Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Antiseptik

Nalezeno 2706 příspěveků, 826 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

15.01.2020 14:38

Omluva Milana Kundery Kohouta

Má pravdu

Antiseptik 107.?.?.?

Rozdíl mezi Kapitalismem a Socialismem je v cíli. Socialismus ač kostrbatě přece jenom se postupně zlepšoval, to nelze popřít. Bohužel Kapitalismus nemá kromě obohacování několika nahoře žádný cíl. Všechno je založeno pouze na do nekonečna vyrábění laciného zboží a současně předraženého vojenského materiálu k zajištění nadvlády. Oblbující reklamou je to celé podpořeno a kam to vede vidíme dobře sami. Bohužel většina lidí než aby pochopila že budování spravedlivé společnosti vezme spoustu času a námahy, si raději koupí na dluh něco co včera ještě vůbec nepotřebovali. Za víc než století existence kam nás ten kapitalismus přivedl, jen se podívejte kolem sebe. Jo zvenku to vypadá dobře ale uvnitř není nic co by mělo nějakou cenu. Zamyslete se nad tím všichni co si myslíte že Pan Kundera kecá nesmysly. Pravda nemá ani hezký obal ani slevu a ke všemu docela bolí.

376075

02.11.2018 12:17

Západ prohrává, a tak doslova útočí na Čínu a Rusko „zleva zprava“

Rozdíl mezi západem a východem je

Antiseptik 107.?.?.?

zcela jednoduchý. Oba světy svým způsobem usilují o nadvládu a velikost. Rozdíl je pouze v tom, že východ k tomu přistupuje budováním a západ ničením. Západ ve snaze být nejlepší ničí ostatní části světa a tím nad nimi vyniká. Dlouhodobě je to ovšem cesta do pekla, které je už docela blízko.

367446

09.09.2018 09:59

Co předcházelo imigrační invazi. Novodobé dějiny v souvislostech, krok za krokem

RE: Kdo napsal tyto blafy, nezaslouží abych to celé četl

Antiseptik 107.?.?.?

Že se vždy najde nějakej zloduch co bude páchat zlo je jasné. Co ale není jasné je to kdo ty otroky od nich v USA kupoval? Tam hledejte viníka. Všechno zlo se dá jednoduše zlikvidovat, když nebude poptávka bude nabídka v hajzlu.

366398

Velmi dobře shrnuto. Srozumitelně. Z plků ppppp bych si nic nedělal, důležité je že tak jak se 911 oficiálně popisuje je zcela nemožné, takže popisovat proč je jakákoliv alternativa blbost a přitom nepřednést alternativu možnou je hodno pouze Pitomce Prodaného Putinem Pentagonu za Pakatel.
Souhlasím že vznik emigrace z Afriky a Středního východu má hluboké kořeny z dob kolonizace která se vlastně sice zrušila ale její následky se nikdy nijak neřešily.

Důležité je hlavně vysvětlení co se děje ohledně financí. Vysvětluje to nutnost Ameriky přemístit výrobu do Číny, jinak by při lokální výrobě rostla inflace z každým tiskem dolarů ať papírových či virtuálních. Pokud nové dolary skončí ať v Číně neb třeba v šuplíku nějakého Afgánce z vesnice nic to v USA neohrožuje. Problém dneska je Trumpova snaha navracet ty dolary domů. To by byl vlastně dost problém. Nedivím se Putinovi že ho varoval že způsobí pád dolaru.

Svět má mnoho problémů a pouze jedno řešení. Ovšem těžko uskutečnitelné. Odmítnout to podporovat.

366397

22.04.2018 15:16

Běda, tohle nebere konce!

Vlastně to teprve začalo

Antiseptik 107.?.?.?

Je potřeba si uvědomit že západu nic jiného nezbývá. Dlouhou dobu si financoval dobré bydlo na cizí účet a přitom se natolik zadlužil když skončil kolonialismus že dnes už prostě má jen jedno východisko. Ničit a rabovat. Přiznat vlastní populaci fakta by znamenalo viset na sloupu a to okamžitě. Přiznat světu skutečnost by znamenalo nejen mezinárodní soudy ale také ekonomický kolaps. To prostě udělat nemůže. Je tragické že pro západní elity je skutečně lepší zahynout ve válce, alespoň se nebudou muset zodpovídat za ty hrůzy co na světě napáchali. Že mají skoro nulovou šanci takovou válku vyhrát je jim asi úplně jedno. Raději mrtvej než se zodpovídat za největší hrůzy co svět kdy viděl. Prostě jiná možnost není, i když po výsledku v Pátek 13. je vidět že je to zcela marný, představa že budou dlužit nekonečné peníze poškozeným když přitom přijdou o jakoukoliv možnost nějaké peníze získat a přitom je bude zbytek světa nenávidět je horší než smrt. Tak byli zvyklí být frajery a uctívanými pány světa a teď jim hrozí takový hrozný konec.

363809

19.04.2018 14:18

Humanita a morální svědomí Ruska vedou k válce

RE: Přesné hodnocení

Antiseptik 107.?.?.?

Amerika stále doufá že se jí podaří blufem donutit Rusko ke kapitulaci. Knoflík nezmáčknou, jako správný bully budou jen neustále provokovat a vytahovat se svým neexistujícím vítězstvím. Nic jiného jim nezbývá.

363779

17.04.2018 13:55

Kompilácia štatistík úspešnosti sýrskej protivzdušnej obrany

RE: Show must go on

Antiseptik 107.?.?.?

Naprostý souhlas, přesně to si myslím.

363744

17.04.2018 13:35

Humanita a morální svědomí Ruska vedou k válce

Souhlas až na závěr

Antiseptik 107.?.?.?

Rusko nemohlo zasáhnout z cela prostého důvodu že by sice vyhrálo, ale přišilo by si v očích světa titul agresora, který se mu západní svět tak dlouho snaží přišít. Rusko musí nakonec skončit nejen vítězně, ale též v roli dobra, osvoboditele a rozumu. Vítěství za tuto cenu by ho na věky odsoudilo k roli porobitele a tím není ani nikdy nebylo. Jediné trvalé vítěství dobra nad zlem musí být také dosaženo s jasným vědomím toho všech, aby všichni cítili konečně jasně kde je pravda a ne aby se cítili porobeni mocí pod jařmem impéria což by nebyla pravda, ale nejde o pravdu samotnou ale také o uvědomění si pravdy. Bohužel je prozatím na světě příliš mnoho slepých a koupených kterým to nedochází. Dobře dělá Putin, čas hraje pro něj.

363743

17.04.2018 13:16

Propagační agrese Západu proti Sýrii

Absurdní divadlo

Antiseptik 107.?.?.?

Z celé akce se dá nakonec udělat jenom jeden závěr. Pokud Pentagon nekecá a skutečně udeřili 105ti raketami a 3 cíle, tak se nic moc nestalo. V tom případě budou potřebovat desetkrát víc lodí a stokrát víc raket aby alespoň zničili Damašek. Pokud nekecá RF a Sýrie tak je to pro ně prohrané. V podstatě dali možnost zbytku světa aby se rozhodl kde stojí a doufám že to bude alespoň časem všem jasné, že USA jako vždy má silný řeči ale není schopná zcela ničeho.
Pokud zbytku světa nedojde tento fakt pak bohužel přijde k zničení zcela zaslouženě. Zklamali mě přistrašené zemičky v RB OSN když nehlasovali pro odsouzení zcela zjevné agrese bez resoluce a tato připosranost nás může všechny stát život.

363741

31.08.2017 14:27

„Deep state“ je „větší problém“, než Trump

"deep state" je kospirační teorie

Antiseptik 67.?.?.?

Žádný deep state neexistuje. Je to nejlepší kospirace co Amerika vymyslela. Způsob jak vše svést na někoho jiného, na nějaké tajemné muže v pozadí, zatímco v podstatě je to vše dílo vlády. Hollywood natočil nejedno veledílo kde vždy za zlem je nějaká skupina v pozadí a nějaký hrdina zachrání Ameriku a její vládu od neštěstí. Nevěřte tomu, jsou to oni, kongres, senát, Pentagon a bílý dům co páchá veškeré zlo. Jenom mají, v rukávě nějaký deep state na který se to svede kdyby se t provalilo. Indikace jsou doslova všude že to tak je.

359771

21.04.2017 13:14

Vídeň o víkendu na břehu krásného modrého Dunaje

Důsledky nevyřešíte

Antiseptik 67.?.?.?

Žádné rozčilování nad důsledky nic nevyřeší. Odporovat se mělo než se napadl Střední Východ. Nepamatuji se na protesty proti bombardování Libye a Sirie.
Svět se hádá zda uprchlíky vítat či zahánět ale nikdo nežene k zodpovědnosti ty co to způsobili. O tom ani slovo.

357355

17.01.2017 22:58

Kdo chce svrhnout Trumpa?

Trump není žádná výhra

Antiseptik 67.?.?.?

Je ale rozhodně lepší než Hillary. Obávám se ale, že se bude zuby nehty snažit rozdělit Rusko od Číny, což by byl konec. Doufám že má Putin dost rozumu toto nedopustit.

355164

24.12.2016 15:19

Rusofobie a sinofobie

RE: Nauč sa

Antiseptik 67.?.?.?

On totiž nedostatek protichůdných názorů může mít i jiný důvod než censuru, může také většina mít společný názor.[smích]

354323

24.12.2016 15:14

Rusofobie a sinofobie

RE: Jsem rusofob a sinofob

Antiseptik 67.?.?.?

Zamyslel jste se někdy nad tím proč asi se najednou tolik podle Vás té zkurvené verbeže se jen tak jako na povel žene do Evropy? A jaký přirozený dopad to bude mít na Evropany? Kam to povede a kdo z toho asi může mít užitek? Kdo to všechno organizuje protože bez organizace, informace a peněz se nikdy nic nestane. Ti emigranti jsou nejspíš stejní suckers jako vy v Evropě.

