy jako banda zdegenerovaných fetáků, úchyláků a
>anarchistů. Prostě samá svoloč a odpad společnosti a
>rozviji na tuto temu 135. verzi teorie o tom, ze za to muzou
>sioniste, NWO, jestirci a zednari, tak to je zjevne uplne OK a k
>tematu...

Vše co jsem ve svém příspěvku psal se podle mne týkalo technoparty. Jinak o NWO a sionistech mluvím, o zednářích jen velmi vyjmečně a o ještírcích vůbec. Znovu mi vkládáte do úst něco co jsem neřekl. "Technopartysty" jsem se možná vyjádřil ostře, ale nelze popřít že naprostá většina z nich má kladný vztah k drogám, úchylkám atd. Valná část mích vrstevníků(a já nejsem samozřejmě výjimkou) pohrdá klasickými technaři, pankáči, fetáky atd.

>Jooo, to bylo k veci a hlavne o czechteku. Myslim, ze foto
>libajicich se bukvic bych pri trose snahy udelal i v Praze na
>Petrine. A co ted? Zakazeme lavicky a ohradime Petrin ??

Bylo to k věci, protože tak nějak to na technoparty často vypadá, jistě že podobné výjevy se najdou i jinde, ale na technoparty nejsou výjimkou ale spíš pravidlem.

112327

02.08.2006 09:52

Ošklivé káčátko Mel Gibson

RE: Svět podle Gibsona

Zorba 83.?.?.?

>Bigotní ultrakonzervativní katolicismus z doby před II
>vatikánským koncilem jako alternativa "NWO" Ne to opravdu ne

Ano, určitě ano.Pokud Gibson skutečně propaguje tuto ideu pak má pravdu. Právě společnost založená na tradičních křestanských hodnotách je podle mne jedinou skutečnou alternativou NWO, tedy atomizované, zdegenerované, multikulti společnosti.

112410

02.08.2006 11:35

Britská armáda žádá posily

RE: Doplnění

Zorba 83.?.?.?

>Otázka je proč válka vznikla.Nebyly už u jejího začátku
>špatné úmysly,nebo dokonce propaganda jedné,druhé,nebo obou
>stran?

Možná, ovšem za válku nese vždy odpovědnost agresor, ten kdo se jen brání odpovědnost nenese a nelze mu tedy téměř nic vyčítat.

>Jinak řečeno vzdát se části své svobody a věřit.To
>je velmi ošemetné.Věřím na mnoho věcí,ale lidem příliš
>ne.

Ovšem jinak to nejde. Člověk nemůže existovat zcela sám, vždy bude závislí na jiných lidech a vždy budou lidé kterým bude chtě nechtě muset důvěřovat.

>Ten postup k"zelené louce"může být pozvolný jak
>popisujete,nebo překotný,doslova jednorázový cestou
>katastrofy.Ale myslím,že bez něho to nepůjde.

A co máte na mysli tou zelenou loukou? Nějaký úplně nový typ společnosti? At už tím myslíte cokoli, lidé si vždy sebou ponesou alespon částečně odkaz minulosti, takže úplný začátek od nuly není možný, nelze úplně zapomenout na to co bylo.

>Jinými slovy vařit ze zbytků,které máme a raději se ani
>neohlížet po lepším.

Jenže to nejlepší co máme vychází z nás samotných, z našeho ducha a naší krve, mám tím na mysli odkaz našich předků, tradice a víru. Nic pro nás nemůže být lepší. Pokud přijmeme něco zcela jiného, v rozporu s naší kulturou, pak už to nebudeme my.

Nebudu vás přesvědčovat,ale
>myslím,že vy i já se dočkáme časů,kdy možná
>pochopíte,že změna přijít musí.A mnoho "hodnot" bude muset
>vejít v zapomnění.

Změna přijít musí, to ano. Ovšem pokud chceme zachovat náš Český národ(já to tedy chci) pak musíme vycházet z naší kultury a hodnot předků. A které hodnoty by podle vás měli vejít v zapomění? Existují totiž takové jež jsou univerzální a nadčasové a jež platí pro každou funkční společnost.

>Vláda silné ruky už tu byla(mnohokráte-avšak s kladnými
>výsledky?!).

Ano, v dějinách byla řada takových vlád, s výsledky kladnými i zápornými.

>Ne,tím jsem chtěla říct,že na zemi bylo nespíš mnoho
>vyspělých civilizací,o kterých se dnes z jasných důvodů
>raději mlčí a současná civilizace se sama arogantně
>nazývá nejvyspělejší.

Vy znáte nějaké utajované civilizace?

>Nerozumíte mi.To,co se mění je prostředí,technologie a s
>tím jde ruku v ruce kultura.

Snad ano, ovšem jak říkám určitá pravidla a hodnoty jsou nadčasové a nezměnitelné.

>Dám vám jedno srovnání,abyste lépe pochopil jak to
>myslím. Dítě musí vyrůst,zestárnout - o 10,o 20 let(pro
>druh homo sapiens to znamená třeba další 2-3000 let),než
>dokáže rozumět nástroji,který drží v rukou a eventuelně
>jej použít vhodným způsobem.

Takže tím chcete říct že jednou člověk dojde na úroven kdy vytvoří nějakou utopickou společnost? To si nemyslím, všechno možné se mění, ale člověk zůstává v jádru stále stejný.

112421

02.08.2006 11:48

Britská armáda žádá posily

RE: ...

Zorba 83.?.?.?

>Hitler udělal tu chybu,že bojoval jak na západ,tak na východ
>a v africe.Představte si,že by sílu všech tří front
>usměrnil jen na východ,do Ruska.Ne,nepotřeboval zabrat hned a
>celé Rusko,stačilo by se dostat k Uralu.

Hitler zmobilizoval v době vrcholu války absolutně všechny síli Německa a maximum sil svých vazalů, z toho všeho 75% svých sil vrhl proti SSSR. Sověti tehdy měli ještě značné rezervy. I kdyby Hitler vrhl proti SSSR těch zbylých 25% tak by to konečný výsledek války nezměnilo, nebot SSSR narozdíl od Německa nemlel z posledního a měl ještě řadu záloh. Jediný rozdíl(pokud bychom z války vynechali západní spojence) by byl v tom že by se Sovětské armády nazastavily v Berlíně, ale na pobřeží Atlantiku.

>To skutečně? [oči v sloup] Desatero je samo o sobě více než
>srozumitelné.
>Nebudeš mít jiné bohy mimo mne.
>Nevezmeš jména Božího nadarmo.
>Pomni, abys den sváteční světil.
>Cti otce svého i matku svou.
>Nezabiješ.
>Nesesmilníš.
>Nepokradeš.
>Nepromluvíš křivého svědectví.
>Nepožádáš manželky bližního svého.
>Nepožádáš statku bližního svého.
>
>Co se vám zdá nesrozumitelné bez bible?

Desatero ovšem samo o sobě nestačí. Jako základní zákon je třeba přijmout Bibli jako celek, ne jen desatero. A ani to nestačí, je potřeba ještě řady jiných zákonů a při jejich vytváření by se mělo vycházet z Bible i z tradic národa. A to nemluvím o tom že dnešní zdegenerované společnosti jsou Bible a desatero zcela ukradené a většina přestupků proti desateru je legálních.

>V počátku se shodneme,mě jsou však bližší východní
>filozofie a navíc nepotřebuju falešné prostředníky -
>církve.

Ovšem tady jsme v Evropě a do Evropy patří jedině Evropské filozofie a systémy hodnot, východní patří na východ.

>Čím by třeba pro vás byl zisk - prostředkem,nebo
>cílem?Pokud prostředkem,tak k čemu?

Prostředkem k vydělání si na živobytí a na solidní životní úroven, případně společenské postavení. Zisk je pro podnikatele totéž co pro dělníka výplata.

>>Samozřejmě, zlo má řadu podob.<

>Někdy se třeba schová za dobré úmysly.

To je fakt.

>Ghándí idealista podle mě byl.Proto skončil jak skončil.Byl
>idealistou proto,že věřil,že radikální Hinduisté a
>Islamisté jsou schopni tolerovat se navzájem.

V tomhle směru idealistou skutečně byl.

112422

04.08.2006 10:08

Britská armáda žádá posily

RE: Doplnění

Zorba 83.?.?.?

>U každé události musí být minimálně dva a tvrdit,že za
>vše může jen jeden je alibistické.

Možná, ale zásadní odpovědnost podle mne padá vždy na hlavu jednoho. Tak např. první a druhou světovou vyprovokovalo Německo, Konflikt na blízkém východě zavinil Izrael a třeba válku v Iráku rozpoutali USA. Jistě že na hlavy těchto vyníků nepadá 100% odpovědnost, i přestio jsou to ale hlavní vyníci.

>jednomu,že člověk je velmi ovlivnitelný tvor a také
>chybující tvor - o tom jsem psala.

To ano, ovšem nemyslím si že by to nějak vyvracelo má tvrzení.

>Jiné uspořádání společnosti,jinou strukturu vlády na
>základě téměř naprosté decentralizace a především to,aby
>prioritou nebyl zisk.Proto není možné stavět na troskách
>toho co máme nyní.

Podle mne je třeba zajistit aby na prvním místě žebříčku hodnot nebyli materiální statky, peníze atd. Jinak zisk sám o sobě není podle mne špatný, bez něj by nebylo možné normální podnikání a fungování ekonomiky, důležité je jen to aby nebyl absolutně prvořadou hodnotou. Jinak tato vaše představa o ideální společnosti mi připomína anarchisty a jejich ideologii.

