Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 65 příspěveků, 19 různých jmén: <nic>, Adapa, anonymous, Crystal ball, Crystal Sphere, Grovik, Ig, igor, J, J. R., Jan Šimůnek, kubrt, mamooth, Marek, Mohamed Abbas, Pavel Pohodička Němec, Sudajev, tyg, www.MujGLOCK.com.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

17.01.2004 01:47

Cikáni vítězí

Národnost nebo etnikum.

Sudajev 81.?.?.?

Kdykoliv čtu o cikánském problému vždy se setkávám s "rómská národnost",ale to je omyl správně by se mělo hovořit o cikánském etniku,protože nesplňují dva ze tří základních prvků tvořících národnost:vlastní jazyk-ano, historicky doložené území-ne, psané dějiny-ne.

24543

27.02.2004 20:39

Pavel Opočenský na hranici

Pavel Opočenský na hranici

Pavel Pohodička Němec 81.?.?.?

Já osobně jsem byl celým případem Pavla Opočenského znechucen. Nikdo nebyl poškozen, nikdo nebyl znásilněn, všichni si užívali, nakonec za to někdo dostane 7,5 roku vězení, jako vrah. Myslím si, že jde o velmi varovný signál. Takto může ve vězení skončit kdokoli kdykoli. Považuji P.O. za zcela nevinného člověka, protože máme špatné zákony. Jen bych připomenul, že ti, kdož zvedají kárný prst, nakonec si nechávají vozit z katolického sirotčince nezletilé chlapce, aby je doma pohlavně zneužívali. Dále nás čeká hon na konzumenty měkkých drog, na kuřáky a pak i na nás, co se věnujeme čemukoli. Moc mají síly, které potřebují člověka deptat, ponižovat, působit mu utrpení a problémy.

25978

27.02.2004 20:43

Další výrobky Velkého bratra

Další výrobky Velkého bratra

Pavel Pohodička Němec 81.?.?.?

To má svůj vážný důvod, totiž strach.

25979

04.03.2004 15:41

Nedávejte dolary do mikrovlnné trouby - mohou explodovat

RE: Ze by uz i Slovaci ???

81.?.?.?

mozna slovaci ale EU urcite uz dnes: http://www.propagandamatrix.com/010304rfidtagsineuros.html

26179

20.03.2004 18:16

Kam v Praze? Poraďte!

Kam v Praze? Poraďte!

mamooth 81.?.?.?

Záleží na tom, zda chce mistr s rodinou do pražské přírody, někam ven mezi lidi nebo do nějakýho muzea nebo divadla.... [mrknutí jedním okem]

26808

08.05.2004 21:27

Příběh dvou botanik

RE: Pane Juchelko,

Jan Šimůnek 81.?.?.?

Polívka uvádí Aquilaria agallocha (což je buď něco příbuzného nebo starší název - protože tuto rostlinu uvádí jako zdroj "orlího dřeva") s českým názvem Orličín indický.
Takže určitě by se dal jako rodový název uvést ten Orličín. Druhový snad malajský(?)
Uvádí ještě starší latinský název Excoecaria agallocha a německý Blindbaum (oboje odvozeno od jedovaté šťávy, která může vyvolat oslepnutí).
Polívka F.: Užitkové a pamětihodné rostliny cizích zemí, str. 508 - 509, Volvox Globator, Praha 1996 (fotoreprint původního vydání z roku 1908).

28750

16.06.2004 18:52

Muslimové jsou stále agresivnější: poděkujme Bushově juntě

RE: Muslimové jsou stále agresivnější: poděkujme Bushově juntě

81.?.?.?

http://www.ceskenoviny.cz/index_view.php?id=73094

29859

01.07.2004 00:54

Zahlcen spamem a viry

RE: Zahlcen spamem a viry

igor 81.?.?.?

Muzete si zaridit novou adresu na seznamu,protoze ted jsem zjistila,ze zasilky tridi;
Ano, to tridi, ale: ve slozce SPAM na Seznamu.cz mam nyni 33 mailu (vsechny spravne zarazene mezi junkmail). Mezitim ale ze stejneho Seznamu dostavam denne nekolik (ale zadne drama - tak 3 az 8 kousku) spamovych mailu. Opravdu bude tezke zachytit vse. Ted si ale zaspamuji sam: jedny ze svych stranek mam u www.hostingzdarma.cz Prestoze na uvodnio (a take zatim jedine) strance mam uvedeny mail (klasicky, ne foneticky vypsany nebo jako bitmapu), behem tri mesicu, co ty stranky mam, mi NEPRISEL JEDINY SPAM (!!!) Nevim, co tam pouzivaji. Mimochodem, zdarma to uplne neni, ale zatim sluzby jako noha. Tak se omlouvam za reklamu, snad to pan Stwora trosku zkrati [překvapení]))) Spamu zmar.

30330

01.07.2004 00:57

Zahlcen spamem a viry

RE: Děkuji všem za rady

igor 81.?.?.?

Takoveho providera bych pozdravil a odesel. Domenovy kos by mel clovek moznost nastavit si sam. Prechod k jinemu providerovi nemusi byt vubec slozity a mate klid (platba, zmena DNS a jste v klidu).

30331

03.07.2004 19:20

Jak se masíruje veřejné mínění

RE: Jak se masíruje veřejné mínění

Grovik 81.?.?.?

Mam na tohle vubec reagovat to snad nemuze nekdo myslet vazne.
Copak muzeou cinani za to ze vynalzli strelnej prach a dneska se lidi zabiji?

Ten argument je absurdni.

Kurak ktery si veldle mne zapali skutecne poskozuje moje zdravi a anvic mne tim obtezuje.

Alkoholik ktery si bude pit svoji koralku mne nijak neposkozuje na zdravi popripade mne ti neobtezuje. Pokud mnenapadane budu se brani a je to napadeni. Ale jedna se o zcela jiny pripad.
Copak mam kuraky kteri si vedle mne zapali zmlatit s tim ze poskozovali moje zdravi a tim mne vlastne napadli??
Jestli ano super napad.. klidne to udelam. Nekdy je skutecne neprijemne.

30427

08.07.2004 23:22

Paradox

RE: :o)

Grovik 81.?.?.?

