Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané MedaBeda

Nalezeno 2368 příspěveků, 142 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

12.08.2009 14:05

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Vždyť je to jejich hra

MedaBeda 62.?.?.?

"Proč ale opět protižidovská rétorika. Jsem žid a věřte mi, že Vaše argumenty velmi ztrácí zjednodušenou protinárodnostní optikou, navíc klamavou. Proč si myslíte, že židé mají v rukách to a to?"

Pokud Vám to nevadí, vmísím se do diskuse.

Musíte chápat kontext. Existují politické, finanční a lobbystické elity, z nichž řada jsou Židé, ať sekulární, či judaisté. Pro většinu lidí, i řadu čtenářů Zvědavce (včetně mé osoby), je velmi obtížné rozlišit tyto a nádavkem ještě oficální politiku Izraele, jednotlivých izraelských politických stran, náboženských uskupení a výkladů samotných rabínů.
Do toho ještě vnáší chaos židé konvertité, a islámští a křesťanští sionisté, a židovští občané různých států, kteří mají raději Izrael než stát jehož mají občanství a jsou podle toho ochotni jednat (např. služba v izraelské armádě či spolupráce s agenty izraelských tajných služeb v neprospěch státu v němž žijí).

Další kapitolou je ochrana zločinců s izraelským pasem, před stíháním mimo Izrael či snížení jejich trestu na minimum či ignorace mezinárodního práva s odůvodněním údajné ochrany zájmů Izraele.

Obtížnost tohoto rozlišení, spjatá s nekalými činnostmi lidí a organizací jako jsou rotschildští baroni, židovští zaměstnanci Pentagonu a vlastníci Hollywoodu(chrlícímu morální balast a odpad zejména do západních zemí) a médií (u nás dříve Železný, nyní Lauder - TV NOVA), dozorčí rada a vlastníci amerického rezervního systému FED, brutální akce IDF, agresivní židovští osadníci na palestinských územích, různé AIPAC, JDL, ADL ap. které vše co jen zdálky zavání kritikou a historickým revizionismem (třebas dobře míněnými) židů (a jejich oficiální historie a výkladu různých jevů) tvrdě napadají a perzekuují, spolu s šovinistickými a šovinisticky a superemacisticky vykládanými a (realizovanými)pasážemi Tóry, Babylónského Talmudu a třeba Schulchan Aruchu, a judaistické kořeny islámu a křesťanství, jejichž radikální interpretace dnes přináší rovněž své ovoce (např. americký evangelikální supremacismus), a kdy tohoto rozlišení není často schopna ani část židů, nás přivádí do této situace:

-nežidé z principu bez ohledu na skutečnost ,která se jim, když už si dají tu práci, obtížně rozpoznává, dají vinu 90ti procentům židů a 10 nechají s tím, že ne všichni jsou v nekalostech zapleteni

-židé z 90ti procent o všech svých z principu (díky židovské sociální strategii podmíněné výchovou) bez ohledu na skutečnost tvrdí, že jsou nevinní a stále pronásledovaní a o 10 procentech které jsou jakž takž ochotny sebekritiky(a kritice naslouchat) se vyjádří jako o sebenenávistnících

Kam to vede, vidíte sám. Takže se prosím nepodivujte. Nalejme si čistého vína.

Není důsledku bez příčiny.

197709

12.08.2009 17:46

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Vždyť je to jejich hra

MedaBeda 77.?.?.?

milý HHBB dopouštíte se zbytečné relativizace s vyzněním, že židé za nic nemohou, i kdyby mohli, a kdoví jestli vůbec existují

pán s nickem "židé" se za žida označil a hovořil i o dalších, máme tu zmínky i z jiných zdrojů, tak sem prosím nezanášejte další pohledy o neexistenci, které nic neřeší, a hledají viníka jinde - je to sice pohodlné na někoho ukázat/neukázat, ale cíl je situaci řešit, ne ji odsouvat do jiné sféry, abychom opět byli bezvýsledně na začátku a skuteční viníci nás kvůli naší blbosti se tím zaobírat a relativizovat mezitím sápali svými pařáty na kusy

já situaci diferencoval nakolik jsem uměl s tím, že jsem nepřidával ani jedné ze stran, jak je doufám dostatečně patrné

nakolik se ale vina tu i tam odhalí, je třeba na ni poukázat, ne si hrát na bratrstvo lásky a pravdy a new ageovský "pozitivní" vodnářský komunismus, kdy je všechno na všech a dohromady na nikom a podle toho to tak vypadá

197726

12.08.2009 17:52

Kdo vlastní TV média

RE: Mysllim ze dnes

MedaBeda 77.?.?.?

"Duálními si je vytváříme (lidský živočišný druh) skrze svou nevědomou mysl a svým přístupem k chápání reality SAMI a je jen na nás, jak dlouho nám bude trvat, než svým postupným vývojem nebo možná z donucení pochopíme, že jsme součástí celku a že se tudíž od něj nemůžeme oddělovat."

wow, spermie X a Y jsou tedy naše dílo, absence světla zvaná tmou rovněž, bod mrazu kdy se stává voda pevnou asi také, a takto můžu pokračovat hodně dlouho... [velký smích]

Každopádně jsem se tak dlouho nepobavil [chechtot]

Hmota a život v ní duální JE, a je jen na nás, jak se s touto dualitou srovnáme. Ti, kteří ji nedokážou ustát, pak jednoduše zdrhají buď za pomoci sebevražd, či orientací na posmrtný život, či touhou spálit karmu natolik, aby splynuli s Jednotou a v čiré blaženosti nemuseli problém řešit.

197727

12.08.2009 18:01

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Do hry jsou zataženi mimo jiných i židé

MedaBeda 77.?.?.?

a to je socha jakého pána tam vzadu? [velký smích]

197728

12.08.2009 23:40

Kdo vlastní TV média

RE: Mysllim ze dnes

MedaBeda 77.?.?.?

"Zaměřil ses na hmotu (proto si zřejmě jmenoval ty spermie nebo elektromagnetické vlnění, kterým je světlo a když absentuje, tak tma) a aby se ti lépe diskutovalo upozadil jsi aspekt duchovní nebo bude-li ti to znít sympatičněji, tak řekněme metafyzický."

V tom žijeme, nežijeme metafyzicky mimo hmotu. Takže řeším především život zde. Existenci tam řeší především zoufalci, neschopní plnohodnotně existovat zde.


"jedno z elementárních lidských (humánních) pravidel: "Nečiň jinému to, co by sis nepřál, aby se dělo tobě"."

To pravidlo je postavené na hlavu. Mám se např. jako křesťan chovat k muslimovi jako křesťanovi? Nebo jako buddhista k židovi jako buddhistovi? nebo k druhým coby masochista jako k masochistům? [velký smích] [velký smích] [velký smích]

"Dualitu, která je v myslích tzv. běžných lidí z komerčních a jiných! důvodů (pro moc a peníze do těch správných kapes) mediálně i jinak posilována, využívá nezvládnuté lidské ego k ovládání svého hostitele a vnucuje mu pocit, že je něco víc než ostatní"

Bububu, přijde zlá Dualita a všechny vás sežere...bojte se a střezte se jí!!! [velký smích]
Primárně - dualita nám naopak pomáhá se zde vyznat, jak by poznal, že je něco černé, když bys neznal bílé, jak bys pocítil štěstí, když bys neznal utrpení atd.?

Pocit, že je člověk něco více než ostatní se dostavuje jako odvrácená strana duality. To ale neznamená, že dualita sama o sobě je chybná.

"Proč? Protože v rámci celku, kterého jsem součastí, tím že fyzicky, psychicky ubližuji jinému, ubližuji (byť to tak na první pohled nemusí vypadat) ve skutečnosti i sám sobě a dříve nebo později se mi to od někud vrátí."

Už naše samotná existencezakládá na toto "ubližování". Nelze se jí vyhnout, chceme-li existovat, žít.

Přecitlivělá posedlost akcí a reakcí(karmou), bolestí a utrpením a na druhé straně univerzalistická relativizace- k čemu Ti to je?


"aby se ti lépe diskutovalo upozadil jsi aspekt duchovní"
"tvá reakce na můj příspěvek je jen pokus o filozofování pro filozofování,"


Co je tohle za podsouvání? Na manipulaci tohoto typu je třeba co? Dostatečně vyvinuté ego, které se tváří, že egem vlastně není? Nebo co? [chechtot]

197749

12.08.2009 23:51

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Vždyť je to jejich hra

MedaBeda 77.?.?.?

"říkat mu ať se nediví, mu moc nepomůže…"

"Problém" je v tom, že jsem to dost obšírně rozvedl, a nezůstal u jedné věty.

"Proto hájím prostého žida, či Žida, i kdyby měl být virtuální. "

Už mi svítá.

"že i ty jsi toto označení použil jako důvod k podezření (vliv židů na média a finančnictví). "

Kdyby to byly jevy, které se více týkají třeba Křováků, píšu o křovácích, a ne o židech, to dá rozum.

"Proto se ptám, jak by měla vypadat praktická stránka věci, aby nám problém nepřerostl přes hlavu s ohledem na nevinně se cítícího žida a nejasného manipulátora v pozadí"

No vidíš, ty už sis svého "žida" našel taky, akorát mu říkáš manipulátor v pozadí. Třeba žádný není a je to tvoje projekce podobně jako je generalizace, že židé za vše můžou, což je s nejvyšší pravděpodobností nesmysl.
Jinak praktické řešení je v důsledném rozboru problematických jevů, které bývají s židy a jejich sympatizanty spojovány a postupné oddělení zrna od plev.

"je to jen diskuze pouhých nicků"

Nick je sice hávem, ale v hávu jsou skuteční lidé, takže žádné pouhé nicky. [cool]

197754

13.08.2009 07:22

Jak jsem se seznamoval přes inzerát

RE: Mno hezky, hezky ;-)

MedaBeda 62.?.?.?

už se to tam rozjelo, už to stříká [chechtot]

197773

13.08.2009 07:23

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Do hry jsou zataženi mimo jiných i židé

MedaBeda 62.?.?.?

ach tak [velký smích]

197775

13.08.2009 07:30

Bieli ľudia nehovoria pravdu, pretože sa boja černošskej zločinnosti

RE: Vyčkejte času

MedaBeda 62.?.?.?

