Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 70 příspěveků, 1 jméno: Guru.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

27.09.2012 11:43

Izrael usiluje o válku s Íránem, aby udržel pod pokličkou 9/11

9/11 proběhla nejpravděpodobněji "v kooperaci"

Guru 178.?.?.?

Před léty bylo na TBRnews.org zajímavé shrnutí. Zkráceně popíšu:

VýznamnéFrancouzské noviny Le Monde mají analytiky, kteří monitorují mnoho různých lokálních malých novin v USA.
Analytici Le Monde si povšimli, že během jara/léta 2001 se postupně na různých místech v USA množily podezřelé, zdánlivě nenápadné malé incidenty, o kterých vždy referovaly pouze místní malé nezávislé noviny. O co šlo: V malém městečku v USA nějaká babka ohlásila na policii, že skupinka mladých lidí již 2 dny v kuse obchází kolem jedné poštovní schránky nebo chodí kolem plotu a ten pořád fotí. Policie vždy přijela, skupinku mladých lidí zatkla. Zatčená skupinky vždy tvrdila, že jsou mladými umělci a studenty umění z Israele, že jsou v USA aby zde studovali architekturu a že plot fotí protože to má souvislost s architekturou. Poté byli vždy rychle propuštěni. Tyto incidenty se postupně opakovaly na různých místech v USA a vyvrcholily známým větším incidentem, kdy tatáž skupinka mladých "umělců" byla zatčena v New Jersey když se váleli smíchy a tančili radostí při tom, když si fotili hroutící se dvojčata WTC.
Ačkoliv část "umělců" ve skupince služebně rotovala, jednoznačně šlo vždy o tu samou skupinu celkem cca 40 osob z Israele.

Le Monde vyhotovil časovou mapu pohybu těchto údajným "umělců a studentů umění" z Israele a překryl ji známou časovou mapou pohybu teroristů ze skupiny Muhamada Atty. Ano toho fanatického muslima, který podle jeho milenky hovořil plynně Hebrejsky a miloval vepřové a celé hodiny poslouchal pouze a jenom písničky sionistické hudební skupiny Beastie Boys.
Obě časové mapy - tj. mapa pohybu teroristů i Israelských "studentů umění" se perfektně překrývaly.
Na YouTube je záznam, kde 3 členové z této skupinky mladých "umělců" se v Israelském TV pořadu veřejně chlubí, že byli vyslání do USA půl roku dopředu, aby na místě "zdokumentovali UDÁLOST".

http://www.youtube.com/watch?v=xAOCcRvqpz8

275630

30.10.2012 21:57

Ropa, uran, apokalypsa

Začal oficiální prodej 1MW E-CAT

Guru 178.?.?.?

Keshe zatím neposkytl žádný věrohodný důkaz a veřejnost neví, co vlastně Keshe předváděl na 2 sessions s diplomaty.

Naproti tomu byl dnes oficiálně zahájen prodej 1MW systémů E-CAT 1. generace. Mají hotovou certifikaci od extra ctihodných SGS Swiss. Dodávky pro nevojenské klienty již také začaly.

Prioritu mají dodávky pro Itálii, kde je E-Cat chráněn Italským uděleným patentem.

Distributor pro Itálii je Prometeon (Verona) www.prometeon.it

Po létech výsměchu a okřikování i zde v diskuzi je to taková malá satisfakce. 1. generace má CoP=6, 2.generace má CoP>16

Elektrárny a teplárny zbankrotují do cca 8 let.

278166

21.11.2012 08:06

Používáte cloud?

Ani fotky bez šifrování

Guru 178.?.?.?

Názor na cloudy mám zhruba v intencích pana editora. Již léta trpělivě vysvětluji lidem nebezpečí skrývající se za lákáním cloudů. Když před 11 léty šéf SUNu propagoval "tenké (thin)" klienty a ukládání dat mimo své HDD, všichni křičeli "to je fašismus" a 7 let byl klid. Teď milióny mládežníků co neumí násobilku hýkají blahem a nechápou.

Jedno bych rád zdůraznil: pokud se nacházíme ve světě, kde vlády vyspělých zemí provádějí mimosoudní popravy a targeted murdering, je v kategorii nebezpečné i ono ukládání nešifrovaných fotek. Vrahounské bestie využijí i vaše nešifrované fotky, aby znali vaši aktuální podobu a ještě kvalitněji zavraždili vás anebo vaše známé/rodinu.

Pro méně kritické věci, které nemáte čas půl hodiny šifrovat v TrueCrypt, doporučuji 7z. Ten obsahuje 256 bitů symetrické šifrování AES, které je velmi rychlé a pohodlné.

Pro mládežníky: nepleťte si simetrické a asymetrické šifrování.
256 bitové symetrické je zhruba stějně bezpečné jako 2048 bitové asymetrické.

Krátká rekapitulace:

Pro komunikaci používejte Pidgin + Encryption 3.1 a jeho 3072 až 4096 bitové asymetrické šifrování a XMPP servery někde hodně daleko.

Pro ukládání kritických souborů používat TrueCrypt a zvolit trojkombinaci šifrování (v roletě volby) - trojí různé šifrování postupně za sebou např AES-Blowfish-atd. Není nutné používat cloud, leda že chcete dokumenty později zveřejnit (např. v případě "nehody").

Pro ukládání méně citlivých věcí do cloudu (fotky z dovolené) používat AES 256 bitů symetrické šifrování v 7z, které je velmi rychlé a pohodlné.

Nezapomeňte, že vrahounské bestie (pokud jsou ve službách státu) používají také křížovou (síťovou) analýzu, tj. smíří se s tím, že nemohou dešifrovat váš dokument s důkazy jak zavraždili na dálku několik ministrů financí, protože nechtěli koupit další dluhopisy jisté zadlužené mocnosti a vše vypadalo jako série 7 úmrtí po sobě následkem "infarktu". Bestie si vytáhnou všechny přístupy k těmto nerozlousknutelným souborům a pozabíjeji všechny kdo si soubor stáhli - to je křížová (síťová) analýza v praxi.

Kdo si myslí, že přeháním, tak ať si přečte jak operovala Argentinská vláda v 80tých létech s podporou jisté nejmenované zadlužené mocnosti. Zavraždili zhruba 30.000 civilistů. Nejoblíbenější metodou bylo rozpárat břicho a poté zaživa vyhodit z vrtulníku do moře. Večer se potom telefonicky radili s Wash........, zdali je vše O.K.

Když si našinec uvědomí, že jeden prezidentský kandidát je agentem profláknutým Bilderbergu, druhý demaskovaným agentem CFR, třetí patrně agentem Chazarské ozbrojené entity atd., tak možná nejsme daleko od výše popsaného, co vyzkoušeli v Argentině.

279412

21.11.2012 09:07

Používáte cloud?

RE: Mně to připadá zbytečné :-)

Guru 178.?.?.?

Ha, ha, ha. Oni i ty doporučené přátele (za které dávají 500 MB) zařadí do křížových/síťových analýz pro několik nejmenovaných agentur. Oni chtějí vědět kdo je s kým.

Pozn.: pochopitelně, silně přeháním

279414

24.11.2012 08:31

Netanyahu zaznamenal Pyrrhovo vítězství

Technologie a svoboda

Guru 178.?.?.?

Vynález halapartny ve Švýcarsku umožnil sedlákům postavit se efektivně proti těžké panské jízdě. Halapartna znamenala konec feudalismu a začátek demokracie ve Švýcarsku.

Podobně může technologie zachycená na video (linky níže)
znamenat konec politiky Apartheidu II. jistého nejmenovaného pseudo-státu a prolomení blokády v Gaza Ghetto.

Upozornění: Jedná se o výtvor lidských rukou. Jméno vynálezce technologie již znáte. Technologie je v držení státu, který jako jeden z mála veřejně vystupuje proti politice Apartheidu II.
Během posledních 3 týdnů byla tato technologie zdarma poskytnuta těmto zemím: Ruská Federace, Čínská lidová republika, Čínská republika (Tchaj-wan), Indie, Brazílie, Bangladéš, Japonsko, Austrálie, Itálie, USA a další. Slovensko odmítlo převzetí po předchozím souhlasu přijetí.

Linky (technologie je vždy demonstrována a používána pouze mírumilovně):

http://www.youtube.com/watch?v=MBLZWzhMzdw

http://www.youtube.com/watch?v=mHSqRKmhQcs

Akcionáři Boeingu budou asi poněkud znervóznělí.

279522

07.12.2012 09:16

Post-imperiální Pax Americana

Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

Guru 178.?.?.?

Kolik tisíců propagandistických filmů, kolik desítek tisíc prolhaných titulů knih museli vyrobit Chazarští tvůrci, aby Gojímům (a také vlastním lidem) natloukli do hlavy podstatu Velkého Chazarského podvodu: Že Chazaři s křídově bílou pletí ze Západní Sibiře jsou údajně pobledlí Hebrejci z Hebreje, kteří pobledli tím jak ... (zde jejich teorie není dokončena).

Trpělivým vysvětlováním, odmítáním Chazarské genocidní politiky Apartheidu II. a odhalením podstaty Velkého Chazarského podvodu se postupně celá vrahounská konstrukce Chazarského pseudostátu rozdrolí. V učebnicích Zeměpisu by bylo vhodné onen pseudostát pojmenovat "Chazarská ozbrojená entita v exilu" nebo nějak obdobně, aby i nejtupější absolventi sjezdů tajné zločinecké organizace známé jako "Bilderberg" pochopili, která bije.

Pozn.: cca 42% členů zločinecké organizace "Bilderberg" jsou Chazaři. Je to podobné jako kdyby o osudu Evropy a světa rozhodovaly sjezdy, kde polovina účastníků by byli Mongolové. To by snad i naše tajné služby možná pochopily, že se jedná o ohrožení naší národní bezpečnosti.