Tim jsem chtel nazancit.. ze zzenstile je asi kyz chlap stravi dve hodiny u holice..cte si o tom jaky mit uces... a kupuje si. Oholi si podpazi.. a to i prezto ze u chlapa je to vec pekne nesmyslna [mrknutí jedním okem]. Zkuste si to nez se zeptate proc... no a potom resi jestli ma pouzit takovou nebo makovou barvu spodniho pradla [mrknutí jedním okem])

http://gph.wz.cz

30602

07.08.2004 22:25

Prostě jen špatný nápad

RE: Prostě jen špatný nápad - díky za info.

Jan Šimůnek 81.?.?.?

Nicméně skutečnost, že ten článek prostě neumožňuje zrekonstruovat, o čem se vlastně píše, zůstává platná. A že je přinejmenším slušnost na informaci o této skutečnosti nějak zareagovat.

31853

11.08.2004 23:13

Domnělý teror - cesta k totalitě a válkám (2. díl)

Domnělý teror - cesta k totalitě a válkám (2. díl)

tyg 81.?.?.?

Mňo. Čemu věřit? Že? Nevidím ale jediný důvod proč věřit více Bushovi, Clintonovi, Bushovi... Můžeme se donekonečna dohadovat o pravdivosti a celistvosti doměnek, úvah a dedukcí. Ale budu se intuitivně přiklánět k tomu, kdo se snaží za své peníze (resp. čas) hlídat. Tím nemyslím Bushe - ten za cizí peníze nepravosti vytváří. Myslím tím některá média, mezi které zahrnuji i tento server. Informace získané tady budu považovat za užitečnejší, než ty z PR nebo vládních agentur. Pan Stwora (a zúčastnění) pravděpodobně nemohou očekávat od zveřejnění takové zisky, jako často strana druhá. Pro mne je to směrodatné (pokud nepovažuji autora za paranoika, jako že ho spíš mám za analytika). Tolik jen k občasnému žabomyšímu dokazování "echtovnosti" toho či onoho výroku - není to podstata věci. Mějte se. [mrknutí jedním okem]

32002

11.08.2004 23:34

Sedmnáct způsobů, jak potlačit pravdu

Sedmnáct způsobů, jak potlačit pravdu

tyg 81.?.?.?

PĚKNÉ!!!

32003

07.10.2004 22:53

Když onemocní pejsek...

Když onemocní pejsek...

Ig 81.?.?.?

Peněz nelitujte - pokud je co jíst... Taky by mě to naštvalo, dokonce mě to moc mrzelo a vadilo jen při "problému vzdáleném" čtení. Ať pejsek ještě vesel žije. Ale naše (vaše) společnost, často hodně viditelně reprezentovaná lékaři, na něco chcípnout musí a těmito kroky k tomu neomylně směřuje. Nic s tím nenaděláme. $+€ povýšené nad jakýkoliv zájem nad jiným životem jsou STANDArd. Prostě si řežeme větev neustálým generováním zisků, které upřednostňujeme před... Před čím? Před vlastním životem. Nedávno jsem si četl v jedné knize, že v byvších společnostech by člen, který by si hrabal na více, než na nadcházející zimu, zatímco okolo by hladověli, byl zaveden k medicinmanovi jako CHORÝ. Připočtěme k tomu světový ropný zlom s musulmansko-křesťanskou krizí a navrch ropnou žízeň Číny a možná Indie... Omlouvám se za ten děsběs, který jsem vyjmenoval... Náš svět tak funguje.

34509

Rad ybch podotknul ze neni problem komukoliv vhodnym zpusobem do pocitace podstrcit jednu ci dve fotky takoveho razeni... je to vskutku snadne.
Nikde se nepise jestli je nutne prokazat zamner je skladovat to znamena ze kdyz je tam najdou mate to na tryku. Pritom to skutecne muze byt az hanebne snadne. Staci POPUP okno na ni jedna dve takove fotky.. okamzite jsou v Cache pamenti prohlizece a sup.. pak vam nekdo sebere pocitac udela znalecky rozbor a najde tam ty dve fotky.. o kterych vi ani nemusite vedet!! To okno se muze otevrit zmensene nebo prsoet tak ze ani neuvidite co tam je!!

A je vymalovano jdete si sednout.

podle mne je to celel absurdni, nechapu proc drzeni takoveho materialu ma byt trestne tim ze mate fotku sve netere jak se koupe v detskem bazenu na zahrade (stejne jako jeji rodice a vase babicka a kdo vi kdo jeste protoze ty fotky z dovolenene ma cela ridina) jste spachali trestny cin? To je trosku silne kafe!


Grovik
die with smile
http://gph.wz.cz

34739

03.11.2004 16:01

Izrael a USA se chystají napadnout Írán ještě před volbami

RE: Izrael a USA se chystají napadnout Írán ještě před volbami

Mohamed Abbas 81.?.?.?

Tak to je neni pravda nic takoveho jsem nerekl .Mohamed Abbas redaktor muslimskelisty . [překvapení]

36100

11.12.2004 00:03

Nejvyšší soud posvětil sňatky gayů a lesbiček

Nejvyšší soud posvětil sňatky gayů a lesbiček

Ig 81.?.?.?

Zastávám se toho nevkusného a nemoderního označení "buzerant". Prostě je přirozené a výstižné, neumělé, narozdíl od spousty nových, umělých buzerantů. Vždy se tady užívalo a osobně vždy své známé hlasitě opravuji, pokud se snaží požívat např. vágní termín "gay". Oprava spočívá ve větě: "Myslíš tím jako normálního teplýho buzeranta?" Dotyčný protestuje a má mne za zastydlého a málo progresívního. No dobře. Ale těžko zvládnutelná situace nastane tehdy, až první roztomilé buzerantské páry vychovají svoje děťátka a ta začnou ještě více rvit už tak dorvenou společnost. To řezání si větve pod sebou je pořád dokola. Jako blbci, fakt. Jako banda miliard idiotů. [oči v sloup]

38305

19.12.2004 23:49

15 let od sametu IV. – Policie splývá s organizovaným zločinem

15 let od sametu IV. – Policie splývá s organizovaným zločinem

Ig 81.?.?.?

Špička ledovce, zřejmě, a další. www.ceskenoviny.cz/index_view.php?id=106280 Ruml byl jak ministr vnitra bohém, dovolil zřejmě jiným připravit si půdu (potažmo včetně mašinfíry, který zase protěžoval další) a máme to tady. A někteří mašinfírové to myslí upřímně! Na b*ití...