Kdoví jestli. Pes co štěká, nekouše. Anebo vstaneme po 20. století s hlavou v písku, a začneme jednat? (čest výjimkám)

197776

13.08.2009 07:32

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Vždyť je to jejich hra

MedaBeda 62.?.?.?

Souhlas, a nemáš-li dalších otázek k tématu, považoval bych ho ze své strany za vydiskutovaný.

197777

13.08.2009 08:32

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Do hry jsou zataženi mimo jiných i židé

MedaBeda 62.?.?.?

No, co jsem slyšel, tak soudruh Lenin řekl: učit se, učit se, učit se. Jsem tedy komunista pokud se furt něco učím? [smích] [chechtot]

197784

13.08.2009 11:17

Kdo vlastní TV média

RE: Mysllim ze dnes

MedaBeda 62.?.?.?

Pochopil jsi smysl mého příspěvku. Díky [cool]

197803

13.08.2009 11:37

Kdo vlastní TV média

RE: Mysllim ze dnes

MedaBeda 62.?.?.?

"brainwashed lidská mysl zdůvodněný (deformovaně chápanou) Dualitou"

Prohlášení z autority subjektivní intuice? Co ji opravňuje k tomu, aby se povyšovala nad moje subjektivní racio?

"zdůvodněný (deformovaně chápanou) Dualitou"

Takže jí přiznáváš existenci. Bingo. Konečně posun.


"snažíme se názorově vítězit, než bychom se zastavili a hledali odpovědi mimo svůj omezený a většinou podjatý rozum"

Ta věta je protimluv. Snažíš se názorově zvítězit shozením rozumu. Čert nikdy nespí, zejména ve svatých.

Suma sumárum: Dvě moje otázky bez odpovědi, setrvávající relativizace, hatla matla všechno je jedno, útěk zaštítěný argumentem offtopicu (proč jsi tedy vůbec diskutoval?).

Aspoň ta Dualita ... [velký smích]

Jene, pro příště se polepši, nebo nic neprodiskutujeme. [mrknutí jedním okem] Hezký den.

197806

13.08.2009 11:48

Putin nařídil vyplatit zbytek dluhu SSSR

RE: Tady se zase nekdo spletl v poctech ne?

MedaBeda 62.?.?.?

"jednou z jejich obeti jste i vy."

V tomto případě to pane Pražáku, vypadá spíše na Vás.

Pana Montážníka bych z toho vynechal [velký smích]

197809

13.08.2009 18:09

Kdo vlastní TV média

RE: Mysllim ze dnes

MedaBeda 77.?.?.?

"Navíc sem si kromě analýzi a rozborů u tebe nevšiml nějaký nástin řešení."

Řešení mám, a jednoduché - přijmout dualitu hmoty (a jevů s ní spojených) takovou jaká je, s oběma jejími póly. Destrukčním i tvořivým. Nepopírat ji ani neodsouvat. Být připraven využívat její potenciál a v případě potřeby tak činit.
To vše s vědomím, že mimo ni to může být diametrálně jinak, jak správně nastiňuješ, ale vsouváš Jednotu i tam, kde jednoduše není. (proto jsem psal o univerzalistickém relativismu)
Zkrátka, nevzdávat se možnosti volby. (udeřit/pohladit, vynadat/pochválit atd.)
Mít ji pokud možno vždy po ruce. A pečlivě rozlišovat, diferencovat, nedělat ze světa jednolitou šedivou barvu.
Části jednoho celku jsme co do potenciálu. Ovšem reálně realizujeme často tisíce let staré programy (DNA, pudy, výchova, náboženství, životní styl)a ty nelze měnit ze dne na den, a často to není ani žádoucí - přináší to např. vnitřně rozervané osobnosti. To je vše, jestli to chceš dokončit, můžeš, ale víc k tématu už v této větvi nenabídnu.

197843

13.08.2009 22:35

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Vždyť je to jejich hra

MedaBeda 77.?.?.?

"k čistému křesťanství"

Nic jako čisté křesťanství není. Na to, aby mohlo být čisté, se musí vzdát své judaistické podstaty, několika málo důležitých základních kamenů celého tohoto panbabylonského výtvoru.

Bylo by pak však ještě křesťanství křesťanstvím? Křesťanství bez SZ? Bez starověkých genocid, žárlivého a násilného kmenového bůžka JHVH (syna mezopotámského El-a známého z bible jako Elohim) a zejména nároku na výlučnost, která si osobuje smést jakoukoliv jinakost z cesty a to stále, i nyní?

197855

14.08.2009 02:22

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Existuje třetí osvědčená cesta z ekonomických šlamastik,

MedaBeda 77.?.?.?

Vložený obrázek

The Jewish strategy /pdf

197870

14.08.2009 11:13

Jak jsem se seznamoval přes inzerát

RE: Fyzičnosť

MedaBeda 77.?.?.?

"Na každý hrnec se jednou najde ta správná poklička."

Hehe, tak to jsem Zvědav, jaká poklička by pasovala na mě [velký smích]

Že bych se po nějaké ohlédnul? [cool]

197894

14.08.2009 17:21

Jak jsem se seznamoval přes inzerát

RE: Fyzičnosť

MedaBeda 77.?.?.?

Má to jediný problém - nevím, kterou (a jak) konkrétní vránu oslovit (samotné oslovení mi problém nedělá) [velký smích]

Něco ve stylu: hloubavý týpek hledá sobě rovnou přiměřeného věku (25-35) a rozhledu, nekuřačku. Komunikativnost a vášeň podmínkou.
[chechtot] [chechtot] [chechtot]


Ne, netuším, takže to nechám plynout [smích]

197921

14.08.2009 21:36

Jak jsem se seznamoval přes inzerát

RE: Fyzičnosť

MedaBeda 77.?.?.?

díky za radu Jarmilo, zkusím to nějak uklohnit [mrknutí jedním okem]

197933

15.08.2009 01:26

Americký obranný raketový systém je nejdražší podvod století

RE: Mi je celkem fuk, jestli to funkuje, nebo ne

MedaBeda 77.?.?.?

"edná se o geopolitiku, posílení vlivu v Evropě "

Viděl bych to ještě černěji - to je regulérní válka o nadvládu USA nad Evropou. Američanům kolabuje ekonomika, Evropa se vyšvihla nad ně.

Proto tolik základen v Evropě, destabilizace Balkánu prostřednictvím Kosova, špiclování evropských firem Echelonem (Clintonovo okřídlené: "Co je dobré pro Boeing, je dobré pro USA" - při aféře, kdy tato firma získala díky informacím z Echelonu exkluzivní kšeft, který vyfoukla evropské firmě), snaha vyrobit napětí protiraketovou obranou, poďobaným Juščenkem dělajícím z Evropy rukojmí svých plynových ambicí, a pokakaným kravatožroutem Saakašvilim, aby dělal bordel na Kavkaze. Oni by strašně rádi, kdyby se Rusko chytlo s Evropou a dali si vzájemně po držce.

Afgánské opium by pak přes Bondsteel mohlo proudit více bezpečně, řada amer. firem by si přišla na zajímavé benefity ap. Zásobovat slabší stranu svými zbraněmi, a bylo by vymalováno. Stále to samé. Peníze. (proto také řada firem panáčkovala před Bushem když chtěl vtrhnout do Iráku - až na výjimky ale zákazky dostaly především ty americké)

Třešní na dortu je bombardování. Privatizuje, vyskladňuje staré zásoby munice
tak se dá nakoupit obratem nová, modernizovat), drtí odpor na prach (většiny i dříve neústupných politiků), vytváří respekt v okolních státech. S úspěchem použito v Jugoslávii. Nádavkem se natáhne ropovod Ambo a je vymalováno. Všechno se točí kolem byznisu. A když není přístup na trhy, stačí si prostor vyčlenit obsahem pumovnic. Záminka typu demokracie, svoboda či něco podobného se dá napsat za odpoledne, a koupená média to už sama adekvátně rozmáznou a zideologizují. [bliji]

197947

18.08.2009 07:43

Andělé se radují, když se Egypťané utopili

RE: Proto si Palestinci nezaslouží stát

MedaBeda 62.?.?.?

Tu štafetu někdo převzít musel. A když jsou tak posedlí "zdokonalováním", proč nezkusit i metody svých mučitelů?

Vložený obrázek

Pravdou je, že sice nedotahují své m/učitele v počtech obětí, ale nebuďme jako Stalin, který prohlásil, že když je zavražděn jeden člověk, tak je to vražda, a když miliony, tak statistika.

Izraelská verze demokracie má daleko k té naší, už z toho prostého důvodu, že je nákodovaná starozákonním násilným myšlením, které se díky tvrdé tradiční výchově v izraelské populaci v průběhu časů příliš nezměnilo.

Vložený obrázek

198096

18.08.2009 07:58

Jak jsem se seznamoval přes inzerát

RE: Fyzičnosť

MedaBeda 62.?.?.?

Zásadovost při výběru partnerky mi brání jít do velkých odchylek od představy o ní. Sice dokážu být tolerantní, ale na určitých základních věcech si stojím, a kouření mezi tyto patří.

Odolal jsem už leckterým, z prostého důvodu, že mi nevyhovovaly vnitřně (povaha, přístup, zvyky), ač navenek to byly kočky, takže mám základ k tomu odolat i z jiných důvodů. [mrknutí jedním okem]


"Pospěš si, když kupuješ pole; posečkej, když si bereš ženu."

židovské přísloví

Není všechno zlato co se třpytí.

české přísloví

198098

20.08.2009 11:12

Karzáího stoupenci „kupují“ hlasy pro afghánské volby

fiasko

MedaBeda 62.?.?.?

Západu v afghánském neokolonializačním válečném tažení je nevyhnutelné.