354322

14.01.2016 14:16

Úžasný objev: V budoucnosti lze měnit minulost

RE: ...

Antiseptik 67.?.?.?

>K tomu materializmu - myslím si, že oddeľovať "matériu" od "duše" je
>hlúposť, sotva jedno môže existovať bez druhého. Podobne, ako oddeľovať
>zimu od tepla, svetlo od tmy, dobro od zla, keďže to druhé je skôr
>nedostatok toho prvého. Podobné násilné delenia zvyknú narobiť viac
>škody, než osohu.

Co se týká tepla a zimy i světla a tmy je snadné pochopit která z těchto věcí je aktivní a která pouze nedostatek té druhé. Ovšem u dobra a zla to není tak docela jasné. Je zlo nedostatek dobra a nebo dobro nedostatek zla?

344404

22.12.2015 19:11

Hegemonistický cíl neokonzervativců zrušit suverénní státy vede místo toho ke „zrušení“ planety Země

A na starý kolena jsem došel k tomu,

Antiseptik 67.?.?.?

že je vše od začátku špatně. Je jedno která politická strana vyhraje, všechny stojí za ... Ani vláda lidu by to nespravila. Co by to spravilo je vláda lidí. Bez závislosti na politických názorech neb jsou to všechno bláboly. Vládnout má ten kdo to může někam přivést, na správnou cestu k rovnoprávnosti, spravedlnosti a přežitíschopnosti. Ovšem jak to nastolit, na to jsem ještě nepřišel. A asi už nepřijdu, takže pro mladší bych řekl zkuste něco vymyslet ale bez politických stran a příslušností, je potřeba prostě stmelit lidi všechny nikoliv vytvářet skupinky navzájem si odporujících pitomců. Chceme přece v principu všichni to samé ne?

343409

16.11.2015 10:16

Útok ve Francii = státní terorismus, ale jakého státu?

Zcela spravna analiza

Antiseptik 67.?.?.?

Zvlaste manipulace k vytvoreni konfliktu mezi evropany a pristehovalci. Bez nej by k rozsirovani vmesovacich valek po svete nemohlo dojit. Vzhlem k tomu ze vmesovani je hlavni duvod ke vzniku terorismu je to vlastne sebemrskani za ucelem predat svet do rukou nadnarodnim korporacim a tajnym sluzbam. Planetu vem das, natoz lidi, hlavne kdyz nekomu pribyvaji nuly na kontech v bankach.

341918

01.11.2015 14:29

Říše chaosu se zasekla

Strůjcům tohoto neštěstí nejde vůbec o Sirii

Antiseptik 67.?.?.?

Ale o vyvolání velké války někde jinde než doma. Na té se dají vydělat zcela bezbolestně nejen peníze ale i moc a nadvláda nad světem. A nejpravděpodobnější konflikt se dnes jeví jako Evropa proti Islámu. K tomu bylo nutné vytvořit emigrační vlnu do Evropy ať to stojí co to stojí. Evropě, pokud se chce vyhnout neonacismu a válce proti muslimům, zbývá nic než přestat řvát na oběti a rychle začít řvát na ty co to způsobují. Býlí srdnatí do prsou se bijící evropané jsou stejné oběti jako ti snědí srdnatí uprchlíci. Dnes už stačí jen škrtnout sirkou, vyvolat rvačku nebo pronásledovat nějakou školačku a máme válku válek, po které bude americká hegemonie zákonem už na věky. Válečné dluhy pak bude splácet jak Evropa tak Střední Východ už navěky. A najednou rozmlácení sekulárních zemí a vytváření náboženských fanatiků a trosek tam kde by nedávno celkem blahobyt dává smysl, hrůzný, odporný a nelidský, ale přesto smysl. [pláč]

341256

28.10.2015 13:10

Balkán platí za satanismus Západu

Moderní verse známého výroku

Antiseptik 67.?.?.?

Když napadli Jugoslavii mlčeli jsme, nejsme přece jugoslávci.
Když napadli Irák sice jsme nemlčeli jsme, ale nebylo to nic platný.
Když napadli Libyi zase jsme mlčeli, nejsme liibyjci.
Když napadli Sýrii mlčeli jsme, rozhodně nejsme syřani.
Když převrátili Ukrajinu mlčeli jsme, nejsme ukrajinci.
Teď když se k nám valí běženci ze všech těch zemí sice řveme, ale na ně a ne na ty co to všechno způsobili.
Být tam dosud Hussain, Kadáfi a nechat Asáda na pokoji nebyla by žádná vlna emigrantů, kdy to konečně všem dojde? A konflikt mezi námi a středním východem je přesně to o co někomu jde.

341110

26.10.2015 12:48

Lež jako nový světový řád?

RE: Dobrý člověk jestě žije

Antiseptik 67.?.?.?

Procházková. Omluva autorce, snad mi to promine.

341047

26.10.2015 12:43

Lež jako nový světový řád?

Dobrý člověk jestě žije

Antiseptik 67.?.?.?

Paní Prochásková je toho důkazem. Jen bych si dovolil podotknout že ani za tvrdého režimu padesátých let nám zdaleka nelhali tolik jako dnes, dokonce mnoho z toho co jsme vnímali jako lež se ukázalo být pravdou. Dnes se lže svobodně, demokraticky a ke všemu zdaleka ne zadarmo, takže lháři se vždy najdou. Doufám že přijde brzy doba kdy i těm největším lhářům začne pronikat do hlavy když ne pravda tak alespoň strach ze spravedlnosti. Moc se mi líbí výraz "lživot". Díky za tento článek.

341046

12.10.2015 22:45

Moskva jedním úderem zmařila plány Washingtonu

RE: Ak Izrael podporuje Rusko, tak to pre Rusko nevešti nič dobré !

Antiseptik 67.?.?.?

Mám pocit že ať je to jak je to, tak Putin ví kterou to bere a nenechá se oblbnout ani Izrahelem ani Emerikou a už vůbec ne Demongrácií, ať vylezla k kteréhokoliv pekla. Ovšem všem podává přátelskou ruku, kdokoliv má šanci se postavit na správnou stranu, je to jenom na nich. Jo dávali si koncovku in už jiní frajeři Lenin, Stalin, Bakunin ale jenom Putin je ten pravej nefalšovanej IN.

340592

29.09.2015 21:34

Měli jsme kdysi sen

RE: Temná doba, ve které žijeme ...

Antiseptik 67.?.?.?

Autorka vidí trochu dál než na špičku svého nosu jako Vy. Také nepotřebuje aby jí někdo osobně mlátil k tomu vidět kam tento svět spěje. Ano je to doba temná, proto asi nevíte do čeho se ženeme, že by temno i v hlavě? Asi by žila raději ve světě kde vládne spravedlnost, úcta a soucit. Pokud si ovšem chcete vybírat budoucnost pouze z minulosti, pak popíráte možnost vývoje, zlepšení a rozumu. Ona ne.

340138

25.09.2015 16:18

Americké zprávy jsou tvrdě cenzurovány

Západní tisk lhát musí

Antiseptik 67.?.?.?

už z principu. Nic jinému mu nezbývá. Vezmeme-li fakt že je nutné obhajovat ekonomiku která vytváří vlastně jen větší a větší dluhy, pak lhaní je jediný možný způsob. Pak už se to jenom zaplétá až do stavu že černá je bílá, válka mír a použití special forces za jeden rok ve 135ti zemích šířením svobody a demográcije. Jak jinak se z toho vymotat?

339953

16.08.2015 00:41

Mediální blamáž se sondou Pluto

RE: Amerika po roce 1972 upadá – a svět s ní.

Antiseptik 67.?.?.?

Ale jedno se jim uznat musí. Bezmezná víra a naivita. Ani 58 000 000 válečných invalidů ani 17 000 000 000 000 dluhů je neodradí od víry že jsou naprostá jednička. Ani třetí Bush a druhý Clinton kandidující na presidenta je nepřesvědčí že je s nimi soustavně voráno. I ten poslední bezdomovec by si na stanu v parku americkou vlajku z Číny radostně vyvěsil kdyby na ní měl. Detroit by se mohl přejmenovat na Destroyed, kdyby měli alespoň nějaký smysl pro humor. Myslím že ta bezmezná víra v lepší zítřky plyne z přesvědčení že pokud je nezachrání Rambo pak Superman určitě.

Bohužel také nemají ani trochu lidskosti. Kdyby ji měli, tak by měli problém za co si dřív sypat popel na hlavy, zda za vyhubení domorodců, Hirošimu a Nagasaki, agent orange nebo útoky drony na lokální svatby někde co by na mapě nenašli.

338175

14.08.2015 14:08

Český spor o imigraci

Nemá cenu řešit důsledek

Antiseptik 67.?.?.?

pokud se příčina ignoruje. Ani nemá cenu se zabývat důvody proč emigranty nechceme, protože se tím nic neřeší, jenom se zostřují konflikty. Jo kdyby jsme (západní tzv. civilizace) nechali Afriku a střední východ na pokoji, nikdo kromě turistů by nám se nelezl. Pokud se ovšem radostně přidáme k těm co se vměšují, bombardují a okupují, nemáme se proč divit že ze zničených zemí utíkají lidé. Západ očividně prachy na bomby, drony a cvičení prodejných lidí má, ač nemá na nic jiného, tak si nemá na co stěžovat. Jo karma je sviňe. Dokud se nepostavíme proti všem těm barevným revolucím a násilné snaze přetvořit svět, aby odpovídal představám samozvaných majitelů a manažerů zeměkoule, máme jen důsledek vlastních činů. [bliji]

338070

30.07.2015 14:32

Falšování historie kvůli agendám

RE: Paul C. Roberts má štěstí

Antiseptik 67.?.?.?

Škoda že se ta jejich vnitřní svoboda nijak neprojevuje. Souhlasím že si pokud se týče vlády myslí svoje ale přes to radostně vyvěsí vlajku kde je možné i nemožné, pošlou děti vraždit jinam a radostně tloustnou za pokřiku USA USA USA.