>Jenže ten náš duch je utopený v myšlenkách na to,co dnes
>dávají v "bedně",co je v ledničce a kde vzal soused na nový
>auto.

Bohužel je to tak, konzum a dekadence ničí náš(a nejen náš) národ. Právě proto je třeba nastolení národního režimu který obnoví tradiční hodnoty.

>Jak chcete lidem implantovat pocit hrdosti z národa,který je
>mistrný v udávání,lži,podvádění a "ochcávání"čeho
>může?Není ten váš Národní stát pod vlivem tvrdé
>ruky také utopii nebo nacismem v2.0?

Vy na našem národě zminujete jen negativa. My Češi ale máme být na co hrdí. Můžeme se pyšnit Mojmírovci, Přemyslovci, Lucemburky. Měli bychom být hrdí na Jana Husa, Jana Žižku, Palackého, Masaryka, Kramáře... Měli bychom si vážit našich hrdiných předků, husitů, legionářů, hrdinů od Zborova či Dukly... Je bezpočet věcí na které my Češi můžeme a měli bychom být hrdí, je jen potřeba to lidem ukázat a vrátit jim pocit národní hrdosti. Utopií to není nebot zde již mnohokrát existoval a v mnoha zemích existuje ještě dnes.

>Kultura a hodnoty předků.Zkuste to definovat.Co to podle vás

Základními hodnotami jsou Bůh-vlast-rodina, ty by lidé měli mít na prvních místech svých žebříčků hodnot. Základem naší společnosti je křestanská morálka, tradiční rodina tvořená mužem a ženou a jejich dětmi, dále křestanská víra a úcta lidí k náboženství, láska k vlasti, smysl pro povinost, zachování Českého jazyka a kultury(tedy naší kvalitní hudby, literatury, poezie atd.)

112634

04.08.2006 10:15

Britská armáda žádá posily

RE: Doplnění

Zorba 83.?.?.?

>je a co s těmi "nepřizpůsobivými",kteří hledají životní
>alternativu?

Podle mne by se většina lidí vrátila k tradičním křestanským a národním hodnotám, jaké zde platili ještě před pár desetiletími, bez problému a ráda. Problém by byl jen s fetáky, kolaboranty, kriminálníky, úchyláky. U nich by se mělo přistoupit k převýchově, ti nejhorší zločinci by měli být tvrdě potrestaní.

>Mě by zajímala vláda silné ruky s pouze kladnými
>výsledky.Já o žádné nevím,ale za to třeba může jen můj
>malý zájem o tyto.

Pozitivními autoritativními vládci jsou např. Pilsudsky, Franko, Salazar, Tito, De Gaul, Nasir, Castro, Kadáfí, Sadám Husain, Chomejní, Miloševič, Karadžič a řada dalších.

>Mluvila jsem o Kolumbově mapě Ameriky,kde ji vzal?Oxeroxoval v
>knihovně [zmaten]

Jistě, v dějinách existuje řada záhad.

>Nepřekrucujte.Člověk je jen hloupé dítě,které se příliš
>brzy dostalo na relativně vysokou technologickou úroveň,ale je
>veskrze blbým dítětem,protože vše co má v ruce používá
>především k agresi a k potlačení ostatních.Malé děti se
>skrze předměty obvykle učí poznávat své prostředí,často
>ale nerozumí podstatě věcí samotných,neznají jejich
>využití.Proto říkám,že lidé musí vyrůst,aby si lépe
>uvědomovali dopad svého konání na své okolí.

Já si myslím že člověk zůstane pořád stejný. Už celá tisíciletí se člověk nijak zásadně nezměnil, v jádru jsme stále stejní, takže si myslím že nedoje k tomu že by nějak vyrostl.

112635

06.08.2006 21:38

Chavezovo letní tažení proti USA

Chavez je velký státník

Zorba 83.?.?.?

Celý svět může být štastný že zde máme politika, státníka a hrdinu takového formátu jako je prezident Venezuely Hugo Chavez. Je skvělé že antiamerická koalice ve světě již získává jasné rozměry a stane se snad již brzy realitou, jež bude jasně a otevřeně čelit rozpínavé politice USA. Chavez má nesporné zásluhy na budování antiamerické koalice a tím i na budoucí totální porážcě USA. Antiamerická koalice se jednou postaví agresivním USA do cesty se zbraní v ruce a Americké imperium bude rozdrceno.

112834

06.08.2006 22:08

Britská armáda žádá posily

RE: ...

Zorba 83.?.?.?

>Možná jste mi neporozuměl.Představte si,že by Hitler po
>zabrání směřoval jen na východ.

Spíš jste neporozuměla vy mně. I kdyby Hitler bojoval pouze proti osamoceným SSSR nedokázal by vyhrát. Kdyby např. v roce 1939 zaútočil na SSSR tak by se výsledek války nezměnil. SSSR byl v té době ekonomicky vyspělejší než Německo(úspěch Stalinových pětiletek) a mělo k dispozici více než dvojnásobný počet obyvatel. Navíc zde hrají roli vynikající přírodní podmínky, ruská zima atd.

>Desatero stačí.

Desatero podle mne nestačí. Jak by jste např. chtěla organizovat takovou dopravu, podnikání, bankovnictví, policii, daně atd. když žádnou z těchto věcí desatero nijak neupravuje. Aby vyspělá lidská společnost mohla fungovat je třeba řady pravidel a zákonů.

>Pokud by se lidé Desaterem řídili,není třeba více zákonů

Desaterem se dnes lidé neřídí nebot to po nich stát nevyžaduje, řídit se jim začnou jakmile k tomu vláda a společenské instituce lidi povedou a porušení desatera bude trestné.

>Vy jste zdá se radikální antiglobalista.

Ano, samozřejmě jsem proti globalizaci, jako správný vlastenec.

>Proč by evropané nemohli být stoupenci východních
>filozofických systémů?

Proč? Nejlépe by vám mohlo odpovědět jednoduché heslo: CIZÍ NECHCEME, SVOJE NEDÁME. To znamená že každý národ má své tradice a kulturu jež ho utvářejí. Pokud se jich vzdá a přijme cizí, pak bude existence daného národa silně ohrožena a podlomena.

>Podle toho,co tu stále tvrdíte dokola začínáte působit jako
>křesťanský fundamentalista,neuznávající nic jiného než
>svůj národ a své náboženství.

Já uznávám všechny národy a náboženství, ovšem uvědomuju si příslušnost k Českému národu a křestanskému náboženství a jsem na to patřičně hrdý.

>Podstatné však je to,kde je jeho místo a co jsou
>jednotliví lidé schopni obětovat,při cestě za ziskem.Mám
>zkušenosti,že lidé často obětují i přátele pro svůj
>zisk.Není to špatné?

Ano je, s tímto vašim odstavcem souhlasím.

Myslíte,že národ,tradice,vymetení
>"lidského odpadu",národní stát,vláda tvrdé ruky tohle
>dokáže změnit?

Ano, z větší části, povede totiž k tomu že současné konzumní a materiální "hodnoty" nahradí skutečné národní a křestanské hodnoty.

>Ad Ghándí.
>Není ta nevraživost mezi Hinduisty a Islamisty způsobena
>fundamentalismem jednotlivých stoupenců?

Možná, já nedokážu jasně říct zdali je v daném konfliktu v právu Indie nebo Pakistán.

>Není to snad jen jejích dojem,že jen to jejich
>náboženství je správné?

To má snad každý věřící, důležité je být tolerantní vůči ostatním.

>A co křesťanství?

Většina západních křestanských národů se dnes nachází v těžké morální a existenční krizi, mělo by zde dojít ke křestanské obrodě a revoluci.

112836

06.08.2006 22:28

Britská armáda žádá posily

RE: Doplnění

Zorba 83.?.?.?

>Vidíte to příliš jednoduše.Asi je to snazší,ale věci jsou
>málokdy tak snadné.

Nemyslím si že by v mém pohledu byla přehnaná jednoduchost, některé věci jsou prostě více méně jasné.

I konflikt na blízkém východě není jen
>a jen vinou Izraelců.Za počátek Izraele hodně loboval(nebo
>přímo vydíral)Rotshild a ten vycházel z jiných doktrín.

Možná, ovšem zásadní odpovědnost leží na bedrech sionistických agresorů a jejich nohsledů z bílého domu.

>nebudeme si lhát,Hizballah svými činy přilevá jen olej do
>ohně Izrelské propagandy.

A co má podle vás Hizballah dělat? Má po sobě nechat šlapat a nebránit svoji zem? Je přece logické že napadený národ(Libanonci a jejich Hizballah) se brání.

>To je však ode zdi ke zdi.Od jednoho extrému ke druhému.

Nemyslím si že by to co naši předci uznávali a jak žili po tisíciletí bylo nějakým extremismem.

>Asi to bude jako rudý hadr býku ukázati,ale nemyslíte,že
>kdyby češi vytvořili federaci s rakouskem,že bychom na tom
>kolem a kolem nebyli lépe?Na začátku 20.stol byla tahle
>myšlenka dost aktuální.

Určitě bychom na tom lépe nebyli. My Češi máme právo na svůj vlastní stát a jenž zaručí naši národní existenci a svobodu. Rakušané nás po staletí jen utoskovali, přece by jste nechtěla být v jednom státě s vrahy našeho národa.