Ovšem kosovsko-balkánská distribuce afghánských drog do Evropy přes americký Bondsteel jen tak neustane. To mají Američané dobře "ošéfováno". Hrají dvojí hru. O to, kdo bude rozhodovat o plynovodu a toku drog. Zda oni skrze Karzáího, či zda Taliban, který by drogy zatrhl.

cesty heroinu
Vložený obrázek

plánovaná trasa plynovodu
Vložený obrázek

cesty drog v širší perspektivě
http://www.emcdda.europa.eu/imglib/ar2008/v1/fig6-...
http://bumad.un.kiev.ua/Image/about/en/bg2b.gif

cesty kradených aut, heroinu, kokainu a zbraní
http://www.fas.org/irp/threat/754791.gif

Kosovo Establishes Islamic Heroin Republic With EU & US Blessing
Vložený obrázek

Kosovo drug mafia supply heroin to Europe
The Balkan Route and the Contras of Kosovo
War Views: Afghan heroin trade will live on
The War in Afghanistan: Drugs, Money Laundering and the Banking System

O propojení Američanů s muslimy nepochybuje ani Haagem zadržovaný "zločinec" Radovan Karadžić

Karadžič: USA vyzbrojily bosenské muslimy, zbraně pašovali Pákistánci ze sil OSN
Bosenské islamisty zaštítil Egypt s Jordánskem, tvrdí Karadžič

"Navzdory embargu na dovoz zbraní americká vláda po dohodě s dalšími státy zásobovala zbraněmi bosenské muslimy během občanské války."

"zbraně pašovali Pákistánci ze sil OSN"

Ten samý Pákistán, na jehož území se heroin také produkuje.

Podpora od Egypta a Jordánska (miláčků USA a zároveň islámských států, které neválčí s Izraelem) už ani nepřekvapí.

Je jen otázkou času, kdy bude Karadžić, stejně jako Milošević, umlčen, aby neřekl nahlas to, co tuší každý, kdo si dá několik informací dokupy a neschovává se za politickou korektnost.

Dnes nepřekvapí už vůbec nic. [bliji]

Podobnost s opiovými válkami čistě náhodná?

198246

20.08.2009 11:33

Andělé se radují, když se Egypťané utopili

RE: Je potřeba to říci na rovinu

MedaBeda 62.?.?.?

"Kdyz jsou tihle schopni takoveho zlocinu, byl by samostatny stat katastrofa, ktere by litoval cely svet."

Nes.rte si tak trošku do vlastního hnízda? [překvapení]

Deir Yassin massacre
Cave of the Patriarchs massacre
King David Hotel bombing
USS Liberty incident

Lechi/Stern gang
"Podle Nachmana Ben Jehudy byla Lechi zodpovědná za více než 40 vražd, z toho polovinu obětí tvořili Židé. Oběti byli jak obyčejní lidé, kteří nechtěli platit výpalné, tak i domnělí „zrádci“ a „kolaboranti“. Dalšími útoky byly dopisy bombou britským politikům, sabotáže proti infrastrktuře apod.

V letech 1940 a 1941 se Avraham Stern prostřednictvím svého vyslance Naftali Ljubenčika pokoušel jednat s nacistickým Německem o společném boji proti Británii prostřednictvím nacistického úředníka Wernera Otto von Hentiga.

Lord Moyne, nejvyšší představitel Britského impéria v oblasti, se stal díky svému vysokému postavení terčem atentátu, který na něj spáchali dva členové Lechi, Elijahu Chakim a Eliajhu Bet-Curi.

Folke Bernadotte byl švédský diplomat a vyslanec OSN mající za úkol vyjednat podmínky mírové smlouvy mezi Židy a Araby. Po dvou neúspěšných návrzích byl Bernadotte zavražděn v autě v západním Jeruzalémě 17. září 1948. Vrazi byli převlečeni do izraelských uniforem a jednalo se pravděpodobně o příslušníky Lechi.

12. ledna 1947 spáchala Lechi útok na britskou policejní stanici v Hajfě, při kterém čtyři lidé zahynuli a na 140 bylo zraněno. 29. února byla Lechi podminována trať Haifa-Káhira severně od Rechovot. Při útoku bylo zabito 28 vojáků a 35 zraněno. Při útoku 31. března 1948 bylo při útoku na tutéž trať severně od Binjaminije zabito 40 civilistů, většinou Arabů, a 60 zraněno. Útok byl připisován rovněž Lechi.
"Ano, svět lituje. Katastrofa pro celý svět už existuje.
[bliji] [bliji] [bliji]

198249

20.08.2009 15:08

Andělé se radují, když se Egypťané utopili

RE: Je potřeba to říci na rovinu

MedaBeda 62.?.?.?

Myslíte Hebrejce? Nebo Izraelity? Anebo Judejce? [velký smích]

198261

21.08.2009 00:03

Andělé se radují, když se Egypťané utopili

RE: Proto si Palestinci nezaslouží stát

MedaBeda 77.?.?.?

pod tohle se Ti Mirdo, podepisuju se vším všudy

198295

21.08.2009 00:25

2. díl - Vznik amerického impéria: revoluce, světová válka a NWO

RE: Jak dál

MedaBeda 77.?.?.?

Maltézský kříž v kombinaci s nacistickou verzí svastiky? Vidím poprvé. [překvapení]

Zajímavé je, že ač je velmistr tohoto řádu formálně poddán papeži, tento řád je subjektem mezinárodního práva s několika malými extrateritoriálními územími a diplomatickým zastoupením, a do jisté míry si nejspíš dělá svoji politiku nezávisle na Vatikánu.

Kombinace s nacismem mi navenek nesedí, ovšem když půjdu ke kořenům, máme tu teorii nadčlověka (nacismus) a bohočlověka (křesťanství), svastika je sluneční znamení (v nacismu ovšem černé slunce, okultistický démon Sorat), Ježíš v křesťanství je rovněž solární postavou, některé prvky tedy mají podobné.

O možných konkrétních vizích lidí, kteří dokázali dát tyto dva světy dohromady však nemám tušení a rád se nechám poučit.

(Ve Švýcarsku má mimochodem kořeny náš pan Schwarzenberg, člen katolického řádu Zlatého rouna a souputník pravdoláskovného bratrstva pana humanitárního bombardéra, návštěvník klubu Bilderberg ve dnech 5.-8.června 2008. Protěžován médii, míří se svým TOP09 na volitelnou pozici. To není náhoda.)

198298

21.08.2009 00:48

Andělé se radují, když se Egypťané utopili

RE: Nejako sa nám miestni i cezpoľní sionosti na stránkach

MedaBeda 77.?.?.?

"Nová internetová ofenzíva pre dobro chazarského štátu Izrael?"

Ofenzíva? zatím dost chabé. Fanatismus mixnutý propagandou a umně namíchanými polopravdami většině zdejších štamgastů nemůže dělat skutečného názorového oponenta.
Jedinou změnu co jsem zaznamenal, je nový druh argumentu v neprospěch vzniku samostatného Palestinského státu(na kolik jich ještě přijdou?). V zásadě se však neliší od těch předchozích a podle mě může být i z jednoho hnízda šířený jako nový druh izraelské propagandy.

"Ignorujte ich - prosím"

To bych se připravil o dobrou zábavu, nabíhají si na smeč úplně sami, to i naši domácí šábes-gójové jsou na tom občas lépe, a to je co říct [chechtot] (to berte šábes-gójové jako nicotnou medvědí pochvalu [velký smích] )

Vyhýbám se jen vyloženým provokatérům a propagandistům, kteří ani nic kloudného nesdělí, ani nejsou schopni na cokoliv adekvátně rozumně reagovat bez ohledu na to, kam patří. Tam se jedná o vyloženou ztrátu času, která nevygeneruje ani unci humoru. [smích]

198299

21.08.2009 09:32

2. díl - Vznik amerického impéria: revoluce, světová válka a NWO

RE: Jak dál

MedaBeda 77.?.?.?

Velmi zajímavé. Ty vlajky (nikoliv už znak) jsou totožné, jak jsem si dohledal.
Koneckonců, papeže hlídá s přísahou nasazení života stovka elitních švýcarských vojáků navenek vypadajících jako nevinná historická garda.

Švýcarsko také není v EU ani v NATO.
Proteklo jím také dost nacistického zlata a problematických aktiv, které do švýcarských bank proudí z celého světa.

Jak vidno, římská říše nezanikla [smích]

198323

21.08.2009 10:12

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: To není to nejhorší

MedaBeda 77.?.?.?

Ano i Obamu ovlivnili! Zato Vondra s Parkanovou a spol. stojí nepohnutě jako skála a vedou nás k světlým zítřkům! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

Karikaturista Michael Marčák z Britských listů situaci s agenty a radarem vystihl dokonale.

Vložený obrázek

Vložený obrázek

Vložený obrázek

[velký smích] [velký smích] [velký smích]

198326

23.08.2009 15:23

2. díl - Vznik amerického impéria: revoluce, světová válka a NWO

RE: Jak dál

MedaBeda 77.?.?.?

otázkou je, do jaké míry jde o politiku velkoněmeckých tradic (Němci, Helvéti, Rakušané) už od dob Franské říše, a do jaké míry tradic římských (a do jaké míry propojených). Katolicismus jako politická ideologie je dlouho udržel v sedle a připravil solidní zázemí. Dnes, kdy je Evropa rozervána 2 válkami, minulostí komunismu, mafiemi, přílivem nových etnik a kultur, politickou korektností a dalšími faktory, to se to pak predátorům řádí. Ovšem konkurence je vysoká, Sión, Washington, Moskva a Peking chtějí také svoje. Liší se jen v tom, co chtějí a co případně nabízejí.

198482

23.08.2009 15:26

Andělé se radují, když se Egypťané utopili

RE: Nejako sa nám miestni i cezpoľní sionosti na stránkach

MedaBeda 77.?.?.?

Pac a sbohem Gibi.

Ať se daří [smích]

198483

23.08.2009 20:17

2. díl - Vznik amerického impéria: revoluce, světová válka a NWO

RE: Jak dál

MedaBeda 77.?.?.?

Když jsme u těch vlajek, nemají pod palcem také červený kříž a červený půměsíc? [cool]

Vložený obrázek

znak BIS je výmluvný

Vložený obrázek

templáři

Vložený obrázek
Vložený obrázek


U nás a v Rakousku působící Rytířský řád křižovníků s červenou hvězdou

Vložený obrázek

Gruzie

původní vlajka

Vložený obrázek

nynější vlajka po Saakašviliho změně, ač je převážná část gruzínců orthodoxního, nikoliv katolického vyznání
Vložený obrázek

se znakem
http://ujarmeli.com/logos/Georgia.Flag.003.gif


Vlajková loď Kryštofa Kolumba Santa Maria měla templářskou vlajku a insignie Ferdinanda a Isabell

Vložený obrázek

celá flotila nesla templářské kříže
Vložený obrázek

Výmluvné je Dánsko

Vložený obrázek

a podezřelé Rakousko

Vložený obrázek


Že by solidní SÍŤ? [cool]

198497

24.08.2009 00:24

2. díl - Vznik amerického impéria: revoluce, světová válka a NWO

RE: Jak dál

MedaBeda 77.?.?.?