337318

22.07.2015 17:37

Nový Zvědavec je (téměř) zde!

take se připojuji

Antiseptik 67.?.?.?

k zachování původního zvědavce, novým nejsem nijak nadšen. Ale tak daleko abych zvědavce kvůli té změně ignoroval, tak to bych nešel.

336991

16.06.2015 13:38

Revitalizace Zvědavce

RE: Já si tady vážně připadám čím dál více jako v klubu důchodců

Antiseptik 67.?.?.?

No oni ti starci mají zkušenosti a vědí že čím vic se věci mění tím jsou většinou horší. A hlavně že jde o obsah a ne o formu. Pokud někdo chce číst zvědavce na mobilu tak ho stejně moc nezajímá. Boha knihu lidi četli protože byla zajímavá a ne protože měla grafickou úpravu takovou nebo makovou, hlavne že z ní stránky nevypadávaly. Jsa stařec souhlasím se starci, nemodernizovat, nechat co funguje na pokoji. [smích]

334795

07.05.2015 20:34

Proč se NATO děsí Ruska

RE: Autor evidentne zabúda na sociológiu.

Antiseptik 67.?.?.?

Proč mají lidi zájem studovat v USA?
Částečně proto, aby to tam okoukli pro jitotu že nic kloudného tam nevymyslejí, ale hlavně proto, že doposud většinou podléhají mylné představě že platí "čím dražší tím lepší" které už dávno není realitou. Platí pouze "čím lepší PR tím dražší produkt."

332465

02.05.2015 19:38

Oklamané Polsko (VI)

RE: Podvod pokračuje, tentokrát plně v židoamerické režii

Antiseptik 67.?.?.?

Větší lež snad ani není. V mládí sem Ameriku obdivoval, neb sem ji neznal. Teď když ji znám se mi chce blejt z toho jak sem byl blbej.

332199

02.05.2015 19:35

Páni a otroci

RE: Dlouhodoby cil o svetovladu

Antiseptik 67.?.?.?

Souhlas ze smutnou skutečností ohledně nepodařené mírové inicativy z Ruské strany. Ale zase tak bych tu Americkou vojenskou superioritu neviděl. Skutečnost je taková, že jejich zkoušení na špatně vyzbrojených a organizovaných domorodcích vždy dopadlo dost tragicky. Tedy pro ně. Navrch se zdá že slavný F35 bybly pouze vyhozené peníze. Je škoda že k válce asi díky jim dojít musí, ale pokud si myslí že to vyhrají tak to si myslel už Napoleon i Hitler. Ruská technika nemusí být ani sofistikovaná, dávají odjakživa přednost výdrži a funkčnosti před komplikací. K tomu, jak je vidět ze všech konfliktů co USA od druhé světové začali, nasranost obránců vede i přes totální rozflákáni nikoliv k vítězství ale při nejlepším k bordelu, většinou však k porážce. Kolik se narve peněz do něčeho ještě neznamená úspěch. Historie ráda potrestává nabubřelost. Viz Titanic. O konflikt zamozřejmě nemá zájem nejen Čína ale ani Rusko. To ovšem neznamená, že když k němu dojde že se nebudou bránit. Čína moc dobře ví, že nechat Rusko padnout by pro ně byl mnohem větší problém, než jim pomoci a bojovat společně. Amerika je hlavně PR, sebe-reklama, Hollywood a pestrý, lesklý obal. Uvnitř nic moc.

332198

08.04.2015 13:57

Multipolární světový řád – nová etapa globalizace

RE: Moc dobrý článek,

Antiseptik 67.?.?.?

Je velký rozdíl, řekl bych přímo stěžejní, mezi vírou slepou a vírou v to, že se něco opravdu změnit dá. Jsem přesvědčen o tom, že bez víry v úspěch nelze nic udělat. Neznamená to ale v žádném případě že se má věřit všemu. Samotná víra není k ničemu a ke všemu záleží na tom čemu jeden věří. Víra v úspěch prospěšné věci nemá nic společného s věření všemu co kdo plácá. To bych mohl rovnou věřit Vojtovi že dluh je strůjce všeho prospěchu a pokud nedlužím tak nic nemám. A nebo bych mohl věřit tomu co noviny tisknou. [smích]

330707

06.04.2015 15:16

Multipolární světový řád – nová etapa globalizace

RE: Moc dobrý článek,

Antiseptik 67.?.?.?

Koukám že skepticismus je přirozeně nejrozšířenější názor. Po všem čím jsme prošli není ani divu. Problém je ale v tom, že víra hory přenáší a pokud tomu nebudeme stejně věřit tak to taky nikam nepovede. Jsme už na lži natolik zvyklí, že pravdu nevidíme i kdyby nás po hlavě práskala. Všichni víme že tak jak to je to nefunguje a změna je nutná. Pokud ovšem odsoudíme změnu preventivně, podpoříme jenom nynější stav a nikam se nedostaneme. Čas si říct horší než to je to být nemůže tak s chutí do toho. Válka je prohraná od okamžiku kdy si to myslí vojáci a velitelé.

330620

30.03.2015 15:03

Jízda v protisměru

RE: oslobodili Plzeň???

Antiseptik 67.?.?.?

No v moderní době to americká žoldácká armáda dotáhla až tak daleko že znásilňuje i sama sebe, na pohlaví nehledě. Dost je takových případů. Ale kdo má oči vidí, kdo uši slyší, pokud teda chce jak se zdá, někteří mají oči a uši jen na parádu a nenechají si svoje představy ničit realitou. [smích]

330111

16.03.2015 15:14

ECB kupuje Európu

RE: Reakce na opus111

Antiseptik 67.?.?.?

Jasan, jedinně Bankou v hodně velkým B. Ostatní jsou na tom jen o trochu líp než my, nic moc. [smích]

329280

16.03.2015 15:10

ECB kupuje Európu

RE: Reakce na opus111

Antiseptik 67.?.?.?

No je v tom trochu rozdíl. Já bankou nejsem a proto když zaplatím úpis třeba tobě, tak ty peníze nezaniknou, leda že bys je spálil. Rozdíj je že já a ty musíme považovat peníze za reálnou hodnotu a banka si je může vymýšlet. Jenom banka má to prvilegium že vystaví úpis aniž by nějaké peníze nebo práci či zboží do toho strkala. Já ne. To že naše peníze jsou fiktivní přísliby že to někdo bude akceptovat je sice fakt ale postavení nás oproti bance je postavení okrádaného oproti právně zajištěného zloděje. Jsem si nic nenastudoval, jen koukám a vidím. A jak to v praxi chodí vím velice dobře.

329279

16.03.2015 13:54

ECB kupuje Európu

RE: Reakce na opus111

Antiseptik 67.?.?.?

V příštím životě bych chtěl být banka. Půjčovat lidem co jsem si vymyslel, takže o nic přijít nemohu, pak po splacení to zase zmizet a úrok si nechat. Hlavně to zařídit tak aby si lidi museli pořád půjčovat ale to už je vymyšlený a v provozu. Nemá to chybu. [smích]

329275

15.03.2015 14:24

USA již válku Rusku vyhlásily

RE: V roce 1969

Antiseptik 67.?.?.?

Valící se lavina tanků se nezastavuje tanky ale ničením ze vzduchu a palbou protitankových raketometů. Jde o to kdo má ve vzduchu převahu a tu není lehké získat na protivníkově území. Má neskonale víc a blíž vhodných letadel, základen, dostatek paliva a hlavně mu jde o všechno, nikoliv o další nesmyslnou avantýru. Pokud by skutečně napadli Rusko pak to získá levně hromadu šrotu a hnojiva na pole, i když americké mrtvoly živené hamburgery a plné prášků nebudou nic moc ani jako hnojivo. Naštěstí by jich většina v těch tancích shořela. [smích]

329214

Po cestách? Pak jsou blbější než jsem se obával. Přemísťovat takovou hmotu a váhu po silnici má cenu jen kdyby tam koleje nebyli. Americká armáda bude brzo celá mimo USA.

329169

14.03.2015 22:43

ECB kupuje Európu

RE: O čem to vlastně je?

Antiseptik 67.?.?.?

Poslechněte to co popisujete by snad mohlo existovat v naprosté nezávislosti. A to snad. V dneštním světě hovořit o nějaké síle určující ceny která patří občanům, kde hospodaří nadnárodní korporace, mnohdy propojené jako sedn sester olejářských společností je přinejmenším naivita avšak pravděpodobně úmyslné mlžení. Dneštní obchod je natolik v područí obrovských firem, že myslet si že cenu nějak ovlivníte pitomost. Ano ovlivníte, ale pouze u zboží které v podstatě nepotřebujete. Jídlo, bydlení, energie, tam to prostě nejde. Proto jsou věci jako mobily a počítače tak levné a chleba máslo relativně drahé.

Tím co tvrdíte o lidech jste je ponížil na doslova nepotřebné a přemnožené zboží, což sice odpovídá přiblblým teoriím o ekonomice, která je v podstatě pavěda, snažící se vysvětlit co se děje, nikoli to ovlivnit. Lidi jsou víc než jejich hodnota určená trhem, jinak by svět jak ho známe nepatřil lidem a zvířatům, ale trhu. Trh je pouze aktivita mezi lidmi, za vnucené a nechutné účasti zvířat, které o to určitě nestáli, nikoliv pán světa k sakru už. Společnost lidí nepotřebuje aby jí někdo vysvětloval proč jsou v prdeli, ale spíš udělat něco aby mohli vylézt na čerství vzduch, nadechout se a možná snat i něco sníst. Svět potřebuje filosofii, pokud vládnou ekonomové pak nám nic nepomůže ani psychiatr, další pavěda snažící se vysvětlit něco čemu nerozumí. Tak si s tím trhem už jednou trhni!

329168

14.03.2015 14:39

ECB kupuje Európu

RE: O čem to vlastně je?