38882

23.12.2004 00:46

Pekli jsme chleba

Pekli jsme chleba

Ig 81.?.?.?

Pane Stworo, zeptejte se prosím ještě manželky, co je to "mouka". tedy ve smyslu z jakých zrn umletá a na jakou hrubost či jemnost. Aby to nedopadlo, jako když by mi prodejce auta řekl, že se do motoru leje "olej". A já bych tam nalil třeba slunečnicový z hypermarketu vhodný na smažení. Opravdu ale nevím, jakou mouku. Žitnou? Pšeničnou?

38969

29.12.2004 22:46

Kladivo na rasisty

RE: Kladivo na rasisty

Grovik 81.?.?.?

No nikdo nechce aby nekdo rozdili delal... skinheads si je udelaji sami. nakonec Oni se prasatka s pravackama snazi ponekud vysegregovat sami... a naopak i druha strana se k prasatkum stavi se znacnym znechusenim!

30262

15.01.2005 17:44

V jedné z novějších epizod seriálu Star Trek byla možná myšlenka

RE: NCC-1701-D

Grovik 81.?.?.?

ale ja sleduji obsah ... prave proto se mi Toska nelibi je to porad to same... mnohemlepsi jsou ovejsi serie tam jsou pomerne nove zapletky... navic ve Voyageru jsou hodne zapletky s Borgy a to me bere je to velice zajimava zalezitost.

40629

06.03.2005 20:13

Setkání s neonacisty

RE: Setkání s neonacisty

Grovik 81.?.?.?

Ale ja nestojim o nejakou pomoc, az budu chtit pomoct reknu si... driv dekuji nechci! Pomahat mi nikdo nemusi!

45053

06.03.2005 21:46

Setkání s neonacisty

RE: Setkání s neonacisty

Grovik 81.?.?.?

Klidne jeste jednou. [mrknutí jedním okem] Vymlouvat se na okupaci vlady kymsi je hezke. Koho jste volil? Byl jste volit? To je to. Co vam brani to zmenit. Nic. Takze zacnete u sebe!

To ze vajdruhji svuj nazor na USA na to mam pravo. Rovnou rikam ze se timmuze leckdo citi urazen, ale kdo zlu neodporuju sam se provinuje.

Obcanská válka? Kdyz není jiná moznost? Taky je to resení. Potoky krve. No tak ted Americti zoldáci prolevají potoky krve nekde jinde na svete. A to je v poradku?

Václavku a dasenku Delal mistr "radoby umelec" reditel narodni galerie.. a nevim co na tom bylo tak divne? Nic se s tim neresilo firma reklamu nasledne stahla.. snad se tammluvilo o nejake pokute , Jenze kdyz reknu ze prezident je kus vola nikdo me za to nezavre.. jako v USA!

A co s tyka MK, cele to vysumelo do stracena. Faktem je ze souhlasim ze propagace takovychto nazoru by mela byt trestna, stejne jako propagace jinych nasilnych ideologii.

45058

06.03.2005 21:51

Setkání s neonacisty

RE: Setkání s neonacisty

Grovik 81.?.?.?

Ne ja s Peleskou nikam nechodil. Za to mam pár kamardů co byli tou levnou pracovní silou! A vím lecos o dějinách.

45060

07.03.2005 09:25

Setkání s neonacisty

RE: Setkání s neonacisty

Grovik 81.?.?.?

Neni to protimluv, existuji lide, ketri ani nepisou, dokonce ani nemohou a nikdo o jejich genialite nepochybuj! Me osobne nikdy jazyky nesli (teda ty lidske) a vim to o sobe a nic to nemeni na tom ze v oblasti kterou se profesionalne zajimam patrimmezi skutecne odborniky,

Uz vubec to nema nic spolecneho s mim nazorem na moji Vlast a potazmo na Patriotismus.

Mozna by tu pan Stwora mel mel zverejnit zakladni pravidla diskuzi na internetu aby si tu lide precetli co je pokladano za slusnost. A totiz to ze se diskutuje o vecnem obsahu textu ne o tom jak je napsan!

45109

07.03.2005 09:43

Setkání s neonacisty

RE: Setkání s neonacisty

Grovik 81.?.?.?

Ale pokud jsem postrehl v USA nebyly jen dve strany. Mozna kdyby se dost lidi rozhodlo misto usmevu na obrazovce posuzovat intelekt kandidatu potazmo to co rikaji bylo by to jinak.
I proto pokladam ameriku za Fasissticky stat jsou tam dve strany ktere delaji v podstate to same... obcane vyber si.

Obratim otazku! Proc bych zrovna ja nemel? Vy si myslite ze Bush je mili hodny klucik, pravda trosku jednodusi a s IQ blizkym demenci. Ale jinak je to vlastne takove roztomile dite. No ja vam to vymlouvat nebudu vidim ze to nema cenu.

Mate pravdu, jenze ja nejsem idealista a nemyslim si ze zmeny se stanou sami od sebe, nebo ze prijde nekdo a zachrani me. Ja sem si v zivote musel vsechno doslova vybojovat. A myslim si ze pokud si to nekdo takhle neuzije nevazi si toho.

Mozna jsem zapomel dodat ze se posuzovala zaloba Cloveka proti Firme , ne Prezidenta proti firme, Ne statu proti firme. A neslo o svbodu orpejvu. Kdyz Natisknu plakaty s vasim jmenem a textem treba "...je idiot." CO udelate? nechate to byt?

Tady neslo o svobodu projevu. Tady slo o stret dvou skromych subjektu z nichz jeden se citil poskozen, na cti. tot vse!

Naopak v mem prikladu Byl clovek po vyrceni ze Bush je Asshole popotahovan FBI, napraskali ho jeho vlastni kandidati. V podstate muze byt rad ze dopadl jeste dobre! Podle Americkych super zakonu je mozne cloveka zavrit aniz by k tomu musel dat duvod.

Znam vyznam slova propagace. A proto taky vim ze v mnohych pripadech je hodne sporne co je propagace. A taky znam ty vytacky. typu. Zdvyzena pravice je starorimsky pozdrav, nebo treba svastika vlastne neni svastika... atd.

45112

10.03.2005 00:05

Lidovecký hroch Kalousek

RE: Lidovecký hroch Kalousek

Grovik 81.?.?.?

Souhlasim.