Těch "nezávislých" je málo. Zbytek je pod "ochranou" impérií. Jednou mě napadlo, že ať je člověk v jakémkoliv z nich, je obklopen větší či menší mírou toho, co nazýváme zlem. Jde jen o to, rozhodujeme-li se, kde zapustit kořeny, srovnat všechna plus a mínus.

Dlouho teď koumu Čínu. Je infiltrovaná, není infiltrovaná? Komunismus byl reakcí na opiové války, reakcí na něj je centrálně řízený žraločí kapitalismus. Lidé chtějí to co ti na Západě, a hodlají pro to hnout zadkem.

Tuším, že i konfuciánské jádro se obrozuje.

Čína se vymyká. Vstřebala impakt globalizace. A začala v ní školit nás.

Lze ji ale vnímat jako hrozbu? A komu? Římu? Washingtonu? Bruselu? Nebo snad obyčejným lidem? Těžko říct. A právě to mne zajímá.

198513

24.08.2009 00:59

2. díl - Vznik amerického impéria: revoluce, světová válka a NWO

RE: Jak dál

MedaBeda 77.?.?.?

Řím neskončil, to je jasné. Latina ve vědě, římské právo, katolická ideologie, křesťansky nakódované podvědomí většiny Evropanů (i ateistů, ale ti si to často nepřiznají, a ani to netuší). Otázkou je, do jaké míry koreluje se svým souputníkem rabínským judaismem.
Mám za to, že B. Talmud byl napsán tak, aby umožnil rozklad právě této říše. Mnoho jeho pasáží hanlivě se vyjadřujících o křesťanech, Ježíšovi atd. to dokládá. A my tu, v odporu k židovským snahám o světovládu, vlastně posilujeme ty katolické. Ó hrůzo!

Může se to zdát jako silné tvrzení, ale srovnejme si časovou osu:

Cca r. 33- helénský žid Pavel se obrací na křesťanství.
R. 70 dobytí Jeruzaléma a zboření 2. Chrámu.
R. 132 povstání Bar Kochby a odchod části židů do exilu.
R. 200 vzniká první část Talmudu- Mišna.
R. 313 edikt milánský povolující křesťanství v římské říši.
R. 380 křesťanství oficiálním náboženstvím římské říše.
R. 529 zrušení Platónovy Akademie, úpadek helénismu.
R. 589 vznik talmudských akademií v Babylónu (v područí sásánovského Íránu).
R: 610 Gabriel diktuje Muhammadovi Qurán.


A rázem tu máme 3 vzájemně soupeřící náboženství Knihy hlásící se k Abrahamovi. To mi zní daleko více jako promyšlená politika stylem tah-protitah než jako niterná mystika hlubokých myslitelů. Kámen-nůžky-papír?


Co následovalo, víme, a leccos se z toho dá domyslet: islámská expanze, křížové výpravy, útlak židů, spolupráce v Maurském Španělsku, tažení Turků do Evropy, expanze západní Evropy do Ameriky, expanze pravoslavného Ruska do Asie, éra západního kolonialismu...to už jsou jen důsledky.

Dá se pokračovat - rozštěpení církve na pravoslavné a katolíky, později husitské hnutí, kalvinisté, lutheráni, zednáři, ilumináti, satanisté,... pokus o divide et impera, do toho islám zvenčí- opět další divide et impera. Proložme protižidovskými pogromy, vznikem dvorských židů, emancipací židů, vznikem židovské šlechty (Rotschild a spol.)

Tomu se říká královská bitva. A my Slované tu hrajeme pěšce na cizí desce (už od dob pokřtění Bořivoje). Ach jo.

[oči v sloup]

198519

24.08.2009 11:46

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: Mozna bych doplnil, ze nejde jen o akci nasi vlady

MedaBeda 77.?.?.?

"na ruska si clovek musi davat vzdycky pozor."

Pozor ano, ale nebýt fanaticky a z principu protiruský. Pozor bychom si měli mimochodem dávat na všechno. Kdo je připraven, není překvapen.

198543

24.08.2009 11:49

Svaz škaredých žen protestuje

RE: Není ošklivých žen!

MedaBeda 77.?.?.?

Já bych toto stvoření neřešil polštářem, ale rovnou pytlem přes hlavu! [velký smích] Ale jinak souhlas [smích]

198544

24.08.2009 14:30

Izrael vrací Švédsku úder za článek o zabíjení Palestinců pro orgány

RE: trapné řeči o antisemitismu

MedaBeda 77.?.?.?

Kolektivní neuróza děděná specifickou výchovou, nic více, nic méně. Ale dá se to léčit, google by nám mohl poreferovat. [mrknutí jedním okem]

198559

24.08.2009 14:48

Svaz škaredých žen protestuje

RE: naštěstí ženské modní časopisy prohlížejí hlavně ženy

MedaBeda 77.?.?.?

"moje dospívající animátorka nemůže nalézt jedinou předlohu se silnou ženskou hrdinkou"

tak ať se pustí na vlastní pěst: icenská královna Boadicea která vedla povstání proti Římanům, chemička Marie Curie Sklodowská, ruská carevna Kateřina II., anglická královna Viktorie, vědma Libuše, matka Tereza, Milada Horáková, Charlota Gariggue,

Ilona Zrinská

" A tak v polovině listopadu r.1685 oblehli mukačevský hrad císařští pod generálem Heislerem. Na hradě se bránila Thökölyho žena Ilona s posádkou čítající mezi 2 až 3 tisíci muži vyzbrojených 52 děly. Při hrdinské obraně bylo zcela zničeno městečko pod hradem a Rakušané odtáhli bez úspěchu na konci dubna 1686, aby se znovu vrátili v listopadu r.1687. V lednu 1688 Ilona Zrinská kapitulovala a byla s dětmi odvezena do Vídně. Dostala jako jediná žena v historii nejvyšší turecké vyznamenání atmane. Její malý syn, vůdce pozdějšího dalšího rozsáhlého protihabsburského povstání, František II., byl dán na vychování k jezuitům do Jindřichova Hradce."zdroj


a dalo by se pokračovat ...

[mrknutí jedním okem]

198562

24.08.2009 14:49

Svaz škaredých žen protestuje

RE: Není ošklivých žen!

MedaBeda 77.?.?.?

To víte paní Jarmilo, i já jsem krapet vybíravý [velký smích]

198563

25.08.2009 13:43

Ruský tisk obviňuje Mossad z pirátství

RE: Jak funguje diplomacie v praxi, děsí vás to?

MedaBeda 77.?.?.?

"Sionisti to maj zkrátka dobře pojištěné."

Podle mě nemají. Proč je v Izraeli tolik ruských přistěhovalců? Mnoho z nich dostává občanství na základě pochybných dokumentů. Jsou mezi nimi i satanisté, ano, přímo v Izraeli.

Podle mě stačí z Kremlu lusk prstem, a část z nich bude schopna udělat podobnou akci i v Izraeli.

198639

26.08.2009 23:45

Izrael vrací Švédsku úder za článek o zabíjení Palestinců pro orgány

RE: Proč vratili corpus delicti?

MedaBeda 77.?.?.?

"Proc vratili mrtve telo, kdyz z neho vybrali organy a tak vytvareli dukaz proti sobe?"

Důkaz pro koho, když si vytírají zadnice mezinárodním právem a v klidu ignorují cokoliv, co se jim nehodí do krámu? Důkaz pro Haag pod jehož jurisdikci nespadají? Důkaz pro OSN jejichž rezoluce okázale ignorují? Důkaz pro veřejné mínění, které by v klidu označili v případě potřeby za antisemitismus a pro sebe měli sebepotvrzení v ublíženeckém samovyvolenectví? [oči v sloup]

Pokud s nimi "nic nehne", proč výsměšně nevrátit mrtvé tělo a tvářit se jakoby nic?

198754

27.08.2009 00:08

Čína zpomaluje nákup amerických dluhopisů

RE: Co na to říká Peter Schiff, prezident investiční společnosti Euro Pacific Capital

MedaBeda 77.?.?.?

HHBB, mám tu zajímavé fotečky s kardinálem Eganem- aneb nová fašizace jede na plné obrátky?

Vložený obrázek

Vložený obrázek

"That picture of a Nazi clad armed police man with the Roman Catholic Cardinal was taken at an “Easter” Mass in 2004. That’s actually Cardinal Edward Egan with that Nazi looking cop on the steps of “St. Patrick’s” Cathedral in New York City."zdroj

198756

27.08.2009 17:19

Karzáího stoupenci „kupují“ hlasy pro afghánské volby

RE: fiasko

MedaBeda 77.?.?.?

„Známe-li původ a příkladné dějiny věcí, získáváme nad nimi určitý druh magické vlády. Tato znalost nám však rovněž otevírá cestu k systematickým úvahám o původu a povaze světa. … Už teď však musíme upřesnit, že paměť se považuje za poznání par excellence. Ten, kdo se dokáže rozpomenout, vládne magicko-náboženskou mocí ještě cennější než ten, kdo zná původ věcí.“

Mircea Eliade: Aspekty mýtu, kapitola Čas lze ovládnout

198826

27.08.2009 21:57

Naši synové byli oloupeni o své orgány

RE: Ariel Sharon

MedaBeda 77.?.?.?

je to kolektivní egregor(memplex) židů tvořený jejich vlastními tužbami, nadějemi a do nich vkládanými emocemi, aneb bůžek vytvořený k obrazu jejich

198838

28.08.2009 12:27

Nadávka „bílá svině“ nemá rasový podtext

RE: Podle tisku

MedaBeda 62.?.?.?

Zajímavé, Pietroo, velmi zajímavé. Izrael a Indie staví společnou politiku ještě na jednom faktoru: problém s islámem.

198867

31.08.2009 07:29

Naši synové byli oloupeni o své orgány

RE: Tak přece jenom ti konspirativci měli pravdu...

MedaBeda 62.?.?.?

