Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 11 příspěveků, 1 jméno: rem.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

09.04.2013 00:06

Co stojí za konfliktem USA-Severní Korea?

Vládnoucí dynastie

rem 89.?.?.?

Přečtěte si o vládnoucích politických dynastiích na severu a jihu Koreje:
http://www.finmag.cz/cs/finmag/kaleidoskop/korejsk...
Kdopak to má pod palcem? Komu to takto vyhovuje?
A podobné politické "kariérně předurčené" rody a dynastie "řídí" po generace US, GB, rozhodující evropské státy, dnes EU-superstát.
Kdopak to má pod palcem? Komu to takto vyhovuje?
Ovcím určitě nikoliv. Přesto je pořád dokola volí, a když ti nad nimi občas písknou, tak se za ně ovce mezi sebou beze smyslu dokonce i vraždí.
Ani tisíciletá, opakující se historie většinu "obyčejných lidí" zatím nepřinutila a nenaučila myslet...

287853

04.07.2013 16:51

Svět je pro Snowdena malý

RE: Snowden

rem 89.?.?.?

Ano, hodně dobrý. Huxley se musí v pekle při pohledu na současný "obrozený" Bilderberg tetelit blahem - to je, panečku, PŘIROZENÝ VÝBĚR. Polo-bioroboti už jsme a biorobotů nebude za čas potřeba víc, než miliarda. Taky doporučuju k překladu.
A tohle by bylo bez překladu:
http://www.finmag.cz/cs/finmag/ekonomika/recept-na...
Taky dobrý, i když proti "obrozencům"...

292707

01.09.2013 15:58

Jak Američané falšují informace před útokem na suverénní státy

Očekávaný vývoj událostí

rem 89.?.?.?

http://czech.ruvr.ru/2013_09_01/Francouzska-vlada-...
Ve správném čase a ve správnou dobu instalovaný jakobín, užitečný idiot Hollande, zachraňuje situaci. Dějiny se opakují v rostoucí a mohutnící spirále, Pikeovi následovníci to mají pevně v ruce a Francie má v jejich plánek zase své "čestné" místo.
Na co se tedy můžeme zanedlouho "těšit"? Na nového Napoleona, tentokrát globálního. A ten už určitě nebude z Francie...

295354

02.09.2013 01:57

Amerika totálně zdiskreditována

Věrolomná a trapná loutka Kerry

rem 89.?.?.?

John (Kohn) Kerry a Bashar Asad s manželkami u jednoho stolu:
http://wertyzreport.files.wordpress.com/2013/09/11...

Dále snad raději bez komentáře...

295364

04.09.2013 11:14

Írán, nikoliv Sýrie je skutečným cílem Západu

Můžeme snad při znalosti historie očekávat jiný vývoj?

rem 89.?.?.?

Za vším, co se děje ve světě, hledej touhu po moci a ovládání lidí i zdrojů. Za vším, co se děje ve světě, hledej prachy a byznys. Proto se vedly, vedou a povedou války tak dlouho, až největší z fanatiků zmáčkne ten poslední knoflík - "The Final Countdown".

Sýrie má dnes jenom smůlu, že leží, kde leží, a že se zrovna hodí. Je k dispozici dost dobrých analýz (bez patosu, zatemňování skutečnosti a keců o "demogracii". Jedna je třeba tady:
http://zo.trimbroker.com/financne-analyzy/Syrsku-v...

Armády (ať už číkoliv), rebelové (ať už odkudkoliv), jsou zde jen figurkami na šachovnici mocenských zájmů (pořád těch samých). Jde jen o plyn+plynovody, zbraně, byznys a pyramidu (digitálních) prachů, které umí (pořád ti samí) okamžitě přetavit do hmotných hodnot, vytvořených otroky systému. Jde o dobytí vyššího levelu moci a ovládání lidí. Proto nesmí petro-dolar, Fed, Saúdi ani Bibi Mileikowski (toho času Netanjahu a spol.) padnout. Na to máme užitečné idioty Obamy, Hollandy, Camerony, armády, rebely i mainstream. Všechno ostatní, hlavně lidé, jsou jen kolaterální ztráty.