Tak vznklo Grostapo a podobne veci. Ne ze bych Grose zrovna zral, je to stejna ves jako ti ostatni.
Mam bohuzel ve zviku hledat jadro problemu a jeste k tomu mit drze otazky [smích].
Ani nezminuju ze se obcas ptam komu to prospeje.

45446

22.03.2005 09:31

Cesta do hlubin politicky korektní duše

RE: Cesta do hlubin politicky korektní duše

Grovik 81.?.?.?

Nebojim se cloveka k Potkanovi prirovnat proto ze vim ze jsou si podobni vic nez by kdokoliv pripustil.
Je vedecky dokazano ze existuji zcela prokjazatelne Homosexualni zvirata, a nema to zadny vliv na ostatni.

Tvrzeni ze homoxsexualita je cosi zdegenerovaneho je uplny nesmysl. Vzdy jak by to mohlo byt homosexualove se prece nemuzou mnozit [mrknutí jedním okem].

A co se ritniho otvoru tyka, pani Vcelicko moje partnerka si mysli neco zcela jineho a to nikdo z nas homosexual neni. Ale to uz je uplne jina vec.

Pokud se tyka nejakych prav. Snizito nejak vase prava? Nebo snad ohrozi to nejak vasi rodinu, nebo vas ritni otvor?

"Svoboda jednoho konci tam kde zacina svoboda druheho!"

Jestli vas nejak omezuji ve vasem zivote tim ze maji na sveho partnera stempl, nejspis ste urednice ktera by tyhle stempli mela rozdavat miosto malovani nehtu a probirani toho ce bylo vcera doma.

46713

23.03.2005 14:39

Cesta do hlubin politicky korektní duše

RE: Cesta do hlubin politicky korektní duše

Grovik 81.?.?.?

Ale nikdo nevymaha nic jineho nez to co je pro vas samozrejme. Jakym zpusobem zkrati oni vase prava tim ze priznaji svou sexualni orientaci?? Stydite se vy za tu svoji? Pokud ne proc by oni meli?
Me je jedno co si kdo dela doma v posteli.. at si tam treba nacvicuje na Spartakiadu.
Kdyz neleze do te moji je mi to fuk.

46849

31.03.2005 23:22

Nastupují komunisté v Čechách k moci?

RE: Nastupují komunisté v Čechách k moci?

Grovik 81.?.?.?

Ono je to pochopitelne.. vlevo je chudina a tu nelze okradat [mrknutí jedním okem])

47633

05.04.2005 19:03

Kam s miliony za provoz Zvědavce?

Kam s miliony za provoz Zvědavce?

anonymous 81.?.?.?

Kam s těmi miliony? Kamkoliv, jen pryč z ČR...

48054

05.04.2005 19:08

Kam s miliony za provoz Zvědavce?

Kam s miliony za provoz Zvědavce?

anonymous 81.?.?.?

A je zde jen dotaz... možná sem nepatří, ale proč je na takovémto fajn vebíku cenzura? copak se tímto neblížíme době nedávno minulé? jaké právo má administrátor rozhodovat, který příspěvek je nebo není relevantní? a jak může rozhodovat, zda-li nařčení například z hlouposti se nezakládá na pravdě? co když je opravdu použití oslovení v 5. pádě jedn. čísla, podstatného jména "hlupák", někdy opravdu jediným schůdným řešením, jak si ulevit????

Díky, že tento názor také projde cenzurou. To mě jistě potěší, a jistě i znovu přivede zpět zde na tento WWW prostor, abych si ověřil, že ještě mluvím spisovně a slušně, a že jsem schopen opět žít a pracovat v DOBĚ CENZURY [zmaten]

48055

01.06.2005 12:08

Klausova justiční vize

Klausova justiční vize

J. R. 81.?.?.?

No ještě aby ukrajinský žid Klaus nebyl přítelem bolševiků.... [naštvaný]

54252

04.08.2005 20:08

CzechTek v nás

RE: Úvaha

kubrt 81.?.?.?

Asi budu blb, neboť nemám tušení kterou knihu máte na mysli. A i když dobře pamatuju zákaz Jany Kratochvílové, články typu Nová vlna se starým obsahem,Neřád rock a my (snad jsem ten název moc nezapoměl...)i jejich následky a vzpomínky na fesťáky se stále rojí v mé lehce šedivějící hlavě, nemůžu si nějak vzpomenout, že bychom já a mí tehdejší přátelá byli také takoví.
Čekisti se odmítají organizovat a přes to vlak nejede - jejich zábava je pro ně posvátná a nic jiného je nezajímá. Ani zákony, ani okolí.
Takže Vaše glosa o součinnmosti s danou obcí je naprosto mimo mísu - jak chcete spolupracovat s někým, kdo o to evidentně NESTOJÍ??? Takže by se obec v případě součinnosti postavila asi taky mimo zákon - jak chcete povolit třeba prodej buřtů s hořčicí na nepovolené akci?

64611

04.08.2005 20:21

CzechTek v nás

RE: Úvaha

kubrt 81.?.?.?

A ještě rýpnutí - jak by se ta obec zapojila a navýšila si rozpočet? Řvu smíchy, když si představím třeba tohle : Hlášení místního rozhlasu. Vážení občané, sice jste se skoro týden nevyspali, do lesa nemůžete, protože byste určitě šlápli do hovna, poblité louky se střepama pivních flašek si ukliďte jak chcete, ale řezník Krkovička si na prodeji prošlých uzenin vydělal levou zadní na bazén, hostinský Palivec na chlastu tolik, že to tady balí a kupuje hotel v Mariánkách, jakož i místní nemakačenkové projevili obzvláštní píli ve sběru prázbných lahví místo drobných krádeží , takže mají minimálně týden za co chlastat a budou Vás budit dalších pár dní. Jelikož byla evidentně tato akce pro obec přínosem, žádáme organizátory o laskavé směřování akce do našeho katastru i v příštích letech. Škudlil, starosta a majitel smoobsluhy.

64612

08.08.2005 01:40

Bijí děti

Diskutovane fotografie Czechfet

Crystal ball 81.?.?.?

