Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Norikazu Okamoto

Nalezeno 20 příspěveků, 5 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

08.09.2005 23:41

Al-Kaida hodlá vyhodit do vzduchu kanadský parlament... Pomoooc!

Amen

Norikazu Okamoto 212.?.?.?

[smích]

69793

18.10.2005 16:26

Demonstrace na protest věznění Ernsta Zündela

Nejsem z Prahy, ale chystám se tam

Norikazu Okamoto 147.?.?.?

Jdu si navečer prohlídnout lidi, které chci volit. Pro nezasvěcené, jde o Národní Stranu. Možná si řeknete, že se do parlamentu stejně nedostanou, ale koho jiného zkusit? Levici ne. Lidovci nejspíš nic nezkazí, ale ani nevytrhnou. ODS byla na chvíli mým favoritem, ale občas mi umí pěkně hnout žlučí (viz. Zahradilova "konzervativně pravicová" podpora vstupu Turecka do EU, ikdyž chápu, že pro něj je to spíše prostředek k rozvrácení EU než otázka náklonnosti k Turkům ... ale i tak, stejně jako nejsem v rámci boje proti multikulti odepsat USA, jak to dělá např. pan Zorba, nejsem ochoten ani zamořit Evropu jen proto, abych podkopal EU).

Pokud bude náhodou někdo ze ZVĚDAVCE 28.10. pod svatým Václavem mezi šestou a sedmou večer (a třeba krátce po tom), rád ho osobně pozdravím, pokud se dá poznat.

O panu Zundelovi nemám dostatek informací (nerad bych hájil nějakého neonacistu), ale zatím jsem ještě opravdu nečetl žádný pádný argument, který by ospravedlňoval tento druh zacházení. Zvažuji tedy svoji účast i na demonstraci avizované panem Králem.74712

21.03.2006 15:57

Registrované partnerství - jiný úhel pohledu

Jsme prostě společností v úpadku

Norikazu Okamoto 147.?.?.?

Snad se karta obrátí dřív, než bude pozdě.
Každá společnost vždy měla a bude mít i své horší stránky ... a lidé jsou slabí a nedokonalí. Nic nového pod sluncem. Ale v momentě, kdy společnost i jedinec přestane vnímat své slabiny jako něco negativního a udělá ze všeho pouze variaci skutečnosti nebo dokonce pozitivum, pak je na nejlepší cestě k likvidaci všech hodnot a bez těch je k zániku jen krůček. Je to další experiment. Jaká jsou přímá negativa a (pro někoho) skrytá rizika? A jaký je (údajný) zisk? Položme to na misky vah. Co vidíme?

99013

03.04.2006 09:39

Dopis válečného veterána prezidentu Spojených států

Japonci vs. Frantíci

Norikazu Okamoto 147.?.?.?

Jo, Japonci měli něco do sebe, ale jestli se honem nevzpamatují, tak skončili [pláč] Je to s nima těžce nahnutý. Vymírání, sociální úpadek ... ale snad se opět vrátí ke starému dobrému nacionalismu a Evropani pak aspoň nebudou muset mít výčitky svědomí (já bych je neměl ani tak, to jen tak pro pořádek), že jako první zavrhli ten "krásný nový" multikulturalismus [smích]

Jinak si nemyslím, že dřít tak, jak to dělaly minulé generace Japonců, je nějakým vrcholem lidského blaha, ale oni to dělali víceméně dobrovolně, pro blaho svých dětí. Dnešní generace děti nemá a skze deficitní sociální systém už stejně prožírá už i jejich potenciální budoucnost.

101843

01.05.2006 12:57

Politika a katolíci

RE: krestenska evropa...

Norikazu Okamoto 212.?.?.?

1.) Koho myslíte tím "my"? Jestli máte na mysli Čechy, nebo obecně bílé Evropany (tak můžu chápat význam "my" já), tak si počkejme 50 let. A pak si srovnejte, jestli to s námi šlo poslední dobou nahoru nebo spíš z kopce [pláč]

2.) Sám sice náboženství taky beru "s rezervou", ale přesto bych si dovolil Vám doporučit knohu "Smrt Západu" od Patricka Buchanana.

104827

14.05.2006 22:54

O projektu IZIP

Tak jalový článek jsem už dlouho nečetl

Norikazu Okamoto 212.?.?.?

