Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 14 příspěveků, 1 jméno: <nic>.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

13.12.2013 00:40

Rozsvícení menory na trávníku Bílého domu: Oslava čeho?

Nelíbí se mi,

85.?.?.?

když se v mainstreamových médiích manipulují a ohýbají fakta, případně se měří dvojím metrem. A to se přesně děje v tomto článku. Jestliže se boj jakéhokoli národa za náboženskou svobodu a toleranci a případně za osvobození se od cizí nadvlády nazývá separatismem a rasismem, tak se jedná o obyčejné svinstvo a je úplně jedno, kterého národa, vyznání či rasy se to týká. Že se to objevuje zde na Zvědavci mně mrzí dvojnásob, protože ten se přece vždy snažil těmto jevům vzdorovat.
Problémem tohoto světa nejsou Židé, ale finanční oligarchie jakéhokoli vyznání (např. Rockefelleři jsou protestanti), která mimo jiné vyrobila taková monstra jako komunismus, nacismus a politický sionismus. Zaměřme se na tyto věci a ne na náboženské zvyky a jejich tendenční interpretaci pro dosažení zamýšleného efektu.

300649

13.12.2013 09:15

Rozsvícení menory na trávníku Bílého domu: Oslava čeho?

RE: Nelíbí se mi,

85.?.?.?

Proč jen s prvním odstavcem?
Mezi monstry je přece jmenován i sionismus, který vytvořil stát Izrael. Ti Židé, kteří aktivně naplňují cíle sionismu problém samozřejmě jsou, ale jak se říká: Ne každý Žid je sionista a ne každý sionista je Žid.
Ti chudáci z Ukrajiny a Ruska, co tam emigrovali doufajíce v lepší život, aby byli konfrontováni s čirým kolektivismem v kibucích, nejsou nic jiného než budoucími obětmi plánů tvůrců sionismu. Pokud se jim podaří rozpoutat blízko-středně východní konflikt na vytvoření velkého Izraele, tak budou občané Izraele sežehnuti válečným požárem spolu s muslimy, aby mohlo být vytvořeno jedno univetzální náboženství.

300661

17.01.2014 08:00

Obama oznámil plán vládnout pomocí prezidentských dekretů

RE: Možná se pletu,

85.?.?.?

ne z vlivu chlebodárců se nevymanil, jen urychluje jejich agendu. Nehoda se mu nestane, dokud nesáhne na jejich uzurpované právo vytvářet peníze. To zabilo Lincolna i Kennedyho.

302706

23.01.2014 12:01

Strašidlo francouzského režimu

RE: Cela ta politika nasich politiku,je uslapat,umlcet lidi,naucit je prestat myslet.

85.?.?.?

Já si dovolím ty pozitivní dřisty o komunismu doplnit z osobní 30ti leté zkušenosti:
Nepřišel jsi povinně mávat mávátkem na 1. máje - měl jsi problém
Nepřišel jsi k volbám, kde´s volil jedinou kandidátku jediné strany - měl jsi problém
Pustil sis někde nesouhlasně hubu na špacír - vysoká pravděpodobnost, že tě brzy navštíví tajní z STB.
Pustil sis nesouhlasně hubu na špacír veřejně - basa
Celá země omotaná kolm dokola ostnatými dráty, nedalo se pomalu nikam cestovat - ani do Polska se nesmělo, protože tam byli moc kontrarevolučně naladění
Obchodní síť v podmínkách permanentního nedostatku a omezeného sortimentu-všude na všechno fronty. Mandle a arašidy k dostání jen před vánoci, ananas jen v konzervě
Města se pomalu rozpadala na prach nebo byla nahrazena panelovými sídlišti.
Na byty se čekalo až 15 let.
Tak to je jen takový zlomek toho, jak sqěle se tu žilo.
No já ti navrhuji, aby ses odstěhoval do Severní Koreje, tam to můžeš zažít v přímém přenosu
A jinak jo. Je to maras, ale než se vrátit zpátky do komunismu, tak raději skočit z okna

303082

23.01.2014 12:05

Strašidlo francouzského režimu

RE: Především je nutné najít císaře, co nebude nahý pod svými šaty.

