Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 280 příspěveků, 13 různých jmén: <nic>, Cobrettti, convertible, Copaallegro, Josef Švejk, Kobretti, Magnuss ver Magnusson, Motýl Emanuel, paskunda, Pašák, Petr, Petr Šebesta, Radil.

Stránka: 1 2 3

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

18.05.2004 13:33

Hrst pohledů z mé cesty domů

Hrst pohledů z mé cesty domů

Petr 213.?.?.?

Vážený pane Stworo, velice rád bych se s Vámi v rámci Vaší navštěvy v Praze sešel. Zítra si jdu pro novou knihu pana Bakaláře, se kterým máme ve 20,00 schůzku na velice půvabném místě. Byl bych potěšen, kdybyste se k nám přidal. Přijměte prosím mé pozvání a pošlete na sebe zdejší kontakt.

29040

19.05.2004 09:29

Hrst pohledů z mé cesty domů

RE: Hrst pohledů z mé cesty domů

Petr 213.?.?.?

Je to škoda, ale pokud se Vám ještě podaří přijet do Prahy, pozvání platí. A jestli ještě něco můžu poradit, vyražte si k Máchovu jezeru, budete mít v Kanadě na co vzpomínat.

Petr

29068

25.06.2004 12:46

Co všechno si necháme líbit?

RE: Co všechno si necháme líbit?

Petr Šebesta 213.?.?.?

Pokud vím, tak ředitel ND mu to povolení dal, ale na poslední chvíli se to nějak zarazilo.

30133

25.06.2004 17:52

Poslední svobodné volby

Poslední svobodné volby

convertible 213.?.?.?

Vážení, svezte se někdy metrem, tramvají, poslechněte si, co normální lidi zajímá, o čem se baví a co chtějí. Narazíte na témata : Superstar, výprodej, sleva, televize, žrádlo,drahota - pořád kolem dokola. Je to trapné a hrozné, ale tenhle národ si nic jiného nezaslouží. I kdyby v EU vládli Tataři, nebo Mongolové, těm lidem by to bylo jedno a bude je vždy jen zajímat, co si strčí do pupku a co jim dávají v TV a když jim daně z příjmu zvýší na 80%, tak budou přemýšlet, jak to ošulit a kde nakoupit levněji.
My, co tady remcáme a trápíme se, nás je tak málo....

30140

07.07.2004 10:19

Paradox

Paradox

Petr Šebesta 213.?.?.?

vlastičko, jde pouze o můj názor, který jsem si utvořil na základě přečteného, poznaného, zažitého a promyšleného. Máte pravdu, makléř nejsem, úspěšně podnikám na vlastní pěst a nebudete tomu věřit, ale používám deo i EDT a sprchu navštěvuji minimálně 2x denně, o přítomnosti bidetu v mé domácnosti nemluvě. [mrknutí jedním okem]
Dále si myslím, že každý schopný, poctivý, cílevědomý, pracovitý člověk se i zde slušně uživí. Lemplové, hlupáci, netahavci a podvodníčci můžou tak akorát kecat po hospodách a dávat svou neschopnost za vinu všem okolo, počínaje státem a tím hajzlíkem kapitalistou u kterého pracují konče.
Proto uznávám i schopné, inteligentní, pracovité ženy na vedoucích pozicích, kde pomocí své empatie, ženskosti, citu, ale i tvrdosti dokáží vytvořit správné motivační prostředí. Spolupracuji s ředitelkou nadnárodního holdingu, před kterou hluboce smekám a to je mladší než já. Bohužel se však také často potkávám s opačným pólem žen, žen neschopných, zlých, kariéristek, které jsou schopny daleko větších podlostí, než neschopný chlap na vedoucí pozici ( viz, zdejší článek Zmrdi ).
Nemyslím si, že žiji v nějakém vakuu a stojím si za tím, že schopný člověk uživí sebe i rodinu a postará se o bydlení. Problémem zůstává, proč tito schopní se svými úspěšnými partnerkami zůstavají bezdětní...

30541

10.07.2004 17:50

Paradox

RE: Dělá si autor ze čtenářů srandu?!

Pašák 213.?.?.?

Vážený pane Maxime. Váš styl a Vaše zjevná úchylka ( rozdvojení osobnosti, garafomanie,... ), která Vám s největší pravděpodobností brání si najít živou partnerku, mi připomíná individuum známé pod přezdívkou Eminem. Tento pán se také naváží absolutně do všeho, vše kritizuje, zesměšňuje a odsuzuje, ale aby z něj někdo dostal jeho vlastní názor, či návrh řešení, to jaksi nejde. Jenže Eminemovi to sype, a to tak, že dost. Vám zbývá pouze nespavost a rýpání.
Řeknu Vám, smutný to život.

30695

15.07.2004 15:38

Paní Rowlingová nechť si zamete před vlastním prahem

RE: Paní Rowlingová nechť si zamete před vlastním prahem

Pašák 213.?.?.?

Vážený pane Jane. Plně s Vámi souhlasím. Nebojte se, až vypukne opravdový světový malér ( a že vypukne ), Vámi zmínění blázni a kriplové budou první, kteří to odnesou a zmizí.
V současné době, kdy jen tahle malá republika plodí ročně 2 000 lékařských nedouků - zkuste si zajít k lékaři s úrazem, nebo nemocí a užijte si ochotu a odbornost zákroku - je zapotřebí pro ně najít práci, než zdrhnou za hranice pro lepší platy, neboli uplatnit to, co se tady za naše prachy naučili na někom, kdo jim zaplatí více. Proto se zatím o své blázny, přestárlé a nepoužitelné mrzáky staráme a vesele platíme daně, co nás stahují z kůže. ( Nabízí se otázka, jak by asi dopadlo referendum, kde by se vyčíslily náklady na tyto přítěže společnosti a možnost snížit daně jejich odstraněním )
První, co udělal Hitler, když se mu nedostávalo lékařského personálu na frontě bylo to, že se zbavil právě magorů a kriplů a lékařský personál nasměroval tam, kde ještě mohli pomoci.
Současní světoví vládci si panem Hitlerem, co se týče politiky, moc nezadají, naopak pouze zdokonalují jeho metody, poučeni jeho nemístnou shovívavostí a morálkou( nepoužívání chemických a otravných plynů ... - viz. poučná kniha Hitlerova válka).

30960

15.07.2004 15:51

Paní Rowlingová nechť si zamete před vlastním prahem

RE: Paní Rowlingová nechť si zamete před vlastním prah

Petr Šebesta 213.?.?.?

Nekřesťanské znamená následující : Křesťan by se měl řídit jakýmsi kodexem mravnosti, který mu byl dán Desaterem a Biblí. Zde stojí přikázání - Nepokradeš !!! Toto přikázání je na sedném místě - sedmička je od té doby, kdy Mojžíš tvořil Desatero přeškrtnutá z toho důvodu, že když přísedící Židé slyšeli toto přikázání, začali ječet : Škrtní to !!!!.... a Mojžíš v prvním popudu toto přikázání přeškrtl. Nakonec se ale s Židy dohodl, že Nepokradeš bude platit pouze mezi nimi a ve vztahu ke zvířatům Gojimům je neplatné.
Rčení Nekřesťnské peníze, cena... má význam zlodějské peníze, cena a já osobně si myslím, že má naznačit, že někdo něco vyrobil za cenu dejme tomu 10,- Kč a zatímco křesťan by to prodal za cenu řekněnme do 30,- Kč, nekřesťan - Žid to střelí minimálně za 60,- Kč, ale spíše za 600,-Kč, nebo spíše za 599,- Kč.
Takže rozhodně nemáme na mysli Muslimy, ale jiný národ, nesemitský - Chazary

30961

16.07.2004 12:03

Paní Rowlingová nechť si zamete před vlastním prahem

RE: Paní Rowlingová nechť si zamete před vlastním prah

Petr Šebesta 213.?.?.?

Ano pane Včeličko, máte pravdu, poněkud jsem se nechal unést a zapomněl jsem na fakt, že Židé se v primární sféře zásadně nevyskytují, takže to, že by Žid něco vyrobil, vypěstoval ... to, je pouhá iluze. Samozřejmě můžete začít blábolit o israelském zboží made by Mordechai, ale zatím jsem se s ním nesetkal.
Tu úvahu tedy musím přizpůsobit tomuto faktu. Řekněme tedy, že když nežidovský překupník něco koupí za 10 Kč, v nežidovském maloobchodě se to prodá za 30 Kč.
Bohužel tato cesta je již takměř nemožná. Zářným příkladem takového běžného obchodu je nákup čínského a tureckého zboží jedním z bratrů "Kenvelových" za 10 kč a v Praze si ten kus koupíme u druhého bratra za 599,- Kč. Tato čísla jsem si nevycucal z prstu.
Ale Vy moc dobře víte, o čem mluvím. Pokud děláte alespoň trošku do byznysu, musíte vědět, kdo sedí jako žába na prameni na výrobcích čehokoli a přes čí prsty zboží a služby přitékají.
Ostatně, všichni přece tvrdí, jací jsou Židé výborní obchodníci a co jiného je výborný obchod, než co nejlevněji nakoupit a co nejdráže prodat, v obojím je zapotřebí tvrdost, neústupnost, nátlak a prohnanost - tedy vlastnosti, jimiž B-h své Vyvolené obdařil na úkor jiných vlastností daných Nežidům.
Ale nebojte, dočkáte se samostatného článku. Brzy

31009

19.07.2004 11:52

Paní Rowlingová nechť si zamete před vlastním prahem

RE: Paní Rowlingová nechť si zamete před vlastním prah

Petr Šebesta 213.?.?.?

Pane Google, já smekám !!!!!!
Bravo, bravo, bravo !!!!
Jsem rád, že je více lidí s jasným názorem a strategií a hluboce věřím, že nás bude jenom přibývat.

31098

19.07.2004 18:04

Paní Rowlingová nechť si zamete před vlastním prahem

RE: Paní Rowlingová nechť si zamete před vlastním prah

Petr Šebesta 213.?.?.?

Velikáni, jako byl Einstein. Mudrlante, víte, že onen jeho slavný vzorec byl publikován již před ním a prokazatelně v místě, ke kterému měl Einsten přístup ?? Myslím, že ho vymyslel jakýsi mladý Ital, to na okraj.
Další oblíbený velikán byl třeba Freud a jeho skvělý výklad snů, který udělá úchyla úplně z každého a jehož teorie jsou již dávno překonány a vyvráceny. Jsou dobré tak právě pro Židy, ale ne pro nás ostatní.
Nebo snad Kafka s jeho depresemi ??
Nebo snad Teller s jeho vodíkovou pumou ??
Jděte mi k šípku !!!
Jako Židy uznávám pouze self hated Jews ( seznam k dostání na netu ) typu Woody Allen, který moc dobře zná své Pappenheimské a dovede se do nich trefovat a ukázat je v plném světle ve své věčné rozháranosti, problémy se zažíváním, úchylkami, nenávistí ...
Nebo třeba Heller a jeho As good as Gold - to je prostě realita židovského života - to si přečtěte a pak si můžete honit triko.
Takový Rudolf Diesel, Henry Ford, Wagner, když tvořili svá díla, která je přežila se určitě nezaobírali svým vztahem k matce, či žárlením na fotra....

31109

26.07.2004 09:35

A prosím pěkně, kde ty stránky vlastně jsou?

RE: A prosím pěkně, kde ty stránky vlastně jsou?

Pašák 213.?.?.?

To, že homosexuálové nikomu nevadí považuji za to největší propagandistické svinstvo, skoro takové, jako švindlkaust.
Homosexuálové jsou nebezpečnější, než pedofilové. Je to ta nejpromiskuitnější skupina, největší šiřitelé pohlavních chorob, o AIDS, kterou zatáhli mezi heterosexuály ani nemluvě.
Homosexualita je na mém žebříčku nebezpečných perversí rovna pedofilii.
Je dost dobře možné, že za pár let pánové, jako je Opočenský budou beztrestní.