Můžeme tohle paradigma změnit? Dle historických zkušeností a paralel jsem v tomto ohledu dost skeptický. Podle dnešní situace i historických zkušeností bych asi spíše vsadil na Final Countdown. A po nějakém (relativně dlouhém) čase znovu a jinak.

295540

08.09.2013 23:37

Bývalí američtí zpravodajští důstojníci varují Obamu

Velký smutek před nevyhnutelným?

rem 89.?.?.?

Lidé,
znáte někoho ve svém okolí, kdo by si tuto syrskou a mnohé další, jim minulé a proběhlé agrese s miliony zbytečně mrtvých, přál? Znáte někoho, kdo věří prodlouženým hlásným troubám fašistických genocidních zločinců v pozadí, pokryteckým kašparům a draze placeným, opitých pseudomocí, marionetám na provázcích těchto ukrytých zrůd?
Ve svém okolí to vidím v poslední době na poměr asi tak 3 ku 7-mi v neprospěch vymytých hlav. Přesto mainstream stále chrlí své bludy - jak se asi presstitutům spí, vždyť většinou nemají IQ tykve a moc dobře vědí…
Jak se asi spí většině politiků v Bruselistánu, kteří se vyjadřují velmi opatrně, rezervovaně až zdrženlivě. Jak vůbec může spát užitečný idiot Hollande, Ayrault, Fabius a s nimi všichni frantíci, kteří mají takové dementy vystrčené dopředu?

Pamatujme, téměř nikdo z většiny lidí nechěl WWI, přesto lidé po sobě stříleli, jak diví, mordovali se a zabíjeli.
Téměř nikdo z většiny lidí nechěl WWII, přesto se opět vzájemně vraždili. A proč? Pro moc, vládnutí, ovládání, prachy a POBAVENÍ hrstky samovyvolených grázlů.


Nevím, co s tím. Je mi hrozně smutno. Proč to všechno?

Lidi, ptejte se po podstatě! Ptejte se QUI BONO? Prosím, nenechte se už více nesmyslně ovládat, vzepřete se tomuhle šílenému matrixu. Nejde přece jen o nás, o naše životy. Jde o naše děti!!!

295788

13.09.2013 15:28

Nevěřím, že agrese vůči Sýrii byla odvrácena

Bernie Sanders

rem 89.?.?.?

I v emerickém senátu sedí LIDÉ. Je jich ale asi zatím málo:
http://www.youtube.com/watch?list=UUD_DaKNac0Ta-2PeHuoQ1uA&v=AQuaUIyUiEs#t=74

296060

15.09.2013 11:06

Putin nastupuje do vedoucí světové role

Historické reminiscence

rem 89.?.?.?

Osama Obama: "Násilí je nutné k nastolení řádu, ve kterém násilí již nebude."
Kdopak to řekl (a dělal) před ním? Obombere, nelez do vany...

296163

29.09.2013 14:22

Kam kráčíš Slovensko? Kam kráčíte Čechy?

RE: Super!

rem 89.?.?.?

Je to přesně, jak píšete, udo1. A co s tím? NIC. V rodině, ani ve škole se to většina ovčanů nedoví a málo kdo k tomu dojde vlastním poznáním.
Při dnešní úrovni technologií by mohlo 7 mld. "Homo sapiens sapiens" žít jak v bavlnce. Ale to by 2. a 3. nejvyšší stupeň pyramidy nesměl být programově obsazován "Homo frikulíny". Bez nich by už dávno padl i ten nejvyšší, 1. stupeň, obsazený tisíciletí deprivanty největšími.
A protože je to pořád stejné (staletí a tisíciletí) viz 1. a 2. odstavec, čeká většinu pořád ten samý kolotoč. Krize-válka-obnova. A permanentní úžer. Až do chvíle, kdy nějaký supermagor (i vlivem technologických možností) šáhne, možná omylem, po velkém červeném knoflíku...