85.?.?.?

Ne, ti to podepsali [velký smích]

303085

23.01.2014 13:50

Kdo a proč zničil československý průmysl

RE: Naprostý souhlas, ale ještě o čkolství

85.?.?.?

Přiznám se, že už jsem z těchhle bolševických žvástů, co v tom článku soudruh řeší, unaven. Ano revoluce byla připravena západními mocnostmi, ano náš průmysl byl v privatizaci lacino rozebrán, ale kecy o tom, v jak dobré kondici bylo naše hospodářství v 80. letech je kravina nejhrubšího zrna. Komunisti nedodržovali ani to, co jejich guru Marx nazývá prostou reprodukcí, což je nutná podmínka pro přežití (jedoduše řečeno o kolik klesá hodnota strojního vybavení jeho opotřebením a zastaráváním, tolik si musím odložit na nákup nového zařízení). Neboli neinvestovalo se do nových technologií v nutném rozsahu. Komunistický stát z peněz, kterých by bylo potřeba na modernizaci strojového parku (i tehdy se to jmenovalo odpisy základních prostředků) sanoval zdravotnictví, školství a dotoval základní potraviny. Proto mohl Baťa po příjezdu do Zlína najít ve Svitu stroje, na kterých se před válkou vyučil a které byly stále v provozu. O tom, jakou takový stroj měl asi produktivitu ve srovnání s moderními technologiemi bych pomlčel. Po revoluci jsem pracoval pro jednu švédskou společnost, která koupila celulózku na jihovýchodním Slovensku. Viděl jsem, jak se tam v ruině z 19. století vyráběla celulóza. Děs. O tom co se vypouštělo do protékající řeky bych raději nemluvil. Doporučuji všem autorům podobných žvástů, aby se nejprve dovzdělali v podnikové ekonomice, aby pochopili, v jakém stavu opravdu byla komunistická ekonomika na konci 80. let.
Inu žít bez toho, aby se mi stát o všechno postaral je daleko těžší, takže spousta lidí naříká, jak bylo za komunistů lépe,ideálně ve chvíli, když tlačí plné košíky zboží z Tesca.

303097

24.01.2014 16:38

Kdo a proč zničil československý průmysl

RE: Naprostý souhlas, ale ještě o čkolství

85.?.?.?

Ale o tom snad diskuse není. To proč jsou všude dluhy a ekonomické otroctví není pochyb. A ten problém je v tom, že státy si netisknou své peníze, ale že to za ně dělá lichvář a účtuje si úrok. Takže pokud se podaří vymést lichváře a změnit peníze ze zboží na prostředek směny, přestane být problém se zadlužováním. To ale nic nemění na tom, že komunismus byl parodií ekonomického chování. A ty dluhy neměl právě proto, že peníze fabrik použil místo na nákup strojů do státního rozpočtu.

303192

05.02.2014 23:34

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

RE: Odpověď #2

85.?.?.?

V některých bodech máte pravdu, v něčem se hluboce mýlíte. Nejde jen o frontu na cokoli (banány jsou jen jednou komoditou z mnoha, na co se stály fronty). Jde o všeobecný nedostatek čehokoli. Šlo i o to, že jste si musela dávat pozor, co kde říkáte. Když jste se neúčastnila 1. máje měla jste problém. Celá země omotaná ostnatým drátem. A ti dnes tzv. chudí jsou na tom podobně jako nejslabší vrstvy tenkrát. Akorát ostatní jim byli platově podstatně blíž než dnes a tak se to opticky rozostřovalo. Pouze nebyli bezdomovci. Většina lidí má dnes vyšší životní úroveň než za komoušů (když říkáte koikrát je co dražší, musíte taky říct, kolikrát nominálně vzrostly platy).
A to ČR spolu s NDR na tom byla z celého východního bloku zdaleka nejlépe. Vaše poslední věta je úplně mimo a celkově se domnívám, že se vám zřejmě nedaří a tak si vylíváte frustraci v diskusi na netu.