Pro demaskování Chazarské zrůdné politiky je nezbytné také šířit osvětu o všech 9 Holocaustech, tj. nikoliv pouze o 9. Holocaustu jako doposud, ale o všech. Pozn. Samotní Chazaři tvrdě popírají nebo zlehčují 2., 3., 4., 5., 6., 7. a 8. Holocaust, při kterých bylo vždy zavražděno přesně 6 miliónů osob Judaistického vyznání. Chazaři připouštějí pouze 1. a 9. Holocaust, kdy bylo zavražděno přesně 4 miliardy (1.) a opět přesně 6 miliónů osob (9.) Judaistického vyznání. Holocaust č.1 se 4 miliardami zavražděných je detailně popsán v Talmudu, tzn. zde si Chazaři netroufají záležitost zpochybňovat.

O 9. Holocaustu bylo natočeno několik set filmů a napsáno tisíce knih, proč o zbývajících Holocaustech natočili 0 filmů ? Protože by se sami demaskovali a historicky ztrapnili.

Celosvětově demaskovat Velký Chazarský podvod = politický konec Sionistického vrahounského režimu. Sice ještě chvíli můžou vztekle kopat - zatýkat oponenty režimu pomocí půltunových bomb svržených z darovaných F-16 (jejich nejoblíbenější metoda zatýkání) a jejich podvratné televizní stanice rozlezlé po celém světě ještě chvíli můžou lhát o tom, že Chazaři jsou jako takoví pobledlí "Hebrejci", konec jejich šíleného vraždění je nicméně blíže než kdy jindy. A technologie MAGRAV v rukou jejich oponentů ukončí i zločinnou blokádu Gaza Ghetta.

280183

07.12.2012 12:08

Post-imperiální Pax Americana

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

Guru 178.?.?.?

Chyb učinili celou řadu, například když nezničili záznamy o Chazarech v Perských a Španělských knihovnách, archívech. Když se jim nepodařilo zcela zabránit šíření knihy 13th Tribe. Největší chybou však byla konstrukce Velkého Chazarského podvodu v době, kdy ještě netušili, že jednou bude objevena DNA. Chazaři jednoduše nemohou zničit DNA všech Chazarů - museli by se navzájem povraždit a anihilovat. Jejich vlastní DNA je nejdůležitějším důkazem o jejich podvodu. Tu nemohou zničit, mohou pouze ještě chvíli o ní lhát a provádět "testy" na předem vybraném vzorků 1000 osob, které mají aspoň kapku Sémitské krve. Takto doposus prováděli "testy", které měly prokázat, že milióny Chazarů od Krymu po Sibiř se vypařily a minutu poté byli zázračně nahrazeni pobledlými "Hebrejci". Osoby do těchto testů byly vybírány speciálním trikem: na XX webech které navštěvují pouze Chazaři byla umístěna speciální reklama tohoto znění: "Uděláme vám zdarma testy DNA a to z toho důvodu, že mezi našimi soukmenovci je 4x větší dědičný výskyt závažných nemocí". Nic netušící prostí Chazaři se přihlásili na testy zdarma a někteří z nich (kříženci se Sefardy) byli poté vybráni do oněch !testů", které měli prokázat, že Chazaři nejsou Chazary, ale "opravdovými Hebrejci".

Jak jistě chápete Chazaři nemají žádné právo vyvražďovat původní Sémitské obyvatelstvo v Palstině. Jiné testy DNA opakovaně prokázaly, že Palestinci a Sefardi jsou stejná skupina a jsou opravdovými potomky opravdových historických Hebrejců.

Pane Bekoto, proč vaše propagandistické centra nechtějí natočit alespoň jeden film o 8. Holocaustu ?
Vaši vlastní politici v r. 1938 v New Yorku detailně a veřejně popsali, že právě proběhl a byl dokonán Holocaust s přesně 6 milióny zavražděnými - ano 4 roky před Wannsee. Taková tragédie zasluhuje mnohem více pozornosti, než kolik jí věnovaly vaše propagandistické centrály, tj. zatím NULA.

280197

07.12.2012 15:35

Post-imperiální Pax Americana

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

Guru 178.?.?.?

Kde se vzali Chazarští 2metroví blonďáci?
-----------------------------------------

Je to prosté: Chazarská říše se rozkládala od Kieva a Krymu přes Povolží až po Kaspické moře a hranice Západní Sibiře. Severními sousedy byli Rusové a Slované, západními Slované, severozápadnimi Maďaři (před přesunem do Panonské nížiny), severovýchodními Bulhaři (před přesunem) a východními Pečeněgové.

Z čehož plynou styky s Rusy a Slovany a tak Chazaři mají i své blonďaté hvězdy jako Paula Neumanna (aka Paula Newmana) a Isura Danieloviče Děmského (aka Kirk Douglas) a Michaila Bolotina (aka Michael Bolton). Chazaři mají mnoho slavných umělců a vědců, jenom se prostě stydí, že jsou Chazary. Vždyť být blonďatým modrookým "Hebrejcem" je tak "in" a výnosné.
A potom jde i snadněji přesvědčit hloupé lidi a vládu jisté středoevropské země, že "Hebrejci" přece jako "mají právo vraždit Sémitské obyvatelstvo, pardón - Palestince, ty Araby".

Jejich propaganda zatím nemá sobě rovného, věří tomu i hlupé babky, co jinak věří jenom tomu, co je v Blesku.

280204

07.12.2012 19:13

Post-imperiální Pax Americana

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

Guru 178.?.?.?

quelPC: "nemajú chazarské mená, ani chazarské tváre, tak ako sa opovažuješ ich nazývať chazarmi"
----------------------------------

A to je přesně ten Sionistický/Chazarský přístup o kterém je řeč.
Podle Sionistů a qurlPC se Chazaři vypařili zaživa a ještě předtím zapomněli, že jsou Chazary - vypařilo se zaživa několik miliónů Chazarů vyznávajících Judaistické náboženství - to je přesná definice 2. Holocaustu. Minutu poté byli nahrazeni "opravdovými Hebrejci". Tito si zčásti dali německá jména (300 tisíc němců přišlo do povolží pětovat obilí a byli úspěšní) a zčásti Ruská jména a zčásti si ponechali původní Chazarská jména. Ano Jelena Kaganová - členka Nejvyššího soudu USA má typické Chazarské jméno i tvář, Jelena Kaganová pátrající po ostatcích válečných zločinců v Berlíně na Džugašvilliho příkaz měla opět Chazarské jméno a Kaganovič z revoluční party 1917 také.

Podívejte se na záznamy rozvědky U.S Navy z r. 1919, kde hlásili počty "Sovětských" komisařů na ústředí a jejich "národnost", smíchy budete plakat. V reportu pochopitelně nejsou označeni jako Chazaři, jsou označeni obvyklým krycím jménem, které bylo vynalezeno v r. 1775 - jako "Jews".
Analyzujte, proč Sionističtí vůdci opakovaně od r. 1900 do r 1938 veřejně oznámili několik dokonaných Holocaustů a vždy se 6 milióny obětí/zavražděných. Analyzujte faktografickou knihu Holocaust Victims Accuse - publikováno vašimi lidmi 1977 Bnei Yeshivos. Potom pochopíte i zbytek. Pochopíte, že vaše elity patřily/patří mezi největší zrůdy, jaké tato planeta kdy měla. Oni vás chtěli obětovat, již od druhé minuty, aby dosáhli svého nového Chazarského státu v exilu (pochopitelně pod jiným slavným krycím jménem).

280216

20.12.2012 08:51

Jak Trocký předpověděl balkanizaci Evropy

Levy Davidovič Bronstein

Guru 178.?.?.?

Pokud nebudeme věci, události a lidi nazývat pravými jmény, Gojímové nikdy nepochopí fakta.

Žádný "Trockij", nýbrž BRONSTEIN - Chazarský démon vraždění a subverze.

Pokouším se analyzovat proč Ruská média zamlčují význam Chazarů v ruských dějinách. Patrně i současná Ruská politika, ekonomika a média jsou stále ještě silně infiltrována Chazarskými elementy.

Pro osoby, které stále ještě nepochopily "VŘSR" - přesněji řečeno Velký Chazarský Puč a Vraždění: analyzujte detailní zprávu rozvědky U.S. Navy (tuším z r. 1919), kde námořní rozvědka hlásí přesné složení všech Lidových Komisařů v nejvyšším vedení bolševiků. Jsou to brutální fakta, kde zjistíte, že existovala pouze hrstka komisařů Ruského, Ukrajinského atd. původu a (tuším) 247 komisařů označených v reportu jako "jews" (rozvědka použila toto nově vynalezené slovo z r. 1775). Rozvědka a U.S. politici tehdy ještě nechápali, s kým mají tu čest - s CHAZARY. Nicméně v jiné zemi začli chápat malý zlomeček pravdy a začli používat (mírně nepřesné) slovo: židobolševismus.

Bez odhalení faktů se nelze dostat ani o krok dál. Bronštajnovy plky byly vždy jen kouřovou clonou pro skutečné Chazarské plány: zničení křesťanského Ruska (zdařilo se), vyvraždění miliónů Gojímů (zdařilo se) a zotročení zbytku (zdařilo se).

Proč dnes ještě glorifikovat a vyzdvihovat Bronštejna ?

280870

21.12.2012 03:59

Jak Trocký předpověděl balkanizaci Evropy

RE: balkanizace je nesmysl

Guru 178.?.?.?

Ano, a Chazarizace Ameriky provázela i Chazarizace kultury atd. Stačí se podívat na závěrečné titulky každého filmu, kde se propaguje ZioNacismus, Apartheid II., mimosoudní popravy Gojímů atd. - producenty, režiséry a scénaristy bývají v 80-85% Chazaři a vypatlaní "znalci umění" (mnohdy opět Chazaři) tomu všemu zajíkavě adorují.