Pan doktor nám toho moc neřekl. Pokud jde o mě, lékař by měl mít určitě minimálně možnost vidět výpis léků, které pacient dostal v určité době předepsány. Obzvlášť starým lidem by to jen prospělo. Nepochybuji, že oni by s nějakou ochranou osobních údajů žádné caviky nedělali. S ohledem na zneužitelnost by mohla být účast na této databázi dobrovolná, ale i z pohledu pojišťoven bych viděl jako velmi logické takovéto klienty zvýhodňovat. Jak moc, to už je otázka. S ohledem na plýtvání v socialistickém zdravotnictví by to nemohlo rozhodně ublížit.

105852

24.05.2006 12:46

Nejsem a nikdy nebudu rasista

RE: Zadny dluh necitim...

Norikazu Okamoto 212.?.?.?


Nemam nejmensi tuseni, co se v Letech delo.

No, to Vám moc nevěřím. Aspoň tušení byste mít měl. Zas takovým závojem tajemna to obestřeno není.

Neverim na zidovska spiknuti ...

Asi souhlasím, spiknutí to nebude, je to jen pozvolný a přirozený vývoj, kdy jistá skupina lidí citící sounáležitost v průběhu historie prostě i na úrovni jednotlivců používá metody, které se už pár set let osvědčují. "Al-Kajda" taky nekoná valné hromady kvůli každému útoku. Stačí vědět kdo jste, co chcete a pak už většinou víte, co z vašich činů je ve prospěch celku a které cizí aktivity naopak musíte potlačovat, protože jsou pro vaši skupinu a nakonec i pro vás jako jednotlivce nežádoucí.

... na narodni urceni, necitim zadne pozitivni ani negativni dedictvi vyplyvajici z me abstraktni narodni prislusnosti a neprijde mi dulezite klasifikovat lidi podle narodni prislusnosti ci rasy.

Hmmm, tak to je smutné. Tohle je asi největší omyl mnoha Evropanů. To, že nedělíte svět Vy, nemá na myšlení ostatních příliš velký vliv. Čína je na vzestupu, budete se divit, jakou roli bude hrát brzy třeba i Vietnam. Povíme si za pár let něco na téma asijských sklonů k multikultůře [pláč]

V teto dobe pred vice nez 60.lety jsem nezil a tudiz se necitim udalostmi te doby spojen. Nikoliv mym jmenem.Jestlize existuji vinici at jsou nalezeni, odsouzeni radnym soudem a at nesou nasledky.

Minulost nás ovlivňuje a bude ovlivňovat. Historie neskončila, nezapomínejte na to.

Zadna kolektivni odpovednost nesouci se historii neexistuje.

Tak tady se mýlíte úplně. Nezaměňujte prosím své přání za skutečnost.
*
Na závěr snad jen, že rozložit národy a rasy (zvláště když "poctivě" začínáte u sebe) do multikulturní kaše není něco zas až tak těžkého. Kdyby se to zbytku světa tak moc vyplácelo, není problém se k tomuto trendu přidat a vše "dohnat" během dvou generací. Tady ale jde o na první pohled velmi pravděpodobně slepou uličku vývoje, kdy užitek prakticky není (no, pro někoho tu je určitě, téměř nic se neděje jen tak - pokud je jistá menšina semknutá a její prostředí tvoří místo jednotného národa "kaše", pak vládne) a i viditelné škody jsou už enormní. A to je přitom jen špička ledovce. Proces je navíc do značné míry nevratný. Z dobrého ovoce uděláte koktejl vždy. Ze skysaného koktejlu už čarstvé ovoce nikdy nevylovíte. Produkt stovek či tisíců let systematického úsilí našich předků najednou sázíme do hry jako gambleři. A jaká že může být ta skvělá výhra, kvůli níž teď vsázíme svoji holou existenci - osudy svoje i osudy budoucích pokolení? Jsme prostě ve vleku cizích zájmů, stačí jen otevřít oči.

106897

24.05.2006 12:57

Nejsem a nikdy nebudu rasista

RE: zaujimave

Norikazu Okamoto 212.?.?.?

Dřív jsem taky navrhoval rozptyl Romů (likvidace komunit) a asimilaci, ale teď už ne. Tolik českých (a jiných evropských) genů nejsem ochoten obětovat na "neutralizaci" těch jejich. Jde o to zavést nenásilná opatření, díky nimž se sníží nebo aspoň stabilizuje jejich populace. A děti vést k přirozené segregaci. I přes to, co do nás dnes hustí, by ještě před pár desetiletími žádná normální bílá holka z normální rodiny v USA s černochem nic neměla. Jde o rodinu, školství, média, tam je základ změny v myšlení.

