Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 454 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, Arkan.

Stránka: 1 2 3 4 5

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

26.08.2005 23:25

Miláčku, bude pršet. Vržou mně prsa

RE: A taky pleskaj

Arkan 24.?.?.?

To se nazývá "podpiery kszandowe dla kozactwa zwadlego i uwadlego", též polsky jako biustonosz.

67877

27.08.2005 22:26

Chystá se třetí velký Zündelův holocaustový proces

RE: zlocinec

Arkan 24.?.?.?

Zundel nic zločinného nespáchal. Jediné co prohlásil bylo, že v nacistických koncentračních táborech NEMOHLO zahynout 6 milionů židů. To je nakonec dokázáno tím, že se pořád mění tabulky s počtem zahynulých židů v Osvětimi a jiných vyhlazovacích táborech. Technicky bylo - i přes 24hodinové směny (někdy 26, nakonec vězňové dělali "přesčas" a den byl poněmecku "delší") - nemožné, aby takové množství lidských těl mohlo být prakticky
eliminováno, tj. spáleno v tak relativně krátké době (1942- jaro 1945).Tady někdo lže, a budou to pravděpodobně představitelé organizací, které mají na peněžních úhradách a dojení německé dojné krávy ten největší zájem. Jméno si doplňte.

68006

30.08.2005 15:23

Sejdeme se u lesa

Standa Gross

Arkan 24.?.?.?

Tak ty peníze alespoň Grossovi přejte. Ztratil ochranku, luxusní služební vůz, minulý týden dokonce musel sám řídit auto z Prahy do Č. Budějovic. Část těch peněz docela nedávno investoval do rozumné investice. Paní Šárka Grossová (35) si nechala zvětšit prsa na menší trojky, a to přece stojí pár desítek tisíc korun, ale na druhé straně to je, pro zachování klidu v rodině, rozumná investice. Zvláště pak, když jim nevyšel ten business s Libuší Barkovou a jejím vykřičeným domem a obchodováním s realitami.

68372

31.08.2005 13:56

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: arabsko-izraelská válka 1948-49

Arkan 24.?.?.?

Tak mám takový dojem, že zapomínáte na jeden historický fakt. Kdo odmítl usnesení OSN a hned druhý den napadl území, které bylo přiděleno novému státu Izrael. I ta Vaše protiizraelská Wikipedia uznává, že to byli Arabové a ti samí Arabové nabádali palestinské obyvatelstvo, aby území opustili. Bylo jim pak slíbeno, že po vítězné válce (rozuměj zničení státu Izrael a zahnání Židů do moře - aby se tam "vykoupali" a utopili) bude židovská půda a veškerý židovský majetek mezi ně rozdělen. Pro Izrael to byla obranná válka a Arabové prohráli, v obranné válce je to pak VITĚZ, který určuje podmínky. Klasickým příkladem je územní nárůst SSSR po druhé světové válce (Východní Prusko, část Polska, Podkarpatská Rus, Bessarabie, část Finska atd.) a nikdo ani necekne, jenom stát Izrael je neustále nenávistně kritizován. BTW, asi 20 procent obyvatelstva státu Izrael tvoří Arabové (a dennodenně jich přibývá jako králíků), ale nějak se jim ke stěhování do Gazy či do Západního pobřeži moc nechce. Žádné fronty jsem zatím neviděl. Že by ten židovský "útlak" byl lepší než ten palestinský bordel?
Pokud jde o město Rafah, které bylo v roce 1982 rozděleno na dvě části (Egypt a Gaza), to město a přilehlé uprchlické tábory je od samého začátku zdrojem nepokojů. Z egyptské strany se pomocí tunelů pašují zbraně, výbušniny, instrukce, které jsou pak užívány Palestinci k vraždění občanů Izraele (židé, Arabové a cizinci, děti, ženy, staří lidé, mladí lidé, bomby si nevybírají). Navíc izraelská vojenská stanoviště byla často podtunelována a desítky vojáků zabity či zraněny. Proto v roce 2002 izraelská vláda rozhodla vybudovat zeď a vytvořit obranný strip, který by jim umožňoval kontrolu pohraničního území. Byly zbourány stovky domů v blízkosti, navíc automaticky zbourány domy, ve kterých izraelská armáda našla východy z tunelů (BTW za ty východy z tunelů v soukromých domech dostávali Palestinci peníze od PLO, zadarmo ani kuře nehrabe natož Arab).

68491

31.08.2005 14:09

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: Tak ted tedy nestiham...

Arkan 24.?.?.?

Podle mého názoru encyklopedie Wikipedia je něco jako Zvědavec. Pokud se váš dotaz (článek ve Zvědavci) týká něčeho nepolitického, vědeckého (např. hurikán Katrina),nekonfliktního (chov činčil), pak informace, které obdržíte ve Wikipedii jsou odborné a spolehlivé. Jakmile se tam objeví něco konfliktního (politicky nekorektního nebo, nedej Bože, něco proizraelského) tak se otevřou veškerá stavidla a nemá to konce.

68493

31.08.2005 14:56

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: Tak ted tedy nestiham...

Arkan 24.?.?.?

Přesně tak to již několik měsíců dělám.

68497

31.08.2005 17:46

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: arabsko-izraelská válka 1948-49

Arkan 24.?.?.?

Palestinci (bohužel jen někteří) svou zemi opustili na žádost svých arabských bratří, aby v případě vítězné války mohli po porážce státu Izrael profitovat ze židovské půdy a majetku. Arabové prohráli ve válce, která byla a stále je podle mezinárodních pravidel považována za izraelskou válku obranného charakteru. Následovně Arabové nemají žádná práva, stejně tak jako Němci nemají žádná práva v Kaliningradu a skutečnost, že stát Izrael toleruje 20 procentní arabskou menšinu a považuje je za občany a dopřává jim všech výhod izraelského státu (školství, zdravotnictví apod.) je jen důkazem, že - na rozdíl od všech (a to bez výjimky) arabských zemí, kde židovské menšiny byly kompletně eliminovány - je stát Izrael demokratickou zemí se svými problémy.

68514

31.08.2005 18:12

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: Pravděpodobně zase kachna

Arkan 24.?.?.?

Číslovky panu R. Královi moc neříkají a nikdy neříkaly. Jak už jsem psal před několika měsíci, pan Král - musím ovšem uznat jeho snahu - ty své články "patlá" z různých zdrojů a tak není divu, že někdy stovky se mění na tisíce a tisíce na miliony apod. Co na tom, že Izrael nemá stovky obrněných buldozerů , málokterý čtenář Zvědavce viděl obrněný buldozer (pochopitelně americké výroby - Caterpillar ale i japonské Kubota, ty sundají ten arabský barák - no problem, John Deere, M-Fergusson, atd.), já ano, a je to monstrum, ale tolik stovek jich ještě nemá (možná, že na tom Šaron pracuje, ale mám takový dojem, že má teď jiné problémy, navíc už toho není tak moc na bourání).
Je třeba uznat jeho snahu o napsání článků o různých problémech, neboť většina z nás přispěvatelů Zvědavce, buď vlastní leností či vzhledem k tomu, že máme regulérní zaměstnání, na takové "vyhledávání" na Internetu nemá čas. V každém případě je zapotřebí číst jeho články "jako takové", trochu pravdy z jednoho zdroje, trochu přibásnění z druhého, pak to smícháme dohromady a uveřejníme na Zvědavci.

68518

31.08.2005 19:51

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: arabsko-izraelská válka 1948-49

Arkan 24.?.?.?

Izrael tou zdí nekrade žádné území, pouze se brání terorismu . Na nic jsem nezapomněl , jedna strana - stát Izrael - založení dvou států v roce 1948 přijala, druhá strana - Palestinci - to za podpory arabských fašistů odmítli. Válku prohráli, a pak několikráte ještě znovu potom, VITĚZ určuje podmínky a Izrael je - na rozdíl od Sovětského svazu - ještě velice štědrý protivník. Chcete obvinit Sovětský svaz z krádeže území, území bylo získáno spravedlivou obrannou válkou? Jen to zkuste. Palestinci mají své území a tím je Jordánsko, já bych je tam osobně odstěhoval a za "jejich peníze" postavil daleko silnější zeď než dnes staví Izrael. Palestinci měli řadu možností se s Izraelem dohodnout, ale jak kdysi řekl Abba Eban, "Palestinians never miss the opportunity to miss the opportunity". Osobně jsem přesvědčen, že není v zájmu Izraele utrácet miliony či miliardy dolarů (vlastních i amerických) na zbrojení a obranu své země, které by normálně mohli věnovat na rozvoj Izraele, ať už jde o průmysl, zemědělství, školství, zdravotnictví, vědecký výzkum, a to nejen ve prospěch Židů ale i Arabů, občanů státu Izrael. Byly doby - před druhou Intifádou - kdy Arabové dokázali žít s Izraelci v relativním míru a porozumění. Pokud odchod z Gazy neuklidní celou tu oblast, pak jen doufám, že Izrael tu arabskou chátru eliminuje jednou pro vždy.