Chazarští ZioNacisté používají slova jako kouřovou clonu, avšak jejich skutky je vždy demaskují. Příklad: "Sovětští" komunisté měli oficiální tezi, že náboženství jsou pověry a tedy cosi škodlivého. V SSSR zničili, zbořili 6000 kostelů.
Jak se demaskovali ? Jednoduše: synagog zničili NULA.
Který Sayan to teď bude obkecávat ? Používají speciální techniku mírného posunutí tématu - tu je učí v ZioNacistických výcvikových centrech - tím se také často demaskují. Zde na Zvedavci to předvádějí denně, stačí pečlivě analyzovat jejich příspěvky.

Když cvičili pana Blekotu, instruktoři již byli z nové generace. To jsou odchovanci jejich "filmů", kde rejža dělá 2 vteřinové délky scén a střih - tím zcela zničí krásu okamžiku a tak se snaží z Gojímů udělat neurotiky neschopné delšího než 2 vteřinového soustředění. Bohužel to zasáhlo i jejich vlastní inteligenci. Nějaký Sayan zde uvedl v minulé diskusi, že Arthur Koestler - autor knihy 13th Tribe, byl údajně "sionista", kdyby ve výcvikovém středisku pro Sayany dočetli knihu do konce, povšimli by si, že pan Koestler veřejně odmítl ideu sionismu a zavrhl ji - právě v důsledku faktů zveřejněných v jeho knize.

280931

16.01.2013 08:11

Otevřený dopis panu Karlu Schwarzenbergovi

Vlastizrada

Guru 178.?.?.?

Velmi kvalitní článek pane Jermář.

Dovolil bych si přidat ještě jeden kriticky důležitý bod:

Na WEBu již v minulosti prosákly informace, že během znovusjednocování Německa pan exprezident Havel 2x osobně cestoval za kancléřem Kohlem se "zvacím" dopisem, kde Kohlovi nabízí, aby Sudetští Němci opět obsadili České pohraničí a že jim budou vydány majetky a hlasovací práva atd. Autorem nebo spoluautorem tohoto "zvacího" dopisu byl údajně pan kníže Bilderberg-Schlafenberg. Kohl zrovna vedl velká vyjednávání s Ruskou stranou a Havlovu nabídku opakovaně odmítnul.

Ještě že trestný čin vlastizrady si hoši odhlasovali ke zrušení.

Proč žádný z poslanců nikdy nenašel odvahu interpelovat pana ministra a přímo se jej dotázat před TV kamerou, zdali byl autorem nebo spoluautorem tohoto zvacího dopisu.

282500

18.03.2013 10:20

Superstár

Ale vždyť hvězdy koncertují

Guru 178.?.?.?

Představte si velkou hvězdu, která se do koncertu omotá nacistickou vlajkou a poté se opilá válí po zemi i se svou dcerou.

Sci-Fi ? Nikoliv, realita. Velká obdivovatelka ZioNacistického režimu, kde Chazarští vrazi mohou zatýkat podezřelé Sémitské obyvatele zvláštním způsobem: shodí jim na dům 500 liberní bombu z F-16I a zavraždí obvykle 2 babičky, 16 dětí a podezřelý mezitím se přemístil jinam, ačkoliv trest smrti si Chazaři sami pro sebe zakázali.

Lístek na její koncerty stojí kolem 450 dollarů. Chcete také podpořit takové hvězdy ?

http://www.youtube.com/watch?v=61TjH1DYzNk

286557

18.03.2013 16:14

Superstár

RE: Ale vždyť hvězdy koncertují

Guru 178.?.?.?

A kromě Madonny Steinové další obrovskou SuperStar je Rebecca Black s jejím hitem, kde občanům sděluje, že po čtvrtku bude zřejmě pátek:

http://www.youtube.com/watch?v=kfVsfOSbJY0

Smíchy jsem slzel celý večer po zhlédnutí parodií na tuto SuperStar - stojí to za to:

http://www.youtube.com/watch?v=nVlY3ZTrBkw

http://www.youtube.com/watch?v=UPI6g_XG7ck

286578

19.03.2013 20:20

Superstár

RE: Ale vždyť hvězdy koncertují

Guru 178.?.?.?

Nositel Nobelovy ceny p. Brian Johnson položil veřejně stejnou otázku jako Vy a dostalo se mu této veřejné odpovědi:

Ve 3. týdnu měsíce března t.r. ukončí poslední kolo testů mezinárodní tým složený z profesorů 4 univerzit. Výsledky budou publikovány ve čpičkovém vědeckém časopise "pravděpodobně na konci března nebo začátkem dubna"

tolik citace. Osobně nebudu polemizovat o něčem, čemu SGS S.A. udělila certifikát už v září 2012.

Mých posledních několik příspěvků na toto téma bylo zde pečlivě smazáno p. editorem, takže nevím, co se tady hraje

Mám se tady přetahovat s experty, kteří netuší co je SGS S.A. ?

286691

19.03.2013 20:32

Superstár

RE: Ale vždyť hvězdy koncertují

Guru 178.?.?.?

Pane ___,

používáte starý trik: posun předmětu.

Jak jsem zdůraznil smál jsem se parodiím, kde hráli dospěláci, nikoliv vašim dětem.

Trik s posunem předmětu velmi často používají absolventi ZioNacistických výcvikových středisek a pomocní zrádci - Sayani. Je to tak časté, až vzniká podezření, že je to tam snad vyučují.

286692

20.03.2013 13:04

Poté, co se banksteři pokusili ukrást peníze z bankovních účtů na Kypru, chtějí s tím začít všude

Kyperští politici před zdaněním včas ukryli do ciziny 4,5 miliardy eur

Guru 178.?.?.?

Kyperští politici před zdaněním včas ukryli do ciziny 4,5 miliardy eur

http://www.patria.cz/zpravodajstvi/2294002/kyperst...

286751

29.03.2013 17:16

Světový bankovní systém na pokraji smrti

RE: bankovní fašismus

Guru 178.?.?.?

Ačkoliv jsem se zde cca 25x velmi kriticky vyjádřil ke zločinům ZioNacismu a Velkému Chazarskému Podvodu, tak v tomto speciálním případě se postavím na stranu prostých občanů Chazarského původu (od roku 1775 nazývaných nově vynalezeným slovem "Jews"):

Četné dokumenty Švýcarské centrální banky z období 2. světové války zcela jasně dokazují, co se dělo. Úředníci Švýcarské centrální banky si v dokumentech oficiálně stěžují, že zlato prodávané Hitlerovským Německem Švýcarsku (výměnou za devizy, hodinky pro piloty a přesné obráběcí stroje)

OBSAHUJE NADLIMITNÍ MNOŽSTVÍ ARZÉNU !!!

Pouze osoby s analytickými schopnostmi pochopí, že se tak jednalo o zlato - slitky s desetitisíců vytrhaným plomb a zlatých zůbů, které Hitlerovci vytrhali nebohému prostému obyvatelstvu Chazarského původu (zvaného "Jews"). Zlato z plomb totož obsahuje vysoce nadlimitní množství arzénu.

Švýcarské úřady nicméně tento detail ponechaly bez vyšetřování a ignorovaly jej - z čehož plyne, že muselo jít o velmi výhodný byznys. V některých druzích byznysu prostě vítězí ten, kdo se pozvrací poslední.

Buďte hrdi na svůj Chazarský původ a nestyďte se za něj !!
A přestaňte konečně vyvražďovat ty nebohé Sémity (aka Palestince) !! Odsuzujme tento odporný Anti-Semitismus !!

287325

10.04.2013 09:14

Kdo je terorista?

RE: pane Stwora

Guru 178.?.?.?

Ano, ano !!!

Největším veřejným propagátorem snížení populace lidstva je pan Ted Turner - zakladatel CNN, miliardář a exmanžel herečky Jane Fondové (Barbarella). On veřejně navrhuje kastrace lidí. Současně však zplodil 4 děti.

A hlupačky i nadále "žerou" tyto úchvatné pokrytce.

Odpovědí těmto týpkům je technologie.

Dnes v 10:00 SEČ začíná v Ženevě největší světový veletrh vynálezů, očekává se i demo a Live Stream:

http://www.justin.tv/pesnetwork

http://peswiki.com/index.php/Event:2013:Yildiz_Mag...

287923

18.04.2013 07:27

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Transmutace

Guru 178.?.?.?

Je načase položit si otázku, která dlouhou dobu byla tabu:

Jakou hodnotu pro vás bude mít zlato, poté co jej bude možné vyrobit transmutací z jiných levnějších prvků ?

a) pokud půjde o laboratorní množství (miligramy)
b) pokud půjde průmyslovou záležitost (tuny)

Namáhejte si hlavinky ekonomové.

Pozn. autora příspěvku: Domnívám se, že několik technologií schopných transmutovat celou Mendělejevovou tabulku prvků (a to s minimálními energetickými vstupy) je již vyvinuto.

288319

04.05.2013 07:58

Zlato: Zpět do světa peněz (II)

Zlato jakožto peněžní jednotka je nevhodné

Guru 178.?.?.?

Napsal jsem to zde 10x, napíšu i po 11té: Zlato je nevhodné k použití v roli peněz.

Pro ty, kdož tomu stále nerozumí opět uvedu jednoduchý příklad:

Během dobývání Nového Světa Španělskými conquistadory, galéry přivážely do Španělska tuny a tuny uloupeného zlata.

Španělská ekonomika v 16. a 17. století nedisponovala žádnou robotizací, automatizací ani mechanizací - nebyla schopna zvyšovat produkci více než 1 až 3% ročně. Zásoba peněz - zlata se však zvyšovala o desítky procent. Elity tak neměly doma co koupit za toto nakradené zlato a musely nakupovat luxusní zboží v okolních zemích: ve Francii, Holandsku, Itálii, dokonce u rivalů v Anglii. Příliš moc nových peněz (zlata) a stále stejné množství produkce vede k čemu ? Ano, k inflaci. Uloupené zlato směřující do Španělska tak vyvolalo prudkou a silnou inflaci nejenom ve Španělsku, ale i v okolních zemích. To je tzv. vývoz inflace.

Zlato jakožto peníze tak způsobovalo stejné potíže, jako papírové peníze, proti kterým nedoučenci tak horlivě bojují.