Trocha hledani v goolgu a lup je to tu
na linku vidite ze fotografie opravdu nejsou z akce Czechtek 2005 a z uplne jine rockove akce Czechtek 2001 [mrknutí jedním okem]
Prosim vsimnete si zlutych klinu na repro,rozestaveni repro a kotouc se spiralou, borovice v pozadi (stejne jako u te roztomile slecny s cigem a pivem)

Trocha hledani v goolgu a lup je to tu
na linku vidite ze fotografie opravdu nejsou z akce Czechtek 2005 a z uplne jine rockove akce Czechtek 2001 [mrknutí jedním okem]
Prosim vsimnete si zlutych klinu na repro,rozestaveni repro a kotouc se spiralou, borovice v pozadi (stejne jako u te roztomile slecny s cigem a pivem)

Fotky pro porovnani pochazeji z tohoto webu

http://www.badpoint.com/art.asp?id=112

http://www.badpoint.com/images3/czechtek0110big.jpg

Zde je foto "Tancujiciho a baviciho se ditete"

http://www.czechfet.ic.cz/index_soubory/image002.jpg

Tak a ted kdyz vsichni vime co je za "deti" tak Czechteku tak bych chtel vsechny Czek-teknare s usty plnymi jejich prav slusne vyzvat:

Lžete a mlžíte, držte už kua ty svoje klapačky a uvědomte že narod je proti Vám.

Domluvil jsem Howg !!!

65156

09.08.2005 16:50

Jsem také ve válce?

RE: odposlech

Adapa 81.?.?.?

Ben Hure,
říkáte někdy do telefonu své přítelkyni a nebo ženě například "miluji tě"? Mluvíte po telefonu někdy třeba v rozčílení o tom, jak Vás Váš kamarád naštval? Mluvíte někdy třeba o tom, že firma jde tím a tím směrem?
Vy stojíte o to, aby Vás někdo poslouchal, když říkáte tyto normální a všední věci?
Mám pocit, že neříkám do telefonu nic tajného, ale nestojím o to, aby to slyšel někdo jiný.

65360

10.08.2005 08:44

Jsem také ve válce?

RE: odposlech

Adapa 81.?.?.?

K tomu není co dodat, maximálně snad jen 100 % souhlas.

65438

12.08.2005 09:54

Dobrovolné příspěvky formou SMS zprovozněny

RE: cell. tel.

Adapa 81.?.?.?

Zdravím pane Stwora,
sice jsem již minulý měsíc zadal trvalý příkaz k úhradě ze svého účtu, ale u zajimavých článků rád pošlu nějakou tu kačku přes telefon [smích]
A pane Stwora, nikdo přeci nepotřebuje, aby se u jeho jména psalo, kolik kdo poslal. Hlavní je, aby Zvědavec fungoval a vy jste věděl, že jsou lidé, kteří Vám věří a kteří Vás podporují.

65737

12.08.2005 09:58

Oběť války: americká ekonomika

RE: Váš problém, doktore Včeličko, je, kromě mnoha dalších,

Adapa 81.?.?.?

Včeličko, vy jste vždy kouzelný, jak si titul "lžidoktor" změníte na "doktor" [smích]
Zlatá to trpělivost [smích]

65738

13.08.2005 17:44

Dobrovolné příspěvky formou SMS zprovozněny

RE: A co to je ta SMS-ka?

Adapa 81.?.?.?

Pokud by se to generovalo v každém rámečku pod příslušným článkem, byl by to podle mne dobrý nápad. Vy byste měl přehled, co lidi tak nejvíce hodnotí jako zajímavý článek a co je naopak téměř propadák.
Ale je to jen na Vás [smích]
Pane Stwora, budete také v seznamu darů zveřejňovat, kolik se vybralo (čistého zisku) na SMSkách?
Každopádně držím palce, aby se finanční situace Zvědavce změnila k lepšímu [smích]

65915

14.08.2005 15:22

Jdeme po vás

RE: Jdeme po vás

Adapa 81.?.?.?

Tak až budete mít někdy cestu do Brna, můžete mi ji osobně předat [smích]

66044

16.08.2005 15:14

Není diktátor jako diktátor

Dotaz na lunatiky

Adapa 81.?.?.?

Zdravím Leho,
měl bych na Vás jeden dotaz. Co znamená slovo "lunatik". Přiznávám se, že jsem toto slovo zatím slyšel jen od Vás. Když jsem dal zagúglovat, tak mi to hodilo tolik odkazů, že jsem to radši vzdal.
A to je jen Vaše slovo a nebo se to běžně používá?
Předem děkuji za odpověď [smích]

66352

18.08.2005 08:31

Další zatýkání na ochranu pravdy holocaustu

Dotaz tak trochu mimo téma

Adapa 81.?.?.?

Vím, že sem tak nějak ten dotaz nepatří, ale článek je přeci jen o Židech a Izraeli a tak bych si dovolil sem vsunout jeden svůj dotaz.
Včera večer jsem na ČT1 sledoval, jak izraelská armáda a policie odsouvá osadníky z nějak osadě v Gaze. Vojáci společně s osadníky brečely, sám reportér se málem rozbrečel. Ukazovaly záběry na to, jak se opuštěné osady změní zpět v poušť atd. atd.
Ukazovali nádherný dům jedné osadnické rodiny, obytná plocha 300 m2 a obrovská zahrada. V reportáži řekli, že tato rodina musí vměstnat veškerý svůj majetek do jednoho kontejneru a bude přesunuta do Izraele. Dostane jako náhradu obytný karavan a 70 % hodnoty jejich domu.
Toto mne hodně zaujalo, protože si vzpomínám, že jsem tady v některé starší diskuzi četl, jak budou osadníci bohatě odškodněni, co vše dostanou atd.
Tak já bych se chtěl zeptat, zda mi někdo může říci, kde je pravda.
Máte někdo nějaké zajímavé odkazy, které mi k tomuto můžete doporučit?
Předem děkuji za jakoukoliv odpověď.

66657

18.08.2005 08:35

USA a Izrael bojují o Mauretánii

RE: Diplomaticke styky a obchod

Adapa 81.?.?.?

Pane Kema, ale v historii i té téměř nedávné, existuje mnoho států, kdy došlo k převratu a revoluci a během chviličky ostatní stát ten uznaly a zase navázali běžné diplomatické styky...
A já nevím, mně se zdá, že Izrael sice vznikl papírově legálně, ale za dost sporných okolností a jeho vznik a existence si již vyžádala také dost krve [pláč]

66659

18.08.2005 11:54

Není diktátor jako diktátor

RE: Dotaz na lunatiky

Adapa 81.?.?.?