Antiseptik 67.?.?.?

Ponižování lidí na komoditu, zvlášť když na druhé straně jsou někteří povyšováni na jejich vlastníky díky majetnictví výrobních prostředků, je nesmysl odporující veškerým stanovám o lidských právech a způsobující situaci ve které se prostě nemůžeme domluvit. Nejen že je to absurdní ale vede to ekonomicky přesně k výsledkům jaké okolo sebe vidíme, připomínající pouze poslední fázi vcucu všeho do černé díry po spirále kontinuálního zadlužování, snižování životních standartů a masové výroby pěkně zabalené obsolescence. Naši předkové v potu tváře vytvořili stavby nad kterými žasneme a my plníme skládky odpadem který jsme dosud nesplatili bankám které na počítači už vlastní víc peněz než vůbec existuje. A to vše děláme s úctou k těm co to způsobili a obdivem nad tím jak pracují mnoho hodin přičemž to čemu tito říkají práce je vlastně přemýšlení jak více vydělat nebo přesvědčování pomocí úplatků těch co by měli rozhodovat aby rozhodovali ne pro blaho všech ale pro blaho jejich. Rozhodně to není to co si představujeme pod pojmem práce. Práce je když se něco prospěšného vytváří a ne když se domlouvají kšefty a jiní pak pracují. Hodnota práce se nedá měřit vlastním prospěchem, to by byli bankovní lupiči drogový překupníci velký pracanti hodni našeho obdivu. Hodnota práce je měřena tím že po jejím vykonání je něco lepší než to bylo před tím a ne získanými penězi za ni.

329135

13.03.2015 15:27

ECB kupuje Európu

RE: O čem to vlastně je?

Antiseptik 67.?.?.?

A já blb jsem si do teďka myslel že jsme lidi žijící v komunitě námi vytvořené. A my jsme za tím komodita, něco jako surovina. No to jsem netušil. Zajímalo by mě co jsou potom ti vlastníci podniků, včetně nás komodit? Něco jako majitelé planety?
Takže cesta z ekonomické krize je pouze znižováním mezd a cen produktů za souběžného zvyšování zisků? Mnoho štěstí a finančních úspěchů ve světě kde největším problémem je obava že by někdo kdo není elita dostal nějakou korunu nezaslouženě a také jí zcela nezaslouženě utratil. To by byl sakra malér. [chechtot]

329098

Ovšem pokud tomu opravdu věříte tak jste ještě větší blb než jsme si mysleli. Proč? To vám už vysvětlili jiní, netřeba se opakovat.

328501

Hele Vojto, jestli někdo zde má víru tak jsi to ty, víru v neomylnost a dobrou vůli neomylné ruky trhu. Kdo má oči vidí a kdo k tomu má i mozek tak myslí a je mu jasný kdo na této planetě o sobě tvrdí že je vyjímečný národ. Ke všemu nepostradatelný a trpí velikáštvím a imperiálními ambicemi. Jak známo imperium ze vyznačuje vojenskými základnami všude kam dosáhne, daleko od domova. Spočítej si kolik jich má USA a kolik Rusko. Do tisíce počítat snad umíš. Nový je zde na planetě očividně nový a neví dosud kde je nahoře a kde dole, kde vlevo kde vpravo a co je pravda a co výmysl. Ty oproti tomu nemáš žádnou výmluvu, buď jseš placenej a nebo úplně b...j, což je ještě horší. Možná že obojí? [smích]

328488

Ty musíš být i na této planetě nový, jinak bys nenapsal co jsi napsal. Kdo způsobil a podporoval majdan? Kdyby revoluci američani nepřivodili, rusové by Krym nerepatryovali, nebylo by ani proč. Ptáš se proč by američani měli mít zájem o ukrajinu, neměli by mít, nic jím do ní není, ale zdá se že mají. Ne že by jim Ukrajina nebyla zcela jedno, ale je to na hranicích Ruska, a dá se to vykrást. Ano američani se vyhýbali konfrontaci ze SSSR, ovšem s Ruskem to je jiná story. Po pádu komunismu si prostě myslí že vyhráli svět a rusové si to nemyslí. Proto se konfliktu už nevyhýbají, ovšem po svém, to jest přivodit konflikt Ruska s kýmkoliv jiným a z povzdálí ho podporovat. Na to je užije. Když jseš nový abys byl trochu v obraze. Pohádky o hodných američanech na této planetě už nikdo nežere, ne po Jugoslávii, Afganistánu, Iráku a Libyi. Ti co vypadají že ty pohádky ještě žerou jsou buď v předškolním věku nebo placení. [smích]

328485

01.03.2015 14:23

Zničení "idolů" v Muzeu Mosulu

RE: Co tam vlastně zničili?

Antiseptik 67.?.?.?

No tvrdit že co vidím ve filmovém záběru je to samé jako to vidět na vlastní oči je přinejmenším hodně riskantní v dneštní době. Iracionílní víru ve vlastní neomylnost máš spíš ty. [chechtot]

328012

01.02.2015 16:57

Rok 2015 – pohyb finančního světa se zrychluje

RE: Příčina všeho zla

Antiseptik 67.?.?.?

No to ses se dost odkopal, vykat ti už nebudu. Nám zde odjakživa vyčítate nechcismus a sám ho nejen propagujete (nechci žádné změny) ale ke všemu vytváříte nesmyslné komplikace jak a proč není možné udělat svět lepší.
Tak za 1. Míra rozdílů zisků, maximální velikost soukromých podniků a podobné věci se nemusí řešit nově vytvořeným nesmyslným úřadem ala Brusel, ale klidně referendem, většina rozhodne.
Za 2. Podnik co je příliš veliký se nemusí rovnou státem "ukrást", ale lze ho buď rozdělit na několik menších a části prodat jiným, neb pokud to není prakticky možné ho stát může za přiměřenou cenu koupit.
Nakonec to nejlepší, což vlastně končí mojí debatu (neb to nemá cenu) Píšeš že stavíš svojí svobodu těsně pod životy a zdraví svých blizkých. Skutečně jseš až tak asociální a životy a zdraví tobě neblízkých je míň než tvoje svoboda? To snad i Hitler měl víc sociálního cítění než ty. Nezlob se ale potom jsem psychopat a diskutovat s tebou je zbytečný, což jsem ostatně nejspíš věděl už dávno.

326214

31.01.2015 15:26

Rok 2015 – pohyb finančního světa se zrychluje

RE: Příčina všeho zla

Antiseptik 67.?.?.?

Dobrá diskuse, skutečně. Souhlasím s Vámi ppppp. Jde o míru. Lze dojít k logickému závěru a přesto zaujmout špatné stanovisko. Tolerance, trpělivost, kvalita na úkor kvantity jsou ode dávna uznávané jako positivní přístupy. Vše je odsud podsud, do určité míry buď dobré, nebo alespoň snesitelné, ovšem ve větším rozšíření začne být problémem. A v tom je kámen úrazu filosofování a braní věcí absolutně. I peněz může být příliš. Ani moc ani málo je možnost jak nejen předejít problémům ale dosáhnout toho aby se na všechny dostalo. V optimální společnosti by mělo platit omezení na všechno, na rozdíly v příjmech i na velikosti firem. Neomezená aktivita by se měla vnímat stejně nebezpečně jako přemnožení škůdců. Tak se chová rakovina a nakonec svého životodárce zabije a tím i sebe.

326151

Z nedostatku nových hesel pro danou situaci je označení "kapitalismus" zcela na místě. Jde o kapitál. Ten vládne, kapitál (v rukou nadnárodních korporací) dosazuje vlády, které slouží pouze jako ochrana před případným nasráním obyvatelstva aby případné nasrané obyvatelstvo šlo demonstrovat před vládní budovy a nepošlapalo trávník před úřadem hlavy (head office). Ano vláda vládne nám jako zástupce korporací které je udržují u moci pro jejich dobro. Tudíž kapitalismus, kdo má kapitál ten vládne. O nějakém cecku a přisáté korporaci nemůže byt řeč. To jsou jen drobné odsávané zpět z dotací korporací politikům. Dnes je tzv. legální osoba v podobě korporace a stvořená úředním papírem úplně něco jiného než osoba z masa a kostí, stvořená však víte jak, ta jediná osoba co nějaká práva má. My jsme tu jen od toho abychom to platili a udrželi v běhu. Pokud se nám to nelíbí tak pod mostem místa dost a v kontejnerech se taky něco k snědku a k oblečení najde. Nakonec nás ještě i oblíknou a nakrmí ovšem pouze na cestu na frontu coby obránci svobody a démongrácie (pro ty korporace).

325566

16.01.2015 14:11

Lžimédia: ARD a ZDF klamou a obelhávají diváky ohledně masové demonstrace v Paříži

RE: Presstitutky a jiné mediální mrdky to maj vošéfovaný.

Antiseptik 67.?.?.?

Včera jsem shlédl program na PBS, americké veřejné televisi, kde se dokonce snížili k tomu že ukazovali záběry z Kievských demostrací a bojů v donbasu když mluvili o tom jak Putin usurpoval Krym. Jo bohužel jim to projde a lid obecný tomu bez problémů uvěří. Lžím v mediích se už žádné meze očividně nekladou. Toto špatně dopadne.

325286

11.01.2015 16:36

Tak kdopak nám to vraždí v Paříži?

RE: Precetl jsem si dost pozorne clanek i dosavadni prispevky

Antiseptik 67.?.?.?

Takže sice věříte že je to konspirace ale že výsledek s tím nemá nic společného? To je jako tvrdit že fakt že se voda vaří nesouvisí s plynovým plamenem pod hrncem. A oni si ti francouzi snad sami doma natiskli Je suise Charlie zcela náhodně stejně? Napadlo vás někdy že i takový údajný citáty z Koránu jako zde uvádíte mohou být částí konspirace? Četl jste Korán? Já ne a proto nemohu zaujmout stanovisko že tam něco takového je. Že to někdo říkal ještě neznamená že to tak je. I když po tom co jsme za bordel v jejich zemích udělali bych se jim ani nedivil.