68538

31.08.2005 20:02

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: Tak me napadlo

Arkan 24.?.?.?

Krakonoši, kupte si v Česku učebnici češtiny nebo alespoň Pravidla českého pravopisu a někdy si tu češtinu zkontrolujte před tím než něco otisknete na Zvědavci. To je hnus hnusoucí jakým způsobem "mrvíte" jazyk český. Vaše matka a váš učitel češtiny se musejí v hrobu obracet.

68539

31.08.2005 20:54

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: arabsko-izraelská válka 1948-49

Arkan 24.?.?.?

Sovětský svaz se zachoval jako vítěz, stejným způsobem by se měl zachovat stát Izrael. Vítěz, stejně tak jako v kasinu v Las Vegas, "takes it all". A můžete plakat až do úplného vyčerpání slz pro vaše oblíbené Arabáky. Pokud jde o originalitu mého řešení, nikdy jsem netvrdil, že by to bylo řešení originální, ale rozhodně je to řešení permanentní a o to tu jde.

68550

31.08.2005 21:07

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: arabsko-izraelská válka 1948-49

Arkan 24.?.?.?

Já nemám problém ani s Wikipedií ani s Vámi. Ani jeden z vás mi nepřidá deset centů na výplatní pásce. Pokud jde o masakry mezi Araby a Židy, je dost důkazů o tom, že obě strany (Arabáci v Palestině např. v 1929) se na tom stejnou měrou podílely a protižidovské bouře se organizovaly ve skoro všech arabských zemích. Kolik Židů dodnes zůstalo v arabských zemích? Dva v Afganistánu, pokud já vím. Rozhodně méně než Arabů z Izraeli. Nakonec to známe i ze zemí českých, kdy pogromy na židy se čas od času opakovaly, někdy nastartované panovníkem, někdy církví. Nemám chuť s Vámi o této otázce diskutovat, jste přesvědčený anti - nikoliv antisemita - ale antiizraelec.

68555

31.08.2005 21:52

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: arabsko-izraelská válka 1948-49

Arkan 24.?.?.?

Ten, kdo byl napaden a dokázal přes veškeré nevýhodné podmínky zvítězit nad svým protivníkem, má právo rozhodovat o výsledku války. Přesně to se stalo v případě Sovětského svazu (i přes veškerá zákulisní jednání před začátkem války. To že Německo napadlo SSSR nemůžete oddiskutovat, stejně tak jako útok arabských sousedů na nový stát Izrael). Izrael rozhodně v roce 1948 nebyl ten silnější, ale ten schopnější a dokázal tu bandu arabských vychloubačů porazit za cenu velkých lidských ztrát pro stát Izrael. Pro miliony Arabů tisícové ztráty na bojišti nic neznamenaly, pro Izrael pár stovek či v pozdějších válkách pár tisíc padlých znamená ztrátu snad pro každou izraelskou rodinu.
Arabové mají jedinou možnost, buď uznat existenci státu Izrael a začít žít v míru nebo trpět do nekonečna ohraničeni betonovu zdí a "terorizováni" izraelskou armádou a IDF má velkou trpělivost. Jednoho dne to ale přestane Izrael bavit a vyřeší palestinskou otázku válkou do úplného vyhlazení (či přestěhování veškerého obyvatelstva), pro kterou bych se velice přimlouval.

68564

31.08.2005 22:00

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: arabsko-izraelská válka 1948-49

Arkan 24.?.?.?

Táborský, nikoho nenazývejte filozofujícím demenťákem. Já vím dobře jak to dopadlo se Sovětským svazem či hitlerovským Německem. Sovětský svaz byl vítězem, hitlerovské Německo bylo poraženo. Sovětský svaz, díky Gorbačovi, skončil svou kariéru skoro podobně jako Československo, poměrně bez obětí, na rozdíl od takové Jugoslávie. Nikdy jsem nemyslel, že by k likvidaci SSSR mohlo dojít bez krveprolití.

68567

31.08.2005 22:08

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: Tak me napadlo

Arkan 24.?.?.?

Krakonoši, stejně si pro jistotu tu Učebnici jazyka českého a Pravidla českého pravopisu kupte. Není to tak velké vydání a nezapomínejte, že není nikdy pozdě, i pro původní obyvatele Krkonoš, se v češtině zdokonalit. Vyjádříte tím jen úctu ke své mateřštině. [chechtot]

68571

31.08.2005 22:55

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: arabsko-izraelská válka 1948-49

Arkan 24.?.?.?

Nevím, co já Vám mám tady ještě více vysvětlovat. Podívejte se na historii Polska, první, druhé, třetí dělení Polska, rusizace polských částí, které připadly Rusku (včetně Lvova), germanizace polských území, která připadla Německu a Rakousko-Uhersku, řada vojenských konfliktů mezi Polskem a Ruskem po první světové válce, kdy se území měnila častěji než spodní prádlo (dost dobře popsáno na Wikipedii).
Podkarpatská Rus, Sovětský svaz rozhodl, že připadne SSSR (i přesto že se tam měly konat svobodné volby), Sovětský svaz vyhrál válku. Je to spravedlivé? Pochopitelně není. Pokud jde o finské území, původně chtěl SSSR určité území s Finskem vyměnit. Finsko bylo tvrdohlavé, Sovětský svaz nakonec vyhrál stylem "nás mnogo" a nic nemusel měnit. Finové to území během války znovu zabrali, pak opět ztratili. Bessarabie, to samé, dnes je část Moldavie quasi "svobodná" ani ruská ani rumunská, výsledkem je svrab a neštovice. Já jsem nikde netvrdil, že tyto územní změny jsou či byly spravedlivé. Jsou, a dokud se nic podstatného nezmění, budou i nadále platné z rozhodnutí vítěze, ať je to Rusko, Izrael či USA (v případě mexického území).

68579

31.08.2005 23:46

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: arabsko-izraelská válka 1948-49

Arkan 24.?.?.?

V roce 1939 pochopitelně Polsko Sovětský svaz nenapadlo. Jenomže problém je v tom, že konečné uspořádání polsko-ruské později polsko-sovětské hranice bylo podle názoru Sovětského svazu pro SSSR nevýhodné. Jak k tomu došlo, to si můžete najít na Wikipedii, tam je ten poválečný konflikt (mluvím o o konfliktu po l. světové válce, kdy Rusové jeden čas stáli před Varšavou a pak po úspěšné polské obraně a následující porážce museli ustoupit hluboko do bývalé části polského okupovaného území. Dočtete se tam o Tuchačevským, Budjonnym, Rydz-Szmigly, Pilsudski apod). Nakonec byli donuceni uzavřít mír, (stejně tak jako Polsko a Maďarsko s Československem), ale jak známo ani jedna strana nebyla spokojená s konečným řešením a byla to jen otázka času, kdy se do sebe zase pustí. A proto nebylo žádným problémem uzavřít dohodu mezi SSSR a Německem o rozdělení Polska. Staré hříchy se nezapomínají.
Pokud jde o Katyň, tam je to zcela jasné, jak Sověti (stejně tak i Němci) měli zájem na odstranění polské inteligence a zvláště pak na odstranění možných protisovětských elementů, kterými polští důstojníci nepochybně byli. A jelikož popravy byly v tehdejším Rusku na denním pořádku, tak takových dalších několik tisíc popravených , navíc Poláků, nehrálo žádnou roli. Mimochodem, kdo si dnes, kromě Poláků a lidí jako jste Vy či já, na takovou "maličkost" pamatuje. Za Varšavského povstání zahynulo podstatně více lidí než v katyňském lese.
Já neobhajuji teorii "vítěze" a jeho rozhodnutí, někdy jsou ta rozhodnutí dočasná (např. Protektorát Čechy a Morava), někdy déle trvající (v případě Sovětského svazu)a někdy trvalá, jen se na to dívám jako realista. Tímto způsobem to vypadá dnes, může se to v budoucnosti změnit, ale dnes je dnes.