31415

26.07.2004 09:40

A prosím pěkně, kde ty stránky vlastně jsou?

RE: A prosím pěkně, kde ty stránky vlastně jsou?

paskunda 213.?.?.?

Omyl pane, mnoho serverů s dětskou pornografií je umístěno v Israeli a na Ukraině.
Israelské servery bodují ještě ve fekálním pornu. Zdejší křivonosové spolu s Holanďany, kteří provozují online video chaty s českými holkami, registrují požadavky na fekální a urinofilní praktiky převážně z Israele a USA. Kamarádka mé přítelkyně, která tyto praktiky právě online předvádí, má několik online nabídek ke sňatku - z Israele.
Ať žije Talmud !!!

31416

27.07.2004 09:44

A prosím pěkně, kde ty stránky vlastně jsou?

A prosím pěkně, kde ty stránky vlastně jsou?

Pašák 213.?.?.?

Vážení pánové, proč chodit daleko, když to máme za humny. V Čechách nám operuje produkční skupina zabývající se natáčením snímků se spanking tématikou, neboli tvrdé výprasky dívek, které jsou vybírány, nalíčeny a upraveny tak, aby vypadaly co nejmladší. Nejde o výprasky "jenom jako" ale o opravdové tvrdé spráskání, jako v době inkvizice. Na jednu stranu věřím, že leckterá 13 - 14 - to letá dívka je díky masáži médií a uspěchané době vyspělejší, než 20-to leté před pár desítkami let, ale to, co uvidíte na následujích stránkách ....
http://www.lupus-pictures.com/en/projects/default.xtml

31449

07.09.2004 13:04

Odposlechnuto - skutečně ze života

Odposlechnuto - skutečně ze života

Magnuss ver Magnusson 213.?.?.?

Tak hele, ta ženská si zasloužila dobře mířenýho facáka a vrazit ten šroubovák do pozadí a když by se jí to jako nelíbilo, tak sbohem a šáteček.
Přesně takovéhle blbky se pak nejvíce diví a hubu křiví, když jim starej zahejbá, kde může, protože na takovou slepici nelze vlízt, z čehož plyne, že je neukojená a neukojenost je prvotní předpoklad, příznak a podmínka feminismu ( kecy o prznění fotrem jsou blbost ).

Feministky jsou ve své podstatě buď anorgastické chudinky, nebo chudinky, co s nimi nějaký střihoun vymetl a ony se teď mstí na všech, nebo viz dále.

Všichni, kdo mají nějaké zkušenosti s ženami, mi musí dát za pravdu, že ty, které to mají rády a často a užívají si to, ty snad ani neumí být zlé, natož feministky. Vyžírky, zlatokopky, feministky, hysterky, migrénistky a potížistky obecně - to jsou ženy, které nemají v pořádku sexuální život - buď málo, nebo problémy se záněty, nebo problémy v mládí s výchovou - utekl od nich otec a matka celý den do holčičky nehustila nic jiného, než že chlapi jsou prasata, hajzlové a šmejdi a že to, co má mezi nohama, je ten největší poklad, který si žádnej chlap, pokud se nejmenuje Bill Gates nezaslouží, no a máme tu feministku, jako když vyšije.

33282

12.10.2004 09:35

Rada

Rada

Pašák 213.?.?.?

Mraveneček a kobylka je jasná parafráze na bílé a nebílé.
A pánové, uvědomte si takovou maličkost - chamtivci skutečně pár nejen mexikánů přesvědčili, aby si koupitli lodě a fabriky na zpracování ryb a skutečně se to rozjelo jedna radost, jenže ty potvory ryby jaksi nezaregistrovaly zvýšené potřeby chamtivců a produkují stejné množství jiker. Takže zatímco chamtivci je loví pomocí sonarů a vlečných sítí, ty hlupačky se pořád třou jen jednou v roce... Takže pak přijde doba, kdy i ten největší chamtivec o rybku nezavadí a bohužel ani ten mexikán....

34753

14.10.2004 09:23

USA hodlá známkovat země podle úrovně antisemitismu

USA hodlá známkovat země podle úrovně antisemitismu

Pašák 213.?.?.?

Nevím, jestli je užitečné se ukájet vírou, že na ně opět dojde. Že historie, kdy se vždy vyškrábali ze dna na vrcholek a pak dostali na prdel, se bude opakovat. V podstatě jsou 2 možnosti. Ta horší spočívá v tom, že nyní mají moc, vliv, peníze a informace, které nikdy před tím neměli. Nikdy nemohli manipulovat jadernými zbraněmi ( nyní jsou jaderná velmoc č.1 - USA + Israel ), nikdy nemohli vytvářet geneticky modifikované choroby, nikdy nemohli den ze dne měnit názory stovek milionů lidí,.... - tahle možnost jim dává šanci, že by jim to konečně jednou vyšlo - dokonalá vláda nad světem, kdy zdroje, výrobní prostředky, moc a média budou sloužit právě jim a všichni ostatní dostanou nádhernou komparzní roli ruských mužiků.
Ta druhá, ožná lepší možnost je ta, že opět zasáhne prozřetelnost a svinstva vyráběná v israelských laboratořích ( otravné látky hubící pouze určitou rasu, např. )si najdou cestu ven a patřičně zmutují a obrátí se proti svým tvůrcům. Nebo nějaký délesloužící četař neudrží palec na knoflíku spouštějícm odpalovací mechanismus jaderného zařízení a ono to už nepůjde ututlat.... Pak ovšem nastane to konečné řešení, kdy na Zemi nezbyde žádný Žid a půjde to velice lehce díky tomu, že je všichni budeme znát a neschovají se.

Jediná otázka pouze je, kdy se to stane. Vzhledem k tomu, že USD je stejně nafouklá bublina, jako kdysi NASDAQ, a jako špendlík může fungovat rozhodnutí přesunout obchody s ropou do měny EURO, vidím horizont velice blízko...

34935

18.10.2004 11:00

Stavíte se za práva gayů a lesbiček?

Stavíte se za práva gayů a lesbiček?

Copaallegro 213.?.?.?

Asi bych uměl říci, že mi buzny a lesby nevadí. Nevadí mi, když mi večeři přinese přihřátý sladký hošan, nebo když mě předjede fousatá lesba.
Do své společnosti bych však nikdy tyto menšiny za zaměstnance nevzal. Pokud se delší čas zdržuji v blízkosti takové menšiny, běhá mi mráz po zádech a mám silně nepříjemný pocit. Také pro mne, jako pro muže je jednání s lesbou velice ošemetná záležitost. Mám rád ženy, ale co si mám myslet o ženské, co nosí tenisky, otrhané džíny, voní se pánským parfémem a na stole a monitoru má fotku přítelkyně, kterou si jezdí vyzvedávat z práce ??
Jsou menšina a já nevidím důvod, proč bych se měl přizpůsobovat a mluvit jejich jazykem ( stejně pitomé, jako nazývat cigoše Romem ). To bych si taky mohl začít v rámci soužití a porozumění pouštět se s vou partnerkou po večerech teploušská porna a navštěvovat buzibary a občas si ho za mírný poplatek ( podpora menšin ) od nějakého fešáka nechat přeleštit pusinkou na záchodě takového podniku.
Jo, je to absurdní, sprosté a směšné a já záměrně volím takovouto rétoriku.

35175

18.10.2004 11:01

Stavíte se za práva gayů a lesbiček?

Stavíte se za práva gayů a lesbiček?

Copaallegro 213.?.?.?

Druhá strana této mince je však ta, že dnešní mladí, do nichž všechna média hustí pohádky o homosexuálech, jako skvělých lidech, zcela opomíjíce prostý fakt, že tato skupina je zodpovědná za roznášení mnoha pohlavních chorob o AIDS nemluvě ( stačí se podívat do příslušných statistik ), rozhodně se nemluví o jejich psychické nevyrovnanosti, partnerské nestálosti a podobných faktech, tak takový dnešní mladík, když má problémy s dívkami ( a kdo je v období mladické nevyrovnanosti neměl ), pomýšlí na homosexuální styk jako na přijatelnou alternativu a v duchu se zamýšlí nad tím, jestli by vlastně nebylo lepší být ten skvělý, opěvovaný, zvláštní člověk s krásným označením -GAY ( ne buzna, hulibrk, řiťopich, spermohlt ... ).

Pořád věřím na něco, co nám ukázal nádherný trojfilm - Tolkienův Pán prstenů. Že se nakonec přece jenom zvedne ten bílý člověk a zamete všechno tohle svinstvo tam, kam patří a na světě bude zase pořádek.

35176

19.10.2004 09:44

Stavíte se za práva gayů a lesbiček?

Stavíte se za práva gayů a lesbiček?

Copaallegro 213.?.?.?

Myslím si, že od stolu a TV se krásně diskutuje o čemkoli. Ale když si to člověk zažije na vlastní kůži, radikálně změní názor a toho se pak drží.
Promluvte si s klukama, co se za škváru prodávají perverzákům z celého bohatšího světa, nebo hošanama z Holešovic, co účinkují v homopornu.
Zkuste jednat s lesbou, nebo radikání feministkou.

Mylsím si, že médiím a jisté skupině jde o to, že po té, co nám systematicky vymazávají inteligenci a paměť ( systém školství v USA + TV- zářný vzor ), vštěpují, že jediná hodnota je zlaté tele, tak dalším krokem je znegování empatie a sociální inteligence.
Pokud jeden má empatii a sociální inteligenci, vždy mu bude přítomnost nevyrovnaných paranoiků nepříjemná. A to, že 4% jsou sakra nevyrovnaní, je prostě fakt. Nikdy nevíte, co od takového člověka můžete čekat, nejedná podle žádného zažitého vzorce chování, který jste si naprogramoval stykem s "normálními" lidmi. Ale musíme uznat, že existují i vyjímky, samozřejmě.

Dnes budeme uznávat 4%, a za deset let třeba pedofily a za 20 nekrofily, nebo sadisty - proč ne, je to menšina, určitě to mají vrozené, a to, že jeden šuká mrtvoly přece nemůže majoritní společnosti vadit a tu mrtvolu to asi taky nebolí...

35213

31.10.2004 11:13

Máme tady podzimní sbírku na provoz Zvědavce

Máme tady podzimní sbírku na provoz Zvědavce

Copaallegro 213.?.?.?

Pane Jakube Chromý, alias vulgo Nillberte, neukvapujte se ve Vašich závěrech. I Vy jste monitorován, velice pečlivě, dá se říci.
To, že Vás sponzoruje jistá velice zajímavá organizace znamená, že Vy somrovat nemusíte, takže alespoň prudíte, kde se dá. Vaše půvabná fotografie z dětských let na jistých stránkách Vám ovšem moc čest nedělá, zkuste tam dát nějakou čerstvější, dokud je Vaše tvář celistvá.

Všeho do času.
Osobně zasílám 1 000,- Kč

35958

08.11.2004 09:11

Fenomén Evropa

RE: Fenomén Evropa

Copaallegro 213.?.?.?

Lidi, každý, kdo má oči a mozek muzí uznat pravdivost následovného rčení : BÍLÝ TVOŘÍ, ŽLUTÝ KOPÍRUJE, ČERNÝ BOŘÍ, ŽID TO VŠECHNO KASÍRUJE.

Kdo mi dokáže opak, zaplatím mu pivo.

36393

08.11.2004 09:21

Fenomén Evropa

RE: Fenomén Evropa

Copaallegro 213.?.?.?

Zebulune, už jsem měl strach, že se ztratíme. Do 2 let mířím do Ricy a rád bych se s Vámi sešel a pokud Vaše vypodobnění země bude souhlasit s reálem, stanou se z nás sousedé, chci Vás požádat o kontakt, třeba přes pana Stworu, pokud bude souhlasit.