Zdravím Leho,
už mi na to pěkně odpověděl Sidonius. Já jsem předtím dal zagúglovat, ale vyjelo tolik odkazů, že jsem si řekl, že mi huba neupadne, když se radši zeptám přímo u zdroje [smích]

66684

19.08.2005 08:59

Show v Gaze začala dle očekávání

RE: Dotaz

Adapa 81.?.?.?

Nevím, jak to přesně definovat.
Vážně je mi jich líto. Oni uvěřili své věci, věří tomu, že jsou svým bohem vyvolení, věří tomu, že jsou předurčení osídlit celou biblickou zemi... Oni tím žijí celým svým životem. Přijdou mi jako takoví pěšáci na velké šachovnici.
Snad máte pravdu, Hade, snad s nimi spíše soucítím kvůli jejich nevědomosti. Nevím...
Znám desítky Palestinců, slyšel jsem desítky jejich příběhů, ale nikdy jsem nemluvil osobně s jediným osadníkem, takže můj pohled na věc je určitě zkreslený, ale mnohem více lítuji obyčejné Palestince než-li osadníky.

66799

19.08.2005 14:50

Comeback Vladimíra Železného?

RE: Politika ?

Adapa 81.?.?.?

Zdravím Lve,
ono těch lidí, co pana Železného podpoří bude bohužel hodně. Díky Nově získal mezi lidmi popularitu a spousta tzv. Nováků je přesvědčena, že právě pan Železný dokáže zjednat pořádek.
Stačí se jen podívat na to, jak uspěl na Znojemsku, kde kandidoval na senátora...

66829

19.08.2005 14:53

Show v Gaze začala dle očekávání

RE: Dotaz

Adapa 81.?.?.?

Neměl byste nějaký odkaz na článek?

66830

19.08.2005 15:47

Comeback Vladimíra Železného?

RE: Politika ?

Adapa 81.?.?.?

Z celého srdce upřímně doufám, že máte pravdu Vy a né já...

66835

19.08.2005 18:07

Kdo vlastní kanadskou naftu?

RE: A ja se ale stejne vzdycky divil:

Adapa 81.?.?.?

Kuvajt byl také mírumilovnou zemí, na arabské poměry demokratickou, o anektování nestál a Irák ho anektoval a co z toho vzešlo [smích]

66854

19.08.2005 18:11

Show v Gaze začala dle očekávání

Evakuace osad v pásmu Gazy přerušena kvůli šábesu

Adapa 81.?.?.?

http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/index_view.php?id=144138
Z článku si dovolím ocitovat tento výňatek:
Diana Buttuová dnes kritizovala sdělovací prostředky, že ve zpravodajství o odsunu opomíjejí palestinskou stránku věci. Odsun označila za největší divadlo moderních dějin, v němž dostal každý z lamentujících osadníků za svůj part na scéně přes 100.000 dolarů.

Poukázala tím na vysoké kompenzace, které vyplatí izraelská vláda 8500 evakuovaným. Některé rodiny mohou dostat v přepočtu i devět milionů korun. Většina se chce usadit podle izraelských představitelů poblíž pásma, protože nechce ztratit práci.

Osadníci, kteří se zabývali pěstováním zeleniny v soustavě 17 osad Guš Katif, dostanou za své skleníky přes 12 milionů dolarů.

66855

19.08.2005 18:37

Kdo vlastní kanadskou naftu?

RE: A ja se ale stejne vzdycky divil:

Adapa 81.?.?.?

A kolikrát se už USA pokusilo násilím připojit Kanadu [smích]

66869

21.08.2005 10:22

Show v Gaze začala dle očekávání

RE: dostanou za své skleníky přes 12 milionů dolarů.

Adapa 81.?.?.?

Pane Petře Veliký,
vzpomněl jsem si na podobný případ z historie. Před sedmiletou válkou většinu severní Ameriky ovládala Francie (Kanada a Louisiana) na jejím území žilo asi 80 tisíc obyvatel. A anglických koloniích žilo asi 2,5 milionu lidí a z Anglie (a také např. z Německa) proudili stále další a další osadníci a tak se projevoval hlad po půdě a osadníci se tlačili k Apalačskému pohoří, tam ale byla Francie. Neměla dost osadníků, kteří by to území mohli kolonizovat, ale snažila se bránit alespoň zakládáním drobných obchodních stanic a malých pevnůstek...
Nepomohlo to, hlad po půdě (zakládání nových farem, jabloňových sadů) byl silnější, vypukla válka a Francie o to území přišla...
Bylo to spravedlivé? Jen kvůli tomu, že Francie neměla dost sil své území zřádně zkolonizovat, musela ho ztratit ve prospěch Velké Británie?
A nebo co jiný případ. Vy si koupíte zahradu a já si jí koupím hned vedle Vás. Vy se zahradě věnujete a je z ní nejkrásnější zahrada v okolí. Já jsem na práci rukama levý a jsem spokojený jen s tím, že mám kus pozemku, kde se mohu opalovat a dívat se na neposekanou trávu. Tak se po letech rozhodnete, že mi zahradu seberete, mne vyženete, postavíte si tam skleník, začnete pěstovat pomeranče a když po letech budete odcházet, protože jsem si stěžoval třeba až ve Štrasburku, tak si budete stěžovat, že jsem vám ukřivdil, že jsem tam předtím měl jen neposekanou trávu, psí výkaly a vy jste tam měl krásné pomeranče a melouny?
Přijde vám to spravedlivé?

67061

22.08.2005 14:36

Rusko-čínské cvičení

LEHO Vy jste nic nepochopil

Crystal Sphere 81.?.?.?

Myslíte tento zbrojní šrot ?

http://avions.legendaires.free.fr/Images/Gsu47.jpg

http://www.military.cz/russia/air/helicopters/Ka_50/images/big/ka50_6.jpg

http://www.military.cz/russia/air/helicopters/Mi_28/images/big/mi28_sevastopol.jpg

tank T-95 oficiálně potvrzen bohužel lepší fotky zatim nejsou k mání

http://www.military.cz/russia/armour/tanks/t95/T-95_0.jpg

http://www.aviation.ru/jno/MACS99/images/Moskit_missile.jpg
Napovím, je to střela Moskyto s plochou drahou letu která letí 2.5 Mach 10m nad hladinou moře a "sejme" z povrchu JAKOKOLI loď (i při požití konvenční nálože, to nemluvím o tom že se da na ni našroubovat i jaderná !) včetně té největší letadlovky (napovím ještě dál, Irán je má ve výzbroji)
Jo a ještě něco, není proti ní obrany (ani vysoce výkonými, počítačem řízenými, rotačními kulomety vulkan na palubách lodí) a Tomahawk je proti ní jen taková "prdlavka"

atd. atd.