68584

31.08.2005 23:53

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: arabsko-izraelská válka 1948-49

Arkan 24.?.?.?

Irčany bych ožral, oni se pak vymlátí mezi sebou.

68585

01.09.2005 00:11

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: Určitě kachna

Arkan 24.?.?.?

Pan Richard Král má, jak už jsem několikrát psal, problémy s číslovkami. Jelikož své články "patlá" z různých zdrojů, pak mu ani nevadí, že někdy tzv. ujede. Půlka Rafahu je například v Egyptě, tam není co srovnávat, druhá "menší půlka" je v Gaze, tam bych už, po izraelských zkušenostech, něco, něco blízko hranice, srovnal a také že to už udělali. Jen z toho důvodu, aby ti palestinští tuneláři neměli tak snadnou práci. Osobně bych vytvořil pásmo alespoň tří kilometrů od egyptské hranice, kde by nesměl bydlet žádný Palestinec. To by rozhodně ztížilo práci palestinským tunelářům a pašerákům zbraní, výbušnin a podobných non-kosher produktů.

68587

01.09.2005 00:45

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: Tak me napadlo

Arkan 24.?.?.?

Nechci se s vámi dohadovat, ale existuje pouze jediný jazyk český a ten se nazývá spisovný. Na rozdíl od mandarinské čínštiny (též zvané puthonghua -podle Mao Dze Tunga) je kantonská čínština (Ye) naprosto odlišný jazyk, stejně tak jako jiné dialekty např. Wu, Xiang, Hui, Hakka, Gan, Min apod. Jediné co je spojuje je čínské písmo, ideophonogram (čínština je ideographic jazyk nikoliv fonetický, vyjadřuje zobrazení věci, činnosti apod). Takže díky čínskému písmu můžete mít kolem sebe deset nebo dvacet Číňanů, každý z nich ten čínský charakter bude vyslovovat různě, nicméně všichni budou rozumět, že jde, řekněme o myš, či jídlo.
Pokud jde o moravská nářečí či brněnský hantec, ty můžete používat tam, kde se nalézáte, ale pokud přijedete do Prahy, mluvte na úřadech česky. IMHO ten kdo nemluví resp. nepíše česky není člověk se kterým bych rád diskutoval.
Robert Byron (pokud nevíte kdo to je , najděte si to na Wikipedii) kdysi řekl, "A man who does not speak English, is a man who is not worth speaking to". A to samé platí o češtině.

68590

01.09.2005 02:01

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: Tak me napadlo

Arkan 24.?.?.?

(Příspěvek zrušen. Přestaňte urážet diskutující. Zvlášť když mají pravdu a vám dojdou argumenty.)

68601

01.09.2005 14:50

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Kdy se probudi americka verejnost?

Arkan 24.?.?.?

Nemá smysl tady diskutovat s lidmi, kteří o tom jakým způsobem jsou financovány věci ve Spojených státech nemají ani páru. Jen bych chtěl k Vašemu příspěvku dodat, že podobně jako skoro v celém civilizovaném světě jsou státy, provincie, kraje, prefektury apod. rozděleny na ty, které "mají" a ty, které "nemají" či "mají méně". Těm pak federální vláda přispívá na budování silnic, mostů, hrází, tunelů, apod. Federální vláda tak přesouvá peníze z vybraných daní z průmyslových států (provincií) a přerozděluje je státům, které by z vlastního rozpočtu podobné investice nikdy nemohly provést. Tím se udržuje alespoň zdání rovnováhy mezi jednotlivými oblastmi.
Kde se pravděpodobně stala chyba bylo v určování priorit. N.Orleans by naposledy zasažen, tj. pořádně, v roce 1969. Od té doby se nějakým způsobem hurikány, tornáda a jiné přírodní katastrofy městu vyhýbaly. Lidé mají tendenci řešení oddalovat, něco jako "vždyť vono to ještě nějaký čas vydrží", tentokráte to však nevydrželo. Ale dnes ráno jsem se dozvěděl, že pan Michael Čertof to má na starosti, tak mi spadl kámen ze srdce.

68703

01.09.2005 14:59

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Kdy se probudi americka verejnost?

Arkan 24.?.?.?

Před chvílí to bylo potvrzeno z Teheránu od nejvyššího ajatoly (..je to trest boží..), ještě čekám na další potvrzení od šíiajtů a sunni muslimů z Iráku, Palestiny a dalších muslimských zemí. A též se těším na štědrou finanční a materiální pomoc z Evropy a zemí produkujících ropu.

68706

01.09.2005 15:05

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: N.O.

Arkan 24.?.?.?

Zapomněl jste ještě na třetí stupeň zdaňování, tj. na úrovni města či vesnice (municipal taxes - property taxes), daně (příspěvky na školy - school tax), a čas od času ještě jiné dodatečné dobrovolně povinné "příspěvky" (např. v Montrealu to byla daň na zaplacení olympijského stadionu).

68707

01.09.2005 15:16

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Snad se Krovak

Arkan 24.?.?.?

Krakonoši, neblbněte, vždyť i kdyby ten Kjotský protokol prezident Bush podepsal a začal implementovat jeho závěry, je na nějaké zpomalení ekologické katastrofy pozdě. Takové výbuchy např. Krakatoa či Mount St.Helen, sopečná činnost v celé řadě oblastí, milionová stáda prdějícího dobytka apod. napáchají více škod než "skleníkové plyny" unikající z továren či SUV v USA.

68710

01.09.2005 15:22

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Kdy se probudi americka verejnost?

Arkan 24.?.?.?

Pane Kema, já si myslím, že tady soudruh Bartošek správně podtrhnul úlohu amerických imperialistů, kteří ve své snaze zničit pokrokový svět seškrtali v rozpočtu peníze na opravy hrází. Navíc v této oblasti žijí převážně soudruzi tmavší barvy, kteří pro rasistické americké imperialisty představují jen budoucí nebezpečí.

68711

01.09.2005 16:03

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: Tak me napadlo

Arkan 24.?.?.?

Nutné to pochopitelně nebylo, ale alespoň, jak jste sama uznala, to bylo ve spisovné češtině. Navíc podle reakcí několika přispěvatelů (včetně toho obhájce ženských srdcí, toho vesnického mladíka z Krkonoš) to tzv. vytočilo celou řadu čtenářů. Jak málo stačí k tomu, aby to nastartovalo na první našlápnutí tolik lidí (skoro jako dobře seřízená motorka). Ženy dlouhou doby chtěly rovnoprávnost, a já jsem pro, tudíž "co je dobré pro husáka, je dobré i pro husu". Recevez, Madame, l'expression de mes sentiments respectueux. [mrknutí jedním okem]

68718

01.09.2005 16:10

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: Tak me napadlo

Arkan 24.?.?.?

Krakonoši, kupte si tu učebnici, stojí to pár šupů. Je to nakonec finačně podporováno státem za účelem zvýšení úrovně znalosti jazyka českého. Určitě se na stará kolena něco naučíte a pak, až budete jednat na úřadě, kde se mluví česky nikoliv krkonošsky, alespoň se česky domluvíte. Have a nice day and Thank you for shopping at K-Mart.

68720

01.09.2005 16:19

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: Tak me napadlo

Arkan 24.?.?.?

Vidím, pane Tome, že jsem Vás pěkně "vytočil". Pokud jde o to "odebrání se s mou spisovnou češtinou" do řitního otvoru, děkuji za návrh, ale nejsem řitní labužník. Pokud budete potřebovat adresy místních podniků, kde se teplouši scházejí a měl byste osobní zájem, jen se zmiňte, rád Vám je dodám. [chechtot]

68723

01.09.2005 17:24

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Kdyz ,clovek vezme

Arkan 24.?.?.?

Nohejlovi nejde ani o to, aby mohl psát. Spíše mu jde o to, aby mohl něco vytrhnout z textu pomocí cut, copy and paste a uveřejnit na Zvědavci. To normální psaní je daleko namáhavější. V poslední době se ale trochu zlepšil, alespoň řadu věcí překládá.

68738

01.09.2005 17:35

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Kdy se probudi americka verejnost?

Arkan 24.?.?.?

Pane Táborský,
byl bych velice rád, kdybyste nereagoval na mé příspěvky. Nepotřebuji totiž, aby komentáře od (Cenzurováno. Přestaňte urážet diskutující) mě dennodenně přesvědčovaly o minulém utrpení a smrti milionů mých souvěrců. Najděte si jiný cíl a vstupte do KKK nebo nějaké neonacistické strany, najdete je na Internetu. 88

68740

01.09.2005 18:35

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Pekne napsany clanek (az na ty fotky Bushe)

Arkan 24.?.?.?