S úctou NP

36394

08.11.2004 13:20

Fenomén Evropa

RE: Fenomén Evropa

Copaallegro 213.?.?.?

Pane Idealisto, nevzhlédl jste se tak trošku v produkci Judenwoodu ?? Všimněte si laskavě drobného fenoménu poslední doby, že ten největší gauner, idiot a onanista je v drtivé většině blonďák, který by mohl z fleku pracovat u Himlera. Stejně tak jsou na tom i blond protějšky. Zajímavé je, že jeden i když se bude sebevíce snažit, tak jaksi nenarazí na sympaťáky typu Mayer Lansky a spol., kteří měli a jejich rasa dodnes je zastoupena řekněme silně disproporčně v každém typu svinstva, co kolem nás je ( vydírání, špinavé kšefty, uplácení, drogy, prostituce, - škvára nesmrdí.... ).
Sám jsem blond, má dívka také a přes to, že je blond, tak má VŠ, zdravé názory a rozum a skvělý přehled.
Mediální masáž zřejmě proniká i do Idealistů.

36403

18.11.2004 09:48

Arafat zemřel na AIDS? Tak tohle je opravdu nechutné!

Arafat zemřel na AIDS? Tak tohle je opravdu nechutné!

Copaallegro 213.?.?.?

V kazdem pripade jsem rad, ze je na svete o jednoho teroristu mene. A pokud se k nemu prida brzy i Sharon, Kadafi, Mandela a Bush, zlobit se nebudu...

.... Já bych to pozměnil - pokud by se k Arafatovi na jeho cestě do pekla přidali Rotschildovi, Warbughové, Salomoni, Lehmani a zbytek ze 100 nejbohatších lidí světa se zakřivenými nosy, nebylo by více terorismu.

37080

18.11.2004 15:41

Arafat zemřel na AIDS? Tak tohle je opravdu nechutné!

RE: Clanek jak z Rudeho Prava

Copaallegro 213.?.?.?

To, že jste v Izrahell pracoval a ještě, jak píšete ve vojenském průmyslu o něčem svědčí.
Většinu lidí ( Židů ), co znám a co s nadšením do Izry přijeli, aby vyfásli příspěvek, tak plakali jako malé želvy. Pokud si svou mzdu od zaměstnavatele nevybírali den po dni, tak se jim stávalo, že na konci týdne, či měsíce, jim milý zaměstnavatel nadělil velké prd a mohli si jít stěžovat do vrbiček. Ano, mluvím o práci načerno.
Jiný krásný příklad práce pro Velkého Izru je oganizování jakýchsi soutěží např. v architektuře, přičemž co se jim hodí, to lohnou a nejlepšímu dají symbolickou cenu.
Vaše zážitky svědčí o zaujatosti a to se držím ve výrazu zpátky.
A na váš a čas a náladu se klidně vykašlete, stačí, když sem skopčíte nějaké články z Reflexu, či jiného Judenpresse.

37092

30.11.2004 10:13

Setapouch, sobí hnusec!

Setapouch, sobí hnusec!

Copaallegro 213.?.?.?

18 letá štíhlá mulatka 155/42/2, dívčí vzhled, velice diskrétní, byt na Praze 9. Tel. Tel. 608543133
Už jsem jí našel !!!!

[chechtot] [chechtot] [chechtot]

37830

02.12.2004 18:30

15 let od sametu II. - Krádež OKD v režii rudých

15 let od sametu II. - Krádež OKD v režii rudých

Copaallegro 213.?.?.?

A to si ještě zkuste představit, kolik prachů muselo protéct na úplatky těm gaunerům ve vládě, aby je nechali žít.
A dále je pro mě naprosto nepředstavitelné, co může člověk dělat se sumou převyšující třeba 10 000 000 USD, zvláště, když se o něm otevřeně ví, že to inkasoval v hotovosti a když raketýži Ruska, Albánie, či Bulharska střílejí pro rozhodně menší sumy.
Nemyslím si, že by jim tyto prachy přinesly štěstí....

37970

10.12.2004 09:26

Nejvyšší soud posvětil sňatky gayů a lesbiček

Nejvyšší soud posvětil sňatky gayů a lesbiček

Copaallegro 213.?.?.?

Já si myslím, že buzerant je ještě velice slušné označení.
Pokud bychom se chtěli zaměřit na jejich vlastní,především sexuální soužití ( a o tom, že je to nejpromiskuitnější skupina existují statistiky ), museli bychom se uchýlit k jaksi explicitnějším výrazům typu : hulibrk, spermohlt, řiťopich, ližkunda,....

Buzny mi nevadí přesně do té doby, než si zajdu do sauny a nezačnu registrovat hladové pohledy, nebo než mi můj přiteplený kolega v zaměstnání hrábnul na koule.
Je také velíce zajímavé, jak jsou těžce méderní a in reklamy s olizujícími se ztepilými dívčinami. Kdo někdy měl tu smůlu a narazil na opravdové lezby, ten potvrdí, že se nejedná o křehká, krásná stvoření, ale o chlapy bez kulí, se kterými se jedná jen s největšími obtížemi. Stejně, jako buzny jsou totiž velice vnitřně nevyrovnané a neplatí pro ně ustálené a zažité vzorce jednání majoritní společnosti.

Samozřejmě ale existují i světlé vyjímky, stejně jako mezi pederasty, nekrofily a zoofily.

38250

20.12.2004 10:51

Nežide, hraj!

RE: Nežide, hraj!

Copaallegro 213.?.?.?

Já si myslím, že to nebude zapotřebí, protože když si projdete české noviny, časopisy a koneckonců i TV debaty, tak se dozvíte, že mraky lidí Vánoce neslaví, smetánka ( kterou prosťáčci tak rádi napodobují ) odjíždí do teplých krajin a padají názory, že by se měly zrušit, protože to je jen o stresu a o ničem jiném ( připomíná mi to masáž s buzíkama, která nakonec vyvrcholila dnešní skutečností - kdo nemá rád buzny je zakuklená buzna a proti nám ). Na jednu stranu je nutné dát za pravdu, protože stádo od konce října bombardované pobídkami k nákupu "Ježíška" a je skutečně značně stresované talmudizací těchto křesťanských svátků k podobě spotřebitelských orgií, takže tuto formu Vánoc bych klidně oželel a vrátil se k tradici rodinného posezení s VYPNOTOU TV a vzpomínkou, na počest koho a čeho se tento svátek slaví.

38898

22.12.2004 10:04

Kdo ukradl Jukos?

Kdo ukradl Jukos?

Copaallegro 213.?.?.?

Pane Stworo, opět jste mě přesvědčil, že jedeme na stejné vlnové délce. Ta červená Nosovova knížka mě pronásleduje každý den, když se podívám okolo sebe. Krásně popsaný systém burzy, zábava bohatých versus dřina chudých ( kolotoče na vodě ) a podvody, vraždy, bída a beznaděj.
Byla to silně ideologicky zaměřená knížka a fungovala jako protiklad k dalšímu dílu - Neználek ve Slunečním městě, ale kapitalismus je tam popsaný velice věrně, jako by Nosov žil ve dnešní době a psal reportáž.

38947

07.01.2005 09:45

2004 - rok mučení

RE: 2004 - rok mučení

Copaallegro 213.?.?.?

Helejte, vy jste fakt Lojza. Ani bych se nedivil, kdybyste byl právě ten strejda Lojza, jak ho jistý autor barvitě popisuje, který si s oblibou nasadil klaunský nos a široké gatě s hlubokými na konci rozstřiženými kapsami , odešel na pískoviště a tam přítomné děti vyzval : Děti, hledejte klobásu !!!
To jen tak na úvod.
Každý, kdo zná židy osobně, tak Vám potvrdí jejich záliby. Kdo je osobně nezná, může shlédnou pár hitovek z Hollywoodu, kde je scénárista + režisér jistého obřezaného původu a můžete se kochat potoky krve, chroptěním, vyhřezlými vnitřnostmi, kopanci a bitím do alelujá a oplzlostmi všeho druhu. Také těžko najdete, či potkáte žida, který by při sobě nenosil kindžál, nebo střelnou zbraň. Nedávno se o tom hezky rozepsal guru Doležal v reflexu, kde radil jaký žabikuch by neměl chybět v kapse, či ledvinách metrosexuála.

39897

07.01.2005 09:45

2004 - rok mučení

RE: 2004 - rok mučení

Copaallegro 213.?.?.?

2.

Strom se pozná podle svých plodů a kdo nevěří ať tam běží - třeba na výstavu Prague - Los Angeles, co se konala v polorozbořené fabrice v Karlíně a jejíž artefakty mimo jiné byl obraz se zástupem jakýchsi bizarních postav močících lidem do úst, snímek podřízlého krku, snímek skalpovaného pána a následné jizvy atd. Vystavovatelé se honosili židovskými jmény par excellence a když už zaváněli španělsky, tak si přidali alespoň druhé jméno typu Juan JACOB Rodrigues.
Mnoho lidí nadává na necitlivost a krutost asiatů a já říkám, že v tom případě je Israel asijský stát a jeho tajné plné asiatů a vyšetřovaté jsou asiati nejasiovatější, takový Vanunu by mohl vyprávět. Inu, Chazaři jsou holt Chazaři.

39898

11.01.2005 13:15

Rok posilování moci

Rok posilování moci

Copaallegro 213.?.?.?

Souhlasím bezvýhradně a přidal bych zhovadilost umění, uniformitu tisku a globální a bezvýhradné opěvovaní Božích lidí. [mrknutí jedním okem]

První přispěvatel do diskuse - pan Zděnda by se mohl vyjádřit své hodnocení a myšlenky, rád si počkám.

40306

12.01.2005 17:29

Rok posilování moci

RE: Koureni

Copaallegro 213.?.?.?

(Zrušeno. Pivní řeči, tlachání, žádná informační hodnota.)

40405

12.01.2005 17:36

Rok posilování moci

RE: Koureni

Copaallegro 213.?.?.?

(Zrušeno. Žádná informační hodnota.)

40407

17.01.2005 10:50

Feminismus jeskynního muže

RE: Feminismus jeskynního muže

Copaallegro 213.?.?.?

Modráčku, hlasitě tleskám za Vaši odvahu napsat holý fakt. Nedávno jsem četl článek studentky, co navštívila Kanadu a rozepisovala se o snaze kanadských žen vyrovnat se mužům ve všech oborech, včetně krkání po jídle.
Z té představy mě jímala hrůza. ženy nás zcivilizovávají, zjemňují a činí lepšími lidmi. Právě jejich rozdíly jsou na nich to nejkrásnější a proto se přeci párujeme, abychom obsáhli všechny složky života.

40725

17.01.2005 11:05

Feminismus jeskynního muže

RE: Feminismus jeskynního muže

Copaallegro 213.?.?.?

Ano, Ister, samozřejmě. Zřejmě jste četla tuším předposlední číslo Cosmopolitanu, kde českým blbkám byla přednášena obehraná, laciná sale story, že Češi smrdí a jsou to šovinistická, líná prasata. Ještě, že Vá s a Vám podobné zachrání zdejší managéééři, že ?
Nepotkali jsme se tuhle na Benzínce OMV v Holešovicích? Stála jste přede mnou a mou přítelkyní a kolem Vás pobíhal takový submisiv, na kterého jste sladce houkla : Maybe they have a new Bazaar, honey ... To individuum okamžitě přitisklo pěsti na bradavky ( svoje ) a utíkalo sebrat Vámi požadovaný tisk a jen přítomnost ostatních lidí zabránila v donosu v zubech. A ano, byl jsem to já, který jsem hlasitě pronesl : Maybe you should spank me, honey ! Ohh yeah, more !! Chhh pšššš.
Nebudete tomu věřit, ale čeští muži se myjí, nemočí ve stoje ( já tedy doma NIKDY ), po velké potřebě používají bidet, používají značkové parfémy a vydělávají dost na to, aby si uklízečku zaplatili.
Zřejmě jste doposud lovila ve špatných vodách, nebo takovým mužům nemáte co nabídnout. Zamyslete se.