324870

11.01.2015 15:57

Tak kdopak nám to vraždí v Paříži?

RE: k neuvěření ...

Antiseptik 67.?.?.?

No jasně, vždyť je to scela běžný že se komisaři střílejí v kacelářích hnedka po výslechu. Jeden by myslel, že pokud trpěl depresemi, místo v vyšetřování ho měli pustit na zdravotní dovolenou. Zrovna tak není nic zvláštního na tom jak často nechávají pachatelé terorismu svoje doklady na místu činu. Běžná to praxe.

324869

18.12.2014 14:50

Deklarace závislosti

RE: Ego

Antiseptik 67.?.?.?

No že Země není vyjímečná Vám uvěřím až mi takovou podobnou ukážete. Zatím však vydím jen Zemi. A proto si zaslouží úctu. Jinak souhlas.

323635

18.12.2014 14:35

Blíží se velká proti-ruská operace pod falešnou vlajkou?

RE: Panika vrcholí

Antiseptik 67.?.?.?

Tak Vy se nedomníváte že američané jsou šílení? Podívejte se někdy na seznam zemí co napadly za posledních 200 let. Podívejte se někdy kolik dluží, a přesto si myslí že jsou bohatí. I ve frontě na food stamps. Hlavně že mají vlajku před domem a pistoli v kapse. Tisíc základen pocelém světě to není šílenství? Kdyby se takhle choval jedinec už by byl dávno v psychiatrickém ústavu ve svěrací kazajce. Už jenom udělat z Jen Psaki mluvčí vlády je důkaz šílenství. [smích]

323629

15.12.2014 16:12

Fenomén celosvětového dluhu a další ekonomické „záhady“

RE: ekonomove

Antiseptik 67.?.?.?

Ekonomie je pavěda o ničem. Snaha vyčíslit cosi co má hodnotu 0. Jarda mi prodal kolo a okradl mne na ceně o sto korun. Ergo Jardovi stoupla ekonomie o stovku a mě o stovku klesla. Pokus sečteme mojí a Jardovu ekonomii (což je to co děláme celostátně) tak se ekonomicky nic nestalo, jen se stovka přestěhovala do Jardovi kapsy. Kolo už tu taky bylo. Jedinný možný přírůstek národnímu hospodářství by z toho byl, kdyby mě, coby expertovi na nic stát zaplatil pět stovek za toto povídání. To by mi zvedlo ekonomii. Ovšem stát by vám všem těch pět stovek sebral na daních, takže zase nic se nestalo. Dobrá ekonomie je, když to všichni přežijeme a najíme se. Špatná je, když jenom někteří. Konečný výsledek je vždy nula, ať je nám dobře nebo špatně. [velký smích]

323452

15.12.2014 15:36

Oddělování Evropy

RE: Jsem ...

Antiseptik 67.?.?.?

Svatá pravda. Já bych k tomu ještě dodal, že nejen měření efektivity je důležité, jde hlavně o to co je účelem té efektivity. Pro některé se efektivita mylně měří penězi. Pokud jste penězi pak je to ovšem správné. Ovšem pokud je člověk člověkem, možná by měl měřit efektivitu podle toho kolik lidí dokáže úspěšně zaměstnat a uživit, nikoliv kolika lidí se dokáže zbavit. Jsme lidi a ne peníze. O co nám sakra jde? O život a nebo o soutěž kdo zbohatne víc za jakoukoliv cenu? Není to přece hra ale život.

323451

02.12.2014 15:18

Třetí pohled na „Jsme (my, mladší generace) obětí systému?“

RE: Pokud se hodláme skutečně vymanit

Antiseptik 67.?.?.?

Za svůj dlohý věk jsem si všiml že lidi jsou různí, proto nejsou stejný. Nic víc bych v tom nehledal.

322494

02.12.2014 15:00

Třetí pohled na „Jsme (my, mladší generace) obětí systému?“

Pokud se hodláme skutečně vymanit

Antiseptik 67.?.?.?

tak by bylo třeba poslat do háje věčné dohady o tom kdo za co může, protože tam řešení prostě není. A nic s tím už neuděláme, naopak to znemožňuje souhru, abychom něco společně budovali. Chlapec má pravdu, kdo jiný než rodina komu kdy skutečně pomůže? Na druhou stranu kdo jiný než rodina se skutečně mnohdy snaží přetvořit potomka k obrazu svému? I když marně. Destrukce je velice lehká a permanentní, konstrukce dá mnohem víc práce a nikdy nekončí. A přesto je to jedinná cesta z pekel. Prima článek, díky moc.

322492

01.12.2014 14:55

Jsou hikikomori obětí systému?

Hikikomori a oběti systému?

Antiseptik 67.?.?.?

To proboha není otázka ale konstatování problému. Jistě že jsou, všichni jsou obětí systému. Systém jsme totiž my a co jsme si uvedli do pohybu to máme. Nebo snad nám vládnou nějací marťani? Ne lidi jako my. Systém má jednou ale za to podstatnou chybu. Místo aby propagoval do vedení lidi s hlubokým sociálním cítěním, kdo jiný by měl asi vést společnost, tak umožňuje pronikání sociopatů a dokonce psychopatů do vedení. Ti ovšem nevidí skutečnost že je nás moc jako potecionální problém k řešení, ale jako příležitost k obohacení. Jací jsme je pouze výsledek toho jak a na jakém základě společnost funguje. Bude mu v dohlednu 70 a zažil jsem toho mnoho. Jediné co jsem se naučil je že nezáleží na tom kolik člověk vydělá, ale na tom kolik mu na konci měsíce zůstane v kapse. Systém který jsme vytvořili, nebo alespoň nechali jiné vytvořit, ovšem dělá co může aby na konci měsíce nikomu nezbylo nejen nic, ale aby si ještě musel půjčit. Jinak by totiž jedno procento nemohlo vlastnit víc než polovina světa dohromady. Někde to vzít museli. Lidí je moc a surovin ubývá. V daném systému tak jak je to je problém volající po válce. Hikikomori a bezdomovci se blbě okrádají, špatně se na nich bohatne. V systému jako je náš ovšem není možné je využít produktivně k zlepšení světa, jejich jediná hodnota pro systém je buď jako kanonenfutr, nebo v horším případě jako zdroj náhradních dílů. Něco je v základu špatně. Dalo by se to také vidět jinak, spousta lidí spousta možností a produktivity. Ovšem není dost materiálu. A pokud jsou lidi produktivní a přitom nespotřebovávají materiál, nedá se na nich moc vydělat. V takovém případě totiž nikoho nepotřebují. Každou korunu kterou někdo vydělá musí někdo zaplatit, nikdo nevytváří peníze vlastní snahou, pouze přesvědčuje jiné že mu je mají za něco dát. Pokud tyto peníze obíhají dostatečně rychle a v dostatečném rozsahu společnost funguje. Pokud se hromadí na hromady tak se společnost hroutí. A je úplně jednou kolik stojí houska, pokud je dobrá a má na ní každý.

322437

20.11.2014 15:53

Mail z Prahy

RE: Vzkaz všem, kteří POHRDAJÍ

Antiseptik 67.?.?.?

Snad abys kandidoval sám? Zakázat nechcismus bys mohl jako první akt nové vlády. A pak se vychcat? [velký smích]

321581

19.11.2014 14:27

Žádná americká ambasáda! Všechno bylo spontánní!

RE: Souhlas

Antiseptik 67.?.?.?

>A mimo mísu - několik center moci s mírovým zápasem o moc -
>tím myslíte podrobit si slabší národy okolo sebe a pak
>soupeřit o moc? Protože to je cesta, jakou se vydává Rusko. A
>o kolik se to liší od politiky US? Je to úplně to samé,
>pouze s jiným centrem moci.

Tak to je přesně naopak, asi jste se spletl ne? US chce být a také byly posledních dvacet let jedinné a nepostradatelné centrum moci, o což usilovaly od druhé světové naprosto bezohledně i za cenu vlastního zrujnování a milionů mrtvol. Rusko nikdy neusilovalo o jedinnost a nadvládu nad světem (to si asi pletete s komunismem), chce multipolární svět, kde má každý národ své místo. Ovšem vinit jiné z toho co dělám sám je základ dneštní americké politiky, tak se není co divit že to obhajujete. Sežral jste hada.
[smích]

321402

19.11.2014 14:12

Žádná americká ambasáda! Všechno bylo spontánní!

RE: Bůh nám slíbil vládu nad světem – a my ji máme!

Antiseptik 67.?.?.?

Souhlas. Dožil jsem se toho, že vyjádření vlastního názoru na světovou situaci se musím vyhýbat pokud komunikuji s lidmi v ČR. Včetně vlastní sestry a všech spolužáků. Kdysi při mé první návštěvě jsem je chtěl varovat, to odbyli tím že to všechno vědí a netřeba o tom diskutovat. Věděli prd a dodnes věří a věřit budou dál v hesla západu a jeho kýženému blahobytu i kdyby jim exekutor do dveří kopal. Je to asi tím, že náš národ se nikdy vlastně nesemknul a nepostavil zlu ať to stojí cokoliv ale vždy si jen ospravedlnil vlastní zbabělost. Kdyby se takto chovali rusové, tak by ani nacismus v Německu nevznikl, neb by světem dodnes vládly Napoleonovy potomci, pokud ne turci. Staví vlastní prospěch nad zájem celé společnosti tak dokonale, že nevidí jak je to fackuje a kladou vinu tam kde není. Ještě že není čechů jako číňanů, to bychom byli zcela vpr...i.

321394

12.11.2014 13:44

Děsivá fakta o mizení bohatství naší střední třídy

RE: Ako chceme budovať kapitalistickú spoločnosť bez motivácie, existujú vôbec hranice finančnej motivácie jedinca?