Já jsem viděl prezidenta Bushe dnes ráno a on vůbec nevypadal jako kdyby měl z celé té katastrofy "radost". Spíše vypadal jako pár hodin po ll. září v roce 2001, kdy si velice pomalu začínal uvědomovat rozsah toho co se vlastně stalo. Teprve teď mu dochází rozsah té přírodní katastrofy, jen s tím rozdílem, že je na to federální vláda lépe připravena a dokázala reagovat v nejkratší možné době. Na rozdíl od New Yorku tato přírodní katastrofa zasáhla několik států a řada oblastí nebyla ještě ani navštívena.
Jsem velice zvědavý jak zareaguje svět a hlavně jak hodně pomůže. No nechejme se překvapit.

68748

01.09.2005 18:39

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Kdy se probudi americka verejnost?

Arkan 24.?.?.?

O tom kam budu psát své příspěvky rozhoduji já a nikoliv nějaká (Cenzurováno. Vysoce nevhodná urážka. Ještě jeden takový komentář a převedu vás na watch list. Editor). 88

68749

01.09.2005 20:48

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Kdy se probudi americka verejnost?

Arkan 24.?.?.?

Vážený pane editore,
to že dovolujete jednotlivcům typu "Táborský a spol." nekontrolované narážky a rasistické výpady hraničící s hanobením rasy, národa či přesvědčení, a to nejenom podle českého zákona, paragraf 198 (1,2) 198a (1,2,3), část 2. Hlava V. ale i podle kanadského zákona ("hate crimes), to Vám evidentně nevadí. To, že příspěvky těchto autorů se velice blízko podobají úrovni článků uveřejňovaných v protektorátním Arijském boji a německých nacistických publikacích, to Vám zřejmě též nevadí. Ale jakmile se ozvu a požádám autora těchto protižidovských příspěvků, (kterého osobně považuji za stoupence neonacismu), aby nereagoval na mé příspěvky, pak mě převedete na "watch list".
Jak byste se asi cítil a jak byste asi reagoval, kdybyste byl pro svůj rasový a národnostní původ či přesvědčení neustále urážen. A tady nejde o "poslání do prdele či do řitního otvoru", to by mě tolik nevadilo, i když i v tomto případě používáte opět "dva rozdílné metry". U paní Aji, to považujete za urážku, ačkoliv z hlediska právního (Law of torts) šlo jen o nabídku, která nebyla přijata; v případě pana Toma (...jděte s tou kosher-češtinou do p....) to přejdete bez povšimnutí.

68765

01.09.2005 20:58

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: arabsko-izraelská válka 1948-49

Arkan 24.?.?.?

Já své názory neměním, jen se na to dívám jako člověk žijící v realitě. Pochopitelně, že dvě špatná rozhodnutí nedělají jedno dobré rozhodnutí.
Kdyby opravdu ta paměť lidská sahala tak dlouho, jak o tom píšete, tak by nás Čechy do dnešního dne nenáviděli Keltové, Marobudové a jiné národy a pronárody, které kdysi na území ČR žily.

68766

01.09.2005 21:14

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: Tak me napadlo

Arkan 24.?.?.?

Vážený pane editore,
IMHO nemá nic společného se spisovnou češtinou, to nakonec sám dobře víte. Je to jen taková zkratka, kterou lidé "in the know" znají. Pokud jde o argumenty, těch mám, bohužel, dostatek a málokdy diskutuji na nějaké téma na Zvědavci aniž bych si potřebné argumenty před diskusí opatřil.

68768

01.09.2005 21:43

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Pekne napsany clanek (az na ty fotky Bushe)

Arkan 24.?.?.?

Tady vůbec nejde o Bushe, ten byl jen v TV interviewován, tady jde o ten jeho akční tým. Ten zareagoval docela rychle, nakonec je v tom zapletený i čert resp. Michael Čertof.

68773

01.09.2005 22:29

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Leho, jestli se konečně naučíš namísto písmen...

Arkan 24.?.?.?

Já jen doufám, že se svým přesvědčením nikdy nedostanete vizum do Spojených států, s otisky prstů či bez otisků prstů. NEVER, period. Nové komunisty tady nepotřebujeme.

68789

01.09.2005 22:33

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Tady mate vodpoved !

Arkan 24.?.?.?

Krakonoši, až to napíšete v češtině, pak budu moci reagovat. Krkonošsky nemluvím. 88

68790

01.09.2005 23:17

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Kdy se probudi americka verejnost?

Arkan 24.?.?.?

Vážený pane Stwora,
velice rád bych od Vás obdržel reakci na můj příspěvek, neboť pokud tyto rasistické protižidovské urážky ze strany Táborského a spol. nepřestanou, pak budu nucen ...never mind, .... nemám rád vyhrůžky od kohokoliv.

68802

01.09.2005 23:23

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Tady mate vodpoved !

Arkan 24.?.?.?

Nic mi v budoucnosti už nepřekládejte. Jen doufám, že nikdy v životě neobdržíte vizum do USA.

68804

01.09.2005 23:26

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Tady mate vodpoved !

Arkan 24.?.?.?

Mluvte a hlavně pište česky, a nikoliv krkonošsky. 88

68805

01.09.2005 23:47

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Snad se Krovak

Arkan 24.?.?.?

Buďte tak laskav a to psaní na Zvědavci omezte (nikoliv vomezte), určitě to řada čtenářů uvítá. Jednejte podle vzoru "vojáci pili vodu z vojenského vodovodu" a nikoliv "Ojáci pili odu z ojenského odoodu". Děkuji předem. 88

68815

02.09.2005 02:04

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Už to tady začíná jít off-topic

24.?.?.?

Nevím proč se navážíte do mne, nevím za koho kopete. Já žádný osobní problém s panem Nohejlem nemám a nikdy neměl. Jeho příspěvky nejsou osobní, většinou používá metody "cut, copy and paste". Jak už jsem jednou psal, někdy je přečtu, někdy je ignoruji, protože vzhledem k tomu jak jsou na Zvědavci uspořádány, jsou často dlouhé a unavující.

Co nesnáším a ani v budoucnosti snášet nebudu, jsou antižidovské neonacistické příspěvky některých příspěvatelů - a to i za cenu zrušení tohoto jinak zajímavého politicky nekorektního magazinu. Většina mých příspěvků, pokud jste je četl, je založena na faktech. Na většinu věcí se dívám jako realista, něco se dá změnit něco se nedá. Ustupovat tudíž ani není kam, to už za mne udělali mnohokrát jiní.

Pokud jde o kvalitu češtiny, byl jsem vychován k tomu, abych svůj rodný jazyk (jeden z těch dvou rodných jazyků) ctil a proto nemám rád, když ho někdo takovým nemilosrdným způsobem przní. Pokud tyto principy Vám nejsou k libosti, je mi líto, ale měnit se už nebudu. A můžete mě, pane Stwora, za mé názory zase dát na "watch list". 88

68847

02.09.2005 02:42

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Kdy se probudi americka verejnost?

Arkan 24.?.?.?

Jakých urážek jsem se dopustil? To, že jsem někoho nazval - pro jeho antižidovské rasistické štvaní- neonacistou je podle Vás urážka. To jen ukazuje co dokážete na svých webových stránkách tolerovat. I když musím připustit, že ta míra protižidovského rasistického štvaní se poněkud, v poslední době, umírnila. And I wonder why, že by Zundel a jeho připravovaný proces? anebo, že podobné "magaziny" jako ten Váš jsou dnes již více sledovány (a příspěvky překládány)? Já o svých příspěvcích moc dobře vím a stojím si za každým slovem. Žádnými paragrafy nevyhrožuji, jenom na jejich existenci upozorňuji.

68849

02.09.2005 03:50

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: arabsko-izraelská válka 1948-49

Arkan 24.?.?.?

Nový stát Izrael byl částečně zachráněn jen díky slušnosti a neúnavné práci našeho ministra zahraničních věcí Jana Masaryka, který - po zkušenostech s Angličany za druhé světové války - nedovolil další pronásledování Židů vracejících se z nacistických koncentračních táborů. Těch samých Židů, které Britové dávali do nových koncentračních táborů na Kypru. Ten také zařídil, aby Izrael dostal zásilky zbraní a mohl se tak ubránit arabské přesile, aby vzniklo to původní izraelské letectvo stlučené z nejrůznějších letounů. Proto také Masarykovo jméno a pomoc poválečného Československa (toho nekomunistického) je dodnes oceňována.