40726

19.01.2005 09:52

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Copaallegro 213.?.?.?

Já nevím, jak Vy, ale mě úplně stačí mé oblíbené tričko - My Boss is an Austrian painter. Vyvedené hezky ve správném písmu, aby Ti, kdo chtějí pochopit, pochopili a na druhou stranu mi všichni mohou políbit pozadí.
Nádherné srovnání komunismu a fašismu nabízí dílo zcela neprávem opomíjeného Jaroslava Žáka - Ve stínu kaktusu, Konec starých časů + Na úsvitě nové doby. Každý, kdo si tyto 3 poměrně útlé knížky přečte, již nikdy nebude na pochybách, co je větší svinstvo, jestli hákový kříž a Vůdce, nebo rudá hvězda a příslušní pohlaváři. Vřele tato díla doporučuji každému, jsou čtivá, vtipná a naplněná vírou v lidství a zdravý rozum.
No a co se týče toho, že každý politik od komunální úrovně až po esa vládnoucí zeměkouli může krást, lhát, šmelit, vraždit a podobné legrácky, ale to vše pouze a jedině za předpokladu, že bude dostatečně viditelně lézt do zadku Vyvoleným, tak všeho do času a nic neroste do nebe a i ten nejdokonalejší a do nejmenších podrobností propracovaný plán vždy zkolabuje na nějaké kravině. No a že Vyvolení se již cítí jednou a půl nohou v nebi je viditelné více, než jasně....

40851

20.01.2005 09:43

Na obranu České republiky

Na obranu České republiky

Copaallegro 213.?.?.?

Pane Modráčku, opět Vám dávám za pravdu. Ono ale musíme jít trošku hlouběji. POkud konstatujete, že média cíleně vytvářejí obraz čecháčkovství, musíte se ptát PROČ a KDO ???
Pokud by lidé byli hrdí na svůj stát, národ sami na sebe, asi by se dost cukali nějaké EU a zákonům a standardům, které nám tento celek vnucuje.
Další zajímavý postřeh nabízí též skladba novinářů a periodik, kteří si nikdy neopomenou smoči v údajné české malosti a provinčnosti. Kdbychom jako národ za něco stáli, tak frajerovi, který napíše článek s názvem Češi smrdí ( lžou, kradou ), bychom rozbili ústa takovým způsobem, že by zlámanými prsty sbíral zuby po zemi. neodpustím si postřeh, že většina z těchto apoštolů české povahy má v kalhotech o kůžičku méně. Ono, pokud si člověk sám sebe neváží, tak se sním dá lehčeji vyjebat a odrbat ho. O to tady jde.
Hrůzně dopadla anketa, kterou jsem kdysi četl s názvem : Šli byste v případě napadení Vaši zemi bránit ?? Většina přispěvovatelů byla názoru, že by vzali kramle, nebo by na to kašlali, protože to, co tu není rozkradené, to je prodané do zahraničí, takže ať si to majitelé brání sami.
Ono, když budete dostatečně dlouho někomu dokazovat, že stojí za ho..o, dříve, či později se jím stane a s tím si pak můžete dělat, co se Vám zlíbí. A o to tu jde.

40934

21.01.2005 09:44

Na obranu České republiky

RE: Na obranu České republiky

Copaallegro 213.?.?.?

V Německu se vše diskutuje otevřeně a každý Němec si dělá nárok na právo mít názor na jakoukoli a všechny otázky. Jeden je Katolík, další Protestant, jeden je zaměstnanec, další zaměstnavatel, kapitalista, socialista, demokrat, šlechtic. Neexistuje nic neslušného na výběru jednoho názoru nebo jiného, na kteroukoli otázku. Diskuse se děje veřejně a tam, kde jsou záležitosti nejasné, nebo popletené, tam se použijí argumenty, výčet argumentů. Ale existuje jeden problém, který není diskutován veřejně, jeden, který je choulostivý dokonce jenom jako zmínka : Židovská otázka. To je v naší republice tabu.

Žid je imunní vůči všem nebezpečím : můžete ho nazvat darebákem, parazitem, podvodníkem, prospěchářem, to všechno po něm steče jako dešťová voda po pláštěnce. Ale nazvěte ho Židem a budete překvapen, jak se zalekne, jak je najednou poraněný, a couvne : Byl jsem odhalen.

Nikdo se neubrání útoku Žida. Útočí rychlostí světla ze své bezpečné pozice a použije svých vloh na rozbití každého pokusu o obranu.


41054

21.01.2005 09:45

Na obranu České republiky

RE: Na obranu České republiky

Copaallegro 213.?.?.?

Rychle použije útočníkovy výpady zpátky na něho samého a útočník se stává lhářem, potížistou, teroristou. Nic nemůže být chybnějšího, než se hájit sám. To je přesně to, co Žid chce. Může si vymyslet každý den novou lež, na kterou musí nepřítel reagovat, a výsledkem je, že dotyčný stráví všechen čas obranou sebe sama a nezbude mu žádný čas na to, čeho se Žid tolik bojí : Útok. Obviněný se stává žalobcem a rychle dostává obvinitele do úzkých. Tak to vždy v minulosti bylo, když osoba, nebo událost objevila Žida. To je přesně to, co se nám může stát, když nejsme plně znalí jeho povahy a když budeme mít odvahu vytáhnout následující radikální závěry :

1. Nikdo nemůže s židy bojovat pomocí pozitivního myšlení, po dobrém. Je negativní a jeho negativita musí být vymazána z německého systému, nebo ho navždy zkorumpuje.
2. Nikdo nemůže diskutovat židovskou otázku se Židy. Nikdo nemůže dokázat komukoli, že jsou neškodní.
3. Nikdo nemůže dovolit Židovi používat ty samé nástroje jako čestnému oponentovi, protože on není čestný oponent. Bude používat velkorysost a ušlechtilost pouze jako léčku na svého nepřítele.
4. Žid nemá co mluvit do německých záležitostí. Je cizinec, vetřelec, který pouze využívá práva hosta, práva, která vždy zneužívá.

41055

21.01.2005 09:46

Na obranu České republiky

RE: Na obranu České republiky

Copaallegro 213.?.?.?

5. Ta tak zvaná religiosní morálka židů není vůbec žádnou morálkou, spíše podporou jejich zrady. Proto nemají žádný nárok na ochranu ze strany státu.
6. Žid není chytřejší, než my, spíše mazanější, obratnější a lstivější. Jeho systém nemůže být zničen ekonomicky – řídí se naprosto jinými morálními zásadami než my. Může být zničen pouze politickými nástroji.
7. Žid nemůže urazit Němce. Židovské pomluvy jsou výhradně označením čestnosti německého soupeře.
8. Čím více německých jednotlivců a německých hnutí bude vzdorovat Židům, tím hodnotnější budou. Jestliže je někdo napadán Židy, je to ryzí znamení jeho statečnosti. Ten, kdo není pronásledován, obtěžován Židy, nebo si ho dokonce Židé cení, je zbytečný a nebezpečný.
9. Žid hodnotí německé záležitosti z židovského pohledu. Výsledkem je, že opak toho, co říká, musí být pravda.
10. Každý musí buď přijmout nebo odmítnout antisemitismus. Ten, kdo brání židy ubližuje vlastním lidem. Každý může být buď židovským lokajem, nebo protivníkem židů. Vzdorování židům je věcí osobní hygieny.

Tyto principy dávají anti – židovskému hnutí šanci na úspěch. Pouze takové hnutí bude Židy bráno seriózně , pouze takové hnutí jim nažene strach.

41056

22.01.2005 11:17

Žalobce nebude žalovat muslimské noviny za nenávistné články vůči Židům

Žalobce nebude žalovat muslimské noviny za nenávistné články vůči Židům

Copaallegro 213.?.?.?


It wasn't Arabs who threatened to kill me - and continue to do so with regularity - it was/is jews.
It wasn't Arabs who screwed the stockholders of the company I worked for in SF - it was jews.
It isn't Arabs who fill my email inbox with pornographic spam - it is jews.
It isn't Arabs who send all those viruses to me over the Internet - it is jews.
It isn't Arabs who try to get my ISP to cancel my internet access - it is jews.
It isn't Arabs who periodically forge mass spam mailings to so many, using my domain name - it is jews.
It isn't Arabs who send me all that incredibly vituperative, irrational and pornographic hate mail - it is jews.
It wasn't Arabs who blocked my PayPal account and stole the balance it contained - it was jews.
It wasn't Arabs who painted a bullseye on my chest by labeling me one of "40 to watch" - it was jews.
It isn't Arabs who have made it all but impossible for me to work as a lawyer - it is jews.
It isn't Arabs who maintain a dossier on me and draw from it to defame me on every venue possible - it is jews.
It wasn't Arabs who have been bent upon bankrupting and imprisoning so many that I know - it was and is jews.
It isn't Arabs who have arrested and imprisoned Chester Doles as a felon in possession of a gun, though he is no felon and owned no guns - it is jews.
It wasn't Arabs who indicted David Duke on tax evasion charges that were pure speculation, forcing a plea deal and a 1-year prison sentence because he dared not go before a jury - it was jews.

It wasn't Arabs who arrested and imprisoned Christine Greenwood for distributing clothing to needy white children - it was jews.

41156

22.01.2005 11:18

Žalobce nebude žalovat muslimské noviny za nenávistné články vůči Židům

Žalobce nebude žalovat muslimské noviny za nenávistné články vůči Židům

Copaallegro 213.?.?.?


It wasn't Arabs who had Ernst Zundel deported to Canada - it was jews - where he now stands accused of thought crimes - by jews - for which he could get deported again, to Germany, where he will be tried for more thought crimes - by jews.

It isn't Arabs who have hijacked my government - it is jews.
It isn't Arabs who have hijacked the American legal system and now are transforming it to conform to Talmudic law - it is jews.
It isn't Arabs who own and run the Federal Reserve Bank, which is in the process of destroying the dollar and the American economy - it is jews.
It isn't Arabs rigging the US stock market and commodities futures markets - it is jews.
It wasn't Arabs who sent our military into Afghanistan and Iraq - it was jews.
It isn't Arabs who refuse to serve in the US Military in numbers proportionate to their population percentage - it is jews (1/10 of 1%, vs. 2-1/2%).
It wasn't Arabs who sued to remove "under God" from the Pledge of Allegiance - it was jews.
It wasn't Arabs who sued to remove the Ten Commandments from that Alabama courthouse, had Judge Moore removed from the bench and now seek to disbar him - it is jews.
It isn't Arabs who sue to remove nativity scenes from public venues - it is jews.
It isn't Arabs who erect menorahs in public venues in place of crosses - it is jews.
It wasn't Arabs who sued to remove group prayer from public schools - it was jews.
It wasn't Arabs suing to remove decorative lights from schools at Christmas - it was jews.
It isn't Arabs who refuse to allow children to say grace over their school lunches - it is jews.
It isn't Arabs who continue to impose affirmative action upon us in all walks of life - it is jews.

41157

22.01.2005 11:19

Žalobce nebude žalovat muslimské noviny za nenávistné články vůči Židům

Žalobce nebude žalovat muslimské noviny za nenávistné články vůči Židům

Copaallegro 213.?.?.?