>To co jste popsal v celém odstavci jsou hodnoty,které bych
>mohla přiřadit jak třeba chillanům,nebo třeba
>australanům(až na ten jazyk samozřejmě).Co skutečně jsou ty
>české národní hodnoty?Pití piva,nebo národní tance?V
>tomhle směru prostě nechápu,k čemu se lidé mají vrátit a
>co mají ctít,podle vás.

Jistě, existují totiž základní a univerzální hodnoty a principy jež jsou vlastní každé vyspělé a kulturní společnosti. A právě ty náš národ opustil a je potřeba se k nim vrátit. Samozřejmě pak existují různé odlišnosti(každý národ má jinou kulturu, víru, obyčeje, jazyk atd.).

>>Podle mne by se většina lidí vrátila k tradičním
>křestanským a národním hodnotám,<

>Skutečně?To by stálo za průzkum. Mít/vlastnit znamená v
>současném světě prestiž.Té se nikdo jen tak nevzdá.

Je třeba aby národní režim soustavnou osvětou a propagací přesvědčil národ že návrat k tradičním hodnotám je správný a prospěšný.

112837

06.08.2006 22:37

Britská armáda žádá posily

RE: Doplnění

Zorba 83.?.?.?

>Co s nima?Popravit,do pracovních táborů,nebo na převýchovu?

Od každého něco, samozřejmě v duchu spravedlnosti a všeobecného prospěchu pro společnost. Potrestáni by byli jen zločinci, slušní lidé by na tom byli jedině líp.

>O tom tu stále mluvím.Od jedné nesvobody ke
>druhé.

Národní režim svobodu národu získá. Trestání zločinců není nijak v rozporu se svobodou.

Mimochodem,v tématu CzTku jste mi nereagoval na
>příspěvek o urážení.Zajímá mě váš názor.

Určitě reaguju.

>Dítě nezůstane dítětem,roste a poznává svět kolem a
>jednoho dne přeroste toho autoritativního otce,který jen
>přikazuje a kárá.Lidé potřebují svobodu,ale bojí se jí a
>tak utíkají k autoritě,lidé se bojí svobody,protože svoda
>znamená i zodpovědnost a tu autorita v lidech nebudí,ale
>pošlape,aby lidi mohla vést za ručičku a ukazovat co a jak
>mají a co nesmí.

Jenže lidstvo není nějaká dítě. Lidstvo je Bohem stvořené a utvořené k obrazu Božímu. Na základě čeho si myslíte že lidstvo se jednou radikálně změní, když se podíváte na lidské dějiny tak zjistíte že člověk je v jádru stále stejný. Dále si nemyslím že by autorita byla v rozporu se svobodou. To že se člověk musí řídit určitými pravidli rovněž není v rozporu se svobodou. Je to prostě přirozené a samozřejmé. Lidská společnost by bez pravidel a autority nemohla existovat.

112838

06.08.2006 22:45

Britská armáda žádá posily

RE: Doplnění

Zorba 83.?.?.?

PS: Zítra odjíždím na dovolenou, kde nebudu mít přístup k internetu a nebudu tudíž moct pokračovat v naší diskuzi a to až do začátku září.

112840

06.08.2006 23:00

Chmurná tradice pokračuje

RE: Czehtek je hnus

Zorba 83.?.?.?

A je snad něco špatného na tom že žiju na venkově a jsem mladý? Proč bych nemohl mít své názory na morálku? Jak myslíš to "kdes byl v životě"? Jinak si myslím že toho vím dost na to abych si dokázal udělat obrázek o technařích.

112842

06.08.2006 23:07

Chmurná tradice pokračuje

RE: Czehtek je hnus

Zorba 83.?.?.?

Je fakt že nadávat je lepší než mlátit, ovšem nadávky podle mne do slušné diskuse nepatří a agrese je vždy špatná.

To že nějako skupinu(třeba gay a lezby) označím za odpod společnosti nemyslím jako urážku, nýbrž jako konstatování faktu, stejně tak když píšu že US army je zločiná nemyslím to jako urážku, nýbrž jako konstatování faktu. To že se to někoho možná může dotknout není moje vina.

112843

USA páchají zločinou agresivní politiku, stějně jako svého času nacistické Německo. Bush, Clinton a spol. by měli být postaveni před soud za všechny zločiny jež spáchali. Doufejme že k tomu dříve či později dojde. Možné to je ovšem pouze po definitivní porážce USA.
Nesouhlasím ale s tím aby byl Irácký národní hrdina Sadám Husain přirovnáván k vrahovy Bushova formátu. Sadám Husain pouze vždy hrdinsky bránil svoji zem a svobodu svého lidu.

115894

05.09.2006 16:14

Bývalý Norimberský Žalobce: „Bush i Saddam by měli čelit stejnému procesu“

RE: '..Irácký národní hrdina Sadám Husain ..'

Zorba 83.?.?.?

To že je Sadám Husain v Iráku uznávaným hrdinou(samozřejmě ale ne pro všechny) je známí fakt at se vám to líbí nebo ne. Stejně tak jsou například Karadžič, Mladič nebo Miloševič považováni za hrdiny mezi Srby a tak by se dalo pokračovat. Je mi ale jasné že vám jakožto zatvrzelému proami vadí oslavování antiamerických bojovníků. Sadám Husain v době své vlády v 70sátých letech nebývale pozvedl Iráckou ekonomiku, později bránil celistvost země před útoky Kurdských teroristů a především hájil svobodu Iráku před USraele. Rovněž byl vždy věrným přítelem Palestinského lidu a čelil hrdinský dvěma Americkým agresím, nejprve roku 1991 a poté roku 2003.

116012

Můj odpor k USA je podle mne mnohem oprávněnější než váš odpor k Arabům. Vy ho zakládáte jen na negativní zkušenosti s několika jedinci. Podle toho ale nemůžete nikdy posuzovat celý národ!!! Arabů je asi 500 milionů, vy jste je poznal všechny když takhle zevšeobecnujete? Já jsem proti USA kvůli jejich zločiné politice, nemám je rád protože vedou agresivní války, páchají genocidy, ničí celé národy a kultury(včetně našeho) a chtějí ovládnout svět. Stejně tak nemám rád třeba Hitlerovu třetí říši a to i přesto že jsem nikdy neměl negativní zkušenost s žádným Němcem. Zato ale vím že miliony lidí těch negativních zkušeností s nimi měli víc než dost. A s Američany je to stejné.

116221

11.09.2006 21:19

Páté výročí útoku na mrakodrapy Obchodního centra

USA si 11.9.2001 zasloužili

Zorba 83.?.?.?

Amíci si jednoznačně za to co se stalo 11.9.2001 můžou sami. Ten atentát byl pouze odvetou za předchozí Americké zločiny a odpovědí na americko-sionistickou agresi. Byla to jediná možnost jak se porobený Arabský lid mohl bránit a bojovat za svoji svobodu. Kdyby Američané nevedli agresivní rozpínavou politiku tak by se jim nic nestalo. Navíc akce Arabského odboje z 11.9.2001 byla zcela ve shodě s válečnými pravidli. Muhamad Atta a jeho bratři ve zbrani jsou hrdinými vlastenci kteří statečně položili životy za svobodu svého lidu, měli by být všem příkladem. Arabové je právem oslavují a zbožnují. Kéž by i náš národ měl v současnosti takové hrdiny. Naposled byli takovými hrdiny u nás bratři Mašínové, odbojaři za druhé světové a legionáři za první světové války. 11.9.2001 je výročí dne kdy bylo zasaženo Americko-sionistické imperium a byla pomstena řada obětí amerického teroru. Jediná škoda je že se atentátníkům nepodařilo zasáhnout také Bílí dům.

116406

13.09.2006 20:57

Páté výročí útoku na mrakodrapy Obchodního centra

RE: USA si 11.9.2001 zasloužili

Zorba 83.?.?.?

Já jsem nic nedomotal. Já jsem jen napsal svůj názor na 11.9.2001, který sdílí většina lidí na světě. Valná většina lidstva je totiž antiamerická a souhlasí s odvetnými akcemi odboje proti americkým cílům. 11.9.2001 oslavují a opěvují miliony lidí po celém světě. Je mi jasné že vy jako občan USA to asi těžko přijmete, ale lidé kteří trpěli a trpí pod americkou nadvládou mají radost že jsou na světě lidé kteří jsou připraveni zasadit USA ránu přímo do srdce a bojovat tak za svobodu celého světa.

116588

13.09.2006 21:02

Páté výročí útoku na mrakodrapy Obchodního centra

RE: USA si 11.9.2001 zasloužili

Zorba 83.?.?.?

Samozřejmě že kolem 11.9.2001 je řada otazníků, ale vy opravdu věříte že by Americké vedení bylo natolik bezcitné aby zabilo 3000 svých vlastních lidí civilistů? Copak by jim nestačila jen menší akce, nějaký pohraniční incident, menší útok či atentát jako záminka? Uznávám že řadu tzv. teroristických útoků můžou a asi i mají na svědomí západní tajné služby, ale v 11.9.2001 vydím stále triumf hrdiného Arabského odboje, myslím že je nefér brát Arabům tento jejich jediný opravdový úspěch(i když v konečném důsledku jim neprospěl, právě naopak).

