Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 15 příspěveků, 1 jméno: Kosk.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

21.11.2013 22:11

Austrálie chce násilně očkovat vakcínou GMO z letadel

Jste nejspíše magoři

Kosk 37.?.?.?

Podobná vakcina se používá v ČR a díky tomu jsme země prakticky bez vztekliny. Nějak Vám nedochází že je to choroba v praxi neléčitelná (donedávna nedokázal přežít nikdo, dva nebo tři úspěchy jen s malými komplikacemi nevyváží cca 55 000 lidí ročně na světě, kteří zemřou v dost nepříjemných a bolestivých křečích).

Neexistuje na ní žádný spolehlivý lék. Prostě zemřete. Jakmile se objeví příznaky... Zatím by Vás krom izolace asi uspali a nechali zemřít v anestesii, ale při stále se zvyšujících úsporách tohle nemusí pro každého za pár let platit...

Občas ještě můžete najít plastový obal od vakciny v lese - našel jsem ho asi před deseti lety. Je na něm dost srozumitelně napsáno aby jste na to nesahali. A nemluvte mi o dětech. V lese rostou i můchomůrky a taky je nemůžete na ně nechat jen tak sahat. Pokud je nehlídáte, tak jste pitomci.

Zřejmě by jste měli raději v lesích hejna vzteklých zvířat a stovky či tisíce mrtvých lidí ročně. Tak by to vypadalo, kdyby se zvířata neočkovala. A jak jinak to chcete s nimi udělat? Dát lišce do nory pozvánku k veterináři? Už jí vidím jak přiběhne. [velký smích]

Občas to s těmi konspiračními teoriemi přeháníte. Neumíte si představit, jak vypadá život v zemích kde tohle není. Tam totiž běžně lidi na dovolenou nejezdí. Šanci dožít se dospelosti má méně než každý druhý, spíše tak každý čtvrtý nebo pátý. Ale jasně, mají svobodu. Mohou svobodně zkapat, ale nemohou si svobodně vbrat druhou alternativu.

Možná si to ale budete moci vyzkoušet. Ještě pár let experimentů s ekonomikou a-la Kalousek a podobných se zdravotnictvím a můžeme být rázem ve středověku. Se všemi jeho vymoženostmi.

299745

22.11.2013 01:05

Austrálie chce násilně očkovat vakcínou GMO z letadel

RE: Jste nejspíše magoři

Kosk 37.?.?.?

Nenechám. [smích] Myslím že to vidíte poněkud přehnaně. Pokud by umíralo 20-30% lidí po očkování ať už jakémkoliv, tak to není možno utajit. Očkování má sice své pro a proti, existuje řada nežádnoucích účinků, ale zatím obecně převažují výhody nad nevýhodami. Teorie o tom že třeba alergie či autizmus je následkem očkování jsou sice zajímavé ale není je tak snadné dokázat nebo vyvrátit. Zatím to jsou jen teorie.

Rozhodně jsem ale přesvědčen že utajit 30 mega mrtvol a dalších 70 mega vážně postižených není reálně možné. Stovky či tisíce možná ano, miliony ne. Chápu, že firmy vyrábějící léky jsou někdy bezohledné, ale na řadu jejich podvodů se přišlo. To co říkáte by musely vědět minimálně desítky tisíc lidí. Určitě by se našel nějaký "očkovací Snowden", který by se postaral aby to nevyšumělo.

Očkování proti vzteklině bývalo dříve skutečně dosti nebezpečná legrace. Ale druhá možnost, tedy smrt ve 100% vycházela tedy sakra hůře [smích] Je asi pravdou, že zatímco toto očkování pro lidi prošlo vývojem a je nyní mnohem bezpečnější nežli před nějakými 30 ti roky, kde existovaly i fatální komplikace, tak očkování rozhazované v lesích se tím trápit možná nebude. Liška sem,liška tam... Ale i tak - že by to způsobilo katastrofální vyhubení třeba zrovna těch lišek či dalších zvířat není pravda. Jsou tam pořád.

BTW první očkování vytvořil L Pasteur (právě proti vzteklině), který zemřel ještě v předminulém století, takže nevzniklo v koncentrácích, kde naopak neočkovaní lidé na mnoho infekčních chorob zemřeli.

Nakonec Vaše představa o poškozování genetického kodu, ono víte očkování může čistě teoreticky mít lecjaké negativní účinky ať už samotné tak i přidané látky. Ale genetický kod poškozovat nebude. DNA je příliš dobře chráněná, aby jí mohla tak snadno rozhodit očkovací látka. Dovede se díky reparačním mechanizmům vyrovnat (v rozumné míře) s radiací a s expozicí karcerogenům. A proč zrovna jen očkování proč ne třeba Penicilin, nebo opékané buřty? Také jsou to cizorodé látky... A i kdyby, zjistit něco takového a dokázat to u lidí předpokládá delší studie, na celé generace (aby se to mohlo projevit), než které jsme mohli jako lidstvo zatím vytvořit. Bude to spíše spekulace. Peace.