68858

02.09.2005 04:17

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: Tomu se rika chucpe!

Arkan 24.?.?.?

Chcete tím snad říci, paní Bovary, že na Sprše mají přísnější měřítka na novodobé neonacisty naplněné nenávistí vůči Židům typu J. Táborského?

68861

02.09.2005 04:52

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Kdy se probudi americka verejnost?

Arkan 24.?.?.?

Soudruh Bartošek zná viníka podobně jako ten soudruh z Kuwajtu, který právě před chvílí veřejně oznámil, že ten hurikán, resp. ta hurikánka soudružka Katrina vlastně pracuje pro Al-Kaidu a způsobila tyto škody z Allahovy vůle. Není sice placenou členkou a ani neplatí měsíční stranické příspěvky, ale pracuje pro organizaci. Detaily si můžete najít na Drudge Report.

68864

03.09.2005 14:27

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: Chybicka se vloudila,

Arkan 24.?.?.?

Zájmeno JA, 2.pád mě i mne, 3. pád mně i mi, 4. pád mě i mne (tebe), 6.pád mně, 7. pád mnou (tebou). Který tvar se použije záleží na položení zájmena podle vzoru - Tebe vidím vs vidím tě.

69079

03.09.2005 14:46

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: Tak me napadlo

Arkan 24.?.?.?

Co si myslím o jazyku evropských židů zvaném jidiš. Ten jazyk vznikl jako následek nutnosti komunikovat s místním obyvatelstvem a mezi sebou. Většina výrazů je z modifikované nespisovné němčiny (před Lutherem), řada výrazů, hlavně týkajících se náboženského života je z hebrejštiny, řada slov byla pak přibrána z jazyků obyvatelstva z území, na kterém se židé momentálně nacházeli buď dobrovolně či většinou nedobrovolně (proto se tam vyskytují slova polská, ruská, rumunská apod.) I když tento jazyk dnes vymírá, nicméně se i nadále vyvíjí. Proto je rozdíl mezi jidiš z Brooklynu a jidiš z Ukrajiny či Polska. Spousta výrazů z jidiš existuje i v jazyce českém (mešuge, šlok, šmaltz, chutzpa...) a pokud máte zájem, přečtete si knihu Leo Rostena "The Joys of Yiddish". Dozvíte se tam i o jiných formách jidiš, jako např. Ladino či Judesmo a dalších lokálních variacích (řecké, turecké, balkánské apod.).

69083

03.09.2005 19:15

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Kdy se probudi americka verejnost?

Arkan 24.?.?.?

To už jste si mohl povšimnout, že řadu věcí myslím sarkasticky. Pan Michael Chertoff (Čertof), Homeland Security Secretary z N. Jersey, narozen 29. listopadu 1958 (tomu nechci věřit) ve městě Elizabeth, N.J., syn rabína s dvojitým občanstvím Izrael-USA. Pokaždé když ho vidím v TV, tak si vzpomenu na ilustrace z knihy Karla Maye, na jednoho z přátel Old Shatterhanda jmenovitě Old Death.

69116

03.09.2005 20:39

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Kdy se probudi americka verejnost?

Arkan 24.?.?.?

Ve Spojených státech, v Kanadě, ve Velké Británii a ve většině civilizovaných zemí existuje svoboda projevu, či podle Vás svoboda slova, většinou garantována ústavou. Nicméně když v přeplněném divadle či kině začnete řvát "Hoří" a způsobíte vzniklou panikou škody materiální či smrt návštěvníků - pokud vás chytnou - dostanete za takový projev "svobody slova" pár let, v USA pár desítek let. Čili existují i v tomto směru jistá omezení. Mohu uvést další příklad, když řeknete v Izraeli, že Šaron je blbec, tak se moc nestane, když ale prozradíte něco o výstavbě či vlastnictví atomových zbraní, jako to udělal Vanunu, tak budete "bručet" dlouhá léta.

69127

03.09.2005 21:11

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Kdy se probudi americka verejnost?

Arkan 24.?.?.?

Oslovení "soudruhu" ještě neznamená členství v komunistické straně. Když jsem žil a pracoval ve Francii, tak jsem byl často osloven camarade a nikdo tím nenaznačoval členství v tehdy velmi silné komunistické straně Francie. Znamenalo to jen druh, společník, kolega či např. camarade d école - spolužák. Linguisticky z historického hlediska slovo soudruh se začalo užívat v politickém významu až po založení KSČ a slova továryšč až po založení bolševické strany i když někteří soudruzi s tím začali již dříve při založení sociální demokracie.
Já mám ke KSČM po sametově-klíčové revoluci docela úctu. Na rozdíl od všech těch jiných komunistických stran nezměnila ani svoje jméno ani základně své stanovy. Kromě té "vedoucí úlohy", jelikož již oficiálně nic moc nevede či nevedou, (ale vedou, hodně vedou, ovšem není to tak viditelné) se tak moc nezměnili a nicméně mají důvěru kolem 20 procent potencionálních voličů. Jelikož už několik let nejsou "u lizu" nemají též - na rozdíl od ostatních politických stran - žádné velké škraloupy či skandály, což pochopitelně zvyšuje důvěru voličů. Navíc je vede pan-soudruh Grebeníček, syn bývalého vyšetřovatele, a evidentně to také moc nikomu nevadí. A též musím uznat, že soudruh Grebeníček, na rozdíl od J. Paroubka, patří i k těm nejlépe a nejelegantněji oblékaným poslancům

69135

03.09.2005 21:37

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Kdy se probudi americka verejnost?

Arkan 24.?.?.?

Jeruzalémské noviny nečtu, příliš brooklynsky a floridsky liberální (to nejsou pravověrní souvěrci - s výjimkou přívrženců Kach - jen takoví schmaltz "cardiac Jews"), dávám přednost Ma'ariv či Yedioth Ahronoth Ynet v hebrejštině (ivrit). Tam jsou přímé zprávy od Šmudly (píše tam i Vladimír Špidla a.k.a Šmudla). Nejlepší zprávy jsou ale od Číňanů, ti věří v americké zesnulé prezidenty, nejlépe od U. Granta - (50 dolarová bankovka) výše, B. Franklin - v té nové těžko zfalšovatelné formě - je též přijatelný, jen ho všude neberou.

69141

03.09.2005 22:11

Na něco zapomínáme

RE: Triage

Arkan 24.?.?.?

Když se prováděla, po naboření do ledovce, na parníku Titanik triáž (jelikož neměli tolik záchranných člunů, vzhledem k tomu, že věřili v nepotopitelnost tohoto plavidla), pamatujete si, kdo měl přednost? Byla to posádka člunu (někdo holt musí pádlovat) ženy a děti. První třída měla přednost před druhou a třetí (ženy a děti), pak ještě pár nemocných a starců, zbytek bez ohledu na třídu prostě zahynul včetně zvířat. Pokud jde o hrdinství člověka je možno uvést několik příkladů ze sovětské historie, např. hrdinný Matrosov, který zalehl fašistický kulomet, aby jeho spolubojovníci...... či příklad hrdinného Čapajeva, který zahynul v palbě při pokusu přeplavat přes řeku Ural.

69147

03.09.2005 22:20

Na něco zapomínáme

RE: Panu editorovi

Arkan 24.?.?.?

Tak jsem velice zvědav jak na tyto vaše příspěvky bude reagovat pan editor Stwora. Dotkli jste se totiž ... a never mind,...... byl bych zase na "watch list".

69149

03.09.2005 22:27

Na něco zapomínáme

RE: Panu editorovi

Arkan 24.?.?.?

Znám lidi (tj. muže), kteří by si vybrali psa před zachráněním ženy (možná že v případě ženy s děckem by trochu váhali). Pokud by se ta vaše žena jmenovala "plaintiff" (čili žalobce), připomínám, že to není můj případ, pak by řada můžů psa preferovala, je věrnější.

69150

04.09.2005 12:24

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Arkan

Arkan 24.?.?.?

Já Vám řeknu, proč jsem tady. Původně jsem začal psát své příspěvky do Zvědavce, protože jsem se chtěl připojit do diskuze. Psal jsem k tématu a podobně jako řada jiných přispěvatelů jsem měl někdy i rozdílný názor. Rozdílné názory, pokud to skutečně není vyslovená lež, dokáži přijmout anebo argumentovat s nimi podle zásad, kterými se řídí civilizované debaty. Stejně tak jako existují pravidla pro debaty v parlamentu či na schůzi, existují pravidla podle kterých se řídí debaty. Tato pravidla ovšem pro některé účastníky neplatí a ti dokážou změnit jakékoliv téma na útoky na stát Izrael či osobní výpady plné rasismu a typické české nenávisti. Chvíli se to dá tolerovat, ale po určité době se na to musí odpovědět.