Ve 20. létech 20. století nastal zase pravý opak: Výrobní linky a prudký vzrůst produktivity práce (ekonomiky) zase několikanásobně předstihl těžbu zlata. Tzn. Přírůstky zásob zlata jakožto platidla bylo mnohonásobně menší, než byly přírůstky v produktivitě práce (růst ekonomiky).
Následovala katastrofická DEFLACE, kterou všichni znáte jako Velkou hospodářskou krizi. Ceny zboží, komodit, akcií klesly o 32 až 50 %. Je pozoruhodné, že i peněžní zásoba klesla přesně o 32 %

Pro pomatené nedouky, kteří stále propagují návrat k nikdy neexistujícímu zlatému standardu se 100% rezervami:

Zapomeňte na zlato, přijdou technologie, které umožní transmutace všech prvků v Mendělejevově soustavě. A nejen to, bývalý důstojník z US Navy má patentovanou a XRFS testy potvrzenou technologii, která umí transmutovat nejen všechny prvky z Mendělejevovy soustavy, ale i další 4 prvky, které v přírodě ani neexistují.

pozn.: XRFS - rentgenová fluorescenční spektrometrie je nejpřesnější metoda, kterou lidstvo má.

289148

16.08.2013 12:06

Bezpečný email v čase po Snowdenovi? Zapomeňte

PIDGIN a Pidgin Encryption

Guru 178.?.?.?

Chcete klid ? A úchyláky, co rádi čtou cizí dopisy poslat někam ?

Řešení je zde již dávno a zdarma:

Pidgin IM a k němu plug-in Pidgin Encryption - umí až 4096 bitů šifrování. Rychlé, levné, elegantní.
Nechť Lojza má XMPP účet u Swissjabber.ch
Pepa u xmpp.jp
Mojmír u jabber.no
Klára někde v Bangladéši a všichni jsou v pohodě.
Moderní GeStaPo sice zaznamenávají kdo s kým, i když nerozluští obsah zpráv, ale zase to není nutné přehánět. Hlavně že úchyláci z GeStaPa už nebudou masturbovat při pročítání vašich zpráv.

294475

31.08.2013 17:28

Pentagon se připravuje na „rozsáhlý ekonomický kolaps“

Pentagon (DoD) versus Chazarská Kabbala

Guru 178.?.?.?

Pentagon (DoD) je v podstatě jedinou organizovanou protiváhou schopnou rozprášit Chazarskou Kabbalu.

Analytici a vedení DoD již pochopili, kdo jsou Chazaři. Pochopili, že Chazaři infiltrovali do vládních struktur, že vlastní 96% médií. DoD již pochopil, že bilión dolarů, které utopili v nesmyslných válkách v kamenitých pustinách Afghánistánu aj. mohl efektivněji použít na nákup nových stíhaček, vrtulníků, náhradních dílů atd. Letecké síly USAF a US Navy se zoufale "ošoupaly" - opotřebovaly. Letečtí mechanici musí praktikovat kanibalizaci jiných strojů, aby měli čím opravit jejich ošoupané F-18. Generálové zuří, prostě jim došlo, že válčit pro šílené Chazarské světovládné ideály není to nejlepší pro zájem armády.
V zákulisí to vře. Generálové prostě připravují zemi pro případ, že Chazaři v centrálních a komerčních bankách "to nezvládnou". Ať již neúmyslně nebo úmyslně. Generálové chtějí ochránit Ameriku před totálním zničením a rozpadem po případném Chazarském zbankrotování dolaru, bankovního systému nebo celé ekonomiky.
Ano znamenalo by to přídělový systém potravin, stanné právo, omezené svobody a odchod penězoměnců do exilu na Bahamy nebo jejich pozatýkání. Pořád o něco menší zlo, než kdyby lidi chcípali hladem poté, co jim banksteři prohrají jejich peníze na účtech v sázkách na budoucí kursy derivátů odvozených z jiných derivátů (kterým už nerozumí ani bankovní dozor).
Po další katastrofě v Chazarské režii bude DoD poslední záchranou Ameriky (na alespoň nižší nouzové úrovni).

Generálové to pochopili, vše co vidíte je prostě jen příprava.
Problémy Ameriky jsou čistě matematicky neřešitelné bez nějakého druhy vážné pohromy/katastrofy.

295326

01.09.2013 11:34

Pentagon se připravuje na „rozsáhlý ekonomický kolaps“

RE: Pentagon (DoD) versus Chazarská Kabbala

Guru 178.?.?.?

V AW&ST (Aviation Week & Space Technology) analytici, lampasáci, piloti již 10 let pobrekávají, jak veškerá technika se jim ošoupává, opotřebovává vysoce nad původní plány, jak je vše "overstretched", že nemají náhradní díly, že stovky strojů mají mikrotrhliny v centroplánu, že už počtvrté byl snížen plán nákupu nových F-22, že už po 17té byly opět odloženy nákupní plány pro F-35, po 27. odloženy Osprey, zrušen program na výsadkové BVP (nejsou money), zrušeny plány na nové křižníky (nejsou money), výčet je velmi dlouhý.

Nicméně po 40 létech studia oboru se rád nechám poučit expertem Vašeho kalibru. Co prosím přesně ve Vámi vypíchnuté větě je blábol ?

295346

26.12.2013 22:42

Americké dohody nemají cenu ani toho papíru

RE: stárnutí dohod a zrcadlo lží

Guru 178.?.?.?

Gratuluji, excelentní analýza.
Írán velice pravděpodobně velmi pokročil v mírovém výzkumu plazmových/jaderných technologií. Je vysoká pravděpodobnost, že Írán vyvine nebo již vyvinul anti-gravitační technologii (pozemské UFO) a výrobu hmoty z .... (zjednodušeně řečeno z ničeho).
Američtí novináři a analytici vůbec nepochopili, o čem to vlastně hovořil Ahmadinežád zde:
"....Iran's president on Tuesday claimed his country can create 10 times more wealth from inventions than from oil.."
http://www.cbsnews.com/news/iran-president-on-western-sanctions-to-hell-with-you/

Uvažujte prosím alespoň minutu: Znáte cokoliv, co vydělá Íráncům 10x více peněz, než Íránská ropa ? Asi nic doposud známého, že ano.

Je vysoce pravděpodobné, že Íránci dokonale překvapí celý svět a to nikoliv bombou (jak nám podsouvá Chazarská ZioNacistická propaganda), nýbrž ohromujícími Sci-Fi technologiemi, kterými předběhli dobu o 300 let.

Íránci nezneužijí tyto pokročilé technologie k vojenské agresi. Žádné Targeted Murdering jako provádí Říše na polovině planety, žádné zatýkání podezřelých tak, že se na jejich dům shodí čtvrttunová bomba, jako to dělají Chazarští ZioNacisté Sémitskému civilnímu obyvatelstvu.

Zdůrazňuji: Írán překvapí celý svět a to ve velmi pozitivním duchu.

301429

03.05.2014 14:16

V Oděse zabíjejí bez rozdílu ženy, staré lidi i děti

Kagan, Kaganovič, Kaganová - 101 % Sémité (z Chazarské říše)

Guru 178.?.?.?

Jejich plány jsou velmi dlouhodobé.

Slečna Jelena Kaganová - dnes člen Nejvyššího soudu USA

Vložený obrázek

309358

11.05.2014 13:29

MMF jde na Ukrajině do války

OverUnity (alias Free Energy hardware)

Guru 178.?.?.?

Přeji Ukrajinskému i Ruskému lidu jen to nejlepší - nejlepší lídry, vládu, zákonnost i zlepšování životní úrovně.

Avšak realita je neúprosná. Čtenáři Zvědavce s několikaletým předstihem před kapitány průmyslu měli tu obrovskou strategickou výhodu, že již dávno vědí o přípravě Free Energy technologií.

Jeden ze tří největších výrobců elektrických ohřívačů vody v USA před 2 roky podepsal smlouvu s vývojáři o tom, že jejich funkční OverUnity hardware se musí potichu testovat nejméně 18 měsíců, ne však déle než 3 roky. Stejnou smlouvu uzavřel jeden ze tří největších výrobců z Evropy. Držhubné bylo oslazeno 25 milióny Eur plus royalties z každého buducího vyrobeného kusu.

Konkrétní jména jsou tajena. Při bližší analýze oněch tří největších výrobců v USA objevíte jednoho, který jede vražedné slevy na všechen svůj (již staromódní) hardware. A zajímavé je, že slevy končí k 30.6. 2014.

Tento hardware nebude produkovat elektřinu, bude velmi levně a úsporně ohřívat vodu pro domácnosti a pro small business (hospody spotřebují hodně horké vody na umývání nádobí). Jde o OverUnity, tzn. něco, co standardní model fyziky zcela vylučuje. A znáte to, když jeden prokázal, že Zeměkoule je kulatá, tak všichni chtěli na zámořská dobrodružství (a lup).

Mnoho vývojářů vyvíjí podobné, obdobné technologie. Testy orazítkované prvotřídními laboratořemi jsou k dispozici. A všechny ukazují na to samé: Standardní model fyziky je chybný. Soudruzi fyzici prostě někde udělali chybu.

Manažeři miliardového fondu, kteří jsou partnery Rossiho, mezitím lítají do Číny, kde s vládními činiteli na pódiu slavnostně otevírají výzkumné a vývojové kapacity pro zmíněné nové technologie. Arménci z Menlo Parku v Kalifornii mezitím při pokojové teplotě dokážou vyprodukovat z 1 kg vody jeden kilogram vodíku při CoP=500, něco, co standardní model fyziky zcela vylučuje. A ve frontě je dalších XX konkurentů s podobnými technologiemi.

Škody způsobené poklesem hodnoty podniků budou jen v ČR kolem 900+ miliard Kč. S obrovským štěstím se podařilo zastavit šílenství s dostavbou Temelína, což by nás stálo dalších vyhozených 500 miliard Kč. Lidé, kteří stáli za zrušením Temelína, byli o výše uvedeném vyrozuměni také s velkým předstihem. Pro jednou zvítězil rozum.