299750

22.11.2013 23:38

Austrálie chce násilně očkovat vakcínou GMO z letadel

RE: Jste nejspíše magoři

Kosk 37.?.?.?

Jaky myslíte třeba během padesáti let nebo tak nějak? Už živě vidím jak někdo prohlíží umrtní listy třeba jen miliardy lidí za například jen deset let a hledá v nich souvislosti s očkováním. A pak to nějak dokazuje - hodnověrně (exhumace, nebo laboratorní testy uložených vzorků). Myslím že by bylo levnější a snažší, kdyby si polovina Prahy odletěla na rok na Mars jen tak pro srandu králíkům.

Takový výzkum prostě nelze provést - náklady by byly více nežli astronomické. Je to buď zcela smyšlené nebo si alespoň někdo ta čísla vycucal z prstu.

299787

23.11.2013 00:02

Austrálie chce násilně očkovat vakcínou GMO z letadel

RE: Jste nejspíše magoři

Kosk 37.?.?.?

Tohle zase naráží na fakt, že podobnou granciozní akci nelze utajit. To není akce pár specialistů, kteří přiletí, zastřelí Ládínka a zmiznou. V tom by jely desítky tisíc lidí. To se prostě proflákne. (Kdyby nakrásně ne v USA, u nás určitě [chechtot] )

Hexavakcína je proti těmto chorobám: záškrt, tetanus, dávivý kašel, hepatitida B, haemophilus influenzae, dětská obrna. Krom Hepatitdy B a Hemofilu jsou to dávno používané vakciny (jen novější typy, myslím to že jsou to proti chodobám, které se očkují desítky let)

Hepatitis B: Bylo jí infikováno asi 2 miliardy lidí, je to jedna z nejrozšířenějších infekčních nemocí. 25% přejde do chronické fáze a způsobí komplikace: cirhosu, hepatocelulární karcinom... Považuje se za sexuálně přenosnou. Je docela běžné, že lidé dnes cestují z ČR i do ČR. Už Vám to začíná docházet? Existují studie, které v endemických oblastech výskytu prokázaly významné snížení těchto chronických stadií po očkování populace.

Hemofilus způsobuje mimo třeba meningitis, často s následky, také epiglotitis, zánět hrtanové příklopky. Viděl jste to někdy? Já ano, jezdím totiž se záchrankou. Je - bohužel- fakt, že lékaři záchranky nemají často dostatečnou praxi s intubací malých dětí, která je někdy potřeba. Nezbytně potřeba! Je to něco, co se opravdu nedá naučit z knížky a na zkoušení Vám děti nikdo moc nepůjčí, což je pochopitelné. [mrknutí jedním okem]

Tento (výše uvedený) stav se jen tak nezmění. Lékařů, kteří to budou umět vyřešit nebude jen tak přibývat. Jednou z možností jak pomoci těm dětem přežít je plošně populaci proočkovat. Nepomůže to v každém případě ale počet úmrtí to sníží.

Ale můžete to samozdřejmě považovat za spiknutí proti Vám. Jen doufám že zrovna Vaše dítě nikdy epiglotitidu nedostane a nebudete si to muset prožít. [smích]

BTW v jedné vakcině máte také méně vedlejších látek než v šesti samostatných, které se podeřívají z nežádoucích účinků. Proto je kombinovaná vakcina výhodnější, nežli šest zvláštních.

299788

23.11.2013 13:41

Austrálie chce násilně očkovat vakcínou GMO z letadel

RE: Jste nejspíše magoři

Kosk 37.?.?.?

Už Vás vidím jak to vyrábíte sám. A i samotná ČR nemá dost financí na to aby vyvíjela léky sama, takže ani vakciny. Pravidla jsou dnes tak složitá (a drahá) že na to nemáme.

Název PENTA vychází z faktu že u zrodu firmy stálo pět spolužáků. Název HEXA je z toho, že se jedná o vakcinu pro šest chorob.

BTW teď jsem si uvědomil, že jsme si včera koupili nějaký DUO pack kosmetiky... vyráběl jsem si kdysi překladač desítkové soustavy do HEXAdecimální... a naše včely stavěly HEXAgonální buňky v plástvích... husiti měli PENTAgonální tvar štítů a nakonec i slunce vysílá záření, které má DUÁLNÍ charakter, jelikož je současně vlna i částice... máte pravdu svět je toho plný [chechtot]

299800

24.11.2013 00:50

Austrálie chce násilně očkovat vakcínou GMO z letadel

RE: Jste nejspíše magoři

Kosk 37.?.?.?