"Jak to děláš, že se Vojta pokaždé zastydí a už se neukáže? "

má to promakaný [chechtot]

199078

01.09.2009 09:34

Janouškův hřebík

RE: vyzenme DOBYTEK od koryt-jak?

MedaBeda 77.?.?.?

od koryta dostanete prase dvěma způsoby - násilím, anebo tak, že v korytě žádné žrádlo nebude - to se pak prasata obyčejně požírají mezi sebou [mrknutí jedním okem]

199209

01.09.2009 19:46

Naši synové byli oloupeni o své orgány

RE: Svět bez hranic

MedaBeda 77.?.?.?

"nezmysly typu "obetovanie novorodencov", ci "klananiu sa modle""

Má to jednu chybku, k těmto událostem klidně docházet mohlo, u jednotlivců. Majorita to pak považovala za obecný znak a podle toho jednala. Podle mě to je tak s celým antisemitismem. Není následku bez příčiny. Je sice snaha podsouvat, že antisemitismus žije vlastním životem nezávisle na příčinách, ale je to nesmysl. Když nemáme závažnější problém s desítkami jiných národů, kdepak ten zakopaný pes vězí?

PS: ještě ve 30. letech minulého století byl jeden východoSlovák náhodným svědkem rituálu klanění se zlatému teleti (asi Baalovi) u jisté židovské skupinky. Logicky je možné, aby takováto uskupení existovala, podobně jako jakákoliv jiná sekta v kterémkoliv národě.

Podobně to může být i s obětmi novorozenců. Dílo jednotlivce, svalené na celou pospolitost.

Částečně to také vyplývá ze snahy krýt (kolektivní archaická solidarita vyplývající z judaismu) takovéhoto soukmenovce. Dochází tak k faktickému spolupachatelství.

199292

02.09.2009 00:12

Naši synové byli oloupeni o své orgány

RE: Svět bez hranic

MedaBeda 77.?.?.?

"To je ako keby ste satanistov vyhlasovali za katolikov."

Mnoho satanistů dříve (cca 17.-18. stol) vzcházelo z katolického kléru (viz. např. kniha "Magie v historii, teorii a praxi" od M. Nakonečného) Jak je to nyní, netuším.

S tím teletem máte pravdu, že jw to v bibli odsouzeno jako rouhání, ale průměrného nežida nezajímá, zda je uctívač Baala nebo obětník dětí pravověrným židem či nikoliv. Stačí mu, že se jako žid označuje. Se všemi důsledky.

199324

02.09.2009 00:20

Naši synové byli oloupeni o své orgány

RE: Svět bez hranic

MedaBeda 77.?.?.?

"Podobne je to s antisemitizmom, a dneska je to uz tak rozoviate, ze niet sposobu sa dobrat pravdy."

Jde. Jde o interpretaci kristovského mýtu, konkrétně ukřižování - kdo, proč a jak. Patří k tomu i pasáž "krev jeho na nás a na naše děti".

Pak, když se v letech 313 a 380 v římské říši karta obrátila, a z pronásledovaných křesťanů se stali pronásledující, a kdy talmudské akademie začaly tvořit antikřesťansky strukturovaný B. Talmud (počátek Mišny již kolem r. 200), bylo na problém zaděláno.

Patří k tomu i židovský zvyk dodržovat tradice i u cizinců a nebrat tak zřetel na jejich domácí právo a zvyky, je-li v rozporu s jejich náboženstvím.

199325

02.09.2009 00:56

Naši synové byli oloupeni o své orgány

RE: Svět bez hranic

MedaBeda 77.?.?.?

"zvlášť když většina dnešních židů je původu árijského, tedy opět nesemitského. "

To je právě problém. Konvertité dělají genetickým židům v celé věci paseku. Kolik dnes můžeme v synagoze potkat modrookých blonďáků s jarmulkami označujících se za židy. (část také sloužila ve Wehrmachtu, docela by mě zajímalo, podle jakého klíče byli vybíráni) U nás je to z doby pobělohorské rekatolizace, kdy někteří poddaní navenek konvertovali na judaismus, aby nedopadli jak Komenský.(židé s příjmením Novák, Nový ap.)

Vložený obrázek

Nepřispívá ani to, že občas nějaký konvertita nějakého semitského předka v rodokmenu má (v povodí a na břehu Černého moře bylo několik řeckých, později byzantských kolonií s židovskými kupci, jedna chazarská princezna spočinula i v náručí byzantského císaře Lea III.) a tím také odůvodnění. Otázkou také je, zda lze položit rovnítko mezi semitského Izraelitu patriarchální linie a soudobého rabínského žida matriarchální linie. Tady je možná kámen úrazu a možný klíč- semita-patriarchální linie, konvertita-matriarchální linie. Ale pouze spekuluji.

Velkým kamenem úrazu se pak stalo sionistické hnutí. Konvertité, trpící antisemitismem (ne že by se o něj nepřičinili - např. šíření alkoholismu mezi sedláckým obyvatelstvem, problém tzv. dvorských židů ovlivňujících šlechtu a vládce, a po haskale i sílící vliv na bankovní sektor jehož blahodárné působení skrze FED dnes většina světa navázaného na globální finační systém pociťuje) se rozhodli, že jako židé mají nárok na Palestinu. A začali se tam houfně stěhovat. Jenže tam už pár století kdosi bydlel.

Pak jak na zavolanou přišel Hitler a dál už to tu zná od začátku do konce a nazpět každý průměrný čtenář a pozorný žáček dějepisu.

199328

03.09.2009 00:00

Naši synové byli oloupeni o své orgány

RE: chucpe

MedaBeda 77.?.?.?

"Palestinci sa k sucasnemu stavu tiez dopracovali seriou nespravnych rozhodnuti"

Ano, netušili, že na ně naběhnou tisíce konvertitů s cílem oloupit je o pozemky na základě konverze k judaismu, který apriori garantuje vlastnictví Palestiny, ačkoliv byla svého času Izraelity dobyta za cenu vyhlazení jiných národů. (Pelištejci, Kanaánci aj,) [oči v sloup]

Vložený obrázek

199413

03.09.2009 06:03

Naši synové byli oloupeni o své orgány

RE: chucpe

MedaBeda 77.?.?.?

Vy se holt nezapřete. Apartheidní kolonialismus, ze kterého vzešel velikán Gándhí, je Vaším vzorem. To se Vám pak už v ničem nedivím. Predátor se ve Vás nezapře, jak už si povšiml pan hestroy. Věřím, že byste z obdivu ke kolonialismu neprotestoval, když by Izrael nyní kolonizovali např. Číňané, s příslovečnou asijskou krutostí. Jednoho pána, co vrhl do kolonizace Německo, museli odrážet až u Stalingradu. Váš vzor?

Co se týče Indie, tady máte pár výživných pasáží z knihy "Indie a Indové" Praha: Vyšehrad, 1997.

"Společnost opatrně převzala dosavadní správní a berní aparát, dbala jen na neustálé zvyšování příjmu. Daňový výnos z rozlehlých úrodných oblastí, s výjimkou nezbytných vládních výdajů a pevných částek vyplácených dočasně císaři i navábovi, se ve formě zboží a drahých kovů vyvážel do Anglie. Ani v době, kdy drancování Bengálska dostupovalo vrcholu a v roce 1770 umíraly v hladomoru milióny lidí, příjmy Společnosti nesměly klesnout."
[...]
"Nejtvrdším zásahem do dosavadních poměrů s mimořádně vážnými důsledky zejména pro indický venkov se stala Cornwallisova trvalá pozemková reforma (Permanent settlement). Byla motivována snahou zvýšit a ustálit daňový výnos ze zemědělské půdy jako hlavní zdroj příjmu Společnosti a byla uzákoněna v roce 1793. [...] V jeho průběhu byla větší část původních výběrčích daně, tzv. zamíndárů, zruinována a nahrazena městskými spekulanty bez jakéhokoliv vztahu k půdě a místnímu prostředí, za nimiž se nezřídka skrývaly finanční pletichy úředníků Společnosti. Vzniklou zhoršující se situaci, provázenou rychlým zbídačením venkovského obyvatelstva, řešila Cornwallisova reforma zavedením v podstatě anglického nebo spíše irského statkářského systému, konzultovaného před vyhlášením dokonce i s britským premiérem."
[...]
"Ve válce v zimním období 1845 – 46 byla po hrdinné obraně vojska chálsy poražena, sikhské území značně zmenšeno a v Láhauru se u dvora usadil britský rezident.
Jeho vojenský zákrok v Multánu vyvolal již po třech letech všeobecné povstání a zoufale bojující sikhská armáda způsobila Britům těžké ztráty. Rozhodla teprve dělostřelecká bitva u Gudžarátu v únoru 1849 a po několika týdnech následovala anexe celého zbývajícího Paňdžábu."
[...]
"V anektovaných státech se rozpouštěly knížecí armády, rozpadala se tam tradiční struktura správy a řemesel, pro něž dvůr znamenal hlavní zdroj příjmů. Nově zaváděná britská administrativa téměř všude zvyšovala pozemkovou daň a zhoršovala úděl rolnického obyvatelstva. Někteří britští představitelé volali po urychleném a úplném zrušení všech knížecích dynastií a jejich panství. Tak politika Společnosti vytvářela v rozjitřené zemi nebývalé napětí a stupňovala nervozitu i mezi jejími loajálními přívrženci."

199427

03.09.2009 06:08

Naši synové byli oloupeni o své orgány

RE: chucpe

MedaBeda 77.?.?.?

"Ale ludia vsade na svete chcu zit slusne, a nie permanentne bojovat."

Máte pravdu, všude na světě. Ale někteří za cenu mrtvol druhých.

199428

03.09.2009 13:40

Naši synové byli oloupeni o své orgány

RE: Svět bez hranic

MedaBeda 62.?.?.?

zkusím odpovědět jednoduše - vady systémům bych přičítal v závislosti na tom, jaké procento duševních úchylů generují vzhledem k celé pospolitosti a kolik tito úchylové nadělají kolem sebe paseky

také je dobré se dívat na jednotlivé varianty těchto systémů

je např. komunismus čínský, izraelský, ruský, německý

katolická politika je oficiálně vedena papežem, ale liší se podle jednotlivých kardinálů a arcibiskupů

nacismus vznikl jako "řešení" ekonomické krize, kterou ta nynější nejspíše předčí ... a dalo by se pokračovat

199466

03.09.2009 14:24

Jsem extrémista

RE: Dovolim si ... (pokracovani)

MedaBeda 62.?.?.?