Pozitiva nových technologií se projeví bohužel s velkým zpožděním, pozvolna a již v deflačním prostředí (svého oboru).

Negativa se bohužel projeví rychle, brzy a pro někoho budou zničující.

309981

11.05.2014 18:31

MMF jde na Ukrajině do války

RE: OverUnity (alias Free Energy hardware)

Guru 178.?.?.?

Zdravím pane Vojto,

po létech, když slovo po slově čtu podmínky sázky,
nezbývá než uznat, že jste vyhrál.
Veřejná demonstrace v r 2009 ve Waterways nebyla dostatečně přesvědčivá a nebyla bez externího přívodu energie.

Tehdejší hardware mělo velmi slabý výkon (v řádu miliWattů) a nebylo prakticky využitelné, nicméně jméno protagonistů ještě uslyšíte.

Rossi měl velké potíže s nestabilitou a postupoval Edisoniansky, tj. 15.000 pokusů a omylů. Nyní má ukončené 6ti měsíční testy prováděné profesory z několika nezávislých institucí + Peer Review. Industrial Heat a Tom Darden to je jeho současný tým.

Částku 1.000 Kč zaplatím na účet Charitativní instituce, pokud zde v diskuzi uvedete jméno instituce, příp. č. účtu.
Pokud chcete peníze pro sebe, sdělím Vám mail adresu, kde můžete zaslat Vaše číslo účtu.

Proč se něco brzy podaří ? Irové mají hotové 18ti měsíční testy a Rossi 6ti měsíční testy. Vychytat mouchy někdy trvá. Pokud znáte techniky z jakéhokoliv vývoje, možná tuto bolestivou stránku inovací znáte.

309992

12.05.2014 16:31

MMF jde na Ukrajině do války

RE: OverUnity (alias Free Energy hardware)

Guru 178.?.?.?

Gratuluji k prozíravé volbě. Zaplatím vkladem v hotovosti na bankovní účet Zvedavce a pro kontrolu zde předložím ofocený doklad z banky o vkladu.

Nové technologie nejsou podvod. Pouze líní lidé, kteří si nedají práci s ověřením dokumentů z testů, rádi vykřikují urážky.
Nicméně přesnou minutu uvedení na trh neznám. Můžu pouze odhadovat.

310036

15.05.2014 15:42

MMF jde na Ukrajině do války

RE: OverUnity (alias Free Energy hardware)

Guru 178.?.?.?

Pro úplnost zde předkládám doklad.
Zaplaceno v hotovosti vkladem na účet Zvědavce.
1500 Kč (včetně úroků).

Sázky se mají dodržovat a Zvědavec podporovat.

Vložený obrázek

310139

28.05.2014 08:22

Proč jsem byl nucen uzavřít Lavabit

Příběh pana Levisona

Guru 178.?.?.?

Ano příběh pana Levisona je důkaz, že i někteří Chazaři mohou být čestní a hodní lidé. On vytvořil quasi bezpečnou mail službu, kde klíče byly uloženy na jeho serveru (což je špatně), aby Zionacisté a další zločinci mohli v poklidu komunikovat. Snowden používal jeho server spíše náhodou.

Ztráta pseudo bezpečné mail služby Lavabit znamená málo.

Pár mladíku na stáži u CERN se nudilo a vytvořili mnohem bezpečnější mail službu, kde je End-to-End šifrování, servery nemají vaše klíče a i kdyby se tam vloupalo GeStaPo s dvaceti soudními příkazy nemají co sebrat. www.protonmail.ch

Mi osobně stačí Pidgin a manuálně si vytvořit nový 3072 bitový klíč. Zločinec nejsem, ale nepřeji si, aby úchyláci z GeStaPa a jiní masturbovali při čtení mých zpráv.

Pozn. mimo: Peer reviewed report Rossiho Hot-Cat (E-Cat) je očekáván kolem druhého-třetího týdne června.

310748

28.05.2014 11:45

Proč jsem byl nucen uzavřít Lavabit

RE: USA se za posledních cca 30 let hodně změnily!

Guru 178.?.?.?

"že si to nechají občané USA líbit"

Ano je to masová manipulace. Prostě celé pluky Ziomédií, TV, filmů, plátků tlačí Gringům do hlavy propagandu, že Chazaři jsou Hebrejci a mají právo vraždit v Palestině a USA jako má povinnost tohle podporovat. 40 miliónů Gringů je negramotných a zbytku tlačili 100 let do hlav, že neutron se jako skládá z kvarků a dalších milión lží. Některé nepředstavitelně bizarní jako Wiesel, který neuměl maďarsky a kterého maďarský spoluvězeň z Osvětimi nepoznal při osobním setkání. A takových zvratků tlačí Gringům do hlav Ziomédia tuny a tuny. 100 let.

A nese to výsledky, byť s nástupem internetu pomalu moc Ziomédií upadá.

310754

29.05.2014 12:56

Proč jsem byl nucen uzavřít Lavabit

RE: Tak už končí i TrueCrypt! Šok!!!

Guru 178.?.?.?

rychle si stáhněte TrueCrypt 7.1a, dokud to jde.

Např. z Cyberside.net.ee

Je to jenom další krok ZioNacistů, Satanistů a uctívačů Baphometa
proti lidstvu.

310789

Satanisti nejspíš za chvíli zaútočí i na Pidgin a/nebo na šifrovací plug-in pro něj

Šifrovací plug-iny jsou dva (druhý je OTR vytvořený nějakým Chazarem)

Doporučuji si vše stáhnout, než budou i tyto zadupány do země
a manuálně zrušit výchozí 1024 bit klíč a vytvořit 3072 bitový nový

http://sourceforge.net/projects/pidgin-encrypt/fil...

pro komunikaci na Androidu doporučuji ChatSecure (Guardian) bývalý Beem

https://play.google.com/store/apps/details?id=info...

310790

29.05.2014 22:32

TrueCrypt skončil kvůli NSA, která vyhrožovala vývojářům

RE: PIDGIN

Guru 178.?.?.?

Gratuluji, velmi správně. To samé tvrdím již roky.
Což znamená, že místo druhého smartphone může člověk používat 8 roků starý PDA. Nebo u druhého smartphone zapnout režim letadlo a nikdy nevložit ani SIMku.

Drzost tvůrců aplikací pro smartphony nemá žádné hranice. V podstatě každá aplikace kromě Offline českých slovníků krade uživatelům osobní data. Jejich vlastní i všechny poznačené kontakty, záznamy v kalendáři atp.

Před léty platilo, že pokud někdo ve firmě přistihl jak jiný čmuchá jinému v papírovém kalendáři, byl to důvod pro okamžitý vyhazov. Dnešní generace idiotských frikůlínů ani neví, o čem je řeč. A neumí malou násobilku. Orwell by byl v šoku.

310821

22.06.2014 10:24

Vláda má starost - co s armádou

Varianta

Guru 178.?.?.?

Posledních 17 let navrhuji tuto variantu:

Pro mladé muže ve věku mezi 19 až 22 let povinný několikaměsíční výcvik formou odpoledního příměstského tréninku (cca 3-4 hodiny odpoledne 3x týdně). Tzn. nespalo by se v kasárnách a ušetřilo by se za proviant. Celý výcvik ukončený cca 2-3 týdenním cvičením v terénu, ubytování mimo domov. Velmi levný, efektivní systém.

Pro mladé kluky by to bylo povyražení á la pionýrský tábor, alespoň minimum dovedností by se naučili, byť obsluhy PLŘS systémů by z nich nebyly. Také by snad přišli k alespoň 1 gramu vlastenectví, ale to je přesně to co kabalisté, Bilderbergři, Schlafenbergové a další nechtěji - prostě žádné vlastenectví. Pro Chazarskou Ozbrojenou Entitu propagují a ospravedlňují "vlastenectví" a ozbrojování, v Evropě jej však maximálně potlačují, dehonestují a kriminalizují.

312126

22.06.2014 10:40

Vláda má starost - co s armádou

Trochu humoru

Guru 178.?.?.?

chce to virtuální "odstrašující jadernou sílu" jako zde v cartoonu:

http://www.zerohedge.com/sites/default/files/image...

312127

27.06.2014 23:09

Bretton Woods II a George Soros

Application Form for Moderate Al Kejda Rebels

Guru 178.?.?.?

Satirický politicko-ekonomický web ZeroHedge k nejnovější myšlence Obumby (o poskytnutí zbraní za 500 mil. USD pouze umírněným teroristům - citace:

The Moderate Syrian Rebel Application Form

After announcing, on Thursday, that it would seek $500 million to help “train and equip appropriately vetted elements of the moderate Syrian armed opposition,” the White House today posted the following Moderate Syrian Rebel Application Form:

Welcome to the United States’ Moderate Syrian Rebel Vetting Process. To see if you qualify for $500 million in American weapons, please choose an answer to the following questions:

As a Syrian rebel, I think the word or phrase that best describes me is:

A) Moderate
B) Very moderate
C) Crazy moderate
D) Other

I became a Syrian rebel because I believe in:

A) Truth
B) Justice
C) The American Way
D) Creating an Islamic caliphate

If I were given a highly lethal automatic weapon by the United States, I would:

A) Only kill exactly the people that the United States wanted me to kill
B) Try to kill the right people, with the caveat that I have never used an automatic weapon before
C) Kill people only after submitting them to a rigorous vetting process
D) Immediately let the weapon fall into the wrong hands

I have previously received weapons from:

A) Al Qaeda
B) The Taliban
C) North Korea
D) I did not receive weapons from any of them because after they vetted me I was deemed way too moderate

I consider ISIS:

A) An existential threat to Iraq
B) An existential threat to Syria
C) An existential threat to Iraq and Syria
D) The people who will pick up my American weapon after I drop it and run away

Complete the following sentence. “American weapons are…”

A) Always a good thing to randomly add to any international hot spot
B) Exactly what this raging civil war has been missing for the past three years
C) Best when used moderately
D) Super easy to resell online

Thank you for completing the Moderate Syrian Rebel Application Form. We will process your application in the next one to two business days. Please indicate a current mailing address where you would like your weapons to be sent. If there is no one to sign for them we will leave them outside the front door.

http://www.zerohedge.com/news/2014-06-27/pentagon-has-problem-vetting-moderate-al-qaeda-rebels-can-be-tough-so-here-simple-so

312399

03.07.2014 18:45

Náznaky, že USA plánují jaderný útok proti Rusku

Česká republika je "schváleným SIGINT partnerem"

Guru 178.?.?.?