K Vaší malé poznámce: Uvádí se že asi třetina světové populace byla infikována tímto virem a kolem 600 000 lidí na její následky zemře za jedinný rok. Těžko k tomu přišli jak pana Marie k outěžku, takže až tak vzácná choroba, jak uvádíte Vy to asi nebude.

Nemějte mi za zlé, ale budu věřit spíše WHO [mrknutí jedním okem] http://www.who.int/mediacentre/factsheets/fs204/en... nežli soukromému webu, jako je http://www.slobodavockovani.sk Jistě mají právo na názor, ale není možné, aby jednotlivci rozhodovali o očkování populace. To by mohli za chvíli chtít stavět domy bez plánů, nebo jezdit s auty bez řidičských průkazů a třeba každý druhý i vlevo.

299814

24.11.2013 00:54

Austrálie chce násilně očkovat vakcínou GMO z letadel

RE: Jste nejspíše magoři

Kosk 37.?.?.?

No, já sice žiju v představě že je jich tak nějak 250 mega (zeměpis mi nidky moc nešel), ale to na věci nic nemění. S jistotou i tam existuje povinné očkování, takže těch,co očkovaní nejsou a nepřišli někde přes hranice nelegálně zase tak moc nebude

299815

24.11.2013 00:56

Austrálie chce násilně očkovat vakcínou GMO z letadel

RE: Soukroma spolecnost za dolary na Vas vysype i

Kosk 37.?.?.?

To sice máte pravdu, ale v soukromé společnosti, která bude ten jed dávat do konzerv a bude mít řádově tisíce zamastnanců, aby tím mohla "nakrmit" miliony populace se najde někdo, kdo to práskne.

299816

24.11.2013 12:51

Austrálie chce násilně očkovat vakcínou GMO z letadel

RE: Byt si myslim, ze biologicka valka je to co se mozna chysta

Kosk 37.?.?.?

Hm, některým jedincům možná už zdegenerovala, když Vás tak čtu [oči v sloup]

299826

24.11.2013 22:10

Austrálie chce násilně očkovat vakcínou GMO z letadel

RE: Jste nejspíše magoři

Kosk 37.?.?.?

To ani nemám. Před svými třemi zákroky v životě jsem při posledních dvou určitě trauma neměl, ten první si nepamatuju, to sem byl fakt malej.

Možná že je to tím, že ty zákroky sám dělám jiným a tak, na rozdíl od Vás velmi dobře vím do čeho jdu a že se nemusím bát. Ale Vy se klidně bát můžete, jsme přeci ve svobodném státě (alespoň v tom smyslu že se můžete svobodně bát, to ostatní už nevím, nevím [mrknutí jedním okem] )

[chechtot] [chechtot]

299833

24.11.2013 22:15

Austrálie chce násilně očkovat vakcínou GMO z letadel

RE: Soukroma spolecnost za dolary na Vas vysype i

Kosk 37.?.?.?

Hehe, to asi ne, ale tak nějak bych si tipnul že metráky kyanidu se do továren na Colu zase tak běžně nedováží. Do likérek možná sem tam nějaký ten metyl, ale asi to nezpůsobí masové vymírání.

Tyhle chemikálie nevyrábí hned tak někdo a taky je jen tak někomu neprodávají. To nejsou cukrátka z pouti. Ono když tajná služba někoho sprovodí ze světa tak to asi utajíte, kor když se jedná třeba o Mosad. Ale otrávit polovinu populace to je trochu jiné kafe.

Pokud tedy nemáte na mysli politiky, ty dokážou otrávit lidi masově... (myšleno samozřejmě trochu jinak) [chechtot] [chechtot]

299834

25.11.2013 17:05

Reakce na "že jsem jsem vám nevynadal"

RE: o zvířatech a lidech

Kosk 37.?.?.?

Nevím, proč to či ono dělá pan Čulík. Ale jeho články jsou stejně tak plné nenávisti, jako ty, které kritizuje. Alespoň ty o rasizmu. Neříkám, že se nesnaží dělat dobrou věc. Možná že ano. Neumím ani zjist jestli prosazuje cizí, nebo jen svůj vlastní názor, nebo je někým placen.

To jsou spekulace a do těch se pouštět nebudu. Ale způsob jeho kritiy je nejen neslušný ale v zásadě i protizákonný. Existuje totiž cosi co se jmenuje "podněcování nenávisti proti skupině osob" a tou skupinou se nemyslí jen rasa, ale i třeba víra nebo přesvědčední či jinak definovaná skupina.

A tou mohou být i redaktoři nějakého internetového serveru, nebo třeba příznivci krajní levice. Také asi leckdo, na kterého je vztažena nespravedlivě kolektivní vina. Je za to tuším i nějaká trestní sazba.