A tak jsem si připravil několik odpovědí, nastudoval a přidal pár paragrafů, a výsledkem bylo to čemu říkáte "flame". Je známo, že pro pravdu se člověk nejvíce zlobí, ale takovéhle točo, to jsem neočekával. Musím uznat, že těch pár vybraných slov a pár §§§§ tady vytočilo právě tu skupinu lidí, kterým to bylo určeno. Osobně mě to jejich napadání je u pr.... Na mé výplatní pásce nepřibude či neubude ani desetník, jen se bavím tím, jak tady pění a startují na první našlápnutí. Přesunout celé "vlákno" kauze Arkán do nového článku, to by byla velká čest a tolik cti a důvěry (por. Hamáček) si opravdu nezasloužím. Nicméně za Vaši důvěru děkuji.

69188

05.09.2005 12:18

Na něco zapomínáme

RE: Panu editorovi

Arkan 24.?.?.?

Pěníš, pění, pěníme, pěníte, pění. Za chvilku dopěníš, zkratko Marty.

69323

05.09.2005 13:24

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Arkan

Arkan 24.?.?.?

Pravidla debaty, ať již parlamentní či na schůzi, si můžete buď koupit nebo vypůjčit v knihovně. Ta pravidla byla sepsána, aby do debat, diskuzí, jednání, schůzí apod. byl uveden jakýsi pořádek, jinak by byl všude pěkný bordel, jako je tomu někdy na Zvědavci.

Já se už osobně vůbec ničemu nedivím, jen se dobře BAVIM, jak vás může pár paragrafů a pár "temných" slov tak pěkně vytočit, že všichni pěníte o závod. Mohu k tomu jen dodat, že moje reakce na některé příspěvky byly napsány tak, aby opravdu došlo ke zvýšení hladiny adrenalinu a k maximálnímu vypěnění. Kromě "úcty" ke KSČM mám totiž i "úctu" ke tradiční české nenávisti a netolerantnosti, té se hned tak nic ve světě nevyrovná, ta nevidí, ta neslyší, jen namáčí pero do kalamáře nenávisti. Pokuď jde o práskačství, buďte rozumný, já si budu na stará kolena dělat vrásky. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

69329

05.09.2005 13:28

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Kdy se probudi americka verejnost?

Arkan 24.?.?.?

Přečtěte si pár mých odpovědí, které jsou umístěny nad Vaším příspěvkem. Možná, že lépe pochopite podle přísloví "Moudrému napověz, .......".

69330

05.09.2005 23:03

Město v obležení

RE: Nemohu si pomoci

Arkan 24.?.?.?

To jste musela být pěkně ovíněná (některým ženám, jak známo, stačí 2 až 3 decky), vážená dámo, nebo pod vlivem jiných návykových látek. Angličané byli první, kteří otroctví zakázali a proti otrokářství aktivně bojovali. Bílí otrokáři nepotřebovali dělat zájezdy do džungle či do vnitrozemí (podle lokalizace), tam jim totiž hrozilo mnoho nebezpečí včetně malárie a jiných nemocí. Oni měli dost pomocníků z řad Arabů a černošských vládců. Výměnou za otroky je pak odměňovali prodejem "moderních" zbraní, pevných pout a pochopitelně zboží na všeobecnou výměnu (deky, látky, hrnce, železné zemědělské nářadí, zrcadla, jabloneckou bižuterii a jiné tretky). Ty pevnosti či trhy - povětšinou přímo na pobřeží Afriky - byly dostatečně výše uvedenými Araby (pro ně černoši byli kafír, čili pohané) a pro černošské místní vládce - nepohodlní příbuzní či potenciální protivníci zásobovány.

69374

05.09.2005 23:21

Město v obležení

RE: Králi hezky ses rozepsal.

Arkan 24.?.?.?

Rasismus není trestný čin per se, diskriminace je. Můžete říci, "nemám rád černé, cikány, žluté apod. ale nemůžete odmítnout žadatele o práci, podotýkám - se stejnou kvalifikací - s tím, že je barevný v rozlišných odstínech - to by byla diskriminace. Stejně tak jako ve většině zemí prostituce není trestný čin, vyhledávání zákazníků a nabízení "výbavy" (různých těch zvířátek, kozičky, bobříky) ano. Proto policajti využívají svých příslušníků, kteří se vydávají za zákazníky, k tomu aby prostitutky na E 55 zatkli.

69375

06.09.2005 09:46

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: Pravděpodobně zase kachna

Arkan 24.?.?.?

Pane Leho, dekuji Vám za podporu, ale já se většinou, t.j. pokud mám zájem, dokážu ubránit sám. Jak si tak čtu ty příspěvky od jisté skupiny lidí, kterým podle způsobu psaní (smajlíky, tučná velká písmena) evidentně lítá pěna od huby, musím se jen smát. Pěkně jsem vás vytočil a dobře jsem se pobavil.

Pokud jde o ty Irčany, tak se to kdysi překládalo v Májovkách, dnešní podoba je ovšem jiná - Ir, Irové. Stejně tak se dříve psalo vyssavač, ssáti a za Protektorátu i vedoucí loupežníků neboť termín vůdce loupežníků mohl být pro A.H. urážlivý. Ale to všechno člověk, který má problémy se psaním např. vzpomněl, zapomněl, abyste, kdybyste apod. nemůže vědět.

Tak, chlapci, utřete si pěnu, "zklidněte" si hormony a pak zase něco nového, ale opravdu nového, napište, už se těším. Žádám jen o pjet hadri na mití.

69415

06.09.2005 09:58

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Kdy se probudi americka verejnost?

Arkan 24.?.?.?

Milý pane, doufám, že nechci po Vás nic nemožného, když Vás požádám, abyste si pečlivěji přečetl to co jsem napsal. Závěrem jsem dodal "Moudrému napověz....". Z uvedeného vyplývá, že jsem Vás za moudrého považoval. Mýlil jsem se, omlouvám se.

69416

06.09.2005 10:21

Město v obležení

RE: Nemohu si pomoci

Arkan 24.?.?.?

Utřou si opatrně pěnu, vzteklina je nakažlivá.

69418

06.09.2005 11:27

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: Pravděpodobně zase kachna

Arkan 24.?.?.?

Na to zjištění jste potřeboval informace od p. Lva. To jsem si myslel, že ta Vaše webová stránka je lépe organizovaná. Pokud jde o to "dávání si pozoru", tak to bude oboustranné.
Que Jésus, le bon pasteur vous benisse en ce jour et veille sur vous pour toujours.

69422

06.09.2005 13:54

Dopis z vězení

RE: spatne pane Nohejl !

Arkan 24.?.?.?

Já si myslím, že pan Zundel si uvědomuje, že k systematickému vyvražďování židů, cikánů, homosexuálů, ale i jiných etnických skupin či národností, docházelo. To myslím, že ani on sám nepopírá, bylo by to také velice těžké. Těch důkazů je přece jenom hodně.

Kde se dopouští "zločinu" je v tom, že on popírá, zpochybňuje, (dokonce se odvážil i o tom napsal knihu), to oficiálně akceptované a propagandou posvěcené množství obětí. Těch šest milionů židů. Kdyby se totiž ukázalo a dokázalo, že těch obětí nebylo tolik, pak by mohla ta dojná kráva začít kopat nebo dokonce přestat dávat mléko. Proto musí být pan Zundel "spravedlivě" a podle zákona odsouzen.

69430

06.09.2005 16:17

Dopis z vězení

RE: Arkanštajne, nesnižujte dokrmné dávky dojné krávě!!

Arkan 24.?.?.?

Pečlivě si utřou pěnu, vzteklina je velice nakažlivá.

Mám pro něj takový malý test.

1. Doplňte chybějící písmeno. MAMA MELE M-SO.
2. Místo teček, doplňte číslo, které logicky následuje. 1,2,3.4......
Viel Glueck!

69444

06.09.2005 16:27

Město v obležení

RE: Nemohu si pomoci

Arkan 24.?.?.?

Dobře pěníte.

69445

06.09.2005 16:47

Dopis z vězení

RE: pane Arkane

Arkan 24.?.?.?