106898

25.05.2006 12:19

Nejsem a nikdy nebudu rasista

RE: pozitivní diskriminace Romů

Norikazu Okamoto 212.?.?.?

Jo, jestli myslíte ten stejný případ co já (měla nakonec i jedno své dítě, které prošlo stejnou výchovou ba dokonce na něj neměla díky malým cikánkům tolik času, kolik by chtěla, a toto dítko je slušné a bez problémů), kdy se z adoptovaných minoritňátek vyklubali lháři, zloději, kriminálníci ... no prostě rostou pro šibenici už od útlého věku, tak to nakonec vyznělo ve stylu, jako když terminátor viděl děti hrající si na vojáky: "mají to v sobě".
A je to tak. Jestli si někdo myslí, že dítě je po narození nepopsaný list papíru se stejnými vlastnostmi, jen je ten papír prostě bílý, snědý, žlutý či černý, tak se hodně mýlí [pláč]

106972

28.05.2006 17:27

Kameny a písek

Ano, naše smrt přichází. Probudíme se včas?

Norikazu Okamoto 212.?.?.?


Ztráta přirozenosti jednoduše znamená smrt

"... až naše ženy neměly více dětí a muži ztratili rozum a Víru
A vzorové nápisy Bohů říkaly: "CENOU HŘÍCHU JE SMRT."
Rudyard Kipling (citováno např. v knize P. J. Buchanana "Smrt Západu" )

Mně osobně silně oslovila písnička z filmu "Jak utopit doktora mráčka aneb konec vodníků v Čechách". Zpívá se v ní něco o tom, že skutečnou nesmrtelnost poznáme, až uvidíme svoji tvář ve tvářích svých dětí. Upnutí se k nesmrtelnosti vlastního odkazu díky pokračování své rodiny a svého národa, to bylo podle mě tím, co spolu s křesťanstvím pozvedávalo Evropany celá staletí nad jiná společenství. Pak člověk totiž asi najde sílu proti sobeckosti, skutečnou motivaci a schpnost obětovat se. G. Washington tvrdil, že bez křesťanství to nepůjde. Měl pravdu? Nevím. Ale nad společností, která by si současně přestala vážit i národa a tradiční rodiny, si dovolím zlomit hůl i já [pláč]

107122

28.05.2006 18:53

Kameny a písek

RE: Krásné podobenství

Norikazu Okamoto 212.?.?.?


"... a vy jste evidentně dostal notnou dávku rasismu, xenofobie a intolerance ..."

Nic jsi nepochopil, Ivane [pláč] , jak by řekl Dědeček Hříbeček.

107130

28.05.2006 19:00

Kameny a písek

RE: Krásné podobenství

Norikazu Okamoto 212.?.?.?

Hmmmm, na Zvědavci se opravdu vyskytují lidé všeho druhu. Normálně bych to bral jako obyčejný vtípek, možná ironii, ale mám pocit, že tady jde o skutečné myšlení velmi přízemního, řekl bych nízkého, člověka. Tohle je bohužel příliš vážné téma na vtipkování, než abych se jen tak pousmál [pláč]

107131

29.05.2006 23:12

Le Pen ve Francii stále posiluje

RE: dobry clanek,

Norikazu Okamoto 212.?.?.?

Eugena se zastávat nebudu, o to mně nejde. Ale jestli jste už opravdu tak zdegenerovaní, že vám spojení slov "bílá" a "Evropa" nevoní, tak se asi nemáme o čem bavit. Kdyby dnes žil Darwin a chodil na Zvědavce, tak by se vám asi pokusil vysvětlit, že dnešní společensko-politický systém je slepou evoluční uličkou. Já na to tu sílu nemám. A obzvlášť nad paní Bowary jsem už dávno zlomil hůl, minimálně od té doby, co si přede mnou nebyla schopna obhájit jedinou relevantní výhodu imigrace, což jí ovšem nebrání v tom, aby pro ni byla nadále i tak přijatelná, ba dokonce žádoucí!

107247

30.05.2006 22:08

Rovná daň je zločinná

Pan teoretik promluvil

Norikazu Okamoto 212.?.?.?

Víš co, seber se a jdi taky zdírat lidi, když je to tak jednoduchý, vořechu! Víc ti k tvé ekonomické negramotnosti už asi nenapíšu. A pokud jde o rozmáhající se teorie, že je hloupé žít za svoje a je lepší žít na cizí účet (však on to taky někde nakradl, jinak by přece neměl víc než já), pak si je pojmenujme pravými jmény. V dnešním pojetí "sociálního státu" (ten co ho budoval Bismarck byl o něčem jiném a oni to levičáci moc dobře ví) nejde o samostatnost a solidaritu, ale o závist a parazitismus.