"vy jako prosty verici nemate pravo posuzovat rozhodnuti koncilu. papez je v cele koncilu (ex cathedra) ve vecech viry a moralky neomylny. to je dogma."

Přesně tak. Pan autor nám tu ale sděluje i cosi jiného. Že by v navrhované monarchii nebyl dobrým poddaným. A to o pár řádků výše brojí proti liberalismu. [chechtot]


(osobně ale monarchii schvaluji taky, ale nezávislou na jakýchkoli vnějších mocenských strukturách, tedy i církevních)

199470

03.09.2009 14:57

Jsem extrémista

RE: Ne nejste extremista,

MedaBeda 62.?.?.?

EU má alternativu v EFTA (European Free Trade Association, členy Island, Norsko, Švýcarsko, Lichtenštejnsko). Otázkou je, zda by se do ní Česko svou ekonomickou strukturou hodilo.

NATO jako původní obranný nástroj studené války je archaismem a nyní pouhou servisní organizací amerických výbojných válek, takže souhlas s vystoupením. Ideální by bylo spolu s Polskem, Slovenskem a Maďarskem vyhlásit neutralitu, přibrat Rakousko a vytvořit středoevropský neutrální obranný blok, historicky má rakousko-uherské kořeny společných vazeb.

Možná účast dalších států (napadá mě např. Moldávie, Ukrajina po dejuščenkizaci politiky a urovnání s Ruskem, Slovinsko, Litva, Lotyšsko, možná i Bělorusko)je zas myšlenkou na Intermarium (Mezimoří) historicky více či méně pod vlivem Jagellonské dynastie,

Vložený obrázek

která u nás byla vystřídána právě po smrti Ludvíka Jagellonského v bitvě s Turky u Moháče r.1526 Habsburskou.

199475

03.09.2009 19:07

Jsem extrémista

RE: Ne nejste extremista,

MedaBeda 77.?.?.?

Máš pravdu Antiseptiku, EU je nemotorná lokomotiva, která kličkuje mezi skalními masivy. Jen abychom se v čekání na její sesypání nesesypali taky.

Pěkně tak po česku zdrhnout, ještě než půjde ke dnu, aby nás nestáhla s sebou.

Už tak nadělala u nás dost paseky(likvidace tradičních odvětví, ČR jako velká montovna s levnou pracovní silou, supermarkety s cizím kapitálem tlačící cenovou politikou domácí producenty na hranici přežití...), které její sebevětší dotace nenahrazují, to měli páni z Německa a Francie dobře propočítané, když ji svého času zakládali.

199490

03.09.2009 19:10

Naši synové byli oloupeni o své orgány

RE: chucpe

MedaBeda 77.?.?.?

ok, porozuměl jsem

199492

03.09.2009 19:29

Jsem extrémista

RE: Vas clanek je svedectvim,ze lide stale nemaji svobodu slova.

MedaBeda 77.?.?.?

[mrknutí jedním okem]

Janku, můžeme si přiblížit tyto státy. Prosperují, nebo ne? Osobně bych řekl, že dost a dost. Karel to doufám pochopí.

Evropské monarchie

A když se podíváme do Asie, máme tu Japonsko, Bahrajn, Brunej, Jordánsko, Kuvajt, Malajsii, Omán, Katar, Saúdskou Arábii, Spojené arabské emiráty...

199493

08.09.2009 17:27

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

hnus

MedaBeda 77.?.?.?

obrana odvoláním + napadení holocaustového zákona u Ústavního soudu

zazpívejme společně před soudem:

Karel Kryl: Veličenstvo Kat

"V ponurém osvětlení gotického sálu
kupčíci vyděšení hledí do misálů
a houfec mordýřů si žádá požehnání,
[: vždyť první z rytířů je Veličenstvo Kat. :]


2. Kněz-ďábel, co mši slouží, z oprátky má štolu,
pod fialovou komží láhev vitriolu,
pach síry z hmoždířů se valí k rudé kápi
[: prvního z rytířů, hle: Veličenstvo Kat. :]
Na korouhvi státu je emblém s gilotinou,
z ostnatýho drátu páchne to shnilotinou,
v kraji hnízdí hejno krkavčí,
milidu vládne mistr popravčí.


3. Král klečí před Satanem na žezlo se těší
a lůza pod platanem radu moudrých věší
a zástup kacířů se raduje a jásá,
[: vždyť prvním z rytířů je Veličenstvo Kat. :]


Na rohu ulice vrah o morálce káže,
před vraty věznice se procházejí stráže,
z vojenských pancířů vstříc černý nápis hlásá,
[: že prvním z rytířů je Veličenstvo Kat. :]


Nad palácem vlády ční prapor s gilotinou,
děti mají rády kornouty se zmrzlinou,
soudcové se na ně zlobili,
zmrzlináře dětem zabili.


Byl hrozný tento stát, když musel jsi se dívat,
jak zakázali psát a zakázali zpívat,
a bylo jim to málo, poručili dětem
[: modlit se jak si přálo Veličenstvo Kat. :]


S úšklebkem Ďábel viděl pro každého podíl,
syn otce nenáviděl, bratr bratru škodil,
jen motýl smrtihlav se nad tou zemí vznáší,
[: kde v kruhu tupých hlav dlí Veličenstvo Kat. :]"

199843

08.09.2009 17:39

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Dobře

MedaBeda 77.?.?.?

Gamling : Je tam jeden průchod. Vede do hor. Ale daleko se nedostanou. Těch Skurut-Hai je příliš mnoho.

Aragorn : Pošlete ženám a dětem vzkaz, ať se vydají do horského průsmyku. A ať zabarikádují vchod.

Théoden : Tolik smrti. Co mohou lidé postavit proti tak bezohledné nenávisti?

Aragorn (odmlčí se) : Vyjeď se mnou. Vyjeď a postav se jim.

Théoden (V očích mu zazáří světlo odhodlání.) : Pro smrt a slávu.

Aragorn : Pro Rohan. Pro tvůj lid.

Gimli : Vychází slunce.

(Aragorn vzhlédne k oknu a uvidí, jak jím padá bledé světlo. Připomene si Gandalfova slova.)

Gandalf (hlas v pozadí) : Vyhlížej mne v prvních paprscích pátého dne. Za úsvitu hleď k východu.

Théoden : Ano. Ano! Ať naposled zazní žlebem roh Helma Kladiva!

Gimli : Ano! (Gimli se žene po schodech vzhůru k rohu Helma Kladiva.)

Théoden : Nechť je toto hodina, kdy spolu tasíme meče. Stanou se hrozné skutky. Nyní do hněvu! Nyní do zkázy! A do rudého úsvitu!

(Vyskočí na koně a nasadí si přílbu. Gimli s vervou troubí a zvuk rohu hřmí Helmovým žlebem.)

Théoden : VPŘED, EORLOVCI!!

(Vyrazí a volání Rohu Helma Kladiva dál hřmí údolím.)


J.R.R.Tolkien: Pán Prstenů (bitva o Helmův žleb)

199847

08.09.2009 21:55

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Výborný článek, proč si Stwora zaslouží jít sedět

MedaBeda 77.?.?.?

Má to jednu chybu: moderní demokracie není založená na holocaustu, ale úplně jiných událostech. Holocast byl do demokracie pouze propašován právě takovými, kterým na obraně demokracie nezáleží.

199887

08.09.2009 21:57

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Dobře

MedaBeda 77.?.?.?

"A stále jsi mi nevysvětlil, jak dělám Židům ostudu, když s nimi nejsem nijak spojen."

"Čech, který fandí Izraeli"


Nekálej si do vlastního hnízda, výtečníku.
[chechtot] [chechtot] [chechtot]

199888

08.09.2009 21:59

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Hra slov v rukou

MedaBeda 77.?.?.?

Proč? To je nelze napadnout, ještě než jsou "využity"?

199889

08.09.2009 22:01

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Držím palce

MedaBeda 77.?.?.?

Úspěšné a bohaté jsou historicky i jiné národy, ale pronásledovány nebyly, takže neplácejte. [oči v sloup]

199891

08.09.2009 22:02

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Nesouhlasím

MedaBeda 77.?.?.?

Osobně Váš postoj oceňuji. S úctou MB.

199892

08.09.2009 22:10

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Ti, jez se boji myslenek

MedaBeda 77.?.?.?

Strach z myšlenek znamená, že p. Vladimír, potažmo obsah článků Zvědavce tnul do živého.

Strach z nezávislých myšlenek má každá totalita. Ta nynější se dosud jako totalita neodhalovala, ale nyní, zřejmě se cítíc silná, se jako totalita odhalovat začala, což nevěstí vůbec nic dobrého.

199895

08.09.2009 23:39

O sionismu a jeho historii

RE: Židé jako zástupci imperiálního utlačovatele v dějinách

MedaBeda 77.?.?.?

Jezuity především založil voják, Ignác z Loyoly, baskický šlechtic. Dle wikipedie začínal jako páže Juana Velázqueze de Cuéllara, finančníka (pokladníka) kastilského království, poté sloužil u Antonia Manrique de Lara, vévody nájerského a místokrále navarského. To jsou vazby se vším všudy - šlechta, finačnictví, armáda, vlivní vládcové. Lepšího si Vatikán asi nemohl vybrat.
Připomínám, že žil ve Španělsku 16. století, kdy zuřily války s protestanty. (1491- narození Ignáce, 1492- templářský objev Ameriky, 1494- Portugalsko a Španělsko si Smlouvou z Tordesillas dělí svět napůl; 1517- vznik protestantismu; 1509-1521 vojenská kariéra Loyoly; 27.září 1540 papež Pavel III. bulou Regimini militantis Ecclesiae umožňuje oficiální vznik řádu Jezuitů, který se stává hlavním kladivem protireformace a expanze po světě; již r. 1541 (sic!) jezuita František Xaverský proniká do západní Indie, 1572 bartolomějská noc v Paříži - vyvraždění 6000 hugenotů-francouzských protestantů; 1580 jezuité v Japonsku; 1601 jezuita Matteo Ricci zakládá stálou misii v Číně, přičemž v Asii měli jezuité coby oficiální tlumočníci pod palcem veškerý obchod s Evropou, ale i jako zprostředkovatelé - např. japonské hedvábí za čínské stříbro na portugalských lodích)

Takto vypadá jejich politika v praxi a pokračuje dodnes.