It isn't Arabs who began and continue to expand militant feminism - it is jews.
It isn't Arabs who buy off all our legislators with our own tax dollars - it is jews.
It wasn't Arabs who tried to sink the USS Liberty and killed and maimed so many of its crewmembers during an extended attack - it was jews.
It isn't Arabs enacting hate crime laws designed to outlaw criticism of themselves - it is jews.
It isn't Arabs who run NAMBLA (North American Man-Boy Love Association) - it is jews.
It isn't Arabs suing to force us to allow homosexuals to lead boy scout troops - it is jews.
It wasn't Arabs who started and ran so many black organizations like the NAACP - it was jews.
It isn't Arabs importing huge numbers of Somalians and Bantu into American cities - it is jews.
It wasn't Arabs who formulated American legislation providing pensions to Russian jewish immigrants for doing nothing - it was jews.
It isn't Arabs who run organized crime throughout America - it is jews.
It isn't Arabs who import tons of drugs into America every day - it is jews.
It isn't Arabs who literally own and run all of Hollywood's moviemaking enterprise - it is jews.

41158

22.01.2005 11:20

Žalobce nebude žalovat muslimské noviny za nenávistné články vůči Židům

Žalobce nebude žalovat muslimské noviny za nenávistné články vůči Židům

Copaallegro 213.?.?.?

It isn't Arabs who literally own and run all of America's mainstream media - it is jews.
It isn't Arabs spewing obscenity and race-mixing propaganda from the TV and movie screens - it is jews.
It isn't Arabs trying mightily to block release of the Mel Gibson movie, "The Passion" - it is jews.
It isn't Arabs lying about and guilt tripping us with "the holocaust" - it is jews.
It isn't Arabs stealing American tax dollars to fund all their holocaust monuments throughout America - it is jews.
It wasn't Arabs who forged the Anne Frank "diary" - it was jews.
It wasn't Arabs who lied about gas chambers at Dachau and Auschwitz - it was jews.
It wasn't Arabs who lied about mass graves at Treblinka - it was jews.
It wasn't Arabs who lied about jews being made into lamp shades and soap during WWII - it was jews.
It wasn't Arabs who doctored WWII prison camp photos to appear to be belching smoke from crematoria - it was jews.
It wasn't Arabs who used WWII pictures of dead non jews, claiming they were jews - it was jews.
It wasn't Arabs who made anti-semitical talk punishable by death in Russia after they took power - it was jews.
It wasn't Arabs who killed over 20 million Russian Christians - it was jews.
It wasn't Arabs who looted and destroyed the Russian economy - it was jews.
It isn't Arabs who have amassed an illegal arsenal of over 300 nuclear weapons in the Middle East - it is the jews.
It isn't Arabs who brag about controlling America - it is jews.
It isn't Arabs who advocate the use of torture by and on Americans - it is jews.
It isn't Arabs who twist American laws to punish anti-semitical speech - it is jews.

41159

22.01.2005 11:21

Žalobce nebude žalovat muslimské noviny za nenávistné články vůči Židům

Žalobce nebude žalovat muslimské noviny za nenávistné články vůči Židům

Copaallegro 213.?.?.?

It wasn't Arabs who killed over 20 million Russian Christians - it was jews.
It wasn't Arabs who looted and destroyed the Russian economy - it was jews.
It isn't Arabs who have amassed an illegal arsenal of over 300 nuclear weapons in the Middle East - it is the jews.
It isn't Arabs who brag about controlling America - it is jews.
It isn't Arabs who advocate the use of torture by and on Americans - it is jews.
It isn't Arabs who twist American laws to punish anti-semitical speech - it is jews.
It isn't Arabs endeavoring to get America to outlaw anti-semitical speech - it is jews.
It isn't Arabs who sell goods that it is illegal in America to boycott - it is Israeli jews.
It isn't Arabs who extort "fees" for allowing their kosher label on goods - it is jews.
It isn't Arabs who retaliate against rock-throwing children by shooting them in the head - it is jews.
It isn't Arabs stealing land in Palestine - it is jews.
It wasn't Arabs who ran down Rachel Corrie with a bulldozer - it was a jew.
It isn't Arabs who have caused America to spend $2.5 trillion ($31,250 per American family) in the Middle East - it is jews.
It isn't Arabs who send teams of trained assassins into foreign countries, including America, to kill people with whom Israel disagrees - it is jews.

41160

22.01.2005 11:21

Žalobce nebude žalovat muslimské noviny za nenávistné články vůči Židům

Žalobce nebude žalovat muslimské noviny za nenávistné články vůči Židům

Copaallegro 213.?.?.?

It isn't Arabs who run the ADL, which maintains dossiers on thousands of law-abiding American citizens, for the purpose of punishing those with whom they disagree - it is jews.
It isn't Arabs who break into and enter the offices and homes of law-abiding American citizens, to procure evidence both for their database and in the hopes of getting evidence they can pass to the FBI for prosecution - it is jews.
It isn't Arabs who have caused America to go from being the most-loved country in the world to the most hated - it is jews.

Finally, though most won't believe it (all the preceding are facts - provable facts):
It isn't Arabs who regularly phony up "hate crimes" against themselves - it is jews

41161

28.01.2005 14:30

Osvětimské zamyšlení

RE: Osvětimské zamyšlení

Copaallegro 213.?.?.?

Pane Peleško, jsem na tom stejně jako Mr. Modráček, sám bych to nikdy nedovedl napsat lépe.
Bravo !!!

41742

28.01.2005 14:46

Osvětimské zamyšlení

RE: Osvětimské zamyšlení

Copaallegro 213.?.?.?

Vážně by mě zajímalo, za co si Vaše babička zasloužila lágr. Z mě dostupných zdrojů vyplývá, že do lágrů byli posíláni komouši, šmelináři, lapkové a další lumpíci a pobertové a samozřejmě rejpalové, kecalové a podvratné živly, organizující akce proti Německu a jeho branné moci. Nejsem si jistý, zda se to vztahovalo i na prostitutky ( nic proti Vaší babičce ), Ale zkuste vypátrat, jak se tam dostala.
Historky typu: Seděla doma, surově tloukla špačky, když tu vstoupil gestapák, který jí chtěl znásilnit, ona mu nedala a tak ji poslal do koncentráku - nechte prosím panu Lustigovi, co plánuje srcervoucí story o obyvatelce Terezína, která byla nucena dělat kurvu. Ještě nevím kdo jí nutil a čím zájemci platili a komu odváděla desátek, ale už se nemůžu dočkat hodnotného díla lidožrouta.

41745

29.01.2005 17:11

Osvětimské zamyšlení

RE: Osvětimské zamyšlení

Copaallegro 213.?.?.?

JIstý černošský zpěvák Vám dává odpověď :

Living in the USA !!! [velký smích] [cool]

41836

17.02.2005 14:02

Kdo ovládá Ameriku?

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Copaallegro 213.?.?.?

Vždycky mě fascinuje, jak kterýkoli žiďák, když se do rejpne do Izraele, Vyvolených , Holokaustu a spol., okamžitě začne produkovat na téma 1. Buzeranti, 2. Zkrachovalé existence, 3. Výpotky, výrony, hnis, zvratky - samozřejmě vše ve spojitosti s morálkou a vzděláním.

Je to o to zajímavější, že židé nám programují lásku k 4% a jejich díla nám 4% dávají za vzor, takže taková nadávka vlastně již nadávkou není.
Židé jsou sami prokazatelně posedlí tělními tekutinami ( krev, moč, zvratky, sliny, hlenohnisavý výtok,... ), což i pitomec pozná na jejich dílech od malířství přes fotografii a filmem konče. Opět platí dětsky prosté: Kdo to říká, ten to je ...

43673

17.02.2005 14:05

Kdo ovládá Ameriku?

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Copaallegro 213.?.?.?

Nesleduji TV, mám ji od kabelu odpojenou již půl roku a nikdy jsem nežil lépe. Z novin čtu Týden a pak vždy s chutí Reflex, aneb odrazy ze židoffského světa - to proto, abych věděl, na co si mám dát pozor.
Všem doporučuji...

43674

22.02.2005 09:15

Proč se Jaroslav Žák a jeho dílo nedostane do povinné četby?

RE: Proč se Jaroslav Žák a jeho dílo nedostane do povinné četby?

Copaallegro 213.?.?.?

Pane Stošedesátko, ten třetí díl by šel napsat jedna báseň. Jen se obávám, že jednak už dnes nikdo tak krásně a lidumilně psát neumí a těžko byste hledal vydavatele a pak rychle emigroval.
Zatrpklost je cítit, ale zlehounka. Spíše víra v lidskost, dobro a konečné vítězství morálky a rozumu ( Otec Breburda ).
Ostatně, jak se Vám líbily Breburdovy výroky : Hallo, Sie ! Nach Prag ? - Hele, koukej se, pojedeš rovně, furt rovně, jo, nikam nezahneš, pořád rovně, až do prdele. - Danke... nebo to úžasné konstatování, které přednesl na tribuně v Únoru 1948 - Podruhý ve sračkách a podruhý až po uši.
Žák je prostě Boží !!!

43997

22.02.2005 14:27

Kdo ovládá Ameriku? II.

RE: Kdo ovládá Ameriku? II.

Copaallegro 213.?.?.?

Lidi a už jste si někdy položili otázku, co Vás vlastně nutí sedět před tou bednou a konzumovat ty nesmysly ve zprávách, kdo Vás nutí tam zůstat sedět a sledovat exponenciální nesmysly schované do balíčku "filmová tvorba" protkávaného lživými reklamami na věci zbytné až zbytečné?
Proč se necháváte zmanipulovávat do utrápených spotřebitelských idiotů ? Spotřebitelské náboženství spotřebovává především spotřebitele samotného, že ?
Myslíte si, že Vaše životy budou chudší, nudnější, bez šťávy, když se večer půjdete s partnerem projít, posedíte u dobrého vína a proberete běžné Vaše osobní životní radosti a starosti, místo pofidérních debilit z bulvárního tisku a estrádních pořadů ? ... Nikdo Vás nenutí nechat se ovládat a programovat od talmudistické škatulky...

44012

23.02.2005 14:12

Kdo ovládá Ameriku? II.

RE: Kdo ovládá Ameriku? II.

Copaallegro 213.?.?.?

Idealisto, striktně jsem svou TV odpojil před více, než půl rokem. Existuje knížka, kde jsem se dočetl, že množství informací, ke kterým se jeden dostal za svůj život, ze dříve zvojnásobil po dejme tomu 500 letech, pak po sto, v minulém století po 50-ti, dvaceti, nyní každé dva roky a v roce 2012 - pamatujte si to datum - každou vteřinu. TV a tisk lidi zahlcuje naprosto nepodstatnými informacemi, kterým přikláda neadekvátní váhu a důležitost, které zahltí vaši mozkovou a především emocionální kapacitu tak, že se z vás stane průtokový ohřívač informací a pouze ty, které neovlivnitelně zachytí Vaši podvědomí ( a že to TV umí, to si buďte jistý ) Vám utkví, aniž byste si byl toho kolikrát vědom.
Na informace máte internet a antikvariáty. Na zpracování instinkty a selský rozum.

44095

23.02.2005 14:29

Kdo ovládá Ameriku? II.

RE: Kdo ovládá Ameriku? II.

Copaallegro 213.?.?.?

No, ono ani tak nejde o to, kdo nám vládne, ale jak nám vládne a čeho chce svou vládou dosáhnout.
Prvotní heslo každého vladaře je : ROZDĚL A PANUJ. Rozdělení nejčastěji funguje na bázi více, či méně skryté podpory vzájemné nenávisti a bojů:

1. Černí proti bílým - tím, že černé namlsáme masáží, že mají stejné schopnosti a dispozice jako bílí, z nich uděláme úhlavní nepřátele bílých z jasného důvodu - střet s realitou. A ten černoch, než aby přijal myšlenku, že je fakt dobrej v košíkové, bubnování na tamtamy, kotrmelcích se slečnou na kanapi a vyluzování skřeků a jinak už nic moc, tak raději bude obviňovat ty bílé svině z rasismu, zaujatosti a utlačování, což má za následek, že je bez práce a nemůže si vozit zadnici v Lexusu jako jeho rasoví bratři v MTV.