Ještě k těm trestům od Němců za II. světové války. V mnoha případech dokázali Němci člověka odsoudit k trestu smrti (s odkladem na 90 dní). Během těchto devadesáti dní, mohla ta osoba s pomocí svědků, kolaborantů, německých přátel apod. získat buď odklad, přeřazení k vyššímu soudu nebo propuštění. Pokud ten případ byl "jasný", řekněme sabotáž, vražda příslušníka Gestapa či Wehrmachtu, pak ten člověk prožil 90 dní v cele, buď sám nebo na cele společné, a pomalu ale jistě se zbláznil. To mám od příbuzných, kteří s podobnými odsouzenci nějaký ten čas na Pankráci trávili. A přišel den devadesátý a vězeň byl pověšen nebo byl odstřelen. V roce 1945 řada vězňů unikla smrti jenom proto, že jejich den popravy ještě nevypršel a pořádku milovní Němci to nemohli právně uspíšit.

69448

06.09.2005 16:57

Město v obležení

RE: Nemohu si pomoci

Arkan 24.?.?.?

Už máte utřeno, pane Hade, vzteklinová pěna je velice nakažlivá. Musel byste podstoupit dlouhému a bolestnému léčení.

69449

06.09.2005 17:03

Na něco zapomínáme

RE: Panu editorovi

Arkan 24.?.?.?

Fantasticky pěníte.

69451

06.09.2005 17:06

Na něco zapomínáme

RE: Bahníkův Nový Velký Naučný Slovník

Arkan 24.?.?.?

Je třeba více pěny.

69452

06.09.2005 17:09

Katrina

RE: Zase tu děláte chytrýho, sežrante a víte hovno. Vlastně double hovno v tomhle případě.

Arkan 24.?.?.?

Nedostatečně pěníte, přidat, přidat.

69453

06.09.2005 17:13

Katrina

RE: Poslete pomoc

Arkan 24.?.?.?

Chybí kvalitnější vzteklinová pěna. Polepšej se.

69455

06.09.2005 17:22

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Arkanštajne, vem košilku mezi zuby, dělej na mně bububu..

Arkan 24.?.?.?

Chybí jim některé látky pro lepší pěnění. Třeba dokoupit.

69456

06.09.2005 17:25

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Už to tady začíná jít off-topic

Arkan 24.?.?.?

Kvalitně pěníte.

69458

06.09.2005 17:27

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Poslyšte anonyme z Arkanštajnu,

Arkan 24.?.?.?

Kvalitní pěna, ale docházejí jím argumenty. Zlepšit zásoby pěny.

69459

06.09.2005 18:04

Dopis z vězení

RE: 8. listopad ________ ?

Arkan 24.?.?.?

To by ani nebyla tak nejhorší smrt. Jak je historicky známo většina vojáků, resp. žoldáků stavovského vojska Moravy byla pod vlivem návykových látek, tj. po česku "vožralá", a tak jím na útěk moc nohy nesloužily a tak vojáci bojovali a bojovali až dobojovali. Vojska českých stavů, vzhledem k nedostatku alkoholických nápojů, vzala rozumně roha. [chechtot]

69465

06.09.2005 18:08

Dopis z vězení

RE: 2 dopisy

Arkan 24.?.?.?

To už řekl Al Capone, že s dobrým slovem a pistolí v ruce toho dosáhnete více než jen s dobrým slovem. Asi hodně četl díla A.H. či J.V.S.

69466

06.09.2005 18:47

Město v obležení

RE: Nemohu si pomoci...

Arkan 24.?.?.?

V některých případech nechci nasírat ale jenom N....., ale raději nic neřeknu. Pomoci si dovedu, nebudu se tady s Vámi o tom přít. Přečtěte si moje normální příspěvky, uvidíte ten rozdíl mezi "pěnovými příspěvky" a příspěvky k článkům. K těm je možno diskutovat, k náckovským odpovědím jen odpovídám "pěnově". Pokud je, nácky, taková poznámka - "dobře pěníte" - vypění anebo vytočí, bylo cíle dosaženo. S rozumným člověkem mohu pak debatovat či prohodit si pár slov, jak jste sám uvedl. Na paragrafy se vybodněte, to nechte soudům.

69471

06.09.2005 23:25

Dopis z vězení

RE: 8. listopad ________ ?

Arkan 24.?.?.?

Už se na ty osobní útoky, pardon my French, pane Táborský, vyserte. Vždyť už je to příliš dlouhé a trapné pro dvě dospělé osoby. Podle vzoru, "já se na Vás a Vy se na mne" (nezlobím resp. nezlobíte), aby si to zase někdo špatně nevykládal. Ždu otvěta kak solověj léta.

69503

06.09.2005 23:42

Dopis z vězení

RE: pane Arkane

Arkan 24.?.?.?

AstrAus psal o Němcích, proto se zmiňuji o nikoliv osobních, nicméně svědeckých výpovědích lidí, v mém případě příbuzných, kteří si toto prožili. Nebyli ani v dnešním USA ani v minulém Sovětském svazu, jen na Pankráci v době existence Protektorátu Čechy a Morava. Pokud jde o přivyknutí, o tom něco vím, sloužil jsem v československé socialistické armádě.

69504

07.09.2005 00:57

Město v obležení

RE: Nemohu si pomoci...

Arkan 24.?.?.?

Dobrá pěna, ale ztrácí na důraznosti. Jestlipak mají zahrádku, Táborskej, to by měli vědět, že v určitých dobách je třeba pohnojit. Na začátku, aby zelenina dobře zakořenila, pak dát rozdílnější hnojivo na růst, uprostřed léta trochu více hnojiva na květ, a pak sklízet. To samé platí pro zvýšení efektivnosti pěny, chybí jim ty chemické ingredience, abych jim to vysvětlil po česku. Zkusej to ještě jednou našlápnout, možná, že ta potvora naskočí anebo ať si koupěj nový kalamář se žlučí. Do svidanija , tovaričš Taborskij, do vstrečí. Jávka na sledujuščem sobranii kompartiji objazatělna. A esli vam eto ne nravitsja, drugaja vozmožnost pospěšnaja posilka v Sibir. Želaju vsego chorošego.

69512

07.09.2005 02:38

Na něco zapomínáme

RE: Bahníkův Nový Velký Naučný Slovník

Arkan 24.?.?.?

Vážený soudruhu Táborský,
dovoluji si Vás upozornit, že v posledních příspěvcích ve kterých pěníte, už pěníte velice nekvalitně. Vemte si příklad z našich sovětských soudruhů, kteří pěnili za daleko těžších podmínek, např. soudruh Meresjev (neměl nohy), soudruh Matrosov (nalehl na fašistický kulomet), soudruh Čapajev, soudruh Mičurin, soudruh Berija (jak ten pěnil, to byla báseň), Lysenko, Makarenko, soudruh Steinman, vynálezce Steinmanových boudiček na studený odchov telat. Vemte si i příklad z českých soudruhů, soudruh Žižka, soudruh Hus či soudruh Jirásko, ten dokázal kvalitně pěnit ve svém románu "Proti všem", ano proti všem a nebál se pěnit proti všem, protože to byl čestný soudruh (též i člen Ligy proti bolševismu, ale to Klémovi nevadilo). Proto soudruha Jirásko milujeme, jak řekl náš nezapomenutelný první dělnický prezident soudruh Klement Gottwald podporovaný bratským podpredcedom Viliamom Širokým.

Vzpomeňte si na začátky KSČ, na dělnické demonstrace, ve kterých T.G.Masaryk nechal kapitalistickými hrdlořezi střílet do dělníků a rolníků (v Radotíně) a i do jiných soudruhů např. z řad pracující inteligence. Vemte si tyto příklady k srdci, studujte spisy V.I.Lenina, K. Marxe a J.V.Stalina a jiných soudruhů. Naši dělníci v továrnách a rolníci na polích překračují plány naší pětiletky a vy jen neustále snižujete kvalitu svého pěnění.

Možná, že patříte k těm, kteří zaprodali svou kůži trockisticko-titoitským zrádcům a americkým imperialistům na Floridě, ale těm v naší socialistické vlasti pšenka nepokvete.

Jménem 1. stranické organizace KSČM na Zvědavci

Arkán Petr v.r.

69517

07.09.2005 02:45

Na něco zapomínáme

RE: Panu editorovi

Arkan 24.?.?.?

Pochopitelně, že se takhle navzájem dožírat cenu nemá, ale co uděláte proti náckům. Nic nebo velice málo.