Ano, to co bylo možno tušit již delší dobu je realitou:

Snowdenovy dokumenty ukazují Českou republiku jako schváleného bonzáka pro SIGINT (signálovou rozvědku).
Srozumitelným jazykem: Vše se posílá k uložení GeStaPu (Geheim Staats Polizei nebo jak se to anglicky řekne ?)

Havloidi natočili sto filmů o totalitě. Toto je také totalita. Budou filmečky ?

http://rt.com/usa/167132-nsa-snowden-rampart-cable/

http://rt.com/news/170276-germany-nsa-bundestag-inquiry/

312622

06.07.2014 08:44

Konstantin Knyrik: Je bezodkladně nutná jakákoli reakce Ruska!

Když jste Americký občan

Guru 178.?.?.?

Když jste 15ti letý Americký občan a současně jste příbuzný zaživa upáleného Sémitského chapce a přijedete do Chazarské ozbrojené entity (v ZioMédiích s nadsázkou označované jako "Israel" ), stane se vám tohle:

http://rt.com/usa/170692-us-palestinian-israel-bru...

Jezdit na prázdniny do Chazarské ozbrojené entity, je asi stejně dobrodružné, jako jet do Hitlerovského Německa v létě 1939.

312763

17.07.2014 20:13

Zajímalo vás někdy, proč je svět takový binec?

8. 7. 2014: Ukrajinská státní letecká služba uzavřela pro dopravní letadla vzdušný prostor v pásmu silové operace

Guru 178.?.?.?

Pokud někdo nachystal další False Flag, tak upomínám:

Dne 8.7. 2014 Ukrajinská státní letecká služba uzavřela pro dopravní letadla vzdušný prostor v pásmu silové operace

http://czech.ruvr.ru/news/2014_07_08/Statni-leteck...

Za účelem zajištění náležité bezpečnosti letů je vzdušný prostor nad územím, kde probíhá protiteroristická operace, uzavřen pro jakékoli lety dopravních letadel v zájmu státního letectva“, praví se ve zprávě státní letecké služby
Číst všechno: http://czech.ruvr.ru/news/2014_07_08/Statni-leteck...

Z čehož plyne: Kdo poslal do uzavřené oblasti Boeing 777 ?
Že by Lusitania v2.0 ?

313408

18.07.2014 12:00

Americké právo se vnucuje na evropském území

Jako Lusitania

Guru 178.?.?.?

Jak již víme od 8.7. 2014 Ukrajinská vláda uzavřela vzdušný prostor na oblastí bojů pro veškerý civilní letový provoz.

Následně probíhal civilní provoz v koridoru viz obrázek.
Jak je zřejmé, někdo nasměroval Malajský Boeing 777 do uzavřeného/zakázaného prostoru.

Vložený obrázek

http://www.zerohedge.com/news/2014-07-17/was-fligh...

313427

19.07.2014 18:34

Let MH17 skončil nad Ukrajinou

RE: Nekolik upresneni.

Guru 178.?.?.?

Ano, Vaše hypotéza je jednou z vysoce pravděpodobných.

Přesto dovolte uvést příklad: Na rohu 5. Avenue a 33. ulice bude již několik dnů zuřit velká přestřelka, kde několik soukromých armád různých oligarchů plus regulérní armáda plus garda plus povstalci budou po sobě zuřivě střílet. Je zcela bez viny dispečer MHD, který do této oblasti pošle školní autobus s 50 dětmi ? Je snad předem jasné, co se může stát, když se autobus dostane do přestřelky.

A v případě Malajského Boeingu to vidím podobně. Jedním z hlavních viníků jsou ti, kdož nasměřovali civilní airliner do známé oblastí bojů, kde již bylo sestřeleno X letadel.

Když by se školní autobus dostal do zuřící přestřelky, jak velký smysl má zkoumat, že 120 kulek v trupu autobusu bylo vypáleno gangem zelených draků, kdežto jen 99 kulek bylo vypáleno gangem červených draků.

Prostě někomu se tohle moc hodilo do scénáře, tak tomu trochu pomohl.

Dokážete si představit, jak se středem Stalingradu v r. 1942 prochází školní výlet na exkurzi ? Jak by to dopadlo ? A kdo by byl viníkem ?

313531

21.07.2014 15:59

Rozpad rodiny a školství oznamuje rozpad příslušné civilizace

K Ukrajinskému incidentu

Guru 178.?.?.?

Je to důležité, proto dávám zde do nesouvisejícího článku:

Zdroj ze zpravodajských služeb USA, který v minulosti již několikrát vždy poskytl přesné informace, sdělil awardy ověnčenému novináři Robertu Parrymu:

USA vskutku disponují satelitními snímky systému BUK, ze kterého byla odpálena raketa. Vojáci mají na sobě uniformy Ukrajinské armády a jsou opilí, protože všude kolem palebného postavení se válejí pivní láhve.

http://www.prisonplanet.com/whistleblower-u-s-sate...

313679

23.07.2014 20:05

Ruský procesor Elbrus-8C

Urgentní

Guru 178.?.?.?

Omlouvám se za příspěvek mimo téma.

Zítra bude Ruská Duma hlasovat o něčem naléhavém. Bylo svoláno naléhavé zasedání, ačkoliv Duma má plánované prázdniny.

Běží úvahy, že Ruská vláda má již plné zuby Banderovců a agentů Říše. Patrně bude hlasováno o ultimátu, aby Banderovci zastavili palbu. A pokud ne, zbývá jediná možnost. Ruští vojáci to budou muset opět osvobodit.

Následné reakce NeoConů, uctívačů kamenné sochy Moleka a světových ZioNacistických center lze předem snadno odhadnout. Nejspíš bude rozruch.

313888

05.08.2014 06:46

Let MH17 byl možná sestřelen kanonem

Zoufalá amatérská úroveň

Guru 178.?.?.?

Automatický letecký kanón ráže 30 mm není kulomet.
Opakuji: Nejedná se o kulomet

314809

05.08.2014 22:04

Let MH17 byl možná sestřelen kanonem

3 dny

Guru 178.?.?.?

Na ekonomických WEBech běží šeptanda, že údajně Ruští kolchozníci poblíž hranic s UA dostali důrazné doporučení "za každou cenu dokončit sklizeň do 3 dnů".

Tak se zdá, že Ruským generálům došla trpělivost s počínáním Chazarské (Kyjevské) junty v Novorusku.

Pohled na mapu přímo vybízí k obkličovací akci á la Stalingrad.

314886

06.08.2014 08:12

Kdo je nepřítel?

Svět by nikdy neakceptoval Chazarské hordy vraždící Sémitské obyvatelstvo

Guru 178.?.?.?

Ano, p. Meyssan je špičkový novinář, bezesporu.

Avšak i zde jsou "ale":

Pokud budu (hypoteticky) Chazarským bankéřem, miliardářem Kaganem Kaganovičem a budu rozdávat provize a funkce ve správních radách nejrůznějších "nadací pro ekonomický výzkum" atp. tupým slizkým politikům-lopatám vlevo vpravo, je jasné, že vznikne dojem, že to vlastně tito politici jsou jakýmsi hybatelem dějinných událostí a koneckonců jejich podpis je na dnes úsměvných papírech.

Írán (ex Persie) byla staletí sousedem Chazarské říše, Íránci dobře vědí, co byla Chazarská říše a Chazaři, přesto oficiální linie Íránské politiky toto zamlčuje, ignoruje - je to tabu.

Bez vynalezení slova "JEWS" v r. 1775 a bez masívního používání tohoto nového jména pro Chazary by tupé ovce NIKDY NEAKCEPTOVALY nějaké Chazarské hordy vraždící Sémitské obyvatelstvo v Palestině.

Pro nejtupější tupany, kteří nejsou schopni toto pochopit je vhodné uvést jednoduchý příklad (alegorii):

"Kdyby se Eskymáci naučili staré bajky o Atlantidě, poté by se vylodili v Zimbabwe, 1/3 místních Zimbabwanů postříleli, druhou třetinu vyhnali a poslední třetinu zavřeli do Ghetta obehnaného 6 metrů vysokou zdí a tito Eskymáci by se následně prohlásili za jediné pravé Zimbabwany, kterým to tady patří, protože se naučili staré pověsti o Atlantidě a takovému pseudostátu bez ústavy by dali jméno Atlantida,

smáli byste se, až byste padali na zem ? Nejspíš ano, proč se tedy nesmějete Chazarům a jejich pseudostátu "Israel" ?

Vždyť oni ani nemají odvahu stvořit ústavu, protože buď by do ní museli napsat, že lidi si nejsou rovni a Gojímové jsou podlidi - to by potom i tupé ovce pochopily, která bije NEBO by opsali Americkou ústavu a výsledkem by byly milióny žalob proti porušení ústavy.

Israel je ve skutečnosti (převážně) Chazarská ozbrojená entita operující na Palestinském území, provádějící genocidu Sémitského obyvatelstva. Pár tisíc Sefardů a několik Drúzů, Etiopanů a Bolivijských indiánů z And, které přijali z propagandistických důvodů na tomto faktu nic nemění.

Pan Theyssan výše uvedené zatím ještě nestrávil.

314907

06.08.2014 08:34

Kdo je nepřítel?