116589

14.09.2006 17:36

Páté výročí útoku na mrakodrapy Obchodního centra

RE: USA si 11.9.2001 zasloužili

Zorba 83.?.?.?

Neříkám že je třeba vyhubit celý americký národ, to jistě ne. Ovšem válka je válka. USA vedou zločinou politiku namířenou proti všem národům světa. Chtějí všechny zotročit a přitom vedou agresivní války a páchají genocidy. Němci taky nesli odpovědnost za zločiny jež v jejich jménu spáchali jejich režimi za světových válek, stejně tak podle mne nesou Američané odpovědnost za zločiny jež dnes v jejich jménu páchá jejich režim. Ostatně drtivá většina Amíků svůj režim podporuje(demokrati a republikáni jsou jedna a ta samá banda). A já se nedivím Srbům, Iráčanům, Afgáncům a dalším lidem jež se stali obětí amerických genocid že si přejí spravedlivé potrestání Amíků a odplatu. Samozřejmě že jakékoli útoky na civilisty jsou špatné, ale válka je holt válka. A když nás Amíci napadnou, tak se přece nevzdáme bez boje, ale budeme bojovat a bránit svoji zem. A přenesení války na území agresora a následné rozdrcení agresora je přirozeným a správným zakončením každé obranné války(viz. druhá světová).

116671

14.09.2006 17:41

Páté výročí útoku na mrakodrapy Obchodního centra

RE: USA si 11.9.2001 zasloužili

Zorba 83.?.?.?

Je mi jasné že Americká vláda neváhá vyhlazovat civilisty a páchat zločiny kdekoli ve světě a v jakékoli zemi, ovšem že by byli ochotni vraždit i vlastní lidi? No nevím...já spíš jen doufám že ani Bush není tak bezcitný...ale kdo ví.

Jestli je něco masová vražda tak jsou to masivní americké nálety proti civilistům v Iráku nebo Jugoslávii atd. Ovšem 11.9.2001 bylo odvetou za americkou agresi a navíc se jednalo o útok na legitimní vojenské cíle, civilním ztrátám se nedalo nijak předejít.

116672

16.09.2006 00:07

Páté výročí útoku na mrakodrapy Obchodního centra

RE: USA si 11.9.2001 zasloužili

Zorba 83.?.?.?

>genocida je zločin proti lidskosti, spočívající ve
>vyvražďování určité skupiny lidí definované na základě
>jejich etnika či rasy.
>povod nazvu -> genos (grecky pre rodina, rod alebo pôvod) a
>-cide (latinsky - occidere aleco cideo - masakrovať).

A copak se právě toho USA již tolikrát nedopustili? Stačí si vzpomenout na války v Korei nebo Vietnamu, kde Američané zmasakrovali miliony lidí. Dále genocidu Iráčanů kterou Američané páchají prakticky od roku 1991 až dodnes. Nejprve během první války v zálivu zabili povraždili asi 100 000 Iráčanů(většinou civilistů), následovalo genocidné embargo a občasné nálety jež si vyžádali životy 2 milionů Iráčanů a pak další válka jež trvá od roku 2003 až dodnes a v níž až dosud Amíci zavraždili zhruba 200 000 lidí. Další neštasný národ který stojí v cestě USA a jejich NWO jsou Srbové. USA měli zásadní podíl ne genocidě Srbů v Chorvatsku a Bosně(desetitisíce zmasakrovaných civilistů, statisíce utečenců vyhnaných ze svých domovů). Kvůli zásadnímu přispění USA byl zničeno celé jedno etnikum-Krajinští Srbové. Dále pak nesou USA hlavní odpovědnost za genocidu Srbů v Kosovu jež trvá od roku 1999 až dodnes, opět přišli o život tisícovky Srbských civilistů a desetitisíce jich bylo vyhnáno ze svých domovů. Krom toho vedli USA a jejich nohsledi z NATO bombardování Jugoslávie, při níž přímo samotní Amíci povraždili tisíce Srbských civilistů, a to ještě tím nejzbabělejším způsobem.
Mám snad pokračovat ve výčtu genocid spáchaných vládou USA(např. jsem nezmínil takový Afganistán atd.)?

116771

16.09.2006 00:13

Páté výročí útoku na mrakodrapy Obchodního centra

RE: USA si 11.9.2001 zasloužili

Zorba 83.?.?.?

>Těch pár[bliji] "samovyvolených" illuminátů u moci si zlehka
>najme vrahy, obleče do uniformy US army a huraaa,..... třeba
>pohlídat si úrodu v Afghanistánu, nebo provést nějaké to
>"humanitární bombardování".

A kdo jsou tu vrazi v US uniformách? No přece Američani! A kdo je podporuje? Zase Američani. Je mi jasné že zdaleka né všichni v USA jsou špatní a že je tam i řada lidí proti režimu, ale většina Amíků svůj zločiný režim podporuje a uvádí zločiné cíle své vlády v život.

> Ale genocida to není. Vždyť oni nás, goyim, mezi lidi
>nepočítají,...to přece víš, ne? [mrknutí jedním okem]

Takže podle tebe miliony lidí zavražděných Americkým vedením od Koreje a Vietnamu až po Jugoslávii, Afganistán a Irák nejsou genocidou? Přečti si co jsem k popiračům amerických genocid napsal o něco víše na této diskuzi.

>otevři aspoň jedno oko.

Já mám otevřená obě a řekl bych že víc než dost.

116772

16.09.2006 00:34

Páté výročí útoku na mrakodrapy Obchodního centra

RE: USA si 11.9.2001 zasloužili

Zorba 83.?.?.?

I já si to samozřejmě dovedu představit. Udělali to např. Japonci aby měli záminku zaútočit na Čínu, dále Stalin aby měl záminku k útoku na Finsko nebo Hitler aby měl záminku k útoku na Polsko. Pokaždé ale obětovali jen několik lidí a to ještě vojáků. Dokonce i takový vrahoun jako Stalin nechal zabít "jen" 10 vlastních vojáků a pak to svedl na Finy a tak měl záminku k útoku na jejich zem. Že by Bush a spol nechali zabít hned 3 000 vlastních lidí a ještě k tomu civilistů? No nevím...jak říkám stačila by jim jen nějaká menší akce+mohutná mediální kampan.

Já vůbec nepochybuju o tom že Amíci v Iráku i Srbsku záměrně vraždili civilisty, ostatně je o tom víc než dost důkazů. Jinak během Kosovské války zemřelo asi 15 000 lidí, z toho třetinu zavraždili síli NATO, jednalo se v naprosté většině o Srbské civilisty. Irák byl na tom ale ještě mnohem hůř. Během agrese z roku 1991 tam Amíci pozabíjeli ma 100 000 lidí, většinou opět civilistů. Současná americká agrese trvající již 3 roky si až dosud vyžádala životy zhruba 200 000 Iráčanů, opět velkou většinou civilistů. A to nemluvím o genocidním embargu jež USA způsobili a jež si vyžádalo životy 2 milionů Iráckých civilistů. Myslím tedy že je víc než dost jasné že Amíci spáchali a stále páchají na genocidu na Srbech i Iráčanech a zdaleka nejen na nich.

116778

16.09.2006 00:49

Páté výročí útoku na mrakodrapy Obchodního centra

RE: Vlady zabiji sve obcany v cele historii lidstva. Rikaji tomu treba - valka.

Zorba 83.?.?.?

Co se týká Pearl Harboru tak to myslím není nejpřesnější příklad. Klidně bych uvěřil že vláda USA věděla o plánech Al Kaidy ale nechala je přitom útok provést protože se jim to hodilo. Ovšem jen ztěží dokážu uvěřit tomu že by celý útok provedli jen tajné služby na rozkaz vlády.

To že se Americké vládě 11.9.2001 dokonale hodilo ještě neznamená že to spáchala samotná vláda. Stejné to bylo i s atentátem na Ferdinanda d Este, ten atentát se taky tehdejším vládám Rakouska a Německa dokonale hodil aby měli záminku na rozpoutání první světové, ovšem to ještě neznamená že si arcivévodu zastřelili sami. Atentát byl jasně dílem hrdiného Srbského odboje.

Jinak je mi jasné že vlády(a ta ve Washingtonu obzvlášt) běžně lžou a řadu válek rozpoutali na základě falešných záminek. Např. už Hitler začal druhou světovou proti Polsku tak že nechal skupinou SSmanů v Polských uniformách přepadnout nějaké Německé pohraničníky, a na základě toho incidentu pak nacistická propaganda tvrdila že Poláci napadli Německo a že se tedy Němci jen brání [překvapení] [oči v sloup] ! A spousta Němců téhle propagandě věřila a byli přesvědčeni že to oni byli napadeni. Přitom každý ví kdo byl skutečný agresor. A takových případů je spousta. Ovšem pokaždé šlo o obětování jen několika lidí, vesměs vojáků. Dokonce i takový masový vrah jako Stalin obětoval "jen" 10 svých vojáků aby měl záminku k agresi proti Finsku. Že by Bush obětoval 3000 vlastních lidí, ještě k tomu civilistů? Vždyt by jim k zahájení agrese stačil mnohem menší incident.

116782

16.09.2006 01:03

Den zúčtování: Kolaps americké ekonomiky

RE: V zasade asi pravda ale jest treba si uvedomit ze na te lodi sedime vsichni....

Zorba 83.?.?.?