69519

07.09.2005 02:55

Na něco zapomínáme

RE: Triage

Arkan 24.?.?.?

Soudruh Janošík by mohl jít příkladem i jiným soudruhům, např. soudruhu Táborskému, který v poslední době nepění jak by měl a tudíž neplní plány naší pětiletky. Soudruh Benovský, naozaj poznám, používám ho jako after-shave a pri kúpelke vo vane, dobrý súdruh, člen strany od samého začátku.

69520

07.09.2005 03:59

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: Pravděpodobně zase kachna

Arkan 24.?.?.?

Pane Sodek,
Arkán a Peshmerga (Mgr Paed, to opravdu jsem i když to pana Lva nesmírně sere a navíc jsem i bakalářem práva) je jedna osoba. Zahlásil jsem se jako Peshmerga, ale nějak to pořád neklapalo, tak jsem si zvolil druhé jméno. Evidentně Arkán ten vstup do Zvědavce moc dobře nezvládl, ale nějak to už přežiji.
Protektorát Čechy a Morava si, bohudík, moc nepamatuji, neboť v té době jsem ještě nežil. Ale pamatuji si na Mladého hlasatele, Arijský boj a jiné protektorátní časopisy české i německé (Signál), které jsem díky majiteli činžáku, kde jsme bydleli, pod střechou našel a mohl ještě dlouho po válce číst.
Pokud jde o kritiku češtiny, pokud někdo spíchne horkou jehlou překlad zajímavého článku, který objasňuje situaci či problém, byl by to jen hyenismus, kdyby někdo autora kritizoval. To není překlad románu Červené knihovny, na který máte pár dní či týdnů volna na vylepšení a "vybroušení" překladu.
Pokud čtete moje příspěvky, které se týkají článků, protože již od samého počátku se snažím psát k diskutovanému tématu, pak jak jste sám všimnul, píši docela civilizovaně. A to se týká i výměny názorů na vaření knedlíků.
Doufám, že i přes toto sdělení zůstaneme i nadále v pohodě.

69526

07.09.2005 04:13

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: Pravděpodobně zase kachna

Arkan 24.?.?.?

Google, moje formulace (Peshmerga-Arkán), kterou nikterak nepopírám. Vytočila Vás k zuřivosti v minulosti, vytočí Vás k zuřivosti a nenávisti i dnes. Jen se podívejte na ty příspěvky, tolik pozornosti, cti a důvěry (por. Hamáček) jsem si nikdy nezasloužil.

69528

07.09.2005 05:02

Město v obležení

RE: Nemohu si pomoci...

Arkan 24.?.?.?

To by pro mne nebyl problém, ale řada přispěvatelů je z mladší generace a kyrilici (neboli Russian script), jak tomu soudruhu říkáš, už neovládá. Náša stáraja generácija, eto ničego, oni čitájut i ponimájut. A esli oni neponimajut, nu čort poberi, nasrali sebje v korman. Odna korova dristiva - vsjo stado peredriščet. Brosť dúmať žopoj, starik. Ponimaješ? Nužen ty mne kak pizde dverca.

69530

07.09.2005 14:04

Na něco zapomínáme

RE: Bahníkův Nový Velký Naučný Slovník

Arkan 24.?.?.?

Do diskuzí na stránkách Mladé levice jsem zapojen, pochopitelně pod jiným jménem, již delší dobu. A mladí soudruzi oceňují příspěvky starších soudruhů, kteří mají dlouhé zkušenosti z boje s kapitalismem a jejich pomahači. Já na druhé straně se obdivuji jejich elánu a nadšení, se kterým odmítají kapitalismus a jeho materiální společnost. Přijde den, kdy - jak již jednou řekl náš milovaný první dělnický prezident soudruh Klement Gottwald - Vás opět budeme věšet a hodně vysoko. Se soudružským pozdravem Světu mír!

69582

07.09.2005 14:37

Katrina

RE: Dokonceni clanku

Arkan 24.?.?.?

Před šesti lety jsem navštívil New Orleans a tu "pohodu a bratrskou lásku" jsem viděl na vlastní oči. K vidění byla též, zejména večer kdy už mladá děvčata byla v podnapilém stavu, řada zajímavých zvířátek, např. kozičky, kozy jako vozy, bobříci či dospělí bobři typu drn nebo kočičák, apod. A k tomu hrál všude jazz, jak už jsem řekl, všude se lidé veselili, neboť si uvědomili, že už není pána a že jim už "neporúčá starodávný gazda". Jenom nám organizátor našeho zájezdu doporučoval, abychom si drželi šrajtofli někde blízko u těla, neboť někteří obyvatelé N.O. tmavšího zabarvení měli o peněženky a kabelky větší zájem než o bratrskou lásku.

69583

07.09.2005 15:11

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Už to tady začíná jít off-topic

Arkan 24.?.?.?

Pane Rudo, konzultoval jsem slovník naší stranické organizace, našel jsem několik slov, která by mohla nahradit termín "pěna", jedním z nich je slovo, které se nalézá v repertoáru našich sovětských soudruhů, jmenovitě "poceluj menja v žopu". Bude-li tento termín vhodný pro Váš vkus, budeme ho v budoucnosti používat. Se stranickým pozdravem Světu mír!

69586

07.09.2005 15:18

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Kdy se probudi americka verejnost?

Arkan 24.?.?.?

Podle Vaší reakce, usuzuji, že jsem Vás dobře vytočil, čili po česku "nasral". Nastartoval jste přesně tak jak jsem předpokládal.
Se soudružským pozdravem Světu mír!

69587

Pane Karle z Čech, prezident Bush dělá přesně to co prezident Spojených států amerických, v případě národní katastrofy, dělat má. Ve Spojených státech nežijete, takže o tom jakým způsobem se tato krize řeší nemáte ani šajn. Američané jsou schopni, po určitém zaváhání způsobeném nedostatkem informací, celý problém vyřešit. A vyřeší to, stejným způsobem jako to dokázali v minulosti, i kdybyste se ve svém vylévání zloby, nenávisti a žluči vůči USA utopil. Se stranickým pozdravem Světu mír!

69598

07.09.2005 16:42

Umělá katastrofa: Hurikán obnažil katastrofu sociálního státu vyrobenou člověkem

RE: I takove prispevky se objeviji v Ceskych forumech..

Arkan 24.?.?.?

Máte pravdu je to 3.14ovina. Obyvatelé N.O. varováni byli a mohli se nějakým způsobem pojistit. Např. zásobovat se vodou. Ale co můžete požadovat od dementních černochů? Osobně bych tu lůzu nechal zdechnout, po vyčištění N.O. by zmizely desítky tisíc z listin sociální podpory, tzv. socky, což by možná přimělo město ke zvýšení alokace peněz na hráze.

69600

07.09.2005 16:59

Dopis z vězení

RE: Poslouchaj, Arkanštajn,

Arkan 24.?.?.?

Tovarišč Taborskij,govjonnyj vyperdok, poceluj menja v žopu. Pošol kuda podalše. Na každuju chitruju žopu najdjotsja chuj s vintom. U tebja pjesok iz žopy sypletsja.Šire žopy ne pjorneš. Se soudružkým pozdravem Světu mír!

69602

07.09.2005 17:02

Dopis z vězení

RE: 8. listopad ________ ?

Arkan 24.?.?.?

Tovarišč Šéďa, pocelujte menja v žopu. Spasibo. Se soudružským pozdravem Světu mír!.

69604

07.09.2005 17:17

Dopis z vězení

RE: Spíš do cvokárny než za mříže

Arkan 24.?.?.?

Čest práci, soudruhu Táborský, na příští stranické schůzi prvního výboru KSČM Zvědavce, se bude Vaše poznámka projednávát. Odhalil jste nebezpečného agenta imperialismu, žoldáka Leho. Doufám, že i soudruh Walter (Vladimír) Stwora se zúčastní. Se soudružským pozdravem Světu mír!

69606

Stránka: 1 2 3 4 5

Káva pro Zvědavce

65

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 98 čtenářů částkou 22 644 korun, což je 65 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 20

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 3

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Měnové kurzy

USD
21,44 Kč
Euro
26,10 Kč
Libra
29,38 Kč
Kanadský dolar
16,88 Kč
Australský dolar
16,59 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
20,66 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,75 Kč
100 maď. forintů
7,30 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 758,72 Kč
1 unce stříbra
548,25 Kč
Bitcoin
716 513,13 Kč

Poslední aktualizace: 25.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?