Antiseptik 67.?.?.?

Strach. Ze stráty práce a následné stráty všeho s koncem na ulici.
Proto je nutné aby bezdomovci viditelně existovali. Slouží jako bič. Za mrkev slouží reklamy.

320892

Aby bylo jasno US dolar je krytý pouze důvěrou důvěřivých lidí právě jako jste Vy. A ta má pramalou cenu.

320071

21.10.2014 17:28

Pokus o revizi výsledků 2.světové války

RE: Podobnost je ale čistě náhodná

Antiseptik 67.?.?.?

Jistě, přesně tak se Amerika chová. Ovšem nechávat za sebe dělat špinavou práci jiné má i stinné stránky. Většinou se na konec obrací proti nim. Mimo to to dost stojí takže je z toho pramalý zisk. On je vůbec ten zisk z usurpování dost ztenčující. Británii živili kolonie docela dlouho, Hitlera už jen pár let. Amerika na to má většinou jen hodiny, než se zjistí kolik to stálo a kolik jim kdosi cestou ukradl. [velký smích]

319512

21.10.2014 15:46

Pokus o revizi výsledků 2.světové války

Podobnost je ale čistě náhodná

Antiseptik 67.?.?.?

Situace není zcela stejná.
Za 1. Něměcko tenkrát se nedá srovnat s EU dnes, není to homogenní společnost věřící ve vlastní nadřazenost. Pouze věřící v nadřazenost sama sebe v jednotlivých národech. Francouz se cítí nadřazený nad italem, němec nad čechem, polák nad každým. Těžko takovou nesourodou masu lidí zahnat do války proti někomu jinému.

Za 2. Ani Amerika není Německo, Sice by ráda, ale nemá na to ani zdroje ani naději na úspěch. Neumím si představit US army v roli Wehrmachtu, těžko by dobili cokoliv mimo prázdé afgánské vesnice a to ještě jenom dočasně. Není schopná nejen invase ale hlavně převzetí moci po invazi.

Na rozdíl od doby třicátých let je dnes potenciální světový konflikt možný pouze ničením na dálku a ne invazí, nemá na to nikdo ani zdroje ani talent ani náladu. A dálkové ničení nepřináší žádné zdroje, jenom stojí peníze. Což ovšem neznamená že k tomu nedojde, jenom že by to bylo k ničemu. Snad to těm pitomcům včas dojde než bude nejhůř.

319498

18.10.2014 19:23

Naše lež a nenávist zvítězí nad jejich lží a nenávistí a trochu něco k volbám

RE: tahle hned počáteční dedukce je nesmyslná

Antiseptik 67.?.?.?

Možná. Až na to že funkce podle mne náhodná být nemůže, funkce je přirozený důsledek sebe sama. Pokud to funguje není to určitě náhoda a pokud ne tak je to důsledek funkce poruchy, zase ne náhoda. Pravda je jen jedna, skutečnost zbavená veškerého zkreslení, ať náhodného nebo úmyslného, osobních názorů a úmyslných lží a polopravd.

319315

14.10.2014 15:12

Proč ropa klesá

RE: Něco mi to připomíná....

Antiseptik 67.?.?.?

No jo ten princip hospodářské soutěže neboli princip, nakraď a část zisku použij na lobování a podplácení vládních a soudních činitelů aby tě nezavřeli, funguje zcela bezva. Ovšem Rusko to přes to ustojí, protože Rusko to ustát musí, nemá jinou volbu, o tom žádná. Ustálo i horší věci.

319093

14.10.2014 15:06

Volby do Senátu: Byla to pro mne úžasná zkušenost

RE: Ana Líza k videu Pět a půl

Antiseptik 67.?.?.?

Hestroyi nechtěj po něm aby mlčel když musel dva dny usilovně přemýšlet aby vymyslel teorii potvrzující jeho přesvědčení že bohatí jsou spravedliví a poctivci doslova svatí a chudí jsou neúspěšní zloději a závistivci. A taky že peníze umožňující propagaci do voleb nemají žádný vliv, to jen občané si pokradmu zjistili (neznámo kde) že kandidát je bohatý, ergo kladívko poctivec myslící jen na jejich blaho. [chechtot]

319092

26.08.2014 20:39

USA daly Kyjevu volnou ruku k jakékoliv akci

RE: Na každou svini se vaří voda.

Antiseptik 67.?.?.?

Mýlíte. On ten trh totiž už dávno není. Protože trh který ovládá malinká skupinka bankéřů a obrovských firem, které jsou ke všemu vlastnicky provázané není trh schopný ničeho jiného než zedřít z lidí kůži. Jděte se už konečně vycpat s inteligencí účastníků trhu. To není inteligence ale pouze nenasytnost. Jen se kolem sebe podívejte kam to ti inteligenti dotáhly.

316199

25.08.2014 14:35

USA daly Kyjevu volnou ruku k jakékoliv akci

RE: Na každou svini se vaří voda.

Antiseptik 67.?.?.?

Pokud budete nabízet pouze dvě možnosti, obě spojené s tím že nejméně 80 procent majetku ovládá naprostá menšina, ať už podnikatelé nebo politici, nedostaneme se nikam. Je to totiž jedno. Obě cesty vedou do stejné prd..e, jedna rychleji, druhá trochu pomaleji. Co takhle trošku spravedlivější rozdělování, to by nešlo? Samo o sobě ne, protože lidi, pokud mají možnost si vezmou kolik můžou. Jsou to totiž dost svině. Proto je zcela nutné omezit kolik si můžou nechat, je jedno zda daněmi nebo přímo dohodou, bez toho to fungovat prostě nebude a nebude i kdyby se Friedman i třeba Vy klidně pos..l. [smích]

316083

29.07.2014 16:02

Spojené státy formulují zákon k iniciování III. světové války

RE: Na světě je 6 miliard lidí

Antiseptik 67.?.?.?

Ti bez mozku jsou lehčí a vypluli proto na vrchol. Mozek je těžký a stahuje takové jedince do hlubin odkud nejsou ani vidět ani slyšet.
Liga národů měla alespoň dostatek soudnosti se rozpadnout když si uvědomila že není k ničemu. Ovšem taková soudnost se od Spojených národů očekávat nedá. Je to dobrý bydlo, výsledek je škoda elektriky za topení a světla. Přitom by bývalo stačilo když tenkrát Powell mával tou skleničkou se světu nebezpečným jedem, pouze ho nechat vyšetřit s tím, že pokud se dokáže jeho nebezpečnost a také původ z Iráku, bude Americe vyhověno, pokud ne ať jde laskavě kecat jinam. Ovšem na to nemá v dněštním světě nikdo koule, prachy a postavení je přednější, dnes dokonce přednější než přežití. Jak hluboko do naprosté zhovadilosti se dá klesnout a přitom stoupat ku slávě a většímu banovnímu kontu? Zdá se že blbosti se meze nekladou.

314321

20.07.2014 19:41

Let MH17 skončil nad Ukrajinou

RE: O čem se to tady pořád diskutuje?

Antiseptik 67.?.?.?

No nebudu s Vámi polemizovat o nesmysech typu Rusko vede nevyhlášenou válku s Ukrajinou, to by nemělo asi cenu. Zamyslete se ale nad skutečností kdo přesměroval letado do válečné zony, snad rusové? Pokud by tam neletělo nic by se mu nestalo. No splést si dopravní letadlo v deseti kilometrové výšce s vojenským by se snad podařilo leda Vám. Sám jste si ale odpověděl na otázku proč by se Rusko snažilo uloupit Ukrajinu, to nedává už vůbec smysl.

313611

22.06.2014 23:59

Vláda má starost - co s armádou

RE: Čeho se zalekla Vrchnost i jeji Shabes/Goj/im?!

Antiseptik 67.?.?.?

Vono jednomu stačí si každý den přečíst i omylem titulek aby se mi v kapse kudla otvírala. Blair i Kerry statečně tvrdí (a nestydí se takhle lhát veřejně) že za Irák ani Libyi nemůžou. Jo tak ono lze v demokracii dvakrát napadnout stát, rosekat ho na maděru a pak vyvolat sektární rozbroje aby se náhodou obyvatelé proti nim nespojili a když je to nakonec docela v hajzlu tak za to nemůžeme, to my ne, my jsme jenom zabili skoro milion lidí, rozmlátili jim zem jako že bude ta svoboda a demograzie konečně, my přece nemůžeme za to že Hussain byl hajzl jenom proto že jsme ho tam dosadili a když přestal být až takovej hajzl, tak jsme ho zabili aby se náhodou nevzpamatovali a nedali nám do držky. Žádná prdel není dost hluboká, aby ta západní civilizace z ní zase nakonec nevylezla. Je to mrcha co pěkně zpívá než Vás jde okrást. Potom ovšem za nic nemůže svině.

312171

22.06.2014 22:37

Vláda má starost - co s armádou

RE: Čeho se zalekla Vrchnost i jeji Shabes/Goj/im?!

Antiseptik 67.?.?.?

Ještě k tomu spravování západu. Mnohem nemožnější než by bývalo bylo zbavit socialismus buzerace a jednopartajového řízení. Problém je zde na západě že si každý myslí že lhát se nesmí, krást také ne. Ono ale jde jen o to kdo smí a kdo nesmí. V politice je lhaní doslova povinné, kradení doporučené. Ale pššššt, o tom se moc nemluví. Pravdu zahubili zákony a právníci. Nevěřil(a) byste kolik je tu odjakživa posvátných krav, věcí o kterých není radno pochybovat nebo i mluvit, natož veřejně. Moc si to s tím spravováním nemalujte, něco co nikdy nefungovalo spravit totiž nejde aby to fungovalo. Lze to jenom natřít a vyleštit ale stejně je to stále stejná nefungující volovina.

312168

22.06.2014 22:20

Vláda má starost - co s armádou

RE: Čeho se zalekla Vrchnost i jeji Shabes/Goj/im?!

Antiseptik 67.?.?.?