107342

31.05.2006 11:00

Rovná daň je zločinná

RE: Pan teoretik promluvil

Norikazu Okamoto 147.?.?.?


"... prave v Kapitalismu dodavatel prace ma narok na vyjednavani jeji ceny.

Psal jsem snad že ne?

To neni levicacka idea.

Ano, levičácká idea je naopak dělat ze zaměstnanců nesvéprávné blbečky a tupé ovce, které je třeba chránit proti zlým zaměstnavatelům [pláč] - viz dnešní socansko-bolševický zákoních práce. Kdepak svobodně vyjednaná tržní cena práce, to by se pan Škromach nemohl předvádět jako ochránce "utlačovaných" zaměstnanců.

107388

04.06.2006 23:37

Po volbách

"Nevyměknul" jsem a volil Národní Stranu

Norikazu Okamoto 212.?.?.?

Upřímně řečeno teď ale nevím, jestli mám mít radost, že propadlo v neprospěch pravice jen asi 0,1%, nebo jestli mám trpět zklamáním, že tak málo lidí chce skutečnou změnu. Národní strana mě oslovila svým liberálně-ekonomickým a konzervativně-společenským programem. Teď ale bohužel začínám mít pocit, že takhle to dál nepůjde. Když se podívám na Zelené, s jakou mediální podporou a jak dlouho se hrabali do parlamentu ... dost se bojím, že naše společnost asi fakt nepřikročí k "řezu", dokud nebude mít smrt na jazyku. Znáte tu bajku, ne? Je přece slunný letní den a ten cvrček tak krásně hraje na housličky ... [pláč]

107676

05.06.2006 02:08

Po volbách

RE: Ad Národní strana koment z jiného webu :-))

Norikazu Okamoto 212.?.?.?

Emo, vy jedna zoufalkyně, tohle je přece z diskuse z Altermedií a je to jen parodizující vzkaz nějakého joudy.

107682

21.06.2006 03:04

Nad důchodci se smráká

Moc jste mě potěšil, pane Stworo!

Norikazu Okamoto 212.?.?.?

Dnes jsem narazil na Váš příspěvek v jedné diskusi, kde propagujete vyšší zdanění firem provádějících outsourcing. Zavrtěl jsem hlavou, protože za mnohem lepší řešení bych považoval zavedení vysokých cel, které by odradilo od odlévání výrobních prostředků našich firem mimo bezcelní zónu. Kdo by chtěl v Evropě (k tomuhle snad EU měla původně sloužit, ne k budování druhého svazu socialistických euroregionů) prodávat, musel by tam prostě i vyrábět. Kapitalismus by fungoval dál, jen ne celosvětově (celosvětově stejně nefunguje a fungovat nebude, ne ku prospěchu všech stejně, teď zrovna situace hraje proti naší budoucnosti, kterou "úspěšně" prožíráme, zatímco jiní si za obět jedné, dvou generací -např. Čína- kupují budoucnost, která mohla patřit našim dětem), ale pokud by tento uzavřený trh měl stovky milionů lidí, vývoj by se nezastavil.

V tomto článku jste ale uhodil hřebíček na hlavičku. Sobectví pramenící z nízkých hodnot, bezdětnost, rozpad rodiny, národa a kultury, to jsou aktuální hrozby. Ne ten "všudypřítomný" terorismus. Nebýt imigrace, která vychází z našeho vlastního vnitřního úpadku, byly by možné škody jím způsobené minimální. Důchodové reformy jsou k ničemu, pokud nemají vést k tomu, aby bylo více dětí. A společnost, která se nereprodukuje a spoléhá na příchozí, přestává být životaschopným společenstvím. Dnešní systém má v sobě zakódovaný svůj vlastní zánik - jak to může někdo nevidět!?!

108572

21.06.2006 11:08

Nad důchodci se smráká

I Češi byli emigranty ...

Norikazu Okamoto 212.?.?.?

...,ale Kanada byla zemí bílých Evropanů. Stejně jako USA či Austrálie. Barevným imigrantům nic nedlužíme, pokud narážíte na tohle! Jinak detaily ze života pana Stwory mě samozřejmě zajímají taky. Asi to tu někde psal, ale já to nenašel. Čím byl v Československu? Proč potom zrovna Kanada?

108587

23.06.2006 13:50

Čínský drak sílí

Loajální Japonsko?

Norikazu Okamoto 212.?.?.?