>Navic... v pripade ze by k prilis dramatickemu "hupu" doslo (ci
>napriklad se majoritni veritele zacali izolovat .. pravdepodobne
>nas USA vtahne do 3 svetove valky. A toho se zcela realne bojim..
>protoze jim nic jineho nezbyde. (a ten ci onen sasek v bile
>natrenem baraku to nezmeni)

Máte naprostou pravdu. Situaci jste odhadl zcela správně. Již dnes je jasné že USA(a nejen oni) se chystají na velkou válku. Ostatně všichni mluví o tom že v budoucnu dojde k velkému konfliktu a bohužel to tak asi je. Pokud by skutečně došlo k nějaké obří ekonomické krizi či kolapsu ekonomiky o jaké se v článku(i jinde) mluví, pak je zcela jasné že jedinou možností, jak zkusit zachránit USA a jejich hegemonii by bylo rozpoutání velké války. Nepřítel Amíků je rovněž jasný: Rusko, Čína atd.

116785

16.09.2006 01:18

Den zúčtování: Kolaps americké ekonomiky

RE: V zasade asi pravda ale jest treba si uvedomit ze na te lodi sedime vsichni....

Zorba 83.?.?.?

>A valka? Nj, ale proti komu? A s kym? A co jim to prinese?

Na válku se hlavní velmoci připravují již dnes. Ostatně situace ve světě je prakticky stejná jako před roky 1914 a 1939, až na to že roli Německa dnes mají USA. A kdo je proti USA? No přece Rusko, Čína a řada dalších zemí. Co přinese válka Washingtonu? Pokud by zvítězili(v což ale rozhodně nevěřím) tak by jim přinesla totální světovládu a definitivní nastolení NWO. Válka je již dnes téměř jistá a pokud dojde k oné obří ekonomické krizi pak je naprosto nevyhnutelná(z pohledu USA).

>"shit hit the fan" v US of A, tak v prve rade nastanou masove
>boure a nebude mozny s grupou nasranych podvedenych amiku hnout,

To samé předpokládají určitě i vládci z Washingtonu, oni už si jistě najdou způsob jak přívést Americké stádo na "dobrou cestu". Ostatně když je doma velká krize tak pro vládu není nic lepšího a jednodušího než obrátit hněv lidí proti nějakému nepříteli v zahraničí.

>natoz je dostat D.R.A.F.T.em do valky a hlavne - do valky s cim a pro co?

S kým by Amíci válčilo je vám snad už jasné. A za co? Skutečný cíl americko-sionistických vládců je nastolení NWO, propaganda bude ale samozřejmě mluvit o boji za demokracii a lidská práva a bla bla bla...

>Dyt nejsou schopni udrzet Irak a ne tak aby napadli, porazili,
>obsdili a udrzeli v klidu Iran i Irak tak, aby se dala pro ne

USA má jistě víc než dost sil na dobytí Iránu a ještě řady menších zemí. Jistě problém je pak s hnutím odporu, ale není to problém neřešitelný. To že Iráčtí odbojaří vydrželi klást odpor Amíkům už 3 roky ani v nejmenší neumenšuje šance USA vést regulérní konflikt proti jiné velmoci.

>cerpat nafta, tim spise ze takovy krok vyvola odpovidajicireakci
>Ciny a Ruska a i EU by se mela pridat, protoze pujde o jeji
>preziti take - jakmile Amici zacnou pumpovat pro sebe, takpujdou
>vsechny zabrany stranou a i z ami-ami vlezdoprdelku se stanou
>obratem sileni anti-ami ...

Ano, něco takového se v brzké budoucnosti asi stane, politika USA přesně k tomu směřuje.

Ne, valkou nic nezmuzou. A jak lidi
>vyjdou do ulic, tak to bude chtit rychle reseni a valka neni
>rychla, i ty tankery jezdi moc pomalu...

Pokud dojde k velké krizi a zhroucení ekonomiky o níž se mluví v článku, pak bude válka jediné řešení pro USA. Ostatně snaha amíků a sionistů o nastolení světovlády ani k ničemu jinému nevede.

116788

16.09.2006 01:53

Páté výročí útoku na mrakodrapy Obchodního centra

RE: USA si 11.9.2001 zasloužili

Zorba 83.?.?.?

Vy jste asi další fanatický příznivec USA který se nedokáže podívat pravdě do očí. To co jsem napsal jsou snadno ověřitelná fakta. Stejná fakta jako např. údaje o ztrátách za první nebo druhé světové. Jen vy proami je neradi slyšíte.

116790

16.09.2006 11:10

Pentagon: Válka v Iráku je ztracena

Iráčané nedokáží porazit USA samotní

Zorba 83.?.?.?

To že se Amíkům nedaří v Iráku a že dostávají přes hubu je jasný fakt. Ovšem i přesto mají USA stále víc než dost síli okupovat Irák a bojovat proti tamnímu odboji. O tom svědčí i to že se připravují na mnohem větší konflikty než je ten v Iráku. Jinak odchod Bushe a neoconů z Bílého domu nic nevyřeší, protože demokrati jsou úplně stejná agresivní banda jako republikáni.

116815

16.09.2006 11:13

Pentagon: Válka v Iráku je ztracena

RE: pozor na fašismus

Zorba 83.?.?.?

Vy jste nějak moc vysazený proti ODS, ne? Jinak máte samozřejmě pravdu že ODS jsou jen bandou kolaborantů která slouží Washingtonu, Bruselu a Tel Avivu, ovšem ČSSD, KDU-ČSL a asi i Zelení jsou naprosto stejní. elá naše vládní elita je jen bandou zrádců. Topolánek, Paroubek nebo Kalousek, všichni jsou stejní kolaboranti a sluhové Amíků a sionistů.

Rozdíl vidím jen v tom že ODS má na rozdíl od ČSSD rozumnou ekonomickou a školskou politiku. To ale samozřejmě nijak nevyváží fakt že to jsou zrádci národa.

116816

16.09.2006 11:16

Pentagon: Válka v Iráku je ztracena

RE: pozor na fašismus

Zorba 83.?.?.?

To těžko. Paroubek slouží stejným pánům jako Topolánek. Celá naše politická elita je banda zrádců. Není mezi nimi rozdíl. NWO u nás nastoluje ODS stejně jako ČSSD. Např. jedním z největších úspěchů NWO u nás v poslední době bylo schválení registrovaného partnerství pro úchyláky. A kdo ho prosadil? Samozřejmě židobolševik Paroubek.

116817

16.09.2006 11:18

Pentagon: Válka v Iráku je ztracena

RE: pozor na fašismus

Zorba 83.?.?.?

>Podle mně jde o přípravu na válku. Sionfašisté si
>"ochočili" Američany, ale mají strach z Ruska - proto
>základna v Česku nebo Polsku.

Máte pravdu, v tomhle s vámi můžu jen souhlasit.

116818

16.09.2006 11:23

Irák: 12 tisíc mrtvých a 25 tisíc zraněných?

Dobře jim tak

Zorba 83.?.?.?

Američtí vrahouni kteří okupoují cizí země a vraždí jejich obyvatelstvo si nic jiného nezaslouží. Gratuluji Iráckému odboji kjeho úspěchům. A to že vláda USA falšuje údaje o ztrátách se dalo čekat, dělají to prakticky vždy a v každém konfliktu.

116819

16.09.2006 15:29

Páté výročí útoku na mrakodrapy Obchodního centra

RE: USA si 11.9.2001 zasloužili

Zorba 83.?.?.?

>Trochu si pletes pojmy s dojmy. Ty, jako cesky vlastenec, prece
>nemuzes pocitat mezi Cechy ty lidi kteri maji v kapse ceskypas,
>ale systematicky skodi zajmum tve vlasti ve prospech jine zeme.

U nás v Česku už od roku 1945(tedy od odsunu Sudetských Němců) žádná problematická etnická menšina není. Tedy až na Cigány, ale ti představují zcela zanedbatelný problém. Co se Židů týče tak těch je u nás minimum a mezi vedoucí elitu se dostal jen jeden-Vladimír Železný, někdejší ředitel TV NOVA.

>Tak je to i s Americany.

Co se Američanů týče, tak tam neexistují etnika tak jako v Evropě. Tam kdo přijde a asimiluje se tak se z něj stane Američan a ostatního jako takového berou. Co se týká takového Perla nebo Wolfowitze, tak u nich jde o to za co se sami považují. Bud jsou to Židé a nebo Američané vyznávající Judaismus jako své náboženství.

>Ty taky patris k te vetsine podporujici tunel Praha-Tel Aviv?
>Myslim, ze zadna vetsina toto podporujici neni ani tam, anitady.
>Je to jen apatie vuci systemu a "agentum s teplou vodou".