I na portrétu působí Ignác z Loyoly spíše jako chladný, vypočítavý válečník, dobyvatel a asketa, než údajný světec a mystik.

Vložený obrázek

199906

13.09.2009 22:31

Ústavní krize se prohlubuje

RE: Dekuji

MedaBeda 77.?.?.?

"kde se vláda lidu přetransformovává na vládu oligarchie"


A bylo tomu u nás historicky někdy jinak? Snad s výjimkou husitské odnože katolicismu, zednářsko-protestantské Masarykovy 1. republiky a ochlokratického "totáče" v našich dějinách neshledávám nic, co by se od vlády oligarchie odlišovalo. O "vládě lidu" si nechme nechat zdát jak včera, tak dnes, tak i zítra. Nic takového nikdy neexistovalo, ani existovat nebude. Leda v hlavách manipulátorů s masami, zejména médiálních. "Co je psáno, to je dáno", ne? [oči v sloup]

200226

13.09.2009 22:50

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: stworo

MedaBeda 77.?.?.?

"dal bych vám pěstí do vaší huby, za všechny mrtvé v plynových komorách"

a co za oběti 30-leté války. 1. světové války, nežidovské oběti 2. světové války - tam byste sílu dát pěstí též našel? [cool]

200228

13.09.2009 23:11

Janouškův hřebík do rakve české „demokracie“

RE: Nová definice demokracie.

MedaBeda 77.?.?.?

bohužel vítězí hlavně ty extrémní...

200233

13.09.2009 23:14

Ústavní krize se prohlubuje

RE: ČT24 a

MedaBeda 77.?.?.?

SOUD
OSUD

jak blízko jsou si tato slova

a kdoví, zda na od-souzení Vladimíra přišla Sedliská sama, nebo jí to někdo zákulisně poradil, či přímo nakázal...

200234

13.09.2009 23:21

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Nevim proc se zabyvaj Zvedavcem

MedaBeda 77.?.?.?

"Neumime se postavit platime."

Až na dno Datle, až na dno. Dokud se nenaučíme plavat, budeme topeni.

200235

13.09.2009 23:37

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: realizace prostupu skrz Zeď v čase

MedaBeda 77.?.?.?

zkuste Callemanovu interpretaci odkazující na 28. 10. 2011 (jinak také výročí vzniku ČSR, mimochodem)

200239

15.09.2009 17:04

Dalajlámovštění

RE: Vše je příliš relativní....

MedaBeda 77.?.?.?

Dalajlama chce zpět do Tibetu, obnovit svou teokratickou vládu, alespoň v rámci autonomie, a hodlá pro to udělat cokoliv.
CIA používá tibetskou kauzu k narušování integrity Číny. Podobně jako ujgurskou.

Obchod.

viz moje předchozí příspěvky na toto téma:

1)
2)
3)

200406

15.09.2009 17:30

Dalajlámovštění

RE: Vše je příliš relativní....

MedaBeda 77.?.?.?

dalajlama je mongolský politický titul

duchovní linii v Tibetu drží tulkuové a karmapové

200411

16.09.2009 09:42

Děkuji České televizi

RE:

MedaBeda 62.?.?.?

ono už spojenina "známý neonacista" je klín do hlavy jak prase

200465

17.09.2009 17:48

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

MedaBeda 77.?.?.?

"To že chce někdo zničit katolickou církev mě nijak nepohoršuje."

Okolo r. 2013, bosenští vahhábovští sunnité dobijí městský stát
Vatikán. Kosovský narkobaron Thaci jim rád pomůže.

Vložený obrázek

Současný papež je poslední.

200596

18.09.2009 07:50

Vzali nám radar

RE: radar

MedaBeda 62.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot]

200637

18.09.2009 07:55

Vzali nám radar

RE: myslenka bori a tvori

MedaBeda 62.?.?.?

připojuji se k Vašemu poděkování

200638

18.09.2009 12:02

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

MedaBeda 62.?.?.?

"Svatý Ignác z Loyoly by už asi sotva poznal svůj řád, který založil k obraně papežství a Církve před nepřáteli."

A k expanzi KC do celého světa [mrknutí jedním okem]

200665

20.09.2009 22:54

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

MedaBeda 77.?.?.?

asi ano. Nejvyšší pohanský velekněz (pontifex maximus) dorazí brzy do našeho kotlíku, a zrovna na staroslovanský dožínkový svátek (28. září) který byl překryt sv. Václavem, se odehraje obřad v místě jeho vraždy - Staré Boleslavi, kde také tento svátek onen den slavil. Ta symbolika sklizně, vraždy a příjezdu římského teokratora bije do očí. [cool]

200837

20.09.2009 23:04

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

MedaBeda 77.?.?.?

"Kdo uvěří a pokřtěn bude, spasen bude; kdo však neuvěří, bude zavržen " - Mk 16,15

To bys měl vědět, anebo se rabi v synagoze nezmínil... "

V pořádku. Spásy není třeba, neb Nový Jeruzalém není jediným z transcendentních světů. Máme tu nebe Jahvovo, Šivovo, Krišnovo, sféry 5 Buddhů, slovanský VšehoMir a řadu dalších. Každý má své vstupní parametry, svůj klíč k přijetí, svoji řeholi, svůj kodex/manuál - desatera, jamy a nijamy, sútry, činy vhodné a nevhodné .

Zavržení se pak v tomto ohledu nejeví nijak drastickým, ba naopak - jinověrec chápe do morku kostí, jak je to s tou vynucenou křesťanskou "láskou": Je podmíněná, jak vyplývá z Tvého citátu. Což mi nyní srovnalo veškerý pohled na tento problém.

Rabi se nezmínil. Asi proto, že žádného neznám. Budu muset poprosit (mezi jinými) Peruna a Svaroga, aby mi nějakého poslali do cesty, třeba to vyjde a pochlubí se. [velký smích]

200838

20.09.2009 23:20

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

MedaBeda 77.?.?.?

"Možná by bylo lepší soustředit se spíš na obranu víry než na obranu církve."

Je to problematické. Pro křesťany je církev Nevěsta Kristova, vedená Duchem svatým. Proto jakékoliv svinstvo v ní se vyskytující, nezapadající do tohoto obrazu, je opomíjeno, zastíráno a lidé na něj poukazující považováni za nepřátele, židobolševiky a zednáře (jak už se nám poštěstilo i zde).
Kvůli chybně postavenému tomuto dogmatu, jsou pak nuceni hájit tuto organizaci až do hořkého konce, bez vyhlídky na změnu ani osvobození ze služby, protože pro Krista se přeci umírá, ne?
Víra pak nabývá spíše fanaticko-válečných konotací (anebo ublíženecko-defensivních, dle nátury věřících), a její duchovně-transcendetní rozměr se vytrácí. To pak zapřičiňuje odliv ovcí, což utvrzuje válečníky a ublížence zpětně v jejich postojích ("Satan je všude kolem, vidíme znaky jeho působení v našich řadách.")a sebedestruktivní spirála KC nabírá na obrátkách.

200839

21.09.2009 06:42

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

MedaBeda 77.?.?.?

"ak od počátku 19.st. jsou zednáři prakticky kompletně infiltrováni právě jezuitským řádem."

Jak se jim to podařilo?

200848

21.09.2009 09:47

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

MedaBeda 62.?.?.?

našel jsem něco zajímavého, mrkni na ten znak na autě mezi nápisem MILITARY a POLICE

Vložený obrázek

Mají pod palcem i KFOR.

[mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem]

200858

21.09.2009 12:27

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

MedaBeda 62.?.?.?

"Také proto naše jezovitská a největší celoplošná televize NOVA"

A já měl za to, že ji vlastní předseda World Jewish Congress...rodilý žid. Ajtakrajta! Musím poopravit, píšu si do deníčku.

"KRÁLI JERUZALÉMA!"

O tento titul zápasí KC, sionisté i muslimové rovným dílem, v závěsu se zednáři, satanisty, ilumináty a jehovisty, vzájemně intrikují a vzájemně se infiltrují, takže adeptů máme dosti a můžeme vybírat. Že by stylem ententýky dva špalíky?
[velký smích]

Popravdě řečeno mě to jako Slovana nezajímá. Ať si bojují své žabomyší války. Ale ať je netahají k nám, do naší země a zemí našich bratří - v té chvíli už mi to jedno není. [cool]

200867

25.09.2009 01:08

5. díl – Globální válka a umírající demokracie: Revoluce elit

RE: To snad ne!

MedaBeda 77.?.?.?

"Vzývání jahveho je vzývání kultu ještěřího vůči lidstvu agresivního archonta, nikoliv Boha otce"

přesně tak!


A hle, z mraku se zjevil anděl, z jehož tváře šlehaly plameny a jehož zrod byl pošpiněn krví. Jeho jméno bylo „Nebro“, což znamená „Buřič“, jiní ho nazývají Jaldabaoth („Syn Chaosu“).
---
Já ale řekl: „Kriste, odkud pochází duch nápodoby?“

On mi řekl: „Když Matka plná slitování a svatý Duch, ten Milosrdný, který se s námi tolik namáhá - to jest První Poznání Světla - probudili sémě v myšlení lidí z rodu tohoto dokonalého Věčného Člověka světla, tu poznal první Archon (tj. Jaldabaoth - Jahve), že oni ho převyšují ve výšinách svou moudrostí i chtěl si přivlastnit jejich myšlenkovou sílu.