Cvičení CHAZAR 2014

Guru 178.?.?.?

poznámka k mému předchozímu příspěvku:

Dokážete si představit něco tak absurdního, jako kdyby Češi, Moravané, čeští politici, české masmédia (tedy vlastně ZioMédia) ZAPOMNĚLA, že našimi sousedy byli po staletí a jsou Poláci ?

Íránští duchovní, Íránští politici a Thierry Meyssan zapomněl, že Chazaři byli po staletí Íránskými (Perskými) sousedy.

Naproti tomu Turkmenistán má asi lepší kroniky. Právě zahájil vojenské cvičení nazvané CHAZAR 2014. Jméno zdvořile odůvodnil tím, že v Turkmenštině jméno Chazar je jméno pro Kaspické moře.
Protější břeh již byla Chazarská říše.

314909

11.08.2014 12:46

NATO zoufale potřebuje válku

Generál "Winter" není osoba, jde o známý sarkasmus "Generál Zima"

Guru 178.?.?.?

Jak se Hitlerovi generálové vymlouvali, že krutý mráz způsobil zastavení postupu, tak do slovníků válečných historiků vstoupil pojem "Generál Zima", čímž se nerozumí osoba. Je to sarkasmus.

Překlad dělala slečna a hodně mladá - nutno vylepšit výcvik.

315242

13.08.2014 19:56

Náhorní Karabach a dominová destabilizace katastrofy

Al-Baghdadi - vůdce ISIL je ve skutečnosti ZioNacistický agent a herec jménem Elliot Šimon

Guru 178.?.?.?

Když se před časem objevily první zprávy o ISIL a jejím tajemném vůdci, od první minuty se mi jevil jako krajně podezřelá falešná figura. Islámští vůdci nikdy neskrývají tvář a nejednají jako "Al-Baghdadi". Jeho styl a celkový přístup vykazují jasné znaky speciálního výcviku. Velmi speciálního a drahého - od Chazarských specialistů. Plus jeho zázračné úspěchy - jako kdyby byl 2x denně zásobován zpravodajskými fotkami ze špionážních satelitů.

Podrobnosti zde:

http://www.veteranstoday.com/2014/08/04/french-rep...

315355

26.08.2014 04:02

Znát souvislosti: Bolševický převrat

Report Americké vojenské rozvědky a Velký Chazarský Převrat

Guru 178.?.?.?

Pro pochopení Velkého Chazarského Podvodu a také Velkého Chazarského Převratu v Rusku (za komunismu a v ZioMédiích známého také jako "VŘSR" - Velké Říjnové Socialistické Revoluce) je kriticky důležitý report Americké vojenské rozvědky: kapitán Montgomery Schuyler 9. června 1919: "Ze 384 nejvyšších sovětských komisařů jsou 2 černoši, 13 Rusů, 15 Číňanů, 22 Arménců a více než 300 "Jews"" Tento dokument byl odtajněn v září 1957.

Dále: Robert Witton,reportér The London Times, napsal ve své knize The Last Days of the Romanovs, že okolo r. 1920 ne méně než 90% členů Sovětského režimu bylo složeno z "Jews". Victor Mardsen, korespondent The London Morning Post, provedl analýzu situace a z jeho senzamu 545 nejvyšších Bolševiků bylo 454 "Jews".

Dále: An American Senate subcomittee stated in the Congressional Eecord that by December 1919, under the presidency of the Jew Zinoniev (Apfelbaum), out of 388 members of the Bolshevik central government 371 were Jews.

A dále: State Department document (Dokument Ministerstva zahraničí USA) 861.00/2205 byl odeslán z Vladivostoku dne 5. července, 1918 U.S. konzulem Caldwellem: "50 % Sovětské vlády v každém městě je složeno z "Jews" nejodpornějšího druhu"

Pozn.: Slovo "Jews" bylo vynalezeno a poprvé použito v divadelní hře uvedené v Londýnském divadle v r. 1775. V Amerických dokumentech je slovo "Jews" běžně používáno, avšak reálně se tímto rozumí Chazaři - občané Chazarského původu. V Chazarské říši bylo v 8. století našeho letopočtu oficiálně a povinně zavedeno náboženství Judaismus jakožto náhrada dosavadního náboženství - uctívání falusu (pyje).

To znamená, že tzv. VŘSR - Velká říjnová socialistická revoluce byla ve skutečnosti Velkým Chazarským Převratem a následně bylo vyvražděno podle různých zdrojů 30 až 66 miliónů Goyimů - převážně křesťanů Rusů a Ukrajinců a osob mnoha dalších národností.

Další zdroje: State Department document 861.00/1757 was sent on 2 May 1918, from Moscow by US Consul General Summers.

http://www.fathersmanifesto.net/bolshevists.htm
http://www.jewwatch.com/jew-genocide-USSRchristians-usexpeditionaryforces.html
http://www.jewwatch.com/

316117

26.08.2014 04:11

Znát souvislosti: Bolševický převrat

Originál dokumenty

Guru 178.?.?.?

Chazarským/Sionistickým agentům se zatím nepodařilo zničit tyto originály z U.S. archivů, které dokládají Chazarský charakter tzv. "VŘSR":

Vložený obrázek
Vložený obrázek

http://israeliteidentity.com/bolsheviks.htm

316118

26.08.2014 04:32

Znát souvislosti: Bolševický převrat

RE: Originál dokumenty

Guru 178.?.?.?

a velmi detailní sbírka faktů:

http://archive.org/stream/WallStreetTheBolshevikRe...

316119

26.08.2014 05:16

Znát souvislosti: Bolševický převrat

A přímo z "Hebrejského" zdroje

Guru 178.?.?.?

Ultra-Sionistický plátek The American Hebrew, Sept. 10, 1920 stejné masmédium, které v r. 1919 zveřejnilo další Holocaust, kde vykrvácelo 6 miliónů "Jews":

"The Bolshevik revolution in Russia was the work of Jewish brains, of Jewish Dissatisfaction, of Jewish planning, whose work is to create a new order in the world. What was performed in so excellent a way in Russia, thanks to Jewish brains, and because of Jewish dissatisfaction and by Jewish planning, shall also through the same Jewish mental and physical forces become a reality all over the world."

316121

08.10.2014 20:16

Stát korporací

Dlouho očekávaný report byl právě publikován

Guru 178.?.?.?

Dlouho očekávaný report z 32 denní testů E-Cat/Hot-Cat podepsaný vedoucím katedry fyziky Boloňské Univerzity a profesory z Uppsaly Univerzity:

http://www.e-catworld.com/2014/10/08/e-cat-report-released/

PDF originál: http://www.sifferkoll.se/sifferkoll/wp-content/uploads/2014/10/LuganoReportSubmit.pdf

Tentokráte vše bez pochybností. Speciálně pro čtenáře Zvedavce.

318720

05.11.2014 11:41

Soulož do zadku

Kámasútra

Guru 178.?.?.?

Mnoho let tomu, jako cca 11ti letý jsem v knihovně objevil Kámasútru, pečlivě prostudoval a vyděšen jsem si vryl do paměti: "..... a v Dakšině praktikují ohavnou řitní soulož ..."

320359

14.11.2014 19:56

„Němečtí politici jsou americké loutky“

Russia Is Preparing For A Catastrophic Oil Price Collapse

Guru 178.?.?.?

Dnešní interview Vladimíra Vladimiroviče - střízlivý realistický přístup:

Russia Is Preparing For A Catastrophic Oil Price Collapse

http://www.zerohedge.com/news/2014-11-14/russia-pr...

321056

13.01.2015 06:52

Seznamte se se třemi americkými rodinami sponzorujícími kampaň Netanyahu

Je to Milikowski - modrooký blonďatý Chazar

Guru 178.?.?.?

Doporučuji nazývat věci a kreatury jejich pravými jmény.
Pokud budeme Chazary nazývat jejich pravým jménem - Chazary
a Milikowského jeho pravým jménem, pomůže to obyčejným Gojimům pochopit, co se děje.

Není to tak těžké: prostě Milikowský - v ZioMédiích označovaný také uměleckým jménem, které používal jeho otec Milikowski.
A ono umělecké smyšlené jméno bylo Netanyahu.

Jinak české hospodyňky nebudou schopné dešifrovat onu klauniádu Milikowského v OSN, kde lkal o tom, jak kopáči nalezli v Palestině prsten s vyrytým jménem Netanyahu a on, že je Netanyahu a proto mu patří Palestinská zem.

325045

13.01.2015 19:22

Seznamte se se třemi americkými rodinami sponzorujícími kampaň Netanyahu

RE: Je to Milikowski - modrooký blonďatý Chazar

Guru 178.?.?.?

Zdravím, prioritou nebylo zvýšení parametrů. Ty byly vždy vynikající. Vylepšovala se nestabilita - ta byla vždy ve smyslu nekontrolovatelného vzrůstu výkonu a roztečení reaktoru.
1MW E-Cat běží již několik měsíců u civilního zákazníka, smyslem je získat statistická data během ročního provozu.
Ruský profesor Parchanov (Parkhanov) čistě jen z popisu a fotografií provedl repliku a úspěšně otestoval (Proof of Concept).
Domnívám se, že Rossi a jeho partneři Industrial Heat budou předstiženi konkurencí. Toto téma však pan editor považuje za podvod, protože několik minut Googloval a dozvěděl se, že je to jistě podvod. Proto mne požádal, abych se o tomto důležitém tématu zde nevyjadřoval a já musím zdvořile vyhovět.
Důsledky: Český EPH kupuj za 50-75 miliard Italská aktiva EONu. Reprezentant EON sedí v radě ELFORSK a ELFORSK financoval měsíční test v Luganu. Tzn. pánové v EON vědí, která bije a češi přijdou o dalších 50-75 miliard Kč. Mé doporučení je provést 4000 hodinovou analýzu a nespoléhat na 5 minut Googlování.

325085

17.02.2015 18:36

Novinářka CNN: „Vlády nás platí za falšování událostí“

Zde jeden nezfalšovaný

Guru 178.?.?.?