304153

16.04.2014 23:56

Příštích 24 hodin je pro Ukrajinu klíčových

RE: Skutečné příčiny začátku 2.SV - Na Ukrajině to zatím vypadá jako přes kopírák!

85.?.?.?

Ten článek je nepřesný. Pracuje jen s viditlenýmí aspekty té doby. Nepracuje s tím, že WW2 byla zinscenována těmi samými kruhy jako ta první. Domnívám se, že někdy okolo r. 1941 se Hitler od těchto kruhů emancipoval a rozpoutal konečné řešení. Jakkoli bylo Polsko mezi válkami nesnášenlivý stát, z Hitlera a z nacismu to za jejich brutální chování nesnímá ani gram viny. To samé platí pro Stalina. Vyhnal trockisty, změnil směřování Ruska mimo koridor, který jim byl nastaven, ale pořád to byl krvavý diktátor, během jehož vlády si nikdo nebyl jist životem.

308611

13.05.2014 10:44

MMF jde na Ukrajině do války

RE: OverUnity (alias Free Energy hardware)

85.?.?.?

Nejsem fyzik, ale přiznám se, že ae mi prostě nechce věřit, že vývoj v získávání energie skončil tím, že prostě budeme vařit vodu (jádrem nebo jinak), abychom roztočili turbínu, což je princip známý kolik? 150 let? To, co vidím je, že současný model získávání energie je výhodný pro big business, protože vytváří závislost na centralizované výrobě. A ti mají nejvíce fin. zdrojů na výzkum. Prozatím se jim povedlo lidstvo odvést na slepou kolej solárních panelů a větrníků. Netroufám si tvrdit, že E=mc2 je chybná, ale možná nám něco uniká. Možná, že jen tu, jak uvedl kolega 5p, přeměněnou (méněcennou) energii neumíme využitelně zpracovat. Možná, že měl pravdu Nicola Tesla, když tvrdil, že klíčem ke všemu je rezonance, kterou (v rozporu s Einsteinem) považoval za příčinu radioaktivity. Pokud se pamatuji, o tomto se nikde ani náznakem nemluví. Je to nesmysl nebo se jen nechce, aby to přišlo na přetřes? Každopádně si myslím, že je více než načase, aby lidstvo popojelo. Nezapomínejme, že v jakýchsi Protokolech, co jsou prý podvod, ale jede se podle nich je věta (parafrázuji zpaměti): Věda bude to co určíme my.

310058

13.05.2014 11:38

Jak dál na Ukrajině? Který scénář se naplňuje?

RE: ...

85.?.?.?

Máme plná břicha a komfort, jaký pár set let zpátky užívali jen příslušníci šlechty (bez toho služebnictva). Takže nás to zajímá jen potud, pokud by to eventuálně ohrozilo ono pohodlíčko.
Zprostředkované hrůzy války nemohou ani zdálky nahradit vlastní prožitek, takže si tato rizika v plném rozsahu neumíme představit. Navíc: druhá světová z pohledu jednotlivce byla procházka růžovým sadem ve srovnání s tím, co by nastalo dnes.
Přesto všechno mám pocit, že se lidé probouzejí a věřím v princip sté opice. Jednoho dne se kolektivní vědomí skokově změní a tím nastane poslední odpočítávání tomuhle šílenství. Byl koneckonců prorokován zlatý věk lidstva s příchodem věku Vodnáře. A ten prý podle astronomů právě začal.

310060

30.06.2014 23:24

Bretton Woods II a George Soros

RE: BWII

85.?.?.?