Jde o to uvědomit si kdo je pachatelem a kdo obětí. USA(spolu se sionisty) jsou pachatelem toho zla jež se dnes děje ve světě. Všechny ostatní národy(včetně nás Čechů) jsou jen jejich obětí. U nás v Česku i v ostatních zemích se většina lidí více méně řadí k antiami. O USA to říct nelze, tam většina lidí svůj zločiný režim podporuje a my jsme jejich obětí. Ostatně se stačí podívat na výsledky voleb v USA:
2000: 95% pro režim(republikány i demokraty)
2004: 99% pro režim(republikány i demokraty)

>Ale na tobe musel taky nekdo pekne experimentovat. Tve prispevky
>jsou toho svedectvim. A nejsem sam, kdo si toho vsimnul[mrknutí jedním okem]

Čeho sis všimnul a čeho jsou mé příspěvky svědectvím? Já jsem pouze odpůrce zločiné politiky USA, tak jako většina ostatních lidí ve světě. Oproti tomu ty se zde snažíš dokazovat že Amíci jsou nějaká nevinátka a všechnu vinu za zločiny USA se snažíš svalit na Židy. Já jsem sice rozhodným odpůrcem sionistických vrahů, ovšem jasně si uvědomuju že pokud nějaký národ nese hlavní odpovědnost za zločinou politiku USA, pak to je národ Americký a určitě ne Židovský. To Američané páchají ty zločiny a ne Židé. Jistě že Izrael je zločiný stát, ovšem on ohrožuje jen blízký východ zatímco USA ohrožují celý svět. To že ve vedení USA je řada Židů a že tam sionisté mají velký vliv na věci nic zásadního nemění. Zeptej se lidí po celém světě na jejich názor na Bushovu politiku. Na který národ budou podle tebe nadávat? Samozřejmě na Američany, většina lidí si na nějaké Židy ani nevzpomene.

>Jen bych chtel znat toho, kdo te ucil tak perfektne
>modrokosilacky stylizovat prispevky.

Nikdo mě to neučil a nevím proč pořád zminuješ modrokošiláky.

>Seš pod vlivem, Zorbo,...nebo jsi aspon byl.

A pod vlivem koho mám podle tebe být?

116838

16.09.2006 15:50

Pentagon: Válka v Iráku je ztracena

RE: Iráčané nedokáží porazit USA samotní

Zorba 83.?.?.?

Myslím že jsi naivní. Vzpomen si jakou dělal politiku Clinton. Byl to naprosto stejný zločinec a vrah jako dnes Bush. Kdyby vyhrál v roce 2004 Kerry tak na něj dnes všichni nadávají stejně jako dnes na Bushe. Je jedno jestli jsou v bílém dome demokrati nebo republikáni, USA dělá stále stejnou agresivní politiku s cílem nastolit NWO. Třeba již zminovaný Clinton sice nezabil tolik lidí jako Bush, ale zato vedl více dobyvačných kampaní:
Clinton(1993-2001)
1993-invaze na Haity
1993-agrese proti Somálsku
1994-málem došlo k útoku na KLDR, na poslední chvíli byl konflikt zažehnán
1994-Bombardování Srbů v Bosně a Krajině
1995-opět bombardování Srbů v Bosně a Krajině
1998-bombardování Sudánu
1999-bombardování Iráku
1999-agrese proti Jugoslávii
K tomu je třeba připočíst různá embarga a podporu Chorvatských, Bosnáckých, Albánských a Izraelských zločinců. A i tak výčet zločinů Clintona není úplný(možná jsem na něco i zapoměl).
Takže nová demokratická vláda(pokud přijde) bude bezpochyby stejně agresivní a dobyvačná jako neoconi.

Jinak se pleteš v hodnocení US army. Ta v žádném případě nemele z posledního. Stále je nejsilnější armádou světa. V Iráku mají zhruba 130 000 vojáků, celá jejich armáda má přitom asi 1 700 000 mužů a k tomu ještě statisíce rezervistů a příslušníků národní gardy. Nechápu jak jsi přišel na to že melou z posledního. Naopak US army je stále posilována a zbrojí(totéž ovšem dělá i Rusko nebo Čína). A na Irán rozhodně konvenčně má. Ozbrojené síly USA mohou teoreticky kdykoli na rán zaútočit a porazit ho. Irán je sice relativně silný, ale porazit US army určitě nedokáže. Amíci mají výhodné strategické pozice, mohou vzít Iránce do kleští. Irán by dokázal vzdorovat asi 1-2 měsíce, maximálně půl roku. Nakonec by ale Amíci určutě vyvěsili sovoji vlajku nad Teheránem. Ovšem sami Američani by určitě měli těžké ztráty. Znepříjemnit situaci by mohla Amíkům Syrie jež má s Iránem spojeneckou smlouvu. Američani by pak museli bojovat i se Syrskou armádou(velmi silnou), v tom by jim ale zase významně pomohl Izrael, jež by určitě na sebe vázal většinu Syrských sil. USA mají na to porazit jak Irán tak i Syrii. Teherán a Damašek by zachránil pouze vstup Ruska a Číny do války proti USA. Jenže to by znamenalo třetí světovou, ovšem tu by Amíci určitě nedokázali vyhrát. Taková ohromná válka by se pak jistě táhla řadu let, ovšem nakonec by podle mne skončila totální porážkou USA. Pochybuju ale že Rusko a Čína jsou na válku s USA dostatečně připraveni již dnes, to budou až za pár let.

116840

16.09.2006 16:00

Pentagon: Válka v Iráku je ztracena

RE: pozor na fašismus

Zorba 83.?.?.?

ČSSD a ODS jsou samozřejmě stejní šmejdi. Ovšem ekonomický a školský program ODS je pravicový a tedy rozumnější a lepší.
Takže od začátku:
ODS navrhuje snížení daní, což je jednoznačně rozumný krok, nevím jestli je 15% rovná dan správná, ovšem určitě je lepší než dnešní situace kdy úřady seberou na daních 40% člověku který si svojí prací vydělá víc než 1 milion kč!!! 40% dan, to je opravdová zlodějna a nemorální hnus. Dále ODS chce zrušit registrační pokladny, to je jednoznačně rozumný krok, nebot jejich zavedení by znamenalo zrujnování drobných živnostníků kterým vláda podporou obchodních řetězců atd. zasadil již víc než dost ran.

Co se týká školství tak je zde jedna zásadní věc. ODS chce zrušit nebo posunout státní maturity, což je jednoznačně správný a pozitivní krok.

Jinak ale opakuji že jsem odpůrce ODS stejně jako odpůrce ČSSD, tady jsem jen vyjmenoval to co je na programu ODS správné.

116841

16.09.2006 23:49

Páté výročí útoku na mrakodrapy Obchodního centra

RE: USA si 11.9.2001 zasloužili

Zorba 83.?.?.?

>No, Zorbo, asi takovy problem, jako bili gadzove pro ne, heh.
Podle mne si Cigáni za své problémy můžou sami.
>A co vis o Kosovskych Albancich, ridicich dodavky tvrdych drog
>zapadni Evropy pres nase uzemi? A co tvrdi hosanci z Ukrajiny,
Mafie je všude, i u nás a samozřejmě se do ní zapojí i někteří cizinci. To ale rozhodně neznamená že jsou všichni cizinci kriminálníci(i když tak jste to doufám nemyslel). Takže ten problém je čistě problém s kriminálníky a s cizinci u nás to ve své podstatě nesouvisí.

Neosocuj Zidy. Ne kazdy z nich musi byt nutne zlodej, ne kazdy z

Já je neosočuju. Samozřejmě vím že zdaleka ne každý Žid podporuje sionisty a dělá bordel. I mezi nimi je řada normálních slušných lidí, tak jako všude.
>Jj,...zkus toto rict v East LA narozenym chicanos ( rodili
Netvrdím že vím do podrobna vše o Američanech a že znám přesně vztahy mezi lidmi v celých USA. Samozřejmě vím že tam jsou různá napětí mezi určitými skupinami atd. ale stejně tak vím že Američané jsou národem přistěhovalců jež nově příchozí vesměs asimiluje.
>>Co se týká takového Perla nebo Wolfowitze
>Hele, Zorbo, za tyto paskvily se stydijak nabozenstvi judaismus To ale nic nemění na tom že tyto kreatury utvářejí politiku USA kterou Amíci většinou podporují.
>Sioniste, tlacici NWO za kazdou cenu jsou akorat tak dobri pro
Nejsou to ale zdaleka jen sionisté kdo buduje NWO. Jsou to v prvé řadě Američtí politici všech barev(Demokrati i Republikáni). A ti kteří NWO většinou prosazují silou zbraní jsou Američtí vojáci, ano jsou to žoldáci ale to nic nemění na tom že to jsou Američané.
>Proc oblekas dojnou s dojicem do jedne kosile?
Já mezi sionisty a Americkým vedením nevidím žádný rozdíl. Stát který usiluje o světovládu jsou jednoznačně USA, s podporou sionistů samozřejmě, ovšem hlavním pachatelem jsou USA, nikoli sionistický Izrael(ten je jen nohsledem Amíků).
> CR neni obet, pouze dojna krava, stejne jako USA. Jen ne tak
>protoze jsi zaslepen, stejne jako modrokosilaci v letech 50tych
Rozhodně nejde srovnávat USA s ČR nebo nějakou jinou zemí. Jsou zde USA jež usilují(nebo jejichž vládní garnitura usiluje) o nastolení světovlády a NWO. A ostatní státy(tedy i ČR) jsou více méně obětí Americko-sionistické politiky. Je ovšem naprosto jasné že hlavním pachatelem jsou USA. Komu se klanějí vlády satelitů? Přece Washingtonu. Vojáci které země vedou naprostou většinu válek za nastolení NWO? Přece Američtí. Na kterou zem celý svět nadává a kterou nesnáší? Přece USA.
Takže nejde o žádné keci nějakých modrokošiláků, ale o fakta.
>Pouze tech, kteri volit sli. Neni to jako tady za bolsevika, kdy
A ti co nešli volit snad mají nějak zvlášt jiné názory ve srovnání s těmi co šli? Pochybuju.
>Pod vlivem toho, co ti nohsledi bolsevika v modrych kosilich
Tak pod vlivem něčeho takového určitě nejsem. Já jsem pravicový vlastenec a křestan.