Je jasné že šéfredaktorovi Blistů to projde (a osobně mu nepřeji ani nic zlého, dělá hodně dobrých věcí), ale bylo by dobře kdyby mu to řekl i někdo, koho on je ochoten vnímat. Bylo by to k prospěchu nejen nám všem, ale i Blistům a konečně dost možná že nejvíce právě těm jenž se raději nesmí jmenovat.

Mám ale obavy že to zůstane v kategorii zbožných přání...

299866

26.11.2013 19:03

...že jsem vám aspoň do spařených hovad nevynadal...

RE: hmm

Kosk 37.?.?.?

Ten člověk má ale minimálně trochu pravdu. Celá cikánská populace u nás, není dohromady tak drahá jako desetina nšich politiků. A radši ať to cikáni prolijou chřtánem než aby to spadlo do klína Nečasovi, Kalouskovi a podobné svoloči.

Cikání taky nezneužívají politiky na to aby zakryli svoje hříchy, kdežto politici to naopak dělají.

BTW rómští bezdomovci neexistují proto že prostě oni drží víc pohromadě, což je vlastnost chválihodná. Nemusíme na nich obdivovat moc věcí ale zrovna tuhle bychom měli. Co děláme my s našimi blízkými, když nemají kde bydlet, nebo jsou v jiném průšvihu? Zavřeme dveře a zapomeneme na ně. V tom jsou Cikáni lepší nežli my.

A p. Stwora? IMHO by mohl být někdy ména radiální v těch svých názorech. Aby za čas neskončil jako ten demagog co šéfuje Blistům. I když popravdě je to jen jeho věc, že.
[mrknutí jedním okem]

299919

05.04.2014 22:52

Západ, Rusko, Ukrajina – historie a dnešek

RE: Je to jednoduché - co v článku chybí

Kosk 37.?.?.?

To záleží na tom, kam budou donuceni zajít. Je jasné, že by se jim to (možná) líbilo, ale soudě podle jejich jednání v minulých desetiletích takto jednají, jen jsou li k tomu skutečně dotlačeni. Takže jestli má Putin ve snu představy o CCCP je to jedna věc, ale jesti je ve skutečnosti uskuteční to je něco zcela jiného. Podle mě ne, pokud k tomu nebude okolnostmi donucen.

Problematičtější je to, že druhá strana se zdá že bude tak dlouho tlačit, až vyostří situaci do té míry, že se to stane. Nezapomeňte, že potom lze přeci ukázat -my to říkali, že to to ošklivé Rusko udělá ... až po: je nutno preventivně použít jaderné zbraně proti Rusku.

A potom, potom už nic..

307977

02.10.2014 21:29

Svět proti jadernému nebezpečí

RE: Jaderné odzbrojení

Kosk 37.?.?.?

Je to utopie a nesmysl. Šlo by to sice udělat, ale bylo by nutné nějak zařídit aby předtím někam zmizeli všichni lidé. Dokaváď tu budou, takovéhle věci se nikdy nepodaří.

318416

Káva pro Zvědavce

29

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 74 čtenářů částkou 10 306 korun, což je 29 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 3

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 0

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Dokud budu prezident, rodiče budou máma a táta, řekl Putin14.02.20 16:05 Rusko 0

Výročí leteckého útoku na Prahu14.02.20 15:26 Česká republika 2

Neuvěřitelná justiční zvůle: Odmítnout ubytovat Rusy je OK, verbálně odmítnout migranty je trestné13.02.20 17:16 Česká republika 2

Parlamentní listy rozkrývají temné smlouvy Člověka v plísni tísni13.02.20 14:09 Česká republika 1

Křeček je nový ombudsman!12.02.20 20:31 Česká republika 4

Už je to tady zase: Prodavačku vyhodili z práce za názor. Ideopolicie zasáhla11.02.20 09:15 Česká republika 10

Výzva a prosba o pomoc: Zbývá jen pár dní na to, abychom zabránili opakování historické potupy. 11.02.20 07:45 Česká republika 2

Jsme horší než nacisté10.02.20 12:37 USA 1

Indie pošilhává po Velkém bratrovi po vzoru Číny10.02.20 10:21 Indie 1

Na ruské základně nouzově přistálo letadlo, téměř ho zasáhla syrská raketa07.02.20 10:54 Sýrie 3

Česko pošle Maroku skoro sto milionů korun na boj s migrací07.02.20 08:55 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
23,13 Kč
Euro
24,96 Kč
Libra
29,91 Kč
Kanadský dolar
17,48 Kč
Australský dolar
15,43 Kč
Švýcarský frank
23,51 Kč
100 japonských jenů
20,80 Kč
Čínský juan
3,30 Kč
Polský zloty
5,85 Kč
100 maď. forintů
7,40 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
36,38 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 175,72 Kč
1 unce stříbra
422,59 Kč
Bitcoin
235 845,75 Kč

Poslední aktualizace: 19.2.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?