Uvidíme, jak dlouho ještě budou mít USA tak exkluzivní postavení v Japonsku jako teď. Většina mladých Japonců stále vzhlíží k USA jako k velkému (a skvělému!) bratrovi, snad každý perpektivní Japonec nějaký čas pobyl v USA (nebo aspoň v Anglii), objali stejnou kulturu smrti jako Západ ..., ale Čína začíná klepat na dveře. Kdo četl Huntingtonův Střet civilizací ten ví, že Japonci by se časem klidně spíš mohli přiklonit k silnějšímu, než se snažit o nějaké vyrovnávání čínské hegemonie jako spojenec USA. V Japonsku už brzo přijde na lámání chleba především kvůli vymírání. Evropané si už zvykli na barevné imigranty a jakoby se mlčky smířili se smrtí svých národů. U japonců se teprve rozhodne. Doba, kdy Japonsko buď odkopne postmoderní západní normy a vrátí se k nacionalismu nebo naopak národ připraví na zánik a otevře hranice, se kvapem blíží. V prvním případě nejspíš na scénu vstoupí staronový agresivní a sílící soupeř či dokonce potenciální nepřítel, ve druhém případě si udržíme slábnoucího spojence a "aliance chřadnoucích" bude ještě nějaký čas dominantní silou ve světě. Západ je každopádně v pozici pozdního Říma. Není ochoten (a možná už ani schopen) zastavit vlastní úpadek a znovu začít sílit a tak opět získat na síle v absolutním měřítku, pouze se snaží udržet si relativní sílu manipulací s ostatními hráči na světové šachovnice. Jak dopadl Řím - když se spokojil s najímáním jedněch Germánů proti druhým, když Huny využíval jako strašáka, který držel poslední římsko-germánské aliance pohromadě - dnes už víme.
Začínám opravdu věřit tomu, že lidé, kteří vedou Západní národy, jsou témeř všichni buď hlupáci nebo darebáci!
Otazník mám snad jen u Putina. A to hodně velký.
Smířil se s vymřením ruského národa nebo s jeho smíšením s imigranty z Asie a Afriky? Nechá Číně sibiř? Předstírá přátelství s Čínou jako poslední zoufalý pokus, jak donutit USA, aby uznaly pozici Ruska a začaly budovat "alianci bílých", nebo už nad USA zlomil hůl? Co znamená jeho vstřícnost k Hamasu? Zase zlomená hůl? "Tak si to teď Amíci hezky vyžerte s těma musulmanama sami, když nám stejně jen podkopáváte nohy!" (???) Každopádně svět, kde bělochům patří Amerika na sever od Rio Grande, Evropa, Rusko a Austrálie, se pomalu stává historií. [pláč] Osobně ale ještě nejsem ochoten se s tím smířit.

108780

Káva pro Zvědavce

39

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 81 čtenářů částkou 13 773 korun, což je 39 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 2

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Počty zemřelých loni a dnes09.10.20 15:21 Česká republika 6

Studenti na slavné Karlové univerzitě chtějí "bezpohlavní systém"09.10.20 00:10 Česká republika 2

Byla pandemie plánována?08.10.20 21:48 Neurčeno 8

Hoří, hoří a ne a ne spadnout08.10.20 21:23 Jižní Korea 11

Vláda tvrdě zpřísňuje opatření. Na 14 dní se zavřou ZOO, bazény, posilovny, kulturní i sportovní akce08.10.20 16:43 Česká republika 7

Zákon o šmírování internetu vojáky prošel dál08.10.20 15:37 Česká republika 0

Už je to tady: Očkovaní na covid nebudou muset nosit roušky08.10.20 13:19 Česká republika 6

FB smazal Trumpovi 2x příspěvek, ve kterém píše, že chřipka je horší než covid07.10.20 10:35 USA 2

Zločin proti lidskosti06.10.20 21:22 Německo 0

Prymulovi jen tak přistál na účtu milión korun06.10.20 09:50 Česká republika 3

Petice proti náhubkům, testům na covid19 a dalším opatřením04.10.20 17:58 Česká republika 11

Měnové kurzy

USD
22,91 Kč
Euro
27,14 Kč
Libra
29,73 Kč
Kanadský dolar
17,49 Kč
Australský dolar
16,22 Kč
Švýcarský frank
25,28 Kč
100 japonských jenů
21,75 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,95 Kč
100 maď. forintů
7,47 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,63 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 937,86 Kč
1 unce stříbra
573,30 Kč
Bitcoin
279 824,29 Kč

Poslední aktualizace: 21.10.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 245 282