116867

16.09.2006 23:54

Páté výročí útoku na mrakodrapy Obchodního centra

RE: Vlady zabiji sve obcany v cele historii lidstva. Rikaji tomu treba - valka.

Zorba 83.?.?.?

Stačilo by vytvořit masivní nenávistnou kampan proti státu jež by chtěl napadnout. Obvinit ten stát z nějakých špatností, pak mu dát ultimátum a pak udělat nějaký pohraniční incident, jako např ostřelování jednotky pěšáků, sestřelení letadla nebo odpálení raket na lod atd. stačilo by aby při takovém incidentu bylo zabito třeba jen 5 či 10 vojáků a už by to stačilo. Bush by pak mohl říct že to byla poslední kapka, nebo začátek útoku onoho státu a pak by mohl sám zaútočit. V dějinách byl už tento scénář hodněkrát použit.

116868

17.09.2006 00:03

Pentagon: Válka v Iráku je ztracena

RE: pozor na fašismus

Zorba 83.?.?.?

Tak o tom jsem nevěděl. Je to od ODS vážně podraz, ale alespon že je posunuli o rok když už nic.

Děkuji za vyjádření podpory Srbům. Já jsem na půl Čech a na půl Srb a Srbsko přímo zbožnuju a velmi rád tam jezdím. Srbové jsou opravdu obdivuhodný národ. Jinak Český národ nenese podle mne odpovědnost a vinu za kolaborantskou politiku "naší" vlády jež podporovala západ proti našim bratrům Srbům.

116869

17.09.2006 00:10

Pentagon: Válka v Iráku je ztracena

RE: Iráčané nedokáží porazit USA samotní

Zorba 83.?.?.?

>Zorba to není napadání - přečti si , co jsi napsal -
>nemohu Ti říci nic jiného a to říkám velmi přátelsky -
>že jsi válečnický "magor".

A proč? Podobné prognozi a předpoklady jsou na internetu i jinde zcela běžné. Kdybych kvůli tomu měl být válečnický magor, pak by byl takových magorů plný internet. Já si samozřejmě přeju jako každý mír, ale ještě víc si přeju svobodu a nevidím na tom nic špatného.

>Dokážeš si představit "válku" mezi USA, Ruskem a Čínou,
>když jde o jaderné mocnosti, které by nepochybně k jaderným
>zbraním sáhli.

Tak to je omyl jenž svědčí o tvé neznalosti. Jde sice o jaderné velmoci, ovšem k jaderným zbraním by nepochybně nesáhli právě proto že by to znamenalo zkázu světa. Taková válka by se vedla jistě vesměs konvenčními zbraněmi, takže žádný konec světa nehrozí. Nikdo není takový blázen aby masivně použil zbraně hromadného ničení.

>Ty zde prorokuješ naprosto v klidu vlastně zkázu světa.

Ted už víš že neprorokuju zkázu světa.

>Kam by jsi asi zalezl, až by podobná válka začala,
>Ty rozumbrado?

Šel bych se přihlásit do některé z armád bojujících proti USA a po vzoru našich hrdiných předků legionářu bych bojoval za svobodu a přežití našeho národa i celého světa. A co bys dělal ty?

116871

17.09.2006 01:07

Páté výročí útoku na mrakodrapy Obchodního centra

RE: USA si 11.9.2001 zasloužili

Zorba 83.?.?.?

Co se týká občanské války v bývalé Jugoslávii z let 1991-1995. Hlavním podněcovatelem konfliktu byl západ jenž chtěl Jugoslávii rozbít. Srbové se nechtěli podvolit NWO a tak západní mocipáni podpořili a využili Chorvaty a Bosnáky v jejich agresi proti Srbům. Srbové jen bránili svoji zem a své holé životy. Na začátku konfliktu měli převahu protože měli pod kontrolou vládní armádu, ta se ale později stáhla a Srbové v Bosně a Krajině byli izolováni, zatímco Chorvati a Bosnáci měli plnou podporu USA a NATO. Proto byli Srbové nakonec poraženi. Ovšem není nic špatného na tom že se Srbové aktivně bránili již od začátku války. Měli totiž v živé paměti Ustašovskou genocidu svého národa za druhé světové. Tehdy udělali Srbové chybu že se začali pozdě bránit. Roku 1991 se této chyby nedopustili a tak zabránili aby se opakoval scénář z roku 1941, kdy Ustaše(Chorvati a Bosnáci) masivně vraždili bezbrané Srby.
Podobné to bylo i s válkou v Kosovu. Albánci byli rovněž nástrojem USA k útoku na nepoddajné Srbi.

116875

17.09.2006 21:15

Páté výročí útoku na mrakodrapy Obchodního centra

RE: USA si 11.9.2001 zasloužili

Zorba 83.?.?.?

> Ale i podle pro-srbského servru www.serbianna.com byly v
>bosenské válce civilní oběti 75% bosenští muslimové, 20%
>Srbové a 5% Chorvati.

Nevím, je to možné, ale nic to nemění na tom že válku rozpoutali Chorvaté a Bosnáci s pomocí západu. To oni začali jako první útočit na Srby.

>Za rozpad YU nese hlavní vinu Německo svým diplomatickým
>uznáním Slovinska a Chorvatska aniž by byla vyřešena otázka
>chorvatských Srbů. Americká adminstrativa aspon za starého
>Bushe se do toho moc nemíchala a aktivní začala být až v
>roce 95 viz dohody z Daytonu.

Tak to zcela nebylo. USA se angažovali nejvíc a to již od začátku. Američtí agenti působili v Jugoslávii od začátku konfliktu a stejně poskytovali Američané od začátku války diplomatickou, finanční i vojenskou podporu Choravtům a Bosnákům. Německé angažná bylo víc vidět než Americké, o to větší dopad ale mělo právě americké angažmá, jež vyvrcholilo útoky Amerického letectva na Srbské cíle(1994-1995).

>došlo k normalizaci vztahů mezi Miloševičem a Západem a byl
>spolu s Tudjmanem a Izetbegovičem oslavovaný jako mírotvůrce

Tehdy se Miloševič západu na čas hodil. Ostatně to jen dokazuje věrolomnost západu.

>(potom co hodil přes palubu Mladiče s Karadžičem btw: ti co
>dnes v Srbsku vládnou nebo vládli Draškovič, Djindjič, za to
>S.M tehdy kritizovali trochu paradoxní ne?)

Ano to je vážně paradox. Draškovič a Djindjič jsou zrádci. Oproti tomu Miloševič, Karadžič a Mladič jsou hrdinové.

Jinak Miloševič
>byl hodně zkorumpovaný nicméně jeho režim nebyl nijak
>hrozný bylo tak na urovni toho co je běžné v Jižní Americe
>opozice měla mnohem větší prostor než má třeba v
>Lukašenkově Bělorusku.

To bych neřekl, podle toho co vím tak Miloševičův režim byl zhruba stejný jako Lukašenkův.

Navíc na rozdíl od Tudjmana nebyl
>skutečný nacionalista a už vůbec ne rasista nebo antisemita
>http://www.srpska-mreza.com/History/ww2/Jews/Reich.html

Rasista a antisemita Miloševič nebyl, ovšem za nacionalistu by jej možná šlo označit.(paradoxní že Tudjman s antisemitskými sklony byl ve své podstatě sluhou sionistů)

>Osoby jako Arkan nebo Šešejl jsou stejné kreatury jako
>Gotovina, Paraga, Ceku nebo Naser Orič.

To si nemyslím. Arkan a Šešelj bojovali za svobodu svého lidu, zatímco Gotovina, Paraga, Ceku a Orič jsou jen pohunci USA sloužící zájmům NWO.

116948

17.09.2006 21:22

Páté výročí útoku na mrakodrapy Obchodního centra

RE: USA si 11.9.2001 zasloužili

Zorba 83.?.?.?

Srbové se nebránili mimo své území. Bránili se na územích Bosny a Hercegoviny jež byla historicky a etnicky Srbská a kde také vyhlásili republiku Srbskou. Dále se bránili na území Srbské Krajiny(východní a západní Slavonije, Banije, Baranje, Kordunu, Liky, Dinary a větší části Dalmácie) jež byla sice součástí svazové republiky Chorvatsko, jež ale byla vždy etnicky Srbská. Cílem Tudjmana a Izetbegoviče bylo dokončit to co nedokončili jejich předchůdci za druhé světové a to úplné zničení Srbského národa v Krajině a Bosně a Hercegovině. Srbové se samozřejmě nedali a bránili se před genocidou jak jen mohli.

116949

17.09.2006 21:37

Páté výročí útoku na mrakodrapy Obchodního centra

RE: USA si 11.9.2001 zasloužili

Zorba 83.?.?.?

>Heroin bussines smer zapadni Evropa je na CR uzemi vysadou
>kosovskych Albancu, tak nemelduj.Prijeli a usadili se zde jen z
>toho duvodu, ze jsou zde uplatni mocipani a jejich uniformovanu
>poskoci (viz 17 brnenskych policistu zapletenych, nikdy
>nepotrestanych), liberecky kraj- kosovskych Albancu raj .....tak
>nemlž.