Nejsem autor původního příspěvku a nechci to moc rozebírat, ale v principu je myšleno to, že spekulativní kapitál nevyrábí žádné hmotné statky, jen dělá z peněz další peníze. Mnohdy tak, že někdo nakoupí derivátní finanční produkt (balík namíchaný z hypoték, studentských půjček, kreditních karet a spotřebitelských úvěrů) a má z toho výnos. Dnes je spekulativní část ekonomiky mnohem větší než ta reálná (výroba, služby) a výrazným dílem se podílí na neustále rostoucí inflaci, protože reálná ekonomika má tendenci snižovat potřebu kapitálu (racionalizací zásob, efektivnějším řízením cash flow atd) zatímco spekultivní část je o tvorbě nových a nových finančních zdrojů.
A spekulativní kapitál rozevírá nůžky v distribuci vytvářeného důchodu směrem k úzké hrstce lidí, protože se jedná o vysokoprahový segment. Nedá se do něj snadno dostat. To způsobuje, že od cca začátku 70. let se v USA reálné příjmy většiny lidí snižují a jen úzká skupina stále bohatne.

312461

06.08.2014 14:51

Kdo je nepřítel?

RE: Svět by nikdy neakceptoval Chazarské hordy vraždící Sémitské obyvatelstvo

85.?.?.?

Vy vnímáte obyvatelstvo Izraele jako jakousi homogenní skupinu finančníků, kteří jen hledí jak uchmatnout světovládu a to není pravda. Je potřeba si uvědomit, že jakkoli správně autor článku identifikoval sionismus jako anglo-saský projekt, tak velice cudně zmiňuje ty, kdož na něm lpí a které nazývá bez bližší specifikace židovské elity. A k tomu je potřeba dodat, že sionismus byl uchvácen globální finanční oligarchií, jako každá významnější ideologie a je už nyní plně používán pro naplnění cílů oligarchů, kteří navíc ani všichni nejsou židovského původu. a prostí obyvatelé Izraele jsou obyčejní lidé jako vy nebo já, kteří uvěřili, že pro Žida je lepší žít v židovském státu a zatím jsou jen "potravou pro kanóny". Až (povede-li se jim to) globalisti odpočítají "final countdown", tak tito lidé budou spolčně s arabskou populací vypařeni z povrchu zemského. Křesťanství se nechalo zkorumpovat, ale islám a judaismus jsou pevnější, tak je potřeba je ve jménu univerzálního náboženství a jedné oligarchické světové vlády eliminovat.

314939

03.09.2014 11:50

Putinův poradce: Přechod na novou globální ekonomiku si bude vyžadovat válku

RE: ...a pátá kolona (nejen v září) v Rusku?

85.?.?.?

Mělo to tak být. Cílem je oddělit Evropu od Ruska a to lze jedině tím, že bude Rusko (Putin) označeno za agresora a nevypočitatelného partnera.
http://leva-net.webnode.cz/products/ukrajinska-past-otevrene-a-tvrde-o-politice-usa-v-evrope-a-ve-svete/

Ten profesor Christie je samozřejmě tvrdý globalista, který nejen zamlčuje pravou podstatu toho sajrajtu, ve kterém se svět nachází, ale dokonce nabízí jen ta řešení, která vyhovují globálnímu kapitálu, ale v otázce příčin rozpoutání ukrajinské krize a jejích cílů je naprosto otevřený a nemlží.
Jediné slušné a mírové řešení je anulace dluhů, opuštění keynesiánského konceptu "nezávislých" centrálních bank, zrušení úročení vytvářených peněz a omezení funkce peněz coby zboží (posílení jejich funkce prostředníka směny) eventuálně změny podstaty peněz místo aby reprezentovaly tržní cenu, aby vyjadřovaly spotřebu energie potřebnou na vytvoření a dopravení zboží ke spotřebiteli. Tím by se v podstatě zrušily nesmysly jakým je česnek vožený z Číny do Evropy a podvázaly by se taknesmyslné projevy globalismu. Globalizace by se tak projevovala jen v těch oblastech, kde to má racionální opodstatnění, nikoli pouze tržní.

316672

Káva pro Zvědavce

55

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 89 čtenářů částkou 19 409 korun, což je 55 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 9

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 2

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 7

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
26,08 Kč
Libra
29,47 Kč
Kanadský dolar
17,00 Kč
Australský dolar
16,66 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
20,74 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,75 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
29,05 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 031,68 Kč
1 unce stříbra
553,24 Kč
Bitcoin
668 425,07 Kč

Poslední aktualizace: 21.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?