2. Ženy proti mužům - feminismus se všemi jeho nuancemi vnucuje ženám nenávist k mužům, které jim média typu Cosmopolitan barvitě líčí jako šovinistická prasata s jediným zájmem - ukájení pohlavního pudu na úkor utlačované ženy, která je nucená se prostituovat, aby ve společnosti uspěla. Poučné jsou různé reality show a seriály, co nás denně utvrzují v tom, že láska, věrnost, partnerská podpora a důvěra jsou mrtvé pojmy a nejlepší je toho druhého sériově ojebat, ojet, okrást a nakopat do zadku dříve, než si ho pustíme k tělu a přejít k dalšímu exempláři.44097

23.02.2005 14:30

Kdo ovládá Ameriku? II.

RE: Kdo ovládá Ameriku? II.

Copaallegro 213.?.?.?

3. Děti proti rodičům - propagace tzv. volné výchovy, kdy potomek nemá ponětí o životních hodnotách jiných, než které mu programuje TV vzniká nutně napětí mezi dřícími rodiči a dětmi, co mají pocit, že se vše musí točit kolem nich a chtějí všechno a hned. Popularizace drog, sexu a násilí z dětských bytostí vychová Natural Born Killers a tvoří sekularizované atomizované jednotky bez možnosti kolektivního zařazení, altruismu a společného vnímání skutečných hodnot s vyjímkou prachů.


4. Chudí a pracující zaměstnanci proti bohatým a zaměstnavatelům – všeobecná adorizace peněz a všech atributů jejich vlastnictví ( domy, vozy, jachty, milenky ) probíhá n

44098

23.02.2005 14:31

Kdo ovládá Ameriku? II.

RE: Kdo ovládá Ameriku? II.

Copaallegro 213.?.?.?


5. Masa proti politikům – neexistuje špinavost, které by byl ten který politik ušetřen v médiích, když přestane skákat tak, jak někdo jiný píská – třeba takový Clinton by mohl vyprávět, nebo co Standík Gross ? Politici jsou médii obecně vybarvováni jako pijavčí flákači a lumpové, kterým jde hlavně o svoji kapsu. Ne, že by tomu většinou tak nebylo, ale už ze zásady se popírá snaha některých světlých vyjímek o práci pro lidi a stát. Na druhou stranu to politiky opravňuje ke všem špinavostem, pod heslem : Když už mě mají za hajzla, tak si při tom alespoň namastím kešeňu.

6. Všichni proti nacionalistům, rasově uvědomělým, pravičákům a hlavně antisemitům – tato lidská odrůda je bez výjimky popisována jako smrdutý odpad s těmito standardními doplňky v základní výbavě bez příplatku –

a ) zakomplexovanost - závist životní úspěšnosti a bohatství jisté rasy, resp. morálka, která brání v provádění špinavostí a podrazů a budování těch pravých konexí, které by vás dostaly mezi ty „nahoře“

b) nevzdělanost - resp. vzdělání jim nenatlouklo do hlavy, že multikulturalismus, nadnárodní společenství, rasově smíšená společnost apod. je největší blaho pod sluncem a poslední stádium všesvětové prosperity a lásky

44099

23.02.2005 14:31

Kdo ovládá Ameriku? II.

RE: Kdo ovládá Ameriku? II.

Copaallegro 213.?.?.?


c) ekonomický marasmus – neutěšená ekonomická situace ( nezaměstnanost ) plodí v těchto lůzrech nenávist k přistěhovalcům, co jim prý berou práci a vytváří v nich zlobu na nadnárodní koncerny, které své fabriky přesunou třeba na jižní pól, když jim tučňáci budou makat za méně peněz, jen aby si udrželi pořádné marže a akcie firmy, co tvoří část platu managementu trvale porostou do nebíčka i za cenu machinací enronského typu.


d) Agresivita – ano, proto se do TV zpravodajství VŽDY dostanou záběry na rozvášněné holé lebky, hooligans a hajlující prosťáčky ověšené památečnímu atributy 3. říše. Pravděpodobnost, že tito ochotně pózující pánové jsou profesionálové, placení z měšce ukrytého pod kaftanem nikoho nezajímá. Dále jsem se dočetl, že hudební skupiny typu Metal a Satanisté sem patří také. Moc mě to pobavilo v souvislosti s článkem, kde jsem se dozvěděl, že hlavní člen válečně zbarvených KISS ( s SS po vzoru jistých jednotek ), je izraelský žid, s matkou, co prošla koncentrákem – Kocourkov hadr

44100

23.02.2005 14:32

Kdo ovládá Ameriku? II.

RE: Kdo ovládá Ameriku? II.

Copaallegro 213.?.?.?e) Duševní choroba, méněcennost – protože jen duševně chorý člověk může obhajovat něco, co vidí jeho oči, co zažil na vlastní kůži, co mu zprostředkuje zdravý rozum a neomílat klišé, že homosexuálové jsou skvělí lidi a jejich přínos naší společnosti je nezměrný ( pokaždé si na ten přínos vzpomenu, když si nasazuji preservativ s nějakou šťavnatou kočkou ze strachu před AIDS ), že rasy si jsou naprosto rovné ( a proto se v Africe vyrábějí špičkové hodinky, komponenty do letadel, mobilní telefony, bezporuchové automobily a africké malby, hudba, filozofie a architektura je vzorem pro celý svět a všichni se tam topí v penězích a mají doma 2 televize a 3 ledničky), že nám šéfuje a diktuje určitá skupina lidí, co si je navzájem podobná určitými morfologickými znaky, že naše zodpovědnost, která nám brání si dělat potomstvo, musí být nahrazena přistěhovalectvím ze třetího světa, které pomůže odčerpat trapné přebytky vytvořené z našich krvavých daní, že ……

f) Fašismus + nacismus – těžko vám dnes někdo vysvětlí, co se za těmito výrazy skrývá, ale všichni mají i v poslední buňce mozku naprogramováno, že je to strašné svinstvo, co má za následek vraždění nevinných lidí s přidruženou výrobou mýdel, matrací, stolních lamp, knoflíků a guláše z lidských součástek.

44101

23.02.2005 14:32

Kdo ovládá Ameriku? II.

RE: Kdo ovládá Ameriku? II.

Copaallegro 213.?.?.?

Vskutku pařeniště vřelých citů, že ? Takže vlastně v závěru každý má důvod pro nenávist a závist ke komukoli. S jedinou vyjímkou. Ano s vyjímkou vládců médií a vládců obecně.

Cíle této nadvlády.

1. Zajištění beztrestnosti a pro ostatní neproniknutelné hegemonie
2. Vytvoření jednotného veřejného názoru na všechny důležité a prospěšné otázky
3. Zajištění poslušnosti panáčkujících loutek v roli politiků
4. Vytěžení ovládaných.

44102

23.02.2005 16:06

Kdo ovládá Ameriku? II.

RE: Kdo ovládá Ameriku? II.

Copaallegro 213.?.?.?

No, nezlobte se, ale můj vkus to zhodnotil jako snůšku sprostot a primitivismů nejhoršího zrna obklopující prostinkou myšlenku. Asi jako když teenager 100x za den řekne, že fotr je debil.

44107

24.02.2005 14:37

Kdo ovládá Ameriku? II.

RE: Kdo ovládá Ameriku? II.

Copaallegro 213.?.?.?

Idealisto, Šebesta je jméno pro články, Copaalegro pro diskuse. Přečtěte si prosím Ve stínu kaktusu. Pak pochopíte. Pokud nemáte, mám jich více - zašlu.

44150

24.02.2005 15:33

Kdo vládne

RE: Kdo vládne

Copaallegro 213.?.?.?

Tra Tome, Lexus není objektem mé touhy, tak za 5 - 10 let. Jinak Vás musím ubezpečit, že má garáž chová skvost v podobě nové Honda S 2000 a do práce jezdím Octavia Turbo 20V.
o závist mi nejde, spíš mi vadí blbost lidí, kteří tu propagandu žerou.

44156

24.02.2005 15:38

Kdo vládne

RE: Kdo vládne

Petr Šebesta 213.?.?.?

Abeli, vedle. To prasáctví průmyslové výroby masa jsem položil na druhou misku vah proti židovskému ovládání. Jak známo v zemědělství se židé nevyskytují.
Nelíbí se nám to, co my sami děláme jiným, to byla ta myšlenka.

No a že neumím zacházet s židovskými slovíčky ? Račte prominout Blahorodí, Vaši lekci zapisuji za pravé ucho.

44157

24.02.2005 17:03

Kdo vládne

RE: Kdo vládne

Petr Šebesta 213.?.?.?

Asijské století?
Čínké století ?
Poslední století ?
Atomové století ?
Století návratu do 18-tého století?

44166

25.02.2005 09:39

Kdo vládne

RE: Kdo vládne

Petr Šebesta 213.?.?.?

Pane Petge, Vaši myšlenku potvrzuje úvaha agenta Smithe z Matrixu, kde Lidstvo přirovnává ke zhoubným bakteriím, nákaze, která dělá všechno proto, aby poškodila a posléze zahubila svého nositele a živitele. Něco na tom bude.
Ale také jsem četl na jednom nekorektním serveru úvahu oficiálního životopisce rodiny Rotschildů ( ano, je to žid ), kde uvádí, že jsme si de facto nechali vnutit víru - Křesťanství, kterou vymysleli židé, kde hlavními postavami jsou židé atd. Což není zas až to nejpodstatnější, ale zajímavá je druhá část myšlenky - do té doby jsme sice asi byli divocí pohané, kteří ovšem žili v souladu s přírodou, kterou brali za svou matku, živitelku a uctívali jsme své přírodní bohy a nadpřirozené síly a žili v podstatě šťastně, i když nevědomě a neuvědoměle a určitě z mnoha pohledů barbarsky.
Zajímalo by mě, jestli život tehdejšího barbara byl o tolik chudší, nebezpečnější a složitější ( a zřejmě i kratší, i když na druhou stranu, co je rok otroka proti měsíci svobody ), než život dnešního průměrného člověka s pracovní dobou, daněmi, TV, ....

44221

25.02.2005 09:51

Kdo ovládá Ameriku? II.

RE: Kdo ovládá Ameriku? II.

Petr Šebesta 213.?.?.?

No a pane Leho, vy si jako představujete, že ve stalinistických lágrech šéfoval Stalin osobně? Nebo že tam ty ruské chudáky posílal a odvážel ve svém autě ?
Prdlajs, měla to na starosti KGB a další represivní složky USSR a tam byli žídků jako hub po dešti. A to, že šel Stalin obřezaným na ruku, to je historicky doloženo - tresty za antisemitismus a pod. Zase vedle, máte ještě 2 pokusy.

44223

25.02.2005 09:56

Kdo ovládá Ameriku? II.

RE: Kdo ovládá Ameriku? II.

Petr Šebesta 213.?.?.?

Lého, samozřejmě, každý, kdo operuje doloženými fakty, logickými argumenty a známými pravdami, které se neslučují s blbostmi vštěpovanými na běžícím pásu filmové tvorby a lá cholokaust & Hitler - patologický skrytý submisivní homosexuální položid a pod. - je okamžitě nácek a zasloužil by si pracovat v kibucu na farmě, že ?

44224

28.02.2005 09:22

Kterak židé zkrášlují Prahu

RE: Kterak židé zkrášlují Prahu

Petr Šebesta 213.?.?.?