A pokud jak tvrdíte, jste byl v Iráku tak poděkujte bohu za Vaše chlapce v M1A Abramsech, že Iračani něměli v T72 střelivo SABOT z DU (ochuzeného uranu) protože potom je jedno jestli máte sendvičový pancíř z keramiky, oceli a DU spojený polyuretanem. Prostě věž vyletí 20 m do vzduchu ať je to T72 či Abrams

Podstatná čast letadel Ruské výzbroje umí startovat prakticky z rovné louky a některým je dokonce jedno jestli papají letecký bezín, naftu nebo petrolej ó nebo petrolej (pak mi moje lásko zpátky nevolej ó zátky nevolej) [chechtot]
To je velmi duležitý fakt zejména pro toho, komu se valejí letadlovky na dně moře díky střelám Moskyto a runewaye pozemních letišť jsou rozryty bombami.

Zbraně jsou především na zabíjení a na to aby vydržely těžké podmínky bojiště (Amíci ve Větnamu zahazovali svoje zaseknuté M16 a brali koncepčně X let staré ale spolehlivé AK47 po Vietnamcích = FAKT)
Zbraně ROZHODNĚ nejsou na to aby se s nima někdo vytahoval na CNN a FOX-TV na malé, nebo již ekonomicky zdecimované země (že by Iraq ?)

Uvidíme jak nás Vy Američané spasíte od osy zla tj. vojenský silného a možná již atomového Iránu a zcela jistě atomové Severní Korey.

A ještě jednou napovím s N Koreou uděláte h.v.o protože je jaderně vyzbrojená a celé západní pobřeží USA má tááákhle malýho pindíka strachy.
No a koneckonců v Iránu to můžete zkusit, uvidíme jak dopadnete [mrknutí jedním okem]

Prosím LEHO nejezděte do Iránu, Vaše plky by nám ve fóru velmi chyběly.

67244

23.08.2005 08:31

V Torontě se vraždí

RE: Kamarád policajt...

www.MujGLOCK.com 81.?.?.?

Obavam se, ze "varite z vody". Poradi vystrelu jde velmi presne urcit. Velmi zive si dovedu predstavit, jak Vasi radu nekdo aplikuje a nakonec mu to jeste pritizi. Navic normalni obcan neni policista, aby musel strilet do vzduchu varovne vystrely. [mrknutí jedním okem]

67392

23.08.2005 08:42

Show v Gaze začala dle očekávání

RE: dostanou za své skleníky přes 12 milionů dolarů.

Adapa 81.?.?.?

Británi je tam nechtěla pouštět až po tzv. Pařížském míru v roce 1763. Tímto mírem přišla Francie o všechny své kolonie v sevrní Americe (zůstali jí jen malé ostrůvky kousek od Newfoundlandu a něco v Karibiku). Kanada připadla Británii a Louisiana Španělsku.
Louisiana se pak na pár let vrátila napoleonovské Francii až v prvních letech 19. století, to znamená po více jak 40 letech...
Ale to je v podstatě jen slovíčkaření, já hlavně stále čekám, zda mi odpoví pan Petr Veliký na pointu toho mého předchozího příspěvku...

67394

23.08.2005 12:31

Rusko-čínské cvičení

RE: S North Koreou uděláte h.v.o protože je jaderně vyzbrojená

Crystal Sphere 81.?.?.?

Mno doufám, že nic neprofláknu i když si o tom asi v Pardubicích cvrlikají vrabci na střeše [smích] Ale to málo co vím o Tamaře je to že pasivně sleduje elektronické systémy na palubě neviditelných letadel (rozumějte každy z nich vyzařuje něco málo EMI)

Jinak k tomu počtu Tamar k zaměření SAMu, nechci se nějak hádat poněvadž vidím že Vaše znalostí jsou obsáhlé a já měl na VUT z deskriptívy jen za 2 [smích]

Ale myslím že pokud znám úhel pozorování vzhledem řekněme k horizontu a směr pozorování tak by mi pro určení výšky měly stačit dvě taková pozorování.
Nevylučuji že 3. Tamara slouží k potvrzení výsledku.

Jinak s recyklací mikrovlnek v Jugině jste LEHA i mě dostal [chechtot]

67417

12.09.2005 01:46

Hurikán Katrina – naše zkušenosti

záplava v USA a Otrokovicích-srovnání

J 81.?.?.?

Když tak sleduji nářky lidiček jak se nezvládala a nezvládá povodeň v USA, musím si vzpomenout na tu Otrokovskoutotální záplavu...
Kdo nezažil, neví a nepochopí nic, jak se chová a přemýšlí člověk již po 2 dnech v zatopeném městě (městečku Otrokovice), ani to že nikdo nepřije pro něj hned, ale až po 4 dnech. A musela to být armáda i v Otrokovicích co připlula a 4 den dovezla vodu a cosi do huby (i cigára[smích]) vozili. Takže 4 - 5 dní zpoždění záchranných prací - to je bežná doba. A na tak velké město, jako NO, je to docela slušný výkon.

Takže se mi zdá, pokud někdo skuhrá, nadává a brání se-že 4 dny je zatopen a nic se neděje, a pak že je na něho někdo zlý a chce jeho-svobodného amerického občana nějak organizovat- no to neberu, ať se fakt stará sám o sebe a nepřekáží běhu věcí. A nepíše ublíženecké bludy.

Zažil jsem to sám, 5 dní uprostřed vody, jídlo z vyplých mražáků...záchrana stagnovala, bránil jsem se též odsunu a vím o co jde, už jsem byl i na seznamu co nechtějí odejít a byl potencionálním rabovačem..to kdyby něco kolem bylo. Zažil jsem rabování v noci- cikaáni na lodích a policajti je honily- a všude tma, ticho, křik... Dnes bych se choval jinak.

Takže jedině tvrdá ruka na všechny co stojí mimo a nepřízpůsobí se vývoji záchranných prací. Na jednotlivce, věnovat se někomu individuálně není čas ani sil a dost prostředků.

Rozdíl je jen v ploše zatopení Otrokovic s 20000 lidmi a americkým NO...ale nemuseli přece v tak velkém městě bydlet nakonec, ne?