Kdo je jeden krok před ostatními, je považován za génia.
Kdo je dva kroky před ostatními, je považován za cvoka.

Zdá se, že hoši byli více kroků vpředu. A po 3 létech povinného testování se blíží finále.
Upozornění pro akademiky: Zobrazená technologie NENÍ v souladu se SMP (Standardním modelem fyziky).

Svět bude v úžasu a čtenáři Zvědavce se budou jen usmívat.

327319

03.04.2015 09:17

Izrael usiluje o zničení historie a identity svých sousedů

Chazarská Ozbrojená Entita nejprve zničila svoji historii

Guru 178.?.?.?

ZioNacistické Chazarské elity (Sionisté) nejprve musely vymazat a zničit svoji vlastní historii a identitu.

Pro nováčky:
Chazarská říše velikostí větší než Říše Římská a významem srovnatelná v 8. století n.l. vyhlásila výběrové řízení na nové náboženství. Dosavadním náboženstvím v Chazarské říši bylo uctívání falusu. Písmo bylo používáno Mongolské. Vítězem výběrového řízení se stalo Judaistické náboženství, které bylo následně zavedeno jako oficiální státní náboženství v celé říši.
Perští kupci projíždějící sto let poté Chazarskou říší zapsali do kronik: Celá Chazarská říše je obývaná lidmi vyznávajícími Judaistické náboženství.
Chazaři mají světlou pleť a Evropsky vyhlížející tváře. Část Chazarů má Mongolská horní oční víčka (byli v kontaktu s Mongoly). Mnoho Chazarů má modré, šedomodré oči (Turkické a Slovanské DNA) i blond vlasy. Tzn. nemají snědou pleť jako Hebrejci.
Následkem válek s Kyjevskou Rusí (Ukrajinou) - kníže Svjatoslav porazil Chazary, vpádu Džingischána se postupně Chazarská říše rozpadla. Část Chazarů zůstala na místě, část emigroval pár set kilometrů na západ: do Polska, Čech, Litvy atd.
Maďarské knihy z 18. století přímo popisují příchod 400.000 Chazarů do Maďarska. V Maďarsku jsou Chazaři dodnes známí jako Chazaři. Maďaři byli sousedy Chazarské říše již před 1000 léty.

Dnes milióny Chazarů tvrdí, že jsou Židy z Hebreje, že mají právo na Palestinskou zem, oklikou naznačují, že mají právo zabíjet a vystěhovávat Palestince. DNA je důkazem, že Palestinci jsou potomci pravých Židů - Hebrejců.

Chazarské elity pomocí desetitisíců tzv. Sayanů (pomocných agentů) vymazala Chazarskou říši z učebnic. Je to stejné, jako byste z učebnic vymazali Říši Římskou. Slovo Chazar je zcela tabu v ZioMédiích i v mnoha státních médiích, které byly infiltrovány Sayany. Na školách se nesmí ani hlesnout o Chazarské říši. Prostě vymazaná historie.

Mezitím Chazarská Ozbrojená Entita (v ZioMédiích s nadsázkou označována jako "Israel") upaluje Sémitské (Palestinské) děti bílým fosforem zaživa, vytrhává Palestincům olivovníky, aby je vystrnadila z jejich půdy, třetinu Palestinců vyvraždili, další třetinu pod hlavněmi kulometů vyhnali do uprchlických táborů (kde žijí již 67 let) a zbývající Palestince zavřeli do Gaza Ghetta.

Cesta ke spravedlnosti začíná tím, že začneme záležitosti nazývat pravými jmény. Chazaři jsou Chazaři a Chazarská Ozbrojená Entita je onen bizarní vrahounský pseudostát, kde Chazarům je dost horko, protože předtím tisíce let žili blízko hranic Sibiře.

http://s155239215.onlinehome.us/turkic/btn_Geograp...

330448

05.06.2015 13:07

Byla v Jemenu použita malá jaderná bomba?

FAEX

Guru 178.?.?.?

Ke zvážení by bylo použití tzv. FAEX bomby.
Fuel Air Explosive - těsně před dopadem nebo při dopadu se menší výbušninou rozpráší do ovzduší kapalná výbušnina. Pár milisekund poté, co vytvoří oblak aerosolu se přivede k explozi dalšími aditivy. Je zhruba 3x až 5x účinnější než klasické výbušniny.
Lidem roztrhá plíce, vytlačí oční bulvy z důlku. Používá se také na plošné odminování. Známá minimálně od poloviny 70tých let.

Až se větší část světa dozví o podstatě Velkého Chazarského Podvodu, nepomůže Chazarským vrahům - ZioNacistům ani FAEX, ani jejich 200 nelegálních atomových bomb, ani svěcená voda. Dříve nebo později to pochopí i velitelské kádry DoD (Pentagonu).
Chazarský ZioNacistický režim, který provozují v oné Chazarské Ozbrojené Entitě v exilu (propagandou nazývané Israel) je v současnosti největší ostudou Planety Země. Jedním z nejnebezpečnějších vrahounských režimů. Veřejně je kritizujte, bojkotujte jejich zboží, jejich "umělce", jejich ZioFilmy, ZioMédia atd. Seznamte ostatní lidi s podstatou Velkého Chazarského Podvodu.

Během Apartheidu I. v JAR Jihoafričani nebombardovali podezřelé Afričany ze stíhacích bombardérů a přesto si vysloužili mezinárodní bojkot. Chazarští ZioNacisté provozují Apartheid II. tak, že zatýkají podezřelé Sémitské obyvatelstvo tím způsobem, že jim na obytný dům shodí 500 liberní bombu nebo odpálí laserem naváděnou střelu Hellfire. Provádějí ještě větší zrůdnosti než během Apartheidu I. Veřejně je pranýřujte. Ukažte lidem fotky, jak upalují Sémitské děti zaživa bílým fosforem. I ti nejhloupější Gojímové poté pochopí, která bije.

334101

08.06.2015 19:58

Michal Kesudis potřebuje pomoc

Překlopení do jiné roviny

Guru 178.?.?.?

Tip pro obhájce pana Kesudise:

Je třeba za hlavního viníka označit politiky a Ministerstvo Obrany za to, že naprosto nesprávně a zkresleně verbuje mladé žoldnéře do expedičních ozbrojených sil (občas také označovaných jako "occupation forces" ).
Je třeba, aby obhájce pana Kesudise doporučil Ministerstvu Obrany, aby příští inzeráty verbující mladé žoldnéře na válečné výpravy do ciziny zněly jasně a výstižně takto:

"Hledáme idioty ochotné nechat se zabít za 2000 USD/měsíčně. Prémie až 200 USD za překročení normy počtu mimosoudních poprav podezřelých domorodců."

Poté by již nebyl žádný problém o těchto idiotech běžně hovořit a psát jako o idiotech.

Krátce: Je třeba kauzu překlopit do jiné (realistické) roviny.

334280

09.06.2015 19:52

O pěti chlebích

a mezitím ....

Guru 178.?.?.?

DARPA - agentura pro podporu vojensky využitelných technologií uspořádala tradiční každoroční soutěž robotů.
Mokrým snem Chazarsko-Amerických NeoConů (75% NeoConů jsou Chazaři) je ovládnutí světa bez nutnosti propagandisticky působit na vojíny. Jejich snem jsou poslušní roboti.
Holt Čapek něco tušil.

Krátký sestřih finále - mělo zcela tradiční průběh (skvělé pobavení):

http://rt.com/in-motion/266020-robots-failures-dar...

334350

10.06.2015 17:14

Bezhotovostní demokracie nebo bankovní koncentrák?

RE: Co naděláme?

Guru 178.?.?.?

Založte si tzv. IBC někde na Bahamách nebo Belize.
Je to levné a užitečné. Majitelem aktiv bude IBC, která není zdaňována, nikoliv vy.

334427

20.07.2015 10:38

Zápas o lepší svět a hnutí Zeitgeist

Řízená opozice

Guru 178.?.?.?

Neměl jsem čas pečlivě analyzovat ideologii ZeitGeist.
Podle nesrozumitelnosti, podle toho, že opět příliš viditelně "střílejí" mimo terč, podle toho, že opět nevědí nic o Velkém Chazarském Podvodu, však mohu předběžně usuzovat, že se jedná jen o další z řady 1000 a jedné z tzv. "řízených opozic".
Dříve než se stanete jejich zadarmo pracujícími dobrovolníky, doporučuji nechat si pár detailů objasnit např. zasláním konkrétních otázek.
A pokud ve vedení tohoto hnutí opět naleznete standardních 43 až 75% osob Chazarského původu, rychle pochopíte, která bije.

336837

20.07.2015 18:42

Zápas o lepší svět a hnutí Zeitgeist

RE: Řízená opozice

Guru 178.?.?.?

odpověděl jsem Vám, avšak admin zablokoval moji odpověď

336864

02.11.2015 12:00

BlackBerry – firma, která ztratila směr

S tím šifrováním to bylo jinak

Guru 178.?.?.?

Osobně jsem netestoval, avšak z doslechu od ajťáků:
BlackBerry zašifroval zprávu a odeslal ji VŽDY na velitelství do Kanady,
kde si všechny zprávy mohli kdykoliv přečíst, poté teprve zprávu poslali opět do příslušné země.
To byl konkrétní důvod proč Němci zakázali vládě, úředníkům atd. používat BlackBerry. Tzn. nikdy nešlo o opravdové End-to-End šifrování. Klíče měli ve firmě BlackBerry a ne uživatel.
Krátce: BlackBerry byl špinavý trik od první minuty a firma si zasloužila svůj osud.

341294

Káva pro Zvědavce

65

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 98 čtenářů částkou 22 644 korun, což je 65 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 20

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 3

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Měnové kurzy

USD
21,47 Kč
Euro
26,13 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,57 Kč
Švýcarský frank
24,25 Kč
100 japonských jenů
20,68 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,30 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,52 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 840,29 Kč
1 unce stříbra
547,77 Kč
Bitcoin
683 609,14 Kč

Poslední aktualizace: 24.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?