Modráčku, zapomněl jste na jména, která pocházejí ze zvířecí říše. Ano, Jelínek, Vokoun, ale i Parma, Cejnar, Daněk, Srnec ( zvláštní je, že ne Šváb, Krysa, Klíště, .. ) dále zde máme ona honosně znějící jména, Dubský, Zelený, ... jeden kamarád se hlásil na pozici do call centra do židoviny jménem AAA AUTO. Telefonisté, otravující lidi si měli zvolit krycí příjmení. Bylo jim poraděno, aby si vybrali právě ze zvířecí říše s odůvodněním, že tato příjmení jsou pro byznys nejlepší, lehko zapamatovatelná - a jsme doma. Mimochodem ten kluk si vybral příjmení Ryba [chechtot]

44412

28.02.2005 09:41

Kterak židé zkrášlují Prahu

RE: Kterak židé zkrášlují Prahu

Radil 213.?.?.?

Nillberte, rada zadara. Na přední kapotu si sežeň samolepu obrysu šesticípé hvězdy - rozměr přesahující půl metru čtverečního. Na boční dveře u řidiče si dej po vzoru závodníků krevní skupinu a Rh faktor + poznámku, že chceš košer krev, no a na zadní nárazník umísti čitelný nápis Pozor vezu židovskou matku !
Na dveře u spolujezdce velký nápis Holocaust surviver. Ty samolepy Ti udělá každá lepší reklamka, slevu poskytne Desicom 2000, kde jsem si nechal dělat SPZ na můj sporťák ( špičatému nárazníku normální SPZ vyloženě nesluší ) - myslím, že se vejdeš do 666,- Kč ä ta prsatá černovláska, co přijímá zakázky se Ti bude MOC líbit.

Na tohle auto si nikdo nedovolí ani podívat.

No a až se probudíš, tak se přijeď podívat, jak opravdu vypadá ( ne v autosalonu )k nám do klubu, do Všenor. Možná, že tě Ríša Chladů nechá vyhonit nad sedačkama ( když to po sobě utřeš ). Ale to až tak za měsíc, protože jenom magor, jako jsi Ty si může myslet, že s auty těchto parametrů lze jezdit i v zimním počasí. Přestaň fantazírovat a nepleť se mezi velké kluky.

44413

28.02.2005 10:45

Kdo ovládá Ameriku? II.

RE: Kdo ovládá Ameriku? II.

Petr Šebesta 213.?.?.?

Lého, člověk může studovat historii WW2 třeba 10 let 8 hodin denně a vystačí mu na to jen obřezaní autoři. Nemůžu Vám mít za zlé, že nestudujete Irvinga, stejně, jako já si pravděpodobně od Vás nenechám doporučit většinu Vašich pramenů.

44416

01.03.2005 09:06

Kterak židé zkrášlují Prahu

RE: Kterak židé zkrášlují Prahu

Petr Šebesta 213.?.?.?

Tak to je fakt dlouho, co jste ho viděl. Protože mezitím měl ještě Maranello ( Ferrari ) a SL 55 AMG. Nillberte, na jaře se můžeme všichni potkat na okruhu v Mostě, nebojte, nebudete tam s Lambem jediný. Účast přislíbil i Herbeck ( váš souvěrec ) se Zondou a když se uvolní i Robík P. s Ferrari Enzo ( parkuje v garáži v Opletalce - stejně, jako já ), tak to bude stát za to. Těším se na Vás.

44474

01.03.2005 09:42

Kterak židé zkrášlují Prahu

RE: Kterak židé zkrášlují Prahu

Petr Šebesta 213.?.?.?

Mno a k tomu Bugatti. Máte zajisté na mysli tu modrou mrchu, že ? Původně patřila panu Voňavkovi, kterého však tuším někdo odkrágloval. Naposledy jsem v ní viděl kasínového krále Simka, což by odpovídalo na Vámi zmiňovaného "dědka" ( i když on by s tímto označením rozhodně nesouhlasil a možná byste poznal pádnost jeho zlatem hojně ověšené pravice, nebo by Vás předal své černé gorilce - odhadem 140 Kg a 2 m ), ale ten pán, co ji řídil na Nuseláku minulý rok na podzim, nevypadal jako Simek a také se prodávala v létě na tipcars.cz, tuším za 10 mio., je to dost stará šunka.
No a jízda s tímto skvostem po Praze ? Asi jako v žebřiňáku, pane Nulla. Na Vámi obdivované Lambo stojí ráfek kolem 70 000,-Kč + proražená guma Pirelli Zero - 20 000,- Kč + práce na kalibraci odklonu kola hnutého nárazem - cca. 10 000,- Kč a to se můžete modlit, aby nebylo ohnuté rameno - a to prosím způsobí jeden pražský nepovedený kanál projetý v rychlosti nad 80 km/hod. Věřte mi, že vím o čem mluvím.
No a Marešovi jeko Modenu přeji, je to frajer.
Chlape, já bych Vám to Lambo snad i přál, rozhodně raději, než to stíhačku, co se v ní ve snech proháníte po obloze nad Tel Avivem, ale moc byste si nepojezdil. A na masírku v českých podmínkách stačí i jiné kundolapky - řádově za desetinu, které udělají stejnou službu - doporučuji Corvette.

44478

02.03.2005 09:52

Jak je to v České republice s příjmy, výdaji, úsporami a jejich pravděpodobností?

Jak je to v České republice s příjmy, výdaji, úsporami a jejich pravděpodobností?

Petr Šebesta 213.?.?.?

Já přidám svůj názor člověka žijícího v ČR, člověka, který moc nečte noviny, TV se vyhýbá jako hrdina filmu Akumulátor 1, člověka, který má rozsáhlou síť kamarádů, známých a obchodnách partnerů, člověka relativně přemýšlivého.
17 000,- Kč měsíčně hrubého je možno považovat za relativně dobrou mzdu v Praze a ještě tak možná v Mladé Boleslavi, či v nových fabrikách v Kolíně. Prahu bych viděl na průměr kolem 25 000 - 30 000,- Kč, hodně průměr zvedají banky, realitky, hotely a vůbec cestovní ruch. Nesmíme opomenout ani šedou ekonomiku - taxikáře, barmany, prostitutky, kuplíře ... - 60 000 - 120 000,- Kč většinou nezdaněných. Manažerské pozice od 30 000,- Kč do 50 000,- Kč + auta, mobily, diety. Top management 60 000 - 150 000,- Kč Mluvím o Praze.
Ale už 30 km od Prahy je situace naprosto odlišná ( Mělník, Kladno, Poděbrady,... ) - platy okolo 10 000 - 14 000,- Kč. Severní, východní Čechy - 8 000 - 12 000,- Kč, no a na Moravě je dobrý plat 10 000,- Kč ( plus 1 000 - 2 000,- Kč bokem ). Děčín, Teplice, Česká Lípa, Most - bída, nezaměstananost, každý, kdo má práci, tak si píská a platy i v dnešní době kolem 8 000 - 12 000,- Kč jsou pokládány za výborné.

44553

02.03.2005 09:52

Jak je to v České republice s příjmy, výdaji, úsporami a jejich pravděpodobností?

Jak je to v České republice s příjmy, výdaji, úsporami a jejich pravděpodobností?

Petr Šebesta 213.?.?.?

Zadlužení domácností brutálně roste. Lidi si na dluh pořizují ledničky, pračky, dovolené, ale i mobily a někde kupují na úvěrové karty i sobotní velkonákupy v hypermarketech. Český člověk je oslněn tím, že si může koupit například domácí kino hned a splácet, takže po hlavě skáčí do úvěrů, kde roční sezby přesahují 40 %. Společnosti jako Prudential mají žně i s úroky kolem 70 - 100% p.a., které se však netváří jako úroky, ale jsou zahrnuty do složky - služby potřebné k získání a splácení úvěru ( třeba že dlužníky osobně obchází šmudla a láme z nich splátky ).
Ale stále existují mraky spořínků a člověk žasne jaké balíky mají na svých účtech třeba nenápadní důchodci, dříve zelináři, řezníci, zástupci PZO, či restituenti, ti tvoří onen objem úspor. Jsou zvyklí žrát a nemlaskat.

44554

02.03.2005 09:57

Kdo vládne

RE: Kdo vládne

Petr Šebesta 213.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

Jen houšť a větší kapky. Tome, Vás není nikdy dost [mrknutí jedním okem]

44555

02.03.2005 14:24

Ernest Zündel byl včera úspěšně vaporizován

RE: Ernest Zündel byl včera úspěšně vaporizován

Copaallegro 213.?.?.?

Já spíše nenávidím lidi, kteří mají plnou hlavu zvrácených fantazií, které se točí kolem řitních otvorů a vztyčených vocasů. TraTome, nedávno jsem se po telefonu bavil s jedním vaším souvěrcem, který seděl v tramvaji plné lidí a nadšeně mi popisoval, že právě jede si nechat udělat klystýr. Že je to teď na jaře potřeba, že si člověk touto cestou pročistí myšlenky, plíce a střeva a cejtí se jak znovuzrozenej. Aniž bych ho nějak povzbuzoval, tak se rozvyprávěl o tom, jak mu při tom hezká mladá sestřička ( určitě blond ) masíruje bříško, a jak při první návštěvě ( zapotřebí jsou alespoň 4 procedury ) dostal svou vlastní hadičku, kterou si nosí s sebou ( asi ji má i v noci pod polštářem ). Chlape, být vámi, já bych neváhal, vždyť i další souvěrec z Haškova Švejka - MUDr. Grunstein - považoval klystýr ( a chinin ) za univerzální bolehoj.
Proto pak tak nějak člověk pochopí vyvolenou rasovou fixaci na anální otvor ( a tu spoustu análního porna všude kolem ).
Ale Vyvolený, nepleť taková svinstva mezi nás, NORMÁLNÍ lidi a své fantazie o nadranejch negrech a bílém zadku si nech na pravidelnou večerní hodinku masturbace.
Ze srdce děkuji.

44593

02.03.2005 14:27

Ernest Zündel byl včera úspěšně vaporizován

RE: Ernest Zündel byl včera úspěšně vaporizován

Copaallegro 213.?.?.?

Pane TraTom a jaká forma demokracie jsou prosím pěkně takové kibucy v Izraeli ?
Všichni mají všechno a nikdo nic a každej závidí druhému i nos mezi očima, kontrola každého kreditu, co jednotlivej šmudla utratí.... Mám to prosím chápat jako vrcholnou formu demokracie ?

44594

03.03.2005 10:01

Německá policie zatkla Ernesta Zündela

RE: Německá policie zatkla Ernesta Zündela

Copaallegro 213.?.?.?

Dojemné Kemo, dojemné. Právě jsem odhodil v dál promáčený kapesník.

Druhá strana mince : Představte si, jste jeden z klanu lidí, kterým bylo historicky do hluboké minulosti dokázáno, že stojí za mnoha do nebe volajícími špinavostmi, že usilují o světovládu, že se neštítí jakýchkoli podvodů, že v každém špinavém kšeftu mají majoritu ( lichva otroci, drogy, alkohol, prostituce ), klanu lidí, kteří boří tradice, morálku a hodnoty, na kterých byla vybudována celá bílá civilizace, klanu lidí kteří prokazatelně nastolili nelidský komunismus. V zemi kde později dostali za uši se postarali o hyperinflaci, dostali tamější obyvatele do bídy a beznaděje …Takže přijdete do cizí země, kam vás nikdo nezval, tak jak je to vašemu klanu vlastní po tisíce let ( pokaždé, když vás z bývalého rejdiště vypráskají ). Přijedete sám, protože v jisté zemi se proti vašemu klanu vzbouřili a váš klan dost citelně zasáhli, což s vinnými odnesli i nevinní ( běžná praxe, kterou můžeme denně sledovat v TV ). Máte s sebou několik zažloutlých fotografií a v sobě asi tunu vzteku, že se vám to nějak vymklo z rukou a ti neschopní, nevzdělaní gojové vám přechodně zatopili. Ten vztek se zhmotní do podoby pomsty a vydírání celého světa a vztek se nejlépe hasí odplatou - zcela podle vašemu klanu vlastních počtů - za jedno oko oči obě, za zub celou sanici.