70192

07.11.2005 02:47

Multikulturalismus v praxi: násilí a teror v ulicích

spíš utužení multi-kulti

Marek 81.?.?.?

V duchu politické korektnosti a trendu milti-kulti se nastolí otázka, zda je dobré dráždit lidi jiného vyznání křesťanskými atributy a zvyklostmi. A v rámci dobré vůle se do škol povinně zavedou hodiny Islámu, aby se už v dětech podnítil zájem a tolerance, což očividně v majoritní společnosti chybí...

77226

07.11.2005 10:43

Vrah tří policistů na svobodě

RE: Kdyby takovýto článek napsal laik,

kubrt 81.?.?.?

Protože nereagujete,odpovídám opět veřejně - podle Vašich citátů:
1,přednost můžu dát opravdu jen autu, které vidím.Modelová situace:Křižovatka, po 100m horizont. Pokud vjedu do křižovatky a na horizontu se objeví auto jedoucí 90, bude u mě za předlouhé 4 vteřiny. Pokud pojede 180, hádejte za jak dlouho do mě narazí?
2,z toho trošku vyplývá aplikace selského rozumu na spoluvinu policistů - viděli ho vůbec? Pokud ne, jak mu mohli dát přednost?
3,pokud je trest za smrt tří lidí v opilosti, rychlosti více než dvojnásobně překročené a po mnoha předešlých dopravních přestupcích nižší než za neplacení alimentů , nepřipadá Vám to jako podpásovka spravedlnosti?
4,téměř denně projíždím mnoho křižovatek, některé jsou i nepřehledné. Skutečně mi chcete tvrdit, že do takto nepřehledné křižovatky nesmím vjet? Spekulativnost otáčení policistů berte jako důvěru ve svědky tohoto případu, a stejně se opět musím opět odvolat k bodu 1.
5,i jestliže byla v tomto případě stanovena spoluvina mrtvých, kteří se už nemůžou hájit a svědčit jinak, myslím, že přitěžující okolnosti (chlast, rychlost, počet přestupků) by měly směřovat k přísnějšímu posouzení tohoto případu. Vás neuráží, že za prachy jde v tomhle státě koupit i (ne)spravedlnost?
O selském rozumu a znaleckém posudku,tedy soudním znalci - ten posuzuje např. dle rychlosti, dohlednosti,brzdné dráhy, čili většinou fyzikálních zákonů a jejich výsledků. Jeho posudek je tedy mnohem bližší tzv. selskému rozumu, než právnické kličky, nemyslíte?
O pár příspěvků dál vyslovujete pochvalu Očkovi za příspěvek a zdá se Vám, že je hodnověrný . Budu Vás parafrázovat: Vy se těchto sprintů zúčastňujete, že tak nadšeně přikyvujete? MUSELI ho vidět...jo, dejme tomu na 150 metrů. To je při uváděné rychlosti 200 km/h - hádejte kolik? Nebudu Vás napínat , je to 2,7 sekundy.

Přeji Vám hezký den.
77260

17.11.2005 22:59

Listopad

Listopad...

kubrt 81.?.?.?

Mindo,
asi jste krásně popsala momentální pocity většiny těch, co tam tehdy byli. Dnešní mladí mají jasno - komunistickej sajrajt, i my ...cetiletí jsme teď posluhovači komunistů a šlapali jsme po demokracii...už mě to nebaví. Slušní byli slušní i za komunistů, i když platili příspěvky. Hajzli zůstali hajzlama - a dnes mají mnohem větší šanci toho využít. Tak se aspoň snažím nemít ze svých dětí hajzly - i když mi to budou časem vyčítat. Mějte se hezky.

78859

12.12.2005 11:31

Reklama

RE: Byt

kubrt 81.?.?.?

Copak o mě, já to zvládám v pohodě, můj oblíbený slogan je ježíšek se zastřelil ... i moje děti už jsou dost velký na to, aby pochopily že Vánoce jsou jen jeden velkej byznys. Ale na to fakt musí vyrůst a dozrát -můžou se třeba cítit jako vyvrženci z kolektivu, protože nedostaly toho hnusnýho plyšáka co Karlík sousedů.A v určitým věku je vysvětlování na draka, děti jsou emotivnější a míň připravený na rozumový zdůvodnění.Takže se útok na jejich city změní v útok na city rodičů - a jsme tam kde jsme byli. No uznejte, jste fakt takovej tvrďas, abyste dětem aspoň trošku radost neudělal, i když je Vám jasný že jde především o prachy [smích] ? Jinak - to hnutí "Nekupujte nic k Vanocum" se mi VELICE líbí. Asi tady začnu zakládat taky něco takovýho.

83063

Káva pro Zvědavce

41

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 85 čtenářů částkou 14 211 korun, což je 41 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 3

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 4

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 2

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Počty zemřelých loni a dnes09.10.20 15:21 Česká republika 6

Studenti na slavné Karlové univerzitě chtějí "bezpohlavní systém"09.10.20 00:10 Česká republika 2

Byla pandemie plánována?08.10.20 21:48 Neurčeno 8

Hoří, hoří a ne a ne spadnout08.10.20 21:23 Jižní Korea 11

Vláda tvrdě zpřísňuje opatření. Na 14 dní se zavřou ZOO, bazény, posilovny, kulturní i sportovní akce08.10.20 16:43 Česká republika 7

Zákon o šmírování internetu vojáky prošel dál08.10.20 15:37 Česká republika 0

Už je to tady: Očkovaní na covid nebudou muset nosit roušky08.10.20 13:19 Česká republika 6

FB smazal Trumpovi 2x příspěvek, ve kterém píše, že chřipka je horší než covid07.10.20 10:35 USA 2

Zločin proti lidskosti06.10.20 21:22 Německo 0

Měnové kurzy

USD
22,91 Kč
Euro
27,20 Kč
Libra
30,11 Kč
Kanadský dolar
17,45 Kč
Australský dolar
16,31 Kč
Švýcarský frank
25,34 Kč
100 japonských jenů
21,91 Kč
Čínský juan
3,45 Kč
Polský zloty
5,95 Kč
100 maď. forintů
7,48 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,86 Kč
1 unce (31,1g) zlata
44 116,27 Kč
1 unce stříbra
574,24 Kč
Bitcoin
291 983,21 Kč

Poslední aktualizace: 21.10.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?