To je sice nejspíš fakt, ale rozhodně to není důvod proč spojovat všechny Albánce nebo dokonce všechny cizince se zločinem. Já osobně znám několi Albánců a můžu říct že to jsou velmi slušní a simpatičtí lidé(tedy ti Albánci které znám).

>BTW na foru jsem se ptal na misto tveho narozeni. Pred odjezdem
>jsi slibil odpovedi na dotazy,....

Jasně, na ty dotazy na foru určitě odpovím v nejbližších dnech, poříd to odkládám ale dostanu se k tomu. Narodil jsem se v Bělehradě.

>Nejenom pristehovalcu,Zorbo. Ale bezny zivot tam ukazuje, ze i
>pro US born citizens je zivot tam slozitejsi, nez treba pro
>rackujici green card holders z okupovane Palestiny.

Samozřejmě že lidé všude ve světě mají obdobné všední starosti.

>Takze prvoradove americti politici buduji NWO a nevidis zadny
>rozdil mezi nimi a sionisty.
>Takze z toho plyne, ze americti politici jsou sioniste a buduji
>NWO.

Neplyne, chtěl jsem tím říct že jsou podle mne Američtí politici a sionisté stejní zločinci, ale nejde o tytéž osoby(tedy až na výjimky).

>Proc nenapises, ze americti politici jsou povetsinou loutkami
>sionistu.

Protože to tak není. Jasně že sionistická loby má ohromný vliv, ale jsem přesvědčen že rozhodující úlohu mají Američtí politici, ostatně ne vše co dělají se přesně shoduje s tím co chce Izrael.

Vím jen že se slovo trdlo používá jako taková drobná úrážka nebo slovní výpad.

116953

17.09.2006 21:43

Páté výročí útoku na mrakodrapy Obchodního centra

RE: Vlady zabiji sve obcany v cele historii lidstva. Rikaji tomu treba - valka.

Zorba 83.?.?.?

Uvědomte si co Amíci používali jako hlavní záminku k agresi proti Afganistánu. Hlavní záminkou bylo svržení Talibanu a nastolení demokracie. U Iráku to bylo podobné, hlavní záminkou byli neexistující zbraně hromadného niření a svržení Sadáma. Takže mediální propagandistickou kampan šlo klidně založit na tomhle a k tomu ještě nějaký ten icident a bylo by to. Ostatně třeba k agresím proti Jugoslávii nebo proti Iráku(myslím tu z roku 1991) žádné atentáty jako ty z 11.9. 2001 nepotřebovali.

116954

17.09.2006 21:56

Pentagon: Válka v Iráku je ztracena

RE: pozor na fašismus

Zorba 83.?.?.?

>Myslím, že těch podrazů bude časem přibývat. Bohužel.
>Však to znáte, předvolební sliby.

To máte bohužel asi pravdu. Jak známo politici své sliby nedodržují.

>Vím, že drtivá většina Čechů nesouhlasila s
>bombardováním Bělehradu, tak proč se sakra cítím provinile?
>Hloupé, že? Ale ve mě, to zbabělé chování naší vlády
>včetně Havla a "češky" Olbraitové, vyvolává pocit hanby.

Myslím že ty pocity jsou do jisté míry přirozené. Sice ve své podstatě za nic nemůžem, ale i tak cítíme stud za choáví naší vlády. Účast naší armády na různých misích a podobné věci jsou pro naši zem skutečně hanbou.

116957

17.09.2006 22:05

Pentagon: Válka v Iráku je ztracena

RE: Iráčané nedokáží porazit USA samotní

Zorba 83.?.?.?

>Drive nebo pozdeji by v pripade globalniho konfliktu nekdo
>neodolal a jadernou zbran pouzil. Treba ne v globalnim meritku
>ale "jen" jako taktickou, ale tabu by bylo prolomeno apokracovni
>A treba by pak prohravajici strana podlehla
>nutkani poslat nas vsechny i s touto planetou do ... a doslo by i na zbrane posledniho soudu.

Každý politik si ale musí uvědomovat kam by vedlo použití třeba jen jedné taktické jaderné zbraně. Proto by ani k tomu nikdo nesáhl. Ani stát tváří v tvář naprosté porážce by zbraně hromadného ničení dle mne nepoužil. Jak by jim to totiž pomohlo? Nijak. Došlo by jen k úplnémo zničení všeho a všech, zatímco při porážce konvenčními zbraněmi má poražený národ ještě šanci na budoucnost(viz vývoj Německa a Japonska po roce 1945).

>A i kdyby k tomu nedoslo. Ono staci i pouziti "klasicke" DU
>munice. Az zase nekdy pujdes do statu byvale Jugoslavie, zajed
>na mista nejtvrdsich boju a vem si se sebou treba takovyhle
>merak:

Ano, použití takovéto munice je vysoce pravděpodobné. V tomto s vámi souhlasím.

>nuklearni zbrane nejsou to jedine, ceho bych se bal. Rusove,Cina
>i USA uz leta delaji i navzdory mezinarodnim konvencim na vyvoji
>chemickych a hlavne biologickych zbrani. Takovy Antrax-C,
>geneticky modifikovana Ebola, Cerne nestovice, horecka Dengue,
>je jen ta povestna spicka ledovce, ktera se dostala naverejnost.
>Co si myslis ze se stane, kdyz to nekdo pouzije ?

S těmito zbraněmi je to stejné jako s těmi jadernými. Nikdo by je nepoužil nebot by to znamenalo sebevraždu. K ddispozici je měli všechny strany už za světových válek a stejně je nikdo nepoužil, ani Němci a Japonci tváří v tvář totální porážce roku 1945 je nepoužili.

116961

18.09.2006 18:13

Páté výročí útoku na mrakodrapy Obchodního centra

RE: USA si 11.9.2001 zasloužili

Zorba 83.?.?.?

>Vidis. Cesky vlastenec, narozeny v Belehrade.
>Muj syn-mozna budouci cesky vlastenec, jen o par let mladsi nez
>jsi ty, krestan, narozeny v USA, obcan USA pouze. Ty jsi pouze
>obcan CR?

Ano, jsem občanem pouze ČR. Jinak by bylo určitě dobře kdyby se řady Českých vlastenců rozšířili.

>Vsedni starosti? Boj o preziti ve sve rodne zemi, ...muzes tomu
>porozumet?

Co myslíš tím bojem o přežití?

>Temer vsichni na nejvyssich postech , nebo jejich loutky,....neni
>to tak?

Já si nemyslím že by sionisté byli ti hlavní šéfové a Američtí politici jejich loutky. Já to vidím tak že Američtí politici a sionisté jsou si rovnocení a společně organizují to svinstvo jménem NWO. I když je fakt že hranice mezi sionistou a Americkým politikem je v mnoha případech velmi tenká.

>Trochu se rozhledni, potrebujes zkusenosti a sirsi zorne pole.

Nevím co by mohl mít můj rozhled společného s mím antiamerikanizmem. Antiami je většina lidí ve světě, takže nejsem žádnou výjimkou.

>Z Brna te zdravi ten, koho pocitas mezi nepratele,...

Nevím o tom že bych tě někde označil za nepřítele a ani tě za něj nepovažuju.

>Podle tebe Amerika zasluhuje zniceni, ale ne vsichni kosovsti
>Albanci jsou zli a nepasuji heroin. [cool] [cool] [cool] [cool]

Já taky netvrdím že všichni Američani jsou zlí, ale faktem je že USA jsou dnes nepřítelem nás i celého světa. Pokud se chce svět zachránit před NWO musí porazit USA.

117036

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Káva pro Zvědavce

51

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 78 čtenářů částkou 17 746 korun, což je 51 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Jan Kodeš k aféře Novak Djokovič19.01.22 08:08 Česká republika 5

O čem se mlčí - Jindřich Rajchl18.01.22 17:21 Česká republika 0

Majú rúška a respirátory v školách význam?18.01.22 09:37 Sierra Leone 0

Rusko stahuje své diplomaty a jejich rodiny z Ukrajiny18.01.22 07:03 Rusko 2

Soňa Peková: 15.1.2022 Lékařský dům17.01.22 22:01 Česká republika 6

Covidové zpovědi17.01.22 17:48 Česká republika 2

S pravdou ven - svědectví zdravotních sester17.01.22 17:46 Česká republika 0

Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování17.01.22 16:38 Kanada 0

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 1

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 16

NATO upírá Rusku právo veta při vstupu Ukrajiny do aliance!12.01.22 21:06 Neurčeno 11

Ivermectin "funguje ve všech fázích" COVIDu podle uniklých vojenských dokumentů americké armády12.01.22 09:11 USA 5

Vystoupili na demonstraci s vlastním názorem. Policisty čeká kárné řízení11.01.22 19:12 Česká republika 2

Fialova vláda navrhuje pokuty až 3 miliony korun!11.01.22 15:53 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,40 Kč
Euro
24,28 Kč
Libra
29,16 Kč
Kanadský dolar
17,11 Kč
Australský dolar
15,46 Kč
Švýcarský frank
23,37 Kč
100 japonských jenů
18,73 Kč
Čínský juan
3,37 Kč
Polský zloty
5,37 Kč
100 maď. forintů
6,83 Kč
Ukrajinská hřivna
0,75 Kč
100 rublů
28,02 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 379,68 Kč
1 unce stříbra
515,89 Kč
Bitcoin
896 762,79 Kč

Poslední aktualizace: 19.1.2022 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 71 925 913