Trošku paranoidní nemyslíte? Rusko není SSSR, NKVD ani GPU už neřádí. Za to na západě (kde žiju) mě to čím dál tím víc připadá jako za nejhoršího komunismu co se týče šikany, ovšem bez výhod zdarma škol a zdravotnictví. Ono is slunce přichází z východu.

312165

22.06.2014 13:08

Vláda má starost - co s armádou

RE: Čeho se zalekla Vrchnost i jeji Shabes/Goj/im?!

Antiseptik 67.?.?.?

Ano svět se změnil a o tom kdo to vlastně nepochopil by asi byla zbytečná debata, neb jste si té změny nevšiml(a) přesto že na ní upozorňujete. Souhlasím ovšem že na lež je třeba poukazovat, což také děláme. Jenom proto že Vaše názory se shodují s názory vrchnosti a jejich medií ovšem neznamená, že si to většina myslí ani že je to pravda. Stačí se většinou zamyslet. Kdo zde plácá nesmysly je docela jasně vidět. Ano svět lze vidět jinak, ale je potřeba ho skutečně vidět, ne si to jenom myslet. Pokud tato vize neodpovídá skutečnosti, pak je asi potřeba otevřít oči. Vím že je to jednodušší a zcela bezbolestné věřit ilusi, ovšem jenom dotud pokud ta iluse je alespoň trošku uvěřitelná. Jinak je to slepá víra. A stále platí podle ovoce poznáte je.

312139

22.05.2014 14:44

Zakrývání vojenského naddimenzování USA-NATO

RE: Panebože!

Antiseptik 67.?.?.?

Americká vojenská síla má dva účely, (tedy mimo hlavní účel kterým je obohacování se na vojenských zakázkách) utlouci a zdemolovat malé země které s nimi v předklonu nesouhlasí a psychologicky se pokusit přesvědčit Rusy a Číňany že by nad nim vyhráli. Jelikož se ani jedna země nechystá USA napadnout není to potřeba, leda ke snaze aby se rovnou vzdali. Což je strategie hodná prvního ročníku základní školy a vida postavy jako je Kerry, Obama, Nelandová, McCain a Psaci, pochybuji že by se dál než k opakování první třídy donekonečna dostali, kdyby nestudovali v Americe. Válku vyhrávají pěšáci, neb vzdát se nelze stíhačce ani letadlové lodi. Pěšáci ovšem většinou přišli už o nějakou končetinu nebo ucho v pidi-válkách co měli dokázat americkou nadřazenost celému světu a místo toho jenom ospravedlňují existenci VA (Veteran's Affairs) neboli ústavu pro válečné invalidy, kde většina skončila pokud ne rovnou na ulici. Takový úkaz bývá po skončení veliké války nikoliv před jejím začátkem. Jinak souhlasím s přehodnocením článku v diskusi a s faktem že obránce země vydá za tři útočníky.

310478

12.05.2014 15:53

Jak dál na Ukrajině? Který scénář se naplňuje?

RE: ...

Antiseptik 67.?.?.?

Aby se Evropa vzpamatovala, to by muselo obyvatelstvo povstat a doslova zaplavit ulice. Oproti východním Ukrajincům jim zatím nehrozí střelba a granáty, přesto nikoho nevidím. Asi jsou zaneprázdněni výměnou mobilů za nové modely.
Druhá varianta jak zabránit všeobecnému krveprolití by bylo masové odmítnutí Ukrajinské armády jít proti lidem a místo toho zbavit Ukrajinu těch co jí do této nesmyslné šlamastiky cpou. Ovšem to by chtělo vedení a to tam jaksi není.
Obávám se že buď se mýlíme v počtu slušných lidí na světě v jejich neprospěch, anebo podceňujeme jejich lhostejnost. Dokonce i obojí je možné.

Jediná věc je nezbytná pro triumf zla, aby dobří lidé nic nedělali (Edmund Burke)

310034

Zjevně je na světě takových docela dost Steve, jinak by se nedělo co se děje. Planeta kokotů s občasnými homo sapiens. [smích]

309211

09.04.2014 22:37

Proč média o důležitých věcech lžou

RE: Srovnání nesedí

Antiseptik 67.?.?.?

Rozdíl je, že nám lhali o tom co je doma a o tom co dělá západ vlastně mluvili pravdu. Dnes západní media lžou o všem. Jak o cizině tak o domově.

308227

07.04.2014 00:36

Do světa se vrací válečný stav

RE: Proč by válka nešla vést pouze ekonomickými prostředky?

Antiseptik 67.?.?.?

Nebo také takhle?
MamaMiahttp://www.youtube.com/watch?v=B19kYo80yec [velký smích] [smích]

308054

31.03.2014 14:02

Potvrzeno: Plány NATO na útok pod falešnou vlajkou na Turecko odhaleny

Kolik ještě?

Antiseptik 67.?.?.?

Kolik rozbombardovaných měst a zemí, kolik milionů mrtvých, kolik lží a falešných vlajek to ještě vezme než zbytku světa konečně dojde kdo je tady na téhle kouli vrah a válečný zločinec a kde je pravda? Nestačí snad Vietnam, Panama, Nikaragua, Irák, Afghánistán, Bělehrad, Libye a Sýrie? Copak se dá za peníze zapomenout na mrtvé děti? Prostitutky proti tomu vypadají ctnostně, prodávají pouze tělo nikoliv duši jako presstitutky, politici a bankéři. [zmaten]

307635

30.03.2014 14:53

Přelud občanské společnosti

RE: Ode zdi ke zdi.

Antiseptik 67.?.?.?

Ano blbneme to je pravda viditelná všude. Někdo víc a někdo míň. Ovšem možná že by se i nějaký kutil našel co by orloj postavil, ono jich tenkrát taky nebylo moc, akorát by na to dneska neměl čas v tom shonu shánění peněz na výdobytky kapitalizmu.

307610

30.03.2014 14:48

Tři, kteří stvořili válku

RE: Američany nezastavilo, ani když jim Britové vypálili r. 1812 Washington

Antiseptik 67.?.?.?

Však také už dávají dohromady jednotku k znovudobytí Krymu. Bude tam Rambo, Terminátor, Kapitán Amerika, Spiderman, Suprman a všichni hanební parchanti! [chechtot] [velký smích] [vyplazený jazyk]

307609

30.03.2014 13:56

Rusko obviňuje Západ z „nestoudného vydírání“ při hlasování OSN o Ukrajině

RE: Zaraza ma niekolko veci

Antiseptik 67.?.?.?

Strategický záměr je v bodu 3. Jakmile ruská vojska vniknou na Ukrajinu budou mít záminku k válce i možnost přesvědčit nemyslící část světa že válku začalo Rusko.

Ale raději bych se pletl a uvěřil že jsou to magoři a šlápli do h...a. Nelze to vyloučit, když jeden poslouchá Obamu a Kerryho tak možnost že jsou magoři vypadá docela pravděpodobně. [smích]

307606

28.03.2014 12:58

Rabování Ukrajiny začalo

RE: Zchudnou ještě víc hlupáci...

Antiseptik 67.?.?.?

Je to ještě horší než by jeden věřil. Třeba si uvědomit jak takový svět nazývaný kapitalismem dnes vypadá. Ano člověk si může otevřít pekárnu a myslet si že je svobodný podnikatel, ovšem nedej bože aby jeho rohlíky dosáhly popularity. Nesmí zapomínat že na rozdíl od toho jak to bylo za námi proklínaného socialismu, kdy stát vlastnil doslova vše a díky zpolitizovaného přístupu k vedení to vedl špatně (špatně ale alespoň vedl), ve vyspělém kapitalismu je to naopak. Vlastníci centrálních bank díky právu si peníze tisknout a určovat co má jakou cenu vlastní veškerý průmysl mimo tu pekárnu, veškeré zdroje, skrz nadnárodní (rozuměj nepodléhající nějakému státu) společnosti dosazují veškeré politiky aby jim šly na ruku. Takže pokud by vaše rohlíky začali být populární natolik že by ohrožovaly prodej jejich bez-chutných houbovitých avšak netvrdnoucích, nastane jedna ze tří možností. Buď vznikne nová regulace že vaše rohlíky neodpovídají standartu ohledně tvaru, složení či barvy, nebo vaše pekárna najednou nebude dost čistá, v případě že ani toto Vás nezničí tak pekárnu koupí. Pokud ji nebudete ochoten prodat, tak jí koupí od banky, potom co na vás uvalí takové poplatky, daně že bude bance patřit. Ovšem pokud budou rohlíky neohrožovat jejich koncerny tak si je klidně můžete péct, platit daně a zdravotní kontroly, dokud si lidi nezačnou porovnávat vaše a jejich a následně si stěžovat na jejich.

Politici jsou nastrčení panáci, proto je úplně jedno co plácají za voloviny, Lid je úplně jedno co si myslí protože to nikoho nezajímá. A pokud existuje ještě někde stát co není koupený (už jich moc není) tak se na něj uvalí embargo, špína a případně se vybombarduje rovnou do vyspělého nadnárodního kapitalismu.

Jo jak já čumím, jako tele na nový vrata, do jaký situace jsem se dostal. V 68mým uprchnu před Rusi do Kanady, jenom abych zjistil že obě moje vlasti, stará i nová stojí na špatné straně barikády. A je jedno kdo vyhraje, lepší zemřít za pravdu než žít (živořit) ve lži.

A neříkejte že nemám pravdu. V jiným světě by přece nešlo veřejně říct že Irácká válka byla spravedlivější než Krymské referendum a nebýt za to okamžitě zfackován. Absurdistán už je moc malý slovo pro svět kde se hledá ztracený letadlo po všech čertech už 14 dní, jednou tady jednou tam ve světě kdy všechny telefonáty a emajly se zaznamenávají, kdy lze přečíst číslo na autě ze satelitu. Zkouší jenom jak velcí blbci už jsme.[bliji]

307511

27.03.2014 13:18

Nová Sobotková vláda ještě horší než ta předchozí

RE: Strany posledně jmenované editorem kompromituje jejich spojení s tuneldědou

Antiseptik 67.?.?.?