297032

28.10.2013 14:16

Teď, když máme, co jsme chtěli...

Kdyby volby mohly...

rem 89.?.?.?

Boj o koryta salónních politických loutek na drátkách reálně mocných ekonomických magnátů pokračuje dalším dějstvím. Čekal snad někdo s 20% voli-čů socanů něco jiného? Čekal, ale opět marně. Jsou nepoučitelní. Politika není o programech, idejích a jejich prosazování, je pouze o osobních ambicích a sdílené moci, propůjčené těmi v pozadí. A je celkem jedno, kterou z tzv. etablovaných (rozuměj vnucených) stran – projektů výtahů k moci a osobním výhodám – v našem panoptikálním „pravo-levém spektru“ si „suverénní“ volič vybere.

Nikoliv nepodstatná změna však přece jen nastala. Jeden z ekonomických tygrů, aby uchránil své předlužené podnikatelské aktivity, do toho šel prsama. Občas se při tom střílí do nohy, ale to vůbec nevadí, jak je zřejmé z výsledků. Dalších téměř 20% suverénů nad urnou mu to hodilo. Jak vidno, dotovaná řepka z jejich daní a hnojiva „pracující“ táhnou.

Pseudopravicová ODS s TOPkou dosáhly v minulém období téměř všeho, co potřebovaly. Církevní tunel bude pokračovat, smlouvy o budoucích smlouvách jsou uzavřeny, takže je skvěle našlápnuto. Teď se bude „konsolidovat“, naoko si lízat rány, připravovat další tunel a v opozici se smíchem pohodlně čekat, až po čtyřech letech (možná dříve) zblblý volič zase otočí kormidlo.

Nejsem příznivcem dělení na pravo-levé spektrum, to jsou jen vnucené pasti, pasti, pastičky. Ale když už si na to hrajeme, pak tedy asi takhle:
Kdo chce hodně ingerence státu (dnes spíše Brusele) do svého života i kapsy pod nesmyslným heslem "jistoty" (tedy tzv. levicový volič), nemůže v tomhle panoptiku volit nic jiného, než KOMÁRY (KSČM) - to jsou jediní autentičtí na tzv. "levici".
Kdo chce opak, tedy minimum státních zásahů a co nejnižší daně s tím, že se musí daleko více starat ve VŠEM sám o sebe, nemůže volit nic jiného, než SVOBODNÉ (SSO). To je dnes jediná skutečná tzv. "pravicová" strana v české kokotlince.

298799

10.11.2013 01:05

To snad Evropská komise nemyslí vážně

RE: Článek není přesný ani pravdivý

rem 89.?.?.?

Aby majorita nebyla "stádom oviec" (viz Goethe: "Nikdo není tak beznadějně zotročen jako ti, kdo si myslí, že jsou svobodní." ), musela by lidská společnost existovat na úplně jiných principech, než obecně funguje již tisíce a tisíce let.
Tzn. na jiných principech vnímání světa, výchovy, dělby práce (chcete-li raději činností) a odměňování za ni (chcete-li raději dělení hodnot), na jiných principech školství, kultury. Obecně tedy na komplexně jiných světonázorových principech.
Nikdy v his-tórii to nešlo, i když bylo na světě jen pár desítek či stovek milionů lidí. O to více to nepůjde dnes se 7 mld. ovcí na planetě a systémem zotročení, dovedeném téměř k dokonalosti. Lidi na Zemi to prostě neměli a nemají v genech. Tak snad až někdy jindy a někde jinde [smích]

299430

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 97 čtenářů částkou 16 036 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 2

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 5

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 10

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Měnové kurzy

USD
22,94 Kč
Euro
27,21 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,48 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
25,37 Kč
100 japonských jenů
21,91 Kč
Čínský juan
3,43 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,45 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,10 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 627,05 Kč
1 unce stříbra
564,23 Kč
Bitcoin
301 234,98 Kč

Poslední aktualizace: 24.10.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?