Protože je nevědoucí, nevěděl, že jsou moudřejší než on. Učinil rozhodnutí se svými silami a stvořil osudovost. Spoutali mírou, časovými úseky a časem božstva na nebesích, anděly, démony a lidi, aby ti všichni upadli do jeho pout a on se stal pánem nade všemi - zlý a zkažený plán.
" On (Jaldabaoth) ale pozoroval pod ním se nacházející stvoření a množství andělů, kteří z něj povstali a řekl jim: "Já jsem žárlivý Bůh, kromě mě není jiného Boha." (2M 20,5; Izaj. 45,5, 46,9), čímž už andělům, kteří jsou pod ním, naznačil, že existuje ještě nějaký jiný bůh. Neboť kdyby žádného jiného boha nebylo, na koho by měl žárlit?"

viz Jidášovo evangelium

a odpověď na jeho snahy, popsaná v Tolkienově Silmarillionu:

"Řeknu ti tedy poslední věc, otroku Morgothe", řekl Húrin, "a ta není z moudrosti Eldar, ale je mi v této hodině vložena do srdce. Ty nejsi Pán lidí, a nebudeš, i kdyby pod tvoji vládu padla celá Arda a Menel. Za Kruhy Světa již nebudeš pronásledovat ty, kdo tě odmítnou."

201053

28.09.2009 19:18

Kořeny totalitní ideologie

RE: Podělkování autora

MedaBeda 88.?.?.?

Mirdo, z Tebou odkazovaného zdroje:
"Zvuk haug! napodobuje výkřik medvěda grizzlyho"


[velký smích] [velký smích] [velký smích]

201279

28.09.2009 20:00

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

MedaBeda 88.?.?.?

"Ich praotec Abram sa pred necelými 4000 rokmi vysťahoval z prekvitajúcej metropoly Ur Chaldejcov v Sumeri"

takže Sumerové-Babylóňané, co je svrbělo mezi prsty na nohách po našeptávání archonta Jaldabahuta?

"Hammurabi's other name was Hammurapi-ilu, meaning "Hammurapi the god" or perhaps "Hammurapi is god." He could have been Amraphel king of Shinar or Sinear in the Jewish records and the Bible, a contemporary of Abraham. Abraham lived from 1871 to 1784, according to modern interpretations of the Old Testament's figures that have been usually reckoned in modern half years before the Exodus, from equinox to equinox"zdroj

Vložený obrázek

koneckonců, tzv. desatero je primitivní redukce právě Chammurapiho zákoníku, a biblický Elohim je mezopotámský El , tak se ani nedivím [mrknutí jedním okem]

více viz -El (deity)-

a ještě perlička

"Yahweh (YHWH) is believed by scholars to derive from hawah, a Hebrew root cognate to an Arabic word meaning fall (down), and which is usually translated with this sense where it occurs in the Book of Job;[Job 37:6] scholars therefore usually proffer interpretations of Yahweh along the lines of he [who] falls, he [who causes to] fall, or more figuratively he [who] casts down. ..." zdroj

- a pak kde hledat padlého anděla [velký smích]


Což evokuje otázku, jak je to vlastně ve skutečnosti s Luciferem:

Lucifer = Lux feros, nositel světla

Fiat lux = budiž světlo, řekl podle bible Elohim (latinský překlad)

Entity si trošku zaměnily role, řekl bych [chechtot]

201281

30.09.2009 21:43

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

MedaBeda 77.?.?.?

">...až Al-Mahdí vyleze z tý studně, tak první co ho nakrkne bude, že víc spoléháte na atomovky než na Něho.
---------------
"Málo se o něm hovoří...a v které to studni se schovává?"


v íránském Jamkaranu, provincie Qom (podle stejnojmenného města poblíž), u hlavní mešity.

Vložený obrázek

Celá vláda už za prvního Ahmadínejádova mandátu, s Mahdím (12. imám jménem Zaman, jehož jméno mešita nese) podepsala smlouvu a hodila právě do té studny(podle jednoho zdroje je jich více, ale na podstatě to nic nemění).

Vložený obrázek


Jamkaran s blízkým Qomem jsou nejreligióznější místa Íránu, něco jako Mekka a Medína pro Araby nebo Jeruzalém se Zdí nářků pro židy.

Vložený obrázek

Iranian president backs messianic cult
Iran, Ahmadinejad and the 12th Mahdi


jinak v městě Qom se dělají také krásné perské koberce, jak jsem teď při brouzdání zjistil
Qum Rugs and Carpets

i ženy v Íránu mají krásné [zahanbení]

[cool]

201405

30.09.2009 21:59

Obama rozhodl, že Karzáí zůstane u moci

RE: Nemám slov...

MedaBeda 77.?.?.?

Ředitel Afghánistánu. Afghánští Karzáího narkomafiáni jsou vazaly USA a jejich produkty míří leteckým mostem přes camp Bondsteel v Kosovu do Evropy, coby moderní podoba opiových válek. Tentokrát USA vs EU.

201406

30.09.2009 22:55

Vzestup Talibanu

RE: v afghanistanu by byla na miste taktika

MedaBeda 77.?.?.?

to by tam ale plánovaný plynovod, na který Taliban řekl ne (a kvůli čemuž je válka) sotva postavili, a sebevědomý Írán je třeba nějak k moři obejít

Vložený obrázek

Vložený obrázek

Válka o Kaspický bazén, s těžebními věžemi místy pokrytým pobřežím

Vložený obrázek

se společnými jmenovateli Gruzií, Irákem, Íránem, Afghánistánem, Pákistánem a dalšími státy není snadná. Ale za cenu levného benzínu do aut a plynu na topení a vaření to stojí ne? [oči v sloup]

V Afgánistánu nakonec skončí fiaskem USA. Druhý Vietnam. Se vším co k tomu patří. A ekonomickou krizí na krku, která má silný potenciál občanské války.

201411

30.09.2009 23:49

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

MedaBeda 77.?.?.?

Vypadá to, že jednotliví 4 "archandělé" okolo Jahveho trůnu (možná i souvislost se zvířaty 4 evangelistů) by mohli být právě těmito tvářemi. Ovšem gnostický systém je propracovaný tak, že počítá s bytostí Jao/Jahve, jako jednou ze 7 emanací Jaldabaotha (týden? 1/4 lunárního cyklu?), a ten má mít zas k ruce 12 vlastních archontů s 365 anděly, což je solární rok jak vyšitý. Každopádně je to dobrá detektivka s mezopotámskými kořeny a pozdější helénskou příměsí a staví do úplně nového světla mnoho zažitých tradičních představ.

Dost to pomotali středověcí autoři, a zavedená tradice se i tak obtížně reviduje, kvůli skalním vyznavačům, jimž by otřes představami mohl vzít berličky zpod rukou.

Každopádně z toho především judaistické tradice vychází jinak, a s nimi i křesťanské (doklad např. používání aleluja = halelu Jah -chvalme Jahveho-, nebo Ježíš = Ješua = Jehošua = syn Jahvův)

Satan pak má být jeho odpůrcem, ale jejich role se stírají v knize Job, a satan je spíše funkcí, a o to méně je jasné, kdo ji zrovna plní, a zda zákonitě musí být "ten zlý". Naznačuji naprostý opak, než jak je tradičně nazíráno.

---
Navíc jsem si všiml častějšího používání tohoto symbolu

Vložený obrázek

který je díky rybě, přisuzované křesťanům (symbol používaný v raných církvích, než byl vytlačen křížem) velmi zajímavý

měl by podle všeho patřit mesiánským židům, tj. těm, kteří dodržují judaistická pravidla, ale Ježíše zároveň uznali za Mesiáše

201416

01.10.2009 07:28

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

MedaBeda 62.?.?.?

"Peržanky mi připomínají spíše slovanskou, než arbaskou rasu. Kdo ví????"

Tohle vím náhodou taky. Máme s Peršany společné kořeny, neboť nejsou semité, ale indoevropané jako my.(používají ale písmo svých dobyvatelů, Arabů)

Kořeny z doby před mnoha tisíci lety kdy jsme se jako Árjové proháněli u Aralského jezera, mezi řekami Syr Darja a Amu Darja, a také v podhůří Pamíru jako kočovní pastevci dobytka.

Jedna větev se pak v evropských lesích, za mnoha změn (mimojiné přechod na zemědělství, možná splynutím s nějakou autochtonní kulturou) konstituovala na Balto-slovanský okruh, z nějž se postupně mezi Dněprem, Dněstrem a Vislou etablovali naši bezprostřední slovanští předkové.

Jisté prvky íránského původu si také v našich dějinách neseme (možné vlivy i na Velké Moravě, každopádně najisto na Ukrajině), asi vlivem pozdějších kontaktů, ale to už je na jiné povídání a zkoumání. [mrknutí jedním okem]

201426

01.10.2009 08:14

Vzestup Talibanu

RE: v afghanistanu by byla na miste taktika

MedaBeda 62.?.?.?

"Co potom budou pumpovat až pramen vyschne ????"

neboj Mirdo, oni pak podojí jinou oblast

V Mexickém zálivu objevili obří ložisko ropy
Naleziště ropy objevené v Brazílii je největší za 30 let

proč asi Američané obnovili 4. flotilu?

Vložený obrázek

[mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem]

apropo - vrátil se už ruský torpédoborec Admirál Čabaněnko (proplul mj. Panamským průplavem jako první ruská vojenská loď od dob II. světové války) z Kuby, potažmo Latinské Ameriky, kterou navštívil loni v prosinci?????

A co raketový křižník Petr Veliký????

Pokud ne, bylo by to dosti pikantní, jak lze tušit z kontextu ... [mrknutí jedním okem]

201427

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 104 čtenářů částkou 16 005 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 7

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 2

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

To je vlastenec a ne jak jej líčí media15.11.20 21:55 USA 2

Rozvrat vzdělanosti národa v přímém přenosu15.11.20 21:17 Česká republika 10

Soud rozhodl, že nařízení nosit roušky venku bylo nezákonné13.11.20 19:03 Česká republika 4

Od Prymuly k Blatnému. Aneb z bláta do louže13.11.20 16:27 Česká republika 3

Trump bojuje jako lev. Vyhodil vedení Pentagonu. Na iDnes z toho šílí11.11.20 23:26 USA 6

Jak je to se zahlcenými krematorii covidovými mrtvými v Ostravě10.11.20 10:43 Česká republika 3

Městský soud bude posuzovat zákonnost nošení roušek09.11.20 19:50 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
22,02 Kč
Euro
26,15 Kč
Libra
29,40 Kč
Kanadský dolar
16,91 Kč
Australský dolar
16,19 Kč
Švýcarský frank
24,15 Kč
100 japonských jenů
21,05 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,14 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 714,14 Kč
1 unce stříbra
510,34 Kč
Bitcoin
424 563,87 Kč

Poslední aktualizace: 24.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 56 719 334