Ono to není zase tak přímočaře černobílé. Vezmete to ad-absurdum, pokud by na jedné straně stát všechno řídil musel by to také vlastnit. Ovšem pokud to stát nevlastní a ani neřídí pochybuji že by soukromé podniky byly schopny vytvořit společnost přežitelnou bez regulací, policie, zákonů, úřadů, městské dopravy, škol, učilišť, armády, silnic...nemá smysl pokračovat. Ono je to na pohled docela hezké vidět stát jako molocha co nás vyžírá a prd dělá (což je samozřejmě pravda) ale bez něj bychom byli ještě ve větším průseru. Kdo asi tak dělá pro ten stát že je to tak neschopný? Nejsou to náhodou ty samý lidé co když pro něj nedělají tak na něj nadávají? Nebo si snad někdo myslí že v byrokracii jim ze shora nařizují nic nedělat, všechno kazit, hodně krást? Že by ministr raději nesklidil pochvalu že mu to funguje? Nebo si sakra někdo myslí že ten nahoře to ukradl zcela sám za protestů všech ostatních? Hovno. Problém je stále ten samý, ten co sedě ve státním úřadě u kafe zabývající se pouze vlastním prospěchem je ten samej člověk co jsa podnikatelem nadává na regulace a snaží se daně neplatit a stát, zaměstnance i zákazníky podvádět k vlastnímu prospěchu. Klidně by si mohli vyměnit fleky a nic by se nezměnilo. Dokud se lidi neuvidí jako společenství a nepotáhnou za jeden provaz budou tam kde jsou, v hajzlu a tahaní na vařené nudli rovnou do kanalizace.

307445

27.03.2014 12:58

Dopis NE Bruselu - Národní demokracie předsedovi Státní rady Republiky Krym

RE: Placení provokatéři i na Zvědavci

Antiseptik 67.?.?.?

Ovšem ty nabízíš nechcismus zcela maximální, nechci nic měnit, ani se o to snažit, všechno ostatní je k ničemu. Nevím proč tedy uznáváš že jsou problémy jako dluh, mafie a korupce když s tím stejně nechceš nic dělat? Nebo že bys byl zadlužený zkorumpovaný mafián a vlastně ti to vyhovovalo? [chechtot]

307442

22.03.2014 15:32

Kdo hájí tradiční hodnoty a kdo ne

RE: No máme několik možných vývojů

Antiseptik 67.?.?.?

Máte pravdu. Je v tom nějaká zastydlá tvrdohlavost věřit něčemu co už dávno není pravda. Potkal jsem Ukrajince, byl to fajn kluk až na to že když sehnal lepší práci než jsem měl pro něj já, tak místo aby mi to řekl tak se zapíral, nechodil, nebyl k nalezení přes to že jsem mu nesl peníze. Styděl se že mi to neřekl a neřekl mi to protože se styděl. Dodnes nechápu ten nedostatek důstojnosti. Já jsem akorát chtěl vědět zda přijde nebo si mám najít někoho jiného, lepší práci jsem mu přál.
Pokud jsou Ukrajinci takový tak pán Bůh s námi všemi.

307186

22.03.2014 14:50

Kdo hájí tradiční hodnoty a kdo ne

No máme několik možných vývojů

Antiseptik 67.?.?.?

které by svým způsobem válce zabránily.
1. Většina Ukrajinců dostane rozum až dojde naloupená vodka a svrhnou novou neonacistickou vládu a vzpomenou si že jsou slované.

2. Většině rozumných lidí na světě konečně dojde kam že je to NATOUSAEU vlastně žene a raději se rozdrobí na původní státy s vlastní měnou a politikou, včetně států USA.

3. Slované si konečně uvědomí kdo je jejich přítel a kdo ne a spojí se do neagresivní ale mocné oblasti a úspěšně nastolí staro-novou realitu bipolárního světa.

Všechny ostatní možnosti zvláště pak ta nynější vedou k válce, což by znamenalo že se vyhubíme, výběr je náš.

307182

19.03.2014 14:19

Ukrajina, kvantitativní uvolňování a 42,3 tuny zlata

RE: . Troll MartinO (z LehoŽumpy?!)

Antiseptik 67.?.?.?

No klidně si tomu věř když tě to baví. Balzac taky vždy přesvědčil věřitele že se jim to vyplatí mu půjčit aby mohl vrátit co dluží. Černý Petr zůstane tomu poslednímu. [velký smích]

307022

17.03.2014 14:55

Další Anschluss na Krymu

RE: poznámka

Antiseptik 67.?.?.?

Po přechodu sice má, ale problém je že si to nepamatuje a to je nebezpečný. Stále si o sobě myslí že nad ní není a že může všechno. Deemgrazie jedna zapomnětlivá. Jo raději bych kupoval smuteční věnec, bohužel budu asi kupovat spíš jod a obvazy. [mrknutí jedním okem]

306862

17.03.2014 13:41

Další Anschluss na Krymu

RE: poznámka

Antiseptik 67.?.?.?

Když se Putin postaví za přání obyvatel Krymu na jeho hranicích, je to agrese a budování Impéria, ke všemu Sovětského. Ale za to když západ roztříská stát půl zeměkoule daleko tak je to šíření demokracie. Už je to fakt trapné. Bohužel se zdá že dál nejsme a to neoblomné trapné obhajování vize světa z pohledu reklam a Hollywoodských filmů místo vidění reálného světa, nás všechny asi přijde pěkně draho.

306856

17.03.2014 13:30

Nová velká (hrozba) hra v Euroasii

Idiocie západu už zašla příliš daleko

Antiseptik 67.?.?.?

Arogance a překrucování skutečnosti dosáhlo bodu naprostého šílenství. To co se děje na Ukrajině přesáhlo meze reality. Nedá se než pochybovat o mentální způsobilosti nejen západních politiků, ale i mnoha lidí kteří jim stále věří.
Když poslouchám a čtu jak se tu na západě mluví o tom co se tam děje, dostávám pocit že Alzheimerova nemoc je zde už epidemická. Jak jinak si vysvětlit uznání nové Ukrajinské vlády za legitimní přes to že přišla k moci za pomoci ze zahraničí financovanými gaunery, mnohdy se hlásící k fašismu (nejen krátkodobá paměť ztracena ohledně kdo to spískal, ale i dlouhodobá paměť co fašismus byl a je) avšak přání obyvatel Krymu s tím nemít nic společného je ignorováno i přes referendum s 95 procentním souhlasem a prohlášeno za neplatné.
Volání k sankcím na potrestání Ruska také vyžaduje velký stupeň zapomínání, pochybuji že západní Evropa kupuje z Ruska energetické zdroje ne že je potřebuje ale pouze z dobré vůle. Rachotit na Ruských hranicích vojenskou technikou západu také utvrzuje pocit že si nic nepamatujeme, ani Napoleona ani Hitlera. Ovšem zdá se že naopak Rusům se Alzheimerova nemoc úspěšně vyhýbá, ti si pamatují dokonce i Kulikovo pole, bitvu proti Mongolům z roku 1380 a zpívají o ní velice pěkně, viz zde http://www.youtube.com/watch?v=4Rs-Qg2F274.
Stačí se podívat skoro kamkoliv a zjistit kolik historie si pamatují i mladí rusové, zatímco zde na západě jsme dokonce zapomněli že CCCP už není, že v Rusku je demokracie, že rusové nikoho nenapadli, nerozbombardovali ani Jugoslávii ani Libyi. Skutečně ztráta paměti je už na západě skutečně trapná.

306855

14.03.2014 15:05

Nová velká (hrozba) hra v Euroasii

RE: Opět propaganda

Antiseptik 67.?.?.?

Nějak mi uniklo prodloužení FEDu, měl přeci 100 let trvání od roku 1913 skončil tedy 2013. Podle mne jsou FED dolary dnes neplatné.

306634

12.03.2014 17:06

Putin promlouvá

RE: Nesmime zapominat na to,

Antiseptik 67.?.?.?

Já bych radil nezapomínat že SSSR už dávno neexistuje, zatímco NATO a USA stále ano a dokonce se chovají tak, jak by si nedovolili kdyby SSSR ještě bylo. Hledat mouchy na Putinovi a nevidět nehoráznosti a válečné zločiny západu? Menší zlo? Komu co Putin udělal kromě páru oligarchů? A když už bychom měli hledat mouchy, co takhle si vzpomenout na Německo za Hitlera a vytknout to Merkelový? Trochu se zakoukejte do nedávné historie a zjistěte si kdo porušuje úmluvy a dohody a kdo ne, kdo má na svědomí tisíce životů a zrujnované země a kdo se jen stará o sebe.

306470

10.03.2014 17:58

Uprostřed ukrajinské krize zahajují USA vojenskou eskalaci ve východní Evropě

RE: Fašisté - kdo?

Antiseptik 67.?.?.?

V tom případě ti asi nikdo nepomůže. Máš oči a nevidíš, uši a neslyšíš, mozek a na nic ti taky není.

306342

25.02.2014 15:21

Martin Schulz z EU způsobil během projevu v izraelském parlamentu poprask

RE: Poudala jidovina

Antiseptik 67.?.?.?

No digitální měna je ještě větší volovina než potištěný papír. Pouze vrchol podvodu.

305336

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Káva pro Zvědavce

5

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 12 čtenářů částkou 1 726 korun, což je 5 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 4

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,50 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,51 Kč
Australský dolar
15,76 Kč
Švýcarský frank
24,52 Kč
100 japonských jenů
19,95 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,54 Kč
100 maď. forintů
6,98 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,42 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 130,28 Kč
1 unce stříbra
507,18 Kč
Bitcoin
1 082 188,30 Kč

Poslední aktualizace: 4.12.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 70 554 191