44682

03.03.2005 10:01

Německá policie zatkla Ernesta Zündela

RE: Německá policie zatkla Ernesta Zündela

Copaallegro 213.?.?.?

No a najednou přijde nějaký tlustý pán ( ale na Šarona nemá ) a začne ukazovat na vaši pomstychtivost a na to, že váš klan si vlastně podle mnoha měřítek zasloužil to, co dostal. Je zajímavé, že i mnozí členové vašeho klanu tvrdí to samé, ano, selfhatingklansman - že jich panečku je.
Tlustý pán porušuje zákony, o přijetí kterých se postarali vaši členové klanu.
A teď holt ten pán půjde sedět. Zatím to jde, zatím členové klanu mají věci v rukou....

44683

03.03.2005 12:45

Ernest Zündel byl včera úspěšně vaporizován

RE: Ernest Zündel byl včera úspěšně vaporizován

Copaallegro 213.?.?.?

Jen ať mu dají Germáni "dóžo" alespoň budou mít černoušci v kriminále novou prdel na hraní.

... a toto je pane Tratom jako co ?? Nebo máte jiné představy o hraní černoušků v kriminále s bílou prdelí? Nebuďte lakoms, poučte nás.

44704

04.03.2005 08:51

Německá policie zatkla Ernesta Zündela

RE: Německá policie zatkla Ernesta Zündela

Copaallegro 213.?.?.?

Tak tomu říkám provokace, jako prase. Nejlepší reakcí je ignorace.

44817

04.03.2005 09:05

Německá policie zatkla Ernesta Zündela

RE: Německá policie zatkla Ernesta Zündela

Copaallegro 213.?.?.?

Nilberte, takové Lambo, jako máš Ty, může mít každý. Já Tě totiž viděl, když jsi odcházel z jistého obchodu vedle obchodního domu Kotva s balíčkem v ruce.
Nedalo mi to a vstoupil jsem tam hned po Tobě, bylo totiž dokořán otevřeno. Prodavač v této prodejně modelů vozidel v poměru 1:36, byl stále velmi rozčilený a říkal, že ten smrad a zlo musí pořádně vyvětrat, že je to horší, než kdyby jeho prodejnu navštívilo pět pojišťováků a jeden prodavač termínových kontraktů na CBOT ( Chicago Board of Trade )- na mou duši, že jo - říkal.
pokusil jsem se ho přátelským úsměvem a klidným hovorem uklidnit a zeptal jsem se ho, co ho tak rozčililo. Stěžoval si na to, jak jsi ho seřval, že nemá model tanku a stíhačky, které ti chybí ve tvém domácím plastickém bojišti,pokrývajícího celou plochu tvého dětského pokoje s vyjímkou palandy, kterou sdílíš se svou nevlastní starší sestrou a jejím přítelem ( spíš dole ).

44819

04.03.2005 09:06

Německá policie zatkla Ernesta Zündela

RE: Německá policie zatkla Ernesta Zündela

Copaallegro 213.?.?.?

Nakonec po horentním smlouvání, které obsahovalo prvky abstraktního tance, zaříkání ďábla a přísahání na všechny bůžky, že víc peněz u sebe nemáš, jsi z umolousané ponožky decentně hnědé barvy s jen malou dírou na patě, vytáhl propocenou dvoustovku. Prodavač odmítl tento radioaktvní materiál vzít do rukou, takže jsi bankovku položil na pult, sebral model Lamborghini a utekl.
Příště tam jdi v přestrojení, abys nedopadl jako v podobné prodejně v Dětském domě, odkud Tě vynesla ochranka, když Tě přistihli, jak si do modlitební šály balíš modýlek Ferrari Modena Spider, který jsi nehodlal platit s ohledem na zplynovaných 6 milionů.

44820

04.03.2005 09:09

Německá policie zatkla Ernesta Zündela

RE: Německá policie zatkla Ernesta Zündela

Copaallegro 213.?.?.?

Tra Tome, zajděte si konečně na ten klystýr, nebo se vašich příspěvků obsahujících podobné humorné složky nezbavíme. Klidně vám na tu hadičku přispěji.

44821

04.03.2005 09:21

Bezzubý a vyhaslý kjótský protokol

RE: Bezzubý a vyhaslý kjótský protokol

Copaallegro 213.?.?.?

Kdyby to dopadlo tak, že by každý psal to, co se líbí jistým ženám a velkému procentu populace, jmenoval by se každý spisovatel Wieveg, nebo Lustig .... [mrknutí jedním okem]

44823

04.03.2005 10:02

Ernest Zündel byl včera úspěšně vaporizován

RE: Ernest Zündel byl včera úspěšně vaporizován

Copaallegro 213.?.?.?

Pane Táborský, Německo je v hajzlu. Po té, co jsem si nevěřícíma očima přečetl, jak se prostituoval německý prezident v Knesselu ( či jak se ten Ein Kessel Buntes jmenuje ) v Izrahelli - nejprve mluvil hebrejsky a až pak německy a obojí stálo za prd.., jsem Němce odepsal.

44824

07.03.2005 10:19

Korupce pohlcuje OSN

RE: Korupce pohlcuje OSN

Copaallegro 213.?.?.?

Co si představujete pod pojmem zpackaný život ? Pokud máte na mysli nutnost konzumace šitových potravin ( vše se podřizuje tzv. intenzifikaci zemědělství - pesticidy, GM potraviny, maso nadopované steroidy, nestravitelné oleje... = cukrovky, rakovina, kožní problémy,.. ), nutnost konzumace zpravodajství + filmové + tiskové + kulturní tvorby made by "obrzezani" ( z čehož se bílému člověku chce zvracet, zvyšuje se agresivita, deprese, neúcta k tradicím a skutečným hodnotám ) + nutnost přihlížeí židovinám v nejširším spektru od vysoké politiky až po Kenvelo, Karlín, Africa - Israel Investments Ltd.,... - pak máte pravdu, za naše tímto způsobem zpackané životy můžou židé.

45115

07.03.2005 14:22

Bezzubý a vyhaslý kjótský protokol

RE: Bezzubý a vyhaslý kjótský protokol

Copaallegro 213.?.?.?

Vy nemáte na mléko alergii ? Jo, promiňte ono bylo pasterované. No a že vám někdo lohnul kus sýrce ? Máte si dávat pozor a ne koukat holkám pod sukně. Co vám však věřím na 100%, je to, že jste se tam zhádal do krve, jak je to vlastní všem Vyvoleným. Modráček jistě rád doplní historky pražských hoteliérů s jejich israelskými hosty a minibary [mrknutí jedním okem]
A nemyslím si, že by to turistickou ekonomiku nějak mrzelo, kdyby sem přestala jezdit ta hádavá, agresivní, vychcaná chamraď z Israele, která tvoří většinu israelských turistů, se kterými jsem měl tu čest se během 6-ti let práce v pohostinstvé potkat.

45123

08.03.2005 10:34

Korupce pohlcuje OSN

RE: Korupce pohlcuje OSN

Copaallegro 213.?.?.?

TRATOMe, odhalil jste mě !! Vyhodil mě samotný pan majitel Kenvela za hlasité vzdychání na prodejně. Myslím, že si mě musíte pamatovat stejně, jako já Vás - stál jste před tím samým obchodem u stojánku s trikama v akci za 99,- Kč s obrovským nápisem : KVL -Division a prodával jste jako drak.

45217

08.03.2005 10:40

Korupce pohlcuje OSN

RE: Korupce pohlcuje OSN

Copaallegro 213.?.?.?

(Příspěvek zrušen. To, co děláte, se dá definovat jako podněcování k rasové nenávisti. A navíc je to mimo mísu.)

45218

08.03.2005 11:28

Žena

RE: Žena

Copaallegro 213.?.?.?

Důvody k napsání tohoto díla :

1. Chlap něco strašného provedl ( zapomněl vyzvednout malého ze školky, udělal nepořádek v kuchyni, neumyl po sobě vanu, opil se se svobodným kámošem a přišel pozdě domů,... ) a potřeboval vytvořit pořádnou žehličku
2. Chlap nikdy žádnou skutečnou ženu neměl a hodlal ji svým dojemným dílem získat, čímž ovšem rázem přišel o podstatnou část svých iluzí
3. Chlap měl úžasnou kliku a kápnul na jednu z mála a ješti ji dokázal ocenit.

45222

08.03.2005 11:38

Otevřený dopis kanadskému premiérovi Paulu Martinovi

RE: Otevřený dopis kanadskému premiérovi Paulu Martinovi

Copaallegro 213.?.?.?

A taky prej žral malý vietnamský děti. Dávám týden, maximálně dva, než judenpresse přijde s objevem, že to byl zakomplexovaný homosexuál se zvláštní zálibou v kožených holínkách...

45223

08.03.2005 11:40

Otevřený dopis kanadskému premiérovi Paulu Martinovi

RE: Otevřený dopis kanadskému premiérovi Paulu Martinovi

Copaallegro 213.?.?.?

Tra Tome, co máš pořád s tím zadkem, sakra. Už jsi byl na tom klistýru ?

45227

08.03.2005 11:45

Otevřený dopis kanadskému premiérovi Paulu Martinovi

RE: Otevřený dopis kanadskému premiérovi Paulu Martinovi

Copaallegro 213.?.?.?

Sharone, ono právě běží na všech TV pořád něco o Holocaustu a židech. No a to právě nám prosťáčkům smrdí levotou stejně, jako když za komára pořád běžely úžasné pořady o úspěších našeho a ruského hospodářství a přitom v krámech nebyly vložky a hajzlpapír a na druhou stranu se všechny tiskoviny předháněly o úpadkovosti a hnilobě kapitalismu a přitom strejda v Kanadě nezahníval ani trošku...
No a vo tom to tak nějak je, strejdo.

45228

08.03.2005 11:48

Otevřený dopis kanadskému premiérovi Paulu Martinovi

RE: Otevřený dopis kanadskému premiérovi Paulu Martinovi

Copaallegro 213.?.?.?

Tak si milej Fixusi zajděte do knihkupectví a kupte si trošku tlustější knížku : Pán myšlenek třetí říše - David Irving. No, pak se vám snad maličko rozsvítí.

45230

08.03.2005 11:53

Otevřený dopis kanadskému premiérovi Paulu Martinovi

RE: Otevřený dopis kanadskému premiérovi Paulu Martinovi

Copaallegro 213.?.?.?

A pane fixis, když už jsem tak u toho, Hitler a jeho kolegové jezdili v otevřených kabrioletech Mercedes. Kdyby s nimi Němci, či Rakušáci nesouhlasili, stačila by malinká kulička a kde by byli ??
Dokonce i onen atentát na Heydricha ( mimo jiné autor jistých rasových zákonů ) byl upečen v Londýně a museli ho provést náležitou nalejvárnou prošlí parašutisté. Věděl jste, že po tomto atentátu se Václavák zaplnil davem stotisíců lidí, kteří proti tomuto atentátu otevřeně protestovali?
Viděl jste bezpečnostní opatření při jízdě lidovládce, oblíbeného politika Bushe ?

45231

Stránka: 1 2 3

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 0

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 0

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 1

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 13

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

A další BLM/Antifa demonstrant v Kapitolu - Adrian De Los Dios08.01.21 07:16 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,67 Kč
Euro
26,18 Kč
Libra
29,45 Kč
Kanadský dolar
17,01 Kč
Australský dolar
16,69 Kč
Švýcarský frank
24,31 Kč
100 japonských jenů
20,87 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,26 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,48 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 607,98 Kč
1 unce stříbra
536,92 Kč
Bitcoin
791 436,58 Kč

Poslední aktualizace: 16.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?